Biegun - TY wybierasz, TY decydujesz!!!
Data i godzina | 2017-11-18 11:00:00 |
Miejscowość | Gdynia |
Dystans | Ty wybierasz, Ty decydujesz - od 3km do 15 km |
Oficjalna strona | http://www.biegun.info/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 99 zł |
Typ zawodów | Bieg - Tor Przeszkód |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | 1 okrążenie | 2 okrążenie | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | DANIELKIEWICZ TOMASZ | ŻUKOWICE | XRUNNERS | 1986 | 00:41:18 | 01:27:04 | 01:27:04 | 1 | ||
2 | 1 | BIERNACKI RAFAŁ | BIELICA | XRUNNERS | 1987 | 00:41:27 | 01:27:55 | 01:27:55 | 2 | ||
3 | 6 | FARKOWSKI KONRAD | MYSIADŁO | KONIUCHY OCR | 1985 | 00:45:50 | 01:35:05 | 01:35:05 | 3 | ||
4 | 10 | IDCZAK PIOTR | SULĘCINEK | PRZYCZAJONE TYGRYSY | 1985 | 00:46:25 | 01:36:57 | 01:36:57 | 4 | ||
5 | 21 | SYWANYCZ IRENEUSZ | GDAŃSK | 1978 | 00:46:58 | 01:40:35 | 01:40:35 | 5 | |||
6 | 12 | KMIECIAK JAKUB | SULĘCINEK | PRZYCZAJONE TYGRYSY | 1997 | 00:46:23 | 01:41:44 | 01:41:44 | 6 | ||
7 | 17 | MORAWSKI GRZEGORZ | WARSZAWA | TRENER24H.COM.PL | 1983 | 00:50:45 | 01:47:54 | 01:47:54 | 7 | ||
8 | 24 | WRÓBEL NIKODEM | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1987 | 00:50:22 | 01:50:11 | 01:50:11 | 8 | ||
9 | 2 | BŁASZCZYK BRUNON | WARSZAWA | KONIUCHY OCR | 1988 | 00:55:14 | 01:50:51 | 01:50:51 | 9 | ||
10 | 26 | ŻOŁNIEREK WOJCIECH | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1989 | 00:57:52 | 01:56:59 | 01:56:59 | 10 | ||
11 | 7 | GROBELNA ALEKSANDRA | BRZEG DOLNY | XRUNNERS | 1997 | 00:58:09 | 02:00:06 | 02:00:06 | 1 | ||
12 | 23 | WIELECHOWSKA NATALIA | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1992 | 01:04:59 | 02:06:59 | 02:06:59 | 2 | ||
13 | 15 | ŁUCZAK ŁUKASZ | GDAŃSK | XRUNNERS | 1985 | 01:04:28 | 02:13:22 | 02:13:22 | 11 | ||
14 | 14 | LEŚNIAK GRZEGORZ | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1975 | 01:06:34 | 02:13:26 | 02:13:26 | 12 | ||
15 | 22 | ULDYNOWICZ BARTOSZ | GRYFICE | DIRTY SPARROWS | 1984 | 01:03:30 | 02:13:26 | 02:13:26 | 13 | ||
16 | 19 | PLATA ARKADIUSZ | WOŁOMIN | TRENER24H.COM.PL | 1986 | 01:00:35 | 02:15:43 | 02:15:43 | 14 | ||
17 | 25 | WYSOCKI MICHAŁ | GDYNIA | 1977 | 01:07:47 | 02:19:11 | 02:19:11 | 15 | |||
18 | 16 | MIŁOSZ IZABELA | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1987 | 01:18:48 | 02:28:28 | 02:28:28 | 3 | ||
19 | 3 | CZAPRAN MAREK | GDAŃSK | XRUNNERS | 1984 | 01:08:55 | 02:29:27 | 02:29:27 | 16 | ||
20 | 20 | SINCZUK PATRYCJA | TCZEW | XRUNNERS | 1979 | 01:25:22 | 02:42:53 | 02:42:53 | 4 | ||
21 | 8 | HARBUTIAK MONIKA | DARŁOWO | 1992 | 01:25:11 | 02:43:21 | 02:43:21 | 5 | |||
22 | 13 | KOWALSKA NATALIA | GDAŃSK | 1992 | 01:25:30 | 02:45:18 | 02:45:18 | 6 | |||
23 | 11 | JAKSZEWICZ SŁAWOMIR | ELBLĄG | 1981 | 01:28:16 | 02:46:08 | 02:46:08 | 17 | |||
24 | 5 | DROZDOWSKI PIOTR | MOSINA | DIRTY SPARROWS | 1973 | 01:19:52 | 01:19:52 | 18 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | 1 okrążenie | 2 okrążenie | Liczba okrążeń | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | JANKOWSKI SEBASTIAN | SYCHOWO | MALE TROJMIASTO BIEGA | 1987 | 00:50:17 | 01:46:18 | 2 | 01:46:18 | 1 | ||
2 | 108 | BRETES SŁAWOMIR | GDAŃSK | DIRTY SPARROWS | 1986 | 00:54:24 | 01:54:57 | 2 | 01:54:57 | 2 | ||
3 | 137 | LIBERADZKI MARCIN | WEJHEROWO | ATHLETIC APOLLO | 1976 | 00:26:11 | 02:03:04 | 2 | 02:03:04 | 3 | ||
4 | 90 | TOMASZEWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1982 | 01:02:06 | 02:07:19 | 2 | 02:07:19 | 4 | ||
5 | 34 | JANKOWSKI PIOTR | IŁAWA | REZERWOWE PSY | 1984 | 00:59:40 | 02:07:40 | 2 | 02:07:40 | 5 | ||
6 | 6 | BRZOSKNIEWIXZ MAREK | GDYNIA | 1978 | 00:55:17 | 02:07:48 | 2 | 02:07:48 | 6 | |||
7 | 7 | BUS KRYSTIAN | GNIEWKOWO | HUSARIA RACE TEAM | 2000 | 00:58:54 | 02:08:38 | 2 | 02:08:38 | 7 | ||
8 | 326 | PIEŃKOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | 1979 | 00:46:35 | 02:11:12 | 2 | 02:11:12 | 8 | ||
9 | 385 | SIENKIEWICZ MIKOŁAJ | 2016 | 01:03:15 | 02:11:21 | 2 | 02:11:21 | 9 | ||||
10 | 63 | MOSZCZYŃSKI MARIUSZ | PERLINO | FORFITER | 1997 | 00:59:46 | 02:11:56 | 2 | 02:11:56 | 10 | ||
11 | 242 | POCIEJEWSKI WOJCIECH | MANCHESTER | PLANT POWER | 1986 | 01:05:11 | 02:12:58 | 2 | 02:12:58 | 11 | ||
12 | 279 | WAWRZYN GRZEGORZ | KOSZALIN | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1975 | 01:05:43 | 02:15:16 | 2 | 02:15:16 | 12 | ||
13 | 229 | LINDA ARTUR | SUBKOWY | CROSSELITE | 1977 | 01:03:37 | 02:19:07 | 2 | 02:19:07 | 13 | ||
14 | 241 | PIEKUT ANNA | TCZEW | CROSSELITE | 1979 | 01:03:36 | 02:19:09 | 2 | 02:19:09 | 1 | ||
15 | 273 | SZLIJA SŁAWOMIR | TCZEW | CROSSELITE | 1976 | 01:03:40 | 02:20:46 | 2 | 02:20:46 | 14 | ||
16 | 188 | CZERWIŃSKI TOMASZ | GDAŃSK | TERRA POMORZE TEAM | 1982 | 01:07:01 | 02:20:54 | 2 | 02:20:54 | 15 | ||
17 | 254 | RICHERT WALDEMAR | PRUSZCZ GDAŃSKI | TERRA POMORZE TEAM | 1976 | 01:06:57 | 02:20:54 | 2 | 02:20:54 | 16 | ||
18 | 5 | BRODZIK IRENEUSZ | BYTÓW | 1978 | 01:00:01 | 02:20:54 | 2 | 02:20:54 | 17 | |||
19 | 155 | PYŚKO TOMASZ | PRUSZCZ GDAŃŚKI | EPAM EXTREME RUNNERS | 1980 | 01:09:38 | 02:22:10 | 2 | 02:22:10 | 18 | ||
20 | 291 | ZIEMAN TOMASZ | TCZEW | CROSSELITE | 1971 | 01:08:43 | 02:24:21 | 2 | 02:24:21 | 19 | ||
