Mrągowo TRIATHLON ENERGY
Data i godzina | 2020-08-30 09:00:00 |
Miejscowość | Mrągowo |
Dystans | 1/2 IM; 1/4IM; 1/8IM |
Oficjalna strona | http://triathlonenergy.pl |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 149 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | WĄSOWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM | POL | 1990 | M2 | 1 | 08:30:00 | 00:29:26 (1) | 00:01:44 | 02:28:58 (3) | 00:02:05 | 01:24:13 (1) | 04:26:26 | 1 | ||
2 | 27 | BUKOWSKI PATRYK | CZĘSTOCHOWA | PMGMOTO.PL TRI RACING TEAM | POL | 1983 | M2 | 2 | 08:30:00 | 00:37:12 (9) | 00:02:54 | 02:26:50 (1) | 00:02:46 | 01:30:51 (4) | 04:40:33 | 2 | ||
3 | 30 | BARAN TOMASZ | DUKLA | TRI NEGU/ MTB MOSIR DUKLA | POL | 1986 | M2 | 3 | 08:30:00 | 00:40:35 (17) | 00:02:26 | 02:27:12 (2) | 00:01:39 | 01:31:58 (5) | 04:43:50 | 3 | ||
4 | 6 | JAKUBOWSKI KUBA | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1990 | M2 | 4 | 08:30:00 | 00:35:02 (6) | 00:02:51 | 02:42:31 (12) | 00:01:33 | 01:28:25 (3) | 04:50:22 | 4 | ||
5 | 18 | KOŁODZIEJSKI ARIEL | OŻARÓW MAZOWIECKI | TEAMKARAŚ / KPMG TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M2 | 5 | 08:30:00 | 00:34:52 (5) | 00:02:26 | 02:35:13 (5) | 00:02:21 | 01:35:43 (8) | 04:50:35 | 5 | ||
6 | 12 | WILMONT KRZYSZTOF | SŁUPSK | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCE | POL | 1987 | M2 | 6 | 08:30:00 | 00:44:39 (19) | 00:02:54 | 02:39:32 (8) | 00:01:18 | 01:26:16 (2) | 04:54:39 | 6 | ||
7 | 15 | DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW | GOSTYNIN | KLUB SPORTOWY SZUKAM_SPONSORA_TEAM"" | POL | 1978 | M3 | 1 | 08:30:00 | 00:38:05 (10) | 00:02:18 | 02:42:18 (11) | 00:01:32 | 01:34:22 (6) | 04:58:35 | 7 | ||
8 | 17 | SZKLARCZYK MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M2 | 7 | 08:30:00 | 00:31:36 (2) | 00:02:02 | 02:35:50 (6) | 00:02:01 | 01:49:50 (20) | 05:01:19 | 8 | |||
9 | 26 | TCHÓRZ ŁUKASZ | POZNAŃ | SII TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M2 | 8 | 08:30:00 | 00:38:29 (12) | 00:02:59 | 02:32:44 (4) | 00:02:55 | 01:44:47 (15) | 05:01:54 | 9 | ||
10 | 32 | SOBOLEWSKI JAKUB | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK/IRONMAN INSPIRATION | POL | 1977 | M3 | 2 | 08:30:00 | 00:36:48 (8) | 00:03:00 | 02:42:33 (13) | 00:01:54 | 01:37:42 (11) | 05:01:57 | 10 | ||
11 | 20 | SAJDA IGOR | WARSZAWA | S.S.O.C. | POL | 1993 | M1 | 1 | 08:30:00 | 00:34:48 (4) | 00:03:08 | 02:46:30 (15) | 00:02:11 | 01:35:37 (7) | 05:02:14 | 11 | ||
12 | 2 | KIELAK ARTUR | WARSZAWA | S.S.O.C. | POL | 1994 | M1 | 2 | 08:30:00 | 00:39:08 (14) | 00:03:22 | 02:42:07 (9) | 00:01:58 | 01:36:01 (9) | 05:02:36 | 12 | ||
13 | 19 | GAŁKA PIOTR | WARSZAWA | ADIDAS RUNNERS WARSAW | POL | 1988 | M2 | 9 | 08:30:00 | 00:34:43 (3) | 00:03:26 | 02:50:35 (17) | 00:01:45 | 01:37:33 (10) | 05:08:02 | 13 | ||
14 | 25 | GÓRNISIEWICZ PIOTR | KRAKÓW | WM TRISELF | POL | 1974 | M3 | 3 | 08:30:00 | 00:39:57 (16) | 00:02:29 | 02:42:16 (10) | 00:02:20 | 01:43:02 (14) | 05:10:04 | 14 | ||
15 | 11 | BLUJ MIKOŁAJ | GDYNIA | VO2 MTB TEAM | POL | 1993 | M1 | 3 | 08:30:00 | 00:39:07 (13) | 00:03:13 | 02:35:57 (7) | 00:02:05 | 02:00:04 (23) | 05:20:26 | 15 | ||
16 | 28 | JANISZEWSKI ARKADIUSZ | ŚRODA ŚLĄSKA | GT RAT | POL | 1971 | M3 | 4 | 08:30:00 | 00:46:58 (20) | 00:03:40 | 02:49:05 (16) | 00:02:54 | 01:42:07 (12) | 05:24:44 | 16 | ||
17 | 23 | BOROWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | MY RUN TO TRI | POL | 1979 | M3 | 5 | 08:30:00 | 00:49:47 (22) | 00:03:06 | 02:43:35 (14) | 00:02:06 | 01:47:40 (18) | 05:26:14 | 17 | ||
18 | 9 | GRABOWSKI CEZARY | KRASNOSIELC | POL | 1977 | M3 | 6 | 08:30:00 | 00:39:48 (15) | 00:03:46 | 02:53:58 (18) | 00:03:49 | 01:47:23 (17) | 05:28:44 | 18 | |||
19 | 14 | NYKIEL KRZYSZTOF | GDAŃSK | POL | 1982 | M2 | 10 | 08:30:00 | 00:38:08 (11) | 00:03:37 | 02:55:57 (19) | 00:02:17 | 01:50:58 (21) | 05:30:57 | 19 | |||
20 | 24 | KOWALIK MARCIN | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1984 | M2 | 11 | 08:30:00 | 00:35:09 (7) | 00:02:31 | 02:59:43 (21) | 00:02:21 | 01:52:08 (22) | 05:31:52 | 20 | ||
21 | 10 | KRUPOWICZ MARCIN | WARSZAWA | POL | 1964 | M4 | 1 | 08:30:00 | 00:40:36 (18) | 00:05:08 | 02:58:23 (20) | 00:03:56 | 02:05:18 (24) | 05:53:21 | 21 | |||
22 | 29 | REZA MAREK | OLSZTYN | POL | 1968 | M4 | 2 | 08:30:00 | 00:47:22 (21) | 00:04:52 | 01:42:33 (13) | 05:55:23 | 22 | |||||
23 | 3 | JAWORSKI ROBERT | SZCZYTNO | SPZOI2 SZCZYTNO | POL | 1973 | M3 | 7 | 08:30:00 | 00:55:23 (23) | 00:06:18 | 03:19:01 (22) | 00:04:14 | 01:47:41 (19) | 06:12:37 | 23 | ||
