Biegun - TY wybierasz, TY decydujesz!!!
Data i godzina | 2017-07-08 11:00:00 |
Miejscowość | Gdynia |
Dystans | Ty wybierasz, Ty decydujesz - od 3km do 15 km |
Oficjalna strona | http://www.biegun.info/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 99 zł |
Typ zawodów | Bieg - Tor Przeszkód |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | 1 OKRĄŻENIE | 2 OKRĄŻENIE | 3 OKRĄŻENIE | 4 OKRĄŻENIE | Liczba okrążeń | Wynik | M | K | Pleć |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 121 | WRÓBEL NIKODEM | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1987 | 00:32:20 | 01:08:06 | 01:45:26 | 02:23:14 | 4 | 02:23:14 | 1 | M | |
1 | 126 | ŻAK JAKUB | GORLICZYNA | HUSARIA RACE TEAM / 11MPA | 1989 | 00:30:58 | 01:05:34 | 01:41:07 | 3 | 01:41:07 | 2 | M | ||
2 | 117 | WARZYŃSKI ADRIAN | ZELÓW | HUSARIA RACE TEAM | 1990 | 00:34:32 | 01:11:58 | 01:48:51 | 3 | 01:48:51 | 3 | M | ||
3 | 76 | MORAWSKI GRZEGORZ | WARSZAWA | TRENER24H.COM.PL | 1983 | 00:34:53 | 01:12:07 | 01:55:17 | 3 | 01:55:17 | 4 | M | ||
4 | 118 | WIERZCHOWIAK JAROSŁAW | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1991 | 00:37:36 | 01:16:21 | 01:57:27 | 3 | 01:57:27 | 5 | M | ||
5 | 200 | OSEŃKO ADAM | WEJHEROWO | MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1984 | 00:36:42 | 01:15:58 | 02:00:09 | 3 | 02:00:09 | 6 | M | ||
6 | 36 | KAMIŃSKI PAWEŁ | WARSZAWA | TRENER24H.COM.PL | 1979 | 00:36:23 | 01:18:16 | 02:00:49 | 3 | 02:00:49 | 7 | M | ||
7 | 274 | JANKOWSKI PIOTR | IŁAWA | REZERWOWE PSY | 1984 | 00:36:24 | 01:18:51 | 02:00:57 | 3 | 02:00:57 | 8 | M | ||
8 | 271 | JAJUGA MICHAŁ | CZEMPIŃ | DIRTY SPARROWS | 1980 | 00:39:34 | 01:18:56 | 02:03:02 | 3 | 02:03:02 | 9 | M | ||
9 | 206 | PIECHA KATARZYNA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 1990 | 00:39:40 | 01:20:37 | 02:03:02 | 3 | 02:03:02 | 1 | K | |||
10 | 250 | WRÓBLEWSKI MACIEJ | GDYNIA | LOTOS RUNNING TEAM | 1986 | 00:38:21 | 01:20:51 | 02:04:13 | 3 | 02:04:13 | 10 | M | ||
11 | 266 | DZIEWULSKI SEBASTIAN | JANÓWEK | SPARTAN SGX WARSAW | 1982 | 00:39:12 | 01:20:48 | 02:06:21 | 3 | 02:06:21 | 11 | M | ||
12 | 154 | GAWRYLCZYK PAWEL | WEJHEROWO | XRUNNERS | 1983 | 00:37:35 | 01:19:42 | 02:08:39 | 3 | 02:08:39 | 12 | M | ||
13 | 110 | SZCZURKO ADRIAN | MRZEZINO | ALGRAFRACETEAM | 1998 | 00:33:59 | 01:13:57 | 02:09:25 | 3 | 02:09:25 | 13 | M | ||
14 | 129 | ŻOŁNIEREK WOJCIECH | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1989 | 00:39:58 | 01:23:18 | 02:09:47 | 3 | 02:09:47 | 14 | M | ||
15 | 183 | LESZKO ŁUKASZ | PUŁAWY | KONIUCHY | 1989 | 00:39:41 | 01:21:45 | 02:12:36 | 3 | 02:12:36 | 15 | M | ||
16 | 43 | KONDRACIUK PIOTR | BIAŁYSTOK | CROSSFIT BIAŁYSTOK | 1976 | 00:43:15 | 01:28:09 | 02:13:04 | 3 | 02:13:04 | 16 | M | ||
17 | 260 | CZAPRAN MAREK | GDAŃSK | 1984 | 00:41:31 | 01:26:36 | 02:14:08 | 3 | 02:14:08 | 17 | M | |||
18 | 181 | KWIATKOWSKI KAJETAN | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 00:41:23 | 01:27:37 | 02:14:09 | 3 | 02:14:09 | 18 | M | ||
19 | 209 | PISZCZ KRZYSZTOF | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1976 | 00:41:26 | 01:27:38 | 02:14:09 | 3 | 02:14:09 | 19 | M | ||
20 | 14 | DYSZKIEWICZ GRZEGORZ | KUTNO | HUSARIA RACE TEAM | 1986 | 00:49:55 | 01:31:05 | 02:14:59 | 3 | 02:14:59 | 20 | M | ||
21 | 297 | OLSZEWSKA MAGDA | POZNAN | DIRTY SPARROWS | 1985 | 00:42:43 | 01:26:50 | 02:15:23 | 3 | 02:15:23 | 2 | K | ||
22 | 335 | KAIM SEBASTIAN | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / CROSSBOX KASZUBY | 2016 | 00:35:51 | 01:17:56 | 02:16:20 | 3 | 02:16:20 | 21 | M | |||
23 | 336 | WRÓBEL TOMASZ | GDAŃSK | TRENER24H.COM.PL | 1987 | 00:42:23 | 01:29:15 | 02:17:10 | 3 | 02:17:10 | 22 | M | ||
24 | 9 | CZERWIŃSKA ANNA | RAWICZ | XRUNNERS | 1988 | 00:45:17 | 01:32:02 | 02:18:41 | 3 | 02:18:41 | 3 | K | ||
25 | 84 | PASIEKA DAMIAN | PIŁA | TRENER24H.COM.PL | 1985 | 00:43:45 | 01:31:33 | 02:18:44 | 3 | 02:18:44 | 23 | M | ||
26 | 278 | KAŁUŻNY MICHAŁ | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1990 | 00:44:53 | 01:30:16 | 02:18:46 | 3 | 02:18:46 | 24 | M | ||
27 | 265 | DROZDOWSKI PIOTR | MOSINA | DIRTY SPARROWS | 1973 | 00:44:09 | 01:30:15 | 02:18:47 | 3 | 02:18:47 | 25 | M | ||
28 | 288 | ŁUCZAK ŁUKASZ | GDAŃSK | DIRTY SPARROWS | 1985 | 00:44:07 | 01:30:24 | 02:18:53 | 3 | 02:18:53 | 26 | M | ||
29 | 109 | SYLDATK PATRYK | GDYNIA | 1991 | 00:45:47 | 01:33:44 | 02:20:38 | 3 | 02:20:38 | 27 | M | |||
30 | 125 | ZWARDOŃ MARCIN | OPOLE | HUSARIA RACE TEAM | 1980 | 00:45:19 | 01:34:17 | 02:21:07 | 3 | 02:21:07 | 28 | M | ||
31 | 327 | ZDROJEWSKA KATARZYNA | GDAŃSK | SZREKI | 1986 | 00:45:52 | 01:33:04 | 02:23:03 | 3 | 02:23:03 | 4 | K | ||
32 | 317 | SUŁEK GRZEGORZ | GDAŃSK | SZREKI | 1981 | 00:45:53 | 01:33:04 | 02:23:04 | 3 | 02:23:04 | 29 | M | ||
