KotlActive Forest Run
Data i godzina | 2020-10-04 13:00:00 |
Miejscowość | Kotla |
Dystans | 3 km / 8km / 14km |
Oficjalna strona | http://kotlactive.pl/sport/kotlactive/kotlactive-forest-run |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 70 zł |
Typ zawodów | Bieg OCR |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko imię | Klub | Rok ur. | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 236 | LEWICKI PIOTR | 1981 | 06:15 | 9,6 | 00:18:43 | 00:18:44 | 1 | ||
2 | 173 | GĄSIOREK JAKUB | 2002 | 06:43 | 8,9 | 00:20:04 | 00:20:09 | 2 | ||
3 | 194 | MŁYNARCZYK ŁUKASZ | Astra | 1980 | 07:34 | 7,9 | 00:22:41 | 00:22:43 | 3 | |
4 | 181 | KARMAZYN DARIUSZ | 1980 | 08:01 | 7,5 | 00:24:00 | 00:24:02 | 4 | ||
5 | 198 | PIELECH AMELIA | Chopaki | 2002 | 08:12 | 7,3 | 00:24:33 | 00:24:37 | 1 | |
6 | 229 | ŁUKASIK KAMIL | ZRYW KOTLA | 1996 | 08:18 | 7,2 | 00:24:49 | 00:24:54 | 5 | |
7 | 202 | PRZYTUŁA JAKUB | Chopaki | 2003 | 08:22 | 7,2 | 00:25:03 | 00:25:07 | 6 | |
8 | 227 | DOMAŃSKI JAKUB | 1989 | 08:25 | 7,1 | 00:25:12 | 00:25:16 | 7 | ||
9 | 211 | WESOŁOWSKI ŁUKASZ | IPA głogów | 1980 | 08:55 | 6,7 | 00:26:41 | 00:26:44 | 8 | |
10 | 182 | KARPOWICZ TADEUSZ | Piast Głogów | 1960 | 09:08 | 6,6 | 00:27:21 | 00:27:24 | 9 | |
11 | 238 | LEŚNIEWSKA ALEKSANDRA | 1995 | 09:51 | 6,1 | 00:29:31 | 00:29:34 | 2 | ||
12 | 239 | TYLUS GRZEGORZ | 1982 | 09:53 | 6,1 | 00:29:34 | 00:29:38 | 10 | ||
13 | 237 | TYLUS MAGDALENA | 1982 | 10:06 | 5,9 | 00:30:13 | 00:30:17 | 3 | ||
14 | 228 | ŁUKASIK ANETA | 1975 | 10:15 | 5,9 | 00:30:41 | 00:30:44 | 4 | ||
15 | 205 | RZĄSA MONIKA | 1982 | 10:46 | 5,6 | 00:32:15 | 00:32:18 | 5 | ||
16 | 218 | ZIENKIEWICZ URSZULA | 1984 | 11:20 | 5,3 | 00:33:57 | 00:33:59 | 6 | ||
17 | 214 | ZAJĄCZKOWSKI DARIUSZ | 1967 | 11:36 | 5,2 | 00:34:44 | 00:34:47 | 11 | ||
18 | 178 | JASTRZĘBSKA AGNIESZKA | 1980 | 11:37 | 5,2 | 00:34:48 | 00:34:52 | 7 | ||
19 | 176 | GRZEGOREK BARBARA | 1984 | 12:19 | 4,9 | 00:36:54 | 00:36:56 | 8 | ||
20 | 226 | CHOJNACKI ŁUKASZ | 1989 | 12:32 | 4,8 | 00:37:32 | 00:37:36 | 12 | ||
21 | 168 | DZIEŁAKOWSKA AGA | 1977 | 12:45 | 4,7 | 00:38:11 | 00:38:15 | 9 | ||
22 | 163 | BROŻEK MAGDALENA | Niezłomna Złaja | 1984 | 12:58 | 4,6 | 00:38:50 | 00:38:53 | 10 | |
23 | 200 | POŁAWSKA EWA | JPEM | 1985 | 13:01 | 4,6 | 00:38:59 | 00:39:04 | 11 | |
24 | 201 | POŁAWSKI MATEUSZ | JPEM | 1987 | 13:01 | 4,6 | 00:38:59 | 00:39:04 | 13 | |
25 | 231 | KOZŁOWSKA MAGDALENA | 1985 | 13:12 | 4,5 | 00:39:33 | 00:39:35 | 12 | ||
26 | 230 | OBORSKA LIDIA | 1984 | 13:12 | 4,5 | 00:39:33 | 00:39:36 | 13 | ||
