Festiwal Triathlonu Sława

Data i godzina2016-07-23 00:00:00
MiejscowośćSława
Dystans
Oficjalna stronahttp://www.triathlonslawa.pl/
Wyniki online
Opłata startowa
Typ zawodów Triathlon
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.PływanieT1RowerT2BiegWynik
192KOPICZKO MAKSYMILIANGIZYCKOMKS MEDYK GIZYCKOPOLSKA200200:05:51 (1)00:01:1900:13:33 (9)00:00:5600:08:17 (6)00:29:55
296MIELKE DAWIDBAŻANOWICEUKS MANTA KOCHŁOWICE RUDA ŚLĄSKAPOLSKA200200:07:00 (12)00:01:1700:12:50 (2)00:00:5600:08:08 (3)00:30:11
3104SUFRANOWICZ TOMASZDĄBROWA GÓRNICZATRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA200100:05:58 (4)00:01:4500:13:09 (3)00:01:0400:08:16 (5)00:30:12
488JANASZKIEWICZ MATEUSZGRYFINODELF GRYFINOPOLSKA200100:07:18 (20)00:01:1600:13:18 (5)00:01:0200:07:26 (1)00:30:20
577BOGUSIEWICZ JAKUBIŁAWAORKA IŁAWAPOLSKA200200:06:03 (5)00:01:1100:13:35 (10)00:01:0100:08:31 (9)00:30:21
6102STANGLEWICZ MARCINGDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA200200:06:41 (10)00:01:1900:13:40 (14)00:01:0000:08:19 (7)00:31:00
784GOZDYRA RAFAŁSZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA200100:05:54 (3)00:31:12
8100PROKOP BARTOSZRUDA ŚLĄSKAUKS MANTA KOCHŁOWICE - RUDA ŚLĄSKAPOLSKA200200:05:51 (2)00:01:2700:13:27 (8)00:01:1600:09:15 (17)00:31:17
987HEDA DAWIDGRYFINODELF GRYFINOPOLSKA200200:07:12 (16)00:01:1800:13:40 (13)00:01:0800:08:15 (4)00:31:32
1089JANKOWSKI ADRIANSZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA200100:06:20 (7)00:01:2400:13:56 (17)00:01:0000:09:07 (14)00:31:48
1194ŁYZIŃSKI MICHAŁIŁAWAORKA IŁAWAPOLSKA200200:07:28 (23)00:01:3300:13:38 (11)00:00:5300:08:19 (8)00:31:52
1276BIEDRAWA KONRADRUMIATRI TEAM RUMIAPOLSKA200200:06:34 (9)00:01:1600:13:49 (16)00:01:0400:09:10 (15)00:31:53
1380CHYŁKOWSKI FILIPMICHAŁOWICETRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA200100:07:44 (26)00:01:1800:13:39 (12)00:01:1300:08:01 (2)00:31:55
1479CENTKA KACPERGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA200200:06:56 (11)00:01:1600:13:27 (7)00:01:0100:09:41 (22)00:32:21
15129SZYMCZAK JAKUB200200:06:25 (8)00:01:3300:01:31 (1)00:13:3700:09:35 (20)00:32:40
1686GRZELAK KACPERGRYFINOPOLSKA200100:07:00 (12)00:01:3100:14:09 (19)00:00:5900:09:05 (12)00:32:45
1797MYTNIK MICHAŁRUDAWAUKP KMITA ZABIERZÓWPOLSKA200200:07:06 (15)00:01:2700:13:41 (15)00:01:1800:09:25 (19)00:32:58
18103STRYCZYŃSKI JAKUBKOMORNIKIAZS AWF POZNAŃPOLSKA200100:07:29 (24)00:01:2400:13:13 (4)00:01:1100:09:42 (23)00:32:59
1981DANIELEWSKI BARTOSZPOZNAŃKS UAM TRIATHLON POZNAŃPOLSKA200100:07:17 (19)00:01:2300:14:05 (18)00:01:0600:09:07 (13)00:32:59
20106ZIELSKI OLIWIERIŁAWAS.P. ORKA IŁAWAPOLSKA200100:06:13 (6)00:01:2500:15:03 (24)00:00:5500:09:25 (18)00:33:01
21105SZCZEŚNIAK ERYKKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA200100:07:17 (18)00:01:2900:14:10 (20)00:01:0600:10:18 (25)00:34:20
2290JASKUŁA JAKUBPOZNAŃKS UAM TRIATHLON POZNAŃPOLSKA200200:07:03 (14)00:01:2900:14:44 (22)00:01:1400:10:48 (27)00:35:17
23101PRZYŚLEWICZ ŁUKASZLUSOWOUKS LUSOWOPOLSKA200100:07:41 (25)00:01:2300:15:02 (23)00:01:0400:10:12 (24)00:35:22
2483FALBOGOWSKI MICHAŁPOZNAŃKS UAM TRIATHLON POZNAŃPOLSKA200200:08:29 (31)00:01:4200:15:22 (30)00:01:1100:08:48 (11)00:35:33
2595MATUSIAK MIŁOSZNOWAKOWOMKS'TRUSOPOLSKA200100:07:58 (28)00:01:5900:15:18 (28)00:00:5500:09:38 (21)00:35:48
2682DREWCZYŃSKI HUBERTELBLĄGMKS'TRUSOPOLSKA200100:08:27 (30)00:02:0300:15:06 (25)00:01:0200:09:15 (16)00:35:52
2798OBREMSKI KACPERSZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA200200:07:26 (22)00:01:4600:15:07 (26)00:01:1100:10:45 (26)00:36:15
2893KUCZMA STANISŁAWGORTATOWOAZS AWF POZNAŃPOLSKA200100:07:48 (27)00:01:3300:13:19 (6)00:01:2100:12:41 (31)00:36:42
2985GRĄBCZEWSKI KACPERGRYFINODELF GRYFINOPOLSKA200200:07:26 (21)00:01:5400:15:13 (27)00:01:2600:11:16 (28)00:37:15
30130BARAN GRZEGORZZABARZÓWKT WATER KNIGHTSPOLSKA200100:11:59 (33)00:01:4300:14:22 (21)00:01:2600:08:35 (10)00:38:05
31107ZMITROWICZ JAKUBGRYFINODELF GRYFINOPOLSKA200200:07:13 (17)00:01:4700:15:32 (31)00:01:4700:11:59 (29)00:38:19
3278BORSIAK TYMOTEUSZPLEWISKAAZS AWF POZNAŃ TRIATHLONPOLSKA200200:08:20 (29)00:02:1100:16:26 (32)00:01:2600:12:17 (30)00:40:40
3399POLEWICZ JAKUBLESZNO64-STOPOLSKA200100:10:42 (32)00:02:0300:15:22 (29)00:02:0500:12:56 (32)00:43:08
91KASPRZYK KAMILGNIEZNOGTT DIAMENTPOLSKA200200:06:1600:01:0800:13:4400:01:04DNF
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.PływanieT1RowerT2BiegWynik
1120SANECKA JULIAGRYFINODELF GRYFINOPOLSKA200100:06:05 (1)00:01:2100:13:39 (1)00:01:0500:08:23 (2)00:30:31
2110BĄKOWSKA IZABELAGNIEZNOGTT DIAMENT MACIEJKA GNIEZNOPOLSKA200100:07:05 (7)00:01:2900:14:23 (3)00:01:0700:08:21 (1)00:32:25
3123WOŹNIAK JOANNASZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA200100:06:37 (3)00:01:3200:14:35 (6)00:00:5900:08:48 (4)00:32:29
4116NAVAHRODSKAYA VOLHACZERNIEJEWOPOLSKA200100:07:05 (8)00:01:3400:14:16 (2)00:01:0500:08:40 (3)00:32:41
5119ROGALA JUSTYNADĄBROWA GÓRNICZATRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA200100:06:54 (6)00:01:2100:14:47 (7)00:01:0200:08:53 (5)00:32:57
6125ZACHWIEJA AGATAGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA200100:06:53 (5)00:01:3500:14:27 (5)00:01:0800:09:39 (8)00:33:42
7127ZYCH NATALIALUBLINUKS 51POLSKA200100:06:21 (2)00:01:2100:14:23 (4)00:01:0200:11:03 (13)00:34:11
8113DWORZYŃSKA DARIASZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA200100:07:58 (11)00:01:2600:14:51 (8)00:01:2100:09:34 (7)00:35:11
9114ISAŃSKA MARIANNAPOZNAŃKS UAM TRIATHLON POZNAŃPOLSKA200200:07:59 (12)00:01:3700:15:23 (10)00:01:0600:10:01 (9)00:36:06
