Bieg Mikołajów 2017
Data i godzina | 2017-12-02 12:00:00 |
Miejscowość | Warszawa |
Dystans | 10 km |
Oficjalna strona | http://biegmikolajow.org/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 49 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Szkoła | Kraj | Rok urodz. | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2198 | ŁADA MAREK | POL | 2008 | 00:01:46 | 1 | ||
2 | 2197 | LULA IZABELA | SP 382 | POL | 2009 | 00:02:07 | 1 | |
3 | 2200 | ŁAGOWSKA MARYSIA | SP NR 96 WWA | POL | 2008 | 00:02:09 | 2 | |
4 | 2315 | PUŁKOWSKA POLA | SP10 | POL | 2008 | 00:02:12 | 3 | |
5 | 2043 | DMOWSKA DELFINA | STENA RECYCLING SP. Z O.O. – DRUŻYNA STREFY ZDROWIA | POL | 2008 | 00:02:13 | 4 | |
6 | 2268 | OLEJNIK FILIP | SSP 13/RUN OLEY | POL | 2010 | 00:02:15 | 2 | |
7 | 2060 | FALIN MAXIME | POL | 2010 | 00:02:16 | 3 | ||
8 | 2372 | SZYNDLER BORYS | ORZEŁ PRUSZKÓW | POL | 2010 | 00:02:17 | 4 | |
9 | 2272 | OSOWIECKA ZOSIA | SP NR 28 WARSZAWA | POL | 2009 | 00:02:18 | 5 | |
10 | 2349 | STACHELEK KAROLINA | POL | 2009 | 00:02:20 | 6 | ||
11 | 2072 | GARWOLIŃSKI MACIEJ | SP 312 | POL | 2009 | 00:02:21 | 5 | |
12 | 2436 | ZASINA WITEK | RUBEZAHL TEAM | POL | 2010 | 00:02:22 | 6 | |
13 | 2211 | MAJEWSKI RADOSŁAW | SP 98 IM. L. M. MONTGOMERY | POL | 2009 | 00:02:24 | 7 | |
14 | 2109 | JANKOWSKA HANNA | SP 314 | POL | 2008 | 00:02:25 | 7 | |
15 | 2166 | KOZŁOWICZ ANTONINA | 12TRI.PL | POL | 2009 | 00:02:25 | 8 | |
16 | 2020 | BŁASIAK MAGDALENA | SP 376 | POL | 2008 | 00:02:29 | 9 | |
17 | 2258 | NISIOBĘDZKI MICHAŁ | SZKOŁA PODSTAWOWA 128 | POL | 2009 | 00:02:29 | 8 | |
18 | 2054 | DZIUK ANTONI | POL | 2009 | 00:02:30 | 9 | ||
19 | 2111 | JAROSZ SARA | POL | 2008 | 00:02:30 | 10 | ||
20 | 2297 | PLEJZNEROWSKI JAKUB | OKS OTWOCK | POL | 2009 | 00:02:30 | 10 | |
21 | 2338 | SKORUPKA ADAM | 312 | POL | 2009 | 00:02:31 | 11 | |
22 | 2036 | CZARNECKA HANNA | INSPIRACJA | POL | 2009 | 00:02:32 | 11 | |
23 | 2122 | KACZOROWSKI KACPER | ŚWIT | POL | 2009 | 00:02:32 | 12 | |
24 | 2135 | KISIEL GABRIELA | SP.NR.96 | POL | 2008 | 00:02:32 | 12 | |
25 | 2290 | PIETR FRANCISZKA | BZ WBK | POL | 2010 | 00:02:32 | 13 | |
26 | 2005 | BADER-STRZAŁA ADRIANNA | PRO FAMILY CYCLING TEAM | POL | 2010 | 00:02:33 | 14 | |
27 | 2047 | DOŁGOPOŁ DAWID | SP210 | POL | 2009 | 00:02:33 | 13 | |
28 | 2279 | PATEREK LENA | POL | 2009 | 00:02:33 | 15 | ||
29 | 2048 | DORSZ ALEKSANDRA | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | POL | 2009 | 00:02:36 | 16 | |
30 | 2350 | STACHELSKA HANNA | OKS OTWOCK | POL | 2009 | 00:02:37 | 17 | |
31 | 2199 | ŁADYKO ŁUKASZ | SP 225 | POL | 2010 | 00:02:38 | 14 | |
32 | 2265 | NOWICKI KLEMENS | POL | 2010 | 00:02:38 | 15 | ||
