Enea Triathlon Kozienice
Data i godzina | 2020-08-23 13:00:00 |
Miejscowość | Kozienice |
Dystans | Olimpijski - 1,5 - 40 - 10 km |
Oficjalna strona | http://www.triathlonkozienice.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 150 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | pływanie | bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 222 | SERWIŃSKI KACPER | RZESZÓW | UKS AQUATOR | 2007 | M12-13 | 1 | 00:03:02 | 00:04:07 | 00:07:09 | 1 | |
2 | 245 | SIERADZAN NATANIEL | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | 2006 | M14-15 | 1 | 00:02:58 | 00:04:14 | 00:07:12 | 2 | |
3 | 249 | KOS DAWID | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | 2006 | M14-15 | 2 | 00:03:04 | 00:04:14 | 00:07:18 | 3 | |
4 | 204 | BILEWICZ KACPER | JĘDRZEJÓW | TS AKWEDUKT KIELCE | 2005 | M14-15 | 3 | 00:03:06 | 00:04:32 | 00:07:38 | 4 | |
5 | 250 | KOS WIKTORIA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | 2005 | K14-15 | 1 | 00:03:14 | 00:04:48 | 00:08:02 | 1 | |
6 | 247 | SOBOLEWSKI PRZEMYSŁAW | RZESZÓW | SWIM TRI RZESZÓW | 2005 | M14-15 | 4 | 00:04:42 | 00:03:54 | 00:08:36 | 5 | |
7 | 246 | WAŚKOWICZ MAŁGORZATA | LUBLIN | 2007 | K12-13 | 1 | 00:04:03 | 00:04:45 | 00:08:48 | 2 | ||
8 | 248 | STASZCZYK MAJA | BUSZNO-ZDRÓJ | TS AKWEDUKT KIELCE | 2005 | K14-15 | 2 | 00:03:38 | 00:05:19 | 00:08:57 | 3 | |
9 | 213 | LECH MICHAŁ | GŁOWACZÓW | UKS AQUATOR | 2006 | M14-15 | 5 | 00:05:22 | 00:03:38 | 00:09:00 | 6 | |
10 | 214 | LINDHOLM EMELIE | WARSZAWA | JUNIOR LUFT TRI TEAM | 2005 | K14-15 | 3 | 00:03:55 | 00:05:07 | 00:09:02 | 4 | |
11 | 241 | WÓJCIK JAN | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2006 | M14-15 | 6 | 00:05:37 | 00:03:27 | 00:09:04 | 7 | |
12 | 226 | SŁOTWIŃSKA WIKTORIA | PUŁAWY | 2005 | K14-15 | 4 | 00:03:34 | 00:05:30 | 00:09:04 | 5 | ||
13 | 227 | MOKSYMIUM SARNIO | RZESZÓW | 2007 | M12-13 | 2 | 00:05:05 | 00:04:14 | 00:09:19 | 8 | ||
14 | 225 | SŁAWIŃSKI BARTŁOMIEJ | KIELCE | TS AKWETUKT KIELCE | 2008 | M12-13 | 3 | 00:06:15 | 00:03:10 | 00:09:25 | 9 | |
15 | 232 | SZCZEŚNIAK OLEG | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | 2008 | M12-13 | 4 | 00:05:53 | 00:03:47 | 00:09:40 | 10 | |
16 | 210 | GRZELA SEBASTIAN | KIELCE | 2009 | M10-11 | 1 | 00:06:11 | 00:03:35 | 00:09:46 | 11 | ||
17 | 243 | WRZOSEK FILIP | BRZÓZA | UKS AQUATOR | 2007 | M12-13 | 5 | 00:05:51 | 00:03:56 | 00:09:47 | 12 | |
18 | 224 | RUSINOWSKI IGOR | KOZIENICE | AQUATOR KOZIENICE | 2008 | M12-13 | 6 | 00:04:54 | 00:04:55 | 00:09:49 | 13 | |
19 | 239 | WÓJCICKI SZYMON | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2007 | M12-13 | 7 | 00:04:48 | 00:05:04 | 00:09:52 | 14 | |
20 | 209 | GREGORCZYK MIŁOSZ | PIONKI | 2006 | M14-15 | 7 | 00:05:22 | 00:04:30 | 00:09:52 | 15 | ||
21 | 218 | MŁYNARCZYK MARCEL | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | 2010 | M10-11 | 2 | 00:04:37 | 00:05:32 | 00:10:09 | 16 | |
22 | 220 | NIEDZIELA NIKOLA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2006 | K14-15 | 5 | 00:04:17 | 00:06:14 | 00:10:31 | 6 | |
23 | 201 | ARTWIK-SIEROŃ ALLAN | KIELCE | AKWEDUKT | 2009 | M10-11 | 3 | 00:06:21 | 00:04:17 | 00:10:38 | 17 | |
24 | 236 | WERPACHOWSKI JAN | GRÓJEC | UKS ORION GRÓJEC | 2005 | M14-15 | 8 | 00:05:28 | 00:05:11 | 00:10:39 | 18 | |
25 | 238 | WOŹNIAK EMILIA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2006 | K14-15 | 6 | 00:04:22 | 00:06:30 | 00:10:52 | 7 | |
26 | 228 | SOSNOWSKA GABRIELA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2007 | K12-13 | 2 | 00:04:23 | 00:06:39 | 00:11:02 | 8 | |
27 | 208 | GREGORCZYK ANTONINA | NOWINY | UKS AQUATOR | 2009 | K10-11 | 1 | 00:05:56 | 00:05:07 | 00:11:03 | 9 | |
