Garmin MTB Series Kolbudy
Data i godzina | 2020-10-18 09:00:00 |
Miejscowość | Kolbudy |
Dystans | |
Oficjalna strona | https://mtbseries.pl/kolbudy/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | Wyścig MTB |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Drużyna / Team | Rok | Kat wiek. | M-ce kat. | km/h | min/km | Czas startu | 15,7km | 26km | 42,4km | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1047 | POLUS PIOTR | BYDGOSZCZ | wysepka.pl | 1990 | M30 | 1 | 25.48 | 02:21 | 09:59:53 | 00:35:12 | 00:24:47 | 00:24:47 | 01:57:43 | 1 | |
2 | 1001 | RZESZUTEK PIOTR | SIERAKOWICE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1995 | M18 | 1 | 25.48 | 02:21 | 09:59:52 | 00:35:10 | 00:24:51 | 00:24:51 | 01:57:44 | 2 | |
3 | 1010 | BANACH BARTOSZ | GDANSK | BST - Banach Sport Team | 1986 | M30 | 2 | 25.48 | 02:21 | 09:59:52 | 00:35:11 | 00:24:51 | 00:24:51 | 01:57:45 | 3 | |
4 | 1019 | KRZYWY KRZYSZTOF | GDAŃSK | Cycling Planet | 1978 | M40 | 1 | 25.48 | 02:21 | 09:59:52 | 00:35:11 | 00:24:49 | 00:24:49 | 01:57:45 | 4 | |
5 | 1166 | SOWIŃSKI ARTUR | GDAŃSK | GKS Cartusia Kartuzy | 1996 | M18 | 2 | 25.47 | 02:21 | 09:59:52 | 00:35:10 | 00:24:50 | 00:24:50 | 01:57:47 | 5 | |
6 | 1123 | BOGDZIEWICZ MICHAŁ | GDAŃSK | Bogdziewicz Team | 1976 | M40 | 2 | 25.46 | 02:21 | 09:59:52 | 00:35:12 | 00:24:48 | 00:24:48 | 01:57:50 | 6 | |
7 | 1063 | GOŁĘBICKI PAWEŁ | GDAŃSK | Damen - Torus Team | 1985 | M30 | 3 | 24.70 | 02:26 | 09:59:52 | 00:35:53 | 00:24:26 | 00:24:26 | 02:01:28 | 7 | |
8 | 1112 | ZASTAWNY KRZYSZTOF | GDAŃSK | DiverseExtremeTeam | 1990 | M30 | 4 | 24.70 | 02:26 | 09:59:52 | 00:35:54 | 00:24:27 | 00:24:27 | 02:01:28 | 8 | |
9 | 1153 | GACA PAWEL | BYDGOSZCZ | METRO NIERUCHOMOSCI BYDGOSZCZ | 1973 | M40 | 3 | 24.69 | 02:26 | 09:59:55 | 00:35:51 | 00:24:25 | 00:24:25 | 02:01:29 | 9 | |
10 | 1057 | HOPPE MATEUSZ | GDAŃSK | ABCSURF TREK Intel Technology Poland | 1991 | M18 | 3 | 24.67 | 02:26 | 09:59:52 | 00:35:54 | 00:24:26 | 00:24:26 | 02:01:37 | 10 | |
11 | 1162 | FELON MICHAŁ | GDYNIA | Zdrowy ROWER, BiegaMy | 1977 | M40 | 4 | 23.71 | 02:32 | 09:59:52 | 00:37:51 | 00:26:20 | 00:26:20 | 02:06:31 | 11 | |
12 | 1030 | SZTURO RAFAŁ | LUBICZ GÓRNY | SISU OWB Team | 1977 | M40 | 5 | 23.69 | 02:32 | 09:59:56 | 00:37:48 | 00:26:16 | 00:26:16 | 02:06:38 | 12 | |
13 | 1169 | DEYK ADAM | KARTUZY | SELA BIKE Kaszuby PHU KOSZALKA www.koszalka.pl, WICHROWE WZGÓRZE www.wichrowe.info | 1990 | M30 | 5 | 23.68 | 02:32 | 09:59:55 | 00:36:55 | 00:26:11 | 00:26:11 | 02:06:40 | 13 | |
14 | 1054 | ROMANOWSKI MATEUSZ | STARE POLE | 1992 | M18 | 4 | 23.68 | 02:32 | 09:59:53 | 00:37:52 | 00:26:22 | 00:26:22 | 02:06:40 | 14 | ||
15 | 1114 | KOŁODZIK GRZEGORZ | ŻARNOWIEC | SISU-OWB rowertour.com | 1995 | M18 | 5 | 23.58 | 02:33 | 09:59:52 | 00:37:00 | 00:26:20 | 00:26:20 | 02:07:14 | 15 | |
16 | 1050 | GUŻ ANDRZEJ | GDAŃSK | UNBOUNDED | 1980 | M40 | 6 | 23.56 | 02:33 | 09:59:53 | 00:37:51 | 00:26:19 | 00:26:19 | 02:07:21 | 16 | |
17 | 1024 | FRYDRYCHOWICZ JACEK | GDAŃSK | XTrack.com Monitoring Systems | 1979 | M40 | 7 | 23.55 | 02:33 | 09:59:52 | 00:37:52 | 00:26:18 | 00:26:18 | 02:07:23 | 17 | |
18 | 1119 | RADNY DARIUSZ | GOWINO | Sisu OBW rowertour. com | 1975 | M40 | 8 | 23.44 | 02:34 | 09:59:52 | 00:37:52 | 00:26:16 | 00:26:16 | 02:08:00 | 18 | |
19 | 1135 | KOWALSKI ADAM | SOPOT | Bogdziewicz Team | 2000 | M18 | 6 | 22.93 | 02:37 | 09:59:55 | 00:37:49 | 00:27:13 | 00:27:13 | 02:10:49 | 19 | |
20 | 1168 | KONIUSZEWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | Turbo C____e WINAAR. COM | 1980 | M40 | 9 | 22.82 | 02:38 | 10:00:54 | 00:38:33 | 00:27:06 | 00:27:06 | 02:11:27 | 20 | |
21 | 1132 | BREMBOR TOMASZ | CHORZÓW | KS AZS-AWF Katowice | 1994 | M18 | 7 | 22.78 | 02:38 | 09:59:53 | 00:38:31 | 00:27:02 | 00:27:02 | 02:11:43 | 21 | |
22 | 1102 | GORBACZ ŁUKASZ | KRUKLANKI | Szprycha Giżycko Agrokompakt | 1976 | M40 | 10 | 22.21 | 02:42 | 09:59:59 | 00:41:18 | 00:27:08 | 00:27:08 | 02:15:05 | 22 | |
23 | 1038 | WESOŁOWSKI ARTUR | GDAŃSK | VO2max MTB Team | 1973 | M40 | 11 | 22.21 | 02:42 | 09:59:54 | 00:41:19 | 00:27:00 | 00:27:00 | 02:15:05 | 23 | |
24 | 1067 | LEWANDOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Bogdziewicz Team | 1982 | M30 | 6 | 22.14 | 02:43 | 09:59:57 | 00:41:36 | 00:26:53 | 00:26:53 | 02:15:30 | 24 | |
25 | 1106 | WICZLING PATRYK | GDAŃSK | Rowersi Cycling Team | 1992 | M18 | 8 | 22.13 | 02:43 | 09:59:52 | 00:41:20 | 00:27:13 | 00:27:13 | 02:15:32 | 25 | |
26 | 1118 | HANKE MATEUSZ | GDAŃSK | ABCSURF TREK | 1989 | M30 | 7 | 22.lis | 02:43 | 09:59:53 | 00:37:49 | 00:26:18 | 00:26:18 | 02:15:42 | 26 | |
