Garmin MTB Series
Data i godzina | 2017-09-24 11:00:00 |
Miejscowość | Wejherowo |
Dystans | ok 25km /ok. 50 km |
Oficjalna strona | http://mtbseries.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 60 zł |
Typ zawodów | Rower MTB |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 11km | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 323 | RZESZUTEK PIOTR | SIERAKOWICE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1995 | M18-29 | 1 | 00:08:00 | 2:07 | 28,3 | 00:23:46 | 00:59:23,26 | 1 | |
2 | 318 | PETKA AREK | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1992 | M18-29 | 2 | 00:08:00 | 2:07 | 28,3 | 00:23:47 | 00:59:23,60 | 2 | |
3 | 125 | ZARZYCKI ARKADIUSZ | GDAŃSK | APTEKA GEMINI | PL | 1979 | M30-39 | 1 | 00:08:00 | 2:11 | 27,4 | 00:24:01 | 01:01:17,15 | 3 | |
4 | 401 | ZIELONKA MACIEJ | SOPOT | WWW.TEAM.ASE.COM.PL ASE | PL | 1985 | M30-39 | 2 | 00:08:00 | 2:11 | 27,4 | 00:24:02 | 01:01:18,57 | 4 | |
5 | 156 | FUSOWSKI SEBASTIAN | WEJHEROWO | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1996 | M18-29 | 3 | 00:08:00 | 2:11 | 27,4 | 00:24:03 | 01:01:18,91 | 5 | |
6 | 402 | STANKIEWICZ WIKTOR | GDANSK | TEAM VERGE POLSKA | PL | 1994 | M18-29 | 4 | 00:08:00 | 2:11 | 27,4 | 00:24:03 | 01:01:19,26 | 6 | |
7 | 199 | KRUKOWSKI JAN | BYTÓW,RZEPNICA | MLKS BASZTA BYTÓW | PL | 1999 | M18-29 | 5 | 00:08:00 | 2:12 | 27,3 | 00:24:04 | 01:01:28,46 | 7 | |
8 | 405 | RECZEK KONRAD | SZEMUD | PL | 1987 | M30-39 | 3 | 00:08:00 | 2:17 | 26,4 | 00:25:02 | 01:03:43,22 | 8 | ||
9 | 204 | POTRYKUS FILIP | CHŁAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 2001 | M16-17 | 1 | 00:08:00 | 2:17 | 26,4 | 00:25:03 | 01:03:43,63 | 9 | |
10 | 136 | MRÓZ PATRYK | TCZEW | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | PL | 1990 | M18-29 | 6 | 00:08:00 | 2:17 | 26,3 | 00:25:24 | 01:03:45,46 | 10 | |
11 | 358 | MROZOWICZ CEZARY | GDYNIA | NEXUS TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 4 | 00:08:00 | 2:17 | 26,3 | 00:25:22 | 01:03:45,92 | 11 | |
12 | 138 | WYBRANIAK DARIUSZ | TCZEW | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | PL | 1980 | M30-39 | 5 | 00:08:00 | 2:17 | 26,3 | 00:25:24 | 01:03:56,14 | 12 | |
13 | 172 | CZERNIALIS RIMAS | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 6 | 00:08:00 | 2:17 | 26,2 | 00:25:49 | 01:04:09,57 | 13 | |
14 | 310 | SZYMCZAK PATRYK | GDAŃSK | APTEKA GEMINI | PL | 1996 | M18-29 | 7 | 00:08:00 | 2:18 | 26,1 | 00:25:25 | 01:04:20,31 | 14 | |
15 | 396 | KACZMAREK MAREK | GDAŃSK | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1978 | M30-39 | 7 | 00:08:00 | 2:18 | 26,1 | 00:25:46 | 01:04:20,55 | 15 | |
16 | 342 | WAKULIK ROBERT | SKARSZEWY | DOLINA NOTECI RACING TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 8 | 00:08:00 | 2:18 | 26,1 | 00:25:43 | 01:04:21,37 | 16 | |
17 | 412 | KRZYWIEL MARIUSZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM | PL | 1971 | M40-49 | 1 | 00:08:00 | 2:18 | 26,1 | 00:25:45 | 01:04:21,45 | 17 | |
18 | 294 | WENTA KRZYSZTOF | BOŻEPOLE WIELKIE | KLUB KOLARSKI LEW LEBORK | PL | 1978 | M30-39 | 9 | 00:08:00 | 2:18 | 26,1 | 00:25:52 | 01:04:24,19 | 18 | |
19 | 201 | MARZEJON MIKOŁAJ | CHŁAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 2000 | M16-17 | 2 | 00:09:00 | 2:19 | 25,9 | 00:25:46 | 01:04:50,60 | 19 | |
20 | 390 | ZIENKIEWICZ ŁUKASZ | GDAŃSK | PL | 1978 | M30-39 | 10 | 00:10:00 | 2:20 | 25,8 | 00:26:17 | 01:05:09,67 | 20 | ||
21 | 403 | RESZKE ADAM | JUSZKOWO | DOLINA NOTECI RACING TEAM | PL | 1997 | M18-29 | 8 | 00:08:00 | 2:21 | 25,6 | 00:25:51 | 01:05:38,63 | 21 | |
22 | 409 | KONIUSZEWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | OLDSCHOOL MTB GDAŃSK WINAAR. COM | PL | 1980 | M30-39 | 11 | 00:08:00 | 2:21 | 25,6 | 00:25:50 | 01:05:43,09 | 22 | |
23 | 365 | RUCZYŃSKI RADOSŁAW | ELBLĄG | BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG HYDROPRESS HYDRAULIKA SIŁOWA | PL | 1974 | M40-49 | 2 | 00:08:00 | 2:21 | 25,5 | 00:26:25 | 01:05:45,51 | 23 | |
24 | 149 | WÓJTOWICZ PAWEŁ | RUMIA | FEDERAL MOGUL MTB TEAM FEDERAL MOGUL MTB TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 12 | 00:08:00 | 2:21 | 25,5 | 00:26:48 | 01:05:49,35 | 24 | |
25 | 112 | LELUKIEWICZ RAFAŁ | SŁUPSK | KAWISBIKE MOSSO POLSKA TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 13 | 00:08:00 | 2:22 | 25,4 | 00:26:23 | 01:06:12,60 | 25 | |
26 | 364 | TRACZ IGOR | EŁGANOWO | DOLINA NOTECI RACING TEAM | PL | 1977 | M40-49 | 3 | 00:08:00 | 2:22 | 25,3 | 00:25:46 | 01:06:17,18 | 26 | |
27 | 12 | DIETRICH DAWID | KŁANINO | KLIF MTB TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 14 | 00:08:00 | 2:22 | 25,3 | 00:26:46 | 01:06:17,30 | 27 | |
28 | 277 | WESOŁOWSKI ARTUR | GDAŃSK | PL | 1973 | M40-49 | 4 | 00:08:00 | 2:22 | 25,3 | 00:26:24 | 01:06:18,37 | 28 | ||
29 | 208 | LIPSKI MARCIN | JASTRZEBIA GÓRA | KLIF MTB TEAM | PL | 1972 | M40-49 | 5 | 00:08:00 | 2:22 | 25,3 | 00:26:41 | 01:06:25,84 | 29 | |
30 | 344 | LENZ MICHAŁ | GDAŃSK | GOOD RIDE | PL | 1986 | M30-39 | 15 | 00:09:00 | 2:23 | 25,3 | 00:26:28 | 01:06:30,56 | 30 | |
31 | 240 | ANOLIK CZESŁAW | GDAŃSK | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1973 | M40-49 | 6 | 00:08:00 | 2:25 | 24,9 | 00:26:25 | 01:07:26,82 | 31 | |
32 | 111 | LESZCZYŃSKI ADAM | GDYNIA | PL | 1986 | M30-39 | 16 | 00:08:00 | 2:25 | 24,9 | 00:26:47 | 01:07:30,44 | 32 | ||
33 | 84 | GORAZDOWSKI FILIP | STARZYNO | MTB KLIF TEAM | PL | 1999 | M18-29 | 9 | 00:09:00 | 2:25 | 24,9 | 00:26:50 | 01:07:31,31 | 33 | |
34 | 301 | MARSZALEC DAWID | STAROGARD GDAŃSKI | GK STG FITMAX | PL | 1986 | M30-39 | 17 | 00:08:00 | 2:25 | 24,8 | 00:26:40 | 01:07:47,31 | 34 | |
35 | 313 | JOKIEL RADOSŁAW | GDAŃSK | PL | 1985 | M30-39 | 18 | 00:08:00 | 2:25 | 24,8 | 00:27:19 | 01:07:47,37 | 35 | ||
36 | 411 | TRACZ OLGIERD | GDAŃSK | PL | 1983 | M30-39 | 19 | 00:08:00 | 2:25 | 24,8 | 00:26:37 | 01:07:50,70 | 36 | ||
37 | 395 | KULESZA JACEK | GDYNIA | PL | 1968 | M40-49 | 7 | 00:08:00 | 2:25 | 24,8 | 00:27:09 | 01:07:52,20 | 37 | ||
38 | 289 | KROTOWSKI ANTONI | GDAŃSK | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1984 | M30-39 | 20 | 00:08:00 | 2:26 | 24,6 | 00:26:50 | 01:08:09,33 | 38 | |
39 | 354 | NOWOSIELSKI PAWEŁ | CZARNA BIAŁOSTOCKA | BEKO MOUNTAIN BIKERS BEKO | PL | 1982 | M30-39 | 21 | 00:08:00 | 2:26 | 24,6 | 00:27:15 | 01:08:16,47 | 39 | |
40 | 205 | TUREK KAROL | LEŚNIEWO | KLIFMTB TEAM | PL | 1981 | M30-39 | 22 | 00:08:00 | 2:26 | 24,6 | 00:27:07 | 01:08:16,50 | 40 | |
41 | 175 | HOGE RAFAŁ | PUCK | PUCKA GRUPA ROWEROWA | PL | 1981 | M30-39 | 23 | 00:09:00 | 2:26 | 24,6 | 00:26:59 | 01:08:19,14 | 41 | |
42 | 59 | PAWŁOWSKI STANISŁAW | WŁOCŁAWEK | WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM | PL | 1969 | M40-49 | 8 | 00:09:00 | 2:26 | 24,6 | 00:27:20 | 01:08:20,12 | 42 | |
43 | 129 | BIELOWICZ MAREK | GDYNIA | BST - BANACH SPORT TEAM | PL | 1979 | M30-39 | 24 | 00:08:00 | 2:27 | 24,5 | 00:27:09 | 01:08:35,87 | 43 | |
44 | 416 | TYGIELSKI MATEUSZ | GDAŃSK | NEXUS TEAM | PL | 1995 | M18-29 | 10 | 00:08:00 | 2:27 | 24,5 | 00:26:42 | 01:08:39,45 | 44 | |
45 | 406 | MANIA JACEK | RUMIA | PL | 1978 | M30-39 | 25 | 00:08:00 | 2:27 | 24,5 | 00:27:41 | 01:08:42,17 | 45 | ||
46 | 392 | BIELIŃSKI KORNELIUSZ | SKARSZEWY | DOLINA NOTECI RACING TEAM | PL | 1998 | M18-29 | 11 | 00:08:00 | 2:27 | 24,5 | 00:27:21 | 01:08:42,18 | 46 | |
47 | 13 | BUCZYŃSKI ARKADIUSZ | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1975 | M40-49 | 9 | 00:10:00 | 2:28 | 24,3 | 00:28:02 | 01:09:08,24 | 47 | |
48 | 217 | RÓŻAŃSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | TRIGAR MTB TEAM | PL | 1993 | M18-29 | 12 | 00:08:00 | 2:28 | 24,3 | 00:27:23 | 01:09:09,45 | 48 | |
49 | 359 | BANASIK SŁAWEK | WARSZAWA | ROWEROWO I KAJTOWO KOMOBIKE SCOTT | PL | 1978 | M30-39 | 26 | 00:08:00 | 2:28 | 24,3 | 00:27:24 | 01:09:14,68 | 49 | |