33 | 162 | HOŁDA DOMINIK | GDYNIA | 1993 | 00:46:37 | 01:36:56 | 02:25:26 | 3 | 02:25:26 | 30 | M | |||
34 | 286 | LIPKOWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | FJORD NANSEN | 1975 | 00:51:01 | 01:39:24 | 02:28:00 | 3 | 02:28:00 | 31 | M | ||
35 | 253 | ZBRZESKA ADRIANA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1988 | 00:50:44 | 01:42:51 | 02:34:28 | 3 | 02:34:28 | 5 | K | ||
36 | 178 | KOTŁOWSKI MARCIN | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1981 | 00:50:46 | 01:42:51 | 02:34:31 | 3 | 02:34:31 | 32 | M | ||
1 | 31 | JANKOWSKI SEBASTIAN | STAROGARD GDAŃSKI | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1987 | 00:33:33 | 01:07:26 | 2 | 01:07:26 | 33 | M | |||
2 | 346 | LALEK BARTŁOMIEJ | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1994 | 00:32:00 | 01:10:25 | 2 | 01:10:25 | 34 | M | |||
3 | 106 | STOKOWSKI DARIUSZ | CIECHANÓW | 1988 | 00:33:46 | 01:11:35 | 2 | 01:11:35 | 35 | M | ||||
4 | 46 | KOWALEWSKI KRZYSZTOF | OSTRÓDA | OPERACJA SPORT | 1988 | 00:36:20 | 01:16:00 | 2 | 01:16:00 | 36 | M | |||
5 | 352 | POWAŻNY MAREK | STRZELIN | WKB PIAST WROCŁAW /X RUNNERS | 1984 | 00:36:45 | 01:18:53 | 2 | 01:18:53 | 37 | M | |||
6 | 10 | CZERWIŃSKI TOMASZ | GDAŃSK | TERRA POMORZE TEAM | 1982 | 00:38:30 | 01:19:46 | 2 | 01:19:46 | 38 | M | |||
7 | 88 | RICHERT WALDEMAR | PRUSZCZ GDAŃSKI | TERRA POMORZE TEAM | 1976 | 00:38:28 | 01:19:46 | 2 | 01:19:46 | 39 | M | |||
8 | 80 | OLSZEWSKI MARCIN | GIŻYCKO | HUSARIA RACE TEAM | 1976 | 00:38:43 | 01:21:34 | 2 | 01:21:34 | 40 | M | |||
9 | 147 | DOMAGALSKI MARCIN | ŁUBIANKA | 1989 | 00:47:10 | 01:24:15 | 2 | 01:24:15 | 41 | M | ||||
10 | 256 | BRETES SŁAWOMIR | GDAŃSK | DIRTY SPARROWS | 1986 | 00:41:22 | 01:25:01 | 2 | 01:25:01 | 42 | M | |||
11 | 18 | FRANCZYK WOJCIECH | UNISLAW | HUSARIA RACE TEAM | 1988 | 00:39:17 | 01:25:19 | 2 | 01:25:19 | 43 | M | |||
12 | 96 | RYBAK WAWRZYNIEC | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | 1979 | 00:39:56 | 01:25:44 | 2 | 01:25:44 | 44 | M | |||
13 | 254 | ZIEMANN TOMASZ | TCZEW | CROSSELITE EBROGYM | 1971 | 00:44:02 | 01:27:51 | 2 | 01:27:51 | 45 | M | |||
14 | 170 | KĘDZIOREK ERYK | GDAŃSK | KEDZIORKI.COM | 1987 | 00:43:17 | 01:29:53 | 2 | 01:29:53 | 46 | M | |||
15 | 218 | SCHMIDT WALDEK | GOWINO | MTB WEJHEROWO | 1958 | 00:45:24 | 01:31:19 | 2 | 01:31:19 | 47 | M | |||
16 | 142 | BUTKIEWICZ PIOTR | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1987 | 00:44:32 | 01:32:07 | 2 | 01:32:07 | 48 | M | |||
17 | 50 | KRÓLIKOWSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | 1986 | 00:54:03 | 01:32:58 | 2 | 01:32:58 | 49 | M | ||||
18 | 91 | ROK-CZAPIEWSKA IWONA | GDAŃSK | WILD TEAM/BIEGAJ Z GŁOWĄ | 1988 | 00:45:53 | 01:32:58 | 2 | 01:32:58 | 6 | K | |||
19 | 339 | AMBROZIAK RAFAŁ | KUTNO | KONIUCHY TEAM | 1976 | 00:46:31 | 01:33:51 | 2 | 01:33:51 | 50 | M | |||
20 | 33 | JOŃCZYK JACEK | SOPOT | 1984 | 00:46:35 | 01:34:30 | 2 | 01:34:30 | 51 | M | ||||
21 | 244 | WILK PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | HUSARIA RACE TEAM | 1986 | 00:45:49 | 01:34:41 | 2 | 01:34:41 | 52 | M | |||
22 | 306 | RAFALSKA ELŻBIETA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1991 | 00:46:40 | 01:35:05 | 2 | 01:35:05 | 7 | K | |||
23 | 145 | CIESLEWICZ AGNIESZKA | TORUN | HUSARIA RACE TEAM | 1984 | 00:47:09 | 01:35:33 | 2 | 01:35:33 | 8 | K | |||
24 | 243 | WILK MARIUSZ | ZŁOTORIA | HUSARIA RACE TEAM | 1982 | 00:47:09 | 01:35:45 | 2 | 01:35:45 | 53 | M | |||
25 | 197 | MISZTALSKA KAMILA | KUTNO | KONIUCHY OCR | 1983 | 00:47:35 | 01:36:10 | 2 | 01:36:10 | 9 | K | |||
26 | 32 | JARMUŻ WOJCIECH | RÓŻYNY | CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI | 1983 | 00:47:39 | 01:36:22 | 2 | 01:36:22 | 54 | M | |||
27 | 105 | STANGEL PIOTR | GDYNIA | KONTENER FORMY | 1984 | 00:58:27 | 01:37:00 | 2 | 01:37:00 | 55 | M | |||
28 | 258 | CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1970 | 00:47:10 | 01:37:31 | 2 | 01:37:31 | 56 | M | |||
29 | 95 | RUTKOWSKA MAGDALENA | GDYNIA | 1981 | 00:49:31 | 01:37:45 | 2 | 01:37:45 | 10 | K | ||||
30 | 172 | KĘPA MARTA | RUSINOWO | 1991 | 00:47:12 | 01:37:49 | 2 | 01:37:49 | 11 | K | ||||
31 | 247 | WOJCIECHOWSKI ADRIAN | KOSZALIN | WILDTEAM | 1989 | 00:47:12 | 01:37:49 | 2 | 01:37:49 | 57 | M | |||
32 | 134 | BIELICKI ADRIAN | KUTNO | KONIUCHY | 1993 | 00:46:40 | 01:38:54 | 2 | 01:38:54 | 58 | M | |||
33 | 212 | RADOMSKI JACEK | GDYNIA | 1981 | 00:49:59 | 01:39:36 | 2 | 01:39:36 | 59 | M | ||||
34 | 198 | NARLOCH DARIUSZ | GDANSK | 1979 | 00:52:45 | 01:39:46 | 2 | 01:39:46 | 60 | M | ||||
35 | 22 | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1996 | 00:54:43 | 01:40:00 | 2 | 01:40:00 | 12 | K | |||
36 | 65 | MACISZKA SEBASTIAN | WEJHEROWO | WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1975 | 00:50:03 | 01:40:08 | 2 | 01:40:08 | 61 | M | |||
