IV Janczewska Dziesiątka o Miecz Kasztelana Santockiego oraz marsz Nordic Walking (5km)
Data i godzina | 2017-06-11 11:00:00 |
Miejscowość | Janczewo |
Dystans | 10km bieg + NW 5km |
Oficjalna strona | http://janczewska10.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 35 zł |
Typ zawodów | Bieg i NW |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | 5 KM | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | HULEWICZ MICHAŁ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | WIERZBICKI RUNNING PROJECT | 1988 | M18 (18-29) | 1 | 00:00:01 | 03:29 | 17,3 | 00:16:45 | 00:34:45 | 00:34:46 | 1 | |
2 | 48 | KUSZCZYK EDWIN | MIĘDZYRZECZ | TEAM KOPEĆ | 1973 | M40 (40-49) | 1 | 00:00:00 | 03:42 | 16,2 | 00:17:58 | 00:36:57 | 00:36:57 | 2 | |
3 | 67 | PALCZARSKI MARCIN | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1988 | M18 (18-29) | 2 | 00:00:00 | 03:44 | 16,1 | 00:18:23 | 00:37:19 | 00:37:19 | 3 | |
4 | 130 | GRZEGÓRZEK PIOTR | SZCZECIN | F4 PARK TEAM | 1987 | M30 (30-39) | 1 | 00:00:01 | 03:49 | 15,7 | 00:18:17 | 00:38:11 | 00:38:12 | 4 | |
5 | 50 | LEŚNIAK MATEUSZ | CHOSZCZNO | CHOSZCZEŃSKA 10 | 1991 | M18 (18-29) | 3 | 00:00:02 | 03:54 | 15,4 | 00:19:19 | 00:39:00 | 00:39:02 | 5 | |
6 | 106 | NADOLSKI GRZEGORZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1978 | M30 (30-39) | 2 | 00:00:00 | 03:55 | 15,3 | 00:19:39 | 00:39:12 | 00:39:12 | 6 | ||
7 | 105 | PRZYBYSZ RAFAŁ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1969 | M40 (40-49) | 2 | 00:00:01 | 03:57 | 15,2 | 00:19:27 | 00:39:26 | 00:39:27 | 7 | ||
8 | 55 | MAJZLIK PIOTR | DREZDENKO | SALONFRYZJERSKI STYL | 1982 | M30 (30-39) | 3 | 00:00:01 | 03:58 | 15,1 | 00:19:39 | 00:39:40 | 00:39:41 | 8 | |
9 | 145 | SOPATA PATRYK | DREZDENKO | SALON FRYZJERSKI STYL | 1995 | M18 (18-29) | 4 | 00:00:01 | 04:01 | 15,0 | 00:19:40 | 00:40:07 | 00:40:08 | 9 | |
10 | 104 | SZYMAŃSKI WOJCIECH | 1980 | M30 (30-39) | 4 | 00:00:01 | 04:01 | 14,9 | 00:19:40 | 00:40:08 | 00:40:09 | 10 | |||
11 | 6 | BARTOSIK PRZEMYSŁAW | BARLINEK | HRMAX BARLINEK | 1976 | M40 (40-49) | 3 | 00:00:01 | 04:05 | 14,7 | 00:20:09 | 00:40:50 | 00:40:51 | 11 | |
12 | 148 | WSZELAKI MARCIN | DOBIEGNIEW | SPARTAN DOBIEGNIEW | 1974 | M40 (40-49) | 4 | 00:00:01 | 04:08 | 14,5 | 00:20:22 | 00:41:17 | 00:41:18 | 12 | |
13 | 129 | GRZEGÓRZEK PAULINA | SZCZECIN | RAZ SZCZECIN / FLXPARK | 1987 | K30 (30-39) | 1 | 00:00:01 | 04:09 | 14,5 | 00:20:22 | 00:41:28 | 00:41:29 | 1 | |
14 | 136 | TATAREWICZ KRZYSZTOF | SŁOŃSK | 1970 | M40 (40-49) | 5 | 00:00:02 | 04:10 | 14,4 | 00:20:21 | 00:41:42 | 00:41:44 | 13 | ||
15 | 94 | WEBER KRYSTIAN | ŻARY | TEAM JANCZEWSKA | 1980 | M30 (30-39) | 5 | 00:00:02 | 04:12 | 14,3 | 00:20:37 | 00:41:53 | 00:41:55 | 14 | |
16 | 84 | SZYMCZAK JAREK | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1979 | M30 (30-39) | 6 | 00:00:03 | 04:12 | 14,3 | 00:20:46 | 00:41:57 | 00:42:00 | 15 | ||