50 | 400 | SZERSZYŃSKI ŁUKASZ | BANINO | ALTER - ROWERY SOPOT | PL | 1987 | M30-39 | 27 | 00:08:00 | 2:29 | 24,2 | 00:27:15 | 01:09:18,68 | 50 | |
51 | 404 | BIEGAŃSKI KRZYSZTOF | PRUSZCZ GDAŃSKI | DOLINA NOTECI RACING TEAM | PL | 1997 | M18-29 | 13 | 00:08:00 | 2:29 | 24,2 | 00:26:49 | 01:09:20,35 | 51 | |
52 | 38 | ZASADA GRZEGORZ | PUCK | PL | 1978 | M30-39 | 28 | 00:09:00 | 2:29 | 24,2 | 00:27:09 | 01:09:22,54 | 52 | ||
53 | 316 | LABUDA HUBERT | ŁĘCZYCE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 2000 | M16-17 | 3 | 00:09:00 | 2:29 | 24,2 | 00:26:38 | 01:09:29,56 | 53 | |
54 | 123 | RAASZ PAWEŁ | GDAŃSK | PL | 1981 | M30-39 | 29 | 00:14:00 | 2:29 | 24,1 | 00:27:36 | 01:09:40,88 | 54 | ||
55 | 306 | WICZLING PATRYK | GDAŃSK | PL | 1992 | M18-29 | 14 | 00:08:00 | 2:31 | 23,9 | 00:27:56 | 01:10:26,08 | 55 | ||
56 | 98 | REISS SZCZEPAN | KOLBUDY | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1974 | M40-49 | 10 | 00:08:00 | 2:31 | 23,8 | 00:27:50 | 01:10:27,97 | 56 | |
57 | 413 | KURYLCZYK OLAF | KOLBUDY | PL | 2001 | M16-17 | 4 | 00:08:00 | 2:31 | 23,8 | 00:27:53 | 01:10:29,45 | 57 | ||
58 | 273 | BRUSKI SZYMON | DZIEMIANY | KSR KOŚCIERZYNA | PL | 1993 | M18-29 | 15 | 00:09:00 | 2:31 | 23,8 | 00:27:46 | 01:10:36,36 | 58 | |
59 | 333 | PIASECKI JACEK | PRUSZCZ GDAŃSKI | PL | 1993 | M18-29 | 16 | 00:14:00 | 2:32 | 23,8 | 00:28:37 | 01:10:43,62 | 59 | ||
60 | 163 | ORKWISZEWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | SAILORS TEAM ŻONA | PL | 1984 | M30-39 | 30 | 00:09:00 | 2:32 | 23,7 | 00:28:18 | 01:10:48,82 | 60 | |
61 | 176 | MARKOWSKI DARIUSZ | GDAŃSK | RACK TEAM MTB | PL | 1988 | M18-29 | 17 | 00:09:00 | 2:32 | 23,6 | 00:28:24 | 01:11:03,73 | 61 | |
62 | 418 | GALICKI BARTEK | KWIDZYN | GESS | PL | 1980 | M30-39 | 31 | 00:09:00 | 2:32 | 23,6 | 00:29:09 | 01:11:04,34 | 62 | |
63 | 32 | BOROWIECKI BARTŁOMIEJ | RUMIA | PL | 1978 | M30-39 | 32 | 00:09:00 | 2:32 | 23,6 | 00:28:58 | 01:11:05,01 | 63 | ||
64 | 211 | LIS PAWEŁ | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | PL | 1977 | M40-49 | 11 | 00:09:00 | 2:32 | 23,6 | 00:27:52 | 01:11:05,77 | 64 | |
65 | 420 | MICHALIK JAROSŁAW | KWIDZYN | MTB KWIDZYN TEAM | PL | 1974 | M40-49 | 12 | 00:09:00 | 2:32 | 23,6 | 00:29:13 | 01:11:09,37 | 65 | |
66 | 80 | HABAJ PIOTR | GDYNIA | NORDA ACTIVE TEAM NYPEL | PL | 1981 | M30-39 | 33 | 00:08:00 | 2:32 | 23,6 | 00:27:51 | 01:11:09,62 | 66 | |
67 | 305 | WISZECKI ADAM | SUCHY DWÓR / GDYNIA | GIPSBUD | PL | 1973 | M40-49 | 13 | 00:09:00 | 2:33 | 23,5 | 00:28:22 | 01:11:21,72 | 67 | |
68 | 173 | LANGE TOMASZ | GDAŃSK | RACK TEAM MTB | PL | 1970 | M40-49 | 14 | 00:09:00 | 2:33 | 23,5 | 00:28:57 | 01:11:31,13 | 68 | |
69 | 238 | PAPIERNIK MICHAŁ | TCZEW | TKR TKR | PL | 1981 | M30-39 | 34 | 00:08:00 | 2:34 | 23,4 | 00:28:52 | 01:11:41,52 | 69 | |
70 | 118 | CIBA OSKAR | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 2001 | M16-17 | 5 | 00:14:00 | 2:34 | 23,4 | 00:28:50 | 01:11:46,10 | 70 | |
71 | 160 | LESZCZYŃSKI ANDRZEJ | KOWALE | PL | 1976 | M40-49 | 15 | 00:09:00 | 2:35 | 23,3 | 00:29:03 | 01:12:07,88 | 71 | ||
72 | 64 | RUCZYŃSKI ARKADIUSZ | ELBLĄG | HYDROPRESS KM BIKE MTB TEAM HYDROPRESS HYDRAULIKA SIŁOWA | PL | 1972 | M40-49 | 16 | 00:08:00 | 2:35 | 23,3 | 00:29:13 | 01:12:08,32 | 72 | |
73 | 319 | RENUSZ PIOTR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK SALON SPORTOWY MISTRAL | PL | 1996 | M18-29 | 18 | 00:14:00 | 2:36 | 23,1 | 00:29:00 | 01:12:34,56 | 73 | |
74 | 317 | WEGNER KAMIL | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1988 | M18-29 | 19 | 00:14:00 | 2:36 | 23,1 | 00:29:11 | 01:12:37,21 | 74 | |
75 | 10 | GIERSZEWSKI SŁAWOMIR | KĄPINO | PL | 1969 | M40-49 | 17 | 00:09:00 | 2:36 | 23,1 | 00:29:33 | 01:12:41,15 | 75 | ||
76 | 385 | WOLSKI MAREK | GDAŃSK | PL | 1965 | M50-59 | 1 | 00:09:00 | 2:36 | 23,1 | 00:29:20 | 01:12:41,60 | 76 | ||
77 | 79 | GALIŃSKI PATRYK | GDAŃSK | BST | PL | 1975 | M40-49 | 18 | 00:09:00 | 2:36 | 23,1 | 00:28:44 | 01:12:42,72 | 77 | |
78 | 307 | SAJENKO ADAM | GDAŃSK | SAJFLY INVICTAPOWERTEAM | PL | 1990 | M18-29 | 20 | 00:14:00 | 2:36 | 23,0 | 00:29:48 | 01:12:57,20 | 78 | |
79 | 47 | ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW | GDAŃSK | WHITEOUT.PL | PL | 1973 | M40-49 | 19 | 00:09:00 | 2:36 | 23,0 | 00:28:56 | 01:12:57,27 | 79 | |
80 | 37 | KASZTELAN RADOSŁAW | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM KWIDZYN | PL | 1977 | M40-49 | 20 | 00:09:00 | 2:36 | 23,0 | 00:29:09 | 01:12:57,48 | 80 | |
81 | 57 | URBANOWICZ MIROSŁAW | GDAŃSK | GDAŃSK | PL | 1957 | M60+ | 1 | 00:09:00 | 2:36 | 23,0 | 00:29:26 | 01:12:58,31 | 81 | |
82 | 75 | RZEŹNIK PIOTR | GDAŃSK | PL | 1977 | M40-49 | 21 | 00:10:00 | 2:37 | 23,0 | 00:29:13 | 01:13:04,24 | 82 | ||
83 | 424 | KRUKOWSKI JAN | JASTRZEBIA GÓRA | KLIF MTB TEAM | PL | 1989 | M18-29 | 21 | 00:10:00 | 2:37 | 22,9 | 00:29:13 | 01:13:12,47 | 83 | |
84 | 213 | KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ | DARZLUBIE | PUCKA GRUPA ROWEROWA | PL | 1982 | M30-39 | 35 | 00:14:00 | 2:37 | 22,9 | 00:29:10 | 01:13:17,63 | 84 | |
85 | 159 | TOMASZEWSKI TOMASZ | SŁUPSK | KAWISBIKE MOSSO POLSKA TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 36 | 00:14:00 | 2:38 | 22,8 | 00:30:00 | 01:13:33,64 | 85 | |
86 | 343 | DOLNY MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1987 | M30-39 | 37 | 00:08:00 | 2:38 | 22,8 | 00:28:50 | 01:13:40,49 | 86 | ||
87 | 327 | ZAWISTOWSKI MICHAŁ | SULMIN | PL | 1978 | M30-39 | 38 | 00:09:00 | 2:38 | 22,8 | 00:28:25 | 01:13:43,83 | 87 | ||
88 | 89 | TASIOR PAWEŁ | BOŻEPOLE WIELKIE | TA KO TEAM TA KO TECHNOLOGIE PRZEMYSŁOWE | PL | 1976 | M40-49 | 22 | 00:09:00 | 2:38 | 22,8 | 00:29:33 | 01:13:44,08 | 88 | |
89 | 52 | WOLANIN JAKUB | MALBORK | PL | 1983 | M30-39 | 39 | 00:10:00 | 2:38 | 22,8 | 00:29:56 | 01:13:48,24 | 89 | ||
90 | 151 | KŁOSAK PIOTR | GDAŃSK | PL | 1987 | M30-39 | 40 | 00:11:00 | 2:39 | 22,6 | 00:29:53 | 01:14:14,02 | 90 | ||
91 | 158 | OLECH JACEK | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1970 | M40-49 | 23 | 00:09:00 | 2:39 | 22,6 | 00:29:22 | 01:14:17,75 | 91 | |
92 | 233 | DZIENISZ JANUSZ | GDYNIA | ADVA OPTICAL NETWORKING | PL | 1979 | M30-39 | 41 | 00:09:00 | 2:39 | 22,6 | 00:30:13 | 01:14:23,53 | 92 | |
93 | 415 | SĘDECKI PIOTR | GDYNIA | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1981 | M30-39 | 42 | 00:14:00 | 2:40 | 22,5 | 00:30:00 | 01:14:36,31 | 93 | |
94 | 225 | MACHOWSKI DAWID | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 43 | 00:14:00 | 2:40 | 22,5 | 00:30:15 | 01:14:37,35 | 94 | |
95 | 43 | FLORCZUK MAREK | GDYNIA | PL | 1988 | M18-29 | 22 | 00:09:00 | 2:40 | 22,5 | 00:29:36 | 01:14:39,10 | 95 | ||
96 | 384 | CHIFIN NIKOLAI | KALININGRAD | MTB 1 | RU | 1993 | M18-29 | 23 | 00:11:00 | 2:40 | 22,5 | 00:29:55 | 01:14:40,25 | 96 | |
97 | 367 | LORKOWSKA WERONIKA | GDAŃSK | TEAM VERGE POLSKA | PL | 1996 | K18-29 | 1 | 00:09:00 | 2:40 | 22,5 | 00:29:35 | 01:14:44,79 | 1 | |
98 | 315 | MACIEJEWSKI SŁAWOMIR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1968 | M40-49 | 24 | 00:09:00 | 2:40 | 22,5 | 00:30:19 | 01:14:45,19 | 97 | |
99 | 15 | PRZESTRZELSKI PIOTR | GDAŃSK | BST - BANACH SPORT TEAM | PL | 1973 | M40-49 | 25 | 00:09:00 | 2:40 | 22,4 | 00:29:23 | 01:14:50,87 | 98 | |
100 | 381 | PIOTROWSKI DARIUSZ | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1972 | M40-49 | 26 | 00:09:00 | 2:41 | 22,4 | 00:30:04 | 01:14:56,73 | 99 | |
101 | 207 | JAFFKE GRACJAN | DOMATOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1999 | M18-29 | 24 | 00:14:00 | 2:41 | 22,4 | 00:30:10 | 01:14:57,67 | 100 | |
102 | 260 | GŁÓWCZEWSKI SEBASTIAN | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1976 | M40-49 | 27 | 00:14:00 | 2:41 | 22,3 | 00:30:16 | 01:15:20,42 | 101 | |
