Garmin Triminator Radków
Data i godzina | 2018-07-08 09:00:00 |
Miejscowość | Radków |
Dystans | 1/2IM ; 1/4 Im ; 1/8 IM |
Oficjalna strona | http://triminator.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 120 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- Dystans 1/2 IM
- Dystans 1/2 IM sztafety
- Dystans 1/4 IM sztafety
- Dystans 1/8 IM
- Dystans 1/8 IM sztafety
- Dystans 1/4 IM
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | RAJCA MICHAŁ | GŁUCHOŁAZY | GT RAT | POL | 1990 | M18 | 1 | 1 | 00:31:29 (5) | 00:02:00 | 02:44:38 (1) | 05:14:40 | 1 | ||||
2 | 99 | JILEK DAVID | ZABREH | TRI-MAX MORAVIMAN TEAM | CZE | 1987 | M30 | 1 | 1 | 00:28:15 (1) | 00:01:37 | 02:49:27 (2) | 00:01:37 | 02:11:20 (2) | 05:32:16 | 2 | ||
3 | 77 | KIMMER JAKUB | ZELÓW | BIEGING TEAM ZELÓW | POL | 1988 | M30 | 2 | 1 | 00:31:04 (2) | 00:01:28 | 02:59:28 (3) | 00:01:15 | 02:09:34 (1) | 05:42:48 | 3 | ||
4 | 21 | ROZEJ ROBERT | TORUŃ | OROLOKO TEAM | POL | 1975 | M40 | 1 | 1 | 00:37:05 (23) | 00:02:00 | 03:04:35 (4) | 00:02:03 | 02:15:52 (3) | 06:01:36 | 4 | ||
5 | 55 | JAWOREK ŁUKASZ | TRZCIANY | POL | 1979 | M30 | 3 | 1 | 00:39:33 (38) | 00:02:47 | 03:07:41 (6) | 00:01:23 | 02:23:09 (5) | 06:14:33 | 5 | |||
6 | 19 | DOMINIKOWSKI KRZYSZTOF | ŚWIDNICA | GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 1980 | M30 | 4 | 1 | 00:36:08 (16) | 00:01:56 | 03:15:53 (15) | 00:01:57 | 02:19:29 (4) | 06:15:23 | 6 | ||
7 | 56 | ČAMEK PETR | LITOVEL | IN LIFE ING. PETR ČAMEK | CZE | 1977 | M40 | 2 | 1 | 00:32:00 (6) | 00:02:54 | 03:13:20 (9) | 00:01:58 | 02:34:44 (8) | 06:24:56 | 7 | ||
8 | 11 | MICHALEWSKI DARIUSZ | GOGOLIN | POL | 1983 | M30 | 5 | 1 | 00:31:04 (3) | 00:01:46 | 03:10:22 (7) | 00:02:02 | 02:43:52 (14) | 06:29:06 | 8 | |||
9 | 62 | MARSZAŁEK PIOTR | MARKLOWICE GÓRNE | INO SCI | POL | 1977 | M40 | 3 | 1 | 00:40:28 (47) | 00:03:27 | 03:07:34 (5) | 00:02:36 | 02:38:59 (11) | 06:33:04 | 9 | ||
10 | 88 | BARTOSZEWSKI GRZEGORZ | DŁUGOŁĘKA | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1976 | M40 | 4 | 1 | 00:35:57 (15) | 00:02:29 | 03:17:34 (18) | 00:01:41 | 02:38:23 (10) | 06:36:05 | 10 | ||
11 | 28 | ZAJĄC KRZYSZTOF | DĘBNO | OD A DO Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWO HANDLOWA | POL | 1986 | M30 | 6 | 1 | 00:44:31 (64) | 00:02:17 | 03:15:25 (11) | 00:02:29 | 02:32:17 (7) | 06:36:58 | 11 | ||
12 | 95 | SMOLEŃ JAREK | MYSŁOWICE | POL | 1978 | M40 | 5 | 1 | 00:43:12 (56) | 00:01:44 | 03:13:10 (8) | 00:02:10 | 02:37:26 (9) | 06:37:42 | 12 | |||
13 | 51 | TOMASZEWSKI MIKOŁAJ | KOŚCIAN | WARSZTATOWSKI.COM DMTRADE.PL | POL | 1983 | M30 | 7 | 1 | 00:34:28 (12) | 00:02:56 | 03:16:15 (16) | 00:02:00 | 02:44:41 (18) | 06:40:20 | 13 | ||
14 | 23 | GÓRALCZYK MARCIN | WYSOKIE MAZOWIECKIE | POL | 1990 | M18 | 2 | 1 | 00:36:57 (21) | 00:03:48 | 03:15:09 (10) | 00:03:01 | 02:44:02 (17) | 06:42:58 | 14 | |||
15 | 54 | KRAWENDA ROBERT | PŁAZA | POL | 1989 | M18 | 3 | 1 | 00:39:54 (44) | 00:02:24 | 03:19:56 (19) | 00:02:24 | 02:43:58 (15) | 06:48:36 | 15 | |||
16 | 7 | OLSZEWSKI ADAM | GDYNIA | POL | 1971 | M40 | 6 | 1 | 00:42:40 (54) | 00:03:28 | 03:16:53 (17) | 00:03:01 | 02:45:02 (19) | 06:51:04 | 16 | |||
17 | 53 | SZPITER TOMASZ | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | POL | 1969 | M40 | 7 | 1 | 00:39:36 (40) | 00:04:14 | 03:27:31 (22) | 00:01:46 | 02:39:26 (12) | 06:52:34 | 17 | ||
18 | 86 | OPLATEK EDUARD | PRAHA | KTP TÁBOR | CZE | 1975 | M40 | 8 | 1 | 00:39:11 (28) | 00:04:14 | 03:15:48 (14) | 00:03:16 | 02:52:12 (28) | 06:54:41 | 18 | ||
19 | 40 | PIETRZAK BŁAŻEJ | WROCŁAW | GVT | POL | 1981 | M30 | 8 | 1 | 00:32:45 (7) | 00:02:29 | 03:33:23 (28) | 00:02:17 | 02:45:24 (20) | 06:56:17 | 19 | ||
20 | 71 | WIELBIŃSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | ADVA OPTICAL NETWORKING | POL | 1977 | M40 | 9 | 1 | 00:36:36 (20) | 00:02:49 | 03:26:49 (21) | 00:02:01 | 02:48:48 (24) | 06:57:03 | 20 | ||
21 | 94 | DUNAJ PAWEŁ | RADKÓW | LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1982 | M30 | 9 | 1 | 00:33:42 (10) | 00:02:24 | 03:28:30 (24) | 00:02:51 | 02:50:16 (26) | 06:57:45 | 21 | ||
22 | 35 | KAUCKA ALICJA | BIELAWA | BAT | POL | 1988 | K30 | 1 | 1 | 00:38:50 (27) | 00:03:00 | 03:35:22 (33) | 00:01:51 | 02:41:53 (13) | 07:00:56 | 1 | ||
23 | 3 | WAWRZYNIAK MAREK | GDYNIA | POL | 1972 | M40 | 10 | 1 | 00:49:49 (71) | 00:02:41 | 03:39:00 (34) | 00:01:21 | 02:31:56 (6) | 07:04:47 | 22 | |||
24 | 81 | PESZT MAREK | KRAKÓW | MAGAZYN TRIATHLON | POL | 1981 | M30 | 10 | 1 | 00:38:00 (25) | 00:03:03 | 03:34:43 (31) | 00:02:28 | 02:49:04 (25) | 07:07:17 | 23 | ||
25 | 75 | KOŚCIAŃSKI ADAM | KOŚCIAN | TGV CLUB DUON | POL | 1980 | M30 | 11 | 1 | 00:39:35 (39) | 00:02:57 | 03:32:36 (26) | 00:04:20 | 02:48:40 (23) | 07:08:08 | 24 | ||
26 | 89 | CZELADZKA JUSTYNA | OLKUSZ | OLIMPIUS.PL OLIMPIUS.PL | POL | 1989 | K18 | 1 | 1 | 00:39:25 (33) | 00:02:05 | 02:50:53 (27) | 07:13:04 | 2 | ||||
27 | 46 | KORCZYNSKI RADOSLAW | STRASSEN | GT RAT | LUX | 1969 | M40 | 11 | 1 | 00:39:14 (29) | 00:03:01 | 03:40:50 (37) | 00:03:28 | 02:46:56 (22) | 07:13:29 | 25 | ||
28 | 8 | KLUZA DAWID | GNIAZDÓW | 22 KBPG | POL | 1989 | M18 | 4 | 1 | 00:39:38 (41) | 00:03:10 | 03:34:47 (32) | 00:02:23 | 02:53:53 (29) | 07:13:51 | 26 | ||
29 | 22 | JUSZCZYŃSKI ROBERT | WROCŁAW | POL | 1996 | M18 | 5 | 1 | 00:33:22 (8) | 00:02:24 | 03:33:39 (29) | 00:02:23 | 03:02:57 (36) | 07:14:45 | 27 | |||
30 | 20 | GOZDALSKI JAROSŁAW | GNIEZNO | POL | 1973 | M40 | 12 | 1 | 00:36:16 (17) | 00:01:52 | 03:15:30 (12) | 00:02:12 | 03:22:24 (54) | 07:18:13 | 28 | |||
31 | 72 | DYBOL DAWID | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | POL | 1979 | M30 | 12 | 1 | 00:42:26 (51) | 00:04:43 | 03:46:14 (42) | 00:03:45 | 02:43:58 (16) | 07:21:07 | 29 | |||
32 | 38 | SOPOTNICKI WOJCIECH | KUNICE | MOVEON | POL | 1977 | M40 | 13 | 1 | 00:36:59 (22) | 00:03:30 | 03:40:11 (36) | 00:03:24 | 02:57:46 (32) | 07:21:49 | 30 | ||
33 | 83 | SAKOWSKI SEBASTIAN | WROCLAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1979 | M30 | 13 | 1 | 00:44:22 (63) | 00:05:13 | 03:25:09 (20) | 00:03:14 | 03:04:29 (39) | 07:22:26 | 31 | ||
34 | 70 | MICHAŁOWSKI BARTOSZ | KOŚCIAN | TGV CLUB | POL | 1980 | M30 | 14 | 1 | 00:31:22 (4) | 00:03:41 | 03:42:24 (40) | 00:03:01 | 03:06:17 (40) | 07:26:44 | 32 | ||
35 | 58 | BARTOLIK PIOTR | WARSZAWA | PZU SPORT TEAM PZU SPORT TEAM | POL | 1978 | M40 | 14 | 1 | 00:37:13 (24) | 00:05:41 | 03:28:01 (23) | 00:07:03 | 03:09:00 (42) | 07:26:58 | 33 | ||
36 | 74 | GÓRSKI MATEUSZ | WARSZAWA | KUZNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M18 | 6 | 1 | 00:44:10 (62) | 00:02:58 | 03:15:40 (13) | 00:02:16 | 03:26:12 (58) | 07:31:16 | 34 | ||
