ELEMENTAL Tri Series Grodzisk Mazowiecki
Data i godzina | 2019-06-02 11:00:00 |
Miejscowość | Grodzisk Mazowiecki |
Dystans | Olimpijski, Sprint, Supersprint, Bieg i NW 10km |
Oficjalna strona | http://triathlonseries.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 80 zł |
Typ zawodów | Triathlon / Bieg / Biegi dzieci |
Rejestracja | Zapisz się |
- DZIECI 200M
- DZIECI 500M
- DZIECI 1000M
- SUPERSPRINT
- SPRINT
- OLIPMPIJKA
- SZTAFETY
- Bieg 10km
- Nordic Walking 10km
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1239 | OBSOWSKI BARTŁOMIEJ | GRODZISK MAZOWIECKI | KINDER POGOŃ QS-MOSTY | PL | 2012 | M6-7lat | 1 | 3:45 | 16,0 | 00:00:45 | 1 | |
2 | 1213 | ZIĘBA JULIAN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 2012 | M6-7lat | 2 | 3:50 | 15,7 | 00:00:46 | 2 | |
3 | 1237 | WACHOWIAK ALEKSANDER | BŁONIE | PL | 2012 | M6-7lat | 3 | 3:55 | 15,3 | 00:00:47 | 3 | ||
4 | 1229 | KUKLA LENA | KIELCE | MIX SPORT TEAM KIELCE | PL | 2012 | K6-7lat | 1 | 4:10 | 14,4 | 00:00:50 | 1 | |
5 | 1233 | KOWALCZYK JAGODA | WARSZAWA | PL | 2012 | K6-7lat | 2 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 2 | ||
6 | 1225 | KRAKOWIAK KRYSTIAN | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2012 | M6-7lat | 4 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 4 | ||
7 | 1230 | STRAUCH ALEKSANDER | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2012 | M6-7lat | 5 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 5 | |
8 | 1205 | BRODOWSKI MIKOŁAJ | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2013 | M6-7lat | 6 | 4:30 | 13,3 | 00:00:54 | 6 | ||
9 | 1243 | PIOTROWSKA ZUZANNA | WARSZAWA | DTW LOGISTICS TEAM | PL | 2012 | K6-7lat | 3 | 4:35 | 13,1 | 00:00:55 | 3 | |
10 | 1246 | PAPIEŻ KAROL | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2014 | M4-5lat | 1 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 7 | ||
11 | 1207 | GRUPA WOJCIECH | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2012 | M6-7lat | 7 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 8 | ||
12 | 1221 | KALOTA BARTŁOMIEJ | GRODZISK MAZ | PL | 2013 | M6-7lat | 8 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 9 | ||
13 | 1241 | MATUSZEWSKA ANTONINA | WARSZAWA | GOLDHOL GOLDHOL | PL | 2012 | K6-7lat | 4 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 4 | |
14 | 1226 | SZOT ZOJA | WARSZAWA | PL | 2013 | K6-7lat | 5 | 5:10 | 11,6 | 00:01:02 | 5 | ||
15 | 1249 | KRÓL AGNIESZKA | WARSZAWA | PL | 2013 | K6-7lat | 6 | 5:10 | 11,6 | 00:01:02 | 6 | ||
16 | 1222 | AWRUK EWA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2012 | K6-7lat | 7 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 7 | |
17 | 1202 | KLIMAS WERONIKA | RAWA MAZOWIECKA | PL | 2013 | K6-7lat | 8 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 8 | ||
18 | 1217 | KRZESAK MACIEJ | PIASTÓW | PL | 2012 | M6-7lat | 9 | 5:25 | 11,1 | 00:01:05 | 10 | ||
19 | 1208 | GRUPA MACIEJ | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2014 | M4-5lat | 2 | 5:45 | 10,4 | 00:01:09 | 11 | ||
20 | 1232 | KOCZUBIEJ JAKUB | STARACHOWICE | PL | 2014 | M4-5lat | 3 | 5:55 | 10,1 | 00:01:11 | 12 | ||
21 | 1219 | ANGOWSKI MICHAŁ | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2015 | M4-5lat | 4 | 6:15 | 9,6 | 00:01:15 | 13 | ||
22 | 1214 | RUZBACKA LAURA | MIĘDZYBORÓW | PL | 2014 | K4-5lat | 1 | 6:20 | 9,5 | 00:01:16 | 9 | ||
23 | 1244 | SEKITA FILIP | PRUSZKÓW | PL | 2013 | M6-7lat | 10 | 6:20 | 9,5 | 00:01:16 | 14 | ||
24 | 1203 | KLIMAS EMILIA | RAWA MAZOWIECKA | PL | 2015 | K4-5lat | 2 | 6:35 | 9,1 | 00:01:19 | 10 | ||
25 | 1201 | RĘCZKOWSKI BORYS | BRWINÓW | PL | 2014 | M4-5lat | 5 | 6:35 | 9,1 | 00:01:19 | 15 | ||
26 | 1245 | PAPIEŻ ADAM | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2016 | M1-3lat | 1 | 6:50 | 8,8 | 00:01:22 | 16 | ||
27 | 1242 | MATUSZEWSKA JANA | WARSZAWA | GOLDHOL GOLDHOL | PL | 2015 | K4-5lat | 3 | 7:05 | 8,5 | 00:01:25 | 11 | |
28 | 1209 | PIOTROWSKI SZYMON | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2014 | M4-5lat | 6 | 7:05 | 8,5 | 00:01:25 | 17 | ||
29 | 1231 | STRAUCH TOSIA | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2014 | K4-5lat | 4 | 7:05 | 8,5 | 00:01:25 | 12 | |
30 | 1240 | BORKOWSKI BRUNO | WARSZAWA | PL | 2013 | M6-7lat | 11 | 7:20 | 8,2 | 00:01:28 | 18 | ||
31 | 1220 | KACZMAREK JAKUB | BŁONIE | PL | 2015 | M4-5lat | 7 | 8:05 | 7,4 | 00:01:37 | 19 | ||
32 | 1212 | KRUEGER LARISSA | WARSZAWA | DE | 2016 | K1-3lat | 1 | 8:15 | 7,3 | 00:01:39 | 13 | ||
33 | 1238 | VYSOCHANSKYY VSEVOLOD | CZARNY LAS | PL | 2015 | M4-5lat | 8 | 8:30 | 7,1 | 00:01:42 | 20 | ||
34 | 1235 | SZYMAŃSKA KLARA | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | PL | 2015 | K4-5lat | 5 | 8:35 | 7,0 | 00:01:43 | 14 | |
35 | 1248 | NIEWĘGŁOWSKI MIŁOSZ | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2016 | M1-3lat | 2 | 10:35 | 5,7 | 00:02:07 | 21 | ||
36 | 1250 | CARDONA-KOPER EMMA | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2016 | K1-3lat | 2 | 10:55 | 5,5 | 00:02:11 | 15 | ||
37 | 1227 | OLTON JAGODA | CZARNY LAS | PL | 2015 | K4-5lat | 6 | 10:55 | 5,5 | 00:02:11 | 16 | ||
38 | 1215 | WIEDER ALEKSANDRA | ŻÓŁWIN | TATA-BIEGA.PL | PL | 2015 | K4-5lat | 7 | 11:45 | 5,1 | 00:02:21 | 17 | |
39 | 1251 | SZPOT NELA | KSIĄŻENICE | NOYA DESIGN | PL | 2017 | K1-3lat | 3 | 14:20 | 4,2 | 00:02:52 | 18 | |
40 | 1236 | SZYMANSKA MATILDA | WARSCHAU | WARSAW MASTERS TEAM | PL | 2017 | K1-3lat | 4 | 19:25 | 3,1 | 00:03:53 | 19 | |
41 | 1228 | ZGÓDKA FRANCISZEK | ADAMOWIZNA | PL | 2017 | M1-3lat | 3 | 23:30 | 2,6 | 00:04:42 | 22 | ||
42 | 1206 | BRODOWSKI WOJCIECH | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2015 | M4-5lat | DNF | ||||||
43 | 1234 | JANKOWSKA ALEKSADRA | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2012 | K6-7lat | DNF | ||||||
44 | 1204 | KOTARSKI SŁAWEK | GRODZISK MAZOWIECKI | MJKSTOMATOLOGIA.PL | PL | 2013 | M6-7lat | DNF | |||||
45 | 1223 | MARZEC BORYS | DĄBROWA GÓRNICZA | PL | 2015 | M4-5lat | DNF | ||||||
46 | 1224 | MARZEC JAGODA | DĄBROWA GÓRNICZA | PL | 2012 | K6-7lat | DNF | ||||||
47 | 1247 | NEUMANN NATASZA | ŻUKÓWKA | PL | 2012 | K6-7lat | DNF | ||||||
48 | 1216 | NIEDŹWIADEK MACIEJ | MSZCZONÓW | NIEDŹWIADKI | PL | 2012 | M6-7lat | DNF | |||||
49 | 1210 | PIOTROWSKI MIŁOSZ | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2016 | M1-3lat | DNF | ||||||
50 | 1218 | TARTANUS KINGA | NIEBORÓW | PL | 2012 | K6-7lat | DNF | ||||||
51 | 1211 | WIERZCHOWIECKA HELENA | WARSZAWA | PL | 2015 | K4-5lat | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1284 | GĄSIŃSKA MAJA | ŻÓŁWIN | KS BIEGI GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2010 | K8 | 1 | 3:16 | 18,4 | 00:01:38 | 1 | |
2 | 1295 | PISANKO FRANCISZEK | DĄBROWA | UKS LUSOWO | PL | 2008 | M10 | 1 | 3:16 | 18,4 | 00:01:38 | 1 | |
3 | 1296 | SYGUŁA KACPER | WARSZAWA | KOLARSKI.EU TEAM | PL | 2011 | K8 | 2 | 3:18 | 18,2 | 00:01:39 | 2 | |
4 | 1306 | MAŁKOWSKA ZUZIA | GRODZISK MAZ. | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2009 | K10 | 1 | 3:34 | 16,8 | 00:01:47 | 3 | |
5 | 1293 | BONIKOWSKA ANTONINA | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2008 | K10 | 2 | 3:38 | 16,5 | 00:01:49 | 4 | ||
6 | 1294 | KWIATKOWSKI JAN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 2010 | M8 | 1 | 3:38 | 16,5 | 00:01:49 | 2 | |
7 | 1275 | LUTOMIRSKA ASIA | ŁOMIANKI | AZS AWF WARSZAWA | PL | 2010 | K8 | 3 | 3:38 | 16,5 | 00:01:49 | 5 | |
8 | 1312 | OSTASZEWSKI SZYMEK | PRUSZKÓW | PL | 2010 | M8 | 2 | 3:40 | 16,4 | 00:01:50 | 3 | ||
9 | 1291 | SZOT FRANCISZEK | WARSZAWA | PL | 2009 | M10 | 2 | 3:40 | 16,4 | 00:01:50 | 4 | ||
10 | 1276 | WIERZCHOWIECKI OLIVER | WARSZAWA | PL | 2010 | M8 | 3 | 3:40 | 16,4 | 00:01:50 | 5 | ||
11 | 1305 | TOMCZAK WERONIKA | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO MACIEJKA, DECATHLON | PL | 2009 | K10 | 3 | 3:44 | 16,1 | 00:01:52 | 6 | |
12 | 1289 | ZAKRZEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | PL | 2011 | M8 | 4 | 3:44 | 16,1 | 00:01:52 | 6 | ||
13 | 1299 | KAZIMIERSKI ADAM | ODRANO WOLA | OMEGABRUK | PL | 2008 | M10 | 3 | 3:54 | 15,4 | 00:01:57 | 7 | |
14 | 1273 | WĘGLIŃSKI PAWEL | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI BORIA.PL | PL | 2010 | M8 | 5 | 3:54 | 15,4 | 00:01:57 | 8 | |
15 | 1311 | KRÓL ADAM | WARSZAWA | PL | 2011 | M8 | 6 | 3:56 | 15,3 | 00:01:58 | 9 | ||
16 | 1285 | FRĄCZAK PIOTR | GRODZISK MAZOWIECKI | LIDER GRODZISK MAZ. LIDER GRODZISK MAZ. | PL | 2010 | M8 | 7 | 3:58 | 15,1 | 00:01:59 | 10 | |
17 | 1286 | MAKLES TOMASZ | RADONIE | PL | 2008 | M10 | 4 | 3:58 | 15,1 | 00:01:59 | 11 | ||
18 | 1303 | MUSZAŁ MAJA | OSOWIEC | PL | 2011 | K8 | 4 | 3:58 | 15,1 | 00:01:59 | 7 | ||
19 | 1297 | ZAKRZEWSKA GABRYSIA | WARSZAWA | PL | 2008 | K10 | 4 | 3:58 | 15,1 | 00:01:59 | 8 | ||
20 | 1298 | KĄKOLECKA KAROLINA | WARSZAWA | PL | 2011 | K8 | 5 | 4:04 | 14,8 | 00:02:02 | 9 | ||
21 | 1272 | KLIMAS KRZYSZTOF | RAWA MAZOWIECKA | PL | 2011 | M8 | 8 | 4:04 | 14,8 | 00:02:02 | 12 | ||
22 | 1300 | WACHOWIAK MAJA | BŁONIE | PL | 2010 | K8 | 6 | 4:04 | 14,8 | 00:02:02 | 10 | ||
23 | 1283 | ANGOWSKI MATEUSZ | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2011 | M8 | 9 | 4:06 | 14,6 | 00:02:03 | 13 | ||
24 | 1280 | CHROBOT STANISŁAW | PLOCK | PL | 2009 | M10 | 5 | 4:10 | 14,4 | 00:02:05 | 14 | ||
25 | 1301 | KOWALCZYK ZOFIA | WARSZAWA | PL | 2010 | K8 | 7 | 4:18 | 14,0 | 00:02:09 | 11 | ||
26 | 1308 | PRUCHNICKI SEBASTIAN | GRODZISK MAZOWIECKI | UKS SPARTA | PL | 2010 | M8 | 10 | 4:20 | 13,8 | 00:02:10 | 15 | |
27 | 1288 | PALCZEWSKI KAJETAN | WARSZAWA | VARSOVIA BIEGA M.INŻYNIERIA | PL | 2011 | M8 | 11 | 4:24 | 13,6 | 00:02:12 | 16 | |
28 | 1307 | ŚLIWIŃSKA WERONIKA | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2009 | K10 | 5 | 4:28 | 13,4 | 00:02:14 | 12 | ||
29 | 1287 | AWRUK JAN | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2010 | M8 | 12 | 4:30 | 13,3 | 00:02:15 | 17 | |
30 | 1304 | PIECZARKO KAJA | ŻYRARDÓW | PL | 2010 | K8 | 8 | 4:34 | 13,1 | 00:02:17 | 13 | ||
31 | 1278 | STĘPSKA ZUZANNA | LESZNO | PL | 2010 | K8 | 9 | 4:42 | 12,8 | 00:02:21 | 14 | ||
32 | 1309 | NIEWĘGŁOWSKA ZUZANNA | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2011 | K8 | 10 | 4:44 | 12,7 | 00:02:22 | 15 | ||
33 | 1271 | KLIMAS DOMINIKA | RAWA MAZOWIECKA | PL | 2009 | K10 | 6 | 4:50 | 12,4 | 00:02:25 | 16 | ||
34 | 1310 | NIEWĘGŁOWSKA EMILIA | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2009 | K10 | 7 | 4:58 | 12,1 | 00:02:29 | 17 | ||
35 | 1302 | ŁUKIJANIUK ALICJA | MILANÓWEK | PL | 2010 | K8 | 11 | 5:00 | 12,0 | 00:02:30 | 18 | ||
36 | 1279 | URBANOWICZ ROBERT | WARSZAWA | PL | 2011 | M8 | 13 | 5:08 | 11,7 | 00:02:34 | 18 | ||
37 | 1281 | RUZBACKA ALENA | MIĘDZYBORÓW | PL | 2011 | K8 | 12 | 5:10 | 11,6 | 00:02:35 | 19 | ||
38 | 1274 | KOTARSKA TAMARA | GRODZISK MAZOWIECKI | MJKSTOMATOLOGIA.PL | PL | 2011 | K8 | DNF | |||||
39 | 1292 | MARCINIAK IGNACY | BIAŁOBRZEGI | PILICA BIAŁOBRZEGI | PL | 2010 | M8 | DNF | |||||
40 | 1282 | NIEDŹWIADEK ZOFIA | MSZCZONÓW | NIEDŹWIADKI | PL | 2010 | K8 | DNF | |||||
41 | 1290 | SZOT FRYDERYK | WARSZAWA | PL | 2011 | M8 | DNF | ||||||
42 | 1277 | WOŹNIAK MIKOŁAJ | JÓZEFÓW | PL | 2011 | M8 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1331 | CHMIELEWSKI JANEK | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | PL | 2007 | M12 | 1 | 3:56 | 15,3 | 00:03:56 | 1 | |
2 | 1330 | CHMIELEWSKI FRANEK | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | PL | 2007 | M12 | 2 | 4:20 | 13,8 | 00:04:20 | 2 | |
3 | 1327 | PALCZEWSKA ZOFIA | WARSZAWA | SZCZUPAKI Z NASZEJ PAKI M.INŻYNIERIA | PL | 2005 | K14 | 1 | 4:30 | 13,3 | 00:04:30 | 1 | |
4 | 1332 | DUDEK ALEKSANDRA | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2007 | K12 | 1 | 4:39 | 12,9 | 00:04:39 | 2 | ||
5 | 1328 | CIBOROWSKI JAKUB | GRODZISK MAZOWIECKI | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2007 | M12 | 3 | 4:43 | 12,7 | 00:04:43 | 3 | |
6 | 1326 | WRÓBEL MARCEL | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | PL | 2006 | M12 | 4 | 5:03 | 11,9 | 00:05:03 | 4 | |
7 | 1333 | NIEWĘGŁOWSKA JULIA | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2007 | K12 | 2 | 5:24 | 11,1 | 00:05:24 | 3 | ||
8 | 1334 | ŁASZCZ WIKTOR | GRODZISK MAZOWIECKI | PL | 2006 | M12 | 5 | 5:31 | 10,9 | 00:05:31 | 5 | ||
9 | 1329 | VYSOCHANSKA VLASTA | CZARNY LAS | PL | 2007 | K12 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 562 | FILIPIAK ROBERT | ŁÓDŹ | MARCINEK TRIATHLON TEAM | POL | 1992 | M18 | 1 | 00:05:33 | 00:01:14 | 00:15:59 | 00:01:31 | 00:08:48 | 00:33:05 | 1 | ||
2 | 564 | BORYS ANTONI | SZCZECINEK | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | POL | 2004 | M14 | 1 | 00:05:38 | 00:01:20 | 00:15:49 | 00:01:30 | 00:09:38 | 00:33:55 | 2 | ||
3 | 534 | GLEBA JONASZ | GNIEZNO | GNIEŹNIEŃSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE DIAMENT | POL | 2003 | M16 | 1 | 00:06:18 | 00:01:07 | 00:16:15 | 00:01:24 | 00:09:13 | 00:34:17 | 3 | ||
4 | 563 | WILCZĘGA TOMASZ | WARSZAWA | #NIETYLKOMELO I-SPORT | POL | 1987 | M18 | 2 | 00:05:38 | 00:01:29 | 00:16:47 | 00:01:33 | 00:08:55 | 00:34:22 | 4 | ||
5 | 555 | POLSKI MATEUSZ | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2004 | M14 | 2 | 00:05:35 | 00:01:13 | 00:16:09 | 00:01:31 | 00:10:11 | 00:34:39 | 5 | ||
6 | 549 | RĘKAWEK BARTOSZ | SIEDLCE | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2002 | M16 | 2 | 00:05:41 | 00:01:30 | 00:16:40 | 00:01:34 | 00:09:32 | 00:34:57 | 6 | ||
7 | 552 | GURANOWSKI WOJCIECH | CHYBY | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2004 | M14 | 3 | 00:06:07 | 00:01:15 | 00:16:26 | 00:01:29 | 00:09:42 | 00:34:59 | 7 | ||
8 | 557 | ŚLEDŹ MACIEJ | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2005 | M14 | 4 | 00:05:45 | 00:01:42 | 00:16:25 | 00:01:27 | 00:09:46 | 00:35:05 | 8 | ||
9 | 525 | PISANKO MICHAŁ | DĄBROWA | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UKS LUSOWO | POL | 2005 | M14 | 5 | 00:05:59 | 00:01:06 | 00:16:47 | 00:01:41 | 00:09:34 | 00:35:22 | 9 | 00:00:15 | |
10 | 537 | BIELIŃSKI ADAM | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2004 | M14 | 6 | 00:06:23 | 00:01:09 | 00:16:14 | 00:01:39 | 00:10:07 | 00:35:32 | 10 | ||
11 | 536 | TOMCZAK MACIEJ | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO MACIEJKA, DECATHLON | POL | 2005 | M14 | 7 | 00:05:42 | 00:01:10 | 00:16:58 | 00:01:32 | 00:10:12 | 00:35:34 | 11 | ||
12 | 553 | KASPRZAK WIKTOR | WARKA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2002 | M16 | 3 | 00:05:37 | 00:01:23 | 00:16:50 | 00:01:38 | 00:10:51 | 00:36:19 | 12 | ||
13 | 574 | KUNIKOWSKI DORIAN | BEZRZECZE | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | POL | 2004 | M14 | 8 | 00:06:22 | 00:01:12 | 00:17:33 | 00:01:33 | 00:10:05 | 00:36:45 | 13 | ||
14 | 561 | BRZÓSKA JAN | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | M14 | 9 | 00:06:11 | 00:01:21 | 00:17:41 | 00:01:35 | 00:10:39 | 00:37:27 | 14 | ||
15 | 556 | MASZKOWSKI JAKUB | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2004 | M14 | 10 | 00:06:00 | 00:01:21 | 00:17:51 | 00:01:48 | 00:10:26 | 00:37:41 | 15 | 00:00:15 | |
16 | 554 | WAŁACH EMILIA | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2004 | K14 | 1 | 00:05:42 | 00:01:15 | 00:17:42 | 00:01:45 | 00:11:27 | 00:37:51 | 1 | ||
17 | 533 | MROZ DOMINIK | SZCZECIN | K.S. CKS ORKA | POL | 2005 | M14 | 11 | 00:05:49 | 00:01:25 | 00:18:17 | 00:01:40 | 00:11:08 | 00:38:19 | 16 | ||
18 | 566 | MAZURKIEWICZ TYMON | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | M14 | 12 | 00:06:27 | 00:01:25 | 00:18:24 | 00:01:53 | 00:10:13 | 00:38:22 | 17 | ||
