MTB Gdynia Maraton
Data i godzina | 2017-09-23 10:00:00 |
Miejscowość | Gdynia |
Dystans | 20km / 40km / 60km |
Oficjalna strona | http://gdyniasport.pl/MTB/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 30 zł |
Typ zawodów | Rower MTB |
Rejestracja | Zapisz się |
- 60km
- Wyścig Malucha
- Wyścig Młodzika Młodszego
- Wyścig Juniora
- 20km
- 40km
- Wyścig Starszaka
- Wyścig Młodzika Starszego
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imiê | Miejscowoæ | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | 20km | 40km | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | BANACH BARTOSZ | GDANSK | TORUS - APTEKA GEMINI GDANSK | POLSKA | 1986 | M3 | 1 | 00:48:55 | 01:39:31 | 02:30:46 | 1 | |
2 | 269 | DERHELD £UKASZ | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | POLSKA | 1986 | M3 | 2 | 00:48:57 | 01:41:00 | 02:33:54 | 2 | |
3 | 105 | KRZYWY KRZYSZTOF | GDAÑSK | NEXUS TEAM | POLSKA | 1978 | M3 | 3 | 00:49:04 | 01:41:00 | 02:33:55 | 3 | |
4 | 228 | EBERTOWSKI PRZEMYSLAW | RYBNO | KING OSCAR GNIEWINO | POLSKA | 1983 | M3 | 4 | 00:49:12 | 01:40:59 | 02:33:56 | 4 | |
5 | 279 | JÓWIK ANDRZEJ KRZYSZTOF | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | POLSKA | 1990 | M2 | 1 | 00:50:23 | 01:42:21 | 02:35:32 | 5 | |
6 | 219 | PRZYBYTEK MICHA£ | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | POLSKA | 1988 | M2 | 2 | 00:51:12 | 01:43:13 | 02:35:34 | 6 | |
7 | 369 | KRUKOWSKI JAN | RZEPNICA | MLKS BASZTA BYTÓW | POLSKA | 1999 | M1 | 1 | 00:51:13 | 01:44:18 | 02:37:54 | 7 | |
8 | 342 | WY¯LIC MICHA£ | LUBAWA | RETRO ROWERY DUDA TEAM | POLSKA | 1981 | M3 | 5 | 00:51:12 | 01:43:31 | 02:37:56 | 8 | |
9 | 191 | MAJKOWSKI DANIEL | GDYNIA | FTI RACING TEAM | POLSKA | 1986 | M3 | 6 | 00:51:52 | 01:46:24 | 02:43:05 | 9 | |
10 | 263 | FELON MICHA£ | GDYNIA | OPEC GDYNIA | POLSKA | 1977 | M4 | 1 | 00:00:00 | 00:00:00 | 02:53:18 | 10 | |
11 | 237 | GOLIÑSKI MARIUSZ | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | POLSKA | 1963 | M5 | 1 | 00:54:35 | 01:53:57 | 02:55:18 | 11 | |
12 | 209 | SUCHECKI MACIEJ | GDYNIA | SEMEKO AQUASFERA | POLSKA | 1975 | M4 | 2 | 00:56:30 | 01:57:20 | 02:58:45 | 12 | |
13 | 378 | SZCZÊSNY TOMASZ | BANINO | TEAM VERGE POLSKA | POLSKA | 1979 | M3 | 7 | 00:55:01 | 01:58:10 | 03:03:04 | 13 | |
14 | 300 | SZERSZYÑSKI £UKASZ | BANINO | ALTER ROWERY SOPOT | POLSKA | 1987 | M3 | 8 | 00:59:33 | 01:58:56 | 03:03:07 | 14 | |
15 | 271 | BERTRAND KRZYSZTOF | GDYNIA | TREK GDYNIA FAN CLUB | POLSKA | 1974 | M4 | 3 | 00:56:43 | 01:59:27 | 03:03:41 | 15 | |
16 | 256 | JAGODA MACIEJ | GDYNIA | DOMAX RACING TEAM | POLSKA | 1993 | M2 | 3 | 00:59:08 | 02:00:54 | 03:05:19 | 16 | |
17 | 403 | KULESZA JACEK | GDYNIA | POLSKA | 1968 | M4 | 4 | 00:57:55 | 02:00:45 | 03:07:08 | 17 | ||
18 | 117 | KROTOWSKI ANTONI | GDANSK | OLD SCHOOL MTB GDANSK | POLSKA | 1984 | M3 | 9 | 00:58:58 | 02:01:41 | 03:08:26 | 18 | |
19 | 317 | MROZOWSKI S£AWOMIR | SOPOT | POLSKA | 1984 | M3 | 10 | 01:03:22 | 02:06:05 | 03:09:31 | 19 | ||
20 | 192 | ZABROCKA ALEKSANDRA | KOCIERZYNA | BASZTA BYTÓW | POLSKA | 1984 | K3 | 1 | 00:59:21 | 02:03:01 | 03:12:09 | 1 | |
21 | 307 | JARZYNKA ROBERT | GDAÑSK | TEAM.ASE.COM.PL | POLSKA | 1980 | M3 | 11 | 01:01:03 | 02:04:58 | 03:12:36 | 20 | |
22 | 224 | PATOKA AGNIESZKA | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | POLSKA | 1993 | K2 | 1 | 01:00:00 | 02:05:14 | 03:13:36 | 2 | |
23 | 90 | MRÓZ KRZYSZTOF | KWIDZYN | KWIDZYN PROFESSOR.PL | POLSKA | 1976 | M4 | 5 | 01:01:45 | 02:07:48 | 03:15:14 | 21 | |
24 | 203 | WIRKOWICZ ANIA | GDYNIA | TEAM.ASE.COM.PL | POLSKA | 1979 | K3 | 2 | 01:02:58 | 02:10:07 | 03:18:14 | 3 | |
25 | 55 | REDDIG KRZYSZTOF | GDYNIA | POLSKA | 1973 | M4 | 6 | 01:02:33 | 02:09:07 | 03:19:37 | 22 | ||
26 | 24 | ¯YWNA MARCIN | GDYNIA | SOBOTNIA GRUPA PORANNA | POLSKA | 1982 | M3 | 12 | 01:02:45 | 02:09:07 | 03:25:02 | 23 | |
27 | 7 | SIENKIEWICZ PATRYK | GDYNIA | POLSKA | 1972 | M4 | 7 | 01:08:19 | 02:15:04 | 03:25:34 | 24 | ||
28 | 212 | LIP RAFA£ | GDYNIA | NYPEL REDA | POLSKA | 1981 | M3 | 13 | 01:05:43 | 02:12:51 | 03:27:23 | 25 | |
29 | 193 | BEJM JOANNA | GDYNIA | POLSKA | 1980 | K3 | 3 | 01:07:05 | 02:17:59 | 03:31:52 | 4 | ||
30 | 227 | WYDROWSKA EL¯BIETA | GDAÑSK | DIVERSE EXTREME TEAM | POLSKA | 1985 | K3 | 4 | 01:08:17 | 02:20:06 | 03:35:03 | 5 | |
31 | 181 | ¯YGENDA ROBERT | GDYNIA | BRAPOL WIESZ, NA CZYM STOISZ! | POLSKA | 1967 | M5 | 2 | 01:06:11 | 02:18:56 | 03:36:02 | 26 | |
32 | 361 | SADOWSKI PIOTR | GDAÑSK | LOTOS RUNNING TEAM | POLSKA | 1979 | M3 | 14 | 01:04:13 | 02:16:00 | 03:37:18 | 27 | |
33 | 339 | BANACH RYSZARD | GDANSK | BANACHBROTHERS.PL | POLSKA | 1953 | M5 | 3 | 01:09:33 | 02:24:35 | 03:42:06 | 28 | |
34 | 172 | JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA | WIECIE | MTB ELDAR WIECIE | POLSKA | 1967 | K4 | 1 | 01:10:32 | 02:25:09 | 03:42:17 | 6 | |
35 | 54 | RUSIECKI JACEK | GDAÑSK | MTB MERCEDES SERVICE TEAM | POLSKA | 1963 | M5 | 4 | 01:11:48 | 02:27:17 | 03:49:06 | 29 | |
36 | 140 | LESZCZYÑSKI MARIUSZ | GDYNIA | VO2MAXMTB TEAM | POLSKA | 1972 | M4 | 8 | 01:07:13 | 02:26:05 | 03:51:20 | 30 | |
37 | 225 | PACUK DARIUSZ | TORUÑ | PACUKI | POLSKA | 1969 | M4 | 9 | 01:13:54 | 02:31:48 | 03:51:55 | 31 | |
38 | 390 | HOCI£O MIKO£AJ | GDYNIA | POLSKA | 1998 | M1 | 2 | 01:10:19 | 02:25:09 | 03:54:39 | 32 | ||
39 | 106 | KAMIÑSKA MARTA | GDAÑSK | NEXUS TEAM | POLSKA | 1980 | K3 | 5 | 01:17:02 | 02:40:17 | 04:09:25 | 7 | |
40 | 344 | TRZEBIATOWSKA ALDONA | GDYNIA | POLSKA | 1977 | K4 | 2 | 01:28:20 | 02:56:37 | 04:24:30 | 8 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | tempo km/h | Czas netto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MŁ30 | BIELECKA BARBARA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 19,7 | 00:02:26 | ||
MA58 | BIEŃ MICHAŁ | GDYNIA | PS7 | POLSKA | 2012 | 17,5 | 00:02:44 | |
MA81 | BIESCHKE PIOTR | GDAŃSK | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 18,2 | 00:02:38 | |
MA88 | BIESZKE STANISŁAW | GDAŃSK | PRZYSTANEK PRZYGODA | POLSKA | 2013 | 13,0 | 00:03:42 | |
MA13 | BŁASZCZUK JULIAN | GDYNIA | MORSY GDYŃSKIE/PRZEDSZKOLE NR 7/ TRIMAMA TEAM | POLSKA | 2014 | 9,3 | 00:05:10 | |
MŁ29 | BŁEŃSKA AGNIESZKA | GDYNIA | POLSKA | 2015 | 3,5 | 00:13:53 | ||
MA35 | BŁEŃSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | DZIAŁKI LEŚNE | POLSKA | 2011 | 12,6 | 00:03:49 | |
MA36 | BŁEŃSKA MARTA | GDYNIA | DZIAŁKI LEŚNE | POLSKA | 2014 | 7,5 | 00:06:23 | |
MA124 | BOCZKOWSKI LEON | KOBYLNICA | AKADEMIA MAŁEGO LEKKOATLETY SŁUPSK | POLSKA | 2014 | 8,7 | 00:05:31 | |
MA112 | BRZUZIEWSKA NATASZA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 13,9 | 00:03:27 | ||
MA2 | CHMIELARSKI GRZEGORZ | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 19,0 | 00:02:32 | ||
MA113 | CIERPISZ PAWEŁ | REDA | POLSKA | 2013 | 9,4 | 00:05:06 | ||
MA108 | CZAPLEWSKI JAKUB | GDYNIA | 4YOURBIKE | POLSKA | 2012 | 12,3 | 00:03:54 | |
MA115 | ĆWIKLIŃSKA ANIELA | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 9,7 | 00:04:56 | ||
MA114 | ĆWIKLIŃSKI ANTEK | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 8,3 | 00:05:46 | ||
MA54 | DYBEK NATALIA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2011 | 11,0 | 00:04:21 | |
MA117 | DZIENISZEWSKI BORYS | ELBLAG | PRZEDSZKOLE NR 8 | POLSKA | 2011 | 19,1 | 00:02:31 | |
MA118 | DZIENISZEWSKI NIKODEM | ELBLĄG | PRZEDSZKOLE NR 8 | POLSKA | 2012 | 12,6 | 00:03:48 | |
MA27 | FALK FILIP | RUMIA | POLSKA | 2011 | 17,7 | 00:02:42 | ||
MŁ25 | FRYDRYCHOWICZ FRANEK | GDAŃSK | POLSKA | 2014 | 14,0 | 00:03:26 | ||
MŁ20 | FRYDRYCHOWICZ RITA | GDAŃSK | POLSKA | 2015 | 5,9 | 00:08:07 | ||
MA120 | FRYMARK ALEKSANDER | REDA | ALEKSEON | POLSKA | 2012 | 12,1 | 00:03:59 | |
MA43 | GOLDSZMIDT KAJETAN | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | 10,9 | 00:04:25 | ||
MA100 | GOŁĄB LEON | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 13,6 | 00:03:32 | ||
MA101 | GORT TYMON | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | 13,5 | 00:03:33 | ||
MA34 | GRZELAK ŁUCJA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 13,9 | 00:03:27 | ||
MŁ26 | GRZELAK MAKSYMILIAN | GDYNIA | POLSKA | 2015 | 4,0 | 00:12:09 | ||
MA82 | HELLICH KACPER | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 18,1 | 00:02:39 | ||
MA83 | HELLICH KAJETAN | GDYNIA | POLSKA | 2015 | 6,8 | 00:07:01 | ||
MŁ9 | JAGODZIŃSKA HELENA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 18,6 | 00:02:35 | ||
MŁ8 | JAGODZIŃSKA ZOFIA | CZAPLA | POLSKA | 2013 | 8,5 | 00:05:39 | ||
MA3 | JANUSZEWSKA EWA | GDYNIA | SP 37 W GDYNI | POLSKA | 2011 | 11,1 | 00:04:19 | |
