Garmin Ultra Race Myślenice 2019
Data i godzina | 2019-05-04 05:00:00 |
Miejscowość | Myślenice |
Dystans | 80km / 51km / 28km / 12km |
Oficjalna strona | http://ultrarace.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 80 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
- KIDS 200m 1-3 lat
- KIDS 200m 4-5 lat
- KIDS 200m 6-7 lat
- KIDS 500m
- KIDS 1000m
- Wyniki 13km Open
- Wyniki 27km Open
- Wyniki 51km Open
- Wyniki 80km Open
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2023 | NOWICKI KOSMA | WARSZAWA | PL | 2016 | M1 | 1 | 00:01:53 | 1 | ||
2 | 2004 | KURAS JULITA | KRAKÓW | NUNEK SPITFIRE | PL | 2017 | K1 | 1 | 00:02:15 | 1 | |
3 | 2020 | KARPIŁOWSKI KAJETAN | WARSZAWA | PL | 2016 | M1 | 2 | 00:02:19 | 2 | ||
4 | 2014 | KAPUSTA MIKOŁAJ | SMOLICE | PL | 2017 | M1 | 3 | 00:02:58 | 3 | ||
5 | 2028 | HODUREK ANTONI | MYŚLENICE | PL | 2016 | M1 | 4 | 00:03:02 | 4 | ||
6 | 2022 | SZAMBELAŃCZYK NINA | LUSÓWKO | PL | 2016 | K1 | 2 | 00:03:06 | 2 | ||
7 | 2008 | KURBIEL WOJCIECH | KRAKÓW | PL | 2016 | M1 | 5 | 00:03:14 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2024 | STERNAL HUBERT | MYŚLENICE | PL | 2014 | M4 | 1 | 00:00:55 | 1 | ||
2 | 2011 | KRZEMIEŃ ARTUR | MYŚLENICE | PL | 2014 | M4 | 2 | 00:00:58 | 2 | ||
3 | 2009 | KIEŁT MIKOŁAJ | KRAKÓW | PL | 2014 | M4 | 3 | 00:00:59 | 3 | ||
4 | 2013 | BANACH MAKSYMILIAN | MYŚLENICE | PL | 2014 | M4 | 4 | 00:01:04 | 4 | ||
5 | 2016 | KAPUSTA ZUZANNA | SMOLICE | PL | 2015 | K4 | 1 | 00:01:06 | 1 | ||
6 | 2025 | GAŁKA OLGA | JASIEŃ | PL | 2015 | K4 | 2 | 00:01:30 | 2 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2010 | MACIEJEWSKI TYMON | ŻOŁĘDOWO | CENTRUM EDUKACJI MONTESSORI | PL | 2012 | M6 | 1 | 00:00:44 | 1 | |
2 | 2015 | KAPUSTA PATRYK | SMOLICE | PL | 2012 | M6 | 2 | 00:00:45 | 2 | ||
3 | 2021 | WOŁYNIEC MICHALINA | GOŁDAP | PL | 2012 | K6 | 1 | 00:00:45 | 1 | ||
4 | 2017 | CUPAŁ LENA | KRAKÓW | CG303 | PL | 2012 | K6 | 2 | 00:00:46 | 2 | |
5 | 2002 | SZCZEPAŃSKI PATRYK | KRAKÓW | PL | 2012 | M6 | 3 | 00:00:47 | 3 | ||
6 | 2007 | KARPIŁOWSKI MIKOŁAJ | WARSZAWA | VICIOUSCIRCLE | PL | 2013 | M6 | 4 | 00:00:50 | 4 | |
7 | 2012 | KOŁTOWSKI GRZEŚ | SKÓRZEWO | PL | 2013 | M6 | 5 | 00:00:51 | 5 | ||
8 | 2006 | GRACZYK-WAWRO HELENA | WARSZAWA | PL | 2013 | K6 | 3 | 00:00:54 | 3 | ||
9 | 2019 | KUPIEC MARTA | MYŚLENICE | PL | 2013 | K6 | 4 | 00:00:59 | 4 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2083 | BOLECHOWSKI PAWEŁ | ZAKOPANE | SOSEN SKI TEAM | PL | 2008 | M10 | 1 | 00:01:39 | 1 | |
2 | 2060 | GRZYBOWSKA ZUZANNA | WARSZAWA | PL | 2008 | K10 | 1 | 00:01:42 | 1 | ||
3 | 2070 | KOWALSKI NATAN | KRAKÓW | PL | 2010 | M8 | 1 | 00:01:43 | 2 | ||
4 | 2062 | SIODELSKI MATEUSZ | GDAŃSK | PL | 2009 | M10 | 2 | 00:01:52 | 3 | ||
5 | 2073 | GRZANECKA MATYLDA | KONSTANCIN-JEZIORNA | PL | 2008 | K10 | 2 | 00:01:53 | 2 | ||
6 | 2061 | MAKSYM SUSIE | KRAKOW | PL | 2010 | K8 | 1 | 00:01:54 | 3 | ||
7 | 2071 | KRZEMIEŃ DANIEL | MYŚLENICE | PL | 2011 | M8 | 2 | 00:01:56 | 4 | ||
8 | 2084 | BOLECHOWSKI KRZYSZTOF | ZAKOPANE | SOSEN SKI TEAM | PL | 2010 | M8 | 3 | 00:01:57 | 5 | |
9 | 2075 | SZAPORÓW NATASZA | PROSZOWICE | INFINITY-GYM | PL | 2008 | K10 | 3 | 00:01:58 | 4 | |
10 | 2067 | DZIK KSAWERY | ELBLAG | SP 6 ELBLAG | PL | 2010 | M8 | 4 | 00:01:59 | 6 | |
11 | 2078 | RYCHLICKI WOJCIECH | GŁOGOCZÓW | PL | 2010 | M8 | 5 | 00:02:00 | 7 | ||
12 | 2059 | GRZYBOWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | PL | 2010 | M8 | 6 | 00:02:01 | 8 | ||
13 | 2069 | TYLIBA IZABELA | PRZEGINIA | JURA TEAM | PL | 2009 | K10 | 4 | 00:02:02 | 5 | |
14 | 2081 | KOŁOCZEK IGOR | CZECHOWICE-DZIEDZICE | PL | 2009 | M10 | 3 | 00:02:03 | 9 | ||
15 | 2068 | DZIK KACPER | RYCHLIKI | SP RYCHLIKI | PL | 2008 | M10 | 4 | 00:02:04 | 10 | |
16 | 2055 | WIERZBICKI WOJCIECH | SZCZECIN | PL | 2011 | M8 | 7 | 00:02:05 | 11 | ||
17 | 2058 | NOWAK ANASTAZJA | TRZEBINIA | PL | 2009 | K10 | 5 | 00:02:06 | 6 | ||
18 | 2063 | SIODELSKA MAŁGORZATA | GDAŃSK | PL | 2010 | K8 | 2 | 00:02:07 | 7 | ||
19 | 2072 | KOŁTOWSKI JAŚ | SKÓRZEWO | PL | 2011 | M8 | 8 | 00:02:08 | 12 | ||
20 | 2076 | TYLEK JAN | GŁOGOCZÓW | PL | 2011 | M8 | 9 | 00:02:09 | 13 | ||
21 | 2066 | CHODZIŃSKI ADAM | RZESZÓW | PL | 2010 | M8 | 10 | 00:02:10 | 14 | ||
22 | 2082 | GAŁKA FRANCISZEK | JASIEŃ | PL | 2010 | M8 | 11 | 00:02:11 | 15 | ||
23 | 2080 | KUPIEC ZUZANNA | MYŚLENICE | PL | 2011 | K8 | 3 | 00:02:20 | 8 | ||
24 | 2065 | SZUMIŃSKA MARIA | RUDA BUGAJ | PL | 2011 | K8 | 4 | 00:02:21 | 9 | ||
25 | 2077 | BANACH KACPER | MYŚLENICE | PL | 2008 | M10 | 5 | 00:02:23 | 16 | ||
26 | 2064 | KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ | ŁÓDŹ | PL | 2011 | M8 | 12 | 00:02:26 | 17 | ||
27 | 2079 | STANKIEWICZ BRUNO | GŁOGOCZÓW | PL | 2011 | M8 | 13 | 00:02:28 | 18 | ||
28 | 2074 | MIELECKI ALEKSANDER | RUDNIK | PL | 2011 | M8 | 14 | 00:02:30 | 19 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2115 | BOLECHOWSKI DOMINIK | ZAKOPANE | SOSEN SKI TEAM | PL | 2003 | M16 | 1 | 00:03:12 | 1 | |
2 | 2106 | TYLIBA KAROL | PRZEGINIA | JURA TEAM | PL | 2007 | M12 | 1 | 00:03:35 | 2 | |
3 | 2108 | MIZERA RADOSŁAW | WILAMOWICE | PL | 2007 | M12 | 2 | 00:03:53 | 3 | ||
4 | 2111 | LIGĘZA HANNA | KRAKÓW | SMASHING PĄPKINS | PL | 2004 | K14 | 1 | 00:03:59 | 1 | |
5 | 2110 | VOLOVENKO VIKTORIIA | KRAKOW | PL | 2005 | K14 | 2 | 00:04:02 | 2 | ||
6 | 2102 | RYŚ WIKTORIA | MYŚLENICE | ZARABIE-BIEGA 2007 | PL | 2007 | K12 | 1 | 00:04:03 | 3 | |
7 | 2114 | SZAMBELAŃCZYK MARTA | LUSÓWKO | PL | 2006 | K12 | 2 | 00:04:17 | 4 | ||
8 | 2109 | CZEPIEL DAMIAN | TRZEMEŚNIA | PL | 2007 | M12 | 3 | 00:04:21 | 4 | ||
9 | 2112 | SILEZIN JAKUB | KRAKÓW | PL | 2007 | M12 | 4 | 00:04:31 | 5 | ||
10 | 2104 | SZUMIŃSKI ADAM | RUDA BUGAJ | PL | 2007 | M12 | 5 | 00:04:33 | 6 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 6KM | Czas Netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1824 | PIECH KACPER | KRAKÓW | ASICS FRONTRUNNER POLAND/RUNONLINE.PL | POL | 1990 | M18-29 | 1 | 00:00:02 | 4:10 | 14,4 | 00:27:06 | 00:54:08 | 00:54:10 | 1 | |
2 | 1840 | BIERNAWSKI PIOTR | NOWY TARG | ATTIQ TEAM/SALMING | POL | 1977 | M40-49 | 1 | 00:00:02 | 4:15 | 14,1 | 00:27:41 | 00:55:09 | 00:55:11 | 2 | |
3 | 1806 | ZIĘBA JAKUB | KRAKÓW | KS AZS AWF KRAKÓW SKLEP BIEGACZA KRAKÓW | POL | 1994 | M18-29 | 2 | 00:00:02 | 4:36 | 13,1 | 00:29:13 | 00:59:41 | 00:59:43 | 3 | |
4 | 1773 | TARGOSZ MICHAŁ | KRAKÓW | ITMBW KRAKÓW | POL | 1980 | M30-39 | 1 | 00:00:02 | 4:47 | 12,6 | 00:30:52 | 01:02:06 | 01:02:08 | 4 | |
5 | 1745 | KARAŚ MARCIN | MAKÓW PODHALAŃSKI | BUFF TEAM POLAND | POL | 1981 | M30-39 | 2 | 00:00:02 | 4:49 | 12,5 | 00:32:08 | 01:02:30 | 01:02:32 | 5 | |
6 | 1759 | DRABIŃSKI MARIUSZ | JAWORZNO | KB MCKIS JAWORZNO | POL | 1989 | M30-39 | 3 | 00:00:02 | 4:49 | 12,4 | 00:31:02 | 01:02:41 | 01:02:43 | 6 | |
7 | 1789 | SZELEŻYŃSKI KAMIL | RUMIA | JATRENUJE | POL | 1992 | M18-29 | 3 | 00:00:02 | 4:54 | 12,3 | 00:32:25 | 01:03:38 | 01:03:40 | 7 | |
8 | 1813 | PUŁKA ŁUKASZ | WADOWICE | WICHRY BESKIDU T.R. | POL | 1981 | M30-39 | 4 | 00:00:03 | 4:57 | 12,1 | 00:32:55 | 01:04:14 | 01:04:17 | 8 | |
9 | 1827 | TYNUS GRZEGORZ | FRYDMAN | ELTYN | POL | 1978 | M40-49 | 2 | 00:00:03 | 5:02 | 11,9 | 00:33:26 | 01:05:18 | 01:05:21 | 9 | |
10 | 1812 | WRONA DANIEL | KRAKÓW | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | POL | 1992 | M18-29 | 4 | 00:00:03 | 5:06 | 11,8 | 00:33:52 | 01:06:10 | 01:06:13 | 10 | |
11 | 1731 | KACZMARCZYK PRZEMYSŁAW | KOBIERZYCE | MATNER RUNNING TEAM/WATAHA | POL | 1993 | M18-29 | 5 | 00:00:02 | 5:11 | 11,6 | 00:34:10 | 01:07:27 | 01:07:29 | 11 | |
12 | 1848 | SZLACHTOWSKI ANDRZEJ | NOWY TARG | POL | 1969 | M50-59 | 1 | 00:00:02 | 5:12 | 11,5 | 00:33:52 | 01:07:36 | 01:07:38 | 12 | ||
13 | 1744 | HEBDA ADRIAN | KRAKÓW | POL | 1997 | M18-29 | 6 | 00:00:02 | 5:12 | 11,5 | 00:34:26 | 01:07:40 | 01:07:42 | 13 | ||
14 | 1799 | MAGNUCKI ADAM | MYSŁOWICE | MASAŻ & ODNOWA PUCHALSKI | POL | 1986 | M30-39 | 5 | 00:00:03 | 5:16 | 11,4 | 00:34:19 | 01:08:20 | 01:08:23 | 14 | |
15 | 1801 | MIZERA KRZYSZTOF | KRAKÓW | POL | 1982 | M30-39 | 6 | 00:00:04 | 5:16 | 11,4 | 00:35:26 | 01:08:28 | 01:08:32 | 15 | ||
16 | 1807 | KIEŁT ANDRZEJ | KRAKÓW | POL | 1980 | M30-39 | 7 | 00:00:05 | 5:17 | 11,4 | 00:35:33 | 01:08:31 | 01:08:36 | 16 | ||
17 | 1802 | JĘDRZEJEWSKI DANIEL | NOWA WIEŚ RZECZNA | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1975 | M40-49 | 3 | 00:00:03 | 5:21 | 11,2 | 00:34:19 | 01:09:28 | 01:09:31 | 17 | |
18 | 1818 | NADKAŃSKI MAREK | MSZANA GÓRNA | MOK MSZANA DOLNA | POL | 1962 | M50-59 | 2 | 00:00:03 | 5:36 | 10,7 | 00:36:10 | 01:12:48 | 01:12:51 | 18 | |
19 | 1846 | SZELĄG DARIUSZ | KLUCZE | LISY PUSTYNI | POL | 1977 | M40-49 | 4 | 00:00:04 | 5:37 | 10,7 | 00:38:09 | 01:12:54 | 01:12:58 | 19 | |
20 | 1726 | WERNER MICHAŁ | ŁABISZYN | ŁABISZYN RUNNERS GARDENFLORA MTB TEAM | POL | 1990 | M18-29 | 7 | 00:00:03 | 5:38 | 10,7 | 00:38:05 | 01:13:06 | 01:13:09 | 20 | |
21 | 1815 | PYREK PRZEMYSŁAW | OŚWIĘCIM | PRZEMYSŁAW PYREK - TRENER PERSONALNY PRZEMYSŁAW PYREK - TRENER PERSONALNY | POL | 1994 | M18-29 | 8 | 00:00:03 | 5:40 | 10,6 | 00:36:57 | 01:13:38 | 01:13:41 | 21 | |
22 | 1774 | BRZOZA ADAM | ZAKOPANE | BIEGAMZAPARATEM.PL | POL | 1972 | M40-49 | 5 | 00:00:02 | 5:40 | 10,6 | 00:37:48 | 01:13:44 | 01:13:46 | 22 | |
23 | 1831 | OSTAFIN SZYMON | TRZEBUNIA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1996 | M18-29 | 9 | 00:00:05 | 5:41 | 10,6 | 00:37:31 | 01:13:45 | 01:13:50 | 23 | |
24 | 1821 | JANUSZEWSKI PIOTR | TARNÓW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | POL | 1990 | M18-29 | 10 | 00:00:03 | 5:43 | 10,5 | 00:37:36 | 01:14:11 | 01:14:14 | 24 | |
25 | 1844 | ROLKA GABRIELA | KRAKÓW | ASICS FRONTRUNNER POLAND/ETAPOWATRIADA.PL | POL | 1989 | K30-39 | 1 | 00:00:01 | 5:48 | 10,4 | 00:38:41 | 01:15:18 | 01:15:19 | 1 | |
26 | 1819 | OLIWA EDWARD | KRAKÓW | ITMBW KRAKÓW | POL | 1961 | M50-59 | 3 | 00:00:03 | 5:52 | 10,2 | 00:39:30 | 01:16:10 | 01:16:13 | 25 | |
27 | 1849 | BOLECHOWSKA DOMINIKA | ZAKOPANE | ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM | POL | 1975 | K40-49 | 1 | 00:00:03 | 5:54 | 10,2 | 00:39:18 | 01:16:35 | 01:16:38 | 2 | |
28 | 1791 | MORDAK ARTUR | ZELKÓW | POL | 1982 | M30-39 | 8 | 00:00:07 | 6:05 | 9,9 | 00:39:27 | 01:19:00 | 01:19:07 | 26 | ||
29 | 1816 | GIGOŃ DAMIAN | SKAWICA | KOMISARIAT POLICJI W RABCE-ZDROJU | POL | 1995 | M18-29 | 11 | 00:00:00 | 6:13 | 9,7 | 01:20:43 | 01:20:43 | 27 | ||