37 | 90 | ROGOZIŃSKA ŻAKLINA | GDYNIA | 1991 | 00:49:30 | 01:41:08 | 2 | 01:41:08 | 13 | K | ||||
38 | 155 | GLISZCZYŃSKI MICHAŁ | GDYNIA | 1986 | 00:52:14 | 01:41:36 | 2 | 01:41:36 | 62 | M | ||||
39 | 15 | DYSZKIEWICZ TOMASZ | KUTNO | HUSARIA RACE TEAM | 1985 | 00:49:55 | 01:41:37 | 2 | 01:41:37 | 63 | M | |||
40 | 348 | MARKIEWICZ AGNIESZKA | STARE BABICE | 1975 | 00:52:09 | 01:42:26 | 2 | 01:42:26 | 14 | K | ||||
41 | 257 | CAŁKA MACIEJ | WROCŁAW | HUSARIA RACE TEAM | 1975 | 00:48:23 | 01:42:33 | 2 | 01:42:33 | 64 | M | |||
42 | 81 | OLSZTYN SYLWIA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1992 | 00:50:46 | 01:42:37 | 2 | 01:42:37 | 15 | K | |||
43 | 122 | WYSOCKI BARTŁOMIEJ | GDAŃSK | KOWALE | 1984 | 00:51:25 | 01:43:07 | 2 | 01:43:07 | 65 | M | |||
44 | 196 | MIREK EMILIA | GDAŃSK ORUNIA | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | 1988 | 00:52:23 | 01:43:41 | 2 | 01:43:41 | 16 | K | |||
45 | 132 | BAJKOWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | 1986 | 00:52:43 | 01:43:47 | 2 | 01:43:47 | 66 | M | |||
46 | 233 | SZYMAŃSKA JOLANTA | STARA KISZEWA | 1997 | 00:52:46 | 01:43:54 | 2 | 01:43:54 | 17 | K | ||||
47 | 41 | KOCBUCH ALEKSANDRA | JANKOWO GDAŃSKIE | KOWALE | 1989 | 00:53:01 | 01:44:06 | 2 | 01:44:06 | 18 | K | |||
48 | 6 | CERBA JAROSŁAW | GDAŃSK | KOWALE | 1972 | 00:51:30 | 01:44:22 | 2 | 01:44:22 | 67 | M | |||
49 | 296 | OLCZYK KRZYSZTOF | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1978 | 00:48:02 | 01:44:41 | 2 | 01:44:41 | 68 | M | |||
50 | 63 | MACIEJAK ANNA | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1992 | 00:51:35 | 01:45:06 | 2 | 01:45:06 | 19 | K | |||
51 | 72 | MICHIEJ KINGA | GDAŃSK | KOWALE | 1981 | 00:53:09 | 01:45:07 | 2 | 01:45:07 | 20 | K | |||
52 | 104 | SOBIESZEK CEZARY | OTWOCK | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | 1972 | 00:51:48 | 01:46:23 | 2 | 01:46:23 | 69 | M | |||
53 | 124 | ZACKIEWICZ PAULINA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAM | 1992 | 00:51:23 | 01:46:24 | 2 | 01:46:24 | 21 | K | |||
54 | 128 | ŻOCHOWSKI MARCIN | SOPOT | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 00:51:23 | 01:46:24 | 2 | 01:46:24 | 70 | M | |||
55 | 99 | SACZUK MAGDA | GDAŃSK | WILD TEAM | 1994 | 00:54:23 | 01:47:11 | 2 | 01:47:11 | 22 | K | |||
56 | 300 | OŹMINKOWSKA ALEKSANDRA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1990 | 00:55:02 | 01:47:57 | 2 | 01:47:57 | 23 | K | |||
57 | 161 | HEIDAK PIOTR | BYDGOSZCZ | 1976 | 00:52:43 | 01:48:35 | 2 | 01:48:35 | 71 | M | ||||
58 | 35 | KACZOROWSKI DOMINIK | OLSZTYN | JAKOTACY | 1982 | 00:59:58 | 01:48:52 | 2 | 01:48:52 | 72 | M | |||
59 | 71 | MĄDRY WALDEMAR | OLSZTYN | JAKOTACY | 1983 | 00:59:58 | 01:48:53 | 2 | 01:48:53 | 73 | M | |||
60 | 17 | EJMONT MAŁGORZATA | WARSZAWA | TRENER24H.COM.PL | 1989 | 00:55:51 | 01:52:40 | 2 | 01:52:40 | 24 | K | |||
61 | 156 | GŁADKOWSKI GRZEGORZ | REDA | BIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM | 1986 | 00:52:43 | 01:52:46 | 2 | 01:52:46 | 74 | M | |||
62 | 319 | SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN | NIDZICA | NIDZICA BIEGA | 1966 | 00:56:55 | 01:53:04 | 2 | 01:53:04 | 75 | M | |||
63 | 199 | NIKODEMCZYK PATRYCJA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1985 | 00:52:44 | 01:53:41 | 2 | 01:53:41 | 25 | K | |||
64 | 47 | KOWALIK MAGDALENA | GDYNIA | 1990 | 00:54:44 | 01:55:40 | 2 | 01:55:40 | 26 | K | ||||
65 | 29 | HOFFER ŁUKASZ | OLSZTYN | JAKOTACY | 1986 | 01:05:42 | 01:57:03 | 2 | 01:57:03 | 76 | M | |||
66 | 67 | MAKOWIECKI PATRYK | GDYNIA | JAKOTACY | 1989 | 01:13:19 | 01:57:03 | 2 | 01:57:03 | 77 | M | |||
67 | 86 | POBUDKO MAREK | GDAŃSK | 1983 | 00:57:18 | 01:57:53 | 2 | 01:57:53 | 78 | M | ||||
68 | 66 | MAKOWIECKI BARTOSZ | GDAŃSK | JAKOTACY | 1992 | 01:05:42 | 01:58:44 | 2 | 01:58:44 | 79 | M | |||
69 | 2 | BAGIŃSKI DANIEL | GDANSK | DECATHLON TEAM KARTUSKA | 1996 | 01:06:09 | 01:58:51 | 2 | 01:58:51 | 80 | M | |||
70 | 307 | REINERT MACIEJ | WARZYMICE | 4X4 SZCZECIN | 1981 | 01:08:27 | 02:01:15 | 2 | 02:01:15 | 81 | M | |||
71 | 315 | SKROK KSAWERY | KOBYSEWO | 2000 | 01:04:54 | 02:01:19 | 2 | 02:01:19 | 82 | M | ||||
72 | 214 | KAŁUZIŃSKA DOROTA | ŁÓDŹ | HUSARIA RACE TEAM | 1993 | 01:04:57 | 02:02:13 | 2 | 02:02:13 | 27 | K | |||
73 | 173 | KLICH ANNA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1988 | 01:03:45 | 02:03:01 | 2 | 02:03:01 | 28 | K | |||
74 | 179 | KRASIŃSKI BARTOSZ | GDAŃSK | COPERNICUSTEAM | 1987 | 01:00:35 | 02:04:45 | 2 | 02:04:45 | 83 | M | |||
75 | 220 | SIKORA MONIKA | GDAŃSK | 1986 | 01:00:34 | 02:04:46 | 2 | 02:04:46 | 29 | K | ||||
76 | 164 | JABŁOŃSKI MICHAŁ | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 01:15:52 | 02:04:51 | 2 | 02:04:51 | 84 | M | |||
77 | 245 | WITFER JACEK | GDANSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1977 | 01:15:51 | 02:04:51 | 2 | 02:04:51 | 85 | M | |||
