Biegun - Ty wybierasz, Ty decydujesz - Ruchome Piaski

Data i godzina2018-07-14 08:00:00
MiejscowośćGdynia
Dystans pętla 2,5 km - od 1 do 5 pętli
Oficjalna stronahttp://www.biegun.info/
Wyniki online
Opłata startowa od 119 zł
Typ zawodów BIeg z przeszkodami
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.SztafetaZawodnik nr1Zawodnik nr2Zawodnik nr3Wynik
1111TOM_KAC_TOM (TOMASZ DANIELKIEWICZ, KACPER GAZUREK, TOMASZ OîLIZúO)00:35:5000:41:3100:37:5401:55:15
2113KOLIBKI ADVENTURE TEAM (MACIEJ SZULWACH, CEZARY SZULWACH)00:41:3900:51:2100:41:1002:14:10
3104BALTIC SEALS (RAFAú KULAK, DAWID CEJKO MACIEJ CZERWIĐSKI)00:44:4900:52:3100:41:5102:19:11
4109BACKSTREETBOYS (DAWID SIROCKI, PIOTR KAZUBSKI, RADOSúAW FLISIK)00:45:4500:51:3800:46:0602:23:29
5108HUSARIA RACE TEAM (TOMASZ TARNOWSKI, TOMASZ ZGUúKA, MATEUSZ SULIĐSKI)00:40:1700:42:3001:01:0302:23:50
6106PARAAVENGERS (úUKASZ JËZEFIAK, BENIAMIN DUBAY, RAFAú GOCIĐSKI)00:38:5300:57:4501:05:0902:41:48
7110úOWCY PRZYGËD OCR (ANDRZEJ DOROMIEJCZYK, RADEK DąBROWSKI, úUKASZ LESZKO)00:55:4100:46:3601:06:0702:48:25
8105GRA»YNKI OCR (KATARZYNA PIECHA, AGNIESZKA WúODARCZYK, DOMINIKA BúASZCZYK)01:04:5300:57:0401:01:4503:03:42
9103STOWARZYSZENIE AKTYWNEGO WAúU POMORSKIEGO (ADRIAN SZCZECHOWSKI, MICHAú SKONIECZNY, ROBERT ADAMSKI)01:06:0101:03:3001:01:5003:11:21
10107SPEEDNET (PIOTR ROMANOWSKI, MATEUSZ APACKI, MIKOúAJ KORTALLA)01:13:1001:19:3901:00:4903:33:37
11102INTEL RUNNERS (PIOTR ORúOWSKI, ADRIAN DąBEK, JACEK PAWúOWSKI)01:12:5101:13:0101:15:5503:41:48
M-ceNr zaw.OpiekunKlubLiczba dzieciMsc w kattempo min/kmtempo km/hWynik
174WASIELEWSKI MICHAŁKONIUCHY OCR1100:13:364,400:54:26
219JOZEFIAK LUKASZXRUNNERS""1200:14:024,300:56:07
358TESKA MICHAŁTESKA1300:15:323,901:02:07
450RĘBOWSKA AGNIESZKAACTIVE FAMILY PASŁĘK4100:16:333,601:06:13
54BŁASZCZYK BRUNONKONIUCHY OCR2100:16:393,601:06:37
634MARCINIAK WOJCIECHTYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI.1400:17:033,501:08:14
743PIÓRKOWSKI ADRIANKONIUCHY OCR1500:17:533,401:11:34
831ŁOŚ ADAMMUD MOOSES TEAM1600:18:033,301:12:11
935MARSZAŁEK MAGDALENAGRAŻYNKI OCR1700:18:123,301:12:47
1024KOZA DAMIANNIEZNISZCZALNI1800:18:183,301:13:12
1110DURAY BENIAMINXRUNNERS2200:18:403,201:14:39
1233MAŁOCHA MARIUSZGETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIE1900:19:013,201:16:02
1360TOMOŃ ROBERT11000:19:033,201:16:11
1487WARACKI KRZYSZTOF11100:19:053,101:16:22
157CZAPRAN MAREKXRUNNERS11200:19:503,001:19:22
1640NOWACZYK TOMASZORŁY GDYNIA11300:20:063,001:20:24
1764WIECZOREK TOMASZWATAHA11400:20:173,001:21:06
1886SYREK STASZEK11500:20:382,901:22:32
1970ZIÓŁKOWSKA KATARZYNAMARIANY2300:20:422,901:22:49
2051ROZENSKI SZYMONFITMANIA OLSZTYN11600:21:182,801:25:13
2171ŻELEWSKI DARIUSZŻELKI BIEGAJĄ11700:21:262,801:25:44
2230ŁAWNICZAK JUSTYNARAGE RUN2400:21:382,801:26:32
2313GOMOŁA-PARADOWSKA ANNAEL PARADO11800:21:422,801:26:50
2416HALL ANETSHALL11900:22:052,701:28:20
2525KOZUBEK MARCIN12000:22:102,701:28:40
2680KUZ MARCIN4200:22:192,701:29:15
2722KOSEL GRZEGORZNORTH SHARKS2500:22:492,601:31:17
2876KODUR ANITAKODURKI2600:23:022,601:32:08
2939MOCZYNSKA MAŁGORZATAWILD TEAM12100:23:082,601:32:34
3029LIPKOWSKI RAFAŁXACTIVE12200:23:152,601:33:01
311ANTONOWICZ PAWEŁSANBAO CROSSFIGHTING FAMILY TEAM2700:23:402,501:34:38
3268ZALEJASZ PAULINAHELL SQUAD12300:23:422,501:34:47
3382JAREK WIERZCHOWIAK4300:23:502,501:35:21
3459THIEDE JAKUBSBO100%12400:23:572,501:35:50
3512GNIAZDOWSKI ŁUKASZ:)2800:24:162,501:37:02
3663WAŚ DOMINIKA:)2900:24:172,501:37:09
3741PALIGA ŁUKASZ21000:24:332,401:38:11
3815GUMOWSKI MARIUSZINTEL RUNNERS - GUMISIE12500:24:352,401:38:18
396CHAJEC MAŁGORZATA12600:24:432,401:38:51
4046PYŚKO TOMASZWALECZNE PYSIAKI12700:24:442,401:38:56
4111FRANKIEWICZ DAGMARA12800:24:442,401:38:56
4267ZAGÓRSKA KATARZYNAZAGÓRZAKI21100:24:502,401:39:20
4377WAGNER ADRIANWAGNER GROUP12900:24:582,401:39:53
4456SZYMCZYK JOLANTAPORTOWIAKI21200:25:132,401:40:53
4526KUCHARSKA DOROTAKUCHARY21300:25:222,401:41:26
4642PAWSKA DANUTAPAWSKI TEAM13000:25:242,401:41:34
4718JAKSZEWICZ SŁAWOMIRJAKSA TEAM13100:25:242,401:41:35
4814GRABOWSKA EWELINA13200:25:302,401:42:02
4981IWAN MICHAŁ4400:25:372,301:42:29
5062WAŁDOWSKI DOMINIKXRUNNERS3100:25:372,301:42:30
5166WIŚNIEWSKI LESZEKWISIENKI13300:25:392,301:42:38
5217IMIELIŃSKI PIOTR13400:26:022,301:44:09
5345POLANOWSKI KAROLTIMK TEAM13500:26:032,301:44:11
5483PATRYCJA WALCZAK4500:26:082,301:44:32
5521KOCZOROWSKI PAWEŁPOLNI WOJOWNICY USTKA13600:26:142,301:44:54
565BUJNICKI TOMASZ13700:26:452,201:47:02
5744PODŻORSKI PAWEŁ13800:26:532,201:47:31
5865WIERZGACZ KAMILA13900:27:102,201:48:39
5972ŻUŁAWSKI MARCINŻYŁA TEAM14000:27:282,201:49:50
6084JANEK MACIEJEWSKI4600:27:452,201:50:59
6154STOSIK BEATA21400:27:502,201:51:21
6273LEPISZ PIOTRJMC ADVENTURE14100:28:352,101:54:21