27 | 169 | DZIWOTA KINGA | 1984 | 13:31 | 4,4 | 00:40:30 | 00:40:34 | 14 | ||
28 | 180 | KAJDAS KATARZYNA | 1978 | 13:43 | 4,4 | 00:41:08 | 00:41:09 | 15 | ||
29 | 268 | HALAREWICZ DAMIAN | 1991 | 13:46 | 4,4 | 00:41:17 | 00:41:19 | 14 | ||
30 | 267 | MICHALAK ADRIAN | 1992 | 13:46 | 4,4 | 00:41:17 | 00:41:19 | 15 | ||
31 | 269 | HALAREWICZ AGNIESZKA | 1995 | 13:47 | 4,4 | 00:41:18 | 00:41:20 | 16 | ||
32 | 171 | HAJDUK MARTA | 1987 | 13:57 | 4,3 | 00:41:50 | 00:41:52 | 17 | ||
33 | 193 | MLICZEK KATARZYNA | 1982 | 14:19 | 4,2 | 00:42:52 | 00:42:56 | 18 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko imię | Klub | Rok ur. | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 66 | PIOTROWSKI PIOTR | 1993 | 05:03 | 11,9 | 01:10:47 | 01:10:48 | 1 | ||
2 | 270 | STACHYRA PIOTR | SOBOTA TEAM | 1983 | 05:23 | 11,1 | 01:15:26 | 01:15:27 | 2 | |
3 | 172 | GARLIŃSKI LUKASZ | kb krokus kwiatkowice | 1996 | 05:27 | 11 | 01:16:15 | 01:16:16 | 3 | |
4 | 17 | FORTUNA NORBERT | Ratownicy ZG Rudna/KGHM ZG Run | 1986 | 05:44 | 10,5 | 01:20:10 | 01:20:11 | 4 | |
5 | 235 | KOMENDACKI DOMINIK | KGHM ZG RUN | 1978 | 05:53 | 10,2 | 01:22:15 | 01:22:16 | 5 | |
6 | 253 | POWAŻNY MAREK | WATAHA | 1989 | 05:53 | 10,2 | 01:22:19 | 01:22:21 | 6 | |
7 | 243 | TROJANOWSKI ARTUR | BIEGOWE DZIKI OCR | 1987 | 05:54 | 10,2 | 01:22:34 | 01:22:35 | 7 | |
8 | 60 | PAWŁOWSKI ŁUKASZ | Ratownicy ZG Rudna | 1995 | 05:57 | 10,1 | 01:23:13 | 01:23:15 | 8 | |
9 | 84 | SZYDŁOWSKI SZYMON | KP PSP Głogów | 1994 | 06:02 | 9,9 | 01:24:34 | 01:24:35 | 9 | |
10 | 50 | NOWETA MARCIN | Zg Lubin | 1987 | 06:03 | 9,9 | 01:24:36 | 01:24:36 | 10 | |
11 | 249 | GACEK PIOTR | ABY DO METY | 1979 | 06:04 | 9,9 | 01:24:52 | 01:24:55 | 11 | |
12 | 160 | BIEGAJŁO KRYSTIAN | IPA Głogów | 1978 | 06:12 | 9,7 | 01:26:48 | 01:26:49 | 12 | |
13 | 101 | ŻOŁĘDZIOWSKA KAMILA | KGHM ZG RUN | 1987 | 06:20 | 9,5 | 01:28:44 | 01:28:46 | 1 | |
14 | 131 | LEŻYŃSKI JAROSŁAW | 1983 | 06:29 | 9,2 | 01:30:48 | 01:30:50 | 13 | ||
15 | 73 | SOBCZYŃSKI ARTUR | 1979 | 06:40 | 9 | 01:33:16 | 01:33:18 | 14 | ||
16 | 143 | RYBKA PRZEMYSŁAW | Era | 1984 | 06:41 | 9 | 01:33:31 | 01:33:34 | 15 | |
17 | 85 | ŚLIWA MARCIN | KGHM ZG RUN | 1981 | 06:47 | 8,9 | 01:34:52 | 01:34:53 | 16 | |
18 | 271 | KOCH PAWEŁ | 1982 | 06:50 | 8,8 | 01:35:42 | 01:35:44 | 17 | ||
19 | 177 | JANAS ANDRZEJ | 1980 | 06:54 | 8,7 | 01:36:34 | 01:36:36 | 18 | ||
20 | 245 | MIELCARZ TOMASZ | BIEGOWE DZIKI OCR | 1984 | 06:57 | 8,6 | 01:37:12 | 01:37:14 | 19 | |
21 | 242 | SZAŁATA PIOTR | BIEGOWE DZIKI OCR | 1989 | 06:57 | 8,6 | 01:37:16 | 01:37:18 | 20 | |