17 | 97 | WYBACZ GRZEGORZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | FUNDACJA ANACONDA GORZÓW | 1978 | M30 (30-39) | 7 | 00:00:01 | 04:13 | 14,3 | 00:20:45 | 00:42:04 | 00:42:05 | 16 | |
18 | 27 | GROBELSKI DAWID | SANTOK | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1988 | M18 (18-29) | 5 | 00:00:01 | 04:14 | 14,2 | 00:20:36 | 00:42:21 | 00:42:22 | 17 | |
19 | 11 | CHMARA PAWEŁ | STRZELCE KRAJENSKIE | FISKALNI24.PL | 1988 | M18 (18-29) | 6 | 00:00:02 | 04:19 | 13,9 | 00:20:45 | 00:43:10 | 00:43:12 | 18 | |
20 | 93 | WAWRZYNIUK MARIUSZ | SKWIERZYNA | KS TEAM BARYŁA GORZÓW | 1979 | M30 (30-39) | 8 | 00:00:05 | 04:20 | 13,9 | 00:21:26 | 00:43:13 | 00:43:18 | 19 | |
21 | 12 | CHUDZIAK TOMASZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1980 | M30 (30-39) | 9 | 00:00:02 | 04:21 | 13,8 | 00:21:47 | 00:43:30 | 00:43:32 | 20 | ||
22 | 135 | CZARNECKI DARIUSZ | SKWIERZYNA | 1979 | M30 (30-39) | 10 | 00:00:06 | 04:23 | 13,7 | 00:21:26 | 00:43:48 | 00:43:54 | 21 | ||
23 | 10 | CELEJEWSKI KRZYSZTOF | LIPKI WIELKIE | 1967 | M50 (50-59) | 1 | 00:00:02 | 04:24 | 13,6 | 00:21:26 | 00:43:59 | 00:44:01 | 22 | ||
24 | 75 | PRZELAZŁY SYLWESTER | GORZÓW WIELKOPOLSKI | STILON GORZÓW | 1980 | M30 (30-39) | 11 | 00:00:01 | 04:27 | 13,5 | 00:21:21 | 00:44:26 | 00:44:27 | 23 | |
25 | 37 | KARSKI PAWEŁ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1978 | M30 (30-39) | 12 | 00:00:02 | 04:28 | 13,4 | 00:21:10 | 00:44:40 | 00:44:42 | 24 | ||
26 | 96 | WIERZBICKI SEBASTIAN | GORZÓW WIELKOPOLSKI | WIERZBICKI RUNNING PROJECT | 1987 | M30 (30-39) | 13 | 00:00:02 | 04:29 | 13,4 | 00:22:25 | 00:44:51 | 00:44:53 | 25 | |
27 | 74 | PRACUK KRZYSZTOF | GORZÓW WIELKOPOLSKI | RIVER FIGHTERS | 1970 | M40 (40-49) | 6 | 00:00:02 | 04:31 | 13,3 | 00:22:25 | 00:45:13 | 00:45:15 | 26 | |
28 | 107 | SOCHAN MACIEJ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | RE-EWOLUCJA | 1975 | M40 (40-49) | 7 | 00:00:03 | 04:32 | 13,2 | 00:22:23 | 00:45:22 | 00:45:25 | 27 | |
29 | 147 | TREMBO DANIEL | AMATEUR RUNNER | 1980 | M30 (30-39) | 14 | 00:00:02 | 04:34 | 13,2 | 00:21:52 | 00:45:33 | 00:45:35 | 28 | ||
30 | 117 | SŁOWIŃSKI PRZEMYSŁAW | GORZÓW WIELKOPOLSKI | BURNIT TEAM GORZÓW | 1977 | M40 (40-49) | 8 | 00:00:04 | 04:34 | 13,2 | 00:23:29 | 00:45:33 | 00:45:37 | 29 | |
31 | 99 | ZATORSKI DARIUSZ | DREZDENKO | SALON FRYZJERSKI STYL | 1970 | M40 (40-49) | 9 | 00:00:02 | 04:36 | 13,0 | 00:22:00 | 00:45:57 | 00:45:59 | 30 | |
32 | 59 | MIDLOCH PAWEŁ | ZDROISKO | ZDROISKO | 1975 | M40 (40-49) | 10 | 00:00:02 | 04:38 | 13,0 | 00:22:23 | 00:46:16 | 00:46:18 | 31 | |
33 | 95 | WIECZOREK TOMASZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1982 | M30 (30-39) | 15 | 00:00:04 | 04:38 | 12,9 | 00:22:23 | 00:46:20 | 00:46:24 | 32 | ||