21 | 364 | SUŁEK GRZEGORZ | RZESZÓW | SZREKI | 1981 | 01:11:01 | 02:24:56 | 2 | 02:24:56 | 20 | ||
22 | 371 | ZDROJEWSKA KATARZYNA | GDAŃSK | SZREKI | 1986 | 01:11:04 | 02:24:56 | 2 | 02:24:56 | 2 | ||
23 | 184 | CHOLEWA BŁAŻEJ | SŁAWNO | 1989 | 01:10:16 | 02:26:31 | 2 | 02:26:31 | 21 | |||
24 | 313 | KRÓLICKI KONRAD | WARSZAWA | SRTG WARSZAWA | 1981 | 01:08:33 | 02:26:52 | 2 | 02:26:52 | 22 | ||
25 | 249 | PTAK DANIEL | GOLCZEWO | 1981 | 01:23:00 | 02:27:26 | 2 | 02:27:26 | 23 | |||
26 | 360 | PAZIK DARIUSZ | RUMIA | RUNEDA | 1990 | 01:13:47 | 02:28:05 | 2 | 02:28:05 | 24 | ||
27 | 253 | RADZIO OSKAR | REDA | PIĘKNE I BESTIE | 1990 | 01:29:44 | 02:32:09 | 2 | 02:32:09 | 25 | ||
28 | 274 | SZOMBORG MARIUSZ | CHŁAPOWO | REBELS LEGION TEAM | 1987 | 01:36:53 | 02:33:15 | 2 | 02:33:15 | 26 | ||
29 | 204 | HEWELT MATEUSZ | PUCK | REBELS LEGION TEAM | 1989 | 01:36:51 | 02:33:17 | 2 | 02:33:17 | 27 | ||
30 | 244 | POKORSKI RAFAŁ | GOLCZEWO | WŚCIEKLIZNA GG+ | 1979 | 01:23:01 | 02:33:27 | 2 | 02:33:27 | 28 | ||
31 | 154 | POLONIS JAN | SUBKOWY | SUBKOWSKIE ŁEPY | 1994 | 01:12:24 | 02:33:32 | 2 | 02:33:32 | 29 | ||
32 | 126 | KALINOWSKI MICHAŁ | SUBKOWY | SUBKOWSKIE ŁEPY | 1998 | 01:12:25 | 02:33:34 | 2 | 02:33:34 | 30 | ||
33 | 363 | STOJAK KRZYSZTOF | SUCHY DĄB | 1984 | 01:13:18 | 02:34:48 | 2 | 02:34:48 | 31 | |||
34 | 259 | RYBAK WAWRZYNIEC | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | 1979 | 01:09:59 | 02:40:07 | 2 | 02:40:07 | 32 | ||
35 | 221 | KRECZMER ROBERT | WEJHEROWO | 1991 | 01:39:02 | 02:58:29 | 2 | 02:58:29 | 33 | |||
36 | 350 | HEIDAK PIOTR | BYDGOSZCZ | 1976 | 01:31:00 | 03:01:13 | 2 | 03:01:13 | 34 | |||
37 | 136 | KSIĄŻCZYK RAFAL | GDANSK | FEDERA MIGUL | 1984 | 01:25:30 | 03:41:39 | 2 | 03:41:39 | 35 | ||
38 | 164 | SIEROTZKI KAMIL | GDYNIA | FEDERAL MOGUL BIMET | 1996 | 01:25:30 | 03:41:44 | 2 | 03:41:44 | 36 | ||
1 | 93 | URBAN HUBERT | DUCHNÓW | HUSARIA RACE TEAM | 1984 | 00:47:48 | 1 | 00:47:48 | 37 | |||
2 | 351 | JÓZEFIAK ŁUKASZ | PSZCZÓŁKI | KAPITAN AMERYKA | 1981 | 00:49:15 | 1 | 00:49:15 | 38 | |||
3 | 53 | LEWIŃSKI PAWEŁ | OSTRÓDA | OPERACJA SPORT | 1990 | 00:49:33 | 1 | 00:49:33 | 39 | |||
4 | 300 | DAMPS PATRYK | SKRZESZEWO | 1996 | 00:52:39 | 1 | 00:52:39 | 40 | ||||
5 | 257 | RUSZCZYK PAWEŁ | MAŁY PŁOCK | ŚWIEŻAKI | 1988 | 00:53:02 | 1 | 00:53:02 | 41 | |||
6 | 18 | DURAY DANIEL | GDANSK | BAUKRANE BUDOWNICTWO | 1997 | 00:53:29 | 1 | 00:53:29 | 42 | |||
7 | 50 | KWIATKOWSKI KAJETAN | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 00:55:40 | 1 | 00:55:40 | 43 | |||
8 | 43 | KNODEL MATEUSZ | GDAŃSK | BAUKRANE BUDOWNICTWO | 1994 | 00:58:47 | 1 | 00:58:47 | 44 | |||
9 | 121 | JARZĄB ADAM | ZAKRZEWO | SPARTAKUS TEAM | 1993 | 00:59:07 | 1 | 00:59:07 | 45 | |||
10 | 41 | KĘDZIOREK ERYK | GDAŃSK | KEDZIORKI.COM | 1987 | 00:59:48 | 1 | 00:59:48 | 46 | |||
11 | 2 | BARON ROBERT | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1969 | 00:59:51 | 1 | 00:59:51 | 47 | |||
12 | 38 | JÓZEFIAK MATEUSZ | PSZCZÓŁKI | BAURUNNER | 1984 | 01:00:50 | 1 | 01:00:50 | 48 | |||
13 | 77 | ROGOZIŃSKA ŻAKLINA | GDYNIA | 1991 | 01:01:13 | 1 | 01:01:13 | 3 | ||||
14 | 236 | OSEŃKO ADAM | WEJHEROWO | MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1984 | 01:01:20 | 1 | 01:01:20 | 49 | |||
15 | 123 | JÓZEFIAK ALEKSANDRA | PSZCZÓŁKI | KAPITAN AMERYKA | 1982 | 01:02:06 | 1 | 01:02:06 | 4 | |||
16 | 78 | ROK-CZAPIEWSKA IWONA | GDAŃSK | WILD TEAM/BIEGAJ Z GŁOWĄ | 1988 | 01:02:18 | 1 | 01:02:18 | 5 | |||
17 | 94 | WASILEWSKI ADRIAN | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1992 | 01:03:43 | 1 | 01:03:43 | 50 | |||
18 | 39 | KABUS DAMIAN | GNIEWINO | FORFITER | 1987 | 01:04:57 | 1 | 01:04:57 | 51 | |||
19 | 125 | JUZWUK SEWERYN | KNURÓW | DECATHLON RUMIA | 1994 | 01:06:10 | 1 | 01:06:10 | 52 | |||
20 | 160 | ROGOZIŃSKI RONALD | REDA | DECATHLON RUMIA | 1989 | 01:06:15 | 1 | 01:06:15 | 53 | |||
21 | 195 | GARBACKI MATEUSZ | GRUDZIĄDZ | KONTENER FORMY | 1993 | 01:06:39 | 1 | 01:06:39 | 54 | |||
22 | 208 | JARMUŻ WOJCIECH | RÓŻYNY | CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI | 1983 | 01:06:45 | 1 | 01:06:45 | 55 | |||
23 | 196 | GARBACKI PIOTR | GDAŃSK | KONTENER FORMY | 1986 | 01:07:07 | 1 | 01:07:07 | 56 | |||
24 | 366 | WASZAK ARTUR | TORUŃ | DETAILKING TORUŃ | 1979 | 01:07:15 | 1 | 01:07:15 | 57 | |||
25 | 86 | SMYK SŁAWOMIR | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1980 | 01:07:29 | 1 | 01:07:29 | 58 | |||
26 | 278 | WALAS DAMIAN | TCZEW | CROSSELITE | 1980 | 01:08:21 | 1 | 01:08:21 | 59 | |||
27 | 172 | ZARĘBA ANNA | CZYŻEW | 1991 | 01:08:31 | 1 | 01:08:31 | 6 | ||||
28 | 296 | CENTKA JAKUB | ZLOTOW | 1998 | 01:08:51 | 1 | 01:08:51 | 60 | ||||
29 | 42 | KĘDZIOREK PAULINA | GDAŃSK | KEDZIORKI.COM | 1990 | 01:09:22 | 1 | 01:09:22 | 7 | |||
30 | 75 | RADOMSKI JACEK | GDYNIA | 1981 | 01:09:43 | 1 | 01:09:43 | 61 | ||||
31 | 101 | WRÓBLEWSKI MACIEJ | GDYNIA | LOTOS RUNNING TEAM | 1986 | 01:09:47 | 1 | 01:09:47 | 62 | |||
32 | 59 | MARTYS ŁUKASZ | ROSNOWO | 1988 | 01:09:51 | 1 | 01:09:51 | 63 | ||||
33 | 3 | BORUSZEWSKI RAFAŁ | REDA | CROSSBOX KASZUBY | 1975 | 01:10:04 | 1 | 01:10:04 | 64 | |||
34 | 82 | SALAMAGA MACIEJ | RUMIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 01:10:05 | 1 | 01:10:05 | 65 | |||