24 | 5 | CHARUBIN MARIUSZ | PISZ | NSZ | POL | 1979 | M3 | 8 | 08:30:00 | 00:58:47 (24) | 00:04:45 | 03:33:22 (23) | 00:02:14 | 01:46:54 (16) | 06:26:02 | 24 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 893 | KULIK KAMIL | GDYNIA | CTS NANOVO | POL | 2003 | M0 | 1 | 11:30:00 | 00:07:03 (1) | 00:01:41 | 00:34:48 (1) | 00:01:06 | 00:17:43 (1) | 01:02:21 | 1 | ||
2 | 886 | BRONAKOWSKI PIOTR | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL/GVT | POL | 1979 | M3 | 1 | 11:30:00 | 00:07:27 (4) | 00:01:46 | 00:34:53 (2) | 00:01:14 | 00:20:03 (6) | 01:05:23 | 2 | ||
3 | 896 | CZAJA JAKUB | GDAŃSK | CTS | POL | 1980 | M3 | 2 | 11:30:00 | 00:08:01 (11) | 00:02:16 | 00:35:35 (3) | 00:01:30 | 00:18:04 (2) | 01:05:26 | 3 | ||
4 | 905 | KOZIELSKI MICHAŁ | CELESTYNÓW | CTS | POL | 1986 | M2 | 1 | 11:30:00 | 00:07:33 (5) | 00:02:12 | 00:36:12 (7) | 00:01:27 | 00:19:19 (3) | 01:06:43 | 4 | ||
5 | 915 | WANIEWSKI MARCIN | MALBORK | WANIEWSKI COACHING | POL | 1976 | M3 | 3 | 11:30:00 | 00:07:09 (3) | 00:01:40 | 00:36:25 (8) | 00:01:25 | 00:20:42 (9) | 01:07:21 | 5 | ||
6 | 820 | ZAJK MICHAŁ | REDA | POL | 1990 | M2 | 2 | 11:30:00 | 00:08:47 (19) | 00:02:06 | 00:36:36 (9) | 00:01:28 | 00:19:57 (4) | 01:08:54 | 6 | |||
7 | 913 | KUFEL SZYMON | ŚWIEKATOWO | ENDURE TEAM | POL | 1990 | M2 | 3 | 11:30:00 | 00:08:53 (22) | 00:02:28 | 00:35:47 (5) | 00:01:41 | 00:21:02 (11) | 01:09:51 | 7 | ||
8 | 801 | GAWIN KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRI NEGU | POL | 1992 | M1 | 1 | 11:30:00 | 00:08:50 (20) | 00:01:51 | 00:36:50 (11) | 00:01:27 | 00:21:23 (12) | 01:10:21 | 8 | ||
9 | 862 | ABRAMCZYK RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1979 | M3 | 4 | 11:30:00 | 00:09:40 (36) | 00:01:27 | 00:36:01 (6) | 00:01:25 | 00:22:04 (19) | 01:10:37 | 9 | |||
10 | 894 | PLUCINSK MICHAL | TORUN | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1981 | M2 | 4 | 11:30:00 | 00:07:55 (10) | 00:02:18 | 00:39:09 (20) | 00:01:41 | 00:19:59 (5) | 01:11:02 | 10 | ||
11 | 839 | TUPALSKI TOMEK | BIAŁYSTOK | BROWAR WASZCZUKOWE | POL | 1980 | M3 | 5 | 11:30:00 | 00:09:51 (46) | 00:01:46 | 00:36:44 (10) | 00:01:27 | 00:21:53 (17) | 01:11:41 | 11 | ||
12 | 891 | KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1981 | M2 | 5 | 11:30:00 | 00:09:21 (28) | 00:02:08 | 00:35:42 (4) | 00:01:45 | 00:23:02 (25) | 01:11:58 | 12 | ||
13 | 897 | SZOT DAWID | SZTUM | TRI NEGU // MARCINEK IRON TEAM // ARTNEO | POL | 1992 | M1 | 2 | 11:30:00 | 00:09:34 (32) | 00:01:53 | 00:38:19 (13) | 00:01:46 | 00:20:30 (7) | 01:12:02 | 13 | ||
14 | 807 | WALASIK ŁUKASZ | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M2 | 6 | 11:30:00 | 00:07:51 (8) | 00:02:20 | 00:39:30 (21) | 00:01:52 | 00:20:35 (8) | 01:12:08 | 14 | |||
15 | 844 | MATUSZEWSKI MARIUSZ | WARSZAWA | KALACH TEAM | POL | 1974 | M3 | 6 | 11:30:00 | 00:09:33 (31) | 00:02:04 | 00:37:39 (12) | 00:01:45 | 00:21:35 (14) | 01:12:36 | 15 | ||
16 | 855 | HERMANN TOMASZ | OLSZTYN | WWW.OLSZTYNBIZNES.PL | POL | 1978 | M3 | 7 | 11:30:00 | 00:08:45 (17) | 00:01:55 | 00:38:47 (15) | 00:01:29 | 00:21:45 (15) | 01:12:41 | 16 | ||
17 | 821 | HORODECKI KRZYSZTOF | RZESZÓW | TRENIGO | POL | 1979 | M3 | 8 | 11:30:00 | 00:08:40 (14) | 00:02:05 | 00:38:42 (14) | 00:01:40 | 00:21:52 (16) | 01:12:59 | 17 | ||
18 | 923 | MAKSYMIUK MARTA | ELBLĄG | ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | K2 | 1 | 11:30:00 | 00:08:40 (14) | 00:01:58 | 00:39:05 (17) | 00:01:31 | 00:22:03 (18) | 01:13:17 | 1 | ||
19 | 812 | FRUKACZ KAMIL | TCZEW | SPORTLEVEL TCZEW | POL | 1993 | M1 | 3 | 11:30:00 | 00:07:04 (2) | 00:02:10 | 00:40:20 (25) | 00:01:48 | 00:22:18 (20) | 01:13:40 | 18 | ||
20 | 876 | ABRAMCZYK MARCIN | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M3 | 9 | 11:30:00 | 00:09:49 (43) | 00:01:44 | 00:39:08 (19) | 00:01:53 | 00:22:35 (23) | 01:15:09 | 19 | ||
21 | 916 | WANIEWSKI ŁUKASZ | MALBORK | WANIEWSKI COACHING | POL | 2007 | M0 | 2 | 11:30:00 | 00:07:35 (6) | 00:01:41 | 00:41:36 (37) | 00:01:26 | 00:23:07 (27) | 01:15:25 | 20 | ||
22 | 884 | KWIATKOWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | F3TEAM GDAŃSK | POL | 1975 | M3 | 10 | 11:30:00 | 00:09:02 (25) | 00:02:29 | 00:38:54 (16) | 00:01:40 | 00:23:28 (30) | 01:15:33 | 21 | ||
23 | 826 | WOJCIECHOWSKI PIOTR | OLSZTYN | POL | 1987 | M2 | 7 | 11:30:00 | 00:09:29 (29) | 00:02:39 | 00:40:31 (27) | 00:02:00 | 00:22:21 (21) | 01:17:00 | 22 | |||
24 | 926 | BURANDT MAGDALENA | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATLON | POL | 1980 | K3 | 1 | 11:30:00 | 00:09:41 (38) | 00:01:53 | 00:41:01 (30) | 00:01:28 | 00:23:05 (26) | 01:17:08 | 2 | ||
25 | 864 | ŁYCZEK MARCIN | KĘTRZYN | TRI KĘTRZYN | POL | 1978 | M3 | 11 | 11:30:00 | 00:08:52 (21) | 00:02:32 | 00:39:06 (18) | 00:02:01 | 00:24:45 (40) | 01:17:16 | 23 | ||
