Cross Straceńców

Data i godzina2016-04-24 12:00:00
MiejscowośćGłogów
Dystans 15,555 km / 10,555 km / 5,555 km / 5 km NW
Oficjalna stronahttp://www.crossstracencow.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 70 zł
Typ zawodów Bieg / Nordic Walking
Rejestracja Zapisz się

Po raz szósty zapraszamy do udziału w Crossie Straceńców i zmierzeniu się z naturą i samym  sobą na trasie pełnej niespodziewanych zwrotów i zakrętów. W tym roku Cross Straceńców oferuje wszystkim miłośnikom przygód i wyzwań następujące dystanse do wyboru:

Bieg Złoty – Mistrzostwa Polski – 15,555m

Główną konkurencją Crossu Straceńców jest bieg na 15,555 km, a rywalizacja na tym dystansie wyłoni Mistrza i Mistrzynię Polski oraz Głogowa.  Potrzeba sporej odwagi, aby zdecydować się na start na tym dystansie w tak ekstremalnych warunkach, jakie dla was przygotowujemy, ale gwarantujemy, że satysfakcja na mecie będzie niepowtarzalna. Jeśli lubisz przełamywać granice swojej wytrzymałości, to zdecydowanie jest to wyzwanie dla Ciebie.

Bieg Srebrny – 10,555m

Dla wszystkich tych, którzy mają drobne obawy co do swoich możliwości, przygotowaliśmy bieg na krótszym dystansie. Każdy, kto podejmie się startu na dystansie 10.555m, zmierzy się z tymi samymi przeszkodami, co zawodnicy Biegu Złotego, jedynie na krótszej trasie.

Bieg Miedziowy – 5,555m

Dla wszystkich tych, którzy mają drobne obawy co do swoich możliwości, przygotowaliśmy bieg na krótszym dystansie. Każdy, kto podejmie się startu na dystansie 5.555m, zmierzy się z tymi samymi przeszkodami, co zawodnicy Biegu Srebrnego, jedynie na krótszej trasie.

NOWOŚĆ. W tym roku pojawia się możliwość klasyfikacji ZESPOŁOWEJ na tym dystansie: zespoły mogą składać się z dowolnej liczby zawodników i zawodniczek, a zwycięży ta drużyna, której zsumowane czasy czterech najszybszych zawodników dadzą najlepszy wynik.

Nordic Walking – 5,000 m

MISTRZOSTWA POLSKI W CROSS NORDIC WALKING
Wydarzenie odbywa się w ramach Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking 2016 pod Honorowym Patronatem: Ministra Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Powrót