III Bieg Wiosenny

Data i godzina2018-03-24 11:00:00
MiejscowośćToruń - Barbarka
Dystans 10km
Oficjalna stronahttp://www.zdrowozabiegani.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 30 zł
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katCzas startutempo min/kmtempo km/hWynikCzas BruttoMK
1239NARTOWSKI KAMILTORUŃ12WOGPOLSKA1984M30100:00:003:1918,100:33:0800:33:081
2235MYSERA CEZARYSIERPCPOLSKA1993M18100:00:003:2417,600:34:0300:34:032
3389WILIGALSKI BARTOSZPIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1989M18200:00:003:2517,500:34:1300:34:133
4397WOJDYŁO MARIUSZBRODNICABRODNICA BIEGAPOLSKA1987M30200:00:003:3017,200:34:5900:34:594
5250ORCHOLSKI WITOLDTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1971M40100:00:003:3217,000:35:2100:35:215
6233MOTOCZYŃSKI WOJCIECHBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1986M30300:00:003:3316,900:35:3300:35:336
7361ŚWIDEREK WOJCIECHTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃ/ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRZEJEWICACHPOLSKA1982M30400:00:003:3516,800:35:4600:35:467
851CHMIELARZ SEBASTIANKRUSZWICACHMIELARZ TEAM KRUSZWICAPOLSKA1987M30500:00:003:3716,600:36:1000:36:108
9105GÓRNY MACIEJGRUPAPOLSKA1979M30600:00:023:3716,600:36:1300:36:159
1091DZIĘGIELEWSKI PAWEŁTORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1985M30700:00:013:4016,400:36:3700:36:3810
11127JAGODZIŃSKI MATEUSZBYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPOLSKA1990M18300:00:003:4116,300:36:5000:36:5011
12155KLUSZCZYŃSKI ROBERTTORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA1977M40200:00:023:4316,200:37:0900:37:1112
13374TUCZYŃSKI SYLWESTER LEONBYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPOLSKA1992M18400:00:013:4416,100:37:2100:37:2213
14108GRALAK MARCININOWROCŁAWT.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWOPOLSKA1978M40300:00:013:4516,000:37:2800:37:2914
15360ŚLIWIŃSKI PAWEŁLIPNOGKS FABIANKIPOLSKA1982M30800:00:053:4715,900:37:4900:37:5415
16355SZYMAŃSKI MICHAŁTORUŃTRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1981M30900:00:013:4715,800:37:5200:37:5316
17212MACZYŃSKI GRZEGORZBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1966M50100:00:003:4815,800:37:5800:37:5817
18413ZIÓŁKOWSKI MARIUSZŚWIECIEPACKMAN TEAMPOLSKA1983M301000:00:013:4815,800:38:0200:38:0318
197ARSENIUK ANNAGÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKAT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1981K30100:00:013:4815,800:38:0300:38:041
2069CZAJKOWSKI PIOTRKOWALEWO POMAGROLOK SPORT TEAM / BCT TEAMPOLSKA1989M18500:00:023:4915,800:38:0500:38:0719
21282POKORA RAFAŁSZPETAL GÓRNYGKS FABIANKIPOLSKA1970M40400:00:003:4915,700:38:1400:38:1420
2263CIESIELSKI MACIEJTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1994M18600:00:043:4915,700:38:1500:38:1921
2374DĄBROWSKI PAWEŁGRUDZIĄDZPOLSKA1994M18700:00:033:4915,700:38:1500:38:1822
24316SIKUT ARKADIUSZTORUŃ12WOGPOLSKA1974M40500:00:023:4915,700:38:1500:38:1723
25429ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁTORUŃ12WOGPOLSKA1977M40600:00:023:5015,700:38:1600:38:1824
2694FOREMSKI SŁAWOMIRTORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA1968M50200:00:003:5015,700:38:1900:38:1925
27122HOŁTYN PATRYKRADZIEJÓWTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1988M301100:00:023:5015,600:38:2300:38:2526
28324SOWA WOJCIECHUNISŁAWKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1976M40700:00:013:5215,500:38:4300:38:4427
29158KMITTA LESZEKINOWROCŁAWJANUSZE JOGGINGUPOLSKA1988M301200:00:023:5515,300:39:0700:39:0928
30181KUBIAK TOMASZINOWROCŁAWT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1975M40800:00:003:5515,300:39:1100:39:1129
31293RONOWSKI MATEUSZGRUDZIĄDZMAT KIN RUNPOLSKA1990M18800:00:063:5615,300:39:1700:39:2330
32303PLUCIŃSKI MICHAŁTORUŃTMT TORUNPOLSKA1981M301300:00:023:5615,300:39:1700:39:1931
3382DROGORÓB MARCINTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1976M40900:00:003:5715,200:39:2600:39:2632
34434RUMIŃSKI ARKADIUSZTORUŃNADAKTYWNI TORUŃPOLSKA1991M18900:00:013:5715,200:39:2900:39:3033
35354SZYMANDERA PAWEŁTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1973M401000:00:013:5815,100:39:3800:39:3934
36157KMIECIAK ROBERTTORUŃT.S.OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1981M301400:00:023:5915,100:39:5000:39:5235
37289PRZYBYLSKI PATRYKTORUŃPOLSKA1979M301500:00:024:0115,000:40:0700:40:0936
38446NOWAKOWSKA ANNAALPIMADE TEAMPOLSKA00:00:034:0114,900:40:1300:40:16
39328STADNIK TOMASZTORUŃCSAIUPOLSKA1986M301600:00:024:0214,900:40:1600:40:1837
40371TRZCIŃSKI MARIUSZWŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA1980M301700:00:034:0214,900:40:2200:40:2538
41245NOWICKI JAROSŁAWWŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA1981M301800:00:024:0414,800:40:3600:40:3839
42171KOZŁOWSKI ZBIGNIEWTORUŃPOLSKA1984M301900:00:034:0414,800:40:3800:40:4140
4324BIELEC ADAMSKĘPEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA1989M181000:00:054:0514,700:40:5000:40:5541
