Garmin MTB Series
Data i godzina | 2017-10-08 11:00:00 |
Miejscowość | Rumia |
Dystans | ok 25km /ok. 50 km |
Oficjalna strona | http://mtbseries.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 60 zł |
Typ zawodów | Rower MTB |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 19km | 46km | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1044 | BANACH BARTOSZ | GDAŃSK | TORUS - APTEKA GEMINI GDAŃSK | PL | 1986 | M30-39 | 1 | 00:00:00 | 2:40 | 22,4 | 00:51:02 | 02:04:42 | 02:24:25,26 | 1 | |
2 | 1030 | BOGDZIEWICZ MICHAŁ | GDAŃSK | APTEKA GEMINI | PL | 1976 | M40-49 | 1 | 00:00:00 | 2:41 | 22,4 | 00:51:22 | 02:04:42 | 02:24:39,74 | 2 | |
3 | 1069 | KRZYWY KRZYSZTOF | GDAŃSK | NEXUS TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 2 | 00:00:00 | 2:44 | 22,0 | 00:51:20 | 02:06:30 | 02:27:21,38 | 3 | |
4 | 1027 | BANACH ROBERT | GDAŃSK | BST | PL | 1978 | M30-39 | 3 | 00:00:00 | 2:49 | 21,3 | 00:52:27 | 02:10:09 | 02:32:03,93 | 4 | |
5 | 1010 | MAJKOWSKI DANIEL | GDYNIA | FTI RACING TEAM ROWERY ŻUCHLIŃSKI | PL | 1986 | M30-39 | 4 | 00:00:00 | 2:53 | 20,8 | 00:55:54 | 02:15:05 | 02:35:34,89 | 5 | |
6 | 1124 | CZAPLIŃSKI JAN | BRWINÓW | KOMOBIKE SCOTT | PL | 1982 | M30-39 | 5 | 00:00:00 | 2:53 | 20,8 | 00:55:55 | 02:15:04 | 02:35:35,31 | 6 | |
7 | 1138 | TRUSZCZYŃSKI PIOTR | WARSZAWA | KOMOBIKE SCOTT | PL | 1983 | M30-39 | 6 | 00:00:00 | 2:54 | 20,7 | 00:55:49 | 02:15:31 | 02:36:45,81 | 7 | |
8 | 1091 | BELT KACPER | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE KICATY MADAFAKA | PL | 1997 | M18-29 | 1 | 00:00:00 | 2:57 | 20,3 | 00:57:16 | 02:17:22 | 02:39:17,07 | 8 | |
9 | 1045 | RÓŻAŃSKI MICHAŁ | GDAŃSK | GARMIN 24 BCT GDYNIA | PL | 1991 | M18-29 | 2 | 00:00:00 | 2:59 | 20,1 | 00:56:54 | 02:19:37 | 02:41:15,94 | 9 | |
10 | 1080 | MIGOWSKI ŁUKASZ | PIECHCIN | SISU-OWB TEAM SISU-OWB TEAM | PL | 1985 | M30-39 | 7 | 00:00:00 | 3:00 | 20,0 | 00:56:56 | 02:20:26 | 02:42:20,21 | 10 | |
11 | 1061 | SZTURO RAFAŁ | LUBICZ GÓRNY | SISU OWB TEAM | PL | 1977 | M40-49 | 2 | 00:00:00 | 3:01 | 19,9 | 00:56:56 | 02:20:31 | 02:43:00,11 | 11 | |
12 | 1073 | GOLIŃSKI MARIUSZ | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | PL | 1963 | M50-59 | 1 | 00:00:00 | 3:07 | 19,3 | 01:00:10 | 02:24:40 | 02:48:12,77 | 12 | |
13 | 1070 | GOŁĘBICKI PAWEŁ | GDAŃSK | TORUS TEAM | PL | 1985 | M30-39 | 8 | 00:00:00 | 3:09 | 19,0 | 00:57:25 | 02:27:59 | 02:50:22,59 | 13 | |
14 | 1062 | GLAAS BARTŁOMIEJ | GDAŃSK | NEXUS TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 9 | 00:00:00 | 3:10 | 18,9 | 01:00:10 | 02:27:14 | 02:51:00,28 | 14 | |
15 | 1136 | ZASTAWNY KRZYSZTOF | GDAŃSK | 1990 | PL | 1990 | M18-29 | 3 | 00:02:00 | 3:12 | 18,7 | 01:01:51 | 02:29:28 | 02:53:13,17 | 15 | |
16 | 1111 | RADNY DARIUSZ | GOWINO | 4MMOL CLINIC | PL | 1975 | M40-49 | 3 | 00:00:00 | 3:13 | 18,7 | 01:00:10 | 02:28:41 | 02:53:16,85 | 16 | |
17 | 1063 | HOPPE MATEUSZ | GDAŃSK | INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1991 | M18-29 | 4 | 00:00:00 | 3:13 | 18,6 | 01:01:36 | 02:29:16 | 02:53:49,06 | 17 | |
18 | 1050 | FRYDRYCHOWICZ JACEK | GDAŃSK | XTRACK.COM MONITORING SYSTEMS | PL | 1979 | M30-39 | 10 | 00:00:00 | 3:14 | 18,5 | 01:00:49 | 02:30:29 | 02:54:47,96 | 18 | |
19 | 1012 | AKIFYEV SERGEY | ??????????? | MTB1.RU FUJITSU | RU | 1981 | M30-39 | 11 | 00:00:00 | 3:19 | 18,1 | 01:02:40 | 02:34:42 | 02:59:01,19 | 19 | |
20 | 1113 | SUCHOMSKI MARCIN | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1978 | M30-39 | 12 | 00:00:00 | 3:19 | 18,0 | 01:03:23 | 02:35:45 | 02:59:30,56 | 20 | |
21 | 1076 | ROMANOWSKI MATEUSZ | STARE POLE | GK STG | PL | 1992 | M18-29 | 5 | 00:00:00 | 3:20 | 18,0 | 01:03:52 | 02:36:26 | 03:00:18,40 | 21 | |
22 | 1051 | KASPRZAK RADOSAŁW | GDYNIA | PL | 1972 | M40-49 | 4 | 00:00:00 | 3:21 | 17,9 | 01:03:04 | 02:36:21 | 03:00:50,52 | 22 | ||
23 | 1192 | SUŚ ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | BYDZIA POWER BIKE TEAM | PL | 1976 | M40-49 | 5 | 00:01:00 | 3:22 | 17,8 | 01:03:51 | 02:37:12 | 03:01:38,99 | 23 | |
24 | 1022 | BRUNKE LESZEK | GDAŃSK | PL | 1967 | M50-59 | 2 | 00:00:00 | 3:22 | 17,8 | 01:04:57 | 02:37:25 | 03:01:46,49 | 24 | ||
25 | 1084 | GÓRSKI MACIEJ | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1985 | M30-39 | 13 | 00:00:00 | 3:22 | 17,8 | 01:04:51 | 02:37:21 | 03:01:56,55 | 25 | |
26 | 1131 | HANKE MATEUSZ | SORKWITY | RENAULT TEAM | PL | 1989 | M18-29 | 6 | 00:00:00 | 3:22 | 17,8 | 00:59:18 | 02:36:51 | 03:01:57,51 | 26 | |
27 | 1097 | TRZOPEK GRZEGORZ | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | PL | 1982 | M30-39 | 14 | 00:00:00 | 3:23 | 17,7 | 01:03:51 | 02:37:52 | 03:02:33,31 | 27 | |
28 | 1089 | MIELEWCZYK ARTUR | WARSZAWA | BIKE4LIFE | PL | 1981 | M30-39 | 15 | 00:00:00 | 3:23 | 17,7 | 01:05:32 | 02:38:18 | 03:02:35,89 | 28 | |
29 | 1115 | MALINKIEWICZ RITA | PRZECISZÓW | CST MTB TEAM | PL | 1995 | K18-29 | 1 | 00:00:00 | 3:23 | 17,7 | 01:05:40 | 02:39:26 | 03:02:38,50 | 1 | |
30 | 1001 | FALKOWSKI MICHAŁ | MALBORK | PL | 1977 | M40-49 | 6 | 00:00:00 | 3:24 | 17,7 | 01:03:53 | 02:38:03 | 03:03:24,94 | 29 | ||
31 | 1093 | PAWLAK RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | SPORT SERWIS TEAM BYDGOSZCZ | PL | 1977 | M40-49 | 7 | 00:00:00 | 3:25 | 17,6 | 01:04:51 | 02:39:24 | 03:04:07,96 | 30 | |
32 | 1071 | ZABROCKA ALEKSANDRA | KOŚCIERZYNA | MLKS BASZTA BYTÓW | PL | 1984 | K30-39 | 1 | 00:00:00 | 3:25 | 17,5 | 01:06:49 | 02:39:25 | 03:04:44,35 | 2 | |
33 | 1088 | SOCHA ROMAN | WEJHEROWO | NORDA ACTIVE TEAM NYPEL ROWERY | PL | 1970 | M40-49 | 8 | 00:00:00 | 3:25 | 17,5 | 01:04:53 | 02:38:44 | 03:04:46,16 | 31 | |
34 | 1083 | BRZEZIŃSKI ARTUR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1987 | M30-39 | 16 | 00:00:00 | 3:26 | 17,5 | 01:04:57 | 02:40:02 | 03:05:37,67 | 32 | |
35 | 1040 | HAŁADYN RAFAŁ | GOSZCZYNO | KLIF MTB TEAM | PL | 1981 | M30-39 | 17 | 00:01:00 | 3:26 | 17,4 | 01:02:55 | 02:39:03 | 03:05:41,38 | 33 | |
36 | 1074 | MROZOWSKI SŁAWOMIR | SOPOT | GÓRNY BRONX | PL | 1984 | M30-39 | 18 | 00:01:00 | 3:27 | 17,4 | 01:09:43 | 02:41:17 | 03:06:34,29 | 34 | |
37 | 1110 | ŁYSEK KATARZYNA | GDAŃSK | PL | 1984 | K30-39 | 2 | 00:00:00 | 3:29 | 17,2 | 01:07:39 | 02:42:30 | 03:07:55,63 | 3 | ||
38 | 1047 | SZERLA TOMASZ | GOŚCICINO | PL | 1971 | M40-49 | 9 | 00:00:00 | 3:29 | 17,2 | 01:05:33 | 02:41:15 | 03:08:03,65 | 35 | ||
39 | 1085 | CYMAN TOMASZ | KOSAKOWO | CMN | PL | 1988 | M18-29 | 7 | 00:00:00 | 3:30 | 17,1 | 01:06:41 | 02:43:29 | 03:09:05,26 | 36 | |
40 | 1060 | ZŁOMAŃCZUK MICHAŁ | STRASZYN | STRASZYN | PL | 1981 | M30-39 | 19 | 00:00:00 | 3:30 | 17,1 | 01:06:53 | 02:42:32 | 03:09:06,02 | 37 | |
41 | 1094 | SIEROŃSKI MARCIN | GDYNIA | FTI RACING TEAM | PL | 1987 | M30-39 | 20 | 00:00:00 | 3:32 | 17,0 | 01:05:52 | 02:44:10 | 03:10:44,42 | 38 | |
42 | 1002 | ŻUKOTYŃSKI TOMIR | GRUPA | ACROSS THE RIVER | PL | 1977 | M40-49 | 10 | 00:01:00 | 3:34 | 16,8 | 01:07:52 | 02:46:53 | 03:13:00,58 | 39 | |
43 | 1056 | NISKI PAWEŁ | GDAŃSK | SMARTFINANCE | PL | 1984 | M30-39 | 21 | 00:01:00 | 3:35 | 16,7 | 01:07:54 | 02:46:52 | 03:13:53,93 | 40 | |
44 | 1098 | SOLARSKI JAKUB | GDAŃSK | PL | 1979 | M30-39 | 22 | 00:00:00 | 3:36 | 16,6 | 01:05:49 | 02:47:31 | 03:14:42,15 | 41 | ||
45 | 1019 | STOLP WOJTEK | CHOJNICE | TEAM MTB CHOJNICE | PL | 1977 | M40-49 | 11 | 00:00:00 | 3:38 | 16,5 | 01:08:09 | 02:47:30 | 03:15:46,78 | 42 | |
46 | 1052 | BIEDUNKIEWICZ ROBERT | GDYNIA | SOLARIUM KIKADA | PL | 1972 | M40-49 | 12 | 00:00:00 | 3:38 | 16,5 | 01:09:14 | 02:49:46 | 03:16:10,00 | 43 | |
47 | 1023 | ŁUKASIK ARTUR | GDYNIA | PL | 1960 | M50-59 | 3 | 00:00:00 | 3:40 | 16,4 | 01:09:23 | 02:50:17 | 03:17:45,25 | 44 | ||
