ELEMENTAL Tri Series Blachownia
Data i godzina | 2019-07-07 11:00:00 |
Miejscowość | Blachownia |
Dystans | Olimpijski, Sprint, Supersprint, Bieg 10km |
Oficjalna strona | http://triathlonseries.pl |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 80 zł |
Typ zawodów | Triathlon / Bieg / Biegi dzieci |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 320 | WĄSOWICZ KAJETAN | BRZEZINY-KOLONIA | UKS ATUT CZĘSTOCHOWA UKS ATUT CZĘSTOCHOWA | POL | 2004 | M14 | 1 | 00:05:08 | 00:00:00 | 00:19:20 | 00:00:00 | 00:09:29 | 00:33:57 | 1 | ||
2 | 333 | ARMUŁA KAROL | KRAKÓW | SPORT WISE | POL | 2005 | M14 | 2 | 00:05:12 | 00:00:00 | 00:19:36 | 00:00:00 | 00:09:46 | 00:34:34 | 2 | ||
3 | 339 | BRZÓSKA JAN | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | M14 | 3 | 00:05:27 | 00:00:00 | 00:20:00 | 00:00:00 | 00:09:40 | 00:35:07 | 3 | ||
4 | 340 | BRZÓSKA JAKUB | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1993 | M18 | 1 | 00:35:17 | 4 | |||||||
5 | 301 | MROZ DOMINIK | SZCZECIN | K.S. CKS ORKA | POL | 2005 | M14 | 4 | 00:05:24 | 00:00:00 | 00:20:02 | 00:00:00 | 00:10:11 | 00:35:37 | 5 | ||
6 | 338 | PTASZYŃSKA WERONIKA | OŚWIĘCIM | KT ŻYWIEC | POL | 2003 | K16 | 1 | 00:05:12 | 00:00:00 | 00:20:38 | 00:00:00 | 00:09:52 | 00:35:42 | 1 | ||
7 | 330 | KASPRZAK WIKTOR | WARKA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2002 | M16 | 1 | 00:05:13 | 00:00:00 | 00:20:22 | 00:00:00 | 00:10:38 | 00:36:13 | 6 | ||
8 | 308 | KOSTKA MACIEJ | CHYBY | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2005 | M14 | 5 | 00:06:18 | 00:00:00 | 00:19:54 | 00:00:00 | 00:10:12 | 00:36:24 | 7 | ||
9 | 344 | MAZURKIEWICZ TYMON | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | M14 | 6 | 00:05:33 | 00:00:00 | 00:19:53 | 00:00:00 | 00:11:07 | 00:36:33 | 8 | ||
10 | 335 | ŁUCZKA JAN | ROKIETNICA | UKS LUSOWO | POL | 2005 | M14 | 7 | 00:06:25 | 00:00:00 | 00:19:49 | 00:00:00 | 00:10:19 | 00:36:33 | 9 | ||
11 | 329 | SZYMCZAK ADAM | CHYBY | UKS LUSOWO | POL | 2005 | M14 | 8 | 00:06:19 | 00:00:00 | 00:19:45 | 00:00:00 | 00:10:30 | 00:36:34 | 10 | ||
12 | 337 | WRÓBEL IGOR | RUDA ŚLĄSKA | WRÓBELTEAM | POL | 2003 | M16 | 2 | 00:04:51 | 00:00:00 | 00:21:19 | 00:00:00 | 00:10:31 | 00:36:41 | 11 | ||
13 | 311 | BORAL PIOTR | CZĘSTOCHOWA | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | POL | 1981 | M18 | 2 | 00:06:21 | 00:00:00 | 00:20:09 | 00:00:00 | 00:10:22 | 00:36:52 | 12 | ||
14 | 291 | WIKLAK JAN | NOWA WOLA | POL | 2004 | M14 | 9 | 00:06:41 | 00:00:00 | 00:20:31 | 00:00:00 | 00:10:38 | 00:37:50 | 13 | |||
15 | 325 | WRÓBEL WIKTORIA | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 2004 | K14 | 1 | 00:05:55 | 00:00:00 | 00:22:09 | 00:00:00 | 00:10:26 | 00:38:30 | 2 | ||
16 | 321 | PORADA RADOSLAW | BRZEZINY-KOLONIA | UKS ATUT CZĘSTOCHOWA | POL | 2005 | M14 | 10 | 00:06:07 | 00:00:00 | 00:22:16 | 00:00:00 | 00:10:08 | 00:38:31 | 14 | ||
17 | 297 | PRZYGODA RAFAŁ | STARACHOWICE | POL | 1972 | M18 | 3 | 00:07:30 | 00:00:00 | 00:20:37 | 00:00:00 | 00:10:35 | 00:38:42 | 15 | |||
18 | 348 | JULIAN KUŹMA | POZNAŃ | UKS LUSOWO | POL | 2005 | M14 | 11 | 00:07:50 | 00:00:00 | 00:20:47 | 00:00:00 | 00:10:31 | 00:39:08 | 16 | ||
19 | 343 | KOS WIKTORIA | MORAWICA | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | K14 | 2 | 00:06:05 | 00:00:00 | 00:22:16 | 00:00:00 | 00:10:55 | 00:39:16 | 3 | ||
20 | 305 | OKUNIEWSKA JULIA | WROCŁAW | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY | POL | 2004 | K14 | 3 | 00:06:43 | 00:00:00 | 00:21:49 | 00:00:00 | 00:11:20 | 00:39:52 | 4 | ||
21 | 315 | HANKOWSKI TOMASZ | POROSŁY | KIEDA - TRENERFIT.PL / IRONWOMAN FIT INWEST-KLIMA | POL | 2004 | M14 | 12 | 00:06:40 | 00:00:00 | 00:21:52 | 00:00:00 | 00:11:49 | 00:40:21 | 17 | ||
22 | 302 | SŁOMIŃSKI PIOTR | GORLICE | FST GORLICE | POL | 1979 | M18 | 4 | 00:07:54 | 00:00:00 | 00:21:03 | 00:00:00 | 00:11:26 | 00:40:23 | 18 | ||
23 | 349 | OSUCHOWSKI ARTUR | KONOPISKA | POL | 1988 | M18 | 5 | 00:07:39 | 00:00:00 | 00:22:33 | 00:00:00 | 00:11:14 | 00:41:26 | 19 | |||
24 | 341 | STASZCZYK MAJA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | K14 | 4 | 00:06:24 | 00:00:00 | 00:23:26 | 00:00:00 | 00:11:53 | 00:41:43 | 5 | ||
25 | 309 | SOROCZYNSKI GRZEGORZ | SZYMBARK | POL | 1976 | M18 | 6 | 00:07:37 | 00:00:00 | 00:22:18 | 00:00:00 | 00:12:11 | 00:42:06 | 20 | |||
26 | 322 | KIJAK MARTYNA | DĄBROWA GÓRNICZA | SPORT WISE | POL | 2004 | K14 | 5 | 00:06:28 | 00:00:00 | 00:24:11 | 00:00:00 | 00:11:34 | 00:42:13 | 6 | ||
27 | 351 | SZCZĘŚNIAK SEBASTIAN | LUBLINIEC | POL | 1991 | M18 | 7 | 00:09:00 | 00:00:00 | 00:22:34 | 00:00:00 | 00:10:58 | 00:42:32 | 21 | |||
28 | 331 | CZAJKA KRZYSZTOF | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1983 | M18 | 8 | 00:07:43 | 00:00:00 | 00:24:14 | 00:00:00 | 00:10:50 | 00:42:47 | 22 | |||
29 | 327 | ŻBIKOWSKA WERONIKA | ELBLĄG 2 | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2001 | K18 | 1 | 00:07:20 | 00:00:00 | 00:23:13 | 00:00:00 | 00:12:31 | 00:43:04 | 7 | ||
30 | 306 | BRZEZINA RAFAŁ | LĘDZINY | BOHEMA | POL | 1975 | M18 | 9 | 00:08:35 | 00:00:00 | 00:23:07 | 00:00:00 | 00:11:31 | 00:43:13 | 23 | ||
31 | 310 | MORKISZ ALEKSANDRA | LĘDZINY | CONCEPT SWIMMING | POL | 1978 | K18 | 2 | 00:06:29 | 00:00:00 | 00:24:12 | 00:00:00 | 00:12:46 | 00:43:27 | 8 | ||
32 | 319 | WYSOCKA JOANNA | CZĘSTOCHOWA | POL | 1991 | K18 | 3 | 00:08:23 | 00:00:00 | 00:23:46 | 00:00:00 | 00:11:35 | 00:43:44 | 9 | |||
33 | 290 | BORUTA PRZEMYSŁAW | GDYNIA | BORUCIK TRI TEAM | POL | 1987 | M18 | 10 | 00:07:33 | 00:00:00 | 00:25:10 | 00:00:00 | 00:11:09 | 00:43:52 | 24 | ||
34 | 326 | ŻBIKOWSKA ZUZANNA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON | POL | 2003 | K16 | 2 | 00:07:17 | 00:00:00 | 00:24:35 | 00:00:00 | 00:12:26 | 00:44:18 | 10 | ||
35 | 313 | OSUCH SEBASTIAN | KATOWICE | POL | 1988 | M18 | 11 | 00:07:58 | 00:00:00 | 00:23:52 | 00:00:00 | 00:12:32 | 00:44:22 | 25 | |||
36 | 332 | BĄK-SKWARA MICHALINA | ALEKSANDRIA | POL | 1979 | K18 | 4 | 00:09:03 | 00:00:00 | 00:24:03 | 00:00:00 | 00:11:58 | 00:45:04 | 11 | |||
37 | 342 | STASZCZYK KLAUDIA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1977 | K18 | 5 | 00:09:18 | 00:00:00 | 00:23:59 | 00:00:00 | 00:12:27 | 00:45:44 | 12 | ||
38 | 312 | OPALA JACEK | WIERZCHOWISKO | POL | 1982 | M18 | 12 | 00:08:53 | 00:00:00 | 00:24:14 | 00:00:00 | 00:12:41 | 00:46:03 | 26 | 00:00:15 | ||
39 | 317 | KURZAWA MARCIN | TRZCINICA | SPARTA ULTRA TEAM | POL | 1974 | M18 | 13 | 00:09:44 | 00:00:00 | 00:24:36 | 00:00:00 | 00:12:12 | 00:46:32 | 27 | ||
40 | 307 | RADOŃ MARCIN | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1977 | M18 | 14 | 00:08:54 | 00:00:00 | 00:26:11 | 00:00:00 | 00:11:32 | 00:46:37 | 28 | |||
41 | 353 | BRZÓSKA RENATA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1970 | K18 | 6 | 00:10:14 | 00:00:00 | 00:24:20 | 00:00:00 | 00:12:12 | 00:46:46 | 13 | ||
42 | 298 | PAWŁOWSKA HANNA | KRAKÓW | HAM(A)K | POL | 2004 | K14 | 6 | 00:06:39 | 00:00:00 | 00:25:56 | 00:00:00 | 00:14:24 | 00:46:59 | 14 | ||
43 | 303 | ZAWADKA MARTA | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 2004 | K14 | 7 | 00:06:45 | 00:00:00 | 00:26:37 | 00:00:00 | 00:13:43 | 00:47:05 | 15 | ||
44 | 300 | MAJCHRZAK DOMINIK | CZĘSTOCHOWA | POL | 1985 | M18 | 15 | 00:07:41 | 00:00:00 | 00:25:56 | 00:00:00 | 00:14:29 | 00:48:06 | 29 | |||
45 | 352 | AUGUSTYNIAK LILIANA | ŁÓDŹ | LIMONKOWO | POL | 1983 | K18 | 7 | 00:07:52 | 00:00:00 | 00:25:57 | 00:00:00 | 00:14:32 | 00:48:21 | 16 | ||
46 | 350 | AUGUSTYNIAK ADAM | ŁÓDŹ | POL | 1986 | M18 | 16 | 00:09:46 | 00:00:00 | 00:24:05 | 00:00:00 | 00:14:30 | 00:48:21 | 30 | |||
47 | 299 | SLUZALEK GOSIA | GLIWICE | POL | 1979 | K18 | 8 | 00:09:38 | 00:00:00 | 00:25:59 | 00:00:00 | 00:14:04 | 00:49:41 | 17 | |||
48 | 347 | GŁADKOWSKI MARCIN | MYSŁOWICE | CONCEPT SWIMMING | POL | 1989 | M18 | 17 | 00:09:05 | 00:00:00 | 00:27:57 | 00:00:00 | 00:13:56 | 00:50:58 | 31 | ||
49 | 314 | KASPRZYK MAGDALENA | KRAKÓW | YUVATA TEAM | POL | 1990 | K18 | 9 | 00:09:21 | 00:00:00 | 00:29:42 | 00:00:00 | 00:12:42 | 00:51:45 | 18 | ||
50 | 316 | WELM ERYK | CZĘSTOCHOWA | SP 26 CZĘSTOCHOWA | POL | 2004 | M14 | 13 | 00:10:25 | 00:00:00 | 00:27:21 | 00:00:00 | 00:14:40 | 00:52:26 | 32 | ||
51 | 318 | JERZOWSKI EMIL | KONOPISKA | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | POL | 2003 | M16 | 3 | 00:07:26 | 00:00:00 | 00:29:35 | 00:00:00 | 00:15:41 | 00:52:42 | 33 | ||
52 | 323 | WÓJCIK TOMASZ | TYCHY | POWERADE TEAM POWERADE | POL | 1986 | M18 | 18 | 00:09:27 | 00:00:00 | 00:30:24 | 00:00:00 | 00:12:55 | 00:52:46 | 34 | ||
53 | 324 | BRZEZINA KAROLINA | LĘDZINY | CONCEPT SWIMMING | POL | 1980 | K18 | 10 | 00:10:05 | 00:00:00 | 00:27:46 | 00:00:00 | 00:14:49 | 00:52:55 | 19 | 00:00:15 | |
54 | 328 | ŻYDZIK JAKUB | MYSŁOWICE | CONCEPT SWIMMING | POL | 1984 | M18 | 19 | 00:07:49 | 00:00:00 | 00:30:21 | 00:00:00 | 00:15:26 | 00:53:36 | 35 | ||
55 | 334 | MIKETA-JANIK SYLWIA | BLACHOWNIA | POL | 1981 | K18 | 11 | 00:10:50 | 00:00:00 | 00:30:01 | 00:00:00 | 00:14:32 | 00:55:23 | 20 | |||
56 | 346 | BANASIAK KRYSTIAN | KATOWICE | POL | 1993 | M18 | 20 | 00:09:47 | 00:00:00 | 00:29:09 | 00:00:00 | 00:16:28 | 00:55:24 | 36 | |||
57 | 336 | RYDECKA DOBROCHNA | BLACHOWNIA | POL | 1995 | K18 | 12 | 00:09:47 | 00:00:00 | 00:29:10 | 00:00:00 | 00:16:27 | 00:55:24 | 21 | |||
58 | 289 | ZIELIŃSKA AGNIESZKA | TORUŃ | BORUCIK TRI TEAM | POL | 1972 | K18 | 13 | 00:10:53 | 00:00:00 | 00:27:47 | 00:00:00 | 00:16:48 | 00:55:28 | 22 | ||
59 | 295 | HEREDIA AUXI | WARSZAWA | CLUB LOS GORDOS | POL | 1979 | K18 | 14 | 00:09:30 | 00:00:00 | 00:33:30 | 00:00:00 | 00:16:54 | 00:59:54 | 23 | ||