MŁ27 | JARMUSZKA ANTONI | GDAŃSK | POLSKA | 2014 | 9,2 | 00:05:12 | ||
MA44 | JEŻEWSKI STEFAN | GDYNIA | VON IGEL TEAM | POLSKA | 2012 | 15,3 | 00:03:09 | |
MA59 | KACZMAREK SZYMON | WEJHEROWO | POLSKA | 2014 | 7,7 | 00:06:16 | ||
MA49 | KACZYŃSKA ZUZANNA | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | 11,7 | 00:04:06 | ||
MA23 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | POLSKA | 2011 | 13,2 | 00:03:38 | ||
MA47 | KARPIŃSKI JEREMI | PRUSZCZ GDAŃSKI | POLSKA | 2011 | 19,8 | 00:02:26 | ||
MA26 | KIERSZKA IGNACY | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 18,8 | 00:02:33 | ||
MA17 | KISTER TYMEK | GDAŃSK | POLSKA | 2013 | 7,2 | 00:06:41 | ||
MA122 | KLUCZNIK JOASIA | GDAŃSK | POLSKA | 2013 | 10,9 | 00:04:24 | ||
MA46 | KOSS LENA | POŁCHOWO | PRZEDSZKOLE NR 25 | POLSKA | 2011 | 18,4 | 00:02:37 | |
MŁ18 | KOWALSKI JULIAN | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 17,6 | 00:02:44 | ||
MA51 | KOZUCH MIA | TUCHOM | POLSKA | 2012 | 9,3 | 00:05:11 | ||
MA92 | KRAMKOWSKA LILIANA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 28 | POLSKA | 2012 | 9,8 | 00:04:55 | |
MA93 | KRAMKOWSKI ROBERT | GDYNIA | ŻŁOBEK NIEZAPOMINAJKA | POLSKA | 2015 | 9,7 | 00:04:58 | |
MA98 | KRUSZEWSKI ADAM | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 13,2 | 00:03:39 | ||
MA4 | KRYCIA ANTONI | REDA | BIKE ADVENTURE | POLSKA | 2011 | 15,7 | 00:03:04 | |
MA125 | KRYSZCZUK TYMON | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 26 | POLSKA | 2012 | 11,3 | 00:04:15 | |
MŁ77 | KUKUCZKA MIKOŁAJ | BOLSZEWO | POLSKA | 2013 | 7,0 | 00:06:50 | ||
MA8 | KULAS OSKAR | RUMIA | POLSKA | 2013 | 13,8 | 00:03:28 | ||
MA104 | KWIATKOWSKI JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 13,6 | 00:03:32 | ||
MA38 | LALA TYMOTEUSZ | GDAŃSK | TEAMLALA | POLSKA | 2012 | 15,2 | 00:03:10 | |
MA65 | LANGE ZOFIA | GDYNIA | DOBIERAMY.COM | POLSKA | 2013 | 11,4 | 00:04:12 | |
MA64 | LANGE ZUZANNA | GDYNIA | GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI | POLSKA | 2011 | 11,8 | 00:04:04 | |
MA127 | LEWANDOWSKI JAKUB | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | 14,1 | 00:03:24 | ||
MA90 | LEWICKI ANDRZEJ | GDYNIA | HERRINGS 04 | POLSKA | 2014 | 7,3 | 00:06:33 | |
MA128 | LIPOWSKI JAKUB | GDANSK | ECCO | POLSKA | 2012 | 13,5 | 00:03:34 | |
MA96 | ŁUBIEŻEWSKI WOJCIECH | KOSAKOWO | POLSKA | 2011 | 13,6 | 00:03:32 | ||
MŁ89 | ŁUCZKO JĘDRZEJ | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 8,7 | 00:05:30 | ||
MA5 | MIELCZAREK TOSIA | GDYNIA | POLSKA | 2015 | 5,4 | 00:08:56 | ||
MA9 | MIERZEJEWSKI OLIWER | GDAŃSK | FC BAYERN MUNCHEN | POLSKA | 2014 | 10,3 | 00:04:39 | |
MA130 | MISZTAL OSKAR | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 24 | POLSKA | 2012 | 11,8 | 00:04:03 | |
MŁ82 | MISZTALOEWSKI NATAN | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 11,0 | 00:04:22 | ||
MA68 | MOKŁOWICZ ELIZA | WEJHEROWO | POLSKA | 2011 | 12,3 | 00:03:54 | ||
MA69 | MOKŁOWICZ KLARA | WEJHEROWO | POLSKA | 2014 | 9,7 | 00:04:56 | ||
MA28 | MURGLIN MICHAŁ | RUMIA | PRZEDSZKOLE JUNIOR W RUMI | POLSKA | 2013 | 13,2 | 00:03:38 | |
MA24 | NIEŻORAWSKI PIOTR | GDYNIA | SP 29 W GDYNI | POLSKA | 2011 | 18,4 | 00:02:36 | |
MA50 | OLEJNICZAK MIKOŁAJ | GDYNIA | MIKI PĘDZIWIATR | POLSKA | 2012 | 13,6 | 00:03:31 | |
MA21 | OSTROWSKI WIKTOR | STRZEPCZ | POLSKA | 2015 | 5,0 | 00:09:41 | ||
MA79 | OZGA DASTIN | GDAŃSK | - | POLSKA | 2013 | 17,0 | 00:02:49 | |
MA110 | PACUK JAŚ | TORUŃ | PACUKI | POLSKA | 2013 | 10,6 | 00:04:32 | |
MA14 | PAKULSKA JAGNA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 14,5 | 00:03:19 | ||
MA74 | PASZKA BARTOSZ | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 5,5 | 00:08:42 | ||
MA85 | PIEKARZ STANISŁAW | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 13,3 | 00:03:36 | ||
MA16 | PIONKOWSKI IWO | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 12,6 | 00:03:49 | ||
MA57 | PUZDROWSKI JAN | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 9,6 | 00:05:01 | ||
MA7 | RADZEWICZ LIDIA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 8,3 | 00:05:47 | ||
MA73 | ROSA LENA | WEJHEROWO | POLSKA | 2011 | 11,8 | 00:04:04 | ||
MA86 | ROŻAK IGNACY | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 14,2 | 00:03:23 | ||
MA62 | RÓŻAK JULIAN | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 8,0 | 00:06:00 | ||
MA61 | RÓŻAK KAJA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 9,3 | 00:05:09 | ||
MA11 | SADOWSKI JAKUB | GDAŃSK | MOCARZE | POLSKA | 2012 | 16,6 | 00:02:53 | |
MA67 | SANKOWSKA EMILIA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2014 | 6,9 | 00:06:56 | |
MA66 | SANKOWSKA NATALIA | GDYNIA | BIEG MALUCHA | POLSKA | 2011 | 8,1 | 00:05:54 | |
MŁ95 | SEKUŁA BENIAMIN | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 8,9 | 00:05:25 | ||
MA6 | SIUDEK HANIA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 35 "POD ŻAGLAMI" | POLSKA | 2012 | 11,8 | 00:04:04 | |
MA56 | SKWIERZ PIOTR | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2012 | 9,6 | 00:04:59 | |
MŁ84 | SŁOWIK LENA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 16,1 | 00:02:59 | ||
MŁ78 | SOBORSKI JEREMI | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 9,3 | 00:05:09 | ||
MA60 | SOCHACKI JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 10,7 | 00:04:30 | ||
MA15 | STANISZEWSKI JAN | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 11,6 | 00:04:09 | ||
MA123 | SZCZERBA AGATA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 12,2 | 00:03:56 | ||
MA116 | SZULAKOWSKI JAN | SOPOT | POLSKA | 2012 | 14,5 | 00:03:18 | ||
MA29 | ŚWIECZKOWSKI MIKOŁAJ | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 12,6 | 00:03:48 | ||
MA1 | TESKA MARTYNA | GDYNIA | TE ROWERY | POLSKA | 2013 | 14,3 | 00:03:21 | |
MA72 | TRZECIAK TOMASZ | GDYNIA | PRZEDSZKOLE 21 DEMPTUSIOWO | POLSKA | 2013 | 10,4 | 00:04:37 | |
MA53 | WANTA PIOTR | GDYNIA | WANTA TEAM | POLSKA | 2011 | 14,4 | 00:03:20 | |
MA107 | WEPPE PAWEŁ | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 15,4 | 00:03:07 | ||
MA76 | WIKTORZAK KAMIL | GDAŃSK | POLSKA | 2013 | 13,6 | 00:03:32 | ||
MŁ28 | WIŚNIEWSKI STANISŁAW | WEJHEROWO | POLSKA | 2013 | 8,2 | 00:05:50 | ||
MŁ16 | WITESKA KACPER | DOBRZEWINO | POLSKA | 2014 | 9,0 | 00:05:18 | ||
MA18 | WŁOCH ADRIAN | GDYNIA | PRZEDSZKOLE MORSKA PRZYGODA | POLSKA | 2012 | 8,4 | 00:05:44 | |
MA45 | WOJDA DAWID | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 9,3 | 00:05:09 | ||
MA41 | WOJDA FRANCISZEK | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 11,2 | 00:04:17 | ||
MA102 | WOLAK ALEKSANDRA | GDAŃSK | EPROL.PL | POLSKA | 2013 | 10,5 | 00:04:34 | |
MA121 | WOŹNIAK JAŚMINKA | GDYNIA | RODZINNY :) | POLSKA | 2011 | 11,8 | 00:04:05 | |
MA75 | ZARZYCKI JAN | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2013 | 14,3 | 00:03:21 | |
MA77 | ZIEMANN MAJA | WEJHEROWO | BPK PROJECT | POLSKA | 2011 | 12,9 | 00:03:44 | |
MA78 | ZIEMANN MAKSYMILIAN | WEJHEROWO | BPK PROJECT | POLSKA | 2013 | 11,0 | 00:04:23 | |
MA105 | ZIOMEK IGOR | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 11,8 | 00:04:03 | ||
MA48 | ZYŚK JAŚ | GDYNIA | 4YOURBIKE | POLSKA | 2012 | 13,5 | 00:03:33 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | tempo km/h | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM28 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | BELTA TEAM | POLSKA | 2005 | 23,9 | 00:05:32 | 1 | |
2 | MM9 | KUŚ MATEUSZ | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2006 | 23,6 | 00:05:36 | 2 | |
3 | MM13 | PAKULSKI MILOSZ | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 22,6 | 00:05:53 | 3 | ||
4 | MM8 | SYLDATK OLIWIER | SZEMUD | POLSKA | 2005 | 21,9 | 00:06:04 | 4 | ||
5 | MM2 | KUCHARSKA JADZIA | GDYNIA | BELTA TEAM | POLSKA | 2006 | 22,0 | 00:06:04 | 1 | |
6 | MŁ41 | GABRYCHOWICZ STANISŁAW | POLSKA | 2007 | 20,1 | 00:06:35 | 5 | |||
7 | MM15 | SIKORA TYMON | GDYNIA | BANKIERIA.PL | POLSKA | 2005 | 20,0 | 00:06:37 | 6 | |
8 | MM45 | WRÓBEL MIREK | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 19,9 | 00:06:41 | 7 | ||
9 | MŁ6 | JAGODZIŃSKI JAKUB | CZAPLA | POLSKA | 2005 | 19,5 | 00:06:47 | 8 | ||
10 | MM37 | ŁAPIŃSKI JAKUB | BOLSZEWO | POLSKA | 2005 | 19,2 | 00:06:54 | 9 | ||
11 | MM51 | NOWAKOWSKI FILIP | GDYNIA | SP 48 GDYNIA | POLSKA | 2005 | 19,2 | 00:06:58 | 10 | |
12 | MM24 | GOLDSZMIDT ADAM | GDAŃSK | POLSKA | 2007 | 18,9 | 00:07:01 | 11 | ||
13 | MM1 | KOZŁOWSKI PIOTR | RUMIA | POLSKA | 2005 | 18,8 | 00:07:03 | 12 | ||
14 | MM27 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | POGÓRZE | POLSKA | 2007 | 18,6 | 00:07:07 | 13 | ||
