III Bieg Souvre
Data i godzina | 2019-09-15 15:00:00 |
Miejscowość | Inowrocław |
Dystans | 5km i 10 km |
Oficjalna strona | https://bieg.souvre.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 39 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | 5 km | CZAS | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 425 | ZAGÓRNY MARCIN | KROSNO | ODRZAŃSKIE | 1988 | M30 | 1 | 00:17:39 | 00:35:37 | 1 | |
2 | 426 | TALAR PATRYCJA | POBIEDZISKA | KB UE POZNAŃ/ RUNNERS WORLD | 1986 | K30 | 1 | 00:18:03 | 00:37:08 | 1 | |
3 | 418 | WOŁOSZCZAK LESZEK | BYDGOSZCZ | 6. KILOMETR | 1990 | M20 | 1 | 00:18:19 | 00:37:12 | 2 | |
4 | 388 | SOBIERALSKI RAFAŁ | BRZOZA | RAFO TEEM | 1974 | M40 | 1 | 00:19:13 | 00:38:55 | 3 | |
5 | 303 | BAUMGART MATEUSZ | POZNAŃ | SOUVRE | 1991 | M20 | 2 | 00:18:40 | 00:39:19 | 4 | |
6 | 329 | GROCHOWIAK PIOTR | BARCIN | 1981 | M30 | 2 | 00:19:19 | 00:39:59 | 5 | ||
7 | 343 | KMITTA LESZEK | INOWROCŁAW | JANUSZE JOGGINGU | 1988 | M30 | 3 | 00:19:19 | 00:39:59 | 6 | |
8 | 323 | FLOREK PAWEŁ | BYDGOSZCZ | RUNADDICTS | 1986 | M30 | 4 | 00:20:12 | 00:41:11 | 7 | |
9 | 415 | WILK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | RUNADDICTS | 1983 | M30 | 5 | 00:20:32 | 00:41:24 | 8 | |
10 | 301 | BARCZAK RAFAŁ | ZŁOTÓW | 1975 | M40 | 2 | 00:20:34 | 00:41:43 | 9 | ||
11 | 320 | DUDZIŃSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | TEAM RUN GOŁAŃCZ | 1988 | M30 | 6 | 00:20:33 | 00:42:41 | 10 | |
12 | 308 | BONIECKI FILIP | PLEWISKA | 1986 | M30 | 7 | 00:21:37 | 00:43:42 | 11 | ||
13 | 411 | WARLIKOWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | KTÓRĘDY NA GIEWONT? | 1984 | M30 | 8 | 00:21:44 | 00:43:44 | 12 | |
14 | 331 | HAŃSKA IZABELA | INOWROCŁAW | 1990 | K20 | 1 | 00:21:26 | 00:43:49 | 2 | ||
15 | 378 | PNIEWSKI WIKTOR | INOWROCŁAW | 2001 | M20 | 3 | 00:21:35 | 00:44:24 | 13 | ||
16 | 428 | TOKARSKI DAMIAN | POTRKÓW KUJAWSKI | 1972 | M40 | 3 | 00:22:11 | 00:44:58 | 14 | ||
17 | 375 | PIOTROWSKI DOMINIK | CHODZIEŻ | TORTY DOMINIK PIOTROWSKI | 1980 | M30 | 9 | 00:22:18 | 00:45:04 | 15 | |
18 | 371 | NAMIEŚNIK KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | KRZYSIEKN | 1974 | M40 | 4 | 00:22:17 | 00:45:17 | 16 | |
19 | 372 | NOWAK SEBASTIAN | INOWROCŁAW | 1978 | M40 | 5 | 00:22:03 | 00:45:33 | 17 | ||
20 | 420 | ŻURAWSKI SŁAWOMIR | DZIAŁDOWO | 1968 | M50 | 1 | 00:22:43 | 00:45:35 | 18 | ||
21 | 327 | GOŁĘBIEWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | 1975 | M40 | 6 | 00:21:58 | 00:46:01 | 19 | ||
22 | 408 | TYJAS MAGDALENA | INOWROCŁAW | TYJAS | 1990 | K20 | 2 | 00:22:28 | 00:46:33 | 3 | |
23 | 377 | PŁUCIENNIK PAWEŁ | PODGAJ | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1974 | M40 | 7 | 00:22:55 | 00:46:33 | 20 | |
24 | 318 | DUDKOWIAK MICHAŁ | TORUŃ | RANDOM DRINKERS TEAM | 1984 | M30 | 10 | 00:22:56 | 00:46:49 | 21 | |
25 | 422 | RUSZKIEWICZ ŁUKASZ | PRZYŁĘKI | 1981 | M30 | 11 | 00:22:38 | 00:46:57 | 22 | ||
26 | 399 | SZYMAŃSKI DANIEL | IZBICA KUJAWSKA | S & S | 1981 | M30 | 12 | 00:23:18 | 00:47:25 | 23 | |
27 | 384 | RÓG RADOSŁAW | BALIN | 2000 | M20 | 4 | 00:22:52 | 00:47:48 | 24 | ||
28 | 319 | DUDZIAK DANIEL | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | 1979 | M40 | 8 | 00:23:26 | 00:48:13 | 25 | ||
29 | 324 | GLIWKA ARTUR | INOWROCŁAW | GLIWEK | 1980 | M30 | 13 | 00:23:06 | 00:48:20 | 26 | |
30 | 359 | ŁATKA MARCIN | BYDGOSZCZ | 1975 | M40 | 9 | 00:23:33 | 00:48:31 | 27 | ||
31 | 357 | LOREK JĘDRZEJ | POZNAŃ | #ŁÓDZKAOŚMIORNICA | 1992 | M20 | 5 | 00:24:06 | 00:48:50 | 28 | |
32 | 353 | KWIATKOWSKI PIOTR | BOŻEJEWICE | 1983 | M30 | 14 | 00:24:11 | 00:48:50 | 29 | ||
33 | 315 | CZERNIAK HENRYK | BORZYKOWO | KB KOSYNIER WRZEŚNIA | 1948 | M70+ | 1 | 00:24:27 | 00:48:54 | 30 | |
34 | 417 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1977 | M40 | 10 | 00:24:18 | 00:48:57 | 31 | ||
35 | 392 | STRACHANOWSKA JOANNA | INOWROCŁAW | 1990 | K20 | 3 | 00:24:10 | 00:49:01 | 4 | ||
36 | 328 | GORAJ PIOTR | SĄSPÓW | PIOTR GORAJ | 1999 | M20 | 6 | 00:23:41 | 00:49:04 | 32 | |
37 | 354 | LEWANDOWSKI MICHAŁ | ŁOCHOWO | 1979 | M40 | 11 | 00:24:02 | 00:49:23 | 33 | ||
38 | 385 | RYGIEWICZ WOJCIECH | WOLWARK | SPA KROPKA | 1965 | M50 | 2 | 00:23:44 | 00:49:32 | 34 | |
39 | 370 | MUNIAK RAFAŁ | TUSZYMA | 1991 | M20 | 7 | 00:24:19 | 00:49:36 | 35 | ||