4485DURCZAK JERZYBIAŁE BŁOTABYDGOSKIE OKONIEPOLSKA1980M302000:00:214:0514,700:40:5000:41:1142
4572CZUK MAREKTORUŃPOLSKA1953M60100:00:024:0614,700:40:5500:40:5743
46425RANISZEWSKA MARZENAGRUDZIĄDZPACKMAN TEAMPOLSKA1978K40100:00:004:0614,600:40:5800:40:583
4787DYJACH ROBERTGRUCZNOPOLSKA1988M302100:00:024:0614,600:41:0400:41:0644
48130JANKIEWICZ MACIEJBYDGOSZCZSPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLSKA1981M302200:00:024:0714,600:41:0700:41:0945
49221MARCINKOWSKI PAWEŁGRĘBOCINVIVA-TORUŃPOLSKA1968M50300:00:044:0714,600:41:1100:41:1546
5096GABRYELSKI MARCINWŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA1982M302300:00:014:0714,600:41:1100:41:1247
5118BĄK OSKARMĄKOWARSKOPOLSKA1983M302400:00:054:0814,500:41:1700:41:2248
52444SZTOLLMAN PIOTRWŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA1990M181100:00:054:0814,500:41:2000:41:2549
53263PASTERNAK MARCINWŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA1981M302500:00:054:0814,500:41:2200:41:2750
5461CHUPKA KONRADGDYNIAGKS FABIANKIPOLSKA2000M181200:00:014:0814,500:41:2300:41:2451
55162KOSTAŃSKI ADAMBRODNICABRODNICA BIEGAPOLSKA1986M302600:00:024:0914,500:41:2900:41:3152
5615BARTOSZ MAREKKIKÓŁPOLSKA1979M302700:00:024:0914,500:41:3000:41:3253
57180KUBARSKI JULIANBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1971M401100:00:024:0914,500:41:3100:41:3354
5810BANACH TOMASZGRUDZIĄDZPOLSKA1985M302800:00:044:0914,400:41:3200:41:3655
59139JEŻEWSKI ŁUKASZSTOLNO-POLSKA1987M302900:00:154:0914,400:41:3300:41:4856
60218MALICKA-ZACNIEWSKA AGATATORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA1988K30200:00:044:0914,400:41:3400:41:384
6129BLACHOWSKA ANNAKARNKOWOGKS FABIANKIPOLSKA1999K18100:00:014:1014,400:41:3700:41:385
62244NOWAKOWSKI DARIUSZTORUŃPOLSKA1975M401200:00:014:1014,400:41:3700:41:3857
63193LEWANDOWSKI RADOSŁAWLUBICZ GÓRNYT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1991M181300:00:014:1114,400:41:4600:41:4758
64243NOWAKOWSKI JERZYTORUŃTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1977M401300:00:034:1114,300:41:5200:41:5559
65249OLSZEWSKI ADAMNOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPOLSKA1963M50400:00:014:1414,200:42:2200:42:2360
66276PIOTROWSKI DAMIANLUBIEŃ KUJAWSKIPOLSKA1998M181400:00:094:1414,200:42:2300:42:3261
67422GÓRALSKI KRZYSZTOFTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1964M50500:00:034:1514,100:42:3100:42:3462
6853CHMURZYŃSKI JÓZEFKROBIAT.S.OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1968M50600:00:064:1514,100:42:3200:42:3863
69248OLSZEWSKI RAFAŁGNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOLSKA1981M303000:00:084:1614,100:42:3700:42:4564
70266PERKOWSKI RAFAŁKIKÓŁGKS FABIANKIPOLSKA1983M303100:00:014:1614,100:42:3800:42:3965
71307SADOWSKI JAROSŁAWTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA1970M401400:00:044:1614,000:42:4400:42:4866
72234MUZYK PRZEMYSŁAWTORUŃAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA1986M303200:00:034:1814,000:42:5800:43:0167
73372TRZCIŃSKI FRANCISZEKCHEŁMNOTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1965M50700:00:044:1814,000:42:5900:43:0368
74375TUŁAZA JANTORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA1966M50800:00:074:1813,900:43:0100:43:0869
75423BODNAR JANTORUŃPOLSKA1956M60200:00:024:1913,900:43:1400:43:1670
76279PLUCIŃSKI JAKUBINOWROCŁAWPOLSKA1979M303300:00:044:2013,900:43:1500:43:1971
7795FRĄCZYK JAROSŁAWTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1976M401500:00:064:2013,800:43:2300:43:2972
7859CHORAZAK SŁAWEKUNISŁAWPOLSKA1971M401600:00:044:2113,800:43:2800:43:3273
79391WILIŃSKI PAWEŁLUBIEŃ KUJAWSKIPOLSKA1998M181500:00:094:2113,800:43:2800:43:3774
80132JANOWSKI PIOTRNOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKAPOLSKA1964M50900:00:044:2113,800:43:3500:43:3975
81269PIERZCHAŁA SŁAWOMIRGOLUB-DOBRZYŃPOLSKA1968M501000:00:004:2213,800:43:3600:43:3676
82209ŁUKASZEWSKI JAROSŁAWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKA1989M181600:00:024:2213,800:43:3800:43:4077
83125JABŁOŃSKI JAROSŁAWCIECHOCINEKCIECHOCINEK BIEGAPOLSKA1975M401700:00:034:2213,700:43:4200:43:4578
84110GRALIK JĘDRZEJBYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPOLSKA1992M181700:00:194:2313,700:43:4600:44:0579
85417ŻUCHOWSKI JÓZEFPŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPOLSKA1971M401800:00:024:2313,700:43:5000:43:5280
86364TELEJKO ŁUKASZBYDGOSZCZSTUDIO ZDROWIA BYDGOSZCZPOLSKA1994M181800:00:094:2313,700:43:5100:44:0081
87387WIERZBOWSKI PIOTRBRZOZÓWKAŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOLSKA1978M401900:00:054:2313,700:43:5100:43:5682
88441ANTONISĘPULNO KR.RAN TIM SĘPULNO KR.POLSKA1967M501100:00:204:2313,700:43:5300:44:1383
89142JEŻOWSKI GRZEGORZGRUDZIADZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA1974M402000:00:054:2413,700:43:5700:44:0284
90411ZIEMIŃSKI MACIEJUNISŁAWGARDENFLORA MTB TEAMPOLSKA1989M181900:00:124:2413,700:43:5700:44:0985
9144BUDNIK BARTOSZINOWROCŁAWPOLSKA2002M16100:00:044:2413,600:44:0100:44:0586