60 | 294 | HEREDIA MANUEL | WARSZAWA | CLUB LOS GORDOS | ESP | 1975 | M18 | 21 | 00:09:26 | 00:00:00 | 00:33:47 | 00:00:00 | 00:16:41 | 00:59:54 | 37 | ||
61 | 296 | HEREDIA EDUARDO | WARSZAWA | CLUB LOS GORDOS | POL | 1980 | M18 | 00:09:18 | 00:00:00 | DNF | |||||||
62 | 292 | WYSOCKI HENRYK | MYSŁOWICE | NATURES SUNSHINE | POL | 1959 | M18 | DNF | |||||||||
63 | 293 | MAJORCZYK BARTOSZ | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO MACIEJKA | POL | 2004 | M14 | DNF | |||||||||
64 | 304 | MIKOŁAJEC DAWID | ŻORY | POL | 1987 | M18 | DNF | ||||||||||
65 | 345 | KOŻUCHOWSKI GRZEGORZ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1984 | M18 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | MARCINEK TOMASZ | RACIBÓRZ | KS AZS-AWF KATOWICE MARCINEK TRIATHLON TEAM | POL | 1991 | M24 | 1 | 00:10:10 | 00:00:00 | 00:30:18 | 00:00:00 | 00:16:19 | 00:56:47 | 1 | ||
2 | 10 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1998 | M20 | 1 | 00:10:22 | 00:00:00 | 00:30:05 | 00:00:00 | 00:16:42 | 00:57:09 | 2 | ||
3 | 92 | WILK ADRIAN | POLICE | KS IRONMAN CS POLSKA | POL | 1998 | M20 | 2 | 00:10:17 | 00:00:00 | 00:30:13 | 00:00:00 | 00:16:58 | 00:57:28 | 3 | ||
4 | 11 | GORYŃSKI DAWID | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2000 | M18 | 1 | 00:10:20 | 00:00:00 | 00:30:06 | 00:00:00 | 00:17:05 | 00:57:31 | 4 | ||
5 | 7 | KOWALSKI KUBA | GNIEZNO | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2000 | M18 | 2 | 00:10:19 | 00:00:00 | 00:30:08 | 00:00:00 | 00:17:06 | 00:57:33 | 5 | ||
6 | 104 | ROGACZ GRZEGORZ | RACIBÓRZ | KT ŻYWIEC | POL | 2000 | M18 | 3 | 00:10:18 | 00:00:00 | 00:31:53 | 00:00:00 | 00:17:32 | 00:59:43 | 6 | ||
7 | 6 | JARLIŃSKI MICHAŁ | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1999 | M20 | 3 | 00:10:30 | 00:00:00 | 00:31:29 | 00:00:00 | 00:17:50 | 00:59:49 | 7 | ||
8 | 14 | WRÓBLEWSKI ARTUR | DUCHNICE | POL | 1975 | M24 | 2 | 01:00:02 | 8 | ||||||||
9 | 82 | SŁOMIŃSKI SEBASTIAN | ŚWIEBODZICE | KS GVT | POL | 2000 | M18 | 4 | 00:10:22 | 00:00:00 | 00:33:18 | 00:00:00 | 00:17:43 | 01:01:23 | 9 | ||
10 | 9 | ŚLIWKA JAKUB | BŁONIE | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1999 | M20 | 4 | 00:10:16 | 00:00:00 | 00:32:01 | 00:00:00 | 00:19:52 | 01:02:09 | 10 | ||
11 | 105 | GONSKA SZYMON | STUDZIONKA | KT ŻYWIEC | POL | 2000 | M18 | 5 | 00:10:46 | 00:00:00 | 00:32:53 | 00:00:00 | 00:18:32 | 01:02:11 | 11 | ||
12 | 40 | OGRODNIK MACIEK | WROCŁAW | SPORTWISE | POL | 1997 | M20 | 5 | 00:11:26 | 00:00:00 | 00:32:03 | 00:00:00 | 00:18:43 | 01:02:12 | 12 | ||
13 | 8 | SŁUPEK ROKSANA | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1999 | K20 | 1 | 00:10:15 | 00:00:00 | 00:34:24 | 00:00:00 | 00:18:09 | 01:02:48 | 1 | ||
14 | 120 | KOZACZKIEWICZ MARCEL | WROCŁAW | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY WROCŁAW | POL | 2003 | M16 | 1 | 00:10:49 | 00:00:00 | 00:32:49 | 00:00:00 | 00:19:42 | 01:03:20 | 13 | ||
15 | 101 | SUDAK MAGDALENA | MILANÓWEK | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2000 | K18 | 1 | 00:10:26 | 00:00:00 | 00:34:13 | 00:00:00 | 00:18:41 | 01:03:20 | 2 | ||
16 | 109 | SUDAK ZUZANNA | MILANÓWEK | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2001 | K18 | 2 | 00:10:23 | 00:00:00 | 00:34:16 | 00:00:00 | 00:18:44 | 01:03:23 | 3 | ||
17 | 76 | MATEUSZ CZAJKOWSKI | KRAKÓW | SPORTWISE | POL | 2002 | M16 | 2 | 00:10:21 | 00:00:00 | 00:33:11 | 00:00:00 | 00:20:19 | 01:03:51 | 14 | ||
18 | 12 | SIKORA MARTA | JUSZCZYN | SPORT WISE | POL | 2000 | K18 | 3 | 00:10:29 | 00:00:00 | 00:34:11 | 00:00:00 | 00:19:20 | 01:04:00 | 4 | ||
19 | 89 | BUŻYCKA MAJA | MŁAWA | SSP ORKA IŁAWA/TWISTER TEAM | POL | 2000 | K18 | 4 | 00:11:05 | 00:00:00 | 00:34:34 | 00:00:00 | 00:19:10 | 01:04:49 | 5 | ||
20 | 95 | BOHATER PAULINA | WROCŁAW | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2000 | K18 | 5 | 00:10:51 | 00:00:00 | 00:34:50 | 00:00:00 | 00:19:57 | 01:05:38 | 6 | ||
21 | 122 | PRZEDZIŃSKI KONRAD | CZĘSTOCHOWA | ADWOKATURA | POL | 1985 | M24 | 3 | 00:13:18 | 00:00:00 | 00:33:51 | 00:00:00 | 00:19:02 | 01:06:11 | 15 | ||
22 | 42 | OBUCHOWICZ NATASZA | RASZYN | PROFI TEAM | POL | 2003 | K16 | 1 | 00:11:20 | 00:00:00 | 00:35:56 | 00:00:00 | 00:19:58 | 01:07:14 | 7 | ||
23 | 69 | KUŚMIERZ GRZEGORZ | KRAKÓW | ESKADRA KRAKÓW | POL | 1979 | M24 | 4 | 00:17:26 | 00:00:00 | 00:39:12 | 00:00:00 | 00:10:36 | 01:07:14 | 16 | ||
24 | 67 | KWAŚKIEWICZ OLIWIA | DĄBROWA GÓRNICZA | KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 1998 | K20 | 2 | 00:12:27 | 00:00:00 | 00:34:41 | 00:00:00 | 00:20:23 | 01:07:31 | 8 | ||
25 | 16 | REKS ALEKSANDRA | WIELISZEW | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2000 | K18 | 6 | 00:10:33 | 00:00:00 | 00:36:37 | 00:00:00 | 00:20:38 | 01:07:48 | 9 | ||
26 | 102 | TYNDZIK ELEONORA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2003 | K16 | 2 | 00:11:18 | 00:00:00 | 00:35:52 | 00:00:00 | 00:20:44 | 01:07:54 | 10 | ||
27 | 28 | ZARĘBSKI MICHAŁ | CZĘSTOCHOWA | JEST LEPIEJ JEST LEPIEJ | POL | 1981 | M24 | 5 | 00:13:09 | 00:00:00 | 00:35:12 | 00:00:00 | 00:20:26 | 01:08:47 | 17 | ||
28 | 70 | SZYMURA RAFAŁ | KATOWICE | HEL TRIATHLON CENTER | POL | 1982 | M24 | 6 | 00:15:02 | 00:00:00 | 00:33:26 | 00:00:00 | 00:20:26 | 01:08:54 | 18 | ||
29 | 114 | MICHAŚ PATRYK | NIEPORĘT | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2002 | M16 | 3 | 00:11:22 | 00:00:00 | 00:37:12 | 00:00:00 | 00:20:24 | 01:08:58 | 19 | ||
30 | 25 | MĄKOSA ADRIAN | PRZEDBÓRZ | POL | 1980 | M24 | 7 | 00:15:59 | 00:00:00 | 00:41:24 | 00:00:00 | 00:11:39 | 01:09:02 | 20 | |||
31 | 68 | ANYSZKIEWICZ JAKUB | WARKA | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 2002 | M16 | 4 | 00:13:05 | 00:00:00 | 00:35:43 | 00:00:00 | 00:20:05 | 01:09:08 | 21 | 00:00:15 | |
32 | 46 | KUKURBA MIKOŁAJ | GLIWICE | ROMET FACTORY TEAM | POL | 1984 | M24 | 8 | 00:14:57 | 00:00:00 | 00:33:26 | 00:00:00 | 00:21:15 | 01:09:38 | 22 | ||
33 | 74 | BURA DOMINIKA | WROCŁAW | MKS JUVENIA WROCŁAW | POL | 2001 | K18 | 7 | 00:10:31 | 00:00:00 | 00:36:51 | 00:00:00 | 00:22:18 | 01:09:40 | 11 | ||
34 | 86 | CIEŚLIK PIOTR | BEŁCHATÓW | PGE JUPITER BEŁCHATÓW | POL | 1976 | M24 | 9 | 00:15:01 | 00:00:00 | 00:33:40 | 00:00:00 | 00:21:36 | 01:10:17 | 23 | ||
35 | 13 | MŁYNARSKA JÓZEFINA | KRAKÓW | SPORTWISE | POL | 2003 | K16 | 3 | 00:11:36 | 00:00:00 | 00:35:42 | 00:00:00 | 00:23:11 | 01:10:29 | 12 | ||
36 | 93 | ŁUCZKA ADAM | ROKIETNICA | UKS LUSOWO | POL | 2002 | M16 | 5 | 00:13:26 | 00:00:00 | 00:36:12 | 00:00:00 | 00:21:08 | 01:10:46 | 24 | ||
37 | 88 | MARZEC ŁUKASZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON X-TEAM | POL | 1980 | M24 | 10 | 00:15:02 | 00:00:00 | 00:34:41 | 00:00:00 | 00:21:07 | 01:10:50 | 25 | ||
38 | 37 | ZAJĄC WOJCIECH | RADZIONKÓW | POL | 1986 | M24 | 11 | 00:14:57 | 00:00:00 | 00:33:27 | 00:00:00 | 00:22:42 | 01:11:06 | 26 | |||
39 | 100 | KOŁODZIEJ MATEUSZ | KATOWICE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2002 | M16 | 6 | 00:11:27 | 00:00:00 | 00:38:36 | 00:00:00 | 00:21:12 | 01:11:15 | 27 | ||
40 | 38 | KOŁODZIEJ ZIEMOWIT | KATOWICE | BAKERYAPP | POL | 1972 | M24 | 12 | 00:14:53 | 00:00:00 | 00:35:28 | 00:00:00 | 00:21:11 | 01:11:32 | 28 | ||
41 | 64 | MAJCHEREK MATEUSZ | SULEJÓWEK | TRIPASSION TEAM | POL | 2000 | M18 | 6 | 00:15:03 | 00:00:00 | 00:34:58 | 00:00:00 | 00:21:43 | 01:11:44 | 29 | ||
42 | 112 | KOMSTA MICHAŁ | GLIWICE | OLSH COACHING | POL | 1990 | M24 | 13 | 00:13:23 | 00:00:00 | 00:36:45 | 00:00:00 | 00:21:48 | 01:11:56 | 30 | ||
43 | 117 | ŚWISTERSKA JULIA | WROCŁAW | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY WROCŁAW JULIA ŚWISTERSKA | POL | 2003 | K16 | 4 | 00:12:14 | 00:00:00 | 00:38:03 | 00:00:00 | 00:21:59 | 01:12:16 | 13 | ||
44 | 43 | ŁOŃSKI TOMASZ | BEŁCHATÓW | WARACH-ROWERY | POL | 1989 | M24 | 14 | 00:14:56 | 00:00:00 | 00:33:54 | 00:00:00 | 00:23:45 | 01:12:35 | 31 | ||
45 | 57 | FRYDA MAREK | GLIWICE | POL | 1978 | M24 | 15 | 00:13:53 | 00:00:00 | 00:35:03 | 00:00:00 | 00:23:57 | 01:12:53 | 32 | |||
46 | 36 | RAMIAN ANNA | DALESZYCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1996 | K20 | 3 | 00:12:40 | 00:00:00 | 00:37:32 | 00:00:00 | 00:22:53 | 01:13:05 | 14 | ||
47 | 115 | SIERADZAN PRZEMYSŁAW | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1977 | M24 | 16 | 00:14:49 | 00:00:00 | 00:36:38 | 00:00:00 | 00:21:57 | 01:13:24 | 33 | ||
48 | 107 | SOKOŁOWSKI JULIAN | PRZEŹMIEROWO | UKS LUSOWO | POL | 2003 | M16 | 7 | 00:14:50 | 00:00:00 | 00:35:30 | 00:00:00 | 00:23:36 | 01:13:56 | 34 | ||
49 | 103 | TYNDZIK MARIA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2003 | K16 | 5 | 00:12:18 | 00:00:00 | 00:38:43 | 00:00:00 | 00:23:01 | 01:14:02 | 15 | ||
50 | 27 | MALINA AMELIA | SOSNOWIEC | SPORTWISE | POL | 2003 | K16 | 6 | 00:12:41 | 00:00:00 | 00:38:13 | 00:00:00 | 00:23:22 | 01:14:16 | 16 | ||
51 | 45 | ZIELIŃSKI MIROSŁAW | NIEPORĘT | TRI LEVEL | POL | 1990 | M24 | 17 | 00:13:15 | 00:00:00 | 00:37:22 | 00:00:00 | 00:23:57 | 01:14:34 | 35 | ||
52 | 35 | NIEWIADOMSKI ARTUR | RADZIONKÓW | POL | 1977 | M24 | 18 | 00:15:05 | 00:00:00 | 00:36:19 | 00:00:00 | 00:23:18 | 01:14:42 | 36 | |||
53 | 31 | LEDWAN KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA | POL | 1995 | M24 | 19 | 00:16:42 | 00:00:00 | 00:36:33 | 00:00:00 | 00:21:42 | 01:14:57 | 37 | ||
54 | 47 | BROL PIOTR | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | ENDURANE TEAM | POL | 1985 | M24 | 20 | 00:14:51 | 00:00:00 | 00:39:00 | 00:00:00 | 00:21:07 | 01:14:58 | 38 | ||
55 | 44 | REMBOWSKI JAN | KONSTANCIN-JEZIORNA | IKS KONSTANCIN | POL | 2003 | M16 | 8 | 00:10:20 | 00:00:00 | 00:42:25 | 00:00:00 | 00:22:39 | 01:15:24 | 39 | ||