6385CUPRYCH MICHAŁ21500:29:242,001:57:35
6437MEDOWSKA KAJASAME BABY21600:30:022,002:00:10
6549RADZIEŃSKA KAMILARADZIKI I KANDZORKI21700:30:172,002:01:07
6661URBAŃSKI KAMIL21800:30:312,002:02:05
6752RÓŻYCKA HANNA14200:30:452,002:03:01
6836MASŁOWSKA EWELINAFANTASTYCZNA CZWÓRKA21900:30:481,902:03:12
6957TESKA IZABELASUPER PIĄTKA22000:30:541,902:03:36
703BIEGANOWSKI JACEKROZBIEGANI3200:31:251,902:05:39
7132MALANOWSKA URBANIAK PAULINAURBI TEAM22100:32:001,902:07:59
7220KLIMKIEWICZ BEATA22200:32:131,902:08:54
7327KUJAWA KATARZYNAKURCZAK I DEMON14300:32:341,802:10:15
748CZECHOWSKA ALEKSANDRA22300:32:371,802:10:28
7553SKRZYPKOWSKI DANIELLUMPEK.PL22400:32:501,802:11:21
7648RADOMSKI JACEKRADOMKI14400:34:031,802:16:14
7738MOCHOCKA DOMINIKAMOCHOSIE22500:34:501,702:19:19
7869ZIĘKIEWICZ MARIKAZIĘKIEWICZKI14500:35:521,702:23:28
799DĄDELEWSKA JOANNAPIĘKNI I BESTIE3300:37:341,602:30:18
8075KOZICKI JACEKBANDA ŁYSEGO22600:37:441,602:30:58
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubtempo min/kmtempo km/hWynik
1130FURMANIAK MATEUSZMROWINOHUSARIA RACE TEAM00:17:213,501:09:23
2126DZIUBAŁA KAROLINAWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM00:17:443,401:10:55
3132DOBOSZ MAGDAGDANSKEMI00:19:033,101:16:11
4129NIECHOĆKO AGATAGDAŃSKRBM TEAM00:19:033,101:16:13
5131BIAŁOOKI BARTOSZGDAŃSK00:21:122,801:24:49
6127PĘCHERZEWSKA EMILAGDAŃSK00:24:302,401:37:59
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.1 OKRĄŻENIE2 OKRĄŻENIE3 OKRĄŻENIELiczba okrążeńWynikMK
1126KOGUT KAROLBYDGOSZCZFOREST WORKOUT198400:51:1801:42:1802:35:43302:35:431
224JANKOWSKI SEBASTIANLUZINOWIKĘD LUZINO198700:54:4501:48:3702:45:46302:45:462
345KRZYŻANIAK PIOTROSTRÓDAOPERACJA SPORT198000:54:4901:58:0003:01:35303:01:353
134KMIECIAK JAKUBSULĘCINEKDIRTY SPARROWS199700:48:5801:47:24201:47:241
220IDCZAK PIOTRSULĘCINEKPRZYCZAJONE TYGRYSY198500:50:0101:47:25201:47:252
393BARTKOWSKI ZBIGNIEWDZIALDOWOOPERACJA SPORT196400:54:1501:56:55201:56:553
4117HOŁDA DOMINIKGDYNIA199300:55:0801:59:18201:59:184
5165SZLIJA SŁAWOMIRTCZEWCROSSELITE197601:01:2002:00:44202:00:445
6154PIEKUT ANNATCZEWCROSSELITE197901:01:3702:01:02202:01:021
7227GNAŚ DOMINIKATORUŃCROSSFIT TORUŃ197801:03:0002:02:23202:02:232
8118JACHIRA KLAUDIASZCZECINTRENER24H.COM199201:09:1702:05:30202:05:303
9498ŻUCHOWSKI DAMIANŻNINHUSARIA RACE TEAM199201:03:5502:08:14202:08:146
10182ZALEJASZ SYLWESTERGDAŃSKHELL DADDIES198301:10:3602:21:00202:21:007
112BAZYDŁO MARZENAGDYNIA196602:10:3902:22:03202:22:034
12347PEREK SYLWIASTRYKÓW199101:20:5902:23:00202:23:005
13323KALINOWSKI MICHAŁSUBKOWYSUBKOWSKIE ŁEPY199801:10:2102:23:07202:23:078
1450LUBOCKA PAULINAGDYNIA199602:11:0002:25:29202:25:296
15202ANTOSZEWSKI FILIPTORUNCROSSFIT TORUŃ199201:21:2902:40:27202:40:279
1694WOŚ MARTAGDYNIA198401:21:0802:46:06202:46:067
1773RUTKOWSKA MAGDALENAGDYNIA198101:21:0802:46:09202:46:098
18256LEWANDOWSKI DANIELINOWROCŁAW198101:15:1302:46:31202:46:3110
19436PAŁASZYŃSKA BEATABYDGOSZCZ198301:30:4202:50:42202:50:429
2035KOKOWSKI MARIUSZGDYNIA198801:32:3202:55:40202:55:4011
2162ODZIOM MARLENAGDYNIA198301:32:3102:55:42202:55:4210
2268PETRYCH PIOTRWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM198201:32:3302:55:47202:55:4712
23106CERBA JAROSLAWGDANSKHELL DADDIES197201:50:5203:02:54203:02:5413
128JÓZEFIAK ŁUKASZPSZCZÓŁKIXRUNNERS198100:42:29100:42:291
2408DAMPS PATRYKSKRZESZEWORUN BEACH MORNING199600:46:51100:46:512
3258LEWIŃSKI PAWEŁOSTRÓDAOPERACJA SPORT199000:48:37100:48:373
4107CHEŁSTOWSKI ALEKSANDERGDANSK198900:51:31100:51:314
5153PIECHA KATARZYNABREMEN199000:53:52100:53:521
627JÓZEFIAK ALEKSANDRAPSZCZÓŁKIXRUNNERS198200:55:00100:55:002
7418KĘDZIOREK ERYKGDAŃSKBAUKRANE BUDOWNICTWO198700:56:52100:56:525
8459SZYMAŃSKA JOLANTASTARA KISZEWAHUSARIA RACE TEAM199700:57:32100:57:323
9276RONOWSKI PAWEŁMGOSZCZ198500:57:37100:57:376
10259ŁUKAWSKI MARIUSZŚWIESZYNOJW 1223198800:57:42100:57:427
11446SĘKOWSKI PIOTRŁĄSKI PIEC199600:57:47100:57:478
1271POTAŚ JACEKOSTRÓDAOPERACJA SPORT199000:57:55100:57:559
13159ROGOZIŃSKA ŻAKLINAGDYNIA199101:00:26101:00:264
1440KOWALEWSKI KRZYSZTOFGDAŃSKOPERACJA SPORT198801:00:28101:00:2810
1554MALISZEWSKI KAMILMAŁA NIESZAWKAHUSARIA RACE TEAM198901:01:24101:01:2411
16497TOMASZEWSKI KRZYSZTOF01:02:15101:02:1512
17208BORUSZEWSKI RAFAŁREDABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM197501:03:03101:03:0313
18176WERYK MATEUSZGDAŃSK197901:03:41101:03:4114
19110CZOKAJŁO MICHAŁWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM198401:04:04101:04:0415
2052ŁUCZAK TOMASZWAŁBRZYCHTEAM RUNNERS SCHNEIDER ELECTRIC198401:04:32101:04:3216
21339MASA MAGDAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198401:04:41101:04:415
2266OWCZAREK MICHAŁOŻARÓW MAZOWIECKIHUSARIA RACE TEAM198501:05:50101:05:5017
