Garmin Iron Triathlon Gołdap
Data i godzina | 2019-07-14 09:00:00 |
Miejscowość | Gołdap |
Dystans | 1/2 IM ; 1/4 IM ; 1/8 IM |
Oficjalna strona | http://irontriathlon.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 150 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- 1/2 IM
- SZTAFETY 1/2 IM
- 1/4 IM
- SZTAFETY 1/4 IM
- 1/8 IM
- SZTAFETY 1/8 IM
- DZIECI 200 M
- DZIECI 500 M
- DZIECI 1000 M
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 318 | SZOŁOWSKI FILIP | KIELCE | LABOSPORT TEAM | POL | 1984 | M30 | 1 | 00:28:32 | 00:01:50 | 02:22:46 | 00:01:12 | 01:31:52 | 04:26:12 | 1 | ||
2 | 316 | KACZYŃSKI ALEKSANDER | ŁAPY | NADAKTYWNI | POL | 1982 | M30 | 2 | 00:34:20 | 00:01:44 | 02:18:31 | 00:01:39 | 01:32:26 | 04:28:40 | 2 | ||
3 | 328 | LANGE GRZEGORZ | GOŁDAP | LANGE TRI COACH | POL | 1978 | M40 | 1 | 00:32:48 | 00:01:53 | 02:22:53 | 00:01:26 | 01:32:43 | 04:31:43 | 3 | ||
4 | 334 | KĘDZIOR GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 2 | 00:34:48 | 00:02:45 | 02:20:12 | 00:01:50 | 01:34:16 | 04:33:51 | 4 | |||
5 | 325 | JAWORSKI RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1984 | M30 | 3 | 00:38:07 | 00:02:37 | 02:27:37 | 00:01:25 | 01:29:02 | 04:38:48 | 5 | |||
6 | 323 | NAFALSKI RAJMUND | WARSZAWA | TEAM KARAŚ | POL | 1974 | M40 | 3 | 00:35:30 | 00:02:30 | 02:30:02 | 00:01:45 | 01:31:13 | 04:41:00 | 6 | ||
7 | 319 | BESPALOV OLEG | KALININGRAD | AMBERMAN ANNA | RU | 1979 | M40 | 4 | 00:34:08 | 00:01:57 | 02:25:06 | 00:01:31 | 01:41:32 | 04:44:14 | 7 | ||
8 | 284 | PAGÓRSKI JAKUB | MŁAWA | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | POL | 1996 | M18 | 1 | 00:38:40 | 00:02:30 | 02:31:19 | 00:01:47 | 01:31:45 | 04:46:01 | 8 | ||
9 | 338 | GRZANECKI RAFAŁ | WARSZAWA | PIE... NIE BIEGAM | POL | 1975 | M40 | 5 | 00:41:58 | 00:02:21 | 02:24:45 | 00:02:04 | 01:36:37 | 04:47:45 | 9 | ||
10 | 291 | CIEPIELEWSKI PATRYK | TCZEW | POL | 1990 | M18 | 2 | 00:35:30 | 00:02:52 | 02:34:27 | 00:01:56 | 01:33:26 | 04:48:11 | 10 | |||
11 | 329 | BRZÓSKA HENRYK | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1966 | M50 | 1 | 00:41:01 | 00:03:20 | 02:28:57 | 00:02:08 | 01:34:43 | 04:50:09 | 11 | ||
12 | 290 | KUROWSKI FILIP | ŁÓDŹ | ROSSBIEGANI ROSSMANN | POL | 1993 | M18 | 3 | 00:32:04 | 00:02:34 | 02:38:17 | 00:01:45 | 01:35:40 | 04:50:20 | 12 | ||
13 | 303 | MANCZAK BLAZEJ | GDYNIA | KS DELFIN GDYNIA | POL | 1998 | M18 | 4 | 00:26:46 | 00:02:46 | 02:43:27 | 00:01:51 | 01:35:57 | 04:50:47 | 13 | ||
14 | 288 | ZAGDAŃSKI DAREK | ZAGNAŃSK | MECHANIK I PRZYJACIELE | POL | 1989 | M30 | 4 | 00:40:43 | 00:02:29 | 02:38:50 | 00:01:46 | 01:30:47 | 04:54:35 | 14 | ||
15 | 332 | PADLEWSKA ANNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1980 | K30 | 1 | 00:32:03 | 00:03:29 | 02:37:52 | 00:02:19 | 01:38:57 | 04:54:40 | 1 | ||
16 | 297 | NOWAK SŁAWOMIR | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU EXATEL RUNNING TEAM | POL | 1970 | M40 | 6 | 00:32:59 | 00:03:18 | 02:37:10 | 00:02:18 | 01:40:42 | 04:56:27 | 15 | ||
17 | 289 | LITAWA JACEK | WARSZAWA | POL | 1970 | M40 | 7 | 00:34:25 | 00:02:28 | 02:35:52 | 00:02:00 | 01:41:55 | 04:56:40 | 16 | |||
18 | 307 | STRUK MACIIEJ | WROCŁAW | AĘ TRI CLUB | POL | 1979 | M40 | 8 | 00:38:31 | 00:02:49 | 02:33:32 | 00:02:16 | 01:39:45 | 04:56:53 | 17 | ||
19 | 320 | ŁUKASZUK JACEK | BIAŁYSTOK | LU.TECH PROJEKT TEAM | POL | 1975 | M40 | 9 | 00:37:30 | 00:02:48 | 02:40:38 | 00:01:52 | 01:34:44 | 04:57:32 | 18 | ||
20 | 335 | ZYCH PAWEŁ | BRWINÓW | ALLIANZ TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | M40 | 10 | 00:35:01 | 00:02:50 | 02:46:00 | 00:02:33 | 01:32:00 | 04:58:24 | 19 | ||
21 | 283 | GÓRSKI MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M18 | 5 | 00:38:56 | 00:02:08 | 02:26:01 | 00:01:09 | 01:51:13 | 04:59:27 | 20 | |||
22 | 302 | MAŃCZAK JAKUB | GDYNIA | POL | 1971 | M40 | 11 | 00:28:19 | 00:02:56 | 02:36:36 | 00:01:55 | 01:49:56 | 04:59:42 | 21 | |||
23 | 286 | CZAJKOWSKI KRZYSZTOF | KOŁO | POL | 1975 | M40 | 12 | 00:35:45 | 00:02:51 | 02:41:13 | 00:02:17 | 01:44:47 | 05:06:53 | 22 | |||
24 | 322 | KAMECKI TOMASZ | PRZEWORSK | POL | 1980 | M30 | 5 | 00:36:03 | 00:03:25 | 02:42:35 | 00:03:06 | 01:41:57 | 05:07:06 | 23 | |||
25 | 315 | UTYKAŃSKI MICHAŁ | EŁK | SBR TEAM EŁK | POL | 1986 | M30 | 6 | 00:31:22 | 00:02:49 | 02:40:12 | 00:01:41 | 01:52:18 | 05:08:22 | 24 | ||
26 | 310 | PISZCZATOWSKI ROMAN | GDYNIA | POL | 1966 | M50 | 2 | 00:38:35 | 00:02:56 | 02:30:49 | 00:02:04 | 01:58:05 | 05:12:29 | 25 | |||
27 | 331 | LEONIUK PAWEŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1982 | M30 | 7 | 00:42:00 | 00:02:58 | 02:40:00 | 00:01:53 | 01:47:04 | 05:13:55 | 26 | ||
28 | 295 | NOVLYANSKIY KONSTANTIN | KALININGRAD | JUSTTRI | RU | 1984 | M30 | 8 | 00:44:34 | 00:03:42 | 02:46:23 | 00:02:04 | 01:38:37 | 05:15:20 | 27 | ||
29 | 321 | KARAŚ CEZARY | WSOLA | TEAM KARAŚ | POL | 1993 | M18 | 6 | 00:47:38 | 00:03:55 | 02:45:51 | 00:02:11 | 01:41:47 | 05:21:22 | 28 | ||
30 | 294 | KOLĘDA ARTUR | AUGUSTÓW | ORTOSTOM AUGUSTÓW | POL | 1974 | M40 | 13 | 00:41:44 | 00:02:37 | 02:46:59 | 00:02:03 | 01:48:53 | 05:22:16 | 29 | ||
31 | 309 | MAZUREK MARCIN | WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 14 | 00:33:51 | 00:03:28 | 02:52:54 | 00:01:46 | 01:51:48 | 05:23:47 | 30 | |||
32 | 324 | STANISŁAWSKI MARCIN | ŁÓDŹ | TEAM KARAŚ | POL | 1976 | M40 | 15 | 00:40:54 | 00:03:38 | 02:37:19 | 00:03:19 | 02:00:52 | 05:26:02 | 31 | ||
33 | 282 | SKIBA PAWEŁ | POZNAŃ | POL | 1988 | M30 | 9 | 00:40:11 | 00:03:26 | 02:48:10 | 00:02:23 | 01:56:00 | 05:30:10 | 32 | |||
34 | 281 | CHYLAK KAMIL | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | POL | 1980 | M30 | 10 | 00:39:38 | 00:03:10 | 02:50:33 | 00:02:08 | 01:55:57 | 05:31:26 | 33 | ||
35 | 298 | MARCHENKO DMITRII | KALININGRAD | AMBERMAN | RU | 1981 | M30 | 11 | 00:40:55 | 00:02:56 | 02:52:14 | 00:02:18 | 01:54:02 | 05:32:25 | 34 | ||
36 | 312 | SMUŚ KAROL | KWIRYNÓW | POL | 1975 | M40 | 16 | 00:35:59 | 00:03:15 | 02:53:18 | 00:01:57 | 01:58:30 | 05:32:59 | 35 | |||
37 | 311 | SACHANBINSKI ALEKSANDER | OZIMEK | LABOSPORT TEAM | POL | 1965 | M50 | 3 | 00:46:47 | 00:03:32 | 02:46:08 | 00:02:44 | 01:56:01 | 05:35:12 | 36 | ||
38 | 326 | DOBROCZYŃSKI LECH | WARSZAWA | ANIMALITOS PHO S.A. | POL | 1972 | M40 | 17 | 00:41:56 | 00:04:11 | 02:44:44 | 00:02:48 | 02:01:52 | 05:35:31 | 37 | ||
39 | 336 | RAMOTOWSKI ARKADIUSZ | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1974 | M40 | 18 | 00:39:04 | 00:03:23 | 02:46:15 | 00:02:17 | 02:06:07 | 05:37:06 | 38 | ||
40 | 333 | MYŚLIŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1980 | M30 | 12 | 00:36:28 | 00:03:06 | 02:52:05 | 00:02:48 | 02:07:10 | 05:41:37 | 39 | ||
41 | 304 | WOŁKOWYCKI PAWEŁ | BIAŁYSTOK | PIE3CKI TEAM ŚWIAT SUPLI | POL | 1987 | M30 | 13 | 00:40:37 | 00:03:54 | 03:03:24 | 00:02:37 | 01:52:05 | 05:42:37 | 40 | ||
42 | 308 | KOLASZEWSKA DAGNA | WARSZAWA | POL | 1988 | K30 | 2 | 00:34:41 | 00:03:11 | 03:03:19 | 00:02:05 | 02:02:22 | 05:45:38 | 2 | |||
43 | 337 | MASALSKI WOJTEK | BIAŁYSTOK | SIRVIS.PL - TURYSTYKA AKTYWNA | POL | 1968 | M50 | 4 | 00:43:10 | 00:03:31 | 02:46:58 | 00:03:20 | 02:09:19 | 05:46:18 | 41 | ||
44 | 314 | ZAWADZKI KRYSTIAN | WARSZAWA | POL | 1986 | M30 | 14 | 00:39:02 | 00:05:46 | 03:06:12 | 00:03:17 | 01:51:51 | 05:46:23 | 42 | 00:00:15 | ||
45 | 330 | WASZCZUK BARTŁOMIEJ | WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 19 | 00:44:26 | 00:04:17 | 02:56:28 | 00:01:57 | 01:59:44 | 05:46:52 | 43 | |||
46 | 296 | GALEK ADAM | WARSZAWA | FUN KLUB KS TĘCZA | POL | 1981 | M30 | 15 | 00:47:32 | 00:06:03 | 03:05:37 | 00:02:51 | 01:54:44 | 05:57:02 | 44 | 00:00:15 | |
47 | 306 | PANASIUK MACIEJ | BIAŁA PODLASKA | LEASEPLAN FLEET MANAGEMENT POLSKA | POL | 1990 | M18 | 7 | 00:42:41 | 00:04:59 | 02:54:33 | 00:04:12 | 02:13:10 | 05:59:35 | 45 | ||
48 | 299 | NOSALIK PAWEŁ | AUGUSTÓW | POL | 1976 | M40 | 20 | 00:41:43 | 00:02:38 | 02:51:37 | 00:02:07 | 02:23:29 | 06:01:34 | 46 | |||
49 | 301 | WASILEWSKI PAWEŁ | WROCŁAW | SEKCJA TRIATHLONOWA WYŻSZEJ SZKOŁY OFICERSKIEJ WOJSK LĄDOWYCH | POL | 1972 | M40 | 21 | 00:48:02 | 00:05:31 | 02:54:11 | 00:03:48 | 02:18:13 | 06:09:45 | 47 | ||
