Castle Triathlon Malbork
Data i godzina | 2019-09-07 09:00:00 |
Miejscowość | Malbork |
Dystans | IM; 1/2 IM; 1/4 IM; 1/8 IM |
Oficjalna strona | http://castletriathlon.com/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 150 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- Dystans IM - Mistrzostwa Polski
- Dystans IM - Sztafety
- Dystans 1/2 IM
- Dystans 1/2 IM - Sztafety
- Dystans 1/4 IM
- Dystans 1/4 IM - Sztafety
- Dystans 1/8 IM
- Dystans 1/8 IM - Sztafety
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | KALASZCZYŃSKI ŁUKASZ | PŁOCK | KM SPORT PRO TEAM | POL | 1984 | M35 | 1 | 00:00:00 | 00:57:44 (3) | 00:01:38 | 04:30:09 (2) | 00:01:44 | 02:50:05 (1) | 08:21:20 | 1 | ||
2 | 5 | ŁAWICKI MARCIN | LUBIN | MKS POLKOWICE | POL | 1986 | M30 | 1 | 00:00:00 | 00:51:43 (1) | 00:01:58 | 04:28:30 (1) | 00:01:40 | 02:59:29 (4) | 08:23:20 | 2 | ||
3 | 2 | AUGUSTYNIAK KRZYSZTOF | POLKOWICE | LABOSPORT TEAM MKS PŁETVAL POLKOWICE | POL | 1981 | M35 | 2 | 00:00:00 | 00:54:03 (2) | 00:02:00 | 04:41:53 (7) | 00:02:18 | 02:58:34 (3) | 08:38:48 | 3 | ||
4 | 11 | KIMMER JAKUB | ZELÓW | TTPSC | POL | 1988 | M30 | 2 | 00:00:00 | 01:00:05 (8) | 00:02:22 | 04:41:48 (6) | 00:02:05 | 02:58:23 (2) | 08:44:43 | 4 | ||
5 | 231 | JAKIMIUK DANIEL | SZKLARSKA PORĘBA | TWISTER TEAM Z BOGIEM PRZEZ TRIATHLON | POL | 1993 | M25 | 1 | 00:00:00 | 01:05:47 (15) | 00:01:47 | 04:34:05 (3) | 00:01:48 | 03:09:10 (7) | 08:52:37 | 5 | ||
6 | 18 | OŁOWSKI JAKUB | WYDMINY | NAJMOWICZ TRIATHLON/ NEGU/KRAM SA WWW.AGROBROS.COM | POL | 1984 | M35 | 3 | 00:00:00 | 01:09:43 (30) | 00:02:04 | 04:41:24 (5) | 00:01:28 | 03:00:35 (5) | 08:55:14 | 6 | ||
7 | 212 | JEGLIŃSKI ŁUKASZ | MŁAWKA | TWISTER TEAM | POL | 1988 | M30 | 3 | 00:00:00 | 01:03:37 (13) | 00:02:51 | 04:40:19 (4) | 00:02:06 | 03:07:50 (6) | 08:56:43 | 7 | ||
8 | 172 | MAJCHRZAK MICHAŁ | NOWY LUBOSZ | TGV CLUB | POL | 1985 | M30 | 4 | 00:00:00 | 00:59:17 (5) | 00:03:35 | 04:44:13 (9) | 00:02:28 | 03:17:01 (11) | 09:06:34 | 8 | ||
9 | 324 | BEREŚ ARKADIUSZ | RZESZÓW | POL | 1987 | M30 | 5 | 00:00:00 | 01:14:46 (71) | 00:02:13 | 04:49:25 (12) | 00:02:34 | 03:09:29 (8) | 09:18:27 | 9 | |||
10 | 6 | BANACH BARTOSZ | GDAŃSK | TORUS - APTEKA GEMINI GDAŃSK | POL | 1986 | M30 | 6 | 00:00:00 | 00:57:49 (4) | 00:02:18 | 04:42:26 (8) | 00:02:16 | 03:38:13 (41) | 09:23:02 | 10 | ||
11 | 10 | MAJKA MICHAŁ | ELBLĄG | LABOSPORT TEAM | POL | 1978 | M40 | 1 | 00:00:00 | 01:05:57 (17) | 00:02:28 | 04:52:36 (13) | 00:03:49 | 03:19:20 (12) | 09:24:10 | 11 | ||
12 | 120 | ZAWISTOWSKI MICHAŁ | SULMIN | POL | 1978 | M40 | 2 | 00:00:00 | 01:03:09 (9) | 00:01:35 | 04:59:59 (17) | 00:02:51 | 03:20:37 (13) | 09:28:11 | 12 | |||
13 | 87 | JADACH MICHAŁ | CHODEL | POL | 1991 | M25 | 2 | 00:00:00 | 01:15:45 (77) | 00:03:58 | 05:04:14 (24) | 00:02:18 | 03:10:35 (9) | 09:36:50 | 13 | |||
14 | 272 | KOŁODZIEJ SEBASTIAN | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | POL | 1981 | M35 | 4 | 00:00:00 | 01:08:44 (28) | 00:02:18 | 04:57:50 (16) | 00:03:11 | 03:31:07 (23) | 09:43:10 | 14 | ||
15 | 240 | KRAWCZYK MACIEJ | BIŁGORAJ | POL | 1980 | M35 | 5 | 00:00:00 | 01:05:52 (16) | 00:04:09 | 05:05:15 (26) | 00:03:15 | 03:26:36 (17) | 09:45:07 | 15 | |||
16 | 12 | MŁODZIKOWSKI PAWEŁ | ADAMÓW | KB V-MAX ADAMÓW | POL | 1987 | M30 | 7 | 00:00:00 | 01:07:10 (21) | 00:02:45 | 04:56:02 (15) | 00:02:31 | 03:40:06 (43) | 09:48:34 | 16 | ||
17 | 291 | ŁAWECKI DAREK | CZŁUCHÓW | WWW.LAWECCY.PL | POL | 1979 | M40 | 3 | 00:00:00 | 01:21:44 (125) | 00:03:00 | 05:09:47 (32) | 00:02:52 | 03:13:52 (10) | 09:51:15 | 17 | ||
18 | 90 | LITWINIUK PIOTR | WARSZAWA | SPLIT TRIATHLON TEAM | POL | 1983 | M35 | 6 | 00:00:00 | 01:06:02 (18) | 00:02:36 | 05:03:42 (23) | 00:04:01 | 03:36:26 (34) | 09:52:47 | 18 | ||
19 | 285 | KOZŁOWSKI DANIEL | KWIDZYN | KTS IRONMAN KWIDZYN | POL | 1976 | M40 | 4 | 00:00:00 | 01:12:12 (45) | 00:02:54 | 05:08:53 (30) | 00:02:10 | 03:26:50 (18) | 09:52:59 | 19 | ||
20 | 79 | DRABIŃSKI MARIUSZ | JAWORZNO | KB MCKIS JAWORZNO | POL | 1989 | M30 | 8 | 00:00:00 | 01:13:32 (61) | 00:02:57 | 05:03:14 (22) | 00:02:19 | 03:31:12 (24) | 09:53:14 | 20 | ||
21 | 91 | MICHALEWSKI DARIUSZ | GOGOLIN | POL | 1983 | M35 | 7 | 00:00:00 | 00:59:53 (7) | 00:03:21 | 05:00:31 (19) | 00:02:31 | 03:47:57 (57) | 09:54:13 | 21 | |||
22 | 339 | KULESZA JAKUB | JELENIA GÓRA | KOOLTRIATHLON | POL | 1980 | M35 | 8 | 00:00:00 | 01:03:36 (12) | 00:05:08 | 05:12:30 (38) | 00:04:13 | 03:28:48 (20) | 09:54:15 | 22 | ||
23 | 169 | KAZANECKI TOMASZ | LEGIONOWO | TWISTER TEAM | POL | 1976 | M40 | 5 | 00:00:00 | 01:07:40 (25) | 00:03:09 | 05:00:31 (18) | 00:03:13 | 03:41:58 (46) | 09:56:31 | 23 | ||
24 | 66 | SIATECKI PAWEL | GARBOW | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1992 | M25 | 3 | 00:00:00 | 01:44:21 (231) | 00:03:24 | 04:44:33 (10) | 00:02:54 | 03:21:32 (14) | 09:56:44 | 24 | ||
25 | 326 | NAPOROWSKI RAFAŁ | NOWINY | TS AKWEDUKT KIELCE PERSCHMANN | POL | 1976 | M40 | 6 | 00:00:00 | 01:10:00 (31) | 00:02:34 | 05:08:21 (28) | 00:02:51 | 03:35:48 (33) | 09:59:34 | 25 | ||
26 | 54 | CHABASIŃSKI RAFAŁ | GRYFINO | POL | 1976 | M40 | 7 | 00:00:00 | 01:12:34 (50) | 00:03:23 | 05:06:24 (27) | 00:03:04 | 03:34:14 (31) | 09:59:39 | 26 | |||
27 | 315 | HAWROT SYLWESTER | GOLENIÓW | CROWN GOLENIÓW | POL | 1968 | M50 | 1 | 00:00:00 | 01:05:28 (14) | 00:04:21 | 05:24:26 (48) | 00:03:36 | 03:27:08 (19) | 10:04:59 | 27 | ||
28 | 309 | SOCH PAWEŁ | KRAKÓW | POL | 1982 | M35 | 9 | 00:00:00 | 01:21:06 (120) | 00:05:08 | 05:11:59 (37) | 00:03:27 | 03:25:38 (16) | 10:07:18 | 28 | |||
29 | 254 | PIOTROWSKI ALEKSANDER | KRAKÓW | GOODLOOD | POL | 1991 | M25 | 4 | 00:00:00 | 01:10:47 (35) | 00:03:48 | 05:17:26 (42) | 00:03:15 | 03:32:14 (25) | 10:07:30 | 29 | ||
30 | 168 | ARAK TOMASZ | PIASECZNO | TRIWAWA JPKM | POL | 1979 | M40 | 8 | 00:00:00 | 01:14:51 (72) | 00:02:49 | 05:08:22 (29) | 00:04:17 | 03:37:22 (39) | 10:07:41 | 30 | ||
31 | 197 | PETEREK ANNA | POZNAŃ | LOCO PRINT TEAM LOCO PRINT PAWEL PETEREK | POL | 1990 | K25 | 1 | 00:00:00 | 01:03:30 (10) | 00:03:09 | 05:22:16 (44) | 00:05:21 | 03:33:52 (29) | 10:08:08 | 1 | ||
32 | 281 | ANDRZEJEWSKI LUKASZ | POZNAN | FTI RACING TEAM | POL | 1975 | M40 | 9 | 00:00:00 | 01:11:53 (43) | 05:21:17 | 03:32:50 (26) | 10:09:51 | 31 | ||||
33 | 278 | KMENT RAFAL | GDANSK | TEAMKARAŚ | POL | 1979 | M40 | 10 | 00:00:00 | 01:15:23 (76) | 00:06:17 | 04:53:03 (14) | 00:05:23 | 03:54:26 (72) | 10:14:32 | 32 | ||
34 | 205 | SNELEWSKI MATEUSZ | KLONOWA | SPORTOWA KLONOWA | POL | 1989 | M30 | 9 | 00:00:00 | 01:12:57 (55) | 00:03:40 | 05:10:02 (33) | 00:03:05 | 03:51:05 (62) | 10:20:49 | 33 | ||
35 | 298 | WIDAWSKI PAWEŁ | ŚWIĘTOCHŁOWICE | WIDAVSKI.PL | POL | 1994 | M25 | 5 | 00:00:00 | 01:41:58 (227) | 00:03:59 | 05:01:59 (21) | 00:03:33 | 03:31:07 (22) | 10:22:36 | 34 | ||
36 | 166 | WITKOWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 10 | 00:00:00 | 01:20:48 (115) | 00:06:04 | 05:00:50 (20) | 00:06:25 | 03:50:03 (59) | 10:24:10 | 35 | |||
37 | 147 | ANTONIUK ARTUR | KRAŚNIK | BARAN CYCLING TEAM | POL | 1980 | M35 | 11 | 00:00:00 | 01:12:51 (54) | 00:07:37 | 05:14:16 (39) | 00:03:02 | 03:47:09 (54) | 10:24:55 | 36 | ||
38 | 26 | SIENKIEWICZ PATRYK | GDYNIA | DREAM TRI TEAM | POL | 1972 | M45 | 1 | 00:00:00 | 01:39:20 (218) | 00:03:09 | 04:49:11 (11) | 00:03:23 | 03:51:45 (64) | 10:26:48 | 37 | ||
39 | 159 | BORKO CEZARY | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON WWW.ROWERYSPORTOWY.PL | POL | 1973 | M45 | 2 | 00:00:00 | 01:07:17 (22) | 00:02:12 | 05:23:42 (47) | 00:03:06 | 03:51:34 (63) | 10:27:51 | 38 | ||
40 | 95 | MAREK ANDRZEJ | MALBORK | KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM | POL | 1977 | M40 | 11 | 00:00:00 | 01:09:08 (29) | 00:04:21 | 05:05:04 (25) | 00:04:15 | 04:05:35 (100) | 10:28:23 | 39 | ||
41 | 203 | SUCHOWIECKI WOJCIECH | STAWIGUDA | TRI NEGU / #NIEMANIEMOGĘ PREZES I ZAWODNIK | POL | 1978 | M40 | 12 | 00:00:00 | 01:17:42 (95) | 00:03:42 | 05:27:36 (54) | 00:02:40 | 03:36:45 (36) | 10:28:25 | 40 | ||
42 | 294 | MATUSIAK MATEUSZ | ZGIERZ | SNG WILD DUCKS | POL | 1987 | M30 | 10 | 00:00:00 | 01:11:43 (42) | 00:03:43 | 05:15:14 (40) | 00:02:48 | 03:55:41 (76) | 10:29:09 | 41 | ||
43 | 288 | GRZEGORCZYK PAWEŁ | KRAKÓW | NOKIA | POL | 1979 | M40 | 13 | 00:00:00 | 01:15:57 (80) | 00:06:50 | 05:39:17 (81) | 00:04:11 | 03:24:05 (15) | 10:30:20 | 42 | ||
44 | 331 | POCENTEK KRZYSZTOF | RAWA MAZOWIECKA | POCENTTEAM OSADA OSSA | POL | 1974 | M45 | 3 | 00:00:00 | 01:13:55 (65) | 00:03:51 | 05:26:46 (50) | 00:02:28 | 03:43:43 (47) | 10:30:43 | 43 | ||
45 | 283 | GOCZOŁ TYMOTEUSZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1989 | M30 | 11 | 00:00:00 | 01:11:11 (37) | 00:04:10 | 05:32:43 (62) | 00:04:30 | 03:39:47 (42) | 10:32:21 | 44 | ||
46 | 343 | KOSMALA MICHAŁ | MIEDZIANA GÓRA | LABOSPORT TEAM SUNWARD POLSKA | POL | 1977 | M40 | 14 | 00:00:00 | 01:08:22 (26) | 00:03:42 | 05:10:44 (34) | 00:03:26 | 04:07:56 (109) | 10:34:10 | 45 | ||
47 | 65 | PAGÓRSKI JAKUB | MŁAWA | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | POL | 1996 | M18 | 1 | 00:00:00 | 01:18:18 (101) | 00:04:21 | 05:23:07 (46) | 00:03:30 | 03:44:57 (49) | 10:34:13 | 46 | ||
48 | 163 | JEDRZEJCZYK PIOTR | PIASECZNO | POL | 1973 | M45 | 4 | 00:00:00 | 01:23:07 (138) | 00:03:39 | 05:27:16 (53) | 00:03:35 | 03:37:28 (40) | 10:35:05 | 47 | |||
49 | 286 | TOMASZEWSKI MIKOŁAJ | KOŚCIAN | WARSZTATOWSKI.COM DMTRADE.PL | POL | 1983 | M35 | 12 | 00:00:00 | 01:12:26 (48) | 00:04:53 | 05:38:12 (77) | 00:03:25 | 03:36:44 (35) | 10:35:40 | 48 | ||
50 | 174 | SZAREK MICHAŁ | WIELICZKA | POL | 1984 | M35 | 13 | 00:00:00 | 01:17:48 (97) | 00:04:52 | 05:09:23 (31) | 00:03:43 | 04:01:13 (89) | 10:36:59 | 49 | |||
51 | 241 | PYKA MAREK | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM REHABILITACJA MAGVIT | POL | 1977 | M40 | 15 | 00:00:00 | 01:16:27 (84) | 00:04:18 | 05:20:10 (43) | 00:03:15 | 03:54:26 (72) | 10:38:36 | 50 | ||
52 | 246 | LISIEWICZ MICHAŁ | WARSZAWA | TEAM KARAŚ | POL | 1974 | M45 | 5 | 00:00:00 | 01:23:35 (146) | 00:06:10 | 05:32:15 (59) | 00:03:29 | 03:33:49 (28) | 10:39:18 | 51 | ||
53 | 302 | CZARNOWSKI ŁUKASZ | PRZECHLEWO | TRIPAKA PRZECHLEWO | POL | 1985 | M30 | 12 | 00:00:00 | 01:10:31 (34) | 00:04:18 | 05:36:39 (72) | 00:03:05 | 03:46:24 (52) | 10:40:57 | 52 | ||
54 | 62 | JAROCHOWICZ NORBERT | NOWOGARD | NTS KONA | POL | 1971 | M45 | 6 | 00:00:00 | 01:18:46 (104) | 00:03:31 | 05:11:08 (35) | 00:03:24 | 04:07:42 (108) | 10:44:31 | 53 | ||
55 | 276 | PADUSZYŃSKI PIOTR | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM EDUSTACYJKA.PL | POL | 1972 | M45 | 7 | 00:00:00 | 01:17:46 (96) | 00:02:56 | 05:40:39 (83) | 00:03:23 | 03:40:56 (45) | 10:45:40 | 54 | ||
56 | 255 | RYBAK PRZEMYSŁAW | PUŁAWY | CHEMIK -NOXY PUŁAWY | POL | 1983 | M35 | 14 | 00:00:00 | 01:20:19 (111) | 00:05:53 | 05:37:27 (76) | 00:05:39 | 03:37:04 (37) | 10:46:22 | 55 | ||
57 | 198 | SARBIEWSKI DARIUSZ | BARTĄG | POL | 1974 | M45 | 8 | 00:00:00 | 01:13:39 (62) | 00:04:53 | 05:11:49 (36) | 00:03:55 | 04:13:01 (124) | 10:47:17 | 56 | |||
58 | 102 | KARPIŃSKI JAROSŁAW | RADOM | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | M40 | 16 | 00:00:00 | 01:11:41 (41) | 00:03:29 | 05:31:03 (57) | 00:03:23 | 03:58:07 (81) | 10:47:43 | 57 | ||
59 | 145 | BRZÓSKA HENRYK | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1966 | M50 | 2 | 00:00:00 | 01:27:56 (175) | 00:07:52 | 05:32:51 (63) | 00:05:21 | 03:34:02 (30) | 10:48:02 | 58 | ||
60 | 317 | GALL RAFAŁ | WARSZAWA | RAMASPORT.PL RAMASPORT | POL | 1975 | M40 | 17 | 00:00:00 | 01:07:27 (23) | 00:03:55 | 05:36:13 (70) | 00:03:06 | 04:00:11 (87) | 10:50:52 | 59 | ||
61 | 215 | JĄCZYK MAGDALENA | PARKOSZOWICE | TRIATHLON X-TEAM | POL | 1980 | K35 | 1 | 00:00:00 | 01:24:42 (158) | 00:03:57 | 05:45:52 (92) | 00:05:08 | 03:33:42 (27) | 10:53:21 | 2 | ||
62 | 234 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | SPORTEVO | POL | 1977 | M40 | 18 | 00:00:00 | 01:19:20 (106) | 00:02:55 | 05:34:19 (66) | 00:04:17 | 03:53:12 (69) | 10:54:03 | 60 | ||
63 | 71 | JANKOWSKI ŁUKASZ | KRAKÓW | SCHIBSTED TECH POLSKA | POL | 1982 | M35 | 15 | 00:00:00 | 01:07:35 (24) | 00:05:19 | 05:47:25 (97) | 00:03:05 | 03:52:15 (66) | 10:55:39 | 61 | ||
64 | 175 | FOLTYŃSKI MARCIN | GRUSZCZYN | KLAS SZPOT SWARZĘDZ KLAS SZPOT SWARZĘDZ | POL | 1977 | M40 | 19 | 00:00:00 | 01:31:29 (193) | 00:05:19 | 05:34:50 (68) | 00:03:54 | 03:40:10 (44) | 10:55:42 | 62 | ||
65 | 109 | FOREMSKI SŁAWOMIR | TORUŃ | TTC TORUŃ | POL | 1968 | M50 | 3 | 00:00:00 | 01:23:58 (149) | 00:04:07 | 05:38:52 (79) | 00:03:09 | 03:45:38 (51) | 10:55:44 | 63 | ||
66 | 81 | JAKUBOWSKI MATEUSZ | ALEKSANDRIA | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | POL | 1992 | M25 | 6 | 00:00:00 | 01:08:32 (27) | 00:06:03 | 05:31:17 (58) | 00:02:32 | 04:07:28 (107) | 10:55:52 | 64 | ||
67 | 307 | KAZMIERCZAK MICHAL | KARTUZY | POL | 1977 | M40 | 20 | 00:00:00 | 01:14:14 (69) | 00:05:46 | 05:36:59 (74) | 00:05:12 | 03:54:49 (74) | 10:57:00 | 65 | |||
68 | 243 | WRÓBLEWSKI WOJCIECH | ZGIERZ | SNG WILD DUCKS | POL | 1979 | M40 | 21 | 00:00:00 | 01:24:58 (159) | 00:04:20 | 05:35:13 (69) | 00:03:52 | 03:50:25 (61) | 10:58:48 | 66 | ||
69 | 293 | SKÓRSKI MARCIN | KRAŚNIK | NEON TEAM TRIATHLON KRAŚNIK TEAM | POL | 1980 | M35 | 16 | 00:00:00 | 01:15:01 (73) | 00:06:32 | 05:28:03 (55) | 00:03:10 | 04:09:56 (118) | 11:02:42 | 67 | ||
70 | 55 | MAKSYMIUK MARTA | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | K30 | 1 | 00:00:00 | 01:12:01 (44) | 00:02:38 | 05:36:23 (71) | 00:04:46 | 04:07:06 (106) | 11:02:54 | 3 | ||
71 | 340 | DUK DAMIAN | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M30 | 13 | 00:00:00 | 01:29:53 (187) | 00:04:46 | 05:48:00 (101) | 00:03:28 | 03:37:06 (38) | 11:03:13 | 68 | |||
72 | 196 | KARAŚ MICHAŁ | OLEŚNICA | OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA | POL | 1987 | M30 | 14 | 00:00:00 | 01:20:46 (114) | 00:04:37 | 05:32:22 (60) | 00:05:13 | 04:00:51 (88) | 11:03:49 | 69 | ||
73 | 56 | ANDRZEJUK MICHAL | WARSZAWA | MIC&MAR | POL | 1978 | M40 | 22 | 00:00:00 | 01:14:33 (70) | 00:05:36 | 05:49:04 (103) | 00:06:33 | 03:48:11 (58) | 11:03:57 | 70 | ||
74 | 292 | CIEPIELEWSKI PATRYK | TCZEW | POL | 1990 | M25 | 7 | 00:00:00 | 01:18:07 (99) | 00:08:42 | 05:36:57 (73) | 00:06:21 | 03:54:56 (75) | 11:05:03 | 71 | |||
75 | 280 | MARKOWSKI MIKOŁAJ | CHOJNICZKI | POL | 1984 | M35 | 17 | 00:00:00 | 01:28:50 (178) | 00:04:10 | 05:42:54 (86) | 00:03:16 | 03:47:11 (55) | 11:06:21 | 72 | |||
76 | 264 | WOJTKIEWICZ WIESŁAW | POLKOWICE | TAWERNA PAULINKA | POL | 1978 | M40 | 23 | 00:00:00 | 01:21:18 (122) | 00:08:05 | 05:27:00 (52) | 00:04:19 | 04:06:09 (102) | 11:06:51 | 73 | ||
77 | 289 | LESINSKI JAROSŁAW | POBIEDZISKA | POL | 1978 | M40 | 24 | 00:00:00 | 01:06:49 (19) | 00:06:35 | 05:40:10 (82) | 00:07:21 | 04:06:15 (103) | 11:07:10 | 74 | |||
78 | 256 | WROŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | WITC | POL | 1987 | M30 | 15 | 00:00:00 | 01:20:05 (110) | 00:05:56 | 05:54:30 (114) | 00:02:58 | 03:44:27 (48) | 11:07:56 | 75 | ||
79 | 344 | SZUBERT PAWEŁ | WIERZCHOSŁAWICE | POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA | POL | 1976 | M40 | 25 | 00:00:00 | 01:22:42 (135) | 11:10:08 | 76 | ||||||
80 | 252 | KURKIEWICZ ANDRZEJ | FRANCISZKÓW | ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM | POL | 1972 | M45 | 9 | 00:00:00 | 01:13:03 (56) | 00:04:45 | 05:46:49 (94) | 00:03:33 | 04:02:00 (90) | 11:10:10 | 77 | ||
81 | 249 | PASAKALIK JAROSŁAW | WARSZAWA | POL | 1978 | M40 | 26 | 00:00:00 | 01:11:12 (38) | 00:06:34 | 05:51:17 (106) | 00:05:22 | 03:57:07 (78) | 11:11:32 | 78 | |||
82 | 123 | MATEUSIAK TOMASZ | OLEŚNICA | POL | 1979 | M40 | 27 | 00:00:00 | 01:26:13 (168) | 00:06:35 | 05:41:30 (84) | 00:04:42 | 03:53:28 (70) | 11:12:28 | 79 | |||
83 | 179 | KRAWCZYK PAWEŁ | SZCZECIN | TRIGYM SZCZECIN | POL | 1991 | M25 | 8 | 00:00:00 | 01:16:56 (90) | 00:05:57 | 05:52:24 (109) | 00:05:14 | 03:54:16 (71) | 11:14:47 | 80 | ||
84 | 208 | ŻUREK JACEK | KRAKÓW | POL | 1985 | M30 | 16 | 00:00:00 | 00:59:50 (6) | 00:03:15 | 05:37:03 (75) | 00:04:00 | 04:32:04 (164) | 11:16:12 | 81 | |||
85 | 244 | CYRANKOWSKI ANDRZEJ | LUBAWA | AMH CYRANKOWSKI | POL | 1984 | M35 | 18 | 00:00:00 | 01:15:22 (75) | 00:04:18 | 05:38:14 (78) | 00:04:22 | 04:14:15 (128) | 11:16:31 | 82 | ||
86 | 273 | PEDA TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | TRIATHLON SIEDLCE CLUB | POL | 1969 | M50 | 4 | 00:00:00 | 01:13:14 (59) | 00:05:39 | 05:53:38 (112) | 00:04:32 | 03:59:53 (84) | 11:16:56 | 83 | ||
87 | 24 | SŁOMKA MATEUSZ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | POL | 1989 | M30 | 17 | 00:00:00 | 01:12:50 (53) | 00:03:17 | 05:33:47 (64) | 00:02:42 | 04:24:34 (149) | 11:17:10 | 84 | |||
88 | 51 | KLUZA DAWID | GNIAZDÓW | 22 KBPG | POL | 1989 | M30 | 18 | 00:00:00 | 01:29:33 (184) | 00:02:51 | 05:34:17 (65) | 00:02:32 | 04:08:29 (110) | 11:17:42 | 85 | ||
89 | 335 | RAMOTOWSKI ARKADIUSZ | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1974 | M45 | 10 | 00:00:00 | 01:18:42 (103) | 00:04:14 | 05:47:17 (96) | 00:03:20 | 04:04:51 (98) | 11:18:24 | 86 | ||
90 | 311 | WIJAS ANDRZEJ | KIELCE | POL | 1984 | M35 | 19 | 00:00:00 | 01:24:37 (157) | 00:05:35 | 05:52:08 (108) | 00:03:26 | 03:52:39 (68) | 11:18:25 | 87 | |||
91 | 74 | STRÓŻYCKI JAKUB | CEREKWICA | DRUŻYNA SZPIKU | POL | 1982 | M35 | 20 | 00:00:00 | 01:34:52 (207) | 00:06:26 | 05:24:39 (49) | 00:04:54 | 04:09:34 (115) | 11:20:25 | 88 | ||
92 | 186 | WADZIŃSKA PAULINA | BYDGOSZCZ | POL | 1984 | K35 | 2 | 00:00:00 | 01:27:35 (173) | 00:06:01 | 05:54:54 (115) | 00:06:06 | 03:46:28 (53) | 11:21:04 | 4 | |||
93 | 206 | ŁYTEK MARCIN | BIELAWA | SCHMERSAL-TRENING | POL | 1974 | M45 | 11 | 00:00:00 | 01:19:31 (107) | 00:07:06 | 05:47:56 (100) | 00:05:42 | 04:02:01 (91) | 11:22:16 | 89 | ||
94 | 161 | ZAGDAŃSKI DAREK | ZAGNAŃSK | MECHANIK I PRZYJACIELE | POL | 1989 | M30 | 19 | 00:00:00 | 01:20:59 (118) | 00:05:16 | 06:03:25 (134) | 00:02:50 | 03:50:06 (60) | 11:22:36 | 90 | ||
95 | 287 | KAIM IGNACY | WARSZAWA | LITT | POL | 1989 | M30 | 20 | 00:00:00 | 01:07:07 (20) | 00:02:09 | 05:43:43 (89) | 00:03:02 | 04:26:51 (153) | 11:22:52 | 91 | ||
96 | 142 | GŁÓD TOMASZ | JÓZEFOSŁAW | COMP TEAM | POL | 1976 | M40 | 28 | 00:00:00 | 01:16:14 (83) | 00:07:38 | 05:26:56 (51) | 00:06:52 | 04:25:17 (150) | 11:22:57 | 92 | ||
97 | 160 | KACZMARCZYK BARTŁOMIEJ | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M30 | 21 | 00:00:00 | 01:20:22 (112) | 00:04:28 | 05:51:09 (105) | 00:03:02 | 04:03:58 (96) | 11:22:59 | 93 | ||
98 | 303 | URBŠYS LAURYNAS | PANEV?ŽYS | TRIATHLON TEAM DARNA TRISPORTAS.LT | LTU | 1985 | M30 | 22 | 00:00:00 | 01:03:32 (11) | 00:05:30 | 05:55:39 (119) | 00:03:34 | 04:15:04 (132) | 11:23:19 | 94 | ||
99 | 36 | PAPIERSKI TOMASZ | KARWIANY | POL | 1974 | M45 | 12 | 00:00:00 | 01:22:11 (129) | 00:02:51 | 05:32:36 (61) | 00:03:48 | 04:22:02 (146) | 11:23:28 | 95 | |||
100 | 257 | CIERNIAK KRZYSZTOF | ZALASEWO | PRO366 | POL | 1968 | M50 | 5 | 00:00:00 | 01:14:06 (68) | 00:04:49 | 05:46:51 (95) | 00:04:24 | 04:13:56 (127) | 11:24:06 | 96 | ||
101 | 248 | LESZCZEWICZ WALDEK | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1977 | M40 | 29 | 00:00:00 | 01:10:54 (36) | 00:03:24 | 05:34:41 (67) | 00:03:58 | 04:31:28 (163) | 11:24:25 | 97 | ||
102 | 228 | KLAR MAREK | ŁAZISKA GÓRNE | POL | 1967 | M50 | 6 | 00:00:00 | 01:15:47 (78) | 00:05:54 | 05:59:53 (130) | 00:03:47 | 03:59:40 (83) | 11:25:01 | 98 | |||
103 | 182 | PONIKWIA RAFAŁ | KRAKÓW | WM TRISELF | POL | 1988 | M30 | 23 | 00:00:00 | 01:19:31 (107) | 00:03:52 | 05:59:10 (126) | 00:03:43 | 03:59:57 (85) | 11:26:13 | 99 | ||
104 | 34 | WACHULEC WŁADYSŁAW | KRAKÓW | POL | 1979 | M40 | 30 | 00:00:00 | 01:22:18 (131) | 00:08:02 | 06:13:39 (151) | 00:06:39 | 03:35:40 (32) | 11:26:18 | 100 | |||
105 | 105 | DASZEWSKI FILIP | DĘBNO | POL | 1998 | M18 | 2 | 00:00:00 | 01:16:11 (81) | 00:03:43 | 05:43:18 (87) | 00:08:38 | 04:17:20 (136) | 11:29:10 | 101 | |||
106 | 59 | CZERNICKI JAKUB | SUCHY LAS | POL | 1983 | M35 | 21 | 00:00:00 | 01:12:37 (51) | 00:04:16 | 06:04:28 (137) | 00:03:13 | 04:06:37 (104) | 11:31:11 | 102 | |||
107 | 239 | DOMAGAŁA PIOTR | JAROSZOWIEC | TSUNAMI TEAM | POL | 1977 | M40 | 31 | 00:00:00 | 01:24:28 (155) | 00:12:19 | 05:28:57 (56) | 00:05:37 | 04:22:17 (147) | 11:33:38 | 103 | ||
108 | 73 | WOJTAS STEFAN | CZLUCHOW | TRIPAKA PRZECHLEWO | POL | 1979 | M40 | 32 | 00:00:00 | 01:32:48 (197) | 00:04:59 | 05:55:09 (117) | 00:04:07 | 03:56:35 (77) | 11:33:38 | 104 | ||
109 | 229 | KWIECIŃSKI SEBASTIAN | MŁAWA | PRZEMYSŁAW SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 33 | 00:00:00 | 01:12:12 (45) | 00:03:46 | 06:30:59 (198) | 00:03:04 | 03:45:27 (50) | 11:35:28 | 105 | ||
110 | 284 | LASKOWSKI LUKASZ | POZNAN | SZYBKIE PEDAŁY | POL | 1987 | M30 | 24 | 00:00:00 | 01:23:15 (141) | 00:05:29 | 05:55:00 (116) | 00:05:47 | 04:06:00 (101) | 11:35:31 | 106 | ||
111 | 165 | CZAJKOWSKI KRZYSZTOF | KOŁO | POL | 1975 | M40 | 34 | 00:00:00 | 01:13:08 (57) | 00:05:16 | 06:03:53 (136) | 00:04:11 | 04:09:32 (114) | 11:36:00 | 107 | |||
112 | 150 | GORBUNCHIKOV EVGENII | KALININGRAD | FOX&BRO TEAM IRONBRO | RUS | 1978 | M40 | 35 | 00:00:00 | 01:20:25 (113) | 00:04:48 | 05:22:39 (45) | 00:05:47 | 04:42:30 (182) | 11:36:09 | 108 | ||
113 | 167 | SZYMAŃSKI TOMASZ | MYSIADŁO | #TRIPAKA PRZECHLEWO | POL | 1966 | M50 | 7 | 00:00:00 | 01:25:04 (160) | 00:04:56 | 05:51:50 (107) | 00:04:09 | 04:10:36 (120) | 11:36:35 | 109 | ||
114 | 325 | PACZKOWSKI RAFAŁ | POZNAŃ | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | M35 | 22 | 00:00:00 | 01:13:22 (60) | 00:03:33 | 06:00:20 (132) | 00:02:42 | 04:21:02 (145) | 11:40:59 | 110 | ||
115 | 334 | GLEBOW KRZYSZTOF | GDAŃSK | KLUB HOKEJA PODWODNEGO BAŁTYCKIE FOKI | POL | 1973 | M45 | 13 | 00:00:00 | 01:17:02 (91) | 06:19:54 | 04:02:38 (93) | 11:44:39 | 111 | ||||
116 | 126 | HOFFMANN JAKUB | ZBĄSZYŃ | POL | 1989 | M30 | 25 | 00:00:00 | 01:22:36 (133) | 00:06:11 | 05:57:27 (123) | 00:05:13 | 04:14:16 (129) | 11:45:43 | 112 | |||
117 | 227 | BIENIOSZEK DARIUSZ | JANKOWICE | LASKI, WINO I KASYNO | POL | 1990 | M25 | 9 | 00:00:00 | 01:25:50 (166) | 00:05:29 | 06:07:35 (139) | 00:04:06 | 04:03:27 (95) | 11:46:27 | 113 | ||
118 | 49 | ZASĘPA SEBASTIAN | JÓZEFOSŁAW | TEAM ZABIEGANEDNI TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 1979 | M40 | 36 | 00:00:00 | 01:10:26 (32) | 00:05:55 | 06:26:16 (183) | 00:03:48 | 04:00:10 (86) | 11:46:35 | 114 | ||
119 | 69 | GORLOWSKI EMIL | ŚWIDNICA | ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 1979 | M40 | 37 | 00:00:00 | 01:22:27 (132) | 00:04:26 | 05:47:42 (98) | 00:05:01 | 04:27:00 (154) | 11:46:36 | 115 | ||
120 | 154 | SIEROCIUK ADRIAN | KĘSZYCA LEŚNA | POL | 1993 | M25 | 10 | 00:00:00 | 01:25:54 (167) | 00:06:51 | 05:59:58 (131) | 00:05:27 | 04:08:46 (111) | 11:46:56 | 116 | |||
121 | 25 | JACZEWSKI ROBERT | WARSZAWA | POL | 1989 | M30 | 26 | 00:00:00 | 01:13:42 (63) | 00:06:44 | 06:29:16 (191) | 00:05:26 | 03:52:19 (67) | 11:47:27 | 117 | |||
122 | 237 | DZIEWA PRZEMYSŁAW | BRANDWICA | SUPERIOR INDUSTRIES STALOWA WOLA | POL | 1979 | M40 | 38 | 00:00:00 | 01:21:01 (119) | 00:05:17 | 05:59:14 (127) | 00:07:58 | 04:14:35 (130) | 11:48:05 | 118 | ||
123 | 124 | ROSZAK BARTOSZ | WRONKI | WRONIECKI KLUB BIEGACZA PRACOWNIA BADAŃ KIEROWCÓW "SPEED" | POL | 1983 | M35 | 23 | 00:00:00 | 01:23:58 (149) | 00:04:29 | 05:58:37 (124) | 00:03:23 | 04:17:44 (138) | 11:48:11 | 119 | ||
124 | 46 | CEGLAREK ŁUKASZ | ŻĘDOWICE | POL | 1991 | M25 | 11 | 00:00:00 | 01:31:00 (191) | 00:04:38 | 05:58:58 (125) | 00:04:52 | 04:09:43 (116) | 11:49:11 | 120 | |||
125 | 173 | WOJDYŁA PAWEŁ | KOŁACZYCE | UNLIMITED SPORT&LIFESTYLE | POL | 1986 | M30 | 27 | 00:00:00 | 01:24:22 (154) | 00:07:27 | 05:56:09 (120) | 00:03:41 | 04:17:40 (137) | 11:49:19 | 121 | ||
126 | 42 | KANIGOWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | POL | 1980 | M35 | 24 | 00:00:00 | 01:16:28 (85) | 00:04:45 | 06:12:12 (148) | 00:03:29 | 04:13:45 (126) | 11:50:39 | 122 | |||
127 | 207 | GALECKI ARKADIUSZ | SIECHNICE | POL | 1980 | M35 | 25 | 00:00:00 | 01:13:13 (58) | 00:10:06 | 06:18:14 (161) | 00:06:23 | 04:02:56 (94) | 11:50:52 | 123 | |||
128 | 316 | SZWEDA TOMASZ | ZŁOTÓW | MEBLOBŁYSK TEAM | POL | 1984 | M35 | 26 | 00:00:00 | 01:38:49 (215) | 00:05:18 | 05:43:53 (90) | 00:03:42 | 04:19:26 (141) | 11:51:08 | 124 | ||
129 | 338 | WINIARCZYK JACEK | WARKA | POL | 1971 | M45 | 14 | 00:00:00 | 01:20:00 (109) | 00:07:54 | 06:09:19 (145) | 00:04:55 | 04:09:17 (113) | 11:51:25 | 125 | |||
130 | 58 | KUŹMICKI MARCIN | BORZĘCIN DUŻY | KUŹMIER TEAM | POL | 1974 | M45 | 15 | 00:00:00 | 01:16:54 (89) | 00:11:09 | 05:48:52 (102) | 00:08:46 | 04:25:54 (151) | 11:51:35 | 126 | ||
131 | 300 | NIEMCZYK KAZIMIERZ | MILANÓWEK | POL | 1962 | M55 | 1 | 00:00:00 | 01:35:53 (209) | 00:09:29 | 05:54:12 (113) | 00:07:22 | 04:05:28 (99) | 11:52:24 | 127 | |||
132 | 295 | KURNYTA ROBERT | GDYNIA | POL | 1976 | M40 | 39 | 00:00:00 | 01:22:38 (134) | 00:04:20 | 05:45:26 (91) | 00:05:10 | 04:35:14 (170) | 11:52:48 | 128 | |||
133 | 22 | POŁEĆ ROBERT | IŁAWA | #8RANOBASEN EMP IŁAWA | POL | 1976 | M40 | 40 | 00:00:00 | 01:17:10 (94) | 00:07:00 | 06:13:16 (150) | 00:04:46 | 04:11:19 (123) | 11:53:31 | 129 | ||
134 | 251 | GUTENPLAN JACEK | ŁÓDŹ | POL | 1968 | M50 | 8 | 00:00:00 | 01:24:14 (152) | 00:04:03 | 05:47:43 (99) | 00:06:50 | 04:32:09 (165) | 11:54:59 | 130 | |||
135 | 187 | BUDERASKI ŁUKASZ | GDAŃSK | SOPOCKI KLUB ZEGLARSKI WINDSURFING TEAM | POL | 1993 | M25 | 12 | 00:00:00 | 01:11:35 (40) | 00:06:41 | 06:27:52 (186) | 00:05:19 | 04:04:11 (97) | 11:55:38 | 131 | ||
136 | 202 | DZIERGA TOMASZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | PKIN.ORG TEAM | POL | 1979 | M40 | 41 | 00:00:00 | 01:31:44 (196) | 00:06:30 | 06:29:30 (193) | 00:04:59 | 03:47:29 (56) | 12:00:12 | 132 | ||
137 | 296 | NAPIÓRKOWSKI SŁAWOMIR | PRZECHLEWO | TRIPAKA PRZECHLEWO SUPERKAJAK.PL | POL | 1979 | M40 | 42 | 00:00:00 | 01:23:00 (137) | 00:03:58 | 05:57:19 (122) | 00:03:15 | 04:35:38 (171) | 12:03:10 | 133 | ||
138 | 115 | SKOMRA KRZYSZTOF | WARSZAWA | T-MOBILE SPORT TEAM T-MOBILE | POL | 1978 | M40 | 43 | 00:00:00 | 01:28:22 (176) | 00:07:26 | 06:17:31 (158) | 00:03:16 | 04:06:38 (105) | 12:03:13 | 134 | ||
139 | 290 | NIEDZIAŁKOWSKI JAN | POZNAŃ | POL | 1984 | M35 | 27 | 00:00:00 | 01:41:23 (226) | 00:10:14 | 06:37:44 (211) | 00:05:19 | 03:29:02 (21) | 12:03:42 | 135 | |||
140 | 323 | SZERSZEŃSKA MAGDALENA | POZNAŃ | POL | 1985 | K30 | 2 | 00:00:00 | 01:30:28 (188) | 00:07:14 | 06:22:06 (171) | 00:07:16 | 03:57:50 (80) | 12:04:54 | 5 | |||
141 | 180 | ŁABNO WALDEMAR | ŁUCZYCE | DOTFIZJO | POL | 1974 | M45 | 16 | 00:00:00 | 01:24:18 (153) | 00:05:06 | 06:17:53 (159) | 00:04:28 | 04:15:30 (133) | 12:07:15 | 136 | ||
142 | 103 | MICHAŁOWSKI BARTOSZ | KOŚCIAN | TGV CLUB | POL | 1980 | M35 | 28 | 00:00:00 | 01:12:19 (47) | 00:06:17 | 06:07:38 (140) | 00:06:57 | 04:34:14 (168) | 12:07:25 | 137 | ||
143 | 21 | KRZYSZTOWICZ PIOTR | GDYNIA | BIG FAMILY JOLANTA!!! | POL | 1975 | M40 | 44 | 00:00:00 | 01:27:35 (173) | 00:05:59 | 06:01:24 (133) | 00:04:22 | 04:29:00 (159) | 12:08:20 | 138 | ||
144 | 128 | POŁEĆ MARLENA | PABNEUKIRCHEN | TRI TEAM KAISER | POL | 1987 | K30 | 3 | 00:00:00 | 01:21:46 (126) | 00:06:36 | 06:18:08 (160) | 00:03:51 | 04:18:42 (140) | 12:09:03 | 6 | ||
145 | 52 | SKIBA PAWEŁ | POZNAŃ | POL | 1988 | M30 | 28 | 00:00:00 | 01:23:25 (142) | 00:06:07 | 05:59:17 (128) | 00:05:40 | 04:37:05 (174) | 12:11:34 | 139 | |||
146 | 40 | GAJEWSKI KONRAD | RADOMSKO | AKTYWNI KAMIEŃSK | POL | 1989 | M30 | 29 | 00:00:00 | 01:29:26 (182) | 00:08:49 | 06:20:09 (168) | 00:04:23 | 04:09:51 (117) | 12:12:38 | 140 | ||
147 | 235 | DANIŁKO PAWEŁ | BIAŁA PODLASKA | POL | 1983 | M35 | 29 | 00:00:00 | 01:17:06 (93) | 00:05:24 | 06:28:22 (188) | 00:05:21 | 04:17:12 (135) | 12:13:25 | 141 | |||
148 | 321 | KOCHANIEC-MATUSZAK KAROLINA | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1988 | K30 | 4 | 00:00:00 | 01:25:23 (162) | 00:04:56 | 05:55:27 (118) | 00:02:39 | 04:45:05 (186) | 12:13:30 | 7 | ||
149 | 152 | KOŁOWROTNY WOJCIECH | OLSZEWNICA STARA | KOTKI KOŁOWROTKI | POL | 1972 | M45 | 17 | 00:00:00 | 01:21:23 (123) | 00:07:55 | 05:59:51 (129) | 00:05:54 | 04:41:46 (181) | 12:16:49 | 142 | ||
150 | 275 | MACHNIKOWSKI JACEK | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1977 | M40 | 45 | 00:00:00 | 01:36:27 (212) | 00:07:20 | 05:56:33 (121) | 00:04:10 | 04:33:28 (166) | 12:17:58 | 143 | ||
151 | 230 | KUNKEL MARIUSZ | GDAŃSK | POL | 1976 | M40 | 46 | 00:00:00 | 01:31:35 (195) | 00:04:54 | 06:30:35 (196) | 00:03:37 | 04:08:48 (112) | 12:19:29 | 144 | |||
152 | 219 | LOPATIN VICTOR | KALININGRAD (236010) | FOX&BRO TEAM | RUS | 1978 | M40 | 47 | 00:00:00 | 01:22:11 (129) | 00:04:43 | 05:39:02 (80) | 00:04:15 | 05:11:19 (218) | 12:21:30 | 145 | ||
153 | 141 | JANKOWSKI ADAM | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | POL | 1975 | M40 | 48 | 00:00:00 | 01:28:54 (180) | 00:05:58 | 06:19:40 (166) | 00:04:18 | 04:27:21 (155) | 12:26:11 | 146 | ||
154 | 164 | PIETRZAK ROMEK | RAKOWNIA | PIETRZAK TEAM QUADRATHLON | POL | 1963 | M55 | 2 | 00:00:00 | 01:23:14 (140) | 00:05:47 | 06:49:31 (232) | 00:06:12 | 04:02:29 (92) | 12:27:13 | 147 | ||
155 | 122 | STANISŁAWSKI MARCIN | ŁÓDŹ | SNG WILD DUCKS | POL | 1976 | M40 | 49 | 00:00:00 | 01:18:38 (102) | 00:03:16 | 05:15:29 (41) | 00:04:21 | 05:46:39 (244) | 12:28:23 | 148 | ||
156 | 80 | MRUSZCZYK MARCIN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | POL | 1979 | M40 | 50 | 00:00:00 | 01:19:12 (105) | 00:06:43 | 06:41:18 (219) | 00:04:16 | 04:17:02 (134) | 12:28:31 | 149 | |||
157 | 45 | FARAN GRZEGORZ | SULMIN | GTSULMIN | POL | 1972 | M45 | 18 | 00:00:00 | 01:13:55 (65) | 00:05:56 | 06:37:32 (210) | 00:03:40 | 04:28:40 (156) | 12:29:43 | 150 | ||
158 | 33 | GRABSKI MICHAŁ | GLIWICE | KOMBO KURCZAKI IMMAG.PL | POL | 1986 | M30 | 30 | 00:00:00 | 01:17:05 (92) | 00:05:10 | 06:18:20 (162) | 00:03:57 | 04:45:26 (187) | 12:29:58 | 151 | ||
159 | 117 | BIELAWSKI ROBERT | DOBROSZYCE | KANCELARIA BIELAWSKI SP. Z O.O. SP. K. KANCELARIA BIELAWSKI SP. Z O.O. SP. K. | POL | 1971 | M45 | 19 | 00:00:00 | 01:29:52 (186) | 00:05:42 | 06:12:35 (149) | 00:05:17 | 04:37:03 (172) | 12:30:29 | 152 | ||
160 | 233 | DRĄŻKIEWICZ JACEK | POZNAŃ | POL | 1970 | M45 | 20 | 00:00:00 | 01:23:28 (143) | 00:06:26 | 06:42:34 (220) | 00:07:43 | 04:11:02 (122) | 12:31:13 | 153 | |||
161 | 189 | MLAK KAZIMIERZ | MILIKOWICE | POL | 1958 | M60 | 1 | 00:00:00 | 01:46:32 (237) | 00:05:10 | 06:36:05 (208) | 00:04:53 | 03:59:11 (82) | 12:31:51 | 154 | |||
162 | 313 | WOZNIAK JACEK | RAWA MAZOWIECKA | IRONTEAM IRON TEAM | POL | 1967 | M50 | 9 | 00:00:00 | 01:12:30 (49) | 00:05:09 | 06:22:15 (173) | 00:05:36 | 04:47:08 (190) | 12:32:38 | 155 | ||
163 | 319 | DUBIŃSKI BOGDAN | WARSZAWA | POL | 1953 | M65 | 1 | 00:00:00 | 01:13:56 (67) | 00:06:33 | 05:53:01 (111) | 00:04:49 | 05:15:56 (224) | 12:34:15 | 156 | |||
164 | 132 | ATRASZKIEWICZ MAGDA | GDAŃSK | TRIWISE | POL | 1974 | K45 | 1 | 00:00:00 | 01:33:18 (202) | 00:04:16 | 06:23:00 (176) | 00:05:25 | 04:28:43 (157) | 12:34:42 | 8 | ||
165 | 262 | WIECZOREK BARTOSZ | INOWROCŁAW | POL | 1986 | M30 | 31 | 00:00:00 | 01:23:43 (147) | 00:09:05 | 06:09:38 (146) | 00:05:25 | 04:46:55 (189) | 12:34:46 | 157 | |||
166 | 92 | CHOBOT KRZYSZTOF | CZESTOCHOWA | POL | 1978 | M40 | 51 | 00:00:00 | 01:16:30 (86) | 00:07:51 | 06:25:10 (181) | 00:07:58 | 04:37:25 (175) | 12:34:54 | 158 | |||
167 | 20 | ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF | OLSZTYN | WYDZIAŁ INWESTYCJI MIEJSKICH STOWARZYSZENIE ,,SÓJKA" | POL | 1973 | M45 | 21 | 00:00:00 | 01:29:43 (185) | 00:05:18 | 06:16:06 (155) | 00:03:43 | 04:40:11 (179) | 12:35:01 | 159 | ||
168 | 155 | KIEREŚ ARKADIUSZ | WARSZAWA | WITC | POL | 1978 | M40 | 52 | 00:00:00 | 01:15:49 (79) | 00:05:58 | 06:03:25 (134) | 00:04:57 | 05:05:37 (212) | 12:35:46 | 160 | ||
169 | 106 | CYBULSKI KONRAD | KUTNO | CELIRONMAN AMZ-KUTNO S.A | POL | 1973 | M45 | 22 | 00:00:00 | 01:25:37 (164) | 00:11:14 | 06:22:19 (174) | 00:08:09 | 04:28:55 (158) | 12:36:14 | 161 | ||
170 | 143 | CHUDECKI KAMIL | WARSZAWA | VEGE RUNNERS | POL | 1969 | M50 | 10 | 00:00:00 | 01:49:24 (243) | 00:05:39 | 06:16:57 (157) | 00:04:03 | 04:20:29 (143) | 12:36:32 | 162 | ||
171 | 188 | MADEJSKI SYLWESTER | CZECHOWICE-DZIEDZICE | IMPERIUM SPORTU / RAPID | POL | 1972 | M45 | 23 | 00:00:00 | 01:25:38 (165) | 00:05:50 | 06:47:49 (229) | 00:04:00 | 04:13:19 (125) | 12:36:36 | 163 | ||