19 | 527 | SZYMCZAK ADAM | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2005 | M14 | 13 | 00:06:59 | 00:01:10 | 00:18:09 | 00:01:40 | 00:10:26 | 00:38:24 | 18 | ||
20 | 538 | WRÓBEL WIKTORIA | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 2004 | K14 | 2 | 00:06:32 | 00:01:34 | 00:18:54 | 00:01:35 | 00:10:02 | 00:38:37 | 2 | ||
21 | 528 | ŁUCZKA JAN | ROKIETNICA | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UKS LUSOWO | POL | 2005 | M14 | 14 | 00:07:08 | 00:01:34 | 00:17:54 | 00:01:45 | 00:10:07 | 00:38:43 | 19 | 00:00:15 | |
22 | 547 | KOZŁOWSKI ARTUR | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2004 | M14 | 15 | 00:06:02 | 00:01:23 | 00:18:51 | 00:01:41 | 00:11:00 | 00:38:57 | 20 | ||
23 | 548 | JAGODZINSKI ADRIAN | WARSZAWA | #NIETYLKOMELO | POL | 1985 | M18 | 3 | 00:06:50 | 00:01:58 | 00:18:41 | 00:02:18 | 00:09:41 | 00:39:28 | 21 | ||
24 | 573 | POREMSKI BARTOSZ | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2004 | M14 | 16 | 00:06:52 | 00:01:30 | 00:17:52 | 00:01:49 | 00:11:30 | 00:39:33 | 22 | ||
25 | 529 | KUŹMA JULIAN | POZNAŃ | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UKS LUSOWO | POL | 2005 | M14 | 17 | 00:08:10 | 00:01:21 | 00:18:26 | 00:01:33 | 00:10:09 | 00:39:39 | 23 | ||
26 | 509 | WIKLAK JAN | NOWA WOLA | POL | 2004 | M14 | 18 | 00:07:36 | 00:01:24 | 00:17:37 | 00:01:58 | 00:11:26 | 00:40:01 | 24 | |||
27 | 550 | OKUNIEWSKA JULIA | WROCŁAW | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY | POL | 2004 | K14 | 3 | 00:07:35 | 00:01:23 | 00:18:48 | 00:01:41 | 00:10:48 | 00:40:15 | 3 | ||
28 | 579 | SADOWSKI TOMEK | PODKOWA LEŚNA | NIRWANA | POL | 1997 | M18 | 4 | 00:06:57 | 00:02:28 | 00:17:36 | 00:02:08 | 00:11:18 | 00:40:27 | 25 | ||
29 | 543 | MAJCHEREK MATEUSZ | SULEJÓWEK | TRIPASSION TEAM | POL | 2000 | M18 | 5 | 00:08:07 | 00:01:30 | 00:18:21 | 00:01:35 | 00:10:55 | 00:40:28 | 26 | ||
30 | 572 | LISOWSKI ALEKSY | OLSZTYN | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | POL | 2003 | M16 | 4 | 00:08:28 | 00:01:32 | 00:18:04 | 00:01:44 | 00:10:42 | 00:40:30 | 27 | ||
31 | 568 | STASZCZYK MAJA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2005 | K14 | 4 | 00:06:49 | 00:01:27 | 00:19:29 | 00:01:50 | 00:11:15 | 00:40:50 | 4 | ||
32 | 542 | SYGUŁA MATEUSZ | WARSZAWA | KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM | POL | 1979 | M18 | 6 | 00:09:07 | 00:01:37 | 00:17:19 | 00:01:46 | 00:11:02 | 00:40:51 | 28 | ||
33 | 577 | ŻYWEK MACIEJ | WARSZAWA | TRIPOWER HUUB | POL | 1973 | M18 | 7 | 00:09:11 | 00:02:03 | 00:17:56 | 00:02:24 | 00:10:02 | 00:41:36 | 29 | ||
34 | 544 | AUGUSTYNIK MARIUSZ | WYSZKÓW | POL | 1979 | M18 | 8 | 00:08:03 | 00:02:14 | 00:18:09 | 00:02:35 | 00:10:48 | 00:42:19 | 30 | 00:00:30 | ||
35 | 524 | WIECZORKIEWICZ IGOR | DĄBRÓWKA | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UKS LUSOWO | POL | 2004 | M14 | 19 | 00:08:47 | 00:01:37 | 00:18:50 | 00:02:05 | 00:11:09 | 00:42:28 | 31 | ||
36 | 567 | SIERADZAN OLGA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2003 | K16 | 1 | 00:06:17 | 00:01:24 | 00:19:55 | 00:01:50 | 00:13:28 | 00:42:54 | 5 | ||
37 | 530 | SOŁTYSIAK URSZULA | SADY | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2004 | K14 | 5 | 00:06:35 | 00:01:29 | 00:21:49 | 00:01:59 | 00:11:43 | 00:43:35 | 6 | ||
38 | 526 | SZYMAŃSKA KATHARINA | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1985 | K18 | 1 | 00:07:44 | 00:01:45 | 00:20:32 | 00:02:48 | 00:12:10 | 00:44:59 | 7 | ||
39 | 575 | SOBOLEWSKI MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 2003 | M16 | 5 | 00:08:38 | 00:02:50 | 00:20:35 | 00:02:21 | 00:11:47 | 00:46:11 | 32 | |||
40 | 506 | BAKA MATEUSZ | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1996 | M18 | 9 | 00:08:29 | 00:02:47 | 00:22:07 | 00:01:48 | 00:11:37 | 00:46:48 | 33 | |||
41 | 546 | PIĄTKOWSKI PIOTR | PRUSZKOW | KONDYCJA | POL | 1995 | M18 | 10 | 00:09:10 | 00:02:10 | 00:22:43 | 00:01:41 | 00:11:15 | 00:46:59 | 34 | ||
42 | 521 | STASZCZYK KLAUDIA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1977 | K18 | 2 | 00:10:54 | 00:02:15 | 00:20:05 | 00:01:54 | 00:12:23 | 00:47:31 | 8 | ||
43 | 559 | LINDHOLM EMELIE | WARSZAWA | JUNIOR LUFT TRI TEAM | POL | 2005 | K14 | 6 | 00:07:37 | 00:01:58 | 00:20:32 | 00:02:29 | 00:15:17 | 00:47:53 | 9 | ||
44 | 539 | ZAWADKA MARTA | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 2004 | K14 | 7 | 00:07:22 | 00:01:49 | 00:22:15 | 00:01:51 | 00:15:40 | 00:48:57 | 10 | ||
45 | 517 | SOPYŁO STEFAN | WARSZAWA | POL | 1982 | M18 | 11 | 00:11:39 | 00:04:15 | 00:19:19 | 00:02:20 | 00:11:58 | 00:49:31 | 35 | |||
46 | 565 | WIKALIŃSKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | POL | 1971 | K18 | 3 | 00:12:03 | 00:03:13 | 00:20:07 | 00:03:45 | 00:12:19 | 00:51:27 | 11 | |||
47 | 578 | RUDNIK KAROLINA | ZĄBKI | NIRWANA | POL | 1997 | K18 | 4 | 00:10:58 | 00:03:28 | 00:20:03 | 00:03:15 | 00:13:57 | 00:51:41 | 12 | ||
48 | 571 | VYSOCHANSKIY MAKSYM | TARNOW | POL | 1978 | M18 | 12 | 00:11:21 | 00:03:14 | 00:21:41 | 00:02:57 | 00:13:48 | 00:53:01 | 36 | |||
49 | 510 | FRANKOWSKA MARIKA | WARSZAWA (BEMOWO) | POL | 1986 | K18 | 5 | 00:11:26 | 00:03:06 | 00:21:46 | 00:03:19 | 00:13:38 | 00:53:15 | 13 | |||
50 | 576 | KOSIAREK EDYTA | SOCHACZEW | STREFA RUCHU KSIĄŻENICE | POL | 1978 | K18 | 6 | 00:14:14 | 00:02:53 | 00:22:54 | 00:02:09 | 00:12:12 | 00:54:22 | 14 | ||
51 | 531 | STRASZYŃSKI ADAM | WARSZAWA - POLSKA | TRI ALON 42 | POL | 2003 | M16 | 6 | 00:08:41 | 00:02:34 | 00:24:58 | 00:02:59 | 00:15:37 | 00:54:49 | 37 | ||
52 | 515 | ROGUSKI KAMIL | RADZYMIN | POL | 1986 | M18 | 13 | 00:13:20 | 00:03:11 | 00:21:28 | 00:03:05 | 00:14:33 | 00:55:37 | 38 | |||
53 | 540 | KRASOWSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | POL | 1984 | K18 | 7 | 00:12:40 | 00:03:28 | 00:22:02 | 00:02:53 | 00:15:43 | 00:56:46 | 15 | |||
54 | 570 | WOŁOSZ MAGDALENA | WARSZAWA | POL | 1971 | K18 | 8 | 00:10:58 | 00:03:05 | 00:24:18 | 00:02:41 | 00:15:48 | 00:56:50 | 16 | |||
55 | 532 | SMOLIŃSKA ANGELIKA | PŁOCK | POL | 1996 | K18 | 9 | 00:11:49 | 00:02:45 | 00:25:50 | 00:02:48 | 00:14:47 | 00:57:59 | 17 | |||
56 | 569 | MICHALSKI BARTOSZ | STANISŁAWÓW PIERWSZY | POL | 1995 | M18 | 14 | 00:10:58 | 00:03:08 | 00:24:09 | 00:02:47 | 00:17:26 | 00:58:28 | 39 | |||
57 | 514 | LACH ADRIAN | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1979 | M18 | 15 | 00:15:28 | 00:04:00 | 00:21:18 | 00:02:44 | 00:15:54 | 00:59:24 | 40 | ||
58 | 513 | DYMEL PIOTR | WARSZAWEA | 12TRI.PL | POL | 1952 | M18 | 16 | 00:13:23 | 00:04:29 | 00:23:33 | 00:03:17 | 00:17:05 | 01:01:47 | 41 | ||
59 | 507 | BAKA WITOLD | GRODZISK MAZOWIECKI | WITMAR WITMAR | POL | 1971 | M18 | 17 | 00:14:28 | 00:04:04 | 00:25:01 | 00:02:37 | 00:15:48 | 01:01:58 | 42 | ||
60 | 522 | CHROBOT AGNIESZKA | PŁOCK | POL | 1981 | K18 | 10 | 00:12:04 | 00:03:28 | 00:28:07 | 00:02:46 | 00:16:12 | 01:02:37 | 18 | |||
61 | 519 | BUSIŁO SZYMON | WARSZAWA | POL | 2004 | M14 | 20 | 00:10:52 | 00:03:13 | 00:28:27 | 00:02:39 | 00:17:37 | 01:02:48 | 43 | |||
62 | 520 | BORKOWSKI JACEK | WARSZAWA | POL | 1984 | M18 | 18 | 00:12:32 | 00:04:50 | 00:26:36 | 00:02:48 | 00:16:28 | 01:03:14 | 44 | |||
63 | 523 | CHROBOT JAKUB | PŁOCK | POL | 2005 | M14 | 21 | 00:12:05 | 00:03:13 | 00:30:11 | 00:02:50 | 00:15:55 | 01:04:14 | 45 | |||
64 | 511 | ORGELBRAND KATARZYNA | BUDY - GRZYBEK | POL | 1972 | K18 | 11 | 00:17:07 | 00:03:57 | 00:26:49 | 00:02:58 | 00:16:48 | 01:07:39 | 19 | |||
65 | 545 | JASIAK PIOTR | MIĘDZYBORÓW | POL | 1970 | M18 | 19 | 00:17:08 | 00:03:55 | 00:26:51 | 00:02:57 | 00:16:48 | 01:07:39 | 46 | |||
66 | 535 | SITKIEWICZ ALEKSANDRA | PŁOCK | NIGHT RUNNERS PŁOCK | POL | 1987 | K18 | 12 | 11:12:21 | 00:03:11 | 00:24:52 | 00:02:52 | 00:18:38 | 12:01:54 | 20 | ||
67 | 512 | JEDRYCHOWICZ PATRYK | GRODZISK MAZ | TEAM MAKBUD | POL | 1993 | M18 | 20 | 00:13:29 | 00:05:26 | 00:26:06 | 00:56:07 | D S Q | 47 | |||
68 | 505 | DŹWIGAŁA BŁAŻEJ | WARSZAZ | POL | 1985 | M18 | 00:10:28 | 00:02:48 | 00:24:35 | 00:01:59 | #ARG! | DNF | 00:00:15 | ||||
69 | 518 | MAJORCZYK BARTOSZ | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO MACIEJKA | POL | 2004 | M14 | 00:05:46 | 00:01:13 | DNF | |||||||
70 | 508 | BLANKIEWICZ JAKUB | WIĄZOWNA | POL | 2002 | M16 | DNF | ||||||||||
71 | 516 | KURDEJ KATARZYNA | WARSZAWA | ORKI Z MAJORKI/DOA | POL | 1993 | K18 | #ARG! | DNF | ||||||||
72 | 541 | JACYNIUK MICHAŁ | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1997 | M18 | DNF | ||||||||||
73 | 558 | SUCHAŃSKI FILIP | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2005 | M14 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW | KOŃSKIE | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE ORGANICLIFE | POL | 1986 | M24 | 1 | 00:09:59 | 00:01:04 | 00:28:15 | 00:01:24 | 00:15:31 | 00:56:13 | 1 | ||
2 | 5 | KRAWCZYK JACEK | POZNAŃ | UKS TRI-TEAM RUMIA TRINERGY | POL | 1996 | M20 | 1 | 00:09:23 | 00:01:02 | 00:28:52 | 00:01:16 | 00:15:50 | 00:56:23 | 2 | ||
3 | 4 | MARCINEK TOMASZ | RACIBÓRZ | KS AZS-AWF KATOWICE MARCINEK TRIATHLON TEAM | POL | 1991 | M24 | 2 | 00:09:51 | 00:01:08 | 00:28:20 | 00:01:21 | 00:16:00 | 00:56:40 | 3 | ||
4 | 10 | BRUŹDZIAK MACIEJ | BORKOWO | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | POL | 1998 | M20 | 2 | 00:09:07 | 00:01:00 | 00:29:12 | 00:01:18 | 00:16:35 | 00:57:12 | 4 | ||
5 | 2 | SZALA TOMASZ | NOWA IWICZNA | PROFI TEAM SKLEPROWEROWY.PL | POL | 1990 | M24 | 3 | 00:09:55 | 00:01:07 | 00:28:19 | 00:01:24 | 00:16:28 | 00:57:13 | 5 | ||
6 | 201 | WILK ADRIAN | POLICE | KS IRONMAN CS POLSKA | POL | 1998 | M20 | 3 | 00:09:56 | 00:01:06 | 00:28:18 | 00:01:19 | 00:17:05 | 00:57:44 | 6 | ||
7 | 3 | FALBOGOWSKI MACIEJ | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POLONEZ, BENATURAL, REDFITNESS | POL | 1999 | M20 | 4 | 00:09:52 | 00:01:13 | 00:28:16 | 00:01:29 | 00:17:09 | 00:57:59 | 7 | ||
8 | 181 | JUSKOWIAK JAKUB | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 2001 | M18 | 1 | 00:09:52 | 00:01:11 | 00:28:20 | 00:01:31 | 00:17:16 | 00:58:10 | 8 | ||
9 | 197 | KOPICZKO MAKSYMILIAN | GIZYCKO | ORKA IŁAWA POLAMP GIŻYCKO | POL | 2002 | M16 | 1 | 00:10:02 | 00:01:04 | 00:28:16 | 00:01:28 | 00:17:53 | 00:58:43 | 9 | ||
10 | 198 | WAMKA MATEUSZ | BYDGOSZCZ | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2001 | M18 | 2 | 00:09:49 | 00:01:18 | 00:28:18 | 00:01:29 | 00:18:13 | 00:59:07 | 10 | ||
11 | 196 | BOGUSIEWICZ JAKUB | IŁAWA | ORKA IŁAWA | POL | 2002 | M16 | 2 | 00:09:56 | 00:01:10 | 00:28:15 | 00:01:28 | 00:18:34 | 00:59:23 | 11 | ||
12 | 182 | CIEŚLIK MATEUSZ | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 1998 | M20 | 5 | 00:09:47 | 00:01:07 | 00:28:26 | 00:01:24 | 00:18:50 | 00:59:34 | 12 | ||
13 | 6 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1998 | M20 | 6 | 00:10:20 | 00:01:01 | 00:30:32 | 00:01:22 | 00:17:38 | 01:00:53 | 13 | ||
14 | 23 | POPŁAWSKI JAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | NEON TEAM | POL | 1993 | M24 | 4 | 00:11:05 | 00:01:13 | 00:30:15 | 00:01:27 | 00:17:28 | 01:01:28 | 14 | ||
15 | 139 | MIELKE DAWID | BAŻANOWICE | SPORTWISE TRI TEAM KRAKÓW U JĘDRUSIA | POL | 2002 | M16 | 3 | 00:10:36 | 00:01:04 | 00:30:13 | 00:01:26 | 00:18:41 | 01:02:00 | 15 | ||
16 | 604 | ROGACZ GRZEGORZ | RACIBÓRZ | KS AZS AWF KATOWICE | POL | 2000 | M18 | 3 | 00:10:03 | 00:01:02 | 00:31:26 | 00:01:32 | 00:18:03 | 01:02:06 | 16 | ||
17 | 159 | PRZYBYŁKOWICZ JAN | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2002 | M16 | 4 | 00:09:51 | 00:01:10 | 00:31:27 | 00:01:30 | 00:18:11 | 01:02:09 | 17 | ||
18 | 7 | CZEŚNIK MARIA | WARSZAWA | PROFI TEAM | POL | 1977 | K24 | 1 | 00:10:40 | 00:01:10 | 00:31:19 | 00:01:40 | 00:18:04 | 01:02:53 | 1 | ||
19 | 175 | BOGDANOWICZ DOMINIK | WARSZAWA | DECATHLON TEAM APTONIA TRYATHLON | POL | 1995 | M24 | 5 | 00:11:01 | 00:01:15 | 00:32:11 | 00:01:35 | 00:16:51 | 01:02:53 | 18 | ||
20 | 8 | PYTEL MARIA | STARACHOWICE | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | K24 | 2 | 00:10:46 | 00:01:17 | 00:31:06 | 00:01:41 | 00:18:16 | 01:03:06 | 2 | ||
21 | 210 | MATUSEWICZ MICHAŁ | JEDLINA-ZDRÓJ | KS GVT | POL | 2002 | M16 | 5 | 00:10:37 | 00:01:16 | 00:30:42 | 00:01:30 | 00:19:05 | 01:03:10 | 19 | ||
22 | 187 | SŁOMIŃSKI SEBASTIAN | ŚWIEBODZICE | KS GVT | POL | 2000 | M18 | 4 | 00:09:50 | 00:01:26 | 00:31:17 | 00:02:01 | 00:19:07 | 01:03:41 | 20 | ||
23 | 219 | KLIMAS PAULINA | ĆWIKLICE | KS AZS-AWF KATOWICE GVT BMC | POL | 1995 | K24 | 3 | 00:10:40 | 00:01:10 | 00:31:20 | 00:01:29 | 00:19:16 | 01:03:55 | 3 | ||
24 | 611 | KOZACZKIEWICZ MARCEL | WROCŁAW | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY WROCŁAW | POL | 2003 | M16 | 6 | 00:10:41 | 00:01:17 | 00:30:44 | 00:01:41 | 00:19:34 | 01:03:57 | 21 | ||
25 | 121 | SIKORA MARTA | JUSZCZYN | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 2000 | K18 | 1 | 00:10:01 | 00:01:12 | 00:31:57 | 00:01:40 | 00:19:33 | 01:04:23 | 4 | ||
26 | 123 | LIBERADZKI MICHAŁ | SOCHACZEW | UKS CITYZEN_/BE3 | POL | 1992 | M24 | 6 | 00:10:36 | 00:01:13 | 00:30:50 | 00:01:36 | 00:20:09 | 01:04:24 | 22 | ||
27 | 178 | JANICKI KAROL | GOSTYŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 2003 | M16 | 7 | 00:11:05 | 00:01:09 | 00:32:11 | 00:01:39 | 00:18:30 | 01:04:34 | 23 | ||
28 | 113 | KWASNIEWSKI MATEUSZ | WROCŁAW | POL | 1987 | M24 | 7 | 00:11:47 | 00:01:15 | 00:31:52 | 00:01:53 | 00:17:55 | 01:04:42 | 24 | |||
29 | 129 | OGRODNIK MACIEK | WROCŁAW | TRIWISE/ TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1997 | M20 | 7 | 00:11:39 | 00:01:11 | 00:32:05 | 00:01:28 | 00:18:24 | 01:04:47 | 25 | ||
30 | 9 | ŚLIWKA JAKUB | BŁONIE | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1999 | M20 | 8 | 00:09:51 | 00:01:09 | 00:31:34 | 00:01:36 | 00:20:43 | 01:04:53 | 26 | ||
31 | 606 | ZWADŁO PIOTR | POLSKA CEREKIEW | KT ŻYWIEC | POL | 2002 | M16 | 8 | 00:10:20 | 00:01:40 | 00:32:30 | 00:01:40 | 00:19:26 | 01:05:36 | 27 | ||
32 | 90 | CHYŁKOWSKI FILIP | MICHAŁOWICE | TRIWISE | POL | 2001 | M18 | 5 | 00:12:20 | 00:01:11 | 00:31:56 | 00:01:32 | 00:18:46 | 01:05:45 | 28 | ||
33 | 101 | WÓJCIK KRZYSZTOF | BLIŻYN | ROADBIKE | POL | 1991 | M24 | 8 | 00:12:29 | 00:01:17 | 00:31:44 | 00:01:30 | 00:18:56 | 01:05:56 | 29 | ||
34 | 613 | WOŹNIAK JOANNA | SZCZECIN | KS IRONMAN CS POLSKA | POL | 2001 | K18 | 2 | 00:11:41 | 00:01:15 | 00:33:28 | 00:01:30 | 00:18:18 | 01:06:12 | 5 | ||
35 | 199 | ZIELSKI OLIWIER | IŁAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2001 | M18 | 6 | 00:10:38 | 00:01:18 | 00:32:33 | 00:01:37 | 00:20:27 | 01:06:33 | 30 | ||
36 | 64 | DUPLICKI KAMIL | SOCHACZEW | WARSAW MASTER TEAM | POL | 1981 | M24 | 9 | 00:13:54 | 00:01:26 | 00:32:26 | 00:01:31 | 00:17:58 | 01:07:15 | 31 | ||
37 | 605 | GIBALSKI KAJETAN | ROŚCISŁAWICE | KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 2000 | M18 | 7 | 00:11:00 | 00:01:13 | 00:33:20 | 00:01:40 | 00:20:10 | 01:07:23 | 32 | ||
38 | 216 | WOLSKI WIKTOR | BEZRZECZE | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN CS PRODMAR | POL | 2003 | M16 | 9 | 00:10:32 | 00:01:23 | 00:32:26 | 00:01:38 | 00:21:39 | 01:07:38 | 33 | ||
39 | 194 | KANIEWSKI PAWEŁ | OTWOCK WIELKI | MOCNO W PRAWO TEAM | POL | 1990 | M24 | 10 | 00:15:32 | 00:01:35 | 00:30:42 | 00:01:41 | 00:18:19 | 01:07:49 | 34 | ||
40 | 137 | JAROSZEWSKI JAKUB | WARSZAWA | POL | 2001 | M18 | 8 | 00:10:50 | 00:01:18 | 00:33:30 | 00:01:41 | 00:20:39 | 01:07:58 | 35 | |||
41 | 189 | SZYMAŃSKI MACIEK | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1980 | M24 | 11 | 00:10:41 | 00:01:29 | 00:32:16 | 00:01:53 | 00:21:52 | 01:08:11 | 36 | ||