10109ANIOŁOWSKA GABRYSIASZCZECINEKTRIATHLON SZCZECINEKPOLSKA200100:07:54 (10)00:01:4300:15:29 (11)00:01:1300:10:55 (11)00:37:13
11126ZAPOROWSKA ANNAGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA200100:08:33 (17)00:01:4700:16:28 (14)00:01:2900:09:14 (6)00:37:30
12122TYL MARTYNAKOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA200200:07:40 (9)00:01:3700:15:46 (12)00:01:2900:11:24 (15)00:37:55
13111BOCHNAK WERONIKALUSOWOUKS LUSOWOPOLSKA200100:08:00 (13)00:01:3000:15:16 (9)00:01:2400:11:48 (17)00:37:57
14118RADOMIŃSKA ALEKSANDRAMIŃSK MAZOWIECKIKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA200100:06:52 (4)00:02:0800:16:37 (15)00:01:2100:11:10 (14)00:38:08
15112BUDNY WIKTORIAGRYFINODELF GRYFINOPOLSKA200200:38:21
16115KOTLIŃSKA MARTYNACIANOWICETRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA200100:08:07 (15)00:01:3800:17:00 (17)00:01:0700:11:00 (12)00:38:51
17121SKRZYPCZAK ADASZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA200200:08:18 (16)00:01:5700:17:00 (18)00:01:2200:10:26 (10)00:39:03
18108ALBRECHT MARIALUSOWOUKS LUSOWOPOLSKA200200:08:06 (14)00:01:4400:16:17 (13)00:01:2600:12:19 (18)00:39:51
19128ŻBIKOWSKA WERONIKAELBLĄG 2MKS TRUSO ELBLĄGPOLSKA200100:09:14 (19)00:01:2000:17:06 (19)00:01:0900:11:29 (16)00:40:18
20117PODOLAK OLIWIAGRYFINODELF GRYFINOPOLSKA200100:08:53 (18)00:01:2300:16:45 (16)00:01:1700:12:31 (19)00:40:49
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.PływanieT1RowerT2BiegWynik
1144OLIWA MICHAŁSZCZECINREAL 64-STOPOLSKA199700:09:04 (1)00:01:1000:29:15 (10)00:00:5200:20:21 (3)01:00:42
2138DAMENTKA KAMILWARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA199800:10:07 (4)00:01:0800:29:09 (7)00:00:5000:19:45 (2)01:00:59
3140JUSZKOWIEC DANIELWARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA199800:10:21 (10)00:01:0600:28:55 (2)00:00:5500:20:37 (4)01:01:55
4152ZABISZAK PIOTRGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA199800:10:09 (7)00:01:0800:28:30 (1)00:01:2000:21:09 (5)01:02:17
5151WOJCIESZONEK DAMIANNIEDZWIEDŹKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA199800:10:16 (9)00:01:0300:29:06 (4)00:00:4800:21:12 (6)01:02:25
6142KOWALCZYK ŁUKASZGAJĘCI ŁUGKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA199800:10:08 (6)00:01:1200:29:08 (6)00:00:5900:21:58 (7)01:03:26
7143LENARTOWICZ PAWEŁKOŁOUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA199700:09:27 (2)00:01:5600:29:03 (3)00:00:5600:22:14 (8)01:03:36
8137CIEŚLIK MATEUSZSTRZELCE KRAJEŃSKIEKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA199800:10:04 (3)00:01:1300:29:09 (8)00:00:5400:22:34 (9)01:03:53
9145RZUCZKOWSKI KACPEROSTRÓW MAZOWIECKAG-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA199700:10:07 (4)00:01:1000:29:09 (9)00:00:5500:23:35 (10)01:04:57
10146SIÓDMIAK IGORSZCZECINEKMKP SZCZECINEKPOLSKA199800:10:35 (12)00:01:1000:31:37 (12)00:11:5300:09:45 (1)01:05:00
11150WILK ADRIANPOLICEUKL8 POLICEPOLSKA199800:10:10 (8)00:01:1000:29:08 (5)00:00:5400:25:13 (13)01:06:34
12148SZUBA ERYKGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA199700:10:51 (13)00:01:3100:30:30 (11)00:00:5500:23:40 (11)01:07:27
13153ZAWARSKI PIOTRSZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA199800:12:29 (15)00:01:1000:32:38 (14)00:00:5300:24:07 (12)01:11:17
14149URBANEK MATEUSZGRYFINODELF GRYFINOPOLSKA199800:11:41 (14)00:01:2900:33:08 (15)00:01:0000:26:28 (14)01:13:45
15139GAJEWSKI KAROLKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA199700:10:23 (11)00:01:2500:34:34 (16)00:01:0900:28:09 (15)01:15:41
16136BROTIER ETIENNEKAMIONKIASZ AWF POZNAŃPOLSKA199800:12:39 (16)00:01:1100:32:30 (13)00:01:0600:30:39 (17)01:18:05
17141KOTLIŃSKI JAKUBCIANOWICETRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA199700:13:03 (17)00:01:2900:39:15 (17)00:01:1900:29:58 (16)01:25:03
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.PływanieT1RowerT2BiegWynik
1165SIKORA ALEKSANDRAJUSZCZYNYMCA KRAKÓWPOLSKA199700:10:54 (2)00:01:1100:32:24 (2)00:00:5800:23:36 (1)01:09:03,40
2162OLEJNICZAK URSZULAGŁOGÓWCSGT GŁOGÓWPOLSKA199800:10:55 (3)00:01:1800:33:36 (4)00:00:5900:25:50 (6)01:12:37,75
3169ZAWOLIK WIKTORIAKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA199700:10:59 (4)00:01:1800:34:07 (7)00:00:5800:25:43 (4)01:13:04,55
4161MASŁOWSKA OLGAGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA199800:11:06 (6)00:01:2200:33:57 (6)00:01:0200:25:37 (3)01:13:05,10
5158KWAŚKIEWICZ OLIWIADĄBROWA GÓRNICZATKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA199800:13:02 (14)00:01:2500:33:11 (3)00:01:1000:25:49 (5)01:14:37,10
6156GOC JULIAKWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA199700:10:10 (1)00:02:2000:33:57 (5)00:01:0200:27:43 (9)01:15:11,70
7167WOŹNIAK KARINASZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA199800:11:20 (8)00:01:2200:34:36 (9)00:01:0700:26:52 (7)01:15:17,35
8155GIET MAGDALENADZIERGOWICETRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA199700:14:00 (15)00:35:5600:01:00 (1)00:00:0700:24:21 (2)01:15:24,35
9157KASPRZAK KLAUDIAKALISZUKS "DZIEWIĄTKA"POLSKA199800:11:56 (10)00:01:0000:34:43 (10)00:01:0100:28:10 (11)01:16:49,65
10159LOREK KINGAELBLĄGMKS TRUSO ELBLĄGPOLSKA199800:12:19 (12)00:01:3800:35:11 (12)00:01:0800:27:17 (8)01:17:33,10
11164PŁATEK ANNALESZNOREAL 64-STOPOLSKA199800:11:02 (5)00:01:2500:36:25 (13)00:01:0000:27:46 (10)01:17:37,90
12160MASŁOWSKA BOGNAGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA199800:11:39 (9)00:01:2800:34:35 (8)00:01:1200:31:19 (13)01:20:13,10