30 | 1743 | JAROCH KAMIL | KRAKÓW | POL | 1992 | M18-29 | 12 | 00:00:06 | 6:13 | 9,6 | 00:38:33 | 01:20:49 | 01:20:55 | 28 | ||
31 | 1764 | ZUBKOVA IRINA | MOSCOW | CAMP TEAM | RUS | 1973 | K40-49 | 2 | 00:00:03 | 6:15 | 9,6 | 00:40:10 | 01:21:11 | 01:21:14 | 3 | |
32 | 1750 | RYŚ WACŁAW | MYŚLENICE | ZARABIE-BIEGA ZARABIE-BIEGA | POL | 1957 | M60+ | 1 | 00:00:02 | 6:16 | 9,6 | 00:41:00 | 01:21:23 | 01:21:25 | 29 | |
33 | 1794 | MAKSYM JOANNA | KRAKOW | POL | 1978 | K40-49 | 3 | 00:00:06 | 6:17 | 9,5 | 00:40:58 | 01:21:35 | 01:21:41 | 4 | ||
34 | 1838 | RADCZUK TOMASZ | KRAKÓW | HEALTHAHEAD | POL | 1981 | M30-39 | 9 | 00:00:10 | 6:22 | 9,4 | 00:41:30 | 01:22:32 | 01:22:42 | 30 | |
35 | 1830 | DOMALIK WOJCIECH | PILCHOWICE | POL | 1994 | M18-29 | 13 | 00:00:10 | 6:24 | 9,4 | 00:42:38 | 01:22:56 | 01:23:06 | 31 | ||
36 | 1782 | PILCH JANUSZ | MYŚLENICE | LUBIĘ PIWO | POL | 1972 | M40-49 | 6 | 00:00:06 | 6:26 | 9,3 | 00:42:53 | 01:23:28 | 01:23:34 | 32 | |
37 | 1836 | BRZOZOWSKA JOANNA | WARSZAWA | AZS ZADYSZKA | POL | 1993 | K18-29 | 1 | 00:00:09 | 6:26 | 9,3 | 00:42:51 | 01:23:35 | 01:23:44 | 5 | |
38 | 1804 | MATUŁA NATALIA | OŚWIĘCIM | POL | 1999 | K18-29 | 2 | 00:00:03 | 6:27 | 9,3 | 00:42:20 | 01:23:46 | 01:23:49 | 6 | ||
39 | 1737 | MARCINKIEWICZ PAWEŁ | MOGILANY | POL | 1986 | M30-39 | 10 | 00:00:12 | 6:28 | 9,3 | 00:43:29 | 01:23:52 | 01:24:04 | 33 | ||
40 | 1826 | BARNAŚ KRZYSZTOF | KRAKÓW | POL | 1971 | M40-49 | 7 | 00:00:09 | 6:31 | 9,2 | 00:41:27 | 01:24:36 | 01:24:45 | 34 | ||
41 | 1833 | NOWAK PAWEŁ | BRZESKO | POL | 1988 | M30-39 | 11 | 00:00:12 | 6:32 | 9,2 | 00:43:36 | 01:24:41 | 01:24:53 | 35 | ||
42 | 1738 | GIZA RADOSŁAW | JAWORZNO | POL | 1986 | M30-39 | 12 | 00:00:08 | 6:35 | 9,1 | 00:43:33 | 01:25:22 | 01:25:30 | 36 | ||
43 | 1755 | MĘDRY ADAM | BRZEZINY | POL | 1986 | M30-39 | 13 | 00:00:15 | 6:36 | 9,1 | 00:41:25 | 01:25:32 | 01:25:47 | 37 | ||
44 | 1768 | BRAUN GRAŻYNA | WARSZAWA | POL | 1970 | K40-49 | 4 | 00:00:07 | 6:36 | 9,1 | 00:43:11 | 01:25:44 | 01:25:51 | 7 | ||
45 | 1771 | WLAZŁO MARCIN | SOSNOWIEC | GRUPA POŚCIGOWA GRUPA POŚCIGOWA | POL | 1977 | M40-49 | 8 | 00:00:05 | 6:37 | 9,1 | 00:43:42 | 01:25:52 | 01:25:57 | 38 | |
46 | 1772 | WLAZŁO MONIKA | SOSNOWIEC | GRUPA POŚCIGOWA GRUPA POŚCIGOWA | POL | 1977 | K40-49 | 5 | 00:00:05 | 6:37 | 9,1 | 00:43:41 | 01:25:58 | 01:26:03 | 8 | |
47 | 1788 | ZABOROWSKA MAŁGORZATA | LISZKI | POL | 1977 | K40-49 | 6 | 00:00:04 | 6:37 | 9,1 | 00:45:00 | 01:26:01 | 01:26:05 | 9 | ||
48 | 1752 | JAWOR MATEUSZ | KRAKÓW | POL | 1989 | M30-39 | 14 | 00:00:07 | 6:38 | 9,1 | 00:42:37 | 01:26:01 | 01:26:08 | 39 | ||
49 | 1761 | CHWISTEK KATARZYNA | ZABRZE | POL | 1980 | K30-39 | 2 | 00:00:13 | 6:38 | 9,0 | 00:44:15 | 01:26:01 | 01:26:14 | 10 | ||
50 | 1805 | TYLIBA IRENEUSZ | PRZEGINIA | JURA TEAM | POL | 1973 | M40-49 | 9 | 00:00:11 | 6:39 | 9,0 | 00:43:17 | 01:26:12 | 01:26:23 | 40 | |
51 | 1842 | LIGĘZA WITEK | KRAKÓW | SMASHING PĄPKINS | POL | 1972 | M40-49 | 10 | 00:00:07 | 6:40 | 9,0 | 00:43:31 | 01:26:36 | 01:26:43 | 41 | |
52 | 1822 | MALCZEWSKA MAGDALENA | K | EUROCLEAR RUNNING TEAM | POL | 1981 | K30-39 | 3 | 00:00:04 | 6:43 | 8,9 | 00:44:37 | 01:27:20 | 01:27:24 | 11 | |
53 | 1795 | PRZEBINDA RENATA | CZERNICHÓW | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | POL | 1971 | K40-49 | 7 | 00:00:04 | 6:44 | 8,9 | 00:43:24 | 01:27:25 | 01:27:29 | 12 | |
54 | 1763 | MIKOŁAJSKI JANUSZ | KRAKOW | POL | 1974 | M40-49 | 11 | 00:00:06 | 6:44 | 8,9 | 00:44:09 | 01:27:28 | 01:27:34 | 42 | ||
55 | 1766 | SAJNÓG ŁUKASZ | KRAKÓW | POL | 1983 | M30-39 | 15 | 00:00:06 | 6:44 | 8,9 | 00:44:35 | 01:27:28 | 01:27:34 | 43 | ||
56 | 1758 | SŁAWIK-MIKOŁAJSKA ANNA | SKAWINA | LEMON TEAM | POL | 1981 | K30-39 | 4 | 00:00:07 | 6:44 | 8,9 | 00:44:43 | 01:27:27 | 01:27:34 | 13 | |
57 | 1850 | SIKLUCKI GRZEGORZ | KRAKÓW | ONE WAY TICKET | POL | 1965 | M50-59 | 4 | 00:00:07 | 6:49 | 8,8 | 00:44:46 | 01:28:28 | 01:28:35 | 44 | |
58 | 1765 | ZUBKOVA ANNA | SAINT-PETERSBURG | CAMP TEAM | RUS | 1996 | K18-29 | 3 | 00:00:03 | 6:50 | 8,8 | 00:44:27 | 01:28:50 | 01:28:53 | 14 | |
59 | 1776 | GRACZYK DAMIAN | WARSZAWA | POL | 1982 | M30-39 | 16 | 00:00:12 | 6:51 | 8,8 | 00:44:48 | 01:28:52 | 01:29:04 | 45 | ||
60 | 1749 | OSKWAREK MICHAŁ | KRAKÓW | LUFTHANSA GLOBAL BUSINESS SERVICES RUNNING TEAM | POL | 1993 | M18-29 | 14 | 00:00:04 | 6:52 | 8,7 | 00:46:46 | 01:29:15 | 01:29:19 | 46 | |
61 | 1751 | GUBENKOVA YULIA | ?????????? | CAMP TEAM | RUS | 1983 | K30-39 | 5 | 00:00:04 | 6:53 | 8,7 | 00:46:13 | 01:29:22 | 01:29:26 | 15 | |
62 | 1711 | FLACZYNSKI MICHAL | WROCŁAW | IMENEL | POL | 1983 | M30-39 | 17 | 00:00:12 | 6:54 | 8,7 | 00:47:32 | 01:29:24 | 01:29:36 | 47 | |
63 | 1787 | MACIASZ SYLWIA | POŁOM MAŁY | POL | 1992 | K18-29 | 4 | 00:00:13 | 7:00 | 8,6 | 00:45:57 | 01:30:46 | 01:30:59 | 16 | ||
64 | 1793 | MRÓZ KONRAD | KONIUSZA | POL | 1995 | M18-29 | 15 | 00:00:12 | 7:00 | 8,6 | 00:46:42 | 01:30:52 | 01:31:04 | 48 | ||
65 | 1817 | MIŁOWSKI ŁUKASZ | KRAKÓW | INTELLI ONE TEAM INTELLI ONE TEAM | POL | 1982 | M30-39 | 18 | 00:00:11 | 7:01 | 8,6 | 00:45:38 | 01:31:00 | 01:31:11 | 49 | |
66 | 1814 | BUGAJ KRZYSZTOF | KŁOMNICE | NIENAŻARTE MISIE | POL | 1986 | M30-39 | 19 | 00:00:07 | 7:03 | 8,5 | 00:47:55 | 01:31:30 | 01:31:37 | 50 | |
67 | 1735 | WACH PAWEL | KIELCE | BUDOWLANI | POL | 1973 | M40-49 | 12 | 00:00:04 | 7:05 | 8,5 | 00:44:44 | 01:32:05 | 01:32:09 | 51 | |
68 | 1839 | MAJDA DOMINIKA | KRAKOW | POL | 1993 | K18-29 | 5 | 00:00:03 | 7:05 | 8,5 | 00:47:13 | 01:32:07 | 01:32:10 | 17 | ||
69 | 1767 | ŁABUZ PRZEMYSŁAW | KRAKÓW | TEAM OF PHOTOCATALYSIS | POL | 1982 | M30-39 | 20 | 00:00:07 | 7:06 | 8,4 | 00:44:19 | 01:32:13 | 01:32:20 | 52 | |
70 | 1756 | PANCHENKO VERA | MOSCOW | CAMP TEAM | RUS | 1985 | K30-39 | 6 | 00:00:04 | 7:10 | 8,4 | 00:45:54 | 01:33:03 | 01:33:07 | 18 | |
71 | 1808 | WRÓBEL ANDRZEJ | ŁAZY | POL | 1969 | M50-59 | 5 | 00:00:14 | 7:12 | 8,3 | 00:48:52 | 01:33:28 | 01:33:42 | 53 | ||
72 | 1724 | BRYL JAKUB | TARNÓW | TARNÓW | POL | 1998 | M18-29 | 16 | 00:00:09 | 7:16 | 8,3 | 00:42:27 | 01:34:20 | 01:34:29 | 54 | |
73 | 1825 | CHADUŁA ADRIAN | WITKOWICE | POL | 1987 | M30-39 | 21 | 00:00:07 | 7:17 | 8,2 | 00:47:55 | 01:34:28 | 01:34:35 | 55 | ||
74 | 1779 | ŻUREK ANNA | LUBIEŃ | POL | 1993 | K18-29 | 6 | 00:00:12 | 7:17 | 8,2 | 00:46:51 | 01:34:26 | 01:34:38 | 19 | ||
75 | 1784 | BOGUTA BEATA | KRAKÓW | MAMO! WODY! | POL | 1975 | K40-49 | 8 | 00:00:04 | 7:17 | 8,2 | 00:46:34 | 01:34:39 | 01:34:43 | 20 | |
76 | 1783 | PAMUŁA WOJTEK | KRAKÓW | MAMO! WODY! | POL | 1972 | M40-49 | 13 | 00:00:05 | 7:17 | 8,2 | 00:46:32 | 01:34:38 | 01:34:43 | 56 | |
77 | 1820 | KRUSZELNICKA AGNIESZKA | ŻORY | POL | 1977 | K40-49 | 9 | 00:00:10 | 7:18 | 8,2 | 00:48:27 | 01:34:47 | 01:34:57 | 21 | ||
78 | 1803 | PIGUŁA DARIA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CARBON OCR RACING TEAM | POL | 1979 | K40-49 | 10 | 00:00:05 | 7:19 | 8,2 | 00:47:16 | 01:35:05 | 01:35:10 | 22 | |
79 | 1778 | KUPIEC MARCIN | GDÓW | POL | 1979 | M40-49 | 14 | 00:00:10 | 7:19 | 8,2 | 00:47:22 | 01:35:02 | 01:35:12 | 57 | ||
80 | 1714 | KRĘŻOŁEK ANNA | KRAKÓW | POL | 1980 | K30-39 | 7 | 00:00:13 | 7:19 | 8,2 | 00:49:14 | 01:34:59 | 01:35:12 | 23 | ||
81 | 1760 | WANDAS GRZEGORZ | ZABAWA | POL | 1978 | M40-49 | 15 | 00:00:10 | 7:20 | 8,2 | 00:47:21 | 01:35:11 | 01:35:21 | 58 | ||
82 | 1762 | CHWISTEK ARTUR | ZABRZE | POL | 1976 | M40-49 | 16 | 00:00:13 | 7:22 | 8,1 | 00:48:22 | 01:35:34 | 01:35:47 | 59 | ||
83 | 1843 | WYBRANIEC WOJCIECH | SUCHA BESKIDZKA | OFIARY JEDZENIAKOTLETÓW | POL | 1976 | M40-49 | 17 | 00:00:15 | 7:26 | 8,1 | 00:49:42 | 01:36:26 | 01:36:41 | 60 | |
84 | 1845 | WIECZOREK WOJCIECH | KRAKÓW | POL | 1983 | M30-39 | 22 | 00:00:13 | 7:30 | 8,0 | 00:49:10 | 01:37:17 | 01:37:30 | 61 | ||
85 | 1748 | FIKAS KRZYSZTOF | MYŚLENICE | POL | 1959 | M60+ | 2 | 00:00:05 | 7:31 | 8,0 | 00:49:52 | 01:37:32 | 01:37:37 | 62 | ||
86 | 1739 | MACHOLC PIOTR | DĄBROWA GÓRNICZA | ŻÓŁWIK | POL | 1956 | M60+ | 3 | 00:00:02 | 7:32 | 8,0 | 00:48:35 | 01:37:51 | 01:37:53 | 63 | |
87 | 1713 | KRZYKAWSKI ARKADIUSZ | SOSNOWIEC | POL | 1966 | M50-59 | 6 | 00:00:08 | 7:35 | 7,9 | 00:48:42 | 01:38:28 | 01:38:36 | 64 | ||
88 | 1730 | UNGEHOJER MAŁGORZATA | CZECHOWICE-DZIEDZICE | POL | 1981 | K30-39 | 8 | 00:00:07 | 7:36 | 7,9 | 00:50:08 | 01:38:36 | 01:38:43 | 24 | ||
89 | 1754 | HABA KONRAD | KRAKÓW | POL | 1986 | M30-39 | 23 | 00:00:08 | 7:38 | 7,9 | 00:49:35 | 01:39:11 | 01:39:19 | 65 | ||
90 | 1770 | SZUBEL KATARZYNA | KRAKÓW | POL | 1983 | K30-39 | 9 | 00:00:08 | 7:38 | 7,9 | 00:49:36 | 01:39:11 | 01:39:19 | 25 | ||
91 | 1800 | PIETRAS EDYTA | WĘGIERSKA GÓRKA | JUSTFEELFIT | POL | 1980 | K30-39 | 10 | 00:00:08 | 7:40 | 7,8 | 00:50:18 | 01:39:26 | 01:39:34 | 26 | |
92 | 1798 | PODSADECKI WITOLD | CIĘCINA | E&W RUN TEAM E&W RUN TEAM | POL | 1970 | M40-49 | 18 | 00:00:09 | 7:40 | 7,8 | 00:50:14 | 01:39:25 | 01:39:34 | 66 | |
93 | 1718 | KNAPIK DAWID | ŁĘG TARNOWSKI | POL | 1998 | M18-29 | 17 | 00:00:09 | 7:40 | 7,8 | 00:51:06 | 01:39:30 | 01:39:39 | 67 | ||
94 | 1809 | JASIŃSKA MAGDALENA | RABKA-ZDRÓJ | POL | 1979 | K40-49 | 11 | 00:00:13 | 7:41 | 7,8 | 00:51:07 | 01:39:40 | 01:39:53 | 27 | ||
95 | 1811 | WRÓBEL ADRIANA | ŁAZY | POL | 1973 | K40-49 | 12 | 00:00:14 | 7:41 | 7,8 | 00:50:22 | 01:39:40 | 01:39:54 | 28 | ||
96 | 1810 | JAGOSZ SYLWIA | RABKA-ZDRÓJ | POL | 1984 | K30-39 | 11 | 00:00:13 | 7:42 | 7,8 | 00:51:08 | 01:39:47 | 01:40:00 | 29 | ||
97 | 1823 | JAŁOCHA BARBARA | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL | 1967 | K50-59 | 1 | 00:00:08 | 7:47 | 7,7 | 00:52:10 | 01:40:58 | 01:41:06 | 30 | |
98 | 1722 | ZYCH PATRYCJA | JASŁO | POL | 1988 | K30-39 | 12 | 00:00:12 | 7:52 | 7,6 | 00:51:03 | 01:42:00 | 01:42:12 | 31 | ||
99 | 1721 | ZYCH PAWEŁ | JASŁO | POL | 1981 | M30-39 | 24 | 00:00:12 | 7:52 | 7,6 | 00:51:03 | 01:42:00 | 01:42:12 | 68 | ||
100 | 1753 | SURINA MARINA | TAMBOV | GAMP TEAM | RUS | 1980 | K30-39 | 13 | 00:00:03 | 7:56 | 7,6 | 00:51:54 | 01:43:04 | 01:43:07 | 32 | |
101 | 1790 | LASKOWSKI BARTOSZ | WROCŁAW | POL | 1987 | M30-39 | 25 | 00:00:14 | 7:57 | 7,5 | 00:51:07 | 01:43:05 | 01:43:19 | 69 | ||
102 | 1828 | BRYŚ MAGDALENA | DOMARADZ | POL | 1992 | K18-29 | 7 | 00:00:08 | 7:57 | 7,5 | 00:51:12 | 01:43:15 | 01:43:23 | 33 | ||
103 | 1796 | SEWERYN NATALIA | SOSNOWIEC | MAGNETI MARELLI POLAND | POL | 1997 | K18-29 | 8 | 00:00:11 | 7:59 | 7,5 | 00:54:07 | 01:43:31 | 01:43:42 | 34 | |