28 | 207 | GÓŹDŹ MAŁGOSIA | KIELCE | AKWEDUKT KIELCE | 2010 | K10-11 | 2 | 00:05:16 | 00:05:52 | 00:11:08 | 10 | |
29 | 244 | ZATORSKA JULIA | KOSTOMŁOTY PIERWSZE | TS AKWEDUKT | 2006 | K14-15 | 7 | 00:04:38 | 00:06:35 | 00:11:13 | 11 | |
30 | 223 | MYŚLINIEC TOMASZ | MIELEC | SWIM TRI RZESZÓW | 2008 | M12-13 | 8 | 00:05:57 | 00:05:20 | 00:11:17 | 19 | |
31 | 203 | BARAN JUSTYNA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2005 | K14-15 | 8 | 00:04:36 | 00:06:42 | 00:11:18 | 12 | |
32 | 219 | MYSIELSKA NATASZA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2009 | K10-11 | 3 | 00:06:31 | 00:04:50 | 00:11:21 | 13 | |
33 | 221 | PIĘTAK KAMIL | MIELEC | SWIM TRI RZESZÓW | 2007 | M12-13 | 9 | 00:06:23 | 00:05:05 | 00:11:28 | 20 | |
34 | 215 | ŁUKASZCZYK MAJA | BIŁGORAJ | HERBA TRIATHLON TEAM BIŁGORAJ | 2008 | K12-13 | 3 | 00:06:20 | 00:05:19 | 00:11:39 | 14 | |
35 | 240 | WÓJCIK AMELIA | LIPSKO | PAZERNI NA SPORT LIPSKO | 2007 | K12-13 | 4 | 00:06:35 | 00:05:13 | 00:11:48 | 15 | |
36 | 205 | BLOM MIA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2010 | K10-11 | 4 | 00:06:01 | 00:05:57 | 00:11:58 | 16 | |
37 | 234 | SZEWCZYK WERONIKA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2006 | K14-15 | 9 | 00:05:53 | 00:06:15 | 00:12:08 | 17 | |
38 | 217 | MAJCHERCZYK FILIP | MASŁÓW DRUGI | AKWEDUKT KIELCE | 2010 | M10-11 | 4 | 00:05:25 | 00:06:56 | 00:12:21 | 21 | |
39 | 231 | STAWARZ KACPER | ŚMIETANKI | UKS AQUATOR | 2008 | M12-13 | 10 | 00:06:22 | 00:06:10 | 00:12:32 | 22 | |
40 | 206 | BORYCZKA JULIA | NOWINY | UKS AQUATOR | 2009 | K10-11 | 5 | 00:05:58 | 00:06:36 | 00:12:34 | 18 | |
41 | 229 | SOT KORNEL | PIONKI | SOCIKI | 2009 | M10-11 | 5 | 00:06:29 | 00:06:14 | 00:12:43 | 23 | |
42 | 211 | JÓŹWIK POLA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2009 | K10-11 | 6 | 00:06:33 | 00:06:32 | 00:13:05 | 19 | |
43 | 242 | WÓJCIK ZOFIA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2008 | K12-13 | 5 | 00:05:59 | 00:07:18 | 00:13:17 | 20 | |
44 | 230 | SOT POLA | PIONKI | SOCIKI | 2007 | K12-13 | 6 | 00:05:27 | 00:08:03 | 00:13:30 | 21 | |
45 | 235 | JAJUGA JAKUB | RZESZÓW | SWIM TRI RZESZÓW | 2008 | M12-13 | 11 | 00:05:55 | 00:07:38 | 00:13:33 | 24 | |
46 | 202 | BAŃKOWSKA AMELIA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2008 | K12-13 | 7 | 00:07:50 | 00:06:50 | 00:14:40 | 22 | |
47 | 216 | MAJ OLIWIA | PIONKI | 2009 | K10-11 | 7 | 00:06:49 | 00:08:05 | 00:14:54 | 23 | ||
48 | 212 | KEBEISSI EVA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2009 | K10-11 | 8 | 00:08:08 | 00:07:04 | 00:15:12 | 24 | |
49 | 237 | WESOŁOWSKA KATARZYNA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2006 | K14-15 | 10 | 00:05:42 | 00:09:40 | 00:15:22 | 25 | |
50 | 233 | SZEWCZYK JULIA | KOZIENICE | UKS AQUATOR | 2009 | K10-11 | 9 | 00:06:23 | 00:09:29 | 00:15:52 | 26 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 115 | SZALA TOMASZ | NOWA IWICZNA | ILABO RACING TEAM | 1990 | M30-39 | 1 | 00:21:06 (2) | 00:00:55 | 00:50:02 (1) | 00:01:00 | 00:36:19 (3) | 01:49:22 | 1 | |
2 | 147 | SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW | KOŃSKIE | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | 1986 | M30-39 | 2 | 00:20:45 (1) | 00:00:51 | 00:54:55 (4) | 00:00:48 | 00:37:53 (5) | 01:55:12 | 2 | |
3 | 73 | MIELKE DAWID | BAŻANOWICE | 2002 | M18-19 | 1 | 00:21:20 (3) | 00:00:52 | 00:54:16 (3) | 00:00:46 | 00:39:29 (6) | 01:56:43 | 3 | ||
4 | 77 | MŁODZIKOWSKI PAWEŁ | ADAMÓW | KB V-MAX ADAMÓW | 1987 | M30-39 | 3 | 00:24:52 (8) | 00:01:17 | 00:54:56 (5) | 00:01:03 | 00:34:57 (2) | 01:57:05 | 4 | |