42 | 106 | CEBERAK MACIEJ | LUBARTÓW | COACH CEBERAK | POL | 1990 | M24 | 12 | 00:13:22 | 00:01:36 | 00:32:47 | 00:01:41 | 00:18:47 | 01:08:13 | 37 | ||
43 | 177 | WIECZOREK MIŁOSZ | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 2002 | M16 | 10 | 00:11:51 | 00:01:29 | 00:32:18 | 00:01:46 | 00:20:50 | 01:08:14 | 38 | ||
44 | 176 | ZACHWIEJA AGATA | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 2001 | K18 | 3 | 00:12:00 | 00:01:18 | 00:33:28 | 00:01:36 | 00:19:58 | 01:08:20 | 6 | ||
45 | 195 | BOHATER PAULINA | WROCŁAW | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2000 | K18 | 4 | 00:10:41 | 00:01:13 | 00:34:26 | 00:01:35 | 00:20:35 | 01:08:30 | 7 | ||
46 | 98 | STEFANKIEWICZ JAKUB | ŁÓDŹ | GVT BMC | POL | 1989 | M24 | 13 | 00:13:12 | 00:01:28 | 00:33:09 | 00:01:40 | 00:19:02 | 01:08:31 | 39 | ||
47 | 146 | KLUŹNIAK JACEK | KIELCE | KKL KIELCE | POL | 1975 | M24 | 14 | 00:12:29 | 00:01:37 | 00:33:04 | 00:01:49 | 00:19:47 | 01:08:46 | 40 | ||
48 | 602 | TYNDZIK ELEONORA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2003 | K16 | 1 | 00:10:58 | 00:01:19 | 00:34:31 | 00:01:42 | 00:20:18 | 01:08:48 | 8 | ||
49 | 603 | PTASZYŃSKA WERONIKA | OŚWIĘCIM - ZABORZE | KT ŻYWIEC | POL | 2003 | K16 | 2 | 00:10:50 | 00:01:21 | 00:34:42 | 00:01:46 | 00:20:26 | 01:09:05 | 9 | ||
50 | 179 | PAWLAK WOJCIECH | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 2003 | M16 | 11 | 00:11:08 | 00:01:37 | 00:34:28 | 00:01:55 | 00:20:11 | 01:09:19 | 41 | ||
51 | 136 | MACHOŃSKI TYMON | DĄBROWA | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UKS LUSOWO | POL | 2003 | M16 | 12 | 00:11:59 | 00:01:12 | 00:34:03 | 00:01:46 | 00:20:41 | 01:09:41 | 42 | ||
52 | 206 | KWAŚKIEWICZ OLIWIA | DĄBROWA GÓRNICZA | KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 1998 | K20 | 1 | 00:12:16 | 00:01:21 | 00:33:09 | 00:01:59 | 00:20:58 | 01:09:43 | 10 | ||
53 | 152 | DUSIŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M24 | 15 | 00:15:18 | 00:03:31 | 00:36:37 | 00:03:04 | 00:11:17 | 01:09:47 | 43 | |||
54 | 124 | WOJDAS SŁAWOMIR | SOCHACZEW | POL | 1990 | M24 | 16 | 00:11:19 | 00:01:58 | 00:32:13 | 00:02:15 | 00:22:03 | 01:09:48 | 44 | |||
55 | 161 | ZIELIŃSKI MIROSŁAW | NIEPORĘT | TRI LEVEL | POL | 1990 | M24 | 17 | 00:12:13 | 00:01:21 | 00:33:36 | 00:01:57 | 00:20:53 | 01:10:00 | 45 | ||
56 | 609 | KOTAS PAWEŁ | WROCŁAW | GREATMAN | POL | 1988 | M24 | 18 | 00:13:44 | 00:01:26 | 00:33:48 | 00:01:36 | 00:19:31 | 01:10:05 | 46 | ||
57 | 202 | ANYSZKIEWICZ JAKUB | WARKA | POL | 2002 | M16 | 13 | 00:13:03 | 00:01:25 | 00:32:45 | 00:01:53 | 00:21:07 | 01:10:13 | 47 | |||
58 | 183 | ZYCH NATALIA | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2001 | K18 | 5 | 00:10:51 | 00:01:10 | 00:34:20 | 00:01:32 | 00:22:57 | 01:10:50 | 11 | ||
59 | 138 | ŁĄCZYŃSKI CEZARY | POMIECHÓWEK | POL | 1989 | M24 | 19 | 00:15:06 | 00:01:22 | 00:32:33 | 00:02:11 | 00:20:27 | 01:11:39 | 48 | |||
60 | 135 | ŁUCZKA ADAM | ROKIETNICA | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "LUSOWO" | POL | 2002 | M16 | 14 | 00:12:48 | 00:01:28 | 00:33:35 | 00:02:01 | 00:21:52 | 01:11:44 | 49 | ||
61 | 200 | KUCHARSKI PIOTR | STARACHOWICE | PIMP TEAM | POL | 1980 | M24 | 20 | 00:12:09 | 00:01:39 | 00:34:01 | 00:01:57 | 00:22:10 | 01:11:56 | 50 | ||
62 | 58 | LIS SEBASTIAN | ŁÓDŹ | POL | 1990 | M24 | 21 | 00:12:26 | 00:01:58 | 00:32:49 | 00:01:57 | 00:22:56 | 01:12:06 | 51 | |||
63 | 184 | MICHAŚ PATRYK | NIEPORĘT | POL | 2002 | M16 | 15 | 00:11:30 | 00:04:06 | 00:33:34 | 00:02:28 | 00:20:53 | 01:12:31 | 52 | |||
64 | 144 | SADOWSKI SZYMON | ŻYRARDÓW | LIDER GRODZISK MAZ. | POL | 2001 | M18 | 9 | 00:13:06 | 00:02:41 | 00:33:23 | 00:01:57 | 00:21:26 | 01:12:33 | 53 | ||
65 | 157 | SOKOLOWSKI JULIAN | PRZEŹMIEROWO | UKS LUSOWO UKS LUSOWO | POL | 2003 | M16 | 16 | 00:14:17 | 00:01:20 | 00:33:24 | 00:02:07 | 00:21:51 | 01:12:59 | 54 | ||
66 | 207 | LESZCZEWICZ WALDEK | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1977 | M24 | 22 | 00:13:34 | 00:01:28 | 00:32:49 | 00:02:08 | 00:23:03 | 01:13:02 | 55 | ||
67 | 78 | DOBRZYŃSKI KONRAD KAMIL | WARSZAWA | POL | 1989 | M24 | 23 | 00:14:59 | 00:01:28 | 00:33:20 | 00:02:30 | 00:20:47 | 01:13:04 | 56 | |||
68 | 77 | OBUCHOWICZ NATASZA | RASZYN | PROFI TEAM | POL | 2003 | K16 | 3 | 00:10:59 | 00:01:34 | 00:36:31 | 00:01:58 | 00:22:04 | 01:13:06 | 12 | ||
69 | 140 | KOWALCZYK IGA | GOŁDAP | POL | 1989 | K24 | 4 | 00:14:16 | 00:01:29 | 00:34:18 | 00:01:49 | 00:20:45 | 01:13:37 | 13 | 00:01:00 | ||
70 | 109 | MICHALSKI GRZEGORZ | PIOTRKÓW TRYB. | POL | 1975 | M24 | 24 | 00:14:59 | 00:02:11 | 00:32:42 | 00:02:17 | 00:21:36 | 01:13:45 | 57 | |||
71 | 95 | MARZEC ŁUKASZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON X-TEAM | POL | 1980 | M24 | 25 | 00:16:12 | 00:01:46 | 00:34:20 | 00:01:53 | 00:20:07 | 01:14:18 | 58 | ||
72 | 88 | PRĘDOTA BARTOSZ | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 2003 | M16 | 17 | 00:14:50 | 00:02:24 | 00:35:08 | 00:01:51 | 00:20:34 | 01:14:47 | 59 | ||
73 | 204 | SIERADZAN PRZEMYSŁAW | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1977 | M24 | 26 | 00:14:27 | 00:01:39 | 00:33:57 | 00:02:06 | 00:22:42 | 01:14:51 | 60 | ||
74 | 203 | SADO PAWEŁ | KIELCE | POL | 1985 | M24 | 27 | 00:15:23 | 00:02:19 | 00:34:37 | 00:02:05 | 00:20:27 | 01:14:51 | 61 | |||
75 | 170 | LENART KONRAD | MICHAŁOWICE | KOLARSKI.EU TEAM | POL | 1977 | M24 | 28 | 00:15:20 | 00:01:53 | 00:33:56 | 00:02:30 | 00:21:20 | 01:14:59 | 62 | ||
76 | 33 | MOSTOWSKI ARTUR | WARSZAWA | FURIOUS WOLVES | POL | 1973 | M24 | 29 | 00:15:13 | 00:01:58 | 00:34:02 | 00:02:27 | 00:21:28 | 01:15:08 | 63 | ||
77 | 173 | NOWACKA DOMINIKA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | K24 | 5 | 00:11:58 | 00:01:38 | 00:38:15 | 00:01:56 | 00:21:34 | 01:15:21 | 14 | ||
78 | 105 | GAWIN KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRI NEGU | POL | 1992 | M24 | 30 | 00:14:53 | 00:01:59 | 00:34:57 | 00:02:00 | 00:21:33 | 01:15:22 | 64 | ||
79 | 601 | BAJ JOANNA | MARCINKOWICE | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY | POL | 2002 | K16 | 4 | 00:12:11 | 00:01:21 | 00:36:38 | 00:01:41 | 00:22:36 | 01:15:27 | 15 | 00:01:00 | |
80 | 174 | WĘGRECKI PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1988 | M24 | 31 | 00:18:43 | 00:01:22 | 00:34:43 | 00:02:04 | 00:19:03 | 01:15:55 | 65 | |||
81 | 154 | BIERNACKI ADAM | WARSZAWA | POL | 1966 | M24 | 32 | 00:15:07 | 00:02:01 | 00:34:10 | 00:02:15 | 00:22:44 | 01:16:17 | 66 | |||
82 | 21 | MĄKA WOJCIECH | GRANICA | TRIWAWA | POL | 1976 | M24 | 33 | 00:14:57 | 00:01:51 | 00:33:09 | 00:02:46 | 00:23:59 | 01:16:42 | 67 | ||
83 | 168 | JAROCKA WIOLETA | LEGIONOWO | TRI LEVEL | POL | 1985 | K24 | 6 | 00:15:09 | 00:01:54 | 00:35:51 | 00:01:46 | 00:22:13 | 01:16:53 | 16 | ||
84 | 610 | ŚWISTERSKA JULIA | WROCŁAW | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY WROCŁAW JULIA ŚWISTERSKA | POL | 2003 | K16 | 5 | 00:11:58 | 00:01:24 | 00:38:35 | 00:01:51 | 00:23:11 | 01:16:59 | 17 | ||
85 | 48 | SZUMNY MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1986 | M24 | 34 | 00:17:23 | 00:02:11 | 00:34:27 | 00:02:06 | 00:20:56 | 01:17:03 | 68 | |||
86 | 192 | KĄKOLECKA KLAUDIA | WARSZAWA | PROFI TEAM | POL | 2003 | K16 | 6 | 00:10:13 | 00:01:32 | 00:39:04 | 00:01:53 | 00:24:43 | 01:17:25 | 18 | ||
87 | 608 | PUCZYŁOWSKI PATRYK | WARSZAWA - POLSKA | KAZIK TEAM | POL | 1986 | M24 | 35 | 00:13:57 | 00:02:44 | 00:37:06 | 00:01:54 | 00:22:26 | 01:18:07 | 69 | ||
88 | 150 | OJRZYŃSKA MILENA | WARSZAWA | POL | 1995 | K24 | 7 | 00:13:58 | 00:01:56 | 00:38:13 | 00:01:59 | 00:22:02 | 01:18:08 | 19 | |||
89 | 160 | WALCZAK JAN | KOMORÓW | WWW.KOLOROWEOKO.PL | POL | 1999 | M20 | 9 | 00:14:40 | 00:03:36 | 00:36:52 | 00:02:12 | 00:21:14 | 01:18:34 | 70 | ||
90 | 66 | SUDA GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1983 | M24 | 36 | 00:15:29 | 00:01:58 | 00:34:51 | 00:02:17 | 00:24:11 | 01:18:46 | 71 | |||
91 | 62 | CUSZLAG JAKUB | WARSZAWA | LK KLOSTERS | POL | 1966 | M24 | 37 | 00:16:55 | 00:02:16 | 00:34:46 | 00:02:17 | 00:23:21 | 01:19:35 | 72 | ||
92 | 148 | OBŁĄKOWSKI STEFAN | KOMOROW | #TRIKOMO | POL | 1984 | M24 | 38 | 00:17:16 | 00:01:57 | 00:35:41 | 00:02:03 | 00:22:45 | 01:19:42 | 73 | ||
93 | 104 | NIEWIŃSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 1981 | M24 | 39 | 00:17:24 | 00:02:37 | 00:36:36 | 00:01:56 | 00:21:14 | 01:19:47 | 74 | ||
94 | 73 | DĄBROWSKA-BIEŃ JUSTYNA | WARSZAWA | 19801980 | POL | 1980 | K24 | 8 | 00:15:04 | 00:01:59 | 00:37:02 | 00:02:05 | 00:23:39 | 01:19:49 | 20 | ||
95 | 191 | WIKALINSKI JAROSLAW | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 1970 | M24 | 40 | 00:18:30 | 00:02:59 | 00:34:03 | 00:02:12 | 00:22:12 | 01:19:56 | 75 | ||
96 | 99 | UŹDZIŁO EMIL | WARSZAWA | WYCZESANI | POL | 1985 | M24 | 41 | 00:18:06 | 00:02:14 | 00:34:29 | 00:02:04 | 00:23:08 | 01:20:01 | 76 | ||
97 | 46 | CHRZANOWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | KUZNIA TRIATHLONU | POL | 1985 | M24 | 42 | 00:16:32 | 00:02:34 | 00:34:51 | 00:02:42 | 00:24:00 | 01:20:39 | 77 | ||
98 | 612 | ZAGRZEJEWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1984 | M24 | 43 | 00:14:37 | 00:02:23 | 00:36:48 | 00:02:29 | 00:24:31 | 01:20:48 | 78 | ||
99 | 85 | LIMAN KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1983 | M24 | 44 | 00:16:18 | 00:02:03 | 00:37:55 | 00:02:37 | 00:22:04 | 01:20:57 | 79 | |||
100 | 165 | DE LA FUENTE ENRIQUE | WARSZAWA | NO NAME | ESP | 1976 | M24 | 45 | 00:13:57 | 00:02:48 | 00:37:03 | 00:03:04 | 00:24:12 | 01:21:04 | 80 | ||
101 | 147 | KIBICKI KONRAD | WARSZAWA | BANK POCZTOWY | POL | 1983 | M24 | 46 | 00:16:00 | 00:01:40 | 00:36:13 | 00:02:10 | 00:25:07 | 01:21:10 | 81 | ||
102 | 96 | STADNIK JAKUB | JASTRZĘBNIK | STR5 | POL | 1989 | M24 | 47 | 00:14:42 | 00:03:09 | 00:38:24 | 00:02:05 | 00:23:01 | 01:21:21 | 82 | ||
103 | 185 | BRZOZOWSKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1976 | K24 | 9 | 00:15:51 | 00:02:24 | 00:38:51 | 00:02:46 | 00:21:58 | 01:21:50 | 21 | ||
104 | 167 | PAWLAK PIOTR | POZNAŃ | PKO BANK POLSKI | POL | 1975 | M24 | 48 | 00:17:11 | 00:02:24 | 00:35:56 | 00:02:15 | 00:24:06 | 01:21:52 | 83 | ||
105 | 100 | UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW | OLECKO | WYCZESANI | POL | 1980 | M24 | 49 | 00:18:43 | 00:02:08 | 00:36:30 | 00:01:49 | 00:22:51 | 01:22:01 | 84 | ||
106 | 112 | ŚWIĄTEK KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 2000 | M18 | 10 | 00:17:33 | 00:02:46 | 00:37:30 | 00:02:07 | 00:22:05 | 01:22:01 | 85 | |||
107 | 122 | WENCEL PATRYK | ŻYRARDÓW | STREFA RUCHU KSIĄŻENICE STREFA RUCHU KSIĄŻENICE | POL | 1990 | M24 | 50 | 00:13:48 | 00:03:38 | 00:34:55 | 00:02:52 | 00:26:53 | 01:22:06 | 86 | ||
108 | 153 | RODASZYŃSKI PAWEŁ | WARSZAWA - POLSKA | POL | 1988 | M24 | 51 | 00:17:20 | 00:03:55 | 00:37:57 | 00:01:52 | 00:21:03 | 01:22:07 | 87 | |||
109 | 84 | PRĘDOTA KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 1972 | M24 | 52 | 00:20:52 | 00:02:37 | 00:35:56 | 00:02:10 | 00:20:33 | 01:22:08 | 88 | ||
110 | 86 | SUDAK GRZEGORZ | MILANÓWEK | POL | 1973 | M24 | 53 | 00:17:45 | 00:01:37 | 00:35:44 | 00:01:55 | 00:25:08 | 01:22:09 | 89 | |||
111 | 53 | BIELSKI MARCIN | WARSZAWA | MARCIN BIELSKI MARCIN BIELSKI | POL | 1984 | M24 | 54 | 00:18:39 | 00:01:48 | 00:36:54 | 00:02:16 | 00:23:03 | 01:22:40 | 90 | ||
112 | 133 | WIEDER KAMIL | ŻÓŁWIN | TATA-BIEGA.PL | POL | 1984 | M24 | 55 | 00:17:56 | 00:03:08 | 00:36:47 | 00:02:26 | 00:22:37 | 01:22:54 | 91 | ||
113 | 222 | SEKITA ŁUKASZ | PRUSZKÓW | POL | 1987 | M24 | 56 | 00:18:05 | 00:02:37 | 00:36:39 | 00:02:57 | 00:22:51 | 01:23:09 | 92 | |||
114 | 214 | ZWIERZCHOWSKI MACIEJ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M24 | 57 | 00:15:21 | 00:02:13 | 00:38:02 | 00:02:15 | 00:25:23 | 01:23:14 | 93 | ||
115 | 169 | SIERGIEJUK MICHAL | WARSZAWA | WLOCHOWSKIE BIEGUNY 1977 | POL | 1977 | M24 | 58 | 00:17:06 | 00:02:04 | 00:38:36 | 00:03:11 | 00:22:20 | 01:23:17 | 94 | ||
116 | 91 | PERCIŃSKI ŁUKASZ | SIEDLCE | POL | 1996 | M20 | 10 | 00:12:47 | 00:02:30 | 00:39:23 | 00:02:11 | 00:26:50 | 01:23:41 | 95 | |||
117 | 32 | KOMOROWSKA OLGA | WARSZAWA | POL | 1992 | K24 | 10 | 00:14:54 | 00:02:13 | 00:41:03 | 00:02:15 | 00:23:38 | 01:24:03 | 22 | |||
118 | 131 | TOMASZEK ARTUR | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 1970 | M24 | 59 | 00:17:42 | 00:02:14 | 00:36:43 | 00:02:53 | 00:25:00 | 01:24:32 | 96 | ||
119 | 19 | SZKUTA MONIKA | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1977 | K24 | 11 | 00:21:09 | 00:02:06 | 00:36:32 | 00:02:18 | 00:22:39 | 01:24:44 | 23 | ||
120 | 186 | TRZCIŃSKI JAKUB | WARSZAWA | POL | 1996 | M20 | 11 | 00:16:31 | 00:02:28 | 00:35:40 | 00:02:40 | 00:27:40 | 01:24:59 | 97 | |||
121 | 82 | MASTALERZ TOMASZ | KIELCE | POL | 1976 | M24 | 60 | 00:20:37 | 00:02:02 | 00:36:47 | 00:02:57 | 00:22:42 | 01:25:05 | 98 | |||
122 | 151 | SOŁTYSIAK PAWEŁ | WARSZAWA | MOYA RUNNING TEAM | POL | 1974 | M24 | 61 | 00:20:14 | 00:02:53 | 00:36:15 | 00:02:05 | 00:23:44 | 01:25:11 | 99 | ||
123 | 68 | KALISZEK MARCIN | SKIERNIEWICE | POL | 1983 | M24 | 62 | 00:17:48 | 00:04:03 | 00:36:49 | 00:03:15 | 00:23:23 | 01:25:18 | 100 | |||
124 | 120 | WIĘCKOWSKI MICHAŁ | SOCHACZEW | MCPP | POL | 1983 | M24 | 63 | 00:16:49 | 00:02:31 | 00:38:30 | 00:02:35 | 00:25:03 | 01:25:28 | 101 | ||
125 | 75 | CYNKIER MIESZKO | ŻYRARDÓW | 19791979 | POL | 1979 | M24 | 64 | 00:18:56 | 00:02:58 | 00:38:36 | 00:02:17 | 00:22:44 | 01:25:31 | 102 | ||
126 | 164 | HORSZCZARUK JACEK | WARSZAWA | JOŻIN Z BAŻIN JACEK HORSZCZARUK | POL | 1967 | M24 | 65 | 00:18:50 | 00:02:32 | 00:37:25 | 00:02:52 | 00:24:05 | 01:25:44 | 103 | ||
127 | 141 | JANOWIAK WOJCIECH | WARSZAWA | ŻYWCEM ZABIEGANI | POL | 1976 | M24 | 66 | 00:20:16 | 00:02:55 | 00:39:08 | 00:02:14 | 00:21:19 | 01:25:52 | 104 | ||
128 | 22 | SZOT-KARPIŃSKA KATARZYNA | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1982 | K24 | 12 | 00:15:34 | 00:02:40 | 00:41:17 | 00:02:20 | 00:24:19 | 01:26:10 | 24 | ||
129 | 25 | BŁAŻEJEWSKI KAROL | WARSZAWA | POL | 1984 | M24 | 67 | 00:15:58 | 00:01:57 | 00:39:21 | 00:02:03 | 00:27:16 | 01:26:35 | 105 | |||
130 | 29 | JEŻEWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1976 | M24 | 68 | 00:20:25 | 00:02:27 | 00:37:40 | 00:02:30 | 00:23:33 | 01:26:35 | 106 | |||
131 | 61 | NEUMANN KAMILA | ZUKOWKA | POL | 1982 | K24 | 13 | 00:21:32 | 00:03:04 | 00:45:51 | 00:02:25 | 00:14:06 | 01:26:58 | 25 | |||
132 | 49 | MADEJ PAWEL | RADONIE | POL | 1981 | M24 | 69 | 00:16:34 | 00:03:00 | 00:35:11 | 00:02:39 | 00:29:36 | 01:27:00 | 107 | |||
133 | 56 | BANASZCZYK ARKADIUSZ | OŻARÓW MAZOWIECKI | #RUNMEN | POL | 1971 | M24 | 70 | 00:18:42 | 00:02:26 | 00:36:50 | 00:03:33 | 00:25:33 | 01:27:04 | 108 | ||
134 | 87 | SUCHOLEWSKI DAMIAN | WARSZAWA | KONDYCJA | POL | 1978 | M24 | 71 | 00:18:22 | 00:02:40 | 00:41:21 | 00:02:51 | 00:21:56 | 01:27:10 | 109 | ||
135 | 31 | BYDLIŃSKI PIOTR | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1974 | M24 | 72 | 00:18:33 | 00:03:25 | 00:37:31 | 00:02:53 | 00:24:53 | 01:27:15 | 110 | ||
136 | 59 | KONDRAT KRZYSZTOF | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1963 | M24 | 73 | 00:18:29 | 00:03:28 | 00:37:58 | 00:02:36 | 00:24:46 | 01:27:17 | 111 | ||
137 | 79 | PAPIEŻ ŁUKASZ | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1987 | M24 | 74 | 00:16:30 | 00:03:10 | 00:40:26 | 00:02:14 | 00:25:09 | 01:27:29 | 112 | |||
138 | 607 | ZIÓŁKOWSKI KONRAD | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M24 | 75 | 00:17:00 | 00:04:14 | 00:39:31 | 00:03:19 | 00:23:42 | 01:27:46 | 113 | ||