172 | 245 | GÓRECKI MARCIN | ŁÓDŹ | AKG ŁÓDŹ | POL | 1977 | M40 | 53 | 00:00:00 | 01:21:34 (124) | 00:07:22 | 06:20:17 (169) | 00:09:33 | 04:39:43 (178) | 12:38:29 | 164 | ||
173 | 64 | BLUJ ROMAN | GDYNIA | VO2MAX MTB TEAM | POL | 1960 | M55 | 3 | 00:00:00 | 01:49:57 (244) | 00:06:57 | 05:42:23 (85) | 00:05:30 | 04:53:57 (200) | 12:38:44 | 165 | ||
174 | 269 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | GRUPA KOLARSKA MALBORK/BEZTLENOWI MALBORK | POL | 1980 | M35 | 30 | 00:00:00 | 01:32:53 (198) | 00:10:36 | 06:28:12 (187) | 00:04:27 | 04:23:09 (148) | 12:39:17 | 166 | ||
175 | 209 | BIJOŚ MIROSŁAW | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | DAWAJ MISIEK :) | POL | 1980 | M35 | 31 | 00:00:00 | 01:34:25 (205) | 00:06:05 | 06:06:44 (138) | 00:04:57 | 04:49:03 (194) | 12:41:14 | 167 | ||
176 | 266 | SZAMOTULSKI TOMASZ | GDAŃSK | LECHIA GDAŃSK | POL | 1978 | M40 | 54 | 00:00:00 | 01:20:51 (117) | 00:06:06 | 06:08:28 (141) | 00:07:35 | 04:58:56 (204) | 12:41:56 | 168 | ||
177 | 337 | JUREK DANIEL | RADOM | BIEGIEM!RADOM KOCHANY SYN DAWID | POL | 1981 | M35 | 32 | 00:00:00 | 01:27:34 (172) | 00:06:26 | 06:21:00 (170) | 00:06:05 | 04:41:26 (180) | 12:42:31 | 169 | ||
178 | 162 | KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 55 | 00:00:00 | 01:20:49 (116) | 00:05:52 | 06:33:40 (203) | 00:04:36 | 04:37:54 (176) | 12:42:51 | 170 | ||
179 | 318 | MATEJA BOŻENA | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1959 | K60 | 1 | 00:00:00 | 01:47:31 (241) | 00:04:17 | 06:28:23 (189) | 00:04:08 | 04:19:28 (142) | 12:43:47 | 9 | ||
180 | 44 | JANICKI ANDRZEJ | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1980 | M35 | 33 | 00:00:00 | 01:34:17 (204) | 00:06:04 | 06:19:26 (163) | 00:07:42 | 04:37:04 (173) | 12:44:33 | 171 | ||
181 | 322 | SZCZEPANIK ANDRZEJ | KAZIMIERZA WIELKA | ROLMET ROLMET | POL | 1952 | M65 | 2 | 00:00:00 | 01:36:11 (210) | 00:06:09 | 05:43:37 (88) | 00:03:59 | 05:14:52 (222) | 12:44:48 | 172 | ||
182 | 199 | CIASTO SEBASTIAN | PRZEZCHLEBIE | POL | 1985 | M30 | 32 | 00:00:00 | 01:10:28 (33) | 00:05:35 | 05:49:32 (104) | 00:05:59 | 05:33:50 (236) | 12:45:24 | 173 | |||
183 | 121 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | BEZTLENOWI MALBORK / GRUPA KOLARSKA MALBORK | POL | 1985 | M30 | 33 | 00:00:00 | 12:46:49 | 174 | |||||||
184 | 28 | GRZESIAK FILIP | WARSZAWA | POL | 1983 | M35 | 34 | 00:00:00 | 01:26:14 (169) | 00:06:10 | 05:52:30 (110) | 00:06:25 | 05:15:58 (225) | 12:47:17 | 175 | |||
185 | 185 | KLIMA DARIUSZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | JADYMY DURŚ | POL | 1984 | M35 | 35 | 00:00:00 | 02:03:22 (251) | 00:22:11 | 06:25:34 (182) | 00:05:33 | 03:51:52 (65) | 12:48:32 | 176 | ||
186 | 226 | KNEPKA PIOTR | ŚWIECIE | POL | 1989 | M30 | 34 | 00:00:00 | 01:31:34 (194) | 00:09:53 | 06:19:58 (167) | 00:04:08 | 04:43:28 (184) | 12:49:01 | 177 | |||
187 | 130 | MAJ GRZEGORZ | KIELCE | POL | 1967 | M50 | 11 | 00:00:00 | 01:30:57 (190) | 00:13:16 | 06:43:45 (221) | 00:11:09 | 04:11:02 (121) | 12:50:09 | 178 | |||
188 | 137 | DWORNICKI KAMIL | WROCŁAW | 82 BATALION EWAKUACJI SPRZĘTU | POL | 1984 | M35 | 36 | 00:00:00 | 01:45:51 (235) | 00:09:16 | 06:22:07 (172) | 00:09:15 | 04:26:36 (152) | 12:53:05 | 179 | ||
189 | 222 | MIELCARZEWICZ MARIUSZ | SWARZĘDZ | VELOCITY UNIT MARTOMBIKE | POL | 1981 | M35 | 37 | 00:00:00 | 01:23:54 (148) | 00:05:33 | 06:29:54 (194) | 00:05:52 | 04:48:49 (193) | 12:54:02 | 180 | ||
190 | 86 | TURZYŃSKI JAROSŁAW | MALBORK | OPEN BALANCE | POL | 1986 | M30 | 35 | 00:00:00 | 01:25:12 (161) | 00:15:48 | 06:29:03 (190) | 00:14:04 | 04:31:11 (162) | 12:55:18 | 181 | ||
191 | 250 | JARACZ ARKADIUSZ | KAMIENNA GÓRA | KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA | POL | 1972 | M45 | 24 | 00:00:00 | 01:29:13 (181) | 00:08:58 | 06:40:06 (217) | 00:08:57 | 04:29:45 (160) | 12:56:59 | 182 | ||
192 | 216 | WRÓBLEWSKI SERGIUSZ | KOZIENICE | WKZ KOZIENICE | POL | 1975 | M40 | 56 | 00:00:00 | 01:38:43 (214) | 00:15:24 | 06:30:31 (195) | 00:11:38 | 04:20:56 (144) | 12:57:12 | 183 | ||
193 | 310 | JAWORSKI ARTUR | POZNAŃ | POL | 1988 | M30 | 36 | 00:00:00 | 01:29:28 (183) | 00:12:31 | 06:15:35 (154) | 00:06:54 | 04:52:53 (197) | 12:57:21 | 184 | |||
194 | 171 | MORGIEWICZ PIOTR | GRYFICE | RUNGRYF GRYFICE | POL | 1966 | M50 | 12 | 00:00:00 | 01:55:54 (247) | 00:05:29 | 06:39:43 (216) | 00:06:25 | 04:10:25 (119) | 12:57:56 | 185 | ||
195 | 78 | KONARSKI RAFAŁ | ROGOŹNIK | POL | 1977 | M40 | 57 | 00:00:00 | 01:25:30 (163) | 00:07:54 | 06:33:35 (202) | 00:06:19 | 04:45:03 (185) | 12:58:21 | 186 | |||
196 | 277 | RATALEWSKI SŁAWOMIR | TOMASZOW | PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO | POL | 1967 | M50 | 13 | 00:00:00 | 01:45:27 (233) | 00:08:16 | 05:46:28 (93) | 00:07:51 | 05:10:42 (217) | 12:58:44 | 187 | ||
197 | 263 | KONKOL WALDEMAR | GDAŃSK | POL | 1972 | M45 | 25 | 00:00:00 | 01:39:14 (217) | 00:08:04 | 06:13:58 (152) | 00:05:53 | 04:56:03 (202) | 13:03:12 | 188 | |||
198 | 111 | KAŁUSZYŃSKI PAWEŁ | ZĄBKI | KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKA | POL | 1979 | M40 | 58 | 00:00:00 | 01:36:12 (211) | 00:08:45 | 06:24:24 (179) | 00:07:03 | 04:48:07 (192) | 13:04:31 | 189 | ||
199 | 31 | ZGORZELSKI BARTOSZ | GNIEZNO | SŁYNNI KENIJCZYCY | POL | 1979 | M40 | 59 | 00:00:00 | 01:40:43 (225) | 00:08:10 | 06:08:54 (143) | 00:03:36 | 05:03:26 (208) | 13:04:49 | 190 | ||
200 | 104 | DŁUTKOWSKI JAKUB | ZAMOŚĆ | AZS AKADEMIA MORSKA W GDYNI | POL | 1996 | M18 | 3 | 00:00:00 | 01:12:46 (52) | 00:04:41 | 06:57:37 (242) | 00:04:39 | 04:46:15 (188) | 13:05:58 | 191 | ||
201 | 75 | RUTKOWSKI KONRAD | TOMASZÓW MAZOWIECKI | CROSSBOXPRO | POL | 1989 | M30 | 37 | 00:00:00 | 01:16:11 (81) | 00:06:48 | 06:49:24 (231) | 00:06:09 | 04:47:34 (191) | 13:06:06 | 192 | ||
202 | 157 | KOSIOŁ ANDRZEJ | WROCŁAW | WKW WIADRUS WROCŁAW | POL | 1964 | M55 | 4 | 00:00:00 | 01:49:13 (242) | 00:09:23 | 06:59:38 (244) | 00:10:34 | 03:57:26 (79) | 13:06:14 | 193 | ||
203 | 139 | KUTNIK MIROSŁAW | BIAŁA PODLASKA | KB BIAŁA BIEGA KB BIAŁA BIEGA | POL | 1975 | M40 | 60 | 00:00:00 | 01:47:23 (240) | 00:08:32 | 06:46:33 (226) | 00:08:00 | 04:17:50 (139) | 13:08:18 | 194 | ||
204 | 38 | STOLTMAN DANUTA | MAŁE ZANIE | POL | 1992 | K25 | 2 | 00:00:00 | 01:27:27 (171) | 00:07:31 | 06:24:08 (178) | 00:08:41 | 05:00:35 (205) | 13:08:22 | 10 | |||
205 | 329 | MARKOWSKI DARIUSZ | POLANICA ZDROJ | POL | 1959 | M60 | 2 | 00:00:00 | 01:28:51 (179) | 00:05:04 | 06:19:26 (163) | 00:04:17 | 05:12:21 (221) | 13:09:59 | 195 | |||
206 | 299 | GOMOLKA MACIEJ | TARNÓW | POL | 1985 | M30 | 38 | 00:00:00 | 01:16:33 (87) | 00:06:30 | 06:38:36 (214) | 00:04:57 | 05:03:40 (209) | 13:10:16 | 196 | |||
207 | 148 | STRUSIŃSKA KATARZYNA | MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSKA GRUPA ROWEROWA | POL | 1982 | K35 | 3 | 00:00:00 | 01:40:06 (221) | 00:06:17 | 06:30:38 (197) | 00:04:08 | 04:49:11 (195) | 13:10:20 | 11 | ||
208 | 336 | KAŁACZYŃSKI RYSZARD | WIĘCBORK | 366 WITUNIA EUROFASADA KAROL MEJGIER | POL | 1960 | M55 | 5 | 00:00:00 | 02:03:53 (252) | 00:16:02 | 06:09:19 (144) | 00:10:00 | 04:34:26 (169) | 13:13:40 | 197 | ||
209 | 267 | PIERNIKARSKI ADAM | MILANOWEK | POL | 1982 | M35 | 38 | 00:00:00 | 01:22:06 (128) | 00:08:29 | 06:45:55 (225) | 00:04:25 | 04:53:41 (198) | 13:14:36 | 198 | |||
210 | 149 | ZIEMIAKOWSKI SŁAWOMIR | ŁÓDŹ | VEOLIA VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ SA | POL | 1971 | M45 | 26 | 00:00:00 | 01:23:07 (138) | 00:05:20 | 06:46:53 (227) | 00:05:33 | 04:54:46 (201) | 13:15:39 | 199 | ||
211 | 265 | TOMSZYS PIOTR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1965 | M50 | 14 | 00:00:00 | 01:33:08 (200) | 00:06:46 | 06:23:02 (177) | 00:06:34 | 05:06:35 (213) | 13:16:05 | 200 | ||
212 | 305 | ZIELIŃSKI DAMIAN | PILAWA | NOVA | POL | 1982 | M35 | 39 | 00:00:00 | 01:46:17 (236) | 00:05:59 | 06:52:28 (238) | 00:04:47 | 04:30:47 (161) | 13:20:18 | 201 | ||
213 | 99 | GINTOWT TOMASZ | BIALYSTOK | POL | 1983 | M35 | 40 | 00:00:00 | 01:28:39 (177) | 00:07:00 | 06:16:56 (156) | 00:04:51 | 05:23:20 (231) | 13:20:46 | 202 | |||
214 | 270 | DUNAJEWSKI RAFAŁ | BŁONIE | DZIMI | POL | 1989 | M30 | 39 | 00:00:00 | 01:16:53 (88) | 00:10:26 | 06:35:11 (206) | 00:06:55 | 05:11:49 (219) | 13:21:14 | 203 | ||
215 | 23 | MICHALAK TOMASZ | PIŁA | POL | 1972 | M45 | 27 | 00:00:00 | 01:47:02 (238) | 00:07:41 | 06:24:40 (180) | 00:05:11 | 04:58:39 (203) | 13:23:13 | 204 | |||
216 | 125 | KOZIŃSKI DARIUSZ | CZĘSTOCHOWA | ITO ITO | POL | 1977 | M40 | 61 | 00:00:00 | 01:39:07 (216) | 00:07:08 | 06:37:56 (212) | 00:06:25 | 04:53:50 (199) | 13:24:26 | 205 | ||
217 | 32 | JASKIEWICZ ADAM | PILA | ADAM JASKIEWICZ ADAM JASKIEWICZ | POL | 1959 | M60 | 3 | 00:00:00 | 01:44:08 (230) | 00:11:53 | 06:15:05 (153) | 00:09:48 | 05:04:20 (210) | 13:25:14 | 206 | ||
218 | 41 | TOSIEK SYLWESTER | TORUŃ | POL | 1972 | M45 | 28 | 00:00:00 | 01:30:34 (189) | 00:08:06 | 06:29:24 (192) | 00:06:29 | 05:11:56 (220) | 13:26:29 | 207 | |||
219 | 242 | JARLIŃSKI RAFAŁ | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1968 | M50 | 15 | 00:00:00 | 01:35:08 (208) | 00:12:08 | 06:33:04 (201) | 00:06:05 | 05:02:09 (207) | 13:28:34 | 208 | ||
220 | 330 | KOMOROWSKI JERZY | WARSZAWA | POL | 1995 | M18 | 4 | 00:00:00 | 01:51:02 (245) | 00:11:18 | 06:35:36 (207) | 00:07:44 | 04:43:13 (183) | 13:28:53 | 209 | |||
221 | 77 | BYCHOWSKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1979 | M40 | 62 | 00:00:00 | 01:11:32 (39) | 00:06:59 | 06:55:08 (239) | 00:08:17 | 05:07:40 (215) | 13:29:36 | 210 | |||
222 | 213 | HAHN JACEK | GDAŃSK | SV-STRASS | POL | 1979 | M40 | 63 | 00:00:00 | 01:45:40 (234) | 00:09:04 | 06:19:35 (165) | 00:09:53 | 05:08:42 (216) | 13:32:54 | 211 | ||
223 | 238 | JARMUŻEK MIKOŁAJ | POZNAŃ | QSG TEAM | POL | 1988 | M30 | 40 | 00:00:00 | 01:39:39 (220) | 00:06:37 | 06:08:44 (142) | 00:07:36 | 05:30:34 (233) | 13:33:10 | 212 | ||
224 | 68 | TARCZYK TOMASZ | GRANICA | POL | 1995 | M18 | 5 | 00:00:00 | 01:21:16 (121) | 00:10:50 | 06:32:05 (199) | 00:05:12 | 05:24:28 (232) | 13:33:51 | 213 | |||
225 | 220 | LINDNER ANDRZEJ | POZNAŃ | POL | 1986 | M30 | 41 | 00:00:00 | 01:31:17 (192) | 00:10:55 | 06:34:26 (205) | 00:10:49 | 05:07:18 (214) | 13:34:45 | 214 | |||
226 | 70 | OPAŁA RADOSŁAW | GORZÓW WKP. | TECRACOIN TECRACOIN | POL | 1977 | M40 | 64 | 00:00:00 | 01:15:10 (74) | 00:13:37 | 06:51:44 (237) | 00:12:42 | 05:02:01 (206) | 13:35:14 | 215 | ||
227 | 138 | JANKOWSKI TOMASZ | TORUŃ | POL | 1975 | M40 | 65 | 00:00:00 | 01:17:57 (98) | 00:05:33 | 06:40:54 (218) | 00:09:57 | 05:21:40 (230) | 13:36:01 | 216 | |||
228 | 29 | KWAŚNY KRZYSZTOF | CZECHOWICE-DZIEDZICE | POL | 1965 | M50 | 16 | 00:00:00 | 13:40:00 | 217 | ||||||||
229 | 140 | MOLENDA RADOSŁAW | ŻYWIEC | SKK WASHI-DO ŻYWIEC | POL | 1974 | M45 | 29 | 00:00:00 | 01:34:28 (206) | 00:08:03 | 06:32:34 (200) | 00:05:14 | 05:21:03 (229) | 13:41:22 | 218 | ||
230 | 57 | RICHTER FRANCISZEK | ROGOŹNIK | ZAPIERDALACZE ZAPIERDALACZE | POL | 1960 | M55 | 6 | 00:00:00 | 01:24:01 (151) | 00:11:07 | 06:56:42 (241) | 00:06:33 | 05:05:25 (211) | 13:43:48 | 219 | ||
231 | 112 | GUTOWSKI DAMIAN | CHWASZCZYNO | POL | 1979 | M40 | 66 | 00:00:00 | 01:21:50 (127) | 00:06:10 | 06:50:36 (235) | 00:05:41 | 05:20:12 (228) | 13:44:29 | 220 | |||
232 | 83 | DAGIEL DOMINIK | GDAŃSK | TRICITY ULTRA | POL | 1981 | M35 | 41 | 00:00:00 | 01:53:49 (246) | 00:08:08 | 07:27:19 (250) | 00:03:56 | 04:15:01 (131) | 13:48:13 | 221 | ||
233 | 63 | FURMAN TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1966 | M50 | 17 | 00:00:00 | 01:18:15 (100) | 00:09:47 | 06:26:29 (184) | 00:14:30 | 05:40:25 (241) | 13:49:26 | 222 | |||
234 | 30 | HENSOLDT ROLAND | WARSZAWA | HPE | POL | 1983 | M35 | 42 | 00:00:00 | 02:00:17 (250) | 00:17:48 | 06:55:17 (240) | 00:04:03 | 04:33:54 (167) | 13:51:19 | 223 | ||
235 | 184 | KONIECZNY KAROL | PASIKONIE | POL | 1983 | M35 | 43 | 00:00:00 | 01:42:30 (228) | 00:06:54 | 06:10:29 (147) | 00:04:26 | 05:49:22 (247) | 13:53:41 | 224 | |||
236 | 190 | LARSEN-KONIECZNY CHARLOTTE | PASIKONIE | POL | 1986 | K30 | 5 | 00:00:00 | 01:37:03 (213) | 00:07:27 | 06:49:51 (233) | 00:04:23 | 05:14:57 (223) | 13:53:41 | 12 | |||
237 | 98 | ROKICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1959 | M60 | 4 | 00:00:00 | 01:33:10 (201) | 00:06:25 | 06:27:24 (185) | 00:06:45 | 05:50:29 (248) | 14:04:13 | 225 | |||
238 | 97 | KRAKOWIAK MICHAŁ | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | POL | 1990 | M25 | 13 | 00:00:00 | 01:27:21 (170) | 00:09:23 | 06:50:31 (234) | 00:06:27 | 05:39:39 (240) | 14:13:21 | 226 | |||
239 | 320 | POLEC LECH | WACHOCK | POL | 1959 | M60 | 5 | 00:00:00 | 01:42:44 (229) | 00:08:31 | 06:43:52 (222) | 00:06:08 | 05:34:34 (237) | 14:15:49 | 227 | |||
240 | 67 | KĘPIŃSKI HENRYK | BEŁCHATÓW | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | POL | 1953 | M65 | 3 | 00:00:00 | 01:47:06 (239) | 00:08:39 | 06:38:18 (213) | 00:04:45 | 05:40:31 (242) | 14:19:19 | 228 | ||
241 | 107 | SZYMANEK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1984 | M35 | 44 | 00:00:00 | 01:23:30 (144) | 00:07:26 | 06:51:35 (236) | 00:09:51 | 05:48:56 (246) | 14:21:18 | 229 | |||
242 | 328 | ZAJĄC ŁUKASZ | GRÓJEC | POL | 1985 | M30 | 42 | 00:00:00 | 02:05:20 (253) | 00:09:40 | 07:28:11 (251) | 00:03:22 | 04:38:48 (177) | 14:25:21 | 230 | |||
243 | 268 | KRUK MARCIN | WARSZAWA | POL | 1981 | M35 | 45 | 00:00:00 | 01:24:31 (156) | 00:06:18 | 06:48:59 (230) | 00:05:38 | 06:00:40 (249) | 14:26:06 | 231 | |||
244 | 342 | DRYNKOWSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | ICS INTERCON SYSTEMS SP. Z O.O. | POL | 1973 | M45 | 30 | 00:00:00 | 01:22:52 (136) | 00:10:59 | 06:34:10 (204) | 00:09:57 | 06:09:09 (251) | 14:27:07 | 232 | ||
245 | 116 | POWROŹNA MARIOLA | KATOWICE | NIGHT RUNNERS ŚLĄSK | POL | 1981 | K35 | 4 | 00:00:00 | 01:57:31 (248) | 00:08:36 | 07:27:05 (249) | 00:05:28 | 04:49:45 (196) | 14:28:25 | 13 | ||
246 | 306 | ANDRZEJCZAK MARCIN | SZCZYTNO | POL | 1974 | M45 | 31 | 00:00:00 | 02:06:42 (254) | 00:05:39 | 06:45:22 (224) | 00:05:18 | 05:37:11 (239) | 14:40:12 | 233 | |||
247 | 327 | PARAFIŃSKI ZDZISŁAW | ŁAZ | POL | 1967 | M50 | 18 | 00:00:00 | 01:44:52 (232) | 00:07:38 | 07:11:33 (248) | 00:04:59 | 05:31:32 (235) | 14:40:34 | 234 | |||
248 | 332 | NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ | WITNICA | NAGA-MET NAGA-MET | POL | 1976 | M40 | 67 | 00:00:00 | 01:40:22 (222) | 00:07:42 | 06:38:41 (215) | 00:09:33 | 06:04:28 (250) | 14:40:46 | 235 | ||
249 | 113 | NIEDŹWIECKI MACIEJ | WYSOWA-ZDRÓJ | SKIPARK WYSOWA | POL | 1992 | M25 | 14 | 00:00:00 | 01:13:53 (64) | 00:13:32 | 06:45:11 (223) | 00:19:37 | 06:09:29 (252) | 14:41:42 | 236 | ||
250 | 211 | KORZYCKI KAROL | MYŚLENICE | MĘSKA STRONA RZECZYWISTOŚCI | POL | 1984 | M35 | 46 | 00:00:00 | 01:32:58 (199) | 00:08:14 | 07:05:54 (246) | 00:07:26 | 05:47:30 (245) | 14:42:02 | 237 | ||
251 | 193 | SZYMCZAK ANDRZEJ | POZNAŃ | PAN PAN | POL | 1982 | M35 | 47 | 00:00:00 | 02:00:12 (249) | 00:10:56 | 07:03:12 (245) | 00:12:41 | 05:17:03 (226) | 14:44:04 | 238 | ||
252 | 260 | RAKIEL BARTOSZ | GDAŃSK | POL | 1983 | M35 | 48 | 00:00:00 | 01:39:20 (218) | 00:10:16 | 06:37:06 (209) | 00:08:16 | 06:13:04 (253) | 14:48:02 | 239 | |||
253 | 200 | OLEJNICZAK WITOLD | OSTROW WLKP | KS MARATON OSTRÓW WLKP. | POL | 1949 | M70+ | 1 | 00:00:00 | 01:40:31 (224) | 00:17:55 | 06:58:32 (243) | 00:10:30 | 05:43:53 (243) | 14:51:21 | 240 | ||
254 | 191 | SITEK WITOLD | OSTRÓW WLKP. | POL | 1956 | M60 | 6 | 00:00:00 | 02:11:26 (255) | 00:11:26 | 06:47:17 (228) | 00:12:27 | 05:34:39 (238) | 14:57:15 | 241 | |||
255 | 232 | CIS ADAM | SOSNOWIEC | ADAM CIS | POL | 1978 | M40 | 68 | 00:00:00 | 01:33:47 (203) | 00:08:25 | 07:59:34 (253) | 00:05:39 | 05:18:56 (227) | 15:06:21 | 242 | ||
256 | 119 | LEMIESZEK GRZEGORZ | ŁÓDŹ | ŁÓDŹ RUNNING TEAM | POL | 1958 | M60 | 7 | 00:00:00 | 02:12:03 (256) | 00:08:59 | 06:22:27 (175) | 00:07:34 | 06:19:52 (254) | 15:10:55 | 243 | ||
257 | 37 | ZYBOWSKI MARCIN | TYCHY | POL | 1979 | M40 | 69 | 00:00:00 | 01:23:32 (145) | 00:10:56 | 07:09:22 (247) | 00:12:06 | 06:20:34 (255) | 15:16:30 | 244 | |||
258 | 201 | GRZĄBKA MICHAŁ | POZNAŃ | POL | 1988 | M30 | 43 | 00:00:00 | 01:40:25 (223) | 00:20:59 | 07:46:56 (252) | 00:08:32 | 05:31:31 (234) | 15:28:23 | 245 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 181 | WNĘK JAROSŁAW (DUDEK MATEUSZ, PERDION PAWEŁ) | WROCŁAW | KUPSZOSE.PL | POL | 00:00:00 | 00:58:38 (2) | 00:01:17 | 05:07:23 (3) | 00:01:49 | 02:57:57 (1) | 09:07:04 | |
2 | 247 | GRUSZCZYŃSKI MATEUSZ (JAKUB ROBEL, PAWEŁ KANIEWSKI) | CIECHOCIN | MOCNO W PRAWO TEAM | POL | 00:00:00 | 01:06:35 (3) | 00:01:44 | 05:04:53 (1) | 00:01:23 | 02:57:58 (2) | 09:12:33 | |
3 | 82 | JOACHIMIAK MAREK (RYBAK REMIGIUSZ, KOTOWSKI PAWEŁ) | INOWROCŁAW | GT RAT | POL | 00:00:00 | 00:58:36 (1) | 00:01:14 | 05:06:45 (2) | 00:01:13 | 03:13:35 (7) | 09:21:23 | |
4 | 221 | KĘSZYCKI OSKAR (SZEFLER RADOSŁAW, KWAŚNIEWSKI MACIEJ) | BEZRZECZE | TRIGYM SZCZECIN | POL | 00:00:00 | 01:08:54 (5) | 00:01:34 | 05:09:21 (4) | 00:01:26 | 03:09:57 (5) | 09:31:12 | |
5 | 108 | AUGUSTYNIAK RADOSŁAW (RAFAŁ BIESZKE, ŁUKASZ STACHERSKI) | GDYNIA WITOMINO | PIĘKNI I MŁODZI | POL | 00:00:00 | 01:19:29 (8) | 00:01:36 | 05:18:49 (6) | 00:01:27 | 03:02:29 (3) | 09:43:50 | |
6 | 258 | SŁODOWICZ PIOTR (TOMASZ RADZIEMSKI, BARTOSZ WASIŃSKI) | GDAŃSK | GRUPA TRÓJMIASTO | POL | 00:00:00 | 01:18:53 (7) | 00:01:25 | 05:12:30 (5) | 00:01:29 | 03:25:08 (8) | 09:59:25 | |
7 | 84 | ZAJK MICHAŁ (ZAJK RAFAŁ, ZAJK RADOSŁAW) | REDA | POL | 00:00:00 | 01:12:00 (6) | 00:01:14 | 05:38:45 (8) | 00:01:14 | 03:08:46 (4) | 10:01:59 | ||
8 | 118 | TKACZYK MIŁOSZ (CIESIELSKI MARIUSZ, CISZEK JERZY) | GRODZISK MAZOWIECKI | REKINY TRIATHLONU | POL | 00:00:00 | 01:08:31 (4) | 00:01:23 | 05:56:32 (10) | 00:01:26 | 03:10:27 (6) | 10:18:19 | |
9 | 282 | BIERNACKI ANDRZEJ (ZIÓŁKOWSKI ARKADIUSZ, ROLBIECKI KAROL) | MOSTKOWO | TRIATHLON LIPIANY TEAM EPIDEMIASPORTU.PL | POL | 00:00:00 | 01:25:59 (11) | 00:01:33 | 05:57:57 (12) | 00:01:28 | 03:27:26 (9) | 10:54:23 | |
10 | 253 | KRYSTKOWIAK MICHAL (ŁAZDOWSKI ŁUKASZ, GRZESZKOWSKI MATEUSZ) | SŁUBICE | DZIKIE WIEPRZE | POL | 00:00:00 | 01:20:53 (9) | 00:02:28 | 05:43:14 (9) | 00:02:07 | 04:26:17 (10) | 11:34:59 | |
11 | 192 | GWIAZDOWSKI PAWEŁ (GĄGOLA JAKUB, BRONIAREK JACEK) | WARSZAWA | PZU SPORT TEAM | POL | 00:00:00 | 01:40:52 (12) | 00:02:30 | 05:57:05 (11) | 00:03:14 | 04:30:37 (11) | 12:14:18 | |
12 | 110 | POLEC DANIEL (POLEC MARLENA, BELFIN SYLWIA) | WIENER NEUSTADT | AUT | 00:00:00 | 01:21:47 (10) | 00:02:35 | 05:19:11 (7) | 00:02:02 | 05:34:10 (12) | 12:19:45 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 760 | MARCINEK TOMASZ | RACIBÓRZ | MARCINEK TRIATHLON TEAM | POL | 1991 | M25 | 1 | 00:00:00 | 00:25:11 (2) | 00:01:24 | 02:10:52 (1) | 00:01:27 | 01:18:48 (1) | 03:57:42 | 1 | ||
2 | 777 | NAJMOWICZ SEBASTIAN | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1991 | M25 | 2 | 00:00:00 | 00:25:05 (1) | 00:01:23 | 02:12:23 (2) | 00:01:41 | 01:19:34 (2) | 04:00:06 | 2 | ||
3 | 719 | SPALENIAK TOMASZ | DOBRZEWINO | ENDURE TEAM | POL | 1990 | M25 | 3 | 00:00:00 | 00:30:57 (14) | 00:01:48 | 02:14:46 (3) | 00:01:48 | 01:21:24 (3) | 04:10:43 | 3 | ||
4 | 790 | KLATKA MARIUSZ | KATOWICE | LABOSPORT TEAM YMAA KATOWICE | POL | 1979 | M40 | 1 | 00:00:00 | 00:32:21 (29) | 00:01:52 | 02:15:07 (5) | 00:02:17 | 01:24:51 (5) | 04:16:28 | 4 | ||
5 | 458 | SKORUPA PAWEŁ | TYCHY | SKORUPA TRIATHLON | POL | 1988 | M30 | 1 | 00:00:00 | 00:34:58 (63) | 00:01:52 | 02:14:58 (4) | 00:01:37 | 01:28:17 (9) | 04:21:42 | 5 | ||
6 | 726 | KOZAK KAROL | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 2000 | M18 | 1 | 00:00:00 | 00:29:40 (7) | 00:01:51 | 02:18:13 (8) | 00:01:49 | 01:30:11 (14) | 04:21:44 | 6 | ||
7 | 387 | SMIGLAK KRZYSZTOF | BREMEN | DEU | 1983 | M35 | 1 | 00:00:00 | 00:34:52 (60) | 00:01:51 | 02:19:29 (13) | 00:01:36 | 01:25:13 (7) | 04:23:01 | 7 | |||
8 | 725 | KLUPCZYNSKI PIOTR | WĄGROWIEC | POL | 1992 | M25 | 4 | 00:00:00 | 00:31:04 (17) | 00:02:09 | 02:19:27 (12) | 00:01:58 | 01:28:47 (12) | 04:23:25 | 8 | |||
9 | 751 | RULIŃSKI PRZEMYSŁAW | GNIEW | CTS | POL | 1986 | M30 | 2 | 00:00:00 | 00:31:49 (27) | 00:01:43 | 02:24:34 (23) | 00:01:49 | 01:24:29 (4) | 04:24:24 | 9 | ||
10 | 727 | SZUDER PRZEMYSLAW | HORNÓWEK | TRIANGLE SPORTS | POL | 1978 | M40 | 2 | 00:00:00 | 00:31:30 (23) | 00:02:23 | 02:17:48 (7) | 00:01:36 | 01:32:26 (19) | 04:25:43 | 10 | ||
11 | 653 | KĘPKA MARCIN | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1981 | M35 | 2 | 00:00:00 | 00:32:21 (29) | 00:02:09 | 02:17:12 (6) | 00:02:07 | 01:34:18 (28) | 04:28:07 | 11 | ||
12 | 747 | GĄSIOROWSKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1973 | M45 | 1 | 00:00:00 | 00:33:25 (40) | 00:02:04 | 02:19:24 (11) | 00:02:19 | 01:31:22 (16) | 04:28:34 | 12 | |||
13 | 545 | PUNPUR MARCIN | OSTRÓDA | NET SYSTEM TRIATHLON TEAM | POL | 1980 | M35 | 3 | 00:00:00 | 00:34:01 (51) | 00:02:11 | 02:25:57 (33) | 00:02:27 | 01:24:52 (6) | 04:29:28 | 13 | ||
14 | 661 | IZBIŃSKI RAFAŁ | SKARŻYSKO-KAMIENNA | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM/CZARNECKI RUN TEAM | POL | 1979 | M40 | 3 | 00:00:00 | 00:34:24 (55) | 00:02:14 | 02:23:37 (19) | 00:02:42 | 01:26:36 (8) | 04:29:33 | 14 | ||
15 | 536 | JACKOWIAK PIOTR | BRZEG | GVT/SZTUKARUCHU | POL | 1986 | M30 | 3 | 00:00:00 | 00:28:49 (5) | 00:01:58 | 02:23:20 (17) | 00:02:12 | 01:35:30 (38) | 04:31:49 | 15 | ||
16 | 626 | ZABEL PRZEMYSŁAW | TARNOWO PODGÓRNE | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 1983 | M35 | 4 | 00:00:00 | 00:31:08 (18) | 00:01:54 | 02:22:45 (15) | 00:02:39 | 01:34:19 (29) | 04:32:45 | 16 | ||
17 | 439 | KIELIN GRZEGORZ | POLKOWICE | MSPORT TEAM POLKOWICE | POL | 1976 | M40 | 4 | 00:00:00 | 00:35:11 (68) | 00:02:09 | 02:24:49 (24) | 00:02:10 | 01:28:26 (11) | 04:32:45 | 17 | ||
18 | 409 | ZIĘBA ADAM | BYDGOSZCZ | TRISPACE/TREK | POL | 1973 | M45 | 2 | 00:00:00 | 00:34:27 (58) | 00:02:53 | 02:23:31 (18) | 00:02:11 | 01:30:37 (15) | 04:33:39 | 18 | ||
19 | 576 | KRASNODĘBSKI SEBASTIAN | GRUDZIĄDZ | POL | 1982 | M35 | 5 | 00:00:00 | 00:33:53 (48) | 00:02:16 | 02:20:44 (14) | 00:02:16 | 01:35:23 (37) | 04:34:32 | 19 | |||
20 | 465 | GRONDZIEWSKI DARIUSZ | SŁUPSK | GVT GVT | POL | 1981 | M35 | 6 | 00:00:00 | 00:27:40 (3) | 00:02:07 | 02:25:36 (29) | 00:02:26 | 01:36:57 (44) | 04:34:46 | 20 | ||
21 | 513 | KORULCZYK RAFAŁ | BAŁTÓW | I-SPORT / SZKOŁA NARCIARSKA AMIGO-SKI | POL | 1981 | M35 | 7 | 00:00:00 | 00:33:52 (46) | 00:02:24 | 02:18:42 (10) | 00:02:08 | 01:38:58 (59) | 04:36:04 | 21 | ||
22 | 749 | BRUZGIELEWICZ PIOTR | OŚWIĘCIM | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | POL | 1992 | M25 | 5 | 00:00:00 | 00:35:32 (72) | 00:02:47 | 02:23:11 (16) | 00:02:26 | 01:33:11 (21) | 04:37:07 | 22 | ||
23 | 538 | DOMINIKOWSKI KRZYSZTOF | ŚWIDNICA | GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 1980 | M35 | 8 | 00:00:00 | 00:39:03 (156) | 00:02:15 | 02:25:02 (25) | 00:02:45 | 01:28:20 (10) | 04:37:25 | 23 | ||
24 | 770 | MARKIEWICZ MARCIN | ŚWIDNICA | LABOSPORT TEAM GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 1972 | M45 | 3 | 00:00:00 | 00:30:41 (11) | 00:02:13 | 02:24:31 (22) | 00:02:53 | 01:37:40 (48) | 04:37:58 | 24 | ||
25 | 638 | LIS PAWEŁ | GDAŃSK | CTS/SNT | POL | 1977 | M40 | 5 | 00:00:00 | 00:30:07 (8) | 00:01:58 | 02:26:02 (34) | 00:02:28 | 01:38:21 (55) | 04:38:56 | 25 | ||
26 | 593 | OLKOWSKI PRZEMYSLAW | OLESNICA | POL | 1980 | M35 | 9 | 00:00:00 | 00:34:59 (64) | 00:02:09 | 02:23:44 (21) | 00:02:55 | 01:35:17 (36) | 04:39:04 | 26 | |||
27 | 448 | MUCHA ROBERT | ZALESIE GÓRNE | TN BIEGÓWKI MUCHA SPORTOWA | POL | 1976 | M40 | 6 | 00:00:00 | 00:39:22 (167) | 00:02:20 | 02:23:42 (20) | 00:02:04 | 01:32:11 (18) | 04:39:39 | 27 | ||
28 | 608 | KRUPA ADAM | WROCŁAW | POL | 1979 | M40 | 7 | 00:00:00 | 00:33:37 (43) | 00:02:41 | 02:26:31 (36) | 00:01:49 | 01:35:40 (40) | 04:40:18 | 28 | |||
29 | 455 | DZIADOSZ ROBERT | ŁADY | POL | 1979 | M40 | 8 | 00:00:00 | 00:30:57 (14) | 00:01:58 | 02:29:10 (47) | 00:02:16 | 01:37:06 (45) | 04:41:27 | 29 | |||
30 | 637 | ZIÓŁKOWSKI MAREK | WROCŁAW | EUROPA UBEZPIECZENIA | POL | 1972 | M45 | 4 | 00:00:00 | 00:31:18 (21) | 00:02:13 | 02:27:58 (42) | 00:02:26 | 01:38:21 (54) | 04:42:16 | 30 | ||
31 | 648 | TOMCZAK KRYSTIAN | CHODZIEŻ | POL | 1992 | M25 | 6 | 00:00:00 | 00:33:41 (44) | 00:02:10 | 02:30:12 (58) | 00:01:45 | 01:34:50 (32) | 04:42:38 | 31 | |||
32 | 682 | RYNKO PAWEŁ | OLSZTYN | STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) | POL | 1980 | M35 | 10 | 00:00:00 | 00:35:55 (80) | 00:01:54 | 02:29:51 (54) | 00:02:13 | 01:34:11 (27) | 04:44:04 | 32 | ||
33 | 647 | LEŚKO PAWEŁ | WIŃSKO | CROSSFIT WROCŁAW ENCORE | POL | 1985 | M30 | 4 | 00:00:00 | 00:34:57 (62) | 00:02:24 | 02:18:32 (9) | 00:01:54 | 01:46:21 (121) | 04:44:08 | 33 | ||
34 | 353 | TARCZEWSKI TOMASZ | ZAWIERCIE | TARCZA TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | M40 | 9 | 00:00:00 | 00:32:55 (34) | 00:02:32 | 02:27:40 (40) | 00:02:30 | 01:38:59 (60) | 04:44:36 | 34 | ||
35 | 672 | GRZEGÓRZEK PIOTR | SZCZECIN | LABOSPORT TEAM | POL | 1987 | M30 | 5 | 00:00:00 | 00:29:12 (6) | 00:02:06 | 02:27:19 (38) | 00:02:55 | 01:43:40 (99) | 04:45:12 | 35 | ||
36 | 480 | NIEDŹWIECKI MARCIN | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1985 | M30 | 6 | 00:00:00 | 00:30:54 (13) | 00:02:37 | 02:29:45 (52) | 00:03:06 | 01:38:53 (58) | 04:45:15 | 36 | ||
37 | 616 | PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1979 | M40 | 10 | 00:00:00 | 00:33:57 (49) | 00:02:15 | 02:28:45 (44) | 00:01:48 | 01:39:09 (62) | 04:45:54 | 37 | ||
38 | 737 | LEMKE LESZEK | GDYNIA | GDYŃSKI TRIATHLON | POL | 1977 | M40 | 11 | 00:00:00 | 00:41:10 (200) | 00:03:28 | 02:25:54 (32) | 00:03:31 | 01:32:10 (17) | 04:46:13 | 38 | ||
39 | 743 | LIGENZA KAMIL | ZGIERZ | GT RAT | POL | 1990 | M25 | 7 | 00:00:00 | 00:36:37 (95) | 00:02:53 | 02:27:20 (39) | 00:03:08 | 01:36:33 (43) | 04:46:31 | 39 | ||
40 | 416 | BARTKOWIAK DAWID | PIŁA | BIURO RACHUNKOWE "TRADEMARK D.B." PIŁA BIURO RACHUNKOWE "TRADEMARK D.B." PIŁA | POL | 1974 | M45 | 5 | 00:00:00 | 00:33:59 (50) | 00:02:49 | 02:28:51 (45) | 00:02:03 | 01:39:01 (61) | 04:46:43 | 40 | ||
41 | 650 | DANEK BARTEK | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1973 | M45 | 6 | 00:00:00 | 00:31:21 (22) | 00:02:30 | 02:35:35 (81) | 00:01:41 | 01:36:02 (41) | 04:47:09 | 41 | ||
42 | 629 | SULIK KONRAD | OSTROWIEC SW | SPORT MEDICAL/TRI RODZINY TEAM | POL | 1978 | M40 | 12 | 00:00:00 | 00:35:44 (76) | 00:02:41 | 02:29:55 (55) | 00:04:28 | 01:35:02 (33) | 04:47:50 | 42 | ||
43 | 732 | PORZYCH RAFAŁ | NIEMCZ | RAFSON.TV ZIAJA.COM | POL | 1998 | M18 | 2 | 00:00:00 | 00:37:42 (118) | 00:01:55 | 02:33:01 (66) | 00:02:31 | 01:33:18 (22) | 04:48:27 | 43 | ||
44 | 706 | HALSKA ANIA | CIESZYN | ENDURE TEAM | POL | 1984 | K35 | 1 | 00:00:00 | 00:33:14 (39) | 00:02:46 | 02:40:49 (116) | 00:02:25 | 01:29:20 (13) | 04:48:34 | 1 | ||
45 | 735 | PIESIK DAWID | BYDGOSZCZ | ARRK | POL | 1990 | M25 | 8 | 00:00:00 | 00:35:26 (70) | 00:02:43 | 02:30:09 (57) | 00:02:50 | 01:37:44 (49) | 04:48:52 | 44 | ||
46 | 736 | SZUL DANIEL | SUSZ | UKSZTAŁTOWANIE TRS SUSZ BRAK | POL | 1982 | M35 | 11 | 00:00:00 | 00:36:55 (101) | 00:03:23 | 02:26:42 (37) | 00:02:36 | 01:39:52 (68) | 04:49:28 | 45 | ||
47 | 440 | DUDEK MIROSŁAW | JAWORZNO | SNG WILD DUCKS | POL | 1987 | M30 | 7 | 00:00:00 | 00:36:38 (96) | 00:02:17 | 02:28:24 (43) | 00:03:17 | 01:38:53 (57) | 04:49:29 | 46 | ||
48 | 703 | KLECHA MICHAŁ | NIEZNANE | POL | 1988 | M30 | 8 | 00:00:00 | 00:37:03 (105) | 00:03:02 | 02:34:15 (74) | 00:01:33 | 01:35:05 (35) | 04:50:58 | 47 | |||
49 | 366 | MARTYNOWICZ MICHAŁ | BRZOZA | TRISPACE/TREK | POL | 1972 | M45 | 7 | 00:00:00 | 00:31:37 (25) | 00:02:00 | 02:29:48 (53) | 00:02:18 | 01:46:16 (118) | 04:51:59 | 48 | ||
50 | 375 | CHODYNA MONIKA | OLSZTYN | 3LIFE TEAM NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1992 | K25 | 1 | 00:00:00 | 00:28:30 (4) | 00:02:04 | 02:32:36 (65) | 00:02:10 | 01:47:06 (133) | 04:52:26 | 2 | ||
51 | 787 | WITKOWSKI DAMIAN | KROTOSZYN | LABOSPORT TEAM | POL | 1981 | M35 | 12 | 00:00:00 | 00:36:31 (94) | 00:03:00 | 02:29:24 (49) | 00:02:16 | 01:41:20 (82) | 04:52:31 | 49 | ||
52 | 670 | MALEC ARTUR | KOMORNIKI | POL | 1979 | M40 | 13 | 00:00:00 | 00:39:19 (164) | 00:02:12 | 02:34:27 (75) | 00:02:38 | 01:34:10 (26) | 04:52:46 | 50 | |||
53 | 408 | WALKOWIAK MARCIN | SUBKOWY | AGROS-TJ | POL | 1975 | M40 | 14 | 00:00:00 | 00:37:58 (129) | 00:03:06 | 02:29:45 (51) | 00:02:53 | 01:39:14 (63) | 04:52:56 | 51 | ||
54 | 615 | BENTKOWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | TRIPOWER | POL | 1987 | M30 | 9 | 00:00:00 | 00:36:59 (104) | 00:02:38 | 02:29:29 (50) | 00:02:57 | 01:41:54 (87) | 04:53:57 | 52 | ||
55 | 740 | TUROWIEC ADAM | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ APPETITEFORSPORTS.COM | POL | 1975 | M40 | 15 | 00:00:00 | 00:31:36 (24) | 00:03:01 | 02:31:38 (61) | 00:03:11 | 01:44:37 (108) | 04:54:03 | 53 | ||
56 | 501 | BORYCKI MARCIN | KOSAKOWO | POL | 1972 | M45 | 8 | 00:00:00 | 00:37:23 (114) | 00:03:01 | 02:30:33 (59) | 00:02:53 | 01:40:16 (72) | 04:54:06 | 54 | |||
57 | 698 | PALUCH MIROSŁAW | OBORNIKI | BUDCHEM BUDCHEM | POL | 1964 | M55 | 1 | 00:00:00 | 00:36:23 (92) | 00:03:55 | 02:33:26 (72) | 00:02:20 | 01:38:23 (56) | 04:54:27 | 55 | ||
58 | 412 | KULA DAMIAN | KRAKÓW | TRIWISE | POL | 1977 | M40 | 16 | 00:00:00 | 00:33:52 (46) | 00:02:45 | 02:37:02 (90) | 00:02:42 | 01:38:11 (52) | 04:54:32 | 56 | ||
59 | 463 | TRAWCZYŃSKI JACEK | BYDGOSZCZ | TRISPACE/TREK | POL | 1969 | M50 | 1 | 00:00:00 | 00:37:50 (122) | 00:03:25 | 02:29:21 (48) | 00:02:31 | 01:42:03 (89) | 04:55:10 | 57 | ||
60 | 618 | GRZYMKOWSKI ADAM | MARKI | POL | 1974 | M45 | 9 | 00:00:00 | 00:33:01 (36) | 00:03:24 | 02:38:33 (99) | 00:02:29 | 01:37:53 (50) | 04:55:20 | 58 | |||
61 | 400 | KOKOT MARCIN | KONIN | TRITON KONIN | POL | 1986 | M30 | 10 | 00:00:00 | 00:36:09 (86) | 00:02:13 | 02:37:10 (92) | 00:01:46 | 01:38:02 (51) | 04:55:20 | 59 | ||
62 | 756 | LULIŃSKA KAMILA | SUSZ | UKS TRS SUSZ UKS TRS SUSZ | POL | 1995 | K18 | 1 | 00:00:00 | 00:32:29 (32) | 00:02:04 | 02:44:37 (166) | 00:02:30 | 01:34:31 (30) | 04:56:11 | 3 | ||
63 | 627 | MARKOWSKI WOJCIECH | BYSTRZYCA GÓRNA | MARCUS TEAM | POL | 1983 | M35 | 13 | 00:00:00 | 00:45:19 (275) | 00:02:55 | 02:25:48 (31) | 00:02:13 | 01:39:58 (69) | 04:56:13 | 60 | ||
64 | 689 | RĘBISZ MICHAŁ | MEŁNO | POL | 1983 | M35 | 14 | 00:00:00 | 00:41:27 (209) | 00:04:49 | 02:25:28 (28) | 00:02:25 | 01:42:18 (92) | 04:56:27 | 61 | |||
65 | 591 | PROSZOWSKI PIOTR | JASTKOWICE | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL | 1972 | M45 | 10 | 00:00:00 | 00:40:57 (198) | 00:03:45 | 02:35:01 (77) | 00:02:58 | 01:33:52 (23) | 04:56:33 | 62 | ||
66 | 696 | TARKA MACIEJ | PUŁTUSK | TRINERGY | POL | 1978 | M40 | 17 | 00:00:00 | 00:38:01 (131) | 00:02:49 | 02:26:27 (35) | 00:02:28 | 01:47:00 (130) | 04:56:45 | 63 | ||
67 | 570 | DĄBROWSKI TOMASZ | WARSZAWA | TWISTER TEAM | POL | 1972 | M45 | 11 | 00:00:00 | 00:36:10 (87) | 00:02:53 | 02:25:25 (27) | 00:02:30 | 01:49:48 (155) | 04:56:46 | 64 | ||
68 | 705 | ĆWIK DAMIAN | GDYNIA | POL | 1979 | M40 | 18 | 00:00:00 | 00:38:40 (147) | 00:03:10 | 02:25:24 (26) | 00:04:10 | 01:46:20 (120) | 04:57:44 | 65 | |||
69 | 768 | ALEKSIEKUK PIOTR | OLSZTYN | POL | 1985 | M30 | 11 | 00:00:00 | 00:37:29 (117) | 00:02:49 | 02:28:53 (46) | 00:03:25 | 01:45:09 (113) | 04:57:45 | 66 | |||
70 | 403 | SZALACHA JĘDRZEJ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU CSWP | POL | 1979 | M40 | 19 | 00:00:00 | 00:34:25 (57) | 00:03:50 | 02:33:04 (67) | 00:02:49 | 01:43:48 (101) | 04:57:56 | 67 | ||
71 | 699 | WŁODARCZYK PIOTR | POZNAŃ | BUDCHEM BUDCHEM | POL | 1979 | M40 | 20 | 00:00:00 | 00:38:43 (148) | 00:02:50 | 02:37:53 (94) | 00:02:52 | 01:35:38 (39) | 04:57:56 | 68 | ||
72 | 567 | PIEKARZ MARIUSZ | PRZĘDZEL | SKB STALOWA WOLA | POL | 1975 | M40 | 21 | 00:00:00 | 00:34:17 (53) | 00:03:28 | 02:33:17 (69) | 00:03:19 | 01:44:14 (104) | 04:58:35 | 69 | ||
73 | 454 | KAJETANOWICZ KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRICLUB VALUEPARTNER.PL | POL | 1981 | M35 | 15 | 00:00:00 | 00:43:11 (242) | 00:02:10 | 02:31:02 (60) | 00:02:02 | 01:40:42 (75) | 04:59:07 | 70 | ||
74 | 484 | NOWAK ARTUR | JÓZEFÓW | TRI LEVEL | POL | 1973 | M45 | 12 | 00:00:00 | 00:32:26 (31) | 00:03:19 | 02:39:18 (103) | 00:01:51 | 01:42:17 (91) | 04:59:11 | 71 | ||
