III Bieg Nowalijkowy
Data i godzina | 2018-07-08 10:30:00 |
Miejscowość | Kruszwica |
Dystans | 10km |
Oficjalna strona | http://www.zdrowozabiegani.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 30 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 247 | SZPECIŃSKI PRZEMEK | RYMAŃ | DĄBROWSKI TEAM | Polska | 1995 | M2(18-29) | 1 | 03:32 | 17 | 00:35:14 | 00:35:16 | 1 | |
2 | 277 | WILIGALSKI BARTOSZ | PIGŻA | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | Polska | 1989 | M2(18-29) | 2 | 03:36 | 16,7 | 00:35:57 | 00:35:58 | 2 | |
3 | 286 | WOJDYŁO MARIUSZ | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | Polska | 1987 | M3(30-39) | 1 | 03:37 | 16,6 | 00:36:11 | 00:36:12 | 3 | |
4 | 30 | CHOJNICKI DAMIAN | GŁOGOWO | BYDGOSKIE OKONIE | Polska | 1997 | M2(18-29) | 3 | 03:38 | 16,5 | 00:36:19 | 00:36:20 | 4 | |
5 | 296 | MULANA KRZYSZTOF | WŁOCŁAWEK | LKS VECTRA WŁOCŁAWEK | Polska | 1998 | M2(18-29) | 4 | 03:39 | 16,4 | 00:36:27 | 00:36:29 | 5 | |
6 | 27 | CHMIELARZ SEBASTIAN | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | Polska | 1987 | M3(30-39) | 2 | 03:41 | 16,3 | 00:36:48 | 00:36:49 | 6 | |
7 | 259 | ŚWIDEREK WOJCIECH | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | Polska | 1982 | M3(30-39) | 3 | 03:42 | 16,2 | 00:36:56 | 00:36:58 | 7 | |
8 | 266 | TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | Polska | 1992 | M2(18-29) | 5 | 03:46 | 15,9 | 00:37:37 | 00:37:38 | 8 | |
9 | 75 | GRALAK MARCIN | INOWROCŁAW | T.G ""SOKÓŁ"" GNIEWKOWO | Polska | 1978 | M4(40-49) | 1 | 03:48 | 15,8 | 00:38:00 | 00:38:01 | 9 | |
10 | 37 | CIESIELSKI MACIEJ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1994 | M2(18-29) | 6 | 03:49 | 15,7 | 00:37:55 | 00:38:13 | 10 | |
11 | 91 | JAGODZIŃSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | Polska | 1990 | M2(18-29) | 7 | 03:50 | 15,7 | 00:38:16 | 00:38:17 | 11 | |
12 | 256 | SZYMANDERA PAWEŁ | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | Polska | 1973 | M4(40-49) | 2 | 03:50 | 15,7 | 00:38:17 | 00:38:19 | 12 | |
13 | 170 | MUSIAŁ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Polska | 1969 | M4(40-49) | 3 | 03:50 | 15,6 | 00:38:23 | 00:38:25 | 13 | ||
14 | 26 | CHMIELARZ KRZYSZTOF | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | Polska | 1992 | M2(18-29) | 8 | 03:51 | 15,6 | 00:38:26 | 00:38:27 | 14 | |
15 | 171 | MYSERA CEZARY | SIERPC | GKS FABIANKI | Polska | 1993 | M2(18-29) | 9 | 03:51 | 15,6 | 00:38:28 | 00:38:29 | 15 | |
16 | 58 | DZIEDZIC PIOTR | INOWROCŁAW | Polska | 1975 | M4(40-49) | 4 | 03:51 | 15,6 | 00:38:31 | 00:38:33 | 16 | ||
17 | 2 | ARSENIUK ANNA | GÓRSK | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | Polska | 1981 | K3(30-39) | 1 | 03:52 | 15,5 | 00:38:36 | 00:38:37 | 1 | |
18 | 151 | ŁĘKAWSKI MARIUSZ | ILZA | IŁŻA PĘDZI | Polska | 1975 | M4(40-49) | 5 | 03:52 | 15,5 | 00:38:36 | 00:38:38 | 17 | |
19 | 156 | MACZYŃSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 1966 | M5(50-59) | 1 | 03:52 | 15,5 | 00:38:39 | 00:38:40 | 18 | |
20 | 90 | JAGIEŁA JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 1972 | M4(40-49) | 6 | 03:53 | 15,5 | 00:38:47 | 00:38:50 | 19 | |
21 | 153 | ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ | TORUŃ | 12WOG | Polska | 1977 | M4(40-49) | 7 | 03:56 | 15,3 | 00:39:17 | 00:39:19 | 20 | |
22 | 137 | KUBIAK TOMASZ | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | Polska | 1975 | M4(40-49) | 8 | 03:59 | 15,1 | 00:39:47 | 00:39:50 | 21 | |
23 | 48 | DĄBROWSKI PAWEŁ | GRUDZIĄDZ | Polska | 1994 | M2(18-29) | 10 | 04:00 | 15 | 00:39:58 | 00:40:00 | 22 | ||
24 | 265 | TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | Polska | 1992 | M2(18-29) | 11 | 04:01 | 14,9 | 00:40:07 | 00:40:10 | 23 | |
25 | 112 | KMIECIAK ROBERT | TORUŃ | T.S.OPATRUNKI TORUŃ | Polska | 1981 | M3(30-39) | 4 | 04:02 | 14,9 | 00:40:19 | 00:40:20 | 24 | |
26 | 201 | PRZYBYLSKI RAFAŁ | KUTNO | PRZYBYL-KUTNO | Polska | 1981 | M3(30-39) | 5 | 04:05 | 14,7 | 00:40:44 | 00:40:46 | 25 | |
27 | 21 | BUDNIK BARTOSZ | INOWROCŁAW | Polska | 2002 | M1(16-17) | 1 | 04:05 | 14,7 | 00:40:49 | 00:40:52 | 26 | ||
28 | 129 | KOZŁOWSKI ZBIGNIEW | TORUŃ | NADAKTYWNI TORUŃ | Polska | 1984 | M3(30-39) | 6 | 04:06 | 14,6 | 00:40:56 | 00:41:00 | 27 | |
29 | 113 | KMITTA LESZEK | INOWROCŁAW | JANUSZE JOGGINGU | Polska | 1988 | M3(30-39) | 7 | 04:08 | 14,5 | 00:41:17 | 00:41:19 | 28 | |
30 | 292 | ZIENTARA MARCIN | PIOTRKÓW KUJAWSKI | BSPK TEAM | Polska | 1984 | M3(30-39) | 8 | 04:09 | 14,5 | 00:41:25 | 00:41:28 | 29 | |
31 | 136 | KUBARSKI JULIAN | BYDGOSZCZ | Polska | 1971 | M4(40-49) | 9 | 04:09 | 14,4 | 00:41:29 | 00:41:32 | 30 | ||
32 | 172 | NADOLNY PIOTR | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE.PL | Polska | 1977 | M4(40-49) | 10 | 04:10 | 14,4 | 00:41:32 | 00:41:36 | 31 | |
33 | 178 | NOWAKOWSKI JERZY | TORUNIU | ANIRO RUN TEAM | Polska | 1977 | M4(40-49) | 11 | 04:10 | 14,4 | 00:41:36 | 00:41:39 | 32 | |
34 | 217 | SENGER MICHAŁ | POLSKA | SOKÓŁ GĄSAWA / PAŁUKI RUNNING TEAM | Polska | 1981 | M3(30-39) | 9 | 04:10 | 14,4 | 00:41:35 | 00:41:42 | 33 | |
35 | 11 | BIELEC ADAM | SKĘPE | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | Polska | 1989 | M2(18-29) | 12 | 04:12 | 14,3 | 00:41:53 | 00:41:56 | 34 | |
36 | 87 | HARTWICH SZYMON | DĘBNICA | WKS OWIECZKI | Polska | 1986 | M3(30-39) | 10 | 04:13 | 14,2 | 00:42:06 | 00:42:08 | 35 | |
37 | 187 | PASTERNAK MARCIN | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | Polska | 1981 | M3(30-39) | 11 | 04:14 | 14,2 | 00:42:21 | 00:42:24 | 36 | |
38 | 191 | PILARSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE.PL | Polska | 1980 | M3(30-39) | 12 | 04:15 | 14,1 | 00:42:25 | 00:42:33 | 37 | |
39 | 56 | DURCZAK JURAS | BIAŁE BŁOTA | BYDGOSKIE OKONIE | Polska | 1980 | M3(30-39) | 13 | 04:16 | 14,1 | 00:42:33 | 00:42:37 | 38 | |
40 | 64 | GĄSIOROWSKI GRZEGORZ | BYTOŃ | Polska | 1974 | M4(40-49) | 12 | 04:16 | 14,1 | 00:42:26 | 00:42:38 | 39 | ||
41 | 9 | BASA JACEK | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | Polska | 1976 | M4(40-49) | 13 | 04:16 | 14,1 | 00:42:38 | 00:42:41 | 40 | |
42 | 43 | CZUK MAREK | TORUŃ | Polska | 1953 | M6(60-69) | 1 | 04:16 | 14 | 00:42:41 | 00:42:43 | 41 | ||
43 | 54 | DRAPIEWSKI MIROSŁAW | TORUŃ | Polska | 1982 | M3(30-39) | 14 | 04:16 | 14 | 00:42:41 | 00:42:45 | 42 | ||
44 | 79 | GREGROWSKI KRZYSZTOF | TORUN | PODGORZ TORUŃ | Polska | 1982 | M3(30-39) | 15 | 04:17 | 14 | 00:42:42 | 00:42:51 | 43 | |
45 | 301 | ŁUCZAK RADOSŁAW | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1979 | M3(30-39) | 16 | 04:18 | 14 | 00:42:56 | 00:42:58 | 44 | |
46 | 76 | GRALIK JĘDRZEJ | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | Polska | 1992 | M2(18-29) | 13 | 04:18 | 13,9 | 00:42:59 | 00:43:03 | 45 | |
47 | 132 | KRUCZKOWSKI JAROSŁAW | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1969 | M4(40-49) | 14 | 04:19 | 13,9 | 00:43:03 | 00:43:11 | 46 | |
48 | 19 | BRYLSKI FILIP | WŁOCŁAWEK | Polska | 1995 | M2(18-29) | 14 | 04:20 | 13,9 | 00:43:12 | 00:43:15 | 47 | ||
49 | 98 | JAŚKIEWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | Polska | 1978 | M4(40-49) | 15 | 04:20 | 13,9 | 00:43:16 | 00:43:19 | 48 | |
50 | 89 | JABŁOŃSKI JAROSŁAW | CIECHOCINEK | CIECHOCINEK BIEGA | Polska | 1975 | M4(40-49) | 16 | 04:20 | 13,8 | 00:43:17 | 00:43:21 | 49 | |
51 | 34 | CHRZANOWSKI KRZYSZTOF | KOŁO | BUD-REM KOŁO | Polska | 1957 | M6(60-69) | 2 | 04:20 | 13,9 | 00:43:19 | 00:43:22 | 50 | |
52 | 7 | BARTOSZ MAREK | KIKÓŁ | Polska | 1979 | M3(30-39) | 17 | 04:21 | 13,8 | 00:43:27 | 00:43:31 | 51 | ||
53 | 262 | TOMASIK PIOTR | TORUŃ | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | Polska | 1986 | M3(30-39) | 18 | 04:21 | 13,8 | 00:43:34 | 00:43:37 | 52 | |
54 | 241 | STRZELECKI KONRAD | KRUSZYN | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | Polska | 1973 | M4(40-49) | 17 | 04:23 | 13,7 | 00:43:49 | 00:43:52 | 53 | |
55 | 159 | MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | Polska | 1988 | K3(30-39) | 2 | 04:23 | 13,7 | 00:43:54 | 00:43:58 | 2 | |
56 | 161 | MARCHEWKA MAREK | TORUŃ | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | Polska | 1973 | M4(40-49) | 18 | 04:24 | 13,6 | 00:44:05 | 00:44:10 | 54 | |
57 | 295 | ŻYCZIŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | Polska | 1987 | M3(30-39) | 19 | 04:25 | 13,6 | 00:44:06 | 00:44:09 | 55 | ||
58 | 29 | CHMURZYŃSKI JÓZEF | KROBIA | T.S.OPATRUNKI TORUŃ | Polska | 1968 | M5(50-59) | 2 | 04:25 | 13,6 | 00:44:09 | 00:44:14 | 56 | |
59 | 85 | GURNA JOLANTA | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 1965 | K5(50-59) | 1 | 04:26 | 13,5 | 00:44:21 | 00:44:25 | 3 | |
60 | 281 | WIŚNIEWSKI DAMIAN | ŚLESIN | Polska | 1996 | M2(18-29) | 15 | 04:26 | 13,5 | 00:44:21 | 00:44:28 | 57 | ||
61 | 125 | KOWALSKI KRZYSZTOF | GNIEWKOWO | Polska | 1983 | M3(30-39) | 20 | 04:27 | 13,5 | 00:44:30 | 00:44:39 | 58 | ||
62 | 65 | GIERSZEWSKI JAROSŁAW | CIECHOCINEK | ZAŁOGA G | Polska | 1975 | M4(40-49) | 19 | 04:27 | 13,5 | 00:44:32 | 00:44:36 | 59 | |
63 | 81 | GRUSZECZKA JACEK | GRUDZIĄDZ | POLSKA GRUPA BIEGOWA | Polska | 1986 | M3(30-39) | 21 | 04:29 | 13,4 | 00:44:49 | 00:45:01 | 60 | |