33 | 2430 | WYSZYŃSKI JAN | POL | 2010 | 00:02:39 | 16 | ||
34 | 2431 | WYSZYŃSKI MICHAŁ | POL | 2010 | 00:02:39 | 17 | ||
35 | 2093 | GRUBEK MIKOŁAJ | POL | 2008 | 00:02:40 | 18 | ||
36 | 2432 | ZALEWSKA OLGA | POL | 2010 | 00:02:40 | 18 | ||
37 | 2085 | GOŁOŚ PAULINA | SZKOŁA 215 IM. PIOTRA WYSOCKIEGO | POL | 2010 | 00:02:42 | 19 | |
38 | 2144 | KŁOS AGATKA | SP 143 WARSZAWA | POL | 2008 | 00:02:42 | 20 | |
39 | 2119 | JĘDRZEJCZYK ANNA | POL | 2009 | 00:02:43 | 21 | ||
40 | 2202 | ŁOBEJKO ALEKSANDER | POL | 2009 | 00:02:43 | 19 | ||
41 | 2307 | POTOCKI JAN | SP143 | POL | 2009 | 00:02:43 | 20 | |
42 | 2420 | WINIARZ SZYMON | SP 312 | POL | 2010 | 00:02:43 | 21 | |
43 | 2397 | TYCZYŃSKI WOJCIECH | POL | 2009 | 00:02:44 | 22 | ||
44 | 2448 | ZYGADLEWICZ HANNA | SP 319 | POL | 2009 | 00:02:44 | 22 | |
45 | 2028 | BURZYŃSKA ALEKSANDRA | POL | 2009 | 00:02:45 | 23 | ||
46 | 2412 | WIATROWSKA BLANKA | SP271 | POL | 2010 | 00:02:45 | 24 | |
47 | 2023 | BRODZIUK ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 382 | POL | 2009 | 00:02:47 | 25 | |
48 | 2355 | STĘPNIAK MATEUSZ | POL | 2009 | 00:02:50 | 23 | ||
49 | 2203 | ŁOBODZIŃSKA LILIANA | LOBSTERS | POL | 2008 | 00:02:51 | 26 | |
50 | 2296 | OSIŃSKI ADAM | POL | 2009 | 00:02:52 | 24 | ||
51 | 2388 | TRYNISZEWSKA GABRIELA | POL | 2009 | 00:02:52 | 27 | ||
52 | 2155 | KOMOROWSKI IGOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 215 | POL | 2008 | 00:02:54 | 25 | |
53 | 2113 | JAROSZEWSKI DAWID | VEGAN TRIATHLON | POL | 2010 | 00:02:56 | 26 | |
54 | 2254 | NAPIÓRKOWSKA ZUZANNA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 W WARSZAWIE | POL | 2009 | 00:02:56 | 28 | |
55 | 2248 | MUCHA ADRIANA | SP 368 | POL | 2010 | 00:02:58 | 29 | |
56 | 2295 | PIWOWARCZYK KACPER | SP PITAGORAS W NADARZYNIE | POL | 2010 | 00:03:00 | 27 | |
57 | 2273 | OSOWIECKI PIOTR | ORZEŁ PRUSZKÓW | POL | 2010 | 00:03:02 | 28 | |
58 | 2143 | KLIMCZYŃSKA OLIWIA | SP 212 | POL | 2008 | 00:03:06 | 30 | |
59 | 2270 | OLSZEWSKI MIKOŁAJ | POL | 2009 | 00:03:10 | 29 | ||
60 | 2250 | MURIĆ MAJA | POL | 2008 | 00:03:12 | 31 | ||
61 | 2147 | KMIECIK CEZARY | POL | 2010 | 00:03:13 | 30 | ||
62 | 2205 | ŁOBODZIŃSKI MIESZKO | LOBSTERS | POL | 2010 | 00:03:14 | 31 | |
63 | 2018 | BIŃKOWSKI OSKAR | POL | 2010 | 00:03:15 | 32 | ||
64 | 2438 | ZAWISTOWSKA ZOFIA | POL | 2010 | 00:03:19 | 32 | ||
65 | 2395 | TUROWSKI OSKAR | SP312 | POL | 2009 | 00:03:20 | 33 | |
66 | 2056 | ELJASIAK GABRIELA | POL | 2008 | 00:03:21 | 33 | ||
67 | 2114 | JASIŃSKA MAJA | POL | 2009 | 00:03:21 | 34 | ||
68 | 2227 | MICHALAK AMELIA | SZKOŁY PODSTAWOWA TOSI I FRANKA | POL | 2010 | 00:03:22 | 35 | |
69 | 2414 | WICIŃSKA LENA | SP 340 | POL | 2010 | 00:03:22 | 36 | |
