Garmin Triminator Radków 2019
Data i godzina | 2019-09-14 09:00:00 |
Miejscowość | Radków |
Dystans | 1/2 IM; 1/4 IM; 1/8 IM |
Oficjalna strona | http://triminator.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 150 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 81 | CZYSZ ROBERT | POZNAŃ | UKS CITYZEN KM SPORT PRO TEAM | POL | 1994 | M18 | 1 | 1 | 00:27:09 (1) | 00:01:58 | 03:03:09 (1) | 00:01:08 | 02:40:43 (10) | 06:14:07 | 1 | ||
2 | 50 | JAWOREK ŁUKASZ | TRZCIANY | WNIEBOWZIĘCI | POL | 1979 | M40 | 1 | 1 | 00:39:45 (29) | 00:02:12 | 03:04:40 (2) | 00:02:00 | 02:26:19 (3) | 06:14:56 | 2 | ||
3 | 28 | MAZURKIEWICZ DAREK | SMOLEC | POL | 1978 | M40 | 2 | 1 | 00:34:40 (5) | 00:01:59 | 03:10:31 (4) | 00:02:10 | 02:26:05 (2) | 06:15:24 | 3 | |||
4 | 80 | MIKA TOMASZ | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | POL | 1979 | M40 | 3 | 1 | 00:39:10 (21) | 00:01:48 | 03:12:19 (7) | 00:02:01 | 02:24:20 (1) | 06:19:39 | 4 | ||
5 | 62 | WOŁODKO GRZEGORZ | SMOLEC | POL | 1977 | M40 | 4 | 1 | 00:36:41 (8) | 00:02:27 | 03:08:23 (3) | 00:02:00 | 02:36:14 (7) | 06:25:45 | 5 | |||
6 | 65 | SKOWRONSKI JACEK | WARSZAWA | RKS HUWDU | POL | 1977 | M40 | 5 | 1 | 00:36:53 (9) | 00:01:48 | 03:10:36 (5) | 00:02:23 | 02:35:50 (6) | 06:27:30 | 6 | ||
7 | 66 | GODLEWSKI KRZYSZTOF | ŻARÓW | GVT | POL | 1981 | M30 | 1 | 1 | 00:35:59 (6) | 00:01:54 | 03:16:26 (10) | 00:02:16 | 02:34:14 (4) | 06:30:49 | 7 | ||
8 | 30 | OPLATEK EDUARD | PRAHA | KTP TÁBOR | CZE | 1975 | M40 | 6 | 1 | 00:37:16 (13) | 00:03:46 | 03:12:44 (8) | 00:03:43 | 02:43:24 (14) | 06:40:54 | 8 | ||
9 | 24 | MAŁECKI MATEUSZ | NOWY TARG | 111.KEGEL.PL | POL | 1982 | M30 | 2 | 1 | 00:44:24 (48) | 00:02:47 | 03:11:26 (6) | 00:01:57 | 02:41:02 (11) | 06:41:37 | 9 | ||
10 | 25 | HAJNOS-MAŁECKA MARIA | SZAFLARY | 111.KEGEL.PL | POL | 1984 | K30 | 1 | 1 | 00:34:29 (4) | 00:02:02 | 03:27:28 (18) | 00:02:35 | 02:35:06 (5) | 06:41:40 | 1 | ||
11 | 73 | GLAJC DANIEL | CIESZYN | TRINERGY | POL | 1971 | M40 | 7 | 1 | 00:32:50 (2) | 00:01:59 | 03:27:06 (17) | 00:02:41 | 02:37:40 (8) | 06:42:16 | 10 | ||
12 | 51 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | <2:15 JAK WIATR POZWOLI ;). | POL | 1982 | M30 | 3 | 1 | 00:38:53 (20) | 00:03:28 | 03:21:03 (12) | 00:02:51 | 02:42:21 (12) | 06:48:36 | 11 | ||
13 | 68 | FUTOMA RAFAŁ | RADKÓW | FUTEREK TEAM OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA RADKÓW | POL | 1979 | M40 | 8 | 1 | 00:37:15 (12) | 00:02:35 | 03:25:34 (16) | 00:02:40 | 02:40:41 (9) | 06:48:44 | 12 | ||
14 | 46 | PIOTROWSKI TOMASZ | BULOWICE | BYLE DO BRZEGU | POL | 1987 | M30 | 4 | 1 | 00:40:50 (35) | 00:03:05 | 03:19:28 (11) | 00:02:23 | 02:45:50 (18) | 06:51:36 | 13 | ||
15 | 45 | ŻWIRSKI MARCIN | NYSA | POL | 1989 | M30 | 5 | 1 | 00:39:12 (22) | 00:04:13 | 03:23:32 (14) | 00:02:48 | 02:44:14 (16) | 06:53:59 | 14 | |||
16 | 61 | BODURKA ADAM | KRAKÓW | POL | 1992 | M18 | 2 | 1 | 00:39:31 (27) | 00:06:30 | 03:21:08 (13) | 00:04:22 | 02:43:03 (13) | 06:54:35 | 15 | |||
17 | 53 | DZITKOWSKI WITOLD | GOWARZEWO | TRENERTRIATHLONU.PL | POL | 1985 | M30 | 6 | 1 | 00:44:08 (46) | 00:02:44 | 03:24:41 (15) | 00:02:47 | 02:48:33 (22) | 07:02:53 | 16 | ||
18 | 57 | SZPITER TOMASZ | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | POL | 1969 | M50 | 1 | 1 | 00:38:48 (19) | 00:04:41 | 03:31:54 (19) | 00:02:27 | 02:46:53 (20) | 07:04:42 | 17 | ||
19 | 38 | ŁAŹNIOWSKI DAWID | KUDOWA ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM | POL | 1987 | M30 | 7 | 1 | 00:43:08 (38) | 00:02:08 | 03:32:12 (20) | 00:02:38 | 02:45:18 (17) | 07:05:23 | 18 | ||
20 | 69 | ZADKA PAWEL | MIEDZYBÓRZ | POL | 1986 | M30 | 8 | 1 | 00:37:18 (14) | 00:03:03 | 03:32:32 (21) | 00:02:41 | 02:50:09 (24) | 07:05:42 | 19 | |||
21 | 77 | DYKSZAK FILIP | WIELICZKA | WM TRISELF | POL | 1983 | M30 | 9 | 1 | 00:37:35 (17) | 00:02:06 | 03:16:04 (9) | 00:02:35 | 03:12:44 (39) | 07:11:04 | 20 | ||
22 | 19 | STAFIEJ FILIP | JOZEFOW K/ LEGIONOWA | WNIEBOWZIECI 2AB 2AB | POL | 1976 | M40 | 9 | 1 | 00:34:20 (3) | 00:02:25 | 03:39:24 (26) | 00:04:06 | 02:52:44 (25) | 07:12:58 | 21 | ||
23 | 15 | DŻUGAJ TOMASZ | TWARDOGÓRA | OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA | POL | 1978 | M40 | 10 | 1 | 00:43:36 (40) | 00:03:10 | 03:38:50 (25) | 00:02:42 | 02:46:00 (19) | 07:14:17 | 22 | ||
24 | 78 | MARCINIEC DAMIAN | WIELICZKA | TRIWISE | POL | 1982 | M30 | 10 | 1 | 00:37:34 (16) | 00:02:49 | 03:33:54 (22) | 00:03:30 | 02:56:46 (27) | 07:14:33 | 23 | ||
25 | 74 | PIĄTKOWSKI MARCIN | WAŁBRZYCH | GIRA SIĘ KRĘCI | POL | 1983 | M30 | 11 | 1 | 00:39:17 (23) | 00:03:33 | 03:36:33 (23) | 00:02:23 | 02:58:32 (30) | 07:20:17 | 24 | ||
