Elemental Tri Series - Augustów
Data i godzina | 2016-06-12 11:55:00 |
Miejscowość | Augustów |
Dystans | 1,5km-40km-10km / 0,75km-20km-5km |
Oficjalna strona | http://triathlonseries.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 100 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- Supersprint
- Sprint - Puchar Polski
- Dystans Olimpijski
- Sztafety
- Bieg dzieci 200m
- Bieg dzieci 500m
- Bieg dzieci 1km
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 373 | RUDZIŃSKI JAKUB | GRYFINO | KS IRONMAN CS POLSKA | PL | 1999 | M16 | 1 | 1 | 00:02:54 (2) | 00:30:11 | 1 | ||||||
2 | 343 | FALBOGOWSKI MACIEJ | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POLONEZ, BENATURAL, REDFITNESS | PL | 1999 | M16 | 2 | 1 | 00:02:58 (5) | 00:01:20 | 00:16:22 (2) | 00:00:51 | 00:08:47 (1) | 00:30:18 | 2 | ||
3 | 332 | DZIK SZYMON | IŁAWA | SSP ORKA IŁAWA | PL | 1999 | M16 | 3 | 1 | 00:02:50 (1) | 00:01:25 | 00:16:26 (3) | 00:01:00 | 00:09:00 (2) | 00:30:41 | 3 | ||
4 | 351 | KOWALSKI KUBA | GNIEZNO | GNIEŹNIEŃSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE "DIAMENT" | PL | 2000 | M16 | 4 | 1 | 00:03:02 (8) | 00:01:18 | 00:16:20 (1) | 00:00:58 | 00:09:38 (7) | 00:31:17 | 4 | ||
5 | 371 | KELNER NIKODEM | RACIBÓRZ | KS AZS-AWF KATOWICE | PL | 2000 | M16 | 5 | 1 | 00:03:05 (12) | 00:01:38 | 00:16:44 (4) | 00:00:54 | 00:09:06 (3) | 00:31:27 | 5 | ||
6 | 367 | ROGACZ GRZEGORZ | RACIBÓRZ | KS AZS AWF KATOWICE | PL | 2000 | M16 | 6 | 1 | 00:03:00 (7) | 00:01:40 | 00:16:45 (5) | 00:00:50 | 00:09:31 (6) | 00:31:48 | 6 | ||
7 | 336 | KOPICZKO MAKSYMILIAN | GIŻYCKO | MKS MEDYK GIŻYCKO | PL | 2002 | M14 | 1 | 1 | 00:02:59 (6) | 00:01:22 | 00:17:04 (9) | 00:00:54 | 00:09:40 (8) | 00:31:59 | 7 | ||
8 | 339 | SUDAK MAGDALENA | MILANÓWEK | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 2000 | K16 | 1 | 1 | 00:03:03 (11) | 00:01:22 | 00:17:06 (10) | 00:00:57 | 00:09:42 (10) | 00:32:10 | 1 | ||
9 | 334 | SANECKA JULIA | GRYFINO | DELF GRYFINO | PL | 2001 | K14 | 1 | 1 | 00:03:10 (14) | 00:01:19 | 00:16:59 (7) | 00:01:00 | 00:09:56 (11) | 00:32:25 | 2 | ||
10 | 361 | HEDA JAKUB | GRYFINO | DELF | PL | 2000 | M16 | 7 | 1 | 00:03:29 (19) | 00:01:26 | 00:17:33 (11) | 00:01:08 | 00:09:16 (4) | 00:32:53 | 8 | ||
11 | 364 | LEWANDOWSKA OKTAWIA | SZCZECIN | KS IRONMAN CS POLSKA | PL | 1999 | K16 | 2 | 1 | 00:02:57 (4) | 00:01:34 | 00:16:59 (7) | 00:01:01 | 00:10:33 (19) | 00:33:04 | 3 | ||
12 | 360 | JANASZKIEWICZ MATEUSZ | GRYFINO | DELF GRYFINO | PL | 2001 | M14 | 2 | 1 | 00:03:47 (32) | 00:01:24 | 00:17:36 (12) | 00:00:58 | 00:09:24 (5) | 00:33:09 | 9 | ||
13 | 372 | BARAN JAN | RACIBÓRZ | KS AZS-AWF KATOWICE | PL | 1999 | M16 | 8 | 1 | 00:03:03 (9) | 00:01:37 | 00:16:49 (6) | 00:00:51 | 00:11:06 (23) | 00:33:26 | 10 | ||
14 | 356 | CENTKA KACPER | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | PL | 2002 | M14 | 3 | 1 | 00:03:36 (27) | 00:01:30 | 00:17:39 (13) | 00:00:58 | 00:10:02 (13) | 00:33:44 | 11 | ||
15 | 333 | BOGUSIEWICZ JAKUB | IŁAWA | ORKA IŁAWA | PL | 2002 | M14 | 4 | 1 | 00:02:56 (3) | 00:01:48 | 00:17:42 (14) | 00:01:11 | 00:10:10 (14) | 00:33:47 | 12 | ||
16 | 337 | BOHATER PAULINA | WROCŁAW | MLUKS TRIATHLON KOŁO | PL | 2000 | K16 | 3 | 1 | 00:03:03 (10) | 00:01:27 | 00:18:16 (20) | 00:01:02 | 00:10:00 (12) | 00:33:48 | 4 | ||
17 | 366 | SZCZEŚNIAK ERYK | MASŁÓW | TS AKWEDUKT KIELCE | PL | 2001 | M14 | 5 | 1 | 00:03:45 (31) | 00:01:50 | 00:18:42 (21) | 00:00:51 | 00:09:41 (9) | 00:34:49 | 13 | ||
18 | 362 | URBANEK ALEKSANDRA | GRYFINO | DELF GRYFINO | PL | 2000 | K16 | 4 | 1 | 00:03:28 (17) | 00:01:29 | 00:17:48 (17) | 00:01:02 | 00:11:19 (26) | 00:35:07 | 5 | ||
19 | 365 | JÓZKOWSKA JOANNA | SZCZECIN | KS IRONMAN CS POLSKA | PL | 1999 | K16 | 5 | 1 | 00:03:51 (33) | 00:01:33 | 00:17:55 (18) | 00:01:12 | 00:10:48 (20) | 00:35:19 | 6 | ||
20 | 329 | WYRWIŃSKA JADWIGA | DRUŻYNA | AZS AWF POZNAŃ TESGAS S.A. | PL | 2001 | K14 | 2 | 1 | 00:03:32 (24) | 00:01:56 | 00:18:50 (22) | 00:00:49 | 00:10:12 (16) | 00:35:20 | 7 | ||
21 | 355 | BĄKOWSKA IZABELA | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | PL | 2001 | K14 | 3 | 1 | 00:03:35 (26) | 00:01:32 | 00:18:51 (23) | 00:01:03 | 00:10:29 (18) | 00:35:29 | 8 | ||
22 | 354 | MASŁOWSKA BOGNA | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | PL | 1998 | K16 | 6 | 1 | 00:03:34 (25) | 00:01:31 | 00:17:43 (15) | 00:01:10 | 00:12:08 (33) | 00:36:06 | 9 | ||
23 | 335 | RADECKA MAJA | PUŁTUSK | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "POSEJDON" PUŁTUSK | PL | 2001 | K14 | 4 | 1 | 00:03:32 (22) | 00:01:58 | 00:19:45 (31) | 00:01:10 | 00:10:15 (17) | 00:36:39 | 10 | ||
24 | 345 | MANICKA MARTYNA | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POLONEZ, BENATURAL, REDFITNESS | PL | 1999 | K16 | 7 | 1 | 00:03:39 (29) | 00:01:49 | 00:18:52 (24) | 00:01:08 | 00:11:23 (27) | 00:36:51 | 11 | ||
25 | 338 | ŻARNOWSKA KAROLINA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1999 | K16 | 8 | 1 | 00:03:05 (13) | 00:01:37 | 00:19:06 (26) | 00:01:13 | 00:11:58 (32) | 00:37:00 | 12 | ||
26 | 359 | STANGLEWICZ MARCIN | GDYNIA | TRI RUMIA | PL | 2002 | M14 | 6 | 1 | 00:03:40 (30) | 00:01:41 | 00:19:48 (32) | 00:01:43 | 00:10:11 (15) | 00:37:03 | 14 | ||
27 | 368 | WOŹNIAK JOANNA | SZCZECIN | KS IRONMAN CS POLSKA | PL | 2001 | K14 | 5 | 1 | 00:03:28 (18) | 00:01:50 | 00:19:05 (25) | 00:01:01 | 00:11:50 (31) | 00:37:13 | 13 | ||
28 | 342 | PAŁYSA MAREK | DAWIDY BANKOWE | TRI NEGU | PL | 1974 | M16 | 9 | 1 | 00:03:30 (21) | 00:02:26 | 00:17:48 (16) | 00:01:15 | 00:12:33 (34) | 00:37:32 | 15 | ||
29 | 344 | DANIELEWSKI BARTOSZ | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POLONEZ, BENATURAL, REDFITNESS | PL | 2001 | M14 | 7 | 1 | 00:03:27 (16) | 00:01:36 | 00:20:26 (35) | 00:01:15 | 00:11:04 (22) | 00:37:48 | 16 | ||
30 | 370 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1979 | M16 | 10 | 1 | 00:05:08 (35) | 00:01:56 | 00:18:03 (19) | 00:01:31 | 00:11:39 (29) | 00:38:17 | 17 | ||
31 | 369 | WARZECHA OLIWIA | KATOWICE | KS AZS-AWF KATOWICE | PL | 1999 | K16 | 9 | 1 | 00:03:36 (27) | 00:01:57 | 00:19:53 (33) | 00:01:23 | 00:11:45 (30) | 00:38:35 | 14 | ||
32 | 353 | WOJCIECHOWSKA AGATA | MOGILNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | PL | 1998 | K16 | 10 | 1 | 00:03:22 (15) | 00:01:39 | 00:19:24 (30) | 00:01:25 | 00:13:29 (39) | 00:39:19 | 15 | ||
33 | 346 | FALBOGOWSKI MICHAŁ | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POLONEZ, BENATURAL, REDFITNESS | PL | 2002 | M14 | 8 | 1 | 00:04:59 (34) | 00:02:06 | 00:20:23 (34) | 00:01:28 | 00:11:19 (25) | 00:40:15 | 18 | ||
34 | 340 | WORONKO WIKTORIA | GIŻYCKO | PL | 2000 | K16 | 11 | 1 | 00:03:32 (23) | 00:01:48 | 00:22:31 (39) | 00:01:12 | 00:11:33 (28) | 00:40:37 | 16 | |||
35 | 363 | KOWALEWSKA IWONA | GOŁDAP | GOŁDAP | PL | 1985 | K16 | 12 | 1 | 00:05:37 (39) | 00:02:37 | 00:20:44 (37) | 00:01:17 | 00:10:53 (21) | 00:41:08 | 17 | ||
36 | 358 | PIETKIEWICZ ANNA | SUWAŁKI | PL | 1984 | K16 | 13 | 1 | 00:05:50 (42) | 00:02:37 | 00:19:08 (27) | 00:01:28 | 00:12:35 (35) | 00:41:39 | 18 | |||
37 | 341 | BRONAKOWSKA DOROTA | OLSZTYN | TRI NEGU WWW.NO-TAX.OLSZTYN.PL | PL | 1982 | K16 | 14 | 1 | 00:06:16 (44) | 00:02:07 | 00:21:17 (38) | 00:01:04 | 00:11:08 (24) | 00:41:51 | 19 | ||
38 | 348 | KARWACKA ALEKSANDRA | BIAŁYSTOK | TYGRYSY TRENERFIT.PL | PL | 1990 | K16 | 15 | 1 | 00:05:40 (41) | 00:02:45 | 00:19:20 (29) | 00:01:21 | 00:12:53 (37) | 00:41:59 | 20 | ||
39 | 349 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | TYGRYSY TRENERFIT.PL | PL | 1976 | M16 | 11 | 1 | 00:05:40 (40) | 00:02:52 | 00:19:15 (28) | 00:01:20 | 00:12:51 (36) | 00:41:59 | 19 | ||
40 | 374 | DROZDOWSKA ALEKSANDRA | AUGUSTÓW | UKS PŁYWACY AUGUSTÓW | PL | 1999 | K16 | 16 | 1 | 00:03:29 (20) | 00:02:43 | 00:24:34 (43) | 00:01:39 | 00:13:19 (38) | 00:45:44 | 21 | ||
41 | 350 | ŁYSIUK DOROTA | WARSZAWA | NADAKTYWNI | PL | 1983 | K16 | 17 | 1 | 00:05:11 (36) | 00:02:55 | 00:24:05 (41) | 00:01:40 | 00:14:16 (40) | 00:48:06 | 22 | ||
42 | 347 | WALAUGO ANIA | STUDZIANEK | TRI NEGU DNS/ SHEISFIT.PL | PL | 1984 | K16 | 18 | 1 | 00:05:32 (38) | 00:02:56 | 00:20:42 (36) | 00:01:52 | 00:17:48 (41) | 00:48:51 | 23 | ||
43 | 330 | KORONKIEWICZ ROBERT | BIAŁYSTOK | PL | 1985 | M16 | 12 | 1 | 00:05:14 (37) | 00:03:10 | 00:24:21 (42) | 00:01:50 | 00:18:18 (42) | 00:52:52 | 20 | |||
44 | 331 | GAWRYCH SYLWIA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1985 | K16 | 19 | 1 | 00:06:10 (43) | 00:02:54 | 00:23:39 (40) | 00:01:50 | 00:18:22 (43) | 00:52:55 | 24 |
Elemental Tri Series Augustów - Dystans Sprinterski - Puchar Polski w Triathlonie | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Organizator: | Urząd Miasta Augustów/CSiR Augustów/LABOSPORT Polska s.c. | |||||||||||||||||
Data: | 12 czerwca 2016 r. | |||||||||||||||||
Dystans: | Sprint (750m pływanie/20km rower/5km bieg) | |||||||||||||||||
Miejscowość: | Augustów | |||||||||||||||||
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
