3. WŁOCŁAWSKI MARATON MTB - Škoda Challenge
Data i godzina | 2018-04-29 10:40:00 |
Miejscowość | Włocławek |
Dystans | 8km; 25km; 50km |
Oficjalna strona | https://pl-pl.facebook.com/Wloclawek.MTB/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 15 zł |
Typ zawodów | Rower MTB |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | ŁYSIAK TYMON | NIEMCZ | N-BIKE ACADEMY | POL | 2005 | M3 | 1 | 02:26 | 24,7 | 00:19:25 | 00:19:28 | 1 | |
2 | 6 | DULĘBA ANTONI | RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | POL | 2005 | M3 | 2 | 02:29 | 24,1 | 00:19:54 | 00:19:56 | 2 | |
3 | 24 | SOKALSKI MARCIN | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | POL | 2003 | M4 | 1 | 02:53 | 20,8 | 00:22:59 | 00:23:06 | 3 | ||
4 | 21 | RYDELEK JUSTYNA | OSIELSKO | N-BIKE ACADEMY | POL | 2005 | K3 | 1 | 02:57 | 20,4 | 00:23:34 | 00:23:38 | 1 | |
5 | 27 | TARCZYKOWSKI MARCEL | MAKSYMILIANOWO | N-BIKE ACADEMY | POL | 2005 | M3 | 3 | 03:04 | 19,6 | 00:24:28 | 00:24:32 | 4 | |
6 | 32 | KUCHCIAK JAKUB | BYDGOSZCZ | BIKEBOYS.PLCADMARIOTEAM | POL | 2003 | M4 | 2 | 03:04 | 19,5 | 00:24:35 | 00:24:38 | 5 | |
7 | 14 | LEWANDOWSKI DOMINIK | WŁOCŁAWEK | POL | 2004 | M4 | 3 | 03:05 | 19,5 | 00:24:40 | 00:24:53 | 6 | ||
8 | 15 | ŁUCZAK PATRYK | WAGANIEC | POL | 2003 | M4 | 4 | 03:06 | 19,3 | 00:24:51 | 00:25:03 | 7 | ||
9 | 12 | KUCHARSKA TOSIA | GDYNIA | BELTA TEAM GDAŃSK | POL | 2009 | K1 | 1 | 03:08 | 19,1 | 00:25:04 | 00:25:06 | 2 | |
10 | 1 | BIENIECKA NICOLA | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 2007 | K2 | 1 | 03:09 | 19 | 00:25:14 | 00:25:16 | 3 | |
11 | 20 | RATAJCZAK PAWEŁ | MAKSYMILIANOWO | N-BIKE ACADEMY | POL | 2008 | M2 | 1 | 03:09 | 19 | 00:25:15 | 00:25:18 | 8 | |
12 | 17 | PASTERNAK WERONIKA | WŁOCŁAWEK | VECTRA WŁOCŁAWEK | POL | 2005 | K3 | 2 | 03:21 | 17,9 | 00:26:49 | 00:26:54 | 4 | |
13 | 4 | DOMINIAK JĘDRZEJ | OPATOWICE | KS ZRYW RADZIEJÓW | POL | 2007 | M2 | 2 | 03:21 | 17,9 | 00:26:51 | 00:26:54 | 9 | |
14 | 11 | KRZYŻYKOWSKI ADAM | TORUŃ | KS SPRINT GRĘBOCIN | POL | 2009 | M1 | 1 | 03:22 | 17,9 | 00:26:53 | 00:26:56 | 10 | |
15 | 36 | TEPER BARTŁOMIEJ | WŁOCŁAWEK | POL | 2009 | M1 | 2 | 03:23 | 17,7 | 00:27:03 | 00:27:11 | 11 | ||
16 | 18 | PIERNIKOWSKI ALEKSANDER | WŁOCŁAWEK | POL | 2009 | M1 | 3 | 03:30 | 17,2 | 00:27:58 | 00:28:07 | 12 | ||
17 | 3 | DOMINIAK AMELIA | OPATOWICE | KS ZRYW RADZIEJÓW | POL | 2004 | K4 | 1 | 03:30 | 17,1 | 00:28:01 | 00:28:05 | 5 | |
18 | 5 | DORSZ ALEKSANDRA | WOŁOMIN | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | POL | 2009 | K1 | 2 | 03:31 | 17,1 | 00:28:05 | 00:28:06 | 6 | |
19 | 13 | KUCHARSKI TADEUSZ | GDYNIA | POL | 2004 | M4 | 5 | 03:40 | 16,3 | 00:29:22 | 00:29:33 | 13 | ||
20 | 28 | WIDZISZ KAMIL | WŁOCŁAWEK | POL | 2005 | M3 | 4 | 03:42 | 16,3 | 00:29:32 | 00:29:44 | 14 | ||
21 | 10 | KRZYŻANOWSKA MICHALINA | WŁOCŁAWEK | POL | 2007 | K2 | 2 | 03:45 | 16 | 00:30:01 | 00:30:08 | 7 | ||
22 | 41 | TYSKA RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 2007 | M2 | 3 | 04:15 | 14,1 | 00:33:59 | 00:34:09 | 15 | ||
23 | 22 | RZEKANOWSKA MARTA | WŁOCŁAWEK | POL | 2007 | K2 | 3 | 04:20 | 13,8 | 00:34:43 | 00:34:50 | 8 | ||
24 | 25 | SZTENDEREWICZ IGOR | WŁOCŁAWEK | POL | 2009 | M1 | 4 | 04:21 | 13,8 | 00:34:47 | 00:34:57 | 16 | ||
25 | 23 | SAWICKI TYMON | CEKCYN | POL | 2010 | M1 | 5 | 04:22 | 13,7 | 00:34:56 | 00:35:03 | 17 | ||
26 | 31 | WYSOCKI SZYMON | WŁOCŁAWEK | POL | 2009 | M1 | 6 | 04:32 | 13,2 | 00:36:17 | 00:36:23 | 18 | ||
27 | 35 | TEPER JĘDRZEJ | WŁOCŁAWEK | WSUG TERBUD TEAM | POL | 2010 | M1 | 7 | 05:05 | 11,8 | 00:40:40 | 00:40:46 | 19 | |
28 | 40 | JANICKA MARTYNA | BYDGOSZCZ | POL | 2010 | K1 | 3 | 05:08 | 11,7 | 00:41:04 | 00:41:08 | 9 | ||
29 | 30 | WYBORSKI TOBIASZ | WŁOCŁAWEK | POL | 2005 | M3 | 5 | 05:08 | 11,7 | 00:41:06 | 00:41:09 | 20 | ||
30 | 7 | GRACZYK NEL | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 2006 | K3 | 3 | 05:10 | 11,6 | 00:41:16 | 00:41:18 | 10 | |
31 | 38 | GOŚCINSKI GABRIEL | TORUŃ | POL | 2010 | M1 | 8 | 05:10 | 11,6 | 00:41:23 | 00:41:27 | 21 | ||
32 | 26 | SZUDZIK RADOSŁAW | WAGANIEC | POL | 2005 | M3 | 6 | 05:11 | 11,6 | 00:41:24 | 00:41:32 | 22 | ||
33 | 39 | JANICKI MAKSYMILIAN | BYDGOSZCZ | POL | 2008 | M2 | 4 | 05:16 | 11,4 | 00:42:06 | 00:42:12 | 23 | ||
34 | 19 | POLAK HANNA | WARSZAWA | POL | 2010 | K1 | 4 | 06:05 | 9,9 | 00:48:39 | 00:48:55 | 11 | ||
35 | 37 | MICHORZEWSKA MARTYNA | WŁOCŁAWEK | POL | 2009 | K1 | 5 | 06:08 | 9,8 | 00:49:01 | 00:49:14 | 12 | ||
36 | 33 | KURCZABA HANNA | WŁOCŁAWEK | POL | 2008 | K2 | 4 | 06:12 | 9,7 | 00:49:37 | 00:49:46 | 13 | ||
37 | 34 | PROCYK MATEUSZ | NIEMCZ | N-BIKE ACADEMY | POL | 2010 | M1 | 9 | 06:29 | 9,3 | 00:51:50 | 00:52:02 | 24 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 175 | MRÓZ PATRYK | PRUSZCZ GDAŃSKI | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | POL | 1990 | M2 | 1 | 02:06 | 28,5 | 00:52:35 | 00:52:40 | 1 | |
2 | 223 | STRZEMIECZNY TOMASZ | PLOCK | WYSPORTOWANI RACING TEAM | POL | 1983 | M3 | 1 | 02:06 | 28,5 | 00:52:40 | 00:52:41 | 2 | |
3 | 105 | BEJM BARTOSZ | KOŁO | BEJM TEAM | POL | 1992 | M2 | 2 | 02:06 | 28,5 | 00:52:40 | 00:52:42 | 3 | |