23132KRÓLIKOWSKI KRZYSZTOFGDAŃSK198601:06:03101:06:0318
245BORECKI KRZYSZTOFWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM197701:06:25101:06:2519
2541KOWALSKI JÓZEFTURZNICEPOSITIVE FREAKS TEAM199101:06:46101:06:4620
26411DUSZEŃKO DAWIDMŁAWA198001:06:57101:06:5721
27461TOCHA ZBIGNIEWSKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACY195601:07:26101:07:2622
2812DZIUBAŁA KAROLINAWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM199201:07:50101:07:506
2978SKOCZYLAS ŁUKASZŚWIDNIK198701:07:51101:07:5123
30249KRUPA GRZEGORZWŁOCŁAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEK197701:08:54101:08:5424
31325KIEPUSZEWSKI MACIEJWAKA198101:10:42101:10:4225
32338MARKIEWICZ ARKADIUSZMALBORKPIĘKNI I BESTIE197301:10:49101:10:4926
33113DUZOWSKI KRZYSZTOFKOKOSZKOWYCROSSELITE197801:11:56101:11:5627
34179WŁODARSKI DARIUSZTCZEWCROSSELITE198401:11:57101:11:5728
35166SZOSKA SŁAWOMIRTCZEWCROSSELITE197701:12:00101:12:0029
3651ŁOBOCKI ANDRZEJJEŻEWOPOSITIVE FREAKS TEAM198801:12:01101:12:0130
37428LIBERADZKI MARCINWEJHEROWOATHLETIC APOLLO197601:13:12101:13:1231
38120JOŃCZYK JACEKGDAŃSK198401:13:19101:13:1932
39350RĘKOSIEWICZ BARTŁOMIEJGDYNIA198701:13:27101:13:2733
40329KOZŁOWSKA KATARZYNAGDAŃSK199701:14:30101:14:307
41415HOŁOWACZ KAMILSZCZECINEKHUSARIA RACE TEAM198201:14:36101:14:3634
4282SYLDATK PATRYKGDYNIA199101:15:09101:15:0935
4372PYŚKO TOMASZPRUSZCZ GDAŃSKIEPAM EXTREME RUNNERS198001:15:16101:15:1636
4491TYSZKIEWICZ BOGUMIŁAGDAŃSKMIQRO MADNESS197301:16:32101:16:328
45143ŁOŚ MAŁGORZATAMAREZABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198701:16:39101:16:399
46135KWAŚNIEWSKI ŁUKASZROSNOWOOGIEŃ Z SZOPY198101:16:40101:16:4037
47101ABRYSZYŃSKA KAROLINATCZEWCROSSELITE199201:16:46101:16:4610
4895ZABOROWSKI ŁUKASZPŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCK198601:17:24101:17:2438
49225FURTAN KRYSTIANBYTÓW198301:17:56101:17:5639
50147MILER BEATALUZINO199501:17:58101:17:5811
51232GULATOWSKA KLAUDIAKLUKOWA HUTA198401:18:21101:18:2112
52233GULATOWSKI RAFALKLUKOWA HUTA198201:18:21101:18:2140
53254LESZKO ŁUKASZPUŁAWYZIGGI198901:18:35101:18:3541
54335LADEMANN MATEUSZŻELISTRZEWO198501:18:39101:18:3942
55371WILK ARTURGDYNIA198701:18:56101:18:5643
5648LUBISZEWSKA KAROLINATORUŃREBEL SCUM198401:19:14101:19:1413
5759MICHALSKI TOMASZGDAŃSK198801:19:30101:19:3044
58142LISIECKI JAKUBGDAŃSK199801:19:35101:19:3545
59167SZULC ARKADIUSZTCZEWCROSSELITE197701:19:47101:19:4746
60175TRĄBINSKI GRZEGORZGDANSKXRUNNERS197901:19:50101:19:5047
61280SPIEREWKA MACIEJPÓŁCZNO199501:19:55101:19:5548
62168SZULC MONIKATCZEWCROSSELITE197801:20:06101:20:0614
63100ZUKOWSKA ALEKSANDRAKETRZYN199601:20:06101:20:0615
64284SZUBIŃSKI MICHAŁWŁOCŁAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEK198401:20:12101:20:1249
65248KORNOSZ PAWELWILCZA GÓRANINJA WARRIOR TEAM197901:20:12101:20:1250
66211BUCHALSKI JAROSŁAWPIASECZNONINJA WARRIOR TEAM197901:20:20101:20:2051
67212BUTKIEWICZ PIOTRGDAŃSK OLIWABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198701:20:22101:20:2252
68435PAJĘCKI KRZYSZTOFWŁOCŁAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEK198301:20:32101:20:3253
69421KOBUS NATALIACHEŁMICA DUŻAOCR TEAM WŁOCŁAWEK198001:20:36101:20:3616
70444SADOWSKI MARIUSZCHEŁMICA DUŻAOCR TEAM WŁOCŁAWEK197101:20:39101:20:3954
7115FURA PIOTRSTEGNA198801:20:43101:20:4355
72412DUSZEŃKO WOJCIECHMŁAWA198401:20:47101:20:4756
734BIELICKI ADRIANKUTNOKONIUCHY OCR199301:20:48101:20:4857
74105BRZESKI ROBERTTCZEWCROSSELITE197601:21:21101:21:2158
7565OSTROWSKA KATARZYNARUMIA198801:21:21101:21:2117
7670POCHYŁA KRZYSZTOFGDYNIA196801:21:22101:21:2259
77499ŻURAWKA PAWEŁBATOROWOHUSARIA RACE TEAM198801:21:30101:21:3060
78292WOLFIGIEL MARCINPOZNAŃDIRTY SPARROWS198501:21:53101:21:5361
79252KUBERA MICHAŁUSTKABALTIC SEALS198701:22:00101:22:0062
8079SKROBISZEWSKI KAMILŚWIECIEPOSITIVE FREAKS TEAM198801:22:10101:22:1063
81122JURGIELEWICZ BEATAPOZNAŃ199201:22:14101:22:1418
82368WICA JANUSZBYTÓWSZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY197101:22:31101:22:3164
83365WAŚKOWIAK AGAGDYNIASZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY198701:22:32101:22:3219
84124KNITTER MAREKSTAROGARD GDAŃSKICROSSELITE198101:22:53101:22:5365
85181WYCZYŃSKA KATARZYNATCZEWCROSSELITE197001:22:54101:22:5420
86111DARASEWICZ KRZYSZTOFSTAROGARD GDAŃSKICROSSELITE197801:22:55101:22:5566
87172TARKOWSKI DAWIDPRUSZCZ GDAŃSKICROSSELITE198701:22:56101:22:5667
88157POŁOMSKI MARCINRUDNOCROSSELITE198101:23:01101:23:0168
89318JACHIRA PATRYKPOZNAŃ199001:23:03101:23:0369
90409DANKOWSKI KRZYSZTOFGDAŃSK200201:23:09101:23:0970
91270PIASTOWSKA-SZYMCZAK MONIKAKUTNOKONIUCHY OCR198101:23:11101:23:1121
92257LEWAŃSKA MAGDALENAKUTNOKONIUCHY OCR198501:23:12101:23:1222
93370WICA ZUZIABYTÓWSZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY200001:23:18101:23:1823
