ARMAGEDONE ACTIVE
Data i godzina | 2020-08-08 10:00:00 |
Miejscowość | Kamień k. Kalisza (gm. Ceków) |
Dystans | |
Oficjalna strona | http://rajsportactive.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | OCR |
Rejestracja | Zapisz się |
- Drużyny Loszka
- Elita Loszka
- Elita Loszka - bez opaski
- Open Loszka
- Drużyny Dzik
- Elita Dzik Bez Opaski
- Elita Dzik
- Open Dzik
- Zapowiedź
M-ce | Nazwa drużyny | Zawodnik pierwszy | Zawodnik drugi | Zawodnik trzeci | Zawodnik czwarty | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nextreme | 00:47:22 / Obrębski Patryk | 00:57:57 / Zaborowski Łukasz | 01:03:22 / Ciska Renata | 01:13:44 / Dziwiszek Tomasz | 04:02:25 |
2 | BESTIE OCR LEGIONOWO | 00:56:51 / Burdzy Daniel | 01:00:23 / Maciejewski Krystian | 01:00:27 / Bonisławski Tomasz | 01:08:07 / Jastrzębski Sławomir | 04:05:48 |
3 | Rajsport Active | 00:46:03 / Kacperski Jacek | 00:53:18 / Bartoś Marcin | 01:09:17 / Sobczak Rafał | 01:23:39 / Sikora Anna | 04:12:17 |
4 | MS-FIT STUDIO | 00:51:58 / Juszkiewicz Dominik | 01:11:04 / Dziubałka Mateusz | 01:11:27 / Błaszczyk Adam | 01:17:53 / Majchrzak Andrzej | 04:32:22 |
5 | POWER TRAINING | 00:48:44 / Worobiewa Jekatierina | 01:05:27 / Garnuszek Anita | 01:06:10 / Mierzicki Marel | 01:39:34 / Antolik Aneta | 04:39:55 |
6 | WATAHA | 00:48:00 / Frydrych Maciek | 01:07:26 / Pabijańczyk Przemek | 01:26:59 / Waliszek Michał | 01:30:21 / Janaszczyk Andrzej | 04:52:46 |
7 | Ekipa Aqua | 01:05:17 / Jackowska Magdalena | 01:14:40 / Lewicki Piotr | 01:25:44 / Kujawiak Angelika | 01:45:38 / Trenogow Justyna | 05:31:19 |
8 | Active Flow | 01:03:26 / Gałuszyńska Katarzyna | 01:12:30 / Gałuszyński Paweł | 01:37:05 / Górecki Piotr | 01:48:52 / Gałuszyński Łukasz | 05:41:53 |
9 | KABANY Zduńska Wola | 01:17:35 / Szewczyk Michał | 01:17:36 / Tokaj Krzysztof | 01:19:45 / Adamkiewicz Magdalena | 01:55:15 / Przybylska Wioletta | 05:50:11 |
10 | Los locos | 01:04:13 / Zientala Anna | 01:17:12 / Ślęzak Ewelina | 01:51:34 / Lutosławska Monika | 01:51:35 / Frączek Artur | 06:04:34 |
11 | Calisthenics Płock | 01:30:23 / Piasecki Dawid | 01:39:48 / Laskowski Przemysław | 01:42:35 / Tomaszewska Anita | 01:44:28 / Kiełpińska Karolina | 06:37:14 |
12 | AŁT | 01:18:33 / Antczak Dorota | 02:02:24 / Papka Danuta | 02:02:24 / Papka Michał | 02:02:24 / Pietrzak Anna | 07:25:45 |
13 | Ekipa Cross | 01:57:45 / Hybś Kamil | 01:57:45 / Iwanicka Beata | 01:57:45 / Janiak Lidia | 01:57:45 / Kuświk Jakub | 07:51:00 |
14 | EXTREMALNI | 01:57:29 / Marosz Martyna | 01:57:29 / Saja Weronika | 01:59:20 / Drumińska Ewelina | 01:59:22 / Bryksa Tomasz | 07:53:40 |
15 | ROOKIES | 01:39:43 / Kielar Aleksandra | 02:05:44 / Hećmańczuk Katarzyna | 02:05:44 / Palczynski Andrzej | 02:06:01 / Kardas Karolina | 07:57:12 |
16 | AMATORES | 02:00:51 / Gałęzka Karolina | 02:00:51 / Gałęzki Patryk | 02:00:51 / Janiak Natalia | 02:00:51 / Ogórkiewicz Damian | 08:03:24 |
17 | DZIKIsquad | 01:48:55 / Kaczmarski Michal | 02:13:24 / Jahel Sara | 02:13:29 / Marciniak Joanna | 02:13:29 / Marciniak Julia | 08:29:17 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | WÓJCIK WIKTOR | SMARDZEWICE | VIKINGS RUN TEAM | POL | 1995 | M0 | 1 | 07:31 | 8 | 00:37:36 | 1 | |
2 | 30 | PRYKOWSKI TOMASZ | ŁÓDŹ | XRUNNERS | POL | 1994 | M0 | 2 | 07:38 | 7,9 | 00:38:08 | 2 | |
3 | 50 | WOJTYSZYN WOJCIECH | NAMYSŁÓW | XRUNNERS | POL | 1994 | M0 | 3 | 07:40 | 7,8 | 00:38:18 | 3 | |
4 | 9 | DWORCZAK MACIE | GOSTYŃ | RUNAWAY TEAM | POL | 1989 | M0 | 4 | 09:11 | 6,5 | 00:45:53 | 4 | |
5 | 34 | KACPERSKI JACEK | GUCIN | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1982 | M0 | 5 | 09:13 | 6,5 | 00:46:03 | 5 | |
6 | 7 | OBRĘBSKI PATRYK | PŁOCK | NEXTREME | POL | 1988 | M0 | 6 | 09:28 | 6,3 | 00:47:22 | 6 | |
7 | 14 | KUDRELEK KAROL | BERLIN | POL | 1983 | M0 | 7 | 09:29 | 6,3 | 00:47:25 | 7 | ||
8 | 8 | FRYDRYCH MACIEK | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1977 | M(Masters 40+) | 1 | 09:36 | 6,2 | 00:48:00 | 8 | |
9 | 29 | WOROBIEWA JEKATIERINA | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1989 | K0 | 1 | 09:45 | 6,2 | 00:48:44 | 1 | |
10 | 12 | WÓJCIK GRZEGORZ | ŚWIDNIK | POL | 1984 | M0 | 8 | 09:51 | 6,1 | 00:49:16 | 9 | ||
11 | 49 | WOŁCZEK PAULINA | WĘGORZEWO | POL | 1994 | K0 | 2 | 09:52 | 6,1 | 00:49:18 | 2 | ||
12 | 13 | MANTYCKI RAFAŁ | LUBLIN | NINJA SQUAD LUBLIN | POL | 1990 | M0 | 9 | 09:57 | 6 | 00:49:45 | 10 | |
13 | 28 | BURDZY DANIEL | WARSZAWA | BESTIE OCR LEGIONOWO | POL | 1995 | M0 | 10 | 11:22 | 5,3 | 00:56:51 | 11 | |
14 | 19 | MACIEJEWSKI KRYSTIAN | LEGIONOWO | BESTIE OCR LEGIONOWO | POL | 1992 | M0 | 11 | 12:05 | 5 | 01:00:23 | 12 | |
15 | 20 | BONISŁAWSKI TOMASZ | LEGIONOWO | BESTIE OCR LEGIONOWO | POL | 1997 | M0 | 12 | 12:05 | 5 | 01:00:27 | 13 | |
16 | 5 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | ODOLANÓW | POL | 1988 | M0 | 13 | 12:28 | 4,8 | 01:02:18 | 14 | ||
17 | 6 | GARNUSZEK ANITA | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1990 | K0 | 3 | 13:05 | 4,6 | 01:05:27 | 3 | |
18 | 32 | JASTRZĘBSKI SŁAWOMIR | LEGIONOWO | BESTIE OCR LEGIONOWO | POL | 1978 | M(Masters 40+) | 2 | 13:37 | 4,4 | 01:08:07 | 15 | |
19 | 23 | GÓRZYŃSKI KONRAD | WARSZAWA | BESTIE OCR LEGIONOWO | POL | 2004 | M0 | 14 | 14:05 | 4,3 | 01:10:23 | 16 | |
20 | 2 | PABIN PAWEŁ | GRODZISK WLKP | #PABINY | POL | 1989 | M0 | 15 | 14:46 | 4,1 | 01:13:51 | 17 | |
21 | 37 | KRÓLAK MARGARITA | POL | 1999 | K0 | 4 | 15:07 | 4 | 01:15:35 | 4 | |||
22 | 4 | BUDZIŃSKI MICHAŁ | SIERADZ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1985 | M0 | 16 | 18:07 | 3,3 | 01:30:37 | 18 | |
23 | 10 | ŁĄCKI ŁUKASZ | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | POL | 1981 | M0 | 17 | 19:36 | 3,1 | 01:38:00 | 19 | |