48 | 1014 | SZYMAŃSKI ARTUR | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM | PL | 1969 | M40-49 | 13 | 00:01:00 | 3:42 | 16,2 | 01:10:28 | 02:52:28 | 03:19:27,01 | 45 | |
49 | 1053 | SIENKIEWICZ PATRYK | GDYNIA | DREAM TRI TEAM | PL | 1972 | M40-49 | 14 | 00:01:00 | 3:43 | 16,1 | 01:12:31 | 02:53:08 | 03:20:55,86 | 46 | |
50 | 1024 | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | GDYNIA | PL | 1966 | M50-59 | 4 | 00:00:00 | 3:47 | 15,9 | 01:11:31 | 02:55:42 | 03:24:11,63 | 47 | ||
51 | 1101 | WELEROWICZ TOMASZ | GDAŃSK | POLPHARMA BIKETEAM | PL | 1978 | M30-39 | 23 | 00:00:00 | 3:48 | 15,8 | 01:10:46 | 02:57:02 | 03:25:18,91 | 48 | |
52 | 1037 | PRZYBYSZ PIOTR | GDYNIA | GDYNIA | PL | 1959 | M50-59 | 5 | 00:00:00 | 3:50 | 15,7 | 01:11:33 | 02:57:54 | 03:26:54,61 | 49 | |
53 | 1121 | JARZĄBEK BARTŁOMIEJ | KARSIN | GARDENFLORA MTB TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 24 | 00:02:00 | 3:50 | 15,6 | 01:13:32 | 03:00:11 | 03:27:05,12 | 50 | |
54 | 1036 | KOKOSZA RADOSŁAW | WARSZAWA | BIKE CONCEPT OFFROAD TRIATHLON | PL | 1979 | M30-39 | 25 | 00:02:00 | 3:51 | 15,6 | 01:14:15 | 02:59:07 | 03:27:39,38 | 51 | |
55 | 1066 | WAWRZYNIAK MARCIN | GDYNIA | KLUB SPORTOWY "ISKRA" PRZY AMW | PL | 1976 | M40-49 | 15 | 00:00:00 | 3:56 | 15,3 | 01:12:17 | 03:02:09 | 03:32:20,16 | 52 | |
56 | 1025 | ĆWIK DAMIAN | GDYNIA | PL | 1979 | M30-39 | 26 | 00:00:00 | 3:56 | 15,2 | 01:12:22 | 03:00:29 | 03:32:44,13 | 53 | ||
57 | 1006 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1985 | M30-39 | 27 | 00:00:00 | 3:57 | 15,2 | 01:13:01 | 03:03:06 | 03:32:57,24 | 54 | |
58 | 1133 | WOJCIECHOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | PL | 1988 | M18-29 | 8 | 00:02:00 | 3:58 | 15,2 | 01:15:02 | 03:03:37 | 03:33:48,69 | 55 | ||
59 | 1135 | WAWRZYNIAK MAREK | GDYNIA | PL | 1972 | M40-49 | 16 | 00:02:00 | 3:59 | 15,1 | 01:13:50 | 03:03:56 | 03:34:50,04 | 56 | ||
60 | 1075 | GRUSZECKI DAMIAN | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | PL | 1986 | M30-39 | 28 | 00:02:00 | 4:00 | 15,0 | 01:11:59 | 03:06:20 | 03:35:33,36 | 57 | |
61 | 1009 | GĄSIOROWSKI LESZEK | GDAŃSK | PL | 1964 | M50-59 | 6 | 00:01:00 | 4:01 | 14,9 | 01:15:21 | 03:07:29 | 03:37:20,32 | 58 | ||
62 | 1096 | CZAIŃSKI MICHAL | STRASZYN | PL | 1990 | M18-29 | 9 | 00:01:00 | 4:02 | 14,9 | 01:17:35 | 03:08:33 | 03:38:04,70 | 59 | ||
63 | 1127 | MAĆKOWIAK PIOTR | BYTÓW | PL | 1976 | M40-49 | 17 | 00:01:00 | 4:03 | 14,8 | 01:16:15 | 03:09:09 | 03:38:28,48 | 60 | ||
64 | 1016 | RUTKOWSKI ROBERT | BRZEZINY | DOMAX RACING TEAM | PL | 1965 | M50-59 | 7 | 00:01:00 | 4:04 | 14,8 | 01:15:40 | 03:08:15 | 03:39:34,47 | 61 | |
65 | 1004 | BEJM JOANNA | GDYNIA | PL | 1980 | K30-39 | 3 | 00:01:00 | 4:04 | 14,7 | 01:17:43 | 03:10:24 | 03:40:02,87 | 4 | ||
66 | 1013 | SADOWSKI PIOTR | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM | PL | 1979 | M30-39 | 29 | 00:01:00 | 4:10 | 14,4 | 01:07:48 | 03:16:05 | 03:44:38,23 | 62 | |
67 | 1134 | PELLOWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | PELLOWSKI TEAM GDAŃSK | PL | 1956 | M60+ | 1 | 00:02:00 | 4:14 | 14,2 | 01:17:20 | 03:15:30 | 03:48:21,77 | 63 | |
68 | 5 | MROZOWSKI MICHAL | GDYNIA | PL | 1981 | M30-39 | 30 | 00:01:00 | 4:20 | 13,9 | 01:20:44 | 03:23:01 | 03:53:36,78 | 64 | ||
69 | 1008 | SZYMKÓW SŁAWEK | STRASZYN | TORUS TRIATHLON TEAM | PL | 1970 | M40-49 | 18 | 00:01:00 | 4:25 | 13,6 | 01:15:22 | 03:19:01 | 03:58:09,10 | 65 | |
70 | 1057 | GOGULSKI GRZEGORZ | TORUŃ | TORUŃ | PL | 1971 | M40-49 | 19 | 00:01:00 | 4:25 | 13,6 | 01:20:54 | 03:25:24 | 03:58:47,42 | 66 | |
71 | 1079 | BOŃKOWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | MH AUTOMATYKA | PL | 1962 | M50-59 | 8 | 00:01:00 | 4:33 | 13,2 | 01:25:43 | 03:30:29 | 04:06:01,47 | 67 | |
72 | 1054 | KABACIŃSKI TOMASZ | WRONKI | WRONIECKI KLUB BIEGACZA | PL | 1983 | M30-39 | 31 | 00:01:00 | 4:44 | 12,7 | 01:23:47 | 03:43:07 | 04:15:34,00 | 68 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 19km | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 323 | RZESZUTEK PIOTR | SIERAKOWICE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1995 | M18-29 | 1 | 00:08:00 | 2:40 | 22,5 | 00:52:48 | 01:11:58,46 | 1 | |
2 | 318 | PETKA AREK | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1992 | M18-29 | 2 | 00:08:00 | 2:45 | 21,9 | 00:54:53 | 01:14:06,22 | 2 | |
3 | 199 | KRUKOWSKI JAN | BYTÓW,RZEPNICA | MLKS BASZTA BYTÓW | PL | 1999 | M18-29 | 3 | 00:08:00 | 2:45 | 21,9 | 00:54:54 | 01:14:07,93 | 3 | |
4 | 402 | STANKIEWICZ WIKTOR | GDANSK | TEAM VERGE POLSKA | PL | 1994 | M18-29 | 4 | 00:08:00 | 2:45 | 21,8 | 00:54:53 | 01:14:25,22 | 4 | |
5 | 156 | FUSOWSKI SEBASTIAN | WEJHEROWO | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1996 | M18-29 | 5 | 00:08:00 | 2:48 | 21,5 | 00:55:31 | 01:15:26,79 | 5 | |
6 | 401 | ZIELONKA MACIEJ | SOPOT | EDF TREK GDYNIA EDF TREK GDYNIA | PL | 1985 | M30-39 | 1 | 00:08:00 | 2:49 | 21,3 | 00:55:23 | 01:15:52,80 | 6 | |
7 | 480 | MROZOWICZ CEZARY | GDYNIA | NEXUS TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 2 | 00:08:00 | 2:53 | 20,8 | 00:57:17 | 01:17:48,60 | 7 | |
8 | 125 | ZARZYCKI ARKADIUSZ | GDAŃSK | APTEKA GEMINI | PL | 1979 | M30-39 | 3 | 00:08:00 | 2:55 | 20,6 | 00:57:47 | 01:18:34,47 | 8 | |
9 | 87 | CIBA DAMIAN | RUMIA | TA KO TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 4 | 00:08:00 | 2:56 | 20,4 | 00:58:47 | 01:19:15,72 | 9 | |
10 | 396 | KACZMAREK MAREK | GDAŃSK | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1978 | M30-39 | 5 | 00:08:00 | 2:57 | 20,3 | 00:58:24 | 01:19:45,69 | 10 | |
11 | 310 | SZYMCZAK PATRYK | GDAŃSK | APTEKA GEMINI | PL | 1996 | M18-29 | 6 | 00:08:00 | 2:59 | 20,2 | 00:59:13 | 01:20:22,03 | 11 | |
12 | 149 | WÓJTOWICZ PAWEŁ | RUMIA | FEDERAL MOGUL MTB TEAM FEDERAL MOGUL MTB TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 6 | 00:08:00 | 2:59 | 20,1 | 00:59:42 | 01:20:37,15 | 12 | |
13 | 409 | KONIUSZEWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | OLDSCHOOL MTB GDAŃSK WINAAR. COM | PL | 1980 | M30-39 | 7 | 00:09:00 | 3:00 | 20,0 | 00:59:59 | 01:20:55,60 | 13 | |
14 | 390 | ZIENKIEWICZ ŁUKASZ | GDAŃSK | PL | 1978 | M30-39 | 8 | 00:08:00 | 3:00 | 20,0 | 00:59:54 | 01:20:56,74 | 14 | ||
15 | 204 | POTRYKUS FILIP | CHŁAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 2001 | M16-17 | 1 | 00:08:00 | 3:01 | 19,9 | 01:00:16 | 01:21:22,52 | 15 | |
16 | 495 | KOBYLIŃSKI SZYMON | GDANSK | 7ANNA | PL | 1970 | M40-49 | 1 | 00:08:00 | 3:03 | 19,7 | 01:00:56 | 01:22:15,74 | 16 | |
17 | 289 | KROTOWSKI ANTONI | GDAŃSK | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1984 | M30-39 | 9 | 00:08:00 | 3:04 | 19,5 | 01:01:07 | 01:23:00,49 | 17 | |
18 | 365 | RUCZYŃSKI RADOSŁAW | ELBLĄG | BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG HYDROPRESS HYDRAULIKA SIŁOWA | PL | 1974 | M40-49 | 2 | 00:08:00 | 3:05 | 19,5 | 01:01:17 | 01:23:17,02 | 18 | |
19 | 294 | WENTA KRZYSZTOF | BOŻEPOLE WIELKIE | KLUB KOLARSKI LEW LEBORK | PL | 1978 | M30-39 | 10 | 00:08:00 | 3:05 | 19,4 | 01:00:47 | 01:23:17,44 | 19 | |
20 | 201 | MARZEJON MIKOŁAJ | CHŁAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 2000 | M16-17 | 2 | 00:08:00 | 3:05 | 19,4 | 01:01:21 | 01:23:17,47 | 20 | |
21 | 277 | WESOŁOWSKI ARTUR | GDAŃSK | PL | 1973 | M40-49 | 3 | 00:08:00 | 3:05 | 19,4 | 01:01:18 | 01:23:21,08 | 21 | ||
22 | 84 | GORAZDOWSKI FILIP | STARZYNO | MTB KLIF TEAM | PL | 1999 | M18-29 | 7 | 00:08:00 | 3:06 | 19,3 | 01:01:45 | 01:23:50,14 | 22 | |
23 | 1114 | KONIUSZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | WINAAR CYCLING OLDSCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1988 | M18-29 | 8 | 00:09:00 | 3:08 | 19,2 | 01:02:23 | 01:24:34,84 | 23 | |