4 | 258 | BETHKE SLAWOMIR | BYDGOSZCZ | BIKEBOYS CADMARIO TEAM | POL | 1989 | M2 | 3 | 02:06 | 28,5 | 00:52:39 | 00:52:43 | 4 | |
5 | 228 | SZCZYGIELSKI PAWEŁ | GDAŃSK | THE BARBERS GDAŃSK | POL | 1983 | M3 | 2 | 02:08 | 28 | 00:53:31 | 00:53:34 | 5 | |
6 | 186 | PAWŁOWSKI STANISŁAW | WŁOCŁAWEK | LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK | POL | 1969 | M4 | 1 | 02:11 | 27,5 | 00:54:38 | 00:54:40 | 6 | |
7 | 227 | SZCZEPINA ADRIAN | KRAKÓW | TRIDENT SEAFOODS | POL | 1986 | M3 | 3 | 02:11 | 27,4 | 00:54:40 | 00:54:43 | 7 | |
8 | 143 | KAMIŃSKI PIOTR | WĄBRZEŹNO | KOMOBIKE SCOTT | POL | 2001 | M0 | 1 | 02:12 | 27,4 | 00:54:49 | 00:55:06 | 8 | |
9 | 138 | KACZANOWSKI FILIP | LUBOŃ | SKODA AUTO SZKOŁA BIKE TEAM | POL | 1980 | M3 | 4 | 02:12 | 27,3 | 00:54:54 | 00:55:07 | 9 | |
10 | 246 | WITKOWSKI TOMASZ | STARE MIASTO | SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM | POL | 1976 | M4 | 2 | 02:12 | 27,2 | 00:55:04 | 00:55:08 | 10 | |
11 | 139 | KACZMAREK DOMINIK | KOŁO | TERMY UNIEJÓW/SIEĆ PIZZERII K2 | POL | 1977 | M4 | 3 | 02:12 | 27,2 | 00:55:05 | 00:55:06 | 11 | |
12 | 166 | MALINOWSKI JACEK | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | POL | 1963 | M5 | 1 | 02:12 | 27,2 | 00:55:12 | 00:55:14 | 12 | |
13 | 124 | FIGAJ ANDRZEJ | POZNAŃ | ROWEROWAHOLANDIA.PL | POL | 1986 | M3 | 5 | 02:14 | 26,9 | 00:55:51 | 00:55:52 | 13 | |
14 | 282 | GONDEK TOMASZ | GÓRSK | WKK KOLEKTYN | POL | 1973 | M4 | 4 | 02:14 | 26,8 | 00:55:56 | 00:56:02 | 14 | |
15 | 158 | LABON PIOTR | KOTEŻE | GK STG | POL | 1988 | M2 | 4 | 02:14 | 26,8 | 00:55:58 | 00:56:02 | 15 | |
16 | 277 | HERMELIN WOCJCIECH | KANCELARIA HMM | POL | 1979 | M3 | 6 | 02:14 | 26,8 | 00:56:00 | 00:56:03 | 16 | ||
17 | 281 | STAWACZ MACIEJ | ŁUBIANKA | KOLEKTYN | POL | 1977 | M4 | 5 | 02:14 | 26,8 | 00:56:00 | 00:56:03 | 17 | |
18 | 278 | OCHOCKI ANDRZEJ | BRODNICA | KOLARSKI KLUB SPORTU MASTERS BRODNICA | POL | 1970 | M4 | 6 | 02:14 | 26,8 | 00:56:01 | 00:56:03 | 18 | |
19 | 106 | BĘDZIKOWSKI TOMASZ | PŁOCK | E-INTEGRA PŁOCK | POL | 1977 | M4 | 7 | 02:19 | 25,8 | 00:58:07 | 00:58:14 | 19 | |
20 | 209 | SASAK MAREK | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 1980 | M3 | 7 | 02:19 | 25,8 | 00:58:07 | 00:58:11 | 20 | |
21 | 102 | BATOR JAROSŁAW | KOTEŻE | GK STG | POL | 1984 | M3 | 8 | 02:22 | 25,3 | 00:59:13 | 00:59:24 | 21 | |
22 | 181 | OKRUCIŃSKI KACPER | BRZEŚĆ KUJAWSKI | LUMAC LIKEBIKE WTR WŁOCŁAWEK | POL | 2001 | M0 | 2 | 02:22 | 25,3 | 00:59:14 | 00:59:22 | 22 | |
23 | 290 | KOZŁOWSKI JACEK | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | POL | 1977 | M4 | 8 | 02:23 | 25,2 | 00:59:33 | 00:59:44 | 23 | |
24 | 180 | OGRABEK MARIUSZ | KOŁO | OSTEO_MED | POL | 1989 | M2 | 5 | 02:23 | 25,2 | 00:59:34 | 00:59:38 | 24 | |
25 | 271 | SKIBIŃSKI DANIEL | BRODNICA | KKS MASTERS BRODNICA | POL | 1981 | M3 | 9 | 02:23 | 25,2 | 00:59:35 | 00:59:39 | 25 | |
26 | 205 | RYNIEC BARTOSZ | WŁOCŁAWEK | LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK | POL | 2002 | M0 | 3 | 02:24 | 25 | 01:00:03 | 01:00:16 | 26 | |
27 | 279 | RADTKE PAWEŁ | WTELNO | SISU-OWB TEAM | POL | 1983 | M3 | 10 | 02:24 | 24,9 | 01:00:10 | 01:00:17 | 27 | |
28 | 104 | BEHNKE PRZEMYSŁAW | PLOCK | POLSKI KLUB MTB | POL | 1982 | M3 | 11 | 02:24 | 24,9 | 01:00:11 | 01:00:20 | 28 | |
29 | 168 | MAŁECKI MICHAŁ | RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | POL | 1963 | M5 | 2 | 02:25 | 24,9 | 01:00:19 | 01:00:24 | 29 | |
30 | 230 | SZOCH TOMASZ | BYDGOSZCZ | MROZBIKE.PL | POL | 1975 | M4 | 9 | 02:25 | 24,9 | 01:00:19 | 01:00:23 | 30 | |
31 | 214 | SIERAKOWSKI WOJCIECH | WŁOCŁAWEK | POL | 1967 | M5 | 3 | 02:27 | 24,6 | 01:01:03 | 01:01:17 | 31 | ||
32 | 300 | GOS MARIUSZ | PŁOCK | POL | 1984 | M3 | 12 | 02:30 | 24 | 01:02:31 | 01:02:41 | 32 | ||
33 | 210 | SASAK OSKAR | WŁOCŁAWEK | KK LEGIA 1928-INTERCARS | POL | 2002 | M0 | 4 | 02:30 | 23,9 | 01:02:40 | 01:02:51 | 33 | |
34 | 147 | KOTOWSKI DARIUSZ | WŁCŁAWEK | NJS MTB WŁOCŁAWEK | POL | 1995 | M2 | 6 | 02:30 | 23,9 | 01:02:40 | 01:03:09 | 34 | |
35 | 162 | LORKOWSKA WERONIKA | GDAŃSK | TEAM VERGE POLSKA | POL | 1996 | K2 | 1 | 02:30 | 23,9 | 01:02:40 | 01:02:46 | 1 | |
36 | 276 | BEJM DARIUSZ | KOŁO | DRUKARNIA DAGRAF-KOŁO | POL | 1967 | M5 | 4 | 02:30 | 23,9 | 01:02:42 | 01:02:44 | 35 | |
37 | 260 | GAJDA WIKTOR | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | POL | 1990 | M2 | 7 | 02:32 | 23,7 | 01:03:21 | 01:03:29 | 36 | |
38 | 283 | CHEŁMINIAK TOMASZ | BARCIN | BARCIN | POL | 1977 | M4 | 10 | 02:33 | 23,6 | 01:03:34 | 01:03:53 | 37 | |
39 | 131 | GRZEBIENIAK PIOTR | SŁUPSK | LIKE BIKE | POL | 1984 | M3 | 13 | 02:33 | 23,5 | 01:03:43 | 01:03:59 | 38 | |
40 | 204 | RUSZTYK BARTOSZ | KOŁO | TERMY UNIEJÓW/SIEĆ PIZZERNI K2 KOŁO | POL | 1981 | M3 | 14 | 02:33 | 23,5 | 01:03:52 | 01:03:55 | 39 | |
41 | 235 | WABNIC ROMAN | KOŁO | MTB KOŁO | POL | 1971 | M4 | 11 | 02:33 | 23,5 | 01:03:53 | 01:03:55 | 40 | |
42 | 242 | WICHOWSKI MATEUSZ | TORUŃ | TTC BERETTA TORUŃ | POL | 2001 | M0 | 5 | 02:34 | 23,4 | 01:03:59 | 01:04:18 | 41 | |
