1 | 85 | ŻÓRAWSKI TEAM | ŻOCHOWSKI DANIEL | 00:07:14 | WICHOWSKI JACEK | 00:07:07 | PIEŃKOSZ GRZEGORZ | 00:08:00 | PIEŃKOSZ RAFAŁ | 00:08:20 | Mężczyzn | 1 | 00:30:41 |
2 | 86 | WYDZIAŁ KLATKI SCHODOWEJ / ACCELERATING POLAND | KORTLENIOWSKI DARIUSZ | 00:08:06 | LIPIEC TOMASZ | 00:08:20 | HOROSZ JAKUB | 00:08:18 | NOŻYŃSKI DARIUSZ | 00:07:51 | Mężczyzn | 2 | 00:32:34 |
3 | 5 | ADIDAS RUNNERS WARSAW 2 | DĄBROWSKI SEBASTIAN | 00:09:30 | GAJEWSKI MAREK | 00:08:03 | BRZĄKALSKI KRZYSIEK | 00:08:23 | STACHOWIAK MACIEJ | 00:08:00 | Mężczyzn | 3 | 00:33:56 |
4 | 79 | UNTS WARSZAWA | ŻEBROWSKA BARBARA | 00:09:35 | KUBICKA ZUZANNA | 00:08:58 | BIAŁY PAWEŁ | 00:08:21 | PARFIANOWICZ PIOTR | 00:07:29 | Mieszana | 1 | 00:34:24 |
5 | 6 | ADIDAS RUNNERS WARSAW 3 | PRZYBYŁA KRZYSZTOF | 00:08:52 | PIETRZAK KRZYSZTOF | 00:08:44 | KUBERA PIOTR | 00:08:33 | SIEGIEDA MICHAŁ | 00:08:26 | Mężczyzn | 4 | 00:34:34 |
6 | 31 | K(R)OPKA TEAM | SZYMANIAK KAMIL | 00:07:43 | PRZYWÓZKI RAFAŁ | 00:08:53 | KOPKA MARCELINA | 00:09:42 | ŁĘGOCKI MARCIN | 00:08:43 | Mieszana | 2 | 00:35:01 |
7 | 81 | WIDŁOROGI | CZERWOŃSKI ARTUR CZERWOŃSKI | 00:09:01 | WOCH KRZYSZTOF | 00:09:35 | HOŁDA MICHAŁ | 00:08:57 | MAJEWSKI TOMASZ | 00:08:48 | Mężczyzn | 5 | 00:36:21 |
8 | 49 | NAPRZÓD MŁOCINY I | ZGODA MATEUSZ | 00:08:43 | DOBROWOLSKI SŁAWEK | 00:09:36 | ZAJĄC ADAM | 00:09:17 | VEDMIDSYI OLEKSII | 00:08:52 | Mężczyzn | 6 | 00:36:27 |
9 | 61 | REEBOKI I PRZYJACIELE | PRUSZEK STANISŁAW | 00:08:48 | SZUMOWSKI MAKSYMILIAN | 00:10:29 | MICHALAK ARTUR | 00:09:06 | WALKOWSKI KONRAD | 00:09:03 | Mężczyzn | 7 | 00:37:26 |
10 | 59 | REEBOK RUN CREW | ZYCH MARIUSZ | 00:08:46 | CISZEWSKA DOMINIKA | 00:09:52 | DULNIAK DARIUSZ | 00:09:34 | MURACH JAROSŁAW | 00:09:37 | Mieszana | 3 | 00:37:49 |
11 | 11 | BIEGAM BO LUBIĘ NOCĄ WARSZAWA | ŁASIŃSKI MICHAŁ | 00:08:11 | KALIŃSKA KARINA | 00:09:25 | ZWIERZCHOŃ GRZEGORZ | 00:10:20 | LEDKIEWICZ KUBA | 00:09:54 | Mieszana | 4 | 00:37:50 |
12 | 80 | WARSAW RUN CLUB | CZAJKOWSKI MAREK | 00:10:02 | FALKOWSKI ŁUKASZ | 00:09:52 | MALOVATSKY ANDREW | 00:08:52 | PRUS TOMASZ | 00:09:15 | Mężczyzn | 8 | 00:38:00 |