24 | 313 | JOKIEL RADOSŁAW | GDAŃSK | PL | 1985 | M30-39 | 11 | 00:08:00 | 3:08 | 19,1 | 01:03:11 | 01:24:47,76 | 24 | ||
25 | 112 | LELUKIEWICZ RAFAŁ | SŁUPSK | KAWISBIKE MOSSO POLSKA TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 12 | 00:08:00 | 3:09 | 19,0 | 01:02:18 | 01:25:08,61 | 25 | |
26 | 342 | WAKULIK ROBERT | SKARSZEWY | DOLINA NOTECI RACING TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 13 | 00:08:00 | 3:10 | 19,0 | 01:01:47 | 01:25:17,08 | 26 | |
27 | 413 | KURYLCZYK OLAF | KOLBUDY | PL | 2001 | M16-17 | 3 | 00:08:00 | 3:10 | 19,0 | 01:02:34 | 01:25:18,13 | 27 | ||
28 | 172 | CZERNIALIS RIMAS | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 14 | 00:08:00 | 3:10 | 18,9 | 01:04:49 | 01:25:33,13 | 28 | |
29 | 400 | SZERSZYŃSKI ŁUKASZ | BANINO | ALTER - ROWERY SOPOT | PL | 1987 | M30-39 | 15 | 00:08:00 | 3:11 | 18,9 | 01:03:17 | 01:25:47,28 | 29 | |
30 | 205 | TUREK KAROL | LEŚNIEWO | KLIFMTB TEAM | PL | 1981 | M30-39 | 16 | 00:08:00 | 3:11 | 18,9 | 01:03:12 | 01:25:47,73 | 30 | |
31 | 359 | BANASIK SŁAWEK | WARSZAWA | ROWEROWO I KAJTOWO KOMOBIKE SCOTT | PL | 1978 | M30-39 | 17 | 00:09:00 | 3:11 | 18,8 | 01:03:48 | 01:26:00,83 | 31 | |
32 | 316 | LABUDA HUBERT | ŁĘCZYCE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 2000 | M16-17 | 4 | 00:08:00 | 3:12 | 18,8 | 01:03:36 | 01:26:10,53 | 32 | |
33 | 344 | LENZ MICHAŁ | GDAŃSK | GOOD RIDE | PL | 1986 | M30-39 | 18 | 00:08:00 | 3:12 | 18,7 | 01:03:54 | 01:26:28,47 | 33 | |
34 | 38 | ZASADA GRZEGORZ | PUCK | PL | 1978 | M30-39 | 19 | 00:08:00 | 3:12 | 18,7 | 01:04:07 | 01:26:36,27 | 34 | ||
35 | 129 | BIELOWICZ MAREK | GDYNIA | BST - BANACH SPORT TEAM | PL | 1979 | M30-39 | 20 | 00:08:00 | 3:13 | 18,6 | 01:04:09 | 01:27:01,32 | 35 | |
36 | 111 | LESZCZYŃSKI ADAM | GDYNIA | PL | 1986 | M30-39 | 21 | 00:08:00 | 3:13 | 18,6 | 01:04:16 | 01:27:04,03 | 36 | ||
37 | 175 | HOGE RAFAŁ | PUCK | PUCKA GRUPA ROWEROWA | PL | 1981 | M30-39 | 22 | 00:08:00 | 3:14 | 18,5 | 01:04:19 | 01:27:22,82 | 37 | |
38 | 12 | DIETRICH DAWID | KŁANINO | KLIF MTB TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 23 | 00:08:00 | 3:16 | 18,4 | 01:04:45 | 01:28:13,38 | 38 | |
39 | 245 | HOŚCIŁO TOMASZ | GDYNIA | INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1991 | M18-29 | 9 | 00:09:00 | 3:17 | 18,2 | 01:05:22 | 01:28:52,38 | 39 | |
40 | 487 | WILK MICHAŁ | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1989 | M18-29 | 10 | 00:09:00 | 3:18 | 18,2 | 01:06:20 | 01:29:06,91 | 40 | |
41 | 343 | DOLNY MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1987 | M30-39 | 24 | 00:09:00 | 3:19 | 18,1 | 01:06:19 | 01:29:27,81 | 41 | ||
42 | 384 | CHIFIN NIKOLAI | KALININGRAD | MTB 1 | RU | 1993 | M18-29 | 11 | 00:09:00 | 3:19 | 18,1 | 01:06:33 | 01:29:38,81 | 42 | |
43 | 354 | NOWOSIELSKI PAWEŁ | CZARNA BIAŁOSTOCKA | BEKO MOUNTAIN BIKERS BEKO | PL | 1982 | M30-39 | 25 | 00:08:00 | 3:19 | 18,1 | 01:05:33 | 01:29:41,56 | 43 | |
44 | 127 | DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ | POGÓRZE | PL | 1984 | M30-39 | 26 | 00:09:00 | 3:20 | 18,0 | 01:05:57 | 01:29:49,22 | 44 | ||
45 | 80 | HABAJ PIOTR | GDYNIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1981 | M30-39 | 27 | 00:08:00 | 3:20 | 18,0 | 01:05:56 | 01:29:51,14 | 45 | |
46 | 98 | REISS SZCZEPAN | KOLBUDY | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1974 | M40-49 | 4 | 00:08:00 | 3:20 | 18,0 | 01:06:43 | 01:30:04,45 | 46 | |
47 | 516 | JÓZKOWICZ MICHAŁ | GDYNIA | DIVERSEY TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 28 | 00:08:00 | 3:20 | 18,0 | 01:07:37 | 01:30:06,57 | 47 | |
48 | 123 | RAASZ PAWEŁ | GDAŃSK | PL | 1981 | M30-39 | 29 | 00:08:00 | 3:20 | 18,0 | 01:06:45 | 01:30:09,64 | 48 | ||
49 | 13 | BUCZYŃSKI ARKADIUSZ | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1975 | M40-49 | 5 | 00:08:00 | 3:20 | 18,0 | 01:06:44 | 01:30:12,10 | 49 | |
50 | 59 | PAWŁOWSKI STANISŁAW | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM | PL | 1969 | M40-49 | 6 | 00:08:00 | 3:21 | 17,9 | 01:05:49 | 01:30:25,59 | 50 | |
51 | 32 | BOROWIECKI BARTŁOMIEJ | RUMIA | PL | 1978 | M30-39 | 30 | 00:08:00 | 3:21 | 17,9 | 01:06:23 | 01:30:33,78 | 51 | ||
52 | 327 | ZAWISTOWSKI MICHAŁ | SULMIN | PL | 1978 | M30-39 | 31 | 00:09:00 | 3:22 | 17,9 | 01:06:23 | 01:30:42,13 | 52 | ||
53 | 176 | MARKOWSKI DARIUSZ | GDAŃSK | RACK TEAM MTB | PL | 1988 | M18-29 | 12 | 00:09:00 | 3:22 | 17,8 | 01:06:18 | 01:30:58,42 | 53 | |
54 | 470 | KRAMP DANIEL | KARTUZY | MTB START KARTUZY | PL | 1971 | M40-49 | 7 | 00:09:00 | 3:23 | 17,7 | 01:06:51 | 01:31:16,44 | 54 | |
55 | 118 | CIBA OSKAR | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 2001 | M16-17 | 5 | 00:09:00 | 3:23 | 17,7 | 01:06:54 | 01:31:24,13 | 55 | |
56 | 163 | ORKWISZEWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | SAILORS | PL | 1984 | M30-39 | 32 | 00:09:00 | 3:24 | 17,7 | 01:06:56 | 01:31:42,52 | 56 | |
57 | 225 | MACHOWSKI DAWID | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 33 | 00:09:00 | 3:24 | 17,6 | 01:07:42 | 01:31:51,52 | 57 | |
58 | 158 | OLECH JACEK | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1970 | M40-49 | 8 | 00:09:00 | 3:25 | 17,6 | 01:07:41 | 01:32:02,66 | 58 | |
59 | 213 | KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ | DARZLUBIE | PUCKA GRUPA ROWEROWA | PL | 1982 | M30-39 | 34 | 00:09:00 | 3:25 | 17,6 | 01:07:23 | 01:32:15,22 | 59 | |
60 | 160 | LESZCZYŃSKI ANDRZEJ | KOWALE | PL | 1976 | M40-49 | 9 | 00:09:00 | 3:26 | 17,5 | 01:08:08 | 01:32:38,81 | 60 | ||
61 | 238 | PAPIERNIK MICHAŁ | TCZEW | TKR TKR | PL | 1981 | M30-39 | 35 | 00:09:00 | 3:26 | 17,5 | 01:08:08 | 01:32:44,32 | 61 | |
62 | 211 | LIS PAWEŁ | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | PL | 1977 | M40-49 | 10 | 00:09:00 | 3:26 | 17,4 | 01:08:11 | 01:32:55,45 | 62 | |
63 | 488 | DREWING MARCIN | GDYNIA | ADVA OPTICAL NETWORKING ADVA OPTICAL NETWORKING | PL | 1983 | M30-39 | 36 | 00:09:00 | 3:27 | 17,4 | 01:09:10 | 01:33:11,75 | 63 | |
64 | 333 | PIASECKI JACEK | PRUSZCZ GDAŃSKI | PL | 1993 | M18-29 | 13 | 00:09:00 | 3:27 | 17,4 | 01:08:10 | 01:33:16,64 | 64 | ||
65 | 317 | WEGNER KAMIL | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1988 | M18-29 | 14 | 00:09:00 | 3:28 | 17,3 | 01:09:44 | 01:33:27,22 | 65 | |
66 | 418 | GALICKI BARTEK | KWIDZYN | MTB KWIDZYN TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 37 | 00:08:00 | 3:28 | 17,3 | 01:09:22 | 01:33:33,88 | 66 | |
67 | 420 | MICHALIK JAROSŁAW | KWIDZYN | MTB KWIDZYN TEAM | PL | 1974 | M40-49 | 11 | 00:08:00 | 3:28 | 17,3 | 01:09:22 | 01:33:34,36 | 67 | |
68 | 319 | RENUSZ PIOTR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK SALON SPORTOWY MISTRAL | PL | 1996 | M18-29 | 15 | 00:10:00 | 3:29 | 17,2 | 01:08:09 | 01:33:57,69 | 68 | |
69 | 79 | GALIŃSKI PATRYK | GDAŃSK | BST | PL | 1975 | M40-49 | 12 | 00:09:00 | 3:29 | 17,2 | 01:09:06 | 01:34:14,27 | 69 | |
70 | 502 | URBANOWICZ MIROSŁAW | GDAŃSK | WILDRIDERS MSPORT | PL | 1989 | M18-29 | 16 | 00:14:00 | 3:30 | 17,2 | 01:10:01 | 01:34:20,21 | 70 | |
71 | 214 | PTASZEK TOMASZ | GDYNIA | SAILORS | PL | 1983 | M30-39 | 38 | 00:09:00 | 3:30 | 17,2 | 01:09:17 | 01:34:22,28 | 71 | |
72 | 52 | WOLANIN JAKUB | MALBORK | PL | 1983 | M30-39 | 39 | 00:09:00 | 3:30 | 17,1 | 01:09:11 | 01:34:34,07 | 72 | ||
73 | 207 | JAFFKE GRACJAN | DOMATOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1999 | M18-29 | 17 | 00:09:00 | 3:30 | 17,1 | 01:09:05 | 01:34:34,51 | 73 | |
74 | 168 | BABIARZ PRZEMEK | KĘBŁOWO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 40 | 00:09:00 | 3:30 | 17,1 | 01:09:45 | 01:34:41,79 | 74 | |