5 | 78 | MROZEK ROBERT | LUBLIN | SZKOŁA PŁYWANIA WODNIK | 1987 | M30-39 | 4 | 00:22:01 (4) | 00:01:01 | 00:57:03 (10) | 00:00:54 | 00:41:04 (10) | 02:02:03 | 5 | |
6 | 120 | TKACZYK MATEUSZ | PUŁAWY | 1996 | M20-29 | 1 | 00:26:41 (14) | 00:01:43 | 00:55:53 (6) | 00:01:13 | 00:39:32 (7) | 02:05:02 | 6 | ||
7 | 146 | PYTEL MARIA | STARACHOWICE | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | 1986 | K30-39 | 1 | 00:22:25 (5) | 00:01:03 | 01:02:25 (31) | 00:01:07 | 00:42:57 (14) | 02:09:57 | 1 | |
8 | 52 | KROPIEWNICKI PRZEMEK | WARSZAWA | FANTASTRICS | 1982 | M30-39 | 5 | 00:26:04 (11) | 00:01:08 | 00:59:11 (18) | 00:01:02 | 00:43:06 (16) | 02:10:31 | 7 | |
9 | 109 | SOBOLEWSKI JAKUB | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK | 1977 | M40-49 | 1 | 00:27:28 (20) | 00:01:09 | 00:57:56 (12) | 00:01:17 | 00:43:57 (19) | 02:11:47 | 8 | |
10 | 8 | CHABASIŃSKI RAFAŁ | SZCZECIN | LABOSPORT | 1976 | M40-49 | 2 | 00:27:23 (19) | 00:01:24 | 00:56:48 (8) | 00:01:04 | 00:45:16 (26) | 02:11:55 | 9 | |
11 | 80 | NOSOWSKI JACEK | WARSZAWA | 1974 | M40-49 | 3 | 00:26:07 (12) | 00:01:52 | 01:00:24 (22) | 00:01:27 | 00:43:07 (17) | 02:12:57 | 10 | ||
12 | 141 | NIEDŹWIADEK JAKUB | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU/ RPWERZYSTY RTV EURO AGD | 1993 | M20-29 | 2 | 00:24:21 (6) | 00:01:14 | 00:59:07 (16) | 00:01:08 | 00:47:14 (41) | 02:13:04 | 11 | |
13 | 11 | CHYŁEK WOJCIECH | KRAKÓW | ŁUCZANOWICE KRK | 1982 | M30-39 | 6 | 00:29:14 (30) | 00:01:26 | 00:56:35 (7) | 00:01:19 | 00:44:38 (21) | 02:13:12 | 12 | |
14 | 85 | OMELIANOWICZ PIOTR | WYSZKÓW | 1989 | M30-39 | 7 | 00:25:11 (9) | 00:01:35 | 01:02:16 (29) | 00:01:48 | 00:42:39 (11) | 02:13:29 | 13 | ||
15 | 149 | PIECHOTKA ŁUKASZ | WARSZAWA | FANTASTRICS | 1981 | M30-39 | 8 | 00:27:48 (22) | 00:01:29 | 00:56:58 (9) | 00:01:11 | 00:46:18 (38) | 02:13:44 | 14 | |
16 | 65 | ŁUKASZCZYK MARCIN | BIŁGORAJ | HERBA TRIATHLON TEAM BIŁGORAJ | 1979 | M40-49 | 4 | 00:28:49 (25) | 00:01:18 | 00:59:58 (21) | 00:01:35 | 00:42:42 (12) | 02:14:22 | 15 | |
17 | 81 | NOWAK MICHAŁ | RADOM | ELNEXTRI | 1996 | M20-29 | 3 | 00:26:25 (13) | 00:01:17 | 00:58:51 (15) | 00:01:20 | 00:46:35 (39) | 02:14:28 | 16 | |
18 | 84 | OBNISKI MAREK | KRAKOW | WM TRISELF | 1985 | M30-39 | 9 | 00:26:52 (16) | 00:02:33 | 00:59:07 (16) | 00:01:31 | 00:44:58 (22) | 02:15:01 | 17 | |
19 | 117 | SZKUTA MARCIN | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | 1976 | M40-49 | 5 | 00:29:13 (29) | 00:01:11 | 01:00:55 (23) | 00:01:06 | 00:43:04 (15) | 02:15:29 | 18 | |
20 | 40 | KAZANECKI TOMASZ | LEGIONOWO | TWISTER TEAM | 1976 | M40-49 | 6 | 00:27:18 (18) | 00:01:20 | 00:57:06 (11) | 00:01:21 | 00:50:01 (63) | 02:17:06 | 19 | |
21 | 122 | WALUSIŃSKI JAROSŁAW | PUŁAWY | #AKTYWNI Z CUKRZYCĄ | 1991 | M20-29 | 4 | 00:28:27 (23) | 00:01:52 | 00:58:38 (14) | 00:01:11 | 00:47:20 (43) | 02:17:28 | 20 | |
22 | 50 | KROPIEWNICKA AGNIESZKA | WARSZAWA | FANTASTRICS | 1982 | K30-39 | 2 | 00:24:30 (7) | 00:01:39 | 01:05:06 (52) | 00:01:25 | 00:45:09 (25) | 02:17:49 | 2 | |
23 | 29 | GONTARZ JAROSLAW | KOZIENICE | TRI ENGINES / KCRIS KOZIENICE | 1977 | M40-49 | 7 | 00:29:08 (28) | 00:01:21 | 00:59:29 (19) | 00:02:00 | 00:45:59 (31) | 02:17:57 | 21 | |
24 | 101 | RYBARCZYK JACEK | WARSZAWA | KS START PUŁASKI WARKA | 1971 | M40-49 | 8 | 00:29:58 (35) | 00:02:15 | 00:58:17 (13) | 00:01:22 | 00:46:16 (36) | 02:18:08 | 22 | |
25 | 100 | RYBAK PRZEMYSLAW | PULAWY | SPORTOWE PUŁAWY | 1983 | M30-39 | 10 | 00:29:44 (31) | 00:01:52 | 00:59:57 (20) | 00:01:11 | 00:46:10 (33) | 02:18:54 | 23 | |
26 | 130 | WINIARCZYK JACEK | WARKA | KS START PUŁASKI | 1971 | M40-49 | 9 | 00:26:58 (17) | 00:01:20 | 01:04:25 (50) | 00:01:25 | 00:45:05 (23) | 02:19:13 | 24 | |