24 | 3 | SZAŁKOWSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | POL | 1987 | K0 | 5 | 21:19 | 2,8 | 01:46:35 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | BŁASZCZYK ADAM | JAROCIN | MS-FIT STUDIO | POL | 1994 | M(18-39) | 1 | 14:17 | 4,2 | 01:11:27 | 1 | |
2 | 21 | DOBROWOLSKI KAMIL | JANÓWEK PIERWSZY | BESTIE OCR LEGIONOWO | POL | 1990 | M(18-39) | 2 | 14:51 | 4 | 01:14:17 | 2 | |
3 | 36 | SOBOTA KAMIL | POL | 1989 | M(18-39) | 3 | 15:08 | 4 | 01:15:41 | 3 | |||
4 | 26 | BUDZYŃSKI PAWEŁ | CIECHANÓW | TEAM OCR BUDZYNIAKI | POL | 1991 | M(18-39) | 4 | 15:40 | 3,8 | 01:18:19 | 4 | |
5 | 15 | NOWAKOWSKI JAKUB | TELTOW | POL | 1989 | M(18-39) | 5 | 17:37 | 3,4 | 01:28:04 | 5 | ||
6 | 25 | LIPIECKI JACEK | MIKOŁÓW | PRZESZKODOWO.PL | POL | 1980 | M(40-59) | 1 | 18:23 | 3,3 | 01:31:55 | 6 | |
7 | 24 | KULESZA MONIKA | BOROWA GÓRA | BESTIE OCR LEGIONOWO | POL | 1984 | K(18-39) | 1 | 18:36 | 3,2 | 01:32:59 | 1 | |
8 | 38 | ANTOLIK ANETA | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1992 | K(18-39) | 2 | 19:55 | 3 | 01:39:34 | 2 | |
9 | 22 | GÓRZYŃSKI JANUSZ | JABŁONNA | BESTIE OCR LEGIONOWO | POL | 1975 | M(40-59) | 2 | 22:07 | 2,7 | 01:50:36 | 7 | |
10 | 1 | DASZCZYK DAWID | RZETNIA | AKTYWNY OSTRZESZÓW | POL | 1990 | M(18-39) | 6 | 23:32 | 2,5 | 01:57:41 | 8 | |
11 | 48 | BARANOWSKI DARIUSZ | WISKITKI | POL | 1993 | M(18-39) | 7 | 24:33:00 | 2,4 | 02:02:46 | 9 | ||
12 | 35 | KALIŃSKA SYLWIA | ŻYRARDÓW | POL | 1990 | K(18-39) | 3 | 24:51:00 | 2,4 | 02:04:14 | 3 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 203 | LASKOWSKI MARCIN | KŁODZKO | MAD RUNNERS | POL | 1987 | M(18-39) | 1 | 09:24 | 6,4 | 00:46:59 | 1 | |
2 | 196 | SIEMEK MAREK | GŁOGÓW | POL | 1992 | M(18-39) | 2 | 09:40 | 6,2 | 00:48:19 | 2 | ||
3 | 182 | JUSZKIEWICZ DOMINIK | GARZYN | MS-FIT STUDIO | POL | 1985 | M(18-39) | 3 | 10:24 | 5,8 | 00:51:58 | 3 | |
4 | 111 | WOJTCZAK BARTŁOMIEJ | MALANÓW | POL | 2000 | M(18-39) | 4 | 10:27 | 5,7 | 00:52:15 | 4 | ||
5 | 56 | BARTOŚ MARCIN | WYSOCKO MAŁE | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1989 | M(18-39) | 5 | 10:40 | 5,6 | 00:53:18 | 5 | |
6 | 123 | ZABOROWSKI ŁUKASZ | PŁOCK | NEXTREME | POL | 1986 | M(18-39) | 6 | 11:35 | 5,2 | 00:57:57 | 6 | |
7 | 118 | KUBACKI KAROL | KALISZ | POL | 1983 | M(18-39) | 7 | 11:48 | 5,1 | 00:58:59 | 7 | ||
8 | 58 | CHLEBICZ MICHAŁ | SIERADZ | POL | 1982 | M(18-39) | 8 | 12:16 | 4,9 | 01:01:19 | 8 | ||
9 | 126 | CISKA RENATA | PŁOCK | NEXTREME | POL | 1982 | K(18-39) | 1 | 12:40 | 4,7 | 01:03:22 | 1 | |
10 | 192 | GAŁUSZYŃSKA KATARZYNA | GDYNIA | ACTIVE FLOW | POL | 1985 | K(18-39) | 2 | 12:41 | 4,7 | 01:03:26 | 2 | |
11 | 237 | RYKOWSKI ARKADIUSZ | KUTNO | POL | 1986 | M(18-39) | 9 | 12:50 | 4,7 | 01:04:09 | 9 | ||
12 | 127 | ZIENTALA ANNA | ZDUŃSKA WOLA | LOS LOCOS | POL | 1980 | K(40-59) | 1 | 12:51 | 4,7 | 01:04:13 | 3 | |
13 | 98 | JACKOWSKA MAGDALENA | KALISZ | EKIPA AQUA | POL | 1982 | K(18-39) | 3 | 13:03 | 4,6 | 01:05:17 | 4 | |
14 | 100 | LICHTOR JACEK | WIELUŃ | KUŹNIA SYLWETKI | POL | 1977 | M(40-59) | 1 | 13:16 | 4,5 | 01:06:19 | 10 | |
15 | 238 | PABIJAŃCZYK PRZEMEK | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1985 | M(18-39) | 10 | 13:29 | 4,4 | 01:07:26 | 11 | |
16 | 220 | KOWALCZYK MAŁGORZATA | DOBROŃ | POL | 1992 | K(18-39) | 4 | 13:33 | 4,4 | 01:07:45 | 5 | ||
17 | 66 | SOBCZAK RAFAŁ | KALISZ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1975 | M(40-59) | 2 | 13:51 | 4,3 | 01:09:17 | 12 | |
18 | 131 | ZIELIŃSKI WIKTOR | KALISZ | LISIACY | POL | 2000 | M(18-39) | 11 | 14:00 | 4,3 | 01:09:59 | 13 | |
19 | 78 | DZIUBAŁKA MATEUSZ | KUNOWO | MS-FIT STUDIO | POL | 1993 | M(18-39) | 12 | 14:13 | 4,2 | 01:11:04 | 14 | |
20 | 104 | PTAK MATEUSZ | KALISZ | LISIACY | POL | 1997 | M(18-39) | 13 | 14:21 | 4,2 | 01:11:43 | 15 | |
21 | 195 | GAŁUSZYŃSKI PAWEŁ | GDYNIA | ACTIVE FLOW | POL | 1987 | M(18-39) | 14 | 14:30 | 4,1 | 01:12:30 | 16 | |
22 | 239 | KAŁUŻNY SZYMON | GOZDÓW | STRIKER TUREK | POL | 2003 | M0 | 14:45 | 4,1 | 01:13:43 | 17 | ||
23 | 146 | DZIWISZEK TOMASZ | PŁOCK | NEXTREME | POL | 1981 | M(18-39) | 15 | 14:45 | 4,1 | 01:13:44 | 18 | |
24 | 213 | LEWICKI PIOTR | SZCZECIN | EKIPA AQUA | POL | 1981 | M(18-39) | 16 | 14:56 | 4 | 01:14:40 | 19 | |
25 | 55 | SIBIŃSKI KRZYSZTOF | KALISZ | POL | 1982 | M(18-39) | 17 | 15:13 | 3,9 | 01:16:06 | 20 | ||
26 | 124 | ŚLĘZAK EWELINA | ZDUŃSKA WOLA | LOS LOCOS | POL | 1990 | K(18-39) | 5 | 15:26 | 3,9 | 01:17:12 | 6 | |
27 | 236 | SIEMEK JAKUB | GŁOGÓW | POL | 2000 | M(18-39) | 18 | 15:28 | 3,9 | 01:17:22 | 21 | ||
28 | 224 | SZEWCZYK MICHAŁ | ZDUŃSKA WOLA | KABANY ZDUŃSKA WOLA | POL | 1984 | M(18-39) | 19 | 15:31 | 3,9 | 01:17:35 | 22 | |
29 | 74 | TOKAJ KRZYSZTOF | ZDUŃSKA WOLA | KABANY ZDUŃSKA WOLA | POL | 1983 | M(18-39) | 20 | 15:31 | 3,9 | 01:17:36 | 23 | |
30 | 54 | JAGODZIŃSKI DARIUSZ | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | POL | 1967 | M(40-59) | 3 | 15:32 | 3,9 | 01:17:40 | 24 | ||
31 | 197 | MAJCHRZAK ANDRZEJ | PIASKI | MS-FIT STUDIO | POL | 1985 | M(18-39) | 21 | 15:35 | 3,9 | 01:17:53 | 25 | |
32 | 235 | ANTCZAK DOROTA | TUSZYN | AŁT | POL | 1973 | K(40-59) | 2 | 15:43 | 3,8 | 01:18:33 | 7 | |
33 | 61 | WIŚNIEWSKI TOMASZ | KALISZ | POL | 1986 | M(18-39) | 22 | 15:47 | 3,8 | 01:18:56 | 26 | ||
34 | 231 | ADAMKIEWICZ MAGDALENA | ZDUŃSKA WOLA | KABANY ZDUŃSKA WOLA | POL | 1997 | K(18-39) | 6 | 15:57 | 3,8 | 01:19:45 | 8 | |
35 | 232 | BOGACZ-CHOJNACKA JUSTYNA | SKARSZEW | POL | 1974 | K(40-59) | 3 | 16:03 | 3,7 | 01:20:14 | 9 | ||
36 | 215 | MAŁEK HANNA | WARSZAWA | UNITED RUNNERS | POL | 1991 | K(18-39) | 7 | 16:13 | 3,7 | 01:21:04 | 10 | |
37 | 226 | KOŁODZIEJCZYK TOMASZ | KAMIEŃ | OSP KAMIEŃ | POL | 1990 | M(18-39) | 23 | 16:15 | 3,7 | 01:21:13 | 27 | |