75 | 424 | KRUKOWSKI JAN | JASTRZEBIA GÓRA | KLIF MTB TEAM | PL | 1989 | M18-29 | 18 | 00:10:00 | 3:31 | 17,1 | 01:10:05 | 01:34:44,91 | 75 | |
76 | 64 | RUCZYŃSKI ARKADIUSZ | ELBLĄG | HYDROPRESS KM BIKE MTB TEAM HYDROPRESS HYDRAULIKA SIŁOWA | PL | 1972 | M40-49 | 13 | 00:09:00 | 3:31 | 17,1 | 01:09:47 | 01:34:51,98 | 76 | |
77 | 75 | RZEŹNIK PIOTR | GDAŃSK | PL | 1977 | M40-49 | 14 | 00:09:00 | 3:31 | 17,1 | 01:09:57 | 01:34:53,06 | 77 | ||
78 | 415 | SĘDECKI PIOTR | GDYNIA | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1981 | M30-39 | 41 | 00:09:00 | 3:31 | 17,1 | 01:09:46 | 01:34:56,02 | 78 | |
79 | 41 | PIEPKA SŁAWOMIR | LEŚNIEWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 42 | 00:11:00 | 3:31 | 17,1 | 01:09:58 | 01:34:58,27 | 79 | |
80 | 47 | ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW | GDAŃSK | WHITEOUT.PL | PL | 1973 | M40-49 | 15 | 00:09:00 | 3:31 | 17,0 | 01:10:10 | 01:35:01,44 | 80 | |
81 | 37 | KASZTELAN RADOSŁAW | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM KWIDZYN | PL | 1977 | M40-49 | 16 | 00:09:00 | 3:32 | 17,0 | 01:10:38 | 01:35:21,88 | 81 | |
82 | 223 | KRAWCZYK MARCIN | LĘBORK | LEW LĘBORK LEW LĘBORK | PL | 1996 | M18-29 | 19 | 00:09:00 | 3:32 | 17,0 | 01:10:09 | 01:35:27,05 | 82 | |
83 | 385 | WOLSKI MAREK | GDAŃSK | PL | 1965 | M50-59 | 1 | 00:09:00 | 3:32 | 16,9 | 01:10:06 | 01:35:36,37 | 83 | ||
84 | 381 | PIOTROWSKI DARIUSZ | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1972 | M40-49 | 17 | 00:09:00 | 3:33 | 16,9 | 01:11:15 | 01:36:02,60 | 84 | |
85 | 203 | POTRYKUS JAN | CHŁAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1964 | M50-59 | 2 | 00:09:00 | 3:34 | 16,8 | 01:10:14 | 01:36:10,06 | 85 | |
86 | 26 | KOMSTA MARCIN | PUCK | BAUMAR BROTHERS | PL | 1974 | M40-49 | 18 | 00:09:00 | 3:34 | 16,8 | 01:10:24 | 01:36:16,39 | 86 | |
87 | 58 | BARTNIK ŁUKASZ | GDYNIA | ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY | PL | 1978 | M30-39 | 43 | 00:09:00 | 3:34 | 16,8 | 01:11:11 | 01:36:18,92 | 87 | |
88 | 159 | TOMASZEWSKI TOMASZ | SŁUPSK | KAWISBIKE MOSSO POLSKA TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 44 | 00:09:00 | 3:34 | 16,8 | 01:11:09 | 01:36:22,54 | 88 | |
89 | 329 | ORZĘDOWSKI DOMINIK | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | PL | 1971 | M40-49 | 19 | 00:09:00 | 3:34 | 16,8 | 01:11:13 | 01:36:23,81 | 89 | |
90 | 173 | LANGE TOMASZ | GDAŃSK | RACK TEAM MTB | PL | 1970 | M40-49 | 20 | 00:09:00 | 3:36 | 16,6 | 01:10:50 | 01:37:20,30 | 90 | |
91 | 233 | DZIENISZ JANUSZ | GDYNIA | ADVA OPTICAL NETWORKING | PL | 1979 | M30-39 | 45 | 00:09:00 | 3:36 | 16,6 | 01:11:34 | 01:37:21,24 | 91 | |
92 | 479 | SUPERSON MARCIN | GDYNIA | PL | 1991 | M18-29 | 20 | 00:09:00 | 3:37 | 16,6 | 01:08:44 | 01:37:32,07 | 92 | ||
93 | 10 | GIERSZEWSKI SŁAWOMIR | KĄPINO | PL | 1969 | M40-49 | 21 | 00:09:00 | 3:37 | 16,6 | 01:11:57 | 01:37:43,62 | 93 | ||
94 | 338 | FUŁEK TOMASZ | SOPOT | PL | 1979 | M30-39 | 46 | 00:09:00 | 3:37 | 16,6 | 01:11:24 | 01:37:47,75 | 94 | ||
95 | 414 | WYDROWSKA ELŻBIETA | GDAŃSK | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK DIVERSEEXTREMETEAM | PL | 1985 | K30-39 | 1 | 00:10:00 | 3:39 | 16,4 | 01:12:45 | 01:38:36,79 | 1 | |
96 | 303 | WYRWICKI RAFAŁ | GDAŃSK | PL | 1980 | M30-39 | 47 | 00:10:00 | 3:39 | 16,4 | 01:12:46 | 01:38:39,63 | 95 | ||
97 | 15 | PRZESTRZELSKI PIOTR | GDAŃSK | BST - BANACH SPORT TEAM | PL | 1973 | M40-49 | 22 | 00:09:00 | 3:40 | 16,4 | 01:11:58 | 01:38:51,36 | 96 | |
98 | 48 | STELMACH ŁUKASZ | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 48 | 00:09:00 | 3:40 | 16,3 | 01:12:46 | 01:39:12,69 | 97 | |
99 | 46 | WAWRZYNIAK TOMEK | GDYNIA | FUNDACJA PIES SZUKA DOMU MTB TEAM | PL | 1987 | M30-39 | 49 | 00:09:00 | 3:41 | 16,3 | 01:13:40 | 01:39:14,84 | 98 | |
100 | 367 | LORKOWSKA WERONIKA | GDAŃSK | TEAM VERGE POLSKA | PL | 1996 | K18-29 | 1 | 00:09:00 | 3:41 | 16,3 | 01:13:21 | 01:39:28,42 | 2 | |
101 | 300 | ZIEMER MARTA | TCZEW | GK STG | PL | 1990 | K18-29 | 2 | 00:09:00 | 3:42 | 16,2 | 01:13:55 | 01:39:43,79 | 3 | |
102 | 134 | PARADOWSKI GRZEGORZ | ELBLĄG | REM ELBLĄG | PL | 1965 | M50-59 | 3 | 00:10:00 | 3:43 | 16,2 | 01:12:53 | 01:40:09,07 | 99 | |
103 | 473 | URBANOWICZ MIROSŁAW | GDAŃSK | GDAŃSK | PL | 1957 | M60+ | 1 | 00:09:00 | 3:43 | 16,1 | 01:13:28 | 01:40:22,38 | 100 | |
104 | 394 | MRÓZ ADAM | OSIELSKO | MROZBIKE.PL | PL | 1979 | M30-39 | 50 | 00:10:00 | 3:44 | 16,1 | 01:14:48 | 01:40:38,51 | 101 | |
105 | 56 | ROMPALSKI DARIUSZ | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | PL | 1974 | M40-49 | 23 | 00:10:00 | 3:44 | 16,1 | 01:14:19 | 01:40:44,53 | 102 | |
106 | 490 | KONIARSKI MACIEJ | GDYNIA | PL | 1982 | M30-39 | 51 | 00:14:00 | 3:45 | 16,0 | 01:15:03 | 01:41:17,38 | 103 | ||
107 | 349 | BRZESKI ADAM | WEJHEROWO | SCHNEIDER ELECTRIC MTB TEAM | PL | 1974 | M40-49 | 24 | 00:09:00 | 3:45 | 16,0 | 01:13:35 | 01:41:17,97 | 104 | |
108 | 19 | TRZCIŃSKI WALDEMAR | KARSIN | GARDENFLORA MTB TEAM | PL | 1979 | M30-39 | 52 | 00:09:00 | 3:45 | 16,0 | 01:15:11 | 01:41:20,40 | 105 | |
109 | 351 | PIRAMOWICZ BARTOSZ | ŁEBA | ŁEBA | PL | 1983 | M30-39 | 53 | 00:10:00 | 3:45 | 16,0 | 01:15:08 | 01:41:21,12 | 106 | |
110 | 345 | BELT JAROSŁAW | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE ELDAR | PL | 1967 | M50-59 | 4 | 00:10:00 | 3:46 | 15,9 | 01:14:03 | 01:41:41,71 | 107 | |
111 | 510 | GRABOWSKI PAWEŁ | STAROGARD GDAŃSKI | GK STG | PL | 1991 | M18-29 | 21 | 00:14:00 | 3:47 | 15,9 | 01:15:43 | 01:42:09,10 | 108 | |
112 | 231 | SKAŁECKI TOMASZ | REDA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1971 | M40-49 | 25 | 00:10:00 | 3:48 | 15,8 | 01:15:35 | 01:42:24,84 | 109 | |
113 | 315 | MACIEJEWSKI SŁAWOMIR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1968 | M40-49 | 26 | 00:09:00 | 3:48 | 15,8 | 01:15:35 | 01:42:30,02 | 110 | |
114 | 43 | FLORCZUK MAREK | GDYNIA | PL | 1988 | M18-29 | 22 | 00:09:00 | 3:48 | 15,8 | 01:15:18 | 01:42:38,14 | 111 | ||
115 | 209 | GAJDA WIKTOR | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1990 | M18-29 | 23 | 00:10:00 | 3:49 | 15,7 | 01:16:08 | 01:43:02,51 | 112 | |
116 | 69 | KOWALSKI ADAM | SOPOT | PL | 2000 | M16-17 | 6 | 00:10:00 | 3:50 | 15,7 | 01:12:31 | 01:43:25,71 | 113 | ||
117 | 331 | ZUBOWICZ PIOTR | TUCHOM | BST | PL | 1988 | M18-29 | 24 | 00:10:00 | 3:50 | 15,7 | 01:15:38 | 01:43:28,54 | 114 | |
118 | 157 | JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1967 | K50-59 | 1 | 00:10:00 | 3:50 | 15,7 | 01:16:32 | 01:43:30,34 | 4 | |
119 | 222 | KUCZORSKA KATARZYNA | RUMIA | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1985 | K30-39 | 2 | 00:09:00 | 3:50 | 15,6 | 01:15:49 | 01:43:32,27 | 5 | |
120 | 92 | KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF | SKARSZEWO | BLACKRAM TEAM | PL | 1985 | M30-39 | 54 | 00:10:00 | 3:50 | 15,6 | 01:16:18 | 01:43:37,15 | 115 | |
121 | 25 | ŻUCZEK ARKADIUSZ | SUCHY DWÓR | PL | 1972 | M40-49 | 27 | 00:10:00 | 3:50 | 15,6 | 01:15:42 | 01:43:43,04 | 116 | ||
122 | 182 | NACHYŁA KRZYSZTOF | GDAŃSK | PL | 1977 | M40-49 | 28 | 00:09:00 | 3:51 | 15,6 | 01:15:45 | 01:43:49,22 | 117 | ||
123 | 380 | ZWOLAK LESZEK | GDAŃSK | RĄCZE RAMY S&T | PL | 1976 | M40-49 | 29 | 00:10:00 | 3:51 | 15,6 | 01:16:58 | 01:43:52,05 | 118 | |
124 | 177 | DZIECIELSKI JAREK | GDYNIA | MTB LUK-CONNECT TEAM MTB LUK-CONNECT TEAM | PL | 1971 | M40-49 | 30 | 00:09:00 | 3:51 | 15,6 | 01:16:20 | 01:44:03,55 | 119 | |
125 | 371 | KULLING MONIKA | GNIEŻDŻEWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1988 | K18-29 | 3 | 00:10:00 | 3:51 | 15,6 | 01:16:55 | 01:44:05,81 | 6 | |
126 | 421 | MARZEJON KAROL | REDA | PL | 1972 | M40-49 | 31 | 00:10:00 | 3:52 | 15,5 | 01:16:31 | 01:44:11,01 | 120 | ||