27 | 126 | WASILEWSKI PIOTR | GŁOSKÓW | NEON | 1978 | M40-49 | 10 | 00:26:45 (15) | 00:01:16 | 01:02:49 (37) | 00:01:26 | 00:47:48 (48) | 02:20:04 | 25 | |
28 | 27 | GMIŃSKI KAMIL | KOZIENICE | WING TSUN KUNG FU KOZIENICE | 1980 | M40-49 | 11 | 00:29:59 (37) | 00:02:14 | 01:01:41 (24) | 00:01:43 | 00:44:36 (20) | 02:20:13 | 26 | |
29 | 30 | GONTARZ SZYMON | KOZIENICE | 1987 | M30-39 | 11 | 00:29:55 (34) | 00:01:07 | 01:02:35 (33) | 00:01:17 | 00:46:05 (32) | 02:20:59 | 27 | ||
30 | 148 | ZUJKO KINGA | BIAŁYSTOK | 1996 | K20-29 | 1 | 00:32:42 (63) | 00:02:03 | 01:04:14 (48) | 00:01:20 | 00:40:48 (9) | 02:21:07 | 3 | ||
31 | 111 | SOCHAŃSKI PIOTR | GRABÓW NAD PILICĄ | KS START PUŁASKI WARKA | 1985 | M30-39 | 12 | 00:30:29 (45) | 00:01:18 | 01:02:41 (35) | 00:01:23 | 00:45:47 (29) | 02:21:38 | 28 | |
32 | 107 | SKOCZ TOMASZ | BOCHOTNICA | 1986 | M30-39 | 13 | 00:31:41 (54) | 00:01:46 | 01:01:56 (27) | 00:01:12 | 00:45:05 (23) | 02:21:40 | 29 | ||
33 | 136 | ŻELAZKO MARCIN | KARCZEW | 1982 | M30-39 | 14 | 00:32:13 (59) | 00:01:32 | 01:03:43 (43) | 00:01:37 | 00:43:51 (18) | 02:22:56 | 30 | ||
34 | 59 | LEŚNIEWSKI ANDRZEJ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | 1963 | M50-59 | 1 | 00:28:30 (24) | 00:01:37 | 01:04:07 (46) | 00:01:54 | 00:47:14 (41) | 02:23:22 | 31 | ||
35 | 125 | WASILEWSKI MARIUSZ | WARKA | 1981 | M30-39 | 15 | 00:29:48 (32) | 00:01:43 | 01:02:39 (34) | 00:01:28 | 00:47:47 (47) | 02:23:25 | 32 | ||
36 | 23 | DZIURA TOMASZ | WOŁOMIN | 1978 | M40-49 | 12 | 00:30:29 (45) | 00:02:07 | 01:03:32 (40) | 00:01:35 | 00:46:12 (34) | 02:23:55 | 33 | ||
37 | 7 | BYJOŚ MACIEJ | PUŁAWY | SPORTOWE PUŁAWY | 1986 | M30-39 | 16 | 00:30:18 (42) | 00:02:24 | 01:04:10 (47) | 00:02:01 | 00:45:36 (28) | 02:24:29 | 34 | |
38 | 106 | SIKORA TOMASZ | SUCHA BESKIDZKA | 1982 | M30-39 | 17 | 00:30:34 (48) | 00:01:51 | 01:04:25 (49) | 00:01:25 | 00:46:14 (35) | 02:24:29 | 35 | ||
39 | 118 | SZUL ROBERT | WARSZAWA | TRICLUB | 1983 | M30-39 | 18 | 00:25:52 (10) | 00:01:25 | 01:01:44 (26) | 00:01:34 | 00:54:03 (81) | 02:24:38 | 36 | |
40 | 63 | ŁUBIAN MICHAŁ | GARWOLIN | CSIOZ | 1975 | M40-49 | 13 | 00:28:53 (26) | 00:02:52 | 01:03:23 (39) | 00:02:05 | 00:48:12 (50) | 02:25:25 | 37 | |
41 | 144 | JEDWABNY TOMASZ | ŁÓDŹ | TRICLUB | 1976 | M40-49 | 14 | 00:30:13 (40) | 00:01:36 | 01:02:48 (36) | 00:01:19 | 00:49:39 (60) | 02:25:35 | 38 | |
42 | 131 | WOJCIUK ADAM | LUBLIN | 1981 | M30-39 | 19 | 00:30:00 (38) | 00:01:23 | 01:03:35 (41) | 00:01:20 | 00:49:27 (56) | 02:25:45 | 39 | ||
43 | 119 | ŚWIĄTEK JULIA | CHYBY | IMMABEE | 1982 | K30-39 | 3 | 00:32:44 (64) | 00:01:11 | 01:03:59 (45) | 00:01:05 | 00:46:56 (40) | 02:25:55 | 4 | |
44 | 116 | SZCZEPŁEK JASIEK | WARSZAWA | KS LEMIESZ TEAM WARSZAWA | 1985 | M30-39 | 20 | 00:36:18 (94) | 00:02:36 | 01:05:39 (58) | 00:01:46 | 00:40:23 (8) | 02:26:42 | 40 | |
45 | 26 | FLORCZAK KRZYSZTOF | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK | 1972 | M40-49 | 15 | 00:35:10 (86) | 00:02:24 | 01:02:16 (28) | 00:01:19 | 00:45:48 (30) | 02:26:57 | 41 | |
46 | 3 | BIAŁEK MAREK | WARSZAWA | TRIWAWA | 1982 | M30-39 | 21 | 00:27:40 (21) | 00:01:24 | 01:01:41 (24) | 00:01:34 | 00:55:26 (88) | 02:27:45 | 42 | |
47 | 102 | RYBOŁOWIK FILIP | WARSZAWA | 1989 | M30-39 | 22 | 00:30:29 (45) | 00:01:13 | 01:08:38 (87) | 00:01:33 | 00:47:25 (44) | 02:29:18 | 43 | ||
48 | 87 | ORMAN TOMASZ | SZYDLOWIEC | CZARNECKI RUN TEAM | 1966 | M50-59 | 2 | 00:33:11 (68) | 00:02:51 | 01:09:01 (91) | 00:01:31 | 00:42:46 (13) | 02:29:20 | 44 | |
49 | 82 | NOWAKOWSKI BARTOSZ | RADOM | 1980 | M40-49 | 16 | 00:30:44 (49) | 00:02:00 | 01:07:10 (70) | 00:01:53 | 00:47:55 (49) | 02:29:42 | 45 | ||