70 | 2138 | KLIMAS DOMINIKA | SP1 RAWA MAZOWIECKA | POL | 2009 | 00:03:25 | 37 | |
71 | 2098 | GRZEŚKOWICZ MAJA | POL | 2010 | 00:03:28 | 38 | ||
72 | 2025 | BRUDNIAK SZYMON | SP223 | POL | 2010 | 00:03:29 | 34 | |
73 | 2154 | KOMOROWSKA ALEKSANDRA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 215 | POL | 2009 | 00:03:29 | 39 | |
74 | 2267 | NOWOSIŃSKI OSKAR | POL | 2009 | 00:03:30 | 35 | ||
75 | 2214 | MALETKA IGOR | LEGIA | POL | 2010 | 00:03:36 | 36 | |
76 | 2283 | PAWŁOWSKI WOJTEK | MULTISCHOOL | POL | 2010 | 00:03:38 | 37 | |
77 | 2342 | SŁADKOWSKA MILENA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 238 | POL | 2010 | 00:03:39 | 40 | |
78 | 2112 | JAROSZEWSKA KAROLINA | VEGAN TRIATHLON | POL | 2008 | 00:03:42 | 41 | |
79 | 2215 | MALIBORSKA-SZMULEWICZ ZOSIA | POL | 2010 | 00:03:43 | 42 | ||
80 | 2335 | SKOMOROWSKA OLGA | MAMY RUSZAMY | POL | 2009 | 00:03:47 | 43 | |
81 | 2124 | KAMIŃSKA JULIA | SP238 | POL | 2010 | 00:03:53 | 44 | |
82 | 2148 | KMIECIK WIKTORIA | POL | 2009 | 00:03:59 | 45 | ||
83 | 2362 | SZKOP MILENA | PODSTAWOWA | POL | 2010 | 00:03:59 | 46 | |
84 | 2002 | ANGILETTI EWA | POL | 2008 | 00:04:08 | 47 | ||
85 | 2163 | KOWALSKA IGA | PODSTAWOWA W ZIELONKACH-PARCELI | POL | 2010 | 00:04:19 | 48 | |
86 | 2087 | GOS PIOTR | POL | 2009 | 00:04:20 | 38 | ||
87 | 2196 | LUBIANIEC ADRIANA | SP 356 | POL | 2010 | 00:04:21 | 49 | |
88 | 2425 | WOŹNIAK ZUZANNA | POL | 2008 | 00:04:30 | 50 | ||
89 | 2130 | KAŹMIRSKA OLIWIA | SP 314 | POL | 2008 | 00:04:52 | 51 | |
90 | 2312 | PUCER MARIA | CPZ | POL | 2010 | 00:04:59 | 52 | |
91 | 2423 | WOŹNIAK HELENA | POL | 2010 | 00:05:03 | 53 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Szkoła | Kraj | Rok urodz. | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2064 | FIRLA NATHAN | RK ATHLETICS | POL | 2006 | 00:05:01 | 1 | |
2 | 2269 | OLEJNIK MIKOŁAJ | SP 77/RUN OLEY | POL | 2007 | 00:05:02 | 2 | |
3 | 2090 | GRABOWSKI JAN | KUSY WARSZAWA | POL | 2005 | 00:05:22 | 3 | |
4 | 2413 | WIATROWSKI HUBERT | SP271 | POL | 2006 | 00:05:32 | 4 | |
5 | 2073 | GARWOLIŃSKI MICHAŁ | SP 312 | POL | 2005 | 00:05:44 | 5 | |
6 | 2245 | MIŚKIEWICZ ALEX | HADCOROWE WYCHYLYLYBYMY | POL | 2006 | 00:05:45 | 6 | |
7 | 2007 | BAŃKA JULIA | POL | 2006 | 00:05:52 | 1 | ||
8 | 2298 | PLEJZNEROWSKI MATEUSZ | OKS OTWOCK | POL | 2007 | 00:05:55 | 7 | |
9 | 2053 | DZIMIRA FRANCISZEK | SP 312 | POL | 2006 | 00:05:58 | 8 | |
10 | 2323 | RUBASZEK DOMINIK | SP94 | POL | 2007 | 00:06:01 | 9 | |
11 | 2103 | HINTZ GERARD | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KONSTANCINIE-JEZIORNIE | POL | 2005 | 00:06:05 | 10 | |