37 | 26 | LESZCZYŃSKI CEZARY | GDAŃSK | TRZY SZÓSTKI | POL | 1970 | M40 | 15 | 1 | 00:39:32 (37) | 00:05:44 | 03:56:00 (52) | 00:03:12 | 02:46:54 (21) | 07:31:22 | 35 | ||
38 | 57 | FUDAŁA WOJCIECH | WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 15 | 1 | 00:40:13 (45) | 00:04:12 | 03:39:05 (35) | 00:03:55 | 03:04:08 (37) | 07:31:34 | 36 | |||
39 | 12 | DESSELBERGER ANDRZEJ | WŁOCŁAWEK | ENERGY TRI WŁOCŁAWEK/LABOSPORT TEAM TRI WŁOCŁAWEK | POL | 1969 | M40 | 16 | 1 | 00:39:23 (31) | 00:03:19 | 03:34:31 (30) | 00:04:18 | 03:11:41 (43) | 07:33:13 | 37 | ||
40 | 76 | PYZIO PIOTR | MARCINKOWICE | CROSSANT.PL | POL | 1983 | M30 | 16 | 1 | 00:43:08 (55) | 00:04:17 | 03:32:54 (27) | 00:02:52 | 03:12:57 (46) | 07:36:08 | 38 | ||
41 | 9 | KOCOŃ MARCIN | TYCHY | IRONFRIENDS | POL | 1979 | M30 | 17 | 1 | 00:33:38 (9) | 00:03:49 | 03:43:05 (41) | 00:03:16 | 03:19:57 (50) | 07:43:45 | 39 | ||
42 | 14 | DAJCZER RAFAŁ | WARSZAWA | PKO BP TRIATHLON TEAM PKO BP SA | POL | 1977 | M40 | 17 | 1 | 00:40:28 (46) | 00:03:11 | 03:46:37 (44) | 00:01:33 | 03:12:32 (45) | 07:44:20 | 40 | ||
43 | 63 | MARTYNOWSKI ŁUKASZ | OPOLE | POL | 1982 | M30 | 18 | 1 | 00:34:14 (11) | 00:02:11 | 03:41:47 (39) | 00:01:56 | 03:24:33 (55) | 07:44:42 | 41 | |||
44 | 15 | NAWROCKI TOBIASZ | TYCHY | POL | 1987 | M30 | 19 | 1 | 00:39:28 (35) | 00:04:20 | 03:58:23 (53) | 00:02:24 | 03:01:05 (34) | 07:45:54 | 42 | 00:00:15 | ||
45 | 31 | MIŚ WALDEMAR | GDAŃSK | ALIOR RUNNING TEAM / WALDEKMIS.PL | POL | 1976 | M40 | 18 | 1 | 00:43:41 (60) | 00:03:57 | 03:52:41 (49) | 00:03:57 | 03:02:47 (35) | 07:47:02 | 43 | ||
46 | 79 | PĘCEK MARIUSZ | TOKARNIA | POL | 1983 | M30 | 20 | 1 | 00:45:13 (66) | 00:06:26 | 03:54:39 (51) | 00:04:50 | 02:56:05 (31) | 07:47:11 | 44 | |||
47 | 36 | SOKÓŁ MARCIN | WAŁBRZYCH | POL | 1987 | M30 | 21 | 1 | 00:45:02 (65) | 00:04:45 | 04:01:15 (55) | 00:02:34 | 02:59:04 (33) | 07:52:41 | 45 | |||
48 | 84 | MŁYNARCZYK PIOTR | POLICE | FABRYKA TRIATHLONU | POL | 1984 | M30 | 22 | 1 | 00:48:25 (68) | 00:06:00 | 03:49:33 (47) | 00:04:30 | 03:04:26 (38) | 07:52:54 | 46 | ||
49 | 80 | MARKOWSKI DARIUSZ | POLANICA ZDROJ | POL | 1959 | M50 | 1 | 1 | 00:41:54 (49) | 00:02:16 | 03:47:41 (45) | 00:02:33 | 03:18:44 (49) | 07:53:07 | 47 | |||
50 | 16 | DETTLAFF MARIUSZ | WILCZA GÓRA | ĄĘ TRI CLUB | POL | 1983 | M30 | 23 | 1 | 00:39:26 (34) | 00:03:29 | 04:13:06 (64) | 00:02:35 | 02:55:54 (30) | 07:54:30 | 48 | ||
51 | 48 | MUSIAŁ TOMEK | BYSTRZYCA GÓRNA | BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA | POL | 1989 | M18 | 7 | 1 | 00:43:29 (57) | 00:02:54 | 03:41:02 (38) | 00:01:45 | 03:32:36 (62) | 08:01:45 | 49 | ||
52 | 43 | ZEGARSKI ARKADIUSZ | GRÓJEC | POL | 1973 | M40 | 19 | 1 | 00:39:20 (30) | 00:04:47 | 03:50:45 (48) | 00:02:56 | 03:25:02 (57) | 08:02:49 | 50 | |||
53 | 93 | BAJ JAROSŁAW | MARCINKOWICE | CROSSANT.PL CROSSANT.PL | POL | 1982 | M30 | 24 | 1 | 00:41:09 (48) | 00:03:08 | 03:31:57 (25) | 00:02:24 | 03:46:40 (72) | 08:05:17 | 51 | ||
54 | 98 | AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ | KUNICE | GRUPA TECHNICZNA | POL | 1977 | M40 | 20 | 1 | 00:44:09 (61) | 00:04:31 | 03:48:49 (46) | 00:03:09 | 03:24:54 (56) | 08:05:32 | 52 | ||
55 | 33 | ZIMERMAN ADRIAN | ZDZIESZOWICE | GANG BAWARII 4EVER KS ZDZIESZOWICE-BIKETEAM | POL | 1981 | M30 | 25 | 1 | 00:36:28 (19) | 00:04:03 | 03:54:07 (50) | 00:04:09 | 03:27:28 (59) | 08:06:15 | 53 | ||
56 | 39 | SIEROCIUK ADRIAN | KĘSZYCA LEŚNA | POL | 1993 | M18 | 8 | 1 | 00:42:38 (53) | 00:04:47 | 04:07:13 (58) | 00:05:29 | 03:08:22 (41) | 08:08:29 | 54 | |||
57 | 92 | MUSZYNSKI MAREK | KATOWICE | RISE&SHINE | POL | 1974 | M40 | 21 | 1 | 00:38:44 (26) | 00:04:59 | 04:08:11 (60) | 00:05:13 | 03:11:55 (44) | 08:09:01 | 55 | ||
58 | 73 | LIPUTA GRZEGORZ | BOLESŁAWIEC | BIEGAMY WE WROCŁAWIU | POL | 1989 | M18 | 9 | 1 | 00:42:04 (50) | 00:04:07 | 04:06:29 (56) | 00:04:03 | 03:16:07 (47) | 08:12:51 | 56 | ||
59 | 91 | PIEGDOŃ PIOTR | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1981 | M30 | 26 | 1 | 00:35:47 (14) | 00:05:02 | 03:46:21 (43) | 00:03:51 | 03:49:36 (74) | 08:20:37 | 57 | ||
60 | 18 | CYWIŃSKI PAWEŁ | ŁÓDŹ | POL | 1978 | M40 | 22 | 1 | 00:43:37 (59) | 00:03:15 | 04:00:52 (54) | 00:03:32 | 03:30:53 (60) | 08:22:09 | 58 | |||
61 | 49 | BOLEWSKI ADAM | GDAŃSK | FOTO WEB TEAM | POL | 1979 | M30 | 27 | 1 | 00:51:37 (77) | 00:04:04 | 04:07:43 (59) | 00:02:59 | 03:20:47 (51) | 08:27:11 | 59 | ||
62 | 4 | BEDŁA GRZEGORZ | MIEDŻNO | POL | 1969 | M40 | 23 | 1 | 00:46:58 (67) | 00:05:21 | 04:13:21 (65) | 00:04:15 | 03:18:43 (48) | 08:28:38 | 60 | |||
63 | 44 | ŚRÓDKA BARTŁOMIEJ | TRZEBNICA | NOKIA | POL | 1983 | M30 | 28 | 1 | 00:42:34 (52) | 00:05:32 | 04:14:39 (67) | 00:04:58 | 03:22:24 (53) | 08:30:06 | 61 | ||
64 | 90 | KOŁPACZYŃSKI ADAM | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1980 | M30 | 29 | 1 | 00:39:41 (42) | 00:04:09 | 04:08:37 (61) | 00:02:39 | 03:39:13 (69) | 08:34:19 | 62 | ||
65 | 45 | GRZEGORZEWSKI FILIP | WARSZAWA | MSZ BIEGA | POL | 1976 | M40 | 24 | 1 | 00:39:30 (36) | 00:03:17 | 04:11:41 (63) | 00:04:17 | 03:35:37 (64) | 08:34:21 | 63 | ||
66 | 27 | ATRASZKIEWICZ MAGDA | GDAŃSK | POL | 1974 | K40 | 1 | 1 | 00:43:36 (58) | 00:03:21 | 04:11:09 (62) | 00:03:55 | 03:36:35 (66) | 08:38:37 | 3 | |||
67 | 66 | PONTUS ROBERT | OLEŚNICA | VIRTUAL RUNNER CLUB / COB | POL | 1985 | M30 | 30 | 1 | 00:49:10 (70) | 00:06:50 | 04:19:00 (70) | 00:04:21 | 03:22:05 (52) | 08:41:26 | 64 | ||
68 | 29 | KRAKOWIAK MICHAŁ | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | POL | 1990 | M18 | 10 | 1 | 00:39:25 (32) | 00:03:36 | 04:22:10 (73) | 00:04:02 | 03:36:09 (65) | 08:45:22 | 65 | |||
69 | 78 | FURMAN TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1966 | M50 | 2 | 1 | 00:36:20 (18) | 00:03:20 | 04:06:58 (57) | 00:08:02 | 03:51:35 (75) | 08:46:14 | 66 | |||
70 | 6 | GNIOT KATARZYNA | ZDZIESZOWICE | MASTERS ZDZIESZOWICE | POL | 1980 | K30 | 2 | 1 | 00:39:49 (43) | 00:03:48 | 04:26:34 (75) | 00:04:01 | 03:32:09 (61) | 08:46:21 | 4 | ||
71 | 64 | PILSZEK ADAM | TYCHY | POL | 1981 | M30 | 31 | 1 | 00:35:46 (13) | 00:03:46 | 04:23:19 (74) | 00:06:29 | 03:44:01 (71) | 08:53:22 | 67 | |||
72 | 65 | STARANOWICZ LESZEK | SUWAŁKI | POL | 1980 | M30 | 32 | 1 | 00:50:33 (73) | 00:04:41 | 04:21:23 (72) | 00:05:14 | 03:32:48 (63) | 08:54:39 | 68 | |||
73 | 97 | WITEK SEBASTIAN | KOSZALIN | AT TEAM | POL | 1976 | M40 | 25 | 1 | 00:51:18 (75) | 00:05:41 | 04:15:16 (68) | 00:06:03 | 03:39:43 (70) | 08:58:01 | 69 | ||