34 | 72 | PŁOŃSKI JAKUB | STARGARD | DZIKIE DZIKI GORZÓW WLKP. | 1983 | M30 (30-39) | 16 | 00:00:01 | 04:41 | 12,8 | 00:23:23 | 00:46:54 | 00:46:55 | 33 | |
35 | 140 | MĄDRZAK BOGUMIŁ | RUDNICA | KOSMOS 78 | 1954 | M60+ | 1 | 00:00:01 | 04:44 | 12,7 | 00:22:59 | 00:47:14 | 00:47:15 | 34 | |
36 | 40 | KLIMCZAK GRZEGORZ | GRALEWO | 1974 | M40 (40-49) | 11 | 00:00:05 | 04:48 | 12,5 | 00:23:53 | 00:47:57 | 00:48:02 | 35 | ||
37 | 137 | DĄBROWSKI TOMASZ | WYSOKA | 1970 | M40 (40-49) | 12 | 00:00:02 | 04:48 | 12,5 | 00:23:29 | 00:48:01 | 00:48:03 | 36 | ||
38 | 90 | TRESENBERG AGATA | ZIELONA GÓRA | RUNPLANET TEAM | 1987 | K30 (30-39) | 2 | 00:00:03 | 04:48 | 12,5 | 00:23:47 | 00:48:01 | 00:48:04 | 2 | |
39 | 92 | UHURA BARTOSZ | STRZELCE KRAJEŃSKIE | KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE | 1986 | M30 (30-39) | 17 | 00:00:04 | 04:49 | 12,5 | 00:24:29 | 00:48:01 | 00:48:05 | 37 | |
40 | 125 | OPŁATOWSKI ZBIGNIEW | JENIN | 1963 | M50 (50-59) | 2 | 00:00:02 | 04:49 | 12,5 | 00:23:07 | 00:48:07 | 00:48:09 | 38 | ||
41 | 52 | ŁUKASZEWSKI JAROSŁAW | SIENIAWA | BOB WSPANIAŁY :) | 1984 | M30 (30-39) | 18 | 00:00:03 | 04:50 | 12,4 | 00:22:21 | 00:48:15 | 00:48:18 | 39 | |
42 | 83 | SZCZĘSNY PAWEŁ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | AUTO KLUCZ POMOC | 1987 | M30 (30-39) | 19 | 00:00:20 | 04:53 | 12,3 | 00:23:09 | 00:48:34 | 00:48:54 | 40 | |
43 | 119 | SUROWIEC ROBERT | GORZÓW WIELKOPOLSKI | GORZOWSKIE BIEGI CZWARTKOWE | 1971 | M40 (40-49) | 13 | 00:00:03 | 04:54 | 12,3 | 00:23:53 | 00:48:54 | 00:48:57 | 41 | |
44 | 13 | CIEPLIŃSKI RADOSŁAW | OSIEDLE POZNAŃSKIE | JANKES | 1974 | M40 (40-49) | 14 | 00:00:02 | 04:54 | 12,2 | 00:23:20 | 00:48:58 | 00:49:00 | 42 | |
45 | 85 | ŚCIURKA DAWID | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1987 | M30 (30-39) | 20 | 00:00:02 | 04:55 | 12,2 | 00:23:45 | 00:49:07 | 00:49:09 | 43 | |
46 | 41 | KOCH PIOTR | GORZÓW WIELKOPOLSKI | KOCHFOTOGRAFIA | 1974 | M40 (40-49) | 15 | 00:00:04 | 04:58 | 12,1 | 00:24:25 | 00:49:31 | 00:49:35 | 44 | |
47 | 138 | ŚWIĄTKOWSKA JOANNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | BBL | 1985 | K30 (30-39) | 3 | 00:00:04 | 05:00 | 12,0 | 00:24:17 | 00:49:52 | 00:49:56 | 3 | |
48 | 142 | KACZMAREK ARTUR | MIĘDZYRZECZ | EDI TEAM ZGOZRELEC | 1975 | M40 (40-49) | 16 | 00:00:03 | 05:02 | 11,9 | 00:24:02 | 00:50:17 | 00:50:20 | 45 | |
49 | 139 | PAPLICKA KATARZYNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1982 | K30 (30-39) | 4 | 00:00:03 | 05:02 | 11,9 | 00:24:50 | 00:50:20 | 00:50:23 | 4 | |
50 | 112 | KOREJWO JAKUB | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1987 | M30 (30-39) | 21 | 00:00:02 | 05:07 | 11,7 | 00:23:57 | 00:51:11 | 00:51:13 | 46 | |