943BIEGAŃSKI BOGUMIŁGDYNIA198501:23:35101:23:3571
95349RAJEWSKI GRZEGORZMIASTKOSZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY198101:23:58101:23:5872
96178WŁODARCZYK AGNIESZKAKONSTANCIN-JEZIORNAGRAŻYNKI OCR198501:23:59101:23:5924
971ANDRYSZAK JUSTYNAGDAŃSK198601:24:40101:24:4025
98300NADOLSKI KRZYSZTOFXRUNNERS198001:24:42101:24:4273
99332KRÓLIKOWSKA ANNAMODLNICZKAHUSARIA RACE TEAM199601:24:51101:24:5126
100410DANKOWSKI MAREKGDAŃSK197101:24:57101:24:5774
1018CHMIELOWSKI MICHAŁJUSZKOWOGÓRSKIE PĘDZIWIATRY198001:25:08101:25:0875
102342MOLĘDA DARIUSZGDAŃSK197401:25:43101:25:4376
103229GÓLCZ KATARZYNAŻNIN198601:25:53101:25:5327
104209BRODZIK EWABYTÓW198401:25:53101:25:5328
105285ŚWIGOŃ DANIELBYTÓW197901:25:59101:25:5977
10642KOWALSKI PAWEŁGDYNIA198301:26:11101:26:1178
107290WOJCIECHOWSKI ADRIANKOSZALINBEST BEASTS198901:26:17101:26:1779
108245KĘPA MARTAŚWIDWINBEST BEASTS199101:26:20101:26:2029
10919HOGA-PASZKOWSKA KLAUDIABRODNICAHUSARIA RACE TEAM198601:26:40101:26:4030
110273RODA-MIELCZAREK BEATAGDAŃSK197401:26:52101:26:5231
111125KODUR PIOTRPRZEŹMIEROWOKONIUCHY OCR198301:26:57101:26:5780
112145MARSZAŁEK MAGDALENAPOZNAŃKONIUCHY OCR197901:27:00101:27:0032
113439PĘDZIK MAREKSZCZECINHUSARIA RACE TEAM199201:27:05101:27:0581
11484SZYCHUŁDA JOANNAWĄBRZEŹNOHUSARIA RACE TEAM199601:27:22101:27:2233
115319JAROSZEWICZ ARTURGDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA196901:27:24101:27:2482
116341MIREK EMILIAGDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA198801:27:25101:27:2534
117266MURAWSKI RAFAŁSŁUPSKAŚNAEBAEM198001:27:28101:27:2883
118246KNOT MARTYNABORKOWOPIĘKNI I BESTIE198601:27:46101:27:4635
119265MURAWSKA KATARZYNASŁUPSKAŚNAEBAEM198001:27:50101:27:5036
120240KALINOWSKI PAWEŁTORUŃCROSSFIT TORUŃ198301:27:59101:27:5984
121286TOBIS MARCINBIERKOWOBALTIC SEALS198801:28:08101:28:0885
122210BRODZIK IRENEUSZBYTÓW197801:28:09101:28:0986
12347KURPET PAULINAGDYNIAMICRO MADNESS199201:28:24101:28:2437
124277RUDNICKI PIOTRGDAŃSKKONTENER FORMY198201:29:19101:29:1987
125310DETTLAFF MAGDAGOWINO199701:29:26101:29:2638
126430ŁUŃSKI MACIEJZŁOTÓW198201:29:31101:29:3188
127445SAWICZ-ŁUŃSKA EMILIAZŁOTÓW198301:29:34101:29:3439
12856MARCHLEWICZ DAWIDWĄBRZEŹNOHUSARIA RACE TEAM198501:29:36101:29:3689
129307CHWIN PIOTRGDYNIABATALION S7 GDYNIA198301:30:07101:30:0790
130374WYBIERAŁA MAGDALENAGDYNIABATALION S7 GDYNIA198801:30:09101:30:0940
131311DOMZAŁA PAWEŁGDYNIABATALION S7 GDYNIA197501:30:10101:30:1091
132282STANGEL PIOTRGDYNIAKONTENER FORMY198401:30:16101:30:1692
133134KURZAWKSI MARCINLUBOŃ198201:30:52101:30:5293
134121JÓŹWIK KAROLINALUBOŃ197901:30:57101:30:5741
13526JEDYNAK KAROLINAWEJHEROWOATHLETIC APOLLO197801:31:09101:31:0942
13625JEDYNAK JACEKWEJHEROWOATHLETIC APOLLO197701:31:11101:31:1194
137236JARMUŻ MARTARÓŻYNYCROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI198301:31:26101:31:2643
138162STENCEL JOANNAŻUKOWOINTEL RUNNERS199101:31:28101:31:2844
139169SZYMOŃSKA KAROLINAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM199101:31:43101:31:4345
140314FORMELA WIKTORIAREDADECATHLON RUMIA199601:31:47101:31:4746
141235HINC-ŻARDECKA NATALIAREDASISTERKI198601:32:18101:32:1847
142221DETTLAFF ANNABRZYNOSISTERKI198701:32:19101:32:1948
143224ELLWART KATARZYNAREDASISTERKI199301:32:22101:32:2249
144253KWIATKOWSKI ŁUKASZWARSZAWAPOWER TRAINING199201:32:36101:32:3695
145219DĄBROWSKI ADRIANWARSZAWAPOWER TRAINING199001:32:36101:32:3696
14680STEFANOWSKA SARAKONINOPERACJA SPORT199201:32:53101:32:5350
147206BARTOSZEK MICHAŁBRZEŚĆ KUJAWSKIOCR TEAM WŁOCŁAWEK198301:32:55101:32:5597
148271PIĄTKOWSKI TOMASZGDYNIABIGYELLOWFOOT ADWENTURE TEAM198501:33:03101:33:0398
149272PTASZYŃSKI JAREKWŁOCŁAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEK197401:33:04101:33:0499
150351RUTKOWSKI MARIUSZPŁOCK198301:33:06101:33:06100
151218DANKIEWICZ MONIKAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198401:33:12101:33:1251
152309DANIELAK GOSIAPŁOCK198501:33:13101:33:1352
153320JUZWUK SEWERYNKNURÓWDECATHLON RUMIA199401:33:20101:33:20101
154243KARPIŃSKI JANGDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198401:33:21101:33:21102
155239KACIUBA KAMILAGDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198301:33:26101:33:2653
156177WIELGOSZ PATRYKSTAROGARD GDANSKICEOSSELITE198301:33:32101:33:32103
157133KUCHTA EMILIAFRANKCROSSELITE199101:33:36101:33:3654
158164SZCZODROWSKA MARTASKARSZEWYCROSSELITE198201:33:39101:33:3955
15992WIERZBICKI MAREKGDANSKJASNE PELNE197501:33:55101:33:55104
16031KAMIŃSKI WITOLDKRĘPA SŁUPSKASTOPA SŁUPSK197301:34:09101:34:09105
161244KARWEL EWELINA KLAUDIAGDAŃSKKONTENER FORMY198801:34:17101:34:1756
162201ADRYAN ADAMWIELICHOWOCKB SŁUPSK197501:34:28101:34:28106
163207BIELEWICZ ANNALUBUŃCKB SŁUPSK197701:34:31101:34:3157