56 | 80 | HANAK ALEKSANDER | RYBNIK | POL | 1979 | M24 | 21 | 00:15:11 | 00:00:00 | 00:38:26 | 00:00:00 | 00:21:50 | 01:15:27 | 40 | |||
57 | 97 | KLEMENTOWSKI JAN | WROCŁAW | KLEMENS TEAM | POL | 1976 | M24 | 22 | 00:13:55 | 00:00:00 | 00:36:22 | 00:00:00 | 00:25:13 | 01:15:30 | 41 | ||
58 | 52 | GAWRYŚ BARTŁOMIEJ | SIEMIANOWCIE ŚLĄSKIE | POL | 1981 | M24 | 23 | 00:14:59 | 00:00:00 | 00:36:59 | 00:00:00 | 00:23:43 | 01:15:41 | 42 | |||
59 | 18 | IZART BARTOSZ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1986 | M24 | 24 | 00:14:55 | 00:00:00 | 00:39:51 | 00:00:00 | 00:21:52 | 01:16:38 | 43 | |||
60 | 98 | STRÓZIK ALEKSANDER | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | POL | 2000 | M18 | 7 | 00:13:26 | 00:00:00 | 00:44:20 | 00:00:00 | 00:20:03 | 01:17:49 | 44 | ||
61 | 78 | GONERA PIOTR | MYKANÓW | ESSA MYKANÓW | POL | 1989 | M24 | 25 | 00:15:06 | 00:00:00 | 00:39:06 | 00:00:00 | 00:23:54 | 01:18:06 | 45 | ||
62 | 56 | MILCZAREK ADRIAN | CZĘSTOCHOWA | POL | 1984 | M24 | 26 | 00:17:42 | 00:00:00 | 00:37:50 | 00:00:00 | 00:22:34 | 01:18:06 | 46 | |||
63 | 66 | SOBIECH PAWEL | LEGIONOWO | TRI LEVEL | POL | 1978 | M24 | 27 | 00:16:54 | 00:00:00 | 00:36:58 | 00:00:00 | 00:24:17 | 01:18:09 | 47 | ||
64 | 58 | SKIBIŃSKI TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHÓWKA | POL | 1973 | M24 | 28 | 00:23:29 | 01:18:22 | 48 | ||||||
65 | 72 | KOWALCZYK JAROSŁAW | OPOLE | OPOLE | POL | 1978 | M24 | 29 | 00:15:20 | 00:00:00 | 00:38:35 | 00:00:00 | 00:24:30 | 01:18:25 | 49 | ||
66 | 83 | KOZŁOWSKI ADRIAN | WROCŁAW | POL | 1990 | M24 | 30 | 00:17:30 | 00:00:00 | 00:37:29 | 00:00:00 | 00:23:36 | 01:18:35 | 50 | |||
67 | 20 | STAŃCZAK MARIUSZ | WARSZAWA | ES TRI PROJECT TEAM | POL | 1971 | M24 | 31 | 00:15:52 | 00:00:00 | 00:39:07 | 00:00:00 | 00:24:08 | 01:19:07 | 51 | ||
68 | 30 | SUDAK GRZEGORZ | MILANÓWEK | POL | 1973 | M24 | 32 | 00:15:14 | 00:00:00 | 00:38:35 | 00:00:00 | 00:25:45 | 01:19:34 | 52 | |||
69 | 85 | MALESA DANIEL | ŁÓDŹ | LABOSPORT TEAM | POL | 1988 | M24 | 33 | 00:17:35 | 00:00:00 | 00:37:25 | 00:00:00 | 00:24:41 | 01:19:41 | 53 | ||
70 | 60 | BIEDROŃ JAROSŁAW | KRAKÓW | SPORTWISE | POL | 1981 | M24 | 34 | 00:15:50 | 00:00:00 | 00:38:40 | 00:00:00 | 00:25:21 | 01:19:51 | 54 | ||
71 | 65 | NIEPSUJ ADAM | ŁÓDŹ | POL | 1986 | M24 | 35 | 00:17:21 | 00:00:00 | 00:40:46 | 00:00:00 | 00:21:46 | 01:19:53 | 55 | |||
72 | 75 | WOSZCZEK MICHAŁ | ŁÓDŹ | LABOSPORT TEAM MERIDIAN EKSPERCI KREDYTOWI | POL | 1977 | M24 | 36 | 00:16:05 | 00:00:00 | 00:40:17 | 00:00:00 | 00:23:32 | 01:19:54 | 56 | ||
73 | 91 | DWORACZEK GRZEGORZ | BYTOM | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1972 | M24 | 37 | 00:16:33 | 00:00:00 | 00:38:58 | 00:00:00 | 00:24:29 | 01:20:00 | 57 | ||
74 | 110 | KLĘKA MARCIN | BEŁCHATÓW | LSKK BEŁCHATÓW LSKK BEŁCHATÓW | POL | 1977 | M24 | 38 | 00:15:12 | 00:00:00 | 00:39:41 | 00:00:00 | 00:25:37 | 01:20:30 | 58 | ||
75 | 119 | PLICH ANNA | BEŁCHATÓW | BRAK BRAK | POL | 1981 | K24 | 1 | 00:16:46 | 00:00:00 | 00:40:38 | 00:00:00 | 00:23:27 | 01:20:51 | 17 | ||
76 | 84 | PAWŁOWSKI MARCIN | KRAKÓW | HAM(A)K | POL | 1974 | M24 | 39 | 00:16:14 | 00:00:00 | 00:41:13 | 00:00:00 | 00:23:34 | 01:21:01 | 59 | ||
77 | 62 | PAWIK IZABELA | STRZYŻOWICE | BAZA TRIATHLONU MYSŁOWICE | POL | 1998 | K20 | 4 | 00:15:21 | 00:00:00 | 00:42:57 | 00:00:00 | 00:22:44 | 01:21:02 | 18 | ||
78 | 50 | MALINOWSKI ŁUKASZ | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1976 | M24 | 40 | 00:17:20 | 00:00:00 | 00:40:01 | 00:00:00 | 00:24:29 | 01:21:50 | 60 | |||
79 | 23 | GAŁĄZKA ANNA | ZŁOTY POTOK | UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA | POL | 1998 | K20 | 5 | 00:15:28 | 00:00:00 | 00:40:42 | 00:00:00 | 00:25:49 | 01:21:59 | 19 | ||
80 | 77 | STĘPIEŃ ADAM | CHORZÓW | POL | 1990 | M24 | 41 | 00:15:15 | 00:00:00 | 00:40:56 | 00:00:00 | 00:26:18 | 01:22:29 | 61 | |||
81 | 113 | SIERADZAN OLGA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2003 | K16 | 7 | 00:12:46 | 00:00:00 | 00:44:34 | 00:00:00 | 00:25:31 | 01:22:51 | 20 | ||
82 | 121 | KOMSTA MATEUSZ | PYSKOWICE | POL | 1999 | M20 | 6 | 00:15:38 | 00:00:00 | 00:41:35 | 00:00:00 | 00:26:50 | 01:24:03 | 62 | |||
83 | 48 | CZARNOWICZ JUSTYNA | SOKÓŁKA | POL | 1994 | K24 | 2 | 00:16:31 | 00:00:00 | 00:42:48 | 00:00:00 | 00:25:05 | 01:24:24 | 21 | |||
84 | 29 | GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | POL | 1978 | K24 | 3 | 00:18:02 | 00:00:00 | 00:41:15 | 00:00:00 | 00:25:41 | 01:24:58 | 22 | |||
85 | 61 | HRYNKIEWICZ PRZEMYSŁAW | SOSNOWIEC | POL | 1983 | M24 | 42 | 00:19:56 | 00:00:00 | 00:42:07 | 00:00:00 | 00:24:21 | 01:26:24 | 63 | |||
86 | 49 | RADŁOWSKI KAROL | MIKOŁOW | COCKTAIL TRUCK COCKTAIL TRUCK | POL | 1989 | M24 | 43 | 00:15:59 | 00:00:00 | 00:43:12 | 00:00:00 | 00:27:35 | 01:26:46 | 64 | ||
87 | 26 | ZOREMBA JAN | TARNOWSKIE GÓRY | KS AZS AWF KATOWICE RT | POL | 1953 | M24 | 44 | 00:17:51 | 00:00:00 | 00:41:04 | 00:00:00 | 00:28:02 | 01:26:57 | 65 | ||
88 | 81 | WAJDA WOJCIECH | CIESZYN | POL | 1982 | M24 | 45 | 00:18:39 | 00:00:00 | 00:43:17 | 00:00:00 | 00:25:06 | 01:27:02 | 66 | |||
89 | 32 | ARABAS KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | POL | 1952 | M24 | 46 | 01:27:06 | 67 | |||||||
90 | 71 | POLANOWSKI MAREK | KŁOBUCK | NGB KŁOBUCK | POL | 1967 | M24 | 47 | 00:22:31 | 00:00:00 | 00:40:49 | 00:00:00 | 00:24:59 | 01:28:19 | 68 | ||
91 | 24 | PAWŁOWSKI KAJETAN | KRAKÓW | HAM(A)K | POL | 2001 | M18 | 8 | 00:13:41 | 00:00:00 | 00:42:59 | 00:00:00 | 00:33:10 | 01:29:50 | 69 | ||
92 | 53 | MACHERA RAFAŁ | KONIECPOL | POL | 1990 | M24 | 48 | 00:23:27 | 00:00:00 | 00:45:51 | 00:00:00 | 00:21:23 | 01:30:41 | 70 | |||
93 | 63 | KUCIŃSKI PRZEMYSŁAW | ŁÓDŹ | POL | 1990 | M24 | 49 | 00:17:26 | 00:00:00 | 00:47:27 | 00:00:00 | 00:25:57 | 01:30:50 | 71 | |||
94 | 59 | KUCIŃSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | POL | 1964 | M24 | 50 | 00:15:12 | 00:00:00 | 00:49:10 | 00:00:00 | 00:27:07 | 01:31:29 | 72 | |||
95 | 79 | KUŚ PATRYCJA | BIELSKO-BIAŁA | POL | 1992 | K24 | 4 | 00:16:32 | 00:00:00 | 00:44:58 | 00:00:00 | 00:30:14 | 01:31:44 | 23 | |||
96 | 21 | DURAJ MAREK | CIĘCINA | KLUB TRIATLONOWY "ŻYWIEC" PAN | POL | 1974 | M24 | 51 | 00:16:45 | 00:00:00 | 00:44:43 | 00:00:00 | 00:30:44 | 01:32:12 | 73 | ||
97 | 94 | STELMACHOWICZ JAROSŁAW | KOMPRACHCICE | JAREK ST MEXPOL OPOLE | POL | 1971 | M24 | 52 | 00:15:08 | 00:00:00 | 00:49:45 | 00:00:00 | 00:27:40 | 01:32:33 | 74 | ||
98 | 99 | PABICH ŁUKASZ | OPOLE | POL | 1982 | M24 | 53 | 00:15:15 | 00:00:00 | 00:49:39 | 00:00:00 | 00:27:39 | 01:32:33 | 75 | |||
99 | 96 | WIĘCŁAW AGNIESZKA | KRAKÓW | UNLIMITED SPORT & LIFESTYLE | POL | 1982 | K24 | 5 | 00:17:18 | 00:00:00 | 00:45:25 | 00:00:00 | 00:31:30 | 01:34:13 | 24 | ||
100 | 87 | BEHOUNEK MAGDALENA | ZAKOPANE | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | POL | 1986 | K24 | 6 | 00:16:02 | 00:00:00 | 00:48:11 | 00:00:00 | 00:30:26 | 01:34:39 | 25 | ||
101 | 54 | ŁATANIK ANETA | ALEKSANDRIA DRUGA | POL | 1971 | K24 | 7 | 00:22:53 | 00:00:00 | 00:53:11 | 00:00:00 | 00:30:02 | 01:46:06 | 26 | |||
102 | 15 | HANASIEWICZ PAWEŁ | KRAKÓW | POL | 1992 | M24 | DNF | ||||||||||
103 | 17 | GÓRA PAWEŁ | CZĘSTOCHOWA | ESSA MYKANÓW | POL | 1998 | M20 | DNF | |||||||||
104 | 19 | GRETKA OLGA | ŁÓDŹ | POL | 1988 | K24 | DNF | ||||||||||
105 | 22 | JARSKI PAWEŁ | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1979 | M24 | DNF | ||||||||||
106 | 33 | RESZKE SŁAWOMIR | JÓZEFASŁAW | MUCHOMOREK SPORT | POL | 1963 | M24 | DNF | |||||||||
107 | 34 | SZOLTYSIK RAFAL | RADZIONKÓW | POL | 1985 | M24 | DNF | ||||||||||
108 | 39 | WADEŁEK ROBERT | WARSZAWA | POL | 1993 | M24 | DNF | ||||||||||
109 | 41 | MIELKE DAWID | BAŻANOWICE | SPORTWISE TRI TEAM KRAKÓW U JĘDRUSIA | POL | 2002 | M16 | DNF | |||||||||
110 | 51 | MALCZEWSKI MARCIN | ŁÓDŹ | POL | 1982 | M24 | DNF | ||||||||||
111 | 55 | BAJ JOANNA | MARCINKOWICE | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY | POL | 2002 | K16 | DNF | |||||||||
112 | 73 | ŁYCZAK LUCJAN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | POL | 1980 | M24 | DNF | ||||||||||
113 | 90 | SZMAJDUCH MARIUSZ | MYSŁOWICE | SILESIA RUNNERS CLUB | POL | 1986 | M24 | DNF | |||||||||
114 | 106 | GIBALSKI KAJETAN | ROŚCISŁAWICE | KT ŻYWIEC | POL | 2000 | M18 | DNF | |||||||||
115 | 108 | DĘBIŃSKA KINGA | CZĘSTOCHOWA | POL | 1975 | K24 | DNF | ||||||||||
116 | 111 | DAŃKOWSKI DOMINIK | WROCŁAW | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY | POL | 2000 | M18 | DNF | |||||||||
117 | 116 | BŁASZCZYK AGNIESZKA | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | CELIRONMAN | POL | 1975 | K24 | DNF | |||||||||
118 | 118 | ZACHWIEJA AGATA | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2001 | K18 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 165 | OWCZAREK KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | POL | 1992 | M25 | 1 | 00:20:39 | 00:00:00 | 01:00:53 | 00:00:00 | 00:38:52 | 02:00:24 | 1 | |||
2 | 250 | CHOMIK RAFAŁ | GLIWICE | WAY2CHAMP | POL | 1977 | M40 | 1 | 00:23:51 | 00:00:00 | 01:00:39 | 00:00:00 | 00:37:31 | 02:02:01 | 2 | ||
3 | 193 | PIOTROWSKI ALEKSANDER | KRAKÓW | GOODLOOD | POL | 1991 | M25 | 2 | 00:24:29 | 00:00:00 | 01:04:53 | 00:00:00 | 00:40:03 | 02:09:25 | 3 | ||
4 | 197 | DOWBOR MACIEJ | WARSZAWA | AIRBIKE TRINERGY TEAM | POL | 1978 | M40 | 2 | 00:22:00 | 00:00:00 | 01:05:24 | 00:00:00 | 00:42:29 | 02:09:53 | 4 | ||
5 | 241 | PYKA MAREK | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM REHABILITACJA MAGVIT | POL | 1977 | M40 | 3 | 00:23:56 | 00:00:00 | 01:05:07 | 00:00:00 | 00:41:02 | 02:10:05 | 5 | ||