51 | 42 | KRAJEWSKI SEBASTIAN | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1977 | M40 (40-49) | 17 | 00:00:05 | 05:08 | 11,7 | 00:25:27 | 00:51:15 | 00:51:20 | 47 | ||
52 | 91 | TRZOSEK KRZYSZTOF | JANCZEWO | 1980 | M30 (30-39) | 22 | 00:00:06 | 05:10 | 11,6 | 00:24:17 | 00:51:31 | 00:51:37 | 48 | ||
53 | 113 | PAŁECKI KRZYSZTOF | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1979 | M30 (30-39) | 23 | 00:00:05 | 05:11 | 11,6 | 00:25:27 | 00:51:41 | 00:51:46 | 49 | ||
54 | 24 | GAJDA FRANCISZEK | DESZCZNO | 1966 | M50 (50-59) | 3 | 00:00:04 | 05:11 | 11,6 | 00:25:56 | 00:51:44 | 00:51:48 | 50 | ||
55 | 64 | NOGA MAGDALENA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1985 | K30 (30-39) | 5 | 00:00:02 | 05:12 | 11,5 | 00:24:57 | 00:51:58 | 00:52:00 | 5 | ||
56 | 87 | TERPIŁOWSKI ŁUCJAN | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1958 | M50 (50-59) | 4 | 00:00:03 | 05:12 | 11,5 | 00:24:52 | 00:51:58 | 00:52:01 | 51 | ||
57 | 57 | MĄDRY BARTŁOMIEJ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | BIEGACZE DO ŻABKI | 1978 | M30 (30-39) | 24 | 00:00:05 | 05:12 | 11,5 | 00:25:40 | 00:51:57 | 00:52:02 | 52 | |
58 | 1 | ADAMCZAK JOZEF | KIEŁPIN | 1978 | M30 (30-39) | 25 | 00:00:05 | 05:15 | 11,4 | 00:26:12 | 00:52:24 | 00:52:29 | 53 | ||
59 | 144 | MIKULSKI TADEUSZ | 1964 | M50 (50-59) | 5 | 00:00:04 | 05:16 | 11,4 | 00:25:55 | 00:52:35 | 00:52:39 | 54 | |||
60 | 78 | RZECZYŃSKA ANNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1974 | K40 (40-49) | 1 | 00:00:04 | 05:22 | 11,2 | 00:25:59 | 00:53:35 | 00:53:39 | 6 | ||
61 | 35 | JANICKI KRZYSZTOF | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1970 | M40 (40-49) | 18 | 00:00:04 | 05:25 | 11,1 | 00:25:56 | 00:54:08 | 00:54:12 | 55 | ||
62 | 36 | KALICKI RAFAŁ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | BBL GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1974 | M40 (40-49) | 19 | 00:00:05 | 05:28 | 11,0 | 00:25:39 | 00:54:40 | 00:54:45 | 56 | |
63 | 103 | ŻMINKOWSKI JAROSŁAW | GORZÓW WIELKOPOLSKI | ZAWARCIE | 1969 | M40 (40-49) | 20 | 00:00:06 | 05:29 | 11,0 | 00:25:40 | 00:54:41 | 00:54:47 | 57 | |
64 | 9 | CEJBA JAN | GORZÓW WIELKOPOLSKI | UNBREAKABLE / VTQ | 1976 | M40 (40-49) | 21 | 00:00:05 | 05:29 | 10,9 | 00:26:44 | 00:54:45 | 00:54:50 | 58 | |
65 | 51 | LISOWSKI TADEUSZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | BAX | 1961 | M50 (50-59) | 6 | 00:00:04 | 05:32 | 10,8 | 00:26:15 | 00:55:19 | 00:55:23 | 59 | |
66 | 132 | ZIÓŁKOWSKA KAROLINA | BOBRÓWKO | 1995 | K18 (18-29) | 1 | 00:00:02 | 05:37 | 10,7 | 00:26:31 | 00:56:04 | 00:56:06 | 7 | ||
67 | 63 | MYSZKOWSKI MICHAŁ | JANCZEWO | JANCZEWO BIEGA | 1983 | M30 (30-39) | 26 | 00:00:05 | 05:46 | 10,4 | 00:27:25 | 00:57:36 | 00:57:41 | 60 | |
68 | 118 | ROGULSKA ANNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1988 | K18 (18-29) | 2 | 00:00:06 | 05:48 | 10,3 | 00:27:57 | 00:57:54 | 00:58:00 | 8 | ||