43 | 119 | DORSCH FILIP | BYDGOSZCZ | NBIKEACADEMY | POL | 2004 | MJ | 1 | 02:34 | 23,4 | 01:04:03 | 01:04:18 | 42 | |
44 | 151 | KRZYŻYKOWSKI JAKUB | GRĘBOCIN | KS SPRINT GRĘBOCIN | POL | 2003 | MJ | 2 | 02:34 | 23,4 | 01:04:09 | 01:04:18 | 43 | |
45 | 188 | PIASECKI PIOTR | WŁOCŁAWEK | JUBILERMONIKA.PL | POL | 1982 | M3 | 15 | 02:34 | 23,3 | 01:04:17 | 01:04:41 | 44 | |
46 | 130 | GRUBBA MAREK | KORONOWO | MROZBIKE.PL | POL | 1979 | M3 | 16 | 02:35 | 23,3 | 01:04:23 | 01:04:28 | 45 | |
47 | 167 | MAŁECKI ADAM | DOBRE | KS ZRYW RADZIEJÓW | POL | 1976 | M4 | 12 | 02:35 | 23,2 | 01:04:33 | 01:04:39 | 46 | |
48 | 301 | STAPF TOMASZ | TORUŃ | GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY | POL | #N/D! | #N/D! | 02:36 | 23,1 | 01:04:59 | 01:05:27 | 47 | ||
49 | 120 | DORSZ JACEK | WOŁOMIN | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | POL | 1980 | M3 | 17 | 02:37 | 23 | 01:05:14 | 01:05:27 | 48 | |
50 | 252 | ZIELONKA WŁODZIMIERZ | PLOCK | POL | 1981 | M3 | 18 | 02:37 | 23 | 01:05:19 | 01:05:34 | 49 | ||
51 | 129 | GROCHOWSKA KATARZYNA | SMĘTOWO GRANICZNE | GK STG | POL | 1987 | K3 | 1 | 02:37 | 22,9 | 01:05:33 | 01:05:38 | 2 | |
52 | 241 | WICHOWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | TTC BERETTA TORUŃ | POL | 1982 | M3 | 19 | 02:37 | 22,9 | 01:05:34 | 01:05:52 | 50 | |
53 | 286 | KUSMIERCZYK JAKUB | MOGILNO | MOGILNO TEAM | POL | 1980 | M3 | 20 | 02:39 | 22,6 | 01:06:19 | 01:06:27 | 51 | |
54 | 113 | CHROBOCIŃSKI MARIUSZ | CHOCEŃ | MTB KUŹNICE | POL | 1981 | M3 | 21 | 02:43 | 22,1 | 01:08:01 | 01:08:10 | 52 | |
55 | 236 | WALEWICZ TOMASZ | WŁOCŁAWEK | POL | 1970 | M4 | 13 | 02:45 | 21,8 | 01:08:50 | 01:09:21 | 53 | ||
56 | 187 | PIASECKI KRZYSZTOF | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | POL | 1973 | M4 | 14 | 02:46 | 21,7 | 01:09:02 | 01:09:22 | 54 | |
57 | 273 | TARCZYKOWSKI TOMASZ | MAKSYMILIANOWO | N-BIKE ACADEMY | POL | 1976 | M4 | 15 | 02:46 | 21,7 | 01:09:06 | 01:09:23 | 55 | |
58 | 294 | SZWARCZYŃSKI DARIUSZ | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | POL | 1975 | M4 | 16 | 02:46 | 21,7 | 01:09:06 | 01:09:22 | 56 | |
59 | 2 | CZECHOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | N-BIKE ACADEMY | POL | 2004 | MJ | 3 | 02:46 | 21,7 | 01:09:07 | 01:09:22 | 57 | |
60 | 221 | STOJAK SZYMON | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 2001 | M0 | 6 | 02:46 | 21,7 | 01:09:07 | 01:09:26 | 58 | |
61 | 229 | SZEFLER PIOTR | ŚWIECIE | POL | 1990 | M2 | 8 | 02:46 | 21,7 | 01:09:09 | 01:09:31 | 59 | ||
62 | 128 | GŁĄB MARIUSZ | LIPNO | LIPA MTB | POL | 1983 | M3 | 22 | 02:46 | 21,7 | 01:09:15 | 01:09:29 | 60 | |
63 | 198 | REINHOLZ MARIAN | ŚWIECIE TERESPOL POMORSKI | TERESPOL POMORSKI | POL | 1970 | M4 | 17 | 02:47 | 21,6 | 01:09:23 | 01:09:32 | 61 | |
64 | 145 | KAWECKI PRZEMYSŁAW | KWIDZYN | IP KWIDZYN TEAM | POL | 1978 | M3 | 23 | 02:47 | 21,6 | 01:09:31 | 01:10:00 | 62 | |
65 | 155 | KUCZYŃSKI ADAM | WŁOCŁAWEK | POL | 1965 | M5 | 5 | 02:47 | 21,5 | 01:09:41 | 01:10:07 | 63 | ||
66 | 238 | WĄSEWICZ RADOSŁAW | LIPNO | ROWEROWE LIPNO | POL | 1987 | M3 | 24 | 02:47 | 21,5 | 01:09:43 | 01:09:59 | 64 | |
67 | 248 | WOJCIECHOWSKI MACIEJ | PIOTRKÓW KUJAWSKI | POL | 2001 | M0 | 7 | 02:47 | 21,5 | 01:09:44 | 01:10:22 | 65 | ||
68 | 251 | WOŹNICKI MARIUSZ | PACYNA | SKINLINE ZŁOTE RĘCE TEAM ŻYCHLIN | POL | 1990 | M2 | 9 | 02:47 | 21,5 | 01:09:45 | 01:10:06 | 66 | |
69 | 148 | KOWALSKI MARCIN | DOBRZYŃ NAD WISŁĄ | POL | 1984 | M3 | 25 | 02:49 | 21,3 | 01:10:22 | 01:10:39 | 67 | ||
70 | 213 | SIERADZKI ADAM | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW TEAM MTB | POL | 1982 | M3 | 26 | 02:50 | 21,2 | 01:10:42 | 01:11:09 | 68 | |
71 | 292 | BINICKI MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | POL | 2018 | #N/D! | #N/D! | 02:50 | 21,1 | 01:10:57 | 01:11:29 | 69 | ||
72 | 253 | ZIÓŁKOWSKI KRYSTIAN | BYDGOSZCZ | POL | 1977 | M4 | 18 | 02:51 | 21,1 | 01:11:15 | 01:11:27 | 70 | ||
73 | 107 | BŁASZCZYK GRZEGORZ | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | POL | 1973 | M4 | 19 | 02:51 | 21 | 01:11:16 | 01:11:26 | 71 | |
74 | 295 | ŁĄCKA BOŻENA | KLĘKA | PHYTOPHRAM TEAM | POL | 1976 | K4 | 1 | 02:51 | 21 | 01:11:16 | 01:11:34 | 3 | |
75 | 240 | WENDERLICH PAWEŁ | LIPNO | ROWEROWE LIPNO | POL | 1979 | M3 | 27 | 02:51 | 21 | 01:11:19 | 01:11:32 | 72 | |
76 | 291 | WALCZAK ROBERT | WŁOCŁAWEK | UKS FENIKS | POL | 1972 | M4 | 20 | 02:51 | 21 | 01:11:21 | 01:11:33 | 73 | |
77 | 161 | LORKOWSKA BOŻENA | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POL | 1993 | K2 | 2 | 02:51 | 21 | 01:11:21 | 01:11:28 | 4 | |
78 | 244 | WINIECKI KACPER | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 2006 | MJ | 4 | 02:51 | 21 | 01:11:21 | 01:11:39 | 74 | |
79 | 122 | DYLEWSKI ARTUR | BYCZYNA | KS ZRYW RADZIEJÓW | POL | 1983 | M3 | 28 | 02:51 | 21 | 01:11:22 | 01:11:29 | 75 | |
80 | 195 | PRZYBYSZEWSKI PIOTR | SOLEC KUJAWSKI | ZENI | POL | 1974 | M4 | 21 | 02:51 | 21 | 01:11:22 | 01:11:38 | 76 | |
81 | 216 | SŁAPIŃSKI RAFAŁ | GOLUB - DOBRZYŃ | GTR GOLUB - DOBRZYŃ | POL | 1980 | M3 | 29 | 02:51 | 21 | 01:11:24 | 01:11:29 | 77 | |