13 | 4 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | KOSTRZEWSKA JUSTYNA | 00:09:13 | SIWIRSKA ANNA | 00:09:19 | JAWORSKA WIOLETA | 00:09:55 | ŻÓRAWSKA MAŁGORZATA | 00:09:38 | Kobiet | 1 | 00:38:05 |
14 | 12 | BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM MEN | TROJANOWSKI RAFAŁ | 00:09:27 | NIEBUDEK CEZARY | 00:09:32 | ZIELIŃSKI PIOTR | 00:09:17 | UKOŁÓW HUBERT | 00:09:56 | Mężczyzn | 9 | 00:38:12 |
15 | 36 | LEGIA RUN CLUB | TRZASKOWSKI RAFAŁ | 00:09:49 | SUŁKOWSKI MICHAŁ | 00:09:43 | MEYER MARCIN | 00:09:09 | SZYMAŃSKI MICHAŁ | 00:10:25 | Mężczyzn | 10 | 00:39:06 |
16 | 64 | ROZPĘDZONE | ZUBELEWICZ ANNA | 00:10:34 | SZUBA MARTYNA | 00:09:47 | ŻURANIEWSKA AGNIESZKA | 00:10:08 | PARSZCZYŃSKA IZABELA | 00:08:46 | Kobiet | 2 | 00:39:15 |
17 | 21 | FANTASTYCZNA CZWÓRKA | MILLER KACPER | 00:08:30 | JASIŃSKI JULIAN | 00:10:52 | TWAROWSKA PAULINA | 00:10:39 | CICHOSZ BARTŁOMIEJ | 00:09:37 | Mieszana | 5 | 00:39:39 |
18 | 56 | PĘDZIWIATERKI | BINKIEWICZ TOMASZ | 00:09:35 | KRUPIŃSKI KRZYSZTOF | 00:10:13 | PIETRZYKOWSKI GRZEGORZ | 00:09:41 | DĘBIEC ADRIAN | 00:10:14 | Mężczyzn | 11 | 00:39:43 |
19 | 62 | REMBERTOW TEAM | KROLICZEK ANNA | 00:09:49 | OLESZCZAK KATARZYNA | 00:09:56 | KOT KATARZYNA | 00:09:52 | MICHALSKA ŻANETA | 00:10:27 | Kobiet | 3 | 00:40:04 |
20 | 50 | NIE MA POŚPIECHU | GADZIOMSKI BARTOSZ | 00:10:09 | SZAJEWSKA AGNIESZKA | 00:12:40 | CWEN BARTOSZ | 00:09:53 | MIKULSKI TOMASZ | 00:07:46 | Mieszana | 6 | 00:40:28 |
21 | 29 | JRG 6 | JANISZEWSKI PAWEŁ | 00:12:26 | SMODEREK PRZEMYSŁAW | 00:08:50 | FIDOR KAROL | 00:10:22 | WŁODARSKI PAWEŁ | 00:09:33 | Mężczyzn | 12 | 00:41:11 |
22 | 1 | 1. BLTR | DZIEPAK PIOTR | 00:11:12 | CZARNECKI JAROSŁAW | 00:10:43 | LICKIEWICZ IZABELA | 00:10:50 | DUJKA KAMIL | 00:08:39 | Mieszana | 7 | 00:41:24 |
23 | 60 | REEBOK RUN CREW - ŻOLIBORZ I | SZYMANIK PAWEŁ | 00:09:41 | KRZESIŃSKA RENATA | 00:11:37 | SZEWCZYKOWSKA ANNA | 00:10:04 | WOJTKOWSKI MACIEJ | 00:10:09 | Mieszana | 8 | 00:41:31 |
24 | 68 | SPECTRUM TEAM | GAWLAK DAMIAN | 00:12:02 | KASPRZAK SEBASTIAN | 00:08:43 | URZYKOWSKI ARTUR | 00:10:28 | WIŚNIEWSKI TOMEK | 00:10:20 | Mężczyzn | 13 | 00:41:33 |
25 | 69 | SPEED MASTERS | MOSUR KAMIL | 00:10:10 | DERESZEWSKI PIOTR | 00:10:26 | BAUER BARTOSZ | 00:09:58 | KOSIŃSKI GRZEGORZ | 00:11:18 | Mężczyzn | 14 | 00:41:51 |