40 | 360 | ŁUKIEWICZ AGNIESZKA | JANIKÓW | 1981 | K30 | 2 | 00:24:01 | 00:49:40 | 5 | ||
41 | 310 | BORAKIEWICZ PRZEMYSŁAW | GOŁAŃCZ | TEAM RUN GOŁAŃCZ | 1984 | M30 | 15 | 00:23:43 | 00:49:44 | 36 | |
42 | 352 | KUBS JAKUB | ŁÓDŹ | ŁDZ | 1989 | M30 | 16 | 00:23:54 | 00:49:52 | 37 | |
43 | 346 | KRYSZTOFIAK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | ULUNG TEAM | 1978 | M40 | 12 | 00:24:08 | 00:49:56 | 38 | |
44 | 395 | SZCZYGIEŁ PIOTREK | TILBURG | 1987 | M30 | 17 | 00:24:25 | 00:50:12 | 39 | ||
45 | 316 | CZYŻEWSKA HONORATA | INOWROCŁAW | 1979 | K40 | 1 | 00:24:14 | 00:50:25 | 6 | ||
46 | 309 | BORAKIEWICZ AGNIESZKA | GOŁANCZ | TEAM RUN GOŁAŃCZ | 1985 | K30 | 3 | 00:24:30 | 00:50:26 | 7 | |
47 | 312 | BUJAK KAROL | JANIKOWO | 1973 | M40 | 13 | 00:24:38 | 00:50:31 | 40 | ||
48 | 335 | JACKIEWICZ MAREK | KRUSZWICA | 1965 | M50 | 3 | 00:24:38 | 00:50:41 | 41 | ||
49 | 367 | MODLINSKI SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1975 | M40 | 14 | 00:24:31 | 00:50:44 | 42 | |
50 | 401 | SZYPERSKI PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1979 | M40 | 15 | 00:24:26 | 00:51:07 | 43 | |
51 | 333 | HRYCZ PAWEŁ | TORUŃ | KIBICE POMORKA TEAM | 1974 | M40 | 16 | 00:25:31 | 00:51:32 | 44 | |
52 | 386 | SIKORA ANTONI | GĄSAWA | ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 | 1949 | M70+ | 2 | 00:25:19 | 00:51:35 | 45 | |
53 | 409 | TYMCZEWSKA ALICJA | GNIEZNO | TYMOLE TEAM | 1998 | K20 | 4 | 00:24:49 | 00:51:50 | 8 | |
54 | 366 | MICHNIEWICZ PIOTR | TORUŃ | SUCHAREM ZASIAŁ | 1985 | M30 | 18 | 00:25:27 | 00:52:04 | 46 | |
55 | 340 | KACZMAREK ADAM | MOGILNO | 1967 | M50 | 4 | 00:25:03 | 00:52:22 | 47 | ||
56 | 306 | BIEGAŁA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | RENEGAT | 1982 | K30 | 4 | 00:25:31 | 00:52:24 | 9 | |
57 | 391 | SÓJKOWSKI DARIUSZ | GNIEWKOWO | 1987 | M30 | 19 | 00:24:39 | 00:52:31 | 48 | ||
58 | 376 | PŁUCIENNIK AGNIESZKA | PODGAJ | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1975 | K40 | 2 | 00:25:44 | 00:52:55 | 10 | |
59 | 374 | OLEJNIK SEBASTIAN | INOWROCŁAW | 1989 | M30 | 20 | 00:26:27 | 00:53:02 | 49 | ||
60 | 427 | TOKARSKA ANETA | 1975 | K40 | 3 | 00:26:22 | 00:53:04 | 11 | |||
61 | 314 | CZERNIAK ELŻBIETA | BORZYKOWO | KB KOSYNIER WRZEŚNIA | 1954 | K60 | 1 | 00:26:19 | 00:53:11 | 12 | |
62 | 129 | ŁONIEWSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1985 | M30 | 21 | 00:26:20 | 00:53:16 | 50 | ||
63 | 305 | BĄKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | 1982 | M30 | 22 | 00:26:05 | 00:53:30 | 51 | ||
64 | 362 | MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA | BYDGOSZCZ | 1988 | K30 | 5 | 00:26:06 | 00:53:30 | 13 | ||
65 | 396 | SZESZUŁA SEBASTIAN | POZNAŃ | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | 1992 | M20 | 8 | 00:25:44 | 00:53:31 | 52 | |
66 | 393 | SYSKA IZABELA | ŁĘCZYCA | 2000 | K20 | 5 | 00:25:39 | 00:53:46 | 14 | ||
67 | 406 | TOPÓLNIAK NATALIA | KUTNO | KUTNO BIEGA | 1993 | K20 | 6 | 00:25:39 | 00:53:46 | 15 | |
68 | 322 | FABIAŃSKI PIOTR | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1975 | M40 | 17 | 00:25:40 | 00:53:46 | 53 | |
69 | 412 | WAWRZYNIAK DAWID | BYDGOSZCZ | 1987 | M30 | 23 | 00:26:53 | 00:53:59 | 54 | ||
70 | 365 | MICHNIEWICZ MARTA | TORUŃ | SUCHAREM ZASIAŁ | 1985 | K30 | 6 | 00:26:26 | 00:54:07 | 16 | |
71 | 382 | REDLAK TOMASZ | WITKOWO | 1974 | M40 | 18 | 00:26:26 | 00:54:22 | 55 | ||
72 | 405 | TOMECKI ARKADIUSZ | GNIEZNO | WITKOWO BIEGA | 1976 | M40 | 19 | 00:26:26 | 00:54:22 | 56 | |
73 | 364 | MELER JAKUB | KRUSZWICA | TEAM JAM-POŻ | 1987 | M30 | 24 | 00:26:44 | 00:54:28 | 57 | |
74 | 337 | JAROSZEWSKI MICHAŁ | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | 1959 | M60 | 1 | 00:26:25 | 00:54:29 | 58 | ||
75 | 363 | MECHELEWSKA AGNIESZKA | ZŁOTÓW | 1986 | K30 | 7 | 00:27:38 | 00:54:43 | 17 | ||
76 | 381 | PORADA CEZARY | TORUŃ | 1975 | M40 | 20 | 00:26:12 | 00:54:50 | 59 | ||
77 | 368 | MODRAK MACIEJ | GRUDZIĄDZ | PARKRUN GRUDZIĄDZ | 1969 | M50 | 5 | 00:25:44 | 00:54:56 | 60 | |
78 | 421 | SZUDZIK ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1993 | M20 | 9 | 00:26:21 | 00:55:10 | 61 | ||
79 | 355 | LIPIŃSKI MAREK | TORUŃ | 1978 | M40 | 21 | 00:26:39 | 00:55:30 | 62 | ||
80 | 307 | BŁASZAK SŁAWOMIR | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | 1980 | M30 | 25 | 00:26:26 | 00:55:37 | 63 | ||