38 | 225 | PILARCZYK PIOTR | KAMIEŃ | OSP KAMIEŃ | POL | 1990 | M(18-39) | 24 | 16:15 | 3,7 | 01:21:13 | 28 | |
39 | 221 | WARDĘGA RADOSŁAW | KAMIEŃ | OSP KAMIEŃ | POL | 1997 | M(18-39) | 25 | 16:15 | 3,7 | 01:21:13 | 29 | |
40 | 135 | KUZNICKI PAWEL | WARSZAWA | POL | 1986 | M(18-39) | 26 | 16:16 | 3,7 | 01:21:21 | 30 | ||
41 | 130 | CHOJNACKA MALWINA | ZBIERSK | POL | 1984 | K(18-39) | 8 | 16:17 | 3,7 | 01:21:27 | 11 | ||
42 | 87 | MARCHEWKA KRZYSZTOF | SIERADZ | FACHOWCY | POL | 1987 | M(18-39) | 27 | 16:21 | 3,7 | 01:21:44 | 31 | |
43 | 112 | ŻURAWSKI PATRYK | KALISZ | LISIACY | POL | 1995 | M(18-39) | 28 | 16:31 | 3,6 | 01:22:34 | 32 | |
44 | 227 | DANIEL MONIKA | LUBLIN | NINJA SQUAD LUBLIN | POL | 1987 | K(18-39) | 9 | 16:32 | 3,6 | 01:22:38 | 12 | |
45 | 198 | WALEŃSKI MICHAŁ | PIASKI | MS-FIT STUDIO | POL | 1982 | M(18-39) | 29 | 16:38 | 3,6 | 01:23:11 | 33 | |
46 | 65 | SIKORA ANNA | KALISZ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1990 | K(18-39) | 10 | 16:44 | 3,6 | 01:23:39 | 13 | |
47 | 170 | SZEWCZYK ŁUKASZ | KALISZ | EKIPA Z AQUA PARKU | POL | 1981 | M(18-39) | 30 | 16:52 | 3,6 | 01:24:19 | 34 | |
48 | 128 | KUJAWIAK ANGELIKA | KALISZ | EKIPA AQUA | POL | 1984 | K(18-39) | 11 | 17:09 | 3,5 | 01:25:44 | 14 | |
49 | 188 | KOŁODZIEJ ARTUR | ODOLANÓW | POL | 1977 | M(40-59) | 4 | 17:11 | 3,5 | 01:25:56 | 35 | ||
50 | 77 | DZIUBAŁKA ADRIAN | KUNOWO | MS-FIT STUDIO | POL | 1984 | M(18-39) | 31 | 17:22 | 3,5 | 01:26:52 | 36 | |
51 | 187 | WALISZEK MICHAŁ | ŁÓDŹ | WATAHA | POL | 1982 | M(18-39) | 32 | 17:24 | 3,4 | 01:26:59 | 37 | |
52 | 184 | KOŁOSOWSKI PIOTR | WARSZAWA | KUNGFU PANDA 4 LIFE | POL | 1982 | M(18-39) | 33 | 17:30 | 3,4 | 01:27:30 | 38 | |
53 | 191 | KOŁODZIEJ ANNA | RACZYCE | POL | 1983 | K(18-39) | 12 | 17:34 | 3,4 | 01:27:51 | 15 | ||
54 | 189 | LEJA MAŁGORZATA | RACZYCE | POL | 1990 | K(18-39) | 13 | 17:34 | 3,4 | 01:27:52 | 16 | ||
55 | 222 | BARAN JAKUB | KALISZ | POL | 2000 | M(18-39) | 34 | 17:36 | 3,4 | 01:27:59 | 39 | ||
56 | 62 | KONRADI LUDWIK | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | GLADIATORS4RFM | POL | 1951 | M60+ | 1 | 17:51 | 3,4 | 01:29:13 | 40 | |
57 | 108 | KAPUSTA JAKUB | GRĄBKÓW | POL | 1999 | M(18-39) | 35 | 18:00 | 3,3 | 01:29:59 | 41 | ||
58 | 172 | JANASZCZYK ANDRZEJ | KALISZ | WATAHA | POL | 1997 | M(18-39) | 36 | 18:04 | 3,3 | 01:30:21 | 42 | |
59 | 163 | PIASECKI DAWID | PŁOCK | CALISTHENICS PŁOCK | POL | 1986 | M(18-39) | 37 | 18:05 | 3,3 | 01:30:23 | 43 | |
60 | 162 | WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ | SIECIEŃ | NEXTREME | POL | 2004 | M0 | 18:12 | 3,3 | 01:30:58 | 44 | ||
61 | 183 | RYBARCZYK JAKUB | GOSTYŃ | MS-FIT STUDIO | POL | 1991 | M(18-39) | 38 | 18:13 | 3,3 | 01:31:06 | 45 | |
62 | 185 | CYPRYAN KRZYSZTOF | GOSTYŃ | MS-FIT STUDIO | POL | 1982 | M(18-39) | 39 | 18:14 | 3,3 | 01:31:08 | 46 | |
63 | 205 | DRYMEL TOMASZ | KAMIEŃ | POL | 1982 | M(18-39) | 40 | 18:16 | 3,3 | 01:31:20 | 47 | ||
64 | 71 | BRYŁA GRZEGORZ | BYSTREK 1 | POL | 1983 | M(18-39) | 41 | 18:17 | 3,3 | 01:31:27 | 48 | ||
65 | 109 | KRAWCZYK PATRYK | DZIADOWICE | POL | 1998 | M(18-39) | 42 | 18:32 | 3,2 | 01:32:40 | 49 | ||
66 | 216 | PLOTA MATEUSZ | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI | POL | 1989 | M(18-39) | 43 | 18:39 | 3,2 | 01:33:14 | 50 | |
67 | 105 | CHOJNACKI KAMIL | ŻDŻARY | POL | 1999 | M(18-39) | 44 | 18:43 | 3,2 | 01:33:34 | 51 | ||
68 | 73 | KURDYK DANIEL | BEZNATKA | POL | 1987 | M(18-39) | 45 | 18:47 | 3,2 | 01:33:53 | 52 | ||
69 | 132 | BIEDKA PAWEŁ | TYKADŁÓW | 32 GARAGE | POL | 1976 | M(40-59) | 5 | 18:50 | 3,2 | 01:34:10 | 53 | |
70 | 51 | PAWELEC KATARZYNA | KALISZ | POL | 1971 | K(40-59) | 4 | 19:02 | 3,2 | 01:35:11 | 17 | ||
71 | 72 | ZALEWSKA AGNIESZKA | KALISZ | POL | 1978 | K(40-59) | 5 | 19:02 | 3,2 | 01:35:11 | 18 | ||
72 | 85 | IGNASIAK ANNA | KALISZ | POL | 1978 | K(40-59) | 6 | 19:07 | 3,1 | 01:35:33 | 19 | ||
73 | 101 | KAJA ROBERT | WIELUŃ | KUŹNIA SYLWETKI | POL | 1969 | M(40-59) | 6 | 19:08 | 3,1 | 01:35:39 | 54 | |
74 | 110 | DOMINIAK MICHAŁ | KALISZ | POL | 1986 | M(18-39) | 46 | 19:12 | 3,1 | 01:36:01 | 55 | ||
75 | 200 | GÓRECKI PIOTR | GDYNIA | ACTIVE FLOW | POL | 1985 | M(18-39) | 47 | 19:25 | 3,1 | 01:37:05 | 56 | |
76 | 234 | ORANKIEWICZ KRZYSZTOF | PŁOCK | NEXTREME | POL | 1992 | M(18-39) | 48 | 19:29 | 3,1 | 01:37:24 | 57 | |
77 | 153 | PIWOWARCZYK AGNIESZKA | KLECZA GÓRNA | POL | 1989 | K(18-39) | 14 | 19:38 | 3,1 | 01:38:12 | 20 | ||
78 | 144 | SZEWCZYK DOMINIKA | PODŁĘŻE | POL | 1994 | K(18-39) | 15 | 19:39 | 3,1 | 01:38:13 | 21 | ||
79 | 150 | PRZYBYŁ ROBERT | KALISZ | POL | 1998 | M(18-39) | 49 | 19:49 | 3 | 01:39:07 | 58 | ||
80 | 96 | KIELAR ALEKSANDRA | PABIANICE | ROOKIES | POL | 1999 | K(18-39) | 16 | 19:57 | 3 | 01:39:43 | 22 | |
81 | 177 | LASKOWSKI PRZEMYSŁAW | PŁOCK | CALISTHENICS PŁOCK | POL | 1979 | M(40-59) | 7 | 19:58 | 3 | 01:39:48 | 59 | |
82 | 230 | NADERA DARIA | KALISZ | POL | 1995 | K(18-39) | 17 | 19:59 | 3 | 01:39:56 | 23 | ||
83 | 157 | POŹNIAK ALEKSANDRA | GORZÓW WLKP. | POL | 1987 | K(18-39) | 18 | 19:59 | 3 | 01:39:56 | 24 | ||
84 | 171 | ZIMNY MATEUSZ | OPATÓWEK | WATAHA | POL | 1997 | M(18-39) | 50 | 20:24 | 2,9 | 01:41:58 | 60 | |
85 | 138 | JASIK MICHAŁ | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M(18-39) | 51 | 20:27 | 2,9 | 01:42:15 | 61 | ||
86 | 122 | TOMASZEWSKA ANITA | PŁOCK | CALISTHENICS PŁOCK | POL | 1987 | K(18-39) | 19 | 20:31 | 2,9 | 01:42:35 | 25 | |
87 | 174 | MAĆKOWSKA EDYTA | PŁOCK | POL | 1986 | K(18-39) | 20 | 20:31 | 2,9 | 01:42:35 | 26 | ||
88 | 179 | ROSZCZYK MARIUSZ | SZCZYTNIKI | SMCM | POL | 1983 | M(18-39) | 52 | 20:36 | 2,9 | 01:42:59 | 62 | |
89 | 79 | PIETRASZEWSKI RAFAŁ | ŁÓDŹ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1973 | M(40-59) | 8 | 20:38 | 2,9 | 01:43:12 | 63 | |