35 | 353 | KUBASIK FILIP | GNIEZNO | SG WARRIORS | 1994 | 01:10:08 | 1 | 01:10:08 | 66 | |||
36 | 298 | CENTKA MICHAŁ | ZŁOTÓW | 1978 | 01:10:30 | 1 | 01:10:30 | 67 | ||||
37 | 17 | DURAY ABIGAIL | GDANSK | BAUKRANE BUDOWNICTWO | 1996 | 01:10:35 | 1 | 01:10:35 | 8 | |||
38 | 394 | ŻUK MIKOŁAJ | WAŁBRZYCH | 1994 | 01:10:51 | 1 | 01:10:51 | 68 | ||||
39 | 33 | HOŁDA DOMINIK | GDYNIA | 1993 | 01:11:07 | 1 | 01:11:07 | 69 | ||||
40 | 122 | JOŃCZYK JACEK | GDAŃSK | 1984 | 01:12:38 | 1 | 01:12:38 | 70 | ||||
41 | 65 | NIKIEL DARIUSZ | WĄGROWIEC | NIKIEL | 1980 | 01:13:36 | 1 | 01:13:36 | 71 | |||
42 | 67 | OKOCZUK JAKUB | BARCZEWO | 1985 | 01:13:48 | 1 | 01:13:48 | 72 | ||||
43 | 80 | RUDZKI MICHAŁ | GDAŃSK | 1988 | 01:13:52 | 1 | 01:13:52 | 73 | ||||
44 | 60 | MATYSEK IRENEUSZ | WAŁCZ | 1958 | 01:14:03 | 1 | 01:14:03 | 74 | ||||
45 | 128 | KLEBAN PAWEŁ | GDAŃSK | SZYBKIE ZIOMKI | 1989 | 01:14:09 | 1 | 01:14:09 | 75 | |||
46 | 4 | BOZA BEATA | GDYNIA | 1973 | 01:15:13 | 1 | 01:15:13 | 9 | ||||
47 | 54 | LIPKOWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | FJORD NANSEN | 1975 | 01:15:44 | 1 | 01:15:44 | 76 | |||
48 | 310 | KACZOR EMIL | WARSZAWA | SRTG WARSZAWA | 1984 | 01:15:46 | 1 | 01:15:46 | 77 | |||
49 | 226 | KUNZ PAULINA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1997 | 01:15:47 | 1 | 01:15:47 | 10 | |||
50 | 337 | WERYK MATEUSZ | GDAŃSK | 1979 | 01:15:51 | 1 | 01:15:51 | 78 | ||||
51 | 14 | CZERSKI KRZYSZTOF | CHŁAPOWO | 1976 | 01:15:57 | 1 | 01:15:57 | 79 | ||||
52 | 95 | WIERZBICKI ADRIAN | GDANSK | BAUKRANE BUDOWNICTWO | 1991 | 01:16:02 | 1 | 01:16:02 | 80 | |||
53 | 308 | JĘDRZEJEWSKA MARIA | WARSZAWA | SRTG WARSZAWA | 1986 | 01:16:12 | 1 | 01:16:12 | 11 | |||
54 | 316 | MAGULSKA PAULINA | SOMONINO | 1997 | 01:16:12 | 1 | 01:16:12 | 12 | ||||
55 | 99 | WIŚNIEWSKI MATEUSZ | WŁADYSŁAWOWO | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | 1988 | 01:17:20 | 1 | 01:17:20 | 81 | |||
56 | 293 | ŻOCHOWSKI MARCIN | SOPOT | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 01:17:44 | 1 | 01:17:44 | 82 | |||
57 | 272 | SZCZODROWSKA MARTA | SKARSZEWY | CROSSELITE | 1982 | 01:18:00 | 1 | 01:18:00 | 13 | |||
58 | 178 | BEDNAREK MICHAŁ | TCZEW | CROSSELITE | 1980 | 01:18:12 | 1 | 01:18:12 | 83 | |||
59 | 323 | ODZIOM MARLENA | GDYNIA | 1983 | 01:18:19 | 1 | 01:18:19 | 14 | ||||
60 | 311 | KOKOWSKI MARIUSZ | GDYNIA | 1988 | 01:18:20 | 1 | 01:18:20 | 84 | ||||
61 | 28 | GRADZIK EWELINA | MALBORK | OPERACJA SPORT | 1991 | 01:18:25 | 1 | 01:18:25 | 15 | |||
62 | 44 | KOWALEWSKI KRZYSZTOF | OSTRÓDA | OPERACJA SPORT | 1988 | 01:18:27 | 1 | 01:18:27 | 85 | |||
63 | 356 | MALEK ANNA | DOBRZEWINO | 1985 | 01:18:56 | 1 | 01:18:56 | 16 | ||||
64 | 383 | WALENTOWICZ IGOR | 2016 | 01:18:58 | 1 | 01:18:58 | 86 | |||||
65 | 382 | PAŚNICZEK DAWID | 2016 | 01:19:10 | 1 | 01:19:10 | 87 | |||||
66 | 258 | RUTKOWSKA MAGDALENA | GDYNIA | 1981 | 01:19:14 | 1 | 01:19:14 | 17 | ||||
67 | 215 | KARPIŃSKI JAN | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 01:19:26 | 1 | 01:19:26 | 88 | |||
68 | 365 | SZCZEPAŃSKI ROBERT | PIŁA | BROTHER & SISTER | 1978 | 01:19:31 | 1 | 01:19:31 | 89 | |||
69 | 220 | KOTŁOWSKI MARCIN | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1981 | 01:19:32 | 1 | 01:19:32 | 90 | |||
70 | 171 | WOLFIGIEL MARCIN | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1985 | 01:19:40 | 1 | 01:19:40 | 91 | |||
71 | 142 | MARSZAŁEK MAGDALENA | POZNAŃ | KONIUCHY OCR | 1979 | 01:19:43 | 1 | 01:19:43 | 18 | |||
72 | 96 | WILK MARIUSZ | ZŁOTORIA | HUSARIA RACE TEAM | 1982 | 01:20:13 | 1 | 01:20:13 | 92 | |||
73 | 12 | CIEŚLEWICZ AGNIESZKA | TORUN | HUSARIA RACE TEAM | 1984 | 01:20:16 | 1 | 01:20:16 | 19 | |||
74 | 76 | ROGOWSKI MARCIN | NOWE | HUSARIA RACE TEAM | 1986 | 01:20:16 | 1 | 01:20:16 | 93 | |||
75 | 97 | WILK PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | HUSARIA RACE TEAM | 1986 | 01:20:52 | 1 | 01:20:52 | 94 | |||
76 | 314 | KRUSZYŃSKA CELINA | GLINCZ | CELINA KRUSZYŃSKA | 1991 | 01:20:52 | 1 | 01:20:52 | 20 | |||
77 | 213 | KALINOWSKI SŁAWOMIR | RUMIA | PIĘKNE I BESIE | 1975 | 01:20:55 | 1 | 01:20:55 | 95 | |||
78 | 23 | LEYK SZYMON | 1991 | 01:20:56 | 1 | 01:20:56 | 96 | |||||
79 | 179 | BŁASZYK MIROSŁAWA | RUMIA | PIĘKNE I BESTIE | 1973 | 01:20:57 | 1 | 01:20:57 | 21 | |||
80 | 157 | RAFALSKA ELŻBIETA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1991 | 01:21:16 | 1 | 01:21:16 | 22 | |||
81 | 168 | SZCZERBAL JOANNA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1990 | 01:21:16 | 1 | 01:21:16 | 23 | |||
82 | 261 | SCHMIDT WALDEK | GOWINO | MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA WEJHEROWO | 1958 | 01:21:52 | 1 | 01:21:52 | 97 | |||
83 | 302 | GAJDA ILONA | ZŁOTÓW | LILL-SPORT | 1979 | 01:22:49 | 1 | 01:22:49 | 24 | |||
84 | 250 | PTAK PATRYCJA | GOLCZEWO | 1984 | 01:22:50 | 1 | 01:22:50 | 25 | ||||
85 | 243 | POKORSKA KASIA | GOLCZEWO | WŚCIEKLIZNA GG+ | 1982 | 01:22:51 | 1 | 01:22:51 | 26 | |||
86 | 390 | NAWROCKI KAMIL | 2016 | 01:23:30 | 1 | 01:23:30 | 98 | |||||
87 | 240 | PAWŁOWSKI MATEUSZ | GDAŃSK | 1998 | 01:23:37 | 1 | 01:23:37 | 99 | ||||
88 | 392 | MACIEJEWSKA MARTA | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1997 | 01:24:37 | 1 | 01:24:37 | 27 | |||