22 | 58 | OŻÓG PIOTR | Ratownicy ZG RUDNA | 1979 | 07:00 | 8,6 | 01:37:53 | 01:37:56 | 21 | |
23 | 68 | PLEWKO ŁUKASZ | Młodzi Tytani Ratownicy Rudna | 1981 | 07:04 | 8,5 | 01:38:52 | 01:38:54 | 22 | |
24 | 127 | KRZECZKOWSKI DANIEL | 1980 | 07:07 | 8,4 | 01:39:37 | 01:39:39 | 23 | ||
25 | 221 | HNYTKO MICHAŁ | 1988 | 07:08 | 8,4 | 01:39:51 | 01:39:52 | 24 | ||
26 | 103 | AWENCKI ADAM | 1984 | 07:15 | 8,3 | 01:41:23 | 01:41:25 | 25 | ||
27 | 132 | LIZOŃ ANDRZEJ | RATOWNICY ZG RUDNA/ KGHM ZG RUN | 1983 | 07:17 | 8,2 | 01:41:50 | 01:41:54 | 26 | |
28 | 5 | BRYCKI WALDEMAR | 1978 | 07:17 | 8,2 | 01:41:57 | 01:42:00 | 27 | ||
29 | 35 | LASIK BARTŁOMIEJ | 1984 | 07:23 | 8,1 | 01:43:25 | 01:43:29 | 28 | ||
30 | 105 | BAS MACIEJ | ZZPD | 1994 | 07:38 | 7,9 | 01:46:50 | 01:46:51 | 29 | |
31 | 264 | GRUDZIŃSKI TOMASZ | TEAM SPRINT NOWA SÓL | 1980 | 07:40 | 7,8 | 01:47:19 | 01:47:21 | 30 | |
32 | 263 | DYLEWSKI SŁAWOMIR | TEAM SPRINT NOWA SÓL | 1984 | 07:43 | 7,8 | 01:47:55 | 01:47:57 | 31 | |
33 | 51 | NOWICKI MATEUSZ | 1984 | 07:48 | 7,7 | 01:49:17 | 01:49:17 | 32 | ||
34 | 166 | CECUŁA DAMIAN | 1986 | 08:02 | 7,5 | 01:52:21 | 01:52:24 | 33 | ||
35 | 241 | MLECZKO WOJCIECH | 1980 | 08:04 | 7,4 | 01:52:50 | 01:52:55 | 34 | ||
36 | 183 | KOZŁOWSKA NATALIA | xRunners | 1986 | 08:12 | 7,3 | 01:54:45 | 01:54:47 | 2 | |
37 | 27 | KOSMALA JAROSLAW | Bez balastu | 1990 | 08:15 | 7,3 | 01:55:35 | 01:55:36 | 35 | |
38 | 14 | DONDAJEWSKI IGOR | Nowosolski Klub Karate Kyokushin | 2004 | 08:16 | 7,3 | 01:55:39 | 01:55:41 | 36 | |
39 | 266 | BREITKOPF REMIGIUSZ | 2002 | 08:17 | 7,2 | 01:56:02 | 01:56:05 | 37 | ||
40 | 190 | ŁOBACZEWSKA IWONA | Niezłomna Złaja | 1973 | 08:18 | 7,2 | 01:56:03 | 01:56:07 | 3 | |
41 | 248 | GACEK RENATA | ABY DO METY | 1982 | 08:26 | 7,1 | 01:58:05 | 01:58:10 | 4 | |
42 | 206 | SKŁADANEK MAREK | 16 DBOT | 1974 | 08:32 | 7 | 01:59:28 | 01:59:30 | 38 | |
43 | 108 | BŁAŻEJCZAK KONRAD | 1985 | 08:37 | 7 | 02:00:35 | 02:00:40 | 39 | ||
44 | 46 | MYDŁOWSKA ANNA | 2000 | 08:42 | 6,9 | 02:01:49 | 02:01:54 | 5 | ||
45 | 47 | MYDŁOWSKI JANUSZ | 1969 | 08:42 | 6,9 | 02:01:49 | 02:01:54 | 40 | ||
46 | 86 | TARASZKIEWICZ KRZYSZTOF | Morsy Głogów | 1976 | 08:52 | 6,8 | 02:04:03 | 02:04:07 | 41 | |
47 | 21 | GUSTA DOMINIK | 1975 | 09:14 | 6,5 | 02:09:18 | 02:09:20 | 42 | ||
48 | 278 | KASPERSKI PIOTR | 1991 | 09:15 | 6,5 | 02:09:34 | 02:09:37 | 43 | ||
49 | 65 | SUSZKO SYLWIA | KGHM ZG RUN | 1985 | 09:21 | 6,4 | 02:10:51 | 02:10:54 | 6 | |
50 | 52 | OBORSKI ADAM | KGHM ZG RUN | 1976 | 09:22 | 6,4 | 02:11:06 | 02:11:09 | 44 | |
51 | 64 | KRZEMIŃSKA KATARZYNA | 1981 | 09:26 | 6,4 | 02:12:08 | 02:12:11 | 7 | ||