13166WISNIEWSKA NATALIAKATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPOLSKA199700:11:07 (7)00:01:3300:35:01 (11)00:01:0500:33:03 (15)01:21:48,75
14163PIETRUSZEWSKA MARTYNAGNIEZNOGTT DIAMENT MACIEJKA GNIEZNOPOLSKA199800:12:17 (11)00:01:2600:38:38 (15)00:01:0500:29:56 (12)01:23:21,35
15154BOCZKOWSKA DIANAKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA199700:12:34 (13)00:01:5600:38:01 (14)00:01:2100:31:44 (14)01:25:35,70
168ZABISZAK PAULINAGNIEZNOGTT DIAMENT GNIEZNOPOLSKA199800:11:4400:01:2800:37:5600:01:11DNF
M-ceNr zaw.Nazwa sztafety1 Zawodnik1 Klub2 Zawodnik2 Klub3 Zawodnik3 Klub4 Zawodnik4 KlubWynik
1186ZACHODNIOPOMORSKIELEWANDOWSKA OKTAWIAKS IRONMAN CS POLSKARUDZIŃSKI JAKUBKS IRONMAN CS POLSKAURBANEK ALEKSANDRAGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELFRUDZIŃSKI GRZEGORZGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF01:05:33
2183WIELKOPOLSKIEZYGMUNT MARTAMLUKS TRIATHLON KOŁOKASPRZYK FILIPGTT DIAMENT GNIEZNOBOHATER PAULINAMLUKS TRIATHLON KOŁOFALBOWSKI MACIEJUAM POZNAŃ01:06:05
3185WARMIŃSKOMAZURSKIEWORONKO WIKTORIAMKS MEDYK GIŻYCKOWINCZEWSKI MICHAŁMKS TRUSO ELBLĄGKOŁATKA ANNASTOWARZYSZENIE SZKOŁA PŁYWANIA ORKA IŁAWADZIK SZYMONSTOWARZYSZENIE SZKOŁA PŁYWANIA ORKA IŁAWA01:09:26
4182ŚWIĘTOKRZYSKIEPETTERS KLAUDIATS AKWEDUKT KIELCEBŁASZCZYK MATEUSZTS AKWEDUKT KIELCERAKUS MARIATS AKWEDUKT KIELCEBOGUS SZYMONTS AKWEDUKT KIELCE01:10:10
5181ŚLĄSKIEWARZECHA OLIWIAKS AZS-AWF KATOWICEBARAN JANKS AZS-AWF KATOWICEPIOTROWSKA NICOLEKS AZS-AWF KATOWICEROGACZ GRZEGORZKS AZS-AWF KATOWICE01:10:17
6184WARMIŃSKOMAZURSKIE 2ROKICKA JULIAMAKSYMOWICZ TOMASZMKS TRUSO ELBLĄGGLAUBERT WERONIKAMKS TRUSO ELBLĄGWINCZEWSKI MACIEJMKS TRUSO ELBLĄG01:12:38
7187WIELKOPOLSKIE IIRATAJCZAK MAGDALENAGTT DIAMENT GNIEZNOMATUSZ MACIEJGTT DIAMENT GNIEZNOMANICKA MARTYNAUAM POZNAŃMARKIEWICZ MARCELAZS AWF POZNAŃ01:12:55
8188WIELKOPOLSKIE IIIKUDŁASZCZYK MARIANNAUAM POZNAŃMYTULA MIKOŁAJUKS 9 KALISZJAKUBIAK ALEKSANDRAGTT DIAMENT GNIEZNOBARAN JAKUBUKS 9 KALISZ01:13:01
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMK
1372WOJCIESZONEK DAMIANKOBYLANKACS IRONMAN SZCZECINPOLSKA1997M18-24100:10:16 (2)00:01:1700:32:48 (9)00:00:5200:20:43 (1)01:06:111
2364CIEŚLIK MATEUSZSTRZELCE KRAJ.CS IRONMAN SZCZECINPOLSKA1998M18-24200:09:35 (1)00:01:2200:31:25 (3)00:00:5900:23:00 (8)01:06:222
3365TYLEK MATEUSZGŁOGOCZÓWBIKERS SHOP TEAMPOLSKA1983M30-34100:12:23 (13)00:02:0400:31:22 (2)00:01:1200:21:52 (3)01:08:533
4353HILK ADRIANPOLICEUKL "ÓSEMKA" POLICEPOLSKA1998M18-24300:10:23 (5)00:01:0100:34:55 (44)00:00:5600:22:14 (4)01:09:294
5202CZERWIEC ARTURPISARYKT WATER KNIGHTS1976M40-44100:10:43 (7)00:01:4700:33:22 (18)00:01:2300:22:25 (5)01:09:405
6229JANIAK PAWEŁTRIATHLON SIEDLCE CLUB1980M35-39100:13:02 (17)00:01:4900:32:44 (8)00:00:5700:21:40 (2)01:10:116
7349FIGURSKI CEZARYUKS G-8 BIELANY W-WAPOLSKA1966M50-54100:11:10 (9)00:01:3900:33:11 (16)00:01:0800:23:14 (12)01:10:227
8237JĘDRZEJEWSKA ALEKSANDRAWROCŁAWUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA1991K25-29100:10:28 (6)00:01:2800:34:47 (39)00:01:0800:22:45 (6)01:10:361
9346KAZIMIERCZAK HANNASTRZYŻEWICETRIWAWAPOLSKA1990K25-29200:10:21 (4)00:01:3000:34:51 (41)00:00:5900:23:46 (16)01:11:262
10215GAWEŁ MICHAŁGNIEZNOKS UAM TRIATHLON POZNAŃ1994M18-24400:11:01 (8)00:01:3500:33:40 (21)00:01:0400:24:23 (20)01:11:438
11298SIKORSKI KRYSTIANBARTOSZYCERANT BARTOSZYCE/ 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAPOLSKA1992M18-24500:13:03 (18)00:01:5900:32:35 (6)00:01:1700:22:54 (7)01:11:489
12285PROKOP JAROSLAWRUDA ŚLĄSKACHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA1971M45-49100:11:24 (11)00:01:4400:34:09 (28)00:01:1000:23:23 (14)01:11:5010
13214FILIPIAK ROBERTŁÓDŹPOLSKA1992M18-24600:10:20 (3)00:01:5600:35:30 (54)00:01:1000:24:24 (21)01:13:2011
14266MACHOŃ PIOTRCHOCIANÓWPOLSKA1977M35-39200:15:28 (52)00:02:2400:33:33 (20)00:01:0300:23:09 (11)01:15:3712
15225IGNATOWICZ ANDRZEJWARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMPOLSKA1974M40-44200:14:00 (24)00:01:5900:35:46 (62)00:01:0000:23:02 (9)01:15:4713
16352MAGDZIAK ZBIGNIEWWĄPIELSKKS EXTREME TEAM OBORNIKIPOLSKA1969M45-49200:12:48 (15)00:02:0000:35:56 (67)00:01:1300:24:03 (17)01:16:0014
17347WOJCIECHOWSKI BARTOSZLUBINAZS ŚUM KATOWICEPOLSKA1991M25-29100:12:09 (12)00:02:2200:33:46 (22)00:01:2300:26:22 (44)01:16:0215
18245KOBIAŁKA MICHAŁLESZNOPOLSKA1977M35-39300:15:23 (48)00:02:0700:32:30 (5)00:01:1500:24:49 (23)01:16:0416
19207DĄBKOWSKI KRZYSZTOFWŁOSZAKOWICE35 PLUSPOLSKA1975M40-44300:16:19 (74)00:01:4800:32:43 (7)00:01:0900:24:07 (18)01:16:0517
20195BOGUS RAFAŁCZĘSTOCHOWACYCLING JURA CZĘSTOCHOWAPOLSKA1969M45-49300:13:48 (22)00:02:0700:33:18 (17)00:01:3300:25:30 (27)01:16:1718
21259LEWANDOWSKI IGORŁÓDŻK.S. CELIRONMANPOLSKA1989M25-29200:11:18 (10)00:02:1500:36:18 (73)00:01:4000:24:52 (24)01:16:2419
22295SADURSKI ŁUKASZTARNÓW JEZIERNY5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERIIPOLSKA1984M30-34200:17:06 (88)00:02:0200:33:02 (10)00:01:2100:23:08 (10)01:16:4020
23199CHMIELNICKI PAWEŁJACZÓWCSGTPOLSKA1973M40-44400:12:28 (14)00:01:5800:35:42 (59)00:01:2000:25:19 (26)01:16:4821
24360KAPUŚNIAK TOMASZBYDGOSZCZTAK DLA TRANSPLANTACJIPOLSKA1974M40-44500:14:23 (29)00:35:3100:00:18 (1)00:01:1000:26:18 (39)01:17:4022
25218GÓRNICKI ŁUKASZSKWIERZYNAKM IRT MIEDZYRZECZPOLSKA1976M40-44600:15:13 (44)00:02:3000:32:24 (4)00:01:2700:26:18 (40)01:17:5223
26192BEKAS TOMASZLEGNICAPOLSKA1972M40-44700:14:28 (32)00:01:5300:35:11 (50)00:01:0000:25:38 (30)01:18:1024
27271MIELKE RAPHAELBAŻANOWICEPOLSKA1966M50-54200:13:55 (23)00:01:5200:34:17 (31)00:01:2500:27:15 (59)01:18:4525