82 | 461 | ZUREL MICHAŁ | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | POL | 1979 | M3 | 30 | 02:52 | 20,9 | 01:11:38 | 01:11:55 | 78 | |
83 | 192 | PIWOWAR MACIEJ | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 2002 | M0 | 8 | 02:52 | 20,9 | 01:11:46 | 01:12:04 | 79 | |
84 | 163 | LORKOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POL | 1973 | M4 | 22 | 02:52 | 20,9 | 01:11:47 | 01:11:55 | 80 | |
85 | 142 | KAMIŃSKI MACIEJ | LIPNO | LIPA MTB | POL | 2001 | M0 | 9 | 02:52 | 20,9 | 01:11:50 | 01:12:16 | 81 | |
86 | 160 | LORKOWSKA BEATA | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POL | 1973 | K4 | 2 | 02:52 | 20,9 | 01:11:51 | 01:11:56 | 5 | |
87 | 226 | SZAŁAŃSKI JAKUB | WŁOCŁAWEK | POL | 1999 | M1 | 1 | 02:53 | 20,9 | 01:11:54 | 01:12:18 | 82 | ||
88 | 170 | MAŚLANA KATARZYNA | GOSTYNIN | POL | 1986 | K3 | 2 | 02:53 | 20,8 | 01:12:00 | 01:12:06 | 6 | ||
89 | 225 | SZAJKOWSKI TOMASZ | TCZEW | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | POL | 1955 | M6 | 1 | 02:53 | 20,8 | 01:12:04 | 01:12:15 | 83 | |
90 | 118 | DORSCH DARIUSZ | BYDGOSZCZ | NBIKEAKADEMY | POL | 1972 | M4 | 23 | 02:53 | 20,8 | 01:12:08 | 01:12:24 | 84 | |
91 | 103 | BECKER SŁAWOMIR | WŁOCŁAWEK | POL | 1977 | M4 | 24 | 02:54 | 20,7 | 01:12:24 | 01:12:48 | 85 | ||
92 | 196 | PTASZYŃSKI DAMIAN | GROCHOWALSK | SPORT | POL | 1984 | M3 | 31 | 02:54 | 20,7 | 01:12:26 | 01:12:44 | 86 | |
93 | 152 | KRZYŻYKOWSKI SŁAWOMIR | TORUŃ | KS SPRINT GRĘBOCIN | POL | 1975 | M4 | 25 | 02:54 | 20,7 | 01:12:32 | 01:12:46 | 87 | |
94 | 159 | LEWANDOWSKI WOJCIECH | WŁOCŁAWEK | POL | 1958 | M5 | 6 | 02:54 | 20,7 | 01:12:35 | 01:13:00 | 88 | ||
95 | 254 | ZUREL WALDEMAR | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | POL | 1958 | M5 | 7 | 02:54 | 20,7 | 01:12:36 | 01:13:04 | 89 | |
96 | 133 | GRZYBOWSKI MARCIN | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 1976 | M4 | 26 | 02:55 | 20,6 | 01:12:44 | 01:13:11 | 90 | |
97 | 150 | KRANKIEWICZ JAKUB | WŁOCŁAWEK | POL | 1982 | M3 | 32 | 02:55 | 20,6 | 01:12:46 | 01:12:55 | 91 | ||
98 | 121 | DROZD MACIEJ | PODZAMEK GOLUBSKI | POL | 1969 | M4 | 27 | 02:55 | 20,6 | 01:12:47 | 01:12:54 | 92 | ||
99 | 134 | JAKUBOWSKI DAMIAN | TORUŃ | POL | 1989 | M2 | 10 | 02:56 | 20,4 | 01:13:21 | 01:13:51 | 93 | ||
100 | 146 | KOPROWSKI MARIUSZ | PŁOCK | POL | 1982 | M3 | 33 | 02:56 | 20,4 | 01:13:26 | 01:13:50 | 94 | ||
101 | 116 | DOBUCKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | CHONAROWER.PL | POL | 1989 | K2 | 3 | 02:56 | 20,4 | 01:13:28 | 01:14:01 | 7 | |
102 | 111 | BRZUSTEWICZ-ZIÓŁKOWSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | POL | 1978 | K3 | 3 | 02:57 | 20,3 | 01:13:45 | 01:14:00 | 8 | ||
103 | 215 | SKIBIŃSKI PRZEMYSŁAW | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 2002 | M0 | 10 | 02:57 | 20,3 | 01:13:47 | 01:14:07 | 95 | |
104 | 285 | LEWANDOWSKI PAWEŁ | MOGILNO | MOGILNO TEAM | POL | 1980 | M3 | 34 | 02:57 | 20,3 | 01:13:50 | 01:13:59 | 96 | |
105 | 233 | ŚCIŚLEWSKI RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | POL | 1986 | M3 | 35 | 02:59 | 20,2 | 01:14:24 | 01:14:51 | 97 | ||
106 | 199 | REINHOLZ TOMASZ | ŚWIECIE TERESPOL POMORSKI | TERESPOL POMORSKI | POL | 2000 | M0 | 11 | 03:01 | 19,9 | 01:15:13 | 01:15:25 | 98 | |
107 | 218 | SMĘTKOWSKI ADAM | WŁOCŁAWEK | ZSE WŁOCŁAWEK | POL | 2001 | M0 | 12 | 03:01 | 19,9 | 01:15:20 | 01:15:38 | 99 | |
108 | 247 | WOCIÓR MARCIN | WŁOCŁAWEK | POL | 1978 | M3 | 36 | 03:01 | 19,9 | 01:15:23 | 01:15:45 | 100 | ||
109 | 288 | DRZAZGOWSKI ŁUKASZ | MOGILNO | MOGILNO TEAM | POL | 1980 | M3 | 37 | 03:02 | 19,8 | 01:15:46 | 01:15:53 | 101 | |
110 | 141 | KALINOWSKA JOANNA | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | POL | 1978 | K3 | 4 | 03:02 | 19,7 | 01:16:01 | 01:16:20 | 9 | |
111 | 296 | PRZYBYLSKI RAFAŁ | KALISZ | POL | 1983 | M3 | 38 | 03:03 | 19,7 | 01:16:11 | 01:16:39 | 102 | ||
112 | 293 | WILMANSKI ROBERT | LIPNO | ZIELONA LIPA | POL | 1976 | M4 | 28 | 03:03 | 19,7 | 01:16:15 | 01:16:38 | 103 | |
113 | 173 | MIERZYNSKI KAMIL | WŁOCŁAWEK | POL | 1986 | M3 | 39 | 03:06 | 19,4 | 01:17:21 | 01:17:56 | 104 | ||
114 | 108 | BŁAŻEJCZAK MARCIN | BYDGOSZCZ | POL | 1977 | M4 | 29 | 03:06 | 19,4 | 01:17:23 | 01:17:37 | 105 | ||
115 | 112 | BUDZYŃSKI WITOLD | BYDGOSZCZ | ROWEROWANIE.COM | POL | 1980 | M3 | 40 | 03:08 | 19,1 | 01:18:21 | 01:18:54 | 106 | |
116 | 174 | MIKLAS KONRAD | JANIKOWO | POL | 1968 | M4 | 30 | 03:08 | 19,1 | 01:18:27 | 01:18:51 | 107 | ||
117 | 280 | RADTKE PIOTR | STRONNO | POL | 1979 | M3 | 41 | 03:09 | 19,1 | 01:18:43 | 01:18:56 | 108 | ||
118 | 164 | ŁUCZAK KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW TEAM MTB | POL | 1972 | M4 | 31 | 03:09 | 19 | 01:18:46 | 01:19:09 | 109 | |
119 | 239 | WEISBRÓT FABIAN | ŚWIECIE | WWW.PLASTJAN.COM.PL | POL | 1989 | M2 | 11 | 03:09 | 19 | 01:18:48 | 01:19:07 | 110 | |
120 | 275 | TEPER PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | WSUG TERBUD TEAM | POL | 1975 | M4 | 32 | 03:10 | 18,9 | 01:19:18 | 01:19:38 | 111 | |
121 | 156 | KUJAWA RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | POL | 2001 | M0 | 13 | 03:11 | 18,9 | 01:19:33 | 01:19:58 | 112 | ||