26 | 64 | BOGUSZ PIOTR | WARSZAWA | RKS HUWDU | POL | 1977 | M40 | 11 | 1 | 00:37:21 (15) | 00:02:30 | 03:45:12 (36) | 00:03:04 | 02:52:48 (26) | 07:20:54 | 25 | ||
27 | 56 | KUCZAJ MARCIN | WROCŁAW | IM-POSSIBLE TEAM | POL | 1986 | M30 | 12 | 1 | 00:43:50 (43) | 00:03:54 | 03:46:17 (37) | 00:03:21 | 02:43:53 (15) | 07:21:14 | 26 | ||
28 | 76 | SKROK KRZYSZTOF | PŁOCK | RYKOTEAM | POL | 1970 | M40 | 12 | 1 | 00:43:13 (39) | 00:04:44 | 03:43:21 (32) | 00:03:41 | 02:47:25 (21) | 07:22:24 | 27 | ||
29 | 82 | KORZENIEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1989 | M30 | 13 | 1 | 00:39:53 (30) | 00:02:28 | 03:43:50 (35) | 00:03:09 | 02:57:26 (28) | 07:26:47 | 28 | |||
30 | 71 | WINKLER MARCIN | SOMPOLNO | PRZYCHODNIA LEKARSKA SOMPOLNO | POL | 1979 | M40 | 13 | 1 | 00:39:27 (25) | 00:02:52 | 03:43:46 (33) | 00:02:54 | 02:57:47 (29) | 07:26:47 | 29 | ||
31 | 35 | SKÓRA TOMASZ | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1973 | M40 | 14 | 1 | 00:44:05 (45) | 00:03:07 | 03:50:11 (39) | 00:02:50 | 02:49:34 (23) | 07:29:46 | 30 | ||
32 | 36 | STWERTETSCHKA DARIUSZ | KUDOWA-ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW | POL | 1967 | M50 | 2 | 1 | 00:43:46 (42) | 00:02:36 | 03:39:53 (28) | 00:02:39 | 03:01:15 (31) | 07:30:09 | 31 | ||
33 | 58 | TOMASZEWSKI MATEUSZ | WROCŁAW | POL | 1980 | M30 | 14 | 1 | 00:37:11 (11) | 00:02:18 | 03:41:04 (29) | 00:04:02 | 03:11:31 (35) | 07:36:06 | 32 | |||
34 | 63 | KOGUT BARTŁOMIEJ | OŁAWA | POL | 1981 | M30 | 15 | 1 | 00:36:55 (10) | 00:02:57 | 03:43:47 (34) | 00:01:55 | 03:11:39 (36) | 07:37:13 | 33 | |||
35 | 32 | WARDYŃSKI JAROSŁAW | PODBRZEZIE DOLNE | ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW | POL | 1971 | M40 | 15 | 1 | 00:48:37 (56) | 00:04:41 | 03:42:25 (30) | 00:03:47 | 03:02:08 (32) | 07:41:38 | 34 | ||
36 | 47 | TRELA RAFAŁ | ŻYWIEC | KT ŻYWIEC | POL | 1968 | M50 | 3 | 1 | 00:39:25 (24) | 00:03:27 | 03:51:38 (40) | 00:02:02 | 03:12:26 (38) | 07:48:57 | 35 | ||
37 | 39 | MICHALAK PIOTR | GORZÓW WLKP. | FRIENDLY FIRE | POL | 1988 | M30 | 16 | 1 | 00:40:17 (34) | 00:02:03 | 03:49:13 (38) | 00:02:00 | 03:15:23 (42) | 07:48:57 | 36 | ||
38 | 26 | KOŁODZIEJ ZIEMOWIT | KATOWICE | BAKERYAPP | POL | 1972 | M40 | 16 | 1 | 00:37:54 (18) | 00:02:08 | 03:54:03 (41) | 00:03:33 | 03:15:06 (41) | 07:52:44 | 37 | ||
39 | 14 | MATYASZEK MAREK | KŁODZKO | MONOPOLLAND WĄS SPORT MONOPOLLAND WĄS SPORT | POL | 1977 | M40 | 17 | 1 | 00:53:33 (59) | 00:03:01 | 03:39:45 (27) | 00:02:13 | 03:23:12 (46) | 08:01:44 | 38 | ||
40 | 79 | SAKOWSKI SEBASTIAN | MĘDŁÓW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1979 | M40 | 18 | 1 | 00:45:00 (50) | 00:06:19 | 03:38:33 (24) | 00:06:42 | 03:25:19 (49) | 08:01:53 | 39 | ||
41 | 23 | GÓRSKI MARCIN | WARSZAWA | LEGIA RUN CLUB | POL | 1980 | M30 | 17 | 1 | 00:39:29 (26) | 00:05:37 | 04:03:58 (46) | 00:07:56 | 03:11:42 (37) | 08:08:42 | 40 | ||
42 | 49 | ZAWIŁO BARTŁOMIEJ | SIERCZA | NOWA HUTA TEAM | POL | 1989 | M30 | 18 | 1 | 00:36:35 (7) | 00:03:43 | 04:19:23 (53) | 00:03:54 | 03:11:08 (34) | 08:14:43 | 41 | ||
43 | 13 | SIKORSKI WOJCIECH | SIECHNICE | POL | 1977 | M40 | 19 | 1 | 00:39:36 (28) | 00:02:39 | 04:15:56 (50) | 00:03:47 | 03:12:46 (40) | 08:14:45 | 42 | |||
44 | 41 | LORENZ JERZY | BIERUŃ | POL | 1978 | M40 | 20 | 1 | 00:45:03 (51) | 00:03:55 | 04:01:09 (44) | 00:06:34 | 03:21:39 (44) | 08:18:20 | 43 | |||
45 | 52 | PIĄTKOWSKI TOMASZ | GŁUSZYCA | GIRA SIĘ KRĘCI GIRA SIĘ KRĘCI | POL | 1979 | M40 | 21 | 1 | 00:46:57 (54) | 00:04:30 | 04:03:56 (45) | 00:03:34 | 03:22:12 (45) | 08:21:09 | 44 | ||
46 | 67 | MAZUREK MICHAŁ | KŁODZKO | MONOPOLLAND WĄS SPORT | POL | 1975 | M40 | 22 | 1 | 00:49:02 (57) | 00:03:10 | 03:43:16 (31) | 00:02:37 | 03:45:35 (56) | 08:23:41 | 45 | ||
47 | 75 | LEWANDOWSKI RAFAŁ | SKIERNIEWICE | POL | 1989 | M30 | 19 | 1 | 00:44:43 (49) | 00:04:47 | 04:09:23 (48) | 00:04:07 | 03:24:12 (47) | 08:27:13 | 46 | |||
48 | 29 | GRZYWIŃSKI WOJTEK | TORUŃ | POL | 1985 | M30 | 20 | 1 | 00:40:08 (31) | 00:03:13 | 04:08:40 (47) | 00:04:28 | 03:33:46 (52) | 08:30:15 | 47 | |||
49 | 54 | SIODŁA MACIEJ | CZERWONAK | POL | 1975 | M40 | 23 | 1 | 00:44:01 (44) | 00:04:20 | 03:56:15 (42) | 00:05:59 | 03:40:40 (55) | 08:31:14 | 48 | |||
50 | 22 | LEWARDOWSKI KONRAD | POZNAŃ | KTB KUNY STRZESZYN | POL | 1970 | M40 | 24 | 1 | 00:46:28 (53) | 00:05:38 | 04:12:29 (49) | 00:04:42 | 03:28:59 (50) | 08:38:16 | 49 | ||
51 | 48 | WACH MARCIN | ŚWIDNICA | POL | 1981 | M30 | 21 | 1 | 00:45:39 (52) | 00:07:39 | 04:19:15 (52) | 00:06:56 | 03:18:47 (43) | 08:38:16 | 50 | |||
52 | 20 | OCHOTA RAFAŁ | STARGARD | STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM. | POL | 1976 | M40 | 25 | 1 | 00:52:59 (58) | 00:06:09 | 04:29:54 (57) | 00:08:25 | 03:04:37 (33) | 08:42:03 | 51 | ||