78 | 83 | PAGA MARCIN | GDYNIA | PAGA | 1986 | 01:04:48 | 02:06:23 | 2 | 02:06:23 | 86 | M | |||
79 | 246 | WITZLING-JAGLARZ DOROTA | WEJHEROWO | MTB | 1988 | 01:00:52 | 02:06:45 | 2 | 02:06:45 | 30 | K | |||
80 | 140 | BUCIOR-WENSIERSKA ALEKSANDRA | WEJHEROWO | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE / MTB | 1988 | 01:00:52 | 02:06:46 | 2 | 02:06:46 | 31 | K | |||
81 | 305 | RADOWSKI ROMAN | ZŁOTÓW | SPARTAKUS TEAM | 1981 | 01:09:41 | 02:07:06 | 2 | 02:07:06 | 87 | M | |||
82 | 280 | KOZŁOWSKA MALWINA | WIDZISZEWO | DIRTY SPARROWS | 1995 | 01:05:12 | 02:08:35 | 2 | 02:08:35 | 32 | K | |||
83 | 282 | KRZYCHOLIK MATEUSZ | KARCZEW | HUSARIA RACE TEAM | 1996 | 00:59:50 | 02:08:39 | 2 | 02:08:39 | 88 | M | |||
84 | 23 | GŁOŚNIAK TOMEK | PIASECZNO | HUSARIA RACE TEAM | 1993 | 01:00:34 | 02:08:41 | 2 | 02:08:41 | 89 | M | |||
85 | 13 | DOBOSZ LIWIA | PIASECZNO | HUSARIA RACE TEAM | 1993 | 00:59:51 | 02:08:42 | 2 | 02:08:42 | 33 | K | |||
86 | 285 | LIBERADZKI MARCIN | WEJHEROWO | ATHLETIC APOLLO | 1976 | 01:11:47 | 02:09:03 | 2 | 02:09:03 | 90 | M | |||
87 | 318 | SYCHOWSKI DAREK | BOLSZEWO | ATHLETIC APOLLO | 1979 | 01:11:48 | 02:09:06 | 2 | 02:09:06 | 91 | M | |||
88 | 311 | ROŻNIAKOWSKA MARTYNA | WEJHEROWO | DRUŻYNA ATHLETIC APOLLO | 1993 | 01:11:46 | 02:09:14 | 2 | 02:09:14 | 34 | K | |||
89 | 276 | JĘDRUSZAK JUSTYNA | REDA | NORDA ACTIVE TEAM | 1984 | 01:11:51 | 02:10:24 | 2 | 02:10:24 | 35 | K | |||
90 | 313 | SALAMAGA MACIEJ | RUMIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / CROSSBOX KASZUBY | 1984 | 01:16:10 | 02:12:12 | 2 | 02:12:12 | 92 | M | |||
91 | 304 | PYDYŃSKI PIOTR | GDAŃSK | WAGA SMAKÓW / CROSSBOX MARINA | 1989 | 01:16:13 | 02:12:14 | 2 | 02:12:14 | 93 | M | |||
92 | 261 | CZEŻYK-PYDYŃSKA SYLWIA | GDAŃSK | WAGA SMAKÓW | 1990 | 01:16:07 | 02:12:15 | 2 | 02:12:15 | 36 | K | |||
93 | 287 | LORYŃSKI KAROL | RUMIA | 1995 | 01:16:15 | 02:12:15 | 2 | 02:12:15 | 94 | M | ||||
94 | 227 | STRĄGOWSKA KATARZYNA | GOWINO | MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | 1991 | 01:03:06 | 02:16:35 | 2 | 02:16:35 | 37 | K | |||
95 | 303 | PRZYBYLAK KATARZYNA | JARACZEWO | DIRTY SPARROWS | 1995 | 01:10:38 | 02:17:38 | 2 | 02:17:38 | 38 | K | |||
96 | 277 | KAŁKOWSKA KAROLINA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1973 | 01:10:37 | 02:17:39 | 2 | 02:17:39 | 39 | K | |||
97 | 208 | PIELATOWSKA JADWIGA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1989 | 01:10:38 | 02:17:41 | 2 | 02:17:41 | 40 | K | |||
98 | 27 | HEBANOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 1978 | 01:09:47 | 02:18:42 | 2 | 02:18:42 | 95 | M | ||||
99 | 49 | KOZIOŁ DOROTA | GDYNIA | 1979 | 01:09:47 | 02:18:42 | 2 | 02:18:42 | 41 | K | ||||
100 | 102 | SKOREK MASZOTA WERONIKA | GDYNIA | PADŁ NA RYJ TEAM | 1979 | 01:09:47 | 02:18:42 | 2 | 02:18:42 | 42 | K | |||
101 | 320 | SZYLKA MIROSŁAW | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | DIRTY SPARROWS | 1986 | 01:04:00 | 02:18:51 | 2 | 02:18:51 | 96 | M | |||
102 | 195 | MINKO AGNIESZKA | SŁUPSK | WOJOWNICY NINJA | 1988 | 01:21:52 | 02:20:29 | 2 | 02:20:29 | 43 | K | |||
103 | 189 | MASA MAGDALENA | GDYNIA | BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 01:13:05 | 02:21:40 | 2 | 02:21:40 | 44 | K | |||
104 | 234 | ŚWIEŻYŃSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1990 | 01:13:05 | 02:21:42 | 2 | 02:21:42 | 45 | K | |||
105 | 150 | DUNOWSKA MAGDALENA | GDYNIA | WOJOWNICY NINJA | 1979 | 01:22:09 | 02:21:53 | 2 | 02:21:53 | 46 | K | |||
106 | 149 | DRYŁA ADAM | GDYNIA | WOJOWNICY NINJA | 1984 | 01:22:10 | 02:21:56 | 2 | 02:21:56 | 97 | M | |||
107 | 160 | HAJDUK JOANNA | LĘBORK | WOJOWNICY NINJA | 1990 | 01:22:09 | 02:21:57 | 2 | 02:21:57 | 47 | K | |||
108 | 56 | LECH JACEK | GDYNIA, POLSKA | 1987 | 01:02:09 | 02:23:09 | 2 | 02:23:09 | 98 | M | ||||
109 | 120 | WOŚ MARTA | GDYNIA | XRUNNERS | 1984 | 01:02:08 | 02:23:09 | 2 | 02:23:09 | 48 | K | |||
110 | 184 | MACIOCH MARTYNA | GDAŃSK | WILD TEAM | 1993 | 01:10:57 | 02:23:42 | 2 | 02:23:42 | 49 | K | |||
111 | 203 | PARYŚ ANNA | GDAŃSK | WILD TEAM | 1988 | 01:10:57 | 02:23:42 | 2 | 02:23:42 | 50 | K | |||
112 | 103 | SKOWROŃSKA OKTAWIA | GDAŃSK | PLANT POWER | 1995 | 01:10:47 | 02:25:51 | 2 | 02:25:51 | 51 | K | |||
113 | 44 | KONIUCH IRENA | GDYNIA | SOPRANO HARD CROSS FAMILIA | 1975 | 01:24:15 | 02:40:31 | 2 | 02:40:31 | 52 | K | |||
114 | 48 | KOZIEŁ AGATA | GDYNIA | SOPRANO HARD CROSS FAMILIA | 1975 | 01:24:15 | 02:40:31 | 2 | 02:40:31 | 53 | K | |||
115 | 54 | LABUHN MARTA | GDYNIA | SOPRANO HARD CROSS FAMILIA | 1991 | 01:24:13 | 02:40:31 | 2 | 02:40:31 | 54 | K | |||
1 | 69 | MARCZUK KAMIL | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1992 | 00:32:28 | 1 | 00:32:28 | 99 | M | ||||
2 | 58 | LEWIŃSKI PAWEŁ | OSTRÓDA | OPERACJA SPORT | 1990 | 00:32:45 | 1 | 00:32:45 | 100 | M | ||||