74 | 32 | WOJCIECHOWSKI ADAM | GDAŃSK | POL | 1969 | M40 | 26 | 1 | 00:50:46 (74) | 00:05:18 | 04:21:18 (71) | 00:04:09 | 03:39:05 (68) | 09:00:37 | 70 | |||
75 | 13 | SAJEWICZ PIOTR | WROCLAW | TURBINA BAŁAKOWO | POL | 1986 | M30 | 33 | 1 | 00:49:50 (72) | 00:07:28 | 04:16:58 (69) | 00:10:31 | 03:36:55 (67) | 09:01:42 | 71 | ||
76 | 61 | BYTNER TOMASZ | ZALESIE GÓRNE | POL | 1969 | M40 | 27 | 1 | 00:51:25 (76) | 00:04:15 | 04:13:42 (66) | 00:04:32 | 03:49:27 (73) | 09:03:20 | 72 | |||
77 | 50 | URBAŃCZYK MARCIN | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | TRINERGY TEAM/ PERSONALTRIATHLON | POL | 1980 | M30 | 34 | 1 | 00:48:44 (69) | 00:06:09 | 04:39:37 (76) | 00:05:16 | 04:01:21 (76) | 09:41:07 | 73 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 87 | JAJUGA ARKADIUSZ; JAJUGA DAWID; SZULCZEWSKI TOMASZ | ZDZIESZOWICE | POL | 1 | 00:26:03 (1) | 00:01:06 | 02:52:32 (1) | 00:00:43 | 02:06:33 (2) | 05:26:57 | ||
2 | 85 | WALASZCZYK MACIEJ; ŚCIĘGAJ IRENEUSZ; PTASIŃSKI TOMASZ | WIELISZZEW | WIELISZEW HERON TEAM | POL | 1 | 00:45:22 (5) | 00:01:42 | 03:02:12 (2) | 00:00:52 | 02:17:45 (3) | 06:07:52 | |
3 | 102 | GAWLIK PIOTR; KUPCZAK MARIUSZ; ROGALA JACEK | WROCŁAW | POL | 1 | 00:39:44 (3) | 00:01:26 | 03:24:41 (3) | 00:00:55 | 02:03:02 (1) | 06:09:49 | ||
4 | 104 | POSTULKA ADAM; SOSONOWSKI MICHAŁ; SOSNOWSKI RAFAŁ | CHORZÓW | CHORZÓW | POL | 1 | 00:36:30 (2) | 00:01:55 | 03:50:09 (5) | 00:00:47 | 02:35:47 (4) | 07:05:23 | 00:00:15 |
5 | 103 | KOWALSKI ALEKSANDER; KĘSY-KOWALSKA HANNA; CIĘCIEL JAROSŁAW | SZCZAWNO-ZDRÓJ | POL | 1 | 00:43:28 (4) | 00:01:17 | 03:31:37 (4) | 00:00:47 | 03:00:22 (5) | 07:17:30 | ||
6 | 101 | KUŹMA PAUINA; KUŹMA-RASSEK BEATA; RASSEK RAFAŁ | ZABRZE | POL | 1 | 01:00:26 (6) | 00:01:45 | 04:24:51 (6) | 00:01:15 | 03:26:27 (6) | 08:54:44 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 237 | GOLINIEWSKI JAKUB; GÓRCKI JAROSŁAW; JANUSZ TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | KOLARSKI TEAM | POL | 1 | 00:13:52 (2) | 00:01:01 | 01:15:45 (1) | 00:00:42 | 00:37:34 (1) | 02:08:53 | |
2 | 231 | GIEJSZTOWT MARCIN; KORCZYŃSKI KAMIL; PIĘTA MARCIN | PIASECZNO | DHL GLOBAL FROWARDING | POL | 1 | 00:13:09 (1) | 00:01:04 | 01:30:50 (2) | 00:00:43 | 00:48:28 (5) | 02:34:14 | |
3 | 232 | KRÓL ZBIGNIEW; KRÓL KAMIL; KRÓL ADAM | SŁAWKÓW | KING TEAM KING TEAM | POL | 1 | 00:21:24 (6) | 00:01:06 | 01:32:22 (3) | 00:00:44 | 00:45:08 (3) | 02:40:45 | |
4 | 236 | GORLOWSKI EMIL; WANKIEWICZ KRZYSTOF; MATLĘGA SŁAWOMIR | ŚWIDNICA | POL | 1 | 00:18:10 (4) | 00:01:16 | 01:34:04 (4) | 00:00:46 | 00:47:12 (4) | 02:41:28 | ||
5 | 235 | WACHOWSKI ŁUKASZ; BASIŃSKI PIOTR; RADWAŃSKI GRZEGORZ | WROCŁAW | NOKIA TRIATHLON TEAM | POL | 1 | 00:15:02 (3) | 00:01:16 | 01:46:32 (5) | 00:00:41 | 00:38:34 (2) | 02:42:06 | |
6 | 243 | GÓRA DAMIAN; TURÓW TOMASZ; MYKYTYSZYN MACIEJ | ŚRODA ŚLĄSKA | PROCAM-BIOGEN TEAM | POL | 1 | 00:19:42 (5) | 00:01:18 | 01:55:01 (6) | 00:00:45 | 00:57:18 (6) | 03:14:04 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 342 | SUFRANOWICZ TOMASZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON DĄBROWA GORNICA | POL | 2001 | M16 | 1 | 1 | 00:06:19 (1) | 00:01:08 | 00:44:53 (4) | 00:00:52 | 00:20:24 (3) | 01:13:36 | 1 | ||
2 | 366 | OTWOROWSKA MAŁGORZATA | SZCZECIN | IRONMAN C/S POLSKA | POL | 1990 | K18 | 1 | 1 | 00:06:20 (2) | 00:01:25 | 00:45:54 (7) | 00:00:44 | 00:20:01 (2) | 01:14:23 | 1 | ||
3 | 343 | STANIK PIOTR | OROŃSKO | LABOSPORT TEAM LABOSPORT POLSKA | POL | 1991 | M18 | 1 | 1 | 00:06:52 (5) | 00:01:26 | 00:44:47 (3) | 00:00:57 | 00:21:43 (9) | 01:15:46 | 2 | ||
4 | 335 | ŻUREK ROBERT | DABROWA GÓRNICZA | KRS TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1974 | M40 | 1 | 1 | 00:07:08 (6) | 00:01:30 | 00:45:08 (5) | 00:00:49 | 00:21:22 (7) | 01:15:57 | 3 | ||
5 | 356 | WOJTCZAK GRZEGORZ | WROCŁAW | POL | 1983 | M30 | 1 | 1 | 00:08:14 (18) | 00:01:33 | 00:46:23 (8) | 00:01:04 | 00:19:18 (1) | 01:16:32 | 4 | |||
6 | 365 | KOTAS PAWEŁ | WROCŁAW | GREATMAN | POL | 1988 | M30 | 2 | 1 | 00:07:15 (9) | 00:01:19 | 00:46:53 (10) | 00:00:50 | 00:20:29 (4) | 01:16:47 | 5 | ||
7 | 309 | PAJOR BARTOSZ | WROCŁAW | GVT GVT PM RIDER ADSYSTEM | POL | 1984 | M30 | 3 | 1 | 00:08:19 (20) | 00:01:56 | 00:43:07 (1) | 00:00:56 | 00:22:41 (14) | 01:16:59 | 6 | ||
8 | 296 | LIGĘZA TOMASZ | PRUDNIK | POL | 1988 | M30 | 4 | 1 | 00:07:12 (7) | 00:01:31 | 00:46:29 (9) | 00:01:04 | 00:21:12 (6) | 01:17:28 | 7 | |||
9 | 320 | HECZKO ADAM | CIESZYN | TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1984 | M30 | 5 | 1 | 00:06:46 (4) | 00:01:26 | 00:45:45 (6) | 00:00:52 | 00:23:23 (20) | 01:18:12 | 8 | ||
10 | 360 | OGORZAŁEK JAKUB | NOWA RUDA | MKS DUSZNIKI ZDRÓJ SMS DUSZNIKI ZDRÓJ | POL | 2001 | M16 | 2 | 1 | 00:07:57 (14) | 00:02:24 | 00:44:21 (2) | 00:00:50 | 00:22:59 (17) | 01:18:30 | 9 | ||
11 | 271 | STANOCH JAKUB | POZNAŃ | UKS CITYZEN BE_3 UKS CITYZEN BE_3 | POL | 1983 | M30 | 6 | 1 | 00:06:42 (3) | 00:01:34 | 00:47:06 (11) | 00:00:57 | 00:22:43 (16) | 01:19:01 | 10 | ||
12 | 350 | MAZURKIEWICZ DAREK | SMOLEC | POL | 1978 | M40 | 2 | 1 | 00:07:41 (10) | 00:01:57 | 00:47:30 (12) | 00:01:10 | 00:20:50 (5) | 01:19:08 | 11 | |||
13 | 263 | STODÓŁKA SZYMON | WROCŁAW | INTIVE WTT | POL | 1986 | M30 | 7 | 1 | 00:08:31 (23) | 00:01:53 | 00:48:08 (16) | 00:01:08 | 00:22:13 (12) | 01:21:53 | 12 | ||
14 | 314 | HAJEWSKI TOMASZ | KATOWICE | TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1976 | M40 | 3 | 1 | 00:07:52 (12) | 00:02:06 | 00:48:27 (18) | 00:00:56 | 00:22:43 (15) | 01:22:05 | 13 | ||
15 | 265 | PIŁAT MICHAŁ | BOLESŁAWIEC | POL | 1978 | M40 | 4 | 1 | 00:09:28 (30) | 00:01:55 | 00:47:37 (13) | 00:00:52 | 00:22:24 (13) | 01:22:16 | 14 | |||
16 | 349 | HOŁDA PIOTR | WYSOKA | GORALKA.COM.PL GÓRALKA SZKLARSKA PORĘBA | POL | 1977 | M40 | 5 | 1 | 00:07:55 (13) | 00:01:29 | 00:49:59 (22) | 00:01:08 | 00:21:59 (10) | 01:22:30 | 15 | ||
17 | 278 | CZERNIK ARTUR | BIERUŃ | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | POL | 1986 | M30 | 8 | 1 | 00:08:38 (25) | 00:01:38 | 00:48:12 (17) | 00:00:59 | 00:23:30 (23) | 01:22:58 | 16 | ||
18 | 353 | ZABEL PRZEMYSŁAW | TARNOWO PODGÓRNE | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 1983 | M30 | 9 | 1 | 00:08:04 (15) | 00:02:12 | 00:47:56 (15) | 00:01:12 | 00:23:48 (26) | 01:23:12 | 17 | ||
19 | 341 | ZIACH MARIUSZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1973 | M40 | 6 | 1 | 00:10:59 (60) | 00:02:36 | 00:47:53 (14) | 00:01:14 | 00:21:35 (8) | 01:24:17 | 18 | ||
20 | 330 | SYGUŁA MATEUSZ | WARSZAWA | KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM | POL | 1979 | M30 | 10 | 1 | 00:10:51 (56) | 00:01:50 | 00:48:44 (19) | 00:00:51 | 00:22:06 (11) | 01:24:23 | 19 | ||