26 | 23 | GRZYBKI TEAM | ZYCH ŁUKASZ | 00:08:41 | FILIPCZAK PRZEMYSŁAW | 00:10:50 | GUTOWSKI DAMIAN | 00:09:14 | HERMAN ANNA | 00:13:17 | Mieszana | 9 | 00:42:01 |
27 | 51 | NIEZŁE CWANIAKI | SERWATKA MIŁOSZ | 00:10:18 | SERWATKA LECH | 00:10:08 | SOKOŁOWSKI MICHAŁ | 00:11:10 | SOKOŁOWSKI DAREK | 00:10:37 | Mężczyzn | 15 | 00:42:13 |
28 | 30 | JRG 6 - 2 | PŁÓCINICZAK MARCIN | 00:11:18 | ŁAZARUK KAMIL | 00:10:15 | PŁÓCINICZAK DOMINIK | 00:10:34 | PRZYCHOCKI MICHAŁ | 00:10:09 | Mężczyzn | 16 | 00:42:15 |
29 | 9 | AZS FOR FUN | SZCZEPAŃSKI WITOLD | 00:09:09 | CZECZOTKO MAKS | 00:10:27 | KRUK MICHAŁ | 00:09:32 | GIELEC PIOTR | 00:13:28 | Mężczyzn | 17 | 00:42:36 |
30 | 53 | OBY DO METY | KAMIŃSKI PIOTR | 00:12:05 | KWIATKOWSKI TOMASZ | 00:10:16 | BIELAWSKI SEBASTIAN | 00:10:02 | KRUPIŃSKI KACPER | 00:10:24 | Mężczyzn | 18 | 00:42:47 |
31 | 3 | ADIDAS RUNNERS GIRLS | PARSZCZYŃSKA IZABELA | 00:11:43 | STOKŁOSA JOLATA | 00:11:01 | KUCZYŃSKA MAGDALENA | 00:10:09 | RADKOWSKA MAŁGORZATA | 00:10:03 | Kobiet | 4 | 00:42:56 |
32 | 48 | NAPRZÓD MŁOCINY , BIG FUN, BIG RUN | BARAN GRZEGORZ | 00:10:03 | BUCZEL ANNA | 00:12:37 | IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ MARTA | 00:11:01 | GÓRNIEWICZ MARCIN | 00:09:26 | Mieszana | 10 | 00:43:07 |
33 | 43 | MENAGO CREW | OSTROWSKI KACPER | 00:10:54 | NAPIÓRKOWSKA ZUZANNA | 00:11:52 | GALEWICZ MARTYNA | 00:09:43 | PAULOVICH YAUHENI | 00:10:45 | Mieszana | 11 | 00:43:13 |
34 | 14 | BIEGAMY Z OCHOTĄ | ZAWADZKI MACIEJ | 00:10:06 | WOJDAK ROBERT | 00:10:12 | DZIUBANY TOMASZ | 00:10:59 | WAGNER MARCIN | 00:12:09 | Mężczyzn | 19 | 00:43:26 |
35 | 35 | LEGIA RUN CLUB | JANECZKO MAŁGORZATA | 00:10:21 | BORZĄDEK ALEKSANDRA | 00:10:39 | KOT WIOLETA | 00:12:01 | PACIOREK EWA | 00:10:26 | Kobiet | 5 | 00:43:27 |
36 | 26 | IZABELIN NA START III | MROCZEK MICHAŁ | 00:09:54 | RUZIK RAFAŁ | 00:09:33 | STASIAK GRAŻYNKA | 00:11:17 | PAWŁOWSKA KINGA | 00:12:44 | Mieszana | 12 | 00:43:28 |
37 | 54 | OPEL AUTO ŻOLIBORZ | PRZYGODA KATARZYNA | 00:10:43 | PRZYGODA PAWEŁ | 00:09:58 | SKROŃSKA MONIKA | 00:12:17 | PIEŃKOSKI SEBASTIAN | 00:10:45 | Mieszana | 13 | 00:43:43 |