75 | 568 | CHMIELEWSKI RAFAŁ | GRUDZIĄDZ | OLIMPIA/WISŁA/RUCH GRUDZIĄDZ | POL | 1974 | M45 | 13 | 00:00:00 | 00:39:32 (172) | 00:02:11 | 02:25:36 (30) | 00:02:06 | 01:50:31 (162) | 04:59:56 | 72 | ||
76 | 471 | SZCZĘSNY FILIP | SZUKALICE | GVT | POL | 1975 | M40 | 22 | 00:00:00 | 00:35:42 (74) | 00:02:57 | 02:37:55 (95) | 00:02:17 | 01:41:07 (79) | 04:59:58 | 73 | ||
77 | 771 | MIZERIA PRZEMYSŁAW | DZIAŁDOWO | LANGE TRI COACH | POL | 1991 | M25 | 9 | 00:00:00 | 00:36:45 (98) | 00:03:21 | 02:33:10 (68) | 00:02:18 | 01:45:03 (112) | 05:00:37 | 74 | ||
78 | 631 | PURCZYŃSKI MICHAŁ | SIEKIERKI WIELKIE | WICHER SIEKIERKI WICHER SIEKIERKI | POL | 1980 | M35 | 16 | 00:00:00 | 00:38:36 (144) | 00:03:33 | 02:35:08 (78) | 00:02:27 | 01:40:55 (78) | 05:00:39 | 75 | ||
79 | 535 | GAJEWSKI SEBASTIAN | ŻYRARDÓW | TRINERGY TEAM EMKA SA | POL | 1980 | M35 | 17 | 00:00:00 | 00:33:51 (45) | 00:01:59 | 02:35:56 (83) | 00:02:31 | 01:46:44 (127) | 05:01:01 | 76 | ||
80 | 646 | SŁOMA ADRIAN | KOŚCIAN | TGV CLUB | POL | 1990 | M25 | 10 | 00:00:00 | 00:40:21 (190) | 00:01:56 | 02:40:05 (108) | 00:02:24 | 01:36:27 (42) | 05:01:13 | 77 | ||
81 | 396 | KLONOWSKI TOMASZ | ŚWIECIE | PLATAN | POL | 1978 | M40 | 23 | 00:00:00 | 00:38:18 (138) | 00:02:09 | 02:32:25 (63) | 00:02:15 | 01:46:25 (123) | 05:01:32 | 78 | ||
82 | 434 | KROPIEWNICKI PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | POL | 1982 | M35 | 18 | 00:00:00 | 00:34:30 (59) | 00:03:16 | 02:39:27 (104) | 00:02:34 | 01:41:47 (86) | 05:01:34 | 79 | |||
83 | 413 | SŁOMCZYŃSKI BARTOSZ | OPOLE | GT KONA 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA | POL | 1978 | M40 | 24 | 00:00:00 | 00:35:58 (82) | 00:02:49 | 02:40:01 (107) | 00:02:21 | 01:40:25 (73) | 05:01:34 | 80 | ||
84 | 779 | BADOWSKI FRANCISZEK | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1988 | M30 | 12 | 00:00:00 | 00:33:35 (41) | 00:03:59 | 02:41:28 (123) | 00:02:08 | 01:40:34 (74) | 05:01:44 | 81 | ||
85 | 750 | TOMICA ANNA | CIESZYN | AT-SPORT | POL | 1992 | K25 | 2 | 00:00:00 | 00:30:44 (12) | 00:02:20 | 02:37:46 (93) | 00:02:01 | 01:49:18 (151) | 05:02:09 | 4 | ||
86 | 786 | SZCZĘSNA MAŁGORZATA | GDYNIA | TRI LADIES / COMPLEXSPORTS | POL | 1987 | K30 | 1 | 00:00:00 | 00:37:05 (106) | 00:02:14 | 02:37:05 (91) | 00:02:25 | 01:43:46 (100) | 05:02:35 | 5 | ||
87 | 481 | ORŁOWSKI PIOTR | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1978 | M40 | 25 | 00:00:00 | 00:38:32 (142) | 00:02:20 | 02:35:39 (82) | 00:02:20 | 01:43:50 (102) | 05:02:41 | 82 | ||
88 | 678 | KOCOŃ PAWEŁ | SZCZECIN | LABOSPORT TEAM | POL | 1980 | M35 | 19 | 00:00:00 | 00:41:10 (200) | 00:03:07 | 02:38:02 (96) | 00:03:08 | 01:37:24 (47) | 05:02:51 | 83 | ||
89 | 433 | KROPIEWNICKA AGNIESZKA | WARSZAWA | POL | 1982 | K35 | 2 | 00:00:00 | 00:30:34 (10) | 00:02:22 | 02:46:40 (176) | 00:02:01 | 01:41:17 (81) | 05:02:54 | 6 | |||
90 | 552 | HOŃKA MICHAŁ | KRAPKOWICE | WWW.MB-PROJEKT.EU | POL | 1979 | M40 | 26 | 00:00:00 | 00:43:27 (250) | 00:05:46 | 02:30:05 (56) | 00:03:41 | 01:40:07 (71) | 05:03:06 | 84 | ||
91 | 717 | CUPA IRENEUSZ | TORUŃ | POL | 1973 | M45 | 14 | 00:00:00 | 00:39:51 (178) | 00:03:16 | 02:32:11 (62) | 00:03:04 | 01:45:21 (114) | 05:03:43 | 85 | |||
92 | 446 | JAMKA JAROSŁAW | WARSZAWA | POL | 1971 | M45 | 15 | 00:00:00 | 00:39:41 (176) | 00:03:57 | 02:39:53 (105) | 00:03:39 | 01:37:18 (46) | 05:04:28 | 86 | |||
93 | 527 | KORZENIEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1989 | M30 | 13 | 00:00:00 | 00:38:37 (145) | 00:02:45 | 02:41:16 (121) | 00:02:15 | 01:39:40 (66) | 05:04:33 | 87 | |||
94 | 744 | FOJCIK KLAUDIUSZ | CIESZYN | POL | 1974 | M45 | 16 | 00:00:00 | 00:39:13 (162) | 00:03:45 | 02:34:52 (76) | 00:02:36 | 01:44:36 (107) | 05:05:02 | 88 | |||
95 | 559 | MAJCHRZAK JULIAN | WARSZAWA | POL | 1988 | M30 | 14 | 00:00:00 | 00:41:43 (219) | 00:03:38 | 02:43:15 (142) | 00:02:34 | 01:33:53 (24) | 05:05:03 | 89 | |||
96 | 522 | BONIECKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 27 | 00:00:00 | 00:36:48 (99) | 00:02:36 | 02:35:09 (79) | 00:02:34 | 01:48:06 (139) | 05:05:13 | 90 | |||
97 | 479 | KLAPUCH MICHAŁ | GLIWICE | FIZJO-MAT | POL | 1980 | M35 | 20 | 00:00:00 | 00:35:33 (73) | 00:03:17 | 02:41:21 (122) | 00:03:24 | 01:41:39 (84) | 05:05:14 | 91 | ||
98 | 795 | BĄK ALEKSANDER | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | POL | 1975 | M40 | 28 | 00:00:00 | 00:38:44 (150) | 00:02:43 | 02:40:10 (111) | 00:02:50 | 01:41:39 (84) | 05:06:06 | 92 | ||
99 | 668 | DADEJ RAFAŁ | GDYNIA | PIASKIEM W RAKA FUNDACJA TRZEBA MARZYĆ | POL | 1975 | M40 | 29 | 00:00:00 | 00:39:32 (172) | 00:01:52 | 02:42:34 (136) | 00:02:51 | 01:39:19 (64) | 05:06:08 | 93 | ||
100 | 600 | MALICKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ MALMEDIA.PL | POL | 1984 | M35 | 21 | 00:00:00 | 00:31:12 (19) | 00:03:09 | 02:43:15 (143) | 00:02:53 | 01:46:35 (125) | 05:07:04 | 94 | ||
101 | 645 | KONECKI MARCIN | OLSZTYN | POL | 1990 | M25 | 11 | 00:00:00 | 00:41:31 (212) | 00:04:10 | 02:44:17 (159) | 00:02:25 | 01:35:03 (34) | 05:07:26 | 95 | |||
102 | 758 | NEUMANN KRZYSZTOF | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 1970 | M45 | 17 | 00:00:00 | 00:38:27 (141) | 00:04:08 | 02:36:32 (88) | 00:02:57 | 01:46:45 (128) | 05:08:49 | 96 | ||
103 | 564 | OSOWSKI ADAM | DZIAŁDOWO | ROZBIEGANE DZIAŁDOWO AUTO-SZKOŁA ADAM OSOWSKI | POL | 1982 | M35 | 22 | 00:00:00 | 00:38:54 (153) | 00:03:51 | 02:34:04 (73) | 00:03:03 | 01:49:11 (148) | 05:09:03 | 97 | ||
104 | 789 | CHMIELEWSKI CEZARY | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM/ BIKE SALON TEAM | POL | 1969 | M50 | 2 | 00:00:00 | 00:36:22 (91) | 00:04:44 | 02:36:00 (84) | 00:03:14 | 01:48:46 (144) | 05:09:06 | 98 | ||
105 | 384 | ZACHARIASZ MACIEJ | GDAŃSK | POL | 1984 | M35 | 23 | 00:00:00 | 00:32:40 (33) | 00:04:10 | 02:46:41 (177) | 00:03:17 | 01:42:25 (94) | 05:09:13 | 99 | |||
106 | 625 | KWINTA SŁAWOMIR | DZIERŻONIÓW | MARCUS TEAM | POL | 1977 | M40 | 30 | 00:00:00 | 00:37:19 (112) | 00:03:34 | 02:42:41 (137) | 00:02:39 | 01:43:18 (97) | 05:09:31 | 100 | ||
107 | 558 | KLUSZCZYŃSKI ROBERT | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM STALWELD | POL | 1977 | M40 | 31 | 00:00:00 | 00:45:37 (281) | 00:04:12 | 02:27:43 (41) | 00:03:43 | 01:48:17 (140) | 05:09:32 | 101 | ||
108 | 734 | DOVBISS DENISS | VALODZES | LVA | 1981 | M35 | 24 | 00:00:00 | 00:40:19 (189) | 00:03:40 | 02:49:59 (203) | 00:03:16 | 01:32:27 (20) | 05:09:41 | 102 | |||
109 | 391 | CHRZAN PIOTR | SZCZECIN | KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM PRIMA PC PIOTR CHRZAN | POL | 1973 | M45 | 18 | 00:00:00 | 00:40:01 (180) | 00:01:59 | 02:33:18 (70) | 00:02:21 | 01:52:21 (180) | 05:10:00 | 103 | ||
110 | 490 | ENGLERT PIOTR | KRAKÓW | TRI-JET | POL | 1994 | M25 | 12 | 00:00:00 | 00:35:01 (66) | 00:02:45 | 02:42:28 (134) | 00:02:50 | 01:47:03 (131) | 05:10:07 | 104 | ||
111 | 657 | SOBCZAK MARCIN | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1976 | M40 | 32 | 00:00:00 | 00:39:05 (157) | 00:02:24 | 02:35:25 (80) | 00:02:50 | 01:50:56 (166) | 05:10:40 | 105 | ||
112 | 470 | ROSIŃSKI SŁAWOMIR | SIEKIERKI WIELKIE | WICHER SIEKIERKI | POL | 1980 | M35 | 25 | 00:00:00 | 00:34:19 (54) | 00:03:34 | 02:40:46 (115) | 00:02:25 | 01:50:00 (158) | 05:11:04 | 106 | ||
113 | 610 | JEGLIŃSKI JAN | MŁAWA | TWISTER TEAM | POL | 1963 | M55 | 2 | 00:00:00 | 00:41:24 (205) | 00:03:28 | 02:36:01 (85) | 00:03:05 | 01:47:17 (135) | 05:11:15 | 107 | ||
114 | 797 | BEŁZAK FILIP | KRAKÓW | TRI-JET | POL | 1992 | M25 | 13 | 00:00:00 | 00:44:06 (261) | 00:03:20 | 02:43:05 (139) | 00:02:33 | 01:38:13 (53) | 05:11:17 | 108 | ||
115 | 745 | SNELEWSKI GRZEGORZ | PABIANICE | POL | 1984 | M35 | 26 | 00:00:00 | 00:45:51 (285) | 00:03:53 | 02:39:07 (102) | 00:02:30 | 01:39:58 (69) | 05:11:19 | 109 | |||
116 | 731 | ŁAKOMY PIOTR | GLIWICE | POL | 1985 | M30 | 15 | 00:00:00 | 00:34:56 (61) | 00:03:42 | 02:39:54 (106) | 00:02:52 | 01:49:59 (157) | 05:11:23 | 110 | |||
117 | 577 | ŻMICH-FÓRMANIAK JOANNA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1976 | K40 | 1 | 00:00:00 | 00:35:45 (78) | 00:02:23 | 02:42:12 (131) | 00:02:26 | 01:49:26 (153) | 05:12:12 | 7 | ||
118 | 423 | CZERWIAK ROBERT | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1973 | M45 | 19 | 00:00:00 | 00:36:02 (84) | 00:02:49 | 02:45:14 (170) | 00:02:48 | 01:45:35 (116) | 05:12:28 | 111 | ||
119 | 546 | WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW | OLIMPIN | BRZOZA BIEGA | POL | 1966 | M50 | 3 | 00:00:00 | 00:42:41 (238) | 00:04:17 | 02:40:38 (114) | 00:04:20 | 01:40:51 (77) | 05:12:47 | 112 | ||
120 | 478 | NOWOSIELSKI PIOTR | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | POL | 1973 | M45 | 20 | 00:00:00 | 00:38:26 (140) | 00:03:22 | 02:48:23 (191) | 00:03:01 | 01:39:45 (67) | 05:12:57 | 113 | ||
121 | 597 | SZESZKO DAWID | SZCZECIN | POL | 1981 | M35 | 27 | 00:00:00 | 00:43:57 (259) | 00:02:36 | 02:36:34 (89) | 00:02:25 | 01:47:53 (137) | 05:13:25 | 114 | |||
122 | 464 | KWIATKOWSKI IREK | SZTUM | YOJAS TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | M40 | 33 | 00:00:00 | 00:34:02 (52) | 00:02:59 | 02:40:17 (112) | 00:02:09 | 01:54:03 (202) | 05:13:30 | 115 | ||
123 | 537 | KRAKOWSKI JAN | GDYNIA | INVICTUS 3CITY EMANUEL BERG | POL | 1994 | M25 | 14 | 00:00:00 | 00:41:25 (206) | 00:03:06 | 02:41:40 (127) | 00:02:35 | 01:44:55 (109) | 05:13:41 | 116 | ||
124 | 566 | HERMANN TOMASZ | OLSZTYN | WWW.OLSZTYNBIZNES.PL RODO BHP | POL | 1978 | M40 | 34 | 00:00:00 | 00:37:58 (129) | 00:02:55 | 02:46:18 (175) | 00:02:11 | 01:44:58 (110) | 05:14:20 | 117 | ||
125 | 635 | SAJDA IGOR | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POL | 1993 | M25 | 15 | 00:00:00 | 00:36:39 (97) | 00:03:05 | 02:48:15 (188) | 00:02:34 | 01:44:18 (106) | 05:14:51 | 118 | ||
126 | 453 | NIEMCZUK WALDEMAR | OLSZTYN | POL | 1962 | M55 | 3 | 00:00:00 | 00:41:17 (203) | 00:03:59 | 02:38:25 (98) | 00:03:30 | 01:47:56 (138) | 05:15:07 | 119 | |||
127 | 685 | MAZLOUM AMIR | OŻARÓW MAZOWIECKI | KUŹNIA TRIATHLONU DECATHLON TEAM | POL | 1987 | M30 | 16 | 00:00:00 | 00:36:06 (85) | 00:02:16 | 02:42:41 (138) | 00:02:28 | 01:52:29 (182) | 05:16:00 | 120 | ||
128 | 673 | JUST WOJCIECH | MROWINO | ROKIETNICA GARCAREK | POL | 1974 | M45 | 21 | 00:00:00 | 00:35:00 (65) | 00:03:40 | 02:43:49 (149) | 00:02:46 | 01:50:50 (165) | 05:16:05 | 121 | ||
129 | 585 | IGNACZAK PIOTR | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1973 | M45 | 22 | 00:00:00 | 00:39:07 (158) | 00:02:21 | 02:44:33 (164) | 00:03:09 | 01:47:05 (132) | 05:16:15 | 122 | ||
130 | 707 | ZUBIK MICHAL | LUBLIN | LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU | POL | 1976 | M40 | 35 | 00:00:00 | 00:42:05 (226) | 00:04:01 | 02:44:19 (161) | 00:02:50 | 01:43:37 (98) | 05:16:52 | 123 | ||
131 | 667 | SMORAWIŃSKI WOJTEK | KOBYLNIKI | BMW SMORAWIŃSKI BMW SMORAWIŃSKI | POL | 1982 | M35 | 28 | 00:00:00 | 00:37:44 (119) | 00:03:04 | 02:41:30 (124) | 00:02:28 | 01:52:29 (182) | 05:17:15 | 124 | ||
132 | 482 | PIETRASZEWSKI GRZEGORZ | GLIWICE | TRIATHLON TRAINING CENTER | POL | 1983 | M35 | 29 | 00:00:00 | 00:42:28 (231) | 00:03:47 | 02:38:33 (99) | 00:03:10 | 01:49:39 (154) | 05:17:37 | 125 | ||
133 | 592 | GRZELAK MATEUSZ | POZNAŃ | POL | 1988 | M30 | 17 | 00:00:00 | 00:38:08 (134) | 00:03:52 | 02:51:02 (213) | 00:03:36 | 01:41:07 (79) | 05:17:45 | 126 | |||
134 | 382 | SOSNOWSKI JAROSŁAW | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW | POL | 1972 | M45 | 23 | 00:00:00 | 00:40:17 (186) | 00:04:23 | 02:55:42 (242) | 00:03:48 | 01:33:56 (25) | 05:18:06 | 127 | ||
135 | 352 | KRÓLICKI MACIEJ | GDAŃSK | TRI NEGU | POL | 1988 | M30 | 18 | 00:00:00 | 05:18:25 | 128 | |||||||
136 | 666 | FRYDRYSZEK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | TRIPOWER | POL | 1989 | M30 | 19 | 00:00:00 | 00:45:58 (288) | 00:03:51 | 02:41:15 (120) | 00:02:24 | 01:44:58 (110) | 05:18:26 | 129 | ||
137 | 669 | BICZKOWSKI KAJETAN | POZNAŃ | ALE TEAM | POL | 1991 | M25 | 16 | 00:00:00 | 00:37:50 (122) | 00:03:21 | 02:41:47 (128) | 00:02:28 | 01:53:03 (191) | 05:18:29 | 130 | ||
138 | 730 | KOSIŃSKI MACIEJ | CZŁUCHÓW | SPORTOWY CZŁUCHÓW | POL | 1992 | M25 | 17 | 00:00:00 | 00:39:30 (171) | 00:02:40 | 02:43:54 (152) | 00:02:18 | 01:50:14 (161) | 05:18:36 | 131 | ||
139 | 583 | LITAWA JACEK | WARSZAWA | POL | 1970 | M45 | 24 | 00:00:00 | 00:34:24 (55) | 00:03:32 | 02:38:51 (101) | 00:03:57 | 01:58:02 (234) | 05:18:46 | 132 | |||
140 | 680 | CHĘTNIK ARTUR | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK ISWIM BIAŁYSTOK | POL | 1981 | M35 | 30 | 00:00:00 | 00:39:20 (165) | 00:03:32 | 02:44:03 (154) | 00:02:41 | 01:49:13 (150) | 05:18:49 | 133 | ||
141 | 365 | KUSZEWSKI MARIUSZ | SUCHEDNIÓW | WTÓRPOL TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | M40 | 36 | 00:00:00 | 00:40:28 (193) | 00:02:26 | 02:43:48 (148) | 00:02:34 | 01:49:58 (156) | 05:19:14 | 134 | ||
142 | 473 | MARTYNOWSKI ŁUKASZ | OPOLE | POL | 1982 | M35 | 31 | 00:00:00 | 00:36:30 (93) | 00:03:00 | 02:54:34 (234) | 00:03:23 | 01:42:03 (88) | 05:19:30 | 135 | |||
143 | 516 | SUCHANEK SZYMON | CZĘSTOCHOWA | POL | 1990 | M25 | 18 | 00:00:00 | 00:47:48 (310) | 00:05:19 | 02:40:25 (113) | 00:03:17 | 01:42:42 (96) | 05:19:31 | 136 | |||
144 | 643 | KIEŁTYKA AGNIESZKA | RYKI | POL | 1988 | K30 | 2 | 00:00:00 | 00:40:21 (190) | 00:03:03 | 02:46:41 (178) | 00:03:10 | 01:46:18 (119) | 05:19:33 | 8 | |||
145 | 401 | SZYMCZAK ARKADIUSZ | WAŁCZ DRUGI | SYSTEM11.PL | POL | 1990 | M25 | 19 | 00:00:00 | 00:38:16 (136) | 00:02:18 | 02:48:33 (193) | 00:03:16 | 01:47:13 (134) | 05:19:36 | 137 | ||
146 | 555 | KULANICA JAROSŁAW | BIŁGORAJ | - - | POL | 1978 | M40 | 37 | 00:00:00 | 00:35:59 (83) | 00:04:12 | 02:44:43 (167) | 00:02:29 | 01:52:34 (184) | 05:19:57 | 138 | ||
147 | 424 | KREFT ALEKSANDER | KOBYSEWO | POL | 1984 | M35 | 32 | 00:00:00 | 00:37:54 (125) | 00:03:06 | 02:43:29 (146) | 00:02:48 | 01:52:56 (189) | 05:20:13 | 139 | |||
148 | 604 | JARNOT OSKAR | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1989 | M30 | 20 | 00:00:00 | 00:37:44 (119) | 00:02:41 | 02:44:04 (155) | 00:03:10 | 01:52:35 (185) | 05:20:14 | 140 | ||
149 | 785 | DĘBIEC EWA | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1982 | K35 | 3 | 00:00:00 | 00:41:46 (222) | 00:02:47 | 02:44:27 (162) | 00:02:28 | 01:48:59 (145) | 05:20:27 | 9 | ||
150 | 794 | NIEWIŃSKI PIOTR | GDYNIA | GDYNIA DIVE | POL | 1968 | M50 | 4 | 00:00:00 | 00:37:10 (108) | 00:04:08 | 02:41:58 (129) | 00:03:08 | 01:54:36 (210) | 05:21:00 | 141 | ||
151 | 781 | STUKANOV OLEKSII | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU KOZMINSKI UNIVERSITY | POL | 1993 | M25 | 20 | 00:00:00 | 00:43:42 (257) | 00:03:02 | 02:42:07 (130) | 00:03:14 | 01:48:59 (145) | 05:21:04 | 142 | ||
152 | 553 | STEMPORZECKI TOMASZ | ELBLĄG | POL | 1972 | M45 | 25 | 00:00:00 | 00:44:21 (265) | 00:02:29 | 02:32:25 (64) | 00:03:00 | 01:58:57 (244) | 05:21:12 | 143 | |||
153 | 573 | DWOJAK MARCIN | PRZEŹMIEROWO | POL | 1978 | M40 | 38 | 00:00:00 | 00:36:10 (87) | 00:02:44 | 02:44:05 (156) | 00:02:37 | 01:55:59 (221) | 05:21:35 | 144 | |||
154 | 438 | BOGUSZ WALDEMAR | TCZEW | POL | 1962 | M55 | 4 | 00:00:00 | 00:31:51 (28) | 00:03:08 | 02:43:56 (153) | 00:03:22 | 01:59:25 (247) | 05:21:42 | 145 | |||
155 | 477 | NIEDZIELSKI TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 33 | 00:00:00 | 00:39:10 (160) | 00:05:48 | 02:50:01 (204) | 00:04:40 | 01:42:05 (90) | 05:21:44 | 146 | |||
156 | 368 | PIOTROWSKI ARTUR | ŁUKÓW | TRIATHLON CLUB SIEDLCE | POL | 1974 | M45 | 26 | 00:00:00 | 00:31:43 (26) | 00:03:15 | 02:43:53 (151) | 00:03:53 | 01:59:05 (245) | 05:21:49 | 147 | ||
157 | 514 | WASIAK TOMEK | ELBLAG | WANIEWSKI COACHING | POL | 1985 | M30 | 21 | 00:00:00 | 00:35:10 (67) | 00:03:24 | 02:47:39 (182) | 00:02:59 | 01:53:07 (194) | 05:22:19 | 148 | ||
158 | 639 | ANDREJÓW MARIUSZ | WROCŁAW | GVT | POL | 1970 | M45 | 27 | 00:00:00 | 00:48:00 (314) | 00:04:43 | 02:38:23 (97) | 00:05:18 | 01:46:03 (117) | 05:22:27 | 149 | ||
159 | 619 | WILGUCKI MAREK | WROCŁAW | POL | 1989 | M30 | 22 | 00:00:00 | 00:38:06 (132) | 00:02:35 | 02:43:44 (147) | 00:02:45 | 01:55:18 (216) | 05:22:28 | 150 | |||
160 | 769 | KUBIK AGNIESZKA | GDAŃSK | BCT TEAM / TRILADIES | POL | 1986 | K30 | 3 | 00:00:00 | 00:33:35 (41) | 00:01:52 | 02:45:13 (169) | 00:02:08 | 01:59:58 (252) | 05:22:46 | 10 | ||
161 | 430 | MRÓZ MARIUSZ | ZŁOTORYJA | POL | 1985 | M30 | 23 | 00:00:00 | 00:38:54 (153) | 00:03:11 | 02:45:59 (173) | 00:03:00 | 01:51:44 (176) | 05:22:48 | 151 | |||
162 | 521 | KUBIELSKI BARTOSZ | WARSZAWA | SILVINI-MEANDER | POL | 1974 | M45 | 28 | 00:00:00 | 00:42:00 (225) | 00:03:50 | 02:44:33 (163) | 00:03:25 | 01:49:12 (149) | 05:23:00 | 152 | ||
163 | 450 | KITLAS MARCIN | WARSZAWA | PCWORLD.PL | POL | 1986 | M30 | 24 | 00:00:00 | 00:41:32 (213) | 00:03:31 | 02:44:14 (157) | 00:02:43 | 01:51:07 (169) | 05:23:07 | 153 | ||
164 | 729 | DROBOTKO MAKSYM | CZESTOCHOWA | POL | 1980 | M35 | 34 | 00:00:00 | 00:30:09 (9) | 00:03:33 | 02:53:52 (227) | 00:03:47 | 01:52:15 (178) | 05:23:36 | 154 | |||
165 | 459 | KNOFEL-LASZCZYŃSKA AGATA | STRZELIN | POL | 1977 | K40 | 2 | 00:00:00 | 00:45:00 (270) | 00:02:39 | 02:42:24 (132) | 00:03:35 | 01:50:03 (159) | 05:23:41 | 11 | |||
166 | 588 | PĄCZEK WOJCIECH | GDAŃSK | NATEK | POL | 1979 | M40 | 39 | 00:00:00 | 00:39:15 (163) | 00:02:42 | 02:40:59 (117) | 00:07:05 | 01:53:51 (200) | 05:23:52 | 155 | ||
167 | 492 | KUCHARSKI KAMIL | KRAKÓW | TRI-JET KUCHARSKITEAM | POL | 1991 | M25 | 21 | 00:00:00 | 00:37:52 (124) | 00:03:53 | 02:43:22 (144) | 00:03:41 | 01:55:42 (220) | 05:24:30 | 156 | ||
168 | 432 | NAPIÓRKOWSKA JOANNA | PRZECHLEWO | TRIPAKA PRZECHLEWO | POL | 1993 | K25 | 3 | 00:00:00 | 00:40:17 (186) | 00:02:49 | 02:47:28 (181) | 00:02:27 | 01:51:31 (174) | 05:24:32 | 12 | ||
169 | 498 | ŻELICHOWSKI ARTUR | KĘTY | BESKID TRI TEAM | POL | 1973 | M45 | 29 | 00:00:00 | 00:43:37 (253) | 00:04:11 | 02:40:09 (110) | 00:02:26 | 01:54:34 (209) | 05:24:57 | 157 | ||
170 | 511 | LOREK KINGA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 1998 | K18 | 2 | 00:00:00 | 00:31:01 (16) | 00:01:59 | 02:52:38 (222) | 00:02:34 | 01:56:51 (227) | 05:25:03 | 13 | ||
171 | 541 | DYGDOŃ PAWEŁ | KATOWICE | POL | 1975 | M40 | 40 | 00:00:00 | 00:31:12 (19) | 00:02:05 | 03:00:16 (268) | 00:02:52 | 01:49:05 (147) | 05:25:30 | 158 | |||
172 | 620 | KANDEFER ROBERT | GŁUSZYCA | POL | 1972 | M45 | 30 | 00:00:00 | 00:39:21 (166) | 00:03:03 | 02:41:38 (125) | 00:03:06 | 01:58:47 (241) | 05:25:55 | 159 | |||
173 | 649 | RUBAJ ADAM | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1974 | M45 | 31 | 00:00:00 | 00:36:18 (90) | 00:04:05 | 02:33:18 (70) | 00:02:48 | 02:09:31 (307) | 05:26:00 | 160 | ||
174 | 720 | ŁAPAWA DARIUSZ | POZNAŃ | DRUŻYNA SZPIKU / MOCNI W GĘBIE | POL | 1983 | M35 | 35 | 00:00:00 | 00:39:12 (161) | 00:03:43 | 02:36:30 (87) | 00:04:26 | 02:03:13 (277) | 05:27:04 | 161 | ||
175 | 374 | RAFALAK GRZEGORZ | GDYNIA | SAMSUNG | POL | 1980 | M35 | 36 | 00:00:00 | 00:37:06 (107) | 00:03:35 | 02:50:20 (207) | 00:03:27 | 01:52:44 (186) | 05:27:12 | 162 | ||
176 | 447 | LUDWIG MARCIN | PŁAWNIOWICE | 4M | POL | 1978 | M40 | 41 | 00:00:00 | 00:40:39 (196) | 00:03:03 | 02:36:14 (86) | 00:04:03 | 02:03:20 (279) | 05:27:19 | 163 | ||
177 | 694 | ŚWITAŁA KRZYSZTOF | RAKONIEWICE | NIAGARA RAKONIEWICE NIAGARA RAKONIEWICE | POL | 1976 | M40 | 42 | 00:00:00 | 00:32:59 (35) | 00:03:24 | 02:57:33 (253) | 00:03:42 | 01:50:08 (160) | 05:27:46 | 164 | ||
178 | 724 | OBRAŁ JOLANTA | KRAKÓW | WWW.PRAWO-PORADY.PL WWW.PRAWO-PORADY.PL | POL | 1984 | K35 | 4 | 00:00:00 | 00:38:50 (152) | 00:02:58 | 02:56:00 (243) | 00:03:40 | 01:46:22 (122) | 05:27:50 | 14 | ||
179 | 746 | RACHWAŁ MARCIN | GDAŃSK | SYNERISE SPORT TEAM SPADACHRON | POL | 1982 | M35 | 37 | 00:00:00 | 00:40:13 (184) | 00:03:03 | 02:47:58 (185) | 00:03:29 | 01:54:28 (208) | 05:29:11 | 165 | ||
180 | 755 | KUBICKI LESZEK | WŁOCŁAWEK | NIEZRZESZONY | POL | 1953 | M65 | 1 | 00:00:00 | 00:33:08 (38) | 00:03:22 | 02:41:38 (125) | 00:02:39 | 02:08:34 (302) | 05:29:21 | 166 | ||
181 | 715 | STASIŁOWICZ DOMINIKA | WARSZAWA | TRINERGY TEAM DOMINIKA STASIŁOWICZ | POL | 1982 | K35 | 5 | 00:00:00 | 00:41:26 (207) | 00:04:59 | 02:49:34 (199) | 00:05:13 | 01:48:27 (143) | 05:29:39 | 15 | ||
182 | 628 | GÓRSKI MARCIN | DĄBROWA GÓRNICZA | TEAMKARAŚ | POL | 1977 | M40 | 43 | 00:00:00 | 00:37:56 (127) | 00:03:51 | 02:51:52 (217) | 00:02:38 | 01:53:44 (197) | 05:30:01 | 167 | ||
183 | 489 | SACHMATA ROBERT | PIASECZNO | CTS - CZAJATRAININGSYSTEM | POL | 1967 | M50 | 5 | 00:00:00 | 00:47:13 (301) | 00:05:06 | 02:53:18 (224) | 00:04:46 | 01:39:40 (65) | 05:30:03 | 168 | ||
184 | 456 | CZORNIEJ EMIL | WARSZAWA | POL | 1987 | M30 | 25 | 00:00:00 | 00:35:24 (69) | 00:04:49 | 02:47:27 (180) | 00:03:52 | 01:58:35 (240) | 05:30:07 | 169 | |||
185 | 418 | DRĄŻKIEWICZ MARCIN | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 44 | 00:00:00 | 00:43:08 (241) | 00:06:47 | 03:00:53 (273) | 00:04:44 | 01:34:40 (31) | 05:30:12 | 170 | |||
186 | 624 | CEJKO WOJCIECH | BANINO | DEAD ON ARRIVAL | POL | 1975 | M40 | 45 | 00:00:00 | 00:40:08 (182) | 00:04:29 | 02:49:16 (198) | 00:03:13 | 01:53:21 (195) | 05:30:27 | 171 | ||
187 | 611 | CZARNOTA KRZYSZTOF | LIPIANY | TRIATHLON LIPIANY TEAM | POL | 1972 | M45 | 32 | 00:00:00 | 00:37:21 (113) | 00:06:53 | 02:49:04 (196) | 00:04:49 | 01:52:26 (181) | 05:30:33 | 172 | ||
188 | 691 | GLAUBERT WERONIKA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2000 | K18 | 3 | 00:00:00 | 00:35:57 (81) | 00:02:32 | 02:53:54 (228) | 00:01:56 | 01:56:21 (222) | 05:30:40 | 16 | ||
189 | 640 | KUBASIK TOMASZ | LUBLINIEC | POL | 1983 | M35 | 38 | 00:00:00 | 00:40:09 (183) | 00:05:34 | 02:48:11 (187) | 00:04:52 | 01:51:59 (177) | 05:30:45 | 173 | |||
190 | 452 | MAY-MAJEWSKI MICHAŁ | KATOWICE | 4M | POL | 1984 | M35 | 39 | 00:00:00 | 00:43:39 (255) | 00:02:40 | 02:44:16 (158) | 00:02:05 | 01:58:09 (237) | 05:30:49 | 174 | ||
191 | 752 | STOLAREK WERONIKA | GDANSK | COMPLEXPORTS/ TRI LADIES | POL | 1984 | K35 | 6 | 00:00:00 | 00:44:16 (264) | 00:03:33 | 02:51:45 (216) | 00:02:48 | 01:48:27 (142) | 05:30:49 | 17 | ||
192 | 776 | BARYŻEWSKI PIOTR | SOPOT | BRAK BRAK | POL | 1977 | M40 | 46 | 00:00:00 | 00:38:38 (146) | 00:03:18 | 02:43:23 (145) | 00:02:58 | 02:02:44 (273) | 05:31:01 | 175 | ||
193 | 780 | CZAJKOWSKI ROBERT | OSTRÓWEK | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1976 | M40 | 47 | 00:00:00 | 00:38:16 (136) | 00:03:23 | 02:55:33 (240) | 00:02:38 | 01:51:12 (170) | 05:31:02 | 176 | ||
194 | 415 | SZAFRAŃSKI MICHAŁ | KATOWICE | POL | 1978 | M40 | 48 | 00:00:00 | 00:35:45 (78) | 00:04:30 | 02:42:34 (135) | 00:03:36 | 02:04:40 (286) | 05:31:05 | 177 | |||
195 | 733 | ŚLAWSKI MARIUSZ | LĘDZINY | WAY2CHAMP | POL | 1987 | M30 | 26 | 00:00:00 | 00:37:55 (126) | 00:02:49 | 02:46:10 (174) | 00:03:25 | 02:00:50 (257) | 05:31:09 | 178 | ||
196 | 589 | MUS SYLWETER | GRUTA | POL | 1981 | M35 | 40 | 00:00:00 | 00:45:36 (280) | 00:02:38 | 02:40:06 (109) | 00:03:29 | 01:59:34 (250) | 05:31:23 | 179 | |||
197 | 722 | GUSS BARTOSZ | POZNAŃ | MOCNI W GĘBIE | POL | 1975 | M40 | 49 | 00:00:00 | 00:43:38 (254) | 00:03:11 | 02:47:56 (184) | 00:03:55 | 01:53:04 (192) | 05:31:44 | 180 | ||
198 | 664 | PIOTROWSKI KRZYSZTOF | DZIAŁDOWO | TWISTER TEAM / BIKE-SPORT DZIAŁDOWO | POL | 1972 | M45 | 33 | 00:00:00 | 00:50:04 (326) | 00:03:12 | 02:43:12 (141) | 00:02:37 | 01:52:58 (190) | 05:32:03 | 181 | ||
199 | 716 | ZAKRZEWSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | SNG WILD DUCKS | POL | 1977 | M40 | 50 | 00:00:00 | 00:36:16 (89) | 00:04:17 | 02:41:01 (118) | 00:03:43 | 02:07:25 (298) | 05:32:42 | 182 | ||
200 | 641 | POCHRANOWICZ DANIEL | GDAŃSK | 3IRONMAN RODZINKAMDKM | POL | 1972 | M45 | 34 | 00:00:00 | 00:42:27 (230) | 00:04:13 | 02:49:40 (201) | 00:02:40 | 01:53:51 (200) | 05:32:51 | 183 | ||
201 | 543 | PIETYSZUK DARIUSZ | GLIWICE | PIETYSZUK EXTREME TEAM PIETYSZUK EXTREME TEAM | POL | 1977 | M40 | 51 | 00:00:00 | 00:42:37 (236) | 00:04:39 | 02:56:46 (248) | 00:03:42 | 01:45:25 (115) | 05:33:09 | 184 | ||
202 | 675 | STALICA WOJCIECH | CZĘSTOCHOWA | POL | 1969 | M50 | 6 | 00:00:00 | 00:39:08 (159) | 00:04:11 | 02:42:25 (133) | 00:03:02 | 02:04:31 (285) | 05:33:17 | 185 | |||
203 | 457 | DOŁĘGA MARIUSZ | OLSZTYN | M-RUNNERS | POL | 1984 | M35 | 41 | 00:00:00 | 00:40:02 (181) | 00:04:35 | 02:58:40 (256) | 00:03:39 | 01:46:34 (124) | 05:33:30 | 186 | ||
204 | 642 | WALCZAK AGATA | ŁÓDŹ | LABOSPORT TEAM | POL | 1972 | K45 | 1 | 00:00:00 | 00:43:34 (251) | 00:04:03 | 02:59:26 (259) | 00:02:26 | 01:44:07 (103) | 05:33:36 | 18 | ||
205 | 702 | JĘDRZEJCZYK NATALIA | WARSZAWA | POL | 1985 | K30 | 4 | 00:00:00 | 00:36:55 (101) | 00:04:08 | 02:55:32 (239) | 00:03:25 | 01:54:04 (204) | 05:34:04 | 19 | |||
206 | 373 | WASILEWSKA JOANNA | WARSZAWA | POL | 1972 | K45 | 2 | 00:00:00 | 00:47:14 (302) | 00:07:26 | 02:45:12 (168) | 00:02:58 | 01:51:25 (171) | 05:34:15 | 20 | |||
207 | 701 | SOŃTA WOJCIECH | RADOM | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1970 | M45 | 35 | 00:00:00 | 00:41:44 (220) | 00:03:10 | 02:41:02 (119) | 00:03:28 | 02:05:02 (287) | 05:34:26 | 187 | ||
208 | 605 | PUSZ JANUSZ | SZCZECIN | POL | 1987 | M30 | 27 | 00:00:00 | 00:35:44 (76) | 00:05:22 | 02:50:47 (212) | 00:02:38 | 02:00:11 (253) | 05:34:42 | 188 | |||
209 | 713 | ROŻNIATA ANDRZEJ | GŁOWNO | SNG WILD DUCKS | POL | 1972 | M45 | 36 | 00:00:00 | 00:45:56 (287) | 00:04:40 | 02:48:20 (189) | 00:02:44 | 01:53:44 (197) | 05:35:24 | 189 | ||
210 | 508 | MELNIKAU ANDREI | MINSK | BLR | 1986 | M30 | 28 | 00:00:00 | 00:46:16 (290) | 00:04:06 | 02:54:45 (235) | 00:03:08 | 01:47:38 (136) | 05:35:53 | 190 | |||
211 | 607 | RYŚ JERZY | TYCHY | RONIN TEAM | POL | 1987 | M30 | 29 | 00:00:00 | 00:37:12 (110) | 00:04:03 | 02:52:21 (220) | 00:02:48 | 01:59:33 (249) | 05:35:57 | 191 | ||
212 | 796 | MURAWIŃSKI GRZEGORZ | ZALESIE GÓRNE | POL | 1989 | M30 | 30 | 00:00:00 | 00:38:22 (139) | 00:02:34 | 02:49:58 (202) | 00:03:42 | 02:01:28 (263) | 05:36:04 | 192 | |||
213 | 354 | SZYNALIK SŁAWOMIR | KRAKÓW | POL | 1973 | M45 | 37 | 00:00:00 | 00:37:28 (116) | 00:05:56 | 02:50:28 (210) | 00:04:12 | 01:58:03 (235) | 05:36:07 | 193 | |||
214 | 656 | ROJEK ROBERT | TYCHY | VIKING TAINING CENTER PH WŁODEK - SKLEP KAPRYS | POL | 1977 | M40 | 52 | 00:00:00 | 00:44:08 (263) | 00:03:13 | 02:50:27 (209) | 00:02:47 | 01:55:32 (218) | 05:36:07 | 194 | ||
215 | 407 | DREWUSZEWSKI MACIEJ | PŁAWNIOWICE | 4M | POL | 1978 | M40 | 53 | 00:00:00 | 00:44:07 (262) | 00:03:49 | 02:48:52 (195) | 00:04:25 | 01:55:10 (215) | 05:36:23 | 195 | ||
216 | 436 | LASSAK BARTOSZ | STRZELCE GÓRNE | CHŁOPAKI TO MY | POL | 1976 | M40 | 54 | 00:00:00 | 00:41:22 (204) | 00:03:40 | 02:48:52 (194) | 00:02:03 | 02:00:35 (255) | 05:36:32 | 196 | ||
217 | 778 | ŁATANIK RAFAŁ | ALEKSANDRIA DRUGA | POL | 1970 | M45 | 38 | 00:00:00 | 00:36:58 (103) | 00:05:17 | 02:54:03 (231) | 00:03:29 | 01:57:11 (229) | 05:36:58 | 197 | |||
218 | 520 | KOKOSZKIEWICZ PAWEŁ | ŁUKÓW | POL | 1988 | M30 | 31 | 00:00:00 | 00:37:25 (115) | 00:05:45 | 02:51:58 (218) | 00:07:29 | 01:54:24 (207) | 05:37:01 | 198 | |||
219 | 609 | SOKOŁOWSKI MICHAŁ | HENRYKÓW UROCZE | POL | 1978 | M40 | 55 | 00:00:00 | 00:38:15 (135) | 00:03:38 | 03:08:57 (300) | 00:03:56 | 01:42:19 (93) | 05:37:05 | 199 | |||
220 | 356 | BURANDT MAGDALENA | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1980 | K35 | 7 | 00:00:00 | 00:41:36 (214) | 00:02:36 | 02:54:48 (236) | 00:03:14 | 01:54:52 (213) | 05:37:06 | 21 | ||
221 | 603 | PŁOCHOCKI PIOTR | JÓZEFÓW | LOBOMOTO LOBOMOTO | POL | 1989 | M30 | 32 | 00:00:00 | 00:46:19 (292) | 00:04:17 | 02:45:29 (171) | 00:03:50 | 01:57:24 (232) | 05:37:19 | 200 | ||
222 | 469 | SKRZYNIARZ MARCIN | KRAKÓW | MARCIN SKRZYNIARZ MARCIN SKRZYNIARZ | POL | 1987 | M30 | 33 | 00:00:00 | 00:39:32 (172) | 00:03:04 | 02:44:36 (165) | 00:03:32 | 02:06:41 (294) | 05:37:25 | 201 | ||
223 | 533 | KŁODNICKI KACPER | OLEŚNICA | OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA | POL | 1994 | M25 | 22 | 00:00:00 | 00:43:21 (246) | 00:03:07 | 03:03:07 (278) | 00:01:37 | 01:46:57 (129) | 05:38:09 | 202 | ||
224 | 437 | HOJNOR PIOTR | ŚWIĘTA KATARZYNA | POL | 1978 | M40 | 56 | 00:00:00 | 00:49:08 (323) | 00:03:49 | 02:47:19 (179) | 00:03:18 | 01:54:39 (211) | 05:38:13 | 203 | |||
225 | 367 | RAYSS MARTA | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 1980 | K35 | 8 | 00:00:00 | 00:48:04 (315) | 00:06:04 | 02:59:31 (261) | 00:03:26 | 01:41:34 (83) | 05:38:39 | 22 | ||
226 | 560 | FORC CYPRIAN | PLESZEW | POL | 1986 | M30 | 34 | 00:00:00 | 00:43:25 (248) | 00:03:04 | 02:52:10 (219) | 00:03:56 | 01:57:16 (231) | 05:39:51 | 204 | |||
227 | 476 | LISIUS TOMASZ | GDAŃSK | POL | 1964 | M55 | 5 | 00:00:00 | 00:42:31 (232) | 00:04:18 | 02:48:23 (190) | 00:03:57 | 02:00:44 (256) | 05:39:53 | 205 | |||
228 | 383 | KWIDZIŃSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | ELTORBUD TEAM ELTORBUD | POL | 1973 | M45 | 39 | 00:00:00 | 00:38:34 (143) | 00:04:28 | 02:59:14 (258) | 00:02:52 | 01:54:57 (214) | 05:40:05 | 206 | ||
229 | 507 | ROŻNIATA IWONA | GŁOWNO | SNG WILD DUCKS | POL | 1973 | K45 | 3 | 00:00:00 | 00:47:37 (306) | 00:04:56 | 02:53:17 (223) | 00:03:32 | 01:50:45 (164) | 05:40:07 | 23 | ||
230 | 665 | CHOJNOWSKI ANDRZEJ | IŁAWA | POL | 1969 | M50 | 7 | 00:00:00 | 00:41:29 (210) | 00:05:39 | 02:54:01 (230) | 00:03:47 | 01:55:21 (217) | 05:40:17 | 207 | |||
231 | 674 | KOZANECKA JOANNA | WARSZAWA | IRON PINK POWER | POL | 1977 | K40 | 3 | 00:00:00 | 00:41:44 (220) | 00:03:24 | 02:55:33 (240) | 00:04:25 | 01:56:23 (223) | 05:41:29 | 24 | ||
232 | 402 | SZYMCZAK KRZYSZTOF | WAŁCZ DRUGI | SYSTEM11.PL | POL | 1966 | M50 | 8 | 00:00:00 | 00:48:48 (319) | 00:04:22 | 02:49:39 (200) | 00:02:50 | 01:56:26 (224) | 05:42:05 | 208 | ||
233 | 654 | KACZOR HUBERT | MIĘDZYBORÓW | POL | 1974 | M45 | 40 | 00:00:00 | 00:42:34 (233) | 00:03:31 | 02:52:32 (221) | 00:04:22 | 01:59:08 (246) | 05:42:07 | 209 | |||
234 | 659 | GŁOWACKA GOSIA | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1985 | K30 | 5 | 00:00:00 | 00:46:51 (297) | 00:03:13 | 02:45:55 (172) | 00:03:16 | 02:02:54 (275) | 05:42:09 | 25 | ||
235 | 372 | WAWRZYNIAK MATUESZ | KOŁO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M35 | 42 | 00:00:00 | 00:39:23 (168) | 00:03:50 | 02:56:47 (249) | 00:03:47 | 01:58:29 (239) | 05:42:16 | 210 | ||
236 | 613 | SOLECKI ŁUKASZ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | SOLTRADE TRI TEAM | POL | 1978 | M40 | 57 | 00:00:00 | 00:43:11 (242) | 00:03:40 | 02:43:53 (150) | 00:03:10 | 02:08:29 (301) | 05:42:23 | 211 | ||
237 | 644 | LIEBNER PATRYK | SZCZECIN | AKA DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ TRIGYM SZCZECIN | POL | 1982 | M35 | 43 | 00:00:00 | 00:42:43 (239) | 00:04:07 | 03:00:25 (270) | 00:03:47 | 01:51:26 (172) | 05:42:28 | 212 | ||
238 | 468 | MENDYKA PAWEŁ | SZCZECIN | NSZZFIPW SZZECIN | POL | 1987 | M30 | 35 | 00:00:00 | 00:45:12 (274) | 00:05:10 | 03:09:26 (302) | 00:02:46 | 01:40:47 (76) | 05:43:21 | 213 | ||
239 | 496 | DOBRENKO DANIEL | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | POL | 1978 | M40 | 58 | 00:00:00 | 00:47:21 (305) | 00:06:08 | 02:50:03 (205) | 00:09:16 | 01:51:02 (168) | 05:43:50 | 214 | ||
240 | 399 | KOWALSKA ANETA | WARSZAWA | POL | 1989 | K30 | 6 | 00:00:00 | 00:42:16 (227) | 00:02:44 | 02:55:27 (238) | 00:02:19 | 02:01:22 (262) | 05:44:08 | 26 | |||
241 | 397 | KUDREWICZ MIREK | GDAŃSK | SILCO | POL | 1964 | M55 | 6 | 00:00:00 | 00:41:26 (207) | 00:02:46 | 02:51:31 (215) | 00:02:53 | 02:05:44 (289) | 05:44:20 | 215 | ||
242 | 711 | KOSOBUDZKI SEBASTIAN | SOSNOWIEC | WIKOSS-SPORT WIKOSS-SPORT | POL | 1975 | M40 | 59 | 00:00:00 | 00:41:39 (216) | 00:04:47 | 02:50:28 (210) | 00:03:29 | 02:04:09 (283) | 05:44:32 | 216 | ||
243 | 405 | GONDEK MIROSŁAW | BYTOM | TIMTIRIMTIMTEAM POLCAR BYTOM | POL | 1962 | M55 | 7 | 00:00:00 | 00:39:53 (179) | 00:03:12 | 02:56:27 (246) | 00:02:51 | 02:02:16 (268) | 05:44:39 | 217 | ||
244 | 363 | PAWLICKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | WARSZAWSKIE HERAKLESY PYSZTOF | POL | 1982 | M35 | 44 | 00:00:00 | 00:40:16 (185) | 00:06:24 | 02:50:06 (206) | 00:06:16 | 02:01:46 (266) | 05:44:48 | 218 | ||
245 | 510 | KILIAŃCZYK MICHAŁ | STAWIGUDA | POL | 1985 | M30 | 36 | 00:00:00 | 00:41:48 (223) | 00:04:33 | 02:47:44 (183) | 00:04:05 | 02:06:46 (296) | 05:44:56 | 219 | |||
