Bieg Mikołajów 2017

Data i godzina2017-12-02 12:00:00
MiejscowośćWarszawa
Dystans 10 km
Oficjalna stronahttp://biegmikolajow.org/
Wyniki online
Opłata startowa od 49 zł
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się

2 grudnia 2017 – Tor wyścigów konnych Służewiec – dł. trasy – 10 km

Podczas Biegu Mikołajów w Warszawie spotkamy się z Wami na torze wyścigów konnych Służewiec. Do przebiegnięcia będą 4 okrążenia toru, którego długość wynosi 2,5 km. Jednak nie musicie przebiec pełnej trasy aby Wasz bieg został zaliczony. Wystarczy jedno okrążenie toru aby znaleźć się w klasyfikacji. Pomimo tego zachęcamy Was gorąco do przebiegnięcia jak najdłuższego odcinka, ponieważ każdy przebiegnięty kilometr to kolejna złotówka na szczytny cel!

Liczący ponad 76 lat tor wyścigów konnych Służewiec od 3 lat staje się miejscem, w którym spotykają się Mikołaje ze wszystkich stron świata! Jednocześnie jest największą areną wyścigów konnych w Polsce, na której rokrocznie odbywa się Wielka Warszawska – najważniejsza gonitwa w sezonie, w której zwycięzca otrzymuje Nagrodę Prezydenta miasta stołecznego Warszawa.

W dniu biegu cały tor Służewiec przeznaczony będzie tylko dla Was! Wolne przestrzenie zagospodarowane będą mnóstwem atrakcji dla najmłodszych, jak i samych uczestników. Wspólnie śpiewanie kolęd, animacje dla naszych pociech, Active Targ, to tylko mała część tego co pojawi się podczas Biegu Mikołajów.

Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w wydarzeniu – gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Powrót