52 | 100 | ZIĘTAL MONIKA | KGHM ZG Run | 1986 | 09:26 | 6,4 | 02:12:08 | 02:12:11 | 8 | |
53 | 246 | ZUBER IRENEUSZ | KGHM ZG Run | 1975 | 09:26 | 6,4 | 02:12:08 | 02:12:11 | 45 | |
54 | 117 | GNIEWOSZ MARCIN | 1995 | 09:38 | 6,2 | 02:14:44 | 02:14:46 | 46 | ||
55 | 118 | GNIEWOSZ STANISŁAW | 1968 | 09:38 | 6,2 | 02:14:45 | 02:14:47 | 47 | ||
56 | 91 | WOJCIECHOWSKA AGATA | Nowosolski Klub Karate Kyokushin | 1979 | 09:43 | 6,2 | 02:16:02 | 02:16:04 | 9 | |
57 | 92 | WOJCIECHOWSKI MARCIN | Nowosolski Klub Karate Kyokushin | 1977 | 09:43 | 6,2 | 02:16:02 | 02:16:04 | 48 | |
58 | 126 | KRÓLIKOWSKI PAWEŁ | Cross Straceńców Team | 1972 | 10:09 | 5,9 | 02:22:07 | 02:22:12 | 49 | |
59 | 67 | PISKORZ DARIA | Drużyna KGHM ZG RUN | 1975 | 10:09 | 5,9 | 02:22:11 | 02:22:12 | 10 | |
60 | 147 | SROCZYŃSKI STEFAN | 1957 | 10:09 | 5,9 | 02:22:06 | 02:22:12 | 50 | ||
61 | 95 | WYSZYŃSKI MICHAŁ | 1983 | 10:09 | 5,9 | 02:22:06 | 02:22:12 | 51 | ||
62 | 94 | ZARZECKI KAROL | NOWA SÓL | 1985 | 10:09 | 5,9 | 02:22:05 | 02:22:12 | 52 | |
63 | 96 | ZARZECKI MACIEJ | KB Wikon Nowa sól | 1985 | 10:09 | 5,9 | 02:22:06 | 02:22:12 | 53 | |
64 | 276 | OSZMANIEC BARTŁOMIEJ | 1985 | 10:09 | 5,9 | 02:22:08 | 02:22:13 | 54 | ||
65 | 259 | KOZŁOWSKI MARCIN | 1982 | 10:27 | 5,7 | 02:26:12 | 02:26:14 | 55 | ||
66 | 40 | MAĆKOWIAK PAULINA | KGHM ZG RUN | 1988 | 10:27 | 5,7 | 02:26:13 | 02:26:14 | 11 | |
67 | 41 | MAŁYNIAK MONIKA | KGHM ZG RUN | 1992 | 10:27 | 5,7 | 02:26:13 | 02:26:14 | 12 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko imię | Klub | Rok ur. | tempo min/km | tempo km/h | P1 | Czas netto | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | SZCZEPAŃSKI MATEUSZ | KGHM ZG RUN | 1994 | 05:56 | 10,1 | 00:47:24 | 00:47:25 | 1 | ||
2 | 250 | MARKOWICZ PIOTR | FIT ARENA | 1990 | 05:56 | 10,1 | 00:47:30 | 00:47:32 | 2 | ||
3 | 256 | JUSZKIEWICZ DOMINIK | MS-FIT | 1985 | 06:31 | 9,2 | 00:52:08 | 00:52:10 | 3 | ||
4 | 111 | DURKA MIROSŁAW | PSP | 1984 | 06:33 | 9,2 | 00:52:24 | 00:52:26 | 4 | ||
5 | 179 | KACZOR BARTOSZ | Chopaki | 2003 | 06:58 | 8,6 | 00:55:38 | 00:55:42 | 5 | ||
6 | 36 | ŁAKOMY MIREK | 1981 | 07:00 | 8,6 | 00:56:01 | 00:56:03 | 6 | |||
7 | 42 | MATEJCZUK ERWIN | UKS boks Głogów | 1991 | 07:07 | 8,4 | 00:56:53 | 00:56:57 | 7 | ||
8 | 30 | KROCZAK RYSZARD | 1975 | 07:08 | 8,4 | 00:56:59 | 00:57:02 | 8 | |||
9 | 255 | JUSZKIEWICZ OLIWIA | MS-FIT | 2004 | 07:08 | 8,4 | 00:57:01 | 00:57:03 | 1 | ||
10 | 213 | WŁODARCZAK MACIEK | Chopaki | 2003 | 07:11 | 8,4 | 00:57:22 | 00:57:25 | 9 | ||