246 | 466 | KLEMENTOWSKI JAN | WROCŁAW | KLEMENS TEAM | POL | 1976 | M40 | 60 | 00:00:00 | 00:38:48 (151) | 00:03:53 | 02:53:24 (225) | 00:02:52 | 02:06:35 (292) | 05:45:32 | 220 | ||
247 | 697 | POMASTOWSKI DARIUSZ | WĄBRZEŹNO | SYNEK | POL | 1976 | M40 | 61 | 00:00:00 | 00:47:06 (299) | 00:04:00 | 02:48:25 (192) | 00:02:37 | 02:03:34 (280) | 05:45:42 | 221 | ||
248 | 531 | PUCIŁOWSKI MAREK | ELBLĄG | POL | 1987 | M30 | 37 | 00:00:00 | 00:43:39 (255) | 00:04:34 | 03:00:29 (271) | 00:04:04 | 01:54:12 (206) | 05:46:58 | 222 | |||
249 | 663 | TWARDY MICHAŁ | GDAŃSK | POL | 1969 | M50 | 9 | 00:00:00 | 00:40:25 (192) | 00:02:56 | 03:04:55 (287) | 00:03:04 | 01:55:39 (219) | 05:46:59 | 223 | |||
250 | 395 | SZYPORTA WALDEMAR | NAMYSŁÓW | ACTIVRUN NAMYSŁÓW | POL | 1972 | M45 | 41 | 00:00:00 | 00:51:16 (331) | 00:03:38 | 02:56:10 (244) | 00:03:11 | 01:53:06 (193) | 05:47:21 | 224 | ||
251 | 598 | ZYCH DAWID | ELBLĄG | SPARTANIE DZIECIOM | POL | 1974 | M45 | 42 | 00:00:00 | 00:52:13 (335) | 00:07:16 | 02:43:09 (140) | 00:05:48 | 01:59:29 (248) | 05:47:55 | 225 | ||
252 | 359 | NOWAK WOJCIECH | KONIN | POL | 1986 | M30 | 38 | 00:00:00 | 00:37:57 (128) | 00:05:03 | 03:00:22 (269) | 00:03:19 | 02:01:19 (260) | 05:48:00 | 226 | |||
253 | 467 | RUSINEK MIROSŁAW | TARNOWO PODGÓRNE | POL | 1979 | M40 | 62 | 00:00:00 | 00:41:38 (215) | 00:02:55 | 02:53:31 (226) | 00:03:56 | 02:06:45 (295) | 05:48:45 | 227 | |||
254 | 371 | ŚWITOŃ KRZYSZTOF | GILÓW | 22KBPG | POL | 1996 | M18 | 3 | 00:00:00 | 00:41:42 (217) | 00:06:26 | 03:10:12 (306) | 00:06:13 | 01:44:16 (105) | 05:48:49 | 228 | ||
255 | 561 | GÓRNY WOJCIECH | GROJEC | BESKID TRI | POL | 1983 | M35 | 45 | 00:00:00 | 00:47:39 (307) | 00:06:57 | 02:48:06 (186) | 00:05:28 | 02:01:36 (264) | 05:49:46 | 229 | ||
256 | 580 | ROGOWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | M&M'S | POL | 1984 | M35 | 46 | 00:00:00 | 00:40:17 (186) | 00:03:48 | 03:00:46 (272) | 00:03:45 | 02:03:05 (276) | 05:51:41 | 230 | ||
257 | 472 | JASIŃSKA PATRYCJA | TYCHY | POL | 1995 | K18 | 4 | 00:00:00 | 00:37:44 (119) | 00:03:50 | 03:03:40 (279) | 00:04:10 | 02:02:44 (272) | 05:52:08 | 27 | |||
258 | 764 | TRZEJA ZDANOWSKA DOROTA | BĘDZIN | WIKOSS/IMPERIUM SPORTU TEAM | POL | 1973 | K45 | 4 | 00:00:00 | 00:47:44 (308) | 00:03:57 | 03:02:26 (274) | 00:04:18 | 01:54:03 (202) | 05:52:28 | 28 | ||
259 | 704 | CHAMERSKI ROBERT | RADOM | POL | 1981 | M35 | 47 | 00:00:00 | 00:45:05 (272) | 00:06:31 | 02:56:30 (247) | 00:05:36 | 01:58:55 (243) | 05:52:37 | 231 | |||
260 | 425 | STRZAŁKOWSKI ARTUR | WARSZAWA | POL | 1990 | M25 | 23 | 00:00:00 | 00:45:07 (273) | 00:03:28 | 02:55:18 (237) | 00:02:56 | 02:06:02 (291) | 05:52:51 | 232 | |||
261 | 621 | BIES TOMASZ | HECZNAROWICE | BESKID TRI TEAM HARPAGANY.PL | POL | 1977 | M40 | 63 | 00:00:00 | 00:44:46 (267) | 00:05:30 | 02:59:56 (266) | 00:04:59 | 01:57:59 (233) | 05:53:10 | 233 | ||
262 | 554 | SZCZEPANSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1987 | M30 | 39 | 00:00:00 | 00:43:20 (245) | 00:03:23 | 02:58:25 (255) | 00:04:12 | 02:04:18 (284) | 05:53:38 | 234 | |||
263 | 578 | HADASZ EWA | ZABRZE | POL | 1972 | K45 | 5 | 00:00:00 | 00:41:48 (223) | 00:05:24 | 03:09:34 (304) | 00:03:04 | 01:53:48 (199) | 05:53:38 | 29 | |||
264 | 686 | KONIUSZY JAKUB | WARSZAWA | POL | 1988 | M30 | 40 | 00:00:00 | 00:42:36 (234) | 00:03:39 | 03:21:52 (331) | 00:03:02 | 01:42:34 (95) | 05:53:43 | 235 | |||
265 | 766 | HAJDUK GRZEGORZ | RZESZÓW | G.B.U.R. ONE VOICE | POL | 1977 | M40 | 64 | 00:00:00 | 00:47:19 (303) | 00:05:10 | 02:59:32 (262) | 00:03:34 | 01:58:15 (238) | 05:53:50 | 236 | ||
266 | 738 | BARCZYK ANDRZEJ | WOLBROM | BARCZYK WOLBROM ZAKŁAD MIĘSNY | POL | 1972 | M45 | 43 | 00:00:00 | 00:53:51 (341) | 00:03:49 | 03:05:28 (289) | 00:03:17 | 01:48:21 (141) | 05:54:46 | 237 | ||
267 | 784 | PALKIJ ŁUKASZ | RZESZÓW | ŁOMOT | POL | 1981 | M35 | 48 | 00:00:00 | 00:40:33 (195) | 00:05:43 | 03:02:30 (275) | 00:04:07 | 02:01:56 (267) | 05:54:49 | 238 | ||
268 | 772 | JĘDRZEJCZYK LESZEK | PIASECZNO | POL | 1965 | M50 | 10 | 00:00:00 | 00:56:59 (351) | 00:04:01 | 02:49:12 (197) | 00:04:00 | 02:01:02 (259) | 05:55:14 | 239 | |||
269 | 676 | CEYROWSKI ŁUKASZ | REDA | GDYNIA SPORT TEAM | POL | 1989 | M30 | 41 | 00:00:00 | 00:38:43 (148) | 00:05:04 | 03:16:43 (320) | 00:03:48 | 01:51:38 (175) | 05:55:56 | 240 | ||
270 | 460 | CHALAMONSKI TOMASZ | OSTROŁĘKA | NO HUMAN DOCTORS TEAM | POL | 1975 | M40 | 65 | 00:00:00 | 00:42:20 (229) | 00:03:20 | 02:54:11 (232) | 00:03:37 | 02:13:08 (323) | 05:56:36 | 241 | ||
271 | 355 | ZYCH MACIEJ | PŁOCK | TRICLUB | POL | 1994 | M25 | 24 | 00:00:00 | 00:38:07 (133) | 00:02:52 | 02:54:00 (229) | 00:05:18 | 02:16:30 (330) | 05:56:47 | 242 | ||
272 | 773 | SZORKIN JANUSZ | KALISZ | POL | 1978 | M40 | 66 | 00:00:00 | 00:49:50 (324) | 00:07:33 | 03:02:45 (277) | 00:03:22 | 01:54:05 (205) | 05:57:35 | 243 | |||
273 | 572 | MILCZARCZYK MICHAŁ | WROCŁAW | POL | 1987 | M30 | 42 | 00:00:00 | 00:38:55 (155) | 00:05:05 | 03:06:40 (293) | 00:03:57 | 02:03:17 (278) | 05:57:54 | 244 | |||
274 | 500 | STRÓZIK TOMASZ | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | POL | 1973 | M45 | 44 | 00:00:00 | 00:43:25 (248) | 00:04:57 | 03:15:16 (318) | 00:04:53 | 01:49:24 (152) | 05:57:55 | 245 | ||
275 | 617 | ADAMSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1970 | M45 | 45 | 00:00:00 | 00:44:28 (266) | 00:04:26 | 02:58:54 (257) | 00:02:53 | 02:07:20 (297) | 05:58:01 | 246 | ||
276 | 671 | JURKIEWICZ TOMASZ | WROCŁAW | 3M RUNNING TEAM | POL | 1982 | M35 | 49 | 00:00:00 | 00:44:02 (260) | 00:04:33 | 02:59:37 (263) | 00:04:49 | 02:05:08 (288) | 05:58:09 | 247 | ||
277 | 556 | MOSKAL ARKADIUSZ | CEGIELNIA RADZYMIN | ASTMATYCZNE GRUBASY | POL | 1973 | M45 | 46 | 00:00:00 | 00:39:48 (177) | 00:07:11 | 03:04:38 (286) | 00:05:36 | 02:01:01 (258) | 05:58:14 | 248 | ||
278 | 497 | SURMA HENRYK | KĘTY | BESKID TRI TEAM | POL | 1980 | M35 | 50 | 00:00:00 | 00:45:01 (271) | 00:04:02 | 02:44:17 (159) | 00:05:20 | 02:19:52 (337) | 05:58:32 | 249 | ||
279 | 420 | KRYSTA DAMIAN | BIELSKO-BIAŁA | POL | 1992 | M25 | 25 | 00:00:00 | 01:02:22 (357) | 00:07:30 | 02:50:25 (208) | 00:04:36 | 01:53:40 (196) | 05:58:33 | 250 | |||
280 | 754 | KOBYLARCZYK KRZYSZTOF | MOSTY, GMINA KOSAKOWO | BIEGAM Z KAJĄ | POL | 1974 | M45 | 47 | 00:00:00 | 00:42:16 (227) | 00:04:47 | 03:05:08 (288) | 00:02:49 | 02:04:08 (282) | 05:59:08 | 251 | ||
281 | 406 | KRZYŻANIAK PIOTR | OSTRÓDA | OPERACJA SPORT | POL | 1980 | M35 | 51 | 00:00:00 | 00:48:10 (316) | 00:03:43 | 03:12:27 (312) | 00:02:40 | 01:52:19 (179) | 05:59:19 | 252 | ||
282 | 504 | MALINOWSKI MARCIN | TUSZYNEK MAJORACKI | POL | 1975 | M40 | 67 | 00:00:00 | 00:47:54 (313) | 00:04:43 | 03:08:08 (296) | 00:04:01 | 01:54:48 (212) | 05:59:34 | 253 | |||
283 | 708 | NIECŁAWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | POL | 1983 | M35 | 52 | 00:00:00 | 00:40:30 (194) | 00:05:38 | 03:14:13 (313) | 00:03:52 | 01:56:43 (226) | 06:00:56 | 254 | |||
284 | 534 | MICHALEWSKI MATEUSZ | OLSZOWICE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | POL | 1976 | M40 | 68 | 00:00:00 | 00:45:31 (279) | 00:04:01 | 02:57:26 (252) | 00:05:08 | 02:09:04 (305) | 06:01:10 | 255 | ||
285 | 660 | KLAWIKOWSKI JAKUB | MALBORK | POL | 1984 | M35 | 53 | 00:00:00 | 00:44:50 (268) | 00:05:07 | 03:05:43 (291) | 00:03:05 | 02:02:49 (274) | 06:01:34 | 256 | |||
286 | 679 | PYTLAK PIOTR | MILANÓWEK | POL | 1969 | M50 | 11 | 00:00:00 | 00:37:16 (111) | 00:04:15 | 03:04:27 (283) | 00:03:49 | 02:11:54 (321) | 06:01:41 | 257 | |||
287 | 392 | TWARUSZKA MARCIN | RUDA ŚLĄSKA | POL | 1979 | M40 | 69 | 00:00:00 | 00:41:30 (211) | 00:03:59 | 02:59:46 (264) | 00:03:42 | 02:12:57 (322) | 06:01:54 | 258 | |||
288 | 709 | KASPRZAK PAWEL | POZNAŃ | POL | 1989 | M30 | 43 | 00:00:00 | 00:43:03 (240) | 00:04:42 | 03:04:32 (285) | 00:04:11 | 02:05:51 (290) | 06:02:19 | 259 | |||
289 | 532 | JANECKI ADAM | KRAKÓW | ABM WYPOSAŻENIE SKLEPÓW | POL | 1981 | M35 | 54 | 00:00:00 | 00:46:28 (294) | 00:04:40 | 02:57:12 (250) | 00:04:21 | 02:10:26 (313) | 06:03:07 | 260 | ||
290 | 361 | LASKOWSKI LESZEK | GDAŃSK | POL | 1983 | M35 | 55 | 00:00:00 | 00:37:11 (109) | 00:04:04 | 03:16:21 (319) | 00:03:49 | 02:02:25 (269) | 06:03:50 | 261 | |||
291 | 528 | TWARDOWSKI MACIEK | KRAKÓW | ABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓW ABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓW | POL | 1980 | M35 | 56 | 00:00:00 | 00:46:36 (295) | 00:04:55 | 02:59:28 (260) | 00:03:43 | 02:09:10 (306) | 06:03:52 | 262 | ||
292 | 587 | MERDA JAKUB | CZERWONAK | MOCNO W PRAWO TEAM SPJ SYSTEM SP. Z. O.O. | POL | 1988 | M30 | 44 | 00:00:00 | 00:39:27 (169) | 00:01:51 | 02:56:14 (245) | 00:02:17 | 02:24:12 (343) | 06:04:01 | 263 | ||
293 | 759 | GRZYBCZAK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 70 | 00:00:00 | 00:52:00 (334) | 00:06:15 | 02:57:51 (254) | 00:05:31 | 02:02:43 (271) | 06:04:20 | 264 | |||
294 | 525 | GRUCHALSKI WOJCIECH | KONIN | POL | 1983 | M35 | 57 | 00:00:00 | 00:45:23 (277) | 00:03:59 | 03:02:35 (276) | 00:04:40 | 02:07:55 (299) | 06:04:32 | 265 | |||
295 | 690 | WĄSIK KATARZYNA | REDA | POL | 1978 | K40 | 4 | 00:00:00 | 00:45:55 (286) | 00:03:45 | 03:11:03 (309) | 00:06:36 | 01:57:16 (230) | 06:04:35 | 30 | |||
296 | 775 | FABIANOWICZ AGNIESZKA | SOPOT | BLUE MEDIA TEAM BLUE MEDIA SA | POL | 1983 | K35 | 9 | 00:00:00 | 03:12:18 (311) | 06:04:47 | 31 | ||||||
297 | 595 | GRUSZKA GRZEGORZ | WROCŁAW | POL | 1989 | M30 | 45 | 00:00:00 | 00:43:21 (246) | 00:04:50 | 03:04:23 (282) | 00:04:24 | 02:08:26 (300) | 06:05:24 | 266 | |||
298 | 684 | ŻEBRAKOWSKI MAREK | NOWA WIEŚ/RZESZÓW | WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKA | POL | 1963 | M55 | 8 | 00:00:00 | 00:49:58 (325) | 00:03:46 | 02:57:23 (251) | 00:03:22 | 02:11:24 (317) | 06:05:53 | 267 | ||
299 | 376 | NYKIEL KRZYSZTOF | GDAŃSK | TEAM NYKIEL | POL | 1982 | M35 | 58 | 00:00:00 | 00:39:38 (175) | 00:06:04 | 03:06:23 (292) | 00:04:46 | 02:09:51 (311) | 06:06:42 | 268 | ||
300 | 517 | ŚWIERCZEWSKI DARIUSZ | WARSZAWA | POL | 1965 | M50 | 12 | 00:00:00 | 00:47:19 (303) | 00:05:23 | 03:25:03 (338) | 00:03:42 | 01:46:40 (126) | 06:08:07 | 269 | |||
301 | 793 | WIŚNIEWSKA MARLENA | POZNAŃ | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | K40 | 5 | 00:00:00 | 06:08:31 | 32 | |||||||
302 | 443 | SOBKOWIAK MONIKA | KROTOSZYN | KS KROTOSZ KROTOSZYN | POL | 1986 | K30 | 7 | 00:00:00 | 00:48:31 (318) | 00:04:28 | 03:21:45 (330) | 00:02:39 | 01:51:28 (173) | 06:08:51 | 33 | ||
303 | 512 | KOŁODZIEJCZYK TOMASZ | GDYNIA | MEWA TOWARZYSKA | POL | 1989 | M30 | 46 | 00:00:00 | 00:46:10 (289) | 00:07:50 | 03:00:01 (267) | 00:05:06 | 02:09:47 (309) | 06:08:54 | 270 | ||
304 | 551 | BEDNARCZYK PAWEŁ | WROCŁAW | POL | 1994 | M25 | 26 | 00:00:00 | 00:33:02 (37) | 00:04:08 | 03:10:12 (306) | 00:03:23 | 02:18:16 (332) | 06:09:01 | 271 | |||
305 | 483 | BŁASZKOWSKI ANDRZEJ | ŚLIWINY | TCSIR | POL | 1966 | M50 | 13 | 00:00:00 | 00:41:11 (202) | 00:07:23 | 02:51:17 (214) | 00:05:51 | 02:24:29 (344) | 06:10:11 | 272 | ||
306 | 393 | WOŹNIAK ROMUALD | ŁÓDŹ | ALPENPROLETARIAT | POL | 1977 | M40 | 71 | 00:00:00 | 00:43:48 (258) | 00:06:35 | 03:11:55 (310) | 00:05:26 | 02:03:47 (281) | 06:11:31 | 273 | ||
307 | 723 | WORONOWICZ ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1984 | M35 | 59 | 00:00:00 | 00:47:07 (300) | 00:08:12 | 03:03:47 (281) | 00:04:10 | 02:08:48 (304) | 06:12:04 | 274 | |||
308 | 435 | KROPIEWNICKI JERZY | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 60 | 00:00:00 | 00:48:48 (319) | 00:05:21 | 03:19:05 (324) | 00:03:45 | 01:56:41 (225) | 06:13:40 | 275 | |||
309 | 581 | TYLUTKI KAMIL | WARSZAWA | POL | 1981 | M35 | 61 | 00:00:00 | 00:41:04 (199) | 00:04:40 | 03:09:13 (301) | 00:04:01 | 02:15:16 (326) | 06:14:14 | 276 | |||
310 | 381 | KUPIEC MACIEJ | IWINY | POL | 1981 | M35 | 62 | 00:00:00 | 00:47:48 (310) | 00:05:47 | 03:18:20 (323) | 00:04:20 | 01:58:52 (242) | 06:15:07 | 277 | |||
311 | 718 | GRABOWSKI SEBASTIAN | GIEBŁO KOLONIA | WIKOSS-SPORT TEAM | POL | 1994 | M25 | 27 | 00:00:00 | 00:57:29 (352) | 00:02:45 | 03:09:28 (303) | 00:04:08 | 02:01:45 (265) | 06:15:35 | 278 | ||
312 | 475 | POCHOCKI ŁUKASZ | ŁOCHÓW | POL | 1984 | M35 | 63 | 00:00:00 | 00:45:48 (284) | 00:04:03 | 03:22:43 (332) | 00:05:12 | 01:58:04 (236) | 06:15:50 | 279 | |||
313 | 505 | DANYLCHENKO YURIY | LATCHORZEW | ACADEMY OF HASTEN | POL | 1980 | M35 | 64 | 00:00:00 | 00:36:51 (100) | 00:03:54 | 03:04:28 (284) | 00:03:37 | 02:28:22 (349) | 06:17:12 | 280 | ||
314 | 385 | ZAWADZKI DOMINIK | DĘBINA | POL | 1978 | M40 | 72 | 00:00:00 | 00:57:44 (353) | 00:07:58 | 02:54:14 (233) | 00:05:25 | 02:11:51 (319) | 06:17:12 | 281 | |||
315 | 549 | GERULA ROBERT | WARSZAWA | POL | 1969 | M50 | 14 | 00:00:00 | 00:45:46 (283) | 00:05:33 | 03:08:49 (298) | 00:05:33 | 02:11:40 (318) | 06:17:21 | 282 | |||
316 | 518 | WASIL ŁUKASZ | GDAŃSK | POL | 1992 | M25 | 28 | 00:00:00 | 00:50:15 (327) | 00:04:41 | 03:08:54 (299) | 00:02:37 | 02:11:14 (316) | 06:17:41 | 283 | |||
317 | 474 | HINC KAMIL | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 2001 | M18 | 4 | 00:00:00 | 00:59:49 (354) | 00:06:04 | 03:10:11 (305) | 00:02:46 | 01:59:34 (250) | 06:18:24 | 284 | ||
318 | 792 | ORZECHOWSKI TOMASZ | ŁAŃCUT | POL | 1982 | M35 | 65 | 00:00:00 | 00:45:23 (277) | 00:04:25 | 03:08:36 (297) | 00:03:50 | 02:16:18 (329) | 06:18:32 | 285 | |||
319 | 398 | TARNOWSKI ADRIAN | WROCŁAW, DOLNOŚLĄSKIE | COLLINS AEROSPACE COLLINS AEROSPACE | POL | 1994 | M25 | 29 | 00:00:00 | 00:47:53 (312) | 00:04:51 | 03:17:01 (321) | 00:02:55 | 02:06:41 (293) | 06:19:21 | 286 | ||
320 | 757 | KUPCZYK TOMASZ | ŁOMIANKI DOLNE | POL | 1977 | M40 | 73 | 00:00:00 | 00:43:35 (252) | 00:05:35 | 03:15:03 (316) | 00:05:20 | 02:09:50 (310) | 06:19:23 | 287 | |||
321 | 445 | PYTKOWSKI AREK | SZCZECIN | POL | 1975 | M40 | 74 | 00:00:00 | 00:43:16 (244) | 00:04:36 | 03:05:42 (290) | 00:04:52 | 02:21:46 (341) | 06:20:12 | 288 | |||
322 | 404 | DYR KRZYSZTOF | BYTOM | TIMTIRIMTIMTEAM AKTYWNY ROZBARK | POL | 1977 | M40 | 75 | 00:00:00 | 00:41:42 (217) | 00:05:31 | 03:15:02 (315) | 00:03:28 | 02:16:03 (328) | 06:21:46 | 289 | ||
323 | 547 | ADAMCZAK KRZYSZTOF | GDYNIA | POL | 1960 | M55 | 9 | 00:00:00 | 00:40:42 (197) | 00:06:36 | 03:03:41 (280) | 00:05:12 | 02:25:39 (347) | 06:21:50 | 290 | |||
324 | 563 | PANCHENKO ARTEM | KYIV | UKR | 1987 | M30 | 47 | 00:00:00 | 00:52:56 (339) | 00:05:08 | 03:27:46 (342) | 00:03:37 | 01:52:54 (188) | 06:22:21 | 291 | |||
325 | 506 | MATUSZ RAFAŁ | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | POL | 1974 | M45 | 48 | 00:00:00 | 00:48:59 (322) | 00:04:28 | 03:14:43 (314) | 00:04:55 | 02:09:41 (308) | 06:22:46 | 292 | ||
326 | 584 | EAGER PAUL | LUBIN | POL | 1968 | M50 | 15 | 00:00:00 | 00:50:39 (328) | 00:05:50 | 03:07:18 (295) | 00:05:14 | 02:14:19 (324) | 06:23:20 | 293 | |||
327 | 539 | GOŁKOWSKI RADOSŁAW | ZAWIERCIE | POL | 1984 | M35 | 66 | 00:00:00 | 00:53:29 (340) | 00:06:32 | 03:07:12 (294) | 00:05:37 | 02:10:41 (314) | 06:23:31 | 294 | |||
328 | 414 | SOBKOWIAK MACIEJ | KROTOSZYN | KS KROTOSZ KROTOSZYN KS KROTOSZ KROTOSZYN | POL | 1989 | M30 | 48 | 00:00:00 | 00:45:20 (276) | 00:05:00 | 03:33:51 (349) | 00:03:46 | 01:56:56 (228) | 06:24:53 | 295 | ||
329 | 791 | ANDRZEJEWSKA DOROTA | GDAŃSK | POL | 1983 | K35 | 10 | 00:00:00 | 00:55:02 (345) | 00:05:14 | 03:19:35 (327) | 00:02:45 | 02:02:38 (270) | 06:25:14 | 34 | |||
330 | 377 | PUDŁO MARCIN | GDAŃSK | POL | 1981 | M35 | 67 | 00:00:00 | 00:46:16 (290) | 00:04:33 | 03:10:38 (308) | 00:03:16 | 02:21:10 (339) | 06:25:53 | 296 | |||
331 | 695 | MOŻDŻONEK MICHAŁ | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM TRIWAWA HUB.LU | POL | 1977 | M40 | 76 | 00:00:00 | 00:35:26 (70) | 00:05:03 | 03:50:17 (358) | 00:04:29 | 01:50:42 (163) | 06:25:57 | 297 | ||
332 | 622 | ZIELIŃSKI MARCIN | LUBICZ GÓRNY | ŁOWCY TEAM TORUŃ | POL | 1993 | M25 | 30 | 00:00:00 | 00:56:10 (348) | 00:04:33 | 03:24:22 (335) | 00:02:59 | 02:00:26 (254) | 06:28:30 | 298 | ||
333 | 358 | RÓŻALSKI MACIEJ | WARSZAWA | ROZAL CF GENIUS | POL | 1974 | M45 | 49 | 00:00:00 | 00:42:38 (237) | 00:07:45 | 02:59:50 (265) | 00:06:24 | 02:32:01 (354) | 06:28:38 | 299 | ||
334 | 389 | WNUK JAKUB | SZTUM | POL | 1982 | M35 | 68 | 00:00:00 | 00:47:46 (309) | 00:04:51 | 03:18:03 (322) | 00:02:06 | 02:19:44 (336) | 06:32:30 | 300 | |||
335 | 369 | TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA | BRANIEWO | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1974 | K45 | 6 | 00:00:00 | 00:46:36 (295) | 00:04:25 | 03:19:28 (326) | 00:03:19 | 02:18:52 (334) | 06:32:40 | 35 | ||
336 | 548 | MATUSIAK GRZEGORZ | GDYNIA OBŁUŻE | POL | 1978 | M40 | 77 | 00:00:00 | 00:46:20 (293) | 00:07:17 | 03:23:31 (334) | 00:04:06 | 02:11:53 (320) | 06:33:07 | 301 | |||
337 | 712 | JARLIŃSKA BOŻENA | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1970 | K45 | 7 | 00:00:00 | 00:48:58 (321) | 00:04:21 | 03:38:57 (353) | 00:03:23 | 02:01:21 (261) | 06:37:00 | 36 | ||
338 | 596 | JASNOCH ADAM | MALBORK | BEZTLENOWI MALBORK | POL | 1973 | M45 | 50 | 00:00:00 | 00:50:54 (329) | 00:06:03 | 03:25:29 (339) | 00:02:09 | 02:15:49 (327) | 06:40:24 | 302 | ||
339 | 422 | GIRYCKI TOMASZ | ZABRZE | POL | 1967 | M50 | 16 | 00:00:00 | 01:01:20 (356) | 00:11:32 | 03:34:26 (350) | 00:04:42 | 01:52:45 (187) | 06:44:45 | 303 | |||
340 | 714 | WIECZOREK JAROSŁAW | POZNAŃ | ROMAG ROMAG | POL | 1967 | M50 | 17 | 00:00:00 | 00:54:02 (343) | 00:07:45 | 03:26:52 (341) | 00:06:37 | 02:10:14 (312) | 06:45:30 | 304 | ||
341 | 630 | SROKOSZ WERONIKA | SOSNOWIEC | POL | 1985 | K30 | 8 | 00:00:00 | 00:53:59 (342) | 00:06:00 | 03:21:00 (328) | 00:05:14 | 02:19:29 (335) | 06:45:42 | 37 | |||
342 | 728 | OKON MICHAL | GDYNIA | PARKRUN GDYNIA | POL | 1975 | M40 | 78 | 00:00:00 | 00:51:24 (332) | 00:06:08 | 03:15:15 (317) | 00:06:30 | 02:26:44 (348) | 06:46:01 | 305 | ||
343 | 761 | WITKOWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | SYSTEMAIR | POL | 1972 | M45 | 51 | 00:00:00 | 00:39:29 (170) | 00:07:15 | 03:32:00 (345) | 00:04:48 | 02:23:26 (342) | 06:46:58 | 306 | ||
344 | 748 | GNIECH MACIEJ | WEJHEROWO | ELTORBUD TEAM | POL | 1980 | M35 | 69 | 00:00:00 | 00:47:01 (298) | 00:05:40 | 03:24:54 (337) | 00:04:16 | 02:25:10 (345) | 06:47:01 | 307 | ||
345 | 658 | MICHALAK MAREK | ŚWIDNICA | GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA C. HEINRICH | POL | 1960 | M55 | 10 | 00:00:00 | 00:44:50 (268) | 00:03:50 | 03:23:04 (333) | 00:04:55 | 02:30:31 (353) | 06:47:10 | 308 | ||
346 | 582 | WŁOSZCZYNA JULITA | ZIELONA GÓRA | PWC | POL | 1987 | K30 | 9 | 00:00:00 | 00:42:36 (234) | 00:06:31 | 03:24:43 (336) | 00:06:12 | 02:29:45 (351) | 06:49:47 | 38 | ||
347 | 739 | ŁUKOMSKA JAGODA | POZNAŃ | POL | 1995 | K18 | 5 | 00:00:00 | 00:35:42 (74) | 00:04:32 | 03:51:08 (359) | 00:03:10 | 02:16:42 (331) | 06:51:14 | 39 | |||
348 | 523 | KONDRACIUK PIOTR | BIAŁYSTOK | POL | 1976 | M40 | 79 | 00:00:00 | 01:09:00 (360) | 00:05:41 | 03:40:08 (354) | 00:05:51 | 01:50:57 (167) | 06:51:37 | 309 | |||
349 | 765 | EJSMONT JOANNA | WARSZAWA | WITC | POL | 1982 | K35 | 11 | 00:00:00 | 00:54:09 (344) | 00:03:30 | 03:32:43 (347) | 00:02:09 | 02:21:17 (340) | 06:53:48 | 40 | ||
350 | 594 | KAROLKIEWICZ MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M25 | 31 | 00:00:00 | 00:45:45 (282) | 00:04:05 | 03:19:17 (325) | 00:04:08 | 02:43:44 (358) | 06:56:59 | 310 | |||
351 | 364 | MIELNIK KRZYSZTOF | NAMYSŁÓW | POL | 1987 | M30 | 49 | 00:00:00 | 00:56:29 (350) | 00:13:34 | 03:30:42 (344) | 00:05:41 | 02:14:38 (325) | 07:01:04 | 311 | |||
352 | 633 | SZRAMOWSKI PAWEŁ | ŁAPINO | ACTIVE LIFE | POL | 1977 | M40 | 80 | 00:00:00 | 00:52:42 (337) | 00:07:08 | 03:26:17 (340) | 00:07:12 | 02:29:24 (350) | 07:02:43 | 312 | ||
353 | 692 | GRABOWSKI PAWEŁ | WARSZAWA - POLSKA | POL | 1981 | M35 | 70 | 00:00:00 | 00:56:03 (346) | 00:08:39 | 03:28:05 (343) | 00:11:30 | 02:20:44 (338) | 07:05:01 | 313 | |||
354 | 652 | URBANIAK WIESŁAW | KROTOSZYN | KS KROTOSZ KROTOSZYN | POL | 1964 | M55 | 11 | 00:00:00 | 00:52:26 (336) | 00:10:07 | 03:33:34 (348) | 00:04:17 | 02:25:34 (346) | 07:05:58 | 314 | ||
355 | 530 | MATUSIAK KRZYSZTOF | OSTRÓDA | POL | 1977 | M40 | 81 | 00:00:00 | 01:00:36 (355) | 00:09:10 | 03:49:22 (357) | 00:05:27 | 02:08:37 (303) | 07:13:12 | 315 | |||
356 | 774 | DUDA TOMASZ | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | POL | 1985 | M30 | 50 | 00:00:00 | 01:03:14 (358) | 00:14:44 | 03:35:59 (351) | 00:16:43 | 02:10:51 (315) | 07:21:31 | 316 | ||
357 | 783 | MARKOWSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M55 | 12 | 00:00:00 | 00:50:56 (330) | 00:07:26 | 03:32:34 (346) | 00:09:35 | 02:43:38 (357) | 07:24:09 | 317 | ||
358 | 544 | WALICHNIEWICZ KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | POL | 1960 | M55 | 13 | 00:00:00 | 00:51:55 (333) | 00:10:05 | 03:57:42 (361) | 00:06:49 | 02:18:35 (333) | 07:25:06 | 318 | |||
359 | 540 | SOĆKO AGNIESZKA | WARSZAWA | WELLDONETAX WELLDONETAX | POL | 1983 | K35 | 12 | 00:00:00 | 01:04:21 (359) | 00:10:42 | 03:36:54 (352) | 00:08:21 | 02:29:58 (352) | 07:30:16 | 41 | ||
360 | 741 | MAZUR ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1984 | M35 | 71 | 00:00:00 | 00:48:14 (317) | 00:10:24 | 03:44:18 (355) | 00:06:52 | 02:41:17 (356) | 07:31:05 | 319 | |||
361 | 360 | JAŚKIEWICZ PIOTR | PIŁA | POL | 1952 | M65 | 2 | 00:00:00 | 00:56:14 (349) | 00:09:57 | 03:21:27 (329) | 00:08:10 | 02:59:02 (360) | 07:34:50 | 320 | |||
362 | 488 | WISNIEWSKA ALDONA | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1977 | K40 | 6 | 00:00:00 | 00:52:51 (338) | 00:07:49 | 03:57:21 (360) | 00:04:57 | 02:40:43 (355) | 07:43:41 | 42 | |||
363 | 762 | SWITONSKA OLA | 5 | SPORTEVO | POL | 1970 | K45 | 8 | 00:00:00 | 00:56:07 (347) | 00:06:54 | 03:47:22 (356) | 00:05:20 | 02:49:26 (359) | 07:45:09 | 43 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 601 | ROZWORA PIOTR (BISKUP ŁUKASZ, JEREMICZ KAMIL) | SRODA WIELKOPOLSKA | KS POLONIA ŚRODA WLKP. POLONIA ŚRODA | 00:00:00 | 00:32:32 (4) | 00:01:16 | 02:20:43 (1) | 00:01:10 | 01:25:23 (3) | 04:21:04 | |
2 | 602 | GODLEWSKI ŁUKASZ (SIEMIENIUK PRZEMYSŁAW, ĆWIRKO-GODYCKI ŁUKASZ) | MALBORK | GODLEWSKI RUNNERS | 00:00:00 | 00:35:11 (9) | 00:01:22 | 02:24:32 (2) | 00:01:22 | 01:21:11 (1) | 04:23:38 | |
3 | 499 | HAŃCZYK JACEK (KACZOR BŁAŻEJ, WIERZBICKI LESZEK) | ŚRODA WLKP | KS POLONIA ŚRODA WLKP. | 00:00:00 | 00:30:40 (2) | 00:01:18 | 02:25:30 (3) | 00:01:09 | 01:26:17 (4) | 04:24:54 | |
4 | 767 | RUTKOWSKI PAWEŁ (ŁUKASZ SZYMAŃSKI, PRZEMYSŁAW NAWOJCZYK) | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | 00:00:00 | 00:33:36 (6) | 00:01:18 | 02:29:11 (5) | 00:01:15 | 01:27:07 (5) | 04:32:27 | |
5 | 788 | CZUCZEŁO MACIEJ (NOWIK MIROSŁAW, ŁUGIEWICZ PRZEMYSŁAW) | GDAŃSK | GOOD RIDE | 00:00:00 | 00:32:49 (5) | 00:01:33 | 02:28:52 (4) | 00:01:05 | 01:29:25 (8) | 04:33:44 | |
6 | 575 | PANKOWSKI PRZEMYSŁAW (WOJCIECH STALEC, ADAM PANKOWSKI) | ZANIEMYŚL | POLONIA ŚRODA POLONIA ŚRODA | 00:00:00 | 00:38:10 (11) | 00:01:26 | 02:36:56 (7) | 00:01:10 | 01:28:17 (7) | 04:45:59 | |
7 | 677 | SZERUDA PIOTR (KRZYSZTOF KULIKOWSKI, BARTEK GARNEK) | ŁOMIANKI | JTENDO | 00:00:00 | 00:34:54 (8) | 00:01:31 | 02:45:37 (13) | 00:01:10 | 01:27:58 (6) | 04:51:10 | |
8 | 623 | TRAWIŃSKI ANDRZEJ (DARIUSZ POSZELĘŻNY, MAREK KRETKIEWICZ) | WARSZAWA | JTENDO | 00:00:00 | 00:43:26 (15) | 00:01:43 | 02:41:49 (9) | 00:01:21 | 01:24:41 (2) | 04:53:00 | |
9 | 687 | MAJDA BARTOSZ (MARCIN SZAKOŁA; ADAM ŁĄCZKA) | POZNAŃ | MOCNO W PRAWO TEAM | 00:00:00 | 00:38:54 (12) | 00:01:44 | 02:31:56 (6) | 00:01:19 | 01:41:02 (11) | 04:54:55 | |
10 | 562 | JERZYŃSKI DAMIAN (PATRYK JERZYŃSKI,ŁUKASZ SZARZYŃSKI) | ŚRODA WLKP | POLONIA ŚRODA POLONIA ŚRODA | 00:00:00 | 00:31:39 (3) | 00:01:26 | 02:49:05 (15) | 00:01:23 | 01:32:46 (9) | 04:56:19 | |
11 | 634 | KONDRACIUK DAREK (MAJEWSKI ROMAN, BERENDT MARIUSZ) | TORUŃ | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | 00:00:00 | 00:30:03 (1) | 00:01:40 | 02:44:25 (12) | 00:01:45 | 01:47:22 (14) | 05:05:15 | |
12 | 763 | TRZECIAKOWSKI MARCIN (OWERCZUK ŁUKASZ, CHLEBOWSKI JERZY) | GDAŃSK | 00:00:00 | 00:42:23 (14) | 00:01:45 | 02:40:01 (8) | 00:01:37 | 01:45:46 (13) | 05:11:32 | ||
13 | 700 | KONIECZNY MARCIN (HERRA WOJCIECH, REMISEWICZ ŁUKASZ) | OLSZTYN | KLUB SPORTOWY NIEMANIEMOGE TRINERGY/HOUSE OF SKILLS | 00:00:00 | 00:33:38 (7) | 00:01:28 | 02:54:23 (16) | 00:02:39 | 01:41:50 (12) | 05:13:58 | |
14 | 614 | ROZMIAREK JAROSŁAW (IZABELA BRZEZIŃSKA, ROMAN SZYMANOWSKI) | ŚRODA WIELKOPOLSKA | POLONIA ŚRODA KLUB SPORTOWY POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA | 00:00:00 | 00:41:19 (13) | 00:02:01 | 02:44:20 (11) | 00:01:27 | 01:47:26 (15) | 05:16:33 | |
15 | 590 | CZAJA JAROSLAW (SKOWRON MARCIN, KAWALEC ZBIGNIEW) | BYTOM | FUTURE PROCESSING TRI TEAM | 00:00:00 | 00:49:04 (18) | 00:01:57 | 02:48:18 (14) | 00:01:40 | 01:37:25 (10) | 05:18:24 | |
16 | 390 | BIERNACKI ŁUKASZ (MACIEJ KOWALSKI, DAMIAN GARCZYK) | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 00:00:00 | 00:36:50 (10) | 00:01:23 | 02:43:30 (10) | 00:01:14 | 02:06:09 (18) | 05:29:06 | |
17 | 386 | BIERNACKA SYLWIA (JUSTYNA KOWALSKA, EWELINA GARCZYK) | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 00:00:00 | 00:47:29 (17) | 00:01:25 | 03:00:20 (17) | 00:01:28 | 01:54:35 (16) | 05:45:17 | |
18 | 612 | WACŁAWSKA-MATYJASIK AGATA (KATARZYNA PANKOWSKA, ANETA BRYMERSKA) | IŁAWA | ORKA MASTERS IŁAWA | 00:00:00 | 00:43:27 (16) | 00:01:44 | 03:08:23 (18) | 00:02:04 | 02:01:29 (17) | 05:57:07 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | TRACZYK PAWEL | SUSZ | TRI TEAM RUMIA | POL | 1979 | M40 | 1 | 00:00:00 | 00:12:20 (1) | 00:01:34 | 01:06:08 (2) | 00:01:43 | 00:44:41 (24) | 02:06:26 | 1 | ||
2 | 1 | WANIEWSKI MARCIN | MALBORK | WANIEWSKI COACHING | POL | 1976 | M40 | 2 | 00:00:00 | 00:14:49 (8) | 00:01:40 | 01:08:13 (6) | 00:01:29 | 00:42:26 (9) | 02:08:37 | 2 | ||
3 | 480 | MARKIEWICZ MARCEL | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 2000 | M18 | 1 | 00:00:00 | 00:14:33 (3) | 00:01:36 | 01:10:08 (16) | 00:01:18 | 00:41:06 (4) | 02:08:41 | 3 | ||
4 | 474 | ELIASZ WIKTOR | USTRONIE MORSKIE | POL | 2000 | M18 | 2 | 00:00:00 | 00:14:45 (6) | 00:01:48 | 01:10:03 (15) | 00:01:34 | 00:41:10 (5) | 02:09:20 | 4 | |||
5 | 1196 | DUPLICKI KAMIL | SOCHACZEW | BEKO | POL | 1981 | M35 | 1 | 00:00:00 | 00:16:51 (31) | 00:01:53 | 01:07:49 (4) | 00:01:25 | 00:41:34 (6) | 02:09:32 | 5 | ||
6 | 485 | JUSKOWIAK JAKUB | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 2001 | M18 | 3 | 00:00:00 | 00:12:47 (2) | 00:01:36 | 01:12:00 (21) | 00:01:12 | 00:42:13 (7) | 02:09:48 | 6 | ||
7 | 258 | GOCZOL MAREK | PIEKARY ŚLĄSKIE | BESPOKE RIDE DUBAI | POL | 1989 | M30 | 1 | 00:00:00 | 00:15:48 (17) | 00:02:08 | 01:08:31 (8) | 00:01:54 | 00:42:58 (12) | 02:11:19 | 7 | ||
8 | 362 | MIERZEJEWSKI BARTOSZ | POZNAŃ | POL | 1983 | M35 | 2 | 00:00:00 | 00:17:24 (43) | 00:01:46 | 01:08:26 (7) | 00:01:30 | 00:42:20 (8) | 02:11:26 | 8 | |||
9 | 363 | PRAŁAT FILIP | PIŁA | TRISPACE | POL | 1988 | M30 | 2 | 00:00:00 | 00:16:29 (25) | 00:02:01 | 01:09:15 (11) | 00:01:41 | 00:44:14 (20) | 02:13:40 | 9 | ||
10 | 2 | DOWBOR MACIEJ | WARSZAWA | AIRBIKE TRINERGY TEAM | POL | 1978 | M40 | 3 | 00:00:00 | 00:14:47 (7) | 00:01:56 | 01:09:42 (13) | 00:01:28 | 00:46:25 (41) | 02:14:18 | 10 | ||
11 | 406 | RYMER JAKUB | BYDGOSZCZ | ERPLAST | POL | 1985 | M30 | 3 | 00:00:00 | 00:16:37 (28) | 00:01:54 | 01:08:02 (5) | 00:01:50 | 00:46:31 (43) | 02:14:54 | 11 | ||
12 | 56 | ZBIERAJEWSKI WOJCIECH | PIŁA | POL | 1988 | M30 | 4 | 00:00:00 | 00:15:16 (11) | 00:02:07 | 01:13:04 (30) | 00:01:50 | 00:42:54 (11) | 02:15:11 | 12 | |||
13 | 191 | ANDRZEJEWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | MROWTRI | POL | 1985 | M30 | 5 | 00:00:00 | 00:17:41 (46) | 00:02:38 | 01:09:47 (14) | 00:02:08 | 00:43:43 (16) | 02:15:57 | 13 | ||
14 | 471 | KUFEL SZYMON | ŚWIEKATOWO | ENDURE TEAM | POL | 1990 | M25 | 1 | 00:00:00 | 00:18:07 (64) | 00:01:30 | 01:08:54 (10) | 00:01:58 | 00:45:49 (34) | 02:16:18 | 14 | ||
15 | 105 | FISCHER MARCIN | GRUDZIĄDZ | POL | 1973 | M45 | 1 | 00:00:00 | 00:19:33 (116) | 00:02:13 | 01:09:25 (12) | 00:01:39 | 00:43:54 (18) | 02:16:44 | 15 | |||
16 | 49 | BETHKE SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1989 | M30 | 6 | 00:00:00 | 00:19:27 (112) | 00:02:21 | 01:07:02 (3) | 00:01:41 | 00:46:22 (40) | 02:16:53 | 16 | ||
17 | 469 | RYBICKI ARTUR | RADZANÓW | TWISTER TEAM | POL | 1998 | M18 | 4 | 00:00:00 | 00:15:50 (18) | 00:01:30 | 01:11:12 (19) | 00:01:36 | 00:46:52 (49) | 02:17:00 | 17 | ||
18 | 303 | NOWAK WOJCIECH | RUDA ŚLĄSKA | 3DVSN | POL | 1979 | M40 | 4 | 00:00:00 | 00:16:04 (20) | 00:02:03 | 01:12:06 (23) | 00:01:36 | 00:45:22 (29) | 02:17:11 | 18 | ||
19 | 249 | WITKOWSKI MATEUSZ | KOSZALIN | JW 1223 | POL | 1993 | M25 | 2 | 00:00:00 | 00:18:15 (71) | 00:01:30 | 01:18:23 (95) | 00:01:29 | 00:38:24 (2) | 02:18:01 | 19 | ||
20 | 132 | BARAŃSKI KACPER | POZNAŃ | DRUŻYNA SZPIKU | POL | 1994 | M25 | 3 | 00:00:00 | 00:16:42 (29) | 00:02:09 | 01:14:19 (41) | 00:01:28 | 00:43:43 (16) | 02:18:21 | 20 | ||
21 | 411 | GŁUCHOWSKI JĘDRZEJ | ELBLĄG | JARECKI COACHING | POL | 1995 | M18 | 5 | 00:00:00 | 00:14:35 (4) | 00:01:56 | 01:15:20 (56) | 00:02:01 | 00:44:54 (25) | 02:18:46 | 21 | ||
22 | 461 | JĘDRZEJEWSKA ALEKSANDRA | WROCŁAW | GVT BMC AZS-AWF KATOWICE | POL | 1991 | K25 | 1 | 00:00:00 | 00:14:56 (9) | 00:01:52 | 01:17:06 (74) | 00:01:38 | 00:43:42 (15) | 02:19:14 | 1 | ||
23 | 298 | ZASADA GRZEGORZ | PUCK | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1978 | M40 | 5 | 00:00:00 | 00:17:46 (50) | 00:02:40 | 01:08:44 (9) | 00:02:39 | 00:47:28 (62) | 02:19:17 | 22 | ||
24 | 420 | BARCZYK KAROL | WOLBROM | POL | 1997 | M18 | 6 | 00:00:00 | 00:16:58 (33) | 00:01:30 | 01:16:55 (72) | 00:01:49 | 00:42:51 (10) | 02:20:03 | 23 | |||
25 | 207 | WYLEGA LUKASZ | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1978 | M40 | 6 | 00:00:00 | 00:19:26 (110) | 00:02:11 | 01:10:39 (18) | 00:02:02 | 00:45:54 (37) | 02:20:12 | 24 | ||
26 | 103 | GRYBER PIOTR | BOJANO,KOLECZKOWO | GRYBCIO TEAM | POL | 1979 | M40 | 7 | 00:00:00 | 00:17:49 (54) | 00:02:48 | 01:13:27 (32) | 00:02:05 | 00:44:15 (21) | 02:20:24 | 25 | ||
27 | 94 | BISKUPSKI CEZARY | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1987 | M30 | 7 | 00:00:00 | 00:18:48 (95) | 00:01:30 | 01:12:25 (27) | 00:01:46 | 00:46:07 (38) | 02:20:36 | 26 | ||
28 | 456 | JANUSZ IZABELA | ŚRODA ŚLĄSKA | POL | 1994 | K25 | 2 | 00:00:00 | 00:16:07 (21) | 00:01:30 | 01:13:38 (34) | 00:01:33 | 00:47:51 (67) | 02:20:39 | 2 | |||
29 | 287 | OGŁOBLIN ADAM | WARSZAWA | I-SPORT | POL | 1992 | M25 | 4 | 00:00:00 | 00:15:21 (12) | 00:02:52 | 01:12:57 (29) | 00:01:54 | 00:47:52 (68) | 02:20:56 | 27 | ||
30 | 433 | MISZEWSKI MATEUSZ | GDAŃSK | CTS | POL | 1989 | M30 | 8 | 00:00:00 | 00:15:26 (14) | 00:02:19 | 01:17:42 (81) | 00:01:56 | 00:44:10 (19) | 02:21:33 | 28 | ||
31 | 419 | KLUCZYK ARTUR | ELBLĄG | TOMASZEWICZ TEAM | POL | 1994 | M25 | 5 | 00:00:00 | 00:15:41 (15) | 00:01:55 | 01:14:59 (50) | 00:01:24 | 00:47:55 (70) | 02:21:54 | 29 | ||
32 | 454 | BAUMGART MICHAŁ | STRASZYN | POL | 1983 | M35 | 3 | 00:00:00 | 00:18:46 (94) | 00:03:00 | 01:11:54 (20) | 00:02:08 | 00:46:42 (45) | 02:22:30 | 30 | |||
33 | 274 | SUWARA PIOTR | GDAŃSK | POL | 1979 | M40 | 8 | 00:00:00 | 00:15:42 (16) | 00:02:29 | 01:12:21 (26) | 00:02:13 | 00:49:48 (98) | 02:22:33 | 31 | |||
34 | 269 | GÓRSKI SŁAWOMIR | WEJHEROWO | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1973 | M45 | 2 | 00:00:00 | 00:16:59 (34) | 00:02:34 | 01:14:24 (42) | 00:01:57 | 00:46:44 (46) | 02:22:38 | 32 | ||
35 | 182 | REMISIEWICZ LUKASZ | WARSZAWA | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM | POL | 1982 | M35 | 4 | 00:00:00 | 00:16:20 (22) | 00:02:00 | 01:17:03 (73) | 00:01:38 | 00:45:41 (33) | 02:22:42 | 33 | ||
36 | 19 | KAMIŃSKI DARIUSZ | OLSZTYN | TEAM ELEKTRYK / NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1979 | M40 | 9 | 00:00:00 | 00:18:25 (83) | 00:01:30 | 01:16:06 (66) | 00:01:41 | 00:45:01 (27) | 02:22:43 | 34 | ||
37 | 216 | JAKUBOWSKI KUBA | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1990 | M25 | 6 | 00:00:00 | 00:17:48 (52) | 00:02:07 | 01:15:28 (59) | 00:02:16 | 00:45:18 (28) | 02:22:57 | 35 | ||
38 | 55 | KUROWSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | 3GRAVITY | POL | 1985 | M30 | 9 | 00:00:00 | 00:20:12 (135) | 00:02:51 | 01:12:20 (25) | 00:01:47 | 00:45:49 (34) | 02:22:59 | 36 | ||