50 | 72 | MICHALSKI GRZEGORZ | GOMULIN | 1975 | M40-49 | 17 | 00:31:51 (57) | 00:02:16 | 01:04:39 (51) | 00:01:24 | 00:49:33 (59) | 02:29:43 | 46 | ||
51 | 57 | KWINTAL LUKASZ | RADOM | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | 1981 | M30-39 | 23 | 00:33:43 (75) | 00:02:51 | 01:03:43 (43) | 00:01:04 | 00:48:29 (52) | 02:29:50 | 47 | |
52 | 140 | CHAJZER JULIA | PŁOŃSK | TRICLUB | 1984 | K30-39 | 4 | 00:30:28 (44) | 00:01:19 | 01:02:23 (30) | 00:01:19 | 00:54:36 (83) | 02:30:05 | 5 | |
53 | 108 | SKRZYPCZYŃSKI ERNEST | RADOM | 1984 | M30-39 | 24 | 00:33:55 (77) | 00:02:16 | 01:07:36 (77) | 00:01:07 | 00:45:19 (27) | 02:30:13 | 48 | ||
54 | 92 | PIOTROWICZ KRZYSZTOF | LUBLIN | 1968 | M50-59 | 3 | 00:32:14 (60) | 00:01:18 | 01:02:53 (38) | 00:01:25 | 00:52:28 (72) | 02:30:18 | 49 | ||
55 | 96 | RĘBIŚ TOMASZ | KOZIENICE | WKZ KOZIENICE BBL | 1985 | M30-39 | 25 | 00:33:22 (71) | 00:01:57 | 01:07:31 (75) | 00:01:18 | 00:46:17 (37) | 02:30:25 | 50 | |
56 | 74 | MINDA EWA | RADOM | TRANSBUD | 1986 | K30-39 | 5 | 00:31:44 (56) | 00:01:52 | 01:06:05 (60) | 00:01:19 | 00:49:29 (57) | 02:30:29 | 6 | |
57 | 127 | WĄSOWSKI SZYMON | WARSZAWA | 1983 | M30-39 | 26 | 00:29:54 (33) | 00:02:15 | 01:07:36 (78) | 00:01:55 | 00:48:50 (53) | 02:30:30 | 51 | ||
58 | 49 | KREKORA ADRIAN | KOZIENICE | 1994 | M20-29 | 5 | 02:31:07 | 52 | |||||||
59 | 112 | STAWICKI SEBASTIAN | RADOM | HERBALIFE TEAM RADOM | 1975 | M40-49 | 18 | 00:29:04 (27) | 00:02:06 | 01:06:43 (64) | 00:01:13 | 00:52:42 (73) | 02:31:48 | 53 | |
60 | 55 | KUCHARSKI BARTŁOMIEJ | RADOM | 1988 | M30-39 | 27 | 00:31:43 (55) | 00:03:00 | 01:08:55 (89) | 00:00:58 | 00:47:42 (45) | 02:32:18 | 54 | ||
61 | 36 | JARZABEK LINDHOLM ANNA | WARSZAWA | TRICLUB | 1975 | K40-49 | 1 | 00:33:47 (76) | 00:01:56 | 01:06:42 (63) | 00:01:16 | 00:49:12 (54) | 02:32:53 | 7 | |
62 | 124 | WARCHOŁ ARTUR | SOCHOCIN | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | 1971 | M40-49 | 19 | 00:30:14 (41) | 00:02:31 | 01:07:34 (76) | 00:01:43 | 00:51:03 (66) | 02:33:05 | 55 | |
63 | 139 | BANASZKIEWICZ MARCIN | PÓŁTUSK | LIDER WINNICA | 1981 | M30-39 | 28 | 00:36:23 (96) | 00:02:06 | 01:05:16 (53) | 00:01:41 | 00:48:26 (51) | 02:33:52 | 56 | |
64 | 32 | GRUDZIEŃ KAROL | KOZIENICE | KCRIS KOZIENICE | 1989 | M30-39 | 29 | 00:30:58 (51) | 00:02:31 | 01:07:40 (81) | 00:01:11 | 00:51:39 (67) | 02:33:59 | 57 | |
65 | 67 | MACHERA ADAM | WARSZAWA | 1982 | M30-39 | 30 | 00:32:53 (65) | 00:02:34 | 01:07:27 (74) | 00:02:04 | 00:49:23 (55) | 02:34:21 | 58 | ||
66 | 9 | CHAMERSKI ROBERT | RADOM | STREET RUN RADOM | 1981 | M30-39 | 31 | 00:32:05 (58) | 00:02:06 | 01:07:25 (73) | 00:01:41 | 00:52:02 (70) | 02:35:19 | 59 | |
67 | 70 | MEIER PATRYK | KOŁO | TRI4.PL | 1991 | M20-29 | 6 | 00:30:25 (43) | 00:01:46 | 01:06:25 (62) | 00:01:48 | 00:54:59 (85) | 02:35:23 | 60 | |
68 | 75 | MIROSZ ARTUR | RADOM | STREET RUN RADOM | 1973 | M40-49 | 20 | 00:33:07 (67) | 00:02:35 | 01:08:15 (82) | 00:01:33 | 00:49:54 (62) | 02:35:24 | 61 | |
69 | 14 | CIESLAK KRZYSZTOF | KOZIENICE | 1971 | M40-49 | 21 | 00:34:34 (83) | 00:03:51 | 01:07:39 (79) | 00:01:55 | 00:47:45 (46) | 02:35:44 | 62 | ||
70 | 44 | KOWALCZYK MARTYNA | PIONKI | PIONKI TRI TEAM | 1991 | K20-29 | 2 | 00:35:19 (88) | 00:01:55 | 01:08:20 (83) | 00:01:18 | 00:49:31 (58) | 02:36:23 | 8 | |
71 | 37 | KAŁUSZYŃSKI PAWEŁ | WARSZAWA | ORANGE POLSKA | 1979 | M40-49 | 22 | 00:34:19 (80) | 00:02:53 | 01:05:48 (59) | 00:02:02 | 00:51:44 (68) | 02:36:46 | 63 | |
72 | 98 | ROMANOWSKI TOMASZ | WARKA | KS START PUŁASKI WARKA | 1980 | M40-49 | 23 | 00:33:31 (72) | 00:01:58 | 01:06:47 (65) | 00:01:42 | 00:53:55 (80) | 02:37:53 | 64 | |