122 | 137 | JURCZYKOWSKI PATRYK | ŚWIECIE | POL | 1989 | M2 | 12 | 03:11 | 18,9 | 01:19:34 | 01:19:56 | 113 | ||
123 | 114 | CHRZANOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | IRON MAX TEAM | POL | 1991 | M2 | 13 | 03:11 | 18,8 | 01:19:44 | 01:20:10 | 114 | |
124 | 284 | CZATORBUD BARTŁOMIEJ | MOGILNO | POL | 1994 | M2 | 14 | 03:12 | 18,8 | 01:19:53 | 01:20:04 | 115 | ||
125 | 179 | OBIELECKI MAREK | WŁOCŁAWEK | POL | 1970 | M4 | 33 | 03:12 | 18,7 | 01:20:12 | 01:20:54 | 116 | ||
126 | 264 | LEWANDOWSKA IZA | BRODNICA | POL | 1973 | K4 | 3 | 03:14 | 18,6 | 01:20:47 | 01:20:59 | 10 | ||
127 | 267 | MROCZEK KRZYSZTOF | DANKOWO | IP KWIDZYN BIKE TEAM | POL | 1975 | M4 | 34 | 03:15 | 18,5 | 01:21:15 | 01:21:44 | 117 | |
128 | 171 | MAYEA FABREGAS ANDY | WŁOCŁAWEK | POL | 1986 | M3 | 42 | 03:17 | 18,3 | 01:22:09 | 01:22:43 | 118 | ||
129 | 270 | RYBAK MARIUSZ | MAŁE RUDY | BIKEBOYS.PLCADMARIO TEAM | POL | 1970 | M4 | 35 | 03:17 | 18,2 | 01:22:16 | 01:22:25 | 119 | |
130 | 298 | PAWŁOWSKI JAKUB | WŁOCŁAWEK | POL | 2001 | M0 | 14 | 03:18 | 18,2 | 01:22:20 | 01:22:39 | 120 | ||
131 | 259 | CHRZEŚCIAŃSKI BARTOSZ | WARSZAWA | CYCLIŚCI | POL | 1985 | M3 | 43 | 03:18 | 18,2 | 01:22:25 | 01:22:35 | 121 | |
132 | 165 | MACIEJA EDYTA | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 1973 | K4 | 4 | 03:18 | 18,2 | 01:22:26 | 01:22:56 | 11 | |
133 | 135 | JESIONOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | MTB ELDAR SWIECIE | POL | 1978 | K3 | 5 | 03:19 | 18,1 | 01:22:51 | 01:22:58 | 12 | |
134 | 117 | DOCZEKALSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | IRON MAX TEAM | POL | 1989 | M2 | 15 | 03:20 | 18 | 01:23:28 | 01:23:41 | 122 | |
135 | 217 | SŁAWINOWSKA GRAZYNA | WŁOCŁAWEK | POL | 1990 | K2 | 4 | 03:21 | 17,9 | 01:23:46 | 01:24:14 | 13 | ||
136 | 202 | ROSZCZYNIAŁA MARLENA | BYDGOSZCZ | MROZBIKE.PL | POL | 1979 | K3 | 6 | 03:21 | 17,9 | 01:23:47 | 01:24:17 | 14 | |
137 | 172 | MENCEL ANDRZEJ | WŁOCŁAWEK | POL | 1978 | M3 | 44 | 03:23 | 17,8 | 01:24:23 | 01:24:47 | 123 | ||
138 | 255 | ZWOLIŃSKI BARTOSZ | WŁOCŁAWEK | POL | 1983 | M3 | 45 | 03:23 | 17,8 | 01:24:30 | 01:25:10 | 124 | ||
139 | 153 | KUCHARSKA JADZIA | GDYNIA | BELTA TEAM GDAŃSK | POL | 2006 | KJ | 1 | 03:23 | 17,7 | 01:24:42 | 01:25:13 | 15 | |
140 | 154 | KUCHARSKI BARTOSZ | GDYNIA | POL | 1975 | M4 | 36 | 03:23 | 17,7 | 01:24:42 | 01:25:13 | 125 | ||
141 | 287 | MIKA ZDZISŁAW | MOGILNO | MOGILNO TEAM | POL | 1954 | M6 | 2 | 03:24 | 17,7 | 01:24:49 | 01:24:59 | 126 | |
142 | 272 | SZCZEŚNIAK KORNELIUSZ | OSIĘCINY | POL | 1987 | M3 | 46 | 03:26 | 17,5 | 01:25:53 | 01:26:17 | 127 | ||
143 | 256 | ŻAK ARTUR | WŁOCŁAWEK | POL | 1970 | M4 | 37 | 03:27 | 17,4 | 01:26:06 | 01:26:32 | 128 | ||
144 | 182 | OSENKOWSKI ADAM | TORUN | MEGALIA TORUN | POL | 1969 | M4 | 38 | 03:28 | 17,3 | 01:26:37 | 01:27:14 | 129 | |
145 | 237 | WASIELEWSKI PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | LPJKM | POL | 1985 | M3 | 47 | 03:28 | 17,3 | 01:26:39 | 01:27:22 | 130 | |
146 | 127 | GLONEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | POL | 2000 | M0 | 15 | 03:29 | 17,3 | 01:26:56 | 01:27:36 | 131 | ||
147 | 219 | SNOWACKI PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | CSU BYDGOSZCZ | POL | 1980 | M3 | 48 | 03:30 | 17,2 | 01:27:23 | 01:27:46 | 132 | |
148 | 132 | GRZYBOWSKI HIERONIM | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 2005 | MJ | 5 | 03:30 | 17,2 | 01:27:26 | 01:27:46 | 133 | |
149 | 245 | WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW | WŁOCŁAWEK | POL | 1979 | M3 | 49 | 03:30 | 17,1 | 01:27:40 | 01:28:15 | 134 | ||
150 | 183 | OZIMKOWSKI KAMIL | SKĘPE | WYWROTOWCY SKĘPE | POL | 1992 | M2 | 16 | 03:31 | 17,1 | 01:27:56 | 01:28:32 | 135 | |
151 | 297 | JANKOWSKI DARIUSZ | WÓLKA | WYWROTOWCY SKEPE | POL | 1996 | M2 | 17 | 03:32 | 17 | 01:28:09 | 01:28:45 | 136 | |
152 | 262 | KOZLOWSKI KAJETAN | TORUŃ | POL | 1989 | M2 | 18 | 03:32 | 17 | 01:28:14 | 01:28:39 | 137 | ||
153 | 126 | GĄGOLEWSKI PIOTR | WŁOCŁAWEK | POL | 1969 | M4 | 39 | 03:32 | 17 | 01:28:27 | 01:28:37 | 138 | ||
154 | 403 | CZERWINSKI MICHAŁ | WŁOCŁAWEK | POL | 1981 | M3 | 50 | 03:33 | 16,9 | 01:28:38 | 01:28:38 | 139 | ||
155 | 232 | SZYMAŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | IRON MAX TEAM | POL | 1989 | M2 | 19 | 03:34 | 16,8 | 01:29:12 | 01:29:39 | 140 | |
156 | 176 | MURAS ARTUR | WŁOCŁAWEK | POL | 1970 | M4 | 40 | 03:35 | 16,8 | 01:29:31 | 01:30:09 | 141 | ||
157 | 268 | OBODECKI BARTOSZ | ŁÓDŹ | POL | 1977 | M4 | 41 | 03:36 | 16,7 | 01:29:51 | 01:30:22 | 142 | ||
158 | 269 | POLANOWSKI PRZEMYSŁAW | WLOCLAWEK | POL | 1999 | M1 | 2 | 03:36 | 16,7 | 01:29:54 | 01:30:23 | 143 | ||
159 | 125 | FYDRYSZEWSKI ADAM | WŁOCŁAWEK | POL | 1985 | M3 | 51 | 03:38 | 16,5 | 01:30:50 | 01:31:22 | 144 | ||
160 | 178 | NOWACKI WIKTOR | WŁOCŁAWEK | POL | 2001 | M0 | 16 | 03:39 | 16,4 | 01:31:22 | 01:31:39 | 145 | ||
161 | 266 | MARCINKOWSKI MARIUSZ | TORUŃ | POL | 1981 | M3 | 52 | 03:41 | 16,3 | 01:32:01 | 01:32:22 | 146 | ||
162 | 136 | REINHOLZ DARIUSZ | ŚWIECIE | MTB ELDAR SWIECIE | POL | 1997 | M1 | 3 | 03:43 | 16,1 | 01:33:00 | 01:33:06 | 147 | |