103 | 46 | WAWRZYNIAK TOMEK | GDYNIA | FUNDACJA PIES SZUKA DOMU MTB TEAM | PL | 1987 | M30-39 | 44 | 00:08:00 | 2:42 | 22,2 | 00:29:28 | 01:15:32,83 | 102 | |
104 | 214 | PTASZEK TOMASZ | GDYNIA | SAILORS | PL | 1983 | M30-39 | 45 | 00:13:00 | 2:42 | 22,2 | 00:30:48 | 01:15:42,31 | 103 | |
105 | 203 | POTRYKUS JAN | CHŁAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1964 | M50-59 | 2 | 00:09:00 | 2:42 | 22,2 | 00:30:16 | 01:15:48,29 | 104 | |
106 | 58 | BARTNIK ŁUKASZ | GDYNIA | ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY | PL | 1978 | M30-39 | 46 | 00:10:00 | 2:42 | 22,2 | 00:30:02 | 01:15:48,55 | 105 | |
107 | 300 | ZIEMER MARTA | TCZEW | GK STG | PL | 1990 | K18-29 | 2 | 00:09:00 | 2:42 | 22,2 | 00:30:04 | 01:15:49,07 | 2 | |
108 | 329 | ORZĘDOWSKI DOMINIK | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | PL | 1971 | M40-49 | 28 | 00:14:00 | 2:43 | 22,1 | 00:31:08 | 01:15:51,97 | 106 | |
109 | 338 | FUŁEK TOMASZ | SOPOT | PL | 1979 | M30-39 | 47 | 00:14:00 | 2:43 | 22,1 | 00:31:34 | 01:15:52,37 | 107 | ||
110 | 399 | GAWKOWSKI MARIUSZ | GDYNIA | PL | 1970 | M40-49 | 29 | 00:12:00 | 2:43 | 22,1 | 00:30:29 | 01:15:53,46 | 108 | ||
111 | 26 | KOMSTA MARCIN | PUCK | BAUMAR BROTHERS | PL | 1974 | M40-49 | 30 | 00:13:00 | 2:43 | 22,1 | 00:29:57 | 01:15:54,24 | 109 | |
112 | 391 | SZOCH TOMASZ | BYDGOSZCZ | MROZBIKE.PL MROZBIKE.PL | PL | 1975 | M40-49 | 31 | 00:14:00 | 2:43 | 22,0 | 00:31:00 | 01:16:13,27 | 110 | |
113 | 191 | GORTAT BOGUMIŁ | DOBRZĘCINO | MORPOL RACING TEAM | PL | 1979 | M30-39 | 48 | 00:10:00 | 2:44 | 22,0 | 00:30:01 | 01:16:18,60 | 111 | |
114 | 336 | ONOSZKO WOJCIECH | CHMIELNO | PL | 1987 | M30-39 | 49 | 00:09:00 | 2:44 | 21,9 | 00:31:00 | 01:16:33,73 | 112 | ||
115 | 389 | WISZNIEWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | 3 CITY RACING | PL | 1976 | M40-49 | 32 | 00:14:00 | 2:44 | 21,9 | 00:31:38 | 01:16:36,58 | 113 | |
116 | 48 | STELMACH ŁUKASZ | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 50 | 00:12:00 | 2:45 | 21,8 | 00:30:58 | 01:16:54,40 | 114 | |
117 | 414 | WYDROWSKA ELŻBIETA | GDAŃSK | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK DIVERSEEXTREMETEAM | PL | 1985 | K30-39 | 1 | 00:10:00 | 2:45 | 21,8 | 00:31:07 | 01:16:59,29 | 3 | |
118 | 222 | KUCZORSKA KATARZYNA | RUMIA | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1985 | K30-39 | 2 | 00:09:00 | 2:45 | 21,8 | 00:30:58 | 01:17:13,14 | 4 | |
119 | 78 | WASILEWSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | MASTERLEASE | PL | 1975 | M40-49 | 33 | 00:10:00 | 2:46 | 21,7 | 00:31:09 | 01:17:15,98 | 115 | |
120 | 168 | BABIARZ PRZEMEK | KĘBŁOWO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 51 | 00:14:00 | 2:46 | 21,7 | 00:31:17 | 01:17:16,31 | 116 | |
121 | 137 | GRYGLEWSKI MICHAŁ | SOPOT | PL | 1980 | M30-39 | 52 | 00:13:00 | 2:46 | 21,7 | 00:31:14 | 01:17:17,23 | 117 | ||
122 | 303 | WYRWICKI RAFAŁ | GDAŃSK | PL | 1980 | M30-39 | 53 | 00:10:00 | 2:46 | 21,7 | 00:30:37 | 01:17:17,37 | 118 | ||
123 | 87 | CIBA DAMIAN | RUMIA | TA KO TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 54 | 00:08:00 | 2:46 | 21,7 | 00:25:01 | 01:17:32,25 | 119 | |
124 | 19 | TRZCIŃSKI WALDEMAR | KARSIN | GARDENFLORA MTB TEAM | PL | 1979 | M30-39 | 55 | 00:10:00 | 2:46 | 21,6 | 00:30:50 | 01:17:41,45 | 120 | |
125 | 206 | ZACZEK FILIP | WŁADYSŁAWOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 2001 | M16-17 | 6 | 00:14:00 | 2:47 | 21,6 | 00:31:09 | 01:17:46,15 | 121 | |
126 | 324 | KOSS PRZEMYSŁAW | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1967 | M50-59 | 3 | 00:12:00 | 2:47 | 21,6 | 00:32:02 | 01:17:51,39 | 122 | |
127 | 231 | SKAŁECKI TOMASZ | REDA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1971 | M40-49 | 34 | 00:10:00 | 2:47 | 21,6 | 00:32:10 | 01:17:55,42 | 123 | |
128 | 254 | KUCZKOWSKI PIOTR | GDAŃSK | PL | 1978 | M30-39 | 56 | 00:10:00 | 2:47 | 21,6 | 00:31:54 | 01:17:57,05 | 124 | ||
129 | 134 | PARADOWSKI GRZEGORZ | ELBLĄG | REM ELBLĄG | PL | 1965 | M50-59 | 4 | 00:13:00 | 2:47 | 21,5 | 00:32:19 | 01:18:01,81 | 125 | |
130 | 382 | SZOŁOWSKI FILIP | KIELCE | LABOSPORT TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 57 | 00:08:00 | 2:48 | 21,5 | 00:31:42 | 01:18:14,10 | 126 | |
131 | 177 | DZIECIELSKI JAREK | GDYNIA | MTB LUK-CONNECT TEAM MTB LUK-CONNECT TEAM | PL | 1971 | M40-49 | 35 | 00:14:00 | 2:48 | 21,5 | 00:31:38 | 01:18:14,12 | 127 | |
132 | 261 | SUPERSON MACIEJ | GDYNIA | FLASH TEAM | PL | 1967 | M50-59 | 5 | 00:09:00 | 2:48 | 21,5 | 00:31:07 | 01:18:16,56 | 128 | |
133 | 334 | ZIELINSKI JAROSŁAW | MALCZYCE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1977 | M40-49 | 36 | 00:14:00 | 2:48 | 21,4 | 00:31:45 | 01:18:25,98 | 129 | |
134 | 101 | DAWIDOWSKI DANIEL | RUMIA | PL | 1981 | M30-39 | 58 | 00:10:00 | 2:48 | 21,4 | 00:32:04 | 01:18:28,62 | 130 | ||
135 | 331 | ZUBOWICZ PIOTR | TUCHOM | BST | PL | 1988 | M18-29 | 25 | 00:14:00 | 2:48 | 21,4 | 00:31:44 | 01:18:31,75 | 131 | |
136 | 170 | TRESELJ MARIN | GDAŃSK | PL | 1984 | M30-39 | 59 | 00:09:00 | 2:48 | 21,4 | 00:31:26 | 01:18:34,99 | 132 | ||
137 | 17 | JAGIELSKI JACEK | ŚWIECIE | KKWŚ TRONIK JACEK JAGIELSKI | PL | 1973 | M40-49 | 37 | 00:10:00 | 2:48 | 21,4 | 00:32:21 | 01:18:35,21 | 133 | |
138 | 181 | KRZESZOWSKI SEBASTIAN | KARTUZY | GOOD RIDE | PL | 1980 | M30-39 | 60 | 00:10:00 | 2:48 | 21,4 | 00:31:51 | 01:18:35,22 | 134 | |
139 | 298 | ROMAŃSKA ALEKSANDRA | STAROGARD GDAŃSKI | GK STG | PL | 1989 | K18-29 | 3 | 00:10:00 | 2:49 | 21,3 | 00:31:53 | 01:18:43,24 | 5 | |
140 | 332 | BIAŁOWĄS MACIEJ | GDAŃSK | PL | 1975 | M40-49 | 38 | 00:14:00 | 2:49 | 21,3 | 00:32:44 | 01:18:43,80 | 135 | ||
141 | 297 | SZALK PAWEL | RUMIA | PL | 1985 | M30-39 | 61 | 00:14:00 | 2:49 | 21,3 | 00:31:46 | 01:18:57,37 | 136 | ||
142 | 218 | MICHALAK DOMINIKA | GDAŃSK | TRIGAR MTB TEAM | PL | 1994 | K18-29 | 4 | 00:11:00 | 2:49 | 21,3 | 00:31:57 | 01:18:59,73 | 6 | |
143 | 92 | KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF | SKARSZEWO | BLACKRAM TEAM | PL | 1985 | M30-39 | 62 | 00:10:00 | 2:50 | 21,2 | 00:31:52 | 01:19:19,23 | 137 | |
144 | 345 | BELT JAROSŁAW | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE ELDAR | PL | 1967 | M50-59 | 6 | 00:10:00 | 2:50 | 21,2 | 00:32:53 | 01:19:25,05 | 138 | |
145 | 61 | STYN MATEUSZ | KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE | PL | 1992 | M18-29 | 26 | 00:14:00 | 2:50 | 21,1 | 00:32:06 | 01:19:32,49 | 139 | ||
146 | 349 | BRZESKI ADAM | WEJHEROWO | SCHNEIDER ELECTRIC MTB TEAM SCHNEIDER ELECTRIC POLSKA | PL | 1974 | M40-49 | 39 | 00:14:00 | 2:51 | 21,1 | 00:31:57 | 01:19:38,43 | 140 | |
147 | 292 | WICKI MARCIN | REDA | PL | 1981 | M30-39 | 63 | 00:13:00 | 2:51 | 21,1 | 00:32:04 | 01:19:43,26 | 141 | ||
148 | 276 | WOLAK LESZEK | GDAŃSK | KODO STUDIO | PL | 1982 | M30-39 | 64 | 00:14:00 | 2:51 | 21,0 | 00:31:51 | 01:19:48,68 | 142 | |
149 | 162 | JANCZAK SŁAWOMIR | PSZCZÓŁKI | DREAM TRI TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 65 | 00:10:00 | 2:51 | 21,0 | 00:32:01 | 01:19:56,31 | 143 | |
150 | 128 | ANDREJCZUK ADAM | CHOJNICE | CHOJNICE | PL | 1972 | M40-49 | 40 | 00:13:00 | 2:51 | 21,0 | 00:32:08 | 01:19:58,09 | 144 | |
151 | 216 | PILSKI WOJCIECH | GDAŃSK | GDAŃSK | PL | 1973 | M40-49 | 41 | 00:10:00 | 2:51 | 21,0 | 00:32:29 | 01:19:59,26 | 145 | |
152 | 371 | KULLING MONIKA | GNIEŻDŻEWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1988 | K18-29 | 5 | 00:09:00 | 2:52 | 21,0 | 00:32:22 | 01:20:07,25 | 7 | |
153 | 28 | KOMSTA ARTUR | ŻELISTRZEWO | NIEZRZESZONY | PL | 1972 | M40-49 | 42 | 00:14:00 | 2:53 | 20,8 | 00:31:48 | 01:20:34,64 | 146 | |
154 | 351 | PIRAMOWICZ BARTOSZ | ŁEBA | ŁEBA | PL | 1983 | M30-39 | 66 | 00:12:00 | 2:53 | 20,8 | 00:32:15 | 01:20:48,98 | 147 | |