38 | 75 | TIRETY DO METY | SADŁOŃ PRZEMYSŁAW | 00:12:04 | BENNEWICZ JAKUB | 00:10:47 | IŁOWIECKI RADOSŁAW | 00:10:52 | GRABARCZYK ŁUKASZ | 00:10:01 | Mężczyzn | 20 | 00:43:44 |
39 | 33 | KOLEJE LOSU - NASTĘPNE STARCIE 2019 | BUTOR ARKADIUSZ | 00:11:18 | NOWACKA AGATA | 00:11:57 | KMIECIK ARKADIUSZ | 00:09:44 | SKŁADANEK ZUZANNA | 00:10:47 | Mieszana | 14 | 00:43:47 |
40 | 57 | PIEROGI ADAMUSA+ | TRAWICKI PATRYK | 00:09:26 | NIEMCZYŃSKA DOROTA | 00:13:28 | OTRĘBA MACIEJ | 00:10:23 | PYŚKIEWICZ JAN | 00:10:37 | Mieszana | 15 | 00:43:53 |
41 | 28 | JASKRUBŁĘSALKI | SALNIK PATRYCJA | 00:13:11 | BŁĘDOWSKI MICHAŁ | 00:10:23 | JASKULSKA JUSTYNA | 00:11:03 | KRUPA JAKUB | 00:09:36 | Mieszana | 16 | 00:44:13 |
42 | 45 | MOTO-MOTO | PŁOSZAJ KATARZYNA | 00:12:29 | KAFTANOWICZ PAULINA | 00:12:20 | FIREK WIESŁAW | 00:09:41 | KRUK MACIEJ | 00:09:50 | Mieszana | 17 | 00:44:20 |
43 | 10 | AZS I PRZYJACIELE | KURIATA MARCIN | 00:10:44 | ZIÓŁKOWSKA EWA | 00:11:49 | MĄDRZAK GRZEGORZ | 00:10:27 | JACHIMIAK RAFAŁ | 00:11:39 | Mieszana | 18 | 00:44:39 |
44 | 19 | DREAM TEAM | GIL WOJCIECH | 00:11:10 | FELIGA ŻANETA | 00:11:31 | MICHALAK BEATA | 00:11:05 | KRUPIŃSKA WIOLA | 00:10:54 | Mieszana | 19 | 00:44:40 |
45 | 41 | ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA | MORACZEWSKA ALEKSANDRA | 00:12:50 | NAPIÓRKOWSKI GRZEGORZ | 00:09:51 | ZAJĄCZKOWSKA JAGODA | 00:12:53 | WŁASINOWICZ SEBASTIAN | 00:09:32 | Mieszana | 20 | 00:45:07 |
46 | 13 | BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAM-LAJK | RUTKOWSKA AGNIESZKA | 00:11:03 | JÓŚK JOANNA | 00:12:08 | KOBUS-DUNAJ LIDIA | 00:11:38 | KLIMKIEWICZ KRZYSZTOF | 00:10:37 | Mieszana | 21 | 00:45:25 |
47 | 22 | GAZELE Z AWF | KADŁUBOWSKA ANNA | 00:11:09 | KOMUDA KLAUDIA | 00:11:50 | KUCHARSKA KLAUDIA | 00:11:54 | LACHOWSKA ALEKSANDRA | 00:10:33 | Kobiet | 6 | 00:45:26 |
48 | 78 | TULITEAM | HAWRYLUK-STASIAK EWA | 00:12:12 | RZYMOWSKA KRYSTYNA | 00:11:02 | TULA RENATA | 00:12:07 | SINICKI KRYSTIAN | 00:10:09 | Mieszana | 22 | 00:45:31 |
49 | 52 | NO LIMITS TRAIL | BARTNIAK KAMIL | 00:09:58 | STĘPNIAK MARIUSZ | 00:10:35 | STĘPNIAK MONIKA | 00:14:57 | STĘPNIAK KACPER | 00:10:09 | Mieszana | 23 | 00:45:39 |