26 | 927 | BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF | OLSZTYN | DRUŻYNA WILKA | POL | 1973 | M3 | 12 | 11:30:00 | 00:10:30 (55) | 00:01:55 | 00:40:20 (26) | 00:01:38 | 00:23:09 (28) | 01:17:32 | 24 | ||
27 | 875 | CHOMICKI SZYMON | OLSZTYN | KRISS COACHING | POL | 1975 | M3 | 13 | 11:30:00 | 00:11:44 (69) | 00:01:56 | 00:39:45 (23) | 00:02:19 | 00:22:31 (22) | 01:18:15 | 25 | ||
28 | 816 | STYPUŁKOWSKA DOMINIKA | OLSZTYN | 3LIFE TEAM | POL | 1985 | K2 | 2 | 11:30:00 | 00:08:37 (13) | 00:02:21 | 00:41:34 (35) | 00:01:43 | 00:24:04 (32) | 01:18:19 | 3 | ||
29 | 840 | OGRODNIK MICHAŁ | GDAŃSK | POL | 1982 | M2 | 8 | 11:30:00 | 00:09:32 (30) | 00:02:29 | 00:41:45 (40) | 00:02:01 | 00:22:52 (24) | 01:18:39 | 26 | |||
30 | 921 | WIECH ROMAN | OLSZTYN | POL | 1970 | M4 | 1 | 11:30:00 | 00:07:48 (7) | 00:02:16 | 00:41:13 (32) | 00:01:53 | 00:25:39 (49) | 01:18:49 | 27 | |||
31 | 831 | GAWKOWSKI ROBERT | LEGIONOWO | DAX ROWERY LEGIONOWO | POL | 1973 | M3 | 14 | 11:30:00 | 00:08:07 (12) | 00:02:25 | 00:41:50 (41) | 00:01:47 | 00:24:41 (39) | 01:18:50 | 28 | ||
32 | 908 | LESZCZYŃSKI RADOSŁAW | MRĄGOWO | POL | 1980 | M3 | 15 | 11:30:00 | 00:09:44 (40) | 00:03:02 | 00:39:36 (22) | 00:01:59 | 00:24:51 (42) | 01:19:12 | 29 | |||
33 | 867 | KAMIŃSKA DANIELA | TCZEW | SPORTLEVEL TCZEW | POL | 1993 | K1 | 1 | 11:30:00 | 00:07:52 (9) | 00:02:03 | 00:42:49 (44) | 00:01:42 | 00:24:55 (43) | 01:19:21 | 4 | ||
34 | 907 | BOLLIN MICHAŁ | TCZEW | WANIEWSKI COACHING/BIEGAJACY TCZEW | POL | 1977 | M3 | 16 | 11:30:00 | 00:08:53 (22) | 00:02:29 | 00:41:55 (42) | 00:01:56 | 00:24:21 (35) | 01:19:34 | 30 | ||
35 | 892 | JANYGA-KULIK KAROLINA | GDYNIA | BIKE U UP | POL | 1976 | K3 | 2 | 11:30:00 | 00:09:42 (39) | 00:02:37 | 00:40:08 (24) | 00:01:56 | 00:25:30 (48) | 01:19:53 | 5 | ||
36 | 811 | KUŁAK PIOTR | BISKUPIEC | BISKUPIEC BIEGA THE BEST | POL | 1972 | M3 | 17 | 11:30:00 | 00:09:50 (45) | 00:02:20 | 00:41:35 (36) | 00:02:02 | 00:24:07 (33) | 01:19:54 | 31 | ||
37 | 823 | RĄCZKOWSKI DARIUSZ | WEJHEROWO | POL | 1976 | M3 | 18 | 11:30:00 | 00:11:15 (63) | 00:02:19 | 01:19:57 | 32 | ||||||
38 | 901 | BRZOZOWSKI PIOTR | ROKITKI | WATAHA CIOCI BASI | POL | 1977 | M3 | 19 | 11:30:00 | 00:11:36 (67) | 00:03:26 | 00:42:27 (43) | 00:01:54 | 00:20:46 (10) | 01:20:09 | 33 | ||
39 | 841 | ZIEMIŃSKA MAGDALENA | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | K3 | 3 | 11:30:00 | 00:09:38 (34) | 00:02:21 | 00:41:42 (39) | 00:02:08 | 00:24:37 (38) | 01:20:26 | 6 | ||
40 | 922 | JASINSKAS ARTURAS | LUBLIN | LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU | LTU | 1969 | M4 | 2 | 11:30:00 | 00:09:55 (48) | 00:01:58 | 00:40:56 (29) | 00:02:59 | 00:25:04 (45) | 01:20:52 | 34 | ||
41 | 832 | ŁODKO BARTOSZ | BIAŁYSTOK | ROSTI POLAND | POL | 1982 | M2 | 9 | 11:30:00 | 00:10:57 (61) | 00:01:59 | 00:43:00 (45) | 00:01:18 | 00:24:20 (34) | 01:21:34 | 35 | ||
42 | 912 | RUDZIŃSKI ANDRZEJ | JONKOWO | OSP JONKOWO - MŁYNAGO | POL | 1974 | M3 | 20 | 11:30:00 | 00:09:39 (35) | 00:02:44 | 00:43:13 (47) | 00:01:57 | 00:24:27 (37) | 01:22:00 | 36 | ||
43 | 804 | ZOPOTH-LIPIEJKO JOANNA | TORUŃ | POL | 1977 | K3 | 4 | 11:30:00 | 00:09:44 (40) | 00:02:38 | 00:41:20 (34) | 00:01:47 | 00:27:08 (54) | 01:22:37 | 7 | |||
44 | 914 | HORSZCZARUK JACEK | WARSZAWA | JOŻIN Z BAŻIN | POL | 1967 | M4 | 3 | 11:30:00 | 00:09:40 (36) | 00:02:15 | 00:43:59 (48) | 00:02:00 | 00:24:45 (40) | 01:22:39 | 37 | ||
45 | 845 | DUDANIEC ŁUKASZ | GDYNIA | POL | 1994 | M1 | 4 | 11:30:00 | 00:08:54 (24) | 00:02:51 | 00:40:38 (28) | 00:02:04 | 00:28:16 (61) | 01:22:43 | 38 | |||
46 | 837 | BELCZEWSKA MONIKA | TCZEW | GDAŃSK | POL | 1994 | K1 | 2 | 11:30:00 | 00:09:05 (26) | 00:03:48 | 00:44:32 (52) | 00:02:04 | 00:23:15 (29) | 01:22:44 | 8 | ||
47 | 877 | MARKOWSKI RAFAŁ | MRĄGOWO | MAZURY MTB | POL | 1973 | M3 | 21 | 11:30:00 | 00:11:10 (62) | 00:02:23 | 01:23:01 | 39 | |||||
48 | 906 | DUDA ALEKSANDRA | GDAŃSK | POLITECHNIKA GDAŃSKA | POL | 1999 | K1 | 3 | 11:30:00 | 00:08:41 (16) | 00:02:46 | 00:44:54 (55) | 00:01:54 | 00:24:56 (44) | 01:23:11 | 9 | ||
49 | 825 | BOGDANIUK MACIEJ | BĘSIA | SPARTA BISKUPIEC | POL | 1992 | M1 | 5 | 11:30:00 | 00:12:51 (84) | 00:02:18 | 01:23:12 | 40 | |||||
50 | 833 | ORZOŁ KAMIL | GDYNIA | NORDEA TRIATHLON TEAM | POL | 1983 | M2 | 10 | 11:30:00 | 00:11:55 (74) | 00:03:40 | 00:44:04 (49) | 00:02:05 | 00:21:32 (13) | 01:23:16 | 41 | ||
51 | 925 | PROKOPCZUK DARIUSZ | OLSZTYN | SZWAGRY TEAM | POL | 1986 | M2 | 11 | 11:30:00 | 00:10:15 (51) | 00:03:17 | 01:23:19 | 42 | |||||
52 | 919 | ZALAS JERZY | NOWE GULCZEWO | POL | 1971 | M3 | 22 | 11:30:00 | 00:09:51 (46) | 00:02:20 | 00:41:39 (38) | 00:01:57 | 00:27:39 (57) | 01:23:26 | 43 | |||
53 | 898 | STRZELECKA ALEKSANDRA | GDAŃSK | POL | 1990 | K2 | 3 | 11:30:00 | 00:10:34 (57) | 00:02:18 | 01:24:26 | 10 | ||||||