12 | 2404 | VAINA RUBEN | SP 312 | POL | 2006 | 00:06:05 | 11 | |
13 | 2419 | WINAIRZ ADAM | SP 312 | POL | 2007 | 00:06:05 | 12 | |
14 | 2238 | MIKLEWSKI SZYMON | JACK TEAM | POL | 2005 | 00:06:15 | 13 | |
15 | 2158 | KONCA MICHAŁ | KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA | POL | 2007 | 00:06:16 | 14 | |
16 | 2008 | BAŃKA NATALIA | POL | 2006 | 00:06:20 | 2 | ||
17 | 2063 | FIRLA ALYSSA | RK ATHLETICS | POL | 2007 | 00:06:24 | 3 | |
18 | 2351 | STANULA KAROLINA | SP1 OŻARÓW MAZOWIECKI | POL | 2006 | 00:06:25 | 4 | |
19 | 2161 | KOSSOWSKA TOSIA | SZKOŁA NR 75 | POL | 2007 | 00:06:26 | 5 | |
20 | 2365 | SZOSTAK NATALIA | SZKOŁA PODSTAWA W PILAWIE | POL | 2006 | 00:06:44 | 6 | |
21 | 2260 | NOJSZEWSKI KASPER | SP NR. 2 W JÓZEFOWIE | POL | 2005 | 00:06:54 | 15 | |
22 | 2080 | GHIZZI LAURA | LANDIRENZO | POL | 2007 | 00:06:57 | 7 | |
23 | 2035 | CWIL JAKUB | POL | 2006 | 00:06:59 | 16 | ||
24 | 2257 | NISIOBĘCKA ANTONINA | SP 312 | POL | 2006 | 00:07:03 | 8 | |
25 | 2319 | RĘKAWEK GABRYSIA | POL | 2007 | 00:07:04 | 9 | ||
26 | 2086 | GONERA BARTOSZ | SP NR. 53 | POL | 2005 | 00:07:09 | 17 | |
27 | 2246 | MITURA WIKTOR | SP84 | POL | 2007 | 00:07:09 | 18 | |
28 | 2340 | SKRZYPIEC JAKUB | SP 189 | POL | 2007 | 00:07:17 | 19 | |
29 | 2037 | CZARNECKI FILIP | INSPIRACJA | POL | 2006 | 00:07:21 | 20 | |
30 | 2305 | POPIS MATEUSZ | TUPTUŚ OTWOCK | POL | 2006 | 00:07:22 | 21 | |
31 | 2117 | JAWORSKI HUBERT | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 W WARSZAWIE | POL | 2007 | 00:07:23 | 22 | |
32 | 2157 | KONCA JULIA | KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA | POL | 2007 | 00:07:25 | 10 | |
33 | 2367 | SZULC ZOFIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 312 | POL | 2005 | 00:07:32 | 11 | |
34 | 2088 | GOZDEK DAWID | GAUDEAMUS | POL | 2007 | 00:07:34 | 23 | |
35 | 2137 | KISIELEWICZ FRANEK | SP 84 | POL | 2007 | 00:07:34 | 24 | |
36 | 2201 | ŁAGOWSKA ZOSIA | SP NR 96 WWA | POL | 2005 | 00:07:34 | 12 | |
37 | 2435 | ŻOCHOWSKI OLAF | SP 206 | POL | 2007 | 00:07:35 | 25 | |
38 | 2074 | GAWROŃSKA NATALIA | SP NR 152 | POL | 2005 | 00:07:42 | 13 | |
39 | 2326 | RZADKIEWICZ KACPER | SP 312 | POL | 2006 | 00:07:49 | 26 | |
40 | 2170 | KRZAK OLIWIA | POL | 2005 | 00:07:53 | 14 | ||
41 | 2390 | TUJAKA SARA | SP 312 | POL | 2007 | 00:07:56 | 15 | |
42 | 2024 | BRUDNIAK BLANKA | SP223 | POL | 2006 | 00:07:57 | 16 | |
43 | 2408 | WAŁASZEWSKI DOMINIK | POL | 2006 | 00:08:00 | 27 | ||
44 | 2050 | DROŚ MICHAŁ | POL | 2007 | 00:08:02 | 28 | ||
45 | 2082 | GLASEK JULIA | POL | 2006 | 00:08:03 | 17 | ||
46 | 2049 | DOS JAKUB | SP 312 | POL | 2006 | 00:08:04 | 29 | |
47 | 2417 | WILK TYMOTEUSZ | SP 312 | POL | 2006 | 00:08:06 | 30 | |