50 | 287 | WSZEBOROWSKI DARIUSZ | EŁK | SBR TEAM EŁK | POL | 1967 | M50 | 5 | 00:44:28 | 00:06:44 | 03:14:36 | 00:03:24 | 02:04:21 | 06:13:33 | 48 | ||
51 | 293 | ROKICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1959 | M60 | 1 | 00:45:35 | 00:04:29 | 02:54:57 | 00:03:23 | 02:34:40 | 06:23:04 | 49 | |||
52 | 305 | HRYSZKO ROBERT | SANOK | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | POL | 1969 | M50 | 6 | 00:45:52 | 00:04:16 | 03:18:08 | 00:03:26 | 02:25:40 | 06:37:22 | 50 | ||
53 | 285 | KACZAN JAROSŁAW | IŁÓW | POL | 1977 | M40 | DNF | ||||||||||
54 | 292 | KOBIERACKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1992 | M18 | DNF | ||||||||||
55 | 300 | KOPANIA KAMIL | WARSZAWA | K.S TĘCZA | POL | 1990 | M18 | DNF | |||||||||
56 | 317 | NIZIO ADAM | BIAŁYSTOK | ROADBIKE.PL PEUGEOT POLSKA | POL | 1995 | M18 | DNF | |||||||||
57 | 339 | OLEJNIK MICHAŁ | AUGUSTÓW | ATP ATP | POL | 1980 | M30 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 327 | KOLĘDA ALBERT - DRAGONS AUGUSTÓW | AUGUSTÓW | 00:38:46 | 00:01:49 | 02:56:54 | 00:01:03 | 01:39:48 | 05:18:20 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 71 | SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK | GOŁDAP | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK/ SPORTOWIECWIEJSKI | POL | 1993 | M25 | 1 | 00:14:50 | 00:01:58 | 01:07:23 | 00:00:59 | 00:39:00 | 02:04:10 | 1 | ||
2 | 6 | LATAWIEC BARTOSZ | LEGIONOWO | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1978 | M40 | 1 | 00:19:44 | 00:02:05 | 01:04:25 | 00:01:03 | 00:43:13 | 02:10:30 | 2 | ||
3 | 151 | KRUPA JAN | WĘGORZEWO | JARECKI COACHING | POL | 1988 | M30 | 1 | 00:15:14 | 00:02:34 | 01:09:05 | 00:01:24 | 00:44:04 | 02:12:21 | 3 | ||
4 | 86 | NOWAK ROMAN | CZŁUCHÓW | ENDURE TEAM | POL | 1981 | M35 | 1 | 00:16:54 | 00:02:18 | 01:08:06 | 00:01:08 | 00:44:14 | 02:12:40 | 4 | ||
5 | 73 | KLEJZEROWICZ PAWEŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1990 | M25 | 2 | 00:16:49 | 00:01:53 | 01:09:11 | 00:01:15 | 00:44:22 | 02:13:30 | 5 | ||
6 | 102 | ZABORNIAK MICHAŁ | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 1995 | M18 | 1 | 00:15:31 | 00:02:10 | 01:12:34 | 00:01:40 | 00:42:15 | 02:14:10 | 6 | ||
7 | 23 | SWIANIEWICZ ANTONI | WARSZAWA | AKS POLONIA WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 2 | 00:17:15 | 00:02:01 | 01:10:39 | 00:01:33 | 00:44:07 | 02:15:35 | 7 | ||
8 | 85 | JAWOREK ŁUKASZ | TRZCIANY | WNIEBOWZIĘCI | POL | 1979 | M40 | 2 | 00:18:09 | 00:02:02 | 01:10:36 | 00:01:17 | 00:43:33 | 02:15:37 | 8 | ||
9 | 5 | KOSMALA MICHAŁ | MIEDZIANA GÓRA | LABOSPORT TEAM SUNWARD POLSKA | POL | 1977 | M40 | 3 | 00:17:11 | 00:02:24 | 01:08:54 | 00:01:22 | 00:46:09 | 02:16:00 | 9 | ||
10 | 16 | JONIO TOMASZ | SZELIGI K. WARSZAWY | KUŹNIA TRIATHLONU KM PSP M. ST. WARSZAWY | POL | 1981 | M35 | 2 | 00:16:51 | 00:01:58 | 01:08:57 | 00:01:29 | 00:46:46 | 02:16:01 | 10 | ||
11 | 114 | WOWTONIUK MARIUSZ | BIELSK PODLASKI | TIM MAŁEGO | POL | 1978 | M40 | 4 | 00:16:02 | 00:02:01 | 01:14:20 | 00:01:20 | 00:42:26 | 02:16:09 | 11 | ||
12 | 150 | NIEDŹWIADEK JAKUB | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU #CELJESTJEDEN | POL | 1993 | M25 | 3 | 00:15:30 | 00:02:01 | 01:11:47 | 00:01:13 | 00:45:46 | 02:16:17 | 12 | ||
13 | 126 | CYBULSKI KAMIL | GOŁDAP | LANGE TRI COACH | POL | 1984 | M35 | 3 | 00:18:46 | 00:01:53 | 01:09:47 | 00:01:23 | 00:44:44 | 02:16:33 | 13 | ||
14 | 44 | RYNKO PAWEŁ | OLSZTYN | STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) | POL | 1980 | M35 | 4 | 00:17:28 | 00:01:51 | 01:12:09 | 00:01:21 | 00:44:03 | 02:16:52 | 14 | ||
15 | 143 | BACHMAN MARCIN | WARSZAWA | VEGAN WAVE | POL | 1974 | M45 | 1 | 00:15:06 | 00:02:32 | 01:14:56 | 00:01:15 | 00:43:09 | 02:16:58 | 15 | ||
16 | 62 | BORKOWY MICHAŁ | BOJSZOWY | POL | 1975 | M40 | 5 | 00:18:35 | 00:02:12 | 01:12:20 | 00:01:17 | 00:42:47 | 02:17:11 | 16 | |||
17 | 132 | MACKIEWICZ JACEK | SULEJOWEK | POL | 1977 | M40 | 6 | 00:18:47 | 00:02:48 | 01:09:48 | 00:01:34 | 00:44:45 | 02:17:42 | 17 | |||
18 | 49 | CZAJKOWSKI ADAM | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1970 | M45 | 2 | 00:16:12 | 00:02:14 | 01:12:45 | 00:01:19 | 00:45:54 | 02:18:24 | 18 | |||
19 | 41 | STAFIEJ FILIP | JOZEFOW K/ LEGIONOWA | WNIEBOWZIECI 2AB 2AB | POL | 1976 | M40 | 7 | 00:16:37 | 00:02:09 | 01:12:12 | 00:01:14 | 00:46:32 | 02:18:44 | 19 | ||
20 | 87 | BULA PIOTR | ZGIERZ | SNG WILD DUCKS | POL | 1975 | M40 | 8 | 00:20:27 | 00:02:08 | 01:10:29 | 00:01:24 | 00:44:59 | 02:19:27 | 20 | ||
21 | 77 | SZLASKI IGOR | ZGIERZ | PROTRI | POL | 1989 | M30 | 3 | 00:18:21 | 00:02:36 | 01:11:43 | 00:01:22 | 00:45:39 | 02:19:41 | 21 | ||
22 | 25 | SIŁKOWSKI RADOSŁAW | GDYNIA | HEIZTECHNIK | POL | 1975 | M40 | 9 | 00:18:26 | 00:02:54 | 01:11:38 | 00:01:42 | 00:45:03 | 02:19:43 | 22 | ||
23 | 97 | PUCIŁOWSKI MIROSŁAW | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1962 | M55 | 1 | 00:16:39 | 00:02:02 | 01:13:07 | 00:01:14 | 00:46:42 | 02:19:44 | 23 | ||
24 | 32 | PIECHOTKA ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1981 | M35 | 5 | 00:17:38 | 00:02:31 | 01:12:45 | 00:01:24 | 00:48:28 | 02:22:46 | 24 | |||
25 | 103 | FRĄCZAK JAN | WARSZAWA | POL | 1982 | M35 | 6 | 00:20:22 | 00:02:08 | 01:12:57 | 00:01:24 | 00:46:07 | 02:22:58 | 25 | |||
26 | 15 | HOŁUB ANDRZEJ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1980 | M35 | 7 | 00:21:59 | 00:02:31 | 01:14:02 | 00:01:31 | 00:43:20 | 02:23:23 | 26 | ||
27 | 51 | PERKOWSKI JAROSŁAW | SUWAŁKI | BIAŁE MIŚKI SUWAŁKI | POL | 1971 | M45 | 3 | 00:17:30 | 00:02:20 | 01:14:51 | 00:01:17 | 00:47:43 | 02:23:41 | 27 | ||
28 | 146 | WĄSOWSKI PIOTR | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM UZALEŻNIONY OD MAREŃ | POL | 1994 | M25 | 4 | 00:15:37 | 00:03:26 | 01:14:58 | 00:02:49 | 00:47:07 | 02:23:57 | 28 | ||
29 | 117 | MATUSIAK MATEUSZ | ZGIERZ | SNG WILD DUCKS STACJA NOWA GDYNIA | POL | 1987 | M30 | 4 | 00:17:35 | 00:02:23 | 01:15:30 | 00:01:14 | 00:47:20 | 02:24:02 | 29 | ||
30 | 10 | MOŻDŻONEK MICHAŁ | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM TRIWAWA HUB.LU | POL | 1977 | M40 | 10 | 00:17:53 | 00:01:58 | 01:12:15 | 00:01:17 | 00:50:56 | 02:24:19 | 30 | ||
31 | 79 | KOWALCZYK IGA | GOŁDAP | POL | 1989 | K30 | 1 | 00:16:40 | 00:02:03 | 01:17:45 | 00:01:13 | 00:46:57 | 02:24:38 | 1 | |||
32 | 50 | DZIEZYC TOMASZ | KLESZCZEWO | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1978 | M40 | 11 | 00:16:24 | 00:02:44 | 01:15:27 | 00:01:35 | 00:48:45 | 02:24:55 | 31 | ||
33 | 37 | WANDZIOCH KRZYSZTOF | SUWAŁKI | WANDZIOCH TEAM PWIK SUWAŁKI | POL | 1992 | M25 | 5 | 00:15:04 | 00:02:46 | 01:17:47 | 00:01:27 | 00:47:55 | 02:24:59 | 32 | ||
34 | 144 | MICHAŁOWSKI PIOTR | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1991 | M25 | 6 | 00:14:40 | 00:03:40 | 01:15:52 | 00:02:07 | 00:48:50 | 02:25:24 | 33 | 00:00:15 | |
35 | 93 | DZIERSZKO RAFAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1979 | M40 | 12 | 00:17:44 | 00:02:09 | 01:10:43 | 00:02:09 | 00:52:29 | 02:25:29 | 34 | 00:00:15 | |
36 | 65 | HERMANOWICZ CEZARY | EŁK | POL | 1987 | M30 | 5 | 00:17:48 | 00:02:19 | 01:17:43 | 00:01:30 | 00:46:05 | 02:25:40 | 35 | 00:00:15 | ||
37 | 91 | SAZONOV VICTOR | KALININGRAD | AMBERMAN | RU | 1984 | M35 | 8 | 00:19:25 | 00:02:16 | 01:12:45 | 00:01:16 | 00:50:45 | 02:26:27 | 36 | ||
38 | 68 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | KIEDA - TRENERFIT.PL / IRONWOMAN FIT | POL | 1976 | M40 | 13 | 00:16:34 | 00:02:05 | 01:18:21 | 00:01:12 | 00:48:38 | 02:26:50 | 37 | ||
39 | 138 | WRÓBLEWSKI WOJCIECH | ZGIERZ | SNG WILD DUCKS STACJA NOWA GDYNIA | POL | 1979 | M40 | 14 | 00:19:16 | 00:03:03 | 01:16:12 | 00:01:25 | 00:46:59 | 02:26:55 | 38 | ||
40 | 64 | BERNATOWICZ ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 15 | 00:18:54 | 00:02:57 | 01:13:24 | 00:02:09 | 00:49:48 | 02:27:27 | 39 | 00:00:15 | ||
41 | 13 | JONIO KATARZYNA | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | K35 | 1 | 00:17:40 | 00:02:27 | 01:18:04 | 00:01:31 | 00:47:57 | 02:27:39 | 2 | ||