21 | 257 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1976 | M40 | 7 | 1 | 00:07:48 (11) | 00:01:58 | 00:51:26 (29) | 00:00:59 | 00:25:00 (36) | 01:27:11 | 20 | ||
22 | 308 | KADEJ ROBERT | WOLOW | POL | 1990 | M18 | 2 | 1 | 00:09:42 (36) | 00:02:46 | 00:50:00 (23) | 00:00:57 | 00:23:47 (25) | 01:27:12 | 21 | |||
23 | 318 | JASIÓWKA BARTŁOMIEJ | POLSKA NOWA WIEŚ | POL | 1981 | M30 | 11 | 1 | 00:09:37 (33) | 00:01:46 | 00:51:03 (28) | 00:01:03 | 00:23:46 (24) | 01:27:15 | 22 | |||
24 | 355 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | WAŁBRZYCH | POL | 1978 | M40 | 8 | 1 | 00:09:26 (29) | 00:02:57 | 00:49:46 (21) | 00:01:39 | 00:23:30 (22) | 01:27:17 | 23 | |||
25 | 297 | BIERNAT PIOTR | ŚCINAWKA ŚREDNIA | AMATOR | POL | 1976 | M40 | 9 | 1 | 00:08:10 (17) | 00:02:33 | 00:50:36 (25) | 00:01:15 | 00:25:39 (40) | 01:28:12 | 24 | ||
26 | 319 | CISŁO KRZYSZTOF | WYSOKA | ARDENTCODE | POL | 1981 | M30 | 12 | 1 | 00:08:34 (24) | 00:02:40 | 00:50:48 (27) | 00:01:37 | 00:24:40 (31) | 01:28:19 | 25 | ||
27 | 280 | KITKOWSKI ARKAADIUSZ | LĄDEK ZDRÓJ | SUPERSNOW | POL | 1976 | M40 | 10 | 1 | 00:09:43 (37) | 00:02:10 | 00:49:39 (20) | 00:01:13 | 00:25:40 (41) | 01:28:26 | 26 | ||
28 | 268 | KIEDA ALEKSANDRA | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1990 | K18 | 2 | 1 | 00:09:06 (26) | 00:01:57 | 00:51:45 (30) | 00:01:07 | 00:24:43 (32) | 01:28:37 | 2 | ||
29 | 315 | TOMANEK KRZYSZTOF | KRAKÓW | ALEXANDERMANN SOLUTIONS - TRIATHLON TEAM ALEXANDERMANN SOLUTIONS | POL | 1977 | M40 | 11 | 1 | 00:08:24 (22) | 00:02:22 | 00:53:27 (36) | 00:01:16 | 00:23:28 (21) | 01:28:56 | 27 | ||
30 | 325 | JACEWICZ KAMIL | LEGNICA | FITNESS PIEKARY LEGNICA | POL | 1983 | M30 | 13 | 1 | 00:10:25 (48) | 00:02:10 | 00:52:18 (33) | 00:00:59 | 00:23:21 (18) | 01:29:12 | 28 | ||
31 | 292 | WYSOCZAŃSKI PAWEŁ | WOŁÓW | PCC SQUAD | POL | 1990 | M18 | 3 | 1 | 00:09:18 (28) | 00:02:02 | 00:52:08 (31) | 00:01:12 | 00:24:37 (29) | 01:29:17 | 29 | ||
32 | 286 | HOFFMAN GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 14 | 1 | 00:08:18 (19) | 00:01:46 | 00:54:31 (37) | 00:01:41 | 00:23:21 (19) | 01:29:38 | 30 | |||
33 | 327 | LUCZYS FILIP | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1981 | M30 | 15 | 1 | 00:09:54 (43) | 00:01:57 | 00:50:48 (26) | 00:01:21 | 00:25:38 (39) | 01:29:39 | 31 | ||
34 | 317 | HOŁYST ANDRZEJ | NOWA RUDA | POL | 1981 | M30 | 16 | 1 | 00:09:54 (42) | 00:03:37 | 00:50:06 (24) | 00:01:38 | 00:24:51 (35) | 01:30:05 | 32 | |||
35 | 357 | MALKAMAKI JUHA | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1984 | M30 | 17 | 1 | 00:09:34 (32) | 00:02:03 | 00:53:12 (35) | 00:01:24 | 00:25:15 (38) | 01:31:29 | 33 | ||
36 | 359 | BAJ JOANNA | MARCINKOWICE | TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY | POL | 2002 | K16 | 1 | 1 | 00:07:13 (8) | 00:01:41 | 00:57:09 (46) | 00:01:11 | 00:24:49 (33) | 01:32:02 | 3 | ||
37 | 267 | SZPOCINSKA SYLWIA | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1984 | K30 | 1 | 1 | 00:08:23 (21) | 00:02:36 | 00:57:19 (48) | 00:01:09 | 00:25:13 (37) | 01:34:39 | 4 | ||
38 | 334 | RADACZYŃSKI MIKOŁAJ | NOWA RUDA | POL | 1999 | M18 | 4 | 1 | 00:09:08 (27) | 00:03:09 | 00:55:32 (38) | 00:01:24 | 00:26:48 (48) | 01:36:01 | 34 | |||
39 | 279 | WESOŁOWSKA MARTA | WROCŁAW | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA | POL | 1995 | K18 | 3 | 1 | 00:11:02 (63) | 00:01:54 | 00:53:02 (34) | 00:01:58 | 00:28:38 (59) | 01:36:34 | 5 | ||
40 | 362 | KEMPINSKI DAWID | GORZYCE WIELKIE | POL | 2002 | M16 | 3 | 1 | 00:11:37 (76) | 00:03:00 | 00:56:18 (44) | 00:01:02 | 00:24:40 (30) | 01:36:37 | 35 | |||
41 | 259 | AUGUSTYN ADAM | STRZELIN | POL | 1980 | M30 | 18 | 1 | 00:12:09 (79) | 00:03:16 | 00:56:10 (43) | 00:00:48 | 00:24:24 (28) | 01:36:47 | 36 | |||
42 | 321 | ZAMOJSKI SEBASTIAN | NOWA RUDA | POL | 1970 | M40 | 12 | 1 | 00:10:59 (59) | 00:03:06 | 00:52:13 (32) | 00:01:28 | 00:29:17 (66) | 01:37:04 | 37 | |||
43 | 275 | KOPAŃSKA KINGA | BIERUŃ | TRIATHLON SIEDLCE CLUB | POL | 1988 | K30 | 2 | 1 | 00:10:28 (50) | 00:02:28 | 00:56:21 (45) | 00:01:58 | 00:26:02 (44) | 01:37:17 | 6 | ||
44 | 354 | PIĄTEK ANITA | WROCŁAW | FRONTREAR | POL | 1983 | K30 | 3 | 1 | 00:11:29 (74) | 00:02:37 | 00:56:04 (42) | 00:01:37 | 00:25:54 (43) | 01:37:41 | 7 | ||
45 | 288 | SIELICKI KRZYSZTOF | MYSIADLO | POL | 1981 | M30 | 19 | 1 | 00:11:13 (69) | 00:02:44 | 00:57:26 (49) | 00:01:21 | 00:25:42 (42) | 01:38:26 | 38 | |||
46 | 345 | TYCZYŃSKI ADRIAN | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | POL | 1988 | M30 | 20 | 1 | 00:09:33 (31) | 00:03:45 | 00:57:14 (47) | 00:01:44 | 00:26:42 (46) | 01:38:57 | 39 | |||
47 | 339 | WALEŃSKA EWA | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1976 | K40 | 1 | 1 | 00:11:12 (68) | 00:02:36 | 01:00:37 (60) | 00:01:31 | 00:24:04 (27) | 01:40:00 | 8 | ||
48 | 346 | PAPIERZ PIOTR | BERLIN | SISU BERLIN | POL | 1962 | M50 | 1 | 1 | 00:10:38 (54) | 00:02:48 | 00:56:00 (41) | 00:02:30 | 00:28:50 (62) | 01:40:46 | 40 | ||
49 | 329 | LESZKO MICHAŁ | ŚWIDNICA | UKS SOKOŁOWSKO | POL | 1980 | M30 | 21 | 1 | 00:10:16 (45) | 00:02:46 | 00:59:45 (55) | 00:01:55 | 00:26:43 (47) | 01:41:26 | 41 | ||
50 | 358 | RODAK JAROSŁAW | WAŁBRZYCH | POL | 1974 | M40 | 13 | 1 | 00:09:47 (39) | 00:03:30 | 00:57:45 (50) | 00:01:59 | 00:28:53 (63) | 01:41:54 | 42 | |||
51 | 324 | LANKAUF JACEK | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1984 | M30 | 22 | 1 | 00:09:39 (34) | 00:03:21 | 00:59:54 (57) | 00:02:03 | 00:27:03 (49) | 01:41:59 | 43 | ||
52 | 304 | MIERZWIAK MAREK | OŁAWA | POL | 1977 | M40 | 14 | 1 | 00:12:36 (80) | 00:02:31 | 00:58:05 (51) | 00:01:26 | 00:27:36 (51) | 01:42:14 | 44 | |||
53 | 306 | RACZYŃSKI MARCIN | SOKOŁOWSKO | UKS SOKOŁOWSKO | POL | 1974 | M40 | 15 | 1 | 00:10:20 (46) | 00:03:09 | 00:55:37 (40) | 00:02:22 | 00:30:52 (75) | 01:42:19 | 45 | ||
54 | 281 | SIENKIEWICZ ARKADIUSZ | WROCŁAW | POL | 1974 | M40 | 16 | 1 | 00:09:53 (41) | 00:04:22 | 01:01:45 (63) | 00:01:36 | 00:24:49 (34) | 01:42:25 | 46 | |||
55 | 299 | MIELCZAREK DANIEL | KARNIN | DIAGNOSTYKA | POL | 1979 | M30 | 23 | 1 | 00:10:59 (61) | 00:02:20 | 00:59:46 (56) | 00:01:32 | 00:27:57 (55) | 01:42:35 | 47 | ||
56 | 294 | BARANOWSKI MARIUSZ | JULIANÓW | POL | 1981 | M30 | 24 | 1 | 00:11:35 (75) | 00:03:01 | 00:59:01 (53) | 00:01:23 | 00:27:41 (52) | 01:42:41 | 48 | |||
57 | 340 | SKORUPSKI SZYMON | STRZELIN | KURACJUSZE | POL | 1987 | M30 | 25 | 1 | 00:09:44 (38) | 00:03:05 | 01:00:23 (59) | 00:02:20 | 00:27:14 (50) | 01:42:45 | 49 | ||
58 | 283 | KALISKI PIOTR | WROCŁAW | POL | 1974 | M40 | 17 | 1 | 00:09:50 (40) | 00:02:18 | 01:01:13 (62) | 00:00:55 | 00:29:12 (65) | 01:43:29 | 50 | |||