15 | MM16 | ŻOCHOWSKA LILIANA | GDYNIA | ZORZA GDYNIA, UKS 7 GDYNIA | POLSKA | 2006 | 18,9 | 00:07:07 | 2 | |
16 | MM48 | SAWICKI DOMINIK | GDYNIA | SAWIK TEAM | POLSKA | 2007 | 18,2 | 00:07:16 | 14 | |
17 | MM46 | WRÓBEL DAREK | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 18,3 | 00:07:19 | 15 | ||
18 | MŁ92 | KASZUBOWSKI BARTOSZ | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 17,7 | 00:07:27 | 16 | ||
19 | MŁ81 | DULAS BARTŁOMIEJ | POLSKA | 2006 | 17,4 | 00:07:41 | 17 | |||
20 | MM49 | KACZYŃSKI STAŚ | GDYNIA | SAWIK TEAM | POLSKA | 2007 | 17,3 | 00:07:42 | 18 | |
21 | MM35 | ROSA KUBA | WEJHEROWO | POLSKA | 2005 | 17,4 | 00:07:44 | 19 | ||
22 | MM58 | PRZYBYŁOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 16,9 | 00:07:53 | 20 | ||
23 | MM26 | CHABOWSKA APOLONIA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 16,9 | 00:08:05 | 3 | ||
24 | MM39 | SZCZEPAŃSKA SARA | GDYNIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 W GIMNAZJUM NR 11 IM. POLS | POLSKA | 2007 | 16,4 | 00:08:13 | 4 | |
25 | MM33 | BIEŃ MACIEJ | GDYNIA | SP21 | POLSKA | 2007 | 15,8 | 00:08:22 | 21 | |
26 | MM17 | PAWELEC KACPER | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 15,8 | 00:08:25 | 22 | ||
27 | MM50 | SAWICKA OLIWKA | GDYNIA | SAWIK TEAM | POLSKA | 2005 | 15,9 | 00:08:26 | 5 | |
28 | MM53 | KARBOWIAK MAŁGOSIA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 15,6 | 00:08:39 | 6 | ||
29 | MŁ96 | SŁOMION JULIA | BORKOWO | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2007 | 15,4 | 00:08:43 | 7 | |
30 | MM25 | CHABOWSKA ŁUCJA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 15,6 | 00:08:49 | 8 | ||
31 | MM7 | ŚLIWIŃSKI WOJCIECH | GDYNIA | SLIVA | POLSKA | 2005 | 14,7 | 00:09:00 | 23 | |
32 | MM40 | RUSAK MIKOŁAJ | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 14,6 | 00:09:03 | 24 | ||
33 | MM57 | BĄCZKOWSKI OSKAR | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 14,4 | 00:09:09 | 25 | ||
34 | MŁ100 | KRZAK BARTOSZ | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 14,5 | 00:09:10 | 26 | ||
35 | MM55 | FRONC TYMON | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 14,5 | 00:09:11 | 27 | ||
36 | MŁ32 | KACZOR KINGA | GDYNIA | UKS JANTAR | POLSKA | 2007 | 14,8 | 00:09:12 | 9 | |
37 | MM20 | KIEREPA TOSIA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 14,4 | 00:09:18 | 10 | ||
38 | MŁ10 | ORZESZEK MACIEJ | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 14,2 | 00:09:25 | 28 | ||
39 | MM42 | CAŁA DAWID | BYTÓW | POLSKA | 2007 | 13,9 | 00:09:33 | 29 | ||
40 | MM41 | KOZAK JACEK | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 13,9 | 00:09:35 | 30 | ||
41 | MM12 | SZOKA KAJETAN | GDYNIA | 14 GDH ZHR | POLSKA | 2006 | 13,8 | 00:09:39 | 31 | |
42 | MM18 | TWAROWSKA KALINA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 13,8 | 00:09:41 | 11 | ||
43 | MM21 | WOZOWICZ KUBA | GDAŃSK | POLSKA | 2006 | 13,6 | 00:09:42 | 32 | ||
44 | MM19 | LUBACZEWSKI FRANCISZEK | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 13,5 | 00:09:46 | 33 | ||
45 | MM30 | MILŻYŃSKA MAJA | GDYNIA | GAT GDAŃSK | POLSKA | 2006 | 12,8 | 00:10:28 | 12 | |
46 | MM4 | MIELCZAREK JOANNA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 12,0 | 00:11:09 | 13 | ||
47 | MM14 | WOJCIECHOWSKA WERONIKA | GDYNIA | SP 17 GDYNIA | POLSKA | 2007 | 11,5 | 00:11:41 | 14 | |
48 | MM5 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | SP 17 GDYNIA | POLSKA | 2007 | 11,2 | 00:11:58 | 15 | |
49 | MM56 | KILAR OLIWIA | KOSZALIN | KILAR TEAM | POLSKA | 2007 | 11,2 | 00:11:59 | 16 | |
50 | MM59 | GODLEWSKA OLGA | GDYNIA | SP 46 KL.4A | POLSKA | 2007 | 11,0 | 00:12:06 | 17 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | tempo km/h | P1 | P2 | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | J7 | HOŚCIŁO BŁAŻEJ | GDYNIA | POLSKA | 2001 | 19,7 | 00:08:32 | 00:18:01 | 00:27:26 | 1 | ||
2 | J3 | CZERLIKOWSKI MICHAŁ | GDYNIA | ALDEHYD MTB | POLSKA | 2001 | 18,5 | 00:09:04 | 00:19:28 | 00:29:09 | 2 | |
3 | J6 | OLIWKOWSKI MATEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 2001 | 16,1 | 00:10:51 | 00:22:29 | 00:33:31 | 3 | ||
4 | MŁ98 | KUPNIEWSKI MATEUSZ | GDYNIA | VI LO GDYNIA | POLSKA | 2001 | 16,1 | 00:11:18 | 00:22:56 | 00:33:37 | 4 | |
5 | J5 | SZCZEPAŃSKI PAWEŁ | GDYNIA | I AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZASŁUŻON | POLSKA | 2001 | 15,8 | 00:11:05 | 00:22:53 | 00:34:14 | 5 | |
6 | J10 | GŁODOWSKI MATEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 2001 | 15,8 | 00:11:36 | 00:23:11 | 00:34:14 | 6 | ||
7 | J1 | KOLATOWSKA AGATA | GDYNIA | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA WICZLINO | POLSKA | 1999 | 15,4 | 00:11:30 | 00:23:29 | 00:35:06 | 1 | |
8 | MŁ46 | DELMOCZYŃSKA AGNIESZKA | VI LO GDYNIA | POLSKA | 2001 | 13,0 | 00:14:07 | 00:27:33 | 00:41:33 | 2 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | tempo km/h | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 73 | SŁOMCZEWSKI RAFAŁ | GDYNIA | TEAM.ASE.COM.PL | POLSKA | 1977 | 23,1 | 00:51:51 | 1 | |
2 | 76 | MROZOWICZ CEZARY | GDYNIA | NEXUS TEAM | POLSKA | 1978 | 22,7 | 00:52:49 | 2 | |
3 | 543 | KRZYWIEL MARIUSZ | HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN | POLSKA | 1971 | 22,2 | 00:54:08 | 3 | ||
4 | 336 | MOSKALEWICZ MIKOŁAJ | RUMIA | POLSKA | 1986 | 21,7 | 00:55:25 | 4 | ||
5 | 93 | JANCZARSKI MAKS | GDAŃSK | POLSKA | 1976 | 21,6 | 00:55:36 | 5 | ||
6 | 104 | KASPRZAK RADOSŁAW | GDYNIA | POLSKA | 1972 | 21,5 | 00:55:46 | 6 | ||
7 | 310 | KARCZEWSKI MARCIN | GDAŃSK | K&M DESIGN WWW.KM-D.PL | POLSKA | 1978 | 21,4 | 00:56:04 | 7 | |
8 | 356 | SOBIERAJSKI PIOTR | BARTOSZYCE | RANT BARTOSZYCE | POLSKA | 1975 | 21,1 | 00:56:55 | 8 | |
9 | 509 | SIEDLECKI MACIEJ | GDYNIA | POLSKA | 1986 | 21,0 | 00:57:00 | 9 | ||
10 | 83 | NAZAR BARTOSZ | GDYNIA | SKARP | POLSKA | 1978 | 21,0 | 00:57:05 | 10 | |
11 | 235 | OZGA MICHAL | GDAŃSK | - | POLSKA | 1984 | 20,7 | 00:58:06 | 11 | |
12 | 574 | WNUK PAWEŁ | GDYNIA | POLSKA | 1978 | 20,6 | 00:58:09 | 12 | ||
13 | 328 | KOTARSKI JACEK | GDAŃSK | POLSKA | 1966 | 20,6 | 00:58:19 | 13 | ||
14 | 367 | DUDZIŃSKI TOMEK | KĘTRZYN | KĘTRZYN BIKE TEAM | POLSKA | 1982 | 20,4 | 00:58:48 | 14 | |
15 | 198 | HOGE RAFAŁ | PUCK | PUCKA GRUPA ROWEROWA | POLSKA | 1981 | 20,4 | 00:58:55 | 15 | |
16 | 252 | BIEDUNKIEWICZ ROBERT | GDYNIA | SOLARIUM KIKADA | POLSKA | 1972 | 20,3 | 00:59:08 | 16 | |
17 | 542 | FANAREK SŁAWOMIR | TCZEW | GRYF TCZEW | POLSKA | 1975 | 20,2 | 00:59:19 | 17 | |
18 | 230 | SUPERSON MARCIN | GDYNIA | SUPER TEAM | POLSKA | 1991 | 20,5 | 00:59:45 | 18 | |
19 | 133 | TOMASZEWSKI TOMASZ | SŁUPSK | KAWISBIKE MOSSO POLSKA TEAM | POLSKA | 1983 | 20,1 | 00:59:46 | 19 | |
20 | 260 | LIS PAWEŁ | GDAŃSK | POLSKA | 1977 | 20,1 | 00:59:47 | 20 | ||
21 | 385 | LUDWINIAK KONRAD | GDAŃSK | TEAMVERGEPOLSKA | POLSKA | 1980 | 20,0 | 01:00:00 | 21 | |
22 | 548 | DZIENISZ JANUSZ | GDYNIA | ADVA | POLSKA | 1979 | 19,9 | 01:00:23 | 22 | |
23 | 134 | MOLENDOWSKI JACEK | GDYNIA | TWISTER TRÓJMIASTO | POLSKA | 1982 | 19,7 | 01:00:57 | 23 | |
24 | 253 | KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ | DARZLUBIE | PUCKA GRUPA ROWEROWA | POLSKA | 1982 | 19,6 | 01:01:21 | 24 | |
25 | 547 | WOLSKI MAREK | GDAŃSK | POLSKA | 1965 | 19,5 | 01:01:38 | 25 | ||
26 | 91 | RZEŹNIK PIOTR | GDAŃSK | ZKPIG KOLBUDY | POLSKA | 1977 | 19,4 | 01:01:49 | 26 | |
27 | 9 | BARTNIK ŁUKASZ | GDYNIA | ENZO GDYNIA KOŁOMAŃSKI ROWERY | POLSKA | 1978 | 19,3 | 01:02:15 | 27 | |
28 | 100 | KWIATKOWSKI GRZEGORZ | RUMIA | DTPTEAM AGNIESZKA KWIATKOWSKA | POLSKA | 1978 | 19,2 | 01:02:29 | 28 | |
29 | 59 | FUŁEK TOMASZ | SOPOT | POLSKA | 1979 | 18,8 | 01:03:41 | 29 | ||
30 | 3 | KASZTELAN RADOSŁAW | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | POLSKA | 1977 | 18,7 | 01:04:10 | 30 | |
31 | 318 | SĘDECKI PIOTR | GDYNIA | LUK-CONNECT RACING TEAM | POLSKA | 1981 | 18,7 | 01:04:11 | 31 | |
32 | 197 | TRUSZKOWSKI MARIUSZ | GDYNIA | ROCK&ROAD SKLEP I SERWIS | POLSKA | 1991 | 18,6 | 01:04:23 | 32 | |
33 | 84 | MIECZKOWSKI TOMASZ | PASŁĘK | TEAM MUSTANG PASŁĘK | POLSKA | 1978 | 18,4 | 01:05:07 | 33 | |
34 | 161 | SUSKA ARKADIUSZ | GDYNIA | ASTRAINER - PRZEBIEGAĆ ASTMĘ | POLSKA | 1979 | 18,4 | 01:05:08 | 34 | |
35 | 276 | BRECHELKE SŁAWEK | KOSAKOWO | POLSKA | 1987 | 18,4 | 01:05:12 | 35 | ||
36 | 169 | MATUŁA BARTŁOMIEJ | BANINO | DCT | POLSKA | 1980 | 18,4 | 01:05:17 | 36 | |
37 | 374 | SOBEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | HADES TEAM MTB | POLSKA | 1981 | 18,3 | 01:05:44 | 37 | |
38 | 301 | STELMACH ŁUKASZ | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | POLSKA | 1980 | 18,2 | 01:05:46 | 38 | |