163 | 231 | SZTENDEREWICZ RENATA | WŁOCŁAWEK | POL | 1982 | K3 | 7 | 03:43 | 16,1 | 01:33:07 | 01:33:38 | 16 | ||
164 | 144 | KAWALERSKI KRZYSZTOF | NIEMCZ | NBIKEACADEMY | POL | 1972 | M4 | 42 | 03:47 | 15,9 | 01:34:34 | 01:34:55 | 148 | |
165 | 101 | BARTCZAK BARTEK | WŁOCŁAWEK | POL | 2002 | M0 | 17 | 03:49 | 15,7 | 01:35:35 | 01:36:07 | 149 | ||
166 | 250 | WOJTCZAK JAKUB | WŁOCŁAWEK | POL | 2000 | M0 | 18 | 03:49 | 15,7 | 01:35:37 | 01:36:08 | 150 | ||
167 | 274 | WILAMOWSKI ARKADIUSZ | WŁOCŁAWEK | POL | 1990 | M2 | 20 | 03:50 | 15,6 | 01:35:56 | 01:36:33 | 151 | ||
168 | 123 | FARYŃSKI RAFAŁ | PRZEDECZ | POL | 1983 | M3 | 53 | 03:50 | 15,6 | 01:35:58 | 01:36:39 | 152 | ||
169 | 263 | KRASZEWSKA MAJA | WŁOCŁAWEK | POL | 1991 | K2 | 5 | 03:50 | 15,6 | 01:36:01 | 01:36:38 | 17 | ||
170 | 203 | RUMIŃSKI PIOTR | WIELKA NIESZAWKA | POL | 1977 | M4 | 43 | 03:51 | 15,6 | 01:36:13 | 01:36:27 | 153 | ||
171 | 140 | KACZOR BARTOSZ | WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | POL | 2000 | M0 | 19 | 03:53 | 15,5 | 01:36:58 | 01:37:35 | 154 | |
172 | 289 | JAMRYCH MARCIN | MOGILNO | MOGILNO TEAM | POL | 1980 | M3 | 54 | 03:57 | 15,2 | 01:38:46 | 01:39:25 | 155 | |
173 | 407 | GLAZIK RENATA | FABIANKI | POL | 1975 | K4 | 5 | 03:59 | 15 | 01:39:44 | 01:39:44 | 18 | ||
174 | 191 | PIETRZAK GRZEGORZ | KŁODAWA | POL | 1959 | M5 | 8 | 04:00 | 15 | 01:39:54 | 01:40:36 | 156 | ||
175 | 265 | LUBIŃSKA-GAJDA ALEKSANDRA | DTZYCIM | MTB ELDAR ŚWIECIE | POL | 1990 | K2 | 6 | 04:01 | 14,9 | 01:40:27 | 01:40:38 | 19 | |
176 | 115 | CIECHURSKI PIOTR | WŁOCŁAWEK | LPJKM TEAM | POL | 1982 | M3 | 55 | 04:02 | 14,9 | 01:40:59 | 01:41:41 | 157 | |
177 | 185 | PAWLAK CEZARY | WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | POL | 1966 | M5 | 9 | 04:03 | 14,8 | 01:41:17 | 01:41:53 | 158 | |
178 | 169 | MAROSZEK ŁUKASZ | WIENIEC | POL | 1984 | M3 | 56 | 04:03 | 14,8 | 01:41:26 | 01:41:54 | 159 | ||
179 | 243 | WILMAŃSKA KATARZYNA | LIPNO | ZIELONA LIPA | POL | 1980 | K3 | 8 | 04:08 | 14,5 | 01:43:20 | 01:43:45 | 20 | |
180 | 299 | TOMASZEWSKI PIOTR | WŁOCŁAWEK | POL | 1990 | M2 | 21 | 04:21 | 13,8 | 01:48:40 | 01:49:15 | 160 | ||
181 | 234 | TYPIŃSKI JAKUB | WŁOCŁAWEK | POL | 1995 | M2 | 22 | 04:21 | 13,8 | 01:48:41 | 01:49:14 | 161 | ||
182 | 249 | WOJTALIK LESZEK | BYDGOSZCZ | SILVERHARP | POL | 1964 | M5 | 10 | 04:27 | 13,5 | 01:51:04 | 01:51:43 | 162 | |
183 | 206 | RZECZKOWSKA IWONA | SKĘPE | WYWROTOWCY SKĘPE | POL | 1992 | K2 | 7 | 04:48 | 12,5 | 02:00:02 | 02:00:37 | 21 | |
184 | 190 | PIECHNA KATARZYNA | ŚWIECIE | POL | 1979 | K3 | 9 | 05:12 | 11,6 | 02:09:51 | 02:10:45 | 22 | ||
185 | 189 | PIECHNA JAROSŁAW | ŚWIECIE | POL | 1980 | M3 | 57 | 05:12 | 11,5 | 02:09:53 | 02:10:45 | 163 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | P1 | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 488 | KRAJEWSKI PATRYK | POZNAŃ | EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM | POL | 1993 | M2 | 1 | 02:07 | 28,2 | 01:04:10 | 01:46:11 | 01:46:12 | 1 | |
2 | 487 | SZTURO RAFAŁ | LUBICZ | SISU-OWB TEAM | POL | 1977 | M4 | 1 | 02:08 | 28,2 | 01:04:10 | 01:46:13 | 01:46:18 | 2 | |
3 | 423 | LIPIŃSKI DANIEL | TORUŃ | TTC BERETTA TORUŃ | POL | 1994 | M2 | 2 | 02:08 | 28,2 | 01:04:09 | 01:46:13 | 01:46:21 | 3 | |
4 | 425 | ŁYSIAK NORBERT | NIEMCZ | N-BIKE ACADEMY | POL | 1974 | M4 | 2 | 02:08 | 28,2 | 01:04:10 | 01:46:16 | 01:46:23 | 4 | |
5 | 493 | MRÓZ MATEUSZ | POZNAŃ | MRÓZROWERY TEAM | POL | 1980 | M3 | 1 | 02:18 | 26 | 01:06:51 | 01:55:18 | 01:55:21 | 5 | |
6 | 495 | KRYNICKI PRZEMYSŁAW | ZIELONA | SISU-OWB TEAM | POL | 1983 | M3 | 2 | 02:20 | 25,7 | 01:05:54 | 01:56:52 | 01:57:08 | 6 | |
7 | 400 | ALEKSIŃSKI PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | NJS MTB WŁOCŁAWEK | POL | 2018 | #N/D! | #N/D! | 02:21 | 25,5 | 01:05:54 | 01:57:49 | 01:58:05 | 7 | |
8 | 458 | WRONA PATRYK | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM | POL | 1988 | M2 | 3 | 02:22 | 25,4 | 01:06:44 | 01:58:00 | 01:58:04 | 8 | |
9 | 411 | JURCZAK PIOTR | BYDGOSZCZ | N-BIKE ACADEMY | POL | 1987 | M3 | 3 | 02:22 | 25,4 | 01:07:24 | 01:58:03 | 01:58:06 | 9 | |
10 | 447 | SZMYT ARTUR | BYDGOSZCZ | NBIKE ACADEMY | POL | 1982 | M3 | 4 | 02:22 | 25,4 | 01:06:54 | 01:58:04 | 01:58:07 | 10 | |
11 | 481 | JANICKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | POL | 1982 | M3 | 5 | 02:22 | 25,4 | 01:07:25 | 01:58:19 | 01:58:21 | 11 | ||
12 | 405 | DULĘBA ROBERT | RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | POL | 1974 | M4 | 3 | 02:22 | 25,3 | 01:07:26 | 01:58:35 | 01:58:39 | 12 | |
13 | 475 | IDZIKOWSKI MARIUSZ | BYDGOSZCZ | BIKEBOYS.PL | POL | 1974 | M4 | 4 | 02:23 | 25,2 | 01:07:27 | 01:58:52 | 01:59:04 | 13 | |
14 | 482 | LEWICKI ŁUKASZ | BRODNICA | KKS MASTERS BRODNICA | POL | 1983 | M3 | 6 | 02:24 | 25 | 01:05:55 | 01:59:55 | 01:59:57 | 14 | |
15 | 472 | SMOLIŃSKI ARTUR | BYDGOSZCZ | SPORT SERVICE TEAM | POL | 1976 | M4 | 5 | 02:24 | 24,9 | 01:08:17 | 02:00:18 | 02:00:22 | 15 | |
16 | 473 | FRANCZAK RAFAŁ | BYDGOSZCZ | SPORT SERVICE TEAM | POL | 1975 | M4 | 6 | 02:25 | 24,8 | 01:07:57 | 02:00:47 | 02:00:52 | 16 | |
