Garmin Iron Triathlon Piaseczno
Data i godzina | 2018-07-14 09:00:00 |
Miejscowość | Piaseczno |
Dystans | 1/4IM; 1/8IM |
Oficjalna strona | http://irontriathlon.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 150 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- Biegi dzieci - 200m
- Biegi dzieci - 500m
- Biegi dzieci - 1000m
- Dystans 1/8 IM - Sztafety
- Dystans 1/4 IM
- Dystans 1/4 IM - SZTAFETY
- Dystans 1/8 IM
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 662 | DĄBROWSKI ALEKSANDER | PIASTÓW | DĄBKI FAMILY TEAM | PL | 2011 | M6 | 1 | 00:00:00 | 3:54 | 15,4 | 00:00:47 | 1 | |
2 | 670 | PIOTROWSKA LUDWIKA | WARSZAWA | ORTOREH TEAM | PL | 2011 | K6 | 1 | 00:00:00 | 3:58 | 15,2 | 00:00:47 | 1 | |
3 | 706 | GORDON GABRIEL | ZALESIE DOLNE | PL | 2011 | M6 | 2 | 00:00:00 | 4:14 | 14,2 | 00:00:51 | 2 | ||
4 | 668 | KLIMCZAK POLA | JÓZEFOSŁAW | PL | 2013 | K4 | 1 | 00:00:00 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 2 | ||
5 | 704 | CZUBLUN MIKOŁAJ | PIASECZNO | PL | 2011 | M6 | 3 | 00:00:00 | 4:27 | 13,5 | 00:00:53 | 3 | ||
6 | 675 | RYKOWSKI SZYMON | WARSZAWA | PL | 2011 | M6 | 4 | 00:00:00 | 4:28 | 13,5 | 00:00:53 | 4 | ||
7 | 699 | GEBHARDT PIOTR | MAŁKOWO | BALTIX.SE / SMARUJ NA TRENING FUNDACJA GEBHARDT SPORT | PL | 2013 | M4 | 1 | 00:00:00 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 5 | |
8 | 686 | OLEJNICZAK NATANIEL | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | PL | 2012 | M6 | 5 | 00:00:00 | 4:46 | 12,6 | 00:00:57 | 6 | |
9 | 695 | WCISŁY ROBERT | WARSZAWA | PL | 2011 | M6 | 6 | 00:00:00 | 4:48 | 12,5 | 00:00:58 | 7 | ||
10 | 693 | DUDEK FILIP | WARSZAWA | PL | 2011 | M6 | 7 | 00:00:00 | 4:48 | 12,5 | 00:00:58 | 8 | ||
11 | 677 | KLIMAS KRZYSZTOF | RAWA MAZOWIECKA | PL | 2011 | M6 | 8 | 00:00:00 | 4:55 | 12,2 | 00:00:59 | 9 | ||
12 | 689 | PODWYSOCKI MIESZKO | MARKI | CIASTECZKOWY POTWÓR | PL | 2012 | M6 | 9 | 00:00:00 | 4:59 | 12,0 | 00:01:00 | 10 | |
13 | 676 | SKOBLEWSKI SZYMON | WARSZAWA | PL | 2012 | M6 | 10 | 00:00:00 | 5:01 | 12,0 | 00:01:00 | 11 | ||
14 | 672 | JEŻEWSKI FRANCISZEK | WARSZAWA | PL | 2012 | M6 | 11 | 00:00:00 | 5:03 | 11,9 | 00:01:01 | 12 | ||
15 | 666 | DOMAGAŁA GRZEGORZ | RYCZYWÓŁ | PL | 2011 | M6 | 12 | 00:00:00 | 5:25 | 11,1 | 00:01:05 | 13 | ||
16 | 656 | WIŚNIEWSKA ZOFIA | NOWA IWICZNA | PL | 2013 | K4 | 2 | 00:00:00 | 5:29 | 10,9 | 00:01:06 | 3 | ||
17 | 703 | WÓJCIK ADAM | WARSZAWA | PL | 2012 | M6 | 13 | 00:00:00 | 5:34 | 10,8 | 00:01:07 | 14 | ||
18 | 684 | SZOŁOWSKI FRANEK | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | PL | 2012 | M6 | 14 | 00:00:00 | 5:45 | 10,4 | 00:01:09 | 15 | |
19 | 659 | KLIM LUDWIK | WARSZAWA | PL | 2013 | M4 | 2 | 00:00:00 | 5:53 | 10,2 | 00:01:11 | 16 | ||
20 | 671 | PIOTROWSKI WIKTOR | WARSZAWA | ORTOREH TEAM | PL | 2013 | M4 | 3 | 00:00:00 | 5:54 | 10,2 | 00:01:11 | 17 | |
21 | 692 | KOZIKOWSKA OLIWIA | WARSZAWA | PL | 2013 | K4 | 3 | 00:00:00 | 6:09 | 9,7 | 00:01:14 | 4 | ||
22 | 694 | ZARYCHTA BLANKA | JÓZEFOSŁAW | PL | 2013 | K4 | 4 | 00:00:00 | 6:16 | 9,6 | 00:01:15 | 5 | ||
23 | 654 | KŁYS ALEKSANDER | STARA IWICZNA | PL | 2013 | M4 | 4 | 00:00:00 | 6:28 | 9,3 | 00:01:18 | 18 | ||
24 | 701 | CZAJKOWSKI FRANCISZEK | NOWA WOLA | PL | 2013 | M4 | 5 | 00:00:00 | 6:33 | 9,1 | 00:01:19 | 19 | ||
25 | 678 | KLIMAS WERONIKA | RAWA MAZOWIECKA | PL | 2013 | K4 | 5 | 00:00:00 | 6:39 | 9,0 | 00:01:20 | 6 | ||
26 | 697 | BARANSKA KONSTANCJA | WARSZAWA | PL | 2015 | K1 | 1 | 00:00:00 | 6:45 | 8,9 | 00:01:21 | 7 | ||
27 | 683 | ZDUŃCZYK HELENA | PIASECZNO | PL | 2013 | K4 | 6 | 00:00:00 | 7:09 | 8,4 | 00:01:26 | 8 | ||
28 | 660 | CHMIELEWSKA MARIA | BIAŁYSTOK | PL | 2013 | K4 | 7 | 00:00:00 | 7:09 | 8,4 | 00:01:26 | 9 | ||
29 | 690 | PODWYSOCKI GUSTAW | MARKI | CIASTECZKOWY POTWÓR | PL | 2014 | M4 | 6 | 00:00:00 | 7:20 | 8,2 | 00:01:28 | 20 | |
30 | 685 | SZOŁOWSKI SZYMON | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | PL | 2015 | M1 | 1 | 00:00:00 | 7:32 | 8,0 | 00:01:30 | 21 | |
31 | 696 | WCISŁY BRUNO | WARSZAWA | PL | 2014 | M4 | 7 | 00:00:00 | 7:38 | 7,9 | 00:01:32 | 22 | ||
32 | 663 | DĄBROWSKI MAKSYMILIAN | PIASTÓW | DĄBKI FAMILY TEAM | PL | 2015 | M1 | 2 | 00:00:00 | 7:38 | 7,9 | 00:01:32 | 23 | |
33 | 687 | OLEJNICZAK LEONARD | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | PL | 2014 | M4 | 8 | 00:00:00 | 7:38 | 7,9 | 00:01:32 | 24 | |
34 | 688 | LESIAKOWSKI WOJCIECH | WARSZAWA | PL | 2014 | M4 | 9 | 00:00:00 | 8:26 | 7,1 | 00:01:41 | 25 | ||
35 | 705 | PAPAJ BARTOSZ | PIASECZNO | PL | 2014 | M4 | 10 | 00:00:00 | 8:27 | 7,1 | 00:01:41 | 26 | ||
36 | 700 | GEBHARDT NINA | MAŁKOWO | BALTIX.SE / SMARUJ NA TRENING FUNDACJA GEBHARDT SPORT | PL | 2015 | K1 | 2 | 00:00:00 | 8:46 | 6,8 | 00:01:45 | 10 | |
37 | 682 | KOWALSKA URSZULA | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | PL | 2014 | K4 | 8 | 00:00:00 | 8:55 | 6,7 | 00:01:47 | 11 | |
38 | 664 | SMAK PIOTR | WARSZAWA | PL | 2011 | M6 | 15 | 00:00:00 | 8:56 | 6,7 | 00:01:47 | 27 | ||
39 | 665 | SMAK WOJCIECH | WARSZAWA | PL | 2014 | M4 | 11 | 00:00:00 | 8:58 | 6,7 | 00:01:48 | 28 | ||
40 | 667 | TRACZ ZOFIA | JAKTORÓW | PL | 2014 | K4 | 9 | 00:00:00 | 9:06 | 6,6 | 00:01:49 | 12 | ||
41 | 702 | DUDEK KAROL | WARSZAWA | PL | 2015 | M1 | 3 | 00:00:00 | 9:48 | 6,1 | 00:01:58 | 29 | ||
42 | 658 | SZYMAŃSKA KLARA | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | PL | 2015 | K1 | 3 | 00:00:00 | 11:46 | 5,1 | 00:02:21 | 13 | |
43 | 698 | FUDALI GABRYŚ | KONSTANCIN JEZIORNA | PL | 2016 | M1 | 4 | 00:00:00 | 11:47 | 5,1 | 00:02:21 | 30 | ||
44 | 669 | ZIELIŃSKI RYSZARD | WARSZAWA | PL | 2016 | M1 | 5 | 00:00:00 | 13:05 | 4,6 | 00:02:37 | 31 | ||
45 | 651 | KRUEGER LARISSA | WARSZAWA | DE | 2016 | K1 | 4 | 00:00:00 | 13:19 | 4,5 | 00:02:40 | 14 | ||
46 | 661 | CHMIELEWSKI JAN | BIAŁYSTOK | PL | 2015 | M1 | 6 | 00:00:00 | 19:07 | 3,1 | 00:03:49 | 32 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 771 | OLEJNIK MIKOŁAJ | ŁOMIANKI - KIEŁPIN | ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA RUN OLEY | PL | 2007 | M10 | 1 | 00:00:00 | 3:28 | 17,3 | 00:01:44 | 1 | |
2 | 767 | ANASTAZJA PYZEL | KONSTANCIN JEZIORNA | IKS KONSTANCIN | PL | 2007 | K10 | 1 | 00:00:00 | 3:44 | 16,1 | 00:01:52 | 1 | |
3 | 766 | BOSIŃSKI PIOTR | MARKI | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42, WARSZAWA | PL | 2008 | M10 | 2 | 00:00:00 | 3:51 | 15,6 | 00:01:55 | 2 | |
4 | 769 | WIKLAK FRANCISZEK | ZAMIENIE | PL | 2008 | M10 | 3 | 00:00:00 | 3:52 | 15,5 | 00:01:56 | 3 | ||
5 | 772 | OLEJNIK FILIP | ŁOMIANKI - KIEŁPIN | ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA RUN OLEY | PL | 2010 | M8 | 1 | 00:00:00 | 3:57 | 15,2 | 00:01:58 | 4 | |
6 | 757 | MARCINKOWSKA IDA | TYNIEC MAŁY | GVT | PL | 2007 | K10 | 2 | 00:00:00 | 3:58 | 15,1 | 00:01:59 | 2 | |
7 | 770 | NURKIEWICZ ANNA | PIASECZNO | PL | 2010 | K8 | 1 | 00:00:00 | 4:01 | 14,9 | 00:02:01 | 3 | ||
8 | 754 | ZADROŻNY PIOTR | GŁOSKÓW | PIOTR ZADROŻNY | PL | 2008 | M10 | 4 | 00:00:00 | 4:10 | 14,4 | 00:02:05 | 5 | |
9 | 759 | OPIŁOWSKA MICHALINA | MODŁA | CSGT GŁOGÓW | PL | 2008 | K10 | 3 | 00:00:00 | 4:10 | 14,4 | 00:02:05 | 4 | |
10 | 763 | PIOTROWSKA ŁUCJA | WARSZAWA | ORTOREH TEAM | PL | 2010 | K8 | 2 | 00:00:00 | 4:11 | 14,3 | 00:02:06 | 5 | |
11 | 755 | JAGAS PIOTR | GRABINA | CELIRONMAN | PL | 2009 | M8 | 2 | 00:00:00 | 4:12 | 14,3 | 00:02:06 | 6 | |
12 | 775 | SKUZA MACIEJ | BUDY BARCZĄCKIE | PL | 2009 | M8 | 3 | 00:00:00 | 4:13 | 14,2 | 00:02:06 | 7 | ||
13 | 752 | PADUSZYŃSKA NATALIA | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM | PL | 2009 | K8 | 3 | 00:00:00 | 4:19 | 13,9 | 00:02:09 | 6 | |
14 | 783 | FUDALI HENIO | KONSTANCIN JEZIORNA | PL | 2010 | M8 | 4 | 00:00:00 | 4:23 | 13,7 | 00:02:11 | 8 | ||
15 | 785 | MAŃKOWSKA GABRYSIA | ŁOŚ | PL | 2009 | K8 | 4 | 00:00:00 | 4:26 | 13,5 | 00:02:13 | 7 | ||
16 | 777 | ZYCH AURELIA | PIASECZNO | PL | 2009 | K8 | 5 | 00:00:00 | 4:31 | 13,3 | 00:02:16 | 8 | ||
17 | 780 | ZAKRZEWSKA LIWIA | PIASECZNO | PL | 2008 | K10 | 4 | 00:00:00 | 4:34 | 13,1 | 00:02:17 | 9 | ||
18 | 781 | KOZAK LENA | ELBLĄG | PL | 2009 | K8 | 6 | 00:00:00 | 4:41 | 12,8 | 00:02:20 | 10 | ||
19 | 751 | JÓŹKO TOMASZ | WARSZAWA | PL | 2010 | M8 | 5 | 00:00:00 | 4:43 | 12,7 | 00:02:21 | 9 | ||
20 | 761 | SZTENDEREWICZ IGOR | WŁOCŁAWEK | PL | 2009 | M8 | 6 | 00:00:00 | 4:46 | 12,6 | 00:02:23 | 10 | ||
21 | 776 | WILK DAMIAN | NOWY PRAŻMÓW | PL | 2009 | M8 | 7 | 00:00:00 | 4:51 | 12,4 | 00:02:25 | 11 | ||
22 | 779 | MOŻDŻONEK DAWID | WARSZAWA | PL | 2008 | M10 | 5 | 00:00:00 | 4:53 | 12,3 | 00:02:26 | 12 | ||
23 | 753 | ŻYCHLIŃSKA ZOFIA | ŁÓDŹ | CELIRONMAN | PL | 2010 | K8 | 7 | 00:00:00 | 4:58 | 12,1 | 00:02:29 | 11 | |
24 | 774 | WŁODARCZYK WERONIKA | WARSZAWA | PL | 2008 | K10 | 5 | 00:00:00 | 5:00 | 12,0 | 00:02:30 | 12 | ||
25 | 760 | KLIM FRANCISZEK | WARSZAWA | PL | 2010 | M8 | 8 | 00:00:00 | 5:10 | 11,6 | 00:02:35 | 13 | ||
26 | 786 | GORDON KAROLINA | ZALESIE DOLNE | PL | 2008 | K10 | 6 | 00:00:00 | 5:11 | 11,6 | 00:02:35 | 13 | ||
27 | 773 | KULKA JAN | LESZNOWOLA | PL | 2009 | M8 | 9 | 00:00:00 | 5:13 | 11,5 | 00:02:36 | 14 | ||
28 | 787 | JANKOWSKA ALEKSANDRA | ZALESIE DOLNE | PL | 2008 | K10 | 7 | 00:00:00 | 5:15 | 11,4 | 00:02:38 | 14 | ||
29 | 765 | KLIMAS DOMINIKA | RAWA MAZOWIECKA | PL | 2009 | K8 | 8 | 00:00:00 | 5:18 | 11,3 | 00:02:39 | 15 | ||
30 | 784 | DZIEDZICKI ALEX | PIASECZNO | PL | 2010 | M8 | 10 | 00:00:00 | 5:39 | 10,6 | 00:02:50 | 15 | ||
31 | 768 | SZOŁOWSKA ZOFIA | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | PL | 2009 | K8 | 9 | 00:00:00 | 5:50 | 10,3 | 00:02:55 | 16 | |
32 | 778 | SZYMAŃSKI FRANCISZEK | KONSTANCIN-JEZIORNA | PL | 2009 | M8 | 11 | 00:00:00 | 6:50 | 8,8 | 00:03:25 | 16 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 812 | ZADROŻNY KRZYSZTOF | GŁOSKÓW | PIOTR ZADROŻNY | PL | 2005 | M12 | 1 | 00:00:00 | 3:17 | 18,2 | 00:03:17 | 1 | |
2 | 814 | MARCINKOWSKI ERYK | TYNIEC MAŁY | GVT | PL | 2004 | M14 | 1 | 00:00:00 | 3:23 | 17,7 | 00:03:23 | 2 | |
3 | 816 | WIKLAK JAN | NOWA WOLA | PL | 2004 | M14 | 2 | 00:00:00 | 3:24 | 17,7 | 00:03:24 | 3 | ||
4 | 811 | PADUSZYŃSKI BŁAŻEJ | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM | PL | 2003 | M14 | 3 | 00:00:00 | 3:30 | 17,2 | 00:03:30 | 4 | |
5 | 815 | KWIATKOWSKI KOSMA | WIDAWA | PL | 2003 | M14 | 4 | 00:00:00 | 3:42 | 16,2 | 00:03:42 | 5 | ||
6 | 817 | DOMAGAŁA MATEUSZ | RYCZYWÓŁ | WKZ KOZIENICE | PL | 2004 | M14 | 5 | 00:00:00 | 3:45 | 16,0 | 00:03:45 | 6 | |
7 | 818 | SZTENDEREWICZ KORNELIA | WŁOCŁAWEK | LKS VECTRA | PL | 2005 | K12 | 1 | 00:00:00 | 4:06 | 14,6 | 00:04:06 | 1 | |
8 | 820 | MOŻDŻONEK WIKTORIA | WARSZAWA | PL | 2005 | K12 | 2 | 00:00:00 | 4:18 | 13,9 | 00:04:18 | 2 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1381 | JAROSZEWSKI JAKUB;STEFAŃSKI MICHAŁ/WIECZOREK DARIUSZ | WARSZAWA | POL | 1 | 00:06:31 (1) | 00:01:41 | 00:42:09 (7) | 00:01:32 | 00:19:04 (3) | 01:10:58 | ||
2 | 1388 | STAJNIAK MICHAŁ/BOGDAŃSKA KATARZYNA/ZAJĄC DAWID | WARSZAWA | FALL INTO SWIMRUN / SMASHING PĄPKINS / KS MAKO | POL | 1 | 00:08:41 (4) | 00:01:45 | 00:40:28 (3) | 00:01:28 | 00:21:42 (8) | 01:14:04 | |
3 | 1442 | CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW/PIOTROWICZ KRZYSZTOF/CHAJZER JULIA | WARSZAWA | POL | 1 | 00:09:33 (6) | 00:01:50 | 00:43:28 (9) | 00:01:29 | 00:18:29 (2) | 01:14:49 | ||
4 | 1430 | WOJTYŁA BARTOSZ/KOWALIK TOMASZ/SKRZYPEK ROBERT | WARSZAWA | POL | 1 | 00:10:49 (12) | 00:01:59 | 00:39:21 (2) | 00:01:33 | 00:21:41 (7) | 01:15:23 | ||
5 | 1437 | MATYSIAK ŁUKASZ/MATYSIAK ARLETA/CIEŚLAK MICHAŁ | SĘDZIEJOWICE | POL | 1 | 00:09:42 (7) | 00:01:53 | 00:41:24 (6) | 00:01:34 | 00:21:49 (9) | 01:16:21 | ||
6 | 1425 | JARASZEK MARIUSZ/GRYŻEWSKI JACEK/MIKULSKI ARKADIUSZ | PIONKI | MERCEDES TEAM | POL | 1 | 00:10:47 (11) | 00:02:30 | 00:41:18 (5) | 00:01:44 | 00:20:27 (5) | 01:16:46 | |
7 | 1427 | ZIELIŃSKA BEATA/CHLAŚCIAK MAGDALENA/KONWA RAFAŁ | PIASTÓW | BIEGNIJ Z PROSERVICE PROSERVICE FINTECO | POL | 1 | 00:10:30 (10) | 00:01:51 | 00:42:34 (8) | 00:01:33 | 00:24:53 (14) | 01:21:21 | |
8 | 1440 | JAROSZ-WAWRYNIUK INGA/CHMIELNICKI PAWEŁ/RĘBIŚ TOMASZ | WARSZAWA | LIRENE RUNNING TEAM | POL | 1 | 00:07:07 (2) | 00:01:53 | 00:40:51 (4) | 00:01:37 | 00:31:27 (23) | 01:22:55 | |
9 | 1439 | MOSKWA-NADROWSKA MAŁGORZATA/DZIUK IWONA/SŁADEK KAROL | PRUSZKÓW | BIEGIEMNAPOMOC.PL | POL | 1 | 00:13:01 (19) | 00:02:19 | 00:47:54 (14) | 00:01:44 | 00:19:44 (4) | 01:24:43 | |
10 | 1434 | SKRODZKI PIOTR/SZWAJ MACIEJ/SZULIM AGATA | WARSZAWA | PĘDZĄCE LENIWCE | POL | 1 | 00:11:13 (14) | 00:02:15 | 00:47:55 (15) | 00:02:05 | 00:22:56 (12) | 01:26:24 | |
11 | 1436 | SOBIESZEK LESZEK/JAROSZ DAREK/RATAJCZYK JACEK | MIĘDZYBORÓW | DANIELO SPORTWEAR | POL | 1 | 00:14:34 (22) | 00:02:44 | 00:38:26 (1) | 00:01:57 | 00:29:16 (21) | 01:26:56 | |
12 | 1433 | CIOK PRZEMEK/BALCEWICZ ALFRED/DREWNIK ROBERT | WARSZAWA, POLSKA | BIEGNIJ Z PROSERVICE FINTECO | POL | 1 | 00:15:28 (24) | 00:02:05 | 00:45:31 (10) | 00:02:00 | 00:22:07 (10) | 01:27:11 | |
13 | 1405 | PRZĄDKA FILIP/PAWLAK JAKUB/WÓJTOWICZ PIOTR | WARSZAWA - POLSKA | #TEAMHOLO | POL | 1 | 00:08:30 (3) | 00:01:53 | 00:54:30 (22) | 00:01:38 | 00:22:48 (11) | 01:29:19 | |
14 | 1446 | CHODAKOWSKA AGNIESZKA/SOWIŃSKI ŁUKASZ/KLUZ PAWEŁ | BIAŁYSTOK | POL | 1 | 00:11:44 (15) | 00:02:39 | 00:51:40 (18) | 00:02:09 | 00:21:34 (6) | 01:29:46 | ||
15 | 1443 | STAŚKIEWICZ PAULINA/WĘGIEŁEK KAROL/MELESZKO ŁUKASZ | WARSZAWA | RUN YOUR WAY - | POL | 1 | 00:12:43 (18) | 00:02:10 | 00:46:52 (13) | 00:01:41 | 00:26:22 (17) | 01:29:48 | |
16 | 1426 | KOSEWICZ AGNIESZKA/STAŃSKO ANDRZEJ ROBERT/WĘGLICKA AGNIESZKA | WARSZAWA | POL | 1 | 00:10:05 (8) | 00:02:04 | 00:49:51 (16) | 00:02:08 | 00:25:50 (16) | 01:29:58 | ||
17 | 1441 | WINCH STANISŁAW/KALINOWSKI KAMIL/KWAŚNY DARIUSZ | WARSZAWA | POL | 1 | 00:11:47 (16) | 00:02:32 | 00:46:29 (12) | 00:02:03 | 00:27:32 (19) | 01:30:23 | ||
18 | 1428 | RÓŻYCKI KONRAD/SIELICKI MAKSYMILIAN/ZIELIŃSKI JACEK | WARSZAWA | BIEGNIJ Z PROSERVICE | POL | 1 | 00:12:20 (17) | 00:02:11 | 00:50:13 (17) | 00:01:36 | 00:27:00 (18) | 01:33:20 | |
19 | 1438 | TKACZYK ZENON/TKACZYK JACEK/TKACZYK JANEK | GÓRA KALWARIA | POL | 1 | 00:10:54 (13) | 00:01:56 | 00:54:03 (20) | 00:01:55 | 00:25:38 (15) | 01:34:25 | ||
20 | 1444 | MICHAŁOWSKA KATARZYNA/OGLĘDZKI ZBIGNIEW/KĄKOL ANETA | WARSZAWA | POL | 1 | 00:14:38 (23) | 00:02:15 | 00:46:11 (11) | 00:01:53 | 00:30:24 (22) | 01:35:22 | ||
21 | 1435 | PULCOVA MIRIAM/ŚWIĄTEK MAŁGORZATA/LESZCZYŃSKA MAGDALENA | WARSZAWA | HERBALIFE TEAM | SVK | 1 | 00:14:25 (21) | 00:02:18 | 00:54:16 (21) | 00:01:51 | 00:24:38 (13) | 01:37:28 | |
22 | 1404 | GÓRA ADAM/WYRWIŃSKI OLIWIER/KORZYSTOSIAK ZUZANNA | WARSZAWA | TEAMHOLO | POL | 1 | 00:10:23 (9) | 00:01:56 | 00:59:08 (23) | 00:01:49 | 00:31:27 (24) | 01:44:43 | |
23 | 1403 | SZYMAŃSKI MATEUSZ/ŁUCZYWEK JAN/NUSZKIEWICZ EWELINA | WARSZAWA | TEAM HOLO | POL | 1 | 00:09:23 (5) | 00:02:00 | 01:18:26 (25) | 00:01:40 | 00:14:57 (1) | 01:46:26 | |
24 | 1431 | KALBARCZYK REGINA/LESZCZYK JUSTYNA/LESZCZYK MICHAŁ | KOZIENICE | TEAM HERBALIFE | POL | 1 | 00:13:08 (20) | 00:02:40 | 00:51:57 (19) | 00:01:55 | 00:37:55 (25) | 01:47:35 | |
25 | 1432 | BELOWSKA PAULINA/TREJDA MAGDALENA/ŁAKOMSKA MARIOLA | WARSZAWA | KLUB FIT WAY BOGUMIŁA DRAB | POL | 1 | 00:27:18 (25) | 00:02:18 | 01:07:58 (24) | 00:02:12 | 00:28:22 (20) | 02:08:07 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | BREMBOR TOMASZ | CHORZÓW | GVT BMC AZS-AWF KATOWICE | POL | 1994 | M18-24 | 1 | 1 | 00:12:02 (1) | 00:01:32 | 01:06:31 (3) | 00:01:18 | 00:36:41 (1) | 01:58:04 | 1 | ||
2 | 3 | SZALA TOMASZ | NOWA IWICZNA | PROFI TEAM SKLEPROWEROWY.PL | POL | 1990 | M25-29 | 1 | 1 | 00:13:16 (2) | 00:01:44 | 01:05:18 (2) | 00:01:17 | 00:38:38 (3) | 02:00:13 | 2 | ||
3 | 4 | SOBCZYK SERGIUSZ | IZABELIN | TRINERGY TEAM | POL | 1991 | M25-29 | 2 | 1 | 00:14:08 (5) | 00:01:55 | 01:07:02 (5) | 00:01:32 | 00:36:44 (2) | 02:01:21 | 3 | ||
4 | 1 | MITRUŚ PAWEŁ | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1992 | M25-29 | 3 | 1 | 00:15:58 (17) | 00:01:52 | 01:06:43 (4) | 00:01:28 | 00:39:38 (4) | 02:05:39 | 4 | ||
5 | 341 | DUDZIŃSKI PIOTR | WARSZAWA | CTS - CZAJATRAININGSYSTEM ARGYLE SP. Z O. O. | POL | 1968 | M50-54 | 1 | 1 | 00:15:03 (6) | 00:02:13 | 01:11:24 (15) | 00:02:01 | 00:42:02 (13) | 02:12:43 | 5 | ||
6 | 251 | NIZIO ADAM | BIAŁYSTOK | POL | 1995 | M18-24 | 2 | 1 | 00:15:50 (16) | 00:02:00 | 01:10:41 (11) | 00:01:54 | 00:42:33 (16) | 02:12:58 | 6 | |||
7 | 114 | OLEJNIK BARTOSZ | OPOCZNO | HUROM TRI TEAM | POL | 1993 | M25-29 | 4 | 1 | 00:17:18 (39) | 00:01:48 | 01:10:27 (10) | 00:01:39 | 00:41:59 (12) | 02:13:11 | 7 | ||
8 | 412 | POKRYWIŃSKI MARCIN | WARSZAWA | DARE2TRI | POL | 1981 | M35-39 | 1 | 1 | 00:15:46 (14) | 00:02:21 | 01:10:24 (9) | 00:02:05 | 00:42:50 (19) | 02:13:40 | 8 | 00:00:15 | |
9 | 58 | KAZANECKI TOMASZ | LEGIONOWO | LEGION | POL | 1976 | M40-44 | 1 | 1 | 00:15:36 (11) | 00:02:18 | 01:10:44 (12) | 00:02:04 | 00:44:42 (42) | 02:15:24 | 9 | ||
10 | 10 | RUDZIŃSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | PROFI TEAM | POL | 1994 | K18-24 | 1 | 1 | 00:14:06 (4) | 00:01:47 | 01:15:27 (43) | 00:01:30 | 00:42:51 (20) | 02:15:41 | 1 | ||
11 | 397 | SZYMCZAK JANUSZ | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1986 | M30-34 | 1 | 1 | 00:16:15 (20) | 00:03:27 | 01:11:22 (14) | 00:02:03 | 00:42:48 (18) | 02:15:55 | 10 | ||
12 | 88 | ARAK TOMASZ | PIASECZNO | TRIWAWA JPKM | POL | 1979 | M35-39 | 2 | 1 | 00:19:26 (88) | 00:02:02 | 01:12:02 (19) | 00:01:36 | 00:40:56 (7) | 02:16:02 | 11 | ||
13 | 529 | JĘDRZEJEWSKA ALEKSANDRA | WROCŁAW | GVT BMC AZS-AWF KATOWICE | POL | 1991 | K25-29 | 1 | 1 | 00:15:19 (8) | 00:01:46 | 01:16:49 (70) | 00:01:41 | 00:40:45 (6) | 02:16:20 | 2 | ||
14 | 45 | KOCIOŁOWICZ JAKUB | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | M35-39 | 3 | 1 | 00:18:02 (56) | 00:02:22 | 01:13:11 (23) | 00:01:40 | 00:41:09 (8) | 02:16:24 | 12 | ||
15 | 487 | DZIADOSZ ROBERT | ŁADY | POL | 1979 | M35-39 | 4 | 1 | 00:15:41 (13) | 00:02:07 | 01:13:12 (24) | 00:02:08 | 00:43:56 (29) | 02:17:04 | 13 | |||
16 | 331 | WENGERSKI JĘDRZEJ | MAŁA NIESZAWKA | ROWERY KWIATKOWSKI TEAM | POL | 1992 | M25-29 | 5 | 1 | 00:14:03 (3) | 00:02:33 | 01:16:10 (53) | 00:01:56 | 00:42:28 (15) | 02:17:10 | 14 | ||
17 | 296 | MACIESZ PIOTR | WARSZAWA | POL | 1973 | M45-49 | 1 | 1 | 00:16:32 (22) | 00:02:45 | 01:10:03 (7) | 00:02:06 | 00:46:01 (61) | 02:17:27 | 15 | |||
18 | 373 | DRABOT ANDRZEJ | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1972 | M45-49 | 2 | 1 | 00:17:53 (53) | 00:02:47 | 01:12:54 (22) | 00:02:09 | 00:41:48 (11) | 02:17:31 | 16 | ||
19 | 301 | KONIECZNY KRZYSZTOF | JÓZEFOSŁAW | TRI4FUN TRIATHLON TEAM PIASECZNO | POL | 1979 | M35-39 | 5 | 1 | 00:17:11 (34) | 00:02:10 | 01:11:47 (18) | 00:01:53 | 00:44:30 (37) | 02:17:31 | 17 | ||
20 | 24 | KOŁODZIEJ SEBASTIAN | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | POL | 1981 | M35-39 | 6 | 1 | 00:16:53 (27) | 00:02:22 | 01:12:03 (20) | 00:02:20 | 00:43:48 (28) | 02:17:41 | 18 | 00:00:15 | |
21 | 56 | KUTER KRZYSZTOF | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | M35-39 | 7 | 1 | 00:17:31 (43) | 00:02:12 | 01:13:56 (28) | 00:02:01 | 00:42:36 (17) | 02:18:16 | 19 | ||
22 | 179 | HAWROT SYLWESTER | GOLENIÓW | CROWN GOLENIÓW | POL | 1968 | M50-54 | 2 | 1 | 00:16:41 (24) | 00:02:28 | 01:14:41 (35) | 00:02:09 | 00:43:00 (21) | 02:18:59 | 20 | ||
23 | 374 | PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1979 | M35-39 | 8 | 1 | 00:17:10 (33) | 00:02:17 | 01:14:20 (31) | 00:01:37 | 00:43:44 (26) | 02:19:08 | 21 | ||
24 | 313 | BACHMAN MARCIN | WARSZAWA | VEGAN WAVE | POL | 1974 | M40-44 | 2 | 1 | 00:15:59 (18) | 00:02:38 | 01:14:08 (29) | 00:02:23 | 00:44:22 (36) | 02:19:30 | 22 | ||
25 | 520 | BŁASZYK MATEUSZ | LUBOŃ | YERG CS YERG CS | POL | 1987 | M30-34 | 2 | 1 | 00:18:46 (72) | 00:02:21 | 01:14:48 (38) | 00:02:07 | 00:41:37 (10) | 02:19:39 | 23 | ||
26 | 109 | KOŁODKO JULIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1979 | M35-39 | 9 | 1 | 00:19:03 (81) | 00:02:23 | 01:11:24 (15) | 00:02:02 | 00:45:39 (55) | 02:20:31 | 24 | ||
27 | 518 | WOJCIECHOWSKI BARTOSZ | LUBIN | AZS ŚUM KATOWICE | POL | 1991 | M25-29 | 6 | 1 | 00:17:02 (30) | 00:02:38 | 01:11:33 (17) | 00:01:56 | 00:47:37 (78) | 02:20:46 | 25 | ||
28 | 324 | BARTOSIEWICZ TOMASZ | ŻYRARDÓW | ARTURKUREK.PRO | POL | 1984 | M30-34 | 3 | 1 | 00:17:01 (29) | 00:02:08 | 01:16:51 (71) | 00:02:02 | 00:43:25 (22) | 02:21:27 | 26 | ||
29 | 29 | DOBROSIELSKI GRZEGORZ | CHOTOMÓW | LABOSPORT TEAM | POL | 1982 | M35-39 | 10 | 1 | 00:15:38 (12) | 00:02:48 | 01:16:37 (62) | 00:02:00 | 00:44:31 (38) | 02:21:34 | 27 | ||
30 | 488 | NAWROCKI SERGIUSZ | PLUSKI | POL | 1967 | M50-54 | 3 | 1 | 00:16:24 (21) | 00:03:30 | 01:13:31 (25) | 00:02:29 | 00:46:30 (65) | 02:22:24 | 28 | |||
31 | 11 | GÓRALSKA ALEKSANDRA | PLUSKI | LABOSPORT TEAM | POL | 1977 | K40-44 | 1 | 1 | 00:17:05 (31) | 00:02:39 | 01:14:10 (30) | 00:02:09 | 00:46:41 (66) | 02:22:44 | 3 | ||
32 | 268 | MACKIEWICZ JACEK | SULEJOWEK | POL | 1977 | M40-44 | 3 | 1 | 00:20:06 (103) | 00:03:00 | 01:12:05 (21) | 00:02:47 | 00:45:12 (49) | 02:23:09 | 29 | |||
33 | 526 | PANASIUK PAWEŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1980 | M35-39 | 11 | 1 | 00:18:10 (60) | 00:02:19 | 01:15:56 (48) | 00:02:05 | 00:45:09 (47) | 02:23:39 | 30 | ||
34 | 304 | BIERNACKI ŁUKASZ | GARWOLIN | VICTUS RĘBKOW | POL | 1986 | M30-34 | 4 | 1 | 00:15:32 (10) | 00:02:56 | 01:20:03 (120) | 00:02:08 | 00:43:41 (25) | 02:24:20 | 31 | ||
35 | 450 | KAMIŃSKI RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1984 | M30-34 | 5 | 1 | 00:18:38 (69) | 00:02:28 | 01:16:45 (68) | 00:01:58 | 00:44:36 (40) | 02:24:25 | 32 | |||
36 | 30 | PRZYCHODZIEŃ RAFAŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1977 | M40-44 | 4 | 1 | 00:15:17 (7) | 00:02:19 | 01:15:59 (49) | 00:02:25 | 00:48:29 (95) | 02:24:29 | 33 | ||
37 | 141 | JAROCHOWICZ NORBERT | NOWOGARD | NTS KONA | POL | 1971 | M45-49 | 3 | 1 | 00:19:59 (99) | 00:02:57 | 01:10:15 (8) | 00:02:52 | 00:48:30 (96) | 02:24:33 | 34 | ||
38 | 327 | SITAREK ARTUR | PIASECZNO | NEON TEAM | POL | 1976 | M40-44 | 5 | 1 | 00:19:35 (91) | 00:02:18 | 01:13:32 (26) | 00:01:53 | 00:47:23 (76) | 02:24:41 | 35 | ||
39 | 105 | SURMAŃSKI JACEK | WARSZAWA | PANORAMA FIRM TRI TEAM ENIRO | POL | 1980 | M35-39 | 12 | 1 | 00:18:28 (64) | 00:02:37 | 01:14:54 (40) | 00:02:06 | 00:46:48 (69) | 02:24:53 | 36 | ||
40 | 281 | SZYMCZAK PIOTR | ZIELONKA | POL | 1976 | M40-44 | 6 | 1 | 00:18:03 (57) | 00:03:31 | 01:14:44 (37) | 00:02:21 | 00:44:21 (34) | 02:25:00 | 37 | 00:02:00 | ||
41 | 505 | BRZÓSKA HENRYK | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1966 | M50-54 | 4 | 1 | 00:21:30 (183) | 00:03:36 | 01:13:41 (27) | 00:02:39 | 00:43:41 (24) | 02:25:07 | 38 | ||
42 | 103 | KOWALEWSKI MACIEJ | SŁUPSK | ENDURE TEAM | POL | 1978 | M40-44 | 7 | 1 | 00:15:24 (9) | 00:02:32 | 01:18:18 (88) | 00:03:44 | 00:45:18 (50) | 02:25:16 | 39 | ||
43 | 489 | FILIPEK GRZEGORZ | JÓZEFOSŁAW | WANIEWSKI COACHING | POL | 1976 | M40-44 | 8 | 1 | 00:17:51 (51) | 00:03:04 | 01:16:38 (63) | 00:02:33 | 00:45:36 (54) | 02:25:42 | 40 | ||
44 | 31 | GÓRSKI MATEUSZ | WARSZAWA | KUZNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M25-29 | 7 | 1 | 00:20:38 (139) | 00:02:43 | 01:09:55 (6) | 00:01:47 | 00:50:40 (138) | 02:25:43 | 41 | ||
45 | 187 | MARIANEK ALEKSANDRA | ZALESIE GÓRNE | POL | 1990 | K25-29 | 2 | 1 | 00:16:04 (19) | 00:02:59 | 01:18:25 (91) | 00:02:08 | 00:46:09 (62) | 02:25:45 | 4 | |||
46 | 42 | ROBIŃSKI MARCIN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M35-39 | 13 | 1 | 00:20:36 (135) | 00:03:00 | 01:16:08 (52) | 00:02:06 | 00:44:00 (30) | 02:25:50 | 42 | ||
47 | 237 | LITAWA JACEK | WARSZAWA | POL | 1970 | M45-49 | 4 | 1 | 00:17:27 (42) | 00:02:55 | 01:16:01 (50) | 00:02:24 | 00:47:13 (74) | 02:26:00 | 43 | |||
48 | 94 | CZAJKOWSKI MICHAŁ | NOWA WOLA | POL | 1973 | M45-49 | 5 | 1 | 00:17:13 (36) | 00:02:57 | 01:16:11 (55) | 00:02:06 | 00:47:46 (83) | 02:26:13 | 44 | |||
49 | 295 | DENERT MARIUSZ | AUGUSTÓW | TRI LEVEL | POL | 1988 | M30-34 | 6 | 1 | 00:17:15 (37) | 00:03:23 | 01:18:00 (82) | 00:02:04 | 00:45:39 (56) | 02:26:21 | 45 | ||
50 | 201 | JARZEMBOWICZ MACIEJ | PIASECZNO | TRINERGY TEAM | POL | 1982 | M35-39 | 14 | 1 | 00:19:54 (96) | 00:02:38 | 01:16:24 (59) | 00:02:08 | 00:45:22 (51) | 02:26:26 | 46 | ||
51 | 367 | NADROWSKI TOMASZ | WARSZAWA - POLSKA | WIĘCEJ FUNKU! | POL | 1982 | M35-39 | 15 | 1 | 00:16:59 (28) | 00:02:41 | 01:16:43 (65) | 00:02:15 | 00:47:58 (86) | 02:26:36 | 47 | ||
52 | 119 | POLS ROGIER | JÓZEFOSŁAW | NNYTT | POL | 1975 | M40-44 | 9 | 1 | 00:20:26 (123) | 00:02:50 | 01:15:42 (44) | 00:02:45 | 00:44:53 (44) | 02:26:36 | 48 | ||
53 | 414 | ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | SANCTURE SPORTIFS | POL | 1981 | M35-39 | 16 | 1 | 00:17:37 (46) | 00:03:03 | 01:16:41 (64) | 00:02:27 | 00:46:52 (70) | 02:26:40 | 49 | ||
54 | 73 | CHAŁUPKA PAWEŁ | PIASECZNO | POL | 1979 | M35-39 | 17 | 1 | 00:20:30 (127) | 00:02:47 | 01:14:51 (39) | 00:02:35 | 00:45:58 (60) | 02:26:41 | 50 | |||
55 | 270 | TALMON ADAM | WARSZAWA | POL | 1990 | M25-29 | 8 | 1 | 00:21:37 (191) | 00:03:14 | 01:15:17 (42) | 00:02:40 | 00:44:01 (32) | 02:26:49 | 51 | |||
56 | 338 | BOJDECKI FILIP | WARSZAWA | KK CYKLON WARSZAWA | POL | 1999 | M18-24 | 3 | 1 | 00:17:54 (54) | 00:02:52 | 01:14:57 (41) | 00:02:06 | 00:50:00 (127) | 02:27:49 | 52 | ||
57 | 61 | DANIELSKI KAMIL | WARSZAWA | AT TEAM | POL | 1985 | M30-34 | 7 | 1 | 00:18:26 (63) | 00:02:31 | 01:16:10 (53) | 00:01:47 | 00:49:14 (113) | 02:28:08 | 53 | ||
58 | 484 | JANKOWSKI DAMIAN | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1986 | M30-34 | 8 | 1 | 00:18:14 (61) | 00:02:36 | 01:20:05 (123) | 00:02:23 | 00:44:57 (45) | 02:28:15 | 54 | ||
59 | 168 | JACHIMIAK MICHAŁ | PIASECZNO | POL | 2000 | M18-24 | 4 | 1 | 00:19:59 (99) | 00:03:27 | 01:17:37 (78) | 00:01:58 | 00:45:23 (52) | 02:28:24 | 55 | |||
60 | 133 | JACZEWSKI ROBERT | WARSZAWA | POL | 1989 | M25-29 | 9 | 1 | 00:16:33 (23) | 00:03:10 | 01:21:58 (166) | 00:01:59 | 00:45:11 (48) | 02:28:51 | 56 | |||
61 | 472 | ZABORNY PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1979 | M35-39 | 18 | 1 | 00:21:33 (186) | 00:03:34 | 01:14:33 (34) | 00:02:13 | 00:47:08 (73) | 02:29:01 | 57 | |||
62 | 209 | SZLASKI IGOR | ZGIERZ | PROTRI | POL | 1989 | M25-29 | 10 | 1 | 00:19:55 (97) | 00:02:34 | 01:16:05 (51) | 00:01:58 | 00:48:50 (102) | 02:29:22 | 58 | ||
63 | 225 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | DEBIUT 2:40 | POL | 1982 | M35-39 | 19 | 1 | 00:21:39 (193) | 00:03:52 | 01:14:43 (36) | 00:02:58 | 00:46:17 (64) | 02:29:29 | 59 | ||
64 | 521 | KAMIŃSKI DARIUSZ | OLSZTYN | TEAM ELEKTRYK | POL | 1979 | M35-39 | 20 | 1 | 00:20:48 (146) | 00:03:13 | 01:17:26 (77) | 00:02:22 | 00:45:42 (59) | 02:29:31 | 60 | ||
65 | 361 | POLANSKI ADRIAN | WARSZAWA | POL | 1977 | M40-44 | 10 | 1 | 00:17:39 (47) | 00:03:11 | 01:16:18 (57) | 00:02:37 | 00:50:05 (128) | 02:29:50 | 61 | |||
66 | 291 | KORZENIEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA | POL | 1989 | M25-29 | 11 | 1 | 00:20:10 (106) | 00:03:16 | 01:19:04 (104) | 00:03:39 | 00:44:00 (31) | 02:30:09 | 62 | ||
67 | 443 | TRELA ŁUKASZ | ŻYWIEC | KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA | POL | 1991 | M25-29 | 12 | 1 | 00:21:06 (165) | 00:02:33 | 01:20:27 (132) | 00:02:09 | 00:44:04 (33) | 02:30:19 | 63 | ||
68 | 104 | JAWORSKI RAFAŁ | PIASECZNO | ALLIANZ RUNNING TEAM | POL | 1984 | M30-34 | 9 | 1 | 00:23:34 (276) | 00:03:13 | 01:19:08 (107) | 00:03:14 | 00:41:15 (9) | 02:30:24 | 64 | ||
69 | 33 | JONIO KATARZYNA | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | K35-39 | 1 | 1 | 00:18:07 (58) | 00:02:45 | 01:17:53 (81) | 00:02:05 | 00:49:35 (118) | 02:30:25 | 5 | ||
70 | 217 | JAGAS RADEK | GRABINA | CELIRONMAN | POL | 1972 | M45-49 | 6 | 1 | 00:18:39 (70) | 00:03:30 | 01:18:37 (96) | 00:02:01 | 00:47:45 (82) | 02:30:32 | 65 | ||
71 | 43 | PROROK TOMASZ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | M35-39 | 21 | 1 | 00:20:10 (106) | 00:02:31 | 01:15:43 (45) | 00:03:10 | 00:49:14 (113) | 02:30:48 | 66 | ||
72 | 18 | MOŻDŻONEK MICHAŁ | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM HUB.LU | POL | 1977 | M40-44 | 11 | 1 | 00:18:31 (65) | 00:03:21 | 01:14:29 (32) | 00:02:22 | 00:52:17 (174) | 02:31:00 | 67 | ||
73 | 260 | CICHY BARTOSZ | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1983 | M35-39 | 22 | 1 | 00:17:51 (51) | 00:03:15 | 01:18:40 (98) | 00:02:25 | 00:48:55 (103) | 02:31:06 | 68 | ||
74 | 323 | BRUSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | MBC TEAM | POL | 1988 | M30-34 | 10 | 1 | 00:24:34 (323) | 00:02:29 | 01:10:47 (13) | 00:01:44 | 00:51:32 (159) | 02:31:06 | 69 | ||
75 | 208 | MIŃKO PIOTR | BIAŁYSTOK | UNIBEP TRI BIELSKA PODLASKI TEAM | POL | 1978 | M40-44 | 12 | 1 | 00:19:58 (98) | 00:02:31 | 01:17:40 (79) | 00:02:20 | 00:48:38 (97) | 02:31:07 | 70 | ||
76 | 13 | SIKORA JULITA | LIGOTA PIĘKNA | GVT | POL | 1973 | K45-49 | 1 | 1 | 00:20:09 (105) | 00:02:16 | 01:18:58 (103) | 00:02:07 | 00:47:55 (84) | 02:31:25 | 6 | ||
77 | 340 | CHMURA MICHAŁ | ROPCZYCE | ZELAZNADYSCYPLINA.PL | POL | 1988 | M30-34 | 11 | 1 | 00:19:13 (85) | 00:04:10 | 01:21:07 (147) | 00:02:40 | 00:44:22 (35) | 02:31:32 | 71 | ||
78 | 366 | WEJKUĆ GRZEGORZ | MRAGOWO | POL | 1978 | M40-44 | 13 | 1 | 00:20:07 (104) | 00:03:33 | 01:18:02 (83) | 00:02:15 | 00:47:40 (79) | 02:31:37 | 72 | |||
79 | 112 | BRIGGS SEAN | LIPKÓW | FORTUNABOX | POL | 1966 | M50-54 | 5 | 1 | 00:20:24 (120) | 00:02:58 | 01:22:45 (179) | 00:01:58 | 00:43:48 (27) | 02:31:53 | 73 | ||
80 | 477 | BORKOWY MICHAŁ | BOJSZOWY | POL | 1975 | M40-44 | 14 | 1 | 00:23:47 (285) | 00:02:47 | 01:18:22 (90) | 00:02:28 | 00:44:34 (39) | 02:32:13 | 74 | 00:00:15 | ||
81 | 22 | WIERZBICKI ARTUR | KĘDZIERZYN-KOŹLE | LABOSPORT TEAM | POL | 1967 | M50-54 | 6 | 1 | 00:20:21 (117) | 00:03:00 | 01:15:53 (47) | 00:03:09 | 00:49:58 (124) | 02:32:21 | 75 | ||
82 | 183 | KOZŁOWSKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1980 | M35-39 | 23 | 1 | 00:17:43 (48) | 00:03:20 | 01:17:00 (73) | 00:02:39 | 00:51:40 (163) | 02:32:22 | 76 | |||
83 | 280 | WÓJCIK GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1979 | M35-39 | 24 | 1 | 00:20:49 (148) | 00:03:40 | 01:20:20 (129) | 00:02:25 | 00:45:08 (46) | 02:32:22 | 77 | |||
84 | 51 | OTTO MARTA | GRODZISK MAZOWIECKI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | K35-39 | 2 | 1 | 00:17:46 (49) | 00:02:25 | 01:20:19 (127) | 00:02:03 | 00:49:59 (125) | 02:32:32 | 7 | ||
85 | 232 | ZALEWSKI PAWEŁ | WARSZAWA | PZU SPORT TEAM | POL | 1977 | M40-44 | 15 | 1 | 00:20:57 (155) | 00:02:40 | 01:19:41 (117) | 00:01:38 | 00:47:41 (80) | 02:32:37 | 78 | ||
86 | 478 | PALMOWSKI ŁUKASZ | ROZALIN | POL | 1976 | M40-44 | 16 | 1 | 00:20:11 (108) | 00:02:49 | 01:17:25 (76) | 00:01:48 | 00:50:31 (134) | 02:32:44 | 79 | |||
87 | 32 | SACHMATA JACEK | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU MOTO-PARTNER | POL | 1990 | M25-29 | 13 | 1 | 00:19:09 (84) | 00:02:32 | 01:18:14 (86) | 00:01:59 | 00:50:59 (141) | 02:32:53 | 80 | ||
88 | 364 | THIESSE SEBASTIEN | WARSZAWA | TRIDZIESTKA | POL | 1982 | M35-39 | 25 | 1 | 00:17:21 (40) | 00:02:53 | 01:22:14 (172) | 00:02:39 | 00:47:57 (85) | 02:33:19 | 81 | 00:00:15 | |
89 | 490 | KURYLO ARTUR | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1966 | M50-54 | 7 | 1 | 00:20:28 (125) | 00:03:03 | 01:18:40 (98) | 00:02:59 | 00:48:12 (89) | 02:33:22 | 82 | ||
90 | 335 | JEDRZEJCZYK PIOTR | PIASECZNO | POL | 1973 | M45-49 | 7 | 1 | 00:20:18 (113) | 00:03:33 | 01:19:33 (113) | 00:02:50 | 00:47:18 (75) | 02:33:32 | 83 | |||
91 | 300 | KUCHARSKI MAREK | WŁADYSŁAWÓW | POLSKA BIEGA | POL | 1974 | M40-44 | 17 | 1 | 00:22:16 (216) | 00:04:30 | 01:19:07 (106) | 00:03:11 | 00:44:37 (41) | 02:33:41 | 84 | ||
92 | 244 | MADANY MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1978 | M40-44 | 18 | 1 | 00:20:29 (126) | 00:03:04 | 01:21:20 (151) | 00:02:22 | 00:46:11 (63) | 02:33:41 | 85 | 00:00:15 | ||
93 | 19 | CHYLAK KAMIL | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM EQUES INVESTMENT TFI | POL | 1980 | M35-39 | 26 | 1 | 00:20:18 (113) | 00:03:20 | 00:42:28 (14) | 02:33:48 | 86 | ||||
94 | 509 | SOLIŃSKI MICHAŁ | MARKI | CONNECTED LIFE MAGAZINE | POL | 1984 | M30-34 | 12 | 1 | 00:21:13 (172) | 00:03:08 | 01:18:52 (101) | 00:02:39 | 00:48:04 (87) | 02:33:56 | 87 | ||
95 | 65 | KULKA SERGIUSZ | LESZNOWOLA | POL | 1980 | M35-39 | 27 | 1 | 00:18:59 (78) | 00:03:00 | 01:16:44 (67) | 00:02:40 | 00:52:46 (180) | 02:34:09 | 88 | |||
96 | 86 | PIASECKI BARTOSZ | PUŁAWY | TEAM KARAŚ | POL | 1993 | M25-29 | 14 | 1 | 00:20:57 (155) | 00:03:52 | 01:18:55 (102) | 00:02:29 | 00:48:12 (88) | 02:34:25 | 89 | ||
97 | 207 | LIS SEBASTIAN | ŁÓDŹ | POL | 1990 | M25-29 | 15 | 1 | 00:17:07 (32) | 00:02:43 | 01:18:07 (85) | 00:02:18 | 00:54:22 (220) | 02:34:37 | 90 | |||
98 | 186 | PIETROŃ BŁAŻEJ | WARSZAWA | POL | 1992 | M25-29 | 16 | 1 | 00:20:22 (119) | 00:03:51 | 01:19:23 (111) | 00:02:23 | 00:48:41 (98) | 02:34:40 | 91 | |||
99 | 422 | KALECIŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1992 | M25-29 | 17 | 1 | 00:17:16 (38) | 00:03:12 | 01:20:10 (124) | 00:02:19 | 00:51:46 (165) | 02:34:43 | 92 | |||
100 | 308 | KRUPOWIES MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M25-29 | 18 | 1 | 00:19:29 (89) | 00:03:49 | 01:20:35 (134) | 00:02:34 | 00:48:21 (92) | 02:34:48 | 93 | |||
101 | 131 | BIELSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | KU AZS WAT | POL | 1985 | M30-34 | 13 | 1 | 00:18:49 (73) | 00:03:45 | 01:20:02 (119) | 00:02:51 | 00:49:25 (116) | 02:34:52 | 94 | ||
102 | 362 | KRÓL PAWEŁ | WARSZAWA | DENTALKING.EU DENTAL KING | POL | 1985 | M30-34 | 14 | 1 | 00:23:27 (270) | 00:03:46 | 01:16:30 (60) | 00:02:40 | 00:48:29 (94) | 02:34:52 | 95 | ||
103 | 20 | JAŁOCHA WALDEMAR | PRUSZKÓW | LABOSPORT TEAM | POL | 1966 | M50-54 | 8 | 1 | 00:22:13 (213) | 00:02:59 | 01:18:06 (84) | 00:02:44 | 00:48:56 (104) | 02:34:58 | 96 | ||
104 | 417 | KLEJZEROWICZ ROMAN | EŁK | SBR TEAM EŁK | POL | 1977 | M40-44 | 19 | 1 | 00:20:32 (129) | 00:02:51 | 01:20:20 (128) | 00:02:42 | 00:48:44 (100) | 02:35:09 | 97 | ||
105 | 418 | LASKOWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | TRIDZIESTKA | POL | 1978 | M40-44 | 20 | 1 | 00:18:36 (68) | 00:02:54 | 01:20:22 (131) | 00:02:58 | 00:50:20 (131) | 02:35:10 | 98 | ||
106 | 439 | WINIARCZYK JACEK | WARKA | POL | 1971 | M45-49 | 8 | 1 | 00:17:25 (41) | 00:03:01 | 01:23:59 (201) | 00:02:42 | 00:48:29 (93) | 02:35:36 | 99 | |||
107 | 416 | KWIATKOWSKI MAREK | PODGÓRZE | NIEZRZESZONY | POL | 1967 | M50-54 | 9 | 1 | 00:21:05 (163) | 00:03:25 | 01:14:32 (33) | 00:02:26 | 00:54:08 (214) | 02:35:36 | 100 | ||
108 | 139 | SZELC MIKOŁAJ | ŁOMIANKI | ORT ŁOMIANKI | POL | 1976 | M40-44 | 21 | 1 | 00:21:25 (179) | 00:03:20 | 01:19:38 (115) | 00:03:02 | 00:48:13 (90) | 02:35:38 | 101 | ||
109 | 433 | WNUK JAN | WARSZAWA | POL | 1990 | M25-29 | 19 | 1 | 00:20:59 (158) | 00:03:06 | 01:17:52 (80) | 00:02:22 | 00:51:24 (154) | 02:35:43 | 102 | |||
110 | 99 | BONIECKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1977 | M40-44 | 22 | 1 | 00:19:24 (87) | 00:03:40 | 01:17:02 (74) | 00:02:36 | 00:53:01 (183) | 02:35:43 | 103 | |||
111 | 347 | KRZAN GRZEGORZ | NYSA | GIANT POLSKA | POL | 1962 | M55-59 | 1 | 1 | 00:19:34 (90) | 00:03:46 | 01:19:37 (114) | 00:02:34 | 00:50:28 (133) | 02:35:59 | 104 | ||
112 | 486 | FLORCZAK KRZYSZTOF | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | KS MARATON OSTRÓW WLKP. | POL | 1972 | M45-49 | 9 | 1 | 00:23:38 (281) | 00:04:38 | 01:19:32 (112) | 00:02:43 | 00:45:41 (58) | 02:36:12 | 105 | ||
113 | 476 | KLEJNA WALDEMAR | LUBAWA | ORKA MASTERS IŁAWA | POL | 1994 | M18-24 | 5 | 1 | 00:21:19 (175) | 00:03:09 | 01:21:24 (153) | 00:02:40 | 00:47:45 (81) | 02:36:17 | 106 | ||
114 | 174 | ŻYCHLIŃSKI MIŁOSZ | ŁÓDŹ | CELIRONMAN | POL | 1973 | M45-49 | 10 | 1 | 00:23:35 (278) | 00:03:39 | 01:16:43 (66) | 00:02:46 | 00:49:37 (119) | 02:36:20 | 107 | ||
115 | 199 | ŁUKASZUK JACEK | BIAŁYSTOK | LU.TECH PROJEKT TEAM | POL | 1975 | M40-44 | 23 | 1 | 00:21:29 (181) | 00:04:01 | 01:20:53 (144) | 00:03:07 | 00:46:58 (71) | 02:36:28 | 108 | ||
116 | 524 | ABRAM PRZEMYSŁAW | NOWA IWICZNA | POLSKI KLUB MTB | POL | 1971 | M45-49 | 11 | 1 | 00:23:49 (288) | 00:04:21 | 01:15:49 (46) | 00:03:27 | 00:49:11 (111) | 02:36:37 | 109 | ||
117 | 261 | FAZAN BARBARA | JÓZEFOSŁAW | TRINERGY TEAM | POL | 1973 | K45-49 | 2 | 1 | 00:18:55 (76) | 00:03:21 | 01:18:22 (89) | 00:03:30 | 00:52:34 (176) | 02:36:42 | 8 | ||
118 | 36 | FOLGA JAKUB | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40-44 | 24 | 1 | 00:21:19 (175) | 00:03:00 | 01:20:43 (138) | 00:02:05 | 00:49:44 (120) | 02:36:51 | 110 | ||
119 | 90 | PUPKA ARTUR | LIGOTA PIĘKNA | GVT | POL | 1964 | M50-54 | 10 | 1 | 00:20:17 (112) | 00:02:55 | 01:16:36 (61) | 00:02:41 | 00:54:26 (222) | 02:36:55 | 111 | ||
120 | 248 | BIBIK ŁUKASZ | SIEDLCE | TRIATHLON SIEDLCE CLUB | POL | 1995 | M18-24 | 6 | 1 | 00:18:34 (66) | 00:03:14 | 01:25:34 (228) | 00:02:20 | 00:47:03 (72) | 02:37:00 | 112 | 00:00:15 | |
121 | 60 | WRONA MICHAŁ | ŻABIENIEC | POL | 1980 | M35-39 | 28 | 1 | 00:20:00 (101) | 00:02:49 | 01:20:49 (141) | 00:02:28 | 00:51:06 (147) | 02:37:12 | 113 | |||
122 | 35 | FIJOŁEK-WARSZEWSKA AGNIESZKA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1972 | K45-49 | 3 | 1 | 00:21:41 (196) | 00:03:21 | 01:19:15 (110) | 00:02:40 | 00:50:17 (129) | 02:37:14 | 9 | ||
123 | 431 | MARCINKOWSKI KRZYSZTOF | PRUSZKÓW | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK WIN2TRADE, WAWRUK | POL | 1978 | M40-44 | 25 | 1 | 00:24:33 (322) | 00:03:36 | 01:16:13 (56) | 00:03:10 | 00:49:59 (126) | 02:37:31 | 114 | ||
124 | 389 | SZYMANOWSKI KAMIL | WARSZAWA | POL | 1981 | M35-39 | 29 | 1 | 00:18:23 (62) | 00:04:56 | 01:16:59 (72) | 00:03:19 | 00:53:50 (207) | 02:37:42 | 115 | 00:00:15 | ||
125 | 381 | ZIELIŃSKI KAMIL | WARSZAWA | AWF BIAŁA PODLASKA / TARNOBRZEG APPLE MARINES | POL | 1989 | M25-29 | 20 | 1 | 00:15:49 (15) | 00:02:12 | 01:25:18 (224) | 00:02:57 | 00:51:33 (160) | 02:37:49 | 116 | ||
126 | 404 | SOWIŃSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1984 | M30-34 | 15 | 1 | 00:18:35 (67) | 00:03:29 | 01:21:48 (164) | 00:02:44 | 00:51:24 (153) | 02:38:00 | 117 | |||
127 | 135 | DALASIŃSKI ANDRZEJ | GRANICA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1980 | M35-39 | 30 | 1 | 00:21:00 (160) | 00:03:57 | 01:20:21 (130) | 00:03:43 | 00:49:00 (105) | 02:38:01 | 118 | ||
128 | 97 | BIEŃKOWSKI MACIEJ | WARSZAWA | BENEFI SYSTEMS TRIATHLON TEAM | POL | 1971 | M45-49 | 12 | 1 | 00:17:12 (35) | 00:03:37 | 01:22:59 (184) | 00:03:34 | 00:50:47 (140) | 02:38:09 | 119 | ||
129 | 163 | OLSZEWSKI SŁAWOMIR | WARSZAWA | GIANT POLSKA | POL | 1985 | M30-34 | 16 | 1 | 00:20:47 (145) | 00:04:16 | 01:21:37 (158) | 00:02:23 | 00:49:11 (110) | 02:38:14 | 120 | ||
130 | 288 | JONAK MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1987 | M30-34 | 17 | 1 | 00:20:19 (115) | 00:03:19 | 01:20:46 (139) | 00:02:35 | 00:51:19 (152) | 02:38:18 | 121 | |||
131 | 393 | GAŁKA PIOTR | WARSZAWA | CAZZO CLUB | POL | 1988 | M30-34 | 18 | 1 | 00:21:48 (201) | 00:05:41 | 01:23:38 (191) | 00:03:04 | 00:45:26 (53) | 02:39:37 | 122 | ||
132 | 128 | KACZOR HUBERT | MIĘDZYBORÓW | POL | 1974 | M40-44 | 26 | 1 | 00:21:38 (192) | 00:03:49 | 01:19:09 (108) | 00:02:55 | 00:52:09 (170) | 02:39:40 | 123 | |||
133 | 192 | BARTCZAK MARIUSZ | CIECHANÓW | ALIOR RUNNING TEAM | POL | 1979 | M35-39 | 31 | 1 | 00:20:55 (153) | 00:04:24 | 01:20:41 (136) | 00:03:08 | 00:50:33 (135) | 02:39:41 | 124 | ||
134 | 469 | PIĄTKOWSKI ANDRZEJ | ZŁOTOKŁOS | ĄĘ TRI CLUB | POL | 1967 | M50-54 | 11 | 1 | 00:20:48 (146) | 00:03:21 | 01:26:33 (243) | 00:02:26 | 00:46:43 (67) | 02:39:51 | 125 | ||
135 | 317 | PIWOWAR KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRIFIZJO | POL | 1994 | M18-24 | 7 | 1 | 00:22:18 (218) | 00:04:15 | 01:19:10 (109) | 00:03:08 | 00:51:01 (143) | 02:39:52 | 126 | ||
136 | 426 | KLIMIUK TOMASZ | PIASTÓW | POL | 1974 | M40-44 | 27 | 1 | 00:20:36 (135) | 00:03:44 | 01:19:40 (116) | 00:02:49 | 00:51:05 (145) | 02:39:54 | 127 | 00:02:00 | ||
137 | 165 | DZIOBIAK ROBERT | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1978 | M40-44 | 28 | 1 | 00:22:21 (220) | 00:04:22 | 01:17:12 (75) | 00:03:28 | 00:52:44 (178) | 02:40:07 | 128 | ||
138 | 221 | RADEK RAFAŁ | KIELCE | POL | 1966 | M50-54 | 12 | 1 | 00:17:47 (50) | 00:03:00 | 01:22:28 (176) | 00:03:45 | 00:53:14 (191) | 02:40:14 | 129 | |||
139 | 479 | JEŻ PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1973 | M45-49 | 13 | 1 | 00:20:53 (149) | 00:05:19 | 01:19:48 (118) | 00:02:40 | 00:51:39 (162) | 02:40:19 | 130 | |||
140 | 289 | KAMIŃSKI MAREK | WARSZAWA | EDC RUNNERS | POL | 1986 | M30-34 | 19 | 1 | 00:20:37 (138) | 00:02:52 | 01:22:32 (177) | 00:02:20 | 00:52:21 (175) | 02:40:42 | 131 | ||
141 | 480 | GRANACKA ALEKSANDRA | AUGUSTÓW | POL | 1989 | K25-29 | 3 | 1 | 00:20:35 (134) | 00:03:15 | 01:22:01 (167) | 00:02:36 | 00:52:16 (173) | 02:40:43 | 10 | |||
142 | 153 | LITNIEWSKI MACIEJ | WARSZAWA | ATOS RACING TEAM | POL | 1982 | M35-39 | 32 | 1 | 00:19:05 (83) | 00:03:47 | 01:20:42 (137) | 00:02:59 | 00:54:22 (219) | 02:40:55 | 132 | ||
143 | 118 | GÓRSKI ADAM | PIASECZNO | POL | 1984 | M30-34 | 20 | 1 | 00:23:30 (273) | 00:03:05 | 01:25:56 (236) | 00:01:41 | 00:46:44 (68) | 02:40:56 | 133 | |||
144 | 211 | IHNATOWICZ ARKADIUSZ | WARSZAWA | RED ROSE | POL | 1968 | M50-54 | 13 | 1 | 00:20:14 (110) | 00:03:46 | 01:18:35 (95) | 00:02:51 | 00:55:35 (245) | 02:41:01 | 134 | ||
145 | 87 | KOPYTOWSKA ANNA | WARSZAWA | POL | 1987 | K30-34 | 1 | 1 | 00:20:53 (149) | 00:03:57 | 01:24:34 (213) | 00:02:19 | 00:49:24 (115) | 02:41:07 | 11 | |||
146 | 127 | KMUK ŁUKASZ | ZĄBKI | POWER TRAINING | POL | 1981 | M35-39 | 33 | 1 | 00:19:41 (92) | 00:04:30 | 01:20:03 (120) | 00:03:55 | 00:53:11 (189) | 02:41:20 | 135 | ||
147 | 238 | BIAŁCZAK MICHAŁ | OSTROŁĘKA | KM PSP OSTROŁĘKA | POL | 1980 | M35-39 | 34 | 1 | 00:18:56 (77) | 00:04:17 | 01:24:10 (205) | 00:02:44 | 00:51:17 (150) | 02:41:24 | 136 | ||
148 | 357 | MATUSIAK MATEUSZ | ZGIERZ | SNG WILD DUCKS STACJA NOWA GDYNIA | POL | 1987 | M30-34 | 21 | 1 | 00:18:41 (71) | 00:03:59 | 01:26:48 (247) | 00:02:58 | 00:49:01 (107) | 02:41:27 | 137 | ||
149 | 485 | BEDYŃSKI RADEK | WARSZAWA | PZU SPORT TEAM | POL | 1973 | M45-49 | 14 | 1 | 00:23:31 (275) | 00:04:16 | 01:16:48 (69) | 00:03:18 | 00:53:35 (201) | 02:41:28 | 138 | ||
150 | 49 | TROJANOWSKI MICHAŁ | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | M35-39 | 35 | 1 | 00:21:16 (174) | 00:03:10 | 01:23:46 (196) | 00:02:59 | 00:50:20 (130) | 02:41:31 | 139 | ||
151 | 408 | CURYŁO WACŁAW | WARKA | POL | 1964 | M50-54 | 14 | 1 | 00:21:43 (198) | 00:03:53 | 01:18:28 (93) | 00:02:29 | 00:53:03 (185) | 02:41:36 | 140 | 00:02:00 | ||
152 | 69 | MAKOWSKI ROBERT | WARSZAWA | GOTHAMCITY | POL | 1975 | M40-44 | 29 | 1 | 00:24:27 (318) | 00:03:30 | 01:20:34 (133) | 00:02:14 | 00:51:13 (149) | 02:41:58 | 141 | ||
153 | 359 | CZAYKA KRYSTIAN | WARSZAWA | TRIACADEMY | POL | 1982 | M35-39 | 36 | 1 | 00:20:31 (128) | 00:04:26 | 01:24:38 (214) | 00:03:25 | 00:49:00 (106) | 02:42:00 | 142 | ||
154 | 349 | BĄK ANDRZEJ | JAZGARZEWSZCZYZNA | POL | 1974 | M40-44 | 30 | 1 | 00:22:39 (234) | 00:04:12 | 01:22:36 (178) | 00:02:45 | 00:49:56 (123) | 02:42:08 | 143 | |||
155 | 193 | GRUSZCZYŃSKI WITOLD | PŁOCK | POL | 1986 | M30-34 | 22 | 1 | 00:20:33 (131) | 00:03:18 | 01:24:27 (211) | 00:02:19 | 00:51:52 (166) | 02:42:29 | 144 | |||
156 | 297 | OSET PIOTR | SIERADZ | POL | 1963 | M55-59 | 2 | 1 | 00:20:54 (151) | 00:03:06 | 00:52:46 (179) | 02:42:30 | 145 | 00:00:15 | ||||
157 | 406 | AUGUSTYNIAK RAFAŁ | PRUSZKÓW | POL | 1990 | M25-29 | 21 | 1 | 00:22:50 (241) | 00:03:52 | 01:18:33 (94) | 00:04:08 | 00:53:05 (187) | 02:42:43 | 146 | 00:00:15 | ||
158 | 184 | LEWANDOWSKI KONRAD | WARSZAWA | POL | 1982 | M35-39 | 37 | 1 | 00:16:43 (25) | 00:03:02 | 01:23:43 (194) | 00:02:22 | 00:57:01 (271) | 02:42:51 | 147 | |||
159 | 445 | POLANSKI RAFAL | WARSZAWA | POTWORY Z GLEBIN | POL | 1970 | M45-49 | 15 | 1 | 00:16:48 (26) | 00:05:14 | 01:20:53 (145) | 00:03:51 | 00:56:15 (261) | 02:43:01 | 148 | ||
160 | 405 | KASPRZYKOWSKI ZBIGNIEW | SIEDLCE | ORNIS SIEDLCE | POL | 1973 | M45-49 | 16 | 1 | 00:21:58 (205) | 00:04:42 | 01:21:27 (155) | 00:04:19 | 00:50:36 (136) | 02:43:02 | 149 | ||
161 | 285 | ZGODA MATEUSZ | WARSZAWA | NAPRZÓD MŁOCINY | POL | 1993 | M25-29 | 22 | 1 | 00:21:54 (202) | 00:04:07 | 01:30:25 (290) | 00:03:04 | 00:43:33 (23) | 02:43:03 | 150 | ||
162 | 162 | SULIK AGNIESZKA | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1986 | K30-34 | 2 | 1 | 00:20:11 (108) | 00:03:00 | 01:32:08 (307) | 00:02:06 | 00:45:40 (57) | 02:43:05 | 12 | ||
163 | 53 | CZAJKOWSKI ROBERT | OSTRÓWEK | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1976 | M40-44 | 31 | 1 | 00:21:08 (167) | 00:03:24 | 01:24:53 (220) | 00:02:44 | 00:51:18 (151) | 02:43:27 | 151 | ||
164 | 52 | KOŁTONIK MAREK | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | M35-39 | 38 | 1 | 00:23:25 (268) | 00:03:26 | 01:22:04 (168) | 00:02:55 | 00:51:38 (161) | 02:43:28 | 152 | ||
165 | 468 | BACHUREWICZ IGOR | WARSZAWA | TRI FAMILY | POL | 1982 | M35-39 | 39 | 1 | 00:21:32 (185) | 00:04:29 | 01:22:08 (171) | 00:03:36 | 00:51:46 (164) | 02:43:31 | 153 | ||
166 | 190 | MANIKAŁO DARIUSZ | LIPKÓW | TRINERGY TEAM WTT | POL | 1969 | M45-49 | 17 | 1 | 00:22:24 (221) | 00:03:04 | 01:18:25 (92) | 00:02:24 | 00:57:21 (277) | 02:43:38 | 154 | ||
167 | 508 | PIĘTAK IGOR | MIEDZIANA GÓRA | POL | 1973 | M45-49 | 18 | 1 | 00:20:34 (133) | 00:04:45 | 01:24:51 (219) | 00:03:01 | 00:50:42 (139) | 02:43:53 | 155 | |||
168 | 342 | WOŹNIAK ARKADIUSZ | ŁÓDŹ | UNIWERSYTET ŁÓDZKI KREWO PHU | POL | 1997 | M18-24 | 8 | 1 | 00:21:39 (193) | 00:04:59 | 01:21:46 (163) | 00:02:26 | 00:53:13 (190) | 02:44:03 | 156 | ||
169 | 101 | DE GROOT JAN | PIASECZNO | POL | 1969 | M45-49 | 19 | 1 | 00:20:27 (124) | 00:03:25 | 01:23:54 (199) | 00:03:00 | 00:53:18 (193) | 02:44:04 | 157 | |||
170 | 298 | PROKOP ARTUR | WARSZAWA | PROKOP CONSULTING GROUP | POL | 1970 | M45-49 | 20 | 1 | 00:23:30 (273) | 00:03:20 | 01:24:03 (202) | 00:02:32 | 00:50:40 (137) | 02:44:05 | 158 | ||
171 | 136 | SŁUPSKI PAWEŁ | WARSZAWA | DRUŻYNA CZARNEGO ALIBABY | POL | 1983 | M35-39 | 40 | 1 | 00:22:24 (221) | 00:04:29 | 01:19:05 (105) | 00:02:38 | 00:55:43 (248) | 02:44:19 | 159 | ||
172 | 202 | JARZEMBOWICZ AGATA | PIASECZNO | TRINERGY TEAM | POL | 1981 | K35-39 | 3 | 1 | 00:23:06 (252) | 00:03:10 | 01:24:42 (217) | 00:03:01 | 00:50:22 (132) | 02:44:21 | 13 | ||
173 | 424 | GUJSKI MARCIN | MIŃSK MAZOWIECKI | TRIPAKA | POL | 1981 | M35-39 | 41 | 1 | 00:22:41 (235) | 00:03:08 | 01:21:28 (156) | 00:02:36 | 00:54:34 (226) | 02:44:27 | 160 | ||
174 | 315 | SŁOMKA MATEUSZ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | POL | 1989 | M25-29 | 23 | 1 | 00:19:02 (80) | 00:03:58 | 01:22:52 (181) | 00:02:58 | 00:55:52 (250) | 02:44:42 | 161 | |||
175 | 144 | MĄCZYŃSKI CZESŁAW | PŁOCK | POL | 1952 | M65-69 | 1 | 1 | 00:24:43 (326) | 00:03:13 | 01:16:21 (58) | 00:02:59 | 00:57:35 (280) | 02:44:51 | 162 | |||
176 | 75 | DANIK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1974 | M40-44 | 32 | 1 | 00:23:56 (297) | 00:03:31 | 01:20:49 (141) | 00:03:00 | 00:53:45 (204) | 02:45:01 | 163 | |||
177 | 507 | JEDWABNY TOMEK | MAGDALENKA | POL | 1976 | M40-44 | 33 | 1 | 00:23:01 (248) | 00:03:48 | 01:22:04 (168) | 00:03:18 | 00:53:04 (186) | 02:45:15 | 164 | |||
178 | 440 | MIKOŁAJUK ADAM | WARSZAWA | POL | 1982 | M35-39 | 42 | 1 | 00:21:03 (162) | 00:04:13 | 01:23:38 (191) | 00:02:59 | 00:53:23 (196) | 02:45:16 | 165 | |||
179 | 79 | CZASAK TOMASZ | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1971 | M45-49 | 21 | 1 | 00:21:10 (170) | 00:03:02 | 01:21:37 (158) | 00:03:32 | 00:56:04 (259) | 02:45:25 | 166 | |||
180 | 173 | CZESZAK NATALIA | WARSZAWA | POL | 1987 | K30-34 | 3 | 1 | 00:23:01 (248) | 00:03:05 | 01:23:00 (185) | 00:02:39 | 00:53:43 (203) | 02:45:28 | 14 | |||
181 | 117 | OBŁĄKOWSKI STEFAN | PRUSZKÓW | PROJEKT#1025 | POL | 1984 | M30-34 | 23 | 1 | 00:23:24 (266) | 00:04:12 | 01:26:14 (239) | 00:03:00 | 00:48:43 (99) | 02:45:33 | 167 | ||
182 | 502 | PROKOPIENKO MAREK | WARSZAWA | POL | 1976 | M40-44 | 34 | 1 | 00:22:44 (238) | 00:04:16 | 01:20:57 (146) | 00:03:41 | 00:54:10 (216) | 02:45:48 | 168 | |||
183 | 206 | OLESIŃSKI ARTUR | WARSZAWA | KONDYCJA | POL | 1980 | M35-39 | 43 | 1 | 00:21:56 (204) | 00:05:05 | 01:23:02 (186) | 00:04:18 | 00:51:29 (157) | 02:45:50 | 169 | ||
184 | 188 | PLEWIŃSKI WOJCIECH | ZALESIE GÓRNE | POL | 1979 | M35-39 | 44 | 1 | 00:17:31 (43) | 00:03:47 | 01:22:15 (173) | 00:02:45 | 00:59:33 (298) | 02:45:50 | 170 | |||
185 | 26 | JACHIMEK TOMASZ | JABŁONNA | LABOSPORT TEAM | POL | 1973 | M45-49 | 22 | 1 | 00:17:34 (45) | 00:04:06 | 01:25:56 (235) | 00:03:46 | 00:54:32 (224) | 02:45:54 | 171 | ||
186 | 333 | SZLASSA MARCIN | ŁAWKI / PRAŻMÓW | E-POINT SA | POL | 1982 | M35-39 | 45 | 1 | 00:19:03 (81) | 00:04:21 | 01:22:26 (174) | 00:03:11 | 00:56:40 (266) | 02:45:56 | 172 | 00:00:15 | |
187 | 503 | BRZEZIŃSKI ADAM | PODOLSZYN NOWY | POL | 1992 | M25-29 | 24 | 1 | 00:22:06 (209) | 00:03:58 | 01:21:35 (157) | 00:02:31 | 00:55:47 (249) | 02:45:57 | 173 | |||
188 | 354 | BOGACZ MICHAŁ | OŻARÓW MAZOWIECKI | - - | POL | 1997 | M18-24 | 9 | 1 | 00:21:36 (189) | 00:03:34 | 01:24:17 (208) | 00:03:17 | 00:53:19 (194) | 02:46:03 | 174 | ||
189 | 180 | STWERTETSCHKA DARIUSZ | KUDOWA-ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW | POL | 1967 | M50-54 | 15 | 1 | 00:21:33 (186) | 00:02:53 | 01:24:20 (209) | 00:02:53 | 00:54:24 (221) | 02:46:03 | 175 | ||
190 | 176 | RUDYK SEBASTIAN | WROCŁAW | TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1975 | M40-44 | 35 | 1 | 00:20:43 (143) | 00:03:56 | 01:20:47 (140) | 00:03:34 | 00:57:07 (273) | 02:46:07 | 176 | ||
191 | 80 | BLANKIEWICZ RAFAŁ | WIĄZOWNA | POL | 1971 | M45-49 | 23 | 1 | 00:22:32 (230) | 00:03:08 | 01:25:29 (227) | 00:03:54 | 00:51:06 (146) | 02:46:09 | 177 | |||
192 | 152 | BRZOZOWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | KU AZS WAT | POL | 1985 | M30-34 | 24 | 1 | 00:20:04 (102) | 00:03:22 | 01:20:16 (126) | 00:03:22 | 00:59:08 (291) | 02:46:12 | 178 | ||
193 | 195 | KUTNIK MIROSŁAW | BIAŁA PODLASKA | KB BIAŁA BIEGA KB BIAŁA BIEGA | POL | 1975 | M40-44 | 36 | 1 | 00:26:11 (345) | 00:04:17 | 01:21:39 (160) | 00:02:47 | 00:51:25 (156) | 02:46:19 | 179 | ||
194 | 262 | ŁĘCKI TOMASZ | WARSZAWA | WIRUJĄCE KORBY | POL | 1975 | M40-44 | 37 | 1 | 00:21:34 (188) | 00:03:52 | 01:18:16 (87) | 00:03:14 | 00:59:23 (296) | 02:46:19 | 180 | ||
195 | 149 | MARCINKOWSKI PRZEMYSŁAW | TYNIEC MAŁY | GVT | POL | 1973 | M45-49 | 24 | 1 | 00:24:44 (327) | 00:04:29 | 01:21:23 (152) | 00:03:32 | 00:52:13 (171) | 02:46:21 | 181 | ||
196 | 442 | FILA MAREK | WARSAW | MARCUS TEAM | POL | 1976 | M40-44 | 38 | 1 | 00:20:24 (120) | 00:05:07 | 01:18:39 (97) | 00:03:31 | 00:58:41 (290) | 02:46:22 | 182 | ||
197 | 527 | ANGELOV KRUMOV KRUM | TOPOLOVGRAD | BGR | 1981 | M35-39 | 46 | 1 | 00:22:56 (246) | 00:04:51 | 01:21:43 (162) | 00:02:57 | 00:54:03 (209) | 02:46:30 | 183 | |||
198 | 455 | GRZANECKA MIROSŁAWA | ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNA | POL | 1976 | K40-44 | 2 | 1 | 00:22:33 (231) | 00:04:24 | 01:23:52 (198) | 00:01:56 | 00:53:30 (199) | 02:46:30 | 15 | 00:00:15 | ||
199 | 372 | BANKIEWICZ DAMIAN | CZĘSTOCHOWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1971 | M45-49 | 25 | 1 | 00:21:42 (197) | 00:04:30 | 01:27:57 (265) | 00:03:34 | 00:48:49 (101) | 02:46:32 | 184 | ||
200 | 200 | ZIELIŃSKI JAN | WARSZAWA | ŻOLIBORZ BIEGA | POL | 1983 | M35-39 | 47 | 1 | 00:23:09 (256) | 00:04:01 | 01:20:03 (120) | 00:03:24 | 00:55:55 (252) | 02:46:32 | 185 | ||
201 | 169 | KARWOWSKI MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1978 | M40-44 | 39 | 1 | 00:19:15 (86) | 00:04:00 | 01:24:04 (203) | 00:02:48 | 00:56:26 (263) | 02:46:33 | 186 | |||
202 | 277 | DOLIŃSKI STANISŁAW | PIASECZNO | POL | 1987 | M30-34 | 25 | 1 | 00:17:57 (55) | 00:04:05 | 01:21:19 (149) | 00:03:50 | 00:59:14 (292) | 02:46:40 | 187 | 00:00:15 | ||
203 | 496 | OBIEDZIŃSKA ALEKSANDRA | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1977 | K40-44 | 3 | 1 | 00:18:52 (75) | 00:03:13 | 01:24:40 (216) | 00:03:21 | 00:56:35 (265) | 02:46:41 | 16 | ||
204 | 329 | MIĘTEK ZBIGNIEW | LEGIONOWO | POL | 1976 | M40-44 | 40 | 1 | 00:22:06 (209) | 00:03:23 | 01:22:04 (168) | 00:03:20 | 00:55:52 (251) | 02:46:45 | 188 | |||
205 | 504 | GRZECH GRZEGORZ | PIONKI | KANCELARIA PRAWNO-RACHUNKOWA GRZEGORZ GRZECH KANCELARIA PRAWNO-RACHUNKOWA GRZEGORZ GRZECH | POL | 1964 | M50-54 | 16 | 1 | 00:19:01 (79) | 00:03:42 | 01:25:00 (223) | 00:03:00 | 00:56:03 (258) | 02:46:46 | 189 | ||
206 | 434 | HURNIK PIOTR | GLIWICE | THE TRIATHLON BROTHERS | POL | 1990 | M25-29 | 25 | 1 | 00:23:24 (266) | 00:03:25 | 01:18:51 (100) | 00:02:49 | 00:58:24 (286) | 02:46:53 | 190 | ||
207 | 522 | KWOLEK JAROSLAW | BOLESAWIEC | XTRABIKE XTRIT | POL | 1964 | M50-54 | 17 | 1 | 00:22:15 (215) | 00:04:30 | 01:23:02 (186) | 00:03:06 | 00:54:06 (213) | 02:46:59 | 191 | ||
208 | 321 | UŚCIŃSKI BARTŁOMIEJ | WARSZAWA | MAG INSTAL | POL | 1983 | M35-39 | 48 | 1 | 00:23:54 (295) | 00:04:17 | 01:26:34 (244) | 00:03:57 | 00:48:19 (91) | 02:47:01 | 192 | ||
209 | 517 | OJRZYŃSKA MILENA | WARSZAWA | POL | 1995 | K18-24 | 2 | 1 | 00:22:04 (207) | 00:03:11 | 01:26:24 (241) | 00:01:54 | 00:53:30 (198) | 02:47:02 | 17 | |||
210 | 164 | HRYSZKO KAZIMIERZ | TYCHY | KLUB BIEGOWY 40 LATEK TYCHY | POL | 1963 | M55-59 | 3 | 1 | 00:23:22 (264) | 00:04:12 | 01:28:01 (266) | 00:02:27 | 00:49:03 (108) | 02:47:05 | 193 | ||
211 | 290 | TOMASIK MARCIN | WSRSZAWA | POL | 1984 | M30-34 | 26 | 1 | 00:22:26 (225) | 00:02:53 | 01:23:31 (190) | 00:02:59 | 00:55:19 (240) | 02:47:08 | 194 | |||
212 | 92 | DOMINIAK MICHAŁ | PIASECZNO | POL | 1981 | M35-39 | 49 | 1 | 00:22:16 (216) | 00:04:15 | 01:20:15 (125) | 00:02:55 | 00:57:28 (279) | 02:47:09 | 195 | |||
213 | 356 | KOSIŃSKA KAROLINA | WARSZAWA | SAMA SOBIE | POL | 1986 | K30-34 | 4 | 1 | 00:20:45 (144) | 00:04:26 | 01:24:13 (207) | 00:02:51 | 00:54:56 (230) | 02:47:11 | 18 | ||
214 | 130 | BAGDZIŃSKI DANIEL | WŁOCŁAWEK | POL | 1980 | M35-39 | 50 | 1 | 00:22:51 (242) | 00:04:05 | 01:22:26 (174) | 00:02:47 | 00:55:02 (231) | 02:47:11 | 196 | |||
215 | 437 | FURMAN TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1966 | M50-54 | 18 | 1 | 00:18:51 (74) | 00:02:51 | 01:21:40 (161) | 00:03:36 | 01:00:25 (306) | 02:47:23 | 197 | |||
216 | 394 | KUŹMICKI MARCIN | BORZĘCIN DUŻY | KUŹMIER TEAM | POL | 1974 | M40-44 | 41 | 1 | 00:20:16 (111) | 00:03:48 | 01:22:54 (182) | 00:03:43 | 00:56:42 (267) | 02:47:23 | 198 | ||
217 | 175 | BOGUCKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | ATOS BULL RACING TEAM | POL | 1976 | M40-44 | 42 | 1 | 00:19:49 (93) | 00:04:23 | 01:24:05 (204) | 00:02:45 | 00:56:29 (264) | 02:47:31 | 199 | ||
218 | 436 | RETIEF ANDRIES | WARSZAWA | WITC | POL | 1985 | M30-34 | 27 | 1 | 00:23:29 (271) | 00:05:32 | 01:21:26 (154) | 00:03:05 | 00:54:04 (210) | 02:47:36 | 200 | ||
219 | 145 | SADOWSKA MONIKA | WARSZAWA | POL | 1981 | K35-39 | 4 | 1 | 00:20:40 (141) | 00:03:36 | 01:33:13 (316) | 00:02:39 | 00:47:37 (77) | 02:47:45 | 19 | |||
220 | 464 | KOTALEWICZ BARTOSZ | WARSZAWA | BAFO | POL | 1978 | M40-44 | 43 | 1 | 00:18:07 (58) | 00:03:42 | 01:22:54 (183) | 00:03:19 | 00:59:44 (300) | 02:47:46 | 201 | ||
221 | 171 | KŁOSOWICZ SEBASTIAN | ZALESIE GÓRNE | KONDYCJA | POL | 1977 | M40-44 | 44 | 1 | 00:25:18 (335) | 00:04:31 | 01:25:40 (229) | 00:03:09 | 00:49:11 (112) | 02:47:49 | 202 | ||
222 | 481 | PYNDRYK NORBERT | WARSZAWA | POL | 1981 | M35-39 | 51 | 1 | 00:21:08 (167) | 00:04:22 | 01:25:44 (230) | 00:03:21 | 00:53:16 (192) | 02:47:51 | 203 | |||
223 | 515 | SZATKOWSKI GRZEGORZ | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1972 | M45-49 | 26 | 1 | 00:21:02 (161) | 00:04:12 | 01:23:56 (200) | 00:02:55 | 00:55:56 (253) | 02:48:01 | 204 | ||
224 | 368 | SNARSKI BOGDAN | WARSZAWA | ALBATROSY | POL | 1979 | M35-39 | 52 | 1 | 00:25:03 (332) | 00:05:44 | 01:29:58 (287) | 00:02:29 | 00:44:51 (43) | 02:48:05 | 205 | ||
225 | 444 | KOŚLA PAWEŁ | ŻYRARDÓW | POL | 1983 | M35-39 | 53 | 1 | 00:23:53 (294) | 00:03:15 | 01:27:28 (254) | 00:02:37 | 00:51:02 (144) | 02:48:15 | 206 | |||
226 | 316 | NEUMANN KRZYSZTOF | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 1970 | M45-49 | 27 | 1 | 00:20:20 (116) | 00:04:48 | 01:28:56 (281) | 00:04:33 | 00:49:48 (121) | 02:48:40 | 207 | 00:00:15 | |
227 | 250 | OSTROWSKI ARTUR | WARSZAWA | POL | 1972 | M45-49 | 28 | 1 | 00:23:49 (288) | 00:03:50 | 01:23:03 (188) | 00:02:31 | 00:55:29 (243) | 02:48:42 | 208 | |||
228 | 395 | OCET WIKTOR | WARSZAWA | POL | 1988 | M30-34 | 28 | 1 | 00:20:21 (117) | 00:05:23 | 01:28:33 (276) | 00:03:25 | 00:51:00 (142) | 02:48:42 | 209 | |||
229 | 510 | OLESZCZUK TUNIA | WROCŁAW | GVT TUNIA OLESZCZUK | POL | 1985 | K30-34 | 5 | 1 | 00:21:29 (181) | 00:04:09 | 01:27:48 (262) | 00:03:13 | 00:52:04 (168) | 02:48:43 | 20 | ||
230 | 83 | ZIELIŃSKI TOMASZ | WARSZAWA | VELOCITY WARSZAWA | POL | 1976 | M40-44 | 45 | 1 | 00:20:59 (158) | 00:03:47 | 01:24:45 (218) | 00:02:11 | 00:57:19 (275) | 02:49:01 | 210 | ||
231 | 216 | KABAT-KOPERSKA JOANNA | KLINISKA WIELKIE | POL | 1973 | K45-49 | 4 | 1 | 00:20:39 (140) | 00:03:24 | 01:27:12 (253) | 00:02:26 | 00:55:22 (241) | 02:49:03 | 21 | |||
232 | 37 | ZYCHEWICZ MACIEJ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | M35-39 | 54 | 1 | 00:21:47 (200) | 00:02:57 | 01:28:25 (271) | 00:02:37 | 00:53:24 (197) | 02:49:10 | 211 | ||
233 | 528 | MICHALIK MICHAŁ | POZNAŃ | POL | 1978 | M40-44 | 46 | 1 | 00:24:05 (304) | 00:04:12 | 01:20:35 (134) | 00:03:16 | 00:57:15 (274) | 02:49:23 | 212 | |||
234 | 432 | SAJDA IGOR | WARSZAWA | POL | 1993 | M25-29 | 26 | 1 | 00:22:33 (231) | 00:06:02 | 01:27:09 (252) | 00:04:00 | 00:49:53 (122) | 02:49:37 | 213 | |||
235 | 272 | ŁASZKIEWICZ TADEUSZ | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 1956 | M60-64 | 1 | 1 | 00:23:48 (287) | 00:03:12 | 01:28:27 (272) | 00:03:12 | 00:51:11 (148) | 02:49:50 | 214 | ||
236 | 303 | PISARCZYK GRZEGORZ | WARSZAWA | NAPRZÓD MŁOCINY | POL | 1980 | M35-39 | 55 | 1 | 00:23:23 (265) | 00:05:37 | 01:21:19 (149) | 00:04:08 | 00:55:31 (244) | 02:49:58 | 215 | ||
237 | 421 | PODGÓRSKI PIOTR | JÓZEFÓW | POL | 1983 | M35-39 | 56 | 1 | 00:24:32 (321) | 00:04:18 | 01:25:57 (237) | 00:03:20 | 00:52:08 (169) | 02:50:15 | 216 | |||
238 | 375 | ADAMSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1970 | M45-49 | 29 | 1 | 00:22:26 (225) | 00:03:32 | 01:28:27 (273) | 00:03:04 | 00:52:52 (182) | 02:50:21 | 217 | ||
239 | 307 | CHLAŚCIAK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1988 | M30-34 | 29 | 1 | 00:22:20 (219) | 00:06:46 | 01:37:27 (345) | 00:04:03 | 00:39:55 (5) | 02:50:31 | 218 | |||
240 | 154 | KROPIEWNICKI JERZY | WARSZAWA | ATOS RACING TEAM | POL | 1980 | M35-39 | 57 | 1 | 00:23:29 (271) | 00:03:40 | 01:27:55 (264) | 00:02:38 | 00:53:01 (184) | 02:50:43 | 219 | ||
241 | 278 | WASZCZUK BARTŁOMIEJ | WARSZAWA | POL | 1976 | M40-44 | 47 | 1 | 00:24:16 (314) | 00:03:44 | 01:26:11 (238) | 00:02:27 | 00:54:27 (223) | 02:51:05 | 220 | |||
242 | 196 | STASIŁOWICZ DOMINIKA | WARSZAWA | ACCELERATING POLAND DOMINIKA STASIŁOWICZ | POL | 1982 | K35-39 | 5 | 1 | 00:22:14 (214) | 00:03:41 | 01:24:55 (222) | 00:03:29 | 00:57:02 (272) | 02:51:21 | 22 | ||
243 | 425 | KRÓL ROBERT | KIELCE | POL | 1970 | M45-49 | 30 | 1 | 00:23:51 (291) | 00:04:41 | 01:26:19 (240) | 00:03:37 | 00:53:45 (205) | 02:52:13 | 221 | |||
244 | 140 | WÓLCZYŃSKA ANNA | MAGDALENKA | POL | 1981 | K35-39 | 6 | 1 | 00:21:44 (199) | 00:03:29 | 01:23:10 (189) | 00:03:09 | 01:00:52 (310) | 02:52:24 | 23 | |||
245 | 494 | LIŚKIEWICZ MACIEJ | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1971 | M45-49 | 31 | 1 | 00:24:12 (311) | 00:04:29 | 01:28:03 (268) | 00:04:12 | 00:51:31 (158) | 02:52:27 | 222 | ||
246 | 523 | SEFERYNIAK JACEK | WARSZAWA | PKO BP | POL | 1977 | M40-44 | 48 | 1 | 00:24:15 (313) | 00:05:38 | 01:28:39 (277) | 00:04:26 | 00:49:32 (117) | 02:52:30 | 223 | ||
247 | 249 | LUCIMIŃSKI MARCIN | WARSZAWA | OLEJ RUNNING TEAM | POL | 1975 | M40-44 | 49 | 1 | 00:20:54 (151) | 00:04:53 | 01:26:55 (249) | 00:04:13 | 00:55:36 (246) | 02:52:31 | 224 | ||
248 | 420 | JUROWSKI ANDRZEJ | JÓZEFÓW | POL | 1974 | M40-44 | 50 | 1 | 00:20:33 (131) | 00:05:10 | 01:25:23 (226) | 00:02:10 | 00:59:17 (294) | 02:52:33 | 225 | |||
249 | 54 | MALARA ANNA | KATOWICE | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | K35-39 | 7 | 1 | 00:21:22 (177) | 00:03:48 | 01:28:18 (270) | 00:03:19 | 00:55:41 (247) | 02:52:43 | 24 | 00:00:15 | |
250 | 319 | BIAŁCZAK MARCIN | WOLA GOŁKOWSKA | KURPIU | POL | 1982 | M35-39 | 58 | 1 | 00:23:44 (284) | 00:04:09 | 01:27:05 (251) | 00:02:58 | 00:54:47 (228) | 02:52:43 | 226 | ||
251 | 305 | BUDKOWSKI PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1963 | M55-59 | 4 | 1 | 00:21:05 (163) | 00:04:00 | 01:20:50 (143) | 00:02:56 | 01:04:08 (332) | 02:52:59 | 227 | |||
252 | 132 | KŁUDKIEWICZ ANTONINA | STARE BABICE | STARE BABICE BIEGAJĄ | POL | 1990 | K25-29 | 4 | 1 | 00:19:49 (93) | 00:03:10 | 01:26:51 (248) | 00:02:50 | 01:00:27 (307) | 02:53:07 | 25 | ||
253 | 234 | STAREK ALEKSANDRA | JULIANOW | POL | 1966 | K50-54 | 1 | 1 | 00:22:07 (211) | 00:03:40 | 01:23:49 (197) | 00:03:16 | 01:00:10 (305) | 02:53:17 | 26 | 00:00:15 | ||
254 | 498 | KAPELA PIOTR | BOJSZOWY NOWE | POL | 1975 | K40-44 | 4 | 1 | 00:23:42 (283) | 00:05:10 | 01:29:30 (285) | 00:03:35 | 00:51:25 (155) | 02:53:22 | 27 | |||
255 | 454 | PĘDOWSKA BOŻENA | GLIWICE | POL | 1965 | K50-54 | 2 | 1 | 00:23:12 (258) | 00:03:55 | 01:30:42 (294) | 00:02:10 | 00:53:39 (202) | 02:53:38 | 28 | |||
256 | 258 | MAKAREWICZ WIKTOR | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POL | 1983 | M35-39 | 59 | 1 | 00:24:25 (316) | 00:05:23 | 01:30:56 (296) | 00:03:51 | 00:49:10 (109) | 02:53:45 | 228 | ||
257 | 115 | BIELSKI MARCIN | WARSZAWA | MARCIN BIELSKI MARCIN BIELSKI | POL | 1984 | M30-34 | 30 | 1 | 00:23:01 (248) | 00:03:16 | 01:29:28 (284) | 00:03:10 | 00:54:54 (229) | 02:53:49 | 229 | ||
258 | 292 | LIMAN KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1983 | M35-39 | 60 | 1 | 00:23:21 (263) | 00:04:41 | 01:30:23 (289) | 00:03:25 | 00:52:01 (167) | 02:53:51 | 230 | |||
259 | 40 | KRAKOWIAK PAWEŁ | OTWOCK | KUŹNIA TRIATHLONU 4SPORTLAB | POL | 1986 | M30-34 | 31 | 1 | 00:20:36 (135) | 00:03:00 | 01:34:15 (328) | 00:02:47 | 00:53:21 (195) | 02:53:59 | 231 | ||
260 | 23 | WINIARCZYK TOMASZ | WOLA KOPCOWA | LABOSPORT TEAM | POL | 1970 | M45-49 | 32 | 1 | 00:21:40 (195) | 00:03:53 | 01:27:47 (261) | 00:02:35 | 00:58:19 (285) | 02:54:14 | 232 | ||
261 | 266 | CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW | BRWINÓW | POL | 1976 | M40-44 | 51 | 1 | 00:27:47 (354) | 00:04:31 | 01:21:16 (148) | 00:03:21 | 00:57:25 (278) | 02:54:20 | 233 | |||
262 | 267 | SEKUŁA PIOTR | MILANÓWEK | POL | 1983 | M35-39 | 61 | 1 | 00:24:10 (309) | 00:07:24 | 01:25:53 (234) | 00:02:57 | 00:54:36 (227) | 02:55:00 | 234 | |||
263 | 363 | WARCHOŁ RYSZARD | ŚWIECIE | CAŁY TWÓJ | POL | 1967 | M50-54 | 19 | 1 | 00:27:14 (351) | 00:05:14 | 01:23:46 (195) | 00:03:45 | 00:55:02 (233) | 02:55:01 | 235 | ||
264 | 402 | MUDROW WOJTEK | POZNAŃ | POL | 1981 | M35-39 | 62 | 1 | 00:22:38 (233) | 00:04:16 | 01:32:11 (308) | 00:03:17 | 00:52:49 (181) | 02:55:11 | 236 | |||
265 | 233 | LALEK BARTŁOMIEJ | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1994 | M18-24 | 10 | 1 | 00:21:54 (202) | 00:04:23 | 01:31:54 (305) | 00:02:54 | 00:54:11 (217) | 02:55:16 | 237 | ||
266 | 205 | WAŚKOWICZ WALDEMAR | LUBLIN | POL | 1969 | M45-49 | 33 | 1 | 00:22:24 (221) | 00:03:46 | 01:23:38 (191) | 00:03:46 | 01:01:56 (319) | 02:55:30 | 238 | |||
267 | 446 | RUTKOWSKI KONRAD | TOMASZÓW MAZOWIECKI | CROSSBOXPRO | POL | 1989 | M25-29 | 27 | 1 | 00:22:25 (224) | 00:05:15 | 01:30:40 (293) | 00:04:02 | 00:53:32 (200) | 02:55:54 | 239 | ||
268 | 218 | PŁOŃSKI MARIUSZ | WARSZAWA | POL | 1972 | M45-49 | 34 | 1 | 00:25:05 (333) | 00:06:57 | 01:24:24 (210) | 00:04:29 | 00:55:04 (234) | 02:55:59 | 240 | |||
269 | 370 | RZĄŻEWSKI KRZYSZTOF | KAZUŃ NOWY | RZĄŻI | POL | 1975 | M40-44 | 52 | 1 | 00:20:32 (129) | 00:03:30 | 01:24:53 (221) | 00:03:08 | 01:04:14 (335) | 02:56:17 | 241 | ||
270 | 353 | SZELIGA DARIUSZ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1986 | M30-34 | 32 | 1 | 00:23:57 (298) | 00:03:46 | 01:31:24 (299) | 00:02:46 | 00:54:33 (225) | 02:56:26 | 242 | |||
271 | 495 | SARNA ROBERT | WARSZAWA | HATOR TEAM | POL | 1973 | M45-49 | 35 | 1 | 00:22:47 (239) | 00:04:51 | 01:28:43 (278) | 00:04:05 | 00:56:01 (256) | 02:56:27 | 243 | ||
272 | 47 | JAMROŻ ROBERT | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | M35-39 | 63 | 1 | 00:20:42 (142) | 00:04:35 | 01:28:29 (274) | 00:03:04 | 00:59:42 (299) | 02:56:32 | 244 | ||
273 | 134 | ZATORSKI ROBERT | WARSZAWA | POL | 1971 | M45-49 | 36 | 1 | 00:23:40 (282) | 00:05:31 | 01:25:48 (231) | 00:06:27 | 00:55:09 (236) | 02:56:35 | 245 | |||
274 | 392 | SULKA MICHAŁ | WARSZAWA | TEAM KARAŚ | POL | 1988 | M30-34 | 33 | 1 | 00:23:15 (260) | 00:05:55 | 01:27:43 (258) | 00:02:38 | 00:56:58 (269) | 02:56:44 | 246 | 00:00:15 | |
275 | 365 | SKOCZYLAS WOJCIECH | RADOM | POL | 1966 | M50-54 | 20 | 1 | 00:23:07 (254) | 00:05:01 | 01:27:39 (255) | 00:03:57 | 00:57:01 (270) | 02:56:45 | 247 | |||
276 | 100 | KOSIARZ PAWEŁ | PIASECZNO | POL | 1981 | M35-39 | 64 | 1 | 00:22:54 (245) | 00:04:05 | 01:22:51 (180) | 00:02:56 | 01:04:12 (333) | 02:56:58 | 248 | |||
277 | 473 | ORLICZ ROBERT | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1976 | M40-44 | 53 | 1 | 00:23:52 (292) | 00:03:21 | 01:26:37 (245) | 00:03:03 | 01:00:09 (304) | 02:57:02 | 249 | ||
278 | 332 | JUSZCZYK MAGDALENA | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1984 | K30-34 | 6 | 1 | 00:24:09 (308) | 00:03:04 | 01:27:43 (257) | 00:04:07 | 00:58:03 (283) | 02:57:06 | 29 | ||
279 | 48 | SŁABOSZ GRZEGORZ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | M35-39 | 65 | 1 | 00:24:45 (328) | 00:03:48 | 01:31:29 (300) | 00:03:25 | 00:53:48 (206) | 02:57:15 | 250 | ||
280 | 451 | SOBOŃ MICHAŁ | POZNAŃ | POL | 1983 | M35-39 | 66 | 1 | 00:23:37 (280) | 00:04:05 | 01:32:31 (313) | 00:02:57 | 00:54:05 (212) | 02:57:15 | 251 | |||
281 | 474 | WŁODARCZYK PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1979 | M35-39 | 67 | 1 | 00:23:20 (262) | 00:04:41 | 01:27:51 (263) | 00:03:33 | 00:57:54 (281) | 02:57:19 | 252 | |||
282 | 513 | URBAŃCZYK MARCIN | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | TRINERGY TEAM/ PERSONALTRIATHLON | POL | 1980 | M35-39 | 68 | 1 | 00:25:02 (331) | 00:04:20 | 01:26:32 (242) | 00:03:01 | 00:58:35 (288) | 02:57:30 | 253 | ||
283 | 360 | BOGACZ OLGA | OŻARÓW MAZOWIECKI | - - | POL | 1991 | K25-29 | 5 | 1 | 00:21:22 (177) | 00:04:21 | 01:26:42 (246) | 00:03:40 | 01:01:34 (315) | 02:57:39 | 30 | ||
284 | 415 | ŻAK JAKUB | WARSZAWA | POL | 1979 | M35-39 | 69 | 1 | 00:21:27 (180) | 00:05:00 | 01:32:14 (310) | 00:03:17 | 00:55:59 (255) | 02:57:57 | 254 | |||
285 | 423 | DYDUCH JAREK | WARSZAWA | POL | 1981 | M35-39 | 70 | 1 | 00:22:29 (229) | 00:06:24 | 01:29:59 (288) | 00:04:23 | 00:55:02 (231) | 02:58:17 | 255 | |||
286 | 293 | KOWALCZYK GRZEGORZ | SŁOMCZYN | POL | 1974 | M40-44 | 54 | 1 | 00:25:46 (338) | 00:04:04 | 01:25:49 (232) | 00:03:23 | 00:59:16 (293) | 02:58:18 | 256 | |||
287 | 497 | CZORNIEJ EMIL | WARSZAWA | POL | 1987 | M30-34 | 34 | 1 | 00:23:35 (278) | 00:04:54 | 01:32:30 (312) | 00:02:21 | 00:55:06 (235) | 02:58:26 | 257 | |||
288 | 93 | PŁONKA ARKADIUSZ | KALISZ | AKADEMIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M50-54 | 21 | 1 | 00:20:58 (157) | 00:03:57 | 01:24:28 (212) | 00:03:52 | 01:05:16 (341) | 02:58:31 | 258 | ||
289 | 378 | TOMSZYS PIOTR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1965 | M50-54 | 22 | 1 | 00:23:57 (298) | 00:04:09 | 01:27:42 (256) | 00:03:01 | 00:59:44 (301) | 02:58:33 | 259 | ||
290 | 294 | JABŁONOWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | FUNDACJA OJCOSTWO MISTRZOSTWO | POL | 1971 | M45-49 | 37 | 1 | 00:19:50 (95) | 00:05:10 | 01:29:55 (286) | 00:03:50 | 01:00:03 (303) | 02:58:48 | 260 | ||
291 | 531 | KOWALSKI EDMUND | RYBNO | SAMURAJ | POL | 1973 | M45-49 | 38 | 1 | 00:23:18 (261) | 00:03:40 | 01:21:48 (164) | 00:03:44 | 01:06:32 (351) | 02:59:02 | 261 | ||
292 | 212 | DYLLA RYAN | WARSZAWA | WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUB | USA | 1977 | M40-44 | 55 | 1 | 00:22:01 (206) | 00:04:34 | 01:24:12 (206) | 00:02:44 | 01:05:39 (344) | 02:59:10 | 262 | ||
293 | 470 | MADEJ TOMASZ | BIAŁOBRZEGI | PWC | POL | 1981 | M35-39 | 71 | 1 | 00:21:36 (189) | 00:05:04 | 01:25:50 (233) | 00:04:15 | 01:02:29 (322) | 02:59:14 | 263 | ||
294 | 530 | PAZDROWSKI ROBERT | ZALESIE GÓRNE | DAZAR OLIMPIC PIASECZNO | POL | 1964 | M50-54 | 23 | 1 | 00:27:22 (352) | 00:08:11 | 01:25:23 (225) | 00:05:20 | 00:54:10 (215) | 03:00:26 | 264 | ||
295 | 150 | CZAPLICKI WOJCIECH | WARSZAWA | POL | 1979 | M35-39 | 72 | 1 | 00:24:29 (319) | 00:05:22 | 01:34:34 (330) | 00:02:05 | 00:53:53 (208) | 03:00:38 | 265 | 00:00:15 | ||
296 | 376 | MIKSA CEZARY | JÓZEFÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1985 | M30-34 | 35 | 1 | 00:22:27 (228) | 00:03:42 | 01:28:02 (267) | 00:03:22 | 01:03:07 (326) | 03:00:40 | 266 | ||
297 | 276 | WINCZEWSKI MIKOLAJ | WARSZAWA | POL | 1986 | M30-34 | 36 | 1 | 00:23:52 (292) | 00:03:58 | 01:27:44 (259) | 00:02:31 | 01:02:57 (323) | 03:01:02 | 267 | |||
298 | 239 | DĄBROWSKA KATARZYNA | PIASECZNO | POL | 1988 | K30-34 | 7 | 1 | 00:25:13 (334) | 00:04:20 | 01:33:33 (321) | 00:03:16 | 00:55:18 (238) | 03:01:40 | 31 | |||
299 | 71 | ROLA RAFAŁ | WOŁOMIN | POL | 1982 | M35-39 | 73 | 1 | 00:22:52 (243) | 00:04:14 | 01:31:15 (297) | 00:04:02 | 00:59:26 (297) | 03:01:49 | 268 | |||
300 | 95 | CZECHOWICZ TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1970 | M45-49 | 39 | 1 | 00:28:24 (360) | 00:04:04 | 01:33:41 (322) | 00:03:08 | 00:52:35 (177) | 03:01:52 | 269 | |||
301 | 166 | LIPIŃSKI PIOTR | GRÓJEC | WWW.PIOTRLIPINSKI.PL | POL | 1967 | M50-54 | 24 | 1 | 00:22:10 (212) | 00:04:39 | 01:28:17 (269) | 00:02:42 | 01:04:13 (334) | 03:02:01 | 270 | ||
302 | 167 | JACHIMIAK WOJCIECH | PIASECZNO | POL | 1967 | M50-54 | 25 | 1 | 00:28:47 (363) | 00:07:27 | 01:24:40 (215) | 00:04:34 | 00:56:43 (268) | 03:02:11 | 271 | |||
303 | 352 | MOMONT MAREK | WARSZAWA | POL | 1986 | M30-34 | 37 | 1 | 00:24:52 (330) | 00:05:27 | 01:33:13 (317) | 00:03:31 | 00:55:19 (239) | 03:02:22 | 272 | |||
304 | 350 | MEJIA TULA CARLOS | WARSZAWA | POL | 1975 | M40-44 | 56 | 1 | 00:23:58 (300) | 00:05:22 | 01:35:01 (333) | 00:02:41 | 00:55:24 (242) | 03:02:26 | 273 | |||
305 | 108 | SKRZECZ RADOSŁAW | WARSZAWA | POL | 1990 | M25-29 | 28 | 1 | 00:26:18 (347) | 00:04:41 | 01:33:19 (319) | 00:02:10 | 00:56:03 (257) | 03:02:31 | 274 | |||
306 | 386 | JASZCZAK LESZEK | SIEKLUKI | POL | 1985 | M30-34 | 38 | 1 | 00:22:42 (236) | 00:04:38 | 01:37:24 (344) | 00:03:43 | 00:54:04 (211) | 03:02:31 | 275 | |||
307 | 336 | JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA | LIPKÓW | TRIATHLON SERWIS | POL | 1971 | K45-49 | 5 | 1 | 00:26:14 (346) | 00:04:57 | 01:31:44 (302) | 00:03:45 | 00:55:58 (254) | 03:02:38 | 32 | ||
308 | 512 | ZAGÓROWSKI MARCIN | ŁOMIANKI | POL | 1980 | M35-39 | 74 | 1 | 00:22:49 (240) | 00:05:23 | 01:32:57 (315) | 00:04:29 | 00:57:21 (276) | 03:02:59 | 276 | |||
309 | 410 | PISIŃSKI DOMINIK | STRZYŻÓW | POL | 1985 | M30-34 | 39 | 1 | 00:23:59 (302) | 00:05:47 | 01:37:58 (349) | 00:03:05 | 00:52:14 (172) | 03:03:03 | 277 | |||
310 | 228 | KAŁUZIŃSKI DOMINIK | DUCZKI | POL | 1986 | M30-34 | 40 | 1 | 00:23:54 (295) | 00:05:03 | 01:33:16 (318) | 00:02:12 | 00:58:41 (289) | 03:03:06 | 278 | |||
311 | 265 | SKOBLEWSKI WOJCIECH | WARSZAWA | POL | 1980 | M35-39 | 75 | 1 | 00:22:43 (237) | 00:04:10 | 01:33:29 (320) | 00:03:00 | 00:59:45 (302) | 03:03:07 | 279 | |||
312 | 160 | LUBOWICKI ADAM | WARSZAWA | POL | 1993 | M25-29 | 29 | 1 | 00:21:08 (167) | 00:06:16 | 01:31:51 (304) | 00:01:59 | 01:01:59 (320) | 03:03:13 | 280 | |||
313 | 483 | JASIAK PIOTR | MIĘDZYBORÓW | POL | 1970 | M45-49 | 40 | 1 | 00:21:31 (184) | 00:04:44 | 01:29:08 (283) | 00:03:40 | 01:04:15 (336) | 03:03:18 | 281 | |||
314 | 170 | PATYNOWSKI SŁAWOMIR | MYSIADŁO | AVERBIT | POL | 1972 | M45-49 | 41 | 1 | 00:26:01 (341) | 00:05:42 | 01:29:00 (282) | 00:04:40 | 00:57:58 (282) | 03:03:21 | 282 | ||
315 | 122 | CHLAŚCIAK MAGDALENA | WARSZAWA | POL | 1988 | K30-34 | 8 | 1 | 00:23:26 (269) | 00:05:19 | 01:28:48 (280) | 00:03:51 | 01:03:00 (324) | 03:04:24 | 33 | |||
316 | 382 | PEKOWSKI JAKUB | WARSZAWA | GHM GHM | POL | 1986 | M30-34 | 41 | 1 | 00:20:25 (122) | 00:05:31 | 01:31:59 (306) | 00:05:36 | 01:01:55 (318) | 03:05:26 | 283 | ||
317 | 519 | MAKOWSKA MAJA | WARSZAWA | TEAM AKTYWNI Z CUKRZYCĄ | POL | 1991 | K25-29 | 6 | 1 | 00:23:00 (247) | 00:03:57 | 01:28:45 (279) | 00:04:20 | 01:05:45 (346) | 03:05:47 | 34 | ||
318 | 254 | SOSNOWSKI MIŁOSZ | WARSZAWA | NAPRZÓD MŁOCINY | POL | 1975 | M40-44 | 57 | 1 | 00:23:47 (285) | 00:04:02 | 01:37:05 (341) | 00:03:13 | 00:58:15 (284) | 03:06:23 | 284 | ||
319 | 151 | STANKIEWICZ KRZYSZTOF | ZIELONKA | LECHICI ZIELONKA | POL | 1967 | M50-54 | 26 | 1 | 00:28:09 (357) | 00:07:02 | 01:32:21 (311) | 00:04:37 | 00:54:16 (218) | 03:06:25 | 285 | ||
320 | 499 | CZOCHARA RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1982 | M35-39 | 76 | 1 | 00:31:44 (373) | 00:05:53 | 01:26:59 (250) | 00:03:32 | 00:58:32 (287) | 03:06:40 | 286 | |||
321 | 438 | SZEMIS ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1982 | M35-39 | 77 | 1 | 00:30:10 (367) | 00:04:23 | 01:32:12 (309) | 00:03:45 | 00:56:24 (262) | 03:06:54 | 287 | |||
322 | 320 | KWIATKOWSKI PIOTR | SAMBORZEC | WTE I WEWTE APS ENERGIA | POL | 1986 | M30-34 | 42 | 1 | 00:24:25 (316) | 00:03:53 | 01:32:53 (314) | 00:02:44 | 01:03:02 (325) | 03:06:57 | 288 | ||
323 | 448 | WOLNY KAMIL | WROCŁAW | POL | 2000 | M18-24 | 11 | 1 | 00:24:00 (303) | 00:06:08 | 01:35:24 (336) | 00:03:02 | 00:59:17 (295) | 03:07:51 | 289 | |||
324 | 318 | ANGELEIKO ARTEM | WARSZAWA | POL | 1989 | M25-29 | 30 | 1 | 00:21:06 (165) | 00:04:57 | 01:33:54 (324) | 00:04:02 | 01:04:05 (330) | 03:08:04 | 290 | |||
325 | 310 | URBAŃCZYK KAROL | WARSZAWA | POL | 1992 | M25-29 | 31 | 1 | 00:28:36 (361) | 00:02:51 | 01:33:43 (323) | 00:02:14 | 01:01:48 (317) | 03:09:12 | 291 | |||
326 | 159 | ORZECHOWSKI ANDRZEJ | BŁONIE | POL | 1979 | M35-39 | 78 | 1 | 00:22:26 (225) | 00:05:54 | 01:37:32 (346) | 00:03:09 | 01:00:57 (311) | 03:09:58 | 292 | |||
327 | 309 | WOŹNIAKOWSKI OLGIERD | NOWA IWICZNA | POL | 1971 | M45-49 | 42 | 1 | 00:23:05 (251) | 00:04:28 | 01:30:26 (291) | 00:04:23 | 01:08:18 (352) | 03:10:40 | 293 | |||
328 | 475 | KUCEWICZ MATEUSZ | RASZYN | POL | 1987 | M30-34 | 43 | 1 | 00:27:49 (356) | 00:04:42 | 01:28:31 (275) | 00:04:22 | 01:05:23 (343) | 03:10:47 | 294 | |||
329 | 383 | WYSŁOCKI JAKUB | WARSZAWA | GHM GHM | POL | 1990 | M25-29 | 32 | 1 | 00:22:04 (207) | 00:06:27 | 01:34:16 (329) | 00:06:44 | 01:01:30 (314) | 03:11:01 | 295 | ||
330 | 286 | ZABIELSKA ANNA | WARSZAWA | ADGARFIT / KARAŚ TEAM / ABSOLUTE BIKE TEAM | POL | 1987 | K30-34 | 9 | 1 | 00:27:48 (355) | 00:04:29 | 01:34:52 (331) | 00:03:39 | 01:00:29 (308) | 03:11:17 | 35 | ||
331 | 282 | KACPRZYK MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1991 | M25-29 | 33 | 1 | 00:24:31 (320) | 00:05:02 | 01:34:56 (332) | 00:04:15 | 01:03:30 (328) | 03:12:14 | 296 | |||
332 | 514 | JABCZYNSKI JAN | WARSZAWA | POL | 1957 | M60-64 | 2 | 1 | 00:23:14 (259) | 00:07:35 | 01:30:55 (295) | 00:04:31 | 01:05:57 (348) | 03:12:27 | 297 | 00:00:15 | ||
333 | 419 | BIAŁEK PAWEŁ | PIASECZNO | POL | 1966 | M50-54 | 27 | 1 | 00:24:24 (315) | 00:06:58 | 01:44:05 (358) | 00:04:25 | 00:53:06 (188) | 03:12:58 | 298 | |||
334 | 506 | MATUSZEWSKI DARIUSZ | ŁOMIANKI | ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA TRI | POL | 1967 | M50-54 | 28 | 1 | 00:26:59 (350) | 00:05:27 | 01:31:43 (301) | 00:03:50 | 01:06:03 (349) | 03:14:02 | 299 | ||
335 | 400 | PRÓCHNICKA AGATA | ZĄBKI | BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM | POL | 1982 | K35-39 | 8 | 1 | 00:26:05 (342) | 00:04:11 | 01:35:07 (334) | 00:03:34 | 01:05:08 (338) | 03:14:05 | 36 | ||
336 | 306 | ŚWISTAK MATEUSZ | PIASTÓW | QUASARS MATEUSZ ŚWISTAK | POL | 1985 | M30-34 | 44 | 1 | 00:20:56 (154) | 00:04:50 | 01:40:22 (355) | 00:04:22 | 01:04:06 (331) | 03:14:36 | 300 | ||
337 | 452 | WUTKE MAŁGORZATA | LUBAWKA | POL | 1989 | K25-29 | 7 | 1 | 00:24:51 (329) | 00:04:24 | 01:45:33 (363) | 00:03:42 | 00:56:15 (260) | 03:14:45 | 37 | |||
338 | 328 | EJSMONT JOANNA | WARSZAWA | WITC 1982 | POL | 1982 | K35-39 | 9 | 1 | 00:23:08 (255) | 00:03:32 | 01:44:25 (360) | 00:02:38 | 01:01:14 (312) | 03:14:57 | 38 | ||
339 | 396 | GĄSIOREK MAREK | WÓLKA KOZODAWSKA | KONDYCJA PIASECZNO | POL | 1961 | M55-59 | 5 | 1 | 00:28:18 (359) | 00:05:12 | 01:35:30 (338) | 00:05:15 | 01:00:52 (309) | 03:15:07 | 301 | ||
340 | 511 | CALKA MARCIN | LUBLIN | KEREZA TEAM | POL | 1972 | M45-49 | 43 | 1 | 00:25:38 (336) | 00:06:25 | 01:34:11 (326) | 00:04:49 | 01:05:22 (342) | 03:16:25 | 302 | ||
341 | 462 | BERTA DAMIAN | RADZYMIN | POL | 1977 | M40-44 | 58 | 1 | 00:23:49 (288) | 00:05:57 | 01:35:28 (337) | 00:05:40 | 01:05:52 (347) | 03:16:46 | 303 | |||
342 | 242 | PALUS MAŁGORZATA | PIASECZNO | POL | 1976 | K40-44 | 5 | 1 | 00:26:35 (349) | 00:04:19 | 01:33:57 (325) | 00:03:10 | 01:09:08 (354) | 03:17:09 | 39 | |||
343 | 345 | ORLIK PAWEŁ | GRÓJEC | GABINET FIZJOTERAPII REHMEDICA PAWEŁ ORLIK | POL | 1991 | M25-29 | 34 | 1 | 00:21:13 (172) | 00:05:11 | 01:35:41 (339) | 00:02:58 | 01:12:54 (364) | 03:17:57 | 304 | ||
344 | 219 | WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF | PIASECZNO | POL | 1964 | M50-54 | 29 | 1 | 00:26:24 (348) | 00:06:18 | 01:27:46 (260) | 00:04:50 | 01:12:47 (363) | 03:18:05 | 305 | |||
345 | 461 | FUDALI WITOLD | KONSTANCIN JEZIORNA | POL | 1983 | M35-39 | 79 | 1 | 00:22:52 (243) | 00:03:32 | 01:53:11 (373) | 00:03:23 | 00:55:15 (237) | 03:18:28 | 306 | 00:00:15 | ||
346 | 491 | SIEBOR JACEK | WILKÓW | MUSICART MUSICART | POL | 1973 | M45-49 | 44 | 1 | 00:24:08 (306) | 00:04:51 | 01:31:20 (298) | 00:04:13 | 01:14:10 (365) | 03:18:42 | 307 | ||
347 | 390 | CZARNECKI RAFAŁ | BRONISŁAWKA | POL | 1992 | M25-29 | 35 | 1 | 00:23:11 (257) | 00:03:51 | 01:37:49 (348) | 00:03:04 | 01:10:51 (358) | 03:18:46 | 308 | |||
348 | 138 | BĄK PIOTR | KONSTANCIN-JEZIORNA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1986 | M30-34 | 45 | 1 | 00:25:56 (340) | 00:05:18 | 01:34:14 (327) | 00:04:32 | 01:08:55 (353) | 03:18:55 | 309 | ||
349 | 55 | MARKOWSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M50-54 | 30 | 1 | 00:24:39 (324) | 00:05:41 | 01:39:26 (352) | 00:04:16 | 01:05:12 (339) | 03:19:14 | 310 | ||
350 | 339 | ROSOŁOWSKI JAKUB | WARSZAWA | POL | 1985 | M30-34 | 46 | 1 | 00:21:10 (170) | 00:04:32 | 01:38:50 (351) | 00:03:21 | 01:11:57 (361) | 03:19:50 | 311 | |||
351 | 398 | ADAMOWICZ KONRAD | PIASECZNO | POL | 1977 | M40-44 | 59 | 1 | 00:28:12 (358) | 00:05:21 | 01:37:36 (347) | 00:04:10 | 01:05:14 (340) | 03:20:33 | 312 | |||
352 | 155 | GRABOWSKI PIOTR | WARSZAWA | REMBERTÓW TEAM | POL | 1968 | M50-54 | 31 | 1 | 00:29:55 (366) | 00:06:00 | 01:40:10 (354) | 00:02:36 | 01:02:03 (321) | 03:20:44 | 313 | ||
353 | 78 | OSTAPIUK JERZY | KOMORÓW | AX | POL | 1970 | M45-49 | 45 | 1 | 00:23:34 (276) | 00:06:24 | 01:30:27 (292) | 00:05:52 | 01:14:41 (366) | 03:20:58 | 314 | ||
354 | 264 | POROWSKI ARTUR | ŁOMŻA | POL | 1984 | M30-34 | 47 | 1 | 00:28:45 (362) | 00:05:12 | 01:40:25 (356) | 00:02:44 | 01:04:03 (329) | 03:21:09 | 315 | |||
355 | 123 | SOBOLEWSKI WOJCIECH | WARSZAWA | NIEZRZESZONY BRAK | POL | 1958 | M60-64 | 3 | 1 | 00:24:08 (306) | 00:05:21 | 01:31:47 (303) | 00:04:32 | 01:16:39 (369) | 03:22:27 | 316 | ||
356 | 501 | SARZYŃSKI KAMIL | WARSZAWA | POL | 1992 | M25-29 | 36 | 1 | 00:26:07 (343) | 00:04:10 | 01:47:43 (369) | 00:02:40 | 01:03:22 (327) | 03:24:02 | 317 | |||
357 | 388 | SZEWCZUK ALEKSANDER | WARSZAWA (WOLA) | POL | 1978 | M40-44 | 60 | 1 | 00:32:45 (375) | 00:04:00 | 01:37:17 (343) | 00:04:42 | 01:05:40 (345) | 03:24:24 | 318 | |||
358 | 482 | JABŁOŃSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1983 | M35-39 | 80 | 1 | 00:23:58 (300) | 00:04:11 | 01:45:50 (365) | 00:04:33 | 01:06:06 (350) | 03:24:38 | 319 | |||
359 | 351 | SZYMAŃSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1981 | M35-39 | 81 | 1 | 00:25:44 (337) | 00:07:55 | 01:36:16 (340) | 00:05:02 | 01:09:52 (356) | 03:24:49 | 320 | |||
360 | 194 | CHWIŁOC MACIEJ | ZIELONKI-WIEŚ | POL | 1979 | M35-39 | 82 | 1 | 00:29:30 (365) | 00:04:28 | 01:37:09 (342) | 00:03:46 | 01:11:58 (362) | 03:26:51 | 321 | |||
361 | 380 | KLUKOWSKI KAMIL | WARSZAWA | POL | 1987 | M30-34 | 48 | 1 | 00:24:05 (304) | 00:04:26 | 01:48:22 (371) | 00:05:42 | 01:04:29 (337) | 03:27:04 | 322 | |||
362 | 189 | LEBRAND KATARZYNA | ZALESIE GÓRNE | POL | 1980 | K35-39 | 10 | 1 | 00:24:11 (310) | 00:03:56 | 01:40:08 (353) | 00:03:38 | 01:15:22 (367) | 03:27:15 | 40 | |||
363 | 178 | ŻOŁNIEROWICZ JOANNA | ZĄBKI | BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM | POL | 1980 | K35-39 | 11 | 1 | 00:30:52 (371) | 00:06:15 | 01:45:26 (362) | 00:03:58 | 01:01:42 (316) | 03:28:13 | 41 | ||
364 | 274 | FAJER MARKUS | DOBRA SZCZECIŃSKA | RAZ SZCZECIN | POL | 1948 | M70- | 1 | 1 | 00:28:47 (363) | 00:08:38 | 01:45:45 (364) | 00:04:42 | 01:01:21 (313) | 03:29:13 | 323 | ||
365 | 263 | BIEŃKOWSKI ZBIGNIEW | PRUSZKÓW | POL | 1987 | M30-34 | 49 | 1 | 00:30:31 (370) | 00:07:03 | 01:38:39 (350) | 00:03:58 | 01:10:33 (357) | 03:30:44 | 324 | |||
366 | 343 | PIEŃKOWSKI MAREK | WARSZAWA | POL | 1991 | M25-29 | 37 | 1 | 00:25:48 (339) | 00:05:32 | 01:44:37 (361) | 00:05:50 | 01:11:19 (359) | 03:33:21 | 325 | 00:00:15 | ||
367 | 463 | REGUCKI RYSZARD | WARSZAWA | POL | 1979 | M35-39 | 83 | 1 | 00:26:09 (344) | 00:04:57 | 01:35:15 (335) | 00:04:32 | 01:23:09 (375) | 03:34:02 | 326 | |||
368 | 287 | WIŚNIEWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | INDYWIDUALISTKA | POL | 1971 | K45-49 | 6 | 1 | 00:30:20 (369) | 00:06:02 | 01:42:23 (357) | 00:04:22 | 01:11:31 (360) | 03:34:38 | 42 | ||
369 | 344 | VELKO ALEKSY | PIASECZNO | POL | 1986 | M30-34 | 50 | 1 | 00:23:06 (252) | 00:04:07 | 01:46:09 (366) | 00:04:57 | 01:16:22 (368) | 03:34:41 | 327 | |||
370 | 111 | MOŻDŻONEK ANNA | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1981 | K35-39 | 12 | 1 | 00:24:14 (312) | 00:04:54 | 01:44:17 (359) | 00:04:01 | 01:17:29 (372) | 03:34:55 | 43 | ||
371 | 283 | GÓRALCZYK PIOTR | PRUSZKÓW | POGODNE PRZEDSZKOLE MONTESSORI | POL | 1983 | M35-39 | 84 | 1 | 00:30:11 (368) | 00:05:40 | 01:46:18 (367) | 00:04:46 | 01:09:48 (355) | 03:36:43 | 328 | ||
372 | 348 | SLIWINSKI KATHARINE | WARSZAWA - POLSKA | POL | 1992 | K25-29 | 8 | 1 | 00:24:40 (325) | 00:05:27 | 01:48:15 (370) | 00:03:40 | 01:17:25 (370) | 03:39:27 | 44 | |||
373 | 334 | GOLONKO ŁUKASZ | ZIELONKI WIEŚ | STARE BABICE BIEGAJĄ | POL | 1982 | M35-39 | 85 | 1 | 00:32:00 (374) | 00:09:49 | 00:46:54 (1) | 00:49:33 | 01:21:16 (374) | 03:39:47 | 329 | 00:00:15 | |
374 | 257 | PIĘTOWSKI GRZEGORZ | PIASTÓW | POL | 1966 | M50-54 | 32 | 1 | 00:27:46 (353) | 00:07:04 | 01:47:42 (368) | 00:03:27 | 01:17:25 (371) | 03:43:24 | 330 | |||
375 | 459 | NOWICKA MAGDALENA | KĄTY | POL | 1974 | K40-44 | 6 | 1 | 00:31:01 (372) | 00:05:14 | 01:48:56 (372) | 00:04:54 | 01:19:39 (373) | 03:49:44 | 45 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 581 | GĘBARA RAFAŁ/WOJTEK WIKTOR/CHROBOT RADOSŁAW | WARSZAWA | DECATHLON TEAM | POL | 1 | 00:14:47 (4) | 00:01:22 | 01:06:24 (1) | 00:01:33 | 00:38:53 (1) | 02:03:14 | 00:00:15 |
2 | 580 | BORUSIŃSKI PAWEŁ/NOEŚCIORUK PAWEŁ/JANCZEWSKI ADAM | WARSZAWA | DRUŻYNA OGNIA | POL | 1 | 00:13:48 (2) | 00:01:59 | 01:12:43 (2) | 00:01:43 | 00:39:07 (2) | 02:09:20 | |
3 | 566 | RĘBIŚ TOMASZ/GŁOWACKA EWA/SUDNIK IRENEUSZ | PIASECZNO | LIRENE BIKE & RUN 1 | POL | 1 | 00:16:49 (6) | 00:01:59 | 01:15:57 (5) | 00:01:36 | 00:42:00 (5) | 02:18:21 | |
4 | 562 | GIEJSZTOWT MARCIN/KORCZYŃSKI KAMIL/PIĘTA MARCIN | PIASECZNO | DHL GLOBAL FROWARDING | POL | 1 | 00:13:43 (1) | 00:01:42 | 01:15:41 (4) | 00:01:35 | 00:47:44 (12) | 02:20:25 | |
5 | 568 | PODĘBSKI DARIUSZ/RĘBIŚ JOANNA/CHMIELNICKI PAWEŁ | ZAMIENIE | LIRENE BIKE & RUN 2 | POL | 1 | 00:14:26 (3) | 00:01:45 | 01:18:15 (8) | 00:01:27 | 00:46:54 (11) | 02:22:47 | |
6 | 553 | SZKUTA MARCIN/SZKUTA ARTUR/NIEDŹWIADEK JAKUB | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1 | 00:15:38 (5) | 00:01:45 | 01:16:44 (7) | 00:01:32 | 00:47:55 (14) | 02:23:34 | |
7 | 559 | WOJCIECHOWSKI MAREK/CZERNEK KORNELIA/DĄBEK MACIEJ | PIASECZNO | POL | 1 | 00:23:08 (20) | 00:02:05 | 01:14:53 (3) | 00:01:25 | 00:49:38 (17) | 02:31:09 | ||
8 | 577 | JOSYPENKO JĘDRZEJ/FUKOWSKI DAMIAN/RAGIEL WOJCIECH | WARSZAWA | Ą Ę TRI CLUB | POL | 1 | 00:18:19 (10) | 00:02:00 | 01:30:41 (20) | 00:01:48 | 00:39:24 (3) | 02:32:12 | |
9 | 570 | TEMPSKI PATRYK/SWIANIEWICZ ANTEK/CHOJNOWSKI ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | DRUŻYNA TVN | POL | 1 | 00:17:28 (7) | 00:01:55 | 01:15:58 (6) | 00:01:48 | 00:55:15 (23) | 02:32:24 | |
10 | 558 | WÓJCIK PIOTR/BARTULIS EWA/KRĘŻELOK PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1 | 00:17:28 (7) | 00:01:55 | 01:18:47 (9) | 00:01:40 | 00:53:01 (19) | 02:32:51 | ||
11 | 561 | NAWROT MICHAŁ/NAWROT-TANJGA KONSTANCJA/PASTUSZKO MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1 | 00:20:34 (16) | 00:02:06 | 01:25:40 (16) | 00:01:52 | 00:42:55 (6) | 02:33:07 | ||
12 | 572 | PETAŚ URSZULA/SZUBA ŁUKASZ/RETMANIAK SYLWIA | WARSZAWA | DRUŻYNA TVN | POL | 1 | 00:23:18 (21) | 00:02:21 | 01:19:24 (10) | 00:02:53 | 00:46:42 (10) | 02:34:38 | |
13 | 575 | RÓŻYCKA MARLENA/PRACZYK TOMASZ/KAPŁON JACEK | WARSZAWA | RBS RUNNING TEAM | POL | 1 | 00:24:32 (24) | 00:02:02 | 01:22:52 (13) | 00:01:35 | 00:44:58 (8) | 02:35:59 | |
14 | 573 | GURBA ALEKSY/WENDEKIER RAFAŁ/ŚLIWIAK JAKUB | WARSZAWA | POL | 1 | 00:23:59 (22) | 00:02:10 | 01:30:04 (19) | 00:01:38 | 00:39:30 (4) | 02:37:21 | ||
15 | 554 | RYKOWSKI ADAM/PRASAŁ KRZYSZTOF/GODYŃ JAROSŁAW | WARSZAWA | POL | 1 | 01:21:29 (12) | 00:01:54 | 00:53:35 (21) | 02:37:33 | ||||
16 | 555 | PODWYSOCKI ŁUKASZ/STĘPEL WOJCIECH/PODWYSOCKI TOMASZ | MARKI | CIASTECZKOWY POTWÓR | POL | 1 | 00:20:11 (13) | 00:02:06 | 01:29:26 (18) | 00:01:37 | 00:47:46 (13) | 02:41:06 | |
17 | 556 | KOŁACZ WOJCIECH/STUKANOV OLEKSII/ZIELIŃSKI MIKOŁAJ | WARSZAWA | TRILLLER | POL | 1 | 01:32:30 (21) | 00:01:46 | 00:45:50 (9) | 02:42:39 | |||
18 | 569 | NIEWIADOWSKI HUBERT/WIERZBICKI BARTOSZ/BAGIŃSKI ARKADIUSZ | WARSZAWA | DRUZYNA TVN 3 PIWKA | POL | 1 | 00:20:30 (15) | 00:02:15 | 01:24:46 (15) | 00:01:59 | 00:54:42 (22) | 02:44:12 | |
19 | 574 | NOWACZEWSKI ADAM/WOJTYŃSKI JAN/PRZYWOŹNY PAWEŁ | WARSZAWA | RBS RUNNING TEAM | POL | 1 | 00:22:52 (19) | 00:01:58 | 01:24:04 (14) | 00:02:18 | 00:53:31 (20) | 02:44:43 | |
20 | 560 | STAŃCZYK KAROLINA/JOSYPENKO BOŻENA/PRUGAR-FUKOWSKA PAULINA | WARSZAWA | DREAM RUN | POL | 1 | 00:20:15 (14) | 00:02:03 | 01:33:26 (22) | 00:01:46 | 00:48:43 (15) | 02:46:13 | |
21 | 565 | PYZ MAREK/WEDRYCHOWSKI BOHDAN/KARDAŚ SZYMON | WARSZAWA | KPW | POL | 1 | 00:20:02 (12) | 00:02:09 | 01:38:57 (26) | 00:01:54 | 00:44:47 (7) | 02:47:49 | |
22 | 576 | WRÓBLEWSKI MICHAŁ/WALCZAK KRZYSZTOF/BELZYT BARBARA | WARSZAWA | RBS RUNNING TEAM | POL | 1 | 00:18:16 (9) | 00:02:18 | 00:56:46 (24) | 02:47:55 | |||
23 | 578 | SIWIEC PIOTR/ROGULSKI ARKADIUSZ/KOWALCZUK BARTŁOMIEJ | - | DREAM TEAM SUPERGROSZ | POL | 1 | 00:21:12 (17) | 00:02:07 | 01:34:04 (24) | 00:01:32 | 00:50:49 (18) | 02:49:44 | |
24 | 564 | BUCZEK KRZYSZTOF/CHABER PAWEŁ/GRODZICKI MIROSŁAW | WARSZAWA (WOLA) | POL | 1 | 00:24:38 (25) | 00:02:06 | 01:33:34 (23) | 00:01:22 | 00:49:03 (16) | 02:50:43 | ||
25 | 557 | KUKIER MIROSŁAW/SERWATKA DARIUSZ/MICH PAWEŁ | OŻARÓW MAZOWIECKI | ABS S.A. ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A. | POL | 1 | 00:24:10 (23) | 00:02:11 | 01:21:22 (11) | 00:01:50 | 01:04:14 (26) | 02:53:47 | |
26 | 571 | GALEWSKI JACEK/JAREMEK PIOTR/CHROBOT RADOSŁAW | WARSZAWA | DRUŻYNA TVN G.A.D 1 | POL | 1 | 00:18:45 (11) | 00:02:09 | 01:28:45 (17) | 00:02:01 | 01:05:20 (27) | 02:57:00 | |
27 | 567 | CIECHAROWSKA JUSTYNA/KOŚLA PIOTR/ŚCIBISZ ANNA | ŻYRARDÓW | UNICORNS | POL | 1 | 00:22:12 (18) | 00:02:17 | 01:37:39 (25) | 00:01:45 | 01:02:28 (25) | 03:06:21 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1230 | KOZAK KAROL | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 2000 | M18-19 | 1 | 1 | 00:07:34 (10) | 00:03:02 | 00:33:07 (2) | 00:01:49 | 00:18:47 (8) | 01:04:19 | 1 | ||
2 | 1032 | POPŁAWSKI JAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | NEON TEAM | POL | 1993 | M20-29 | 1 | 1 | 00:07:19 (7) | 00:01:46 | 00:36:03 (7) | 00:02:08 | 00:17:07 (1) | 01:04:23 | 2 | ||
3 | 1145 | WOJTYNA ŁUKASZ | WARSZAWA | 12TRI.PL | POL | 1987 | M30-39 | 1 | 1 | 00:07:03 (3) | 00:02:09 | 00:35:55 (6) | 00:02:20 | 00:17:30 (2) | 01:04:58 | 3 | ||
4 | 1135 | OGRODNIK MACIEK | WROCŁAW | TRIWISE/ TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1997 | M20-29 | 2 | 1 | 00:07:17 (5) | 00:01:57 | 00:35:50 (5) | 00:02:19 | 00:17:55 (4) | 01:05:18 | 4 | ||
5 | 1408 | DZIK SZYMON | IŁAWA | ORKA IŁAWA | POL | 2000 | M18-19 | 2 | 1 | 00:06:57 (1) | 00:01:16 | 00:37:34 (19) | 00:01:52 | 00:17:54 (3) | 01:05:33 | 5 | ||
6 | 1105 | RÓŻALSKI PIOTR | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | M30-39 | 2 | 1 | 00:07:18 (6) | 00:02:05 | 00:35:44 (4) | 00:02:05 | 00:19:33 (18) | 01:06:45 | 6 | ||
7 | 1386 | LEWANDOWSKI IGOR | ŁÓDŹ | CTS CELIRONMAN | POL | 1989 | M20-29 | 3 | 1 | 00:07:15 (4) | 00:01:52 | 00:38:02 (26) | 00:02:02 | 00:18:51 (9) | 01:08:02 | 7 | ||
8 | 1108 | NAPIÓRKOWSKI JAKUB | WŁOCŁAWEK | LUFT TRI TEAM | POL | 1991 | M20-29 | 4 | 1 | 00:07:49 (14) | 00:02:33 | 00:37:53 (22) | 00:01:47 | 00:18:04 (5) | 01:08:06 | 8 | ||
9 | 1001 | DUPLICKI KAMIL | SOCHACZEW | WARSAW MASTER TEAM | POL | 1981 | M30-39 | 3 | 1 | 00:08:36 (29) | 00:02:36 | 00:36:33 (8) | 00:01:44 | 00:18:59 (11) | 01:08:28 | 9 | ||
10 | 1402 | GĘBARA RAFAŁ | WARSZAWA | DECATHLON TEAM | POL | 1985 | M30-39 | 4 | 1 | 00:08:33 (27) | 00:02:58 | 00:37:13 (14) | 00:01:58 | 00:18:09 (6) | 01:08:51 | 10 | ||
11 | 1207 | ŚWIDERSKI MAKSYMILIAN | WARSZAWA | TRINERGY | POL | 1998 | M20-29 | 5 | 1 | 00:06:58 (2) | 00:01:41 | 00:38:42 (31) | 00:02:11 | 00:19:45 (20) | 01:09:16 | 11 | ||
12 | 1100 | CZUBLUN MATEUSZ | WÓLKA KOZODAWSKA | NEON TEAM | POL | 2000 | M18-19 | 3 | 1 | 00:08:03 (17) | 00:03:05 | 00:37:21 (16) | 00:01:44 | 00:19:04 (13) | 01:09:18 | 12 | ||
13 | 1157 | GLAPIŃSKI MAKSYMILIAN | WARSZAWA | POL | 2000 | M18-19 | 4 | 1 | 00:07:41 (12) | 00:02:29 | 00:37:57 (24) | 00:02:06 | 00:19:16 (15) | 01:09:29 | 13 | |||
14 | 1373 | GONTARZ JAROSLAW | KOZIENICE | TRI ENGINES OLIMPIUS.PL | POL | 1977 | M40-49 | 1 | 1 | 00:08:17 (24) | 00:02:37 | 00:36:42 (9) | 00:02:03 | 00:19:59 (23) | 01:09:39 | 14 | ||
15 | 1023 | DĄBROWSKI ŁUKASZ | PIASTÓW | DĄBKI FAMILY TEAM | POL | 1982 | M30-39 | 5 | 1 | 00:08:11 (21) | 00:02:44 | 00:36:53 (12) | 00:02:20 | 00:20:01 (25) | 01:10:09 | 15 | ||
16 | 1161 | SZATKOWSKI MARCIN | POMIECHÓWEK | AKS POLONIA WARSZAWA / TRICLUB | POL | 1983 | M30-39 | 6 | 1 | 00:07:43 (13) | 00:02:26 | 00:38:23 (28) | 00:01:38 | 00:20:06 (27) | 01:10:16 | 16 | ||
17 | 1009 | IGNATOWICZ ANDRZEJ | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 1974 | M40-49 | 2 | 1 | 00:08:23 (26) | 00:03:06 | 00:37:29 (18) | 00:01:45 | 00:19:40 (19) | 01:10:22 | 17 | ||
18 | 1213 | JONIO TOMASZ | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M30-39 | 7 | 1 | 00:08:13 (23) | 00:03:06 | 00:35:36 (3) | 00:02:12 | 00:21:19 (44) | 01:10:26 | 18 | ||
19 | 1377 | OKRAGŁY EMIL | WARSZAWA | POL | 1982 | M30-39 | 8 | 1 | 00:08:51 (36) | 00:02:38 | 00:37:23 (17) | 00:02:16 | 00:19:45 (21) | 01:10:54 | 19 | |||
20 | 1337 | CHABASIŃSKI RAFAŁ | GRYFINO | POL | 1976 | M40-49 | 3 | 1 | 00:08:41 (30) | 00:02:01 | 00:37:18 (15) | 00:01:44 | 00:21:18 (43) | 01:11:02 | 20 | |||
21 | 1276 | LITWINIUK KRZYSZTOF | OLSZTYN | KRISSCOACHING.PL | POL | 1980 | M30-39 | 9 | 1 | 00:08:35 (28) | 00:03:11 | 00:36:47 (10) | 00:01:54 | 00:20:40 (34) | 01:11:07 | 21 | ||
22 | 1047 | JAWOREK ŁUKASZ | TRZCIANY | WNIEBOWZIĘCI | POL | 1979 | M30-39 | 10 | 1 | 00:09:38 (64) | 00:02:40 | 00:37:54 (23) | 00:01:41 | 00:19:16 (16) | 01:11:09 | 22 | ||
23 | 1045 | SZKUTA MARCIN | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1976 | M40-49 | 4 | 1 | 00:08:48 (35) | 00:02:15 | 00:38:13 (27) | 00:02:05 | 00:19:52 (22) | 01:11:13 | 23 | ||
24 | 1252 | MAYER ŁUKASZ | GOSTYŃ | CHOD-DRÓG TRI TEAM / BE3 CITYZEN | POL | 1980 | M30-39 | 11 | 1 | 00:08:54 (38) | 00:03:10 | 00:36:53 (11) | 00:03:18 | 00:19:05 (14) | 01:11:20 | 24 | ||
25 | 1382 | GARBIEC TOMASZ | WARSZAWA | VARSO | POL | 1975 | M40-49 | 5 | 1 | 00:09:00 (44) | 00:02:46 | 00:36:56 (13) | 00:01:55 | 00:20:59 (38) | 01:11:36 | 25 | ||
26 | 1257 | GÓRECKI TOMASZ | PŁOCK | PTT DELTA | POL | 1986 | M30-39 | 12 | 1 | 00:07:29 (9) | 00:02:59 | 00:38:43 (32) | 00:01:41 | 00:21:36 (47) | 01:12:28 | 26 | ||
27 | 1039 | OWCZAREK RAFAŁ | GÓRA KALWARIA | POL | 1993 | M20-29 | 6 | 1 | 00:09:06 (48) | 00:02:48 | 00:39:50 (45) | 00:02:03 | 00:18:54 (10) | 01:12:41 | 27 | |||
28 | 1014 | PADUSZYŃSKI PIOTR | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM EDUSTACYJKA.PL | POL | 1972 | M40-49 | 6 | 1 | 00:08:57 (42) | 00:02:54 | 00:39:02 (35) | 00:01:53 | 00:20:12 (29) | 01:12:58 | 28 | ||
29 | 1262 | DEBERT JAREK | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1980 | M30-39 | 13 | 1 | 00:09:15 (55) | 00:02:42 | 00:38:28 (29) | 00:02:10 | 00:20:42 (35) | 01:13:17 | 29 | ||
30 | 1104 | PODHORODECKI ARKADIUSZ | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1967 | M50-59 | 1 | 1 | 00:09:14 (54) | 00:02:21 | 00:37:50 (20) | 00:01:38 | 00:22:30 (66) | 01:13:34 | 30 | ||
31 | 1251 | DULAS TOMASZ | CHWASZCZYNO | BSI OFFSHORE | POL | 1971 | M40-49 | 7 | 1 | 00:08:09 (20) | 00:02:29 | 00:38:48 (33) | 00:02:07 | 00:22:22 (61) | 01:13:54 | 31 | ||
32 | 1083 | BOGUCKI MARCIN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1986 | M30-39 | 14 | 1 | 00:08:56 (41) | 00:02:13 | 00:39:33 (38) | 00:01:55 | 00:21:20 (45) | 01:13:57 | 32 | ||
33 | 1115 | MAKSYMIUK MARTA | ELBLĄG | ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | K30-39 | 1 | 1 | 00:08:52 (37) | 00:03:17 | 00:39:29 (37) | 00:02:12 | 00:20:12 (28) | 01:14:02 | 1 | ||
34 | 1409 | KAMIŃSKI JAKUB | PASŁĘK | LABOSPORT TEAM | POL | 1991 | M20-29 | 7 | 1 | 00:10:06 (83) | 00:02:39 | 00:38:55 (34) | 00:02:14 | 00:20:20 (32) | 01:14:13 | 33 | ||
35 | 1012 | LITWINIUK PIOTR | WARSZAWA | SPLIT TRIATHLON TEAM | POL | 1983 | M30-39 | 15 | 1 | 00:09:48 (72) | 00:02:37 | 00:38:41 (30) | 00:01:52 | 00:21:17 (42) | 01:14:15 | 34 | ||
36 | 1374 | DOBRZYŃSKI KONRAD KAMIL | WARSZAWA | POL | 1989 | M20-29 | 8 | 1 | 00:08:55 (40) | 00:02:18 | 00:39:44 (43) | 00:01:46 | 00:21:44 (51) | 01:14:26 | 35 | |||
37 | 1372 | DOMAŃSKA EMILIA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | K30-39 | 2 | 1 | 00:09:10 (52) | 00:02:43 | 00:39:38 (40) | 00:02:13 | 00:21:13 (40) | 01:14:57 | 2 | ||
38 | 1320 | KAJETANOWICZ KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1981 | M30-39 | 16 | 1 | 00:10:36 (108) | 00:02:47 | 00:37:59 (25) | 00:02:54 | 00:21:12 (39) | 01:15:28 | 36 | ||
39 | 1333 | ŁUCZAK BARTOSZ | SANDOMIERZ | TSA SANDOMIERZ ACD JARDIM DA SERRA | POL | 1993 | M20-29 | 9 | 1 | 00:08:42 (31) | 00:02:15 | 00:42:09 (80) | 00:01:43 | 00:20:44 (37) | 01:15:33 | 37 | ||
40 | 1026 | GIERASIMIUK GRZEGORZ | WARSZAWA | TRIGGER TRIATHLON | POL | 1984 | M30-39 | 17 | 1 | 00:09:52 (77) | 00:02:41 | 00:40:53 (62) | 00:01:54 | 00:20:17 (31) | 01:15:37 | 38 | ||
41 | 1060 | JAROCKA WIOLETA | LEGIONOWO | TRI LEVEL | POL | 1985 | K30-39 | 3 | 1 | 00:09:21 (59) | 00:02:16 | 00:39:40 (41) | 00:01:49 | 00:22:50 (73) | 01:15:56 | 3 | ||
42 | 1082 | SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ | PŁOCK | #DAWAJKALACH | POL | 1988 | M30-39 | 18 | 1 | 00:08:03 (17) | 00:02:35 | 00:45:28 (149) | 00:01:30 | 00:18:26 (7) | 01:16:02 | 39 | ||
43 | 1066 | PIECHOTA MATEUSZ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | M30-39 | 19 | 1 | 00:10:36 (108) | 00:02:34 | 00:42:13 (82) | 00:01:46 | 00:19:04 (12) | 01:16:13 | 40 | ||
44 | 1106 | KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40-49 | 8 | 1 | 00:09:46 (70) | 00:02:36 | 00:40:47 (57) | 00:02:05 | 00:21:15 (41) | 01:16:29 | 41 | ||
45 | 1272 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | SPORTEVO | POL | 1977 | M40-49 | 9 | 1 | 00:09:06 (48) | 00:03:04 | 00:40:53 (61) | 00:02:06 | 00:21:41 (49) | 01:16:49 | 42 | ||
46 | 1153 | KOZYSA MACIEJ | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1981 | M30-39 | 20 | 1 | 00:08:54 (38) | 00:03:08 | 00:39:58 (48) | 00:01:42 | 00:23:38 (97) | 01:17:20 | 43 | ||
47 | 1233 | HAJDUCKI JAROSŁAW | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | M40-49 | 10 | 1 | 00:09:36 (63) | 00:02:52 | 00:40:22 (51) | 00:02:12 | 00:22:28 (63) | 01:17:30 | 44 | ||
48 | 1042 | WOŁYNIEC EMILIA | GOŁDAP | WWW.ROWERYSPORTOWY.PL / NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1983 | K30-39 | 4 | 1 | 00:09:51 (76) | 00:02:14 | 00:41:54 (74) | 00:01:32 | 00:22:03 (56) | 01:17:33 | 4 | ||
49 | 1046 | SZYMKÓW SŁAWEK | STRASZYN | BST - BANACH SPORT TEAM TORUS | POL | 1970 | M40-49 | 11 | 1 | 00:10:28 (95) | 00:02:36 | 00:39:44 (43) | 00:02:16 | 00:22:47 (72) | 01:17:50 | 45 | ||
50 | 1035 | MAZUREK ARKADIUSZ | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1968 | M50-59 | 2 | 2 | 00:12:45 (197) | 00:03:05 | 00:39:37 (39) | 00:02:21 | 00:20:03 (26) | 01:17:51 | 46 | ||
51 | 1410 | ŁAWNICKI ROBERT | PŁOCK | PTT DELTA PŁOCK | POL | 1983 | M30-39 | 21 | 1 | 00:08:46 (34) | 00:45:00 | 00:00:00 (1) | 00:01:59 | 00:22:08 (58) | 01:17:53 | 47 | ||
52 | 1247 | RYBAK REMIGIUSZ | BIAŁE BŁOTA | POL | 1977 | M40-49 | 12 | 2 | 00:10:55 (127) | 00:03:01 | 00:39:41 (42) | 00:02:03 | 00:22:37 (68) | 01:18:17 | 48 | |||
53 | 1095 | BACZEWSKI ARKADIUSZ | CZYŻEW | POL | 1980 | M30-39 | 22 | 1 | 00:10:49 (124) | 00:03:27 | 00:40:31 (53) | 00:02:24 | 00:21:25 (46) | 01:18:36 | 49 | |||
54 | 1315 | ZALEWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1986 | M30-39 | 23 | 2 | 00:12:26 (183) | 00:02:38 | 00:39:18 (36) | 00:02:12 | 00:22:15 (60) | 01:18:49 | 50 | |||
55 | 1169 | NOWACKA DOMINIKA | ZĄBKI | TRILEVEL | POL | 1991 | K20-29 | 1 | 1 | 00:07:27 (8) | 00:02:31 | 00:44:34 (128) | 00:01:52 | 00:22:29 (65) | 01:18:53 | 5 | ||
56 | 1393 | ZARZECZNA AGNIESZKA | WARSZAWA | OIL WARSZAWA | POL | 1979 | K30-39 | 5 | 1 | 00:10:15 (89) | 00:02:42 | 00:41:42 (70) | 00:01:39 | 00:22:38 (70) | 01:18:55 | 6 | ||
57 | 1356 | ŚLEDZIŃSKI LESZEK | WARSZAWA | JEDNOŚLAD.PL JEDNOŚLAD.PL | POL | 1987 | M30-39 | 24 | 2 | 00:12:00 (174) | 00:03:46 | 00:37:53 (21) | 00:02:22 | 00:23:01 (81) | 01:19:02 | 51 | ||
58 | 1049 | BROŻ KRZYSZTOF | KOŁO | TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL | POL | 1976 | M40-49 | 13 | 1 | 00:08:58 (43) | 00:03:05 | 00:40:35 (54) | 00:01:56 | 00:24:28 (118) | 01:19:02 | 52 | ||
59 | 1107 | KACZMARCZYK BARTŁOMIEJ | ELBLĄG | POL | 1985 | M30-39 | 25 | 1 | 00:10:53 (126) | 00:03:12 | 00:39:53 (47) | 00:02:03 | 00:23:14 (89) | 01:19:15 | 53 | |||
60 | 1348 | SURGA RAFAŁ | ZĄBKI | BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM | POL | 1988 | M30-39 | 26 | 1 | 00:09:44 (68) | 00:02:54 | 00:42:52 (91) | 00:01:52 | 00:21:52 (52) | 01:19:15 | 54 | ||
61 | 1222 | KULIŃSKI PIOTR | BEŁCHATÓW | IRON FIGHTERS | POL | 1990 | M20-29 | 10 | 1 | 00:10:35 (107) | 00:03:02 | 00:41:23 (66) | 00:01:59 | 00:22:23 (62) | 01:19:22 | 55 | ||
62 | 1383 | DERWISZYŃSKI ARTUR | ŁOMIANKI | DERAVISH TT | POL | 1974 | M40-49 | 14 | 1 | 00:09:02 (45) | 00:02:41 | 00:41:44 (72) | 00:02:11 | 00:23:47 (101) | 01:19:25 | 56 | ||
63 | 1024 | ŻUKOWSKI KONRAD | WARSZAWA | NAJSZYBCIEJSI | POL | 1988 | M30-39 | 27 | 1 | 00:08:43 (32) | 00:03:22 | 00:41:54 (74) | 00:02:37 | 00:22:57 (79) | 01:19:33 | 57 | ||
64 | 1143 | OŻÓG KRZYSZTOF | KRAKÓW | UNLIMITED TRIATHLON CLUB KRAKÓW | POL | 1975 | M40-49 | 15 | 1 | 00:09:03 (46) | 00:02:38 | 00:45:08 (139) | 00:02:26 | 00:20:23 (33) | 01:19:38 | 58 | ||
65 | 1162 | GRABOWSKI TOMASZ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M50-59 | 3 | 1 | 00:09:49 (73) | 00:03:13 | 00:40:52 (60) | 00:02:01 | 00:23:44 (98) | 01:19:40 | 59 | ||
66 | 1219 | LIPIŃSKI KRZYSZTOF | PŁOCK | NIE MA LIPY | POL | 1979 | M30-39 | 28 | 1 | 00:12:36 (192) | 00:02:52 | 00:40:51 (59) | 00:01:51 | 00:21:41 (48) | 01:19:51 | 60 | ||
67 | 1362 | PIECZKOWSKA AGNIESZKA | DYWITY | PAWEŁ NAJMOWICZ TEAM | POL | 1978 | K40-49 | 1 | 1 | 00:11:06 (135) | 00:02:35 | 00:41:33 (67) | 00:02:47 | 00:22:01 (54) | 01:20:02 | 7 | ||
68 | 1141 | CZYŻOWSKI BARTOSZ | JÓZEFÓW | TRI-BART | POL | 1996 | M20-29 | 11 | 1 | 00:07:36 (11) | 00:02:59 | 00:44:07 (118) | 00:02:12 | 00:23:12 (87) | 01:20:06 | 61 | ||
69 | 1180 | KHAN DAVID | LESZNO | EWELSPORT TEAM / DYSTANS LESZNO | POL | 1979 | M30-39 | 29 | 1 | 00:10:18 (91) | 00:02:49 | 00:42:58 (93) | 00:02:12 | 00:22:07 (57) | 01:20:24 | 62 | ||
70 | 1029 | MAĆKOWSKI DANIEL | ZAGOŚCINIEC | POL | 1980 | M30-39 | 30 | 2 | 00:10:48 (122) | 00:02:57 | 00:41:13 (63) | 00:02:12 | 00:23:28 (92) | 01:20:38 | 63 | |||
71 | 1118 | WIZA HUGO | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 2002 | M16-17 | 1 | 1 | 00:09:08 (50) | 00:03:06 | 00:39:52 (46) | 00:03:22 | 00:25:28 (142) | 01:20:56 | 64 | ||
72 | 1186 | ZALEWSKI PIOTR | WARSZAWA | GIANT FABRYCZNA TEAM | POL | 1989 | M20-29 | 12 | 2 | 00:11:04 (133) | 00:02:36 | 00:41:21 (65) | 00:01:57 | 00:24:09 (109) | 01:21:07 | 65 | ||
73 | 1229 | WYSOKIŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1972 | M40-49 | 16 | 1 | 00:09:16 (56) | 00:03:09 | 00:41:42 (71) | 00:02:50 | 00:24:14 (111) | 01:21:11 | 66 | |||
74 | 1098 | SOBKOWIAK MARCIN | POZNAŃ | POL | 1981 | M30-39 | 31 | 2 | 00:10:15 (88) | 00:03:02 | 00:42:51 (89) | 00:02:00 | 00:23:14 (90) | 01:21:22 | 67 | |||
75 | 1088 | ANTONIUK MARCIN | WARSZAWA | 23 TEAM | POL | 1975 | M40-49 | 17 | 1 | 00:10:25 (94) | 00:03:03 | 00:42:10 (81) | 00:02:15 | 00:23:30 (94) | 01:21:24 | 68 | ||
76 | 1406 | GAC PATRYK | WARSZAWA | POL | 1989 | M20-29 | 13 | 1 | 00:10:38 (112) | 00:03:59 | 00:45:42 (153) | 00:01:44 | 00:19:26 (17) | 01:21:29 | 69 | |||
77 | 1062 | GRZELCZAK SŁAWEK | WARSZAWA | POL | 1977 | M40-49 | 18 | 1 | 00:10:12 (86) | 00:04:07 | 00:42:06 (79) | 00:02:28 | 00:22:38 (69) | 01:21:31 | 70 | |||
78 | 1306 | LUDWICKI MACIEJ | POZNAN | KAWA KAMP | POL | 1980 | M30-39 | 32 | 1 | 00:11:25 (148) | 00:03:26 | 00:40:24 (52) | 00:02:18 | 00:23:59 (106) | 01:21:32 | 71 | ||
79 | 1069 | BERNATOWICZ PAWEŁ | PIASECZNO | POL | 1997 | M20-29 | 14 | 1 | 00:09:25 (60) | 00:03:11 | 00:44:50 (133) | 00:01:23 | 00:22:56 (78) | 01:21:45 | 72 | |||
80 | 1343 | PILKOWSKI PAWEL | BIALYSTOK | LABOSPORT TEAM | POL | 1983 | M30-39 | 33 | 1 | 00:09:53 (78) | 00:02:43 | 00:42:02 (77) | 00:01:53 | 00:25:26 (141) | 01:21:57 | 73 | ||
81 | 1371 | KSIAZEK MIKOLAJ | ROZALIN | POL | 1982 | M30-39 | 34 | 2 | 00:12:28 (184) | 00:02:45 | 00:40:47 (56) | 00:02:48 | 00:23:10 (86) | 01:21:58 | 74 | |||
82 | 1379 | METELSKI DOMINIK | MARKI | POL | 1991 | M20-29 | 15 | 1 | 00:09:50 (74) | 00:03:13 | 00:43:27 (101) | 00:02:32 | 00:23:02 (83) | 01:22:05 | 75 | |||
83 | 1114 | KAWKA PAULINA | WARSZAWA | 23 TEAM | POL | 1991 | K20-29 | 2 | 1 | 00:10:06 (83) | 00:02:49 | 00:44:33 (127) | 00:01:52 | 00:23:12 (88) | 01:22:32 | 8 | ||
84 | 1134 | KWIATKOWSKA JULIA | WIDAWA | POL | 1995 | K20-29 | 3 | 1 | 00:10:46 (121) | 00:03:34 | 00:42:39 (88) | 00:01:49 | 00:23:56 (103) | 01:22:44 | 9 | |||
85 | 1158 | OPOLSKI MARCIN | WARSZAWA | MARCIN OPOLSKI | POL | 1981 | M30-39 | 35 | 2 | 00:11:24 (147) | 00:03:04 | 00:43:01 (95) | 00:02:20 | 00:23:01 (82) | 01:22:50 | 76 | ||
86 | 1234 | KOWALCZYK TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1984 | M30-39 | 36 | 2 | 00:10:58 (129) | 00:03:53 | 00:41:50 (73) | 00:02:43 | 00:23:28 (93) | 01:22:52 | 77 | |||
87 | 1396 | WYCZÓŁKOWSKI GRZEGORZ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1978 | M40-49 | 19 | 2 | 00:12:40 (195) | 00:02:36 | 00:41:33 (68) | 00:02:01 | 00:24:13 (110) | 01:23:03 | 78 | |||
88 | 1103 | KLIMOWSKA ANETTA | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | K30-39 | 6 | 1 | 00:10:37 (110) | 00:03:12 | 00:44:01 (115) | 00:02:19 | 00:22:54 (76) | 01:23:04 | 10 | ||
89 | 1034 | KRYSIAK JAKUB | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1995 | M20-29 | 16 | 1 | 00:08:12 (22) | 00:03:13 | 00:44:01 (116) | 00:01:59 | 00:25:44 (153) | 01:23:09 | 79 | ||
90 | 1179 | WALASZCZYK MARCIN | BEŁCHATÓW | IRON FIGHTERS | POL | 1987 | M30-39 | 37 | 1 | 00:10:14 (87) | 00:03:15 | 00:40:37 (55) | 00:02:03 | 00:27:03 (200) | 01:23:13 | 80 | ||
91 | 1325 | PIOTROWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | ORTOREH TEAM | POL | 1972 | M40-49 | 20 | 1 | 00:11:31 (153) | 00:04:10 | 00:43:23 (99) | 00:02:30 | 00:21:41 (50) | 01:23:14 | 81 | ||
92 | 1061 | UUSISAARI ANNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | K40-49 | 2 | 1 | 00:10:48 (123) | 00:02:42 | 00:41:55 (76) | 00:02:19 | 00:25:36 (147) | 01:23:20 | 11 | ||
93 | 1269 | KALWAJTYS PAWEL | WARSZAWA | POL | 1991 | M20-29 | 17 | 1 | 00:09:18 (57) | 00:02:45 | 00:43:33 (105) | 00:02:31 | 00:25:19 (134) | 01:23:26 | 82 | |||
94 | 1152 | KARPIENIA EWA | SZCZECIN | CKS-ORKA SZCZECIN | POL | 1969 | K40-49 | 3 | 1 | 00:10:09 (85) | 00:03:19 | 00:43:15 (97) | 00:02:09 | 00:24:36 (121) | 01:23:28 | 12 | ||
95 | 1237 | WRÓBLEWSKI PATRYK | WARSZAWA | HB REAVIS | POL | 1994 | M20-29 | 18 | 1 | 00:11:07 (137) | 00:03:34 | 00:43:42 (109) | 00:02:18 | 00:22:55 (77) | 01:23:36 | 83 | ||
96 | 1056 | LEWANDOWSKI KAROL | CHYLICZKI K.PIASECZNA | WSOSP | POL | 1994 | M20-29 | 19 | 1 | 00:10:45 (119) | 00:03:47 | 00:43:28 (103) | 00:02:15 | 00:23:27 (91) | 01:23:41 | 84 | ||
97 | 1037 | STPICZYŃSKI RAFAŁ | WARSZAWA | PRACUJ RUNNING TEAM PRACUJ.PL | POL | 1990 | M20-29 | 20 | 2 | 00:13:19 (233) | 00:04:05 | 00:44:37 (130) | 00:01:37 | 00:20:14 (30) | 01:23:52 | 85 | ||
98 | 1030 | WĘGŁOWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | EFEKT WOW TEAM EFEKT WOW | POL | 1989 | M20-29 | 21 | 2 | 00:11:01 (131) | 00:03:14 | 00:42:19 (84) | 00:02:29 | 00:24:55 (128) | 01:23:58 | 86 | ||
99 | 1299 | MATLAK EWA | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1984 | K30-39 | 7 | 1 | 00:08:01 (16) | 00:03:26 | 00:43:50 (112) | 00:02:27 | 00:26:17 (174) | 01:24:01 | 13 | ||
100 | 1205 | SOBIERAJ RAFAŁ | WARSZAWA - POLSKA | NEVER GIVE UP WARSAW TEAM | POL | 1990 | M20-29 | 22 | 1 | 00:08:19 (25) | 00:04:24 | 00:42:52 (90) | 00:03:07 | 00:25:29 (145) | 01:24:11 | 87 | ||
101 | 1300 | PODKOWIŃSKI TOMASZ | WARSZAWA | TOMASOVIA | POL | 1978 | M40-49 | 21 | 2 | 00:13:09 (224) | 00:03:21 | 00:40:08 (50) | 00:02:10 | 00:25:41 (149) | 01:24:29 | 88 | ||
102 | 1314 | BORUSIŃSKA-SZUSTEK MAGDALENA | WARSZAWA | POL | 1983 | K30-39 | 8 | 1 | 00:09:35 (62) | 00:03:10 | 00:41:19 (64) | 00:02:32 | 00:27:54 (218) | 01:24:30 | 14 | |||
103 | 1187 | WARDAK JAKUB | WARSZAWA | POL | 2000 | M18-19 | 5 | 1 | 00:08:03 (17) | 00:03:15 | 00:43:01 (94) | 00:01:42 | 00:28:32 (243) | 01:24:34 | 89 | |||
104 | 1232 | STEMBNOWSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | MBC TEAM | POL | 1991 | K20-29 | 4 | 1 | 00:10:30 (98) | 00:02:32 | 00:44:32 (126) | 00:02:06 | 00:25:06 (132) | 01:24:45 | 15 | ||
105 | 1260 | JAGODZINSKI ADRIAN | WARSZAWA | POL | 1985 | M30-39 | 38 | 1 | 00:09:40 (66) | 00:03:22 | 00:45:54 (157) | 00:02:57 | 00:22:54 (75) | 01:24:48 | 90 | |||
106 | 1375 | KOKOSZKIEWICZ PAWEŁ | ŁUKÓW | POL | 1988 | M30-39 | 39 | 1 | 00:09:44 (68) | 00:03:47 | 00:45:01 (137) | 00:02:42 | 00:23:35 (95) | 01:24:48 | 91 | |||
107 | 1275 | UŹDZIŁO EMIL | WARSZAWA | WYCZESANI | POL | 1985 | M30-39 | 40 | 1 | 00:11:35 (158) | 00:03:25 | 00:43:21 (98) | 00:02:18 | 00:24:24 (117) | 01:25:03 | 92 | ||
108 | 1224 | EICHHORN ROMAN | WARSZAWA | POL | 2000 | M18-19 | 6 | 2 | 00:11:08 (138) | 00:02:52 | 00:46:10 (165) | 00:02:35 | 00:22:11 (59) | 01:25:11 | 93 | 00:00:15 | ||
109 | 1360 | ZARĘBA PIOTR | WARSZAWA | EDC RUNNERS | POL | 1988 | M30-39 | 41 | 2 | 00:12:56 (211) | 00:03:53 | 00:40:48 (58) | 00:02:37 | 00:25:06 (131) | 01:25:20 | 94 | ||
110 | 1132 | BARTNIAK KAMIL | WARSZAWA | POL | 1982 | M30-39 | 42 | 2 | 00:14:42 (273) | 00:03:47 | 00:43:08 (96) | 00:03:07 | 00:20:42 (36) | 01:25:26 | 95 | |||
111 | 1390 | BIGOS ADAM | WARSZAWA | POL | 1980 | M30-39 | 43 | 2 | 00:10:44 (116) | 00:03:54 | 00:45:28 (147) | 00:01:38 | 00:23:45 (99) | 01:25:29 | 96 | |||
112 | 1197 | LEPKA ARKADIUSZ | KLESZCZÓW | IRON FIGHTERS | POL | 1991 | M20-29 | 23 | 1 | 00:09:54 (79) | 00:03:32 | 00:43:41 (108) | 00:02:55 | 00:25:28 (142) | 01:25:30 | 97 | ||
113 | 1394 | DYMEK STANISŁAW | PŁOCK | BIEGAJ Z DYMKIEM MEN | POL | 1954 | M60- | 1 | 1 | 01:25:40 | 98 | |||||||
114 | 1342 | WĄTROBA DARIUSZ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1971 | M40-49 | 22 | 1 | 00:11:13 (139) | 00:03:08 | 00:43:40 (107) | 00:02:20 | 00:25:22 (138) | 01:25:44 | 99 | ||
115 | 1019 | KRYSIAK KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1968 | M50-59 | 4 | 1 | 00:09:20 (58) | 00:03:08 | 00:44:00 (114) | 00:02:46 | 00:26:49 (195) | 01:26:03 | 100 | ||
116 | 1102 | RÓŻALSKA ALEKSANDRA | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | K40-49 | 4 | 1 | 00:09:41 (67) | 00:03:10 | 00:46:35 (175) | 00:02:23 | 00:24:23 (116) | 01:26:11 | 16 | ||
117 | 1279 | MISIAK AGATA | WARSZAWA | POL | 1992 | K20-29 | 5 | 1 | 00:09:09 (51) | 00:02:54 | 00:46:29 (173) | 00:01:55 | 00:25:54 (158) | 01:26:20 | 17 | |||
118 | 1194 | KOWALCZYK KAROL | WARSZAWA | POL | 1984 | M30-39 | 44 | 2 | 00:12:31 (187) | 00:04:19 | 00:43:55 (113) | 00:02:40 | 00:23:09 (85) | 01:26:34 | 101 | |||
119 | 1021 | BIELIŃSKI MARCIN | JASTROWIE | NANKATSU | POL | 1988 | M30-39 | 45 | 2 | 00:12:57 (212) | 00:03:12 | 00:44:39 (132) | 00:01:57 | 00:23:58 (104) | 01:26:43 | 102 | ||
120 | 1077 | ZIELIŃSKI RAFAŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1977 | M40-49 | 23 | 2 | 00:10:37 (110) | 00:03:27 | 00:44:11 (122) | 00:02:34 | 00:25:58 (161) | 01:26:47 | 103 | ||
121 | 1155 | KOCIOŁOWICZ ALEKSANDRA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1988 | K30-39 | 9 | 2 | 00:11:33 (154) | 00:02:57 | 00:45:40 (152) | 00:02:01 | 00:24:52 (126) | 01:27:03 | 18 | ||
122 | 1318 | WIŚNIEWSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1986 | M30-39 | 46 | 2 | 00:13:11 (227) | 00:02:56 | 00:42:13 (82) | 00:02:33 | 00:26:11 (169) | 01:27:04 | 104 | |||
123 | 1264 | BOGUSZ LILIA | WARSZAWA | TRI GAZELE | POL | 1976 | K40-49 | 5 | 1 | 00:10:41 (113) | 00:03:19 | 00:46:58 (178) | 00:02:13 | 00:24:06 (108) | 01:27:17 | 19 | ||
124 | 1051 | KROPIEWNICKI JERZY | WARSZAWA | ATOS RACING TEAM | POL | 1980 | M30-39 | 47 | 2 | 00:12:28 (184) | 00:03:46 | 00:44:53 (135) | 00:02:29 | 00:23:46 (100) | 01:27:22 | 105 | ||
125 | 1131 | BRATOWSKI AREK | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1972 | M40-49 | 24 | 2 | 00:11:48 (167) | 00:03:49 | 00:45:07 (138) | 00:03:07 | 00:23:36 (96) | 01:27:27 | 106 | ||
126 | 1351 | KOSTRZEWA MATEUSZ | BRONISŁAWKA | POL | 1988 | M30-39 | 48 | 1 | 00:11:29 (152) | 00:03:42 | 00:47:58 (197) | 00:02:17 | 00:22:02 (55) | 01:27:28 | 107 | |||
127 | 1220 | SKŁADANEK JAKUB | WARSZAWA | EFEKT WOW TEAM | POL | 1989 | M20-29 | 24 | 1 | 00:11:33 (154) | 00:03:09 | 00:42:30 (86) | 00:02:36 | 00:28:04 (224) | 01:27:51 | 108 | ||
128 | 1292 | DUDA TOMASZ | GOSTYN | POL | 1990 | M20-29 | 25 | 2 | 00:12:38 (193) | 00:04:19 | 00:45:53 (156) | 00:01:55 | 00:23:06 (84) | 01:27:51 | 109 | |||
129 | 1369 | KRÖLIKOWSKI PAWEŁ | KONSTANTYNÓW ŁODZKI | POL | 1962 | M50-59 | 5 | 2 | 00:12:53 (207) | 00:03:12 | 00:44:35 (129) | 00:02:47 | 00:24:37 (122) | 01:28:04 | 110 | |||
130 | 1341 | OBSTAWSKI ŁUKASZ | GÓRA KALWARIA | POL | 1994 | M20-29 | 26 | 2 | 00:10:32 (100) | 00:04:05 | 00:44:26 (124) | 00:02:34 | 00:26:38 (188) | 01:28:15 | 111 | |||
131 | 1331 | MILEWSKI MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1983 | M30-39 | 49 | 1 | 00:10:45 (119) | 00:03:13 | 00:42:35 (87) | 00:03:04 | 00:28:41 (245) | 01:28:18 | 112 | |||
132 | 1214 | MAKOWICZ JÓZEF | ŻARY | SAINT-GOBAIN SQUAD | POL | 1956 | M60- | 2 | 1 | 00:10:42 (115) | 00:04:08 | 00:46:51 (177) | 00:02:27 | 00:24:20 (115) | 01:28:28 | 113 | ||
133 | 1071 | KONDRAT KRZYSZTOF | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1963 | M50-59 | 6 | 1 | 00:10:30 (98) | 00:04:58 | 00:45:29 (150) | 00:02:14 | 00:25:23 (139) | 01:28:34 | 114 | ||
134 | 1316 | MARKOWIAK RAFAŁ | ŁÓDŹ | CELIRONMAN | POL | 1979 | M30-39 | 50 | 1 | 00:12:09 (175) | 00:04:42 | 00:47:24 (189) | 00:01:58 | 00:22:28 (63) | 01:28:41 | 115 | ||
135 | 1407 | KLOCH MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1985 | M30-39 | 51 | 1 | 00:10:17 (90) | 00:05:07 | 00:45:28 (147) | 00:02:59 | 00:24:52 (127) | 01:28:43 | 116 | |||
136 | 1015 | NOWAK MAREK | WARSZAWA | POL | 1978 | M40-49 | 25 | 2 | 00:13:14 (231) | 00:05:19 | 00:41:38 (69) | 00:02:46 | 00:25:52 (155) | 01:28:49 | 117 | |||
137 | 1138 | KAPUSTA MARCIN | RADOM | POL | 1986 | M30-39 | 52 | 2 | 00:13:09 (224) | 00:03:39 | 00:44:10 (119) | 00:02:46 | 00:25:07 (133) | 01:28:51 | 118 | |||
138 | 1349 | SZKUTA MONIKA | PIASECZNO | POL | 1977 | K40-49 | 6 | 1 | 00:14:12 (262) | 00:03:01 | 00:46:24 (168) | 00:02:35 | 00:22:45 (71) | 01:28:57 | 20 | |||
139 | 1111 | SUCHOLEWSKI DAMIAN | WARSZAWA | KONDYCJA | POL | 1978 | M40-49 | 26 | 2 | 00:10:24 (93) | 00:04:11 | 00:49:42 (219) | 00:01:50 | 00:22:50 (74) | 01:28:58 | 119 | ||
140 | 1350 | GUMOWSKA BEATA | ŁOMIANKI | ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA | POL | 1969 | K40-49 | 7 | 2 | 00:12:49 (203) | 00:02:58 | 00:44:22 (123) | 00:02:54 | 00:26:06 (166) | 01:29:09 | 21 | ||
141 | 1274 | UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW | OLECKO | WYCZESANI | POL | 1980 | M30-39 | 53 | 1 | 00:11:54 (172) | 00:03:02 | 00:45:35 (151) | 00:02:03 | 00:26:44 (192) | 01:29:17 | 120 | ||
142 | 1332 | KACPERSKI BŁAŻEJ | STRYKÓW | KADA KADA BŁAŻEJ KACPERSKI | POL | 1984 | M30-39 | 54 | 2 | 00:13:00 (215) | 00:03:18 | 00:40:02 (49) | 00:02:38 | 00:30:21 (273) | 01:29:19 | 121 | ||
143 | 1065 | RADKIEWICZ MARTYNA | ŻYRARDÓW | POL | 1988 | K30-39 | 10 | 2 | 00:11:26 (149) | 00:03:35 | 00:46:13 (167) | 00:02:19 | 00:25:52 (157) | 01:29:25 | 22 | |||
144 | 1085 | FRYDRYCH AGATA | WARSZAWA | POL | 1991 | K20-29 | 6 | 1 | 00:11:00 (130) | 00:03:26 | 00:46:25 (169) | 00:02:32 | 00:26:02 (165) | 01:29:25 | 23 | |||
145 | 1129 | GŁADYSZ GRZEGORZ | DOBRE | POL | 1988 | M30-39 | 55 | 2 | 00:10:29 (97) | 00:03:39 | 00:46:04 (163) | 00:02:45 | 00:26:29 (183) | 01:29:26 | 122 | |||
146 | 1271 | BURSKI FILIP | ŁÓDŻ | POL | 1996 | M20-29 | 27 | 1 | 00:11:38 (161) | 00:03:36 | 00:44:53 (136) | 00:02:41 | 00:26:38 (187) | 01:29:26 | 123 | |||
147 | 1253 | WENDOŁOWSKI ROBERT | WARSZAWA | POL | 1976 | M40-49 | 27 | 2 | 00:12:34 (190) | 00:04:36 | 00:43:26 (100) | 00:02:55 | 00:25:58 (162) | 01:29:29 | 124 | |||
148 | 1058 | POLASZYK BARTOSZ | WARSZAWA | RBE TEAM | POL | 1996 | M20-29 | 28 | 1 | 00:08:00 (15) | 00:02:36 | 00:47:46 (193) | 00:02:14 | 00:28:59 (250) | 01:29:35 | 125 | ||
149 | 1256 | BUDEK ROBERT | WARSZAWA | PEUGEOT POLSKA | POL | 1974 | M40-49 | 28 | 1 | 00:09:58 (80) | 00:03:51 | 00:44:38 (131) | 00:03:10 | 00:28:03 (223) | 01:29:40 | 126 | ||
150 | 1329 | MALARA WOJTEK | WARSZAWA | POL | 1978 | M40-49 | 29 | 2 | 00:10:34 (103) | 00:03:20 | 00:47:05 (183) | 00:03:23 | 00:25:21 (135) | 01:29:43 | 127 | |||
151 | 1398 | STAŃKO ROBERT | BRODNICA | POL | 1975 | M40-49 | 30 | 2 | 00:10:05 (82) | 00:03:43 | 00:45:12 (141) | 00:02:23 | 00:28:23 (235) | 01:29:47 | 128 | |||
152 | 1191 | METRYCKI MARCIN | IZABELIN | POL | 1992 | M20-29 | 29 | 1 | 00:11:39 (163) | 00:03:23 | 00:49:30 (218) | 00:02:46 | 00:22:36 (67) | 01:29:54 | 129 | |||
153 | 1175 | OLEJNICZAK ELWIRA | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 1984 | K30-39 | 11 | 1 | 00:11:04 (133) | 00:03:57 | 00:43:29 (104) | 00:02:33 | 00:29:00 (253) | 01:30:03 | 24 | ||
154 | 1033 | KIBICKI KONRAD | WARSZAWA | BANK POCZTOWY | POL | 1983 | M30-39 | 56 | 1 | 00:11:34 (156) | 00:02:56 | 00:42:53 (92) | 00:02:30 | 00:30:11 (272) | 01:30:04 | 130 | ||
155 | 1212 | DĄBEK PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1973 | M40-49 | 31 | 2 | 00:12:47 (200) | 00:03:29 | 00:43:27 (101) | 00:02:58 | 00:27:24 (206) | 01:30:04 | 131 | |||
156 | 1401 | NOWICKI MIŁOSŁAW | MOSTÓWKA/WOŁOMIN | TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1975 | M40-49 | 32 | 1 | 00:11:52 (171) | 00:04:10 | 00:45:15 (143) | 00:03:13 | 00:25:43 (152) | 01:30:14 | 132 | ||
157 | 1307 | FERKO-CZAJKOWSKA STANISŁAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1967 | K50-59 | 1 | 2 | 00:13:05 (219) | 00:02:48 | 00:45:14 (142) | 00:01:57 | 00:27:19 (205) | 01:30:24 | 25 | |||
158 | 1277 | KUJAWA SYLWIA | WARSZAWA | POL | 1969 | K40-49 | 8 | 1 | 00:10:34 (104) | 00:03:22 | 00:47:05 (181) | 00:02:13 | 00:27:18 (203) | 01:30:32 | 26 | |||
159 | 1344 | CZERWIŃSKI MICHAŁ | GNIEZNO | POL | 1989 | M20-29 | 30 | 2 | 00:12:52 (205) | 00:03:17 | 00:44:05 (117) | 00:02:29 | 00:27:57 (220) | 01:30:39 | 133 | |||
160 | 1127 | GOŚCIMSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1980 | M30-39 | 57 | 2 | 00:11:16 (141) | 00:04:03 | 00:46:29 (171) | 00:03:11 | 00:25:42 (151) | 01:30:41 | 134 | |||
161 | 1328 | MYSCZAK SANDRO | WARSZAWA | WITC | BRA | 1990 | M20-29 | 31 | 2 | 00:12:20 (181) | 00:05:01 | 00:46:00 (161) | 00:02:46 | 00:24:37 (123) | 01:30:43 | 135 | ||
162 | 1188 | JEŻEWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1976 | M40-49 | 33 | 2 | 00:14:00 (253) | 00:02:36 | 00:47:16 (187) | 00:02:25 | 00:24:42 (125) | 01:30:59 | 136 | |||
163 | 1130 | GOŁĄB RADOSŁAW | WARSZAWA | POL | 1981 | M30-39 | 58 | 1 | 00:11:37 (160) | 00:03:27 | 00:48:55 (210) | 00:01:40 | 00:25:24 (140) | 01:31:03 | 137 | |||
164 | 1363 | ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1991 | M20-29 | 32 | 1 | 00:09:05 (47) | 00:03:58 | 00:47:57 (196) | 00:02:00 | 00:28:14 (230) | 01:31:14 | 138 | ||
165 | 1378 | PŁOCHOCKI JACEK | WARSZAWA | TRAKTORKI | POL | 1989 | M20-29 | 33 | 2 | 00:14:38 (271) | 00:04:21 | 00:44:27 (125) | 00:02:38 | 00:25:22 (137) | 01:31:25 | 139 | ||
166 | 1031 | JARASZEK MACIEJ | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 1984 | M30-39 | 59 | 1 | 00:13:55 (249) | 00:05:46 | 00:45:48 (154) | 00:03:03 | 00:22:58 (80) | 01:31:30 | 140 | ||
167 | 1126 | LECHOWICZ ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1978 | M40-49 | 34 | 1 | 00:09:26 (61) | 00:02:57 | 00:45:16 (145) | 00:02:35 | 00:31:20 (280) | 01:31:34 | 141 | |||
168 | 1173 | SADRACH MACIEJ | WARSZAWA | TRI LEVEL | POL | 1978 | M40-49 | 35 | 2 | 00:12:33 (188) | 00:03:57 | 00:47:15 (186) | 00:02:03 | 00:25:51 (154) | 01:31:39 | 142 | ||
169 | 1110 | ŚMIETANKA KAMIL | ZGORZAŁA | BYLE DO METY | POL | 1986 | M30-39 | 60 | 2 | 00:12:17 (180) | 00:03:21 | 00:49:49 (221) | 00:01:58 | 00:24:15 (112) | 01:31:40 | 143 | ||
170 | 1399 | STRYKOWSKI JAKUB | WARSZAWA | POL | 1999 | M18-19 | 7 | 2 | 00:11:36 (159) | 00:05:08 | 00:49:01 (212) | 00:01:50 | 00:24:05 (107) | 01:31:40 | 144 | |||
171 | 1048 | MAKOWSKA PATRYCJA | TROJANÓW | POL | 1991 | K20-29 | 7 | 2 | 00:13:07 (223) | 00:03:26 | 00:45:55 (159) | 00:02:51 | 00:26:22 (180) | 01:31:40 | 27 | |||
172 | 1365 | SAMOJLIK ZBIGNIEW | PIASECZNO | TRINERGY TEAM TRIZARZA | POL | 1971 | M40-49 | 36 | 1 | 00:11:26 (149) | 00:02:51 | 00:42:04 (78) | 00:02:50 | 00:32:42 (294) | 01:31:52 | 145 | ||
173 | 1296 | MAROSZEK KAROL | WARSZAWA | KOLINKI3 | POL | 1984 | M30-39 | 61 | 1 | 00:10:57 (128) | 00:05:06 | 00:42:28 (85) | 00:03:54 | 00:29:30 (262) | 01:31:55 | 146 | ||
174 | 1324 | KOCJAN PIOTR | WARSZAWA - POLSKA | POL | 1985 | M30-39 | 62 | 2 | 00:14:46 (276) | 00:03:31 | 00:45:54 (158) | 00:02:05 | 00:26:01 (163) | 01:32:16 | 147 | |||
175 | 1091 | ZIEMIŃSKA MAGDALENA | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | K40-49 | 9 | 1 | 00:11:16 (142) | 00:04:04 | 00:48:00 (199) | 00:02:42 | 00:26:17 (176) | 01:32:19 | 28 | ||
176 | 1317 | SOŁTYSIAK PAWEŁ | WARSZAWA | MOYA RUNNING TEAM | POL | 1974 | M40-49 | 37 | 2 | 00:13:14 (231) | 00:04:40 | 00:43:37 (106) | 00:02:39 | 00:28:22 (232) | 01:32:32 | 148 | ||
177 | 1353 | CHUDECKI KAMIL | WARSZAWA | VEGE RUNNERS | POL | 1969 | M40-49 | 38 | 2 | 00:15:04 (282) | 00:04:00 | 00:47:37 (191) | 00:02:00 | 00:23:58 (105) | 01:32:40 | 149 | ||
178 | 1184 | KABULSKI RADOSŁAW | GÓRA KALWARIA | POL | 1987 | M30-39 | 63 | 2 | 00:14:28 (266) | 00:03:47 | 00:45:09 (140) | 00:02:27 | 00:26:52 (196) | 01:32:42 | 150 | |||
179 | 1218 | CHRZANOWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1985 | M30-39 | 64 | 1 | 00:11:40 (164) | 00:04:25 | 00:45:51 (155) | 00:03:14 | 00:27:34 (209) | 01:32:45 | 151 | |||
180 | 1007 | KRUPA PAWEŁ | PŁOCK | POL | 1967 | M50-59 | 7 | 2 | 00:12:57 (212) | 00:03:36 | 00:45:58 (160) | 00:02:45 | 00:27:38 (211) | 01:32:54 | 152 | |||
181 | 1075 | BYSTROŃ AGNIESZKA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1974 | K40-49 | 10 | 1 | 00:13:33 (239) | 00:03:56 | 00:46:09 (164) | 00:02:53 | 00:26:31 (185) | 01:33:02 | 29 | |||
182 | 1217 | OSIŃSKI DARIUSZ | ORNETA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1986 | M30-39 | 65 | 2 | 00:12:48 (201) | 00:04:22 | 00:43:42 (109) | 00:02:45 | 00:29:28 (261) | 01:33:05 | 153 | ||
183 | 1291 | KOZŁOWSKI RAFAŁ | ŁÓDŹ | POL | 1977 | M40-49 | 39 | 1 | 00:14:01 (255) | 00:03:26 | 00:46:29 (171) | 00:02:26 | 00:26:45 (194) | 01:33:07 | 154 | |||
184 | 1294 | MIEDZINSKI PIOTR | LOMIANKI DOLNE | MSD RUNNING CLUB | POL | 1969 | M40-49 | 40 | 2 | 00:11:57 (173) | 00:03:42 | 00:49:20 (217) | 00:03:31 | 00:24:57 (129) | 01:33:26 | 155 | ||
185 | 1346 | TATARCZYK PATRYCJA | WARSZAWA | SKLEP BIEGACZA | POL | 1997 | K20-29 | 8 | 2 | 00:12:29 (186) | 00:03:46 | 00:47:41 (192) | 00:03:08 | 00:26:29 (182) | 01:33:33 | 30 | ||
186 | 1144 | TUREK MARIUSZ | GÓRA KALWARIA | AUTO WIST AUTO WIST TUREK STANISŁAWA | POL | 1979 | M30-39 | 66 | 1 | 00:12:33 (189) | 00:04:21 | 00:48:39 (207) | 00:02:14 | 00:25:55 (159) | 01:33:42 | 156 | ||
187 | 1384 | BALCEREK MARCIN | GÓRA KALWARIA | POL | 1978 | M40-49 | 41 | 2 | 00:10:32 (100) | 00:04:36 | 00:46:46 (176) | 00:03:33 | 00:28:24 (237) | 01:33:51 | 157 | |||
188 | 1302 | BEREDA KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1970 | M40-49 | 42 | 2 | 00:14:30 (267) | 00:04:55 | 00:46:28 (170) | 00:03:44 | 00:24:17 (113) | 01:33:55 | 158 | |||
189 | 1241 | MICHALAK JACEK | TRZCIANY | POL | 1982 | M30-39 | 67 | 2 | 00:12:15 (179) | 00:03:42 | 00:50:52 (238) | 00:02:29 | 00:24:39 (124) | 01:33:58 | 159 | |||
190 | 1286 | BALUK MIROSŁAW | CHEŁM | POL | 1985 | M30-39 | 68 | 2 | 00:13:54 (248) | 00:04:40 | 00:47:16 (187) | 00:03:15 | 00:25:00 (130) | 01:34:05 | 160 | |||
191 | 1050 | MARKOWSKI MARCIN | ŻABIENIEC / PIASECZNO | POL | 1977 | M40-49 | 43 | 2 | 00:13:52 (246) | 00:04:53 | 00:44:52 (134) | 00:03:02 | 00:27:31 (207) | 01:34:10 | 161 | |||
192 | 1147 | ULANOWSKI HUBERT | WARSZAWA | POL | 1982 | M30-39 | 69 | 2 | 00:10:19 (92) | 00:03:33 | 00:50:56 (240) | 00:02:51 | 00:26:37 (186) | 01:34:16 | 162 | |||
193 | 1347 | METELSKI MAREK | GDAŃSK | PROTEA TEAM | POL | 1988 | M30-39 | 70 | 1 | 00:11:49 (168) | 00:04:11 | 00:44:11 (120) | 00:02:49 | 00:31:24 (281) | 01:34:23 | 163 | ||
194 | 1136 | GACEK PRZEMEK | WARSZAWA | POL | 1974 | M40-49 | 44 | 1 | 00:10:00 (81) | 00:05:37 | 00:50:53 (239) | 00:03:21 | 00:24:34 (120) | 01:34:24 | 164 | |||
195 | 1236 | NADOLNY PIOTR | LEONCIN | POL | 1980 | M30-39 | 71 | 1 | 00:12:22 (182) | 00:04:04 | 00:49:08 (214) | 00:02:32 | 00:26:20 (178) | 01:34:25 | 165 | |||
196 | 1357 | OLEKSA KAROL | WARSZAWA | POL | 1995 | M20-29 | 34 | 1 | 00:11:01 (132) | 00:03:52 | 00:48:48 (209) | 00:02:25 | 00:28:25 (239) | 01:34:31 | 166 | |||
197 | 1310 | STACHOWSKI MARCIN | JÓZEFOSŁAW | POL | 1973 | M40-49 | 45 | 2 | 00:10:35 (106) | 00:06:25 | 00:47:08 (184) | 00:02:06 | 00:28:25 (238) | 01:34:39 | 167 | |||
198 | 1119 | WIZA ARTUR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1971 | M40-49 | 46 | 1 | 00:13:12 (230) | 00:02:47 | 00:44:11 (121) | 00:03:19 | 00:31:11 (278) | 01:34:40 | 168 | ||
199 | 1124 | FALCON MARLON | WARSZAWA - POLSKA | DIRTY KAPIBARA | VEN | 1975 | M40-49 | 47 | 1 | 00:10:32 (102) | 00:04:11 | 00:48:25 (203) | 00:02:42 | 00:28:50 (247) | 01:34:40 | 169 | ||
200 | 1391 | BAZYLAK PIOTR | PRUSZKÓW | POL | 1977 | M40-49 | 48 | 2 | 00:13:42 (241) | 00:05:16 | 00:48:55 (211) | 00:03:07 | 00:23:48 (102) | 01:34:48 | 170 | |||
201 | 1352 | MADEJ MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1987 | M30-39 | 72 | 2 | 00:13:05 (219) | 00:04:46 | 00:47:10 (185) | 00:03:13 | 00:26:19 (177) | 01:34:48 | 171 | 00:00:15 | ||
202 | 1093 | PICH MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1984 | M30-39 | 73 | 2 | 00:15:09 (286) | 00:04:38 | 00:43:44 (111) | 00:03:22 | 00:27:57 (221) | 01:34:50 | 172 | |||
203 | 1227 | SEGIET RAFAŁ | SEROCK | SEGIETEAM SEGIETEAM | POL | 1984 | M30-39 | 74 | 1 | 00:09:11 (53) | 00:05:34 | 00:49:43 (220) | 00:02:14 | 00:28:12 (229) | 01:34:54 | 173 | ||
204 | 1370 | TYCZYŃSKI ARTUR | BIAŁOBRZEGI | COMP TEAM | POL | 1977 | M40-49 | 49 | 2 | 00:12:45 (197) | 00:04:03 | 00:50:36 (234) | 00:03:13 | 00:24:30 (119) | 01:35:07 | 174 | ||
205 | 1005 | DUDEK TOMASZ | WARSZAWA - POLSKA | STARE BABICE BIEGAJĄ | POL | 1974 | M40-49 | 50 | 1 | 00:09:50 (74) | 00:03:31 | 00:54:32 (281) | 00:01:46 | 00:25:28 (142) | 01:35:07 | 175 | ||
206 | 1330 | OSTOLSKA SYLWIA | SZCZECIN | POL | 1974 | K40-49 | 11 | 1 | 00:10:52 (125) | 00:04:54 | 00:49:10 (215) | 00:02:21 | 00:28:09 (227) | 01:35:26 | 31 | |||
207 | 1097 | KOWALEWSKA IZABELA | PIASECZNO | PIASECZNO RUNNING | POL | 1980 | K30-39 | 12 | 2 | 00:11:23 (146) | 00:03:54 | 00:50:16 (228) | 00:02:35 | 00:27:32 (208) | 01:35:40 | 32 | ||
208 | 1044 | SACHMATA AGATA | PIASECZNO | KUŻNIA TRAIHLONU | POL | 1966 | K50-59 | 2 | 1 | 00:11:46 (166) | 00:03:08 | 00:48:17 (201) | 00:03:09 | 00:29:21 (259) | 01:35:41 | 33 | ||
209 | 1327 | MERCHELSKI PIOTR | WARSZAWA | BEZ CIŚNIEŃ | POL | 1984 | M30-39 | 75 | 1 | 00:11:17 (143) | 00:04:53 | 00:50:36 (233) | 00:02:48 | 00:26:10 (168) | 01:35:45 | 176 | ||
210 | 1366 | KANIEWSKI MICHAL | WARSZAWA | 1988 | POL | 1988 | M30-39 | 76 | 1 | 00:14:35 (268) | 00:04:56 | 00:47:05 (181) | 00:02:57 | 00:26:16 (173) | 01:35:50 | 177 | ||
211 | 1380 | BARANSKI MICHAL | WARSZAWA - POLSKA | POL | 1982 | M30-39 | 77 | 2 | 00:11:22 (145) | 00:04:43 | 00:50:00 (223) | 00:03:34 | 00:26:13 (172) | 01:35:53 | 178 | |||
212 | 1190 | SEKLECKI PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1967 | M50-59 | 8 | 2 | 00:16:41 (299) | 00:04:02 | 00:45:22 (146) | 00:03:59 | 00:26:08 (167) | 01:36:12 | 179 | |||
213 | 1358 | PIEŃKOWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | WITC | POL | 1982 | K30-39 | 13 | 2 | 00:13:06 (221) | 00:05:11 | 00:47:49 (194) | 00:02:29 | 00:27:44 (213) | 01:36:18 | 34 | ||
214 | 1200 | KACZMAREK PAWEŁ | BŁONIE | POL | 1978 | M40-49 | 51 | 2 | 00:11:35 (157) | 00:04:44 | 00:51:43 (250) | 00:02:22 | 00:25:57 (160) | 01:36:21 | 180 | |||
215 | 1265 | ŚWIDERSKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | FEEL IT | POL | 1990 | K20-29 | 9 | 2 | 00:11:20 (144) | 00:04:46 | 00:49:02 (213) | 00:02:21 | 00:28:54 (249) | 01:36:23 | 35 | ||
216 | 1004 | PYZEL AGNIESZKA | KONSTANCIN-JEZIORNA | KS PEGAZ | POL | 1968 | K50-59 | 3 | 2 | 00:13:51 (245) | 00:04:22 | 00:47:50 (195) | 00:02:44 | 00:27:48 (215) | 01:36:34 | 36 | ||
217 | 1283 | LASKOWSKA JOANNA | KIELCE | LABOSPORT TEAM AZS UJK KIELCE | POL | 1990 | K20-29 | 10 | 2 | 00:15:40 (292) | 00:05:00 | 00:46:59 (179) | 00:02:50 | 00:26:20 (179) | 01:36:49 | 37 | ||
218 | 1267 | WÓJCIK MAREK | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1981 | M30-39 | 78 | 1 | 00:10:28 (95) | 00:04:52 | 00:46:01 (162) | 00:03:12 | 00:32:21 (293) | 01:36:54 | 181 | ||
219 | 1334 | KORS JUSTYNA | WROCŁAW | POL | 1988 | K30-39 | 14 | 2 | 00:12:45 (197) | 00:04:06 | 00:50:51 (237) | 00:02:16 | 00:27:03 (199) | 01:37:01 | 38 | |||
220 | 1099 | KAIM IGNACY | WARSZAWA | LITT | POL | 1989 | M20-29 | 35 | 1 | 00:08:43 (32) | 00:02:41 | 01:03:41 (315) | 00:02:11 | 00:20:01 (24) | 01:37:17 | 182 | ||
221 | 1282 | RYWACKI MIŁOSZ | ŻYRARDÓW | POL | 1999 | M18-19 | 8 | 2 | 00:12:50 (204) | 00:04:30 | 00:52:32 (263) | 00:01:56 | 00:25:40 (148) | 01:37:27 | 183 | |||
222 | 1202 | MACIASZEK PIOTR | JÓZEFOSŁAW | POL | 1983 | M30-39 | 79 | 2 | 00:11:14 (140) | 00:08:08 | 00:47:58 (197) | 00:03:54 | 00:26:27 (181) | 01:37:41 | 184 | |||
223 | 1198 | WYBIRAL AGATA | WA | BIEGAM BO KRZYCZY/ OBI-BOKI RUNNING CREW | POL | 1984 | K30-39 | 15 | 1 | 00:11:51 (170) | 00:03:40 | 00:51:25 (247) | 00:02:18 | 00:28:32 (242) | 01:37:46 | 39 | ||
224 | 1183 | HORBATY JERZY | WARSZAWA | WARSAW TRIATHLON TEAM | POL | 1966 | M50-59 | 9 | 1 | 00:11:38 (161) | 00:06:08 | 00:48:05 (200) | 00:03:06 | 00:29:01 (255) | 01:37:58 | 185 | ||
225 | 1395 | DURSKI MICHAL | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1985 | M30-39 | 80 | 1 | 00:11:42 (165) | 00:03:12 | 00:54:47 (286) | 00:01:47 | 00:27:06 (201) | 01:38:34 | 186 | ||
226 | 1070 | KOWALCZYK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1981 | M30-39 | 81 | 2 | 00:10:42 (114) | 00:05:55 | 00:51:57 (255) | 00:04:04 | 00:26:13 (171) | 01:38:51 | 187 | |||
227 | 1261 | WITEK-PIOTROWSKA EWA | WARSZAWA | ORTOREH TEAM | POL | 1975 | K40-49 | 12 | 2 | 00:14:41 (272) | 00:03:52 | 00:52:12 (258) | 00:02:26 | 00:25:42 (150) | 01:38:53 | 40 | ||
228 | 1211 | GRZEGORZEWSKA PAULINA | WARSZAWA | POL | 1988 | K30-39 | 16 | 2 | 00:12:55 (210) | 00:06:49 | 00:48:42 (208) | 00:02:50 | 00:27:44 (214) | 01:39:00 | 41 | |||
229 | 1263 | SPŁAWSKI ADAM | WARSZAWA | POL | 1984 | M30-39 | 82 | 2 | 00:12:54 (209) | 00:03:24 | 00:52:10 (257) | 00:02:10 | 00:28:22 (234) | 01:39:01 | 188 | |||
230 | 1364 | SIWEK TOMASZ | MILANÓWEK | GOOD FEELINGS GOOD FEELINGS | POL | 1983 | M30-39 | 83 | 2 | 00:13:38 (240) | 00:04:52 | 00:45:16 (144) | 00:05:27 | 00:29:53 (267) | 01:39:05 | 189 | ||
231 | 1301 | KOWALSKI SEBASTIAN | TOMASZÓW MAZ. | POL | 1979 | M30-39 | 84 | 2 | 00:14:56 (279) | 00:04:13 | 00:50:13 (227) | 00:03:03 | 00:26:42 (190) | 01:39:07 | 190 | |||
232 | 1335 | LEŚNIKOWSKI ŁUKASZ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | POL | 1980 | M30-39 | 85 | 2 | 00:15:01 (281) | 00:04:07 | 00:50:17 (229) | 00:03:01 | 00:26:42 (191) | 01:39:08 | 191 | |||
233 | 1392 | BRULIŃSKA MONIKA | PŁOCK | KOBIETARAKIETA | POL | 1976 | K40-49 | 13 | 2 | 00:14:37 (270) | 00:03:34 | 00:52:05 (256) | 00:02:43 | 00:26:12 (170) | 01:39:11 | 42 | ||
234 | 1156 | LALEWICZ WERONIKA | RADONIE | POL | 2001 | K16-17 | 1 | 1 | 00:09:47 (71) | 00:03:18 | 00:56:10 (293) | 00:01:48 | 00:28:20 (231) | 01:39:23 | 43 | |||
235 | 1238 | KATA MARTA | WARSZAWA | WITC | POL | 1991 | K20-29 | 11 | 2 | 00:15:08 (284) | 00:05:00 | 00:46:32 (174) | 00:04:35 | 00:28:09 (226) | 01:39:24 | 44 | ||
236 | 1059 | MOZER ŁUKASZ | PIASECZNO | UKS BUSHI TEAM | POL | 1988 | M30-39 | 86 | 1 | 00:13:06 (222) | 00:05:19 | 00:47:00 (180) | 00:03:00 | 00:31:00 (276) | 01:39:24 | 192 | ||
237 | 1089 | JAROSZ ANDRZEJ | KONSTANCIN-JEZIORNA | IDC | POL | 1954 | M60- | 3 | 2 | 00:14:18 (265) | 00:06:48 | 00:46:11 (166) | 00:02:07 | 00:30:03 (270) | 01:39:28 | 193 | ||
238 | 1123 | BORKOWSKI JAN | WARSZAWA | POL | 1998 | M20-29 | 36 | 2 | 00:12:39 (194) | 00:03:31 | 00:50:28 (230) | 00:02:04 | 00:30:51 (275) | 01:39:32 | 194 | |||
239 | 1284 | WŁODARCZYK WOJTEK | WARSZAWA | POL | 1983 | M30-39 | 87 | 2 | 00:13:12 (229) | 00:03:39 | 00:56:47 (295) | 00:01:52 | 00:24:18 (114) | 01:39:48 | 195 | |||
240 | 1326 | MAKOWSKA KAROLINA | WARSZAWA | POL | 1995 | K20-29 | 12 | 2 | 00:12:41 (196) | 00:05:31 | 00:48:31 (205) | 00:04:56 | 00:28:23 (236) | 01:40:03 | 45 | |||
241 | 1225 | WENDOŁOWSKA BASIA | WARSZAWA | POL | 1976 | K40-49 | 14 | 2 | 00:16:02 (296) | 00:04:45 | 00:50:05 (225) | 00:02:31 | 00:26:41 (189) | 01:40:04 | 46 | |||
242 | 1285 | PIETRZYKOWSKI MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1985 | M30-39 | 88 | 1 | 00:13:45 (243) | 00:04:03 | 00:50:02 (224) | 00:03:20 | 00:29:00 (254) | 01:40:10 | 196 | |||
243 | 1028 | SZYMBORSKA DOTA | WARSZAWA | ONEGINETATOPA | POL | 1978 | K40-49 | 15 | 1 | 00:14:44 (274) | 00:03:45 | 00:49:19 (216) | 00:02:28 | 00:30:22 (274) | 01:40:38 | 47 | ||
244 | 1297 | ŁUKASIK GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1972 | M40-49 | 52 | 2 | 00:11:07 (136) | 00:05:34 | 00:52:25 (262) | 00:03:46 | 00:27:48 (216) | 01:40:40 | 197 | |||
245 | 1250 | OLECH ALEKSANDER | WARSZAWA | POL | 1992 | M20-29 | 37 | 2 | 00:13:22 (234) | 00:03:54 | 00:59:06 (306) | 00:02:22 | 00:22:01 (53) | 01:40:45 | 198 | |||
246 | 1052 | MIROWSKA BEATA | BOBROWIEC | GEO RUNNING TEAM | POL | 1973 | K40-49 | 16 | 1 | 00:13:26 (235) | 00:04:19 | 00:50:57 (241) | 00:03:34 | 00:28:30 (241) | 01:40:46 | 48 | ||
247 | 1053 | MIROWSKI IREK | BOBROWIEC | GEO RUNNING TEAM 1973 | POL | 1973 | M40-49 | 53 | 1 | 00:13:28 (236) | 00:04:16 | 00:51:01 (243) | 00:03:28 | 00:28:33 (244) | 01:40:46 | 199 | ||
248 | 1121 | BRZOZOWSKI ANDRZEJ | ZAMOŚĆ | POL | 1954 | M60- | 4 | 1 | 00:17:05 (304) | 00:06:56 | 00:47:31 (190) | 00:02:47 | 00:26:30 (184) | 01:40:48 | 200 | |||
249 | 1163 | CHMIELEWSKI JACEK | BIAŁYSTOK | POL | 1963 | M50-59 | 10 | 2 | 00:13:56 (250) | 00:03:41 | 00:48:32 (206) | 00:02:47 | 00:31:53 (286) | 01:40:49 | 201 | |||
250 | 1160 | FLORCZYK ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1988 | M30-39 | 89 | 2 | 00:16:55 (301) | 00:03:19 | 00:51:47 (251) | 00:03:28 | 00:25:21 (136) | 01:40:50 | 202 | |||
251 | 1174 | SZUL ROBERT | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1983 | M30-39 | 90 | 2 | 00:14:01 (254) | 00:05:58 | 00:48:28 (204) | 00:03:25 | 00:28:59 (252) | 01:40:51 | 203 | ||
252 | 1094 | MORAWSKA MARTA | WARSZAWA - POLSKA | TRICLUB | POL | 1988 | K30-39 | 17 | 2 | 00:13:58 (252) | 00:06:02 | 00:48:21 (202) | 00:03:32 | 00:28:59 (250) | 01:40:52 | 49 | ||
253 | 1235 | ADAMSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1975 | M40-49 | 54 | 2 | 00:13:30 (237) | 00:05:36 | 00:51:27 (248) | 00:02:24 | 00:28:01 (222) | 01:40:58 | 204 | |||
254 | 1308 | WILCZEK BEATA | WARSZAWA | POL | 1981 | K30-39 | 18 | 2 | 00:15:40 (292) | 00:05:46 | 00:50:31 (232) | 00:02:18 | 00:26:45 (193) | 01:41:00 | 50 | |||
255 | 1140 | DOMAGAŁA PIOTR | RYCZYWOL | WKZ KOZIENICE | POL | 1975 | M40-49 | 55 | 2 | 00:15:50 (294) | 00:03:45 | 00:51:14 (246) | 00:02:14 | 00:28:22 (233) | 01:41:25 | 205 | ||
256 | 1303 | MARCINIAK MAGDALENA | WARSZAWA | POL | 1987 | K30-39 | 19 | 2 | 00:13:11 (227) | 00:04:21 | 00:52:41 (265) | 00:03:46 | 00:27:41 (212) | 01:41:40 | 51 | |||
257 | 1117 | WASIK JULITA | STANISŁAWÓW DRUGI | GRUPA BIEGOWA CHTMO | POL | 1981 | K30-39 | 20 | 2 | 00:14:45 (275) | 00:03:51 | 00:52:45 (266) | 00:02:05 | 00:28:51 (248) | 01:42:17 | 52 | ||
258 | 1361 | BŁASZCZYK AGNIESZKA | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | K.S. CELIRONMAN S.A. | POL | 1975 | K40-49 | 17 | 1 | 00:13:04 (218) | 00:04:25 | 00:50:06 (226) | 00:03:30 | 00:31:14 (279) | 01:42:19 | 53 | ||
259 | 1195 | ŁUKASIŃSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | KLUB FIT WAY BOGUMIŁA DRAB | POL | 1990 | M20-29 | 38 | 2 | 00:14:48 (277) | 00:04:30 | 00:51:01 (243) | 00:02:41 | 00:29:22 (260) | 01:42:22 | 206 | ||
260 | 1258 | JUSZCZYK ANNA | WARSZAWA | PWC | POL | 1981 | K30-39 | 21 | 2 | 00:10:45 (118) | 00:03:52 | 00:55:20 (289) | 00:02:42 | 00:29:48 (265) | 01:42:27 | 54 | ||
261 | 1389 | BONDARZEWSKI KAMIL | WARSZAWA | POL | 1988 | M30-39 | 91 | 1 | 00:14:11 (259) | 00:07:05 | 00:50:29 (231) | 00:03:00 | 00:27:49 (217) | 01:42:34 | 207 | |||
262 | 1345 | LIŚKIEWICZ MONIKA | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1972 | K40-49 | 18 | 2 | 00:13:01 (216) | 00:03:27 | 00:51:49 (253) | 00:02:32 | 00:31:56 (287) | 01:42:45 | 55 | ||
263 | 1092 | DĄBROWSKA ANNA | WARSZAWA | 12TRI.PL | POL | 1976 | K40-49 | 19 | 2 | 00:12:58 (214) | 00:03:24 | 00:50:36 (234) | 00:02:59 | 00:33:05 (298) | 01:43:02 | 56 | ||
264 | 1246 | MACHNIK MARCIN | PRUSZKÓW | POL | 1991 | M20-29 | 39 | 2 | 00:13:56 (250) | 00:05:11 | 00:51:48 (252) | 00:02:18 | 00:29:50 (266) | 01:43:04 | 208 | |||
265 | 1290 | TRACZ MARIA | JAKTORÓW | POL | 1976 | K40-49 | 20 | 2 | 00:13:53 (247) | 00:04:30 | 00:50:58 (242) | 00:03:44 | 00:30:10 (271) | 01:43:15 | 57 | |||
266 | 1146 | BĘTKOWSKI RAFAŁ | KRAKÓW | POL | 1993 | M20-29 | 40 | 1 | 00:13:44 (242) | 00:04:42 | 00:54:57 (288) | 00:02:44 | 00:27:19 (204) | 01:43:26 | 209 | |||
267 | 1011 | MORAWIEC AGATA | KLUCZBORK | MUCHA TEAM | POL | 1981 | K30-39 | 22 | 1 | 00:14:06 (258) | 00:06:29 | 00:52:15 (259) | 00:02:47 | 00:27:54 (219) | 01:43:31 | 58 | ||
268 | 1397 | PACHLEWSKA MONIKA | WARSZAWA | POL | 1975 | K40-49 | 21 | 2 | 00:15:08 (284) | 00:05:12 | 00:54:32 (281) | 00:03:03 | 00:25:52 (156) | 01:43:46 | 59 | |||
269 | 1243 | MŁYNARCZYK MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M20-29 | 41 | 2 | 00:12:48 (201) | 00:03:51 | 00:55:53 (292) | 00:03:35 | 00:27:35 (210) | 01:43:57 | 210 | 00:00:15 | ||
270 | 1338 | RETIEF DENIEL | WARSZAWA | WITC | ZAF | 1982 | K30-39 | 23 | 2 | 00:14:11 (259) | 00:04:41 | 00:52:21 (260) | 00:03:32 | 00:29:13 (257) | 01:43:59 | 60 | ||
271 | 1339 | RETIEF ANDRIES | WARSZAWA | WITC | POL | 1985 | M30-39 | 92 | 2 | 00:14:13 (263) | 00:05:09 | 00:51:53 (254) | 00:03:31 | 00:29:13 (256) | 01:43:59 | 211 | ||
272 | 1400 | BULSKI AREK | WARSZAWA | POL | 1974 | M40-49 | 56 | 2 | 00:12:53 (207) | 00:05:05 | 00:54:18 (279) | 00:02:55 | 00:28:49 (246) | 01:44:00 | 212 | |||
273 | 1166 | SZYMAŃSKI JACEK | WARSZAWA | GAPMONT RUNNING TEAM | POL | 1965 | M50-59 | 11 | 2 | 00:15:26 (290) | 00:05:43 | 00:51:11 (245) | 00:05:38 | 00:27:00 (198) | 01:44:58 | 213 | ||
274 | 1249 | ŚPIEWAK ALEKSANDER | WARSZAWA | POL | 1982 | M30-39 | 93 | 2 | 00:14:05 (257) | 00:07:38 | 00:52:53 (267) | 00:03:32 | 00:27:06 (202) | 01:45:14 | 214 | |||
275 | 1245 | PIUS KATARZYNA | WARSZAWA | POL | 1987 | K30-39 | 24 | 2 | 00:17:06 (305) | 00:03:16 | 00:52:58 (269) | 00:02:16 | 00:29:56 (269) | 01:45:32 | 61 | |||
276 | 1226 | MIELCZAREK TOMASZ | PIASECZNO | POL | 1985 | M30-39 | 94 | 2 | 00:12:52 (205) | 00:04:28 | 00:55:23 (290) | 00:03:33 | 00:29:18 (258) | 01:45:34 | 215 | |||
277 | 1268 | ORLIKOWSKI MAREK ZBIGNIEW | HAUGESUND | WMT | NOR | 1955 | M60- | 5 | 1 | 00:10:44 (116) | 00:06:13 | 00:51:38 (249) | 00:03:30 | 00:33:30 (300) | 01:45:35 | 216 | ||
278 | 1008 | CHYLAK PAWEŁ | PIASECZNO | POL | 1983 | M30-39 | 95 | 2 | 00:17:07 (306) | 00:05:12 | 00:54:33 (283) | 00:02:34 | 00:26:17 (175) | 01:45:43 | 217 | |||
279 | 1278 | SOBCZYŃSKI KAROL ANTONI | WARSZAWA | RBE TEAM | POL | 1996 | M20-29 | 42 | 2 | 00:13:33 (238) | 00:03:30 | 00:52:57 (268) | 00:03:41 | 00:32:16 (291) | 01:45:57 | 218 | ||
280 | 1215 | SMAK ANDRZEJ | WARSZAWA | POL | 1972 | M40-49 | 57 | 2 | 00:19:31 (310) | 00:05:47 | 00:49:59 (222) | 00:02:50 | 00:28:05 (225) | 01:46:12 | 219 | |||
281 | 1151 | AUGUSTYN TOMASZ | PIASECZNO | POL | 1966 | M50-59 | 12 | 1 | 00:10:34 (104) | 00:04:52 | 00:59:41 (308) | 00:02:53 | 00:28:26 (240) | 01:46:26 | 220 | |||
282 | 1087 | KOWALCZYK ANDRZEJ | REMBELSZCZYZNA | POL | 1954 | M60- | 6 | 2 | 00:13:47 (244) | 00:05:56 | 00:56:12 (294) | 00:02:39 | 00:28:10 (228) | 01:46:44 | 221 | |||
283 | 1295 | KOWALSKI WOJCIECH | RADOM | WOJCIECH KOWALSKI WOJCIECH KOWALSKI | POL | 1997 | M20-29 | 43 | 2 | 00:13:10 (226) | 00:04:01 | 00:55:41 (291) | 00:02:06 | 00:31:52 (285) | 01:46:50 | 222 | ||
284 | 1137 | BARAN PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | POL | 1992 | M20-29 | 44 | 2 | 00:14:50 (278) | 00:04:13 | 00:52:22 (261) | 00:03:37 | 00:31:51 (284) | 01:46:52 | 223 | |||
285 | 1177 | BARAN KASIA | BOCHNIA | POL | 1986 | K30-39 | 25 | 1 | 00:16:23 (298) | 00:04:36 | 00:54:07 (276) | 00:02:23 | 00:29:37 (263) | 01:47:06 | 62 | |||
286 | 1221 | LACH ADRIAN | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1979 | M30-39 | 96 | 2 | 00:16:53 (300) | 00:07:05 | 00:50:46 (236) | 00:03:28 | 00:29:53 (268) | 01:48:05 | 224 | ||
287 | 1204 | MICHALAK MONIKA | RAJSZEW | POL | 1980 | K30-39 | 26 | 2 | 00:21:22 (314) | 00:04:02 | 00:54:34 (284) | 00:02:45 | 00:25:35 (146) | 01:48:18 | 63 | |||
288 | 1239 | RZĄŻEWSKA AGNIESZKA | KAZUŃ NOWY | EGIS RUN CHALLANGE | POL | 1979 | K30-39 | 27 | 1 | 00:12:14 (178) | 00:05:05 | 00:54:31 (280) | 00:02:38 | 00:34:01 (301) | 01:48:29 | 64 | ||
289 | 1025 | JÓŹKO KAROLINA | WARSZAWA | ESSITY/TORK | POL | 1982 | K30-39 | 28 | 2 | 00:15:00 (280) | 00:05:39 | 00:53:22 (273) | 00:02:26 | 00:32:17 (292) | 01:48:45 | 65 | ||
290 | 1016 | WOŹNIAK ADAM | JÓZEFÓW | POL | 1976 | M40-49 | 58 | 2 | 00:12:36 (191) | 00:04:49 | 00:56:48 (296) | 00:02:24 | 00:32:10 (290) | 01:48:48 | 225 | |||
291 | 1287 | BUC KATARZYNA | KOSZALIN | POL | 1994 | K20-29 | 13 | 1 | 00:11:49 (168) | 00:04:56 | 00:57:30 (299) | 00:02:12 | 00:33:01 (297) | 01:49:29 | 66 | |||
292 | 1304 | KIRYLCZUK PIOTR | PĘCICE MAŁE | POL | 1980 | M30-39 | 97 | 1 | 00:14:11 (259) | 00:05:58 | 00:54:11 (277) | 00:03:52 | 00:31:26 (282) | 01:49:38 | 226 | |||
293 | 1355 | WOJDOWSKA MAGDALENA | MARKI | KORDECKIEGOTEAM JUST-MAX | POL | 1991 | K20-29 | 14 | 1 | 00:12:10 (177) | 00:04:28 | 00:53:19 (272) | 00:03:21 | 00:36:29 (308) | 01:49:47 | 67 | ||
294 | 1120 | CHLEBICZ MICHAŁ | OZORKÓW | POL | 1982 | M30-39 | 98 | 2 | 00:13:04 (217) | 00:04:10 | 00:57:37 (301) | 00:03:06 | 00:32:01 (288) | 01:49:58 | 227 | |||
295 | 1068 | BERNATOWICZ JAROSŁAW | PIASECZNO | POL | 1965 | M50-59 | 13 | 2 | 00:15:06 (283) | 00:04:24 | 00:54:13 (278) | 00:02:12 | 00:34:07 (302) | 01:50:02 | 228 | |||
296 | 1270 | GÓRALCZYK ARTUR | WARSZAWA | POL | 1991 | M20-29 | 45 | 2 | 00:12:10 (176) | 00:04:16 | 00:54:37 (285) | 00:02:54 | 00:36:18 (307) | 01:50:15 | 229 | |||
297 | 1376 | ZYCH PRZEMEK | JÓZEFOSŁAW | PERPETUUM SP. Z O.O. | POL | 1982 | M30-39 | 99 | 2 | 00:11:27 (151) | 00:05:17 | 00:57:51 (302) | 00:02:38 | 00:34:26 (303) | 01:51:53 | 230 | 00:00:15 | |
298 | 1368 | WALENTYŃSKI BARTEK | GLIWICE | POL | 1991 | M20-29 | 46 | 1 | 00:20:26 (311) | 00:07:26 | 00:53:18 (271) | 00:04:36 | 00:26:54 (197) | 01:52:40 | 231 | |||
299 | 1209 | STRZAŁKA TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1979 | M30-39 | 100 | 2 | 00:17:29 (308) | 00:06:36 | 00:54:00 (275) | 00:04:00 | 00:31:33 (283) | 01:53:38 | 232 | |||
300 | 1079 | OGRODOWCZYK PAULINA | WOŁOMIN | POL | 1992 | K20-29 | 15 | 2 | 00:17:01 (303) | 00:04:33 | 00:58:09 (303) | 00:04:22 | 00:29:40 (264) | 01:53:45 | 68 | |||
301 | 1168 | STĘPIEŃ RAFAŁ | RASZYN | PRACUJ RUNNING TEAM PRACUJ.PL | POL | 1984 | M30-39 | 101 | 2 | 00:14:16 (264) | 00:04:30 | 01:02:39 (313) | 00:01:52 | 00:31:04 (277) | 01:54:21 | 233 | ||
302 | 1322 | BERARDI FREDERIC | WARSAWA | POL | 1974 | M40-49 | 59 | 2 | 00:15:17 (287) | 00:05:58 | 00:57:23 (298) | 00:03:08 | 00:32:56 (296) | 01:54:42 | 234 | |||
303 | 1323 | BERARDI LAURE | WARSAWA | POL | 1975 | K40-49 | 22 | 2 | 00:15:18 (288) | 00:05:55 | 00:57:30 (300) | 00:03:03 | 00:32:56 (295) | 01:54:42 | 69 | |||
304 | 1010 | MARKOWSKA ANNA | PIASECZNO | T-MOBILE POLSKA S.A. T-MOBILE SA | POL | 1973 | K40-49 | 23 | 2 | 00:17:26 (307) | 00:06:15 | 00:58:22 (304) | 00:02:28 | 00:32:09 (289) | 01:56:40 | 70 | ||
305 | 1116 | ZARĘBA SEWERYN | PIASECZNO | POL | 1980 | M30-39 | 102 | 2 | 00:15:19 (289) | 00:05:57 | 00:53:15 (270) | 00:05:35 | 00:37:38 (310) | 01:57:44 | 235 | |||
306 | 1298 | ZDUŃCZYK JOANNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1984 | K30-39 | 29 | 2 | 00:16:10 (297) | 00:07:06 | 00:53:49 (274) | 00:03:19 | 00:38:45 (312) | 01:59:08 | 71 | ||
307 | 1266 | PIECHOTA ARKADIUSZ | PRUSZKÓW | POL | 1982 | M30-39 | 103 | 2 | 00:16:00 (295) | 00:07:12 | 00:57:16 (297) | 00:02:50 | 00:36:31 (309) | 01:59:48 | 236 | |||
308 | 1203 | OGRODOWCZYK KATARZYNA | WARSZAWA | USZANOWANKO | POL | 1985 | K30-39 | 30 | 2 | 00:14:04 (256) | 00:05:40 | 01:02:22 (312) | 00:02:57 | 00:36:04 (306) | 02:01:07 | 72 | ||
309 | 1013 | DRAPAŁA MAREK | HENRYKÓW UROCZE | POL | 1974 | M40-49 | 60 | 2 | 00:24:04 (315) | 00:05:10 | 00:54:56 (287) | 00:03:12 | 00:35:18 (304) | 02:02:40 | 237 | |||
310 | 1181 | BANASIAK TOMASZ | ZGORZAŁA | PAMPUCHERO TEAM | POL | 1984 | M30-39 | 104 | 2 | 00:14:36 (269) | 00:06:27 | 01:00:54 (309) | 00:04:10 | 00:38:38 (311) | 02:04:45 | 238 | ||
311 | 1055 | KERNER AGNIESZKA | WARSZAWA | GRUPA BIEGOWA UM W-WA | POL | 1969 | K40-49 | 24 | 2 | 00:17:55 (309) | 00:06:39 | 01:02:52 (314) | 00:02:02 | 00:35:55 (305) | 02:05:23 | 73 | ||
312 | 1076 | WIETESKA MARCIN | WROCŁAW | POL | 1978 | M40-49 | 61 | 2 | 00:25:49 (316) | 00:05:04 | 01:02:05 (311) | 00:02:14 | 00:33:06 (299) | 02:08:18 | 239 | |||
313 | 1090 | JAROSZ EWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1956 | K60- | 1 | 2 | 00:15:36 (291) | 00:05:53 | 01:01:41 (310) | 00:03:32 | 00:41:41 (315) | 02:08:23 | 74 | |||
314 | 1072 | HASS PIOTR | WARSZAWA | POL | 1958 | M60- | 7 | 2 | 00:21:16 (313) | 00:06:01 | 00:52:33 (264) | 00:08:34 | 00:43:11 (317) | 02:11:35 | 240 | |||
315 | 1313 | PAWLOWSKA DANUTA | OTRĘBUSY | WKURW_TEAM | POL | 1974 | K40-49 | 25 | 2 | 00:20:30 (312) | 00:05:58 | 00:59:11 (307) | 00:04:05 | 00:41:51 (316) | 02:11:35 | 75 | ||
316 | 1319 | SWISTAK KAROLINA | BELSK DUZY | SWISTAKI 1978 | POL | 1978 | K40-49 | 26 | 2 | 00:16:58 (302) | 00:04:08 | 01:09:55 (316) | 00:03:21 | 00:39:37 (314) | 02:13:59 | 76 | ||
317 | 1109 | KŁYS PIOTR | STARA IWICZNA | PULS TRI TEAM | POL | 1978 | M40-49 | 62 | 1 | 00:09:39 (65) | 00:02:52 | 01:33:41 (317) | 00:03:01 | 00:26:02 (164) | 02:15:14 | 241 | ||
318 | 1178 | GAWEŁ MAREK | PIASECZNO | POL | 1963 | M50-59 | 14 | 2 | 00:28:23 (317) | 00:08:11 | 00:59:03 (305) | 00:04:01 | 00:39:06 (313) | 02:18:43 | 242 |
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Piaseczno na dystansie 1/4 IM obowiązują opłaty w wysokości:
200,00 PLN płatne do 28.02.2018
220,00 PLN płatne do 30.04.2018
250,00 PLN płatne do 15.07.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Piaseczno na dystansie 1/8 IM obowiązują opłaty w wysokości:
150,00 PLN płatne do 28.02.2018
160,00 PLN płatne do 30.04.2018
175,00 PLN płatne do 14.07.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Piaseczno na dystansie 1/4 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
350,00 PLN płatne do 28.02.2018
370,00 PLN płatne do 30.04.2018
400,00 PLN płatne do 15.07.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Piaseczno na dystansie 1/8 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 28.02.2018
310,00 PLN płatne do 30.04.2018
325,00 PLN płatne do 14.07.2018
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu GARMIN Iron Triathlon otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 4 imprezy: 15 zł na każde zawody (razem 60 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 5 imprez: 20 zł na każde zawody (razem 100 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 6 imprez: 25 zł na każde zawody (razem 150 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 7 imprez: 30 zł na każde zawody (razem 210 zł taniej).
W zawodach GARMIN Kids Piaseczno obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 03.07.2018
40,00 PLN płatne do 14.07.2018