48 | 2450 | ŻEBROWSKI DANIEL | SP 312 | POL | 2006 | 00:08:10 | 31 | |
49 | 2424 | WOŹNIAK IGA | SP 312 | POL | 2006 | 00:08:21 | 18 | |
50 | 2079 | GHIZZI ALESSANDRO | LANDIRENZO | POL | 2005 | 00:08:23 | 32 | |
51 | 2360 | SZCZYGIELSKI WIKTOR | 344 | POL | 2007 | 00:08:24 | 33 | |
52 | 2382 | TATARCZUK LENA | SP 312 | POL | 2006 | 00:08:24 | 19 | |
53 | 2017 | BILEWICZ ZOFIA | SP 312 | POL | 2006 | 00:08:25 | 20 | |
54 | 2219 | MAŁKA ZOFIA | SP 312 | POL | 2006 | 00:08:26 | 21 | |
55 | 2220 | MANOWSKA WERONIKA | SP 312 | POL | 2006 | 00:08:26 | 22 | |
56 | 2222 | MARUT JULIA | POL | 2005 | 00:08:26 | 23 | ||
57 | 2422 | WOCH MARTA | POL | 2007 | 00:08:29 | 24 | ||
58 | 2031 | CHWEDORCZUK FRANCISZEK | SZKOLA MUZYCZNA IM. G. BACEWICZ | POL | 2006 | 00:08:33 | 34 | |
59 | 2369 | SZYMANIK JERZY | POL | 2006 | 00:08:41 | 35 | ||
60 | 2190 | LEWANTOWICZ BARTOSZ | SZP NR. 60 | POL | 2005 | 00:08:49 | 36 | |
61 | 2189 | LEŚNIEWSKA KORNELIA | SP 312 | POL | 2006 | 00:08:55 | 25 | |
62 | 2221 | MARON SZYMON | JACK TEAM | POL | 2006 | 00:08:57 | 37 | |
63 | 2405 | WALCZUK ŁUKASZ | SP60 | POL | 2005 | 00:08:57 | 38 | |
64 | 2271 | OSIK NATALIA | SP 312 | POL | 2006 | 00:09:00 | 26 | |
65 | 2366 | SZTYBER NATALIA | SP 312 | POL | 2006 | 00:09:00 | 27 | |
66 | 2057 | ELJASIAK URSZULA | POL | 2007 | 00:09:01 | 28 | ||
67 | 2204 | ŁOBODZIŃSKA ŁUCJA | LOBSTERS | POL | 2006 | 00:09:05 | 29 | |
68 | 2243 | MISZTA IZABELA | BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM | POL | 2006 | 00:09:06 | 30 | |
69 | 2014 | BARWICKI KACPER | SP 185 UNICEF | POL | 2007 | 00:09:07 | 39 | |
70 | 2015 | BARWICKI KAROL | SP 185 UNICEF | POL | 2006 | 00:09:07 | 40 | |
71 | 2293 | PIETRZAK NATALIA | BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM | POL | 2007 | 00:09:07 | 31 | |
72 | 2237 | MIKLEWSKA ZUZANNA | JACK TEAM | POL | 2007 | 00:09:08 | 32 | |
73 | 2406 | WALCZUK PAULINA | SP60 | POL | 2005 | 00:09:17 | 33 | |
74 | 2116 | JAWORSKA SONIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 312 | POL | 2007 | 00:09:31 | 34 | |
75 | 2394 | TUROWSKA ALEKSANDRA | SP312 | POL | 2007 | 00:09:31 | 35 | |
76 | 2027 | BUGALSKI TOMASZ | PODSTAWOWA | POL | 2007 | 00:09:58 | 41 | |
77 | 2029 | BURZYŃSKA EMILIA | POL | 2007 | 00:10:23 | 36 | ||
78 | 2264 | NOWAKOWSKA MAJA | POL | 2006 | 00:10:30 | 37 | ||
79 | 2357 | SUSKIEWICZ ZOFIA | POL | 2006 | 00:10:30 | 38 | ||
80 | 2136 | KISIELEWICZ ANTEK | SP 84 | POL | 2006 | 00:10:50 | 42 | |
81 | 2149 | KOŁC ELŻBIETA | POL | 2007 | 00:11:01 | 39 | ||
82 | 2440 | ZGRZYWA ALEKSANDRA | SP 312 | POL | 2006 | 00:11:57 | 40 | |