89 | 25 | FRANCZYK WOJCIECH | UNISŁAW | HUSARIA RACE TEAM | 1988 | 01:24:52 | 1 | 01:24:52 | 100 | |||
90 | 40 | KARYKOWSKI MICHAŁ | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1984 | 01:24:57 | 1 | 01:24:57 | 101 | |||
91 | 372 | ZIOMEK DANIEL | SŁUPSK | 1978 | 01:25:03 | 1 | 01:25:03 | 102 | ||||
92 | 389 | CZAJA BARTŁOMIEJ | 2016 | 01:25:22 | 1 | 01:25:22 | 103 | |||||
93 | 378 | OSIK MAREK | 2016 | 01:25:23 | 1 | 01:25:23 | 104 | |||||
94 | 359 | PAWLAK MARCIN | GNIEZNO | SG WARRIORS | 1986 | 01:25:37 | 1 | 01:25:37 | 105 | |||
95 | 284 | WOLF BEATA | KOSZALIN | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1978 | 01:25:55 | 1 | 01:25:55 | 28 | |||
96 | 222 | KREFT SEBASTIAN | RUMIA | KONTENER FORMY | 1988 | 01:26:40 | 1 | 01:26:40 | 106 | |||
97 | 186 | CIECHALSKI KAMIL | GDYNIA | 1988 | 01:26:51 | 1 | 01:26:51 | 107 | ||||
98 | 152 | OŹMINKOWSKA ALEKSANDRA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1990 | 01:27:17 | 1 | 01:27:17 | 29 | |||
99 | 73 | PUCHAŁA PAULINA | PŁUŻNICA | HUSARIA RACE TEAM | 1986 | 01:28:18 | 1 | 01:28:18 | 30 | |||
100 | 109 | CZYŻ WOJTEK | ZAKRZEWO | SPARTAKUS TEAM | 1992 | 01:28:24 | 1 | 01:28:24 | 108 | |||
101 | 138 | MADZIAŁA ADRIAN | ZŁOTÓW | SPARTAKUS TEAM | 1992 | 01:28:24 | 1 | 01:28:24 | 109 | |||
102 | 49 | KWIATKOWSKI DOMINIK | LISEWO | HUSARIA RACE TEAM | 1999 | 01:29:15 | 1 | 01:29:15 | 110 | |||
103 | 87 | SZOCIŃSKI DAWID | CHEŁMNO | HUSARIA RACE TEAM | 1999 | 01:29:15 | 1 | 01:29:15 | 111 | |||
104 | 335 | WAŚKOWIAK AGA | GDYNIA | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1987 | 01:29:21 | 1 | 01:29:21 | 31 | |||
105 | 336 | WAŚKOWIAK WOJCIECH | GDYNIA | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1983 | 01:29:22 | 1 | 01:29:22 | 112 | |||
106 | 118 | GRZEGÓRZEK MARTYNA | RUMIA | 1995 | 01:29:33 | 1 | 01:29:33 | 32 | ||||
107 | 145 | MIERZEJEWSKI RAFAŁ | REDA | DECATHLON RUMIA | 1990 | 01:29:33 | 1 | 01:29:33 | 113 | |||
108 | 246 | POLICHNOWSKA DOMINIKA | GDYNIA | PIĘKNE I BESTIE | 1992 | 01:29:35 | 1 | 01:29:35 | 33 | |||
109 | 232 | MATUSZEWSKA ZUZA | GDANSK | 2001 | 01:29:53 | 1 | 01:29:53 | 34 | ||||
110 | 209 | JEDYNAK KAROLINA | WEJHEROWO | ATHLETIC APOLLO | 1978 | 01:30:18 | 1 | 01:30:18 | 35 | |||
111 | 303 | GLESZCZYŃSKI MICHAŁ | GDAŃSK | 1980 | 01:30:33 | 1 | 01:30:33 | 114 | ||||
112 | 15 | DISZER SZYMON | GDAŃSK | BAUKRANE BUDOWNICTWO SP. Z O.O. SP.K. | 1989 | 01:30:37 | 1 | 01:30:37 | 115 | |||
113 | 297 | CENTKA KATARZYNA | ZŁOTÓW | 1979 | 01:30:47 | 1 | 01:30:47 | 36 | ||||
114 | 64 | MUCHA ALEKSANDRA | GDYNIA | KUFFEL EXTREME TEAM | 1981 | 01:31:20 | 1 | 01:31:20 | 37 | |||
115 | 74 | PUSTKOWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | KUFFEL EXTREME TEAM | 1984 | 01:31:20 | 1 | 01:31:20 | 116 | |||
116 | 83 | SAMBOŻUK MICHAŁ | GDAŃSK | KUFFEL EXTREME TEAM | 1986 | 01:31:20 | 1 | 01:31:20 | 117 | |||
117 | 119 | GRZEGÓRZEK MICHAŁ | RUMIA | 1996 | 01:31:22 | 1 | 01:31:22 | 118 | ||||
118 | 116 | GRĄDZKA JUSTYNA | REDA | DECATHLON RUMIA | 1990 | 01:31:25 | 1 | 01:31:25 | 38 | |||
119 | 206 | JAMRÓZ RENATA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1973 | 01:31:25 | 1 | 01:31:25 | 39 | |||
120 | 285 | WOŚ MARTA | GDYNIA | XRUNNERS | 1984 | 01:32:04 | 1 | 01:32:04 | 40 | |||
121 | 174 | AUGUSTYN KAMILA | GDAŃSK | KONTENER FORMY | 1986 | 01:32:34 | 1 | 01:32:34 | 41 | |||
122 | 354 | ŁAŃCUCKI JAROSŁAW | SŁUPSK | 1984 | 01:33:13 | 1 | 01:33:13 | 119 | ||||
123 | 153 | PAKULSKA EWELINA | OTWOCK | KONIUCHY OCR | 1985 | 01:33:31 | 1 | 01:33:31 | 42 | |||
124 | 321 | MURAWSKI RAFAŁ | SŁUPSK | AŚNAEBAEM | 1980 | 01:33:40 | 1 | 01:33:40 | 120 | |||
125 | 315 | KUBERA KAJETAN | USTKA | AŚNAEBAEM | 1994 | 01:33:57 | 1 | 01:33:57 | 121 | |||
126 | 400 | RADOWSKI ROMAN | ZŁOTÓW | SPARTAKUS TEAM | 1981 | 01:33:58 | 1 | 01:33:58 | 122 | |||
127 | 190 | DAMASZKE ORIANA | GDYNIA | 1981 | 01:34:15 | 1 | 01:34:15 | 43 | ||||
128 | 292 | ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW | GDYNIA | 1981 | 01:34:18 | 1 | 01:34:18 | 123 | ||||
129 | 268 | STAWIKOWSKA MARTA | GDAŃSK | BRW BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | 1977 | 01:34:22 | 1 | 01:34:22 | 44 | |||
130 | 288 | ZBRZESKA ADRIANA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1988 | 01:34:40 | 1 | 01:34:40 | 45 | |||
131 | 228 | LENART KATARZYNA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 01:34:41 | 1 | 01:34:41 | 46 | |||
132 | 98 | WIŚNIEWSKA MONIKA | WŁADYSŁAWOWO | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | 1991 | 01:34:44 | 1 | 01:34:44 | 47 | |||
133 | 19 | DWORZAŃSKA MAGDALENA | WŁADYSŁAWOWO | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | 1982 | 01:35:20 | 1 | 01:35:20 | 48 | |||
134 | 330 | SZYCA KAZEK | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1972 | 01:35:42 | 1 | 01:35:42 | 124 | |||
135 | 340 | WICA SZYMON | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1998 | 01:35:43 | 1 | 01:35:43 | 125 | |||
136 | 338 | WICA JANUSZ | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1971 | 01:35:48 | 1 | 01:35:48 | 126 | |||
137 | 301 | DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA | WŁADYSŁAWOWO | REBELS LEGION TEAM | 1971 | 01:35:51 | 1 | 01:35:51 | 49 | |||