42 | 43 | KRYGIELSKI KRZYSZTOF | WÓJTOWO | CRYOSPACE OLSZTYN | POL | 1975 | M40 | 16 | 00:21:56 | 00:03:00 | 01:18:07 | 00:01:14 | 00:43:29 | 02:27:46 | 40 | ||
43 | 56 | HERMANN TOMASZ | OLSZTYN | WWW.OLSZTYNBIZNES.PL RODO BHP | POL | 1978 | M40 | 17 | 00:18:59 | 00:02:08 | 01:19:45 | 00:01:19 | 00:45:59 | 02:28:10 | 41 | ||
44 | 21 | OSIECKI EDWIN | KONSTANCIN-JEZIORNA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1969 | M50 | 1 | 00:17:15 | 00:02:44 | 01:17:45 | 00:01:32 | 00:49:04 | 02:28:20 | 42 | ||
45 | 88 | OSYTEK SŁAWOMIR | RADZYMIN | TRI LEVEL | POL | 1966 | M50 | 2 | 00:18:44 | 00:02:03 | 01:15:44 | 00:01:27 | 00:50:45 | 02:28:43 | 43 | ||
46 | 131 | KAMIŃSKI DARIUSZ | OLSZTYN | TEAM ELEKTRYK / NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1979 | M40 | 18 | 00:19:04 | 00:02:12 | 01:16:32 | 00:01:25 | 00:49:36 | 02:28:49 | 44 | ||
47 | 83 | JEZIERSKI TOMASZ | TCZEW | TJT | POL | 1975 | M40 | 19 | 00:19:39 | 00:03:01 | 01:19:16 | 00:01:30 | 00:45:31 | 02:28:57 | 45 | ||
48 | 153 | MRÓZ MICHAŁ | BIAŁYSTOK | 3T | POL | 1979 | M40 | 20 | 00:17:07 | 00:03:08 | 01:17:49 | 00:02:17 | 00:49:33 | 02:29:54 | 46 | ||
49 | 26 | KUR DANIEL | GDYNIA | ARKA GDYNIA | POL | 1985 | M30 | 6 | 00:19:03 | 00:02:22 | 01:18:55 | 00:01:37 | 00:48:04 | 02:30:01 | 47 | ||
50 | 7 | JAŁOCHA WALDEMAR | PRUSZKÓW | LABOSPORT TEAM | POL | 1966 | M50 | 3 | 00:22:30 | 00:02:31 | 01:16:29 | 00:01:27 | 00:48:06 | 02:31:03 | 48 | ||
51 | 123 | CIOŁCZYK MAGDA | WARSZAWA | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING | POL | 1981 | K35 | 2 | 00:18:40 | 00:02:14 | 01:13:35 | 00:01:24 | 00:55:13 | 02:31:06 | 3 | ||
52 | 78 | ANTONIUK MARCIN | WARSZAWA | 23 TEAM | POL | 1975 | M40 | 21 | 00:18:14 | 00:02:26 | 01:18:10 | 00:01:24 | 00:52:06 | 02:32:20 | 49 | ||
53 | 47 | KHOMUTOV DMITRII | KALININGRAD | AMBERMAN | RU | 1976 | M40 | 22 | 00:20:22 | 00:03:16 | 01:20:00 | 00:01:52 | 00:47:58 | 02:33:28 | 50 | ||
54 | 129 | KAROLEWSKI KRZYSZTOF | OLSZTYN | KRISS COACHING | POL | 1982 | M35 | 9 | 00:20:32 | 00:03:10 | 01:24:27 | 00:01:33 | 00:43:52 | 02:33:34 | 51 | ||
55 | 45 | KĄCKI KAROL | WARSZAWA | POL | 1979 | M40 | 23 | 00:20:29 | 00:03:07 | 01:19:12 | 00:01:21 | 00:49:58 | 02:34:07 | 52 | |||
56 | 136 | KUSKOWSKI MAREK | GOŁDAP | LANGE TRI COACH IRYD GOŁDAP | POL | 1978 | M40 | 24 | 00:21:08 | 00:02:14 | 01:19:18 | 00:01:23 | 00:50:16 | 02:34:19 | 53 | ||
57 | 22 | SOBOLEWSKI MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM | POL | 1980 | M35 | 10 | 00:18:14 | 00:03:51 | 01:19:35 | 00:01:30 | 00:51:00 | 02:34:25 | 54 | 00:00:15 | |
58 | 67 | KIEDA ALEKSANDRA | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1990 | K25 | 1 | 00:19:28 | 00:02:04 | 01:19:53 | 00:01:19 | 00:51:42 | 02:34:26 | 4 | ||
59 | 42 | LIŚKIEWICZ ROMAN | KĘTRZYN | WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ | POL | 1969 | M50 | 4 | 00:26:33 | 00:03:39 | 01:19:40 | 00:02:07 | 00:42:33 | 02:34:32 | 55 | ||
60 | 98 | KRASZEWSKI WOJTEK | WARSZAWA | SUPER LINIA | POL | 1965 | M50 | 5 | 00:19:16 | 00:03:29 | 01:18:06 | 00:01:38 | 00:52:31 | 02:35:00 | 56 | ||
61 | 31 | SACHMATA ROBERT | PIASECZNO | CTS - CZAJATRAININGSYSTEM | POL | 1967 | M50 | 6 | 00:23:42 | 00:02:23 | 01:18:58 | 00:01:28 | 00:48:45 | 02:35:16 | 57 | ||
62 | 48 | STRUK PIOTR | BIAŁYSTOK | POL | 1993 | M25 | 7 | 00:17:47 | 00:02:50 | 01:16:27 | 00:01:46 | 00:56:52 | 02:35:42 | 58 | |||
63 | 95 | KLEJZEROWICZ ROMAN | EŁK | EGGER RUNS/SBR TEAM EŁK | POL | 1977 | M40 | 25 | 00:20:31 | 00:02:15 | 01:21:03 | 00:01:39 | 00:50:24 | 02:35:52 | 59 | ||
64 | 90 | JEŻ PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1973 | M45 | 4 | 00:19:14 | 00:03:11 | 01:21:23 | 00:02:04 | 00:50:01 | 02:35:53 | 60 | |||
65 | 105 | BUGAJ MIROSŁAW | WARSZAWA | POL | 1967 | M50 | 7 | 00:14:50 | 00:03:34 | 01:23:31 | 00:01:28 | 00:53:03 | 02:36:26 | 61 | |||
66 | 99 | WYSZOMIERSKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | SUPER LINIA | POL | 1985 | K30 | 2 | 00:20:23 | 00:02:50 | 01:21:30 | 00:01:36 | 00:50:11 | 02:36:30 | 5 | ||
67 | 139 | KIRILENKO MARCIN | MARKI | TRI LEVEL | POL | 1974 | M45 | 5 | 00:23:26 | 00:03:27 | 01:17:04 | 00:03:03 | 00:50:12 | 02:37:12 | 62 | ||
68 | 122 | CICHY BARTOSZ | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1983 | M35 | 11 | 00:17:48 | 00:02:38 | 01:21:56 | 00:01:39 | 00:53:17 | 02:37:18 | 63 | ||
69 | 19 | SUPIKOVA BARBARA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | CZ | 1986 | K30 | 3 | 00:22:29 | 00:02:39 | 01:21:26 | 00:01:44 | 00:49:01 | 02:37:19 | 6 | ||
70 | 75 | KOSTRZEWSKI RADOSŁAW | WARSZAWA | DEBIUCIK | POL | 1978 | M40 | 26 | 00:18:10 | 00:03:13 | 01:21:57 | 00:01:16 | 00:52:45 | 02:37:21 | 64 | ||
71 | 11 | KOLANO AGNIESZKA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU/ WAY2CHAMP | POL | 1981 | K35 | 3 | 00:22:28 | 00:02:42 | 01:22:49 | 00:01:39 | 00:47:47 | 02:37:25 | 7 | ||
72 | 17 | BURANDT MAGDALENA | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1980 | K35 | 4 | 00:20:14 | 00:02:05 | 01:23:19 | 00:01:17 | 00:50:35 | 02:37:30 | 8 | ||
73 | 30 | CHĘCIŃSKI MAREK | WARSZAWA | #NEVERGIVEUP | POL | 1979 | M40 | 27 | 00:20:49 | 00:04:04 | 01:16:46 | 00:02:44 | 00:53:10 | 02:37:33 | 65 | ||
74 | 107 | ROŻNIATA ANDRZEJ | GŁOWNO | SNG WILD DUCKS | POL | 1972 | M45 | 6 | 00:21:33 | 00:02:59 | 01:18:48 | 00:02:18 | 00:51:57 | 02:37:35 | 66 | ||
75 | 60 | BANASZAK DAMIAN | PODOLSZE | POL | 1979 | M40 | 28 | 00:16:22 | 00:02:34 | 01:23:40 | 00:01:59 | 00:53:01 | 02:37:36 | 67 | |||
76 | 89 | ŻOCHOWSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1990 | M25 | 8 | 00:18:49 | 00:03:14 | 01:29:39 | 00:01:14 | 00:44:43 | 02:37:39 | 68 | |||
77 | 112 | KIRILENKO ANETA | MARKI | TRI LEVEL | POL | 1974 | K45 | 1 | 00:20:02 | 00:02:47 | 01:22:37 | 00:02:31 | 00:49:51 | 02:37:48 | 9 | ||
78 | 119 | KURYLO ARTUR | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1966 | M50 | 8 | 00:19:49 | 00:02:45 | 01:24:04 | 00:02:12 | 00:49:08 | 02:37:58 | 69 | ||
79 | 81 | PODGÓRSKI KRZYSZTOF | ŻABIENIEC / PIASECZNO | POL | 1964 | M55 | 2 | 00:17:37 | 00:03:00 | 01:25:06 | 00:01:14 | 00:51:09 | 02:38:06 | 70 | |||
80 | 106 | ROŻNIATA IWONA | GŁOWNO | SNG WILD DUCKS | POL | 1973 | K45 | 2 | 00:22:58 | 00:03:27 | 01:19:47 | 00:02:20 | 00:50:14 | 02:38:46 | 10 | ||
81 | 101 | JÓŹWIK MACIEJ | WARSZAWA | TRIATHLON SERWIS | POL | 1987 | M30 | 7 | 00:19:29 | 00:02:53 | 01:21:14 | 00:02:09 | 00:53:13 | 02:38:58 | 71 | ||
82 | 134 | PIOTROWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | ORTOREH TEAM | POL | 1972 | M45 | 7 | 00:20:48 | 00:50:32 | 02:39:00 | 72 | |||||
83 | 46 | LISIUS TOMASZ | GDAŃSK | POL | 1964 | M55 | 3 | 00:20:47 | 00:03:14 | 01:19:55 | 00:02:04 | 00:53:09 | 02:39:09 | 73 | |||
84 | 145 | SZACIŁOWSKI PRZEMYSŁAW | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1984 | M35 | 12 | 00:21:51 | 00:04:10 | 01:17:46 | 00:02:43 | 00:53:13 | 02:39:43 | 74 | ||
85 | 29 | LOESCH KONRAD | KRAKÓW | LOESCH+PARTNERZY LOESCH+PARTNERZY | POL | 1984 | M35 | 13 | 00:21:59 | 00:02:45 | 01:19:33 | 00:01:49 | 00:53:26 | 02:39:47 | 75 | 00:00:15 | |
86 | 109 | IWANOWSKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 14 | 00:19:43 | 00:03:36 | 01:20:50 | 00:01:59 | 00:53:39 | 02:39:47 | 76 | |||
87 | 115 | ZUJKO KINGA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1996 | K18 | 1 | 00:25:39 | 00:03:41 | 01:23:26 | 00:01:53 | 00:45:27 | 02:40:06 | 11 | ||
88 | 55 | DANIK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1974 | M45 | 8 | 00:23:52 | 00:03:06 | 01:19:08 | 00:02:32 | 00:52:14 | 02:40:52 | 77 | |||
89 | 14 | PIETRANIK PAWEŁ | PRUSZKÓW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1986 | M30 | 8 | 00:22:03 | 00:03:36 | 01:22:53 | 00:02:04 | 00:51:41 | 02:42:17 | 78 | ||
90 | 59 | SAMSELSKI RADOSŁAW | BIAŁYSTOK | POL | 1981 | M35 | 15 | 00:24:02 | 00:03:01 | 01:24:53 | 00:01:44 | 00:49:05 | 02:42:45 | 79 | |||
91 | 84 | MILCZAREK JAKUB | WARSZAWA | SOFTTUTOR TEAM | POL | 1979 | M40 | 29 | 00:21:58 | 00:02:54 | 01:27:03 | 00:01:47 | 00:49:33 | 02:43:15 | 80 | ||