73 | 10 | CHYLIŃSKI PATRYK | KOMORNIKI | ENEA TEAM | 1986 | M30-39 | 32 | 00:34:23 (81) | 00:02:44 | 01:03:39 (42) | 00:01:44 | 00:55:30 (91) | 02:38:00 | 65 | |
74 | 56 | KUCHARSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | 1985 | M30-39 | 33 | 00:37:29 (100) | 00:02:36 | 01:05:36 (57) | 00:01:58 | 00:50:24 (64) | 02:38:03 | 66 | ||
75 | 121 | TYLUTKI KAMIL | WARSZAWA | MBC TEAM | 1981 | M30-39 | 34 | 00:33:02 (66) | 00:01:08 | 01:06:59 (68) | 00:01:42 | 00:55:19 (86) | 02:38:10 | 67 | |
76 | 97 | ROGALA MARCIN | WARSZAWA | 1996 | M20-29 | 7 | 00:34:13 (79) | 00:03:05 | 01:09:35 (92) | 00:01:43 | 00:50:30 (65) | 02:39:06 | 68 | ||
77 | 95 | PRYGIEL ROBERT | PIONKI | PIONKI | 1971 | M40-49 | 24 | 00:36:22 (95) | 00:02:30 | 01:02:34 (32) | 00:01:40 | 00:56:15 (96) | 02:39:21 | 69 | |
78 | 5 | BOJEK ŁUKASZ | RADOM | 1985 | M30-39 | 35 | 00:39:20 (107) | 00:03:09 | 01:05:18 (54) | 00:01:59 | 00:49:39 (60) | 02:39:25 | 70 | ||
79 | 103 | RZYTKI PIOTR | LISIOWOLKA | KB V-MAX | 1981 | M30-39 | 36 | 00:32:15 (62) | 00:02:06 | 01:11:12 (100) | 00:01:49 | 00:52:05 (71) | 02:39:27 | 71 | |
80 | 61 | ŁAPIŃSKI PIOTR | KOZIENICE | KCRIS | 1980 | M40-49 | 25 | 00:37:15 (99) | 00:02:55 | 01:05:18 (54) | 00:01:49 | 00:53:21 (78) | 02:40:38 | 72 | |
81 | 39 | KARAŚ ANDRZEJ | RADOM | 1969 | M50-59 | 4 | 00:35:38 (90) | 00:02:34 | 01:07:20 (72) | 00:02:04 | 00:53:18 (77) | 02:40:54 | 73 | ||
82 | 28 | GOIK PIOTR | WARSZAWA | AJRON TRIATHLON TEAM | 1994 | M20-29 | 8 | 00:33:21 (70) | 00:01:32 | 01:08:23 (85) | 00:01:43 | 00:56:02 (94) | 02:41:01 | 74 | |
83 | 105 | SIEROŃ JACEK | SANDOMIERZ | TSA/ SANDOMIERZ | 1965 | M50-59 | 5 | 00:31:09 (53) | 00:02:12 | 01:10:04 (95) | 00:01:53 | 00:56:04 (95) | 02:41:22 | 75 | |
84 | 104 | SIDŁO DAMIAN | KIELCE | ROCK&ROWER TEAM | 1982 | M30-39 | 37 | 00:37:46 (102) | 00:02:13 | 01:07:05 (69) | 00:01:17 | 00:53:22 (79) | 02:41:43 | 76 | |
85 | 99 | RUSINOWSKI GRZEGORZ | KOZIENICE | KCRIS | 1979 | M40-49 | 26 | 00:30:53 (50) | 00:02:36 | 01:09:38 (93) | 00:01:35 | 00:57:20 (98) | 02:42:02 | 77 | |
86 | 31 | GÓŹDŹ WOJTEK | KIELCE | SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI | 1974 | M40-49 | 27 | 00:33:14 (69) | 00:03:29 | 01:08:21 (84) | 00:01:44 | 00:55:27 (89) | 02:42:15 | 78 | |
87 | 113 | STRUSIŃSKA KATARZYNA | MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSKA GRUPA ROWEROWA | 1982 | K30-39 | 6 | 00:34:57 (84) | 00:01:59 | 01:08:58 (90) | 00:01:35 | 00:54:53 (84) | 02:42:22 | 9 | |
88 | 88 | ORZESZEK PIOTR | WARSZAWA | TRIWAWA | 1984 | M30-39 | 38 | 00:30:10 (39) | 00:01:23 | 01:11:24 (103) | 00:01:39 | 00:58:14 (101) | 02:42:50 | 79 | |
89 | 129 | WIJATKOWSKI ŁUKASZ | RADOM | 1984 | M30-39 | 39 | 00:29:58 (35) | 00:01:11 | 01:12:33 (107) | 00:01:54 | 00:57:34 (99) | 02:43:10 | 80 | ||
90 | 68 | MEDWID-FIDLER MARTA | WARSZAWA | CTS | 1981 | K30-39 | 7 | 00:34:26 (82) | 00:01:39 | 01:10:17 (96) | 00:01:55 | 00:55:28 (90) | 02:43:45 | 10 | |
91 | 123 | WALUSIŃSKI MARIUSZ | PUŁAWY | 1988 | M30-39 | 40 | 00:33:33 (73) | 00:01:59 | 01:10:30 (99) | 00:01:16 | 00:56:41 (97) | 02:43:59 | 81 | ||
92 | 34 | GUJSKI MARCIN | MIŃSK MAZOWIECKI | TRIPAKA | 1981 | M30-39 | 41 | 00:36:17 (93) | 00:01:57 | 01:08:25 (86) | 00:01:43 | 00:55:44 (93) | 02:44:06 | 82 | |
93 | 138 | ŻUKOWSKA BASIA | LUBLIN | WYDOLNOŚĆ.PL | 1968 | K50-59 | 1 | 00:33:56 (78) | 00:02:34 | 01:07:16 (71) | 00:02:19 | 00:58:02 (100) | 02:44:07 | 11 | |
94 | 22 | DRAPAŁA JAREK | ALEKSANDRÓWKA | WKZ BBL KOZIENICE | 1972 | M40-49 | 28 | 00:35:58 (92) | 00:02:55 | 01:11:20 (101) | 00:01:11 | 00:52:49 (74) | 02:44:13 | 83 | |
95 | 91 | PIETRALSKI WOJCIECH | RADOM | STREET RUN RADOM | 1978 | M40-49 | 29 | 00:36:29 (97) | 00:03:00 | 01:11:36 (104) | 00:27:34 | 00:25:37 (1) | 02:44:16 | 84 | |