27 | 1053 | PASZKUDZKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | KRIS-ART | 1980 | M40 | 12 | 21.86 | 02:45 | 09:59:53 | 00:41:22 | 00:27:14 | 00:27:14 | 02:17:15 | 27 | |
28 | 1011 | BUCZYŃSKI ARKADIUSZ | GDAŃSK | VO2max MTB Team | 1975 | M40 | 13 | 21.81 | 02:45 | 09:59:56 | 00:41:20 | 00:27:20 | 00:27:20 | 02:17:34 | 28 | |
29 | 1025 | FALKOWSKI MICHAŁ | MALBORK | 1977 | M40 | 14 | 21.80 | 02:45 | 09:59:55 | 00:41:34 | 00:27:12 | 00:27:12 | 02:17:37 | 29 | ||
30 | 1062 | SKÓRKO KRZYSZTOF | SOPOT | 1972 | M40 | 15 | 21.68 | 02:46 | 09:59:56 | 00:41:25 | 00:27:26 | 00:27:26 | 02:18:23 | 30 | ||
31 | 1028 | NISKI PAWEŁ | GDAŃSK | SmartFinance | 1984 | M30 | 8 | 21.59 | 02:47 | 09:59:55 | 00:41:27 | 00:27:17 | 00:27:17 | 02:18:59 | 31 | |
32 | 1092 | DWORCZYK WOJCIECH | TORUŃ | TTC Toruń | 1976 | M40 | 16 | 21.57 | 02:47 | 09:59:57 | 00:41:31 | 00:28:34 | 00:28:34 | 02:19:05 | 32 | |
33 | 1021 | WOLANIN JAKUB | MALBORK | GK Malbork | 1983 | M30 | 9 | 21.45 | 02:48 | 09:59:55 | 00:41:25 | 00:27:22 | 00:27:22 | 02:19:51 | 33 | |
34 | 1058 | MIELEWCZYK ARTUR | 1981 | M30 | 10 | 21.44 | 02:48 | 09:59:57 | 00:41:20 | 00:28:09 | 00:28:09 | 02:19:55 | 34 | |||
35 | 1124 | KULESZA JACEK | GDYNIA | Auto Kulesza | 1968 | M50 | 1 | 21.30 | 02:49 | 09:59:54 | 00:41:53 | 00:28:30 | 00:28:30 | 02:20:51 | 35 | |
36 | 1085 | DZIECIELSKI JAREK | GDYNIA | Luk-Connect Racing Team Luk-Connect Racing Team | 1971 | M40 | 17 | 21.25 | 02:49 | 09:59:56 | 00:41:21 | 00:27:33 | 00:27:33 | 02:21:09 | 36 | |
37 | 1048 | OSIŃSKA ADRIANNA | RAMOTY | WYSEPKA TEAM | 1997 | K18 | 1 | 21.18 | 02:50 | 09:59:54 | 00:41:53 | 00:28:50 | 00:28:50 | 02:21:40 | 1 | |
38 | 1167 | ZUREL MICHAŁ | RYPIN | Cykliści Rypin | 1979 | M40 | 18 | 21.lis | 02:51 | 10:00:55 | 00:42:30 | 00:28:23 | 00:28:23 | 02:22:06 | 37 | |
39 | 1109 | GURZYŃSKA KAMILA | GRUDZIĄDZ | SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Kamila Gurzyńska | 1987 | K30 | 1 | 21.kwi | 02:51 | 09:59:53 | 00:42:42 | 00:29:07 | 00:29:07 | 02:22:35 | 2 | |
40 | 1146 | PEREKITKO KAROLINA | JAGATOWO | 1998 | K18 | 2 | 20.91 | 02:52 | 09:59:53 | 00:41:56 | 00:28:46 | 00:28:46 | 02:23:27 | 3 | ||
41 | 1116 | ZACZENIUK ADAM | GDAŃSK | 1975 | M40 | 19 | 20.88 | 02:52 | 09:59:57 | 00:41:57 | 00:28:22 | 00:28:22 | 02:23:42 | 38 | ||
42 | 1165 | JAROSIEWICZ MICHAL | GDANSK | BST - Banach Sport Team | 1976 | M40 | 20 | 20.78 | 02:53 | 09:59:58 | 00:41:55 | 00:28:32 | 00:28:32 | 02:24:22 | 39 | |
43 | 1008 | SZCZYGIELSKI PAWEL | GDANSK | Trigar MTB Team | 1983 | M30 | 11 | 20.77 | 02:53 | 10:00:54 | 00:42:17 | 00:29:10 | 00:29:10 | 02:24:28 | 40 | |
44 | 1157 | HŁADYNIUK KRZYSZTOF | GDANSK | Pogranicze Gaj | 1975 | M40 | 21 | 20.74 | 02:54 | 10:00:55 | 00:42:31 | 00:28:23 | 00:28:23 | 02:24:39 | 41 | |
45 | 1089 | DZIECIELSKI JANUSZ | RUMIA | Luk Connect Racing Team | 1972 | M40 | 22 | 20.59 | 02:55 | 09:59:57 | 00:42:24 | 00:29:19 | 00:29:19 | 02:25:41 | 42 | |
46 | 1034 | SADOWSKI PIOTR | GDAŃSK | Lotos Running Team | 1979 | M40 | 23 | 20.59 | 02:55 | 09:59:57 | 00:43:30 | 00:28:17 | 00:28:17 | 02:25:43 | 43 | |
47 | 1098 | KOŁATKA ANIA | IŁAWA | CryoSpace Olsztyn | 1999 | K18 | 3 | 20.maj | 03:00 | 09:59:58 | 00:43:33 | 00:30:02 | 00:30:02 | 02:29:37 | 4 | |
48 | 1091 | KAŁĘDKIEWICZ MARCIN | RUMIA | 1983 | M30 | 12 | 20.00 | 03:00 | 09:59:56 | 00:42:36 | 00:29:23 | 00:29:23 | 02:29:58 | 44 | ||
49 | 1163 | ŚLIPY ADAM | GDYNIA | BST - Banach Sport Team | 1977 | M40 | 24 | 19.83 | 03:02 | 09:59:58 | 00:41:40 | 00:30:06 | 00:30:06 | 02:31:15 | 45 | |
50 | 1077 | KRAJNIK OSKAR | PELPLIN | Klub kolarski Gryf Tczew | 1994 | M18 | 9 | 19.77 | 03:02 | 09:59:57 | 00:43:33 | 00:30:02 | 00:30:02 | 02:31:44 | 46 | |
51 | 1136 | KULLING MONIKA | GNIEŻDŻEWO | 1988 | K30 | 2 | 19.69 | 03:03 | 10:00:56 | 00:45:23 | 00:30:27 | 00:30:27 | 02:32:20 | 5 | ||
52 | 1072 | ZIELONKA MACIEJ | SOPOT | VO2max MTB Team | 1985 | M30 | 13 | 19.48 | 03:05 | 09:59:53 | 00:38:30 | 00:27:04 | 02:34:02 | 47 | ||
53 | 1090 | BRUNN WOJCIECH | TUCHOM | 1989 | M30 | 14 | 19.40 | 03:06 | 09:59:57 | 00:43:46 | 00:31:06 | 00:31:06 | 02:34:40 | 48 | ||
54 | 1059 | WICZK MACIEJ | GDAŃSK | Nordea Triathlon Team | 1987 | M30 | 15 | 18.81 | 03:11 | 09:59:56 | 00:55:54 | 00:29:06 | 00:29:06 | 02:39:28 | 49 | |
55 | 1148 | WYDROWSKA ELŻBIETA | GDAŃSK | DiverseExtremeTeam | 1985 | K30 | 3 | 18.21 | 03:18 | 10:00:56 | 00:49:13 | 00:32:49 | 00:32:49 | 02:44:45 | 6 | |
56 | 1039 | GOGULSKI GRZEGORZ | TORUŃ | SISU-OWB rowertour.com | 1971 | M40 | 25 | 17.77 | 03:23 | 10:00:56 | 00:49:23 | 00:33:04 | 00:33:04 | 02:48:51 | 50 | |