39 | 330 | SUŁEK GRZEGORZ | RZESZÓW | POLSKA | 1981 | 18,2 | 01:06:04 | 39 | ||
40 | 340 | FLORCZUK MAREK | GDYNIA | POLSKA | 1988 | 18,2 | 01:06:07 | 40 | ||
41 | 404 | PASZKOWSKI MIKOŁAJ | GDYNIA | ZDROWY ROWER | POLSKA | 1984 | 18,1 | 01:06:07 | 41 | |
42 | 38 | GRZYWACZ MACIEJ | GDYNIA | POLSKA | 1996 | 18,1 | 01:06:16 | 42 | ||
43 | 290 | JURAK KACPER | GDAŃSK | ASIAN HOOKERS | POLSKA | 1982 | 18,0 | 01:06:38 | 43 | |
44 | 64 | JAMRUSZKA PAWEŁ | GDAŃSK | FRIRAJD.PL MOBILNY SERWIS ROWEROWY | POLSKA | 1986 | 18,0 | 01:06:41 | 44 | |
45 | 406 | KAMIŃSKI IRENEUSZ | GDYNIA | K.S. ISKRA PRZY AMW | POLSKA | 1970 | 18,0 | 01:06:43 | 45 | |
46 | 515 | CEBULA KRZYSZTOF | CZWASZCZNO | BECTA TEAM | POLSKA | 1977 | 18,0 | 01:06:44 | 46 | |
47 | 177 | BACZEWSKI DANIEL | GDAŃSK | LOTOS TEAM | POLSKA | 1982 | 17,9 | 01:07:13 | 47 | |
48 | 257 | SZKLARSKI IRENEUSZ | RUMIA | POLSKA | 1975 | 17,8 | 01:07:27 | 48 | ||
49 | 66 | ZASTAWNY MARIUSZ | RUMIA | POLSKA | 1986 | 17,8 | 01:07:29 | 49 | ||
50 | 249 | WOLAK LESZEK | GDAŃSK | EPROL.PL | POLSKA | 1982 | 17,6 | 01:08:12 | 50 | |
51 | 222 | JEDLINSKI PRZEMEK | GDAŃSK | NG TEAM | POLSKA | 1981 | 17,5 | 01:08:38 | 51 | |
52 | 384 | KOPLIN MACIEJ | SŁAWNO | 0,0476041666666667 | POLSKA | 1988 | 17,4 | 01:09:08 | 52 | |
53 | 164 | BRZESKI ADAM | WEJHEROWO | SCHNEIDER ELECTRIC POLSKA | POLSKA | 1974 | 17,4 | 01:09:09 | 53 | |
54 | 98 | KWIATKOWSKI TOMASZ | POGÓRZE | 1976 | POLSKA | 1976 | 17,3 | 01:09:18 | 54 | |
55 | 395 | URBAN JAKUB | GDYNIA | LKS ZORZA GDYNIA | POLSKA | 1997 | 17,2 | 01:09:44 | 55 | |
56 | 302 | ŁAPIŃSKI MACIEJ | GDYNIA | BLUE MEDIA | POLSKA | 1983 | 17,1 | 01:10:14 | 56 | |
57 | 353 | BANASZAK TOMASZ | GDYNIA | BANANA TEAM | POLSKA | 1983 | 17,1 | 01:10:22 | 57 | |
58 | 333 | MIECZKOWSKI DOMINIK | GDYNIA | INFRACORR TEAM | POLSKA | 1984 | 17,0 | 01:10:32 | 58 | |
59 | 233 | JAKUBEK ALEKSANDRA | GDAŃSK | VO2MAX MTB TEAM | POLSKA | 1971 | 17,0 | 01:10:34 | 1 | |
60 | 190 | CZERLIKOWSKI MICHAŁ | GDYNIA | ALDEHYD MTB | POLSKA | 2001 | 17,0 | 01:10:40 | 59 | |
61 | 267 | BERENDT ARTUR | GDYNIA | SIÓDMA RANO W LESIE | POLSKA | 1981 | 17,0 | 01:10:41 | 60 | |
62 | 67 | GOJTOWSKI TOMASZ | GDYNIA | FRIRAJD.PL | POLSKA | 1987 | 17,0 | 01:10:44 | 61 | |
63 | 312 | CZURAK MACIEJ | REDA | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1987 | 16,9 | 01:11:07 | 62 | |
64 | 135 | SKWARCZAK MARIUSZ | GDYNIA | VELOGD | POLSKA | 1987 | 16,8 | 01:11:18 | 63 | |
65 | 544 | KOMSTA ARTUR | ŻELISTRZEWO | POLSKA | 1972 | 16,8 | 01:11:23 | 64 | ||
66 | 379 | STERNAL ADAM | GDYNIA | POLSKA | 1988 | 16,8 | 01:11:32 | 65 | ||
67 | 179 | SCHUETZ KRZYSZTOF | PRUSZCZ GDAŃSKI | C.HARTWIG GDYNIA S.A | POLSKA | 1977 | 16,8 | 01:11:32 | 66 | |
68 | 208 | PAWLISZYN WOJCIECH | RUMIA | TRI TEAM RUMIA | POLSKA | 1997 | 16,8 | 01:11:35 | 67 | |
69 | 401 | KRÓL MAGDALENA | GDAŃSK | POLSKA | 2000 | 16,8 | 01:11:37 | 2 | ||
70 | 250 | WALCZAK PAWEŁ | JUSZKOWO | POLSKA | 1975 | 16,7 | 01:12:04 | 68 | ||
71 | 258 | GOŹDZIEWICZ PAWEŁ | GDYNIA | BIEGAMYRAZEM.PL | POLSKA | 1977 | 16,6 | 01:12:11 | 69 | |
72 | 108 | KORPAN GRZEGORZ | GDYNIA | MGE | POLSKA | 1974 | 16,6 | 01:12:15 | 70 | |
73 | 114 | BABICZ BARTEK | GDAŃSK | NESTBIKE | POLSKA | 1972 | 16,6 | 01:12:16 | 71 | |
74 | 399 | MEYER ŁUKASZ | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | POLSKA | 1980 | 16,6 | 01:12:26 | 72 | |
75 | 126 | LEWANDOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | JPW | POLSKA | 1982 | 16,6 | 01:12:27 | 73 | |
76 | 145 | WIKTORZAK MARIUSZ | GDAŃSK | 1982 | POLSKA | 1982 | 16,3 | 01:13:32 | 74 | |
77 | 210 | HATŁAS ADAM | GDYNIA | POLSKA | 1975 | 16,3 | 01:13:36 | 75 | ||
78 | 355 | KREFFT MARIA | PARCHOWO | MLKS BASZTA BYTÓW | POLSKA | 2000 | 16,2 | 01:13:51 | 3 | |
79 | 178 | JACIŃSKI RAFAŁ | GDYNIA | MAMY TO ! | POLSKA | 1976 | 16,2 | 01:13:52 | 76 | |
80 | 331 | SŁOMIŃSKI LESZEK | KOŚCIERZYNA | POLSKA | 1988 | 16,1 | 01:14:43 | 77 | ||
81 | 266 | DANIEL BARTOSZ | GDYNIA | POLSKA | 1985 | 16,0 | 01:14:52 | 78 | ||
82 | 286 | GRAJCZAK ADRIAN | GDAŃSK | POLSKA | 1988 | 16,0 | 01:15:11 | 79 | ||
83 | 343 | ORYSZCZAK SZYMON | OLSZTYN | FRIRAJD.PL | POLSKA | 1983 | 15,9 | 01:15:15 | 4 | |
84 | 79 | GAJEWSKI RADOSŁAW | PRUSZCZ GDAŃSKI | POLSKA | 1989 | 15,9 | 01:15:16 | 80 | ||
85 | 174 | USTARBOWSKI SZYMON | GDYNIA | POLSKA | 2000 | 15,9 | 01:15:34 | 81 | ||
86 | 561 | BOŃKOWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | MH AUTOMATYKA | POLSKA | 1962 | 15,8 | 01:15:51 | 82 | |
87 | 223 | JASIŃSKI TOMASZ | GDYNIA | SKŻ SOPOT | POLSKA | 1962 | 15,8 | 01:16:03 | 83 | |
88 | 211 | ROSTANKOWSKI JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 1991 | 15,8 | 01:16:07 | 84 | ||
89 | 89 | DZIĘBOWSKI PIOTR | GDYNIA | POLSKA | 1984 | 15,8 | 01:16:08 | 85 | ||
90 | 306 | WIECZERNIAK GRZEGORZ | GDYNIA | POLSKA | 1977 | 15,8 | 01:16:08 | 86 | ||
91 | 297 | ZWIERZ KRZYSZTOF | WEJHEROWO | 42.195 WEJHEROWO | POLSKA | 1980 | 15,8 | 01:16:09 | 87 | |
92 | 175 | USTARBOWSKI ROBERT | GDYNIA | POLSKA | 1973 | 15,8 | 01:16:09 | 88 | ||
93 | 539 | MOSA KRZYSZTOF | RUMIA | NODDA TEAM ACTIVE | POLSKA | 1983 | 15,8 | 01:16:10 | 89 | |
94 | 372 | DOBRZEWINSKI BARTOSZ | TCZEW | POLSKA | 1987 | 15,7 | 01:16:22 | 90 | ||
95 | 150 | JANISZEWSKI DAMIAN | TCZEW | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1991 | 15,7 | 01:16:23 | 91 | |
96 | 549 | NIŻYŃSKI TOMASZ | GDYNIA | POLSKA | 1979 | 15,7 | 01:16:28 | 92 | ||
97 | 551 | ŚWIĘCICKI MARCIN | GDYNIA | POLSKA | 1972 | 15,6 | 01:16:47 | 93 | ||
98 | 316 | BIAŁY PAWEŁ | GDYNIA | O CO BIEGA? | POLSKA | 1984 | 15,6 | 01:17:07 | 94 | |
99 | 244 | PRZYGODA HENRYK | PASŁĘK | TEAM MUSTANG PASŁĘK | POLSKA | 1977 | 15,5 | 01:17:14 | 95 | |
100 | 39 | WAJS ZBIGNIEW | GDYNIA | ZONAMARYNARZA.PL | POLSKA | 1982 | 15,5 | 01:17:15 | 96 | |
101 | 153 | BIESCHKE PAWEŁ | GDAŃSK | SANOVA | POLSKA | 1979 | 15,5 | 01:17:15 | 97 | |
102 | 248 | CEJMER ŁUKASZ | GDAŃSK | POLSKA | 1980 | 15,5 | 01:17:29 | 98 | ||
103 | 347 | MISZTALEWSKI SEBASTIAN | GDYNIA | POLSKA | 1977 | 15,5 | 01:17:30 | 99 | ||
104 | 44 | CZARNY MARCIN | GDYNIA | POLSKA | 1978 | 15,5 | 01:17:36 | 100 | ||
105 | 380 | PADZIK RAFAŁ | SUCHY DWÓR | TAG! | POLSKA | 1971 | 15,4 | 01:17:50 | 101 | |
106 | 109 | ŻEBROWSKI ARKADIUSZ | GDYNIA | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1986 | 15,4 | 01:17:57 | 102 | |
107 | 43 | MYSZKOWSKI PIOTR | CIESZY WLKP. | OSTSPED INTERMODAL | POLSKA | 1980 | 15,4 | 01:18:01 | 103 | |
108 | 200 | ZELEK DOROTA | SŁUPSK | KAWISBIKE MOSSO POLSKA TEAM | POLSKA | 1985 | 15,4 | 01:18:02 | 5 | |
109 | 80 | GÓRSKI DARIUSZ | GDYNIA | DANFOSS | POLSKA | 1977 | 15,3 | 01:18:16 | 104 | |
110 | 274 | FORMELA ARKADIUSZ | BOLSZEWO | 4MEISTER TEAM | POLSKA | 1985 | 15,3 | 01:18:18 | 105 | |
111 | 350 | LEMKE LESZEK | GDYNIA | POLSKA | 1977 | 15,2 | 01:19:03 | 106 | ||
112 | 85 | PONIATOWSKI ANDRZEJ | PASŁĘK | POLSKA | 1974 | 15,2 | 01:19:06 | 107 | ||
113 | 111 | KRZEWSKI JACEK | GDAŃSK | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1973 | 15,1 | 01:19:14 | 108 | |
114 | 514 | SĄSIADEK CEZARY | GDAŃSK | BECTA TEAM | POLSKA | 1981 | 15,1 | 01:19:15 | 109 | |
115 | 358 | KWIATKOWSKI PIOTR | GDYNIA | POLSKA | 1970 | 15,1 | 01:19:16 | 110 | ||
116 | 40 | GĄSZCZYK DARIUSZ | GDYNIA | POLSKA | 1991 | 15,1 | 01:19:19 | 111 | ||
117 | 319 | RUSAK MICHAL | GDYNIA | ON THE WOK TRI TEAM GDYNIA | POLSKA | 1982 | 15,1 | 01:19:22 | 112 | |
118 | 23 | ŚWIĄTEK BARTŁOMIEJ | TCZEW | POLSKA | 1985 | 15,1 | 01:19:23 | 113 | ||
119 | 562 | BIEGALSKI ANTONI | GDYNIA | POLSKA | 1997 | 15,1 | 01:19:34 | 114 | ||
120 | 259 | CYMANN ADAM | BĘDARGOWO | SAWIK TEAM | POLSKA | 1992 | 15,1 | 01:19:39 | 115 | |
121 | 187 | JANKOWIAK ROMAN | GDAŃSK | POLSKA | 1968 | 15,0 | 01:19:58 | 116 | ||
122 | 199 | BRUDNOWSKI PRZEMYSŁAW | GDYNIA | POLSKA | 1974 | 15,0 | 01:20:05 | 117 | ||
123 | 325 | WALCZAK JĘDRZEJ | GDAŃSK | POLSKA | 1987 | 15,0 | 01:20:06 | 118 | ||
124 | 265 | BIAŁYNICKI-BIRULA ŁUKASZ | GDAŃSK | POLSKA | 1980 | 15,0 | 01:20:09 | 119 | ||
125 | 170 | DUNIA WOJCIECH | GDYNIA | MAMY TO | POLSKA | 1978 | 14,8 | 01:20:55 | 120 | |
126 | 102 | SARNOWSKI MACIEJ | SOPOT | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1962 | 14,8 | 01:20:55 | 121 | |
127 | 71 | ALISZ PIOTR | GDAŃSK | POLSKA | 1978 | 14,8 | 01:21:13 | 122 | ||
128 | 10 | MARKIEWICZ MARCELINA | WARSZAWA | GIRLS ON BIKES | POLSKA | 1981 | 14,8 | 01:21:17 | 6 | |
129 | 246 | ADAMCZUK NORBERT | GDYNIA | WALECZNE STRZAŁKI | POLSKA | 1991 | 14,7 | 01:21:25 | 123 | |
130 | 394 | HAMADYK ARKADIUSZ | GDYNIA | POLSKA | 1987 | 14,7 | 01:21:33 | 124 | ||