92 | 147 | KAWKA PAULINA | WARSZAWA | 23 TEAM | POL | 1991 | K25 | 2 | 00:17:20 | 00:02:20 | 01:29:05 | 00:01:27 | 00:53:16 | 02:43:28 | 12 | ||
93 | 118 | ANTOSZEWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | POL | 1982 | M35 | 16 | 00:20:03 | 00:02:55 | 01:28:55 | 00:01:51 | 00:50:10 | 02:43:54 | 81 | |||
94 | 28 | CHOŁODOWSKI PIOTR | BIALYSTOK | NADAKTYWNI ABCPOLISA | POL | 1970 | M45 | 9 | 00:20:29 | 00:03:30 | 01:25:25 | 00:02:22 | 00:53:53 | 02:45:39 | 82 | ||
95 | 127 | CHMIEL REMIGIUSZ | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | POL | 1977 | M40 | 30 | 00:23:46 | 00:05:49 | 01:26:01 | 00:02:13 | 00:48:32 | 02:46:21 | 83 | ||
96 | 52 | BRYZEK ARNOLD | WARSZAWA | POL | 1970 | M45 | 10 | 00:17:40 | 00:02:43 | 01:23:31 | 00:02:07 | 01:00:42 | 02:46:43 | 84 | |||
97 | 72 | KRÓL JAKUB | BIAŁYSTOK | CROSSFIT BIAŁYSTOK | POL | 1986 | M30 | 9 | 00:19:37 | 00:02:05 | 01:26:12 | 00:01:24 | 00:57:25 | 02:46:43 | 85 | ||
98 | 108 | DĄBEK PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | KONDYCJA | POL | 1973 | M45 | 11 | 00:23:26 | 00:03:06 | 01:22:19 | 00:01:42 | 00:56:22 | 02:46:55 | 86 | ||
99 | 74 | TADLA PAWEŁ | OSTRÓDA | NET SYSTEM TRIATHLON TEAM | POL | 1982 | M35 | 17 | 00:21:01 | 00:02:43 | 01:25:42 | 00:01:32 | 00:56:36 | 02:47:34 | 87 | ||
100 | 135 | BUJNOWSKI ROBERT | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1979 | M40 | 31 | 00:24:35 | 00:03:33 | 01:22:47 | 00:02:32 | 00:54:09 | 02:47:36 | 88 | ||
101 | 27 | KOWALSKA ANETA | WARSZAWA | POL | 1989 | K30 | 4 | 00:20:06 | 00:02:34 | 01:26:44 | 00:01:56 | 00:57:45 | 02:49:05 | 13 | |||
102 | 34 | CHALAMONSKI TOMASZ | OSTROŁĘKA | NO HUMAN DOCTORS TEAM | POL | 1975 | M40 | 32 | 00:21:04 | 00:03:23 | 01:25:54 | 00:01:56 | 00:57:30 | 02:49:47 | 89 | ||
103 | 58 | CZAJKA MACIEJ | OLECKO | DELPHIA YACHTS DELPHIA YACHTS | POL | 1990 | M25 | 9 | 00:20:52 | 00:04:49 | 01:22:22 | 00:02:07 | 00:59:55 | 02:50:05 | 90 | ||
104 | 35 | GAWRYCH SYLWIA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1985 | K30 | 5 | 00:22:36 | 00:02:47 | 01:24:23 | 00:01:41 | 00:59:05 | 02:50:32 | 14 | ||
105 | 92 | CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW | KANIE | MC SERWIS | POL | 1976 | M40 | 33 | 00:25:42 | 00:03:31 | 01:20:04 | 00:02:20 | 00:58:58 | 02:50:35 | 91 | ||
106 | 104 | SIECZKOWSKI PAWEŁ | SOBOKLĘSZCZ | POL | 1978 | M40 | 34 | 00:23:06 | 00:03:56 | 01:27:48 | 00:01:43 | 00:54:22 | 02:50:55 | 92 | |||
107 | 140 | JAMROŻ ROBERT | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | M40 | 35 | 00:21:20 | 00:04:15 | 01:25:36 | 00:02:25 | 00:57:33 | 02:51:09 | 93 | ||
108 | 69 | MEDWID-FIDLER MARTA | WARSZAWA | CTS CZAJA TRAINING SYSTEM | POL | 1981 | K35 | 5 | 00:22:25 | 00:03:08 | 01:26:33 | 00:02:10 | 00:57:21 | 02:51:37 | 15 | ||
109 | 61 | BERNATOWICZ PAWEŁ | PIASECZNO | POL | 1997 | M18 | 2 | 00:18:56 | 00:03:00 | 01:29:24 | 00:01:03 | 00:59:15 | 02:51:38 | 94 | |||
110 | 63 | KRUPOWICZ MARCIN | WARSZAWA | POL | 1964 | M55 | 4 | 00:19:21 | 00:03:49 | 01:27:05 | 00:02:49 | 00:58:41 | 02:51:45 | 95 | |||
111 | 137 | KASEJA ŁUCJA | WARSZAWA | NIEZŁA KORBA | POL | 1986 | K30 | 6 | 00:20:44 | 00:02:58 | 01:25:34 | 00:02:25 | 01:00:29 | 02:52:10 | 16 | ||
112 | 113 | MALINOWSKI MARCIN | TUSZYNEK MAJORACKI | POL | 1975 | M40 | 36 | 00:24:14 | 00:03:34 | 01:28:25 | 00:02:43 | 00:53:26 | 02:52:22 | 96 | |||
113 | 125 | NAJDER EWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1957 | K60 | 1 | 00:22:27 | 00:03:11 | 01:30:50 | 00:02:41 | 00:54:15 | 02:53:24 | 17 | |||
114 | 130 | SIENKIEWICZ WOJCIECH | OLSZTYN | KRISS COACHING | POL | 1959 | M60 | 1 | 00:23:34 | 00:03:59 | 01:23:38 | 00:02:36 | 00:59:46 | 02:53:33 | 97 | ||
115 | 66 | MOCZYDŁOWSKI MAREK | ZAŚCIANKI | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1970 | M45 | 12 | 00:21:43 | 00:03:00 | 01:24:59 | 00:02:05 | 01:02:37 | 02:54:24 | 98 | ||
116 | 76 | BORAWSKI MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1983 | M35 | 18 | 00:23:37 | 00:05:30 | 01:24:45 | 00:02:43 | 00:59:30 | 02:56:05 | 99 | |||
117 | 80 | STRZEMIŃSKA MARLENA | BIAŁYSTOK | POL | 1990 | K25 | 3 | 00:20:26 | 00:03:25 | 01:36:49 | 00:01:50 | 00:54:18 | 02:56:48 | 18 | |||
118 | 110 | WACHNIK PIOTR | WARSZAWA | GCW | POL | 1987 | M30 | 10 | 00:20:28 | 00:03:19 | 01:33:21 | 00:01:45 | 00:59:32 | 02:58:25 | 100 | ||
119 | 124 | NAJDER JACEK | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1960 | M55 | 5 | 00:24:19 | 00:04:02 | 01:24:38 | 00:03:00 | 01:04:00 | 02:59:59 | 101 | |||
120 | 142 | ZIELIŃSKI DAMIAN | PILAWA | NOVA | POL | 1982 | M35 | 19 | 00:26:11 | 00:05:09 | 01:33:05 | 00:02:09 | 00:53:39 | 03:00:13 | 102 | ||
121 | 38 | ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1991 | M25 | 10 | 00:17:33 | 00:03:05 | 01:33:38 | 00:01:10 | 01:06:08 | 03:01:34 | 103 | ||
122 | 36 | OSYDA MACIEJ | ŁÓDŹ | CELIRONMAN HTF LUDWIK SIKORSKI | POL | 1986 | M30 | 11 | 00:19:20 | 00:03:36 | 01:31:44 | 00:01:57 | 01:05:45 | 03:02:22 | 104 | ||
123 | 94 | OWCZAREK JACEK | PIĄTKOWISKO | POL | 1972 | M45 | 13 | 00:27:18 | 00:04:05 | 01:28:55 | 00:02:32 | 00:59:48 | 03:02:38 | 105 | |||
124 | 70 | FERKO-CZAJKOWSKA STANISŁAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1967 | K50 | 1 | 00:26:19 | 00:02:29 | 01:30:19 | 00:01:48 | 01:02:25 | 03:03:20 | 19 | |||
125 | 120 | KRASICKI BENIAMIN | WARSZAWA | ANIMALITOS PHO S.A. | POL | 1973 | M45 | 14 | 00:26:52 | 00:04:49 | 01:27:28 | 00:02:34 | 01:01:42 | 03:03:25 | 106 | ||
126 | 24 | PŁONKA ARKADIUSZ | KALISZ | AKADEMIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M55 | 6 | 00:21:51 | 00:03:47 | 01:28:48 | 00:03:07 | 01:05:56 | 03:03:29 | 107 | ||
127 | 148 | GLUSHCHENKO ALEXANDR | KALININGRAD (236010) | I LOVE RUNNING | RU | 1968 | M50 | 9 | 00:18:25 | 00:04:28 | 01:35:52 | 00:02:51 | 01:02:31 | 03:04:07 | 108 | ||
128 | 96 | CHYCZEWSKA ANNA | PLONSK | POL | 1969 | K50 | 2 | 00:25:45 | 00:02:56 | 01:35:10 | 00:02:41 | 00:57:40 | 03:04:12 | 20 | |||
129 | 149 | TOKARSKII ILIA | KALININGRAD | AMBERMAN | RU | 1992 | M25 | 11 | 00:20:11 | 00:03:40 | 01:30:53 | 00:02:14 | 01:07:34 | 03:04:32 | 109 | ||
130 | 53 | WITCZAK JAKUB | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1987 | M30 | 12 | 00:22:41 | 00:03:36 | 01:34:59 | 00:02:57 | 01:01:28 | 03:05:41 | 110 | ||
131 | 152 | DANYLCHENKO YURIY | LATCHORZEW | ACADEMY OF HASTEN | POL | 1980 | M35 | 20 | 00:20:45 | 00:03:45 | 01:31:49 | 00:01:51 | 01:08:39 | 03:06:49 | 111 | ||
132 | 9 | OPIŁOWSKI PAWEŁ | MODŁA | LABOSPORT TEAM | POL | 1975 | M40 | 37 | 00:23:51 | 00:03:38 | 01:23:10 | 00:01:50 | 01:14:43 | 03:07:12 | 112 | ||
133 | 8 | MOŻDŻONEK ANNA | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1981 | K35 | 6 | 00:23:35 | 00:03:40 | 01:32:10 | 00:02:09 | 01:07:04 | 03:08:38 | 21 | ||
134 | 141 | TOMPOROWSKA MONIKA | WARSZAWA | PEUGEOT POLSKA | POL | 1978 | K40 | 1 | 00:25:10 | 00:03:39 | 01:32:42 | 00:01:53 | 01:05:33 | 03:08:57 | 22 | ||
135 | 128 | BANASIK KATARZYNA | WARSZAWA | GRUPA BIEGOWA UM W-WA UKA | POL | 1987 | K30 | 7 | 00:26:10 | 00:04:32 | 01:33:38 | 00:02:54 | 01:01:56 | 03:09:10 | 23 | ||
136 | 57 | RYCHLEWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | AKADEMIA KATE&KATE | POL | 1972 | K45 | 3 | 00:23:56 | 00:03:46 | 01:39:04 | 00:02:21 | 01:00:45 | 03:09:52 | 24 | ||
137 | 100 | POWAŁKA PIOTR | OŻARÓW MAZOWIECKI | POL | 1983 | M35 | 21 | 00:25:31 | 00:03:01 | 01:37:56 | 00:03:08 | 01:00:26 | 03:10:02 | 113 | |||
138 | 18 | GASIK-POWAŁKA MAŁGORZATA | OŻARÓW MAZOWIECKI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1980 | K35 | 7 | 00:25:30 | 00:03:24 | 01:37:35 | 00:03:07 | 01:00:26 | 03:10:02 | 25 | ||
139 | 20 | OSIECKA BEATA | KONSTANCIN-JEZIORNA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1966 | K50 | 3 | 00:25:45 | 00:03:51 | 01:34:51 | 00:01:43 | 01:07:30 | 03:13:40 | 26 | ||
140 | 33 | WYCISŁOWSKI KRZYSZTOF | MIŃSK MAZOWIECKI | MKB DREPTAK | POL | 1954 | M65 | 1 | 00:29:23 | 00:04:39 | 01:39:30 | 00:02:30 | 01:01:46 | 03:17:48 | 114 | ||
141 | 133 | PFADT WOJCIECH | MILANÓWEK | POL | 1962 | M55 | 7 | 00:32:08 | 03:30:42 | 115 | |||||||