39 | 401 | STĘPIEŃ MACIEJ | BOJANO | POL | 1972 | M45 | 3 | 00:00:00 | 00:21:45 (212) | 00:02:27 | 01:13:35 (33) | 00:01:56 | 00:44:25 (23) | 02:24:08 | 37 | |||
40 | 361 | STECKO JACEK | WADOWICE | JACEK STECKO JACEK STECKO | POL | 1974 | M45 | 4 | 00:00:00 | 00:18:05 (62) | 00:01:30 | 01:14:10 (37) | 00:03:14 | 00:47:17 (55) | 02:24:16 | 38 | ||
41 | 174 | KOWALSKA ANGELA | PRZYŁĘKI | TRISPACE | POL | 1981 | K35 | 1 | 00:00:00 | 00:18:24 (82) | 00:02:12 | 01:15:39 (61) | 00:01:49 | 00:46:39 (44) | 02:24:43 | 3 | ||
42 | 278 | CICHOWSKI JANUSZ | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M30 | 10 | 00:00:00 | 00:17:00 (36) | 00:02:01 | 01:16:49 (71) | 00:01:35 | 00:47:20 (56) | 02:24:45 | 39 | ||
43 | 353 | ŻYTOWIECKI MACIEJ | PŁOCK | 1980 | POL | 1980 | M35 | 5 | 00:00:00 | 00:18:08 (65) | 00:02:34 | 01:14:44 (45) | 00:02:15 | 00:47:26 (60) | 02:25:07 | 40 | ||
44 | 107 | BIRECKI MICHAŁ | OPOLE | GT KONA | POL | 1994 | M25 | 7 | 00:00:00 | 00:17:41 (46) | 00:01:43 | 01:12:00 (21) | 00:01:46 | 00:52:16 (149) | 02:25:26 | 41 | ||
45 | 37 | DESSELBERGER ANDRZEJ | WŁOCŁAWEK | ENERGY TRI WŁOCŁAWEK LABOSPORT TEAM | POL | 1969 | M50 | 1 | 00:00:00 | 00:19:06 (104) | 00:01:30 | 01:14:29 (43) | 00:02:11 | 00:48:15 (75) | 02:25:31 | 42 | ||
46 | 294 | KILIJAŃCZYK PIOTR | NEKLA | POL | 1980 | M35 | 6 | 00:00:00 | 00:20:34 (163) | 00:02:24 | 01:15:26 (58) | 00:01:41 | 00:45:28 (31) | 02:25:33 | 43 | |||
47 | 446 | KWAŚKIEWICZ OLIWIA | DĄBROWA GÓRNICZA | KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 1998 | K18 | 1 | 00:00:00 | 00:15:23 (13) | 00:01:39 | 01:17:45 (83) | 00:01:24 | 00:49:31 (90) | 02:25:42 | 4 | ||
48 | 267 | SWOBODA SEBASTIAN | KRAKOW | WM TRISELF REHAORTHOPEDICA | POL | 1987 | M30 | 11 | 00:00:00 | 00:16:30 (26) | 00:02:06 | 01:19:41 (124) | 00:01:51 | 00:45:40 (32) | 02:25:48 | 44 | ||
49 | 61 | POLICZKIEWICZ MACIEJ | WARZYMICE | POL | 1983 | M35 | 7 | 00:00:00 | 00:18:39 (89) | 00:02:02 | 01:14:45 (46) | 00:02:15 | 00:48:11 (74) | 02:25:52 | 45 | |||
50 | 407 | TOMASZEWICZ DAMIAN | ELBLĄG | TOMASZEWICZ TEAM | POL | 1993 | M25 | 8 | 00:00:00 | 00:17:28 (44) | 00:02:11 | 01:14:50 (48) | 00:01:43 | 00:49:59 (101) | 02:26:11 | 46 | ||
51 | 410 | FERCHO KAROL | ELBLĄG | LANGE TRI COACH | POL | 1980 | M35 | 8 | 00:00:00 | 00:22:58 (272) | 00:03:02 | 01:16:05 (64) | 00:01:15 | 00:43:04 (13) | 02:26:24 | 47 | ||
52 | 59 | LUBIK JAROSŁAW | SIERAKÓW | POL | 1988 | M30 | 12 | 00:00:00 | 00:18:21 (78) | 00:02:05 | 01:15:56 (63) | 00:01:41 | 00:48:24 (78) | 02:26:27 | 48 | |||
53 | 479 | TROŚNIAK PIOTR | BIAŁOGARD | POL | 1972 | M45 | 5 | 00:00:00 | 00:16:50 (30) | 00:02:30 | 01:16:35 (69) | 00:01:59 | 00:48:43 (80) | 02:26:37 | 49 | |||
54 | 283 | DMOWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1972 | M45 | 6 | 00:00:00 | 00:18:14 (69) | 00:02:31 | 01:16:31 (68) | 00:02:05 | 00:47:34 (63) | 02:26:55 | 50 | ||
55 | 296 | SUJKOWSKI MATEUSZ | ŁOCHOWO | SUJA WARIAT Z ŁOCHOWA | POL | 1999 | M18 | 7 | 00:00:00 | 00:17:33 (45) | 00:02:23 | 01:14:43 (44) | 00:02:26 | 00:50:13 (104) | 02:27:18 | 51 | ||
56 | 486 | GIŻYŃSKA ANNA | WARSZAWA | GIŻA TEAM | POL | 1982 | K35 | 2 | 00:00:00 | 00:21:46 (213) | 00:02:35 | 01:18:15 (93) | 00:01:56 | 00:43:08 (14) | 02:27:40 | 5 | ||
57 | 388 | KREFT ARKADIUSZ | KARTUZY | ARTOM SP. Z O.O. | POL | 1985 | M30 | 13 | 00:00:00 | 00:18:02 (60) | 00:03:27 | 01:14:47 (47) | 00:02:19 | 00:49:10 (85) | 02:27:45 | 52 | ||
58 | 337 | KARCZEWSKI MARCIN | GDAŃSK | INTEL TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | M30 | 14 | 00:00:00 | 00:16:24 (23) | 00:03:15 | 01:15:23 (57) | 00:02:08 | 00:50:40 (111) | 02:27:50 | 53 | ||
59 | 443 | DAJCZER RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 10 | 00:00:00 | 00:18:33 (87) | 00:02:59 | 01:18:47 (102) | 00:02:43 | 00:44:55 (26) | 02:27:57 | 54 | |||
60 | 247 | ZBIERAJEWSKI BARTOSZ | POZNAŃ | FABRYKA TRIATHLONU | POL | 1979 | M40 | 11 | 00:00:00 | 00:21:02 (174) | 00:03:17 | 01:03:45 (1) | 00:03:57 | 00:56:03 (226) | 02:28:04 | 55 | ||
61 | 185 | KOŚCIESZA PIOTR | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1986 | M30 | 15 | 00:00:00 | 00:20:32 (162) | 00:02:40 | 01:16:10 (67) | 00:02:06 | 00:46:45 (47) | 02:28:13 | 56 | ||
62 | 242 | KAŁEK ARTUR | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1974 | M45 | 7 | 00:00:00 | 00:17:49 (54) | 00:02:49 | 01:13:24 (31) | 00:02:32 | 00:51:40 (136) | 02:28:14 | 57 | ||
63 | 1192 | TREDER WOJCIECH | BANINO | CTS - CZAJATRAININGSYSTEM | POL | 1983 | M35 | 9 | 00:00:00 | 00:20:57 (173) | 00:02:15 | 01:10:21 (17) | 00:02:21 | 00:52:25 (155) | 02:28:19 | 58 | ||
64 | 202 | STRYCHOWSKI JAKUB | GDYNIA | COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 12 | 00:00:00 | 00:18:14 (69) | 00:02:48 | 01:15:20 (55) | 00:02:11 | 00:49:47 (97) | 02:28:20 | 59 | ||
65 | 41 | ŚMIESZNY MARCIN | OLSZTYN | POL | 1983 | M35 | 10 | 00:00:00 | 00:19:38 (121) | 00:02:29 | 01:18:31 (98) | 00:01:31 | 00:46:12 (39) | 02:28:21 | 60 | |||
66 | 295 | KRUZEL KAROL | LĘBORK | AGOGA GYM LĘBORK | POL | 1991 | M25 | 9 | 00:00:00 | 00:17:53 (57) | 00:02:42 | 01:19:45 (125) | 00:02:13 | 00:45:51 (36) | 02:28:24 | 61 | ||
67 | 470 | ANTKOWIAK BARTOSZ | BYDGOSZCZ | TRISPACE/TREK | POL | 1988 | M30 | 16 | 00:00:00 | 00:22:12 (234) | 00:02:09 | 01:13:59 (36) | 00:01:56 | 00:48:09 (72) | 02:28:25 | 62 | ||
68 | 193 | KORULCZYK OLA | BAŁTÓW | BIEGAJACA BIO MAMA | POL | 1988 | K30 | 1 | 00:00:00 | 00:16:03 (19) | 00:01:56 | 01:17:26 (77) | 00:01:43 | 00:51:28 (131) | 02:28:36 | 6 | ||
69 | 466 | TRZASKA RADOSŁAW | BIELSKO-BIAŁA | TRI SANDOZ SANDOZ | POL | 1974 | M45 | 8 | 00:00:00 | 00:16:59 (34) | 00:03:55 | 01:18:09 (91) | 00:02:20 | 00:47:15 (54) | 02:28:38 | 63 | ||
70 | 133 | POLKOWSKI STANISŁAW | MUROWANA GOSLINA | POL | 1963 | M55 | 1 | 00:00:00 | 00:18:21 (78) | 00:01:48 | 01:18:33 (99) | 00:01:47 | 00:48:16 (76) | 02:28:45 | 64 | |||
71 | 8 | JARONIEC LECH | MOSCIENICA | MBC TEAM | POL | 1982 | M35 | 11 | 00:00:00 | 00:17:48 (52) | 00:01:30 | 01:19:27 (119) | 00:02:14 | 00:47:51 (66) | 02:28:50 | 65 | ||
72 | 147 | BRZĄKALSKI KRZYSIEK | PŁOCK | EAZYMUT.PL | POL | 1991 | M25 | 10 | 00:00:00 | 00:22:05 (229) | 00:03:16 | 01:21:07 (149) | 00:01:39 | 00:40:54 (3) | 02:29:01 | 66 | ||
73 | 344 | SUCHORZ KRZYSZTOF | GDYNIA | CTS | POL | 1969 | M50 | 2 | 00:00:00 | 00:21:09 (181) | 00:02:53 | 01:18:16 (94) | 00:01:59 | 00:45:23 (30) | 02:29:40 | 67 | ||
74 | 372 | CZAJKOWSKI GRZEGORZ | WARSZAWA | PKO BANK POLSKI | POL | 1983 | M35 | 12 | 00:00:00 | 00:17:51 (56) | 00:01:30 | 01:18:48 (104) | 00:02:12 | 00:49:20 (88) | 02:29:41 | 68 | ||
75 | 499 | SYGUŁA JOANNA | WARSZAWA | WITC JKS REAL ESTATE | POL | 1980 | K35 | 3 | 00:00:00 | 00:21:56 (222) | 00:02:26 | 01:13:56 (35) | 00:01:52 | 00:49:33 (92) | 02:29:43 | 7 | ||
76 | 451 | SZULC AREK | KOSZALIN | TEAM DARE2TRI MARYCZ.COM | POL | 1977 | M40 | 13 | 00:00:00 | 00:19:16 (106) | 00:01:30 | 01:20:51 (143) | 00:01:44 | 00:46:26 (42) | 02:29:47 | 69 | ||
77 | 385 | MADANY MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1978 | M40 | 14 | 00:00:00 | 00:20:25 (153) | 00:01:30 | 01:19:01 (111) | 00:01:45 | 00:47:11 (53) | 02:29:52 | 70 | |||
78 | 381 | TOMASIUK KAROL | MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 1975 | M40 | 15 | 00:00:00 | 00:19:34 (118) | 00:02:55 | 01:14:15 (39) | 00:02:48 | 00:50:29 (110) | 02:30:01 | 71 | |||
79 | 348 | ZBUTOWICZ ŁUKASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | AKB & KLUB BIEGCZA LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1983 | M35 | 13 | 00:00:00 | 00:19:26 (110) | 00:02:56 | 01:21:51 (155) | 00:02:07 | 00:44:21 (22) | 02:30:41 | 72 | ||
80 | 140 | VAN DER POL EDWIN | AMSTERDAM | A.S.Z.V. SPONS EXTRAPOLATION HOLDING BV | NLD | 1984 | M35 | 14 | 00:00:00 | 00:15:13 (10) | 00:03:00 | 01:19:12 (115) | 00:02:23 | 00:51:02 (118) | 02:30:50 | 73 | ||
81 | 403 | ROZINSKI PRZEMEK | ROKITKI | GK GRYF TCZEW | POL | 1985 | M30 | 17 | 00:00:00 | 00:21:44 (210) | 00:02:43 | 01:12:45 (28) | 00:02:37 | 00:51:13 (124) | 02:31:02 | 74 | ||
82 | 326 | TERMAN MIKOŁAJ | RUMIA | POL | 1999 | M18 | 8 | 00:00:00 | 00:21:40 (207) | 00:02:10 | 01:17:45 (83) | 00:01:33 | 00:47:55 (69) | 02:31:03 | 75 | |||
83 | 390 | GROCHOWSKA OLA | WROCŁAW | POL | 1994 | K25 | 3 | 00:00:00 | 00:16:54 (32) | 00:02:31 | 01:20:24 (133) | 00:01:47 | 00:49:33 (92) | 02:31:09 | 8 | |||
84 | 324 | SKIBA MARIUSZ | SZCZECIN | KS IRONMAN CS POLSKA NOVVI.PL | POL | 1985 | M30 | 18 | 00:00:00 | 00:20:39 (166) | 00:02:51 | 01:14:15 (40) | 00:02:19 | 00:51:08 (121) | 02:31:12 | 76 | ||
85 | 244 | MILATA GRZEGORZ | GDYNIA | POL | 1991 | M25 | 11 | 00:00:00 | 00:18:17 (74) | 00:02:45 | 01:19:36 (123) | 00:02:13 | 00:48:35 (79) | 02:31:26 | 77 | |||
86 | 302 | GIERSZEWSKI ŁUKASZ | PRZECHLEWO | POL | 1985 | M30 | 19 | 00:00:00 | 00:18:16 (73) | 00:01:30 | 01:16:37 (70) | 00:02:05 | 00:52:59 (167) | 02:31:27 | 78 | |||
87 | 11 | PORTEE WOJCIECH | GDYNIA | SPORTEVO | POL | 1971 | M45 | 9 | 00:00:00 | 00:16:34 (27) | 00:03:31 | 01:17:47 (85) | 00:01:59 | 00:51:37 (134) | 02:31:28 | 79 | ||
88 | 111 | OTTENBREIT ADRIAN | NOWA WIEŚ KĄCKA | TEAMKARAŚ BUDIATEAM | POL | 1987 | M30 | 20 | 00:00:00 | 00:19:17 (107) | 00:02:45 | 01:12:12 (24) | 00:02:27 | 00:54:54 (203) | 02:31:35 | 80 | ||
89 | 14 | KHOMUTOV DMITRII | KALININGRAD | AMBERMAN | RUS | 1976 | M40 | 16 | 00:00:00 | 00:21:18 (192) | 00:03:03 | 01:17:59 (88) | 00:02:35 | 00:47:27 (61) | 02:32:22 | 81 | ||
90 | 181 | KABAT BŁAŻEJ | BYDGOSZCZ | POL | 1988 | M30 | 21 | 00:00:00 | 00:21:13 (185) | 00:02:19 | 01:18:02 (89) | 00:01:50 | 00:49:02 (83) | 02:32:26 | 82 | |||
91 | 488 | DIETRICH KRZYSZTOF | GDYNIA | "BAŁTYK" FABRYKA CZEKOLADY / K.S. NIEMANIEMOGĘ / SPORTOWY JEŻ PORANNY SPORTOWY JEŻ PORANNY | POL | 1980 | M35 | 15 | 00:00:00 | 00:18:58 (103) | 00:03:19 | 01:17:39 (80) | 00:01:54 | 00:50:41 (112) | 02:32:31 | 83 | ||
92 | 408 | JAKUBOWSKI ARKADIUSZ | MIĘDZYCHÓD | POL | 1973 | M45 | 10 | 00:00:00 | 00:18:21 (78) | 00:02:25 | 01:15:52 (62) | 00:02:30 | 00:53:34 (180) | 02:32:42 | 84 | |||
93 | 325 | KINAS REMIGIUSZ | WARSZAWA | POL | 1972 | M45 | 11 | 00:00:00 | 00:17:56 (59) | 00:02:14 | 01:14:56 (49) | 00:02:22 | 00:55:15 (207) | 02:32:43 | 85 | |||
94 | 240 | IDZIK JACEK | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1987 | M30 | 22 | 00:00:00 | 00:21:31 (202) | 00:03:09 | 01:18:07 (90) | 00:02:18 | 00:47:38 (65) | 02:32:43 | 86 | ||
95 | 328 | HARTLINSKI WOJCIECH | PATRYKI | POL | 1984 | M35 | 16 | 00:00:00 | 00:18:05 (62) | 00:02:44 | 01:18:55 (108) | 00:01:46 | 00:51:18 (127) | 02:32:48 | 87 | |||
96 | 176 | URBANOWICZ RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1981 | M35 | 17 | 00:00:00 | 00:17:18 (40) | 00:02:40 | 01:14:12 (38) | 00:02:42 | 00:56:12 (232) | 02:33:04 | 88 | |||
97 | 33 | SURLAS PAWEŁ | ZAKOPANE | POL | 1998 | M18 | 9 | 00:00:00 | 00:17:42 (48) | 00:03:55 | 01:17:56 (86) | 00:02:16 | 00:51:17 (125) | 02:33:06 | 89 | |||
98 | 477 | ANTOSZEWSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | ARRK | POL | 1991 | M25 | 12 | 00:00:00 | 00:19:33 (116) | 00:02:57 | 01:18:54 (107) | 00:02:15 | 00:49:38 (96) | 02:33:17 | 90 | ||
99 | 339 | KRASOWSKI MARCIN | BERLIN | DEU | 1981 | M35 | 18 | 00:00:00 | 00:23:12 (281) | 00:04:43 | 01:30:55 (312) | 00:02:25 | 00:32:05 (1) | 02:33:20 | 91 | |||
100 | 272 | LASKOWSKI WALDEMAR | LUBISZEWO TCZEWSKIE | SZPEKO | POL | 1972 | M45 | 12 | 00:00:00 | 00:17:21 (41) | 00:01:30 | 01:24:07 (202) | 00:02:15 | 00:48:10 (73) | 02:33:23 | 92 | ||
101 | 320 | MOLICKI GRZEGORZ | SŁUPSK | SPARTEZ | POL | 1996 | M18 | 10 | 00:00:00 | 00:21:02 (174) | 00:03:15 | 01:17:43 (82) | 00:01:58 | 00:49:25 (89) | 02:33:23 | 93 | ||
102 | 123 | LEWIŃSKI ANDRZEJ | GDYNIA | BIEGAMYRAZEM.PL / CTS | POL | 1973 | M45 | 13 | 00:00:00 | 00:20:21 (148) | 00:02:10 | 01:19:02 (112) | 00:01:48 | 00:50:15 (105) | 02:33:36 | 94 | ||
103 | 179 | BARAN MARCIN | POZNAŃ | POL | 1988 | M30 | 23 | 00:00:00 | 00:18:31 (84) | 00:02:51 | 01:20:40 (139) | 00:02:36 | 00:49:00 (82) | 02:33:38 | 95 | |||
104 | 186 | ZAWIEROWSKA EWELINA | USTKA | POL | 1985 | K30 | 2 | 00:00:00 | 00:19:55 (126) | 00:02:46 | 01:15:16 (54) | 00:02:03 | 00:53:39 (183) | 02:33:39 | 9 | |||
105 | 427 | TYMIŃSKI GRZEGORZ | ZGIERZ | POL | 1977 | M40 | 17 | 00:00:00 | 00:18:17 (74) | 00:02:52 | 01:20:03 (128) | 00:02:15 | 00:50:19 (107) | 02:33:46 | 96 | |||
106 | 1188 | SOCHACKI DANIEL | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1975 | M40 | 18 | 00:00:00 | 00:21:34 (203) | 00:03:07 | 01:15:35 (60) | 00:02:12 | 00:51:25 (130) | 02:33:53 | 97 | ||
107 | 275 | ŚCISŁOWSKI RAFAŁ | SZTUM | POL | 1978 | M40 | 19 | 00:00:00 | 00:20:12 (135) | 00:02:52 | 01:22:33 (175) | 00:01:31 | 00:46:50 (48) | 02:33:58 | 98 | |||
108 | 62 | WIECZOREK KATARZYNA | PLESZEW | PRYZMAT TEAM | POL | 1989 | K30 | 3 | 00:00:00 | 00:17:55 (58) | 00:02:37 | 01:19:16 (118) | 00:02:16 | 00:51:56 (142) | 02:34:00 | 10 | ||
109 | 366 | SZACIŁOWSKI PRZEMYSŁAW | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1984 | M35 | 19 | 00:00:00 | 00:20:05 (134) | 00:03:17 | 01:15:15 (52) | 00:02:45 | 00:53:16 (174) | 02:34:38 | 99 | ||
110 | 439 | SAGANOWSKI MACIEJ | GDAŃSK | POL | 1976 | M40 | 20 | 00:00:00 | 00:18:52 (99) | 00:03:19 | 01:18:39 (101) | 00:02:50 | 00:51:02 (119) | 02:34:42 | 100 | |||
111 | 430 | GŁĄB ANDRZEJ | MALBORK | POL | 1970 | M45 | 14 | 00:00:00 | 00:18:57 (101) | 00:01:30 | 01:21:05 (147) | 00:02:12 | 00:51:11 (123) | 02:34:55 | 101 | |||
112 | 346 | STRUK PIOTR | BIAŁYSTOK | POL | 1993 | M25 | 13 | 00:00:00 | 00:18:11 (68) | 00:02:55 | 01:16:05 (65) | 00:02:29 | 00:55:25 (210) | 02:35:05 | 102 | |||
113 | 160 | KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK KATARZYNA | RUMIA | POL | 1981 | K35 | 4 | 00:00:00 | 00:20:26 (157) | 00:02:44 | 01:22:26 (170) | 00:02:33 | 00:47:06 (52) | 02:35:15 | 11 | |||
114 | 424 | FOMICHEV DMITRII | GUSEV | 111CLUB | RUS | 1962 | M55 | 2 | 00:00:00 | 00:18:41 (92) | 00:03:26 | 01:18:38 (100) | 00:03:02 | 00:51:59 (145) | 02:35:46 | 103 | ||
115 | 165 | KURCZEWSKI PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | POL | 1976 | M40 | 21 | 00:00:00 | 00:20:18 (143) | 00:03:27 | 01:22:30 (174) | 00:02:05 | 00:47:26 (59) | 02:35:46 | 104 | |||
116 | 478 | WIKALINSKI BARTOSZ | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 2000 | M18 | 11 | 00:00:00 | 00:23:02 (275) | 00:01:30 | 01:18:49 (105) | 00:02:15 | 00:50:22 (109) | 02:35:58 | 105 | ||
117 | 7 | GIZICKI MAREK | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 22 | 00:00:00 | 00:14:36 (5) | 00:04:23 | 01:20:12 (130) | 00:03:39 | 00:53:18 (175) | 02:36:08 | 106 | |||
118 | 434 | GOSZ MARCIN | LĘBORK | ENDURE TEAM | POL | 1979 | M40 | 23 | 00:00:00 | 00:18:57 (101) | 00:03:00 | 01:19:55 (127) | 00:02:02 | 00:52:19 (151) | 02:36:13 | 107 | ||
119 | 367 | KIEDROWSKI GRZEGORZ | POGÓDKI | FLEX RUNNERS FLEX SP. Z O.O. | POL | 1982 | M35 | 20 | 00:00:00 | 00:23:33 (292) | 00:03:00 | 01:19:13 (116) | 00:02:32 | 00:47:59 (71) | 02:36:17 | 108 | ||
120 | 152 | DYLERT ARKADIUSZ | MALBORK | FLEX RUNNERS / FLEX SP. Z O.O. | POL | 1980 | M35 | 21 | 00:00:00 | 00:19:25 (109) | 00:01:30 | 01:24:40 (214) | 00:01:35 | 00:49:16 (86) | 02:36:26 | 109 | ||
121 | 383 | SZELERSKI PIOTR | OLEŚNICA | OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA | POL | 1988 | M30 | 24 | 00:00:00 | 00:24:19 (320) | 00:03:43 | 01:18:27 (97) | 00:02:07 | 00:48:17 (77) | 02:36:53 | 110 | ||
122 | 95 | GRUBA MAREK | BRZOZA | POL | 1988 | M30 | 25 | 00:00:00 | 00:19:37 (119) | 00:01:30 | 01:22:07 (165) | 00:02:44 | 00:50:56 (117) | 02:36:54 | 111 | |||
123 | 402 | GIZICKI PAWEŁ | GDYNIA | POL | 1972 | M45 | 15 | 00:00:00 | 00:19:19 (108) | 00:03:23 | 01:17:58 (87) | 00:02:15 | 00:54:00 (187) | 02:36:55 | 112 | |||
124 | 318 | WESOŁY PIOTR | GÓRA SIEWIERSKA | POL | 1978 | M40 | 24 | 00:00:00 | 00:17:17 (39) | 00:04:21 | 01:17:29 (78) | 00:02:50 | 00:55:03 (205) | 02:37:00 | 113 | |||
125 | 47 | CHRAPKOWSKI MARCEL | WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM | POL | 1983 | M35 | 22 | 00:00:00 | 00:20:21 (148) | 00:02:43 | 01:22:34 (176) | 00:02:05 | 00:49:17 (87) | 02:37:00 | 114 | ||
126 | 42 | ZIEMAK SŁAWOMIR | GDANSK | POL | 1981 | M35 | 23 | 00:00:00 | 00:24:06 (311) | 00:04:03 | 01:17:17 (75) | 00:02:50 | 00:48:53 (81) | 02:37:09 | 115 | |||
127 | 246 | SKOWROŃSKI JAROSŁAW | OLSZTYN | KRISS COACHING | POL | 1986 | M30 | 26 | 00:00:00 | 00:20:02 (131) | 00:02:27 | 01:20:25 (135) | 00:01:57 | 00:52:32 (158) | 02:37:23 | 116 | ||
128 | 175 | OLSZEWSKI BARTŁOMIEJ | TUREK | POL | 1991 | M25 | 14 | 00:00:00 | 00:22:46 (265) | 00:02:44 | 01:21:32 (153) | 00:02:48 | 00:47:34 (64) | 02:37:24 | 117 | |||
129 | 387 | BABCIAK ROMAN | NOWY STAW | POL | 1977 | M40 | 25 | 00:00:00 | 00:20:45 (168) | 00:03:42 | 01:19:31 (120) | 00:02:09 | 00:51:29 (133) | 02:37:36 | 118 | |||
130 | 465 | KNUT SEWERYN | STAROGARD GDAŃSKI | TRI SANDOZ SANDOZ | POL | 1975 | M40 | 26 | 00:00:00 | 00:22:17 (241) | 00:03:07 | 01:18:59 (110) | 00:02:17 | 00:51:06 (120) | 02:37:46 | 119 | ||
131 | 153 | ZYGMUNT MARCIN | GRUDZIĄDZ | ZYGABIEGA TEAM | POL | 1977 | M40 | 27 | 00:00:00 | 00:20:25 (153) | 00:01:30 | 01:26:32 (243) | 00:02:21 | 00:47:01 (51) | 02:37:49 | 120 | ||
132 | 222 | WASIEK MIROSLAW | GDYNIA ORLOWO | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1967 | M50 | 3 | 00:00:00 | 00:18:49 (97) | 00:02:58 | 01:20:25 (134) | 00:02:16 | 00:53:36 (181) | 02:38:04 | 121 | ||
133 | 167 | KACZMAREK SŁAWOMIR | GDAŃSK | POL | 1987 | M30 | 27 | 00:00:00 | 00:21:08 (179) | 00:02:42 | 01:21:33 (154) | 00:02:27 | 00:50:16 (106) | 02:38:06 | 122 | |||
134 | 148 | SOBCZYŃSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | TEAM EAZYMUT SKLEP EAZYMUT.PL WARSZAWA | POL | 1986 | M30 | 28 | 00:00:00 | 00:22:55 (270) | 00:03:35 | 01:15:15 (51) | 00:03:03 | 00:53:23 (177) | 02:38:11 | 123 | ||
135 | 360 | FOLWARSKI MARCIN | GDAŃSK | GMZH FOLWARSCY | POL | 1982 | M35 | 24 | 00:00:00 | 00:21:50 (216) | 00:04:12 | 01:18:55 (108) | 00:02:28 | 00:50:47 (115) | 02:38:12 | 124 | ||
136 | 190 | GRZYWALSKA DOMINIKA | KRAKÓW | POL | 1987 | K30 | 4 | 00:00:00 | 00:21:11 (184) | 00:02:24 | 01:22:00 (162) | 00:02:35 | 00:50:10 (103) | 02:38:20 | 12 | |||
137 | 119 | DUDKIEWICZ JACEK | WARSZAWA | TRINERGY TEAM GULERMAK | POL | 1985 | M30 | 29 | 00:00:00 | 00:20:44 (167) | 00:03:21 | 01:17:37 (79) | 00:02:35 | 00:54:09 (188) | 02:38:26 | 125 | ||
138 | 64 | BUGALSKI WOJCIECH | BYDGOSZCZ | ARRK | POL | 1978 | M40 | 28 | 00:00:00 | 00:21:28 (200) | 00:02:31 | 01:19:53 (126) | 00:02:26 | 00:52:19 (151) | 02:38:37 | 126 | ||
139 | 84 | TRUSKOLAWSKA OLA | GDYNIA | LANGE TRI COACH, BIEGAMYRAZEM.PL BIEGAMYRAZEM.PL | POL | 1976 | K40 | 1 | 00:00:00 | 00:22:00 (223) | 00:02:34 | 01:19:32 (122) | 00:02:25 | 00:52:16 (148) | 02:38:47 | 13 | ||
140 | 334 | URBANIAK DANIEL | GDYNIA | POL | 1979 | M40 | 29 | 00:00:00 | 00:24:07 (314) | 00:01:30 | 01:23:41 (196) | 00:02:18 | 00:47:23 (57) | 02:38:59 | 127 | |||
141 | 285 | KABOT MATEUSZ | BOJSZOWY | SKORUPA TEAM EVENTS FACTORY MK / SKORUPA TEAM | POL | 1989 | M30 | 30 | 00:00:00 | 00:21:14 (187) | 00:02:34 | 01:18:26 (96) | 00:02:15 | 00:54:36 (195) | 02:39:05 | 128 | ||
142 | 450 | BENTKOWSKA NATALIA | PRĄDOCIN | #WITKOWSKITEAM | POL | 1993 | K25 | 4 | 00:00:00 | 00:17:03 (37) | 00:01:30 | 01:28:11 (272) | 00:02:12 | 00:50:19 (107) | 02:39:15 | 14 | ||
143 | 208 | JESIONKOWSKI GRZEGORZ | MALBORK | POL | 1983 | M35 | 25 | 00:00:00 | 00:22:25 (246) | 00:03:15 | 01:20:36 (137) | 00:01:41 | 00:51:25 (129) | 02:39:22 | 129 | |||
144 | 18 | KUŹNICKI JAKUB | ŁÓDŹ | WIR | POL | 1982 | M35 | 26 | 00:00:00 | 00:19:45 (122) | 00:04:14 | 01:23:17 (186) | 00:03:17 | 00:49:07 (84) | 02:39:40 | 130 | ||
145 | 138 | PRĘDOTA KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 1972 | M45 | 16 | 00:00:00 | 00:25:06 (342) | 00:02:45 | 01:23:16 (185) | 00:01:47 | 00:46:54 (50) | 02:39:48 | 131 | ||
146 | 201 | OLESZCZUK TUNIA | WROCŁAW | GVT TUNIA OLESZCZUK | POL | 1985 | K30 | 5 | 00:00:00 | 00:19:37 (119) | 00:02:19 | 01:20:14 (131) | 00:02:06 | 00:55:33 (214) | 02:39:49 | 15 | ||
147 | 462 | KMITA KRZYSZTOF | SIEMIANICE | POL | 1980 | M35 | 27 | 00:00:00 | 00:20:03 (133) | 00:03:30 | 01:22:30 (172) | 00:02:02 | 00:51:44 (137) | 02:39:49 | 132 | |||
148 | 118 | DOMARANCZYK JACEK | DARLOWO | POL | 1967 | M50 | 4 | 00:00:00 | 00:21:14 (187) | 00:04:27 | 01:15:16 (53) | 00:02:44 | 00:56:16 (235) | 02:39:57 | 133 | |||
149 | 350 | BRZESZKIEWICZ DAMIAN | PŁOŃSK | POL | 1993 | M25 | 15 | 00:00:00 | 00:18:45 (93) | 00:02:56 | 01:24:43 (217) | 00:02:20 | 00:51:17 (125) | 02:40:01 | 134 | |||
150 | 277 | GRZESIAK MARCIN | KĘTY | BESKID TRI TEAM | POL | 1978 | M40 | 30 | 00:00:00 | 00:18:17 (74) | 00:04:21 | 01:21:57 (161) | 00:02:40 | 00:52:47 (164) | 02:40:02 | 135 | ||
151 | 440 | WIECZOREK ARKADIUSZ | DRAWSKO POMORSKIE | POL | 1993 | M25 | 16 | 00:00:00 | 00:21:54 (219) | 00:02:29 | 01:20:37 (138) | 00:02:03 | 00:53:12 (173) | 02:40:15 | 136 | |||
152 | 251 | ZACHWIEJA PIOTR | BYDGOSZCZ | POL | 1985 | M30 | 31 | 00:00:00 | 00:22:15 (238) | 00:02:39 | 01:20:51 (143) | 00:02:49 | 00:51:51 (139) | 02:40:25 | 137 | |||
153 | 28 | SZCZERBA MACIEJ | NIEMCZ | FORTRIFIVE TEAM FORTRIFIVE | POL | 1972 | M45 | 17 | 00:00:00 | 00:20:19 (144) | 00:02:32 | 01:19:10 (114) | 00:02:21 | 00:56:11 (231) | 02:40:33 | 138 | ||
154 | 399 | BOCHENEK PAWEŁ | WARSZAWA (WAWER) | POL | 1981 | M35 | 28 | 00:00:00 | 00:21:52 (217) | 00:03:54 | 01:22:50 (180) | 00:02:11 | 00:49:51 (100) | 02:40:38 | 139 | |||
155 | 72 | MATUSZAK MARIUSZ | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1989 | M30 | 32 | 00:00:00 | 00:23:13 (282) | 00:02:53 | 01:21:54 (157) | 00:02:02 | 00:50:42 (113) | 02:40:44 | 140 | ||
156 | 415 | WENTA ANDRZEJ | GDAŃSK | POL | 1976 | M40 | 31 | 00:00:00 | 00:17:46 (50) | 00:03:24 | 01:25:19 (224) | 00:02:19 | 00:51:57 (143) | 02:40:45 | 141 | |||
157 | 209 | POSZELĘŻNY DARIUSZ | WARSZAWA | JTENDO | POL | 1974 | M45 | 18 | 00:00:00 | 00:22:12 (234) | 00:02:56 | 01:20:42 (140) | 00:03:10 | 00:51:52 (140) | 02:40:52 | 142 | ||
158 | 423 | LAMEK WOJCIECH | TCZEW | APATOR METRIX S.A. | POL | 1988 | M30 | 33 | 00:00:00 | 00:18:09 (66) | 00:02:54 | 01:21:21 (152) | 00:02:07 | 00:56:26 (238) | 02:40:57 | 143 | ||
159 | 329 | SZERUDA PIOTR | ŁOMIANKI | JTENDO | POL | 1987 | M30 | 34 | 00:00:00 | 00:18:39 (89) | 00:01:30 | 01:18:53 (106) | 00:02:46 | 00:59:11 (282) | 02:40:59 | 144 | ||
160 | 230 | WASIEWICZ PAWEŁ | SOPOT | OMIDA RUN TEAM | POL | 1980 | M35 | 29 | 00:00:00 | 00:19:30 (114) | 00:03:06 | 01:24:34 (213) | 00:02:14 | 00:51:39 (135) | 02:41:03 | 145 | ||
161 | 104 | KOTOWSKI MAREK | WARSZAWA | #NIECHZYJAPIESKI | POL | 1985 | M30 | 35 | 00:00:00 | 00:19:10 (105) | 00:04:22 | 01:21:13 (150) | 00:02:11 | 00:54:38 (197) | 02:41:34 | 146 | ||
162 | 93 | MAJCZAK MIROSŁAW | WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 32 | 00:00:00 | 00:18:52 (99) | 00:03:11 | 01:25:01 (221) | 00:02:07 | 00:52:29 (157) | 02:41:40 | 147 | |||
163 | 97 | MOCARSKI WOJCIECH | GDYNIA | AKADEMIA PRAWA JAZDY | POL | 1980 | M35 | 30 | 00:00:00 | 00:22:09 (232) | 00:03:17 | 01:22:59 (183) | 00:02:27 | 00:50:49 (116) | 02:41:41 | 148 | ||
164 | 68 | MEIER MARKUS | KOŁO | TRI4.PL | POL | 1964 | M55 | 3 | 00:00:00 | 00:21:18 (192) | 00:02:30 | 01:22:16 (168) | 00:02:12 | 00:53:37 (182) | 02:41:53 | 149 | ||
165 | 158 | PATZER RAFAŁ | KLAUDYN | PKO BANK POLSKI | POL | 1975 | M40 | 33 | 00:00:00 | 00:17:43 (49) | 00:01:30 | 01:26:22 (239) | 00:02:21 | 00:53:59 (186) | 02:41:55 | 150 | ||
166 | 482 | SZEWCZYK RAFAŁ | STARY TORUŃ | POL | 1981 | M35 | 31 | 00:00:00 | 00:26:13 (359) | 00:04:12 | 01:19:15 (117) | 00:02:29 | 00:49:49 (99) | 02:41:58 | 151 | |||
167 | 364 | OLLER GRZEGORZ | KOTEŻE | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1970 | M45 | 19 | 00:00:00 | 00:20:53 (172) | 00:02:54 | 01:22:01 (163) | 00:02:41 | 00:53:32 (179) | 02:42:01 | 152 | ||
168 | 343 | GLONEK DARIUSZ | WLOCLAWEK | POL | 1970 | M45 | 20 | 00:00:00 | 00:21:07 (178) | 00:03:01 | 01:23:39 (193) | 00:02:22 | 00:52:00 (146) | 02:42:09 | 153 | |||
169 | 489 | BUDREWICZ MILENA | WARSZAWA | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING WORLD DENTAL | POL | 1986 | K30 | 6 | 00:00:00 | 00:20:23 (151) | 00:02:31 | 01:25:04 (223) | 00:02:02 | 00:52:37 (160) | 02:42:37 | 16 | ||
170 | 35 | RAPACKI SZYMON | GDAŃSK | POL | 1985 | M30 | 36 | 00:00:00 | 00:21:54 (219) | 00:03:16 | 01:20:32 (136) | 00:02:28 | 00:54:29 (191) | 02:42:39 | 154 | |||
171 | 437 | WALESIAK MIKOŁAJ | SUSZ | UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN | POL | 1972 | M45 | 21 | 00:00:00 | 00:21:36 (205) | 00:02:56 | 01:19:06 (113) | 00:02:56 | 00:56:34 (239) | 02:43:08 | 155 | ||
172 | 238 | MAZUREK PRZEMYSŁAW | ŁÓDŹ | POL | 1981 | M35 | 32 | 00:00:00 | 00:18:32 (85) | 00:04:28 | 01:25:02 (222) | 00:02:37 | 00:52:33 (159) | 02:43:12 | 156 | |||
173 | 54 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM, ANETA TEAM | POL | 1977 | M40 | 34 | 00:00:00 | 00:22:31 (252) | 00:03:30 | 01:22:49 (179) | 00:02:14 | 00:52:28 (156) | 02:43:32 | 157 | ||
174 | 20 | MAKSYMIUK PIOTR | GDAŃSK | POL | 1982 | M35 | 33 | 00:00:00 | 00:24:04 (309) | 00:04:11 | 01:22:55 (182) | 00:02:48 | 00:49:36 (95) | 02:43:34 | 158 | |||
175 | 308 | NOVAK OLEKSANDR | LĘBORK | VARIOSTEEL | POL | 1994 | M25 | 17 | 00:00:00 | 00:20:35 (165) | 00:05:37 | 01:21:56 (159) | 00:02:33 | 00:52:56 (166) | 02:43:37 | 159 | ||
176 | 75 | MARSZAŁEK TOMASZ | GDYNIA | ENDURE TEAM | POL | 1978 | M40 | 35 | 00:00:00 | 00:20:25 (153) | 00:03:04 | 01:21:21 (151) | 00:02:06 | 00:56:58 (244) | 02:43:54 | 160 | ||
177 | 22 | LABACZ SEBASTIAN | WARSZAWA | CEBULAKI | POL | 1992 | M25 | 18 | 00:00:00 | 00:18:10 (67) | 00:02:43 | 01:24:00 (199) | 00:01:53 | 00:57:11 (251) | 02:43:57 | 161 | ||
178 | 400 | LIPIŃSKI BŁAŻEJ | CHOJNICE | TRITUR CHOJNICE | POL | 1984 | M35 | 34 | 00:00:00 | 00:20:00 (129) | 00:02:55 | 01:21:54 (158) | 00:01:58 | 00:57:14 (253) | 02:44:01 | 162 | ||
179 | 21 | ŁABACZ ARKADIUSZ | WARSZAWA - POLSKA | CEBULAKI | POL | 1996 | M18 | 12 | 00:00:00 | 00:19:30 (114) | 00:02:50 | 01:26:13 (235) | 00:02:41 | 00:53:05 (170) | 02:44:19 | 163 | ||
180 | 291 | ROSENKRANC MARIUSZ | GDYNIA | UKS TRI-TEAM RUMIA, | POL | 1985 | M30 | 37 | 00:00:00 | 00:20:14 (138) | 00:01:30 | 01:24:22 (209) | 00:02:28 | 00:56:00 (225) | 02:44:34 | 164 | ||
181 | 40 | KONOPKA PIOTR | MALBORK | POL | 1980 | M35 | 35 | 00:00:00 | 00:22:51 (267) | 00:03:17 | 01:24:42 (215) | 00:02:22 | 00:51:28 (131) | 02:44:40 | 165 | |||
182 | 144 | MEYER-SZARY KRYSTIAN | GDYNIA | BUSHIDO | POL | 1986 | M30 | 38 | 00:00:00 | 00:19:54 (124) | 00:03:49 | 01:26:31 (242) | 00:03:09 | 00:51:21 (128) | 02:44:44 | 166 | ||
183 | 89 | POSTUPALSKI PAWEL | WARSZAWA | 19741974 | POL | 1974 | M45 | 22 | 00:00:00 | 00:22:00 (223) | 00:03:20 | 01:24:09 (203) | 00:02:27 | 00:52:49 (165) | 02:44:45 | 167 | ||
184 | 78 | GRYCEWICZ FILIP | WARSZAWA | LEŚNE ŻUCZKI | POL | 1988 | M30 | 39 | 00:00:00 | 00:20:12 (135) | 00:03:10 | 01:25:39 (227) | 00:02:26 | 00:53:21 (176) | 02:44:48 | 168 | ||
185 | 468 | MICHAŁOWSKI RADOSŁAW | ELBLĄG | WANIEWSKI COACHING | POL | 1973 | M45 | 23 | 00:00:00 | 00:23:03 (276) | 00:01:30 | 01:24:53 (220) | 00:02:48 | 00:52:43 (162) | 02:44:57 | 169 | ||
186 | 241 | KAMINSKA-OLCZAK MARTA | GDANSK | LABOSPORT TEAM | POL | 1981 | K35 | 5 | 00:00:00 | 00:21:54 (219) | 00:03:10 | 01:27:29 (263) | 00:02:30 | 00:50:04 (102) | 02:45:07 | 17 | ||
187 | 163 | KABAT-KOPERSKA JOANNA | KLINISKA WIELKIE | POL | 1973 | K45 | 1 | 00:00:00 | 00:21:13 (185) | 00:02:51 | 01:23:28 (190) | 00:02:21 | 00:55:15 (207) | 02:45:08 | 18 | |||
188 | 168 | KICAK KRZYSZTOF | STRZELIN | TWISTER TEAM | POL | 1981 | M35 | 36 | 00:00:00 | 00:22:02 (226) | 00:02:58 | 01:21:06 (148) | 00:03:04 | 00:56:08 (227) | 02:45:18 | 170 | ||
189 | 1193 | DYLLA RYAN | WARSZAWA | WITC | POL | 1977 | M40 | 36 | 00:00:00 | 00:21:27 (199) | 00:04:12 | 01:23:21 (188) | 00:03:12 | 00:53:08 (171) | 02:45:20 | 171 | ||
190 | 27 | LESZKOWICZ KORNEL | GDYNIA | PBC BUDOWNICTWO | POL | 1989 | M30 | 40 | 00:00:00 | 00:23:52 (303) | 00:03:12 | 01:23:34 (191) | 00:02:01 | 00:53:03 (168) | 02:45:42 | 172 | ||
191 | 336 | NOWAK WOJCIECH | TORUŃ | POL | 1990 | M25 | 19 | 00:00:00 | 00:20:15 (139) | 00:03:39 | 01:27:32 (264) | 00:01:59 | 00:52:22 (153) | 02:45:47 | 173 | |||
192 | 292 | SIUDA MAREK | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1973 | M45 | 24 | 00:00:00 | 00:20:34 (163) | 00:04:08 | 01:23:06 (184) | 00:02:53 | 00:55:31 (213) | 02:46:12 | 174 | ||
193 | 432 | SOBEL ŁUKASZ | TYCHY | SKORUPA TEAM | POL | 1985 | M30 | 41 | 00:00:00 | 00:22:16 (240) | 00:02:57 | 01:18:14 (92) | 00:02:35 | 01:00:14 (305) | 02:46:16 | 175 | ||
194 | 422 | GAŁĄZKA KRZYSZTOF | MALBORK | POL | 1974 | M45 | 25 | 00:00:00 | 00:24:44 (332) | 00:03:47 | 01:22:43 (177) | 00:02:43 | 00:52:24 (154) | 02:46:21 | 176 | |||
195 | 113 | CIESZYŃSKI WOJCIECH | PNIEWO | POL | 1978 | M40 | 37 | 00:00:00 | 00:18:48 (95) | 00:03:33 | 01:20:20 (132) | 00:02:48 | 01:00:59 (315) | 02:46:28 | 177 | |||
196 | 262 | MILER-WALCZAK MONIKA | MIEDZYRZECZE DOLNE | POL | 1976 | K40 | 2 | 00:00:00 | 00:21:06 (176) | 00:03:22 | 01:24:15 (207) | 00:02:29 | 00:55:26 (212) | 02:46:38 | 19 | |||
197 | 73 | KRASUŃ MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1979 | M40 | 38 | 00:00:00 | 00:22:04 (227) | 00:02:57 | 01:27:20 (260) | 00:02:23 | 00:51:57 (143) | 02:46:41 | 178 | |||
198 | 196 | GRZESZKOWSKI ADRIAN | BERLIN | DEU | 1988 | M30 | 42 | 00:00:00 | 00:17:12 (38) | 00:03:53 | 01:24:44 (218) | 00:02:31 | 00:58:22 (267) | 02:46:42 | 179 | |||
199 | 309 | MYSZK DARIUSZ | JANOWICE | AGOGA GYM LĘBORK | POL | 1975 | M40 | 39 | 00:00:00 | 00:24:38 (330) | 00:01:30 | 01:31:02 (316) | 00:02:18 | 00:47:23 (57) | 02:46:51 | 180 | ||
200 | 187 | STRAŻYŃSKI MACIEJ | POZNAŃ | ENDUHUB TRIATHLON TEAM | POL | 1965 | M50 | 5 | 00:00:00 | 00:21:14 (187) | 00:03:04 | 01:20:47 (142) | 00:02:47 | 00:59:03 (279) | 02:46:55 | 181 | ||
201 | 370 | GRUDZIEŃ ADAM | GDAŃSK | POL | 1992 | M25 | 20 | 00:00:00 | 00:18:35 (88) | 00:04:09 | 01:25:59 (230) | 00:02:47 | 00:55:34 (215) | 02:47:04 | 182 | |||
202 | 266 | DĄBROWSKI MARCIN | RADOM | MECZOWA | POL | 1985 | M30 | 43 | 00:00:00 | 00:21:10 (182) | 00:04:18 | 01:26:39 (244) | 00:01:54 | 00:53:04 (169) | 02:47:05 | 183 | ||
203 | 386 | CIESIELSKI MACIEJ | ŁÓDŹ | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING | POL | 1987 | M30 | 44 | 00:00:00 | 00:21:29 (201) | 00:03:28 | 01:27:24 (261) | 00:02:35 | 00:52:10 (147) | 02:47:06 | 184 | ||
204 | 204 | BADYNA-GRACZYK AGNIESZKA | WARSZAWA | PROJEKT TRI | POL | 1982 | K35 | 6 | 00:00:00 | 00:20:47 (169) | 00:02:41 | 01:24:24 (210) | 00:02:30 | 00:57:03 (246) | 02:47:25 | 20 | ||
205 | 322 | BOHDANOWICZ PATRYCJA | BYDGOSZCZ | FLOW RUNNERS BYDGOSZCZ FLOW DANCE STUDIO | POL | 1984 | K35 | 7 | 00:00:00 | 00:22:26 (248) | 00:02:47 | 01:27:27 (262) | 00:03:07 | 00:51:54 (141) | 02:47:41 | 21 | ||
206 | 263 | WOJDYLO DANIEL | LUBISZEWO | PETARDA LUBISZEWO | POL | 1976 | M40 | 40 | 00:00:00 | 00:22:14 (237) | 00:04:18 | 01:22:29 (171) | 00:02:34 | 00:56:12 (232) | 02:47:47 | 185 | ||
207 | 340 | ANTOS MATEUSZ | TYCHY | POL | 1980 | M35 | 37 | 00:00:00 | 00:19:47 (123) | 00:04:01 | 01:24:14 (206) | 00:03:15 | 00:56:42 (240) | 02:47:59 | 186 | |||
208 | 38 | DANIEL PIOTR | WARSZAWA | #NIECHŻYJĄPIESKI PERROS DE AQUA | POL | 1984 | M35 | 38 | 00:00:00 | 00:19:59 (128) | 00:04:29 | 01:19:31 (121) | 00:03:03 | 01:00:58 (314) | 02:48:00 | 187 | ||
209 | 127 | LUBOMSKI MATEUSZ | BORKOWO | ON MY OWN! | POL | 1986 | M30 | 45 | 00:00:00 | 00:24:49 (335) | 00:02:27 | 01:23:58 (198) | 00:02:13 | 00:54:42 (198) | 02:48:09 | 188 | ||
210 | 455 | SPANDOWSKI PIOTR | GDAŃSK | POL | 1981 | M35 | 39 | 00:00:00 | 00:22:20 (243) | 00:04:25 | 01:20:08 (129) | 00:05:34 | 00:56:10 (229) | 02:48:37 | 189 | |||
211 | 86 | KASPEROWICZ DARIUSZ | SZCZECIN | POL | 1975 | M40 | 41 | 00:00:00 | 00:24:30 (324) | 00:01:30 | 01:26:11 (234) | 00:02:47 | 00:53:47 (184) | 02:48:45 | 190 | |||
212 | 50 | MICHALSKI PRZEMYSŁAW | GDAŃSK | 2 MORSKI PUŁK STRZELCÓW | POL | 1974 | M45 | 26 | 00:00:00 | 00:22:11 (233) | 00:03:51 | 01:22:46 (178) | 00:02:55 | 00:57:09 (249) | 02:48:52 | 191 | ||
213 | 445 | BRUZGIELEWICZ PAWEŁ | OŚWIĘCIM | POL | 1963 | M55 | 4 | 00:00:00 | 00:18:32 (85) | 00:07:57 | 01:21:53 (156) | 00:04:24 | 00:56:08 (227) | 02:48:54 | 192 | |||