59 | 269 | PASZEK JOANNA | TYCHY | POL | 1986 | K30 | 4 | 1 | 00:10:35 (53) | 00:03:55 | 01:00:48 (61) | 00:02:03 | 00:26:14 (45) | 01:43:36 | 9 | |||
60 | 272 | WÓJCIK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1974 | M40 | 18 | 1 | 00:12:49 (82) | 00:03:25 | 00:58:32 (52) | 00:02:12 | 00:28:02 (57) | 01:45:00 | 51 | |||
61 | 290 | TUREK TOMASZ | KŁODZKO | LKS ISKRA JASZKOWA | POL | 1971 | M40 | 19 | 1 | 00:10:22 (47) | 00:03:12 | 01:02:31 (66) | 00:01:28 | 00:27:57 (54) | 01:45:29 | 52 | ||
62 | 289 | WOJTASZYK SZYMON | KOŹMIN WLKP. | POL | 1983 | M30 | 26 | 1 | 00:11:18 (70) | 00:05:53 | 00:55:37 (39) | 00:03:40 | 00:29:21 (67) | 01:45:49 | 53 | |||
63 | 331 | MORUŚ ZOFIA | WARSZAWA | ZOLTON CREW | POL | 1983 | K30 | 5 | 1 | 00:10:26 (49) | 00:04:07 | 01:02:03 (65) | 00:01:22 | 00:27:57 (56) | 01:45:56 | 10 | ||
64 | 266 | WYTYKOWSKA JOANNA | ŁÓDŹ | RYSIE | POL | 1980 | K30 | 6 | 1 | 00:10:02 (44) | 00:03:53 | 01:03:13 (68) | 00:01:10 | 00:27:45 (53) | 01:46:03 | 11 | ||
65 | 305 | KONIECZNY GRZEGORZ | WROCŁAW | POL | 1990 | M18 | 5 | 1 | 00:09:40 (35) | 00:04:21 | 00:59:34 (54) | 00:01:39 | 00:31:03 (78) | 01:46:18 | 54 | |||
66 | 270 | JARZEMBOWSKA-WRÓBLEWICZ MAGDALENA | SZALEJÓW DOLNY | POL | 1979 | K30 | 7 | 1 | 00:08:06 (16) | 00:03:32 | 01:03:16 (69) | 00:02:02 | 00:31:30 (80) | 01:48:26 | 12 | |||
67 | 337 | KRZYSKO BARBARA | PEŁCZYCE | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA | POL | 1991 | K18 | 4 | 1 | 00:12:41 (81) | 00:02:20 | 01:00:02 (58) | 00:01:40 | 00:31:46 (81) | 01:48:29 | 13 | ||
68 | 364 | JÓZWIK LESZEK | DĄBRÓWKA | POL | 1977 | M40 | 20 | 1 | 00:11:19 (71) | 00:02:53 | 01:06:02 (74) | 00:00:50 | 00:28:29 (58) | 01:49:34 | 55 | |||
69 | 323 | DROZDOWSKI KRZYSZTOF | NYSA | CROSSANDACTIVE NYSA | POL | 1975 | M40 | 21 | 1 | 00:10:29 (51) | 00:03:20 | 01:01:53 (64) | 00:02:48 | 00:31:26 (79) | 01:49:56 | 56 | ||
70 | 336 | BALCER BARTOSZ | OPOLE | POL | 1980 | M30 | 27 | 1 | 00:11:03 (65) | 00:02:38 | 01:05:45 (73) | 00:02:29 | 00:28:46 (61) | 01:50:41 | 57 | |||
71 | 287 | WALCZAK PAULINA | ŚWIDNICA | GT RAT | POL | 1988 | K30 | 8 | 1 | 00:10:54 (57) | 00:03:16 | 01:06:39 (76) | 00:01:36 | 00:28:40 (60) | 01:51:06 | 14 | ||
72 | 332 | JEZNACH AGNIESZKA | WROCŁAW | POL | 1981 | K30 | 9 | 1 | 00:11:58 (77) | 00:02:49 | 01:04:41 (72) | 00:02:39 | 00:30:03 (69) | 01:52:10 | 15 | |||
73 | 347 | STWERTETSCHKA MACIEJ | KUDOWA ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM ANER STAL | POL | 2000 | M18 | 6 | 1 | 00:11:08 (66) | 00:04:31 | 01:04:39 (71) | 00:02:46 | 00:33:18 (85) | 01:56:21 | 58 | ||
74 | 274 | KRUPA RADOSŁAW | BIELAWA | POL | 1990 | M18 | 7 | 1 | 00:14:06 (85) | 00:02:52 | 01:08:27 (78) | 00:01:08 | 00:30:39 (73) | 01:57:11 | 59 | |||
75 | 284 | SZCZĘŚNIAK JÓZEF | KOBIERZYCE | POL | 1943 | M60 | 1 | 1 | 00:16:07 (91) | 00:03:27 | 01:02:56 (67) | 00:03:46 | 00:30:55 (77) | 01:57:12 | 60 | |||
76 | 328 | FRĄCKIEWICZ ALICJA | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1975 | K40 | 2 | 1 | 00:13:29 (83) | 00:04:27 | 01:04:05 (70) | 00:02:40 | 00:32:53 (82) | 01:57:35 | 16 | ||
77 | 322 | SZCZEPEK ARKADIUSZ | GRODKOW | TIETO TRIATHLON TEAM | POL | 1974 | M40 | 22 | 1 | 00:10:58 (58) | 00:03:09 | 01:09:08 (79) | 00:01:28 | 00:33:08 (83) | 01:57:50 | 61 | ||
78 | 363 | LIMANÓWKA PAWEŁ | KĄTY WROCŁAWSKIE | POL | 1975 | M40 | 23 | 1 | 00:14:02 (84) | 00:03:43 | 01:06:28 (75) | 00:03:28 | 00:30:29 (70) | 01:58:11 | 62 | |||
79 | 361 | DOBROWOLSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | POL | 1985 | M30 | 28 | 1 | 00:15:49 (90) | 00:04:16 | 01:07:51 (77) | 00:01:55 | 00:29:24 (68) | 01:59:16 | 63 | |||
80 | 261 | ZABOROWSKI ROBERT | NOWA RUDA | POL | 1969 | M40 | 24 | 1 | 00:10:34 (52) | 00:04:10 | 01:14:42 (85) | 00:01:11 | 00:30:34 (72) | 02:01:12 | 64 | |||
81 | 295 | DYBOL AGNIESZKA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | POL | 1979 | K30 | 10 | 1 | 00:11:11 (67) | 00:03:42 | 01:14:17 (84) | 00:01:52 | 00:30:53 (76) | 02:01:55 | 17 | |||
82 | 352 | BARTOSZEWSKA KATARZYNA | DŁUGOŁĘKA | WATAHA GRUPA TRENINGOWA | POL | 1981 | K30 | 11 | 1 | 00:11:02 (64) | 00:03:21 | 01:13:55 (83) | 00:01:18 | 00:33:15 (84) | 02:02:51 | 18 | ||
83 | 285 | RECZUCH ADAM | WROCŁAW | POL | 1974 | M40 | 25 | 1 | 00:14:29 (87) | 00:04:16 | 01:13:44 (82) | 00:01:30 | 00:29:04 (64) | 02:03:04 | 65 | |||
84 | 307 | SMOTER KRZYSZTOF | NYSA | BALDUNO NYSA | POL | 1978 | M40 | 26 | 1 | 00:14:21 (86) | 00:04:20 | 01:14:43 (86) | 00:01:35 | 00:30:40 (74) | 02:05:40 | 66 | ||
85 | 300 | DUDEK ALFRED | OPOLE | 1956 | POL | 1956 | M60 | 2 | 1 | 00:11:26 (72) | 00:03:25 | 01:15:54 (87) | 00:01:51 | 00:35:49 (87) | 02:08:25 | 67 | ||
86 | 333 | PROROK MAKSYMILIAN | GŁUSZYCA | POL | 1996 | M18 | 8 | 1 | 00:14:58 (89) | 00:03:19 | 01:20:23 (91) | 00:01:18 | 00:30:30 (71) | 02:10:28 | 68 | |||
87 | 302 | KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW | WROCŁAW | POL | 1983 | M30 | 29 | 1 | 00:11:01 (62) | 00:04:28 | 01:18:46 (90) | 00:01:27 | 00:34:54 (86) | 02:10:36 | 69 | |||
88 | 311 | BRUSKI DARIUSZ | GDAŃSK | AUTOBUS Z NAPISEM: KONIEC WYŚCIGU. | POL | 1963 | M50 | 2 | 1 | 00:11:26 (73) | 00:04:32 | 01:12:46 (81) | 00:03:27 | 00:39:03 (90) | 02:11:13 | 70 | ||
89 | 326 | KANIOWSKA KAROLINA | CZESTOCHOWA | POL | 1992 | K18 | 5 | 1 | 00:10:49 (55) | 00:04:03 | 01:16:26 (88) | 00:02:22 | 00:38:17 (89) | 02:11:58 | 19 | |||
90 | 348 | ADAMCZYK LESZEK | BIAŁA NYSKA | - - | POL | 1960 | M50 | 3 | 1 | 00:12:08 (78) | 00:07:09 | 01:12:21 (80) | 00:02:14 | 00:41:52 (92) | 02:15:44 | 71 | ||
91 | 312 | KACZMARCZYK MAGDALENA | BYSTRZYCA KŁODZKA | HARD TEAM | POL | 1983 | K30 | 12 | 1 | 00:14:45 (88) | 00:04:34 | 01:17:14 (89) | 00:02:21 | 00:38:02 (88) | 02:16:56 | 20 | ||
92 | 310 | DARMETKO ALDONA | KŁODZKO | POL | 1977 | K40 | 3 | 1 | 00:20:13 (92) | 00:03:48 | 01:20:31 (92) | 00:01:59 | 00:40:42 (91) | 02:27:13 | 21 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 351 | TRČKA MAREK; TRČKA SIMON; TRČKOVA OLGA | PRAGUE | CZE | 1 | 00:09:03 (1) | 00:01:28 | 01:07:59 (1) | 00:02:04 | 00:34:21 (1) | 01:55:10 | 00:00:15 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 194 | NAWRACAJ MICHAŁ | JAWOR | AJAN IRON TEAM JAWOR | POL | 1986 | M30 | 1 | 1 | 00:14:01 (4) | 00:01:35 | 01:25:34 (2) | 00:00:42 | 00:40:29 (2) | 02:22:21 | 1 | ||
2 | 153 | OWCZAREK KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | POL | 1992 | M18 | 1 | 1 | 00:13:34 (2) | 00:01:17 | 01:26:21 (4) | 00:00:57 | 00:42:38 (6) | 02:24:47 | 2 | |||
