MTB Susz 2017
Data i godzina | 2017-08-20 10:30:00 |
Miejscowość | Susz |
Dystans | 12km / 30km / 42km / 60km |
Oficjalna strona | http://mtb.susz.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | mini 50 zł / mega i giga 60 zł |
Typ zawodów | Rower MTB |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | tempo min/km | tempo km/h | Czas Brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 418 | SIEMIANOWSKI SŁAWOMIR + MARCEL | SUSZ | UKS TRS SUSZ | 01:49 | 33,0 | 00:21:51 |
2 | 419 | SŁOMIŃSKI SEBASTIAN + DAWID | GDAŃSK | SŁOMKI | 01:49 | 32,9 | 00:21:53 |
3 | 434 | FURMAN MACIEJ + KORNEL + MAKSYM | SUSZ | 01:56 | 31,0 | 00:23:12 | |
4 | 401 | BUJNICKI MARCIN + MAGDA + MATEUSZ | PASŁĘK | 02:11 | 27,6 | 00:26:07 | |
5 | 413 | MOWIŃSKI BEATA + KACPER | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 02:11 | 27,6 | 00:26:07 | |
6 | 421 | SZABOWSKI BARTŁOMIEJ + FRANCISZEK | GDAŃSK | 02:18 | 26,1 | 00:27:34 | |
7 | 436 | PALIŃSKI WŁODZIMIERZ + MICHAŁ | SUSZ | 02:18 | 26,0 | 00:27:42 | |
8 | 403 | CZAPLIŃSKA AGATA + BARTEK + FRANCISZEK | OLSZTYN | 02:19 | 25,8 | 00:27:52 | |
9 | 423 | FURMAŃSKI KONRAD + KRZYSZTOF | SUSZ | 02:22 | 25,4 | 00:28:22 | |
10 | 408 | KOPKA FILIP | KWIDZYN | AKJ KWIDZYN | 02:26 | 24,7 | 00:29:10 |
11 | 428 | KAMROWSKI ROBERT + KONRAD | TCZEW | 02:28 | 24,3 | 00:29:35 | |
12 | 424 | ZAREMBA ADAM + HANNA | SUSZ | 02:28 | 24,3 | 00:29:35 | |
13 | 430 | KACA ANNA + MAREK | SUSZ | 02:28 | 24,3 | 00:29:36 | |
14 | 405 | GARDZIELEWSKI TOMASZ + OLIWIER | MALBORK | 02:34 | 23,4 | 00:30:44 | |
15 | 432 | NIEDBALSKI ARTUR + JAN | KWIDZYN | 02:35 | 23,3 | 00:30:56 | |
16 | 437 | ROMPALSKI DARIUSZ + KAMIL + JULIA MARCINKOWSKA | ŚWIECIE | 02:35 | 23,2 | 00:31:04 | |
17 | 417 | SĄSIADEK CEZARY + JOANNA + OSKAR + ANIA | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | 02:36 | 23,0 | 00:31:15 |
18 | 433 | WIATKOWSKI MAREK + EMIL + MARCEL | IŁAWA | 02:41 | 22,3 | 00:32:14 | |
19 | 415 | PĄCZKOWSKI PAWEŁ + FILIP | KWIDZYN | IP KWIDZYN BIKE TEAM | 02:42 | 22,2 | 00:32:29 |
20 | 414 | PĄCZKOWSKA ANNA + FILIP | KWIDZYN | IP KWIDZYN BIKE TEAM | 02:43 | 22,1 | 00:32:31 |
21 | 406 | GRAU JOANNA + KONRAD | KWIDZYN | 02:44 | 22,0 | 00:32:43 | |
22 | 409 | KRAWCZUK JAN + MARYSIA | TORUŃ | MFH TEAM | 02:49 | 21,3 | 00:33:49 |
23 | 427 | BIAŁEK ALEKSANDER + FILIP | SUSZ | 02:53 | 20,8 | 00:34:35 | |
24 | 420 | SŁUPEK TOMASZ + SEBASTIAN | NIPKOWIE | 03:03 | 19,7 | 00:36:32 | |
25 | 426 | ROGALA NINA + MARTYNA | SUSZ | 03:05 | 19,5 | 00:36:59 | |
26 | 422 | SZYDŁOWSKA EDYTA + MICHALINA | IŁAWA | SZYDEŁKI IŁAWA | 03:06 | 19,4 | 00:37:07 |
27 | 438 | SZYDŁOWSKI MICHAŁ + JAN | IŁAWA | 03:06 | 19,3 | 00:37:14 | |
28 | 431 | GODLEWSKI DANIEL + MAKSYMILIAN | SUSZ | 03:08 | 19,1 | 00:37:38 | |
29 | 425 | SAFIANOWSKI MARTA + DOMINIKA | GDAŃSK | 03:20 | 18,0 | 00:40:05 | |
30 | 407 | KANIECKI MAREK + ADRIAN | SUSZ | MISIAK TEAM | 03:40 | 16,4 | 00:44:00 |
31 | 410 | KRAWCZUK PIOTR + FRANCISZEK | TORUŃ | MFH TEAM | 04:04 | 14,7 | 00:48:53 |
32 | 435 | JANCZ TERESA + KONRAD | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 04:05 | 14,7 | 00:49:01 |
33 | 412 | MISIAK PRZEMYSŁAW + MARTA + MICHAŁ + ROBERT + MAŁGORZATA | SUSZ | MISIAK TEAM | 04:19 | 13,9 | 00:51:54 |
34 | 402 | CEBULA MAGDALENNA + PATRYK | KARCZEMKI | BELTA TEAM GDAŃSK | 04:20 | 13,8 | 00:52:01 |
35 | 429 | WIŚNIEWSKI MARCIN + BARTOSZ + MATEUSZ | SUSZ | 04:47 | 12,5 | 00:57:24 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | Czas netto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 527 | WYBRANIAK DARIUSZ | TCZEW | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | 1980 | M30-39 | 1 | 00:00:12,00 | 00:28:04,23 | 1 | |
2 | 518 | DANIELEWSKI KACPER | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1998 | M16-19 | 1 | 00:00:03,00 | 00:28:08,99 | 2 | ||
3 | 22 | TYGIELSKI MATEUSZ | GDAŃSK | NEXUS TEAM | 1985 | M30-39 | 2 | 00:00:06,00 | 00:28:09,19 | 3 | |
4 | 48 | JAKUBOWSKI DOMINIK | BRODNICA | KOMOBIKE SCOTT | 2000 | M16-19 | 2 | 00:00:04,00 | 00:28:09,61 | 4 | |
5 | 140 | MROZOWICZ CEZARY | GDYNIA | NEXUS TEAM | 1978 | M30-39 | 3 | 00:00:04,00 | 00:28:11,04 | 5 | |
6 | 153 | ROGOWSKI JACEK | KOŚCIERZYNA | KSR KOŚCIERZYNA | 1971 | M40-49 | 1 | 00:00:02,00 | 00:28:12,20 | 6 | |
7 | 44 | DOLNY ŁUKASZ | KOŚCIERZYNA | KSR KOŚCIERZYNA | 1985 | M30-39 | 4 | 00:00:01,00 | 00:28:13,73 | 7 | |
8 | 104 | BELT KACPER | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1997 | M20-29 | 1 | 00:00:06,00 | 00:28:16,99 | 8 | |
9 | 324 | SZCZĘŚNY TOMASZ | BALINO | TEAM VERGE POLSKA | 1979 | M30-39 | 5 | 00:00:06,00 | 00:28:22,47 | 9 | |
10 | 519 | KOCYŃSKI MARCIN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1979 | M30-39 | 6 | 00:00:01,00 | 00:28:22,70 | 10 | ||
11 | 175 | SHEVTCOV ALEKSANDR | FOLTA | 1963 | M50-59 | 1 | 00:00:03,00 | 00:28:26,07 | 11 | ||
12 | 180 | JACKOWSKI RAFAŁ | NOWE | WHEEL BROTHERS | 1975 | M40-49 | 2 | 00:00:20,00 | 00:28:40,70 | 12 | |
13 | 115 | SKOROBOGATY RAFAŁ | OLSZTYN | CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN | 1981 | M30-39 | 7 | 00:00:08,00 | 00:28:49,30 | 13 | |
14 | 173 | URBANOWICZ PIOTR | PRABUTY | LOS TURBINOS HUNTOS | 1973 | M40-49 | 3 | 00:00:09,00 | 00:28:51,59 | 14 | |
15 | 380 | BANUL RAFAŁ | CHORZELE | BEL POLSKA CHORZELE | 1977 | M40-49 | 4 | 00:00:10,00 | 00:28:52,59 | 15 | |
16 | 113 | GLAAS BARTŁOMIEJ | GDAŃSK | NEXUS TEAM | 1978 | M30-39 | 8 | 00:00:10,00 | 00:28:53,15 | 16 | |
17 | 506 | RÓŻAŃSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | TRIGAR MTB TEAM | 1993 | M20-29 | 2 | 00:00:04,00 | 00:28:53,87 | 17 | |
18 | 50 | LEWICKI ŁUKASZ | BRODNICA | KKS MASTERS BRODNICA | 1983 | M30-39 | 9 | 00:00:05,00 | 00:28:54,42 | 18 | |
19 | 162 | WAWRZYNIAK SŁAWOMIR | OLSZTYN | NAWIGATOR | 1963 | M50-59 | 2 | 00:00:05,00 | 00:28:57,06 | 19 | |
20 | 179 | SZCZEPAŃSKI LESZEK | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN /TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 1990 | M20-29 | 3 | 00:00:03,00 | 00:28:58,26 | 20 | |
21 | 504 | ŻUREK JAKUB | KRAKÓW | MTB3184 | 2001 | M16-19 | 3 | 00:00:11,00 | 00:29:09,09 | 21 | |
22 | 129 | KOWALCZYK WOJCIECH | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ / UKS TRS SUSZ | 2000 | M16-19 | 4 | 00:00:07,00 | 00:29:14,22 | 22 | |
23 | 525 | BLOCH ROMAN | KWIDZYN | IP KWIDZYN BIKE TEAM | 1986 | M30-39 | 10 | 00:00:20,00 | 00:29:20,16 | 23 | |
24 | 123 | JARCZYK TOMASZ | OLSZTYN | RDLP OLSZTYN MTB TEAM | 1977 | M40-49 | 5 | 00:00:08,00 | 00:29:23,11 | 24 | |
25 | 164 | WIATROWSKI MAREK | IŁAWA | 3WIATRAKI | 1980 | M30-39 | 11 | 00:00:16,00 | 00:29:28,79 | 25 | |
26 | 151 | PODGÓRSKI GRZEGORZ | KWIDZYN | KWIDZYN | 1991 | M20-29 | 4 | 00:00:03,00 | 00:29:32,68 | 26 | |
27 | 440 | PAPIERNIK MICHAŁ | TCZEW | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | 1981 | M30-39 | 12 | 00:00:07,00 | 00:29:35,45 | 27 | |
28 | 149 | PIOTROWSKI DARIUSZ | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1972 | M40-49 | 6 | 00:00:05,00 | 00:29:38,20 | 28 | |
29 | 376 | REINHOLZ DARIUSZ | TEREPOL POMORSKI | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1977 | M40-49 | 7 | 00:00:16,00 | 00:29:49,32 | 29 | |
30 | 169 | ZAREMBA SŁAWOMIR | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1970 | M40-49 | 8 | 00:00:04,00 | 00:29:51,70 | 30 | |
31 | 207 | PIOTROWSKI TOMASZ | OLSZTYN | CENTRUM MEDYCZNE ZANIEWSKA | 1974 | M40-49 | 9 | 00:00:23,00 | 00:30:07,20 | 31 | |
32 | 158 | SZYCH DARIUSZ | RAKOWIEC | CYKLO KWIDZYN | 1975 | M40-49 | 10 | 00:00:11,00 | 00:30:08,48 | 32 | |
33 | 143 | OLSZEWSKI BOGUSŁAW | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN | 1984 | M30-39 | 13 | 00:00:12,00 | 00:30:09,45 | 33 | |
34 | 134 | MACIEJEWSKI SŁAWOMIR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1968 | M40-49 | 11 | 00:00:21,00 | 00:30:12,73 | 34 | |
35 | 176 | CZARNOTA WALDEMAR | KWIDZYN | CYCLOKWIDZYN | 1973 | M40-49 | 12 | 00:00:16,00 | 00:30:14,86 | 35 | |
36 | 137 | WOLANIN JAKUB | MALBORK | 1983 | M30-39 | 14 | 00:00:18,00 | 00:30:16,74 | 36 | ||
37 | 530 | KASZTELAN RADOSŁAW | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | 1977 | M40-49 | 13 | 00:00:22,00 | 00:30:18,39 | 37 | |