3 | 337 | WASIELEWSKI MICHAŁ | KUTNO | KONIUCHY TEAM | 1979 | 00:33:00 | 1 | 00:33:00 | 101 | M | ||||
4 | 226 | SMYK SŁAWOMIR | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1980 | 00:34:55 | 1 | 00:34:55 | 102 | M | ||||
5 | 235 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDAŃSKI | CROSSELITE EBROGYM | 1987 | 00:35:01 | 1 | 00:35:01 | 103 | M | ||||
6 | 217 | RZECHOWSKI FILIP | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 00:35:53 | 1 | 00:35:53 | 104 | M | ||||
7 | 269 | GÓRSKI MATEUSZ | GDYNIA | BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 00:36:59 | 1 | 00:36:59 | 105 | M | ||||
8 | 338 | PAŃKO MARCIN | JÓZEFÓW | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | 1988 | 00:38:21 | 1 | 00:38:21 | 106 | M | ||||
9 | 219 | SĘKOWSKI PIOTR | ŁĄSKI PIEC | 1996 | 00:38:41 | 1 | 00:38:41 | 107 | M | |||||
10 | 188 | MARSZAŁEK SEBASTIAN | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1992 | 00:38:50 | 1 | 00:38:50 | 108 | M | ||||
11 | 238 | TOMASZEWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1982 | 00:38:53 | 1 | 00:38:53 | 109 | M | ||||
12 | 240 | WASILEWSKI ADRIAN | TORUŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1992 | 00:39:11 | 1 | 00:39:11 | 110 | M | ||||
13 | 112 | SZWARC JAGODA | GDYNIA | XRUNNERS | 1984 | 00:39:12 | 1 | 00:39:12 | 55 | K | ||||
14 | 70 | MARKOWSKI DAWID | GDAŃSK | ZGRAJA MAŁEJ MI | 1990 | 00:39:29 | 1 | 00:39:29 | 111 | M | ||||
15 | 111 | SZULCEK PATRYK | LINIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1992 | 00:40:22 | 1 | 00:40:22 | 112 | M | ||||
16 | 230 | SZOSKA SŁAWEK | TCZEW | CROSSELITE EBROGYM | 1977 | 00:40:27 | 1 | 00:40:27 | 113 | M | ||||
17 | 350 | MORDASIEWICZ ADRIAN | RUMIA | BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM | 1988 | 00:41:02 | 1 | 00:41:02 | 114 | M | ||||
18 | 351 | PEKAŁA SEBASTIAN | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1993 | 00:41:05 | 1 | 00:41:05 | 115 | M | ||||
19 | 334 | SZULC MAGDALENA | WARSZAWA | KONIUCHY TEAM | 2016 | 00:41:35 | 1 | 00:41:35 | 56 | K | ||||
20 | 45 | KOWALEWSKA LUIZA | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | 1995 | 00:42:00 | 1 | 00:42:00 | 57 | K | ||||
21 | 239 | WALAS DAMIAN | TCZEW | CROSSELITE EBROGYM | 1980 | 00:42:10 | 1 | 00:42:10 | 116 | M | ||||
22 | 340 | CHŁOPSKA-WASIELEWSKA EWA | KUTNO | KONIUCHY TEAM | 1983 | 00:42:26 | 1 | 00:42:26 | 58 | K | ||||
23 | 207 | PIEKUT ANNA | TCZEW | CROSSELITE EBROGYM | 1979 | 00:43:04 | 1 | 00:43:04 | 59 | K | ||||
24 | 259 | CIECHALSKI KAMIL | GDYNIA | 1988 | 00:43:11 | 1 | 00:43:11 | 117 | M | |||||
25 | 221 | SIŃCZUK PATRYCJA | TCZEW | CROSSELITE EBROGYM | 1979 | 00:44:12 | 1 | 00:44:12 | 60 | K | ||||
26 | 61 | ŁOŚ MAŁGORZTAA | MAREZA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1987 | 00:44:16 | 1 | 00:44:16 | 61 | K | ||||
27 | 60 | ŁOŚ ADAM | MAREZA | KWIDZYN BIEGA | 1985 | 00:44:24 | 1 | 00:44:24 | 118 | M | ||||
28 | 57 | LEMANOWICZ ŁUKASZ | GDYNIA | 1985 | 00:46:19 | 1 | 00:46:19 | 119 | M | |||||
29 | 326 | ZABOROWSKI PIOTR | MALBORK | ZAGRA | 1987 | 00:47:00 | 1 | 00:47:00 | 120 | M | ||||
30 | 187 | MARSZAŁEK MAGDALENA | POZNAN | KONIUCHY OCR | 1979 | 00:48:33 | 1 | 00:48:33 | 62 | K | ||||
31 | 182 | LENART KATARZYNA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 00:49:09 | 1 | 00:49:09 | 63 | K | ||||
32 | 215 | RUTKOWSKI PRZEMYSŁAW | SULECHÓW | 1988 | 00:49:11 | 1 | 00:49:11 | 121 | M | |||||
33 | 171 | KĘDZIOREK PAULINA | GDAŃSK | KĘDZIORKI.COM | 1990 | 00:49:34 | 1 | 00:49:34 | 64 | K | ||||
34 | 37 | KAŹMIERKIEWICZ SŁAWOMIR | ŚWIECIE | 1987 | 00:50:14 | 1 | 00:50:14 | 122 | M | |||||
35 | 290 | MATUSZAK ADAM | ŁÓDŹ | WATAHA | 1991 | 00:50:16 | 1 | 00:50:16 | 123 | M | ||||
36 | 267 | FOJUT MARCIN | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | 1975 | 00:50:39 | 1 | 00:50:39 | 124 | M | ||||
37 | 316 | SKRZYPCZAK RAFAŁ | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | 1973 | 00:50:40 | 1 | 00:50:40 | 125 | M | ||||
38 | 93 | ROSZEWSKI BARTOSZ | PIASECZNO | 1999 | 00:50:46 | 1 | 00:50:46 | 126 | M | |||||
39 | 262 | DELIK MICHAŁ | GDAŃSK | FJORD NANSEN | 1991 | 00:50:57 | 1 | 00:50:57 | 127 | M | ||||
40 | 301 | PAJĄK MACIEJ | BANINO | FJORD NANSEN | 1984 | 00:50:57 | 1 | 00:50:57 | 128 | M | ||||
41 | 176 | KOMOROWSKI MACIEJ | LUBISZEWO | CROSSELITE EBROGYM | 1981 | 00:51:30 | 1 | 00:51:30 | 129 | M | ||||
42 | 135 | BOCHNIAK PRZEMYSLAW | GANDERKESEE | 1979 | 00:53:02 | 1 | 00:53:02 | 130 | M | |||||
43 | 42 | KOCOŁ KAROLINA | GDAŃSK | 1980 | 00:53:07 | 1 | 00:53:07 | 65 | K | |||||
44 | 353 | MADZIAŁA ADRIAN | JÓZEFÓW | SPARTAKUS TEAM | 1992 | 00:53:24 | 1 | 00:53:24 | 131 | M | ||||
45 | 342 | PIASTOWSKA-SZCZYMCZAK MONIKA | KUTNO | KONIUCHY TEAM | 1981 | 00:53:26 | 1 | 00:53:26 | 66 | K | ||||