57 | 1170 | CHYCZEWSKA KATARZYNA | GDYNIA | 1985 | K30 | 4 | 17.70 | 03:23 | 09:59:58 | 00:50:48 | 00:35:29 | 00:35:29 | 02:49:27 | 7 | ||
58 | 1082 | ŁOŚ RAFAŁ | SŁUPSK | BeFitAtSea Zdrowiem Żyj - Centrum Świadomego Odżywiania | 1974 | M40 | 26 | 17.69 | 03:24 | 10:00:58 | 00:49:09 | 00:33:44 | 00:33:44 | 02:49:37 | 51 | |
59 | 1086 | SKWIROWSKI KAROL | GDAŃŚK | 1986 | M30 | 16 | 16.69 | 03:36 | 10:00:57 | 00:50:13 | 00:35:47 | 00:35:47 | 02:59:48 | 52 | ||
60 | 1013 | JELEŃ MARCIN | GDAŃSK | 1970 | M50 | 2 | 16.62 | 03:37 | 10:00:58 | 00:49:46 | 00:35:26 | 00:35:26 | 03:00:32 | 53 | ||
61 | 1065 | JĘDRUSZAK JUSTYNA | REDA | Beko beko | 1984 | K30 | 5 | 16.sie | 03:44 | 10:00:57 | 00:56:13 | 00:35:40 | 00:35:40 | 03:06:34 | 8 | |
62 | 1036 | KUCZYŃSKI WIKTOR | SOPOT | ABC SURF TEAM TREK | 1991 | M18 | 10 | 09:59:52 | 00:43:29 | DNF | 54 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Drużyna / Team | Rok | Kat wiek. | M-ce kat. | km/h | min/km | Czas startu | 15,7km | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 218 | BOJARCZAK DAWID | ŁAPY | Beko Team | 2000 | M18 | 1 | 23.96 | 02:30 | 10:20:54 | 00:37:43 | 01:02:36 | 1 | |
2 | 433 | HOPPA KACPER | LEŹNO | Uks copernicus ccc SMS Toruń | 2004 | M16 | 1 | 23.96 | 02:30 | 10:20:53 | 00:37:43 | 01:02:37 | 2 | |
3 | 252 | KRZYWIEL MARIUSZ | GDYNIA | Rowerowe Przymorze | 1971 | M40 | 1 | 23.56 | 02:33 | 10:20:54 | 00:37:44 | 01:03:40 | 3 | |
4 | 8 | OSTAJEWSKI GUSTAW | KĄPINO | KLIF TEAM Chłapowo | 2002 | M18 | 2 | 23.56 | 02:33 | 10:20:54 | 00:37:47 | 01:03:40 | 4 | |
5 | 17 | KUDYK MATEUSZ | GDAŃSK | 1996 | M18 | 3 | 23.55 | 02:33 | 10:20:56 | 00:37:41 | 01:03:41 | 5 | ||
6 | 137 | MROZOWICZ CEZARY | GDYNIA | NEXUS Team | 1978 | M40 | 2 | 23.55 | 02:33 | 10:20:54 | 00:37:47 | 01:03:42 | 6 | |
7 | 119 | MARZEJON MIKOŁAJ | CHŁAPOWO | KLIF TEAM Chłapowo | 2000 | M18 | 4 | 23.50 | 02:33 | 10:20:53 | 00:37:45 | 01:03:49 | 7 | |
8 | 248 | STUPIEŃKO GRZEGORZ | GDAŃSK | BST - Banach Sport Team | 1983 | M30 | 1 | 23.49 | 02:33 | 10:20:56 | 00:37:42 | 01:03:52 | 8 | |
9 | 48 | RIEBANDT SŁAWOMIR | ROKITKI | KUKUŁA HEALTHY | 1988 | M30 | 2 | 23.47 | 02:33 | 10:20:57 | 00:37:43 | 01:03:55 | 9 | |
10 | 338 | GWIZDAŁA KAROL | GDAŃSK | SPORTEVO / ADVA Optical Networking | 1985 | M30 | 3 | 23.28 | 02:35 | 10:20:56 | 00:38:15 | 01:04:26 | 10 | |
11 | 228 | PRZYBYLSKI DAWID | SZCZYTNO | 1999 | M18 | 5 | 23.maj | 02:36 | 10:20:55 | 00:37:44 | 01:05:05 | 11 | ||
12 | 271 | CZAJKOWSKI PAWEŁ | 1981 | M30 | 4 | 22.94 | 02:37 | 10:21:53 | 00:38:02 | 01:05:23 | 12 | |||
13 | 244 | MRÓZ PATRYK | TCZEW | Tczewski Klub Rowerowy | 1990 | M30 | 5 | 22.83 | 02:38 | 10:20:54 | 00:38:34 | 01:05:42 | 13 | |
14 | 229 | GERKA GRZEGORZ | GDYNIA | Bogdziewicz Team | 1981 | M30 | 6 | 22.81 | 02:38 | 10:20:56 | 00:38:24 | 01:05:46 | 14 | |
15 | 394 | SALZER JACEK | MINKOWICE | KLIF TEAM Chłapowo | 1984 | M30 | 7 | 22.72 | 02:38 | 10:20:57 | 00:38:56 | 01:06:01 | 15 | |
16 | 25 | MAŁAS MARCIN | BYDGOSZCZ | AZS Politechnika Gdańska | 1999 | M18 | 6 | 22.70 | 02:39 | 10:20:55 | 00:38:28 | 01:06:04 | 16 | |
17 | 11 | PISKORSKI PAWEŁ | GDAŃSK | Bez Hamulców MTB Team | 1975 | M40 | 3 | 22.68 | 02:39 | 10:20:59 | 00:38:53 | 01:06:08 | 17 | |
18 | 124 | MACHOWSKI DAWID | GDAŃSK | VO2max MTB Team | 1980 | M40 | 4 | 22.59 | 02:39 | 10:20:57 | 00:38:54 | 01:06:24 | 18 | |
19 | 222 | HABAJ PIOTR | GDYNIA | Norda Active Team | 1981 | M30 | 8 | 22.59 | 02:39 | 10:20:58 | 00:38:56 | 01:06:24 | 19 | |
20 | 417 | KOBYLIŃSKI SZYMON | GDANSK | NS Bikes / Rondo 7ANNA | 1970 | M50 | 1 | 22.59 | 02:39 | 10:20:55 | 00:39:00 | 01:06:24 | 20 | |
21 | 219 | MIELEWCZYK ŁUKASZ | KARTUZY | MTB START KARTUZY | 1980 | M40 | 5 | 22.57 | 02:39 | 10:20:56 | 00:38:59 | 01:06:27 | 21 | |
22 | 427 | ŁOMNICKI MICHAŁ | KWIDZYN | MTB Kwidzyn Team | 1979 | M40 | 6 | 22.52 | 02:40 | 10:20:59 | 00:39:19 | 01:06:36 | 22 | |
23 | 313 | JEKA STASIU | CHŁAPOWO | KLIF TEAM Chłapowo | 2004 | M16 | 2 | 22.52 | 02:40 | 10:20:55 | 00:38:55 | 01:06:37 | 23 | |
24 | 27 | DEJA ARIEL | GDAŃSK | Bez Hamulców MTB Team | 1980 | M40 | 7 | 22.48 | 02:40 | 10:20:57 | 00:38:55 | 01:06:44 | 24 | |
25 | 409 | KUJAWA IGOR | GDAŃSK | GKS Cartusia Kartuzy | 2004 | M16 | 3 | 22.43 | 02:41 | 10:20:56 | 00:38:55 | 01:06:53 | 25 | |
26 | 47 | BIESCHKE PAWEŁ | GDAŃSK | Bez Hamulców MTB Team | 1979 | M40 | 8 | 22.40 | 02:41 | 10:20:58 | 00:38:58 | 01:06:58 | 26 | |
27 | 83 | WIELICKI TOMEK | GDAŃSK | 1978 | M40 | 9 | 22.27 | 02:42 | 10:20:58 | 00:39:44 | 01:07:22 | 27 | ||
