Bieg Erasmusa+
Data i godzina | 2019-09-28 15:00:00 |
Miejscowość | Warszawa |
Dystans | ile sie da w 60 minut |
Oficjalna strona | https://erasmusplus.org.pl/wydarzenia-specjalne/bieg/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | 180 zł |
Typ zawodów | Bieg sztafetowy |
Rejestracja | Zapisz się |
LP | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kat wiek. | CZAS |
---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | BIENIEK ŁUCJA | K2-3 | 00:00:26 | |
2 | 185 | CICHOCKI PIOTR | M2-3 | 00:00:23 | |
3 | 190 | KORPUK MAJA | K2-3 | 00:00:18 | |
4 | 183 | KOTRYCKA JULIA | K2-3 | 00:00:49 | |
5 | 187 | KRÓLIKOWSKA JULIA | K2-3 | 00:00:32 | |
6 | 179 | MALEC PIOTR | M2-3 | 00:00:31 | |
7 | 5 | PAJĄK WITOLD | WARSZAWA | M2-3 | 00:00:22 |
8 | 199 | PAWLIKOWSKA KAJA | K2-3 | 00:00:39 | |
9 | 6 | PRZYBYSZ KAROL | GLINA | M2-3 | 00:00:26 |
10 | 7 | ROŻALSKI HENRYK | WARSZAWA | M2-3 | 00:00:24 |
LP | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kat wiek. | CZAS |
---|---|---|---|---|---|
1 | 200 | BIENIEK HANNA | K4-5 | 00:00:30 | |
2 | 142 | BŁASZCZYK MATYLDA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:24 |
3 | 176 | CHRZĄSTEK NATALIA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:32 |
4 | 182 | CICHOCKA ZUZANNA | K4-5 | 00:00:28 | |
5 | 9 | DĄBROWSKI MAKSYMILIAN | PIASTÓW | M4-5 | 00:00:23 |
6 | 10 | DOROCIAK FILIP | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:30 |
7 | 12 | EJMONT HANNA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:38 |
8 | 147 | GĘBALA ZUZIA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:22 |
9 | 13 | GOMOLA KACPER | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:30 |
10 | 14 | GRUDZIEŃ JULIA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:29 |
11 | 15 | HAFIZ AMIJD CELINKA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:27 |
12 | 16 | JABLONSKA NATALIA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:30 |
13 | 160 | JACHIMIAK PIOTR | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:32 |
14 | 17 | JASINSKI MATEUSZ | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:19 |
15 | 198 | JASZCZUK IGNACY | M4-5 | 00:00:31 | |
16 | 300 | KALBARCZYK LENA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:26 |
17 | 180 | KRUK NATALIA | K4-5 | 00:00:23 | |
18 | 181 | KRUKOWSKA ALICJA | K4-5 | 00:00:26 | |
19 | 19 | KULIŃSKA ALA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:28 |
20 | 177 | MALEC EMILIA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:26 |
21 | 21 | MARKOWICZ TYMON | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:29 |
22 | 24 | MIRSKI MACIEJ | NADARZYN | M4-5 | 00:00:25 |
23 | 25 | PATLA JAN | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:29 |
24 | 26 | PAVLOVYCH POLA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:28 |
25 | 154 | PROCHYRA JANINA | BIAŁYSTOK | K4-5 | 00:00:22 |