127 | 170 | TRESELJ MARIN | GDAŃSK | PL | 1984 | M30-39 | 55 | 00:10:00 | 3:52 | 15,5 | 01:16:46 | 01:44:14,14 | 121 | ||
128 | 276 | WOLAK LESZEK | GDAŃSK | KODO STUDIO | PL | 1982 | M30-39 | 56 | 00:10:00 | 3:52 | 15,5 | 01:16:28 | 01:44:15,26 | 122 | |
129 | 101 | DAWIDOWSKI DANIEL | RUMIA | PL | 1981 | M30-39 | 57 | 00:10:00 | 3:52 | 15,5 | 01:17:04 | 01:44:16,75 | 123 | ||
130 | 78 | WASILEWSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | MASTERLEASE | PL | 1975 | M40-49 | 32 | 00:09:00 | 3:52 | 15,5 | 01:16:31 | 01:44:21,16 | 124 | |
131 | 162 | JANCZAK SŁAWOMIR | PSZCZÓŁKI | DREAM TRI TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 58 | 00:10:00 | 3:53 | 15,5 | 01:17:20 | 01:44:41,08 | 125 | |
132 | 61 | STYN MATEUSZ | KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE | PL | 1992 | M18-29 | 25 | 00:10:00 | 3:53 | 15,5 | 01:17:16 | 01:44:47,28 | 126 | ||
133 | 206 | ZACZEK FILIP | WŁADYSŁAWOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 2001 | M16-17 | 7 | 00:10:00 | 3:53 | 15,4 | 01:17:02 | 01:45:04,29 | 127 | |
134 | 324 | KOSS PRZEMYSŁAW | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1967 | M50-59 | 5 | 00:10:00 | 3:54 | 15,4 | 01:17:03 | 01:45:05,51 | 128 | |
135 | 425 | WALENKIEWICZ RYSZARD | GDAŃSK | PL | 1972 | M40-49 | 33 | 00:12:00 | 3:54 | 15,4 | 01:17:05 | 01:45:06,29 | 129 | ||
136 | 221 | KWIECIEŃ PRZEMYSŁAW | ROTMANKA | PL | 1987 | M30-39 | 59 | 00:10:00 | 3:54 | 15,4 | 01:17:15 | 01:45:15,89 | 130 | ||
137 | 514 | SUMIONKA JAKUB | GDANSK | WILDRIDERS.PL MSPORT | PL | 2000 | M16-17 | 8 | 00:14:00 | 3:54 | 15,4 | 01:18:03 | 01:45:19,80 | 131 | |
138 | 135 | KINOWSKI TOMASZ | JANKOWO GDAŃSKIE | PL | 1997 | M18-29 | 26 | 00:10:00 | 3:54 | 15,4 | 01:18:06 | 01:45:24,61 | 132 | ||
139 | 212 | BANASZAK TOMASZ | GDYNIA REDLOWO | PL | 1983 | M30-39 | 60 | 00:10:00 | 3:54 | 15,4 | 01:16:47 | 01:45:31,12 | 133 | ||
140 | 481 | MICHALAK DOMINIKA | GDAŃSK | TRIGAR MTB TEAM | PL | 1994 | K18-29 | 4 | 00:11:00 | 3:55 | 15,3 | 01:17:56 | 01:45:43,89 | 7 | |
141 | 298 | ROMAŃSKA ALEKSANDRA | STAROGARD GDAŃSKI | GK STG | PL | 1989 | K18-29 | 5 | 00:10:00 | 3:55 | 15,3 | 01:16:45 | 01:45:50,69 | 8 | |
142 | 465 | CEBULA KRZYSZTOF | KARCZEMKI | PL | 1977 | M40-49 | 34 | 00:13:00 | 3:55 | 15,3 | 01:16:55 | 01:45:58,49 | 134 | ||
143 | 72 | STYCZEWSKI TOMASZ | JASTRZĘBIA GÓRA | 4 FUN TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 61 | 00:11:00 | 3:56 | 15,3 | 01:17:47 | 01:46:09,72 | 135 | |
144 | 267 | ŚWIERCZYŃSKI MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1984 | M30-39 | 62 | 00:10:00 | 3:56 | 15,3 | 01:18:15 | 01:46:10,58 | 136 | ||
145 | 454 | KLAWITTER LESZEK | GDYNIA | DUDYCZ TEAM | PL | 1974 | M40-49 | 35 | 00:13:00 | 3:56 | 15,3 | 01:18:50 | 01:46:10,58 | 137 | |
146 | 508 | WRÓBEL MAREK | GDAŃSK | MTB POMERANIA | PL | 1989 | M18-29 | 27 | 00:14:00 | 3:56 | 15,2 | 01:15:52 | 01:46:15,56 | 138 | |
147 | 290 | BORZYSZKOWSKI TOMASZ | TCZEW | ADVA OPTICAL NETWORKING | PL | 1972 | M40-49 | 36 | 00:10:00 | 3:56 | 15,2 | 01:18:57 | 01:46:21,60 | 139 | |
148 | 28 | KOMSTA ARTUR | ŻELISTRZEWO | NIEZRZESZONY | PL | 1972 | M40-49 | 37 | 00:10:00 | 3:57 | 15,2 | 01:18:09 | 01:46:45,42 | 140 | |
149 | 20 | GÓRNY BARTŁOMIEJ | MALBORK | PL | 1981 | M30-39 | 63 | 00:13:00 | 3:58 | 15,2 | 01:18:49 | 01:46:53,71 | 141 | ||
150 | 441 | NOWAKOWSKI PIOTR | GDAŃSK | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1981 | M30-39 | 64 | 00:11:00 | 3:58 | 15,1 | 01:21:14 | 01:47:17,42 | 142 | |
151 | 67 | ZAWALICH MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1987 | M30-39 | 65 | 00:10:00 | 3:59 | 15,1 | 01:18:00 | 01:47:20,33 | 143 | ||
152 | 216 | PILSKI WOJCIECH | GDAŃSK | GDAŃSK | PL | 1973 | M40-49 | 38 | 00:10:00 | 3:59 | 15,1 | 01:18:40 | 01:47:22,55 | 144 | |
153 | 468 | MATUŁA BARTŁOMIEJ | BANINO | DCT | PL | 1980 | M30-39 | 66 | 00:13:00 | 3:59 | 15,1 | 01:19:20 | 01:47:30,18 | 145 | |
154 | 335 | KUREK ARTUR | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 67 | 00:10:00 | 3:59 | 15,1 | 01:18:45 | 01:47:38,21 | 146 | |
155 | 266 | TOMASZEWSKA KINGA | GOWINO | FTI RACING TEAM | PL | 1974 | K40-49 | 1 | 00:10:00 | 3:59 | 15,0 | 01:18:54 | 01:47:40,94 | 9 | |
156 | 292 | WICKI MARCIN | REDA | PL | 1981 | M30-39 | 68 | 00:14:00 | 4:00 | 15,0 | 01:19:50 | 01:47:48,07 | 147 | ||
157 | 6 | WÓJCIK PIOTR | GDAŃSK | 2 PIFFKA | PL | 1984 | M30-39 | 69 | 00:11:00 | 4:00 | 15,0 | 01:17:55 | 01:48:06,02 | 148 | |
158 | 372 | MOSA KRZYSZTOF | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 70 | 00:14:00 | 4:00 | 15,0 | 01:20:02 | 01:48:10,43 | 149 | |
159 | 128 | ANDREJCZUK ADAM | CHOJNICE | CHOJNICE | PL | 1972 | M40-49 | 39 | 00:10:00 | 4:01 | 15,0 | 01:18:43 | 01:48:21,59 | 150 | |
160 | 248 | PIWKO MACIEJ | GDAŃSK | INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1978 | M30-39 | 71 | 00:14:00 | 4:01 | 14,9 | 01:20:04 | 01:48:30,06 | 151 | |
161 | 505 | PAJER TOMASZ | GDYNIA | LZS GOK MAŁY RUDNIK | PL | 1978 | M30-39 | 72 | 00:11:00 | 4:01 | 14,9 | 01:19:36 | 01:48:30,23 | 152 | |
162 | 500 | JAKUBEK ALEKSANDRA | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1971 | K40-49 | 2 | 00:14:00 | 4:01 | 14,9 | 01:19:34 | 01:48:39,45 | 10 | |
163 | 254 | KUCZKOWSKI PIOTR | GDAŃSK | PL | 1978 | M30-39 | 73 | 00:10:00 | 4:02 | 14,9 | 01:19:42 | 01:48:46,72 | 153 | ||
164 | 330 | KREFFT MARIA | PARCHOWO | MLKS BASZTA BYTÓW | PL | 2000 | K16-17 | 1 | 00:11:00 | 4:02 | 14,9 | 01:19:40 | 01:49:02,81 | 11 | |
165 | 183 | CEJMER ŁUKASZ | GDAŃSK | PL | 1980 | M30-39 | 74 | 00:11:00 | 4:02 | 14,9 | 01:20:03 | 01:49:03,84 | 154 | ||
166 | 165 | WRÓBLEWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | PL | 1972 | M40-49 | 40 | 00:10:00 | 4:02 | 14,9 | 01:20:07 | 01:49:03,97 | 155 | ||
167 | 347 | KURZYŃSKI PIOTR | NOWY ŚWIAT | FEDERAL-MOGUL RACE TEAM | PL | 1967 | M50-59 | 6 | 00:10:00 | 4:02 | 14,8 | 01:20:11 | 01:49:05,64 | 156 | |
168 | 102 | RYTEL WOJCIECH | WARSZAWA | PAN | PL | 1958 | M50-59 | 7 | 00:13:00 | 4:03 | 14,8 | 01:20:37 | 01:49:10,76 | 157 | |
169 | 249 | RICHERT KRZYSZTOF | REBIECHOWO | INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1980 | M30-39 | 75 | 00:10:00 | 4:03 | 14,8 | 01:20:02 | 01:49:22,81 | 158 | |
170 | 442 | ZASSTAWNY MARIUSZ | RUMIA | KROKODYL | PL | 1986 | M30-39 | 76 | 00:14:00 | 4:03 | 14,8 | 01:21:36 | 01:49:33,97 | 159 | |
171 | 253 | BARZOWSKI TOMASZ | WEJHEROWO | PL | 1977 | M40-49 | 41 | 00:11:00 | 4:04 | 14,8 | 01:21:37 | 01:49:43,44 | 160 | ||
172 | 83 | GORAZDOWSKI MARCIN | KŁANINO | KLIF MTB TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 77 | 00:10:00 | 4:04 | 14,8 | 01:19:42 | 01:49:49,56 | 161 | |
173 | 77 | SZYMBORSKI TOMEK | SOPOT | BAR WANOGA | PL | 1975 | M40-49 | 42 | 00:10:00 | 4:05 | 14,7 | 01:20:55 | 01:50:06,45 | 162 | |
174 | 373 | HOŚCIŁO BŁAŻEJ | GDYNIA | PL | 2001 | M16-17 | 9 | 00:10:00 | 4:05 | 14,7 | 01:20:01 | 01:50:23,69 | 163 | ||
175 | 353 | GŁOWACKA URSZULA | BIAŁYSTOK | BEKO MOUNTAIN BIKERS BEKO | PL | 1985 | K30-39 | 3 | 00:10:00 | 4:06 | 14,7 | 01:19:14 | 01:50:30,84 | 12 | |
176 | 451 | WAJS ZBIGNIEW | GDYNIA | PL | 1982 | M30-39 | 78 | 00:14:00 | 4:06 | 14,6 | 01:22:13 | 01:50:35,93 | 164 | ||
177 | 264 | FORMELA ARKADIUSZ | BOLSZEWO | 4MEISTER TEAM PRACOWNIA PROJEKTOWA ARKADIUSZ FORMELA | PL | 1985 | M30-39 | 79 | 00:11:00 | 4:06 | 14,6 | 01:21:18 | 01:50:39,21 | 165 | |
178 | 255 | NIERZWICKI PIOTR | SULNOWO | PL | 1985 | M30-39 | 80 | 00:10:00 | 4:07 | 14,6 | 01:20:01 | 01:51:04,02 | 166 | ||
179 | 251 | WOJEWODA ADAM | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1975 | M40-49 | 43 | 00:11:00 | 4:07 | 14,6 | 01:21:38 | 01:51:06,56 | 167 | |