54 | 805 | PERCHALUK-MANDAT JOANNA | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUND | POL | 1985 | K2 | 4 | 11:30:00 | 00:09:49 (43) | 00:02:38 | 00:41:06 (31) | 00:02:04 | 00:28:53 (63) | 01:24:30 | 11 | ||
55 | 874 | BRONAKOWSKI ANDRZEJ | OLSZTYN | WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL | POL | 1977 | M3 | 23 | 11:30:00 | 00:09:35 (33) | 00:03:03 | 00:44:38 (53) | 00:01:57 | 00:26:01 (52) | 01:25:14 | 44 | ||
56 | 808 | ZDOBYLAK KRZYSZTOF | LUBAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1979 | M3 | 24 | 11:30:00 | 00:10:44 (59) | 00:02:11 | 01:25:25 | 45 | |||||
57 | 881 | BLUJ ROMAN | GDYNIA | VO2MAX MTB TEM | POL | 1960 | M5 | 1 | 11:30:00 | 00:12:12 (78) | 00:02:48 | 00:41:19 (33) | 00:01:52 | 00:27:29 (56) | 01:25:40 | 46 | ||
58 | 819 | PANIKOWSKI TOMASZ | BARTĄG | OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | POL | 1983 | M2 | 12 | 11:30:00 | 00:11:57 (75) | 00:02:37 | 00:45:09 (56) | 00:01:50 | 00:24:24 (36) | 01:25:57 | 47 | ||
59 | 865 | MUDŹ ANNA | USTKA | POL | 1993 | K1 | 4 | 11:30:00 | 00:10:19 (52) | 00:02:53 | 00:46:23 (64) | 00:02:04 | 00:25:15 (46) | 01:26:54 | 12 | |||
60 | 920 | KACZYNSKI DANIEL | ZAMBRÓW | POL | 2008 | M0 | 3 | 11:30:00 | 00:10:42 (58) | 00:03:24 | 01:26:57 | 48 | ||||||
61 | 870 | NABIAŁCZYK SYLWESTER | WARSZAWA | KRISSCOACHING.PL TEAM | POL | 1982 | M2 | 13 | 11:30:00 | 00:12:17 (79) | 00:02:24 | 01:27:09 | 49 | |||||
62 | 866 | MATWIEJCZUK ELIZA | OLSZTYN | POL | 1983 | K2 | 5 | 11:30:00 | 00:10:32 (56) | 00:02:25 | 01:28:07 | 13 | ||||||
63 | 836 | JANUSZ SONIA | GDAŃSK | POL | 1994 | K1 | 5 | 11:30:00 | 00:09:15 (27) | 00:03:35 | 00:50:35 (76) | 00:01:16 | 00:23:32 (31) | 01:28:13 | 14 | |||
64 | 818 | BOROWIEC TOMASZ | MRĄGOWO | POL | 1980 | M3 | 25 | 11:30:00 | 00:11:31 (66) | 00:03:33 | 00:45:27 (58) | 00:02:02 | 00:26:00 (51) | 01:28:33 | 50 | |||
65 | 822 | KACZMARCZYK KRZYSZTOF | MRĄGOWO | KPP MRAGOWO | POL | 1988 | M2 | 14 | 11:30:00 | 00:11:37 (68) | 00:02:20 | 01:28:38 | 51 | |||||
66 | 800 | PIETRZAK WOJCIECH | TORUŃ | POL | 1979 | M3 | 26 | 11:30:00 | 00:12:47 (83) | 00:03:55 | 00:45:35 (60) | 00:01:44 | 00:25:28 (47) | 01:29:29 | 52 | |||
67 | 806 | GUMKOWSKI ŁUKASZ | OSTROŁĘKA | POL | 1990 | M2 | 15 | 11:30:00 | 00:10:29 (54) | 00:02:20 | 01:29:38 | 53 | ||||||
68 | 911 | MAJCHER NATALIA | MRĄGOWO | POL | 1985 | K2 | 6 | 11:30:00 | 00:09:58 (49) | 00:02:30 | 01:30:54 | 15 | ||||||
69 | 871 | ROSIŃSKI MAREK | BRODNICA | MORS BRODNICA | POL | 1969 | M4 | 4 | 11:30:00 | 00:11:50 (72) | 00:02:47 | 00:45:11 (57) | 00:02:27 | 00:29:12 (65) | 01:31:27 | 54 | ||
70 | 882 | WIECZOREK MARCIN | TORUŃ | ZIAJA TEAM | POL | 1972 | M3 | 27 | 11:30:00 | 00:14:32 (93) | 00:03:29 | 00:44:20 (51) | 00:02:05 | 00:27:27 (55) | 01:31:53 | 55 | ||
71 | 909 | KOPER PIOTR | OLSZTYN | BRAK | POL | 1973 | M3 | 28 | 11:30:00 | 00:15:44 (97) | 00:02:24 | 00:44:39 (54) | 00:01:59 | 00:27:51 (59) | 01:32:37 | 56 | ||
72 | 830 | SZCZESNY ANDRZEJ | SAUENSIEK | GER | 1954 | M5 | 2 | 11:30:00 | 00:10:23 (53) | 00:02:41 | 00:50:05 (74) | 00:01:56 | 00:27:40 (58) | 01:32:45 | 57 | |||
73 | 814 | OLSZEWSKI DANIEL | MRĄGOWO | URZĄD MIEJSKI | POL | 1977 | M3 | 29 | 11:30:00 | 00:14:14 (90) | 00:04:21 | 00:44:10 (50) | 00:02:10 | 00:27:56 (60) | 01:32:51 | 58 | ||
74 | 813 | NORKOWSKI TOMASZ | TORUŃ | TRAVELAND | POL | 1980 | M3 | 30 | 11:30:00 | 00:09:46 (42) | 00:02:49 | 00:51:58 (78) | 00:02:54 | 00:26:32 (53) | 01:33:59 | 59 | ||
75 | 910 | GALIŃSKI TOMASZ | ROTMANKA | CTS | POL | 1972 | M3 | 31 | 11:30:00 | 00:14:14 (90) | 00:03:19 | 00:45:32 (59) | 00:02:21 | 00:29:28 (66) | 01:34:54 | 60 | ||
76 | 824 | DURA ALEKSANDRA | MOSZCZENICA | POL | 1995 | K1 | 6 | 11:30:00 | 00:10:05 (50) | 00:03:23 | 00:49:26 (70) | 00:01:57 | 00:30:23 (70) | 01:35:14 | 16 | |||
77 | 880 | STANISZEWSKI DARIUSZ | KLEPACZE | POL | 1975 | M3 | 32 | 11:30:00 | 00:12:29 (81) | 00:05:25 | 00:43:11 (46) | 00:03:58 | 00:30:37 (72) | 01:35:40 | 61 | |||
78 | 843 | DUDA IWONA | LUBLIN | LUBELSKA GRUPĄ TRIATHLONU | POL | 1986 | K2 | 7 | 11:30:00 | 00:14:42 (94) | 00:02:57 | 00:45:44 (62) | 00:02:24 | 00:30:32 (71) | 01:36:19 | 17 | ||
79 | 842 | DUDA RAFAŁ | LUBLIN | LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU | POL | 1984 | M2 | 16 | 11:30:00 | 00:14:43 (95) | 00:02:59 | 00:45:44 (62) | 00:02:38 | 00:30:15 (69) | 01:36:19 | 62 | ||
80 | 890 | SZATKOWSKI AREK | SZPETAL GÓRNY | MONOLITH GLOBAL SOURCING | POL | 1973 | M3 | 33 | 11:30:00 | 00:13:21 (87) | 00:03:41 | 00:45:36 (61) | 00:01:52 | 00:32:43 (80) | 01:37:13 | 63 | ||
81 | 887 | GRABOWSKA PAULINA | GIŻYCKO | STAYFIT GIŻYCKO | POL | 1987 | K2 | 8 | 11:30:00 | 00:12:41 (82) | 00:03:53 | 00:46:45 (65) | 00:03:02 | 00:30:56 (75) | 01:37:17 | 18 | ||