104 | 1769 | GAŁAN LUCYNA | LUBLEWO GDAŃSKIE | POL | 1971 | K40-49 | 13 | 00:00:02 | 7:59 | 7,5 | 00:52:35 | 01:43:43 | 01:43:45 | 35 | ||
105 | 1723 | PRZYGODZKA ANNA | KIELCE | POL | 1993 | K18-29 | 9 | 00:00:11 | 8:06 | 7,4 | 00:51:12 | 01:45:03 | 01:45:14 | 36 | ||
106 | 1835 | FURMAN AGNIESZKA | KRAKÓW | OCHAJORUN & FRIENDS | POL | 1984 | K30-39 | 14 | 00:00:10 | 8:06 | 7,4 | 00:54:09 | 01:45:06 | 01:45:16 | 37 | |
107 | 1777 | PRZYŁUSKA MIROSŁAWA | SZCZECIN | RAZ SZCZECIN | POL | 1952 | K60+ | 1 | 00:00:06 | 8:08 | 7,4 | 00:51:18 | 01:45:32 | 01:45:38 | 38 | |
108 | 1757 | ZAJDLICZ JUSTYNA | JAWORZNO | POL | 1990 | K18-29 | 10 | 00:00:06 | 8:08 | 7,4 | 00:52:38 | 01:45:34 | 01:45:40 | 39 | ||
109 | 1729 | MATYSZKIEWICZ JACEK | GOCZAŁKOWICE | POL | 1964 | M50-59 | 7 | 00:00:07 | 8:15 | 7,3 | 00:53:28 | 01:47:04 | 01:47:11 | 70 | ||
110 | 1742 | KAMIŃSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | BEKO | POL | 1981 | M30-39 | 26 | 00:00:14 | 8:19 | 7,2 | 00:55:29 | 01:47:50 | 01:48:04 | 71 | |
111 | 1741 | KAMIŃSKA MAGDALENA | MAŁE RUDY | POL | 1984 | K30-39 | 15 | 00:00:15 | 8:19 | 7,2 | 00:55:29 | 01:47:49 | 01:48:04 | 40 | ||
112 | 1786 | IWANECKA SYLWIA | ORZESZE | POL | 1976 | K40-49 | 14 | 00:00:11 | 8:29 | 7,1 | 00:53:33 | 01:50:08 | 01:50:19 | 41 | ||
113 | 1785 | SAJNÓG MAREK | KATOWICE | POL | 1972 | M40-49 | 19 | 00:00:11 | 8:29 | 7,1 | 00:53:33 | 01:50:08 | 01:50:19 | 72 | ||
114 | 1792 | MUSIL MIKE | BYTOM | POL | 1970 | M40-49 | 20 | 00:00:15 | 8:34 | 7,0 | 00:58:35 | 01:51:01 | 01:51:16 | 73 | ||
115 | 1841 | CUPAŁ MARCIN | BRZESKO | CG303 | POL | 1972 | M40-49 | 21 | 00:00:08 | 8:45 | 6,9 | 00:55:01 | 01:53:43 | 01:53:51 | 74 | |
116 | 1775 | BARAŃSKA ADRIANNA | KATOWICE | POL | 1997 | K18-29 | 11 | 00:00:06 | 8:46 | 6,8 | 00:56:22 | 01:53:52 | 01:53:58 | 42 | ||
117 | 1837 | BRAS MONIKA | DOBCZYCE | POL | 1976 | K40-49 | 15 | 00:00:09 | 8:51 | 6,8 | 00:56:59 | 01:54:54 | 01:55:03 | 43 | ||
118 | 1834 | FURMAN MICHAŁ | KRAKÓW | OCHAJORUN & FRIENDS | POL | 1984 | M30-39 | 27 | 00:00:11 | 9:06 | 6,6 | 00:56:55 | 01:58:07 | 01:58:18 | 75 | |
119 | 1780 | JAREMEK WOJTEK | ZAMOŚĆ | POL | 1981 | M30-39 | 28 | 00:00:11 | 9:08 | 6,6 | 00:59:41 | 01:58:38 | 01:58:49 | 76 | ||
120 | 1781 | ZŁOMANIEC IZABELA | ZAMOŚĆ | POL | 1983 | K30-39 | 16 | 00:00:11 | 9:08 | 6,6 | 00:59:40 | 01:58:38 | 01:58:49 | 44 | ||
121 | 1740 | JANIK MARTA | RUDA ŚLĄSKA | CARBON OCR RACING TEAM | POL | 1985 | K30-39 | 17 | 00:00:06 | 9:18 | 6,5 | 01:00:09 | 02:00:43 | 02:00:49 | 45 | |
122 | 1712 | KRZYKAWSKI BARTOSZ | SOSNOWIEC | POL | 1996 | M18-29 | 18 | 00:00:08 | 9:41 | 6,2 | 00:57:28 | 02:05:44 | 02:05:52 | 77 | ||
123 | 1747 | STIMMA ANNA | SEROCK | POL | 1976 | K40-49 | 16 | 00:00:05 | 9:45 | 6,2 | 01:00:16 | 02:06:40 | 02:06:45 | 46 | ||
124 | 1733 | KOSMĘDA BEATA | WARSZAWA | POL | 1978 | K40-49 | 17 | 00:00:09 | 9:47 | 6,1 | 01:00:36 | 02:07:05 | 02:07:14 | 47 | ||
125 | 1746 | SOBCZAK-KUPIEC AGNIESZKA | MYŚLENICE | POL | 1981 | K30-39 | 18 | 00:00:05 | 10:02 | 6,0 | 01:03:14 | 02:10:17 | 02:10:22 | 48 | ||
126 | 1717 | TYLISZCZAK BOŻENA | KRAKÓW | POL | 1982 | K30-39 | 19 | 00:00:05 | 10:02 | 6,0 | 01:03:10 | 02:10:19 | 02:10:24 | 49 | ||
127 | 1716 | MYSZYWODA MONIKA | JELCZ-LASKOWICE | POL | 1990 | K18-29 | 12 | 00:00:06 | 11:14 | 5,3 | 01:10:07 | 02:25:53 | 02:25:59 | 50 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 6KM | Czas Netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1348 | MAREK DARIUSZ | KRAKÓW | MONK SANDALS TEAM YASNA | POL | 1985 | M30-39 | 1 | 00:00:01 | 4:48 | 12,5 | 00:28:50 | 02:09:28 | 02:09:29 | 1 | |
2 | 1405 | KOŚCIELNIAK KACPER | RABA NIŻNA | SALCO GARMIN TEAM | POL | 1996 | M18-29 | 1 | 00:00:01 | 4:52 | 12,3 | 00:29:42 | 02:11:24 | 02:11:25 | 2 | |
3 | 1385 | JAŁOCHA MIECZYSŁAW | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL | 1967 | M50-59 | 1 | 00:00:02 | 5:16 | 11,4 | 00:31:42 | 02:22:06 | 02:22:08 | 3 | |
4 | 1398 | SZAPORÓW ŁUKASZ | PROSZOWICE | INFINITY-GYM | POL | 1981 | M30-39 | 2 | 00:00:01 | 5:17 | 11,3 | 00:31:35 | 02:22:46 | 02:22:47 | 4 | |
5 | 1360 | MICHALIK ADAM | KRAKÓW | POL | 1971 | M40-49 | 1 | 00:00:02 | 5:30 | 10,9 | 00:33:41 | 02:28:37 | 02:28:39 | 5 | ||
6 | 1428 | SANCHEZ VILLAMIL CARLOS | LONDON | GBR | 1983 | M30-39 | 3 | 00:00:01 | 5:34 | 10,8 | 00:32:18 | 02:30:04 | 02:30:05 | 6 | ||
7 | 1319 | KOSTELA PIOTR | NOWY TARG | WATAHA | POL | 1987 | M30-39 | 4 | 00:00:02 | 5:40 | 10,6 | 00:32:11 | 02:33:04 | 02:33:06 | 7 | |
8 | 1419 | STOPA MICHAŁ | TYCHY | MR SKINNY LEGS AND SON | POL | 1985 | M30-39 | 5 | 00:00:02 | 5:43 | 10,5 | 00:32:56 | 02:34:11 | 02:34:13 | 8 | |
9 | 1246 | BRZĄKALSKI KRZYSIEK | PŁOCK | EAZYMUT.PL | POL | 1991 | M18-29 | 2 | 00:00:02 | 5:44 | 10,5 | 00:32:40 | 02:34:57 | 02:34:59 | 9 | |
10 | 1251 | KARBOWIAK JACEK | WRZEŚNIA | POL | 1977 | M40-49 | 2 | 00:00:06 | 5:46 | 10,4 | 00:34:23 | 02:35:38 | 02:35:44 | 10 | ||
11 | 1371 | WILK KATARZYNA | PLEŚNA | POL | 1985 | K30-39 | 1 | 00:00:01 | 5:47 | 10,4 | 00:34:23 | 02:36:09 | 02:36:10 | 1 | ||
12 | 1415 | BUJAK KRZYSZTOF | KRAKOW | POL | 1987 | M30-39 | 6 | 00:00:02 | 5:47 | 10,4 | 00:34:21 | 02:36:18 | 02:36:20 | 11 | ||
13 | 1351 | SERWIŃSKI MICHAŁ | MYŚLENICE | MICHAŁ SERWIŃSKI | POL | 1984 | M30-39 | 7 | 00:00:05 | 5:49 | 10,3 | 00:33:22 | 02:36:58 | 02:37:03 | 12 | |
14 | 1323 | ZABEL ROBERT | POZNAŃ | ZABEL.PL | POL | 1977 | M40-49 | 3 | 00:00:04 | 5:59 | 10,0 | 00:35:18 | 02:41:35 | 02:41:39 | 13 | |
15 | 1400 | JANIK MATEUSZ | TENCZYNEK | POL | 1988 | M30-39 | 8 | 00:00:05 | 6:00 | 10,0 | 00:36:12 | 02:41:54 | 02:41:59 | 14 | ||
16 | 1334 | PAWUSZ MICHAŁ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | 4RUN TEAM PIŁA | POL | 1986 | M30-39 | 9 | 00:00:01 | 6:12 | 9,7 | 00:34:02 | 02:47:24 | 02:47:25 | 15 | |
17 | 1249 | KOWALSKI ALEKSANDER | WOLA RADZISZOWSKA | POL | 1992 | M18-29 | 3 | 00:00:03 | 6:12 | 9,7 | 00:36:09 | 02:47:25 | 02:47:28 | 16 | ||
18 | 1290 | MISZTAL RAFAŁ | CHRZANÓW | LOS PANTALONES ROJOS | POL | 1971 | M40-49 | 4 | 00:00:04 | 6:13 | 9,7 | 00:36:01 | 02:47:41 | 02:47:45 | 17 | |
19 | 1270 | SZCZYGIEŁ MATEUSZ | DROGHEDA | POLISH RUNNERS CLUB IRELAND | 1991 | M18-29 | 4 | 00:00:05 | 6:14 | 9,6 | 00:37:20 | 02:48:18 | 02:48:23 | 18 | ||
20 | 1376 | MAMALA JUSTYNA | KRAKÓW | POL | 1991 | K18-29 | 1 | 00:00:02 | 6:19 | 9,5 | 00:37:01 | 02:50:38 | 02:50:40 | 2 | ||
21 | 1252 | OPPELN-BRONIKOWSKI MATEUSZ | SIEROSŁAW | POL | 1988 | M30-39 | 10 | 00:00:03 | 6:24 | 9,4 | 00:37:10 | 02:52:56 | 02:52:59 | 19 | ||
22 | 1404 | MŁYNARCZYK KRZYSZTOF | WIEPRZ | POL | 1987 | M30-39 | 11 | 00:00:04 | 6:26 | 9,3 | 00:40:24 | 02:53:51 | 02:53:55 | 20 | ||
23 | 1420 | MIJAKOWSKI PAWEL | WARSZAWA | MIJAKOWSKI TEAM | POL | 1966 | M50-59 | 2 | 00:00:00 | 6:29 | 9,3 | 02:54:58 | 02:54:58 | 21 | ||
24 | 1309 | KWIATKOWSKI ŁUKASZ | LUBIN | JASNA STRONA MOCY JASNA STRONA MOCY | POL | 1978 | M40-49 | 5 | 00:00:07 | 6:31 | 9,2 | 00:37:55 | 02:55:59 | 02:56:06 | 22 | |
25 | 1379 | DARCHUK OLEKSANDR | WĘGRZCE | POL | 1978 | M40-49 | 6 | 00:00:02 | 6:33 | 9,1 | 00:38:12 | 02:57:02 | 02:57:04 | 23 | ||
26 | 1296 | PARWA MICHAŁ | DZIEKANOWICE | BIEGIEM NA ROWER | POL | 1985 | M30-39 | 12 | 00:00:03 | 6:34 | 9,1 | 00:37:33 | 02:57:23 | 02:57:26 | 24 | |
27 | 1295 | SUKHAREV PETR | MOSCOW | CAMP TEAM | RUS | 1987 | M30-39 | 13 | 00:00:06 | 6:36 | 9,1 | 00:38:46 | 02:57:54 | 02:58:00 | 25 | |
28 | 1361 | KMITA KRZYSZTOF | KRAKÓW | KMITOFF WOODANDSTEEL.PL | POL | 1985 | M30-39 | 14 | 00:00:04 | 6:36 | 9,1 | 00:38:26 | 02:58:08 | 02:58:12 | 26 | |
29 | 1338 | KOWALCZYK RAFAŁ | KATOWICE | SAINT GOBAIN SQUAD | POL | 1990 | M18-29 | 5 | 00:00:05 | 6:38 | 9,0 | 00:39:37 | 02:59:02 | 02:59:07 | 27 | |
30 | 1413 | SAFRONOVA IRINA | MOSCOW | RRC RUN CLUB | RUS | 1980 | K30-39 | 2 | 00:00:05 | 6:41 | 9,0 | 00:41:28 | 03:00:09 | 03:00:14 | 3 | |
31 | 1374 | GORZYŃSKI JACEK | CZĘSTOCHOWA | POL | 1984 | M30-39 | 15 | 00:00:02 | 6:41 | 9,0 | 00:37:29 | 03:00:33 | 03:00:35 | 28 | ||
32 | 1297 | SZELĄG SŁAWOMIR | KLUCZE | LISY PUSTYNI | POL | 1979 | M40-49 | 7 | 00:00:03 | 6:43 | 8,9 | 00:38:15 | 03:01:06 | 03:01:09 | 29 | |
33 | 1248 | JANDA SEBASTIAN | BIELSKO-BIAŁA | POL | 1978 | M40-49 | 8 | 00:00:07 | 6:43 | 8,9 | 00:38:43 | 03:01:14 | 03:01:21 | 30 | ||
34 | 1362 | SZEWCZYK GRZEGORZ | ALBIGOWA | BIEGAM BO LUBIĘ | POL | 1976 | M40-49 | 9 | 00:00:14 | 6:49 | 8,8 | 00:41:06 | 03:03:38 | 03:03:52 | 31 | |
35 | 1324 | SKRZYNSKI JAN | WIELICZKA | POL | 1980 | M30-39 | 16 | 00:00:06 | 6:50 | 8,8 | 00:40:04 | 03:04:26 | 03:04:32 | 32 | ||
36 | 1289 | FERENC ELŻBIETA | WRĘCZYCA WIELKA | POL | 1999 | K18-29 | 2 | 00:00:11 | 6:53 | 8,7 | 00:42:39 | 03:05:47 | 03:05:58 | 4 | ||
37 | 1218 | GRADEK DARIUSZ | KRAKOW | POL | 1971 | M40-49 | 10 | 00:00:05 | 6:56 | 8,7 | 00:41:47 | 03:07:04 | 03:07:09 | 33 | ||
38 | 1268 | PĘCEK MARIUSZ | TOKARNIA | POL | 1983 | M30-39 | 17 | 00:00:09 | 6:57 | 8,6 | 00:38:42 | 03:07:39 | 03:07:48 | 34 | ||
39 | 1364 | URBANEK PATRYK | MYSLOWICE | POL | 1993 | M18-29 | 6 | 00:00:03 | 6:58 | 8,6 | 00:35:15 | 03:08:12 | 03:08:15 | 35 | ||
40 | 1346 | KRUPA ANIA | WIERZCHOWIE | POL | 1987 | K30-39 | 3 | 00:00:03 | 6:59 | 8,6 | 00:39:49 | 03:08:33 | 03:08:36 | 5 | ||
41 | 1253 | WYSOKINSKA JUSTYNA | POZNAŃ | POL | 1989 | K30-39 | 4 | 00:00:03 | 6:59 | 8,6 | 00:38:55 | 03:08:36 | 03:08:39 | 6 | ||
42 | 1406 | SOSNOWSKA AGNIESZKA | SOSNOWIEC | SOSNA RADOSNA | POL | 1980 | K30-39 | 5 | 00:00:02 | 7:00 | 8,6 | 00:41:49 | 03:08:58 | 03:09:00 | 7 | |
43 | 1265 | GRZYBOWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1979 | M40-49 | 11 | 00:00:21 | 7:03 | 8,5 | 00:41:23 | 03:10:02 | 03:10:23 | 36 | ||
44 | 1373 | KAROLEWSKI MARIUSZ | BĘDZIN | POL | 1970 | M40-49 | 12 | 00:00:07 | 7:06 | 8,4 | 00:43:59 | 03:11:36 | 03:11:43 | 37 | ||
45 | 1211 | DUDEK JUSTYNA | RADOMSKO | RUNDOMSKO | POL | 1984 | K30-39 | 6 | 00:00:11 | 7:06 | 8,4 | 00:41:29 | 03:11:43 | 03:11:54 | 8 | |
46 | 1274 | SOTNIKOVA MARINA | LYUBERTSY | CAMP TEAM | RUS | 1961 | K50-59 | 1 | 00:00:06 | 7:08 | 8,4 | 00:41:52 | 03:12:25 | 03:12:31 | 9 | |
47 | 1272 | SOKOŁOWSKI KAMIL | OLSZTYN | POL | 1995 | M18-29 | 7 | 00:00:18 | 7:08 | 8,4 | 00:43:09 | 03:12:17 | 03:12:35 | 38 | ||
48 | 1234 | CHEŁMINSKI MATEUSZ | GDAŃSK | POL | 1983 | M30-39 | 18 | 00:00:04 | 7:12 | 8,3 | 00:39:34 | 03:14:26 | 03:14:30 | 39 | ||