26 | 28 | RĘBIEWSKI ROMAN | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:30 |
27 | 193 | STRUGACZ ALEKSNADRA | K4-5 | 00:00:28 | |
28 | 141 | SZYPLIŃSKA HANNA | WARSZAWA | K4-5 | 00:00:24 |
29 | 30 | ŚCIUBA ADRIAN | URSUS | M4-5 | 00:00:19 |
30 | 31 | ŚCIUBA FILIP | URSUS | M4-5 | 00:00:22 |
31 | 149 | WAJDA MIŁOSZ | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:27 |
32 | 157 | WILEŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:24 |
33 | 146 | WILKOWSKI JAN | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:33 |
34 | 33 | WOJCIECHOWSKI ADAM | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:32 |
35 | 34 | WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:30 |
36 | 35 | WOJCIECHOWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:31 |
37 | 37 | WROŃSKI STANISŁAW | BRWINÓW | M4-5 | 00:00:28 |
38 | 38 | ZAJĄC NATAN | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:25 |
39 | 39 | ŻUBRŻYCKI PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:25 |
LP | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kat wiek. | CZAS |
---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | HAFIZ AMJID CYRYL | WARSZAWA | M6-7 | 00:00:49 |
2 | 46 | JABLONSKA JULIA | WARSZAWA | K6-7 | 00:00:56 |
3 | 155 | JAROSZKIEWICZ JÓZEF | WARSZAWA | M6-7 | 00:00:51 |
4 | 156 | JAROSZKIEWICZ NIKODEM | WARSZAWA | M6-7 | 00:00:56 |
5 | 300 | KALBARCZYK LENA | WARSZAWA | K4-5 | 00:01:12 |
6 | 162 | KAMLER STANISŁAW | WARSZAWA | M6-7 | 00:00:49 |
7 | 178 | MALEC MATEUSZ | WARSZAWA | M6-7 | 00:00:45 |
8 | 49 | MALUCHNIK BRUNO | WARSZAWA | M6-7 | 00:00:50 |
9 | 173 | MAROŃSKA BERENIKA | SKRZESZEW | K6-7 | 00:00:47 |
10 | 51 | PAJĄK KALINA | WARSZAWA | K6-7 | 00:00:53 |
11 | 191 | PAŃKOWSKA ALICJA | K6-7 | 00:00:53 | |
12 | 140 | SMOLEŃSKA NIKOLA | ŁOMIANKI DUŻE | K6-7 | 00:00:58 |
13 | 194 | STRUGACZ ALICJA | K6-7 | 00:00:48 | |
14 | 54 | SZELER MICHAŁ | WARSZAWA | M6-7 | 00:00:43 |
15 | 59 | TARUŁKA IGOR | STANISŁAWÓW DRUGI | M6-7 | 00:00:40 |
16 | 60 | TENDERENDA MAŁGORZATA | WARSZAWA | K6-7 | 00:00:52 |
17 | 61 | WACH ANNA | WARSZAWA | K6-7 | 00:00:47 |
18 | 62 | WACH NATALIA | WARSZAWA | K6-7 | 00:00:49 |
19 | 152 | WAJDA DOBRAWA | WARSZAWA | K6-7 | 00:00:53 |
20 | 149 | WAJDA MIŁOSZ | WARSZAWA | M4-5 | 00:00:44 |
21 | 63 | WOJCIECHOWSKA HELENA | WARSZAWA | K6-7 | 00:00:46 |
22 | 64 | WROŃSKI JAN | BRWINÓW | M6-7 | 00:00:53 |
23 | 65 | ZAJĄC FILIP | WARSZAWĄ | M6-7 | 00:00:41 |
LP | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kat wiek. | CZAS |
---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | BIELECKA LIDIA | WARSZAWA | K8-9 | 00:01:56 |
2 | 73 | CIOSEK ADAM | WARSZAWA | M8-9 | 00:01:26 |
3 | 76 | FURMAN KASIA | URSUS | K8-9 | 00:01:42 |
4 | 80 | HARTFIL LILIANA | WARSZAWA | K8-9 | 00:01:19 |
5 | 81 | JASINSKA PATRYCJA | WARSZAWA | K8-9 | 00:01:48 |