214 | 377 | LEWINSKA SYLWIA | BANINO | POL | 1976 | K40 | 3 | 00:00:00 | 00:20:00 (129) | 00:03:04 | 01:23:18 (187) | 00:02:34 | 01:00:01 (301) | 02:48:57 | 22 | |||
215 | 431 | SKARBEK PIOTR | GDAŃSK | POL | 1985 | M30 | 46 | 00:00:00 | 00:22:25 (246) | 00:02:54 | 01:26:59 (254) | 00:02:06 | 00:54:34 (194) | 02:48:58 | 193 | |||
216 | 290 | JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ | MIKOŁÓW | COCA COLA RUNNERS | POL | 1983 | M35 | 40 | 00:00:00 | 00:19:55 (126) | 00:01:30 | 01:29:28 (298) | 00:02:31 | 00:55:41 (217) | 02:49:05 | 194 | ||
217 | 374 | KIELAK ARTUR | WARSZAWA | S.R.O.C. | POL | 1994 | M25 | 21 | 00:00:00 | 00:22:33 (255) | 00:04:19 | 01:22:30 (173) | 00:03:48 | 00:55:59 (224) | 02:49:09 | 195 | ||
218 | 452 | ZDOBYLAK KRZYSZTOF | LUBAWA | ORKA MASTERS IŁAWA | POL | 1979 | M40 | 42 | 00:00:00 | 00:20:16 (141) | 00:03:28 | 01:26:49 (251) | 00:02:22 | 00:56:25 (237) | 02:49:20 | 196 | ||
219 | 228 | PURCZYŃSKA AGNIESZKA | SIEKIERKI WIELKIE | WICHER SIEKIERKI WICHER SIEKIERKI | POL | 1980 | K35 | 8 | 00:00:00 | 00:23:00 (274) | 00:02:55 | 01:20:54 (145) | 00:02:36 | 00:59:56 (300) | 02:49:21 | 23 | ||
220 | 12 | SIECIŃSKI LESZEK | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1963 | M55 | 5 | 00:00:00 | 00:22:22 (244) | 00:04:25 | 01:21:02 (146) | 00:02:45 | 00:58:51 (276) | 02:49:25 | 197 | ||
221 | 319 | AUGUSTYNIAK PIOTR | BYDGOSZCZ | FLOW RUNNERS BYDGOSZCZ SHIUZ BYDGOSZCZ | POL | 1976 | M40 | 43 | 00:00:00 | 00:22:27 (250) | 00:02:56 | 01:24:02 (200) | 00:02:15 | 00:57:55 (262) | 02:49:35 | 198 | ||
222 | 349 | HENNIG TOMASZ | ZBYCHOWO | WOPR WEJHEROWO | POL | 1973 | M45 | 27 | 00:00:00 | 00:22:48 (266) | 00:03:20 | 01:21:56 (159) | 00:02:02 | 00:59:45 (296) | 02:49:51 | 199 | ||
223 | 5 | HUBCZAK WOJCIECH | ŻYWIEC | ARTECH FORKLIFT ARTECH FORKLIFT | POL | 1972 | M45 | 28 | 00:00:00 | 00:28:05 (374) | 00:03:55 | 01:20:44 (141) | 00:03:03 | 00:54:22 (189) | 02:50:09 | 200 | ||
224 | 280 | MAGNUSKI MICHAŁ | MALBORK | POL | 1996 | M18 | 13 | 00:00:00 | 00:21:37 (206) | 00:02:50 | 01:22:12 (167) | 00:02:01 | 01:01:32 (320) | 02:50:12 | 201 | |||
225 | 487 | PIEŃKOWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | WITC | POL | 1982 | K35 | 9 | 00:00:00 | 00:21:22 (196) | 00:01:30 | 01:26:41 (245) | 00:02:05 | 00:58:35 (273) | 02:50:13 | 24 | ||
226 | 332 | ZAGRODNIK BARTŁOMIEJ | WARSZAWA | WALTER HERZ WALTER HERZ | POL | 1988 | M30 | 47 | 00:00:00 | 00:22:27 (250) | 00:01:30 | 01:23:34 (191) | 00:02:04 | 01:00:41 (311) | 02:50:16 | 202 | ||
227 | 250 | PRZEWŁOCKI JAKUB | BYDGOSZCZ | POL | 1983 | M35 | 41 | 00:00:00 | 00:21:16 (191) | 00:03:56 | 01:23:40 (194) | 00:02:40 | 00:58:45 (275) | 02:50:17 | 203 | |||
228 | 490 | KĘDZIERSKI TOMASZ | WROCŁAW | SPORT FREAKS POLAND PROGRAF24.PL | POL | 1981 | M35 | 42 | 00:00:00 | 00:20:19 (144) | 00:02:42 | 01:29:19 (293) | 00:01:49 | 00:56:10 (229) | 02:50:19 | 204 | ||
229 | 405 | CZYNSZ ALEKSANDER | REDA | UKS TRI-TEAM RUMIA ISAVE.TDT | POL | 1958 | M60 | 1 | 00:00:00 | 00:20:31 (161) | 00:03:19 | 01:23:22 (189) | 00:03:55 | 00:59:15 (284) | 02:50:22 | 205 | ||
230 | 82 | JAMROŻ ROBERT | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | M40 | 44 | 00:00:00 | 00:23:30 (291) | 00:03:42 | 01:22:52 (181) | 00:02:39 | 00:57:40 (259) | 02:50:23 | 206 | ||
231 | 268 | KOŁTONOWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | KOLTI TEAM | POL | 1975 | M40 | 45 | 00:00:00 | 00:23:40 (295) | 00:05:02 | 01:29:24 (297) | 00:02:58 | 00:49:33 (92) | 02:50:37 | 207 | ||
232 | 229 | BARDADYN MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1989 | M30 | 48 | 00:00:00 | 00:24:30 (324) | 00:01:30 | 01:31:14 (317) | 00:02:48 | 00:50:43 (114) | 02:50:45 | 208 | |||
233 | 453 | PŁAWIAK WOJCIECH | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU AT TEAM | POL | 1985 | M30 | 49 | 00:00:00 | 00:20:16 (141) | 00:03:22 | 01:26:13 (235) | 00:02:21 | 00:58:34 (271) | 02:50:46 | 209 | ||
234 | 473 | DZIAK ARTUR | WROCŁAW | SPORT FREAKS POLAND CROSSFIT WROCŁAW | POL | 1981 | M35 | 43 | 00:00:00 | 00:22:07 (231) | 00:03:46 | 01:28:05 (271) | 00:02:12 | 00:54:36 (195) | 02:50:46 | 210 | ||
235 | 1186 | WÓJCIK SŁAWEK | WROCŁAW | SPORT FREAKS POLAND | POL | 1982 | M35 | 44 | 00:00:00 | 00:23:49 (301) | 00:03:23 | 01:30:39 (311) | 00:01:45 | 00:51:10 (122) | 02:50:46 | 211 | ||
236 | 218 | GAWENDA DARIUSZ | KOBIÓR | POL | 1974 | M45 | 29 | 00:00:00 | 00:25:07 (343) | 00:01:30 | 01:28:26 (275) | 00:02:21 | 00:53:48 (185) | 02:51:12 | 212 | |||
237 | 438 | PAUL-SMOLIŃSKA AGNIESZKA | MYSŁOWICE | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | K40 | 4 | 00:00:00 | 00:16:24 (23) | 00:02:49 | 01:31:19 (321) | 00:02:41 | 00:58:11 (266) | 02:51:24 | 25 | ||
238 | 36 | GIERS ROBERT | NOWY LUBOSZ | KOŚCIAN TEAM | POL | 1979 | M40 | 46 | 00:00:00 | 00:22:32 (254) | 00:02:12 | 01:28:45 (281) | 00:02:04 | 00:55:51 (221) | 02:51:24 | 213 | ||
239 | 91 | ORLEWSKI PIOTR | RZESZÓW | WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKA | POL | 1968 | M50 | 6 | 00:00:00 | 00:23:45 (298) | 00:03:11 | 01:18:48 (103) | 00:03:44 | 01:02:07 (328) | 02:51:35 | 214 | ||
240 | 484 | CERAN PATRYCJUSZ | SZCZECIN | TRIGYM SZCZECIN | POL | 1977 | M40 | 47 | 00:00:00 | 00:21:08 (179) | 00:01:30 | 01:30:58 (314) | 00:02:43 | 00:55:25 (211) | 02:51:44 | 215 | ||
241 | 170 | KOMÓR RAFAŁ | TORUŃ | UMRK | POL | 1968 | M50 | 7 | 00:00:00 | 00:22:34 (256) | 00:03:21 | 01:25:56 (229) | 00:02:49 | 00:57:11 (251) | 02:51:51 | 216 | ||
242 | 281 | KOPAŃSKA KATARZYNA | PRUSZYN | TRIATHLON SIEDLCE CLUB | POL | 1968 | K50 | 1 | 00:00:00 | 00:21:49 (215) | 00:02:52 | 01:29:40 (303) | 00:03:07 | 00:54:30 (192) | 02:51:58 | 26 | ||
243 | 376 | WINIECKI TOMASZ | WŁOCŁAWEK | POL | 1974 | M45 | 30 | 00:00:00 | 00:24:25 (323) | 00:01:30 | 01:26:44 (248) | 00:02:01 | 00:57:31 (256) | 02:52:11 | 217 | |||
244 | 135 | PANASIUK ADRIAN | RUMIA | POL | 1991 | M25 | 22 | 00:00:00 | 00:24:16 (319) | 00:03:42 | 01:29:22 (296) | 00:02:17 | 00:52:37 (160) | 02:52:14 | 218 | |||
245 | 23 | KULIŃSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | POL | 1993 | M25 | 23 | 00:00:00 | 00:22:38 (261) | 00:02:57 | 01:28:52 (282) | 00:01:35 | 00:56:13 (234) | 02:52:15 | 219 | |||
246 | 414 | DURA ZOFIA | KWILCZ | POL | 1997 | K18 | 2 | 00:00:00 | 00:20:23 (151) | 00:02:27 | 01:29:15 (292) | 00:02:38 | 00:57:34 (257) | 02:52:17 | 27 | |||
247 | 458 | SZCZEPAŃSKI WOJCIECH | RYBNIK | POL | 1993 | M25 | 24 | 00:00:00 | 00:22:15 (238) | 00:01:30 | 01:24:29 (211) | 00:02:36 | 01:01:47 (324) | 02:52:37 | 220 | |||
248 | 271 | BEREDA KRZYSZTOF | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1970 | M45 | 31 | 00:00:00 | 00:25:10 (345) | 00:03:46 | 01:24:10 (205) | 00:03:34 | 00:55:57 (223) | 02:52:37 | 221 | ||
249 | 219 | ZŁOCKI MARCIN | KĘTY | WICHURA | POL | 1986 | M30 | 50 | 00:00:00 | 00:22:04 (227) | 00:02:59 | 01:22:21 (169) | 00:01:59 | 01:03:24 (337) | 02:52:47 | 222 | ||
250 | 253 | KWIT MICHAŁ | WARSZAWA | KRAKUS | POL | 1978 | M40 | 48 | 00:00:00 | 00:20:19 (144) | 00:04:51 | 01:35:39 (357) | 00:02:29 | 00:49:31 (90) | 02:52:49 | 223 | ||
251 | 15 | JABŁOŃSKI PATRYK | GRUDZIĄDZ | BEZ FORMY TEAM #277 | POL | 1987 | M30 | 51 | 00:00:00 | 00:20:47 (169) | 00:01:30 | 01:22:01 (163) | 00:02:02 | 01:06:37 (359) | 02:52:57 | 224 | ||
252 | 425 | PORZEŻYŃSKI MACIEJ | GDAŃSK | RUN BEACH MORNING COLOR DAY PG | POL | 1994 | M25 | 25 | 00:00:00 | 00:20:27 (158) | 00:02:49 | 01:27:33 (265) | 00:02:48 | 00:59:25 (288) | 02:53:02 | 225 | ||
253 | 70 | BLOK KAROL | CHOJNICE | ORTOPEDA-BLOK.PL | POL | 1981 | M35 | 45 | 00:00:00 | 00:22:31 (252) | 00:02:54 | 01:28:41 (280) | 00:02:09 | 00:56:47 (242) | 02:53:02 | 226 | ||
254 | 304 | MAKOWSKA PATRYCJA | TROJANÓW | I-SPORT | POL | 1991 | K25 | 5 | 00:00:00 | 00:22:44 (263) | 00:02:57 | 01:30:09 (309) | 00:02:27 | 00:54:50 (201) | 02:53:07 | 28 | ||
255 | 1187 | DEMBSKI-KORNAGA MATEUSZ | RADOM | WALTER HERZ WALTER HERZ | POL | 1986 | M30 | 52 | 00:00:00 | 00:23:29 (289) | 00:03:29 | 01:24:48 (219) | 00:02:15 | 00:59:07 (281) | 02:53:08 | 227 | ||
256 | 203 | GWIAZDOWSKI DAWID | POZNAŃ | GWIAZDOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | M30 | 53 | 00:00:00 | 00:20:21 (148) | 00:03:51 | 01:27:12 (258) | 00:03:28 | 00:58:54 (277) | 02:53:46 | 228 | ||
257 | 197 | PULTOWICZ ŁUKASZ | GDYNIA | LUKASZBIEGA.BLOG.PL | POL | 1983 | M35 | 46 | 00:00:00 | 00:25:21 (349) | 00:01:30 | 01:28:56 (284) | 00:02:28 | 00:55:44 (218) | 02:53:59 | 229 | ||
258 | 315 | GWIAŹDZIŃSKI JAKUB | SZCZECIN | POL | 1985 | M30 | 54 | 00:00:00 | 00:21:18 (192) | 00:03:50 | 01:26:17 (237) | 00:02:47 | 00:59:54 (299) | 02:54:06 | 230 | |||
259 | 3 | KOWALEWSKI KAMIL | GDAŃSK | OLIMPIASPORT.PL | POL | 1985 | M30 | 55 | 00:00:00 | 00:22:17 (241) | 00:04:02 | 01:27:16 (259) | 00:02:45 | 00:57:58 (263) | 02:54:18 | 231 | ||
260 | 232 | KNOLL DAVID | MALBORK | DEU | 1980 | M35 | 47 | 00:00:00 | 00:18:49 (97) | 00:04:12 | 01:28:40 (279) | 00:03:11 | 00:59:27 (291) | 02:54:19 | 232 | |||
261 | 436 | CZUPER MAREK | SKÓRZEWO | MCPOLSKA.PL BEZPIECZNAKLIMA.PL | POL | 1978 | M40 | 49 | 00:00:00 | 00:20:28 (159) | 00:06:41 | 01:23:52 (197) | 00:05:45 | 00:57:35 (258) | 02:54:21 | 233 | ||
262 | 382 | BAJSAROWICZ TOMASZ | JELCZ-LASKOWICE | # TRIMP TRIATHLON IMPULS | POL | 1977 | M40 | 50 | 00:00:00 | 00:28:16 (377) | 00:03:00 | 01:17:22 (76) | 00:03:14 | 01:02:51 (333) | 02:54:43 | 234 | ||
263 | 45 | MUCHA ALEKSANDER | WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | M30 | 56 | 00:00:00 | 00:19:54 (124) | 00:03:00 | 01:24:09 (203) | 00:06:13 | 01:01:34 (321) | 02:54:50 | 235 | ||
264 | 481 | SZCZĘSNY MARCIN | MARKI | POL | 1971 | M45 | 32 | 00:00:00 | 00:24:00 (307) | 00:01:30 | 01:29:36 (301) | 00:02:37 | 00:57:10 (250) | 02:54:53 | 236 | |||
265 | 92 | SWARYCZEWSKI TOMASZ | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1978 | M40 | 51 | 00:00:00 | 00:19:28 (113) | 00:03:29 | 01:31:18 (319) | 00:02:38 | 00:58:07 (264) | 02:55:00 | 237 | ||
266 | 1190 | SZCZĘSNY RADOSŁAW | GDANSK | ATOS BYDGOSZCZ | POL | 1988 | M30 | 57 | 00:00:00 | 00:25:25 (350) | 00:04:31 | 01:25:37 (226) | 00:03:05 | 00:56:22 (236) | 02:55:00 | 238 | ||
267 | 25 | DESKA PAWEŁ | GDAŃSK | NADTO SIĘ JADŁO. | POL | 1976 | M40 | 52 | 00:00:00 | 00:21:42 (209) | 00:03:04 | 01:22:07 (166) | 00:02:43 | 01:05:27 (352) | 02:55:03 | 239 | ||
268 | 88 | GRUBA JACEK | BRZOZA | TRIATHLON BRZOZA NIEZRZESZONY | POL | 1960 | M55 | 6 | 00:00:00 | 00:24:06 (311) | 00:03:31 | 01:25:36 (225) | 00:01:45 | 01:00:06 (302) | 02:55:04 | 240 | ||
269 | 416 | GAJEWSKI PATRYK | POZNAŃ | POL | 1988 | M30 | 58 | 00:00:00 | 00:18:40 (91) | 00:01:30 | 01:33:30 (342) | 00:03:12 | 00:58:25 (268) | 02:55:17 | 241 | |||
270 | 347 | SOBIERAJ RAFAL | KOSZALIN | ROBIĘ TO DLA SPORTU ;) | POL | 1979 | M40 | 53 | 00:00:00 | 00:21:25 (197) | 00:03:40 | 01:31:26 (323) | 00:02:00 | 00:56:47 (242) | 02:55:18 | 242 | ||
271 | 492 | OLLER JOACHIM | PRUSZCZ GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1992 | M25 | 26 | 00:00:00 | 00:22:26 (248) | 00:03:48 | 01:29:59 (308) | 00:02:10 | 00:57:01 (245) | 02:55:24 | 243 | ||
272 | 496 | KLIMASZYK SZYMON | BARANOWO | NIEZRZESZONY RSY IŁAWA | POL | 1968 | M50 | 8 | 00:00:00 | 00:30:09 (385) | 00:05:18 | 01:23:41 (195) | 00:03:11 | 00:53:11 (172) | 02:55:30 | 244 | ||
273 | 261 | WOLF KAROLINA | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | K30 | 7 | 00:00:00 | 00:24:39 (331) | 00:03:39 | 01:27:44 (268) | 00:02:54 | 00:56:42 (240) | 02:55:38 | 29 | ||
274 | 449 | SKARBEK MATEUSZ | GDAŃSK | KLUB SPORTOWY SKARBEK | POL | 1987 | M30 | 59 | 00:00:00 | 00:22:37 (259) | 00:01:30 | 01:32:18 (329) | 00:02:13 | 00:57:08 (248) | 02:55:46 | 245 | ||
275 | 79 | KRUCZKOWSKA - LASSAK ANITA | STRZELCE GÓRNE | CHŁOPAKI TO MY | POL | 1980 | K35 | 10 | 00:00:00 | 00:25:07 (343) | 00:03:05 | 01:29:45 (306) | 00:02:00 | 00:55:50 (220) | 02:55:47 | 30 | ||
276 | 333 | MATYJEWICZ ŁUKASZ | STAWIGUDA | POL | 1984 | M35 | 48 | 00:00:00 | 00:22:37 (259) | 00:03:14 | 01:35:40 (358) | 00:01:59 | 00:52:19 (150) | 02:55:49 | 246 | |||
277 | 145 | KASOWICZ PAWEŁ | DEBICA | POL | 1979 | M40 | 54 | 00:00:00 | 00:24:11 (318) | 00:05:27 | 01:29:01 (289) | 00:03:05 | 00:54:32 (193) | 02:56:16 | 247 | |||
278 | 307 | RUKSZTEŁŁO MICHAŁ | MRZEZINO | POL | 1986 | M30 | 60 | 00:00:00 | 00:23:06 (277) | 00:04:24 | 01:27:53 (269) | 00:02:06 | 00:59:12 (283) | 02:56:41 | 248 | |||
279 | 379 | ANDRYSZAK PIOTR | GDAŃSK | POL | 1972 | M45 | 33 | 00:00:00 | 00:24:31 (326) | 00:04:23 | 01:24:42 (216) | 00:02:47 | 01:00:21 (307) | 02:56:44 | 249 | |||
280 | 276 | DOMBROVSKY MAKSIM | BREST | BLR | 1984 | M35 | 49 | 00:00:00 | 00:22:34 (256) | 00:03:59 | 01:27:05 (255) | 00:02:57 | 01:00:13 (304) | 02:56:48 | 250 | |||
281 | 373 | PATKOWSKA AGATA | GDYNIA | KUŹNIA PŁYWANIA | POL | 1992 | K25 | 6 | 00:00:00 | 00:21:44 (210) | 00:03:29 | 01:32:53 (335) | 00:03:03 | 00:55:53 (222) | 02:57:02 | 31 | ||
282 | 129 | JAROSIEWICZ GOSIA | GDAŃSK | POL | 1979 | K40 | 5 | 00:00:00 | 00:22:00 (223) | 00:03:44 | 01:30:57 (313) | 00:02:51 | 00:57:54 (261) | 02:57:26 | 32 | |||
283 | 1200 | GOŁEK MATEUSZ | KĘTY | BESKID TRI TEAM | POL | 1982 | M35 | 50 | 00:00:00 | 00:24:02 (308) | 00:05:13 | 01:26:17 (238) | 00:02:11 | 01:00:11 (303) | 02:57:54 | 251 | ||
284 | 114 | TURSKI ROBERT | GDANSK | POL | 1976 | M40 | 55 | 00:00:00 | 00:25:11 (346) | 00:03:10 | 01:26:02 (232) | 00:03:44 | 00:59:49 (297) | 02:57:56 | 252 | |||
285 | 345 | PÓŁGRABIA DAWID | WROCŁAW | POL | 1978 | M40 | 56 | 00:00:00 | 00:27:24 (367) | 00:05:03 | 01:28:59 (287) | 00:03:26 | 00:53:28 (178) | 02:58:20 | 253 | |||
286 | 413 | RZENTKOWSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | POL | 1973 | M45 | 34 | 00:00:00 | 00:25:11 (346) | 00:03:48 | 01:26:49 (252) | 00:02:21 | 01:00:16 (306) | 02:58:25 | 254 | |||
287 | 66 | ŁASZKIEWICZ TADEUSZ | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 1956 | M60 | 2 | 00:00:00 | 00:29:07 (381) | 00:01:30 | 01:29:45 (305) | 00:02:25 | 00:55:38 (216) | 02:58:25 | 255 | ||
288 | 126 | GULKOWSKI WOJCIECH | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 1961 | M55 | 7 | 00:00:00 | 00:26:14 (360) | 00:01:30 | 01:28:28 (276) | 00:03:38 | 00:58:44 (274) | 02:58:34 | 256 | ||
289 | 359 | OLLER JAKUB | TCZEW | TRI STG / DOVISTA ACTIVE TEAM | POL | 1991 | M25 | 27 | 00:00:00 | 00:23:28 (288) | 00:02:55 | 01:28:17 (274) | 00:02:54 | 01:01:09 (317) | 02:58:43 | 257 | ||
290 | 248 | KOŁODZIEJCZYK TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1971 | M45 | 35 | 00:00:00 | 00:22:57 (271) | 00:03:49 | 01:33:14 (338) | 00:03:50 | 00:54:55 (204) | 02:58:45 | 258 | |||
291 | 389 | GREHL PAWEŁ | WROCŁAW | GVT | POL | 1979 | M40 | 57 | 00:00:00 | 00:20:25 (153) | 00:03:01 | 01:27:39 (266) | 00:03:01 | 01:05:17 (349) | 02:59:23 | 259 | ||
292 | 352 | SUBALSKI WOJCIECH | KOSZALIN | POL | 1978 | M40 | 58 | 00:00:00 | 00:23:15 (283) | 00:04:54 | 01:29:43 (304) | 00:02:39 | 00:58:54 (278) | 02:59:25 | 260 | |||
293 | 316 | BISZCZAK MARCIN | OŁAWA | POL | 1985 | M30 | 61 | 00:00:00 | 00:24:31 (326) | 00:01:30 | 01:31:22 (322) | 00:02:54 | 00:59:17 (285) | 02:59:34 | 261 | |||
294 | 221 | KĘPA PIOTR | KSIĄŻENICE | WICHURA | POL | 1985 | M30 | 62 | 00:00:00 | 00:18:22 (81) | 00:03:28 | 01:29:29 (300) | 00:02:21 | 01:06:22 (358) | 03:00:02 | 262 | ||
295 | 4 | DAVIDSON NEIL | OLSZTYN | GBR | 1981 | M35 | 51 | 00:00:00 | 00:20:29 (160) | 00:01:30 | 01:37:39 (368) | 00:04:39 | 00:55:47 (219) | 03:00:04 | 263 | |||
296 | 173 | SULKOWSKI PAWEŁ | PŁOCK | SOFTHARD SYSTEMY INFORMATYCZNE | POL | 1982 | M35 | 52 | 00:00:00 | 00:21:40 (207) | 00:01:30 | 01:31:18 (319) | 00:02:17 | 01:03:19 (336) | 03:00:04 | 264 | ||
297 | 391 | NOWAK ALEKSANDER | GDAŃSK | POL | 1975 | M40 | 59 | 00:00:00 | 00:23:29 (289) | 00:06:40 | 01:28:04 (270) | 00:03:29 | 00:58:26 (270) | 03:00:08 | 265 | |||
298 | 227 | ORMIANIN MARCIN | TCZEW | METRIX RUNNING TEAM | POL | 1989 | M30 | 63 | 00:00:00 | 00:20:20 (147) | 00:03:39 | 01:28:29 (277) | 00:02:22 | 01:05:21 (350) | 03:00:11 | 266 | ||
299 | 65 | GUSAROV VALERY | GUSEV | 111 CLUB TECHNOPOLIS GS | RUS | 1968 | M50 | 9 | 00:00:00 | 00:22:06 (230) | 00:04:37 | 01:26:28 (240) | 00:03:15 | 01:03:45 (341) | 03:00:11 | 267 | ||
300 | 426 | MIL SEBASTIAN | WARSZAWA | POL | 1982 | M35 | 53 | 00:00:00 | 00:23:08 (278) | 00:01:30 | 01:33:21 (339) | 00:02:28 | 00:59:50 (298) | 03:00:17 | 268 | |||
301 | 494 | SYCHOCKA MAGDALENA | SZCZECIN | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1993 | K25 | 7 | 00:00:00 | 00:23:42 (297) | 00:02:33 | 01:32:29 (331) | 00:03:40 | 00:58:10 (265) | 03:00:34 | 33 | ||
302 | 53 | LESZKOWICZ KRZYSZTOF | POGÓRZE | DOMAX RACING TEAM | POL | 1986 | M30 | 64 | 00:00:00 | 00:24:22 (322) | 00:01:30 | 01:29:10 (291) | 00:02:31 | 01:03:07 (334) | 03:00:40 | 269 | ||
303 | 393 | PAVLOVA OLESYA | MOSCOW | CYCLEON.RU | RUS | 1979 | K40 | 6 | 00:00:00 | 00:25:03 (341) | 00:03:47 | 01:29:28 (298) | 00:02:11 | 01:00:25 (309) | 03:00:54 | 34 | ||
304 | 51 | GRACZYKOWSKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | NADTO SIĘ JADŁO. | POL | 1972 | M45 | 36 | 00:00:00 | 00:21:10 (182) | 00:03:28 | 01:24:22 (208) | 00:04:23 | 01:08:01 (365) | 03:01:24 | 270 | ||
305 | 441 | GLOWACKI MIECZYSLAW | WABRZEZNO | POL | 1961 | M55 | 8 | 00:00:00 | 00:22:24 (245) | 00:06:06 | 01:29:19 (294) | 00:03:12 | 01:00:43 (312) | 03:01:44 | 271 | |||
306 | 161 | MIKOŁAJCZYK KINGA | SZCZECIN | TRIGYM SZCZECIN | POL | 1986 | K30 | 8 | 00:00:00 | 00:26:05 (357) | 00:03:02 | 01:28:54 (283) | 00:03:22 | 01:00:21 (308) | 03:01:44 | 35 | ||
307 | 226 | KAMIŃSKA KAROLINA | KRAKÓW (KRAKÓW-KROWODRZA) | POL | 1982 | K35 | 11 | 00:00:00 | 00:21:34 (203) | 00:03:58 | 01:33:03 (337) | 00:03:27 | 00:59:44 (295) | 03:01:46 | 36 | |||
308 | 245 | MARSZAŁEK KARINA | GDYNIA | ENDURE TEAM ENDURE TEAM | POL | 1980 | K35 | 12 | 00:00:00 | 00:18:15 (71) | 00:03:17 | 01:29:04 (290) | 00:02:39 | 01:08:38 (368) | 03:01:53 | 37 | ||
309 | 286 | BORUCKI RAFAŁ | CHOJNÓW | POL | 1973 | M45 | 37 | 00:00:00 | 00:28:05 (374) | 00:04:18 | 01:28:34 (278) | 00:03:35 | 00:57:21 (254) | 03:01:53 | 272 | |||
310 | 396 | LATKOWSKI MARIUSZ | WROCŁAW | SPORT FREAKS POLAND CROSSFIT WROCŁAW | POL | 1982 | M35 | 54 | 00:00:00 | 00:33:53 (391) | 00:01:30 | 01:24:33 (212) | 00:02:37 | 00:59:25 (289) | 03:01:58 | 273 | ||
311 | 284 | DYŚKO WOJCIECH | SŁUPSK | POL | 1984 | M35 | 55 | 00:00:00 | 00:21:52 (217) | 00:03:40 | 01:34:29 (349) | 00:02:41 | 00:59:21 (286) | 03:02:03 | 274 | |||
312 | 17 | STOPYRA PAULINA | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1986 | K30 | 9 | 00:00:00 | 00:27:28 (369) | 00:03:39 | 01:25:40 (228) | 00:03:00 | 01:02:20 (330) | 03:02:07 | 38 | ||
313 | 6 | ADAMCZYK DARIUSZ | CIECHANÓW | POL | 1971 | M45 | 38 | 00:00:00 | 00:25:50 (354) | 00:04:44 | 01:26:41 (246) | 00:03:23 | 01:01:42 (323) | 03:02:20 | 275 | |||
314 | 282 | KOŁASKI KRZYSZTOF | GDYNIA | POL | 1987 | M30 | 65 | 00:00:00 | 00:25:51 (355) | 00:05:02 | 01:34:01 (344) | 00:02:41 | 00:54:46 (199) | 03:02:21 | 276 | |||
315 | 464 | BRULIŃSKA MONIKA | PŁOCK | TRI SANDOZ SANDOZ | POL | 1976 | K40 | 7 | 00:00:00 | 00:27:12 (364) | 00:01:30 | 01:33:59 (343) | 00:02:48 | 00:57:04 (247) | 03:02:33 | 39 | ||
316 | 76 | PRZEŹDZIAK MAREK | GDAŃSK | POL | 1963 | M55 | 9 | 00:00:00 | 00:24:57 (337) | 00:01:30 | 01:24:02 (200) | 00:03:52 | 01:08:26 (366) | 03:02:47 | 277 | |||
317 | 206 | KRASOŃ BARTOSZ | ŻNIN | TRIBA BOSIR BARCIN | POL | 1985 | M30 | 66 | 00:00:00 | 00:22:36 (258) | 00:04:05 | 01:27:05 (256) | 00:03:41 | 01:05:37 (355) | 03:03:04 | 278 | ||
318 | 306 | RZEPA MACIEJ | GDYNIA | POL | 1973 | M45 | 39 | 00:00:00 | 00:21:48 (214) | 00:04:23 | 01:28:13 (273) | 00:03:05 | 01:05:36 (354) | 03:03:05 | 279 | |||
319 | 398 | KUCHARSKI BARTŁOMIEJ | KUTNO | POL | 1991 | M25 | 28 | 00:00:00 | 00:21:06 (176) | 00:05:38 | 01:30:58 (314) | 00:03:59 | 01:01:40 (322) | 03:03:21 | 280 | |||
320 | 397 | HEREDIA MANUEL | WARSZAWA | CLUB LOS GORDOS | ESP | 1975 | M40 | 60 | 00:00:00 | 00:18:20 (77) | 00:03:29 | 01:26:57 (253) | 00:03:06 | 01:11:36 (377) | 03:03:28 | 281 | ||
321 | 297 | RYBCZYŃSKI ANDRZEJ | MALBORK | POL | 1968 | M50 | 10 | 00:00:00 | 00:22:51 (267) | 00:02:32 | 01:32:40 (332) | 00:02:01 | 01:03:28 (338) | 03:03:32 | 282 | |||
322 | 371 | PERKOWSKI PIOTR | TARNOWO PODGORNE | POL | 1985 | M30 | 67 | 00:00:00 | 00:21:14 (187) | 00:01:30 | 01:33:23 (340) | 00:03:05 | 01:04:24 (343) | 03:03:36 | 283 | |||
323 | 237 | DRZEWIŃSKI PAWEŁ | WROCŁAW | POL | 1980 | M35 | 56 | 00:00:00 | 00:21:26 (198) | 00:03:14 | 01:36:59 (364) | 00:02:24 | 00:59:40 (293) | 03:03:43 | 284 | |||
324 | 57 | RYCHŁOWICZ MARCIN | POZNAŃ | POL | 1992 | M25 | 29 | 00:00:00 | 00:18:02 (60) | 00:01:30 | 01:45:54 (384) | 00:03:10 | 00:55:09 (206) | 03:03:45 | 285 | |||
325 | 313 | WARCZAK-MAŃDZIAK KAROLINA | TYNIEC MAŁY | GVT | POL | 1979 | K40 | 8 | 00:00:00 | 00:23:27 (287) | 00:01:30 | 01:32:49 (334) | 00:02:50 | 01:03:15 (335) | 03:03:51 | 40 | ||
326 | 299 | MURDZEK ANNA | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA A&M SERVICE | POL | 1987 | K30 | 10 | 00:00:00 | 00:20:15 (139) | 00:02:43 | 01:28:58 (285) | 00:02:28 | 01:09:43 (371) | 03:04:07 | 41 | ||
327 | 183 | OCHOCKI MARCIN | ŁÓDŹ | POL | 1977 | M40 | 61 | 00:00:00 | 00:23:34 (293) | 00:06:30 | 01:34:51 (351) | 00:04:39 | 00:54:47 (200) | 03:04:21 | 286 | |||
328 | 254 | OSUCH MIRKA | GRUDZIĄDZ | POL | 1967 | K50 | 2 | 00:00:00 | 00:27:34 (371) | 00:04:39 | 01:27:06 (257) | 00:02:53 | 01:02:16 (329) | 03:04:28 | 42 | |||
329 | 255 | RAMCZYKOWSKI DAWID | GDAŃSK | POL | 2001 | M18 | 14 | 00:00:00 | 00:20:48 (171) | 00:01:30 | 01:43:37 (382) | 00:03:14 | 00:55:21 (209) | 03:04:30 | 287 | |||
330 | 231 | SZUMNY DARIUSZ | WEJHEROWO | POL | 1973 | M45 | 40 | 00:00:00 | 00:24:59 (338) | 00:04:49 | 01:32:17 (328) | 00:03:00 | 00:59:26 (290) | 03:04:31 | 288 | |||
331 | 52 | BILSKA MAGDA | GDAŃSK | POL | 1980 | K35 | 13 | 00:00:00 | 00:23:17 (284) | 00:03:39 | 01:32:25 (330) | 00:02:39 | 01:02:42 (331) | 03:04:42 | 43 | |||
332 | 369 | FOLWARSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | GMZH FOLWARSCY | POL | 1982 | K35 | 14 | 00:00:00 | 00:23:55 (305) | 00:01:30 | 01:37:11 (365) | 00:02:45 | 00:59:32 (292) | 03:04:53 | 44 | ||
333 | 43 | TAMKUN WITOLD | WARSZAWA | POL | 1970 | M45 | 41 | 00:00:00 | 00:25:28 (351) | 00:05:23 | 01:34:23 (348) | 00:04:52 | 00:54:52 (202) | 03:04:58 | 289 | |||
334 | 312 | GAJEWSKI MARCIN | GDANSK WRZESZCZ | NORDEA TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M30 | 68 | 00:00:00 | 00:22:42 (262) | 00:04:32 | 01:42:49 (381) | 00:02:25 | 00:52:47 (163) | 03:05:15 | 290 | ||
335 | 354 | KRIEGEL ARTUR | MRZEZINO | POL | 1973 | M45 | 42 | 00:00:00 | 00:22:44 (263) | 00:02:49 | 01:26:01 (231) | 00:02:27 | 01:11:19 (376) | 03:05:20 | 291 | |||
336 | 493 | CIECHANOWSKI SZYMON | GDAŃSK | CTS - CZAJATRAININGSYSTEM | POL | 1977 | M40 | 62 | 00:00:00 | 00:24:44 (332) | 00:03:32 | 01:26:48 (250) | 00:03:51 | 01:06:44 (362) | 03:05:39 | 292 | ||
337 | 330 | TOMCZEWSKI TOMASZ | RADOWO MAŁE | POL | 1988 | M30 | 69 | 00:00:00 | 00:25:28 (351) | 00:04:31 | 01:29:00 (288) | 00:01:49 | 01:04:58 (347) | 03:05:46 | 293 | |||
338 | 234 | FRANCZYK SEBASTIAN | GDAŃSK | POL | 1977 | M40 | 63 | 00:00:00 | 00:23:53 (304) | 00:03:56 | 01:28:58 (285) | 00:04:20 | 01:04:41 (344) | 03:05:48 | 294 | |||
339 | 384 | KAPUSTA OLGA | WARSZAWA (PRAGA-POŁUDNIE) | POL | 1986 | K30 | 11 | 00:00:00 | 00:24:21 (321) | 00:04:59 | 01:35:42 (359) | 00:03:42 | 00:57:25 (255) | 03:06:09 | 45 | |||
340 | 85 | KRZEWIŃSKI SEBASTIAN | POZNAŃ | POL | 1989 | M30 | 70 | 00:00:00 | 00:25:02 (339) | 00:04:36 | 01:34:08 (345) | 00:02:44 | 00:59:43 (294) | 03:06:13 | 295 | |||
341 | 380 | WOJTKOWIAK MATEUSZ | ZIELOANA GÓRA | POL | 1986 | M30 | 71 | 00:00:00 | 00:26:15 (361) | 00:03:31 | 01:31:31 (325) | 00:03:00 | 01:01:58 (326) | 03:06:15 | 296 | |||
342 | 108 | SPUŁTOWSKA JOANNA | ŁÓDŹ | VEOLIA | POL | 1972 | K45 | 2 | 00:00:00 | 00:31:21 (388) | 00:05:00 | 01:36:00 (361) | 00:02:12 | 00:51:48 (138) | 03:06:21 | 46 | ||
343 | 30 | TEJS TOMASZ | LIDZBARK | POL | 1992 | M25 | 30 | 00:00:00 | 00:24:04 (309) | 00:03:18 | 01:33:00 (336) | 00:02:33 | 01:03:31 (340) | 03:06:26 | 297 | |||
344 | 117 | ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR | MASZEWO DUŻE | POL | 1983 | M35 | 57 | 00:00:00 | 00:23:37 (294) | 00:01:30 | 01:31:16 (318) | 00:04:51 | 01:05:24 (351) | 03:06:38 | 298 | |||
345 | 130 | BASZURO MAGDALENA | SZCZECIN | 19881988 | POL | 1988 | K30 | 12 | 00:00:00 | 00:22:12 (234) | 00:04:01 | 01:30:39 (310) | 00:03:18 | 01:06:38 (360) | 03:06:48 | 47 | ||
346 | 500 | OWCZAREK JACEK | PIĄTKOWISKO | POL | 1972 | M45 | 43 | 00:00:00 | 00:28:21 (378) | 00:04:38 | 01:29:38 (302) | 00:03:39 | 01:00:48 (313) | 03:07:04 | 299 | |||
347 | 317 | ADAMEK MAŁGORZATA | GDAŃSK | POL | 1987 | K30 | 13 | 00:00:00 | 00:24:10 (316) | 00:01:30 | 01:38:31 (370) | 00:03:37 | 00:59:23 (287) | 03:07:11 | 48 | |||
348 | 243 | GRADZIK MICHAŁ | MALBORK | POL | 1989 | M30 | 72 | 00:00:00 | 00:24:10 (316) | 00:01:30 | 01:35:17 (353) | 00:02:03 | 01:04:22 (342) | 03:07:22 | 300 | |||
349 | 217 | KRUCZEK ROBERT | RZESZÓW | POL | 1964 | M55 | 10 | 00:00:00 | 00:27:35 (372) | 00:05:57 | 01:26:05 (233) | 00:05:48 | 01:01:59 (327) | 03:07:24 | 301 | |||
350 | 460 | WŁODARCZYK PAULINA | MALBORK | POL | 1991 | K25 | 8 | 00:00:00 | 00:17:21 (41) | 00:02:51 | 01:35:54 (360) | 00:03:04 | 01:09:35 (370) | 03:08:45 | 49 | |||
351 | 447 | KUŚ PATRYCJA | BIELSKO-BIAŁA | POL | 1992 | K25 | 9 | 00:00:00 | 00:21:18 (192) | 00:04:33 | 01:32:05 (327) | 00:03:28 | 01:07:55 (364) | 03:09:19 | 50 | |||
352 | 338 | HADASZ JAROSLAW | ZABRZE | POL | 1970 | M45 | 44 | 00:00:00 | 00:24:46 (334) | 00:04:59 | 01:37:24 (366) | 00:03:18 | 00:59:04 (280) | 03:09:31 | 302 | |||
353 | 141 | ZAWARDZIN ROBERT | WARSZAWA | PKO BANK POLSKI | POL | 1976 | M40 | 64 | 00:00:00 | 00:27:26 (368) | 00:03:59 | 01:31:55 (326) | 00:03:46 | 01:02:48 (332) | 03:09:54 | 303 | ||
354 | 418 | KRUPA KACPER | TORUŃ | POL | 1993 | M25 | 31 | 00:00:00 | 00:24:33 (328) | 00:03:59 | 01:32:42 (333) | 00:03:03 | 01:05:40 (356) | 03:09:57 | 304 | |||
355 | 448 | BINKOWSKI CEZARY | OSTROMECKO | LKS BOGMAR OSTROMECKO BOGMAR | POL | 1973 | M45 | 45 | 00:00:00 | 00:25:02 (339) | 00:07:37 | 01:26:47 (249) | 00:04:51 | 01:05:44 (357) | 03:10:01 | 305 | ||
356 | 270 | UCIECHOWSKI SŁAWOMIR | MALBORK | POL | 1964 | M55 | 11 | 00:00:00 | 00:26:12 (358) | 00:01:30 | 01:33:26 (341) | 00:03:55 | 01:05:14 (348) | 03:10:17 | 306 | |||
357 | 115 | BARTUSZ LUKASZ | TCZEW | POL | 1980 | M35 | 58 | 00:00:00 | 00:27:23 (366) | 00:04:19 | 01:35:37 (356) | 00:04:45 | 00:58:34 (271) | 03:10:38 | 307 | |||
358 | 265 | RYBIAŃSKI ŁUKASZ | ZAKRZÓW | POL | 1981 | M35 | 59 | 00:00:00 | 00:24:06 (311) | 00:03:48 | 01:34:12 (346) | 00:03:09 | 01:05:28 (353) | 03:10:43 | 308 | |||
359 | 498 | BOJANOWSKI WOJCIECH | WARSZAWA | TVN TVN | POL | 1984 | M35 | 60 | 00:00:00 | 00:23:24 (286) | 00:03:57 | 01:27:42 (267) | 00:03:09 | 01:13:14 (383) | 03:11:26 | 309 | ||
360 | 200 | DALECKI BARTŁOMIEJ | RUMIA | SAUNA ! NIE GADAĆ ! | POL | 1976 | M40 | 65 | 00:00:00 | 00:28:08 (376) | 00:04:19 | 01:26:29 (241) | 00:02:01 | 01:10:33 (375) | 03:11:30 | 310 | ||
361 | 409 | ŚWIDERSKI MARCIN | POZNAŃ | APODZIKI | POL | 1983 | M35 | 61 | 00:00:00 | 00:28:49 (379) | 00:06:32 | 01:29:21 (295) | 00:05:27 | 01:01:48 (325) | 03:11:57 | 311 | ||
362 | 417 | KOŁCZ ARTUR | TORUŃ | POL | 1968 | M50 | 11 | 00:00:00 | 00:26:32 (363) | 00:05:42 | 01:34:14 (347) | 00:04:17 | 01:01:28 (319) | 03:12:13 | 312 | |||
363 | 428 | MALAN LUKASZ | WIELICZKA | POL | 1977 | M40 | 66 | 00:00:00 | 00:23:46 (299) | 00:01:30 | 01:46:18 (386) | 00:03:30 | 00:58:25 (269) | 03:13:29 | 313 | |||
364 | 259 | GINTOWT WOJCIECH | BIAŁYSTOK | POL | 1990 | M25 | 32 | 00:00:00 | 00:25:46 (353) | 00:05:06 | 01:35:34 (355) | 00:03:40 | 01:03:29 (339) | 03:13:35 | 314 | |||
365 | 116 | WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF | PIASECZNO | SAMOTNE WILKI MICHAŁ | POL | 1964 | M55 | 12 | 00:00:00 | 00:27:28 (369) | 00:04:13 | 01:26:43 (247) | 00:02:54 | 01:12:38 (380) | 03:13:56 | 315 | ||
366 | 264 | DZIUBEK MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1987 | M30 | 73 | 00:00:00 | 00:23:09 (280) | 00:05:08 | 01:40:31 (372) | 00:04:03 | 01:01:27 (318) | 03:14:18 | 316 | |||
367 | 192 | WYPORKIEWICZ JERZY | WILCZE | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ DIUNA | POL | 1967 | M50 | 12 | 00:00:00 | 00:29:07 (381) | 00:04:52 | 01:36:57 (363) | 00:03:44 | 01:01:09 (316) | 03:15:49 | 317 | ||
368 | 327 | WĘGRZYN PIOTR | CZELADŹ | WIKOSS-SPORT TEAM | POL | 1969 | M50 | 13 | 00:00:00 | 00:22:53 (269) | 00:03:32 | 01:29:55 (307) | 00:03:26 | 01:16:09 (388) | 03:15:55 | 318 | ||
369 | 212 | RUTKOWSKA VIRGINIA | BYDGOSZCZ | ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1984 | K35 | 15 | 00:00:00 | 00:23:48 (300) | 00:03:35 | 01:37:36 (367) | 00:02:43 | 01:08:35 (367) | 03:16:17 | 51 | ||
370 | 178 | ZUPA MARTYNA | BYDGOSZCZ | SISU-OWB TEAM | POL | 1996 | K18 | 3 | 00:00:00 | 00:20:02 (131) | 00:01:30 | 01:42:45 (380) | 00:02:38 | 01:09:49 (372) | 03:16:44 | 52 | ||
371 | 106 | GWIAZDA FILIP | DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1993 | M25 | 33 | 00:00:00 | 00:31:03 (387) | 00:05:01 | 01:35:32 (354) | 00:02:44 | 01:04:47 (345) | 03:19:07 | 319 | |||
372 | 378 | TUL PAULINA | KWIDZYN | POL | 1990 | K25 | 10 | 00:00:00 | 00:29:30 (383) | 00:06:44 | 01:39:07 (371) | 00:03:30 | 01:00:28 (310) | 03:19:19 | 53 | |||
373 | 10 | WAWRZYNIECKI ARTUR | GDYNIA | POL | 1962 | M55 | 13 | 00:00:00 | 00:23:23 (285) | 00:04:06 | 01:31:29 (324) | 00:04:26 | 01:16:37 (390) | 03:20:01 | 320 | |||
374 | 293 | RACZYŃSKA GOSIA | MYSŁOWICE | COCA-COLA RUNNERS | POL | 1975 | K40 | 9 | 00:00:00 | 00:24:35 (329) | 00:03:32 | 01:42:20 (379) | 00:03:49 | 01:06:44 (361) | 03:21:00 | 54 | ||
375 | 457 | MARCISZEWSKA ANETA | SIEDLCE | TRIATHLON SIEDLCE CLUB | POL | 1976 | K40 | 10 | 00:00:00 | 00:24:07 (314) | 00:05:25 | 01:35:04 (352) | 00:04:06 | 01:12:40 (381) | 03:21:22 | 55 | ||
376 | 199 | BRZOZOWSKI PIOTR | ŁAPY | POL | 1988 | M30 | 74 | 00:00:00 | 00:34:06 (392) | 00:05:01 | 01:45:54 (384) | 00:02:39 | 00:54:27 (190) | 03:22:07 | 321 | |||
377 | 467 | MAJDANSKI BARTLOMIEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | POL | 1978 | M40 | 67 | 00:00:00 | 00:25:56 (356) | 00:04:52 | 01:41:23 (376) | 00:03:06 | 01:07:30 (363) | 03:22:47 | 322 | |||
378 | 429 | KWIECIEŃ PIOTR | BĄKOWO | MASTERLEASE SPORT TEAM MASTELEASE | POL | 1978 | M40 | 68 | 00:00:00 | 00:30:33 (386) | 00:04:43 | 01:36:08 (362) | 00:01:47 | 01:12:04 (379) | 03:25:15 | 323 | ||
379 | 154 | RADULSKI DAWID | BYDGOSZCZ | POL | 1989 | M30 | 75 | 00:00:00 | 00:34:46 (394) | 00:01:30 | 01:40:55 (373) | 00:03:44 | 01:04:53 (346) | 03:25:48 | 324 | |||
380 | 459 | HOŁUB TOMASZ | MALBORK | POL | 1971 | M45 | 46 | 00:00:00 | 00:27:37 (373) | 00:01:30 | 01:46:34 (388) | 00:03:28 | 01:09:20 (369) | 03:28:29 | 325 | |||
381 | 109 | WRONA ANDRZEJ | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1959 | M60 | 3 | 00:00:00 | 00:24:54 (336) | 00:05:07 | 01:37:42 (369) | 00:06:13 | 01:15:54 (387) | 03:29:50 | 326 | ||
382 | 321 | ŁYCZEK AGATA | SZCZECIN | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | POL | 1976 | K40 | 11 | 00:00:00 | 00:23:08 (278) | 00:04:26 | 01:41:10 (374) | 00:03:57 | 01:17:56 (391) | 03:30:37 | 56 | ||
383 | 310 | KULIŚ MATEUSZ | PRUSZKÓW | POL | 1992 | M25 | 34 | 00:00:00 | 00:25:17 (348) | 00:04:08 | 01:46:49 (389) | 00:03:02 | 01:11:39 (378) | 03:30:55 | 327 | |||
384 | 220 | RYMARKIEWICZ KAROL | GDAŃSK | CTS | POL | 1980 | M35 | 62 | 00:00:00 | 00:22:59 (273) | 00:03:57 | 01:41:53 (378) | 00:03:07 | 01:19:21 (394) | 03:31:17 | 328 | ||
385 | 189 | JURCZAK JAKUB JURCZAK PRZEMYSŁAW | LEGNICA | POL | 1999 | M18 | 15 | 00:00:00 | 00:29:39 (384) | 00:05:48 | 01:56:06 (393) | 00:04:42 | 00:57:44 (260) | 03:33:59 | 329 | |||
386 | 131 | FOGIEL PIOTR | WARSZAWA | KW WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 69 | 00:00:00 | 00:32:05 (389) | 00:05:34 | 01:34:36 (350) | 00:06:28 | 01:16:30 (389) | 03:35:13 | 330 | ||
387 | 77 | SUCHCICKI LESZEK | OSTROŁĘKA | MONAR TEAM | POL | 1969 | M50 | 14 | 00:00:00 | 00:34:14 (393) | 00:06:42 | 01:41:35 (377) | 00:03:13 | 01:10:11 (374) | 03:35:55 | 331 | ||
388 | 365 | ŁUKASIŃSKI PIOTR | WARSZAWA | BŁĄD W NAZWIE | POL | 1983 | M35 | 63 | 00:00:00 | 00:23:51 (302) | 00:06:37 | 01:41:22 (375) | 00:05:41 | 01:18:41 (393) | 03:36:12 | 332 | ||
