Bieg Zakochanych
Data i godzina | 2017-02-12 11:00:00 |
Miejscowość | Chełmno |
Dystans | 5km / 5km-NW / 1,609 km |
Oficjalna strona | http://tarpanchelmno.pl.tl/BIEG-ZAKOCHANYCH.htm |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 15 zł |
Typ zawodów | Bieg i NW |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 404 | KULPA MICHAŁ | BUKOWIEC | TEAM KULPA | 1987 | M20-39 | 1 | 3:49 | 15,7 | 00:19:04 | 1 | ||
2 | 158 | TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1992 | M20-39 | 2 | 3:51 | 15,6 | 00:19:14 | 2 | ||
3 | 143 | GUZOWSKI DENIS | TRZEBIELINO | WYŻSZA SZKOŁA POLICJI SZCZYTNO/ TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM | 1995 | M20-39 | 3 | 3:51 | 15,6 | 00:19:17 | 3 | ||
4 | 142 | GUZOWSKI DARIUSZ | TRZEBIELINO | CARRY PETFOOD TRZEBIELINO/TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM | 1969 | M40-59 | 1 | 3:56 | 15,3 | 00:19:39 | 4 | ||
5 | 118 | HOŁTYN PATRYK | RADZIEJÓW | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1988 | M20-39 | 4 | 4:21 | 13,8 | 00:21:46 | 5 | ||
6 | 109 | WDOWCZYK PIOTR | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | 1983 | M20-39 | 5 | 4:23 | 13,7 | 00:21:53 | 6 | ||
7 | 401 | BOJKE MIROSŁAW | CHEŁMNO | 1973 | M40-59 | 2 | 4:25 | 13,6 | 00:22:06 | 7 | |||
8 | 104 | RACINOWSKI ADAM | SWIECIE | 1977 | M40-59 | 3 | 4:33 | 13,2 | 00:22:44 | 8 | |||
9 | 154 | TACZYŃSKI KAMIL | CHEŁMNO | ALKS STAL GRUDZIĄDZ | 2001 | M16-19 | 1 | 4:37 | 13,0 | 00:23:07 | 9 | ||
10 | 161 | HOŁDA PAWEŁ | STOLNO | 1982 | M20-39 | 6 | 4:40 | 12,8 | 00:23:21 | 1 | |||
11 | 103 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | CIECHOCINEK | 1977 | M40-59 | 4 | 4:41 | 12,8 | 00:23:26 | 11 | |||
12 | 113 | DYJACH ROBERT | GRUCZNO | 1988 | M20-39 | 7 | 4:46 | 12,6 | 00:23:48 | 12 | |||
13 | 131 | GALIŃSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1995 | M20-39 | 8 | 4:48 | 12,5 | 00:24:01 | 13 | ||
14 | 412 | HENDRZAK SYLWESTER | ZAMEK BIERZGŁOWSKI | LZS ZAMEK BIERZGŁOWSKI | 1983 | M20-39 | 9 | 4:49 | 12,5 | 00:24:05 | 14 | ||
15 | 405 | KULPA PAULINA | BUKOWIEC | TEAM KULPA | 1993 | K20-39 | 1 | 4:49 | 12,4 | 00:24:06 | 1 | ||
16 | 147 | OLECHOWICZ ALICJA | GRUDZIĄDZ | OLKI | 1988 | K20-39 | 2 | 4:49 | 12,4 | 00:24:06 | 2 | ||
17 | 413 | WINIARSKI GRZOGORZ | ŚWIECIE | THE RUNNERS ŚWIECIE | 1979 | M20-39 | 10 | 4:50 | 12,4 | 00:24:12 | 15 | ||
18 | 134 | STANISZEWSKI KRZYSZTOF | ZBICZNO | SIEBIEGA | 1986 | M20-39 | 11 | 4:57 | 12,1 | 00:24:46 | 16 | ||