6 | 83 | KRAWCZYK ARTUR | WARSZAWA | M8-9 | 00:01:42 |
7 | 84 | LUŚNIA KRZYSZTOF | HALINÓW | M8-9 | 00:01:36 |
8 | 171 | MAROŃSKI ROCH | SKRZESZEW | M8-9 | 00:01:52 |
9 | 89 | PILARSKA MAJA | ROZBIEGANY PIASTÓW | K8-9 | 00:02:03 |
10 | 188 | RAFELENT ZOSIA | K8-9 | 00:01:23 | |
11 | 186 | ROMANOWSKI EMIL | M8-9 | 00:02:00 | |
12 | 93 | ŚCIUBA DAWID | URSUS | M8-9 | 00:01:17 |
13 | 150 | WAJDA CYPRIAN | WARSZAWA | M8-9 | 00:02:27 |
14 | 95 | WOJCIECHOWSKI STANISŁAW | WARSZAWA | M8-9 | 00:02:05 |
LP | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kat wiek. | CZAS |
---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | ANTKIEWICZ WOJTEK | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:34 |
2 | 99 | CHRAPEK KRZYSZTOF | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:07 |
3 | 100 | CIOSEK MARTYNA | WARSZAWA | K10-11 | 00:01:20 |
4 | 101 | EDEL HUBERT | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:35 |
5 | 164 | GAWROŃSKA JULIA | BOREK WLKP | K10-11 | 00:01:28 |
6 | 103 | KĘSKA TYMEK | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:28 |
7 | 105 | KLINOWSKI PAWEŁ | NADARZYN | M10-11 | 00:01:20 |
8 | 107 | KULIŃSKA LIDIA | WARSZAWA | K10-11 | 00:01:25 |
9 | 109 | LUŚNIA RAFAŁ | HALINÓW | M10-11 | 00:01:47 |
10 | 110 | ŁADA HANIA | WARSZAWA | K10-11 | 00:01:42 |
11 | 111 | MACHAŁOWSKI IGOR | SILNO | M10-11 | 00:01:40 |
12 | 112 | MĄKA STANISŁAW | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:34 |
13 | 113 | MIRSKA ALEKSANDRA | NADARZYN | K10-11 | 00:01:42 |
14 | 115 | PATER BENIAMIN | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:38 |
15 | 116 | PATER MAKSYMIAN | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:28 |
16 | 163 | PIETRATZKA JULIA | BOREK WLKP | K10-11 | 00:01:26 |
17 | 153 | PROCHYRA STANISŁAW | BIAŁYSTOK | M10-11 | 00:01:25 |
18 | 118 | TENDERENDA ALEKSANDRA | WARSZAWA | K10-11 | 00:01:32 |
19 | 184 | USTRZYCKI JAKUB | M10-11 | 00:01:19 | |
20 | 119 | WALESZCZYŃSKA WERONIKA | WARSZAWA | K10-11 | 00:01:31 |
21 | 121 | YILDIZ EYMEN | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:48 |
22 | 122 | ZIELIŃSKI-BĄBKA ALEK | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:12 |
23 | 123 | ŻEŃCA MAKSYMILIAN | WARSZAWA | M10-11 | 00:01:35 |
LP | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kat wiek. | CZAS |
---|---|---|---|---|---|
1 | 127 | CELIŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | M12-13 | 00:02:52 |
2 | 128 | GOLEC JERZY | WARSZAWA | M12-13 | 00:02:51 |
3 | 129 | GOŁOŚ ALEKSANDER | WARSZAWA | M12-13 | 00:02:58 |
4 | 130 | GOŁOŚ MATEUSZ | WARSZAWA | M12-13 | 00:03:21 |
5 | 132 | GRUDZIEŃ ZUZANNA | WARSZAWA | K12-13 | 00:03:55 |
6 | 169 | JANOWSKA ZOFIA | BOREK WLKP | K12-13 | 00:03:42 |
7 | 133 | KOWALIK NATALIA | WARSZAWA | K12-13 | 00:03:20 |
8 | 134 | KOŹBIAŁ MACIEJ | WARSZAWA | M12-13 | 00:03:26 |