69 | 33 | IWANOWSKI ARKADIUSZ | ZWIERZYN | KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE | 1975 | M40 (40-49) | 22 | 00:00:05 | 05:49 | 10,3 | 00:28:27 | 00:58:07 | 00:58:12 | 61 | |
70 | 102 | ŻMIJA LILIANA | ZWIERZYN | KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE | 1990 | K18 (18-29) | 3 | 00:00:04 | 05:49 | 10,3 | 00:28:27 | 00:58:08 | 00:58:12 | 9 | |
71 | 43 | KRUMPLEWSKI WITOLD | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1972 | M40 (40-49) | 23 | 00:00:05 | 05:51 | 10,3 | 00:26:56 | 00:58:21 | 00:58:26 | 62 | ||
72 | 20 | FENDORF PAWEŁ | GŁOGÓW | JANCZEWSKA 10 | 1987 | M30 (30-39) | 27 | 00:00:03 | 05:57 | 10,1 | 00:29:13 | 00:59:27 | 00:59:30 | 63 | |
73 | 128 | ŻŁOBIŃSKI MARCIN | ZIELENIEC | AMATOR | 1975 | M40 (40-49) | 24 | 00:00:03 | 05:58 | 10,1 | 00:28:24 | 00:59:38 | 00:59:41 | 64 | |
74 | 122 | BYKOWSKI BOGDAN | ZIELONA GÓRA | BRACTWO BIEGACZY Z-GÓRA | 1949 | M60+ | 2 | 00:00:06 | 05:58 | 10,0 | 00:29:08 | 00:59:39 | 00:59:45 | 65 | |
75 | 98 | ZALEWSKI KRZYSZTOF | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1982 | M30 (30-39) | 28 | 00:00:08 | 06:02 | 9,9 | 00:28:58 | 01:00:15 | 01:00:23 | 66 | ||
76 | 65 | NOWAK JOANNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1988 | K18 (18-29) | 4 | 00:00:07 | 06:02 | 9,9 | 00:28:58 | 01:00:16 | 01:00:23 | 10 | ||
77 | 146 | NEUMANN RONNY | RÜDERSDORF | RUDERSDORF | 1978 | M30 (30-39) | 29 | 00:00:08 | 06:06 | 9,8 | 00:29:55 | 01:00:56 | 01:01:04 | 67 | |
78 | 68 | PAWLAK EMILIA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1978 | K30 (30-39) | 6 | 00:00:03 | 06:08 | 9,8 | 00:29:49 | 01:01:22 | 01:01:25 | 11 | ||
79 | 8 | BUĆKOWSKA MARIA | DREZDENKO | FSD RUN DREZDENKO | 1982 | K30 (30-39) | 7 | 00:00:04 | 06:13 | 9,7 | 00:29:45 | 01:02:04 | 01:02:08 | 12 | |
80 | 54 | MAJZLIK KAMILA | DREZDENKO | FSD RUN | 1988 | K18 (18-29) | 5 | 00:00:04 | 06:13 | 9,7 | 00:29:45 | 01:02:04 | 01:02:08 | 13 | |
81 | 149 | TRZESZCZKOWSKI MICHAŁ | SANTOK | 1977 | M40 (40-49) | 25 | 00:00:06 | 06:19 | 9,5 | 00:30:07 | 01:03:03 | 01:03:09 | 68 | ||
82 | 71 | PIECIUL JACEK | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZIKIE DZIKI GORZÓW WLKP. | 1979 | M30 (30-39) | 30 | 00:00:04 | 06:21 | 9,5 | 00:29:49 | 01:03:24 | 01:03:28 | 69 | |
83 | 73 | PODSADA EDYTA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1978 | K30 (30-39) | 8 | 00:00:04 | 06:21 | 9,5 | 00:29:49 | 01:03:25 | 01:03:29 | 14 | ||
84 | 16 | CIOŁKA ANNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1992 | K18 (18-29) | 6 | 00:00:19 | 06:22 | 9,4 | 00:31:13 | 01:03:19 | 01:03:38 | 15 | ||
85 | 131 | RACHLEWICZ RYSZARD | GORZÓW WIELKOPOLSKI | CHANTREL | 1962 | M50 (50-59) | 7 | 00:00:07 | 06:29 | 9,3 | 00:31:33 | 01:04:39 | 01:04:46 | 70 | |