139 | 83 | KUCZYŃSKI DANIEL | WARSZAWA | PRĘŻNE VACKY | POL | 1975 | M24 | 76 | 00:20:45 | 00:02:50 | 00:38:42 | 00:02:29 | 00:23:23 | 01:28:09 | 114 | ||
140 | 156 | JASINOWICZ ALEKSANDRA | WARSZAWA | POL | 1994 | K24 | 14 | 00:14:19 | 00:02:47 | 00:41:43 | 00:02:12 | 00:27:59 | 01:29:00 | 26 | |||
141 | 12 | PODGÓRSKI TOMASZ | WARSZAWA | PROGRESS TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | M24 | 77 | 00:18:11 | 00:02:30 | 00:39:22 | 00:02:20 | 00:26:48 | 01:29:11 | 115 | ||
142 | 54 | GRODZICKI MIROSŁAW | WARSZAWA | JAGODA JAGODA | POL | 1986 | M24 | 78 | 00:18:07 | 00:03:52 | 00:41:10 | 00:01:57 | 00:24:24 | 01:29:30 | 116 | ||
143 | 127 | PYZEL AGNIESZKA | KONSTANCIN-JEZIORNA | KS PEGAZ | POL | 1968 | K24 | 15 | 00:19:46 | 00:02:26 | 00:38:13 | 00:04:03 | 00:25:05 | 01:29:33 | 27 | ||
144 | 60 | STAŃCZAK MARIUSZ | WARSZAWA | ES TRI PROJECT TEAM | POL | 1971 | M24 | 79 | 00:19:20 | 00:03:17 | 00:37:52 | 00:02:49 | 00:26:34 | 01:29:52 | 117 | ||
145 | 190 | JABŁONOWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | FUNDACJA OJCOSTWO MISTRZOSTWO | POL | 1971 | M24 | 80 | 00:17:05 | 00:02:44 | 00:40:18 | 00:03:25 | 00:26:24 | 01:29:56 | 118 | ||
146 | 221 | ZASADA JAROSŁAW | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1974 | M24 | 81 | 00:15:52 | 00:03:20 | 00:46:33 | 00:02:07 | 00:22:15 | 01:30:07 | 119 | |||
147 | 70 | BRATOWSKI AREK | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU / KAZIKI | POL | 1972 | M24 | 82 | 00:18:20 | 00:02:52 | 00:42:47 | 00:02:49 | 00:23:23 | 01:30:11 | 120 | ||
148 | 126 | NAPIERAJ RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1981 | M24 | 83 | 00:18:48 | 00:03:36 | 00:38:12 | 00:02:02 | 00:27:34 | 01:30:12 | 121 | |||
149 | 30 | BIERNACKI TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1977 | M24 | 84 | 00:16:51 | 00:03:04 | 00:40:42 | 00:03:14 | 00:26:33 | 01:30:24 | 122 | |||
150 | 211 | GRADUS HUBERT | MILANÓWEK | POL | 1976 | M24 | 85 | 00:18:18 | 00:02:30 | 00:39:15 | 00:02:09 | 00:28:13 | 01:30:25 | 123 | |||
151 | 149 | ROGOZINSKI GRZEGORZ | ŻYRARDÓW | ARTURKUREK.PRO | POL | 1973 | M24 | 86 | 00:20:46 | 00:02:48 | 00:38:39 | 00:02:25 | 00:25:49 | 01:30:27 | 124 | ||
152 | 209 | WÓJCIK MAREK | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1981 | M24 | 87 | 00:16:21 | 00:02:19 | 00:38:25 | 00:03:13 | 00:30:34 | 01:30:52 | 125 | ||
153 | 162 | PAWELEC PIOTR | PIASECZNO | PIMP TEAM | POL | 1986 | M24 | 88 | 00:16:26 | 00:03:47 | 00:38:31 | 00:02:33 | 00:29:37 | 01:30:54 | 126 | ||
154 | 166 | KOŁODZIEJCZYK TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1971 | M24 | 89 | 00:20:10 | 00:02:30 | 00:41:52 | 00:03:23 | 00:23:02 | 01:30:57 | 127 | |||
155 | 107 | LIPKOWSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | POL | 1976 | M24 | 90 | 00:20:10 | 00:03:26 | 00:42:46 | 00:02:09 | 00:22:29 | 01:31:00 | 128 | |||
156 | 92 | PALCZEWSKI MARCIN | WARSZAWA | M.INŻYNIERIA | POL | 1975 | M24 | 91 | 00:21:19 | 00:03:23 | 00:40:27 | 00:02:39 | 00:23:15 | 01:31:03 | 129 | ||
157 | 193 | BIELICKI ADAM | TRUSKAW | POL | 1955 | M24 | 92 | 00:18:33 | 00:04:30 | 00:41:33 | 00:03:50 | 00:22:49 | 01:31:15 | 130 | |||
158 | 188 | FRANKOWICZ JACEK | KIELCE | POL | 1975 | M24 | 93 | 00:22:55 | 00:02:18 | 00:37:17 | 00:02:43 | 00:26:06 | 01:31:19 | 131 | |||
159 | 115 | WADEŁEK ROBERT | WARSZAWA | POL | 1993 | M24 | 94 | 00:15:43 | 00:02:48 | 00:45:50 | 00:02:15 | 00:24:45 | 01:31:21 | 132 | |||
160 | 134 | SOŁTYSIAK ZOFIA | SADY | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2003 | K16 | 7 | 00:13:49 | 00:01:30 | 00:45:41 | 00:02:02 | 00:28:20 | 01:31:22 | 28 | ||
161 | 218 | SADOWSKI PIOTR | GRODZISK MAZOWIECKI | WEBANKIETA.PL | POL | 1983 | M24 | 95 | 00:16:58 | 00:02:39 | 00:39:05 | 00:02:56 | 00:29:47 | 01:31:25 | 133 | ||
162 | 213 | ŁĄCKA MARTA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1992 | K24 | 16 | 00:17:11 | 00:02:21 | 00:42:39 | 00:02:52 | 00:26:27 | 01:31:30 | 29 | ||
163 | 34 | SUCHOJAD DAMIAN | WARSZAWA | NAPRZÓD MŁOCINY | POL | 1979 | M24 | 96 | 00:17:31 | 00:03:47 | 00:41:01 | 00:02:31 | 00:26:40 | 01:31:30 | 134 | ||
164 | 35 | MANKIEWICZ MARIUSZ | ŻYRARDÓW | POL | 1993 | M24 | 97 | 00:19:10 | 00:04:46 | 00:40:42 | 00:04:36 | 00:22:31 | 01:31:45 | 135 | |||
165 | 108 | ZALIWSKI GRZEGORZ | WARSZAWA | KUZNIA TRIATHLONU | POL | 1973 | M24 | 98 | 00:18:25 | 00:03:36 | 00:41:05 | 00:02:12 | 00:26:34 | 01:31:52 | 136 | ||
166 | 93 | BARTOSZEWICZ PIOTR | WÓLKA KOZODAWSKA | KONDYCJA PIASECZNO | POL | 1983 | M24 | 99 | 00:24:45 | 00:03:03 | 00:39:34 | 00:02:34 | 00:22:01 | 01:31:57 | 137 | ||
167 | 81 | STRUSIŃSKA KATARZYNA | MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSKA GRUPA ROWEROWA | POL | 1982 | K24 | 17 | 00:22:11 | 00:02:14 | 00:38:45 | 00:02:42 | 00:26:07 | 01:31:59 | 30 | ||
168 | 97 | MARAJDA RAFAŁ | ŁÓDŹ | POL | 1986 | M24 | 100 | 00:18:37 | 00:02:44 | 00:40:43 | 00:03:01 | 00:27:01 | 01:32:06 | 138 | |||
169 | 16 | WRÓBLEWSKI ARTUR | DUCHNICE | POL | 1975 | M24 | 101 | 00:19:09 | 00:03:04 | 00:39:41 | 00:03:38 | 00:26:44 | 01:32:16 | 139 | |||
170 | 103 | CHOJNOWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | BIEGAM NA TARCHOMINIE | POL | 1975 | M24 | 102 | 00:16:21 | 00:04:08 | 00:39:00 | 00:02:27 | 00:30:25 | 01:32:21 | 140 | ||
171 | 27 | NARTOWSKI JAN | WARSZAWA | MORT! | POL | 1959 | M24 | 103 | 00:22:46 | 00:03:21 | 00:40:42 | 00:02:49 | 00:23:05 | 01:32:43 | 141 | ||
172 | 223 | ZAKRZEWSKI TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1972 | M24 | 104 | 00:19:13 | 00:03:30 | 00:43:16 | 00:02:59 | 00:24:05 | 01:33:03 | 142 | |||
173 | 44 | PIOTROWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | PAN PAN | POL | 1987 | M24 | 105 | 00:20:15 | 00:03:37 | 00:42:10 | 00:02:08 | 00:25:15 | 01:33:25 | 143 | ||
174 | 117 | HEWELKE FILIP | WARSZAWA | TRIWAWA WIELKI GUGU | POL | 1977 | M24 | 106 | 00:15:19 | 00:03:03 | 00:49:07 | 00:02:55 | 00:23:09 | 01:33:33 | 144 | ||
175 | 65 | STERNA LUKASZ | CZARNY LAS | POL | 1985 | M24 | 107 | 00:18:11 | 00:03:46 | 00:38:29 | 00:02:55 | 00:30:24 | 01:33:45 | 145 | |||
176 | 128 | SAŁAJ MARIUSZ | DZIAŁKI | POL | 1976 | M24 | 108 | 00:18:24 | 00:03:04 | 00:42:25 | 00:03:19 | 00:26:33 | 01:33:45 | 146 | |||
177 | 130 | GUJSKI MARCIN | MIŃSK MAZOWIECKI | TRIPAKA | POL | 1981 | M24 | 109 | 00:22:11 | 00:03:27 | 00:37:23 | 00:02:52 | 00:27:53 | 01:33:46 | 147 | ||
178 | 132 | FITZGERALD LIAM | PONIATOWA | POL | 1984 | M24 | 110 | 00:22:23 | 00:02:25 | 00:41:25 | 00:02:08 | 00:25:38 | 01:33:59 | 148 | |||
179 | 158 | CZARNECKI RAFAŁ | BRONISŁAWKA | POL | 1992 | M24 | 111 | 00:16:52 | 00:02:44 | 00:43:31 | 00:02:57 | 00:28:13 | 01:34:17 | 149 | |||
180 | 205 | SPYCHAŁA MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1975 | M24 | 112 | 00:20:05 | 00:03:03 | 00:40:51 | 00:02:55 | 00:27:58 | 01:34:52 | 150 | |||
181 | 94 | WIKTORSKI BŁAŻEJ | ŁĘCZYCA | POL | 1984 | M24 | 113 | 00:23:28 | 00:02:57 | 00:41:52 | 00:02:20 | 00:24:41 | 01:35:18 | 151 | |||
182 | 208 | BOGUSIEWICZ KATARZYNA | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1986 | K24 | 18 | 00:20:47 | 00:02:46 | 00:44:47 | 00:02:20 | 00:24:58 | 01:35:38 | 31 | ||
183 | 125 | SZPOT KAMIL | KSIĄŻENICE | STREFA RUCHU KSIĄŻENICE STREFA RUCHU KSIĄŻENICE | POL | 1986 | M24 | 114 | 00:20:37 | 00:04:06 | 00:39:22 | 00:02:56 | 00:28:47 | 01:35:48 | 152 | ||
184 | 18 | BAKA PRZEMYSŁAW | GRODZISK MAZOWIECKI | GTS TRADYCJA | POL | 1998 | M20 | 12 | 00:20:07 | 00:05:09 | 00:42:00 | 00:02:54 | 00:25:59 | 01:36:09 | 153 | ||
185 | 13 | DZIUBEK MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1987 | M24 | 115 | 00:19:15 | 00:03:46 | 00:43:52 | 00:03:12 | 00:26:09 | 01:36:14 | 154 | |||
186 | 45 | BARTYZEL MAJA | WARSZAWA | POL | 1987 | K24 | 19 | 00:18:09 | 00:02:27 | 00:42:00 | 00:02:51 | 00:30:52 | 01:36:19 | 32 | |||
187 | 119 | KOSIAREK DAMIAN | ŻYRARDÓW | STREFA RUCHU KSIĄŻENICE | POL | 1990 | M24 | 116 | 00:19:06 | 00:02:59 | 00:46:18 | 00:01:48 | 00:26:13 | 01:36:24 | 155 | ||
188 | 67 | KURDEJ JUSTYNA | CELESTYNÓW | ORKI Z MAJORKI/DOA | POL | 1989 | K24 | 20 | 00:19:49 | 00:02:52 | 00:47:23 | 00:02:10 | 00:25:24 | 01:37:38 | 33 | ||
189 | 11 | KRÓLAK KACPER | WARSZAWA | TRI4FUN TEAM PIASECZNO | POL | 1979 | M24 | 117 | 00:21:17 | 00:02:15 | 00:44:40 | 00:02:48 | 00:27:26 | 01:38:26 | 156 | ||
190 | 72 | ROGALA GRZEGORZ | PRUSZKÓW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1988 | M24 | 118 | 00:20:27 | 00:03:11 | 00:41:28 | 00:03:02 | 00:30:26 | 01:38:34 | 157 | ||
191 | 74 | DUDZIŃSKI PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1980 | M24 | 119 | 00:20:13 | 00:03:32 | 00:40:09 | 00:03:27 | 00:31:16 | 01:38:37 | 158 | |||
192 | 47 | OSZCZYPAŁA MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1987 | M24 | 120 | 00:18:55 | 00:03:55 | 00:43:16 | 00:02:18 | 00:30:30 | 01:38:54 | 159 | |||
193 | 143 | KOSSOWSKI KACPER | WARSZAWA | POL | 1977 | M24 | 121 | 00:17:52 | 00:04:00 | 00:46:12 | 00:02:58 | 00:28:23 | 01:39:25 | 160 | |||
194 | 71 | METKOWSKI MATEUSZ | SZCZECINEK | POL | 1995 | M24 | 122 | 00:14:51 | 00:03:46 | 00:40:58 | 00:03:32 | 00:36:27 | 01:39:34 | 161 | |||
195 | 116 | RZEPNICKA RENATA | WARSZAWA | POL | 1989 | K24 | 21 | 00:17:54 | 00:03:31 | 00:47:37 | 00:02:12 | 00:28:48 | 01:40:02 | 34 | |||
196 | 41 | MENDYK MARCIN | BUDY ZOSINE | POL | 1980 | M24 | 123 | 00:24:25 | 00:02:47 | 00:47:49 | 00:02:02 | 00:23:28 | 01:40:31 | 162 | |||
197 | 76 | JURCZYSZYN ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1980 | M24 | 124 | 00:17:07 | 00:04:10 | 00:48:00 | 00:02:04 | 00:29:13 | 01:40:34 | 163 | |||
198 | 39 | JAKUBOWSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1974 | M24 | 125 | 00:16:29 | 00:04:50 | 00:48:01 | 00:02:13 | 00:29:04 | 01:40:37 | 164 | |||
199 | 163 | GEBEL TOMASZ | ZOLWIN | POL | 1972 | M24 | 126 | 00:22:08 | 00:05:02 | 00:40:28 | 00:03:19 | 00:30:16 | 01:41:13 | 165 | |||
200 | 36 | CIEŚLIK ANNA | ŻYRARDÓW | POL | 1993 | K24 | 22 | 00:26:35 | 00:03:55 | 00:42:17 | 00:03:30 | 00:25:40 | 01:41:57 | 35 | |||
201 | 55 | WINCH STANISŁAW | WARSZAWA | POL | 1987 | M24 | 127 | 00:17:41 | 00:04:41 | 00:49:05 | 00:03:24 | 00:27:41 | 01:42:32 | 166 | |||
202 | 57 | SOWIŃSKA DOMINIKA | BRWINÓW | LIDER GRODZISK MAZ. | POL | 2002 | K16 | 8 | 00:17:53 | 00:04:08 | 00:48:04 | 00:02:13 | 00:30:28 | 01:42:46 | 36 | ||
203 | 15 | PACOCHA PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | POL | 1991 | M24 | 128 | 00:27:50 | 00:03:01 | 00:38:04 | 00:03:00 | 00:30:55 | 01:42:50 | 167 | |||
204 | 69 | ŁUNIEWSKA IZABELA | WARSZAWA | ORKI Z MAJORKI/DOA | POL | 1985 | K24 | 23 | 00:19:03 | 00:03:29 | 00:49:56 | 00:02:54 | 00:27:44 | 01:43:06 | 37 | ||
205 | 28 | LENCSE-MUCHA JUDIT | WARSZAWA | GRAFIT TEAM | POL | 1977 | K24 | 24 | 00:19:02 | 00:03:48 | 00:46:29 | 00:03:44 | 00:31:36 | 01:44:39 | 38 | ||
206 | 52 | FOGIEL PIOTR | WARSZAWA | KW WARSZAWA | POL | 1976 | M24 | 129 | 00:23:46 | 00:05:06 | 00:39:53 | 00:04:36 | 00:31:54 | 01:45:15 | 168 | ||
207 | 212 | ŚWIERŻEWSKA EWA | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | POL | 1975 | K24 | 25 | 00:18:13 | 00:03:11 | 00:48:42 | 00:03:52 | 00:32:13 | 01:46:11 | 39 | ||
208 | 37 | KOZŁOWSKA-KAWYCZ KAROLINA | KOMORÓW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1973 | K24 | 26 | 00:20:14 | 00:03:48 | 00:46:39 | 00:03:59 | 00:32:48 | 01:47:28 | 40 | ||
209 | 142 | BARAN MATEUSZ | KOŃSKIE | POL | 1997 | M20 | 13 | 00:23:40 | 00:05:53 | 00:45:42 | 00:03:00 | 00:31:57 | 01:50:12 | 169 | |||
210 | 17 | KOŁODZIEJSKI KRZYSZTOF | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1989 | M24 | 130 | 00:20:33 | 00:04:03 | 00:49:18 | 00:02:55 | 00:35:22 | 01:52:11 | 170 | |||
211 | 42 | TREICHEL LECH | WARSZAWA | POL | 1989 | M24 | 131 | 00:21:03 | 00:03:49 | 00:52:25 | 00:02:36 | 00:35:56 | 01:55:49 | 171 | |||
212 | 224 | DZIK SZYMON | IŁAWA | ORKA IŁAWA | POL | 2000 | M18 | 00:10:25 | 00:01:32 | DNF | |||||||
213 | 180 | RADECKI JAKUB | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 2003 | M16 | 00:13:40 | 00:01:50 | DNF | |||||||
214 | 40 | KOSIERADZKI TOMASZ | SZCZECIN | GO2TRI SZCZECIN | POL | 1971 | M24 | 00:20:07 | 00:03:48 | DNF | |||||||
215 | 171 | POŻARLIK MARTA | WARSZAWA | POL | 1990 | K24 | 00:22:01 | #ARG! | DNF | ||||||||
216 | 14 | ZAWADZKI DAMIAN | GRODZISK MAZOWIECKI | KICIUSIE SIEPACZE | POL | 1984 | M24 | DNF | |||||||||
217 | 20 | SKRZECZ RADOSŁAW | WARSZAWA | POL | 1990 | M24 | DNF | ||||||||||
218 | 24 | MACIEJEWSKI JAN | WARSZAWA | POL | 1998 | M20 | DNF | ||||||||||
219 | 26 | WŁOSEK MARTA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1987 | K24 | DNF | |||||||||
220 | 38 | FRENKEL MAREK | STARE BABICE | POL | 1968 | M24 | DNF | ||||||||||
221 | 43 | BUKOWSKI BARTŁOMIEJ | JAKTORÓW | POL | 1978 | M24 | DNF | ||||||||||
222 | 50 | WOŹNIAK ADAM | JÓZEFÓW | POL | 1976 | M24 | DNF | ||||||||||
223 | 51 | BARTOS MICHAŁ | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M24 | DNF | ||||||||||
224 | 63 | WILK DAWID | POZNAŃ | POL | 1982 | M24 | DNF | ||||||||||
225 | 80 | PTASZNIK KAROL | JÓZEFÓW | POL | 1988 | M24 | DNF | ||||||||||
226 | 89 | OSTROWSKI KRZYSZTOF | JÓZEFÓW | POL | 1973 | M24 | DNF | ||||||||||
227 | 102 | RESZKE SŁAWOMIR | JÓZEFASŁAW | MUCHOMOREK SPORT | POL | 1963 | M24 | DNF | |||||||||
228 | 110 | GOLMENTO MICHAŁ | JÓZEFOSŁWA | POL | 1977 | M24 | DNF | ||||||||||
229 | 111 | ZAWADZKI ARTUR | WARSZAWA | TRI ALON 42 | POL | 1975 | M24 | DNF | |||||||||
230 | 114 | KUNISZEWICZ PATRYK | WARSZAWA | POL | 1982 | M24 | DNF | ||||||||||
231 | 118 | KIEŚ DAMIAN | RZESZÓW | AUTO SERWIS KESCAR | POL | 1978 | M24 | DNF | |||||||||
232 | 145 | KNOBLOCH KATARZYNA | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | POL | 1977 | K24 | DNF | ||||||||||
233 | 172 | BORKOWSKI DOMINIK | WARSZAWA | POL | 1980 | M24 | DNF | ||||||||||
234 | 217 | JAMROŻ ROBERT | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | M24 | DNF | |||||||||
235 | 220 | SUKACZ DAWID | WARSZAWA | LUFT TRITEAM | POL | 1972 | M24 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 484 | LIS ŁUKASZ | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1986 | M30 | 1 | 00:18:53 | 00:01:38 | 00:56:59 | 00:01:50 | 00:37:14 | 01:56:34 | 1 | ||
2 | 456 | PIKORSKI DOMINIK | ZABRZE | 3WATERS, OLSH | POL | 1993 | M25 | 1 | 00:20:56 | 00:01:21 | 00:58:03 | 00:01:39 | 00:35:21 | 01:57:20 | 2 | ||
3 | 449 | ŚWIDERSKI MAKSYMILIAN | WARSZAWA | TRINERGY | POL | 1998 | M18 | 1 | 00:21:09 | 00:01:44 | 01:00:15 | 00:01:45 | 00:39:27 | 02:04:20 | 3 | ||
4 | 482 | POTAPCZUK ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1992 | M25 | 2 | 00:21:21 | 00:01:57 | 01:01:02 | 00:01:53 | 00:38:21 | 02:04:34 | 4 | |||
5 | 593 | AWRUK BARTOSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI WAWRUK.PL | POL | 1982 | M35 | 1 | 00:21:34 | 00:01:42 | 01:00:21 | 00:01:43 | 00:39:47 | 02:05:07 | 5 | ||
6 | 426 | JANISZ PIOTR | WYSOKA | BIG T'S MOTLEY CRUE | POL | 1987 | M30 | 2 | 00:24:12 | 00:02:04 | 01:00:39 | 00:01:48 | 00:36:48 | 02:05:31 | 6 | ||
7 | 477 | ŁAWSKI FILIP | WARSZAWA | ENDURE TEAM | POL | 1992 | M25 | 3 | 00:22:56 | 00:01:46 | 00:58:50 | 00:02:02 | 00:40:26 | 02:06:00 | 7 | ||
8 | 432 | DZIADOSZ ROBERT | ŁADY | POL | 1979 | M40 | 1 | 00:22:10 | 00:01:43 | 01:02:01 | 00:02:00 | 00:39:13 | 02:07:07 | 8 | |||
9 | 272 | DOWBOR MACIEJ | WARSZAWA | AIRBIKE TRINERGY TEAM | POL | 1978 | M40 | 2 | 00:22:47 | 00:01:41 | 00:59:51 | 00:01:46 | 00:41:19 | 02:07:24 | 9 | ||
10 | 351 | KOCIOŁOWICZ JAKUB | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | M35 | 2 | 00:24:48 | 00:02:07 | 01:00:12 | 00:01:49 | 00:38:29 | 02:07:25 | 10 | ||