9 | 166 | MAJCHRAK MICHALINA | BOREK WLKP | K12-13 | 00:03:18 |
10 | 165 | MAJCHRZAK MARTYNA | BOREK WLKP | K12-13 | 00:03:00 |
11 | 170 | MAROŃSKA KAJA | SKRZESZEW | K12-13 | 00:03:24 |
12 | 136 | PILARSKI PAWEŁ | PIASTÓW | M12-13 | 00:03:49 |
13 | 137 | WIERZBOŁOWICZ MACIEJ | WARSZAWA | M12-13 | 00:03:38 |
14 | 158 | WILEŃSKI ADAM | WARSZAWA | M12-13 | 00:03:22 |
15 | 167 | WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA | BOREK WLKP | K12-13 | 00:03:19 |
16 | 138 | WRONA PIOTR | WARSZAWA | M12-13 | 00:02:45 |
17 | 168 | ZAREMBA ZUZANNA | K12-13 | 00:02:55 | |
18 | 139 | ZIUŁKOWSKI PIOTR | WARSZAWA | M12-13 | 00:02:48 |
Miejsce | numer | Team | Nazwisko Imię 1 | Nazwosko Imię 2 | Nazwisko Imię 3 | Nazwisko Imię 4 | Klasyfikacja | Miejsce | Ilość okrążeń | Czas |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Brachi team | BULIŃSKI FILIP | ŚLIWIŃSKI OSKAR | NOVOSAD OLEKSANDR | MUCHA MICHAŁ | 25 | 00:27:28 | ||
2 | 74 | TrenerBiegania.pl | ŚWIRGOŃ ADAM | GAJDA SYLWANA | REDA KINGA | KARWOWSKI WOJCIECH | Sztafety równo zmieszane | 1 | 25 | 00:28:17 |
3 | 76 | WYSPIAŃSKI RUNNERS KRAKÓW | ZABAGŁO PAWEŁ | NAGŁY MACIEJ | BŁAŻOWSKI DAMIAN | KURZYDŁO MACIEJ | 25 | 00:29:45 | ||
4 | 69 | DRUŻYNA A | BUCZYŃSKI RAFAŁ | SKORY WOJCIECH | GŁAPIŃSKI IGOR | SUJAK DANIEL | 25 | 00:30:21 | ||
5 | 78 | ZSCKR JABŁOŃ | JĘDRZEJEWSKI GRZEGORZ | SYRYJCZYK KONRAD | TARASIEWICZ PATRYK | HOŁOWNIA MIKOŁAJ | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 1 | 25 | 00:30:37 |
6 | 18 | Fototechnicy Technikum Chemiczne Bydgoszcz | BUDZYŃSKI WOJCIECH | STASZKIEWICZ JAKUB | KUNICKI KRZYSZTOF | JANICKI BARTOSZ JANICKI | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 2 | 25 | 00:32:53 |
7 | 77 | ZDOBYWCY SKOCZNI | MILLER KACPER | JAKUBIK FILIP | JASIŃSKI JULIAN | MARCZAK KRZYSZTOF | 25 | 00:34:03 | ||
8 | 80 | Tuga Proud | OGUZHAN RECEP | SERIF ANNET | AZZARONE MARCO | ILAYDA ERDOGAN | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 3 | 25 | 00:35:11 |
9 | 55 | PKP Intercity Running Team Centrala | BIENIEK PIOTR | WOŁKOWIECKI DAWID | KUROPAŚ SEBASTIAN | MILEWSKI PAWEŁ | 25 | 00:35:47 | ||
10 | 71 | Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji 5 | MATEJAK KATARZYNA | FILA JADWIGA | SMOGOROWSKI ŁUKASZ | WÓJCICKI DAWID | Sztafety równo zmieszane | 2 | 25 | 00:36:08 |
11 | 35 | Poligrafia Technikum Chemicznych Bydgoszcz | KĘCKI JAKUB | FIJOŁEK WIKTOR | BANASZAK KAMIL | PAKULSKI KRZYSZTOF | 25 | 00:36:22 | ||
12 | 34 | NZS | WARYSZAK MARCIN | PIESTRZYŃSKI MICHAŁ | LEMIESZEK PIOTR | KOŚCIŃSKI PAWEŁ | 25 | 00:36:44 | ||
13 | 82 | AWF Erasmus | FIBLA ITAI | PASTOR OSCAR | OZCERI UGUR | AZARITI GIANLUCA | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 4 | 25 | 00:37:26 |
14 | 101 | AZS SENIORZY | 25 | 00:37:26 | ||||||
15 | 4 | Azs Sggw | CZECZOTKO MAKS | SZCZEPAŃSKI WITOLD | CIESIELSKI JAN | LEWCZUK BARTOSZ | 25 | 00:37:42 | ||