50 | 83 | XXXIX LO IM. LOTNICTWA POLSKIEGO | GMITRZUK PAWEŁ | 00:10:12 | SERDAK MONIKA | 00:11:46 | KUŚMIERSKI ANDRZEJ | 00:12:45 | TAŃCZYŃSKI ROBERT | 00:11:01 | Mieszana | 24 | 00:45:44 |
51 | 37 | LESZNO TEAM | PERLAN ROBERT | 00:11:19 | GÓRECKA KATARZYNA | 00:13:32 | GÓRECKI RAFAŁ | 00:09:21 | GRABARCZYK ILONA | 00:11:33 | Mieszana | 25 | 00:45:45 |
52 | 76 | TO NATURALNE | BARANOWSKI KRZYSZTOF | 00:10:33 | STAŃSKI SŁAWOMIR | 00:13:14 | NOWACKI JULIAN | 00:11:31 | NIEDZIÓŁKA MAŁGORZATA | 00:10:33 | Mieszana | 26 | 00:45:52 |
53 | 73 | TEAM ZABIEGANEDNI | WILK MAGDALENA | 00:10:59 | SPALIŃSKA KAMILA | 00:11:44 | SOKOŁOWSKI ARTUR | 00:12:58 | LUBAŃSKI MATEUSZ | 00:10:11 | Mieszana | 27 | 00:45:52 |
54 | 55 | PĘDZĄCY PRZEZ PRZESTWORZA | OCZKOWSKI MATEUSZ | 00:09:03 | SULIMA MAGDALENA | 00:11:14 | SZYMAŃSKI PIOTR | 00:13:41 | KADYK ŁUKASZ | 00:12:01 | Mieszana | 28 | 00:45:59 |
55 | 58 | REEBOK GIRLS & MEN | PIOTROWSKA EDYTA | 00:11:38 | DANIELEK EWA | 00:12:35 | STĘPNIEWSKI JAKUB | 00:10:15 | LIBERADZKA MAGDALENA | 00:11:42 | Mieszana | 29 | 00:46:11 |
56 | 32 | K(R)OPKA TEAM II | FOK TOMASZ | 00:11:14 | ŻEBROWSKI PIOTR | 00:11:17 | RATYŃSKI DANIEL | 00:13:22 | BĄK OSKAR | 00:10:28 | Mężczyzn | 21 | 00:46:22 |
57 | 70 | SPONTAN JÓZEFÓW | WILGOS PAULINA | 00:13:24 | POWAŁA PAWEŁ | 00:12:32 | SŁOMIŃSKA KATARZYNA | 00:11:01 | STEFANIAK TOMASZ | 00:09:49 | Mieszana | 30 | 00:46:45 |
58 | 72 | SZYBCY AWF | KOPICZKO ANNA | 00:12:08 | KAMIEŃ DOROTA | 00:09:55 | MALISZEWSKA IWONA | 00:14:31 | TYC ZBIGNIEW | 00:11:10 | Mieszana | 31 | 00:47:44 |
59 | 39 | LIX LO MS WARSZAWA BIELANY | KĘDZIORA ROBERT | 00:14:26 | MALINOWSKA URSZULA | 00:10:20 | WOJCIECHOWSKI PAWEŁ | 00:12:20 | IRACKA WERONIKA | 00:10:40 | Mieszana | 32 | 00:47:46 |
60 | 67 | SŁOŃ B | MASTALERZ ANDRZEJ | 00:11:54 | MIASTOWSKI RAFAŁ | 00:12:19 | SKONIECZNY ANDRZEJ | 00:11:34 | KRAUZ PAWEŁ | 00:12:20 | Mężczyzn | 22 | 00:48:08 |
61 | 42 | MATKI POLKI | ŁAPIŃSKA JOANNA | 00:11:45 | STASZEWSKA KAROLINA | 00:12:46 | KACZMARSKA KAROLINA | 00:12:39 | LINDNER EWA | 00:11:06 | Kobiet | 7 | 00:48:16 |
62 | 17 | CHARLIE I ANIOŁKI NIEBEZPIECZNA PRĘDKOŚĆ | JANKOWSKA BOŻENA | 00:11:33 | BECZAK NATALIA | 00:12:30 | ŚWIESIULSKI WOJCIECH | 00:11:06 | PAWŁOWSKA MARTA | 00:13:09 | Mieszana | 33 | 00:48:18 |