6 | 254 | MĄDRY MARCIN | CZĘSTOCHOWA | TTC CZĘSTOCHOWA | POL | 1984 | M35 | 1 | 00:25:03 | 00:00:00 | 01:06:06 | 00:00:00 | 00:40:33 | 02:11:42 | 6 | ||
7 | 244 | MAZUREK MICHAL | KONSTANCIN-JEZIORNA | EUROSOFT TEAM EUROSOFT | POL | 1977 | M40 | 4 | 00:25:59 | 00:00:00 | 01:06:56 | 00:00:00 | 00:38:53 | 02:11:48 | 7 | ||
8 | 222 | KONARSKI MARCIN | NYSA | TRIATHLON NOR NYSA | POL | 1971 | M45 | 1 | 02:11:53 | 8 | |||||||
9 | 265 | NIEDŹWIADEK JAKUB | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU #CELJESTJEDEN | POL | 1993 | M25 | 3 | 00:22:47 | 00:00:00 | 01:07:31 | 00:00:00 | 00:43:40 | 02:13:58 | 9 | ||
10 | 224 | KOWAL BORIS | WROCLAW | FR | 1986 | M30 | 1 | 00:23:26 | 00:00:00 | 01:06:41 | 00:00:00 | 00:44:27 | 02:14:34 | 10 | |||
11 | 186 | LITAWA JACEK | WARSZAWA | POL | 1970 | M45 | 2 | 00:24:27 | 00:00:00 | 01:08:31 | 00:00:00 | 00:41:45 | 02:14:43 | 11 | |||
12 | 204 | REMBOWSKI MICHAŁ | KONSTANCIN-JEZIORNA | UB 40 TC | POL | 1975 | M40 | 5 | 00:24:41 | 00:00:00 | 01:07:45 | 00:00:00 | 00:42:23 | 02:14:49 | 12 | ||
13 | 261 | PIETRYKA SYLWESTER | KIELCE | AKWEDUKT KIELCE | POL | 1983 | M35 | 2 | 00:24:13 | 00:00:00 | 01:07:51 | 00:00:00 | 00:43:08 | 02:15:12 | 13 | ||
14 | 268 | KOMOROWICZ PIOTR | ZABORÓW | U JĘDRUSIA | POL | 1990 | M25 | 4 | 00:25:13 | 00:00:00 | 01:03:57 | 00:00:00 | 00:46:37 | 02:15:47 | 14 | ||
15 | 180 | WOLANT SYLWESTER | BRZESZCZE | POL | 1977 | M40 | 6 | 00:23:31 | 00:00:00 | 01:10:17 | 00:00:00 | 00:42:12 | 02:16:00 | 15 | |||
16 | 230 | LIPOWSKI MIKOŁAJ | ŁASK | FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ | POL | 1988 | M30 | 2 | 00:24:35 | 00:00:00 | 01:07:51 | 00:00:00 | 00:44:20 | 02:16:46 | 16 | ||
17 | 161 | KWIECIŃSKI SEBASTIAN | MŁAWA | PRZEMYSŁAW SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 7 | 00:24:52 | 00:00:00 | 01:08:47 | 00:00:00 | 00:41:27 | 02:17:06 | 17 | 00:02:00 | |
18 | 215 | LICHACZ MIŁOSZ | SMOLEC | POL | 1983 | M35 | 3 | 00:25:53 | 00:00:00 | 01:09:02 | 00:00:00 | 00:43:57 | 02:18:52 | 18 | |||
19 | 217 | BĄK-CESARZ DAMIAN | GLIWICE | POL | 1974 | M45 | 3 | 00:26:27 | 00:00:00 | 01:10:34 | 00:00:00 | 00:41:57 | 02:18:58 | 19 | |||
20 | 239 | KOCHANOWSKI DARIUSZ | MARKI | TRI LEVEL | POL | 1974 | M45 | 4 | 00:25:07 | 00:00:00 | 01:11:27 | 00:00:00 | 00:42:36 | 02:19:10 | 20 | ||
21 | 173 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | KIEDA - TRENERFIT.PL / IRONWOMAN FIT | POL | 1976 | M40 | 8 | 00:24:49 | 00:00:00 | 01:10:08 | 00:00:00 | 00:44:18 | 02:19:15 | 21 | ||
22 | 220 | STUŁA RAFAŁ | NOWA SÓL | POL | 1991 | M25 | 5 | 00:25:27 | 00:00:00 | 01:12:42 | 00:00:00 | 00:41:22 | 02:19:31 | 22 | |||
23 | 231 | KNAPIK MARIUSZ | CZĘSTOCHOWA | SPORTOWA CZĘSTOCHOWA | POL | 1977 | M40 | 9 | 00:26:50 | 00:00:00 | 01:11:16 | 00:00:00 | 00:42:36 | 02:20:42 | 23 | ||
24 | 223 | MATYJA ANDRZEJ | KŁOBUCK | POL | 1978 | M40 | 10 | 00:27:36 | 00:00:00 | 01:11:57 | 00:00:00 | 00:41:47 | 02:21:20 | 24 | |||
25 | 262 | RADOMSKI KAMIL | SZARLEJKA | POZYTYWNIE AKTYWNI | POL | 1983 | M35 | 4 | 00:26:58 | 00:00:00 | 01:08:08 | 00:00:00 | 00:46:21 | 02:21:27 | 25 | ||
26 | 247 | KOPACZ GRZEGORZ | BLACHOWNIA | XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL | POL | 1985 | M30 | 3 | 00:25:29 | 00:00:00 | 01:12:59 | 00:00:00 | 00:43:02 | 02:21:30 | 26 | ||
27 | 200 | TOKAREK MAREK | POZNAŃ | POL | 1974 | M45 | 5 | 00:24:59 | 00:00:00 | 01:11:04 | 00:00:00 | 00:46:49 | 02:22:52 | 27 | |||
28 | 213 | MRUSZCZYK MARCIN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | POL | 1979 | M40 | 11 | 00:26:16 | 00:00:00 | 01:12:12 | 00:00:00 | 00:44:40 | 02:23:08 | 28 | |||
29 | 240 | WIŚNIEWSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1986 | M30 | 4 | 00:25:06 | 00:00:00 | 01:11:07 | 00:00:00 | 00:47:32 | 02:23:45 | 29 | |||
30 | 232 | SUCHANEK SZYMON | CZĘSTOCHOWA | POL | 1990 | M25 | 6 | 00:29:03 | 00:00:00 | 01:09:36 | 00:00:00 | 00:45:49 | 02:24:28 | 30 | |||
31 | 221 | JELONEK ŁUKASZ | TARNOWSKIE GÓRY | EKO-TECH SP. Z O.O. SP. K. | POL | 1982 | M35 | 5 | 00:26:04 | 00:00:00 | 01:11:52 | 00:00:00 | 00:46:40 | 02:24:36 | 31 | ||
32 | 251 | ŚWIECH KAMIL | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | WM TRISELF KRAKÓW | POL | 1977 | M40 | 12 | 00:25:23 | 00:00:00 | 01:11:22 | 00:00:00 | 00:48:05 | 02:24:50 | 32 | ||
33 | 168 | CISZEK JERZY | ŻABIA WOLA | REKINY TRIATHLONU | POL | 1988 | M30 | 5 | 00:25:02 | 00:00:00 | 01:13:16 | 00:00:00 | 00:46:32 | 02:24:50 | 33 | ||
34 | 188 | SZPITER TOMASZ | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | POL | 1969 | M50 | 1 | 00:28:29 | 00:00:00 | 01:12:28 | 00:00:00 | 00:44:16 | 02:25:13 | 34 | ||
35 | 258 | WINIARCZYK JACEK | WARKA | POL | 1971 | M45 | 6 | 00:25:27 | 00:00:00 | 01:16:01 | 00:00:00 | 00:43:56 | 02:25:24 | 35 | |||
36 | 238 | BUDZANOWSKI MICHAŁ | WROCŁAW | TRIATHLON PRO TEAM VONART WROCŁAW | POL | 1989 | M30 | 6 | 00:24:59 | 00:00:00 | 01:09:26 | 00:00:00 | 00:51:02 | 02:25:27 | 36 | ||
37 | 164 | KAPICA MAREK | BYTOM | POL | 1980 | M35 | 6 | 00:29:23 | 00:00:00 | 01:13:00 | 00:00:00 | 00:43:23 | 02:25:46 | 37 | |||
38 | 267 | KOŁODZIEJ MARCIN | KALEJ | TRIATHLON TRAINING CENTER | POL | 1975 | M40 | 13 | 00:28:49 | 00:00:00 | 01:12:10 | 00:00:00 | 00:45:20 | 02:26:19 | 38 | ||
39 | 167 | TKACZYK MIŁOSZ | GRODZISK MAZOWIECKI | REKINY TRIATHLONU | POL | 1988 | M30 | 7 | 00:26:01 | 00:00:00 | 01:11:34 | 00:00:00 | 00:49:07 | 02:26:42 | 39 | ||
40 | 209 | GOCZAŁ MATEUSZ | KOLUSZKI | STACJA LECZENIA RUCHEM | POL | 1992 | M25 | 7 | 00:25:53 | 00:00:00 | 01:17:23 | 00:00:00 | 00:43:28 | 02:26:44 | 40 | ||
41 | 263 | TAJAK TOMASZ | KRAKÓW | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1974 | M45 | 7 | 00:29:16 | 00:00:00 | 01:13:55 | 00:00:00 | 00:43:31 | 02:26:57 | 41 | 00:00:15 | |
42 | 154 | FILUŚ STANISŁAW | MYSŁOWICE | KRS TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1965 | M50 | 2 | 00:25:50 | 00:00:00 | 01:19:25 | 00:00:00 | 00:41:49 | 02:27:04 | 42 | ||
43 | 159 | KRUSZYŃSKI ANDRZEJ | ŁÓDŹ | TRIAKTYWNY PIOTRKÓW | POL | 1977 | M40 | 14 | 00:28:18 | 00:00:00 | 01:14:56 | 00:00:00 | 00:44:11 | 02:27:25 | 43 | ||
44 | 145 | ŁUKOWSKI DARIUSZ | STRZELCE OPOLSKIE | OSIR STRZELCE OPOLSKIE | POL | 1964 | M55 | 1 | 00:29:45 | 00:00:00 | 01:14:12 | 00:00:00 | 00:43:51 | 02:27:48 | 44 | ||
45 | 228 | SKÓRA TOMASZ | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1973 | M45 | 8 | 00:29:57 | 00:00:00 | 01:15:40 | 00:00:00 | 00:42:25 | 02:28:02 | 45 | ||
46 | 194 | CEGLAREK ŁUKASZ | ŻĘDOWICE | POL | 1991 | M25 | 8 | 00:28:25 | 00:00:00 | 01:14:24 | 00:00:00 | 00:45:46 | 02:28:35 | 46 | |||
47 | 176 | SZYMCZYK TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1982 | M35 | 7 | 00:29:58 | 00:00:00 | 01:15:51 | 00:00:00 | 00:43:13 | 02:29:02 | 47 | |||
48 | 166 | PANEK PAWEŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | GRUPA DBK GRUPA DBK | POL | 1979 | M40 | 15 | 00:28:43 | 00:00:00 | 01:14:25 | 00:00:00 | 00:46:38 | 02:30:01 | 48 | 00:00:15 | |
49 | 158 | KOTARBA KRZYSZTOF | ŚWIĄTNIKI GÓRNE | POL | 1981 | M35 | 8 | 00:28:44 | 00:00:00 | 01:15:14 | 00:00:00 | 00:46:13 | 02:30:11 | 49 | |||
50 | 146 | STODULSKI MICHAŁ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1981 | M35 | 9 | 00:27:40 | 00:00:00 | 01:19:59 | 00:00:00 | 00:43:26 | 02:31:05 | 50 | |||
51 | 249 | STRÓZIK TOMASZ | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | POL | 1973 | M45 | 9 | 00:28:47 | 00:00:00 | 01:16:29 | 00:00:00 | 00:46:28 | 02:31:44 | 51 | ||
52 | 177 | HAMELA KRZYSZTOF | CHORZÓW | POL | 1960 | M55 | 2 | 00:31:35 | 00:00:00 | 01:12:41 | 00:00:00 | 00:47:52 | 02:32:08 | 52 | |||
53 | 266 | ROMANOWSKI TOMASZ | WARKA | KS START PUŁASKI WARKA MULTIKA | POL | 1980 | M35 | 10 | 00:27:15 | 00:00:00 | 01:14:33 | 00:00:00 | 00:50:07 | 02:32:10 | 53 | 00:00:15 | |
54 | 260 | KUKLA ŁUKASZ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1981 | M35 | 11 | 00:27:08 | 00:00:00 | 01:17:51 | 00:00:00 | 00:47:21 | 02:32:20 | 54 | ||
55 | 198 | FELKA DARIUSZ | GWOŹDZICE | POL | 1989 | M30 | 8 | 00:26:20 | 00:00:00 | 01:15:32 | 00:00:00 | 00:50:33 | 02:32:25 | 55 | |||
56 | 225 | KOSOWSKI RAFAŁ | WRĘCZYCA WIELKA | KALEJ | POL | 1974 | M45 | 10 | 00:28:33 | 00:00:00 | 01:09:59 | 00:00:00 | 00:53:54 | 02:32:26 | 56 | ||
57 | 190 | ŻOCHOWSKI MIKOŁAJ | DZIAŁOSZYN | KLUB BIEGACZA WARTA | POL | 1993 | M25 | 9 | 00:26:49 | 00:00:00 | 01:22:38 | 00:00:00 | 00:43:02 | 02:32:29 | 57 | ||
58 | 181 | STACHOWSKI WOJCIECH | GLIWICE | POL | 1977 | M40 | 16 | 00:25:29 | 00:00:00 | 01:18:53 | 00:00:00 | 00:48:20 | 02:32:42 | 58 | |||
59 | 171 | ZAWIŁO BARTŁOMIEJ | SIERCZA | NOWA HUTA TEAM | POL | 1989 | M30 | 9 | 00:25:09 | 00:00:00 | 01:21:42 | 00:00:00 | 00:46:11 | 02:33:02 | 59 | ||
60 | 163 | WIŚNIEWSKI ARNOLD | ŁÓDŹ | ARNOLD WIŚNIEWSKI ARNOLD WIŚNIEWSKI | POL | 1974 | M45 | 11 | 00:28:31 | 00:00:00 | 01:16:46 | 00:00:00 | 00:47:46 | 02:33:03 | 60 | ||
61 | 259 | LUBINA ŁUKASZ | KATOWICE | POL | 1982 | M35 | 12 | 00:25:18 | 00:00:00 | 01:18:27 | 00:00:00 | 00:50:08 | 02:33:53 | 61 | |||
62 | 218 | KOPEĆ MATEUSZ | RYCZÓWEK | POL | 1991 | M25 | 10 | 00:30:16 | 00:00:00 | 01:21:44 | 00:00:00 | 00:42:30 | 02:34:30 | 62 | |||
63 | 248 | MATUSZ RAFAŁ | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | POL | 1974 | M45 | 12 | 00:29:34 | 00:00:00 | 01:15:53 | 00:00:00 | 00:49:14 | 02:34:41 | 63 | ||
64 | 185 | OWCZAREK TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1967 | M50 | 3 | 00:25:15 | 00:00:00 | 01:17:17 | 00:00:00 | 00:52:20 | 02:34:52 | 64 | |||
65 | 256 | SOKOŁOWSKI TOMASZ | PRZEŹMIEROWO | POL | 1974 | M45 | 13 | 00:29:38 | 00:00:00 | 01:13:32 | 00:00:00 | 00:52:00 | 02:35:10 | 65 | |||