90 | 125 | KIEŁPIŃSKA KAROLINA | PŁOCK | CALISTHENICS PŁOCK | POL | 1990 | K(18-39) | 21 | 20:54 | 2,9 | 01:44:28 | 27 | |
91 | 154 | GRODECKA PATRYCJA | PŁOCK | CALISTHENICS PŁOCK | POL | 1996 | K(18-39) | 22 | 21:00 | 2,9 | 01:44:59 | 28 | |
92 | 92 | BRZEZIŃSKA PATRYCJA | CEKÓW | DRUŻYNA A ! | POL | 1995 | K(18-39) | 23 | 21:02 | 2,9 | 01:45:09 | 29 | |
93 | 93 | BRZEZINSKI KAROL | CEKÓW KOLONIA | DRUŻYNA A ! | POL | 1995 | M(18-39) | 53 | 21:02 | 2,9 | 01:45:11 | 64 | |
94 | 64 | DRUCIAREK AGNIESZKA | SIERADZ | POL | 1982 | K(18-39) | 24 | 21:07 | 2,8 | 01:45:33 | 30 | ||
95 | 166 | TRENOGOW JUSTYNA | CHEŁMCE | EKIPA AQUA | POL | 1975 | K(40-59) | 7 | 21:08 | 2,8 | 01:45:38 | 31 | |
96 | 228 | URBAŃSKA MARTA | SULĘCIN | NEXTREME | POL | 1988 | K(18-39) | 25 | 21:22 | 2,8 | 01:46:50 | 32 | |
97 | 201 | BRODA WOJCIECH | WROCŁAW | POL | 1979 | M(40-59) | 9 | 21:25 | 2,8 | 01:47:06 | 65 | ||
98 | 210 | NOCULAK IZABELA | PARZYNÓW | TROSKLIWE MISIE | POL | 1990 | K(18-39) | 26 | 21:26 | 2,8 | 01:47:09 | 33 | |
99 | 209 | ANDRZEJCZAK FILIP | RADWANICE | TROSKLIWE MISIE | POL | 1986 | M(18-39) | 54 | 21:26 | 2,8 | 01:47:10 | 66 | |
100 | 167 | TUROWSKA ELIZA | KALISZ | EKIPA AQUA | POL | 1992 | K(18-39) | 27 | 21:46 | 2,8 | 01:48:48 | 34 | |
101 | 193 | GAŁUSZYŃSKI ŁUKASZ | GDYNIA | ACTIVE FLOW | POL | 1985 | M(18-39) | 55 | 21:46 | 2,8 | 01:48:52 | 67 | |
102 | 180 | KACZMARSKI MICHAL | RADOM | DZIKISQUAD | POL | 1990 | M(18-39) | 56 | 21:47 | 2,8 | 01:48:55 | 68 | |
103 | 91 | ŻARNECKI WOJCIECH | KALISZ | POL | 1989 | M(18-39) | 57 | 21:51 | 2,7 | 01:49:15 | 69 | ||
104 | 149 | SYPNIEWSKI ANDRZEJ | KALISZ | EKIPA AQUA | POL | 1957 | M60+ | 2 | 22:03 | 2,7 | 01:50:14 | 70 | |
105 | 136 | KIESZKOWSKI DAMIAN | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M(18-39) | 58 | 22:14 | 2,7 | 01:51:09 | 71 | ||
106 | 107 | LUTOSŁAWSKA MONIKA | ZGIERZ | LOS LOCOS | POL | 1976 | K(40-59) | 8 | 22:19 | 2,7 | 01:51:34 | 35 | |
107 | 88 | FRĄCZEK ARTUR | ZGIERZ | LOS LOCOS | POL | 1982 | M(18-39) | 59 | 22:19 | 2,7 | 01:51:35 | 72 | |
108 | 151 | GAWRON HUBERT | SIERADZ | POL | 1997 | M(18-39) | 60 | 22:21 | 2,7 | 01:51:45 | 73 | ||
109 | 152 | PAZDECKI JAKUB | SIERADZ | POL | 1998 | M(18-39) | 61 | 22:21 | 2,7 | 01:51:45 | 74 | ||
110 | 173 | BILSKI PRZEMEK | OPATÓWEK | WATAHA | POL | 2002 | M(18-39) | 62 | 22:24 | 2,7 | 01:52:02 | 75 | |
111 | 142 | PUCHOWSKA RENATA | ŁÓDŹ | POL | 1983 | K(18-39) | 28 | 22:48 | 2,6 | 01:53:59 | 36 | ||
112 | 59 | CHLEBICZ ALEKSANDRA | SIERADZ | POL | 2000 | K(18-39) | 29 | 22:53 | 2,6 | 01:54:27 | 37 | ||
113 | 60 | KAŹMIERCZAK SZYMON | SIERADZ | POL | 2000 | M(18-39) | 63 | 22:53 | 2,6 | 01:54:27 | 76 | ||
114 | 176 | PRZYBYLSKA WIOLETTA | ZDUŃSKA WOLA | KABANY ZDUŃSKA WOLA | POL | 1977 | K(40-59) | 9 | 23:03 | 2,6 | 01:55:15 | 38 | |
115 | 90 | POTAPSKI MICHAŁ | SIERADZ | FACHOWCY | POL | 1988 | M(18-39) | 64 | 23:06 | 2,6 | 01:55:32 | 77 | |
116 | 158 | WIŚNIEWSKA SANDRA | PABIANICE | POL | 1991 | K(18-39) | 30 | 23:13 | 2,6 | 01:56:05 | 39 | ||
117 | 243 | MAROSZ MARTYNA | EXTREMALNI | POL | 2004 | K0 | 23:30 | 2,6 | 01:57:29 | 40 | |||
118 | 242 | SAJA WERONIKA | EXTREMALNI | POL | 1995 | K(18-39) | 31 | 23:30 | 2,6 | 01:57:29 | 41 | ||
119 | 141 | HYBŚ KAMIL | KALISZ | EKIPA CROSS | POL | 1987 | M(18-39) | 65 | 23:33 | 2,5 | 01:57:45 | 78 | |
120 | 114 | IWANICKA BEATA | KALISZ | EKIPA CROSS | POL | 1979 | K(40-59) | 10 | 23:33 | 2,5 | 01:57:45 | 42 | |
121 | 119 | JANIAK LIDIA | KALISZ | EKIPA CROSS | POL | 1984 | K(18-39) | 32 | 23:33 | 2,5 | 01:57:45 | 43 | |
122 | 116 | KUŚWIK JAKUB | KAMIEŃ | EKIPA CROSS | POL | 1989 | M(18-39) | 66 | 23:33 | 2,5 | 01:57:45 | 79 | |
123 | 117 | ŁAPOT-KUŚWIK NATALIA | KAMIEŃ | EKIPA CROSS | POL | 1992 | K(18-39) | 33 | 23:33 | 2,5 | 01:57:45 | 44 | |
124 | 113 | PASIK-PUSZCZEWICZ BEATA | KALISZ | EKIPA CROSS | POL | 1977 | K(40-59) | 11 | 23:33 | 2,5 | 01:57:45 | 45 | |
125 | 120 | SZTANDERA MAGDALENA | KALISZ | EKIPA CROSS | POL | 1977 | K(40-59) | 12 | 23:33 | 2,5 | 01:57:45 | 46 | |
126 | 211 | SOBKIEWICZ KATARZYNA | LEGIONOWO | ENAX RUN4FUN | POL | 1985 | K(18-39) | 34 | 23:43 | 2,5 | 01:58:33 | 47 | |
127 | 212 | SOBKIEWICZ MICHAŁ | LEGIONOWO | ENAX RUN4FUN | POL | 1983 | M(18-39) | 67 | 23:43 | 2,5 | 01:58:35 | 80 | |
128 | 86 | SZADKOWSKI KACPER | GAWLOWICE | FACHOWCY | POL | 2002 | M(18-39) | 68 | 23:44 | 2,5 | 01:58:41 | 81 | |
129 | 240 | DRUMIŃSKA EWELINA | EXTREMALNI | POL | 1993 | K(18-39) | 35 | 23:52 | 2,5 | 01:59:20 | 48 | ||
130 | 241 | BRYKSA TOMASZ | EXTREMALNI | POL | 1975 | M(40-59) | 10 | 23:52 | 2,5 | 01:59:22 | 82 | ||
131 | 143 | WOŹNIAK EWELINA | ŁÓDŹ | POL | 1984 | K(18-39) | 36 | 24:00:00 | 2,5 | 02:00:01 | 49 | ||
132 | 245 | OŚCIK KRZYSZTOF | VIKINGS RUN TEAM | POL | 1985 | M(18-39) | 69 | 24:04:00 | 2,5 | 02:00:22 | 83 | ||
133 | 82 | GAŁĘZKA KAROLINA | DĘBNIAŁKI | AMATORES | POL | 1993 | K(18-39) | 37 | 24:10:00 | 2,5 | 02:00:51 | 50 | |
134 | 164 | GAŁĘZKI PATRYK | DĘBNIAŁKI | AMATORES | POL | 1991 | M(18-39) | 70 | 24:10:00 | 2,5 | 02:00:51 | 84 | |
135 | 81 | JANIAK NATALIA | LISKÓW | AMATORES | POL | 1986 | K(18-39) | 38 | 24:10:00 | 2,5 | 02:00:51 | 51 | |
136 | 80 | MATŁOKA PAWEŁ | POL | 1984 | M(18-39) | 71 | 24:10:00 | 2,5 | 02:00:51 | 85 | |||
137 | 84 | OGÓRKIEWICZ DAMIAN | JARANTÓW KOLONIA | AMATORES | POL | 1995 | M(18-39) | 72 | 24:10:00 | 2,5 | 02:00:51 | 86 | |
138 | 102 | DAMAS EWELINA | ZDUŃSKA WOLA | LOS LOCOS | POL | 1985 | K(18-39) | 39 | 24:15:00 | 2,5 | 02:01:16 | 52 | |
139 | 83 | KRAKOWSKA JOANNA | ZDUŃSKA WOLA | LOS LOCOS | POL | 1982 | K(18-39) | 40 | 24:15:00 | 2,5 | 02:01:16 | 53 | |
140 | 52 | KOWALSKA MONIKA | POZNAŃ | POL | 1977 | K(40-59) | 13 | 24:15:00 | 2,5 | 02:01:17 | 54 | ||