11 | 473 | POKRYWIŃSKI MARCIN | WARSZAWA | TEAM DARE2TRI | POL | 1981 | M35 | 3 | 00:23:29 | 00:01:47 | 00:59:57 | 00:02:00 | 00:40:32 | 02:07:45 | 11 | ||
12 | 248 | KUTER KRZYSZTOF | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | M35 | 4 | 00:24:43 | 00:01:47 | 01:00:38 | 00:01:53 | 00:39:12 | 02:08:13 | 12 | ||
13 | 415 | DMOWSKI PIOTR | PIASECZNO | POL | 1985 | M30 | 3 | 00:25:10 | 00:02:06 | 01:00:32 | 00:02:01 | 00:38:52 | 02:08:41 | 13 | |||
14 | 344 | CHMIELEWSKI PIOTR | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1978 | M40 | 3 | 00:23:22 | 00:01:57 | 01:00:23 | 00:02:08 | 00:40:51 | 02:08:41 | 14 | ||
15 | 406 | SIWIRSKI ROBERT | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM WTT | POL | 1975 | M40 | 4 | 00:27:36 | 00:01:29 | 00:59:19 | 00:02:03 | 00:38:41 | 02:09:08 | 15 | ||
16 | 368 | KAZANECKI TOMASZ | LEGIONOWO | LEGION | POL | 1976 | M40 | 5 | 00:24:28 | 00:01:49 | 01:00:57 | 00:02:01 | 00:40:27 | 02:09:42 | 16 | ||
17 | 304 | WĘGLIŃSKI SEBASTIAN | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI BORIA.PL | POL | 1983 | M35 | 5 | 00:25:32 | 00:01:44 | 01:00:04 | 00:02:00 | 00:41:19 | 02:10:39 | 17 | ||
18 | 323 | BRODOWSKI DOMINIK | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1982 | M35 | 6 | 00:24:54 | 00:01:49 | 01:01:10 | 00:02:10 | 00:40:40 | 02:10:43 | 18 | |||
19 | 284 | KONIECZNY KRZYSZTOF | JÓZEFOSŁAW | TRI4FUN TRIATHLON TEAM PIASECZNO | POL | 1979 | M40 | 6 | 00:24:55 | 00:01:47 | 01:00:06 | 00:02:08 | 00:42:11 | 02:11:07 | 19 | ||
20 | 257 | KWIATKOWSKI RAFAL | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1980 | M35 | 7 | 00:24:37 | 00:01:53 | 01:02:18 | 00:01:56 | 00:40:41 | 02:11:25 | 20 | ||
21 | 247 | WOJEWODA PAWEŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40 | 7 | 00:25:01 | 00:02:01 | 01:00:00 | 00:02:01 | 00:42:42 | 02:11:45 | 21 | ||
22 | 355 | KAMIŃSKI RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1984 | M35 | 8 | 00:26:33 | 00:01:32 | 01:01:07 | 00:01:51 | 00:40:47 | 02:11:50 | 22 | |||
23 | 457 | MAZUREK MICHAL | KONSTANCIN-JEZIORNA | EUROSOFT TEAM EUROSOFT | POL | 1977 | M40 | 8 | 00:28:03 | 00:02:23 | 01:00:37 | 00:02:01 | 00:38:54 | 02:11:58 | 23 | ||
24 | 349 | HELAK PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 9 | 00:28:42 | 00:02:15 | 00:59:54 | 00:01:53 | 00:39:19 | 02:12:03 | 24 | |||
25 | 436 | SOWA MICHAŁ | WARSZAWA | ALBATROSY | POL | 1986 | M30 | 4 | 00:25:15 | 00:02:01 | 00:59:46 | 00:01:59 | 00:43:12 | 02:12:13 | 25 | ||
26 | 262 | RYBCZAK PAWEŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU ACCENTURE ACCENTURE | POL | 1988 | M30 | 5 | 00:24:28 | 00:02:51 | 01:03:11 | 00:03:12 | 00:39:25 | 02:13:07 | 26 | ||
27 | 448 | STARZYŃSKI PAWEŁ | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1963 | M55 | 1 | 00:24:15 | 00:02:43 | 01:02:00 | 00:02:37 | 00:42:00 | 02:13:35 | 27 | ||
28 | 455 | GAJEWSKI PIOTR | MILANÓWEK | SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1974 | M45 | 1 | 00:22:41 | 00:02:13 | 01:04:02 | 00:01:54 | 00:42:50 | 02:13:40 | 28 | ||
29 | 293 | DEMIANIUK MARCIN | SKRZESZEW | DEMITEAM | POL | 1977 | M40 | 10 | 00:25:08 | 00:02:15 | 01:02:43 | 00:02:39 | 00:41:01 | 02:13:46 | 29 | ||
30 | 233 | SZALACHA JĘDRZEJ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU CSWP | POL | 1979 | M40 | 11 | 00:25:41 | 00:02:07 | 01:01:24 | 00:02:42 | 00:41:59 | 02:13:53 | 30 | ||
31 | 254 | BIELIŃSKI PIOTR | SKIERNIEWICE | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M25 | 4 | 00:26:05 | 00:02:30 | 01:03:17 | 00:02:00 | 00:40:06 | 02:13:58 | 31 | ||
32 | 408 | OMELIANOWICZ PIOTR | WYSZKÓW | POL | 1989 | M30 | 6 | 00:24:29 | 00:02:24 | 01:05:02 | 00:02:44 | 00:39:25 | 02:14:04 | 32 | |||
33 | 343 | KWIECIŃSKI SEBASTIAN | MŁAWA | PRZEMYSŁAW SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 12 | 00:25:47 | 00:02:03 | 01:04:05 | 00:02:05 | 00:40:08 | 02:14:08 | 33 | ||
34 | 239 | LEŚNIAK TOMASZ | OTWOCK | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1973 | M45 | 2 | 00:25:17 | 00:02:18 | 01:00:32 | 00:02:01 | 00:44:13 | 02:14:21 | 34 | ||
35 | 398 | OKRAGŁY EMIL | WARSZAWA | TRIZARZA | POL | 1982 | M35 | 9 | 00:26:58 | 00:01:57 | 01:02:36 | 00:01:49 | 00:41:02 | 02:14:22 | 35 | ||
36 | 485 | SOBOLEWSKI JAKUB | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK BGK | POL | 1977 | M40 | 13 | 00:27:40 | 00:02:06 | 01:01:49 | 00:01:48 | 00:41:02 | 02:14:25 | 36 | ||
37 | 424 | KOCHANOWSKI DARIUSZ | MARKI | TRI LEVEL | POL | 1974 | M45 | 3 | 00:25:11 | 00:01:54 | 01:04:18 | 00:02:23 | 00:40:53 | 02:14:39 | 37 | ||
38 | 433 | KĘDZIOR GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 14 | 00:28:12 | 00:02:08 | 01:00:11 | 00:02:18 | 00:41:57 | 02:14:46 | 38 | |||
39 | 321 | GAJEWSKI SEBASTIAN | ŻYRARDÓW | TRINERGY TEAM EMKA SA | POL | 1980 | M35 | 10 | 00:24:54 | 00:02:02 | 01:05:08 | 00:02:19 | 00:40:25 | 02:14:48 | 39 | ||
40 | 492 | BIELECKI JAKUB | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1983 | M35 | 11 | 00:24:37 | 00:02:02 | 01:02:35 | 00:02:25 | 00:43:48 | 02:15:27 | 40 | ||
41 | 434 | ZAKRZEWSKI MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 15 | 00:25:00 | 00:02:28 | 01:03:53 | 00:02:01 | 00:42:11 | 02:15:33 | 41 | |||
42 | 389 | KAIM IGNACY | WARSZAWA | LITT | POL | 1989 | M30 | 7 | 00:24:50 | 00:01:54 | 01:03:19 | 00:01:45 | 00:43:50 | 02:15:38 | 42 | ||
43 | 359 | REMBOWSKI MICHAŁ | KONSTANCIN-JEZIORNA | UB 40 TC | POL | 1975 | M40 | 16 | 00:24:58 | 00:02:49 | 01:02:28 | 00:02:26 | 00:42:59 | 02:15:40 | 43 | ||
44 | 370 | KURKIEWICZ ANDRZEJ | FRANCISZKÓW | ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM | POL | 1972 | M45 | 4 | 00:25:00 | 00:01:42 | 01:03:43 | 00:02:03 | 00:43:24 | 02:15:52 | 44 | ||
45 | 356 | OTTO TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M25 | 5 | 00:25:06 | 00:01:59 | 01:05:30 | 00:02:08 | 00:41:01 | 02:15:59 | 45 | 00:00:15 | ||
46 | 230 | ROBIŃSKI MARCIN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M35 | 12 | 00:31:03 | 00:01:48 | 01:02:06 | 00:02:01 | 00:39:15 | 02:16:13 | 46 | ||
47 | 438 | ABRAMCZYK RAFAŁ | WARSZAWA | KRISSCOACHING.PL HOTELAG | POL | 1979 | M40 | 17 | 00:28:09 | 00:02:20 | 00:59:39 | 00:02:07 | 00:44:01 | 02:16:16 | 47 | ||
48 | 348 | KARPIŃSKI JAROSŁAW | RADOM | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | M40 | 18 | 00:27:02 | 00:02:00 | 01:02:38 | 00:02:14 | 00:42:22 | 02:16:16 | 48 | ||
49 | 385 | LITAWA JACEK | WARSZAWA | POL | 1970 | M45 | 5 | 00:25:00 | 00:02:18 | 01:03:58 | 00:02:23 | 00:42:40 | 02:16:19 | 49 | |||
50 | 299 | WALUSIŃSKI JAROSŁAW | PUŁAWY | AKTYWNIZCUKRZYCĄ, TEAM DARE2TRI | POL | 1991 | M25 | 6 | 00:25:34 | 00:02:24 | 01:04:03 | 00:02:08 | 00:42:37 | 02:16:46 | 50 | ||
51 | 271 | JONIO TOMASZ | SZELIGI K. WARSZAWY | KUŹNIA TRIATHLONU KM PSP M. ST. WARSZAWY | POL | 1981 | M35 | 13 | 00:24:24 | 00:01:51 | 01:03:01 | 00:02:48 | 00:44:50 | 02:16:54 | 51 | ||
52 | 315 | PADUSZYŃSKI PIOTR | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM EDUSTACYJKA.PL | POL | 1972 | M45 | 6 | 00:27:44 | 00:01:35 | 01:05:08 | 00:02:03 | 00:40:26 | 02:16:56 | 52 | ||
53 | 300 | NOWAK ARTUR | JÓZEFÓW | TRI LEVEL | POL | 1973 | M45 | 7 | 00:24:45 | 00:02:11 | 01:03:04 | 00:01:47 | 00:45:11 | 02:16:58 | 53 | ||
54 | 301 | MATUSZEWSKI MARIUSZ | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM GOLDHOL | POL | 1974 | M45 | 8 | 00:27:07 | 00:02:07 | 01:02:02 | 00:02:23 | 00:43:37 | 02:17:16 | 54 | ||
55 | 412 | PALUS PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | SIDOR TEAM POLSKA ISANDS ENKLAWA SPORTU | POL | 1973 | M45 | 9 | 00:24:10 | 00:02:02 | 01:02:12 | 00:02:32 | 00:46:54 | 02:17:50 | 55 | ||
56 | 490 | PIETRYKA SYLWESTER | KIELCE | AKWEDUKT KIELCE | POL | 1983 | M35 | 14 | 00:27:17 | 00:02:42 | 01:02:48 | 00:02:22 | 00:42:56 | 02:18:05 | 56 | ||
57 | 228 | JONIO KATARZYNA | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | K35 | 1 | 00:24:53 | 00:02:22 | 01:05:00 | 00:02:04 | 00:43:53 | 02:18:12 | 1 | ||
58 | 251 | PROROK TOMASZ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU ZIELONAKUZNIA2019 | POL | 1979 | M40 | 19 | 00:28:00 | 00:02:04 | 01:03:31 | 00:02:31 | 00:42:15 | 02:18:21 | 57 | ||
59 | 443 | OLEJNIK PATRYK | POZNAŃ | CITYZEN POZNAŃ | POL | 1998 | M18 | 2 | 00:25:08 | 00:02:51 | 01:04:14 | 00:02:22 | 00:43:48 | 02:18:23 | 58 | ||
60 | 402 | KORBACZ ŁUKASZ | PRUSZKÓW | NEON TEAM | POL | 1984 | M35 | 15 | 00:27:38 | 00:02:16 | 01:07:01 | 00:01:54 | 00:39:47 | 02:18:36 | 59 | ||
61 | 365 | RYBITWA JAROSŁAW | GRODZISK MAZOWIECKI | TRINERGY | POL | 1983 | M35 | 16 | 00:28:31 | 00:01:38 | 01:05:42 | 00:02:16 | 00:40:50 | 02:18:57 | 60 | ||
62 | 499 | SZLASKI IGOR | ZGIERZ | PROTRI | POL | 1989 | M30 | 8 | 00:27:21 | 00:02:48 | 01:02:05 | 00:03:11 | 00:43:37 | 02:19:02 | 61 | ||
63 | 328 | WIŚNIEWSKI KAMIL | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1979 | M40 | 20 | 00:25:17 | 00:02:15 | 01:03:06 | 00:02:41 | 00:45:47 | 02:19:06 | 62 | |||
64 | 245 | ŚLIŻ LUCYNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1977 | K40 | 1 | 00:27:51 | 00:02:29 | 01:03:44 | 00:02:31 | 00:42:31 | 02:19:06 | 2 | ||
65 | 431 | BARWIŃSKI PIOTR | MARKI | TRI LEVEL | POL | 1976 | M40 | 21 | 00:28:16 | 00:02:19 | 01:04:47 | 00:02:28 | 00:41:36 | 02:19:26 | 63 | ||
66 | 388 | KRUEGER STEFAN | WARSZAWA - POLSKA | WARSAW MASTERS TEAM | DEN | 1984 | M35 | 17 | 00:26:45 | 00:02:08 | 01:03:05 | 00:02:58 | 00:44:36 | 02:19:32 | 64 | ||
67 | 312 | KOSECKI KONRAD | ZĄBKI | TRICLUB | POL | 1981 | M35 | 18 | 00:26:59 | 00:02:13 | 01:03:36 | 00:02:18 | 00:44:27 | 02:19:33 | 65 | ||
68 | 240 | MAJEWSKI MAREK | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1975 | M40 | 22 | 00:27:59 | 00:02:40 | 01:04:53 | 00:02:32 | 00:41:36 | 02:19:40 | 66 | ||
69 | 369 | KAWECKI DAMIAN | MARIANÓW | POL | 1977 | M40 | 23 | 00:27:09 | 00:02:50 | 01:01:56 | 00:02:17 | 00:45:35 | 02:19:47 | 67 | |||
70 | 440 | MICHNICKI MARCIN | WARSZAWA | EFITNESS.COM | POL | 1975 | M40 | 24 | 00:28:13 | 00:02:58 | 01:01:02 | 00:02:10 | 00:45:36 | 02:19:59 | 68 | ||
71 | 502 | ROSIŃSKI JAKUB | WARSZAWA | POL | 1991 | M25 | 7 | 00:28:48 | 00:02:21 | 01:04:18 | 00:02:07 | 00:42:30 | 02:20:04 | 69 | |||
72 | 495 | GRZANECKI RAFAŁ | WARSZAWA | PIE... NIE BIEGAM | POL | 1975 | M40 | 25 | 00:32:18 | 00:02:04 | 01:01:03 | 00:02:20 | 00:42:24 | 02:20:09 | 70 | ||
73 | 429 | PIWOWAR KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRIFIZJO | POL | 1994 | M25 | 8 | 00:31:51 | 00:01:45 | 01:01:45 | 00:02:14 | 00:42:35 | 02:20:10 | 71 | ||
74 | 290 | WYDRA KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | OTTER TRI TEAM | POL | 1978 | M40 | 26 | 00:24:49 | 00:02:02 | 01:01:43 | 00:02:53 | 00:48:55 | 02:20:22 | 72 | ||
75 | 249 | ZIĘBA MARCIN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40 | 27 | 00:26:16 | 00:02:08 | 01:03:27 | 00:02:28 | 00:46:22 | 02:20:41 | 73 | ||
76 | 242 | FIJOŁEK-WARSZEWSKA AGNIESZKA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1972 | K45 | 1 | 00:30:06 | 00:02:25 | 01:04:05 | 00:02:14 | 00:41:54 | 02:20:44 | 3 | ||
77 | 252 | BRZOZOWSKI CZAREK | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1966 | M50 | 1 | 00:27:50 | 00:02:51 | 01:02:42 | 00:02:48 | 00:44:39 | 02:20:50 | 74 | ||
78 | 316 | LEDUCHOWSKI JAKUB | WARSZAWA | POL | 1986 | M30 | 9 | 00:27:05 | 00:02:41 | 01:04:03 | 00:02:27 | 00:44:34 | 02:20:50 | 75 | |||
79 | 501 | WOLSKI ADAM | BEZRZECZE | KS IRONMAN CS POLSKA | POL | 1967 | M50 | 2 | 00:25:56 | 00:02:20 | 01:07:39 | 00:02:22 | 00:42:41 | 02:20:58 | 76 | ||
80 | 393 | KLUŹNIAK WOJCIECH | KIELCE | POL | 1980 | M35 | 19 | 00:24:50 | 00:02:57 | 01:07:38 | 00:02:20 | 00:43:21 | 02:21:06 | 77 | |||
81 | 335 | GRABARSKI PAWEŁ | ZGORZAŁA | ENTERAIR RUNNERSCLUB | POL | 1982 | M35 | 20 | 00:27:08 | 00:02:57 | 01:05:18 | 00:02:21 | 00:43:50 | 02:21:34 | 78 | ||
82 | 333 | CZAJKOWSKI GRZEGORZ | WARSZAWA | PKO BANK POLSKI | POL | 1983 | M35 | 21 | 00:26:05 | 00:02:19 | 01:06:50 | 00:02:10 | 00:44:19 | 02:21:43 | 79 | ||
83 | 317 | WASILEWSKI PIOTR | GŁOSKÓW | POL | 1978 | M40 | 28 | 00:24:11 | 00:02:45 | 01:05:51 | 00:02:31 | 00:46:48 | 02:22:06 | 80 | |||
84 | 452 | JAUMIEŃ ŁUKASZ | SOCHACZEW | TWW / WMT | POL | 1984 | M35 | 22 | 00:26:18 | 00:02:11 | 01:06:05 | 00:02:18 | 00:45:30 | 02:22:22 | 81 | ||
85 | 362 | KROPIEWNICKA AGNIESZKA | WARSZAWA | POL | 1982 | K35 | 2 | 00:23:39 | 00:02:18 | 01:09:36 | 00:02:02 | 00:44:50 | 02:22:25 | 4 | |||
86 | 367 | PRUSIK BARTOSZ | ŁOMIANKI | COZMOBIKE TEAM | POL | 1993 | M25 | 9 | 00:28:19 | 00:02:58 | 01:01:59 | 00:02:29 | 00:47:05 | 02:22:50 | 82 | ||
87 | 395 | KITLAS MARCIN | WARSZAWA | PCWORLD.PL | POL | 1986 | M30 | 10 | 00:28:27 | 00:02:40 | 01:07:27 | 00:02:00 | 00:42:18 | 02:22:52 | 83 | ||
88 | 270 | DOMAŃSKA EMILIA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | K35 | 3 | 00:28:40 | 00:01:52 | 01:05:27 | 00:02:08 | 00:45:07 | 02:23:14 | 5 | ||
89 | 450 | SMOLIŃSKI ROBERT | WARSZAWA | NEONTEAM MASTER CARE | POL | 1968 | M50 | 3 | 00:24:48 | 00:01:54 | 01:08:31 | 00:02:21 | 00:45:43 | 02:23:17 | 84 | ||
90 | 231 | TYBURSKI PIOTR | WARSZAWA | KUZNIA TRIATHLONU | POL | 1972 | M45 | 10 | 00:27:23 | 00:02:56 | 01:08:15 | 00:02:16 | 00:42:30 | 02:23:20 | 85 | ||
91 | 401 | PACHLA ADAM | WARSZAWA | POL | 1979 | M40 | 29 | 00:28:41 | 00:02:33 | 01:04:14 | 00:02:56 | 00:45:06 | 02:23:30 | 86 | |||
92 | 337 | BIEŃ MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 30 | 00:22:47 | 00:01:55 | 01:09:54 | 00:01:58 | 00:47:28 | 02:24:02 | 87 | |||
93 | 258 | POLAK WOJCIECH | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1972 | M45 | 11 | 00:27:22 | 00:03:32 | 01:02:38 | 00:02:39 | 00:48:00 | 02:24:11 | 88 | ||
94 | 283 | JACZEWSKI ROBERT | WARSZAWA | POL | 1989 | M30 | 11 | 00:26:51 | 00:02:26 | 01:11:11 | 00:02:36 | 00:42:11 | 02:25:15 | 89 | |||
95 | 404 | ŚWIERŻEWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | POL | 1975 | M40 | 31 | 00:28:20 | 00:02:23 | 01:07:13 | 00:02:00 | 00:45:23 | 02:25:19 | 90 | ||
96 | 471 | MIZGALSKI PAWEŁ | CZĘSTOCHOWA | TRIATHLON TRAINING CENTER | POL | 1979 | M40 | 32 | 00:27:24 | 00:02:01 | 01:09:06 | 00:02:24 | 00:44:49 | 02:25:44 | 91 | ||
97 | 255 | DALASIŃSKI ANDRZEJ | GRANICA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1980 | M35 | 23 | 00:30:02 | 00:02:11 | 01:08:10 | 00:03:01 | 00:42:37 | 02:26:01 | 92 | ||
98 | 309 | URBANOWICZ RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1981 | M35 | 24 | 00:27:04 | 00:02:30 | 01:00:31 | 00:02:53 | 00:53:09 | 02:26:07 | 93 | |||
99 | 288 | KOWALCZYK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1981 | M35 | 25 | 00:28:13 | 00:03:30 | 01:05:55 | 00:02:48 | 00:45:57 | 02:26:23 | 94 | |||
100 | 373 | KLEPACKI TOMASZ | WARSZAWA | KS TRIATHLON RAWA | POL | 1956 | M60 | 1 | 00:26:35 | 00:02:21 | 01:09:02 | 00:02:09 | 00:46:18 | 02:26:25 | 95 | ||
101 | 400 | BIAŁKOWSKI ALBERT | WARSZAWA | TRIPOWER.PL | POL | 1969 | M50 | 4 | 00:27:44 | 00:02:35 | 01:05:37 | 00:03:10 | 00:47:20 | 02:26:26 | 96 | ||
102 | 298 | KAMIŃSKI SZYMON | WARSZAWA | ACCENTURE | POL | 1987 | M30 | 12 | 00:28:14 | 00:02:00 | 01:10:54 | 00:02:49 | 00:42:53 | 02:26:50 | 97 | ||
103 | 265 | NUNES PEDRO | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1985 | M30 | 13 | 00:26:58 | 00:01:43 | 01:10:37 | 00:02:29 | 00:45:07 | 02:26:54 | 98 | ||
104 | 460 | CIOŁCZYK MAGDA | WARSZAWA | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING | POL | 1981 | K35 | 4 | 00:29:55 | 00:02:24 | 01:04:15 | 00:02:24 | 00:48:00 | 02:26:58 | 6 | ||