92116GURNA JOLANTABYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1965K50100:00:044:2513,600:44:0700:44:116
93339STRZELECKI DAWIDTORUŃTEAM SPIRITPOLSKA1988M303400:00:074:2513,600:44:0900:44:1687
94402ZADYLAK JAKUBGOLUB-DOBRZYŃPSP GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA1991M182000:00:064:2513,600:44:0900:44:1588
95231MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENATORUŃREEBOK RUN CREW/KROK ZA GROSZPOLSKA1975K40200:00:064:2513,600:44:1100:44:177
96168KOWALSKI KRZYSZTOFGNIEWKOWOPOLSKA1983M303500:00:224:2613,500:44:1700:44:3989
97368TOMASIK PIOTRTORUŃTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1986M303600:00:024:2613,500:44:2200:44:2490
98346SZCZUTKOWSKA JUSTYNAJANIKOWOTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1966K50200:00:044:2613,500:44:2400:44:288
99131JANOWSKI ADAMLISEWOTKKF CHEŁMNOPOLSKA1969M402100:00:034:2713,500:44:2700:44:3091
100119HENDRZAK SYLWESTERŁUBIANKAPLUSZOWE NORNICEPOLSKA1985M303700:00:064:2713,500:44:3100:44:3792
10189DZIEŁAK ANDRZEJGRONOWOPARKRUN TORUŃPOLSKA1969M402200:00:054:2713,500:44:3300:44:3893
102259PALIGA MATEUSZSĘPÓLNO KRAJEŃSKIERUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKA1995M182100:00:194:2813,500:44:3600:44:5594
103302RUTKOWSKI MICHAŁTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIEPOLSKA1983M303800:00:064:2813,400:44:3900:44:4595
104395WITEK KAROLOSIEPOLSKA1983M303900:00:044:2913,400:44:4600:44:5096
105120HOŁDA PAWEŁSTOLNOVOLCANOPOLSKA1982M304000:00:244:2913,400:44:5100:45:1597
106191LEWANDOWSKA MARLENATORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1973K40300:00:054:2913,400:44:5200:44:579
107197LIPIŃSKI KRZYSZTOFTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1979M304100:00:064:3013,400:44:5600:45:0298
108314SIEMIENIECKI DARIUSZTORUŃPOLSKA1974M402300:00:064:3113,300:45:0700:45:1399
109272PILARSKI KRZYSZTOFTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1980M304200:00:024:3113,300:45:1300:45:15100
110333STECKIEWICZ EDMUNDRYPINKB LECH RYPINPOLSKA1973M402400:00:044:3213,300:45:1500:45:19101
111115GRZYWIŃSKI GRZEGORZBYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA1977M402500:00:144:3213,200:45:2100:45:35102
112403ZAJĄC LESZEKTORUŃLESVOLTPOLSKA1958M60300:00:014:3313,200:45:2600:45:27103
113300RUMIŃSKI PIOTRALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA1974M402600:00:084:3313,200:45:2900:45:37104
114435GUMUŁA MARIUSZINOWROCŁAWPOLSKA1967M501200:00:094:3313,200:45:3000:45:39105
11581DRAPIEWSKI MIROSŁAWTORUŃHRMAX TEAMPOLSKA1982M304300:00:034:3413,200:45:3500:45:38106
116396WŁODZIMIERZ STENBOROWSKICHEŁMŻAFALKONPOLSKA1975M402700:00:184:3413,100:45:4000:45:58107
117291RASZTUBOWICZ DANIELBYDGOSZCZPODGÓRZ TORUŃPOLSKA1975M402800:00:094:3513,100:45:4900:45:58108
11812BARANOWICZ SZYMONMYŚLIBÓRZPOLSKA1989M182200:00:074:3613,000:46:0200:46:09109
119210MACIASZEK KRZYSZTOFTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1980M304400:00:034:3613,000:46:0200:46:05110
12066CISKI PRZEMYSŁAWTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1984M304500:00:054:3713,000:46:0600:46:11111
121179KRZYŻANOWSKI ROBERTM. BYDGOSZCZRUN PASJAPOLSKA2018#N/D!#N/D!00:00:064:3713,000:46:0600:46:12112
12293FISZER JAKUBCZARNE BŁOTOPOLSKA1977M402900:00:124:3713,000:46:0700:46:19113
12327BIŃCZARSKI PATYKWŁOCŁAWEKPOLSKA1981M304600:00:054:3713,000:46:0800:46:13114
1244ANZEL JERZYBRODNICABRODNICA BIEGAPOLSKA1966M501300:00:054:3713,000:46:0900:46:14115
125283POPEK MACIEJWŁOCŁAWEKANETA TEAMPOLSKA1977M403000:00:034:3812,900:46:2300:46:26116
12633BOGDAN WACŁAWTORUŃPOLSKA1969M403100:00:054:3812,900:46:2400:46:29117
127242NOWAK JAROSŁAWTORUŃSPCPOLSKA1968M501400:00:124:3812,900:46:2400:46:36118
128308SADOWSKI KACPERKIKÓŁGKS FABIANKIPOLSKA2001M16200:00:044:3912,900:46:2500:46:29119
129229MŁECKI TOMSZTORUŃMALEKPOLSKA1974M403200:00:024:3912,900:46:3100:46:33120
130186KUNICKI TOMASZTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1982M304700:00:064:4012,900:46:3700:46:43121
131400WROBEL MATEUSZFABIANKIPOLSKA1990M182300:00:034:4012,900:46:4000:46:43122
132147KACZYŃSKI RAFAŁTORUŃPLUSZOWE NORNICEPOLSKA1985M304800:00:054:4012,800:46:4300:46:48123
133428KALISZ ANDRZEJCHEŁMŻAMAK BIEGAPOLSKA1964M501500:00:064:4012,800:46:4400:46:50124
134152KIJEWSKI ADRIANRYPINLFC.PL TEAMPOLSKA1985M304900:00:084:4112,800:46:4600:46:54125
13580DOMINIAK ARKADIUSZTORUŃBASKETBALL REFEREESPOLSKA1984M305000:00:064:4112,800:46:5100:46:57126
136430CHOJNACKI JACEKTORUŃTORUŃ PODGÓRZPOLSKA1979M305100:00:084:4212,800:46:5700:47:05127
137227MILEWSKI BENEDYKTGRĄŻAWYSAMINDRUK BRODNICAPOLSKA1966M501600:00:154:4212,700:47:0400:47:19128
138384WELCHOWSKI RAFAŁINOWROCŁAWDZIKI Z BALCZEWAPOLSKA1982M305200:00:034:4212,700:47:0400:47:07129
13976DĄDELSKI MARIUSZTORUŃPOLSKA1978M403300:00:114:4312,700:47:1200:47:23130
140208ŁOŃSKI JERZYPRZYMUSZEWOPOLSKA1962M501700:00:024:4412,700:47:1500:47:17131
141264PASZKOWSKI JANUSZBRODNICAPOLSKA1956M60400:00:144:4412,700:47:1500:47:29132
142323SOBKOWIAK OLGIERDTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1979M305300:00:104:4412,700:47:1600:47:26133
143143JONATOWSKI GRZEGORZSILNOPOLSKA1981M305400:00:124:4412,700:47:1800:47:30134
144183KUCHNICKA KATARZYNARYPINKB LECH RYPINPOLSKA1984K30300:00:074:4412,700:47:1900:47:2610
145390WILIŃSKI GRZEGORZTORUŃPOLSKA1974M403400:00:104:4412,700:47:2100:47:31135
146172KRAJEWSKI LESZEKPIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1980M305500:00:074:4412,700:47:2400:47:31136
147153KLATECKI ADAMPRUSZCZPOLSKA1985M305600:00:114:4412,700:47:2400:47:35137
14871CZERWIŃSKI MICHAŁINOWROCŁAW12WOGPOLSKA1983M305700:00:284:4512,600:47:2900:47:57138
149412ZIÓŁKOWSKI MARIUSZTORUŃPOLSKA1972M403500:00:044:4512,600:47:2900:47:33139
150199LIPIŃSKI ARTURTORUŃPOLSKA1983M305800:00:064:4512,600:47:3100:47:37140
151211MACIEJEWSKI ZBIGNIEWINOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1966M501800:00:014:4512,600:47:3300:47:34141
152204LUZAK MIROSŁAWBYDGOSZCZMIKOŁAJ BYDGOSZCZPOLSKA1961M501900:00:084:4612,600:47:4200:47:50142
15386DYCZKO ADAMBRĄCHNOWOPOLSKA1967M502000:00:214:4712,600:47:4700:48:08143
15435BOJAKOWSKI TOMASZTORUŃTBMPOLSKA1971M403600:00:084:4712,500:47:5100:47:59144
155294ROSZAK ZBIGNIEWGNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1988M305900:00:024:4812,500:47:5600:47:58145
156331STAWARSKA ELŻBIETATORUŃPOLSKA1977K40400:00:074:4812,500:47:5700:48:0411
157305SADECKI ŁUKASZŁUBIANKAPOLSKA1982M306000:00:164:4812,500:48:0000:48:16146
158409ZIELIŃSKI ROBERTINOWROCŁAWZIELOKIPOLSKA1963M502100:00:164:4812,500:48:0000:48:16147
159261PALMA MIROSŁAWTORUŃPOLSKA1959M502200:00:144:4812,500:48:0100:48:15148
160114GRZYWIŃSKI WOJCIECHTORUŃ12WOGPOLSKA1985M306100:00:274:4912,500:48:0600:48:33149
161109GRALIK KACPERBYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPOLSKA1996M182400:00:184:4912,500:48:0700:48:25150
1629BACHORSKI MICHAŁINOWROCŁAWPOLSKA1982M306200:00:054:4912,400:48:1200:48:17151
163112GROSKOP GRZEGORZSĘPÓLNO KRAJEŃSKIERUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKA1991M182500:00:364:5012,400:48:1900:48:55152
164448ZDUNOWSKI MACIEJTORUNMOHERHEADPOLSKA1980M306300:00:104:5012,400:48:2200:48:32153
165408ZIELIŃSKA IWONABOBROWNIKIWKB MARATO?CZYKPOLSKA1968K50300:00:054:5012,400:48:2300:48:2812
166321SŁUNIECKI TOMASZTORUŃALUMASTER BIEGAPOLSKA1975M403700:00:094:5112,400:48:2600:48:35154
167206ŁEPEK TERESAPŁUŻNICAPOLSKA1993K18200:00:074:5112,400:48:2900:48:3613
168237NADRAJKOWSKI ADAMINOWROCŁAWPOLSKA1958M60500:00:064:5112,400:48:3100:48:37155
169129JAKUBOWSKI JANUSZTORUŃPOLSKA1955M60600:00:064:5112,400:48:3300:48:39156
17098GAŁUSZKA DOROTAGRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA1979K30400:00:144:5112,400:48:3400:48:4814
171226MIERZWA DAMIANSĘPÓLNO KRAJEŃSKIERUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKA1988M306400:00:214:5212,300:48:3700:48:58157
172236NADOLNY PIOTRTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1977M403800:00:054:5212,300:48:4100:48:46158
173267PIASECKI ARTURTORUŃPOLSKA1984M306500:00:264:5212,300:48:4300:49:09159
174379URBAŃSKI MARCINGRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA1976M403900:00:164:5212,300:48:4300:48:59160
17573DĄBROWSKA KAROLINATORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1982K30500:00:084:5312,300:48:5200:49:0015
176200LIS JANUSZNOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKATKKF CHEŁMNOPOLSKA1964M502300:00:054:5312,300:48:5300:48:58161
177278PIWOŃSKI ROBERTTORUŃPARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREKPOLSKA1977M404000:00:214:5412,300:48:5700:49:18162
178335STERNAL TOMASZROJEWOPOLSKA1969M404100:00:214:5412,200:48:5900:49:20163
179173KRUSZYNA ROBERTDZIEMIONNAPOLSKA1978M404200:00:174:5412,200:48:5900:49:16164
180322SNARSKI KRZYSZTOFROZGARTYPOLSKA1968M502400:00:154:5412,200:49:0100:49:16165
181133JAROSŁAW MAZERSKITORUŃPOLSKA1985M306600:00:064:5512,200:49:0600:49:12166
18226BINASZEWSKI ADAMTORUŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1982M306700:00:074:5512,200:49:1500:49:22167
183103GORDON ROMANBYDGOSZCZPOLSKA1956M60700:00:114:5512,200:49:1500:49:26168
184184KULS MICHAŁINOWROCŁAWPOLSKA1993M182600:00:174:5612,200:49:1800:49:35169
185188LADA PRZEMYSŁAWZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOLSKA1984M306800:00:104:5712,100:49:2800:49:38170
186137JETTER PIOTRFABIANKIUKS "CYPRIANKA"POLSKA1971M404300:00:044:5712,100:49:2900:49:33171
187356SZYMAŃSKI MARCINTORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA1981M306900:00:194:5712,100:49:2900:49:48172
18836BORUCZENKO ARKADIUSZKOWRÓZEKPOLSKA1986M307000:00:094:5712,100:49:3100:49:40173
189281PODBIELSKA ALINATORUŃKM UMK TORUŃPOLSKA1969K40500:00:144:5712,100:49:3300:49:4716
190420ŻYWIECKA KINGAGRUDZIĄDZMAT KIN RUNPOLSKA1991K18300:00:124:5812,100:49:3700:49:4917
19147BURCZYŃSKI MARCINZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA1978M404400:00:144:5812,100:49:3900:49:53174
19242BRZÓSKIEWICZ RAFAŁTORUŃPOLSKA1984M307100:00:154:5812,100:49:4300:49:58175
193262PANFILAK ŁUKASZTORUŃ87-1001990M182700:00:284:5812,100:49:4400:50:12176