19 | 107 | SUCHOMSKA BEATA | ŚWIEKATOWO | 1976 | K40-59 | 1 | 4:58 | 12,1 | 00:24:50 | 3 | |||
20 | 411 | OTRĘBSKI KAMIL | ZAMEK BIERZGŁOWSKI | LZŚ | 1987 | M20-39 | 12 | 5:02 | 11,9 | 00:25:11 | 17 | ||
21 | 156 | LIGMANOWSKI MATEUSZ | ŚWIECIE | OSP | 1991 | M20-39 | 13 | 5:05 | 11,8 | 00:25:23 | 18 | ||
22 | 159 | WISIŃSKI PIOTR | SZABDA | BRODNICA BIEGA | 1960 | M40-59 | 5 | 5:05 | 11,8 | 00:25:26 | 19 | ||
23 | 128 | FLOREK ŁUKASZ | GRUPA | 1984 | M20-39 | 14 | 5:08 | 11,7 | 00:25:38 | 2 | |||
24 | 407 | KĘSKA MICHAŁ | ŚWIECIE | KOCHAM SANDRĘ! | 1995 | M20-39 | 15 | 5:10 | 11,6 | 00:25:50 | 21 | ||
25 | 414 | DRAIKOWSKI PIOTR | CCH | 1979 | M20-39 | 16 | 5:11 | 11,6 | 00:25:53 | 22 | |||
26 | 127 | CHORĄŻĄK SŁAWEK | UNISŁAW | 1971 | M40-59 | 6 | 5:18 | 11,3 | 00:26:29 | 23 | |||
27 | 132 | GALIŃSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | 1999 | M16-19 | 2 | 5:18 | 11,3 | 00:26:29 | 24 | |||
28 | 150 | REGULSKI MARIUSZ | CHEŁMNO | MARIUSZ | 1978 | M20-39 | 17 | 5:18 | 11,3 | 00:26:29 | 25 | ||
29 | 153 | BONAS MACIEJ | STOLNO | 2001 | M16-19 | 3 | 5:25 | 11,1 | 00:27:06 | 26 | |||
30 | 406 | SZULC KACPER | STOLNO | GIM | 2001 | M16-19 | 4 | 5:25 | 11,1 | 00:27:06 | 27 | ||
31 | 108 | PAŁYS MATEUSZ | GRUCZNO | 1998 | M16-19 | 5 | 5:30 | 10,9 | 00:27:28 | 28 | |||
32 | 129 | KLAWCZYŃSKI ZBIGNIEW | BYDGOSZCZ | KLUB HDK "LOGISTYCY" BYDGOSZCZ | 1962 | M40-59 | 7 | 5:31 | 10,9 | 00:27:33 | 29 | ||
33 | 102 | BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ | ŚWIECIE | 1968 | M40-59 | 8 | 5:40 | 10,6 | 00:28:18 | 3 | |||
34 | 402 | OSIECKI GRZEGORZ | KISIELICE | 1951 | M60 | 1 | 5:51 | 10,3 | 00:29:13 | 31 | |||
35 | 105 | MICHNA JUSTYNA | ŚWIECIE | 1975 | K40-59 | 2 | 5:57 | 10,1 | 00:29:46 | 4 | |||
36 | 403 | JĘDYKIEWICZ MARTA | ŚWIECIE | 1985 | K20-39 | 3 | 6:05 | 9,9 | 00:30:25 | 5 | |||
37 | 408 | NIEMCZYK MIŁOSZ | SULNOWO | 1983 | M20-39 | 18 | 6:05 | 9,9 | 00:30:26 | 32 | |||
38 | 124 | LEWANDOWSKA MALGORZATA | GNIEWKOWO | 1966 | K40-59 | 3 | 6:09 | 9,8 | 00:30:46 | 6 | |||
39 | 160 | HOŁDA JERZY | STOLNO | 1951 | M60 | 2 | 6:16 | 9,6 | 00:31:19 | 33 | |||
40 | 117 | SZATKOWSKA BEATA | UNISŁAW | 1974 | K40-59 | 4 | 6:16 | 9,6 | 00:31:20 | 7 | |||
41 | 110 | CZAPIEWSKA MAŁGORZATA | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | 1962 | K40-59 | 5 | 6:29 | 9,3 | 00:32:23 | 8 | ||
42 | 111 | CZAPIEWSKI MACIEJ | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | 1961 | M40-59 | 9 | 6:29 | 9,2 | 00:32:26 | 34 | ||