155 | 266 | TOMASZEWSKA KINGA | GOWINO | FTI RACING TEAM | PL | 1974 | K40-49 | 1 | 00:14:00 | 2:53 | 20,8 | 00:31:49 | 01:20:53,28 | 8 | |
156 | 248 | PIWKO MACIEJ | GDAŃSK | INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1978 | M30-39 | 67 | 00:14:00 | 2:54 | 20,7 | 00:32:54 | 01:21:05,55 | 148 | |
157 | 31 | ZDROJEWSKI MATEUSZ | GDAŃSK | PL | 1988 | M18-29 | 27 | 00:10:00 | 2:54 | 20,7 | 00:33:00 | 01:21:17,05 | 149 | ||
158 | 135 | KINOWSKI TOMASZ | JANKOWO GDAŃSKIE | PL | 1997 | M18-29 | 28 | 00:14:00 | 2:55 | 20,6 | 00:33:35 | 01:21:29,33 | 150 | ||
159 | 353 | GŁOWACKA URSZULA | BIAŁYSTOK | BEKO MOUNTAIN BIKERS BEKO | PL | 1985 | K30-39 | 3 | 00:09:00 | 2:55 | 20,6 | 00:32:33 | 01:21:35,07 | 9 | |
160 | 41 | PIEPKA SŁAWOMIR | LEŚNIEWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 68 | 00:08:00 | 2:55 | 20,5 | 00:27:17 | 01:21:46,39 | 151 | |
161 | 209 | GAJDA WIKTOR | ŚWIECIE | VICTORY MTB TEAM VICTORY AGENCJA PROMOCJI I REKLAMY | PL | 1990 | M18-29 | 29 | 00:10:00 | 2:55 | 20,5 | 00:32:55 | 01:21:48,35 | 152 | |
162 | 221 | KWIECIEŃ PRZEMYSŁAW | ROTMANKA | PL | 1987 | M30-39 | 69 | 00:14:00 | 2:56 | 20,5 | 00:34:08 | 01:21:59,28 | 153 | ||
163 | 290 | BORZYSZKOWSKI TOMASZ | TCZEW | ADVA OPTICAL NETWORKING | PL | 1972 | M40-49 | 43 | 00:10:00 | 2:56 | 20,5 | 00:32:13 | 01:21:59,87 | 154 | |
164 | 83 | GORAZDOWSKI MARCIN | KŁANINO | KLIF MTB TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 70 | 00:10:00 | 2:56 | 20,4 | 00:32:27 | 01:22:13,62 | 155 | |
165 | 198 | KORTAS PAWEŁ | JASTRZEBIA GÓRA | KLIF MTB TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 71 | 00:14:00 | 2:57 | 20,4 | 00:34:03 | 01:22:28,06 | 156 | |
166 | 165 | WRÓBLEWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | PL | 1972 | M40-49 | 44 | 00:10:00 | 2:57 | 20,4 | 00:32:55 | 01:22:32,07 | 157 | ||
167 | 335 | KUREK ARTUR | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 72 | 00:14:00 | 2:57 | 20,3 | 00:33:58 | 01:22:35,20 | 158 | |
168 | 421 | MARZEJON KAROL | REDA | SKŁAD FABRYCZNY | PL | 1972 | M40-49 | 45 | 00:14:00 | 2:57 | 20,3 | 00:33:33 | 01:22:35,99 | 159 | |
169 | 383 | ŁUKASIEWICZ MARCIN | SOPOT | PL | 1976 | M40-49 | 46 | 00:11:00 | 2:57 | 20,3 | 00:34:10 | 01:22:41,53 | 160 | ||
170 | 340 | PETK GRZEGORZ | KOWALE | OMIDA CYCLO TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 73 | 00:13:00 | 2:58 | 20,3 | 00:32:56 | 01:22:52,16 | 161 | |
171 | 380 | ZWOLAK LESZEK | GDAŃSK | RĄCZE RAMY S&T | PL | 1976 | M40-49 | 47 | 00:10:00 | 2:58 | 20,3 | 00:32:50 | 01:22:55,92 | 162 | |
172 | 347 | KURZYŃSKI PIOTR | NOWY ŚWIAT | FEDERAL-MOGUL RACE TEAM | PL | 1967 | M50-59 | 7 | 00:11:00 | 2:58 | 20,2 | 00:33:58 | 01:23:01,60 | 163 | |
173 | 154 | ROMANOWSKA AGNIESZKA | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1977 | K40-49 | 2 | 00:09:00 | 2:58 | 20,2 | 00:33:25 | 01:23:16,47 | 10 | |
174 | 40 | BOROWIECKI DARIUSZ | SUCHY DWÓR | PL | 1972 | M40-49 | 48 | 00:11:00 | 2:59 | 20,1 | 00:34:01 | 01:23:38,23 | 164 | ||
175 | 296 | GRONDZIEWSKI DARIUSZ | SŁUPSK | TP SKALAR SŁUPSK TP SKALAR SŁUPSK | PL | 1981 | M30-39 | 74 | 00:14:00 | 3:00 | 20,1 | 00:35:00 | 01:23:47,00 | 165 | |
176 | 67 | ZAWALICH MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1987 | M30-39 | 75 | 00:10:00 | 3:00 | 20,0 | 00:33:47 | 01:23:47,61 | 166 | ||
177 | 262 | BERENDT ARTUR | GDYNIA | SIÓDMA RANO W LESIE | PL | 1981 | M30-39 | 76 | 00:14:00 | 3:00 | 20,0 | 00:34:34 | 01:23:48,05 | 167 | |
178 | 131 | MAGRIAN KRZYSZTOF | REDA | PL | 1976 | M40-49 | 49 | 00:14:00 | 3:00 | 20,0 | 00:34:06 | 01:23:50,67 | 168 | ||
179 | 69 | KOWALSKI ADAM | SOPOT | PL | 2000 | M16-17 | 7 | 00:14:00 | 3:00 | 20,0 | 00:34:09 | 01:23:51,64 | 169 | ||
180 | 190 | KOWALEWSKI MACIEJ | SŁUPSK | ENDURE TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 77 | 00:14:00 | 3:00 | 20,0 | 00:34:06 | 01:23:54,70 | 170 | |
181 | 56 | ROMPALSKI DARIUSZ | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | PL | 1974 | M40-49 | 50 | 00:14:00 | 3:00 | 20,0 | 00:33:46 | 01:23:57,93 | 171 | |
182 | 21 | KUŚPIET RAFAŁ | GDAŃSK OSOWA | PL | 1979 | M30-39 | 78 | 00:10:00 | 3:00 | 20,0 | 00:34:13 | 01:24:03,19 | 172 | ||
183 | 232 | PELCZAR KRZYSZTOF | WEJHEROWO | ATENA USŁUGI INFORMATYCZNE I FINANSOWE | PL | 1984 | M30-39 | 79 | 00:12:00 | 3:00 | 20,0 | 00:33:35 | 01:24:03,38 | 173 | |
184 | 322 | RZESZUTEK ZOFIA | SIERAKOWICE | KLUB KOLARSKI LEW LEBORK | PL | 1997 | K18-29 | 6 | 00:12:00 | 3:00 | 20,0 | 00:33:49 | 01:24:04,63 | 11 | |
185 | 82 | GORAZDOWSKA KATARZYNA | KŁANINO | KLIF MTB TEAM | PL | 1980 | K30-39 | 4 | 00:10:00 | 3:00 | 20,0 | 00:33:51 | 01:24:06,97 | 12 | |
186 | 212 | BANASZAK TOMASZ | GDYNIA REDLOWO | PL | 1983 | M30-39 | 80 | 00:09:00 | 3:00 | 20,0 | 00:32:57 | 01:24:10,20 | 174 | ||
187 | 249 | RICHERT KRZYSZTOF | REBIECHOWO | INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1980 | M30-39 | 81 | 00:14:00 | 3:01 | 19,9 | 00:34:10 | 01:24:18,39 | 175 | |
188 | 157 | JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1967 | K50-59 | 1 | 00:10:00 | 3:01 | 19,9 | 00:34:05 | 01:24:20,15 | 13 | |
189 | 77 | SZYMBORSKI TOMEK | SOPOT | BAR WANOGA | PL | 1975 | M40-49 | 51 | 00:10:00 | 3:01 | 19,8 | 00:33:46 | 01:24:38,81 | 176 | |
190 | 251 | WOJEWODA ADAM | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1975 | M40-49 | 52 | 00:14:00 | 3:02 | 19,8 | 00:34:54 | 01:24:47,47 | 177 | |
191 | 146 | WALCZAK PAWEŁ | JUSZKOWO | PL | 1975 | M40-49 | 53 | 00:14:00 | 3:02 | 19,8 | 00:35:01 | 01:24:53,49 | 178 | ||
192 | 255 | NIERZWICKI PIOTR | SULNOWO | PL | 1985 | M30-39 | 82 | 00:14:00 | 3:02 | 19,8 | 00:35:07 | 01:24:53,55 | 179 | ||
193 | 388 | MAJEWSKI MAREK | PRABUTY | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | PL | 1956 | M60+ | 2 | 00:13:00 | 3:02 | 19,7 | 00:34:52 | 01:25:05,44 | 180 | |
194 | 267 | ŚWIERCZYŃSKI MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1984 | M30-39 | 83 | 00:10:00 | 3:03 | 19,7 | 00:33:49 | 01:25:12,52 | 181 | ||
195 | 219 | NOWACZYK JUSTYNA | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1981 | K30-39 | 5 | 00:14:00 | 3:03 | 19,7 | 00:34:01 | 01:25:12,80 | 14 | |
196 | 304 | KWAŚNIAK ZDZISŁAW | SŁUPSK | PIAST SŁUPSK | PL | 1960 | M50-59 | 8 | 00:14:00 | 3:03 | 19,6 | 00:35:00 | 01:25:31,52 | 182 | |
197 | 241 | BOLEWSKI ADAM | GDAŃSK | NAKASZUBY.COM | PL | 1979 | M30-39 | 84 | 00:14:00 | 3:03 | 19,6 | 00:34:32 | 01:25:35,24 | 183 | |
198 | 144 | FIJOŁEK JAREK | GDAŃSK | OPONY3MIASTO.PL | PL | 1971 | M40-49 | 54 | 00:13:00 | 3:04 | 19,6 | 00:34:54 | 01:25:48,17 | 184 | |
199 | 235 | MACIBORKO PIOTR | RUMIA | BLINK PHOTO / EMPIO | PL | 1982 | M30-39 | 85 | 00:14:00 | 3:04 | 19,6 | 00:34:25 | 01:25:48,31 | 185 | |
200 | 25 | ŻUCZEK ARKADIUSZ | SUCHY DWÓR | PL | 1972 | M40-49 | 55 | 00:14:00 | 3:04 | 19,6 | 00:34:04 | 01:25:48,59 | 186 | ||
201 | 253 | BARZOWSKI TOMASZ | WEJHEROWO | PL | 1977 | M40-49 | 56 | 00:14:00 | 3:04 | 19,5 | 00:34:53 | 01:26:05,59 | 187 | ||
202 | 103 | GRZYB GRZEGORZ | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1973 | M40-49 | 57 | 00:11:00 | 3:05 | 19,5 | 00:34:40 | 01:26:12,02 | 188 | |
203 | 330 | KREFFT MARIA | PARCHOWO | MLKS BASZTA BYTÓW | PL | 2000 | K16-17 | 1 | 00:10:00 | 3:05 | 19,5 | 00:33:59 | 01:26:12,74 | 15 | |
204 | 227 | LORKOWSKA BEATA | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | PL | 1973 | K40-49 | 3 | 00:10:00 | 3:05 | 19,4 | 00:35:16 | 01:26:24,08 | 16 | |
205 | 228 | LORKOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | PL | 1973 | M40-49 | 58 | 00:10:00 | 3:05 | 19,4 | 00:35:16 | 01:26:24,42 | 189 | |
206 | 422 | ŁUCKI MICHAŁ | GDYNIA | DAGOMA DAGOMA | PL | 1986 | M30-39 | 86 | 00:14:00 | 3:05 | 19,4 | 00:35:49 | 01:26:32,93 | 190 | |