28 | 466 | TRACZ OLGIERD | GDAŃSK | Dolina Noteci Racing Team | 1983 | M30 | 9 | 22.26 | 02:42 | 10:20:57 | 00:39:44 | 01:07:23 | 28 | |
29 | 434 | OSSOWSKI JAKUB | LNISKA | GKS Cartusia Kartuzy | 2004 | M16 | 4 | 22.25 | 02:42 | 10:21:00 | 00:39:52 | 01:07:25 | 29 | |
30 | 412 | KORWEL ADAM | KARTUZY | MTB START KARTUZY | 1984 | M30 | 10 | 22.24 | 02:42 | 10:20:58 | 00:39:25 | 01:07:26 | 30 | |
31 | 216 | NOWOSIELSKI PAWEŁ | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Beko Team | 1982 | M30 | 11 | 22.24 | 02:42 | 10:20:59 | 00:39:44 | 01:07:26 | 31 | |
32 | 393 | PIEPKA SŁAWOMIR | LEŚNIEWO | KLIF TEAM Chłapowo | 1978 | M40 | 10 | 22.19 | 02:42 | 10:20:58 | 00:40:04 | 01:07:35 | 32 | |
33 | 308 | STYN MATEUSZ | KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE | KLIF TEAM Chłapowo | 1992 | M18 | 7 | 22.17 | 02:42 | 10:20:57 | 00:40:05 | 01:07:39 | 33 | |
34 | 227 | MISZEWSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | CTS | 1981 | M30 | 12 | 22.17 | 02:42 | 10:21:01 | 00:40:21 | 01:07:39 | 34 | |
35 | 59 | ZALEWSKI MIROSŁAW | GDAŃSK | 1972 | M40 | 11 | 22.kwi | 02:43 | 10:20:55 | 00:39:26 | 01:08:03 | 35 | ||
36 | 203 | WISZECKI ADAM | SUCHY DWÓR / GDYNIA | GIPSBUD | 1973 | M40 | 12 | 21.89 | 02:44 | 10:20:55 | 00:40:21 | 01:08:31 | 36 | |
37 | 204 | WISZECKI JAKUB | SUCHY DWÓR | 2004 | M16 | 5 | 21.89 | 02:44 | 10:20:55 | 00:40:20 | 01:08:32 | 37 | ||
38 | 80 | LESZCZYŃSKI ADAM | GDYNIA | Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk | 1986 | M30 | 13 | 21.72 | 02:46 | 10:20:59 | 00:38:54 | 01:09:03 | 38 | |
39 | 318 | PIEKARSKI PAWEŁ | GDYNIA CHYLONIA | Dolina Noteci Racing Team | 1999 | M18 | 8 | 21.66 | 02:46 | 10:20:59 | 00:40:17 | 01:09:15 | 39 | |
40 | 202 | RYCHLIK PIOTR | PRZYJAŹŃ | Air-Net Air-Net Sp. z o.o. - www.air-net.gda.pl | 1984 | M30 | 14 | 21.24 | 02:50 | 10:20:54 | 00:37:55 | 01:10:38 | 40 | |
41 | 240 | PETKA TOMASZ | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1991 | M18 | 9 | 21.wrz | 02:51 | 10:20:58 | 00:40:27 | 01:11:07 | 41 | |
42 | 44 | WALCZAK PAWEŁ | JUSZKOWO | 1975 | M40 | 13 | 21.lut | 02:51 | 10:21:59 | 00:41:49 | 01:11:21 | 42 | ||
43 | 109 | KONKOL TOMASZ | KARTUZY | Rowerowe Kaszuby | 1974 | M40 | 14 | 21.sty | 02:51 | 10:21:55 | 00:42:27 | 01:11:23 | 43 | |
44 | 189 | NACZK BARTOSZ | PRUSZCZ GDANSKI | NEXUS Team | 1985 | M30 | 15 | 20.94 | 02:52 | 10:20:55 | 00:40:14 | 01:11:37 | 44 | |
45 | 217 | SKUTNIK OSKAR | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Beko Team | 2004 | M16 | 6 | 20.91 | 02:52 | 10:21:54 | 00:42:30 | 01:11:45 | 45 | |
46 | 175 | URBANOWICZ MIROSŁAW | GDAŃSK | Gdańsk | 1957 | M60 | 1 | 20.86 | 02:53 | 10:22:00 | 00:41:46 | 01:11:54 | 46 | |
47 | 344 | WŁODARCZYK ARKADIUSZ | MRĄGOWO | Mrągowskie Stowarzyszenie Rowerowe | 1969 | M50 | 2 | 20.64 | 02:54 | 10:21:56 | 00:43:12 | 01:12:40 | 47 | |
48 | 16 | SZCZODROWSKI PIOTR | GDAŃSK | Rowersi Cycling Team | 1992 | M18 | 10 | 20.55 | 02:55 | 10:21:00 | 00:43:05 | 01:12:59 | 48 | |
49 | 132 | LUDWIKOWSKI ARKADIUSZ | GDAŃSK | Rack Team MTB | 1972 | M40 | 15 | 20.54 | 02:55 | 10:21:57 | 00:42:51 | 01:13:01 | 49 | |
50 | 235 | DALECKI KAROL | REDA | Norda Active Team | 1979 | M40 | 16 | 20.51 | 02:56 | 10:20:59 | 00:43:07 | 01:13:09 | 50 | |
51 | 89 | KWIATEK MICHAŁ | GDAŃSK | Bogdziewicz Team | 1982 | M30 | 16 | 20.44 | 02:56 | 10:21:57 | 00:43:10 | 01:13:24 | 51 | |
52 | 32 | JUSZKIEWICZ JAROSŁAW | GDYNIA | Schibsted Tech Polska | 1986 | M30 | 17 | 20.43 | 02:56 | 10:22:55 | 00:43:54 | 01:13:26 | 52 | |
53 | 231 | MIELCZAREK KRZYSZTOF | SZCZECINEK | Triathlon Szczecinek | 1970 | M50 | 3 | 20.43 | 02:56 | 10:21:58 | 00:43:47 | 01:13:26 | 53 | |
54 | 58 | PEREKITKO KRZYSZTOF | JAGATOWO | niezrzeszony | 1963 | M50 | 4 | 20.40 | 02:56 | 10:20:58 | 00:43:06 | 01:13:31 | 54 | |
55 | 90 | OGLĘCKI RADOSŁAW | GDAŃSK | TrejRent | 1984 | M30 | 18 | 20.39 | 02:57 | 10:23:00 | 00:43:33 | 01:13:33 | 55 | |
56 | 474 | JABŁOŃSKI PIOTR | GDANSK | Tczewski Klub Rowerowy | 1975 | M40 | 17 | 20.39 | 02:57 | 10:22:57 | 00:43:23 | 01:13:35 | 56 | |
57 | 201 | PATOKA AGNIESZKA | GDYNIA | ASE TREK GDYNIA | 1993 | K18 | 1 | 20.35 | 02:57 | 10:21:54 | 00:43:04 | 01:13:42 | 1 | |
58 | 34 | EKSTEROWICZ PIOTR | GDANSK | DiverseExtremeTeam | 1985 | M30 | 19 | 20.27 | 02:58 | 10:22:01 | 00:43:41 | 01:14:00 | 57 | |
59 | 141 | PAWELAK PIOTR | GDAŃSK | 1994 | M18 | 11 | 20.22 | 02:58 | 10:21:59 | 00:43:41 | 01:14:12 | 58 | ||
60 | 256 | GRZELAK KACPER | KOSAKOWO | 2000 | M18 | 12 | 20.17 | 02:58 | 10:21:55 | 00:44:03 | 01:14:21 | 59 | ||
