Duathlon Opinogóra 2020
Data i godzina | 2020-09-26 10:30:00 |
Miejscowość | Opinogóra |
Dystans | |
Oficjalna strona | https://runnersteam.pl/imprezy/duathlon-opinogora-2020/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | Duathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 208 | KUBIŃSKI OSKAR | OJRZEŃ | OJRZEŃ BIEGA | 2013 | 00:00:43 |
2 | 219 | CZARNECKI PIOTR | CIECHANÓW | 2013 | 00:00:44 | |
3 | 217 | KOZŁOWSKA ALICJA | OPINOGÓRA | 2012 | 00:00:46 | |
4 | 204 | KACZMARCZYK FILIP | MRĄGOWO | MRĄGOWO | 2013 | 00:00:47 |
5 | 301 | DEKUNA BŁAŻEJ | NOWA WIEŚ | OJRZEŃ BIEGA | 2013 | 00:00:48 |
6 | 226 | JASTRZĘBSKI JULIAN | KAŁKI | OJRZEŃ BIEGA | 2007 | 00:00:48 |
7 | 303 | PRYMKSIEWICZ ALICJA | 2012 | 00:00:49 | ||
8 | 212 | RYDZEWSKA LILIANNA | OJRZEN | 2013 | 00:00:50 | |
9 | 209 | LANGE GUSTAW | ŁOMIANKI | 2015 | 00:00:51 | |
10 | 213 | WŁODKOWSKI DOMINIK | OPINOGÓRA GÓRNA | ` | 2013 | 00:00:51 |
11 | 205 | KARWACKI KAROL | OJRZEŃ | OJRZEŃ BIEGA | 2015 | 00:00:53 |
12 | 218 | KRZEMIŃSKA WERONIKA | PRZYROWA | 2013 | 00:00:53 | |
13 | 202 | BOROWSKA ALICJA | OJRZEŃ | OJRZEŃ BIEGA | 2013 | 00:00:54 |
14 | 203 | DZIĘGIELEWSKA ANTOSIA | RZESZOTKO | OJRZEŃ BIEGA | 2015 | 00:01:00 |
15 | 216 | MATEUSZEWSKI MARCEL | SIEDLCE | 2016 | 00:01:00 | |
16 | 214 | WŁODKOWSKI MATEUSZ | OPINOGÓRA GÓRNA | 2015 | 00:01:02 | |
17 | 201 | BABICH IGOR | CIECHANÓW | 2016 | 00:01:06 | |
18 | 225 | KRZYŻANOWSKA MAJA | CIECHANÓW | OJRZEŃ BIEGA | 2016 | 00:01:08 |
19 | 210 | ŁASZCZYŃSKI-SAMEEM LEON | OLSZTYN | 2017 | 00:01:09 | |
20 | 227 | GARBIEC KAJTEK | WARSZAWA | 2014 | 00:01:14 | |
21 | 211 | ŁASZCZYŃSKI-SAMEEM RYSZARD | OLSZTYN | 2016 | 00:01:23 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 431 | RUSIECKI MARCIN | KARGONYK | MAZOVIA PROACTIV | 2010 | 00:01:48 |
2 | 326 | KACZOREK MIKOŁAJ | BACZE | 2010 | 00:01:55 | |
3 | 320 | DOŁĘGOWSKI JAKUB | OJRZEŃ | 2012 | 00:01:57 | |
4 | 308 | RUDNICKA GABRIELA | CIECHANÓW | MAZOVIA PROACTIV | 2010 | 00:02:03 |
5 | 302 | KACZMARCZYK ALO XD | MRĄGOWO | MRĄGOWO | 2011 | 00:02:08 |
6 | 314 | JAROSZEWSKI SZYMON | KĄTY GR. OPINOGÓRA | 2010 | 00:02:14 | |
7 | 304 | KARWACKA ALEKSANDER | OJRZEŃ | OJRZEŃ BIEGA | 2012 | 00:02:15 |
8 | 325 | PESZCZYŃSKI MATEUSZ | CIECHANÓW | MAZOVIA PROACTIV | 2008 | 00:02:16 |
9 | 309 | RUDNICKI RADOSŁAW | CIECHANÓW | 2009 | 00:02:22 | |
10 | 321 | LUBIŃSKI ŁUKASZ | BOGUCIN | 2010 | 00:02:24 | |
11 | 323 | MACIEJEWSKA BARBARA | DZBONIE | 2010 | 00:02:25 | |
12 | 312 | GRYCZAN JULIA | REMBOWO | 2010 | 00:02:26 | |
13 | 322 | DOŁĘGOWSKA MICHALINA | OJRZEŃ | 2010 | 00:02:27 | |
14 | 306 | KWIECIEŃ ANTONINA | WARSZAWA | OJRZEŃ BIEGA | 2012 | 00:02:30 |