105 | 475 | KUBACKI TOMASZ | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1990 | M25 | 10 | 00:30:56 | 00:02:49 | 01:08:11 | 00:02:21 | 00:43:00 | 02:27:17 | 99 | ||
106 | 474 | SZUL ROBERT | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1983 | M35 | 26 | 00:23:13 | 00:02:23 | 01:07:47 | 00:02:41 | 00:51:21 | 02:27:25 | 100 | ||
107 | 453 | WAWSZCZYK TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1972 | M45 | 12 | 00:31:31 | 00:02:51 | 01:04:05 | 00:03:27 | 00:45:31 | 02:27:25 | 101 | |||
108 | 274 | MALENDA MACIEJ | BIENIEWICE | MEDICOVER RUNNERS | POL | 1987 | M30 | 14 | 00:33:24 | 00:02:13 | 01:06:23 | 00:02:04 | 00:43:46 | 02:27:50 | 102 | ||
109 | 504 | MĄTEWSKI DAMIAN | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1975 | M40 | 33 | 00:28:06 | 00:02:17 | 01:07:05 | 00:03:10 | 00:47:18 | 02:27:56 | 103 | |||
110 | 305 | DZIURA TOMASZ | WOŁOMIN | POL | 1978 | M40 | 34 | 00:30:02 | 00:03:00 | 01:08:57 | 00:01:55 | 00:44:05 | 02:27:59 | 104 | |||
111 | 338 | BARTCZAK MARIUSZ | CIECHANÓW | ALIOR RUNNING TEAM | POL | 1979 | M40 | 35 | 00:30:28 | 00:03:08 | 01:07:42 | 00:02:07 | 00:44:47 | 02:28:12 | 105 | ||
112 | 390 | TATARSKI PETRONIUSZ | WARSZAWA | TRIPASSION TEAM | POL | 1973 | M45 | 13 | 00:26:42 | 00:02:45 | 01:07:36 | 00:03:33 | 00:47:48 | 02:28:24 | 106 | ||
113 | 226 | OTTO MARTA | GRODZISK MAZOWIECKI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | K35 | 5 | 00:27:52 | 00:02:04 | 01:09:19 | 00:02:13 | 00:46:57 | 02:28:25 | 7 | ||
114 | 227 | NOWAKOWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1973 | M45 | 14 | 00:25:05 | 00:03:29 | 01:08:24 | 00:02:59 | 00:48:28 | 02:28:25 | 107 | ||
115 | 437 | SOŃTA WOJCIECH | RADOM | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1970 | M45 | 15 | 00:29:19 | 00:02:11 | 01:05:22 | 00:03:08 | 00:48:36 | 02:28:36 | 108 | ||
116 | 266 | VASHKEVICH VITAL | WARSZAWA | KUZNIA TRIATHLONU | BLR | 1989 | M30 | 15 | 00:30:35 | 00:02:33 | 01:09:35 | 00:03:17 | 00:42:39 | 02:28:39 | 109 | ||
117 | 302 | NAROJEK GRZEGORZ | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | POL | 1979 | M40 | 36 | 00:27:18 | 00:02:31 | 01:05:24 | 00:02:50 | 00:50:37 | 02:28:40 | 110 | ||
118 | 291 | GALEK WOJCIECH | RADOM | POL | 1976 | M40 | 37 | 00:28:55 | 00:02:42 | 01:07:18 | 00:02:39 | 00:47:25 | 02:28:59 | 111 | |||
119 | 425 | DELEGACZ SŁAWOMIR | WARSZAWA | MBC TEAM | POL | 1963 | M55 | 2 | 00:32:17 | 00:02:47 | 01:02:40 | 00:03:17 | 00:48:11 | 02:29:12 | 112 | ||
120 | 421 | FAZAN BARBARA | JÓZEFOSŁAW | TRINERGY TEAM | POL | 1973 | K45 | 2 | 00:27:59 | 00:02:29 | 01:06:27 | 00:03:03 | 00:49:25 | 02:29:23 | 8 | ||
121 | 397 | KRZESAK ADAM | PIASTÓW | NEON TEAM | POL | 1974 | M45 | 16 | 00:27:15 | 00:02:39 | 01:09:32 | 00:02:04 | 00:48:02 | 02:29:32 | 113 | ||
122 | 243 | POPŁAWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU TRI-MAMA TRI-TATA | POL | 1980 | M35 | 27 | 00:28:30 | 00:03:39 | 01:08:58 | 00:02:27 | 00:46:02 | 02:29:36 | 114 | ||
123 | 386 | BARTKOWSKI MAREK | WARSZAWA | ENDURE TEAM | POL | 1972 | M45 | 17 | 00:31:51 | 00:03:28 | 01:05:24 | 00:02:45 | 00:46:13 | 02:29:41 | 115 | ||
124 | 483 | SZMIDT MARIA | OŻARÓW MAZOWIECKI | POL | 1992 | K25 | 1 | 00:28:18 | 00:03:00 | 01:10:08 | 00:02:40 | 00:46:04 | 02:30:10 | 9 | |||
125 | 363 | TKACZYK MIŁOSZ | GRODZISK MAZOWIECKI | REKINY TRIATHLONU | POL | 1988 | M30 | 16 | 00:27:37 | 00:02:23 | 01:07:18 | 00:02:50 | 00:50:12 | 02:30:20 | 116 | ||
126 | 478 | DZIERSZKO RAFAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1979 | M40 | 38 | 00:26:45 | 00:02:18 | 01:05:58 | 00:03:21 | 00:52:02 | 02:30:24 | 117 | ||
127 | 487 | OSTASZEWSKI MACIEJ | PRUSZKÓW | LABOSPORT TEAM | POL | 1979 | M40 | 39 | 00:27:17 | 00:02:18 | 01:09:56 | 00:02:56 | 00:48:09 | 02:30:36 | 118 | ||
128 | 246 | PRUGAR FUKOWSKA PAULINA | WARSZAWA (BEMOWO) | DREAM RUN | POL | 1983 | K35 | 6 | 00:28:55 | 00:03:11 | 01:14:55 | 00:03:09 | 00:41:26 | 02:31:36 | 10 | ||
129 | 489 | KUKLA ŁUKASZ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1981 | M35 | 28 | 00:30:04 | 00:02:26 | 01:11:27 | 00:02:35 | 00:45:15 | 02:31:47 | 119 | ||
130 | 382 | SZADKOWSKI JACEK | ZALESIE GÓRNE | EQUALITY GAMING EQUALITY GAMING | POL | 1978 | M40 | 40 | 00:29:09 | 00:02:41 | 01:05:35 | 00:02:20 | 00:52:10 | 02:31:55 | 120 | ||
131 | 394 | OLCZAK PAWEŁ | SIESTRZEŃ | POL | 1992 | M25 | 11 | 00:25:15 | 00:02:11 | 01:09:51 | 00:02:36 | 00:52:13 | 02:32:06 | 121 | |||
132 | 256 | GRABOWSKI TOMASZ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M55 | 3 | 00:30:46 | 00:02:41 | 01:08:19 | 00:02:32 | 00:47:58 | 02:32:16 | 122 | ||
133 | 306 | MACIEJEWSKI RAFAŁ | TYCHY | 19881988 | POL | 1988 | M30 | 17 | 00:31:38 | 00:03:26 | 01:05:01 | 00:03:03 | 00:49:53 | 02:33:01 | 123 | ||
134 | 360 | KACZOR HUBERT | MIĘDZYBORÓW | POL | 1974 | M45 | 18 | 00:30:44 | 00:03:04 | 01:07:10 | 00:03:00 | 00:49:06 | 02:33:04 | 124 | |||
135 | 476 | DYLĘGOWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1984 | M35 | 29 | 00:29:13 | 00:02:10 | 01:10:50 | 00:02:41 | 00:48:23 | 02:33:17 | 125 | ||
136 | 374 | KOCIK KAMIL | LASOCIN | LZS LASOCIN | POL | 1993 | M25 | 12 | 00:28:11 | 00:02:47 | 01:12:54 | 00:02:56 | 00:47:06 | 02:33:54 | 126 | ||
137 | 383 | KRYSIAK ROBERT | BORZĘCIN MAŁY | POL | 1969 | M50 | 5 | 00:30:14 | 00:03:41 | 01:09:22 | 00:02:35 | 00:48:07 | 02:33:59 | 127 | |||
138 | 345 | GAWKOWSKI ROBERT | LEGIONOWO | GAWKOWSKI TEAM | POL | 1973 | M45 | 19 | 00:30:59 | 00:02:31 | 01:06:20 | 00:03:10 | 00:51:02 | 02:34:02 | 128 | ||
139 | 336 | KOTARBA KRZYSZTOF | ŚWIĄTNIKI GÓRNE | POL | 1981 | M35 | 30 | 00:30:53 | 00:02:39 | 01:12:06 | 00:02:26 | 00:46:11 | 02:34:15 | 129 | |||
140 | 414 | IHNATOWICZ ARKADIUSZ | WARSZAWA | RED ROSE | POL | 1968 | M50 | 6 | 00:28:49 | 00:02:55 | 01:07:52 | 00:02:42 | 00:52:24 | 02:34:42 | 130 | ||
141 | 430 | HOFMAN ADAM | WARSZAWA | TRIENERGY | POL | 1980 | M35 | 31 | 00:35:24 | 00:02:10 | 01:05:55 | 00:03:31 | 00:47:47 | 02:34:47 | 131 | ||
142 | 253 | TUKIENDORF MAGDALENA | NOWA WIEŚ WARSZAWSKA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | K40 | 2 | 00:27:14 | 00:02:55 | 01:12:35 | 00:03:22 | 00:48:49 | 02:34:55 | 11 | ||
143 | 366 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | KIEDA - TRENERFIT.PL / IRONWOMAN FIT | POL | 1976 | M40 | 41 | 00:25:08 | 00:02:08 | 01:12:48 | 00:02:48 | 00:52:11 | 02:35:03 | 132 | ||
144 | 263 | ŚLUSARCZYK BOGUMIŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU ACCENTURE ACCENTURE | POL | 1982 | M35 | 32 | 00:26:16 | 00:03:02 | 01:13:15 | 00:02:24 | 00:50:09 | 02:35:06 | 133 | ||
145 | 275 | KOWALSKI JACEK | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1976 | M40 | 42 | 00:30:34 | 00:04:03 | 01:09:14 | 00:02:59 | 00:48:19 | 02:35:09 | 134 | |||
146 | 392 | KLICH MACIEJ | WARSZAWA | FORM GL | POL | 1971 | M45 | 20 | 00:31:21 | 00:03:07 | 01:07:22 | 00:03:00 | 00:50:33 | 02:35:23 | 135 | ||
147 | 237 | FOLGA JAKUB | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40 | 43 | 00:30:54 | 00:02:30 | 01:08:37 | 00:03:32 | 00:50:05 | 02:35:38 | 136 | ||
148 | 451 | JARZĄBEK LINDHOLM ANNA | WARSZAWA | TRICLUB WARSZAWA MYBIKE.PL, (TRIWAWA) | POL | 1975 | K40 | 3 | 00:31:29 | 00:02:32 | 01:11:26 | 00:02:59 | 00:47:25 | 02:35:51 | 12 | ||
149 | 493 | KUZAWIŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1978 | M40 | 44 | 00:27:59 | 00:03:06 | 01:11:19 | 00:02:55 | 00:50:38 | 02:35:57 | 137 | |||
150 | 273 | MISZEWSKI BARTOSZ | GRODZISK MAZOWIECKI | NEON TEAM | POL | 1972 | M45 | 21 | 00:25:02 | 00:03:03 | 01:07:18 | 00:04:07 | 00:56:52 | 02:36:22 | 138 | ||
151 | 238 | CZAJKOWSKI ROBERT | OSTRÓWEK | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1976 | M40 | 45 | 00:28:58 | 00:02:56 | 01:11:49 | 00:03:01 | 00:49:47 | 02:36:31 | 139 | ||
152 | 281 | PISARCZYK GRZEGORZ | WARSZAWA | TEAM KARAŚ | POL | 1980 | M35 | 33 | 00:30:45 | 00:04:13 | 01:07:17 | 00:03:07 | 00:51:29 | 02:36:51 | 140 | ||
153 | 268 | UUSISAARI ANNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | K40 | 4 | 00:30:00 | 00:02:10 | 01:10:28 | 00:03:33 | 00:50:59 | 02:37:10 | 13 | ||
154 | 278 | WIECH ROMAN | KLEBARK WIELKI | POL | 1970 | M45 | 22 | 00:26:28 | 00:02:28 | 01:10:18 | 00:02:25 | 00:55:39 | 02:37:18 | 141 | |||
155 | 405 | JURSKI JACEK | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1965 | M50 | 7 | 00:30:44 | 00:04:34 | 01:12:01 | 00:02:54 | 00:47:39 | 02:37:52 | 142 | |||
156 | 444 | KARAŚ CEZARY | WSOLA | POL | 1993 | M25 | 13 | 00:35:19 | 00:02:28 | 01:13:26 | 00:02:51 | 00:43:59 | 02:38:03 | 143 | |||
157 | 491 | WĄTROBA DARIUSZ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1971 | M45 | 23 | 00:32:58 | 00:02:41 | 01:10:43 | 00:02:54 | 00:48:55 | 02:38:11 | 144 | ||
158 | 260 | SACHMATA JACEK | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU MOTO-PARTNER | POL | 1990 | M25 | 14 | 00:28:17 | 00:02:09 | 01:09:41 | 00:02:59 | 00:55:07 | 02:38:13 | 145 | ||
159 | 488 | OSTASZEWSKA MARTA | PRUSZKÓW | LABOSPORT TEAM | POL | 1979 | K40 | 5 | 00:32:25 | 00:02:37 | 01:13:23 | 00:02:55 | 00:46:57 | 02:38:17 | 14 | ||
160 | 409 | CURYŁO WACŁAW | WARKA | POL | 1964 | M55 | 4 | 00:33:58 | 00:02:26 | 01:09:28 | 00:02:32 | 00:50:04 | 02:38:28 | 146 | |||
161 | 244 | POPŁAWSKA ANNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | K35 | 7 | 00:31:13 | 00:02:40 | 01:11:43 | 00:02:57 | 00:50:08 | 02:38:41 | 15 | ||
162 | 342 | THUMS CHRISTIAN | WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 46 | 00:31:40 | 00:03:13 | 01:10:52 | 00:03:28 | 00:49:39 | 02:38:52 | 147 | |||
163 | 454 | JEDWABNY TOMEK | MAGDALENKA | POL | 1976 | M40 | 47 | 00:32:50 | 00:02:14 | 01:11:52 | 00:03:02 | 00:49:06 | 02:39:04 | 148 | |||
164 | 319 | BOROWIEC KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | BROWAR TEAM :) | POL | 1979 | M40 | 48 | 00:26:56 | 00:02:51 | 01:19:37 | 00:02:06 | 00:47:36 | 02:39:06 | 149 | ||
165 | 269 | SOKOŁOWSKA HANNA | GORZEŃ | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1965 | K50 | 1 | 00:24:06 | 00:02:50 | 01:12:38 | 00:03:53 | 00:55:43 | 02:39:10 | 16 | ||
166 | 418 | ROSATI MARCIN | KONSTANCIN | MOCARNI TEAM | POL | 1972 | M45 | 24 | 00:31:28 | 00:02:02 | 01:08:53 | 00:02:48 | 00:54:10 | 02:39:21 | 150 | ||
167 | 307 | SZATKOWSKI GRZEGORZ | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1972 | M45 | 25 | 00:31:25 | 00:03:06 | 01:10:17 | 00:02:03 | 00:52:49 | 02:39:40 | 151 | ||
168 | 428 | ZDANOWSKI BARTOSZ | ŻYRARDÓW | POL | 1978 | M40 | 49 | 00:30:28 | 00:03:32 | 01:15:10 | 00:03:12 | 00:47:44 | 02:40:06 | 152 | |||
169 | 387 | GAPSKI MARCIN | WARSZAWA | EDC RUNNERS | POL | 1984 | M35 | 34 | 00:32:30 | 00:03:00 | 01:14:45 | 00:02:28 | 00:47:38 | 02:40:21 | 153 | ||
170 | 399 | MATYSIAK ŁUKASZ | SĘDZIEJOWICE | POL | 1979 | M40 | 50 | 00:29:42 | 00:02:58 | 01:10:02 | 00:02:40 | 00:55:03 | 02:40:25 | 154 | |||
171 | 435 | ROWICKI TOMASZ | WARSZAWA | 19761976 | POL | 1976 | M40 | 51 | 00:30:34 | 00:03:07 | 01:11:19 | 00:03:02 | 00:52:26 | 02:40:28 | 155 | ||
172 | 375 | PYNDRYK NORBERT | WARSZAWA | PKO BANK POLSKI S.A. | POL | 1981 | M35 | 35 | 00:31:38 | 00:03:12 | 01:14:52 | 00:02:46 | 00:48:09 | 02:40:37 | 156 | ||
173 | 427 | SAMULSKA EWA | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1978 | K40 | 6 | 00:30:19 | 00:02:45 | 01:18:00 | 00:02:33 | 00:47:11 | 02:40:48 | 17 | ||
174 | 378 | KOWALCZYK GRZEGORZ | PIONKI | POL | 1984 | M35 | 36 | 00:28:07 | 00:03:25 | 01:16:04 | 00:02:14 | 00:51:04 | 02:40:54 | 157 | |||
175 | 236 | SUPIKOVA JOLANTA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | CZE | 1986 | K30 | 1 | 00:34:36 | 00:02:34 | 01:14:16 | 00:04:00 | 00:45:49 | 02:41:15 | 18 | ||
176 | 353 | MATUSIAK MAŁGORZATA | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1990 | K25 | 2 | 00:31:43 | 00:03:11 | 01:15:20 | 00:02:29 | 00:48:38 | 02:41:21 | 19 | |||
177 | 411 | WOŁODKOWICZ ADAM | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 2001 | M18 | 3 | 00:27:00 | 00:02:16 | 01:16:18 | 00:02:34 | 00:53:28 | 02:41:36 | 158 | ||
178 | 310 | FELIŃSKI JAROSŁAW | ŁÓDŹ | POL | 1963 | M55 | 5 | 00:30:44 | 00:03:49 | 01:14:59 | 00:03:06 | 00:48:58 | 02:41:36 | 159 | |||
179 | 417 | RYDECKI PAWEŁ | BLACHOWNIA | NATURALNIE BLACHOWNIA | POL | 1964 | M55 | 6 | 00:35:40 | 00:02:43 | 01:11:21 | 00:02:44 | 00:49:28 | 02:41:56 | 160 | ||
180 | 423 | PERTKIEWICZ MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 37 | 00:33:41 | 00:02:30 | 01:15:09 | 00:02:59 | 00:48:13 | 02:42:32 | 161 | |||
181 | 361 | PYTLAK PIOTR | MILANÓWEK | POL | 1969 | M50 | 8 | 00:27:02 | 00:02:56 | 01:15:43 | 00:03:13 | 00:53:40 | 02:42:34 | 162 | |||
182 | 481 | PODGÓRSKI PIOTR | JÓZEFÓW | POL | 1983 | M35 | 38 | 00:34:01 | 00:03:35 | 01:14:10 | 00:03:08 | 00:48:05 | 02:42:59 | 163 | |||
183 | 350 | KLUZ PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1987 | M30 | 18 | 00:32:04 | 00:03:26 | 01:20:51 | 00:03:06 | 00:43:39 | 02:43:06 | 164 | |||
184 | 267 | ŁAŻEWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1966 | M50 | 9 | 00:31:20 | 00:03:50 | 01:13:37 | 00:03:13 | 00:51:09 | 02:43:09 | 165 | ||
185 | 341 | ZATORSKI ROBERT | WARSZAWA | POL | 1971 | M45 | 26 | 00:35:23 | 00:04:27 | 01:10:17 | 00:03:39 | 00:49:28 | 02:43:14 | 166 | |||
186 | 308 | BRÓDKA PAWEŁ | RADOM | POL | 1974 | M45 | 27 | 00:29:13 | 00:03:25 | 01:16:25 | 00:03:30 | 00:50:53 | 02:43:26 | 167 | |||
187 | 461 | DUNAJEWSKI RAFAŁ | BŁONIE | DZIMI | POL | 1989 | M30 | 19 | 00:27:08 | 00:05:22 | 01:19:23 | 00:03:53 | 00:47:44 | 02:43:30 | 168 | ||
188 | 439 | SOKOŁOWSKI TOMASZ | PRZEŹMIEROWO | POL | 1974 | M45 | 28 | 00:32:33 | 00:02:20 | 01:14:32 | 00:02:55 | 00:51:25 | 02:43:45 | 169 | |||
189 | 358 | CYBULSKI MACIEJ | BRWINÓW | POL | 1972 | M45 | 29 | 00:26:15 | 00:03:20 | 01:14:41 | 00:03:28 | 00:56:14 | 02:43:58 | 170 | |||
190 | 396 | GOSŁAWSKI KRZYSZTOF | PABIANICE | BRAK BRAK | POL | 1973 | M45 | 30 | 00:35:56 | 00:03:23 | 01:08:56 | 00:03:05 | 00:52:39 | 02:43:59 | 171 | ||
191 | 303 | BLANKIEWICZ RAFAŁ | WIĄZOWNA | POL | 1971 | M45 | 31 | 00:32:00 | 00:02:28 | 01:17:05 | 00:04:09 | 00:48:34 | 02:44:16 | 172 | |||
192 | 379 | KOWALCZYK MARTYNA | PIONKI | PANI PANI | POL | 1991 | K25 | 3 | 00:33:22 | 00:02:47 | 01:16:09 | 00:02:38 | 00:49:20 | 02:44:16 | 20 | ||
193 | 494 | SIENNICKI RAFAŁ | MARKI | POL | 1977 | M40 | 52 | 00:32:38 | 00:04:08 | 01:10:20 | 00:03:18 | 00:54:05 | 02:44:29 | 173 | |||
194 | 479 | STASIŁOWICZ DOMINIKA | WARSZAWA | TRINERGY TEAM DOMINIKA STASIŁOWICZ | POL | 1982 | K35 | 8 | 00:32:00 | 00:02:57 | 01:12:31 | 00:03:45 | 00:53:17 | 02:44:30 | 21 | ||
195 | 472 | GAŁĄZKA ANNA | ZŁOTY POTOK | UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA | POL | 1998 | K20 | 00:30:44 | 00:01:50 | 01:16:02 | 00:02:15 | 00:53:51 | 02:44:42 | 22 | |||
196 | 311 | CZESŁAWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 39 | 00:28:35 | 00:03:41 | 01:12:24 | 00:03:50 | 00:56:17 | 02:44:47 | 174 | |||
197 | 327 | ZASKURSKI MARCIN | PRUSZKÓW | POL | 1984 | M35 | 40 | 00:29:14 | 00:04:48 | 01:14:41 | 00:03:42 | 00:52:22 | 02:44:47 | 175 | |||
198 | 498 | ADAMSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1970 | M45 | 32 | 00:33:14 | 00:03:29 | 01:14:39 | 00:02:44 | 00:51:45 | 02:45:51 | 176 | ||
199 | 347 | NAROŻNIAK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1973 | M45 | 33 | 00:30:28 | 00:03:52 | 01:18:11 | 00:03:16 | 00:50:13 | 02:46:00 | 177 | |||
200 | 380 | KROPIEWNICKI JERZY | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 41 | 00:35:13 | 00:03:08 | 01:16:22 | 00:02:24 | 00:49:01 | 02:46:08 | 178 | |||