38 | 103 | BELT JAROSŁAW | ŚWIECIE | ELDAR ŚWIECIE | 1967 | M50-59 | 3 | 00:00:09,00 | 00:30:23,96 | 38 | |
39 | 526 | ORZĘDOWSKI DOMINIK | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | 1971 | M40-49 | 14 | 00:00:23,00 | 00:30:24,56 | 39 | |
40 | 508 | ZUREL MICHAŁ | CYKLIŚCI RYPIN | 1979 | M30-39 | 15 | 00:00:05,00 | 00:30:24,79 | 40 | ||
41 | 142 | OLECH JACEK | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1970 | M40-49 | 15 | 00:00:13,00 | 00:30:31,25 | 41 | |
42 | 105 | BERENDT KACPER | GRUDZIĄDZ | 2001 | M16-19 | 5 | 00:00:07,00 | 00:30:35,07 | 42 | ||
43 | 172 | MACKIEWICZ TOMASZ | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1975 | M40-49 | 16 | 00:00:20,00 | 00:30:38,56 | 43 | |
44 | 147 | PARADOWSKI GRZEGORZ | ELBLĄG | 1965 | M50-59 | 4 | 00:00:12,00 | 00:30:44,45 | 44 | ||
45 | 278 | CZESZEJKO GRZEGORZ | PRABUTY | 1976 | M40-49 | 17 | 00:00:12,00 | 00:30:45,94 | 45 | ||
46 | 139 | MIECZKOWSKI TOMASZ | PASŁĘK | MUSTANG TEAM PASŁĘK | 1978 | M30-39 | 16 | 00:00:11,00 | 00:30:47,39 | 46 | |
47 | 109 | DEIS PIOTR | MALBORK | GK MALBORK | 1981 | M30-39 | 17 | 00:00:22,00 | 00:30:48,25 | 47 | |
48 | 110 | DROSINSKI GRZEGORZ | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN | 1980 | M30-39 | 18 | 00:00:21,00 | 00:30:51,52 | 48 | |
49 | 377 | HELMIN ROBERT | BYDGOSZCZ | 1975 | M40-49 | 18 | 00:00:23,00 | 00:31:15,87 | 49 | ||
50 | 102 | BARANOWSKI MATEUSZ | PRABUTY | 1992 | M20-29 | 5 | 00:00:22,00 | 00:31:16,03 | 50 | ||
51 | 128 | KOŁATKA ZBIGNIEW | IŁAWA | 1967 | M50-59 | 5 | 00:00:19,00 | 00:31:40,32 | 51 | ||
52 | 161 | ULICZNY MARCIN | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | 1974 | M40-49 | 19 | 00:00:18,00 | 00:31:42,11 | 52 | |
53 | 132 | LAMEK SEBASTIAN | SWIECIE | HAS TEAM | 1977 | M40-49 | 20 | 00:00:21,00 | 00:31:46,26 | 53 | |
54 | 131 | KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF | SKARSZEWO | BLACK RAM TEAM / BART TEAM | 1985 | M30-39 | 19 | 00:00:15,00 | 00:31:53,06 | 54 | |
55 | 156 | SZCZAWIŃSKI SŁAWOMIR | LUBAWA | TERRA LUBAVIA | 1970 | M40-49 | 21 | 00:00:31,00 | 00:31:53,71 | 55 | |
56 | 114 | GÓRALSKI PIOTR | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | 1971 | M40-49 | 22 | 00:00:15,00 | 00:31:57,81 | 56 | |
57 | 160 | TRZCIŃSKI WALDEMAR | KARSIN | GARDENFLORA MTB TEAM | 1979 | M30-39 | 20 | 00:00:09,00 | 00:31:58,24 | 57 | |
58 | 503 | LUSTIG JAROSŁAW | KORONOWO | SYNGENTA | 1983 | M30-39 | 21 | 00:00:27,00 | 00:31:58,37 | 58 | |
59 | 122 | JARCZEWSKI SZYMON | MALBORK | GK MALBORK | 1980 | M30-39 | 22 | 00:00:24,00 | 00:32:04,60 | 59 | |
60 | 136 | MARIAŃSKI LESZEK | ZAMOŚĆ | 1971 | M40-49 | 23 | 00:00:18,00 | 00:32:06,69 | 60 | ||
61 | 28 | KACZMAREK ANNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | BABSKIE KRĘCENIE | 1981 | K30-39 | 1 | 00:00:13,00 | 00:32:08,79 | 1 | |
62 | 141 | NIERZWICKI PIOTR | SULNOWO | BART TEAM | 1985 | M30-39 | 23 | 00:00:15,00 | 00:32:11,46 | 61 | |
63 | 120 | JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1967 | K50+ | 1 | 00:00:13,00 | 00:32:13,79 | 2 | |
64 | 159 | TOMIAŁOJĆ ANDRZEJ | ELBLĄG | 1982 | M30-39 | 24 | 00:00:20,00 | 00:32:14,66 | 62 | ||
65 | 108 | JAHN DANIEL | KWIDZYN | 1980 | M30-39 | 25 | 00:00:21,00 | 00:32:15,22 | 63 | ||
66 | 130 | KRYGIELSKI KRZYSZTOF | WÓJTOWO | JEŻDŻĘ BO NIE LUBIĘ | 1975 | M40-49 | 24 | 00:00:25,00 | 00:32:16,86 | 64 | |
67 | 119 | HORAKOWSKI ANDRZEJ | ŚWIECIE | HAS TEAM | 1974 | M40-49 | 25 | 00:00:10,00 | 00:32:18,24 | 65 | |
68 | 174 | PANEK WOJCIECH | SUSZ | UKS TRS SUSZ | 1977 | M40-49 | 26 | 00:00:06,00 | 00:32:20,50 | 66 | |
69 | 154 | RUBAJ ADAM | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA / KTS IRONMAN | 1974 | M40-49 | 27 | 00:00:20,00 | 00:32:20,70 | 67 | |
70 | 106 | BRODZIK MARCIN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1976 | M40-49 | 28 | 00:00:14,00 | 00:32:27,38 | 68 | ||
71 | 502 | ZAKROCKI RONALD | BYDGOSZCZ | BIKE BOYS CADMARIO TEAM | 1977 | M40-49 | 29 | 00:00:06,00 | 00:32:30,27 | 69 | |
72 | 135 | MAJEWSKI MAREK | PRABUTY | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1956 | M60+ | 1 | 00:00:03,00 | 00:32:32,35 | 70 | |
73 | 167 | WRÓBEL SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | CYKLO BYDGOSZCZ | 1978 | M30-39 | 26 | 00:00:25,00 | 00:32:37,56 | 71 | |
74 | 112 | GAJDA WIKTOR | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1990 | M20-29 | 6 | 00:00:18,00 | 00:32:37,73 | 72 | |
75 | 507 | GURBA KRYSTIAN | ELBLĄG | UNIPRO-BUD ELBLĄG | 1980 | M30-39 | 27 | 00:00:26,00 | 00:32:37,88 | 73 | |
76 | 116 | GROCHOLSKI KAROL | PRABUTY | 1992 | M20-29 | 7 | 00:00:21,00 | 00:32:42,02 | 74 | ||
77 | 118 | HANAS ARKADIUSZ | OLSZTYN | AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN | 1974 | M40-49 | 30 | 00:00:16,00 | 00:32:44,46 | 75 | |
78 | 138 | MĄCZEWSKI ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | RAZEM | 1962 | M50-59 | 6 | 00:00:13,00 | 00:32:46,33 | 76 | |
79 | 511 | JANKOWSKI MARCIN | LUBAWA | TERRA LUBAVIA | 1978 | M30-39 | 28 | 00:00:32,00 | 00:32:53,16 | 77 | |
80 | 146 | PAPIEROWSKI DAMIAN | ŚWIECIE | BLACKRAM TEAM | 1984 | M30-39 | 29 | 00:00:20,00 | 00:32:59,56 | 78 | |
81 | 375 | DOBROWOLSKI WOJCIECH | GRUDZIĄDZ | AGRO-MIL MTB GREEN TEAM | 1972 | M40-49 | 31 | 00:00:13,00 | 00:33:01,20 | 79 | |
82 | 178 | KORALEWSKI MARIUSZ | KWIDZYN | KWIDZYŃSKI BIEGACZ | 1985 | M30-39 | 30 | 00:00:16,00 | 00:33:08,54 | 80 | |
83 | 379 | MURAWSKI ADAM | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | TERRA LUBAVIA | 1977 | M40-49 | 32 | 00:00:24,00 | 00:33:15,09 | 81 | |
84 | 326 | ZANIEWSKA IWONA | OLSZTYN | CENTRUM MEDYCZNE ZANIEWSKA | 1963 | K50+ | 2 | 00:00:24,00 | 00:33:32,88 | 3 | |
85 | 145 | OZANSKI MATEUSZ | NIDZICA | 1989 | M20-29 | 8 | 00:00:17,00 | 00:33:53,71 | 82 | ||
86 | 404 | PRZYGODA HENRYK | PASŁĘK | TEAM MUSTANG PASŁĘK | 1977 | M40-49 | 33 | 00:00:16,00 | 00:34:13,43 | 83 | |
87 | 165 | WIERZBOWSKI WOJCIECH | KWIDZYN | GKW | 1982 | M30-39 | 31 | 00:00:21,00 | 00:34:21,38 | 84 | |
88 | 125 | KAMIONKA KLAUDIA | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1993 | K20-29 | 1 | 00:00:12,00 | 00:34:32,83 | 4 | |
89 | 155 | SOSNOWSKA-DŁONIAK JOLANTA | BOGDANY | WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM | 1961 | K50+ | 3 | 00:00:22,00 | 00:34:54,64 | 5 | |
90 | 177 | PIASECKI STANISŁAW | KWIDZYN | CYCLOKWIDZYN | 1981 | M30-39 | 32 | 00:00:11,00 | 00:34:55,90 | 85 | |
91 | 107 | BUDZIŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | CYKLO BYDGOSZCZ | 1976 | M40-49 | 34 | 00:00:27,00 | 00:35:18,25 | 86 | |
92 | 505 | ŻUREK ROBERT | KRAKÓW | KRAKOW | 1967 | M50-59 | 7 | 00:00:26,00 | 00:35:55,32 | 87 | |
93 | 148 | PIOTROWICZ MARCIN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | TERRA LUBAVIA | 1979 | M30-39 | 33 | 00:00:19,00 | 00:36:03,23 | 88 | |
94 | 152 | PONIATOWSKI ANDRZEJ | PASŁĘK | 1974 | M40-49 | 35 | 00:00:14,00 | 00:36:27,44 | 89 | ||
95 | 523 | OSIŃSKI RADOSŁAW | GDAŃSK | 1975 | M40-49 | 36 | 00:01:06,00 | 00:36:40,91 | 90 | ||
96 | 101 | BARANOWSKI KAROL | PRABUTY | 1971 | M40-49 | 37 | 00:00:22,00 | 00:37:23,95 | 91 | ||
97 | 121 | JANCZEWSKI ROBERT | GDAŃSK | 1974 | M40-49 | 38 | 00:00:16,00 | 00:37:32,38 | 92 | ||
98 | 166 | WROŃSKA DOROTA | LUBAWA | LUBAWA KOCHA BIEGAĆ | 1972 | K40-49 | 1 | 00:00:21,00 | 00:38:58,96 | 6 | |
99 | 111 | FILIPCZYK JOANNA | OSTRÓDA | OSTRÓDA RUNNERS | 1972 | K40-49 | 2 | 00:00:20,00 | 00:39:04,51 | 7 | |
100 | 288 | KASICKI MARCIN | PRABUTY | 1975 | M40-49 | 39 | 00:02:56,00 | 00:39:05,40 | 93 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | Czas netto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | KORC ARTUR | OLSZTYN | CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN | 1973 | M40-49 | 1 | 1 | |||
2 | 515 | GRĘDZIŃSKI BARTOSZ | MŁAWA | CROSS STAW TEAM | 1989 | M20-29 | 1 | 2 | |||
3 | 528 | KRUKOWSKI JAN | BYTÓW | MLKS BASZTA BYTÓW | 1999 | M16-19 | 1 | 3 | |||
4 | 43 | REPIŃSKI TOMASZ | KOŚCIERZYNA | EDF TREK GDYNIA | 1987 | M30-39 | 1 | 4 | |||
5 | 516 | WYŻLIC MICHAŁ | KOMOBIKE SCOTT | 1981 | M30-39 | 2 | 5 | ||||
6 | 18 | POCZOPKO ANDRZEJ | OLSZTYN | ABC OPRAWA MUZYCZNA | 1978 | M30-39 | 3 | 00:00:03 | 00:28:12,33 | 6 | |
