Grand Prix Łubianka - VIII Bieg im. Ks. B. A. Szelążka

Data i godzina2017-02-26 12:30:00
MiejscowośćZamek Bierzgłowski
Dystans 8 km
Oficjalna stronahttp://gplubianka.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 8 zł
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katCzas startutempo min/kmtempo km/hCzas nettoWynikMK
191WILIGALSKI BARTOSZPIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1989M20-29100:00:0103:3716,600:28:5200:28:531
2117KALATA ŁUKASZGÓRSKCHETOR TEAM1986M30-39100:00:0003:451600:29:5700:29:572
326LEWANDOWSKI MIROSŁAWTORUŃ1978M30-39200:00:0203:4815,800:30:2500:30:273
4172KAŁASKA KRZYSZTOFCHEŁMŻACHETOR TEAM1979M30-39300:00:0103:5315,500:31:0300:31:044
533MACZYŃSKI GRZEGORZBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ1966M50-59100:00:0003:5415,400:31:1100:31:115
632JAGIEŁA JAROSŁAWBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ1972M40-49100:00:0203:5515,300:31:2000:31:226
719ZIĘTAK ANDRZEJBRZOZATKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ1973M40-49200:00:0103:5615,300:31:2500:31:267
851KMITTA LESZEKINOWROCŁAWJANUSZE JOGGINGU1988M20-29200:00:0103:5715,200:31:3700:31:388
9158MELNICKI KRZYSZTOFTORUŃ1979M30-39400:00:0303:5715,200:31:3600:31:399
103RADTKE ŁUKASZCHEŁMŻACHETOR TEAM1983M30-39500:00:0203:5815,100:31:3900:31:4110
11148KMIECIAK ROBERTTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃ1981M30-39600:00:0203:5915,100:31:4700:31:4911
1293RUMIŃSKI ARKADIUSZTORUŃNADAKTYWNI TORUŃ00:00:0104:001500:31:5900:32:00
1367KONIAEV KOLODYMYRKREMENCHUGRUN BYDGOSZCZ1985M30-39700:00:0204:0114,900:32:0800:32:1013
1455SIKUT ARKADIUSZTORUŃ12 WOG1974M40-49300:00:0304:0314,800:32:1800:32:2114
158RETECKI KRZYSZTOFOSTROMECKOBOGMAR / PRESTO OSTROMECKO/CHETOR TEAM1974M40-49400:00:0304:0814,500:32:5700:33:0015
16146ARSENIUK ANNAGÓRSKT.S. OPATRUNKI TORUŃ1981K30-44100:00:0204:0914,500:33:0700:33:091
17206LIS PIOTRZAROŚLE CIENKIEKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1978M30-39800:00:0104:1214,300:33:3500:33:3616
1812HOŁTYN PATRYKRADZIEJÓWTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ1988M20-29300:00:0304:1314,200:33:4200:33:4517
19209ŚLIWIŃSKI MARIUSZTORUŃPARKRUN TORUŃ1978M30-39900:00:0204:171400:34:1600:34:1818
2022WDOWCZYK PIOTRGRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ1983M30-391000:00:0304:1913,900:34:2900:34:3219
2146JARMOSZEWICZ ŁUKASZTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY1973M40-49500:00:0304:1913,900:34:3300:34:3620
22111CZUK MAREKTORUŃ1953M60-69100:00:0104:2113,800:34:4400:34:4521
2328MARCINKOWSKI BŁAŻEJTORUŃPARKRUN1984M30-391100:00:0104:2113,800:34:4600:34:4722
2494BOMASTEK SŁAWOMIRTORUŃKALOS KAGATOS/CROSSFIT TORUŃ1988M20-29400:00:0304:2213,700:34:5600:34:5923
2575PIOTRTORUŃ1964M50-59200:00:0604:2513,600:35:1300:35:1924
2648DĄBROWSKI PIOTRTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY1982M30-391200:00:0704:2513,600:35:1500:35:2225
271NOWAKOWSKI JERZYTORUŃ1977M40-49600:00:0504:2713,500:35:2900:35:3426
2886GÓRALSKI KRZYSZTOFTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃ1964M50-59300:00:0204:2913,400:35:5000:35:5227
2985MARION YOHANNTORUŃTORUNSKI KLUB TRIATHLONOWY1983M30-391300:00:0904:3013,300:35:5000:35:5928
30105PUZACZ DAWIDWOŁDOWO KRÓLEWSKIE00:00:0904:3013,300:35:5000:35:59
31208PRUCHNICKI RAFAŁTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY1980M30-391400:00:0704:3013,300:35:5600:36:0330
32135ORDON ZBIGNIEWŁUBIANKAKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1973M40-49700:00:0204:3213,200:36:1300:36:1531
33113PACUSZKA KRZYSZTOFTORUŃŁUBUDUBU1976M40-49800:00:0404:3413,200:36:2400:36:2832
34102JASKULSKI KAROLTORUNMARMEL1982M30-391500:00:0604:3413,100:36:2600:36:3233
35100SAMEREK DARIUSZTORUŃMARMEL1979M30-391600:00:0304:3413,100:36:3100:36:3434
3670NAPORA ZBIGNIEWŁUBIANKANAPEK1985M30-391700:00:0304:3513,100:36:3400:36:3735
37145CENDROWSKI ARKADIUSZTORUŃ1985M30-391800:00:0604:3513,100:36:3300:36:3936
38106ZIELIŃSKI KAROLTORUNSUPPORT RUNNERS1985M30-391900:00:0304:3513,100:36:3900:36:4237
39141MUSIAŁ SZYMONUNISŁAW1987M30-392000:00:0504:3513,100:36:3800:36:4338
40143KOZŁOWSKI ZBIGNIEWTORUŃ1984M30-392100:00:0404:3613,100:36:4000:36:4439
4117MANIKOWSKI DANIELTORUŃ1994M20-29500:00:0304:371300:36:5300:36:5640
42203DEREZIŃSKI DANIELTORUŃDANN1976M40-49900:00:0604:371300:36:5300:36:5941
4335SEDASTIANOWICZ EMILTORUŃLUPE DESIEN1988M20-29600:00:0504:371300:36:5400:36:5942
44153MURACZEWSKI PIOTRTORUŃ1981M30-392200:00:0504:381300:36:5600:37:0143
4582FRĄCZYK JAROSŁAWTORUŃPARKRUN TORUŃ1976M40-491000:00:0504:3812,900:37:0000:37:0544
4671DAMSKI ŁUKASZTRYSZCZYNGARDENFLORA MTB TEAM1982M30-392300:00:0304:4012,800:37:1900:37:2245
4725SALAMON WOJCIECHCHEŁMŻA1982M30-392400:00:0404:4112,800:37:2500:37:2946
4890BUDZYŃSKA SYLWIATORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY1993K29100:00:0504:4212,800:37:2900:37:342
4997KALISZ ANDRZEJCHEŁMŻA1964M50-59400:00:0404:4312,700:37:4000:37:4447
50201BONIECKI PIOTRCZARNE BŁOTOKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1971M40-491100:00:0104:4312,700:37:4600:37:4748
5131ZIELIŃSKI MAREKPRZECZNO1987M30-392500:00:1204:4412,700:37:3900:37:5149
52116DZIEŁAK ANDRZEJTORUŃ1969M40-491200:00:0404:4412,700:37:5100:37:5550
5369KARAŚ MAREKTORUŃPODGÓRZ TORUŃ00:00:0404:4512,600:37:5600:38:00
54123STEMPNIAK KRZYSZTOFINOWROCŁAW1971M40-491300:00:0404:4712,600:38:1000:38:1452
5544MAJCHER PAWEŁPĘDZEWO1973M40-491400:00:1104:5212,300:38:4300:38:5453
5683LEWANDOWSKA MARLENATORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1973K30-44200:00:0304:5312,300:39:0200:39:053
5777KALETA MARCINTORUŃTKT1969M40-491500:00:0904:5312,300:38:5800:39:0754
5856KORPAL ŁUKASZTORUŃ1984M30-392600:00:0404:5312,300:39:0300:39:0755
592LEJMAN IRENEUSZTORUŃKALOS KAGATOS1985M30-392700:00:1304:5412,300:38:5700:39:1056
60107TOMASZEK KRZYSZTOFTORUŃPORKRUN TORUN1982M30-392800:00:0404:5412,300:39:0700:39:1157
61207PITUŁA DOMINIKBYDGOSZCZ2001M19100:00:0904:5512,200:39:0900:39:1858
62205KWIATKOWSKI MARCINTORUŃKWIATKOWSCYTEAM1976M40-491600:00:0704:5512,200:39:1300:39:2059
63194MARKIEWICZ MIOSŁAWTORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁO1974M40-491700:00:0804:5612,200:39:2100:39:2960
64119DEMBKOWSKI RYSZARDTORUŃOLD SNAKE1953M60-69200:00:0604:5612,100:39:2500:39:3161
6549DOŁCHUN ARKADIUSZTORUŃ1975M40-491800:00:0404:5712,100:39:3100:39:3562
6645MALICKA AGATATORUŃ1988K29200:00:0504:5712,100:39:3300:39:384
6760SOBCZAK MICHAŁBYDGOSZCZGARDEN FLORA MTB TEAM1986M30-392900:00:0304:5712,100:39:3500:39:3863
6888TOMASIK PIOTRTORUŃ00:00:1104:5712,100:39:2800:39:39
6940OTRĘBSKI KAMILPIGŻA00:00:0404:5812,100:39:3900:39:43
70118GORDON ROMANBYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ1956M60-69300:00:0204:5912,100:39:4800:39:5066
71109BICZ ARTURGRĘBOCIN1981M30-393000:00:0604:591200:39:4600:39:5267
7243GÓRZYŃSKI TOMASZTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY1976M40-491900:00:1004:591200:39:4400:39:5468
7337JAROCKA BEATADĄBROWA CHEŁMIŃSKANIEZRZESZONA1977K30-44300:00:0705:001200:39:4900:39:565
74150DOMINIAK ARKADIUSZTORUŃBASKETBALL REFERRES1984M30-393100:00:0805:001200:39:5500:40:0369
75182CISKI ZBIGNIEWTORUŃ1963M50-59500:00:0205:011200:40:0800:40:1070
7659JAKUBOWSKI PAWEŁTORUŃMARMEL1984M30-393200:00:0705:0211,900:40:1000:40:1771
7764KUBICA TOMASZTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY1978M30-393300:00:0505:0311,900:40:2000:40:2572
7896DOMAŃSKI STANISŁAWBIELCZYNY1960M50-59600:00:0305:0411,900:40:2700:40:3073
7973GOŁOSZEWSKI KRZYSZTOFTORUŃ00:00:0005:0511,800:40:3700:40:37
80196KULIGOWSKI JAROSŁAWTORUŃ1976M40-492000:00:1105:0511,800:40:2900:40:4075
8127DRAPIEWSKI MIROSŁAWTORUŃ1982M30-393400:00:0205:0511,800:40:4000:40:4276
82115GRABARSKA MAGDALENATORUŃAKPB MARMEL TORUŃ1986K30-44400:00:0505:0611,800:40:4000:40:456
83126DUBICKI RADOSŁAWPIGŻA1982M30-393500:00:0405:0611,800:40:4300:40:4777
84133CHEŁMICKI MICHAŁLIPNO1990M20-29700:00:0305:0611,800:40:4500:40:4878
85151CHOJNOWSKI TOMASZ00:00:0505:0711,700:40:4800:40:53
8650ORŁOWSKI SŁAWOMIRTORUŃPARK RUN TORUŃ1957M60-69400:00:1105:0711,700:40:4500:40:5680
8776PODLASZEWSKI JACEKTORUŃ1970M40-492100:00:0805:0711,700:40:4800:40:5681
88149JONATOWSKI GRZEGORZSILNOSILNO1981M30-393600:00:1005:0811,700:40:5100:41:0182
8915DYCZKO ADAMBRĄCHNOWO1967M50-59700:00:0805:0811,700:40:5400:41:0283
90124LADA PRZMYSŁAWZALESIESTALE BIEGAM NOVA TRADING1984M30-393700:00:0805:0811,700:40:5900:41:0784
91104WINIARSKI JACEKTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATLONOWY1962M50-59800:00:1005:1111,600:41:1800:41:2885
9214HENDRZAK SYLWESTERŁUBIANKAZAMEK BIERZGŁOWSKI1985M30-393800:00:0205:1211,500:41:3500:41:3786
93139SAK MAREKGRODZISKTOREC1959M50-59900:00:1205:1411,500:41:3600:41:4887
9436ZIELIŃSKIKONCEWICZKM TRUCHCIK00:00:0905:1611,400:41:5800:42:07
95202CISKI PRZEMYSŁAWTORUŃ1984M30-393900:00:0605:1711,300:42:1200:42:1889
9641MIKOLASZEK WOJCIECHTORUŃSTR1979M30-394000:00:1105:1811,300:42:0900:42:2090
9720KAMIŃSKI STEFANTORUŃTOREEC TORUŃ1947M70100:00:0305:2011,300:42:3300:42:3691
98103ZIEMIŃSKI MACIEJUNISŁAWGARDENFLORA MTB TEAM1989M20-29800:00:0505:2211,200:42:4900:42:5492
99120GEBLER MACIEJBYDGOSZCZGARDENFLORA MTB TEAM1986M30-394100:00:0205:2211,200:42:5600:42:5893
100147PLISZCZYŃSKI MIROSLAWUNISŁAW1968M40-492200:00:0905:2411,100:43:0000:43:0994
101114BONIECKI DAMIANTORUŃ1984M30-394200:00:0305:2411,100:43:0800:43:1195
10258JAKUBOWSKI JANUSZTORUŃ1955M60-69500:00:0005:2411,100:43:1500:43:1596
103144RASMUS REMIGIUSZTORUŃ1984M30-394300:00:0405:261100:43:2400:43:2897
10489SOSIŃSKA IZABELADĄBROWA CHEŁMIŃSKANIEZRZESZONA1983K30-44500:00:0805:281100:43:3200:43:407
10587TOMASIK JUSTYNATORUŃ1989K29300:00:0805:2910,900:43:4700:43:558
106177MAJCHRZAK DARIUSZTORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁO1962M50-591000:00:0805:3010,900:43:5000:43:5898
107132PILARSKA ANNABRODNICA1967K45100:00:0705:3010,900:43:5200:43:599
108131PILARSKI MAREKTORUŃ1963M50-591100:00:0005:3010,900:44:0100:44:0199
10911STEC ARKADIUSZŁUBIANKA1977M40-492300:00:0805:3110,900:43:5900:44:07100
11030BRZÓSKIEWICZ RAFAŁTORUŃ1984M30-394400:00:0405:3310,800:44:1600:44:20101
111121WANTOL KARINAŚWIECIETHE RUNNERS SWIECIE1959K45200:00:0805:3510,800:44:2800:44:3610
11218KUKOWSKI GRZEGORZBRZOZÓWKA1975M40-492400:00:0705:3610,700:44:4400:44:51102
11379BOGDAN WACŁAWTORUŃ1969M40-492500:00:0805:3710,700:44:4900:44:57103
11478STAWARSKA ELŻBIETATORUŃ1977K30-44600:00:0605:3710,700:44:5100:44:5711
115210WOJCIECHOWSKI TOMASZTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY1971M40-492600:00:1205:3810,700:44:5100:45:03104
11674GOŁOSZEWSKA JOLANTATORUŃMARMEL00:00:0705:4010,600:45:1300:45:20
11762NIECIECKI WOJTEKTORUŃAKPB MARMEL TORUŃ / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ1983M30-394500:00:0905:4010,600:45:1200:45:21105
11823WŁODARCZYK TERESATORUŃSPC1967K45300:00:1005:4210,500:45:2500:45:3513
119171BAGROWSKI MAREKJANOWO/K DABROWY CHELMINSKIEJUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE JANOWO BIEGA1962M50-591200:00:0405:4310,500:45:4100:45:45106
120125WANTOL ROBŚWIECIETHE RUNNERS SWIECIE1957M60-69600:00:0705:4710,400:46:1000:46:17107
121197MAJEWSKI ZDZISŁAWTORUŃ1959M50-591300:00:1405:4810,300:46:1300:46:27108
12268PIOTROWSKI PAWEŁWARSZEWICE1983M30-394600:00:0405:5710,100:47:3000:47:34109
1235MAJDAN ADAMŁUBIANKA1980M30-394700:00:1105:5710,100:47:2900:47:40110
124112KOSTECKA JUSTYNAŁUBIANKAKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1989K29400:00:0606:011000:48:0500:48:1114
125193JURKIEWICZ BEATATORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁO1977K30-44700:00:0806:021000:48:0600:48:1415
126200STOKŁOSA SŁAWOMIRCHEŁMŻA1970M40-492700:00:1206:099,700:49:0200:49:14111
12795WALTERSKI SŁAWOMIRTORUŃWALTER TEAM.1983M30-394800:00:1206:129,700:49:2600:49:38112
128128BUTRYN ADAMTORUŃ1984M30-394900:00:1206:219,400:50:4000:50:52113
129108STANKOWSKI WITOSŁAWTORUŃ1973M40-492800:00:0506:249,400:51:0900:51:14114
130136KRZYSZTYNIAK TOMASZCHEŁMNOŁUBI DUBI1969M40-492900:00:1306:269,300:51:1400:51:27115
131142SZWEC ANDRZEJTORUŃ1956M60-69700:00:1206:309,200:51:4500:51:57116
132179WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZTORUŃSPC1961M50-591400:00:1006:309,200:51:5300:52:03117
133122ADAMCZYK ZBIGNIEWZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1955M60-69800:00:1206:339,200:52:1100:52:23118
13463MICUN KATARZYNATORUŃ1972K45400:00:0906:359,100:52:3100:52:4016
13580BEDNARCZUK MAŁGORZATATORUŃ1982K30-44800:00:0806:379,100:52:5000:52:5817
13629CHYŁEK WOJCIECHTORUŃBBL TORUŃ1962M50-591500:00:1406:468,900:53:5700:54:11119
13734WALCZAK MARIABYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ1949K45500:00:1006:488,800:54:1300:54:2318
13813LENC JANUSZBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ1953M60-69900:00:1406:488,800:54:1000:54:24120
139134CHEŁMICKI GRZEGORZLIPNOX1961M50-591600:00:0406:528,700:54:5100:54:55121
14065LUDWIK KRYSTYNAŁYSOMICESPC1966K45600:00:0907:038,500:56:1300:56:2219
141137KRZYSZTYNIAK ILONACHEŁMNOŁUBI DUBI1974K30-44900:00:1107:128,300:57:2600:57:3720
14210ANGIEL WŁADYSŁAWBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ1937M70200:00:0907:158,300:57:5400:58:03122

12 miesięcy, 12 biegów – sprostaj wyzwaniu w Łubiance!

Łubianka Grand Prix Cross w zupełnie nowym obliczu zaprasza wszystkich spragnionych sportowej rywalizacji na całoroczny cykl biegów crossowych w gminie Łubianka!

W każdym miesiącu gmina Łubianka oraz Klub Maratoński Truchcik Łubianka zapraszają na jedną z siedmiu tegorocznych tras od 8 do 15km. Kameralny charakter, rodzinna atmosfera, urokliwe trasy – to nieodłączne elementy każdej z imprez, które każdego miesiąca przyciągają rzesze biegaczy z całego województwa.

Spośród dwunastu imprez szczególnie godne uwagi są dwie z nich: Bieg Samorządowy oraz Bieg Niepodległości, cieszące się niezwykłą popularność wśród biegaczy.

Powrót