28252KOZŁOWSKI KRZYSZTOFKOŚCIANKOSCIANPOLSKA1977M35-39400:15:24 (49)00:02:3400:33:06 (13)00:01:2900:26:23 (45)01:18:5626
29197BUDA KRZYSZTOFSZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA1978M35-39500:12:57 (16)00:02:1400:35:22 (51)00:01:1000:27:17 (60)01:18:5927
30345ADAMCZYK MARIUSZGNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLSKA1973M40-44800:16:07 (67)00:02:1900:34:12 (30)00:01:4300:24:15 (19)01:19:0628
31321TOŁWIŃSKI BOGUSŁAWELBLĄGMKS'TRUSOPOLSKA1968M45-49400:13:05 (20)00:02:0000:36:37 (78)00:01:2500:26:19 (42)01:19:2529
32281PIŁAT MICHAŁBOLESŁAWIECPOLSKA1978M35-39600:15:55 (61)00:01:5600:34:04 (24)00:01:1700:26:31 (47)01:19:4330
33316SZOFER ADAMNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1984M30-34300:16:11 (69)00:02:4300:33:27 (19)00:01:2100:25:38 (29)01:19:5031
34196BONDIA JACEKZIELONA GÓRASOGEST-GIANTPOLSKA1969M45-49500:13:16 (21)00:02:3200:34:24 (33)00:01:5100:27:52 (67)01:19:5532
35308STAŃCZAK SŁAWOMIRLESZNOREAL 64-STO LESZNO1967M45-49600:14:12 (27)00:02:2700:35:55 (66)00:01:4400:25:41 (31)01:20:0033
36274OLEJNICZAK PIOTRGŁOGÓWCSGT GŁOGÓWPOLSKA1969M45-49700:16:34 (83)00:02:1300:33:50 (23)00:01:0700:26:18 (41)01:20:0334
37231JANISZEWSKI ARKADIUSZŚRODA ŚLĄSKAGT RATPOLSKA1971M45-49800:16:07 (68)00:02:4300:33:03 (11)00:01:4500:26:57 (53)01:20:3535
38327ULLER GRACJANGORZÓW WLKP.1983M30-34400:15:55 (60)00:02:3500:34:58 (46)00:01:3100:25:38 (28)01:20:3636
39371BOROLA BARTOSZSŁUBICEHERBALIFEPOLSKA1987M25-29300:16:20 (75)00:02:3500:33:04 (12)00:01:2600:27:17 (61)01:20:4337
40350GAŁĄZKA MACIEJZIELONA GÓRAPOLSKA1977M35-39700:14:39 (34)00:02:1100:35:33 (57)00:01:0800:27:14 (58)01:20:4538
41342ŻURAWICZ ANDRZEJCHWARSZCZANYŻURAW TRITEAMPOLSKA1989M25-29400:14:39 (35)00:02:0300:34:17 (32)00:01:3100:28:32 (83)01:21:0239
42211DUBIEC BOGDANSKWIERZYNAKM IRT MIEDZYRZECZPOLSKA1968M45-49900:14:16 (28)00:02:5300:34:07 (26)00:01:5400:27:53 (68)01:21:0340
43286PRZYBYLSKI SŁAWOMIRZIELONA GÓRAPOLSKA1962M50-54300:15:06 (42)00:02:5600:34:54 (43)00:01:1800:26:27 (46)01:21:1141
44278PATERA PRZEMYSŁAWPOLKOWICEOBUDOWA GRUPA POŚCIGOWAPOLSKA1977M35-39800:13:04 (19)00:03:0300:36:04 (70)00:01:0300:28:03 (73)01:21:1842
45234JASKULSKI DARIUSZZIELONA GORAKM SPORT IRT ZIELONA GORAPOLSKA1980M35-39900:17:54 (106)00:02:5400:34:07 (27)00:01:2200:25:07 (25)01:21:2443
46248KONDRACKI ŁUKASZZGORZELECUKS ENERGETYK ZGORZELECPOLSKA1983M30-34500:14:11 (26)00:02:0600:36:37 (79)00:01:4600:26:45 (50)01:21:2444
47241KALINOWSKI GRZEGORZWISZNIA MAŁAGVTPOLSKA1974M40-44900:17:08 (89)00:02:2300:34:10 (29)00:01:3900:26:21 (43)01:21:4145
48257KWAŚNIK KRZYSZTOFNIECHLÓWKGHM POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA1985M30-34600:19:36 (125)00:01:5900:35:43 (60)00:01:2400:23:18 (13)01:22:0146
49304SOBOLEWSKI KRZYSZTOFZIELONA GÓAKM SPORT IRT ZIELONA GÓRAPOLAND1974M40-441000:15:08 (43)00:02:3200:34:43 (35)00:01:3700:27:04 (56)01:22:0447
50309STEC MARIUSZSZCZYRKBESKIDY TRI SPORT TEAMPOLSKA1981M35-391000:16:38 (84)00:02:0800:35:47 (63)00:01:1900:26:16 (38)01:22:08,0548
51193BIERNACKI DAMIANPABIANICEMASTERCARDPOLSKA1974M40-441100:15:24 (49)00:03:2700:33:10 (15)00:01:4500:28:22 (80)01:22:08,3549
52325TYBURSKI PIOTRWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1972M40-441200:16:24 (79)00:03:0100:37:50 (93)00:01:0700:23:46 (15)01:22:08,4550
53357SZULC ADAMZIELONA GÓRAPOLSKA1976M40-441300:14:57 (38)00:02:1100:34:51 (41)00:02:0000:28:11 (76)01:22:1051
54334WOJCIECHOWSKI JAKUBLESZNOMW INVEST GROUPPOLSKA1983M30-34700:14:25 (31)00:02:3100:36:02 (69)00:01:2300:28:01 (72)01:22:2252
55314SZCZUROWSKI WALDEMARGŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1981M35-391100:16:29 (81)00:02:5300:35:41 (58)00:01:5300:25:41 (33)01:22:3853
56194BŁAŻEJCZAK MATEUSZRAKONIEWICEPOLSKA1991M25-29500:15:14 (46)00:02:2500:35:32 (56)00:01:0400:28:30 (82)01:22:4554
57320TIETZ ERYKSTAWYWATACHA STAWY TEAMPOLSKA1984M30-34800:14:59 (41)00:02:1500:36:21 (75)00:01:2700:27:58 (71)01:23:0055
58243KANIEWSKI JACEKZIELONA GÓRADIVERSEYPOLSKA1978M35-391200:16:14 (71)00:02:4200:33:09 (14)00:01:5700:29:06 (89)01:23:0956
59284POSZELĘŻNY DARIUSZWARSZAWAMASTER CARDPOLSKA1974M40-441400:17:28 (94)00:02:2100:35:06 (48)00:01:4500:26:45 (51)01:23:2657
60294RYBIŃSKI RADOSLAWLEGNICAKB LEW LEGNICAPOLSKA1990M25-29600:17:53 (103)00:01:1400:37:21 (89)00:01:0900:25:55 (34)01:23:3358
61331WELTER DARIUSZLEGNICATKLPOLSKA1977M35-391300:16:00 (62)00:02:2800:34:48 (40)00:01:4400:28:40 (85)01:23:4059
62297SICIŃSKI RAFAŁPOZNAŃMALOKA TEAMPOLSKA1983M30-34900:14:25 (30)00:02:1300:35:55 (65)00:01:2700:29:45 (97)01:23:4560
63217GORLOWSKI EMILŚWIDNICAPOLSKA1979M35-391400:18:03 (110)00:02:0400:35:00 (47)00:01:3700:27:05 (57)01:23:4961
64335WOJTKIEWICZ WIESŁAWPOLKOWICETAWERNA PAULINAPOLSKA1978M35-391500:14:36 (33)00:03:3700:34:57 (45)00:01:0000:29:58 (99)01:24:0862
65227JAGIEŁKA KRZYSZTOFLESZNOREAL 64-STOPOLSKA1968M45-491000:17:42 (100)00:02:2300:34:44 (37)00:01:3700:27:43 (66)01:24:0863
66355JĘDRASIAK ADRIANZIELONA GÓRAHURTOWNIASPORTOWA.NETPOLSKA1991M25-29700:16:44 (86)00:03:1100:36:40 (80)00:01:3000:26:09 (35)01:24:1364
67323TRUSEWICZ TOMASZSTANISZÓWKKONPOLSKA1976M40-441500:15:33 (54)00:02:1000:34:43 (36)00:01:5200:29:34 (95)01:24:2165
68313SZCZUROWSKI MARIUSZBYTOM ODRZAŃSKIPOLSKA1984M30-341000:18:33 (115)00:02:1000:35:45 (61)00:01:4300:26:14 (37)01:24:2766
69206DAWIDZIAK JAROSŁAWLESZNOAMBIT RACING TEAM / MARATON LESZNOPOLSKA1971M45-491100:16:23 (78)00:03:0100:36:28 (77)00:01:1400:27:25 (62)01:24:3067
70242KAŁUSZYŃSKI PAWEŁZĄBKIMASTERCARDPOLSKA1979M35-391600:19:24 (122)00:02:5300:34:45 (38)00:01:1900:26:14 (36)01:24:3568