11 | 158 | ZIELONKA STANISŁAW | 1972 | 07:14 | 8,3 | 00:57:50 | 00:57:52 | 10 | |||
12 | 244 | BARTOSIK MAREK | KGHM ZG RUN | 1971 | 07:14 | 8,3 | 00:57:51 | 00:57:54 | 11 | ||
13 | 258 | SZYMAŃSKI SATURNIN | 1977 | 07:17 | 8,2 | 00:58:10 | 00:58:13 | 12 | |||
14 | 110 | DOMINIAK KAMIL | 1990 | 07:28 | 8 | 00:59:42 | 00:59:45 | 13 | |||
15 | 112 | DZIADULEWICZ ADRIANNA | 2003 | 07:28 | 8 | 00:59:43 | 00:59:45 | 2 | |||
16 | 104 | BARTOSIK KRZYSZTOF | 1973 | 07:35 | 7,9 | 01:00:35 | 01:00:38 | 14 | |||
17 | 24 | KAJDAS KRZYSZTOF | 1976 | 07:36 | 7,9 | 01:00:46 | 01:00:47 | 15 | |||
18 | 12 | DĄBROWSKI ADRIAN | Ratownicy ZG RUDNA | 1987 | 07:38 | 7,9 | 01:01:02 | 01:01:02 | 16 | ||
19 | 220 | JANKOWSKI ADRIAN | 1990 | 07:49 | 7,7 | 01:02:26 | 01:02:29 | 17 | |||
20 | 247 | ŻELAZOWSKI BARTOSZ | 1994 | 07:52 | 7,6 | 01:02:54 | 01:02:54 | 18 | |||
21 | 34 | KWARCIŃSKI PAWEŁ | 1979 | 07:54 | 7,6 | 01:03:08 | 01:03:10 | 19 | |||
22 | 252 | MAKUŁOWICZ BARBARA | 1986 | 07:54 | 7,6 | 01:03:09 | 01:03:12 | 3 | |||
23 | 223 | KUCZYŃSKI ZBIGNIEW | 1953 | 07:57 | 7,5 | 01:03:34 | 01:03:36 | 20 | |||
24 | 79 | SZCZEPAŃSKI DAMIAN | RATOWNICY ZG RUDNA | 1993 | 08:02 | 7,5 | 01:04:06 | 01:04:16 | 21 | ||
25 | 59 | PAŚ MARCIN | Ratownicy ZG Rudna / KGHM ZG RUN | 1987 | 08:07 | 7,4 | 01:04:53 | 01:04:54 | 22 | ||
26 | 56 | OSIŃSKI RAFAŁ | RATOWNICY ZG RUDNA/KGHM ZG RUN | 1982 | 08:08 | 7,4 | 01:05:00 | 01:05:02 | 23 | ||
27 | 150 | STOLARZ KRYSTIAN | 1992 | 08:12 | 7,3 | 01:05:35 | 01:05:37 | 24 | |||
28 | 113 | DZIOCH RAFAŁ | 1976 | 08:15 | 7,3 | 01:05:57 | 01:05:59 | 25 | |||
29 | 225 | KACPRZAK BEATA | 1988 | 08:15 | 7,3 | 01:05:57 | 01:06:01 | 4 | |||
30 | 137 | NOWOSZ DAWID | Ratownicy ZG Rudna | 1981 | 08:15 | 7,3 | 01:06:00 | 01:06:03 | 26 | ||
31 | 224 | GÓRSKI TOMASZ | 1978 | 08:16 | 7,3 | 01:06:04 | 01:06:09 | 27 | |||
32 | 215 | ZALEWSKI SEBASTIAN | 1984 | 08:16 | 7,3 | 01:06:11 | 01:06:11 | 28 | |||
33 | 38 | ŻELAZOWSKI SEBASTIAN | 1997 | 08:17 | 7,2 | 01:06:17 | 01:06:17 | 29 | |||
34 | 4 | BROŻEK PIOTR | RATOWNICY ZG RUDNA | 1987 | 08:22 | 7,2 | 01:06:56 | 01:06:57 | 30 | ||
35 | 37 | ŁAWNICZAK PATRYK | Kraina Piękna GŁOGÓW/ Ratownicy ZG Rudna | 1994 | 08:24 | 7,1 | 01:07:11 | 01:07:14 | 31 | ||
36 | 75 | STANKOWIAK PATRYCJA | Kraina Piękna GŁOGÓW | 1997 | 08:24 | 7,1 | 01:07:11 | 01:07:14 | 5 | ||
37 | 140 | OLEJNICZAK URSZULA | KOTLA ACTIVE TEAM | 1998 | 08:31 | 7 | 01:08:06 | 01:08:08 | 6 | ||
38 | 164 | BULCZYŃSKI TOMASZ | Mobilni | 1984 | 08:36 | 7 | 01:08:46 | 01:08:50 | 32 | ||
39 | 54 | OSIŃSKA AGNIESZKA | 1980 | 08:37 | 7 | 01:08:48 | 01:08:52 | 7 | |||