1 | 3 | KRAWCZYK JACEK | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | PL | 1996 | M20 | 1 | 1 | 00:09:13 (5) | 00:01:14 | 00:29:40 (1) | 00:00:49 | 00:16:26 (2) | 00:57:22 | 1 | ||
2 | 11 | RAK MATEUSZ | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | PL | 1990 | M | 1 | 00:09:00 (2) | 00:01:19 | 00:29:49 (3) | 00:00:50 | 00:16:33 (3) | 00:57:31 | 2 | |||
3 | 1 | MARCINEK TOMASZ | RACIBÓRZ | KS AZS-AWF KATOWICE LABOSPORT TEAM/OLSCOACHING/SMS RACIBÓRZ | PL | 1991 | M | 1 | 00:09:12 (4) | 00:01:13 | 00:29:41 (2) | 00:00:49 | 00:16:47 (8) | 00:57:43 | 3 | |||
4 | 4 | BREMBOR TOMASZ | CHORZÓW | KS AZS-AWF KATOWICE OSSM RACIBÓRZ | PL | 1994 | M20 | 2 | 1 | 00:08:58 (1) | 00:01:12 | 00:29:57 (4) | 00:00:50 | 00:17:15 (12) | 00:58:11 | 4 | ||
5 | 6 | DAMENTKA KAMIL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1998 | M16 | 1 | 1 | 00:09:18 (6) | 00:01:16 | 00:31:00 (17) | 00:00:49 | 00:16:19 (1) | 00:58:42 | 5 | ||
6 | 91 | NEUMAN MARCIN | SOSNOWIEC | KS AZS AWF KATOWICE OSSM RACIBÓRZ | PL | 1995 | M20 | 3 | 1 | 00:09:59 (23) | 00:01:16 | 00:30:23 (10) | 00:00:56 | 00:16:35 (4) | 00:59:08 | 6 | ||
7 | 10 | ŁAWICKI PIOTR | LUBIN | UAM TRIATHLON POZNAŃ | PL | 1995 | M20 | 4 | 1 | 00:09:41 (8) | 00:01:10 | 00:30:44 (15) | 00:00:50 | 00:16:47 (7) | 00:59:12 | 7 | ||
8 | 117 | NAJMOWICZ PAWEŁ | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1993 | M20 | 5 | 1 | 00:09:52 (15) | 00:01:26 | 00:30:18 (6) | 00:00:56 | 00:16:45 (6) | 00:59:18 | 8 | ||
9 | 5 | ZABISZAK PIOTR | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | PL | 1998 | M16 | 2 | 1 | 00:09:55 (18) | 00:01:16 | 00:30:22 (7) | 00:00:50 | 00:16:59 (9) | 00:59:22 | 9 | ||
10 | 87 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1998 | M16 | 3 | 1 | 00:09:56 (20) | 00:01:16 | 00:30:23 (8) | 00:00:53 | 00:16:59 (10) | 00:59:28 | 10 | ||
11 | 119 | WOJCIESZONEK DAMIAN | KOBYLANKA | KS IRONMAN C/S POLSKA | PL | 1997 | M16 | 4 | 1 | 00:09:45 (10) | 00:01:21 | 00:30:30 (11) | 00:00:58 | 00:17:10 (11) | 00:59:44 | 11 | ||
12 | 7 | PRZYMUSIŃSKI FILIP | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,TRICENTRE, LABOSPORT :D | PL | 1983 | M | 1 | 00:09:44 (9) | 00:01:28 | 00:30:23 (9) | 00:00:56 | 00:17:25 (14) | 00:59:56 | 12 | |||
13 | 50 | WALKOWIAK MIŁOSZ | SUBKOWY | MKS SAMBOR TCZEW | PL | 1999 | M16 | 5 | 1 | 00:09:09 (3) | 00:01:27 | 00:31:02 (18) | 00:00:57 | 00:17:37 (15) | 01:00:12 | 13 | ||
14 | 37 | HADAS KRZYSZTOF | POZNAŃ | DRUŻYNA TRI NEGU | PL | 1996 | M20 | 6 | 1 | 00:10:50 (38) | 00:01:30 | 00:30:42 (14) | 00:01:01 | 00:16:39 (5) | 01:00:41 | 14 | ||
15 | 124 | WILK ADRIAN | POLICE | UKL ÓSEMKA POLICE | PL | 1998 | M16 | 6 | 1 | 00:09:46 (11) | 00:01:14 | 00:30:37 (13) | 00:00:56 | 00:18:18 (19) | 01:00:52 | 15 | ||
16 | 88 | LENARTOWICZ PAWEŁ | KOŁO | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1997 | M16 | 7 | 1 | 00:09:50 (14) | 00:01:29 | 00:30:17 (5) | 00:00:54 | 00:18:37 (21) | 01:01:08 | 16 | ||
17 | 109 | JARLIŃSKI MICHAŁ | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | PL | 1999 | M16 | 8 | 1 | 00:09:58 (22) | 00:01:26 | 00:31:34 (22) | 00:01:04 | 00:17:24 (13) | 01:01:26 | 17 | ||
18 | 9 | SZUBA ERYK | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO OBUWIE MACIEJKA | PL | 1997 | M16 | 9 | 1 | 00:10:06 (28) | 00:01:20 | 00:31:29 (20) | 00:00:56 | 00:17:43 (17) | 01:01:35 | 18 | ||
19 | 120 | KOWALCZYK ŁUKASZ | KOBYLANKA | KS IRONMAN C/S POLSKA | PL | 1998 | M16 | 10 | 1 | 00:09:22 (7) | 00:01:25 | 00:30:51 (16) | 00:01:10 | 00:18:50 (23) | 01:01:38 | 19 | ||
20 | 111 | SZCZERBIŃSKA MAŁGORZATA | MALBORK | MKS TRIATHLON MALBORK | PL | 1991 | K | 1 | 00:10:06 (27) | 00:01:24 | 00:31:28 (19) | 00:00:57 | 00:18:35 (20) | 01:02:30 | 1 | |||
21 | 34 | MICHALAK PIOTR | MARKI | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1997 | M16 | 11 | 1 | 00:09:47 (12) | 00:01:18 | 00:30:33 (12) | 00:00:56 | 00:20:03 (32) | 01:02:35 | 20 | ||
22 | 106 | CZECH MICHAŁ | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | PL | 1996 | M20 | 7 | 1 | 00:09:54 (17) | 00:01:28 | 00:31:36 (23) | 00:00:58 | 00:18:48 (22) | 01:02:44 | 21 | ||
23 | 12 | RUDZIŃSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1994 | K20 | 1 | 1 | 00:10:07 (29) | 00:01:18 | 00:31:31 (21) | 00:00:56 | 00:19:00 (25) | 01:02:53 | 2 | ||
24 | 38 | MAKOWSKI KRZYSZTOF | WROCŁAW | PL | 1992 | M | 1 | 00:09:53 (16) | 00:01:24 | 00:31:42 (24) | 00:01:11 | 00:19:00 (24) | 01:03:10 | 22 | ||||
25 | 13 | WIŚNIEWSKA MAGDALENA | KATOWICE | KS AZS-AWF KATOWICE OSSM RACIBÓRZ | PL | 1993 | K20 | 2 | 1 | 00:09:56 (19) | 00:01:20 | 00:31:45 (25) | 00:00:59 | 00:19:49 (31) | 01:03:48 | 3 | ||
26 | 66 | RUDZIŃSKI GRZEGORZ | GRYFINO | DELF GRYFINO | PL | 1999 | M16 | 12 | 1 | 00:10:43 (35) | 00:01:26 | 00:34:08 (35) | 00:01:05 | 00:17:41 (16) | 01:05:03 | 23 | ||
27 | 19 | SIKORA ALEKSANDRA | JUSZCZYN | YMCA KRAKÓW | PL | 1997 | K16 | 1 | 1 | 00:10:08 (30) | 00:01:27 | 00:33:04 (27) | 00:01:01 | 00:19:27 (27) | 01:05:06 | 4 | ||
28 | 113 | CEKLARZ MICHAŁ | GDYNIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | PL | 1998 | M16 | 13 | 1 | 00:10:40 (33) | 00:01:53 | 00:33:38 (31) | 00:01:08 | 00:18:01 (18) | 01:05:21 | 24 | ||
29 | 116 | URBANEK MATEUSZ | GRYFINO | DELF GRYFINO | PL | 1998 | M16 | 14 | 1 | 00:09:57 (21) | 00:01:35 | 00:33:09 (29) | 00:01:08 | 00:19:39 (28) | 01:05:28 | 25 | ||
30 | 15 | PETTERS KLAUDIA | BOLESŁAWIEC | TS AKWEDUKT KIELCE | PL | 1999 | K16 | 2 | 1 | 00:10:08 (31) | 00:01:29 | 00:33:03 (26) | 00:00:59 | 00:20:26 (33) | 01:06:06 | 5 | ||
31 | 16 | OLEJNICZAK ULA | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW | PL | 1998 | K16 | 3 | 1 | 00:10:04 (25) | 00:01:30 | 00:33:07 (28) | 00:01:01 | 00:20:40 (34) | 01:06:22 | 6 | ||
32 | 101 | RYCZAK MAJA | WROCLAW | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POLONEZ, BENATURAL, REDFITNESS | PL | 1996 | K20 | 3 | 1 | 00:09:49 (13) | 00:01:23 | 00:35:05 (40) | 00:00:59 | 00:19:42 (29) | 01:06:58 | 7 | ||
33 | 105 | URBAŃSKI BARTŁOMIEJ | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | PL | 1994 | M20 | 8 | 1 | 00:10:47 (37) | 00:01:34 | 00:33:52 (32) | 00:01:07 | 00:19:44 (30) | 01:07:03 | 26 | ||
34 | 92 | SZYMANOWSKI JAKUB | ZABRZE | KS AZS-AWF KATOWICE | PL | 1996 | M20 | 9 | 1 | 00:10:32 (32) | 00:01:43 | 00:35:12 (41) | 00:01:10 | 00:19:02 (26) | 01:07:40 | 27 | ||
35 | 121 | MASŁOWSKA OLGA | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO MACIEJKA | PL | 1998 | K16 | 4 | 1 | 00:10:58 (39) | 00:01:24 | 00:33:56 (33) | 00:01:07 | 00:21:09 (37) | 01:08:34 | 8 | ||
36 | 27 | GLEBOW DOMINIK | GDAŃSK | PL | 1998 | M16 | 15 | 1 | 00:11:10 (41) | 00:01:43 | 00:33:22 (30) | 00:01:02 | 00:21:40 (44) | 01:08:57 | 28 | |||
37 | 90 | ZYGMUNT MARTA | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOŁO | PL | 1999 | K16 | 5 | 1 | 00:10:43 (34) | 00:01:31 | 00:33:58 (34) | 00:00:58 | 00:22:40 (51) | 01:09:50 | 9 | ||
38 | 114 | LIPOWSKA MAŁGORZATA | KRAKÓW | YMCA KRAKÓW | PL | 1995 | K20 | 4 | 1 | 00:11:03 (40) | 00:01:26 | 00:35:03 (39) | 00:01:11 | 00:21:37 (43) | 01:10:20 | 10 | ||
39 | 65 | ZAWOLIK WIKTORIA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | TS AKWEDUKT KIELCE | PL | 1997 | K16 | 6 | 1 | 00:10:44 (36) | 00:01:35 | 00:36:25 (48) | 00:01:10 | 00:20:57 (36) | 01:10:50 | 11 | ||
40 | 39 | SEROCZYŃSKA AMELIA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1999 | K16 | 7 | 1 | 00:10:05 (26) | 00:01:42 | 00:35:43 (45) | 00:01:12 | 00:22:21 (50) | 01:11:03 | 12 | ||
41 | 122 | PACZKOWSKI RAFAŁ | POZNAŃ | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1982 | M | 1 | 00:12:42 (47) | 00:01:50 | 00:34:11 (36) | 00:01:09 | 00:21:24 (38) | 01:11:16 | 29 | |||
42 | 104 | GOC JULIA | KWIDZYN | KTS IRONMAN | PL | 1997 | K16 | 8 | 1 | 00:11:41 (42) | 00:01:39 | 00:35:19 (43) | 00:01:05 | 00:21:32 (40) | 01:11:17 | 13 | ||
43 | 118 | WOŹNIAK KARINA | SZCZECIN | KS IRONMAN C/S POLSKA | PL | 1998 | K16 | 9 | 1 | 00:12:01 (43) | 00:01:26 | 00:35:15 (42) | 00:01:17 | 00:21:25 (39) | 01:11:23 | 14 | ||
44 | 102 | KISIELEWSKI MARCIN | BIAŁYSTOK | TEAM BIAŁYSTOK | PL | 1997 | M16 | 16 | 1 | 00:10:01 (24) | 00:01:46 | 00:34:28 (38) | 00:01:13 | 00:26:31 (72) | 01:13:58 | 30 | ||
45 | 95 | FAJKS ADAM | GDYNIA | ECOSOCIETY TRIATHLON TEAM | PL | 1973 | M | 1 | 00:12:26 (46) | 00:01:54 | 00:34:26 (37) | 00:01:36 | 00:23:46 (55) | 01:14:08 | 31 | |||
46 | 56 | HRYNKO EMIL | LUBOŃ | FITWAVE | PL | 1983 | M | 1 | 00:12:18 (45) | 00:02:26 | 00:37:18 (52) | 00:01:12 | 00:22:11 (46) | 01:15:25 | 32 | |||
47 | 30 | JEDNASZEWSKI ANDRZEJ | OLSZTYN | AKM OLIMP OLSZTYN AUDYTING SP. Z O.O. | PL | 1971 | M | 1 | 00:12:42 (48) | 00:02:27 | 00:37:15 (51) | 00:01:14 | 00:21:53 (45) | 01:15:30 | 33 | |||
48 | 123 | BELKIN ANDREY | KALININGRAD | RU | 1989 | M | 1 | 00:13:16 (50) | 00:02:33 | 00:37:03 (50) | 00:01:46 | 00:21:34 (41) | 01:16:12 | 34 | ||||
49 | 51 | WALKOWIAK MARCIN | SUBKOWY | AGROS-TJ | PL | 1975 | M | 1 | 00:13:59 (54) | 00:02:28 | 00:37:01 (49) | 00:01:30 | 00:21:35 (42) | 01:16:32 | 35 | |||