389 | 142 | LAL MONIKA | GRYFICE | RUNGRYF RUNGRYF | POL | 1964 | K55 | 1 | 00:00:00 | 00:28:58 (380) | 00:05:35 | 01:46:22 (387) | 00:02:44 | 01:13:32 (384) | 03:37:11 | 57 | ||
390 | 139 | WOJTASIK RAFAŁ | WARSZAWA | WARSAW EAGLE TEAM | POL | 1986 | M30 | 76 | 00:00:00 | 00:32:35 (390) | 00:01:30 | 01:45:18 (383) | 00:03:45 | 01:18:31 (392) | 03:41:39 | 333 | ||
391 | 495 | PŁAWIAK BARTŁOMIEJ | DŁUGOŁĘKA | PLAWIAK | POL | 1981 | M35 | 64 | 00:00:00 | 00:23:41 (296) | 00:05:03 | 01:55:44 (392) | 00:04:10 | 01:13:40 (385) | 03:42:18 | 334 | ||
392 | 156 | SOŁTYSIAK EWELINA | WARSZAWA (WOLA) | KUŹNIA TRIATHLONU, I-SPORT | POL | 1991 | K25 | 11 | 00:00:00 | 00:26:27 (362) | 00:04:06 | 01:49:17 (390) | 00:02:52 | 01:20:36 (395) | 03:43:18 | 58 | ||
393 | 1189 | ZDUNEK MAŁGORZATA | CZERSK | POL | 1979 | K40 | 12 | 00:00:00 | 00:27:14 (365) | 00:05:08 | 01:58:12 (394) | 00:02:53 | 01:13:49 (386) | 03:47:16 | 59 | |||
394 | 404 | SZLAGOWSKA-KAPITANOWICZ MONIKA | WROCŁAW | POL | 1978 | K40 | 13 | 00:00:00 | 00:23:56 (306) | 00:06:59 | 02:03:02 (396) | 00:03:53 | 01:13:07 (382) | 03:50:57 | 60 | |||
395 | 60 | KOWARSKI MARIUSZ | OSTROŁĘKA | MONAR TEAM MONAR TEAM | POL | 1963 | M55 | 14 | 00:00:00 | 00:39:07 (396) | 00:05:40 | 02:02:57 (395) | 00:04:25 | 01:09:52 (373) | 04:02:01 | 335 | ||
396 | 444 | OBIEREC ŁUKASZ | WROCŁAW | POL | 1985 | M30 | 77 | 00:00:00 | 00:37:46 (395) | 00:05:32 | 01:55:41 (391) | 00:03:38 | 01:30:06 (396) | 04:12:43 | 336 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1195 | LABOSPORT TEAM CSGT | LABOSPORT TEAM CSGT | 00:00:00 | 00:14:58 (3) | 00:01:30 | 01:04:30 (1) | 00:01:10 | 00:41:19 (1) | 02:03:27 | |
2 | 1191 | GROSZEWSKI RADOSŁAW (PUCH ROBERT, FLOREK MARCIN) | TRISWIMRUN | 00:00:00 | 00:14:16 (1) | 00:01:17 | 01:07:06 (2) | 00:01:05 | 00:46:50 (7) | 02:10:34 | |
3 | 421 | ŁACHUT WOJCIECH (MARTA HELENA MAŁEK,MAJA BUŻYCKA) | TWISTER TEAM | 00:00:00 | 00:16:51 (7) | 00:01:30 | 01:08:02 (4) | 00:01:16 | 00:43:49 (2) | 02:11:28 | |
4 | 497 | WĘGIER ARKADIUSZ (MIKOŁAJ WALIŃSKI,KAMIL DRZEWOSZEWSKI) | UKS TRS SUSZ | 00:00:00 | 00:17:51 (9) | 00:01:27 | 01:07:15 (3) | 00:01:09 | 00:44:20 (3) | 02:12:02 | |
5 | 463 | GRALIK ARTUR (HAJDUCKI JAROSŁAW, OTŁOWSKI GRZEGORZ) | 00:00:00 | 00:15:29 (4) | 00:01:34 | 01:10:37 (6) | 00:01:15 | 00:46:04 (6) | 02:14:59 | ||
6 | 177 | POŁOM ADAM (SAS-BOJARSKI KRZYSZTOF, GERING MARIUSZ) | 00:00:00 | 00:19:17 (13) | 00:01:30 | 01:13:21 (8) | 00:01:12 | 00:44:45 (4) | 02:20:05 | ||
7 | 171 | PRUCHNICKI RAFAŁ (GÓRZYŃSKI TOMASZ, LEWANDOWSKI KAROL) | STONEMAN ARCHEOMULTISPORTTEAMTORUŃ | 00:00:00 | 00:18:15 (10) | 00:01:55 | 01:13:10 (7) | 00:01:18 | 00:46:03 (5) | 02:20:41 | |
8 | 155 | KUS ANDRZEJ (NAZAR BARTOSZ, CIECIERSKI WOJCIECH) | INQS INQS | 00:00:00 | 00:22:47 (20) | 00:01:49 | 01:08:08 (5) | 00:01:17 | 00:47:27 (8) | 02:21:28 | |
9 | 472 | AJTEL JAROSLAW (AJTEL KUBA,GRZEGORZ SAMCIK) | TEAM LETJA | 00:00:00 | 00:14:39 (2) | 00:01:14 | 01:18:52 (12) | 00:01:09 | 00:50:11 (14) | 02:26:05 | |
10 | 16 | FIEGEL WOJCIECH (PILIUKH MARHARYTA, POWALISZ DARIUSZ) | TRISPACE/TREK | 00:00:00 | 00:16:11 (5) | 00:01:15 | 01:14:11 (10) | 00:01:11 | 00:57:45 (20) | 02:30:33 | |
11 | 239 | BEM MICHAŁ (CHEBA KRZYSZTOF, KRYCZAŁO MACIEJ) | 00:00:00 | 00:19:48 (14) | 00:01:38 | 01:17:44 (11) | 00:01:19 | 00:50:54 (15) | 02:31:23 | ||
12 | 355 | CZAPIEWSKI MAREK (SARACH LECH, CZAPIEWSKI WOJCIECH) | WM TEAM CZARLIN | 00:00:00 | 00:17:02 (8) | 00:01:33 | 01:21:54 (13) | 00:01:25 | 00:49:47 (12) | 02:31:41 | |
13 | 476 | JÓZEFOWICZ DAWID (DEIS PIOTR, NAUMCZYK TOMASZ) | GRUPA KOLARSKA MALBORK/BEZTLENOWI MALBORK | 00:00:00 | 00:22:49 (21) | 00:01:47 | 01:13:49 (9) | 00:01:33 | 00:55:36 (19) | 02:35:34 | |
14 | 483 | OCHMAŃSKA EWA (MARCIN GÓRECKI, EWA LEWANDOWSKA) | EVERRUN EVERRUN | 00:00:00 | 00:18:39 (12) | 00:01:45 | 01:25:30 (15) | 00:01:27 | 00:48:35 (9) | 02:35:56 | |
15 | 342 | KOMOSSA ANNA (BARANOWSKA KORNELIA, ROLBIECKA ALICJA) | 00:00:00 | 00:20:13 (15) | 00:01:30 | 01:21:56 (14) | 00:01:23 | 00:53:37 (18) | 02:38:39 | ||
16 | 112 | ŁAKOMSKI OLEK (KROPIDŁOWSKI MACIEJ, ŁADA BARTŁOMIEJ) | LUFT TRI TEAM | 00:00:00 | 00:16:24 (6) | 00:01:30 | 01:30:52 (19) | 00:01:19 | 00:49:07 (10) | 02:39:12 | |
17 | 150 | TYCZYŃSKA ANNA (MATLA-FINK MONIKA, BĄK AGNIESZKA) | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 00:00:00 | 00:23:17 (23) | 00:01:44 | 01:27:12 (16) | 00:01:15 | 00:52:05 (16) | 02:45:33 | |
18 | 211 | ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA (PIESZKO MAGDA, INTEREWICZ DOROTA) | 00:00:00 | 00:24:31 (25) | 00:01:30 | 01:31:17 (21) | 00:01:28 | 00:50:00 (13) | 02:48:46 | ||
19 | 44 | JASIŃSKA OLGA (CISZEK BARBARA, CIESIELSKA KATARZYNA) | ORKI Z MAJORKI | 00:00:00 | 00:21:48 (18) | 00:01:42 | 01:30:59 (20) | 00:01:42 | 00:53:36 (17) | 02:49:47 | |
20 | 301 | DEMSKI PAWEŁ (DUDZIŃSKA ANNA, STACHOWIAK WOJCIECH) | 00:00:00 | 00:21:19 (17) | 00:01:55 | 01:35:56 (23) | 00:01:38 | 00:49:35 (11) | 02:50:23 | ||
21 | 213 | ZAWADZKA BARBARA (ZAWADZKI WOJCIECH, ZAWADZKI RAFAŁ) | 00:00:00 | 00:23:04 (22) | 00:01:36 | 01:29:25 (18) | 00:01:39 | 00:58:06 (21) | 02:53:50 | ||
22 | 120 | SŁAWIAK NATALIA (GRZESZKOWSKI MATEUSZ, GRZESZKOWSKI JUSTYNA) | DZIKIE WIEPRZE | 00:00:00 | 00:18:31 (11) | 00:01:30 | 01:35:46 (22) | 00:02:09 | 01:05:38 (23) | 03:03:34 | |
23 | 368 | MONDRZEJEWSKI RAFAŁ (SMOCZYŃSKI DAWID, ORZECHOWSKA - GÓRSKA KAROLINA) | FLEX RUNNERS/ FLEX SP. Z O. O. '' | 00:00:00 | 00:21:53 (19) | 00:01:39 | 01:28:03 (17) | 00:01:43 | 01:10:18 (25) | 03:03:36 | |
24 | 184 | PACAN TOMASZ (PATER-CZAJA ANNA, PACAN KRZYSZTOF) | 00:00:00 | 00:24:19 (24) | 00:01:37 | 01:36:52 (24) | 00:01:42 | 01:06:37 (24) | 03:11:07 | ||
25 | 252 | KAŁĘBASIAK JUSTYNA (JASKÓLSKA-STYPUŁA ANNA, WALCZAK AGATA) | WIR | 00:00:00 | 00:20:49 (16) | 00:02:00 | 01:49:57 (25) | 00:01:28 | 01:00:34 (22) | 03:14:48 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 836 | BRUŹDZIAK MACIEJ | BORKOWO | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | POL | 1998 | M20 | 1 | 00:00:00 | 00:06:16 (1) | 00:01:13 | 00:32:54 (2) | 00:01:17 | 00:19:27 (4) | 01:01:07 | 1 | ||
2 | 1179 | GORYŃSKI DAWID | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2000 | M18 | 1 | 00:00:00 | 00:06:33 (3) | 00:01:30 | 00:33:11 (3) | 00:01:19 | 00:20:12 (6) | 01:02:45 | 2 | ||
3 | 848 | DAMENTKA KAMIL | RUMIA | UKS-TRI TEAM RUMIA ELEMENTAL TRI TEAM ELEMENTAL TRI TEAM | POL | 1998 | M20 | 2 | 00:00:00 | 00:06:23 (2) | 00:01:30 | 00:36:53 (27) | 00:01:19 | 00:18:12 (2) | 01:04:17 | 3 | ||
4 | 570 | KULIK KAMIL | GDYNIA | CTS - CZAJATRAININGSYSTEM | POL | 2003 | M16 | 1 | 00:00:00 | 00:07:48 (11) | 00:01:35 | 00:36:26 (22) | 00:01:26 | 00:19:22 (3) | 01:06:37 | 4 | ||
5 | 501 | ŁAGOWNIK MARTA | GDAŃSK | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | POL | 1995 | K20 | 1 | 00:00:00 | 00:07:24 (8) | 00:01:35 | 00:36:27 (23) | 00:01:27 | 00:19:48 (5) | 01:06:41 | 1 | ||
6 | 510 | CHRZANOWSKI JAN | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 2003 | M16 | 2 | 00:00:00 | 00:06:46 (5) | 00:01:30 | 00:36:52 (26) | 00:01:19 | 00:20:36 (7) | 01:07:03 | 5 | ||
7 | 847 | SŁUPEK ROKSANA | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA NST | POL | 1999 | K20 | 2 | 00:00:00 | 00:06:36 (4) | 00:01:30 | 00:37:06 (31) | 00:01:17 | 00:20:50 (8) | 01:07:19 | 2 | ||
8 | 707 | MARCINIAK PRZEMYSŁAW | PLEWISKA | WWW.M40.PL WWW.M40.PL - POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH | POL | 1985 | M30 | 1 | 00:00:00 | 00:09:35 (60) | 00:01:33 | 00:32:51 (1) | 00:01:37 | 00:22:15 (19) | 01:07:51 | 6 | ||
9 | 722 | MIEDZIAK SEBASTIAN | ROGALINEK | LS PLUS RECYKLING TEAM/ CITIZEN POZNAN 2015 | POL | 1983 | M30 | 2 | 00:00:00 | 00:08:42 (34) | 00:01:44 | 00:33:25 (4) | 00:01:35 | 00:22:29 (21) | 01:07:55 | 7 | ||
10 | 799 | PACHOLCZYK KRZYSZTOF | SŁUPSK | NORDEX POLSKA | POL | 1988 | M30 | 3 | 00:00:00 | 00:08:17 (23) | 00:01:59 | 00:35:14 (8) | 00:01:23 | 00:21:11 (10) | 01:08:04 | 8 | ||
11 | 802 | STANISZEWSKI KRZYSZTOF | MALBORK | SPORTEVO | POL | 1986 | M30 | 4 | 00:00:00 | 00:08:07 (16) | 00:01:51 | 00:35:16 (10) | 00:01:27 | 00:21:26 (11) | 01:08:07 | 9 | ||
12 | 686 | ZIELIŃSKI NICOLAS | BYDGOSZCZ | WWW.OLIMPIASPORT.PL | POL | 1993 | M20 | 3 | 00:00:00 | 00:08:38 (31) | 00:01:47 | 00:35:18 (11) | 00:01:34 | 00:22:29 (21) | 01:09:46 | 10 | ||
13 | 711 | CZAJKOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | BCT TEAM GDYNIA BCT TEAM GDYNIA | POL | 1981 | M30 | 5 | 00:00:00 | 00:08:18 (24) | 00:01:27 | 00:35:54 (19) | 00:01:24 | 00:22:52 (28) | 01:09:55 | 11 | ||
14 | 712 | HEPNER TOMASZ | CHODZIEŻ | GVT | POL | 1988 | M30 | 6 | 00:00:00 | 00:09:07 (43) | 00:01:50 | 00:35:16 (9) | 00:01:30 | 00:22:18 (20) | 01:10:01 | 12 | ||
15 | 759 | JOPEK TOMASZ | POZNAŃ | SATORI | POL | 1986 | M30 | 7 | 00:00:00 | 00:06:51 (6) | 00:01:30 | 00:37:02 (29) | 00:01:33 | 00:24:05 (46) | 01:11:01 | 13 | ||
16 | 549 | LITWINIUK KRZYSZTOF | BARTĄG | KRISS COACHING | POL | 1980 | M30 | 8 | 00:00:00 | 00:08:54 (38) | 00:01:41 | 00:34:57 (5) | 00:01:50 | 00:23:47 (42) | 01:11:09 | 14 | ||
17 | 509 | WIERZBOWSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | POL | 1979 | M40 | 1 | 00:00:00 | 00:10:03 (80) | 00:01:54 | 00:34:59 (6) | 00:01:45 | 00:23:07 (31) | 01:11:48 | 15 | |||
18 | 563 | BRUDŁO PIOTR | STARGARD | POL | 2002 | M16 | 3 | 00:00:00 | 00:08:20 (25) | 00:02:19 | 00:37:03 (30) | 00:02:00 | 00:22:15 (18) | 01:11:57 | 16 | |||
19 | 545 | IGNATOWICZ ANDRZEJ | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 1974 | M40 | 2 | 00:00:00 | 00:09:15 (48) | 00:01:59 | 00:35:46 (18) | 00:02:00 | 00:23:00 (30) | 01:12:00 | 17 | ||
20 | 764 | SZYTTENHOLM OLIWIER | BYDGOSZCZ | TRISPACE GABO MASZ MAŁY PRZYJACIEL | POL | 1982 | M30 | 9 | 00:00:00 | 00:09:48 (67) | 00:01:30 | 00:35:34 (14) | 00:01:50 | 00:23:22 (36) | 01:12:04 | 18 | ||
21 | 682 | ULAŃSKI MACIEJ | SOMPOLNO | POL | 2003 | M16 | 4 | 00:00:00 | 00:08:27 (29) | 00:02:25 | 00:35:42 (16) | 00:01:47 | 00:23:46 (41) | 01:12:07 | 19 | |||
22 | 659 | CZERWIAK ROBERT | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1973 | M40 | 3 | 00:00:00 | 00:09:04 (42) | 00:01:30 | 00:38:41 (54) | 00:01:30 | 00:21:42 (12) | 01:12:27 | 20 | ||
23 | 1184 | MANOWIECKI KAMIL | SOPOT | SKŻ SOPOT | POL | 2002 | M16 | 5 | 00:00:00 | 00:07:11 (7) | 00:01:30 | 00:41:00 (96) | 00:01:30 | 00:21:44 (14) | 01:12:55 | 21 | ||
24 | 833 | GÓRSKI JAKUB | GDYNIA | VEGAN ATHEIST | POL | 1979 | M40 | 4 | 00:00:00 | 00:08:51 (37) | 00:02:14 | 00:35:04 (7) | 00:01:56 | 00:24:58 (60) | 01:13:03 | 22 | ||
25 | 671 | BOGULSKI PIOTR | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | POL | 1988 | M30 | 10 | 00:00:00 | 00:09:16 (51) | 00:02:09 | 00:37:20 (35) | 00:02:13 | 00:22:29 (21) | 01:13:27 | 23 | ||
26 | 506 | URBAŃSKI BARTOSZ | SZCZYTNIKI DUCHOWNE | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 1994 | M20 | 4 | 00:00:00 | 00:07:24 (8) | 00:01:30 | 00:40:19 (83) | 00:01:35 | 00:22:43 (26) | 01:13:31 | 24 | ||
27 | 807 | DOLEGA SZYMON | MALBORK | SPORTEVO | POL | 1985 | M30 | 11 | 00:00:00 | 00:08:08 (17) | 00:01:30 | 00:38:58 (61) | 00:01:51 | 00:23:08 (32) | 01:13:35 | 25 | ||
28 | 650 | MATUSZEWSKI MARIUSZ | WARSZAWA | WMT ISPORT | POL | 1974 | M40 | 5 | 00:00:00 | 00:09:28 (58) | 00:02:21 | 00:35:44 (17) | 00:01:44 | 00:24:22 (52) | 01:13:39 | 26 | ||
29 | 844 | MAŃCZAK JAKUB | GDYNIA | POL | 1971 | M40 | 6 | 00:00:00 | 00:07:38 (10) | 00:02:34 | 00:37:29 (37) | 00:02:12 | 00:24:14 (50) | 01:14:07 | 27 | |||
30 | 515 | ŚLIWKA PIOTR | KRAŚNIK | SPORTEVO | POL | 1980 | M30 | 12 | 00:00:00 | 00:10:37 (106) | 00:02:22 | 00:37:31 (39) | 00:01:41 | 00:22:02 (15) | 01:14:13 | 28 | ||
31 | 840 | LORYŚ MARCIN | WROCŁAW | POL | 1992 | M20 | 5 | 00:00:00 | 00:08:24 (27) | 00:01:30 | 00:38:55 (59) | 00:02:11 | 00:23:16 (34) | 01:14:16 | 29 | |||
32 | 595 | SZOT DAWID | SZTUM | TRINEGU | POL | 1992 | M20 | 6 | 00:00:00 | 00:10:24 (98) | 00:02:01 | 00:37:09 (32) | 00:01:30 | 00:23:15 (33) | 01:14:19 | 30 | ||
33 | 819 | BINKOWSKI ADRIAN | GZIN | PROFESSIONAL HR / CB163 | POL | 1980 | M30 | 13 | 00:00:00 | 00:10:09 (84) | 00:01:58 | 00:35:34 (14) | 00:01:53 | 00:24:46 (57) | 01:14:20 | 31 | ||
34 | 727 | CHMIELEWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON | POL | 1965 | M50 | 1 | 00:00:00 | 00:10:51 (123) | 00:01:54 | 00:36:45 (25) | 00:01:30 | 00:23:30 (37) | 01:14:30 | 32 | ||
35 | 784 | SZCZEBIOT KAROL | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1981 | M30 | 14 | 00:00:00 | 00:07:52 (12) | 00:02:25 | 00:37:13 (33) | 00:02:00 | 00:25:05 (63) | 01:14:35 | 33 | ||
36 | 843 | BATORYNA ALEKSANDER | BĘDZIN | POL | 1983 | M30 | 15 | 00:00:00 | 00:09:15 (48) | 00:02:18 | 00:38:47 (55) | 00:02:07 | 00:22:12 (16) | 01:14:39 | 34 | |||
37 | 837 | KARASZEWSKI NORBERT | BIAŁE BŁOTA | 1. WOJSKOWY SZPITAL POLOWY | POL | 1987 | M30 | 16 | 00:00:00 | 00:10:47 (112) | 00:01:30 | 00:37:15 (34) | 00:01:46 | 00:23:22 (35) | 01:14:40 | 35 | ||
38 | 830 | OLCZAK JAKUB | KOŚCIELEC | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 2003 | M16 | 6 | 00:00:00 | 00:07:52 (12) | 00:01:51 | 00:37:55 (43) | 00:01:40 | 00:25:28 (66) | 01:14:46 | 36 | ||
39 | 507 | KAC MAREK | REDA | ENDURE TEAM | POL | 1974 | M40 | 7 | 00:00:00 | 00:09:09 (45) | 00:01:59 | 00:37:26 (36) | 00:01:54 | 00:24:36 (56) | 01:15:04 | 37 | ||
40 | 738 | BELTER DANIEL | WEJHEROWO | BIKE U UP | POL | 1996 | M20 | 7 | 00:00:00 | 00:07:59 (14) | 00:01:30 | 00:40:15 (81) | 00:01:30 | 00:24:16 (51) | 01:15:30 | 38 | ||
41 | 795 | RUTKOWSKI WOJCIECH | PRZECHLEWO | #TRIPAKA PRZECHLEWO | POL | 1996 | M20 | 8 | 00:00:00 | 00:11:00 (136) | 00:02:03 | 00:36:36 (24) | 00:01:53 | 00:24:10 (49) | 01:15:42 | 39 | ||
42 | 629 | KLOSEK DOMINIK | GDYNIA | ENDURE TEAM | POL | 1980 | M30 | 17 | 00:00:00 | 00:09:11 (46) | 00:02:08 | 00:37:55 (43) | 00:01:47 | 00:25:01 (62) | 01:16:02 | 40 | ||
43 | 842 | MAGDZIAK ZBIGNIEW | POZNAŃ | KS EXTREME TEAM OBORNIKI | POL | 1969 | M50 | 2 | 00:00:00 | 00:09:41 (63) | 00:01:51 | 00:39:01 (62) | 00:01:30 | 00:24:07 (48) | 01:16:10 | 41 | ||
44 | 814 | FEDAN DOMINIK | MORĄG | POL | 1994 | M20 | 9 | 00:00:00 | 00:09:55 (72) | 00:02:51 | 00:37:34 (41) | 00:02:11 | 00:23:59 (45) | 01:16:30 | 42 | |||
45 | 783 | SYGUŁA MATEUSZ | WARSZAWA | KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM | POL | 1979 | M40 | 8 | 00:00:00 | 00:11:54 (171) | 00:02:14 | 00:36:57 (28) | 00:01:45 | 00:23:40 (39) | 01:16:30 | 43 | ||
46 | 1178 | ZABOROWSKI ŁUKASZ | MALBORK | CZWARTAKUS | POL | 1989 | M30 | 18 | 00:00:00 | 00:10:20 (94) | 00:01:49 | 00:38:48 (56) | 00:01:30 | 00:24:07 (47) | 01:16:34 | 44 | ||
47 | 632 | BŁACH WOJCIECH | SOSNOWIEC | WWW.MIZOPOL.PL WWW.MIZOPOL.PL | POL | 1988 | M30 | 19 | 00:00:00 | 00:11:35 (154) | 00:02:00 | 00:38:03 (46) | 00:02:08 | 00:22:51 (27) | 01:16:37 | 45 | ||
48 | 838 | KULWICKI KAROL | BYDGOSZCZ | POL | 1986 | M30 | 20 | 00:00:00 | 00:10:14 (88) | 00:02:06 | 00:35:21 (12) | 00:02:05 | 00:26:53 (99) | 01:16:39 | 46 | |||
49 | 663 | CZAJA LESZEK | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1976 | M40 | 9 | 00:00:00 | 00:11:20 (145) | 00:01:30 | 00:41:08 (103) | 00:01:46 | 00:21:09 (9) | 01:16:53 | 47 | ||
50 | 583 | ZIELIŃSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | POL | 1984 | M30 | 21 | 00:00:00 | 00:10:16 (91) | 00:01:30 | 00:35:28 (13) | 00:01:54 | 00:27:46 (122) | 01:16:54 | 48 | |||
51 | 793 | RUSAK ŁUKASZ | GDYNIA | CZEMU NIE GDYNIA | POL | 1980 | M30 | 22 | 00:00:00 | 00:08:59 (40) | 00:02:19 | 00:39:54 (73) | 00:01:55 | 00:23:50 (43) | 01:16:57 | 49 | ||
52 | 544 | JANCZUK DAWID | MAŁA NIESZAWKA | TRIATHLON KONSULTING | POL | 2002 | M16 | 7 | 00:00:00 | 00:08:10 (18) | 00:02:30 | 00:40:05 (76) | 00:01:45 | 00:24:29 (55) | 01:16:59 | 50 | ||
53 | 828 | BRZOZOWSKI PIOTR | ROKITKI | BIEGAJĄCY TCZEW | POL | 1977 | M40 | 10 | 00:00:00 | 00:10:40 (108) | 00:03:01 | 00:38:51 (57) | 00:01:56 | 00:22:39 (25) | 01:17:07 | 51 | ||
54 | 748 | SĄSIADEK CEZARY | GDAŃSK | KRISS COACHING TEAM | POL | 1981 | M30 | 23 | 00:00:00 | 00:08:10 (18) | 00:01:30 | 00:37:34 (42) | 00:02:34 | 00:27:28 (114) | 01:17:16 | 52 | ||
55 | 790 | ĆWIRKO-GODYCKI ŁUKASZ | MALBORK | WANIEWSKI COACHING | POL | 1980 | M30 | 24 | 00:00:00 | 00:09:02 (41) | 00:01:30 | 00:37:33 (40) | 00:02:01 | 00:27:36 (117) | 01:17:42 | 53 | ||
56 | 590 | ZAMARRIPA KAROLINA | GDYNIA | LKS ZORZA GDYNIA NEUROSANA | POL | 2000 | K18 | 1 | 00:00:00 | 00:08:38 (31) | 00:02:07 | 00:39:45 (71) | 00:01:51 | 00:25:40 (68) | 01:18:01 | 3 | ||
57 | 536 | WROBEL MATEUSZ | FABIANKI | POL | 1990 | M20 | 10 | 00:00:00 | 00:13:04 (212) | 00:02:22 | 00:36:25 (21) | 00:01:22 | 00:24:59 (61) | 01:18:12 | 54 | |||
58 | 768 | PIETRUSZKA MAGDALENA | DZIAŁDOWO | TRIPIETRUSZKA | POL | 1983 | K30 | 1 | 00:00:00 | 00:09:59 (73) | 00:02:20 | 00:41:19 (106) | 00:01:48 | 00:22:54 (29) | 01:18:20 | 4 | ||
59 | 774 | KAROLAK MATEUSZ | JÓZEFOSŁAW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 2002 | M16 | 8 | 00:00:00 | 00:10:01 (77) | 00:02:11 | 00:39:53 (72) | 00:02:44 | 00:23:50 (43) | 01:18:39 | 55 | ||
60 | 615 | KAROLEWSKI KRZYSZTOF | OLSZTYN | KRISS COACHING | POL | 1982 | M30 | 25 | 00:00:00 | 00:10:42 (109) | 00:02:51 | 00:41:00 (96) | 00:02:00 | 00:22:12 (16) | 01:18:45 | 56 | ||
61 | 786 | RYBACKI MARCIN | BYDGOSZCZ | CZYSTA PUSZCZA W BYDGOSKA | POL | 1975 | M40 | 11 | 00:00:00 | 00:10:17 (92) | 00:02:53 | 00:37:56 (45) | 00:02:28 | 00:25:19 (65) | 01:18:53 | 57 | ||
62 | 577 | STANISZEWSKI MACIEJ | MALBORK | SPORTEVO | POL | 1981 | M30 | 26 | 00:00:00 | 00:10:52 (124) | 00:02:24 | 00:38:29 (50) | 00:02:11 | 00:25:13 (64) | 01:19:09 | 58 | ||
63 | 845 | SARNOWSKI ZBYSZEK | SUSZ | UKS TRS SUSZ/KRISS COACHING | POL | 1974 | M40 | 12 | 00:00:00 | 00:10:47 (112) | 00:01:30 | 00:39:08 (63) | 00:01:52 | 00:25:58 (75) | 01:19:15 | 59 | ||
64 | 741 | DRESPA PATRYK | GDYNIA | LILI TEAM KMD GRUZ | POL | 1990 | M20 | 11 | 00:00:00 | 00:11:52 (170) | 00:02:34 | 00:39:10 (65) | 00:02:04 | 00:23:35 (38) | 01:19:15 | 60 | ||
65 | 519 | DUK JANUSZ | LODZ | LABOSPORT TEAM | POL | 1966 | M50 | 3 | 00:00:00 | 00:10:20 (94) | 00:02:17 | 00:38:09 (47) | 00:01:38 | 00:26:52 (98) | 01:19:16 | 61 | ||
66 | 811 | PTAK JACEK | WARSZAWA | PROJEKT AK | POL | 1984 | M30 | 27 | 00:00:00 | 00:08:22 (26) | 00:01:30 | 00:39:27 (67) | 00:01:30 | 00:28:43 (143) | 01:19:32 | 62 | ||
67 | 505 | BABCIAK JAKUB | NOWY STAW | POL | 2002 | M16 | 9 | 00:00:00 | 00:09:22 (53) | 00:03:18 | 00:41:39 (118) | 00:02:35 | 00:22:38 (24) | 01:19:32 | 63 | |||
68 | 640 | JUZWUK SEWERYN | WEJHEROWO | POL | 1994 | M20 | 12 | 00:00:00 | 00:09:50 (70) | 00:01:30 | 00:41:07 (102) | 00:01:30 | 00:25:42 (70) | 01:19:39 | 64 | |||
69 | 846 | CHUDEK AGNIESZKA | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 1992 | K20 | 3 | 00:00:00 | 00:08:13 (21) | 00:02:12 | 00:41:29 (115) | 00:01:53 | 00:25:54 (73) | 01:19:41 | 5 | ||
70 | 1183 | KARDASZ SŁAWEK | LUBIN | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1999 | M20 | 13 | 00:00:00 | 00:10:01 (77) | 00:02:34 | 00:42:04 (122) | 00:01:30 | 00:23:45 (40) | 01:19:54 | 65 | ||
71 | 834 | WIKALINSKI JAROSLAW | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 1970 | M40 | 13 | 00:00:00 | 00:10:52 (124) | 00:03:25 | 00:38:38 (53) | 00:02:21 | 00:24:48 (58) | 01:20:04 | 66 | ||
72 | 579 | GOC JULIA | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1997 | K20 | 4 | 00:00:00 | 00:08:16 (22) | 00:02:03 | 00:42:15 (128) | 00:01:37 | 00:26:02 (76) | 01:20:13 | 6 | ||
73 | 628 | BARTKOWSKI MAREK | WARSZAWA | ENDURE TEAM | POL | 1972 | M40 | 14 | 00:00:00 | 00:11:38 (157) | 00:03:59 | 00:36:25 (20) | 00:02:38 | 00:25:41 (69) | 01:20:21 | 67 | ||
74 | 831 | DZIEDZIC MAŁGORZATA | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM LUFTHANSA SYSTEMS POLAND | POL | 1990 | K20 | 5 | 00:00:00 | 00:09:24 (54) | 00:02:10 | 00:40:09 (79) | 00:01:30 | 00:27:17 (108) | 01:20:30 | 7 | ||
75 | 596 | BIRECKI WACŁAW | OPOLE | GT KONA | POL | 1960 | M50 | 4 | 00:00:00 | 00:10:15 (90) | 00:02:11 | 00:37:31 (38) | 00:02:06 | 00:28:34 (141) | 01:20:37 | 68 | ||
76 | 801 | STUSIO DAMIAN | GDAŃSK | POL | 1978 | M40 | 15 | 00:00:00 | 00:11:38 (157) | 00:03:27 | 00:41:39 (117) | 00:02:17 | 00:21:42 (13) | 01:20:43 | 69 | |||
77 | 739 | WAJS ANNA | GDYNIA | POL | 1995 | K20 | 6 | 00:00:00 | 00:13:06 (214) | 00:02:13 | 00:38:53 (58) | 00:01:47 | 00:24:49 (59) | 01:20:48 | 8 | |||
78 | 636 | SZAKOŁA MARCIN | ZŁOTNIKI | MOCNO W PRAWO TEAM MOCNO W PRAWO TEAM | POL | 1979 | M40 | 16 | 00:00:00 | 00:09:47 (65) | 00:02:31 | 00:38:33 (51) | 00:02:08 | 00:28:13 (131) | 01:21:12 | 70 | ||
79 | 781 | KOWALIK MARCIN | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1984 | M30 | 28 | 00:00:00 | 00:09:28 (58) | 00:02:41 | 00:40:18 (82) | 00:01:55 | 00:26:51 (96) | 01:21:13 | 71 | ||
80 | 611 | WŁODARCZYK WOJCIECH | BYDGOSZCZ | CZARNE STOPY | POL | 1964 | M50 | 5 | 00:00:00 | 00:11:22 (147) | 00:01:30 | 00:42:22 (130) | 00:01:46 | 00:24:27 (54) | 01:21:27 | 72 | ||
81 | 681 | RAŻEWSKI MACIEJ | MALBORK | RAŻA TRIATHLON TEAM | POL | 1999 | M20 | 14 | 00:00:00 | 00:09:08 (44) | 00:02:06 | 00:40:48 (90) | 00:01:30 | 00:28:04 (128) | 01:21:36 | 73 | ||
82 | 578 | SIENKIEWICZ ŁUKASZ | KOSZALIN | TEAM SIENKIEWICZ | POL | 1981 | M30 | 29 | 00:00:00 | 00:08:49 (35) | 00:03:02 | 00:40:59 (95) | 00:02:42 | 00:26:07 (78) | 01:21:39 | 74 | ||
83 | 642 | JODKO PAWEŁ | POZNAŃ | JODKO BROTHERS RUNNING TEAM | POL | 1979 | M40 | 17 | 00:00:00 | 00:10:48 (116) | 00:03:12 | 00:38:55 (59) | 00:02:36 | 00:26:22 (84) | 01:21:53 | 75 | ||
84 | 592 | PRĘDOTA BARTOSZ | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 2003 | M16 | 10 | 00:00:00 | 00:08:41 (33) | 00:01:30 | 00:41:24 (112) | 00:01:30 | 00:28:50 (150) | 01:21:55 | 76 | ||
85 | 518 | TRUSZKOWSKI MICHAŁ | OŚNO LUBUSKIE | RONIN TEAM GABINET WETERYNARYJNY GRYF | POL | 1987 | M30 | 30 | 00:00:00 | 00:10:13 (87) | 00:02:32 | 00:41:20 (108) | 00:01:49 | 00:26:05 (77) | 01:21:59 | 77 | ||
86 | 815 | LIGENZA ZBIGNIEW | PRUSZCZ GDAŃSKI | POL | 1978 | M40 | 18 | 00:00:00 | 00:11:34 (152) | 00:03:14 | 00:38:28 (49) | 00:02:44 | 00:26:08 (79) | 01:22:08 | 78 | |||
87 | 798 | TOMASZEWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | POL | 1975 | M40 | 19 | 00:00:00 | 00:10:04 (81) | 00:02:35 | 00:39:57 (74) | 00:02:06 | 00:27:59 (124) | 01:22:41 | 79 | |||
88 | 547 | BORUTA PRZEMYSŁAW | GDYNIA | BORUCIK TRI TEAM | POL | 1987 | M30 | 31 | 00:00:00 | 00:09:59 (73) | 00:01:30 | 00:42:03 (121) | 00:02:11 | 00:27:00 (104) | 01:22:43 | 80 | ||
89 | 537 | HORODNICZY MARIUSZ | ŁÓDŹ | POL | 1983 | M30 | 32 | 00:00:00 | 00:09:35 (60) | 00:01:30 | 00:40:07 (78) | 00:01:56 | 00:29:48 (170) | 01:22:56 | 81 | |||
90 | 1174 | KAROLAK MARCIN | JÓZEFOSŁAW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1969 | M50 | 6 | 00:00:00 | 00:11:44 (163) | 00:01:30 | 00:40:48 (91) | 00:02:16 | 00:26:55 (101) | 01:23:13 | 82 | ||
91 | 776 | AUGUSTYNIAK ADAM | ŁÓDŹ | LIMONKOWO.PL | POL | 1986 | M30 | 33 | 00:00:00 | 00:11:15 (144) | 00:02:43 | 00:39:43 (68) | 00:02:08 | 00:27:24 (111) | 01:23:13 | 83 | ||
92 | 728 | GOSZKA JAKUB | SZĄBRUK | GOS-DENT | POL | 1998 | M20 | 15 | 00:00:00 | 00:12:17 (187) | 00:02:22 | 00:40:49 (92) | 00:02:01 | 00:26:14 (83) | 01:23:43 | 84 | ||
93 | 1177 | KOSTRO MICHAŁ | BIAŁYSTOK | 3T BIAŁYSTOK | POL | 1994 | M20 | 16 | 00:00:00 | 00:09:15 (48) | 00:01:30 | 00:44:33 (163) | 00:02:07 | 00:26:36 (91) | 01:24:01 | 85 | ||
94 | 806 | SOSIŃSKI RAFAŁ | GDYNIA | SPORTEVO | POL | 1980 | M30 | 34 | 00:00:00 | 00:10:54 (129) | 00:02:21 | 00:40:38 (87) | 00:02:11 | 00:28:04 (128) | 01:24:08 | 86 | ||
95 | 769 | MELKOWSKI MARCIN | IŁAWA | POL | 1982 | M30 | 35 | 00:00:00 | 00:10:59 (134) | 00:03:15 | 00:41:24 (111) | 00:02:24 | 00:26:11 (80) | 01:24:13 | 87 | |||
96 | 575 | ZIEMIŃSKA MAGDALENA | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | K40 | 1 | 00:00:00 | 00:11:05 (139) | 00:02:31 | 00:41:21 (109) | 00:02:26 | 00:26:56 (102) | 01:24:19 | 9 | ||
97 | 816 | RONIARSKI ADAM | WEJHEROWO | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1974 | M40 | 20 | 00:00:00 | 00:10:14 (88) | 00:03:19 | 00:41:03 (99) | 00:02:25 | 00:27:20 (109) | 01:24:21 | 88 | ||
98 | 779 | SCHLUETER BERNARD | JAROTY | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1979 | M40 | 21 | 00:00:00 | 00:10:50 (121) | 00:02:40 | 00:39:43 (68) | 00:02:50 | 00:28:19 (134) | 01:24:22 | 89 | ||
99 | 591 | KAŁUZIŃSKI TOMASZ | MALBORK | POL | 1976 | M40 | 22 | 00:00:00 | 00:12:20 (189) | 00:02:14 | 00:40:30 (84) | 00:02:27 | 00:26:59 (103) | 01:24:30 | 90 | |||
100 | 517 | MALINOWSKI ARTUR | MAKSYMILIANOWO | POL | 1969 | M50 | 7 | 00:00:00 | 00:12:45 (201) | 00:03:16 | 00:39:44 (70) | 00:02:06 | 00:26:40 (92) | 01:24:31 | 91 | |||
101 | 706 | PIETRASIUK MARCIN | GDAŃSK | POL | 1979 | M40 | 23 | 00:00:00 | 00:10:09 (84) | 00:01:30 | 00:44:05 (156) | 00:02:40 | 00:26:12 (82) | 01:24:36 | 92 | |||
102 | 705 | PABIJAN IGOR | WARSAW | POL | 1988 | M30 | 36 | 00:00:00 | 00:10:00 (75) | 00:03:57 | 00:40:45 (89) | 00:02:53 | 00:27:01 (105) | 01:24:36 | 93 | |||
103 | 805 | ELIASZ PAWEŁ | USTRONIE MORSKIE | APTEKA ELIASZ | POL | 1971 | M40 | 24 | 00:00:00 | 00:10:53 (127) | 00:02:32 | 00:39:09 (64) | 00:03:17 | 00:28:54 (154) | 01:24:45 | 94 | ||
104 | 613 | NIESTEROWICZ KAROL | SZCZECIN | POL | 1990 | M20 | 17 | 00:00:00 | 00:11:36 (155) | 00:01:30 | 00:45:11 (180) | 00:02:05 | 00:24:26 (53) | 01:24:48 | 95 | |||
105 | 825 | BALBUSA MATEUSZ | TCZEW | APATOR METRIX S.A APATOR METRIX S.A | POL | 1994 | M20 | 18 | 00:00:00 | 00:10:52 (124) | 00:03:19 | 00:41:23 (110) | 00:02:55 | 00:26:25 (85) | 01:24:54 | 96 | ||
106 | 726 | GUJSKI MARCIN | MIŃSK MAZOWIECKI | TRIPAKA | POL | 1981 | M30 | 37 | 00:00:00 | 00:11:00 (136) | 00:03:04 | 00:41:15 (105) | 00:02:04 | 00:27:43 (120) | 01:25:06 | 97 | ||
107 | 667 | IGNATOWICZ JAKUB | WARSZAWA | TEAM KARAŚ TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 2002 | M16 | 11 | 00:00:00 | 00:09:13 (47) | 00:02:17 | 00:46:13 (198) | 00:01:57 | 00:25:29 (67) | 01:25:09 | 98 | ||
108 | 562 | ZIELIŃSKI HENRYK | KWIDZYN | NZ | POL | 1952 | M60 | 1 | 00:00:00 | 00:12:23 (190) | 00:02:59 | 00:41:04 (100) | 00:02:05 | 00:26:51 (96) | 01:25:22 | 99 | ||
109 | 824 | ELIASZ PIOTR | USTRONIE MORSKIE | APTEKA ELIASZ APTEKA ELIASZ SP. Z O O | POL | 2002 | M16 | 12 | 00:00:00 | 00:08:57 (39) | 00:02:39 | 00:44:01 (153) | 00:01:47 | 00:28:02 (127) | 01:25:26 | 100 | ||
110 | 743 | KOWALEWSKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | NIEZRZESZONY | POL | 1959 | M60 | 2 | 00:00:00 | 00:09:47 (65) | 00:02:51 | 00:41:19 (106) | 00:01:30 | 00:29:59 (173) | 01:25:26 | 101 | ||
111 | 540 | NADOLSKI WALDEMAR | TCZEW | BIEGAJACY TCZEW | POL | 1972 | M40 | 25 | 00:00:00 | 00:12:03 (177) | 00:03:41 | 00:39:15 (66) | 00:02:18 | 00:28:20 (135) | 01:25:37 | 102 | ||
112 | 601 | KLEINOWSKI KRZYSZTOF | KOBYLANKA | POL | 1966 | M50 | 8 | 00:00:00 | 00:11:41 (160) | 00:02:39 | 00:40:12 (80) | 00:02:13 | 00:29:02 (158) | 01:25:47 | 103 | |||
113 | 698 | KACMAJOR TOMASZ | GDAŃSK | POL | 1986 | M30 | 38 | 00:00:00 | 00:11:02 (138) | 00:02:50 | 00:43:37 (146) | 00:02:39 | 00:25:54 (73) | 01:26:02 | 104 | |||
114 | 761 | RZYTKI PIOTR | LISIOWOLKA | POL | 1981 | M30 | 39 | 00:00:00 | 00:11:08 (141) | 00:02:56 | 00:41:05 (101) | 00:02:33 | 00:28:31 (138) | 01:26:13 | 105 | |||
115 | 668 | ZALESINSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | POL | 1980 | M30 | 40 | 00:00:00 | 00:10:33 (103) | 00:02:48 | 00:40:52 (93) | 00:02:44 | 00:29:17 (162) | 01:26:14 | 106 | |||
116 | 625 | MICHALAK ANIA | UJŚCIE | POL | 1973 | K40 | 2 | 00:00:00 | 00:11:30 (150) | 00:02:22 | 00:43:37 (146) | 00:01:56 | 00:26:49 (94) | 01:26:14 | 10 | |||
117 | 635 | ANYŻEWSKI TOMEK | WŁOCŁAWEK | IRON HOUSE STUDIO TRENINGU | POL | 1981 | M30 | 41 | 00:00:00 | 00:10:45 (110) | 00:03:05 | 00:41:33 (116) | 00:02:17 | 00:28:38 (142) | 01:26:18 | 107 | ||
118 | 605 | CZERWIEC MICHAŁ | RUMIA | POL | 1982 | M30 | 42 | 00:00:00 | 00:10:47 (112) | 00:03:53 | 00:42:11 (125) | 00:02:42 | 00:26:45 (93) | 01:26:18 | 108 | |||
119 | 504 | SZARLEJ MARCIN | BYDGOSZCZ | PKO BANK POLSKI S.A. | POL | 1983 | M30 | 43 | 00:00:00 | 00:12:13 (186) | 00:02:54 | 00:41:11 (104) | 00:02:20 | 00:27:40 (118) | 01:26:18 | 109 | ||
120 | 569 | ZADROGA PIOTR | GDAŃSK | POL | 1973 | M40 | 26 | 00:00:00 | 00:11:21 (146) | 00:03:31 | 00:40:32 (85) | 00:02:09 | 00:28:49 (147) | 01:26:22 | 110 | |||
121 | 559 | ZUBOWICZ MAREK | TUCHOM | POL | 1964 | M50 | 9 | 00:00:00 | 00:09:49 (68) | 00:03:25 | 00:38:33 (51) | 00:02:25 | 00:32:16 (216) | 01:26:28 | 111 | |||
122 | 813 | STEMBNOWSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | MBC TEAM | POL | 1991 | K20 | 7 | 00:00:00 | 00:09:25 (56) | 00:02:19 | 00:43:15 (139) | 00:01:30 | 00:30:03 (174) | 01:26:32 | 11 | ||
123 | 633 | WALCZAK GRZEGORZ | RUDA ŚLĄSKA | MIZOPOL | POL | 1988 | M30 | 44 | 00:00:00 | 00:10:08 (83) | 00:03:10 | 00:42:02 (120) | 00:02:30 | 00:28:59 (156) | 01:26:49 | 112 | ||
124 | 538 | ZARĘBA BEATA | KALISKA | NIEZRZESZONA | POL | 1972 | K40 | 3 | 00:00:00 | 00:09:52 (71) | 00:02:14 | 00:43:56 (152) | 00:01:59 | 00:28:49 (146) | 01:26:50 | 12 | ||
125 | 717 | STRUMIŃSKA SARA | SOSNOWIEC | WIKOSS-SPORT TEAM | POL | 1991 | K20 | 8 | 00:00:00 | 00:09:27 (57) | 00:03:05 | 00:44:23 (160) | 00:02:09 | 00:28:01 (126) | 01:27:05 | 13 | ||
126 | 709 | KULA ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | POL | 1991 | M20 | 19 | 00:00:00 | 00:16:48 (284) | 00:02:55 | 00:38:22 (48) | 00:02:27 | 00:26:33 (88) | 01:27:05 | 113 | |||
127 | 646 | GÓRZYŃSKA MAŁGORZATA | TRZCIANKA | TRISPACE | POL | 1973 | K40 | 4 | 00:00:00 | 00:13:25 (223) | 00:02:30 | 00:41:25 (114) | 00:02:14 | 00:27:44 (121) | 01:27:18 | 14 | ||
128 | 616 | SIENKIEWICZ WOJCIECH | OLSZTYN | KRISS COACHING | POL | 1959 | M60 | 3 | 00:00:00 | 00:12:30 (195) | 00:03:42 | 00:41:01 (98) | 00:02:40 | 00:27:28 (113) | 01:27:21 | 114 | ||
129 | 695 | NADOLNA KATARZYNA | POZNAŃ | POL | 1989 | K30 | 2 | 00:00:00 | 00:57:59 (299) | 00:00:00 | 00:42:05 (123) | 00:00:00 | #ARG! | 01:27:28 | 15 | |||
130 | 691 | CHAJNOWSKI JAROSŁAW | KOSZALIN | TRIATHLON KOSZALIN | POL | 1963 | M50 | 10 | 00:00:00 | 00:10:48 (116) | 00:03:59 | 00:42:56 (134) | 00:02:22 | 00:27:32 (115) | 01:27:37 | 115 | ||
131 | 732 | TOMCZAK ZUZANNA | RUMIA | UKS TRI TEAM RUMIA | POL | 2003 | K16 | 1 | 00:00:00 | 00:08:02 (15) | 00:02:15 | 00:46:39 (205) | 00:01:54 | 00:28:57 (155) | 01:27:47 | 16 | ||
132 | 571 | PAŚKO FRANEK | WARSZAWA | POL | 1982 | M30 | 45 | 00:00:00 | 00:10:58 (131) | 00:04:08 | 00:40:01 (75) | 00:02:05 | 00:30:35 (184) | 01:27:47 | 116 | |||
133 | 581 | LECHOWICZ ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1978 | M40 | 27 | 00:00:00 | 00:09:24 (54) | 00:02:24 | 00:40:06 (77) | 00:02:29 | 00:33:39 (240) | 01:28:02 | 117 | |||
134 | 792 | WYRODA DAMIAN | MŁAWA | MŁAWA | POL | 1988 | M30 | 46 | 00:00:00 | 00:11:10 (142) | 00:03:15 | 00:42:27 (131) | 00:02:31 | 00:29:03 (159) | 01:28:26 | 118 | ||
135 | 1176 | KOCIK ARKADIUSZ | ŁÓDŹ | POL | 1968 | M50 | 11 | 00:00:00 | 00:12:48 (204) | 00:02:49 | 00:41:43 (119) | 00:02:05 | 00:29:01 (157) | 01:28:26 | 119 | |||
136 | 652 | ADAMCZYK BARTOSZ | NIEKANIN | POL | 1995 | M20 | 20 | 00:00:00 | 00:10:26 (100) | 00:01:30 | 00:46:36 (203) | 00:02:38 | 00:27:22 (110) | 01:28:32 | 120 | |||
137 | 734 | KURCZEWSKA JOANNA | ELBLĄG | POL | 1976 | K40 | 5 | 00:00:00 | 00:10:39 (107) | 00:03:18 | 00:42:11 (125) | 00:02:27 | 00:29:58 (172) | 01:28:33 | 17 | |||
138 | 697 | PIEKUT MARCIN | WEJHEROWO | WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA | POL | 1974 | M40 | 28 | 00:00:00 | 00:12:10 (183) | 00:03:46 | 00:44:33 (162) | 00:02:28 | 00:25:46 (71) | 01:28:43 | 121 | ||
139 | 679 | BIEDRZYCKI FILIP | GDAŃSK | POL | 1992 | M20 | 21 | 00:00:00 | 00:14:26 (252) | 00:02:29 | 00:42:58 (136) | 00:02:19 | 00:26:33 (89) | 01:28:45 | 122 | |||
140 | 1180 | GOŁASZEWSKI MAREK | GDAŃSK OLIWA | LECHIA GDAŃSK | POL | 1977 | M40 | 29 | 00:00:00 | 00:14:28 (254) | 00:04:34 | 00:40:37 (86) | 00:02:22 | 00:26:50 (95) | 01:28:51 | 123 | ||
141 | 835 | TOBIASZ ALEKSANDRA | GDYNIA | POL | 1989 | K30 | 3 | 00:00:00 | 00:10:36 (105) | 00:02:49 | 00:45:41 (186) | 00:02:38 | 00:27:24 (111) | 01:29:08 | 18 | |||
142 | 777 | ZWIERZYŃSKI KRZYSZTOF | LIDZBARSK WARMIŃSKI | BEHAP | POL | 1978 | M40 | 30 | 00:00:00 | 00:13:58 (238) | 00:03:35 | 00:40:39 (88) | 00:02:30 | 00:28:34 (140) | 01:29:16 | 124 | ||
143 | 746 | PUPEK WOJCIECH | PRZYJAZN | ATB SP. Z O.O. | POL | 1989 | M30 | 47 | 00:00:00 | 00:14:25 (251) | 00:02:32 | 00:42:56 (135) | 00:02:12 | 00:27:12 (106) | 01:29:17 | 125 | ||