81 | 410 | URBANIAK SŁAWEK | PIOTRKOWICE | 1972 | M40 | 22 | 00:30:14 | 00:55:50 | 64 | ||
82 | 317 | CZYŻEWSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 1975 | M40 | 23 | 00:27:13 | 00:55:55 | 65 | ||
83 | 407 | TRAFAS KANECKA AGNIESZKA | ŚLESIN | 1969 | K50 | 1 | 00:26:50 | 00:56:02 | 18 | ||
84 | 326 | GNUTEK JAKUB | INOWROCLAW | MAGNUM | 2001 | M20 | 10 | 00:24:37 | 00:56:10 | 66 | |
85 | 404 | KOWALCZYK WERONIKA | WROCŁAW | SVTEAM | 1999 | K20 | 7 | 00:26:43 | 00:56:13 | 19 | |
86 | 403 | ŚWIATOWY RYSZARD | BYDGOSZCZ | DAWNA KRWI | 1973 | M40 | 24 | 00:27:01 | 00:56:35 | 67 | |
87 | 413 | WEIGEL ADRIAN | KLUCZBORK | KOMORZNO FOOTBALL CLUB | 1995 | M20 | 11 | 00:26:14 | 00:56:50 | 68 | |
88 | 351 | KUBIK DAMIAN | OPOLE | SVTEAM | 1998 | M20 | 12 | 00:26:14 | 00:56:52 | 69 | |
89 | 383 | RÓG MATEUSZ | GNIEWKOWO | 2003 | M20 | 13 | 00:25:39 | 00:56:53 | 70 | ||
90 | 424 | DANIELEK PIOTR | BYDGOSZCZ | 1976 | M40 | 25 | 00:27:18 | 00:57:18 | 71 | ||
91 | 332 | HOFFMANN KAROLINA | JANIKOWO | 1978 | K40 | 4 | 00:27:55 | 00:57:22 | 20 | ||
92 | 394 | SZADKOWSKA EWA | STRZELNO | 1979 | K40 | 5 | 00:27:38 | 00:57:24 | 21 | ||
93 | 341 | KANECKI ROMAN | ŚLESIN | 1972 | M40 | 26 | 00:27:38 | 00:57:32 | 72 | ||
94 | 325 | GŁOWIŃSKI KRYSTIAN | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1996 | M20 | 14 | 00:29:16 | 00:57:55 | 73 | ||
95 | 400 | SZYMAŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | 1984 | M30 | 26 | 00:28:27 | 00:58:00 | 74 | ||
96 | 356 | LIWOCH MATEUSZ | MYSZKÓW | KONGRES | 1998 | M20 | 15 | 00:29:22 | 00:58:16 | 75 | |
97 | 348 | KUBIAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | 1962 | K50 | 2 | 00:28:51 | 00:58:46 | 22 | ||
98 | 397 | SZESZYCKI KAROL | KROTOSZYN | SV TEAM | 1997 | M20 | 16 | 00:30:23 | 00:59:59 | 76 | |
99 | 389 | JANISZEWSKI MATEUSZ | SKIERNIEWICE | 1990 | M20 | 17 | 00:29:16 | 01:00:27 | 77 | ||
100 | 330 | HAGAR LENA | RZENISZÓW | 2001 | K20 | 8 | 00:29:21 | 01:00:35 | 23 | ||
101 | 344 | KOSTRZEWSKA JOLANTA | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | 1982 | K30 | 8 | 00:30:06 | 01:00:54 | 24 | ||
102 | 361 | MACIEJEWSKA BEATA | KONIN | 1986 | K30 | 9 | 00:31:56 | 01:04:41 | 25 | ||
103 | 311 | BUDZYŃSKI KLAUDIUSZ | RYDZYNA | PROGRESS SERVICE 2BE | 1992 | M20 | 18 | 00:30:50 | 01:04:58 | 78 | |
104 | 402 | ŚMIGIELSKA MAGDALENA | ZBYTOWO | 1982 | K30 | 10 | 00:30:42 | 01:05:17 | 26 | ||
105 | 369 | MOTYLIŃSKI MAREK | BYDGOSZCZ | 1972 | M40 | 27 | 00:29:59 | 01:05:46 | 79 | ||
106 | 338 | JĘDRZEJEWSKA-KOCIK KAROLINA | CZEMPIŃ | 1977 | K40 | 6 | 00:31:51 | 01:06:46 | 27 | ||
107 | 349 | KUBIAK MARIUSZ | BYDGOSZCZ | 2000 | M20 | 19 | 00:36:51 | 01:17:19 | 80 | ||
108 | 423 | SUPIERZ SYLWIA | JELENIA GÓRA | ROBERT ZALEWSKI | 00:40:42 | 01:23:03 | |||||
109 | 419 | ZALEWSKI ROBERT | WROCŁAW | SVTEAM | 1971 | M40 | 28 | 00:40:42 | 01:23:03 | 81 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | CZAS | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | FELCZAK JAKUB | BYDGOSZCZ | STANDARD | 1994 | M20 | 1 | 00:16:16 | 1 | ||
2 | 74 | JAGIELSKA EWA | WYSZKÓW | LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA | STANDARD | 1982 | K30 | 1 | 00:17:17 | 1 | |
3 | 133 | MAĆKOWSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | UPS BYDGOSZCZ | STANDARD | 1986 | M30 | 1 | 00:17:33 | 2 | |
4 | 241 | WASZCZUK TOMASZ | SZCZECIN | WASZCZUK TEAM | PREMIUM | 1980 | M30 | 2 | 00:17:52 | 3 | |
5 | 234 | ŚLĘZAK ROBERT | SZCZEKOCINY | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | PREMIUM | 1976 | M40 | 1 | 00:18:08 | 4 | |
6 | 95 | KAZIMIERSKA KLAUDIA | WŁOCŁAWEK | LKS VECTRA | STANDARD | 2001 | K20 | 1 | 00:18:22 | 2 | |
7 | 169 | NOWAKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | ALPIMADE TEAM | STANDARD | 1991 | K20 | 2 | 00:18:50 | 3 | |
8 | 141 | MATERN ANDRZEJ | ŚWIECIE | PGB SPORTOWA PACZKA | STANDARD | 1973 | M40 | 2 | 00:19:21 | 5 | |
9 | 173 | OLSZEWSKI ARKADIUSZ | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW BIEGA | STANDARD | 1988 | M30 | 3 | 00:19:54 | 6 | |
10 | 9 | BENETURSKI ADAM | PAKOŚĆ | STANDARD | 1986 | M30 | 4 | 00:19:54 | 7 | ||
11 | 227 | SZUKALSKI RAFAŁ | INOWROCŁAW | INOWROCŁW BIEGA | STANDARD | 1975 | M40 | 3 | 00:20:10 | 8 | |
12 | 43 | FURTAK TOMASZ | MOGILNO | MOGILNO TEAM | STANDARD | 1974 | M40 | 4 | 00:20:11 | 9 | |