66 | 184 | MALICKI JACEK | DOBRA NOWINY | HURTAP | POL | 1956 | M60 | 1 | 00:29:52 | 00:00:00 | 01:11:53 | 00:00:00 | 00:53:44 | 02:35:29 | 66 | ||
67 | 182 | NOWOK MACIEJ | CHORZÓW | POL | 1991 | M25 | 11 | 00:31:17 | 00:00:00 | 01:18:09 | 00:00:00 | 00:46:06 | 02:35:32 | 67 | |||
68 | 187 | SKIERSKI ADAM | KATOWICE | POL | 1971 | M45 | 14 | 00:29:14 | 00:00:00 | 01:18:39 | 00:00:00 | 00:48:21 | 02:36:14 | 68 | |||
69 | 183 | HAMELA WERONIKA | CHORZÓW | POL | 1991 | K25 | 1 | 00:29:59 | 00:00:00 | 01:17:26 | 00:00:00 | 00:49:01 | 02:36:26 | 1 | |||
70 | 174 | BANCZAREK KRZYSZTOF | BYTOM | STREFA BYKÓW ENCIERRO | POL | 1987 | M30 | 10 | 00:29:49 | 00:00:00 | 01:17:56 | 00:00:00 | 00:48:55 | 02:36:40 | 69 | ||
71 | 226 | LUBOWIECKA LARYSA | KRAKÓW | POL | 1999 | K18 | 1 | 00:25:17 | 00:00:00 | 01:14:30 | 00:00:00 | 00:57:01 | 02:36:48 | 2 | |||
72 | 214 | WILK ŁUKASZ | JAWORZNO | POL | 1979 | M40 | 17 | 00:27:33 | 00:00:00 | 01:22:22 | 00:00:00 | 00:46:59 | 02:36:54 | 70 | |||
73 | 245 | DOBRENKO DANIEL | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | POL | 1978 | M40 | 18 | 00:31:29 | 00:00:00 | 01:16:17 | 00:00:00 | 00:49:21 | 02:37:07 | 71 | ||
74 | 246 | KACZMAREK DARIUSZ | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | POL | 1971 | M45 | 15 | 00:31:29 | 00:00:00 | 01:16:20 | 00:00:00 | 00:49:20 | 02:37:09 | 72 | ||
75 | 252 | SOCHAŃSKI PIOTR | WARKA | POL | 1985 | M30 | 11 | 00:29:24 | 00:00:00 | 01:16:57 | 00:00:00 | 00:50:50 | 02:37:11 | 73 | |||
76 | 152 | WITKOWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 19 | 00:29:00 | 00:00:00 | 01:23:35 | 00:00:00 | 00:44:37 | 02:37:12 | 74 | |||
77 | 153 | SITEK SZYMON | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | POL | 1986 | M30 | 12 | 00:29:40 | 00:00:00 | 01:17:49 | 00:00:00 | 00:49:47 | 02:37:16 | 75 | ||
78 | 216 | CZERNIAK ADAM | MYSZKÓW | POL | 1977 | M40 | 20 | 00:31:40 | 00:00:00 | 01:17:51 | 00:00:00 | 00:48:16 | 02:37:47 | 76 | |||
79 | 160 | BOSZKOWICZ KAROL | GRODZISKO GÓRNE | POL | 1996 | M18 | 1 | 00:29:56 | 00:00:00 | 01:21:22 | 00:00:00 | 00:46:57 | 02:38:15 | 77 | |||
80 | 149 | PLESIŃSKI SEBASTIAN | SOSNOWIEC | DSV RUNNING TEAM | POL | 1976 | M40 | 21 | 00:28:50 | 00:00:00 | 01:23:06 | 00:00:00 | 00:46:20 | 02:38:16 | 78 | ||
81 | 211 | DZIĘCIELEWSKI MICHAŁ | BRZEZINY | STACJA LECZENIA RUCHEM | POL | 1992 | M25 | 12 | 00:30:17 | 00:00:00 | 01:20:39 | 00:00:00 | 00:47:24 | 02:38:20 | 79 | ||
82 | 202 | RYDECKI PAWEŁ | BLACHOWNIA | NATURALNIE BLACHOWNIA | POL | 1964 | M55 | 3 | 00:30:54 | 00:00:00 | 01:18:13 | 00:00:00 | 00:49:15 | 02:38:22 | 80 | ||
83 | 253 | DĄBEK PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | KONDYCJA | POL | 1973 | M45 | 16 | 00:30:39 | 00:00:00 | 01:16:05 | 00:00:00 | 00:51:43 | 02:38:27 | 81 | ||
84 | 236 | WYPARŁO ANNA | BĘDZIN | POL | 1992 | K25 | 2 | 00:28:45 | 00:00:00 | 01:17:56 | 00:00:00 | 00:51:58 | 02:38:39 | 3 | |||
85 | 150 | GOŁKOWSKI RADOSŁAW | ZAWIERCIE | POL | 1984 | M35 | 13 | 00:33:57 | 00:00:00 | 01:18:48 | 00:00:00 | 00:46:01 | 02:38:46 | 82 | |||
86 | 219 | LICHACZ ANNA | SMOLEC | POL | 1981 | K35 | 1 | 00:29:32 | 00:00:00 | 01:17:54 | 00:00:00 | 00:53:03 | 02:40:29 | 4 | |||
87 | 227 | SKÓRA KATARZYNA | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1975 | K40 | 1 | 00:26:52 | 00:00:00 | 01:22:50 | 00:00:00 | 00:51:16 | 02:40:58 | 5 | ||
88 | 229 | FEDEROWICZ PIOTR | SOSNOWIEC | POL | 1969 | M50 | 4 | 00:29:36 | 00:00:00 | 01:16:44 | 00:00:00 | 00:55:14 | 02:41:34 | 83 | |||
89 | 212 | JAWOROWSKI WITOLD | BYTOM | AMATOR | POL | 1963 | M55 | 4 | 00:31:42 | 00:00:00 | 01:24:50 | 00:00:00 | 00:45:13 | 02:41:45 | 84 | ||
90 | 203 | MAJCHRZAK MARCIN | PIOTRKOW TRYBUNALSKI508 | POL | 1974 | M45 | 17 | 00:28:53 | 00:00:00 | 01:19:53 | 00:00:00 | 00:54:39 | 02:43:25 | 85 | |||
91 | 235 | SZOTT MACIEJ | WROCŁAW | LUXON LED LUXON SP. Z O.O. | POL | 1986 | M30 | 13 | 00:30:54 | 00:00:00 | 01:18:00 | 00:00:00 | 00:54:39 | 02:43:33 | 86 | ||
92 | 195 | FITAS ZUZANNA | JOZEFOSLAW | POL | 1998 | K18 | 2 | 00:27:32 | 00:00:00 | 01:25:52 | 00:00:00 | 00:50:15 | 02:43:39 | 6 | |||
93 | 172 | PARCZEWSKA MARTA | WARSZAWA | TRI LEVEL | POL | 1979 | K40 | 2 | 00:27:23 | 00:00:00 | 01:26:29 | 00:00:00 | 00:51:09 | 02:45:01 | 7 | ||
94 | 233 | LUBOWIECKA OKSANA | KRAKÓW | POL | 1971 | K45 | 1 | 00:29:28 | 00:00:00 | 01:20:16 | 00:00:00 | 00:55:39 | 02:45:23 | 8 | |||
95 | 199 | ŁATANIK RAFAŁ | ALEKSANDRIA DRUGA | POL | 1970 | M45 | 18 | 00:25:41 | 00:00:00 | 01:19:17 | 00:00:00 | 01:00:11 | 02:45:24 | 87 | 00:00:15 | ||
96 | 148 | RĘBISZ PAWEŁ | JAWORZNO | KB MCKIS JAWORZNO | POL | 1977 | M40 | 22 | 00:25:44 | 00:00:00 | 01:25:50 | 00:00:00 | 00:54:04 | 02:45:38 | 88 | ||
97 | 196 | BUTRYN WOJCIECH | KRAKÓW | POL | 1973 | M45 | 19 | 00:29:00 | 00:00:00 | 01:21:33 | 00:00:00 | 00:55:49 | 02:46:22 | 89 | |||
98 | 264 | PĘDOWSKI WOJCIECH | GLIWICE | OK! SPORT | POL | 1964 | M55 | 5 | 00:29:41 | 00:00:00 | 01:22:52 | 00:00:00 | 00:54:30 | 02:47:03 | 90 | ||
99 | 191 | WADEŁEK ROBERT | WARSZAWA | POL | 1993 | M25 | 13 | 00:25:37 | 00:00:00 | 01:27:01 | 00:00:00 | 00:54:25 | 02:47:03 | 91 | |||
100 | 192 | KOŁODZIEJ ANTONI | KALEJ | POL | 1952 | M65 | 1 | 00:30:16 | 00:00:00 | 01:18:13 | 00:00:00 | 00:59:16 | 02:47:45 | 92 | |||
101 | 170 | KISIEL ANITA | CZĘSTOCHOWA | AKKTYWNA EKIPA CALYPSO CZĘSTOCHOWA | POL | 1974 | K45 | 2 | 00:29:35 | 00:00:00 | 01:25:34 | 00:00:00 | 00:53:14 | 02:48:23 | 9 | ||
102 | 147 | POLOCZEK KATARZYNA | KRAKÓW | POL | 1990 | K25 | 3 | 00:29:53 | 00:00:00 | 01:27:22 | 00:00:00 | 00:51:12 | 02:48:27 | 10 | |||
103 | 201 | HRECZAŃSKI PAWEŁ | BLACHOWNIA | NATURALNIE BLACHOWNIA | POL | 1967 | M50 | 5 | 00:38:31 | 00:00:00 | 01:22:23 | 00:00:00 | 00:51:21 | 02:52:15 | 93 | ||
104 | 178 | GAJ RADOSŁAW | KATOWICE | POL | 1976 | M40 | 23 | 00:27:39 | 00:00:00 | 01:36:48 | 00:00:00 | 00:50:27 | 02:54:54 | 94 | |||
105 | 205 | KMITA BARTOSZ | ŚWIĘTOCHŁOWICE | POL | 1984 | M35 | 14 | 00:29:49 | 00:00:00 | 01:26:18 | 00:00:00 | 00:59:30 | 02:55:37 | 95 | |||
106 | 208 | ŁOZA WOJCIECH | BYTOM | GRUPA NOMAX | POL | 1971 | M45 | 20 | 00:31:14 | 00:00:00 | 01:29:15 | 00:00:00 | 00:55:37 | 02:56:06 | 96 | ||
107 | 155 | ROKICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1959 | M60 | 2 | 00:38:57 | 00:00:00 | 01:21:15 | 00:00:00 | 00:56:51 | 02:57:03 | 97 | |||
108 | 156 | NAWRAT MIROSŁAW | ZABRZE | POL | 1979 | M40 | 24 | 00:31:31 | 00:00:00 | 01:30:35 | 00:00:00 | 00:55:12 | 02:57:18 | 98 | |||
109 | 162 | HRYNIEWICZ AGNIESZKA | ŁÓDŹ | POL | 1983 | K35 | 2 | 00:29:44 | 00:00:00 | 01:30:52 | 00:00:00 | 00:58:09 | 02:58:45 | 11 | |||
110 | 151 | WIKLAK ADAM | NOWA IWICZNA | AGMA PROJEKT | POL | 1975 | M40 | 25 | 00:31:02 | 00:00:00 | 01:29:30 | 00:00:00 | 00:59:04 | 02:59:36 | 99 | ||
111 | 210 | KOPERSKI MICHAŁ | SZAMOTULY | POL | 1985 | M30 | 14 | 00:31:25 | 00:00:00 | 01:45:31 | 00:00:00 | 01:03:43 | 03:20:39 | 100 | |||
112 | 255 | GINALSKI ZBIGNIEW | RZĘDKOWICE | TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1938 | M70+ | 1 | 00:42:20 | 00:00:00 | 01:47:54 | 00:00:00 | 01:24:33 | 03:54:47 | 101 | ||
113 | 189 | TERECH TOMASZ | RADZIONKOW | TOURSPORT RUNNING TEAM TOURSPORT | POL | 1974 | M45 | 00:25:32 | 00:00:00 | DNF | |||||||
114 | 237 | BOROWIEC KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | BROWAR TEAM :) | POL | 1979 | M40 | 00:26:11 | 00:00:00 | DNF | |||||||
115 | 243 | BEHOUNEK LESZEK | ZAKOPANE | TG SOKÓŁ ZAKOPANE TG SOKÓŁ ZAKOPANE | POL | 1959 | M60 | 00:29:43 | 00:00:00 | DNF | |||||||
116 | 157 | MAJCHRZAK ŁUKASZ | KŁOMNICE | EFAFLEX POLSKA | POL | 1987 | M30 | 00:33:46 | 00:00:00 | DNF | |||||||
117 | 169 | SPYRA KRZYSZTOF | WARSZAWA | I-SPORT | POL | 1973 | M45 | DNF | |||||||||
118 | 175 | GROCHOWSKI WOJCIECH | SIEDLCE | POL | 1980 | M35 | DNF | ||||||||||
119 | 179 | BRZÓSKA WOJCIECH | DULOWA | POL | 1996 | M18 | DNF | ||||||||||
120 | 207 | MATREJEK MICHAL | KRAKÓW | CRAGSPORT CRAGMAGAZINE | POL | 1984 | M35 | DNF | |||||||||
121 | 234 | HERDA BARTŁOMIEJ | BYTOM | TRI DIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | M30 | DNF | |||||||||
122 | 242 | ROZEK JACEK | RYBNIK | COKEINCONTAINERS.COM | POL | 1980 | M35 | DNF | |||||||||
123 | 300 | MOSZKOWICZ KAROL | GRODZISKO GÓRNE | POL | 1996 | M18 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 257 | NOWAK ROBERT (NOWAK GRZEGORZ, LUBOSZ DARIUSZ) | KALEJ | 00:34:30 | 00:00:00 | 01:13:59 | 00:00:00 | 00:37:51 | 02:26:20 | 1 | ||
2 | 206 | STAWICKI SZYMON (STAWICKI GRZEGORZ, KWIATOŃ TOMASZ) | JASTRZĘBIE | 00:29:37 | 00:00:00 | 01:12:47 | 00:00:00 | 00:44:27 | 02:26:51 | 2 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 942 | GRZANKA MATEUSZ | ZAWIERCIE | PL | 1986 | M30-34 | 1 | 00:00:01 | 3:31 | 17,1 | 00:35:08 | 00:35:09 | 1 | ||
2 | 960 | ZIĘBA ALEKSANDER | STRZYŻOWICE | GMINA PSARY | PL | 1995 | M20-24 | 1 | 00:00:00 | 3:32 | 17,0 | 00:35:22 | 00:35:22 | 2 | |
3 | 910 | SZMUKIER MARCIN | KOZIEGŁOWY | PL | 1995 | M20-24 | 2 | 00:00:01 | 3:42 | 16,2 | 00:36:56 | 00:36:57 | 3 | ||
4 | 885 | LUBOSZ DARIUSZ | SZARLEJKA | NGB KŁOBUCK | PL | 1978 | M40-44 | 1 | 00:00:01 | 3:43 | 16,1 | 00:37:11 | 00:37:12 | 4 | |
5 | 925 | MACIEJEWSKI MICHAŁ | POCZESNA | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | PL | 1981 | M35-39 | 1 | 00:00:02 | 3:45 | 16,0 | 00:37:24 | 00:37:26 | 5 | |
6 | 852 | PELIKAN ARTUR | KŁOBUCK | NGB KŁOBUCK | PL | 1994 | M25-29 | 1 | 00:00:00 | 3:46 | 15,9 | 00:37:42 | 00:37:42 | 6 | |
7 | 841 | MALCZEWSKI DANIEL | OPOLE | PL | 1987 | M30-34 | 2 | 00:00:03 | 3:47 | 15,9 | 00:37:46 | 00:37:49 | 7 | ||
8 | 901 | KRUK MATEUSZ | CZĘSTOCHOWA | PL | 1989 | M30-34 | 3 | 00:00:01 | 3:55 | 15,3 | 00:39:08 | 00:39:09 | 8 | ||