17 | 438 | PRAXMAJER MARCIN | NOWE GULCZEWO | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | POL | 1973 | M4 | 7 | 02:27 | 24,4 | 01:20:02 | 02:02:48 | 02:02:57 | 17 | |
18 | 492 | TOMIAN MARCIN | POZNAN | MRÓZROWERY TEAM | POL | 1983 | M3 | 7 | 02:29 | 24,2 | 01:07:23 | 02:04:10 | 02:04:13 | 18 | |
19 | 406 | GĄGAŁKA DARIUSZ | KATOWICE | POL | 1973 | M4 | 8 | 02:32 | 23,7 | 01:11:05 | 02:06:46 | 02:06:53 | 19 | ||
20 | 491 | ŁĄCKI PIOTR | KŁĘKA | PHYTOPHARM TEAM | POL | 1976 | M4 | 9 | 02:32 | 23,7 | 01:08:18 | 02:06:47 | 02:06:52 | 20 | |
21 | 450 | SZYMCZAK KRZYSZTOF | KUTNO | ABSOLUTE BIKE TEAM | POL | 1982 | M3 | 8 | 02:32 | 23,7 | 01:10:53 | 02:06:48 | 02:06:53 | 21 | |
22 | 420 | KRUSZYŃSKI KAMIL | TORUŃ | TTC BERETTA TORUŃ | POL | 1979 | M3 | 9 | 02:32 | 23,7 | 01:10:30 | 02:06:49 | 02:06:58 | 22 | |
23 | 474 | PAWLAK RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | SPORT SERVICE TEAM | POL | 1977 | M4 | 10 | 02:32 | 23,6 | 01:08:26 | 02:06:51 | 02:06:55 | 23 | |
24 | 424 | ŁASIŃSKI PAWEŁ | BRODNICA | VISOTEC BRODNICA | POL | 1975 | M4 | 11 | 02:34 | 23,4 | 01:10:30 | 02:08:03 | 02:08:10 | 24 | |
25 | 446 | SZMAJDA MARCIN | WŁOCŁAWEK | LIKEBIKE | POL | 1985 | M3 | 10 | 02:37 | 23 | 01:14:35 | 02:10:26 | 02:10:44 | 25 | |
26 | 478 | BIELIŃSKI BOGUMIŁ | WILCZE | POL | 1980 | M3 | 11 | 02:38 | 22,8 | 01:14:40 | 02:11:30 | 02:11:40 | 26 | ||
27 | 441 | SIBIŃSKI DARIUSZ | PŁOCK | POL | 1977 | M4 | 12 | 02:39 | 22,6 | 01:14:42 | 02:12:33 | 02:12:42 | 27 | ||
28 | 494 | FOLTYN DARIUSZ | POZNAŃ | MRÓZROWERY TEAM | POL | 1978 | M3 | 12 | 02:42 | 22,2 | 01:16:11 | 02:15:21 | 02:15:23 | 28 | |
29 | 463 | DYMKOWSKI TOMASZ | WŁOCŁAWEK | POL | 1980 | M3 | 13 | 02:42 | 22,2 | 01:18:32 | 02:15:24 | 02:15:37 | 29 | ||
30 | 442 | SKORUPSKI MICHAŁ | KOŁO | MTB KOŁO TEAM | POL | 1977 | M4 | 13 | 02:43 | 22,1 | 01:15:09 | 02:15:28 | 02:15:30 | 30 | |
31 | 476 | ORŁOWSKI WOJCIECH | WŁOCŁAWEK | LIKE BIEK TEAM | POL | 1996 | M2 | 4 | 02:43 | 22,1 | 01:14:35 | 02:15:57 | 02:16:14 | 31 | |
32 | 436 | PODGÓRSKI ADAM | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | POL | 1977 | M4 | 14 | 02:44 | 22 | 01:16:14 | 02:16:31 | 02:16:44 | 32 | |
33 | 484 | KWIATKOWSKI KRZYSZTOF | MOGILNO | MOGILNO TEAM | POL | 1980 | M3 | 14 | 02:44 | 22 | 01:16:55 | 02:16:38 | 02:16:44 | 33 | |
34 | 485 | GÓRALSKI PIOTR | PŁOCK | AIR BIKE | POL | 1971 | M4 | 15 | 02:44 | 21,9 | 01:18:29 | 02:16:50 | 02:17:00 | 34 | |
35 | 428 | MAŚLANY JANUSZ | GOSTYNIN | POL | 1980 | M3 | 15 | 02:44 | 21,9 | 01:14:36 | 02:17:02 | 02:17:16 | 35 | ||
36 | 444 | STĘPIEŃ BOGDAN | NOWY DWÓR | LUXTORPEDY | POL | 1984 | M3 | 16 | 02:44 | 21,9 | 01:17:01 | 02:17:03 | 02:17:16 | 36 | |
37 | 433 | PASTERNAK ROBERT | WŁOCŁAWEK | LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK | POL | 1980 | M3 | 17 | 02:45 | 21,9 | 01:17:01 | 02:17:12 | 02:17:16 | 37 | |
38 | 466 | ROGALSKI RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | PROFESSIONAL HR / CB163 | POL | 1981 | M3 | 18 | 02:45 | 21,8 | 01:16:57 | 02:17:44 | 02:17:52 | 38 | |
39 | 412 | KALICH ANDRZEJ | RYPIN | POL | 1979 | M3 | 19 | 02:46 | 21,7 | 01:16:15 | 02:18:00 | 02:18:12 | 39 | ||
40 | 432 | PAKULSKA KATARZYNA | GOSTYNIN | ADALIGHT-AREALAMP | POL | 1991 | K2 | 1 | 02:46 | 21,7 | 01:19:12 | 02:18:18 | 02:18:25 | 1 | |
41 | 469 | WRÓBEL SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | CYKLO BYDGOSZCZ | POL | 1978 | M3 | 20 | 02:47 | 21,6 | 01:18:57 | 02:18:50 | 02:19:08 | 40 | |
42 | 431 | NIEWIADOMY MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CYKLO BYDGOSZCZ | POL | 1979 | M3 | 21 | 02:47 | 21,6 | 01:18:55 | 02:18:51 | 02:19:08 | 41 | |
43 | 459 | ZIEMBA MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CYKLO BYDGOSZCZ | POL | 1983 | M3 | 22 | 02:47 | 21,6 | 01:18:53 | 02:18:51 | 02:19:07 | 42 | |
44 | 414 | KARKOWSKI RAFAŁ | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | POL | 1977 | M4 | 16 | 02:47 | 21,6 | 01:19:11 | 02:19:03 | 02:19:18 | 43 | |
45 | 435 | PIOTRZKIEWICZ DARIUSZ | LUBICZ | SISU-OWB TEAM | POL | 1972 | M4 | 17 | 02:47 | 21,5 | 01:17:03 | 02:19:34 | 02:19:41 | 44 | |
46 | 419 | KRUPIŃSKI KRZYSZTOF | KOŁO | MTB KOŁO | POL | 1975 | M4 | 18 | 02:48 | 21,5 | 01:17:01 | 02:19:38 | 02:19:41 | 45 | |
47 | 455 | TYSZKA DARIUSZ | WARSZAWA | AKS POLONIA WARSZAWA | POL | 1975 | M4 | 19 | 02:48 | 21,4 | 01:20:20 | 02:20:12 | 02:20:31 | 46 | |
48 | 468 | WNUKIEWICZ ROBERT | WŁOCŁAWEK | WNUKIEWICZ | POL | 1976 | M4 | 20 | 02:49 | 21,4 | 01:18:38 | 02:20:25 | 02:20:31 | 47 | |
49 | 462 | ŻYCHOWICZ TOMASZ | WŁOCŁAWEK | POL | 1970 | M4 | 21 | 02:49 | 21,3 | 01:20:34 | 02:20:34 | 02:20:45 | 48 | ||
50 | 200 | ROMAŃSKA ALEKSANDRA | STAROGARD GDANSKI | GK STG | POL | 1989 | K2 | 2 | 02:50 | 21,1 | 01:21:42 | 02:22:01 | 02:22:13 | 2 | |
51 | 496 | MASZEROWSKI DAWID | SIERPC | POL | 2000 | M0 | 1 | 02:53 | 20,8 | 01:18:42 | 02:24:31 | 02:24:50 | 49 | ||
52 | 402 | BUDZYŃSKI GRZEGORZ | BRWILNO | POL | 1967 | M5 | 1 | 02:54 | 20,7 | 01:20:55 | 02:25:15 | 02:25:22 | 50 | ||
53 | 440 | RUDLICKI MACIEJ | KWIDZYN | IP KWIDZYN BIKE TEAM | POL | 1972 | M4 | 22 | 02:58 | 20,2 | 01:21:15 | 02:28:36 | 02:28:52 | 51 | |