13 | 2 | ANDLER DANIEL | INOWROCŁAW | STANDARD | 1988 | M30 | 5 | 00:20:16 | 10 | ||
14 | 81 | JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | STANDARD | 1972 | M40 | 5 | 00:20:20 | 11 | ||
15 | 159 | NAWROCKA SYLWIA | INOWROCŁAW | TEAM PASJA INOWROCŁAW | STANDARD | 1989 | K30 | 2 | 00:21:45 | 4 | |
16 | 160 | NAWROCKI MARIUSZ | INOWROCŁAW | TEAM PASJA INOWROCŁAW | STANDARD | 1982 | M30 | 6 | 00:21:46 | 12 | |
17 | 250 | WYSOCKI ZBIGNIEW | BARCIN | SLIMAKI BARCIN | STANDARD | 1967 | M50 | 1 | 00:21:52 | 13 | |
18 | 29 | CZERWIŃSKI MARCIN | KRUSZWICA | BB 06 | PREMIUM | 1985 | M30 | 7 | 00:21:58 | 14 | |
19 | 121 | LIGOCKI FILIP | INOWROCŁAW | AWF GORZÓW | PREMIUM | 1998 | M20 | 2 | 00:22:00 | 15 | |
20 | 186 | PIOTROWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1986 | M30 | 8 | 00:22:16 | 16 | ||
21 | 30 | CZYŻEWSKI DANIEL | BARCIN | #SLIMAKIBARCIN | STANDARD | 1995 | M20 | 3 | 00:22:17 | 17 | |
22 | 228 | SZULC RAFAL | TARKOWO DOLNE | PREGRES | STANDARD | 1984 | M30 | 9 | 00:22:24 | 18 | |
23 | 71 | HAJDUKIEWICZ MIROSŁAW | WĄBRZEŹNO | STANDARD | 1989 | M30 | 10 | 00:22:29 | 19 | ||
24 | 76 | JANCY KAMILA | INOWROCŁAW | BARBELLSQUAD INOWROCŁAW | PREMIUM | 1988 | K30 | 3 | 00:22:30 | 5 | |
25 | 132 | MACIŃSKI WALDEMAR | BYDGOSZCZ | PREMIUM | 1982 | M30 | 11 | 00:22:30 | 20 | ||
26 | 192 | POTRZEBOWSKI KAMIL | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1986 | M30 | 12 | 00:22:34 | 21 | ||
27 | 269 | KMITA PATRYK | INOWROCŁAW | VIP SOUVRE | 1990 | M20 | 4 | 00:22:41 | 22 | ||
28 | 112 | KRZYZANOWSKI LUKASZ | GNIEZNO | PREMIUM | 1989 | M30 | 13 | 00:22:42 | 23 | ||
29 | 232 | SZYMCZAK TOMASZ | KOŁODZIEJEWO | PREMIUM | 1985 | M30 | 14 | 00:22:47 | 24 | ||
30 | 110 | KRUSZYNA ROBERT | DZIEMIONNA | STANDARD | 1978 | M40 | 6 | 00:22:55 | 25 | ||
31 | 149 | MICHALAK MAREK | KRUSZWICA | STANDARD | 1984 | M30 | 15 | 00:22:56 | 26 | ||
32 | 48 | GAWROŃSKI MATEUSZ | BARCIN | STANDARD | 1991 | M20 | 5 | 00:23:04 | 27 | ||
33 | 201 | RZADKOWALSKI DARIUSZ | INOWROCŁAW | AWF GORZÓW | PREMIUM | 1998 | M20 | 6 | 00:23:07 | 28 | |
34 | 144 | MAZAN ARKADIUSZ | KALISZ | STANDARD | 1971 | M40 | 7 | 00:23:24 | 29 | ||
35 | 182 | PAWŁOWSKI MATEUSZ | DĄBROWA BISKUPIA | PREMIUM | 1991 | M20 | 7 | 00:23:24 | 30 | ||
36 | 158 | MURYN GRZEGORZ | OBORA | VIP SOUVRE | 1985 | M30 | 16 | 00:23:26 | 31 | ||
37 | 203 | SAK JOANNA | INOWROCŁAW | DRUŻYNA SZPIKU/ BBL INOWROCŁAW | STANDARD | 1989 | K30 | 4 | 00:23:29 | 6 | |
38 | 73 | IMAŃSKA MONIKA | INOWROCŁAW | RENEGAT | STANDARD | 1982 | K30 | 5 | 00:23:30 | 7 | |
39 | 239 | URBAN STANISŁAW | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1962 | M50 | 2 | 00:23:32 | 32 | ||
40 | 69 | GWIZDALSKA MARTA | WŁOCŁAWEK | STANDARD | 1986 | K30 | 6 | 00:23:39 | 8 | ||
41 | 6 | BARANOWSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1973 | M40 | 8 | 00:23:40 | 33 | ||
42 | 168 | NOWAK WIKTOR | MARKOWICE | PREMIUM | 2004 | M20 | 8 | 00:23:54 | 34 | ||
43 | 215 | SÓJKA AGNIESZKA | TORUŃ | STANDARD | 1982 | K30 | 7 | 00:24:08 | 9 | ||
44 | 266 | STACHEWICZ IWONA | TORUŃ | VIP SOUVRE | 1987 | K30 | 8 | 00:24:09 | 10 | ||
45 | 62 | GREINERT MICHAŁ | INOWROCŁAW | STANDARD | 1970 | M40 | 9 | 00:24:14 | 35 | ||
46 | 222 | SYLWESTRUK MARTA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1985 | K30 | 9 | 00:24:29 | 11 | ||
47 | 57 | GRABOWSKA JOANNA | TORUŃ | STANDARD | 1975 | K40 | 1 | 00:24:37 | 12 | ||
48 | 208 | SITKO ARKADIUSZ | KOŁODZIEJEWO | SZYBKIE RYSIE TEAM | STANDARD | 1977 | M40 | 10 | 00:24:42 | 36 | |
49 | 177 | PAŁUBIAK DAWID | SŁOPNICE | REBELRUNNERS | VIP SOUVRE | 2000 | M20 | 9 | 00:24:46 | 37 | |
50 | 77 | JANICKI MATEUSZ | DĄBROWA | JANICCY TEAM | STANDARD | 1983 | M30 | 17 | 00:24:48 | 38 | |
51 | 148 | MELLER KRZYSZTOF | MOGILNO | STANDARD | 1983 | M30 | 18 | 00:24:48 | 39 | ||
52 | 270 | SKIERA KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | VIP SOUVRE | 1976 | M40 | 11 | 00:24:48 | 40 | ||
53 | 198 | RÓG ADAM | BALIN | STANDARD | 1973 | M40 | 12 | 00:24:50 | 41 | ||
54 | 105 | KORZENIOWSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1985 | K30 | 10 | 00:24:55 | 13 | ||
55 | 167 | NOWAK MAGDALENA | INOWROCŁAW | RENEGAT | STANDARD | 1984 | K30 | 11 | 00:24:56 | 14 | |
