Bieg Narciarski UPHILL Obidowa-Turbacz

Data i godzina2018-03-11 10:00:00
MiejscowośćObidowa
Dystans 11 km
Oficjalna stronahttp://turbacz-xc.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 50 zł
Typ zawodów Bieg Narciarski
Rejestracja Zapisz się

Z Obidowej na Turbacz

Zima, doskonały czas na zmotywowanie sportowego ducha rywalizacji wśród fascynatów narciarstwa biegowego. Turbacz Cross Country to zawody sportowe w biegu na nartach stylem klasycznym. Projekt realizowany będzie w tym roku po raz pierwszy. Start w Obidowej, cel – na Turbacz. 11 kilometrowa trasa daje możliwość zarówno amatorom, jak i profesjonalnym zawodnikom ścigania i sprawdzenia się w pozytywnym duchu rywalizacji sportowej. To jedyny taki wyścig w Polsce z metą usytuowaną 1310 m n.p.m. czyli na szczycie Turbacza.

Celem projektu jest propagowanie narciarstwa biegowego, zwłaszcza stylu klasycznego. Aktywne spędzanie czasu wolnego i jednoczesne promowanie walorów regionu to podstawowe wartości motywujące nas do realizacji projektu.

Impreza organizowana w tym roku po raz pierwszy będzie cyklicznym wydarzeniem, rozgrywającym się na trasie z Obidowej na Turbacz. Naszym celem jest rozbudowanie projektu o część rowerową, bieg oraz zjazd narciarski Turbacz – Obidowa.

Liczymy, że zainteresowanie ze strony uczestników pozwoli nam rozbudowywać projekt i spełniać tym samym oczekiwania miłośników sportu!

Inicjatorem projektu jest Klub Sportowy Obidowiec Obidowa we współpracy z Tatra Holding, Gmina Nowy Targ, Powiat Nowotarski.

• Opłata startowa wynosi:
o 50 zł przy rejestracji internetowej i wpłacie wpisowego do dnia 01.02.2018
o 60 zł przy rejestracji internetowej i wpłacie wpisowego do dnia 09.03.2018
o 70 zł przy rejestracji i wpłacie wpisowego w biurze zawodów zlokalizowanym w Wypożyczalni nart biegowych, przy parkingu w dniu 10.03.2017 (w godzinach 7.00 – 09.00)
o 100 zł przy zgłoszeniu pary biegowej (MIXT oraz OPEN) bez względu na termin. Zgłoszenia par w dniu zawodów 120 zł.

Powrót