16 | 29 | LO Pawlikowska | PAWLAK ALEKSANDRA | SMOLARCZYK JULIA | DANIEL ROMANIUK | JAWORKI ŁUKASZ | 25 | 00:38:23 | ||
17 | 13 | Drużyna Jasienicy | WAGNER RAFAŁ | BUDZIK DARIUSZ | LUBRYCZYŃSKI DARIUSZ | WAGNER JAN | 25 | 00:38:30 | ||
18 | 46 | Vege Runners | SKELTON SARAH | PSZENICZNA JOANNA | JASKÓLSKA MAGDALENA | PLUSZKA ADAM | 25 | 00:38:45 | ||
19 | 72 | Fundacja Sempre a Frente | PRZĄDKA EWA | WRÓBEL JAKUB | LUKIANENKO BOHDAN | AUSTEN-GRAY LAURA | Sztafety równo zmieszane | 3 | 25 | 00:39:31 |
20 | 3 | AZS Filipczuk Family Team | FILIPCYUK PRZEMYSŁAW | ISIELONIS-FILIPCZUK BLANKA | PRZĄDKA-FILIPCZUK IZABELA | FILIPCZUK MACIEJ | Sztafety równo zmieszane | 4 | 25 | 00:39:35 |
21 | 23 | IT FRSE | ZANIN PAWEŁ | STEFANOWICZ MATEUSZ | ŁAZOWSKI GRZEGORZ | PAVLOVYCH ANDRIJ | 25 | 00:39:49 | ||
22 | 73 | Młodzi Zabiegani | ZAJĄCZKOWSKA DOROTA | MROŻEK TOMASZ | DUDRAK JACEK | ŚMIGIELSKI MACIEJ | 25 | 00:40:12 | ||
23 | 45 | Turyści Technikum Chemiczne Bydgoszcz | KRALEWSKA EWA | PIESIK KLAUDIA | KRZYŻANOWSKA NATALIA | STASZKIEWICZ LUCYNA | 25 | 00:40:23 | ||
24 | 22 | HAJER-BAJER | NOZDRYŃ-PŁOTNICKI PIOTR | ŻOCHOWSKA KATARZYNA | ZAWADZKI WOJCIECH | BIELECKA ANNA | Sztafety równo zmieszane | 5 | 25 | 00:40:24 |
25 | 17 | Eurodesk Arka Radom | FIGARSKI PAWEŁ | BANASIK HUBERT | KOWALSKI PATRYK | WOŁCZYŃSKA KINGA | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 5 | 25 | 00:40:26 |
26 | 108 | AZS PRZYJACIELE | 25 | 00:40:39 | ||||||
27 | 6 | Biegnij z ProService | ZAWADZKA ANNA | WROŃSKA MAGDALENA | ANTONIAK ROBERT | KARWACKI ARTUR | Sztafety równo zmieszane | 6 | 25 | 00:40:51 |
28 | 33 | Multimedia Technikum Chemiczne Bydgoszcz | ZGÓRECKI MARCEL | BORKOWSKA HANNA | GÓRSKA MAŁGORZATA | NALAZEK ANNA | Sztafety równo zmieszane | 7 | 25 | 00:41:00 |
29 | 85 | Jezzypower | HANDZEL WIOLETTA | URYGA KINGA | URYGA JULIA | KRYNICKA JULIA | 25 | 00:41:15 | ||
30 | 52 | Polska Press_2 | SZCZEPANIAK ROKSANA | KOPCZYŃSKA KLAUDIA | KALBARCZYK ADRIAN | SALAMONCZYK DAMIAN | Sztafety równo zmieszane | 8 | 25 | 00:41:56 |
31 | 11 | DreamTeamE+ | DULSKA KATARZYNA | BARTOS ANNA | MAZURKIEWICZ JAKUB | RADOMSKI PIOTR | Sztafety równo zmieszane | 9 | 25 | 00:42:04 |
32 | 19 | FUNDACJA CAT, EURODESK LESZNO | KOVALOV YAROSLAV | BUFFETEAU MICHEL | IVANOV MAKSIM | KAKALASHVILI TORNIKE | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 6 | 25 | 00:42:22 |
33 | 31 | Ministertswo Inwestycji i Rozwoju 1 | BAJOREK JACEK | DUBANIEWICZ JAN | BALIŃSKI DANIEL | BARTOLD ROBERT | 25 | 00:42:30 | ||
34 | 1 | Ambasadorzy FB/ Pomykacze | PAWLIK-NIEDZIELA SANDRA | MORAWSKI KONRAD | PODSADOWSKA NATALIA | SZYMAŃSKI FILIP | Sztafety równo zmieszane | 10 | 25 | 00:42:33 |
35 | 42 | szybkobieżni | EJMONT ANDRZEJ | ROSZCZYŃSKA AGNIESZKA | DOROCIAK MACIEJ | SIWERSKI PAWEŁ | 25 | 00:42:37 | ||