180 | 265 | JEZUSEK JAROSŁAW | GDYNIA | MOVEMENT ARENA TRENUJ Z BANACH BROTHERS | PL | 1978 | M30-39 | 81 | 00:13:00 | 4:07 | 14,6 | 01:21:14 | 01:51:11,45 | 168 | |
181 | 322 | RZESZUTEK ZOFIA | SIERAKOWICE | KLUB KOLARSKI LEW LEBORK | PL | 1997 | K18-29 | 6 | 00:10:00 | 4:07 | 14,6 | 01:22:09 | 01:51:19,11 | 13 | |
182 | 89 | TASIOR PAWEŁ | BOŻEPOLE WIELKIE | TA KO TEAM TA KO TECHNOLOGIE PRZEMYSŁOWE | PL | 1976 | M40-49 | 44 | 00:09:00 | 4:08 | 14,5 | 01:21:34 | 01:51:27,73 | 169 | |
183 | 501 | PIETRZAK PAWEŁ | GDAŃSK | PL | 1980 | M30-39 | 82 | 00:14:00 | 4:09 | 14,5 | 01:23:19 | 01:51:55,51 | 170 | ||
184 | 288 | SUŚ CYPRIAN | BYDGOSZCZ | N-BIKE ACADEMY | PL | 2001 | M16-17 | 10 | 00:11:00 | 4:11 | 14,4 | 01:22:56 | 01:52:46,05 | 171 | |
185 | 133 | DUSIŃSKI KRZYSZTOF | REDA | RUNREM | PL | 1979 | M30-39 | 83 | 00:11:00 | 4:11 | 14,4 | 01:22:49 | 01:52:47,34 | 172 | |
186 | 131 | MAGRIAN KRZYSZTOF | REDA | PL | 1976 | M40-49 | 45 | 00:11:00 | 4:11 | 14,3 | 01:21:17 | 01:52:56,03 | 173 | ||
187 | 31 | ZDROJEWSKI MATEUSZ | GDAŃSK | PL | 1988 | M18-29 | 28 | 00:10:00 | 4:11 | 14,3 | 01:20:06 | 01:52:59,06 | 174 | ||
188 | 246 | KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ | REDA | INTEL TECHNOLOGY POLAND INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1971 | M40-49 | 46 | 00:14:00 | 4:11 | 14,3 | 01:23:15 | 01:53:00,43 | 175 | |
189 | 103 | GRZYB GRZEGORZ | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1973 | M40-49 | 47 | 00:11:00 | 4:12 | 14,3 | 01:23:08 | 01:53:13,23 | 176 | |
190 | 161 | KORPAN GRZEGORZ | GDYNIA | PL | 1974 | M40-49 | 48 | 00:14:00 | 4:12 | 14,3 | 01:23:25 | 01:53:20,20 | 177 | ||
191 | 503 | MELZER BARTOSZ | WEJHEROWO | PL | 1979 | M30-39 | 84 | 00:14:00 | 4:12 | 14,3 | 01:23:37 | 01:53:20,55 | 178 | ||
192 | 100 | ŚWIECZKOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | OOCL POLSKA | PL | 1984 | M30-39 | 85 | 00:11:00 | 4:12 | 14,3 | 01:25:00 | 01:53:21,68 | 179 | |
193 | 256 | BŁASZKIEWICZ-OKRĄGŁY WOJCIECH | GDAŃSK | MUST BAKE / PRZYCZEPIAKI | PL | 1985 | M30-39 | 86 | 00:11:00 | 4:12 | 14,3 | 01:24:15 | 01:53:22,12 | 180 | |
194 | 504 | BIESCHKE PAWEŁ | GDAŃSK | SANOVA | PL | 1979 | M30-39 | 87 | 00:14:00 | 4:14 | 14,2 | 01:23:32 | 01:54:12,48 | 181 | |
195 | 268 | WALENTYNOWICZ ADAM | SOPOT | DOMO MTB TEAM | PL | 1981 | M30-39 | 88 | 00:11:00 | 4:16 | 14,1 | 01:24:27 | 01:55:03,55 | 182 | |
196 | 40 | BOROWIECKI DARIUSZ | SUCHY DWÓR | PL | 1972 | M40-49 | 49 | 00:10:00 | 4:16 | 14,1 | 01:24:53 | 01:55:09,85 | 183 | ||
197 | 93 | GRZEGORZEWSKI AREK | KĄPINO | ECO-KĄPINO | PL | 1970 | M40-49 | 50 | 00:12:00 | 4:16 | 14,1 | 01:24:06 | 01:55:15,19 | 184 | |
198 | 82 | GORAZDOWSKA KATARZYNA | KŁANINO | KLIF MTB TEAM | PL | 1980 | K30-39 | 4 | 00:11:00 | 4:17 | 14,0 | 01:23:52 | 01:55:32,65 | 14 | |
199 | 1064 | WITKE MATEUSZ | MIECHUCINO | INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1989 | M18-29 | 29 | 00:14:00 | 4:17 | 14,0 | 01:25:17 | 01:55:38,13 | 185 | |
200 | 428 | MIELEWCZYK MICHAŁ | KOŚCIERZYNA | PL | 1977 | M40-49 | 51 | 00:14:00 | 4:18 | 14,0 | 01:24:50 | 01:55:54,81 | 186 | ||
201 | 227 | LORKOWSKA BEATA | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | PL | 1973 | K40-49 | 3 | 00:11:00 | 4:18 | 14,0 | 01:24:53 | 01:55:58,73 | 15 | |
202 | 228 | LORKOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | PL | 1973 | M40-49 | 52 | 00:11:00 | 4:18 | 14,0 | 01:24:54 | 01:55:59,36 | 187 | |
203 | 325 | MISZTALEWSKI SEBASTIAN | GDYNIA | PL | 1977 | M40-49 | 53 | 00:14:00 | 4:18 | 14,0 | 01:25:10 | 01:56:01,29 | 188 | ||
204 | 167 | CIERLIŃSKI BARTOSZ | GDYNIA CHYLONIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 89 | 00:11:00 | 4:18 | 13,9 | 01:24:52 | 01:56:07,99 | 189 | |
205 | 85 | NACZK MARCIN | REDA | PL | 1972 | M40-49 | 54 | 00:12:00 | 4:18 | 13,9 | 01:25:14 | 01:56:16,83 | 190 | ||
206 | 7 | ROLBIECKA ALICJA | REDA | PL | 1982 | K30-39 | 5 | 00:12:00 | 4:19 | 13,9 | 01:24:15 | 01:56:36,08 | 16 | ||
207 | 154 | ROMANOWSKA AGNIESZKA | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1977 | K40-49 | 4 | 00:11:00 | 4:19 | 13,9 | 01:25:07 | 01:56:37,07 | 17 | |
208 | 299 | LINDA PATRYK | GDAŃSK | PL | 1982 | M30-39 | 90 | 00:14:00 | 4:20 | 13,9 | 01:21:38 | 01:56:55,14 | 191 | ||
209 | 53 | MĄDZIELEWSKI SŁAWEK | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE / BLACKRAM TEAM | PL | 1970 | M40-49 | 55 | 00:11:00 | 4:20 | 13,8 | 01:26:27 | 01:57:04,69 | 192 | |
210 | 311 | HORAKOWSKI ANDRZEJ | ŚWIECIE | HAS TEAM SWIECIE HAS ANDRZEJ HORAKOWSKI | PL | 1974 | M40-49 | 56 | 00:12:00 | 4:20 | 13,8 | 01:25:57 | 01:57:08,82 | 193 | |
211 | 1 | SZOŁOWSKI FILIP | KIELCE | LABOSPORT TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 91 | 00:10:00 | 4:20 | 13,8 | 01:23:55 | 01:57:08,96 | 194 | |
212 | 150 | DOBROLINSKA DOROTA | GDANSK | TEAM WIELKI PTAK | PL | 1974 | K40-49 | 5 | 00:11:00 | 4:20 | 13,8 | 01:25:01 | 01:57:09,54 | 18 | |
213 | 241 | BOLEWSKI ADAM | GDAŃSK | FOTO WEB TEAM | PL | 1979 | M30-39 | 92 | 00:11:00 | 4:21 | 13,8 | 01:25:52 | 01:57:14,89 | 195 | |
214 | 507 | TROJANOWSKI SŁAWOMIR | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE SŁAWOMIR TROJANOWSKI | PL | 1979 | M30-39 | 93 | 00:14:00 | 4:21 | 13,8 | 01:25:35 | 01:57:18,64 | 196 | |
215 | 350 | KRZYŻELEWSKA - SUŚ ANNA | BYDGOSZCZ | N-BIKE ACADEMY | PL | 1976 | K40-49 | 6 | 00:11:00 | 4:21 | 13,8 | 01:26:19 | 01:57:25,70 | 19 | |
216 | 17 | JAGIELSKI JACEK | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | PL | 1973 | M40-49 | 57 | 00:10:00 | 4:21 | 13,8 | 01:27:26 | 01:57:34,48 | 197 | |
217 | 269 | NOWAK ADAM | STAROGARD GDAŃSKI | PL | 1984 | M30-39 | 94 | 00:11:00 | 4:21 | 13,8 | 01:26:34 | 01:57:37,80 | 198 | ||
218 | 97 | SZUL BARTŁOMIEJ | GDYNIA | PL | 1979 | M30-39 | 95 | 00:11:00 | 4:22 | 13,8 | 01:25:11 | 01:57:46,88 | 199 | ||
219 | 65 | GRZESIK STANISŁAW | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1962 | M50-59 | 8 | 00:11:00 | 4:22 | 13,8 | 01:26:15 | 01:57:48,38 | 200 | |
220 | 143 | GRACZYK PAWEŁ | GDYNIA | PL | 1998 | M18-29 | 30 | 00:14:00 | 4:23 | 13,7 | 01:27:28 | 01:58:20,61 | 201 | ||
221 | 321 | KAMIONKA KLAUDIA | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1993 | K18-29 | 7 | 00:12:00 | 4:23 | 13,7 | 01:27:20 | 01:58:21,81 | 20 | |
222 | 23 | GRAJCZAK ADRIAN | GDAŃSK | PL | 1988 | M18-29 | 31 | 00:11:00 | 4:23 | 13,7 | 01:26:41 | 01:58:31,48 | 202 | ||
223 | 99 | JANCZEWSKI ROBERT | GDAŃSK | PL | 1974 | M40-49 | 58 | 00:12:00 | 4:24 | 13,6 | 01:27:19 | 01:58:51,94 | 203 | ||
224 | 144 | FIJOŁEK JAREK | GDAŃSK | OPONY3MIASTO.PL | PL | 1971 | M40-49 | 59 | 00:11:00 | 4:25 | 13,6 | 01:27:02 | 01:59:15,43 | 204 | |
225 | 339 | CHYLIŃSKI ANDRZEJ | GDAŃSK | OMIDA CYCLO TEAM | PL | 1976 | M40-49 | 60 | 00:11:00 | 4:25 | 13,6 | 01:29:18 | 01:59:16,85 | 205 | |
226 | 73 | BRUDEREK DANIEL | GDAŃSK | PL | 1986 | M30-39 | 96 | 00:11:00 | 4:25 | 13,6 | 01:28:03 | 01:59:21,09 | 206 | ||
227 | 462 | BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ | GDAŃSK | NEXUS TEAM | PL | 1945 | M60+ | 2 | 00:08:00 | 4:26 | 13,5 | 01:27:50 | 01:59:54,62 | 207 | |
228 | 258 | JOSKOWSKA IWONA | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1973 | K40-49 | 7 | 00:12:00 | 4:27 | 13,5 | 01:29:04 | 02:00:07,83 | 21 | |
229 | 417 | ROMPA KATARZYNA | WEJHEROWO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1983 | K30-39 | 6 | 00:12:00 | 4:28 | 13,4 | 01:28:51 | 02:00:47,84 | 22 | |
230 | 186 | FIGIEL MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1981 | M30-39 | 97 | 00:12:00 | 4:29 | 13,4 | 01:27:14 | 02:01:14,61 | 208 | ||
231 | 179 | PUZDROWSKI RAFAŁ | LĘBORK - MOSTY | PL | 1976 | M40-49 | 61 | 00:14:00 | 4:30 | 13,4 | 01:27:16 | 02:01:17,67 | 209 | ||