56 | 265 | DUDZIAK SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1994 | M20 | 10 | 00:25:07 | 42 | ||
57 | 13 | BORAKIEWICZ NATALIA | GOŁAŃCZ | STANDARD | 1991 | K20 | 3 | 00:25:08 | 15 | ||
58 | 253 | ZAJĄCZKOWSKI PATRYK | GNIEWKOWO | CHARLIE. PE | PREMIUM | 1993 | M20 | 11 | 00:25:08 | 43 | |
59 | 100 | KOLIŃSKA SYLWIA | GOŁAŃCZ | STANDARD | 1977 | K40 | 2 | 00:25:09 | 16 | ||
60 | 22 | CESARZ KLAUDIA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 2004 | K20 | 4 | 00:25:11 | 17 | ||
61 | 175 | OSTROWSKI SZYMON | BYDGOSZCZ | TEAM_ZABIEGANEDNI | PREMIUM | 1991 | M20 | 12 | 00:25:11 | 44 | |
62 | 80 | JASIŃSKI MACIEJ | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1970 | M40 | 13 | 00:25:14 | 45 | ||
63 | 104 | KOPROWSKI RYSZARD | TOMASZÓW LUBELSKI | PREMIUM | 1957 | M60 | 1 | 00:25:16 | 46 | ||
64 | 156 | VOLLMAYR WIKTOR | WROCŁAW | PREMIUM | 2000 | M20 | 13 | 00:25:17 | 47 | ||
65 | 146 | MELKOWSKI MAREK | ŁĘCZYCA | STANDARD | 1985 | M30 | 19 | 00:25:24 | 48 | ||
66 | 89 | KALA MICHAŁ | ŁABISZYN | PREMIUM | 1984 | M30 | 20 | 00:25:31 | 49 | ||
67 | 204 | SARNECKI SŁAWOMIR | JANIKOWO | STANDARD | 1976 | M40 | 14 | 00:25:33 | 50 | ||
68 | 125 | ŁADA ŁUKASZ | RADZIEJÓW | PREMIUM | 1985 | M30 | 21 | 00:25:37 | 51 | ||
69 | 75 | JAGIEŁO RADEK | INOWROCŁAW | DECAHLON TEAM INOWROCŁAW | STANDARD | 1978 | M40 | 15 | 00:25:41 | 52 | |
70 | 99 | KOFEL-DUDZIAK MONIKA | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | STANDARD | 1981 | K30 | 12 | 00:25:44 | 18 | ||
71 | 212 | SŁAWSKI ARKADIUSZ | GOLINA | MORSY KONIN | VIP SOUVRE | 1976 | M40 | 16 | 00:25:45 | 53 | |
72 | 224 | SZOZDA TOMASZ | ZAMOŚĆ | 2BE | PREMIUM | 1990 | M20 | 14 | 00:25:45 | 54 | |
73 | 347 | KRZEMIŃSKA JOLANTA | BYDGOSZCZ | STANDARD | 1983 | K30 | 13 | 00:25:46 | 19 | ||
74 | 54 | GOŁASZEWSKI GRZEGORZ | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1983 | M30 | 22 | 00:25:48 | 55 | ||
75 | 178 | PAŃCZYK GERARD | INOWROCŁAW | STANDARD | 1954 | M60 | 2 | 00:25:51 | 56 | ||
76 | 1 | ALBIŃSKI MARIUSZ | INOWROCŁAW | STANDARD | 1986 | M30 | 23 | 00:26:01 | 57 | ||
77 | 10 | BIERNACKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1990 | M20 | 15 | 00:26:03 | 58 | ||
78 | 28 | CZAJKOWSKA EWA | WĄGROWIEC | SZALONE ONE | PREMIUM | 1975 | K40 | 3 | 00:26:05 | 20 | |
79 | 66 | GRZEMPKA IZABELA | KOSTRZYN | SZALONE ONE | PREMIUM | 1972 | K40 | 4 | 00:26:05 | 21 | |
80 | 199 | RYBSKI KAMIL | TORUŃ | REEBOK RUN CREW | STANDARD | 1982 | M30 | 24 | 00:26:09 | 59 | |
81 | 183 | PIETRZAK MICHAŁ | SZUBIN | BBL SZUBIN | STANDARD | 1985 | M30 | 25 | 00:26:17 | 60 | |
82 | 209 | SKOCZYLAS RYSZARD | MIŃSK MAZOWIECKI | DZIKIE KUNY | PREMIUM | 1981 | M30 | 26 | 00:26:18 | 61 | |
83 | 58 | GRABOWSKI KAMIL | INOWROCŁAW | STANDARD | 1984 | M30 | 27 | 00:26:19 | 62 | ||
84 | 109 | KRUSZYNA RENATA | DZIEMIONNA | STANDARD | 1984 | K30 | 14 | 00:26:20 | 22 | ||
85 | 96 | KĄKOLEWSKA MARTA | LISZKOWO | PREMIUM | 1986 | K30 | 15 | 00:26:21 | 23 | ||
86 | 210 | SKORUPKA RADEK | BYDGOSZCZ | ULUNG TEAM | STANDARD | 1979 | M40 | 17 | 00:26:22 | 63 | |
87 | 137 | MAREK LUCJAN | BARCIN | 1982 | STANDARD | 1982 | M30 | 28 | 00:26:23 | 64 | |
88 | 231 | SZYMCZAK MAŁGORZATA | KOŁODZIEJEWO | STANDARD | 1987 | K30 | 16 | 00:26:29 | 24 | ||
89 | 189 | POLAK PAWEŁ | INOWROCŁAW | STANDARD | 1992 | M20 | 16 | 00:26:30 | 65 | ||
90 | 46 | GAWROŃSKA BOŻENA | BARCIN | STANDARD | 1963 | K50 | 1 | 00:26:31 | 25 | ||
91 | 83 | JEDRASIK PAWEŁ | GNIEWKOWO | INDYWIDUALNIE | PREMIUM | 1987 | M30 | 29 | 00:26:33 | 66 | |
92 | 94 | KASZYŃSKI ARTUR | LUBLIN | 2BE | PREMIUM | 1990 | M20 | 17 | 00:26:48 | 67 | |
93 | 147 | MELLER JAROSŁAW | GĘBICE | STANDARD | 1993 | M20 | 18 | 00:26:49 | 68 | ||
94 | 25 | CIARKOWSKI MIROSŁAW | INOWROCŁAW | STANDARD | 1979 | M40 | 18 | 00:26:51 | 69 | ||
95 | 79 | JARLAK MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | STANDARD | 1989 | M30 | 30 | 00:26:51 | 70 | ||
96 | 101 | KOMISARCZYK IWONA | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW BIEGA | STANDARD | 1972 | K40 | 5 | 00:26:59 | 26 | |
97 | 16 | BUCZEK ANGELIKA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1991 | K20 | 5 | 00:27:11 | 27 | ||
98 | 17 | BUCZEK RAFAŁ | INOWROCŁAW | STANDARD | 1989 | M30 | 31 | 00:27:11 | 71 | ||
99 | 44 | GACKA JOANNA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1977 | K40 | 6 | 00:27:12 | 28 | ||