71213DYMITROWSKI MACIEJWOLSZTYNAESCULAP B.BRAUN TEAMPOLSKA1985M30-341100:15:46 (58)00:01:1200:35:27 (53)00:01:3500:30:16 (102)01:24:4669
72209DOMAGALSKI PIOTRSZCZECINIRONMAN CS POLSKAPOLSKA1966M50-54400:14:58 (39)00:02:2100:36:02 (68)00:02:0500:29:29 (94)01:24:5570
73258LEKS IRENEUSZZIELONA GÓRAPOLSKA1963M50-54500:15:42 (57)00:02:3000:38:28 (100)00:01:4500:26:36 (49)01:25:0071
74220GRZYWACZ JAREKŚWIEBODZINPOLSKA1980M35-391700:16:05 (65)00:01:5300:34:39 (34)00:02:0100:29:29 (93)01:25:0772
75256KRUSZYŃSKI ANDRZEJŁÓDŹMASTERCARDPOLSKA1977M35-391800:15:14 (45)00:03:0900:36:42 (81)00:02:1100:27:53 (69)01:25:0973
76310SZABLEWSKI ADAMCZARNY BÓRŚWIERKOWA CZARNY BÓRPOLSKA1979M35-391900:16:59 (87)00:02:1400:35:50 (64)00:01:4000:28:36 (84)01:25:1874
77235JERZYK HUBERTLESZNO64-STO / LUCKY LUKIPOLSKA1985M30-341200:17:35 (96)00:02:0400:37:12 (85)00:01:2900:27:02 (55)01:25:2275
78233JANUSZ IZABELAŚRODA ŚLĄSKAPOLSKA1994K18-24100:14:05 (25)00:02:2400:38:51 (104)00:01:3500:29:03 (87)01:25:573
79293RUTKOWSKI RAFAŁSŁUBICEPOLSKA1977M35-392000:15:40 (56)00:03:1500:36:06 (71)00:01:4800:29:14 (91)01:26:0476
80204DALEKI ŁUKASZOBRATRYTON WOLSZTYNPOLSKA1988M25-29800:14:54 (37)00:02:4400:35:09 (49)00:01:3300:31:20 (115)01:26:1077
81261ŁUNKIEWICZ JAGNAPOZNANEURO FILM1974K40-44100:16:16 (73)00:02:1900:38:37 (102)00:01:3500:27:39 (65)01:26:264
82260ŁOWICKA MAGDALENAWROCŁAWRUNNER'S WORLDPOLSKA1985K30-34100:15:28 (51)00:02:2200:40:27 (118)00:01:3200:26:55 (52)01:26:445
83221HEŁMECKI DARIUSZWILCZYCEPOLSKA1971M45-491200:20:02 (133)00:02:5300:37:20 (88)00:02:0100:24:48 (22)01:27:0478
84318SZYMONIAK ANDRZEJWOŁÓWWOŁÓW TEAMPOLSKA1961M55-59100:17:36 (97)00:02:5000:37:56 (94)00:01:4300:27:00 (54)01:27:0579
85244KELER MARIUSZPIOTRKÓW TRYBMASTERCARDPOLSKA1981M35-392100:16:15 (72)00:02:3400:38:11 (98)00:01:5200:28:18 (78)01:27:1080
86288PYSIAK DAMIANSŁUBICEFSL VERUS AOK.PL TEAMPOLSKA1980M35-392200:19:15 (119)00:02:3800:35:25 (52)00:01:5600:28:04 (74)01:27:1681
87273MOMOT TOMASZLESZNOPOLSKA1975M40-441600:16:32 (82)00:03:2800:36:21 (74)00:02:0400:28:58 (86)01:27:2382
88340ZYŚKO TOMEKWARSZAWAPOLSKA1969M45-491300:17:27 (93)00:02:1800:37:41 (92)00:01:5800:28:15 (77)01:27:4083
89210DROZD WOJCIECHKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLSKA1986M30-341300:18:34 (116)00:03:0800:37:12 (84)00:01:1700:27:39 (64)01:27:5084
90338ZAHORSKI PIOTRGŁOGÓWPOLSKA1968M45-491400:16:43 (85)00:02:4400:35:32 (55)00:02:2600:30:43 (106)01:28:0785
91264MACHOŃ GRZEGORZCHOCIANÓWKLUB BIEGACZA "ZDYSZAAANI" CHOCIANÓWPOLSKA1976M40-441700:19:20 (120)00:02:3800:37:59 (96)00:01:4300:26:31 (48)01:28:1286
92254KRAUZE TOMASZWROXŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA1967M45-491500:17:34 (95)00:03:3200:37:56 (95)00:01:3300:27:57 (70)01:28:3287
93279PAZDAN PIOTRZĄBKIMASTERCARDPOLSKA1972M40-441800:17:23 (92)00:02:5400:36:25 (76)00:01:5000:31:01 (112)01:29:3288
94267MAGIERA BARTŁOMIEJWAŁBRZYCHFAURECIA WAŁBRZYCHPOLSKA1986M30-341400:18:21 (114)00:02:1800:40:03 (112)00:01:2700:27:27 (63)01:29:3589
95328WALCZYK ROMANKRAKÓWAKP KRAB AGH1968M45-491600:15:54 (59)00:02:4900:37:05 (82)00:02:2000:31:32 (117)01:30:0990
96263ŁYSZCZAK ROMANZIELONA GÓRAPOLSKA1966M50-54600:15:31 (53)00:03:2300:37:16 (87)00:01:3800:32:23 (126)01:30:1191
97216GBIORCZYK ROBERTŚMIGIELWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA1964M50-54700:17:55 (107)00:02:3400:34:05 (25)00:01:5700:33:50 (136)01:30:2192
98270MELNICZUK BARTŁOMIEJLEGNICAPOLSKA1989M25-29900:14:42 (36)00:03:1100:39:02 (107)00:01:2700:32:02 (123)01:30:2593
99302SOBALA KRZYSZTOFWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1985M30-341500:18:06 (112)00:03:1200:38:30 (101)00:01:4700:29:03 (88)01:30:3894
100283POSZELĘŻNY ANDRZEJWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1980M35-392300:17:10 (90)00:02:5100:37:29 (91)00:01:2300:31:52 (121)01:30:4595
101238JURGIELEWICZ GRZEGORZŚWIEBODZINPOLSKA1979M35-392400:15:15 (47)00:03:2000:38:53 (105)00:02:1500:31:05 (113)01:30:4796
102329WALTER DARIUSZPOLKOWICEPOLSKA1982M30-341600:16:22 (77)00:02:3500:37:08 (83)00:01:5600:32:48 (131)01:30:4997
103280PIETRUCZUK GRZEGORZWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1977M35-392500:15:38 (55)00:02:4500:39:57 (111)00:01:4500:30:52 (109)01:30:5898
104296SATKOWSKI RADOSŁAWWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1973M40-441900:19:29 (124)00:02:4200:38:53 (106)00:01:5300:28:26 (81)01:31:2399
105268MAKOWICZ JÓZEFŻARYPOLSKA1956M60+100:16:06 (66)00:03:2400:37:26 (90)00:02:1100:32:17 (125)01:31:24100
106246KOLANO MAREKWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1985M30-341700:21:58 (144)00:03:3500:38:07 (97)00:02:0400:25:41 (32)01:31:25101
107330WASZAK MARCINSARBINOWOPOLSKA1986M30-341800:17:52 (102)00:02:3200:37:13 (86)00:01:3900:32:29 (127)01:31:44102
108307STANKIEWICZ WOJCIECHZIELONA GÓRAAPS BIURO PROJEKTÓWPOLSKA1975M40-442000:18:16 (113)00:02:4900:39:24 (108)00:01:4500:29:48 (98)01:32:02103
109299SKOMOROWSKI MACIEJLEGNICAEUCO TEAMPOLSKA1969M45-491700:17:53 (105)00:02:5800:38:23 (99)00:02:4600:30:52 (108)01:32:52104
110200CHMIST JACEKWROCŁAWNOAPOLSKA1980M35-392600:16:01 (63)00:03:5000:42:42 (131)00:02:3700:28:08 (75)01:33:18105
111226IMIOŁEK ADAMWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1975M40-442100:19:25 (123)00:02:4900:40:21 (115)00:01:4500:29:42 (96)01:34:02106
112276OPIŁOWSKI PAWEŁMODŁALABOSPORTPOLSKA1975M40-442200:17:20 (91)00:02:5900:36:18 (72)00:01:4300:36:21 (143)01:34:40107
113289RAUNKE PATRYKZIELONA GÓRAHURTOWNIASPORTOWA.NETPOLSKA1981M35-392700:17:40 (99)00:02:5500:40:54 (120)00:01:4400:31:33 (118)01:34:46108