144 | 530 | BOLLIN MICHAL | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | POL | 1977 | M40 | 31 | 00:00:00 | 00:10:24 (98) | 00:02:58 | 00:44:45 (167) | 00:02:03 | 00:29:10 (160) | 01:29:20 | 126 | ||
145 | 678 | KOWALSKI LUKASZ | POZNAN | ŁUKASZ KOWALSKI ŁUKASZ KOWALSKI | POL | 1980 | M30 | 48 | 00:00:00 | 00:10:26 (100) | 00:03:01 | 00:44:34 (164) | 00:02:36 | 00:28:43 (144) | 01:29:20 | 127 | ||
146 | 750 | NORKOWSKI TOMASZ | TORUŃ | - | POL | 1980 | M30 | 49 | 00:00:00 | 00:10:58 (131) | 00:02:28 | 00:46:53 (213) | 00:02:27 | 00:26:35 (90) | 01:29:21 | 128 | ||
147 | 700 | GOŁĄB RADOSŁAW | WARSZAWA | POL | 1981 | M30 | 50 | 00:00:00 | 00:11:45 (165) | 00:03:10 | 00:45:47 (189) | 00:01:29 | 00:27:16 (107) | 01:29:27 | 129 | |||
148 | 561 | MICHALAK PIOTR | USTKA | UWAGAFOKA | POL | 1991 | M20 | 22 | 00:00:00 | 00:08:50 (36) | 00:03:46 | 00:43:43 (150) | 00:02:41 | 00:30:29 (183) | 01:29:29 | 130 | ||
149 | 723 | FALKOWSKA MARTYNA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1997 | K20 | 9 | 00:00:00 | 00:10:29 (102) | 00:01:30 | 00:47:15 (224) | 00:01:47 | 00:28:32 (139) | 01:29:33 | 19 | ||
150 | 808 | KWIATKOWSKI KRZYSZTOF | OSTROŁĘKA | NO HUMAN DOCTORS | POL | 1985 | M30 | 51 | 00:00:00 | 00:09:19 (52) | 00:03:26 | 00:45:24 (182) | 00:02:11 | 00:29:20 (163) | 01:29:40 | 131 | ||
151 | 800 | GUZ ALEKSANDER | GDYNIA | POL | 2001 | M18 | 2 | 00:00:00 | 00:09:44 (64) | 00:02:59 | 00:46:08 (195) | 00:02:02 | 00:28:51 (151) | 01:29:44 | 132 | |||
152 | 702 | LARA ANIA | JELENIA GÓRA | POL | 1985 | K30 | 4 | 00:00:00 | 00:08:10 (18) | 00:03:37 | 00:44:50 (168) | 00:01:41 | 00:31:28 (199) | 01:29:46 | 20 | |||
153 | 1182 | KARDASZ SŁAWOMIR | LUBIN | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1971 | M40 | 32 | 00:00:00 | 00:14:17 (245) | 00:02:55 | 00:43:16 (141) | 00:02:50 | 00:26:28 (86) | 01:29:46 | 133 | ||
154 | 567 | TUREK TOMASZ | KŁODZKO | LKS ISKRA JASZKOWA | POL | 1971 | M40 | 33 | 00:00:00 | 00:11:34 (152) | 00:01:30 | 00:48:18 (235) | 00:02:40 | 00:25:50 (72) | 01:29:52 | 134 | ||
155 | 832 | OSĘDOWSKA ALEKSANDRA | PŁOCK | AZS UJK KIELCE | POL | 1996 | K20 | 10 | 00:00:00 | 00:11:23 (148) | 00:02:53 | 00:47:00 (218) | 00:02:19 | 00:26:31 (87) | 01:30:06 | 21 | ||
156 | 669 | URBANIAK KRYSTIAN | KROTOSZYN | POL | 1998 | M20 | 23 | 00:00:00 | 00:11:39 (159) | 00:01:30 | 00:44:55 (171) | 00:02:32 | 00:29:43 (168) | 01:30:19 | 135 | |||
157 | 644 | LEŚNIEWSKA MARTA | PIŁA | POL | 1992 | K20 | 11 | 00:00:00 | 00:10:48 (116) | 00:03:17 | 00:44:38 (166) | 00:02:00 | 00:29:47 (169) | 01:30:30 | 22 | |||
158 | 718 | JANKOWSKI ARKADIUSZ | GLIWICE | POL | 1977 | M40 | 34 | 00:00:00 | 00:11:57 (173) | 00:03:27 | 00:43:03 (138) | 00:03:19 | 00:28:49 (147) | 01:30:35 | 136 | |||
159 | 661 | KRAUZE ALICJA | MALBORK | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2001 | K18 | 2 | 00:00:00 | 00:08:26 (28) | 00:02:36 | 00:48:26 (238) | 00:01:44 | 00:29:32 (165) | 01:30:44 | 23 | ||
160 | 735 | ADAMCZEWSKA AGNIESZKA | LUBANIE | POL | 1975 | K40 | 6 | 00:00:00 | 00:11:58 (174) | 00:03:10 | 00:45:43 (187) | 00:02:01 | 00:27:59 (123) | 01:30:51 | 24 | |||
161 | 529 | MARTYNOWICZ MARIA | BRZOZA | TRISPACE/TREK | POL | 1972 | K40 | 7 | 00:00:00 | 00:13:27 (224) | 00:02:29 | 00:41:24 (113) | 00:02:08 | 00:31:24 (196) | 01:30:52 | 25 | ||
162 | 760 | HUBCZAK MICHAŁ | ŻYWIEC | ARTECH FORKLIFT | POL | 2003 | M16 | 13 | 00:00:00 | 00:10:34 (104) | 00:03:23 | 00:40:58 (94) | 00:02:12 | 00:33:52 (242) | 01:30:59 | 137 | ||
163 | 516 | KOCJAN PIOTR | WARSZAWA - POLSKA | POL | 1985 | M30 | 52 | 00:00:00 | 00:14:24 (250) | 00:02:51 | 00:43:25 (144) | 00:00:00 | 00:30:22 (181) | 01:31:02 | 138 | |||
164 | 696 | MICHALSKI MICHAŁ | SKÓRZEWO | INT4 MOVES | POL | 1984 | M30 | 53 | 00:00:00 | 00:09:37 (62) | 00:03:55 | 00:44:59 (175) | 00:01:30 | 00:31:14 (193) | 01:31:15 | 139 | ||
165 | 1171 | JASTRZEBSKI TOMASZ | GDANSK | POL | 1976 | M40 | 35 | 00:00:00 | 00:12:31 (196) | 00:01:30 | 00:45:46 (188) | 00:03:29 | 00:28:00 (125) | 01:31:16 | 140 | |||
166 | 791 | BOGALECKI MAREK | KOLECZKOWO | SAFE SPORT TEAM | POL | 1957 | M60 | 4 | 00:00:00 | 00:10:45 (110) | 00:04:48 | 00:42:14 (127) | 00:03:20 | 00:30:10 (176) | 01:31:17 | 141 | ||
167 | 523 | BIEGUN TOMASZ | SZCZECIN | POL | 1981 | M30 | 54 | 00:00:00 | 00:11:24 (149) | 00:02:42 | 00:43:38 (148) | 00:02:20 | 00:31:15 (194) | 01:31:19 | 142 | |||
168 | 664 | TRYK PIOTR | OLSZTYN | LECIMY TUTEJ | POL | 1986 | M30 | 55 | 00:00:00 | 00:10:54 (129) | 00:03:17 | 00:45:06 (177) | 00:02:47 | 00:29:16 (161) | 01:31:20 | 143 | ||
169 | 675 | CHOJNOWSKI RAFAŁ | EŁK | LECIMY TUTEJ | POL | 1992 | M20 | 24 | 00:00:00 | 00:15:09 (264) | 00:03:04 | 00:43:44 (151) | 00:01:35 | 00:28:07 (130) | 01:31:39 | 144 | ||
170 | 670 | DYGUŁA BARTOSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 49BLOT. | POL | 1981 | M30 | 56 | 00:00:00 | 00:12:53 (207) | 00:01:30 | 00:43:02 (137) | 00:02:19 | 00:31:58 (210) | 01:31:42 | 145 | ||
171 | 849 | BARTEL ANITA | GDAŃSK | TORUS TRIATHLON TEAM TORUS | POL | 1972 | K40 | 8 | 00:00:00 | 00:08:29 (30) | 00:03:10 | 00:46:19 (202) | 00:02:13 | 00:31:32 (204) | 01:31:43 | 26 | ||
172 | 608 | NAŁĘCZ-GEMBICKI MATEUSZ | ŁÓDŹ | POL | 1989 | M30 | 57 | 00:00:00 | 00:11:06 (140) | 00:03:11 | 00:45:09 (178) | 00:02:43 | 00:29:41 (167) | 01:31:50 | 146 | |||
173 | 631 | ORZYP AGNIESZKA | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1989 | K30 | 5 | 00:00:00 | 00:13:07 (216) | 00:03:00 | 00:44:07 (157) | 00:02:48 | 00:28:48 (145) | 01:31:50 | 27 | ||
174 | 724 | BRZÓSKA RENATA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1970 | K40 | 9 | 00:00:00 | 00:13:27 (224) | 00:02:43 | 00:45:25 (183) | 00:00:00 | 00:30:28 (182) | 01:32:03 | 28 | ||
175 | 566 | OSIŃSKI DARIUSZ | ORNETA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1986 | M30 | 58 | 00:00:00 | 00:12:28 (192) | 00:01:30 | 00:44:57 (174) | 00:02:31 | 00:30:44 (186) | 01:32:10 | 147 | ||
176 | 653 | KASIERSKI PAWEŁ | POZNAŃ | POL | 1964 | M50 | 12 | 00:00:00 | 00:14:35 (258) | 00:03:18 | 00:44:55 (171) | 00:02:30 | 00:26:55 (100) | 01:32:13 | 148 | |||
177 | 677 | KROPLEWSKI MACIEJ | GDAŃSK | POL | 1981 | M30 | 59 | 00:00:00 | 00:12:04 (178) | 00:02:00 | 00:47:30 (226) | 00:00:00 | 00:31:09 (191) | 01:32:43 | 149 | |||
178 | 639 | FISZER JAN | SZKLARSKA PORĘBA | CENTRUM FISZER OŚRODEK REHABILITACJI DZIECI CENTRUM FISZER | POL | 1982 | M30 | 60 | 00:00:00 | 00:10:53 (127) | 00:04:02 | 00:44:56 (173) | 00:02:34 | 00:30:19 (180) | 01:32:44 | 150 | ||
179 | 713 | CIESZYŃSKI ARTUR | GDAŃSK -BORKOWO | POL | 1975 | M40 | 36 | 00:00:00 | 00:10:00 (75) | 00:03:26 | 00:44:38 (165) | 00:02:18 | 00:32:30 (219) | 01:32:52 | 151 | |||
180 | 756 | LEONOWICZ MARTYNA | SZCZECIN | POL | 1991 | K20 | 12 | 00:00:00 | 00:13:33 (228) | 00:03:48 | 00:42:07 (124) | 00:03:14 | 00:30:42 (185) | 01:33:24 | 29 | |||
181 | 736 | CIESZYŃSKI SZYMON | TORUŃ | WIEŚNIACKI KLUB BIEGACKI | POL | 1998 | M20 | 25 | 00:00:00 | 00:10:20 (94) | 00:03:10 | 00:46:52 (212) | 00:01:56 | 00:31:09 (192) | 01:33:27 | 152 | ||
182 | 820 | STOJAK KRZYSZTOF | SUCHY DĄB | POL | 1984 | M30 | 61 | 00:00:00 | 00:14:47 (259) | 00:04:30 | 00:46:37 (204) | 00:01:23 | 00:26:11 (80) | 01:33:28 | 153 | |||
183 | 720 | DWOJACKI WOJCIECH | KUTNO | POL | 1992 | M20 | 26 | 00:00:00 | 00:14:00 (240) | 00:03:56 | 00:44:04 (155) | 00:00:00 | 00:31:34 (205) | 01:33:34 | 154 | |||
184 | 755 | KUNZ MATEUSZ | REDA | POL | 1993 | M20 | 27 | 00:00:00 | 00:11:43 (162) | 00:04:18 | 00:46:57 (216) | 00:02:11 | 00:28:26 (136) | 01:33:35 | 155 | |||
185 | 699 | FYDA DOBROMIR | WROCŁAW | POL | 1977 | M40 | 37 | 00:00:00 | 00:10:48 (116) | 00:05:30 | 00:42:39 (132) | 00:03:14 | 00:31:29 (201) | 01:33:40 | 156 | |||
186 | 623 | CHROSTOWSKA EWA | RUMIA | CZK PUCK CZK PUCK | POL | 1993 | K20 | 13 | 00:00:00 | 00:10:18 (93) | 00:04:24 | 00:47:39 (228) | 00:00:00 | 00:31:29 (200) | 01:33:50 | 30 | ||
187 | 733 | MOTYLSKI STANISLAW | GDYNIA | FLEX RUNNERS FLEX | POL | 1979 | M40 | 38 | 00:00:00 | 00:11:14 (143) | 00:04:00 | 00:45:00 (176) | 00:03:50 | 00:30:11 (177) | 01:34:15 | 157 | ||
188 | 796 | REICH MAREK | OLSZTYN | POL | 1981 | M30 | 62 | 00:00:00 | 00:15:41 (269) | 00:02:00 | 00:44:02 (154) | 00:00:00 | 00:32:40 (224) | 01:34:23 | 158 | |||
189 | 762 | HUBCZAK STANISŁAW | ŻYWIEC | ARTECH FORKLIFT | POL | 2003 | M16 | 14 | 00:00:00 | 00:12:48 (204) | 00:02:00 | 00:46:17 (200) | 00:00:00 | 00:33:29 (237) | 01:34:34 | 159 | ||
190 | 803 | STANISZEWSKA JOANNA | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1986 | K30 | 6 | 00:00:00 | 00:09:49 (68) | 00:03:16 | 00:46:05 (193) | 00:02:28 | 00:33:03 (230) | 01:34:41 | 31 | ||
191 | 810 | LEGAN MARTYNA | KŁODZKO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1992 | K20 | 14 | 00:00:00 | 00:12:54 (208) | 00:03:18 | 00:47:25 (225) | 00:02:19 | 00:28:49 (147) | 01:34:45 | 32 | ||
192 | 685 | GRUSZKA MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1981 | M30 | 63 | 00:00:00 | 00:14:12 (243) | 00:02:00 | 00:49:11 (251) | 00:01:30 | 00:28:17 (133) | 01:35:10 | 160 | |||
193 | 511 | DUDEK ALFRED | OPOLE | 1956 | POL | 1956 | M60 | 5 | 00:00:00 | 00:13:04 (212) | 00:02:53 | 00:44:53 (169) | 00:02:41 | 00:31:42 (206) | 01:35:13 | 161 | ||
194 | 657 | ŁOTYSZ MAREK | KOSZALIN | TRIATHLON KOSZALIN | POL | 1964 | M50 | 13 | 00:00:00 | 00:10:01 (77) | 00:02:25 | 00:47:46 (229) | 00:02:13 | 00:32:49 (226) | 01:35:14 | 162 | ||
195 | 767 | ARENT JAROSŁAW | GDAŃSK | ARENT TEAM | POL | 1954 | M60 | 6 | 00:00:00 | 00:10:50 (121) | 00:05:16 | 00:44:55 (170) | 00:02:16 | 00:32:01 (211) | 01:35:18 | 163 | ||
196 | 555 | MEYER ŁUKASZ | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | POL | 1980 | M30 | 64 | 00:00:00 | 00:14:26 (252) | 00:01:30 | 00:44:24 (161) | 00:03:32 | 00:31:29 (201) | 01:35:21 | 164 | ||
197 | 766 | ARENT MAGDALENA | GDAŃSK | ARENT TEAM | POL | 1983 | K30 | 7 | 00:00:00 | 00:12:00 (176) | 00:03:48 | 00:46:10 (196) | 00:02:41 | 00:30:58 (188) | 01:35:37 | 33 | ||
198 | 758 | SZUMLAS RAFAŁ | RUMIA | POL | 1980 | M30 | 65 | 00:00:00 | 00:14:56 (261) | 00:04:07 | 00:44:13 (159) | 00:00:00 | 00:32:34 (222) | 01:35:50 | 165 | |||
199 | 589 | ROZENKRANZ LEONARD | GDAŃSK | POL | 1960 | M50 | 14 | 00:00:00 | 00:12:47 (203) | 00:03:21 | 00:43:39 (149) | 00:03:05 | 00:33:20 (234) | 01:36:12 | 166 | |||
200 | 787 | NIEMCZYK WIKTOR | MILANÓWEK | POL | 2001 | M18 | 3 | 00:00:00 | 00:11:56 (172) | 00:04:41 | 00:43:28 (145) | 00:03:32 | 00:32:35 (223) | 01:36:12 | 167 | |||
201 | 574 | GRABOWSKI TOMASZ | TCZEW | EDORADCA TEAM | POL | 1973 | M40 | 39 | 00:00:00 | 00:13:32 (227) | 00:04:59 | 00:47:01 (219) | 00:02:19 | 00:28:27 (137) | 01:36:18 | 168 | ||
202 | 747 | FRANKIEWICZ SZYMON | GDAŃSK | POL | 1983 | M30 | 66 | 00:00:00 | 00:18:03 (291) | 00:02:00 | 00:47:13 (222) | 00:01:30 | 00:27:33 (116) | 01:36:19 | 169 | |||
203 | 829 | GAJEWSKI MARIUSZ | WARSZAWA | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING | POL | 1976 | M40 | 40 | 00:00:00 | 00:10:47 (112) | 00:03:54 | 00:43:24 (142) | 00:02:48 | 00:35:30 (263) | 01:36:23 | 170 | ||
204 | 1172 | GAŁKA ŁUKASZ | GDAŃSK | RIM TIM TEAM BRANIEWO/FROMBORK SII GDAŃSK | POL | 1991 | M20 | 28 | 00:00:00 | 00:14:15 (244) | 00:03:51 | 00:48:54 (248) | 00:01:54 | 00:27:41 (119) | 01:36:35 | 171 | ||
205 | 676 | ZDUŃCZYK KRZYSZTOF | GDAŃSK | POL | 1992 | M20 | 29 | 00:00:00 | 00:13:11 (217) | 00:03:27 | 00:46:41 (207) | 00:02:32 | 00:31:03 (190) | 01:36:54 | 172 | |||
206 | 839 | KOŁODZIEJCZYK STANISŁAW | WARSZAWA | POL | 2002 | M16 | 15 | 00:00:00 | 00:11:50 (168) | 00:06:32 | 00:46:17 (201) | 00:02:56 | 00:29:31 (164) | 01:37:06 | 173 | |||
207 | 710 | OBRAŁ ŁUKASZ | KRAKÓW | WWW.PRAWO-PORADY.PL CHAOS TEAM | POL | 1976 | M40 | 41 | 00:00:00 | 00:16:50 (286) | 00:03:28 | 01:37:11 | 174 | |||||
208 | 850 | BARTCZAK MAGDA | TORUŃ | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM/TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1985 | K30 | 8 | 00:00:00 | 00:13:06 (214) | 00:01:30 | 00:45:57 (191) | 00:01:30 | 00:35:11 (258) | 01:37:14 | 34 | ||
209 | 648 | WYSOCKI PIOTR | PELPLIN-KULICE | POL | 1973 | M40 | 42 | 00:00:00 | 00:12:41 (198) | 00:03:34 | 00:42:52 (133) | 00:02:32 | 00:35:35 (265) | 01:37:14 | 175 | |||
210 | 703 | BRZEZICKI MACIEJ | BOLSZEWO | TREC TEAM TREC TEAM | POL | 1978 | M40 | 43 | 00:00:00 | 00:12:06 (179) | 00:03:43 | 00:45:14 (181) | 00:03:30 | 00:32:50 (227) | 01:37:23 | 176 | ||
211 | 778 | MEISSNER JANUSZ | KARTUZY | POL | 1961 | M50 | 15 | 00:00:00 | 00:13:41 (233) | 00:05:08 | 00:46:56 (215) | 00:02:46 | 00:28:52 (152) | 01:37:23 | 177 | |||
212 | 553 | SITKOWSKI KRZYSZTOF | OPOLE | GT KONA | POL | 1979 | M40 | 44 | 00:00:00 | 00:11:50 (168) | 00:03:52 | 00:46:04 (192) | 00:02:38 | 00:33:20 (233) | 01:37:44 | 178 | ||
213 | 680 | NOWAK FILIP | KONIN | TRITON KONIN | POL | 1995 | M20 | 30 | 00:00:00 | 00:13:53 (236) | 00:03:57 | 00:46:48 (211) | 00:02:50 | 00:30:18 (179) | 01:37:46 | 179 | ||
214 | 1198 | DUDA MACIEJ | GDAŃSK | POL | 1983 | M30 | 67 | 00:00:00 | 00:12:10 (183) | 00:04:11 | 00:45:26 (184) | 00:03:02 | 00:33:31 (238) | 01:38:20 | 180 | |||
215 | 627 | SZESZKO MAGDALENA | SZCZECIN | POL | 1981 | K30 | 9 | 00:00:00 | 00:12:17 (187) | 00:01:30 | 00:47:01 (219) | 00:03:53 | 00:33:42 (241) | 01:38:23 | 35 | |||
216 | 804 | BIAŁOBŁOCKI JACEK | RYPIN - MŁAWA | KB LECH RYPIN | POL | 1961 | M50 | 16 | 00:00:00 | 00:13:37 (231) | 00:03:37 | 00:48:24 (237) | 00:02:49 | 00:30:11 (177) | 01:38:38 | 181 | ||
217 | 666 | RYBA AGATA | POZNAŃ | KS KROTOSZ KROTOSZYN | POL | 1985 | K30 | 10 | 00:00:00 | 00:12:28 (192) | 00:02:51 | 00:47:47 (230) | 00:01:58 | 00:33:36 (239) | 01:38:40 | 36 | ||
218 | 823 | KARCZEWSKA JUSTYNA | WARSZAWA | POL | 1994 | K20 | 15 | 00:00:00 | 00:12:57 (209) | 00:03:57 | 00:49:18 (255) | 00:02:22 | 00:30:07 (175) | 01:38:41 | 37 | |||
219 | 557 | KOSIŃSKI ROBERT | PAKOŚĆ | POL | 1982 | M30 | 68 | 00:00:00 | 00:11:48 (167) | 00:03:10 | 00:46:16 (199) | 00:01:30 | 00:35:59 (270) | 01:38:43 | 182 | |||
220 | 508 | KRYGIER MACIEJ | BYDGOSZCZ | VOIP24SKLEP.PL SPORT VOIP24SKLEP.PL SPORT | POL | 1988 | M30 | 69 | 00:00:00 | 00:17:44 (290) | 00:02:00 | 00:45:10 (179) | 00:00:00 | 00:34:27 (248) | 01:39:21 | 183 | ||
221 | 841 | SUS PETER | CHICAGO | USA | 1987 | M30 | 70 | 00:00:00 | 00:15:54 (274) | 00:05:07 | 00:43:25 (143) | 00:02:51 | 00:32:12 (212) | 01:39:29 | 184 | |||
222 | 656 | LEŚNIEWSKI ROBERT | TOMASZÓW MAZOWIECKI | FIZJO-MED TOMASZÓW MAZ. | POL | 1970 | M40 | 45 | 00:00:00 | 00:13:00 (211) | 00:03:36 | 00:46:59 (217) | 00:00:00 | 00:36:20 (272) | 01:39:55 | 185 | ||
223 | 597 | ORAWCZYK TOMASZ | TYCHY | POL | 1969 | M50 | 17 | 00:00:00 | 00:16:17 (281) | 00:02:00 | 00:48:48 (246) | 00:01:30 | 00:31:30 (203) | 01:40:05 | 186 | |||
224 | 651 | ZAREMBA TOMASZ | KRAKÓW | POL | 1979 | M40 | 46 | 00:00:00 | 00:12:06 (179) | 00:02:00 | 00:52:17 (274) | 00:01:30 | 00:32:14 (213) | 01:40:07 | 187 | |||
225 | 704 | ŻUREK WIKTOR | WROCŁAW | POL | 1981 | M30 | 71 | 00:00:00 | 00:12:59 (210) | 00:03:31 | 01:40:25 | 188 | ||||||
226 | 584 | MEGIER MACIEJ | TCZEW | APATOR METRIX S.A. | POL | 1992 | M20 | 31 | 00:00:00 | 00:14:03 (241) | 00:02:00 | 00:50:40 (260) | 00:01:30 | 00:32:14 (213) | 01:40:27 | 189 | ||
227 | 514 | KORZENIOWSKI MAREK | WAŁCZ | POL | 1990 | M20 | 32 | 00:00:00 | 00:15:54 (274) | 00:04:32 | 00:48:23 (236) | 00:02:47 | 00:29:38 (166) | 01:41:14 | 190 | |||
228 | 745 | SŁOMKA KAROLINA | UJAZD | POL | 1997 | K20 | 16 | 00:00:00 | 00:11:44 (163) | 00:04:03 | 00:47:14 (223) | 00:03:38 | 00:34:43 (251) | 01:41:22 | 38 | |||
229 | 826 | RASZOWSKI JAKUB | ZĄBKI | POL | 1981 | M30 | 72 | 00:00:00 | 00:11:31 (151) | 00:01:30 | 00:46:10 (196) | 00:02:33 | 00:39:40 (286) | 01:41:24 | 191 | |||
230 | 582 | KAISER BARBARA | GDAŃSK | POL | 1993 | K20 | 17 | 00:00:00 | 00:12:29 (194) | 00:04:39 | 00:48:28 (241) | 00:03:20 | 00:32:32 (220) | 01:41:28 | 39 | |||
231 | 637 | JODKO PIOTR | BATOROWO | JODKO BROTHERS RUNNING TEAM | POL | 1979 | M40 | 47 | 00:00:00 | 00:12:51 (206) | 00:03:21 | 00:45:51 (190) | 00:00:00 | 00:39:27 (285) | 01:41:30 | 192 | ||
232 | 534 | KLEBAN PAWEŁ | GDAŃSK | SOLWIT | POL | 1989 | M30 | 73 | 00:00:00 | 00:14:18 (246) | 00:02:00 | 00:55:29 (288) | 00:01:30 | 00:28:14 (132) | 01:41:31 | 193 | ||
233 | 513 | BOBEK AGNIESZKA | WARSZAWA | POL | 1992 | K20 | 18 | 00:00:00 | 00:10:23 (97) | 00:02:57 | 00:46:46 (210) | 00:02:52 | 00:38:37 (284) | 01:41:35 | 40 | |||
234 | 599 | PFADT WOJCIECH | MILANÓWEK | POL | 1962 | M50 | 18 | 00:00:00 | 00:14:34 (256) | 00:02:00 | 00:52:49 (277) | 00:01:30 | 00:30:57 (187) | 01:41:50 | 194 | |||
235 | 512 | MAKAREWICZ PIOTR | WARSZAWA | POL | 1982 | M30 | 74 | 00:00:00 | 00:11:37 (156) | 00:04:47 | 00:44:09 (158) | 00:04:23 | 00:37:07 (278) | 01:42:03 | 195 | |||
236 | 610 | LECH KAMIL | WARSZAWA | POL | 1987 | M30 | 75 | 00:00:00 | 00:13:42 (235) | 00:03:26 | 00:49:09 (250) | 00:03:24 | 00:32:34 (221) | 01:42:15 | 196 | |||
237 | 773 | GRODEK KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | KURCZAK#RUN KURCZAK | POL | 1968 | M50 | 19 | 00:00:00 | 00:17:16 (287) | 00:04:02 | 00:46:45 (209) | 00:03:10 | 00:31:02 (189) | 01:42:15 | 197 | ||
238 | 552 | SITKOWSKA JOANNA | OPOLE | GT KONA | POL | 1982 | K30 | 11 | 00:00:00 | 00:13:21 (221) | 00:03:28 | 00:47:08 (221) | 00:02:37 | 00:35:52 (268) | 01:42:26 | 41 | ||
239 | 744 | PIEŁUĆ EDMUND | GDAŃSK | POL | 1976 | M40 | 48 | 00:00:00 | 00:14:19 (247) | 00:02:00 | 00:48:03 (232) | 00:01:30 | 00:36:43 (273) | 01:42:35 | 198 | |||
240 | 502 | PIEŁUĆ ALICJA | GDAŃSK | POL | 2002 | K16 | 2 | 00:00:00 | 00:11:42 (161) | 00:03:45 | 00:53:22 (280) | 00:02:28 | 00:31:25 (197) | 01:42:42 | 42 | |||
241 | 617 | SZCZEPAŃSKA MAGDALENA | WARSZAWA | POL | 1986 | K30 | 12 | 00:00:00 | 00:15:38 (266) | 00:04:29 | 00:46:55 (214) | 00:03:52 | 00:31:56 (208) | 01:42:50 | 43 | |||
242 | 593 | GASECKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | A.S.Z.V. SPONS EXTRAPOLATION HOLDING BV | NLD | 1990 | K20 | 19 | 00:00:00 | 00:12:46 (202) | 00:04:32 | 00:48:26 (238) | 00:04:40 | 00:32:28 (217) | 01:42:52 | 44 | ||
243 | 551 | TISSOUARINE SAMIR | RUMIA | POL | 1993 | M20 | 33 | 00:00:00 | 00:12:44 (200) | 00:03:29 | 00:45:35 (185) | 00:03:36 | 00:37:30 (280) | 01:42:54 | 199 | |||
244 | 528 | URBANOWICZ MICHAŁ | GDYNIA | POL | 1986 | M30 | 76 | 00:00:00 | 00:12:41 (198) | 00:04:36 | 00:48:07 (233) | 00:02:46 | 00:34:57 (255) | 01:43:07 | 200 | |||
245 | 751 | KUŚNIERZ DARIUSZ | BARTOSZYCE | BKM "POLAR" BARTOSZYCE | POL | 1964 | M50 | 20 | 00:00:00 | 00:12:39 (197) | 00:02:00 | 00:50:18 (257) | 00:01:30 | 00:36:46 (274) | 01:43:13 | 201 | ||
246 | 749 | STASZEWSKA-NOWAK AGNIESZKA | GRUSZCZYN | POL | 1979 | K40 | 10 | 00:00:00 | 00:13:16 (218) | 00:04:30 | 00:51:09 (268) | 00:03:15 | 00:31:15 (195) | 01:43:25 | 45 | |||
247 | 621 | NITA IGOR | WARSZAWA - POLSKA | POL | 2003 | M16 | 16 | 00:00:00 | 00:11:47 (166) | 00:05:21 | 00:50:11 (256) | 00:03:54 | 00:32:14 (215) | 01:43:27 | 202 | |||
248 | 683 | FRĄCKOWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | POL | 1992 | M20 | 34 | 00:00:00 | 00:10:12 (86) | 00:03:57 | 00:48:00 (231) | 00:00:00 | 00:41:31 (292) | 01:43:40 | 203 | |||
249 | 1185 | CHMURSKI ZBIGNIEW | GOSPODARZ | POL | 1965 | M50 | 21 | 00:00:00 | 00:15:58 (276) | 00:02:00 | 00:51:17 (269) | 00:01:30 | 00:33:24 (235) | 01:44:09 | 204 | |||
250 | 622 | NIECKO KRZYSZTOF | GDAŃSK | KINO REKIN | POL | 1982 | M30 | 77 | 00:00:00 | 00:13:21 (221) | 00:04:43 | 00:49:14 (253) | 00:03:30 | 00:33:27 (236) | 01:44:15 | 205 | ||
251 | 812 | CWALINA RYSZARD | GDYNIA | POL | 1979 | M40 | 49 | 00:00:00 | 00:15:08 (263) | 00:02:00 | 00:51:37 (270) | 00:01:30 | 00:34:16 (247) | 01:44:31 | 206 | |||
252 | 588 | KOWALCZYK KATARZYNA | OPOLE | GT KONA | POL | 1970 | K40 | 11 | 00:00:00 | 00:11:59 (175) | 00:03:28 | 00:48:31 (242) | 00:02:34 | 00:38:07 (281) | 01:44:39 | 46 | ||
253 | 770 | MURACH AGNIESZKA | OSTROŁĘKA | POL | 1969 | K50 | 1 | 00:00:00 | 00:15:45 (270) | 00:03:53 | 00:51:44 (272) | 00:01:40 | 00:31:47 (207) | 01:44:49 | 47 | |||
254 | 757 | KRASIŃSKA-MITURA EWA | RUMIA | PARKRUN RUMIA | POL | 1980 | K30 | 13 | 00:00:00 | 00:18:26 (292) | 00:04:02 | 00:48:35 (243) | 00:01:54 | 00:31:56 (208) | 01:44:53 | 48 | ||
255 | 730 | MICHALEWSKA ANNA | OLSZOWICE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | POL | 1978 | K40 | 12 | 00:00:00 | 00:16:46 (283) | 00:02:00 | 00:51:58 (273) | 00:01:30 | 00:32:43 (225) | 01:44:57 | 49 | ||
256 | 740 | ADAMCZYK DAWID | GDYNIA | AUTOPAY SPORTS TEAM | POL | 1987 | M30 | 78 | 00:00:00 | 00:15:51 (272) | 00:03:50 | 00:46:39 (205) | 00:02:48 | 00:35:52 (269) | 01:45:00 | 207 | ||
257 | 809 | BARAN MARCIN | KIELCE | POL | 1987 | M30 | 79 | 00:00:00 | 00:10:59 (134) | 00:02:00 | 00:55:08 (286) | 00:01:30 | 00:35:30 (262) | 01:45:07 | 208 | |||
258 | 674 | BARAŃSKI PIOTR | WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM | POL | 1966 | M50 | 22 | 00:00:00 | 00:14:06 (242) | 00:04:33 | 00:43:15 (140) | 00:03:38 | 00:39:41 (287) | 01:45:13 | 209 | ||
259 | 607 | WRÓBLEWSKI JAROSŁAW | GDYNIA | POL | 1983 | M30 | 80 | 00:00:00 | 00:10:48 (116) | 00:08:31 | 00:42:16 (129) | 00:11:22 | 00:32:29 (218) | 01:45:26 | 210 | |||
260 | 737 | KUC URSZULA | POGÓRZE | ENDURE TEAM | POL | 1976 | K40 | 13 | 00:00:00 | 00:10:58 (131) | 00:04:46 | 00:48:36 (245) | 00:02:52 | 00:38:36 (283) | 01:45:48 | 50 | ||
261 | 587 | POLKOWSKA ALDONA | MUROWANA GOSLINA | POL | 1965 | K50 | 2 | 00:00:00 | 00:13:18 (219) | 00:02:00 | 00:53:54 (281) | 00:01:30 | 00:35:07 (257) | 01:45:49 | 51 | |||
262 | 1181 | OWCZAREK PAWEŁ | PABIANICE | POL | 1971 | M40 | 50 | 00:00:00 | 00:15:52 (273) | 00:05:20 | 00:48:15 (234) | 00:02:22 | 00:34:03 (243) | 01:45:52 | 211 | |||
263 | 782 | KONTAKIEWICZ DANIEL | OLSZTYN | POL | 1977 | M40 | 51 | 00:00:00 | 00:14:21 (248) | 00:07:58 | 00:46:41 (207) | 00:02:47 | 00:34:12 (246) | 01:45:59 | 212 | |||
264 | 654 | STRZEŚNIEWSKI JANUSZ | TORUŃ | POL | 1961 | M50 | 23 | 00:00:00 | 00:12:06 (179) | 00:04:37 | 00:46:06 (194) | 00:00:00 | 00:43:11 (296) | 01:46:00 | 213 | |||
265 | 541 | WNUK KAROLINA | SZTUM | POL | 1982 | K30 | 14 | 00:00:00 | 00:12:25 (191) | 00:02:00 | 00:53:18 (279) | 00:01:30 | 00:36:56 (276) | 01:46:09 | 52 | |||
266 | 701 | DASZEK KRZYSZTOF | MALBORK | POL | 1976 | M40 | 52 | 00:00:00 | 00:13:34 (229) | 00:04:20 | 00:51:05 (264) | 00:02:32 | 00:34:54 (253) | 01:46:25 | 214 | |||
267 | 785 | GULKOWSKI WŁADYSŁAW | STĘŻYCA | STĘŻYCA | POL | 1958 | M60 | 7 | 00:00:00 | 00:14:34 (256) | 00:02:00 | 00:55:04 (284) | 00:01:30 | 00:33:18 (232) | 01:46:26 | 215 | ||
268 | 630 | FLAK-WANCERZ ANNA | KATOWICE | POL | 1984 | K30 | 15 | 00:00:00 | 00:15:38 (266) | 00:03:59 | 00:50:47 (261) | 00:03:05 | 00:33:00 (229) | 01:46:29 | 53 | |||
269 | 684 | JĘDRZEJEWSKA ANNA | GDAŃSK | POL | 1991 | K20 | 20 | 00:00:00 | 00:12:10 (183) | 00:03:15 | 00:48:57 (249) | 00:00:00 | 00:42:25 (294) | 01:46:47 | 54 | |||
270 | 600 | ZIEMINSKA-WOZNIAK ANNA | WARSZAWA | ACCELERATING POLAND | POL | 1980 | K30 | 16 | 00:00:00 | 00:13:35 (230) | 00:06:02 | 00:50:58 (263) | 00:03:06 | 00:33:09 (231) | 01:46:50 | 55 | ||
271 | 789 | LEWANDOWSKI LINUS | WARSZAWA | POL | 1992 | M20 | 35 | 00:00:00 | 00:16:10 (278) | 00:08:56 | 00:48:53 (247) | 00:02:57 | 00:29:56 (171) | 01:46:52 | 216 | |||
272 | 797 | PŁOSKI JAREK | GDYNIA | COMPLEXSPORTS | POL | 1968 | M50 | 24 | 00:00:00 | 00:21:03 (297) | 00:02:00 | 00:51:06 (265) | 00:01:30 | 00:31:28 (198) | 01:47:07 | 217 | ||
273 | 634 | GŁODOWSKI ARKADIUSZ | GDYNIA | THE BEŚCIAK | POL | 1975 | M40 | 53 | 00:00:00 | 00:13:41 (233) | 00:05:39 | 00:50:33 (259) | 00:03:04 | 00:34:32 (249) | 01:47:29 | 218 | ||
274 | 658 | CŁAPA JOANNA | GDANSK | MUKOWALECZNI / WKURW_TEAM | POL | 1978 | K40 | 14 | 00:00:00 | 00:12:09 (182) | 00:03:06 | 00:54:22 (283) | 00:03:20 | 00:34:35 (250) | 01:47:32 | 56 | ||
275 | 526 | JURECKA EWA | JABŁONOWO POMORSKIE | POL | 1965 | K50 | 3 | 00:00:00 | 00:13:38 (232) | 00:05:43 | 00:49:18 (254) | 00:03:29 | 00:36:18 (271) | 01:48:26 | 57 | |||
276 | 716 | BRONOWICKA ALEKSANDRA | POGÓRZE | POL | 1992 | K20 | 21 | 00:00:00 | 00:16:03 (277) | 00:04:10 | 00:48:26 (238) | 00:03:09 | 00:37:06 (277) | 01:48:54 | 58 | |||
277 | 731 | TROFIMOWICZ-KALINOWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | POL | 1988 | K30 | 17 | 00:00:00 | 00:14:23 (249) | 00:03:26 | 00:48:35 (243) | 00:02:34 | 00:40:23 (290) | 01:49:21 | 59 | |||
278 | 753 | WITUCKA-KRYGIER MALWINA | BYDGOSZCZ | VOIP24SKLEP.PL SPORT | POL | 1987 | K30 | 18 | 00:00:00 | 00:13:18 (219) | 00:02:00 | 00:57:01 (292) | 00:01:30 | 00:35:37 (266) | 01:49:26 | 60 | ||
279 | 503 | BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA | DOLNA GRUPA | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK | POL | 1958 | K60 | 1 | 00:00:00 | 00:14:31 (255) | 00:04:19 | 00:51:37 (271) | 00:02:35 | 00:36:50 (275) | 01:49:52 | 61 | ||
280 | 1175 | WĘGLIŃSKA JOANNA | SZTUTOWO | POL | 1985 | K30 | 19 | 00:00:00 | 00:13:58 (238) | 00:04:39 | 00:50:57 (262) | 00:03:02 | 00:37:25 (279) | 01:50:01 | 62 | |||
281 | 542 | ZYGMUNTOWICZ PIOTR | GDYNIA | MORSY GDYNSKIE | POL | 1953 | M60 | 8 | 00:00:00 | 00:18:32 (293) | 00:02:00 | 00:55:11 (287) | 00:01:30 | 00:32:53 (228) | 01:50:06 | 219 | ||
282 | 665 | KODYMOWSKI WOJCIECH | SZPETAL GÓRNY | POL | 1968 | M50 | 25 | 00:00:00 | 00:13:56 (237) | 00:06:05 | 00:52:31 (276) | 00:03:18 | 00:34:44 (252) | 01:50:34 | 220 | |||
283 | 558 | GŁOWACZ DARIUSZ | OLEŚNICA | POL | 1985 | M30 | 81 | 00:00:00 | 00:18:57 (295) | 00:02:00 | 00:52:58 (278) | 00:01:30 | 00:35:16 (260) | 01:50:41 | 221 | |||
284 | 655 | LEŚNIEWSKA DAGMARA | TOMASZÓW MAZOWIECKI | FIZJO-MED TOMASZÓW MAZ. | POL | 1993 | K20 | 22 | 00:00:00 | 00:14:54 (260) | 00:04:58 | 00:52:21 (275) | 00:03:03 | 00:35:30 (263) | 01:50:46 | 63 | ||
285 | 742 | SZUMLAS ANNA | POŁCHOWO | #SZUMITEAM | POL | 1981 | K30 | 20 | 00:00:00 | 00:13:29 (226) | 00:03:44 | 00:47:32 (227) | 00:00:00 | 00:46:15 (297) | 01:51:00 | 64 | ||
286 | 752 | ŻMUDZIŃSKI TOMASZ | GDAŃSK | POL | 1986 | M30 | 82 | 00:00:00 | 00:18:34 (294) | 00:03:42 | 00:51:08 (267) | 00:02:51 | 00:34:56 (254) | 01:51:11 | 222 | |||
287 | 647 | ŁOPACIUK PAWEŁ | SŁUPSK | POL | 1985 | M30 | 83 | 00:00:00 | 00:15:39 (268) | 00:02:00 | 00:57:05 (293) | 00:01:30 | 00:35:24 (261) | 01:51:38 | 223 | |||
288 | 649 | BIANGA MICHAŁ | MALBORK | STREFA RUCHU MULTISPORT MALBORK | POL | 1986 | M30 | 84 | 00:00:00 | 00:15:50 (271) | 00:05:34 | 00:55:06 (285) | 00:01:51 | 00:34:11 (244) | 01:52:32 | 224 | ||
289 | 614 | RÓŻYCKA MARLENA | WARSZAWA | POL | 1982 | K30 | 21 | 00:00:00 | 00:15:32 (265) | 00:05:34 | 00:54:16 (282) | 00:03:08 | 00:34:11 (244) | 01:52:41 | 65 | |||
290 | 818 | FILIPCZYK ANNA | KATOWICE | POL | 1985 | K30 | 22 | 00:00:00 | 00:15:00 (262) | 00:02:00 | 00:59:07 (294) | 00:01:30 | 00:35:12 (259) | 01:52:49 | 66 | |||
291 | 618 | KREFT JAROSŁAW | GDAŃSK | POL | 1985 | M30 | 85 | 00:00:00 | 00:17:33 (289) | 00:04:30 | 00:50:30 (258) | 00:04:35 | 00:35:51 (267) | 01:52:59 | 225 | |||
292 | 775 | BARANOWSKI ROMUALD | PŁOCK | DYNAMIC 1968 | POL | 1968 | M50 | 26 | 00:00:00 | 00:16:15 (279) | 00:05:46 | 00:49:12 (252) | 00:03:58 | 00:38:09 (282) | 01:53:20 | 226 | ||
293 | 694 | ŁATANIK ANETA | ALEKSANDRIA DRUGA | POL | 1971 | K40 | 15 | 00:00:00 | 00:16:23 (282) | 00:04:08 | 00:56:43 (290) | 00:03:09 | 00:35:00 (256) | 01:55:23 | 67 | |||
294 | 535 | ROZKRUT ALICJA | WARSZAWA | POL | 1982 | K30 | 23 | 00:00:00 | 00:16:48 (284) | 00:05:36 | 00:51:08 (266) | 00:02:28 | 00:39:52 (288) | 01:55:52 | 68 | |||
295 | 688 | KWASIUK KAROLINA | POZNAŃ | TWICEASNICETEAM | POL | 1991 | K20 | 23 | 00:00:00 | 00:20:22 (296) | 00:02:00 | 00:55:36 (289) | 00:01:30 | 00:41:55 (293) | 02:01:23 | 69 | ||
296 | 527 | BORUCKA KORNELIA | ZŁOTORYJA | POL | 2000 | K18 | 3 | 00:00:00 | 00:16:15 (279) | 00:05:46 | 01:00:14 (296) | 00:02:44 | 00:39:56 (289) | 02:04:55 | 70 | |||
297 | 550 | FRANKIEWICZ KAROLINA | GDAŃSK | POL | 1982 | K30 | 24 | 00:00:00 | 00:17:21 (288) | 00:06:21 | 00:56:52 (291) | 00:05:07 | 00:41:29 (291) | 02:07:10 | 71 | |||
298 | 794 | DEMBICKI MARCIN | GDYNIA | POL | 1981 | M30 | 86 | 00:00:00 | 00:10:07 (82) | 00:03:20 | 01:22:44 (297) | 00:03:03 | 00:28:53 (153) | 02:08:07 | 227 | |||
299 | 817 | GRZESK KATARZYNA | POZNAŃ | ROMAG CNC ROMAG CNC | POL | 1981 | K30 | 25 | 00:00:00 | 00:21:47 (298) | 00:07:01 | 00:59:58 (295) | 00:03:19 | 00:42:59 (295) | 02:15:04 | 72 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 520 | MOLASY TOMASZ/RYCHLEWSKI ADRIAN/MASYS AGNIESZKA | MALBORK | MALBORSKIE CENTRUM WOLONTARIATU | 00:00:00 | 00:08:52 (2) | 00:01:39 | 00:43:38 (7) | 00:01:26 | 00:25:01 (4) | 01:20:36 | ||
2 | 673 | MASKOT KRZYSZTOF/BEBKIEWICZ IZABELA/WITKOWSKI PIOTR | GDYNIA | OKAS GDYNIA | 00:00:00 | 00:13:42 (7) | 00:02:00 | 00:42:13 (3) | 00:01:14 | 00:23:44 (2) | 01:22:53 | ||
3 | 822 | KOCIECKI DRIUSZ/PIOTROWSKI DANIEL/WUDKIEWICZ DAWID | WARSZAWA | ŚWI(D)RY | 00:00:00 | 00:08:51 (1) | 00:01:36 | 00:39:11 (1) | 00:01:28 | 00:32:08 (7) | 01:23:14 | ||
4 | 672 | WISNIEWSKI GERARD/KONSTANTYNOWICZ AGNIESZKA/CZYŻYK PIOTR | GDYNIA | OKAS GDYNIA | 00:00:00 | 00:12:34 (4) | 00:01:49 | 00:42:47 (5) | 00:01:20 | 00:24:58 (3) | 01:23:28 | ||
5 | 827 | MIGODZIŃSKIWOJCIECH/SUSICKA NATALIA/NADYBSKI PIOTR | LEGNICA | PWSZ LEGNICA | 00:00:00 | 00:13:02 (5) | 00:01:35 | 00:42:36 (4) | 00:01:35 | 00:26:00 (5) | 01:24:48 | ||
6 | 641 | MYŚLIBORSKA OLGA/ŻELECHOWSKI ARTUR/SUTYNIEC MICHAŁ/ | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:12:26 (3) | 00:01:44 | 00:40:07 (2) | 00:02:06 | 00:33:22 (8) | 01:29:45 | |||
7 | 568 | KOKOT DARIUSZ/KOKOT MARCIN/JANIAK-KOKOT MARTYNA | KONIN | TRITON KONIN | 00:00:00 | 00:13:28 (6) | 00:01:52 | 00:52:20 (9) | 00:01:19 | 00:21:53 (1) | 01:30:52 | ||
8 | 693 | GABRYSZAK MAREK/TRZEBIŃSKI HUBERT/SZULC WITOLD | TORUŃ | TEAM180+ | 00:00:00 | 00:15:49 (8) | 00:01:40 | 00:43:05 (6) | 00:01:30 | 00:33:25 (9) | 01:35:29 | ||
9 | 576 | WNUK ALEKSANDRA/JACHIM POLESZAK JOANNA/MATHEA KATARZYNA | SZTUM | PPP | 00:00:00 | 00:15:55 (9) | 00:02:24 | 00:48:34 (8) | 00:01:50 | 00:31:37 (6) | 01:40:20 |
W zawodach Castle Triathlon Malbork na dystansie IM obowiązują opłaty w wysokości:
499,00 PLN płatne do 28.02.2019
549,00 PLN płatne do 30.06.2019
599,00 PLN płatne do 27.08.2019
649,00 PLN płatne do 07.09.2019
W zawodach Castle Triathlon Malbork na dystansie 1/2 IM obowiązują opłaty w wysokości:
349,00 PLN płatne do 28.02.2019
399,00 PLN płatne do 30.06.2019
449,00 PLN płatne do 27.08.2019
499,00 PLN płatne do 07.09.2019
W zawodach Castle Triathlon Malbork na dystansie 1/4 IM obowiązują opłaty w wysokości:
200,00 PLN płatne do 28.02.2019
225,00 PLN płatne do 30.06.2019
250,00 PLN płatne do 27.08.2019
275,00 PLN płatne do 06.09.2019
W zawodach Castle Triathlon Malbork na dystansie 1/8 IM obowiązują opłaty w wysokości:
150,00 PLN płatne do 28.02.2019
175,00 PLN płatne do 30.06.2019
200,00 PLN płatne do 27.08.2019
225,00 PLN płatne do 06.09.2019
W zawodach Castle Triathlon Malbork na dystansie IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
649,00 PLN płatne do 28.02.2019
699,00 PLN płatne do 30.06.2019
749,00 PLN płatne do 27.08.2019
799,00 PLN płatne do 07.09.2019
W zawodach Castle Triathlon Malbork na dystansie 1/2 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
499,00 PLN płatne do 28.02.2019
549,00 PLN płatne do 30.06.2019
599,00 PLN płatne do 27.08.2019
649,00 PLN płatne do 07.09.2019
W zawodach Castle Triathlon Malbork na dystansie 1/4 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
350,00 PLN płatne do 28.02.2019
375,00 PLN płatne do 30.06.2019
400,00 PLN płatne do 27.08.2019
425,00 PLN płatne do 06.09.2019
W zawodach Castle Triathlon Malbork na dystansie 1/8 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 28.02.2019
325,00 PLN płatne do 30.06.2019
350,00 PLN płatne do 27.08.2019
375,00 PLN płatne do 06.09.2019
W zawodach Malbork Kids obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 27.08.2019
40,00 PLN płatne do 07.09.2019
Podczas rejestracji można dokonać płatności online przez system PayLane lub dokonać wpłaty przelewem tradycyjnym na konto:
LABOSPORT Polska sp. z o.o.
ul. Browarna 86-87
82-300 Elbląg
PKO BP 07 1020 1752 0000 0702 0211 0310
BIC/SWIFT: BPKOPLPW
W tytule przelewu powinno znaleźć się „nazwisko i imię, Castle Triathlon Malbork dystans IM lub 1/2 IM lub 1/4 IM lub 1/8 IM lub sztafeta i jej dystans″.