138 | 357 | MARKIEWICZ ZBIGNIEW | GDAŃSK | 1985 | 01:36:28 | 1 | 01:36:28 | 127 | ||||
139 | 358 | MIREK EMILIA | GDAŃSK | 1988 | 01:36:28 | 1 | 01:36:28 | 50 | ||||
140 | 237 | PATALAS ANGELIKA | WŁADYSŁAWOWO | 1990 | 01:36:29 | 1 | 01:36:29 | 51 | ||||
141 | 147 | MOŻUCH KAROLINA | RUDNO | 1985 | 01:36:51 | 1 | 01:36:51 | 52 | ||||
142 | 127 | KAŁKOWSKA KAROLINA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1973 | 01:36:56 | 1 | 01:36:56 | 53 | |||
143 | 150 | OLCZYK KRZYSZTOF | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1978 | 01:37:37 | 1 | 01:37:37 | 128 | |||
144 | 286 | WRYK KAMILA | SKARSZEWY | CROSSELITE | 1983 | 01:37:38 | 1 | 01:37:38 | 54 | |||
145 | 361 | SAGAN GRZEGORZ | TORUŃ | AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY | 1985 | 01:37:49 | 1 | 01:37:49 | 129 | |||
146 | 355 | MAKULSKA MIRELLA | TORUŃ | AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY | 1982 | 01:37:52 | 1 | 01:37:52 | 55 | |||
147 | 211 | JUSZCZYK MAGDALENA | SKARSZEWY | CROSSELITE | 1983 | 01:37:54 | 1 | 01:37:54 | 56 | |||
148 | 66 | NOWAKOWSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | 1988 | 01:38:56 | 1 | 01:38:56 | 57 | ||||
149 | 103 | ZIÓŁKOWSKI ROBERT | GDAŃSK | BAUKRANE BUDOWNICTWO | 1983 | 01:39:07 | 1 | 01:39:07 | 130 | |||
150 | 223 | KRÓLIK ŁUKASZ | GDYNIA | 1986 | 01:39:13 | 1 | 01:39:13 | 131 | ||||
151 | 287 | WRYK KAROL | SKARSZEWY | CROSSELITE | 1993 | 01:39:32 | 1 | 01:39:32 | 132 | |||
152 | 319 | MIKICIUK IZABELA | RUMIA | AŚNAEBAEM | 1980 | 01:39:56 | 1 | 01:39:56 | 58 | |||
153 | 334 | TURZYŃSKI WACŁAW | PRZYJAŹŃ | TAKTRANS | 1983 | 01:40:04 | 1 | 01:40:04 | 133 | |||
154 | 61 | MIRKIEWICZ KRZYSZTOF | GDAŃSK | 1989 | 01:40:22 | 1 | 01:40:22 | 134 | ||||
155 | 369 | ZASINA AGATA | GDAŃSK | ZASINA | 1979 | 01:40:43 | 1 | 01:40:43 | 59 | |||
156 | 248 | POŹNIAK MICHAŁ | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 01:40:55 | 1 | 01:40:55 | 135 | |||
157 | 22 | FALKIEWICZ NATALIA | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1999 | 01:43:35 | 1 | 01:43:35 | 60 | |||
158 | 331 | SZYCA RENATA | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1976 | 01:44:00 | 1 | 01:44:00 | 61 | |||
159 | 339 | WICA JOLA | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1975 | 01:44:00 | 1 | 01:44:00 | 62 | |||
160 | 306 | GULATOWSKI RAFAŁ | KAMIENICA SZLACHECKA | 1982 | 01:44:39 | 1 | 01:44:39 | 136 | ||||
161 | 299 | CZAJA ELŻBIETA | SIERAKOWICE | 1973 | 01:44:40 | 1 | 01:44:40 | 63 | ||||
162 | 305 | GULATOWSKA KLAUDIA | KAMIENICA SZLACHECKA | 1984 | 01:44:40 | 1 | 01:44:40 | 64 | ||||
163 | 317 | MALEK LILIANNA | SIERAKOWICE | 1984 | 01:44:40 | 1 | 01:44:40 | 65 | ||||
164 | 342 | WOJTAS NATALIA | POTĘGOWO | 1996 | 01:44:40 | 1 | 01:44:40 | 66 | ||||
165 | 327 | PITROWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | 1991 | 01:44:54 | 1 | 01:44:54 | 137 | ||||
166 | 1 | ANDRELCZYK MAREK | GDAŃSK | HELL DADDIES | 1974 | 01:45:01 | 1 | 01:45:01 | 138 | |||
167 | 24 | FORTUNA JOANNA | GDAŃSK | HELL DADDIES | 1974 | 01:45:03 | 1 | 01:45:03 | 67 | |||
168 | 185 | CICHOCKA MARTYNA | GDYNIA | KONTENER FORMY | 1987 | 01:45:45 | 1 | 01:45:45 | 68 | |||
169 | 235 | NIKEL MARTYNA | RUMIA | KONTENER FORMY | 1991 | 01:45:45 | 1 | 01:45:45 | 69 | |||
170 | 173 | ANTOSIEWICZ ROBERT | OTWOCK | LULATEAM | 1970 | 01:45:55 | 1 | 01:45:55 | 139 | |||
171 | 124 | JÓZEFOWICZ ANNA | GDYNIA | 1985 | 01:46:00 | 1 | 01:46:00 | 70 | ||||
172 | 107 | BARCA EMILIA | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | 1984 | 01:47:55 | 1 | 01:47:55 | 71 | |||
173 | 158 | REKOWSKA MARTA | PINCZYN | MORSY ZBLEWO | 1984 | 01:47:56 | 1 | 01:47:56 | 72 | |||
174 | 194 | FINKA KRYSTIAN | WEJHEROWO | MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1991 | 01:48:05 | 1 | 01:48:05 | 140 | |||
175 | 81 | RYKACZEWSKA MARTA | GOLUB-DOBRZYŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1995 | 01:48:28 | 1 | 01:48:28 | 73 | |||
176 | 256 | RUDNICKI PIOTR | GDAŃSK | KONTENER FORMY | 1982 | 01:48:37 | 1 | 01:48:37 | 141 | |||
177 | 307 | IWANOWICZ-MONGIRD MAGDALENA | GDAŃSK | GDYNIA SPORT TEAM | 1990 | 01:48:54 | 1 | 01:48:54 | 74 | |||
178 | 295 | BARAMBAS DAMIAN | GDYNIA | GDYNIA SPORT TEAM | 1989 | 01:48:55 | 1 | 01:48:55 | 142 | |||
179 | 304 | GRUSZKA AGNIESZKA | GDYNIA | GDYNIA SPORT TEAM | 1979 | 01:48:55 | 1 | 01:48:55 | 75 | |||
180 | 151 | OSSOWSKA EWA | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | 1957 | 01:49:14 | 1 | 01:49:14 | 76 | |||
181 | 271 | STRĄGOWSKA KATARZYNA | GOWINO | MTB -MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1991 | 01:49:35 | 1 | 01:49:35 | 77 | |||
182 | 283 | WITZLING-JAGLARZ DOROTA | WEJHEROWO | MTB | 1988 | 01:49:35 | 1 | 01:49:35 | 78 | |||
183 | 183 | BUCIOR-WENSIERSKA ALEKSANDRA | WEJHEROWO | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! / MTB | 1988 | 01:49:36 | 1 | 01:49:36 | 79 | |||
184 | 193 | DOBKOWSKA AGNIESZKA | WEJHEROWO | MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1979 | 01:49:36 | 1 | 01:49:36 | 80 | |||
185 | 332 | TESKA IZABELA | GDYNIA | 1981 | 01:50:07 | 1 | 01:50:07 | 81 | ||||
186 | 344 | ŻYLIŃSKI DANIEL | RUMIA | 1989 | 01:50:48 | 1 | 01:50:48 | 143 | ||||