49 | 1372 | STRZELECKI ROBERT | WARSZAWA | TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 1988 | M30-39 | 19 | 00:00:04 | 7:14 | 8,3 | 00:43:12 | 03:15:10 | 03:15:14 | 40 | |
50 | 1261 | KONIECZNA ANNA | KRAKÓW | FORUM GÓRSKI ŚWIAT | POL | 1986 | K30-39 | 7 | 00:00:12 | 7:15 | 8,3 | 00:43:11 | 03:15:26 | 03:15:38 | 10 | |
51 | 1278 | SZUMNY NINA | KRAKÓW | POL | 1987 | K30-39 | 8 | 00:00:03 | 7:15 | 8,3 | 00:42:23 | 03:15:40 | 03:15:43 | 11 | ||
52 | 1383 | SURLEJ MACIEJ | WITKOWICE | NIENAŻARTE MISIE | POL | 1986 | M30-39 | 20 | 00:00:05 | 7:17 | 8,2 | 00:41:13 | 03:16:36 | 03:16:41 | 41 | |
53 | 1349 | MAZANEK MICHAŁ | KRAKÓW | POL | 1992 | M18-29 | 8 | 00:00:13 | 7:18 | 8,2 | 00:41:07 | 03:16:42 | 03:16:55 | 42 | ||
54 | 1277 | GAWLIK SŁAWEK | KRAKÓW | MARCINŚWIERCTEAM | POL | 1984 | M30-39 | 21 | 00:00:03 | 7:19 | 8,2 | 00:42:19 | 03:17:18 | 03:17:21 | 43 | |
55 | 1327 | KAŁUŻNY MARCIN | KATOWICE | FLYING PIG | POL | 1975 | M40-49 | 13 | 00:00:06 | 7:19 | 8,2 | 00:40:34 | 03:17:28 | 03:17:34 | 44 | |
56 | 1370 | GORZYŃSKA AGNIESZKA | CZĘSTOCHOWA | POL | 1984 | K30-39 | 9 | 00:00:03 | 7:19 | 8,2 | 00:43:31 | 03:17:42 | 03:17:45 | 12 | ||
57 | 1255 | SIKORA ARTUR | MAJDAN KRÓLEWSKI | POL | 1992 | M18-29 | 9 | 00:00:04 | 7:20 | 8,2 | 00:41:40 | 03:17:53 | 03:17:57 | 45 | ||
58 | 1308 | BUCHAŁA BARTEK | ZABRZE | POL | 1980 | M30-39 | 22 | 00:00:19 | 7:21 | 8,2 | 00:41:09 | 03:17:56 | 03:18:15 | 46 | ||
59 | 1229 | DŁUGOSZ MAREK | WARTKOWICE | KB GEOTERMIA UNIEJÓW | POL | 1966 | M50-59 | 3 | 00:00:08 | 7:21 | 8,2 | 00:43:14 | 03:18:18 | 03:18:26 | 47 | |
60 | 1306 | KURAS PRZEMYSŁAW | KRAKÓW | NUNEK SPITFIRE | POL | 1984 | M30-39 | 23 | 00:00:21 | 7:23 | 8,1 | 00:43:08 | 03:18:49 | 03:19:10 | 48 | |
61 | 1256 | WOŹNIAK PRZEMYSŁAW | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | POL | 1983 | M30-39 | 24 | 00:00:19 | 7:23 | 8,1 | 00:42:39 | 03:19:06 | 03:19:25 | 49 | ||
62 | 1416 | GAWOR MATEUSZ | ZAKLICZYN | COCO JUMBO POLAR , SALOMON , HIGH5 , PUMA | POL | 1999 | M18-29 | 10 | 00:00:02 | 7:25 | 8,1 | 00:38:14 | 03:20:13 | 03:20:15 | 50 | |
63 | 1325 | KOPACZEWSKI TOMASZ | KRAKOW | POL | 1969 | M50-59 | 4 | 00:00:07 | 7:26 | 8,1 | 00:43:09 | 03:20:29 | 03:20:36 | 51 | ||
64 | 1276 | NOSONOVICH IRINA | TAMBOV | CAMP TEAM | RUS | 1981 | K30-39 | 10 | 00:00:12 | 7:27 | 8,1 | 00:44:15 | 03:20:47 | 03:20:59 | 13 | |
65 | 1342 | KOĆWIN MICHAŁ | BIELSKO-BIAŁA | POL | 1986 | M30-39 | 25 | 00:00:16 | 7:28 | 8,0 | 00:41:36 | 03:21:24 | 03:21:40 | 52 | ||
66 | 1238 | HORA GRZEGORZ | RUDA ŚLĄSKA | POL | 1980 | M30-39 | 26 | 00:00:17 | 7:29 | 8,0 | 00:40:17 | 03:21:40 | 03:21:57 | 53 | ||
67 | 1357 | CEBULA TOMASZ | CHRZĄSTOWICE | POL | 1988 | M30-39 | 27 | 00:00:15 | 7:31 | 8,0 | 00:42:57 | 03:22:44 | 03:22:59 | 54 | ||
68 | 1368 | STRADZA KAMIL | GLIWICE | POL | 1984 | M30-39 | 28 | 00:00:04 | 7:33 | 8,0 | 00:37:16 | 03:23:41 | 03:23:45 | 55 | ||
69 | 1331 | MATEJUK ARKADIUSZ | MALBORK | BEZTLENOWI MALBORK | POL | 1981 | M30-39 | 29 | 00:00:16 | 7:36 | 7,9 | 00:43:00 | 03:24:45 | 03:25:01 | 56 | |
70 | 1240 | BALACHOWSKA EWELINA | MYŚLENICE | POL | 1976 | K40-49 | 1 | 00:00:18 | 7:38 | 7,9 | 00:43:39 | 03:25:40 | 03:25:58 | 14 | ||
71 | 1355 | ZAKHAROVA KUNNEI | MOSCOW | RUS | 1989 | K30-39 | 11 | 00:00:06 | 7:39 | 7,8 | 00:45:41 | 03:26:22 | 03:26:28 | 15 | ||
72 | 1365 | PAMUŁA KRYSTIAN | NIEPOŁOMICE | SRTG NIEPOŁOMICE | POL | 1985 | M30-39 | 30 | 00:00:01 | 7:41 | 7,8 | 00:46:03 | 03:27:24 | 03:27:25 | 57 | |
73 | 1369 | KOZERA BARTŁOMIEJ | ZABIERZÓW | POL | 1985 | M30-39 | 31 | 00:00:14 | 7:41 | 7,8 | 00:43:41 | 03:27:22 | 03:27:36 | 58 | ||
74 | 1264 | SKIBA STANISŁAW | ŻORY | POL | 1976 | M40-49 | 14 | 00:00:08 | 7:43 | 7,8 | 00:43:47 | 03:28:00 | 03:28:08 | 59 | ||
75 | 1294 | LASZCZYK ANNA | WARSZAWA | LINKLATERS RUNNING TEAM | POL | 1988 | K30-39 | 12 | 00:00:08 | 7:43 | 7,8 | 00:43:33 | 03:28:05 | 03:28:13 | 16 | |
76 | 1401 | JANUSZ MARIUSZ | KRZYSZKOWICE | BIEGAM Z JEZUSEM | POL | 1967 | M50-59 | 5 | 00:00:19 | 7:44 | 7,8 | 00:43:39 | 03:28:37 | 03:28:56 | 60 | |
77 | 1328 | WŁODARCZYK MARIUSZ | RYBNIK | RADLINIOKI W BIEGU | POL | 1979 | M40-49 | 15 | 00:00:09 | 7:46 | 7,7 | 00:43:13 | 03:29:26 | 03:29:35 | 61 | |
78 | 1280 | MANKO VERA | TAMBOV | CAMP TEAM | RUS | 1985 | K30-39 | 13 | 00:00:12 | 7:46 | 7,7 | 00:47:27 | 03:29:37 | 03:29:49 | 17 | |
79 | 1244 | KOZIOŁ ARTUR | KRAKÓW | POL | 1975 | M40-49 | 16 | 00:00:18 | 7:47 | 7,7 | 00:45:29 | 03:29:43 | 03:30:01 | 62 | ||
80 | 1287 | ŁOPATOWSKI MICHAŁ | KRAKÓW | KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓW | POL | 1986 | M30-39 | 32 | 00:00:11 | 7:47 | 7,7 | 00:42:59 | 03:29:56 | 03:30:07 | 63 | |
81 | 1344 | GRABOWSKI TOMASZ | RADLIN | CROSS SPORT RYBNIK | POL | 1982 | M30-39 | 33 | 00:00:04 | 7:47 | 7,7 | 00:43:12 | 03:30:05 | 03:30:09 | 64 | |
82 | 1300 | ROGÓŻ KAMIL | BĘDZIN | PRZEKOTY | POL | 1987 | M30-39 | 34 | 00:00:19 | 7:47 | 7,7 | 00:46:13 | 03:29:51 | 03:30:10 | 65 | |
83 | 1352 | ZAPIÓR MACIEJ | BYTOM | COLD BEER TEAM | POL | 1991 | M18-29 | 11 | 00:00:14 | 7:49 | 7,7 | 00:44:20 | 03:30:49 | 03:31:03 | 66 | |
84 | 1288 | ROMANOWICZ MARCIN | RADOM | KOSEK TEAM | POL | 1985 | M30-39 | 35 | 00:00:04 | 7:49 | 7,7 | 00:42:38 | 03:31:01 | 03:31:05 | 67 | |
85 | 1259 | BUDNY PIOTR | KATOWICE | TYTANOWE DŻDŻOWNICE | POL | 1991 | M18-29 | 12 | 00:00:12 | 7:50 | 7,7 | 00:42:10 | 03:31:23 | 03:31:35 | 68 | |
86 | 1293 | ŻEGLEŃ ALEKSANDER | MYŚLENICE | POL | 1971 | M40-49 | 17 | 00:00:08 | 7:52 | 7,6 | 00:43:19 | 03:32:11 | 03:32:19 | 69 | ||
87 | 1239 | STĘPIEŃ ROBERT | KRAKÓW | POL | 1985 | M30-39 | 36 | 00:00:16 | 7:52 | 7,6 | 00:43:10 | 03:32:11 | 03:32:27 | 70 | ||
88 | 1318 | MAZUR ROBERT | MUCHARZ | AUUUUU | POL | 1988 | M30-39 | 37 | 00:00:11 | 7:52 | 7,6 | 00:42:40 | 03:32:26 | 03:32:37 | 71 | |
89 | 1387 | TOMCZYK PIOTR | BĘDZIN | POL | 1977 | M40-49 | 18 | 00:00:07 | 7:53 | 7,6 | 00:44:01 | 03:32:35 | 03:32:42 | 72 | ||
90 | 1320 | WOŹNIAK MARIA | SKAWINA | SKAWINA BIEGA | POL | 1990 | K18-29 | 3 | 00:00:04 | 7:53 | 7,6 | 00:44:45 | 03:32:42 | 03:32:46 | 18 | |
91 | 1236 | KAMYSZ ROBERT | KRAKÓW | POL | 1970 | M40-49 | 19 | 00:00:07 | 7:53 | 7,6 | 00:43:50 | 03:32:40 | 03:32:47 | 73 | ||
92 | 1298 | TRZEBUNIA ALICJA | ZAKOPANE | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | POL | 1979 | K40-49 | 2 | 00:00:03 | 7:55 | 7,6 | 00:45:59 | 03:33:39 | 03:33:42 | 19 | |
93 | 1281 | BIELAWA DAMIAN | DĘBICA | POL | 1982 | M30-39 | 38 | 00:00:19 | 7:56 | 7,6 | 00:44:17 | 03:34:06 | 03:34:25 | 74 | ||
94 | 1391 | BROMBOSZCZ KAROL | KATOWICE | TRUCHTACZ MYSLOWICE TRUCHTACZ MYSLOWICE | POL | 1919 | M60+ | 1 | 00:00:15 | 7:59 | 7,5 | 00:45:10 | 03:35:19 | 03:35:34 | 75 | |
95 | 1212 | PATEREK AGATA | KRAKÓW | WKURW_TEAM WKURW_TEAM | POL | 1980 | K30-39 | 14 | 00:00:09 | 8:02 | 7,5 | 00:45:03 | 03:36:33 | 03:36:42 | 20 | |
96 | 1279 | KOSTKOWSKI KAZIMIERZ | DOBCZYCE | POL | 1973 | M40-49 | 20 | 00:00:09 | 8:02 | 7,5 | 00:43:48 | 03:36:49 | 03:36:58 | 76 | ||
97 | 1412 | RYNDA ANNA | MOSCOW | RUS | 1983 | K30-39 | 15 | 00:00:12 | 8:02 | 7,5 | 00:46:21 | 03:36:49 | 03:37:01 | 21 | ||
98 | 1332 | WAWRZYNIUK MARCIN | KRAKOW | POL | 1980 | M30-39 | 39 | 00:00:18 | 8:06 | 7,4 | 00:46:36 | 03:38:20 | 03:38:38 | 77 | ||
99 | 1304 | GAŁAN WOJCIECH | LUBLEWO GDANSKIE | POL | 1971 | M40-49 | 21 | 00:00:15 | 8:06 | 7,4 | 00:43:35 | 03:38:27 | 03:38:42 | 78 | ||
100 | 1411 | KRAWCZYK IZABELA | KRAKÓW | HAIJME | POL | 1982 | K30-39 | 16 | 00:00:08 | 8:09 | 7,4 | 00:47:02 | 03:40:01 | 03:40:09 | 22 | |
101 | 1225 | BELOWSKI DARIUSZ | TYCHY | POL | 1966 | M50-59 | 6 | 00:00:11 | 8:11 | 7,3 | 00:46:37 | 03:40:34 | 03:40:45 | 79 | ||
102 | 1382 | KRÓLIKOWSKI ANDRZEJ | LUBLIN | CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST | POL | 1969 | M50-59 | 7 | 00:00:07 | 8:11 | 7,3 | 00:43:48 | 03:40:58 | 03:41:05 | 80 | |
103 | 1228 | AUGUSTOWSKA IZABELA | WARTKOWICE | KB GEOTERMIA UNIEJÓW | POL | 1976 | K40-49 | 3 | 00:00:08 | 8:11 | 7,3 | 00:47:23 | 03:41:01 | 03:41:09 | 23 | |
104 | 1275 | ŚLĘZAK PIOTR | OLSZTYN | POL | 1996 | M18-29 | 13 | 00:00:18 | 8:13 | 7,3 | 00:45:23 | 03:41:41 | 03:41:59 | 81 | ||
105 | 1380 | BRYDNIAK ANNA | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1978 | K40-49 | 4 | 00:00:01 | 8:13 | 7,3 | 00:45:50 | 03:42:00 | 03:42:01 | 24 | |
106 | 1410 | KRAWCZYK PAWEŁ | KRAKÓW | KLUB SPORTOWY HAJIME HAJIME | POL | 1978 | M40-49 | 22 | 00:00:08 | 8:17 | 7,2 | 00:47:05 | 03:43:34 | 03:43:42 | 82 | |
107 | 1243 | DRABIK MAJA | ŁABISZYN | #ŚLIMAKIBARCIN | POL | 1992 | K18-29 | 4 | 00:00:05 | 8:18 | 7,2 | 00:45:49 | 03:43:54 | 03:43:59 | 25 | |
108 | 1363 | MAREK MARCIN | KRAKÓW | KLUB SPORTOWY HAJIME | POL | 1984 | M30-39 | 40 | 00:00:07 | 8:19 | 7,2 | 00:44:32 | 03:44:32 | 03:44:39 | 83 | |
109 | 1213 | PATEREK GRZEGORZ | KRAKÓW | WKURW_TEAM | POL | 1980 | M30-39 | 41 | 00:00:09 | 8:20 | 7,2 | 00:45:07 | 03:45:00 | 03:45:09 | 84 | |
110 | 1299 | KRUSZEK MAŁGORZATA | KATOWICE | PRZEKOTY | POL | 1988 | K30-39 | 17 | 00:00:18 | 8:21 | 7,2 | 00:46:21 | 03:45:16 | 03:45:34 | 26 | |
111 | 1286 | KURBIEL ŁUKASZ | KRAKÓW | POL | 1988 | M30-39 | 42 | 00:00:06 | 8:22 | 7,2 | 00:43:22 | 03:45:42 | 03:45:48 | 85 | ||
112 | 1353 | KALEMBA BEATA | CHORZÓW | POL | 1988 | K30-39 | 18 | 00:00:05 | 8:26 | 7,1 | 00:45:58 | 03:47:42 | 03:47:47 | 27 | ||
113 | 1235 | KĘPSKI GRZEGORZ | SKWIERZYNA | POL | 1984 | M30-39 | 43 | 00:00:08 | 8:26 | 7,1 | 00:45:35 | 03:47:45 | 03:47:53 | 86 | ||
114 | 1233 | KOPACZYŃSKA BEATA | ZIELONA GÓRA | POL | 1971 | K40-49 | 5 | 00:00:23 | 8:27 | 7,1 | 00:48:08 | 03:47:35 | 03:47:58 | 28 | ||
115 | 1389 | KOLACHA PATRYK | IMIELIN | POL | 1995 | M18-29 | 14 | 00:00:02 | 8:28 | 7,1 | 00:44:55 | 03:48:45 | 03:48:47 | 87 | ||
116 | 1399 | SYPNIOWSKI SZYMON | KRAKÓW | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM SPINVEST INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI | POL | 1984 | M30-39 | 44 | 00:00:16 | 8:29 | 7,1 | 00:48:23 | 03:48:58 | 03:49:14 | 88 | |
117 | 1219 | OLESIAK RAFAŁ | WANCERZÓW | POL | 1988 | M30-39 | 45 | 00:00:05 | 8:31 | 7,0 | 00:42:54 | 03:49:54 | 03:49:59 | 89 | ||
118 | 1260 | WÓJCIO HUBERT | SZCZAWNICA | RUNONLINE TEAM | POL | 1976 | M40-49 | 23 | 00:00:17 | 8:33 | 7,0 | 00:45:20 | 03:50:33 | 03:50:50 | 90 | |
119 | 1847 | SZLACHTOWSKI ŁUKASZ | NOWY TARG | POL | 1994 | M18-29 | 15 | 00:30:02 | 8:35 | 7,0 | 01:07:22 | 03:21:48 | 03:51:50 | 91 | ||
120 | 1292 | SZLÓSARCZYK KRZYSZTOF | MYŚLENICE | POL | 1989 | M30-39 | 46 | 00:00:17 | 8:35 | 7,0 | 00:47:32 | 03:51:39 | 03:51:56 | 92 | ||