61 | 101 | PŁONKA MATEUSZ | MALBORK | trek Fabrykarowerów.com | 1987 | M30 | 20 | 20.17 | 02:58 | 10:21:00 | 00:43:10 | 01:14:22 | 60 | |
62 | 355 | ŁUCKI MICHAŁ | GDYNIA | Norda Active Team | 1986 | M30 | 21 | 20.15 | 02:59 | 10:21:54 | 00:44:00 | 01:14:26 | 61 | |
63 | 312 | WŁODARCZYK WERONIKA | ROZEWIE | KLIF TEAM Chłapowo | 2003 | K16 | 1 | 20.cze | 02:59 | 10:21:56 | 00:44:39 | 01:14:46 | 2 | |
64 | 405 | PIESCINSKI JACEK | GRUDZIADZ | SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING | 1965 | M50 | 5 | 20.cze | 02:59 | 10:21:54 | 00:44:09 | 01:14:47 | 62 | |
65 | 67 | ZDROJEWSKI MATEUSZ | GDAŃSK | 1988 | M30 | 22 | 20.maj | 03:00 | 10:22:00 | 00:43:57 | 01:14:49 | 63 | ||
66 | 57 | TUROWSKI MARCIN | GDAŃSK | WmordeWind | 1986 | M30 | 23 | 20.kwi | 03:00 | 10:23:02 | 00:44:04 | 01:14:51 | 64 | |
67 | 179 | KRAWCZYK MARCIN | LĘBORK | 1996 | M18 | 13 | 19.90 | 03:01 | 10:21:59 | 00:44:41 | 01:15:22 | 65 | ||
68 | 498 | MICHALSKI DANIEL | GDYNIA | MTB Gdynia | 1989 | M30 | 24 | 19.80 | 03:02 | 10:26:55 | 00:45:02 | 01:15:45 | 66 | |
69 | 321 | LABUDA ŁUKASZ | KOBYSEWO | MTB START KARTUZY | 1979 | M40 | 18 | 19.69 | 03:03 | 10:21:58 | 00:44:34 | 01:16:10 | 67 | |
70 | 131 | FLORCZUK MAREK | SUCHY DWÓR | 1988 | M30 | 25 | 19.67 | 03:03 | 10:21:01 | 00:44:30 | 01:16:15 | 68 | ||
71 | 42 | CIESIELSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | 1975 | M40 | 19 | 19.58 | 03:04 | 10:22:57 | 00:43:33 | 01:16:36 | 69 | ||
72 | 208 | PASTUSZKA KRZYSZTOF | TOLKMICKO | MTB KADARKA TEAM KADYNY KADARKA | 1983 | M30 | 26 | 19.54 | 03:04 | 10:21:57 | 00:44:36 | 01:16:47 | 70 | |
73 | 93 | DZIOSA WOJCIECH | GDYNIA | Cal projekt Cal projekt | 1988 | M30 | 27 | 19.48 | 03:05 | 10:22:58 | 00:45:24 | 01:16:59 | 71 | |
74 | 65 | KASPRZAK KUBA | KARTUZY | MTB START KARTUZY | 1992 | M18 | 14 | 19.48 | 03:05 | 10:22:56 | 00:44:50 | 01:17:00 | 72 | |
75 | 270 | SZYMKÓW SŁAWEK | STRASZYN | Banach Sport Team BST | 1970 | M50 | 6 | 19.42 | 03:05 | 10:21:57 | 00:45:31 | 01:17:14 | 73 | |
76 | 286 | TELSZEWSKI MACIEJ | MAŁA PIAŚNICA | Wagabunda Mała Piaśnica | 1978 | M40 | 20 | 19.40 | 03:06 | 10:22:00 | 00:45:12 | 01:17:19 | 74 | |
77 | 212 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | PAKULA Team Ania Pakula Team | 1973 | M40 | 21 | 19.40 | 03:06 | 10:22:01 | 00:45:18 | 01:17:19 | 75 | |
78 | 438 | HEIMRATH BARTŁOMIEJ | 1984 | M30 | 28 | 19.39 | 03:06 | 10:23:00 | 00:45:15 | 01:17:21 | 76 | |||
79 | 241 | PUSZ DOMINIK | GDAŃSK | 1980 | M40 | 22 | 19.32 | 03:06 | 10:21:57 | 00:45:16 | 01:17:38 | 77 | ||
80 | 155 | WRÓBLEWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | 1972 | M40 | 23 | 19.25 | 03:07 | 10:22:58 | 00:45:50 | 01:17:56 | 78 | ||
81 | 274 | BRYLOWSKA MONIKA | GORĘCZYNO | MTB Start Kartuzy | 1985 | K30 | 1 | 19.23 | 03:07 | 10:21:58 | 00:45:50 | 01:17:59 | 3 | |
82 | 116 | PRZYBYŁKO ADRIAN | SZCZECINEK | MTB TELZAS TEAM | 1980 | M40 | 24 | 19.22 | 03:07 | 10:22:57 | 00:46:05 | 01:18:03 | 79 | |
83 | 468 | INDEO SIMONE | CAGLIARI | 1977 | M40 | 25 | 19.21 | 03:07 | 10:25:54 | 00:46:13 | 01:18:04 | 80 | ||
84 | 420 | BILICKI MIŁOSZ | GRUDZIĄDZ | SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING | 1987 | M30 | 29 | 19.19 | 03:08 | 10:22:58 | 00:44:18 | 01:18:09 | 81 | |
85 | 157 | ULENIECKI WITOLD | GDAŃSK | 1976 | M40 | 26 | 19.gru | 03:08 | 10:21:59 | 00:45:50 | 01:18:28 | 82 | ||
86 | 188 | PAWEŁKIEWICZ MATEUSZ | GDAŃSK | 1990 | M30 | 30 | 19.lip | 03:09 | 10:21:58 | 00:45:28 | 01:18:39 | 83 | ||
87 | 129 | PIETRUSZKIEWICZ JAKUB | PUCK | 2002 | M18 | 15 | 19.lip | 03:09 | 10:22:57 | 00:45:21 | 01:18:39 | 84 | ||
88 | 493 | PULCZYŃSKI ROBERT | STARZYNO | KLIF TEAM Chłapowo | 2003 | M16 | 7 | 19.maj | 03:09 | 10:23:54 | 00:48:10 | 01:18:44 | 85 | |
89 | 298 | ZIELINSKI MACIEJ | ZUKOWO | 1989 | M30 | 31 | 18.97 | 03:10 | 10:22:00 | 00:46:59 | 01:19:05 | 86 | ||
90 | 31 | NEUMANN RAFAŁ | JAROTY | MTB MIŁAKOWO | 1980 | M40 | 27 | 18.96 | 03:10 | 10:22:02 | 00:46:52 | 01:19:08 | 87 | |
91 | 311 | TUREK KAROL | LEŚNIEWO | KLIF TEAM Chłapowo | 1981 | M30 | 32 | 18.85 | 03:11 | 10:21:56 | 00:41:48 | 01:19:35 | 88 | |
92 | 310 | ROMANIK MARTA | ŁEBCZ | KLIF TEAM Chłapowo | 1978 | K40 | 1 | 18.84 | 03:11 | 10:21:57 | 00:47:02 | 01:19:36 | 4 | |
93 | 177 | GRAJCZAK ADRIAN | GDAŃSK | 1988 | M30 | 33 | 18.79 | 03:12 | 10:22:00 | 00:46:35 | 01:19:50 | 89 | ||
94 | 350 | GURZYŃSKI MATEUSZ | GRUDZIĄDZ | SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Mateusz Gurzyński | 1987 | M30 | 34 | 18.77 | 03:12 | 10:22:01 | 00:47:03 | 01:19:55 | 90 | |
95 | 295 | JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA | ŚWIECIE | NWT MTB Świecie | 1967 | K50 | 1 | 18.76 | 03:12 | 10:21:59 | 00:46:58 | 01:19:58 | 5 | |
96 | 442 | ROGOWSKI LESZEK | GDAŃSK | Toyota Walder MTB Team | 1974 | M40 | 28 | 18.72 | 03:12 | 10:22:55 | 00:46:52 | 01:20:07 | 91 | |
97 | 370 | MIELEWCZYK MICHAŁ | KOŚCIERZYNA | 1977 | M40 | 29 | 18.72 | 03:12 | 10:22:59 | 00:47:13 | 01:20:07 | 92 | ||
98 | 492 | ZACHCIAŁ TOMASZ | KOWALE | VO2max MTB Team | 1973 | M40 | 30 | 18.69 | 03:13 | 10:26:54 | 00:48:29 | 01:20:15 | 93 | |
99 | 478 | GUTMAŃSKI ŁUKASZ | KOŚCIERZYNA | AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA | 1991 | M18 | 16 | 18.65 | 03:13 | 10:26:55 | 00:45:49 | 01:20:27 | 94 | |
100 | 134 | BOROWIECKI DARIUSZ | SUCHY DWÓR | 1972 | M40 | 31 | 18.60 | 03:14 | 10:22:01 | 00:47:37 | 01:20:39 | 95 | ||
101 | 88 | WOŹNIAK MICHAL | JASTRZEBIA GÓRA | PORTA ACTIVE TEAM | 1983 | M30 | 35 | 18.60 | 03:14 | 10:21:56 | 00:45:19 | 01:20:40 | 96 | |
102 | 282 | MATULEWICZ MAGDALENA | MŁYNARY | Regent College International Schools | 1988 | K30 | 2 | 18.56 | 03:14 | 10:21:56 | 00:45:12 | 01:20:50 | 6 | |
103 | 108 | ALISZ PIOTR | GDANSK | CERATIZIT WNT | 1978 | M40 | 32 | 18.51 | 03:14 | 10:22:56 | 00:47:38 | 01:21:01 | 97 | |
104 | 61 | RYTEL WOJCIECH | WARSZAWA | CTS - Czaja Training System | 1958 | M60 | 2 | 18.47 | 03:15 | 10:21:01 | 00:47:17 | 01:21:14 | 98 | |
105 | 79 | KLAWA TOMASZ | GDAŃSK | DiverseExtremeTeam | 1984 | M30 | 36 | 18.36 | 03:16 | 10:22:59 | 00:47:46 | 01:21:41 | 99 | |
106 | 41 | CIEŚLIŃSKI GRZEGORZ | KALISKA | P.H.U. Tel-Marol Grzegorz Cieśliński P.H.U. Tel-Marol Grzegorz Cieśliński | 1972 | M40 | 33 | 18.33 | 03:16 | 10:22:58 | 00:47:31 | 01:21:49 | 100 | |
107 | 60 | STYCZEWSKI TOMASZ | JASTRZĘBIA GÓRA | KLIF TEAM Chłapowo | 1980 | M40 | 34 | 18.28 | 03:17 | 10:21:58 | 00:47:44 | 01:22:04 | 101 | |
108 | 69 | GÓRNY BARTŁOMIEJ | MALBORK | Saint-Gobain SQUAD | 1981 | M30 | 37 | 18.23 | 03:17 | 10:23:59 | 00:48:25 | 01:22:17 | 102 | |
109 | 81 | FUCZKO MAREK | WEJHEROWO | 1968 | M50 | 7 | 18.19 | 03:18 | 10:22:58 | 00:48:21 | 01:22:27 | 103 | ||
110 | 230 | PIRAMOWICZ BARTOSZ | ŁEBA | DRE ROWERY Gdańsk | 1983 | M30 | 38 | 18.13 | 03:19 | 10:22:01 | 00:48:47 | 01:22:43 | 104 | |
111 | 46 | SKĄPSKI JACEK | SOPOT | GAZELA Sopot | 1958 | M60 | 3 | 18.kwi | 03:20 | 10:22:57 | 00:48:19 | 01:23:10 | 105 | |
112 | 164 | LESZCZYŃSKI MARIUSZ | GDYNIA | VO2maxMTB Team VO2maxMTB Team | 1972 | M40 | 35 | 18.lut | 03:20 | 10:23:55 | 00:48:45 | 01:23:15 | 106 | |
113 | 458 | OXLEY ANDREW | GDYNIA KARWINY | Białe Czaszki | 1976 | M40 | 36 | 18.00 | 03:20 | 10:21:58 | 00:41:31 | 01:23:20 | 107 | |
114 | 431 | MACHOWSKA JUSTYNA | GDANSK | VO2max MTB Team | 1981 | K30 | 3 | 18.00 | 03:20 | 10:22:55 | 00:48:42 | 01:23:20 | 7 | |
115 | 29 | KORPAN GRZEGORZ | GDYNIA | 1974 | M40 | 37 | 17.98 | 03:20 | 10:21:55 | 00:41:48 | 01:23:26 | 108 | ||
116 | 225 | KRAJEWSKI KAMIL | KOSZALIN | KKR | 1983 | M30 | 39 | 17.93 | 03:21 | 10:22:01 | 00:49:23 | 01:23:40 | 109 | |
117 | 24 | GACA MAREK | GDAŃSK | MG MTB RACING TEAM | 1980 | M40 | 38 | 17.92 | 03:21 | 10:21:56 | 00:41:47 | 01:23:42 | 110 | |
118 | 136 | GŁÓWCZEWSKI SEBASTIAN | GDAŃSK | VO2max MTB Team | 1976 | M40 | 39 | 17.92 | 03:21 | 10:21:56 | 00:41:24 | 01:23:43 | 111 | |
119 | 66 | ANDREJAŃCZYK SZYMON | STRASZYN | TEAM CELINE | 1980 | M40 | 40 | 17.82 | 03:22 | 10:22:02 | 00:48:07 | 01:24:10 | 112 | |
120 | 22 | WUNSCH PIOTR | LUZINO | BIURO RACHUNKOWE EURO w LUZINIE | 1975 | M40 | 41 | 17.78 | 03:23 | 10:21:00 | 00:42:48 | 01:24:23 | 113 | |
121 | 126 | LANGE TOMASZ | GDAŃSK | Rack Team MTB | 1970 | M50 | 8 | 17.72 | 03:23 | 10:20:58 | 00:42:24 | 01:24:39 | 114 | |
122 | 395 | ZALEWSKI WITOLD | SULĘCZYNO | Hydroaktywni | 1979 | M40 | 42 | 17.71 | 03:23 | 10:26:58 | 00:48:34 | 01:24:43 | 115 | |
123 | 239 | GIERSZEWSKI SŁAWOMIR | KĄPINO | 1969 | M50 | 9 | 17.66 | 03:24 | 10:20:57 | 00:42:26 | 01:24:57 | 116 | ||
124 | 50 | KAMIŃSKI PAWEŁ | GDAŃSK | MTB START KARTUZY | 1978 | M40 | 43 | 17.65 | 03:24 | 10:21:00 | 00:42:45 | 01:24:59 | 117 | |
125 | 324 | CIEŚLAK ROBERT | RUMIA | MAJBIKE TEAM | 1982 | M30 | 40 | 17.64 | 03:24 | 10:21:55 | 00:41:46 | 01:25:01 | 118 | |
126 | 437 | SIEDLECKI MACIEJ | GDYNIA | Velomania.cc | 1986 | M30 | 41 | 17.63 | 03:24 | 10:21:58 | 00:41:24 | 01:25:04 | 119 | |
127 | 320 | PIENCZYN MACIEJ | WEJHEROWO | Norda Active Team | 1978 | M40 | 44 | 17.60 | 03:25 | 10:23:00 | 00:49:43 | 01:25:14 | 120 | |
128 | 453 | TYSZKIEWICZ JERZY | GDAŃSK | 1951 | M60 | 4 | 17.56 | 03:25 | 10:22:57 | 00:49:27 | 01:25:25 | 121 | ||
