II Ogólnopolski wyścig Rowerowy - Memoriał im. Wiesława Szczepańskiego
Data i godzina | 2019-08-04 11:00:00 |
Miejscowość | Inowrocław |
Dystans | 67 km |
Oficjalna strona | http://osir.inowroclaw.pl/OSIR/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 70 zł |
Typ zawodów | Rower Szosa |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 94 | ZIUŁEK MICHAŁ | RADOM | TRENUJROWER.PL | POL | 1990 | M1(18-29) | 1 | 1:27 | 41,5 | 01:36:39,551 | 01:36:47,231 | 1 | |
2 | 36 | KASPROWICZ DANIEL | PIGŻA | SKINLINE SPORTSWEAR TEAM | POL | 1982 | M2(30-44) | 1 | 1:27 | 41,5 | 01:36:48,795 | 01:36:48,795 | 2 | |
3 | 91 | WOLAŃSKI ADAM | BUSKO-ZDRÓJ | POL | 1966 | M3(45-54) | 1 | 1:29 | 40,3 | 01:39:33,806 | 01:39:46,256 | 3 | ||
4 | 4 | BĄCZKOWSKI MACIEJ | BIAŁE BŁOTA | POLONIA BYDGOSZCZ | POL | 1978 | M2(30-44) | 2 | 1:29 | 40,3 | 01:39:46,276 | 01:39:46,276 | 4 | |
5 | 92 | WYSZYŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | MYBIKE ROAD TEAM | POL | 1993 | M1(18-29) | 2 | 1:29 | 40,3 | 01:39:40,888 | 01:39:46,466 | 5 | |
6 | 21 | FIJAŁKOWSKI TOMASZ | RADOM | TRENUJROWER | POL | 1974 | M3(45-54) | 2 | 1:29 | 40,3 | 01:39:39,855 | 01:39:46,477 | 6 | |
7 | 1 | BARANOWSKI MARCIN | WARSZAWA | RAMĘ NA RAMIĘ | POL | 1979 | M2(30-44) | 3 | 1:29 | 40,3 | 01:39:39,291 | 01:39:46,796 | 7 | |
8 | 101 | PLASKATY SZYMON | ŻNIN | BYEARCHES | POL | 1980 | M2(30-44) | 4 | 1:29 | 40,3 | 01:39:44,806 | 01:39:46,955 | 8 | |
9 | 98 | SIKORA MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1986 | M2(30-44) | 5 | 1:29 | 40,3 | 01:39:41,955 | 01:39:47,189 | 9 | ||
10 | 87 | SZOPA KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | SISU-OWB TEAM | POL | 1986 | M2(30-44) | 6 | 1:29 | 40,3 | 01:39:43,458 | 01:39:47,276 | 10 | |
11 | 67 | OLSZEWSKI PRZEMYSŁAW | JANIKOWO | SZOSA KUJAWY | POL | 1980 | M2(30-44) | 7 | 1:29 | 40,3 | 01:39:40,974 | 01:39:47,338 | 11 | |
12 | 18 | DZIĘGIELEWSKI MATEUSZ | WARSZAWA | MUVME PHYSIO | POL | 1988 | M2(30-44) | 8 | 1:29 | 40,3 | 01:39:38,462 | 01:39:47,463 | 12 | |
13 | 99 | BARANOWSKI PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | RAMĘ NA RAMIĘ | POL | 1981 | M2(30-44) | 9 | 1:29 | 40,3 | 01:39:39,883 | 01:39:47,565 | 13 | |
14 | 6 | BORUCH PAWEŁ | SZUBIN | SISU-OWB TEAM | POL | 1985 | M2(30-44) | 10 | 1:29 | 40,3 | 01:39:44,681 | 01:39:47,886 | 14 | |
15 | 34 | JUREK DAWID | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | POL | 1976 | M2(30-44) | 11 | 1:29 | 40,3 | 01:39:48,602 | 01:39:48,602 | 15 | |
16 | 49 | KWIATKOWSKI SZYMON | GDAŃSK | FUNDACJA JEPPESENA | POL | 1978 | M2(30-44) | 12 | 1:29 | 40,3 | 01:39:48,628 | 01:39:48,628 | 16 | |
17 | 62 | MASTALERZ ADAM | BARCIN | ROWERTOUR.COM | POL | 1979 | M2(30-44) | 13 | 1:29 | 40,3 | 01:39:43,209 | 01:39:48,791 | 17 | |
18 | 89 | ŚWIERCZYŃSKI MARCIN | OSIELSKO | ATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZ | POL | 1986 | M2(30-44) | 14 | 1:29 | 40,3 | 01:39:48,831 | 01:39:48,831 | 18 | |
19 | 45 | KOZINOGA MATEUSZ | POZNAŃ | NATEK I MATEK | POL | 1987 | M2(30-44) | 15 | 1:29 | 40,3 | 01:39:41,705 | 01:39:49,132 | 19 | |
20 | 72 | RAKOCZY ADAM | INOWROCŁAW | ICE STUDIO | POL | 1977 | M2(30-44) | 16 | 1:29 | 40,3 | 01:39:41,439 | 01:39:49,136 | 20 | |
21 | 2 | BARTCZAK PAWEŁ | POZNAŃ | POL | 1986 | M2(30-44) | 17 | 1:29 | 40,3 | 01:39:39,690 | 01:39:49,272 | 21 | ||
22 | 59 | MAŁECKI ADAM | DOBRE | ZRYW RADZIEJÓW | POL | 1976 | M2(30-44) | 18 | 1:29 | 40,3 | 01:39:42,610 | 01:39:49,285 | 22 | |
23 | 60 | MARCINKOWSKI PIOTR | KALISZ | KTK KALISZ | POL | 1957 | M4(55-64) | 1 | 1:29 | 40,3 | 01:39:42,323 | 01:39:49,461 | 23 | |
24 | 23 | FILIPIUK TOMASZ | INOWROCŁAW | SISU-OWB TEAM | POL | 1974 | M3(45-54) | 3 | 1:29 | 40,3 | 01:39:41,466 | 01:39:49,655 | 24 | |
25 | 86 | SZMYT MACIEJ | PIOTRKÓW KUJAWSKI | KS ZRYW RADZIEJÓW | POL | 1984 | M2(30-44) | 19 | 1:29 | 40,3 | 01:39:44,165 | 01:39:50,331 | 25 | |
26 | 103 | ORZECHOWSKI HUBERT | RADOM | TRENUJROWER.PL | POL | 1981 | M2(30-44) | 20 | 1:29 | 40,3 | 01:39:43,494 | 01:39:52,254 | 26 | |
27 | 42 | KORNACKI KAMIL | DĄBROWA BISKUPIA | KPP | POL | 1986 | M2(30-44) | 21 | 1:29 | 40,2 | 01:39:52,786 | 01:39:52,786 | 27 | |
28 | 51 | LAMAŃSKI KRZYSZTOF | DĄBROWA BISKUPIA | KPP | POL | 1982 | M2(30-44) | 22 | 1:34 | 38,3 | 01:44:51,428 | 01:44:51,428 | 28 | |
29 | 30 | JABS WOJCIECH | INOWROCŁAW | POL | 1967 | M3(45-54) | 4 | 1:34 | 38,3 | 01:44:45,407 | 01:44:52,233 | 29 | ||
30 | 5 | BŁAŻEJCZYK PIOTR | TORUŃ | TTC TORUŃ | POL | 1975 | M2(30-44) | 23 | 1:34 | 38,3 | 01:44:46,405 | 01:44:52,794 | 30 | |
31 | 70 | PYTLAK MACIEJ | KOSTRZYN | POL | 1990 | M1(18-29) | 3 | 1:34 | 38,3 | 01:44:49,456 | 01:44:57,244 | 31 | ||
32 | 80 | SIWCZYŃSKI PAWEŁ | TORUŃ | SZOSA CT TORUŃ | POL | 1975 | M2(30-44) | 24 | 1:34 | 38,3 | 01:44:52,846 | 01:44:58,930 | 32 | |
33 | 43 | KORTAS PAWEŁ | JANIKOWO | POL | 1960 | M4(55-64) | 2 | 1:38 | 36,6 | 01:49:54,259 | 01:49:59,132 | 33 | ||
34 | 44 | KOWALCZYK JERZY | ŻNIN | KS SZOSA | POL | 1954 | M5(65+) | 1 | 1:38 | 36,5 | 01:49:59,354 | 01:49:59,354 | 34 | |
35 | 63 | MELLENTHIN BARTEK | KACZORY | POKRĘCENI | POL | 1989 | M2(30-44) | 25 | 1:40 | 36,1 | 01:51:04,320 | 01:51:19,958 | 35 | |
36 | 12 | CIEŚLAK MICHAŁ | KRUSZWICA | POL | 1987 | M2(30-44) | 26 | 1:40 | 36,1 | 01:51:13,590 | 01:51:20,159 | 36 | ||
37 | 79 | SIUDA SZYMON | GNIEWKOWO | POL | 1979 | M2(30-44) | 27 | 1:40 | 36,1 | 01:51:20,336 | 01:51:20,336 | 37 | ||
38 | 58 | MACIEJCZYK TADEUSZ | GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | POL | 1953 | M5(65+) | 2 | 1:40 | 36,1 | 01:51:20,598 | 01:51:20,598 | 38 | |
39 | 37 | KAŹMIERSKI MARCIN | LISZKOWO | SZOSA KUJAWY | POL | 1981 | M2(30-44) | 28 | 1:41 | 35,5 | 01:53:05,294 | 01:53:08,851 | 39 | |
40 | 47 | KULPIŃSKI SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | POL | 1989 | M2(30-44) | 29 | 1:43 | 35,0 | 01:54:39,054 | 01:54:49,627 | 40 | ||
41 | 74 | ROUBO MICHAŁ | TORUŃ | POL | 1978 | M2(30-44) | 30 | 1:43 | 35,0 | 01:54:39,031 | 01:54:49,641 | 41 | ||
42 | 57 | ŁUKASZEWSKI ADRIAN | JANIKOWO | POL | 1982 | M2(30-44) | 31 | 1:43 | 35,0 | 01:54:44,855 | 01:54:50,676 | 42 | ||
43 | 95 | ZUPA WOJCIECH | BYDGOSZCZ | SISU-OWB TEAM | POL | 1962 | M4(55-64) | 3 | 1:43 | 35,0 | 01:54:46,862 | 01:54:51,090 | 43 | |
44 | 54 | LIEBRECHT DAWID | WYSOKA | POL | 1988 | M2(30-44) | 32 | 1:43 | 35,0 | 01:54:37,379 | 01:54:51,592 | 44 | ||
45 | 75 | RUSZTYK MARIUSZ | INOWROCŁAW | POL | 1973 | M3(45-54) | 5 | 1:43 | 35,0 | 01:54:45,901 | 01:54:52,741 | 45 | ||
46 | 102 | PLASKATY EMILIA | ŻNIN | KS SZOSA ŻNIN | POL | 1985 | K2(30-39) | 1 | 1:43 | 35,0 | 01:54:44,674 | 01:54:52,828 | 1 | |
47 | 69 | PURCZYŃSKI MAREK | ŻNIN | KS SZOSA ŻNIN | POL | 1960 | M4(55-64) | 4 | 1:43 | 35,0 | 01:54:49,485 | 01:54:53,046 | 46 | |
48 | 88 | SZYMCZAK GRZEGORZ | LUBIEŃ KUJAWSKI | POL | 1987 | M2(30-44) | 33 | 1:43 | 35,0 | 01:54:42,697 | 01:54:53,252 | 47 | ||
49 | 28 | GWÓŹDŹ ANDRZEJ | JAROSŁAW | CENTRUM REHABILITACJI IM.PROF.A.GRUCY | POL | 1968 | M3(45-54) | 6 | 1:43 | 35,0 | 01:54:43,688 | 01:54:53,693 | 48 | |
50 | 32 | JEDLIŃSKI PAWEŁ | ŻNIN | SZOSA ŻNIN | POL | 1969 | M3(45-54) | 7 | 1:43 | 35,0 | 01:54:49,576 | 01:54:53,724 | 49 | |
51 | 40 | KOŁODZIEJSKI ANDRZEJ | INOWROCŁAW | SZOSA KUJAWY | POL | 1962 | M4(55-64) | 5 | 1:43 | 35,0 | 01:54:49,422 | 01:54:53,976 | 50 | |
52 | 97 | TRZESZCZYNSKI SZYMON | INOWROCŁAW | POL | 1982 | M2(30-44) | 34 | 1:43 | 35,0 | 01:54:51,047 | 01:54:54,310 | 51 | ||
53 | 38 | KLIMCZEWSKI MARCIN | ROJEWO | BARBELL SQUAD INOWROCŁAW | POL | 1970 | M3(45-54) | 8 | 1:43 | 35,0 | 01:54:42,820 | 01:54:54,603 | 52 | |
54 | 71 | RADACH STANISŁAW | JANIKOWO | POL | 1949 | M5(65+) | 3 | 1:43 | 35,0 | 01:54:51,490 | 01:54:54,689 | 53 | ||
55 | 73 | ROCHOWIAK PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | GWARD BYDGOSZCZ | POL | 1984 | M2(30-44) | 35 | 1:43 | 34,8 | 01:55:18,614 | 01:55:21,490 | 54 | |
56 | 66 | NOWACKI MARCIN | INOWROCŁAW | CHŁOPAKI Z PAKI | POL | 1983 | M2(30-44) | 36 | 1:43 | 34,8 | 01:55:27,395 | 01:55:32,504 | 55 | |
57 | 46 | KUCHARCZYK HENRYK | PAKOŚĆ | POL | 1951 | M5(65+) | 4 | 1:44 | 34,7 | 01:55:48,652 | 01:55:53,403 | 56 | ||
58 | 27 | GRZYWACZ RADOSŁAW | MILANÒWEK | NIEZAPOMINAJKA TEAM | POL | 1973 | M3(45-54) | 9 | 1:44 | 34,6 | 01:55:51,985 | 01:56:05,193 | 57 | |
59 | 85 | SZCZEPAŃSKI IRENEUSZ | MINSK MAZOWIECKI | POL | 1973 | M3(45-54) | 10 | 1:44 | 34,6 | 01:55:52,656 | 01:56:05,459 | 58 | ||
60 | 13 | CZUPAJŁO BOLESŁAW | JANIKOWO | POL | 1948 | M5(65+) | 5 | 1:44 | 34,6 | 01:56:01,716 | 01:56:06,059 | 59 | ||
61 | 61 | MARYNOWSKA IWONA | RADKÓW | POL | 1984 | K2(30-39) | 2 | 1:45 | 34,2 | 01:57:23,253 | 01:57:33,432 | 2 | ||
62 | 11 | BURY JAN | CZUDEC | POL | 1982 | M2(30-44) | 37 | 1:45 | 34,2 | 01:57:24,085 | 01:57:33,863 | 60 | ||
63 | 105 | CZYŻAK JOANNA | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | AMS | POL | 1975 | K3(40-49) | 1 | 1:47 | 33,7 | 01:58:57,038 | 01:59:10,445 | 3 | |
64 | 29 | HOMBEK MACIEJ | USTROŃ | UZDROWISKOWY TEAM | POL | 1969 | M3(45-54) | 11 | 1:47 | 33,7 | 01:58:56,135 | 01:59:12,654 | 61 | |
65 | 76 | RYMON PAWEŁ | KRAJENKA | POKRĘCENI | POL | 1985 | M2(30-44) | 38 | 1:47 | 33,7 | 01:58:59,210 | 01:59:14,537 | 62 | |
66 | 31 | JASKÓLSKI KRZYSZTOF | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | POL | 1973 | M3(45-54) | 12 | 1:47 | 33,7 | 01:59:02,005 | 01:59:15,478 | 63 | ||
67 | 81 | SOBECKI TOMASZ | INOWROCŁAW | POL | 1989 | M2(30-44) | 39 | 1:47 | 33,7 | 01:59:13,143 | 01:59:26,384 | 64 | ||
68 | 68 | ORMIŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | POL | 1976 | M2(30-44) | 40 | 1:47 | 33,6 | 01:59:32,996 | 01:59:42,562 | 65 | ||
69 | 83 | SPRINGER ADAM | KRUSZWICA | TG "" SOKÓŁ"" GNIEWKOWO | POL | 1968 | M3(45-54) | 13 | 1:51 | 32,5 | 02:03:20,284 | 02:03:31,678 | 66 | |
70 | 56 | LISOWICZ NATALIA | POZNAN | NATEK I MATEK | POL | 1993 | K1(18-29) | 1 | 1:52 | 32,1 | 02:05:03,214 | 02:05:14,181 | 4 | |
71 | 82 | SOKALSKI SŁAWOMIR | WĄGROWIEC | SOKOWIRÓWKA TEAM | POL | 1967 | M3(45-54) | 14 | 1:54 | 31,5 | 02:07:21,755 | 02:07:31,034 | 67 | |
72 | 17 | DULĘBA BARTOSZ | USTROŃ | UZDROWISKO USTROŃ | POL | 1986 | M2(30-44) | 41 | 1:54 | 31,5 | 02:07:17,634 | 02:07:34,403 | 68 | |
73 | 100 | JAROSZEK DANIEL | INOWROCŁAW | POL | 1985 | M2(30-44) | 42 | 1:55 | 31,3 | 02:08:16,883 | 02:08:26,720 | 69 | ||
74 | 19 | FABROWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | PRACOWNIA FIZJOTERAPII ROMET | POL | 1981 | M2(30-44) | 43 | 1:58 | 30,6 | 02:11:08,633 | 02:11:24,592 | 70 | |
75 | 14 | DĘBSKI JAN | SUCHARZEWO | SOŁTYS | POL | 1952 | M5(65+) | 6 | 1:58 | 30,5 | 02:11:27,359 | 02:11:36,123 | 71 | |
76 | 3 | BARTOSZEWSKI KAJETAN | INOWROCŁAW | POL | 1985 | M2(30-44) | 44 | 1:58 | 30,5 | 02:11:42,944 | 02:11:48,323 | 72 | ||
77 | 52 | LEWICKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | SPORT4LIFE | POL | 1981 | K2(30-39) | 3 | 1:59 | 30,4 | 02:12:02,224 | 02:12:21,317 | 5 | |
78 | 55 | LISKIEWICZ GRZEGORZ | KRAKÓW | POL | 1991 | M1(18-29) | 4 | 1:59 | 30,2 | 02:12:52,241 | 02:13:10,042 | 73 | ||
79 | 53 | LEWICKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | SPORT4LIFE | POL | 1981 | M2(30-44) | 45 | 2:00 | 30,1 | 02:13:21,376 | 02:13:39,308 | 74 | |
80 | 64 | MIKA ZDZISŁAW | MOGILNO | TEAM MOGILNO | POL | 1954 | M5(65+) | 7 | 2:00 | 30,1 | 02:13:37,968 | 02:13:41,580 | 75 | |
81 | 104 | WASILEWSKA MARTYNA | BYDGOSZCZ | AMS | POL | 1983 | K2(30-39) | 4 | 2:00 | 30,0 | 02:13:35,495 | 02:13:49,646 | 6 | |
82 | 24 | GMEREK RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | POL | 1971 | M3(45-54) | 15 | 2:02 | 29,5 | 02:16:05,000 | 02:16:05,000 | 76 | ||
83 | 25 | GÓRZNY KLAUDIUSZ | INOWROCŁAW | POL | 1988 | M2(30-44) | 46 | 2:03 | 29,3 | 02:16:53,129 | 02:17:08,860 | 77 | ||
84 | 65 | MILKO DARIUSZ | JELENIA GÓRA | GRUPA PGU | POL | 1965 | M3(45-54) | 16 | 2:04 | 29,1 | 02:17:49,779 | 02:18:07,454 | 78 | |
85 | 106 | KUBIAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | POL | 1962 | K4(50-59) | 1 | 2:04 | 29,1 | 02:17:50,834 | 02:18:07,861 | 7 | ||
86 | 26 | GROL KRYSTIAN | INOWROCŁAW | 56. BAZA LOTNICZA | POL | 1986 | M2(30-44) | 47 | 2:05 | 28,8 | 02:19:27,773 | 02:19:39,474 | 79 | |
87 | 35 | JURKIEWICZ WOJCIECH | KRUSZWICA | POL | 1975 | M2(30-44) | 48 | 2:05 | 28,7 | 02:19:46,509 | 02:19:54,737 | 80 | ||
88 | 15 | DOLATA PAWEŁ | POZNAŃ | POL | 1977 | M2(30-44) | 49 | 2:08 | 28,2 | 02:22:26,999 | 02:22:42,356 | 81 | ||
89 | 39 | KOLCZYŃSKI GRZEGORZ | INOWROCŁAW | POL | 1969 | M3(45-54) | 17 | 2:09 | 28,0 | 02:23:25,408 | 02:23:42,814 | 82 | ||
90 | 93 | ZIMORSKI ADAM | INOWROCŁAW | POL | 1987 | M2(30-44) | 50 | 2:12 | 27,4 | 02:26:44,796 | 02:26:56,805 | 83 | ||
91 | 8 | BUBIK ARTUR | USTROŃ | UZDROWISKO USTROŃ | POL | 1970 | M3(45-54) | 18 | 2:12 | 27,3 | 02:26:44,207 | 02:27:00,660 | 84 | |
92 | 84 | STĘPOWSKA JUSTYNA | BYDGOSZCZ | POL | 1978 | K3(40-49) | 2 | 2:12 | 27,3 | 02:26:53,109 | 02:27:02,637 | 8 | ||
93 | 90 | WIERZCHOWSKI JĘDRZEJ | INOWROCŁAW | POL | 1960 | M4(55-64) | 6 | 2:12 | 27,3 | 02:27:07,411 | 02:27:24,825 | 85 | ||
94 | 9 | BURNAT MACIEJ | INOWROCŁAW | POL | 1967 | M3(45-54) | 19 | 2:19 | 25,9 | 02:34:50,351 | 02:35:09,621 | 86 | ||
95 | 108 | BĄCZKOWSKI ARKADIUSZ | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | POL | 1982 | M2(30-44) | 51 | 2:19 | 25,9 | 02:35:01,452 | 02:35:21,062 | 87 | ||
96 | 107 | RADZIĘBA TOMASZ | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | POL | 1982 | M2(30-44) | 52 | 2:19 | 25,9 | 02:35:01,960 | 02:35:21,077 | 88 | ||
97 | 96 | ZWOLINSKI RADOSŁAW | INOWROCŁAW | POL | 1976 | M2(30-44) | 53 | 2:20 | 25,8 | 02:35:46,984 | 02:35:59,049 | 89 | ||
98 | 22 | FILIPIUK MAGDA | INOWROCŁAW | SISU-OWB TEAM | POL | 1970 | K3(40-49) | 3 | 2:22 | 25,4 | 02:37:45,604 | 02:38:04,926 | 9 | |
99 | 10 | BURNAT MAGDA | INOWROCŁAW | POL | 1970 | K3(40-49) | 4 | 2:24 | 25,0 | 02:40:25,536 | 02:40:46,269 | 10 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 94 | ZIUŁEK MICHAŁ | RADOM | TRENUJROWER.PL | POL | 1990 | M1(18-29) | 1 | 1:27 | 41,5 | 01:36:39,551 | 01:36:47,231 | 1 | |
2 | 91 | WOLAŃSKI ADAM | BUSKO-ZDRÓJ | POL | 1966 | M3(45-54) | 1 | 1:29 | 40,3 | 01:39:33,806 | 01:39:46,256 | 2 | ||
3 | 92 | WYSZYŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | MYBIKE ROAD TEAM | POL | 1993 | M1(18-29) | 2 | 1:29 | 40,3 | 01:39:40,888 | 01:39:46,466 | 3 | |
4 | 1 | BARANOWSKI MARCIN | WARSZAWA | RAMĘ NA RAMIĘ | POL | 1979 | M2(30-44) | 1 | 1:29 | 40,3 | 01:39:39,291 | 01:39:46,796 | 4 | |
5 | 18 | DZIĘGIELEWSKI MATEUSZ | WARSZAWA | MUVME PHYSIO | POL | 1988 | M2(30-44) | 2 | 1:29 | 40,3 | 01:39:38,462 | 01:39:47,463 | 5 | |
6 | 34 | JUREK DAWID | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | POL | 1976 | M2(30-44) | 3 | 1:29 | 40,3 | 01:39:48,602 | 01:39:48,602 | 6 | |
7 | 89 | ŚWIERCZYŃSKI MARCIN | OSIELSKO | ATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZ | POL | 1986 | M2(30-44) | 4 | 1:29 | 40,3 | 01:39:48,831 | 01:39:48,831 | 7 | |
8 | 45 | KOZINOGA MATEUSZ | POZNAŃ | NATEK I MATEK | POL | 1987 | M2(30-44) | 5 | 1:29 | 40,3 | 01:39:41,705 | 01:39:49,132 | 8 | |
9 | 2 | BARTCZAK PAWEŁ | POZNAŃ | POL | 1986 | M2(30-44) | 6 | 1:29 | 40,3 | 01:39:39,690 | 01:39:49,272 | 9 | ||
10 | 60 | MARCINKOWSKI PIOTR | KALISZ | KTK KALISZ | POL | 1957 | M4(55-64) | 1 | 1:29 | 40,3 | 01:39:42,323 | 01:39:49,461 | 10 | |
11 | 54 | LIEBRECHT DAWID | WYSOKA | POL | 1988 | M2(30-44) | 7 | 1:43 | 35,0 | 01:54:37,379 | 01:54:51,592 | 11 | ||
12 | 28 | GWÓŹDŹ ANDRZEJ | JAROSŁAW | CENTRUM REHABILITACJI IM.PROF.A.GRUCY | POL | 1968 | M3(45-54) | 2 | 1:43 | 35,0 | 01:54:43,688 | 01:54:53,693 | 12 | |
13 | 27 | GRZYWACZ RADOSŁAW | MILANÒWEK | NIEZAPOMINAJKA TEAM | POL | 1973 | M3(45-54) | 3 | 1:44 | 34,6 | 01:55:51,985 | 01:56:05,193 | 13 | |
14 | 61 | MARYNOWSKA IWONA | RADKÓW | POL | 1984 | K2(30-39) | 1 | 1:45 | 34,2 | 01:57:23,253 | 01:57:33,432 | 1 | ||
15 | 29 | HOMBEK MACIEJ | USTROŃ | UZDROWISKOWY TEAM | POL | 1969 | M3(45-54) | 4 | 1:47 | 33,7 | 01:58:56,135 | 01:59:12,654 | 14 | |
16 | 17 | DULĘBA BARTOSZ | USTROŃ | UZDROWISKO USTROŃ | POL | 1986 | M2(30-44) | 8 | 1:54 | 31,5 | 02:07:17,634 | 02:07:34,403 | 15 | |
17 | 19 | FABROWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | PRACOWNIA FIZJOTERAPII ROMET | POL | 1981 | M2(30-44) | 9 | 1:58 | 30,6 | 02:11:08,633 | 02:11:24,592 | 16 | |
18 | 55 | LISKIEWICZ GRZEGORZ | KRAKÓW | POL | 1991 | M1(18-29) | 3 | 1:59 | 30,2 | 02:12:52,241 | 02:13:10,042 | 17 | ||
19 | 104 | WASILEWSKA MARTYNA | BYDGOSZCZ | AMS | POL | 1983 | K2(30-39) | 2 | 2:00 | 30,0 | 02:13:35,495 | 02:13:49,646 | 2 | |
20 | 65 | MILKO DARIUSZ | JELENIA GÓRA | GRUPA PGU | POL | 1965 | M3(45-54) | 5 | 2:04 | 29,1 | 02:17:49,779 | 02:18:07,454 | 18 | |
21 | 39 | KOLCZYŃSKI GRZEGORZ | INOWROCŁAW | POL | 1969 | M3(45-54) | 6 | 2:09 | 28,0 | 02:23:25,408 | 02:23:42,814 | 19 | ||
22 | 93 | ZIMORSKI ADAM | INOWROCŁAW | POL | 1987 | M2(30-44) | 10 | 2:12 | 27,4 | 02:26:44,796 | 02:26:56,805 | 20 | ||
23 | 8 | BUBIK ARTUR | USTROŃ | UZDROWISKO USTROŃ | POL | 1970 | M3(45-54) | 7 | 2:12 | 27,3 | 02:26:44,207 | 02:27:00,660 | 21 | |
24 | 84 | STĘPOWSKA JUSTYNA | BYDGOSZCZ | POL | 1978 | K3(40-49) | 1 | 2:12 | 27,3 | 02:26:53,109 | 02:27:02,637 | 3 | ||
25 | 90 | WIERZCHOWSKI JĘDRZEJ | INOWROCŁAW | POL | 1960 | M4(55-64) | 2 | 2:12 | 27,3 | 02:27:07,411 | 02:27:24,825 | 22 | ||
26 | 96 | ZWOLINSKI RADOSŁAW | INOWROCŁAW | POL | 1976 | M2(30-44) | 11 | 2:20 | 25,8 | 02:35:46,984 | 02:35:59,049 | 23 |