9 | 854 | ORZECHOWSKI ARKADIUSZ | BYTOM | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | PL | 1976 | M40-44 | 2 | 00:00:01 | 3:56 | 15,3 | 00:39:19 | 00:39:20 | 9 | |
10 | 940 | CYGAN MIROSŁAW | OLSZTYN | Polska | 1982 | M35-39 | 2 | 00:00:01 | 3:57 | 15,2 | 00:39:31 | 00:39:32 | 10 | ||
11 | 940 | SAMELSKI BŁAŻEJ | STRZELCE OPOLSKIE | PL | 1991 | M25-29 | 2 | 00:00:01 | 3:57 | 15,2 | 00:39:31 | 00:39:32 | 11 | ||
12 | 923 | ŚWITAJ ANETA | CZĘSTOCHOWA | AKTYWNA EKIPA CALYPSO CZĘSTOCHOWA AKTYWNA EKIPA CALYPSO CZĘSTOCHOWA | PL | 1983 | K35-39 | 1 | 00:00:01 | 3:59 | 15,1 | 00:39:44 | 00:39:45 | 1 | |
13 | 847 | BROL DOMINIKA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | ENDURANE TEAM ENDURANE TEAM | PL | 1986 | K30-34 | 1 | 00:00:02 | 3:59 | 15,1 | 00:39:43 | 00:39:45 | 2 | |
14 | 829 | KAWKA JAN | CHORZÓW | PL | 1985 | M30-34 | 4 | 00:00:02 | 4:00 | 15,0 | 00:40:00 | 00:40:02 | 12 | ||
15 | 874 | BEDNAREK JAKUB | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | PL | 1981 | M35-39 | 3 | 00:00:01 | 4:01 | 15,0 | 00:40:06 | 00:40:07 | 13 | |
16 | 840 | KONSEK PAWEŁ | ŻORY | ŻORY - KLESZCZÓWKA | PL | 1990 | M25-29 | 3 | 00:00:02 | 4:01 | 15,0 | 00:40:06 | 00:40:08 | 14 | |
17 | 907 | LEŚNIAK JAROSŁAW | CZĘSTOCHOWA | MAKARONY POLSKIE | PL | 1983 | M35-39 | 4 | 00:00:04 | 4:01 | 15,0 | 00:40:04 | 00:40:08 | 15 | |
18 | 870 | SZEWCZYK KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | CZEWARUN TIM | PL | 1973 | M45-49 | 1 | 00:00:01 | 4:03 | 14,8 | 00:40:29 | 00:40:30 | 16 | |
19 | 851 | HOLMSTAD JO ATLE | SKREIA | NO | 1970 | M45-49 | 2 | 00:00:05 | 4:03 | 14,8 | 00:40:29 | 00:40:34 | 17 | ||
20 | 916 | MAJ WITOLD | WRĘCZYCA WIELKA | OLDBOYS TRUSKOLASY | PL | 1960 | M55-59 | 1 | 00:00:02 | 4:05 | 14,7 | 00:40:43 | 00:40:45 | 18 | |
21 | 912 | NOWAKOWSKI ADRIAN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | NIEBIESKIE SIEMIANOWICE | PL | 1982 | M35-39 | 5 | 00:00:03 | 4:06 | 14,6 | 00:40:55 | 00:40:58 | 19 | |
22 | 860 | PYTLARZ ADRIAN | CZESTOCHOWA | SONY CENTRE | PL | 1983 | M35-39 | 6 | 00:00:04 | 4:08 | 14,5 | 00:41:12 | 00:41:16 | 20 | |
23 | 922 | BOROWSKI KRZYSZTOF | BLACHOWNIA | CHCE CI SIĘ | PL | 1954 | M65-69 | 1 | 00:00:00 | 4:09 | 14,5 | 00:41:28 | 00:41:28 | 21 | |
24 | 824 | PĘDZIWIATR ROBERT | BLACHOWNIA | NATURALNIE BLACHOWNIA | PL | 1971 | M45-49 | 3 | 00:00:02 | 4:09 | 14,4 | 00:41:30 | 00:41:32 | 22 | |
25 | 842 | ŚCISŁY MATEUSZ | ŚWIERKLANIEC | UFOKI ŚWIERKLANIEC | PL | 1995 | M20-24 | 3 | 00:00:03 | 4:10 | 14,4 | 00:41:32 | 00:41:35 | 23 | |
26 | 855 | ADAMCZYK-NOWAK BEATA | BYTOM | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | PL | 1974 | K45-49 | 1 | 00:00:02 | 4:10 | 14,4 | 00:41:39 | 00:41:41 | 3 | |
27 | 952 | ZIELONKA ROMAN | BLACHOWNIA | BREMBO POLAND TEAM | PL | 1973 | M45-49 | 4 | 00:00:05 | 4:15 | 14,1 | 00:42:20 | 00:42:25 | 24 | |
28 | 858 | SZCZUKA ADRIAN | BYTOM | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | PL | 1976 | M40-44 | 3 | 00:00:03 | 4:15 | 14,1 | 00:42:23 | 00:42:26 | 25 | |
29 | 926 | HERNACKI KAROL | KRZEPICE | LISWARTA KRZEPICE | PL | 1984 | M35-39 | 7 | 00:00:04 | 4:15 | 14,1 | 00:42:24 | 00:42:28 | 26 | |
30 | 883 | SITEK KRZYSZTOF | HUTA STARA A | PL | 1972 | M45-49 | 5 | 00:00:03 | 4:15 | 14,1 | 00:42:31 | 00:42:34 | 27 | ||
31 | 920 | HYRA ROBERT | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | PL | 1969 | M50-54 | 1 | 00:00:03 | 4:17 | 14,0 | 00:42:46 | 00:42:49 | 28 | |
32 | 877 | GAŁAZKA JAROSŁAW | JANÓW ZŁOTYPOTOK | PL | 1968 | M50-54 | 2 | 00:00:05 | 4:18 | 14,0 | 00:42:53 | 00:42:58 | 29 | ||
33 | 918 | BOROWSKI ADAM | BLACHOWNIA | CHCE CI SIĘ TEAM BLACHOWNIA | PL | 1980 | M35-39 | 8 | 00:00:02 | 4:18 | 13,9 | 00:43:02 | 00:43:04 | 30 | |
34 | 857 | PELIKAN ANDRZEJ | KŁOBUCK | NGB KŁOBUCK | PL | 1966 | M50-54 | 3 | 00:00:02 | 4:19 | 13,9 | 00:43:09 | 00:43:11 | 31 | |
35 | 862 | CHUDY DOMINIK | CZĘSTOCHOWA | PL | 1999 | M20-24 | 4 | 00:00:01 | 4:21 | 13,8 | 00:43:30 | 00:43:31 | 32 | ||
36 | 868 | KRATA TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | #KRATA - PRACOWNIA NIERUCHOMOŚCI | PL | 1988 | M30-34 | 5 | 00:00:03 | 4:22 | 13,8 | 00:43:33 | 00:43:36 | 33 | |
37 | 864 | GORCZYCKI ARKADIUSZ | CHORZÓW | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA ŻONA | PL | 1984 | M35-39 | 9 | 00:00:03 | 4:22 | 13,7 | 00:43:36 | 00:43:39 | 34 | |
38 | 891 | OSUCHOWSKI ARTUR | KŁOBUCK | KS WOJOWNIK | PL | 1985 | M30-34 | 6 | 00:00:05 | 4:22 | 13,7 | 00:43:35 | 00:43:40 | 35 | |
39 | 904 | DOMAGAŁA ARTUR | LGOTA MAŁA | PL | 1994 | M25-29 | 4 | 00:00:02 | 4:24 | 13,7 | 00:43:55 | 00:43:57 | 36 | ||
40 | 946 | KIEDA ALEKSANDRA | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | PL | 1990 | K25-29 | 1 | 00:00:01 | 4:24 | 13,6 | 00:44:00 | 00:44:01 | 4 | |
41 | 823 | KUDLIŃSKI LESZEK | CIASNA | PL | 1989 | M30-34 | 7 | 00:00:04 | 4:26 | 13,6 | 00:44:12 | 00:44:16 | 37 | ||
42 | 914 | KRUK GRZEGORZ | CZESTOCHOWA | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | PL | 1969 | M50-54 | 4 | 00:00:03 | 4:26 | 13,5 | 00:44:20 | 00:44:23 | 38 | |
43 | 865 | JABŁOŃSKI MATEUSZ | KRUSZYNA | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | PL | 1994 | M25-29 | 5 | 00:00:03 | 4:26 | 13,5 | 00:44:21 | 00:44:24 | 39 | |
44 | 955 | SZEFFS TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | PL | 1975 | M40-44 | 4 | 00:00:04 | 4:28 | 13,5 | 00:44:32 | 00:44:36 | 40 | ||
45 | 898 | KOWALIK DAMIAN | LUBLINIEC | ETHOSENERGY | PL | 1974 | M45-49 | 6 | 00:00:04 | 4:28 | 13,4 | 00:44:40 | 00:44:44 | 41 | |
46 | 892 | STASZCZYK JACEK | WRĘCZYCA WIELKA | PL | 1966 | M50-54 | 5 | 00:00:05 | 4:29 | 13,4 | 00:44:41 | 00:44:46 | 42 | ||
47 | 894 | KALINKA LUKASZ | CZĘSTOCHOWA | PL | 1983 | M35-39 | 10 | 00:00:04 | 4:30 | 13,3 | 00:44:54 | 00:44:58 | 43 | ||
48 | 873 | PISAREK SŁAWOMIR | BEŁCHATÓW | PL | 1967 | M50-54 | 6 | 00:00:03 | 4:31 | 13,3 | 00:45:05 | 00:45:08 | 44 | ||
49 | 893 | CZYŻEWSKA AGNIESZKA | CZĘSTOCHOWA | KOMENDA POWIATOWA POLICJI W LUBLIŃCU/NGB KŁOBUCK 1982 | PL | 1982 | K35-39 | 2 | 00:00:05 | 4:31 | 13,3 | 00:45:06 | 00:45:11 | 5 | |
50 | 833 | NIEWIADOMSKA DARIA | RADZIONKÓW | PL | 1979 | K40-44 | 1 | 00:00:04 | 4:31 | 13,3 | 00:45:11 | 00:45:15 | 6 | ||
51 | 882 | KOWALEWSKI PIOTR | WIELGOMŁYNY | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | PL | 1985 | M30-34 | 8 | 00:00:06 | 4:33 | 13,2 | 00:45:24 | 00:45:30 | 45 | |
52 | 843 | JĘDRYCHOWSKI ŁUKASZ | BRZEZINY NOWE | PL | 1982 | M35-39 | 11 | 00:00:01 | 4:34 | 13,2 | 00:45:36 | 00:45:37 | 46 | ||
53 | 895 | MAŁOLEPSZY ROBERT | OLSZTYN | PL | 1966 | M50-54 | 7 | 00:00:06 | 4:34 | 13,1 | 00:45:33 | 00:45:39 | 47 | ||
54 | 872 | KNOP ŁUKASZ | DŁUGI KĄT | PL | 1991 | M25-29 | 6 | 00:00:03 | 4:34 | 13,1 | 00:45:41 | 00:45:44 | 48 | ||
55 | 929 | JACEK TOMASZ | KOŚMIDRY | PL | 1978 | M40-44 | 5 | 00:00:06 | 4:37 | 13,0 | 00:46:01 | 00:46:07 | 49 | ||
56 | 850 | HOLMSTAD EWA | SKREIA | NO | 1975 | K40-44 | 2 | 00:00:05 | 4:37 | 13,0 | 00:46:05 | 00:46:10 | 7 | ||
57 | 832 | WITT EWA | WĘGLOWICE | AKTYWNA WRĘCZYCA | PL | 1991 | K25-29 | 2 | 00:00:01 | 4:39 | 12,9 | 00:46:33 | 00:46:34 | 8 | |
58 | 889 | TRYBULSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | TEAM FRAJERS | PL | 1987 | M30-34 | 9 | 00:00:09 | 4:40 | 12,9 | 00:46:27 | 00:46:36 | 50 | |
59 | 884 | SZWARC ADRIAN | KOBIELE WIELKIE | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | PL | 1991 | M25-29 | 7 | 00:00:07 | 4:40 | 12,9 | 00:46:32 | 00:46:39 | 51 | |
60 | 871 | WELM GRZEGORZ | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | PL | 1970 | M45-49 | 7 | 00:00:05 | 4:40 | 12,8 | 00:46:39 | 00:46:44 | 52 | |
61 | 836 | ŚPIEWAKOWSKI MARCIN | WARSZAWA | PL | 1988 | M30-34 | 10 | 00:00:09 | 4:42 | 12,8 | 00:46:49 | 00:46:58 | 53 | ||
62 | 876 | LEDWAN ADAM | CZĘSTOCHOWA | PL | 1972 | M45-49 | 8 | 00:00:06 | 4:43 | 12,7 | 00:47:00 | 00:47:06 | 54 | ||
63 | 879 | MAZUR KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | PL | 1992 | M25-29 | 8 | 00:00:01 | 4:43 | 12,7 | 00:47:06 | 00:47:07 | 55 | ||
64 | 828 | LEWIŃSKI TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | KLA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | PL | 1982 | M35-39 | 12 | 00:00:03 | 4:43 | 12,7 | 00:47:07 | 00:47:10 | 56 | |
65 | 887 | BAMBYNEK EWA | LUBLINIEC | PL | 2003 | K16-19 | 1 | 00:00:02 | 4:43 | 12,7 | 00:47:10 | 00:47:12 | 9 | ||
66 | 888 | ZAJDEL DARIUSZ | ZAWADZKIE | ZAWADZKIE BIEGNIE | PL | 1961 | M55-59 | 2 | 00:00:05 | 4:43 | 12,7 | 00:47:09 | 00:47:14 | 57 | |
67 | 949 | RYMUT PIOTR | MYSŁOWICE | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | PL | 1980 | M35-39 | 13 | 00:00:08 | 4:44 | 12,7 | 00:47:09 | 00:47:17 | 58 | |
68 | 919 | BURY ANDRZEJ | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA TEAM | PL | 1956 | M60-64 | 1 | 00:00:03 | 4:44 | 12,7 | 00:47:16 | 00:47:19 | 59 | |
69 | 896 | MAŁOLEPSZY RADOSŁAW | OLSZTYN | PL | 1995 | M20-24 | 5 | 00:00:06 | 4:46 | 12,6 | 00:47:36 | 00:47:42 | 60 | ||
70 | 927 | SOBORAK MARIUSZ | MYKANÓW | AKTYWNA EKIPA CALYPSO CZĘSTOCHOWA | PL | 1979 | M40-44 | 6 | 00:00:03 | 4:47 | 12,5 | 00:47:49 | 00:47:52 | 61 | |
71 | 875 | SROKA MAGDALENA | ŁÓDŹ | PL | 1992 | K25-29 | 3 | 00:00:04 | 4:48 | 12,5 | 00:47:53 | 00:47:57 | 10 | ||
72 | 937 | TURSKI TOMASZ | BLACHOWNIA | PL | 1970 | M45-49 | 9 | 00:00:08 | 4:48 | 12,5 | 00:47:52 | 00:48:00 | 62 | ||
73 | 909 | ŁUKASIK PIOTR | TRZEBINIA | PARKRUN CHRZANÓW | PL | 1990 | M25-29 | 9 | 00:00:06 | 4:52 | 12,3 | 00:48:31 | 00:48:37 | 63 | |
74 | 903 | ŻARSKI EDMUND | MYSZKÓW | PL | 1972 | M45-49 | 10 | 00:00:10 | 4:52 | 12,3 | 00:48:27 | 00:48:37 | 64 | ||
75 | 941 | ZIĘTAL AGNIESZKA | BLACHOWNIA | PL | 1978 | K40-44 | 3 | 00:00:04 | 4:52 | 12,3 | 00:48:40 | 00:48:44 | 11 | ||