100 | 213 | SMOLIŃSKI PIOTR | SZUBIN | PREMIUM | 1968 | M50 | 3 | 00:27:14 | 72 | ||
101 | 225 | SZTORC BARTŁOMIEJ | ZAMOŚĆ | 2BE THE BEST TEAM | PREMIUM | 1997 | M20 | 19 | 00:27:15 | 73 | |
102 | 251 | WYSOKIŃSKI SŁAWOMIR | TARKOWO GÓRNE | SPRINT TARKOWO GÓRNE | PREMIUM | 1955 | M60 | 3 | 00:27:16 | 74 | |
103 | 268 | JARZĄBEK SEBASTIAN | LUBLIN | STANDARD | 1992 | M20 | 20 | 00:27:17 | 75 | ||
104 | 85 | JENDRZEJCZAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | BARBELL SQUAD INOWROCŁAW | STANDARD | 1972 | K40 | 7 | 00:27:19 | 29 | |
105 | 122 | LIPINSKI SZYMON | GNIEWKOWO | PREMIUM | 1997 | M20 | 21 | 00:27:33 | 76 | ||
106 | 7 | BARCZAK AGNIESZKA | LUDZISKO | AGNIESZKAB | PREMIUM | 1981 | K30 | 17 | 00:27:34 | 30 | |
107 | 37 | DZIELAK MARTA | INOWROCŁAW | SAPER TEAM | STANDARD | 1998 | K20 | 6 | 00:27:35 | 31 | |
108 | 102 | KOPEĆ MICHAŁ | GNIEWKOWO | PERKOWO | STANDARD | 1999 | M20 | 22 | 00:27:42 | 77 | |
109 | 247 | WÓJCIK MARIKA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | VIP SOUVRE | 1992 | K20 | 7 | 00:27:44 | 32 | |
110 | 34 | DUDEK KATARZYNA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1985 | K30 | 18 | 00:27:52 | 33 | ||
111 | 24 | CHMIELEWSKI IRENEUSZ | TORUŃ | CZARNE STOPY SM.BYDGOSZCZ | STANDARD | 1961 | M50 | 4 | 00:27:53 | 78 | |
112 | 72 | HULISZ KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1987 | M30 | 32 | 00:27:54 | 79 | ||
113 | 221 | STEMPOROWSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | STANDARD | 2002 | M20 | 23 | 00:27:54 | 80 | ||
114 | 117 | KUŻAJ SŁAWOMIR | PIŁA | PIŁA | VIP SOUVRE | 1965 | M50 | 5 | 00:27:55 | 81 | |
115 | 97 | KĄKOLEWSKI MAREK | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1984 | M30 | 33 | 00:27:56 | 82 | ||
116 | 262 | JELIŃSKA NATALIA | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | PREMIUM | 1991 | K20 | 8 | 00:27:57 | 34 | ||
117 | 118 | KWIATKOWSKA AGNIESZKA | CZERNIKOWO | STANDARD | 1981 | K30 | 19 | 00:27:57 | 35 | ||
118 | 207 | SIMINSKA MONIKA | SŁOŃSKO | RENEGAT | STANDARD | 1982 | K30 | 20 | 00:27:58 | 36 | |
119 | 20 | BUŁAWA BRAJAN | ZŁOTÓW | STANDARD | 1992 | M20 | 24 | 00:28:01 | 83 | ||
120 | 106 | KOSIŃSKA PATRYCJA | BYDGOSZCZ | #ADR! | STANDARD | 1992 | K20 | 9 | 00:28:01 | 37 | |
121 | 140 | MASTALERSKI ADAM | TORUŃ | VIP SOUVRE | 2002 | M20 | 25 | 00:28:04 | 84 | ||
122 | 65 | GRZEGRZUŁKA PAULINA | INOWROCLAWSKI | STANDARD | 1986 | K30 | 21 | 00:28:05 | 38 | ||
123 | 139 | MASŁYSZ MARCIN | TORUŃ | WKURW_TEAM | PREMIUM | 1987 | M30 | 34 | 00:28:07 | 85 | |
124 | 90 | KANIEWSKA ALICJA | KCYNIA | AKTYWNA KCYNIA | PREMIUM | 1981 | K30 | 22 | 00:28:08 | 39 | |
125 | 91 | KANIEWSKI ŁUKASZ | KCYNIA | AKTYWNA KCYNIA | PREMIUM | 1981 | M30 | 35 | 00:28:08 | 86 | |
126 | 166 | NOWAK ANNA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1979 | K40 | 8 | 00:28:10 | 40 | ||
127 | 36 | DZIELAK ARTUR | INOWROCŁAW | SAPER TEAM | STANDARD | 1971 | M40 | 19 | 00:28:17 | 87 | |
128 | 164 | NIZWANTOWSKI RAFAŁ | WĄBRZEŹNO | PRZEPUKLINA RUN TEAM | STANDARD | 1983 | M30 | 36 | 00:28:22 | 88 | |
129 | 190 | POLAWSKI MARCIN | SZUBIN | BBL SZUBIN | PREMIUM | 1976 | M40 | 20 | 00:28:27 | 89 | |
130 | 21 | CELANOWICZ LIDIA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1981 | K30 | 23 | 00:28:30 | 41 | ||
131 | 52 | GŁOWACKI MARCIN | INOWROCŁAW | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | STANDARD | 1978 | M40 | 21 | 00:28:36 | 90 | |
132 | 114 | KUCHARCZYK PATRYK | KIELCE | VIP SOUVRE | 1996 | M20 | 26 | 00:28:44 | 91 | ||
133 | 246 | WOŹNIAK MARTA | SZPETAL GÓRNY | STANDARD | 1981 | K30 | 24 | 00:28:48 | 42 | ||
134 | 195 | ROGULSKA MONIA | TORUŃ | PREMIUM | 1981 | K30 | 25 | 00:28:54 | 43 | ||
135 | 41 | FENGLER MAGDALENA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1966 | K50 | 2 | 00:28:59 | 44 | ||
136 | 248 | WRÓBLEWSKA OLIWIA | BARCIN | PREMIUM | 2004 | K20 | 10 | 00:28:59 | 45 | ||
137 | 130 | ŁUCZAK OLGA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1999 | K20 | 11 | 00:29:00 | 46 | ||
138 | 92 | KARMONIK MONIKA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1981 | K30 | 26 | 00:29:01 | 47 | ||
139 | 259 | ZIELIŃSKI MARCIN | ŁOMŻA | CHCĘ WIĘCEJ !!! | VIP SOUVRE | 1985 | M30 | 37 | 00:29:03 | 92 | |
140 | 19 | BUŁAT EDWARD | GNIEZNO | PREMIUM | 1955 | M60 | 4 | 00:29:07 | 93 | ||