187 | 114 | GERIGK NATALIA | PINCZYN | MORSY ZBLEWO | 1988 | 01:50:56 | 1 | 01:50:56 | 82 | |||
188 | 264 | SKOWROŃSKA OKTAWIA | GDAŃSK | PLANT POWER | 1995 | 01:51:01 | 1 | 01:51:01 | 83 | |||
189 | 267 | STANISŁAWSKI TOMASZ | WARSZAWA | 1979 | 01:51:14 | 1 | 01:51:14 | 144 | ||||
190 | 309 | JUJKA DARIUSZ | KOLOBRZEG | RAMS TRAINING HAUSE | 1964 | 01:51:15 | 1 | 01:51:15 | 145 | |||
191 | 324 | OSTROWSKA BARBARA | KOLOBRZEG | RAMS TRAINING HAUSE | 1955 | 01:51:15 | 1 | 01:51:15 | 84 | |||
192 | 245 | POKRYWKA RADEK | ORLE | ATHLETIC APOLLO | 1994 | 01:51:43 | 1 | 01:51:43 | 146 | |||
193 | 255 | ROMPSKI KAMIL | ORLE | ATHLETIC APOLLO | 1996 | 01:51:45 | 1 | 01:51:45 | 147 | |||
194 | 187 | CYLKE JOANNA | GDYNIA | KONTENER FORMY | 1982 | 01:51:49 | 1 | 01:51:49 | 85 | |||
195 | 165 | SKRZYPCZAK RAFAŁ | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | 1973 | 01:52:04 | 1 | 01:52:04 | 148 | |||
196 | 112 | FOJUT MARCIN | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | 1975 | 01:52:09 | 1 | 01:52:09 | 149 | |||
197 | 161 | ROLIŃSKA BARBARA | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | 1980 | 01:52:09 | 1 | 01:52:09 | 86 | |||
198 | 162 | ROLIŃSKI CEZARY | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | 1981 | 01:52:09 | 1 | 01:52:09 | 150 | |||
199 | 216 | KARWEL EWELINA | REDA | KONTENER FORMY | 1988 | 01:52:31 | 1 | 01:52:31 | 87 | |||
200 | 198 | GŁODOWSKI TOMASZ | REDA | SZAFOT | 2001 | 01:52:35 | 1 | 01:52:35 | 151 | |||
201 | 280 | WEGNER SYLWIA | REDA | SZAFOT | 1982 | 01:52:35 | 1 | 01:52:35 | 88 | |||
202 | 8 | SŁONIEWSKA MONIKA | 1984 | 01:52:37 | 1 | 01:52:37 | 89 | |||||
203 | 200 | GRANDE PIOTR | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1981 | 01:52:43 | 1 | 01:52:43 | 152 | |||
204 | 36 | NAWROCKI MACIEJ | 1996 | 01:52:47 | 1 | 01:52:47 | 153 | |||||
205 | 26 | UFLENBERG MARCIN | 1983 | 01:52:47 | 1 | 01:52:47 | 154 | |||||
206 | 239 | PAWLAK-RESZKA ALEKSANDRA | GDYNIA | KONTENER FORMY | 1987 | 01:52:53 | 1 | 01:52:53 | 90 | |||
207 | 266 | STANGEL PIOTR | GDYNIA | KONTENER FORMY | 1984 | 01:52:53 | 1 | 01:52:53 | 155 | |||
208 | 13 | KRYSTEK ADAM | 1971 | 01:52:54 | 1 | 01:52:54 | 156 | |||||
209 | 189 | DAMASZKE - HEFT PATRYCJA | WEJHEROWO | 1990 | 01:53:31 | 1 | 01:53:31 | 91 | ||||
210 | 328 | SZYCA KACPER | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1999 | 01:53:47 | 1 | 01:53:47 | 157 | |||
211 | 341 | WICA ZUZIA | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 2000 | 01:53:47 | 1 | 01:53:47 | 92 | |||
212 | 329 | SZYCA KAROLINA | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 2001 | 01:53:56 | 1 | 01:53:56 | 93 | |||
213 | 343 | ZBOROWSKI MACIEK | BYTÓW | SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY | 1998 | 01:53:56 | 1 | 01:53:56 | 158 | |||
214 | 129 | KLICH ANNA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1988 | 01:54:25 | 1 | 01:54:25 | 94 | |||
215 | 181 | BOCIANOWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | PATOLOGIA(S)PORTU TEAM | 1981 | 01:55:08 | 1 | 01:55:08 | 159 | |||
216 | 180 | BOCIANOWSKA JUSTYNA | GDAŃSK | PATOLOGIA(S)PORTU TEAM | 1981 | 01:55:12 | 1 | 01:55:12 | 95 | |||
217 | 290 | ZIELIŃSKI TOMASZ | GDANSK | PATOLOGIA(S)PORTU TEAM | 1969 | 01:55:13 | 1 | 01:55:13 | 160 | |||
218 | 320 | MURAWSKA KATARZYNA | SŁUPSK | AŚNAEBAEM | 1980 | 01:55:51 | 1 | 01:55:51 | 96 | |||
219 | 31 | GRYGLEWICZ DONATA | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1982 | 01:56:00 | 1 | 01:56:00 | 97 | |||
220 | 133 | KRAWIEC ŁUKASZ | GDAŃSK | WOJOWNICY NINJA | 1989 | 01:56:14 | 1 | 01:56:14 | 161 | |||
221 | 148 | MUSZOL GOSIA | GDYNIA | 1998 | 01:56:22 | 1 | 01:56:22 | 98 | ||||
222 | 113 | GELO PATRYK | GNIEWOWO | DECATHLON RUMIA | 1994 | 01:56:23 | 1 | 01:56:23 | 162 | |||
223 | 91 | TROWSKA NATALIA | KARTUZY | BAUKRANE BUDOWNICTWO | 1987 | 01:56:42 | 1 | 01:56:42 | 99 | |||
224 | 393 | SŁOWIŃSKA ANETA | WŁADYSŁAWOWO | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | 1976 | 01:57:13 | 1 | 01:57:13 | 100 | |||
225 | 100 | WOJEWSKA NATALIA | GDYNIA | BIEGAMYRAZEM.PL | 1994 | 01:57:56 | 1 | 01:57:56 | 101 | |||
226 | 260 | RZASKA MAŁGORZATA | GDYNIA | CZAROWNICE | 1979 | 01:58:16 | 1 | 01:58:16 | 102 | |||
227 | 373 | ŻUCHOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1981 | 01:58:19 | 1 | 01:58:19 | 163 | ||||
228 | 51 | LANDOWSKA MAGDALENA | GDAŃSK | BAUKRANE | 1988 | 01:58:20 | 1 | 01:58:20 | 103 | |||
229 | 29 | GROCHOWSKI MICHAŁ | KOWALE | 1985 | 01:58:23 | 1 | 01:58:23 | 164 | ||||
230 | 16 | DOBOSZ MAGDA | GDANSK | EMI | 1978 | 01:58:57 | 1 | 01:58:57 | 104 | |||
231 | 58 | MALINOWSKA BARBARA | GDANSK | EMI | 1977 | 01:58:59 | 1 | 01:58:59 | 105 | |||
232 | 230 | LIPSKA MAGDALENA | REDA | ORKA Z BAJORKA | 1972 | 01:59:21 | 1 | 01:59:21 | 106 | |||
233 | 20 | DZIURA KAROLINA | GDYNIA | 1993 | 01:59:31 | 1 | 01:59:31 | 107 | ||||
234 | 205 | JAGODA ANNA | RUMIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1989 | 01:59:33 | 1 | 01:59:33 | 108 | |||
235 | 212 | KACIUBA KAMILA | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1983 | 01:59:33 | 1 | 01:59:33 | 109 | |||
236 | 233 | MILEWSKA MAGDA | SOPOT | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 01:59:33 | 1 | 01:59:33 | 110 | |||