83 | 2332 | SIEŃKO NATALIA | SP 312 | POL | 2006 | 00:12:02 | 41 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Szkoła | Kraj | Rok urodz. | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2364 | SZOSTAK DOMINIK | GIMNAZJUM W PILAWIE | POL | 2003 | 00:09:20 | 1 | |
2 | 2089 | GRABOWSKA OLGA | KUSY WARSZAWA | POL | 2003 | 00:10:39 | 1 | |
3 | 2003 | ANOWSKI PRZEMYSŁAW | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W NARUSZEWIE | POL | 2004 | 00:11:28 | 2 | |
4 | 2370 | SZYMANIK MIKOŁAJ | POL | 2004 | 00:12:13 | 3 | ||
5 | 2311 | PTAK KAMIL | GIMNAZJUM | POL | 2003 | 00:12:45 | 4 | |
6 | 2345 | SŁOMKA AMELIA | POL | 2003 | 00:12:47 | 2 | ||
7 | 2343 | SŁADKOWSKI KAROL | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 238 | POL | 2004 | 00:12:56 | 5 | |
8 | 2104 | IDSARDI JASMINE | POL | 2003 | 00:13:02 | 3 | ||
9 | 2051 | DUTKIEWICZ KRYSTIAN | SPWR | POL | 2004 | 00:13:21 | 6 | |
10 | 2447 | ZYCH KINGA | SP 376 | POL | 2004 | 00:13:21 | 4 | |
11 | 2354 | STĘPNIAK MARLENA | POL | 2004 | 00:17:58 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Szkoła | Kraj | Rok urodz. | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2156 | KONCA ALEKSANDER | KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA | POL | 2002 | 00:10:50 | 1 | |
2 | 2042 | DESKA PATRYCJA | PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W GRÓJCU | POL | 2002 | 00:13:59 | 1 | |
3 | 2081 | GLASEK BARTOSZ | POL | 2002 | 00:14:31 | 2 |
2 grudnia 2017 – Tor wyścigów konnych Służewiec – dł. trasy – 10 km
Podczas Biegu Mikołajów w Warszawie spotkamy się z Wami na torze wyścigów konnych Służewiec. Do przebiegnięcia będą 4 okrążenia toru, którego długość wynosi 2,5 km. Jednak nie musicie przebiec pełnej trasy aby Wasz bieg został zaliczony. Wystarczy jedno okrążenie toru aby znaleźć się w klasyfikacji. Pomimo tego zachęcamy Was gorąco do przebiegnięcia jak najdłuższego odcinka, ponieważ każdy przebiegnięty kilometr to kolejna złotówka na szczytny cel!
Liczący ponad 76 lat tor wyścigów konnych Służewiec od 3 lat staje się miejscem, w którym spotykają się Mikołaje ze wszystkich stron świata! Jednocześnie jest największą areną wyścigów konnych w Polsce, na której rokrocznie odbywa się Wielka Warszawska – najważniejsza gonitwa w sezonie, w której zwycięzca otrzymuje Nagrodę Prezydenta miasta stołecznego Warszawa.
W dniu biegu cały tor Służewiec przeznaczony będzie tylko dla Was! Wolne przestrzenie zagospodarowane będą mnóstwem atrakcji dla najmłodszych, jak i samych uczestników. Wspólnie śpiewanie kolęd, animacje dla naszych pociech, Active Targ, to tylko mała część tego co pojawi się podczas Biegu Mikołajów.
Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w wydarzeniu – gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!