141 | 120 | LEWANDOWSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1991 | K20 | 12 | 00:29:08 | 48 | ||
142 | 150 | MICHNIEWICZ MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | STANDARD | 1979 | K40 | 9 | 00:29:15 | 49 | ||
143 | 151 | MIELCARZEWICZ PAWEŁ | JERZYKOWO | PREMIUM | 1982 | M30 | 38 | 00:29:17 | 94 | ||
144 | 261 | ŻYWICA KATARZYNA | MOGILNO | BBL MOGILNO | PREMIUM | 1974 | K40 | 10 | 00:29:17 | 50 | |
145 | 254 | ZALEWSKA HANNA | TORUŃ | PREMIUM | 1973 | K40 | 11 | 00:29:18 | 51 | ||
146 | 60 | GRACZYK ANNA | PIERANIE | PREMIUM | 1985 | K30 | 27 | 00:29:19 | 52 | ||
147 | 243 | WISNIEWSKI ANDRZEJ | TORUN | PREMIUM | 1984 | M30 | 39 | 00:29:20 | 95 | ||
148 | 252 | ZACHAJ PATRYK | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1998 | M20 | 27 | 00:29:20 | 96 | ||
149 | 26 | CIESIELSKI KRZYSZTOF | GNIEZNO | FAST WALKER | PREMIUM | 1955 | M60 | 5 | 00:29:29 | 97 | |
150 | 134 | MAJER KAROLINA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1987 | K30 | 28 | 00:29:29 | 53 | ||
151 | 107 | KOWALSKA MAGDALENA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1989 | K30 | 29 | 00:29:35 | 54 | ||
152 | 257 | ZIELI?SKA LUCYNA | DABROWA BISKUPIA | TEAM PASJA INOWROCLAW | STANDARD | 1985 | K30 | 30 | 00:29:42 | 55 | |
153 | 87 | JUCHACZ MICHAŁ | INOWROCŁAW | DZIKI Z BALCZEWA | STANDARD | 1978 | M40 | 22 | 00:29:44 | 98 | |
154 | 176 | PALACZ AGNIESZKA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1970 | K40 | 12 | 00:29:44 | 56 | ||
155 | 206 | SIEKIERKA KATARZYNA | BARCIN | STANDARD | 1982 | K30 | 31 | 00:29:44 | 57 | ||
156 | 55 | GNUTEK GOSIA | INOWROCŁAW | MAGNUM | STANDARD | 1978 | K40 | 13 | 00:29:45 | 58 | |
157 | 53 | GNUTEK RAFAŁ | INOWROCŁAW | MAGNUM | STANDARD | 1977 | M40 | 23 | 00:29:45 | 99 | |
158 | 86 | JĘDRZEJEWSKA OLGA | MCHOWO | STANDARD | 1994 | K20 | 13 | 00:30:06 | 59 | ||
159 | 184 | PIETRZAK SŁAWOMIR | BRDÓW | S & S | STANDARD | 1990 | M20 | 28 | 00:30:07 | 100 | |
160 | 23 | CHEŁMINIAK JAKUB | INOWROCŁAW | MKS INOWROCŁAW | STANDARD | 2002 | M20 | 29 | 00:30:08 | 101 | |
161 | 63 | GRONOSTAJSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1987 | K30 | 32 | 00:30:11 | 60 | ||
162 | 42 | FRĄTCZAK MACIEJ | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1971 | M40 | 24 | 00:30:13 | 102 | ||
163 | 136 | MALUDZIŃSKA ALEKSANDRA | WOLWARK | BBL SZUBIN | PREMIUM | 1983 | K30 | 33 | 00:30:16 | 61 | |
164 | 157 | MURAWKA ŁUKASZ | KUSOWO | PREMIUM | 1983 | M30 | 40 | 00:30:19 | 103 | ||
165 | 220 | STEMPOROWSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | PREMIUM | 1979 | K40 | 14 | 00:30:22 | 62 | |
166 | 67 | GUMOWSKA ANETA | BYDGOSZCZ | PREMIUM | 1981 | K30 | 34 | 00:30:23 | 63 | ||
167 | 11 | BIERZA EMANUEL | SIEWIERZ | BIERZATELEFON TEAM | PREMIUM | 1993 | M20 | 30 | 00:30:24 | 104 | |
168 | 113 | KUBIAK AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | TEAMZABIEGANEDNI | STANDARD | 1994 | K20 | 14 | 00:30:32 | 64 | |
169 | 78 | JANKOWSKA JOANNA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1981 | K30 | 35 | 00:30:41 | 65 | ||
170 | 226 | SZTUKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1978 | K40 | 15 | 00:30:46 | 66 | ||
171 | 172 | OLSZEWSKA BEATA | INOWROCŁAW | OLWAG | PREMIUM | 1983 | K30 | 36 | 00:30:47 | 67 | |
172 | 244 | WIŚNIEWSKI BARTOSZ | INOWROCŁAW | STANDARD | 2001 | M20 | 31 | 00:30:48 | 105 | ||
173 | 205 | SENSKA JOANNA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1973 | K40 | 16 | 00:30:58 | 68 | ||
174 | 218 | STACHOWIAK JOWITA | INOWROCŁAW | BARBELL SQUAD | PREMIUM | 1980 | K30 | 37 | 00:30:58 | 69 | |
175 | 135 | MAKAREWICZ KONRAD | LUBLIN | 2BE WSCHÓD THE BEST TEAM | PREMIUM | 1989 | M30 | 41 | 00:31:06 | 106 | |
176 | 35 | DULSKA MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1983 | K30 | 38 | 00:31:10 | 70 | ||
177 | 229 | SZYCHUŁDA JOANNA | WĄBRZEŹNO | UNITED RUNNERS | STANDARD | 1996 | K20 | 15 | 00:31:14 | 71 | |
178 | 242 | WIETESKA PAWEŁ | LUBLIN | 2BE WSCHÓD THE BEST TEAM | PREMIUM | 1989 | M30 | 42 | 00:31:22 | 107 | |
179 | 230 | SZYMAŃSKA ANNA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1983 | K30 | 39 | 00:31:24 | 72 | ||
180 | 219 | STAROŃSKI MIŁOSZ | NIEŻYWIĘĆ | MATEUSZ ŻYMAŃCZYK | VIP SOUVRE | 1998 | M20 | 32 | 00:31:26 | 108 | |