16467PERZANOWSKA SYLWIAPOZNAŃHUSARIA RACE TEAM198901:34:39101:34:3958
165278RYBSKI KAMILTORUNCROSSFIT TORUN198201:34:48101:34:48107
166363URBAŃSKA JOANNARUMIA198001:34:50101:34:5059
167348PIĄTEK AGATAPERLINOFORFITER199901:35:17101:35:1760
168321KABUS DAMIANGNIEWINOFORFITER198701:35:17101:35:17108
169228GOJKE MICHAŁWEJHEROWOZAKWASY199001:35:18101:35:18109
170322KABUS KLAUDIAGNIEWINOFORFITER199101:35:18101:35:1861
171352SKIBA KATARZYNAZDUŃSKA WOLA198001:35:21101:35:2162
172448SKIBA ROBERTZDUŃSKA WOLA198001:35:21101:35:21110
173403BIERNAT HELENAGDAŃSKXRUNNERS198601:35:24101:35:2463
17461MOSZCZYŃSKI MARIUSZPERLINOFORFITER199701:35:24101:35:24111
175462TRAPKOWSKA KATARZYNAGDAŃSKXRUNNERS198201:35:25101:35:2564
176237JESZKE MAREKMRZEZINOZAKWASY199401:35:27101:35:27112
177127KOMOROWSKA KAROLINALUBISZEWOCROSSELITE198301:35:29101:35:2965
178441PRZYBYSZEWSKA KAROLINAŁUBIANKAHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY199001:35:30101:35:3066
179128KOMOROWSKI MACIEJLUBISZEWOCROSSELITE198101:35:33101:35:33113
18087TESKA MICHAŁGDYNIA198401:35:34101:35:34114
18186TESKA IZABELAGDYNIATESKA198101:35:36101:35:3667
182474ZESZUTEK NATALIAGDYNIA198501:36:31101:36:3168
183174TERCJAK MICHAŁŁUBIANKAHUSARIA RACE TEAM198901:36:36101:36:36115
184367WAWRYNIUK EMILIAKAMIŃSK199701:36:58101:36:5869
185373WROBEL PAWELGDYNIAWOLNYST197701:37:43101:37:43116
186434NOWIŃSKI KAROLGDAŃSKASSECO ACTIVE TEAM198901:37:48101:37:48117
1877BRZECZKOWSKI PAWEŁWARSZAWAPOWER TRAINING198101:38:35101:38:35118
188183ŻOCHOWSKI MARCINSOPOTBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198201:38:53101:38:53119
189173TELKA MALWINARUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIA198901:39:04101:39:0470
190466WALEWICZ PIOTRWŁOCŁAWEK198401:39:18101:39:18120
191432MIKOLAJEWSKI SZYMONGDANSK198701:39:27101:39:27121
192457SZAŁECKA DOROTAGDAŃSKASSECO ACTIVE TEAM198801:39:29101:39:2971
193451SŁONIEWSKA MONIKAGDYNIAASSECO ACTIVE TEAM198401:39:36101:39:3672
19464ORŁOWSKI PIOTRGDYNIAINTEL RUNNERS198501:40:18101:40:18122
19597ZIELIŃSKA MALWINAGDANSKPATOLOGIA(S)PORTU TEAM200101:40:35101:40:3573
19698ZIELIŃSKI TOMASZGDANSKPATOLOGIA(S)PORTU TEAM196901:40:39101:40:39123
197355SZELBRACIKOWSKI DAWIDGDAŃSKHEFALUMPY199401:40:53101:40:53124
198406CHMURSKA VIOLETTASZCZECINEKHUSARIA RACE TEAM196501:40:57101:40:5774
199343MOŻEJKO TOMASZGDAŃSKHEFALUMPY199401:40:57101:40:57125
200326KMAK WERONIKAGDAŃSKHEFALUMPY199501:40:58101:40:5875
201260MACH MACIEJGDAŃSK198401:41:19101:41:19126
202304BIESZCZAD KATARZYNAGDAŃSKHEFALUMPY198601:41:21101:41:2176
203356SZUMOWSKA MAGDAGDAŃSKHEFALUMPY199301:41:22101:41:2277
204327KORTAS MAGDALENAGDAŃSKHEFALUMPY198801:41:27101:41:2778
205238JÓZEFOWICZ ANNAGDYNIAPIĘKNI I BESTIE198501:41:45101:41:4579
206274ROGOWSKA AGNIESZKAGDYNIAPIĘKNI I BESTIE198301:41:45101:41:4580
207401AUGUSTYN KAMILAGDAŃSK198601:41:59101:41:5981
208453STAWIKOWSKA MARTAGDAŃSK198701:42:06101:42:0682
209443REPETOWSKA ELWIRAGDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198601:42:23101:42:2383
210302BARANOWSKI MICHAŁWEJHEROWOBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198901:42:27101:42:27127
21175RZĄSKA MAŁGORZATAGDYNIA197901:42:49101:42:4984
212149MOSZYŃSKI PATRYKSZCZECINXRUNNERS199201:43:14101:43:14128
213102WOJCIECHOWSKI MICHAŁ198501:43:15101:43:15129
21430KALISZEWSKA EMILIABORKOWOWILD GIRLS198001:44:07101:44:0785
21536KOPCYCH ANNABORKOWOWILD GIRLS198201:44:08101:44:0886
21676RZEPPA ALEKSANDRALUZINOWILD GIRLS197301:44:08101:44:0887
217344MUSZOL GOSIAGDYNIADECATHLON RUMIA199801:44:38101:44:3888
218440POLKOWSKA KAROLINAWEJHEROWODECATHLON RUMIA199401:44:40101:44:4089
219442REMISZ EWAGDAŃSK198001:44:45101:44:4590
220404BRECHELKE PATRYCJASOPOT199101:44:57101:44:5791
221480SIENKIEWICZ MIKOŁAJMROWISKO200201:45:21101:45:21130
222486MALEWICZ ALEKSANDERMROWISKO200201:45:24101:45:24131
223485ORKISZEWSKA DARIAMROWISKO200001:45:26101:45:2692
224369WICA JOLABYTÓWSZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY197501:46:38101:46:3893
225366WAŚKOWIAK WOJCIECHGDYNIASZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY198301:47:00101:47:00132
226361SZYCA RENIABYTÓWSZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY197601:47:06101:47:0694
227231GROTOWSKI TOMASZTORUŃCROSSFIT TORUŃ198101:47:06101:47:06133
228359SZYCA KAZIKBYTÓWSZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY197201:47:10101:47:10134
229112DELIK MICHAŁGDAŃSKFJORD NANSEN199101:47:23101:47:23135
23029KAFARSKA EDYTACHOJNICE197401:47:27101:47:2795
23157MARCZEWSKA MAŁGORZATACZŁUCHÓWJW 3775 CHOJNICE197801:47:30101:47:3096
232360SZYCA KLAUDIABYTÓWSZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY200101:47:38101:47:3897
233358SZYCA KAROLINABYTÓWSZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY199801:47:41101:47:4198
