I Przełajowy Bieg TERYTORIALSA

Data i godzina2017-09-30 12:00:00
MiejscowośćIzabelin
Dystans 17 km i 8,5 km
Oficjalna strona
Wyniki online
Opłata startowa od 30 zł
Typ zawodów Bieg Przełajowy
Rejestracja Zapisz się

Przełajowy Bieg „TERYTORIALSA” to impreza biegowa organizowana przez Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej wraz z Kampinoskim Parkiem Narodowym w formie rodzinnego pikniku biegowego skierowany jest do wszystkich, którzy lubią bieganie w kameralnych warunkach na łonie natury. Kampinoski Park Narodowy, po szlakach którego pobiegną uczestnicy biegu, ale również wspaniałe miejsce jakim jest Polana Wypoczynkowa OPALEŃ pozostawią niezapomniane wrażenia na długi czas.

Zapraszamy całe rodziny do udziału w pikniku. Dla każdego proponujemy udział w biegu w zależności od wieku i zaawansowania. Przygotowaliśmy biegi dla dzieci i dorosłych. Wszyscy, którzy nie zdecydują się na udział w biegach na Polanie Wypoczynkowej OPALEŃ będą mogli upiec kiełbaskę przy ognisku i wypocząć ciesząc się wspaniałą przyrodą KPN.

Podczas imprezy wystawione zostaną stoiska promocyjne Wojsk Obrony Terytorialnej, na których dowiecie się więcej o służbie TERYTORIALSÓW. Każdy będzie mógł wykonać badanie składu ciała na profesjonalnym analizatorze a wyniki zostaną zinterpretowane przez profesjonalny personel.

Powrót