207 | 275 | WÓJCIK PIOTR | GDAŃSK | 2 PIFFKA | PL | 1984 | M30-39 | 87 | 00:14:00 | 3:06 | 19,4 | 00:35:37 | 01:26:36,07 | 191 | |
208 | 23 | GRAJCZAK ADRIAN | GDAŃSK | PL | 1988 | M18-29 | 30 | 00:11:00 | 3:06 | 19,4 | 00:34:02 | 01:26:47,58 | 192 | ||
209 | 18 | RADULSKA JOANNA | GDAŃSK | PL | 1982 | K30-39 | 6 | 00:11:00 | 3:07 | 19,2 | 00:35:27 | 01:27:29,53 | 17 | ||
210 | 100 | ŚWIECZKOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | OOCL POLSKA | PL | 1984 | M30-39 | 88 | 00:14:00 | 3:08 | 19,2 | 00:36:36 | 01:27:37,55 | 193 | |
211 | 280 | ROLBIECKA ALICJA | REDA | PL | 1982 | K30-39 | 7 | 00:14:00 | 3:08 | 19,2 | 00:36:35 | 01:27:38,43 | 18 | ||
212 | 250 | MODLIŃSKA BEATA | RUMIA | PL | 1974 | K40-49 | 4 | 00:11:00 | 3:08 | 19,1 | 00:36:16 | 01:27:48,33 | 19 | ||
213 | 256 | BŁASZKIEWICZ-OKRĄGŁY WOJCIECH | GDAŃSK | MUST BAKE / PRZYCZEPIAKI | PL | 1985 | M30-39 | 89 | 00:13:00 | 3:08 | 19,1 | 00:35:40 | 01:27:49,86 | 194 | |
214 | 167 | CIERLIŃSKI BARTOSZ | GDYNIA CHYLONIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1984 | M30-39 | 90 | 00:11:00 | 3:08 | 19,1 | 00:35:12 | 01:27:54,35 | 195 | |
215 | 339 | CHYLIŃSKI ANDRZEJ | GDAŃSK | OMIDA CYCLO TEAM | PL | 1976 | M40-49 | 59 | 00:11:00 | 3:08 | 19,1 | 00:36:14 | 01:27:55,48 | 196 | |
216 | 51 | DRZAZGA ANDRZEJ | REDA | BRZOSKADRZAZGA.PL | PL | 1960 | M50-59 | 9 | 00:13:00 | 3:09 | 19,1 | 00:35:43 | 01:28:03,00 | 197 | |
217 | 264 | FORMELA ARKADIUSZ | BOLSZEWO | 4MEISTER TEAM PRACOWNIA PROJEKTOWA ARKADIUSZ FORMELA | PL | 1985 | M30-39 | 91 | 00:14:00 | 3:10 | 19,0 | 00:36:32 | 01:28:30,29 | 198 | |
218 | 53 | MĄDZIELEWSKI SŁAWEK | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE / BLACKRAM TEAM | PL | 1970 | M40-49 | 60 | 00:11:00 | 3:10 | 19,0 | 00:36:25 | 01:28:31,46 | 199 | |
219 | 397 | OLLIK WOJCIECH | SUCHY DWÓR / GDYNIA | PL | 1977 | M40-49 | 61 | 00:11:00 | 3:10 | 19,0 | 00:35:51 | 01:28:31,54 | 200 | ||
220 | 150 | DOBROLINSKA DOROTA | GDANSK | PL | 1974 | K40-49 | 5 | 00:14:00 | 3:10 | 19,0 | 00:35:35 | 01:28:33,74 | 20 | ||
221 | 258 | JOSKOWSKA IWONA | LUZINO | LUC-COONECT RACING TEAM | PL | 1973 | K40-49 | 6 | 00:14:00 | 3:10 | 19,0 | 00:37:11 | 01:28:35,41 | 21 | |
222 | 153 | SZAJKOWSKI TOMASZ | TCZEW | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | PL | 1955 | M60+ | 3 | 00:11:00 | 3:10 | 18,9 | 00:36:39 | 01:28:42,06 | 201 | |
223 | 183 | CEJMER ŁUKASZ | GDAŃSK | PL | 1980 | M30-39 | 92 | 00:14:00 | 3:10 | 18,9 | 00:36:13 | 01:28:42,70 | 202 | ||
224 | 97 | SZUL BARTŁOMIEJ | GDYNIA | PL | 1979 | M30-39 | 93 | 00:14:00 | 3:11 | 18,9 | 00:35:45 | 01:28:56,56 | 203 | ||
225 | 239 | DALECKI KAROL | REDA | PL | 1979 | M30-39 | 94 | 00:14:00 | 3:11 | 18,8 | 00:37:50 | 01:29:17,24 | 204 | ||
226 | 263 | RABINOWICZ ALEKSANDER | WEJHEROWO | PROSPORT | PL | 1990 | M18-29 | 31 | 00:14:00 | 3:12 | 18,7 | 00:37:06 | 01:29:40,10 | 205 | |
227 | 226 | STASIAK KRZYSZTOF | SOPOT | HELLMANN RUNNING TEAM | PL | 1973 | M40-49 | 62 | 00:14:00 | 3:12 | 18,7 | 00:37:40 | 01:29:44,99 | 206 | |
228 | 133 | DUSIŃSKI KRZYSZTOF | REDA | RUNREM | PL | 1979 | M30-39 | 95 | 00:14:00 | 3:13 | 18,6 | 00:37:19 | 01:30:16,30 | 207 | |
229 | 130 | BORCOWSKI JANUSZ | GDYNIA | WETERYNEK.PL | PL | 1965 | M50-59 | 10 | 00:12:00 | 3:14 | 18,6 | 00:36:26 | 01:30:22,57 | 208 | |
230 | 117 | HINZ MACIEJ | WEJHEROWO | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1992 | M18-29 | 32 | 00:11:00 | 3:14 | 18,6 | 00:35:55 | 01:30:24,84 | 209 | |
231 | 72 | STYCZEWSKI TOMASZ | JASTRZĘBIA GÓRA | 4 FUN TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 96 | 00:10:00 | 3:14 | 18,5 | 00:39:52 | 01:30:41,29 | 210 | |
232 | 312 | STELMACH MAJA | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1984 | K30-39 | 8 | 00:14:00 | 3:15 | 18,5 | 00:37:17 | 01:30:51,47 | 22 | |
233 | 394 | MRÓZ ADAM | OSIELSKO | MROZBIKE.PL | PL | 1979 | M30-39 | 97 | 00:14:00 | 3:15 | 18,5 | 00:37:03 | 01:30:51,80 | 211 | |
234 | 328 | GRUBBA MAREK | KORONOWO | MROZBIKE.PL | PL | 1979 | M30-39 | 98 | 00:14:00 | 3:15 | 18,4 | 00:37:43 | 01:31:09,74 | 212 | |
235 | 321 | KAMIONKA KLAUDIA | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1993 | K18-29 | 7 | 00:11:00 | 3:15 | 18,4 | 00:36:18 | 01:31:13,52 | 23 | |
236 | 417 | ROMPA KATARZYNA | WEJHEROWO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1983 | K30-39 | 9 | 00:14:00 | 3:15 | 18,4 | 00:37:35 | 01:31:13,57 | 24 | |
237 | 73 | BRUDEREK DANIEL | GDAŃSK | PL | 1986 | M30-39 | 99 | 00:14:00 | 3:17 | 18,3 | 00:37:13 | 01:31:45,86 | 213 | ||
238 | 143 | GRACZYK PAWEŁ | GDYNIA | PL | 1998 | M18-29 | 33 | 00:14:00 | 3:17 | 18,3 | 00:39:42 | 01:31:53,49 | 214 | ||
239 | 408 | SOBIŁO MARCIN | GDAŃSK | PL | 1977 | M40-49 | 63 | 00:09:00 | 3:17 | 18,3 | 00:36:37 | 01:32:01,87 | 215 | ||
240 | 268 | WALENTYNOWICZ ADAM | SOPOT | DOMO MTB TEAM | PL | 1981 | M30-39 | 100 | 00:14:00 | 3:18 | 18,2 | 00:37:25 | 01:32:10,53 | 216 | |
241 | 378 | DEMBIŃSKI PAWEŁ | SOPOT | ELIPA | PL | 1972 | M40-49 | 64 | 00:13:00 | 3:18 | 18,2 | 00:38:05 | 01:32:13,78 | 217 | |
242 | 234 | WIĘCKOWSKI DAWID | GDAŃSK | PL | 1990 | M18-29 | 34 | 00:14:00 | 3:18 | 18,2 | 00:36:47 | 01:32:17,39 | 218 | ||
243 | 269 | NOWAK ADAM | STAROGARD GDAŃSKI | PL | 1984 | M30-39 | 101 | 00:14:00 | 3:18 | 18,2 | 00:38:41 | 01:32:22,46 | 219 | ||
244 | 155 | HOGE KRYSTIAN | PUCK | PL | 1985 | M30-39 | 102 | 00:14:00 | 3:18 | 18,2 | 00:38:14 | 01:32:27,96 | 220 | ||
245 | 282 | JESIONOWSKI MARIUSZ | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1973 | M40-49 | 65 | 00:14:00 | 3:19 | 18,1 | 00:37:09 | 01:32:43,24 | 221 | |
246 | 141 | GÓRKA KAROL | KWIDZYN | PL | 1990 | M18-29 | 35 | 00:14:00 | 3:19 | 18,1 | 00:38:56 | 01:32:53,25 | 222 | ||
247 | 169 | TWARDY REMIGIUSZ | GDAŃSK | PL | 1986 | M30-39 | 103 | 00:11:00 | 3:19 | 18,1 | 00:37:17 | 01:33:04,47 | 223 | ||
248 | 197 | BOLDA KACPER | CHLAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 2001 | M16-17 | 8 | 00:14:00 | 3:20 | 18,0 | 00:37:54 | 01:33:19,12 | 224 | |
249 | 88 | NADOLNY TOMASZ | WEJHEROWO | PL | 1984 | M30-39 | 104 | 00:14:00 | 3:20 | 18,0 | 00:37:03 | 01:33:22,57 | 225 | ||
250 | 407 | JANISZ JAKUB | JUSZKOWO | PL | 2001 | M16-17 | 9 | 00:14:00 | 3:20 | 18,0 | 00:36:33 | 01:33:31,53 | 226 | ||
251 | 99 | JANCZEWSKI ROBERT | GDAŃSK | PL | 1974 | M40-49 | 66 | 00:11:00 | 3:20 | 18,0 | 00:37:05 | 01:33:31,85 | 227 | ||
252 | 320 | KUCHNOWSKI HENRYK | MINKOWICE | PL | 1975 | M40-49 | 67 | 00:14:00 | 3:20 | 18,0 | 00:37:31 | 01:33:33,30 | 228 | ||
253 | 119 | PIEKUTOWSKI PIOTR | BORKOWO ŁOSTOWICKIE | FRED OLSEN WINDCARRIER | PL | 1978 | M30-39 | 105 | 00:14:00 | 3:21 | 17,9 | 00:38:12 | 01:33:50,25 | 229 | |
254 | 242 | PEPLIŃSKI DANIEL | ŚWIECIE | BLACKRAM TEAM | PL | 1976 | M40-49 | 68 | 00:14:00 | 3:22 | 17,8 | 00:40:02 | 01:34:11,84 | 230 | |
255 | 65 | GRZESIK STANISŁAW | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1962 | M50-59 | 11 | 00:10:00 | 3:23 | 17,8 | 00:33:13 | 01:34:32,25 | 231 | |
256 | 171 | GORCZYCA JAROSŁAW | GDAŃSK | GWS | PL | 1986 | M30-39 | 106 | 00:14:00 | 3:24 | 17,7 | 00:41:23 | 01:35:05,05 | 232 | |
257 | 76 | MIENTKA JOANNA | SMOŁDZINO | PL | 1987 | K30-39 | 10 | 00:14:00 | 3:24 | 17,7 | 00:38:42 | 01:35:05,39 | 25 | ||
258 | 352 | JĘDRUSZAK JUSTYNA | REDA | BEKO MOUNTAIN BIKERS BEKO | PL | 1984 | K30-39 | 11 | 00:09:00 | 3:24 | 17,6 | 00:38:18 | 01:35:15,69 | 26 | |
259 | 387 | GÓRSKI SEBASTIAN | WEJHEROWO ŚMIECHOWO | PL | 1983 | M30-39 | 107 | 00:14:00 | 3:25 | 17,5 | 00:37:41 | 01:35:51,22 | 233 | ||
260 | 91 | JAWORSKI TOMASZ | SULNOWO | JAWORY | PL | 1979 | M30-39 | 108 | 00:14:00 | 3:26 | 17,5 | 00:39:59 | 01:36:02,49 | 234 | |
261 | 252 | CZERNIAWSKI PIOTR | GDYNIA | PL | 1968 | M40-49 | 69 | 00:11:00 | 3:26 | 17,5 | 00:36:44 | 01:36:14,76 | 235 | ||