23485ŚLUFARSKI MARCINGDYNIA199301:47:44101:47:44136
235215CZAJA FRANCISZEKSIERAKOWICE196701:47:45101:47:45137
236287TRYBA PIOTRŁEBUNIA199601:47:45101:47:45138
237216CZAJA MONIKASIERAKOWICE199701:47:45101:47:4599
238214CZAJA ELŻBIETASIERAKOWICE197301:48:02101:48:02100
239108CIOSEK ANNAGÓROWO IŁAWECKIEJAKOŚ SIĘ DOTURLAM199001:48:05101:48:05101
240136LAMPARSKI ŁUKASZGDAŃSKJAKOŚ SIĘ DOTURLAM199101:48:08101:48:08139
241362TURZYŃSKI WACŁAWPRZYJAŹŃTEAM ON:1198301:48:19101:48:19140
242144MAJSZYK DAMIANORNETAJAKOŚ SIĘ DOTURLAM198801:48:20101:48:20141
243109CIOSEK SEBASTIANGÓROWO IŁAWECKIEJAKOŚ SIĘ DOTURLAM198801:48:20101:48:20142
244324KĘPROWSKA EWAGDAŃSKTEAM ON:1197501:48:24101:48:24102
245301AJCHNER AGNIESZKAGDAŃSKTEAM ON:1199001:48:25101:48:25103
246469ZAPARTY MAGDALENARUMIADECATHLON RUMIA199701:49:04101:49:04104
247331KRĘCIDŁO ANNAWEJHEROWO198801:49:07101:49:07105
248372WILLMA KAROLINAWEJHEROWODECATHLON RUMIA TEAM199201:49:16101:49:16106
249151PAJĄK MACIEJBANINOFJORD NANSEN198401:49:46101:49:46143
250131KRÓLIK ŁUKASZGDYNIA198601:50:08101:50:08144
251171ŚWICA ALICJAMIASTKOFJORD199101:50:20101:50:20107
25239KOT KAMILAGDAŃSK198401:50:44101:50:44108
253330KOZŁOWSKI MARIUSZUJAZD199301:50:53101:50:53145
254158PRZYBYLSKA MAGDALENAGDAŃSKPMP198401:51:16101:51:16109
255148MILEWSKI RAFAŁGDAŃSKIC SPORT TEAM198701:51:24101:51:24146
256103BECHCIŃSKI SŁAWOMIRGDYNIAIC SPORT TEAM198301:51:28101:51:28147
257217CZUŁADO MARTYNAMRĄGOWOPOWER RANGERS199101:51:40101:51:40110
258340MICHALSKI MATEUSZGDAŃSK198701:51:42101:51:42148
259333KUCZYŃSKI PAWEŁPIASECZNOBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM199101:51:43101:51:43149
260450SKRĘTEK PAULIABIAŁYSTOK198401:51:44101:51:44111
26114FIERKA AGATAGDYNIAMIQRO MADNESS199201:51:45101:51:45112
2626BOROWSKA AMANDAGDYNIABIO199201:51:45101:51:45113
263447SIENKIEIWCZ JAKUBBIAŁYSTOK198301:51:45101:51:45150
26469PILIPCZUK JUSTYNAGDAŃSKBIO198601:51:46101:51:46114
26577SKIBIŃSKA MARTYNAGDAŃSKMIQRO MANESS199301:51:47101:51:47115
26610DETTLAFF NATALIAGDYNIA198901:51:47101:51:47116
26723JAGOSIAK URSZULAGDYNIA199101:51:48101:51:48117
268470ZAPAŚNIK KRZYSZTOFGDAŃSKASSECO ACTIVE TEAM198401:52:04101:52:04151
26990TUŃSKA BEATAGDYNIA198201:52:10101:52:10118
27099ZINKE WERONIKAGDYNIA199201:52:11101:52:11119
27117GORYŃSKA DARIAGDYNIAPIĘKNI I BESTIE199101:52:16101:52:16120
272458SZYLKA MIROSŁAWGDAŃSKDIRTY SPARROWS198601:52:38101:52:38152
27333KLIMKIEWICZ BEATAGDYNIA197501:52:46101:52:46121
274417KAŁKOWSKA KAROLINAPOZNAŃDIRTY SPARROWS197301:52:52101:52:52122
275346PAWŁOWSKA MAJASŁUPCADIRTY SPARROWS199401:52:53101:52:53123
27644KRZEMIŃSKA ALEKSANDRAPOZNAŃHUSARIA RACE TEAM198901:53:00101:53:00124
277241KAMIŃSKI MARCINSMOŁDZINOMOCZYMORDY TEAM197901:53:30101:53:30153
278222DUDA RÓŻAGDAŃSKPOWER RANGERS198601:53:32101:53:32125
279268PAŁUCKA PATRYCJAGARDNA WIELKAMOCZYMORDY TEAM197901:53:34101:53:34126
280251KRZYŻANEK MARCINGARDNA WIELKAMOCZYMORDY TEAM198101:53:37101:53:37154
281114DZIĘCZEWSKI PIOTRGDYNIAIC SPORT TEAM197401:54:14101:54:14155
282115GOŁĄBEK KLAUDIAIŁAWA199501:55:05101:55:05127
283455STOLC MICHALINASKARSZEWY198401:55:23101:55:23128
284454STOLC DANIELSKARSZEWY198501:55:28101:55:28156
285234HEIDAK PIOTRBYDGOSZCZ197601:55:48101:55:48157
286429LORBIECKI MATEUSZTUCHOLAHARDCOROWE WYCHYLYBYMY199001:56:30101:56:30158
287264MOLICKA ALICJASŁUPSKMOCZYMORDY TEAM197501:56:35101:56:35129
288230GRIGORIAN MONIKAGDAŃSK198801:58:19101:58:19130
289262MEISSNER MARCINGDAŃSK198701:58:36101:58:36159
290267OLSZOWY TOMASZGDAŃSK197701:58:39101:58:39160
291146MILCZAREK MAGDALENAGDYNIAIC SPORT TEAM198401:58:48101:58:48131
292116GRABARCZYK MAŁGORZATASŁUPSKBEST BEASTS198201:58:49101:58:49132
293223DURA MARTABYDGOSZCZ198301:59:13101:59:13133
294294ŻUCHOWSKI PAWEŁTORUŃ198101:59:15101:59:15161
295375ŻYWICKA NATALIAREDADECATHLON RUMIA199801:59:25101:59:25134
296337ŁABĘDZKI RADOSŁAWGDYNIADECATHLON RUMIA199501:59:29101:59:29162
297316GELO PATRYKGNIEWOWODECATHLON RUMIA199401:59:30101:59:30163
298283STRĄGOWSKA KATARZYNAWEJHEROWOBALTIC SEALS199101:59:40101:59:40135
299263MIKICIUK-SŁOMA IZABELARUMIABALTIC ARROWS198001:59:42101:59:42136
300130KOWALSKI MICHAŁREDA198901:59:44101:59:44164
301140LIPIEC BARBARASLUPSKBEST BEASTS198302:00:01102:00:01137
302312ELIMER MAGDALENASOPOTBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198502:00:15102:00:15138
303336LIEDER ALEKSANDRAGNIEŻDŻEWOBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198502:00:16102:00:16139
304305BRANDT KAROLINASOPOTBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198602:00:16102:00:16140
305313ELIMER MARTAGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198402:00:16102:00:16141
306279SŁOMA PAWEŁRUMIABALTIC ARROWS198002:00:21102:00:21165