43 | 149 | PĘK GRZEGORZ | GRUPA | ŻOŁNIERZE | 1973 | M40-59 | 10 | 6:37 | 9,1 | 00:33:03 | 35 | ||
44 | 126 | WARACZEWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1984 | M20-39 | 19 | 6:41 | 9,0 | 00:33:23 | 36 | |||
45 | 155 | GUMIENNY MACIEJ | BYDGOSZCZ | 1976 | M40-59 | 11 | 6:43 | 8,9 | 00:33:33 | 37 | |||
46 | 144 | JASKULSKI KACPER | TORUŃ | MARMEL | 2007 | M0 | 0 | 6:46 | 8,9 | 00:33:51 | 38 | ||
47 | 162 | ORŁOWICZ NATALIA | ŚWIECIE | 2003 | K0 | 0 | 6:49 | 8,8 | 00:34:03 | 9 | |||
48 | 409 | ORŁOWICZ MAJA | ŚWIECIE | 1978 | K20-39 | 4 | 6:50 | 8,8 | 00:34:09 | 1 | |||
49 | 145 | KARPIŃSKA MONIKA | POKRZYDOWO | SIĘBIEGA | 1978 | K20-39 | 5 | 6:54 | 8,7 | 00:34:29 | 11 | ||
50 | 146 | KARPIŃSKI ROBERT | POKRZYDOWO | SIĘBIEGA | 1974 | M40-59 | 12 | 6:54 | 8,7 | 00:34:29 | 39 | ||
51 | 125 | KACZMAREK ANNA | TORUŃ | 1984 | K20-39 | 6 | 6:59 | 8,6 | 00:34:53 | 12 | |||
52 | 410 | KUBACKI KRYSTIAN | CHEŁMNO | 1997 | M20-39 | 20 | 7:13 | 8,3 | 00:36:03 | 4 | |||
53 | 141 | BARSKA-MOJEK BEATA | GRUPA | ŻOŁNIERZE | 1976 | K40-59 | 6 | 7:39 | 7,8 | 00:38:14 | 13 | ||
54 | 140 | MOJEK RADOSŁAW | GRUPA | ŻOŁNIERZE | 1974 | M40-59 | 13 | 7:39 | 7,8 | 00:38:14 | 41 | ||
55 | 135 | JASNOWSKA HANNA | TORUŃ | 1956 | K60 | 1 | 7:55 | 7,6 | 00:39:35 | 14 | |||
56 | 136 | ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEK | TORUŃ | 1956 | M60 | 3 | 7:55 | 7,6 | 00:39:35 | 42 | |||
57 | 119 | NOWICKA TATIANA | ŚWIECIE | 1974 | K40-59 | 7 | 8:30 | 7,1 | 00:42:32 | 15 | |||
58 | 120 | PIÓR AGNIESZKA | ŚWIECIE | 1977 | K40-59 | 8 | 9:30 | 6,3 | 00:47:28 | 16 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 171 | PARUCKI ZBIGNIEW | BYDGOSZCZ | PARKRUN BYDGOSZCZ | 1958 | M40-59 | 1 | 8:23 | 7,2 | 00:41:53 | 1 | ||
2 | 185 | NOWAK ALEKSANDRA | SOLEC KUJAWSKI | 1989 | K20-39 | 1 | 8:40 | 6,9 | 00:43:19 | 1 | |||
3 | 187 | KACZMAREK ZOFIA | SOLEC KUJAWSKI | 1962 | K40-59 | 1 | 8:56 | 6,7 | 00:44:42 | 2 | |||
4 | 186 | KACZMAREK JAROSŁAW | SICIENKO | 1966 | M40-59 | 2 | 9:05 | 6,6 | 00:45:26 | 2 | |||
5 | 184 | STANKIEWICZ AGATA | CHEŁMNO | 1987 | K20-39 | 2 | 9:12 | 6,5 | 00:45:59 | 3 | |||
6 | 175 | WARDĘCKA-HOŁTYN JUSTYNA | BYDGOSZCZ | 1989 | K20-39 | 3 | 9:21 | 6,4 | 00:46:45 | 4 | |||
7 | 173 | LEWANDOWSKA ANITA | CHEŁMNO | 1972 | K40-59 | 2 | 9:27 | 6,3 | 00:47:16 | 5 | |||
8 | 174 | BUCZKOWSKA KANSKA JUSTYNA | CHEŁMNO | 1980 | K20-39 | 4 | 9:38 | 6,2 | 00:48:09 | 6 | |||