96 | 69 | MEIER MARKUS | KOŁO | TRI4.PL | 1964 | M50-59 | 6 | 00:37:34 (101) | 00:01:45 | 01:09:58 (94) | 00:01:59 | 00:53:17 (76) | 02:44:33 | 85 | |
97 | 19 | DANASIEWICZ MARIUSZ | JEDLNIA-LETNISKO | 1971 | M40-49 | 30 | 00:40:23 (109) | 00:02:19 | 01:05:20 (56) | 00:02:34 | 00:54:05 (82) | 02:44:41 | 86 | ||
98 | 133 | WRÓBLEWSKI SERGIUSZ | KOZIENICE | WKZ KOZIENICE | 1975 | M40-49 | 31 | 00:36:46 (98) | 00:03:56 | 01:06:49 (66) | 00:02:20 | 00:55:24 (87) | 02:45:15 | 87 | |
99 | 46 | KOZŁOWSKI BARTOSZ | PUŁAWY | PUŁAVELO | 1984 | M30-39 | 42 | 00:40:56 (114) | 00:04:08 | 01:06:56 (67) | 00:01:27 | 00:52:51 (75) | 02:46:18 | 88 | |
100 | 83 | NOWOCIN ROBERT | WARKA | 1973 | M40-49 | 32 | 00:38:10 (105) | 00:03:19 | 01:07:40 (80) | 00:02:00 | 00:58:43 (103) | 02:49:52 | 89 | ||
101 | 143 | DZIUBA HUBERT | MIŃSK MAZOWIECKI | 1984 | M30-39 | 43 | 00:35:13 (87) | 00:01:48 | 01:11:54 (106) | 00:02:09 | 00:58:49 (105) | 02:49:53 | 90 | ||
102 | 132 | WÓJCIK MICHAŁ | LIPSKO | PAZERNI NA SPORT LIPSKO | 1977 | M40-49 | 33 | 00:38:00 (103) | 00:02:24 | 01:08:40 (88) | 00:01:28 | 00:59:27 (108) | 02:49:59 | 91 | |
103 | 76 | MŁODZIKOWSKA WERONIKA | ADAMÓW | KB V-MAX ADAMÓW | 1986 | K30-39 | 8 | 00:31:00 (52) | 00:02:07 | 01:16:52 (114) | 00:01:20 | 00:59:02 (106) | 02:50:21 | 12 | |
104 | 51 | KROPIEWNICKI JERZY | WARSZAWA | 1980 | M40-49 | 34 | 02:50:54 | 92 | |||||||
105 | 18 | CZERWIEC ARTUR | RADOM | STREET RUN RADOM | 1977 | M40-49 | 35 | 00:35:34 (89) | 00:03:50 | 01:10:17 (96) | 00:02:09 | 00:59:33 (109) | 02:51:23 | 93 | |
106 | 42 | KORC PAWEŁ | MARKI | INDYWIDUALNY | 1978 | M40-49 | 36 | 00:35:47 (91) | 00:01:56 | 01:13:39 (110) | 00:01:00 | 00:59:53 (110) | 02:52:15 | 94 | |
107 | 6 | BUJAK JAN | MICHAŁÓWEK | AJRON TEAM TRIATHLON | 2000 | M20-29 | 9 | 00:34:58 (85) | 00:02:07 | 01:06:22 (61) | 00:02:13 | 01:07:10 (117) | 02:52:50 | 95 | |
108 | 110 | SOBOLEWSKI MATEUSZ | WARSZAWA | 2002 | M18-19 | 2 | 00:32:15 (61) | 00:03:58 | 01:10:24 (98) | 00:02:00 | 01:06:25 (116) | 02:55:02 | 96 | ||
109 | 2 | BACA DANIEL | KOZIENICE | WKZ KOZIENICE BBL | 1979 | M40-49 | 37 | 00:40:34 (111) | 00:02:31 | 01:11:46 (105) | 00:02:32 | 00:58:26 (102) | 02:55:49 | 97 | |
110 | 33 | GRZELEC ADAM | KIELCE | ZABIEGANI W KIELCACH /UPC RUNNING MAKERS | 1970 | M50-59 | 7 | 00:39:36 (108) | 00:01:49 | 01:21:22 (119) | 00:01:41 | 00:51:58 (69) | 02:56:26 | 98 | |
111 | 89 | PAJKOWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | 1995 | K20-29 | 3 | 00:33:34 (74) | 00:02:11 | 01:16:40 (113) | 00:02:41 | 01:04:38 (113) | 02:59:44 | 13 | ||
112 | 24 | FABJAŃSKI MARIUSZ | GRABÓW NADPILICĄ | 1994 | M20-29 | 10 | 00:42:44 (115) | 00:03:31 | 01:12:50 (108) | 00:01:40 | 00:59:16 (107) | 03:00:01 | 99 | ||
113 | 43 | KOTKOWSKI KAMIL | RADOM | ŚCIGAM SIĘ TYLKO ZE SOBĄ :) | 1978 | M40-49 | 38 | 00:38:03 (104) | 00:03:31 | 01:16:12 (112) | 00:02:28 | 01:01:59 (112) | 03:02:13 | 100 | |
114 | 64 | ŁUKASZCZYK JOANNA | BIŁGORAJ | HERBA TRIATHLON TEAM BIŁGORAJ | 1979 | K40-49 | 2 | 00:44:15 (116) | 00:04:41 | 01:18:09 (115) | 00:01:12 | 00:55:31 (92) | 03:03:48 | 14 | |
115 | 71 | MICHALEC WOJCIECH | RADOM | STREET RUN RADOM | 1965 | M50-59 | 8 | 00:51:10 (120) | 00:03:17 | 00:53:28 (2) | 00:02:19 | 01:14:28 (120) | 03:04:42 | 101 | |
116 | 60 | LIS ADAM | POZNAŃ | ENEA TEAM | 1995 | M20-29 | 11 | 00:38:39 (106) | 00:03:00 | 01:14:14 (111) | 00:01:26 | 01:07:31 (118) | 03:04:50 | 102 | |
117 | 145 | PAWEŁ PRZYBYLSKI | GRÓJEC | 1983 | M30-39 | 44 | 00:48:19 (119) | 00:02:28 | 01:13:02 (109) | 00:02:14 | 00:59:53 (110) | 03:05:56 | 103 | ||