50 | 29 | KOŚCIESZA PIOTR | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1986 | M | 1 | 00:17:00 (72) | 00:02:18 | 00:35:38 (44) | 00:01:14 | 00:22:13 (47) | 01:18:23 | 36 | |||
51 | 36 | STAŚKIEWICZ MARCIN | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1981 | M | 1 | 00:16:19 (66) | 00:02:38 | 00:36:15 (46) | 00:01:40 | 00:22:18 (48) | 01:19:10 | 37 | |||
52 | 98 | PIETRUSZEWSKA MARTYNA | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | PL | 1998 | K16 | 10 | 1 | 00:12:05 (44) | 00:01:39 | 00:41:01 (75) | 00:01:08 | 00:24:08 (58) | 01:20:01 | 15 | ||
53 | 80 | PARFIENIUK BARTOSZ | BIAŁYSTOK | PL | 1981 | M | 1 | 00:14:06 (56) | 00:02:30 | 00:37:45 (54) | 00:01:28 | 00:24:36 (61) | 01:20:25 | 38 | ||||
54 | 20 | ŁUGOWSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | PL | 1988 | M | 1 | 00:13:51 (52) | 00:03:36 | 00:39:45 (67) | 00:00:58 | 00:22:19 (49) | 01:20:28 | 39 | ||||
55 | 54 | DOMITRZ MARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1981 | M | 1 | 00:13:52 (53) | 00:03:21 | 00:37:48 (55) | 00:02:55 | 00:24:36 (60) | 01:22:33 | 40 | |||
56 | 52 | PACZYNSKI OLIWER | AUGUSTOW | PL | 1997 | M16 | 17 | 1 | 00:13:08 (49) | 00:03:02 | 00:38:44 (58) | 00:00:58 | 00:26:43 (75) | 01:22:34 | 41 | |||
57 | 24 | TUPALSKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | PL | 1980 | M | 1 | 00:18:47 (78) | 00:02:27 | 00:37:43 (53) | 00:01:21 | 00:22:41 (52) | 01:22:59 | 42 | ||||
58 | 112 | WIELAKIN DARIUSZ | KNYSZYN | NADAKTYWNI | PL | 1978 | M | 1 | 00:14:14 (57) | 00:02:37 | 00:38:02 (56) | 00:01:37 | 00:26:32 (73) | 01:23:02 | 43 | |||
59 | 100 | MIKULSKI GRZEGORZ | CHOROSZCZ | PL | 1976 | M | 1 | 00:17:49 (74) | 00:03:57 | 00:39:32 (65) | 00:01:21 | 00:20:54 (35) | 01:23:32 | 44 | ||||
60 | 59 | NIEWIŃSKI ROBERT | PŁASKA | PL | 1975 | M | 1 | 00:16:11 (65) | 00:03:50 | 00:39:08 (60) | 00:01:23 | 00:23:35 (54) | 01:24:07 | 45 | ||||
61 | 96 | SOJKOWSKI PIOTR | WARSZAWA | TRI NEGU | PL | 1982 | M | 1 | 00:14:59 (61) | 00:02:21 | 00:38:47 (59) | 00:01:32 | 00:26:56 (78) | 01:24:36 | 46 | |||
62 | 62 | TUROWSKI MICHAŁ | AUGUSTÓW | PL | 1998 | M16 | 18 | 1 | 00:13:41 (51) | 00:03:31 | 00:40:00 (70) | 00:01:07 | 00:26:51 (76) | 01:25:10 | 47 | |||
63 | 76 | STYPKA MAREK | LESZNOWOLA | PL | 1979 | M | 1 | 00:14:25 (59) | 00:02:40 | 00:41:29 (76) | 00:01:38 | 00:25:04 (62) | 01:25:16 | 48 | ||||
64 | 84 | ABRAMCZYK RAFAŁ | WARSZAWA | YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT | PL | 1979 | M | 1 | 00:16:51 (70) | 00:02:38 | 00:38:39 (57) | 00:01:38 | 00:25:32 (64) | 01:25:18 | 49 | |||
65 | 58 | KOŁODZIEJCZYK TOMASZ | BIALYSTOK | PL | 1975 | M | 1 | 00:16:55 (71) | 00:03:22 | 00:39:35 (66) | 00:01:28 | 00:24:32 (59) | 01:25:52 | 50 | ||||
66 | 42 | MARTYNKO RAFAŁ | SUWAŁKI | PL | 1988 | M | 1 | 00:14:49 (60) | 00:05:05 | 00:41:32 (78) | 00:01:26 | 00:23:48 (56) | 01:26:41 | 51 | ||||
67 | 41 | WĘGRZYN MACIEJ | KIELCE | PL | 1974 | M | 1 | 00:16:24 (67) | 00:03:13 | 00:40:08 (71) | 00:01:41 | 00:25:32 (65) | 01:26:58 | 52 | ||||
68 | 23 | KOŚCIESZA PATRYCJA | OLSZTYN | TRI NEGU FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI | PL | 1994 | K20 | 5 | 1 | 00:14:05 (55) | 00:02:41 | 00:43:34 (85) | 00:01:39 | 00:26:38 (74) | 01:28:36 | 16 | ||
69 | 68 | GBUR KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | PL | 1988 | M | 1 | 00:16:07 (64) | 00:03:59 | 00:44:36 (88) | 00:01:08 | 00:22:52 (53) | 01:28:42 | 53 | ||||
70 | 35 | KOŚCIESZA ROBERT | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1972 | M | 1 | 00:14:23 (58) | 00:03:41 | 00:42:16 (80) | 00:02:08 | 00:26:19 (69) | 01:28:47 | 54 | |||
71 | 49 | BIAŁOKOZOWICZ ARTUR | SUPRAŚL | PL | 1978 | M | 1 | 00:15:29 (63) | 00:04:59 | 00:39:54 (68) | 00:01:40 | 00:27:16 (82) | 01:29:19 | 55 | ||||
72 | 57 | AWEDYK WITOSŁAW | KOMORNIKI | FITWAVE | PL | 1969 | M | 1 | 00:16:31 (68) | 00:04:51 | 00:39:19 (61) | 00:02:01 | 00:27:10 (81) | 01:29:52 | 56 | |||
73 | 70 | PAWŁOWICZ DOROTA | BIAŁYSTOK | KUŹNIA TRIATHLONU TEAM BAJLANDO | PL | 1983 | K | 1 | 00:16:42 (69) | 00:03:51 | 00:39:30 (64) | 00:02:27 | 00:27:58 (85) | 01:30:27 | 17 | |||
74 | 75 | WASSILEW PAWEŁ | WARSZAWA | PL | 1979 | M | 1 | 00:18:44 (77) | 00:03:09 | 00:40:51 (73) | 00:01:48 | 00:26:29 (71) | 01:31:01 | 57 | ||||
75 | 46 | SUDA GRZEGORZ | WARSZAWA | PL | 1983 | M | 1 | 00:15:28 (62) | 00:04:05 | 00:40:14 (72) | 00:01:58 | 00:29:32 (90) | 01:31:17 | 58 | ||||
76 | 110 | RYCHLICKI JAROSŁAW | ZABRZE | MYCENTER | PL | 1966 | M | 1 | 00:24:43 (96) | 00:03:44 | 00:36:16 (47) | 00:02:39 | 00:26:28 (70) | 01:33:48 | 59 | |||
77 | 94 | SZMIGIELSKA NOEMI | WARSZAWA | WITC | PL | 1984 | K | 1 | 00:18:50 (80) | 00:03:19 | 00:43:57 (86) | 00:01:15 | 00:26:55 (77) | 01:34:16 | 18 | |||
78 | 73 | SUCHOCKI ADAM | BIAŁYSTOK | PL | 1983 | M | 1 | 00:17:19 (73) | 00:04:32 | 00:42:44 (82) | 00:01:29 | 00:28:20 (86) | 01:34:24 | 60 | ||||
79 | 53 | KAWAŁKO MACIEJ | FILIPÓW | ARTICO RUNNERS | PL | 1979 | M | 1 | 00:19:00 (82) | 00:03:51 | 00:44:23 (87) | 00:01:29 | 00:25:45 (67) | 01:34:28 | 61 | |||
80 | 85 | ABRAMCZYK MARCIN | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT | PL | 1977 | M | 1 | 00:20:44 (87) | 00:04:14 | 00:41:32 (77) | 00:02:18 | 00:25:48 (68) | 01:34:35 | 62 | |||
81 | 82 | STASINSKI RAFAŁ | RUŚ - OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT | PL | 1976 | M | 1 | 00:21:21 (90) | 00:04:25 | 00:39:54 (69) | 00:02:08 | 00:27:45 (83) | 01:35:33 | 63 | |||
82 | 31 | JURCZEWSKI MARIUSZ | BIAŁYSTOK | WWW.EMPEM.PL | PL | 1984 | M | 1 | 00:21:49 (92) | 00:04:00 | 00:42:15 (79) | 00:01:05 | 00:27:01 (79) | 01:36:10 | 64 | |||
83 | 26 | TARASZKIEWICZ ANNA | SUWAŁKI | MTB SUWAŁKI | PL | 1966 | K | 1 | 00:19:32 (85) | 00:03:34 | 00:42:21 (81) | 00:01:49 | 00:29:15 (89) | 01:36:30 | 19 | |||
84 | 28 | RUTKOWSKI JAKUB | AUGUSTÓW | UKS AKADEMIA AUGUSTÓW | PL | 1987 | M | 1 | 01:36:48 | 65 | ||||||||
85 | 43 | KULIGOWSKI MIROSŁAW | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1962 | M | 1 | 00:26:41 (98) | 00:05:30 | 00:39:25 (62) | 00:01:17 | 00:24:01 (57) | 01:36:53 | 66 | |||
86 | 25 | GÓRECKI JAROSŁAW | SIERPC | LABOSPORT TEAM | PL | 1984 | M | 1 | 00:19:51 (86) | 00:03:57 | 00:43:23 (84) | 00:01:40 | 00:28:20 (87) | 01:37:11 | 67 | |||
87 | 81 | STAWIARSKI GRZEGORZ | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM EXIWORK | PL | 1977 | M | 1 | 00:18:24 (76) | 00:03:47 | 00:40:57 (74) | 00:01:46 | 00:34:03 (96) | 01:38:57 | 68 | |||
88 | 99 | MISIEWICZ CEZARY | ELBLĄG | PL | 1974 | M | 1 | 00:19:16 (83) | 00:04:29 | 00:45:54 (92) | 00:01:49 | 00:27:57 (84) | 01:39:25 | 69 | ||||
89 | 48 | PUCHLIK PAWEŁ | AUGUSTÓW | NORDI SUPER PIES 4000ALP | PL | 1983 | M | 1 | 00:22:25 (93) | 00:05:03 | 00:45:24 (91) | 00:01:41 | 00:25:41 (66) | 01:40:14 | 70 | |||
90 | 89 | MŁYŃCZYK DOROTA | WARSZAWA | WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUB | PL | 1984 | K | 1 | 00:21:08 (89) | 00:03:37 | 00:47:34 (95) | 00:01:53 | 00:27:07 (80) | 01:41:19 | 20 | |||
91 | 47 | KOCZKODAJ SŁAWOMIR | WARSZAWA | PL | 1975 | M | 1 | 00:19:17 (84) | 00:04:48 | 00:43:19 (83) | 00:02:29 | 00:31:42 (92) | 01:41:35 | 71 | ||||
92 | 61 | NOWICZENKO DAWID | SUWAŁKI | PL | 1989 | M | 1 | 00:17:55 (75) | 00:04:17 | 00:48:10 (97) | 00:02:30 | 00:29:08 (88) | 01:42:01 | 72 | ||||
93 | 79 | MUCHARSKI BARTOSZ | CHORZÓW | LEŚNE DZIADKI BEKO | PL | 1991 | M | 1 | 00:20:47 (88) | 00:04:20 | 00:44:57 (90) | 00:02:20 | 00:29:47 (91) | 01:42:10 | 73 | |||
94 | 40 | WORONKO DAMIAN | BIAŁYSTOK | PL | 1977 | M | 1 | 00:18:50 (79) | 00:04:04 | 00:46:22 (93) | 00:02:16 | 00:32:09 (94) | 01:43:40 | 74 | ||||
95 | 60 | KOCHANOWSKA KATHARINA | AUGUSTÓW | PL | 1989 | K | 1 | 00:23:09 (94) | 00:05:13 | 00:49:04 (98) | 00:02:38 | 00:25:31 (63) | 01:45:35 | 21 | ||||
96 | 32 | WASIAK DOMINIK | WARSZAWA | VITESSE VITESSE | PL | 1971 | M | 1 | 00:21:46 (91) | 00:03:36 | 00:44:38 (89) | 00:01:53 | 00:34:22 (97) | 01:46:14 | 75 | |||
97 | 86 | PRYSTROM DAMIAN | BIAŁYSTOK | PL | 1981 | M | 1 | 00:26:08 (97) | 00:04:03 | 00:39:27 (63) | 00:02:43 | 00:34:45 (98) | 01:47:06 | 76 | ||||
98 | 77 | NOWAK MIRIAM | RUDA ŚLĄSKA | LEŚNE DZIADKI BEKO | PL | 1991 | K | 1 | 00:18:57 (81) | 00:06:08 | 00:48:10 (96) | 00:02:16 | 00:32:41 (95) | 01:48:11 | 22 | |||
99 | 125 | BIENIEK EWA | TARCZYN | PL | 1986 | K | 1 | 00:23:10 (95) | 00:05:15 | 00:47:31 (94) | 00:01:24 | 00:32:00 (93) | 01:49:20 | 23 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 207 | AWRUK BARTOSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI WAWRUK.PL | PL | 1982 | M30 | 1 | 1 | 00:22:15 (3) | 00:01:44 | 01:01:41 (3) | 00:01:18 | 00:38:35 (5) | 02:05:32 | 1 | ||
2 | 215 | ZAPALSKI MAREK | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1983 | M30 | 2 | 1 | 00:24:51 (12) | 00:01:49 | 01:01:07 (2) | 00:01:11 | 00:39:02 (8) | 02:08:00 | 2 | ||
3 | 217 | ZARZECKI ADRIAN | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | PL | 1987 | M25 | 1 | 1 | 00:23:33 (5) | 00:01:43 | 01:07:15 (29) | 00:01:02 | 00:37:28 (3) | 02:11:00 | 3 | ||
4 | 255 | OŁOWSKI JAKUB | BISKUPIEC | TRI NEGU WWW.AGROBROS.COM | PL | 1984 | M30 | 3 | 1 | 00:27:47 (49) | 00:01:35 | 01:02:57 (5) | 00:01:02 | 00:37:46 (4) | 02:11:07 | 4 | ||
5 | 298 | WOŁOSZYK KAMIL | KOŚCIERZYNA | UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO | PL | 1993 | M18 | 1 | 1 | 00:27:23 (40) | 00:01:51 | 01:04:37 (14) | 00:01:20 | 00:36:50 (1) | 02:12:00 | 5 | ||
6 | 313 | KOŻUCHOWSKI GRZEGORZ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | PL | 1984 | M30 | 4 | 1 | 00:24:22 (9) | 00:01:44 | 01:06:08 (19) | 00:01:03 | 00:38:50 (6) | 02:12:07 | 6 | ||
7 | 284 | OLEJNIK BARTOSZ | OPOCZNO | DOTSPORT | PL | 1993 | M18 | 2 | 1 | 00:26:16 (24) | 00:02:00 | 01:04:11 (8) | 00:01:07 | 00:39:14 (10) | 02:12:48 | 7 | ||
8 | 165 | SIKORSKI KRYSTIAN | BARTOSZYCE | 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA/RANT BARTOSZYCE | PL | 1992 | M18 | 3 | 1 | 00:26:16 (23) | 00:01:50 | 01:04:52 (16) | 00:01:08 | 00:39:17 (12) | 02:13:23 | 8 | ||
9 | 291 | KUBICKI DARIUSZ | WÓJTOWO | WANIEWSKI COACHING | PL | 1976 | M40 | 1 | 1 | 00:26:04 (20) | 00:01:58 | 01:04:31 (13) | 00:01:12 | 00:39:52 (13) | 02:13:37 | 9 | ||
10 | 236 | POPŁAWSKI GRZEGORZ | TOŁCZE | NADAKTYWNI | PL | 1981 | M35 | 1 | 1 | 00:26:02 (19) | 00:01:58 | 01:06:56 (26) | 00:01:22 | 00:37:26 (2) | 02:13:44 | 10 | ||
11 | 170 | KACZYŃSKI ALEKSANDER | ŁAPY | NADAKTYWNI | PL | 1982 | M30 | 5 | 1 | 00:26:33 (29) | 00:01:51 | 01:04:11 (9) | 00:01:34 | 00:40:08 (14) | 02:14:18 | 11 | ||
12 | 297 | TUŁAZIŃSKI DARIUSZ | AUGUSTÓW | CENTRUM SPORTU I REKREACJI AUGUSTÓW | PL | 1976 | M40 | 2 | 1 | 00:31:29 (92) | 00:01:52 | 00:58:42 (1) | 00:01:01 | 00:41:14 (20) | 02:14:18 | 12 | ||
13 | 295 | KIEŁBASA ROBERT | ŚWIDNIK | SZKOŁA PŁYWANIA WODNIK | PL | 1987 | M25 | 2 | 1 | 00:22:11 (2) | 00:01:46 | 01:08:13 (40) | 00:01:05 | 00:42:28 (31) | 02:15:44 | 13 | ||
14 | 175 | PUCIŁOWSKI MIROSŁAW | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI SPRINT TRITEAM. | PL | 1962 | M50 | 1 | 1 | 00:26:25 (25) | 00:01:54 | 01:04:08 (7) | 00:01:09 | 00:42:27 (30) | 02:16:03 | 14 | ||
15 | 225 | WITKOWSKI PIOTR | KĘTRZYN | NIEZRZESZONY BEZSPONSORA | PL | 1978 | M35 | 2 | 1 | 00:27:01 (32) | 00:02:33 | 01:04:24 (11) | 00:01:15 | 00:40:55 (17) | 02:16:07 | 15 | ||
16 | 280 | BATAVICIUS SAULIUS | VILNIUS | VILNIUS TRIATHLON ASSOCIATION | LT | 1973 | M40 | 3 | 1 | 00:29:24 (71) | 00:02:20 | 01:04:12 (10) | 00:01:20 | 00:39:17 (11) | 02:16:33 | 16 | ||
17 | 168 | ŁYSKANOWSKI MARCIN | GDAŃSK | AT TEAM | PL | 1978 | M35 | 3 | 1 | 00:28:03 (53) | 00:02:03 | 01:06:58 (27) | 00:01:10 | 00:38:51 (7) | 02:17:05 | 17 | ||
18 | 303 | GLEBOW KRZYSZTOF | GDAŃSK | KLUB HOKEJA PODWODNEGO BAŁTYCKIE FOKI | PL | 1973 | M40 | 4 | 1 | 00:26:10 (22) | 00:02:10 | 01:06:37 (23) | 00:01:24 | 00:40:56 (18) | 02:17:17 | 18 | ||
19 | 264 | BARSZCZ MARCIN | WARSZAWA | BEKO WMT BEKO | PL | 1982 | M30 | 6 | 1 | 00:28:05 (54) | 00:02:34 | 01:03:49 (6) | 00:01:23 | 00:41:51 (24) | 02:17:41 | 19 | ||
20 | 282 | CIESZYNSKI JACEK | SZKOCJA | ROWEROWA BRZOZA | PL | 1963 | M50 | 2 | 1 | 00:27:21 (38) | 00:02:05 | 01:04:29 (12) | 00:01:27 | 00:42:31 (32) | 02:17:52 | 20 | ||
21 | 198 | PUPEK DANIEL | KOLNO | AT TEAM (AKADEMIA TRIATHLONU) | PL | 1987 | M25 | 3 | 1 | 00:25:48 (16) | 00:02:04 | 01:08:07 (38) | 00:01:15 | 00:40:59 (19) | 02:18:12 | 21 | ||
22 | 178 | WOWTONIUK MARIUSZ | BIELSK PODLASKI | PL | 1978 | M35 | 4 | 1 | 00:24:57 (13) | 00:02:39 | 01:07:17 (30) | 00:01:28 | 00:42:32 (33) | 02:18:52 | 22 | |||
23 | 311 | NOWAKOWSKI JACEK | WARSZAWA | KS NIEMANIEMOGĘ | PL | 1966 | M50 | 3 | 1 | 00:23:37 (7) | 00:02:15 | 01:08:54 (44) | 00:01:16 | 00:42:56 (39) | 02:18:57 | 23 | ||
24 | 266 | JAKIMIUK DANIEL | MOKRE | Z BOGIEM PRZEZ TRIATHLON/NADAKTYWNI Z BOGIEM PRZEZ TRIATHLON | PL | 1993 | M18 | 4 | 1 | 01:06:43 (24) | 00:01:39 | 00:40:16 (15) | 02:19:51 | 24 | ||||
25 | 203 | CYBULSKI KAMIL | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | PL | 1984 | M30 | 7 | 1 | 00:32:55 (110) | 00:02:03 | 01:02:15 (4) | 00:01:09 | 00:41:28 (22) | 02:19:51 | 25 | ||
26 | 174 | MINUTH ŁUKASZ | GDYNIA | SMARUJ NA TRENING LOTOS RUNNING TEAM | PL | 1982 | M30 | 8 | 1 | 00:25:52 (18) | 00:02:22 | 01:04:50 (15) | 00:01:15 | 00:45:42 (56) | 02:20:01 | 26 | ||
27 | 288 | WYDRA KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | OTTER TRI TEAM | PL | 1978 | M35 | 5 | 1 | 00:25:02 (15) | 00:02:03 | 01:06:59 (28) | 00:01:46 | 00:44:21 (47) | 02:20:11 | 27 | ||
28 | 199 | GUTKOWSKI TOMASZ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1979 | M35 | 6 | 1 | 00:25:49 (17) | 00:02:10 | 01:09:07 (46) | 00:01:37 | 00:42:08 (26) | 02:20:51 | 28 | ||
29 | 169 | FIJAŁKOWSKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1980 | M35 | 7 | 1 | 00:23:48 (8) | 00:02:26 | 01:06:19 (20) | 00:01:37 | 00:47:13 (71) | 02:21:22 | 29 | ||
30 | 234 | KUSKOWSKI MAREK | GOŁDAP | LABOSPORT TEAM KOCHAM MOJĄ WSPANIAŁĄ ŻONĘ ANIĘ! | PL | 1978 | M35 | 8 | 1 | 00:30:40 (81) | 00:01:55 | 01:08:28 (42) | 00:01:15 | 00:39:10 (9) | 02:21:27 | 30 | ||
31 | 257 | LITWINIUK KRZYSZTOF | OLSZTYN | TRI NEGU PRAWIE SZCZUPŁY KRIS | PL | 1980 | M35 | 9 | 1 | 00:26:32 (28) | 00:02:26 | 01:05:46 (18) | 00:01:24 | 00:45:29 (55) | 02:21:38 | 31 | ||
32 | 327 | ZARZECKI ANDRZEJ | AUGUSTÓW | AUGUSTOWSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIE | PL | 1967 | M45 | 1 | 1 | 00:26:10 (21) | 00:02:04 | 01:06:49 (25) | 00:01:24 | 00:45:23 (53) | 02:21:50 | 32 | ||
33 | 163 | LANGE GRZEGORZ | GOŁDAP | JW 4808 GOŁDAP | PL | 1978 | M35 | 10 | 1 | 00:27:19 (35) | 00:02:01 | 01:07:19 (31) | 00:01:37 | 00:43:55 (42) | 02:22:10 | 33 | ||
34 | 187 | DOBROSIELSKI GRZEGORZ | CHOTOMÓW | LABOSPORT TEAM | PL | 1982 | M30 | 9 | 1 | 00:24:30 (10) | 00:02:55 | 01:09:43 (53) | 00:01:25 | 00:43:39 (41) | 02:22:11 | 34 | ||
35 | 244 | CZAJKA MACIEJ | SOKÓŁKA | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1988 | M25 | 4 | 1 | 00:25:01 (14) | 00:01:55 | 01:08:13 (39) | 00:01:25 | 00:46:01 (61) | 02:22:34 | 35 | ||
36 | 256 | RUTKOWSKI PAWEŁ | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1979 | M35 | 11 | 1 | 00:26:51 (31) | 00:02:05 | 01:07:47 (36) | 00:01:06 | 00:45:15 (52) | 02:23:05 | 36 | ||
37 | 230 | ZADROŻNY ZBIGNIEW | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1971 | M45 | 2 | 1 | 00:29:34 (72) | 00:02:16 | 01:07:39 (33) | 00:01:28 | 00:42:39 (37) | 02:23:37 | 37 | ||
38 | 278 | MĄDRY WOJCIECH | OLSZTYN | TRINERGY TEAM | PL | 1980 | M35 | 12 | 1 | 00:29:39 (73) | 00:02:40 | 01:08:26 (41) | 00:01:39 | 00:41:32 (23) | 02:23:57 | 38 | ||
39 | 166 | KOŁODKO JULIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1979 | M35 | 13 | 1 | 00:29:07 (65) | 00:02:19 | 01:09:34 (52) | 00:01:18 | 00:42:14 (28) | 02:24:33 | 39 | ||
40 | 292 | GOŁAWSKI KRZYSZTOF | WROCŁAW | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1982 | M30 | 10 | 1 | 00:32:11 (99) | 00:02:57 | 01:04:53 (17) | 00:01:17 | 00:43:28 (40) | 02:24:45 | 40 | ||
41 | 197 | LUBASZEWSKI ZBIGNIEW | AUGUSTÓW | PL | 1979 | M35 | 14 | 1 | 00:30:00 (75) | 00:03:08 | 01:09:21 (48) | 00:02:08 | 00:40:18 (16) | 02:24:56 | 41 | |||
42 | 273 | WANDZIOCH KRZYSZTOF | SUWAŁKI | BIAŁE MIŚKI SUWAŁKI WANDZIOCH TEAM, KLUB KULTURYSTYCZNY OSKAR SUWAŁKI, FIZJO MED SUWAŁKI | PL | 1992 | M18 | 5 | 1 | 00:22:44 (4) | 00:03:23 | 01:15:57 (106) | 00:01:39 | 00:41:17 (21) | 02:25:00 | 42 | ||
43 | 154 | ORŁOWSKI PIOTR | OLSZTYN | TRI-DUNAJEK | PL | 1978 | M35 | 15 | 1 | 00:27:38 (47) | 00:02:46 | 01:07:42 (34) | 00:01:30 | 00:45:27 (54) | 02:25:03 | 43 | ||
44 | 232 | KURYLO ARTUR | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1966 | M50 | 4 | 1 | 00:31:26 (90) | 00:02:17 | 01:08:34 (43) | 00:01:23 | 00:42:12 (27) | 02:25:51 | 44 | ||
45 | 157 | GRZANECKI RAFAŁ | WARSZAWA | PIE... NIE BIEGAM | PL | 1975 | M40 | 5 | 1 | 00:31:46 (95) | 00:02:09 | 01:06:32 (22) | 00:01:36 | 00:44:08 (45) | 02:26:11 | 45 | ||
46 | 226 | DZIERSZKO RAFAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1979 | M35 | 16 | 1 | 00:27:27 (42) | 00:01:44 | 01:06:30 (21) | 00:01:22 | 00:49:24 (89) | 02:26:27 | 46 | ||
47 | 254 | CHODYNA MONIKA | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1992 | K18 | 1 | 1 | 00:22:00 (1) | 00:02:03 | 01:12:28 (77) | 00:01:22 | 00:48:52 (86) | 02:26:45 | 1 | ||
48 | 148 | WILIŃSKI ŁUKASZ | MIŃSK MAZOWIECKI | PL | 1982 | M30 | 11 | 1 | 00:27:19 (36) | 00:02:42 | 01:11:18 (65) | 00:01:53 | 00:43:56 (43) | 02:27:09 | 47 | |||
49 | 152 | PANASIUK PAWEŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1980 | M35 | 17 | 1 | 00:28:19 (57) | 00:02:13 | 01:09:27 (50) | 00:01:11 | 00:46:22 (63) | 02:27:32 | 48 | ||
50 | 260 | KUFFEL PIOTR | WIKTORÓW | BGK KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1985 | M30 | 12 | 1 | 00:27:17 (34) | 00:02:35 | 01:10:48 (63) | 00:02:23 | 00:44:33 (48) | 02:27:37 | 49 | ||
51 | 150 | KLEJZEROWICZ PAWEŁ | EŁK | NADAKTYWNI | PL | 1990 | M25 | 5 | 1 | 00:27:47 (48) | 00:02:38 | 01:08:57 (45) | 00:01:34 | 00:46:47 (67) | 02:27:43 | 50 | ||
52 | 145 | STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ | PRUSZKÓW | ABSOLUTE BIKES TEAM / LABOSPORT TEAM | PL | 1984 | M30 | 13 | 1 | 00:31:21 (87) | 00:03:09 | 01:09:25 (49) | 00:01:52 | 00:41:56 (25) | 02:27:43 | 51 | ||
53 | 277 | SOSNOWSKI WOJCIECH | OLECKO | OLECKO BIEGA / ZNICZ | PL | 1974 | M40 | 6 | 1 | 00:29:16 (68) | 00:02:42 | 01:11:59 (72) | 00:01:30 | 00:42:51 (38) | 02:28:18 | 52 | ||
54 | 185 | KUCZYŃSKI KAMIL | KRAKÓW | KT WATER KNIGHTS ZABIERZOW | PL | 1974 | M40 | 7 | 1 | 00:26:29 (27) | 00:02:04 | 01:11:19 (66) | 00:02:06 | 00:47:06 (70) | 02:29:03 | 53 | ||
55 | 220 | KUTNY BARTOSZ | ŁOMŻA | ŁOMŻA | PL | 1986 | M30 | 14 | 1 | 00:23:36 (6) | 00:03:08 | 01:12:18 (76) | 00:01:36 | 00:48:45 (82) | 02:29:23 | 54 | ||
56 | 290 | BROEKERE KRZYSZTOF | ZABRZE | MYCENTER MULTIMEDIA AGD RTV | PL | 1959 | M55 | 1 | 1 | 00:31:43 (93) | 00:02:29 | 01:07:57 (37) | 00:01:37 | 00:46:03 (62) | 02:29:49 | 55 | ||
57 | 274 | MASŁOWSKI JULIAN | BIAŁYSTOK | KOMPUTRONIK GALERIA ANTONIUK | PL | 1984 | M30 | 15 | 1 | 00:35:59 (138) | 00:02:57 | 01:07:34 (32) | 00:01:22 | 00:42:26 (29) | 02:30:17 | 56 | ||
58 | 213 | PERKOWSKI JAROSŁAW | SUWAŁKI | BIAŁE MIŚKI SUWAŁKI | PL | 1971 | M45 | 3 | 1 | 00:29:03 (64) | 00:02:40 | 01:10:36 (61) | 00:01:43 | 00:46:42 (66) | 02:30:43 | 57 | ||
59 | 195 | OPOLSKI MAREK | AUGUSTÓW | AWOPR | PL | 1962 | M50 | 5 | 1 | 00:26:35 (30) | 00:03:40 | 01:10:17 (59) | 00:02:01 | 00:48:46 (84) | 02:31:19 | 58 | ||
60 | 267 | KUCHARSKI MICHAL | GIŻYCKO | KOCHAM CIĘ ULA ISPL MICHAŁ KUCHARSKI | PL | 1979 | M35 | 18 | 1 | 00:29:20 (69) | 00:02:36 | 01:12:01 (73) | 00:01:38 | 00:45:53 (58) | 02:31:26 | 59 | ||
61 | 269 | JEZIERSKI TOMASZ | TCZEW | TJT | PL | 1975 | M40 | 8 | 1 | 00:30:32 (79) | 00:02:51 | 01:14:51 (95) | 00:01:24 | 00:42:33 (34) | 02:32:12 | 60 | ||
62 | 181 | STEFANOWSKI PIOTR | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1983 | M30 | 16 | 1 | 00:27:33 (44) | 00:02:57 | 01:09:18 (47) | 00:01:28 | 00:50:57 (101) | 02:32:14 | 61 | ||
63 | 156 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | PAKULA TEAM ANIA PAKULA TEAM | PL | 1973 | M40 | 9 | 1 | 00:26:28 (26) | 00:01:55 | 01:14:03 (93) | 00:01:16 | 00:48:46 (83) | 02:32:28 | 62 | ||
64 | 245 | KOPACZ GRZEGORZ | BLACHOWNIA | TRI NEGU POLSPORT TEAM | PL | 1985 | M30 | 17 | 1 | 00:28:10 (56) | 00:03:02 | 01:12:41 (78) | 00:01:33 | 00:47:15 (72) | 02:32:41 | 63 | ||
65 | 283 | STAWIŃSKI PAWEŁ | ELBLĄG | PL | 1982 | M30 | 18 | 1 | 00:36:59 (140) | 00:02:29 | 01:07:43 (35) | 00:02:06 | 00:44:10 (46) | 02:33:28 | 64 | |||
66 | 246 | TUDEK AGATA | WARSZAWA | LDI | PL | 1985 | K30 | 1 | 1 | 00:27:23 (39) | 00:02:04 | 01:13:06 (82) | 00:01:30 | 00:49:43 (91) | 02:33:45 | 2 | ||
67 | 201 | BOŁTRUCZYK KAROL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1992 | M18 | 6 | 1 | 00:28:40 (58) | 00:02:58 | 01:10:08 (57) | 00:01:23 | 00:51:06 (102) | 02:34:16 | 65 | ||
68 | 299 | MIŃKO PIOTR | BIAŁYSTOK | PL | 1978 | M35 | 19 | 1 | 00:29:23 (70) | 00:02:44 | 01:13:23 (84) | 00:01:37 | 00:47:29 (73) | 02:34:36 | 66 | |||
69 | 258 | GORBA DENISS | RIGA | TRISMILE TRIATHLON CLUB | LV | 1970 | M45 | 4 | 1 | 00:32:47 (108) | 00:02:55 | 01:13:04 (81) | 00:01:22 | 00:44:36 (49) | 02:34:45 | 67 | ||
70 | 318 | DZIEJMA KRZYSZTOF | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI | PL | 1988 | M25 | 6 | 1 | 00:28:44 (59) | 00:02:07 | 01:11:54 (71) | 00:01:53 | 00:50:10 (94) | 02:34:47 | 68 | ||
71 | 211 | ŁYSIUK MACIEJ | WARSZAWA | NADAKTYWNI | PL | 1982 | M30 | 19 | 1 | 00:29:46 (74) | 00:02:17 | 01:11:51 (68) | 00:01:35 | 00:49:44 (92) | 02:35:14 | 69 | ||
72 | 270 | WOJTEK KLEKOTKO | BAKALARZEWO | OILTRANSFER SPORT TEAM | PL | 1963 | M50 | 6 | 1 | 00:29:12 (66) | 00:03:02 | 01:10:01 (55) | 00:01:36 | 00:51:31 (106) | 02:35:23 | 70 | ||
73 | 235 | KOPANIA GRZEGORZ | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1979 | M35 | 20 | 1 | 00:34:31 (122) | 00:03:38 | 01:13:11 (83) | 00:01:44 | 00:42:35 (35) | 02:35:38 | 71 | ||
74 | 316 | BIELENICA BEATA | WYDMINY | TRI NEGU | PL | 1982 | K30 | 2 | 1 | 00:34:01 (120) | 00:02:28 | 01:15:30 (102) | 00:01:04 | 00:42:39 (36) | 02:35:41 | 3 | ||
75 | 324 | WCISŁO WOJTEK | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | PL | 1981 | M35 | 21 | 1 | 00:37:55 (143) | 00:02:37 | 01:09:31 (51) | 00:01:49 | 00:44:55 (50) | 02:36:46 | 72 | ||
76 | 287 | MICHAŁOWSKI MATEUSZ | GOŁDAP | PL | 1992 | M18 | 7 | 1 | 00:29:02 (63) | 00:02:13 | 01:16:58 (114) | 00:02:18 | 00:46:34 (64) | 02:37:05 | 73 | |||
77 | 173 | DREJER KAROL | GDAŃSK | COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM | PL | 1979 | M35 | 22 | 1 | 00:27:59 (51) | 00:03:35 | 01:15:28 (101) | 00:02:01 | 00:48:03 (78) | 02:37:07 | 74 | ||
78 | 176 | STYPUŁKOWSKI MICHAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1980 | M35 | 23 | 1 | 00:28:49 (60) | 00:03:55 | 01:13:04 (80) | 00:02:28 | 00:49:13 (88) | 02:37:29 | 75 | ||
79 | 262 | BASHTAVY ANTON | WARSZAWA | WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUB | PL | 1991 | M25 | 7 | 1 | 00:33:57 (119) | 00:03:25 | 01:11:52 (69) | 00:02:35 | 00:45:45 (57) | 02:37:34 | 76 | ||
80 | 301 | DENERT MARIUSZ | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1988 | M25 | 8 | 1 | 00:24:35 (11) | 00:02:17 | 01:13:41 (89) | 00:01:14 | 00:55:47 (140) | 02:37:35 | 77 | ||
81 | 296 | SOPYŁA KRZYSZTOF | PURDA | PREJŁOWO | PL | 1983 | M30 | 20 | 1 | 00:31:06 (84) | 00:03:51 | 01:13:54 (91) | 00:02:11 | 00:46:35 (65) | 02:37:37 | 78 | ||
82 | 229 | CICHY BARTOSZ | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1983 | M30 | 21 | 1 | 00:28:57 (62) | 00:02:35 | 01:13:33 (87) | 00:02:17 | 00:50:34 (96) | 02:37:57 | 79 | ||
83 | 83 | JARSKI PAWEŁ | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 1979 | M35 | 24 | 1 | 00:27:53 (50) | 00:02:42 | 01:11:11 (64) | 00:02:10 | 00:54:30 (133) | 02:38:26 | 80 | |||
84 | 179 | CHOJNACKI PIOTR | SZPETAL GÓRNY | FIT EXPERT GYM FIT EXPERT GYM | PL | 1966 | M50 | 7 | 1 | 00:30:53 (83) | 00:02:58 | 01:10:06 (56) | 00:02:00 | 00:52:39 (114) | 02:38:35 | 81 | ||
85 | 300 | RAMOTOWSKI ARKADIUSZ | CHOROSZCZ | PL | 1974 | M40 | 10 | 1 | 00:29:13 (67) | 00:03:23 | 01:16:24 (110) | 00:01:42 | 00:47:58 (76) | 02:38:40 | 82 | |||
86 | 200 | MALINOWSKI RAFAŁ | AUGUSTÓW | PL | 1998 | M18 | 8 | 1 | 00:27:37 (46) | 00:02:52 | 01:10:28 (60) | 00:01:52 | 00:55:53 (141) | 02:38:43 | 83 | |||
87 | 326 | DRAPELLA DARIUSZ | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | PL | 1957 | M55 | 2 | 1 | 00:30:44 (82) | 00:02:27 | 01:12:57 (79) | 00:01:36 | 00:51:07 (103) | 02:38:51 | 84 | ||
88 | 293 | IHNATOWICZ ARKADIUSZ | WARSZAWA | PL | 1968 | M45 | 5 | 1 | 00:31:44 (94) | 00:03:24 | 01:11:26 (67) | 00:01:55 | 00:50:39 (97) | 02:39:08 | 85 | |||
89 | 147 | FILA MAREK | WARSZAWA | PL | 1976 | M40 | 11 | 1 | 00:28:52 (61) | 00:03:03 | 01:12:06 (75) | 00:02:12 | 00:53:20 (121) | 02:39:33 | 86 | |||
90 | 319 | MASALSKI WOJTEK | BIAŁYSTOK | WWW.SIRVIS.PL | PL | 1968 | M45 | 6 | 1 | 00:31:27 (91) | 00:03:45 | 01:10:10 (58) | 00:02:20 | 00:51:56 (109) | 02:39:40 | 87 | ||
91 | 238 | ZAKRZEWSKA EWA | WARSZAWA | PL | 1978 | K35 | 1 | 1 | 00:28:01 (52) | 00:02:22 | 01:18:03 (118) | 00:01:18 | 00:50:08 (93) | 02:39:52 | 4 | |||
92 | 218 | DOJLIDKO ŁUKASZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI SPRINT TRI TEAM BIAŁYSTOK | PL | 1982 | M30 | 22 | 1 | 00:27:20 (37) | 00:03:29 | 01:13:33 (86) | 00:01:52 | 00:53:57 (126) | 02:40:10 | 88 | ||
93 | 206 | PROROK TOMASZ | WARSZAWA | PL | 1979 | M35 | 25 | 1 | 00:33:12 (112) | 00:02:58 | 01:13:58 (92) | 00:01:48 | 00:48:48 (85) | 02:40:43 | 89 | |||
94 | 190 | BURNECKI ARTUR | HAJNÓWKA | PL | 1977 | M35 | 26 | 1 | 00:32:54 (109) | 00:03:27 | 01:15:07 (97) | 00:01:39 | 00:47:37 (75) | 02:40:44 | 90 | |||
95 | 228 | PUŻYŃSKI MARIUSZ | AUGUSTÓW | AUGUSTOWSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIE | PL | 1968 | M45 | 7 | 1 | 00:33:09 (111) | 00:02:27 | 01:10:39 (62) | 00:01:43 | 00:52:48 (117) | 02:40:46 | 91 | ||
96 | 242 | JANISZEK ROBERT | WARSZAWA | LABELSOFT LABELSOFT | PL | 1975 | M40 | 12 | 1 | 00:30:21 (77) | 00:04:52 | 01:11:53 (70) | 00:01:38 | 00:53:46 (123) | 02:42:31 | 92 | ||
97 | 268 | PLEWIŃSKI WOJCIECH | ZALESIE GÓRNE | PL | 1979 | M35 | 27 | 1 | 00:27:23 (41) | 00:03:20 | 01:16:32 (111) | 00:01:49 | 00:53:31 (122) | 02:42:36 | 93 | |||
98 | 328 | CILULKO ADAM | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1970 | M45 | 8 | 1 | 00:33:25 (114) | 00:04:58 | 01:18:17 (120) | 00:02:11 | 00:44:07 (44) | 02:42:57 | 94 | ||
99 | 194 | SZCZEPANIK ANDRZEJ | KAZIMIERZA WIELKA | ROLMET ROLMET | PL | 1952 | M60 | 1 | 1 | 00:34:58 (127) | 00:03:50 | 01:09:51 (54) | 00:02:13 | 00:52:11 (110) | 02:43:03 | 95 | ||
100 | 259 | RUDNIK SŁAWOMIR | BIAŁYSTOK | PODLASIE 4X4 | PL | 1971 | M45 | 9 | 1 | 00:32:12 (100) | 00:03:41 | 01:15:04 (96) | 00:01:53 | 00:50:49 (98) | 02:43:39 | 96 | ||
101 | 153 | PASZKOWSKA BARBARA | SUWAŁKI | TRIATHLON SUWAŁKI KLUB FITNESS GUARANA | PL | 1984 | K30 | 3 | 1 | 00:31:11 (86) | 00:03:09 | 01:13:31 (85) | 00:01:50 | 00:54:03 (128) | 02:43:44 | 5 | ||
102 | 171 | WÓJCIK MARCIN | BARTOSZYCE | RANT BARTOSZYCE WWW.SKLEPAGAR.PL | PL | 1987 | M25 | 9 | 1 | 00:34:26 (121) | 00:02:10 | 01:19:17 (124) | 00:01:27 | 00:46:49 (69) | 02:44:09 | 97 | ||
103 | 155 | ZAWADZKI ROBERT | BIELSK PODLASKI | PL | 1975 | M40 | 13 | 1 | 00:34:38 (125) | 00:03:34 | 01:15:31 (103) | 00:02:24 | 00:48:18 (79) | 02:44:24 | 98 | |||
104 | 261 | OŁDAKOWSKI MICHAŁ | SUWAŁKI | PL | 1980 | M35 | 28 | 1 | 00:34:32 (123) | 00:03:32 | 01:16:00 (107) | 00:02:04 | 00:48:25 (81) | 02:44:32 | 99 | |||
105 | 149 | PORCZYK PAWEŁ | SKIERNIEWICE | PL | 1979 | M35 | 29 | 1 | 00:32:12 (101) | 00:04:03 | 01:17:24 (116) | 00:02:37 | 00:48:23 (80) | 02:44:39 | 100 | |||
106 | 241 | DĘBICKA BRYGIDA | KRAKOW | WOSZK ZAKOPANE | PL | 1979 | K35 | 2 | 1 | 00:28:09 (55) | 00:03:56 | 01:18:41 (122) | 00:01:47 | 00:52:39 (113) | 02:45:12 | 6 | ||
107 | 208 | MIROŃCZUK ARTUR | WARSZAWA | IRON SWIM | PL | 1979 | M35 | 30 | 1 | 00:27:07 (33) | 00:03:19 | 01:15:14 (100) | 00:02:12 | 00:57:21 (148) | 02:45:13 | 101 | ||
108 | 161 | WIECH ROMAN | OLSZTYN | PL | 1970 | M45 | 10 | 1 | 00:27:35 (45) | 00:03:02 | 01:13:35 (88) | 00:01:46 | 00:59:23 (152) | 02:45:21 | 102 | |||
109 | 286 | RUTKOWSKI JACEK | OSTROŁĘKA | AKADEMIA TRIATHLONU | PL | 1977 | M35 | 31 | 1 | 00:37:48 (142) | 00:03:32 | 01:12:04 (74) | 00:01:50 | 00:50:53 (100) | 02:46:08 | 103 | ||
110 | 272 | ZAWIESKA KUBA | WARSZAWA | PL | 1982 | M30 | 23 | 1 | 00:30:28 (78) | 00:04:19 | 01:19:58 (129) | 00:02:04 | 00:49:37 (90) | 02:46:26 | 104 | |||
111 | 214 | WYSOCKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | PL | 1977 | M35 | 32 | 1 | 00:31:47 (96) | 00:04:29 | 01:17:25 (117) | 00:02:03 | 00:50:52 (99) | 02:46:36 | 105 | |||
112 | 315 | WALAUGO RADOSŁAW | STUDZIANEK | TRI NEGU | PL | 1984 | M30 | 24 | 1 | 00:33:47 (116) | 00:02:19 | 01:14:45 (94) | 00:01:58 | 00:53:52 (124) | 02:46:41 | 106 | ||
113 | 251 | GARDZIEJCZYK DANIEL | BIAŁYSTOK | PL | 1983 | M30 | 25 | 1 | 00:32:27 (105) | 00:03:04 | 01:16:12 (108) | 00:01:49 | 00:53:10 (119) | 02:46:42 | 107 | |||
114 | 294 | WEJKUC GRZEGORZ | MRAGOWO | PL | 1978 | M35 | 33 | 1 | 00:37:26 (141) | 00:03:16 | 01:15:11 (99) | 00:01:44 | 00:49:13 (87) | 02:46:50 | 108 | |||
115 | 314 | BUJNOWSKI ROBERT | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1979 | M35 | 34 | 1 | 00:34:59 (128) | 00:05:25 | 01:18:07 (119) | 00:02:34 | 00:45:59 (60) | 02:47:04 | 109 | ||
116 | 221 | ŁANEK DARIUSZ | WŁOCŁAWEK | FIT EXPERT GYM | PL | 1961 | M55 | 3 | 1 | 00:31:49 (98) | 00:04:09 | 01:15:08 (98) | 00:02:03 | 00:54:09 (129) | 02:47:18 | 110 | ||
117 | 186 | KOWALSKI PIOTR | KRAKÓW | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | PL | 1978 | M35 | 35 | 1 | 00:27:30 (43) | 00:03:35 | 01:21:42 (137) | 00:02:04 | 00:52:43 (115) | 02:47:35 | 111 | ||
118 | 243 | NAROLEWSKA JOANNA | BIAŁYSTOK | PL | 1980 | K35 | 3 | 1 | 00:31:48 (97) | 00:02:37 | 01:17:14 (115) | 00:01:49 | 00:54:26 (132) | 02:47:54 | 7 | |||
119 | 312 | BIELAWSKI WOJCIECH | SUCHA RZECZKA | PL | 1975 | M40 | 14 | 1 | 00:35:39 (135) | 00:04:40 | 01:19:20 (125) | 00:01:36 | 00:46:49 (68) | 02:48:03 | 112 | |||
120 | 158 | ZDANIO PAWEŁ | WARSZAWA | PL | 1984 | M30 | 26 | 1 | 00:32:17 (102) | 00:03:13 | 01:13:43 (90) | 00:02:07 | 00:57:08 (146) | 02:48:28 | 113 | |||
121 | 146 | SEMENDJAJEVS DMITRIJS | RIGA | ZOORBAGAN | LV | 1967 | M45 | 11 | 1 | 00:34:41 (126) | 00:02:37 | 01:15:47 (105) | 00:01:38 | 00:53:56 (125) | 02:48:38 | 114 | ||
122 | 302 | REWICKA ANNA | WARSZAWA | TRICLUB | PL | 1985 | K30 | 4 | 1 | 00:31:23 (89) | 00:03:16 | 01:20:13 (130) | 00:01:48 | 00:52:21 (111) | 02:49:01 | 8 | ||
123 | 263 | KOŁACZ TOMASZ | WARSZAWA | PL | 1979 | M35 | 36 | 1 | 00:35:23 (130) | 00:05:04 | 01:15:40 (104) | 00:02:30 | 00:50:32 (95) | 02:49:10 | 115 | |||
124 | 216 | PARCHOMIUK ANDRZEJ | WARSZAWA | PL | 1963 | M50 | 8 | 1 | 00:35:25 (131) | 00:04:08 | 01:16:51 (112) | 00:01:38 | 00:51:10 (104) | 02:49:12 | 116 | |||
125 | 275 | PTAK ANDRZEJ | WOŁOMIN | PL | 1973 | M40 | 15 | 1 | 00:40:11 (145) | 00:03:46 | 01:16:14 (109) | 00:02:28 | 00:47:35 (74) | 02:50:14 | 117 | |||
126 | 289 | OLCZAK ANNA | WARSZAWA | TRICLUB | PL | 1982 | K30 | 5 | 1 | 00:35:38 (134) | 00:03:22 | 01:23:08 (145) | 00:02:54 | 00:48:00 (77) | 02:53:03 | 9 | ||
127 | 184 | PARZYCH MARCIN | KOLNO | AT TEAM | PL | 1987 | M25 | 10 | 1 | 00:30:35 (80) | 00:03:25 | 01:25:36 (149) | 00:01:18 | 00:52:44 (116) | 02:53:37 | 118 | ||
128 | 172 | KRYGIER KATARZYNA | GDAŃSK | TRI LADIES COMPLEXSPORTS TEAM | PL | 1982 | K30 | 6 | 1 | 00:30:01 (76) | 00:02:58 | 01:23:07 (144) | 00:02:16 | 00:55:38 (138) | 02:54:00 | 10 | ||
129 | 248 | NOSALIK PAWEŁ | AUGUSTÓW | PL | 1976 | M40 | 16 | 1 | 00:33:56 (118) | 00:02:58 | 01:20:54 (134) | 00:01:53 | 00:54:41 (134) | 02:54:21 | 119 | |||
130 | 276 | DOBROWOLSKI MARCIN | WARSZAWA | PL | 1974 | M40 | 17 | 1 | 00:34:34 (124) | 00:03:22 | 01:22:24 (139) | 00:03:01 | 00:51:41 (107) | 02:55:01 | 120 | |||
131 | 219 | OMIELIAŃCZYK RYSZARD | NOWODWORCE | PL | 1961 | M55 | 4 | 1 | 00:35:46 (137) | 00:04:42 | 01:19:28 (126) | 00:01:54 | 00:53:14 (120) | 02:55:03 | 121 | |||
132 | 191 | RADZYMIN ANDRZEJ-JAN | HAJNÓWKA | WWW.PARKWODNY.HAJNOWKA.PL | PL | 1953 | M60 | 2 | 1 | 00:41:57 (150) | 00:04:45 | 01:21:37 (135) | 00:01:45 | 00:45:01 (51) | 02:55:05 | 122 | ||
133 | 204 | DMOCHOWSKI JACEK | OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA - | PL | 1968 | M45 | 12 | 1 | 00:32:39 (106) | 00:05:03 | 01:16:57 (113) | 00:02:27 | 00:59:10 (151) | 02:56:17 | 123 | ||
134 | 167 | FILIPEK KRZYSZTOF | WARSZAWA | AT TEAM | PL | 1987 | M25 | 11 | 1 | 00:31:10 (85) | 00:04:56 | 01:22:31 (140) | 00:02:42 | 00:55:12 (137) | 02:56:32 | 124 | ||
135 | 281 | ZIMNOCH PIOTR | BIAŁYSTOK | PL | 1975 | M40 | 18 | 1 | 00:35:15 (129) | 00:03:28 | 01:18:33 (121) | 00:02:59 | 00:56:31 (144) | 02:56:46 | 125 | |||
136 | 306 | PARZYCH CEZARY | MIKOŁAJKI | PL | 1970 | M45 | 13 | 1 | 00:32:45 (107) | 00:02:59 | 01:22:31 (141) | 00:01:50 | 00:57:27 (149) | 02:57:32 | 126 | |||
137 | 239 | SACHAŃBINSKA KALINA | OZIMEK | PL | 1987 | K25 | 1 | 1 | 00:33:22 (113) | 00:03:33 | 01:22:01 (138) | 00:02:09 | 00:56:28 (143) | 02:57:33 | 11 | |||
138 | 223 | PIETROŃ BŁAŻEJ | WARSZAWA | PL | 1992 | M18 | 9 | 1 | 00:33:28 (115) | 00:03:28 | 01:28:42 (154) | 00:01:18 | 00:51:50 (108) | 02:58:47 | 127 | |||
139 | 182 | DADUŃ TOMASZ | GDYNIA | WWW.POMOZPRZEMKOWI.PL | PL | 1971 | M45 | 14 | 1 | 00:36:38 (139) | 00:03:55 | 01:23:06 (143) | 00:02:57 | 00:52:22 (112) | 02:58:58 | 128 | ||
140 | 250 | LEMESE MONIKA | RIGA | TRISMILE | LV | 1968 | K45 | 1 | 1 | 00:41:19 (148) | 00:03:16 | 01:19:45 (128) | 00:01:57 | 00:54:15 (131) | 03:00:31 | 12 | ||
141 | 189 | BIDA ADAM | GOŁDAP | PL | 1965 | M50 | 9 | 1 | 00:38:24 (144) | 00:04:26 | 01:18:54 (123) | 00:02:13 | 00:57:01 (145) | 03:00:58 | 129 | |||
142 | 240 | SUCHOWIERSKI DARIUSZ | BIAŁYSTOK | PL | 1983 | M30 | 27 | 1 | 00:42:13 (152) | 00:03:53 | 01:21:39 (136) | 00:01:43 | 00:52:53 (118) | 03:02:21 | 130 | |||
143 | 309 | JAKOWICZ AGNIESZKA | OTWOCK | LABOSPORT TEAM | PL | 1972 | K40 | 1 | 1 | 00:33:51 (117) | 00:03:43 | 01:19:29 (127) | 00:02:28 | 01:03:13 (157) | 03:02:44 | 13 | ||
144 | 231 | WOJCZULIS MAREK | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1977 | M35 | 37 | 1 | 00:40:46 (147) | 00:06:33 | 01:28:06 (153) | 00:01:58 | 00:45:55 (59) | 03:03:17 | 131 | ||
145 | 304 | RYCHLEWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | AKADEMIA KATE&KATE | PL | 1972 | K40 | 2 | 1 | 00:35:40 (136) | 00:03:36 | 01:28:44 (155) | 00:01:59 | 00:54:00 (127) | 03:03:59 | 14 | ||
146 | 162 | KUCHCZYŃSKI MICHAŁ | SOPOT | SOPOCKIE CENTRUM PSYCHOTERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ | PL | 1975 | M40 | 19 | 1 | 00:31:22 (88) | 00:04:33 | 01:24:00 (146) | 00:01:52 | 01:02:26 (154) | 03:04:13 | 132 | ||
147 | 209 | PIESECKI MICHAŁ | BIAŁYSTOK | PL | 1997 | M18 | 10 | 1 | 00:32:26 (104) | 00:06:37 | 01:28:04 (152) | 00:02:22 | 00:54:46 (135) | 03:04:15 | 133 | |||
148 | 305 | PIKTEL TOMASZ | WARSZAWA | PL | 1972 | M40 | 20 | 1 | 00:43:27 (154) | 00:04:30 | 01:20:14 (131) | 00:02:32 | 00:55:41 (139) | 03:06:25 | 134 | |||
149 | 151 | WOŁYNIEC PAWEŁ | SUWAŁKI | PL | 1985 | M30 | 28 | 1 | 00:43:42 (155) | 00:03:27 | 01:26:42 (151) | 00:02:40 | 00:51:28 (105) | 03:07:59 | 135 | |||
150 | 307 | KIEŁBASA MIECZYSŁAW | ŚWIDNIK | SZKOŁA PŁYWANIA WODNIK | PL | 1962 | M50 | 10 | 1 | 00:50:52 (159) | 00:03:56 | 01:20:29 (132) | 00:02:05 | 00:54:13 (130) | 03:11:35 | 136 | ||
151 | 325 | MOCZYDŁOWSKI MAREK | ZAŚCIANKI | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1970 | M45 | 15 | 1 | 00:42:39 (153) | 00:04:17 | 01:20:35 (133) | 00:02:19 | 01:01:50 (153) | 03:11:40 | 137 | ||
152 | 252 | KUTER KRZYSZTOF | ZAMOŚĆ | PL | 1980 | M35 | 38 | 1 | 00:48:21 (158) | 00:02:25 | 01:22:59 (142) | 00:01:28 | 00:57:18 (147) | 03:12:31 | 138 | |||
153 | 188 | PELC FILIP | WARSZAWA | PL | 1989 | M25 | 12 | 1 | 00:44:42 (156) | 00:05:09 | 01:24:59 (148) | 00:01:33 | 00:56:08 (142) | 03:12:31 | 139 | |||
154 | 160 | WIECH EWA | OLSZTYN | PL | 1970 | K45 | 2 | 1 | 00:46:08 (157) | 00:04:22 | 01:24:43 (147) | 00:02:21 | 00:54:59 (136) | 03:12:33 | 15 | |||
155 | 233 | ZAURSKI MARCIN | OSTROŁĘKA | PL | 1946 | M70+ | 1 | 1 | 00:35:31 (132) | 00:05:27 | 01:26:14 (150) | 00:03:17 | 01:02:47 (155) | 03:13:16 | 140 | |||
156 | 310 | GIERS KONRAD | WARSZAWA | BPH RUNNERS TEAM | PL | 1979 | M35 | 39 | 1 | 00:32:23 (103) | 00:05:09 | 01:28:52 (156) | 00:01:44 | 01:06:44 (159) | 03:14:53 | 141 | ||
157 | 271 | IWANOWICZ AGATA | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1983 | K30 | 7 | 1 | 00:41:30 (149) | 00:03:26 | 01:32:51 (158) | 00:01:21 | 00:57:41 (150) | 03:16:49 | 16 | ||
158 | 196 | KOPICZKO MARIUSZ | AUGUSTÓW | PL | 1991 | M25 | 13 | 1 | 00:42:04 (151) | 00:05:51 | 01:29:51 (157) | 00:02:17 | 01:02:58 (156) | 03:23:01 | 142 | |||
159 | 205 | ROKICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | PL | 1959 | M55 | 5 | 1 | 00:35:38 (133) | 00:06:04 | 01:35:25 (160) | 00:03:18 | 01:03:40 (158) | 03:24:04 | 143 | |||
160 | 308 | NOWAK STANISŁAW | RUDA ŚLĄSKA | LEŚNE DZIADKI BEKO | PL | 1956 | M60 | 3 | 1 | 00:40:29 (146) | 00:08:07 | 01:34:22 (159) | 00:02:59 | 01:25:28 (160) | 03:51:24 | 144 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 279 | BONIECKI PAWEŁ | PRUSZKÓW | AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM | PL | 1 | 00:21:32 (1) | 00:01:19 | 01:02:00 (2) | 00:01:00 | 00:36:34 (1) | 02:02:26 | 1 | ||
2 | 322 | CHYLAK KAMIL | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | PL | 1 | 00:22:00 (2) | 00:01:24 | 00:59:46 (1) | 00:00:53 | 00:38:53 (3) | 02:02:55 | 2 | ||
3 | 320 | MIENIK MACIEJ | WARSZAWA | BEKO TEAM 1 BEKO | PL | 1 | 00:25:40 (3) | 00:01:46 | 01:04:47 (3) | 00:00:57 | 00:38:14 (2) | 02:11:24 | 3 | ||
4 | 323 | KADZIEWICZ KAMILLA | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1 | 00:33:25 (6) | 00:01:41 | 01:18:39 (4) | 00:01:03 | 00:49:13 (4) | 02:44:01 | 1 | ||
5 | 132 | IWANOWICZ WOJTEK | AUGUSTÓW | AUGUSTÓW 2 | PL | 1 | 00:29:29 (5) | 00:01:27 | 01:21:16 (5) | 00:01:14 | 00:52:36 (6) | 02:46:03 | 4 | ||
6 | 321 | ŻAKIEWICZ MAGDALENA | AUGUSTÓW | PL | 1 | 00:34:37 (7) | 00:01:24 | 01:28:59 (6) | 00:01:09 | 00:52:11 (5) | 02:58:20 | 2 | |||
7 | 317 | WYSOCKI ZBIGNIEW MAREK | AUGUSTÓW | PL | 1 | 00:26:23 (4) | 00:01:53 | 01:40:49 (7) | 00:01:22 | 00:55:58 (7) | 03:06:25 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 462 | ZYSKOWSKI MATEUSZ | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | 00:00:00 | 5:05 | 11,8 | 00:01:01 | 1 | |
2 | 409 | WĄSEWICZ MARCIN | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 5:23 | 11,2 | 00:01:05 | 2 | |
3 | 405 | WAWIÓRKO MARTA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 5:27 | 11,0 | 00:01:05 | 1 | |
4 | 412 | BARSZCZEWSKA ZUZANNA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 2 | |
5 | 407 | ZDANCEWICZ KACPER | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 5:50 | 10,3 | 00:01:10 | 3 | |
6 | 406 | DĄBROWSKI DAWID | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 5:58 | 10,1 | 00:01:12 | 4 | |
7 | 400 | KOPANIA ZUZANNA | AUGUSTÓW | PL | 2010 | 00:00:00 | 6:02 | 9,9 | 00:01:12 | 3 | ||
8 | 402 | SIEŃKOWSKA OLIWIA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 6:05 | 9,9 | 00:01:13 | 4 | |
9 | 396 | CHOROSZEWSKA JULIA | AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 6:08 | 9,8 | 00:01:14 | 5 | ||
10 | 403 | HOŁUBOWICZ WIKTORIA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 6:13 | 9,6 | 00:01:15 | 6 | |
11 | 386 | KOCZKODAJ MATEUSZ | WARSZAWA | PL | 2010 | 00:00:00 | 6:16 | 9,6 | 00:01:15 | 5 | ||
12 | 413 | STAWIARSKA ZOSIA | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | PL | 2010 | 00:00:00 | 6:17 | 9,6 | 00:01:15 | 7 | |
13 | 411 | RUTKOWSKI SZYMON | JAROTY | TRI NEGU KIDS | PL | 2009 | 00:00:00 | 6:19 | 9,5 | 00:01:16 | 6 | |
14 | 401 | KLEJNA URSZULA | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | 00:00:00 | 6:21 | 9,4 | 00:01:16 | 8 | |
15 | 408 | KIRJAKA PIOTR | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 6:23 | 9,4 | 00:01:17 | 7 | |
16 | 404 | TRYSKUĆ MAGDALENA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2009 | 00:00:00 | 6:27 | 9,3 | 00:01:17 | 9 | |
17 | 141 | SZCZEŚNIAK LEON | KIELCE | PL | 2010 | 00:00:00 | 6:36 | 9,1 | 00:01:19 | 8 | ||
18 | 389 | JANISZEK ASIA | WARSZAWA | LABELSOFT LABELSOFT | PL | 2009 | 00:00:00 | 6:41 | 9,0 | 00:01:20 | 10 | |
19 | 387 | AWRUK JAN | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2010 | 00:00:00 | 6:47 | 8,8 | 00:01:21 | 9 | |
20 | 414 | PARFIENIUK HUBERT | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | 00:00:00 | 6:52 | 8,7 | 00:01:23 | 10 | ||
21 | 398 | ŁYSIUK KARINA | WARSZAWA | NADAKTYWNI | PL | 2011 | 00:00:00 | 6:56 | 8,6 | 00:01:23 | 11 | |
22 | 410 | WILIŃSKI TYMOTEUSZ | MIŃSK MAZOWIECKI | BMWP KGP | PL | 2009 | 00:00:00 | 7:04 | 8,5 | 00:01:25 | 11 | |
23 | 394 | WORONKO HANIA | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | 00:00:00 | 7:06 | 8,5 | 00:01:25 | 12 | ||
24 | 393 | KOŁACZ ANTONINA | LEGIONOWO | PL | 2011 | 00:00:00 | 7:48 | 7,7 | 00:01:34 | 13 | ||
25 | 395 | WYDRA HANNA | BIAŁYSTOK | OTTER TRI TEAM | PL | 2011 | 00:00:00 | 8:00 | 7,5 | 00:01:36 | 14 | |
26 | 388 | AWRUK EWA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2012 | 00:00:00 | 9:32 | 6,3 | 00:01:54 | 15 | |
27 | 399 | ŁYSIUK PATRYK | WARSZAWA | NADAKTYWNI | PL | 2013 | 00:00:00 | 10:36 | 5,7 | 00:02:07 | 12 | |
28 | 397 | ŁYSIUK LIDIA | WARSZAWA | NADAKTYWNI | PL | 2011 | 00:00:00 | 10:38 | 5,6 | 00:02:08 | 16 | |
29 | 417 | WILIŃSKI TOMASZ | MIŃSK MAZOWIECKI | PL | 2013 | 00:00:00 | 12:23 | 4,8 | 00:02:29 | 13 | ||
30 | 416 | KUBICKA LENA | WÓJTOWO | PL | 2014 | 00:00:00 | 12:48 | 4,7 | 00:02:34 | 17 | ||
31 | 385 | PANASIUK JAKUB | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2013 | 00:00:00 | 13:10 | 4,6 | 00:02:38 | 14 | |
32 | 392 | KOŁACZ MICHALINA | LEGIONOWO | PL | 2014 | 00:00:00 | 13:56 | 4,3 | 00:02:47 | 18 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 449 | BRANKIEWICZ BARTEK | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2005 | M10-11 | 1 | 00:00:00 | 3:36 | 16,7 | 00:01:48 | 1 | |
2 | 469 | KUBICKI OLEK | WÓJTOWO | PL | 2007 | M8-9 | 1 | 00:00:00 | 3:40 | 16,4 | 00:01:50 | 2 | ||
3 | 450 | MAKSIMOWSKI DAMIAN | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2005 | M10-11 | 2 | 00:00:00 | 3:48 | 15,8 | 00:01:54 | 3 | |
4 | 451 | MILANOWSKI SZYMON | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2005 | M10-11 | 3 | 00:00:00 | 3:50 | 15,7 | 00:01:55 | 4 | |
5 | 482 | WRÓBLEWSKA DOMINIKA | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 1 | 00:00:00 | 4:05 | 14,7 | 00:02:03 | 1 | |
6 | 433 | BRONAKOWSKI FILIP | OLSZTYN | TRI NEGU KIDS | PL | 2007 | M8-9 | 2 | 00:00:00 | 4:06 | 14,7 | 00:02:03 | 5 | |
7 | 459 | MAKAREWICZ ŁUKASZ | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | M10-11 | 4 | 00:00:00 | 4:08 | 14,5 | 00:02:04 | 6 | |
8 | 463 | MAKAREWICZ LAURA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 2 | 00:00:00 | 4:08 | 14,5 | 00:02:04 | 2 | |
9 | 457 | WĘGRZYNOWICZ TOMASZ | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | M10-11 | 5 | 00:00:00 | 4:09 | 14,4 | 00:02:05 | 7 | |
10 | 452 | DADURA ERYK | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2005 | M10-11 | 6 | 00:00:00 | 4:10 | 14,4 | 00:02:05 | 8 | |
11 | 432 | WYRWIŃSKI KAROL | DRUŻYNA | TESGAS BORN TO RUN | PL | 2005 | M10-11 | 7 | 00:00:00 | 4:11 | 14,3 | 00:02:06 | 9 | |
12 | 464 | ROWIŃSKA ZOFIA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 3 | 00:00:00 | 4:13 | 14,2 | 00:02:07 | 3 | |
13 | 453 | SALIK EMILIA | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 4 | 00:00:00 | 4:14 | 14,2 | 00:02:07 | 4 | |
14 | 434 | BRONAKOWSKI ADAM | OLSZTYN | TRI NEGU KIDS | PL | 2006 | M10-11 | 8 | 00:00:00 | 4:14 | 14,2 | 00:02:07 | 10 | |
15 | 440 | KLEJNA MARIA | BIAŁYSTOK | PL | 2005 | K10-11 | 5 | 00:00:00 | 4:16 | 14,1 | 00:02:08 | 5 | ||
16 | 454 | MIECZKOWSKA WIKTORIA | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 6 | 00:00:00 | 4:17 | 14,0 | 00:02:09 | 6 | |
17 | 458 | TROCHIM GRZEGORZ | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | M10-11 | 9 | 00:00:00 | 4:18 | 13,9 | 00:02:09 | 11 | |
18 | 466 | WAWIÓRKO GABRIELA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 7 | 00:00:00 | 4:21 | 13,8 | 00:02:11 | 7 | |
19 | 447 | SZESZKO ZUZANNA | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 8 | 00:00:00 | 4:22 | 13,7 | 00:02:11 | 8 | |
20 | 436 | CHOROSZEWSKI SZYMON | AUGUSTÓW | PL | 2006 | M10-11 | 10 | 00:00:00 | 4:23 | 13,7 | 00:02:11 | 12 | ||
21 | 437 | WASILEWSKI JAKUB | AUGUSTÓW | UKS PŁYWACY AUGUSTÓW | PL | 2007 | M8-9 | 3 | 00:00:00 | 4:28 | 13,4 | 00:02:14 | 13 | |
22 | 443 | BUJNOWSKI BARTOSZ | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2008 | M8-9 | 4 | 00:00:00 | 4:29 | 13,4 | 00:02:15 | 14 | |