131 | 35 | STANIUK BARTOSZ | SŁUPSK | WWW.STANIUK.PL | POLSKA | 1985 | 14,7 | 01:21:35 | 125 | |
132 | 218 | WOZNIAK PAWEL | POGORZE | POLSKA | 1983 | 14,7 | 01:21:46 | 126 | ||
133 | 144 | GRZEGORZEK PIOTR | GDYNIA | POLSKA | 1973 | 14,7 | 01:21:50 | 127 | ||
134 | 158 | MODLIŃSKA BEATA | RUMIA | POLSKA | 1974 | 14,7 | 01:21:51 | 7 | ||
135 | 202 | RUSAK ŁUKASZ | GDYNIA | COMPLEXSPORTS | POLSKA | 1980 | 14,6 | 01:22:20 | 128 | |
136 | 303 | STELMACH MAJA | LUZINO | LUK-CONNECT RACING TEAM | POLSKA | 1984 | 14,5 | 01:22:41 | 8 | |
137 | 284 | KOWALCZYK KRZYSZTOF | GDAŃSK | 0,0569444444444444 | POLSKA | 1972 | 14,5 | 01:22:43 | 129 | |
138 | 236 | TOMASZEWSKI PIOTR | KWIDZYN | KWIDZYN | POLSKA | 1969 | 14,5 | 01:22:45 | 130 | |
139 | 294 | TARKOWSKI MARCIN | GDAŃSK | THYSSENKRUPP CYCLING TEAM | POLSKA | 1979 | 14,5 | 01:22:46 | 131 | |
140 | 213 | KUKUŁA JANUSZ | ROKITKI | BIEGAJĄCY TCZEW | POLSKA | 1961 | 14,5 | 01:22:49 | 132 | |
141 | 130 | BLUJ ROMAN | GDYNIA | VO2MAX MTB TEAM | POLSKA | 1960 | 14,5 | 01:22:53 | 133 | |
142 | 387 | SZUPRYTOWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | POLSKA | 1978 | 14,5 | 01:23:00 | 134 | ||
143 | 30 | PNIEWSKI MACIEJ | GDYNIA | OLIMP TEAM | POLSKA | 1983 | 14,4 | 01:23:08 | 135 | |
144 | 546 | BORZYSZKOWSKI TOMASZ | TCZEW | ADVA | POLSKA | 1972 | 14,4 | 01:23:19 | 136 | |
145 | 204 | WASILEWSKA MONIKA | GDAŃSK | POLSKA | 1985 | 14,4 | 01:23:32 | 9 | ||
146 | 152 | FLORCZYK MACIEJ | GDAŃSK | 0,0590277777777778 | POLSKA | 1989 | 14,4 | 01:23:33 | 137 | |
147 | 205 | SIEMASZKO ARTUR | GDAŃSK | POLSKA | 1984 | 14,4 | 01:23:33 | 138 | ||
148 | 541 | NADOLSKI WALDEMAR | TCZEW | GRYF TCZEW | POLSKA | 1972 | 14,3 | 01:23:45 | 139 | |
149 | 537 | SOBORSKI WITOLD | GDYNIA | POLSKA | 1983 | 14,3 | 01:23:53 | 140 | ||
150 | 171 | KRYCIA RADOSŁAW | GDYNIA | BIKE ADVENTURE | POLSKA | 1981 | 14,3 | 01:24:05 | 141 | |
151 | 52 | JANCZEWSKI ROBERT | GDAŃSK | POLSKA | 1974 | 14,2 | 01:24:22 | 142 | ||
152 | 392 | MISZTAL MACIEJ | GDYNIA | TTT/APLITT | POLSKA | 1974 | 14,2 | 01:24:26 | 143 | |
153 | 270 | NOWACZYK ROBERT | PUCK | POLSKA | 1986 | 14,2 | 01:24:39 | 144 | ||
154 | 155 | KŁOBUKOWSKA ANNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | BABSKIE KRĘCENIE/SALTUS.PL | POLSKA | 1981 | 14,2 | 01:24:45 | 10 | |
155 | 129 | BLUJ MIKOŁAJ | GDYNIA | VO2MAX MTB TEAM | POLSKA | 1993 | 14,2 | 01:24:46 | 145 | |
156 | 115 | HAAZA MIROSŁAW | GDAŃSK | NESTBIKE | POLSKA | 1972 | 14,2 | 01:24:46 | 146 | |
157 | 17 | ŚLIWIŃSKI SEBASTIAN | GDYNIA | SLIVA | POLSKA | 1979 | 14,2 | 01:24:47 | 147 | |
158 | 11 | SIENKIEWICZ WIKTOR | GDYNIA | POLSKA | 1999 | 14,1 | 01:24:50 | 148 | ||
159 | 324 | MISIEWICZ MIKOŁAJ | KOŚCIERZYNA | POLSKA | 1993 | 14,1 | 01:24:52 | 149 | ||
160 | 540 | DULAS TOMASZ | CHWASZCZYNO | POLSKA | 1971 | 14,1 | 01:25:11 | 150 | ||
161 | 77 | PIESIK DOMINIK | GDYNIA | FRIRAJD.PL MOBILNY SERWIS ROWEROWY | POLSKA | 1986 | 14,1 | 01:25:19 | 151 | |
162 | 207 | GRABOWSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | POLSKA | 1988 | 14,1 | 01:25:19 | 152 | ||
163 | 25 | GÓRKA KAROL | KWIDZYN | POLSKA | 1990 | 14,0 | 01:25:27 | 153 | ||
164 | 275 | USZYŃSKI MARCIN | GDAŃSK | POLSKA | 1986 | 14,0 | 01:25:36 | 154 | ||
165 | 239 | CISZAK MIRON | SOPOT | POLSKA | 1974 | 14,0 | 01:25:39 | 155 | ||
166 | 273 | SAWICKI ADRIAN | GDYNIA | SAWIK TEAM | POLSKA | 2000 | 14,0 | 01:25:50 | 156 | |
167 | 183 | WIKTOROWICZ DARIUSZ | GDYNIA | MAMY TO ! | POLSKA | 1972 | 13,9 | 01:26:18 | 157 | |
168 | 289 | CHUDYBA MICHAŁ | GDAŃSK | LEŚNE CYMBAŁY | POLSKA | 1979 | 13,9 | 01:26:19 | 158 | |
169 | 305 | SUPERSON ŁUKASZ | GDYNIA | VO2MAX MTB TEAM | POLSKA | 1994 | 13,9 | 01:26:22 | 159 | |
170 | 185 | KUPNIEWSKI MATEUSZ | GDYNIA | VI LO W GDYNI | POLSKA | 2001 | 13,9 | 01:26:24 | 160 | |
171 | 221 | JANKOWSKI SŁAWOMIR | GDAŃSK | POLSKA | 1973 | 13,9 | 01:26:26 | 161 | ||
172 | 231 | SZCZYGIELSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | POLSKA | 1960 | 13,9 | 01:26:35 | 162 | ||
173 | 277 | JAGIEŁŁO ANNA | GDAŃSK | 7R LOGISTIC POLITECHNIKA GDAŃSKA | POLSKA | 1988 | 13,9 | 01:26:36 | 11 | |
174 | 397 | MILIK KRZYSZTOF | GDAŃSK | LZS WIELKIE BUDZISKA | POLSKA | 1979 | 13,8 | 01:26:45 | 163 | |
175 | 37 | KLAMAN MARCIN | GDYNIA | RUN4YOU | POLSKA | 1978 | 13,8 | 01:26:52 | 164 | |
176 | 295 | WITANOWSKI BARTOSZ | GDYNIA | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1988 | 13,7 | 01:27:41 | 165 | |
177 | 215 | MIĄSKOWSKI FILIP | GDAŃSK | FRIRAJD.PL | POLSKA | 1979 | 13,7 | 01:27:42 | 166 | |
178 | 124 | PIEPIÓRKA PATRYK | GDYNIA | DOKTOR MARCHEWKA | POLSKA | 1988 | 13,7 | 01:27:43 | 167 | |
179 | 157 | MARCINKIEWICZ ALICJA | WARSZAWA | NASZ BIKE TEAM | POLSKA | 1987 | 13,6 | 01:28:04 | 12 | |
180 | 45 | GIZELA MICHAŁ | KARTUZY | POLSKA | 1980 | 13,6 | 01:28:10 | 168 | ||
181 | 63 | GRUSZECKI RAFAŁ | GDAŃSK | POLSKA | 1975 | 13,6 | 01:28:13 | 169 | ||
182 | 147 | TURZYŃSKI MICHAŁ | GDAŃSK | POLSKA | 1985 | 13,6 | 01:28:18 | 170 | ||
183 | 344 | TRZEBIATOWSKA ALDONA | GDYNIA | POLSKA | 1977 | 13,6 | 01:28:20 | 13 | ||
184 | 346 | LEMAŃSKI TOMASZ | GDYNIA | TELEMDB | POLSKA | 1973 | 13,6 | 01:28:25 | 171 | |
185 | 262 | KURGAN WOJCIECH | GDAŃSK | KS PIDRINA GDYNIA | POLSKA | 1972 | 13,6 | 01:28:28 | 172 | |
186 | 220 | ROBAKOWSKI DARIUSZ | GDYNIA | OLL4FAN | POLSKA | 1968 | 13,6 | 01:28:29 | 173 | |
187 | 131 | TRZECIAK ARKADIUSZ | GDYNIA | KOTWICZNA | POLSKA | 1983 | 13,6 | 01:28:30 | 174 | |
188 | 68 | JANOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | POLSKA | 1996 | 13,4 | 01:29:16 | 175 | ||
189 | 78 | CIESIELSKA JOANNA | GDYNIA | GIRLS ON WHEELS | POLSKA | 1993 | 13,4 | 01:29:17 | 14 | |
190 | 368 | FIZHUK ROSTYSLAV | GDANSK | POLSKA | 1992 | 13,4 | 01:29:19 | 176 | ||
191 | 167 | WOREK WOJCIECH | CHWASZCZYNO | POLSKA | 1978 | 13,4 | 01:29:33 | 177 | ||
192 | 27 | ROSINKE MAGDA | SOPOT | POLSKA | 1978 | 13,4 | 01:29:33 | 15 | ||
193 | 296 | PŁOTKA MAREK | GDAŃSK | POLSKA | 1982 | 13,4 | 01:29:37 | 178 | ||
194 | 282 | GOLDSZMIDT WOJCIECH | GDAŃSK | POLSKA | 1970 | 13,4 | 01:29:50 | 179 | ||
195 | 536 | TREPCZYK DARIUSZ | WEJHEROWO | POLSKA | 1976 | 13,3 | 01:30:13 | 180 | ||
196 | 165 | GŁOMBIOWSKI TOMASZ | GDYNIA | FINSA SPORTS TEAM | POLSKA | 1975 | 13,3 | 01:30:16 | 181 | |
197 | 206 | SKRZECZYŃSKI SŁAWOMIR | PRUSZKÓW | POLSKA | 1985 | 13,3 | 01:30:22 | 182 | ||
198 | 329 | HEYKA JAROSŁAW | LĘBORK | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | POLSKA | 1971 | 13,3 | 01:30:24 | 183 | |
199 | 163 | BABIRECKI MIROSŁAW | GDYNIA | PADŁ NA RYJ TEAM | POLSKA | 1971 | 13,2 | 01:30:50 | 184 | |
200 | 120 | KACZMAREK KRZYSZTOF | GDAŃSK | POLSKA | 1974 | 13,2 | 01:31:03 | 185 | ||
201 | 15 | JANKOWSKI MARCIN | GDYNIA | POLSKA | 1984 | 13,2 | 01:31:05 | 186 | ||
202 | 58 | ŚLOT MICHAŁ | TORUŃ | TTC BERETTA TORUN | POLSKA | 1974 | 13,2 | 01:31:12 | 187 | |
203 | 20 | BRYNIKOWSKI ARTUR | GDYNIA | RE/MAX | POLSKA | 1969 | 13,1 | 01:31:19 | 16 | |
204 | 360 | JANUSZ RITA | LIZAKI | POLSKA | 1992 | 13,1 | 01:31:24 | 17 | ||
205 | 393 | KULA MICHAŁ | GDAŃSK | POLSKA | 1984 | 13,1 | 01:31:25 | 188 | ||
206 | 74 | KABACINSKI PIOTR | GDYNIA | KABACINSKI | POLSKA | 1975 | 13,0 | 01:32:00 | 189 | |
207 | 382 | GIZIŃSKI MARCIN | KOSZALIN | POLSKA | 1982 | 13,0 | 01:32:26 | 190 | ||
208 | 5 | FOBKE FELIKS | GDYNIA | FIGHTING BIKERS GDYNIA | POLSKA | 1989 | 13,0 | 01:32:29 | 191 | |
209 | 94 | LANGOWSKA JOANNA | GDAŃSK | POLSKA | 1982 | 13,0 | 01:32:31 | 18 | ||
210 | 550 | KANIGOWSKI LECH | SŁUPSK | POLSKA | 1954 | 13,0 | 01:32:32 | 192 | ||
211 | 118 | ANDERSEN NIELS JAKOBSGAARD | GDYNIA | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1974 | 12,9 | 01:32:49 | 193 | |
212 | 136 | SŁOWIK MICHAŁ | KOŚCIERZYNA | POLSKA | 1983 | 12,9 | 01:32:54 | 194 | ||
213 | 112 | SZWARC KATARZYNA | GDAŃSK | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1977 | 12,9 | 01:33:11 | 19 | |
214 | 88 | KOLATOWSKA AGATA | GDYNIA | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA WICZLINO | POLSKA | 1999 | 12,9 | 01:33:11 | 20 | |
215 | 251 | HAJDUKOWICZ ROBERT | GDAŃSK | INTERKI | POLSKA | 1988 | 12,7 | 01:34:19 | 195 | |
216 | 146 | HAJDUKOWICZ JANUSZ | GDAŃSK | POLSKA | 1966 | 12,7 | 01:34:19 | 196 | ||
217 | 87 | KOLATOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA WICZLINO | POLSKA | 1975 | 12,7 | 01:34:32 | 197 | |
218 | 103 | NIEŻORAWSKI NORBERT | GDYNIA | VI LO GDYNIA | POLSKA | 2000 | 12,6 | 01:34:54 | 198 | |
219 | 184 | OLIWKOWSKI MATEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 2001 | 12,6 | 01:34:54 | 199 | ||
220 | 291 | SASENIUK MATEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 1996 | 12,6 | 01:34:57 | 200 | ||