46 | 25 | GRADZIK EWELINA | GDAŃSK | OPERACJA SPORT | 1991 | 00:54:16 | 1 | 00:54:16 | 67 | K | ||||
47 | 175 | KODUR PIOTR | PRZEŹMIEROWO | KONIUCHY OCR | 1983 | 00:54:20 | 1 | 00:54:20 | 132 | M | ||||
48 | 174 | KODUR ANITA | PRZEŹMIEROWO | KONIUCHY OCR | 1983 | 00:54:21 | 1 | 00:54:21 | 68 | K | ||||
49 | 224 | SKOTARCZYK HANNA | CZARNKÓW | KONIUCHY | 1977 | 00:54:22 | 1 | 00:54:22 | 69 | K | ||||
50 | 123 | ZABOROWSKA NATALIA | MALBORK | ZAGRA | 1989 | 00:54:22 | 1 | 00:54:22 | 70 | K | ||||
51 | 205 | PAWŁOWSKI MATEUSZ | GDAŃSK | 1998 | 00:54:33 | 1 | 00:54:33 | 133 | M | |||||
52 | 79 | OLSZAK MONIKA | GDAŃSK | ZGRAJA MAŁEJ MI | 1993 | 00:55:10 | 1 | 00:55:10 | 71 | K | ||||
53 | 298 | ORZECHOWSKA ANNA | GDYNIA | 1983 | 00:55:14 | 1 | 00:55:14 | 72 | K | |||||
54 | 299 | ORZECHOWSKI DARIUSZ | GDYNIA | 1981 | 00:55:14 | 1 | 00:55:14 | 134 | M | |||||
55 | 236 | TERCJAK MICHAŁ | ŁUBIANKA | HUSARIA RACE TEAM | 1989 | 00:55:31 | 1 | 00:55:31 | 135 | M | ||||
56 | 101 | SAWICKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | - | 1989 | 00:55:59 | 1 | 00:55:59 | 136 | M | ||||
57 | 222 | SIŃCZUK PATRYK | TCZEW | CROSSELITE EBROGYM | 2001 | 00:56:04 | 1 | 00:56:04 | 137 | M | ||||
58 | 249 | WOLFIGIEL MARCIN | POZNAŃ | KONIUCHY OCR | 1985 | 00:56:09 | 1 | 00:56:09 | 138 | M | ||||
59 | 114 | ŚMIGAJ SEBASTIAN | GDAŃSK | WILD TEAM | 1993 | 00:56:10 | 1 | 00:56:10 | 139 | M | ||||
60 | 7 | CHOROCIEJ CYPRIAN | WEJHEROWO | WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1978 | 00:56:12 | 1 | 00:56:12 | 140 | M | ||||
61 | 107 | STOSIK TOMASZ | GDYNIA | 1986 | 00:56:30 | 1 | 00:56:30 | 141 | M | |||||
62 | 347 | LAZARSKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | 1979 | 00:56:43 | 1 | 00:56:43 | 73 | K | |||||
63 | 343 | KALSKI PATRYK | GDYNIA | 2016 | 00:57:26 | 1 | 00:57:26 | 142 | M | |||||
64 | 344 | KANIGOWSKI MATEUSZ | GDYNIA | 2016 | 00:57:26 | 1 | 00:57:26 | 143 | M | |||||
65 | 292 | MIELCAREK IZA | REDA | IZA&TOSIA | 1986 | 00:57:26 | 1 | 00:57:26 | 74 | K | ||||
66 | 341 | LEWAŃSKA MAGDALENA | KUTNO | KONIUCHY TEAM | 1985 | 00:57:27 | 1 | 00:57:27 | 75 | K | ||||
67 | 74 | MLECZKO DOROTA | GDAŃSK | PADŁ NA RYJ TEAM | 1980 | 00:57:36 | 1 | 00:57:36 | 76 | K | ||||
68 | 191 | MATUSZEWSKA ZUZA | GDAŃSK | 2000 | 00:58:04 | 1 | 00:58:04 | 77 | K | |||||
69 | 39 | KLIMKIEWICZ BEATA | GDYNIA | 1975 | 00:58:18 | 1 | 00:58:18 | 78 | K | |||||
70 | 8 | CICHOCKA MARTYNA | GDAŃSK | KONTENER FORMY | 1987 | 00:58:19 | 1 | 00:58:19 | 79 | K | ||||
71 | 62 | ŁUKASIEWICZ MAGDALENA | GDAŃSK | CZITERZY Z CENTRAL PARKU | 1989 | 00:58:23 | 1 | 00:58:23 | 80 | K | ||||
72 | 273 | JAKUBCZYK PAWEŁ | SZCZECIN | 1985 | 00:58:25 | 1 | 00:58:25 | 144 | M | |||||
73 | 94 | RUDNICKI PIOTR | GDAŃSK | KONTENER FORMY | 1982 | 00:58:27 | 1 | 00:58:27 | 145 | M | ||||
74 | 159 | GRUBE BARTOSZ | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1986 | 00:58:42 | 1 | 00:58:42 | 146 | M | ||||
75 | 180 | KUCHTA EMILIA | FRANK | CROSSELITE EBROGYM | 1991 | 00:58:44 | 1 | 00:58:44 | 81 | K | ||||
76 | 229 | SZCZODROWSKA MARTA | SKARSZEWY | CROSSELITE EBROGYM | 1982 | 00:58:44 | 1 | 00:58:44 | 82 | K | ||||
77 | 333 | ZIÓKOWSKI MIROSŁAW | GDYNIA | 1981 | 00:58:50 | 1 | 00:58:50 | 147 | M | |||||
78 | 330 | DAMASZKE ORIANA | GDYNIA | 1981 | 00:58:55 | 1 | 00:58:55 | 83 | K | |||||
79 | 19 | FRĄC BARTŁOMIEJ | KUTNO | HUSARIA RACE TEAM | 1981 | 00:59:04 | 1 | 00:59:04 | 148 | M | ||||
80 | 78 | OLSZAK DAMIAN | DŹWIERZUTY | ZGRAJA MAŁEJ MI | 1998 | 00:59:16 | 1 | 00:59:16 | 149 | M | ||||
81 | 321 | WALEC ALICJA | ZŁOTÓW | SPARTAKUS TEAM | 1985 | 00:59:18 | 1 | 00:59:18 | 84 | K | ||||
82 | 40 | KNOT MARTYNA | BORKOWO | PIĘKNI I BESTIE | 1986 | 01:00:24 | 1 | 01:00:24 | 85 | K | ||||
83 | 21 | GITNER MARCIN | GDYNIA | W KUPIE SIŁA | 1975 | 01:00:25 | 1 | 01:00:25 | 150 | M | ||||
84 | 28 | HOFFER AGNIESZKA | OLSZTYN | JAKOTACY | 1988 | 01:02:34 | 1 | 01:02:34 | 86 | K | ||||
85 | 116 | TRUSZCZYŃSKA MARTA | GDAŃSK | JAKOTACY | 1990 | 01:02:37 | 1 | 01:02:37 | 87 | K | ||||
86 | 4 | BRALEWSKI KAMIL | MARCINKOWO | ZGRAJA MAŁEJ MI | 1988 | 01:02:55 | 1 | 01:02:55 | 151 | M | ||||
87 | 113 | SZYNKIEWICZ NATALIA | GDAŃSK | ZGRAJA MAŁEJ MI | 1993 | 01:02:55 | 1 | 01:02:55 | 88 | K | ||||
88 | 216 | RYKACZEWSKA MARTA | GOLUB-DOBRZYŃ | HUSARIA RACE TEAM | 1995 | 01:03:42 | 1 | 01:03:42 | 89 | K | ||||
89 | 165 | JAMRÓZ RENATA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1973 | 01:03:51 | 1 | 01:03:51 | 90 | K | ||||
90 | 167 | KACIUBA KAMILA | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1983 | 01:03:51 | 1 | 01:03:51 | 91 | K | ||||
91 | 169 | KARPIŃSKI JAN | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 01:03:52 | 1 | 01:03:52 | 152 | M | ||||
92 | 141 | JASTRZĘBOWSKA NATALIA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1988 | 01:04:15 | 1 | 01:04:15 | 92 | K | ||||