53 | 37 | STAŃCZAK JĘDRZEJ | WROCŁAW | POL | 1985 | M30 | 22 | 1 | 00:47:57 (55) | 00:08:22 | 04:18:50 (51) | 00:06:12 | 03:24:16 (48) | 08:45:38 | 52 | |||
54 | 40 | KRUPOWICZ MARCIN | WARSZAWA | POL | 1964 | M50 | 4 | 1 | 00:40:12 (32) | 00:05:29 | 04:24:49 (54) | 00:05:11 | 03:39:05 (54) | 08:54:46 | 53 | |||
55 | 72 | SIEMIŃSKI RADOSŁAW | KRAKÓW | GTX TEAM | POL | 1981 | M30 | 23 | 1 | 00:43:36 (41) | 00:02:55 | 04:37:33 (58) | 00:03:50 | 03:33:41 (51) | 09:01:35 | 54 | ||
56 | 33 | URBAŃCZYK MARCIN | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | TRINERGY TEAM/ PERSONALTRIATHLON | POL | 1980 | M30 | 24 | 1 | 00:44:08 (47) | 00:04:20 | 04:28:06 (56) | 00:04:52 | 03:49:42 (57) | 09:11:08 | 55 | ||
57 | 42 | BĄK GRZEGORZ | ŁÓDŹ | POLISHWAX, GRZEGORZ BĄK POLISHWAX, GRZEGORZ BĄK | POL | 1984 | M30 | 25 | 1 | 00:41:22 (36) | 00:04:56 | 04:26:33 (55) | 00:05:32 | 03:53:50 (58) | 09:12:13 | 56 | ||
58 | 21 | SZULCZYK JAKUB | POZNAŃ | JW 2399 | POL | 1989 | M30 | 26 | 1 | 00:40:17 (33) | 00:04:05 | 03:58:15 (43) | 00:03:40 | 04:28:54 (60) | 09:15:11 | 57 | ||
59 | 55 | GNIOT KATARZYNA | ZDZIESZOWICE | MASTERS ZDZIESZOWICE | POL | 1980 | K30 | 2 | 1 | 00:42:38 (37) | 00:03:06 | 04:43:09 (59) | 00:02:38 | 03:54:55 (59) | 09:26:26 | 2 | ||
60 | 27 | MACIEJOWSKA - BĄCZEK KATARZYNA | MIĘDZYRZECZE GÓRNE | POL | 1975 | K40 | 1 | 1 | 00:57:41 (60) | 00:04:05 | 04:53:56 (60) | 00:06:46 | 03:38:13 (53) | 09:40:42 | 3 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | MACULEWICZ MATEUSZ/OLA KORULCZUK/RAFAŁ KORULCZUK | GDYNIA | MULTIPOWER POLSKA TEAM | POL | 1979 | M40 | 1 | 1 | 00:30:57 (2) | 00:00:54 | 03:03:19 (2) | 00:00:37 | 02:12:15 (1) | 05:48:02 | 1 | ||
2 | 60 | SACHA ŁUKASZ/MAREK BIAŁEK/ANDRZEJ BARANOWSKI | CHOTOMÓW | TRIWAWA | POL | 1980 | M30 | 1 | 1 | 00:33:59 (3) | 00:01:02 | 03:01:57 (1) | 00:00:43 | 02:24:46 (3) | 06:02:28 | 2 | ||
3 | 70 | MICHALEWSKI DARIUSZ/PATRYK LOS/PIOTR SZULIŃSKI | GOGOLIN | GRUPA KAPIJA | POL | 1983 | M30 | 2 | 1 | 00:28:14 (1) | 00:00:56 | 03:36:16 (4) | 00:00:47 | 02:21:42 (2) | 06:27:55 | 3 | ||
4 | 31 | KAWALEC ZBIGNIEW/MAREK KITA/BOGDAN RUSZCZAK | DĘBSKA KUŹNIA | POL | 1981 | M30 | 3 | 1 | 00:40:17 (5) | 00:01:28 | 03:33:14 (3) | 00:00:58 | 02:27:41 (4) | 06:43:38 | 4 | |||
5 | 18 | KNAP PRZEMYSLAW/DYSARZ PRZEMYSŁAW/KNAP MATEUSZ | CZELADŹ | KLUB WYSOKOGÓRSKI KRAKÓW | POL | 1971 | M40 | 2 | 1 | 00:36:36 (4) | 00:01:08 | 03:39:52 (5) | 00:00:43 | 02:35:36 (5) | 06:53:55 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 180 | MARCINEK TOMASZ | RACIBÓRZ | MARCINEK TRIATHLON TEAM | POL | 1991 | M18 | 1 | 1 | 00:12:38 (1) | 00:00:55 | 01:22:08 (2) | 00:00:50 | 00:40:53 (3) | 02:17:24 | 1 | ||
2 | 182 | ŁAWICKI MARCIN | LUBIN | MKS POLKOWICE | POL | 1986 | M30 | 1 | 1 | 00:12:40 (2) | 00:00:56 | 01:24:04 (4) | 00:00:52 | 00:39:48 (2) | 02:18:20 | 2 | ||
3 | 118 | OWCZAREK KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | POL | 1992 | M18 | 2 | 1 | 00:13:56 (3) | 00:01:03 | 01:22:41 (3) | 00:00:47 | 00:41:26 (5) | 02:19:54 | 3 | |||
4 | 120 | UHL ANDRZEJ | KRAKÓW | DOTFIZJO | POL | 1988 | M30 | 2 | 1 | 00:15:51 (7) | 00:01:25 | 01:25:38 (5) | 00:00:52 | 00:38:31 (1) | 02:22:17 | 4 | ||
5 | 115 | LATAWIEC BARTOSZ | LEGIONOWO | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1978 | M40 | 1 | 1 | 00:18:59 (25) | 00:01:28 | 01:20:42 (1) | 00:01:11 | 00:43:43 (8) | 02:26:03 | 5 | ||
6 | 169 | GURDAK MATEUSZ | KRAKÓW | POL | 1991 | M18 | 3 | 1 | 00:17:37 (16) | 00:01:35 | 01:32:44 (9) | 00:01:12 | 00:41:13 (4) | 02:34:20 | 6 | |||
7 | 114 | DUNAJ PAWEŁ | RADKÓW | LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1982 | M30 | 3 | 1 | 00:16:25 (9) | 00:01:51 | 01:27:57 (6) | 00:01:14 | 00:48:17 (13) | 02:35:44 | 7 | ||
8 | 171 | MARKIEWICZ MARCIN | ŚWIDNICA | LABOSPORT TEAM GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 1972 | M40 | 2 | 1 | 00:15:21 (6) | 00:01:26 | 01:32:29 (8) | 00:01:33 | 00:46:42 (12) | 02:37:31 | 8 | ||
9 | 133 | SAMEK ADRIAN | CZECHOWICE-DZIEDZICE | POWER OF SCIENCE TRI TEAM POWER OF SCIENCE TRI TEAM | POL | 2000 | M18 | 4 | 1 | 00:19:41 (28) | 00:02:36 | 01:30:01 (7) | 00:01:17 | 00:46:39 (11) | 02:40:14 | 9 | ||
10 | 116 | KUCZMA STAŚ | GORTATOWO | AZS AWF POZNAŃ | POL | 2001 | M18 | 5 | 1 | 00:14:57 (4) | 00:01:31 | 01:34:58 (10) | 00:01:07 | 00:52:54 (34) | 02:45:28 | 10 | ||
11 | 176 | SZCZOTKA MARIUSZ | WIEPRZ | LABOSPORT TEAM | POL | 1975 | M40 | 3 | 1 | 00:16:26 (10) | 00:02:30 | 01:38:36 (15) | 00:02:06 | 00:45:58 (9) | 02:45:36 | 11 | ||