141 | 178 | KRAKOWSKI KRZYSZTOF | ZDUŃSKA WOLA | LOS LOCOS | POL | 1981 | M(18-39) | 73 | 24:15:00 | 2,5 | 02:01:17 | 87 | |
142 | 204 | MEWALD NATALIA | ZDUŃSKA WOLA | LOS LOCOS | POL | 2002 | K(18-39) | 41 | 24:15:00 | 2,5 | 02:01:17 | 55 | |
143 | 129 | MOLAS KATARZYNA | ZDUŃSKA WOLA | LOS LOCOS | POL | 1978 | K(40-59) | 14 | 24:15:00 | 2,5 | 02:01:17 | 56 | |
144 | 103 | RYDZ ARTUR | ZAOSTRÓW | LOS LOCOS | POL | 2001 | M(18-39) | 74 | 24:16:00 | 2,5 | 02:01:18 | 88 | |
145 | 106 | WILCZYNSKA MAGDALENA | ZDUNSKA WOLA | LOS LOCOS | POL | 1988 | K(18-39) | 42 | 24:16:00 | 2,5 | 02:01:18 | 57 | |
146 | 161 | PAPKA DANUTA | ŁÓDŹ | AŁT | POL | 1984 | K(18-39) | 43 | 24:29:00 | 2,5 | 02:02:24 | 58 | |
147 | 159 | PAPKA MICHAŁ | ŁÓDŹ | AŁT | POL | 1983 | M(18-39) | 75 | 24:29:00 | 2,5 | 02:02:24 | 89 | |
148 | 155 | PIETRZAK ANNA | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | AŁT | POL | 1972 | K(40-59) | 15 | 24:29:00 | 2,5 | 02:02:24 | 59 | |
149 | 207 | WIŚNIEWSKA MONIKA | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | POL | 1978 | K(40-59) | 16 | 24:37:00 | 2,4 | 02:03:05 | 60 | ||
150 | 208 | WIŚNIEWSKI MARCEL | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | POL | 2004 | M0 | 24:37:00 | 2,4 | 02:03:05 | 90 | |||
151 | 76 | WASIELEWSKI MICHAŁ | CEKÓW | AGREGACI | POL | 1996 | M(18-39) | 76 | 24:52:00 | 2,4 | 02:04:18 | 91 | |
152 | 75 | MAJCHEREK PATRYK | PRZESPOLEW | AGREGACI | POL | 1999 | M(18-39) | 77 | 24:52:00 | 2,4 | 02:04:19 | 92 | |
153 | 214 | SUCHOCKI ROBERT | ŁÓDŹ | WATAHA | POL | 1991 | M(18-39) | 78 | 25:00:00 | 2,4 | 02:04:59 | 93 | |
154 | 97 | HEĆMAŃCZUK KATARZYNA | PABIANICE | ROOKIES | POL | 1984 | K(18-39) | 44 | 25:09:00 | 2,4 | 02:05:44 | 61 | |
155 | 168 | PALCZYNSKI ANDRZEJ | PABIANICE | ROOKIES | POL | 1967 | M(40-59) | 11 | 25:09:00 | 2,4 | 02:05:44 | 94 | |
156 | 202 | KARDAS KAROLINA | PABIANICE | ROOKIES | POL | 1989 | K(18-39) | 45 | 25:12:00 | 2,4 | 02:06:01 | 62 | |
157 | 169 | PALCZYŃSKA AGNIESZKA | PABIANICE | ROOKIES | POL | 1973 | K(40-59) | 17 | 25:12:00 | 2,4 | 02:06:01 | 63 | |
158 | 140 | MATYSZKIEWICZ AGNIESZKA | BRZEZINY | FLYING RUNNERS | POL | 1981 | K(18-39) | 46 | 25:19:00 | 2,4 | 02:06:37 | 64 | |
159 | 70 | ŻUCHOWSKA ALEKSANDRA | ŁÓDŹ | FLYING RUNNERS | POL | 1992 | K(18-39) | 47 | 25:20:00 | 2,4 | 02:06:42 | 65 | |
160 | 147 | MARKIEWICZ EDYTA | DĄBIE | FLYING RUNNERS | POL | 1995 | K(18-39) | 48 | 25:21:00 | 2,4 | 02:06:44 | 66 | |
161 | 218 | ŚWIERCZ NATALIA | DOBROŃ | ROOKIES | POL | 1984 | K(18-39) | 49 | 25:46:00 | 2,3 | 02:08:52 | 67 | |
162 | 217 | ŚWIERCZ SEBASTIAN | DOBROŃ | ROOKIES | POL | 1984 | M(18-39) | 79 | 25:48:00 | 2,3 | 02:08:59 | 95 | |
163 | 145 | KONECKA KINGA | ŁÓDŹ | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | POL | 1991 | K(18-39) | 50 | 25:55:00 | 2,3 | 02:09:36 | 68 | |
164 | 137 | MASŁOWSKA MARTA | ŁÓDŹ | POL | 1989 | K(18-39) | 51 | 25:56:00 | 2,3 | 02:09:38 | 69 | ||
165 | 233 | SPRAWKA BOLESŁAW | RADOM | STFSQUAD | POL | 1999 | M(18-39) | 80 | 25:56:00 | 2,3 | 02:09:42 | 96 | |
166 | 219 | PAWELEC PRZEMYSŁAW | ŁASK | ROOKIES | POL | 1992 | M(18-39) | 81 | 26:35:00 | 2,3 | 02:12:57 | 97 | |
167 | 186 | JAHEL SARA | RADOM | DZIKISQUAD | POL | 1998 | K(18-39) | 52 | 26:41:00 | 2,2 | 02:13:24 | 70 | |
168 | 190 | MARCINIAK JOANNA | WARSZAWA | DZIKISQUAD | POL | 1994 | K(18-39) | 53 | 26:42:00 | 2,2 | 02:13:29 | 71 | |
169 | 194 | MARCINIAK JULIA | RADOM | DZIKISQUAD | POL | 2001 | K(18-39) | 54 | 26:42:00 | 2,2 | 02:13:29 | 72 | |
170 | 206 | SZULC GRZEGORZ | RADOM | DZIKISQUAD | POL | 1985 | M(18-39) | 82 | 26:42:00 | 2,2 | 02:13:29 | 98 | |
171 | 199 | CAŁCZYŃSKA PAULINA | RADOM | DZIKISQUAD | POL | 1996 | K(18-39) | 55 | 26:42:00 | 2,2 | 02:13:30 | 73 | |
172 | 148 | MACIEJEWSKI ŁUKASZ | ŁÓDŹ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1989 | M(18-39) | 83 | 27:15:00 | 2,2 | 02:16:15 | 99 | |
173 | 160 | DOMINIAK ARTUR | ŁÓDŹ | POL | 1989 | M(18-39) | 84 | 27:15:00 | 2,2 | 02:16:17 | 100 |
M-ce | Nazwa drużyny | Zawodnik pierwszy | Zawodnik drugi | Zawodnik trzeci | Zawodnik czwarty | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEXTREME | 01:04:57 / Serafiński Maciej | 01:12:06 / Maruszewski Marcin | 01:24:58 / Urbański Kamil | 01:30:24 / Kalwas Mateusz | 05:12:25 |
2 | Best Beasts | 01:19:19 / Jakubczak Marcin | 01:29:10 / Wiśniewski Michał | 01:30:59 / Machtyl Zygmunt | 01:32:12 / Karczewski Piotr | 05:51:40 |
3 | WATAHA | 01:11:31 / Jaciów Paweł | 01:35:56 / Drop Łukasz | 01:37:42 / Szymański Bartosz | 01:46:24 / Tyczyno Wojciech | 06:11:33 |
4 | Rajsport Active | 01:10:32 / Konewka Jacek | 01:30:09 / Płóciennik Piotr | 01:41:07 / Ławrenczuk Paweł | 02:03:29 / Kołodziejek Robert | 06:25:17 |
5 | Power Training | 01:17:53 / Cichocki Filip | 01:19:28 / Jagodziński Karol | 01:30:07 / Piskała Daniel | 02:46:38 / Porczyk Zbigniew | 06:54:06 |
6 | Hardcorowe Wychylylybymy | 01:24:32 / Bugaj Mariusz | 01:44:11 / Lech Mateusz | 01:46:00 / Basiak Michał | 02:00:00 / Sewerynowicz Michal | 06:54:43 |
7 | Nie W Szczepionkę Team | 01:43:35 / Parol Diana | 01:47:42 / Kamiński Maciej | 01:47:42 / Osik Grzegorz | 02:14:49 / Baran Paulina | 07:33:48 |
8 | OUTDOOR TRAINING | 01:29:32 / Jóźwicki Karol | 01:43:10 / Chmielewski Krzysztof | 02:08:26 / Matejczyk Artur | 02:14:58 / Romańczuk Tomasz | 07:36:06 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 283 | CHOŁUJ ŁUKASZ | WARSZAWA | PWPW S.A. | POL | 1987 | M(18-39) | 1 | 08:22 | 7,2 | 01:23:44 | 1 | |
2 | 307 | WERNER PIOTREK | CELESTYNY | POL | 1992 | M(18-39) | 2 | 10:12 | 5,9 | 01:41:56 | 2 | ||
3 | 347 | MARCZUK KAMIL | WARSZAWA | UNITED RUNNERS | POL | 1992 | M(18-39) | 3 | 10:18 | 5,8 | 01:43:03 | 3 | |