307315GĄSIOROWSKI RAFAŁBANINOBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM198502:01:11102:01:11166
308138LANGNER-KAPCZYŃSKA EDYTASŁUPSKBEST BEASTS198802:01:23102:01:23142
309170SZYPOSZYŃSKA RÓŻASŁUPSKBEST BEASTS197802:01:32102:01:32143
310156PIETRZAK TOMASZGDAŃSK200002:02:20102:02:20167
31111DRAWC ŁUKASZGDYNIA199002:02:26102:02:26168
31289TRZECIAK KAMILGDYNIA198902:02:27102:02:27169
313155PIETRZAK SŁAWOMIRGDAŃSK197202:02:30102:02:30170
31460MIKOŁAJEWSKI ŁUKASZGDYNIA199502:02:46102:02:46171
31518GRZENKOWICZ MICHAŁREDATEAM KREFT199602:02:50102:02:50172
31658MERINGER SARAGDYNIA199402:02:51102:02:51144
31738KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKA DANUTASOPOT199002:02:57102:02:57145
31822JACEWICZ MARTYNAWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM199102:04:57102:04:57146
319255LEWANDOWSKA-KULAK JOANNAGŁOBINOBALTIC SEALS197802:05:32102:05:32147
320483KRÓL BARTOSZMROWISKO200102:07:21102:07:21173
321492BADOWICZ OSKARMROWISKO200302:07:22102:07:22174
322484BUTLER PAULINAMROWISKO200002:07:23102:07:23148
323489KOWALSKI ADAMMROWISKO199802:07:24102:07:24175
324488KREFT DARIAMROWISKO200302:07:26102:07:26149
325345NACZK MAREKSIERAKOWICE19602:07:27102:07:27176
326493NACZK MICHAŁMROWISKO200102:07:27102:07:27177
327291WOJEWSKA NATALIAGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL199402:08:08102:08:08150
328293WOLIŃSKA AGNIESZKAKUTNO197902:08:08102:08:08151
329491PAŚNICZEK DAWIDMROWISKO200102:08:20102:08:20178
330479PYC KINGAMROWISKO200202:08:24102:08:24152
331478WIŚNIEWSKI LUCJANMROWISKO200102:08:27102:08:27179
332476MEDOWSKA KAJAMROWISKO198802:08:32102:08:32153
333477LIPIŃSKA KLAUDIAMROWISKO199002:08:33102:08:33154
334481RUDZIŃSKA JULIAMROWISKO200102:08:37102:08:37155
335490WALENTOWICZ IGORMROWISKO200102:09:09102:09:09180
336487OCZACHOWSKI FILIPMROWISKO200202:09:18102:09:18181
337119JAŁOWIECKA MAŁGORZATAGDYNIAG.I.B.197602:17:28102:17:28156
338161SIELNICKA IWONAGDYNIAG.I.B197902:17:29102:17:29157
339123KIJEWSKI JACEKGDYNIATIELNIASZKI197302:19:06102:19:06182
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.1 OKRĄŻENIE2 OKRĄŻENIELiczba okrążeńWynikMK
117DANIELKIEWICZ TOMASZŻUKOWICEXRUNNERS198600:36:0901:11:40201:11:401
233HAJNOS DAWIDSZAFLARYGORĄCY POTOK TEAM199400:35:4401:12:45201:12:452
393OŚLIZŁO TOMASZGORZYCEXRUNNERS198700:36:5201:13:12201:13:123
4117ŚWIĘTEK BARTOSZNOWE BRZESKOGORĄCY POTOK TEAM199600:39:2601:18:58201:18:584
552KĄKOL KACPERGDYNIAXRUNNERS199300:35:4101:19:13201:19:135
668KRZYSTYNIAK ROBERTNOWY TARGGORĄCY POTOK TEAM197400:40:4001:19:40201:19:406
78BUDZISZ KRZYSZTOFBYTOMSOCIOS SILESIA197700:40:0501:21:36201:21:367
851KASPRZYK SEBASTIANDOBCZYCEXRUNNERS199600:40:2401:22:45201:22:458
94BANDOSZ ROBERTNOWY DWÓR MAZOWIECKIADRENALINE RUSH TEAM199000:40:1201:23:26201:23:269
1062KOWALCZYK DAWIDKRASOCINXRUNNERS199100:41:4101:24:28201:24:2810
1183MAZUR DAMIANRUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIA198800:41:2701:25:06201:25:0611
1247KAŁUŻNY ADAMRUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIA198600:42:2101:27:02201:27:0212
13124WASIELEWSKI MICHAŁKUTNOKONIUCHY197900:42:4101:29:35201:29:3513
1424GAŁDYN KAMILSZAFLARYGORĄCY POTOK TEAM199800:42:3801:30:42201:30:4214
15132ZAWISTOWSKI JAKUBWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM199000:44:5601:31:45201:31:4515
1641JANUSZEWSKI BARTOSZZIELONA GÓRAKONIUCHY OCR199100:44:5801:32:46201:32:4616
1759KOŁODZIEJCZYK KAMILRYBNIKSOCIOS SILESIA198800:42:2701:33:11201:33:1117
1825GAZUREK KACPERUSTROŃXRUNNERS199200:46:1601:33:22201:33:2218
1923FARKOWSKI KONRADMYSIADŁOKONIUCHY OCR198500:44:0101:33:22201:33:2219
20118TARKA ANDRZEJZELÓWXRUNNERS197700:44:5201:33:24201:33:2420
2164KOZŁOWSKI ARTURŁASKHUSARIA RACE TEAM199500:44:4101:34:20201:34:2021
2266KRAWIECKI MATEUSZWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM199200:37:0701:35:31201:35:3122
231ANTCZAK MARCINMIĘDZYRZECZALGRAF RACE TEAM199000:48:0001:38:25201:38:2523
24107SOKOŁOWSKI JAREKWROCŁAWELEGANT TEAM198700:43:4501:39:39201:39:3924
2598PIÓRKOWSKI ADRIANWOLICAKONIUCHY OCR199000:48:2101:41:28201:41:2825
26109STOKOWSKI DARIUSZCIECHANÓWHUSARIA RACE TEAM198800:44:5301:41:36201:41:3626
27112SZOSTAK ARTURWIELISZEWBRAVEHEARTS LEGIONOWO198900:50:5101:43:31201:43:3127
28104PUPKOWSKI KAMILSKWIERZYNA198400:53:3901:43:35201:43:3528
2922DUDKIEWICZ MARCINWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM198900:50:1701:44:14201:44:1429
3090MÓRAWSKI MIESZKOWARSZAWAHUSARIA RACE TEAM198800:49:1301:44:16201:44:1630
31105RACZEK RADOSŁAWPISARZOWAGORĄCY POTOK TEAM199400:50:0201:47:26201:47:2631
32137TRĄBIŃSKI GRZEGORZ00:51:4201:49:16201:49:1632
33102POŚPIECH KRZYSZTOFGORZYCEXRUNNERS199300:58:3101:49:30201:49:3033
3480MANTYCKI RAFAŁLUBLINULTIMATE RUNNERS TEAM199000:53:2201:53:23201:53:2334