12 | 152 | WYDMUCH MAREK | BARDO | SGR SREBRNA GORA | POL | 1962 | M50 | 1 | 1 | 00:17:19 (14) | 00:02:10 | 01:36:11 (12) | 00:02:33 | 00:50:36 (24) | 02:48:49 | 12 | ||
13 | 140 | LICHACZ MIŁOSZ | SMOLEC | POL | 1983 | M30 | 4 | 1 | 00:18:29 (23) | 00:01:40 | 01:38:26 (14) | 00:01:24 | 00:49:06 (14) | 02:49:05 | 13 | |||
14 | 102 | HOŁYST ANDRZEJ | NOWA RUDA | GT RAT | POL | 1981 | M30 | 5 | 1 | 00:20:38 (40) | 00:02:11 | 01:36:38 (13) | 00:01:14 | 00:49:57 (19) | 02:50:39 | 14 | ||
15 | 135 | NIR ŁUKASZ | TYCHY | WARSZTAT FORMY | POL | 1977 | M40 | 4 | 1 | 00:20:43 (42) | 00:02:25 | 01:39:46 (16) | 00:01:43 | 00:46:28 (10) | 02:51:06 | 15 | ||
16 | 156 | PASIEWICZ JAKUB | ŚWIDNICA | ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 1993 | M18 | 6 | 1 | 00:23:06 (59) | 00:03:17 | 01:41:19 (17) | 00:01:27 | 00:41:59 (6) | 02:51:08 | 16 | ||
17 | 107 | KSIĘŻAREK ŁUKASZ | JELENIA GÓRA | XC-SPORT | POL | 1981 | M30 | 6 | 1 | 00:18:38 (24) | 00:01:48 | 01:42:09 (20) | 00:01:22 | 00:50:46 (25) | 02:54:44 | 17 | ||
18 | 110 | OKOŃ MICHAŁ | JULIANÓW | YACHTOO SPORTS TEAM | POL | 1979 | M40 | 5 | 1 | 00:17:45 (17) | 00:02:51 | 01:42:50 (23) | 00:01:28 | 00:49:53 (18) | 02:54:47 | 18 | ||
19 | 131 | ZIMOWICZ JAN | WARSZAWA | POL | 1979 | M40 | 6 | 1 | 00:19:18 (26) | 00:02:58 | 01:36:05 (11) | 00:02:05 | 00:56:32 (45) | 02:56:57 | 19 | |||
20 | 159 | WAŚNIEWSKI DANIEL | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | DEWELOPPOL TEAM | POL | 1986 | M30 | 7 | 1 | 00:21:03 (45) | 00:02:15 | 01:41:22 (18) | 00:01:36 | 00:51:05 (26) | 02:57:22 | 20 | ||
21 | 101 | RYBICKI ARTUR | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1984 | M30 | 8 | 1 | 00:15:13 (5) | 00:01:55 | 01:44:18 (26) | 00:01:02 | 00:55:27 (43) | 02:57:54 | 21 | ||
22 | 112 | GŁOGOWSKI MIROSŁAW | SIEDLĘCIN | POL | 1960 | M50 | 2 | 1 | 00:21:29 (51) | 00:02:41 | 01:43:19 (25) | 00:02:08 | 00:49:43 (17) | 02:59:18 | 22 | |||
23 | 127 | ZAMECNIK ONDREJ | HRADEC KRALOVE | ZAMCI VYZIVOVE PORADENSTVI ZZ | CZE | 1979 | M40 | 7 | 1 | 00:20:06 (31) | 00:01:50 | 01:42:29 (21) | 00:01:19 | 00:53:46 (40) | 02:59:31 | 23 | ||
24 | 168 | MARIANEK ALEKSANDRA | ZALESIE GÓRNE | CTS - CZAJATRAININGSYSTEM | POL | 1990 | K18 | 1 | 1 | 00:16:24 (8) | 00:02:03 | 01:52:18 (45) | 00:01:28 | 00:49:33 (16) | 03:01:44 | 1 | ||
25 | 105 | GÓRECKI BARTŁOMIEJ | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1976 | M40 | 8 | 1 | 00:21:40 (53) | 00:02:28 | 01:46:12 (28) | 00:01:37 | 00:50:13 (20) | 03:02:10 | 24 | ||
26 | 161 | SOREMSKI MAREK | KATOWICE | THESORWBIEGU.PL SOREMSKI MAREK | POL | 1983 | M30 | 9 | 1 | 00:22:07 (56) | 00:02:18 | 01:46:00 (27) | 00:01:16 | 00:50:35 (22) | 03:02:15 | 25 | ||
27 | 172 | POLEWSKI WOJCIECH | WAŁBRZYCH | ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH | POL | 1972 | M40 | 9 | 1 | 00:18:27 (22) | 00:03:13 | 01:46:21 (30) | 00:01:22 | 00:53:05 (35) | 03:02:28 | 26 | ||
28 | 167 | HALKO DANIEL | LUBIN | W ĆWIERCI Z ŻELAZA WÓDKA I SZLAKI | POL | 1990 | M18 | 7 | 1 | 00:20:33 (39) | 00:02:43 | 01:49:21 (39) | 00:01:05 | 00:49:20 (15) | 03:03:02 | 27 | ||
29 | 117 | SZARAPANOWSKI DAMIAN | NOWA WIOSKA | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | POL | 1978 | M40 | 10 | 1 | 00:16:57 (12) | 00:02:36 | 01:48:20 (37) | 00:01:49 | 00:53:35 (38) | 03:03:18 | 28 | ||
30 | 132 | ZAPAŁA ŁUKASZ | WAŁBRZYCH | POL | 1982 | M30 | 10 | 1 | 00:20:17 (35) | 00:03:57 | 01:43:14 (24) | 00:01:43 | 00:54:25 (42) | 03:03:36 | 29 | |||
31 | 122 | BOROWIAK MARIUSZ | JARY | LABOSPORT TEAM | POL | 1976 | M40 | 11 | 1 | 00:20:16 (34) | 00:01:52 | 01:47:44 (35) | 00:01:33 | 00:52:14 (29) | 03:03:39 | 30 | ||
32 | 136 | SZARAPANOWSKI MARCIN | SZCZECIN | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | POL | 1977 | M40 | 12 | 1 | 03:04:09 | 31 | |||||||
33 | 158 | IGNASIAK JAKUB | GLIWICE | POL | 1986 | M30 | 11 | 1 | 00:18:21 (21) | 00:03:16 | 01:47:53 (36) | 00:02:25 | 00:52:27 (33) | 03:04:23 | 32 | |||
34 | 129 | KORCZYŃSKA AGATA | POZNAŃ | POL | 1983 | K30 | 1 | 1 | 00:20:03 (29) | 00:02:37 | 01:46:57 (33) | 00:01:49 | 00:53:18 (36) | 03:04:44 | 2 | |||
35 | 155 | NYCZ ARTUR | KĘTY | BESKID TRI TEAM | POL | 1978 | M40 | 13 | 1 | 00:26:42 (73) | 00:02:49 | 01:42:46 (22) | 00:02:09 | 00:50:35 (23) | 03:05:02 | 33 | ||
36 | 160 | STADNICKI ŁUKASZ | ŚWIDNICA | POL | 1987 | M30 | 12 | 1 | 00:20:06 (32) | 00:03:35 | 01:48:24 (38) | 00:02:46 | 00:51:18 (27) | 03:06:09 | 34 | |||
37 | 130 | CZERNY MICHAŁ | RUDA ŚLĄSKA | POL | 1983 | M30 | 13 | 1 | 00:22:18 (57) | 00:03:24 | 01:47:28 (34) | 00:01:30 | 00:52:21 (30) | 03:06:59 | 35 | |||
38 | 142 | BOGUCKI OSKAR | ŻARY | ŻARY TRIATHLON TEAM | POL | 1974 | M40 | 14 | 1 | 00:16:27 (11) | 00:02:00 | 01:54:27 (49) | 00:01:40 | 00:53:46 (39) | 03:08:20 | 36 | ||