142 | 116 | BAWOR MARCIN | WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 38 | 00:30:09 | 00:05:22 | 01:52:55 | 00:02:32 | 01:15:54 | 03:46:52 | 116 | |||
143 | 12 | PIECHOTA MATEUSZ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | M35 | DNF | |||||||||
144 | 39 | MEIER MARKUS | KOŁO | TRI4.PL | POL | 1964 | M55 | DNF | |||||||||
145 | 40 | STOSZ BARTOSZ | CHORZÓW | POL | 1977 | M40 | DNF | ||||||||||
146 | 54 | HORNIK ARTUR | WODZISŁAW | SILESIAN MESTO SILESIAN MESTO | POL | 1981 | M35 | DNF | |||||||||
147 | 111 | KASZTELAN RADOSŁAW | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM KWIDZYN | POL | 1977 | M40 | DNF | |||||||||
148 | 121 | MARS ANDREW | WARSZAWA | POL | 1982 | M35 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 82 | UŹDZIŁO EMIL - WYCZESANI | WARSZAWA | 00:21:49 | 00:01:23 | 01:19:38 | 00:00:52 | 00:49:37 | 02:33:19 | 1 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 189 | DIMITROW MARCIN | WARSZAWA | NEON TEAM D7 | POL | 1976 | M40 | 1 | 00:08:42 | 00:02:09 | 00:33:12 | 00:01:06 | 00:22:29 | 01:07:38 | 1 | ||
2 | 240 | OKRAGŁY EMIL | WARSZAWA | TRIZARZA | POL | 1982 | M30 | 1 | 00:08:12 | 00:01:51 | 00:36:09 | 00:01:05 | 00:20:42 | 01:07:59 | 2 | ||
3 | 209 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | SPORTEVO | POL | 1977 | M40 | 2 | 00:08:49 | 00:02:01 | 00:35:21 | 00:01:06 | 00:20:53 | 01:08:10 | 3 | ||
4 | 199 | KORD ARKADIUSZ | BARCZEWO | POL | 1996 | M20 | 1 | 00:07:57 | 00:02:02 | 00:36:16 | 00:01:07 | 00:21:05 | 01:08:27 | 4 | |||
5 | 275 | KAMIŃSKI JAKUB | PASŁĘK | LABOSPORT TEAM ARTECH TEAM | POL | 1991 | M20 | 2 | 00:09:39 | 00:02:00 | 00:35:38 | 00:01:07 | 00:21:48 | 01:10:12 | 5 | ||
6 | 168 | ULAŃSKI MACIEJ | SOMPOLNO | POL | 2003 | M16 | 1 | 00:08:44 | 00:02:25 | 00:35:22 | 00:01:21 | 00:22:56 | 01:10:48 | 6 | |||
7 | 178 | MATUSZEWSKI MARIUSZ | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM GOLDHOL | POL | 1974 | M40 | 3 | 00:08:43 | 00:02:28 | 00:36:18 | 00:01:09 | 00:22:58 | 01:11:36 | 7 | ||
8 | 221 | ZIELIŃSKI KAMIL | WARSZAWA | APPLE MARINES APPLE MARINES | POL | 1989 | M30 | 2 | 00:06:55 | 00:02:06 | 00:38:14 | 00:01:10 | 00:23:40 | 01:12:05 | 8 | ||
9 | 216 | GIERASIMIUK GRZEGORZ | WARSZAWA | TRIGGER TRIATHLON | POL | 1984 | M30 | 3 | 00:09:15 | 00:02:25 | 00:38:02 | 00:01:08 | 00:21:30 | 01:12:20 | 9 | ||
10 | 227 | SMIRNOV ALEKSANDR | KALININGRAD | AMBERMAN | RU | 1968 | M50 | 1 | 00:06:54 | 00:02:34 | 00:40:15 | 00:01:49 | 00:20:52 | 01:12:24 | 10 | ||
11 | 172 | ZAPILAJ DANIEL | EŁK | POL | 1993 | M20 | 3 | 00:08:39 | 00:02:08 | 00:38:35 | 00:01:16 | 00:23:06 | 01:13:44 | 11 | |||
12 | 195 | MALINOWSKI RAFAŁ | GIŻYCKO | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | POL | 1991 | M20 | 4 | 00:08:21 | 00:02:39 | 00:38:10 | 00:01:10 | 00:23:32 | 01:13:52 | 12 | ||
13 | 180 | LITWIN BARTOSZ | CHEŁM | CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONU | POL | 1988 | M30 | 4 | 00:09:13 | 00:02:11 | 00:38:41 | 00:01:11 | 00:22:40 | 01:13:56 | 13 | ||
14 | 254 | JASIONOWSKI MAREK | BIAŁYSTOK | 3T BIAŁYSTOK | POL | 1978 | M40 | 4 | 00:10:01 | 00:02:06 | 00:38:53 | 00:01:33 | 00:21:46 | 01:14:19 | 14 | ||
15 | 188 | URBANOWICZ RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1981 | M30 | 5 | 00:08:24 | 00:02:26 | 00:36:32 | 00:01:27 | 00:25:33 | 01:14:22 | 15 | |||
16 | 233 | ROMANOWSKI RADOSŁAW | DOBRE MIASTO | KS JELONKI DOBRE MIASTO | POL | 1973 | M40 | 5 | 00:09:19 | 00:02:09 | 00:39:13 | 00:01:17 | 00:22:41 | 01:14:39 | 16 | ||
17 | 242 | GAJASZEK GRZEGORZ | LUBLIN | POL | 1970 | M40 | 6 | 00:07:28 | 00:02:38 | 00:40:04 | 00:01:40 | 00:22:53 | 01:14:43 | 17 | |||
18 | 191 | GIŻYŃSKA ANNA | WARSZAWA | GIŻA TEAM | POL | 1982 | K30 | 1 | 00:10:37 | 00:02:46 | 00:40:02 | 00:01:09 | 00:20:41 | 01:15:15 | 1 | ||
19 | 223 | ZBUTOWICZ ŁUKASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | AKB & KLUB BIEGCZA LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1983 | M30 | 6 | 00:09:34 | 00:02:28 | 00:40:28 | 00:01:27 | 00:21:30 | 01:15:27 | 18 | ||
20 | 273 | GROSZEWSKI RADOSŁAW | DYWITY | TRISWIMRUN | POL | 1976 | M40 | 7 | 00:08:31 | 00:02:19 | 00:40:32 | 00:01:05 | 00:23:03 | 01:15:30 | 19 | ||
21 | 256 | RUSAK MICHAL | GDYNIA | JA TRENUJE CZEMU NIE ON THE WOK TEAM | POL | 1982 | M30 | 7 | 00:08:58 | 00:02:19 | 00:39:51 | 00:01:15 | 00:23:31 | 01:15:54 | 20 | ||
22 | 269 | MICHAŁOWSKI MATEUSZ | GOŁDAP | LANGE TRI COACH | POL | 1992 | M20 | 5 | 00:08:38 | 00:02:17 | 00:41:02 | 00:01:20 | 00:22:48 | 01:16:05 | 21 | ||
23 | 262 | LUBIŃSKI KAMIL | GDYNIA | CENTRUM SPORTOWE U JEZUITÓW | POL | 1992 | M20 | 6 | 00:06:23 | 00:02:14 | 00:43:44 | 00:01:09 | 00:22:43 | 01:16:13 | 22 | ||
24 | 236 | SZCZEBIOT KAROL | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1981 | M30 | 8 | 00:07:41 | 00:02:31 | 00:39:17 | 00:01:29 | 00:25:21 | 01:16:19 | 23 | ||
25 | 261 | SYGUŁA MATEUSZ | WARSZAWA | KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM | POL | 1979 | M40 | 8 | 00:11:02 | 00:02:32 | 00:37:53 | 00:01:30 | 00:24:22 | 01:17:19 | 24 | ||
26 | 252 | PROKOP PIOTR | JÓZEFOSŁAW | LABOSPORT TEAM TRI4FUN TRIATHLON TEAM PIASECZNO | POL | 1978 | M40 | 9 | 00:09:01 | 00:02:32 | 00:38:27 | 00:01:20 | 00:25:48 | 01:17:23 | 25 | 00:00:15 | |
27 | 245 | WOŁYNIEC EMILIA | GOŁDAP | TRISWIMRUN GOŁDAP | POL | 1983 | K30 | 2 | 00:09:25 | 00:01:56 | 00:40:39 | 00:00:54 | 00:24:34 | 01:17:28 | 2 | ||
28 | 270 | BOGDAN JACEK | GOŁDAP | TURYSTYCZNA TURYSTYCZNA | POL | 1982 | M30 | 9 | 00:10:05 | 00:01:34 | 00:44:30 | 00:00:59 | 00:20:27 | 01:17:35 | 26 | ||
29 | 192 | KUCIŃSKI IRENEUSZ | PASŁĘK | POL | 1977 | M40 | 10 | 00:10:04 | 00:02:20 | 00:39:50 | 00:01:15 | 00:24:20 | 01:17:49 | 27 | |||
30 | 267 | BOROWSKI GRZEGORZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI ABG ARCHITEKCI | POL | 1968 | M50 | 2 | 00:09:23 | 00:03:05 | 00:39:35 | 00:01:06 | 00:24:53 | 01:18:02 | 28 | ||
31 | 197 | MATUSIK MARYSIA | GÓRA KALWARIA | POL | 2002 | K16 | 1 | 00:07:42 | 00:02:42 | 00:41:24 | 00:01:34 | 00:25:06 | 01:18:28 | 3 | |||
32 | 259 | ROKICKI JACEK | LIDZBARK WARMINSKI | ZZIAJANI TEAM | POL | 1982 | M30 | 10 | 00:08:08 | 00:01:33 | 00:44:27 | 00:00:53 | 00:23:40 | 01:18:41 | 29 | ||
33 | 198 | KRUSZNIEWSKI JAREK | SUWALKI | POL | 1982 | M30 | 11 | 00:08:52 | 00:02:23 | 00:42:01 | 00:01:14 | 00:24:16 | 01:18:46 | 30 | |||
34 | 246 | KARNILOWICZ DAWID | GOLDAP | POL | 1984 | M30 | 12 | 00:09:10 | 00:01:21 | 00:46:18 | 00:00:53 | 00:21:11 | 01:18:53 | 31 | |||
35 | 228 | KISIEL MARIUSZ | CHOTOMÓW | POL | 1977 | M40 | 11 | 00:08:59 | 00:02:23 | 00:40:38 | 00:01:30 | 00:25:39 | 01:19:09 | 32 | |||
36 | 224 | NYCZ ARKADIUSZ | CHEŁM | CROSSFITTER BOX CHEŁM | POL | 1969 | M50 | 3 | 00:10:15 | 00:03:07 | 00:38:56 | 00:01:13 | 00:25:56 | 01:19:27 | 33 | ||
37 | 251 | FIGIEL ARKADIUSZ | KALISZ | TEAM MASTERS BARRACUDA PHU MAFPOL | POL | 1966 | M50 | 4 | 00:10:46 | 00:02:23 | 00:40:51 | 00:01:28 | 00:25:05 | 01:20:33 | 34 | ||
38 | 162 | KACYMIROW TOMASZ | HORNOWEK | POL | 1961 | M50 | 5 | 00:09:43 | 00:02:37 | 00:41:55 | 00:01:37 | 00:24:43 | 01:20:35 | 35 | |||
39 | 276 | WOZNIAK JACEK | RAWA MAZOWIECKA | IRONTEAM IRON TEAM | POL | 1967 | M50 | 6 | 00:09:02 | 00:03:31 | 00:40:50 | 00:01:34 | 00:25:50 | 01:20:47 | 36 | ||
40 | 212 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | KRAM | POL | 1984 | M30 | 13 | 00:10:50 | 00:02:36 | 00:40:15 | 00:01:25 | 00:25:57 | 01:21:03 | 37 | ||
41 | 263 | BUDREWICZ MILENA | WARSZAWA | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING WORLD DENTAL | POL | 1986 | K30 | 3 | 00:09:27 | 00:02:25 | 00:42:33 | 00:01:40 | 00:24:50 | 01:21:10 | 4 | 00:00:15 | |
42 | 243 | WILL KONRAD | BIAŁYSTOK | POL | 1987 | M30 | 14 | 00:10:16 | 00:02:37 | 00:43:33 | 00:01:02 | 00:23:50 | 01:21:18 | 38 | |||
43 | 230 | RUDLICKA KAROLINA | TARNOWSKIE GÓRY | RAMBO GIRL STILL ALIVE; TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE | POL | 1987 | K30 | 4 | 00:10:33 | 00:03:31 | 00:42:46 | 00:01:32 | 00:23:40 | 01:22:02 | 5 | ||
44 | 238 | STAŃCZAK MARIUSZ | WARSZAWA | ES TRI PROJECT TEAM | POL | 1971 | M40 | 12 | 00:11:10 | 00:02:37 | 00:41:01 | 00:01:27 | 00:25:57 | 01:22:27 | 39 | 00:00:15 | |