82 | 829 | JARYST PAWEŁ | RYN | TRIHOLIC | POL | 1971 | M3 | 34 | 11:30:00 | 00:12:04 (76) | 00:04:14 | 00:49:38 (72) | 00:02:06 | 00:29:30 (67) | 01:37:32 | 64 | ||
83 | 869 | PANKOWSKA KATARZYNA | IŁAWA | KRISS COACHING | POL | 1983 | K2 | 9 | 11:30:00 | 00:10:55 (60) | 00:02:53 | 00:48:25 (68) | 00:01:37 | 00:33:58 (85) | 01:37:48 | 19 | ||
84 | 918 | PŁATEK MARCIN | EŁK | ELKAPITANO | POL | 1976 | M3 | 35 | 11:30:00 | 00:11:22 (65) | 00:03:55 | 00:49:38 (71) | 00:02:44 | 00:31:34 (77) | 01:39:13 | 65 | ||
85 | 899 | GOŁEK-NARZECKI JAKUB | CZŁUCHÓW | POL | 1980 | M3 | 36 | 11:30:00 | 00:13:46 (88) | 00:03:52 | 00:47:48 (67) | 00:02:28 | 00:31:37 (78) | 01:39:31 | 66 | |||
86 | 873 | KUŚNIERZ DARIUSZ | BARTOSZYCE | BKM POLAR"" | POL | 1964 | M4 | 5 | 11:30:00 | 00:11:46 (70) | 00:04:04 | 00:47:44 (66) | 00:02:47 | 00:33:56 (84) | 01:40:17 | 67 | ||
87 | 889 | PIASECKI ANDRZEJ | MRĄGOWO | PIASECKI CONCEPT | POL | 1953 | M5 | 3 | 11:30:00 | 00:11:54 (73) | 00:02:58 | 00:57:41 (86) | 00:02:24 | 00:25:42 (50) | 01:40:39 | 68 | ||
88 | 924 | BOGDAŃSKI KRZYSZTOF | GIŻYCKO | POL | 1967 | M4 | 6 | 11:30:00 | 00:11:18 (64) | 00:03:50 | 00:50:27 (75) | 00:01:57 | 00:33:12 (81) | 01:40:44 | 69 | |||
89 | 815 | BOGUSIEWICZ ŁUKASZ | POZNAŃ | POL | 1990 | M2 | 17 | 11:30:00 | 00:16:09 (98) | 00:03:49 | 00:49:53 (73) | 00:01:42 | 00:29:11 (64) | 01:40:44 | 70 | |||
90 | 879 | WASZCZYK MARTA | GDYNIA | ZIAJATEAM | POL | 1970 | K4 | 1 | 11:30:00 | 00:11:47 (71) | 00:03:50 | 00:48:52 (69) | 00:02:50 | 00:33:51 (83) | 01:41:10 | 20 | ||
91 | 900 | KUŁTONIAK ROBERT | GDYNIA | MOWI | POL | 1973 | M3 | 37 | 11:30:00 | 00:13:01 (85) | 00:04:08 | 00:50:35 (76) | 00:02:50 | 00:30:43 (73) | 01:41:17 | 71 | ||
92 | 856 | PIĄTKOWSKA MARTA | GDYNIA | POL | 1993 | K1 | 7 | 11:30:00 | 00:12:21 (80) | 00:03:19 | 00:52:19 (80) | 00:02:51 | 00:30:55 (74) | 01:41:45 | 21 | |||
93 | 827 | KORDALA-KIDRYCKA MARZENA | BIAŁYSTOK | POL | 1988 | K2 | 10 | 11:30:00 | 00:12:09 (77) | 00:02:23 | 00:52:57 (81) | 00:01:33 | 00:33:46 (82) | 01:42:48 | 22 | |||
94 | 888 | BUTKIEWICZ ANNA | WARSZAWA | POL | 1989 | K2 | 11 | 11:30:00 | 00:14:23 (92) | 00:03:59 | 00:52:12 (79) | 00:02:29 | 00:31:58 (79) | 01:45:01 | 23 | |||
95 | 848 | MATWIEJUK AGNIESZKA | KĘTRZYN | CROSSBOXFIT KĘTRZYN | POL | 1989 | K2 | 12 | 11:30:00 | 00:13:10 (86) | 00:03:40 | 00:57:09 (85) | 00:01:31 | 00:29:52 (68) | 01:45:22 | 24 | ||
96 | 802 | KIEŁKUCKA MAGDALENA | TRABKI MAŁE | NORWOOD/TOMASZEWICZ TEAM | POL | 1999 | K1 | 8 | 11:30:00 | 00:08:46 (18) | 00:03:29 | 00:54:37 (82) | 00:02:50 | 00:37:08 (87) | 01:46:50 | 25 | ||
97 | 902 | DOMIN EWELINA | PIECKI | POL | 1990 | K2 | 13 | 11:30:00 | 00:14:47 (96) | 00:04:57 | 00:55:05 (83) | 00:04:01 | 00:30:59 (76) | 01:49:49 | 26 | |||
98 | 928 | GOŁĘBICKI LECH | MRĄGOWO | POL | 1965 | M4 | 7 | 11:30:00 | 00:19:42 (100) | 00:04:15 | 00:55:55 (84) | 00:03:21 | 00:28:47 (62) | 01:52:00 | 72 | |||
99 | 904 | GÓRNIAK JOANNA | STYRZYNIEC | POL | 1974 | K3 | 5 | 11:30:00 | 00:13:52 (89) | 01:56:04 | 27 | |||||||
100 | 828 | TRAWIŃSKI REMIGIUSZ | RACIBÓRZ | POL | 1958 | M5 | 4 | 11:30:00 | 00:16:25 (99) | 00:04:56 | 01:02:12 (87) | 00:02:05 | 00:36:08 (86) | 02:01:46 | 73 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3005 | WATAHA CIOCI BASI | SZTAFETA | POL | 00:12:06 (4) | 00:01:27 | 00:43:40 (2) | 00:02:00 | 00:22:43 (4) | 01:21:56 | ||
2 | 3007 | DAY BY DAY | SZTAFETA | POL | 00:10:10 (2) | 00:01:29 | 00:41:58 (1) | 00:02:04 | 00:27:42 (6) | 01:23:23 | ||
3 | 3000 | NIE PODDAM CIĘ 1 | SZTAFETA | POL | 00:09:31 (1) | 00:01:40 | 00:48:11 (3) | 00:01:57 | 00:26:37 (5) | 01:27:56 | ||
4 | 3001 | NIE PODDAM CIĘ 2 | SZTAFETA | POL | 00:10:41 (3) | 00:01:35 | 01:28:31 | |||||
5 | 3004 | OLO TEAM | SZTAFETA | POL | 00:14:27 (6) | 00:01:33 | 01:30:19 | |||||
6 | 3006 | GMINA MRĄGOWO | SZTAFETA | POL | 00:15:38 (7) | 00:02:02 | 01:30:26 | |||||
7 | 3002 | UM MRĄGOWO | SZTAFETA | POL | 00:13:48 (5) | 00:01:46 | 00:48:47 (4) | 00:01:26 | 00:29:57 (7) | 01:35:44 |
Msc. | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 289 | BREMBOR TOMASZ | CHORZÓW | GVT BMC TRIATHLON TEAM | POL | 1994 | M1 | 1 | 10:30:00 | 00:11:16 (1) | 00:01:35 | 01:05:59 (1) | 00:01:07 | 00:34:59 (2) | 01:54:56 | 1 | ||
2 | 201 | PIASECKI PATRYK | MRĄGOWO | PIASECKI CONCEPT | POL | 1986 | M2 | 1 | 10:30:00 | 00:13:18 (2) | 00:01:34 | 01:06:10 (2) | 00:01:29 | 00:34:39 (1) | 01:57:10 | 2 | ||
3 | 204 | GRODZKI MAREK | GDAŃSK | CTS | POL | 1975 | M3 | 1 | 10:30:00 | 00:14:58 (6) | 00:01:55 | 01:08:05 (3) | 00:01:48 | 00:42:05 (11) | 02:08:51 | 3 | ||
4 | 237 | KULIK JACEK | GDYNIA | BIKE U UP | POL | 1976 | M3 | 2 | 10:30:00 | 00:14:48 (5) | 00:01:52 | 01:12:43 (9) | 00:01:33 | 00:40:33 (4) | 02:11:29 | 4 | ||