40 | 55 | OSIŃSKA MARTYNA | 1984 | 08:38 | 7 | 01:08:58 | 01:09:02 | 8 | |||
41 | 167 | DRYJAŃSKI RAFAL | 1978 | 08:40 | 6,9 | 01:09:15 | 01:09:18 | 33 | |||
42 | 123 | KMIEĆ JAROSŁAW | 1969 | 08:40 | 6,9 | 01:09:17 | 01:09:21 | 34 | |||
43 | 88 | UPTAS TOMASZ | 1978 | 08:46 | 6,8 | 01:10:03 | 01:10:06 | 35 | |||
44 | 162 | BOCZULA GRZEGORZ | 1977 | 08:46 | 6,8 | 01:10:10 | 01:10:12 | 36 | |||
45 | 18 | FRĄTCZAK IRENEUSZ | 1977 | 08:49 | 6,8 | 01:10:31 | 01:10:33 | 37 | |||
46 | 139 | OLEJNICZAK PIOTR | 1969 | 08:51 | 6,8 | 01:10:49 | 01:10:51 | 38 | |||
47 | 13 | DELIDA ZOFIA | 1971 | 08:53 | 6,8 | 01:10:59 | 01:11:01 | 9 | |||
48 | 20 | GRZESIAK RAFAŁ | 1974 | 08:53 | 6,8 | 01:11:03 | 01:11:05 | 39 | |||
49 | 2 | BAGROWSKI PIOTR | 1984 | 09:02 | 6,6 | 01:12:12 | 01:12:15 | 40 | |||
50 | 16 | FILICZKOWSKI JAREK | Puncher Głogów | 1983 | 09:04 | 6,6 | 01:12:30 | 01:12:31 | 41 | ||
51 | 222 | KACZMARKIEWICZ PAWEŁ | 1991 | 09:20 | 6,4 | 01:14:38 | 01:14:42 | 42 | |||
52 | 48 | NOMEJKO BARTOSZ | 1993 | 09:20 | 6,4 | 01:14:38 | 01:14:42 | 43 | |||
53 | 251 | BRZÓSKA PIOTR | 1985 | 09:26 | 6,4 | 01:15:27 | 01:15:28 | 44 | |||
54 | 233 | TUZ GABRIELA | 1988 | 09:31 | 6,3 | 01:16:07 | 01:16:11 | 10 | |||
55 | 234 | TUZ BARTOSZ | 1988 | 09:32 | 6,3 | 01:16:09 | 01:16:13 | 45 | |||
56 | 8 | BURY ADAM | DARS Ratownicy ZG Rudna | 1989 | 09:32 | 6,3 | 01:16:11 | 01:16:14 | 46 | ||
57 | 232 | LEWANDOWSKI GRZEGORZ | KGHM ZG RUDNA | 1976 | 09:32 | 6,3 | 01:16:11 | 01:16:14 | 47 | ||
58 | 61 | PATRYCJUSZ DOBIES | KGHM ZG RUDNA | 1984 | 09:32 | 6,3 | 01:16:13 | 01:16:15 | 48 | ||
59 | 115 | FLAK TADEUSZ | Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji | 1956 | 09:43 | 6,2 | 01:17:38 | 01:17:44 | 49 | ||
60 | 44 | METELSKA KAROLINA | 1998 | 09:44 | 6,2 | 01:17:45 | 01:17:48 | 11 | |||
61 | 43 | METELSKA JUSTYNA | 1992 | 09:45 | 6,2 | 01:17:59 | 01:18:02 | 12 | |||
62 | 240 | UCINEK BEATA | 1971 | 09:46 | 6,1 | 01:18:07 | 01:18:11 | 13 | |||
63 | 257 | FISZER KLAUDIA | MS-FIT | 1991 | 09:47 | 6,1 | 01:18:13 | 01:18:16 | 14 | ||
64 | 254 | JUSZKIEWICZ KAROLINA | MS-FIT | 1986 | 09:47 | 6,1 | 01:18:13 | 01:18:16 | 15 | ||
65 | 208 | STRĄGOWSKA ZUZANNA | Fitarena | 2004 | 09:50 | 6,1 | 01:18:34 | 01:18:39 | 16 | ||
66 | 39 | ŁYŻWA STANISŁAW | 1988 | 10:02 | 6 | 01:20:15 | 01:20:19 | 50 | |||
67 | 76 | STUCHŁY MATEUSZ | 1992 | 10:12 | 5,9 | 01:21:30 | 01:21:35 | 51 | |||
68 | 122 | KMIEĆ GRACJAN | 2000 | 10:15 | 5,9 | 01:21:55 | 01:21:58 | 52 | |||
69 | 128 | KURZAWA MAGDALENA | 1989 | 10:21 | 5,8 | 01:22:42 | 01:22:46 | 17 | |||
70 | 159 | BAKOWSKI SŁAWOMIR | Fitarena | 1986 | 10:22 | 5,8 | 01:22:53 | 01:22:58 | 53 | ||