45 | 244 | WIŃSKI TOMASZ | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | POL | 1980 | M30 | 15 | 00:11:18 | 00:04:10 | 00:38:32 | 00:01:00 | 00:27:33 | 01:22:33 | 40 | ||
46 | 253 | BOGDANIUK MACIEJ | BĘSIA | POL | 1992 | M20 | 7 | 00:12:30 | 00:02:29 | 00:42:31 | 00:01:16 | 00:23:56 | 01:22:42 | 41 | |||
47 | 210 | BEREDA KRZYSZTOF | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1970 | M40 | 13 | 00:11:52 | 00:03:07 | 00:40:50 | 00:02:38 | 00:24:39 | 01:23:06 | 42 | ||
48 | 222 | KUDOSZ ANDRZEJ | GOŁDAP | POL | 1980 | M30 | 16 | 00:11:13 | 00:03:15 | 00:40:38 | 00:01:30 | 00:26:16 | 01:23:07 | 43 | 00:00:15 | ||
49 | 217 | KRAJCARSKI TOMASZ | SIECHNICE | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1994 | M20 | 8 | 00:10:41 | 00:03:10 | 00:40:08 | 00:01:59 | 00:27:12 | 01:23:10 | 44 | ||
50 | 205 | WIZA HUGO | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 2002 | M16 | 2 | 00:09:43 | 00:03:00 | 00:40:09 | 00:02:09 | 00:29:05 | 01:24:06 | 45 | ||
51 | 179 | MACIEJEWSKA-LITWIN KATARZYNA | CHEŁM | CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONU | POL | 1990 | K20 | 1 | 00:10:41 | 00:02:54 | 00:43:43 | 00:01:10 | 00:25:50 | 01:24:18 | 6 | ||
52 | 231 | NAJUCH WOJCIECH | TARNOWSKIE GÓRY | TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE | POL | 1980 | M30 | 17 | 00:09:41 | 00:04:04 | 00:44:23 | 00:01:41 | 00:24:31 | 01:24:20 | 46 | ||
53 | 201 | MAKAR MARCIN | SUWAŁKI | POL | 2000 | M18 | 1 | 00:07:15 | 00:03:06 | 00:39:12 | 00:01:16 | 00:33:46 | 01:24:35 | 47 | |||
54 | 274 | ZALEWSKI DARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1969 | M50 | 7 | 00:11:44 | 00:04:30 | 00:42:22 | 00:01:39 | 00:24:44 | 01:24:59 | 48 | ||
55 | 239 | PŁUCIENNICZAK DIANA | OLSZTYN | POL | 1986 | K30 | 5 | 00:10:21 | 00:02:31 | 00:42:26 | 00:01:21 | 00:28:41 | 01:25:20 | 7 | |||
56 | 234 | KRAJCARSKA PAULINA | SIECHNICE | LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1994 | K20 | 2 | 00:07:57 | 00:03:11 | 00:43:50 | 00:01:49 | 00:28:45 | 01:25:32 | 8 | ||
57 | 232 | OŚWIECIŃSKA MARZENA | BIELSK PODLASKI | TIM MAŁEGO | POL | 1985 | K30 | 6 | 00:10:43 | 00:03:23 | 00:43:07 | 00:01:41 | 00:27:22 | 01:26:16 | 9 | ||
58 | 219 | SZUPSZYŃSKI TOM | SUWAŁKI | POL | 1982 | M30 | 18 | 00:10:54 | 00:03:35 | 00:40:37 | 00:02:17 | 00:29:21 | 01:26:44 | 49 | |||
59 | 229 | FALKOWSKA MARTYNA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1997 | K20 | 3 | 00:10:00 | 00:02:47 | 00:45:57 | 00:01:42 | 00:26:44 | 01:27:10 | 10 | ||
60 | 255 | WILCZYŃSKI MIKOŁAJ | KRAKÓW | POL | 1996 | M20 | 9 | 00:08:51 | 00:05:07 | 00:45:10 | 00:03:46 | 00:24:21 | 01:27:15 | 50 | |||
61 | 218 | KOSMALSKI DANIEL | SIEDLCE | POL | 1982 | M30 | 19 | 00:11:24 | 00:02:31 | 00:42:26 | 00:02:09 | 00:28:46 | 01:27:16 | 51 | |||
62 | 166 | STRZEŚNIEWSKI MAREK | PIASECZNO | PGR SKAJZGIRY | POL | 1957 | M60+ | 1 | 00:11:35 | 00:03:12 | 00:43:02 | 00:02:05 | 00:27:40 | 01:27:34 | 52 | ||
63 | 165 | SACHMATA ANIA | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU MOTO-PARTNER | POL | 1994 | K20 | 4 | 00:11:14 | 00:02:58 | 00:43:42 | 00:02:00 | 00:28:07 | 01:28:01 | 11 | ||
64 | 196 | NOWICZENKO DAWID | SUWAŁKI | IAKMW KRAV MAGA SUWAŁKI GREEN TOOLS | POL | 1989 | M30 | 20 | 00:10:20 | 00:03:09 | 00:44:46 | 00:01:17 | 00:29:24 | 01:28:56 | 53 | ||
65 | 211 | TARANTOWICZ ROBERT | JUCHNOWIEC KOŚCIELNY | TOWARZYSTWO BIZNESOWE BIAŁOSTOCKIE | POL | 1980 | M30 | 21 | 00:09:42 | 00:03:02 | 00:43:09 | 00:02:15 | 00:31:52 | 01:30:00 | 54 | ||
66 | 164 | WIZA ARTUR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1971 | M40 | 14 | 00:10:47 | 00:02:56 | 00:44:08 | 00:02:02 | 00:30:32 | 01:30:25 | 55 | ||
67 | 235 | KOCIK ARKADIUSZ | ŁÓDŹ | POL | 1968 | M50 | 8 | 00:11:40 | 00:04:19 | 00:45:40 | 00:02:52 | 00:27:06 | 01:31:37 | 56 | |||
68 | 193 | MOCZYDŁOWSKA WIKTORIA | ZAŚCIANKI | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 2001 | K18 | 1 | 00:09:26 | 00:03:30 | 00:44:43 | 00:02:25 | 00:31:56 | 01:32:15 | 12 | 00:00:15 | |
69 | 204 | PANICZKO ANNA | GOLDAP | POL | 1989 | K30 | 7 | 00:09:09 | 00:03:48 | 00:48:55 | 00:01:10 | 00:29:48 | 01:32:50 | 13 | |||
70 | 202 | CHMIELEWSKI JACEK | BIAŁYSTOK | 4STRES | POL | 1963 | M50 | 9 | 00:11:16 | 00:03:38 | 00:45:59 | 00:01:00 | 00:31:07 | 01:33:00 | 57 | ||
71 | 266 | BRZÓSKA RENATA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1970 | K40 | 1 | 00:12:26 | 00:03:17 | 00:48:41 | 00:01:23 | 00:27:35 | 01:33:22 | 14 | ||
72 | 185 | KORDALA-KIDRYCKA MARZENA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1988 | K30 | 8 | 00:11:21 | 00:02:07 | 00:46:02 | 00:01:04 | 00:33:32 | 01:34:06 | 15 | ||
73 | 257 | CHMIEL PAULINA | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM "SALUS" | POL | 1985 | K30 | 9 | 00:09:21 | 00:03:41 | 00:42:56 | 00:02:19 | 00:35:51 | 01:34:08 | 16 | ||
74 | 207 | INTEREWICZ DOROTA | GDYNIA | I ALO GDYNIA | POL | 1968 | K50 | 1 | 00:11:10 | 00:03:32 | 00:46:00 | 00:01:56 | 00:31:18 | 01:34:11 | 17 | 00:00:15 | |
75 | 258 | CHMIEL ANDRZEJ | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM REHOP | POL | 1956 | M60+ | 2 | 00:13:45 | 00:03:21 | 00:44:13 | 00:02:18 | 00:30:36 | 01:34:13 | 58 | ||
76 | 272 | PATYNOWSKI SŁAWOMIR | MYSIADŁO | AVERBIT | POL | 1972 | M40 | 15 | 00:11:27 | 00:05:25 | 00:45:39 | 00:04:46 | 00:27:49 | 01:35:06 | 59 | ||
77 | 182 | MIRONOVA IRINA | NESTEROV | RU | 1975 | K40 | 2 | 00:12:44 | 00:04:44 | 00:54:37 | 00:01:41 | 00:21:59 | 01:35:45 | 18 | |||
78 | 213 | POROWSKI ARTUR | ŁOMŻA | POL | 1984 | M30 | 22 | 00:14:45 | 00:04:18 | 00:45:31 | 00:01:24 | 00:30:17 | 01:36:15 | 60 | |||
79 | 260 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | OLSZTYN | POL | 1980 | M30 | 23 | 00:11:18 | 00:04:11 | 00:46:24 | 00:02:34 | 00:31:45 | 01:36:27 | 61 | 00:00:15 | ||
80 | 184 | CHERSKAIA VALERIIA | KALININGRAD | ADIDAS RUN CLUB | RU | 1988 | K30 | 10 | 00:12:40 | 00:03:20 | 00:49:00 | 00:01:53 | 00:29:36 | 01:36:29 | 19 | ||
81 | 190 | TARASZKIEWICZ ANNA | SUWAŁKI | MTB SUWAŁKI | POL | 1966 | K50 | 2 | 00:12:15 | 00:03:49 | 00:46:47 | 00:02:12 | 00:31:39 | 01:36:42 | 20 | ||
82 | 161 | SACHMATA AGATA | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1966 | K50 | 3 | 00:11:22 | 00:03:51 | 00:47:59 | 00:02:34 | 00:31:53 | 01:37:39 | 21 | ||
83 | 176 | JUREVIČ? AIST? | VILNIUS | URBAN GYM | LT | 1985 | K30 | 11 | 00:12:10 | 00:03:28 | 00:48:17 | 00:01:22 | 00:32:47 | 01:38:04 | 22 | ||
84 | 264 | ROMANIAK JAROSLAW | WARSZAWA | PKO BANK POLSKI | POL | 1983 | M30 | 24 | 00:09:55 | 00:04:25 | 00:55:12 | 00:01:21 | 00:27:14 | 01:38:07 | 62 | ||
85 | 203 | SIENKIEWICZ SŁAWOMIR | OLECKO | OLECKO BIEGA | POL | 1971 | M40 | 16 | 00:12:47 | 00:04:10 | 00:46:38 | 00:02:23 | 00:32:48 | 01:38:46 | 63 | ||
86 | 175 | ANDRZEJEWSKA ZOFIA | WARSZAWA | DASH RADĘ! | POL | 1991 | K20 | 5 | 00:13:04 | 00:03:49 | 00:47:28 | 00:01:30 | 00:33:01 | 01:38:52 | 23 | ||
87 | 220 | STRENZIOK DARIUSZ | TARNOWSKIE GÓRY | AT TEAM TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE | POL | 1966 | M50 | 10 | 00:10:43 | 00:04:49 | 00:50:30 | 00:03:41 | 00:29:22 | 01:39:05 | 64 | ||
88 | 208 | OSYDA SYLWIA | ŁÓDŹ | CELIRONMAN HTF LUDWIK SIKORSKI | POL | 1986 | K30 | 12 | 00:13:22 | 00:03:49 | 00:46:03 | 00:02:24 | 00:33:56 | 01:39:34 | 24 | ||
89 | 268 | JEGLIŃSKI WOJCIECH | OLECKO | OLECKO BIEGA | POL | 1972 | M40 | 17 | 00:11:30 | 00:05:38 | 00:55:08 | 00:01:17 | 00:27:26 | 01:40:59 | 65 | ||
90 | 249 | MARTYNIAK ALEKSANDRA | WARSZAWA | POL | 1998 | K20 | 6 | 00:11:35 | 00:03:39 | 00:57:01 | 00:01:32 | 00:27:53 | 01:41:40 | 25 | |||
91 | 248 | URBANOWSKI MIESZKO | WOŁOMIN | UKA PAJ-COMP | POL | 1980 | M30 | 25 | 00:46:46 | 00:02:56 | 00:34:54 | 01:41:46 | 66 | ||||
92 | 241 | CHMURSKI ZBIGNIEW | GOSPODARZ | POL | 1965 | M50 | 11 | 00:14:37 | 00:03:51 | 00:47:23 | 00:02:06 | 00:34:46 | 01:42:43 | 67 | |||
93 | 177 | JARYST PAWEŁ | RYN | POL | 1971 | M40 | 18 | 00:12:32 | 00:05:43 | 00:51:02 | 00:03:02 | 00:30:34 | 01:42:53 | 68 | |||
94 | 250 | OLSZEWSKA AGATA | WARSZAWA | ELDORADO | POL | 1990 | K20 | 7 | 00:16:52 | 00:03:41 | 00:50:28 | 00:02:03 | 00:30:41 | 01:43:45 | 26 | ||