114300SKORUPINSKI JAREKWOLSZTYNPOLSKA1966M50-54800:18:57 (118)00:03:3200:39:31 (109)00:01:1900:31:37 (120)01:34:55109
115287PRZYBYSZ JAROMIRLESZNOXXXPOLSKA1966M50-54900:14:59 (40)00:03:5400:41:45 (126)00:01:1900:33:02 (133)01:34:57110
116348MICHALSKI ŁUKASZZIELONA GÓRAPOLSKA1981M35-392800:19:53 (131)00:03:3900:41:16 (122)00:02:0000:28:22 (79)01:35:10111
117191BARCZ MACIEJWROCŁAWPOLSKA1980M35-392900:16:02 (64)00:03:0500:45:03 (140)00:01:0100:30:14 (101)01:35:26112
118282PŁUDOWSKI PRZEMYSŁAWWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1982M30-341900:19:40 (126)00:02:4100:40:51 (119)00:01:5700:30:22 (103)01:35:30113
119358DUDZIŃSKI MAREKWROCŁAWRUNNER'S WORLDPOLSKA1968M45-491800:18:51 (117)00:03:2900:41:02 (121)00:01:3900:30:48 (107)01:35:49114
120230JANISZEWSKA OLGAZGORZELECPOLSKA1973K40-44200:20:25 (134)00:02:3000:40:24 (117)00:01:4400:30:53 (110)01:35:576
121303SOBIERAJCZYK KINGAPLESZEWTRYTON WOLSZTYNPOLSKA1991K25-29300:16:22 (76)00:03:0300:41:21 (124)00:01:1600:34:03 (138)01:36:047
122319ŚWIATŁOŃ MAŁGORZATAROKITKIPOLSKA1989K25-29400:17:56 (108)00:02:4100:39:54 (110)00:01:3600:34:34 (139)01:36:418
123291REMBOWICZ KATARZYNAWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1986K30-34200:20:58 (138)00:03:3900:40:09 (113)00:01:5800:29:59 (100)01:36:439
124198BUDASZ ANDRZEJSTARE BABICEMASTERCARDPOLSKA1971M45-491900:17:44 (101)00:02:2500:41:23 (125)00:02:0300:33:15 (134)01:36:50115
125333WITKOWSKI MAREKZIELONA GÓRAWIKINGPOLSKA1972M40-442300:20:51 (137)00:03:1700:41:20 (123)00:01:3000:31:26 (116)01:38:24116
126290RĄCZKOWSKI DANIELCHOCIANÓWPOLSKA1985M30-342000:18:05 (111)00:03:4300:42:08 (129)00:02:5500:31:58 (122)01:38:49117
127306STAJER MARIUSZLESZNOAMBIT RACING TEAMPOLSKA1971M45-492000:16:28 (80)00:02:4800:48:01 (146)00:02:1200:29:22 (92)01:38:51118
128253KOZŁOWSKI TADEUSZKARGOWAWWW.E-LINE.PLPOLSKA1974M40-442400:16:12 (70)00:04:2900:43:40 (137)00:02:0200:32:34 (129)01:38:57119
129249KORONACKI KRZYSZTOFWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1986M30-342100:19:22 (121)00:02:5300:42:00 (128)00:02:2700:32:33 (128)01:39:16120
130250KORZYSTKO PIOTRZŁOTORYJAPOLSKA1980M35-393000:17:53 (103)00:03:2200:44:15 (138)00:01:0700:32:40 (130)01:39:17121
131312SZCZEPAŃSKI MARCINWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1987M25-291000:25:05 (149)00:02:0900:40:23 (116)00:01:3800:31:34 (119)01:40:49122
132239JUSZCZAK RAFAŁCHOCIANÓW1987M25-291100:20:36 (135)00:03:4000:43:05 (134)00:01:3800:32:04 (124)01:41:03123
133322TOMASIK MARCINGŁOGÓWPOLSKA1984M30-342200:19:42 (127)00:03:3600:45:14 (142)00:01:4500:31:07 (114)01:41:25124
134203DĄBKOWSKA DANUTAWŁOSZAKOWICE35 PLUSPOLSKA1972K40-44300:20:37 (136)00:02:5500:40:20 (114)00:02:0300:35:31 (141)01:41:2610
135232JANUSZ BARTOSZJERZMANOWAWATACHA STAWY TEAMPOLSKA1975M40-442500:19:44 (129)00:03:1200:45:35 (143)00:02:0200:30:53 (111)01:41:26125
136228JAKUBOWSKI PAWEŁSULECHÓWPOLSKA1991M25-291200:23:57 (148)00:03:2300:42:11 (130)00:01:4100:30:42 (105)01:41:53126
137262ŁYSIAK PIOTRPRZYLEPPOLSKA1972M40-442600:20:01 (132)00:04:4100:42:51 (132)00:01:5900:32:55 (132)01:42:27127
138255KRÓLIKOWSKI PAWEŁGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA1972M40-442700:21:34 (142)00:04:2300:46:33 (145)00:01:3900:29:14 (90)01:43:23128
139201CHOJNACKI KRZYSZTOFOSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA1985M30-342300:25:29 (150)00:03:0000:42:54 (133)00:01:5500:30:26 (104)01:43:43129
140351ZBORALSKI ŁUKASZPOZNAŃPOLSKA1975M40-442800:22:00 (145)00:04:0000:44:43 (139)00:01:2000:33:29 (135)01:45:32130
141265MACHOŃ MIRELACHOCIANÓWKLUB BIEGACZA "ZDYSZAAANI" CHOCIANÓWPOLSKA1984K30-34300:21:23 (139)00:02:2200:41:56 (127)00:01:2200:38:53 (149)01:45:5711
142236JĘCZMIONKA ANDRZEJWOLSZTYNPOLSKA1952M60+200:27:36 (153)00:04:1000:38:49 (103)00:02:3600:34:02 (137)01:47:12131
143247KONCKA-OLEJNIK MASTER CARD AGNIESZKAPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMASTERCARDPOLSKA1975K40-44400:19:42 (128)00:03:5900:43:33 (136)00:02:1800:37:53 (148)01:47:2512
144251KOWALCZYK MACIEJLEGNICAEUCO TEAM1986M30-342400:21:32 (141)00:02:2100:43:10 (135)00:02:3200:37:50 (147)01:47:26132
145224HUBKO DOROTASŁUBICEFSL VERUS AOK TEAMPOLSKA1972K40-44500:18:02 (109)00:03:5800:46:30 (144)00:03:2800:36:17 (142)01:48:1513
146337WRÓBLEWSKI ARTURWARSZAWADRUŻYNA DLA SERCA1975M40-442900:17:38 (98)00:04:4500:50:01 (150)00:02:1700:35:17 (140)01:49:57133
147275OLEJNIK-PAZOŁA JOANNALESZNOSZKOŁA JĘZYKOWA SMILEPOLSKA1979K35-39100:23:34 (147)00:03:4200:48:18 (148)00:02:3700:37:20 (146)01:55:3114
148269MAZURA ZBIGNIEWMIĘDZYRZECZEUCO TEAM1969M45-492100:19:53 (130)00:03:1200:45:06 (141)00:01:0200:47:35 (152)01:56:47134
149339ZAWARDZIN ROBERTWARSZAWAMASTERCARDPOLSKA1976M40-443000:21:39 (143)00:03:3700:53:07 (152)00:01:4600:36:50 (144)01:56:59135
150311SZCZEPAŃSKA MAGDALENAWARSZAWAMASTRCARDPOLSKA1986K30-34400:25:34 (151)00:03:2700:51:05 (151)00:01:3100:39:20 (150)02:00:5715
151356WIĘCŁAWSKI RAFAŁWARSZAWAPOLSKA1977M35-393100:22:54 (146)00:03:2700:56:10 (153)00:01:3100:36:57 (145)02:00:58136
152354SUSZKO GRZEGORZWARSZAWAPOLSKA1979M35-393200:21:31 (140)00:03:3700:48:05 (147)00:03:0500:50:17 (153)02:06:36137
153205DANEK PAWEŁLEGNICAEUCO TEAM1986M30-342500:26:08 (152)00:04:1700:48:22 (149)00:02:4000:46:53 (151)02:08:20138
154219GREMBSKI MACIEJGŁOGÓWCSGT GŁOGÓW AGROLOK SPORT TEAMPOLSKA1992M18-2400:09:3200:01:2200:31:4800:01:07DNF
155336WOŹNIAK MACIEJKOŚCIANTGV NODON TEAMPOLSKA1980M35-3900:11:1900:02:05DNF
156332WIERZEJEWSKI MARCINKOŚCIANTGV CLUBPOLSKA1979M35-3900:13:2100:02:15DNF