35138SIWOCKI DAWID00:52:1801:56:01201:56:0135
36181SZARUGA MAŁGORZATARABKA-ZDRÓJSOCIOS SILESIA198800:58:5301:56:08201:56:081
3796PAWŁOWSKI KAMILCHOCEŃOCR TEAM WŁOCŁAWEK199500:59:2901:57:10201:57:1036
3846KALININ JAROSŁAWWROCŁAWXRUNNERS199601:02:5901:58:07201:58:0737
3979MACHTYL ZYGMUNTBIERKOWOBEST BEASTS197400:54:3602:02:13202:02:1338
4099PISKAŁA DANIELWARSZAWAPOWER TRAINING198000:56:2102:02:46202:02:4639
4112CEJKO DAWIDSŁUPSKBALTIC SEALS199601:01:1402:03:44202:03:4440
4288MORAWSKI GRZEGORZWARSZAWATRENER24H.COM.PL198301:01:0402:04:27202:04:2741
4371KUPIS ŁUKASZMASŁÓWSCYZORY199001:00:4502:04:34202:04:3442
44115SZYSZKA KACPERKUTNOKONIUCHY OCR200001:00:1902:05:37202:05:3743
4527GOLAK SEBASTIANPUSZCZYKOWOXRUNNERS198600:59:4902:05:54202:05:5444
46136ŻOŁNIEREK WOJCIECHPOZNAŃDIRTY SPARROWS198901:00:3202:06:45202:06:4545
47119TARTANUS PIOTRWARSZAWAPOWER TRAINING197200:59:1602:06:52202:06:5246
4810BUGAJSKI JAKUBMASŁÓWSCYZORY199400:57:1202:07:19202:07:1947
49162HANSLIK ALEKSANDRAZABRZESOCIOS SILESIA198901:01:3702:07:24202:07:242
5073LEJK BENIAMINŻUKOWO199101:01:0602:09:31202:09:3148
51157DASZKIEWICZ MAŁGORZATAPŁOCKPOWER TRAINING198800:59:1202:11:34202:11:343
52189WOROBIEWA JEKATIERINAWARSZAWAPOWER TRAINING198901:05:2402:11:56202:11:564
53128BŁASZCZYK BRUNONKONIUCHY OCR00:56:1902:15:20202:15:2049
545BASIAK MICHAŁJÓZEFÓWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY199200:58:5002:17:43202:17:4350
55120URBAN HUBERTDUCHNÓWHUSARIA RACE TEAM198401:01:4902:18:05202:18:0551
5632GUSTAW ŁUKASZKUDOWA ZDRÓJXRUNNERS199100:50:1602:24:33202:24:3352
5778ŁUKASZEWSKI JAKUBPOZNAŃHUSARIA RACE TEAM199600:58:1202:24:40202:24:4053
58160FRONTCZAK IZABELASZCZECINEKHUSARIA RACE TEAM198701:04:4302:29:03202:29:035
5982MARUSZEWSKI MARCINBRWILNOXRUNNERS198200:46:0702:29:06202:29:0654
6031GRZELAK MAREKOSTRÓWIECHARDCOROWE WYHYLYLYBYMY198001:05:5102:29:38202:29:3855
6177ŁUCZAK ŁUKASZGDAŃSKXRUNNERS198501:04:4002:30:51202:30:5156
6295PAŁDYNA MATEUSZWYDYMINYXRUNNERS198601:12:3502:32:00202:32:0057
6387MISIAK PIOTRIZABELIN199001:16:3802:36:04202:36:0458
642ULDYNOWICZ BARTOSZ01:17:1402:36:49202:36:4959
6558KOŁODZIEJCZYK DARIUSZRUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIA197801:16:4002:43:44202:43:4460
6670KULAK RAFAŁGŁOBINOBALTIC SEALS197801:16:0702:47:09202:47:0961
67129WRÓBEL NIKODEMPOZNAŃDIRTY SPARROWS198701:24:4902:49:16202:49:1662
6845JELIŃSKI MATEUSZGORĘCZYNOXRUNNERS198501:01:5702:56:49202:56:4963
6936JAGODZIŃSKI KAROLWARSZAWAPOWER TRAINING199101:04:5802:57:04202:57:0464
7030GRABARCZYK WOJCIECHSŁUPSKBEST BEASTS197901:28:0503:01:58203:01:5865
71123WARZYŃSKI ADRIANZELÓWHUSARIA RACE TEAM199001:15:4303:03:16203:03:1666
7269KUBERA KAJETANUSTKABALTIC SEALS199401:21:0103:05:18203:05:1867
73154BARANOWSKA KATARZYNAWŁOCŁAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEK199401:25:5403:10:38203:10:386
749BUGAJ MARIUSZWARSZAWAHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY198601:27:3903:26:35203:26:3568
7513CHMIELEWSKI MATEUSZOTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY198901:58:0703:26:45203:26:4569
7629GÓRZYŃSKI JANUSZWARSZAWABESTIE OCR LEGIONOWO197501:59:2703:28:17203:28:1770
7716CZERWIŃSKI MACIEJSŁUPSKBALTIC SEALS199101:16:4403:37:52203:37:5271
7875ŁACH TOMASZBIERKOWOBEST BEASTS198001:31:0903:42:40203:42:4072
7989MOROŃ BARTŁOMIEJKRAKÓWPOWER TRAINING198700:59:1203:51:03203:51:0373

Czas na sezon 2018

Rozpocznij sezon biegów z przeszkodami już w marcu w Gdyni! Kolibki Adventure Park Gdynia zapraszają na największą OCRową imprezę w północnej Polsce BIEGUN: BŁOTNA MASAKRA!

Tym razem przygotujemy dla miłośników błotnych zmagań i najcięższych przeszkód prawdziwą gratkę! ok. 2,5 kilometrowa pętla, którą będzie można pokonać od jednego do pięciu razy! Naturalnie ciężki i dziesiątki przeszkód w naszym spektakularnym stylu sprawią, że na długo zapamiętacie to wczesnowiosenne wyzwanie!

Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego.

Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR, BigYellowFoot Adventure Team, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB – Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym, Padł Na Ryj Team czy Wild Team.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Kolibki Adventure Park Gdynia. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 10 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego – Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 7 lat mierzą swoje siły.

 

RUCHOME PIASKI
14 lipca 2018r.

8:00 start fali ELITE
11:00 start I fali OPEN
11:30 start II fali OPEN
12:00 start III fali OPEN
12:30 start IV fali OPEN
13:00 start V fali OPEN
13:30 start VI fali OPEN
14:00 start VII fali OPEN

15 lipca 2018r.
8:00 start SZTAFET
11:00 start BIEGU RODZINNEGO
13:00 start BIEGU Z PSEM

 

Powrót