4 | 309 | CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | SOKÓŁKA | OUTDOOR TRAINING | POL | 1989 | M(18-39) | 4 | 10:19 | 5,8 | 01:43:10 | 4 | |
5 | 314 | KĘSIK MICHAŁ | KARSIBÓR | SPARTA RUNNERS | POL | 1993 | M(18-39) | 5 | 10:22 | 5,8 | 01:43:39 | 5 | |
6 | 370 | GOLDA MICHAŁ | MIŁOSZYCE | ASASSIN’S TEAM OCR | POL | 1982 | M(18-39) | 6 | 10:31 | 5,7 | 01:45:06 | 6 | |
7 | 273 | MĄDROWSKI TOMASZ | ŁOWYŃ | ASGARD TEAM | POL | 1989 | M(18-39) | 7 | 11:05 | 5,4 | 01:50:49 | 7 | |
8 | 271 | WITTCHEN DAWID | MIĘDZYCHÓD | ASGARD TEAM | POL | 1992 | M(18-39) | 8 | 11:33 | 5,2 | 01:55:27 | 8 | |
9 | 313 | BURAS RADOSŁAW | GRYFINO | HELL’S HEAVEN SZCZECIN | POL | 1989 | M(18-39) | 9 | 11:39 | 5,1 | 01:56:33 | 9 | |
10 | 324 | SEWERYNOWICZ MICHAL | OTWOCK | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | POL | 1985 | M(18-39) | 10 | 12:00 | 5 | 02:00:00 | 10 | |
11 | 338 | BURBUL PRZEMYSŁAW | MARKI | NWST | POL | 1990 | M(18-39) | 11 | 12:02 | 5 | 02:00:21 | 11 | |
12 | 351 | IGNACZAK TOMASZ | ZELÓW | POL | 1968 | M(40-59) | 1 | 12:18 | 4,9 | 02:02:56 | 12 | ||
13 | 318 | BARAN PAULINA | PIASECZNO | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | POL | 1990 | K(18-39) | 1 | 13:29 | 4,5 | 02:14:49 | 1 | |
14 | 345 | KAZIMIERCZAK PAWEŁ | ŁÓDŹ | WARRIORS ŁÓDŹ | POL | 1994 | M(18-39) | 12 | 15:02 | 4 | 02:30:22 | 13 | |
15 | 308 | KRYSZTOFIAK DAMIAN | NOWY DWÓR MAZ. | UNITED RUNNERS | POL | 1981 | M(18-39) | 13 | 15:26 | 3,9 | 02:34:20 | 14 | |
16 | 319 | PORCZYK ZBIGNIEW | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1986 | M(18-39) | 14 | 16:40 | 3,6 | 02:46:38 | 15 | |
17 | 325 | BAYGER KRYSTIAN | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1990 | M(18-39) | 15 | 17:05 | 3,5 | 02:50:47 | 16 | |
18 | 291 | WOCHNIAK MICHAŁ | ŁÓDŹ | WARRIORS ŁÓDŹ | POL | 1992 | M(18-39) | 16 | 17:18 | 3,5 | 02:53:03 | 17 | |
19 | 335 | CZYŻKOWSKI ŁUKASZ | MARKI | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | POL | 1987 | M(18-39) | 17 | 17:34 | 3,4 | 02:55:37 | 18 | |
20 | 310 | GRABEK MACIEJ | WYSOKA | POL | 1992 | M(18-39) | 18 | 17:54 | 3,4 | 02:59:05 | 19 | ||
21 | 368 | WOŹNIAK DARIUSZ | KOŚCIELNA WIEŚ | POL | 1970 | M(40-59) | 2 | 18:58 | 3,2 | 03:09:43 | 20 | ||
22 | 302 | SPRAWKA MARTA | RADOM | DZIKISQUAD | POL | 1993 | K(18-39) | 2 | 19:33 | 3,1 | 03:15:34 | 2 | |
23 | 358 | ADAMKIEWICZ MARIAN | KONIN | WYBITE JEDYNKI | POL | 1969 | M(40-59) | 3 | 20:27 | 2,9 | 03:24:34 | 21 | |
24 | 303 | KASPRZYK MIKOŁAJ | RADOM | DZIKISQUAD | POL | 1995 | M(18-39) | 19 | 20:35 | 2,9 | 03:25:48 | 22 | |
25 | 323 | TKACZYK MICHAŁ | MIŃSK MAZOWIECKI | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | POL | 1995 | M(18-39) | 20 | 22:56 | 2,6 | 03:49:15 | 23 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 294 | SERAFIŃSKI MACIEJ | KONIN | NEXTREME | POL | 1996 | M0 | 06:30 | 9,2 | 01:04:57 | 1 | ||
2 | 306 | KONEWKA JACEK | GIEŁZÓW | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1990 | M0 | 07:03 | 8,5 | 01:10:32 | 2 | ||
3 | 349 | JACIÓW PAWEŁ | PRZEMYŚL | WATAHA | POL | 1991 | M0 | 07:09 | 8,4 | 01:11:31 | 3 | ||
4 | 290 | MARUSZEWSKI MARCIN | BRWILNO | NEXTREME | POL | 1982 | M0 | 07:13 | 8,3 | 01:12:06 | 4 | ||
5 | 293 | FARKOWSKI KONRAD | MYSIADŁO | EX TEAM | POL | 1985 | M0 | 07:22 | 8,1 | 01:13:39 | 5 | ||
6 | 288 | KIĘPISTY PATRYK | ŁÓDŹ | MOVE FACTORY | POL | 1991 | M0 | 07:36 | 7,9 | 01:15:56 | 6 | ||
7 | 354 | CICHOCKI FILIP | KSIĄŻENICE | POWER TRAINING | POL | 1987 | M0 | 07:47 | 7,7 | 01:17:53 | 7 | ||
8 | 316 | FABIAN MARKOWSKI | KRZEMIENIEWO | MS-FIT STUDIO | POL | 1986 | M0 | 07:51 | 7,6 | 01:18:30 | 8 | ||
9 | 329 | JAKUBCZAK MARCIN | BYDLINO | BEST BEASTS | POL | 1979 | M(masters40+) | 1 | 07:56 | 7,6 | 01:19:19 | 9 | |
10 | 292 | JAGODZIŃSKI KAROL | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1991 | M0 | 07:57 | 7,6 | 01:19:28 | 10 | ||
11 | 297 | BUGAJ MARIUSZ | WARSZAWA | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | POL | 1986 | M0 | 08:27 | 7,1 | 01:24:32 | 11 | ||
12 | 352 | URBAŃSKI KAMIL | SULĘCIN | NEXTREME | POL | 1986 | M0 | 08:30 | 7,1 | 01:24:58 | 12 | ||
13 | 341 | WIŚNIEWSKI MICHAŁ | BIERKOWO | BEST BEASTS | POL | 1984 | M0 | 08:55 | 6,7 | 01:29:10 | 13 | ||
14 | 337 | JÓŹWICKI KAROL | DOBRZYNIEWO DUŻE | OUTDOOR TRAINING | POL | 1982 | M0 | 08:57 | 6,7 | 01:29:32 | 14 | ||
15 | 357 | PISKAŁA DANIEL | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1980 | M(masters40+) | 2 | 09:01 | 6,7 | 01:30:07 | 15 | |
16 | 305 | PŁÓCIENNIK PIOTR | ŁÓDŹ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1986 | M0 | 09:01 | 6,7 | 01:30:09 | 16 | ||
17 | 344 | KALWAS MATEUSZ | MAŃKOWO | NEXTREME | POL | 2004 | M0 | 09:02 | 6,6 | 01:30:24 | 17 | ||
18 | 330 | MACHTYL ZYGMUNT | BIERKOWO | BEST BEASTS | POL | 1974 | M(masters40+) | 3 | 09:06 | 6,6 | 01:30:59 | 18 | |
19 | 274 | KOŁODZIEJ KRYSTIAN | MARKI | BESTIE OCR LEGIONOWO | POL | 1985 | M0 | 09:08 | 6,6 | 01:31:18 | 19 | ||
20 | 336 | MICHAŁOWSKI KACPER | SULEJOW | POL | 2003 | M0 | 09:08 | 6,6 | 01:31:24 | 20 | |||
21 | 328 | KARCZEWSKI PIOTR | KOBYLNICA | BEST BEASTS | POL | 1985 | M0 | 09:13 | 6,5 | 01:32:12 | 21 | ||
22 | 322 | DROP ŁUKASZ | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1980 | M(masters40+) | 4 | 09:36 | 6,3 | 01:35:56 | 22 | |
23 | 285 | LASKOWSKI TOMASZ | STARGARD | POL | 1985 | M0 | 09:41 | 6,2 | 01:36:49 | 23 | |||
24 | 334 | JARZĄBEK VICTORIA | RADZIONKÓW | CARBON SILESIA SPORT | POL | 1997 | K0 | 09:44 | 6,2 | 01:37:16 | 1 | ||
25 | 272 | SZYMAŃSKI BARTOSZ | ŚWIDNICA | WATAHA | POL | 1989 | M0 | 09:46 | 6,1 | 01:37:42 | 24 | ||
26 | 295 | SERAFIŃSKI ROBERT | KONIN | NEXTREME | POL | 1969 | M(masters40+) | 5 | 09:54 | 6,1 | 01:39:03 | 25 | |
27 | 353 | ZGUTKA TOMASZ | SZCZECIN | POL | 1973 | M(masters40+) | 6 | 10:01 | 6 | 01:40:07 | 26 | ||