M-ceNr zaw.Nazwisko Imię1 zawodnik2 zawodnik3 zawodnikPływanieT1RowerT2BiegWynik
1362CROSSFIT GŁOGÓWWALKOWIAK ROBERTSADOWSKI KRZYSZTOFHAPEL HANNA00:13:56 (1)00:01:2400:32:43 (1)00:00:5500:30:46 (2)01:19:44
2361CROSSFIT GŁOGÓWKONOPSKI ADAMSŁUŻENKO AGATATAZBIR MARIUSZ00:15:45 (2)00:01:2900:34:43 (2)00:00:5700:31:08 (3)01:24:02
3363MŁODZI ATRAKCYJNIOTŁOWSKI JAKUBKAROLCZAK SANDRANAGLER TOMASZ00:22:20 (3)00:02:0000:51:12 (3)00:01:0600:30:12 (1)01:46:50
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1BiegWynikMK
1444CEBULA OSKARŚWIDNICAKS NEPTUN ŚWIDNICAPOLSKA2003M12/13100:03:19 (2)00:01:1600:03:57 (1)00:08:321
2433MAKSYMOWICZ KRZYSZTOFELBLĄGMKS'TRUSOPOLSKA2003M12/13200:03:20 (3)00:01:1600:04:03 (3)00:08:402
3432MAJORCZYK BARTOSZGNIEZNOGTT DIAMENT MACIEJKA GNIEZNOPOLSKA2004M12/13300:03:50 (6)00:01:2900:04:01 (2)00:09:193
4428KRAWCZYK JAKUBLESZNOKP AKWAWIT LESZNOPOLSKA2003M12/13400:03:09 (1)00:01:3100:04:56 (12)00:09:354
5424CHMIELNICKI GRACJANJACZÓWCSGT GŁOGÓWPOLSKA2003M12/13500:03:37 (4)00:01:4700:04:16 (7)00:09:405
6425GLEBA JONASZGNIEZNOGTT DIAMENTPOLSKA2003M12/13600:04:11 (11)00:01:3300:04:04 (4)00:09:476
7443ŻBIKOWSKA ZUZANNASIERPINMKS'TRUSOPOLSKA2003K12/13100:04:13 (12)00:01:3100:04:09 (5)00:09:531
8442WOJNA MIROSŁAWSSP ORKA IŁAWA2004M12/13700:04:05 (10)00:01:3200:04:19 (8)00:09:567
9421ATAMAŃCZUK MARTYNASZCZECINEKTRIATHLON SZCZECINEKPOLSKA2004K12/13200:04:02 (7)00:01:4700:04:11 (6)00:10:002
10439STEFANOWSKI MACIEJ2004M12/13800:03:43 (5)00:01:4300:04:57 (13)00:10:238
11440WIEŃCZY IGORSSP ORKA IŁAWA2005M10/11100:04:03 (8)00:01:4600:04:59 (14)00:10:489
12429KUSZEWSKI STANISŁAWKRAKÓWKT WATER KNIGHTS ZABIERZÓWPOLSKA2003M12/13900:04:39 (14)00:02:0300:04:31 (9)00:11:1210
13435POMORYN MAJASSP ORKA IŁAWA2005K10/11100:04:17 (13)00:01:5600:05:06 (16)00:11:203
14422BŁACH AMELIAOLEŚNICAOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWAPOLSKA2006K10/11200:04:04 (9)00:01:5500:05:24 (17)00:11:234
15436SŁOMSKA MAGDALENAKS AZS-AWF KATOWICE2006K10/11300:05:01 (18)00:01:5100:04:33 (10)00:11:255
16423CHMIELNICKI BARTOSZJACZÓWCSGT GŁOGÓWPOLSKA2005M10/11200:04:58 (17)00:01:4700:05:03 (15)00:11:4711
17438SŁOTWIŃSKA WIKTORIAPUŁAWY''WISŁA '' PUŁAWYPOLSKA2005K10/11400:05:05 (19)00:01:5900:04:52 (11)00:11:566
18431MACHOŃ JULIACHOCIANÓWKLUB ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH W LUBINIE2004K12/13300:04:54 (16)00:01:5600:05:24 (18)00:12:147
19430MACHOŃ IZABELACHOCIANÓWKLUB BIEGACZA "ZDYSZAAANI" CHOCIANÓW2006K10/11500:05:31 (20)00:02:1100:05:37 (19)00:13:208
20441WOJKTIEWICZ MARCELPOLKOWICETAWERNA PAULINAPOLSKA2002M000:04:53 (15)00:01:5400:06:47 (20)00:13:3512
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięWojewództwoKlubRok urodz.PływanieT1RowerT2BiegWynik
137WALKOWIAK MIŁOSZPOMORSKIESAMBOR TCZEW199900:08:46 (2)00:01:0900:24:24 (4)00:01:4400:10:43 (1)00:46:46
229RUDZIŃSKI JAKUBZACHODNIOPOMORSKIEKS IRONMAN CS POLSKA199900:08:57 (7)00:01:0600:23:21 (1)00:02:3800:10:46 (2)00:46:48
39FALBOGOWSKI MACIEJWIELKOPOLSKIEUAM POZNAŃ199900:08:54 (4)00:01:1000:25:17 (8)00:00:0200:12:15 (6)00:47:38
418KAPRZYK FILIPWIELKOPOLSKIEGTT DIAMENT GNIEZNO199900:08:54 (3)00:01:1300:25:06 (7)00:00:4000:12:10 (5)00:48:03
514JARLIŃSKI MICHAŁPOMORSKIEUKS TRI-TEAM RUMIA199900:09:04 (11)00:01:1100:23:39 (2)00:01:4300:12:40 (9)00:48:17
628RUDZIŃSKI GRZEGORZZACHODNIOPOMORSKIEGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF199900:09:08 (14)00:01:0500:24:52 (6)00:02:0700:11:41 (3)00:48:52
77DZIK SZYMONWARMIŃSKO-MAZURSKIESTOWARZYSZENIE SZKOŁA PŁYWANIA ORKA IŁAWA200000:08:55 (5)00:01:1300:24:15 (3)00:02:1700:13:18 (13)00:49:59
82BARAN JANŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE199900:08:57 (8)00:01:1200:25:30 (9)00:01:5500:12:27 (7)00:50:00
941WINCZEWSKI MICHAŁWARMIŃSKO-MAZURSKIEMKS TRUSO ELBLĄG200000:09:09 (15)00:01:1400:25:52 (12)00:00:4400:13:19 (14)00:50:18
1027ROGACZ GRZEGORZŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE200000:09:07 (13)00:01:0800:24:51 (5)00:02:2900:13:02 (11)00:50:37
1113HEDA JAKUBZACHODNIOPOMORSKIEGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF200000:09:45 (18)00:01:1100:27:00 (18)00:00:5000:12:03 (4)00:50:48
1223MARKIEWICZ MARCELWIELKOPOLSKIEAZS AWF POZNAŃ200000:10:35 (27)00:01:2100:25:51 (11)00:01:1300:13:09 (12)00:52:08
1324MATUSZ MACIEJWIELKOPOLSKIEGTT DIAMENT GNIEZNO199900:09:41 (17)00:01:1600:26:34 (16)00:00:2400:15:03 (21)00:52:58
1434SZULKOWSKI MARCINŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE199900:10:16 (25)00:01:2300:26:02 (13)00:02:3400:12:56 (10)00:53:10
1542WINKIEL WOJCIECHZACHODNIOPOMORSKIEGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF199900:09:50 (19)00:01:1500:26:25 (15)00:01:4300:14:00 (18)00:53:13
1611ROŻEK OSKARŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE200000:08:46 (1)00:01:2500:25:43 (10)00:01:5200:15:28 (26)00:53:14
1740WINCZEWSKI MACIEJWARMIŃSKO-MAZURSKIEMKS TRUSO ELBLĄG200000:10:09 (24)00:01:2000:26:20 (14)00:01:5100:13:34 (17)00:53:14
181BARAN JAKUBWIELKOPOLSKIEUKS 9 KALISZ200000:10:02 (21)00:01:1800:28:01 (21)00:00:5100:13:28 (16)00:53:41
1921KOWALSKI KUBAWIELKOPOLSKIEGTT DIAMENT GNIEZNO200000:09:01 (10)00:01:1400:28:15 (23)00:00:0600:15:15 (24)00:53:51
2022MAKSYMOWICZ TOMASZWARMIŃSKO-MAZURSKIEMKS TRUSO ELBLĄG200000:08:56 (6)00:01:1600:27:25 (19)00:00:5100:15:35 (27)00:54:02
2143ZENTARSKI JAKUBWARMIŃSKO-MAZURSKIESTOWARZYSZENIE SZKOŁA PŁYWANIA ORKA IŁAWA199900:54:15
225BOGUS SZYMONŚWIĘTOKRZYSKIETS AKWEDUKT KIELCE200000:10:42 (28)00:01:5300:26:38 (17)00:01:5500:13:24 (15)00:54:32