3 | 221 | PRZYMUSIŃSKI FILIP | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, NEW BALANCE, TRICENTRE, VELO7, RON WHEELS, LABOSPORT | POL | 1983 | M30 | 2 | 1 | 00:12:38 (1) | 00:01:21 | 01:30:10 (8) | 00:00:59 | 00:39:55 (1) | 02:25:02 | 3 | ||
4 | 223 | MAJKA MICHAŁ | ELBLĄG | LABOSPORT TEAM | POL | 1978 | M40 | 1 | 1 | 00:14:57 (5) | 00:01:54 | 01:26:28 (5) | 00:00:57 | 00:40:54 (3) | 02:25:10 | 4 | ||
5 | 147 | MARKOWSKI MAREK | LUBIN | LABOSPORT TEAM ULTIMATE PETARDA SQUAD | POL | 1978 | M40 | 2 | 1 | 00:13:59 (3) | 00:02:03 | 01:25:05 (1) | 00:01:12 | 00:44:06 (8) | 02:26:24 | 5 | ||
6 | 227 | WOJTYŁO MICHAŁ | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1982 | M30 | 3 | 1 | 00:15:10 (7) | 00:01:52 | 01:26:07 (3) | 00:00:59 | 00:42:34 (5) | 02:26:42 | 6 | ||
7 | 158 | STARZYK LUKASZ | WROCLAW | GVT | POL | 1985 | M30 | 4 | 1 | 00:14:59 (6) | 00:01:58 | 01:27:07 (6) | 00:01:32 | 00:45:05 (9) | 02:30:42 | 7 | ||
8 | 224 | MANIAK ADAM | MIŁOSZYCE | JELCZ TRIATHLON PROJECT | POL | 1979 | M30 | 5 | 1 | 00:15:23 (10) | 00:02:22 | 01:32:45 (11) | 00:01:10 | 00:41:20 (4) | 02:32:59 | 8 | ||
9 | 225 | NIEWIEJSKI NIKODEM | OSTRZESZÓW | POL | 1994 | M18 | 2 | 1 | 00:16:09 (17) | 00:01:54 | 01:27:51 (7) | 00:01:02 | 00:46:48 (17) | 02:33:45 | 9 | |||
10 | 152 | KARCH TOMASZ | ŚWIEBODZICE | GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 1982 | M30 | 6 | 1 | 00:15:20 (8) | 00:01:39 | 01:34:51 (13) | 00:01:02 | 00:43:28 (7) | 02:36:19 | 10 | ||
11 | 213 | KONARSKI MARCIN | NYSA | TRIATHLON NOR NYSA | POL | 1971 | M40 | 3 | 1 | 00:15:22 (9) | 00:01:55 | 01:32:04 (10) | 00:01:17 | 00:46:57 (19) | 02:37:49 | 11 | 00:00:15 | |
12 | 170 | MESSYASZ KRZYSZTOF | OŁAWA | BIMARKO/WELDA TEAM | POL | 1981 | M30 | 7 | 1 | 00:17:52 (30) | 00:01:40 | 01:31:48 (9) | 00:01:13 | 00:46:18 (13) | 02:38:51 | 12 | ||
13 | 220 | BŁAŻOWSKI PAWEŁ | JASŁO | POL | 1975 | M40 | 4 | 1 | 00:17:25 (23) | 00:02:06 | 01:34:59 (15) | 00:01:24 | 00:46:17 (12) | 02:42:11 | 13 | |||
14 | 169 | JASICZEK RADOSŁAW | SWIDNICA | POL | 1979 | M30 | 8 | 1 | 00:16:18 (18) | 00:02:10 | 01:36:46 (22) | 00:01:30 | 00:46:41 (15) | 02:43:25 | 14 | |||
15 | 202 | WYDMUCH MAREK | BARDO | SGR SREBRNA GORA | POL | 1962 | M50 | 1 | 1 | 00:16:57 (20) | 00:02:31 | 01:33:14 (12) | 00:01:44 | 00:49:19 (28) | 02:43:46 | 15 | ||
16 | 242 | GODLEWSKI KRZYSZTOF | ŻARÓW | GVT | POL | 1981 | M30 | 9 | 1 | 00:15:36 (12) | 00:01:54 | 01:36:02 (19) | 00:01:13 | 00:49:11 (27) | 02:43:56 | 16 | ||
17 | 114 | RADECKI MACIEJ | WROCŁAW | GVT | POL | 1982 | M30 | 10 | 1 | 00:18:19 (38) | 00:01:55 | 01:35:06 (16) | 00:01:13 | 00:47:54 (23) | 02:44:28 | 17 | ||
18 | 228 | GRYCMAN ŁUKASZ | TRZCINICA | SPARTA ULTRA TEAM SPARTA ULTRA TEAM | POL | 1978 | M40 | 5 | 1 | 00:18:13 (36) | 00:02:18 | 01:35:49 (18) | 00:01:21 | 00:48:19 (24) | 02:45:59 | 18 | ||
19 | 226 | WOJTYŁO OLIMPIA | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1981 | K30 | 1 | 1 | 00:15:40 (13) | 00:02:13 | 01:36:38 (21) | 00:01:18 | 00:49:59 (32) | 02:46:03 | 1 | 00:00:15 | |
20 | 110 | LICHACZ MIŁOSZ | SMOLEC | POL | 1983 | M30 | 11 | 1 | 00:17:49 (29) | 00:02:10 | 01:35:27 (17) | 00:01:29 | 00:50:02 (33) | 02:46:57 | 19 | |||
21 | 117 | FUTOMA RAFAŁ | RADKÓW | FUTEREK TEAM OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA RADKÓW | POL | 1979 | M30 | 12 | 1 | 00:17:00 (21) | 00:02:35 | 01:34:57 (14) | 00:01:18 | 00:52:03 (46) | 02:47:53 | 20 | ||
22 | 122 | DZITKOWSKI WITOLD | GOWARZEWO | TRENERTRIATHLONU.PL | POL | 1985 | M30 | 13 | 1 | 00:20:02 (65) | 00:02:16 | 01:37:11 (23) | 00:01:02 | 00:47:37 (22) | 02:48:08 | 21 | ||
23 | 136 | STEFANIAK ŁUKASZ | SZCZECIN | POL | 1978 | M40 | 6 | 1 | 00:22:04 (90) | 00:03:01 | 01:36:26 (20) | 00:01:19 | 00:45:36 (10) | 02:48:26 | 22 | |||
24 | 127 | KULBICKI PIOTR | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1981 | M30 | 14 | 1 | 00:18:03 (35) | 00:02:33 | 01:39:40 (26) | 00:01:20 | 00:47:06 (20) | 02:48:42 | 23 | ||
25 | 207 | KUBICZEK GRZEGORZ | WROCŁAW | POL | 1985 | M30 | 15 | 1 | 00:20:15 (71) | 00:02:38 | 01:37:45 (24) | 00:00:54 | 00:47:11 (21) | 02:48:43 | 24 | |||
26 | 240 | TOMASZEWSKI MATEUSZ | WROCŁAW | POL | 1980 | M30 | 16 | 1 | 00:17:04 (22) | 00:01:50 | 01:42:33 (34) | 00:01:08 | 00:46:20 (14) | 02:48:55 | 25 | |||
27 | 161 | STAFIEJ FILIP | LEGIONOWO | WNIEBOWZIECI 2AB 2AB | POL | 1976 | M40 | 7 | 1 | 00:15:43 (14) | 00:01:52 | 01:43:20 (40) | 00:00:59 | 00:49:04 (26) | 02:50:58 | 26 | ||
28 | 219 | JANUSZKO KRZYSZTOF | ŚWIDNICA | GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA JANUSZKO.CO | POL | 1982 | M30 | 17 | 1 | 00:15:45 (15) | 00:02:03 | 01:42:16 (33) | 00:01:34 | 00:49:27 (29) | 02:51:05 | 27 | ||
29 | 129 | ZADKA PAWEL | MIEDZYBÓRZ | POL | 1986 | M30 | 18 | 1 | 00:19:10 (45) | 00:03:02 | 01:42:36 (35) | 00:01:25 | 00:46:55 (18) | 02:53:09 | 28 | |||
30 | 108 | ŁUKOWSKI DARIUSZ | STRZELCE OPOLSKIE | OSIR STRZELCE OPOLSKIE | POL | 1964 | M50 | 2 | 1 | 00:20:01 (64) | 00:01:49 | 01:44:04 (43) | 00:01:12 | 00:46:44 (16) | 02:53:50 | 29 | ||
31 | 238 | BEREZOWSKI TOMASZ | POZNAŃ | POL | 1986 | M30 | 19 | 1 | 00:19:55 (58) | 00:03:26 | 01:43:00 (38) | 00:01:32 | 00:45:59 (11) | 02:53:53 | 30 | |||
32 | 199 | SZCZESNY FILIP | SZUKALICE | GVT | POL | 1975 | M40 | 8 | 1 | 00:19:29 (50) | 00:02:45 | 01:40:51 (29) | 00:01:21 | 00:49:31 (30) | 02:53:57 | 31 | ||
33 | 188 | BORKOWSKI PAWEL | POLANICA ZDROJ | PAWEL BORKOWSKI PAWEL BORKOWSKI | CIV | 1987 | M30 | 20 | 1 | 00:19:53 (55) | 00:02:16 | 01:40:06 (27) | 00:01:16 | 00:50:11 (34) | 02:53:57 | 32 | 00:00:15 | |
34 | 212 | DZIEMBOWSKI ŁUKASZ | RADWANICE | SHOT BLASTING | POL | 1984 | M30 | 21 | 1 | 00:19:26 (49) | 00:03:35 | 01:40:09 (28) | 00:01:34 | 00:50:41 (37) | 02:55:26 | 33 | ||
35 | 166 | SAWCZYN TOMASZ | BRZĘKOWICE DOLNE | TI22ES | POL | 1979 | M30 | 22 | 1 | 00:17:31 (25) | 00:02:12 | 01:43:47 (41) | 00:02:12 | 00:50:31 (35) | 02:56:12 | 34 | ||
36 | 111 | JANISZEWSKI ARKADIUSZ | ŚRODA ŚLĄSKA | GRUPA TRIATHLONOWA RAT | POL | 1971 | M40 | 9 | 1 | 00:19:54 (56) | 00:02:32 | 01:40:53 (30) | 00:01:27 | 00:51:39 (44) | 02:56:26 | 35 | ||
37 | 142 | DANIEL KRZYSZTOF | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M30 | 23 | 1 | 00:19:12 (46) | 00:02:44 | 01:41:13 (31) | 00:01:40 | 00:53:02 (49) | 02:57:50 | 36 | ||
38 | 183 | ŁAŹNIOWSKI DAWID | KUDOWA ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM | POL | 1987 | M30 | 24 | 1 | 00:21:48 (85) | 00:01:51 | 01:41:48 (32) | 00:01:52 | 00:51:18 (41) | 02:58:37 | 37 | ||
39 | 121 | ZAŁUSKA-LIPA AGNIESZKA | MOSINA | AF MOSINA TEAM AF MOSINA TEAM | POL | 1979 | K30 | 2 | 1 | 00:20:03 (67) | 00:02:27 | 01:46:44 (51) | 00:01:19 | 00:49:02 (25) | 02:59:34 | 2 | ||