221 | 341 | PIECHNA JAROSŁAW | ŚWIECIE | POLSKA | 1980 | 12,5 | 01:35:42 | 201 | ||
222 | 337 | KARBOWIAK MICHAŁ | GDYNIA | POLSKA | 1976 | 12,5 | 01:35:44 | 202 | ||
223 | 232 | NOWAK SEBASTIAN | GDYNIA | POLSKA | 1979 | 12,5 | 01:36:11 | 203 | ||
224 | 42 | KAMM MATEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 1986 | 12,4 | 01:36:25 | 204 | ||
225 | 47 | GUDYKA PRZEMYSLAW | REBIELCZ | POLSKA | 1979 | 12,4 | 01:36:28 | 205 | ||
226 | 48 | TESKA MICHAŁ | GDYNIA | TE ROWERY | POLSKA | 1984 | 12,4 | 01:36:31 | 206 | |
227 | 26 | KRUPSKA INGA | SOPOT | POLSKA | 1976 | 12,4 | 01:36:34 | 21 | ||
228 | 247 | ARMATYŃSKI KSAWERY | GDYNIA | ARMATY | POLSKA | 2000 | 12,4 | 01:37:07 | 207 | |
229 | 264 | KLECHOWICZ MARCIN | SOPOT | FOX GARAGE SOPOT | POLSKA | 1986 | 12,3 | 01:37:12 | 208 | |
230 | 323 | SZCZĘSNY RADOSŁAW | GDAŃSK | THYSSENKRUPP CYCLING TEAM | POLSKA | 1988 | 12,3 | 01:37:22 | 209 | |
231 | 6 | TESKA IZABELA | GDYNIA | TE ROWERY | POLSKA | 1981 | 12,3 | 01:37:24 | 22 | |
232 | 180 | KARPOWICZ GRZEGORZ | MOSTY | KAREPLAND | POLSKA | 1985 | 12,3 | 01:37:45 | 210 | |
233 | 335 | WIŚNIEWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | POLSKA | 1987 | 12,3 | 01:37:48 | 211 | ||
234 | 86 | KOLATOWSKA WIESŁAWA | GDYNIA | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA WICZLINO | POLSKA | 1974 | 12,3 | 01:37:53 | 23 | |
235 | 386 | NIEWIADOMSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | BALTIC QUEST | POLSKA | 1969 | 12,2 | 01:38:08 | 212 | |
236 | 363 | JAROCKA ANETA | GDAŃSK | JAROCKA ANETA | POLSKA | 1992 | 12,2 | 01:38:12 | 24 | |
237 | 21 | BORAWSKI MARCIN | GDYNIA | POLSKA | 1990 | 12,2 | 01:38:30 | 213 | ||
238 | 327 | CHMARA JOANNA | NOWA KARCZMA | POLSKA | 1991 | 12,1 | 01:39:16 | 25 | ||
239 | 501 | KOZACZUK KRZYSZTOF | GDYNIA | POLSKA | 1983 | 12,1 | 01:39:22 | 214 | ||
240 | 62 | KARWOWSKI PAWEŁ | GDAŃSK | POLSKA | 1975 | 12,1 | 01:39:26 | 215 | ||
241 | 402 | JASTRZĘBSKI MARCIN | GDAŃSK | ETIXX QUICK STEP | POLSKA | 1976 | 12,0 | 01:40:01 | 216 | |
242 | 292 | JANKIEWICZ JAKUB | DEBOGÓRZE | BK TEAM | POLSKA | 1990 | 12,0 | 01:40:22 | 217 | |
243 | 285 | DĘBICKA JUSTYNA | GDAŃSK | 7R LOGISTIC POLITECHNIKA GDAŃSKA | POLSKA | 1994 | 11,9 | 01:40:35 | 26 | |
244 | 272 | SAWICKI MACIEJ | GDYNIA | SAWIK TEAM | POLSKA | 1970 | 11,9 | 01:41:14 | 218 | |
245 | 2 | KOZŁOWSKI MARCIN | RUMIA | POLSKA | 1976 | 11,8 | 01:41:33 | 219 | ||
246 | 389 | HRONOWSKI DAWID | GDAŃSK | B90 | POLSKA | 1991 | 11,8 | 01:41:55 | 220 | |
247 | 41 | WITTBRODT MARCIN | GDYNIA | FIGHTING BIKERS GDYNIA | POLSKA | 1990 | 11,7 | 01:42:09 | 221 | |
248 | 81 | ŁOBACZEWSKI KAMIL | GDYNIA | POLSKA | 1981 | 11,7 | 01:42:21 | 222 | ||
249 | 186 | GIL TOMASZ | GDYNIA | POLSKA | 1954 | 11,7 | 01:42:27 | 223 | ||
250 | 154 | ROMPCZYK WOJCIECH | GDYNIA | POLSKA | 1967 | 11,7 | 01:42:31 | 224 | ||
251 | 268 | SEKUŁA ŁUKASZ | GDYNIA | POLSKA | 1988 | 11,7 | 01:42:57 | 225 | ||
252 | 238 | KOPACZ NATALIA | GDYNIA | POLSKA | 1987 | 11,6 | 01:43:27 | 27 | ||
253 | 357 | WOLNY JANUSZ | GDAŃSK | POLSKA | 1979 | 11,6 | 01:43:29 | 226 | ||
254 | 141 | ZADOROŻNA JUSTYNA | GDYNIA | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1986 | 11,6 | 01:43:29 | 28 | |
255 | 345 | BOCZKOWSKI JACEK | KOBYLNICA | WWW.KMT-STAL.PL | POLSKA | 1988 | 11,5 | 01:44:11 | 227 | |
256 | 354 | GRUSZCZYŃSKA ALICJA | GDAŃSK | POLSKA | 1992 | 11,5 | 01:44:23 | 29 | ||
257 | 308 | KRZYK RADOSLAW | GDYNIA | POLSKA | 1977 | 11,4 | 01:45:11 | 228 | ||
258 | 22 | PEPLIŃSKI PAWEŁ | GDYNIA | SOLE RIDER WITOMINO | POLSKA | 1982 | 11,4 | 01:45:27 | 229 | |
259 | 127 | BŁAŻUK BEATA | GDYNIA | POLSKA | 1979 | 11,3 | 01:45:47 | 30 | ||
260 | 313 | BEDNARSKI SEBASTIAN | GDYNIA | POLSKA | 1987 | 11,3 | 01:45:48 | 230 | ||
261 | 149 | ZIEMANN KRZYSZTOF | WEJHEROWO | BPK PROJECT | POLSKA | 1976 | 11,1 | 01:47:41 | 231 | |
262 | 56 | WOZOWICZ MACIEJ | GDAŃSK | POLSKA | 1972 | 10,9 | 01:49:59 | 232 | ||
263 | 243 | GARUS WIKTOR | WEJHEROWO | RADMOR | POLSKA | 1972 | 10,8 | 01:51:27 | 233 | |
264 | 132 | LASKOWSKI ADAM | GDYNIA | WHC | POLSKA | 1981 | 10,8 | 01:51:29 | 234 | |
265 | 53 | JANKOWSKI OLAF | GDYNIA | POLSKA | 1987 | 10,7 | 01:52:27 | 235 | ||
266 | 349 | MISZTALEWSKA IWONA | GDYNIA | AMATOR | POLSKA | 1978 | 10,7 | 01:52:28 | 31 | |
267 | 320 | BERNARD ASIA | GDYNIA | POLSKA | 1993 | 10,7 | 01:52:32 | 32 | ||
268 | 110 | DRAGOWSKA EMILIA | GDAŃSK | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 1989 | 10,7 | 01:52:34 | 33 | |
269 | 229 | KONKOL PRZEMYSŁAW | PSZCZÓŁKI | POLSKA | 1985 | 10,7 | 01:52:36 | 236 | ||
270 | 188 | DELMACZYŃSKA AGNIESZKA | GDYNIA | VI LO W GDYNI | POLSKA | 2001 | 10,6 | 01:52:53 | 34 | |
271 | 304 | KOZUCH ADAM | TUCHOM | POLSKA | 1976 | 10,6 | 01:52:59 | 237 | ||
272 | 82 | ŁOBACZEWSKA SYLWIA | GDYNIA | POLSKA | 1986 | 10,6 | 01:53:14 | 35 | ||
273 | 148 | ZIEMANN MARTA | WEJHEROWO | BPK PROJECT | POLSKA | 1982 | 10,6 | 01:53:31 | 36 | |
274 | 321 | KLIMASZEWSKI ADAM | GDYNIA | MAX KOLANKO TEAM | POLSKA | 1979 | 10,4 | 01:55:36 | 238 | |
275 | 160 | KOTFIS RYSZARD | GDYNIA | MIZIAR-SPORT | POLSKA | 1951 | 10,3 | 01:56:16 | 239 | |
276 | 365 | BOJKE IZABELLA | BOJANO | OMIDA CYCLO TEAM | POLSKA | 1993 | 10,2 | 01:57:39 | 37 | |
277 | 241 | SAWICKI PAWEŁ | GDYNIA | SAWIK TEAM | POLSKA | 1976 | 10,2 | 01:58:10 | 240 | |
278 | 314 | JAROSZEWSKA MONIKA | GDAŃSK | POLSKA | 1987 | 10,1 | 01:58:21 | 38 | ||
279 | 138 | BUCZMA JERZY | RUMIA | POLSKA | 1957 | 10,1 | 01:58:56 | 241 | ||
280 | 33 | KONKEL ANETA | GDAŃSK | BIEGAJ Z GŁOWĄ | POLSKA | 1971 | 9,8 | 02:02:33 | 39 | |
281 | 14 | BURY LILIANA | REDA | POLSKA | 1981 | 9,7 | 02:03:10 | 40 | ||
282 | 293 | KAŹMIERCZAK BEATA | DĘBOGÓRZE | BK TEAM | POLSKA | 1990 | 9,7 | 02:03:11 | 41 | |
283 | 128 | MAJKOWSKA ADRIANA | BOLSZEWO | POLSKA | 1981 | 9,7 | 02:03:12 | 42 | ||
284 | 69 | KOSZLAGA TOMASZ | GDAŃSK | POLSKA | 1971 | 9,6 | 02:04:52 | 242 | ||
285 | 75 | PAŁASZ EDMUND | RUMIA | NIEPEŁNOSPRAWNY | POLSKA | 1947 | 9,0 | 02:13:47 | 243 | |
286 | 50 | MEGER KRZYSZTOF | GDYNIA | POLSKA | 1961 | 8,6 | 02:19:56 | 244 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | tempo km/h | 20km | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 216 | ZIELONKA MACIEJ | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | POLSKA | 1985 | 22,6 | 00:51:51 | 01:46:24 | 1 | |
2 | 217 | WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR | GDYNIA | EDF TREK GDYNIA | POLSKA | 1984 | 22,3 | 00:53:08 | 01:47:34 | 2 | |
3 | 513 | SOWIŃSKI ARTUR | GDAŃSK | GKS CARTUSIA KARTUZY | POLSKA | 1997 | 21,7 | 00:51:25 | 01:50:23 | 3 | |
4 | 182 | KOWAL BORYS | WEJHEROWO | TEAMTRZYMAJKOŁO | POLSKA | 1972 | 20,3 | 00:57:17 | 01:58:12 | 4 | |
5 | 535 | LEŚNIAK MACIEJ | GDYNIA | CST MTB TEAM | POLSKA | 1989 | 20,2 | 00:59:41 | 01:58:54 | 5 | |
6 | 545 | JAKIEL RADOSŁAW | GDAŃSK | POLSKA | 1985 | 19,9 | 00:59:04 | 02:00:33 | 6 | ||
7 | 36 | FIRA ADAM | GDAŃSK | SCHNEIDER ELECTRIC MTB | POLSKA | 1983 | 19,7 | 00:57:39 | 02:01:52 | 7 | |
8 | 278 | SOŚNIAK TOMASZ | GDAŃSK | 7R LOGISTIC POLITECHNIKA GDAŃSKA | POLSKA | 1990 | 19,6 | 01:00:23 | 02:02:37 | 8 | |
9 | 366 | ZIEBURA BARTOSZ | GDYNIA | POLSKA | 1983 | 19,2 | 00:59:44 | 02:04:57 | 9 | ||
10 | 173 | OLECH JACEK | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1970 | 19,1 | 01:00:21 | 02:05:41 | 10 | |
11 | 119 | SKAWIŃSKI TOMASZ | GDYNIA | NEXUS TEAM | POLSKA | 1971 | 18,9 | 01:01:43 | 02:06:47 | 11 | |
12 | 338 | ŁAKOMSKI MATEUSZ | SOPOT | O CO BIEGA? | POLSKA | 1984 | 18,5 | 01:02:04 | 02:09:54 | 12 | |
13 | 95 | JANCZARSKA MARZENA | GDAŃSK | POLSKA | 1975 | 18,4 | 01:03:01 | 02:10:27 | 1 | ||
14 | 122 | ŚLIPY ADAM | GDYNIA | TORUS TRIATHLON TEAM | POLSKA | 1977 | 18,4 | 01:00:27 | 02:10:27 | 13 | |
15 | 28 | WEBER MAREK | GRUDZIAFZ | WHEEL BROTHERS | POLSKA | 1979 | 18,3 | 01:02:16 | 02:11:06 | 14 | |
16 | 13 | PELC TOMASZ | GDYNIA | NEXUS TEAM | POLSKA | 1963 | 18,0 | 01:03:22 | 02:13:20 | 15 | |
17 | 381 | UGARENKO PAWEŁ | WYCZECHY | KU AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA | POLSKA | 1995 | 17,5 | 01:07:30 | 02:17:22 | 16 | |
18 | 162 | POTYRAŁA JAROSŁAW | GDANSK | POLSKA | 1982 | 17,5 | 01:05:23 | 02:17:26 | 17 | ||
19 | 32 | SZYMAŃSKI ARTUR | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM | POLSKA | 1969 | 17,4 | 01:07:22 | 02:18:15 | 18 | |
20 | 194 | CYRA JAROSŁAW | KOŚCIERZYNA | BASZTA BYTÓW | POLSKA | 1976 | 17,2 | 01:05:06 | 02:19:28 | 19 | |
21 | 156 | WOJCIECHOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | POLSKA | 1988 | 16,9 | 01:08:07 | 02:22:12 | 20 | ||
22 | 159 | KANIGOWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | POLSKA | 1980 | 16,8 | 01:09:21 | 02:23:04 | 21 | ||
23 | 151 | JARZĄBEK BARTŁOMIEJ | KARSIN | GARDENFLORA MTB TEAM | POLSKA | 1980 | 16,6 | 01:11:03 | 02:24:37 | 22 | |
24 | 390 | HOŚCIŁO MIKOŁAJ | GDYNIA | POLSKA | 1998 | 16,5 | 01:10:19 | 02:25:09 | 23 | ||
25 | 140 | LESZCZYŃSKI MARIUSZ | GDYNIA | VO2MAXMTB TEAM | POLSKA | 1972 | 16,4 | 01:07:13 | 02:26:05 | 24 | |
26 | 299 | SKIBIŃSKI DANIEL | BRODNICA | MASTERS BRODNICA | POLSKA | 1981 | 16,4 | 01:11:41 | 02:26:16 | 25 | |
27 | 116 | NACZK LEONARD | LĘBORK | LĘBORK | POLSKA | 1975 | 16,4 | 01:11:17 | 02:26:37 | 26 | |
28 | 125 | KMIECIK JACEK | GDYNIA | COMPLEXSPORTS | POLSKA | 1988 | 16,1 | 01:14:22 | 02:29:01 | 27 | |
29 | 101 | TAFELSKI PRZEMYSŁAW | GDAŃSK | POLSKA | 1977 | 16,1 | 01:11:29 | 02:29:20 | 28 | ||
30 | 400 | KRÓL ROBERT | GDAŃSK | POLSKA | 1976 | 16,0 | 01:10:03 | 02:29:35 | 29 | ||
31 | 121 | PISKORSKI PAWEŁ | GDAŃSK | --ANTONIOBRONI-- | POLSKA | 1975 | 15,8 | 01:15:18 | 02:31:33 | 30 | |
32 | 166 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | KRS FORMOZA | POLSKA | 1969 | 15,7 | 01:12:41 | 02:32:43 | 31 | |
33 | 242 | SANIAWA KRZYSZTOF | GDAŃSK | POLSKA | 1990 | 15,7 | 01:14:57 | 02:32:45 | 32 | ||
34 | 176 | ŁUŻYŃSKI BARTOSZ | GDYNIA | DECATHLON RUMIA | POLSKA | 1994 | 15,7 | 01:11:12 | 02:33:04 | 33 | |
35 | 29 | FUCZKO MAREK | WEJHEROWO | BRAK | POLSKA | 1968 | 15,6 | 01:14:13 | 02:33:51 | 34 | |
36 | 351 | KUCHARSKI BARTOSZ | GDYNIA | POLSKA | 1975 | 15,5 | 01:14:46 | 02:34:38 | 35 | ||
37 | 375 | ZIELINSKI ALEKSANDER | GDYNIA | SPORT-EVO | POLSKA | 1978 | 15,5 | 01:13:56 | 02:34:38 | 36 | |
38 | 281 | ZYŚK KRYSPIN | REDA | POLSKA | 1996 | 15,5 | 01:17:01 | 02:34:41 | 37 | ||
39 | 388 | LEO MICHAŁ | GDYNIA | URBAN DRUŻYNA TRI | POLSKA | 1969 | 15,5 | 01:16:20 | 02:34:42 | 38 | |
40 | 370 | ŁUCZKOWSKI PIOTR | GDAŃSK | POLSKA | 1984 | 15,0 | 01:18:23 | 02:39:59 | 39 | ||
41 | 31 | TYLAK GRZEGORZ | GDYNIA | -1-2-3- | POLSKA | 1973 | 14,9 | 01:16:23 | 02:41:22 | 40 | |
42 | 549 | NIŻYŃSKI TOMASZ | GDYNIA | POLSKA | 1979 | 14,5 | 01:16:28 | 02:45:51 | 41 | ||
43 | 23 | ŚWIĄTEK BARTŁOMIEJ | TCZEW | POLSKA | 1985 | 14,4 | 01:19:23 | 02:46:43 | 42 | ||
44 | 316 | BIAŁY PAWEŁ | GDYNIA | O CO BIEGA? | POLSKA | 1984 | 14,3 | 01:17:07 | 02:47:22 | 43 | |
45 | 213 | KUKUŁA JANUSZ | ROKITKI | BIEGAJĄCY TCZEW | POLSKA | 1961 | 14,1 | 01:22:49 | 02:49:43 | 44 | |
46 | 555 | NOWAK ARTUR | GDYNIA | A/G CARP TEAM | POLSKA | 1973 | 14,0 | 00:00:00 | 02:51:19 | 45 | |
47 | 277 | JAGIEŁŁO ANNA | GDAŃSK | 7R LOGISTIC POLITECHNIKA GDAŃSKA | POLSKA | 1988 | 13,8 | 01:26:36 | 02:53:32 | 2 | |
48 | 289 | CHUDYBA MICHAŁ | GDAŃSK | LEŚNE CYMBAŁY | POLSKA | 1979 | 13,6 | 01:26:19 | 02:55:51 | 46 | |
49 | 199 | BRUDNOWSKI PRZEMYSŁAW | GDYNIA | POLSKA | 1974 | 13,6 | 01:20:05 | 02:56:25 | 47 | ||
50 | 231 | SZCZYGIELSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | POLSKA | 1960 | 13,6 | 01:26:35 | 02:56:26 | 48 | ||
51 | 35 | STANIUK BARTOSZ | SŁUPSK | WWW.STANIUK.PL | POLSKA | 1985 | 13,4 | 01:21:35 | 02:59:03 | 49 | |
52 | 359 | GAJDA-KUTOWIŃSKA DOROTA | GDYNIA | POLSKA | 1988 | 13,2 | 01:28:24 | 03:01:20 | 3 | ||
53 | 329 | HEYKA JAROSŁAW | LĘBORK | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | POLSKA | 1971 | 13,0 | 01:30:24 | 03:04:31 | 50 | |
54 | 239 | CISZAK MIRON | SOPOT | POLSKA | 1974 | 13,0 | 01:25:39 | 03:05:10 | 51 | ||
55 | 40 | GĄSZCZYK DARIUSZ | GDYNIA | POLSKA | 1991 | 12,9 | 01:19:19 | 03:06:32 | 52 | ||
56 | 30 | PNIEWSKI MACIEJ | GDYNIA | OLIMP TEAM | POLSKA | 1983 | 12,8 | 01:23:08 | 03:08:01 | 53 | |
57 | 262 | KURGAN WOJCIECH | GDAŃSK | KS PIDRINA GDYNIA | POLSKA | 1972 | 12,7 | 01:28:28 | 03:08:30 | 54 | |
58 | 63 | GRUSZECKI RAFAŁ | GDAŃSK | POLSKA | 1975 | 12,7 | 01:28:13 | 03:09:15 | 55 | ||
59 | 68 | JANOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | POLSKA | 1996 | 12,5 | 01:29:16 | 03:12:22 | 56 | ||
60 | 550 | KANIGOWSKI LECH | SŁUPSK | POLSKA | 1954 | 12,4 | 01:32:32 | 03:14:11 | 57 | ||
61 | 163 | BABIRECKI MIROSŁAW | GDYNIA | PADŁ NA RYJ TEAM | POLSKA | 1971 | 12,3 | 01:30:50 | 03:15:27 | 58 | |
62 | 360 | JANUSZ RITA | LIZAKI | POLSKA | 1992 | 11,9 | 01:31:24 | 03:21:45 | 4 | ||
63 | 264 | KLECHOWICZ MARCIN | SOPOT | FOX GARAGE SOPOT | POLSKA | 1986 | 11,3 | 01:37:12 | 03:31:53 | 59 | |
64 | 285 | DĘBICKA JUSTYNA | GDAŃSK | 7R LOGISTIC POLITECHNIKA GDAŃSKA | POLSKA | 1994 | 11,1 | 01:40:35 | 03:36:47 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | tempo km/h | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MŁ22 | MAREK STANISŁAW | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2008 | 27,8 | 00:02:24 | 1 | |
2 | MŁ86 | CIEŚLIK TOMASZ | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2009 | 26,5 | 00:02:29 | 2 | |
3 | MŁ85 | CIEŚLIK ADAM | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2009 | 25,8 | 00:02:33 | 3 | |
4 | S1 | KUCHARSKA TOSIA | GDYNIA | BELTA TEAM | POLSKA | 2009 | 25,5 | 00:02:37 | 1 | |
5 | S61 | ŚWIETLICKI BORYS | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 25,3 | 00:02:37 | 4 | |
6 | S3 | TESKA PATRYCJA | GDYNIA | SGA GDYNIA | POLSKA | 2008 | 25,2 | 00:02:39 | 2 | |
7 | S39 | CURYŁO MAGDALENA | GDAŃSK | POLSKA | 2008 | 24,9 | 00:02:41 | 3 | ||
8 | S80 | PACUK ZOSIA | TORUŃ | PACUKI | POLSKA | 2008 | 24,4 | 00:02:44 | 4 | |
9 | MŁ45 | NIŻYŃSKA KARINA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 24,6 | 00:02:44 | 5 | ||
10 | S56 | GERASZEK JULIA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 24,0 | 00:02:49 | 6 | ||
11 | S33 | KOZUCH OLIVIER | TUCHOM | POLSKA | 2008 | 23,5 | 00:02:50 | 5 | ||
12 | S69 | WOLAK JUDYTA | GDAŃSK | KODO STUDIO | POLSKA | 2008 | 23,3 | 00:02:53 | 7 | |
13 | S28 | SZCZEPAŃSKI FILIP | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2009 | 23,3 | 00:02:54 | 6 | |
14 | MŁ88 | CIEŚKIEWICZ JULIAN | GDYNIA | MTB OLIWA | POLSKA | 2008 | 24,3 | 00:02:56 | 7 | |
15 | S82 | KARBOWIAK PIOTR | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 24,7 | 00:02:56 | 8 | ||
16 | S57 | JANKOWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 22,6 | 00:02:57 | 9 | ||
17 | S41 | TRZECIAK ZUZANNA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 22,4 | 00:02:58 | 8 | ||
18 | S44 | ZARZYCKI FRANCISZEK | GDYNIA | SP26 | POLSKA | 2009 | 22,0 | 00:03:00 | 10 | |
19 | MŁ97 | SŁOMION KINGA | BORKOWO | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 22,2 | 00:03:00 | 9 | |
20 | MŁ15 | SZEWCZYK DAGMARA | GDAŃSK | POLSKA | 2008 | 22,2 | 00:03:01 | 10 | ||
21 | S6 | DEPCZYŃSKI ADAM | GDYNIA | FIKOŁKI | POLSKA | 2009 | 21,9 | 00:03:04 | 11 | |
22 | S51 | PISKORSKA INGA | GDAŃSK | -- ANTONI OBRONI --- | POLSKA | 2009 | 21,9 | 00:03:05 | 11 | |
23 | S11 | BIESZKE FRANCISZEK | GDAŃSK | RODZINNA | POLSKA | 2010 | 21,9 | 00:03:05 | 12 | |
24 | S46 | WIKTORZAK IGOR | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 21,5 | 00:03:06 | 13 | ||
25 | S86 | WIKTOROWICZ WIKTOR | RZEPNICA | BASZTA BYTÓW | POLSKA | 2008 | 21,7 | 00:03:06 | 14 | |
26 | S10 | PEPLIŃSKI JANEK | GDYNIA | LITTLE CRAZY RIDER | POLSKA | 2010 | 21,6 | 00:03:07 | 15 | |
27 | S72 | SZKLARSKA ALICJA | RUMIA | POLSKA | 2009 | 21,7 | 00:03:07 | 12 | ||
28 | S26 | SMOLEŃSKI SZYMON | GDAŃSK | POLSKA | 2008 | 22,2 | 00:03:09 | 16 | ||
29 | S73 | GOŹDZIEWICZ FILIP | GDYNIA | SP.26 | POLSKA | 2008 | 22,1 | 00:03:10 | 17 | |
30 | S75 | KOSAK-GŁÓWCZEWSKA ZUZANNA | GDYNIA | SP 48 GDYNIA | POLSKA | 2008 | 21,0 | 00:03:16 | 13 | |
31 | S7 | RADZEWICZ ANTONI | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 20,1 | 00:03:17 | 18 | ||
32 | MŁ19 | WOREK OSKAR | CHWASZCZNO | POLSKA | 2008 | 19,9 | 00:03:19 | 19 | ||
33 | S15 | SZOKA JULIAN | GDYNIA | 4 GGZ ASY WYWIADU | POLSKA | 2010 | 20,2 | 00:03:19 | 20 | |
34 | S63 | GOŁĄB LAURA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 20,1 | 00:03:20 | 14 | ||
35 | S32 | LIP BARTOSZ | GDYNIA | SP 39 GDYNIA | POLSKA | 2008 | 20,5 | 00:03:21 | 21 | |
36 | S85 | WIKTOROWICZ MARIA | RZEPNICA | POLSKA | 2010 | 19,6 | 00:03:24 | 15 | ||
37 | S64 | BALCERAK HUBERT | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 20,7 | 00:03:24 | 22 | ||
38 | MŁ21 | MAREK HANIA | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 19,5 | 00:03:24 | 16 | |
39 | S27 | LALA EWELINA | GDAŃSK | TEAMLALA | POLSKA | 2010 | 19,7 | 00:03:24 | 17 | |
40 | MŁ83 | DULAS KRZYSZTOF | CHWASZCZNO | POLSKA | 2010 | 19,5 | 00:03:25 | 23 | ||
41 | MŁ13 | CZERLIKOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 19,9 | 00:03:26 | 24 | ||
42 | S4 | SIENKIEWICZ OLIWIA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 20,0 | 00:03:26 | 18 | ||