76 | 830 | PASTUSIŃSKI ROBERT | WROCŁAW | PL | 1969 | M50-54 | 8 | 00:00:09 | 4:57 | 12,1 | 00:49:16 | 00:49:25 | 65 | ||
77 | 958 | POKRZYWNICKI MARCIN | RYBNIK | PL | 1990 | M25-29 | 10 | 00:00:05 | 4:57 | 12,1 | 00:49:21 | 00:49:26 | 66 | ||
78 | 939 | GĘBUŚ OLIWIA | BLACHOWNIA | PL | 1995 | K20-24 | 1 | 00:00:10 | 4:58 | 12,1 | 00:49:34 | 00:49:44 | 12 | ||
79 | 899 | PYDA GRZEGORZ | CZESTOCHOWA | PL | 1972 | M45-49 | 11 | 00:00:07 | 4:59 | 12,0 | 00:49:43 | 00:49:50 | 67 | ||
80 | 826 | SUKIENNIK MARCIN | BLACHOWNIA | PL | 1989 | M30-34 | 11 | 00:00:08 | 4:59 | 12,0 | 00:49:44 | 00:49:52 | 68 | ||
81 | 924 | ŚWIATŁY LESZEK | MOKRSKO | MOGRE | PL | 1973 | M45-49 | 12 | 00:00:08 | 5:00 | 12,0 | 00:49:57 | 00:50:05 | 69 | |
82 | 953 | KLIMCZAK ZBYSZEK | CZĘSTOCHOWA | PL | 1974 | M45-49 | 13 | 00:00:07 | 5:03 | 11,9 | 00:50:19 | 00:50:26 | 70 | ||
83 | 897 | RAK MAGDALENA | CZĘSTOCHOWA | PL | 1982 | K35-39 | 3 | 00:00:02 | 5:03 | 11,9 | 00:50:25 | 00:50:27 | 13 | ||
84 | 959 | BORYS MARCIN | CZESTOCHOWA | PL | 1975 | M40-44 | 7 | 00:00:02 | 5:03 | 11,9 | 00:50:32 | 00:50:34 | 71 | ||
85 | 886 | SIEK ANDRZEJ | TARNOWSKIE GÓRY | PL | 1983 | M35-39 | 14 | 00:00:05 | 5:03 | 11,9 | 00:50:29 | 00:50:34 | 72 | ||
86 | 931 | BARCZYK-STRAMA JUSTYNA | PORAJ | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | PL | 1980 | K35-39 | 4 | 00:00:05 | 5:05 | 11,8 | 00:50:44 | 00:50:49 | 14 | |
87 | 834 | POCH JAROSŁAW | BLACHOWNIA | PL | 1970 | M45-49 | 14 | 00:00:09 | 5:05 | 11,8 | 00:50:40 | 00:50:49 | 73 | ||
88 | 934 | NIESTRÓJ SŁAWOMIR | SŁOWIK | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | PL | 1977 | M40-44 | 8 | 00:00:08 | 5:05 | 11,8 | 00:50:43 | 00:50:51 | 74 | |
89 | 822 | ŻARSKI SŁAWOMIR | MYSZKÓW | PL | 1966 | M50-54 | 9 | 00:00:10 | 5:11 | 11,6 | 00:51:42 | 00:51:52 | 75 | ||
90 | 880 | KISIEL TOMASZ | WRZOSOWA | COOPER STANDARD | PL | 1968 | M50-54 | 10 | 00:00:07 | 5:13 | 11,5 | 00:52:05 | 00:52:12 | 76 | |
91 | 908 | BRZOZOWSKI ALEKSANDER | BLACHOWNIA | PL | 1980 | M35-39 | 15 | 00:00:10 | 5:14 | 11,5 | 00:52:13 | 00:52:23 | 77 | ||
92 | 827 | KUKIEŁKA REMIGIUSZ | RADOMSKO | BIEGACZE W RADOMSKU | PL | 1954 | M65-69 | 2 | 00:00:07 | 5:14 | 11,5 | 00:52:17 | 00:52:24 | 78 | |
93 | 831 | BARUCHA ANDRZEJ | OPOLE | PL | 1980 | M35-39 | 16 | 00:00:02 | 5:16 | 11,4 | 00:52:42 | 00:52:44 | 79 | ||
94 | 861 | MILLER EDYTA | KONIN | BBL CZĘSTOCHOWA | PL | 1972 | K45-49 | 2 | 00:00:04 | 5:18 | 11,3 | 00:52:53 | 00:52:57 | 15 | |
95 | 932 | WRZESIŃSKI PIOTR | CZĘSTOCHOWA | GAPPAG TEAM GAPPAG TEAM | PL | 1972 | M45-49 | 15 | 00:00:00 | 5:20 | 11,2 | 00:53:25 | 00:53:25 | 80 | |
96 | 951 | SOBCZAK TOMASZ | BLACHOWNIA | PL | 1984 | M35-39 | 17 | 00:00:07 | 5:26 | 11,1 | 00:54:10 | 00:54:17 | 81 | ||
97 | 957 | KOWALCZYK JÓZEF | KOSZWICE | PL | 1973 | M45-49 | 16 | 00:00:06 | 5:28 | 11,0 | 00:54:34 | 00:54:40 | 82 | ||
98 | 900 | GŁĄB MARTA | BLACHOWNIA | PL | 1979 | K40-44 | 4 | 00:00:04 | 5:28 | 11,0 | 00:54:40 | 00:54:44 | 16 | ||
99 | 944 | BOJKO SEBASTIAN | CZĘSTOCHOWA | PL | 1986 | M30-34 | 12 | 00:00:05 | 5:28 | 11,0 | 00:54:40 | 00:54:45 | 83 | ||
100 | 906 | PEŁKA MARTA | BLACHOWNIA | PL | 1987 | K30-34 | 2 | 00:00:06 | 5:28 | 11,0 | 00:54:39 | 00:54:45 | 17 | ||
101 | 913 | POSMYK PRZEMYSŁAW | CZĘSTOCHOWA | PL | 1976 | M40-44 | 9 | 00:00:09 | 5:29 | 10,9 | 00:54:44 | 00:54:53 | 84 | ||
102 | 938 | HENDZLIK MONIKA | CZĘSTOCHOWA | PL | 1975 | K40-44 | 5 | 00:00:03 | 5:35 | 10,8 | 00:55:45 | 00:55:48 | 18 | ||
103 | 930 | VOLOSHYNA MARIANA | CZESTOCHOWA | AKTYWNA EKIPA CALYPSO CZĘSTOCHOWA | PL | 1988 | K30-34 | 3 | 00:00:10 | 5:36 | 10,7 | 00:55:51 | 00:56:01 | 19 | |
104 | 902 | SMOLAREK DANIEL | BRZEG DOLNY | PL | 1991 | M25-29 | 11 | 00:00:11 | 5:39 | 10,6 | 00:56:15 | 00:56:26 | 85 | ||
105 | 917 | BEDNARCZYK MICHAŁ | CISIE | CHCE CI SIĘ? | PL | 1980 | M35-39 | 18 | 00:00:02 | 5:42 | 10,5 | 00:57:02 | 00:57:04 | 86 | |
106 | 935 | LEWANDOWSKA OLA | KONOPISKA | PL | 1993 | K25-29 | 4 | 00:00:10 | 5:43 | 10,5 | 00:56:59 | 00:57:09 | 20 | ||
107 | 950 | BOŻEK MARLENA | CHRZANÓW | PL | 1994 | K25-29 | 5 | 00:00:07 | 5:44 | 10,5 | 00:57:10 | 00:57:17 | 21 | ||
108 | 878 | SZYMCZYK TERESA | CZĘSTOCHOWA | PL | 1962 | K55-59 | 1 | 00:00:10 | 5:44 | 10,5 | 00:57:11 | 00:57:21 | 22 | ||
109 | 956 | KOWALCZYK BOŻENA | KOSZWICE | PL | 1976 | K40-44 | 6 | 00:00:06 | 5:45 | 10,4 | 00:57:19 | 00:57:25 | 23 | ||
110 | 853 | ORZECHOWSKA MARZENA | BYTOM | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | PL | 1978 | K40-44 | 7 | 00:00:11 | 5:45 | 10,4 | 00:57:19 | 00:57:30 | 24 | |
111 | 839 | MUSIOŁ JENNIFER | ORZESZE | PL | 1992 | K25-29 | 6 | 00:00:07 | 5:45 | 10,4 | 00:57:27 | 00:57:34 | 25 | ||
112 | 859 | LEWIŃSKI WOJCIECH | CZĘSTOCHOWA | PROMENADA CZĘSTOCHOWA | PL | 1952 | M65-69 | 3 | 00:00:07 | 5:47 | 10,4 | 00:57:47 | 00:57:54 | 87 | |
113 | 928 | PISOWŁODZKA DAGMARA | DĄBROWA GÓRNICZA | PL | 1976 | K40-44 | 8 | 00:00:06 | 5:55 | 10,1 | 00:59:06 | 00:59:12 | 26 | ||
114 | 881 | WACHHOLZ BEATA | SŁAWNO | KB BRYZA POSTOMINO | PL | 1970 | K45-49 | 3 | 00:00:09 | 5:58 | 10,0 | 00:59:35 | 00:59:44 | 27 | |
115 | 866 | JAMROZIK MARTA | CZESTOCHOWA | PL | 1985 | K30-34 | 4 | 00:00:09 | 6:01 | 10,0 | 01:00:03 | 01:00:12 | 28 | ||
116 | 849 | RORAT ROBERT | JASKRÓW | PL | 1964 | M55-59 | 3 | 00:00:06 | 6:10 | 9,7 | 01:01:35 | 01:01:41 | 88 | ||
117 | 890 | OSUCHOWSKA BARBARA | KŁOBUCK | KS WOJOWNIK | PL | 1984 | K35-39 | 5 | 00:00:09 | 6:11 | 9,7 | 01:01:41 | 01:01:50 | 29 | |
118 | 948 | BEHOUNEK MAŁGORZATA | ZAKOPANE | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | PL | 1961 | K55-59 | 2 | 00:00:08 | 6:20 | 9,5 | 01:03:14 | 01:03:22 | 30 | |
119 | 933 | DOMAŃSKI STANISŁAW | BLACHOWNIA | PL | 1946 | M70+ | 1 | 00:00:07 | 6:24 | 9,4 | 01:03:55 | 01:04:02 | 89 | ||
120 | 825 | SUKIENNIK EMILIA | BLACHOWNIA | BRAK KLUBU | PL | 1990 | K25-29 | 7 | 00:00:11 | 6:24 | 9,4 | 01:03:51 | 01:04:02 | 31 | |
121 | 856 | SZCZUKA JOANNA | BYTOM | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | PL | 1978 | K40-44 | 9 | 00:00:11 | 6:24 | 9,4 | 01:03:52 | 01:04:03 | 32 | |
122 | 936 | NOWAK KAROLINA | KONOPISKA | PL | 1993 | K25-29 | 8 | 00:00:11 | 6:26 | 9,3 | 01:04:13 | 01:04:24 | 33 | ||
123 | 945 | PĘZIOŁ ŁUKASZ | BLACHOWNIA | PL | 1981 | M35-39 | 19 | 00:00:04 | 6:29 | 9,2 | 01:04:51 | 01:04:55 | 90 | ||
124 | 867 | CABAN DAWID | CZESTOCHOWA | PL | 1989 | M30-34 | 13 | 00:00:09 | 6:53 | 8,7 | 01:08:38 | 01:08:47 | 91 | ||
125 | 954 | ADAMÓW ARTUR | BIELSKO-BIAŁA | WESOŁA RODZINKA | PL | 1981 | M35-39 | 20 | 00:00:09 | 6:54 | 8,7 | 01:08:47 | 01:08:56 | 92 | |
126 | 905 | DEKA PATRYCJA | SOSNOWIEC | PL | 1996 | K20-24 | 2 | 00:00:07 | 6:56 | 8,6 | 01:09:15 | 01:09:22 | 34 | ||
127 | 947 | BUDNICKI MICHAŁ | WARSZAWA | PL | 1982 | M35-39 | 00:00:00 | DNF | |||||||
128 | 915 | GLIŃSKI MICHAŁ | CZĘSTOCHOWA | - - | PL | 1992 | M25-29 | 00:00:00 | DNF | ||||||
129 | 863 | GRZYWNA GRZEGORZ | OLESNO | WKB META LUBLINIEC | PL | 1992 | M25-29 | 00:00:00 | DNF | ||||||
130 | 921 | HRECZAŃSKI JAN | BLACHOWNIA | PL | 2002 | M16-19 | 00:00:00 | DNF | |||||||
131 | 846 | JANIK PAWEŁ | BOROWE | PL | 1994 | M25-29 | 00:00:00 | DNF | |||||||
132 | 869 | KUNERT ZBYSZEK | CZERWIONKA-LESZCZYNY | DOG ADVENTURE | PL | 1959 | M60-64 | 00:00:00 | DNF | ||||||
133 | 848 | ŁYKO NINA | CZĘSTOCHOWA | BBL CZĘSTOCHOWA | PL | 1984 | K35-39 | 00:00:00 | DNF | ||||||
134 | 837 | MUSIOŁ SONJA | ORZESZE | PL | 1995 | K20-24 | 00:00:00 | DNF | |||||||
135 | 838 | NOWAKOWSKA KAROLINA | SKRZYDLÓW | SKRZYDLÓW | PL | 1987 | K30-34 | 00:00:00 | DNF | ||||||
136 | 943 | PAŻUCHA ANNA | CZĘSTOCHOWA | AKTYWNA EKIPA CALYPSO CZĘSTOCHOWA | PL | 1977 | K40-44 | 00:00:00 | DNF | ||||||
137 | 835 | POCH GABRIELA | BLACHOWNIA | PL | 1996 | K20-24 | 00:00:00 | DNF | |||||||
138 | 844 | PODWYSOCKI KAMIL | CZĘSTOCHOWA | CZEWARUN TIM | PL | 1982 | M35-39 | 00:00:00 | DNF | ||||||
139 | 821 | TRAFALSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | DCT DRUŻYNA BIEGOWA | PL | 1971 | M45-49 | 00:00:00 | DNF | ||||||
140 | 845 | ZAGAŁA AGNIESZKA | CZĘSTOCHOWA | CZEWARUN TIM | PL | 1986 | K30-34 | 00:00:00 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 725 | SZOT ALEKSANDER | BLACHOWNIA | POL | 2012 | M6-7lat | 1 | 3:30 | 17,1 | 00:00:42 | 1 | ||
2 | 718 | KUKLA LENA | KIELCE | MIX SPORT TEAM KIELCE | POL | 2012 | K6-7lat | 1 | 3:35 | 16,7 | 00:00:43 | 1 | |
3 | 713 | KOPACZ MAJA | BLACHOWNIA | XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL | POL | 2012 | K6-7lat | 2 | 3:40 | 16,4 | 00:00:44 | 2 | |
4 | 702 | BARUCHA JAN | OPOLE | POL | 2013 | M6-7lat | 2 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 2 | ||
5 | 709 | ADAMÓW MARTYNA | BIELSKO BIAŁA | WESOŁA RODZINKA | POL | 2014 | K4-5lat | 1 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 3 | |
6 | 701 | RATAJ WIKTORIA | BLACHOWNIA | POL | 2013 | K6-7lat | 3 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 4 | ||
7 | 707 | WAJDA NICOLAS | CIESZYN | POL | 2013 | M6-7lat | 3 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 3 | ||
8 | 706 | SANETRNIK STANISŁAW | CZESTOCHOWA | POL | 2013 | M6-7lat | 4 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 4 | ||
9 | 715 | KOŻUCHOWSKI MICHAŁ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2013 | M6-7lat | 5 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 5 | |
10 | 719 | BUDNICKA PATRYCJA | WARSZAWA | SISTERS POWER JP | POL | 2013 | K6-7lat | 4 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 5 | |
11 | 705 | MRUSZCZYK SZYMON | SIEMIANOWICE | POL | 2014 | M4-5lat | 1 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 6 | ||