262 | 186 | FIGIEL MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1981 | M30-39 | 109 | 00:14:00 | 3:27 | 17,4 | 00:38:44 | 01:36:27,36 | 236 | ||
263 | 62 | GALIŃSKI MARCIN | SUCHY DWÓR / GDYNIA | WYMIATACZE | PL | 1975 | M40-49 | 70 | 00:14:00 | 3:27 | 17,4 | 00:38:31 | 01:36:28,29 | 237 | |
264 | 192 | SZYMCZYCHA ZBIGNIEW | LEGOWO | ZAJAZD KORONA TEAM | PL | 1953 | M60+ | 4 | 00:11:00 | 3:28 | 17,3 | 00:39:28 | 01:37:08,56 | 238 | |
265 | 93 | GRZEGORZEWSKI AREK | KĄPINO | ECO-KĄPINO | PL | 1970 | M40-49 | 71 | 00:14:00 | 3:29 | 17,2 | 00:37:21 | 01:37:34,22 | 239 | |
266 | 196 | DOBOSZ ROMUALD | USTKA | KB "TUPOT" USTKA | PL | 1951 | M60+ | 5 | 00:11:00 | 3:30 | 17,2 | 00:39:25 | 01:37:53,44 | 240 | |
267 | 94 | ZELGERT MACIEJ | KĄPINO | PL | 1981 | M30-39 | 110 | 00:14:00 | 3:30 | 17,2 | 00:41:00 | 01:37:57,01 | 241 | ||
268 | 85 | NACZK MARCIN | REDA | PL | 1972 | M40-49 | 72 | 00:14:00 | 3:30 | 17,1 | 00:38:55 | 01:38:04,50 | 242 | ||
269 | 398 | KUKAWKA AGNIESZKA | GDYNIA | PL | 1978 | K30-39 | 12 | 00:14:00 | 3:30 | 17,1 | 00:39:49 | 01:38:12,91 | 27 | ||
270 | 243 | RADZIEJEWSKI KAROL | ODARGOWO | PL | 1988 | M18-29 | 36 | 00:14:00 | 3:31 | 17,1 | 00:39:36 | 01:38:16,59 | 243 | ||
271 | 105 | SOBALA AGNIESZKA | RUMIA | PL | 1990 | K18-29 | 8 | 00:14:00 | 3:32 | 17,0 | 00:41:17 | 01:38:46,53 | 28 | ||
272 | 174 | SEŃKO PIOTR | MALBORK | ACTIVE MALBORK | PL | 1979 | M30-39 | 111 | 00:10:00 | 3:32 | 17,0 | 00:38:37 | 01:39:01,38 | 244 | |
273 | 200 | MARZEJON DARIUSZ | CHŁAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1966 | M50-59 | 12 | 00:14:00 | 3:33 | 16,9 | 00:40:39 | 01:39:17,45 | 245 | |
274 | 121 | KIERMASZ KRYSTIAN | BYDGOSZCZ | FULL TOURNEY GROUPSET | PL | 1988 | M18-29 | 37 | 00:14:00 | 3:33 | 16,9 | 00:40:36 | 01:39:20,48 | 246 | |
275 | 308 | PIOTROWSKA AGNIESZKA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1973 | K40-49 | 7 | 00:14:00 | 3:34 | 16,9 | 00:39:36 | 01:39:39,13 | 29 | |
276 | 27 | GALEK TOMASZ | GDYNIA | TEN TEGES TEAM | PL | 1982 | M30-39 | 112 | 00:11:00 | 3:34 | 16,8 | 00:41:30 | 01:39:48,22 | 247 | |
277 | 279 | KWIDZIŃSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | ELTORBUD TEAM ELTORBUD | PL | 1973 | M40-49 | 73 | 00:14:00 | 3:35 | 16,8 | 00:41:12 | 01:40:11,56 | 248 | |
278 | 194 | ZDROJEWSKI MARCIN | REDA | PL | 1994 | M18-29 | 38 | 00:14:00 | 3:35 | 16,7 | 00:40:05 | 01:40:31,46 | 249 | ||
279 | 55 | MATUSZEWSKI ADRIAN | ŚWIECIE | BLACKRAM TEAM | PL | 1974 | M40-49 | 74 | 00:11:00 | 3:35 | 16,7 | 00:40:46 | 01:40:32,52 | 250 | |
280 | 120 | WÓJCIK ARTUR | ELBLĄG | FULL TOURNEY GROUPSET | PL | 1988 | M18-29 | 39 | 00:14:00 | 3:36 | 16,6 | 00:40:59 | 01:40:57,94 | 251 | |
281 | 164 | MEJER KRZYSZTOF | PSZCZÓŁKI | DREAM TRI TEAM | PL | 1987 | M30-39 | 113 | 00:14:00 | 3:37 | 16,6 | 00:40:46 | 01:41:11,34 | 252 | |
282 | 14 | MISZEWSKI GRZEGORZ | CHOJNICE | PL | 1990 | M18-29 | 40 | 00:11:00 | 3:38 | 16,5 | 00:37:15 | 01:41:38,58 | 253 | ||
283 | 272 | MALEK MARCIN | ŁĘCZYCE | PL | 1988 | M18-29 | 41 | 00:14:00 | 3:39 | 16,5 | 00:41:14 | 01:42:05,21 | 254 | ||
284 | 314 | KUC KRZYSZTOF | BYSTRA | PL | 1980 | M30-39 | 114 | 00:14:00 | 3:39 | 16,4 | 00:41:47 | 01:42:11,29 | 255 | ||
285 | 215 | SIKORSKI ADAM | RUMIA | PL | 1983 | K30-39 | 13 | 00:14:00 | 3:40 | 16,4 | 00:40:30 | 01:42:26,58 | 30 | ||
286 | 49 | POGORZELSKI JAREK | PSZCZÓŁKI | PL | 1962 | M50-59 | 13 | 00:11:00 | 3:40 | 16,4 | 00:41:54 | 01:42:39,79 | 256 | ||
287 | 140 | POŹNIAK DARIUSZ | POGÓRZE | - - | PL | 1987 | M30-39 | 115 | 00:14:00 | 3:41 | 16,3 | 00:40:37 | 01:43:09,02 | 257 | |
288 | 139 | ŁEPEK MARCIN | MALBORK | PL | 1977 | M40-49 | 75 | 00:14:00 | 3:42 | 16,2 | 00:43:27 | 01:43:48,94 | 258 | ||
289 | 348 | TREPCZYK DARIUSZ | WEJHEROWO | FOTA-GROBLEWSKI MTB TEAM | PL | 1976 | M40-49 | 76 | 00:14:00 | 3:43 | 16,2 | 00:43:05 | 01:43:59,42 | 259 | |
290 | 259 | LIDZBARSKA BEATA | LUZINO | OMEGA FITNESS&GYM | PL | 1972 | K40-49 | 8 | 00:14:00 | 3:43 | 16,1 | 00:43:41 | 01:44:13,87 | 31 | |
291 | 376 | BIESIADA MARIUSZ | REDA | PL | 1978 | M30-39 | 116 | 00:14:00 | 3:44 | 16,1 | 00:40:45 | 01:44:20,50 | 260 | ||
292 | 30 | WINIKAJTYS BARTŁOMIEJ | GDAŃSK | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | PL | 1989 | M18-29 | 42 | 00:11:00 | 3:45 | 16,0 | 00:41:21 | 01:45:01,47 | 261 | |
293 | 287 | CHACHAJ MIKOŁAJ | KĄPINO | PL | 2001 | M16-17 | 10 | 00:14:00 | 3:46 | 16,0 | 00:43:25 | 01:45:14,91 | 262 | ||
294 | 81 | NACZKE DARIUSZ | KARWIA | PL | 1990 | M18-29 | 43 | 00:14:00 | 3:46 | 15,9 | 00:44:53 | 01:45:25,67 | 263 | ||
295 | 377 | STASIAK MARCIN | GDAŃSK | LPP TEAM | PL | 1980 | M30-39 | 117 | 00:14:00 | 3:46 | 15,9 | 00:43:51 | 01:45:35,55 | 264 | |
296 | 393 | SUPERSON PIOTR | GDYNIA | PL | 1964 | M50-59 | 14 | 00:14:00 | 3:47 | 15,9 | 00:40:34 | 01:45:43,55 | 265 | ||
297 | 110 | KRAUSE PRZEMYSŁAW | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | PL | 1987 | M30-39 | 118 | 00:14:00 | 3:48 | 15,8 | 00:42:08 | 01:46:32,29 | 266 | |
298 | 195 | JASTRZĘBSKI MARCIN | GDAŃSK | QUICK STEP FLOORS PRO CYCLING TEAM | PL | 1976 | M40-49 | 77 | 00:11:00 | 3:49 | 15,7 | 00:45:52 | 01:47:00,33 | 267 | |
299 | 309 | ANTKOWIAK PIOTR | WEJHEROWO | PL | 1981 | M30-39 | 119 | 00:14:00 | 3:53 | 15,5 | 00:42:35 | 01:48:42,60 | 268 | ||
300 | 271 | PIONK KAROL | WEJHEROWO | PL | 1996 | M18-29 | 44 | 00:14:00 | 3:54 | 15,4 | 00:43:27 | 01:48:59,76 | 269 | ||
301 | 283 | JESIONOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1978 | K30-39 | 14 | 00:14:00 | 3:54 | 15,4 | 00:45:09 | 01:49:03,64 | 32 | |
302 | 281 | LUBIŃSKA-GAJDA ALEKSANDRA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1990 | K18-29 | 9 | 00:14:00 | 3:58 | 15,1 | 00:45:11 | 01:50:56,96 | 33 | |
303 | 108 | RAFAŁKO KATARZYNA | WEJHEROWO | PL | 1984 | K30-39 | 15 | 00:14:00 | 3:59 | 15,1 | 00:45:22 | 01:51:20,19 | 34 | ||
304 | 70 | GOŁĄB MARTA | REDA | PL | 1979 | K30-39 | 16 | 00:14:00 | 4:01 | 15,0 | 00:46:32 | 01:52:21,93 | 35 | ||
305 | 302 | KOWALCZEWSKA JOANNA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1976 | K40-49 | 9 | 00:14:00 | 4:01 | 14,9 | 00:45:43 | 01:52:25,18 | 36 | |
306 | 114 | MALESINSKI KACPER | GOŚCICINO | PL | 2001 | M16-17 | 11 | 00:14:00 | 4:02 | 14,9 | 00:37:20 | 01:53:02,62 | 270 | ||
307 | 423 | WILL TOMASZ | GDYNIA | PL | 1966 | M50-59 | 15 | 00:14:00 | 4:05 | 14,7 | 00:45:13 | 01:54:28,48 | 271 | ||
308 | 274 | BUCZYŃSKA JOANNA | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1977 | K40-49 | 10 | 00:14:00 | 4:09 | 14,4 | 00:48:27 | 01:56:25,65 | 37 | |
309 | 202 | MIREK KAROL | WŁADYSŁAWOWO | MTB KLIF TEAM CHŁAPOWO | PL | 2001 | M16-17 | 12 | 00:14:00 | 4:10 | 14,4 | 00:45:20 | 01:56:42,82 | 272 | |
310 | 104 | SIENKIEWICZ MICHAŁ | GDAŃSK | RMDC | PL | 1985 | M30-39 | 120 | 00:14:00 | 4:11 | 14,4 | 00:46:58 | 01:57:00,51 | 273 | |
311 | 293 | RAJKOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | PL | 1988 | K18-29 | 10 | 00:14:00 | 4:12 | 14,3 | 00:46:44 | 01:57:37,49 | 38 | ||
312 | 291 | RICHERT ELIZA | REBIECHOWO | PL | 1982 | K30-39 | 17 | 00:14:00 | 4:13 | 14,2 | 00:45:40 | 01:57:56,05 | 39 | ||
313 | 346 | MICHTA BARTŁOMIEJ | GDAŃSK | PL | 1986 | M30-39 | 121 | 00:14:00 | 4:13 | 14,2 | 00:45:13 | 01:58:04,85 | 274 | ||
314 | 410 | ZAWISZA STEFAN | POTĘGOWO | PL | 1945 | M60+ | 6 | 00:14:00 | 4:14 | 14,1 | 00:48:41 | 01:58:43,91 | 275 | ||
315 | 90 | JAWORSKA MONIKA | SULNOWO | JAWORY | PL | 1980 | K30-39 | 18 | 00:14:00 | 4:16 | 14,1 | 00:48:40 | 01:59:25,68 | 40 | |
316 | 369 | SITEK JULIAN | RUMIA | PL | 2001 | M16-17 | 13 | 00:14:00 | 4:20 | 13,8 | 00:47:57 | 02:01:26,31 | 276 | ||
317 | 132 | ŁUKASIK RENATA | GDYNIA | PL | 1961 | K50-59 | 2 | 00:13:00 | 4:20 | 13,8 | 00:49:36 | 02:01:32,60 | 41 | ||