232 | 155 | HOGE KRYSTIAN | PUCK | PL | 1985 | M30-39 | 98 | 00:11:00 | 4:30 | 13,3 | 01:29:59 | 02:01:25,42 | 210 | ||
233 | 194 | ZDROJEWSKI MARCIN | REDA | PL | 1994 | M18-29 | 32 | 00:12:00 | 4:30 | 13,3 | 01:28:54 | 02:01:30,51 | 211 | ||
234 | 62 | GALIŃSKI MARCIN | SUCHY DWÓR / GDYNIA | WYMIATACZE | PL | 1975 | M40-49 | 62 | 00:12:00 | 4:30 | 13,3 | 01:29:07 | 02:01:36,91 | 212 | |
235 | 130 | BORCOWSKI JANUSZ | GDYNIA | WETERYNEK.PL | PL | 1965 | M50-59 | 9 | 00:11:00 | 4:31 | 13,3 | 01:28:37 | 02:01:45,43 | 213 | |
236 | 18 | RADULSKA JOANNA | GDAŃSK | PL | 1982 | K30-39 | 7 | 00:11:00 | 4:31 | 13,3 | 01:28:34 | 02:01:53,35 | 23 | ||
237 | 91 | JAWORSKI TOMASZ | SULNOWO | JAWORY | PL | 1979 | M30-39 | 99 | 00:12:00 | 4:33 | 13,2 | 01:29:35 | 02:02:54,61 | 214 | |
238 | 328 | GRUBBA MAREK | KORONOWO | MROZBIKE.PL | PL | 1979 | M30-39 | 100 | 00:12:00 | 4:34 | 13,2 | 01:30:37 | 02:03:05,22 | 215 | |
239 | 171 | GORCZYCA JAROSŁAW | GDAŃSK | GWS | PL | 1986 | M30-39 | 101 | 00:12:00 | 4:34 | 13,1 | 01:31:03 | 02:03:14,40 | 216 | |
240 | 71 | GOŁĄB PATRYK | GDYNIA | PL | 1981 | M30-39 | 102 | 00:14:00 | 4:35 | 13,1 | 01:28:34 | 02:03:32,84 | 217 | ||
241 | 185 | PETK JERZY | LĘBORK | JGR PETK | PL | 1956 | M60+ | 3 | 00:14:00 | 4:35 | 13,1 | 01:30:44 | 02:03:35,32 | 218 | |
242 | 152 | KIN JACEK | GDYNIA | FJORD NANSEN TEST TEAM | PL | 1988 | M18-29 | 33 | 00:14:00 | 4:35 | 13,1 | 01:27:42 | 02:03:58,24 | 219 | |
243 | 242 | PEPLIŃSKI DANIEL | ŚWIECIE | BLACKRAM TEAM | PL | 1976 | M40-49 | 63 | 00:12:00 | 4:36 | 13,1 | 01:30:38 | 02:04:03,84 | 220 | |
244 | 449 | SZCZYPIOROWSKI KAMIL | WŁADYSŁAWOWO | PL | 1994 | M18-29 | 34 | 00:14:00 | 4:36 | 13,0 | 01:30:35 | 02:04:16,97 | 221 | ||
245 | 397 | OLLIK WOJCIECH | SUCHY DWÓR / GDYNIA | PL | 1977 | M40-49 | 64 | 00:11:00 | 4:38 | 13,0 | 01:30:55 | 02:04:53,06 | 222 | ||
246 | 314 | KUC KRZYSZTOF | BYSTRA | PL | 1980 | M30-39 | 103 | 00:12:00 | 4:38 | 13,0 | 01:32:25 | 02:05:03,54 | 223 | ||
247 | 427 | CHARŁANOWICZ RADOSŁAW | SOPOT | OOCL POLAND | PL | 1976 | M40-49 | 65 | 00:14:00 | 4:39 | 12,9 | 01:31:08 | 02:05:35,64 | 224 | |
248 | 448 | DANIEL BARTOSZ | GDYNIA | PL | 1985 | M30-39 | 104 | 00:14:00 | 4:39 | 12,9 | 01:31:25 | 02:05:42,48 | 225 | ||
249 | 506 | SOBORSKI WITOLD | GDYNIA | PL | 1983 | M30-39 | 105 | 00:14:00 | 4:40 | 12,9 | 01:30:38 | 02:05:50,83 | 226 | ||
250 | 8 | GAWLIK RADOSŁAW | GDYNIA | ENAMOR | PL | 1976 | M40-49 | 66 | 00:14:00 | 4:41 | 12,8 | 01:31:34 | 02:06:14,08 | 227 | |
251 | 272 | MALEK MARCIN | ŁĘCZYCE | PL | 1988 | M18-29 | 35 | 00:12:00 | 4:41 | 12,8 | 01:33:38 | 02:06:20,07 | 228 | ||
252 | 153 | SZAJKOWSKI TOMASZ | TCZEW | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | PL | 1955 | M60+ | 4 | 00:11:00 | 4:41 | 12,8 | 01:30:45 | 02:06:32,93 | 229 | |
253 | 374 | GROTH WOJCIECH | GDYNIA | PL | 1990 | M18-29 | 36 | 00:14:00 | 4:41 | 12,8 | 01:28:39 | 02:06:35,32 | 230 | ||
254 | 326 | KOZŁOWSKI MARCIN | GDYNIA | PL | 1983 | M30-39 | 106 | 00:14:00 | 4:42 | 12,8 | 01:30:16 | 02:06:42,35 | 231 | ||
255 | 81 | NACZKE DARIUSZ | KARWIA | 4 FUN TEAM | PL | 1990 | M18-29 | 37 | 00:12:00 | 4:42 | 12,8 | 01:30:47 | 02:06:48,83 | 232 | |
256 | 352 | JĘDRUSZAK JUSTYNA | REDA | BEKO MOUNTAIN BIKERS BEKO | PL | 1984 | K30-39 | 8 | 00:12:00 | 4:42 | 12,8 | 01:33:14 | 02:06:55,06 | 24 | |
257 | 181 | KRZESZOWSKI SEBASTIAN | KARTUZY | GOOD RIDE | PL | 1980 | M30-39 | 107 | 00:10:00 | 4:43 | 12,7 | 01:23:21 | 02:07:15,88 | 233 | |
258 | 287 | CHACHAJ MIKOŁAJ | KĄPINO | PL | 2001 | M16-17 | 11 | 00:12:00 | 4:43 | 12,7 | 01:34:48 | 02:07:21,93 | 234 | ||
259 | 252 | CZERNIAWSKI PIOTR | GDYNIA | PL | 1968 | M40-49 | 67 | 00:12:00 | 4:44 | 12,7 | 01:31:53 | 02:07:39,93 | 235 | ||
260 | 141 | GÓRKA KAROL | KWIDZYN | PL | 1990 | M18-29 | 38 | 00:11:00 | 4:44 | 12,7 | 01:33:40 | 02:07:44,75 | 236 | ||
261 | 243 | RADZIEJEWSKI KAROL | ODARGOWO | PL | 1988 | M18-29 | 39 | 00:12:00 | 4:44 | 12,7 | 01:34:16 | 02:07:46,12 | 237 | ||
262 | 250 | MODLIŃSKA BEATA | RUMIA | PL | 1974 | K40-49 | 8 | 00:11:00 | 4:44 | 12,7 | 01:31:33 | 02:07:52,19 | 25 | ||
263 | 120 | WÓJCIK ARTUR | ELBLĄG | FULL TOURNEY GROUPSET | PL | 1988 | M18-29 | 40 | 00:13:00 | 4:45 | 12,6 | 01:34:34 | 02:08:07,83 | 238 | |
264 | 485 | ŚWIETLICKI ANTONI | GDAŃSK | DOLINA NOTECI RACING TEAM | PL | 2001 | M16-17 | 12 | 00:13:00 | 4:45 | 12,6 | 01:35:22 | 02:08:24,64 | 239 | |
265 | 355 | DOBECKI SEBASTIAN | BANINO | PL | 1974 | M40-49 | 68 | 00:14:00 | 4:46 | 12,6 | 01:34:26 | 02:08:53,59 | 240 | ||
266 | 436 | SKĄPSKI JACEK | SOPOT | GAZELA | PL | 1958 | M50-59 | 10 | 00:14:00 | 4:46 | 12,6 | 01:34:24 | 02:08:53,85 | 241 | |
267 | 408 | SOBIŁO MARCIN | MILANÓWEK | IGP PULVERTECHNIK POLSKA SP. Z O.O. | PL | 1977 | M40-49 | 69 | 00:12:00 | 4:47 | 12,5 | 01:34:23 | 02:09:05,15 | 242 | |
268 | 361 | DREWEK PRZEMYSŁAW | GDAŃSK | RĄCZE RAMY | PL | 1976 | M40-49 | 70 | 00:14:00 | 4:47 | 12,5 | 01:33:55 | 02:09:12,83 | 243 | |
269 | 282 | JESIONOWSKI MARIUSZ | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1973 | M40-49 | 71 | 00:14:00 | 4:48 | 12,5 | 01:32:19 | 02:09:37,58 | 244 | |
270 | 450 | PIRAMOWICZ-ODROWĄŻ MACIEJ | ŁEBA | ŁEBA MTB | PL | 1986 | M30-39 | 108 | 00:10:00 | 4:48 | 12,5 | 01:33:23 | 02:09:42,81 | 245 | |
271 | 184 | POCHRANOWICZ DANIEL | GDAŃSK | 3IRONMAN RODZINKAMDKM | PL | 1972 | M40-49 | 72 | 00:14:00 | 4:50 | 12,4 | 01:32:51 | 02:10:32,51 | 246 | |
272 | 341 | GRABIŃSKI MARCIN | GDAŃSK | OMIDA CYCLO TEAM | PL | 1979 | M30-39 | 109 | 00:14:00 | 4:51 | 12,4 | 01:33:52 | 02:10:51,78 | 247 | |
273 | 55 | MATUSZEWSKI ADRIAN | ŚWIECIE | BLACKRAM TEAM | PL | 1974 | M40-49 | 73 | 00:12:00 | 4:51 | 12,4 | 01:36:07 | 02:11:04,60 | 248 | |
274 | 169 | TWARDY REMIGIUSZ | GDAŃSK | PL | 1986 | M30-39 | 110 | 00:12:00 | 4:51 | 12,4 | 01:36:13 | 02:11:09,43 | 249 | ||
275 | 440 | KORNECKI MARCIN | GDYNIA | ENAMOR | PL | 1979 | M30-39 | 111 | 00:14:00 | 4:52 | 12,3 | 01:34:01 | 02:11:11,16 | 250 | |
276 | 312 | STELMACH MAJA | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1984 | K30-39 | 9 | 00:12:00 | 4:52 | 12,3 | 01:35:45 | 02:11:33,88 | 26 | |
277 | 174 | SEŃKO PIOTR | MALBORK | ACTIVE MALBORK | PL | 1979 | M30-39 | 112 | 00:12:00 | 4:52 | 12,3 | 01:28:49 | 02:11:36,06 | 251 | |
278 | 215 | SIKORSKI ADAM | RUMIA | PL | 1983 | M30-39 | 113 | 00:14:00 | 4:53 | 12,3 | 01:37:10 | 02:11:46,60 | 252 | ||
279 | 14 | MISZEWSKI GRZEGORZ | CHOJNICE | PL | 1990 | M18-29 | 41 | 00:13:00 | 4:53 | 12,3 | 01:38:51 | 02:12:04,12 | 253 | ||
280 | 76 | MIENTKA JOANNA | SMOŁDZINO | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1987 | K30-39 | 10 | 00:12:00 | 4:54 | 12,2 | 01:36:00 | 02:12:20,75 | 27 | |
281 | 196 | DOBOSZ ROMUALD | USTKA | KB "TUPOT" USTKA | PL | 1951 | M60+ | 5 | 00:12:00 | 4:54 | 12,2 | 01:36:21 | 02:12:22,78 | 254 | |
282 | 119 | PIEKUTOWSKI PIOTR | BORKOWO ŁOSTOWICKIE | FRED OLSEN WINDCARRIER | PL | 1978 | M30-39 | 114 | 00:14:00 | 4:57 | 12,1 | 01:38:38 | 02:13:30,73 | 255 | |
283 | 94 | ZELGERT MACIEJ | KĄPINO | ECO-KĄPINO | PL | 1981 | M30-39 | 115 | 00:12:00 | 4:57 | 12,1 | 01:38:05 | 02:13:34,47 | 256 | |
284 | 279 | KWIDZIŃSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | ELTORBUD TEAM ELTORBUD | PL | 1973 | M40-49 | 74 | 00:14:00 | 4:57 | 12,1 | 01:36:38 | 02:13:41,53 | 257 | |
285 | 430 | GROTOWSKI PIOTR | GDAŃSK | DOMO MTB TEAM | PL | 1981 | M30-39 | 116 | 00:14:00 | 4:57 | 12,1 | 01:38:41 | 02:13:51,02 | 258 | |
286 | 444 | GAJDA-KUTOWIŃSKA DOROTA | GDYNIA | PL | 1988 | K18-29 | 8 | 00:14:00 | 4:58 | 12,1 | 01:36:51 | 02:13:57,47 | 28 | ||
287 | 308 | PIOTROWSKA AGNIESZKA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1973 | K40-49 | 9 | 00:12:00 | 4:58 | 12,1 | 01:36:09 | 02:14:16,86 | 29 | |