86 | 81 | STOŁY-TRUSZCZYŃSKA DAGMARA | CZECHÓW | BBL GORZÓW | 1974 | K40 (40-49) | 2 | 00:00:08 | 06:31 | 9,2 | 00:31:33 | 01:05:04 | 01:05:12 | 16 | |
87 | 60 | MUDA MACIEJ | WOJCIESZYCE | MKS PUSZKIN | 1999 | M18 (18-29) | 7 | 00:00:05 | 06:35 | 9,1 | 00:30:42 | 01:05:41 | 01:05:46 | 71 | |
88 | 47 | KUSIŃSKA ALICJA | STARE POLICHNO | POLICHNO TEAM | 1975 | K40 (40-49) | 3 | 00:00:05 | 06:36 | 9,1 | 00:31:29 | 01:05:53 | 01:05:58 | 17 | |
89 | 143 | DOMARECKA ŻANETA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1984 | K30 (30-39) | 9 | 00:00:07 | 06:36 | 9,1 | 00:32:02 | 01:05:54 | 01:06:01 | 18 | ||
90 | 28 | GUTT MARLENA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | PUE TEAM | 1977 | K40 (40-49) | 4 | 00:00:07 | 06:36 | 9,1 | 00:32:02 | 01:05:54 | 01:06:01 | 19 | |
91 | 58 | MIDLOCH AGATA | ZDROISKO | ZDROISKO | 1979 | K30 (30-39) | 10 | 00:00:08 | 06:45 | 8,9 | 00:32:28 | 01:07:21 | 01:07:29 | 20 | |
92 | 45 | KUCHARSKA KINGA | JENIN | 1992 | K18 (18-29) | 7 | 00:00:07 | 06:45 | 8,9 | 00:32:28 | 01:07:24 | 01:07:31 | 21 | ||
93 | 116 | WALCZAK KRYSTYNA | GRALEWO | MKS PUSZKIN | 1999 | K18 (18-29) | 8 | 00:00:05 | 07:06 | 8,4 | 00:34:23 | 01:10:58 | 01:11:03 | 22 | |
94 | 109 | PIASECKA EWELINA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1985 | K30 (30-39) | 11 | 00:00:04 | 08:10 | 7,3 | 00:31:52 | 01:21:38 | 01:21:42 | 23 | ||
95 | 70 | PIĄTKOWSKI PRZEMYSŁAW | GORZÓW WIELKOPOLSKI | TEAM KOPEĆ | 1978 | M30 (30-39) | 00:00:01 | #ARG! | #ARG! | 00:19:05 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | HELWICH STEFAN | WIELEN | MUSZKIET WIELEN | 1956 | M60+ | 1 | 00:00:03 | 06:25 | 9,3 | 00:32:04 | 00:32:07 | 1 | |
2 | 123 | BARYŁA JAROSŁAW | KS TEAM BARYŁA GORZÓW | 1982 | M30 (30-39) | 1 | 00:00:04 | 06:37 | 9,1 | 00:33:03 | 00:33:07 | 2 | ||
3 | 25 | GAJEWSKI EUGENIUSZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1957 | M60+ | 2 | 00:00:03 | 06:37 | 9,1 | 00:33:04 | 00:33:07 | 3 | ||
4 | 127 | GRODZKI IRENEUSZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1972 | M40 (40-49) | 1 | 00:00:03 | 06:42 | 9,0 | 00:33:25 | 00:33:28 | 4 | ||
5 | 124 | DYMEK MALWINA | CHEŁST | KS TEAM BARYŁA GORZÓW | 1986 | K30 (30-39) | 1 | 00:00:05 | 06:52 | 8,7 | 00:34:15 | 00:34:20 | 1 | |
6 | 38 | KASPRZYK LILIANNA | POZNAŃ | UKS DĄB SUCHY LAS | 1960 | K50 (50-59) | 1 | 00:00:03 | 06:56 | 8,7 | 00:34:35 | 00:34:38 | 2 | |
7 | 17 | CZEKAJŁO FRANCISZEK | DREZDENKO | TEAM MEPROZET | 1951 | M60+ | 3 | 00:00:03 | 07:01 | 8,6 | 00:35:01 | 00:35:04 | 5 | |
8 | 66 | OKONEK KAZIMIERZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1949 | M60+ | 4 | 00:00:04 | 07:05 | 8,5 | 00:35:21 | 00:35:25 | 6 | ||
9 | 22 | FLIS IZABELA | TARNÓW | 1979 | K30 (30-39) | 2 | 00:00:04 | 07:33 | 7,9 | 00:37:43 | 00:37:47 | 3 | ||
10 | 89 | TORZ WOJCIECH | SWARZĘDZ | 1946 | M60+ | 5 | 00:00:03 | 07:38 | 7,9 | 00:38:05 | 00:38:08 | 7 | ||