5 | 290 | ŁAWSKI FILIP | WARSZAWA | ENDURE TEAM | POL | 1992 | M1 | 2 | 10:30:00 | 00:15:23 (11) | 00:01:45 | 01:11:44 (7) | 00:01:35 | 00:41:43 (8) | 02:12:10 | 5 | ||
6 | 239 | PODPIRKO PATRYK | OLSZTYN | POL | 1997 | M1 | 3 | 10:30:00 | 00:16:49 (18) | 00:02:23 | 01:12:27 (8) | 00:01:30 | 00:40:48 (5) | 02:13:57 | 6 | |||
7 | 222 | GORGOŃ CEZARY | GDAŃSK | CTS | POL | 1981 | M2 | 2 | 10:30:00 | 00:17:36 (21) | 00:02:01 | 01:11:42 (6) | 00:01:44 | 00:41:12 (7) | 02:14:15 | 7 | ||
8 | 252 | DOBOSIK DAMIAN | ELBLĄG | 3ATHLETE | POL | 1988 | M2 | 3 | 10:30:00 | 00:17:46 (24) | 00:02:00 | 01:11:08 (5) | 00:01:35 | 00:41:59 (9) | 02:14:28 | 8 | ||
9 | 218 | MALICKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M2 | 4 | 10:30:00 | 00:14:41 (4) | 00:02:22 | 01:14:19 (10) | 00:01:44 | 00:42:46 (14) | 02:15:52 | 9 | |||
10 | 215 | WROBLEWSKI MICHAL | GIŻYCKO | SZPRYCHA GIŻYCKO | POL | 1988 | M2 | 5 | 10:30:00 | 00:19:56 (46) | 00:02:39 | 01:08:57 (4) | 00:01:56 | 00:42:27 (12) | 02:15:55 | 10 | ||
11 | 246 | TOMASZEWICZ DAMIAN | ELBLĄG | TOMASZEWICZ TEAM | POL | 1993 | M1 | 4 | 10:30:00 | 00:15:14 (8) | 00:02:04 | 01:14:24 (12) | 00:01:56 | 00:43:46 (17) | 02:17:24 | 11 | ||
12 | 208 | KLUCZYK ARTUR | ELBLĄG | TOMASZEWICZ TEAM | POL | 1994 | M1 | 5 | 10:30:00 | 00:15:16 (9) | 00:01:57 | 01:15:03 (15) | 00:01:32 | 00:44:37 (20) | 02:18:25 | 12 | ||
13 | 221 | JOPEK TOMASZ | POZNAŃ | POL | 1986 | M2 | 6 | 10:30:00 | 00:13:32 (3) | 00:01:51 | 01:15:54 (19) | 00:01:30 | 00:46:14 (30) | 02:19:01 | 13 | |||
14 | 232 | ŁOŚ ADAM | MAREZA | KTS IRONMAN | POL | 1985 | M2 | 7 | 10:30:00 | 00:17:45 (23) | 00:01:59 | 01:14:23 (11) | 00:01:25 | 00:43:43 (16) | 02:19:15 | 14 | ||
15 | 265 | GRYZEL ADAM | KIEŁPIN | KALACHTEAM | POL | 1982 | M2 | 8 | 10:30:00 | 00:16:08 (14) | 00:01:52 | 01:15:01 (14) | 00:02:18 | 00:44:09 (18) | 02:19:28 | 15 | ||
16 | 272 | KURCZYCKI MICHAŁ | OLSZTYN | WANIEWSKI COACHING | POL | 1979 | M3 | 3 | 10:30:00 | 00:15:27 (13) | 00:01:56 | 01:15:33 (18) | 00:01:55 | 00:44:38 (21) | 02:19:29 | 16 | ||
17 | 238 | NIEBRZYDOWSKI MARCIN | OLSZTYN | PROFI AUTOMOTIVE OLSZTYN | POL | 1997 | M1 | 6 | 10:30:00 | 00:20:16 (50) | 00:02:49 | 01:15:14 (17) | 00:01:23 | 00:40:56 (6) | 02:20:38 | 17 | ||
18 | 279 | IGIELSKI ARMIN | GRUDZIADZ | TANCIA TEAM | POL | 1975 | M3 | 4 | 10:30:00 | 00:15:25 (12) | 00:02:43 | 01:14:51 (13) | 00:01:59 | 00:46:30 (31) | 02:21:28 | 18 | ||
19 | 214 | HOLENDER SEBASTIAN | OLSZTYN | KUROPATWA TEAM | POL | 1982 | M2 | 9 | 10:30:00 | 00:15:18 (10) | 00:01:57 | 01:18:24 (24) | 00:01:42 | 00:45:58 (27) | 02:23:19 | 19 | ||
20 | 287 | ORŁOWSKI PIOTR | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1978 | M3 | 5 | 10:30:00 | 00:17:56 (29) | 00:02:09 | 01:18:09 (23) | 00:01:50 | 00:45:21 (24) | 02:25:25 | 20 | ||
21 | 263 | WEJKUĆ GRZEGORZ | MRĄGOWO | PIASECKI CONCEPT | POL | 1978 | M3 | 6 | 10:30:00 | 00:17:30 (19) | 00:02:53 | 01:19:12 (25) | 00:01:28 | 00:45:35 (26) | 02:26:38 | 21 | ||
22 | 275 | SCHOK ŁUKASZ | GDYNIA | F3TEAM | POL | 1994 | M1 | 7 | 10:30:00 | 00:19:30 (39) | 00:02:26 | 01:16:38 (21) | 00:01:49 | 00:48:20 (36) | 02:28:43 | 22 | ||
23 | 274 | KLICZEWSKI PRZEMYSŁAW | GDYNIA | MARTINI LITE | POL | 1994 | M1 | 8 | 10:30:00 | 00:15:03 (7) | 00:02:30 | 01:23:01 (38) | 00:02:00 | 00:46:33 (32) | 02:29:07 | 23 | ||
24 | 212 | MAZUROWSKI TOMASZ | DOBRE MIASTO | 4ACTIVE NAJMOWICZ PAWEŁ | POL | 1972 | M3 | 7 | 10:30:00 | 00:23:04 (68) | 00:03:03 | 01:16:30 (20) | 00:02:15 | 00:44:15 (19) | 02:29:07 | 24 | ||
25 | 247 | SALINSKI MICHAL | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM | POL | 1983 | M2 | 10 | 10:30:00 | 00:17:59 (30) | 00:02:18 | 01:19:49 (26) | 00:01:51 | 00:48:00 (33) | 02:29:57 | 25 | ||
26 | 219 | DEPTUŁA TOMASZ | MRĄGOWO | POL | 1987 | M2 | 11 | 10:30:00 | 00:19:39 (42) | 00:02:49 | 01:21:12 (31) | 00:01:26 | 00:48:02 (34) | 02:33:08 | 26 | |||
27 | 209 | DYBCZYŃSKI WOJCIECH | WROCŁAW | POL | 1991 | M1 | 9 | 10:30:00 | 00:17:53 (28) | 00:03:22 | 01:24:26 (43) | 00:02:10 | 00:45:28 (25) | 02:33:19 | 27 | |||
28 | 260 | SZKLARCZYK ARTUR | WARSZAWA | BIKESALON TEAM | POL | 1984 | M2 | 12 | 10:30:00 | 00:19:43 (43) | 00:03:14 | 01:23:49 (40) | 00:01:38 | 00:45:06 (22) | 02:33:30 | 28 | ||
29 | 227 | GROCHOWSKI SLAWEK | WARSZAWA | POL | 1976 | M3 | 8 | 10:30:00 | 00:16:35 (15) | 00:02:48 | 01:21:04 (30) | 00:02:59 | 00:50:18 (46) | 02:33:44 | 29 | |||
30 | 205 | HARASIMIUK-GRODZKA MAŁGORZATA | GDANSK | CTS | POL | 1977 | K3 | 1 | 10:30:00 | 00:19:31 (40) | 00:02:14 | 01:21:03 (29) | 00:02:14 | 00:49:15 (40) | 02:34:17 | 1 | ||