194320SKRZYPIŃSKI MAREKBYDGOSZCZPOLSKA1985M307200:00:194:5912,100:49:4600:50:05177
195427POCHEŁ MICHAŁTORUŃPOLSKA1984M307300:00:014:5912,100:49:4700:49:48178
196418ŻYŁKOWSKI JAROSŁAWTORUŃPOLSKA1984M307400:00:144:5912,100:49:4700:50:01179
197304RZĄD SZYMONTORUŃPOLSKA2001M16300:00:255:0012,000:49:5800:50:23180
198251ORŁOWSKA KLAUDIATORUŃCELEBRYTKIPOLSKA1975K40600:00:135:0012,000:50:0500:50:1818
19921BEREBECKI ROMANRYPINKB LECH RYPINPOLSKA1951M60800:00:035:0112,000:50:0600:50:09181
20083DUDKOWIAK MICHAŁTORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOLSKA1984M307500:00:175:0112,000:50:0700:50:24182
20155CHODUKIEWICZ MONIKAKWIDZYNPOLSKA2001K16100:00:045:0112,000:50:0800:50:1219
202414ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAWJANIKOWOZGUBIŁEM SPONSORAPOLSKA1965M502500:00:085:0112,000:50:0900:50:17183
203292RATOWSKI RAFAŁTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1975M404500:00:085:0112,000:50:1000:50:18184
20452CHMIELARZ JUSTYNAKRUSZWICACHMIELARZ TEAM KRUSZWICAPOLSKA1988K30600:00:035:0112,000:50:1100:50:1420
205385WIELIŃSKI MICHAŁLUBICZAKPB MARMELPOLSKA1981M307600:00:165:0112,000:50:1200:50:28185
206284POSADZY KAROLGNIEWKOWOTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1973M404600:00:065:0111,900:50:1400:50:20186
207337STOLARSKI JANUSZWŁOCŁAWEKANETA TEAMPOLSKA1955M60900:00:045:0211,900:50:1600:50:20187
208277PIOTROWSKI MACIEJGNIEWKOWOPOLSKA1980M307700:00:235:0211,900:50:2100:50:44188
209177KRZEMKOWSKI PIOTRGRUCZNOSOLIDARNOŚĆ POLEDNOPOLSKA1988M307800:00:135:0211,900:50:2200:50:35189
210405ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJUNISŁAWUNISŁAW BIEGAPOLSKA1991M182800:00:005:0411,800:50:4200:50:42190
211178KRZYWDZIŃSKA AGATATORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA1994K18400:00:035:0411,800:50:4300:50:4621
212187KUNICKI KAMILTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1983M307900:00:065:0511,800:50:4900:50:55191
213393WIŚNIEWSKI DARIUSZTORUŃORANGE POLSKAPOLSKA1965M502600:00:145:0611,800:50:5700:51:11192
214433PIDRZKOWSKI ALEKSANDERTORUŃCARBON TEAM TORUŃPOLSKA1963M502700:00:155:0611,800:51:0200:51:17193
215317SIUDA SEBASTIANBYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOLSKA1973M404700:00:055:0611,700:51:0400:51:09194
216426MODRZYŃSKI PAWEŁTORUŃPOLSKA1976M404800:00:135:0711,700:51:1300:51:26195
217419ŻYTOWIECKI DAWIDRYPINKB LECH RYPINPOLSKA1982M308000:00:095:0711,700:51:1400:51:23196
2181ABCZYŃSKI ROBERTŚWIECIESOLIDARNOŚĆ POLEDNOPOLSKA1971M404900:00:145:0811,700:51:1600:51:30197
219344SZAFKOWSKI ARKADIUSZSOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZEPOLSKA1974M405000:00:115:0811,700:51:1600:51:27198
220100GODZIUK ROMANTORUŃPOLSKA1960M502800:00:155:0811,700:51:2200:51:37199
221194LEWANDOWSKI WŁADYSŁAWINOWROCŁAWZGUBIŁEM SPONSORAPOLSKA1954M601000:00:115:0811,700:51:2300:51:34200
22214BARTOSZ MARIOLAKIKÓŁPOLSKA1977K40700:00:045:0911,700:51:3000:51:3422
223301RUTKOWSKI KRZYSZTOFGŁOGOWOCSAIUPOLSKA1971M405100:00:065:0911,600:51:3200:51:38201
224202LUBISZEWSKA KAROLINATORUŃPOLSKA1984K30700:00:145:0911,600:51:3300:51:4723
225205LUZAK MAGDALENABYDGOSZCZSTAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONPOLSKA1991K18500:00:095:1011,600:51:4000:51:4924
226297RUDNICKI KAROLINOWROCŁAWTG - SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1969M405200:00:015:1111,600:51:4600:51:47202
227388WIĘCŁAWSKI DANIELPAPOWO TORUŃSKIEFST SPORT TEAMPOLSKA1972M405300:00:105:1111,600:51:4700:51:57203
228341SUDZIŃSKI MARCINTORUŃPOLSKA1972M405400:00:175:1111,600:51:4900:52:06204
229215MAJEWSKI ZDZISŁAWTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1959M502900:00:235:1111,600:51:5000:52:13205
230273PILARSKI MAREKTORUŃPOLSKA1963M503000:00:105:1111,600:51:5100:52:01206
231128JAKUBOWSKI PAWEŁTORUŃMARMELPOLSKA1984M308100:00:175:1111,600:51:5100:52:08207
232369TOMASIK JUSTYNATORUŃTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1989K18600:00:075:1111,600:51:5400:52:0125
23375DĄDELSKA BEATALISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA1986K30800:00:055:1111,600:51:5400:51:5926
23443BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAWLISEWOPOLSKA1982M308200:00:035:1211,600:51:5500:51:58208
235286PRĄDZYŃSKI PIOTRTORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOLAND1986M308300:00:145:1211,600:51:5600:52:10209
236394WITCZAK OLAWŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPOLSKA1977K40800:00:055:1211,500:52:0000:52:0527
23725BIERNAT MAGDALENAINOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA1981K30900:00:125:1211,500:52:0300:52:1528
2386ARACH PRZEMYSŁAWBYDGOSZCZPOLSKA1983M308400:00:135:1311,500:52:1000:52:23210
239225MĄCZEWSKA MARZENAGRUDZIĄDZV RUNNERPOLSKA1969K40900:00:055:1311,500:52:1300:52:1829
240190LEWANDOWSKA MAŁGORZATAGNIEWKOWOTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1966K50400:00:065:1311,500:52:1300:52:1930
241146KACZOROWSKA ANNATORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1981K301000:00:145:1411,500:52:1600:52:3031