40 | 205 | PASZEK PRZEMYSŁAW | TYCHY | POL | 1984 | M30 | 25 | 1 | 00:17:53 (32) | 00:02:58 | 01:46:36 (50) | 00:01:34 | 00:50:41 (36) | 02:59:42 | 38 | |||
41 | 218 | ORŁOWSKI KAMIL | WROCŁAW | PIK | POL | 1985 | M30 | 26 | 1 | 00:19:00 (42) | 00:02:16 | 01:42:41 (36) | 00:01:49 | 00:54:03 (54) | 02:59:50 | 39 | ||
42 | 180 | MATUSIEWICZ SLAWOMIR | POZNAŃ | BE3 CITYZEN_ SOLID _ POZNAŃ | POL | 1979 | M30 | 27 | 1 | 00:19:52 (54) | 00:02:22 | 01:43:08 (39) | 00:01:28 | 00:53:07 (50) | 02:59:58 | 40 | ||
43 | 178 | KOŁODZIEJ ZIEMOWIT | KATOWICE | UKS WODNIK29KATOWICE | POL | 1972 | M40 | 10 | 1 | 00:17:45 (28) | 00:02:47 | 01:44:59 (45) | 00:01:28 | 00:54:32 (55) | 03:01:31 | 41 | ||
44 | 187 | KITLAS MARCIN | WARSZAWA | PCWORLD.PL | POL | 1986 | M30 | 28 | 1 | 00:19:05 (44) | 00:02:55 | 01:45:09 (46) | 00:01:30 | 00:53:53 (53) | 03:02:31 | 42 | ||
45 | 112 | PIKUL PIOTR | WARSZAWA | BPH RUNNERS TEAM | POL | 1980 | M30 | 29 | 1 | 00:18:13 (37) | 00:02:29 | 01:50:18 (56) | 00:01:35 | 00:51:18 (42) | 03:03:54 | 43 | ||
46 | 176 | POLEWSKI WOJCIECH | WAŁBRZYCH | ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH | POL | 1972 | M40 | 11 | 1 | 00:20:28 (72) | 00:03:30 | 01:45:12 (47) | 00:02:06 | 00:52:47 (47) | 03:04:03 | 44 | ||
47 | 206 | GRUNDYS PAWEŁ | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | POL | 1981 | M30 | 30 | 1 | 00:17:57 (33) | 00:03:02 | 01:49:42 (55) | 00:02:13 | 00:51:13 (39) | 03:04:06 | 45 | |||
48 | 138 | BARTOCHOWSKI ŁUKASZ | POZNAŃ | VAN HOOY BIKE MANUFAKTUR | POL | 1981 | M30 | 31 | 1 | 00:19:36 (51) | 00:02:28 | 01:44:12 (44) | 00:02:00 | 00:56:10 (62) | 03:04:25 | 46 | ||
49 | 140 | LIPIŃSKI MARCIN | KOMORNIKI | POL | 1977 | M40 | 12 | 1 | 00:16:44 (19) | 00:05:23 | 01:44:04 (42) | 00:02:05 | 00:56:09 (61) | 03:04:25 | 47 | |||
50 | 135 | CHYB MARCIN | WAŁBRZYCH | POL | 1973 | M40 | 13 | 1 | 00:20:05 (69) | 00:02:48 | 01:48:46 (54) | 00:01:45 | 00:51:13 (40) | 03:04:37 | 48 | |||
51 | 113 | FILAK SLAWOMIR | ŻORY | LABOSPORT TEAM HRMAX ZORY | POL | 1972 | M40 | 14 | 1 | 00:17:27 (24) | 00:02:13 | 01:52:21 (65) | 00:01:57 | 00:51:20 (43) | 03:05:18 | 49 | ||
52 | 156 | ADAMCZYK GRZEGORZ | MIKOŁÓW | 19741974 | POL | 1974 | M40 | 15 | 1 | 03:05:29 | 50 | |||||||
53 | 184 | BATOR RAFAŁ | WROCŁAW | POL | 1984 | M30 | 32 | 1 | 00:20:12 (70) | 00:03:19 | 01:45:44 (48) | 00:01:40 | 00:54:43 (56) | 03:05:38 | 51 | |||
54 | 200 | FELKA DARIUSZ | GWOŹDZICE | POL | 1989 | M18 | 3 | 1 | 00:18:02 (34) | 00:02:59 | 01:42:43 (37) | 00:01:31 | 01:02:25 (85) | 03:07:40 | 52 | |||
55 | 154 | STWERTETSCHKA DARIUSZ | KUDOWA-ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW | POL | 1967 | M50 | 3 | 1 | 00:19:56 (59) | 00:02:24 | 01:46:59 (52) | 00:01:39 | 00:56:47 (64) | 03:07:45 | 53 | ||
56 | 181 | GAŁEK ANNA | JELENIA GÓRA | POL | 1982 | K30 | 3 | 1 | 00:19:50 (53) | 00:02:58 | 01:50:52 (61) | 00:01:22 | 00:53:00 (48) | 03:08:03 | 3 | |||
57 | 125 | SAŁATA ROMAN | ŚWIEBODZICE | TEMMPO WAŁBRZYCH | POL | 1978 | M40 | 16 | 1 | 00:18:59 (41) | 00:02:28 | 01:50:20 (57) | 00:01:30 | 00:55:47 (58) | 03:09:03 | 54 | ||
58 | 241 | KRATZ DANIEL | WIEN | DEU | 1992 | M18 | 4 | 1 | 00:16:04 (16) | 00:03:20 | 01:37:53 (25) | 00:01:51 | 01:10:00 (101) | 03:09:08 | 55 | |||
59 | 208 | DEREK MACIEJ | POLKOWICE | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M18 | 5 | 1 | 00:18:49 (40) | 00:02:51 | 01:53:57 (70) | 00:01:23 | 00:53:18 (51) | 03:10:18 | 56 | ||
60 | 239 | ROJEK ROBERT | TYCHY | VIKING TAINING CENTER PH WŁODEK - SKLEP KAPRYS | POL | 1977 | M40 | 17 | 1 | 00:21:26 (83) | 00:03:48 | 01:47:48 (53) | 00:01:32 | 00:55:48 (60) | 03:10:22 | 57 | ||
61 | 157 | KOSICKI BARTŁOMIEJ | WROCŁAW | POL | 1983 | M30 | 33 | 1 | 00:20:52 (78) | 00:02:57 | 01:50:21 (58) | 00:01:07 | 00:55:47 (59) | 03:11:03 | 58 | |||
62 | 186 | JANUS JACEK | ŻORY | HRMAX ŻORY | POL | 1979 | M30 | 34 | 1 | 00:17:41 (26) | 00:02:53 | 01:50:32 (59) | 00:01:49 | 00:58:46 (70) | 03:11:42 | 59 | ||
63 | 216 | WĘGRZYNOWSKI ŁUKASZ | BYKÓW | POL | 1978 | M40 | 18 | 1 | 00:20:00 (62) | 00:03:10 | 01:46:13 (49) | 00:01:30 | 01:00:51 (77) | 03:11:45 | 60 | |||
64 | 203 | ROMANOWSKI PIOTR | WYSOKA | TIETO TRIATHLON TEAM 1986 | POL | 1986 | M30 | 35 | 1 | 00:22:20 (92) | 00:03:07 | 01:55:00 (71) | 00:02:14 | 00:49:33 (31) | 03:12:15 | 61 | ||
65 | 107 | LICHACZ ANNA | SMOLEC | POL | 1981 | K30 | 4 | 1 | 00:20:33 (74) | 00:03:23 | 01:52:07 (63) | 00:01:39 | 00:55:35 (57) | 03:13:18 | 4 | |||
66 | 177 | KSIĘŻAREK ŁUKASZ | WROCŁAW | KUZIO | POL | 1981 | M30 | 36 | 1 | 00:20:01 (63) | 00:03:42 | 01:50:40 (60) | 00:01:58 | 00:58:24 (69) | 03:14:44 | 62 | ||
67 | 149 | TETLA KAROLINA | WARSZAWA | POL | 1990 | K18 | 1 | 1 | 00:17:43 (27) | 00:02:39 | 02:00:49 (81) | 00:01:30 | 00:53:33 (52) | 03:16:29 | 5 | 00:00:15 | ||
68 | 185 | CZERNER KRZYSZTOF | LIBERTÓW | POL | 1986 | M30 | 37 | 1 | 00:19:05 (43) | 00:02:40 | 01:53:31 (69) | 00:02:20 | 00:59:11 (72) | 03:16:46 | 63 | |||
69 | 190 | PŁAZA ARTUR | WROCŁAW | POL | 1979 | M30 | 38 | 1 | 00:21:53 (88) | 00:03:40 | 01:57:52 (77) | 00:02:16 | 00:51:12 (38) | 03:16:52 | 64 | |||
70 | 168 | OKOŃ MICHAŁ | JULIANÓW | YACHTOO SPORTS TEAM | POL | 1979 | M30 | 39 | 1 | 00:18:27 (39) | 00:04:32 | 01:52:38 (67) | 00:02:03 | 01:02:05 (83) | 03:19:59 | 65 | 00:00:15 | |
71 | 145 | KRUPOWICZ MARCIN | WARSZAWA | POL | 1964 | M50 | 4 | 1 | 00:20:00 (60) | 00:04:02 | 01:56:04 (74) | 00:02:11 | 00:58:19 (68) | 03:20:35 | 66 | |||
72 | 179 | MARTYNIEC DANIEL | OLEŚNICA | POL | 1991 | M18 | 6 | 1 | 00:21:21 (82) | 00:03:28 | 01:52:10 (64) | 00:01:09 | 01:02:36 (86) | 03:20:44 | 67 | |||
73 | 209 | TRČKA JAN | PRAGUE | CZE | 1968 | M50 | 5 | 1 | 00:20:56 (80) | 00:03:42 | 01:52:00 (62) | 00:02:08 | 01:02:21 (84) | 03:21:08 | 68 | |||
74 | 192 | TURCZYŃSKI PRZEMYSŁAW | DZIERŻONIÓW | MARCUS TEAM | POL | 1981 | M30 | 40 | 1 | 00:19:55 (57) | 00:03:14 | 01:59:25 (79) | 00:02:26 | 00:56:19 (63) | 03:21:19 | 69 | ||
75 | 222 | REKOWSKI NORBERT | LEGNICA | ARBONNE ARBONNE | POL | 1983 | M30 | 41 | 1 | 00:19:45 (52) | 00:04:34 | 01:53:23 (68) | 00:04:44 | 00:59:37 (73) | 03:22:03 | 70 | ||
76 | 106 | LUBICKI WOJCIECH | ZABRZE | - - | POL | 1966 | M50 | 6 | 1 | 00:19:18 (47) | 00:02:46 | 01:58:05 (78) | 00:02:22 | 00:59:40 (74) | 03:22:12 | 71 | ||
77 | 163 | LECH MARCIN | WROCŁAW | NOA | POL | 1983 | M30 | 42 | 1 | 00:20:00 (61) | 00:03:26 | 01:55:21 (72) | 00:02:17 | 01:01:22 (79) | 03:22:26 | 72 | ||
78 | 230 | PEJSEK DAVID | JAROMER | CLAIRSSY RACING | CZE | 1987 | M30 | 43 | 1 | 00:24:08 (98) | 00:03:27 | 01:56:23 (75) | 00:02:49 | 00:57:28 (66) | 03:24:15 | 73 | ||
79 | 189 | PODLEŚNY TOMASZ | SZCZECIN | DELOITTE ADVENTURE TEAM | POL | 1977 | M40 | 19 | 1 | 00:20:38 (75) | 00:02:51 | 02:00:04 (80) | 00:02:51 | 00:58:53 (71) | 03:25:17 | 74 | ||
80 | 210 | STASIAK PAWEŁ | DZIERŻONIÓW | POL | 1986 | M30 | 44 | 1 | 00:17:52 (31) | 00:06:28 | 01:56:40 (76) | 00:02:33 | 01:01:53 (82) | 03:25:26 | 75 | |||
81 | 171 | SADŁO TOMASZ | ZABRZE | @SĘDZIABIEGA BUDMARK SIEMKOWICE | POL | 1981 | M30 | 45 | 1 | 00:21:33 (84) | 00:03:28 | 02:08:03 (92) | 00:00:59 | 00:51:41 (45) | 03:25:44 | 76 | ||
82 | 143 | LEWCZAK DARIUSZ | LEWIN BRZESKI | MARCUS TEAM | POL | 1962 | M50 | 7 | 1 | 00:22:37 (94) | 00:02:04 | 01:55:35 (73) | 00:02:11 | 01:04:55 (91) | 03:27:22 | 77 | ||
83 | 197 | JEKA PIOTR | CHOJNÓW | JEKA TEAM | POL | 1964 | M50 | 8 | 1 | 00:15:35 (11) | 00:03:34 | 02:04:57 (85) | 00:03:11 | 01:01:29 (81) | 03:28:46 | 78 | ||
84 | 175 | ATRASZKIEWICZ OLGA | GDAŃSK | POL | 1976 | K40 | 1 | 1 | 00:20:29 (73) | 00:04:25 | 02:02:12 (83) | 00:01:47 | 01:00:12 (75) | 03:29:04 | 6 | |||
85 | 164 | ZAPŁATA MAREK | KAMIENIEC | POL | 1956 | M60 | 1 | 1 | 00:20:43 (76) | 00:03:41 | 02:05:30 (87) | 00:03:21 | 00:57:26 (65) | 03:30:55 | 79 | 00:00:15 | ||
86 | 115 | MICHALEWSKI MATEUSZ | OLSZOWICE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | POL | 1976 | M40 | 20 | 1 | 00:20:04 (68) | 00:04:31 | 02:02:41 (84) | 00:03:08 | 01:00:54 (78) | 03:31:19 | 80 | ||
87 | 214 | KRAWCZYK MATEUSZ | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | URZĄD GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI | POL | 1986 | M30 | 46 | 1 | 00:24:10 (99) | 00:04:40 | 02:01:03 (82) | 00:01:42 | 01:00:43 (76) | 03:32:16 | 81 | ||
88 | 182 | SUDER MATEUSZ | KRAKÓW | POL | 1982 | M30 | 47 | 1 | 00:28:54 (105) | 00:04:22 | 01:52:38 (66) | 00:02:38 | 01:07:13 (97) | 03:36:00 | 82 | 00:00:15 | ||
89 | 134 | OSTROWSKA-BADURA ANNA | BEZRZECZE | POL | 1979 | K30 | 5 | 1 | 00:22:02 (89) | 00:03:08 | 02:08:09 (93) | 00:02:33 | 01:01:27 (80) | 03:37:20 | 7 | |||
90 | 118 | OLSZEWSKA KARINA | GDYNIA | POL | 1977 | K40 | 2 | 1 | 00:22:10 (91) | 00:03:19 | 02:05:18 (86) | 00:02:00 | 01:05:05 (92) | 03:37:52 | 8 | |||
91 | 146 | BALANDYK JACEK | WROCŁAW | POL | 1983 | M30 | 48 | 1 | 00:20:54 (79) | 00:03:19 | 02:06:59 (90) | 00:01:59 | 01:06:37 (94) | 03:40:03 | 83 | 00:00:15 | ||
92 | 196 | IDZIASZEK KLAUDIA | WROCŁAW | POL | 1991 | K18 | 2 | 1 | 00:21:19 (81) | 00:03:19 | 02:12:32 (95) | 00:02:57 | 01:03:03 (87) | 03:43:09 | 9 | |||
93 | 217 | KARWAT ROMAN | BIERUŃ | GOMOLA TRANS AIRCO AIRCO | POL | 1966 | M50 | 9 | 1 | 00:23:33 (97) | 00:03:58 | 02:07:49 (91) | 00:02:08 | 01:06:04 (93) | 03:43:31 | 84 | ||
94 | 229 | SZUSZKIEWICZ TOMASZ | WROCŁAW | POL | 1974 | M40 | 21 | 1 | 00:20:50 (77) | 00:04:47 | 02:06:38 (89) | 00:04:48 | 01:06:56 (95) | 03:43:58 | 85 | |||
95 | 148 | STAWIAK PAWEŁ | KAMIEN | POL | 1987 | M30 | 49 | 1 | 00:23:29 (96) | 00:02:36 | 02:11:37 (94) | 00:01:47 | 01:04:36 (90) | 03:44:05 | 86 | |||
96 | 123 | ROJEK SAMBOR | TORUŃ | POL | 1985 | M30 | 50 | 1 | 00:21:50 (87) | 00:06:08 | 00:57:29 (67) | 03:49:55 | 87 | |||||
97 | 204 | WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ | NYSA | POL | 1974 | M40 | 22 | 1 | 00:19:25 (48) | 00:04:42 | 02:16:40 (98) | 00:02:38 | 01:08:04 (99) | 03:51:29 | 88 | |||
98 | 195 | SZCZEPAŃSKI DARIUSZ | MIKOŁÓW | POL | 1966 | M50 | 10 | 1 | 00:21:49 (86) | 00:04:46 | 02:14:08 (97) | 00:02:59 | 01:07:52 (98) | 03:51:34 | 89 | |||
99 | 211 | ŚLÓSARCZYK TOMASZ | WROCLAW | NBP | POL | 1955 | M60 | 2 | 1 | 00:22:43 (95) | 00:07:09 | 02:05:39 (88) | 00:06:22 | 01:10:21 (102) | 03:52:30 | 90 | 00:00:15 | |
100 | 201 | MACIEJOWSKA - BĄCZEK KATARZYNA | MIĘDZYRZECZE GÓRNE | POL | 1975 | K40 | 3 | 1 | 00:26:49 (103) | 00:03:18 | 02:13:35 (96) | 00:02:59 | 01:07:00 (96) | 03:53:41 | 10 | |||
101 | 167 | WOJNICKI ROMAN | 66-460 | WOJNICCY TRI CLUB WOJNICCY TRI CLUB | POL | 1955 | M60 | 3 | 1 | 00:24:51 (101) | 00:03:25 | 02:21:06 (102) | 00:02:41 | 01:04:24 (89) | 03:56:27 | 91 | ||
102 | 191 | KRZYŻAŃSKI DARIUSZ | ŁÓDŹ | POL | 1971 | M40 | 23 | 1 | 00:29:42 (106) | 00:04:50 | 02:20:51 (101) | 00:01:37 | 01:03:45 (88) | 04:00:44 | 92 | |||
103 | 119 | WOŹNIAKOWSKI OLGIERD | NOWA IWICZNA | POL | 1971 | M40 | 24 | 1 | 00:22:25 (93) | 00:04:24 | 02:18:11 (99) | 00:02:47 | 01:17:01 (106) | 04:04:47 | 93 | |||
104 | 124 | KUROPATWIŃSKI ANDRZEJ | GDAŃSK | NEC TEMERE NEC TIMIDE | POL | 1981 | M30 | 51 | 1 | 00:26:12 (102) | 00:04:28 | 02:20:48 (100) | 00:02:30 | 01:12:45 (105) | 04:06:43 | 94 | ||
105 | 160 | MAJCHRZAK OLGA | WROCŁAW | POL | 1980 | K30 | 6 | 1 | 00:20:02 (66) | 00:04:45 | 02:33:12 (104) | 00:03:41 | 01:08:13 (100) | 04:09:54 | 11 | |||
106 | 193 | IWASZKO PIOTR | DZIERŻONIÓW | POL | 1980 | M30 | 52 | 1 | 00:24:14 (100) | 00:07:28 | 02:22:17 (103) | 00:07:11 | 01:11:45 (103) | 04:12:56 | 95 | |||
107 | 105 | BUCZKO MICHAŁ | WROCŁAW | POL | 1983 | M30 | 53 | 1 | 00:27:15 (104) | 00:03:15 | 02:43:04 (105) | 00:03:00 | 01:23:54 (108) | 04:40:28 | 96 | |||
108 | 172 | WOJCIUL JUSTYNA | KOWARY | KOWARY BIEGAJĄ | POL | 1987 | K30 | 7 | 1 | 00:46:45 (108) | 00:05:03 | 02:53:56 (106) | 00:01:56 | 01:11:47 (104) | 04:59:28 | 12 | ||
109 | 198 | IDZIASZEK TOMASZ | ŁOMIANKI | POL | 1983 | M30 | 54 | 1 | 00:30:45 (107) | 00:11:16 | 03:06:04 (107) | 00:05:10 | 01:21:31 (107) | 05:14:45 | 97 |
W zawodach Triminator na dystansie Dzień sądu (1/2 IM) obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 28.02.2018
320,00 PLN płatne do 26.06.2018
340,00 PLN płatne do 08.07.2018
W zawodach Triminator na dystansie I’ll be back (1/4 IM) obowiązują opłaty w wysokości:
170,00 PLN płatne do 28.02.2018
190,00 PLN płatne do 26.06.2018
210,00 PLN płatne do 08.07.2018
W zawodach Triminator na dystansie Terminacja (1/8 IM) obowiązują opłaty w wysokości:
120,00 PLN płatne do 28.02.2018
140,00 PLN płatne do 26.06.2018
160,00 PLN płatne do 08.07.2018
W zawodach Triminator na dystansie Dzień sądu (1/2 IM) w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
450,00 PLN płatne do 28.02.2018
470,00 PLN płatne do 26.06.2018
490,00 PLN płatne do 08.07.2018
W zawodach Triminator na dystansie I’ll be back (1/4 IM) w ramach rywalizacji obowiązują opłaty w wysokości:
320,00 PLN płatne do 28.02.2018
340,00 PLN płatne do 26.06.2018
360,00 PLN płatne do 08.07.2018
W zawodach Triminator na dystansie Terminacja (1/8 IM) w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
270,00 PLN płatne do 28.02.2018
290,00 PLN płatne do 26.06.2018
310,00 PLN płatne do 08.07.2018
W zawodach Triminator Kids obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 26.06.2018
40,00 PLN płatne do 08.07.2018