11 | 121 | OLBIŃSKI GERARD | JANCZEWO | 1979 | M30 (30-39) | 2 | 00:00:05 | 07:43 | 7,8 | 00:38:30 | 00:38:35 | 8 | ||
12 | 15 | CIERACH RYSZARD | GORZÓW WIELKOPOLSKI | :) | 1959 | M50 (50-59) | 1 | 00:00:05 | 07:45 | 7,7 | 00:38:39 | 00:38:44 | 9 | |
13 | 23 | FLIS NATALIA | KAMIEŃ MAŁY | 1992 | K18 (18-29) | 1 | 00:00:04 | 07:52 | 7,6 | 00:39:14 | 00:39:18 | 4 | ||
14 | 120 | OLBIŃSKA WIOLETTA | JANCZEWO | 1975 | K40 (40-49) | 1 | 00:00:05 | 07:54 | 7,6 | 00:39:23 | 00:39:28 | 5 | ||
15 | 126 | STASIAK PRZEMYSŁAW | SZCZECIN | AGA TEAM | 1983 | M30 (30-39) | 3 | 00:00:04 | 08:00 | 7,5 | 00:39:54 | 00:39:58 | 10 | |
16 | 46 | KUPIEC DOROTA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1968 | K40 (40-49) | 2 | 00:00:07 | 08:09 | 7,4 | 00:40:38 | 00:40:45 | 6 | ||
17 | 80 | STASIAK IWONA | SZCZECIN | 1958 | K50 (50-59) | 2 | 00:00:04 | 08:22 | 7,2 | 00:41:46 | 00:41:50 | 7 | ||
18 | 133 | KOZŁOWSKA AGNIESZKA | LIPKI WIELKIE | 1977 | K40 (40-49) | 3 | 00:00:09 | 08:22 | 7,2 | 00:41:42 | 00:41:51 | 8 | ||
19 | 134 | JESIS-POLEWSKA JOANNA | JANCZEWO | 1974 | K40 (40-49) | 4 | 00:00:09 | 08:24 | 7,1 | 00:41:50 | 00:41:59 | 9 | ||
20 | 4 | BARANOWSKA BEATA | JANCZEWO | 1965 | K50 (50-59) | 3 | 00:00:07 | 08:31 | 7,1 | 00:42:26 | 00:42:33 | 10 | ||
21 | 69 | PAWLAK KRZYSZTOF | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1974 | M40 (40-49) | 2 | 00:00:06 | 08:31 | 7,1 | 00:42:27 | 00:42:33 | 11 | ||
22 | 150 | MACIASZEK ANNA | WAWRÓW | 1976 | K40 (40-49) | 5 | 00:00:04 | 08:37 | 7,0 | 00:43:02 | 00:43:06 | 11 | ||
23 | 34 | JAKUBOWSKA SYLWIA | SANTOK | 1973 | K40 (40-49) | 6 | 00:00:07 | 08:38 | 6,9 | 00:43:05 | 00:43:12 | 12 | ||
24 | 2 | ADAMSKA MONIKA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | GORZÓW CITY | 1989 | K18 (18-29) | 2 | 00:00:03 | 08:44 | 6,9 | 00:43:37 | 00:43:40 | 13 | |
25 | 14 | CIERACH BARBARA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | :) | 1961 | K50 (50-59) | 4 | 00:00:05 | 08:46 | 6,8 | 00:43:46 | 00:43:51 | 14 | |
26 | 110 | ADAMSKA DOROTA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1985 | K30 (30-39) | 3 | 00:00:04 | 08:49 | 6,8 | 00:44:00 | 00:44:04 | 15 | ||
27 | 53 | ŁUŹNIAK BARBARA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1978 | K30 (30-39) | 4 | 00:00:05 | 09:05 | 6,6 | 00:45:20 | 00:45:25 | 16 | ||
28 | 77 | RYSTAŁ IWONA | KŁODAWA | 1964 | K50 (50-59) | 5 | 00:00:06 | 09:18 | 6,5 | 00:46:24 | 00:46:30 | 17 | ||
29 | 56 | MALIK JOANNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1976 | K40 (40-49) | 7 | 00:00:06 | 09:18 | 6,4 | 00:46:26 | 00:46:32 | 18 | ||
30 | 141 | MĄDRZAK DOROTA | RUDNICA | 1960 | K50 (50-59) | 6 | 00:00:03 | 09:25 | 6,4 | 00:47:04 | 00:47:07 | 19 | ||
31 | 79 | STASIAK BARBARA | SZCZECIN | 1960 | K50 (50-59) | 7 | 00:00:05 | 09:30 | 6,3 | 00:47:27 | 00:47:32 | 20 | ||