201 | 422 | PARCZEWSKA MARTA | WARSZAWA | TRI LEVEL | POL | 1979 | K40 | 7 | 00:28:30 | 00:03:32 | 01:19:57 | 00:03:04 | 00:51:20 | 02:46:23 | 23 | ||
202 | 295 | ŁUKIJANIUK BARTEK | MILANÓWEK | POL | 1981 | M35 | 42 | 00:31:15 | 00:03:43 | 01:21:30 | 00:02:40 | 00:47:38 | 02:46:46 | 179 | |||
203 | 446 | ORLICZ ROBERT | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1976 | M40 | 53 | 00:34:04 | 00:02:19 | 01:13:29 | 00:02:53 | 00:54:31 | 02:47:16 | 180 | ||
204 | 403 | MOSKAL ARKADIUSZ | CEGIELNIA RADZYMIN | ASTMATYCZNE GRUBASY | POL | 1973 | M45 | 34 | 00:29:21 | 00:05:26 | 01:16:19 | 00:04:13 | 00:51:57 | 02:47:16 | 181 | ||
205 | 285 | GOŚCIŃSKA JUSTYNA | STRZENIÓWKA | POL | 1980 | K35 | 9 | 00:31:38 | 00:03:39 | 01:17:15 | 00:03:16 | 00:52:07 | 02:47:55 | 24 | |||
206 | 384 | MIKSA CEZARY | JÓZEFÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1985 | M30 | 20 | 00:32:04 | 00:03:54 | 01:14:04 | 00:03:00 | 00:55:46 | 02:48:48 | 182 | ||
207 | 264 | MORAWSKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU ACCENTURE ACCENTURE | POL | 1990 | K25 | 4 | 00:24:56 | 00:02:41 | 01:20:12 | 00:02:13 | 00:59:05 | 02:49:07 | 25 | ||
208 | 232 | STROJEK BARTOSZ | POŁANIEC | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | M35 | 43 | 00:29:06 | 00:04:19 | 01:19:40 | 00:03:46 | 00:52:26 | 02:49:17 | 183 | ||
209 | 292 | MALICKI JACEK | DOBRA NOWINY | HURTAP | POL | 1956 | M60 | 2 | 00:38:01 | 00:04:09 | 01:09:21 | 00:03:18 | 00:55:39 | 02:50:28 | 184 | ||
210 | 334 | DĄBROWSKA KATARZYNA | PIASECZNO | PANORAMA OBIEKTY SPORTOWE SP. Z O.O. | POL | 1988 | K30 | 2 | 00:36:33 | 00:04:08 | 01:18:22 | 00:03:05 | 00:48:34 | 02:50:42 | 26 | ||
211 | 339 | PAWLIK RAFAŁ | WARSZAWA | FACTORY TEAM FACTORY TEAM | POL | 1987 | M30 | 21 | 00:30:49 | 00:03:57 | 01:18:21 | 00:03:33 | 00:54:47 | 02:51:27 | 185 | ||
212 | 234 | KAŁUŻNA ANETA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1984 | K35 | 10 | 00:32:25 | 00:03:20 | 01:16:26 | 00:03:52 | 00:56:00 | 02:52:03 | 27 | ||
213 | 354 | MIKOŁAJCZYK MATEUSZ | ŁÓDŹ | POL | 1981 | M35 | 44 | 00:29:26 | 00:04:09 | 01:19:51 | 00:03:28 | 00:55:45 | 02:52:39 | 186 | |||
214 | 419 | DMOWSKI WOJCIECH | PIASECZNO | POL | 1957 | M60 | 3 | 00:34:30 | 00:03:19 | 01:12:16 | 00:03:49 | 00:59:15 | 02:53:09 | 187 | |||
215 | 376 | UZIĘBŁO MARCIN | ODRANO-WOLA | POL | 1990 | M25 | 15 | 00:36:48 | 00:05:20 | 01:14:55 | 00:03:26 | 00:54:11 | 02:54:40 | 188 | |||
216 | 371 | RABIEGA MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 45 | 00:34:33 | 00:03:29 | 01:21:51 | 00:02:43 | 00:52:33 | 02:55:09 | 189 | |||
217 | 377 | GĄSIOREK MAREK | WÓLKA KOZODAWSKA | KONDYCJA | POL | 1961 | M55 | 7 | 00:37:11 | 00:03:00 | 01:17:31 | 00:03:51 | 00:53:44 | 02:55:17 | 190 | ||
218 | 503 | KOWALSKI EDMUND | RYBNO | FRUITLAND | POL | 1973 | M45 | 35 | 00:34:07 | 00:02:50 | 01:16:17 | 00:02:56 | 01:00:17 | 02:56:27 | 191 | ||
219 | 277 | RZĄŻEWSKI KRZYSZTOF | KAZUŃ NOWY | RZĄŻI TEAM | POL | 1975 | M40 | 54 | 00:32:09 | 00:03:05 | 01:16:18 | 00:03:00 | 01:02:16 | 02:56:48 | 192 | ||
220 | 280 | WIECH EWA | KLEBARK WIELKI | POL | 1970 | K45 | 3 | 00:38:53 | 00:02:33 | 01:20:45 | 00:02:32 | 00:52:07 | 02:56:50 | 28 | |||
221 | 324 | KRYCZKA TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M25 | 16 | 00:33:19 | 00:04:11 | 01:17:56 | 00:04:08 | 00:57:27 | 02:57:01 | 193 | |||
222 | 407 | SADOWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1981 | M35 | 46 | 00:32:54 | 00:04:21 | 01:23:35 | 00:02:55 | 00:53:33 | 02:57:18 | 194 | ||
223 | 259 | MARKOWSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M55 | 8 | 00:35:31 | 00:03:48 | 01:16:07 | 00:04:04 | 00:58:31 | 02:58:01 | 195 | ||
224 | 459 | GRZESZCZAK PATRYK | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1993 | M25 | 17 | 00:29:38 | 00:04:46 | 01:23:24 | 00:04:03 | 00:56:35 | 02:58:26 | 196 | |||
225 | 352 | CHMIELEWSKI KAMIL | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | WS WARSZAWA | POL | 1993 | M25 | 18 | 00:33:19 | 00:04:35 | 01:20:35 | 00:03:23 | 00:56:36 | 02:58:28 | 197 | ||
226 | 442 | SAKIEWICZ IGNACY | WARSZAWA | POL | 2000 | M18 | 4 | 00:42:48 | 00:03:09 | 01:22:22 | 00:02:41 | 00:48:45 | 02:59:45 | 198 | |||
227 | 391 | KOŁODZIEJ ANTONI | KALEJ | POL | 1952 | M65 | 1 | 00:38:48 | 00:03:39 | 01:12:46 | 00:03:18 | 01:01:21 | 02:59:52 | 199 | |||
228 | 458 | DĄBEK PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | KONDYCJA | POL | 1973 | M45 | 36 | 00:35:53 | 00:02:58 | 01:18:39 | 00:03:13 | 01:00:34 | 03:01:17 | 200 | ||
229 | 320 | MENDEL JACEK | TRUSKAW | POL | 1972 | M45 | 37 | 00:41:19 | 00:04:57 | 01:19:25 | 00:04:47 | 00:51:57 | 03:02:25 | 201 | |||
230 | 287 | GOŚCIŃSKI ANDRZEJ | STRZENIÓWKA | POL | 1975 | M40 | 55 | 00:35:19 | 00:06:02 | 01:20:25 | 00:03:56 | 00:57:11 | 03:02:53 | 202 | |||
231 | 332 | ROKICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1959 | M60 | 4 | 00:31:42 | 00:04:21 | 01:14:18 | 00:04:47 | 01:07:47 | 03:02:55 | 203 | |||
232 | 325 | SZCZEPANIK DANIEL | WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 22 | 00:33:35 | 00:06:02 | 01:19:24 | 00:05:19 | 00:59:33 | 03:03:53 | 204 | |||
233 | 294 | KIRYLCZUK PIOTR | PĘCICE MAŁE | TEAM KARAŚ | POL | 1980 | M35 | 47 | 00:41:02 | 00:03:17 | 01:19:23 | 00:04:56 | 00:55:22 | 03:04:00 | 205 | ||
234 | 594 | SKRZECZ ADAM | OSTRÓW MAZOWIECKA | POL | 1985 | M30 | 23 | 00:34:02 | 00:05:22 | 01:14:46 | 00:04:19 | 01:05:46 | 03:04:15 | 206 | |||
235 | 289 | SZYMANIAK PAWEŁ | GRODZISK MAZOWIECKI | DANFOSS POLAND / DOGOŃ DANFOSS POLAND | POL | 1977 | M40 | 56 | 00:39:53 | 00:03:56 | 01:25:39 | 00:03:11 | 00:51:42 | 03:04:21 | 207 | ||
236 | 420 | KONOPACKA SANDRA | OTWOCK | POL | 1991 | K25 | 5 | 00:36:51 | 00:04:24 | 01:28:40 | 00:02:45 | 00:52:34 | 03:05:14 | 29 | |||
237 | 470 | SULIK SŁAWOMIR | ODRANO-WOLA | ODRANKA TEAM | POL | 1973 | M45 | 38 | 00:34:31 | 00:05:31 | 01:23:21 | 00:03:18 | 01:04:48 | 03:11:29 | 208 | ||
238 | 497 | GORZOCH JUSTYNA | WARSZAWA | KW WARSZAWA | POL | 1984 | K35 | 11 | 00:47:49 | 00:04:54 | 01:22:08 | 00:03:26 | 00:53:37 | 03:11:54 | 30 | ||
239 | 282 | ZAWARDZIN ROBERT | WARSZAWA | PKO BANK POLSKI | POL | 1976 | M40 | 57 | 00:40:15 | 00:03:54 | 01:19:53 | 00:04:51 | 01:03:31 | 03:12:24 | 209 | ||
240 | 413 | PALUS MAŁGORZATA | PIASECZNO | POL | 1976 | K40 | 8 | 00:37:56 | 00:03:53 | 01:24:43 | 00:03:18 | 01:03:00 | 03:12:50 | 31 | |||
241 | 229 | WOJCIECHOWSKI RYSZARD | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1968 | M50 | 10 | 00:37:15 | 00:06:38 | 01:25:23 | 00:03:24 | 01:01:33 | 03:14:13 | 210 | ||
242 | 279 | SOBOLEWSKI WOJCIECH | WARSZAWA | NIEZRZESZONY | POL | 1958 | M60 | 5 | 00:33:52 | 00:04:27 | 01:20:57 | 00:04:42 | 01:11:00 | 03:14:58 | 211 | ||
243 | 496 | WNUK ANNA | WARSZAWA - POLSKA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1968 | K50 | 2 | 00:37:48 | 00:03:38 | 01:27:05 | 00:02:50 | 01:05:10 | 03:16:31 | 32 | ||
244 | 326 | MADALIŃSKI MICHAŁ | PODKOWA LEŚNA | POŚRODKU ŻYWOTA | POL | 1955 | M60 | 6 | 00:37:04 | 00:05:18 | 01:22:04 | 00:03:37 | 01:17:05 | 03:25:08 | 212 | ||
245 | 330 | TRAWKA KATARZYNA | GOŁĘBICE | POL | 1979 | K40 | 9 | 00:35:59 | 00:04:05 | 01:42:09 | 00:03:13 | 01:12:02 | 03:37:28 | 33 | |||
246 | 500 | PELKA DARIUSZ | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1971 | M45 | 39 | 00:46:55 | 00:06:21 | 01:57:13 | 00:04:07 | 00:51:02 | DSQ | 213 | |||
247 | 441 | KALWASIŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1987 | M30 | 00:29:28 | 00:01:53 | 01:03:32 | 00:02:33 | #ARG! | DNF | ||||
248 | 364 | CISZEK JERZY | ŻABIA WOLA | REKINY TRIATHLONU | POL | 1988 | M30 | 00:24:28 | DNF | ||||||||
249 | 225 | JAKUBOWSKI MICHAŁ | ZAGAJÓW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M35 | DNF | |||||||||
250 | 235 | SUPIKOVA BARBARA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | CZE | 1986 | K30 | DNF | |||||||||
251 | 241 | NOWAK SŁAWOMIR | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU EXATEL RUNNING TEAM | POL | 1970 | M45 | DNF | |||||||||
252 | 250 | PŁAWIAK WOJCIECH | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU AT TEAM | POL | 1985 | M30 | DNF | |||||||||
253 | 261 | DANIEL KRZYSZTOF | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M35 | DNF | |||||||||
254 | 276 | ZAKRZEWSKI MICHAŁ | GRODZISK MAZOWIECKI | MALY_TRENUJE | POL | 1985 | M30 | DNF | |||||||||
255 | 286 | RĘCZKOWSKI RAFAŁ | BRWINÓW | RONCZELL BRWINÓW | POL | 1985 | M30 | DNF | |||||||||
256 | 296 | SROKA KRZYSZTOF | ADAMÓW-PARCEL | 19711971 | POL | 1971 | M45 | DNF | |||||||||
257 | 297 | BIAŁECKI PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | NEON TEAM | POL | 1976 | M40 | DNF | |||||||||
258 | 313 | KOTARSKI JANEK | GRODZISK MAZOWIECKI | MJKSTOMATOLOGIA.PL | POL | 1985 | M30 | DNF | |||||||||
259 | 314 | KOTARSKA MAŁGOSIA | GRODZISK MAZOWIECKI | MJKSTOMATOLOGIA.PL | POL | 1985 | K30 | DNF | |||||||||
260 | 318 | SĘCZEK PIOTR | MUSUŁY | POL | 1973 | M45 | DNF | ||||||||||
261 | 322 | PAWŁOWSKI ALBIN | GRODZISK MAZOWIECKI | AT TEAM LABOSPORT TEAM | POL | 1969 | M50 | DNF | |||||||||
262 | 329 | MRÓZ SEBASTIAN | KOMORÓW | POL | 1976 | M40 | DNF | ||||||||||
263 | 331 | BIELINSKI RAFAL | MILANÓWEK | POL | 1977 | M40 | DNF | ||||||||||
264 | 340 | TARCZYK TOMASZ | GRANICA | POL | 1995 | M18 | DNF | ||||||||||
265 | 346 | CHMIEL DOROTA | NOWY DUNINÓW | PTT DELTA PŁOCK | POL | 1961 | K55 | DNF | |||||||||
266 | 357 | CIACH PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1988 | M30 | DNF | ||||||||||
267 | 372 | GROCHOWSKI WOJCIECH | SIEDLCE | POL | 1980 | M35 | DNF | ||||||||||
268 | 381 | ŚLIPY ADAM | GDYNIA | BST - BANACH SPORT TEAM - TORUS | POL | 1977 | M40 | DNF | |||||||||
269 | 410 | KRUPIŃSKI MACIEJ | MOGILANY | POL | 1979 | M40 | DNF | ||||||||||
270 | 416 | HRECZAŃSKI PAWEŁ | BLACHOWNIA | NATURALNIE BLACHOWNIA | POL | 1967 | M50 | DNF | |||||||||
271 | 445 | STACHOWICZ MACIEJ | KOBYŁKA | TEAM KARAŚ | POL | 1977 | M40 | DNF | |||||||||
272 | 447 | WOJCICKI TOMEK | KOMORÓW | POL | 1974 | M45 | DNF | ||||||||||
273 | 480 | SZCZOTKA MARIUSZ | WIEPRZ | LABOSPORT TEAM | POL | 1975 | M40 | DNF | |||||||||
274 | 486 | BINDER PIOTR | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kategoria | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 463 | KORNACKI ARTUR (PIOTR SZEWCZYK, MARIUSZ CIESIELSKI) | GRODZISK MAZOWIECKI | 1999 | MAN | 1 | 00:21:47 | 00:01:24 | 01:05:35 | 00:01:31 | 00:36:40 | 02:06:57 | 1 | ||||
2 | 468 | KASHIVSKYY OLEH (PAWEŁ SZPYGIEL, ŁUKASZ ORLIŃSKI) | WARSZAWA | 1999 | MAN | 2 | 00:28:44 | 00:01:40 | 01:05:15 | 00:01:41 | 00:43:48 | 02:21:08 | 2 | ||||
3 | 465 | BARTOSIEWICZ TOMASZ (MACIEJAK MARCIN, ASIŃSKI PIOTR) | ŻYRARDÓW | 1999 | MAN | 3 | 00:34:56 | 00:01:28 | 01:05:16 | 00:01:23 | 00:41:07 | 02:24:10 | 3 | ||||
4 | 467 | SASIN MARLENA (KONRAD KUPISZ, WOJCIECH CEGLARZ) | MILANÓWEK | 1999 | MAN | 4 | 00:28:20 | 00:01:46 | 01:09:07 | 00:01:35 | 00:50:32 | 02:31:20 | 4 | ||||
5 | 469 | MAGRYTA KRZYSZTOF (PIOTR PRZYBOROWSKI, KATARZYNA PIETRZAK) | PŁOCK | 1999 | MAN | 5 | 00:23:00 | 00:01:39 | 01:21:57 | 00:02:52 | 00:54:01 | 02:43:29 | 5 | ||||
6 | 466 | GRUŻEWSKA-OWCZAREK GABRIELA (EWA HABIOR,MACIEJ KIETLIŃSKI) | BOBROWIEC | 1999 | MAN | 6 | 00:36:56 | 00:02:08 | 01:25:20 | 00:02:10 | 00:48:31 | 02:55:20 | 6 | 00:00:15 | |||
7 | 462 | BAKA WITOLD (MICHAŁOWSKI FILIP , MICHAŁOWSKI MAREK) | GRODZISK MAZOWIECKI | 1999 | MAN | DNF | |||||||||||
8 | 464 | SPYRA KRZYSZTOF (JARSKI PAWEŁ, ZYGMUNT MICHAŁ) | WARSZAWA | 1999 | MAN | DNF |
MIEJSCE | NUMER | Nazwisko i imię | MIASTO | KLUB | KRAJ | ROK | START | NETTO | BRUTTO | KAT | M-SCE KAT | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1028 | FALANDYSZ DAMIAN | PRUSZKÓW | WPRunning | POL | 1987 | 00:00:00 | 00:37:38 | 00:37:38 | 1 | |||
2 | 1144 | ALCANTARA ZENDA GOMEZ | WARSZAWA | POL | 1980 | 00:00:02 | 00:37:42 | 00:37:44 | 2 | ||||
3 | 1076 | WALASEK PRZEMYSŁAW | KOBYŁKA | Bartek trenuje Team /Markowi Biegacze | POL | 1976 | 00:00:02 | 00:39:43 | 00:39:45 | 3 | |||
4 | 1079 | MAŁOLEPSZY RAFAŁ | WARSZAWA | Izba Adwokacka w Warszawie | POL | 1993 | 00:00:02 | 00:40:14 | 00:40:16 | M 25 | 1 | 4 | |
5 | 1006 | ZDZIARSKI PIOTR | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1979 | 00:00:00 | 00:40:36 | 00:40:36 | M 40 | 1 | 5 | |
6 | 1097 | AUGUSTYNIAK MARIUSZ | MARKI | POL | 1972 | 00:00:05 | 00:40:42 | 00:40:47 | M 45 | 1 | 6 | ||
7 | 1023 | MARCZAK PAWEŁ | WARSZAWA | adidas Runners Warsaw | POL | 1979 | 00:00:04 | 00:41:06 | 00:41:10 | M 40 | 2 | 7 | |
8 | 1047 | KUPISZ KONRAD | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1989 | 00:00:02 | 00:41:22 | 00:41:24 | M 30 | 1 | 8 | ||
9 | 1008 | KULIK JACEK | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1963 | 00:00:03 | 00:41:32 | 00:41:35 | M 55 | 1 | 9 | |
10 | 1060 | ŁOZOWSKI OLAF | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1989 | 00:00:04 | 00:41:48 | 00:41:52 | M 30 | 2 | 10 | ||
11 | 1072 | RUSIECKI TOMASZ | STARE ZAŁUBICE | POL | 1973 | 00:00:03 | 00:42:33 | 00:42:36 | M 45 | 2 | 11 | ||
12 | 1027 | FALANDYSZ JANUSZ | PRUSZKÓW | WPRunning | POL | 1958 | 00:00:02 | 00:42:40 | 00:42:42 | M 60 | 1 | 12 | |
13 | 1077 | DUDEK RADOSŁAW | ODRANO-WOLA | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1976 | 00:00:03 | 00:42:58 | 00:43:01 | M 40 | 3 | 13 | |
14 | 1089 | KŁOSIEWICZ RAFAŁ | KORYTÓW A | POL | 1977 | 00:00:04 | 00:43:27 | 00:43:31 | M 40 | 4 | 14 | ||
15 | 1021 | BŁACHNIO JAKUB | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1989 | 00:00:04 | 00:43:31 | 00:43:35 | M 30 | 3 | 15 | |
16 | 1073 | LEKI ROBERT | WARSZAWA | POL | 1973 | 00:00:03 | 00:43:35 | 00:43:38 | M 45 | 3 | 16 | ||
17 | 1090 | KUĆMIERZ JAKUB | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 2003 | 00:00:05 | 00:44:06 | 00:44:11 | M 16 | 1 | 17 | ||
18 | 1024 | KOZIEŁ PIOTR | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1983 | 00:00:03 | 00:44:11 | 00:44:14 | M 35 | 1 | 18 | |
19 | 1035 | MICHALAK SYLWESTER | SZCZĘSNE | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | POL | 1976 | 00:00:03 | 00:44:12 | 00:44:15 | M 40 | 5 | 19 | |
20 | 1110 | SŁOWIŃSKI ARTUR | BIAŁOBRZEGI | Team Białobrzegi | POL | 1980 | 00:00:08 | 00:44:28 | 00:44:36 | M 35 | 2 | 20 | |
21 | 1099 | BONIKOWSKI TOMASZ | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1971 | 00:00:08 | 00:45:52 | 00:46:00 | M 45 | 4 | 21 | ||
22 | 1056 | SIEDLACZEK MICHAŁ | WARSZAWA | Orange Polska | POL | 1981 | 00:00:06 | 00:46:02 | 00:46:08 | M 35 | 3 | 22 | |
23 | 1143 | PASIERBIŃSKI PIOTR | KANIE | Tri2Live | POL | 1968 | 00:00:05 | 00:46:09 | 00:46:14 | M 50 | 1 | 23 | |
24 | 1075 | DUDEK MARCIN | WARSZAWA | DTW Running Team | POL | 1988 | 00:00:10 | 00:46:23 | 00:46:33 | M 30 | 4 | 24 | |
25 | 1137 | ŁUBIŃSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1972 | 00:00:06 | 00:46:46 | 00:46:52 | M 45 | 5 | 25 | ||
26 | 1108 | IGNACIUK KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1983 | 00:00:04 | 00:47:10 | 00:47:14 | M 35 | 4 | 26 | ||
27 | 1054 | OSTASZEWSKI JAKUB | WARSZAWA | POL | 1971 | 00:00:05 | 00:47:20 | 00:47:25 | M 45 | 6 | 27 | ||
28 | 1029 | STANKIEWICZ ANNA | CZARNY LAS | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1983 | 00:00:02 | 00:47:30 | 00:47:32 | 1 | |||
29 | 1130 | KAZIMIERSKI GRZEGORZ | ODRANO WOLA | OmegaBruk | POL | 1983 | 00:00:04 | 00:48:00 | 00:48:04 | M 35 | 5 | 28 | |
30 | 1117 | STANKIEWICZ DOMINIK | WARSZAWA | POL | 1989 | 00:00:05 | 00:48:08 | 00:48:13 | M 30 | 5 | 29 | ||
31 | 1149 | BIEGANOWSKI ANDRZEJ | MILANÓWEK | POL | 1963 | 00:00:06 | 00:48:41 | 00:48:47 | M 55 | 2 | 30 | ||
32 | 1105 | POLAK LECHOSŁAW | PĘCICE MAŁE | POL | 1963 | 00:00:05 | 00:48:49 | 00:48:54 | M 55 | 3 | 31 | ||