121 | 1343 | STOKŁOSA MICHAŁ | ŻYWIEC | CAPGEMINI | POL | 1988 | M30-39 | 47 | 00:00:17 | 8:35 | 7,0 | 00:47:18 | 03:51:40 | 03:51:57 | 93 | |
122 | 1402 | KUBIK TOMASZ | KRAKÓW | ZOOTEKA | POL | 1976 | M40-49 | 24 | 00:00:13 | 8:37 | 7,0 | 00:39:59 | 03:52:19 | 03:52:32 | 94 | |
123 | 1336 | SCHNEIDER KRYSTYNA | KRAKÓW | WKURW_TEAM | POL | 1971 | K40-49 | 6 | 00:00:12 | 8:37 | 7,0 | 00:49:07 | 03:52:24 | 03:52:36 | 29 | |
124 | 1396 | OLEJNIK MACIEJ | WEGRZCE | WKURW_TEAM | POL | 1971 | M40-49 | 25 | 00:00:09 | 8:37 | 7,0 | 00:48:05 | 03:52:36 | 03:52:45 | 95 | |
125 | 1227 | BORATYŃSKI PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | PLUTON ALPHA 1983 | POL | 1983 | M30-39 | 48 | 00:00:22 | 8:38 | 6,9 | 00:46:59 | 03:52:46 | 03:53:08 | 96 | |
126 | 1339 | CAŁUS JOLANTA | BIELSKO-BIAŁA | NUTREND TEAM | POL | 1974 | K40-49 | 7 | 00:00:15 | 8:39 | 6,9 | 00:50:52 | 03:53:07 | 03:53:22 | 30 | |
127 | 1311 | KARPIŁOWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | VICIOUS CIRCLE VICIOUS CIRCLE | POL | 1977 | M40-49 | 26 | 00:00:06 | 8:39 | 6,9 | 00:42:01 | 03:53:36 | 03:53:42 | 97 | |
128 | 1291 | POŁCZYŃSKA EWELINA | WAGROWIEC | HDR WATAHA MARGONIN | POL | 1988 | K30-39 | 19 | 00:00:16 | 8:39 | 6,9 | 00:51:24 | 03:53:27 | 03:53:43 | 31 | |
129 | 1224 | SIEMIESZ PAWEŁ | CZERWIONKA-LESZCZYNY | SOCA SOCA | POL | 1995 | M18-29 | 16 | 00:00:09 | 8:41 | 6,9 | 00:46:57 | 03:54:24 | 03:54:33 | 98 | |
130 | 1395 | KOŚCIUK WOJCIECH | ZABRZE | POL | 1983 | M30-39 | 49 | 00:00:18 | 8:43 | 6,9 | 00:48:26 | 03:54:54 | 03:55:12 | 99 | ||
131 | 1347 | BEZKOROWAJNY JOANNA | SIEPRAW | NOKIA | POL | 1989 | K30-39 | 20 | 00:00:13 | 8:44 | 6,9 | 00:48:03 | 03:55:27 | 03:55:40 | 32 | |
132 | 1375 | KUCHCIŃSKI PIOTR | KŁOMNICE | POL | 1992 | M18-29 | 17 | 00:00:05 | 8:46 | 6,8 | 00:46:29 | 03:56:32 | 03:56:37 | 100 | ||
133 | 1417 | DANIEL MARIA | WARSZAWA | POL | 1985 | K30-39 | 21 | 00:00:03 | 8:50 | 6,8 | 00:47:52 | 03:58:35 | 03:58:38 | 33 | ||
134 | 1283 | GRZESZCZYK MICHAŁ | WARSZAWA | EKOBIEGI | POL | 1980 | M30-39 | 50 | 00:00:17 | 8:50 | 6,8 | 00:48:48 | 03:58:24 | 03:58:41 | 101 | |
135 | 1258 | KACZMARCZYK MARIUSZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | REXER | POL | 1968 | M50-59 | 8 | 00:00:04 | 8:51 | 6,8 | 00:46:39 | 03:58:41 | 03:58:45 | 102 | |
136 | 1326 | KOŁOCZEK AGATA | CZECHOWICE-DZIEDZICE | ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE | POL | 1980 | K30-39 | 22 | 00:00:06 | 8:51 | 6,8 | 00:49:32 | 03:58:57 | 03:59:03 | 34 | |
137 | 1354 | ZAPIÓR MAREK | BYTOM | COLD BEER TEAM | POL | 1963 | M50-59 | 9 | 00:00:14 | 8:55 | 6,7 | 00:50:28 | 04:00:40 | 04:00:54 | 103 | |
138 | 1386 | KINDLER BARTLOMIEJ | WIELICZKA | #BARUNKI | POL | 1981 | M30-39 | 51 | 00:00:15 | 8:56 | 6,7 | 00:50:08 | 04:00:57 | 04:01:12 | 104 | |
139 | 1392 | RUP RADOSŁAW | KATOWICE | POL | 1977 | M40-49 | 27 | 00:00:12 | 8:56 | 6,7 | 00:46:56 | 04:01:05 | 04:01:17 | 105 | ||
140 | 1384 | FIREK GRAŻYNA | ZAMOŚĆ | POL | 1976 | K40-49 | 8 | 00:00:14 | 8:56 | 6,7 | 00:50:33 | 04:01:11 | 04:01:25 | 35 | ||
141 | 1263 | MATUSZEWSKI ARKADIUSZ | ZAMOŚĆ | ROZTOCZE CYCLING TEAM | POL | 1976 | M40-49 | 28 | 00:00:14 | 8:57 | 6,7 | 00:50:32 | 04:01:12 | 04:01:26 | 106 | |
142 | 1221 | SZUMIŃSKI PAWEŁ | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | POL | 1972 | M40-49 | 29 | 00:00:18 | 8:58 | 6,7 | 00:48:11 | 04:01:52 | 04:02:10 | 107 | ||
143 | 1245 | BRZEZINKA MARIUSZ | RYBNIK | SOCIOS SILESIA | POL | 1990 | M18-29 | 18 | 00:00:09 | 8:58 | 6,7 | 00:46:43 | 04:02:08 | 04:02:17 | 108 | |
144 | 1232 | ZAWORSKA AGNIESZKA | JAROCIN | POL | 1974 | K40-49 | 9 | 00:00:10 | 9:00 | 6,7 | 00:49:10 | 04:02:59 | 04:03:09 | 36 | ||
145 | 1313 | STANISZEWSKA-DUDA KATARZYNA | OZIMEK | TIM JEST TIM | POL | 1979 | K40-49 | 10 | 00:00:11 | 9:02 | 6,6 | 00:46:11 | 04:03:47 | 04:03:58 | 37 | |
146 | 1314 | STONOGA TOMASZ | OZIMEK | KITE & RUN FUN | POL | 1978 | M40-49 | 30 | 00:00:10 | 9:02 | 6,6 | 00:48:18 | 04:03:48 | 04:03:58 | 109 | |
147 | 1377 | WŁODEK - JARZYNA MAGDALENA | KRAKÓW | POLSKIE KWASY | POL | 1979 | K40-49 | 11 | 00:00:16 | 9:04 | 6,6 | 00:51:22 | 04:04:32 | 04:04:48 | 38 | |
148 | 1378 | JARZYNA JAN | KRAKÓW | POLSKIE KWASY | POL | 1979 | M40-49 | 31 | 00:00:16 | 9:04 | 6,6 | 00:51:18 | 04:04:33 | 04:04:49 | 110 | |
149 | 1418 | NOWAK LESZEK | BIBICE | FAMILIA NOWAK ESCOBEDO FAMILIA NOWAK ESCOBEDO | POL | 1978 | M40-49 | 32 | 00:00:17 | 9:11 | 6,5 | 00:51:20 | 04:07:39 | 04:07:56 | 111 | |
150 | 1317 | GRALA MARCIN | RZOZÓW | POL | 1981 | M30-39 | 52 | 00:00:13 | 9:12 | 6,5 | 00:48:55 | 04:08:13 | 04:08:26 | 112 | ||
151 | 1237 | PABIAŃCZYK MAŁGORZATA | KRAKÓW | POL | 1979 | K40-49 | 12 | 00:00:07 | 9:14 | 6,5 | 00:51:49 | 04:09:00 | 04:09:07 | 39 | ||
152 | 1414 | MATOGA LUCYNA | SIEPRAW | M&C | POL | 1967 | K50-59 | 2 | 00:00:13 | 9:18 | 6,4 | 00:51:57 | 04:11:05 | 04:11:18 | 40 | |
153 | 1302 | SOBCZAK AGATA | CHODZIEŻ | 4RUN TEAM PIŁA | POL | 1983 | K30-39 | 23 | 00:00:15 | 9:19 | 6,4 | 00:52:12 | 04:11:29 | 04:11:44 | 41 | |
154 | 1303 | KOTOWICZ MARCIN | CHODZIEŻ | 4RUN TEAM PIŁA | POL | 1985 | M30-39 | 53 | 00:00:15 | 9:19 | 6,4 | 00:52:12 | 04:11:30 | 04:11:45 | 113 | |
155 | 1350 | JARACZEWSKI PIOTR | PROSZOWICE | POL | 1975 | M40-49 | 33 | 00:00:10 | 9:24 | 6,4 | 00:50:48 | 04:13:30 | 04:13:40 | 114 | ||
156 | 1226 | BELOWSKA ANNA | TYCHY | POL | 1974 | K40-49 | 13 | 00:00:14 | 9:36 | 6,3 | 00:54:48 | 04:18:46 | 04:19:00 | 42 | ||
157 | 1315 | CHODZIŃSKA MARIOLA | RZESZÓW | POL | 1980 | K30-39 | 24 | 00:00:18 | 9:38 | 6,2 | 00:52:23 | 04:19:55 | 04:20:13 | 43 | ||
158 | 1271 | KOCZYK ARTUR | KOBYŁKA | POL | 1988 | M30-39 | 54 | 00:00:21 | 9:43 | 6,2 | 00:55:50 | 04:22:12 | 04:22:33 | 115 | ||
159 | 1307 | MATYJEWICZ KLAUDIA | WARSZAWA | POL | 1992 | K18-29 | 5 | 00:00:21 | 9:43 | 6,2 | 00:55:51 | 04:22:12 | 04:22:33 | 44 | ||
160 | 1273 | FRANKOWSKA DOROTA | ŚWIDNIK | POL | 1972 | K40-49 | 14 | 00:00:12 | 9:48 | 6,1 | 00:53:57 | 04:24:11 | 04:24:23 | 45 | ||
161 | 1242 | KANIA WIOLA | TRZEBINIA | POL | 1975 | K40-49 | 15 | 00:00:08 | 9:49 | 6,1 | 00:50:59 | 04:24:46 | 04:24:54 | 46 | ||
162 | 1241 | ZEMŁA KRZYSZTOF | MALINOWICE | RUNBERRIES | POL | 1962 | M50-59 | 10 | 00:00:23 | 9:50 | 6,1 | 00:54:29 | 04:25:04 | 04:25:27 | 116 | |
163 | 1366 | PSZCZÓŁKA-BUSCH ANETA | TARNAWA GÓRNA | POL | 1973 | K40-49 | 16 | 00:00:15 | 9:53 | 6,1 | 00:55:08 | 04:26:42 | 04:26:57 | 47 | ||
164 | 1394 | ZIELIŃSKA KLAUDIA | HARMĘŻE | POL | 1985 | K30-39 | 25 | 00:00:02 | 9:53 | 6,1 | 00:49:54 | 04:26:59 | 04:27:01 | 48 | ||
165 | 1329 | REJDYCH DARIA | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | K30-39 | 26 | 00:00:10 | 10:01 | 6,0 | 00:57:45 | 04:30:07 | 04:30:17 | 49 | |
166 | 1216 | SZAŁKOWSKI DARIUSZ | ROBAKOWO | ADS-SERWIS.PL | POL | 1967 | M50-59 | 11 | 00:00:10 | 10:03 | 6,0 | 00:48:13 | 04:31:19 | 04:31:29 | 117 | |
167 | 1397 | KUŁAKOWSKI PIOTR | KONSTANCIN-JEZIORNA | CZŁAPACZE | POL | 1957 | M60+ | 2 | 00:00:22 | 10:04 | 6,0 | 00:57:41 | 04:31:26 | 04:31:48 | 118 | |
168 | 1250 | KOŚCIUK MAGDALENA | ZABRZE | POL | 1985 | K30-39 | 27 | 00:00:17 | 10:04 | 6,0 | 00:48:38 | 04:31:33 | 04:31:50 | 50 | ||
169 | 1267 | OSIECKI ADAM | KATOWICE | POL | 1978 | M40-49 | 34 | 00:00:18 | 10:04 | 6,0 | 00:48:39 | 04:31:32 | 04:31:50 | 119 | ||
170 | 1282 | CZAPIEWSKI MACIEJ | KRAKÓW | POL | 1985 | M30-39 | 55 | 00:00:17 | 10:09 | 5,9 | 00:50:38 | 04:33:35 | 04:33:52 | 120 | ||
171 | 1285 | CZAPIEWSKA ELIZA | KRAKÓW | GT ALEX | POL | 1985 | K30-39 | 28 | 00:00:16 | 10:09 | 5,9 | 00:50:42 | 04:33:36 | 04:33:52 | 51 | |
172 | 1340 | NOWICKI KAMIL | WATSZAWA | WARSAW RUN CLUB | POL | 1983 | M30-39 | 56 | 00:00:19 | 10:11 | 5,9 | 00:51:13 | 04:34:41 | 04:35:00 | 121 | |
173 | 1223 | LATAŁA WOJCIECH | KRAKÓW | LEŚNE GRUBASY | POL | 1976 | M40-49 | 35 | 00:00:21 | 10:13 | 5,9 | 00:58:00 | 04:35:19 | 04:35:40 | 122 | |
174 | 1247 | KAIM ANTONI | MYŚLENICE | POL | 1961 | M50-59 | 12 | 00:00:19 | 10:25 | 5,8 | 00:51:39 | 04:41:08 | 04:41:27 | 123 | ||
175 | 1407 | WĄSOWSKA JAGODA | PIASECZNO | KS PEGAZ PIASECZNO | POL | 1966 | K50-59 | 3 | 00:00:20 | 10:27 | 5,7 | 01:01:35 | 04:41:58 | 04:42:18 | 52 | |
176 | 1337 | SZWEDA URSZULA | MIKOŁÓW | POL | 1975 | K40-49 | 17 | 00:00:11 | 10:29 | 5,7 | 00:54:22 | 04:42:44 | 04:42:55 | 53 | ||
177 | 1301 | IWANICKI MARCIN | WAGROWIEC | HDR WATAHA MARGONIN | POL | 1988 | M30-39 | 57 | 00:00:16 | 10:32 | 5,7 | 00:57:54 | 04:44:18 | 04:44:34 | 124 | |
178 | 1333 | NIELABA ANNA | MIKOŁÓW | POL | 1978 | K40-49 | 18 | 00:00:11 | 10:36 | 5,7 | 00:54:50 | 04:46:14 | 04:46:25 | 54 | ||
179 | 1367 | SAROSIEK ARTUR | BIELSKO-BIAŁA | ZBÓJ TEAM | POL | 1984 | M30-39 | 58 | 00:00:21 | 10:40 | 5,6 | 00:53:52 | 04:47:44 | 04:48:05 | 125 | |
180 | 1403 | SROKA TOMASZ | BIELSKO-BIALA | POL | 1986 | M30-39 | 59 | 00:00:20 | 10:40 | 5,6 | 00:53:53 | 04:47:45 | 04:48:05 | 126 | ||
181 | 1257 | GOLONKA KINGA | OSIEK | SYNGENIT | POL | 1994 | K18-29 | 6 | 00:00:20 | 10:42 | 5,6 | 00:57:25 | 04:48:30 | 04:48:50 | 55 | |
182 | 1220 | KRAWCZYK JAKUB | KRAKÓW | POL | 1992 | M18-29 | 19 | 00:00:21 | 10:42 | 5,6 | 00:57:25 | 04:48:29 | 04:48:50 | 127 | ||
183 | 1262 | LESZCZYNSKI ALEKSANDER | KRAKÓW | POL | 1980 | M30-39 | 60 | 00:00:13 | 10:45 | 5,6 | 00:56:46 | 04:50:15 | 04:50:28 | 128 | ||
184 | 1358 | TOPOREK KRZYSZTOF | ZABRZE | WYLOTANE | POL | 1984 | M30-39 | 61 | 00:00:14 | 10:50 | 5,5 | 00:54:38 | 04:52:17 | 04:52:31 | 129 | |
185 | 1359 | TOPOREK EWA | ZABRZE | WYLOTANE | POL | 1984 | K30-39 | 29 | 00:00:14 | 10:50 | 5,5 | 00:54:39 | 04:52:17 | 04:52:31 | 56 | |
186 | 1254 | JAWORSKA AGNIESZKA | WARSZAWA | LINKLATERS RUNNING TEAM | POL | 1980 | K30-39 | 30 | 00:00:09 | 10:54 | 5,5 | 00:57:27 | 04:54:02 | 04:54:11 | 57 | |
187 | 1284 | ZUBALII ANASTASIIA | MOSCOW | CAMP TEAM | RUS | 1969 | K50-59 | 4 | 00:00:12 | 10:55 | 5,5 | 00:57:51 | 04:54:40 | 04:54:52 | 58 | |
188 | 1356 | MOSZYŃSKI PATRYK | SZCZECIN | POL | 1992 | M18-29 | 20 | 00:00:11 | 11:09 | 5,4 | 00:58:22 | 05:00:40 | 05:00:51 | 130 | ||
189 | 1341 | DUDARONEK PAULINA | SZCZECIN | XRUNNERS | POL | 1996 | K18-29 | 7 | 00:00:12 | 11:09 | 5,4 | 00:58:25 | 05:00:39 | 05:00:51 | 59 | |
190 | 1388 | ZWIERZ MAŁGORZATA | LUBLIN | POL | 1975 | K40-49 | 19 | 00:00:10 | 11:50 | 5,1 | 00:58:46 | 05:19:16 | 05:19:26 | 60 | ||
191 | 1381 | KRÓLIKOWSKA KATARZYNA | LUBLIN | POL | 1970 | K40-49 | 20 | 00:00:10 | 11:53 | 5,1 | 00:59:06 | 05:20:32 | 05:20:42 | 61 | ||
192 | 1266 | GAJGER JOANNA | KOBYŁKA | POL | 1985 | K30-39 | 31 | 00:00:20 | 12:27 | 4,8 | 01:01:02 | 05:35:51 | 05:36:11 | 62 | ||
193 | 1335 | KOWALCZYK GRZEGORZ | SŁOMCZYN | POL | 1974 | M40-49 | 36 | 00:00:00 | 12:49 | 4,7 | 05:46:07 | 05:46:07 | 131 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 9KM | 37KM | Czas Netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 751 | FARON ROBERT | ZALESIE | 1974 SALCO GARMIN TEAM | POL | 1974 | M40-49 | 1 | 00:00:02 | 5:38 | 10,7 | 00:46:34 | 03:18:08 | 04:47:09 | 04:47:11 | 1 | |
2 | 738 | DEJAS TOMASZ | MYSŁOWICE | POL | 1979 | M40-49 | 2 | 00:00:13 | 6:05 | 9,9 | 00:46:17 | 03:26:44 | 05:10:03 | 05:10:16 | 2 | ||
3 | 678 | GÓRSKI ZYGMUNT | WADOWICE | WICHRY BESKIDU T.R. | POL | 1976 | M40-49 | 3 | 00:00:03 | 6:07 | 9,8 | 00:46:24 | 03:34:34 | 05:11:33 | 05:11:36 | 3 | |
4 | 674 | KOROBKO ANNA | BRNO | CAMP TEAM | CZE | 1987 | K30-39 | 1 | 00:00:03 | 6:24 | 9,4 | 00:49:35 | 03:49:43 | 05:26:14 | 05:26:17 | 1 | |
5 | 628 | POLAŃSKI SŁAWOMIR | KRAKÓW | POL | 1984 | M30-39 | 1 | 00:00:03 | 6:26 | 9,3 | 00:52:20 | 03:49:49 | 05:28:25 | 05:28:28 | 4 | ||
6 | 630 | PRZEBINDA ANNA | KRAKÓW | POL | 1990 | K18-29 | 1 | 00:00:04 | 6:37 | 9,1 | 00:53:05 | 03:59:03 | 05:37:31 | 05:37:35 | 2 | ||
7 | 740 | SŁOCIAK RAFAŁ | OPOLE | RAJSPORT ACTIVE RAJSPORT ACTIVE | POL | 1990 | M18-29 | 1 | 00:00:05 | 6:50 | 8,8 | 00:49:36 | 03:55:22 | 05:48:00 | 05:48:05 | 5 | |
8 | 631 | OPALIŃSKI MICHAŁ | PUSTYNIA | MARATOŃCZYK DĘBICA | POL | 1989 | M30-39 | 2 | 00:00:14 | 6:50 | 8,8 | 00:52:22 | 04:02:29 | 05:47:52 | 05:48:06 | 6 | |
9 | 651 | BIENIEK DAMIAN | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | POL | 1984 | M30-39 | 3 | 00:00:04 | 6:53 | 8,7 | 00:53:17 | 04:06:29 | 05:51:08 | 05:51:12 | 7 | ||
10 | 719 | MEISSNER PAWEŁ | ŁÓDŹ | TIGERS TEAM REEBOKRUNCREW LDZ | POL | 1983 | M30-39 | 4 | 00:00:03 | 6:53 | 8,7 | 00:53:18 | 04:06:30 | 05:51:10 | 05:51:13 | 8 | |
11 | 725 | MRÓZ RAFAŁ | TARNÓW | POL | 1973 | M40-49 | 4 | 00:00:06 | 6:58 | 8,6 | 00:53:20 | 04:06:17 | 05:54:48 | 05:54:54 | 9 | ||
12 | 749 | GRADZI DARIUSZ | KRAKÓW | KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA | POL | 1983 | M30-39 | 5 | 00:00:15 | 6:59 | 8,6 | 00:52:49 | 04:06:25 | 05:56:00 | 05:56:15 | 10 | |
13 | 716 | KRÓTKI STANISŁAW | KRAKÓW | POL | 1979 | M40-49 | 5 | 00:00:02 | 7:00 | 8,6 | 00:55:00 | 04:11:21 | 05:56:52 | 05:56:54 | 11 | ||
14 | 707 | SZCZUREK DOMINIK | MYŚLENICE | MUAY RUNNING TEAM | POL | 1978 | M40-49 | 6 | 00:00:04 | 7:11 | 8,3 | 00:53:03 | 04:10:31 | 06:06:42 | 06:06:46 | 12 | |
15 | 746 | LENCZOWSKI JAKUB | MODLNICA | WATER KNIGHTS TRIATHLON ZABIERZÓW | POL | 1971 | M40-49 | 7 | 00:00:07 | 7:12 | 8,3 | 00:57:00 | 04:19:31 | 06:07:27 | 06:07:34 | 13 | |
16 | 685 | MIKLER ARKADIUSZ | KRAKÓW | RELIM - GUTO GUTO | POL | 1974 | M40-49 | 8 | 00:00:05 | 7:16 | 8,3 | 00:55:10 | 04:13:36 | 06:10:32 | 06:10:37 | 14 | |
17 | 695 | RAJTAR ZBIGNIEW | KRAKÓW | RONTIL-COMPASS NIE | POL | 1959 | M60+ | 1 | 00:00:03 | 7:17 | 8,2 | 00:57:03 | 04:20:32 | 06:11:06 | 06:11:09 | 15 | |
18 | 748 | DANILUK KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1975 | M40-49 | 9 | 00:00:08 | 7:17 | 8,2 | 00:57:02 | 04:19:31 | 06:11:02 | 06:11:10 | 16 | ||
19 | 663 | DYRAGA MARCIN | GLIWICE | SAINT-GOBAIN SQUAD | POL | 1975 | M40-49 | 10 | 00:00:05 | 7:17 | 8,2 | 00:58:19 | 04:24:56 | 06:11:12 | 06:11:17 | 17 | |
20 | 705 | KISIELEWSKI TOMASZ | KRAKÓW | TOMITHERUNNER SRH TOMITHERUNNER | POL | 1979 | M40-49 | 11 | 00:00:09 | 7:17 | 8,2 | 00:58:58 | 04:21:19 | 06:11:34 | 06:11:43 | 18 | |
21 | 730 | WOŹNIAK RADOSŁAW | SKAWINA | SKAWINA BIEGA | POL | 1988 | M30-39 | 6 | 00:00:11 | 7:20 | 8,2 | 00:57:29 | 04:22:07 | 06:14:06 | 06:14:17 | 19 | |
22 | 715 | CIEPLIK ŁUKASZ | GDYNIA | NAVIGATORIA | POL | 1980 | M30-39 | 7 | 00:00:09 | 7:28 | 8,0 | 01:01:01 | 04:27:21 | 06:20:30 | 06:20:39 | 20 | |
23 | 752 | KUCIŃSKI TOMASZ | MIŃSK MAZOWIECKI | MKB DREPTAK | POL | 1978 | M40-49 | 12 | 00:00:20 | 7:28 | 8,0 | 00:56:48 | 04:19:18 | 06:20:23 | 06:20:43 | 21 | |
24 | 724 | SIEMIEŃCZUK ROBERT | WARSZAWA | WARSZAWA | POL | 1970 | M40-49 | 13 | 00:00:14 | 7:29 | 8,0 | 00:59:13 | 04:21:50 | 06:21:41 | 06:21:55 | 22 | |
25 | 658 | SZCZUREK SLAWOMIR | RUDNIK | POL | 1981 | M30-39 | 8 | 00:00:04 | 7:31 | 8,0 | 00:54:37 | 04:20:09 | 06:23:15 | 06:23:19 | 23 | ||
26 | 718 | WAŁACH-BIŚTA ZUZA | KATOWICE | POL | 1987 | K30-39 | 2 | 00:00:07 | 7:34 | 7,9 | 01:01:07 | 04:38:16 | 06:25:36 | 06:25:43 | 3 | ||
27 | 731 | BARAN ZBIGNIEW | KRAKÓW | (OB)LEŚNI BIEGACZE | POL | 1984 | M30-39 | 9 | 00:00:15 | 7:35 | 7,9 | 00:57:31 | 04:27:27 | 06:26:28 | 06:26:43 | 24 | |
28 | 747 | FALKOWSKI PIOTR | PIASECZNO | KS PEGAZ | POL | 1969 | M50-59 | 1 | 00:00:16 | 7:36 | 7,9 | 01:00:04 | 04:36:33 | 06:27:28 | 06:27:44 | 25 | |
29 | 737 | KOSTKA SEBASTIAN | MYSLOWICE | 19831983 | POL | 1983 | M30-39 | 10 | 00:00:12 | 7:37 | 7,9 | 00:54:36 | 04:31:54 | 06:28:01 | 06:28:13 | 26 | |
30 | 672 | CHEBOTAREV ALEKSEY | TAMBOV | CAMP TEAM | RUS | 1988 | M30-39 | 11 | 00:00:15 | 7:38 | 7,9 | 01:00:31 | 04:33:43 | 06:28:51 | 06:29:06 | 27 | |
31 | 714 | PŁONKA PIOTR | KRAKÓW | TF48 | POL | 1988 | M30-39 | 12 | 00:00:09 | 7:41 | 7,8 | 00:57:59 | 04:29:28 | 06:31:31 | 06:31:40 | 28 | |
32 | 633 | BYDOŃ AGNIESZKA | KOKOTÓW | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ/#ADAMCZERWIŃSKITEAM | POL | 1977 | K40-49 | 1 | 00:00:04 | 7:41 | 7,8 | 00:57:47 | 04:34:23 | 06:31:40 | 06:31:44 | 4 | |
33 | 650 | FILIP ROBERT | WARSZAWA | WKURW_TEAM | POL | 1974 | M40-49 | 14 | 00:00:08 | 7:43 | 7,8 | 01:00:51 | 04:34:28 | 06:33:27 | 06:33:35 | 29 | |
34 | 689 | MARCINEK MAŁGORZATA | KRAKÓW | SKLEP BIEGACZA KRAKÓW SKLEP BIEGACZA | POL | 1991 | K18-29 | 2 | 00:00:07 | 7:43 | 7,8 | 01:02:52 | 04:38:38 | 06:33:43 | 06:33:50 | 5 | |
35 | 667 | KOWALCZYK MARIUSZ | ŻÓŁWIN | WOLFPACK | POL | 1974 | M40-49 | 15 | 00:00:21 | 7:47 | 7,7 | 01:01:25 | 04:28:28 | 06:36:11 | 06:36:32 | 30 | |
36 | 703 | MAGDIJ KRZYSZTOF | NOWY TARG | MEGKURSY.PL ECOFLORES | POL | 1978 | M40-49 | 16 | 00:00:07 | 7:49 | 7,7 | 00:59:28 | 04:35:38 | 06:38:41 | 06:38:48 | 31 | |
37 | 640 | PERENC MICHAŁ | JAROSŁAW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1991 | M18-29 | 2 | 00:00:09 | 7:53 | 7,6 | 01:00:35 | 04:37:39 | 06:41:51 | 06:42:00 | 32 | |
38 | 642 | STRZELCZYK WIKTOR | KOLBUSZOWA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1986 | M30-39 | 13 | 00:00:10 | 7:53 | 7,6 | 01:00:33 | 04:37:41 | 06:41:50 | 06:42:00 | 33 | |
39 | 688 | KŁOS ADAM | CHOBOT | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | POL | 1971 | M40-49 | 17 | 00:00:14 | 7:54 | 7,6 | 01:00:05 | 04:39:09 | 06:42:43 | 06:42:57 | 34 | |
40 | 676 | KOŁTOWSKI PIOTR | SKÓRZEWO | POL | 1979 | M40-49 | 18 | 00:00:14 | 8:01 | 7,5 | 00:59:57 | 04:41:20 | 06:48:21 | 06:48:35 | 35 | ||
41 | 732 | BRODA ŁUKASZ | GÓRKI WIELKIE | ZEBRZYDKA TEAM | POL | 1982 | M30-39 | 14 | 00:00:05 | 8:02 | 7,5 | 00:57:01 | 04:34:08 | 06:49:22 | 06:49:27 | 36 | |
42 | 699 | SIODELSKI MARCIN | GDAŃSK | POL | 1982 | M30-39 | 15 | 00:00:12 | 8:03 | 7,5 | 01:00:36 | 04:46:55 | 06:50:15 | 06:50:27 | 37 | ||
43 | 680 | GRYNFELDER RAFAŁ | WARSZAWA - POLSKA | SKYWALKPROJECT.PL SKYWALKPROJECT.PL | POL | 1977 | M40-49 | 19 | 00:00:04 | 8:06 | 7,4 | 00:58:24 | 04:45:05 | 06:52:53 | 06:52:57 | 38 | |
44 | 722 | ZAWROTNIAK PAWEŁ | KRAKÓW | POL | 1991 | M18-29 | 3 | 00:00:14 | 8:06 | 7,4 | 01:01:01 | 04:41:45 | 06:53:01 | 06:53:15 | 39 | ||
45 | 687 | DAJCZ MICHAŁ | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | TRI AKTYWNY PIOTRKÓW | POL | 1986 | M30-39 | 16 | 00:00:04 | 8:06 | 7,4 | 00:59:04 | 04:46:51 | 06:53:26 | 06:53:30 | 40 | |
46 | 744 | ŚCIGALSKI MARCIN | NIEPOŁOMICE | POL | 1969 | M50-59 | 2 | 00:00:14 | 8:07 | 7,4 | 01:03:17 | 04:49:03 | 06:53:29 | 06:53:43 | 41 | ||
47 | 639 | KRZYWDA GRAZYNA | STARY WIŚNICZ | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | POL | 1980 | K30-39 | 3 | 00:00:05 | 8:09 | 7,4 | 01:04:30 | 04:57:16 | 06:55:34 | 06:55:39 | 6 | |
48 | 614 | KRYSZTOFOWICZ DOMINIKA | KALISZ | POL | 1985 | K30-39 | 4 | 00:00:15 | 8:13 | 7,3 | 01:01:29 | 04:49:26 | 06:58:24 | 06:58:39 | 7 | ||
49 | 742 | TRAFIAŁEK MIŁOSZ | KATOWICE | POL | 1988 | M30-39 | 17 | 00:00:06 | 8:13 | 7,3 | 01:00:23 | 04:49:20 | 06:58:46 | 06:58:52 | 42 | ||
50 | 653 | BURZYNSKA IZABELA | SIEPRAW | POL | 1980 | K30-39 | 5 | 00:00:09 | 8:14 | 7,3 | 01:00:29 | 04:52:11 | 07:00:09 | 07:00:18 | 8 | ||
51 | 681 | SARKA BARTŁOMIEJ | RABKA-ZDRÓJ | POL | 1988 | M30-39 | 18 | 00:00:15 | 8:16 | 7,3 | 01:04:08 | 05:00:40 | 07:01:28 | 07:01:43 | 43 | ||
52 | 637 | GRABOWY KRZYSZTOF | BOLESŁAWIEC | POL | 1991 | M18-29 | 4 | 00:00:17 | 8:19 | 7,2 | 01:00:34 | 04:49:18 | 07:03:38 | 07:03:55 | 44 | ||
53 | 641 | MIETŁA ŁUKASZ | KATOWICE | MDMIW | POL | 1979 | M40-49 | 20 | 00:00:18 | 8:23 | 7,2 | 00:58:16 | 04:48:39 | 07:06:55 | 07:07:13 | 45 | |
54 | 646 | FURMAN PAWEŁ | KATOWICE | POL | 1981 | M30-39 | 19 | 00:00:18 | 8:25 | 7,1 | 00:58:20 | 04:50:44 | 07:08:35 | 07:08:53 | 46 | ||
55 | 634 | BŁĘDOWSKI MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | NIGHT RUNNERS WŁOCŁAWEK | POL | 1976 | M40-49 | 21 | 00:00:03 | 8:25 | 7,1 | 00:56:33 | 04:54:17 | 07:08:52 | 07:08:55 | 47 | |
56 | 616 | ŁĄK TOMASZ | WROCŁAW | BIIN TEAM | POL | 1972 | M40-49 | 22 | 00:00:10 | 8:25 | 7,1 | 01:11:16 | 05:09:31 | 07:08:47 | 07:08:57 | 48 | |
57 | 745 | MARCZYNSKA KATARZYNA | WARSZAWA | SĄSIEDZI GARMINA | POL | 1970 | K40-49 | 2 | 00:00:15 | 8:25 | 7,1 | 00:59:24 | 04:47:26 | 07:09:00 | 07:09:15 | 9 | |
58 | 696 | RAJNER KRZYSZTOF | KOSZALIN | ULTRA KOSZALIN | POL | 1981 | M30-39 | 20 | 00:00:07 | 8:30 | 7,1 | 01:03:44 | 04:59:57 | 07:12:58 | 07:13:05 | 49 | |
59 | 727 | CZYCZ MATEUSZ | BŁAŻOWA | HUSARIA RACE TEAM 1991 | POL | 1991 | M18-29 | 5 | 00:00:09 | 8:32 | 7,0 | 01:00:35 | 04:54:17 | 07:14:43 | 07:14:52 | 50 | |
60 | 643 | KRASOWSKI MIROSŁAW | PRUSZKÓW | ALIOR RUNNING TEAM | POL | 1978 | M40-49 | 23 | 00:00:18 | 8:35 | 7,0 | 01:05:43 | 04:59:04 | 07:17:14 | 07:17:32 | 51 | |
61 | 644 | SZYBOWSKI PAWEŁ | WIELICZKA | POL | 1989 | M30-39 | 21 | 00:00:19 | 8:37 | 7,0 | 01:07:42 | 05:10:46 | 07:18:52 | 07:19:11 | 52 | ||
62 | 684 | BAC ŻANETA | PYSKOWICE | JW 4115 | POL | 1989 | K30-39 | 6 | 00:00:16 | 8:38 | 6,9 | 01:03:49 | 05:07:56 | 07:20:27 | 07:20:43 | 10 | |
63 | 652 | STANKIEWICZ ANNA | CZARNY LAS | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1983 | K30-39 | 7 | 00:00:06 | 8:40 | 6,9 | 01:03:38 | 05:14:16 | 07:21:29 | 07:21:35 | 11 | |
64 | 654 | KOZIEŁ PIOTR | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1983 | M30-39 | 22 | 00:00:06 | 8:40 | 6,9 | 01:03:40 | 05:14:16 | 07:21:29 | 07:21:35 | 53 | |
65 | 659 | PRZEBINDA BOGDAN | CZERNICHÓW | POL | 1968 | M50-59 | 3 | 00:00:05 | 8:41 | 6,9 | 01:00:36 | 05:01:36 | 07:22:54 | 07:22:59 | 54 | ||
66 | 708 | SZYMANIAK EMIL | KRAKÓW | POL | 1985 | M30-39 | 23 | 00:00:10 | 8:42 | 6,9 | 01:07:23 | 05:08:47 | 07:23:23 | 07:23:33 | 55 | ||
67 | 735 | GRANDA PAWEŁ | ZARZECZE | 21 DAPLOT | POL | 1982 | M30-39 | 24 | 00:00:08 | 8:46 | 6,8 | 01:03:10 | 05:07:31 | 07:26:59 | 07:27:07 | 56 | |
68 | 673 | PAŃTAK SŁAWOMIR | BIAŁOBRZEGI | 21DAPLOT JAROSŁAW | POL | 1973 | M40-49 | 24 | 00:00:08 | 8:46 | 6,8 | 01:03:12 | 05:07:44 | 07:27:00 | 07:27:08 | 57 | |
69 | 669 | MORAWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | STARE BABICE BIEGAJĄ | POL | 1982 | M30-39 | 25 | 00:00:13 | 8:46 | 6,8 | 01:11:03 | 05:16:21 | 07:26:59 | 07:27:12 | 58 | |
70 | 623 | KARWAT ROBERT | MIKOŁÓW | MAGNETI MARELLI POLAND MAGNETI MARELLI POLAND | POL | 1976 | M40-49 | 25 | 00:00:17 | 8:46 | 6,8 | 01:10:18 | 05:16:22 | 07:26:55 | 07:27:12 | 59 | |
71 | 635 | SIKORA MAREK | DĄBROWA GÓRNICZA | 19751975 | POL | 1975 | M40-49 | 26 | 00:00:11 | 8:46 | 6,8 | 01:02:14 | 05:07:23 | 07:27:05 | 07:27:16 | 60 | |
72 | 657 | KRUPA MACIEJ | GDAŃSK | POL | 1979 | M40-49 | 27 | 00:00:09 | 8:46 | 6,8 | 01:12:39 | 05:17:34 | 07:27:11 | 07:27:20 | 61 | ||
73 | 726 | JAKUBOWSKI WOJCIECH | UNIEJÓW | KB GEOTERMIA UNIEJÓW | POL | 1974 | M40-49 | 28 | 00:00:20 | 8:46 | 6,8 | 01:11:31 | 05:11:43 | 07:27:09 | 07:27:29 | 62 | |
74 | 611 | OLSZEWSKI TOMASZ | DĘBICA | POL | 1977 | M40-49 | 29 | 00:00:14 | 8:47 | 6,8 | 01:10:03 | 05:15:41 | 07:27:50 | 07:28:04 | 63 | ||
75 | 734 | ROŻEK GERARD | OLECKO | OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA | POL | 1976 | M40-49 | 30 | 00:00:06 | 8:47 | 6,8 | 01:01:48 | 05:14:54 | 07:28:13 | 07:28:19 | 64 | |
76 | 655 | JOHNA ADAM | TYCHY | PRESS-GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | POL | 1982 | M30-39 | 26 | 00:00:08 | 8:49 | 6,8 | 01:01:31 | 05:15:39 | 07:29:08 | 07:29:16 | 65 | |
77 | 729 | GRZANECKA MIROSŁAWA | ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNA | POL | 1976 | K40-49 | 3 | 00:00:05 | 8:49 | 6,8 | 01:05:49 | 05:18:03 | 07:29:15 | 07:29:20 | 12 | ||
78 | 683 | MOŃ SEBASTIAN | DĄBROWA GÓRNICZA | CARBON OCR RACING TEAM | POL | 1986 | M30-39 | 27 | 00:00:11 | 8:52 | 6,8 | 01:02:15 | 05:12:13 | 07:31:48 | 07:31:59 | 66 | |
79 | 741 | MACHULIK MAREK | ORNONTOWICE | DECATHLON & PRZYJACIELE | POL | 1981 | M30-39 | 28 | 00:00:14 | 8:53 | 6,8 | 01:02:41 | 05:14:13 | 07:32:49 | 07:33:03 | 67 | |
80 | 739 | MILKOWSKA JUSTYNA | RYBNIK | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 793070380 | POL | 1984 | K30-39 | 8 | 00:00:14 | 8:53 | 6,8 | 01:03:57 | 05:15:24 | 07:32:49 | 07:33:03 | 13 | |
81 | 736 | GEHRKE TOMASZ | GDYNIA | LPN | POL | 1972 | M40-49 | 31 | 00:00:20 | 8:56 | 6,7 | 01:14:10 | 05:17:04 | 07:34:54 | 07:35:14 | 68 | |
82 | 677 | MENSHOVA EKATERINA | MOSCOW | ?AMP TEAM | RUS | 1989 | K30-39 | 9 | 00:00:00 | 8:56 | 6,7 | 01:21:27 | 05:19:01 | 07:35:25 | 07:35:25 | 14 | |
83 | 619 | CHROBASIK MONIKA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | MK TEAM | POL | 1978 | K40-49 | 4 | 00:00:03 | 8:57 | 6,7 | 01:04:57 | 05:17:25 | 07:36:42 | 07:36:45 | 15 | |
84 | 711 | BUCZEK TOMASZ | KRAKÓW | POL | 1979 | M40-49 | 32 | 00:00:06 | 8:58 | 6,7 | 01:05:52 | 05:19:09 | 07:37:22 | 07:37:28 | 69 | ||
85 | 694 | BIESIADECKI MARIUSZ | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | MARIUSZ BIESIADECKI MARIUSZ BIESIADECKI | POL | 1973 | M40-49 | 33 | 00:00:14 | 8:58 | 6,7 | 01:09:01 | 05:18:06 | 07:37:20 | 07:37:34 | 70 | |
86 | 728 | ZDULSKI BARTOSZ | JÓZEFOSŁAW | W4 GREEN TEAM W4 GREEN TEAM | POL | 1971 | M40-49 | 34 | 00:00:18 | 8:59 | 6,7 | 01:14:02 | 05:21:00 | 07:37:43 | 07:38:01 | 71 | |
87 | 690 | KRYNICKI MACIEJ | KRAKÓW | KRYNIO TEAM KRYNIO TEAM | POL | 1984 | M30-39 | 29 | 00:00:11 | 9:02 | 6,6 | 01:01:03 | 05:11:31 | 07:40:17 | 07:40:28 | 72 | |
88 | 721 | SOJA MARCIN | KRAKÓW | KLUB SPORTOWY HAJIME | POL | 1984 | M30-39 | 30 | 00:00:19 | 9:03 | 6,6 | 01:04:03 | 05:11:37 | 07:40:53 | 07:41:12 | 73 | |
89 | 638 | ZAJĄC ŁUKASZ | KRAKÓW | KOMPARIO TEAM | POL | 1990 | M18-29 | 6 | 00:00:12 | 9:05 | 6,6 | 01:07:51 | 05:18:40 | 07:42:39 | 07:42:51 | 74 | |
90 | 670 | KWIATKOWSKI JAKUB | KRAKÓW | ITMBW KRAKÓW | POL | 1983 | M30-39 | 31 | 00:00:08 | 9:05 | 6,6 | 01:02:21 | 05:21:29 | 07:43:17 | 07:43:25 | 75 | |
91 | 704 | KOŁBA PAWEŁ | BUKOWNO | POL | 1983 | M30-39 | 32 | 00:00:12 | 9:08 | 6,6 | 01:13:50 | 05:25:34 | 07:45:52 | 07:46:04 | 76 | ||
92 | 622 | GAŁKA MARCIN | JASIEŃ | POL | 1981 | M30-39 | 33 | 00:00:12 | 9:08 | 6,6 | 01:13:53 | 05:26:08 | 07:45:52 | 07:46:04 | 77 | ||
93 | 713 | CIOSEK BEATA | CHORZÓW | AUGUSTEAM | POL | 1970 | K40-49 | 5 | 00:00:10 | 9:10 | 6,5 | 01:05:48 | 05:28:19 | 07:47:45 | 07:47:55 | 16 | |
94 | 712 | MURCHA PAWEŁ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | AUGUSTEAM | POL | 1973 | M40-49 | 35 | 00:00:10 | 9:10 | 6,5 | 01:05:47 | 05:28:54 | 07:47:45 | 07:47:55 | 78 | |
95 | 647 | CUDZICH MIROSŁAW | NOWY TARG | SYMPTOM | POL | 1978 | M40-49 | 36 | 00:00:04 | 9:15 | 6,5 | 00:52:43 | 05:18:45 | 07:51:26 | 07:51:30 | 79 | |
96 | 661 | KUCHYNSKAYA KATSIARYNA | GRODNO | MIKKELLER RUNNING CLUB MINSK | BLR | 1992 | K18-29 | 3 | 00:00:16 | 9:17 | 6,5 | 01:07:59 | 05:23:53 | 07:52:52 | 07:53:08 | 17 | |
97 | 702 | GRALA MARIA | RZOZÓW | POL | 1983 | K30-39 | 10 | 00:00:12 | 9:21 | 6,4 | 01:04:43 | 05:32:55 | 07:56:40 | 07:56:52 | 18 | ||
98 | 700 | ROCŁAWSKI PIOTR | GDANSK | POL | 1980 | M30-39 | 34 | 00:00:08 | 9:25 | 6,4 | 01:12:42 | 05:34:24 | 07:59:58 | 08:00:06 | 80 | ||
99 | 717 | WÓJCICKI BARTOSZ | WARSZAWA | RUNFOLLOWME.PL | POL | 1982 | M30-39 | 35 | 00:00:16 | 9:28 | 6,3 | 01:22:17 | 05:34:45 | 08:02:56 | 08:03:12 | 81 | |
100 | 626 | BĄK MATEUSZ | WOJNICZ | POL | 1986 | M30-39 | 36 | 00:00:18 | 9:31 | 6,3 | 01:09:22 | 05:34:29 | 08:05:22 | 08:05:40 | 82 | ||
101 | 632 | CZAPIEWSKI ANDRZEJ | GDYNIA | BDOW MW | POL | 1977 | M40-49 | 37 | 00:00:03 | 9:34 | 6,3 | 01:05:51 | 05:34:27 | 08:07:48 | 08:07:51 | 83 | |
102 | 627 | KAWA BARBARA | ŻYRAKÓW | MARATOŃCZYK DĘBICA | POL | 1982 | K30-39 | 11 | 00:00:14 | 9:34 | 6,3 | 01:10:04 | 05:35:38 | 08:07:37 | 08:07:51 | 19 | |
103 | 612 | RULAK JERZY | WARSZAWA | POL | 1981 | M30-39 | 37 | 00:00:06 | 9:35 | 6,3 | 01:10:02 | 05:42:53 | 08:09:04 | 08:09:10 | 84 | ||
104 | 698 | IRZYK ROBERT | GILOWICE | POL | 1984 | M30-39 | 38 | 00:00:17 | 9:38 | 6,2 | 01:03:48 | 05:27:04 | 08:10:38 | 08:10:55 | 85 | ||
105 | 660 | KASPRZAK MAREK | GDYNIA | BIEGAMYRAZEM.PL | POL | 1985 | M30-39 | 39 | 00:00:03 | 9:41 | 6,2 | 01:05:51 | 05:38:34 | 08:13:39 | 08:13:42 | 86 | |
106 | 706 | WOJDAS FRYDERYK | WARSZAWA | POL | 1972 | M40-49 | 38 | 00:00:00 | 9:43 | 6,2 | 01:12:46 | 05:40:47 | 08:15:41 | 08:15:41 | 87 | ||
107 | 620 | WANAT MATEUSZ | WROCŁAW | POL | 1989 | M30-39 | 40 | 00:00:13 | 9:48 | 6,1 | 01:06:59 | 05:41:54 | 08:19:40 | 08:19:53 | 88 | ||
108 | 621 | SURLAS IZABELA | WROCŁAW | POL | 1991 | K18-29 | 4 | 00:00:13 | 9:48 | 6,1 | 01:11:00 | 05:42:55 | 08:19:41 | 08:19:54 | 20 | ||
109 | 679 | MĄSIOR WOJCIECH | KRZYSZKOWICE | POL | 1978 | M40-49 | 39 | 00:00:12 | 9:49 | 6,1 | 01:04:42 | 05:42:58 | 08:20:17 | 08:20:29 | 89 | ||
110 | 656 | PIWKO ANNA | CZECHOWICE-DZIEDZICE | ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICE | POL | 1982 | K30-39 | 12 | 00:00:08 | 9:51 | 6,1 | 01:12:03 | 05:49:56 | 08:21:53 | 08:22:01 | 21 | |
111 | 733 | PROŃCZUK ADAM | CZECHOWICE-DZIEDZICE | WEHICOOLL WEHICOOLL | POL | 1966 | M50-59 | 4 | 00:00:19 | 9:51 | 6,1 | 01:14:11 | 05:49:53 | 08:21:52 | 08:22:11 | 90 | |
112 | 682 | PODLASIŃSKA PAULINA | KOBYŁKA | DZIKI TRZY | POL | 1983 | K30-39 | 13 | 00:00:12 | 9:58 | 6,0 | 01:13:14 | 05:46:39 | 08:28:19 | 08:28:31 | 22 | |
113 | 697 | SUŁKOWSKI PAWEŁ | LIMANOWA | VISEGRAD MARATON RYTRO/ SRH 1 PSP AK VISEGRAD MARATON RYTRO/ SRH 1 PSP AK | POL | 1983 | M30-39 | 41 | 00:00:16 | 10:05 | 5,9 | 01:20:56 | 06:06:36 | 08:34:12 | 08:34:28 | 91 | |
114 | 615 | SZAMBELAŃCZYK MACIEJ | POZNAŃ | POSNANIA TRI TEAM | POL | 1978 | M40-49 | 40 | 00:00:15 | 10:08 | 5,9 | 01:14:42 | 06:03:17 | 08:36:58 | 08:37:13 | 92 | |
115 | 675 | ŚMIESZEK ZBIGNIEW | LIMANOWA | ULTRAMARATON LIMANOWA | POL | 1968 | M50-59 | 5 | 00:00:16 | 10:10 | 5,9 | 01:20:55 | 06:06:34 | 08:38:18 | 08:38:34 | 93 | |
116 | 723 | KURSA MARCIN | KRAKÓW | POL | 1986 | M30-39 | 42 | 00:00:13 | 10:11 | 5,9 | 01:08:01 | 05:46:42 | 08:38:48 | 08:39:01 | 94 | ||
117 | 693 | WIENER MARCIN | KATOWICE | POL | 1972 | M40-49 | 41 | 00:00:18 | 10:27 | 5,7 | 01:12:23 | 06:09:36 | 08:52:18 | 08:52:36 | 95 | ||
118 | 613 | ŁUKASIEWICZ RENATA | BANIOCHA | POL | 1971 | K40-49 | 6 | 00:00:07 | 10:27 | 5,7 | 01:17:04 | 06:09:38 | 08:52:55 | 08:53:02 | 23 | ||
119 | 743 | SOSNA KASKA KŁOPOTOWSKA | KRAK W | UNLIMITED TRIATHLON TEAM | POL | 1968 | K50-59 | 1 | 00:00:13 | 10:31 | 5,7 | 01:12:57 | 06:07:12 | 08:56:33 | 08:56:46 | 24 | |
120 | 648 | MAŁASZCZUK PIOTR | GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1979 | M40-49 | 42 | 00:00:10 | 10:34 | 5,7 | 01:07:30 | 05:58:19 | 08:58:45 | 08:58:55 | 96 | ||
121 | 649 | BAJDALA ROBERT | WARSZAWA | POL | 1985 | M30-39 | 43 | 00:00:11 | 10:34 | 5,7 | 01:07:34 | 05:58:21 | 08:58:44 | 08:58:55 | 97 | ||
122 | 691 | SZCZEPOCKI ANDRZEJ | NIEPOŁOMICE | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | POL | 1970 | M40-49 | 43 | 00:00:17 | 10:36 | 5,7 | 01:14:34 | 06:08:20 | 09:00:13 | 09:00:30 | 98 | |
123 | 710 | DROSIK ANNA | KRAKÓW | POL | 1977 | K40-49 | 7 | 00:00:18 | 10:42 | 5,6 | 01:16:56 | 06:17:21 | 09:05:15 | 09:05:33 | 25 | ||
124 | 709 | KWAŚNIEWSKI ANDRZEJ | KRAKÓW | POL | 1972 | M40-49 | 44 | 00:00:18 | 10:42 | 5,6 | 01:16:58 | 06:17:19 | 09:05:16 | 09:05:34 | 99 | ||
125 | 624 | KOZIOŁ PAWEŁ | KRAKÓW | POL | 1980 | M30-39 | 44 | 00:00:15 | 10:46 | 5,6 | 01:15:29 | 06:23:55 | 09:08:54 | 09:09:09 | 100 | ||
126 | 668 | SAMBORSKI BARTOSZ | WARSZAWA | WKURW_TEAM | POL | 1977 | M40-49 | 45 | 00:00:10 | 10:46 | 5,6 | 01:17:24 | 06:09:18 | 09:09:04 | 09:09:14 | 101 | |
127 | 666 | BOHDZIEWICZ IZABELA | WARSZAWA | 19901990 | POL | 1990 | K18-29 | 5 | 00:00:10 | 10:46 | 5,6 | 01:17:06 | 06:09:23 | 09:09:14 | 09:09:24 | 26 | |
128 | 625 | CZARNY ŁUKASZ | KRAKÓW | WKURW_TEAM | POL | 1983 | M30-39 | 45 | 00:00:11 | 10:46 | 5,6 | 01:17:05 | 06:09:25 | 09:09:13 | 09:09:24 | 102 | |
129 | 692 | ZAJĄC KRYSTIAN | RABKA ZDRÓJ | POL | 1986 | M30-39 | 46 | 00:00:14 | 10:57 | 5,5 | 01:04:41 | 06:23:35 | 09:17:51 | 09:18:05 | 103 | ||
130 | 636 | MISIAK ANNA | WARSZAWA | TEAM ZABIEGANEDNI | POL | 1988 | K30-39 | 14 | 00:00:07 | 11:15 | 5,3 | 01:13:24 | 06:29:34 | 09:33:15 | 09:33:22 | 27 | |
131 | 701 | KOŁODZIEJCZYK MAŁGORZATA | ŁÓDŹ | POL | 1977 | K40-49 | 8 | 00:00:17 | 11:21 | 5,3 | 01:16:35 | 06:30:17 | 09:38:39 | 09:38:56 | 28 | ||
132 | 664 | TABISZ MARLENA | WROCŁAW | POL | 1975 | K40-49 | 9 | 00:00:17 | 11:21 | 5,3 | 01:16:29 | 06:30:23 | 09:38:39 | 09:38:56 | 29 | ||
133 | 720 | MARCZEWSKA ZOFIA | PIASECZNO | POL | 1979 | K40-49 | 10 | 00:00:07 | 11:53 | 5,0 | 01:22:27 | 06:49:00 | 10:06:03 | 10:06:10 | 30 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 9KM | 37KM | 53KM | Czas Netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | HUZIOR PIOTR | NOWY TARG | ATTIQ TEAM/SALMING | POL | 1972 | M40-49 | 1 | 00:00:03 | 6:19 | 9,5 | 00:47:31 | 03:27:02 | 05:18:49 | 08:25:25 | 08:25:28 | 1 | |
2 | 34 | GUBENKOV ANATOLY | MOSCOW | CAMP TEAM | RUS | 1982 | M30-39 | 1 | 00:00:07 | 6:58 | 8,6 | 01:02:43 | 04:12:42 | 06:07:47 | 09:17:45 | 09:17:52 | 2 | |
3 | 57 | PACZUSKI MICHAL | LODZ | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | POL | 1981 | M30-39 | 2 | 00:00:06 | 7:00 | 8,6 | 00:53:08 | 03:56:43 | 05:56:14 | 09:20:31 | 09:20:37 | 3 | |
4 | 31 | GAŁUSZKA DAWID | ŚWIĘTOCHŁOWICE | POL | 1990 | M18-29 | 1 | 00:00:04 | 7:01 | 8,6 | 00:50:02 | 03:54:10 | 06:02:22 | 09:21:16 | 09:21:20 | 4 | ||
5 | 50 | CEBULA LESZEK | KRAKÓW | POL | 1975 | M40-49 | 2 | 00:00:03 | 7:08 | 8,4 | 00:57:01 | 04:13:18 | 06:13:14 | 09:30:21 | 09:30:24 | 5 | ||
6 | 39 | BORÓWKA RYSZARD | GDYNIA | POL | 1975 | M40-49 | 3 | 00:00:04 | 7:20 | 8,2 | 00:52:08 | 04:00:56 | 06:07:40 | 09:47:12 | 09:47:16 | 6 | ||
7 | 49 | NOCHOWICZ MATEUSZ | POZNAŃ | TRIGAR.PL TRIGAR.PL | POL | 1990 | M18-29 | 2 | 00:00:04 | 7:20 | 8,2 | 00:56:27 | 04:04:01 | 06:08:40 | 09:47:12 | 09:47:16 | 7 | |
8 | 48 | GAWĘSKI MACIEJ | KRAKÓW | KW KRAKÓW | POL | 1973 | M40-49 | 4 | 00:00:04 | 7:31 | 8,0 | 00:59:21 | 04:19:15 | 06:25:53 | 10:00:46 | 10:00:50 | 8 | |
9 | 52 | LEWANDOWSKI MAREK | ŻARY | 23SPA | POL | 1973 | M40-49 | 5 | 00:00:08 | 7:33 | 7,9 | 00:59:33 | 04:15:03 | 06:19:01 | 10:04:16 | 10:04:24 | 9 | |
10 | 41 | SAJAK KAMIL | DOBCZYCE | ROZBIEGANE DOBCZYCE | POL | 1990 | M18-29 | 3 | 00:00:04 | 7:37 | 7,9 | 00:50:01 | 03:56:44 | 06:05:09 | 10:08:37 | 10:08:41 | 10 | |
11 | 18 | NOWACKA MARLENA | PIASKI WLKP | JAN-MAR.PL, GOSTYŃ EASY TRAIL JAN-MAR | POL | 1976 | K40-49 | 1 | 00:00:04 | 7:43 | 7,8 | 00:57:58 | 04:19:46 | 06:35:05 | 10:16:44 | 10:16:48 | 1 | |
12 | 40 | BEDNARZ JAKUB | ZAKOPANE | DRUŻYNA SZPIKU | POL | 1982 | M30-39 | 3 | 00:00:05 | 7:43 | 7,8 | 00:52:06 | 04:04:13 | 06:17:25 | 10:17:01 | 10:17:06 | 11 | |
13 | 54 | MILKOWSKI RAFAŁ | RYBNIK | OTK RZEŹNIK DECATHLON & PRZYJACIELE | POL | 1980 | M30-39 | 4 | 00:00:03 | 7:43 | 7,8 | 00:53:56 | 04:08:11 | 06:25:45 | 10:17:15 | 10:17:18 | 12 | |
14 | 58 | JAMROŻY MARCIN | SOSNOWIEC | MAGNETI MARELLI POLAND SOSNOWIEC | POL | 1981 | M30-39 | 5 | 00:00:05 | 7:43 | 7,8 | 00:57:24 | 04:19:48 | 06:35:05 | 10:17:22 | 10:17:27 | 13 | |
15 | 37 | WICHŁACZ PAWEŁ | SZRENIAWA | KB MANIAC POZNAŃ | POL | 1983 | M30-39 | 6 | 00:00:06 | 8:04 | 7,4 | 01:05:25 | 04:33:59 | 06:52:12 | 10:45:23 | 10:45:29 | 14 | |
16 | 38 | KRZEMIEŃ PAWEŁ | MYŚLENICE | UŚMIECHNIĘTY GRABARZ | POL | 1985 | M30-39 | 7 | 00:00:03 | 8:05 | 7,4 | 00:57:03 | 04:27:52 | 06:50:43 | 10:46:36 | 10:46:39 | 15 | |
17 | 11 | BORSKI ADAM | WEJHEROWO | 42.192 WEJHEROWO | POL | 1973 | M40-49 | 6 | 00:00:05 | 8:08 | 7,4 | 01:00:12 | 04:32:53 | 10:50:01 | 10:50:06 | 16 | ||
18 | 56 | PAJĄK WOJCIECH | SUCHA BESKIDZKA | ELMO WOJCIECH PAJAK ELMO WOJCIECH PAJAK | POL | 1987 | M30-39 | 8 | 00:00:03 | 8:12 | 7,3 | 01:03:09 | 04:28:17 | 06:39:43 | 10:55:31 | 10:55:34 | 17 | |
19 | 45 | BOROWIK TOMASZ | KRAKÓW | ATOM | POL | 1980 | M30-39 | 9 | 00:00:06 | 8:14 | 7,3 | 00:55:00 | 04:19:46 | 06:48:51 | 10:58:58 | 10:59:04 | 18 | |
20 | 33 | KHODEEV ALEXANDER | MOSCOW | CAMP TEAM | RUS | 1975 | M40-49 | 7 | 00:00:07 | 8:25 | 7,1 | 01:01:10 | 04:37:35 | 07:08:39 | 11:13:38 | 11:13:45 | 19 | |
21 | 44 | TOMIK MAŁGORZATA | BOSUTÓW | MOUNTAIN FUEL POLSKA BERSERK ON THE TOP | POL | 1990 | K18-29 | 1 | 00:00:04 | 8:27 | 7,1 | 00:59:54 | 04:39:58 | 07:09:41 | 11:15:32 | 11:15:36 | 2 | |
22 | 47 | PIECHOTA DANIEL | ROKIETNICA | DROGA W GÓRY | POL | 1983 | M30-39 | 10 | 00:00:06 | 8:55 | 6,7 | 00:59:10 | 04:34:53 | 07:23:26 | 11:52:37 | 11:52:43 | 20 | |
23 | 35 | GORYACHKIN ANDREY | TROITSK | CAMP TEAM | RUS | 1984 | M30-39 | 11 | 00:00:08 | 8:56 | 6,7 | 01:02:42 | 05:00:26 | 11:54:28 | 11:54:36 | 21 | ||
24 | 13 | WITEK WOJCIECH | KRAKÓW | POL | 1991 | M18-29 | 4 | 00:00:05 | 9:00 | 6,7 | 01:06:05 | 05:01:13 | 07:46:41 | 11:59:24 | 11:59:29 | 22 | ||
25 | 36 | SZCZEPAŃSKI JAKUB | KRAKÓW | POL | 1972 | M40-49 | 8 | 00:00:06 | 9:00 | 6,7 | 01:06:09 | 04:58:38 | 07:40:16 | 11:59:27 | 11:59:33 | 23 | ||
26 | 30 | KOZERA WALDEMAR | KRAKÓW | OMA | POL | 1979 | M40-49 | 9 | 00:00:06 | 9:03 | 6,6 | 00:59:55 | 04:42:20 | 07:31:21 | 12:04:15 | 12:04:21 | 24 | |
27 | 42 | MOSKAŁA REMIGIUSZ | WARSZAWA | POL | 1981 | M30-39 | 12 | 00:00:08 | 9:09 | 6,6 | 01:05:19 | 05:02:24 | 07:42:43 | 12:11:28 | 12:11:36 | 25 | ||
28 | 14 | WIERZBICKI RAFAŁ | SZCZECIN | POL | 1977 | M40-49 | 10 | 00:00:04 | 9:11 | 6,5 | 01:03:41 | 04:50:06 | 07:37:14 | 12:14:30 | 12:14:34 | 26 | ||
29 | 21 | ROŚKIEWICZ JERZY | WOLA RADZISZOWSKA | WSZYSTKO PRZED NAMI | POL | 1989 | M30-39 | 13 | 00:00:06 | 9:16 | 6,5 | 01:05:20 | 04:50:24 | 07:40:05 | 12:20:49 | 12:20:55 | 27 | |
30 | 22 | SIESHYN VIACHESLAV | DĘBICA | PIĘZĄCE ŚLIMAKI UNION PARTS | POL | 1978 | M40-49 | 11 | 00:00:05 | 9:17 | 6,5 | 01:06:04 | 05:01:12 | 07:46:53 | 12:22:51 | 12:22:56 | 28 | |
31 | 23 | KUREK MARIUSZ | DĘBICA | KB MARATOŃCZYK DĘBICA | POL | 1972 | M40-49 | 12 | 00:00:05 | 9:17 | 6,5 | 01:06:02 | 05:01:12 | 07:47:02 | 12:22:51 | 12:22:56 | 29 | |
32 | 53 | ZAKRZEWSKI ROBERT | WARSZAWA | RUN VEGAN TEAM | POL | 1971 | M40-49 | 13 | 00:00:06 | 9:19 | 6,4 | 01:04:59 | 05:03:19 | 07:50:38 | 12:24:41 | 12:24:47 | 30 | |
33 | 51 | KUJAWSKA ANGELIKA | ŁOBŻENICA | 4RUN TEAM PIŁA | POL | 1985 | K30-39 | 1 | 00:00:06 | 9:19 | 6,4 | 01:04:58 | 05:03:23 | 07:50:39 | 12:24:41 | 12:24:47 | 3 | |
34 | 28 | KAPUSTA PIOTR | SMOLICE | LATAJĄCY PIOTR | POL | 1983 | M30-39 | 14 | 00:00:08 | 9:34 | 6,3 | 01:23:07 | 05:44:19 | 08:26:12 | 12:45:38 | 12:45:46 | 31 | |
35 | 24 | KUCNER MONIKA | KĄKOLEWO | ALBERTS TEAM | POL | 1971 | K40-49 | 2 | 00:00:05 | 10:01 | 6,0 | 01:10:28 | 05:22:05 | 08:18:31 | 13:21:37 | 13:21:42 | 4 | |
36 | 12 | JODŁOWSKI DOMINIK | KRAKÓW | POL | 1981 | M30-39 | 15 | 00:00:05 | 10:05 | 5,9 | 01:07:23 | 05:36:08 | 08:32:01 | 13:27:00 | 13:27:05 | 32 | ||
37 | 27 | MAZUREK WOJCIECH | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | FIREEAGLESOCR | POL | 1990 | M18-29 | 5 | 00:00:04 | 10:32 | 5,7 | 01:04:53 | 05:28:15 | 08:41:39 | 14:02:37 | 14:02:41 | 33 | |
38 | 59 | DASZEWSKI FILIP | DĘBNO | POL | 1998 | M18-29 | 6 | 00:00:04 | 10:34 | 5,7 | 01:04:54 | 05:28:14 | 08:42:36 | 14:05:09 | 14:05:13 | 34 | ||
39 | 46 | KANIOWSKI WOJCIECH | CZĘSTOCHOWA | POL | 1970 | M40-49 | 14 | 00:00:07 | 10:53 | 5,5 | 01:17:06 | 05:52:48 | 09:09:18 | 14:30:28 | 14:30:35 | 35 | ||
40 | 16 | DAWIDZIAK ARKADIUSZ | OLEŚNICA | POL | 1985 | M30-39 | 16 | 00:00:07 | 10:54 | 5,5 | 01:08:40 | 05:28:46 | 08:42:46 | 14:31:46 | 14:31:53 | 36 | ||
41 | 32 | LITEWKA RAFAŁ | KRAKÓW | POL | 1988 | M30-39 | 17 | 00:00:09 | 10:55 | 5,5 | 01:20:32 | 05:52:49 | 08:58:45 | 14:32:33 | 14:32:42 | 37 | ||
42 | 25 | AMBROS TOMASZ | GDYNIA | POL | 1982 | M30-39 | 18 | 00:00:08 | 11:00 | 5,5 | 01:15:30 | 05:57:09 | 09:15:33 | 14:40:31 | 14:40:39 | 38 | ||
43 | 55 | RÓG BARTOSZ | MYŚLENICE | IRONART TEAM IRONART | POL | 1980 | M30-39 | 19 | 00:00:04 | 11:22 | 5,3 | 01:10:19 | 06:05:58 | 09:46:38 | 15:09:12 | 15:09:16 | 39 | |
W zawodach GARMIN Ultra Race Myślenice 2019 na dystansie 80 km obowiązują opłaty w wysokości:
180,00 PLN płatne do 28.02.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
200,00 PLN płatne do 23.04.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
220,00 PLN płatne do 04.05.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
W zawodach GARMIN Ultra Race Myślenice 2019 na dystansie 51 km obowiązują opłaty w wysokości:
150,00 PLN płatne do 28.02.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
170,00 PLN płatne do 23.04.0219 lub do wykorzystania limitu startujących
190,00 PLN płatne do 04.05.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
W zawodach GARMIN Ultra Race Myślenice 2019 na dystansie 28 km obowiązują opłaty w wysokości:
120,00 PLN płatne do 28.02.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
140,00 PLN płatne do 23.04.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
160,00 PLN płatne do 04.05.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
W zawodach GARMIN Ultra Race Myślenice 2019 na dystansie 12 km obowiązują opłaty w wysokości:
80,00 PLN płatne do 28.02.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
100,00 PLN płatne do 23.04.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
120,00 PLN płatne do 04.05.2019 lub do wykorzystania limitu startujących
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu Garmin Ultra Race 2019 otrzymają rabat:
– przy zapisach na 2 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 20 zł taniej),
– przy zapisach na 3 imprezy: 20 zł na każde zawody (razem 60 zł taniej)
W zawodach GARMIN Kids Myślenice 2019 obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 23.04.2019
40,00 PLN płatne do 04.05.2019
Podczas rejestracji można dokonać płatności online przez system PayLane lub dokonać wpłaty przelewem tradycyjnym na konto:
LABOSPORT Polska sp. z o.o.
ul. Browarna 86-87
82-300 Elbląg
PKO BP 07 1020 1752 0000 0702 0211 0310
BIC/SWIFT: BPKOPLPW
W tytule przelewu powinno znaleźć się „nazwisko i imię, GUR Myślenice 2019, dystans”.