64 | 216 | SADOWSKI JAROSŁAW | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | Polska | 1970 | M4(40-49) | 20 | 04:30 | 13,4 | 00:44:55 | 00:45:00 | 61 | |
65 | 31 | CHORĄŻAK SŁAWEK | UNISŁAW | Polska | 1971 | M4(40-49) | 21 | 04:30 | 13,3 | 00:44:58 | 00:45:02 | 62 | ||
66 | 183 | PALIGA ANTONI | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | Polska | 1967 | M5(50-59) | 3 | 04:30 | 13,3 | 00:44:59 | 00:45:05 | 63 | |
67 | 55 | DUBIELA HALINA | TCZEW | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 1962 | K5(50-59) | 2 | 04:30 | 13,3 | 00:45:03 | 00:45:06 | 4 | |
68 | 95 | JANOWSKI ADAM | LISEWO | TKKF CHELMNO | Polska | 1969 | M4(40-49) | 22 | 04:30 | 13,3 | 00:45:04 | 00:45:09 | 64 | |
69 | 211 | RUCZEWSKI PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | Polska | 1971 | M4(40-49) | 23 | 04:32 | 13,3 | 00:45:15 | 00:45:20 | 65 | ||
70 | 174 | NADRAJKOWSKI ADAM | INOWROCŁAW | Polska | 1958 | M6(60-69) | 3 | 04:32 | 13,2 | 00:45:24 | 00:45:28 | 66 | ||
71 | 305 | KŁOSOWSKI MIKOŁAJ | INOWROCŁAW | Polska | 1996 | M2(18-29) | 16 | 04:34 | 13,2 | 00:45:36 | 00:45:44 | 67 | ||
72 | 53 | DOMASIK BOGUSLAW | WŁOCŁAWEK | DRUMET W RUCHU | Polska | 1969 | M4(40-49) | 24 | 04:34 | 13,1 | 00:45:41 | 00:45:46 | 68 | |
73 | 218 | SIEMIENIECKI DARIUSZ | TORUŃ | Polska | 1974 | M4(40-49) | 25 | 04:36 | 13,1 | 00:45:57 | 00:46:02 | 69 | ||
74 | 155 | MACIASZEK KRZYSZTOF | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE.PL | Polska | 1980 | M3(30-39) | 22 | 04:36 | 13 | 00:46:02 | 00:46:10 | 70 | |
75 | 223 | SOKÓŁ MICHAŁ | GŁOWNO | Polska | 1986 | M3(30-39) | 23 | 04:36 | 13 | 00:46:02 | 00:46:20 | 71 | ||
76 | 209 | ROSZAK ZBIGNIEW | GNIEWKOWO | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | Polska | 1988 | M3(30-39) | 24 | 04:37 | 13 | 00:46:05 | 00:46:09 | 72 | |
77 | 60 | FRĄCZYK JAROSŁAW | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1976 | M4(40-49) | 26 | 04:37 | 13 | 00:46:08 | 00:46:26 | 73 | |
78 | 232 | STAWARSKA ELŻBVIETA | TORUŃ | MARMEL | Polska | 1977 | K4(40-49) | 1 | 04:37 | 13 | 00:46:11 | 00:46:15 | 5 | |
79 | 116 | KOŁATEK PAULINA | BEŁCHATÓW | - | Polska | 1991 | K2(18-29) | 1 | 04:38 | 13 | 00:46:17 | 00:46:22 | 6 | |
80 | 32 | CHRAPKOWSKI MARCIN | TORUŃ | TRÓJKOŁAMACZE TORUŃ | Polska | 1978 | M4(40-49) | 27 | 04:39 | 12,9 | 00:46:26 | 00:46:34 | 74 | |
81 | 206 | RATAJCZAK MARCIN | KRUSZWICA | Polska | 1970 | M4(40-49) | 28 | 04:41 | 12,8 | 00:46:53 | 00:47:09 | 75 | ||
82 | 202 | PUSZCZ SŁAWEK | SOLEC KUJAWSKI | VEGE RUNNERS | Polska | 1983 | M3(30-39) | 25 | 04:42 | 12,8 | 00:47:00 | 00:47:08 | 76 | |
83 | 278 | WILIŃSKI MAREK | WŁOCŁAWEK | BIEGAM DLA ZDROWIA | Polska | 1959 | M5(50-59) | 4 | 04:42 | 12,8 | 00:47:00 | 00:47:02 | 77 | |
84 | 122 | KOŚCIŃSKI MATEUSZ | KRUSZWICA | Polska | 1995 | M2(18-29) | 17 | 04:42 | 12,8 | 00:47:03 | 00:47:05 | 78 | ||
85 | 92 | JAKUBOWSKA ANNA | BRZEŚĆ | KS ZRYW RADZIEJÓW | Polska | 1984 | K3(30-39) | 3 | 04:43 | 12,7 | 00:47:05 | 00:47:10 | 7 | |
86 | 62 | GAŁUSZKA DOROTA | GRUDZIĄDZ | Polska | 1979 | K3(30-39) | 4 | 04:43 | 12,7 | 00:47:06 | 00:47:13 | 8 | ||
87 | 59 | DZIEŁAK ANDRZEJ | LUBICZ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1969 | M4(40-49) | 29 | 04:43 | 12,7 | 00:47:14 | 00:47:24 | 79 | |
88 | 42 | CZERWIŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 12WOG | Polska | 1983 | M3(30-39) | 26 | 04:44 | 12,7 | 00:47:18 | 00:47:21 | 80 | |
89 | 15 | BOGDAN WACŁAW | TORUŃ | Polska | 1969 | M4(40-49) | 30 | 04:44 | 12,7 | 00:47:19 | 00:47:24 | 81 | ||
90 | 180 | OLSZEWSKI RAFAŁ | GNIEWKOWO | T.G.""SOKÓŁ""GNIEWKOWO | Polska | 1981 | M3(30-39) | 27 | 04:45 | 12,6 | 00:47:33 | 00:47:43 | 82 | |
91 | 40 | CISKI ZBIGNIEW | TORUŃ | SM KOPERNIK | Polska | 1963 | M5(50-59) | 5 | 04:46 | 12,6 | 00:47:38 | 00:47:48 | 83 | |
92 | 212 | RUSEK SZYMON | INOWROCŁAW | Polska | 1986 | M3(30-39) | 28 | 04:46 | 12,6 | 00:47:38 | 00:47:41 | 84 | ||
93 | 291 | ZIELIŃSKA IWONA | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | Polska | 1968 | K5(50-59) | 3 | 04:47 | 12,6 | 00:47:46 | 00:47:51 | 9 | |
94 | 184 | PALIGA MATEUSZ | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | Polska | 1995 | M2(18-29) | 18 | 04:47 | 12,6 | 00:47:46 | 00:47:52 | 85 | |
95 | 175 | NIECIECKI WOJTEK | TORUŃ | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | Polska | 1983 | M3(30-39) | 29 | 04:47 | 12,6 | 00:47:48 | 00:47:58 | 86 | |
96 | 77 | GRALIK KACPER | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | Polska | 1996 | M2(18-29) | 19 | 04:48 | 12,5 | 00:48:03 | 00:48:09 | 87 | |
97 | 169 | MOLENDA ADAM | KRUSZWICA | KRUSZA | Polska | 1965 | M5(50-59) | 6 | 04:48 | 12,5 | 00:48:05 | 00:48:12 | 88 | |