33 | 1100 | GRABKOWSKI RAFAŁ | ODRANO-WOLA | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1974 | 00:00:03 | 00:48:57 | 00:49:00 | M 45 | 7 | 32 | |
34 | 1142 | PTASZEK JANUSZ | BOGUCHWAŁA | POL | 1987 | 00:00:00 | 00:49:10 | 00:49:10 | M 30 | 6 | 33 | ||
35 | 1088 | BIERNACKI ALEKSANDER | MILANÓWEK | POL | 1976 | 00:00:08 | 00:49:15 | 00:49:23 | M 40 | 6 | 34 | ||
36 | 1135 | SAKIEWICZ KLARA | WARSZAWA | POL | 1994 | 00:00:03 | 00:49:21 | 00:49:24 | 2 | ||||
37 | 1154 | FAJNAS KATARZYNA | MUSUŁY | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1974 | 00:00:02 | 00:49:25 | 00:49:27 | 3 | |||
38 | 1019 | BORZĄDEK ALEKSANDRA | GRODZISK MAZOWIECKI | Legia Run Club | POL | 2000 | 00:00:03 | 00:49:29 | 00:49:32 | K 16 | 1 | 4 | |
39 | 1059 | ŻYWIEŃ MAREK | WARSZAWA | POL | 1966 | 00:00:07 | 00:49:29 | 00:49:36 | M 50 | 2 | 35 | ||
40 | 1153 | MARCINIAK IRENEUSZ | MILANÓWEK | POL | 1976 | 00:00:07 | 00:49:32 | 00:49:39 | M 40 | 7 | 36 | ||
41 | 1026 | PODLASIŃSKI WOJTEK | PRUSZKÓW | WKURW_TEAM | POL | 1981 | 00:00:10 | 00:49:40 | 00:49:50 | M 35 | 6 | 37 | |
42 | 1138 | TOMASZEWSKI MACIEJ | RADZIEJOWICE | POL | 1972 | 00:00:05 | 00:49:52 | 00:49:57 | M 45 | 8 | 38 | ||
43 | 1005 | TRAFALSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | DCT Drużyna Biegowa | POL | 1971 | 00:00:03 | 00:50:00 | 00:50:03 | M 45 | 9 | 39 | |
44 | 1058 | STRUSIŃSKA KATARZYNA | MIŃSK MAZOWIECKI | Mińska Grupa Rowerowa | POL | 1982 | 00:00:06 | 00:50:14 | 00:50:20 | K 35 | 1 | 5 | |
45 | 1148 | PIOTROWSKA EMILIA | WARSZAWA | DTW LOGISTICS TEAM | POL | 1982 | 00:00:09 | 00:51:01 | 00:51:10 | K 35 | 2 | 6 | |
46 | 1111 | SOWA-OKRASA SYLWIA | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1977 | 00:00:02 | 00:51:08 | 00:51:10 | K 40 | 1 | 7 | |
47 | 1140 | KUSIO MARCIN | OSOWIEC | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | POL | 1976 | 00:00:07 | 00:51:04 | 00:51:11 | M 40 | 8 | 40 | |
48 | 1064 | CZUPYT ARTUR | WARSZAWA | POL | 1969 | 00:00:10 | 00:51:09 | 00:51:19 | M 50 | 3 | 41 | ||
49 | 1133 | ABYSHKIN MICHAIL | WARSZAWA | POL | 1965 | 00:00:04 | 00:51:38 | 00:51:42 | M 50 | 4 | 42 | ||
50 | 1046 | SASIN MARLENA | MILANÓWEK | Bractwo Biegowe BGK | POL | 1991 | 00:00:03 | 00:51:46 | 00:51:49 | K 25 | 1 | 8 | |
51 | 1132 | PIETRAS JAN | STĄPORKÓW | MIX SPORT TEAM KIELCE | POL | 1958 | 00:00:03 | 00:52:05 | 00:52:08 | M 60 | 2 | 43 | |
52 | 1053 | WALAC JACEK | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1983 | 00:00:09 | 00:52:21 | 00:52:30 | M 35 | 7 | 44 | |
53 | 1085 | BARAŃCZUK KAROL | NOWA IWICZNA | 1976 | POL | 1976 | 00:00:10 | 00:52:24 | 00:52:34 | M 40 | 9 | 45 | |
54 | 1004 | CIESIELSKA KATARZYNA | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1988 | 00:00:06 | 00:52:34 | 00:52:40 | K 30 | 1 | 9 | |
55 | 1139 | WOLAN KATARZYNA | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 2000 | 00:00:03 | 00:52:37 | 00:52:40 | K 16 | 2 | 10 | ||
56 | 1040 | MICHALAK PATRYK | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1979 | 00:00:08 | 00:52:37 | 00:52:45 | M 40 | 10 | 46 | ||
57 | 1025 | SZYMAŃSKI ROBERT | WARSZAWA | POL | 1975 | 00:00:08 | 00:53:10 | 00:53:18 | M 40 | 11 | 47 | ||
58 | 1141 | KOZŁOWSKI DARIUSZ | GRODZISK MAZ | WIG-DAR Kozłowski Dariusz, Dogoń Grodzisk | POL | 1975 | 00:00:05 | 00:53:46 | 00:53:51 | M 40 | 12 | 48 | |
59 | 1017 | ŚWIDERSKI MARCIN | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1978 | 00:00:10 | 00:53:53 | 00:54:03 | M 40 | 13 | 49 | ||
60 | 1152 | PIECZARKO MAREK | ŻYRARDÓW | POL | 1979 | 00:00:09 | 00:54:08 | 00:54:17 | M 40 | 14 | 50 | ||
61 | 1127 | MAKLES DARIUSZ | RADONIE | POL | 1966 | 00:00:03 | 00:54:18 | 00:54:21 | M 50 | 5 | 51 | ||
62 | 1113 | PFEIFER MARCIN | GRODZISK MAZOWIECKI | Grodziskie Hanysy | POL | 1984 | 00:00:04 | 00:54:33 | 00:54:37 | M 35 | 8 | 52 | |
63 | 1068 | OSTAFIN MONIKA | CHRZANÓW | POL | 1984 | 00:00:08 | 00:54:30 | 00:54:38 | K 35 | 3 | 11 | ||
64 | 1020 | KOZDRÓJ WIOLETTA | GRODZISK MAZOWIECKI | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | POL | 1975 | 00:00:03 | 00:54:45 | 00:54:48 | K 40 | 2 | 12 | |
65 | 1031 | PTASZEK EWA | BOGUCHWAŁA | POL | 1959 | 00:00:07 | 00:55:28 | 00:55:35 | K 60 | 1 | 13 | ||
66 | 1067 | KULDANEK MARCIN | STANISŁAWÓW | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1977 | 00:00:07 | 00:55:31 | 00:55:38 | M 40 | 15 | 53 | |
67 | 1103 | ŻUKOWSKA EWA | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1994 | 00:00:06 | 00:55:38 | 00:55:44 | K 25 | 2 | 14 | ||
68 | 1033 | MATLAKOWSKA MARTYNA | WARSZAWA | POL | 1992 | 00:00:08 | 00:55:43 | 00:55:51 | K 25 | 3 | 15 | ||
69 | 1055 | GUJSKI MARCIN | MIŃSK MAZOWIECKI | TriPaka | POL | 1981 | 00:00:07 | 00:55:54 | 00:56:01 | M 35 | 9 | 54 | |
70 | 1145 | MIKULSKI PAWEŁ | SZYMANÓW | DTW LOGISTICS TEAM | POL | 1995 | 00:00:10 | 00:55:53 | 00:56:03 | M 20 | 1 | 55 | |
71 | 1107 | SZOT PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1978 | 00:00:14 | 00:55:51 | 00:56:05 | M 40 | 16 | 56 | ||
72 | 1080 | NOWICKA ANNA | WARSZAWA | Izba Adwokacka w Warszawie | POL | 1992 | 00:00:10 | 00:56:29 | 00:56:39 | K 25 | 4 | 16 | |
73 | 1146 | HRYCIUK PIOTR | SIEDLCE | DTW LOGISTICS TEAM | POL | 1980 | 00:00:05 | 00:56:54 | 00:56:59 | M 35 | 10 | 57 | |
74 | 1044 | BORKOWSKI JACEK | WARSZAWA | POL | 1984 | 00:00:08 | 00:57:00 | 00:57:08 | M 35 | 11 | 58 | ||
75 | 1015 | ORACKA AGNIESZKA | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1982 | 00:00:04 | 00:57:20 | 00:57:24 | K 35 | 4 | 17 | |
76 | 1009 | PIROGOW TOMASZ | ŁOZISKA | POL | 1976 | 00:00:08 | 00:57:40 | 00:57:48 | M 40 | 17 | 59 | ||
77 | 1071 | ANGOWSKI MARCIN | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1919 | 00:00:06 | 00:57:54 | 00:58:00 | M 70+ | 1 | 60 | ||
78 | 1057 | BOROWSKA JOLANTA | WARSZAWA | POL | 1983 | 00:00:11 | 00:57:51 | 00:58:02 | K 35 | 5 | 18 | ||
79 | 1098 | FICOŃ MONIKA | WARSZAWA | POL | 1972 | 00:00:08 | 00:57:56 | 00:58:04 | K 45 | 1 | 19 | ||
80 | 1134 | BOROWSKA MAŁGORZATA | OLSZTYN | POL | 1961 | 00:00:11 | 00:58:05 | 00:58:16 | K 55 | 1 | 20 | ||
81 | 1119 | ZGÓDKA KAROL | ADAMOWIZNA | POL | 1983 | 00:00:12 | 00:58:09 | 00:58:21 | M 35 | 12 | 61 | ||
82 | 1104 | JERULANK WIESŁAW | GRAJEWO | Maratonka Grajewo | POL | 1958 | 00:00:05 | 00:58:29 | 00:58:34 | M 60 | 3 | 62 | |
83 | 1002 | PAWELEC KRYSTYNA | PIASTÓW | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | POL | 1953 | 00:00:09 | 00:58:25 | 00:58:34 | K 65 | 1 | 21 | |
84 | 1092 | NIEWIADOMSKI ZDZISŁAW | WARSZAWA | POL | 1949 | 00:00:06 | 00:58:48 | 00:58:54 | M 70+ | 2 | 63 | ||
85 | 1074 | MAJEWSKI MARCIN | LEONCIN | POL | 1978 | 00:00:06 | 00:59:14 | 00:59:20 | M 40 | 18 | 64 | ||
86 | 1158 | WĘGLIŃSKA JOANNA | MIŃSK MAZOWIECKI | MKB Dreptak | POL | 1979 | 00:00:06 | 00:59:20 | 00:59:26 | K 40 | 3 | 22 | |
87 | 1014 | WOJCIECHOWSKA DOROTA | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1979 | 00:00:02 | 00:59:24 | 00:59:26 | K 40 | 4 | 23 | |
88 | 1016 | ORACKA MARTA | GRODZISK MAZOWIECKI | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | POL | 1982 | 00:00:00 | 00:59:27 | 00:59:27 | K 35 | 6 | 24 | |
89 | 1082 | IWANIUK ROBERT | LEONCIN | LZS Leoncin | POL | 1973 | 00:00:06 | 00:59:34 | 00:59:40 | M 45 | 10 | 65 | |
90 | 1118 | BARANSKI IRENEUSZ | MILANOWEK | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | POL | 1965 | 00:00:09 | 01:00:16 | 01:00:25 | M 50 | 6 | 66 | |
91 | 1069 | KSIĄŻEK - WIEDER JOANNA | PODKOWA LEŚNA | POL | 1978 | 00:00:07 | 01:00:34 | 01:00:41 | K 40 | 5 | 25 | ||
92 | 1078 | ŻYWEK TERESA | WARSZAWA | Tripower.pl | POL | 1947 | 00:00:07 | 01:00:43 | 01:00:50 | K 70+ | 1 | 26 | |
93 | 1003 | ŁYSUNIAK-STRAUCH ALEKSANDRA | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1984 | 00:00:10 | 01:00:45 | 01:00:55 | K 35 | 7 | 27 | |
94 | 1022 | DUNIEC MAŁGORZATA | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1984 | 00:00:10 | 01:00:46 | 01:00:56 | K 35 | 8 | 28 | |
95 | 1030 | BŁASZCZAK KATARZYNA | JANINÓW | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1982 | 00:00:05 | 01:01:17 | 01:01:22 | K 35 | 9 | 29 | |
96 | 1018 | KRZYSIAK ANNA | OWCZARNIA | POL | 1978 | 00:00:09 | 01:01:22 | 01:01:31 | K 40 | 6 | 30 | ||
97 | 1122 | DZIEKAŃSKA BEATA | MOŚCISKA | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1981 | 00:00:03 | 01:01:37 | 01:01:40 | K 35 | 10 | 31 | |
98 | 1010 | KURKUS ALEKSANDER | WARSZAWA | Dogoń Grodzisk Mazowiecki / Adidas Runners Warsaw | POL | 1971 | 00:00:09 | 01:01:31 | 01:01:40 | M 45 | 11 | 67 | |
99 | 1083 | FITZGERALD GABRIELA | PONIATOWA | POL | 1986 | 00:00:07 | 01:02:22 | 01:02:29 | K 30 | 2 | 32 | ||
100 | 1001 | PASZEK KRYSTYNA | GRODZISK MAZ | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | POL | 1961 | 00:00:12 | 01:02:58 | 01:03:10 | K 55 | 2 | 33 | |
101 | 1147 | WALENTA PIOTR | WARSZAWA | DTW LOGISTICS TEAM | POL | 1980 | 00:00:10 | 01:05:45 | 01:05:55 | M 35 | 13 | 68 | |
102 | 1115 | PFEIFER IWONA | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1984 | 00:00:04 | 01:06:16 | 01:06:20 | K 35 | 11 | 34 | ||
103 | 1151 | MIKOŚ TERESA | OTWOCK | POL | 1963 | 00:00:08 | 01:06:37 | 01:06:45 | K 55 | 3 | 35 | ||
104 | 1070 | TOMCZAK MAŁGORZATA | WARSZAWA | POL | 1990 | 00:00:11 | 01:07:03 | 01:07:14 | K 25 | 5 | 36 | ||
105 | 1156 | DOŁĘGA ANDRZEJ | NADARZYN | POL | 1973 | 00:00:15 | 01:08:22 | 01:08:37 | M 45 | 12 | 69 | ||
106 | 1131 | KAZIMIERSKA JOANNA | ODRANO WOLA | OmegaBruk | POL | 1984 | 00:00:04 | 01:08:51 | 01:08:55 | K 35 | 12 | 37 | |
107 | 1065 | BAREJA EWA | WARSZAWA | POL | 1982 | 00:00:05 | 01:09:28 | 01:09:33 | K 35 | 13 | 38 | ||
108 | 1012 | GRUPA MONIKA | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1986 | 00:00:09 | 01:13:40 | 01:13:49 | K 30 | 3 | 39 | ||
109 | 1084 | KOWALKOWSKI GRZEGORZ | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1977 | 00:00:11 | 01:13:38 | 01:13:49 | M 40 | 19 | 70 | ||
110 | 1036 | DOBRZYŃSKA AGNIESZKA | IZABELIN | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | POL | 1980 | 00:00:12 | 01:17:09 | 01:17:21 | K 35 | 14 | 40 |
MIEJSCE | NUMER | Nazwisko i imię | MIASTO | KLUB | KRAJ | ROK | START | NETTO | BRUTTO | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1109 | ZABŁOCKI KAROL | WARSZAWA | NW CZŁAPSKI TEAM | POL | 1986 | 00:00:14 | 01:09:23 | 01:09:37 | 1 | |
2 | 1041 | STANECKI MACIEJ | SKIERNIEWICE | Reebok Run Crew skierniewice | POL | 2002 | 00:00:11 | 01:09:57 | 01:10:08 | 2 | |
3 | 1050 | GIL WOJCIECH | WARSZAWA | NW CZŁAPSKI TEAM | POL | 1971 | 00:00:12 | 01:13:06 | 01:13:18 | 3 | |
4 | 1128 | UMOWSKI RAFAŁ | ŻYRARDÓW | Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | POL | 1988 | 00:00:09 | 01:13:55 | 01:14:04 | 4 | |
5 | 1121 | NIETRZEBKA ALEKSANDRA | MIĘDZYBORÓW | POL | 1991 | 00:00:14 | 01:15:40 | 01:15:54 | 1 | ||
6 | 1048 | GAWRON MINIKA | OŻARÓW MAZOWIECKI | GRUPA WILKI | POL | 1985 | 00:00:14 | 01:16:23 | 01:16:37 | 2 | |
7 | 1124 | LIŚKIEWICZ MACIEJ | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1971 | 00:00:12 | 01:17:10 | 01:17:22 | 5 | |
8 | 1125 | LIŚKIEWICZ MONIKA | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1972 | 00:00:11 | 01:17:12 | 01:17:23 | 3 | |
9 | 1096 | MADEŃSKA KAROLINA | KONSTANCIN - JEZIORNA | Czarne Stopy | POL | 1982 | 00:00:14 | 01:17:42 | 01:17:56 | 4 | |
10 | 1043 | WŁODARSKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1958 | 00:00:15 | 01:18:17 | 01:18:32 | 6 | ||
11 | 1038 | STANECKI MARCIN | SKIERNIEWICE | Reebok Run Crew skierniewice | POL | 1976 | 00:00:10 | 01:18:33 | 01:18:43 | 7 | |
12 | 1150 | MIKOŚ ROMAN | OTWOCK | POL | 1966 | 00:00:18 | 01:18:58 | 01:19:16 | 8 | ||
13 | 1037 | POROWSKA AGNIESZKA | WARSZAWA | POL | 1983 | 00:00:16 | 01:19:17 | 01:19:33 | 5 | ||
14 | 1052 | GAJ BOGNA | WARSZAWA | NW CZŁAPSKI TEAM | POL | 1970 | 00:00:17 | 01:19:30 | 01:19:47 | 6 | |
15 | 1042 | STANECKA MAŁGORZATA | SKIERNIEWICE | Reebok Run Crew skierniewice | POL | 1976 | 00:00:17 | 01:19:32 | 01:19:49 | 7 | |
16 | 1157 | DZIAKIEWICZ IWONA | ŻYRARDÓW | NW CZŁAPSKI TEAM | POL | 1966 | 00:00:13 | 01:20:24 | 01:20:37 | 8 | |
17 | 1126 | OBRĘBSKA ELŻBIETA | PŁOŃSK | NW CZŁAPSKI TEAM | POL | 1959 | 00:00:12 | 01:21:02 | 01:21:14 | 9 | |
18 | 1095 | LEWEK MARIUSZ | KONSTANCIN - JEZIORNA | Czarne Stopy | POL | 1974 | 00:00:16 | 01:21:15 | 01:21:31 | 9 | |
19 | 1094 | RĘBIŚ RENATA | KONSTANCIN - JEZIORNA | Czarne Stopy | POL | 1982 | 00:00:15 | 01:21:16 | 01:21:31 | 10 | |
20 | 1136 | ROWIŃSKI PAWEŁ | WARSZAWA | NW CZŁAPSKI TEAM | POL | 1987 | 00:00:16 | 01:21:40 | 01:21:56 | 10 | |
21 | 1093 | KUBAŃSKA ANNA | KONSTANCIN JEZIORNA | POL | 1973 | 00:00:14 | 01:23:35 | 01:23:49 | 11 | ||
22 | 1106 | ZAWIERUCHA LESZEK | WARSZAWA | Nationale Nederlanden Runing Team | POL | 1972 | 00:00:16 | 01:25:30 | 01:25:46 | 11 | |
23 | 1013 | SZELIGA JUSTYNA | GRODZISK MAZOWIECKI | LIDER Grodzisk Mazowiecki | POL | 1972 | 00:00:13 | 01:25:39 | 01:25:52 | 12 | |
24 | 1123 | OWCZAREK MAGDALENA | MIĘDZYBORÓW | POL | 1968 | 00:00:15 | 01:28:21 | 01:28:36 | 13 | ||
25 | 1081 | NOWORYTA JACEK | WARSZAWA | NW CZŁAPSKI TEAM | POL | 1942 | 00:00:17 | 01:29:06 | 01:29:23 | 12 | |
26 | 1129 | LIPIŃSKA BOŻENNA | BABOSZEWO | NW CZŁAPSKI TEAM | POL | 1962 | 00:00:12 | 01:30:57 | 01:31:09 | 14 | |
27 | 1049 | RUNOWIECKA URSZULA | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1966 | 00:00:13 | 01:31:28 | 01:31:41 | 15 | ||
28 | 1087 | GASIŃSKA HALINA | OŻARÓW MAZOWIECKI | GRUPA WILKI | POL | 1957 | 00:00:16 | 01:35:24 | 01:35:40 | 16 | |
29 | 1086 | GASIŃSKI JANUSZ | OŻARÓW MAZOWIECKI | GRUPA WILKI | POL | 1958 | 00:00:13 | 01:35:34 | 01:35:47 | 13 |
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Grodzisk Mazowiecki na dystansie olimpijskim obowiązują opłaty w wysokości:
200,00 PLN płatne do 31.03.2019
225,00 PLN płatne do 21.05.2019
250,00 PLN płatne do 02.06.2019
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Grodzisk Mazowiecki na dystansie sprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
120,00 PLN płatne do 31.03.2019
140,00 PLN płatne do 21.05.2019
160,00 PLN płatne do 02.06.2019
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Grodzisk Mazowiecki na dystansie supersprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
80,00 PLN płatne do 31.03.2019
90,00 PLN płatne do 21.05.2019
100,00 PLN płatne do 02.06.2019
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Grodzisk Mazowiecki na dystansie olimpijskim w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
350,00 PLN płatne do 31.03.2019
375,00 PLN płatne do 21.05.2019
400,00 PLN płatne do 02.06.2019
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu ELEMENTAL Tri Series 2019 otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 4 imprezy: 15 zł na każde zawody (razem 60 zł taniej).
W biegu 10K Run Series Grodzisk Mazowiecki i Nordic Walking obowiązują opłaty w wysokości:
40,00 PLN płatne do 21.05.2019 – pakiet startowy bez koszulki technicznej
60,00 PLN płatne do 21.05.2019 – pakiet startowy + koszulka techniczna
80,00 PLN płatne do 02.06.2019 do godz. 8:30 – pakiet bez koszulki technicznej
W zawodach ELEMENTAL KIDS Grodzisk obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 21.05.2019
40,00 PLN płatne do 02.06.2019
Podczas rejestracji można dokonać płatności online przez system PayLane lub dokonać wpłaty przelewem tradycyjnym na konto:
LABOSPORT Polska sp. z o.o.
ul. Browarna 86-87
82-300 Elbląg
PKO BP 07 1020 1752 0000 0702 0211 0310
BIC/SWIFT: BPKOPLPW
W tytule przelewu powinno znaleźć się „nazwisko i imię, opłata startowa ETS Grodzisk 2019, dystans″.