2320KONASIUK KONRADZACHODNIOPOMORSKIEUKL-8 POLICE199900:09:04 (12)00:01:2300:29:00 (25)00:00:5300:15:04 (22)00:55:24
2438WIELIGÓRKA OSKARZACHODNIOPOMORSKIEGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF199900:11:01 (31)00:01:3000:28:02 (22)00:02:3800:12:28 (8)00:55:38
2526MYTULA MIKOŁAJWIELKOPOLSKIEUKS 9 KALISZ200000:10:05 (22)00:01:1800:27:51 (20)00:00:5200:15:40 (28)00:55:46
2625MICHAŁOWSKI REMIGIUSZWARMIŃSKO-MAZURSKIE00:09:29 (16)00:01:4000:29:59 (27)00:00:3600:14:17 (20)00:56:00
2730SACZUK ARTURZACHODNIOPOMORSKIEUKL-8 POLICE200000:09:00 (9)00:01:2000:28:36 (24)00:02:1700:15:19 (25)00:56:32
2810GOC ADRIANZACHODNIOPOMORSKIEUKL-8 POLICE199900:10:16 (26)00:01:3400:30:09 (28)00:00:4600:15:05 (23)00:57:50
2917JĘDRZEJ FILIPMAŁOPOLSKIETRIATHLON YMCA KRAKÓW199900:10:46 (29)00:01:4400:30:22 (29)00:01:5800:14:05 (19)00:58:57
3039WILK KAMILZACHODNIOPOMORSKIEKS IRONMAN CS POLSKA200000:09:54 (20)00:01:3300:29:54 (26)00:02:2200:17:37 (30)01:01:20
3136TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZWARMIŃSKO-MAZURSKIEMKS TRUSO ELBLĄG200000:10:54 (30)00:01:4300:33:58 (32)00:00:1600:16:40 (29)01:03:31
3231SAPIŃSKI RADOSŁAWZACHODNIOPOMORSKIEUKL-8 POLICE199900:10:07 (23)00:01:4300:33:21 (31)00:02:1800:18:33 (31)01:06:02
3344ZMITROWICZ JAROSŁAWZACHODNIOPOMORSKIEGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF00:13:50 (32)00:01:4100:32:11 (30)00:02:0800:19:06 (32)01:08:55
19KELNER NIKODEMŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE200000:08:5100:01:15DNF
4BŁASZCZYK MATEUSZŚWIĘTOKRZYSKIETS AKWEDUKT KIELCE199900:09:0000:01:09DNF
3BERNACIAK WOJCIECHŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE199900:09:1100:01:08DNF
15JASIULEWICZ BARTOSZZACHODNIOPOMORSKIEGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF200000:11:1200:01:40DNF
6DRZEWOSZEWSKI KAMILDNS
8DZODZ MAREKDNS
12GORYŃSKI DAWIDDNS
16JEZIORSKI PATRYKŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE1999DNS
32SIONKOWSKI ARKADIUSZMAŁOPOLSKIEKS WATER KNIGHTS ZABIERZÓW2000DNS
33SKOLASIŃSKI RADOSŁAWDNS
35TOŁWINSKI TYMOTEUSZDNS
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.PływanieT1RowerT2BiegWynik
165SUDAK MAGDALENAMAZOWIECKIEUKS G-8 BIELANY200000:08:44 (1)00:01:0500:26:34 (2)00:01:5300:13:50 (3)00:52:06
264SIKORA MARTAMAŁOPOLSKIETRIATHLON YMCA KRAKÓW200000:08:44 (2)00:01:2000:27:43 (6)00:01:4000:13:20 (1)00:52:47
356PETTERS KLAUDIAŚWIĘTOKRZYSKIETS AKWEDUKT KIELCE199900:09:15 (7)00:01:1100:26:03 (1)00:02:5500:13:24 (2)00:52:48
471ZYGMUNT MARTAWIELKOPOLSKIEMLUKS TRIATHLON KOŁO199900:09:12 (6)00:01:1300:26:39 (3)00:01:4700:14:30 (8)00:53:22
553LEWANDOWSKA OKTAWIAZACHODNIOPOMORSKIEKS IRONMAN CS POLSKA199900:08:56 (3)00:01:1400:27:05 (4)00:01:4700:14:23 (6)00:53:26
662RUMIŃSKA KATARZYNAPOMORSKIESTREFA RUCHU MULTISPORT200000:09:38 (8)00:01:1900:28:12 (7)00:01:2400:14:16 (4)00:54:50
763SEROCZYŃSKA AMELIAMAZOWIECKIEUKS G-8 BIELANY199900:09:08 (5)00:01:2500:29:51 (14)00:00:1000:14:49 (11)00:55:24
872ŻARNOWSKA KAROLINAMAZOWIECKIEUKS G-8 BIELANY199900:08:57 (4)00:01:1500:30:47 (18)00:00:0200:14:59 (12)00:56:01
945BOHATER PAULINAWIELKOPOLSKIEMLUKS TRIATHLON KOŁO200000:09:50 (9)00:01:1900:29:10 (12)00:01:4000:14:42 (10)00:56:40
1049JÓZKOWSKA JOANNAZACHODNIOPOMORSKIEKS IRONMAN CS POLSKA199900:11:35 (18)00:01:2300:28:20 (9)00:01:0900:14:25 (7)00:56:52
1167URBANEK ALEKSANDRAZACHODNIOPOMORSKIEGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF200000:57:03
1254MANICKA MARTYNAWIELKOPOLSKIEUAM POZNAŃ199900:11:00 (16)00:01:2100:29:35 (13)00:01:0300:14:17 (5)00:57:16
1369WARZECHA OLIWIAŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE199900:10:25 (10)00:01:2900:28:19 (8)00:02:3300:15:27 (14)00:58:12
1460RATAJCZAK MAGDALENAWIELKOPOLSKIEGTT DIAMENT GNIEZNO199900:11:28 (17)00:01:2600:28:52 (10)00:02:0000:14:39 (9)00:58:24
1550KOŁATKA ANNAWARMIŃSKO-MAZURSKIESTOWARZYSZENIE SZKOŁA PŁYWANIA ORKA IŁAWA199900:10:58 (15)00:01:2000:30:43 (17)00:00:3900:15:41 (16)00:59:22
1648JAKUBIAK ALEKSANDRAWIELKOPOLSKIEGTT DIAMENT GNIEZNO200000:10:32 (12)00:01:2300:27:36 (5)00:02:2400:17:49 (19)00:59:44
1770WORONKO WIKTORIAWARMIŃSKO-MAZURSKIEMKS MEDYK GIŻYCKO200000:10:29 (11)00:01:3400:32:45 (20)00:01:3100:15:19 (13)01:01:38
1859RAKUS MARIAŚWIĘTOKRZYSKIETS AKWEDUKT KIELCE200000:12:38 (21)00:01:3400:31:01 (19)00:01:1400:15:29 (15)01:01:57
1952KUDŁASZCZYK MARIANNAWIELKOPOLSKIEUAM POZNAŃ200000:11:57 (19)00:01:2700:30:35 (16)00:01:3600:16:43 (18)01:02:17
2061ROKICKA JULIAWARMIŃSKO-MAZURSKIE00:10:58 (14)00:01:5700:29:00 (11)00:01:5900:18:49 (20)01:02:43
2147GLAUBERT WERONIKAWARMIŃSKO-MAZURSKIEMKS TRUSO ELBLĄG200000:12:04 (20)00:01:4800:30:29 (15)00:02:3500:15:54 (17)01:02:51
2257PIOTROWSKA NIKOLŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE199900:10:33 (13)00:01:3800:33:44 (22)00:00:0900:19:59 (22)01:06:03
2351KOTLARZ NATALIADOLNOŚLĄSKIECSGT GŁOGÓW200000:12:58 (22)00:01:3100:33:20 (21)00:01:3800:19:10 (21)01:08:37
46DOBROWOLSKA KAROLINAŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE2000DNS
55NICEWICZ GABRIELADOLNOŚLĄSKIECSGT GŁOGÓW2000DNS
58RADOMIŃSKA ALEKSANDRAMAZOWIECKIEKS BARAKUDA1999DNS
66ŚWIĄTEK ZUZANNAŚLĄSKIEKS AZS-AWF KATOWICE1999DNS
68WAŁASZEWSKA BEATADNS

Sławski Festiwal Triathlonu – zawody z wieloletnią tradycją, zapewniające doskonałe warunki i świetny początek sezonu triathlonowego. W tym roku zapraszamy na zawody:
Aquathlon dla dzieci,
Triathlon indywidualno-sztafetowy,
TRIATHLON RETRO w stylu lat 80 – XX wieku !!!
Triathlon tylko DLA KOBIET i osobno dla mężczyzn.
Zapraszamy na doskonałe zawody z okazji 32 lata polskiego triathlonu!

Powrót