318 | 229 | ZOGA JOLANTA | RUMIA | GERIATRYCZNY KLUB WYCZYNOWY | PL | 1965 | K50-59 | 3 | 00:13:00 | 4:25 | 13,6 | 00:50:22 | 02:03:34,33 | 42 | |
319 | 375 | ZARUCKA OLGA | GDYNIA | PL | 1990 | K18-29 | 11 | 00:14:00 | 4:36 | 13,0 | 00:50:21 | 02:08:46,18 | 43 | ||
320 | 374 | GROTH WOJCIECH | GDYNIA | PL | 1990 | M18-29 | 45 | 00:14:00 | 4:36 | 13,0 | 00:49:59 | 02:08:47,50 | 277 | ||
321 | 386 | JÓZWIK LESZEK | DĄBRÓWKA | PL | 1977 | M40-49 | 78 | 00:14:00 | 4:42 | 12,8 | 00:48:55 | 02:11:32,06 | 278 | ||
322 | 210 | ZADOROŻNA JUSTYNA | GDYNIA REDLOWO | PL | 1986 | K30-39 | 19 | 00:14:00 | 4:47 | 12,6 | 00:51:31 | 02:13:42,10 | 44 | ||
323 | 109 | TESMAR DOMINIKA | ZBYCHOWO | BIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM | PL | 1992 | K18-29 | 12 | 00:14:00 | 4:58 | 12,1 | 00:56:01 | 02:19:11,22 | 45 | |
324 | 372 | MOSA KRZYSZTOF | RUMIA | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1983 | M30-39 | 122 | 00:13:00 | 5:37 | 10,7 | 00:45:43 | 02:37:13,36 | 279 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 11km | 25km | 61km | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1116 | DERHELD ŁUKASZ | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | PL | 1986 | M30-39 | 1 | 00:00:00 | 2:14 | 26,9 | 00:24:17 | 01:01:49 | 01:26:57 | 02:04:53,37 | 1 | |
2 | 1069 | KRZYWY KRZYSZTOF | GDAŃSK | NEXUS TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 2 | 00:00:00 | 2:14 | 26,8 | 00:24:16 | 01:01:51 | 01:26:56 | 02:05:19,02 | 2 | |
3 | 1044 | BANACH BARTOSZ | GDAŃSK | TORUS - APTEKA GEMINI GDAŃSK | PL | 1986 | M30-39 | 3 | 00:00:00 | 2:14 | 26,8 | 00:24:17 | 01:01:49 | 01:26:58 | 02:05:19,04 | 3 | |
4 | 1030 | BOGDZIEWICZ MICHAŁ | GDAŃSK | APTEKA GEMINI | PL | 1976 | M40-49 | 1 | 00:00:00 | 2:14 | 26,8 | 00:24:15 | 01:01:50 | 01:26:55 | 02:05:19,45 | 4 | |
5 | 1117 | EBERTOWSKI PRZEMYSLAW | RYBNO | KING OSCAR GNIEWINO | PL | 1983 | M30-39 | 4 | 00:00:00 | 2:14 | 26,8 | 00:24:15 | 01:01:50 | 01:26:58 | 02:05:20,57 | 5 | |
6 | 1106 | BLOKUS PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | TA KO TEAM | PL | 1993 | M18-29 | 1 | 00:00:00 | 2:15 | 26,7 | 00:24:18 | 01:01:51 | 01:27:19 | 02:05:46,33 | 6 | |
7 | 1027 | BANACH ROBERT | GDAŃSK | BST | PL | 1978 | M30-39 | 5 | 00:00:00 | 2:15 | 26,7 | 00:24:16 | 01:01:49 | 01:27:19 | 02:05:57,75 | 7 | |
8 | 1070 | GOŁĘBICKI PAWEŁ | GDAŃSK | TORUS TEAM | PL | 1985 | M30-39 | 6 | 00:00:00 | 2:18 | 26,1 | 00:24:49 | 01:03:16 | 01:29:24 | 02:08:50,43 | 8 | |
9 | 1061 | SZTURO RAFAŁ | LUBICZ GÓRNY | SISU OWB TEAM | PL | 1977 | M40-49 | 2 | 00:00:00 | 2:18 | 26,1 | 00:24:50 | 01:03:16 | 01:29:24 | 02:08:50,47 | 9 | |
10 | 1045 | RÓŻAŃSKI MICHAŁ | GDAŃSK | GARMIN 24 BCT GDYNIA | PL | 1991 | M18-29 | 2 | 00:00:00 | 2:18 | 26,1 | 00:24:48 | 01:03:16 | 01:29:23 | 02:08:55,43 | 10 | |
11 | 1080 | MIGOWSKI ŁUKASZ | PIECHCIN | SISU-OWB TEAM SISU-OWB TEAM | PL | 1985 | M30-39 | 7 | 00:00:00 | 2:20 | 25,7 | 00:25:36 | 01:04:18 | 01:31:12 | 02:10:31,09 | 11 | |
12 | 1041 | KOŁODZIK GRZEGORZ | ŻARNOWIEC | KLIF MTB TEAM PORTA KMI POLAND | PL | 1995 | M18-29 | 3 | 00:00:00 | 2:20 | 25,7 | 00:25:35 | 01:04:18 | 01:31:11 | 02:10:31,30 | 12 | |
13 | 1091 | BELT KACPER | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE KICATY MADAFAKA | PL | 1997 | M18-29 | 4 | 00:00:00 | 2:20 | 25,7 | 00:25:37 | 01:04:22 | 01:31:10 | 02:10:38,67 | 13 | |
14 | 1073 | GOLIŃSKI MARIUSZ | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | PL | 1963 | M50-59 | 1 | 00:00:00 | 2:21 | 25,6 | 00:25:35 | 01:04:22 | 01:31:13 | 02:11:14,19 | 14 | |
15 | 1010 | MAJKOWSKI DANIEL | GDYNIA | FTI RACING TEAM ROWERY ŻUCHLIŃSKI | PL | 1986 | M30-39 | 8 | 00:00:00 | 2:25 | 24,8 | 00:24:48 | 01:07:15 | 01:34:12 | 02:15:42,69 | 15 | |
16 | 1022 | BRUNKE LESZEK | GDAŃSK | PL | 1967 | M50-59 | 2 | 00:00:00 | 2:26 | 24,7 | 00:26:58 | 01:07:27 | 01:35:03 | 02:16:10,20 | 16 | ||
17 | 1111 | RADNY DARIUSZ | GOWINO | 4MMOL CLINIC | PL | 1975 | M40-49 | 3 | 00:00:00 | 2:27 | 24,5 | 00:26:11 | 01:06:40 | 01:35:07 | 02:16:56,80 | 17 | |
18 | 1035 | LEWICKI ŁUKASZ | BRODNICA | KKS MASTERS BRODNICA | PL | 1983 | M30-39 | 9 | 00:00:00 | 2:27 | 24,5 | 00:26:10 | 01:06:43 | 01:35:06 | 02:16:56,94 | 18 | |
19 | 1062 | GLAAS BARTŁOMIEJ | GDAŃSK | NEXUS TEAM | PL | 1978 | M30-39 | 10 | 00:00:00 | 2:27 | 24,5 | 00:26:09 | 01:06:43 | 01:35:05 | 02:16:58,83 | 19 | |
20 | 1113 | SUCHOMSKI MARCIN | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | PL | 1978 | M30-39 | 11 | 00:03:00 | 2:29 | 24,1 | 00:27:38 | 01:08:23 | 01:36:37 | 02:19:22,91 | 20 | |
21 | 1063 | HOPPE MATEUSZ | GDAŃSK | INTEL TECHNOLOGY POLAND | PL | 1991 | M18-29 | 5 | 00:00:00 | 2:30 | 24,1 | 00:26:58 | 01:07:27 | 01:35:04 | 02:19:32,44 | 21 | |
22 | 1093 | PAWLAK RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | SPORT SERWIS TEAM BYDGOSZCZ | PL | 1977 | M40-49 | 4 | 00:03:00 | 2:30 | 24,1 | 00:27:34 | 01:08:24 | 01:36:39 | 02:19:35,40 | 22 | |
23 | 1087 | RAPCIAK RAFAŁ | KOKOSZKOWY | GK STG | PL | 1973 | M40-49 | 5 | 00:00:00 | 2:30 | 24,0 | 00:27:19 | 01:08:05 | 01:36:56 | 02:19:47,71 | 23 | |
24 | 1012 | AKIFYEV SERGEY | ??????????? | MTB1.RU FUJITSU | RU | 1981 | M30-39 | 12 | 00:03:00 | 2:31 | 23,9 | 00:27:52 | 01:09:22 | 01:38:22 | 02:20:50,24 | 24 | |
25 | 1097 | TRZOPEK GRZEGORZ | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | PL | 1982 | M30-39 | 13 | 00:03:00 | 2:31 | 23,8 | 00:27:48 | 01:09:49 | 01:38:40 | 02:20:57,69 | 25 | |
26 | 1084 | GÓRSKI MACIEJ | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1985 | M30-39 | 14 | 00:01:00 | 2:31 | 23,8 | 00:27:16 | 01:08:30 | 01:37:09 | 02:21:21,14 | 26 | |
27 | 1051 | KASPRZAK RADOSAŁW | GDYNIA | PL | 1972 | M40-49 | 6 | 00:01:00 | 2:32 | 23,7 | 00:28:20 | 01:10:24 | 01:39:38 | 02:21:28,71 | 27 | ||
28 | 1114 | KONIUSZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | WINAAR CYCLING OLDSCHOOL MTB GDAŃSK | PL | 1988 | M18-29 | 6 | 00:00:00 | 2:32 | 23,6 | 00:27:14 | 01:09:08 | 01:38:10 | 02:22:04,33 | 28 | |
29 | 1115 | MALINKIEWICZ RITA | PRZECISZÓW | CST MTB TEAM | PL | 1995 | K18-29 | 1 | 00:00:00 | 2:32 | 23,6 | 00:27:55 | 01:09:30 | 01:38:09 | 02:22:05,68 | 1 | |
30 | 1011 | BLUJ MIKOŁAJ | GDYNIA | VO2MAX MTB TEAM | PL | 1993 | M18-29 | 7 | 00:00:00 | 2:32 | 23,6 | 00:27:04 | 01:07:31 | 01:36:54 | 02:22:07,26 | 29 | |
31 | 1089 | MIELEWCZYK ARTUR | WARSZAWA | BIKE4LIFE | PL | 1981 | M30-39 | 15 | 00:00:00 | 2:32 | 23,6 | 00:27:16 | 01:08:57 | 01:38:05 | 02:22:08,26 | 30 | |
32 | 1076 | ROMANOWSKI MATEUSZ | STARE POLE | GK STG | PL | 1992 | M18-29 | 8 | 00:01:00 | 2:33 | 23,6 | 00:27:34 | 01:09:12 | 01:38:37 | 02:22:25,23 | 31 | |
33 | 1103 | KOTARSKI JACEK | GDAŃSK | PL | 1966 | M50-59 | 3 | 00:01:00 | 2:33 | 23,5 | 00:27:40 | 01:10:17 | 01:39:37 | 02:22:41,05 | 32 | ||
34 | 1001 | FALKOWSKI MICHAŁ | MALBORK | PL | 1977 | M40-49 | 7 | 00:02:00 | 2:33 | 23,5 | 00:28:49 | 01:10:57 | 01:39:48 | 02:22:49,08 | 33 | ||
35 | 1083 | BRZEZIŃSKI ARTUR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | PL | 1987 | M30-39 | 16 | 00:00:00 | 2:33 | 23,5 | 00:27:26 | 01:09:30 | 01:39:41 | 02:22:59,70 | 34 | |
36 | 1019 | STOLP WOJTEK | CHOJNICE | TEAM MTB CHOJNICE | PL | 1977 | M40-49 | 8 | 00:00:00 | 2:34 | 23,4 | 00:28:47 | 01:11:24 | 01:40:38 | 02:23:39,87 | 35 | |
37 | 1088 | SOCHA ROMAN | WEJHEROWO | NORDA ACTIVE TEAM NYPEL ROWERY | PL | 1970 | M40-49 | 9 | 00:00:00 | 2:34 | 23,4 | 00:27:14 | 01:09:08 | 01:39:11 | 02:23:40,74 | 36 | |
38 | 1094 | SIEROŃSKI MARCIN | GDYNIA | FTI RACING TEAM | PL | 1987 | M30-39 | 17 | 00:00:00 | 2:34 | 23,4 | 00:28:09 | 01:10:52 | 01:41:04 | 02:23:43,37 | 37 | |
39 | 1050 | FRYDRYCHOWICZ JACEK | GDAŃSK | XTRACK.COM MONITORING SYSTEMS | PL | 1979 | M30-39 | 18 | 00:00:00 | 2:35 | 23,2 | 00:26:11 | 01:06:42 | 01:36:55 | 02:24:36,82 | 38 | |
40 | 1047 | SZERLA TOMASZ | GOŚCICINO | PL | 1971 | M40-49 | 10 | 00:00:00 | 2:36 | 23,1 | 00:28:18 | 01:11:18 | 01:40:53 | 02:25:45,85 | 39 | ||
41 | 1110 | ŁYSEK KATARZYNA | GDAŃSK | PROCYCLING.PL | PL | 1984 | K30-39 | 1 | 00:00:00 | 2:37 | 22,9 | 00:28:38 | 01:11:31 | 01:41:49 | 02:26:43,99 | 2 | |
42 | 1085 | CYMAN TOMASZ | KOSAKOWO | CMN | PL | 1988 | M18-29 | 9 | 00:03:00 | 2:40 | 22,6 | 00:27:59 | 01:10:32 | 01:42:20 | 02:28:55,29 | 40 | |
43 | 1098 | SOLARSKI JAKUB | GDAŃSK | PL | 1979 | M30-39 | 19 | 00:03:00 | 2:40 | 22,6 | 00:28:34 | 01:11:25 | 01:42:02 | 02:28:56,26 | 41 | ||
44 | 1109 | WYDARTY EMIL | GDAŃSK | ELKAPITANO.PL | PL | 1983 | M30-39 | 20 | 00:01:00 | 2:42 | 22,3 | 00:28:51 | 01:12:43 | 01:45:10 | 02:30:56,31 | 42 | |
45 | 1052 | BIEDUNKIEWICZ ROBERT | GDYNIA | SOLARIUM KIKADA | PL | 1972 | M40-49 | 11 | 00:00:00 | 2:43 | 22,1 | 00:28:47 | 01:12:35 | 01:44:55 | 02:32:03,73 | 43 | |
46 | 1024 | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | GDYNIA | PL | 1966 | M50-59 | 4 | 00:01:00 | 2:43 | 22,1 | 00:29:35 | 01:13:40 | 01:45:48 | 02:32:05,38 | 44 | ||
47 | 1023 | ŁUKASIK ARTUR | GDYNIA | PL | 1960 | M50-59 | 5 | 00:02:00 | 2:43 | 22,1 | 00:29:51 | 01:14:04 | 01:46:22 | 02:32:10,10 | 45 | ||
48 | 1060 | ZŁOMAŃCZUK MICHAŁ | STRASZYN | STRASZYN | PL | 1981 | M30-39 | 21 | 00:03:00 | 2:43 | 22,0 | 00:29:59 | 01:14:40 | 01:46:36 | 02:32:28,57 | 46 | |
49 | 1006 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | NORDA ACTIVE TEAM | PL | 1985 | M30-39 | 22 | 00:01:00 | 2:44 | 22,0 | 00:29:48 | 01:13:40 | 01:45:42 | 02:32:48,68 | 47 | |
50 | 1053 | SIENKIEWICZ PATRYK | GDYNIA | DREAM TRI TEAM | PL | 1972 | M40-49 | 12 | 00:00:00 | 2:45 | 21,9 | 00:30:03 | 01:13:49 | 01:46:56 | 02:33:43,87 | 48 | |
51 | 1037 | PRZYBYSZ PIOTR | GDYNIA | GDYNIA | PL | 1959 | M50-59 | 6 | 00:02:00 | 2:45 | 21,8 | 00:29:45 | 01:13:58 | 01:46:24 | 02:33:50,33 | 49 | |
52 | 1074 | MROZOWSKI SŁAWOMIR | SOPOT | GÓRNY BRONX | PL | 1984 | M30-39 | 23 | 00:01:00 | 2:46 | 21,7 | 00:28:32 | 01:12:48 | 01:44:16 | 02:34:33,44 | 50 | |
53 | 1025 | ĆWIK DAMIAN | GDYNIA | PL | 1979 | M30-39 | 24 | 00:03:00 | 2:47 | 21,6 | 00:31:03 | 01:17:09 | 01:48:35 | 02:35:53,32 | 51 | ||
54 | 1049 | PATOKA AGNIESZKA | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | PL | 1993 | K18-29 | 2 | 00:00:00 | 2:47 | 21,5 | 00:29:50 | 01:15:56 | 01:49:47 | 02:36:09,04 | 3 | |
55 | 1009 | GĄSIOROWSKI LESZEK | GDAŃSK | PL | 1964 | M50-59 | 7 | 00:01:00 | 2:49 | 21,3 | 00:29:51 | 01:15:45 | 01:48:39 | 02:37:30,16 | 52 | ||
56 | 1048 | TRAPP MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1979 | M30-39 | 25 | 00:02:00 | 2:49 | 21,3 | 00:29:45 | 01:14:44 | 01:47:49 | 02:37:35,60 | 53 | ||
57 | 1066 | WAWRZYNIAK MARCIN | GDYNIA | KLUB SPORTOWY "ISKRA" PRZY AMW | PL | 1976 | M40-49 | 13 | 00:03:00 | 2:50 | 21,2 | 00:30:02 | 01:15:55 | 01:48:38 | 02:38:21,96 | 54 | |
58 | 1082 | SITEŃ KRYSTIAN | GDAŃSK | PL | 1988 | M18-29 | 10 | 00:03:00 | 2:50 | 21,2 | 00:30:00 | 01:15:55 | 01:48:36 | 02:38:22,14 | 55 | ||
59 | 1038 | SIENIEK ŁUKASZ | BRODNICA GÓRNA | SELA BIKE KASZUBY | PL | 1997 | M18-29 | 11 | 00:02:00 | 2:50 | 21,2 | 00:28:54 | 01:13:02 | 01:47:05 | 02:38:32,80 | 56 | |
60 | 1101 | WELEROWICZ TOMASZ | GDAŃSK | POLPHARMA BIKETEAM | PL | 1978 | M30-39 | 26 | 00:03:00 | 2:50 | 21,1 | 00:31:31 | 01:17:39 | 01:50:59 | 02:38:53,45 | 57 | |
61 | 1104 | KRAUSE MACIEJ | MOSTY | NORDA ACTIVE TEAM SPARTAN JAWOROWE WZGÓRZE SP. Z O.O. | PL | 1979 | M30-39 | 27 | 00:02:00 | 2:51 | 21,0 | 00:29:41 | 01:16:46 | 01:50:44 | 02:39:56,23 | 58 | |
62 | 1016 | RUTKOWSKI ROBERT | BRZEZINY | DOMAX RACING TEAM | PL | 1965 | M50-59 | 8 | 00:03:00 | 2:54 | 20,6 | 00:31:01 | 01:17:55 | 01:52:00 | 02:42:48,75 | 59 | |
63 | 1071 | ZABROCKA ALEKSANDRA | KOŚCIERZYNA | MLKS BASZTA BYTÓW | PL | 1984 | K30-39 | 2 | 00:01:00 | 2:55 | 20,6 | 00:30:55 | 01:18:56 | 01:53:43 | 02:43:21,19 | 4 | |
64 | 1039 | FELKNER RYSZARD | CHŁAPOWO | KLIF MTB TEAM | PL | 1961 | M50-59 | 9 | 00:03:00 | 2:56 | 20,4 | 00:31:33 | 01:18:03 | 01:52:16 | 02:44:31,15 | 60 | |
65 | 1096 | CZAIŃSKI MICHAL | STRASZYN | PL | 1990 | M18-29 | 12 | 00:03:00 | 2:56 | 20,4 | 00:34:15 | 01:23:05 | 01:56:35 | 02:44:37,29 | 61 | ||
66 | 1112 | ROGALSKI RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | PROFESSIONAL HR / CB163 PROFESSIONAL HR | PL | 1981 | M30-39 | 28 | 00:03:00 | 2:58 | 20,3 | 00:32:12 | 01:19:32 | 01:54:43 | 02:45:52,78 | 62 | |
67 | 1090 | PANKOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | BALTIC-STAR | PL | 1974 | M40-49 | 14 | 00:03:00 | 2:58 | 20,2 | 00:31:45 | 01:19:42 | 01:54:55 | 02:46:17,49 | 63 | |
68 | 1004 | BEJM JOANNA | GDYNIA | PL | 1980 | K30-39 | 3 | 00:01:00 | 2:58 | 20,2 | 00:31:22 | 01:19:28 | 01:55:07 | 02:46:27,05 | 5 | ||
69 | 1043 | STAPF TOMASZ | ŁYSOMICE | GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY | PL | 1972 | M40-49 | 15 | 00:01:00 | 3:01 | 19,9 | 00:31:29 | 01:19:46 | 01:55:30 | 02:48:35,42 | 64 | |
70 | 1014 | SZYMAŃSKI ARTUR | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM | PL | 1969 | M40-49 | 16 | 00:02:00 | 3:01 | 19,9 | 00:32:29 | 01:22:02 | 01:57:19 | 02:48:39,47 | 65 | |
71 | 1079 | BOŃKOWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | MH AUTOMATYKA | PL | 1962 | M50-59 | 10 | 00:03:00 | 3:01 | 19,9 | 00:32:25 | 01:21:05 | 01:57:05 | 02:48:40,17 | 66 | |
72 | 1013 | SADOWSKI PIOTR | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM | PL | 1979 | M30-39 | 29 | 00:00:00 | 3:01 | 19,9 | 00:30:52 | 01:19:11 | 01:54:58 | 02:49:06,10 | 67 | |
73 | 1018 | WAŚKIEWICZ JAROSŁAW | GDAŃSK | SZEFUŃCIO SRALPE POLSKA | PL | 1980 | M30-39 | 30 | 00:03:00 | 3:02 | 19,8 | 00:30:40 | 01:15:55 | 01:53:47 | 02:49:35,48 | 68 | |
74 | 1078 | MROZOWSKI MICHAL | GDYNIA | PL | 1981 | M30-39 | 31 | 00:03:00 | 3:03 | 19,6 | 00:33:08 | 01:22:06 | 01:59:15 | 02:51:09,71 | 69 | ||
75 | 1057 | GOGULSKI GRZEGORZ | TORUŃ | TORUŃ | PL | 1971 | M40-49 | 17 | 00:03:00 | 3:04 | 19,5 | 00:33:25 | 01:23:11 | 01:59:21 | 02:52:02,20 | 70 | |
76 | 1008 | SZYMKÓW SŁAWEK | STRASZYN | TORUS TRIATHLON TEAM | PL | 1970 | M40-49 | 18 | 00:01:00 | 3:06 | 19,3 | 00:32:36 | 01:21:44 | 01:57:56 | 02:53:41,60 | 71 | |
77 | 1105 | MRZYGŁOCKI BERNARD | STRZEBIELINO-OSIEDLE | PL | 1974 | M40-49 | 19 | 00:03:00 | 3:10 | 19,0 | 00:32:47 | 01:22:23 | 02:01:07 | 02:57:11,62 | 72 | ||
78 | 1017 | MAZUR MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1981 | M30-39 | 32 | 00:00:00 | 3:13 | 18,6 | 00:33:12 | 01:24:34 | 02:02:31 | 03:00:17,32 | 73 | ||
79 | 1034 | LEŚNIEWSKI MAREK | GDAŃSK | PL | 1968 | M40-49 | 20 | 00:03:00 | 3:14 | 18,5 | 00:32:22 | 01:22:44 | 02:02:52 | 03:01:09,44 | 74 | ||
80 | 1099 | WRÓBLEWSKA ANNA | WEJHEROWO | GRUPA ROWEROWA 3MIASTO | PL | 1990 | K18-29 | 3 | 00:03:00 | 3:15 | 18,4 | 00:35:08 | 01:27:08 | 02:06:52 | 03:02:17,16 | 6 | |
81 | 1077 | TYMIŃSKI TOMASZ | GDAŃSK KOWALE | PL | 1975 | M40-49 | 21 | 00:03:00 | 3:18 | 18,2 | 00:36:35 | 01:28:49 | 02:08:03 | 03:04:29,87 | 75 | ||
82 | 1031 | LEWANDOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | DUBTREK | PL | 1982 | M30-39 | 33 | 00:03:00 | 3:26 | 17,5 | 00:34:49 | 01:27:21 | 02:08:51 | 03:12:23,79 | 76 |
Dystanse:
- Mini: ok. 25 km (1 pętla)
- Maxi: ok. 50 km (2 pętle)
W zawodach Garmin MTB Series Wejherowo na wszystkich dystansach (Mini, Maxi) obowiązują opłaty w wysokości:
60,00 PLN płatne do 15.09.2017
80,00 PLN płatne do 24.09.2017
W cyklu Garmin MTB Series 2017 obowiązuje jednorazowa opłata za numer startowy z chipem. Jeden numer startowy ważny jest dla jednego zawodnika i obowiązuje na dowolny dystans, na który zgłosił się zawodnik. Wysokość opłaty za numer:
10,00 PLN.
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu Garmin MTB Series otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej