Elemental Tri Series - Białystok
Data i godzina | 2017-08-20 11:00:00 |
Miejscowość | Białystok |
Dystans | 0,2km-10km-2,5km / 0,75km-20km-5km / 1,5km-40km-10km |
Oficjalna strona | http://triathlonseries.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 70 zł |
Typ zawodów | Triathlon + sztafety |
Rejestracja | Zapisz się |
- SUPERSPRINT
- SPRINT
- DYSTANS OLIMPIJSKI
- DYSTANS OLIMPIJSKI-SZTAFETY
- BIEG DZIECI - 200m
- BIEG DZIECI - 500m
- BIEG DZIECI - 1km
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 471 | STANGLEWICZ MARCIN | GDYNIA | TRI RUMIA | POL | 2002 | M14 | 1 | 1 | 00:02:52 (3) | 00:00:44 | 00:16:51 (1) | 00:01:25 | 00:08:55 (2) | 00:30:47 | 1 | ||
2 | 441 | KOPICZKO MAKSYMILIAN | GIŻYCKO | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2002 | M14 | 2 | 1 | 00:02:48 (2) | 00:00:43 | 00:16:58 (3) | 00:01:35 | 00:09:31 (4) | 00:31:35 | 2 | ||
3 | 444 | BOGUSIEWICZ JAKUB | IŁAWA | SSP ORKA IŁAWA PORT 110/WIS | POL | 2002 | M14 | 3 | 1 | 00:02:46 (1) | 00:00:47 | 00:16:57 (2) | 00:01:26 | 00:09:45 (6) | 00:31:41 | 3 | ||
4 | 445 | ŁYZIŃSKI MICHAŁ | IŁAWA | SSP ORKA IŁAWA PORT 110/WIS | POL | 2002 | M14 | 4 | 1 | 00:03:12 (12) | 00:01:19 | 00:17:29 (4) | 00:01:26 | 00:09:42 (5) | 00:33:08 | 4 | ||
5 | 472 | BIEDRAWA KONRAD | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 2002 | M14 | 5 | 1 | 00:03:01 (7) | 00:00:59 | 00:18:41 (7) | 00:01:21 | 00:09:56 (7) | 00:33:58 | 5 | ||
6 | 469 | KOŻUCHOWSKI GRZEGORZ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1984 | M16 | 1 | 1 | 00:03:22 (15) | 00:00:59 | 00:17:42 (5) | 00:01:31 | 00:10:43 (10) | 00:34:17 | 6 | ||
7 | 446 | SUGIER DAWID | OLSZTYN | POL | 1990 | M16 | 2 | 1 | 00:04:00 (19) | 00:01:03 | 00:18:52 (9) | 00:01:31 | 00:09:18 (3) | 00:34:44 | 7 | |||
8 | 470 | BUŻYCKA MAJA | MŁAWA | SSP ORKA IŁAWA/TWISTER TEAM | POL | 2000 | K16 | 1 | 1 | 00:03:14 (13) | 00:00:56 | 00:18:33 (6) | 00:01:26 | 00:10:40 (9) | 00:34:49 | 1 | ||
9 | 443 | ZIELSKI OLIWIER | IŁAWA | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2001 | M16 | 3 | 1 | 00:02:55 (4) | 00:01:05 | 00:18:43 (8) | 00:01:29 | 00:11:13 (16) | 00:35:25 | 8 | ||
10 | 447 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | BIAŁYSTOK | POL | 2002 | M14 | 6 | 1 | 00:02:55 (4) | 00:01:08 | 00:19:51 (14) | 00:01:18 | 00:10:13 (8) | 00:35:25 | 9 | |||
11 | 449 | BUGAŁA MARTYNA | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2002 | K14 | 1 | 1 | 00:03:09 (9) | 00:01:13 | 00:19:38 (12) | 00:01:21 | 00:10:51 (13) | 00:36:12 | 2 | ||
12 | 462 | MŁYNARSKA JÓZEFINA | KRAKÓW | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 2003 | K14 | 2 | 1 | 00:03:21 (14) | 00:01:15 | 00:19:31 (10) | 00:01:30 | 00:10:43 (10) | 00:36:20 | 3 | ||
13 | 459 | RAKUS MARIA | KISIELÓW | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2000 | K16 | 2 | 1 | 00:03:35 (16) | 00:01:02 | 00:19:32 (11) | 00:01:40 | 00:10:44 (12) | 00:36:33 | 4 | ||
14 | 438 | TYNDZIK ELEONORA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2003 | K14 | 3 | 1 | 00:03:09 (9) | 00:01:12 | 00:19:45 (13) | 00:01:26 | 00:11:36 (19) | 00:37:08 | 5 | ||
15 | 461 | BELDYGA BARTOSZ | SUWALKI | DOPINGUJ MNIE | POL | 1983 | M16 | 4 | 1 | 00:02:58 (6) | 00:01:40 | 00:20:05 (15) | 00:01:49 | 00:11:53 (21) | 00:38:25 | 10 | ||
16 | 468 | LEOŃCZUK ANDRZEJ | BIAŁYSTOK | 1992 | POL | 1992 | M16 | 5 | 1 | 00:05:25 (36) | 00:02:56 | 00:20:51 (19) | 00:01:27 | 00:08:15 (1) | 00:38:54 | 11 | ||
17 | 455 | PRZYGODA SYLWESTER | STARACHOWICE | POL | 2001 | M16 | 6 | 1 | 00:04:54 (28) | 00:01:43 | 00:20:16 (18) | 00:01:40 | 00:10:54 (14) | 00:39:27 | 12 | |||
18 | 454 | PRZYGODA RAFAŁ | STARACHOWICE | POL | 1972 | M16 | 7 | 1 | 00:05:17 (32) | 00:01:20 | 00:20:14 (17) | 00:01:57 | 00:10:59 (15) | 00:39:47 | 13 | |||
19 | 467 | GRZYBOWSKI KAROL | OLSZTYN | POL | 1998 | M16 | 8 | 1 | 00:03:01 (7) | 00:01:28 | 00:22:08 (26) | 00:01:15 | 00:12:12 (22) | 00:40:04 | 14 | |||
20 | 439 | TYNDZIK MARIA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2003 | K14 | 4 | 1 | 00:03:10 (11) | 00:01:02 | 00:21:06 (21) | 00:01:21 | 00:13:33 (29) | 00:40:12 | 6 | ||
21 | 437 | KONDRACIUK PIOTR | BIAŁYSTOK | CROSSFIT BIAŁYSTOK | POL | 1976 | M16 | 9 | 1 | 00:05:23 (34) | 00:02:15 | 00:20:12 (16) | 00:02:12 | 00:11:14 (17) | 00:41:16 | 15 | ||
22 | 474 | BULYHA DARYA | BRZEŚĆ | TRIBREST | POL | 2002 | K14 | 5 | 1 | 00:03:40 (17) | 00:01:36 | 00:21:40 (22) | 00:01:34 | 00:13:45 (31) | 00:42:15 | 7 | ||
23 | 434 | DZIENISIK MICHAŁ | GRABÓWKA | POL | 2001 | M16 | 10 | 1 | 00:03:58 (18) | 00:02:15 | 00:20:52 (20) | 00:01:44 | 00:13:28 (28) | 00:42:17 | 16 | |||
24 | 456 | GORCZYCA PATRYK | MARIANKI | POL | 1995 | M16 | 11 | 1 | 00:04:36 (26) | 00:02:12 | 00:22:58 (28) | 00:01:17 | 00:11:17 (18) | 00:42:20 | 17 | |||
25 | 432 | WÓJCIK MONIKA | OLSZTYN | 3LIFE TEAM | POL | 1981 | K16 | 3 | 1 | 00:04:17 (22) | 00:01:37 | 00:22:07 (25) | 00:02:13 | 00:13:09 (26) | 00:43:23 | 8 | ||
26 | 435 | SOBOLEWSKI MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 2003 | M14 | 7 | 1 | 00:04:54 (28) | 00:02:08 | 00:22:22 (27) | 00:01:34 | 00:12:57 (24) | 00:43:55 | 18 | |||
27 | 436 | CICHOCKA ANITA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 2003 | K14 | 6 | 1 | 00:04:16 (21) | 00:01:33 | 00:24:36 (34) | 00:01:51 | 00:11:51 (20) | 00:44:07 | 9 | ||
28 | 465 | KOCIUBIŃSKI MATEUSZ | BIAŁYSTOK | POL | 1991 | M16 | 12 | 1 | 00:04:20 (23) | 00:02:22 | 00:22:06 (24) | 00:02:01 | 00:13:22 (27) | 00:44:11 | 19 | |||
29 | 475 | JÓZWIK LESZEK | DĄBRÓWKA | POL | 1977 | M16 | 13 | 1 | 00:05:21 (33) | 00:02:16 | 00:23:04 (29) | 00:01:39 | 00:12:32 (23) | 00:44:52 | 20 | |||
30 | 466 | BEŁDYGA NATALIA | WARSZAWA | POL | 1981 | K16 | 4 | 1 | 00:04:20 (23) | 00:02:11 | 00:23:24 (32) | 00:01:52 | 00:13:34 (30) | 00:45:21 | 10 | |||
31 | 431 | NAKIELSKI ROMAN | KRUTYŃ | SRW OSP KRUTYŃ | POL | 1980 | M16 | 14 | 1 | 00:04:55 (30) | 00:01:41 | 00:23:06 (30) | 00:01:57 | 00:14:19 (33) | 00:45:58 | 21 | ||
32 | 433 | PADUSZYŃSKI BŁAŻEJ | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM | POL | 2003 | M14 | 8 | 1 | 00:04:59 (31) | 00:02:45 | 00:24:28 (33) | 00:01:46 | 00:13:09 (25) | 00:47:07 | 22 | ||
33 | 451 | HARTLIŃSKI MACIEJ | OLSZTYN | POL | 1980 | M16 | 15 | 1 | 00:04:02 (20) | 00:02:10 | 00:23:11 (31) | 00:01:52 | 00:16:24 (36) | 00:47:39 | 23 | |||
34 | 450 | POTOCKI-RAK PIOTR | WŁADYSŁAWOWO | POL | 1969 | M16 | 16 | 1 | 00:06:05 (37) | 00:02:47 | 00:21:55 (23) | 00:02:47 | 00:14:49 (34) | 00:48:23 | 24 | |||
35 | 473 | ŻUCHLIŃSKI ŁUKASZ | OSSÓW | POL | 1987 | M16 | 17 | 1 | 00:05:24 (35) | 00:02:24 | 00:25:08 (35) | 00:01:53 | 00:16:07 (35) | 00:50:56 | 25 | |||
36 | 463 | JUZALA EMILIA | WARSZAWA | PANI | POL | 1985 | K16 | 5 | 1 | 00:04:53 (27) | 00:02:46 | 00:25:22 (36) | 00:02:06 | 00:16:47 (37) | 00:51:54 | 11 | ||
37 | 458 | MIROŃCZUK ALICJA | WARSZAWA | POL | 1990 | K16 | 6 | 1 | 00:06:35 (38) | 00:02:29 | 00:29:15 (38) | 00:01:33 | 00:13:48 (32) | 00:53:40 | 12 | |||
38 | 457 | KARPOWICZ LECH | BIAŁYSTOK | NIEZRZESZONY | POL | 1960 | M16 | 18 | 1 | 00:04:35 (25) | 00:03:44 | 00:28:26 (37) | 00:02:48 | 00:16:53 (38) | 00:56:26 | 26 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | BREMBOR TOMASZ | CHORZÓW | GVT BMC AZS-AWF KATOWICE | PL | 1994 | M20 | 1 | 1 | 00:08:55 (1) | 00:00:56 | 00:30:02 (2) | 00:01:12 | 00:17:03 (2) | 00:58:08 | 1 | ||
2 | 4 | KAŹMIERCZAK MATEUSZ | KALISZ | GVT BMC LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH | PL | 1990 | M | 1 | 00:09:20 (4) | 00:00:52 | 00:29:43 (1) | 00:01:10 | 00:17:42 (6) | 00:58:47 | 2 | |||
3 | 5 | SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW | KOŃSKIE | IDMAR RACING TEAM-TRIATHLON DIVISION | PL | 1986 | M | 1 | 00:09:33 (9) | 00:00:55 | 00:30:30 (4) | 00:01:15 | 00:17:09 (3) | 00:59:22 | 3 | |||
4 | 6 | PRZYMUSIŃSKI FILIP | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, NEW BALANCE, TRICENTRE, LABOSPORT, RON WHEELS | PL | 1983 | M | 1 | 00:09:28 (6) | 00:00:54 | 00:30:38 (5) | 00:01:19 | 00:17:47 (7) | 01:00:06 | 4 | |||
5 | 132 | SIÓDMIAK IGOR | SZCZECINEK | MKP SZCZECINEKK | PL | 1998 | M18 | 1 | 1 | 00:09:34 (10) | 00:01:03 | 00:31:42 (9) | 00:01:14 | 00:16:47 (1) | 01:00:20 | 5 | ||
6 | 131 | GORYŃSKI DAWID | SUSZ | UKS TRS SUSZ | PL | 2000 | M16 | 1 | 1 | 00:10:40 (30) | 00:00:53 | 00:30:53 (6) | 00:01:15 | 00:17:38 (4) | 01:01:19 | 6 | ||
7 | 8 | FALBOGOWSKI MACIEJ | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POLONEZ, BENATURAL, REDFITNESS | PL | 1999 | M18 | 2 | 1 | 00:09:12 (2) | 00:00:56 | 00:32:27 (16) | 00:01:24 | 00:17:38 (4) | 01:01:37 | 7 | ||
8 | 28 | KOWALSKI KUBA | GNIEZNO | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 2000 | M16 | 2 | 1 | 00:09:24 (5) | 00:01:03 | 00:30:29 (3) | 00:01:25 | 00:19:19 (14) | 01:01:40 | 8 | ||
9 | 7 | JARLIŃSKI MICHAŁ | IŁAWA | UKS TRI-TEAM RUMIA | PL | 1999 | M18 | 3 | 1 | 00:09:31 (8) | 00:00:58 | 00:31:58 (10) | 00:01:26 | 00:18:04 (8) | 01:01:57 | 9 | ||
10 | 45 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1998 | M18 | 4 | 1 | 00:09:50 (16) | 00:00:49 | 00:31:37 (8) | 00:01:12 | 00:19:26 (16) | 01:02:54 | 10 | ||
11 | 11 | KLIMAS PAULINA | ĆWIKLICE | GVT BMC AZS-AWF KATOWICE | PL | 1995 | K20 | 1 | 1 | 00:09:49 (15) | 00:01:04 | 00:31:28 (7) | 00:01:20 | 00:19:17 (13) | 01:02:58 | 1 | ||
12 | 13 | WĄSIK MAŁGORZATA | MALBORK | MKS TRIATHLON MALBORK / AIRBIKE ARMEXIM TRI TEAM. | PL | 1991 | K | 1 | 00:09:51 (17) | 00:00:57 | 00:32:03 (11) | 00:01:24 | 00:18:52 (12) | 01:03:07 | 2 | |||
13 | 113 | SŁUPEK ROKSANA | BYDGOSZCZ | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR5 MS BYDGOSZCZ | PL | 1999 | K18 | 1 | 1 | 00:09:16 (3) | 00:01:05 | 00:33:04 (20) | 00:01:21 | 00:18:31 (10) | 01:03:17 | 3 | ||
14 | 195 | DZIK SZYMON | IŁAWA | ORKA IŁAWA | PL | 2000 | M16 | 3 | 1 | 00:09:54 (21) | 00:01:17 | 00:32:14 (14) | 00:01:19 | 00:19:23 (15) | 01:04:07 | 11 | ||
15 | 130 | ŚLIWKA JAKUB | BŁONIE | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1999 | M18 | 5 | 1 | 00:09:28 (6) | 00:01:10 | 00:32:50 (19) | 00:01:22 | 00:19:41 (20) | 01:04:31 | 12 | ||
16 | 168 | CHYŁKOWSKI FILIP | MICHAŁOWICE | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | PL | 2001 | M16 | 4 | 1 | 00:10:42 (31) | 00:01:14 | 00:32:36 (17) | 00:01:27 | 00:18:50 (11) | 01:04:49 | 13 | ||
17 | 14 | PYTEL MARIA | STARACHOWICE | TRIATHLON STARACHOWICE / SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | PL | 1986 | K | 1 | 00:10:03 (23) | 00:01:01 | 00:32:19 (15) | 00:01:27 | 00:20:02 (26) | 01:04:52 | 4 | |||
18 | 182 | BŁASZCZYK MATEUSZ | OBLĘGOREK | TS AKWEDUKT KIELCE | PL | 1999 | M18 | 6 | 1 | 00:09:52 (18) | 00:01:21 | 00:32:10 (12) | 00:01:17 | 00:20:28 (28) | 01:05:08 | 14 | ||
19 | 46 | SUDAK MAGDALENA | MILANÓWEK | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 2000 | K16 | 1 | 1 | 00:09:35 (11) | 00:00:51 | 00:33:57 (22) | 00:01:14 | 00:19:35 (18) | 01:05:12 | 5 | ||
20 | 12 | KAŹMIERCZAK HANNA | STRZYŻEWICE | GVT BMC LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH | PL | 1990 | K | 1 | 00:09:45 (13) | 00:01:00 | 00:33:49 (21) | 00:01:23 | 00:19:31 (17) | 01:05:28 | 6 | |||
21 | 61 | KOSICKI TOMASZ | LUSÓWKO | UKS LUSOWO | PL | 1989 | M | 1 | 00:10:42 (31) | 00:01:13 | 00:32:39 (18) | 00:01:22 | 00:20:00 (25) | 01:05:56 | 15 | |||
22 | 181 | COMBIK MARCIN | KRAKÓW | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | PL | 1994 | M20 | 2 | 1 | 00:11:08 (35) | 00:01:02 | 00:34:24 (26) | 00:01:20 | 00:18:25 (9) | 01:06:19 | 16 | ||
23 | 172 | ZYGMUNT MARTA | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOŁO | PL | 1999 | K18 | 2 | 1 | 00:10:11 (24) | 00:00:54 | 00:32:13 (13) | 00:01:28 | 00:22:34 (58) | 01:07:20 | 7 | ||
24 | 184 | SZCZEŚNIAK ERYK | MASŁÓW | TS AKWEDUKT KIELCE | PL | 2001 | M16 | 5 | 1 | 00:11:24 (38) | 00:01:03 | 00:34:12 (23) | 00:01:20 | 00:19:47 (21) | 01:07:46 | 17 | ||
25 | 173 | BOHATER PAULINA | WROCŁAW | MLUKS TRIATHLON KOŁO | PL | 2000 | K16 | 2 | 1 | 00:09:48 (14) | 00:01:08 | 00:34:26 (27) | 00:01:21 | 00:21:10 (40) | 01:07:53 | 8 | ||
26 | 170 | GAWEŁ MICHAŁ | GNIEZNO | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POLONEZ, BENATURAL, REDFITNESS | PL | 1994 | M20 | 3 | 1 | 00:10:33 (26) | 00:01:00 | 00:34:56 (29) | 00:01:25 | 00:20:34 (32) | 01:08:28 | 18 | ||
27 | 180 | KWAŚKIEWICZ OLIWIA | DĄBROWA GÓRNICZA | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | PL | 1998 | K18 | 3 | 1 | 00:11:10 (36) | 00:01:05 | 00:34:28 (28) | 00:01:20 | 00:20:33 (31) | 01:08:36 | 9 | ||
28 | 183 | PETTERS KLAUDIA | BOLESŁAWIEC | TS AKWEDUKT KIELCE | PL | 1999 | K18 | 4 | 1 | 00:10:14 (25) | 00:00:58 | 00:35:19 (31) | 00:01:18 | 00:21:01 (38) | 01:08:50 | 10 | ||
29 | 15 | WIŚNIEWSKA MAGDALENA | KATOWICE | KS AZS-AWF KATOWICE OSSM RACIBÓRZ | PL | 1993 | K | 1 | 00:09:52 (18) | 00:00:56 | 00:35:14 (30) | 00:01:28 | 00:22:16 (52) | 01:09:46 | 11 | |||
30 | 185 | WOŹNIAK JOANNA | SZCZECIN | KS IRONMAN CS POLSKA | PL | 2001 | K16 | 3 | 1 | 00:11:00 (33) | 00:01:25 | 00:36:11 (41) | 00:01:25 | 00:19:56 (24) | 01:09:57 | 12 | ||
31 | 190 | PALIŃSKI MACIEJ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | PL | 2000 | M16 | 6 | 1 | 00:12:44 (46) | 00:01:00 | 00:35:20 (32) | 00:01:13 | 00:19:48 (22) | 01:10:05 | 19 | ||
32 | 176 | SUDAK ZUZANNA | MILANÓWEK | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 2001 | K16 | 4 | 1 | 00:09:35 (11) | 00:01:11 | 00:36:53 (48) | 00:01:19 | 00:21:45 (46) | 01:10:43 | 13 | ||
33 | 98 | ZYCH NATALIA | LUBLIN | PL | 2001 | K16 | 5 | 1 | 00:10:34 (28) | 00:01:08 | 00:36:56 (49) | 00:01:20 | 00:20:47 (35) | 01:10:45 | 14 | |||
34 | 17 | FAJKS ADAM | GDYNIA | ECOSOCIETY TRIATHLON TEAM | PL | 1973 | M | 1 | 00:11:21 (37) | 00:01:10 | 00:34:15 (24) | 00:01:39 | 00:22:25 (54) | 01:10:50 | 20 | |||
35 | 191 | DRZEWOSZEWSKI KAMIL | SUSZ | UKS TRS SUSZ | PL | 2000 | M16 | 7 | 1 | 00:11:36 (40) | 00:01:09 | 00:37:15 (54) | 00:01:29 | 00:19:55 (23) | 01:11:24 | 21 | ||
36 | 138 | JEDNASZEWSKI MIKOŁAJ | OLSZTYN | WMKS OLSZTYN AUDYTING SP. Z O.O. | PL | 2001 | M16 | 8 | 1 | 00:09:53 (20) | 00:00:59 | 00:39:07 (76) | 00:01:41 | 00:20:25 (27) | 01:12:05 | 22 | ||
37 | 122 | LIPOWSKA MAŁGORZATA | KRAKÓW | YMCA KRAKÓW | PL | 1995 | K20 | 2 | 1 | 00:10:37 (29) | 00:01:02 | 00:36:48 (47) | 00:01:36 | 00:22:14 (51) | 01:12:17 | 15 | ||
38 | 115 | ŻARNOWSKA KAROLINA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | PL | 1999 | K18 | 5 | 1 | 00:09:58 (22) | 00:00:57 | 00:37:46 (59) | 00:01:27 | 00:22:32 (57) | 01:12:40 | 16 | ||
39 | 152 | ARAK TOMASZ | PIASECZNO | TRIWAWA JPKM | PL | 1979 | M | 1 | 00:15:26 (69) | 00:01:54 | 00:34:21 (25) | 00:01:37 | 00:19:35 (18) | 01:12:53 | 23 | |||
40 | 82 | ZYCH ZBIGNIEW | LUBLIN | LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU | PL | 1972 | M | 1 | 00:12:50 (48) | 00:01:51 | 00:35:23 (33) | 00:01:37 | 00:21:13 (41) | 01:12:54 | 24 | |||
41 | 37 | MARCZAK ARKADIUSZ | GRZEBOWILK | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI KS BARAKUDA | PL | 1999 | M18 | 7 | 1 | 00:11:29 (39) | 00:01:28 | 00:37:17 (57) | 00:01:56 | 00:21:02 (39) | 01:13:12 | 25 | ||
42 | 49 | STEFANKIEWICZ JAKUB | ZGIERZ | TRIATHLONSTRYKOW.PL + TRUCHT.COM TRUCHT.COM | PL | 1989 | M | 1 | 00:12:28 (45) | 00:01:42 | 00:35:55 (37) | 00:01:57 | 00:21:31 (43) | 01:13:33 | 26 | |||
43 | 197 | KUSKOWSKI MAREK | GOŁDAP | LABOSPORT TEAM/IRYD GOŁDAP | PL | 1978 | M | 1 | 00:14:35 (59) | 00:01:35 | 00:36:04 (40) | 00:01:38 | 00:20:31 (30) | 01:14:23 | 27 | |||
44 | 135 | FALKOWSKI TOMASZ | GRABÓWKA | TRITOMEK FITPROJECT SPORT I ŻYWIENIE | PL | 1989 | M | 1 | 00:12:51 (49) | 00:02:02 | 00:36:28 (43) | 00:02:01 | 00:21:34 (45) | 01:14:56 | 28 | |||
45 | 19 | KWIECIŃSKI SEBASTIAN | MŁAWA | PRZEMYSŁAW SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | PL | 1977 | M | 1 | 00:13:25 (51) | 00:01:48 | 00:37:01 (51) | 00:01:57 | 00:20:49 (37) | 01:15:00 | 29 | |||
46 | 92 | LEŚNIEWSKI DANIEL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1984 | M | 1 | 00:12:23 (44) | 00:01:30 | 00:36:35 (44) | 00:01:39 | 00:23:49 (70) | 01:15:56 | 30 | |||
47 | 161 | ZAPRZAŁKA MICHAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI WIN2TRADE | PL | 1971 | M | 1 | 00:12:56 (50) | 00:01:34 | 00:35:55 (37) | 00:01:45 | 00:23:52 (71) | 01:16:02 | 31 | |||
48 | 151 | GIERASIMIUK GRZEGORZ | WARSZAWA | PL | 1984 | M | 1 | 00:15:29 (72) | 00:02:15 | 00:35:44 (34) | 00:02:00 | 00:20:48 (36) | 01:16:16 | 32 | ||||
49 | 134 | WÓJCIK MARCIN | BARTOSZYCE | RANT BARTOSZYCE WWW.SKLEPAGAR.PL | PL | 1987 | M | 1 | 00:15:27 (70) | 00:01:35 | 00:37:06 (53) | 00:01:39 | 00:20:39 (33) | 01:16:26 | 33 | |||
50 | 23 | PILKOWSKI PAWEL | BIALYSTOK | LABOSPORT TEAM | PL | 1983 | M | 1 | 00:14:20 (54) | 00:01:28 | 00:36:35 (45) | 00:01:37 | 00:23:22 (64) | 01:17:22 | 34 | |||
51 | 89 | BYKOWSKI MARIUSZ | SOKÓŁKA | SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ | PL | 1990 | M | 1 | 01:17:38 | 35 | ||||||||
52 | 29 | ROGULSKI ARKADIUSZ | WARSZAWA | FITPROJECT SPORT I ŻYWIENIE | PL | 1985 | M | 1 | 00:15:41 (75) | 00:02:07 | 00:36:16 (42) | 00:02:01 | 00:21:54 (49) | 01:17:59 | 36 | |||
53 | 166 | KRAAYENBRINK JEREMY | WARSAW | WITC UN MATE | PL | 1987 | M | 1 | 00:15:27 (70) | 00:01:25 | 00:38:57 (73) | 00:01:31 | 00:20:42 (34) | 01:18:02 | 37 | |||
54 | 66 | ZALESKI KACPER | CZARNA BIAŁOSTOCKA | PL | 2001 | M16 | 9 | 1 | 00:12:46 (47) | 00:03:35 | 00:38:21 (63) | 00:02:01 | 00:21:50 (47) | 01:18:33 | 38 | |||
55 | 192 | KAMIŃSKI JAKUB | PASŁĘK | ARTECH TEAM | PL | 1991 | M | 1 | 00:16:21 (85) | 00:02:12 | 00:35:57 (39) | 00:01:54 | 00:22:10 (50) | 01:18:34 | 39 | |||
56 | 140 | KOŹLUK ARTUR | ŁOSICE | PL | 1978 | M | 1 | 00:14:59 (63) | 00:01:54 | 00:37:16 (56) | 00:02:08 | 00:23:03 (61) | 01:19:20 | 40 | ||||
57 | 51 | SUDA GRZEGORZ | WARSZAWA | PL | 1983 | M | 1 | 00:14:54 (61) | 00:01:44 | 00:35:47 (35) | 00:01:30 | 00:25:40 (97) | 01:19:35 | 41 | ||||
58 | 171 | MARKIEWICZ MARCEL | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ | PL | 2000 | M16 | 10 | 1 | 00:12:01 (43) | 00:01:02 | 00:41:20 (100) | 00:01:36 | 00:24:03 (75) | 01:20:02 | 42 | ||
59 | 127 | KAMINSKI WOJCIECH | OLSZTYN | PL | 1977 | M | 1 | 00:17:13 (100) | 00:01:29 | 00:35:51 (36) | 00:01:58 | 00:23:36 (66) | 01:20:07 | 43 | ||||
60 | 120 | RADECKA MAJA | PUŁTUSK | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "POSEJDON" PUŁTUSK | PL | 2001 | K16 | 6 | 1 | 00:11:52 (41) | 00:02:24 | 00:39:33 (79) | 00:02:11 | 00:25:02 (89) | 01:21:02 | 17 | ||
61 | 96 | KIEŁBASA MIECZYSŁAW | ŚWIDNIK | SZKOŁA PŁYWANIA WODNIK | PL | 1962 | M | 1 | 00:15:19 (65) | 00:01:50 | 00:37:04 (52) | 00:02:49 | 00:24:07 (77) | 01:21:09 | 44 | |||
62 | 136 | BERKOVICS IGORS | WARSZAWA | WITC | LV | 1983 | M | 1 | 00:14:20 (54) | 00:02:47 | 00:37:32 (58) | 00:02:20 | 00:24:15 (80) | 01:21:14 | 45 | |||
63 | 31 | SUDAK GRZEGORZ | MILANÓWEK | PL | 1973 | M | 1 | 00:14:23 (56) | 00:01:31 | 00:38:51 (71) | 00:01:50 | 00:24:42 (84) | 01:21:17 | 46 | ||||
64 | 177 | TRACIECKI KAROL | BIALYSTOK | PL | 1977 | M | 1 | 00:11:56 (42) | 00:01:59 | 00:40:49 (96) | 00:02:27 | 00:24:15 (82) | 01:21:26 | 47 | ||||
65 | 26 | RADOMIŃSKI TOMASZ | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | PL | 1974 | M | 1 | 00:16:19 (84) | 00:01:40 | 00:37:51 (60) | 00:01:43 | 00:23:55 (72) | 01:21:28 | 48 | |||
66 | 83 | ABRAMCZYK MARCIN | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT | PL | 1977 | M | 1 | 00:16:30 (89) | 00:01:59 | 00:37:16 (55) | 00:02:06 | 00:23:40 (68) | 01:21:31 | 49 | |||
67 | 90 | URWANOWICZ ŁUKASZ | IGNATKI-OSIEDLE | HASBRO TEAM | PL | 1989 | M | 1 | 00:14:44 (60) | 00:02:29 | 00:38:40 (68) | 00:01:57 | 00:24:03 (75) | 01:21:53 | 50 | |||
68 | 38 | POLASZYK RADEK | WARSZAWA | RBE TEAM | PL | 2001 | M16 | 11 | 1 | 00:11:06 (34) | 00:01:58 | 00:41:31 (101) | 00:02:12 | 00:25:16 (92) | 01:22:03 | 51 | ||
69 | 56 | BRZEZIŃSKI TOMASZ | GOŁDAP | - | PL | 1973 | M | 1 | 00:16:25 (86) | 00:02:02 | 00:38:18 (62) | 00:02:02 | 00:23:35 (65) | 01:22:22 | 52 | |||
70 | 60 | PIOTROWSKI RAFAŁ | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI SPARTANIE DZIECIOM | PL | 1980 | M | 1 | 00:15:24 (66) | 00:01:54 | 00:36:47 (46) | 00:01:40 | 00:26:58 (112) | 01:22:43 | 53 | |||
71 | 53 | KROPIEWNICKI PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | PL | 1982 | M | 1 | 00:14:16 (53) | 00:02:19 | 00:40:12 (86) | 00:02:11 | 00:24:09 (78) | 01:23:07 | 54 | ||||
72 | 107 | MARCINKOWSKI KRZYSZTOF | PRUSZKÓW | TRI-GRYS - WOJSKOWY KLUB TRIATHLONOWY RADIO ESKA BIAŁYSTOK 90.6 FM | PL | 1978 | M | 1 | 00:19:06 (121) | 00:02:26 | 00:37:00 (50) | 00:02:22 | 00:22:17 (53) | 01:23:11 | 55 | |||
73 | 179 | ZIELIŃSKA ANNA | OLSZTYN | 3LIFE TEAM | PL | 1979 | K | 1 | 00:15:25 (68) | 00:02:23 | 00:39:00 (74) | 00:02:14 | 00:24:24 (83) | 01:23:26 | 18 | |||
74 | 370 | KUSA MAGDALENA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1984 | K | 1 | 00:15:24 (66) | 00:02:30 | 00:39:45 (81) | 00:02:54 | 00:23:03 (60) | 01:23:36 | 19 | |||
75 | 87 | LEZHAIKO MAXIM | MINSK | BY | 1998 | M18 | 8 | 1 | 00:14:30 (58) | 00:03:05 | 00:44:07 (119) | 00:01:38 | 00:20:28 (29) | 01:23:48 | 56 | |||
76 | 94 | POMORSKA JOANNA | WARSZAWA | TRIFAMILY | PL | 1981 | K | 1 | 00:15:33 (73) | 00:02:19 | 00:42:56 (108) | 00:01:59 | 00:21:13 (41) | 01:24:00 | 20 | |||
77 | 196 | KUR JOANNA | KOBYŁKA | PL | 1992 | K | 1 | 00:16:38 (92) | 00:02:03 | 00:39:17 (77) | 00:02:04 | 00:24:12 (79) | 01:24:14 | 21 | ||||
78 | 128 | SACHMATA ROBERT | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1967 | M | 1 | 00:17:59 (108) | 00:03:14 | 00:38:34 (67) | 00:02:36 | 00:22:26 (55) | 01:24:49 | 57 | |||
79 | 97 | PAKULSKI MARCIN | WARSZAWA | PL | 1984 | M | 1 | 00:16:40 (95) | 00:02:40 | 00:40:04 (83) | 00:01:38 | 00:23:48 (69) | 01:24:50 | 58 | ||||
80 | 193 | NIEMCZYK RAFAŁ | PASŁĘK | ARTECH TEAM | PL | 1974 | M | 1 | 00:17:29 (102) | 00:02:12 | 00:40:06 (84) | 00:02:07 | 00:22:58 (59) | 01:24:52 | 59 | |||
81 | 43 | PAWŁOWICZ DOROTA | BIAŁYSTOK | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1983 | K | 1 | 00:16:08 (81) | 00:01:29 | 00:37:53 (61) | 00:02:28 | 00:27:22 (116) | 01:25:20 | 22 | |||
82 | 81 | WASILEWSKA URSZULA | GRABÓWKA | EGIS RUN CHALLANGE | PL | 1973 | K | 1 | 00:19:15 (123) | 00:01:51 | 00:39:35 (80) | 00:01:43 | 00:23:18 (63) | 01:25:42 | 23 | |||
83 | 62 | MILLER MARIUSZ | ŁOMŻA | PL | 1982 | M | 1 | 00:15:51 (77) | 00:02:31 | 00:38:21 (64) | 00:02:14 | 00:26:49 (110) | 01:25:46 | 60 | ||||
84 | 155 | OMIELIAŃCZYK RYSZARD | NOWODWORCE | NADAKTYWNI | PL | 1961 | M | 1 | 00:15:58 (78) | 00:03:19 | 00:38:55 (72) | 00:02:53 | 00:24:44 (85) | 01:25:49 | 61 | |||
85 | 174 | WOŁKOWYCKI PAWEŁ | BIAŁYSTOK | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ BIAŁYSTOK TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ BIAŁYSTOK | PL | 1987 | M | 1 | 00:17:11 (99) | 00:03:26 | 00:40:40 (94) | 00:02:10 | 00:22:30 (56) | 01:25:57 | 62 | |||
86 | 114 | HARTLINSKI WOJCIECH | PATRYKI | PL | 1984 | M | 1 | 00:14:27 (57) | 00:02:37 | 00:41:08 (98) | 00:02:16 | 00:25:30 (94) | 01:25:58 | 63 | ||||
87 | 64 | KALINOWSKI KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | EXTUL.PL EXTUL.PL | PL | 1988 | M | 1 | 00:16:37 (91) | 00:03:01 | 00:40:12 (87) | 00:01:43 | 00:24:49 (86) | 01:26:22 | 64 | |||
88 | 149 | RUMIŃSKA KATARZYNA | MALBORK | SSP ORKA IŁAWA | PL | 2000 | K16 | 7 | 1 | 00:10:33 (26) | 00:01:02 | 00:50:28 (149) | 00:01:24 | 00:23:12 (62) | 01:26:39 | 24 | ||
89 | 50 | KAMINSKI RADOSLAW | BIAŁYSTOK | PL | 1986 | M | 1 | 00:13:58 (52) | 00:02:23 | 00:41:20 (99) | 00:02:19 | 00:26:56 (111) | 01:26:56 | 65 | ||||
90 | 159 | KĄKOL TOMASZ | SULEJÓWEK | KRAKOWSKA TEAM | PL | 1984 | M | 1 | 00:16:15 (83) | 00:02:31 | 00:40:13 (88) | 00:01:49 | 00:26:10 (99) | 01:26:58 | 66 | |||
91 | 121 | RADECKI SEBASTIAN | PUŁTUSK | PL | 1974 | M | 1 | 00:16:14 (82) | 00:02:07 | 00:40:41 (95) | 00:02:21 | 00:25:38 (96) | 01:27:01 | 67 | ||||
92 | 24 | KOŁODZIEJCZYK TOMASZ | BIALYSTOK | PL | 1975 | M | 1 | 00:17:07 (98) | 00:02:46 | 00:40:08 (85) | 00:02:27 | 00:25:06 (91) | 01:27:34 | 68 | ||||
93 | 88 | JASEK PRZEMYSLAW | WARSZAWA | PL | 1990 | M | 1 | 00:16:05 (79) | 00:03:23 | 00:43:10 (111) | 00:01:29 | 00:23:38 (67) | 01:27:45 | 69 | ||||
94 | 34 | WIŚNIEWSKA BEATA | KOMORNIKI | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1971 | K | 1 | 00:16:05 (79) | 00:01:30 | 00:40:27 (92) | 00:02:00 | 00:27:59 (127) | 01:28:01 | 25 | |||
95 | 133 | WIĘCKO GRZEGORZ | WARSZAWA | PL | 1983 | M | 1 | 00:18:39 (116) | 00:02:04 | 00:44:12 (120) | 00:01:49 | 00:21:31 (43) | 01:28:15 | 70 | ||||
96 | 32 | UŹDZIŁO EMIL | WARSZAWA | WYCZESANI | PL | 1985 | M | 1 | 00:19:47 (130) | 00:02:07 | 00:38:43 (70) | 00:01:33 | 00:26:10 (99) | 01:28:20 | 71 | |||
97 | 175 | KANTSAVY ARTSIOM | BIAŁYSTOK | TG SOKÓŁ BIAŁYSTOK GRUPA POOD | PL | 1917 | M | 1 | 00:17:56 (106) | 00:03:21 | 00:40:03 (82) | 00:02:07 | 00:24:54 (88) | 01:28:21 | 72 | |||
98 | 124 | STASINSKI RAFAŁ | OLSZTYN - RUŚ | YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT | PL | 1976 | M | 1 | 00:19:18 (124) | 00:01:59 | 00:38:25 (65) | 00:02:13 | 00:26:45 (107) | 01:28:40 | 73 | |||
99 | 74 | SAMULSKA EWA | WARSZAWA | POWER TRAINING | PL | 1978 | K | 1 | 00:16:38 (92) | 00:01:38 | 00:43:26 (113) | 00:01:46 | 00:25:23 (93) | 01:28:51 | 26 | |||
100 | 169 | ZALEWSKI DARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1969 | M | 1 | 00:19:03 (120) | 00:03:50 | 00:40:27 (91) | 00:01:38 | 00:23:58 (73) | 01:28:56 | 74 | |||
101 | 157 | CHOMCZYK ADRIAN | BIAŁYSTOK | PL | 1991 | M | 1 | 00:18:20 (111) | 00:02:19 | 00:40:21 (90) | 00:01:31 | 00:26:47 (108) | 01:29:18 | 75 | ||||
102 | 119 | KOSTRO MICHAŁ | BIAŁYSTOK | PL | 1994 | M20 | 4 | 1 | 00:17:51 (104) | 00:03:37 | 00:39:23 (78) | 00:02:06 | 00:26:23 (104) | 01:29:20 | 76 | |||
103 | 137 | STAWIARSKI GRZEGORZ | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM EXIWORK | PL | 1977 | M | 1 | 00:14:56 (62) | 00:02:45 | 00:38:29 (66) | 00:02:43 | 00:30:58 (141) | 01:29:51 | 77 | |||
104 | 160 | KOTEK PAWEŁ | KIELCE | PL | 1988 | M | 1 | 00:19:21 (125) | 00:03:22 | 00:40:13 (88) | 00:02:25 | 00:25:06 (90) | 01:30:27 | 78 | ||||
105 | 146 | MILEWSKI MACIEJ | WARSZAWA | PL | 1983 | M | 1 | 00:16:58 (97) | 00:03:00 | 00:39:06 (75) | 00:02:59 | 00:28:40 (130) | 01:30:43 | 79 | ||||
106 | 109 | DĄBROWSKI PIOTR | BIAŁYSTOK | PL | 1991 | M | 1 | 00:18:03 (110) | 00:03:35 | 00:41:44 (102) | 00:01:39 | 00:25:50 (98) | 01:30:51 | 80 | ||||
107 | 139 | LEOŃCZUK JUSTYNA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1988 | K | 1 | 00:19:00 (119) | 00:03:18 | 00:42:35 (105) | 00:02:14 | 00:24:00 (74) | 01:31:07 | 27 | |||
108 | 47 | PALUSZCZAK DARIUSZ | TARNOWSKIE GÓRY | KLUB BIEGACZA TRÓJKA DROMBO | PL | 1982 | M | 1 | 00:15:05 (64) | 00:02:49 | 00:45:06 (130) | 00:01:39 | 00:27:01 (113) | 01:31:40 | 81 | |||
109 | 106 | DEDERKO MATEUSZ | BIAŁYSTOK | SPORTOWY BIAŁYSTOK | PL | 1996 | M20 | 5 | 1 | 00:22:21 (148) | 00:02:52 | 00:43:09 (110) | 00:01:29 | 00:21:51 (48) | 01:31:42 | 82 | ||
110 | 65 | KRAWCZUK SZYMON | HAJNÓWKA | PL | 2000 | M16 | 12 | 1 | 00:15:33 (73) | 00:03:19 | 00:40:52 (97) | 00:02:07 | 00:30:02 (136) | 01:31:53 | 83 | |||
111 | 52 | KROPIEWNICKI JERZY | WARSZAWA | ATOS RACING TEAM | PL | 1980 | M | 1 | 00:20:17 (136) | 00:02:30 | 00:42:17 (103) | 00:02:08 | 00:24:50 (87) | 01:32:02 | 84 | |||
112 | 145 | OLEJNICZAK TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | PL | 1971 | M | 1 | 00:18:27 (113) | 00:03:37 | 00:38:43 (69) | 00:02:52 | 00:28:48 (131) | 01:32:27 | 85 | ||||
113 | 110 | WRÓBLEWSKI ARTUR | DUCHNICE | PL | 1975 | M | 1 | 00:17:39 (103) | 00:04:00 | 00:42:25 (104) | 00:01:58 | 00:26:34 (105) | 01:32:36 | 86 | ||||
114 | 147 | PIETRASZKIEWCZ HUBERT | JASIONÓWKA | PL | 1994 | M20 | 6 | 1 | 00:18:48 (117) | 00:02:32 | 00:43:32 (115) | 00:01:42 | 00:26:10 (101) | 01:32:44 | 87 | |||
115 | 148 | SOKALSKA ANETA | WARSZAWA | WITC | PL | 1989 | K | 1 | 00:16:28 (88) | 00:01:58 | 00:45:45 (138) | 00:02:22 | 00:26:18 (103) | 01:32:51 | 28 | |||
116 | 156 | KOWALCZUK MARCIN | BIAŁYSTOK | PL | 1984 | M | 1 | 00:18:02 (109) | 00:03:03 | 00:43:32 (114) | 00:01:51 | 00:26:39 (106) | 01:33:07 | 88 | ||||
117 | 41 | SPŁAWSKI ADAM | WARSZAWA | PL | 1984 | M | 1 | 00:17:54 (105) | 00:01:54 | 00:44:45 (128) | 00:01:38 | 00:27:20 (115) | 01:33:31 | 89 | ||||
118 | 150 | SZPAKOWSKI MICHAŁ | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | PL | 1976 | M | 1 | 00:16:33 (90) | 00:02:48 | 00:44:27 (121) | 00:02:15 | 00:27:42 (122) | 01:33:45 | 90 | |||
119 | 91 | UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW | OLECKO | WYCZESANI | PL | 1980 | M | 1 | 00:19:44 (129) | 00:01:52 | 00:43:40 (116) | 00:01:40 | 00:27:23 (117) | 01:34:19 | 91 | |||
120 | 44 | KEMPA TOMASZ | BIAŁYSTOK | BIEGOSTOK | PL | 1979 | M | 1 | 00:21:51 (146) | 00:03:08 | 00:43:18 (112) | 00:01:53 | 00:24:15 (81) | 01:34:25 | 92 | |||
121 | 165 | SZMIGIELSKA NOEMI | WARSZAWA | WITC | PL | 1984 | K | 1 | 00:17:57 (107) | 00:02:14 | 00:44:45 (129) | 00:02:30 | 00:27:25 (119) | 01:34:51 | 29 | |||
122 | 63 | SZUGZDA MAGDALENA | BIAŁYTSOK | PL | 1979 | K | 1 | 00:18:30 (114) | 00:03:22 | 00:43:58 (117) | 00:01:45 | 00:27:31 (120) | 01:35:06 | 30 | ||||
123 | 85 | DĄBEK PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | PL | 1973 | M | 1 | 00:19:35 (126) | 00:03:26 | 00:40:29 (93) | 00:02:39 | 00:29:02 (132) | 01:35:11 | 93 | ||||
124 | 167 | ŚWIĘTOCHOWSKI JACEK | BIELSK PODLASKI | TIM MAŁEGO | PL | 1992 | M | 1 | 00:16:56 (96) | 00:02:22 | 00:42:59 (109) | 00:01:54 | 00:31:35 (145) | 01:35:46 | 94 | |||
125 | 67 | SKOBLEWSKI WOJCIECH | WARSZAWA | PL | 1980 | M | 1 | 00:16:39 (94) | 00:03:52 | 00:45:26 (135) | 00:02:44 | 00:27:23 (117) | 01:36:04 | 95 | ||||
126 | 57 | AMBROZIAK RADOSŁAW | BIAŁYSTOK | PROTON BIAŁYSTOK | PL | 1973 | M | 1 | 00:18:36 (115) | 00:02:34 | 00:45:44 (137) | 00:01:40 | 00:27:47 (123) | 01:36:21 | 96 | |||
127 | 42 | NOWAK MIRIAM | RUDA ŚLĄSKA | LAST BUT NOT LEAST | PL | 1991 | K | 1 | 00:15:44 (76) | 00:02:54 | 00:44:43 (127) | 00:02:38 | 00:30:24 (140) | 01:36:23 | 31 | |||
128 | 25 | KORDALA MARZENA | BIAŁYSTOK | PL | 1988 | K | 1 | 00:16:25 (86) | 00:01:43 | 00:46:39 (144) | 00:01:36 | 00:30:12 (139) | 01:36:35 | 32 | ||||
129 | 189 | SIUCHNIŃSKI PAWEŁ | RADONIE | TRICLUB | PL | 1984 | M | 1 | 00:17:20 (101) | 00:04:11 | 00:44:38 (123) | 00:02:53 | 00:28:32 (129) | 01:37:34 | 97 | |||
130 | 158 | SAWICKA EMILIA | BIAŁYSTOK | I-SPORT | PL | 1988 | K | 1 | 00:19:36 (127) | 00:03:01 | 00:44:42 (124) | 00:02:27 | 00:27:52 (124) | 01:37:38 | 33 | |||
131 | 116 | MIKA-HOFFMANN MAGDALENA | KRAKÓW | PL | 1978 | K | 1 | 00:20:41 (139) | 00:02:29 | 00:45:16 (133) | 00:02:32 | 00:26:47 (109) | 01:37:45 | 34 | ||||
132 | 101 | WASILEWSKA JOANNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1972 | K | 1 | 00:18:24 (112) | 00:04:18 | 00:44:29 (122) | 00:02:44 | 00:27:56 (125) | 01:37:51 | 35 | |||
133 | 86 | RYBAŁTOWSKI MIROSŁAW | KLEOSIN | SPARTANIE DZIECIOM DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE PIOTRUSIA PANA W BIAŁYMSTOKU | PL | 1976 | M | 1 | 00:23:01 (151) | 00:02:20 | 00:44:42 (124) | 00:02:51 | 00:25:31 (95) | 01:38:25 | 98 | |||
134 | 108 | MARKOWSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1964 | M | 1 | 00:20:02 (135) | 00:03:09 | 00:45:30 (136) | 00:02:51 | 00:27:02 (114) | 01:38:34 | 99 | |||
135 | 105 | DEDERKO JACEK | BIAŁYSTOK | PL | 1967 | M | 1 | 00:22:27 (150) | 00:03:34 | 00:44:42 (126) | 00:02:23 | 00:26:11 (102) | 01:39:17 | 100 | ||||
136 | 153 | ŚWIERŻEWSKA EWA | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | PL | 1975 | K | 1 | 00:19:07 (122) | 00:02:44 | 00:44:04 (118) | 00:02:34 | 00:31:23 (144) | 01:39:52 | 36 | |||
137 | 112 | FELTYNOWSKI MARIUSZ | WARSZAWA | PL | 1976 | M | 1 | 00:24:04 (152) | 00:02:58 | 00:42:50 (107) | 00:02:12 | 00:27:56 (126) | 01:40:00 | 101 | ||||
138 | 123 | NAREWSKA SYLWIA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1982 | K | 1 | 00:18:48 (117) | 00:04:04 | 00:45:47 (140) | 00:02:21 | 00:29:06 (133) | 01:40:06 | 37 | |||
139 | 163 | RÓZICKA KATARZYNA | WARSZAWA | WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUB | PL | 1986 | K | 1 | 00:21:20 (141) | 00:02:25 | 00:45:46 (139) | 00:02:40 | 00:28:04 (128) | 01:40:15 | 38 | |||
140 | 70 | TARASZKIEWICZ ANNA | SUWAŁKI | MTB SUWAŁKI | PL | 1966 | K | 1 | 00:19:59 (134) | 00:02:31 | 00:45:15 (132) | 00:02:21 | 00:30:58 (142) | 01:41:04 | 39 | |||
141 | 162 | GAWRYCH SYLWIA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1985 | K | 1 | 00:19:56 (133) | 00:02:03 | 00:45:08 (131) | 00:02:03 | 00:32:36 (152) | 01:41:46 | 40 | |||
142 | 141 | WIERCIŃSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | PL | 1988 | M | 1 | 00:21:23 (142) | 00:03:16 | 00:45:48 (141) | 00:02:04 | 00:30:04 (137) | 01:42:35 | 102 | ||||
143 | 75 | CIEPIENIAK MAREK | WARSZAWA | MC-MARK | PL | 1975 | M | 1 | 00:21:47 (145) | 00:03:28 | 00:48:36 (147) | 00:01:37 | 00:27:41 (121) | 01:43:09 | 103 | |||
144 | 143 | GROCHOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | PL | 1975 | M | 1 | 00:26:38 (155) | 00:04:11 | 00:42:37 (106) | 00:02:28 | 00:29:09 (134) | 01:45:03 | 104 | ||||
145 | 100 | KOS ŁUKASZ | WARSZAWA | PL | 1986 | M | 1 | 00:22:01 (147) | 00:02:56 | 00:45:17 (134) | 00:02:59 | 00:32:29 (151) | 01:45:42 | 105 | ||||
146 | 154 | KRETOWICZ MAŁGORZATA | MIŃSK MAZOWIECKI | MKB DREPTAK | PL | 1983 | K | 1 | 00:24:27 (153) | 00:01:51 | 00:48:07 (146) | 00:02:20 | 00:30:09 (138) | 01:46:54 | 41 | |||
147 | 164 | MŁYŃCZYK DOROTA | WARSZAWA | WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUB | PL | 1984 | K | 1 | 00:21:28 (143) | 00:02:44 | 00:51:17 (150) | 00:02:04 | 00:29:44 (135) | 01:47:17 | 42 | |||
148 | 21 | TESAREK PRZEMYSŁAW | BIAŁYSTOK | ZAWSZE ZŁE! | PL | 1987 | M | 1 | 00:22:26 (149) | 00:03:25 | 00:48:58 (148) | 00:02:01 | 00:31:16 (143) | 01:48:06 | 106 | |||
149 | 78 | WORONKO DAMIAN | BIAŁYSTOK | PL | 1977 | M | 1 | 00:19:52 (131) | 00:03:20 | 00:46:37 (142) | 00:02:12 | 00:36:43 (155) | 01:48:44 | 107 | ||||
150 | 129 | SACHMATA AGATA | PIASECZNO | KUŻNIA TRAIHLONU | PL | 1966 | K | 1 | 00:21:45 (144) | 00:04:15 | 00:46:37 (142) | 00:04:35 | 00:31:52 (146) | 01:49:04 | 43 | |||
151 | 84 | RZĄŻEWSKA AGNIESZKA | KAZUŃ NOWY | RZĄŻI | PL | 1979 | K | 1 | 00:19:41 (128) | 00:02:58 | 00:52:01 (151) | 00:02:25 | 00:32:21 (148) | 01:49:26 | 44 | |||
152 | 103 | SAKURA TRISTAN | WARSZAWA | WITC | PL | 1978 | M | 1 | 00:20:28 (137) | 00:03:12 | 00:52:47 (152) | 00:02:47 | 00:32:26 (150) | 01:51:40 | 108 | |||
153 | 104 | MICHALSKA ZOFIA | WARSZAWA | PL | 1987 | K | 1 | 00:20:28 (137) | 00:03:10 | 00:52:53 (153) | 00:02:44 | 00:32:25 (149) | 01:51:40 | 45 | ||||
154 | 20 | WITKOWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | RMDC | PL | 1958 | M | 1 | 00:25:14 (154) | 00:03:26 | 00:48:01 (145) | 00:03:40 | 00:33:08 (153) | 01:53:29 | 109 | |||
155 | 93 | ZAWISTOWSKA ALICJA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1982 | K | 1 | 00:19:53 (132) | 00:03:21 | 00:55:46 (154) | 00:01:58 | 00:33:33 (154) | 01:54:31 | 46 | |||
156 | 117 | ZASADOWSKI MACIEJ | WARSZAWA | PL | 1976 | M | 1 | 00:20:48 (140) | 00:04:04 | 00:56:15 (155) | 00:02:50 | 00:31:59 (147) | 01:55:56 | 110 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 401 | LIS ŁUKASZ | LUBLIN | TRICLUB | POL | 1986 | M30 | 1 | 1 | 00:18:50 (1) | 00:01:36 | 00:59:53 (1) | 00:01:19 | 00:37:23 (1) | 01:59:01 | 1 | ||
2 | 306 | BODNAR MACIEJ | WARSZAWA | MBC TEAM / AIRBIKE ARMEXIM TRI TEAM | POL | 1994 | M18 | 1 | 1 | 00:20:20 (2) | 00:01:00 | 01:03:00 (7) | 00:01:17 | 00:38:52 (4) | 02:04:29 | 2 | ||
3 | 285 | SANIAWA PIOTR | LUBLIN | TRICLUB LUBLIN | POL | 1983 | M30 | 2 | 1 | 00:20:49 (5) | 00:01:21 | 01:02:34 (5) | 00:01:28 | 00:39:11 (6) | 02:05:22 | 3 | ||
4 | 419 | AWRUK BARTOSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI WAWRUK.PL | POL | 1982 | M35 | 1 | 1 | 00:21:41 (7) | 00:01:31 | 01:01:43 (2) | 00:01:53 | 00:38:40 (3) | 02:05:28 | 4 | ||
5 | 364 | KIEŁBASA ROBERT | LUBLIN | SZKOŁA PŁYWANIA WODNIK | POL | 1987 | M30 | 3 | 1 | 00:20:46 (4) | 00:01:06 | 01:02:58 (6) | 00:01:24 | 00:39:42 (10) | 02:05:56 | 5 | ||
6 | 293 | OŁOWSKI JAKUB | BISKUPIEC | TRI NEGU WWW.AGROBROS.COM | POL | 1984 | M30 | 4 | 1 | 00:25:25 (30) | 00:01:10 | 01:02:28 (4) | 00:01:20 | 00:37:46 (2) | 02:08:09 | 6 | ||
7 | 231 | GONCZAREK BARTOSZ | KAMIENIEC WROCLAWSKI | POL | 1978 | M35 | 2 | 1 | 00:24:39 (17) | 00:01:33 | 01:01:51 (3) | 00:01:28 | 00:39:54 (12) | 02:09:25 | 7 | |||
8 | 265 | OLEJNIK MICHAŁ | AUGUSTÓW | ROWERTOUR.COM ROWERTOUR | POL | 1980 | M35 | 3 | 1 | 02:09:36 | 8 | |||||||
9 | 355 | HOFFMANN WOJCIECH | KRAKÓW | KORONA MASTERS KRAKÓW | POL | 1975 | M40 | 1 | 1 | 00:20:43 (3) | 00:01:40 | 01:03:01 (8) | 00:01:38 | 00:42:47 (34) | 02:09:49 | 9 | ||
10 | 374 | KIMMER JAKUB | ZELÓW | BIEGING TEAM ZELÓW | POL | 1988 | M25 | 1 | 1 | 00:23:08 (9) | 00:01:16 | 01:04:41 (11) | 00:01:45 | 00:39:06 (5) | 02:09:56 | 10 | ||
11 | 325 | WOWTONIUK MARIUSZ | BIELSK PODLASKI | TIM MAŁEGO | POL | 1978 | M35 | 4 | 1 | 00:23:58 (13) | 00:01:18 | 01:06:52 (25) | 00:01:35 | 00:40:36 (17) | 02:14:19 | 11 | ||
12 | 238 | SIKORSKI KRYSTIAN | BARTOSZYCE | 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA/RANT BARTOSZYCE | POL | 1992 | M25 | 2 | 1 | 00:24:58 (24) | 00:01:20 | 01:06:57 (27) | 00:01:50 | 00:39:26 (9) | 02:14:31 | 12 | ||
13 | 264 | WITKOWSKI PIOTR | KĘTRZYN | POL | 1978 | M35 | 5 | 1 | 00:26:03 (43) | 00:01:33 | 01:05:54 (16) | 00:01:39 | 00:39:24 (8) | 02:14:33 | 13 | |||
14 | 305 | POPŁAWSKI GRZEGORZ | TOŁCZE | NADAKTYWNI | POL | 1981 | M35 | 6 | 1 | 00:25:27 (31) | 00:01:30 | 01:06:38 (23) | 00:01:46 | 00:39:19 (7) | 02:14:41 | 14 | ||
15 | 230 | NIZIO ADAM | BIAŁYSTOK | POL | 1995 | M18 | 2 | 1 | 00:25:42 (37) | 00:01:10 | 01:05:51 (13) | 00:02:02 | 00:40:10 (14) | 02:14:55 | 15 | |||
16 | 362 | NIEDŹWIADEK JAKUB | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU / T-MOBILE TRIATHLON TEAM #CELJESTJEDEN | POL | 1993 | M18 | 3 | 1 | 00:24:51 (21) | 00:01:33 | 01:06:03 (17) | 00:01:52 | 00:41:26 (21) | 02:15:45 | 16 | ||
17 | 408 | KORDACZUK MICHAŁ | WARSZAWA | MICHAŁ KORDACZUK SAVEAS | POL | 1986 | M30 | 5 | 1 | 00:23:22 (11) | 00:01:42 | 01:05:52 (14) | 00:02:18 | 00:42:55 (38) | 02:16:09 | 17 | ||
18 | 222 | KAZANECKI TOMASZ | LEGIONOWO | LEGION | POL | 1976 | M40 | 2 | 1 | 00:23:38 (12) | 00:01:41 | 01:06:33 (21) | 00:02:00 | 00:42:23 (28) | 02:16:15 | 18 | ||
19 | 393 | SIATECKI PAWEL | GARBOW | STAY INSANE | POL | 1992 | M25 | 3 | 1 | 00:28:09 (70) | 00:01:43 | 01:04:38 (10) | 00:01:40 | 00:40:37 (18) | 02:16:47 | 19 | ||
20 | 272 | MĄDRY WOJCIECH | OLSZTYN | NEON TEAM | POL | 1980 | M35 | 7 | 1 | 00:26:10 (45) | 00:01:19 | 01:05:36 (12) | 00:02:09 | 00:42:00 (26) | 02:17:14 | 20 | ||
21 | 352 | KLEJZEROWICZ PAWEŁ | EŁK | NADAKTYWNI | POL | 1990 | M25 | 4 | 1 | 00:25:57 (40) | 00:01:42 | 01:05:53 (15) | 00:01:46 | 00:41:58 (25) | 02:17:16 | 21 | ||
22 | 207 | STEFANOWSKI PIOTR | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1983 | M30 | 6 | 1 | 00:25:51 (39) | 00:01:45 | 01:07:47 (32) | 00:01:52 | 00:40:05 (13) | 02:17:20 | 22 | ||
23 | 244 | LITWINIUK KRZYSZTOF | OLSZTYN | TRINEGU | POL | 1980 | M35 | 8 | 1 | 00:25:11 (26) | 00:01:24 | 01:06:30 (20) | 00:01:47 | 00:42:32 (31) | 02:17:24 | 23 | ||
24 | 344 | KULESZA PIOTR | SIERADZ | SIR-HA SIERADZ SIR-HA | POL | 1982 | M35 | 9 | 1 | 00:24:27 (16) | 00:02:06 | 01:07:04 (28) | 00:02:08 | 00:42:26 (29) | 02:18:11 | 24 | ||
25 | 420 | BORKO CEZARY | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON WWW.ROWERYSPORTOWY.PL | POL | 1973 | M40 | 3 | 1 | 00:23:16 (10) | 00:01:30 | 01:07:32 (31) | 00:01:44 | 00:44:12 (46) | 02:18:14 | 25 | ||
26 | 268 | PUPEK DANIEL | ŁOMŻA | AT TEAM (AKADEMIA TRIATHLONU) MOSIR ŁOMŻA | POL | 1987 | M30 | 7 | 1 | 00:25:33 (32) | 00:01:33 | 01:09:42 (42) | 00:01:41 | 00:39:52 (11) | 02:18:21 | 26 | ||
27 | 368 | NOSOWSKI JACEK | WARSZAWA | POL | 1974 | M40 | 4 | 1 | 00:24:53 (22) | 00:01:45 | 01:07:27 (29) | 00:02:02 | 00:42:19 (27) | 02:18:26 | 27 | |||
28 | 415 | TOMCZYK STEFAN | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1973 | M40 | 5 | 1 | 00:24:53 (22) | 00:01:58 | 01:06:54 (26) | 00:02:17 | 00:42:39 (32) | 02:18:41 | 28 | ||
29 | 334 | GRZANECKI RAFAŁ | WARSZAWA | PIE... NIE BIEGAM | POL | 1975 | M40 | 6 | 1 | 00:28:35 (74) | 00:01:43 | 01:04:26 (9) | 00:02:05 | 00:42:47 (35) | 02:19:36 | 29 | ||
30 | 337 | UTYKAŃSKI MICHAŁ | EŁK | SBR TEAM EŁK | POL | 1986 | M30 | 8 | 1 | 00:21:42 (8) | 00:01:38 | 01:10:48 (53) | 00:01:58 | 00:44:44 (49) | 02:20:50 | 30 | ||
31 | 273 | KOCHANOWSKI DARIUSZ | MARKI | TRI LEVEL | POL | 1974 | M40 | 7 | 1 | 00:26:01 (42) | 00:01:37 | 01:08:48 (34) | 00:01:59 | 00:42:46 (33) | 02:21:11 | 31 | ||
32 | 303 | PERKOWSKI JAROSŁAW | SUWAŁKI | BIAŁE MIŚKI SUWAŁKI | POL | 1971 | M45 | 1 | 1 | 00:25:35 (33) | 00:02:08 | 01:06:50 (24) | 00:02:21 | 00:44:19 (47) | 02:21:13 | 32 | ||
33 | 250 | KAMIŃSKI SZYMON | WARSZAWA | ACCENTURE | POL | 1987 | M30 | 9 | 1 | 00:26:21 (47) | 00:01:31 | 01:10:54 (54) | 00:02:10 | 00:40:20 (15) | 02:21:16 | 33 | ||
34 | 317 | KOZŁOWSKI MARCIN | PUŁTUSK | LIDER WINNICA | POL | 1985 | M30 | 10 | 1 | 00:25:22 (29) | 00:02:41 | 01:11:13 (58) | 00:01:56 | 00:40:46 (19) | 02:21:58 | 34 | ||
35 | 381 | WYDRA KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | OTTER TRI TEAM | POL | 1978 | M35 | 10 | 1 | 00:25:19 (28) | 00:01:26 | 01:06:03 (18) | 00:02:08 | 00:47:08 (72) | 02:22:04 | 35 | ||
36 | 266 | STROJEK BARTOSZ | POŁANIEC | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | M30 | 11 | 1 | 00:24:16 (14) | 00:02:47 | 01:08:22 (33) | 00:03:02 | 00:43:41 (42) | 02:22:08 | 36 | ||
37 | 384 | DEMIANIUK MARCIN | SKRZESZEW | DEMITEAM | POL | 1977 | M40 | 8 | 1 | 00:26:28 (49) | 00:02:05 | 01:10:08 (46) | 00:01:55 | 00:41:37 (23) | 02:22:13 | 37 | ||
38 | 417 | SOBOLEWSKI JAKUB | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM BGK | POL | 1977 | M40 | 9 | 1 | 00:26:36 (52) | 00:01:28 | 01:11:45 (64) | 00:02:12 | 00:40:32 (16) | 02:22:33 | 38 | ||
39 | 201 | PADUSZYŃSKI PIOTR | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM EDUSTACYJKA.PL | POL | 1972 | M45 | 2 | 1 | 00:28:51 (80) | 00:01:19 | 01:09:53 (44) | 00:01:51 | 00:41:26 (22) | 02:23:20 | 39 | ||
40 | 296 | DZIERSZKO RAFAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1979 | M35 | 11 | 1 | 00:26:00 (41) | 00:01:32 | 01:06:05 (19) | 00:02:13 | 00:47:50 (82) | 02:23:40 | 40 | ||
41 | 367 | ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | SANCTURE SPORTIFS | POL | 1981 | M35 | 12 | 1 | 00:25:42 (37) | 00:03:15 | 01:09:50 (43) | 00:02:15 | 00:42:49 (37) | 02:23:51 | 41 | ||
42 | 223 | JEDNASZEWSKI ANDRZEJ | OLSZTYN | AKM OLIMP OLSZTYN AUDYTING SP. Z O.O. | POL | 1971 | M45 | 3 | 1 | 00:24:47 (19) | 00:01:22 | 01:11:01 (57) | 00:01:49 | 00:46:38 (67) | 02:25:37 | 42 | ||
43 | 253 | KULESZA SEBASTIAN | SIERADZ | SIR-HA SIERADZ SIR-HA | POL | 1977 | M40 | 10 | 1 | 00:26:32 (51) | 00:01:55 | 01:07:28 (30) | 00:03:02 | 00:46:53 (71) | 02:25:50 | 43 | ||
44 | 322 | WANDZIOCH KRZYSZTOF | SUWAŁKI | WANDZIOCH TEAM BIAŁE MIŚKI, KLUB KULTURYSTYCZNY OSKAR SUWAŁKI, FIZJO MED SUWAŁKI | POL | 1992 | M25 | 5 | 1 | 00:21:40 (6) | 00:02:33 | 01:14:06 (89) | 00:02:58 | 00:44:45 (50) | 02:26:02 | 44 | ||
45 | 378 | CIBOROWSKI SEBASTIAN | PISZ | SEBA-SPORT | POL | 1970 | M45 | 4 | 1 | 00:24:42 (18) | 00:02:52 | 01:11:26 (61) | 00:01:59 | 00:45:04 (54) | 02:26:03 | 45 | ||
46 | 353 | SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK | GOŁDAP | BIEGOSTOK | POL | 1993 | M18 | 4 | 1 | 00:24:48 (20) | 00:02:05 | 01:14:59 (101) | 00:01:54 | 00:42:49 (36) | 02:26:35 | 46 | ||
47 | 416 | GÓRALSKA ALEKSANDRA | PLUSKI | POL | 1977 | K40 | 1 | 1 | 00:25:35 (33) | 00:01:41 | 01:10:00 (45) | 00:02:58 | 00:46:36 (66) | 02:26:50 | 1 | |||
48 | 330 | STYPUŁKOWSKI MICHAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1980 | M35 | 13 | 1 | 00:27:50 (67) | 00:01:51 | 01:09:28 (37) | 00:01:49 | 00:45:54 (61) | 02:26:52 | 47 | ||
49 | 286 | ORŁOWSKI PIOTR | OLSZTYN | TRI-DUNAJEK | POL | 1978 | M35 | 14 | 1 | 00:27:44 (64) | 00:01:47 | 01:09:09 (36) | 00:02:22 | 00:45:51 (60) | 02:26:53 | 48 | ||
50 | 284 | KURYLO ARTUR | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1966 | M50 | 1 | 1 | 00:31:04 (108) | 00:01:46 | 01:09:37 (39) | 00:02:03 | 00:42:58 (39) | 02:27:28 | 49 | ||
51 | 400 | DOMITRZ MARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1981 | M35 | 15 | 1 | 00:26:27 (48) | 00:02:20 | 01:10:28 (49) | 00:02:01 | 00:46:20 (63) | 02:27:36 | 50 | ||
52 | 251 | CICHY BARTOSZ | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1983 | M30 | 12 | 1 | 00:27:48 (66) | 00:02:14 | 01:10:24 (48) | 00:02:25 | 00:44:50 (52) | 02:27:41 | 51 | ||
53 | 229 | KACPERSKI OLAF | WARSZAWA | POL | 1973 | M40 | 11 | 1 | 00:28:42 (77) | 00:01:40 | 01:12:01 (66) | 00:02:28 | 00:43:05 (40) | 02:27:56 | 52 | |||
54 | 315 | MIELDZICZ PIOTR | SUPRASL | - - | POL | 1980 | M35 | 16 | 1 | 00:30:15 (101) | 00:02:28 | 01:09:39 (41) | 00:02:11 | 00:44:19 (48) | 02:28:52 | 53 | ||
55 | 333 | MAZDZIARZ MICHAL | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1980 | M35 | 17 | 1 | 00:29:53 (91) | 00:02:19 | 01:11:19 (59) | 00:02:27 | 00:43:33 (41) | 02:29:31 | 54 | ||
56 | 361 | CZEKIRDA RADOSŁAW | CHOTOMÓW | WIELISZEW HERON TEAM-NEON TEAM | POL | 1966 | M50 | 2 | 1 | 00:30:12 (100) | 00:02:09 | 01:10:10 (47) | 00:02:24 | 00:44:48 (51) | 02:29:43 | 55 | ||
57 | 217 | KLEPACKI TOMASZ | WARSZAWA | KS TRIATHLON RAWA | POL | 1956 | M60 | 1 | 1 | 02:29:49 | 56 | |||||||
58 | 310 | KOCIOŁOWICZ JAKUB | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1983 | M30 | 13 | 1 | 00:29:15 (84) | 00:02:36 | 01:14:10 (90) | 00:01:55 | 00:42:31 (30) | 02:30:27 | 57 | ||
59 | 345 | PENDOWSKI KAMIL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1980 | M35 | 18 | 1 | 00:27:47 (65) | 00:02:30 | 01:12:20 (69) | 00:02:31 | 00:45:25 (56) | 02:30:33 | 58 | ||
60 | 259 | TERPIŁOWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1993 | M18 | 5 | 1 | 00:26:37 (53) | 00:02:21 | 01:09:38 (40) | 00:02:27 | 00:49:37 (96) | 02:30:40 | 59 | |||
61 | 235 | RUDNIK SŁAWOMIR | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI / PODLASIE 4X4 | POL | 1971 | M45 | 5 | 1 | 00:27:33 (63) | 00:01:59 | 01:10:47 (52) | 00:01:54 | 00:48:37 (87) | 02:30:50 | 60 | ||
62 | 340 | KRYSIAK JAKUB | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1995 | M18 | 6 | 1 | 00:24:24 (15) | 00:01:51 | 01:13:04 (76) | 00:02:12 | 00:49:33 (94) | 02:31:04 | 61 | ||
63 | 382 | BIELENICA BEATA | WYDMINY | POL | 1982 | K35 | 1 | 1 | 00:30:23 (103) | 00:01:44 | 01:13:47 (84) | 00:01:28 | 00:43:54 (44) | 02:31:16 | 2 | |||
64 | 309 | BAKUN JACEK | BIAŁYSTOK | N50 TRI DEPT. | POL | 1980 | M35 | 19 | 1 | 02:31:32 | 62 | |||||||
65 | 359 | KLEPACZ JACEK | ŁÓDŹ | I LOVE IRONMAN | POL | 1971 | M45 | 6 | 1 | 00:28:49 (78) | 00:01:56 | 01:10:45 (51) | 00:02:51 | 00:47:39 (77) | 02:32:00 | 63 | ||
66 | 271 | KITLAS MARCIN | WARSZAWA | PCWORLD.PL | POL | 1986 | M30 | 14 | 1 | 00:30:10 (97) | 00:02:29 | 01:10:41 (50) | 00:02:08 | 00:46:33 (65) | 02:32:01 | 64 | ||
67 | 256 | MIŃKO PIOTR | BIAŁYSTOK | UNIBEP TRI BIELSKA PODLASKI TEAM | POL | 1978 | M35 | 20 | 1 | 00:28:13 (71) | 00:01:45 | 01:13:22 (79) | 00:01:59 | 00:46:49 (70) | 02:32:08 | 65 | ||
68 | 243 | CHĘTNIK ARTUR | BIAŁYSTOK | POL | 1981 | M35 | 21 | 1 | 00:30:31 (106) | 00:01:53 | 01:09:31 (38) | 00:02:02 | 00:48:25 (85) | 02:32:22 | 66 | |||
69 | 331 | MRÓZ MICHAŁ | CHOROSZCZ | POL | 1979 | M35 | 22 | 1 | 00:25:39 (36) | 00:02:56 | 01:11:27 (62) | 00:03:25 | 00:49:20 (90) | 02:32:47 | 67 | |||
70 | 421 | NIGOT KRZYSZTOF | WARSZAWA | 9. DYWERSYJNA/AIRBIKE/LUFTTRITEAM | 1973 | M40 | 12 | 1 | 00:31:40 (116) | 00:03:09 | 01:11:37 (63) | 00:02:25 | 00:43:57 (45) | 02:32:48 | 68 | |||
71 | 371 | SKIBA STANISŁAW | KONIECPOL | OSIR WŁOSZCZOWA | POL | 1958 | M55 | 1 | 1 | 00:27:00 (56) | 00:02:19 | 01:13:58 (87) | 00:02:55 | 00:46:40 (68) | 02:32:52 | 69 | ||
72 | 242 | KUCHARSKI MICHAL | GIŻYCKO | KOCHAM CIĘ ULA ISPL MICHAŁ KUCHARSKI | POL | 1979 | M35 | 23 | 1 | 00:28:37 (76) | 00:01:55 | 01:13:06 (77) | 00:02:00 | 00:47:17 (74) | 02:32:55 | 70 | ||
73 | 312 | SZYMCZAK ARKADIUSZ | WAŁCZ DRUGI | SYSTEM 11 WAŁCZ DRUGI TGV CLUB | POL | 1990 | M25 | 6 | 1 | 00:31:25 (113) | 00:02:08 | 01:16:19 (111) | 00:01:52 | 00:41:44 (24) | 02:33:28 | 71 | ||
74 | 218 | MATEJCZYK MARCIN | LEWICKIE | NADAKTYWNI | POL | 1978 | M35 | 24 | 1 | 00:31:30 (114) | 00:01:50 | 01:11:00 (56) | 00:02:00 | 00:47:36 (76) | 02:33:56 | 72 | ||
75 | 269 | PISZCZATOWSKI ROMAN | GDYNIA | POL | 1966 | M50 | 3 | 1 | 00:30:10 (97) | 00:02:20 | 01:06:34 (22) | 00:03:19 | 00:51:37 (118) | 02:34:00 | 73 | |||
76 | 210 | GAWLAS SEBASTIAN | AUGUSTÓW | POL | 1975 | M40 | 13 | 1 | 00:25:16 (27) | 00:03:27 | 01:11:55 (65) | 00:03:15 | 00:50:16 (107) | 02:34:09 | 74 | |||
77 | 247 | STRUK PIOTR | BIAŁYSTOK | POL | 1993 | M18 | 7 | 1 | 00:27:14 (60) | 00:01:53 | 01:13:02 (75) | 00:02:23 | 00:49:37 (97) | 02:34:09 | 75 | |||
78 | 227 | PARFIENIUK BARTOSZ | BIAŁYSTOK | POL | 1981 | M35 | 25 | 1 | 00:32:48 (128) | 00:01:43 | 01:08:57 (35) | 00:02:25 | 00:48:27 (86) | 02:34:20 | 76 | |||
79 | 349 | PEDA TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1969 | M45 | 7 | 1 | 00:26:38 (54) | 00:02:07 | 01:14:38 (95) | 00:02:45 | 00:48:20 (84) | 02:34:28 | 77 | |||
80 | 236 | MADANY MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1978 | M35 | 26 | 1 | 00:30:08 (95) | 00:02:07 | 01:14:39 (97) | 00:02:39 | 00:44:59 (53) | 02:34:32 | 78 | |||
81 | 267 | WACŁAWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1989 | M25 | 7 | 1 | 00:26:16 (46) | 00:01:46 | 01:13:34 (81) | 00:02:36 | 00:50:27 (110) | 02:34:39 | 79 | ||
82 | 351 | GRYGORUK TOMASZ | HAJNÓWKA | HAJNÓWKA BIEGA | POL | 1988 | M25 | 8 | 1 | 00:28:56 (81) | 00:01:42 | 01:14:20 (93) | 00:02:12 | 00:47:47 (81) | 02:34:57 | 80 | ||
83 | 389 | MUSIAŁ MARCIN | WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 14 | 1 | 00:27:31 (62) | 00:01:41 | 01:12:46 (72) | 00:03:23 | 00:50:03 (101) | 02:35:24 | 81 | |||
84 | 397 | RANOSZEK ANNA | DĄBRÓWKA | UKS CITYZEN_ POZNAŃ RAT | POL | 1977 | K40 | 2 | 1 | 00:29:43 (88) | 00:02:44 | 01:13:37 (82) | 00:02:11 | 00:47:45 (80) | 02:36:00 | 3 | ||
85 | 311 | PARSONS ALAN | WARSZAWA | WITC | POL | 1981 | M35 | 27 | 1 | 00:33:19 (134) | 00:02:47 | 01:16:56 (119) | 00:02:27 | 00:40:50 (20) | 02:36:19 | 82 | ||
86 | 241 | LISOWSKI PAWEL | WARSZAWA | TRI PASSION SPEEDAPP SP. Z O.O. | POL | 1974 | M40 | 15 | 1 | 00:28:50 (79) | 00:03:09 | 01:14:32 (94) | 00:03:27 | 00:46:26 (64) | 02:36:24 | 83 | ||
87 | 357 | ZARZYCKI WOJCIECH | OSTROLEKA | TRIUNLIMITED | POL | 1971 | M45 | 8 | 1 | 00:30:31 (106) | 00:02:45 | 01:10:56 (55) | 00:02:47 | 00:49:35 (95) | 02:36:34 | 84 | ||
88 | 346 | ZAGRZEJEWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | POL | 1984 | M30 | 15 | 1 | 00:25:35 (33) | 00:02:33 | 01:16:36 (114) | 00:01:57 | 00:50:06 (104) | 02:36:47 | 85 | |||
89 | 395 | THIESSE SEBASTIEN | WARSZAWA | TRIDZIESTKA | POL | 1982 | M35 | 28 | 1 | 00:26:06 (44) | 00:02:08 | 01:16:37 (115) | 00:02:46 | 00:49:21 (91) | 02:36:58 | 86 | ||
90 | 379 | WYSOCKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1977 | M40 | 16 | 1 | 00:29:28 (87) | 00:03:01 | 01:13:18 (78) | 00:02:37 | 00:48:51 (88) | 02:37:15 | 87 | ||
91 | 228 | KACPERSKI MIROSŁAW | EŁK | PARKRUN POLSKA | POL | 1961 | M55 | 2 | 1 | 00:30:19 (102) | 00:01:49 | 01:13:57 (86) | 00:02:31 | 00:49:33 (93) | 02:38:09 | 88 | ||
92 | 335 | KLEJZEROWICZ ROMAN | EŁK | SBR TEAM EŁK | POL | 1977 | M40 | 17 | 1 | 00:32:39 (127) | 00:01:39 | 01:14:49 (99) | 00:02:17 | 00:46:45 (69) | 02:38:09 | 89 | ||
93 | 377 | BUJNOWSKI ROBERT | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1979 | M35 | 29 | 1 | 00:32:24 (123) | 00:04:03 | 01:13:51 (85) | 00:04:12 | 00:43:49 (43) | 02:38:19 | 90 | ||
94 | 365 | JANISZEWSKI SŁAWOMIR | RAWA MAZOWIECKA | RAWA TIM ZAWSZE SLIM | POL | 1975 | M40 | 18 | 1 | 00:30:05 (94) | 00:02:18 | 01:15:45 (106) | 00:02:54 | 00:47:44 (79) | 02:38:46 | 91 | ||
95 | 360 | LEONIUK PAWEŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1982 | M35 | 30 | 1 | 00:32:57 (131) | 00:02:42 | 01:15:59 (108) | 00:02:02 | 00:45:42 (59) | 02:39:22 | 92 | ||
96 | 394 | JÓŹWIK PAWEŁ | LUBLIN | POL | 1983 | M30 | 16 | 1 | 00:28:33 (73) | 00:02:37 | 01:14:18 (92) | 00:02:45 | 00:51:22 (117) | 02:39:35 | 93 | |||
97 | 203 | KWIATKOWSKI KRZYSZTOF | OSTROŁĘKA | NO HUMAN DOCTORS | POL | 1985 | M30 | 17 | 1 | 00:28:03 (68) | 00:03:09 | 01:16:52 (117) | 00:02:30 | 00:49:06 (89) | 02:39:40 | 94 | ||
98 | 414 | SOBALA KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 18 | 1 | 00:34:06 (139) | 00:02:46 | 01:12:14 (68) | 00:03:00 | 00:47:43 (78) | 02:39:49 | 95 | |||
99 | 387 | ŚWIERŻEWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | POL | 1975 | M40 | 19 | 1 | 00:31:07 (110) | 00:02:15 | 01:13:41 (83) | 00:02:09 | 00:51:16 (116) | 02:40:28 | 96 | ||
100 | 396 | ZAURSKI PIOTR | OSTROŁĘKA | POL | 1971 | M45 | 9 | 1 | 00:32:33 (125) | 00:03:04 | 01:12:55 (74) | 00:02:42 | 00:50:03 (102) | 02:41:17 | 97 | |||
101 | 324 | WASZKIEWICZ RADOSŁAW | WARSZAWA | DELOITTE ADVENTURE TEAM / NEON TEAM | POL | 1986 | M30 | 19 | 1 | 00:33:23 (135) | 00:02:52 | 01:12:25 (70) | 00:02:37 | 00:50:08 (105) | 02:41:25 | 98 | ||
102 | 402 | WIATR MICHAŁ | WARSZAWA | SOFTTUTOR TEAM | POL | 1979 | M35 | 31 | 1 | 00:31:43 (118) | 00:03:36 | 01:16:31 (113) | 00:03:46 | 00:46:02 (62) | 02:41:38 | 99 | ||
103 | 358 | DAWIDCZYK ADAM | EŁK | SBR TEAM EŁK | POL | 1984 | M30 | 20 | 1 | 00:32:49 (129) | 00:02:28 | 01:15:10 (102) | 00:02:04 | 00:49:31 (92) | 02:42:02 | 100 | ||
104 | 308 | WIETESKA INGA | BOLIMÓW | TRICLUB | POL | 1989 | K25 | 1 | 1 | 00:25:04 (25) | 00:02:10 | 01:18:10 (122) | 00:02:15 | 00:54:47 (138) | 02:42:26 | 4 | ||
105 | 318 | WRAGA ANDRZEJ | OKUNIEW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1976 | M40 | 20 | 1 | 00:34:59 (147) | 00:02:40 | 01:14:50 (100) | 00:02:31 | 00:47:33 (75) | 02:42:33 | 101 | ||
106 | 213 | GAWIN KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1992 | M25 | 9 | 1 | 00:28:36 (75) | 00:02:10 | 01:17:57 (121) | 00:01:38 | 00:52:14 (122) | 02:42:35 | 102 | |||
107 | 275 | KŁOSOWSKI PAWEŁ | RYKI | POL | 1994 | M18 | 8 | 1 | 00:31:52 (119) | 00:02:38 | 01:16:06 (109) | 00:01:54 | 00:50:15 (106) | 02:42:45 | 103 | |||
108 | 313 | CZAJKOWSKI ROBERT | OSTRÓWEK | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1976 | M40 | 21 | 1 | 00:32:02 (121) | 00:02:22 | 01:17:46 (120) | 00:02:33 | 00:48:11 (83) | 02:42:54 | 104 | ||
109 | 390 | SZCZEPANIK ANDRZEJ | KAZIMIERZA WIELKA | ROLMET ROLMET | POL | 1952 | M65 | 1 | 1 | 00:34:00 (138) | 00:02:28 | 01:12:09 (67) | 00:02:22 | 00:52:00 (121) | 02:42:59 | 105 | ||
110 | 316 | BIEŃ MIKOŁAJ | WARSZAWA | BEZWZGLĘDNA SIŁA SŁOŃCA SILVERBACK | POL | 1972 | M45 | 10 | 1 | 00:26:29 (50) | 00:03:11 | 01:12:48 (73) | 00:02:34 | 00:57:59 (152) | 02:43:01 | 106 | ||
111 | 373 | MOSTOWSKI ARTUR | WARSZAWA | FURIOUS WOLVES | POL | 1973 | M40 | 22 | 1 | 00:29:24 (86) | 00:03:17 | 01:16:54 (118) | 00:03:41 | 00:49:52 (98) | 02:43:08 | 107 | ||
112 | 224 | WYSZOMIERSKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | SUPER LINIA | POL | 1985 | K30 | 1 | 1 | 00:32:37 (126) | 00:02:37 | 01:16:18 (110) | 00:02:33 | 00:50:01 (100) | 02:44:06 | 5 | ||
113 | 219 | KRASZEWSKI WOJTEK | WARSZAWA | SUPER LINIA | POL | 1965 | M50 | 4 | 1 | 00:30:01 (93) | 00:49:57 (99) | 02:44:06 | 108 | |||||
114 | 339 | SABA TOMASZ | CHOTOMÓW | POL | 1974 | M40 | 23 | 1 | 00:28:03 (68) | 00:03:08 | 01:15:40 (105) | 00:03:50 | 00:53:40 (131) | 02:44:21 | 109 | |||
115 | 380 | CIBOROWSKA ANETA | PISZ | SEBA-SPORT | POL | 1977 | K40 | 3 | 1 | 00:30:24 (104) | 00:01:53 | 01:19:17 (131) | 00:02:49 | 00:50:22 (108) | 02:44:45 | 6 | ||
116 | 221 | ZABORNY PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1979 | M35 | 32 | 1 | 00:35:11 (152) | 00:02:47 | 01:14:04 (88) | 00:02:53 | 00:50:05 (103) | 02:45:00 | 110 | |||
117 | 297 | MASALSKI WOJTEK | BIAŁYSTOK | SIRVIS.PL - TURYSTYKA AKTYWNA | POL | 1968 | M45 | 11 | 1 | 00:33:03 (132) | 00:03:00 | 01:11:21 (60) | 00:03:22 | 00:54:21 (136) | 02:45:07 | 111 | ||
118 | 350 | RUTKOWSKI JACEK | OSTROŁĘKA | KK 24H, AKADEMIA TRIATHLONU | POL | 1977 | M40 | 24 | 1 | 00:34:28 (142) | 00:03:22 | 01:14:38 (95) | 00:02:32 | 00:50:46 (113) | 02:45:46 | 112 | ||
119 | 249 | WIELAKIN DARIUSZ | KNYSZYN | NADAKTYWNI | POL | 1978 | M35 | 33 | 1 | 00:29:52 (90) | 00:02:11 | 01:16:22 (112) | 00:02:42 | 00:54:58 (140) | 02:46:05 | 113 | ||
120 | 326 | GĘDŁEK ŁUKASZ | KRAKÓW | #AKCJACHUDYPAJDA | POL | 1985 | M30 | 21 | 1 | 00:41:22 (172) | 00:01:58 | 01:15:33 (104) | 00:01:58 | 00:45:25 (57) | 02:46:16 | 114 | ||
121 | 369 | SMALKOWSKI RAFAL | SAINT MARTIN D'HERES | M. | FRA | 1983 | M30 | 22 | 1 | 00:30:11 (99) | 00:03:30 | 01:14:16 (91) | 00:02:50 | 00:56:56 (147) | 02:47:43 | 115 | ||
122 | 418 | DOJLIDKO ŁUKASZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1982 | M35 | 34 | 1 | 00:27:17 (61) | 00:01:56 | 01:19:15 (130) | 00:02:20 | 00:57:03 (148) | 02:47:51 | 116 | ||
123 | 319 | KOLASZEWSKA DAGNA | WARSZAWA | POL | 1988 | K25 | 2 | 1 | 00:28:18 (72) | 00:02:23 | 01:21:40 (147) | 00:02:16 | 00:53:24 (130) | 02:48:01 | 7 | |||
124 | 302 | TOŁWIŃSKI WOJCIECH | BIAŁOWIEŻA | POL | 1964 | M50 | 5 | 1 | 00:31:41 (117) | 00:03:38 | 01:14:45 (98) | 00:03:06 | 00:55:18 (141) | 02:48:28 | 117 | |||
125 | 341 | SUCHOCKI ADAM | BIAŁYSTOK | POL | 1983 | M30 | 23 | 1 | 00:33:35 (137) | 00:02:50 | 01:19:25 (132) | 00:02:42 | 00:50:36 (111) | 02:49:08 | 118 | |||
126 | 276 | TYCZYŃSKI HUBERT | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1991 | M25 | 10 | 1 | 00:34:49 (145) | 00:02:03 | 01:18:42 (126) | 00:02:07 | 00:51:41 (120) | 02:49:22 | 119 | ||
127 | 204 | CHALAMOŃSKI TOMASZ | OSTROŁĘKA | NO HUMAN DOCTORS | POL | 1975 | M40 | 25 | 1 | 00:35:07 (151) | 00:02:18 | 01:15:13 (103) | 00:02:36 | 00:54:10 (134) | 02:49:24 | 120 | ||
128 | 354 | NARUSZEWICZ ŁUKASZ | GIŻYCKO | AKADEMIA PŁYWANIA NIEGOCIN ŁUKASZ NARUSZEWICZ | POL | 1988 | M25 | 11 | 1 | 00:29:18 (85) | 00:02:22 | 01:21:20 (143) | 00:03:06 | 00:53:53 (133) | 02:49:59 | 121 | ||
129 | 234 | RADZIWONOWSKI BARTOSZ | BIAŁYSTOK | BARTOSZ BIEGA | POL | 1976 | M40 | 26 | 1 | 00:37:00 (159) | 00:03:06 | 01:20:53 (141) | 00:01:57 | 00:47:15 (73) | 02:50:11 | 122 | ||
130 | 299 | MALEC JAROSŁAW | JASTRZĘBIE | KUŹNIA TRIATHLONU KONDYCJA | POL | 1960 | M55 | 3 | 1 | 00:31:06 (109) | 00:02:38 | 01:18:25 (123) | 00:02:35 | 00:55:36 (143) | 02:50:20 | 123 | ||
131 | 406 | ROMERO GARCIA JUAN | WARSZAWA | WITC | ESP | 1985 | M30 | 24 | 1 | 00:35:27 (154) | 00:02:26 | 01:23:42 (153) | 00:03:25 | 00:45:30 (58) | 02:50:30 | 124 | ||
132 | 413 | REMBOWICZ KATARZYNA | WARSZAWA | KUMIAŁKA | POL | 1986 | K30 | 2 | 1 | 00:35:02 (148) | 00:02:41 | 01:19:05 (128) | 00:02:40 | 00:51:10 (115) | 02:50:38 | 8 | ||
133 | 409 | KOWALSKI TOMASZ | KOSZALIN | WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUB | POL | 1986 | M30 | 25 | 1 | 00:39:56 (168) | 00:05:44 | 01:18:32 (125) | 00:01:44 | 00:45:10 (55) | 02:51:06 | 125 | ||
134 | 245 | HERMANOWICZ ADAM | STUDZIANKI | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1976 | M40 | 27 | 1 | 00:27:09 (57) | 00:02:29 | 01:25:01 (157) | 00:02:43 | 00:53:51 (132) | 02:51:13 | 126 | ||
135 | 290 | PANFILUK ANATOL | HAJNÓWKA | POL | 1964 | M50 | 6 | 1 | 00:32:02 (121) | 00:03:23 | 01:13:30 (80) | 00:02:58 | 00:59:41 (160) | 02:51:34 | 127 | |||
136 | 263 | STRATYŃSKI FILIP | BRÓJCE | K.S. CELIRONMAN | POL | 1975 | M40 | 28 | 1 | 00:32:56 (130) | 00:02:44 | 01:18:27 (124) | 00:02:41 | 00:54:58 (139) | 02:51:46 | 128 | ||
137 | 407 | DOBROCZYŃSKI LECH | WARSZAWA | 9 DYWERSYJNA | POL | 1972 | M45 | 12 | 1 | 00:32:31 (124) | 00:04:00 | 01:19:10 (129) | 00:04:40 | 00:51:37 (119) | 02:51:58 | 129 | ||
138 | 209 | CIECIERSKI MICHAŁ | ŁĘG STAROŚCIŃSKI | TRIUNLIMITED | POL | 1980 | M35 | 35 | 1 | 00:29:58 (92) | 00:02:40 | 01:12:42 (71) | 00:02:52 | 01:03:49 (166) | 02:52:01 | 130 | ||
139 | 289 | DYDUCH JAREK | WARSZAWA | POL | 1981 | M35 | 36 | 1 | 00:31:08 (111) | 00:04:59 | 01:24:16 (156) | 00:02:25 | 00:50:26 (109) | 02:53:14 | 131 | |||
140 | 363 | TOMASZEWSKA JULITA | LEGIONOWO | TIMBUD TEAM | POL | 1978 | K35 | 2 | 1 | 00:35:15 (153) | 00:02:17 | 01:20:10 (135) | 00:02:45 | 00:52:52 (127) | 02:53:19 | 9 | ||
141 | 214 | DZIK MARTA | POZNAŃ | POL | 1984 | K30 | 3 | 1 | 00:33:29 (136) | 00:02:18 | 01:22:53 (152) | 00:01:56 | 00:52:54 (128) | 02:53:30 | 10 | |||
142 | 321 | RACZYŃSKI MIROSŁAW | CHEŁM | POL | 1960 | M55 | 4 | 1 | 00:40:11 (169) | 00:02:18 | 01:15:52 (107) | 00:02:47 | 00:52:35 (124) | 02:53:43 | 132 | |||
143 | 329 | KARWACKA ALEKSANDRA | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1990 | K25 | 3 | 1 | 00:35:04 (149) | 00:01:54 | 01:22:38 (151) | 00:02:10 | 00:52:50 (126) | 02:54:36 | 11 | ||
144 | 336 | SZYMANSKI TOMASZ | WARSZAWA | PANORZESZEK.PL | POL | 1979 | M35 | 37 | 1 | 00:27:10 (58) | 00:03:53 | 01:21:28 (144) | 00:02:39 | 00:59:39 (159) | 02:54:49 | 133 | ||
145 | 257 | BIAŁOKOZOWICZ ARTUR | SUPRAŚL | POL | 1978 | M35 | 38 | 1 | 00:29:49 (89) | 00:03:21 | 01:20:40 (140) | 00:02:20 | 00:58:42 (155) | 02:54:52 | 134 | |||
146 | 287 | ZIELIŃSKI DARIUSZ | WARSZAWA | POL | 1970 | M45 | 13 | 1 | 00:36:24 (157) | 00:03:40 | 01:19:47 (133) | 00:03:08 | 00:52:30 (123) | 02:55:29 | 135 | |||
147 | 372 | KULESZYŃSKI JACEK | SZCZECINEK | POL | 1981 | M35 | 39 | 1 | 00:29:07 (83) | 00:03:11 | 01:20:33 (138) | 00:03:17 | 00:59:53 (161) | 02:56:01 | 136 | |||
148 | 386 | SZURNICKA MAŁGORZATA | OSTROŁĘKA/DRĘŻEWO | SZURA TEAM | POL | 1972 | K45 | 1 | 1 | 00:36:56 (158) | 00:04:24 | 01:21:14 (142) | 00:03:22 | 00:50:50 (114) | 02:56:46 | 12 | ||
149 | 291 | RZĄŻEWSKI KRZYSZTOF | KAZUŃ NOWY | RZĄŻI | POL | 1975 | M40 | 29 | 1 | 00:31:23 (112) | 00:03:50 | 01:20:02 (134) | 00:02:01 | 01:00:31 (162) | 02:57:47 | 137 | ||
150 | 255 | BOŁTRYK ANDRZEJ | BIAŁYSTOK | POL | 1984 | M30 | 26 | 1 | 00:35:34 (155) | 00:02:51 | 01:24:00 (155) | 00:03:09 | 00:52:56 (129) | 02:58:30 | 138 | |||
151 | 295 | CHROMIŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1983 | M30 | 27 | 1 | 00:31:59 (120) | 00:04:51 | 01:21:36 (146) | 00:04:25 | 00:56:29 (146) | 02:59:20 | 139 | |||
152 | 404 | SKOCZYLAS MICHAŁ | PIASECZNO | 9. DYWERSYJNA | POL | 1974 | M40 | 30 | 1 | 00:34:34 (143) | 00:05:13 | 01:16:44 (116) | 00:04:04 | 00:58:48 (157) | 02:59:23 | 140 | ||
153 | 205 | KACZKO MAGDALENA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1993 | K18 | 1 | 1 | 00:26:45 (55) | 00:03:24 | 01:35:31 (170) | 00:03:21 | 00:50:37 (112) | 02:59:38 | 13 | ||
154 | 262 | SUCHOWIERSKI DARIUSZ | BIAŁYSTOK | ZABŁUDÓW TEAM | POL | 1983 | M30 | 28 | 1 | 00:37:02 (160) | 00:03:21 | 01:22:22 (149) | 00:02:37 | 00:54:18 (135) | 02:59:40 | 141 | ||
155 | 215 | ROKICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1959 | M55 | 5 | 1 | 00:34:14 (140) | 00:05:21 | 01:20:17 (136) | 00:03:47 | 00:57:08 (149) | 03:00:47 | 142 | |||
156 | 300 | BOROWIEC KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | BROWAR TEAM :) | POL | 1979 | M35 | 40 | 1 | 00:28:58 (82) | 00:06:16 | 01:28:53 (164) | 00:02:57 | 00:55:38 (144) | 03:02:42 | 143 | ||
157 | 376 | SCHIRMER JULIA | WARSZAWA | POL | 1996 | K18 | 2 | 1 | 00:35:06 (150) | 00:03:28 | 01:26:19 (158) | 00:02:29 | 00:55:23 (142) | 03:02:45 | 14 | |||
158 | 410 | ŁĄCZYŃSKA MALWINA | WARSZAWA | POL | 1987 | K30 | 4 | 1 | 00:34:57 (146) | 00:03:00 | 01:26:22 (160) | 00:04:00 | 00:54:38 (137) | 03:02:57 | 15 | |||
159 | 314 | SZLENDAK KRZYSZTOF | TORUŃ | POL | 1986 | M30 | 29 | 1 | 00:39:21 (166) | 00:02:20 | 01:21:55 (148) | 00:02:11 | 00:57:10 (150) | 03:02:57 | 144 | |||
160 | 338 | REJNART MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M25 | 12 | 1 | 00:31:38 (115) | 00:02:32 | 01:20:34 (139) | 00:03:31 | 01:05:12 (167) | 03:03:27 | 145 | |||
161 | 342 | ORLICZ ROBERT | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1976 | M40 | 31 | 1 | 00:38:40 (163) | 00:02:19 | 01:20:32 (137) | 00:03:15 | 00:58:44 (156) | 03:03:30 | 146 | ||
162 | 216 | DUDZIŃSKI PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 41 | 1 | 00:33:17 (133) | 00:04:18 | 01:22:26 (150) | 00:04:08 | 01:01:30 (165) | 03:05:39 | 147 | |||
163 | 252 | WITCZAK JAKUB | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1987 | M30 | 30 | 1 | 00:34:41 (144) | 00:04:20 | 01:31:15 (167) | 00:02:50 | 00:52:36 (125) | 03:05:42 | 148 | ||
164 | 391 | ZIELIŃSKI TOMASZ | JUCHNOWIEC KOŚCIELNY | POL | 1973 | M40 | 32 | 1 | 00:39:25 (167) | 00:02:45 | 01:26:20 (159) | 00:03:34 | 00:55:51 (145) | 03:07:55 | 149 | |||
165 | 366 | KOŁODZIEJ ANTONI | KALEJ | POL | 1952 | M65 | 2 | 1 | 00:43:19 (173) | 00:03:04 | 01:18:49 (127) | 00:03:12 | 01:00:57 (163) | 03:09:21 | 150 | |||
166 | 383 | ZAURSKI MARCIN | OSTROŁĘKA | TRIUNLIMITED | POL | 1946 | M70+ | 1 | 1 | 00:34:19 (141) | 00:04:25 | 01:21:33 (145) | 00:04:32 | 01:05:59 (168) | 03:10:48 | 151 | ||
167 | 327 | IWASZKIEWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1974 | M40 | 33 | 1 | 00:27:11 (59) | 00:04:54 | 01:29:47 (165) | 00:03:02 | 01:07:59 (170) | 03:12:53 | 152 | |||
168 | 356 | GINDOROWICZ ANNA MARIA | WASILKÓW | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1967 | K50 | 1 | 1 | 00:39:18 (165) | 00:04:17 | 01:28:05 (163) | 00:03:43 | 00:57:31 (151) | 03:12:54 | 16 | ||
169 | 260 | TOMPOROWSKA MONIKA | WARSZAWA | PEUGEOT POLSKA | POL | 1978 | K35 | 3 | 1 | 00:40:58 (171) | 00:03:14 | 01:27:32 (162) | 00:02:35 | 00:59:26 (158) | 03:13:45 | 17 | ||
170 | 202 | MALISZEWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1982 | M35 | 42 | 1 | 00:30:24 (104) | 00:05:41 | 01:31:19 (168) | 00:06:30 | 01:01:11 (164) | 03:15:05 | 153 | |||
171 | 206 | WACHOWIEC MACIEJ | WARSZAWA | AGR WELODROM | POL | 1982 | M35 | 43 | 1 | 00:37:10 (161) | 00:04:21 | 01:26:30 (161) | 00:04:12 | 01:12:41 (171) | 03:24:54 | 154 | ||
172 | 328 | JAROSZ KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | POL | 1986 | M30 | 31 | 1 | 00:30:09 (96) | 00:04:31 | 01:42:38 (171) | 00:02:52 | 01:06:41 (169) | 03:26:51 | 155 | |||
173 | 348 | FILIPCZUK BARTOSZ | NOWODWORCE | POL | 1988 | M25 | 13 | 1 | 00:40:22 (170) | 00:05:24 | 01:44:01 (172) | 00:03:07 | 00:58:36 (153) | 03:31:30 | 156 | |||
174 | 347 | TRZPIS GRZEGORZ | JUCHNOWIEC KOŚCIELNY | CESCOM BIAŁA BIAŁYSTOK | POL | 1984 | M30 | 32 | 1 | 00:38:42 (164) | 00:07:14 | 01:30:32 (166) | 00:16:24 | 00:58:39 (154) | 03:31:31 | 157 | ||
175 | 412 | SAFROŃCZYK WIEŃCZYSŁAW | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1954 | M60 | 2 | 1 | 00:36:18 (156) | 00:03:10 | 01:23:58 (154) | 00:03:08 | 01:26:13 (172) | 03:32:47 | 158 | ||
176 | 240 | NOWAK STANISŁAW | RUDA ŚLĄSKA | LAST BUT NOT LEAST | POL | 1956 | M60 | 3 | 1 | 00:38:36 (162) | 00:05:33 | 01:35:02 (169) | 00:03:51 | 01:29:32 (173) | 03:52:34 | 159 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 274 | CHYLAK KAMIL/SZOŁOWSKI FILIP/GÓRSKI MATEUSZ | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | POL | 1 | 00:21:45 (2) | 00:00:47 | 01:04:31 (1) | 00:01:19 | 00:40:31 (2) | 02:08:53 | |
2 | 323 | KIEDA WOJCIECH/MILCZUNAS MARCIN/WAKULUK ADAM | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1 | 00:23:43 (3) | 00:00:46 | 01:10:38 (2) | 00:01:19 | 00:34:25 (1) | 02:10:51 | |
3 | 392 | ZANIEWSKI JERZY/ZANIEWSKI JERZY/ZANIEWSKI WOJCIECH | HALINÓW | TRIWAWA | POL | 1 | 00:30:17 (4) | 00:01:04 | 01:11:05 (3) | 00:01:29 | 00:45:41 (3) | 02:29:36 | |
4 | 385 | STOCZKO KAMIL/GBUR KRZYSZTOF/OSYPIUK KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | SOPEL SOPEL | POL | 1 | 00:30:28 (5) | 00:00:55 | 01:20:29 (4) | 00:01:41 | 00:46:54 (4) | 02:40:27 | |
5 | 399 | WYSOCKI ZBIGNIEW MAREK/PALMI KUKIEŁKO MIESZKO/GUSZCZYN TOMASZ | AUGUSTÓW | HARDKOROWY DREAM TEAM | POL | 1 | 00:20:09 (1) | 00:01:01 | 01:21:34 (5) | 00:01:50 | 00:56:29 (6) | 02:41:03 | |
6 | 405 | JURKOWSKI KAROL/CIESZEWSKI PIOTR/KALINOWSKI ZBIGNIEW | WARSZAWA | TOWARZYSTWA BIZNESOWE SA TOWARZYSTWA BIZNESOWE SA | POL | 1 | 00:39:45 (7) | 00:00:56 | 01:32:56 (6) | 00:01:49 | 00:52:43 (5) | 03:08:09 | |
7 | 403 | TARANTOWICZ ROBERT/RADZIEWICZ KASIE/SĘDZIAK PAWEŁ | JUCHNOWIEC KOŚCIELNY | TOWARZYSTWO BIZNESOWE BIAŁOSTOCKIE | POL | 1 | 00:31:29 (6) | 00:01:10 | 01:40:57 (7) | 00:02:09 | 01:02:06 (7) | 03:17:51 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K | Kary |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 498 | HARTLIŃSKI TOMASZ | OLSZTYN | PL | 2010 | 00:00:00 | 2:48 | 21,5 | 00:00:34 | 1 | |||
2 | 511 | KUŹMA FILIP | BIAŁYSTOK | PL | 2010 | 00:00:00 | 3:17 | 18,3 | 00:00:39 | 2 | |||
3 | 526 | CIEPIENIAK ALEKSANDER | WARSZAWA | PL | 2011 | 00:00:00 | 3:19 | 18,1 | 00:00:40 | 3 | |||
4 | 491 | BOROWIEC JAKUB | BIAŁYSTOK | BROWAR TEAM :) | PL | 2010 | 00:00:00 | 3:25 | 17,6 | 00:00:41 | 4 | ||
5 | 487 | ZIMNOCH MARIA | BIAŁYSTOK | PL | 2010 | 00:00:00 | 3:27 | 17,4 | 00:00:41 | 1 | |||
6 | 500 | HUBBELL TOMASZ | CHOROSZCZ | PL | 2010 | 00:00:00 | 3:31 | 17,1 | 00:00:42 | 5 | |||
7 | 483 | CICHOCKA MARTA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2010 | 00:00:00 | 3:32 | 17,0 | 00:00:42 | 2 | ||
8 | 497 | DAWIDCZYK WANDA | EŁK | PL | 2011 | 00:00:00 | 3:54 | 15,4 | 00:00:47 | 3 | |||
9 | 494 | HOLICZKO SZYMON | IGNATKI-OSIEDLE | PL | 2012 | 00:00:00 | 3:57 | 15,2 | 00:00:47 | 6 | |||
10 | 481 | SUCHOWIERSKA WIKTORIA | BIAŁYSTOK | PL | 2012 | 00:00:00 | 3:59 | 15,0 | 00:00:48 | 4 | |||
11 | 529 | UŹDZIŁO MARTYNA | WARSZAWA | PL | 2012 | 00:00:00 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 5 | |||
12 | 525 | TARASEWICZ ELIZA | BIAŁYSTOK | PL | 2010 | 00:00:00 | 4:11 | 14,3 | 00:00:50 | 6 | |||
13 | 512 | WYDRA HANNA | BIAŁYSTOK | OTTER TRI TEAM | PL | 2011 | 00:00:00 | 4:12 | 14,3 | 00:00:50 | 7 | ||
14 | 514 | KUCHARSKI PAWEŁ | GIŻYCKO | MIŚ RAFAŁEK ISPL MICHAŁ KUCHARSKI | PL | 2010 | 00:00:00 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 7 | ||
15 | 509 | DEMIANIUK MAJA | SKRZESZEW | DEMITEAM | PL | 2010 | 00:00:00 | 4:21 | 13,8 | 00:00:52 | 8 | ||
16 | 524 | BEŚKA TYMOTEUSZ | BIAŁYSTOK | PL | 2010 | 00:00:00 | 4:26 | 13,5 | 00:00:53 | 8 | |||
17 | 488 | ZIMNOCH KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | PL | 2012 | 00:00:00 | 4:29 | 13,4 | 00:00:54 | 9 | |||
18 | 528 | CIEPIENIAK ŁUCJA | WARSZAWA | PL | 2011 | 00:00:00 | 4:37 | 13,0 | 00:00:55 | 9 | |||
19 | 495 | KAMIŃSKA WERONIKA | BIAŁYSTOK | SIOSTRY WADA | PL | 2010 | 00:00:00 | 5:02 | 11,9 | 00:01:00 | 10 | ||
20 | 496 | KAMIŃSKA ADRIANA | BIAŁYSTOK | SIOSTRY WADA | PL | 2013 | 00:00:00 | 5:03 | 11,9 | 00:01:01 | 11 | ||
21 | 504 | BAJKO ADAM | SUWAŁKI | PL | 2011 | 00:00:00 | 6:16 | 9,6 | 00:01:15 | 10 | |||
22 | 507 | WYSOCKA LAURA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2013 | 00:00:00 | 6:41 | 9,0 | 00:01:20 | 12 | ||
23 | 523 | BEŚKA MACIEJ | BIAŁYSTOK | PL | 2013 | 00:00:00 | 7:13 | 8,3 | 00:01:27 | 11 | |||
24 | 527 | CIEPIENIAK JULIA | WARSZAWA | PL | 2013 | 00:00:00 | 7:18 | 8,2 | 00:01:28 | 13 | |||
25 | 486 | PANASIUK JAKUB | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2013 | 00:00:00 | 7:20 | 8,2 | 00:01:28 | 12 | ||
26 | 492 | URBANIK ALEKSANDRA | MIERZYN | PL | 2013 | 00:00:00 | 7:28 | 8,0 | 00:01:30 | 14 | |||
27 | 519 | SPŁAWSKA GABRIELA | WARSZAWA | PL | 2014 | 00:00:00 | 8:16 | 7,3 | 00:01:39 | 15 | |||
28 | 508 | HARTLIŃSKA MICHALINA | OLSZTYN | PL | 2015 | 00:00:00 | 9:11 | 6,5 | 00:01:50 | 16 | |||
29 | 489 | PANASIUK ANNA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2015 | 00:00:00 | 9:24 | 6,4 | 00:01:53 | 17 | ||
30 | 515 | WYSOCKI SEWERYN | BIAŁYSTOK | PL | 2015 | 00:00:00 | 9:33 | 6,3 | 00:01:55 | 13 | |||
31 | 493 | PAKULSKA ŁUCJA | WARSZAWA | PL | 2014 | 00:00:00 | 9:57 | 6,0 | 00:01:59 | 18 | |||
32 | 490 | ORŁOWSKA NATALIA | BIAŁYSTOK | PL | 2014 | 00:00:00 | 11:09 | 5,4 | 00:02:14 | 19 | |||
33 | 530 | URBANIK SZYMON | MIERZYN | PL | 2011 | 00:00:00 | 11:53 | 5,0 | 00:02:23 | 14 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K | Kary |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 561 | POTAPO ARTUR | BIAŁYSTOK | PL | 2006 | M10 | 1 | 00:00:00 | 4:15 | 14,1 | 00:02:07 | 1 | |||
2 | 569 | PRZYGODA KAROL | STARACHOWICE | PL | 2007 | M10 | 2 | 00:00:00 | 4:39 | 12,9 | 00:02:19 | 2 | |||
3 | 565 | KUŹMA PAULINA | BIAŁYSTOK | PL | 2007 | K10 | 1 | 00:00:00 | 4:40 | 12,9 | 00:02:20 | 1 | |||
4 | 572 | IWAŃSKI BARTŁOMIEJ | GOWOROWO | FIT PROJECT SPORT I ŻYWIENIE | PL | 2008 | M8 | 1 | 00:00:00 | 4:49 | 12,5 | 00:02:24 | 3 | ||
5 | 576 | CIEPIENIAK PIOTR | PIASECZNO | PL | 2007 | M10 | 3 | 00:00:00 | 4:49 | 12,5 | 00:02:24 | 4 | |||
6 | 570 | TAPIA WIELAKIN DAVID DIEGO | KNYSZYN | PL | 2007 | M10 | 4 | 00:00:00 | 5:05 | 11,8 | 00:02:32 | 5 | |||
7 | 566 | GUSZCZYN NATALIA | BIAŁYSTOK | PL | 2008 | K8 | 1 | 00:00:00 | 5:12 | 11,5 | 00:02:36 | 2 | |||
8 | 552 | PUCHALSKI MATEUSZ | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | M8 | 2 | 00:00:00 | 5:16 | 11,4 | 00:02:38 | 6 | |||
9 | 562 | HOŁOWIENKO PATRYCJA | BIAŁYSTOK | PL | 2007 | K10 | 2 | 00:00:00 | 5:17 | 11,3 | 00:02:39 | 3 | |||
10 | 551 | SUCHOWIERSKA SARA | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | K8 | 2 | 00:00:00 | 5:19 | 11,3 | 00:02:40 | 4 | |||
11 | 557 | KLEJNA URSZULA | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | K8 | 3 | 00:00:00 | 5:34 | 10,8 | 00:02:47 | 5 | ||
12 | 573 | PARFIENIUK HUBERT | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | M8 | 3 | 00:00:00 | 5:34 | 10,8 | 00:02:47 | 7 | |||
13 | 553 | MATEJCZYK FILIP | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | M8 | 4 | 00:00:00 | 5:39 | 10,6 | 00:02:50 | 8 | |||
14 | 574 | BIAŁOWICZ POLA | TORUŃ | PL | 2009 | K8 | 4 | 00:00:00 | 5:49 | 10,3 | 00:02:55 | 6 | |||
15 | 563 | WORONKO JULIA | BIAŁYSTOK | PL | 2006 | K10 | 3 | 00:00:00 | 5:58 | 10,1 | 00:02:59 | 7 | |||
16 | 575 | MECH TYMOTEUSZ | LUBIN | FIT PROJECT SPORT I ŻYWIENIE | PL | 2007 | M10 | 5 | 00:00:00 | 6:10 | 9,7 | 00:03:05 | 9 | ||
17 | 564 | WORONKO HANIA | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | K8 | 5 | 00:00:00 | 6:18 | 9,5 | 00:03:09 | 8 | |||
18 | 560 | HUBBELL ANNA | CHOROSZCZ | PL | 2008 | K8 | 6 | 00:00:00 | 6:23 | 9,4 | 00:03:12 | 9 | |||
19 | 577 | CIEPIENIAK MARTA | PIASECZNO | PL | 2008 | K8 | 7 | 00:00:00 | 6:36 | 9,1 | 00:03:18 | 10 | |||
20 | 579 | TARASIUK DOMINIK | BIAŁYSTOK | PL | 2007 | M10 | 6 | 00:00:00 | 6:42 | 9,0 | 00:03:21 | 10 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K | Kary |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 585 | HOŁOWIENKO MARCIN | BIAŁYSTOK | PL | 2003 | M14 | 1 | 00:00:00 | 3:46 | 15,9 | 00:03:46 | 1 | |||
2 | 599 | BARANOWSKI MATEUSZ | BIAŁYSTOK | PL | 2004 | M12 | 1 | 00:00:00 | 3:59 | 15,1 | 00:03:59 | 2 | |||
3 | 588 | BARYSIUK IWAN | BRZEŚĆ | PL | 2004 | M12 | 2 | 00:00:00 | 4:04 | 14,8 | 00:04:04 | 3 | |||
4 | 582 | KLEJNA MARIA | BIAŁYSTOK | PL | 2005 | K12 | 1 | 00:00:00 | 4:23 | 13,7 | 00:04:23 | 1 | |||
5 | 583 | PIŚMIENNA WERONIKA | BIAŁYSTOK | PL | 2003 | K14 | 1 | 00:00:00 | 4:28 | 13,4 | 00:04:28 | 2 | |||
6 | 584 | PIŚMIENNY BARTOSZ | BIAŁYSTOK | PL | 2005 | M12 | 3 | 00:00:00 | 4:37 | 13,0 | 00:04:37 | 4 | |||
7 | 586 | ŚWIERŻEWSKA IGA | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | PL | 2004 | K12 | 2 | 00:00:00 | 4:53 | 12,3 | 00:04:53 | 3 | ||
8 | 598 | BARANOWSKI PATRYK | BIAŁYSTOK | PL | 2005 | M12 | 4 | 00:00:00 | 5:04 | 11,8 | 00:05:04 | 5 | |||
9 | 587 | CWALIŃSKA AMELIA | BIAŁYSTOK | PL | 2004 | K12 | 3 | 00:00:00 | 5:11 | 11,6 | 00:05:11 | 4 |
ELEMENTAL Tri Series Białystok to impreza dla amatorów i wyczynowców. Pływanie odbędzie się na zbiorniku wodnym Dojlidy, a tuż obok akwenu zostanie zlokalizowana strefa zmian. Trasa kolarska będzie rozegrana na dwóch pętlach, natomiast biego będzie wytyczona na ścieżkach i alejkach miasta Białystok. Zawody w Białymstoku to impreza finałowa cykl ELEMENTAL Tri Series 2017!
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Białystok na dystansie olimpijskim obowiązują opłaty w wysokości:
180,00 PLN płatne do 31.03.2017
210,00 PLN płatne do 08.08.2017
240,00 PLN płatne do 20.08.2017
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Białystok na dystansie sprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
100,00 PLN płatne do 31.03.2017
130,00 PLN płatne do 08.08.2017
160,00 PLN płatne do 20.08.2017
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Białystok na dystansie supersprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
70,00 PLN płatne do 31.03.2017
80,00 PLN płatne do 08.08.2017
90,00 PLN płatne do 20.08.2017
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Białystok na dystansie olimpijskim w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 31.03.2017
330,00 PLN płatne do 08.08.2017
360,00 PLN płatne do 20.08.2017
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu ELEMENTAL Tri Series 2017 otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 4 imprezy: 15 zł na każde zawody (razem 60 zł taniej).