12 | 716 | PYKA PAWEŁ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | POL | 2012 | M6-7lat | 6 | 4:30 | 13,3 | 00:00:54 | 7 | |
13 | 714 | MAZUR HANNA | CISIE | CHCE CI SIĘ? | POL | 2014 | K4-5lat | 2 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 6 | |
14 | 724 | SUCHANOWSKI KUBA | STARA BRZEŹNICA | IGIELKI KIDS TEAM EAGLE-SERVICE | POL | 2012 | M6-7lat | 7 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 8 | |
15 | 717 | BLIŻYCKI WIKTOR | BLACHOWNIA | POL | 2012 | M6-7lat | 8 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 9 | ||
16 | 722 | DUCZKOWSKA JAGODA | CZESTOCHOWA | POL | 2014 | K4-5lat | 3 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 7 | ||
17 | 723 | HAŁADAJ AMELIA | BLACHOWNIA | POL | 2014 | K4-5lat | 4 | 5:10 | 11,6 | 00:01:02 | 8 | ||
18 | 703 | MĄKOSA STANISLAW | PRZEDBÓRZ | POL | 2014 | M4-5lat | 2 | 5:25 | 11,1 | 00:01:05 | 10 | ||
19 | 711 | GRZESIAK KINGA | BLACHOWNIA | POL | 2014 | K4-5lat | 5 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 9 | ||
20 | 720 | MAJCHRZAK ZUZANNA | CZĘSTOCHOWA | POL | 2013 | K6-7lat | 5 | 6:00 | 10,0 | 00:01:12 | 10 | ||
21 | 710 | BEDNARCZYK ANTEK | CISIE | CHCE CI SIĘ? | POL | 2015 | M4-5lat | 3 | 6:15 | 9,6 | 00:01:15 | 11 | |
22 | 708 | ADAMÓW WERONIKA | BIELSKO BIAŁA | WESOŁA RODZINKA | POL | 2014 | K4-5lat | 6 | 7:55 | 7,6 | 00:01:35 | 11 | |
23 | 721 | MAJCHRZAK JULIA | CZĘSTOCHOWA | POL | 2016 | K1-3lat | 1 | 10:25 | 5,8 | 00:02:05 | 12 | ||
24 | 712 | KOPACZ IZABELLA | BLACHOWNIA | XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL | POL | 2017 | K1-3lat | 2 | 10:50 | 5,5 | 00:02:10 | 13 | |
25 | 726 | MARCINEK WOJTEK | RACIBÓRZ | MARCINEK TRIATHLON TEAM | POL | 2017 | M1-3lat | 1 | 12:20 | 4,9 | 00:02:28 | 12 | |
26 | 704 | MIKOŁAJEC KUBA | ŻORY | POL | 2014 | M4-5lat | DNF | ||||||
27 | 1204 | KOTARSKI SŁAWEK | GRODZISK MAZOWIECKI | MJKSTOMATOLOGIA.PL | PL | 2013 | M6-7lat | DNF | |||||
28 | 1206 | BRODOWSKI WOJCIECH | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2015 | M4-5lat | DNF | ||||||
29 | 1210 | PIOTROWSKI MIŁOSZ | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2016 | M1-3lat | DNF | ||||||
30 | 1211 | WIERZCHOWIECKA HELENA | WARSZAWA | PL | 2015 | K4-5lat | DNF | ||||||
31 | 1216 | NIEDŹWIADEK MACIEJ | MSZCZONÓW | NIEDŹWIADKI | PL | 2012 | M6-7lat | DNF | |||||
32 | 1218 | TARTANUS KINGA | NIEBORÓW | PL | 2012 | K6-7lat | DNF | ||||||
33 | 1223 | MARZEC BORYS | DĄBROWA GÓRNICZA | PL | 2015 | M4-5lat | DNF | ||||||
34 | 1224 | MARZEC JAGODA | DĄBROWA GÓRNICZA | PL | 2012 | K6-7lat | DNF | ||||||
35 | 1234 | JANKOWSKA ALEKSADRA | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2012 | K6-7lat | DNF | ||||||
36 | 1247 | NEUMANN NATASZA | ŻUKÓWKA | PL | 2012 | K6-7lat | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 764 | KUKIEŁKA KACPER | RADOMSKO | BIEGACZE W RADOMSKU | POL | 2009 | M10 | 1 | 3:06 | 19,4 | 00:01:33 | 1 | |
2 | 763 | SŁAWIŃSKI BARTLOMIEJ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2008 | M10 | 2 | 3:08 | 19,1 | 00:01:34 | 2 | |
3 | 774 | ZIĘTAL ADAM | BLACHOWNIA | POL | 2010 | M8 | 1 | 3:14 | 18,6 | 00:01:37 | 3 | ||
4 | 757 | GŁĄB MATTEO | BLACHOWNIA | POL | 2008 | M10 | 3 | 3:22 | 17,8 | 00:01:41 | 4 | ||
5 | 754 | WAWRZKIEWICZ BARTOSZ | CZĘSTOCHOWA | POL | 2011 | M8 | 2 | 3:24 | 17,6 | 00:01:42 | 5 | ||
6 | 759 | SKÓRA BARTŁOMIEJ | WROCŁAW | POL | 2010 | M8 | 3 | 3:24 | 17,6 | 00:01:42 | 6 | ||
7 | 758 | SERAFIN JAKUB | LUBLINIEC | AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC | POL | 2009 | M10 | 4 | 3:26 | 17,5 | 00:01:43 | 7 | |
8 | 779 | BAMBYNEK PAWEŁ | KIJAS | POL | 2010 | M8 | 4 | 3:26 | 17,5 | 00:01:43 | 8 | ||
9 | 768 | MAZUR ADAM | CISIE | CHCE CI SIĘ? | POL | 2010 | M8 | 5 | 3:36 | 16,7 | 00:01:48 | 9 | |
10 | 778 | MYSŁEK ALEKSANDER | NIEZNANE | POL | 2011 | M8 | 6 | 3:38 | 16,5 | 00:01:49 | 10 | ||
11 | 752 | MRUSZCZYK MIKOŁAJ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | POL | 2011 | M8 | 7 | 3:42 | 16,2 | 00:01:51 | 11 | ||
12 | 756 | BOJARSKA ZOFIA | BLACHOWNIA | POL | 2009 | K10 | 1 | 3:42 | 16,2 | 00:01:51 | 1 | ||
13 | 765 | KRUPA OLIWIER | RADOMSKO | BIEGACZE W RADOMSKU 1954 | POL | 2010 | M8 | 8 | 3:44 | 16,1 | 00:01:52 | 12 | |
14 | 767 | KRAWCZYK KAMIL | BLACHOWNIA | XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL | POL | 2008 | M10 | 5 | 3:46 | 15,9 | 00:01:53 | 13 | |
15 | 751 | PĘDZIWIATR MATEUSZ | BLACHOWNIA | NATURALNIE BLACHOWNIA | POL | 2011 | M8 | 9 | 3:48 | 15,8 | 00:01:54 | 14 | |
16 | 773 | NOWAK ZUZANNA | STARA BRZEŹNICA | IGIELKI KIDS TEAM EAGLE-SERVICE | POL | 2008 | K10 | 2 | 3:50 | 15,7 | 00:01:55 | 2 | |
17 | 761 | BARUCHA WIKTORIA | OPOLE | POL | 2008 | K10 | 3 | 3:52 | 15,5 | 00:01:56 | 3 | ||
18 | 762 | JANIK NATASZA | PRZYSTAJŃ | POL | 2009 | K10 | 4 | 3:52 | 15,5 | 00:01:56 | 4 | ||
19 | 772 | KUKIEŁKA ROKSANA | RADOMSKO | BIEGACZE W RADOMSKU | POL | 2011 | K8 | 1 | 4:00 | 15,0 | 00:02:00 | 5 | |
20 | 775 | BOJKO WIKTORIA | CZĘSTOCHOWA | POL | 2008 | K10 | 5 | 4:00 | 15,0 | 00:02:00 | 6 | ||
21 | 776 | BUDNICKA JULIA | WARSZAWA | SISTERS POWER JP | POL | 2011 | K8 | 2 | 4:04 | 14,8 | 00:02:02 | 7 | |
22 | 777 | SIERPNIAK KAROL | CZĘSTOCHOWA | POL | 2011 | M8 | 10 | 4:06 | 14,6 | 00:02:03 | 15 | ||
23 | 766 | BEDNARCZYK EMILKA | CISIE | CHCE CI SIĘ? | POL | 2009 | K10 | 6 | 4:10 | 14,4 | 00:02:05 | 8 | |
24 | 760 | ADAMÓW SYLWIA | BIELSKO BIAŁA | NOWY KLUB PŁYWACKI | POL | 2010 | K8 | 3 | 4:14 | 14,2 | 00:02:07 | 9 | |
25 | 771 | PYKA DOMINIKA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | POL | 2009 | K10 | 7 | 4:16 | 14,1 | 00:02:08 | 10 | |
26 | 769 | KOŻUCHOWSKA HANNA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2011 | K8 | 4 | 4:22 | 13,7 | 00:02:11 | 11 | |
27 | 753 | CZERNIAK DOBRUSIA | MYSZKÓW | POL | 2011 | K8 | 5 | 6:40 | 9,0 | 00:03:20 | 12 | ||
28 | 755 | CHODOROWSKI ALEKSANDER | WROCŁAW | POL | 2011 | M8 | DNF | ||||||
29 | 770 | BIRLET MARTA | RUDNIKI | POL | 2011 | K8 | DNF | ||||||
30 | 780 | PIECZARKO KAJA | ŻYRARDÓW | POL | 2010 | K8 | DNF | ||||||
31 | 1274 | KOTARSKA TAMARA | GRODZISK MAZOWIECKI | MJKSTOMATOLOGIA.PL | PL | 2011 | K8 | DNF | |||||
32 | 1277 | WOŹNIAK MIKOŁAJ | JÓZEFÓW | PL | 2011 | M8 | DNF | ||||||
33 | 1282 | NIEDŹWIADEK ZOFIA | MSZCZONÓW | NIEDŹWIADKI | PL | 2010 | K8 | DNF | |||||
34 | 1290 | SZOT FRYDERYK | WARSZAWA | PL | 2011 | M8 | DNF | ||||||
35 | 1292 | MARCINIAK IGNACY | BIAŁOBRZEGI | PILICA BIAŁOBRZEGI | PL | 2010 | M8 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 809 | KOS DAWID | MORAWICA | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2006 | M12 | 1 | 2:47 | 21,6 | 00:02:47 | 1 | |
2 | 805 | SIERADZAN NATANIEL | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2006 | M12 | 2 | 2:56 | 20,5 | 00:02:56 | 2 | |
3 | 804 | BIRLET MICHAŁ | RUDNIKI | POL | 2007 | M12 | 3 | 3:00 | 20,0 | 00:03:00 | 3 | ||
4 | 807 | RYSIŃSKI FILIP | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2006 | M12 | 4 | 3:09 | 19,0 | 00:03:09 | 4 | |
5 | 806 | MISZTAL KRZYSZTOF | BILCZA | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2006 | M12 | 5 | 3:22 | 17,8 | 00:03:22 | 5 | |
6 | 810 | ZIĘTAL ADRIAN | BLACHOWNIA | POL | 2007 | M12 | 6 | 3:25 | 17,6 | 00:03:25 | 6 | ||
7 | 802 | SZEWCZYK IGOR | CZĘSTOCHOWA | CZEWARUN TIM | POL | 2006 | M12 | 7 | 3:26 | 17,5 | 00:03:26 | 7 | |
8 | 801 | PORADA MARTYNA | BRZEZINY-KOLONIA | UKS ATUT CZĘSTOCHOWA | POL | 2007 | K12 | 1 | 3:39 | 16,4 | 00:03:39 | 1 | |
9 | 808 | ZATORSKI JAKUB | MIEDZIANA GÓRA | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2007 | M12 | 8 | 3:48 | 15,8 | 00:03:48 | 8 | |
10 | 803 | KOŁODZIEJ JULIA | KATOWICE | WODNIK29KATOWICE | POL | 2006 | K12 | 2 | 5:39 | 10,6 | 00:05:39 | 2 | |
11 | 1329 | VYSOCHANSKA VLASTA | CZARNY LAS | PL | 2007 | K12 | DNF |
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Blachownia na dystansie olimpijskim obowiązują opłaty w wysokości:
200,00 PLN płatne do 31.03.2019
225,00 PLN płatne do 25.06.2019
250,00 PLN płatne do 07.07.2019
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Blachownia na dystansie sprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
120,00 PLN płatne do 31.03.2019
140,00 PLN płatne do 25.06.2019
160,00 PLN płatne do 07.07.2019
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Blachownia na dystansie supersprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
80,00 PLN płatne do 31.03.2019
90,00 PLN płatne do 25.06.2019
100,00 PLN płatne do 07.07.2019
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Blachownia na dystansie olimpijskim w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
350,00 PLN płatne do 31.03.2019
375,00 PLN płatne do 25.06.2019
400,00 PLN płatne do 07.07.2019
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu ELEMENTAL Tri Series 2018 otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 4 imprezy: 15 zł na każde zawody (razem 60 zł taniej).
W zawodach 10K Run Series Blachownia obowiązują opłaty w wysokości:
40,00 PLN płatne do 25.06.2019 – pakiet startowy bez koszulki technicznej
60,00 PLN płatne do 25.06.2019 – pakiet startowy + koszulka techniczna
80,00 PLN płatne do 07.07.2019 do godz. 8:30 – pakiet bez koszulki technicznej
W zawodach ELEMENTAL KIDS BLACHOWNIA obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 25.06.2019
40,00 PLN płatne do 07.07.2019
Podczas rejestracji można dokonać płatności online przez system PayLane lub dokonać wpłaty przelewem tradycyjnym na konto:
LABOSPORT Polska sp. z o.o.
ul. Browarna 86-87
82-300 Elbląg
PKO BP 07 1020 1752 0000 0702 0211 0310
BIC/SWIFT: BPKOPLPW
W tytule przelewu powinno znaleźć się „nazwisko i imię, opłata startowa ETS Blachownia 2019 lub 10K Run Series Blachownia 2019, dystans″.