28 | 287 | ŁAWRENCZUK PAWEŁ | ŁOWICZ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1983 | M0 | 10:07 | 5,9 | 01:41:07 | 27 | ||
29 | 342 | WIŚNIEWSKI NORBERT | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | POL | 1977 | M(masters40+) | 7 | 10:21 | 5,8 | 01:43:28 | 28 | ||
30 | 326 | PAROL DIANA | MARKI | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | POL | 1989 | K0 | 10:21 | 5,8 | 01:43:35 | 2 | ||
31 | 298 | LECH MATEUSZ | OTWOCK | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | POL | 1994 | M0 | 10:25 | 5,8 | 01:44:11 | 29 | ||
32 | 343 | JASTRZEBSKA ALEKSANDRA | ZABRZE | SOCIOS SILESIA | POL | 1989 | K0 | 10:35 | 5,7 | 01:45:48 | 3 | ||
33 | 350 | BASIAK MICHAŁ | WARSZAWA | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | POL | 1992 | M0 | 10:36 | 5,7 | 01:46:00 | 30 | ||
34 | 299 | TYCZYNO WOJCIECH | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1982 | M0 | 10:38 | 5,6 | 01:46:24 | 31 | ||
35 | 340 | SITKO KRYSTYNA | TARN. GÓRY | SOCIOS SILESIA | POL | 1986 | K0 | 11:48 | 5,1 | 01:58:00 | 4 | ||
36 | 320 | WÓJCICKA ANNA | MIERZYN | HELL’S HEAVEN SZCZECIN | POL | 1982 | K0 | 12:18 | 4,9 | 02:02:56 | 5 | ||
37 | 359 | WYSOCKI ALEKSANDER | RADWANICE | WATAHA | POL | 1982 | M0 | 14:10 | 4,2 | 02:21:38 | 32 | ||
38 | 296 | DENYSIUK MAREK | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1975 | M(masters40+) | 8 | 14:47 | 4,1 | 02:27:49 | 33 | |
39 | 315 | GRYŻEWSKI KAROL | ŁOMIANKI | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | POL | 1992 | M0 | 14:51 | 4 | 02:28:30 | 34 | ||
40 | 327 | NN | WATAHA | POL | M0 | 15:02 | 4 | 02:30:20 | 35 | ||||
41 | 339 | JAROSZ AGNIESZKA | ZABRZE | SOCIOS SILESIA | POL | 1987 | K0 | 16:15 | 3,7 | 02:42:28 | 6 | ||
42 | 321 | PIĘTKA MARCIN | OTWOCK | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | POL | 1983 | M0 | 18:14 | 3,3 | 03:02:23 | 36 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 469 | KOŁAKOWSKI KRZYSZTOF | CIECHANÓW | POL | 1988 | M(18-39) | 1 | 09:13 | 6,5 | 01:32:08 | 1 | ||
2 | 434 | ANDRYCH KAMIL | BRZEŹNIO | POL | 1994 | M(18-39) | 2 | 10:09 | 5,9 | 01:41:31 | 2 | ||
3 | 433 | ANDRYCH MATEUSZ | PYSZKÓW | POL | 1994 | M(18-39) | 3 | 10:13 | 5,9 | 01:42:06 | 3 | ||
4 | 496 | BUŁA DAWID | KROSNO ODRZAŃSKIE | POL | 1994 | M(18-39) | 4 | 10:30 | 5,7 | 01:45:02 | 4 | ||
5 | 435 | PRZELAZLY PRZEMYSŁAW | BRZEŹNIO | POL | 1998 | M(18-39) | 5 | 10:40 | 5,6 | 01:46:41 | 5 | ||
6 | 460 | KAMIŃSKI MACIEJ | OTWOCK | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | POL | 1983 | M(18-39) | 6 | 10:46 | 5,6 | 01:47:42 | 6 | |
7 | 470 | OSIK GRZEGORZ | PIASECZNO | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | POL | 1985 | M(18-39) | 7 | 10:46 | 5,6 | 01:47:42 | 7 | |
8 | 462 | BRYL ADRIAN | WYPYCHÓW | OWOCE LEŚNE | POL | 1998 | M(18-39) | 8 | 10:55 | 5,5 | 01:49:15 | 8 | |
9 | 473 | KĘDZIOREK ERYK | WARSZAWA | POL | 1987 | M(18-39) | 9 | 10:58 | 5,5 | 01:49:37 | 9 | ||
10 | 468 | MAŁECKI JACEK | KALISZ | POL | 1987 | M(18-39) | 10 | 11:02 | 5,4 | 01:50:24 | 10 | ||
11 | 474 | BOHATIKOV YEVHEN | KALISZ | POL | 1984 | M(18-39) | 11 | 11:50 | 5,1 | 01:58:19 | 11 | ||
12 | 419 | KOŁODZIEJEK ROBERT | ŁÓDŹ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1976 | M(40-59) | 1 | 12:21 | 4,9 | 02:03:29 | 12 | |
13 | 479 | ŁUBISZ MARIUSZ | PABIANICE | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1981 | M(18-39) | 12 | 12:27 | 4,8 | 02:04:31 | 13 | |
14 | 446 | MALCZEWSKI TOMASZ | RĄBIEŃ | BRYGIERY OCR | POL | 1984 | M(18-39) | 13 | 12:32 | 4,8 | 02:05:19 | 14 | |
15 | 412 | WOJTASZCZYK MATEUSZ | BISKUPICE | POL | 1982 | M(18-39) | 14 | 12:39 | 4,7 | 02:06:31 | 15 | ||
16 | 436 | JAKUBOWSKI MICHAŁ | DĘBOŁĘKA | POL | 1986 | M(18-39) | 15 | 12:46 | 4,7 | 02:07:38 | 16 | ||
17 | 482 | MATEJCZYK ARTUR | BIAŁYSTOK | OUTDOOR TRAINING | POL | 1976 | M(40-59) | 2 | 12:51 | 4,7 | 02:08:26 | 17 | |
18 | 459 | MATYSIAK MARCIN | CEKÓW-KOLONIA | POL | 1998 | M(18-39) | 16 | 13:08 | 4,6 | 02:11:16 | 18 | ||
19 | 465 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | ŁODZ | WARRIORS ŁÓDŹ | POL | 1981 | M(18-39) | 17 | 13:24 | 4,5 | 02:14:03 | 19 | |
20 | 484 | ROMAŃCZUK TOMASZ | KLEPACZE | OUTDOOR TRAINING | POL | 1970 | M(40-59) | 3 | 13:30 | 4,4 | 02:14:58 | 20 | |
21 | 432 | BORYCZKA ROMAN | USZYCE | POL | 1983 | M(18-39) | 18 | 13:32 | 4,4 | 02:15:19 | 21 | ||
22 | 476 | PIESTRZYŃSKI KRZYSZTOF | KOŹMINEK | DYSZLE | POL | 1994 | M(18-39) | 19 | 13:37 | 4,4 | 02:16:13 | 22 | |
23 | 447 | MALCZEWSKI DANIEL | RĄBIEŃ | BRYGIERY OCR | POL | 2004 | M0 | 13:43 | 4,4 | 02:17:05 | 23 | ||
24 | 438 | JAGODZIŃSKI MICHAŁ | ROGOZINIEC | ZGRAJA | POL | 1976 | M(40-59) | 4 | 14:01 | 4,3 | 02:20:12 | 24 | |
25 | 437 | GRACZYK ANDRZEJ | ŻERKÓW | ZGRAJA | POL | 1976 | M(40-59) | 5 | 14:01 | 4,3 | 02:20:13 | 25 | |
26 | 416 | FRĄTCZAK DARIUSZ | JAROCIN | POL | 1986 | M(18-39) | 20 | 14:20 | 4,2 | 02:23:20 | 26 | ||
27 | 452 | DOPIERALSKI DARIUSZ | GOŚCIEJEWICE | POL | 1990 | M(18-39) | 21 | 14:41 | 4,1 | 02:26:49 | 27 | ||
28 | 407 | JÓŹWIK GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1981 | M(18-39) | 22 | 15:06 | 4 | 02:30:55 | 28 | ||
29 | 406 | GABRYCHOWICZ PATRYK | TORUŃ | UNITED RUNNERS | POL | 1991 | M(18-39) | 23 | 15:10 | 4 | 02:31:45 | 29 | |
30 | 424 | JAGODZIŃSKI ARTUR | SIERADZ | SIERADZKA SZLACHTA | POL | 1994 | M(18-39) | 24 | 15:33 | 3,9 | 02:35:28 | 30 | |
31 | 425 | WRĄBEL SZYMON | SIERADZ | SIERADZKA SZLACHTA | POL | 1996 | M(18-39) | 25 | 15:34 | 3,9 | 02:35:37 | 31 | |
32 | 499 | DAKOWICZ MAREK | BIAŁYSTOK | OUTDOOR TRAINING | POL | 1976 | M(40-59) | 6 | 15:56 | 3,8 | 02:39:23 | 32 | |
33 | 396 | ZIMNY KAMIL | KRZYŻÓWKI | OSP KRZYŻÓWKI-MŁYNISKO | POL | 1997 | M(18-39) | 26 | 16:11 | 3,7 | 02:41:54 | 33 | |