15 | 324 | CHILARZEWSKI BARTOSZ | DZBONIE | 2010 | 00:02:34 | |
16 | 307 | OPORSKI KRYSTIAN | ŻOCHY | 2011 | 00:02:35 | |
17 | 313 | ADAMIAK MATEUSZ | CIECHANÓW | 2011 | 00:02:38 | |
18 | 315 | OLIMKOWSKA MARTA | CIECHANÓW | OJRZEŃ BIEGA | 2010 | 00:02:38 |
19 | 310 | RUDZIŃSKA NADIA | CIECHANÓW | 2010 | 00:03:39 | |
20 | 305 | KOŁPACZYŃSKA NIKOLA | OJRZEŃ | 2011 | 00:04:09 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Bieg | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | OLEJNIK BARTOSZ | OPOCZNO | HUROM TRI TEAM | 1993 | M18 | 1 | 00:20:10 (1) | 00:00:22 | 00:36:55 (1) | 00:00:19 | 00:10:41 (1) | 01:08:27 |
2 | 3 | CEBERAK MACIEJ | LUBARTOW | FIZJOTERAPIA MACIEJ CEBERAK | 1990 | M30 | 1 | 00:20:17 (2) | 00:00:26 | 00:37:04 (2) | 00:00:15 | 00:11:03 (3) | 01:09:05 |
3 | 40 | ANTONIUK PIOTR | WARSZAWA | L4 | 1978 | M40 | 1 | 00:23:16 (8) | 00:00:30 | 00:37:12 (3) | 00:00:22 | 00:11:53 (9) | 01:13:13 |
4 | 26 | SOBOLEWSKI MIKOŁAJ | ADAMÓW | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | 1987 | M30 | 2 | 00:22:15 (7) | 00:00:22 | 00:39:25 (5) | 00:00:23 | 00:11:29 (6) | 01:13:54 |
5 | 41 | GARBIEC TOMASZ | WARSZAWA | VARSO | 1975 | M40 | 2 | 00:23:23 (9) | 00:00:20 | 00:38:14 (4) | 00:00:22 | 00:12:04 (10) | 01:14:23 |
6 | 14 | KUDRA DARIUSZ | DŁUTÓW | SZYBKIE ŻÓŁWIE | 1973 | M40 | 3 | 00:21:31 (4) | 00:00:41 | 00:40:52 (9) | 00:00:39 | 00:11:03 (4) | 01:14:46 |
7 | 11 | KOŚCIELSKI MATEUSZ | KĄTY WĘGIERSKIE | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | 1976 | M40 | 4 | 00:21:49 (5) | 00:00:19 | 00:41:03 (10) | 00:00:28 | 00:11:20 (5) | 01:14:59 |
8 | 32 | TENGOWSKI MATEUSZ | KWIDZYN | LIDER SZTUM | 2004 | M16 | 1 | 00:23:36 (10) | 00:00:49 | 00:39:56 (6) | 00:00:36 | 00:12:05 (11) | 01:17:02 |
9 | 38 | CYGAŃSKI TOMASZ | OLSZTYN | 1985 | M30 | 3 | 00:21:53 (6) | 00:00:21 | 00:43:10 (18) | 00:00:11 | 00:11:33 (7) | 01:17:08 | |
10 | 39 | STANNY MARIUSZ | LEGIONOWO | 1978 | M40 | 5 | 00:23:40 (12) | 00:00:44 | 00:41:46 (12) | 00:00:42 | 00:11:44 (8) | 01:18:36 | |
11 | 15 | MAZUREK ARKADIUSZ | ELBLĄG | OPEN BALANCE | 1968 | M50 | 1 | 00:23:39 (11) | 00:01:08 | 00:42:15 (13) | 00:00:52 | 00:12:32 (13) | 01:20:26 |
12 | 21 | PAŁEJKO MATEUSZ | OLSZTYN | 1987 | M30 | 4 | 00:24:23 (16) | 00:01:03 | 00:42:21 (14) | 00:00:46 | 00:12:21 (12) | 01:20:54 | |
13 | 1 | ANOWSKI ADRIAN | NARUSZEWO | PSYCHIATRYK KOPERNIKA | 1997 | M18 | 2 | 00:24:16 (15) | 00:00:15 | 00:43:16 (19) | 00:00:10 | 00:13:09 (18) | 01:21:06 |
14 | 27 | SOBOTA KRZYSZTOF | JABŁONNA | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | 1987 | M30 | 5 | 00:23:46 (13) | 00:00:40 | 00:43:07 (17) | 00:00:45 | 00:13:25 (19) | 01:21:43 |