242106GRABOWIECKI SŁAWOMIRŚWIECIEPOLSKA1959M503100:00:115:1411,500:52:2400:52:35211
243398WOJTYŁA PAWEŁSIEMKOWOSOLIDARNOŚĆ POLEDNOPOLSKA1993M182900:00:135:1511,400:52:2600:52:39212
244154KLAWIKOWSKI DAWIDBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1984M308500:00:155:1511,400:52:2700:52:42213
245258PALACZ MICHAŁINOWROCŁAWPALACZE-BIEGACZEPOLSKA1970M405500:00:085:1511,400:52:3000:52:38214
246271PILARSKA ANNATORUŃPOLSKA1967K50500:00:095:1611,400:52:3600:52:4532
247169KOWALSKI MACIEJGNIEWKOWOPOLSKA1977M405600:00:225:1611,400:52:3800:53:00215
24832BŁOŃSKI DARIUSZTORUŃRC MŁYNIECPOLSKA1967M503200:00:085:1811,300:53:0000:53:08216
249228MILO ADAMTORUŃPOLSKA1972M405700:00:235:1811,300:53:0200:53:25217
25079DOBRUCHOWSKA EMILIAINOWROCŁAWTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1966K50600:00:125:1811,300:53:0400:53:1633
251182KUCHARSKI JACEKTORUŃPOLSKA1970M405800:00:115:1911,300:53:0600:53:17218
252330STANKOWSKI WIESŁAWWĄBRZEŹNOPOLSKA1966M503300:00:165:1911,300:53:0600:53:22219
253252OSIECKI GRZEGORZKISIELICEPOLSKA1951M601100:00:115:1911,300:53:0800:53:19220
254392WINIARSKI ŁUKASZTORUŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1985M308600:00:065:1911,300:53:0800:53:14221
255135JEGIERSKI DARIUSZGRUDZIĄDZGRUDZIĄDZ BIEGAPOLSKA1975M405900:00:175:1911,300:53:1300:53:30222
256274PILECKA KATARZYNALISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA1979K301100:00:055:1911,300:53:1400:53:1934
257167KOWAL KRZYSZTOFNYSAPOLSKA1977M406000:00:135:2011,200:53:2100:53:34223
25813BARAŃSKA BEATAZŁOTORIATEAM ERBUDPOLSKA1983K301200:00:035:2111,200:53:2700:53:3035
259318SKOCZYŃSKI EUGENIUSZINOWROCŁAWGESALPOLSKA1963M503400:00:115:2111,200:53:2800:53:39224
260149KANTORSKA-WIELGOSZ KINGAWŁOCŁAWEKTRENUJEMYRAZEM.COMPOLSKA1987K301300:00:305:2111,200:53:3200:54:0236
261326SÓJKOWSKI DARIUSZGNIEWKOWOPOLSKA1987M308700:00:135:2111,200:53:3300:53:46225
262416ŻOŁNOWSKA MONIKAPOLSKAPOLSKA1984K301400:00:105:2111,200:53:3500:53:4537
263401WRONA PAULINATORUŃPOLSKA1974K401000:00:205:2211,200:53:4000:54:0038
264217MAKOWSKI PIOTRPAPOWO TORUŃSKIEPOLSKA1962M503500:00:125:2211,200:53:4200:53:54226
265362ŚWIDERSKI MIKOŁAJGNIEWKOWOPOLSKA2000M183000:00:115:2211,200:53:4400:53:55227
266407ZIELIŃSKA BARBARAINOWROCŁAWZIELOKIPOLSKA1966K50700:00:165:2411,100:53:5800:54:1439
267275PIOTROWSKI TOMASZTORUŃPOLSKA1982M308800:00:205:2411,100:54:0000:54:20228
268443KRAWACZYŃSKI TOMASZTORUŃPOLSKA1991M183100:00:155:2511,100:54:0700:54:22229
269219MARCINKOWSKI ADAMTORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA1981M308900:00:205:2511,100:54:0900:54:29230
270438GOŁASZEWSKA JOLANTATORUŃMAKMELPOLSKA1970K401100:00:155:2511,100:54:1000:54:2540
271382WASTOWSKI DAWIDPIOTRKÓW KUJAWSKIPOLSKA1991M183200:00:215:2511,100:54:1400:54:35231
27246BUDZICH MAGDALENATORUŃPOLSKA1990K18700:00:115:2611,000:54:2400:54:3541
273176KRZEMIŃSKI ARKADIUSZTORUNPOLSKA1978M406100:00:285:2811,000:54:3500:55:03232
27439BRATEK ANDRZEJBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1959M503600:00:145:2811,000:54:3600:54:50233
275334STERNAL ELŻBIETAROJEWOPOLSKA1971K401200:00:175:2811,000:54:4100:54:5842
276329STANISZEWSKA JOANNATORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1982K301500:00:235:2811,000:54:4200:55:0543
277222MARKOWSKA KATARZYNAGRUDZIĄDZPOLSKA1980K301600:00:125:2911,000:54:4500:54:5744
27877DĘBSKI JANSUCHARZEWOSOŁTYSPOLSKA1952M601200:00:085:2910,900:54:5300:55:01234
27992EHLERT SONIATORUŃPOLSKA1991K18800:00:105:2910,900:54:5300:55:0345
280432GRZYWACZ MARCINBYDGOSZCZPOLSKA1981M309000:00:185:3010,900:54:5700:55:15235
281376TYBUSZEWSKI JANUSZTORUŃT.S. OPATRUNKI TOTUŃPOLSKA1957M601300:00:035:3010,900:54:5900:55:02236
28258CHOJNICKI GRZEGORZTORUŃPOLSKA1976M406200:00:225:3010,900:55:0200:55:24237
283288PRYKANOWSKI MARCINTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1978M406300:00:195:3010,900:55:0300:55:22238
284253OSTROWSKA MONIKABRODNICASZALONE BRODNICZANKIPOLSKA1981K301700:00:095:3010,900:55:0400:55:1346
285311SARNOWSKA MAGDALIPNOPOLSKA1980K301800:00:035:3310,800:55:2700:55:3047
286383WEJMAN MONIKATORUŃPOLSKA1976K401300:00:105:3310,800:55:2800:55:3848
287150KASZUBSKI MARCINOSTROWITEKB LECH RYPINPOLSKA1978M406400:00:255:3410,800:55:3800:56:03239
288196LIPIŃSKA MAŁGORZATATORUŃPOLSKA1983K301900:00:065:3410,800:55:4400:55:5049
289214MAJEWS WIESŁAWCIECHOCINEKMARMELPOLSKA1966M503700:00:085:3510,700:55:5300:56:01240
290134JASIŃSKI MAREKTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1988M309100:00:055:3510,700:55:5300:55:58241
291299RUMINSKA KATARZYNAGRUDZIĄDZPOLSKA1987K302000:00:045:3510,700:55:5300:55:5750
29222BESZCZYŃSKI KORNELTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1978M406500:00:255:3610,700:56:0200:56:27242
293224MAZUR-HAPKA MONIKATORUŃPOLSKA1984K302100:00:105:3710,700:56:1000:56:2051
29470CZERWIŃSKI ARTURTORUŃPOLSKA1990M183300:00:095:3710,700:56:1000:56:19243
295415ZMARZŁY MATEUSZBYDGOSZCZPOLSKA1991M183400:00:125:3710,700:56:1200:56:24244
296223MAZIARZ JOANNAWAGANIECPOLSKA1985K302200:00:005:3710,700:56:1200:56:1252
297406ZDROJKOWSKA JOANNAPRZYŁĘKIRUN BYDGOSZCZPOLSKA1967K50800:00:235:3710,700:56:1200:56:3553
29848BUTRYM ADAMTORUŃPARKRUN TORUNPOLSKA1984M309200:00:245:3710,700:56:1300:56:37245
299295RÓŻYCKI IRENEUSZBYDGOSZCZPOLSKA1977M406600:00:105:3810,700:56:1900:56:29246
300327STACHOWIAK KAMILAWIELKA NIESZAWKAAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA1994K18900:00:155:3810,600:56:2300:56:3854
301216MAJEWSKI JANTORUŃTOWARZYSTWO MIAST PARTNERSKICH TORUNIAPOLSKA1945M70100:00:135:3810,600:56:2400:56:37247
302232MORAWSKI PIOTRLIPNOPOLSKA1989M183500:00:145:3910,600:56:2900:56:43248
303442DOMBER ROBERTINOWROCŁAWPOLSKA1984M309300:00:165:3910,600:56:3000:56:46249
304117GUŹDZIOŁ JAREKSOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA1978M406700:00:085:3910,600:56:3000:56:38250
30516BARTOSZYŃSKI MARCINTORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA1976M406800:00:225:3910,600:56:3200:56:54251
306123JABŁOŃSKA MAŁGORZATAGRUDZIĄDZDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1968K50900:00:235:4010,600:56:4100:57:0455
307163KOSTECKA JUSTYNAŁUBIANKAPOLSKA1989K181000:00:125:4010,600:56:4200:56:5456
308254OŻÓG ANDRZEJGOLUB DOBRZYŃPOLSKA1962M503800:00:115:4010,600:56:4200:56:53252
30965CISKA DARIATORUŃPOLSKA1987K302300:00:045:4110,600:56:5000:56:5457
310399WOJTYSIAK SZYMONBYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPOLSKA1992M183600:00:195:4110,600:56:5000:57:09253
311447KUBIAK MAŁGORZATAINOWROCŁAWPOLSKA1962K501000:00:165:4110,500:56:5400:57:1058
312195GRZYWIŃSKA ANNATORUŃPOLSKA1979K302400:00:275:4210,500:56:5800:57:2559
313450GRZYWIŃSKI BARTOSZTORUŃPOLSKA1980M309400:00:275:4210,500:56:5800:57:25254
314220MARCINKOWSKI ALEKSANDERGRĘBOCINPOLSKA1961M503900:00:155:4210,500:56:5900:57:14255
31531BŁAŻEJEWSKI DARIUSZŚWIECIEKLUB HDK ŚWIECIEPOLSKA1968M504000:00:175:4310,500:57:0900:57:26256
31617BARWIKOWSKA BOGUSLAWASOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA1974K401400:00:185:4310,500:57:1100:57:2960
31740BRZOZOWSKI JAROSŁAWBRZOZABRZOZA TRI TEAMPOLSKA1964M504100:00:225:4410,500:57:1800:57:40257
31864CIESIELSKI JANTORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA1972M406900:00:245:4410,500:57:2100:57:45258
319287PROKOPOWICZ NIŁWŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA1945M70200:00:175:4510,400:57:2700:57:44259
320358SZYMBORSKA MILENATORUŃTEAM ERBUDPOLSKA1985K302500:00:065:4610,400:57:3600:57:4261
32141BRZOZOWSKI PIOTRBRZOZABRZOZA TRI TEAMPOLSKA1992M183700:00:225:4610,400:57:4100:58:03260
322138JEŻEWSKA EDYTASTOLNO-POLSKA1993K181100:00:215:4610,400:57:4200:58:0362
323306SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETAUNISŁAWPOLSKA1978K401500:00:075:4610,400:57:4300:57:5063
324404ZAKASZEWSKI TOMASZTORUŃPOLSKA1978M407000:00:225:4710,400:57:4800:58:10261
325213MAJDAN ADAMŁUBIANKAPOLSKA1980M309500:00:155:4710,400:57:5300:58:08262
326161KORYTOWSKI ROBERTTORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA1985M309600:00:205:4810,300:58:0400:58:24263
32799GIERACH KRZYSZTOFNIEMCZPOLSKA1952M601400:00:075:4810,300:58:0500:58:12264
328343SZADKOWSKA ANNAINOWROCŁAWPOLSKA1957K60100:00:205:4810,300:58:0500:58:2564
329386WIERSKI JAROSŁAWLIPNIKIKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA1972M407100:00:135:4910,300:58:1300:58:26265
33062CIECHOWSKA ALICJABŁACHTAPOLSKA1971K401600:00:055:5010,300:58:2100:58:2665
331170KOZLOWSKA MARTAKORNATOWOPOLSKA1991K181200:00:055:5010,300:58:2100:58:2666
33237BORUSIEWICZ MARCINTORUŃPOLSKA1990M183800:00:115:5010,300:58:2500:58:36266
333124JABŁOŃSKI PATRYKGRUDZIĄDZBEZ FORMY TEAMPOLSKA1987M309700:00:165:5110,300:58:3000:58:46267
334255OŻÓG PIOTRGOLUB-DOBRZYŃPOLSKA1991M183900:00:125:5110,300:58:3000:58:42268
335198LIPIŃSKI MAREKTORUŃPOLSKA1978M407200:00:165:5210,200:58:4100:58:57269
336166KOTLAREK MARIUSZINOWROCŁAWPOLSKA1996M184000:00:255:5310,200:58:5200:59:17270
337118HACHAJ DAWIDLISEWOVICIM TEAMPOLSKA1981M309800:00:245:5410,200:59:0100:59:25271
33884DUDZIC PAULINATORUŃPOLSKA1986K302600:00:155:5410,200:59:0100:59:1667
339265PELA OLIWIAŁUBIANKATMT TORUNPOLSKA2002K16200:00:215:5410,200:59:0500:59:2668
340431KŁOS DARIUSZTORUŃZDROWO ZABIEGANI TORUŃPOLSKA1963M504200:00:005:5510,100:59:0800:59:08272
341247OLSZEWSKA EWAGNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOLSKA1979K302700:00:165:5510,100:59:1000:59:2669
342159KONDRAT ALEKSANDRATORUŃPOLSKA1990K181300:00:225:5510,100:59:1100:59:3370
343445SZNIANIA AGATATORUŃERBUO TEAMPOLSKA1984K302800:00:075:5610,100:59:1600:59:2371
34478DŁONIAK EDMUNDGNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA1945M70300:00:065:5710,100:59:2800:59:34273
345378ULATOWSKA DARIATORUŃCELEBRYTKIPOLSKA1974K401700:00:155:5710,100:59:3400:59:4972
346313SEMPOŁOWICZ ANETATORUŃCELEBRYTKIPOLSKA1975K401800:00:145:5810,100:59:3600:59:5073
347349SZUFRAJDA WERONIKACHARZYKOWYROBKIPOLSKA1988K302900:00:105:5910,000:59:4700:59:5774
348350SZUFRAJDA ROBERTCHARZYKOWYROBKIPOLSKA1988M309900:00:085:5910,000:59:4900:59:57274
349121HOŁDA JERZYSTOLNOPOLSKA1951M601500:00:245:5910,000:59:5001:00:14275
350174KRUSZYNA RENATADZIEMIONNAPOLSKA1984K303000:00:175:5910,000:59:5001:00:0775
3515APCZYNSKA MARTABRODNICABRODNICA BIEGAPOLSKA1993K181400:00:096:0010,000:59:5601:00:0576
3528BABALSKA JOANNAPOKRZYDOWOĆWICZYĆ I BYĆ SZCZEŚLIWYMPOLSKA1984K303100:00:096:0010,000:59:5601:00:0577
353439WIECZOREK IWONATORUŃPOLSKA1962K501100:00:186:0010,000:59:5701:00:1578
35468CZABAN BARTOSZ JAKUBTORUŃPODOLSKI DOJOPOLSKA1988M3010000:00:186:0110,001:00:0501:00:23276
35597GAJEWSKI EMILIUSZDOBRZEJEWICEERBUDPOLSKA1976M407300:00:086:0110,001:00:0801:00:16277
356336STOLARSKA DANUTAWŁOCŁAWEKANETA TEAMPOLSKA1957K60200:00:046:0110,001:00:0801:00:1279
35788DZIARKOWSKA EDYTACZARNE BŁOTOPOLSKA1982K303200:00:126:029,901:00:2101:00:3380
358353SZYDŁOWSKI ZENONCHEŁMNOPOLSKA1986M3010100:00:256:029,901:00:2501:00:50278
359240NIZWANTOWSKI RAFAŁWĄBRZEŹNOPOLSKA1983M3010200:00:246:049,901:00:3701:01:01279
36060CHRZANOWSKA CECYLIALISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA1959K501200:00:206:049,901:00:4001:01:0081
361164KOSTECKA MARIOLASOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA1980K303300:00:186:059,901:00:5101:01:0982
362256PABIANEK KAMILTORUŃPOLSKA1980M3010300:00:196:059,901:00:5101:01:10280
363238NAGÓRSKI RYSZARDCIECHOCINEKPOLSKA1956M601600:00:166:079,801:01:0501:01:21281
36423BIAŁKA PIOTRGNIEWKOWOPOLSKA1971M407400:00:236:079,801:01:0901:01:32282
36530BŁASZCZAK STANISŁAWSKĘPEBIEGAM - ZAPOBIEGAMPOLSKA1946M70400:00:046:099,801:01:3001:01:34283
36656CHOJNACKA PAULINATORUŃTORUN PODGORZPOLSKA1987K303400:00:216:109,701:01:4001:02:0183
367370TOMKIEWICZ MARTYNABYDGOSZCZATOSPOLSKA1993K181500:00:106:109,701:01:4101:01:5184
368410ZIEMIŃSKA AGATAALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA1984K303500:00:106:119,701:01:5001:02:0085
36919BEDNARCZUK MAŁGORZATATORUŃPOLSKA1982K303600:00:176:129,701:01:5501:02:1286
37020BEDNARCZUK ARTURTORUŃPOLSKA1975M407500:00:176:129,701:01:5701:02:14284
371436SERGER JESSICAPIOTRKÓW KUJAWSKIPOLSKA1994K181600:00:226:129,701:01:5901:02:2187
372332STAWICKA EWELINALISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA1991K181700:00:046:139,701:02:0801:02:1288
37390DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNATORUŃGRAŻKAPOLSKA1960K501300:00:196:169,601:02:4001:02:5989
374351SZWEDO PIOTRCZERNIKOWOPOLSKA1975M407600:00:276:189,501:02:5801:03:25285
375345SZATANIK SŁAWOMIRAŁUBIANKAPOLSKA1983K303700:00:176:219,401:03:3301:03:5090
376207ŁEPEK MAŁGORZATAPŁUŻNICAPOLSKA1979K303800:00:046:229,401:03:3801:03:4291
37734BOGUSŁAWSKI MARCINTORUŃPOLSKA1984M3010400:00:266:229,401:03:3901:04:05286
378357SZYMAŃSKI JERZYKURZĘTNIKKURZĘTNIK BIEGAPOLSKA1944M70500:00:136:239,401:03:4601:03:59287
379437SKAPULA RADEKBYDGOSZCZPOLSKA1979M3010500:00:266:239,401:03:5101:04:17288
380298RUDNIK DAGMARAPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA1988K303900:00:136:249,401:04:0401:04:1792
381111GRAPATYN PIOTRBYDGOSZCZBYDGOSZCZ NA STARTPOLSKA1976M407700:00:106:259,301:04:1101:04:21289
382145KACZMAREK MONIKAWŁOCŁAWEKPOLSKA1978K401900:00:186:289,301:04:3601:04:5493
383160KONRAD ŁUKASZTORUŃPOLSKA1982M3010600:00:226:299,301:04:4701:05:09290
384352SZYDŁOWSKA JUSTYNACHEŁMNOPOLSKA1988K304000:00:276:299,301:04:4801:05:1594
385189LENC JANUSZBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1953M601700:00:286:319,201:05:1001:05:38291
386381WASILEWSKA LUIZAŁUBIANKAPOLSKA1984K304100:00:216:319,201:05:1101:05:3295
387296RUAPR- ZAWADZKA MONIKALIPNOPOLSKA1977K402000:00:036:319,201:05:1201:05:1596
388440KALOTKA KRZYSZTOFTORUŃPOLSKA1987M3010700:00:266:339,201:05:2701:05:53292
389359ŚLEDŹ - ACHENBACH MAGDALENATORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA1977K402100:00:206:379,101:06:0501:06:2597
390285PÓŁGĘSEK RAFAŁSOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA1972M407800:00:256:389,101:06:1701:06:42293
39149CENTKOWSKA EWELINACIECHOCINEKPOLSKA1979K304200:00:166:429,001:07:0001:07:1698
392102GOŁKOWSKA MARLENAPODGÓRZPOLSKA1973K402200:00:186:429,001:07:0001:07:1899
393107GRACZYKOWSKA ANNAINOWROCŁAWPOLSKA1986K304300:00:216:458,901:07:3501:07:56100
394101GOLA GRZEGORZMARKOWOPOLSKA1971M407900:00:276:478,801:07:5101:08:18294
395377ULANDOWSKA-MONARCHA PATRYCJABYDGOSZCZPOLSKA1990K181800:00:176:538,701:08:4701:09:04101
39638BRAC-WALCZYK MAŁGORZATADOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA1958K60300:00:176:538,701:08:4801:09:05102
397366TOBOLSKA GRAŻYNAGRUDZIADZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA1953K60400:00:177:168,301:12:3901:12:56103
398449SZELAŁ JAREKBUYDGOSZCZPOLSKA00:00:117:397,901:16:2501:16:36
399340SUDOŁ KAROLINABYDGOSZCZPOLSKA1978K402300:00:107:397,801:16:2601:16:36104
4003ANGIEL WŁADYSŁAWBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA1937M70600:00:107:397,801:16:2901:16:39296
401185KUŁAKOWSKI ROBERTTORUŃON THE MOVEPOLSKA1975M408000:00:087:467,701:17:3801:17:46297

Do 26 lutego -30zł
Od 27 lutego do 21 marca – 40zł
W dniu zawodów – 50zł

Powrót