237 | 46 | KUHR KAROLINA | REDA | 1993 | 01:59:33 | 1 | 01:59:33 | 111 | ||||
238 | 277 | ŚWIEŻYŃSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1990 | 01:59:34 | 1 | 01:59:34 | 112 | |||
239 | 182 | BRUCKA MAGDALENA | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1975 | 01:59:35 | 1 | 01:59:35 | 113 | |||
240 | 176 | BARANOWSKI MICHAL | WEJHEROWO | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1989 | 01:59:42 | 1 | 01:59:42 | 165 | |||
241 | 191 | DAMBIEC KATARZYNA | GDYNIA | 1983 | 01:59:50 | 1 | 01:59:50 | 114 | ||||
242 | 251 | RADZIEŃSKA KAMILA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1983 | 01:59:50 | 1 | 01:59:50 | 115 | |||
243 | 252 | RADZIEŃSKI MACIEJ | GDYNIA | 1983 | 01:59:50 | 1 | 01:59:50 | 166 | ||||
244 | 47 | KWIATKOWSKI ALEKSANDER | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1978 | 02:00:11 | 1 | 02:00:11 | 167 | |||
245 | 348 | CZECHOWSKA EWA | BYTÓW | 1985 | 02:02:22 | 1 | 02:02:22 | 116 | ||||
246 | 368 | WŁOSZCZYŃSKI RADOSŁAW | SŁUPSK | 1984 | 02:02:22 | 1 | 02:02:22 | 168 | ||||
247 | 352 | KOSZYCKI TOMASZ | SŁUPSK | 1984 | 02:02:23 | 1 | 02:02:23 | 169 | ||||
248 | 175 | BACH ANDRZEJ | GDYNIA | 1976 | 02:02:43 | 1 | 02:02:43 | 170 | ||||
249 | 396 | CHEŁKOWSKA KRYSTYNA | 2016 | 02:03:45 | 1 | 02:03:45 | 117 | |||||
250 | 397 | SIKORSKA JOANNA | 2016 | 02:03:45 | 1 | 02:03:45 | 118 | |||||
251 | 27 | GORYŃSKA DARIA | GDYNIA | PIĘKNI I BESTIE | 1991 | 02:04:01 | 1 | 02:04:01 | 119 | |||
252 | 325 | PAROL KRZYSZTOF | GDAŃSK | 1984 | 02:04:27 | 1 | 02:04:27 | 171 | ||||
253 | 149 | NIEZGODA OLGA | REDA | DECATHLON RUMIA | 1986 | 02:04:51 | 1 | 02:04:51 | 120 | |||
254 | 197 | GŁODOWSKA PAULINA | REDA | SZAFOT | 1999 | 02:05:07 | 1 | 02:05:07 | 121 | |||
255 | 395 | GOŁOS MAGDALENA | 2016 | 02:05:54 | 1 | 02:05:54 | 122 | |||||
256 | 201 | GRUBE BARTOSZ | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1986 | 02:06:40 | 1 | 02:06:40 | 172 | |||
257 | 312 | KOWALSKI MICHAŁ | REDA | 1989 | 02:07:05 | 1 | 02:07:05 | 173 | ||||
258 | 84 | SKOREK-MASZOTA WERONIKA | GDYNIA | PADŁ NA RYJ TEAM | 1979 | 02:07:30 | 1 | 02:07:30 | 123 | |||
259 | 11 | CIEMNY MAREK | GDYNIA | 1979 | 02:07:32 | 1 | 02:07:32 | 174 | ||||
260 | 45 | KOZIOŁ DOROTA | GDYNIA | 1979 | 02:07:32 | 1 | 02:07:32 | 124 | ||||
261 | 10 | CHYCZEWSKA KATARZYNA | GDYNIA | 1985 | 02:07:36 | 1 | 02:07:36 | 125 | ||||
262 | 55 | LISIEWICZ DOMINIKA | SUWAŁKI | 1991 | 02:07:36 | 1 | 02:07:36 | 126 | ||||
263 | 30 | GRUCHAŁA ROBERT | GDYNIA | PADŁ NA RYJ TEAM | 1978 | 02:07:37 | 1 | 02:07:37 | 175 | |||
264 | 32 | HEBANOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 1978 | 02:07:37 | 1 | 02:07:37 | 176 | ||||
265 | 92 | TRUSZCZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | PADŁ NA RYJ TEAM | 1970 | 02:07:37 | 1 | 02:07:37 | 127 | |||
266 | 387 | KOWALSKI ADAM | 2016 | 02:08:54 | 1 | 02:08:54 | 177 | |||||
267 | 376 | SŁOWIKOWSKA KLAUDIA | 2016 | 02:08:56 | 1 | 02:08:56 | 128 | |||||
268 | 192 | DOBBEK AGNIESZKA | WEJHEROWO | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1983 | 02:08:59 | 1 | 02:08:59 | 129 | |||
269 | 231 | MARCHEL KAROLINA | BOLSZEWO | MTB MALE TROJMIAST BIEGA | 1990 | 02:09:05 | 1 | 02:09:05 | 130 | |||
270 | 71 | PELEWSKA KATARZYNA | GDAŃSK | 1976 | 02:09:06 | 1 | 02:09:06 | 131 | ||||
271 | 72 | PELEWSKI MARIUSZ | GDAŃSK | BAUKRANE | 1972 | 02:09:06 | 1 | 02:09:06 | 178 | |||
272 | 386 | KROL BARTOSZ | 2016 | 02:09:31 | 1 | 02:09:31 | 179 | |||||
273 | 57 | MACIOCH MARTYNA | GDAŃSK | WILD TEAM | 1993 | 02:09:40 | 1 | 02:09:40 | 132 | |||
274 | 68 | PARYŚ ANNA | GDAŃSK | WILD TEAM | 1988 | 02:09:41 | 1 | 02:09:41 | 133 | |||
275 | 269 | STEMPNIAK KATARZYNA | HEL | REBELS LEGION TEAM | 1981 | 02:10:07 | 1 | 02:10:07 | 134 | |||
276 | 270 | STEMPNIAK ZBIGNIEW | HEL | REBELS LEGION TEAM | 1976 | 02:10:07 | 1 | 02:10:07 | 180 | |||
277 | 203 | HARTENBERGER-PATER KRYSTYNA | POGÓRZE | 1982 | 02:10:35 | 1 | 02:10:35 | 135 | ||||
278 | 238 | PATER MARIA | GDYNIA | 1989 | 02:10:35 | 1 | 02:10:35 | 136 | ||||
279 | 263 | SKOCZKA JUSTYNA | GDYNIA | 1979 | 02:10:35 | 1 | 02:10:35 | 137 | ||||
280 | 388 | WISNIEWSKI LUCJAN | 2016 | 02:12:44 | 1 | 02:12:44 | 181 | |||||
281 | 349 | DELEŻUCH MAŁGORZATA | GDYNIA | 1985 | 02:13:04 | 1 | 02:13:04 | 138 | ||||
282 | 131 | KORTAS APOLONIA | BOLSZEWO | 1997 | 02:13:57 | 1 | 02:13:57 | 139 | ||||
283 | 143 | MERING PAWEŁ | RUMIA | DECATHLON RUMIA | 1997 | 02:13:58 | 1 | 02:13:58 | 182 | |||
284 | 167 | STUDNICKA NATALIA | WEJHEROWO | 1993 | 02:13:58 | 1 | 02:13:58 | 140 | ||||
285 | 166 | STELMASZYK KLAUDIA | REDA | 1998 | 02:14:03 | 1 | 02:14:03 | 141 | ||||
286 | 110 | DAMASZK ARKADIUSZ | RUMIA | DECATHLON TEAM | 1986 | 02:15:53 | 1 | 02:15:53 | 183 | |||
287 | 21 | ZAPAŚNIK KRZYSZTOF | 1984 | 02:18:08 | 1 | 02:18:08 | 184 | |||||
288 | 111 | FLISIKOWSKA ANIA | WEJHEROWO | DECATHLON | 1994 | 02:18:20 | 1 | 02:18:20 | 142 | |||
289 | 9 | PELIKSZE SYLWIA | 1992 | 02:18:20 | 1 | 02:18:20 | 143 | |||||
290 | 384 | OSIK KLAUDIA | 2016 | 02:19:49 | 1 | 02:19:49 | 144 | |||||
291 | 381 | FILIPOWICZ OLIWIA | 2016 | 02:20:19 | 1 | 02:20:19 | 145 | |||||
292 | 379 | KREFT DARIA | 2016 | 02:20:36 | 1 | 02:20:36 | 146 | |||||
293 | 377 | LIPINSKA KLAUDIA | 2016 | 02:20:40 | 1 | 02:20:40 | 147 | |||||