93 | 283 | KWIDZINSKA KAROLINA | GDYNIA | 1992 | 01:04:29 | 1 | 01:04:29 | 93 | K | |||||
94 | 75 | MOCZYNSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | 1989 | 01:04:38 | 1 | 01:04:38 | 94 | K | |||||
95 | 293 | MODRZEJEWSKA ANNA | GDANSK | 1989 | 01:04:39 | 1 | 01:04:39 | 95 | K | |||||
96 | 349 | GORYŃSKA DARIA | GDYNIA | PIĘKNI I BESTIE | 1991 | 01:04:40 | 1 | 01:04:40 | 96 | K | ||||
97 | 148 | DROSZCZ KRZYSZTOF | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1983 | 01:04:41 | 1 | 01:04:41 | 153 | M | ||||
98 | 1 | ARCAB DONATA | BIAŁOGARD | ZGRAJA MAŁEJ MI | 1994 | 01:04:57 | 1 | 01:04:57 | 97 | K | ||||
99 | 272 | JAKUBCZYK PAULINA | SZCZECIN | ORDINARY GIRLS | 1987 | 01:05:16 | 1 | 01:05:16 | 98 | K | ||||
100 | 302 | PIOTROWSKA MONIKA | SZCZECIN | ORDINARY GIRLS | 1978 | 01:05:17 | 1 | 01:05:17 | 99 | K | ||||
101 | 51 | KRUPA KATARZYNA | TLEŃ | DECATHLON TEAM KARTUSKA | 1992 | 01:05:47 | 1 | 01:05:47 | 100 | K | ||||
102 | 26 | HADELKA WIKTORIA | GDANSK | DECATHLON TEAM KARTUSKA | 1992 | 01:05:48 | 1 | 01:05:48 | 101 | K | ||||
103 | 12 | DABROWSKA OLIWIA | GDANSK | DECATHLON TEAM KARTUSMA | 1989 | 01:06:06 | 1 | 01:06:06 | 102 | K | ||||
104 | 314 | SKOWRONEK SKROK KAROLINA | KOBYSEWO | 1976 | 01:07:28 | 1 | 01:07:28 | 103 | K | |||||
105 | 34 | JÓZEFOWICZ ANNA | GDYNIA | 1985 | 01:07:57 | 1 | 01:07:57 | 104 | K | |||||
106 | 308 | REINERT MAGDA | WARZYMICE | ORDINARY GIRLS | 1983 | 01:08:30 | 1 | 01:08:30 | 105 | K | ||||
107 | 59 | LITTWIN MATEUSZ | GDAŃSK | CZITERZY Z CENTRAL PARKU | 1990 | 01:08:49 | 1 | 01:08:49 | 154 | M | ||||
108 | 146 | CZAPIEWSKA KAMILA | POGÓDKI | CROSSELITE EBROGYM | 1996 | 01:09:13 | 1 | 01:09:13 | 106 | K | ||||
109 | 153 | FORMELLA AGNIESZKA | WIELBRANDOWO | CROSSELITE EBROGYM | 1996 | 01:09:14 | 1 | 01:09:14 | 107 | K | ||||
110 | 211 | PLUMBAUM ADAM | STAROGARD GDAŃSKI | CROSSELITE EBROGYM | 1988 | 01:09:14 | 1 | 01:09:14 | 155 | M | ||||
111 | 251 | ZASINA AGATA | GDAŃSK | KLUB BIEGACZY JYSJ | 1979 | 01:09:25 | 1 | 01:09:25 | 108 | K | ||||
112 | 210 | PITROWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | 1991 | 01:09:35 | 1 | 01:09:35 | 156 | M | |||||
113 | 328 | ŻYLIŃSKI DANIEL | RUMIA | 1989 | 01:09:37 | 1 | 01:09:37 | 157 | M | |||||
114 | 11 | CZOSKA OLA | WEJHEROWO | WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1984 | 01:10:22 | 1 | 01:10:22 | 109 | K | ||||
115 | 275 | JEDYNAK KAROLINA | WEJHEROWO | ATHLETIC APOLLO | 1978 | 01:11:27 | 1 | 01:11:27 | 110 | K | ||||
116 | 284 | LESNER JOANNA | WEJHEROWO | ATHLETIC APOLLO | 1990 | 01:11:27 | 1 | 01:11:27 | 111 | K | ||||
117 | 325 | WIŚNIEWSKI ŁUKASZ | ORLE | ATLETICO APOLLO | 1985 | 01:11:28 | 1 | 01:11:28 | 158 | M | ||||
118 | 323 | WENTA MICHAŁ | GDYNIA | FREEK | 1974 | 01:11:30 | 1 | 01:11:30 | 159 | M | ||||
119 | 264 | DONARSKA DOROTA | BOLSZEWO | ATHLETIC APOLLO | 1987 | 01:11:31 | 1 | 01:11:31 | 112 | K | ||||
120 | 329 | ŻYWICKI DARIUSZ | WEJHEROWO | ATHLETIC APOLLO | 1984 | 01:11:48 | 1 | 01:11:48 | 160 | M | ||||
121 | 331 | KACZYŃSKI FERDYNAND | WEJHEROWO | PYSIO TEAM | 1994 | 01:12:30 | 1 | 01:12:30 | 161 | M | ||||
122 | 322 | WARACKI KRZYSZTOF WARACKI | GDYNIA | 1973 | 01:12:30 | 1 | 01:12:30 | 162 | M | |||||
123 | 115 | TARGONSKA MARTA | GDANSK | PADŁ NA RYJ TEAM | 1980 | 01:13:37 | 1 | 01:13:37 | 113 | K | ||||
124 | 281 | KRĘCIDŁO ANNA | WEJHEROWO | 1988 | 01:14:42 | 1 | 01:14:42 | 114 | K | |||||
125 | 270 | GRĄDZKA JUSTYNA | PIASECZNO | DECATHLON TEAM | 1990 | 01:14:45 | 1 | 01:14:45 | 115 | K | ||||
126 | 354 | POLKOWSKA KAROLINA | WEJHEROWO | DECATHLON RUMIA | 1994 | 01:14:48 | 1 | 01:14:48 | 116 | K | ||||
127 | 324 | WILLMA KAROLINA | WEJHEROWO | 1992 | 01:14:50 | 1 | 01:14:50 | 117 | K | |||||
128 | 77 | NOWAK PAULINA | KOWALE | SPORT CREATIVE GROUP | 1988 | 01:15:16 | 1 | 01:15:16 | 118 | K | ||||
129 | 131 | BABICKA KATARZYNA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1989 | 01:15:39 | 1 | 01:15:39 | 119 | K | ||||
130 | 133 | BAŃKOWSKA MONIKA | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1984 | 01:15:39 | 1 | 01:15:39 | 120 | K | ||||
131 | 163 | JABŁOŃSKA KATARZYNA | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAM | 1985 | 01:15:39 | 1 | 01:15:39 | 121 | K | ||||
132 | 139 | BRUCKA MAGDALENA | GDANSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1975 | 01:15:46 | 1 | 01:15:46 | 122 | K | ||||
133 | 194 | MILEWSKA MAGDA | SOPOT | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1982 | 01:15:46 | 1 | 01:15:46 | 123 | K | ||||
134 | 312 | SALAMAGA ANNA | RUMIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / CROSSBOX KASZUBY | 1986 | 01:15:55 | 1 | 01:15:55 | 124 | K | ||||
135 | 289 | MAJKOWSKA JOANNA | RUMIA | 1995 | 01:15:59 | 1 | 01:15:59 | 125 | K | |||||
136 | 73 | MITTAG-PLESUN GRZEGORZ | GDAŃSK | CZITERZY Z CENTRAL PARKU | 1988 | 01:19:26 | 1 | 01:19:26 | 163 | M | ||||
137 | 16 | DZIURA KAROLINA | GDYNIA | 1993 | 01:19:36 | 1 | 01:19:36 | 126 | K | |||||
138 | 53 | KUPIS KAMILA | GDYNIA | 1990 | 01:19:36 | 1 | 01:19:36 | 127 | K | |||||
139 | 223 | SIUDOWSKA JOANNA | GDAŃSK | WOJOWNICY NINJA | 1989 | 01:20:07 | 1 | 01:20:07 | 128 | K | ||||
140 | 158 | GRANDE PIOTR | GDYNIA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 1981 | 01:20:21 | 1 | 01:20:21 | 164 | M | ||||
141 | 345 | GRUBE BARTOSZ | 2016 | 01:20:22 | 1 | 01:20:22 | 165 | M | ||||||
142 | 225 | SKWIERAWSKA BEATA | GDAŃSK | CROSSELITE EBROGYM | 1974 | 01:20:39 | 1 | 01:20:39 | 129 | K | ||||
143 | 5 | BRZEZIŃSKA-MISIEWICZ MILENA | GDYNIA | SPORT CREATIVE GROUP | 1987 | 01:21:26 | 1 | 01:21:26 | 130 | K | ||||
144 | 38 | KLEIN-PIÓRKOWSKA MARLENA | GDYNIA | 1985 | 01:21:35 | 1 | 01:21:35 | 131 | K | |||||
145 | 20 | FRĄC KINGA | KUTNO | HUSARIA RACE TEAM | 1981 | 01:23:45 | 1 | 01:23:45 | 132 | K | ||||
146 | 136 | BORZĘCKA MARTA | SOPOT | WOJOWNICY NINJA | 1983 | 01:23:58 | 1 | 01:23:58 | 133 | K | ||||
147 | 204 | PARZYCH JAROSŁAW | GDAŃSK | WOJOWNICY NINJA | 1977 | 01:23:59 | 1 | 01:23:59 | 166 | M | ||||
148 | 309 | RORBACH-NAGEL KAROLINA | GDAŃSK | 1977 | 01:25:35 | 1 | 01:25:35 | 134 | K | |||||
149 | 310 | ROSŁOŃSKA IWONA | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | SPARTAN SGX WARSAW | 1990 | 01:25:35 | 1 | 01:25:35 | 135 | K | ||||
150 | 64 | MACISZKA SABINA | WEJHEROWO | WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1977 | 01:26:11 | 1 | 01:26:11 | 136 | K | ||||
151 | 85 | PAWLAK ZENON | WEJHEROWO | WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW | 1971 | 01:26:11 | 1 | 01:26:11 | 167 | M | ||||
152 | 193 | MIKOŁAJEWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 1995 | 01:27:13 | 1 | 01:27:13 | 168 | M | |||||
153 | 192 | MERINGER SARA | GDYNIA | 1994 | 01:27:15 | 1 | 01:27:15 | 137 | K | |||||
154 | 177 | KOSCHEMBAHR - ŁYSKOWSKA DANUTA | SOPOT | 1990 | 01:27:16 | 1 | 01:27:16 | 138 | K | |||||
155 | 228 | STRZELCZYK MAREK | KOŁOBRZEG | 1989 | 01:27:17 | 1 | 01:27:17 | 169 | M | |||||
156 | 279 | KIJEWSKI JACEK | GDYNIA | 1973 | 01:31:18 | 1 | 01:31:18 | 170 | M | |||||
157 | 186 | MAMPREJEW MONIKA | GDAŃSK | CROSSELITE EBROGYM | 1976 | 01:32:02 | 1 | 01:32:02 | 139 | K | ||||
158 | 130 | AUGUSTYN KAMILA | SŁUPSK | POWER TRAINING | 1982 | 01:32:16 | 1 | 01:32:16 | 140 | K | ||||
159 | 201 | PAPRZYCKA ALEKSANDRA | GDYNIA | POWER TRAINING | 1996 | 01:32:16 | 1 | 01:32:16 | 141 | K | ||||
160 | 202 | PAPRZYCKA IRENA | GDYNIA | POWER TRAINING | 1969 | 01:32:16 | 1 | 01:32:16 | 142 | K | ||||
161 | 242 | WESOŁOWSKA KAROLINA | GDAŃSK | CROSSELITE EBROGYM | 1978 | 01:33:03 | 1 | 01:33:03 | 143 | K | ||||
162 | 166 | JANIK MAŁGORZATA | GDAŃSK | CROSSELITE EBROGYM | 1974 | 01:36:41 | 1 | 01:36:41 | 144 | K | ||||
163 | 108 | SUSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | PKM GDYNIA | 1986 | 01:36:44 | 1 | 01:36:44 | 145 | K | ||||
164 | 98 | RZĄSKA MAŁGORZATA | GDYNIA | PKM GDYNIA | 1979 | 01:36:45 | 1 | 01:36:45 | 146 | K | ||||
165 | 68 | MALINOWSKA EMILIA | GDYNIA | PKM GDYNIA | 1985 | 01:36:57 | 1 | 01:36:57 | 147 | K | ||||
166 | 3 | BAZYDŁO MARZENA | GDYNIA | PKM GDYNIA | 1966 | 01:36:58 | 1 | 01:36:58 | 148 | K | ||||
167 | 30 | JANKOWSKA JOANNA | GDYNIA | PKM GDYNIA | 1970 | 01:37:01 | 1 | 01:37:01 | 149 | K | ||||
168 | 119 | WILKOWSKA MARZENA | GDYNIA | PKM GDYNIA | 1976 | 01:37:01 | 1 | 01:37:01 | 150 | K | ||||
169 | 248 | WOJEWSKA NATALIA | GDYNIA | 1994 | 01:55:43 | 1 | 01:55:43 | 151 | K | |||||
170 | 143 | CENTKOWSKA AGATA | GDYNIA | 1986 | 01:55:45 | 1 | 01:55:45 | 152 | K | |||||
171 | 263 | DERKACZ PIOTR | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | 1977 | 02:09:09 | 1 | 02:09:09 | 171 | M | ||||
172 | 100 | SAMULSKA JOANNA | GDYNIA | PKM GDYNIA | 1983 | 02:17:20 | 1 | 02:17:20 | 153 | K |
Biegun. Ekstremalna zabawa biegowa powraca z trzema zróżnicowanymi edycjami.
Błoto, bagna i mokradła pozwolą rozpocząć sezon biegów z przeszkodami w spektakularny sposób.
Uczestnicy mają do przebiegnięcia od 1 do 5 okrążeń 3-kilometrowego ekstremalnego toru przeszkód. Urozmaicony teren Kolibki Adventure Team sprzyja tego typu imprezom. Mnogość i zróżnicowanie przeszkód przygotowanych przez organizatorów przyprawiła niejednego uczestnika o grymas kwaśnego uśmiechu i głośne westchnięcia – rowy, doły, ścianki, płotki, przeprawy linowe, mosty wiszące, bagna, błota, siatki, opony, ostre podbiegi, zasieki, wraki, podkłady kolejowe, beczki, rury, kontenery i inne atrakcje.
Na mecie, po zdobyciu Bieguna, każdy uczestnik otrzyma wyjątkowy medal. Dla najlepszych – w kategoriach męskich i żeński, zarówno jednego, dwóch, trzech, czterech jak i pięciu okrążeń organizator przewidział puchary i nagrody.