71 | 189 | LIPIEC ALEKSANDRA | Fitarena | 1991 | 10:22 | 5,8 | 01:22:54 | 01:22:58 | 18 | ||
72 | 145 | SĘCZKOWSKA JUSTYNA | 1987 | 10:35 | 5,7 | 01:24:37 | 01:24:43 | 19 | |||
73 | 109 | CZAPSKI MATEUSZ | 1992 | 10:35 | 5,7 | 01:24:37 | 01:24:44 | 54 | |||
74 | 114 | FIGIEL JOLANTA | 1994 | 10:35 | 5,7 | 01:24:37 | 01:24:44 | 20 | |||
75 | 129 | KURZAWA MARCIN | 1989 | 10:35 | 5,7 | 01:24:40 | 01:24:44 | 55 | |||
76 | 146 | SOBOL SEBASTIAN | 1987 | 10:35 | 5,7 | 01:24:38 | 01:24:44 | 56 | |||
77 | 154 | WERŁOS DAMIAN | WER-LIFT | 1989 | 10:35 | 5,7 | 01:24:37 | 01:24:44 | 57 | ||
78 | 149 | STOLARZ BARTŁOMIEJ | WER-LIFT | 1983 | 10:36 | 5,7 | 01:24:38 | 01:24:45 | 58 | ||
79 | 141 | OPIŁOWSKA IWONA | 1988 | 10:39 | 5,6 | 01:25:04 | 01:25:10 | 21 | |||
80 | 148 | STANKIEWICZ ROBERT | 1977 | 10:39 | 5,6 | 01:25:04 | 01:25:10 | 59 | |||
81 | 120 | GRONOWICZ VIOLETTA | 1982 | 10:39 | 5,6 | 01:25:05 | 01:25:11 | 22 | |||
82 | 130 | LESZCZAK BOGDAN | 1976 | 10:39 | 5,6 | 01:25:05 | 01:25:11 | 60 | |||
83 | 25 | KIONA MICHAŁ | Tygrysy | 1998 | 11:06 | 5,4 | 01:28:45 | 01:28:50 | 61 | ||
84 | 69 | PŁÓCIENNICZAK ADAM | Tygrysy | 1984 | 11:06 | 5,4 | 01:28:45 | 01:28:50 | 62 | ||
85 | 77 | SZADEJ DOMINIKA | Tygrysy | 1998 | 11:06 | 5,4 | 01:28:45 | 01:28:50 | 23 | ||
86 | 78 | SZADEJ PIOTR | Tygrysy | 1977 | 11:06 | 5,4 | 01:28:44 | 01:28:50 | 63 | ||
87 | 134 | MOC KAMIL | Mocki | 1983 | 11:12 | 5,4 | 01:29:31 | 01:29:36 | 64 | ||
88 | 260 | BALICKA-BIGOS MARTA | FIT ARENA | 1984 | 11:19 | 5,3 | 01:30:30 | 01:30:33 | 24 | ||
89 | 261 | KLARYCKA NATALIA | FIT ARENA | 1981 | 11:20 | 5,3 | 01:30:35 | 01:30:38 | 25 | ||
90 | 262 | ZIĘBA ANDRZEJ | FIT ARENA | 1988 | 11:20 | 5,3 | 01:30:36 | 01:30:39 | 65 | ||
91 | 187 | MACHAJEK KATARZYNA | 1988 | 11:23 | 5,3 | 01:31:03 | 01:31:07 | 26 | |||
92 | 121 | JAGODA MONIKA | 1978 | 11:29 | 5,2 | 01:31:48 | 01:31:52 | 27 | |||
93 | 152 | TROFIMIUK MAGDALENA | 1990 | 11:35 | 5,2 | 01:32:32 | 01:32:38 | 28 | |||
94 | 153 | TROFIMIUK PRZEMYSŁAW | 1988 | 11:40 | 5,1 | 01:33:16 | 01:33:23 | 66 | |||
95 | 175 | GODYCKA-ĆWIRKO MARTA | Fitarena | 1979 | 11:45 | 5,1 | 01:34:01 | 01:34:01 | 29 | ||
96 | 107 | BERNAT TOMASZ | 1996 | 11:49 | 5,1 | 01:34:29 | 01:34:33 | 67 | |||
97 | 10 | CIERNIAK AGATA | KotlActive Team | 1977 | 11:51 | 5,1 | 01:34:47 | 01:34:51 | 30 | ||
98 | 26 | KOKOWSKA MARTA | 1986 | 11:51 | 5,1 | 01:34:46 | 01:34:51 | 31 | |||
99 | 22 | HALAREWICZ KAMIL | STREFA998 | 1988 | 12:08 | 4,9 | 01:37:00 | 01:37:02 | 68 | ||
100 | 15 | DZIKIEL BEATA | 1970 | 12:08 | 4,9 | 01:36:58 | 01:37:03 | 32 | |||