294 | 374 | BONISŁAWSKA ANITA | 2016 | 02:20:41 | 1 | 02:20:41 | 148 | |||||
295 | 375 | KUCHARSKA ANNA | 2016 | 02:20:41 | 1 | 02:20:41 | 149 | |||||
296 | 380 | RUDZIŃSKA JULIA | 2016 | 02:20:42 | 1 | 02:20:42 | 150 | |||||
297 | 117 | GRZEGOROWSKA MARTA | RUMIA | DECATHLON TEAM | 1995 | 02:20:48 | 1 | 02:20:48 | 151 | |||
298 | 146 | MIKOŁAJEWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 1995 | 02:26:55 | 1 | 02:26:55 | 185 | ||||
299 | 144 | MERINGER SARA | GDYNIA | 1994 | 02:26:57 | 1 | 02:26:57 | 152 | ||||
300 | 132 | KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKA DANUTA | SOPOT | 1990 | 02:26:59 | 1 | 02:26:59 | 153 | ||||
301 | 134 | KRĘCIDŁO ANNA | WEJHEROWO | DECATHLON RUMIA TEAM | 1988 | 02:39:32 | 1 | 02:39:32 | 154 | |||
302 | 170 | WILLMA KAROLINA | WEJHEROWO | DECATHLON RUMIA TEAM | 1992 | 02:39:35 | 1 | 02:39:35 | 155 | |||
303 | 318 | MICHLEWICZ ARTUR | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1995 | 02:48:52 | 1 | 02:48:52 | 186 | |||
304 | 210 | JUCHNIEWICZ KAROLINA | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1995 | 02:49:45 | 1 | 02:49:45 | 156 | |||
305 | 262 | SKAWIŃSKI KACPER | GDYNIA | BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 02:49:45 | 1 | 02:49:45 | 187 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Klasyfikacja | Rok urodz. | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1007 | JÓZEFIAK ŁUKASZ | PSZCZÓŁKI | KAPITAN AMERYKA | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1981 | 01:14:19 | 1 | |
2 | 1026 | TESKA MICHAŁ | GDYNIA | TESKA | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1984 | 01:18:07 | 2 | |
3 | 1017 | RADLIŃSKA ANNA | GDAŃSK | BIDONY KITONY | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1977 | 01:19:59 | 1 | |
4 | 1011 | KOZA DAMIAN | WŁADYSŁAWOWO | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1988 | 01:26:14 | 3 | ||
5 | 1030 | WRÓBLEWSKI MACIEJ | GDYNIA | LOTOS RUNNING TEAM | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1986 | 01:29:07 | 4 | |
6 | 1016 | PRIEBE AGNIESZKA | ŁEBCZ | Bieg całych rodzin (5osoby) | 1977 | 01:32:11 | 2 | ||
7 | 1018 | ROMANOWSKA MARIA | REDA | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1988 | 01:36:23 | 3 | ||
8 | 1002 | DURAY BENIAMIN | GDAŃSK | KAPITAN AMERYKA | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1981 | 01:38:04 | 5 | |
9 | 1001 | BIERNAT HELENA | GDAŃSK | XRUNNERS | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1986 | 01:39:16 | 4 | |
10 | 1031 | ZIELIŃSKA IWONA | WARZENKO | URODZINY NINY | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1975 | 01:42:07 | 5 | |
11 | 1029 | WIĘCIELEWSKA ASIA | GDYNIA | DRUŻYNA OGRODNIKA | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1982 | 01:43:56 | 6 | |
12 | 1024 | SZYMBORSKI TOMEK | SOPOT | BORY NAPIERAJĄ! | Bieg całych rodzin (5osoby) | 1975 | 01:44:05 | 6 | |
13 | 1020 | SIEWERT JANUSZ | WEJHEROWO | SIE WIE | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1975 | 01:44:28 | 7 | |
14 | 1005 | JANKIEWICZ DANIEL | GDYNIA | JURASY | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1973 | 01:44:33 | 8 | |
15 | 1012 | MARCINIAK WOJCIECH | GDAŃSK | TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI. | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1979 | 01:48:25 | 9 | |
16 | 1033 | ŻELEWSKI DARIUSZ | RUMIA | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1975 | 01:48:38 | 10 | ||
17 | 1019 | SCHULZ MACIEJ | PRUSZCZ GDAŃSKI | PRUSZCZ BIEGA | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1971 | 01:50:59 | 11 | |
18 | 1006 | JASZEWSKI MARIUSZ | KĘBŁOWO | JASZEWIAKI | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1973 | 01:51:28 | 12 | |
19 | 1028 | WIECZOREK TOMASZ | GDAŃSK | BWM | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1974 | 01:52:13 | 13 | |
20 | 1015 | PIWOWARSKI PIOTR | GDYNIA | PIWKO | Bieg całych rodzin (3 osoby) | 1967 | 01:53:33 | 14 | |
21 | 1022 | STRĄGOWSKA KATARZYNA | GOWINO | MTB- MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | Bieg całych rodzin (2 osoby) | 1991 | 02:00:40 | 7 | |
22 | 1004 | GINDA MAGDALENA | KOSAKOWO | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1978 | 02:09:40 | 8 | ||
23 | 1009 | KIJEWSKI JACEK | GDYNIA | CZARNE KOTY | Bieg całych rodzin (4 osoby) | 1973 | 02:21:11 | 15 |
Biegun. Ekstremalna zabawa biegowa powraca z trzema zróżnicowanymi edycjami.
Błoto, bagna i mokradła pozwolą rozpocząć sezon biegów z przeszkodami w spektakularny sposób.
Uczestnicy mają do przebiegnięcia od 1 do 5 okrążeń 3-kilometrowego ekstremalnego toru przeszkód. Urozmaicony teren Kolibki Adventure Team sprzyja tego typu imprezom. Mnogość i zróżnicowanie przeszkód przygotowanych przez organizatorów przyprawiła niejednego uczestnika o grymas kwaśnego uśmiechu i głośne westchnięcia – rowy, doły, ścianki, płotki, przeprawy linowe, mosty wiszące, bagna, błota, siatki, opony, ostre podbiegi, zasieki, wraki, podkłady kolejowe, beczki, rury, kontenery i inne atrakcje.
Na mecie, po zdobyciu Bieguna, każdy uczestnik otrzyma wyjątkowy medal. Dla najlepszych – w kategoriach męskich i żeński, zarówno jednego, dwóch, trzech, czterech jak i pięciu okrążeń organizator przewidział puchary i nagrody.