95 | 187 | KOPCZYK MARCIN | WARSZAWA | POL | 1982 | M30 | 26 | 00:17:42 | 00:03:39 | 00:50:39 | 00:01:55 | 00:30:10 | 01:44:05 | 69 | |||
96 | 271 | FIGIEL MARZENA | KALISZ | TEAM MASTER BARRACUDA | POL | 1967 | K50 | 4 | 00:13:25 | 00:04:40 | 00:51:28 | 00:02:12 | 00:32:31 | 01:44:16 | 27 | ||
97 | 181 | ANDRZEJEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1989 | M30 | 27 | 00:13:00 | 00:03:37 | 00:50:49 | 00:02:21 | 00:34:56 | 01:44:43 | 70 | |||
98 | 226 | SMIRNOVA SVETLANA | KALININGRAD | RU | 1970 | K40 | 3 | 00:11:44 | 00:04:08 | 00:57:11 | 00:01:47 | 00:31:20 | 01:46:10 | 28 | |||
99 | 214 | BIEŃKOWSKI ZBIGNIEW | PRUSZKÓW | POL | 1987 | M30 | 28 | 00:15:56 | 00:04:28 | 00:47:47 | 00:02:11 | 00:35:59 | 01:46:21 | 71 | |||
100 | 206 | GRYSZCZUK PIOTR | BIAŁYSTOK | POL | 1976 | M40 | 19 | 00:11:30 | 00:04:06 | 00:52:05 | 00:01:46 | 00:36:57 | 01:46:24 | 72 | |||
101 | 169 | GORZKOWSKI MAREK | WARSZAWA | POL | 1991 | M20 | 10 | 00:10:00 | 00:04:51 | 00:53:06 | 00:02:26 | 00:37:02 | 01:47:25 | 73 | |||
102 | 247 | PIĘTOWSKI GRZEGORZ | PIASTÓW | POL | 1966 | M50 | 12 | 00:13:49 | 00:05:32 | 00:52:35 | 00:01:32 | 00:36:01 | 01:49:29 | 74 | |||
103 | 237 | OWCZAREK PAWEŁ | PABIANICE | POL | 1971 | M40 | 20 | 00:16:54 | 00:05:01 | 00:49:31 | 00:02:00 | 00:40:51 | 01:54:17 | 75 | |||
104 | 225 | KOLYAGINA ANASTASIA | KALININGRAD | AMBERMAN | RU | 1988 | K30 | 13 | 00:11:55 | 00:03:29 | 00:57:50 | 00:02:22 | 00:39:58 | 01:55:34 | 29 | ||
105 | 186 | BAGIŃSKI JAN | OLECKO | OLECKOBIEGA | POL | 1945 | M60+ | 3 | 00:21:07 | 00:07:10 | 00:53:26 | 00:02:30 | 00:33:38 | 01:57:51 | 76 | ||
106 | 171 | KAPLIŃSKA JOANNA | WARSZAWA | POL | 1989 | K30 | 14 | 00:12:53 | 00:04:33 | 00:59:58 | 00:01:42 | 00:41:01 | 02:00:07 | 30 | |||
107 | 183 | BERNATOWICZ JAROSŁAW | PIASECZNO | POL | 1965 | M50 | 13 | 00:17:13 | 00:04:51 | 01:01:26 | 00:01:32 | 00:37:54 | 02:02:56 | 77 | |||
108 | 200 | WIERZYNSKA AGNIESZKA | WARSZAWA | POL | 1979 | K40 | 4 | 00:16:54 | 00:04:33 | 00:56:57 | 00:02:54 | 00:44:19 | 02:05:37 | 31 | |||
109 | 163 | DĄBROWSKI ŁUKASZ | PIASTÓW | TRIZARZA | POL | 1982 | M30 | DNF | |||||||||
110 | 167 | WRÓBLEWSKI ARTUR | DUCHNICE | POL | 1975 | M40 | DNF | ||||||||||
111 | 170 | SZULIST KAZIMIERZ | BYDGOSZCZ | POL | 1980 | M30 | DNF | ||||||||||
112 | 173 | ORŁOWSKA JOANNA | GOŁDAP | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | POL | 1997 | K20 | DNF | |||||||||
113 | 174 | ANDRYSZCZYK RAFAŁ | KOWALE OLECKIE | HUSARIA GOŁDAP | POL | 1986 | M30 | DNF | |||||||||
114 | 194 | MAROSZEK KAROL | WARSZAWA | KOLINKI3 | POL | 1984 | M30 | DNF | |||||||||
115 | 215 | KOPANIA GRZEGORZ | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1979 | M40 | DNF | |||||||||
116 | 265 | KONIECZNY KRZYSZTOF | JÓZEFOSŁAW | TRI4FUN TRIATHLON TEAM PIASECZNO | POL | 1979 | M40 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 270 | BOGDAN JACEK - TURYSTYCZNA TURYSTYCZNA | GOŁDAP | 00:10:05 | 00:01:34 | 00:44:30 | 00:00:59 | 00:20:27 | 01:17:35 |
2 | 259 | ROKICKI JACEK - ZZIAJANI TEAM | LIDZBARK WARMINSKI | 00:08:08 | 00:01:33 | 00:44:27 | 00:00:53 | 00:23:40 | 01:18:41 |
3 | 246 | KARNILOWICZ DAWID | GOLDAP | 00:09:10 | 00:01:21 | 00:46:18 | 00:00:53 | 00:21:11 | 01:18:53 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 516 | MEJCZ JAŚ | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2012 | M6-7lat | 1 | 3:20 | 18,0 | 00:00:40 | 1 | |
2 | 506 | BIDA MIŁOSZ | GOŁDAP | POL | 2012 | M6-7lat | 2 | 3:25 | 17,6 | 00:00:41 | 2 | ||
3 | 526 | KARWEL OLGA | KRAKÓW | POL | 2012 | K6-7lat | 1 | 3:40 | 16,4 | 00:00:44 | 1 | ||
4 | 507 | DUBEL JAKUB | KĘTRZYN | POL | 2012 | M6-7lat | 3 | 3:50 | 15,7 | 00:00:46 | 3 | ||
5 | 508 | DUBEL SZYMON | KĘTRZYN | POL | 2012 | M6-7lat | 4 | 3:50 | 15,7 | 00:00:46 | 4 | ||
6 | 531 | WOŁYNIEC MICHALINA | GOŁDAP | POL | 2012 | K6-7lat | 2 | 3:55 | 15,3 | 00:00:47 | 2 | ||
7 | 528 | KARWEL LILJANA | KRAKÓW | POL | 2013 | K6-7lat | 3 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 3 | ||
8 | 521 | MAZUREK ADAM | WARSZAWA | POL | 2013 | M6-7lat | 5 | 4:10 | 14,4 | 00:00:50 | 5 | ||
9 | 510 | MATUSZEWSKA ANTONINA | WARSZAWA | GOLDHOL GOLDHOL | POL | 2012 | K6-7lat | 4 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 4 | |
10 | 524 | SIECZKOWSKI MICHAŁ | SOBOKLĘSZCZ | POL | 2013 | M6-7lat | 6 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 6 | ||
11 | 538 | MILCZAREK ANTONI | WARSZAWA | POL | 2013 | M6-7lat | 7 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 7 | ||
12 | 534 | KWIECIEŃ HANIA | BIAŁA PODLASKA | POL | 2012 | K6-7lat | 5 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 5 | ||
13 | 527 | KARWEL WIKTOR | KRAKÓW | POL | 2012 | M6-7lat | 8 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 8 | ||
14 | 529 | PUCHALSKA INGA | GOŁDAP | POL | 2012 | K6-7lat | 6 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 6 | ||
15 | 535 | BANASZAK MARIA | PODOLSZE | POL | 2012 | K6-7lat | 7 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 7 | ||
16 | 513 | ANTOSZEWSKI TADEUSZ | WARSZAWA | POL | 2012 | M6-7lat | 9 | 4:30 | 13,3 | 00:00:54 | 9 | ||
17 | 502 | GALEK WOJCIECH | WARSZAWA | POL | 2014 | M4-5lat | 1 | 4:30 | 13,3 | 00:00:54 | 10 | ||
18 | 509 | DOMINIUK ZUZANNA | GOŁDAP | POL | 2012 | K6-7lat | 8 | 4:40 | 12,9 | 00:00:56 | 8 | ||
19 | 504 | BORAWSKI STANISŁAW | WARSZAWA | POL | 2013 | M6-7lat | 10 | 4:40 | 12,9 | 00:00:56 | 11 | ||
20 | 536 | TURSKA HANNA | EŁK | POL | 2014 | K4-5lat | 1 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 9 | ||
21 | 518 | SZOŁOWSKI FRANEK | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | POL | 2012 | M6-7lat | 11 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 12 | |
22 | 523 | UŹDZIŁO ANTONI | GĄSKI | POL | 2013 | M6-7lat | 12 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 13 | ||
23 | 520 | WIŃSKA NADIA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2013 | K6-7lat | 9 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 10 | |
24 | 540 | WESOŁOWSKA OLIWIA | GOŁDAP | POL | 2014 | K4-5lat | 2 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 11 | ||
25 | 522 | BRYKOV ARTYOM | KALININGRAD | TARAZEKTEAM | RU | 2012 | M6-7lat | 13 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 14 | |
26 | 530 | MATUSIAK FILIP | ZGIERZ | SNG WILD DUCKS | POL | 2012 | M6-7lat | 14 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 15 | |
27 | 501 | CHĘCIŃSKA NELA | WARSZAWA | POL | 2014 | K4-5lat | 3 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 12 | ||
28 | 517 | SZOŁOWSKI SZYMON | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | POL | 2015 | M4-5lat | 2 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 16 | |
29 | 533 | JARYST AREK | RYN | POL | 2014 | M4-5lat | 3 | 5:30 | 10,9 | 00:01:06 | 17 | ||
30 | 525 | PIECHOTKA NATALIA | WARSZAWA | POL | 2014 | K4-5lat | 4 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 13 | ||
31 | 532 | LENGSFERT JANINA | WALOFF | POL | 2014 | K4-5lat | 5 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 14 | ||
32 | 512 | ZBUTOWICZ TYMON | LIDZBARK WARMIŃSKI | BBL/KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 2015 | M4-5lat | 4 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 18 | |
33 | 514 | ANTOSZEWSKA BARBARA | WARSZAWA | POL | 2015 | K4-5lat | 6 | 6:30 | 9,2 | 00:01:18 | 15 | ||
34 | 505 | BORAWSKA ANIELA | WARSZAWA | POL | 2015 | K4-5lat | 7 | 6:45 | 8,9 | 00:01:21 | 16 | ||
35 | 511 | MATUSZEWSKA JANA | WARSZAWA | GOLDHOL GOLDHOL | POL | 2015 | K4-5lat | 8 | 6:55 | 8,7 | 00:01:23 | 17 | |
36 | 539 | ŁUKASZUK JAKUB | BIAŁYSTOK | POL | 2016 | M1-3lat | 1 | 11:30 | 5,2 | 00:02:18 | 19 | ||
37 | 519 | SZOŁOWSKI HENRYK | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | POL | 2018 | M1-3lat | 2 | 14:00 | 4,3 | 00:02:48 | 20 | |
38 | 515 | PRZYSTAWSKA OLA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2013 | K6-7lat | DNF | |||||
39 | 503 | DĄBROWSKI MAKSYMILIAN | PIASTÓW | DĄBKI FAMILY TEAM | POL | 2015 | M4-5lat | DNF | |||||
40 | 537 | TURSKI JAN | EŁK | POL | 2015 | M4-5lat | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 559 | BIDA SZYMON | GOLDAP | POL | 2008 | M10 | 1 | 3:08 | 19,1 | 00:01:34 | 1 | ||
2 | 552 | OPIŁOWSKA MICHALINA | MODŁA | CSGT GŁOGÓW | POL | 2008 | K10 | 1 | 3:18 | 18,2 | 00:01:39 | 1 | |
3 | 582 | BANASZAK TYMOTEUSZ | PODOLSZE | POL | 2008 | M10 | 2 | 3:28 | 17,3 | 00:01:44 | 2 | ||
4 | 554 | NOSALIK JANEK | AUGUSTÓW | ORTOSTOM AUGUSTÓW | POL | 2008 | M10 | 3 | 3:30 | 17,1 | 00:01:45 | 3 | |
5 | 576 | PIECHOTKA DAWID | WARSZAWA | POL | 2010 | M8 | 1 | 3:30 | 17,1 | 00:01:45 | 4 | ||
6 | 561 | ZIELIŃSKI MICHAŁ | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2011 | M8 | 2 | 3:38 | 16,5 | 00:01:49 | 5 | |
7 | 563 | GLIŃSKA PAULINA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2008 | K10 | 2 | 3:38 | 16,5 | 00:01:49 | 2 | |
8 | 585 | WOZNIAK EMILIA | RAWA MAZOWIECKA | IRONTEAM | POL | 2009 | K10 | 3 | 3:42 | 16,2 | 00:01:51 | 3 | |
9 | 579 | PUCHALSKA ROKSANA | GOŁDAP | POL | 2008 | K10 | 4 | 3:42 | 16,2 | 00:01:51 | 4 | ||
10 | 566 | BERNACIAK PAWEŁ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | PULS TRI TEAM | POL | 2009 | M10 | 4 | 3:46 | 15,9 | 00:01:53 | 6 | |
11 | 575 | KIAUSAS SAULE | VILNIUS | TRITONAS | LT | 2009 | K10 | 5 | 3:48 | 15,8 | 00:01:54 | 5 | |
12 | 584 | KAMIŃSKI FILIP | PASŁĘK | ARTECH TEAM | POL | 2010 | M8 | 3 | 3:48 | 15,8 | 00:01:54 | 7 | |
13 | 569 | WIŃSKA ALEKSANDRA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2010 | K8 | 1 | 3:50 | 15,7 | 00:01:55 | 6 | |
14 | 571 | OKRĄGŁY NATAN | WARSZAWA | POL | 2011 | M8 | 4 | 3:50 | 15,7 | 00:01:55 | 8 | ||
15 | 580 | MATUSIAK MATEUSZ | ZGIERZ | SNG WILD DUCKS SNG WILD DUCKS | POL | 2008 | M10 | 5 | 3:50 | 15,7 | 00:01:55 | 9 | |
16 | 567 | BERNACIAK MARYSIA | TOMASZÓW MAZOWIECKI | PULS TRI TEAM | POL | 2008 | K10 | 6 | 3:56 | 15,3 | 00:01:58 | 7 | |
17 | 574 | DĄBROWSKI DAWID | WARSZAWA | POL | 2008 | M10 | 6 | 4:02 | 14,9 | 00:02:01 | 10 | ||
18 | 581 | MOŻDŻONEK DAWID | WARSZAWA | POL | 2008 | M10 | 7 | 4:02 | 14,9 | 00:02:01 | 11 | ||
19 | 562 | CHMIEL MICHALINA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2009 | K10 | 7 | 4:04 | 14,8 | 00:02:02 | 8 | |
20 | 583 | ZALEWSKA GABRIELA | BIAŁYSTOK | POL | 2009 | K10 | 8 | 4:06 | 14,6 | 00:02:03 | 9 | ||
21 | 568 | ZABORNIAK JAN | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 2009 | M10 | 8 | 4:10 | 14,4 | 00:02:05 | 12 | |
22 | 573 | DĄBROWSKA MARTA | WARSZAWA | POL | 2011 | K8 | 2 | 4:14 | 14,2 | 00:02:07 | 10 | ||
23 | 577 | ŻEJMO OSKAR | GDAŃSK | POL | 2009 | M10 | 9 | 4:14 | 14,2 | 00:02:07 | 13 | ||
24 | 572 | UŹDZIŁO BARŁOMIEJ | STRADUNY | WYCZESANI | POL | 2008 | M10 | 10 | 4:18 | 14,0 | 00:02:09 | 14 | |
25 | 557 | BORKIM SANDRA | GOŁDAP | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W GOŁDAPI | POL | 2011 | K8 | 3 | 4:28 | 13,4 | 00:02:14 | 11 | |
26 | 578 | ŻEJMO ALEKSANDER | GDAŃSK | POL | 2009 | M10 | 11 | 4:30 | 13,3 | 00:02:15 | 15 | ||
27 | 586 | KĘDZIOR ALEKSANDRA | WARSZAWA | POL | 2011 | K8 | 4 | 4:34 | 13,1 | 00:02:17 | 12 | ||
28 | 565 | SZOŁOWSKA ZOFIA | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | POL | 2009 | K10 | 9 | 4:36 | 13,0 | 00:02:18 | 13 | |
29 | 553 | URBANOWICZ ROBERT | WARSZAWA | POL | 2011 | M8 | 5 | 4:50 | 12,4 | 00:02:25 | 16 | ||
30 | 564 | PAGÓRSKA GABRIELA | MŁAWA | TEAMPAGÓR | POL | 2011 | K8 | 5 | 4:50 | 12,4 | 00:02:25 | 14 | |
31 | 551 | GALEK ZUZANNA | WARSZAWA | POL | 2010 | K8 | 6 | 5:16 | 11,4 | 00:02:38 | 15 | ||
32 | 555 | HORNIK SZYMON | WODZISŁAW | BRAK MESTO | POL | 2008 | M10 | DNF | |||||
33 | 556 | HORNIK ALEKSANDER | WODZISŁAW | BRAK MESTO | POL | 2010 | M8 | DNF | |||||
34 | 558 | DĄBROWSKI ALEKSANDER | PIASTÓW | DĄBKI FAMILY TEAM | POL | 2011 | M8 | DNF | |||||
35 | 560 | PRZYSTAWSKA ANIA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2010 | K8 | DNF | |||||
36 | 570 | WIĘCZKOWSKI WOJCIECH | BĘSIA | POL | 2010 | M8 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 608 | BITOWSKI WIKTOR | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2005 | M14 | 1 | 3:05 | 19,5 | 00:03:05 | 1 | |
2 | 614 | HNYŁYCIA IGOR | PANIEMAZURSKIE | II LO GIŻYCKO | POL | 2004 | M14 | 2 | 3:05 | 19,5 | 00:03:05 | 2 | |
3 | 606 | KOCHANOWSKI JAKUB | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2006 | M12 | 1 | 3:29 | 17,2 | 00:03:29 | 3 | |
4 | 610 | ZDANCEWICZ JULIA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2004 | K14 | 1 | 3:30 | 17,1 | 00:03:30 | 1 | |
5 | 602 | KOLĘDA DOMINIKA | AUGUSTÓW | POL | 2007 | K12 | 1 | 3:35 | 16,7 | 00:03:35 | 2 | ||
6 | 607 | KASPERUK OLA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2005 | K14 | 2 | 3:37 | 16,6 | 00:03:37 | 3 | |
7 | 609 | KONDRACIUK MAJKA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2004 | K14 | 3 | 3:46 | 15,9 | 00:03:46 | 4 | |
8 | 613 | JANUSZKIEWICZ IWO | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2005 | M14 | 3 | 3:48 | 15,8 | 00:03:48 | 4 | |
9 | 605 | WESOŁOWSKA KAROLINA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | POL | 2006 | K12 | 2 | 3:50 | 15,7 | 00:03:50 | 5 | |
10 | 612 | BRANT KARINA | RYN | POL | 2006 | K12 | 3 | 4:06 | 14,6 | 00:04:06 | 6 | ||
11 | 611 | MOŻDŻONEK WIKTORIA | WARSZAWA | POL | 2005 | K14 | 4 | 5:30 | 10,9 | 00:05:30 | 7 | ||
12 | 601 | CHĘCIŃSKA JULKA | WARSZAWA | POL | 2007 | K12 | DNF | ||||||
13 | 603 | HORNIK KAMILA | WODZISŁAW | BRAK MESTO | POL | 2005 | K14 | DNF | |||||
14 | 604 | HORNIK PAULINA | WODZISŁAW | BRAK MESTO | POL | 2006 | K12 | DNF |
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/2 IM obowiązują opłaty w wysokości:
250,00 PLN płatne do 28.02.2019
275,00 PLN płatne do 30.04.2019
300,00 PLN płatne do 30.06.2019
325,00 PLN płatne do 02.07.2019
350,00 PLN płatne do 14.07.2019
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/4 IM obowiązują opłaty w wysokości:
200,00 PLN płatne do 28.02.2019
225,00 PLN płatne do 30.04.2019
250,00 PLN płatne do 30.06.2019
275,00 PLN płatne do 02.07.2019
300,00 PLN płatne do 14.07.2019
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/8 IM obowiązują opłaty w wysokości:
150,00 PLN płatne do 28.02.2019
160,00 PLN płatne do 30.04.2019
175,00 PLN płatne do 30.06.2019
185,00 PLN płatne do 02.07.2019
200,00 PLN płatne do 14.07.2019
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/2 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
400,00 PLN płatne do 28.02.2019
425,00 PLN płatne do 30.04.2019
450,00 PLN płatne do 30.06.2019
475,00 PLN płatne do 02.07.2019
500,00 PLN płatne do 14.07.2019
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/4 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
350,00 PLN płatne do 28.02.2019
375,00 PLN płatne do 30.04.2019
400,00 PLN płatne do 30.06.2019
425,00 PLN płatne do 02.07.2019
450,00 PLN płatne do 14.07.2019
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/8 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 28.02.2019
310,00 PLN płatne do 30.04.2019
325,00 PLN płatne do 30.06.2019
335,00 PLN płatne do 02.07.2019
350,00 PLN płatne do 14.07.2019
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu GARMIN Iron Triathlon otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 4 imprezy: 15 zł na każde zawody (razem 60 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 5 imprez: 20 zł na każde zawody (razem 100 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 6 imprez: 25 zł na każde zawody (razem 150 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 7 imprez: 30 zł na każde zawody (razem 210 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 8 imprez: 35 zł na każde zawody (razem 280 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 9 imprez: 40 zł na każde zawody (razem 360 zł taniej).
W zawodach GARMIN Kids Gołdap obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 02.07.2019
40,00 PLN płatne do 14.07.2019
Podczas rejestracji można dokonać płatności online przez system PayLane lub dokonać wpłaty przelewem tradycyjnym na konto:
LABOSPORT Polska sp. z o.o.
ul. Browarna 86-87
82-300 Elbląg
PKO BP 07 1020 1752 0000 0702 0211 0310
BIC/SWIFT: BPKOPLPW
W tytule przelewu powinno znaleźć się ”nazwisko i imię, opłata startowa GIT Gołdap 2019, dystans″.