63 | 15 | BOLOMOLO | BERNARDELLI KATARZYNA | 00:13:46 | WOLIŃSKI PATRYK | 00:11:53 | REMPALSKA KAROLINA | 00:13:46 | SAWCZUK MACIEJ | 00:09:14 | Mieszana | 34 | 00:48:39 |
64 | 82 | WYKWINTNI | KWINTA ANDRZEJ | 00:12:17 | KWINTA SYLWIA | 00:13:38 | KWINTA FILIP | 00:11:54 | KWINTA ALEKSANDRA | 00:11:12 | Mieszana | 35 | 00:49:00 |
65 | 84 | ZOMBKI | KOWALCZYK BOGDAN | 00:11:57 | PACIOREK ANNA | 00:13:10 | ZALEWSKA MAŁGORZATA | 00:13:12 | TROJANOWSKI RAFAŁ | 00:10:53 | Mieszana | 36 | 00:49:11 |
66 | 65 | ROZPĘDZONE 2 | ADAMOWSKA JUSTYNA | 00:12:33 | MAYER AGNIESZKA | 00:13:06 | KACZMAREK KATARZYNA | 00:12:09 | FURMANIAK JOANNA | 00:11:23 | Kobiet | 8 | 00:49:12 |
67 | 34 | KTÓRĘDY NA RYSY? | GOSTKOWSKI MICHAŁ | 00:10:53 | GŁĄB ALEKSANDRA | 00:12:17 | KUCHNIO KATARZYNA | 00:15:08 | GRYKA MARCIN | 00:11:01 | Mieszana | 37 | 00:49:19 |
68 | 27 | IZABELIN NA START IV | LEWANDOWSKI MICHAŁ | 00:12:18 | KISZKA NIKA | 00:13:16 | MAJEWSKI MICHAŁ | 00:13:35 | CHOSZCZ-SENDROWSKA ANNA | 00:10:22 | Mieszana | 38 | 00:49:31 |
69 | 88 | WILLA NOWA JÓZEFOSŁAW | MOLENDA IWONA | 00:12:23 | HERMANOWSKA KASIA | 00:15:23 | HERMANOWSKI ROBERT | 00:11:55 | SIDOR PAWEŁ | 00:09:52 | Mieszana | 39 | 00:49:33 |
70 | 24 | IZABELIN NA START I | MENDES ANNA | 00:12:56 | SMOLIŃSKA DOMI | 00:11:19 | KĄDZIELSKA MAGDA | 00:11:14 | BIEŃKOWSKA BRONIA | 00:14:32 | Kobiet | 9 | 00:50:01 |
71 | 8 | AR ŁANIE | WOJCIECHOWICZ AGNIESZKA | 00:11:36 | GZULA AGNIESZKA | 00:12:45 | DYMEK JOLANTA | 00:13:53 | PIEŃKOWSKA KATARZYNA | 00:11:52 | Kobiet | 10 | 00:50:07 |
72 | 46 | MUSTANG&RUN | NASKRĘT MARIUSZ | 00:13:19 | SOSNÓWKA MAGDALENA | 00:13:32 | GAWRACZYŃSKA ANNA | 00:12:42 | ZBRZEŹNIAK IGOR | 00:10:52 | Mieszana | 40 | 00:50:24 |
73 | 38 | LEŚNE SZYCHY | TYNISZEWSKA ANNA | 00:11:29 | PIŁAT RENATA | 00:13:01 | URBANEK BEATA | 00:14:55 | MANCZENKO EUGENIUSZ | 00:11:00 | Mieszana | 41 | 00:50:25 |
74 | 16 | BRACTWO BIEGOWE BGK | BRZOSKA MAŁGORZATA | 00:11:49 | NIEDŹWIEDZKA AGNIESZKA | 00:13:14 | RACZKOWSKA DOROTA | 00:13:41 | WOJCIECHOWSKA MAGDALENA | 00:12:15 | Kobiet | 11 | 00:50:59 |
75 | 47 | NAPRZÓD MŁOCINY | CIEPLIŃSKA WIOLETTA | 00:12:34 | TYLKOWSKA-KIEWRA EWA | 00:12:56 | GŁĘBOCKA-ROSZCZYK JOANNA | 00:13:26 | MASZEWSKA AGNIESZKA | 00:12:32 | Kobiet | 12 | 00:51:28 |