129 | 504 | SWINIARSKI JAROSŁAW | GDYNIA | TRIDEA - TRI Gdynia | 1958 | M60 | 5 | 17.48 | 03:26 | 10:25:55 | 00:50:27 | 01:25:49 | 122 | |
130 | 390 | HERSZTEK SZYMON | GDAŃSK | 1978 | M40 | 45 | 17.46 | 03:26 | 10:23:56 | 00:49:56 | 01:25:56 | 123 | ||
131 | 150 | SOBCZYŃSKI BARTOSZ | TCZEW | 1983 | M30 | 42 | 17.45 | 03:26 | 10:23:56 | 00:49:52 | 01:25:57 | 124 | ||
132 | 317 | KREFTA JAN | LĘBORK | 1967 | M50 | 10 | 17.45 | 03:26 | 10:23:02 | 00:49:44 | 01:25:58 | 125 | ||
133 | 15 | KLATT-LIZAKOWSKI MICHAŁ | KOŚCIERZYNA | 1987 | M30 | 43 | 17.44 | 03:26 | 10:23:58 | 00:50:53 | 01:26:00 | 126 | ||
134 | 40 | PIEKARSKI MARCIN | GDYNIA | 1990 | M30 | 44 | 17.44 | 03:26 | 10:21:01 | 00:42:40 | 01:26:00 | 127 | ||
135 | 347 | GOYKE KRZYSZTOF | LUBKOWO | KLIF TEAM Chłapowo | 1994 | M18 | 17 | 17.43 | 03:27 | 10:20:58 | 00:42:41 | 01:26:04 | 128 | |
136 | 502 | KLAWITTER WIKTORIA | GDYNIA | 2002 | K18 | 2 | 17.40 | 03:27 | 10:26:54 | 00:49:37 | 01:26:13 | 8 | ||
137 | 130 | JAKUBEK ALEKSANDRA | GDAŃSK | 1971 | K40 | 2 | 17.40 | 03:27 | 10:23:54 | 00:50:40 | 01:26:13 | 9 | ||
138 | 501 | KLAWITTER LESZEK | GDYNIA | DUDYCZ team | 1974 | M40 | 46 | 17.39 | 03:27 | 10:26:55 | 00:49:37 | 01:26:14 | 129 | |
139 | 193 | PANEK PIOTR | GDANSK | PAN-BIKE Pan-Bike | 1979 | M40 | 47 | 17.37 | 03:27 | 10:20:58 | 00:42:45 | 01:26:22 | 130 | |
140 | 142 | KUDELA MAGDALENA | GDAŃSK | Team Wielki Ptak | 1983 | K30 | 4 | 17.32 | 03:28 | 10:21:57 | 00:49:58 | 01:26:35 | 10 | |
141 | 277 | KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ | DARZLUBIE | Pucka Grupa Rowerowa | 1982 | M30 | 45 | 17.31 | 03:28 | 10:21:00 | 00:42:20 | 01:26:40 | 131 | |
142 | 259 | DANIEL BARTOSZ | GDYNIA | 1985 | M30 | 46 | 17.25 | 03:29 | 10:21:57 | 00:49:39 | 01:26:56 | 132 | ||
143 | 23 | ROPPEL RAFAŁ | GDAŃSK | Rafos Solutions | 1980 | M40 | 48 | 17.25 | 03:29 | 10:21:59 | 00:52:27 | 01:26:56 | 133 | |
144 | 213 | MARZEJON KAROL | REDA | 1972 | M40 | 49 | 17.21 | 03:29 | 10:23:58 | 00:49:48 | 01:27:08 | 134 | ||
145 | 85 | CHWIOŁKA TOMASZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | 1975 | M40 | 50 | 17.20 | 03:29 | 10:22:56 | 00:49:58 | 01:27:12 | 135 | ||
146 | 273 | KUPPER ŁUKASZ | STĘŻYCA | 1980 | M40 | 51 | 17.19 | 03:29 | 10:23:02 | 00:51:32 | 01:27:16 | 136 | ||
147 | 491 | FRANKOWSKI ADAM | ROTMANKA-GDAŃSK | 1987 | M30 | 47 | 17.18 | 03:30 | 10:26:57 | 00:49:33 | 01:27:20 | 137 | ||
148 | 186 | HRYNEK MAGDALENA | GDYNIA | Fundacja Trzeba Marzyć | 1991 | K18 | 3 | 17.17 | 03:30 | 10:26:55 | 00:51:19 | 01:27:23 | 11 | |
149 | 503 | ZUREL WALDEMAR | RYPIN | Cykliści Rypin | 1958 | M60 | 6 | 17.16 | 03:30 | 10:26:54 | 00:51:21 | 01:27:25 | 138 | |
150 | 262 | BOJAŃCZYK KRZYSZTOF | KOSZALIN | BOJAŃCZYK KSIĘGOWOŚĆ NIERUCHOMOŚCI FINANSE WWW.BOJANCZYK-KNF.PL | 1979 | M40 | 52 | 17.gru | 03:30 | 10:23:57 | 00:51:46 | 01:27:36 | 139 | |
151 | 432 | KOLENDA TOMASZ | GDAŃSK | 1989 | M30 | 48 | 17.maj | 03:31 | 10:22:59 | 00:50:53 | 01:27:58 | 140 | ||
152 | 331 | MIROŃSKI RAFAŁ | STRASZYN | 1984 | M30 | 49 | 17.maj | 03:31 | 10:26:57 | 00:51:49 | 01:27:58 | 141 | ||
153 | 358 | SUKOW JERZY | ELBLĄG | 1973 | M40 | 53 | 17.00 | 03:32 | 10:23:57 | 00:51:35 | 01:28:14 | 142 | ||
154 | 266 | GOERICK MAREK | ELBLAG | Regent College International Schools | 1973 | M40 | 54 | 17.00 | 03:32 | 10:23:57 | 00:51:52 | 01:28:15 | 143 | |
155 | 265 | GRACZYK SYLWIA | STRZEBIELINO | 1983 | K30 | 5 | 16.92 | 03:33 | 10:22:55 | 00:51:51 | 01:28:39 | 12 | ||
156 | 382 | SŁOMIŃSKI LESZEK | KOŚCIERZYNA | 1988 | M30 | 50 | 16.91 | 03:33 | 10:26:56 | 00:51:50 | 01:28:42 | 144 | ||
157 | 476 | SMENTOCH MARIUSZ | LIPUSZ | JW 5004 | 1982 | M30 | 51 | 16.89 | 03:33 | 10:26:56 | 00:51:08 | 01:28:50 | 145 | |
158 | 260 | LEWANDOWSKA NATALIA | KARTUZY | Rowerowe Kaszuby | 1978 | K40 | 3 | 16.79 | 03:34 | 10:22:54 | 00:51:57 | 01:29:19 | 13 | |
159 | 224 | LESNER RADOSŁAW | GDAŃSK | 1988 | M30 | 52 | 16.39 | 03:40 | 10:23:54 | 00:55:03 | 01:31:32 | 146 | ||
160 | 487 | LUBOCKI ŁUKASZ | PARCHOWO | 1983 | M30 | 53 | 16.37 | 03:40 | 10:26:58 | 00:54:17 | 01:31:38 | 147 | ||
161 | 494 | DOBKOWSKI TOMASZ | GORĘCZYNO | Bo Marek Kazał | 1975 | M40 | 55 | 16.18 | 03:43 | 10:25:56 | 00:53:24 | 01:32:43 | 148 | |
162 | 288 | DOBROLINSKA DOROTA | GDANSK | Team Wielki Ptak | 1974 | K40 | 4 | 16.gru | 03:43 | 10:22:55 | 00:53:29 | 01:33:02 | 14 | |
163 | 73 | WŁODARSKI MARIUSZ | KOLBUDY | 1981 | M30 | 54 | 15.96 | 03:46 | 10:24:55 | 00:54:38 | 01:33:59 | 149 | ||
164 | 309 | KŁODZIŃSKA DARIA | PUCK | KLIF TEAM Chłapowo | 1990 | K30 | 6 | 15.95 | 03:46 | 10:22:57 | 00:53:24 | 01:34:02 | 15 | |
165 | 444 | GRYGOROWICZ MATEUSZ | GDYNIA | 1990 | M30 | 55 | 15.86 | 03:47 | 10:26:58 | 00:51:18 | 01:34:33 | 150 | ||
166 | 258 | ZAWADZKI MARCIN | GDANSK | 1977 | M40 | 56 | 15.84 | 03:47 | 10:23:56 | 00:54:44 | 01:34:41 | 151 | ||
167 | 133 | RZEPIŃSKI GRZEGORZ | BOLSZEWO | 1975 | M40 | 57 | 15.83 | 03:47 | 10:23:01 | 00:54:52 | 01:34:44 | 152 | ||
168 | 221 | GRZYB GRZEGORZ | RUMIA | Norda Active Team | 1973 | M40 | 58 | 15.81 | 03:48 | 10:22:55 | 00:55:50 | 01:34:51 | 153 | |
169 | 436 | DOMINIECKI TOMASZ | LĘBORK | 1983 | M30 | 56 | 15.81 | 03:48 | 10:23:02 | 00:55:59 | 01:34:51 | 154 | ||
170 | 449 | KACZERZEWSKI PATRYK | GDAŃSK | 1986 | M30 | 57 | 15.65 | 03:50 | 10:24:54 | 00:56:20 | 01:35:52 | 155 | ||
171 | 359 | WELZ MARCIN | GDAŃSK | 1987 | M30 | 58 | 15.65 | 03:50 | 10:23:59 | 00:54:57 | 01:35:52 | 156 | ||
172 | 140 | FRĄCKIEWICZ IWONA | GDAŃSK | 1968 | K50 | 2 | 15.53 | 03:52 | 10:22:57 | 00:56:47 | 01:36:35 | 16 | ||
173 | 481 | STOLC JOANNA | KARTUZY | 1982 | K30 | 7 | 15.35 | 03:54 | 10:24:59 | 00:56:14 | 01:37:42 | 17 | ||
174 | 500 | NOWAK ADAM | ROTMANKA | 1979 | M40 | 59 | 15.18 | 03:57 | 10:27:01 | 00:56:56 | 01:38:48 | 157 | ||
175 | 21 | MARCZYK ROMAN | WIELKI KLINCZ | 1982 | M30 | 59 | 14.96 | 04:01 | 10:23:01 | 00:58:23 | 01:40:16 | 158 | ||
176 | 151 | JASTRZĘBSKI MARCIN | GDAŃSK | Deceuninck Quick Step | 1976 | M40 | 60 | 14.96 | 04:01 | 10:22:56 | 00:58:28 | 01:40:17 | 159 | |
177 | 190 | KASPERSKI JACEK | GDYNIA | Gdynia | 1953 | M60 | 7 | 14.62 | 04:06 | 10:23:56 | 01:01:21 | 01:42:37 | 160 | |
178 | 174 | WOŁKANIN PAWEŁ | ŁÓDŹ | POLPHARMA RUN TEAM | 1959 | M60 | 8 | 14.47 | 04:09 | 10:23:01 | 01:01:43 | 01:43:38 | 161 | |
179 | 495 | BOBROWSKI KAROL | SZYMBARK | 1975 | M40 | 61 | 14.35 | 04:11 | 10:25:55 | 00:52:12 | 01:44:30 | 162 | ||
180 | 127 | SZCZEPAN REMIGIUSZ | TRĄBKI WIELKIE | 1972 | M40 | 62 | 14.14 | 04:15 | 10:26:57 | 01:01:11 | 01:46:06 | 163 | ||
181 | 489 | GAWIN TOMASZ | SULĘCZYNO | Tombike | 1977 | M40 | 63 | 13.98 | 04:17 | 10:26:59 | 00:54:22 | 01:47:16 | 164 | |
182 | 497 | SCHUMERTL TOMASZ | GDAŃSK | 1977 | M40 | 64 | 13.71 | 04:23 | 10:25:54 | 01:01:43 | 01:49:23 | 165 | ||
183 | 496 | BOBROWSKI MAX | SZYMBARK | 2003 | M16 | 8 | 13.60 | 04:25 | 10:25:56 | 01:03:54 | 01:50:18 | 166 | ||
184 | 104 | HAJDUKOWICZ JANUSZ | GDAŃSK | 1966 | M50 | 11 | 13.34 | 04:30 | 10:26:58 | 01:01:36 | 01:52:29 | 167 | ||
185 | 488 | KOTWICKI ŁUKASZ | GDAŃSK | 1985 | M30 | 60 | gru.35 | 04:52 | 10:27:00 | 01:10:44 | 02:01:29 | 168 | ||
186 | 62 | BRONK LUCYNA | GDAŃSK | 1984 | K30 | 8 | gru.35 | 04:52 | 10:27:01 | 01:10:47 | 02:01:30 | 18 | ||
187 | 214 | MISZEWSKI GRZEGORZ | CHOJNICE | 1990 | M30 | 61 | paź.65 | 05:38 | 10:23:00 | 00:57:52 | 02:20:54 | 169 | ||
188 | 485 | TRELA KRZYSZTOF | GDYNIA | 1992 | M18 | 18 | wrz.90 | 06:04 | 10:27:00 | 00:56:19 | 02:31:28 | 170 | ||
189 | 10 | RZESZUTEK TOMASZ | SIERAKOWICE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1998 | M18 | 19 | 00:00:00 | DNF | 171 |
Gmina Kolbudy – podstawowe informacje
Gmina Kolbudy położona jest we wschodniej części Województwa Pomorskiego a jej obszar (8280 ha) zajmuje południowo-wschodnią, krawędziową część Pojezierza Kaszubskiego, sąsiadującego z Żuławami Wiślanymi. Gmina ma ponad 14.000 mieszkańców. Ulokowana na osi głównego szlaku komunikacyjnego Gdańsk – Kościerzyna (droga wojewódzka nr 221) graniczy z Gdańskiem oraz z gminami: Żukowo, Trąbki Wielkie, Przywidz i Pruszcz Gdański. Tworzy ją 15 wsi sołeckich (Bąkowo, Bielkówko, Bielkowo, Babidół, Buszkowy, Czapielsk, Jankowo, Lublewo, Lisewiec, Łapino, Kowale, Kolbudy, Pręgowo, Otomin, Ostróżki) i kilka
przysiółków (Miechucińskie Chrusty, Nowiny, Żmijewo, Gołąbkowo, Krymki). Administracyjnie wchodzi w skład powiatu gdańskiego z siedzibą w Pruszczu Gdańskim. Ośrodkiem administracyjno-usługowym gminy jest wieś Kolbudy. W Kolbudach znajduje się większość instytucji publicznych.
Władze gminy przywiązują wielką uwagę do ochrony środowiska. Na styku terytorium gminy i miasta Gdańska, w sołectwie Otomin znajduje się wysłużone i mające niekorzystny wpływ, z punktu widzenia ekologicznego, wysypisko oraz zakład utylizacji śmieci w Szadółkach. Gmina Kolbudy ciągle inwestuje w ochronę środowiska, czystość i turystykę. Gmina z sukcesami zabiega również o europejskie fundusze na rozwój infrastruktury. Trzeba podkreślić, że Gmina Kolbudy od dawna cieszy się opinią gminy zasobnej. Pod względem dochodów przypadających na jednego mieszkańca od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach powiatowych i wojewódzkich.