15 | 22 | PLEWAKO JULIAN | SZTUM | LIDER SZTUM | 2006 | M16 | 2 | 00:27:03 (24) | 00:00:44 | 00:40:30 (8) | 00:01:03 | 00:12:51 (14) | 01:22:11 |
16 | 5 | DERDEJ MICHAŁ | SZTUM | LIDER SZTUM | 2003 | M16 | 3 | 00:27:04 (25) | 00:00:51 | 00:40:23 (7) | 00:00:48 | 00:13:07 (16) | 01:22:13 |
17 | 23 | RADOMIAK DARIUSZ | WADLEW | SZYBKIE ŻÓŁWIE | 1976 | M40 | 6 | 00:24:05 (14) | 00:00:50 | 00:45:19 (21) | 00:01:03 | 00:13:08 (17) | 01:24:25 |
18 | 31 | STEC MARCIN | SZTUM | LIDER SZTUM | 1979 | M40 | 7 | 00:27:42 (26) | 00:00:36 | 00:41:29 (11) | 00:00:35 | 00:14:26 (26) | 01:24:48 |
19 | 42 | NAWROT PAWEŁ | CIECHANÓW | TKKF PROMYK CIECHANÓW | 1981 | M30 | 6 | 00:26:50 (23) | 00:00:39 | 00:42:24 (15) | 00:00:41 | 00:14:22 (23) | 01:24:56 |
20 | 18 | NOWOSIELSKI MICHAŁ | PUŁTUSK | 1977 | M40 | 8 | 00:21:25 (3) | 00:00:27 | 00:52:10 (32) | 00:00:15 | 00:10:45 (2) | 01:25:02 | |
21 | 6 | GAMSKI MARCIN | OŻARÓW MAZOWIECKI | TEAM FIZJOTERAPIA MACIEJ CEBERAK | 1975 | M40 | 9 | 00:25:42 (18) | 00:00:58 | 00:45:31 (23) | 00:00:31 | 00:13:54 (21) | 01:26:36 |
22 | 13 | KRUCZYŃSKI JANUSZ | OSTROŁĘKA | 1959 | M60+ | 1 | 00:25:57 (20) | 00:00:40 | 00:47:12 (28) | 00:00:15 | 00:13:04 (15) | 01:27:08 | |
23 | 4 | DARKOWSKI RAFAŁ | WINNICA | LIDER WINNICA | 1980 | M40 | 10 | 00:25:29 (17) | 00:01:09 | 00:46:50 (26) | 00:00:46 | 00:14:01 (22) | 01:28:15 |
24 | 28 | SOCHA BENIAMIN | SZTUM | LIDER SZTUM | 2007 | M16 | 4 | 00:28:01 (28) | 00:00:43 | 00:45:02 (20) | 00:00:32 | 00:14:28 (27) | 01:28:46 |
25 | 10 | KACZMARCZYK KRZYSZTOF | MRĄGOWO | MRĄGOWO | 1988 | M30 | 7 | 00:29:57 (31) | 00:00:19 | 00:42:38 (16) | 00:00:17 | 00:16:29 (31) | 01:29:40 |
26 | 37 | MATEUSZEWSKI MARCIN | SIEDLCE | SIEDLCE | 1991 | M18 | 3 | 00:26:45 (22) | 00:00:29 | 00:48:57 (29) | 00:00:18 | 00:13:31 (20) | 01:30:00 |
27 | 29 | SOCHA PIOTR | SZTUM | LIDER SZTUM | 1978 | M40 | 11 | 00:28:06 (29) | 00:00:58 | 00:47:11 (27) | 00:00:42 | 00:14:23 (25) | 01:31:20 |
28 | 8 | GULCZYŃSKI PIOTR | CIECHANÓW | FFF | 1987 | M30 | 8 | 00:25:46 (19) | 00:01:33 | 00:50:34 (31) | 00:01:22 | 00:14:22 (23) | 01:33:37 |
29 | 16 | MIERZEJEWSKI WIKTOR | OSTROLEKA | 1989 | M30 | 9 | 00:28:20 (30) | 00:00:34 | 00:49:40 (30) | 00:01:03 | 00:15:48 (30) | 01:35:25 | |
30 | 2 | BOGDAŃSKI KRZYSZTOF | GIŻYCKO | 1967 | M50 | 2 | 00:30:35 (32) | 00:00:51 | 00:46:45 (25) | 00:00:38 | 00:16:39 (32) | 01:35:28 | |
31 | 19 | OBOJSKI PAWEŁ | SZCZUKI | POTRABANTOWANO | 1990 | M30 | 10 | 00:26:44 (21) | 00:00:22 | 00:53:38 (34) | 00:00:13 | 00:14:47 (28) | 01:35:44 |