54 | 401 | BARTOSZEWICZ MACIEJ | BYDGOSZCZ | POL | 1989 | M2 | 5 | 02:58 | 20,2 | 01:21:28 | 02:28:38 | 02:28:49 | 52 | ||
55 | 490 | PIEC MACIEJ | BYDGOSZCZ | POL | 1987 | M3 | 23 | 02:58 | 20,2 | 01:25:38 | 02:28:40 | 02:28:45 | 53 | ||
56 | 489 | ZAHORA KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | POL | 1987 | M3 | 24 | 03:01 | 19,9 | 01:25:32 | 02:30:34 | 02:30:40 | 54 | ||
57 | 409 | GOŁATA PIOTR | BYDGOSZCZ | POL | 1982 | M3 | 25 | 03:01 | 19,9 | 01:21:18 | 02:30:38 | 02:30:49 | 55 | ||
58 | 408 | GOGULSKI GRZEGORZ | TORUŃ | TORUŃ | POL | 1971 | M4 | 23 | 03:01 | 19,9 | 01:25:28 | 02:30:40 | 02:30:52 | 56 | |
59 | 109 | BORKOWICZ BARTŁOMIEJ | LIPNO | LIPA MTB | POL | 1985 | M3 | 26 | 03:01 | 19,8 | 01:21:09 | 02:31:13 | 02:31:32 | 57 | |
60 | 452 | TOMASZEWSKI WALDEMAR | BYDGOSZCZ | BYDZIA POWER BIKE TEAM | POL | 1974 | M4 | 24 | 03:02 | 19,7 | 01:24:34 | 02:32:03 | 02:32:15 | 58 | |
61 | 449 | SZULC DARIUSZ | BYDGOSZCZ | POL | 1962 | M5 | 2 | 03:03 | 19,7 | 01:21:48 | 02:32:16 | 02:32:27 | 59 | ||
62 | 480 | WARCHAŁOWSKI ROBERT | PŁOCK | POL | 1969 | M4 | 25 | 03:06 | 19,4 | 01:25:55 | 02:34:45 | 02:34:59 | 60 | ||
63 | 460 | ZUPA WOJCIECH | BYDGOSZCZ | SISU-OWB TEAM | POL | 1962 | M5 | 3 | 03:06 | 19,4 | 01:25:42 | 02:34:51 | 02:35:01 | 61 | |
64 | 437 | PONIATOWSKI ADAM | WŁOCŁAWEK | MAGIC CORNER | POL | 1958 | M5 | 4 | 03:08 | 19,1 | 01:30:19 | 02:36:56 | 02:37:16 | 62 | |
65 | 477 | BIELIŃSKA HANNA | WILCZE | POL | 1983 | K3 | 1 | 03:10 | 19 | 01:30:14 | 02:38:10 | 02:38:23 | 3 | ||
66 | 470 | ĆWIKLIŃSKI SŁAWOMIR | NAKŁO NAD NOTECIĄ | JA TYLKO DO | POL | 2018 | #N/D! | #N/D! | 03:11 | 18,9 | 01:30:44 | 02:38:52 | 02:39:03 | 63 | |
67 | 464 | KARPIŃSKI MACIEJ | WŁOCŁAWEK | SWIM | POL | 1983 | M3 | 27 | 03:11 | 18,9 | 01:27:49 | 02:39:04 | 02:39:24 | 64 | |
68 | 453 | TRZEBIATOWSKA ALDONA | GDYNIA | POL | 1977 | K4 | 1 | 03:13 | 18,6 | 01:30:23 | 02:41:13 | 02:41:34 | 4 | ||
69 | 417 | KOWSZEWICZ SZYMON | TRYSZCZYN | POL | 1980 | M3 | 28 | 03:15 | 18,5 | 01:27:37 | 02:42:10 | 02:42:19 | 65 | ||
70 | 471 | MEJSNER-HERMELIN MONIKA | BYDGOSZCZ | KANCELARIA HMM | POL | 1979 | K3 | 2 | 03:15 | 18,4 | 01:27:18 | 02:42:40 | 02:42:48 | 5 | |
71 | 483 | SZMOŃ MIROSŁAW | BYDGOSZCZ | POL | 1950 | M6 | 1 | 03:16 | 18,3 | 01:27:54 | 02:43:34 | 02:43:44 | 66 | ||
72 | 439 | PRUS MAREK | WŁOCŁAWEK | ANWIL TEAM | POL | 1974 | M4 | 26 | 03:17 | 18,3 | 01:27:18 | 02:43:51 | 02:44:07 | 67 | |
73 | 448 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | SPORTEVO | POL | 1977 | M4 | 27 | 03:18 | 18,2 | 01:29:08 | 02:44:55 | 02:45:11 | 68 | |
74 | 456 | ULICZNY MARCIN | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | POL | 1974 | M4 | 28 | 03:19 | 18,1 | 01:36:10 | 02:45:44 | 02:45:52 | 69 | |
75 | 404 | DOMINIAK TOMASZ | RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | POL | 1976 | M4 | 29 | 03:23 | 17,7 | 01:30:15 | 02:49:01 | 02:49:08 | 70 | |
76 | 410 | IMPERT TOMASZ | LIPNO | MTB LIPA | POL | 1986 | M3 | 29 | 03:24 | 17,7 | 01:29:44 | 02:49:55 | 02:50:15 | 71 | |
77 | 454 | TRZECIAK PRZEMYSŁAW | WŁOCŁAWEK | HYDROWIS | POL | 1980 | M3 | 30 | 03:29 | 17,2 | 02:54:32 | 02:54:32 | 72 | ||
78 | 451 | ŚLUSARCZYK ANNA | WŁOCŁAWEK | HYDROWIS | POL | 1987 | K3 | 3 | 03:29 | 17,2 | 02:54:34 | 02:54:34 | 6 | ||
79 | 457 | WIŚNIEWSKI GRZEGORZ | DORZYŃ N. WISŁĄ | HYDROWIS | POL | 1989 | M2 | 6 | 03:30 | 17,2 | 02:54:35 | 02:54:35 | 73 | ||
80 | 422 | LEWANDOWSKI DAMIAN | WŁOCŁAWEK | NJS MTB WŁOCŁAWEK | POL | 1985 | M3 | 31 | 03:32 | 16,9 | 01:28:21 | 02:57:03 | 02:57:20 | 74 | |
81 | 427 | MAĆKOWIAK MAGDALENA | BYDGOSZCZ | LUXTORPEDY | POL | 1988 | K2 | 3 | 03:48 | 15,8 | 01:42:56 | 03:10:22 | 03:10:34 | 7 | |
82 | 416 | KORNATKA KAROL | ZDUŃSKA WOLA | CYKLOŚWIR | POL | 1986 | M3 | 32 | 03:51 | 15,6 | 01:41:18 | 03:12:36 | 03:13:00 | 75 | |
83 | 467 | SOBORSKI PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | SWIM | POL | 1982 | M3 | 33 | 03:52 | 15,5 | 01:38:47 | 03:13:21 | 03:13:42 | 76 | |
84 | 415 | KIELISZEK DAMIAN | CIERPICE | POL | 1987 | M3 | 34 | 03:52 | 15,5 | 01:38:41 | 03:13:24 | 03:13:42 | 77 | ||
85 | 429 | MIROLEWICZ PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | :) | POL | 1989 | M2 | 7 | 03:53 | 15,5 | 01:34:24 | 03:14:03 | 03:14:03 | 78 | |
86 | 486 | MIŚKÓW RYSZARD | OLSZTYN | POL | 1969 | M4 | 30 | 03:56 | 15,3 | 01:39:42 | 03:16:21 | 03:16:37 | 79 | ||
87 | 465 | OLEWIŃSKA MONIKA | PABIANICE | POL | 1989 | K2 | 4 | 04:10 | 14,4 | 01:52:38 | 03:28:41 | 03:29:04 | 8 |
Opłata startowa
15 zł – opłata startowa obowiązuje dla uczestników z dystansu JUNIOR (8 km)
30 zł – opłata startowa obowiązuje dla uczestników dystansu MINI (25 km)
40 zł – opłata startowa obowiązuje dla uczestników dystansu MEGA (50 km)
Prosimy o wpłaty na rachunek. Opłata uiszczana dniu zawodów +20 zł doliczane do każdej kwoty
Zgłoszenia przyjmowane do 25.04.2018 r. do godz. 24.00
Zawodnikom zgłoszonym później nie gwarantujemy pakietu startowego w dniu wyścigu. Koszulki
gwarantujemy tylko pierwszym 200 opłaconym zawodnikom. Nie będzie wysyłki koszulek po zawodach.