31 | 283 | WASIAK TOMASZ | ELBLAG | WANIEWSKI COACHING | POL | 1985 | M2 | 13 | 10:30:00 | 00:16:47 (17) | 00:02:46 | 01:24:54 (46) | 00:02:01 | 00:48:09 (35) | 02:34:37 | 30 | ||
32 | 285 | NIEBORAK GRZEGORZ | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POL | 1965 | M4 | 1 | 10:30:00 | 00:18:30 (31) | 00:02:34 | 01:17:17 (22) | 00:01:58 | 00:54:50 (59) | 02:35:09 | 31 | ||
33 | 240 | PIECZARKA DARIUSZ | OLSZTYN | KUROPATWA TEAM | POL | 1972 | M3 | 9 | 10:30:00 | 00:19:59 (47) | 00:03:22 | 01:26:14 (51) | 00:02:19 | 00:43:38 (15) | 02:35:32 | 32 | ||
34 | 254 | KOPYTOWSKA ANNA | WARSZAWA | POL | 1987 | K2 | 1 | 10:30:00 | 00:19:29 (38) | 00:03:30 | 01:22:03 (34) | 00:02:31 | 00:48:23 (37) | 02:35:56 | 2 | |||
35 | 253 | ZALEWSKI WIESŁAW | MRĄGOWO | MLEKPOL TEAM | POL | 1963 | M4 | 2 | 10:30:00 | 00:21:24 (56) | 00:02:34 | 01:25:04 (47) | 00:01:50 | 00:46:01 (28) | 02:36:53 | 33 | ||
36 | 262 | STOLARSKI PUNCHER | KRAKÓW | WM TRISELF | POL | 1976 | M3 | 10 | 10:30:00 | 00:18:56 (34) | 00:02:37 | 01:22:44 (36) | 00:02:12 | 00:50:46 (48) | 02:37:15 | 34 | ||
37 | 278 | LIBERKA TOMASZ | WARSZAWA | CTS | POL | 1976 | M3 | 11 | 10:30:00 | 00:21:35 (61) | 00:03:00 | 01:20:10 (27) | 00:02:10 | 00:50:30 (47) | 02:37:25 | 35 | ||
38 | 280 | LENART MIŁOSZ | KĘTRZYN | DRUŻYNA ML | POL | 1965 | M4 | 3 | 10:30:00 | 00:24:24 (69) | 00:04:26 | 01:20:24 (28) | 00:02:07 | 00:46:11 (29) | 02:37:32 | 36 | ||
39 | 203 | ROGULSKI RAFAŁ | GIŻYCKO | TRI KĘTRZYN | POL | 1974 | M3 | 12 | 10:30:00 | 00:21:47 (63) | 00:03:24 | 01:21:19 (32) | 00:02:14 | 00:48:51 (39) | 02:37:35 | 37 | ||
40 | 264 | DOBOSZ MICHAŁ | GDYNIA | COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | M3 | 13 | 10:30:00 | 00:17:50 (25) | 00:02:50 | 01:24:43 (44) | 00:02:15 | 00:50:05 (44) | 02:37:43 | 38 | ||
41 | 261 | WYSOTA PAWEŁ | EŁK | POL | 1986 | M2 | 14 | 10:30:00 | 00:19:23 (36) | 00:02:36 | 01:22:53 (37) | 00:02:19 | 00:51:06 (51) | 02:38:17 | 39 | |||
42 | 281 | JANTA MAREK | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING | POL | 1981 | M2 | 15 | 10:30:00 | 00:19:49 (45) | 00:03:30 | 01:22:04 (35) | 00:02:24 | 00:50:57 (49) | 02:38:44 | 40 | ||
43 | 267 | KARWOWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | POL | 1985 | M2 | 16 | 10:30:00 | 00:17:32 (20) | 00:02:59 | 01:24:54 (45) | 00:01:56 | 00:51:43 (52) | 02:39:04 | 41 | |||
44 | 257 | BOGORODZ MATEUSZ | MRĄGOWO | POL | 1986 | M2 | 17 | 10:30:00 | 00:21:32 (59) | 00:03:04 | 01:25:29 (48) | 00:01:42 | 00:49:32 (41) | 02:41:19 | 42 | |||
45 | 256 | KĘDZIERSKI SZYMON | KWIDZYN | POL | 1984 | M2 | 18 | 10:30:00 | 00:19:28 (37) | 00:02:07 | 01:26:03 (50) | 00:02:49 | 00:51:01 (50) | 02:41:28 | 43 | |||
46 | 230 | LACHOWIECKI WOJCIECH | STARE BABICE | POL | 1977 | M3 | 14 | 10:30:00 | 00:17:39 (22) | 00:03:12 | 01:26:35 (53) | 00:02:24 | 00:51:53 (53) | 02:41:43 | 44 | |||
47 | 273 | GÓRNIAK ŁUKASZ | STYRZYNIEC | POL | 1977 | M3 | 15 | 10:30:00 | 00:18:54 (33) | 00:05:07 | 01:23:43 (39) | 00:03:57 | 00:50:05 (44) | 02:41:46 | 45 | |||
48 | 207 | KALISZ ANDRZEJ | CHEŁMŻA | TORUŃSKI KLUB TRIATLONOWY | POL | 1964 | M4 | 4 | 10:30:00 | 00:18:33 (32) | 00:02:36 | 01:21:37 (33) | 00:03:22 | 00:55:41 (63) | 02:41:49 | 46 | ||
49 | 220 | GŁODOWSKI ADAM | WARSZAWA | ŻÓRAWSKI TEAM | POL | 1985 | M2 | 19 | 10:30:00 | 00:17:52 (27) | 00:02:51 | 01:24:04 (42) | 00:01:51 | 00:55:14 (62) | 02:41:52 | 47 | ||
50 | 282 | PYTEL MIKOŁAJ | WARSZAWA | AIRBIKE TEAM | POL | 1981 | M2 | 20 | 10:30:00 | 00:20:01 (48) | 00:05:05 | 01:15:05 (16) | 00:02:07 | 01:00:32 (69) | 02:42:50 | 48 | ||
51 | 241 | BOGDAŃSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM | POL | 1981 | M2 | 21 | 10:30:00 | 00:19:48 (44) | 00:02:50 | 01:29:48 (60) | 00:01:45 | 00:50:00 (43) | 02:44:11 | 49 | ||
52 | 233 | BOJANOWSKI DANIEL | GDAŃSK | BJORD | POL | 1978 | M3 | 16 | 10:30:00 | 00:16:38 (16) | 00:03:48 | 01:26:31 (52) | 00:02:54 | 00:54:52 (60) | 02:44:43 | 50 | ||
53 | 266 | ŁANIEC MAREK | GDAŃSK | POL | 1966 | M4 | 5 | 10:30:00 | 00:21:29 (58) | 00:03:32 | 01:29:00 (58) | 00:02:46 | 00:48:43 (38) | 02:45:30 | 51 | |||
54 | 213 | ODZIOBA SEBASTIAN | OLSZTYN | THE RECYCKINGS | POL | 1984 | M2 | 22 | 10:30:00 | 00:19:21 (35) | 00:02:45 | 01:27:19 (55) | 00:01:57 | 00:56:02 (64) | 02:47:24 | 52 | ||
55 | 258 | CIEŚLA RADEK | MRĄGOWO | POL | 1974 | M3 | 17 | 10:30:00 | 00:21:21 (55) | 00:03:55 | 01:26:01 (49) | 00:02:41 | 00:54:23 (57) | 02:48:21 | 53 | |||
56 | 277 | ZAŁĘCKI MICHAŁ | WARSZAWA | LOTOS RUNNING TEAM | POL | 1982 | M2 | 23 | 10:30:00 | 00:26:32 (73) | 00:03:35 | 01:40:39 (73) | 00:02:09 | 00:35:42 (3) | 02:48:37 | 54 | ||
57 | 286 | SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN | NIDZICA | SCHULO TEAM | POL | 1966 | M4 | 6 | 10:30:00 | 00:22:20 (66) | 00:03:16 | 01:23:58 (41) | 00:02:11 | 00:57:14 (65) | 02:48:59 | 55 | ||