34 | 398 | ZIMNY MARCIN | KRZYŻÓWKI | OSP KRZYŻÓWKI-MŁYNISKO | POL | 1990 | M(18-39) | 27 | 16:12 | 3,7 | 02:42:03 | 34 | |
35 | 472 | RADOMSKI ARTUR | KALISZ | POL | 1983 | M(18-39) | 28 | 16:17 | 3,7 | 02:42:53 | 35 | ||
36 | 426 | BRYGIER KONRAD | ŁÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1991 | M(18-39) | 29 | 16:27 | 3,6 | 02:44:35 | 36 | |
37 | 450 | JANICKI ŁUKASZ | ŁÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1993 | M(18-39) | 30 | 16:31 | 3,6 | 02:45:12 | 37 | |
38 | 486 | SKONIECZKO ADAM | ŁÓDŹ | POL | 1984 | M(18-39) | 31 | 16:34 | 3,6 | 02:45:37 | 38 | ||
39 | 449 | KAMECKI KRYSTIAN | ZGIERZ | AC PAJACE | POL | 1988 | M(18-39) | 32 | 16:38 | 3,6 | 02:46:21 | 39 | |
40 | 403 | NOWAK KACPER | ŻMIGRÓD | WATAHA | POL | 1996 | M(18-39) | 33 | 16:44 | 3,6 | 02:47:17 | 40 | |
41 | 404 | POLAŃSKI PIOTR | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1970 | M(40-59) | 7 | 17:02 | 3,5 | 02:50:18 | 41 | |
42 | 399 | ZIĄBKA ADAM | WOLICA | POL | 1995 | M(18-39) | 34 | 17:06 | 3,5 | 02:50:57 | 42 | ||
43 | 402 | GOTKIEWICZ ARKADIUSZ | TWARDOGÓRA | NA MCHU JADALI | POL | 1992 | M(18-39) | 35 | 17:27 | 3,4 | 02:54:35 | 43 | |
44 | 495 | MAŁEK RAFAŁ | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1980 | M(40-59) | 8 | 17:47 | 3,4 | 02:57:46 | 44 | |
45 | 466 | ZARZECZAŃSKA-JANASIK BLANKA | PECNA | POL | 1982 | K(18-39) | 1 | 17:50 | 3,4 | 02:58:18 | 1 | ||
46 | 428 | MICHALCZYK WIKTOR | BEŁCHATÓW | BRYGIERY OCR | POL | 1990 | M(18-39) | 36 | 17:58 | 3,3 | 02:59:36 | 45 | |
47 | 443 | LIPSKI AREK | LÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1995 | M(18-39) | 37 | 18:11 | 3,3 | 03:01:52 | 46 | |
48 | 440 | JOŃCZYK MONIKA | ŁÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1991 | K(18-39) | 2 | 18:12 | 3,3 | 03:02:03 | 2 | |
49 | 422 | KRAJEWSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | GRUPA GRYGROWA | POL | 1984 | M(18-39) | 38 | 18:13 | 3,3 | 03:02:09 | 47 | |
50 | 492 | LICHAŃSKA KAROLINA | WARSZAWA | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | POL | 1992 | K(18-39) | 3 | 18:17 | 3,3 | 03:02:49 | 3 | |
51 | 461 | HUSSEIN SEMIR | PARZĘCZEW | OWOCE LEŚNE | POL | 1993 | M(18-39) | 39 | 18:21 | 3,3 | 03:03:32 | 48 | |
52 | 439 | WITKOWSKI ARKADIUSZ | ŁÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1984 | M(18-39) | 40 | 18:25 | 3,3 | 03:04:12 | 49 | |
53 | 441 | ANDERS WOJCIECH | ŁÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1990 | M(18-39) | 41 | 18:39 | 3,2 | 03:06:33 | 50 | |
54 | 391 | LEBIEDZIŃSKI WOJCIECH | BLIZANÓW | HARPAGANY | POL | 1992 | M(18-39) | 42 | 18:48 | 3,2 | 03:07:58 | 51 | |
55 | 392 | JANKOWSKA ANETA | JANKÓW DRUGI | HARPAGANY | POL | 1996 | K(18-39) | 4 | 18:49 | 3,2 | 03:08:14 | 4 | |
56 | 423 | FILIP ADRIAN | ŁÓDŹ | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | POL | 1990 | M(18-39) | 43 | 18:53 | 3,2 | 03:08:45 | 52 | |
57 | 417 | KONECKI KAMIL | ŁÓDŹ | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | POL | 1990 | M(18-39) | 44 | 18:53 | 3,2 | 03:08:45 | 53 | |
58 | 420 | STASZEWSKI ŁUKASZ | BEDOŃ PRZYKOŚCIELNY | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | POL | 1990 | M(18-39) | 45 | 18:53 | 3,2 | 03:08:45 | 54 | |
59 | 418 | WIADERNY DAMIAN | ŁÓDŹ | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | POL | 1992 | M(18-39) | 46 | 18:53 | 3,2 | 03:08:45 | 55 | |
60 | 491 | PĘTECKI DAMIAN | SZCZECIN | HELL’S HEAVEN SZCZECIN | POL | 1986 | M(18-39) | 47 | 18:56 | 3,2 | 03:09:20 | 56 | |
61 | 481 | SMOLIGA PATRYK | KALISZ | DYSZLE | POL | 1994 | M(18-39) | 48 | 19:04 | 3,1 | 03:10:41 | 57 | |
62 | 480 | LENARTOWICZ JAKUB | KALISZ | DYSZLE | POL | 1994 | M(18-39) | 49 | 19:04 | 3,1 | 03:10:43 | 58 | |
63 | 458 | NOWAK ROMAN | SIERADZ | SCANFIL | POL | 1980 | M(40-59) | 9 | 19:18 | 3,1 | 03:12:56 | 59 | |
64 | 457 | MAZERANT KAROLINA | ŁÓDŹ | RAZEM TRENUJEMY SPORT | POL | 1989 | K(18-39) | 5 | 19:24 | 3,1 | 03:14:02 | 5 | |
65 | 394 | BENDINGER KRZYSZTOF | ŁÓDŹ | RAZEM TRENUJEMY SPORT | POL | 1978 | M(40-59) | 10 | 19:25 | 3,1 | 03:14:07 | 60 | |
66 | 490 | DUDZIŃSKI PIOTR | ŁÓDŹ | RAZEM TRENUJEMY SPORT | POL | 1987 | M(18-39) | 50 | 19:25 | 3,1 | 03:14:12 | 61 | |
67 | 475 | ZAWADZKI ROMAN | KALISZ | DYSZLE | POL | 1994 | M(18-39) | 51 | 19:29 | 3,1 | 03:14:54 | 62 | |
68 | 485 | GIERA MARCIN | KRZEMIENIEWO | OD PONIEDZIAŁKU | POL | 1989 | M(18-39) | 52 | 19:47 | 3 | 03:17:51 | 63 | |
69 | 455 | HALECZKO MATEUSZ | SZCZECIN | DZIKIE DZIKI GORZÓW | POL | 1990 | M(18-39) | 53 | 19:47 | 3 | 03:17:53 | 64 | |
70 | 493 | PRZYBYLSKA MARTA | ŁÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1981 | K(18-39) | 6 | 20:08 | 3 | 03:21:19 | 6 | |
71 | 427 | KLIMCZAK PIOTR | ŁÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1970 | M(40-59) | 11 | 20:08 | 3 | 03:21:21 | 65 | |
72 | 445 | BARAN KONRAD | SKIERNIEWICE | BRYGIERY OCR | POL | 1993 | M(18-39) | 54 | 20:09 | 3 | 03:21:27 | 66 | |
73 | 451 | SZOPIŃSKA KATARZYNA | SZCZECIN | HELL’S HEAVEN SZCZECIN | POL | 1990 | K(18-39) | 7 | 20:13 | 3 | 03:22:09 | 7 | |
74 | 421 | BRZESKA EWA | STRZELCE KRAJEŃSKIE | HELL’S HEAVEN SZCZECIN | POL | 1992 | K(18-39) | 8 | 20:13 | 3 | 03:22:11 | 8 | |
75 | 456 | JAKUBIK ANNA | SZCZECIN | HELL’S HEAVEN SZCZECIN | POL | 1991 | K(18-39) | 9 | 20:13 | 3 | 03:22:14 | 9 | |
76 | 454 | KRUGLAK ANNA | SZCZECIN | HELL’S HEAVEN SZCZECIN | POL | 1976 | K(40-59) | 1 | 20:13 | 3 | 03:22:14 | 10 | |
77 | 414 | DEGEN MARIA | ŁÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1984 | K(18-39) | 10 | 20:14 | 3 | 03:22:22 | 11 | |
78 | 397 | PIĘTKA GRZEGORZ | SZCZECIN | HELL’S HEAVEN SZCZECIN | POL | 1973 | M(40-59) | 12 | 20:16 | 3 | 03:22:44 | 67 | |
79 | 429 | KWIATKOWSKA DARIA | ŁÓDŹ | BRYGIERY OCR | POL | 1994 | K(18-39) | 11 | 20:18 | 3 | 03:23:04 | 12 |