9 | 172 | KATLEWSKA MARIKA | CHEŁMNO | 1985 | K20-39 | 5 | 9:38 | 6,2 | 00:48:09 | 7 | |||
10 | 181 | MARCINKOWSKA ANNA | CHEŁMNO | 1984 | K20-39 | 6 | 9:44 | 6,2 | 00:48:41 | 8 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | PAULINA KULPA + KULPA MICHAŁ | BUKOWIEC | TEAM KULPA | 00:00:01 | 4:35 | 13,1 | 00:07:21 | 00:07:22 |
2 | 33 | DUDEK JOANNA + WRZESIŃSKI WOJCIECH | BYDGOSZCZ | POYERBANI | 00:00:01 | 4:48 | 12,5 | 00:07:42 | 00:07:43 |
3 | 35 | KOLASIŃSKA JOANNA + MURAS MICHAŁ | BYDGOSZCZ | 00:00:02 | 4:49 | 12,5 | 00:07:43 | 00:07:45 | |
4 | 38 | GRONOWSKI MICHAŁ + GRONOWSKA RENATA | ŚWIECIE | THE RUNNERS ŚWIECIE | 00:00:01 | 4:53 | 12,3 | 00:07:51 | 00:07:52 |
5 | 32 | KUŹMA ANNA + WINIARSKI GRZEGORZ | ŚWIECIE | THE RUNNERS TEAM | 00:00:01 | 5:03 | 11,9 | 00:08:06 | 00:08:07 |
6 | 34 | RATKOWSKA MAŁGORZATA + RATKOWSKI SŁAWOMIR | ŚWIECIE | THE RUNNERS ŚWIECIE | 00:00:02 | 5:21 | 11,2 | 00:08:35 | 00:08:37 |
7 | 212 | GOŁĘBIEWSKA JULIA + MAŁEK MATEUSZ | CHEŁMNO | 00:00:01 | 5:23 | 11,1 | 00:08:39 | 00:08:40 | |
8 | 42 | MICHALAK MARIANNA + ŁAMEK SEBASTIAN | ŚWIECIE | HAS TEAM ŚWIECIE | 00:00:02 | 5:29 | 10,9 | 00:08:48 | 00:08:50 |
9 | 31 | CZAPIEWSKA MAŁGORZATA + CZAPIEWSKI MACIEJ | BRODNICA | MORSY | 00:00:02 | 5:52 | 10,2 | 00:09:24 | 00:09:26 |
10 | 36 | SZUPRYTOWSKI BARTŁOMIEJ + SZUPRYTOWSKA KATARZYNA | KIJEWO KRÓLEWSKIE | 00:00:01 | 6:22 | 9,4 | 00:10:14 | 00:10:15 | |
11 | 37 | BOREK SEBASTIAN + BOREK INES | CHEŁMNO | 00:00:04 | 6:35 | 9,1 | 00:10:31 | 00:10:35 | |
12 | 40 | HAWEŁKO MAŁGORZATA + JENDRZEJEWSKA RENATA | CHEŁMNO | MINNIE TEAM | 00:00:01 | 6:36 | 9,1 | 00:10:36 | 00:10:37 |
13 | 39 | KĘSKA RAFAŁ + TRZEBIATOWSKA AGATA | ŚWIECIE | PRZECHOWO TEAM | 00:00:02 | 7:01 | 8,6 | 00:11:15 | 00:11:17 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | KACZMAREK JAROSŁAW + KACZMAREK ZOFIA | SICIENKO | 00:00:03 | 2:48 | 21,4 | 00:13:58 | 00:14:01 | |
2 | 51 | HOŁTYN PATRYK + WARDĘCKA-HOŁTYN JUSTYNA | RADZIEJÓW | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 00:00:04 | 2:52 | 21,0 | 00:14:14 | 00:14:18 |
Propozycja dla wszystkich pasjonatów biegania i tych, którzy chcą zadbać o swoje ciało i serce. Trzy dystanse 500 m, 5 km i 1600 m – MILA ZAKOCHANYCH.
Wszystkie szczegóły dostępne na stronie: http://tarpanchelmno.pl.tl/. Patronat honorowy Ryszard Bober – Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Organizator – UKS Tarpan Chełmno