98 | 162 | MARCINKIEWICZ JAN | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Polska | 1956 | M6(60-69) | 4 | 04:49 | 12,5 | 00:48:08 | 00:48:18 | 89 | ||
99 | 96 | JANUSZKIEWICZ PIOTR | ŁOCHOWO | Polska | 1982 | M3(30-39) | 30 | 04:50 | 12,4 | 00:48:17 | 00:48:25 | 90 | ||
100 | 66 | GLIWKA ARTUR | INOWROCŁAW | GLIWEK | Polska | 1980 | M3(30-39) | 31 | 04:51 | 12,4 | 00:48:25 | 00:48:37 | 91 | |
101 | 70 | GOLIWĄS DARIUSZ | INOWROCŁAW | Polska | 1976 | M4(40-49) | 31 | 04:51 | 12,4 | 00:48:34 | 00:48:42 | 92 | ||
102 | 186 | PAŃKA ADAM | BYTOŃ | Polska | 1988 | M3(30-39) | 32 | 04:51 | 12,4 | 00:48:34 | 00:48:44 | 93 | ||
103 | 104 | KABAT JAKUB | SĘPÓLNO KR. | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | Polska | 2002 | M1(16-17) | 2 | 04:52 | 12,3 | 00:48:37 | 00:48:58 | 94 | |
104 | 177 | NOWAK GRZEGORZ | PIECHCIN | Polska | 1975 | M4(40-49) | 32 | 04:52 | 12,3 | 00:48:37 | 00:48:48 | 95 | ||
105 | 16 | BOJAKOWSKI TOMASZ | TORUŃ | TBM | Poland | 1971 | M4(40-49) | 33 | 04:52 | 12,3 | 00:48:40 | 00:48:49 | 96 | |
106 | 235 | STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ | CHEŁMŻA | Polska | 1975 | M4(40-49) | 34 | 04:52 | 12,3 | 00:48:40 | 00:48:55 | 97 | ||
107 | 192 | PILARSKI MAREK | TORUŃ | Polska | 1963 | M5(50-59) | 7 | 04:53 | 12,3 | 00:48:50 | 00:48:58 | 98 | ||
108 | 150 | ŁEPEK TERESA | PŁUŻNICA | Polska | 1993 | K2(18-29) | 2 | 04:54 | 12,2 | 00:49:00 | 00:49:05 | 10 | ||
109 | 164 | MAZERSKI JAROSŁAW | TORUŃ | Polska | 1985 | M3(30-39) | 33 | 04:54 | 12,2 | 00:49:01 | 00:49:09 | 99 | ||
110 | 289 | WRÓBLEWSKA DAGMARA | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 1980 | K3(30-39) | 5 | 04:55 | 12,2 | 00:49:07 | 00:49:12 | 11 | |
111 | 141 | LASKOWSKA KAROLINA | FABIANKI | GKS FABIANKI | Polska | 1983 | K3(30-39) | 6 | 04:55 | 12,2 | 00:49:10 | 00:49:19 | 12 | |
112 | 163 | MARCYJANIAK KRZYSZTOF | RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | Polska | 1977 | M4(40-49) | 35 | 04:55 | 12,2 | 00:49:11 | 00:49:21 | 100 | |
113 | 50 | DĄDELSKI MARIUSZ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1978 | M4(40-49) | 36 | 04:55 | 12,2 | 00:49:15 | 00:49:32 | 101 | |
114 | 182 | ORLIKOWSKI TADEUSZ | GDYNIA | PARKRUN GDYNIA | Polska | 1951 | M6(60-69) | 5 | 04:56 | 12,2 | 00:49:18 | 00:49:23 | 102 | |
115 | 134 | KRUSZYNA ROBERT | DZIEMIONNA | Polska | 1978 | M4(40-49) | 37 | 04:56 | 12,1 | 00:49:23 | 00:49:32 | 103 | ||
116 | 39 | CISKI PRZEMYSŁAW | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE.PL | Polska | 1984 | M3(30-39) | 34 | 04:57 | 12,1 | 00:49:28 | 00:49:37 | 104 | |
117 | 207 | ROK-SZPALA SYLWIA | LUBICZ GÓRNY | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1981 | K3(30-39) | 7 | 04:57 | 12,1 | 00:49:31 | 00:49:40 | 13 | |
118 | 222 | SOBKOWIAK OLGIERD | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE.PL | Polska | 1979 | M3(30-39) | 35 | 04:57 | 12,1 | 00:49:32 | 00:49:42 | 105 | |
119 | 246 | SZCZEPANIAK MARCIN | WŁOCŁAWEK | Polska | 1975 | M4(40-49) | 38 | 04:58 | 12,1 | 00:49:35 | 00:49:41 | 106 | ||
120 | 146 | LIPIŃSKI ARTUR | TORUŃ | Polska | 1983 | M3(30-39) | 36 | 04:58 | 12,1 | 00:49:43 | 00:49:54 | 107 | ||
121 | 220 | SŁUNIECKI TOMASZ | TORUŃ | Polska | 1975 | M4(40-49) | 39 | 04:58 | 12,1 | 00:49:43 | 00:49:52 | 108 | ||
122 | 143 | LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | Polska | 1954 | M6(60-69) | 6 | 04:59 | 12 | 00:49:54 | 00:49:57 | 109 | |
123 | 57 | DYCZKO ADAM | BRĄCHNOWO | Polska | 1967 | M5(50-59) | 8 | 05:00 | 12 | 00:50:00 | 00:50:13 | 110 | ||
124 | 273 | WIECZOREK JUSTYNA | INOWROCLAW | BBL INOWROCŁAW | Polska | 1975 | K4(40-49) | 2 | 05:00 | 12 | 00:50:04 | 00:50:09 | 14 | |
125 | 68 | GODZIUK ROMAN | TORUŃ | Polska | 1960 | M5(50-59) | 9 | 05:01 | 12 | 00:50:12 | 00:50:24 | 111 | ||
126 | 226 | SÓJKOWSKI ŁUKASZ | PIOTRKÓW KUJAWSKI | BSPK TEAM | Polska | 1992 | M2(18-29) | 20 | 05:01 | 12 | 00:50:12 | 00:50:21 | 112 | |
127 | 272 | WIDZISZ KRZYSZTOF | WŁOCŁAWEK | ANWIL TEAM | Polska | 1979 | M3(30-39) | 37 | 05:02 | 11,9 | 00:50:16 | 00:50:23 | 113 | |
128 | 152 | ŁOŃSKI JERZY | PRZYMUSZEWO | Polska | 1962 | M5(50-59) | 10 | 05:03 | 11,9 | 00:50:25 | 00:50:31 | 114 | ||
129 | 93 | JAKUBOWSKI JANUSZ | TORUŃ | Polska | 1955 | M6(60-69) | 7 | 05:03 | 11,9 | 00:50:26 | 00:50:31 | 115 | ||
130 | 181 | ORCHOLSKI WITOLD | TORUŃ | TOWARZYSTWO SPORTOWE „OPATRUNKI” | Polska | 1971 | M4(40-49) | 40 | 05:03 | 11,9 | 00:50:27 | 00:50:29 | 116 | |
131 | 167 | MIKUCKI ARTUR | WŁOCŁAWEK | DRUMET W RUCHU | Polska | 1976 | M4(40-49) | 41 | 05:03 | 11,9 | 00:50:28 | 00:50:29 | 117 | |
132 | 251 | SZWAGROWSKI TOMASZ | KRUSZWICA | KRUSZWICA | Polska | 1963 | M5(50-59) | 11 | 05:04 | 11,9 | 00:50:37 | 00:50:53 | 118 | |
133 | 160 | MALICKI GRZEGORZ | NOWY KAZANÓW | SCYZORYK | Polska | 1970 | M4(40-49) | 42 | 05:04 | 11,8 | 00:50:40 | 00:50:50 | 119 | |
134 | 271 | WESOŁOWSKI KRZYSZTOF | KRUSZWICA | Polska | 1985 | M3(30-39) | 38 | 05:04 | 11,8 | 00:50:40 | 00:50:56 | 120 | ||
135 | 107 | KAMIŃSKI STEFAN | TORUŃ | REKREACJA TORUŃ | Polska | 1947 | M7(70+) | 1 | 05:05 | 11,8 | 00:50:45 | 00:50:47 | 121 | |
136 | 20 | BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW | LISEWO | Polska | 1982 | M3(30-39) | 39 | 05:05 | 11,8 | 00:50:49 | 00:50:53 | 122 | ||
137 | 276 | WILCZEWSKI ROBERT | TORUŃ | WOLFPACK | Polska | 1975 | M4(40-49) | 43 | 05:06 | 11,8 | 00:50:58 | 00:51:16 | 123 | |
138 | 108 | KANAREK SZYMON | KRUSZWICA | Polska | 1977 | M4(40-49) | 44 | 05:07 | 11,7 | 00:51:09 | 00:51:22 | 124 | ||
139 | 18 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 1959 | M5(50-59) | 12 | 05:07 | 11,7 | 00:51:10 | 00:51:15 | 125 | |
140 | 269 | WASTOWSKI DAWID | PIOTRKÓW KUJAWSKI | Polska | 1991 | M2(18-29) | 21 | 05:08 | 11,7 | 00:51:22 | 00:51:29 | 126 | ||
141 | 165 | MĄCZEWSKA MARZENA | GRUDZIĄDZ | V RUNNER | Polska | 1969 | K4(40-49) | 3 | 05:08 | 11,7 | 00:51:24 | 00:51:28 | 15 | |
142 | 293 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | Polska | 1965 | M5(50-59) | 13 | 05:09 | 11,6 | 00:51:33 | 00:51:41 | 127 | |
143 | 261 | TOMASIK JUSTYNA | TORUŃ | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | Polska | 1989 | K2(18-29) | 3 | 05:10 | 11,6 | 00:51:37 | 00:51:49 | 16 | |
144 | 110 | KLAWIKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 1984 | M3(30-39) | 40 | 05:10 | 11,6 | 00:51:41 | 00:51:46 | 128 | |
145 | 25 | CHMIELARZ JUSTYNA | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | Polska | 1988 | K3(30-39) | 8 | 05:10 | 11,6 | 00:51:43 | 00:51:46 | 17 | |
146 | 71 | GOMULAK JAN | LUBANIE | Polska | 1948 | M7(70+) | 2 | 05:12 | 11,6 | 00:51:55 | 00:52:07 | 129 | ||
147 | 260 | TOKARSKI DAMIAN | PIOTRKÓW KUJAWSKI | Polska | 1972 | M4(40-49) | 45 | 05:12 | 11,6 | 00:51:56 | 00:52:08 | 130 | ||
148 | 139 | KUNICKI TOMASZ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1982 | M3(30-39) | 41 | 05:12 | 11,5 | 00:51:57 | 00:52:16 | 131 | |
149 | 94 | JAKUBOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | MARMEL | Polska | 1984 | M3(30-39) | 42 | 05:12 | 11,5 | 00:51:58 | 00:52:04 | 132 | |
150 | 138 | KUNICKI KAMIL | SILNO | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1983 | M3(30-39) | 43 | 05:12 | 11,5 | 00:52:00 | 00:52:16 | 133 | |
151 | 47 | DĄBROWSKA KAROLINA | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE.PL | Polska | 1982 | K3(30-39) | 9 | 05:13 | 11,5 | 00:52:08 | 00:52:17 | 18 | |
152 | 214 | SADECKI ŁUKASZ | ŁUBIANKA | Polska | 1982 | M3(30-39) | 44 | 05:13 | 11,5 | 00:52:10 | 00:52:24 | 134 | ||
153 | 36 | CIESIELSKI JAN | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1972 | M4(40-49) | 46 | 05:13 | 11,5 | 00:52:11 | 00:52:30 | 135 | |
154 | 204 | RADULSKI TOMASZ | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | Polska | 1965 | M5(50-59) | 14 | 05:13 | 11,5 | 00:52:15 | 00:52:22 | 136 | |
155 | 257 | ŚLĄZAK MAREK | KRUSZWICA | Polska | 1972 | M4(40-49) | 47 | 05:15 | 11,4 | 00:52:28 | 00:52:39 | 137 | ||
156 | 284 | WITCZAK OLA | WŁOCŁAWEK | GKS FABIANKI | Polska | 1977 | K4(40-49) | 4 | 05:16 | 11,4 | 00:52:40 | 00:52:53 | 19 | |
157 | 84 | GRZĄDZIELA KONRAD | PARYŻ/ŻNIN | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 2000 | M2(18-29) | 22 | 05:16 | 11,4 | 00:52:40 | 00:52:45 | 138 | |
158 | 190 | PILARSKA ANNA | TORUŃ | KLUB JEŹDZIECKI MŁYŃSKA STRUGA | Polska | 1967 | K5(50-59) | 4 | 05:16 | 11,4 | 00:52:43 | 00:52:52 | 20 | |
159 | 44 | CZYZEWSKA HONORATA | INOWROCŁAW | Polska | 1979 | K3(30-39) | 10 | 05:17 | 11,4 | 00:52:45 | 00:52:51 | 21 | ||
160 | 157 | MAJEWSKI WIESŁAW | CIECHOCINEK | MARMEL TORUŃ | Polska | 1966 | M5(50-59) | 15 | 05:18 | 11,3 | 00:52:57 | 00:53:11 | 139 | |
161 | 303 | SÓJKOWSKI DARIUSZ | GNIEWKOWO | Polska | 1987 | M3(30-39) | 45 | 05:18 | 11,3 | 00:53:00 | 00:53:10 | 140 | ||
162 | 219 | SKOCZYŃSKI EUGENIUSZ | INOWROCŁAW | G E S A L | Polska | 1963 | M5(50-59) | 16 | 05:19 | 11,3 | 00:53:08 | 00:53:21 | 141 | |
163 | 280 | WIŚNIEWSKA DANIELA | LUBICZ GÓRNY | Polska | 1981 | K3(30-39) | 11 | 05:20 | 11,3 | 00:53:18 | 00:53:28 | 22 | ||
164 | 282 | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | TORUŃ | Polska | 1965 | M5(50-59) | 17 | 05:20 | 11,3 | 00:53:18 | 00:53:32 | 142 | ||
165 | 1 | ADAMKIEWICZ MARIAN | CIECHOCINEK | Polska | 1955 | M6(60-69) | 8 | 05:20 | 11,3 | 00:53:20 | 00:53:28 | 143 | ||
166 | 299 | RADZIMSKI MARCIN | DĘBOŁĘKA | Polska | 1986 | M3(30-39) | 46 | 05:21 | 11,2 | 00:53:28 | 00:53:42 | 144 | ||
167 | 245 | SZAFKOWSKI ARKADIUSZ | SOLEC KUJAWSKI | SOLECCYBIEGACZE | Polska | 1974 | M4(40-49) | 48 | 05:22 | 11,2 | 00:53:40 | 00:53:48 | 145 | |
168 | 196 | PRĄDZYŃSKI PIOTR | TORUŃ | PROGRAMISTA NA SWOIM | Polska | 1986 | M3(30-39) | 47 | 05:22 | 11,2 | 00:53:42 | 00:53:53 | 146 | |
169 | 8 | BARTOSZ MARIOLA | KIKÓŁ | Polska | 1977 | K4(40-49) | 5 | 05:22 | 11,2 | 00:53:43 | 00:53:56 | 23 | ||
170 | 158 | MAJEWSKI ZDZISŁAW | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1959 | M5(50-59) | 18 | 05:23 | 11,2 | 00:53:48 | 00:54:17 | 147 | |
171 | 185 | PALMA MIROSŁAW | TORUŃ | PODGÓRZ TORUŃ | Polska | 1959 | M5(50-59) | 19 | 05:23 | 11,2 | 00:53:48 | 00:54:02 | 148 | |
172 | 5 | BARCZAK PAWEŁ | KROBIA | ANIRO RUN TEAM | Polska | 1980 | M3(30-39) | 48 | 05:25 | 11,1 | 00:54:06 | 00:54:20 | 149 | |
173 | 300 | DZIDO-MIELCAREK ILONA | RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | Polska | 1980 | K3(30-39) | 12 | 05:25 | 11,1 | 00:54:07 | 00:54:19 | 24 | |
174 | 111 | KLAWIKOWSKI MICHAŁ | DOBRCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 1980 | M3(30-39) | 49 | 05:25 | 11,1 | 00:54:11 | 00:54:17 | 150 | |
175 | 100 | JETTER PIOTR | FABIANKI | UKS ""CYPRIANKA"" | Polska | 1971 | M4(40-49) | 49 | 05:26 | 11,1 | 00:54:16 | 00:54:21 | 151 | |
176 | 267 | TYBUSZEWSKI JANUSZ | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | Polska | 1957 | M6(60-69) | 9 | 05:26 | 11,1 | 00:54:17 | 00:54:28 | 152 | |
177 | 135 | KRZYWDZIŃSKA AGATA | TORUŃ | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | Polska | 1994 | K2(18-29) | 4 | 05:26 | 11 | 00:54:23 | 00:54:32 | 25 | |
178 | 255 | SZYDŁOWSKI ZENON | CHEŁMNO | Polska | 1986 | M3(30-39) | 50 | 05:26 | 11 | 00:54:23 | 00:54:38 | 153 | ||
179 | 229 | STANECKI MARCIN | SKIERNIEWICE | PARKRUNSKIERNIEWICE | Polska | 1976 | M4(40-49) | 50 | 05:26 | 11 | 00:54:24 | 00:54:31 | 154 | |
180 | 290 | ZAKASZEWSKI TOMASZ | TORUŃ | Polska | 1978 | M4(40-49) | 51 | 05:27 | 11 | 00:54:32 | 00:54:45 | 155 | ||
181 | 264 | TRZECIAK DOROTA | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | Polska | 1985 | K3(30-39) | 13 | 05:27 | 11 | 00:54:34 | 00:54:46 | 26 | |
182 | 205 | RASMUS REMIGIUSZ | TORUŃ | Polska | 1984 | M3(30-39) | 51 | 05:29 | 10,9 | 00:54:49 | 00:55:00 | 156 | ||
183 | 124 | KOWALIŃSKI MACIEJ | CIECHANÓW | MAZOVIA PROACTIV | Polska | 1985 | M3(30-39) | 52 | 05:29 | 10,9 | 00:54:52 | 00:55:07 | 157 | |
184 | 3 | AUGUSTYNIAK PIOTR | BYDGOSZCZ | SHIUZ BYDGOSZCZ | Polska | 1976 | M4(40-49) | 52 | 05:29 | 10,9 | 00:54:53 | 00:54:57 | 158 | |
185 | 130 | KRASKOWSKA EWELINA | CIECHANÓW | MAZOVIA PROACTIV | Polska | 1988 | K3(30-39) | 14 | 05:29 | 10,9 | 00:54:54 | 00:55:08 | 27 | |
186 | 221 | SOBIERAJ KAROLINA | KRUSZWICA | Polska | 1977 | K4(40-49) | 6 | 05:30 | 10,9 | 00:54:56 | 00:55:00 | 28 | ||
187 | 298 | PROKOPOWICZ WOCJIECH | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | Polska | 1978 | M4(40-49) | 53 | 05:30 | 10,9 | 00:55:00 | 00:55:12 | 159 | |
188 | 51 | DŁONIAK EDMUND | GNIEWKOWO | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | Polska | 1945 | M7(70+) | 3 | 05:30 | 10,9 | 00:55:01 | 00:55:09 | 160 | |
189 | 194 | PISKORSKI PIOTR | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | 1977 | M4(40-49) | 54 | 05:30 | 10,9 | 00:55:01 | 00:55:16 | 161 | ||
190 | 147 | LIPIŃSKA MAŁGORZATA | TORUŃ | Polska | 1983 | K3(30-39) | 15 | 05:31 | 10,9 | 00:55:07 | 00:55:18 | 29 | ||
191 | 198 | PRYKANOWSKI MARCIN | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE.PL | Polska | 1978 | M4(40-49) | 55 | 05:31 | 10,9 | 00:55:14 | 00:55:23 | 162 | |
192 | 38 | CISKA DARIA | TORUŃ | Polska | 1987 | K3(30-39) | 16 | 05:32 | 10,9 | 00:55:16 | 00:55:26 | 30 | ||
193 | 294 | ŻABIŃSKI RADOSŁAW | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | Polska | 1986 | M3(30-39) | 53 | 05:32 | 10,8 | 00:55:20 | 00:55:34 | 163 | |
194 | 123 | KOT ALEKSANDRA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1983 | K3(30-39) | 17 | 05:33 | 10,8 | 00:55:26 | 00:55:54 | 31 | |
195 | 244 | SZADKOWSKI ANNA | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | Polska | 1957 | K6(60-69) | 1 | 05:34 | 10,8 | 00:55:44 | 00:55:58 | 32 | |
196 | 250 | SZULC JOANNA | BYDGOSZCZ | SHIUZ BYDGOSZCZ | Polska | 1977 | K4(40-49) | 7 | 05:34 | 10,8 | 00:55:44 | 00:55:48 | 33 | |
197 | 231 | STANKOWSKI WIESŁAW | WĄBRZEŹNO | Polska | 1966 | M5(50-59) | 20 | 05:35 | 10,8 | 00:55:46 | 00:55:51 | 164 | ||
198 | 106 | KAMIŃSKI MACIEJ | STRZELNO | Polska | 1992 | M2(18-29) | 23 | 05:35 | 10,7 | 00:55:52 | 00:56:12 | 165 | ||
199 | 166 | MIERZWA DAMIAN | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | Polska | 1988 | M3(30-39) | 54 | 05:35 | 10,7 | 00:55:54 | 00:56:15 | 166 | |
200 | 118 | KONDRAT ALEKSANDRA | TORUŃ | Polska | 1990 | K2(18-29) | 5 | 05:36 | 10,7 | 00:56:04 | 00:56:22 | 34 | ||
201 | 109 | KINOWSKI HUBERT | STRZELNO | Polska | 1992 | M2(18-29) | 24 | 05:36 | 10,7 | 00:56:05 | 00:56:24 | 167 | ||
202 | 133 | KRUSZYNA RENATA | DZIEMIONNA | Polska | 1984 | K3(30-39) | 18 | 05:36 | 10,7 | 00:56:05 | 00:56:14 | 35 | ||
203 | 114 | KOBIELSKA ILONA | KRUSZWICA | SOLDIER | Polska | 1987 | K3(30-39) | 19 | 05:37 | 10,7 | 00:56:06 | 00:56:18 | 36 | |
204 | 154 | ŁYCZAK BOGUMIŁ | KRUSZWICA | Polska | 1997 | M2(18-29) | 25 | 05:37 | 10,7 | 00:56:06 | 00:56:08 | 168 | ||
205 | 142 | LEWANDOWSKA MAŁGORZATA | GNIEWKOWO | T.G.""SOKÓŁ""GNIEWKOWO | Polska | 1966 | K5(50-59) | 5 | 05:37 | 10,7 | 00:56:09 | 00:56:14 | 37 | |
206 | 23 | BUTRYM ADAM | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1984 | M3(30-39) | 55 | 05:37 | 10,7 | 00:56:12 | 00:56:29 | 169 | |
207 | 230 | STANISZEWSKA JOANNA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | Polska | 1982 | K3(30-39) | 20 | 05:37 | 10,7 | 00:56:12 | 00:56:28 | 38 | |
208 | 82 | GRUSZECZKA PATRYK | GRUDZIĄDZ | POLSKA GRUPA BIEGOWA | Polska | 1985 | M3(30-39) | 56 | 05:38 | 10,6 | 00:56:24 | 00:56:36 | 170 | |
209 | 115 | KOCIŃSKI ANDRZEJ | LISEWO | Polska | 1971 | M4(40-49) | 56 | 05:40 | 10,6 | 00:56:38 | 00:56:45 | 171 | ||
210 | 101 | JEŻEWSKA EDYTA | STOLNO | Polska | 1993 | K2(18-29) | 6 | 05:42 | 10,5 | 00:57:01 | 00:57:07 | 39 | ||
211 | 102 | JEŻEWSKI ŁUKASZ | STOLNO | Polska | 1987 | M3(30-39) | 57 | 05:42 | 10,5 | 00:57:02 | 00:57:08 | 172 | ||
212 | 248 | SZPULECKI ŁUKASZ | JEZIORA WIELKIE | Polska | 1989 | M2(18-29) | 26 | 05:43 | 10,5 | 00:57:09 | 00:57:16 | 173 | ||
213 | 140 | KWIATKOWSKA AGNIESZKA | KOŁO | ATM OKNA I DRZWI | Polska | 1980 | K3(30-39) | 21 | 05:43 | 10,5 | 00:57:10 | 00:57:18 | 40 | |
214 | 33 | CHRZANOWSKA CECYLIA | LISEWO | AKTYWNE LISEWO | Polska | 1959 | K5(50-59) | 6 | 05:43 | 10,5 | 00:57:12 | 00:57:17 | 41 | |
215 | 302 | SEEGER JESSICA | PIOTRKÓW KUJAWSKI | Polska | 1994 | K2(18-29) | 7 | 05:48 | 10,3 | 00:58:00 | 00:58:06 | 42 | ||
216 | 197 | PROKOPOWICZ NIŁ | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | Polska | 1945 | M7(70+) | 4 | 05:49 | 10,3 | 00:58:09 | 00:58:21 | 174 | |
217 | 117 | KOMOROWSKI MACIEJ | ROŻNO-PARCELE | Polska | 1984 | M3(30-39) | 58 | 05:51 | 10,3 | 00:58:30 | 00:58:54 | 175 | ||
218 | 330 | BARTCZAK MAREK | KRUSZWICA | DRUŻYNA SZPIKU | Polska | 1976 | M4(40-49) | 57 | 05:52 | 10,2 | 00:58:36 | 00:58:54 | 176 | |
219 | 144 | LEWANDOWSKI WOJCIECH | LIPNO | Polska | 1952 | M6(60-69) | 10 | 05:55 | 10,1 | 00:59:11 | 00:59:19 | 177 | ||
220 | 274 | WIERSKI JAROSŁAW | LIPNIKI | KUJAWSKO-POMORSKIE.PL | Polska | 1972 | M4(40-49) | 58 | 05:56 | 10,1 | 00:59:17 | 00:59:36 | 178 | |
221 | 287 | WOJTYSIAK SZYMON | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | Polska | 1992 | M2(18-29) | 27 | 05:56 | 10,1 | 00:59:24 | 00:59:37 | 179 | |
222 | 188 | PAWLICKI PIOTR | WĄBRZEŹNO | Polska | 1960 | M5(50-59) | 21 | 05:57 | 10,1 | 00:59:28 | 00:59:47 | 180 | ||
223 | 193 | PIOTROWSKI MACIEJ | GNIEWKOWO | SPORT4LIFE | Polska | 1980 | M3(30-39) | 59 | 05:57 | 10,1 | 00:59:33 | 00:59:50 | 181 | |
224 | 22 | BUKOWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | Polska | 1966 | M5(50-59) | 22 | 05:57 | 10,1 | 00:59:34 | 00:59:46 | 182 | |
225 | 99 | JAWORSKI MARCIN | SOLEC KUJAWSKI | JAVOR TEAM | Polska | 1974 | M4(40-49) | 59 | 05:58 | 10,1 | 00:59:36 | 00:59:42 | 183 | |
226 | 304 | RUTKOWSKI JANUSZ | WARSZAWA | Polska | 1975 | M4(40-49) | 60 | 05:59 | 10 | 00:59:47 | 00:59:57 | 184 | ||
227 | 208 | ROSIŃSKA ANNA | PIOTRKÓW KUJAWSKI | Polska | 1992 | K2(18-29) | 8 | 06:00 | 10 | 00:59:57 | 01:00:07 | 43 | ||
228 | 234 | STAWICKI MAREK | WŁOCŁAWEK | Polska | 1971 | M4(40-49) | 61 | 06:00 | 10 | 00:59:58 | 01:00:12 | 185 | ||
229 | 215 | SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA | UNISŁAW | Polska | 1978 | K4(40-49) | 8 | 06:01 | 10 | 01:00:12 | 01:00:19 | 44 | ||
230 | 17 | BOROWSKI KRZYSZTOF | WAPNO | Polska | 1988 | M3(30-39) | 60 | 06:03 | 9,9 | 01:00:27 | 01:00:38 | 186 | ||
231 | 83 | GRZĄDZIELA JAKUB | PARYŻ/ŻNIN | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | Polska | 2001 | M1(16-17) | 3 | 06:08 | 9,8 | 01:01:17 | 01:01:23 | 187 | |
232 | 131 | KRÓL KAROL | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ | Polska | 1977 | M4(40-49) | 62 | 06:08 | 9,8 | 01:01:18 | 01:01:24 | 188 | |
233 | 28 | CHMIELECKA BOŻENA | KRUSZWICA | BABCIA FRANCISZKA | Polska | 1961 | K5(50-59) | 7 | 06:09 | 9,8 | 01:01:26 | 01:01:38 | 45 | |
234 | 78 | GRAPATYN PIOTR | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ NA START | Polska | 1976 | M4(40-49) | 63 | 06:10 | 9,7 | 01:01:39 | 01:01:55 | 189 | |
235 | 127 | KOZACZYK JULIA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | Polska | 2002 | K1(16-17) | 1 | 06:10 | 9,7 | 01:01:42 | 01:01:55 | 46 | |
236 | 203 | PUSZKIEWICZ KAROL | PIOTRKÓW KUJAWSKI | Polska | 1992 | M2(18-29) | 28 | 06:11 | 9,7 | 01:01:54 | 01:02:05 | 190 | ||
237 | 126 | KOZACZYK JOANNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | Polska | 1977 | K4(40-49) | 9 | 06:13 | 9,7 | 01:02:08 | 01:02:21 | 47 | |
238 | 176 | NIEMECZEK WALDEMAR | JANIKOWO | Polska | 1961 | M5(50-59) | 23 | 06:16 | 9,6 | 01:02:38 | 01:02:49 | 191 | ||
239 | 103 | JUCHACZ TOMASZ | INOWROCŁAW | DZIKI Z BALCZEWA | Polska | 1974 | M4(40-49) | 64 | 06:16 | 9,6 | 01:02:42 | 01:02:59 | 192 | |
240 | 88 | JABŁOŃSKA MAŁGORZATA | GRUDZIĄDZ | DRUŻYNA SZPIKU | Polska | 1968 | K5(50-59) | 8 | 06:16 | 9,6 | 01:02:45 | 01:03:00 | 48 | |
241 | 14 | BŁASZCZAK STANISŁAW | SKĘPE | BIEGAM-ZAPOBIEGAM | Polska | 1946 | M7(70+) | 5 | 06:18 | 9,5 | 01:03:02 | 01:03:11 | 193 | |
242 | 179 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | T.G.""SOKÓŁ""GNIEWKOWO | Polska | 1979 | K3(30-39) | 22 | 06:22 | 9,4 | 01:03:35 | 01:03:45 | 49 | |
243 | 10 | BIAŁKA PIOTR | GNIEWKOWO | Polska | 1971 | M4(40-49) | 65 | 06:23 | 9,4 | 01:03:55 | 01:04:16 | 194 | ||
244 | 35 | CIECHOWSKA ALICJA | BLACHTA | AKTYWNE LISEWO | Polska | 1971 | K4(40-49) | 10 | 06:23 | 9,4 | 01:03:55 | 01:04:00 | 50 | |
245 | 128 | KOZŁOWSKA MARTA | KORNATOWO | AKTYWNE LISEWO | Polska | 1991 | K2(18-29) | 9 | 06:23 | 9,4 | 01:03:55 | 01:04:00 | 51 | |
246 | 210 | ROŻKOWSKI ROMAN | ŚREM | RUNNER'POWER ŚREM | Polska | 1958 | M6(60-69) | 11 | 06:25 | 9,4 | 01:04:10 | 01:04:24 | 195 | |
247 | 199 | PRZYBYLSKA NATALIA | BYDGOSZCZ | Polska | 1989 | K2(18-29) | 10 | 06:25 | 9,3 | 01:04:12 | 01:04:33 | 52 | ||
248 | 69 | GOLA GRZEGORZ | MARKOWO | Polska | 1971 | M4(40-49) | 66 | 06:26 | 9,3 | 01:04:22 | 01:04:43 | 196 | ||
249 | 173 | NADRAJKOWSKA JOANNA | INOWROCŁAW | Polska | 1984 | K3(30-39) | 23 | 06:28 | 9,3 | 01:04:38 | 01:04:55 | 53 | ||
250 | 279 | WINIECKA DOROTA | ROJEWO | SARENKA ROJEWO | Polska | 1974 | K4(40-49) | 11 | 06:28 | 9,3 | 01:04:38 | 01:04:55 | 54 | |
251 | 228 | STANECKA MAŁGORZATA | SKIERNIEWICE | PARKRUNSKIERNIEWICE | Polska | 1976 | K4(40-49) | 12 | 06:29 | 9,3 | 01:04:45 | 01:04:53 | 55 | |
252 | 121 | KOŚCIŃSKI MAREK | KRUSZWICA | Polska | 1969 | M4(40-49) | 67 | 06:30 | 9,2 | 01:04:56 | 01:05:03 | 197 | ||
253 | 297 | STACHOWIAK KAMILA | WIELKA NIESZAWKA | MARMEL | Polska | 1994 | K2(18-29) | 11 | 06:30 | 9,2 | 01:04:57 | 01:05:04 | 56 | |
254 | 80 | GROSKOP GRZEGORZ | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | Polska | 1991 | M2(18-29) | 29 | 06:37 | 9,1 | 01:06:08 | 01:06:40 | 198 | |
255 | 45 | DANIELAK RADOSŁAW | NIESZAWA | HOTEL ""AMAZONKA"" TEAM | Polska | 1973 | M4(40-49) | 68 | 06:38 | 9 | 01:06:18 | 01:06:28 | 199 | |
256 | 233 | STAWICKA EWELINA | LISEWO | AKTYWNE LISEWO | Polska | 1991 | K2(18-29) | 12 | 06:39 | 9 | 01:06:32 | 01:06:40 | 57 | |
257 | 168 | MODRZEJEWSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | RUN FORREST RUN! | Polska | 1970 | M4(40-49) | 69 | 06:42 | 9 | 01:06:55 | 01:07:11 | 200 | |
258 | 200 | PRZYBYLSKI ADAM | BYDGOSZCZ | Polska | 1987 | M3(30-39) | 61 | 06:47 | 8,9 | 01:07:47 | 01:08:07 | 201 | ||
259 | 74 | GRACZYKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | Polska | 1986 | K3(30-39) | 24 | 07:08 | 8,4 | 01:11:16 | 01:11:32 | 58 | ||
260 | 252 | SZYDŁOWSKA JUSTYNA | CHEŁMNO | Polska | 1988 | K3(30-39) | 25 | 07:18 | 8,2 | 01:13:00 | 01:13:15 | 59 | ||
261 | 120 | KOSIŁO TADEUSZ | BYDGOSZCZ | RUNBUSTERS | Polska | 1961 | M5(50-59) | 24 | 07:31 | 8 | 01:15:12 | 01:15:30 | 202 | |
262 | 253 | SZYDŁOWSKI ARTUR | BYDGOSZCZ | Polska | 1984 | M3(30-39) | 62 | 07:55 | 7,6 | 01:19:15 | 01:19:30 | 203 | ||
263 | 119 | KOPROWSKI JACEK | PŁOCK | KOPERING.NET | Polska | 1984 | M3(30-39) | 63 | 08:29 | 7,1 | 01:24:49 | 01:25:07 | 204 | |
264 | 227 | STACHOWIAK GRACJAN | KRUSZWICA | Polska | 1981 | M3(30-39) | 64 | 08:29 | 7,1 | 01:24:51 | 01:25:08 | 205 |
Organizator ustala następujące terminy oraz opłaty zgłoszeń:
Do 17 czerwca | 30zł |
Od 18 czerwca do 02 lipca | 40zł |
W dniu zawodów | 50zł |