76 | 7 | ANIOŁKI CHARLIEGO | BAJOREK JACEK | 00:14:20 | LIŻEWSKA LIDKA | 00:13:04 | ROGULSKA-NOWAK JUSTYNA | 00:13:09 | GRYC EDYTA | 00:11:19 | Mieszana | 42 | 00:51:53 |
77 | 74 | TENKWARTET | STALMACH-CHYLIŃSKA JOLANTA | 00:13:20 | BOKINIEC DOROTA | 00:13:10 | HOŁOPIAK EWA | 00:13:20 | MALER WŁADYSŁAW | 00:12:14 | Mieszana | 43 | 00:52:05 |
78 | 66 | RUNLONG | MARSZAŁ MARIUSZ | 00:08:25 | KLIMECKA - AKSAMIT IGA | 00:14:22 | BARNAS ILONA | 00:16:22 | MALETKA JOANNA | 00:12:57 | Mieszana | 44 | 00:52:06 |
79 | 44 | MŁODZIAKI | ZDZIARSKI KACPER | 00:13:23 | BUJALSKI RADOSŁAW | 00:14:11 | MIASTOWSKI EMIL | 00:13:26 | PRZYBYLSKI LEOPOLD | 00:11:08 | Mężczyzn | 23 | 00:52:07 |
80 | 18 | CZUK I HEK | WĄSIK IZABELA | 00:12:32 | GUZINSKA ALEKSANDRA | 00:12:47 | FRATCZAK - NIERZWICKA DAGMARA | 00:15:29 | KOWALCZYK KRZYSZTOF | 00:11:50 | Mieszana | 45 | 00:52:38 |
81 | 77 | TRI NEGU | GAWIN MAŁGORZATA | 00:17:55 | JASINOWICZ ALEKSANDRA | 00:11:30 | KASPROWICZ GRAŻYNA | 00:13:25 | GAWIN KRZYSZTOF | 00:10:13 | Mieszana | 46 | 00:53:04 |
82 | 63 | ROZENTUZJAZMOWANE PASZTETY UCIEKŁY Z LODÓWKI | WOLSKA AGNIESZKA | 00:10:40 | WISZNIEWSKI RAFAŁ | 00:13:11 | PIETRZAK ANNA | 00:15:00 | WOLSKA BEATA | 00:14:16 | Mieszana | 47 | 00:53:07 |
83 | 20 | DREAM TEAM | KARWAS MARIUSZ | 00:12:11 | BOJAROWSKA MAŁGORZATA | 00:12:41 | SZCZEPAŃSKI MARIUSZ | 00:15:09 | BYŚKINIEWICZ MONIKA | 00:14:52 | Mieszana | 48 | 00:54:52 |
84 | 25 | IZABELIN NA START II | LISZEWSKA MARTA | 00:14:05 | OŻYŃSKA KASIA | 00:13:40 | PODOLAK EWELINA | 00:13:41 | WOŹNIAK AGNIESZKA | 00:14:31 | Kobiet | 13 | 00:55:57 |
85 | 2 | 4 MILA | GUZEK MONIKA | 00:12:22 | JASIUL MARIOLA | 00:15:38 | TOMASZEWSKA MARIOLA | 00:15:03 | SAJEWSKA KAROLINA | 00:13:40 | Kobiet | 14 | 00:56:43 |
86 | 40 | LOZA SZYDERCÓW 3415 | RYZOWSKI WOJCIECH | 00:14:21 | BUCZEN MICHAŁ | 00:16:33 | BACHOWSKI BARTŁOMIEJ | 00:15:45 | RADZISZEWSKI ARTUR | 00:17:12 | Mężczyzn | 24 | 01:03:51 |
87 | 87 | SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKA | LACH MARTA | 00:15:18 | NOWICKA EWA | 00:19:11 | BIEGA JOANNA | 00:17:56 | SOŁDECKA ANNA | 00:14:07 | Kobiet | 15 | 01:06:31 |