101 | 277 | PRZYBYLSKA JOANNA | 1981 | 12:08 | 4,9 | 01:36:57 | 01:37:03 | 33 | |||
102 | 207 | STACHACZEK EWA | 1976 | 12:08 | 4,9 | 01:36:57 | 01:37:03 | 34 | |||
103 | 209 | STRZELECKI DANIEL | 1973 | 12:08 | 4,9 | 01:36:58 | 01:37:03 | 69 | |||
104 | 161 | BŁAŻUK JOANNA | Fitarena Głogów | 1981 | 12:08 | 4,9 | 01:36:58 | 01:37:04 | 35 | ||
105 | 74 | MICHAŁOWSKI ŁUKASZ | FIT ARENA | 1988 | 12:08 | 4,9 | 01:37:00 | 01:37:04 | 70 | ||
106 | 196 | OLSZEWSKA GABRIELA | Fitarena Głogów | 1979 | 12:08 | 4,9 | 01:36:58 | 01:37:04 | 36 | ||
107 | 203 | RATAJCZAK GRZEGORZ | Fitarena | 1977 | 12:08 | 4,9 | 01:36:58 | 01:37:04 | 71 | ||
108 | 204 | RATAJCZAK RAFAŁ | Drużyna Fitarena | 1977 | 12:08 | 4,9 | 01:36:58 | 01:37:04 | 72 | ||
109 | 219 | ŻYWINA MARTA | Fitarena | 1983 | 12:08 | 4,9 | 01:36:58 | 01:37:04 | 37 | ||
110 | 212 | WIECZYŃSKA HONORATA | 1981 | 12:08 | 4,9 | 01:37:00 | 01:37:06 | 38 | |||
111 | 265 | SZYMANKIEWICZ KRYSTYNA | Cross Straceńców Team | 1973 | 12:12 | 4,9 | 01:37:34 | 01:37:38 | 39 | ||
112 | 125 | KRÓLIKOWSKA KAROLINA | Cross Straceńców Team | 1976 | 12:13 | 4,9 | 01:37:36 | 01:37:40 | 40 | ||
113 | 273 | BUREK KATARZYNA | 1981 | 13:35 | 4,4 | 01:48:33 | 01:48:38 | 41 | |||
114 | 272 | SWOREK BARBARA | 1983 | 13:35 | 4,4 | 01:48:33 | 01:48:38 | 42 | |||
115 | 274 | KOBUS KAROLINA | 1979 | 13:35 | 4,4 | 01:48:35 | 01:48:40 | 43 | |||
116 | 144 | RADOMSKI MACIEJ | night runners września | 1992 | 13:35 | 4,4 | 01:48:35 | 01:48:40 | 73 | ||
117 | 275 | SZAFCZYK-MAŁECKA ANITA | 1979 | 13:35 | 4,4 | 01:48:35 | 01:48:40 | 44 | |||
118 | 165 | CECUŁA ANDRZEJ | 1992 | 13:55 | 4,3 | 01:51:13 | 01:51:16 | 74 | |||
119 | 192 | MIELCAREK ALEKSANDRA | 1995 | 13:55 | 4,3 | 01:51:14 | 01:51:17 | 45 |
Edycja 2020. Bieg KotlActive Forest Run 2020 odbędzie się 4 października 2020 r. Jest to bieg przeszkodowy, który zostanie rozegrany w miejscowości Kotla w województwie dolnośląskim. W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników dystans 3km, 8km i 14 km z licznymi naturalnymi przeszkodami takie jak rowy melioracyjne, zbiorniki wodne oraz przeszkody wybudowane takie jak równoważnia, ścianki itp.
Dla dzieci też mamy niespodziankę…w trzeciej edycji odbędzie się Bieg KotlActive Junior…
W tym roku będzie RÓWNIEŻ odrębna kwalifikacja na wszystkich dystansach w ramach Mistrzostw Służb Mundurowych.
Opłata startowa wynosi 70 zł, w dniu zawodów 100 zł i jest bezzwrotna. Brak opłaty skutkować będzie skreśleniem z listy startowej.
- Organizator zastrzega sobie prawo wydłużenia terminu zapisów i zwiększenia limitu miejsc.