Bieg Mikołajów 2017

Data i godzina2017-12-02 12:00:00
MiejscowośćWrocław
Dystans 10,75 km
Oficjalna stronahttp://biegmikolajow.org/
Wyniki online
Opłata startowa od 49 zł
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się

2 grudnia 2017 – Tor Wyścigów Konnych Partynice – dł. trasy – 10,75 km

Podczas Biegu Mikołajów we Wrocławiu spotkamy się z Wami na torze wyścigów konnych Partynice. Do przebiegnięcia będzie 5 okrążeń na torze, którego długość wynosi 2,15 km. Jednak nie musicie przebiec pełnej trasy aby Wasz bieg został zaliczony. Wystarczy jedno okrążenie toru aby znaleźć się w klasyfikacji. Pomimo tego zachęcamy Was gorąco do przebiegnięcia jak najdłuższego odcinka, ponieważ każdy przebiegnięty kilometr to kolejna złotówka na szczytny cel!

Ten wybudowany w 1907 r. tor stał się jednym z najpopularniejszych miejsc we Wrocławiu. Niemal w każdy weekend przyciąga do siebie mnóstwo osób zainteresowanych wyścigami konnymi, jak i tych, którzy chcą spędzić w weekend w miłej, rodzinnej atmosferze. 2 grudnia zamieni się on w magiczne miejsce pełne Mikołajów, którzy startując w biegu wspomogą szczytny cel.

W dniu biegu cały tor Partynice przeznaczony będzie tylko dla Was! Wolne przestrzenie zagospodarowane będą mnóstwem atrakcji dla najmłodszych, jak i samych uczestników. Wspólnie śpiewanie kolęd, animacje dla naszych pociech, Active Targ, to tylko mała część tego co pojawi się podczas Biegu Mikołajów.

Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w wydarzeniu – gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Powrót