36 | 41 | RUN WOLO RUN | RODRÍGUEZ AMIGO EMILIO DAVID | HAMER NATHAN | COLOMER TUR IXENT | CHERNOVA KSENIIA | Europejski Korpus Solidarności | 1 | 25 | 00:42:39 |
37 | 15 | EKStra drużyna mężów FRSE | BIELSKI PAWEŁ | BANASZEK WALDEMAR | ŻEBROWSKI PAWEŁ | HAFIZ AMJID NEHMOOD | Europejski Korpus Solidarności | 2 | 25 | 00:42:39 |
38 | 53 | Polska Press_3 | MONIK MARCIN | SAKEWYCZ IRENA | TRYBULSKI ŁUKASZ | JAWORSKI TOMASZ | 25 | 00:42:45 | ||
39 | 70 | DRUŻYNA KSAP | PODMIOTKO SEBASTIAN | HARASIM ALEKSANDRA | GRZEGORCZYK AGNIESZKA | ZNOJEK PIOTR | Sztafety równo zmieszane | 11 | 25 | 00:43:41 |
40 | 9 | Chemicy Technikum Chemiczne Bydgoszcz | BONIEWICZ TYMON | SADURSKI KAMIL | MUZOLF DOMINIKA | BRODZIAK LUCYNA | Sztafety równo zmieszane | 12 | 25 | 00:44:03 |
41 | 30 | Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2 | SMOLEŃSKI KAMIL | BORUTA IWONA | MIERZEJEWSKA MARTYNA | WASZKIEWICZ KATARZYNA | 25 | 00:44:04 | ||
42 | 38 | Rozbiegani z PCz | MROWIEC MACIEJ | BYLOK FELICJAN | GOLDSZTAJN SEBASTIAN | ROSAK-SZYROCKA JOANNA | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 7 | 25 | 00:44:04 |
43 | 26 | Kozminski University 2 | MUZYCHENKO IRYNA | SHMAKOV ALEKSANDR | LAUKIN VIVICA | BARIĆ MARKO | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 8 | 25 | 00:44:09 |
44 | 84 | Fast and Furious | RODRIGUES ANA FILIPA | KIJOWSKI MAREK | CAMPO PEREZ ALEIX | COUTO EDUARDO | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 9 | 25 | 00:44:10 |
45 | 24 | KInO Stowarzysze | ŁASKA RENATA | SZMYT BARBARA | ŁASKI TOMASZ | WALCZYNA DARIUSZ | Sztafety równo zmieszane | 13 | 25 | 00:44:56 |
46 | 36 | PWPW S.A. | TARASZEWSKA PAULINA | POPŁAWSKI KRZYSIEK | OLCZYK KATARZYNA | GRACZYK MARTYNA | 25 | 00:44:56 | ||
47 | 40 | Rozbiegany Piastów | DZIEWULSKA HENRYKA | HRYNIEWICKA MONIKA | ŁYP MONIKA | PILARSKA KATARZYNA | 25 | 00:45:03 | ||
48 | 16 | EKSwolo | DUDRAK DAGNA | PAWLIK EWA | BILEWICZ TOMASZ | SIRKO DARIUSZ | Europejski Korpus Solidarności | 3 | 25 | 00:45:29 |
49 | 54 | TB nr 5 BRYŁA | CHŁOPIK DAMIAN | WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR | JUREK JAKUB | TSINIVSKYI YURII | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 10 | 25 | 00:45:42 |
50 | 2 | Aniołki Wawrzyńca | PATER WAWRZYNIEC | DOROCIAK AGNIESZKA | GOŁĘBIEWSKA MARTA | KWIATOSZ KAROLINA | 25 | 00:45:59 | ||
51 | 28 | Kozminski University 4 | KALISCH MORITZ | HUYNH JEAN PAUL | DIACHENKO PETRO | SOPOVA OLEKSANDRA | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 11 | 25 | 00:46:16 |
52 | 51 | Polska Press_1 | KOSSEK PAWEŁ | KOSSEK KAROL | MATEJKO ANDRZEJ | CZUPRYN ANITA | 25 | 00:46:49 | ||
53 | 68 | Camposfera wolo | LEGROS JESSICA | VILDAY ALEXANDRE | EMMA ALEXANDRE | NIBOLI SILVIA | Europejski Korpus Solidarności | 4 | 25 | 00:48:08 |
54 | 37 | Rodzina Mierzejewskich (SP112) | MIERZEJEWSKI MARIUSZ | NOWAK-MIERZEJEWSKA RENATA | MIERZEJEWSKI JAKUB | MIERZEJEWSKA OLGA | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 12 | 25 | 00:48:12 |
55 | 10 | Dream Team Instytut Sportu | BOTWINA GRZEGORZ | STASZEWSKA MAGDALENA | GOŁĘBIEWSKA JAGNA | POPŁAWSKI PIOTR | Sztafety równo zmieszane | 14 | 25 | 00:48:37 |
56 | 66 | Bieganie Pomaga | OLSZEWSKA MARTA | SAR ANNA | PIETRUSZEWSKA BARBARA | KRAWCZYK KUBA | 25 | 00:49:14 | ||
57 | 39 | Rozbiegani z PCz | STASIAK-BETLEJEWSKA RENATA | RACHWALIK KAROLINA | QQ9R1IMX MONIKA | KRZYWANIA PAULINA | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 13 | 25 | 00:49:37 |
58 | 27 | Kozminski University 3 | METTO LIZA | KJELDSEN LAURA KRISTINE | STUKANOV OLEKSII | MARCELLA FELICIA | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 14 | 25 | 00:49:41 |
59 | 43 | TONO | MOLDOVAN MIRELA | LISIEWICZ JAKUB | URBAŃSKI JACEK | KRYNICKA JULIA | 25 | 00:50:42 | ||
60 | 25 | Kozminski University 1 | HUDENKO YULIIA | TONG KWAN LEUNG | KARPISEK JIRI | RAMADIYANTI VITRA | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 15 | 25 | 00:50:58 |
61 | 75 | Wściekle Szybkie FRSE | BIELICKA DARIA | KĘSKA MARTA | KOZIOŁ SYLWIA | GANECZKO ANETA | 25 | 00:54:15 | ||
62 | 79 | Akademia Sztuki Wojennej | BLICHARZ MARLENA | BACHOR MARTA | KRZYWUS MONIKA | SZABÓ ORSOLYA | Erasmus+ obecni lub byli beneficjenci i uczestnicy programu Erasmus+ | 16 | 25 | 00:58:15 |
O biegu
28 września 2019 roku, na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbędzie się III edycja charytatywnego Biegu Erasmusa+. Bieg po raz kolejny będzie rozgrywany podczas Europejskiej Nocy Sportu #BeActiveNight, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.
Formuła biegu: każda drużyna składa się z 4 osób. Zawodnicy pokonają 25 okrążeń, pokonując łącznie dystans 10 km. Drużyny same decydują, ile okrążeń i w jakiej kolejności pokona każdy uczestnik. Każdy z zawodników musi pokonać minimum jedno 400-metrowe okrążenie. Limit uczestników: 500 osób
Cała kwota z opłat startowych zostanie przekazana na zakup sprzętu treningowego dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, m.in. roweru typu tandem i „wioślarza”.
Bieg po raz kolejny będzie rozgrywany podczas Europejskiej Nocy Sportu #BeActiveNight, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Tego dnia, przed biegiem głównym, na tartanowej bieżni odbędą się też biegi dziecięce – w 6 kategoriach wiekowych, na różnych dystansach, od 60 do 800 metrów. Planowane są spotkania ze znanymi sportowcami oraz liczne imprezy towarzyszące, w tym zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Do boju zagrzewać będą bębny grupy Ritmo Bloco .
Bieg Erasmusa+ jest również partnerem kampanii społecznej „Dni uczenia się dorosłych 2019”, czyli uczenia się przez całe życie – także poprzez sport. Więcej o akcji będzie się można dowiedzieć na stoisku FRSE w dniu zawodów.