43 | S68 | KLEINSZMIDT PAWEŁ | GDYNIA | C.HARTWIG GDYNIA S.A. | POLSKA | 2008 | 20,1 | 00:03:26 | 25 | |
44 | S23 | WALIGÓRA JAŚ | SUCHY DWÓR | SUCHY DWÓR | POLSKA | 2010 | 19,8 | 00:03:29 | 26 | |
45 | S58 | PASZKOWSKI WOJCIECH | BOJANO | POLSKA | 2008 | 19,5 | 00:03:30 | 27 | ||
46 | S16 | KISTER KALINKA | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 19,2 | 00:03:30 | 19 | ||
47 | S45 | GRZEGORZEK PAWEŁ | GDYNIA | UKJ VIKING GDYNIA | POLSKA | 2008 | 19,5 | 00:03:30 | 28 | |
48 | MŁ87 | CIEŚKIEWICZ ANTONINA | GDAŃSK | MTB OLIWA | POLSKA | 2010 | 19,4 | 00:03:31 | 20 | |
49 | S60 | KRUSZEWSKI DAWID | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 19,9 | 00:03:33 | 29 | |
50 | S50 | GŁOMBIOWSKI JAŚ | GDYNIA | SASP | POLSKA | 2009 | 19,7 | 00:03:34 | 30 | |
51 | S43 | SOBICZEWSKI PAWEŁ | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 19,6 | 00:03:34 | 31 | ||
52 | S66 | GORT ADAM | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 18,9 | 00:03:35 | 32 | ||
53 | S48 | KONARSKI ADAM | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 19,8 | 00:03:37 | 33 | ||
54 | S79 | DANILUK FILIP | GDYNIA | FUNDACJA WIRR | POLSKA | 2010 | 19,3 | 00:03:37 | 34 | |
55 | S47 | BIESCHKE KRZYSZTOF | GDAŃSK | GDAŃSK | POLSKA | 2009 | 19,6 | 00:03:40 | 35 | |
56 | S76 | NOWAKOWSKI PATRYK | GDYNIA | SP 48 GDYNIA | POLSKA | 2008 | 17,9 | 00:03:41 | 36 | |
57 | S31 | WOJDA JAN PAWEŁ | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 18,6 | 00:03:42 | 37 | ||
58 | S78 | CHYREK KRZYSZTOF | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 19,1 | 00:03:42 | 38 | ||
59 | MŁ94 | BOMEL WOJCIECH | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 17,8 | 00:03:45 | 39 | ||
60 | S93 | GODLEWSKI BRUNO | GDYNIA | SP 46 KL3E | POLSKA | 2009 | 17,8 | 00:03:46 | 40 | |
61 | S25 | OLEKSAK MATEUSZ | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2010 | 19,2 | 00:03:46 | 41 | |
62 | S14 | TYLAK TYMEK | GDYNIA | -1-2-3- | POLSKA | 2010 | 19,3 | 00:03:47 | 42 | |
63 | S55 | WAJS BRUNO | GDYNIA | ZONAMARYNARZA.PL | POLSKA | 2010 | 18,3 | 00:03:48 | 43 | |
64 | S77 | CHUDYBA SZYMON | GDAŃSK | POLSKA | 2008 | 17,7 | 00:03:48 | 44 | ||
65 | S24 | BUCZMA FRANEK | RUMIA | POLSKA | 2009 | 17,3 | 00:03:48 | 45 | ||
66 | S53 | PIEKARZ JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 17,8 | 00:03:50 | 46 | ||
67 | MŁ2 | STANISZEWSKA SONIA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 17,4 | 00:03:53 | 21 | ||
68 | MŁ44 | MAJKRZAK NATALIA | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 17,2 | 00:03:56 | 22 | ||
69 | S40 | BŁAŻUK POLA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 16,7 | 00:03:57 | 23 | ||
70 | S21 | UKLEJA JULIA | GDYNIA | SP 34 | POLSKA | 2010 | 17,3 | 00:03:57 | 24 | |
71 | S42 | PASZKA NATALIA | GDYNIA | IV A SP 17 | POLSKA | 2008 | 16,7 | 00:03:58 | 25 | |
72 | S54 | ROŻAK KAMILA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 17,1 | 00:03:59 | 26 | ||
73 | S90 | HATŁAS JULIA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 17,2 | 00:04:00 | 27 | ||
74 | S83 | SZYDŁOWSKA NATALIA | POGÓRZE | SP POGÓRZE | POLSKA | 2010 | 16,8 | 00:04:02 | 28 | |
75 | S84 | KILAR IGOR | KOSZALIN | KILAR TEAM | POLSKA | 2010 | 16,5 | 00:04:03 | 47 | |
76 | S17 | LUBACZEWSKA HANNA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 16,6 | 00:04:04 | 29 | ||
77 | MŁ11 | DRAGAN BLANKA | POLSKA | 2010 | 15,9 | 00:04:11 | 30 | |||
78 | S38 | KACZMAREK ZUZANNA | WEJHEROWO | POLSKA | 2009 | 15,8 | 00:04:12 | 31 | ||
79 | S5 | JANUSZEWSKA HELENA | GDYNIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W GDYNI | POLSKA | 2009 | 16,2 | 00:04:14 | 32 | |
80 | S34 | BARCICKA LENA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 15,4 | 00:04:21 | 33 | ||
81 | S92 | HATŁAS FILIP | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 16,3 | 00:04:22 | 48 | ||
82 | S65 | GARUS MIKOŁAJ | WEJHEROWO | WIKTOR GARUS | POLSKA | 2010 | 14,9 | 00:04:25 | 49 | |
83 | S49 | GÓRZYŃSKI JERZY | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 15,9 | 00:04:31 | 50 | ||
84 | MŁ14 | CEBULA PATRYK | KARCZEWKI | POLSKA | 2010 | 14,7 | 00:04:47 | 51 | ||
85 | S30 | WĘGLEWSKA ANIELA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 13,7 | 00:04:55 | 34 | ||
86 | S29 | TUMIELEWICZ ZOFIA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 13,7 | 00:04:56 | 35 | ||
87 | MŁ99 | KRZAK MIŁOSZ | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 13,3 | 00:05:07 | 52 | ||
88 | S67 | ARMATYŃSKI TADEUSZ | GDYNIA | MKS GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 14,4 | 00:05:11 | 53 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | tempo km/h | Czas brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS11 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | BELTA TEAM | POLSKA | 2003 | 20,1 | 00:08:59 | 1 | |
2 | MS36 | ZGRZYWA MAREK | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2003 | 19,7 | 00:09:10 | 2 | |
3 | MS6 | ŚLIWIŃSKA NATALIA | GDAŃSK | GKS CARTUSIA | POLSKA | 2002 | 19,4 | 00:09:19 | 1 | |
4 | MS37 | NISKI MICHAŁ | GDAŃSK | MTB OSOWA TEAM | POLSKA | 2002 | 19,2 | 00:09:25 | 3 | |
5 | MŁ42 | WESOŁOWSKI TOMASZ | POLSKA | 2003 | 18,9 | 00:09:36 | 4 | |||
6 | MŁ43 | CEBULA JUSTYNA | KAWCZEWSKI | BELTA TEAM GDAŃSK | POLSKA | 2003 | 18,7 | 00:09:42 | 2 | |
7 | MS26 | SADOWSKI MATEUSZ | GDYNIA | 17 LO GDYNIA | POLSKA | 2003 | 17,9 | 00:10:08 | 5 | |
8 | MS39 | KUCHCIAK JAKUB | OBODOWO | POLSKA | 2003 | 16,6 | 00:10:51 | 6 | ||
9 | MS40 | LEWIŃSKI WIKTOR | REDA | NORDA ACTIVE TEAM | POLSKA | 2003 | 16,5 | 00:10:55 | 7 | |
10 | MS9 | SOBKIEWICZ ŁUKASZ | GDYNIA | POLSKA | 2002 | 16,6 | 00:10:56 | 8 | ||
11 | MS21 | MATEA NIKODEM | MOSTY | POLSKA | 2002 | 16,5 | 00:11:00 | 9 | ||
12 | MS12 | FLORCZYK STANISŁAW | BĄKOWO | POLSKA | 2003 | 16,5 | 00:11:01 | 10 | ||
13 | MŁ7 | JAGODZIŃSKI PIOTR | CZAPLA | POLSKA | 2002 | 15,2 | 00:11:53 | 11 | ||
14 | MŁ39 | BOHACZEWSKA GABRIELA | WEJHEROWO | NORDA ACTIVE TEAM | POLSKA | 2004 | 15,2 | 00:11:54 | 3 | |
15 | MŁ80 | MAŁECKI KORNELIUSZ | WEJHEROWO | POLSKA | 2004 | 15,1 | 00:11:54 | 12 | ||
16 | MS32 | GRABOWSKI MACIEJ | GDYNIA | 17 LO GDYNIA | POLSKA | 2003 | 14,8 | 00:12:15 | 13 | |
17 | MS28 | CZAPIGA MATEUSZ | GDYNIA | 17 LO GDYNIA | POLSKA | 2003 | 14,8 | 00:12:16 | 14 | |
18 | MS10 | POPRAWSKI JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 14,7 | 00:12:16 | 15 | ||
19 | MS16 | MOCZADŁO ŁUKASZ | GDYNIA | GIMNAZJUM 11 GDYNIA | POLSKA | 2003 | 14,6 | 00:12:18 | 16 | |
20 | MS25 | KOSAK-GŁÓWCZEWSKI KACPER | GDYNIA | SP 48 GDYNIA | POLSKA | 2004 | 14,6 | 00:12:19 | 17 | |
21 | MS34 | GAŁKOWSKI JANEK | GDYNIA | 17 LO GDYNIA | POLSKA | 2003 | 14,7 | 00:12:20 | 18 | |
22 | MŁ40 | LADEMAN PRZEMEK | GDAŃSK | POLSKA | 2003 | 14,7 | 00:12:21 | 19 | ||
23 | MS31 | OKOŃSKI MACIEJ | GDYNIA | 17 LO GDYNIA | POLSKA | 2004 | 14,4 | 00:12:33 | 20 | |
24 | MS14 | NACZK WIKTORIA | LĘBORK | LĘBORK | POLSKA | 2002 | 14,4 | 00:12:36 | 4 | |
25 | MS30 | CZAPIGA MICHAŁ | GDYNIA | 17 LO GDYNIA | POLSKA | 2003 | 14,4 | 00:12:36 | 21 | |
26 | MŁ91 | KASZUBOWSKA PAULINA | GDYNIA | POLSKA | 2003 | 14,3 | 00:12:44 | 5 | ||
27 | MS22 | RUNIEWICZ JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 2002 | 13,9 | 00:13:01 | 22 | ||
28 | MS41 | KWIATKOWSKI SZYMON | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 13,7 | 00:13:10 | 23 | ||
29 | MS38 | DELMACZYŃSKI SZYMON | GDYNIA | 17 LO W GDYNI | POLSKA | 2004 | 13,8 | 00:13:12 | 24 | |
30 | MS42 | NIEWIADOMSKI MICHAŁ | GDAŃSK | BALTIC QUEST | POLSKA | 2004 | 13,3 | 00:13:37 | 25 | |
31 | MS1 | KUCHARSKI TADZIO | GDYNIA | 17 LO GDYNIA | POLSKA | 2004 | 12,6 | 00:14:21 | 26 | |
32 | MS23 | GOŹDZIEWICZ OSKAR | GDYNIA | GIMNAZJUM 11 | POLSKA | 2003 | 11,9 | 00:15:10 | 6 | |
33 | MS13 | GRZYBOWSKI DOMINIK | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 11,2 | 00:16:10 | 27 | ||
34 | MS18 | FILIPSKA MAJA | GDYNIA | 17 LO GDYNIA | POLSKA | 2003 | 11,2 | 00:16:12 | 7 | |
35 | MS7 | CEBULSKA PATRYCJA | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 | POLSKA | 2002 | 11,1 | 00:16:14 | 8 | |
36 | MS5 | WALEŃCZAK HUBERT | GDYNIA | POLSKA | 2003 | 9,8 | 00:18:30 | 28 | ||
37 | MS33 | KARLSSON KAMILA | GDYNIA | 17 LO GDYNIA | POLSKA | 2004 | 8,9 | 00:20:21 | 9 |
XII MTB Gdynia Maraton 2017 odbędzie się w dniach 23-24 września 2017 roku. Drugi raz w historii zawody trwać będą 2 dni! Trasa wyścigów prowadzić będzie leśnymi drogami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Centrum zawodów oraz linia START/META zlokalizowane będą przy Stadionie Miejskim w Gdyni. Zapisy na wydarzenie trwają od 18 lipca o 12.00, a zakończą się 11 września o 23.59!