7 | 17 | PETKA AREK | LEBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1992 | M20-29 | 2 | 00:00:01 | 00:28:13,55 | 7 | |
8 | 378 | SZMYT ARTUR | BYDGOSZCZ | SISU-OWB TEAM | 1982 | M30-39 | 4 | 00:00:00 | 00:28:23,18 | 8 | |
9 | 1 | BLUJ MIKOŁAJ | GDYNIA | VO2MAX MTB TEAM | 1993 | M20-29 | 3 | 00:00:13 | 00:28:50,00 | 9 | |
10 | 3 | BRZEZIŃSKI ARTUR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1987 | M30-39 | 5 | 00:00:09 | 00:28:51,01 | 10 | |
11 | 30 | WALKOWIAK STANISŁAW | POZNAŃ | 1983 | M30-39 | 6 | 00:00:08 | 00:28:53,05 | 11 | ||
12 | 32 | GÓRSKI MACIEJ | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LĘBORK | 1985 | M30-39 | 7 | 00:00:10 | 00:28:53,78 | 12 | |
13 | 31 | HUMIŃSKI ANDRZEJ | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | 1977 | M40-49 | 2 | 00:00:15 | 00:28:54,65 | 13 | |
14 | 170 | IWASZKO ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | BIKE BOYS CADMARIO TEAM | 1979 | M30-39 | 8 | 00:00:01 | 00:28:57,43 | 14 | |
15 | 2 | BRUNKE LESZEK | GDAŃSK | 1967 | M50-59 | 1 | 00:00:01 | 00:28:57,90 | 15 | ||
16 | 36 | LORKOWSKA WERONIKA | GDAŃSK | TEAM VERGE POLSKA | 1996 | K20-29 | 1 | 00:00:07 | 00:29:13,65 | 1 | |
17 | 25 | SZCZAWIŃSKI WITOLD | LUBAWA | TERRA LUBAVIA | 2000 | M16-19 | 2 | 00:00:05 | 00:29:15,91 | 16 | |
18 | 15 | MRÓZ KRZYSZTOF | KWIDZYN | KWIDZYN PROFESSOR.PL | 1976 | M40-49 | 3 | 00:00:03 | 00:29:16,27 | 17 | |
19 | 6 | DŁONIAK SŁAWOMIR | BOGDANY | WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM | 1959 | M50-59 | 2 | 00:00:10 | 00:29:31,66 | 18 | |
20 | 19 | PODGÓRSKI ADAM | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | 1977 | M40-49 | 4 | 00:00:11 | 00:29:32,15 | 19 | |
21 | 35 | OSTROWSKI GRZEGORZ | CHORZELE | T4B BIKE TEAM | 1961 | M50-59 | 3 | 00:00:09 | 00:29:32,77 | 20 | |
22 | 9 | KALICH ANRZEJ | RYPIN | CYKLISCI RYPIN | 1979 | M30-39 | 9 | 00:00:02 | 00:29:34,04 | 21 | |
23 | 39 | TRAWKOWSKI PAWEŁ | WARSZAWA | GO SPORT AK SPEED | 1973 | M40-49 | 5 | 00:00:19 | 00:29:44,93 | 22 | |
24 | 20 | ROGIŃSKI MARCIN | CIECHANÓW | T4B BIKE TEAM | 1977 | M40-49 | 6 | 00:00:09 | 00:29:59,05 | 23 | |
25 | 26 | SZOCH TOMASZ | BYDGOSZCZ | MROZBIKE.PL | 1975 | M40-49 | 7 | 00:00:04 | 00:30:17,25 | 24 | |
26 | 23 | SOLARSKI JAKUB | GDANSK | 1979 | M30-39 | 10 | 00:00:08 | 00:30:24,18 | 25 | ||
27 | 24 | STRZELECKI PAWEŁ | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LEBORK | 1992 | M20-29 | 4 | 00:00:04 | 00:30:27,44 | 26 | |
28 | 37 | KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW | OSTRÓDA | MTB OSTRÓDA TEAM | 1978 | M30-39 | 11 | 00:00:18 | 00:30:31,10 | 27 | |
29 | 117 | KUCZORKSA KATARZYNA | RUMIA | VO2 MAX MTB TEAM | 1985 | K30-39 | 1 | 00:00:14 | 00:30:43,24 | 2 | |
30 | 124 | RUDLICKI MACIEJ | KWIDZYN | IP KWIDZYN BIKE TEAM | 1972 | M40-49 | 8 | 00:00:13 | 00:30:46,26 | 28 | |
31 | 16 | ADAMOWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | TEAM VERGE POLSKA | 1984 | M30-39 | 12 | 00:00:08 | 00:30:55,31 | 29 | |
32 | 34 | OSTROWSKA ANNA | CHORZELE | T4B BIKE TEAM | 1961 | K50+ | 1 | 00:00:09 | 00:31:02,56 | 3 | |
33 | 12 | ŁUKASIK ARTUR | GDYNIA | 1960 | M50-59 | 4 | 00:00:10 | 00:31:10,20 | 30 | ||
34 | 4 | CZAJKOWSKI AREK | STAWIGUDA | AUTO LAND | 1979 | M30-39 | 13 | 00:00:16 | 00:31:20,35 | 31 | |
35 | 29 | STRZELECKI DANIEL | DYWITY | INETRGALAKTIK MORSY DYWITY | 1976 | M40-49 | 9 | 00:00:05 | 00:31:43,35 | 32 | |
36 | 10 | KALINOWSKI TOMASZ | IŁAWA | SUSHI GARAGE | 1981 | M30-39 | 14 | 00:00:17 | 00:32:10,93 | 33 | |
37 | 513 | JARZĄBEK BARTŁOMIEJ | KARSIN | GARDENFLORA MTB TEAM | 1980 | M30-39 | 15 | 00:00:17 | 00:32:12,67 | 34 | |
38 | 5 | CZAPLINSKI MIROSŁAW | SUSZ | 1974 | M40-49 | 10 | 00:00:07 | 00:32:32,35 | 35 | ||
39 | 14 | MALLEK TOMASZ | ŚWIECIE | 1970 | M40-49 | 11 | 00:00:21 | 00:32:34,03 | 36 | ||
40 | 8 | JAŻDŻEWSKI KRZYSZTOF | SUSZ | UKS TRS SUSZ | 1990 | M20-29 | 5 | 00:00:12 | 00:32:34,82 | 37 | |
41 | 168 | KAMIŃSKA MARTA | GDAŃSK | NEXUS TEAM | 1980 | K30-39 | 2 | 00:00:15 | 00:33:22,09 | 4 | |
42 | 7 | JAROSZEWSKI DAWID | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1983 | M30-39 | 16 | 00:00:17 | 00:33:43,19 | 38 | ||
43 | 13 | MACIEJEWSKI MARIAN | IŁAWA | 1957 | M60+ | 1 | 00:00:23 | 00:33:54,71 | 39 | ||
44 | 38 | ŁAWICKI PRZEMYSŁAW | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | TERRA LUBAVIA | 1976 | M40-49 | 12 | 00:00:23 | 00:33:57,40 | 40 | |
45 | 21 | SIEBERT KRZYSZTOF | SUSZ | MTB SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY | 1963 | M50-59 | 5 | 00:00:04 | 00:34:29,33 | 41 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 258 | LABON PIOTR | KOTEŻE | GK STG | 1988 | M20-29 | 1 | 00:00:08 | 01:10:33,19 | 01:10:41,19 | 1 | |
2 | 270 | MARKIEWICZ RADOSŁAW | POZNAŃ | RYBCZYNSKI BIKES REMMERS TP LINK TEAM | 1990 | M20-29 | 2 | 00:00:07 | 01:10:34,02 | 01:10:41,02 | 2 | |
3 | 293 | RUCZYŃSKI RADOSŁAW | ELBLĄG | HYDROPRESS KM BIKE MTB TEAM ELBLĄG | 1974 | M40-49 | 1 | 00:00:02 | 01:10:38,34 | 01:10:40,34 | 3 | |
4 | 357 | WOŁOSIUK JAROSŁAW | OLSZTYN | CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN | 1989 | M20-29 | 3 | 00:00:02 | 01:10:41,76 | 01:10:43,76 | 4 | |
5 | 517 | ŁOMNICKI MICHAŁ | KWIDZYN | MTB KWIDZYN TEAM | 1979 | M30-39 | 1 | 00:00:03 | 01:10:41,83 | 01:10:44,83 | 5 | |
6 | 243 | KLEKOWSKI ADRIAN | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN | 1986 | M30-39 | 2 | 00:00:06 | 01:10:43,80 | 01:10:49,80 | 6 | |
7 | 276 | MRÓZ PATRYK | PRUSZCZ GDAŃSKI | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | 1990 | M20-29 | 4 | 00:00:01 | 01:10:44,86 | 01:10:45,86 | 7 | |
8 | 303 | STYCZEŃ ROMAN | ELBLĄG | HYDROPRESS KM BIKE TEAM ELBLĄG | 1971 | M40-49 | 2 | 00:00:03 | 01:10:45,90 | 01:10:48,90 | 8 | |
9 | 346 | GALICKI BARTŁOMIEJ | KWIDZYN | MTB KWIDZYN TEAM | 1980 | M30-39 | 3 | 00:00:02 | 01:10:51,56 | 01:10:53,56 | 9 | |
10 | 206 | BIŃCZAK ARKADIUSZ | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN | 1978 | M30-39 | 4 | 00:00:06 | 01:10:55,23 | 01:11:01,23 | 10 | |
11 | 345 | KWIATKOWSKI MIROSŁAW | KWIDZYN | MTB KWIDZYN TEAM | 1978 | M30-39 | 5 | 00:00:06 | 01:11:01,62 | 01:11:07,62 | 11 | |
12 | 204 | BERENT MARIUSZ | SADLINKI | CYKLO KWIDZYN | 1986 | M30-39 | 6 | 00:00:07 | 01:11:13,76 | 01:11:20,76 | 12 | |
13 | 298 | SIEMIENAS ANDRZEJ | MŁYNARY | EUS | 1986 | M30-39 | 7 | 00:00:06 | 01:11:42,48 | 01:11:48,48 | 13 | |
14 | 274 | MOCH PAWEŁ | KWIDZYN | AKJ KWIDZYN | 1991 | M20-29 | 5 | 00:00:07 | 01:13:04,54 | 01:13:11,54 | 14 | |
15 | 46 | RYDEL WIKTOR | KWIDZYN | AKJ KWIDZYN | 1973 | M40-49 | 3 | 00:00:04 | 01:13:05,59 | 01:13:09,59 | 15 | |
16 | 359 | KOWALSKI SZYMON | WĄBRZEŹNO | 2001 | M16-19 | 1 | 00:00:03 | 01:13:30,19 | 01:13:33,19 | 16 | ||
17 | 374 | OLPETER ADAM | KWIDZYN | AKJ KWIDZYN | 1969 | M40-49 | 4 | 00:00:10 | 01:13:47,99 | 01:13:57,99 | 17 | |
18 | 201 | BARAN JACEK | PRABUTY | 1982 | M30-39 | 8 | 00:00:19 | 01:13:54,90 | 01:14:13,90 | 18 | ||
19 | 361 | DEMBIŃSKI HENRYK | IŁAWA | LKK ZIEMIA LUBAWSKA | 1958 | M50-59 | 1 | 00:00:02 | 01:14:05,76 | 01:14:07,76 | 19 | |
20 | 338 | WĘGIER ARKADIUSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | 1977 | M40-49 | 5 | 00:00:02 | 01:14:07,45 | 01:14:09,45 | 20 | |
21 | 247 | KOŁECKI MICHAŁ | IŁAWA | TRI NEGU | 1995 | M20-29 | 6 | 00:00:18 | 01:15:30,05 | 01:15:48,05 | 21 | |
22 | 290 | ROMANOWSKI JAROSŁAW | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1977 | M40-49 | 6 | 00:00:09 | 01:15:34,19 | 01:15:43,19 | 22 | |
23 | 301 | SOKOLNICKI SŁAWOMIR | CIECHANÓW | T4B BIKE TEAM | 1966 | M50-59 | 2 | 00:00:04 | 01:15:46,06 | 01:15:50,06 | 23 | |
24 | 45 | OLEWNIK PIOTR | ELBLĄG | KLAPKI KUBOTA | 1977 | M40-49 | 7 | 00:00:02 | 01:15:49,51 | 01:15:51,51 | 24 | |
25 | 241 | KAMROWSKI SŁAWEK | GRUDZIĄDZ | BIKE OR DIE | 1985 | M30-39 | 9 | 00:00:22 | 01:15:53,97 | 01:16:15,97 | 25 | |
26 | 11 | KOZAKOWSKI TOMASZ | KWIDZYN | OMIDA CYCLO TEAM | 1975 | M40-49 | 8 | 00:00:03 | 01:15:58,92 | 01:16:01,92 | 26 | |
27 | 202 | BARANOWSKI FILIP | PRABUTY | 1998 | M16-19 | 2 | 00:00:06 | 01:16:07,66 | 01:16:13,66 | 27 | ||
28 | 341 | RYPIŃSKI MACIEJ | OLSZTYN | AKDAEMIA KOLARSTWA OLSZTYN | 1980 | M30-39 | 10 | 00:00:02 | 01:16:38,55 | 01:16:40,55 | 28 | |