32 | 61 | MYCIELSKA KLAUDIA | WĄGROWIEC | JANCZEWSKA TEAM | 1996 | K18 (18-29) | 3 | 00:00:08 | 09:41 | 6,2 | 00:48:18 | 00:48:26 | 21 | |
33 | 7 | BINKOWSKI ŁUKASZ | WĄGROWIEC | JANCZEWSKA TEAM | 1988 | M18 (18-29) | 1 | 00:00:08 | 09:42 | 6,2 | 00:48:24 | 00:48:32 | 12 | |
34 | 21 | FILODA MONIKA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1978 | K30 (30-39) | 5 | 00:00:07 | 09:44 | 6,2 | 00:48:34 | 00:48:41 | 22 | ||
35 | 62 | MYSZKOWSKA WANDA | JANCZEWO | 1956 | K60+ | 1 | 00:00:08 | 09:47 | 6,1 | 00:48:46 | 00:48:54 | 23 | ||
36 | 114 | PODSIADŁO CZESŁAW | JANCZEWO | 1952 | M60+ | 6 | 00:00:08 | 09:47 | 6,1 | 00:48:46 | 00:48:54 | 13 | ||
37 | 115 | PODSIADŁO KRYSTYNA | JANCZEWO | 1958 | K50 (50-59) | 8 | 00:00:07 | 09:47 | 6,1 | 00:48:47 | 00:48:54 | 24 | ||
38 | 31 | HIRNIAK ANNA | JANCZEWO | TEAM JANCZEWSKA | 1959 | K50 (50-59) | 9 | 00:00:08 | 09:57 | 6,0 | 00:49:35 | 00:49:43 | 25 | |
39 | 101 | ŻMIJA JERZY | ZWIERZYN | KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE | 1950 | M60+ | 7 | 00:00:06 | 09:59 | 6,0 | 00:49:50 | 00:49:56 | 14 | |
40 | 26 | GÓRA MAGDALENA | SANTOK | 1972 | K40 (40-49) | 8 | 00:00:07 | 11:07 | 5,4 | 00:55:29 | 00:55:36 | 26 | ||
41 | 44 | KUBIŃSKA AGNIESZKA | JANCZEWO | 1973 | K40 (40-49) | 9 | 00:00:07 | 11:07 | 5,4 | 00:55:29 | 00:55:36 | 27 | ||
42 | 88 | TORZ BARBARA | SWARZĘDZ | 1950 | K60+ | 2 | 00:00:07 | 11:13 | 5,3 | 00:55:59 | 00:56:06 | 28 |
Serdecznie zapraszamy a IV edycję Janczewskiej Dziesiątki i marszu nordic Walking.
Trasa biegu w całości znajduje się na terenie Janczewa
• Podłoże – mieszane /asfalt, miękki grunt/
• Bieg główny – 10km /2 pętle po 5km/
• Marsz nordic walking – 5km /1 pętla/
• Trasa będzie oznaczona co 1 kilometr
• Woda na trasie- 3km,5km,8km
• Elektroniczny pomiar czasu
WARUNKI UCZESTNICTWA
• Ustalony został limit 350 osób /bieg główny oraz nordic walking
• Uczestnikiem biegu i marszu nordic walking może zostać każda osoba, która wyrazi chęć udziału w imprezie ,wypełni i prześle formularz zgłoszeniowy oraz dokona opłaty startowej.
• Wniesienie opłaty startowej oznacza finalizację zgłoszenia uczestnictwa
Opłata za bieg przez stronę internetową w terminie 29.03.2017 – 05.06.2017 gwarantuje otrzymanie koszulki w wybranym rozmiarze. Osoby, które wniosąopłatę startową w dniu działania biura zawodów otrzymają koszulkę w rozmiarze L.
Opłata startowa jest wnoszona przez płatności elektroniczne poprzez wypełnienie internetowego formularza, który znajduje się w zakładce ZAPISZ SIĘ na stronie www.janczewska10.pl lub STS TIMING- zapisy. Istnieje również możliwość wniesienia opłaty w czasie działania biura zawodów (opłata 40zł). Opłata startowa wynosi 35zł i nie podlega zwrotowi. Zgłoszenia przyjmowane są
drogą elektroniczną od 29 marca 2017 do 05 czerwca 2017 .