32 | 34 | ZABORONEK HUBERT | SZTUM | LIDER SZTUM | 2007 | M16 | 5 | 00:31:45 (35) | 00:00:24 | 00:45:58 (24) | 00:00:21 | 00:17:54 (35) | 01:36:22 |
33 | 7 | GRESIK JOANNA | SZTUM | LIDER SZTUM | 2002 | K18 | 1 | 00:32:04 (36) | 00:00:47 | 00:45:24 (22) | 00:00:43 | 00:18:46 (37) | 01:37:44 |
34 | 36 | SZYMAŃSKI DOMINIK | CIECHANÓW | FFF | 1983 | M30 | 11 | 00:27:56 (27) | 00:01:03 | 00:53:43 (35) | 00:01:01 | 00:15:29 (29) | 01:39:12 |
35 | 35 | ZAWADZKI STANISŁAW | CIECHANÓW | MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW | 1952 | M60+ | 2 | 00:30:56 (34) | 00:00:55 | 00:53:35 (33) | 00:01:13 | 00:17:13 (33) | 01:43:52 |
36 | 9 | GWOŹDZIK JAKUB | REGIMIN | FFF | 1979 | M40 | 12 | 00:30:37 (33) | 00:00:42 | 01:05:42 (37) | 00:00:24 | 00:17:36 (34) | 01:55:01 |
37 | 33 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | 1961 | M50 | 3 | 00:37:48 (38) | 00:00:33 | 00:57:37 (36) | 00:00:26 | 00:22:14 (38) | 01:58:38 |
38 | 30 | SPEJNA ARTUR | CIECHANÓW | BIEGAM BO CHCĘ:) | 1967 | M50 | 4 | 00:33:28 (37) | 00:00:14 | 01:10:56 (38) | 00:00:11 | 00:17:56 (36) | 02:02:45 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Pływanie | T1 | Rower | Rower | T2 | Bieg | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | SMERFY (BARWIŃSKI CEZARY, SMOLIŃSKI TOMASZ, BIAŁORUCKA WIOLETTA) | 00:25:49 (2) | 00:00:19 | 00:36:32 | 00:36:32 (1) | 00:00:17 | 00:12:32 | 00:12:32 (2) | 01:15:29 |
2 | 95 | LEŚNA ZADYSZKA (KASZUBA ROBERT, KOWALSKI MAREK) | 00:23:50 (1) | 00:00:24 | 00:48:36 | 00:48:36 (3) | 00:00:16 | 00:11:35 | 00:11:35 (1) | 01:24:41 |
3 | 94 | LANGUSKI (LANGE ANNA, LANGE MARCIN) | 00:31:44 (4) | 00:00:26 | 00:38:12 | 00:38:12 (2) | 00:00:18 | 00:15:32 | 00:15:32 (4) | 01:26:12 |
4 | 91 | M&M (PRZYGODZKI MACIEJ, PRZYGODZKI MICHAŁ) | 00:29:14 (3) | 00:00:23 | 00:55:38 | 00:55:38 (4) | 00:00:29 | 00:14:14 | 00:14:14 (3) | 01:39:58 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 433 | CZARNECKI MICHAŁ | MAZOVIA PROACTIV CIECHAN?W | 2005 | 00:03:55 | 15,3 | 00:03:55 | |
2 | 402 | KAMIŃSKI BARTOSZ | OJRZEŃ | OJRZEŃ BIEGA | 2007 | 00:03:58 | 15,1 | 00:03:58 |
3 | 404 | SZWĄDER DOMINIK | CHRZANÓWEK | 2007 | 00:03:59 | 15,1 | 00:03:59 | |
4 | 430 | KWASIBORSKI OSKAR | MODŁA | MAZOVIA PROACTIVE | 2007 | 00:04:08 | 14,5 | 00:04:08 |
5 | 432 | SZCZYGIELSKI GRZEGORZ | KARGOSZYN | 2007 | 00:04:15 | 14,1 | 00:04:15 | |
6 | 419 | MALINOWSKA MICHALINA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2008 | 00:04:21 | 13,8 | 00:04:21 | |
7 | 401 | KACZOREK KACPER | OPINOGORA | 2008 | 00:04:23 | 13,7 | 00:04:23 | |
8 | 407 | LISTKOWSKA ALEKSANDRA | CIECHANÓW | Mazovia ProActive Ciechanów | 2007 | 00:04:23 | 13,7 | 00:04:23 |