58 | 276 | STENKA MARCIN | LĘBORK | 42.2 LĘBORK | POL | 1983 | M2 | 24 | 10:30:00 | 00:21:15 (53) | 00:03:48 | 01:28:26 (57) | 00:02:09 | 00:53:22 (54) | 02:49:00 | 56 | ||
59 | 236 | KORDOWSKI KRZYSZTOF | KURPIEWSKIE | POL | 1963 | M4 | 7 | 10:30:00 | 00:21:28 (57) | 00:04:06 | 01:36:26 (69) | 00:02:25 | 00:45:15 (23) | 02:49:40 | 57 | |||
60 | 291 | STEFAŃSKI JAN | GDYNIA | BALTIC STONE | POL | 1980 | M3 | 18 | 10:30:00 | 00:19:37 (41) | 00:03:23 | 01:29:10 (59) | 00:02:47 | 00:55:01 (61) | 02:49:58 | 58 | ||
61 | 271 | JASIŃSKI MATEUSZ | GIŻYCKO | POL | 1987 | M2 | 25 | 10:30:00 | 00:25:55 (72) | 00:02:32 | 01:31:33 (61) | 00:02:57 | 00:49:47 (42) | 02:52:44 | 59 | |||
62 | 270 | CNOTA JANUSZ | GDYNIA | AG TRI-TEAM RUMIA | POL | 1955 | M5 | 1 | 10:30:00 | 00:20:03 (49) | 00:04:14 | 01:27:15 (54) | 00:02:47 | 00:59:35 (68) | 02:53:54 | 60 | ||
63 | 269 | BOGDAŃSKA KATARZYNA | GIŻYCKO | SMASHING PĄPKINS | POL | 1995 | K1 | 1 | 10:30:00 | 00:17:51 (26) | 00:01:58 | 01:35:38 (67) | 00:02:00 | 00:58:33 (67) | 02:56:00 | 3 | ||
64 | 202 | KIEŁKUCKA ALICJA | TRĄBKI MAŁE | NORWOOD /TOMASZEWICZ TEAM | POL | 1972 | K3 | 2 | 10:30:00 | 00:21:06 (52) | 00:03:42 | 01:48:23 (76) | 00:02:14 | 00:42:02 (10) | 02:57:27 | 4 | ||
65 | 216 | PROKOPIUK PRZEMYSŁAW | JAWORZNO | POL | 1984 | M2 | 26 | 10:30:00 | 00:22:14 (65) | 00:04:26 | 01:27:28 (56) | 00:02:57 | 01:00:41 (70) | 02:57:46 | 61 | |||
66 | 210 | KACZOR KATARZYNA | GOSTYNIN | POL | 1986 | K2 | 2 | 10:30:00 | 00:21:33 (60) | 00:03:59 | 01:48:21 (75) | 00:02:00 | 00:42:39 (13) | 02:58:32 | 5 | |||
67 | 249 | TRZASKA MAREK | SZCZYTNO | POL | 1986 | M2 | 27 | 10:30:00 | 00:26:42 (74) | 00:03:29 | 01:32:53 (64) | 00:01:45 | 00:54:16 (56) | 02:59:05 | 62 | |||
68 | 259 | MAŁKIŃSKI JÓZEF | BYDGOSZCZ | POL | 1957 | M5 | 2 | 10:30:00 | 00:21:05 (51) | 00:04:41 | 01:32:41 (63) | 00:02:06 | 01:02:38 (74) | 03:03:11 | 63 | |||
69 | 200 | KRUPA MARIUSZ | SOCHACZEW | 3.BR OP | POL | 1979 | M3 | 19 | 10:30:00 | 00:25:00 (70) | 00:04:48 | 01:37:51 (71) | 00:02:54 | 00:54:41 (58) | 03:05:14 | 64 | ||
70 | 206 | CHYŁA WOJCIECH | RYN | POL | 1974 | M3 | 20 | 10:30:00 | 00:21:48 (64) | 00:03:14 | 01:37:21 (70) | 00:02:20 | 01:02:01 (71) | 03:06:44 | 65 | |||
71 | 284 | BIERNAT RYSZARD | DYWITY | BIERNAT, SPORT, REHABILITACJA | POL | 1954 | M5 | 3 | 10:30:00 | 00:21:20 (54) | 00:03:44 | 01:32:19 (62) | 00:02:24 | 01:07:41 (76) | 03:07:28 | 66 | ||
72 | 223 | OMERNIK MARCIN | PSZCZÓŁKI | POL | 1978 | M3 | 21 | 10:30:00 | 00:25:44 (71) | 00:06:45 | 01:33:49 (65) | 00:04:22 | 01:02:04 (72) | 03:12:44 | 67 | |||
73 | 268 | ZMUDZINSKI TOMEK | GDAŃSK | POL | 1986 | M2 | 28 | 10:30:00 | 00:26:58 (75) | 00:04:07 | 01:35:57 (68) | 00:02:31 | 01:03:37 (75) | 03:13:10 | 68 | |||
74 | 229 | PORZEZIŃSKA MAŁGORZATA | OPACZ KOLONIA | POL | 1983 | K2 | 3 | 10:30:00 | 00:21:36 (62) | 00:06:39 | 01:40:18 (72) | 00:06:20 | 00:58:22 (66) | 03:13:15 | 6 | |||
75 | 224 | ANTKIEWICZ BARTEK | UNISŁAW | BJORD | POL | 1976 | M3 | 22 | 10:30:00 | 00:39:58 (76) | 00:03:26 | 01:34:15 (66) | 00:02:37 | 00:53:53 (55) | 03:14:09 | 69 | ||
76 | 217 | BULWIN BEATA | SEJNY | POL | 1992 | K1 | 2 | 10:30:00 | 00:22:56 (67) | 00:04:44 | 01:45:08 (74) | 00:02:11 | 01:02:21 (73) | 03:17:20 | 7 | |||
245 | PIECZKOWSKA AGNIESZKA | OLSZTYN | TRINEGU | POL | 1978 | K3 | 10:30:00 | 00:19:28 | 00:01:49 | DNF |
SOLO
data płatności i cena | 1/2 IM | 1/4 IM | 1/8 IM |
#FIRST (20/50/50)* lub do 31.10.2019 | 199 pln | 179 pln | 149 pln |
do 31.10.2019 | 299 pln | 249 pln | 199 pln |
do 31.12.2019 | 309 pln | 259 pln | 209 pln |
do 28.02.2020 | 329 pln | 279 pln | 229 pln |
do 31.07.2020 | 339 pln | 289 pln | 239 pln |
po 31.07.2020 | 350 pln | 300 pln | 250 pln |
SZTAFETY
data płatności i cena | SZTAFETA 1/2 IM | SZTAFETA 1/4 IM | SZTAFETA 1/8 IM |
do 31.10.2019 | 559 pln | 509 pln | 459 pln |
do 31.12.2019 | 569 pln | 519 pln | 469 pln |
do 28.02.2020 | 579 pln | 529 pln | 479 pln |
do 31.07.2020 | 589 pln | 539 pln | 489 pln |
po 31.07.2020 | 600 pln | 550 pln | 500 pln |
data płatności i cena | ENERGY KIDSRUN |
do 9.08.2020 | 20 pln |
do 23.08.2020 lub w Biurze Zawodów | 30 pln |
Zgłoszenia na imprezy Triathlon Energy 2020 prowadzone są przez portal www.TimeRecords.pl
*) – Regulamin zakupu pakietów w opcji FIRST – TUTAJ
Rabaty:
– start w drugiej imprezie cyklu opłacony zgodnie z pierwszym terminem startu – 5 pln rabatu
– start w trzeciej imprezie cyklu opłacony zgodnie z pierwszym terminem startu – 10 pln rabatu
– start w czwartej imprezie cyklu opłacony zgodnie z pierwszym terminem startu – 15 pln rabatu
– start w piątej imprezie cyklu opłacony zgodnie z pierwszym terminem startu – 20 pln rabatu