39 | 145 | GAŁEK ANNA | JELENIA GÓRA | POL | 1982 | K30 | 2 | 1 | 00:20:20 (36) | 00:02:33 | 01:52:11 (44) | 00:01:15 | 00:52:25 (32) | 03:08:43 | 3 | |||
40 | 138 | ANCZYKOWSKI NIKODEM | TYCHY | TRIATHLON TEAM TYCHY | POL | 1974 | M40 | 15 | 1 | 00:26:32 (72) | 00:03:03 | 01:46:12 (29) | 00:01:47 | 00:51:26 (28) | 03:09:00 | 37 | ||
41 | 137 | DAWIDOWICZ ALEKSANDER | AALBORG | ALEX TEAM | DEN | 1970 | M40 | 16 | 1 | 00:18:05 (19) | 00:03:10 | 01:49:37 (40) | 00:01:51 | 00:59:28 (54) | 03:12:10 | 38 | ||
42 | 147 | BIRONT KRZYSZTOF | DZIERŻONIÓW | POL | 1980 | M30 | 14 | 1 | 00:20:14 (33) | 00:04:25 | 01:52:07 (43) | 00:01:52 | 00:54:12 (41) | 03:12:48 | 39 | |||
43 | 200 | LIPIŃSKI MARCIN | KOMORNIKI | POL | 1977 | M40 | 17 | 1 | 00:17:32 (15) | 00:03:26 | 01:46:51 (32) | 00:02:38 | 01:02:40 (64) | 03:13:07 | 40 | |||
44 | 134 | KUROPATWIŃSKI ANDRZEJ | GDAŃSK | NEC TEMERE NEC TIMIDE | POL | 1981 | M30 | 15 | 1 | 00:24:46 (66) | 00:04:16 | 01:41:41 (19) | 00:02:21 | 01:00:23 (58) | 03:13:27 | 41 | ||
45 | 174 | TOMASZEWICZ KRZYSZTOF | TYCHY | TRIATHLON TEAM TYCHY | POL | 1977 | M40 | 18 | 1 | 00:23:21 (63) | 00:03:08 | 01:53:17 (46) | 00:01:53 | 00:52:24 (31) | 03:14:02 | 42 | ||
46 | 153 | MARKIEWICZ RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 19 | 1 | 00:21:22 (49) | 00:04:28 | 01:46:24 (31) | 00:02:03 | 01:00:41 (61) | 03:14:58 | 43 | |||
47 | 139 | MICHALSKI GRZEGORZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | SAINT-GOBAIN SQUAD | POL | 1988 | M30 | 16 | 1 | 00:23:13 (62) | 00:02:49 | 01:49:40 (41) | 00:01:36 | 00:59:38 (56) | 03:16:55 | 44 | ||
48 | 121 | LICHACZ ANNA | SMOLEC | POL | 1981 | K30 | 3 | 1 | 00:21:24 (50) | 00:03:16 | 01:55:35 (53) | 00:01:30 | 00:56:49 (46) | 03:18:33 | 4 | |||
49 | 181 | KOSICKI BARTŁOMIEJ | WROCŁAW | POL | 1983 | M30 | 17 | 1 | 00:21:38 (52) | 00:03:05 | 01:55:11 (50) | 00:01:04 | 00:57:58 (51) | 03:18:56 | 45 | |||
50 | 141 | OSZMIAŃCZUK MARCIN | ŻARY | ŻARY TRIATHLON TEAM | POL | 1975 | M40 | 20 | 1 | 00:18:11 (20) | 00:03:32 | 01:51:44 (42) | 00:01:58 | 01:03:43 (67) | 03:19:07 | 46 | ||
51 | 146 | ROMANOWICZ ŁUKASZ | ŚWIDNICA | POL | 1985 | M30 | 18 | 1 | 00:24:08 (64) | 00:04:04 | 01:53:35 (47) | 00:02:45 | 00:55:38 (44) | 03:20:09 | 47 | |||
52 | 162 | SKÓRA KATARZYNA | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1975 | K40 | 1 | 1 | 00:19:23 (27) | 00:03:31 | 01:59:16 (60) | 00:02:02 | 00:57:43 (50) | 03:21:55 | 5 | ||
53 | 144 | WIERCIŃSKI MARIUSZ | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1975 | M40 | 21 | 1 | 00:18:03 (18) | 00:04:36 | 01:56:29 (56) | 00:03:02 | 01:00:24 (59) | 03:22:34 | 48 | |||
54 | 109 | KOWALIK RAFAŁ | ZAWIERCIE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | POL | 1975 | M40 | 22 | 1 | 00:20:24 (38) | 00:03:15 | 01:58:02 (58) | 00:01:35 | 01:00:07 (57) | 03:23:24 | 49 | ||
55 | 149 | PODKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | MORSY GDYŃSKIE/BIEGAMYRAZEM.PL | POL | 1968 | M50 | 3 | 1 | 00:26:02 (69) | 00:04:10 | 01:54:06 (48) | 00:02:16 | 00:56:54 (47) | 03:23:28 | 50 | ||
56 | 104 | ARENTEWICZ GRZEGORZ | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1981 | M30 | 19 | 1 | 00:17:12 (13) | 00:02:09 | 01:59:17 (61) | 00:01:24 | 01:03:40 (66) | 03:23:42 | 51 | ||
57 | 150 | MORUŚ ZOFIA | WARSZAWA | ZOLTON CREW | POL | 1983 | K30 | 4 | 1 | 00:20:59 (44) | 00:04:05 | 01:56:07 (55) | 00:02:00 | 01:01:47 (62) | 03:24:58 | 6 | ||
58 | 163 | TOKARSKI JOACHIM | KUDOWA-ZDRÓJ | KUDOWIANKA RUN | POL | 1978 | M40 | 23 | 1 | 00:27:59 (74) | 00:03:42 | 02:01:45 (64) | 00:01:10 | 00:50:34 (21) | 03:25:10 | 52 | ||
59 | 108 | MICHALEWSKI MATEUSZ | OLSZOWICE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | POL | 1976 | M40 | 24 | 1 | 00:21:47 (54) | 00:03:24 | 01:58:22 (59) | 00:02:57 | 00:59:24 (53) | 03:25:55 | 53 | ||
60 | 106 | ZUR GRZEGORZ | ZIELONKI | JESTEM ZWYCIEZCA | POL | 1974 | M40 | 25 | 1 | 00:20:04 (30) | 00:04:22 | 01:59:19 (62) | 00:03:04 | 00:59:31 (55) | 03:26:20 | 54 | ||
61 | 165 | ORNATOWSKI DARIUSZ | KRAKÓW | PORANNY PATROL | POL | 1979 | M40 | 26 | 1 | 00:23:04 (58) | 00:05:55 | 02:00:39 (63) | 00:03:42 | 00:53:24 (37) | 03:26:44 | 55 | ||
62 | 154 | DRZEWIECKI BŁAŻEJ | GŁOWNO | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING | POL | 1985 | M30 | 20 | 1 | 00:20:20 (37) | 00:03:18 | 01:57:22 (57) | 00:03:09 | 01:04:08 (68) | 03:28:17 | 56 | ||
63 | 166 | KRÓL PAWEŁ | SYCÓW | POL | 1984 | M30 | 21 | 1 | 00:20:40 (41) | 00:02:52 | 02:03:34 (66) | 00:02:09 | 00:59:11 (52) | 03:28:26 | 57 | |||