181 | 119 | KWIATKOWSKA NATALIA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1990 | K20 | 16 | 00:31:30 | 73 | ||
182 | 258 | ZIELIŃSKA JUSTYNA | SOLEC KUJAWSKI | KAPITEAM | STANDARD | 1981 | K30 | 40 | 00:31:52 | 74 | |
183 | 238 | TYWCZYŃSKI JACEK | TORUŃ | KIBICE POMORKA | PREMIUM | 1976 | M40 | 25 | 00:31:53 | 109 | |
184 | 197 | ROŻYŃSKA MONIKA | BYDGOSZCZ | PREMIUM | 1992 | K20 | 17 | 00:32:25 | 75 | ||
185 | 240 | URBANIAK KLAUDIA | ŚLESIN | STANDARD | 1997 | K20 | 18 | 00:32:28 | 76 | ||
186 | 12 | BITNER JAN | BYDGOSZCZ | PREMIUM | 1990 | M20 | 33 | 00:32:33 | 110 | ||
187 | 131 | MACIEJCZAK KAROLINA | PIŁA | PIŁA | VIP SOUVRE | 1979 | K40 | 17 | 00:32:39 | 77 | |
188 | 70 | HADOWSKA ANNA | JACEWO | STANDARD | 1954 | K60 | 1 | 00:32:47 | 78 | ||
189 | 50 | GŁOWACKA EWELINA | KUTNO | 1:30 GODZINA | PREMIUM | 1993 | K20 | 19 | 00:32:55 | 79 | |
190 | 161 | NIESPOREK EWA | TORUŃ | SPC | PREMIUM | 1958 | K60 | 2 | 00:33:01 | 80 | |
191 | 14 | BRZOZOWSKA HENRYKA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1974 | K40 | 18 | 00:33:08 | 81 | ||
192 | 191 | POPOWSKI DARIUSZ | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1967 | M50 | 6 | 00:33:16 | 111 | ||
193 | 142 | MATYSEK EMILIA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1979 | K40 | 19 | 00:33:22 | 82 | ||
194 | 143 | MATYSEK MACIEJ | INOWROCŁAW | STANDARD | 1980 | M30 | 43 | 00:33:22 | 112 | ||
195 | 126 | ŁADOŃ KATARZYNA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1979 | K40 | 20 | 00:33:23 | 83 | ||
196 | 127 | ŁADOŃ RAFAŁ | INOWROCŁAW | STANDARD | 1977 | M40 | 26 | 00:33:23 | 113 | ||
197 | 33 | DROŻDŻ ANNA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1975 | K40 | 21 | 00:33:27 | 84 | ||
198 | 123 | LIS EWELINA | GRUDZIĄDZ | PREMIUM | 1973 | K40 | 22 | 00:33:27 | 85 | ||
199 | 59 | GRABSKA PATRYCJA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1994 | K20 | 20 | 00:33:50 | 86 | ||
200 | 193 | RATAJCZAK SARA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | PREMIUM | 1993 | K20 | 21 | 00:33:59 | 87 | ||
201 | 217 | SPYCHALSKI ZDZISŁAW | WIERZBICZANY | GNIEZNO | PREMIUM | 1966 | M50 | 7 | 00:34:02 | 114 | |
202 | 216 | SPIONEK AGATA | BYDGOSZCZ | PREMIUM | 1985 | K30 | 41 | 00:34:13 | 88 | ||
203 | 163 | NIZIOŁ MARCIN | INOWROCŁAW | STANDARD | 1984 | M30 | 44 | 00:35:00 | 115 | ||
204 | 145 | MAZUREK PAULINA | MOTYCZ | 2BE WSCHÓD THE BEST TEAM | PREMIUM | 1998 | K20 | 22 | 00:35:14 | 89 | |
205 | 98 | KLECHOWSKI KACPER | CHRZANÓW | CHRZANÓWTEAM | PREMIUM | 2001 | M20 | 34 | 00:35:40 | 116 | |
206 | 82 | JAWORNIK ŁUKASZ | INOWROCŁAW | STANDARD | 1981 | M30 | 45 | 00:35:41 | 117 | ||
207 | 152 | MIKLAS ANNA | ROJEWO | SARENKA ROJEWO | STANDARD | 1970 | K40 | 23 | 00:35:44 | 90 | |
208 | 260 | ZWOLINSKA GRAZYNA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1980 | K30 | 42 | 00:36:13 | 91 | ||
209 | 179 | PATRYJAS GNIAZDOWSKA KINGA | ZDUNY | VIP SOUVRE | 1974 | K40 | 24 | 00:37:20 | 92 | ||
210 | 56 | GÓRNY ŁUKASZ | ZAMOŚĆ | PREMIUM | 1990 | M20 | 35 | 00:37:50 | 118 | ||
211 | 32 | DEMBSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | PREMIUM | 1989 | K30 | 43 | 00:38:36 | 93 | ||
212 | 155 | MORDAKA MACIEJ | BYDGOSZCZ | VIP SOUVRE | 1982 | M30 | 46 | 00:38:36 | 119 | ||
213 | 196 | ROSZAK TOMASZ | INOWROCŁAW | MILUSIŃSCY | PREMIUM | 1973 | M40 | 27 | 00:38:36 | 120 | |
214 | 272 | LUBOCKA PATRYCJA | TORUŃ | STANDARD | 2001 | K20 | 23 | 00:38:41 | 94 | ||
215 | 116 | KUŁAKOWSKI ROBERT | TORUŃ | KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZE | PREMIUM | 1975 | M40 | 28 | 00:38:47 | 121 | |
216 | 68 | GUŹLECKA LUCYNA | SOBIESIERNIE | PREMIUM | 1986 | K30 | 44 | 00:41:22 | 95 | ||
217 | 185 | PIĘTKA ANNA | GARWOLIN | CHCE WIĘCEJ !!! | VIP SOUVRE | 1990 | K20 | 24 | 00:43:28 | 96 | |
218 | 153 | MIKOŁAJCZAK SYLWIA | INOWROCŁAW | STANDARD | 1994 | K20 | 25 | 00:43:30 | 97 | ||
219 | 267 | RACZYŃSKA WANDA | WROCŁAW | VIP SOUVRE | 1992 | K20 | 26 | 00:45:02 | 98 | ||
220 | 111 | TYWCZYŃSKA ANNA | TORUŃ | STANDARD | 1978 | K40 | 25 | 00:47:29 | 99 |
Pakiet Standard (numer startowy + chip + pobiegowy posiłek + woda) – 25 zł
Pakiet Premium (koszulka + gadżety biegowe od sponsorów + chip + pobiegowy posiłek + woda) – 39 zł
Pakiet VIP (suplement diety Sprawne Stawy Souvre + koszulka + gadżety biegowe od sponsorów + chip + pobiegowy posiłek + woda) – 99 zł