23 | 442 | BARTOSZEWICZ ANTONI | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2007 | M8-9 | 5 | 00:00:00 | 4:30 | 13,3 | 00:02:15 | 15 | |
24 | 444 | GAWORSKI HUBERT | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2007 | M8-9 | 6 | 00:00:00 | 4:31 | 13,3 | 00:02:15 | 16 | |
25 | 460 | MURAWSKI ADAM | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | M10-11 | 11 | 00:00:00 | 4:31 | 13,3 | 00:02:16 | 17 | |
26 | 445 | TROCKI BARTŁOMIEJ | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2008 | M8-9 | 7 | 00:00:00 | 4:32 | 13,2 | 00:02:16 | 18 | |
27 | 441 | ŁOBODA MICHAL | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2008 | M8-9 | 8 | 00:00:00 | 4:35 | 13,1 | 00:02:18 | 19 | |
28 | 430 | NOSALIK JANEK | AUHUSTÓW | PL | 2008 | M8-9 | 9 | 00:00:00 | 4:40 | 12,8 | 00:02:20 | 20 | ||
29 | 448 | SZCZESNIAK IGOR | KIELCE | PL | 2006 | M10-11 | 12 | 00:00:00 | 4:41 | 12,8 | 00:02:21 | 21 | ||
30 | 461 | RUTKOWSKI PAWEŁ | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | M10-11 | 13 | 00:00:00 | 4:42 | 12,8 | 00:02:21 | 22 | |
31 | 418 | STASIŃSKI SZYMON | RUŚ | YANUSHE TRIATHLON TEAM | PL | 2007 | M8-9 | 10 | 00:00:00 | 4:45 | 12,6 | 00:02:23 | 23 | |
32 | 438 | RAWINIS-DZIERSZKO FILIP | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI SPRINT TRI TEAM BIAŁYSTOK PREMIUMCARGO | PL | 2008 | M8-9 | 11 | 00:00:00 | 4:46 | 12,6 | 00:02:23 | 24 | |
33 | 426 | SZCZEŚNIAK OLEG | KIELCE | KIELCE | PL | 2008 | M8-9 | 12 | 00:00:00 | 4:54 | 12,2 | 00:02:27 | 25 | |
34 | 467 | STAWIARSKI ANTONI | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | PL | 2008 | M8-9 | 13 | 00:00:00 | 4:58 | 12,1 | 00:02:29 | 26 | |
35 | 455 | PIEKARSKA NATALIA | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 9 | 00:00:00 | 4:59 | 12,0 | 00:02:30 | 9 | |
36 | 456 | STACHYRA ALEKSANDRA | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 10 | 00:00:00 | 5:02 | 11,9 | 00:02:31 | 10 | |
37 | 465 | HALBOWICZ JULIA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2005 | K10-11 | 11 | 00:00:00 | 5:05 | 11,8 | 00:02:32 | 11 | |
38 | 439 | ŁODYGO KRYSTIAN | ŁYSKI | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK PREMIUM CARGO | PL | 2008 | M8-9 | 14 | 00:00:00 | 5:29 | 10,9 | 00:02:45 | 27 | |
39 | 468 | MRÓZ MATYLDA | OLSZTYN | PL | 2008 | K8-9 | 1 | 00:00:00 | 5:32 | 10,8 | 00:02:46 | 12 | ||
40 | 435 | WORONKO JULIA | BIAŁYSTOK | PL | 2006 | K10-11 | 12 | 00:00:00 | 6:20 | 9,5 | 00:03:10 | 13 | ||
41 | 431 | KOCZKODAJ KAROLINA | WARSZAWA | PL | 2008 | K8-9 | 2 | 00:00:00 | 7:06 | 8,5 | 00:03:33 | 14 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 496 | GĄSIEWSKI KRZYSZTOF | AUGUSTÓW | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2001 | M14-15 | 1 | 00:00:00 | 3:26 | 17,5 | 00:03:26 | 1 | |
2 | 495 | MAKSIMOWSKI DAWID | AUGUSTÓW | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2002 | M14-15 | 2 | 00:00:00 | 3:26 | 17,5 | 00:03:26 | 2 | |
3 | 497 | STURGULEWSKI BARTOSZ | AUGUSTÓW | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2001 | M14-15 | 3 | 00:00:00 | 3:26 | 17,4 | 00:03:26 | 3 | |
4 | 380 | GAWĘDZKI JAKUB | AUGUSTÓW | GIM 4 AUGUSTÓW | PL | 2002 | M14-15 | 4 | 00:00:00 | 3:27 | 17,4 | 00:03:27 | 4 | |
5 | 379 | DZIENISZEWSKI GRZEGORZ | AUGUSTÓW | GIM 4 AUGUSTÓW | PL | 2001 | M14-15 | 5 | 00:00:00 | 3:27 | 17,4 | 00:03:27 | 5 | |
6 | 138 | KONDRACKA GABRIELA | AUGUSTÓW | GIM 4 AUGUSTÓW | PL | 2001 | K14-15 | 1 | 00:00:00 | 3:34 | 16,8 | 00:03:34 | 1 | |
7 | 483 | SOTKO MATEUSZ | AUGUSTÓW | GIM 3 AUGUSTÓW | PL | 2002 | M14-15 | 6 | 00:00:00 | 3:36 | 16,6 | 00:03:36 | 6 | |
8 | 135 | KUBICKA JULIA | WÓJTOWO | PL | 2002 | K14-15 | 2 | 00:00:00 | 3:37 | 16,6 | 00:03:37 | 2 | ||
9 | 377 | SZCZYKOWSKI DANIEL | AUGUSTÓW | GIM 4 AUGUSTÓW | PL | 2002 | M14-15 | 7 | 00:00:00 | 3:40 | 16,4 | 00:03:40 | 7 | |
10 | 486 | KULIK JAKUB | AUGUSTÓW | GIM 3 AUGUSTÓW | PL | 2002 | M14-15 | 8 | 00:00:00 | 3:41 | 16,3 | 00:03:41 | 8 | |
11 | 488 | KARBOWSKI KACPER | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2004 | M12-13 | 1 | 00:00:00 | 3:42 | 16,2 | 00:03:42 | 9 | |
12 | 471 | WYRWIŃSKA MARIA | DRUŻYNA | TESGAS BORN TO RUN | PL | 2003 | K12-13 | 1 | 00:00:00 | 3:43 | 16,2 | 00:03:43 | 3 | |
13 | 480 | SOBOLEWSKA JULIA | NIEZNANE | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2004 | K12-13 | 2 | 00:00:00 | 3:45 | 16,0 | 00:03:45 | 4 | |
14 | 137 | SKOWROŃSKA KORNELIA | AUGUSTÓW | GIM 4 AUGUSTÓW | PL | 2003 | K12-13 | 3 | 00:00:00 | 3:47 | 15,8 | 00:03:47 | 5 | |
15 | 427 | TUŁAZIŃSKA KAROLINA | AUGUSTÓW | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2004 | K12-13 | 4 | 00:00:00 | 3:52 | 15,5 | 00:03:52 | 6 | |
16 | 494 | BORAWSKI JAKUB | AUGUSTÓW | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2002 | M14-15 | 9 | 00:00:00 | 4:03 | 14,8 | 00:04:03 | 10 | |
17 | 472 | JANISZEK KUBA | WARSZAWA | LABELSOFT LABELSOFT | PL | 2002 | M14-15 | 10 | 00:00:00 | 4:04 | 14,7 | 00:04:04 | 11 | |
18 | 481 | OSTAPOWICZ DOMINIKA | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2004 | K12-13 | 5 | 00:00:00 | 4:05 | 14,7 | 00:04:05 | 7 | |
19 | 142 | ZASKOWSKI JAN | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2003 | M12-13 | 2 | 00:00:00 | 4:08 | 14,5 | 00:04:08 | 12 | |
20 | 473 | WSZEBOROWSKI KACPER | EŁK | MOS EŁK | PL | 2002 | M14-15 | 11 | 00:00:00 | 4:08 | 14,5 | 00:04:08 | 13 | |
21 | 143 | DYCZEWSKI MICHAŁ | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2004 | M12-13 | 3 | 00:00:00 | 4:09 | 14,5 | 00:04:09 | 14 | |
22 | 490 | SAWICKI BARTOSZ | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2004 | M12-13 | 4 | 00:00:00 | 4:09 | 14,5 | 00:04:09 | 15 | |
23 | 489 | SOLECKI ŁUKASZ | AUGUSTÓW | SP 3 AUGUSTÓW | PL | 2004 | M12-13 | 5 | 00:00:00 | 4:09 | 14,5 | 00:04:09 | 16 | |
24 | 139 | WOJTULEWICZ IGOR | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2004 | M12-13 | 6 | 00:00:00 | 4:10 | 14,4 | 00:04:10 | 17 | |
25 | 384 | KARCZEWSKA ANNA | AUGUSTÓW | GIM 4 AUGUSTÓW | PL | 2002 | K14-15 | 3 | 00:00:00 | 4:18 | 14,0 | 00:04:18 | 8 | |
26 | 136 | BIAŁOKOZOWICZ MAGDALENA | SUPRAŚL | PL | 2001 | K14-15 | 4 | 00:00:00 | 4:18 | 13,9 | 00:04:18 | 9 | ||
27 | 419 | SALIK ALEKSANDRA | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2003 | K12-13 | 6 | 00:00:00 | 4:19 | 13,9 | 00:04:19 | 10 | |
28 | 420 | MIKOŁANIS KAROLINA | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2003 | K12-13 | 7 | 00:00:00 | 4:20 | 13,9 | 00:04:20 | 11 | |
29 | 425 | MARUSZEWSKI MICHAŁ | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2003 | M12-13 | 7 | 00:00:00 | 4:22 | 13,8 | 00:04:22 | 18 | |
30 | 382 | WYSOCKA OLGA | AUGUSTÓW | GIM 4 AUGUSTÓW | PL | 2002 | K14-15 | 5 | 00:00:00 | 4:22 | 13,7 | 00:04:22 | 12 | |
31 | 498 | CHILIŃSKA WERONIKA | AUGUSTÓW | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2001 | K14-15 | 6 | 00:00:00 | 4:23 | 13,7 | 00:04:23 | 13 | |
32 | 140 | ZAWISTOWSKA PAULINA | AUGUSTÓW | SP 4 AUGUSTÓW | PL | 2003 | K12-13 | 8 | 00:00:00 | 4:23 | 13,7 | 00:04:23 | 14 | |
33 | 381 | DĄBROWSKA JULIA | AUGUSTÓW | GIM 4 AUGUSTÓW | PL | 2001 | K14-15 | 7 | 00:00:00 | 4:33 | 13,2 | 00:04:33 | 15 | |
34 | 134 | MAJTAS NATALIA | BIAŁYSTOK | PL | 2004 | K12-13 | 9 | 00:00:00 | 4:36 | 13,1 | 00:04:36 | 16 | ||
35 | 144 | CHLEBUS MARTYNA | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2003 | K12-13 | 10 | 00:00:00 | 4:47 | 12,6 | 00:04:47 | 17 | |
36 | 475 | WOŁYNIAK DOMINIKA | AUGUSTÓW | GIM 3 AUGUSTÓW | PL | 2002 | K14-15 | 8 | 00:00:00 | 4:47 | 12,5 | 00:04:47 | 18 | |
37 | 429 | GRĘDZIŃSKA KAROLINA | AUGUSTÓW | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2002 | K14-15 | 9 | 00:00:00 | 4:56 | 12,2 | 00:04:56 | 19 | |
38 | 470 | NOSALIK FRANEK | AUHUSTÓW | PL | 2004 | M12-13 | 8 | 00:00:00 | 4:56 | 12,2 | 00:04:56 | 19 | ||
39 | 499 | CZAJKOWSKA JULIA | AUGUSTÓW | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2002 | K14-15 | 10 | 00:00:00 | 4:56 | 12,1 | 00:04:56 | 20 | |
40 | 421 | KIERSKA GABRIELA | AUGUSTÓW | SP 2 AUGUSTÓW | PL | 2003 | K12-13 | 11 | 00:00:00 | 5:05 | 11,8 | 00:05:05 | 21 | |
41 | 500 | CHODOROWSKA JULIA | AUGUSTÓW | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2001 | K14-15 | 11 | 00:00:00 | 5:21 | 11,2 | 00:05:21 | 22 | |
42 | 476 | KORONKIEWICZ ANNA | AUGUSTÓW | GIM 3 AUGUSTÓW | PL | 2002 | K14-15 | 12 | 00:00:00 | 5:30 | 10,9 | 00:05:30 | 23 | |
43 | 478 | MALINOWSKA ALEKSANDRA | AUGUSTÓW | GIM 3 AUGUSTÓW | PL | 2002 | K14-15 | 13 | 00:00:00 | 5:32 | 10,8 | 00:05:32 | 24 | |
44 | 428 | SKOWROŃSKA KATARZYNA | BARBELLAJOSE@GMAIL.COM | GIM 2 AUGUSTÓW | PL | 2001 | K14-15 | 14 | 00:00:00 | 5:33 | 10,8 | 00:05:33 | 25 | |
45 | 477 | RZODKIEWICZ WIOLETTA | AUGUSTÓW | GIM 3 AUGUSTÓW | PL | 2002 | K14-15 | 15 | 00:00:00 | 5:54 | 10,2 | 00:05:54 | 26 |
ELEMENTAL Triathlon Augustów to impreza dla amatorów i wyczynowców. Pływanie odbędzie się na Jeziorze Necko, a tuż obok akwenu zostanie zlokalizowana strefa zmian. Trasa kolarska będzie rozegrana na płaskiej i szybkiej trasie, natomiast bieg będzie wytyczona na ścieżkach i alejkach miasta Augustów.