9 | 405 | TRZASKA MICHAŁ | CIECHANÓW | 2008 | 00:04:26 | 13,5 | 00:04:26 | |
10 | 411 | CZARNEWICZ DOMINIKA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2007 | 00:04:31 | 13,3 | 00:04:31 | |
11 | 406 | TWARDZIKOWSKI PIOTR | WŁADYSŁAWOWO | 2008 | 00:04:32 | 13,2 | 00:04:32 | |
12 | 410 | CHODKOWSKA NATALIA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2006 | 00:04:40 | 12,9 | 00:04:40 | |
13 | 434 | WYSOCKA PATRYCJA | OJRZEŃ BIEGA | 2006 | 00:04:49 | 12,5 | 00:04:49 | |
14 | 435 | CZARNOMSK KUBA | 2005 | 00:04:51 | 12,4 | 00:04:51 | ||
15 | 409 | BONIAKOWSKA JUSTYNA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2009 | 00:04:59 | 12 | 00:04:59 | |
16 | 418 | MALINOWSKA KORNELIA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2008 | 00:05:00 | 12 | 00:05:00 | |
17 | 422 | PAWŁOWSKA MAJA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2007 | 00:05:00 | 12 | 00:05:00 | |
18 | 420 | MIEDZOWSKA NATALIA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2007 | 00:05:08 | 11,7 | 00:05:08 | |
19 | 415 | KOC AMELIA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2009 | 00:05:09 | 11,7 | 00:05:09 | |
20 | 428 | SZULSKA MAJA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2006 | 00:05:09 | 11,7 | 00:05:09 | |
21 | 429 | TAŃSKA KAROLINA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2006 | 00:05:10 | 11,6 | 00:05:10 | |
22 | 408 | BONIAKOWSKA GABRIELA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2009 | 00:05:14 | 11,5 | 00:05:14 | |
23 | 412 | JANKOWSKA ANGELIKA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2009 | 00:05:14 | 11,5 | 00:05:14 | |
24 | 414 | KAMIŃSKA MAJA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2008 | 00:05:20 | 11,2 | 00:05:20 | |
25 | 413 | JURCZAK AMELIA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2007 | 00:05:22 | 11,2 | 00:05:22 | |
26 | 416 | KOLANKOWSKA ALEKSANDRA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2008 | 00:05:22 | 11,2 | 00:05:22 | |
27 | 426 | SOBOTA PAULINA | MUKS CZARNI REGIMIN | 2008 | 00:05:36 | 10,7 | 00:05:36 |
Duathlon, duatlon (inaczej dwubój) – dyscyplina sportowa będąca połączeniem biegów i kolarstwa. Zawodnicy kolejno: biegną, jadą rowerem i znowu biegną.
Organizujemy zawody indywidualne i sztafety (2 zawodników – jeden biegnie, drugi jedzie na rowerze).
Zawody odbędą się w pięknym zakątku naszego Powiatu – w Opinogórze Górnej, na terenie Parku Muzeum Romantyzmu oraz na drogach Gminy Opinogóra Górna.
Wszystkie drogi kolidujące z trasą zawodów będą zamknięte dla ruchu i strzeżone przez grupę zabezpieczenia zawodów.
Profesjonalny pomiar czasu i obsługę zawodów zapewnia firma z wieloletnim doświadczeniem : STS-Timing