118 | 128 | WIJATKOWSKA EWA | RADOM | HERBALIFE TEAM RADOM | 1983 | K30-39 | 9 | 00:40:23 (110) | 00:02:41 | 01:11:23 (102) | 00:35:40 | 00:37:45 (4) | 03:07:52 | 15 | |
119 | 79 | SOZER IGNACY | SIEDLCE | 1955 | M60+ | 1 | 00:47:35 (118) | 00:04:14 | 01:18:58 (116) | 00:01:21 | 00:58:44 (104) | 03:10:52 | 104 | ||
120 | 142 | MODRYKAMIEŃ BARBARA | RADOM | 1976 | K40-49 | 3 | 00:40:41 (113) | 00:03:09 | 01:22:55 (120) | 00:02:45 | 01:05:05 (114) | 03:14:35 | 16 | ||
121 | 58 | LATAŃSKA IWONA | PUŁAWY | MYŚLĘ, WIĘC BIEGNĘ | 1970 | K50-59 | 2 | 00:40:38 (112) | 00:05:21 | 01:21:20 (118) | 00:01:57 | 01:05:48 (115) | 03:15:04 | 17 | |
122 | 137 | ŻELAZOWSKI JACEK | RADOM | 1979 | M40-49 | 39 | 00:45:01 (117) | 00:03:00 | 01:19:02 (117) | 00:02:00 | 01:07:33 (119) | 03:16:36 | 105 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 161 | ROWEROLOGIA WARKA (GABLER ADAM, ZIEMECKI MARCIN, WIĘCKOWSKI ŁUKASZ) | 00:27:32 (5) | 00:00:59 | 00:54:03 (1) | 00:01:00 | 00:36:03 (1) | 01:59:37 |
2 | 169 | SWIM TRI RZESZÓW (ŻĄDŁO JACEK, SARNA TOMASZ, SERWIŃSKI TOMASZ) | 00:22:12 (1) | 00:00:44 | 01:02:55 (6) | 00:00:43 | 00:38:36 (2) | 02:05:10 |
3 | 167 | EUROSOFT TEAM WARKA (MAZUREK MICHAŁ, KASPRZAK WIKTOR, ROMANOWSKI KAROL) | 00:41:05 (5) | 02:06:51 | ||||
4 | 152 | BIEGUSIEM.PL (MOLENDA MIIROSŁAW, MAZUR MIKOŁAJ, OLEK ARTUR) | 00:27:03 (4) | 00:00:48 | 01:02:27 (4) | 00:00:44 | 00:38:45 (3) | 02:09:47 |
5 | 168 | HAPPY TREE TEAM (GRZYWACZ RAFAŁ, SKOBEL TOMASZ, ZIELIŃSKI JAROSŁAW) | 00:28:12 (7) | 00:00:46 | 00:57:56 (2) | 00:00:50 | 00:43:34 (8) | 02:11:18 |
6 | 155 | KS START PUŁASKI WARKA (GABLER GRZEGORZ, BIELSKI MARCIN, SCISŁOWSKI NORBERT) | 00:26:46 (2) | 00:00:45 | 01:04:00 (9) | 00:01:15 | 00:40:23 (4) | 02:13:09 |
7 | 158 | PIONKI TRI TEAM (BATOR KRYSTIAN, KOWALCZYK GRZEGORZ, LASOTA PAWEŁ) | 02:17:00 | |||||
8 | 163 | WARECKIE JASTRZĘBIE (JAGIELIŃSKI ARTUR, WERBANOWSKI ŁUKASZ, JASTRZĘBSKI ROBERT) | 00:27:00 (3) | 00:01:20 | 01:04:18 (10) | 00:01:11 | 00:44:35 (9) | 02:18:24 |
9 | 162 | STREET RUN RADOM TEAM (MICHALEC JAN, KACZMARZYK KAROL, CISZEK DANIEL) | 00:32:25 (13) | 00:00:53 | 01:03:24 (7) | 00:00:44 | 00:41:19 (6) | 02:18:45 |
10 | 156 | MERCEDES-BENZ TRUCK EMILIANÓW (JARASZEK MARIUSZ, GRYŻEWSKI JACEK, MIKULSKI ARKADIUSZ) | 00:32:15 (12) | 00:00:52 | 01:01:58 (3) | 00:01:08 | 00:45:51 (10) | 02:22:04 |
11 | 160 | PUŁAWIANIN PUŁAWY (RUSEK JOLANTA, BOCIANOWSKI BARTOSZ, PRÓSZYŃSKI ROMUALD) | 00:29:04 (8) | 00:01:03 | 01:10:42 (13) | 00:00:56 | 00:41:33 (7) | 02:23:18 |
12 | 159 | PROSPON (STANIAK MICHAŁ, SOLA PAWEŁ, MADEJ ARTUR) | 00:31:53 (11) | 00:01:09 | 01:02:42 (5) | 00:01:57 | 00:47:55 (12) | 02:25:36 |
13 | 165 | ZMIT-TEAM (ZMITROWICZ MARCIN, IWANIUK ARTUR, IWANIUK ALEKSANDRA) | 00:31:48 (10) | 00:00:52 | 01:03:41 (8) | 00:00:47 | 00:51:05 (16) | 02:28:13 |
14 | 151 | ATOMÓWKI TRIATHLONÓWKI (DENEKA IWONA, BISZCZUK MARIOLA, SOSNOWSKA AGNIESZKA) | 00:27:48 (6) | 00:00:55 | 01:10:40 (12) | 00:00:48 | 00:48:54 (14) | 02:29:05 |
15 | 164 | WARECKIE TRIWOMEN (DOBRZYŃSKA JOANNA, GÓRA ANGELIKA, MOLAK JOANNA) | 00:29:11 (9) | 00:00:56 | 01:11:49 (15) | 00:01:01 | 00:48:09 (13) | 02:31:06 |
16 | 154 | KOZIENICKIE CENTRUM REKREACJI I SPORTU (SZCZYPIOR WOJCIECH, MURAWSKI ROMAN, JANECZEK KAMIL) | 00:37:18 (14) | 00:01:16 | 01:08:33 (11) | 00:01:08 | 00:49:09 (15) | 02:37:24 |
17 | 166 | STREET RUN RADOM GIRLS TEAM (PAWLAK EWA, SKOWRON MAŁGORZATA, PACIOREK EWA) | 00:39:35 (15) | 00:00:59 | 01:11:21 (14) | 00:00:52 | 00:46:30 (11) | 02:39:17 |
OPŁATY:
Enea Kozienice Triathlon: 150 zł.
Otwarte Mistrzostwa Kozienic Sztafet: 250 zł.
Mistrzostwa Kozienic dla dzieci – aquathlon: 10 zł
Będzie możliwe opłacenie wpisowego w dniu zawodów, jedynie w przypadku wolnych miejsc.