64 | 111 | MAREK ROBERT | RYBNIK | INŻYNIERIA BIEGANIA | POL | 1974 | M40 | 27 | 1 | 00:22:01 (55) | 00:03:14 | 02:02:31 (65) | 00:04:25 | 00:57:43 (49) | 03:29:54 | 58 | ||
65 | 179 | TOMASZEWSKI WOJCIECH | KUDOWA ZDRÓJ | POL | 1994 | M18 | 8 | 1 | 00:24:19 (65) | 00:01:36 | 01:55:33 (52) | 00:01:28 | 01:07:31 (72) | 03:30:27 | 59 | |||
66 | 175 | SIKOŃ KATARZYNA | WILCZYCE | PRO-RUN WROCŁAW/TMTEAM | POL | 1977 | K40 | 2 | 1 | 00:21:20 (48) | 00:03:32 | 02:07:46 (69) | 00:02:07 | 00:57:01 (48) | 03:31:47 | 7 | ||
67 | 170 | WĘGRZYNOWSKI ŁUKASZ | BYKÓW | TIETO TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | M40 | 28 | 1 | 00:23:11 (61) | 00:03:55 | 01:55:24 (51) | 00:02:11 | 01:08:59 (75) | 03:33:40 | 60 | ||
68 | 119 | WŁODARSKI KAROL | OPOLE | POL | 1988 | M30 | 22 | 1 | 00:30:39 (77) | 00:03:12 | 01:55:48 (54) | 00:02:48 | 01:02:29 (63) | 03:34:55 | 61 | |||
69 | 113 | KMITA BARTOSZ | ŚWIĘTOCHŁOWICE | POL | 1984 | M30 | 23 | 1 | 00:21:09 (47) | 00:03:15 | 02:07:12 (68) | 00:02:45 | 01:08:18 (74) | 03:42:39 | 62 | |||
70 | 157 | BERBELICKI ADAM | OPOLE | POMOLOGIA PRÓSZKÓW | POL | 1980 | M30 | 24 | 1 | 00:23:09 (60) | 00:03:32 | 02:10:46 (72) | 00:02:01 | 01:03:22 (65) | 03:42:51 | 63 | ||
71 | 126 | MIERKIEWICZ MICHAŁ | ŚRODA WLKP. | POL | 1987 | M30 | 25 | 1 | 00:25:53 (68) | 00:04:29 | 02:04:26 (67) | 00:03:25 | 01:07:36 (73) | 03:45:49 | 64 | |||
72 | 128 | ZAKRZEWICZ MARCIN | KICIN | KTB KUNY | POL | 1978 | M40 | 29 | 1 | 00:29:33 (75) | 00:03:07 | 02:11:05 (73) | 00:02:12 | 01:00:31 (60) | 03:46:28 | 65 | ||
73 | 177 | SZKWAREK DOMINIK | WROCŁAW | POL | 1982 | M30 | 26 | 1 | 00:26:25 (71) | 00:03:29 | 02:10:10 (70) | 00:01:57 | 01:06:53 (71) | 03:48:54 | 66 | |||
74 | 143 | JASTROWICZ JACEK | ŻARY | ŻARY TRIATHLON TEAM | POL | 1970 | M40 | 30 | 1 | 00:21:09 (46) | 00:04:00 | 02:10:26 (71) | 00:02:54 | 01:12:12 (77) | 03:50:41 | 67 | ||
75 | 164 | SUSZ ARTUR | KRAKÓW | POL | 1977 | M40 | 31 | 1 | 00:20:53 (43) | 00:05:11 | 02:19:49 (76) | 00:02:50 | 01:04:23 (69) | 03:53:06 | 68 | |||
76 | 125 | BIGAJ GRZEGORZ | WROCŁAW | RUN, GRZESIU, RUN! | POL | 1973 | M40 | 32 | 1 | 00:25:04 (67) | 00:03:52 | 02:17:15 (75) | 00:03:06 | 01:04:49 (70) | 03:54:05 | 69 | ||
77 | 124 | BINIEWICZ RENATA | ŁĘCZYCA | BORUTA TEAM | POL | 1972 | K40 | 3 | 1 | 00:30:00 (76) | 00:04:08 | 02:38:08 (77) | 00:01:25 | 00:43:34 (7) | 03:57:16 | 8 | ||
78 | 123 | BINIEWICZ SŁAWOMIR | ŁĘCZYCA | BORUTA TEAM | POL | 1971 | M40 | 33 | 1 | 00:26:15 (70) | 00:02:51 | 02:17:11 (74) | 00:02:02 | 01:09:22 (76) | 03:57:42 | 70 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 178 | RASSEK BEATA/JUSTYNA OLCZYK/KRZYSZTOF WOJDYŁA | ZABRZE | SCORPIO TEAM FUH SCORPIO | POL | 1972 | K40 | 1 | 1 | 00:16:31 (1) | 00:01:21 | 02:03:10 (1) | 00:00:47 | 00:44:00 (1) | 03:05:50 | 1 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 266 | SWAT SYLWESTER | PRZEŹMIEROWO | SWAT TEAM | POL | 1993 | M18 | 1 | 1 | 00:06:41 (2) | 00:01:35 | 00:41:24 (1) | 00:01:07 | 00:20:37 (1) | 01:11:24 | 1 | ||
2 | 267 | GARBERA JANUSZ | WROCŁAW | GVT | POL | 1978 | M40 | 1 | 1 | 00:08:21 (12) | 00:01:38 | 00:46:48 (3) | 00:01:07 | 00:21:00 (2) | 01:18:53 | 2 | ||
3 | 234 | KADEJ ROBERT | WOLOW | POL | 1990 | M18 | 2 | 1 | 00:07:50 (11) | 00:01:32 | 00:47:16 (4) | 00:00:57 | 00:21:57 (5) | 01:19:33 | 3 | |||
4 | 215 | WILANOWSKI JAKUB | DĄBROWA GÓRNICZA | TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 2002 | M16 | 1 | 1 | 00:06:25 (1) | 00:01:59 | 00:51:31 (15) | 00:00:56 | 00:21:50 (4) | 01:22:41 | 4 | ||
5 | 262 | PTASZYŃSKA WERONIKA | OŚWIĘCIM | KT ŻYWIEC | POL | 2003 | K16 | 1 | 1 | 00:06:51 (3) | 00:00:58 | 00:52:22 (18) | 00:00:53 | 00:21:39 (3) | 01:22:42 | 1 | ||
6 | 268 | KUCZMA JERZY | DZIERŻONIÓW | HALFDEAD | POL | 1995 | M18 | 3 | 1 | 00:07:38 (7) | 00:01:55 | 00:48:35 (5) | 00:01:16 | 00:24:19 (18) | 01:23:42 | 5 | ||
7 | 260 | MARZEC ŁUKASZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON X-TEAM | POL | 1980 | M30 | 1 | 1 | 00:08:29 (13) | 00:02:02 | 00:49:56 (9) | 00:01:02 | 00:22:36 (6) | 01:24:04 | 6 | ||
8 | 229 | SYGUŁA MATEUSZ | WARSZAWA | KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM | POL | 1979 | M40 | 2 | 1 | 00:10:27 (32) | 00:02:05 | 00:49:09 (7) | 00:01:02 | 00:22:39 (7) | 01:25:23 | 7 | ||
9 | 209 | OWSIANNIK GRZEGORZ | LEGNICA | POL | 1976 | M40 | 3 | 1 | 00:10:02 (25) | 00:03:06 | 00:46:06 (2) | 00:01:31 | 00:24:56 (20) | 01:25:41 | 8 | |||
10 | 212 | DUBANIEWICZ MICHAŁ | KUDOWA ZDRÓJ | KUDOWIANKA TRI | POL | 2002 | M16 | 2 | 1 | 00:08:51 (16) | 00:02:07 | 00:50:19 (11) | 00:01:51 | 00:23:00 (9) | 01:26:07 | 9 | ||
11 | 211 | ŁASZUK FILIP | ŚWIDNICA | ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 2000 | M18 | 4 | 1 | 00:07:35 (6) | 00:01:45 | 00:49:55 (8) | 00:01:07 | 00:25:52 (30) | 01:26:15 | 10 | ||
12 | 213 | DUBANIEWICZ KAROL | KUDOWA ZDRÓJ | KUDOWIANKA TRI | POL | 1998 | M18 | 5 | 1 | 00:07:32 (5) | 00:02:51 | 00:51:20 (14) | 00:01:24 | 00:23:47 (14) | 01:26:54 | 11 | ||
13 | 225 | KOZAK MARCIN | KARCZOWISKA | POL | 1981 | M30 | 2 | 1 | 00:09:27 (20) | 00:02:18 | 00:50:07 (10) | 00:01:02 | 00:24:09 (16) | 01:27:03 | 12 | |||
14 | 248 | LEGIEĆ MICHAŁ | OPOLE | POL | 1985 | M30 | 3 | 1 | 00:07:46 (9) | 00:02:11 | 00:51:32 (16) | 00:02:08 | 00:23:43 (12) | 01:27:20 | 13 | |||
15 | 238 | BASZTA PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1979 | M40 | 4 | 1 | 00:10:01 (24) | 00:03:05 | 00:48:53 (6) | 00:01:43 | 00:24:17 (17) | 01:27:58 | 14 | |||
16 | 243 | JASIÓWKA BARTŁOMIEJ | POLSKA NOWA WIEŚ | POL | 1981 | M30 | 4 | 1 | 00:10:11 (28) | 00:02:01 | 00:51:58 (17) | 00:01:23 | 00:22:50 (8) | 01:28:23 | 15 | |||
17 | 249 | KUKOROWSKI GRZEGORZ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | POL | 1975 | M40 | 5 | 1 | 00:07:41 (8) | 00:03:29 | 00:50:31 (12) | 00:01:59 | 00:25:42 (29) | 01:29:22 | 16 | ||
18 | 246 | BANASZAK DAMIAN | PODOLSZE | POL | 1979 | M40 | 6 | 1 | 00:07:17 (4) | 00:01:51 | 00:54:18 (23) | 00:01:32 | 00:24:35 (19) | 01:29:33 | 17 | |||
19 | 201 | WORONOWICZ KONRAD | WROCŁAW | MORSY OŚNO LUBUSKIE | POL | 1991 | M18 | 6 | 1 | 00:08:56 (17) | 00:01:32 | 00:55:16 (27) | 00:01:07 | 00:23:58 (15) | 01:30:49 | 18 | ||
20 | 253 | CHYB MARCIN | WAŁBRZYCH | POL | 1973 | M40 | 7 | 1 | 00:10:10 (27) | 00:02:20 | 00:53:27 (20) | 00:01:28 | 00:23:44 (13) | 01:31:09 | 19 | |||
21 | 254 | RACZYŃSKI MARCIN | TRZEBNICA | RACE CHALLENGE CLUB | POL | 1974 | M40 | 8 | 1 | 00:09:22 (18) | 00:02:34 | 00:53:10 (19) | 00:01:48 | 00:25:20 (26) | 01:32:15 | 20 | ||
22 | 233 | ORLEAŃSKI TOMASZ | ŚWIDNICA | POL | 1985 | M30 | 5 | 1 | 00:08:41 (14) | 00:02:53 | 00:54:49 (26) | 00:01:44 | 00:25:03 (21) | 01:33:10 | 21 | |||
23 | 223 | WIŚNIEWSKI KACPER | LEGNICA | POL | 2000 | M18 | 7 | 1 | 00:10:35 (34) | 00:03:03 | 00:54:21 (24) | 00:01:50 | 00:23:43 (11) | 01:33:32 | 22 | |||
24 | 265 | SWAT JACEK | PRZEŹMIEROWO | SWAT TEAM | POL | 1964 | M50 | 1 | 1 | 00:08:43 (15) | 00:02:12 | 00:53:33 (21) | 00:01:27 | 00:27:42 (37) | 01:33:37 | 23 | ||
25 | 227 | ZAMOJSKI SEBASTIAN | NOWA RUDA | POL | 1970 | M40 | 9 | 1 | 00:11:18 (43) | 00:04:11 | 00:51:18 (13) | 00:01:41 | 00:25:14 (25) | 01:33:42 | 24 | |||
26 | 219 | LESZKO MICHAŁ | ŚWIDNICA | UKS SOKOŁOWSKO | POL | 1980 | M30 | 6 | 1 | 00:10:28 (33) | 00:02:19 | 00:56:52 (29) | 00:01:03 | 00:25:05 (22) | 01:35:47 | 25 | ||
27 | 252 | SOBIERAJ ADAM | WARSZAWA | POL | 1988 | M30 | 7 | 1 | 00:09:36 (21) | 00:02:49 | 00:56:56 (30) | 00:01:27 | 00:25:14 (24) | 01:36:01 | 26 | |||
28 | 256 | GACA MAGDALENA | KRAKOW | POL | 1988 | K30 | 1 | 1 | 00:10:15 (30) | 00:02:57 | 00:57:07 (31) | 00:01:17 | 00:27:04 (33) | 01:38:40 | 2 | |||
29 | 208 | SKROBISZ PAWEŁ | KRAKÓW | WM TRISELF | POL | 1980 | M30 | 8 | 1 | 00:10:15 (29) | 00:02:33 | 01:00:33 (37) | 00:02:17 | 00:23:24 (10) | 01:39:01 | 27 | ||
30 | 263 | DZWONKOWICZ JAKUB | WAŁBRZYCH | AKADEMIA RUCHU SZCZAWNO ZDRÓJ PSP JRG 3 WROCŁAW | POL | 1988 | M30 | 9 | 1 | 00:13:14 (50) | 00:03:30 | 00:54:01 (22) | 00:01:41 | 00:27:04 (34) | 01:39:30 | 28 | ||
31 | 255 | ALTEROWICZ PIOTR | WAŁBRZYCH | VMBP | POL | 1980 | M30 | 10 | 1 | 00:09:47 (22) | 00:02:35 | 00:56:36 (28) | 00:01:47 | 00:29:49 (43) | 01:40:34 | 29 | ||
32 | 232 | KOWALSKA JUSTYNA | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | POL | 1979 | K40 | 1 | 1 | 00:11:01 (39) | 00:02:36 | 00:58:52 (33) | 00:01:50 | 00:27:05 (35) | 01:41:23 | 3 | ||
33 | 244 | TUREK TOMASZ | KŁODZKO | LKS ISKRA JASZKOWA | POL | 1971 | M40 | 10 | 1 | 00:09:55 (23) | 00:02:28 | 01:00:59 (40) | 00:01:26 | 00:26:59 (32) | 01:41:48 | 30 | ||
34 | 239 | NOWAK MARCIN | LEWIN BRZESKI | SZTUKA RUCHU AX PROJEKT WROCŁAW | POL | 1977 | M40 | 11 | 1 | 00:10:51 (35) | 00:03:27 | 00:54:29 (25) | 00:03:01 | 00:30:13 (48) | 01:42:01 | 31 | ||
35 | 206 | OSIŃSKI DARIUSZ | ORNETA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1986 | M30 | 11 | 1 | 00:11:08 (41) | 00:02:39 | 00:58:49 (32) | 00:01:32 | 00:29:58 (46) | 01:44:06 | 32 | ||
36 | 220 | MARCINEK ANDRZEJ | ŚRODA ŚL. | 50UPAT | POL | 1958 | M60 | 1 | 1 | 00:10:53 (37) | 00:03:04 | 00:59:20 (34) | 00:02:24 | 00:28:34 (40) | 01:44:14 | 33 | ||
37 | 218 | KALISKI PIOTR | WROCŁAW | POL | 1974 | M40 | 12 | 1 | 00:09:25 (19) | 00:02:47 | 01:02:23 (43) | 00:01:15 | 00:28:32 (39) | 01:44:23 | 34 | |||
38 | 264 | SWAT EDYTA | PRZEŹMIEROWO | SWAT TEAM | POL | 1965 | K50 | 1 | 1 | 00:11:03 (40) | 00:02:32 | 00:59:44 (35) | 00:01:33 | 00:30:20 (49) | 01:45:12 | 4 | ||
39 | 250 | MATEJUK TOMASZ | WROCŁAW | TAMA71 | POL | 1983 | M30 | 12 | 1 | 00:07:49 (10) | 00:04:46 | 01:00:59 (39) | 00:02:59 | 00:28:42 (41) | 01:45:15 | 35 | ||
40 | 236 | KÖHLER ADRIAN | CHEMNITZ | POL | 1991 | M18 | 8 | 1 | 00:10:58 (38) | 00:02:44 | 01:01:54 (41) | 00:01:16 | 00:28:29 (38) | 01:45:22 | 36 | |||
41 | 241 | KUCHNIA RAFAŁ | MARCISZÓW | POL | 1983 | M30 | 13 | 1 | 00:10:22 (31) | 00:03:18 | 01:03:47 (45) | 00:01:36 | 00:26:19 (31) | 01:45:22 | 37 | |||
42 | 221 | KARCZEWSKI SŁAWOMIR | DZIAŁDOWO | POL | 1966 | M50 | 2 | 1 | 00:10:06 (26) | 00:04:02 | 01:00:45 (38) | 00:02:16 | 00:29:52 (44) | 01:47:02 | 38 | |||
43 | 230 | TWARDOWSKI WIKTOR | SPALICE | POL | 2003 | M16 | 3 | 1 | 00:13:13 (49) | 00:03:37 | 01:02:18 (42) | 00:02:25 | 00:25:35 (28) | 01:47:08 | 39 | |||
44 | 204 | GAŁECKI ROBERT | KIEŁCZÓW | POL | 1987 | M30 | 14 | 1 | 00:16:52 (54) | 00:03:24 | 01:00:08 (36) | 00:01:34 | 00:25:11 (23) | 01:47:09 | 40 | |||
45 | 202 | FARION MARZENA | STRZEGOM | POL | 1981 | K30 | 2 | 1 | 00:12:56 (47) | 00:03:27 | 01:04:06 (46) | 00:01:37 | 00:27:35 (36) | 01:49:41 | 5 | |||
46 | 258 | SZCZEPANKIEWICZ KRZYSZTOF | WOLBROM | WOLBROM TEAM DELFINBIS | POL | 1971 | M40 | 13 | 1 | 00:11:14 (42) | 00:05:34 | 01:05:26 (47) | 00:01:52 | 00:29:10 (42) | 01:53:16 | 41 | ||
47 | 240 | SIENKIEWICZ GRZEGORZ | KŁODZKO | POL | 1973 | M40 | 14 | 1 | 00:14:08 (53) | 00:04:28 | 01:03:20 (44) | 00:02:13 | 00:29:53 (45) | 01:54:02 | 42 | |||
48 | 245 | KOŁODZIEJCZYK TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1971 | M40 | 15 | 1 | 00:10:52 (36) | 00:03:07 | 01:11:51 (51) | 00:02:50 | 00:25:32 (27) | 01:54:12 | 43 | |||
49 | 257 | KOPCZYNSKI WALDEMAR | PUSZCZYKOWO | POL | 1958 | M60 | 2 | 1 | 00:12:41 (46) | 00:02:40 | 01:10:18 (48) | 00:02:33 | 00:33:14 (53) | 02:01:26 | 44 | |||
50 | 242 | ZYMLIŃSKI ROBERT | WROCŁAW | HEART ATTACK | POL | 1970 | M40 | 16 | 1 | 00:11:23 (44) | 00:04:53 | 01:11:18 (50) | 00:01:39 | 00:33:08 (52) | 02:02:20 | 45 | ||
51 | 259 | MARKIEWICZ KAROLINA | ŚWIDNICA | POL | 1979 | K40 | 2 | 1 | 00:13:05 (48) | 00:06:46 | 01:10:52 (49) | 00:02:11 | 00:30:10 (47) | 02:03:04 | 6 | |||
52 | 251 | TOMASZEWSKA MAGDALENA | WROCŁAW | POL | 1981 | K30 | 3 | 1 | 00:11:31 (45) | 00:03:46 | 01:13:21 (52) | 00:01:53 | 00:39:50 (56) | 02:10:22 | 7 | |||
53 | 222 | KSIĄŻEK ANDRZEJ | DZIAŁDOWO | POL | 1962 | M50 | 3 | 1 | 00:13:47 (52) | 00:04:56 | 01:13:58 (53) | 00:03:03 | 00:36:13 (54) | 02:11:57 | 46 | |||
54 | 216 | KUBASIEWICZ MAGDALENA | WROCŁAW | POL | 1983 | K30 | 4 | 1 | 00:17:27 (55) | 00:06:58 | 01:21:12 (55) | 00:03:30 | 00:31:56 (51) | 02:21:03 | 8 | |||
55 | 217 | KRYK MARCIN | WROCŁAW | POL | 1984 | M30 | 15 | 1 | 00:17:36 (56) | 00:06:53 | 01:21:08 (54) | 00:03:35 | 00:31:54 (50) | 02:21:05 | 47 | |||
56 | 261 | SITNIK PAWEŁ | WROCŁAW | MAX REP | POL | 1983 | M30 | 16 | 1 | 00:13:28 (51) | 00:06:34 | 01:33:33 (56) | 00:02:43 | 00:37:38 (55) | 02:33:56 | 48 |
W zawodach Triminator na dystansie Dzień sądu (1/2 IM) obowiązują opłaty w wysokości:
350,00 PLN płatne do 30.04.2019
375,00 PLN płatne do 03.09.2019
400,00 PLN płatne do 14.09.2019
W zawodach Triminator na dystansie I’ll be back (1/4 IM) obowiązują opłaty w wysokości:
200,00 PLN płatne do 30.04.2019
225,00 PLN płatne do 03.09.2019
250,00 PLN płatne do 14.09.2019
W zawodach Triminator na dystansie Terminacja (1/8 IM) obowiązują opłaty w wysokości:
150,00 PLN płatne do 30.04.2019
175,00 PLN płatne do 03.09.2019
200,00 PLN płatne do 14.09.2019
W zawodach Triminator na dystansie Dzień sądu (1/2 IM) w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
500,00 PLN płatne do 30.04.2019
525,00 PLN płatne do 03.09.2019
550,00 PLN płatne do 14.09.2019
W zawodach Triminator na dystansie I’ll be back (1/4 IM) w ramach rywalizacji obowiązują opłaty w wysokości:
350,00 PLN płatne do 30.04.2019
375,00 PLN płatne do 03.09.2019
400,00 PLN płatne do 14.09.2019
W zawodach Triminator na dystansie Terminacja (1/8 IM) w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 30.04.2019
325,00 PLN płatne do 03.09.2019
350,00 PLN płatne do 14.09.2019
W zawodach Triminator Kids obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 03.09.2019
40,00 PLN płatne do 15.09.2019
Podczas rejestracji można dokonać płatności online przez system PayLane lub dokonać wpłaty przelewem tradycyjnym na konto:
LABOSPORT Polska sp. z o.o.
ul. Browarna 86-87
82-300 Elbląg
PKO BP 07 1020 1752 0000 0702 0211 0310
BIC/SWIFT: BPKOPLPW
W tytule przelewu powinno znaleźć się „nazwisko i imię, opłata startowa Triminator 2019 dystans 1/2 IM lub 1/4 IM lub 1/8 IM lub sztafeta i jej dystans″.