288 | 431 | SZCZUKA PAWEŁ | GDYNIA | PADŁ NA RYJ TEAM | PL | 1986 | M30-39 | 117 | 00:14:00 | 5:00 | 12,0 | 01:36:01 | 02:14:56,69 | 259 | |
289 | 192 | SZYMCZYCHA ZBIGNIEW | LEGOWO | ZAJAZD KORONA TEAM | PL | 1953 | M60+ | 6 | 00:12:00 | 5:01 | 12,0 | 01:36:40 | 02:15:14,74 | 260 | |
290 | 63 | ANDERSEN NIELS JAKOBSGAARD | GDYNIA | PL | 1974 | M40-49 | 75 | 00:14:00 | 5:01 | 12,0 | 01:39:44 | 02:15:29,24 | 261 | ||
291 | 259 | LIDZBARSKA BEATA | LUZINO | OMEGA FITNESS&GYM | PL | 1972 | K40-49 | 10 | 00:13:00 | 5:03 | 11,9 | 01:39:09 | 02:16:13,08 | 30 | |
292 | 117 | HINZ MACIEJ | WEJHEROWO | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1992 | M18-29 | 42 | 00:11:00 | 5:06 | 11,8 | 01:35:29 | 02:17:42,47 | 262 | |
293 | 202 | MIREK KAROL | WŁADYSŁAWOWO | MTB KLIF TEAM CHŁAPOWO | PL | 2001 | M16-17 | 13 | 00:12:00 | 5:06 | 11,8 | 01:38:36 | 02:17:51,18 | 263 | |
294 | 247 | PIELECH ADRIAN | RUMIA | INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1992 | M18-29 | 43 | 00:14:00 | 5:07 | 11,7 | 01:39:53 | 02:18:06,37 | 264 | |
295 | 309 | ANTKOWIAK PIOTR | WEJHEROWO | PL | 1981 | M30-39 | 118 | 00:14:00 | 5:09 | 11,6 | 01:42:13 | 02:19:14,47 | 265 | ||
296 | 139 | ŁEPEK MARCIN | MALBORK | PL | 1977 | M40-49 | 76 | 00:12:00 | 5:11 | 11,6 | 01:42:48 | 02:19:54,37 | 266 | ||
297 | 200 | MARZEJON DARIUSZ | CHŁAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1966 | M50-59 | 11 | 00:14:00 | 5:11 | 11,6 | 01:43:12 | 02:19:55,14 | 267 | |
298 | 27 | GALEK TOMASZ | GDYNIA | TEN TEGES TEAM | PL | 1982 | M30-39 | 119 | 00:12:00 | 5:11 | 11,6 | 01:43:07 | 02:20:03,49 | 268 | |
299 | 142 | ŁUKIEWICZ ŁUKASZ | ELBLĄG | PL | 1980 | M30-39 | 120 | 00:14:00 | 5:13 | 11,5 | 01:41:43 | 02:20:47,28 | 269 | ||
300 | 511 | MOENERT REMEK | GDAŃSK | PONY GIRL TEAM PONY GIRL FH | PL | 1974 | M40-49 | 77 | 00:14:00 | 5:15 | 11,4 | 01:41:14 | 02:21:34,63 | 270 | |
301 | 105 | SOBALA AGNIESZKA | RUMIA | PL | 1990 | K18-29 | 9 | 00:12:00 | 5:15 | 11,4 | 01:44:18 | 02:21:35,92 | 31 | ||
302 | 68 | POŁOM PAWEŁ | TURZE | PL | 1992 | M18-29 | 44 | 00:14:00 | 5:15 | 11,4 | 01:38:36 | 02:21:48,64 | 271 | ||
303 | 446 | ZIEMANN KRZYSZTOF | WEJHEROWO | BONPOPKIDS | PL | 1976 | M40-49 | 78 | 00:14:00 | 5:18 | 11,3 | 01:44:00 | 02:23:02,10 | 272 | |
304 | 346 | MICHTA BARTŁOMIEJ | GDAŃSK | PL | 1986 | M30-39 | 121 | 00:12:00 | 5:19 | 11,3 | 01:44:04 | 02:23:21,32 | 273 | ||
305 | 21 | KUŚPIET RAFAŁ | GDAŃSK OSOWA | TEAM WIELKI PTAK | PL | 1979 | M30-39 | 122 | 00:11:00 | 5:19 | 11,3 | 01:53:37 | 02:23:44,21 | 274 | |
306 | 429 | KSIĄDZYNA PAWEŁ | SOPOT | PL | 1983 | M30-39 | 123 | 00:14:00 | 5:21 | 11,2 | 01:46:37 | 02:24:20,18 | 275 | ||
307 | 104 | SIENKIEWICZ MICHAŁ | GDAŃSK | #JEDZIESZGRUBY | PL | 1985 | M30-39 | 124 | 00:12:00 | 5:29 | 10,9 | 01:47:50 | 02:27:57,88 | 276 | |
308 | 457 | KOZIEŁ MACIEJ | GDAŃSK | CIĘŻKA, OGROMNA I POT Z NIEJ SPŁYWA: TŁUSTA OLIWA. | PL | 1985 | M30-39 | 125 | 00:14:00 | 5:30 | 10,9 | 01:48:06 | 02:28:19,34 | 277 | |
309 | 189 | BORKOWSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | PL | 1985 | M30-39 | 126 | 00:14:00 | 5:32 | 10,8 | 01:53:13 | 02:29:24,08 | 278 | ||
310 | 498 | WRÓBLEWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | ENAMOR | PL | 1984 | M30-39 | 127 | 00:14:00 | 5:33 | 10,8 | 01:42:01 | 02:30:00,19 | 279 | |
311 | 74 | TKACZYK MARCIN | PUCK | PAN | PL | 1978 | M30-39 | 128 | 00:14:00 | 5:33 | 10,8 | 01:48:59 | 02:30:03,32 | 280 | |
312 | 386 | JÓZWIK LESZEK | DĄBRÓWKA | PL | 1977 | M40-49 | 79 | 00:14:00 | 5:35 | 10,7 | 01:44:27 | 02:30:53,25 | 281 | ||
313 | 70 | GOŁĄB MARTA | REDA | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1979 | K30-39 | 11 | 00:12:00 | 5:38 | 10,7 | 01:50:26 | 02:32:00,42 | 32 | |
314 | 423 | WILL TOMASZ | GDYNIA | PL | 1966 | M50-59 | 12 | 00:14:00 | 5:39 | 10,6 | 01:52:24 | 02:32:24,93 | 282 | ||
315 | 494 | BRUSS HANNA | GDYNIA | PL | 1974 | K40-49 | 11 | 00:14:00 | 5:41 | 10,6 | 01:49:23 | 02:33:24,67 | 33 | ||
316 | 489 | BRZÓSKA MARIUSZ | TCZEW | PL | 1980 | M30-39 | 129 | 00:14:00 | 5:42 | 10,5 | 01:51:56 | 02:34:06,07 | 283 | ||
317 | 285 | SZLACHCIKOWSKI DARIUSZ | GDAŃSK | SELLNEO SP. Z O.O. | PL | 1984 | M30-39 | 130 | 00:14:00 | 5:48 | 10,3 | 01:54:54 | 02:36:32,35 | 284 | |
318 | 398 | KUKAWKA AGNIESZKA | GDYNIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1978 | K30-39 | 12 | 00:12:00 | 5:52 | 10,2 | 01:41:23 | 02:38:16,43 | 34 | |
319 | 178 | DORSZYŃSKI PAWEŁ | REDA | REDA | PL | 1985 | M30-39 | 131 | 00:14:00 | 5:57 | 10,1 | 01:56:09 | 02:40:33,31 | 285 | |
320 | 195 | JASTRZĘBSKI MARCIN | GDAŃSK | QUICK STEP FLOORS PRO CYCLING TEAM | PL | 1976 | M40-49 | 80 | 00:13:00 | 5:59 | 10,0 | 01:58:37 | 02:41:29,18 | 286 | |
321 | 493 | PODWYSOCKI WOJCIECH | PRUSZCZ GDAŃSKI | RANGO TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 132 | 00:14:00 | 5:59 | 10,0 | 01:54:26 | 02:41:44,93 | 287 | |
322 | 496 | DOMALEWSKA ELIZA | POGÓRZE GMINA KOSAKOWO | OMIDA CYCLO TEAM OMIDA CYCLO TEAM | PL | 1981 | K30-39 | 13 | 00:14:00 | 6:00 | 10,0 | 01:56:04 | 02:41:48,06 | 35 | |
323 | 278 | KOZŁOWSKI MARCIN | RUMIA | PL | 1976 | M40-49 | 81 | 00:14:00 | 6:00 | 10,0 | 01:53:53 | 02:42:10,01 | 288 | ||
324 | 293 | RAJKOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1988 | K18-29 | 10 | 00:12:00 | 6:04 | 9,9 | 01:56:24 | 02:43:44,07 | 36 | |
325 | 492 | GIERJATOWICZ ROBERT | GDYNIA DĄBROWA | ENAMOR | PL | 1977 | M40-49 | 82 | 00:14:00 | 6:07 | 9,8 | 01:57:29 | 02:45:10,08 | 289 | |
326 | 90 | JAWORSKA MONIKA | SULNOWO | JAWORY | PL | 1980 | K30-39 | 14 | 00:12:00 | 6:08 | 9,8 | 01:56:31 | 02:45:28,78 | 37 | |
327 | 484 | NIEWIADOMSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | BALTIC QUEST | PL | 1969 | M40-49 | 83 | 00:14:00 | 6:09 | 9,7 | 01:59:48 | 02:46:10,03 | 290 | |
328 | 132 | ŁUKASIK RENATA | GDYNIA | PL | 1961 | K50-59 | 2 | 00:12:00 | 6:20 | 9,5 | 01:59:57 | 02:51:07,62 | 38 | ||
329 | 210 | ZADOROŻNA JUSTYNA | GDYNIA REDLOWO | PL | 1986 | K30-39 | 15 | 00:13:00 | 6:22 | 9,4 | 02:03:45 | 02:51:52,41 | 39 | ||
330 | 433 | PIELA FILIP | REKOWO GÓRNE | PL | 2000 | M16-17 | 14 | 00:14:00 | 6:24 | 9,4 | 02:04:02 | 02:52:52,93 | 291 | ||
331 | 229 | ZOGA JOLANTA | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1965 | K50-59 | 3 | 00:12:00 | 6:25 | 9,4 | 02:01:02 | 02:53:05,45 | 40 | |
332 | 434 | PIELA ANDRZEJ | REKOWO GÓRNE | PL | 1980 | M30-39 | 133 | 00:14:00 | 6:27 | 9,3 | 02:04:04 | 02:54:12,85 | 292 | ||
333 | 499 | BOJKE IZABELLA | BOJANO | OMIDA CYCLO TEAM OMIDA CYCLO TEAM | PL | 1993 | K18-29 | 11 | 00:14:00 | 6:42 | 8,9 | 02:08:45 | 03:01:00,49 | 41 | |
334 | 375 | ZARUCKA OLGA | GDYNIA | PL | 1990 | K18-29 | 12 | 00:14:00 | 6:49 | 8,8 | 02:04:32 | 03:03:57,38 | 42 | ||
335 | 513 | KUBIAK IZABELA | RUMIA | PL | 1966 | K50-59 | 4 | 00:14:00 | 7:00 | 8,6 | 02:09:57 | 03:08:59,60 | 43 | ||
336 | 109 | TESMAR DOMINIKA | ZBYCHOWO | BIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM | PL | 1992 | K18-29 | 13 | 00:14:00 | 7:15 | 8,3 | 02:14:21 | 03:15:35,23 | 44 |
Dystanse:
- Mini: ok. 25 km (1 pętla)
- Maxi: ok. 50 km (2 pętle)
W zawodach Garmin MTB Series Rumia na wszystkich dystansach (Mini, Maxi) obowiązują opłaty w wysokości:
60,00 PLN płatne do 29.09.2017
80,00 PLN płatne do 08.10.2017
W cyklu Garmin MTB Series 2017 obowiązuje jednorazowa opłata za numer startowy z chipem. Jeden numer startowy ważny jest dla jednego zawodnika i obowiązuje na dowolny dystans, na który zgłosił się zawodnik. Wysokość opłaty za numer:
10,00 PLN
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu Garmin MTB Series otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej).