II Ostrowiecki Półmaraton Leśny
Data i godzina | 2019-10-06 10:00:00 |
Miejscowość | Ostrowiec Świętokrzyski |
Dystans | 21 km i 7 km |
Oficjalna strona | http://www.ostrobiec.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 30 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | WALEROWICZ TOMASZ | NIESTUM | POL | 1981 | M2(30-39) | 1 | 03:38 | 16,5 | 01:16:42 | 01:16:43 | 1 | ||
2 | 55 | LEŚNIAK KAMIL | POZNAŃ | SALCO GARMIN TEAM | POL | 1993 | M1(18-29) | 1 | 03:46 | 15,9 | 01:19:33 | 01:19:34 | 2 | |
3 | 54 | LESNIAK MICHAL | TIVERTON | TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA | POL | 1988 | M2(30-39) | 2 | 03:48 | 15,8 | 01:20:01 | 01:20:02 | 3 | |
4 | 31 | JAGIEŁO MICHAŁ | LUBIENIA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1986 | M2(30-39) | 3 | 04:02 | 14,9 | 01:25:12 | 01:25:13 | 4 | |
5 | 81 | PRONOBIS PRZEMYSŁAW | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1982 | M2(30-39) | 4 | 04:05 | 14,7 | 01:26:01 | 01:26:03 | 5 | ||
6 | 135 | DASIOS PIOTR | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1965 | M5(50+) | 1 | 04:05 | 14,7 | 01:26:05 | 01:26:09 | 6 | ||
7 | 134 | MATYSIAK MARCIN | WARSZAWA | GAPMONT RUNNING TEAM/UTLRAWYRYPA.PL | POL | 1977 | M3(40-49) | 1 | 04:09 | 14,4 | 01:27:38 | 01:27:42 | 7 | |
8 | 1 | SULIK KONRAD | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | EMS&REHABILITACJA | POL | 1978 | M3(40-49) | 2 | 04:11 | 14,4 | 01:28:04 | 01:28:05 | 8 | |
9 | 139 | WÓJCIK TOMASZ | GORZYCE | ZMITEK TEAM NOWA DĘBA | POL | 1979 | M3(40-49) | 3 | 04:11 | 14,3 | 01:28:15 | 01:28:17 | 9 | |
10 | 40 | KOPCIAŁ JAROSŁAW | RADOM | STREET RUN RADOM | POL | 1988 | M2(30-39) | 5 | 04:17 | 14 | 01:30:13 | 01:30:16 | 10 | |
11 | 104 | SUŁECKI KAMIL | STARACHOWICE | POL | 1980 | M2(30-39) | 6 | 04:20 | 13,9 | 01:31:14 | 01:31:16 | 11 | ||
12 | 122 | CHODAKOWSKI RAFAŁ | ĆMIELÓW | OSTROBIEC | POL | 1975 | M3(40-49) | 4 | 04:21 | 13,8 | 01:31:39 | 01:31:41 | 12 | |
13 | 87 | RÓŹALSKI ŁUKASZ | ĆMIELÓW | POL | 1980 | M2(30-39) | 7 | 04:22 | 13,8 | 01:31:55 | 01:32:01 | 13 | ||
14 | 110 | URBAŃSKI ZBIGNIEW | NOWA DĘBA | ZMITEK TEAM NOWA DĘBA | POL | 1966 | M5(50+) | 2 | 04:24 | 13,6 | 01:32:44 | 01:32:48 | 14 | |
15 | 12 | DRYKA EMIL | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1984 | M2(30-39) | 8 | 04:25 | 13,6 | 01:32:58 | 01:33:02 | 15 | |
16 | 101 | STARACHOWSKI ŁUKASZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1982 | M2(30-39) | 9 | 04:30 | 13,3 | 01:35:01 | 01:35:05 | 16 | |
17 | 22 | GOCEL DANIEL | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | ACTIVEZONE TEAM | POL | 1984 | M2(30-39) | 10 | 04:36 | 13,1 | 01:36:57 | 01:36:59 | 17 | |
18 | 63 | MATUSKA MARIUSZ | LIPSKO | POL | 1980 | M2(30-39) | 11 | 04:38 | 12,9 | 01:37:48 | 01:37:52 | 18 | ||
19 | 67 | MOCZYŃSKI PAWEŁ | CHMIELÓW | POL | 1985 | M2(30-39) | 12 | 04:39 | 12,9 | 01:38:00 | 01:38:08 | 19 | ||
20 | 43 | KOSIOR PAWEL | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1980 | M2(30-39) | 13 | 04:40 | 12,9 | 01:38:15 | 01:38:17 | 20 | ||
21 | 83 | PSZONAK MICHAŁ | KUNÓW | POL | 1996 | M1(18-29) | 2 | 04:42 | 12,8 | 01:39:09 | 01:39:14 | 21 | ||
22 | 114 | WĄS GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1976 | M3(40-49) | 5 | 04:44 | 12,7 | 01:39:43 | 01:39:50 | 22 | ||
23 | 108 | TŁUŚCIK ADRIAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1995 | M1(18-29) | 3 | 04:45 | 12,6 | 01:40:11 | 01:40:17 | 23 | ||
24 | 28 | HEBA TOMASZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1982 | M2(30-39) | 14 | 04:47 | 12,5 | 01:40:45 | 01:40:54 | 24 | |
25 | 15 | FLORYS JAKUB | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | MORSKI KOŃ | POL | 1983 | M2(30-39) | 15 | 04:49 | 12,5 | 01:41:25 | 01:41:29 | 25 | |
26 | 38 | KISIELEWSKI KONRAD | KIELCE | KROK PO KROKU | POL | 1978 | M3(40-49) | 6 | 04:49 | 12,5 | 01:41:35 | 01:41:37 | 26 | |
27 | 36 | KASPROWICZ SŁAWKE KAJKO | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1975 | M3(40-49) | 7 | 04:50 | 12,4 | 01:41:40 | 01:41:48 | 27 | |
28 | 45 | KOWALCZYK KRZYSZTOF | STĄPORKÓW | POL | 1978 | M3(40-49) | 8 | 04:50 | 12,4 | 01:41:36 | 01:41:50 | 28 | ||
29 | 82 | PRZYBYCIŃSKI ŁUKASZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1982 | M2(30-39) | 16 | 04:51 | 12,4 | 01:42:14 | 01:42:22 | 29 | ||
30 | 95 | SŁOTA MARIUSZ | KIELCE | MEDIA EFEKT | POL | 1973 | M3(40-49) | 9 | 04:52 | 12,3 | 01:42:40 | 01:42:43 | 30 | |
31 | 88 | SADY SEBASTIAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1977 | M3(40-49) | 10 | 04:53 | 12,3 | 01:42:52 | 01:42:59 | 31 | ||
32 | 136 | ŚPIEWAK SEBASTIAN | LUBIENIA | ACTIVEZONE TEAM | POL | 2018 | M0 | 04:55 | 12,2 | 01:43:45 | 01:43:47 | 32 | ||
33 | 46 | KOWALSKI PAWEŁ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1973 | M3(40-49) | 11 | 04:56 | 12,2 | 01:43:52 | 01:43:57 | 33 | ||
34 | 84 | PULIT BARTOSZ | SZEWNA | POL | 1990 | M1(18-29) | 4 | 04:56 | 12,2 | 01:43:55 | 01:44:03 | 34 | ||
35 | 24 | GÓRCZYŃSKI ROBERT | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1968 | M5(50+) | 3 | 04:57 | 12,1 | 01:44:14 | 01:44:22 | 35 | ||
36 | 129 | GAWRYS MACIEJ | ZWOLEŃ BIEGA | POL | 1992 | M1(18-29) | 5 | 04:58 | 12,1 | 01:44:37 | 01:44:42 | 36 | ||
37 | 124 | MATCZAK SEBASTIAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | NEW LEVEL | POL | 1981 | M2(30-39) | 17 | 04:58 | 12,1 | 01:44:42 | 01:44:45 | 37 | |
38 | 18 | GAWLAK ŁUKASZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1984 | M2(30-39) | 18 | 04:58 | 12,1 | 01:44:47 | 01:44:54 | 38 | |
39 | 39 | KOLASA MACIEJ | ĆMIELÓW | POL | 1986 | M2(30-39) | 19 | 04:59 | 12 | 01:45:02 | 01:45:05 | 39 | ||
40 | 126 | ROGALIŃSKI MICHAŁ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | ZOMBIE RUN | POL | 1984 | M2(30-39) | 20 | 04:59 | 12 | 01:44:59 | 01:45:07 | 40 | |
41 | 105 | ŚMIECH MARCIN | NOWA SŁUPIA | POL | 1995 | M1(18-29) | 6 | 04:59 | 12 | 01:45:00 | 01:45:10 | 41 | ||
42 | 85 | REJTCZAK PAWEŁ | RADOM | STREET RUN RADOM | POL | 1980 | M2(30-39) | 21 | 05:00 | 12 | 01:45:20 | 01:45:24 | 42 | |
43 | 103 | STEPNIEWSKI TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1978 | M3(40-49) | 12 | 05:02 | 11,9 | 01:45:48 | 01:46:01 | 43 | ||
44 | 107 | ŚWIERCZ JACEK | JANIK | OSTROBIEC | POL | 1978 | M3(40-49) | 13 | 05:03 | 11,9 | 01:46:21 | 01:46:29 | 44 | |
45 | 19 | GĘBKA KAROL | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1988 | M2(30-39) | 22 | 05:03 | 11,9 | 01:46:39 | 01:46:42 | 45 | ||
46 | 125 | GEBKA NATALIA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1992 | K1(18-29) | 1 | 05:04 | 11,9 | 01:46:41 | 01:46:44 | 1 | ||
47 | 73 | PARCZYNSKA EWA | LUBLIN | POL | 1981 | K2(30-39) | 1 | 05:04 | 11,8 | 01:46:57 | 01:47:02 | 2 | ||
48 | 29 | HERT-GAJEWSKA MARTYNA | BRODY | OSTROBIEC | POL | 1984 | K2(30-39) | 2 | 05:07 | 11,7 | 01:48:03 | 01:48:05 | 3 | |
49 | 4 | ARTYKIEWICZ ADRIAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | ARTYKIEWICZ TEAM | POL | 1981 | M2(30-39) | 23 | 05:07 | 11,7 | 01:48:03 | 01:48:06 | 46 | |
50 | 102 | STARBA KRZYSZTOF | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1971 | M3(40-49) | 14 | 05:11 | 11,6 | 01:49:11 | 01:49:14 | 47 | ||
51 | 106 | ŚWIERCZ DAWID | KUNÓW | POL | 1998 | M1(18-29) | 7 | 05:14 | 11,5 | 01:50:10 | 01:50:19 | 48 | ||
52 | 11 | DEROŃ TOMASZ | STARACHOWICE | POL | 1969 | M5(50+) | 4 | 05:14 | 11,5 | 01:50:16 | 01:50:30 | 49 | ||
53 | 137 | POTRZĄSAJ ŁUKASZ | LIPSKO | PAZERNI NA SPORT LIPSKO | POL | 1989 | M2(30-39) | 24 | 05:15 | 11,4 | 01:50:46 | 01:50:53 | 50 | |
54 | 64 | MAZUR ŁUKASZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1981 | M2(30-39) | 25 | 05:16 | 11,4 | 01:50:58 | 01:51:07 | 51 | ||
55 | 21 | GŁUSZAK KATARZYNA | LUBLIN | POL | 1982 | K2(30-39) | 3 | 05:19 | 11,3 | 01:52:19 | 01:52:20 | 4 | ||
56 | 86 | ROMELCZYK ARTUR | RADOM | POL | 1969 | M5(50+) | 5 | 05:20 | 11,2 | 01:52:28 | 01:52:34 | 52 | ||
57 | 97 | SOBIESZEK SYLWIA | ZWOLEŃ | ZWOLEŃ BIEGA | POL | 1982 | K2(30-39) | 4 | 05:21 | 11,2 | 01:52:44 | 01:52:48 | 5 | |
58 | 30 | IGNASIAK PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | POL | 1984 | M2(30-39) | 26 | 05:22 | 11,2 | 01:53:01 | 01:53:11 | 53 | ||
59 | 72 | ODELSKI RAFAŁ | SUCHEDNIÓW | BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | POL | 1984 | M2(30-39) | 27 | 05:22 | 11,2 | 01:53:09 | 01:53:17 | 54 | |
60 | 133 | OLESIŃSKI RADOSŁAW | BOCHNIA | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | POL | 1974 | M3(40-49) | 15 | 05:23 | 11,1 | 01:53:30 | 01:53:33 | 55 | |
61 | 52 | KWIATKOWSKI MICHAŁ | KRAKÓW | BBL KRAKÓW | POL | 1978 | M3(40-49) | 16 | 05:24 | 11,1 | 01:53:38 | 01:53:48 | 56 | |
62 | 20 | GŁODEK MATEUSZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1990 | M1(18-29) | 8 | 05:24 | 11,1 | 01:53:57 | 01:54:06 | 57 | ||
63 | 50 | KUPIDURA ŁUKASZ | KAZANÓW | POL | 1981 | M2(30-39) | 28 | 05:28 | 11 | 01:55:13 | 01:55:18 | 58 | ||
64 | 66 | MŁUDZIŃSKI PIOTR | MIRZEC | ZABIEGANE STARACHOWICE | POL | 1977 | M3(40-49) | 17 | 05:28 | 11 | 01:55:09 | 01:55:18 | 59 | |
65 | 23 | GOŁĘBIOWSKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1993 | M1(18-29) | 9 | 05:31 | 10,9 | 01:56:02 | 01:56:17 | 60 | ||
66 | 90 | SIENKIEL DOMINIK | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1993 | M1(18-29) | 10 | 05:31 | 10,9 | 01:56:02 | 01:56:17 | 61 | ||
67 | 2 | ADAMCZYK RAFAŁ | WĄCHOCK | POL | 1986 | M2(30-39) | 29 | 05:36 | 10,7 | 01:57:53 | 01:58:04 | 62 | ||
68 | 116 | WOJTACZKA WOJCIECH | WARSZAWA | W&K STEAM | POL | 1981 | M2(30-39) | 30 | 05:38 | 10,7 | 01:58:35 | 01:58:51 | 63 | |
69 | 78 | PISKORZ ANNA | ZALESICE | TEAM ZALESICE | POL | 1955 | K5(50+) | 1 | 05:39 | 10,6 | 01:59:08 | 01:59:12 | 6 | |
70 | 74 | PARCZYNSKI JAROSŁAW | LUBLIN | POL | 1980 | M2(30-39) | 31 | 05:41 | 10,5 | 01:59:54 | 02:00:00 | 64 | ||
71 | 80 | PODGÓRSKA KATARZYNA | ZALESICE | TEAM ZALESICE | POL | 1982 | K2(30-39) | 5 | 05:42 | 10,5 | 02:00:10 | 02:00:15 | 7 | |
72 | 121 | ZAGÓRSKI ŁUKASZ | RADOM | POL | 1981 | M2(30-39) | 32 | 05:42 | 10,5 | 02:00:11 | 02:00:16 | 65 | ||
73 | 79 | PŁUCIŚ MAŁGORZATA | LEGIONOWO | PAZERNI NA SPORT LIPSKO | POL | 1989 | K2(30-39) | 6 | 05:46 | 10,4 | 02:01:23 | 02:01:30 | 8 | |
74 | 109 | TUSIŃSKI SEWERYN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1977 | M3(40-49) | 18 | 05:47 | 10,4 | 02:01:41 | 02:01:55 | 66 | |
75 | 61 | MAKOWSKA-DRWAL AGNIESZKA | STARACHOWICE | POL | 1991 | K1(18-29) | 2 | 05:48 | 10,3 | 02:02:21 | 02:02:29 | 9 | ||
76 | 3 | ADAMOWICZ AGNIESZKA | CIEPIELÓW | ZWOLEŃ BIEGA | POL | 1977 | K3(40-49) | 1 | 05:50 | 10,3 | 02:02:58 | 02:03:02 | 10 | |
77 | 138 | MASTERNAK TOMASZ | SANDOMIERZ | POL | 1966 | M5(50+) | 6 | 05:52 | 10,2 | 02:03:33 | 02:03:46 | 67 | ||
78 | 62 | MALUHA ANNA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1978 | K3(40-49) | 2 | 05:56 | 10,1 | 02:04:55 | 02:05:06 | 11 | |
79 | 140 | KUBKA ADAM | ŁÓDŹ | FUNDACJA UDARU MÓZGU | POL | 1958 | M5(50+) | 7 | 05:57 | 10,1 | 02:05:36 | 02:05:36 | 68 | |
80 | 37 | KĘPIŃSKI DARIUSZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BRUTUSY | POL | 1969 | M5(50+) | 8 | 05:59 | 10 | 02:06:08 | 02:06:20 | 69 | |
81 | 123 | RZEPKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | WKURW_TEAM | POL | 1991 | K1(18-29) | 3 | 06:00 | 10 | 02:06:44 | 02:06:45 | 12 | |
82 | 59 | MAJCHER MAREK | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | MMGO | POL | 1964 | M5(50+) | 9 | 06:01 | 10 | 02:06:43 | 02:06:53 | 70 | |
83 | 93 | SKRZYPCZAK JAN | BAŁTÓW | POL | 1960 | M5(50+) | 10 | 06:03 | 9,9 | 02:07:20 | 02:07:33 | 71 | ||
84 | 48 | KRASIŃSKI MICHAŁ | LIPSKO | PAZERNI NA SPORT LIPSKO | POL | 1984 | M2(30-39) | 33 | 06:05 | 9,9 | 02:08:10 | 02:08:17 | 72 | |
85 | 34 | JÓŹWIK ROBERT | SKARYSZEW | POL | 1981 | M2(30-39) | 34 | 06:12 | 9,7 | 02:10:44 | 02:10:48 | 73 | ||
86 | 27 | GRUSZKA MARCIN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | GOŹDZIELIN BIEGA | POL | 1975 | M3(40-49) | 19 | 06:13 | 9,6 | 02:10:58 | 02:11:13 | 74 | |
87 | 76 | PAWELEC JUSTYNA | SANDOMIERZ | TSA SANDOMIERZ | POL | 1983 | K2(30-39) | 7 | 06:15 | 9,6 | 02:11:46 | 02:11:52 | 13 | |
88 | 119 | WRZOSEK JUSTYNA | SANDOMIERZ | TSA SANDOMIERZ | POL | 1986 | K2(30-39) | 8 | 06:15 | 9,6 | 02:11:46 | 02:11:52 | 14 | |
89 | 115 | WĄSIK PATRYCJA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1985 | K2(30-39) | 9 | 06:17 | 9,5 | 02:12:34 | 02:12:43 | 15 | |
90 | 92 | SKOWROŃ JAKUB | OŻARÓW | WKURW_TEAM | POL | 1986 | M2(30-39) | 35 | 06:18 | 9,5 | 02:12:56 | 02:13:03 | 75 | |
91 | 56 | LIPIARZ EWELINA | WILCZYCE | TAK LUBIĘ SANDOMIERZ | POL | 1981 | K2(30-39) | 10 | 06:21 | 9,5 | 02:13:51 | 02:13:56 | 16 | |
92 | 8 | BŁASZCZYK MICHAŁ | RADOM | PAZERNI NA SPORT LIPSKO | POL | 1977 | M3(40-49) | 20 | 06:23 | 9,4 | 02:14:28 | 02:14:34 | 76 | |
93 | 14 | FAŁEK KAROLINA | LIPSKO | PAZERNI NA SPORT LIPSKO | POL | 1983 | K2(30-39) | 11 | 06:25 | 9,4 | 02:15:10 | 02:15:16 | 17 | |
94 | 33 | JĘŻAK MACIEJ | LIPSKO | PAZERNI NA SPORT LIPSKO | POL | 1977 | M3(40-49) | 21 | 06:25 | 9,4 | 02:15:12 | 02:15:18 | 77 | |
95 | 58 | MACIEJKO MAGDALENA | TARNOBRZEG | POL | 1989 | K2(30-39) | 12 | 06:26 | 9,3 | 02:15:37 | 02:15:48 | 18 | ||
96 | 94 | SŁODKIEWICZ JAROSŁAW | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BIEGAM BO LUBIĘ OSTROBIEC | POL | 1978 | M3(40-49) | 22 | 06:26 | 9,3 | 02:15:36 | 02:15:49 | 78 | |
97 | 99 | SPRAWKA MAGDALENA | WARSZAWA | POL | 1997 | K1(18-29) | 4 | 06:26 | 9,3 | 02:15:37 | 02:15:52 | 19 | ||
98 | 100 | STAŃCZAK LIDIA | STARACHOWICE | ZABIEGANE STARACHOWICE | POL | 1979 | K3(40-49) | 3 | 06:27 | 9,3 | 02:15:13 | 02:16:11 | 20 | |
99 | 26 | GREGOREK EDYTA | ZWOLEŃ | ZWOLEŃ BIEGA | POL | 1968 | K5(50+) | 2 | 06:27 | 9,3 | 02:16:07 | 02:16:12 | 21 | |
100 | 16 | GAJEWSKA ANNA | WARSZAWA | - | POL | 1972 | K3(40-49) | 4 | 06:37 | 9,1 | 02:19:34 | 02:19:45 | 22 | |
101 | 77 | PAWEŁCZAK KAROL | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | ACTIVEZONE TEAM | POL | 1986 | M2(30-39) | 36 | 06:47 | 8,8 | 02:23:07 | 02:23:15 | 79 | |
102 | 5 | ARTYKIEWICZ KACPER | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | ARTYKIEWICZ TEAM /0STROBIEC | POL | 2000 | M1(18-29) | 11 | 06:49 | 8,8 | 02:23:35 | 02:23:45 | 80 | |
103 | 10 | CZAJKA SYLWIA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1980 | K2(30-39) | 13 | 07:22 | 8,1 | 02:35:12 | 02:35:25 | 23 | |
104 | 60 | MAJEWSKA MONIKA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BBL | POL | 1975 | K3(40-49) | 5 | 07:22 | 8,1 | 02:35:12 | 02:35:25 | 24 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 295 | JAŃCZAK FILIP | ŚRODA WIELKOPOLSKA | POLONIA ŚRODA | POL | 1989 | M2(30-39) | 1 | 03:33 | 16,9 | 00:24:50 | 00:24:50 | 1 | |
2 | 215 | GONTARCZYK RAFAŁ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | TEAM NEVER GIVE UP | POL | 1989 | M2(30-39) | 2 | 03:38 | 16,5 | 00:25:25 | 00:25:25 | 2 | |
3 | 281 | WOJTAN MARCIN | STARACHOWICE | JUVENTA-KOBEX STARACHOWICE | POL | 1981 | M2(30-39) | 3 | 03:46 | 16 | 00:26:19 | 00:26:19 | 3 | |
4 | 240 | ŁOJEK NORBERT | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1987 | M2(30-39) | 4 | 03:54 | 15,4 | 00:27:21 | 00:27:21 | 4 | ||
5 | 297 | CHODAKOWSKI KACPER | CHMIELÓW | OSTROBIEC | POL | 2000 | M1(18-29) | 1 | 03:56 | 15,2 | 00:27:34 | 00:27:34 | 5 | |
6 | 294 | KOWALCZYK MATEUSZ | RATAJE | POL | 2001 | M1(18-29) | 2 | 03:59 | 15,1 | 00:27:54 | 00:27:54 | 6 | ||
7 | 296 | OŁUB ŁUKASZ | UBYSZÓW | CZARNECKI RUN TEAM | POL | 1982 | M2(30-39) | 5 | 04:09 | 14,4 | 00:29:04 | 00:29:05 | 7 | |
8 | 211 | GĘBURA ARTUR | BRZÓSTOWA | POL | 1977 | M3(40-49) | 1 | 04:11 | 14,3 | 00:29:17 | 00:29:18 | 8 | ||
9 | 235 | LEŚNIEWSKI ANDRZEJ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1963 | M5(50+) | 1 | 04:12 | 14,3 | 00:29:24 | 00:29:24 | 9 | ||
10 | 268 | SZABAT WIESŁAW | ANNOPOL | POL | 1960 | M5(50+) | 2 | 04:19 | 13,9 | 00:30:14 | 00:30:15 | 10 | ||
11 | 205 | CAPAŁA MICHAŁ | STARACHOWICE | ZABIEGANE STARACHOWICE | POL | 1978 | M3(40-49) | 2 | 04:24 | 13,6 | 00:30:48 | 00:30:49 | 11 | |
12 | 222 | JAGIEŁO KAROL | LUBIENIA | LUBIENIA | POL | 1988 | M2(30-39) | 6 | 04:33 | 13,2 | 00:31:51 | 00:31:53 | 12 | |
13 | 223 | JAGIEŁO KINGA | LUBIENIA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | K2(30-39) | 1 | 04:34 | 13,1 | 00:31:56 | 00:31:57 | 1 | |
14 | 298 | WÓJCICKI JAROSŁAW | WIERZBICA | TEAM ZALESICE | POL | 1983 | M2(30-39) | 7 | 04:37 | 13 | 00:32:19 | 00:32:21 | 13 | |
15 | 289 | BĘBEN ROBERT | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1971 | M3(40-49) | 3 | 04:40 | 12,8 | 00:32:37 | 00:32:42 | 14 | |
16 | 213 | GNATOWSKI PIOTR | JĘDRZEJÓW | POL | 1993 | M1(18-29) | 3 | 04:42 | 12,8 | 00:32:52 | 00:32:52 | 15 | ||
17 | 246 | PAJAK ARKADIUSZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1983 | M2(30-39) | 8 | 04:53 | 12,3 | 00:34:03 | 00:34:09 | 16 | ||
18 | 226 | JUŚKO RAFAŁ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1976 | M3(40-49) | 4 | 04:53 | 12,3 | 00:34:07 | 00:34:10 | 17 | ||
19 | 252 | PIĘTA PIOTR | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1982 | M2(30-39) | 9 | 04:53 | 12,3 | 00:34:09 | 00:34:13 | 18 | |
20 | 209 | GAGAT MATEUSZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1982 | M2(30-39) | 10 | 04:56 | 12,1 | 00:34:26 | 00:34:35 | 19 | ||
21 | 263 | STEFAŃSKI ADRIAN | BŁAZINY DOLNE | POL | 1984 | M2(30-39) | 11 | 04:59 | 12,1 | 00:34:49 | 00:34:51 | 20 | ||
22 | 234 | KWIECIEŃ KONRAD | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BBL | POL | 1988 | M2(30-39) | 12 | 05:02 | 11,9 | 00:35:07 | 00:35:11 | 21 | |
23 | 260 | SŁOWIK JUSTYNA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1985 | K2(30-39) | 2 | 05:02 | 11,9 | 00:35:07 | 00:35:13 | 2 | |
24 | 218 | HAMERA SYLWIA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BBL OSTROWIEC | POL | 1985 | K2(30-39) | 3 | 05:03 | 11,9 | 00:35:14 | 00:35:18 | 3 | |
25 | 219 | HEDA PAWEŁ | NIETULISKO DUŻE | OSP NIETULISKO DUŻE | POL | 1972 | M3(40-49) | 5 | 05:03 | 11,9 | 00:35:21 | 00:35:23 | 22 | |
26 | 251 | PIĘTA MARLENA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1979 | K3(40-49) | 1 | 05:05 | 11,8 | 00:35:28 | 00:35:32 | 4 | |
27 | 266 | STYCZEŃ GRZEGORZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1966 | M5(50+) | 3 | 05:05 | 11,8 | 00:35:30 | 00:35:33 | 23 | ||
28 | 274 | SZYMAŃSKI TOMASZ | WACHOCK | ZABIEGANE STARACHOWICE | POL | 1986 | M2(30-39) | 13 | 05:07 | 11,7 | 00:35:42 | 00:35:50 | 24 | |
29 | 230 | KOMAR IZABELA | KUNÓW | BBL-OSTROBIEC | POL | 1969 | K5(50+) | 1 | 05:11 | 11,6 | 00:36:10 | 00:36:17 | 5 | |
30 | 255 | REMISZEWSKI ARKADIUSZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1965 | M5(50+) | 4 | 05:11 | 11,6 | 00:36:15 | 00:36:18 | 25 | |
31 | 249 | PERŁOWSKA KATARZYNA | ŁĄCZANY | TEAM ZALESICE | POL | 1991 | K1(18-29) | 1 | 05:12 | 11,5 | 00:36:23 | 00:36:25 | 6 | |
32 | 214 | GOŁĘBIOWSKA MARTA | MIŁKÓW | OSTROBIEC | POL | 1984 | K2(30-39) | 4 | 05:13 | 11,5 | 00:36:29 | 00:36:34 | 7 | |
33 | 265 | STĘPIEŃ-WĄTŁA PAULINA | WIERZBICA | TEAM ZALESICE | POL | 1986 | K2(30-39) | 5 | 05:14 | 11,5 | 00:36:34 | 00:36:37 | 8 | |
34 | 286 | MADEJSKA BEATA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1973 | K3(40-49) | 2 | 05:14 | 11,5 | 00:36:37 | 00:36:40 | 9 | ||
35 | 239 | LUBA RAFAŁ | IŁŻA | POL | 1983 | M2(30-39) | 14 | 05:15 | 11,4 | 00:36:38 | 00:36:42 | 26 | ||
36 | 207 | CZARNOTA GRZEGORZ | MIRZEC | POL | 1985 | M2(30-39) | 15 | 05:15 | 11,4 | 00:36:40 | 00:36:45 | 27 | ||
37 | 293 | WÓJCIK MICHAŁ | LIPSKO | PAZERNI NA SPORT LIPSKO | POL | 1977 | M3(40-49) | 6 | 05:17 | 11,4 | 00:36:50 | 00:36:57 | 28 | |
38 | 264 | STĘPIEŃ IWONA | IŁŻA | POL | 1980 | K2(30-39) | 6 | 05:18 | 11,3 | 00:37:01 | 00:37:07 | 10 | ||
39 | 291 | TWORZEWSKI PIOTR | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 2001 | M1(18-29) | 4 | 05:19 | 11,3 | 00:37:14 | 00:37:14 | 29 | |
40 | 244 | MYŚLIWSKA KINGA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1986 | K2(30-39) | 7 | 05:21 | 11,2 | 00:37:26 | 00:37:30 | 11 | ||
41 | 238 | LIPSKI JACEK | BODZECHÓW | OSTROBIEC | POL | 1977 | M3(40-49) | 7 | 05:22 | 11,2 | 00:37:29 | 00:37:33 | 30 | |
42 | 159 | BIELUŃ ADRIAN | RUDKI | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | POL | 1991 | M1(18-29) | 5 | 05:25 | 11,1 | 00:37:49 | 00:37:52 | 31 | |
43 | 276 | TKACZYK KATARZYNA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1983 | K2(30-39) | 8 | 05:28 | 11 | 00:38:15 | 00:38:17 | 12 | |
44 | 277 | TOKARSKA DONATA | KUNÓW | OSTROBIEC/BBL OSTROWIEC ŚW. | POL | 1991 | K1(18-29) | 2 | 05:28 | 11 | 00:38:15 | 00:38:17 | 13 | |
45 | 282 | WOŹNIAK REMIGIUSZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | HBKT | POL | 1976 | M3(40-49) | 8 | 05:28 | 11 | 00:38:10 | 00:38:17 | 32 | |
46 | 224 | JOP PRZEMYSŁAW | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1980 | M2(30-39) | 16 | 05:39 | 10,6 | 00:39:28 | 00:39:33 | 33 | ||
47 | 220 | ISSER-DRYKA AGNIESZKA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC /BBL | POL | 1987 | K2(30-39) | 9 | 05:40 | 10,6 | 00:39:37 | 00:39:41 | 14 | |
48 | 245 | NOWAK KATARZYNA | IŁŻA | IŁŻA PĘDZI | POL | 1980 | K2(30-39) | 10 | 05:45 | 10,4 | 00:40:07 | 00:40:14 | 15 | |
49 | 271 | SZOSTAK SYLWESTER | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1979 | M3(40-49) | 9 | 05:45 | 10,4 | 00:40:08 | 00:40:15 | 34 | ||
50 | 288 | PĘKALA MARIUSZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | DOMI | POL | 1975 | M3(40-49) | 10 | 05:47 | 10,4 | 00:40:23 | 00:40:32 | 35 | |
51 | 217 | GURYNIUK JOLANTA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BBL | POL | 1982 | K2(30-39) | 11 | 05:48 | 10,3 | 00:40:33 | 00:40:36 | 16 | |
52 | 242 | MALICKI EMIL | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1979 | M3(40-49) | 11 | 05:50 | 10,3 | 00:40:40 | 00:40:51 | 36 | ||
53 | 253 | PYSZKOWSKA URSZULA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1976 | K3(40-49) | 3 | 05:52 | 10,2 | 00:40:55 | 00:41:04 | 17 | |
54 | 290 | NOWAK JACEK | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1977 | M3(40-49) | 12 | 05:54 | 10,2 | 00:41:13 | 00:41:17 | 37 | ||
55 | 284 | ŻABICKA JULITA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1987 | K2(30-39) | 12 | 05:54 | 10,2 | 00:41:15 | 00:41:18 | 18 | |
56 | 287 | PĘKALA MONIKA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | DOMI | POL | 1977 | K3(40-49) | 4 | 05:58 | 10,1 | 00:41:35 | 00:41:43 | 19 | |
57 | 258 | SIKORA DOMINIKA | KRAKÓW | POL | 1995 | K1(18-29) | 3 | 05:58 | 10 | 00:41:42 | 00:41:48 | 20 | ||
58 | 229 | KOJDER-MALICKA OLGA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1980 | K2(30-39) | 13 | 06:00 | 10 | 00:41:52 | 00:41:57 | 21 | ||
59 | 206 | CHAMIK DARIUSZ | SANDOMIERZ | STREFA SIŁY SANDOMIERZ | POL | 1979 | M3(40-49) | 13 | 06:01 | 10 | 00:41:59 | 00:42:04 | 38 | |
60 | 270 | SZKLARCZYK ANNA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BBL | POL | 1981 | K2(30-39) | 14 | 06:06 | 9,8 | 00:42:38 | 00:42:39 | 22 | |
61 | 280 | WIECZOREK WIOLETA | WĄCHOCK | ZABIEGANE STARACHOWICE | POL | 1986 | K2(30-39) | 15 | 06:08 | 9,8 | 00:42:55 | 00:42:57 | 23 | |
62 | 232 | KUCHARSKA AGNIESZKA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1982 | K2(30-39) | 16 | 06:09 | 9,7 | 00:43:00 | 00:43:05 | 24 | ||
63 | 233 | KUCHARSKI SŁAWOMIR | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1978 | M3(40-49) | 14 | 06:09 | 9,7 | 00:43:01 | 00:43:05 | 39 | ||
64 | 204 | BARSZCZ MARIUSZ | STARACHOWICE | POL | 1988 | M2(30-39) | 17 | 06:10 | 9,7 | 00:43:04 | 00:43:11 | 40 | ||
65 | 203 | BARSZCZ AGATA | STARACHOWICE | POL | 1989 | K2(30-39) | 17 | 06:10 | 9,7 | 00:43:06 | 00:43:12 | 25 | ||
66 | 227 | KAMINSKI KONRAD | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | HDK.RACE | POL | 1977 | M3(40-49) | 15 | 06:13 | 9,7 | 00:43:19 | 00:43:29 | 41 | |
67 | 248 | PASTUSZKA EWELINA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1983 | K2(30-39) | 18 | 06:15 | 9,6 | 00:43:38 | 00:43:44 | 26 | ||
68 | 254 | RDZANEK MAŁGORZATA | KUNÓW | POL | 1982 | K2(30-39) | 19 | 06:16 | 9,6 | 00:43:44 | 00:43:50 | 27 | ||
69 | 225 | JUŚKO ELWIRA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1981 | K2(30-39) | 20 | 06:16 | 9,6 | 00:43:47 | 00:43:53 | 28 | ||
70 | 221 | JABŁOŃSKA KRYSTYNA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BBL | POL | 1987 | K2(30-39) | 21 | 06:19 | 9,5 | 00:44:15 | 00:44:16 | 29 | |
71 | 256 | SEREMAK ALEKSANDRA | KUNÓW | POL | 1997 | K1(18-29) | 4 | 06:20 | 9,5 | 00:44:15 | 00:44:19 | 30 | ||
72 | 283 | ZALESKA-SEREMAK MONIKA | KUNÓW | PATYCZAKI | POL | 1974 | K3(40-49) | 5 | 06:20 | 9,5 | 00:44:15 | 00:44:19 | 31 | |
73 | 216 | GÓRCZYŃSKA STELLA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1974 | K3(40-49) | 6 | 06:20 | 9,5 | 00:44:15 | 00:44:23 | 32 | ||
74 | 292 | KĘPIŃSKA DOROTA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BRUTUSY | POL | 1972 | K3(40-49) | 7 | 06:22 | 9,4 | 00:44:34 | 00:44:36 | 33 | |
75 | 279 | WESOŁOWSKI SYLWESTER | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | 4X4 | POL | 1975 | M3(40-49) | 16 | 06:24 | 9,4 | 00:44:33 | 00:44:45 | 42 | |
76 | 201 | ARTYKIEWICZ ANNA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | ARTYKIEWICZ TEAM | POL | 1981 | K2(30-39) | 22 | 06:24 | 9,4 | 00:44:39 | 00:44:47 | 34 | |
77 | 300 | GRABOWSKA KATARZYNA | KIELCE | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | POL | 1980 | K2(30-39) | 23 | 06:24 | 9,4 | 00:44:46 | 00:44:50 | 35 | |
78 | 210 | GAŁKA JOANNA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BBL | POL | 1970 | K3(40-49) | 8 | 06:26 | 9,3 | 00:44:47 | 00:44:59 | 36 | |
79 | 278 | TUSIŃSKA MARIOLA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | MEROWY | POL | 1976 | K3(40-49) | 9 | 06:26 | 9,3 | 00:44:58 | 00:45:04 | 37 | |
80 | 202 | BARAŃSKA EWELINA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | BBL | POL | 1982 | K2(30-39) | 24 | 06:27 | 9,3 | 00:45:03 | 00:45:11 | 38 | |
81 | 241 | MACHNICKA MAGDALENA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1984 | K2(30-39) | 25 | 06:27 | 9,3 | 00:45:03 | 00:45:11 | 39 | |
82 | 272 | SZYMAŃSKA MAGDALENA | STARACHOWICE | ZABIEGANE STARACHOWICE | POL | 1989 | K2(30-39) | 26 | 06:33 | 9,2 | 00:45:42 | 00:45:50 | 40 | |
83 | 158 | MOCZYŃSKA JOANNA | CHMIELÓW | POL | 1985 | K2(30-39) | 27 | 06:40 | 9 | 00:46:35 | 00:46:41 | 41 | ||
84 | 247 | PASEK EWELINA | TCZÓW | ZWOLEŃ BIEGA | POL | 1985 | K2(30-39) | 28 | 06:42 | 8,9 | 00:46:50 | 00:46:57 | 42 | |
85 | 285 | CZERENUCHA MATEUSZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | OSTROBIEC | POL | 1975 | M3(40-49) | 17 | 07:08 | 8,4 | 00:49:55 | 00:49:55 | 43 | |
86 | 236 | LIPA ZBIGNIEW | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | 4X4 | POL | 1974 | M3(40-49) | 18 | 07:10 | 8,4 | 00:50:00 | 00:50:12 | 44 | |
87 | 212 | GIEZ SEBASTIAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | POL | 1981 | M2(30-39) | 18 | 07:17 | 8,2 | 00:50:47 | 00:50:58 | 45 | ||
88 | 160 | MAŁECH MATEUSZ | KLUCZBORK | POL | 1995 | M1(18-29) | 6 | 07:35 | 7,9 | 00:53:01 | 00:53:07 | 46 |
Opłata startowa za udział w biegu „Leśna Siódemka” :
– do 30. czerwca – 30 PLN
– 1. lipca- 30 września – 40 PLN
– 1 października – 3 października- 50PLN
– Płatność w dniu zawodów- 60 PLN
Opłata startowa za udział w biegu „ II Ostrowiecki Półmaraton Leśny” :
– do 30. czerwca – 40 PLN
– 1. lipca- 30 września – 50 PLN
– 1. października – 3 października- 60PLN
– Płatność w dniu zawodów- 70PLN