29 | 332 | ŻUŁMA DANIEL | KWIDZYN | 1970 | M40-49 | 9 | 00:00:10 | 01:17:11,71 | 01:17:21,71 | 29 | ||
30 | 373 | MALISZEWSKI JAKUB | KWIDZYN | AKJ KWIDZYN | 1981 | M30-39 | 11 | 00:00:07 | 01:17:12,88 | 01:17:19,88 | 30 | |
31 | 353 | GAĆKOWSKI KRZYSZTOF | IŁAWA | LKK ZIEMIA LUBAWSKA | 1959 | M50-59 | 3 | 00:00:04 | 01:17:16,01 | 01:17:20,01 | 31 | |
32 | 248 | KOPEĆ MICHAŁ | JONKOWO | 1991 | M20-29 | 7 | 00:00:23 | 01:17:48,62 | 01:18:11,62 | 32 | ||
33 | 295 | SĄSIADEK CEZARY | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | 1981 | M30-39 | 12 | 00:00:13 | 01:17:54,71 | 01:18:07,71 | 33 | |
34 | 344 | KŁUBA SŁAWOMIR | SUSZ | 20 BZ | 1990 | M20-29 | 8 | 00:00:21 | 01:17:57,64 | 01:18:18,64 | 34 | |
35 | 263 | LORKOWSKA BOŻENA | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | 1993 | K20-29 | 1 | 00:00:10 | 01:17:58,01 | 01:18:08,01 | 1 | |
36 | 231 | IGNASZAK ROBERT | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | 1972 | M40-49 | 10 | 00:00:10 | 01:18:12,00 | 01:18:22,00 | 35 | |
37 | 294 | RZESZUTEK ZOFIA | SIERAKOWICE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1997 | K20-29 | 2 | 00:00:13 | 01:18:18,60 | 01:18:31,60 | 2 | |
38 | 203 | BATOR JAROSŁAW | KOTEŻE | GK STG | 1984 | M30-39 | 13 | 00:00:09 | 01:18:31,42 | 01:18:40,42 | 36 | |
39 | 232 | JASIŃSKI MARCIN | LUBAWA | SALON ROWEROWY KOLARZJAŚ | 1985 | M30-39 | 14 | 00:00:04 | 01:18:45,30 | 01:18:49,30 | 37 | |
40 | 299 | SKIERKA DARIUSZ | ŁĘCZYCE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1998 | M16-19 | 3 | 00:00:02 | 01:18:47,16 | 01:18:49,16 | 38 | |
41 | 216 | CZAPLIŃSKI PRZEMYSŁAW | ILAWA | 1977 | M40-49 | 11 | 00:00:09 | 01:18:55,92 | 01:19:04,92 | 39 | ||
42 | 219 | DRASZEWSKI KRZYSZTOF | IŁAWA | ORKA MASTERS IŁAWA | 1977 | M40-49 | 12 | 00:00:07 | 01:18:56,26 | 01:19:03,26 | 40 | |
43 | 339 | KACA KRZYSZTOF | SUSZ | UKS TRS SUSZ | 1977 | M40-49 | 13 | 00:00:06 | 01:18:57,04 | 01:19:03,04 | 41 | |
44 | 297 | SIEMIANOWSKI SŁAWOMIR | SUSZ | UKS TRS SUSZ | 1975 | M40-49 | 14 | 00:00:10 | 01:19:09,38 | 01:19:19,38 | 42 | |
45 | 235 | JAWORSKI BARTOSZ | KWIDZYN | 1985 | M30-39 | 15 | 00:00:10 | 01:19:29,24 | 01:19:39,24 | 43 | ||
46 | 245 | KŁODAWSKI ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1967 | M50-59 | 4 | 00:00:14 | 01:19:29,71 | 01:19:43,71 | 44 | ||
47 | 291 | ROMPALSKI DARIUSZ | ŚWIECIE | KLUCZ KOLARSKI WDA ŚWIECIE | 1974 | M40-49 | 15 | 00:00:06 | 01:19:35,94 | 01:19:41,94 | 45 | |
48 | 302 | STORMA KAROL | GRUDZIĄDZ | BIKE OR DIE | 1986 | M30-39 | 16 | 00:00:21 | 01:19:58,75 | 01:20:19,75 | 46 | |
49 | 313 | KOŁATKA ANIA | IŁAWA | ORKA IŁAWA | 1999 | K16-19 | 1 | 00:00:11 | 01:20:02,09 | 01:20:13,09 | 3 | |
50 | 439 | KISIEL MARIUSZ | IŁAWA | BRDUO ILAWA | 1986 | M30-39 | 17 | 00:00:03 | 01:20:18,83 | 01:20:21,83 | 47 | |
51 | 208 | BLUJ ROMAN | GDYNIA | VO2MAX MTB TEAM | 1960 | M50-59 | 5 | 00:00:11 | 01:20:27,31 | 01:20:38,31 | 48 | |
52 | 279 | OLSZEWSKI KAMIL | GRUDZIĄDZ | ROWEROWYGRUDZIADZ.PL | 1988 | M20-29 | 9 | 00:00:12 | 01:20:36,90 | 01:20:48,90 | 49 | |
53 | 372 | KOPKA DARIUSZ | KWIDZYN | AKJ KWIDZYN | 1977 | M40-49 | 16 | 00:00:09 | 01:20:41,93 | 01:20:50,93 | 50 | |
54 | 312 | SZAJKOWSKI TOMASZ | TCZEW | TCZWSKI KLUB ROWEROWY | 1955 | M60+ | 1 | 00:00:08 | 01:20:43,62 | 01:20:51,62 | 51 | |
55 | 259 | LEMKOWSKI RAFAŁ | RAKOWIEC | CYKLO KWIDZYN | 1984 | M30-39 | 18 | 00:00:04 | 01:20:46,23 | 01:20:50,23 | 52 | |
56 | 331 | ŻUCZEK ARKADIUSZ | SUCHY DWÓR | 1972 | M40-49 | 17 | 00:00:08 | 01:21:05,99 | 01:21:13,99 | 53 | ||
57 | 264 | LORKOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | 1973 | M40-49 | 18 | 00:00:07 | 01:21:07,35 | 01:21:14,35 | 54 | |
58 | 262 | LORKOWSKA BEATA | GDAŃSK | BELTA TEAM GDAŃSK | 1973 | K40-49 | 1 | 00:00:07 | 01:21:08,49 | 01:21:15,49 | 4 | |
59 | 157 | SZERSZEŃ MICHAŁ | KWIDZYN | P.P.H.U ARTPOL KWIDZYN | 1992 | M20-29 | 10 | 00:00:38 | 01:21:22,85 | 01:22:00,85 | 55 | |
60 | 362 | ŻEBROWSKI JĘDRZEJ | OSTRÓDA | MTB OSTRÓDA TEAM | 2000 | M16-19 | 4 | 00:00:26 | 01:21:32,11 | 01:21:58,11 | 56 | |
61 | 317 | SZYMAŃSKI PAWEŁ | KWIDZYN | 1976 | M40-49 | 19 | 00:00:20 | 01:21:42,21 | 01:22:02,21 | 57 | ||
62 | 287 | PRZYGODA MARIUSZ | PASŁĘK | MUSTANG TEAM PASŁĘK | 1979 | M30-39 | 19 | 00:00:14 | 01:21:43,94 | 01:21:57,94 | 58 | |
63 | 257 | KRZEMIŃSKI DANIEL | TORUŃ | SPINBIKE | 1982 | M30-39 | 20 | 00:00:32 | 01:22:01,46 | 01:22:33,46 | 59 | |
64 | 230 | GURZYŃSKI ADAM | SUSZ | 1987 | M30-39 | 21 | 00:00:09 | 01:22:11,91 | 01:22:20,91 | 60 | ||
65 | 271 | MAZIŃSKI ZBIGNIEW | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY-MTB SUSZ | 1968 | M40-49 | 20 | 00:00:08 | 01:22:26,74 | 01:22:34,74 | 61 | |
66 | 316 | SZULCZYK BENEDYKT | PSZCZOLKI | G.K. " GRYF" TCZEW | 1952 | M60+ | 2 | 00:00:05 | 01:22:29,44 | 01:22:34,44 | 62 | |
67 | 343 | BEDNARCZYK MARCIN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1980 | M30-39 | 22 | 00:00:20 | 01:22:38,50 | 01:22:58,50 | 63 | ||
68 | 227 | GRUBBA MAREK | KORONOWO | MROZBIKE.PL | 1979 | M30-39 | 23 | 00:00:06 | 01:22:53,84 | 01:22:59,84 | 64 | |
69 | 325 | WŁODARCZYK KRZYSZTOF | PRABUTY | SKLEP ROWEROWY PRABUTY | 1987 | M30-39 | 24 | 00:00:09 | 01:23:02,64 | 01:23:11,64 | 65 | |
70 | 300 | SLIPCEWICZ TOMASZ | RAKOWIEC | 1970 | M40-49 | 21 | 00:00:15 | 01:23:17,20 | 01:23:32,20 | 66 | ||
71 | 210 | BRUDEREK DANIEL | GDAŃSK | 1986 | M30-39 | 25 | 00:00:11 | 01:23:22,91 | 01:23:33,91 | 67 | ||
72 | 368 | RATKOWSKI SŁAWOMIR | ŚWIECIE | HAS TEAM | 1974 | M40-49 | 22 | 00:00:24 | 01:23:41,96 | 01:24:05,96 | 68 | |
73 | 256 | KRAWCZUK PIOTR | TORUŃ | 1982 | M30-39 | 26 | 00:00:33 | 01:23:45,94 | 01:24:18,94 | 69 | ||
74 | 252 | KOWALSKI ANDRZEJ | IŁAWA | KOWALIK TEAM | 1972 | M40-49 | 23 | 00:00:29 | 01:23:51,34 | 01:24:20,34 | 70 | |
75 | 416 | STEFFEN PAWEŁ | SAMBOWO | MTB OSTRÓDA TEAM | 1999 | M16-19 | 5 | 00:00:28 | 01:24:05,82 | 01:24:33,82 | 71 | |
76 | 273 | MISZEWSKI MICHAŁ | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | 1970 | M40-49 | 24 | 00:00:09 | 01:24:24,04 | 01:24:33,04 | 72 | |
77 | 214 | CEBULA KRZYSZTOF | KARCZEMKI | BELTA TEAM GDAŃSK | 1977 | M40-49 | 25 | 00:00:12 | 01:24:35,24 | 01:24:47,24 | 73 | |
78 | 213 | CEBULA JUSTYNA | KARCZEMKI | BELTA TEAM GDAŃSK | 2001 | K16-19 | 2 | 00:00:11 | 01:24:38,60 | 01:24:49,60 | 5 | |
79 | 282 | PETRYCZKO IGOR | CIECHANÓW | T4B BIKE TEAM | 1979 | M30-39 | 27 | 00:00:18 | 01:25:05,72 | 01:25:23,72 | 74 | |
80 | 275 | MOWIŃSKI ADAM | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1975 | M40-49 | 26 | 00:00:18 | 01:25:25,08 | 01:25:43,08 | 75 | ||
81 | 335 | CZERWIŃSKI PAWEŁ | SUSZ | SIELEK | 1981 | M30-39 | 28 | 00:00:14 | 01:25:46,29 | 01:26:00,29 | 76 | |
82 | 320 | TOMASZEWSKI PIOTR | KWIDZYN | KWIDZYN | 1969 | M40-49 | 27 | 00:00:05 | 01:25:54,00 | 01:25:59,00 | 77 | |
83 | 266 | ŁABUDA DARIUSZ | IŁAWA | SPÓŁDZIELNIA ROWEROWA | 1980 | M30-39 | 29 | 00:00:30 | 01:26:02,89 | 01:26:32,89 | 78 | |
84 | 307 | SUŁOWSKI KRZYSZTOF | RYN | 1973 | M40-49 | 28 | 00:00:27 | 01:26:18,08 | 01:26:45,08 | 79 | ||
85 | 529 | PITUCH SŁAWOMIR | BYTÓW | EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM | 1985 | M30-39 | 30 | 00:00:14 | 01:26:19,39 | 01:26:33,39 | 80 | |
86 | 49 | BIEGAJSKI ARKADIUSZ | BRATIAN | 1979 | M30-39 | 31 | 00:00:21 | 01:26:35,18 | 01:26:56,18 | 81 | ||
87 | 296 | SEŃKO PIOTR | MALBORK | ACTIVE MALBORK | 1979 | M30-39 | 32 | 00:00:24 | 01:26:41,22 | 01:27:05,22 | 82 | |
88 | 369 | ROPPEL RAFAŁ | GDYNIA | 1980 | M30-39 | 33 | 00:00:20 | 01:26:42,95 | 01:27:02,95 | 83 | ||
89 | 284 | PIŁAT HENRYK | BIAŁE BŁOTO | 1957 | M60+ | 3 | 00:00:30 | 01:26:51,68 | 01:27:21,68 | 84 | ||
90 | 260 | LEWANDOWSKI PAWEŁ | IŁAWA | SPOŁDZIELNIA ROWEROWA | 1984 | M30-39 | 34 | 00:00:31 | 01:27:07,84 | 01:27:38,84 | 85 | |
91 | 42 | PIASECKI KRZYSZTOF | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | 1973 | M40-49 | 29 | 00:00:31 | 01:27:19,43 | 01:27:50,43 | 86 | |
92 | 220 | DYLEWSKI PIOTR | ELBLAG | GRUPA ROWEROWA STOP | 1973 | M40-49 | 30 | 00:00:26 | 01:27:25,32 | 01:27:51,32 | 87 | |
93 | 333 | LEWANDOWSKI MARCIN | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1979 | M30-39 | 35 | 00:00:17 | 01:27:39,77 | 01:27:56,77 | 88 | |
94 | 277 | NIESIOBĘDZKI GRZEGORZ | LUBAWA | 1974 | M40-49 | 31 | 00:00:14 | 01:27:45,32 | 01:27:59,32 | 89 | ||
95 | 308 | SUSKI MARIUSZ PAWEŁ | SUSZ | PYTEK ONE TEAM | 1976 | M40-49 | 32 | 00:00:22 | 01:27:49,15 | 01:28:11,15 | 90 | |
96 | 236 | JAWORSKI TOMASZ | SULNOWO | JAWORY | 1979 | M30-39 | 36 | 00:00:15 | 01:27:49,87 | 01:28:04,87 | 91 | |
97 | 514 | MAŃKOWSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | 1959 | M50-59 | 6 | 00:00:16 | 01:27:50,25 | 01:28:06,25 | 92 | ||
98 | 144 | CZAJKA KRZYSZTOF | KWIDZYN | MALDOM | 1970 | M40-49 | 33 | 00:00:22 | 01:27:52,72 | 01:28:14,72 | 93 | |
99 | 253 | KOZIBSKI JAKUB | SUSZ | SUSZ | 2001 | M16-19 | 6 | 00:00:20 | 01:28:01,71 | 01:28:21,71 | 94 | |
100 | 40 | WILLMA ANDRZEJ | CZACHOWO | TRAKTOR TEAM KWIDZYN | 1966 | M50-59 | 7 | 00:00:16 | 01:28:13,04 | 01:28:29,04 | 95 | |
101 | 221 | FIEDOREK PIOTR | BYDGOSZCZ | CYKLO BYDGOSZCZ | 1987 | M30-39 | 37 | 00:00:30 | 01:28:18,14 | 01:28:48,14 | 96 | |
102 | 323 | WIŚNIEWSKI DAWID | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ / UKS TRS SUSZ | 1982 | M30-39 | 38 | 00:00:07 | 01:28:22,88 | 01:28:29,88 | 97 | |
103 | 315 | SZUL BARTŁOMIEJ | GDYNIA | 1979 | M30-39 | 39 | 00:00:17 | 01:28:42,70 | 01:28:59,70 | 98 | ||
104 | 512 | BEŃ GRZEGORZ | OLSZTYN | RANT BARTOSZYCE | 1987 | M30-39 | 40 | 00:00:28 | 01:28:52,88 | 01:29:20,88 | 99 | |
105 | 348 | NIEDBALSKI ARTUR | KWIDZYN | AGROLOK SPORT TEAM | 1976 | M40-49 | 34 | 00:00:08 | 01:29:02,46 | 01:29:10,46 | 100 | |
106 | 238 | JESIONOWSKI MARIUSZ | ŚWIECIE | MTB ELDAR SWIECIE | 1973 | M40-49 | 35 | 00:00:22 | 01:29:08,27 | 01:29:30,27 | 101 | |
107 | 281 | PEPLIŃSKI DANIEL | ŚWIECIE | BLACKRAM TEAM | 1976 | M40-49 | 36 | 00:00:14 | 01:29:13,49 | 01:29:27,49 | 102 | |
108 | 240 | JURKIEWICZ-PISARSKA IWONA | STAROGARD GDAŃSKI | 1971 | K40-49 | 2 | 00:00:08 | 01:29:26,37 | 01:29:34,37 | 6 | ||
109 | 244 | KLONOWSKI ŁUKASZ | IŁAWA | ZENO TEAM | 1984 | M30-39 | 41 | 00:00:30 | 01:29:26,61 | 01:29:56,61 | 103 | |
110 | 225 | GÓRSKI ŁUKASZ | IŁAWA | 1984 | M30-39 | 42 | 00:00:23 | 01:29:29,91 | 01:29:52,91 | 104 | ||
111 | 224 | GŁODOWSKI TOMASZ | KWIDZYN | 1960 | M50-59 | 8 | 00:00:24 | 01:29:30,14 | 01:29:54,14 | 105 | ||
112 | 322 | WEISBRÓT FABIAN | ŚWIECIE | 1989 | M20-29 | 11 | 00:00:24 | 01:30:33,31 | 01:30:57,31 | 106 | ||
113 | 351 | GAJEWSKI SEBASTIAN | ELBLĄG | HYDROPRESS KM BIKE TEAM ELBLĄG | 1976 | M40-49 | 37 | 00:00:22 | 01:31:24,33 | 01:31:46,33 | 107 | |
114 | 217 | CZAPLIŃSKI TOMASZ | SUSZ | 1987 | M30-39 | 43 | 00:00:15 | 01:31:28,53 | 01:31:43,53 | 108 | ||
115 | 354 | OŁDZIEJEWSKI MARCIN | NOWY STAW | 1975 | M40-49 | 38 | 00:00:27 | 01:31:52,86 | 01:32:19,86 | 109 | ||
116 | 349 | WIŚNIEWSKI DANIEL | MALBORK | 1977 | M40-49 | 39 | 00:00:29 | 01:31:54,05 | 01:32:23,05 | 110 | ||
117 | 510 | ZUREL WALDEMAR | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | 1958 | M50-59 | 9 | 00:00:34 | 01:32:04,21 | 01:32:38,21 | 111 | |
118 | 255 | KRAJNIK WOJCIECH | GRUDZIĄDZ | 1980 | M30-39 | 44 | 00:00:35 | 01:32:04,35 | 01:32:39,35 | 112 | ||
119 | 254 | KOZŁOWSKI ANDRZEJ | KORZENIEWO | DZIARSKI TATKO MTB | 1979 | M30-39 | 45 | 00:00:23 | 01:32:46,99 | 01:33:09,99 | 113 | |
120 | 261 | LEWANDOWSKI ROBERT | TORUŃ | #ADR! | 1980 | M30-39 | 46 | 00:00:17 | 01:32:48,37 | 01:33:05,37 | 114 | |
121 | 318 | SZYNKIEWICZ JANUSZ | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN | 1959 | M50-59 | 10 | 00:00:18 | 01:33:09,78 | 01:33:27,78 | 115 | |
122 | 47 | ZIELIŃSKI HENRYK | KWIDZYN | CYCLOKWIDZYN | 1952 | M60+ | 4 | 00:00:18 | 01:33:10,09 | 01:33:28,09 | 116 | |
123 | 367 | RATKOWSKI MARCIN | ŚWIECIE | HAS TEAM | 2003 | M0 | 1 | 00:00:25 | 01:33:18,45 | 01:33:43,45 | 117 | |
124 | 350 | KAWECKI ŁUKASZ | TLEŃ | 1991 | M20-29 | 12 | 00:00:28 | 01:33:21,10 | 01:33:49,10 | 118 | ||
125 | 218 | CZERWIŃSKA BOŻENA | RAKOWIEC | 1971 | K40-49 | 3 | 00:00:16 | 01:33:42,15 | 01:33:58,15 | 7 | ||
126 | 242 | KLASA-LEWANDOWSKA MAGDALENA | TORUŃ | MOTO-SPEC TORUŃ | 1982 | K30-39 | 1 | 00:00:16 | 01:34:05,70 | 01:34:21,70 | 8 | |
127 | 352 | WNUK JAROSŁAW | KWIDZYN | CYCLOKWIDZYN | 1972 | M40-49 | 40 | 00:00:05 | 01:34:05,76 | 01:34:10,76 | 119 | |
128 | 363 | MICHALAK MARIANNA | ŚWIECIE | HAS TEAM | 1985 | K30-39 | 2 | 00:00:26 | 01:34:22,75 | 01:34:48,75 | 9 | |
129 | 360 | NIEDZIALEK KAROL | SUSZ | NIEDZIALEK TEAM | 1982 | M30-39 | 47 | 00:00:12 | 01:34:33,10 | 01:34:45,10 | 120 | |
130 | 347 | ZDZICHOWSKI PIOTR | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1963 | M50-59 | 11 | 00:00:13 | 01:35:34,12 | 01:35:47,12 | 121 | |
131 | 223 | GIZELA MICHAŁ | KARTUZY | 1980 | M30-39 | 48 | 00:00:32 | 01:35:59,82 | 01:36:31,82 | 122 | ||
132 | 364 | MROCZEK KRZYSZTOF | DANKOWO | IP KWIDZYN BIKE TEAM | 1975 | M40-49 | 41 | 00:00:24 | 01:36:04,86 | 01:36:28,86 | 123 | |
133 | 269 | MARCHLEWSKI MARCIN | GRABOWO | SALON ROWEROWY KOLARZ JAŚ | 2000 | M16-19 | 7 | 00:00:04 | 01:36:32,24 | 01:36:36,24 | 124 | |
134 | 340 | KAMROWSKI ROBERT | TCZEW | 1978 | M30-39 | 49 | 00:00:35 | 01:36:35,51 | 01:37:10,51 | 125 | ||
135 | 358 | KAMIŃSKI PIOTR | WĄBRZEŹNO | KOMOBIKE SCOTT | 2001 | M16-19 | 8 | 00:00:02 | 01:37:00,80 | 01:37:02,80 | 126 | |
136 | 286 | PRÓCHNICKI MICHAŁ | PRABUTY | 2002 | M0 | 2 | 00:00:29 | 01:37:12,91 | 01:37:41,91 | 127 | ||
137 | 336 | MARGALSKI MARCIN | GDAŃSK | 1983 | M30-39 | 50 | 00:00:34 | 01:37:14,81 | 01:37:48,81 | 128 | ||
138 | 133 | KREJZA IRENEUSZ | SKARŻYNEK | T4B BIKE TEAM | 1957 | M60+ | 5 | 00:00:10 | 01:37:19,71 | 01:37:29,71 | 129 | |
139 | 239 | JURKIEWICZ HUBERT | SUSZ | PIECHOTKA TEAM | 2002 | M0 | 3 | 00:00:27 | 01:37:22,44 | 01:37:49,44 | 130 | |
140 | 321 | TRACZYK MICHAL | SUSZ | 1991 | M20-29 | 13 | 00:00:22 | 01:37:37,42 | 01:37:59,42 | 131 | ||
141 | 310 | SZAGAŁA PIOTR | SUSZ | KS UNIA SUSZ | 1989 | M20-29 | 14 | 00:00:23 | 01:37:40,41 | 01:38:03,41 | 132 | |
142 | 304 | SUCHOMSKI DAMIAN | ŚWIEKATOWO | OPENTAX24.PL | 2000 | M16-19 | 9 | 00:00:20 | 01:37:42,13 | 01:38:02,13 | 133 | |
143 | 268 | MALLEK KAMILLA | ŚWIECIE | 1977 | K40-49 | 4 | 00:00:15 | 01:37:46,39 | 01:38:01,39 | 10 | ||
144 | 370 | JONATOWSKI ZYGMUNT | MALBORK | 1950 | M60+ | 6 | 00:00:31 | 01:37:57,94 | 01:38:28,94 | 134 | ||
145 | 305 | SUCHOMSKI MAREK | ŚWIEKATOWO | OPENTAX24.PL | 1975 | M40-49 | 42 | 00:00:21 | 01:38:05,89 | 01:38:26,89 | 135 | |
146 | 41 | DABROWSKI ROBERT | KWIDZYN | LARDT TEAM | 1989 | M20-29 | 15 | 00:00:33 | 01:38:25,56 | 01:38:58,56 | 136 | |
147 | 209 | BRODZIK PAULINA | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1978 | K30-39 | 3 | 00:00:13 | 01:38:50,71 | 01:39:03,71 | 11 | ||
148 | 337 | JASTRZĘBSKI MARCIN | GDAŃSK | QUICK STEP FLOORA | 1976 | M40-49 | 43 | 00:00:05 | 01:38:51,90 | 01:38:56,90 | 137 | |
149 | 285 | PIOTROWSKA AGNIESZKA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1973 | K40-49 | 5 | 00:00:25 | 01:38:52,98 | 01:39:17,98 | 12 | |
150 | 329 | ZAKRZEWSKA BEATA | ROKOCIN | 1984 | K30-39 | 4 | 00:00:10 | 01:39:05,89 | 01:39:15,89 | 13 | ||
151 | 330 | ZNACZKO ALEKSANDER | ŚWIECIE | 2003 | M0 | 4 | 00:00:05 | 01:39:08,33 | 01:39:13,33 | 138 | ||
152 | 171 | MĄDRA AGNIESZKA | SUSZ | 1995 | K20-29 | 3 | 00:00:15 | 01:39:18,62 | 01:39:33,62 | 14 | ||
153 | 246 | KOŁATKA DANUTA | IŁAWA | IŁAWA BIEGA | 1970 | K40-49 | 6 | 00:00:22 | 01:39:37,29 | 01:39:59,29 | 15 | |
154 | 226 | GRANICA MAREK | IŁAWA | AMEX-BĄCZEK | 1966 | M50-59 | 12 | 00:00:40 | 01:39:45,99 | 01:40:25,99 | 139 | |
155 | 311 | SZAGAŁA STANISŁAW | SUSZ | SZAGAŁA TEAM | 1969 | M40-49 | 44 | 00:00:18 | 01:40:21,22 | 01:40:39,22 | 140 | |
156 | 283 | PIECHNA JAROSŁAW | ŚWIECIE | 1980 | M30-39 | 51 | 00:00:36 | 01:40:45,73 | 01:41:21,73 | 141 | ||
157 | 272 | MĄCZEWSKA MARZENA | GRUDZIĄDZ | RAZEM | 1969 | K40-49 | 7 | 00:00:34 | 01:40:47,35 | 01:41:21,35 | 16 | |
158 | 356 | WILK CEZARY | PASŁĘK | 1973 | M40-49 | 45 | 00:00:29 | 01:40:51,03 | 01:41:20,03 | 142 | ||
159 | 355 | WILK ZUZANNA | PASŁĘK | 2001 | K16-19 | 3 | 00:00:28 | 01:40:51,63 | 01:41:19,63 | 17 | ||
160 | 251 | KOWALCZEWSKA JOANNA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1976 | K40-49 | 8 | 00:00:23 | 01:40:58,61 | 01:41:21,61 | 18 | |
161 | 334 | SOBUCKI TOMASZ | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1976 | M40-49 | 46 | 00:00:16 | 01:41:02,02 | 01:41:18,02 | 143 | |
162 | 249 | MATUSZEWSKI ADRIAN | ŚWIECIE | BLACKRAM TEAM | 1974 | M40-49 | 47 | 00:00:15 | 01:41:05,66 | 01:41:20,66 | 144 | |
163 | 289 | ROGALA KRZYSZTOF | SUSZ | 1979 | M30-39 | 52 | 00:00:13 | 01:41:07,12 | 01:41:20,12 | 145 | ||
164 | 309 | SZAGAŁA PATRYCJA | SUSZ | SZAGAŁA TEAM | 2001 | K16-19 | 4 | 00:00:19 | 01:41:28,02 | 01:41:47,02 | 19 | |
165 | 306 | SUGALSKA BEATA | BRODNICA | ZENOTEAM | 1985 | K30-39 | 5 | 00:00:31 | 01:42:39,85 | 01:43:10,85 | 20 | |
166 | 292 | RUCZYŃSKI ARKADIUSZ | ELBLĄG | HYDROPRESS KM BIKE MTB TEAM ELBLĄG | 1972 | M40-49 | 48 | 00:00:02 | 01:42:51,88 | 01:42:53,88 | 146 | |
167 | 265 | LUBIŃSKA ALEKSANDRA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1990 | K20-29 | 4 | 00:00:26 | 01:43:18,41 | 01:43:44,41 | 21 | |
168 | 233 | JAWORSKA JOANNA | SUSZ | AGROLOK SPORT TEAM | 1976 | K40-49 | 9 | 00:00:28 | 01:43:23,60 | 01:43:51,60 | 22 | |
169 | 365 | PESSEL MARCIN | ŚWIECIE | HAS TEAM | 1980 | M30-39 | 53 | 00:00:25 | 01:46:02,81 | 01:46:27,81 | 147 | |
170 | 314 | SZEFLER PIOTR | ŚWIECIE | 1990 | M20-29 | 16 | 00:00:25 | 01:46:10,95 | 01:46:35,95 | 148 | ||
171 | 371 | KOPKA WERONIKA | KWIDZYN | AKJ KWIDZYN | 1999 | K16-19 | 5 | 00:00:11 | 01:46:35,79 | 01:46:46,79 | 23 | |
172 | 228 | GRUNDMAN DARIUSZ | TCZEW | SALON ROWEROWY BOGDAN BONDARIEV | 1989 | M20-29 | 17 | 00:00:35 | 01:46:42,24 | 01:47:17,24 | 149 | |
173 | 215 | CZAPLIŃSKA ELŻBIETA | IŁAWA | 1975 | K40-49 | 10 | 00:00:27 | 01:46:49,67 | 01:47:16,67 | 24 | ||
174 | 237 | JESIONOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | MTB ELDAR SWIECIE | 1978 | K30-39 | 6 | 00:00:21 | 01:48:15,28 | 01:48:36,28 | 25 | |
175 | 342 | MIERZYŃSKI MARCIN | NIPKOWIE | NIPKOWIE | 1986 | M30-39 | 54 | 00:00:32 | 01:48:59,96 | 01:49:31,96 | 150 | |
176 | 222 | FIGAC BOGUSŁAW | SUSZ | TKKF SUSZ | 1958 | M50-59 | 13 | 00:00:13 | 01:49:38,18 | 01:49:51,18 | 151 | |
177 | 229 | GUDYKA PRZEMYSLAW | PSZCZOLKI | 1979 | M30-39 | 55 | 00:00:38 | 01:49:42,28 | 01:50:20,28 | 152 | ||
178 | 234 | JAWORSKA MONIKA | SULNOWO | JAWORY | 1980 | K30-39 | 7 | 00:00:17 | 01:51:19,38 | 01:51:36,38 | 26 | |
179 | 509 | ZUREL ANNA | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | 1979 | K30-39 | 8 | 00:00:36 | 01:52:15,96 | 01:52:51,96 | 27 | |
180 | 205 | BIAŁEK KRZYSZTOF | SUSZ | 1980 | M30-39 | 56 | 00:00:14 | 01:52:17,59 | 01:52:31,59 | 153 | ||
181 | 319 | TECŁAW AGATA | IŁAWA | BR DUO MTB TEAM | 1981 | K30-39 | 9 | 00:00:20 | 01:52:38,90 | 01:52:58,90 | 28 | |
182 | 327 | WOŁOSZCZAKIEWICZ ZENON | IŁAWA | ZENO TEAM | 1958 | M50-59 | 14 | 00:00:32 | 01:52:39,35 | 01:53:11,35 | 154 | |
183 | 211 | BUCHALSKI PIOTR | IŁAWA | BR DUO MTB TEAM IŁAWA | 1992 | M20-29 | 18 | 00:00:19 | 01:52:40,02 | 01:52:59,02 | 155 | |
184 | 267 | ŁUKASIK RENATA | GDYNIA | 1961 | K50+ | 1 | 00:00:26 | 01:59:40,20 | 02:00:06,20 | 29 | ||
185 | 126 | MARCINKOWSKA BARBARA | KAROLEWO | 1980 | K30-39 | 10 | 00:00:36 | 02:01:41,43 | 02:02:17,43 | 30 | ||
186 | 127 | MARCINKOWSKI JÓZEF | KAROLEWO | 1973 | M40-49 | 49 | 00:00:35 | 02:01:42,30 | 02:02:17,30 | 156 | ||
187 | 250 | KOTŁOWSKI KRZYSZTOF | IŁAWA | ZENOTEAM | 1978 | M30-39 | 57 | 00:00:32 | 02:02:19,29 | 02:02:51,29 | 157 | |
188 | 366 | RODAK NATALIA | RÓŻANKI | 1994 | K20-29 | 5 | 00:00:30 | 02:03:32,87 | 02:04:02,87 | 31 | ||
189 | 280 | PĄCZKOWSKI PAWEŁ | KWIDZYN | IP KWIDZYN BIKE TEAM | 1984 | M30-39 | 58 | 00:00:04 | 02:05:33,74 | 02:05:37,74 | 158 | |
190 | 328 | WYSOCKI MATEUSZ | PIÓRKOWO 2A | 2003 | M0 | 5 | 00:00:39 | 02:13:02,87 | 02:13:41,87 | 159 | ||
191 | 212 | BUJNICKI MARCIN | PASŁĘK | 1976 | M40-49 | 50 | 00:00:40 | 02:14:19,14 | 02:14:59,14 | 160 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 525 | BLOCH ROMAN | KWIDZYN | IP KWIDZYN BIKE TEAM | 1986 | M30-39 | 1 | 00:00:20 | 01:28:31,83 | 01:28:51,83 | 1 | |
2 | 115 | SKOROBOGATY RAFAŁ | OLSZTYN | CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN | 1981 | M30-39 | 2 | 00:00:08 | 01:28:40,64 | 01:28:48,64 | 2 | |
3 | 324 | SZCZĘŚNY TOMASZ | BALINO | TEAM VERGE POLSKA | 1979 | M30-39 | 3 | 00:00:06 | 01:28:42,11 | 01:28:48,11 | 3 | |
4 | 104 | BELT KACPER | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1997 | M20-29 | 1 | 00:00:06 | 01:28:42,75 | 01:28:48,75 | 4 | |
5 | 173 | URBANOWICZ PIOTR | PRABUTY | LOS TURBINOS HUNTOS | 1973 | M40-49 | 1 | 00:00:09 | 01:28:42,89 | 01:28:51,89 | 5 | |
6 | 506 | RÓŻAŃSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | TRIGAR MTB TEAM | 1993 | M20-29 | 2 | 00:00:04 | 01:28:43,05 | 01:28:47,05 | 6 | |
7 | 179 | SZCZEPAŃSKI LESZEK | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN /TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | 1990 | M20-29 | 3 | 00:00:03 | 01:28:44,33 | 01:28:47,33 | 7 | |
8 | 44 | DOLNY ŁUKASZ | KOŚCIERZYNA | KSR KOŚCIERZYNA | 1985 | M30-39 | 4 | 00:00:01 | 01:28:44,46 | 01:28:45,46 | 8 | |
9 | 50 | LEWICKI ŁUKASZ | BRODNICA | KKS MASTERS BRODNICA | 1983 | M30-39 | 5 | 00:00:05 | 01:28:44,62 | 01:28:49,62 | 9 | |
10 | 175 | SHEVTCOV ALEKSANDR | FOLTA | 1963 | M50-59 | 1 | 00:00:03 | 01:28:45,39 | 01:28:48,39 | 10 | ||
11 | 440 | PAPIERNIK MICHAŁ | TCZEW | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | 1981 | M30-39 | 6 | 00:00:07 | 01:28:45,66 | 01:28:52,66 | 11 | |
12 | 143 | OLSZEWSKI BOGUSŁAW | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN | 1984 | M30-39 | 7 | 00:00:12 | 01:30:53,76 | 01:31:05,76 | 12 | |
13 | 508 | ZUREL MICHAŁ | CYKLIŚCI RYPIN | 1979 | M30-39 | 8 | 00:00:05 | 01:31:26,22 | 01:31:31,22 | 13 | ||
14 | 158 | SZYCH DARIUSZ | RAKOWIEC | CYKLO KWIDZYN | 1975 | M40-49 | 2 | 00:00:11 | 01:31:31,02 | 01:31:42,02 | 14 | |
15 | 137 | WOLANIN JAKUB | MALBORK | 1983 | M30-39 | 9 | 00:00:18 | 01:32:02,63 | 01:32:20,63 | 15 | ||
16 | 142 | OLECH JACEK | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1970 | M40-49 | 3 | 00:00:13 | 01:33:24,08 | 01:33:37,08 | 16 | |
17 | 109 | DEIS PIOTR | MALBORK | GK MALBORK | 1981 | M30-39 | 10 | 00:00:22 | 01:33:36,42 | 01:33:58,42 | 17 | |
18 | 134 | MACIEJEWSKI SŁAWOMIR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1968 | M40-49 | 4 | 00:00:21 | 01:33:45,19 | 01:34:06,19 | 18 | |
19 | 164 | WIATROWSKI MAREK | IŁAWA | 3WIATRAKI | 1980 | M30-39 | 11 | 00:00:16 | 01:33:47,04 | 01:34:03,04 | 19 | |
20 | 207 | PIOTROWSKI TOMASZ | OLSZTYN | CENTRUM MEDYCZNE ZANIEWSKA | 1974 | M40-49 | 5 | 00:00:23 | 01:34:00,18 | 01:34:23,18 | 20 | |
21 | 103 | BELT JAROSŁAW | ŚWIECIE | ELDAR ŚWIECIE | 1967 | M50-59 | 2 | 00:00:09 | 01:34:11,84 | 01:34:20,84 | 21 | |
22 | 376 | REINHOLZ DARIUSZ | TEREPOL POMORSKI | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1977 | M40-49 | 6 | 00:00:16 | 01:34:21,37 | 01:34:37,37 | 22 | |
23 | 128 | KOŁATKA ZBIGNIEW | IŁAWA | 1967 | M50-59 | 3 | 00:00:19 | 01:34:35,32 | 01:34:54,32 | 23 | ||
24 | 147 | PARADOWSKI GRZEGORZ | ELBLĄG | 1965 | M50-59 | 4 | 00:00:12 | 01:34:46,59 | 01:34:58,59 | 24 | ||
25 | 105 | BERENDT KACPER | GRUDZIĄDZ | 2001 | M16-19 | 1 | 00:00:07 | 01:35:12,05 | 01:35:19,05 | 25 | ||
26 | 530 | KASZTELAN RADOSŁAW | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | 1977 | M40-49 | 7 | 00:00:22 | 01:35:50,10 | 01:36:12,10 | 26 | |
27 | 102 | BARANOWSKI MATEUSZ | PRABUTY | 1992 | M20-29 | 4 | 00:00:22 | 01:35:52,46 | 01:36:14,46 | 27 | ||
28 | 377 | HELMIN ROBERT | BYDGOSZCZ | 1975 | M40-49 | 8 | 00:00:23 | 01:36:01,63 | 01:36:24,63 | 28 | ||
29 | 526 | ORZĘDOWSKI DOMINIK | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | 1971 | M40-49 | 9 | 00:00:23 | 01:36:03,99 | 01:36:26,99 | 29 | |
30 | 108 | JAHN DANIEL | KWIDZYN | 1980 | M30-39 | 12 | 00:00:21 | 01:36:13,62 | 01:36:34,62 | 30 | ||
31 | 161 | ULICZNY MARCIN | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | 1974 | M40-49 | 10 | 00:00:18 | 01:36:16,14 | 01:36:34,14 | 31 | |
32 | 110 | DROSINSKI GRZEGORZ | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN | 1980 | M30-39 | 13 | 00:00:21 | 01:36:22,21 | 01:36:43,21 | 32 | |
33 | 130 | KRYGIELSKI KRZYSZTOF | WÓJTOWO | JEŻDŻĘ BO NIE LUBIĘ | 1975 | M40-49 | 11 | 00:00:25 | 01:36:34,85 | 01:36:59,85 | 33 | |
34 | 114 | GÓRALSKI PIOTR | PŁOCK | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | 1971 | M40-49 | 12 | 00:00:15 | 01:36:41,82 | 01:36:56,82 | 34 | |
35 | 131 | KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF | SKARSZEWO | BLACK RAM TEAM / BART TEAM | 1985 | M30-39 | 14 | 00:00:15 | 01:36:44,26 | 01:36:59,26 | 35 | |
36 | 174 | PANEK WOJCIECH | SUSZ | UKS TRS SUSZ | 1977 | M40-49 | 13 | 00:00:06 | 01:36:55,11 | 01:37:01,11 | 36 | |
37 | 136 | MARIAŃSKI LESZEK | ZAMOŚĆ | 1971 | M40-49 | 14 | 00:00:18 | 01:37:19,46 | 01:37:37,46 | 37 | ||
38 | 160 | TRZCIŃSKI WALDEMAR | KARSIN | GARDENFLORA MTB TEAM | 1979 | M30-39 | 15 | 00:00:09 | 01:38:12,32 | 01:38:21,32 | 38 | |
39 | 106 | BRODZIK MARCIN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1976 | M40-49 | 15 | 00:00:14 | 01:38:24,05 | 01:38:38,05 | 39 | ||
40 | 502 | ZAKROCKI RONALD | BYDGOSZCZ | BIKE BOYS CADMARIO TEAM | 1977 | M40-49 | 16 | 00:00:06 | 01:38:37,88 | 01:38:43,88 | 40 | |
41 | 120 | JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1967 | K50+ | 1 | 00:00:13 | 01:38:45,11 | 01:38:58,11 | 1 | |
42 | 112 | GAJDA WIKTOR | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1990 | M20-29 | 5 | 00:00:18 | 01:38:47,95 | 01:39:05,95 | 41 | |
43 | 156 | SZCZAWIŃSKI SŁAWOMIR | LUBAWA | TERRA LUBAVIA | 1970 | M40-49 | 17 | 00:00:31 | 01:39:19,12 | 01:39:50,12 | 42 | |
44 | 503 | LUSTIG JAROSŁAW | KORONOWO | SYNGENTA | 1983 | M30-39 | 16 | 00:00:27 | 01:39:25,88 | 01:39:52,88 | 43 | |
45 | 507 | GURBA KRYSTIAN | ELBLĄG | UNIPRO-BUD ELBLĄG | 1980 | M30-39 | 17 | 00:00:26 | 01:39:26,79 | 01:39:52,79 | 44 | |
46 | 178 | KORALEWSKI MARIUSZ | KWIDZYN | KWIDZYŃSKI BIEGACZ | 1985 | M30-39 | 18 | 00:00:16 | 01:39:34,85 | 01:39:50,85 | 45 | |
47 | 159 | TOMIAŁOJĆ ANDRZEJ | ELBLĄG | 1982 | M30-39 | 19 | 00:00:20 | 01:40:33,48 | 01:40:53,48 | 46 | ||
48 | 149 | PIOTROWSKI DARIUSZ | ŚWIECIE | MTB ELDAR ŚWIECIE | 1972 | M40-49 | 18 | 00:00:05 | 01:40:35,21 | 01:40:40,21 | 47 | |
49 | 146 | PAPIEROWSKI DAMIAN | ŚWIECIE | BLACKRAM TEAM | 1984 | M30-39 | 20 | 00:00:20 | 01:40:41,72 | 01:41:01,72 | 48 | |
50 | 141 | NIERZWICKI PIOTR | SULNOWO | BART TEAM | 1985 | M30-39 | 21 | 00:00:15 | 01:40:44,39 | 01:40:59,39 | 49 | |
51 | 138 | MĄCZEWSKI ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | RAZEM | 1962 | M50-59 | 5 | 00:00:13 | 01:40:46,04 | 01:40:59,04 | 50 | |
52 | 118 | HANAS ARKADIUSZ | OLSZTYN | AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN | 1974 | M40-49 | 19 | 00:00:16 | 01:40:52,21 | 01:41:08,21 | 51 | |
53 | 169 | ZAREMBA SŁAWOMIR | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1970 | M40-49 | 20 | 00:00:04 | 01:41:01,59 | 01:41:05,59 | 52 | |
54 | 167 | WRÓBEL SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | CYKLO BYDGOSZCZ | 1978 | M30-39 | 22 | 00:00:25 | 01:41:15,02 | 01:41:40,02 | 53 | |
55 | 135 | MAJEWSKI MAREK | PRABUTY | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1956 | M60+ | 1 | 00:00:03 | 01:41:24,01 | 01:41:27,01 | 54 | |
56 | 28 | KACZMAREK ANNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | BABSKIE KRĘCENIE | 1981 | K30-39 | 1 | 00:00:13 | 01:41:29,57 | 01:41:42,57 | 2 | |
57 | 154 | RUBAJ ADAM | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA / KTS IRONMAN | 1974 | M40-49 | 21 | 00:00:20 | 01:41:34,65 | 01:41:54,65 | 55 | |
58 | 172 | MACKIEWICZ TOMASZ | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | 1975 | M40-49 | 22 | 00:00:20 | 01:41:54,42 | 01:42:14,42 | 56 | |
59 | 176 | CZARNOTA WALDEMAR | KWIDZYN | CYCLOKWIDZYN | 1973 | M40-49 | 23 | 00:00:16 | 01:42:01,85 | 01:42:17,85 | 57 | |
60 | 139 | MIECZKOWSKI TOMASZ | PASŁĘK | MUSTANG TEAM PASŁĘK | 1978 | M30-39 | 23 | 00:00:11 | 01:42:14,10 | 01:42:25,10 | 58 | |
61 | 122 | JARCZEWSKI SZYMON | MALBORK | GK MALBORK | 1980 | M30-39 | 24 | 00:00:24 | 01:42:24,58 | 01:42:48,58 | 59 | |
62 | 119 | HORAKOWSKI ANDRZEJ | ŚWIECIE | HAS TEAM | 1974 | M40-49 | 24 | 00:00:10 | 01:42:33,85 | 01:42:43,85 | 60 | |
63 | 278 | CZESZEJKO GRZEGORZ | PRABUTY | 1976 | M40-49 | 25 | 00:00:12 | 01:42:57,21 | 01:43:09,21 | 61 | ||
64 | 48 | JAKUBOWSKI DOMINIK | BRODNICA | KOMOBIKE SCOTT | 2000 | M16-19 | 2 | 00:00:04 | 01:43:14,79 | 01:43:18,79 | 62 | |
65 | 518 | DANIELEWSKI KACPER | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1998 | M16-19 | 3 | 00:00:03 | 01:43:15,84 | 01:43:18,84 | 63 | ||
66 | 153 | ROGOWSKI JACEK | KOŚCIERZYNA | KSR KOŚCIERZYNA | 1971 | M40-49 | 26 | 00:00:02 | 01:43:17,58 | 01:43:19,58 | 64 | |
67 | 116 | GROCHOLSKI KAROL | PRABUTY | 1992 | M20-29 | 6 | 00:00:21 | 01:44:12,75 | 01:44:33,75 | 65 | ||
68 | 527 | WYBRANIAK DARIUSZ | TCZEW | TCZEWSKI KLUB ROWEROWY | 1980 | M30-39 | 25 | 00:00:12 | 01:44:25,05 | 01:44:37,05 | 66 | |
69 | 22 | TYGIELSKI MATEUSZ | GDAŃSK | NEXUS TEAM | 1985 | M30-39 | 26 | 00:00:06 | 01:44:25,88 | 01:44:31,88 | 67 | |
70 | 140 | MROZOWICZ CEZARY | GDYNIA | NEXUS TEAM | 1978 | M30-39 | 27 | 00:00:04 | 01:44:29,71 | 01:44:33,71 | 68 | |
71 | 379 | MURAWSKI ADAM | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | TERRA LUBAVIA | 1977 | M40-49 | 27 | 00:00:24 | 01:44:31,89 | 01:44:55,89 | 69 | |
72 | 511 | JANKOWSKI MARCIN | LUBAWA | TERRA LUBAVIA | 1978 | M30-39 | 28 | 00:00:32 | 01:45:19,45 | 01:45:51,45 | 70 | |
73 | 129 | KOWALCZYK WOJCIECH | SUSZ | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ / UKS TRS SUSZ | 2000 | M16-19 | 4 | 00:00:07 | 01:47:04,10 | 01:47:11,10 | 71 | |
74 | 375 | DOBROWOLSKI WOJCIECH | GRUDZIĄDZ | AGRO-MIL MTB GREEN TEAM | 1972 | M40-49 | 28 | 00:00:13 | 01:47:34,37 | 01:47:47,37 | 72 | |
75 | 165 | WIERZBOWSKI WOJCIECH | KWIDZYN | GKW | 1982 | M30-39 | 29 | 00:00:21 | 01:48:56,23 | 01:49:17,23 | 73 | |
76 | 326 | ZANIEWSKA IWONA | OLSZTYN | CENTRUM MEDYCZNE ZANIEWSKA | 1963 | K50+ | 2 | 00:00:24 | 01:49:36,71 | 01:50:00,71 | 3 | |
77 | 125 | KAMIONKA KLAUDIA | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1993 | K20-29 | 1 | 00:00:12 | 01:50:15,79 | 01:50:27,79 | 4 | |
78 | 152 | PONIATOWSKI ANDRZEJ | PASŁĘK | 1974 | M40-49 | 29 | 00:00:14 | 01:50:44,98 | 01:50:58,98 | 74 | ||
79 | 523 | OSIŃSKI RADOSŁAW | GDAŃSK | 1975 | M40-49 | 30 | 00:01:06 | 01:50:55,16 | 01:52:01,16 | 75 | ||
80 | 148 | PIOTROWICZ MARCIN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | TERRA LUBAVIA | 1979 | M30-39 | 30 | 00:00:19 | 01:51:03,32 | 01:51:22,32 | 76 | |
81 | 504 | ŻUREK JAKUB | KRAKÓW | MTB3184 | 2001 | M16-19 | 5 | 00:00:11 | 01:51:09,26 | 01:51:20,26 | 77 | |
82 | 162 | WAWRZYNIAK SŁAWOMIR | OLSZTYN | NAWIGATOR | 1963 | M50-59 | 6 | 00:00:05 | 01:51:26,61 | 01:51:31,61 | 78 | |
83 | 145 | OZANSKI MATEUSZ | NIDZICA | 1989 | M20-29 | 7 | 00:00:17 | 01:51:36,32 | 01:51:53,32 | 79 | ||
84 | 180 | JACKOWSKI RAFAŁ | NOWE | WHEEL BROTHERS | 1975 | M40-49 | 31 | 00:00:20 | 01:52:05,81 | 01:52:25,81 | 80 | |
85 | 177 | PIASECKI STANISŁAW | KWIDZYN | CYCLOKWIDZYN | 1981 | M30-39 | 31 | 00:00:11 | 01:52:23,36 | 01:52:34,36 | 81 | |
86 | 380 | BANUL RAFAŁ | CHORZELE | BEL POLSKA CHORZELE | 1977 | M40-49 | 32 | 00:00:10 | 01:52:53,21 | 01:53:03,21 | 82 | |
87 | 113 | GLAAS BARTŁOMIEJ | GDAŃSK | NEXUS TEAM | 1978 | M30-39 | 32 | 00:00:10 | 01:54:42,31 | 01:54:52,31 | 83 | |
88 | 132 | LAMEK SEBASTIAN | SWIECIE | HAS TEAM | 1977 | M40-49 | 33 | 00:00:21 | 01:54:52,42 | 01:55:13,42 | 84 | |
89 | 505 | ŻUREK ROBERT | KRAKÓW | KRAKOW | 1967 | M50-59 | 7 | 00:00:26 | 01:57:36,68 | 01:58:02,68 | 85 | |
90 | 155 | SOSNOWSKA-DŁONIAK JOLANTA | BOGDANY | WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM | 1961 | K50+ | 3 | 00:00:22 | 01:58:00,00 | 01:58:22,00 | 5 | |
91 | 123 | JARCZYK TOMASZ | OLSZTYN | RDLP OLSZTYN MTB TEAM | 1977 | M40-49 | 34 | 00:00:08 | 02:00:50,92 | 02:00:58,92 | 86 | |
92 | 288 | KASICKI MARCIN | PRABUTY | 1975 | M40-49 | 35 | 00:02:56 | 02:03:09,36 | 02:06:05,36 | 87 | ||
93 | 519 | KOCYŃSKI MARCIN | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1979 | M30-39 | 33 | 00:00:01 | 02:03:12,75 | 02:03:13,75 | 88 | ||
94 | 111 | FILIPCZYK JOANNA | OSTRÓDA | OSTRÓDA RUNNERS | 1972 | K40-49 | 1 | 00:00:20 | 02:04:04,80 | 02:04:24,80 | 6 | |
95 | 166 | WROŃSKA DOROTA | LUBAWA | LUBAWA KOCHA BIEGAĆ | 1972 | K40-49 | 2 | 00:00:21 | 02:05:49,80 | 02:06:10,80 | 7 | |
96 | 107 | BUDZIŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | CYKLO BYDGOSZCZ | 1976 | M40-49 | 36 | 00:00:27 | 02:07:31,92 | 02:07:58,92 | 89 | |
97 | 101 | BARANOWSKI KAROL | PRABUTY | 1971 | M40-49 | 37 | 00:00:22 | 02:13:05,02 | 02:13:27,02 | 90 | ||
98 | 121 | JANCZEWSKI ROBERT | GDAŃSK | 1974 | M40-49 | 38 | 00:00:16 | 02:15:27,24 | 02:15:43,24 | 91 | ||
99 | 404 | PRZYGODA HENRYK | PASŁĘK | TEAM MUSTANG PASŁĘK | 1977 | M40-49 | 39 | 00:00:16 | 02:30:55,18 | 02:31:11,18 | 92 | |
100 | 151 | PODGÓRSKI GRZEGORZ | KWIDZYN | KWIDZYN | 1991 | M20-29 | 00:00:03 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | KORC ARTUR | OLSZTYN | CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN | 1973 | M40-49 | 1 | 00:00:02 | 0,001212922 | 34,3522923 | 01:44:45,79 | 01:44:47,79 | 1 | |
2 | 515 | GRĘDZIŃSKI BARTOSZ | MŁAWA | CROSS STAW TEAM | 1989 | M20-29 | 1 | 00:00:04 | 0,001213393 | 34,33896694 | 01:44:46,23 | 01:44:50,23 | 2 | |
3 | 528 | KRUKOWSKI JAN | BYTÓW | MLKS BASZTA BYTÓW | 1999 | M16-19 | 1 | 00:00:07 | 0,001214118 | 34,318453 | 01:44:46,99 | 01:44:53,99 | 3 | |
4 | 43 | REPIŃSKI TOMASZ | KOŚCIERZYNA | EDF TREK GDYNIA | 1987 | M30-39 | 1 | 00:00:00 | 0,001214352 | 34,31185665 | 01:44:55,20 | 01:44:55,20 | 4 | |
5 | 516 | WYŻLIC MICHAŁ | KOMOBIKE SCOTT | 1981 | M30-39 | 2 | 00:00:00 | 0,001214639 | 34,30373736 | 01:44:56,69 | 01:44:56,69 | 5 | ||
6 | 18 | POCZOPKO ANDRZEJ | OLSZTYN | ABC OPRAWA MUZYCZNA | 1978 | M30-39 | 3 | 00:00:03 | 0,001263592 | 32,97478345 | 01:49:07,46 | 01:49:10,46 | 6 | |
7 | 2 | BRUNKE LESZEK | GDAŃSK | 1967 | M50-59 | 1 | 00:00:01 | 0,001286939 | 32,37657555 | 01:51:10,49 | 01:51:11,49 | 7 | ||
8 | 30 | WALKOWIAK STANISŁAW | POZNAŃ | 1983 | M30-39 | 4 | 00:00:08 | 0,001292475 | 32,23789176 | 01:51:32,19 | 01:51:40,19 | 8 | ||
9 | 378 | SZMYT ARTUR | BYDGOSZCZ | SISU-OWB TEAM | 1982 | M30-39 | 5 | 00:00:00 | 0,001291779 | 32,2552706 | 01:51:36,58 | 01:51:36,58 | 9 | |
10 | 170 | IWASZKO ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | BIKE BOYS CADMARIO TEAM | 1979 | M30-39 | 6 | 00:00:01 | 0,001295338 | 32,16664706 | 01:51:54,03 | 01:51:55,03 | 10 | |
11 | 25 | SZCZAWIŃSKI WITOLD | LUBAWA | TERRA LUBAVIA | 2000 | M16-19 | 2 | 00:00:05 | 0,001308522 | 31,84253278 | 01:52:58,38 | 01:53:03,38 | 11 | |
12 | 31 | HUMIŃSKI ANDRZEJ | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | 1977 | M40-49 | 2 | 00:00:15 | 0,001324253 | 31,46426839 | 01:54:09,93 | 01:54:24,93 | 12 | |
13 | 1 | BLUJ MIKOŁAJ | GDYNIA | VO2MAX MTB TEAM | 1993 | M20-29 | 2 | 00:00:13 | 0,00132657 | 31,40931868 | 01:54:23,94 | 01:54:36,94 | 13 | |
14 | 32 | GÓRSKI MACIEJ | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LĘBORK | 1985 | M30-39 | 7 | 00:00:10 | 0,001326709 | 31,40603054 | 01:54:27,66 | 01:54:37,66 | 14 | |
15 | 3 | BRZEZIŃSKI ARTUR | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1987 | M30-39 | 8 | 00:00:09 | 0,001327417 | 31,38928085 | 01:54:32,33 | 01:54:41,33 | 15 | |
16 | 15 | MRÓZ KRZYSZTOF | KWIDZYN | KWIDZYN PROFESSOR.PL | 1976 | M40-49 | 3 | 00:00:03 | 0,001326495 | 31,41110004 | 01:54:33,55 | 01:54:36,55 | 16 | |
17 | 17 | PETKA AREK | LEBORK | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | 1992 | M20-29 | 3 | 00:00:01 | 0,001326566 | 31,40941003 | 01:54:35,92 | 01:54:36,92 | 17 | |
18 | 6 | DŁONIAK SŁAWOMIR | BOGDANY | WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM | 1959 | M50-59 | 2 | 00:00:10 | 0,001370108 | 30,41122737 | 01:58:12,64 | 01:58:22,64 | 18 | |
19 | 19 | PODGÓRSKI ADAM | RYPIN | CYKLIŚCI RYPIN | 1977 | M40-49 | 4 | 00:00:11 | 0,0013805 | 30,18230953 | 01:59:05,51 | 01:59:16,51 | 19 | |
20 | 35 | OSTROWSKI GRZEGORZ | CHORZELE | T4B BIKE TEAM | 1961 | M50-59 | 3 | 00:00:09 | 0,001380625 | 30,17956843 | 01:59:08,16 | 01:59:17,16 | 20 | |
21 | 9 | KALICH ANRZEJ | RYPIN | CYKLISCI RYPIN | 1979 | M30-39 | 9 | 00:00:02 | 0,001380565 | 30,18087566 | 01:59:14,85 | 01:59:16,85 | 21 | |
22 | 23 | SOLARSKI JAKUB | GDANSK | 1979 | M30-39 | 10 | 00:00:08 | 0,00140793 | 29,59427077 | 02:01:30,71 | 02:01:38,71 | 22 | ||
23 | 26 | SZOCH TOMASZ | BYDGOSZCZ | MROZBIKE.PL | 1975 | M40-49 | 5 | 00:00:04 | 0,001409689 | 29,55733781 | 02:01:43,83 | 02:01:47,83 | 23 | |
24 | 39 | TRAWKOWSKI PAWEŁ | WARSZAWA | GO SPORT AK SPEED | 1973 | M40-49 | 6 | 00:00:19 | 0,001487191 | 28,01701774 | 02:08:10,60 | 02:08:29,60 | 24 | |
25 | 124 | RUDLICKI MACIEJ | KWIDZYN | IP KWIDZYN BIKE TEAM | 1972 | M40-49 | 7 | 00:00:13 | 0,001492708 | 27,91346825 | 02:08:45,20 | 02:08:58,20 | 25 | |
26 | 16 | ADAMOWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | TEAM VERGE POLSKA | 1984 | M30-39 | 11 | 00:00:08 | 0,001491788 | 27,93068535 | 02:08:45,43 | 02:08:53,43 | 26 | |
27 | 29 | STRZELECKI DANIEL | DYWITY | INETRGALAKTIK MORSY DYWITY | 1976 | M40-49 | 8 | 00:00:05 | 0,001491796 | 27,93054088 | 02:08:48,47 | 02:08:53,47 | 27 | |
28 | 14 | MALLEK TOMASZ | ŚWIECIE | 1970 | M40-49 | 9 | 00:00:21 | 0,001504317 | 27,69806037 | 02:09:37,38 | 02:09:58,38 | 28 | ||
29 | 36 | LORKOWSKA WERONIKA | GDAŃSK | TEAM VERGE POLSKA | 1996 | K20-29 | 1 | 00:00:07 | 0,001501898 | 27,74267131 | 02:09:38,84 | 02:09:45,84 | 1 | |
30 | 10 | KALINOWSKI TOMASZ | IŁAWA | SUSHI GARAGE | 1981 | M30-39 | 12 | 00:00:17 | 0,001504716 | 27,69071015 | 02:09:43,45 | 02:10:00,45 | 29 | |
31 | 37 | KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW | OSTRÓDA | MTB OSTRÓDA TEAM | 1978 | M30-39 | 13 | 00:00:18 | 0,001508931 | 27,6133618 | 02:10:04,30 | 02:10:22,30 | 30 | |
32 | 24 | STRZELECKI PAWEŁ | LĘBORK | KLUB KOLARSKI LEW LEBORK | 1992 | M20-29 | 4 | 00:00:04 | 0,001508806 | 27,61565654 | 02:10:17,65 | 02:10:21,65 | 31 | |
33 | 117 | KUCZORKSA KATARZYNA | RUMIA | VO2 MAX MTB TEAM | 1985 | K30-39 | 1 | 00:00:14 | 0,001515669 | 27,4906042 | 02:10:43,23 | 02:10:57,23 | 2 | |
34 | 34 | OSTROWSKA ANNA | CHORZELE | T4B BIKE TEAM | 1961 | K50+ | 1 | 00:00:09 | 0,001540193 | 27,0528884 | 02:12:55,36 | 02:13:04,36 | 3 | |
35 | 4 | CZAJKOWSKI AREK | STAWIGUDA | AUTO LAND | 1979 | M30-39 | 14 | 00:00:16 | 0,001541707 | 27,02631688 | 02:12:56,21 | 02:13:12,21 | 32 | |
36 | 7 | JAROSZEWSKI DAWID | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | 1983 | M30-39 | 15 | 00:00:17 | 0,001558241 | 26,73955672 | 02:14:20,92 | 02:14:37,92 | 33 | ||
37 | 513 | JARZĄBEK BARTŁOMIEJ | KARSIN | GARDENFLORA MTB TEAM | 1980 | M30-39 | 16 | 00:00:17 | 0,001575498 | 26,44666956 | 02:15:50,38 | 02:16:07,38 | 34 | |
38 | 38 | ŁAWICKI PRZEMYSŁAW | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | TERRA LUBAVIA | 1976 | M40-49 | 10 | 00:00:23 | 0,00165522 | 25,1728888 | 02:22:37,66 | 02:23:00,66 | 35 | |
39 | 168 | KAMIŃSKA MARTA | GDAŃSK | NEXUS TEAM | 1980 | K30-39 | 2 | 00:00:15 | 0,001695438 | 24,57575533 | 02:26:14,15 | 02:26:29,15 | 4 | |
40 | 12 | ŁUKASIK ARTUR | GDYNIA | 1960 | M50-59 | 4 | 00:00:10 | 0,001698872 | 24,52608451 | 02:26:36,95 | 02:26:46,95 | 36 | ||
41 | 20 | ROGIŃSKI MARCIN | CIECHANÓW | T4B BIKE TEAM | 1977 | M40-49 | 11 | 00:00:09 | 0,001788304 | 23,29953822 | 02:34:21,57 | 02:34:30,57 | 37 | |
42 | 5 | CZAPLINSKI MIROSŁAW | SUSZ | 1974 | M40-49 | 12 | 00:00:07 | 0,001831497 | 22,75006109 | 02:38:07,48 | 02:38:14,48 | 38 | ||
43 | 21 | SIEBERT KRZYSZTOF | SUSZ | MTB SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY | 1963 | M50-59 | 5 | 00:00:04 | 0,00196555 | 21,1984796 | 02:49:45,41 | 02:49:49,41 | 39 | |
44 | 8 | JAŻDŻEWSKI KRZYSZTOF | SUSZ | UKS TRS SUSZ | 1990 | M20-29 | 5 | 00:00:12 | 0,001981873 | 21,02388255 | 02:51:02,03 | 02:51:14,03 | 40 | |
45 | 13 | MACIEJEWSKI MARIAN | IŁAWA | 1957 | M60+ | 1 | 00:00:23 | 0,001999514 | 20,83839822 | 02:52:22,48 | 02:52:45,48 | 41 |
Zapraszamy zawodników do zapisywania się do 8 edycji Ogólnopolskiego Wyścigu MTB:
wyścigi dla dzieci – udział bezpłatny
dystans rodzinny – udział bezpłatny
dystans MINI (30 km) – 50 zł
dystans MEGA (42 km) – 60 zł
dystans GIGA (60 km) – 60 zł
W ramach opłaty startowej zawodnik otrzymuje pakiet:
– numer startowy z chipem
– okolicznościowa koszulka techniczna
– okolicznościowy bidon
– medal finishera na mecie
Pełne pakiety startowe zapewniamy dla zawodników, którzy opłacą start do 10 sierpnia.