Ośno Triathlon Weekend 2018
Data i godzina | 2018-08-11 11:30:00 |
Miejscowość | Ośno Lubuskie |
Dystans | 1/8 IM ; 1/4 IM; cross |
Oficjalna strona | http://osnotriathlonweekend.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 60 zł |
Typ zawodów | Triathlon + sztafety |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 123 | CIEŚLIK MATEUSZ | STRZELCE KRAJEŃSKIE | 1998 | M18 | 1 | 00:06:14 (1) | 00:00:40 | 00:36:52 (1) | 00:00:33 | 00:19:07 (1) | 01:03:26 | 1 | ||
2 | 1 | WALCZAK ROBERT | POZNAŃ | CYTADELA BY NIGHT TRI TEAM | 1980 | M30 | 1 | 00:07:26 (3) | 00:00:32 | 00:39:09 (4) | 00:00:47 | 00:20:04 (2) | 01:07:58 | 2 | |
3 | 37 | KULKA ŁUKASZ | KROSNO ODRZAŃSKIE | SĄSIEDZKA WATAHA KAMIEŃ | 1985 | M30 | 2 | 00:07:53 (4) | 00:01:07 | 00:39:41 (5) | 00:00:44 | 00:20:54 (9) | 01:10:19 | 3 | |
4 | 107 | ZAJĄC KRZYSZTOF | DĘBNO | TRICARBON.PL | 1986 | M30 | 3 | 00:10:25 (40) | 00:00:57 | 00:38:49 (2) | 00:00:52 | 00:20:28 (4) | 01:11:31 | 4 | |
5 | 109 | ZAJDA TOMASZ | SZCZECIN | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 1984 | M30 | 4 | 00:08:57 (14) | 00:01:13 | 00:40:01 (6) | 00:00:48 | 00:20:38 (7) | 01:11:37 | 5 | |
6 | 119 | GWARDIAK BARTŁOMIEJ | GOLENIÓW | PRIME CARGO POLAND | 1992 | M18 | 2 | 00:09:21 (21) | 00:01:01 | 00:40:15 (8) | 00:01:00 | 00:20:29 (5) | 01:12:06 | 6 | |
7 | 121 | CHABASIŃSKI RAFAŁ | GRYFINO | RA-V | 1976 | M40 | 1 | 00:08:31 (8) | 00:00:41 | 00:40:01 (6) | 00:01:01 | 00:22:43 (18) | 01:12:57 | 7 | |
8 | 4 | HEJMAN DAMIAN | SZCZECIN | 1988 | M30 | 5 | 00:09:57 (32) | 00:00:48 | 00:41:00 (12) | 00:00:40 | 00:20:34 (6) | 01:12:59 | 8 | ||
9 | 93 | ZDANOWSKI MARCIN | SZCZECIN | 1980 | M30 | 6 | 00:10:11 (37) | 00:01:11 | 00:40:29 (10) | 00:00:44 | 00:20:50 (8) | 01:13:25 | 9 | ||
10 | 77 | ORŁOWSKI FILIP | POZNAŃ | CITYZEN POZNAŃ | 1982 | M30 | 7 | 00:07:07 (2) | 00:00:50 | 00:42:20 (18) | 00:00:47 | 00:22:55 (22) | 01:13:59 | 10 | |
11 | 47 | LESZCZYŃSKI MICHAŁ | DESZCZNO | SYBERIAN HUSKY TEAM | 1978 | M40 | 2 | 00:08:54 (11) | 00:01:05 | 00:43:10 (29) | 00:00:36 | 00:20:27 (3) | 01:14:12 | 11 | |
12 | 122 | KOLODZIEJSKI PAWEL | SZCZECIN | KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN | 1971 | M40 | 3 | 00:08:26 (5) | 00:01:13 | 00:42:32 (21) | 00:01:06 | 00:21:10 (10) | 01:14:27 | 12 | |
13 | 65 | BĄK ALEKSANDER | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1975 | M40 | 4 | 00:09:22 (22) | 00:01:11 | 00:41:29 (15) | 00:01:21 | 00:21:19 (12) | 01:14:42 | 13 | |
14 | 16 | ŚMIEJA BARTOSZ | BEZRZECZE | 1976 | M40 | 5 | 00:09:00 (15) | 00:01:24 | 00:40:50 (11) | 00:01:01 | 00:22:50 (21) | 01:15:05 | 14 | ||
15 | 38 | SZYMCZAK ARKADIUSZ | WAŁCZ DRUGI | SYSTEM 11 WAŁCZ DRUGI | 1990 | M18 | 3 | 00:08:55 (12) | 00:01:03 | 00:43:20 (30) | 00:00:47 | 00:21:14 (11) | 01:15:19 | 15 | |
16 | 36 | GRĘDZIŃSKI ARTUR | SZCZECIN | KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM | 1978 | M40 | 6 | 00:09:29 (23) | 00:01:19 | 00:41:15 (14) | 00:00:55 | 00:22:36 (16) | 01:15:34 | 16 | |
17 | 18 | SZOMBIERSKI ROBERT | LUBSKO | TRI AKTYWNI LUBSKO | 1984 | M30 | 8 | 00:08:55 (12) | 00:00:59 | 00:43:04 (27) | 00:00:45 | 00:22:21 (14) | 01:16:04 | 17 | |
18 | 35 | TRUSZKOWSKI MICHAŁ | OŚNO LUBUSKIE | RONIN TEAM | 1987 | M30 | 9 | 00:09:06 (16) | 00:01:10 | 00:42:42 (22) | 00:00:34 | 00:22:44 (19) | 01:16:16 | 18 | |
19 | 88 | CZEREDA RAFAŁ | SANTOK | 1983 | M30 | 10 | 00:09:10 (17) | 00:01:07 | 00:42:55 (25) | 00:00:57 | 00:22:11 (13) | 01:16:20 | 19 | ||
20 | 13 | DUDZIAK KACPER | RUDNO | 2001 | M18 | 4 | 00:11:00 (55) | 00:01:18 | 00:38:55 (3) | 00:00:40 | 00:25:12 (46) | 01:17:05 | 20 | ||
21 | 110 | ŁUKASZEWICZ ROBERT | RZEPIN | OMEGA RZEPIN | 1968 | M50 | 1 | 00:10:17 (38) | 00:01:06 | 00:42:25 (19) | 00:01:01 | 00:22:38 (17) | 01:17:27 | 21 | |
22 | 113 | SZYMANSKI DARIUSZ | GORZÓW WLKP. | HIRIDERSDRUGS | 1991 | M18 | 5 | 00:08:30 (7) | 00:02:21 | 00:40:17 (9) | 00:01:12 | 00:25:44 (50) | 01:18:04 | 22 | |
23 | 69 | RYŚ JERZY | TYCHY | RONIN TEAM | 1987 | M30 | 11 | 00:08:41 (9) | 00:01:34 | 00:42:30 (20) | 00:01:02 | 00:24:18 (35) | 01:18:05 | 23 | |
24 | 12 | MISIUKIEWICZ ADAM | OŚNO LUBUSKIE | PATRIOTIC TRIATHLON TEAM | 1994 | M18 | 6 | 00:10:05 (36) | 00:01:01 | 00:42:50 (23) | 00:00:40 | 00:23:32 (25) | 01:18:08 | 24 | |
25 | 100 | MALINOWSKI BARTOSZ | SANTOCKO | MALINA-MTB-TRI-RUN-FIT-FUN | 1979 | M30 | 12 | 00:09:33 (24) | 00:00:58 | 00:44:01 (35) | 00:01:07 | 00:23:35 (27) | 01:19:14 | 25 | |
26 | 30 | KOWALEWSKI ZBIGNIEW | NOWA SÓL | KOWALEWSKI TEAM | 1960 | M50 | 2 | 00:10:20 (39) | 00:01:19 | 00:42:54 (24) | 00:00:47 | 00:24:04 (30) | 01:19:24 | 26 | |
27 | 57 | KOS DARIUSZ | SŁUBICE | 1981 | M30 | 13 | 00:11:36 (68) | 00:01:38 | 00:41:02 (13) | 00:00:55 | 00:24:18 (35) | 01:19:29 | 27 | ||
28 | 115 | SKROCKI DARIUSZ | POZNAŃ | 1967 | M50 | 3 | 00:08:52 (10) | 00:01:29 | 00:43:42 (31) | 00:01:20 | 00:24:26 (38) | 01:19:49 | 28 | ||
29 | 108 | BIAŁY MARCIN | POZNAŃ | SOULY.PL | 1984 | M30 | 14 | 00:08:27 (6) | 00:01:32 | 00:43:47 (33) | 00:00:33 | 00:25:59 (56) | 01:20:18 | 29 | |
30 | 10 | MILER PRZEMYSŁAW | SZCZECIN | KWP WT SZCZECIN | 1975 | M40 | 7 | 00:11:29 (63) | 00:01:32 | 00:41:50 (16) | 00:01:00 | 00:25:02 (44) | 01:20:53 | 30 | |
31 | 44 | PYSIAK DAMIAN | SŁUBICE | 1980 | M30 | 15 | 00:11:58 (78) | 00:01:15 | 00:42:17 (17) | 00:01:12 | 00:24:28 (40) | 01:21:10 | 31 | ||
32 | 40 | KARPIENIA EWA | SZCZECIN | CKS ORKA SZCZECIN | 1969 | K40 | 1 | 00:09:57 (31) | 00:01:22 | 00:44:06 (36) | 00:00:50 | 00:24:56 (42) | 01:21:11 | 1 | |
33 | 106 | NOWAK TOMASZ | RZEPIN | 1970 | M40 | 8 | 00:11:03 (56) | 00:01:26 | 00:43:46 (32) | 00:01:37 | 00:23:31 (24) | 01:21:23 | 32 | ||
34 | 45 | ZAWALSKI KRZYSZTOF | SZCZECIN | TRI35 | 1978 | M40 | 9 | 00:09:45 (25) | 00:02:12 | 00:43:01 (26) | 00:01:15 | 00:25:10 (45) | 01:21:23 | 33 | |
35 | 92 | PAWLAK PIOTR | POZNAŃ | PKO BANK POLSKI | 1975 | M40 | 10 | 00:10:57 (54) | 00:01:41 | 00:43:50 (34) | 00:01:06 | 00:24:13 (32) | 01:21:47 | 34 | |
36 | 39 | SZYMCZAK KRZYSZTOF | WAŁCZ DRUGI | SYSTEM 11 WAŁCZ DRUGI | 1966 | M50 | 4 | 00:11:29 (64) | 00:01:28 | 00:44:38 (42) | 00:01:16 | 00:23:06 (23) | 01:21:57 | 35 | |
37 | 102 | SZABLEWSKI ADAM | CZARNY BOR | 1979 | M30 | 16 | 00:10:29 (42) | 00:01:01 | 00:46:20 (56) | 00:01:01 | 00:23:32 (25) | 01:22:23 | 36 | ||
38 | 48 | SCHULZE PIERRE | FRANKFURT ODER | HONDA BOHLIG LAUFTEAM | 1968 | M50 | 5 | 00:12:29 (85) | 00:01:36 | 00:44:54 (43) | 00:01:03 | 00:22:25 (15) | 01:22:27 | 37 | |
39 | 83 | STRYKOWSKI KRYSTIAN | ZIELONA GÓRA | AM#15 TRIATHLON TEAM | 1992 | M18 | 7 | 00:10:34 (45) | 00:00:43 | 00:44:36 (41) | 00:00:48 | 00:25:52 (55) | 01:22:33 | 38 | |
40 | 72 | KOS TOMASZ | GORZÓW WLKP | 1982 | M30 | 17 | 00:09:53 (28) | 00:01:01 | 00:45:39 (50) | 00:01:09 | 00:24:58 (43) | 01:22:40 | 39 | ||
41 | 6 | MISIUKIEWICZ ŁUKASZ | MUROWANA GOŚLINA | PATRIOTIC TRIATHLON TEAM | 1991 | M18 | 8 | 00:10:48 (52) | 00:01:31 | 00:45:43 (52) | 00:00:39 | 00:24:20 (37) | 01:23:01 | 40 | |
42 | 58 | JAKUBOWSKI PIOTR | KROSNO ODRZAŃSKIE | SĄSIEDZKA WATAHA KAMIEŃ | 1972 | M40 | 11 | 00:10:48 (50) | 00:01:09 | 00:43:04 (27) | 00:00:57 | 00:27:09 (66) | 01:23:07 | 41 | |
43 | 70 | HAUKE KRZYSZTOF | POZNAŃ | 1987 | M30 | 18 | 00:09:53 (28) | 00:01:15 | 00:45:04 (44) | 00:01:01 | 00:26:19 (60) | 01:23:32 | 42 | ||
44 | 97 | SZKAPLEWICZ PAWEŁ | SZCZECIN | 1974 | M40 | 12 | 00:09:59 (34) | 00:01:09 | 00:47:01 (60) | 00:01:03 | 00:24:26 (38) | 01:23:38 | 43 | ||
45 | 79 | TRYBUCHWSKI KRZYSZTOF | RESKO | 1981 | M30 | 19 | 00:11:30 (66) | 00:01:08 | 00:44:30 (39) | 00:01:15 | 00:25:44 (52) | 01:24:07 | 44 | ||
46 | 101 | APANOWICZ BARTOSZ | MIĘDZYRZECZ | SPORTOVLOG | 1989 | M18 | 9 | 00:09:21 (20) | 00:02:31 | 00:46:23 (57) | 00:01:46 | 00:24:15 (34) | 01:24:16 | 45 | |
47 | 23 | PIETZ MIKOŁAJ | POZNAŃ | CBN TRI TEAM | 1979 | M30 | 20 | 00:10:00 (35) | 00:01:54 | 00:47:43 (66) | 00:01:04 | 00:23:38 (28) | 01:24:19 | 46 | |
48 | 104 | GARCZYK DAMIAN | OSNO LUBUSKIE | MORSY OSNO LUBUSKIE | 1982 | M30 | 21 | 00:09:16 (18) | 00:01:45 | 00:45:21 (48) | 00:00:58 | 00:27:21 (69) | 01:24:41 | 47 | |
49 | 5 | SOKOŁOWSKI GRZEGORZ | ZIELONA GÓRA | PIĘKNA I BESTIA | 1985 | M30 | 22 | 00:09:18 (19) | 00:01:56 | 00:45:17 (47) | 00:01:48 | 00:26:27 (62) | 01:24:46 | 48 | |
50 | 61 | MICHALAK BOGUŚ | SZCZECIN | SMT SZCZECIN | 1972 | M40 | 13 | 00:10:33 (44) | 00:01:58 | 00:45:15 (45) | 00:01:34 | 00:25:44 (50) | 01:25:04 | 49 | |
51 | 105 | SOZAŃSKI MARIUSZ | SŁOŃSK | DYZIO | 1991 | M18 | 10 | 00:11:19 (61) | 00:01:36 | 00:47:58 (67) | 00:00:48 | 00:23:45 (29) | 01:25:26 | 50 | |
52 | 46 | ŁYSZCZAK ROMAN | ZIELONA GÓRA | 1966 | M50 | 6 | 00:10:28 (41) | 00:01:20 | 00:45:16 (46) | 00:00:42 | 00:27:41 (73) | 01:25:27 | 51 | ||
53 | 25 | DERLETA ALICJA | SZCZECIN | DERMMED | 1989 | K18 | 1 | 00:09:56 (30) | 00:01:58 | 00:46:35 (58) | 00:00:51 | 00:26:07 (58) | 01:25:27 | 2 | |
54 | 56 | CYCHOWSKI KRZYSZTOF | SULĘCIN | KEMCYCH | 1973 | M40 | 14 | 00:10:40 (47) | 00:01:40 | 00:44:31 (40) | 00:01:23 | 00:27:32 (72) | 01:25:46 | 52 | |
55 | 87 | KUCHARSKA BARBARA | SULĘCIN | 1987 | K30 | 1 | 00:11:19 (62) | 00:01:24 | 00:46:08 (55) | 00:01:36 | 00:25:41 (49) | 01:26:08 | 3 | ||
56 | 3 | KOCHAŃSKI PIOTR | SULĘCIN | 1991 | M18 | 11 | 00:10:55 (53) | 00:01:03 | 00:48:02 (69) | 00:00:46 | 00:25:23 (47) | 01:26:09 | 53 | ||
57 | 94 | GRUDZIECKA ULA | SZCZECIN | 3LGGNS | 1977 | K40 | 2 | 00:09:57 (32) | 00:01:11 | 00:44:12 (37) | 00:01:32 | 00:29:35 (82) | 01:26:27 | 4 | |
58 | 124 | SKORUPINSKI JAROSŁAW | OPONYEXPRESS | 1966 | M50 | 7 | 00:12:04 (80) | 00:01:26 | 00:46:06 (54) | 00:01:02 | 00:25:49 (54) | 01:26:27 | 54 | ||
59 | 116 | DUTCZAK WOJCIECH | ZIELONA GÓRA | DUTCZAK | 1983 | M30 | 23 | 00:11:07 (58) | 00:01:15 | 00:46:52 (59) | 00:00:40 | 00:26:47 (64) | 01:26:41 | 55 | |
60 | 8 | CZERENKIEWICZ KRZYSZTOF | RZEPIN | PROMET WYSOWIANKA TEAM | 1982 | M30 | 24 | 00:13:00 (90) | 00:01:14 | 00:45:58 (53) | 00:00:42 | 00:25:47 (53) | 01:26:41 | 56 | |
61 | 80 | KABAT-KOPERSKA JOANNA | KLINISKA WIELKIE | 1973 | K40 | 3 | 00:10:48 (50) | 00:01:10 | 00:47:22 (62) | 00:01:57 | 00:26:07 (58) | 01:27:24 | 5 | ||
62 | 85 | RADYS PAULINA | MIĘDZYRZECZ | MASZYNKA TEAM | 1990 | K18 | 2 | 00:11:47 (75) | 00:01:26 | 00:49:18 (77) | 00:00:46 | 00:24:10 (31) | 01:27:27 | 6 | |
63 | 84 | MALACHOWSKA JOANNA | CHODZIEŻ | MAŁACHOSIE | 1979 | K30 | 2 | 00:10:44 (48) | 00:01:43 | 00:48:12 (70) | 00:00:52 | 00:26:52 (65) | 01:28:23 | 7 | |
64 | 41 | TALKOWSKI MATEUSZ | ŻAGAŃ | 1983 | M30 | 25 | 00:12:03 (79) | 00:02:07 | 00:48:52 (74) | 00:00:38 | 00:24:43 (41) | 01:28:23 | 57 | ||
65 | 103 | CZERWIŃSKI MICHAŁ | GNIEZNO | 1989 | M18 | 12 | 00:11:43 (74) | 00:01:08 | 00:45:42 (51) | 00:01:13 | 00:28:56 (79) | 01:28:42 | 58 | ||
66 | 62 | BABICZ HUBERT | KROSNO ODRZAŃSKIE | AM#15 TRIATHLON TEAM | 1998 | M18 | 13 | 00:14:25 (96) | 00:00:49 | 00:45:27 (49) | 00:01:19 | 00:26:44 (63) | 01:28:44 | 59 | |
67 | 112 | KMIECIK KRZYSZTOF | ZIELONA GÓRA | 1981 | M30 | 26 | 00:13:08 (91) | 00:02:22 | 00:49:45 (80) | 00:00:49 | 00:22:44 (20) | 01:28:48 | 60 | ||
68 | 51 | TALKOWSKI ŁUKASZ | NOWA SÓL | TOTALNA TWARDOŚĆ | 1980 | M30 | 27 | 00:10:36 (46) | 00:02:26 | 00:47:22 (62) | 00:01:16 | 00:27:29 (71) | 01:29:09 | 61 | |
69 | 21 | STUŁA RAFAŁ | NOWA SÓL | 1991 | M18 | 14 | 00:09:46 (26) | 00:01:33 | 00:51:31 (85) | 00:01:27 | 00:25:28 (48) | 01:29:45 | 62 | ||
70 | 95 | MAIHOLD TIM | MAGDEBURG | 1998 | M18 | 15 | 00:09:46 (26) | 00:01:34 | 00:44:15 (38) | 00:01:01 | 00:33:29 (100) | 01:30:05 | 63 | ||
71 | 11 | MISIUKIEWICZ ARKADIUSZ | OŚNO LUBUSKIE | PATRIOTIC TRIATHLON TEAM | 1992 | M18 | 16 | 00:11:29 (64) | 00:01:09 | 00:47:16 (61) | 00:00:49 | 00:29:39 (83) | 01:30:22 | 64 | |
72 | 78 | BIEDUNKIEWICZ PAWEL | BERLIN | 1983 | M30 | 28 | 00:11:37 (69) | 00:01:18 | 00:47:37 (64) | 00:01:03 | 00:28:58 (80) | 01:30:33 | 65 | ||
73 | 59 | KOWALÓW DAMIAN | ZIELONA GÓRA | 1988 | M30 | 29 | 00:12:23 (84) | 00:01:51 | 00:48:43 (73) | 00:00:36 | 00:27:24 (70) | 01:30:57 | 66 | ||
74 | 55 | JURKOWSKI PIOTR | ŁOBEZ | FRIENDSY | 1979 | M30 | 30 | 00:12:44 (87) | 00:01:10 | 00:48:59 (75) | 00:01:21 | 00:27:15 (67) | 01:31:29 | 67 | |
75 | 96 | FLISIKOWSKI ANDRZEJ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1960 | M50 | 8 | 00:15:15 (100) | 00:01:33 | 00:47:42 (65) | 00:01:07 | 00:27:20 (68) | 01:32:57 | 68 | |
76 | 98 | DUZ ALEKSANDRA | BERLIN | 1985 | K30 | 3 | 00:11:38 (71) | 00:01:11 | 00:49:51 (82) | 00:01:31 | 00:28:49 (77) | 01:33:00 | 8 | ||
77 | 125 | KWIATKOWSKA EWELINA | KUNOWICE | FRIENDSY | 1982 | K30 | 4 | 00:11:49 (76) | 00:01:31 | 00:49:41 (79) | 00:01:13 | 00:29:26 (81) | 01:33:40 | 9 | |
78 | 24 | DERLETA IWONA | SZCZECIN | DERMMED | 1964 | K50 | 1 | 00:12:17 (83) | 00:01:41 | 00:49:51 (81) | 00:01:04 | 00:28:53 (78) | 01:33:46 | 10 | |
79 | 90 | TYCZYŃSKA ANNA | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1983 | K30 | 5 | 00:10:45 (49) | 00:01:39 | 00:54:00 (91) | 00:01:06 | 00:26:23 (61) | 01:33:53 | 11 | |
80 | 9 | ŻURAWSKA WIOLETTA | SZCZECIN | KOLARZE Z GÓRKI „CIŚNIJ TEAM” | 1976 | K40 | 4 | 00:11:03 (57) | 00:01:45 | 00:48:01 (68) | 00:01:05 | 00:32:02 (93) | 01:33:56 | 12 | |
81 | 99 | GARCZYK EWELINA | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1982 | K30 | 6 | 00:11:35 (67) | 00:01:52 | 00:49:29 (78) | 00:01:17 | 00:31:11 (86) | 01:35:24 | 13 | |
82 | 20 | ZAMRZYCKI LESZEK | GORZÓW WLKP | BBL GORZÓW WLKP | 1957 | M60 | 1 | 00:11:37 (69) | 00:02:12 | 00:49:11 (76) | 00:01:21 | 00:31:28 (90) | 01:35:49 | 69 | |
83 | 81 | BOHDANOWICZ MAREK | SZCZECIN | BB07 | 1960 | M50 | 9 | 00:11:39 (73) | 00:01:36 | 00:50:18 (84) | 00:01:30 | 00:31:19 (87) | 01:36:22 | 70 | |
84 | 118 | SZCZEPAŃSKI ZBIGNIEW | SULĘCIN | MACIEJUNIO SULĘCIN | 1954 | M60 | 2 | 00:13:49 (94) | 00:02:14 | 00:53:08 (88) | 00:01:38 | 00:26:06 (57) | 01:36:55 | 71 | |
85 | 82 | CZARKOWSKI SŁAWOMIR | ZIELONA GÓRA | CROSSFIT 8K48 | 1967 | M50 | 10 | 00:13:11 (92) | 00:02:59 | 00:51:57 (86) | 00:01:00 | 00:27:59 (75) | 01:37:06 | 72 | |
86 | 19 | SZOMBIERSKA MONIKA | LUBSKO | TRI AKTYWNI LUBSKO | 1985 | K30 | 7 | 00:13:52 (95) | 00:01:08 | 00:52:56 (87) | 00:01:10 | 00:28:19 (76) | 01:37:25 | 14 | |
87 | 71 | GRABARSKI SEBASTIAN | KOSTRZYN NAD ODRĄ | ZUZA | 1979 | M30 | 31 | 00:15:07 (99) | 00:02:12 | 00:55:37 (94) | 00:00:46 | 00:24:14 (33) | 01:37:56 | 73 | |
88 | 91 | LICHOCKA AGATA | PIASECZNO | 1983 | K30 | 8 | 00:15:03 (98) | 00:01:18 | 00:48:16 (71) | 00:01:13 | 00:32:12 (95) | 01:38:02 | 15 | ||
89 | 7 | SOWA ARKADIUSZ | SLUBICE | 1984 | M30 | 32 | 00:10:30 (43) | 00:01:57 | 00:53:30 (89) | 00:00:57 | 00:32:51 (98) | 01:39:45 | 74 | ||
90 | 114 | MATUSZAK ANITA | SZCZECIN | MANGO GATKI TEAM | 1975 | K40 | 5 | 00:12:37 (86) | 00:02:14 | 00:54:31 (92) | 00:01:11 | 00:29:51 (85) | 01:40:24 | 16 | |
91 | 54 | SIEMIERNIK DARIUSZ | KOSTRZYN NAD ODRĄ | 1975 | M40 | 15 | 00:15:23 (101) | 00:03:09 | 00:53:57 (90) | 00:00:49 | 00:27:45 (74) | 01:41:03 | 75 | ||
92 | 89 | KASIŃSKI ARTUR | ZBĄSZYŃ | 1973 | M40 | 16 | 00:12:12 (82) | 00:03:17 | 00:50:05 (83) | 00:02:27 | 00:33:10 (99) | 01:41:11 | 76 | ||
93 | 17 | PRZYGOCKI PAWEŁ | KOSTRZYN NAD ODRĄ U | KKK 66-470 | 1965 | M50 | 11 | 00:16:07 (103) | 00:02:34 | 00:48:31 (72) | 00:01:24 | 00:34:19 (101) | 01:42:55 | 77 | |
94 | 2 | BIERNACKA CECYLIA | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1992 | K18 | 3 | 00:11:53 (77) | 00:01:19 | 00:58:11 (98) | 00:01:23 | 00:31:26 (89) | 01:44:12 | 17 | |
95 | 111 | KRZYWAK ANNA | GORZÓW WLKP. | 1979 | K30 | 9 | 00:12:11 (81) | 00:02:30 | 00:55:13 (93) | 00:02:58 | 00:32:42 (97) | 01:45:34 | 18 | ||
96 | 117 | SOBOLEWSKA-SZWED EWELINA | MIERZYN | MGT | 2018 | 00:11:38 (72) | 00:02:47 | 00:58:18 (99) | 00:00:58 | 00:32:04 (94) | 01:45:45 | 19 | |||
97 | 33 | KOZŁOWSKI STANISŁAW | OŚNO LUBUSKIE | 1965 | M50 | 12 | 00:12:46 (88) | 00:03:58 | 00:59:20 (101) | 00:00:59 | 00:31:58 (91) | 01:49:01 | 78 | ||
98 | 32 | TATAREWICZ KARINA | SŁOŃSK | 1975 | K40 | 6 | 00:12:52 (89) | 00:02:09 | 01:01:09 (102) | 00:01:00 | 00:31:58 (91) | 01:49:08 | 20 | ||
99 | 26 | MARKIEWICZ PIOTR | OŚNO LUBUSKIE | P.M. | 1975 | M40 | 17 | 00:15:42 (102) | 00:02:15 | 00:58:09 (97) | 00:01:28 | 00:32:40 (96) | 01:50:14 | 79 | |
100 | 53 | SADOWSKA MAŁGORZATA | KROSNO ODRZAŃSKIE | KMB 42 KACZMAR RUN TEAM | 1974 | K40 | 7 | 00:13:18 (93) | 00:01:50 | 01:03:24 (103) | 00:00:55 | 00:31:20 (88) | 01:50:47 | 21 | |
101 | 76 | POMORSKI BARTOSZ | ZIELONA GÓRA | AM#15 TRIATHLON TEAM | 1994 | M18 | 17 | 00:11:14 (60) | 00:02:55 | 00:58:39 (100) | 00:01:18 | 00:43:27 (103) | 01:57:33 | 80 | |
102 | 86 | HUMIŃSKI RADOSŁAW | ZIELONA GÓRA | AM#15 TRIATHLON TEAM | 1992 | M18 | 18 | 00:11:10 (59) | 00:04:04 | 00:57:41 (95) | 00:01:17 | 00:43:27 (103) | 01:57:39 | 81 | |
103 | 52 | SZYGĘDA KACPER | GORZÓW WLKP. | MASAŻ W GORZOWIE | 2018 | 00:16:12 (104) | 00:02:34 | 01:07:45 (104) | 00:01:42 | 00:29:46 (84) | 01:57:59 | 82 | |||
104 | 63 | BABICZ ARTUR | WARSZAWA | AM#15 TRIATHLON TEAM | 1992 | M18 | 19 | 00:14:34 (97) | 00:02:16 | 00:57:57 (96) | 00:02:18 | 00:43:11 (102) | 02:00:16 | 83 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | MPK OŚNO LUBUSKIE (GURGUL MICHAŁ, GURGUL KRZYSZTOF, GURGUL PAWEŁ) | 00:05:31 (5) | 00:00:26 | 00:24:54 (1) | 00:00:30 | 00:09:48 (4) | 00:41:09 |
2 | 125 | LEMURKI (MURAWSKA NIKOLA, MURAWSKI KUBA, MURAWSKA WIOLETTA) | 00:05:39 (6) | 00:00:24 | 00:27:31 (8) | 00:00:24 | 00:10:15 (5) | 00:44:13 |
3 | 116 | KURASIE (KUKOROWSKI KAROL, KUKOROWSKI GRZEGORZ, KUKOROWSKI KRZYSZTOF) | 00:05:17 (3) | 00:00:24 | 00:27:48 (9) | 00:00:25 | 00:10:52 (8) | 00:44:46 |
4 | 105 | STATYSTYCZNI (KOWALSKA ALEKSANDRA, KOWALSKI MACIEJ, KOWALSKA JUSTYNA) | 00:06:52 (20) | 00:00:23 | 00:26:46 (4) | 00:00:25 | 00:11:24 (10) | 00:45:50 |
5 | 101 | BIERNACKI TRI (BIERNACKA SYLWIA, BIERNACKI ŁUKASZ, BIERNACKI JACEK) | 00:06:47 (18) | 00:00:22 | 00:27:29 (7) | 00:00:25 | 00:11:59 (14) | 00:47:02 |
6 | 144 | MIZERSCY (MIZERSKA MAŁGORZATA, MIZERSKI WALDEMAR, MIZERSKA IGA) | 00:07:44 (28) | 00:00:24 | 00:26:43 (2) | 00:00:30 | 00:12:23 (18) | 00:47:44 |
7 | 146 | WALCZĄCY Z CZASEM (ŁAUSZ JACEK, MROCZEK MARTA, WIERZBICKI KRZYSZTOF) | 00:08:04 (32) | 00:00:22 | 00:30:11 (16) | 00:00:24 | 00:09:19 (1) | 00:48:20 |
8 | 142 | TRIMASTERS (KOSSIŃSKI DOMINIK, KOSSIŃSKI WALDEMAR, KOSSIŃSKI HUBERT) | 00:05:28 (4) | 00:00:24 | 00:30:38 (19) | 00:00:26 | 00:11:32 (12) | 00:48:28 |
9 | 107 | SIKORKI TRIATHLON TEAM (SIKORSKI GRZEGORZ, SIKORSKI KRZYSZTOF, REDZIAK JANUSZ) | 00:06:10 (10) | 00:00:23 | 00:29:29 (12) | 00:00:28 | 00:12:31 (19) | 00:49:01 |
10 | 153 | STARACHOWICE (KRZOSKI HUBERT, KRZOSKI WOJCIECH, SKRZYPIEC RAFAŁ) | 00:04:55 (1) | 00:00:20 | 00:31:44 (21) | 00:00:33 | 00:12:21 (17) | 00:49:53 |
11 | 133 | NOWA SÓL (MAZURKIEWICZ TOMASZ, ŁAWNICZEK REMIGIUSZ, KOŁOSOWSKI TOMASZ) | 00:06:54 (22) | 00:00:24 | 00:31:43 (20) | 00:00:29 | 00:10:23 (6) | 00:49:53 |
12 | 124 | MAŁACHOSIE (MAŁACHOWSKA JOANNA, MAŁACHOWSKI ARIEL, MALACHOWSKI ADRIAN) | 00:06:50 (19) | 00:00:24 | 00:32:49 (25) | 00:00:32 | 00:09:41 (2) | 00:50:16 |
13 | 114 | SYSTEM 11 WAŁCZ DRUGI (SZYMCZAK BARTOSZ, SZYMCZAK KRZYSZTOF, SZYMCZAK ARKADIUSZ) | 00:06:55 (23) | 00:00:26 | 00:32:52 (26) | 00:00:29 | 00:09:42 (3) | 00:50:24 |
14 | 143 | ŻYWIKI (ŻYWICKA KINGA, ŻYWICKI TOMASZ, ŻYWICKA LENA) | 00:08:12 (36) | 00:00:24 | 00:29:16 (11) | 00:00:30 | 00:12:07 (15) | 00:50:29 |
15 | 147 | MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI (SEŃ JAKUB, SEŃ LESZEK, SEŃ JOLANTA) | 00:05:06 (2) | 00:00:27 | 00:30:03 (15) | 00:00:33 | 00:15:27 (32) | 00:51:36 |
16 | 113 | SĄSIEDZKA WATAHA KAMIEŃ (KULKA SYLWIA, KULKA ŁUKASZ, KULKA IGOR) | 00:07:48 (29) | 00:00:21 | 00:27:09 (6) | 00:00:26 | 00:16:02 (34) | 00:51:46 |
17 | 121 | KARPACZ (DENIS KUBA, DENIS JANUSZ, DENIS MAKS) | 00:05:55 (7) | 00:00:20 | 00:30:24 (17) | 00:00:28 | 00:14:52 (29) | 00:51:59 |
18 | 141 | GAROL TEAM (GARCZYK EWELINA, GARCZYK DAMIAN, GARCZYK OLIVIA) | 00:06:58 (25) | 00:00:26 | 00:29:55 (14) | 00:00:25 | 00:14:25 (28) | 00:52:09 |
19 | 137 | MICHAŁOWSCY TEAM (MICHAŁOWSKA MARLENA, MICHAŁOWSKI MARCIN, MICHAŁOWSKA NATALIA) | 00:06:28 (12) | 00:00:24 | 00:26:45 (3) | 00:00:30 | 00:18:16 (40) | 00:52:23 |
20 | 122 | TALKOWSCY TEAM (TALKOWSKI ŁUKASZ, TALKOWSKI WOJCIECH, TALKOWSKI MATEUSZ) | 00:09:06 (40) | 00:00:23 | 00:31:53 (22) | 00:00:28 | 00:10:46 (7) | 00:52:36 |
21 | 138 | HERTEL TEAM (HERTEL GRZEGORZ, HERTEL DAMIAN, HERTEL KAMIL) | 00:08:14 (37) | 00:00:24 | 00:32:16 (23) | 00:00:29 | 00:11:23 (9) | 00:52:46 |
22 | 127 | KEMCYCH (CYCHOWSKA ELŻBIETA, CYCHOWSKI KRZYSZTOF, CYCHOWSKI MICHAŁ) | 00:08:24 (38) | 00:00:18 | 00:28:39 (10) | 00:00:31 | 00:14:56 (30) | 00:52:48 |
23 | 139 | CIEŚLAK TEAM (CIEŚLAK JAKUB, CIEŚLAK ŁUKASZ, CIEŚLAK WERONIKA) | 00:08:10 (34) | 00:00:27 | 00:29:52 (13) | 00:00:27 | 00:15:11 (31) | 00:54:07 |
24 | 132 | BĄCZKI TEAM (BĄK ALEKSANDER, BĄK AGNIESZKA, BĄK KAMIL) | 00:06:02 (8) | 00:00:28 | 00:33:50 (29) | 00:00:37 | 00:13:13 (23) | 00:54:10 |
25 | 120 | ROBAKI PYSIAKI (PYSIAK MONIKA, PYSIAK DAMIAN, PYSIAK SZYMON) | 00:10:27 (41) | 00:00:22 | 00:26:55 (5) | 00:00:33 | 00:16:50 (36) | 00:55:07 |
26 | 111 | KOZIOŁKI DREAM TEAM (KOZLOWSKI STANISŁAW, KOZŁOWSKI MATEUSZ, KOZŁOWSKA MARTYNA) | 00:08:10 (34) | 00:00:22 | 00:33:38 (27) | 00:00:30 | 00:13:09 (22) | 00:55:49 |
27 | 155 | MANGO GATKI TEAM (MATUSZAK ANIA, MATUSZAK KRZYSZTOF, MATUSZAK MATEUSZ) | 00:08:09 (33) | 00:00:22 | 00:33:48 (28) | 00:00:27 | 00:13:14 (24) | 00:56:00 |
28 | 117 | DYNIACZKI TEAM (DYNIAK WIESŁAW, DYNIAK MICHAŁ, DYNIAK ADRIANNA) | 00:06:52 (20) | 00:00:25 | 00:32:20 (24) | 00:00:29 | 00:17:54 (39) | 00:58:00 |
29 | 148 | NOTOWPLECY TEAM (ZUBIK PRZEMYSŁAW, DUŹ ALEKSANDRA, KORSZUN MATEUSZ) | 00:07:40 (27) | 00:00:24 | 00:38:51 (31) | 00:00:39 | 00:11:25 (11) | 00:58:59 |
30 | 128 | JAKUBOWSCY TEAM (MAKSIMEK PAWEŁ, JAKUBOWSKI PIOTR, JAKUBOWSKA KINGA) | 00:10:47 (42) | 00:00:21 | 00:30:37 (18) | 00:00:32 | 00:17:06 (38) | 00:59:23 |
31 | 112 | DZIUBKI (PARSZEWSKA PAULINA, GOLEC DARIA, PARSZEWSKI REMIGIUSZ) | 00:08:29 (39) | 00:00:22 | 00:41:20 (34) | 00:00:37 | 00:11:46 (13) | 01:02:34 |
32 | 149 | MALINA-MTB-TRI-RUN-FIT-FUN (MALINOWSKI BARTOSZ, JAŻDŻEWSKA JULITA, MALINOWSKA MAJA) | 00:06:43 (16) | 00:00:32 | 00:36:50 (30) | 00:00:37 | 00:18:35 (41) | 01:03:17 |
33 | 108 | MILCHERTY (MILCHERT MARCIN, MILCHERT MACIEJ, KARASIŃSKA-MILCHERT SYLWIA) | 00:06:11 (11) | 00:00:27 | 00:40:14 (33) | 00:00:28 | 00:16:12 (35) | 01:03:32 |
34 | 151 | DREM TEAM (TATAREWICZ KARINA, TATAREWICZ CYPRIAN, GARCZYK KARINA) | 00:08:03 (31) | 00:00:16 | 00:43:39 (37) | 00:00:26 | 00:12:34 (20) | 01:04:58 |
35 | 109 | 3 PŁOTKI TEAM (PŁOTKOWSKA MARTA, PŁOTKOWSKI KONRAD, PŁOTKOWSKA GRZEGORZ) | 00:06:33 (13) | 00:00:27 | 00:43:36 (36) | 00:00:42 | 00:13:54 (25) | 01:05:12 |
36 | 150 | MAN (GUZENDA NATALIA, WORONOWICZ MIROSŁAW, WORONOWICZ ANNA) | 00:06:02 (8) | 00:00:23 | 00:41:50 (35) | 00:00:40 | 00:16:53 (37) | 01:05:48 |
37 | 130 | PRZERODZINKA (MICHALAK BOGUŚ, MICHALAK STAŚ, MICHALAK ASIA) | 00:06:41 (15) | 00:00:25 | 00:39:41 (32) | 00:00:30 | 00:18:39 (42) | 01:05:56 |
38 | 145 | STRUSCY (STRUSKI STANISŁAW, STRUSKI CZESŁAW, STRUSKA KATARZYNA) | 00:07:22 (26) | 00:00:48 | 00:45:57 (39) | 00:00:51 | 00:12:56 (21) | 01:07:54 |
39 | 102 | KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM (CHRZAN PAWEŁ, GRĘDZIŃSKI KACPER, CHRZAN PAULINA) | 00:06:46 (17) | 00:00:34 | 00:46:21 (40) | 00:00:34 | 00:14:22 (27) | 01:08:37 |
40 | 118 | KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM (ŻURAWSKA WIOLETTA, GRĘDZIŃSKI ARTUR, LITWINIAK-GRĘDZIŃSKA MAŁGORZATA) | 00:07:52 (30) | 00:00:30 | 00:45:29 (38) | 00:00:50 | 00:14:06 (26) | 01:08:47 |
41 | 136 | MISIAKI TEAM (NIEDŹWIECKI BASTIAN, NIEDŹWIECKA MALWINA, NIEDŹWIECKI ROBERT) | 00:06:56 (24) | 00:00:27 | 00:53:26 (41) | 00:00:53 | 00:12:18 (16) | 01:14:00 |
42 | 152 | TYCZYŃSKIE TEAM (TYCZYŃSKA ANNA, TYCZYŃSKA NADIA, TYCZYŃSKA LIDIA) | 00:06:37 (14) | 00:00:20 | 00:57:05 (42) | 00:00:31 | 00:15:35 (33) | 01:20:08 |
43 | 126 | PĘDZĄCE ŻÓŁWIE (KASPERSKI ARTUR, KASPERSKA WIKTORIA, KASPERSKA ANNA) | 00:09:25 | 00:00:24 | 00:51:26 | 00:00:46 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | WALCZAK ROBERT | POZNAŃ | CYTADELA BY NIGHT TRI TEAM | 1980 | M30 | 1 | 00:05:11 (3) | 00:00:50 | 00:25:39 (2) | 00:00:33 | 00:09:58 (1) | 00:42:11 | 1 | |
2 | 57 | MICHAŁOWSKI MARCIN | SZCZECIN | SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS | 1980 | M30 | 2 | 00:05:02 (2) | 00:00:55 | 00:25:50 (3) | 00:00:48 | 00:10:20 (4) | 00:42:55 | 2 | |
3 | 35 | GURGUL PAWEŁ | OŚNO LUBUSKIE | PATRIOTIC TRIATHLON TEAM | 1991 | M18 | 1 | 00:05:27 (6) | 00:00:51 | 00:26:52 (4) | 00:00:59 | 00:10:02 (2) | 00:44:11 | 3 | |
4 | 29 | GURGUL KRZYSZTOF | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1963 | M50 | 1 | 00:07:05 (29) | 00:00:59 | 00:24:33 (1) | 00:01:00 | 00:11:53 (20) | 00:45:30 | 4 | |
5 | 52 | MURAWSKI KUBA | SZCZECIN | 1999 | M18 | 2 | 00:05:24 (5) | 00:01:16 | 00:27:49 (9) | 00:00:44 | 00:10:32 (5) | 00:45:45 | 5 | ||
6 | 53 | PROTASIEWICZ ŁUKASZ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1982 | M30 | 3 | 00:06:56 (25) | 00:00:47 | 00:27:03 (5) | 00:00:37 | 00:10:48 (8) | 00:46:11 | 6 | |
7 | 15 | GRĘDZIŃSKI ARTUR | SZCZECIN | KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM | 1978 | M40 | 1 | 00:05:53 (8) | 00:01:09 | 00:27:16 (6) | 00:00:53 | 00:11:10 (11) | 00:46:21 | 7 | |
8 | 3 | ZIMNY MACIEJ | OŚNO LUBUSKIE | PATRIOTIC TRIATHLON TEAM | 1991 | M18 | 3 | 00:06:21 (14) | 00:00:59 | 00:28:30 (11) | 00:00:29 | 00:10:19 (3) | 00:46:38 | 8 | |
9 | 2 | CHRZAN PIOTR | SZCZECIN | KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM | 1973 | M40 | 2 | 00:06:00 (12) | 00:01:05 | 00:27:43 (8) | 00:00:49 | 00:11:16 (12) | 00:46:53 | 9 | |
10 | 25 | MURAWSKA NIKOLA | SZCZECIN | 2000 | K18 | 1 | 00:06:15 (13) | 00:00:57 | 00:27:26 (7) | 00:00:51 | 00:11:57 (23) | 00:47:26 | 1 | ||
11 | 7 | MISIUKIEWICZ ADAM | OŚNO LUBUSKIE | PATRIOTIC TRIATHLON TEAM | 1994 | M18 | 4 | 00:06:23 (16) | 00:00:51 | 00:27:55 (10) | 00:00:40 | 00:11:52 (19) | 00:47:41 | 10 | |
12 | 55 | NIESTEROWICZ KAROL | SZCZECIN | WISKORD | 1990 | M18 | 5 | 00:06:55 (24) | 00:01:20 | 00:28:33 (13) | 00:00:32 | 00:10:37 (7) | 00:47:57 | 11 | |
13 | 4 | MISIUKIEWICZ ŁUKASZ | MUROWANA GOŚLINA | PATRIOTIC TRIATHLON TEAM | 1991 | M18 | 6 | 00:06:37 (21) | 00:01:05 | 00:28:42 (14) | 00:00:36 | 00:11:08 (10) | 00:48:08 | 12 | |
14 | 10 | WYWROCKI MATEUSZ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1993 | M18 | 7 | 00:07:04 (27) | 00:01:23 | 00:28:48 (15) | 00:00:45 | 00:10:35 (6) | 00:48:35 | 13 | |
15 | 47 | KUKLIŃSKI ZBIGNIEW | OŚNO LUBUSKIE | 1985 | M30 | 4 | 00:06:23 (15) | 00:01:05 | 00:29:41 (17) | 00:00:39 | 00:11:04 (9) | 00:48:52 | 14 | ||
16 | 39 | WEISS CLAUDIA | SZCZECIN | KS IRONMAN C/S POLSKA | 1996 | K18 | 2 | 00:04:52 (1) | 00:00:31 | 00:31:21 (22) | 00:00:46 | 00:11:46 (17) | 00:49:16 | 2 | |
17 | 45 | JAKUBISZYN MARIUSZ | MYŚLIBÓRZ | KLUB TENISA ZIEMNEGO OPEN MYŚLIBÓRZ | 1977 | M40 | 3 | 00:06:52 (23) | 00:01:49 | 00:28:32 (12) | 00:00:46 | 00:11:44 (16) | 00:49:43 | 15 | |
18 | 60 | KRAWCZYK MAŁGORZATA | ZIELONA GÓRA | ANABO | 1992 | K18 | 3 | 00:05:55 (10) | 00:01:43 | 00:29:12 (16) | 00:00:51 | 00:12:09 (26) | 00:49:50 | 3 | |
19 | 12 | KOCHAŃSKI PIOTR | SULĘCIN | 1991 | M18 | 8 | 00:06:39 (22) | 00:00:51 | 00:30:23 (18) | 00:00:40 | 00:12:49 (31) | 00:51:22 | 16 | ||
20 | 21 | ZAWALSKI KRZYSZTOF | SZCZECIN | TRI35 | 1978 | M40 | 4 | 00:06:35 (20) | 00:01:31 | 00:30:41 (19) | 00:00:54 | 00:11:43 (15) | 00:51:24 | 17 | |
21 | 6 | MISIUKIEWICZ ARKADIUSZ | OŚNO LUBUSKIE | PATRIOTIC TRIATHLON TEAM | 1992 | M18 | 9 | 00:06:35 (19) | 00:01:09 | 00:30:53 (21) | 00:00:34 | 00:12:20 (27) | 00:51:31 | 18 | |
22 | 50 | FISCHER PAWEŁ | WYSZANÓW | LISTING TRIATHLON TEAM | 1976 | M40 | 5 | 00:06:25 (18) | 00:01:32 | 00:31:24 (23) | 00:00:33 | 00:12:25 (28) | 00:52:19 | 19 | |
23 | 32 | KOWALCZYK ŁUKASZ | SŁUBICE | 1989 | M18 | 10 | 00:07:00 (26) | 00:01:34 | 00:32:08 (24) | 00:00:33 | 00:11:22 (13) | 00:52:37 | 20 | ||
24 | 22 | BOHUSZKO KRZYSZTOF | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1965 | M50 | 2 | 00:07:22 (31) | 00:01:38 | 00:30:51 (20) | 00:01:00 | 00:12:06 (25) | 00:52:57 | 21 | |
25 | 41 | FRIESKE ANTONINA | KOSTRZYN NAD ODRĄ | 2000 | K18 | 4 | 00:05:22 (4) | 00:01:48 | 00:33:40 (31) | 00:00:37 | 00:11:40 (14) | 00:53:07 | 4 | ||
26 | 23 | PIEPRZYK PAWEŁ | PAKOSŁAW | PAWEŁ I GAWEŁ | 1988 | M30 | 5 | 00:05:48 (7) | 00:01:24 | 00:32:49 (27) | 00:00:43 | 00:13:11 (32) | 00:53:55 | 22 | |
27 | 46 | GÓRSKI DOMINIK | SZCZECIN | 1983 | M30 | 6 | 00:07:04 (27) | 00:01:48 | 00:33:02 (28) | 00:00:47 | 00:11:56 (22) | 00:54:37 | 23 | ||
28 | 20 | MATLA-FINK MONIKA | SŁUBICE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1984 | K30 | 1 | 00:07:24 (32) | 00:01:14 | 00:33:18 (29) | 00:01:08 | 00:12:44 (30) | 00:55:48 | 5 | |
29 | 30 | KARBOWSKI JÓZEF | SŁUBICE | CROSSFIT69100 | 1979 | M30 | 7 | 00:08:16 (39) | 00:01:23 | 00:32:39 (26) | 00:00:41 | 00:13:55 (35) | 00:56:54 | 24 | |
30 | 42 | FRIESKE JAROSŁAW | KOSTRZYN NAD ODRĄ | 1978 | M40 | 6 | 00:05:59 (11) | 00:01:45 | 00:36:46 (38) | 00:00:41 | 00:11:55 (21) | 00:57:06 | 25 | ||
31 | 26 | KASPERSKI ARTUR | POZNAŃ | POLONIA ŚRODA | 1979 | M30 | 8 | 00:08:28 (40) | 00:02:44 | 00:33:47 (33) | 00:00:39 | 00:11:59 (24) | 00:57:37 | 26 | |
32 | 33 | LENC KAROLINA | OŚNO LUBUSKIE | 1993 | K18 | 5 | 00:07:37 (33) | 00:01:20 | 00:33:42 (32) | 00:00:42 | 00:14:35 (39) | 00:57:56 | 6 | ||
33 | 13 | PIETZ MIKOŁAJ | POZNAŃ | CYTADELA BY NIGHT TRI TEAM | 1979 | M30 | 9 | 00:06:24 (17) | 00:01:23 | 00:37:24 (39) | 00:01:00 | 00:11:46 (18) | 00:57:57 | 27 | |
34 | 59 | BONDARYK KAMILA | CYBINKA | OPONMAX | 1991 | K18 | 6 | 00:07:52 (37) | 00:01:40 | 00:32:28 (25) | 00:01:11 | 00:15:07 (41) | 00:58:18 | 7 | |
35 | 51 | RUD MARTYNA | SZCZECIN | DYZIO | 1994 | K18 | 7 | 00:07:49 (36) | 00:01:17 | 00:34:17 (34) | 00:00:58 | 00:15:13 (42) | 00:59:34 | 8 | |
36 | 18 | GRZYBOWSKI PIOTR | SZCZEGLINO NOWE 6 | 1975 | M40 | 7 | 00:08:47 (42) | 00:02:43 | 00:33:31 (30) | 00:00:42 | 00:13:56 (36) | 00:59:39 | 28 | ||
37 | 43 | SOŁTYS MATEUSZ | OŚNO LUBUSKIE | STOWARZYSZENIE BASEMENT | 1993 | M18 | 11 | 00:09:01 (45) | 00:02:45 | 00:35:18 (36) | 00:00:48 | 00:13:21 (33) | 01:01:13 | 29 | |
38 | 56 | NIESTEROWICZ BEATA | SZCZECIN | 1990 | K18 | 8 | 00:07:11 (30) | 00:01:15 | 00:36:24 (37) | 00:00:41 | 00:15:46 (44) | 01:01:17 | 9 | ||
39 | 58 | BIERNACKI JACEK | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 2009 | M18 | 12 | 00:08:53 (44) | 00:01:23 | 00:40:53 (45) | 00:00:37 | 00:12:25 (28) | 01:04:11 | 30 | |
40 | 49 | SPIRYDOWICZ PAWEŁ | OŚNO LUBUSKIE | KERMITEAM | 1994 | M18 | 13 | 00:08:49 (43) | 00:02:47 | 00:38:20 (42) | 00:00:50 | 00:14:16 (37) | 01:05:02 | 31 | |
41 | 37 | PIEPRZYK PATRYK | PAKOSŁAW | SKUP ŻYWCA PIEPRZYK | 1989 | M18 | 14 | 00:05:54 (9) | 00:01:29 | 00:42:05 (47) | 00:00:53 | 00:14:42 (40) | 01:05:03 | 32 | |
42 | 5 | GÓRECKI ARTUR | SŁUBICE | NASZE SŁUBICE PL | 1981 | M30 | 10 | 00:09:16 (47) | 00:02:57 | 00:34:22 (35) | 00:01:12 | 00:18:18 (48) | 01:06:05 | 33 | |
43 | 54 | DEMBIŃSKI PIOTR | TORUŃ | 1993 | M18 | 15 | 00:07:55 (38) | 00:01:58 | 00:41:50 (46) | 00:00:56 | 00:14:28 (38) | 01:07:07 | 34 | ||
44 | 44 | DYLEWICZ WERONIKA | ŻAGAŃ | DYLEWICZ SPORTS TEAM | 2000 | K18 | 9 | 00:07:48 (35) | 00:01:17 | 00:44:52 (49) | 00:00:39 | 00:13:37 (34) | 01:08:13 | 10 | |
45 | 16 | RACHLEWICZ RYSZARD | GORZÓW WIELKOPOLSKI | CHANTREL | 1962 | M50 | 3 | 00:07:39 (34) | 00:03:13 | 00:38:37 (43) | 00:01:41 | 00:17:34 (47) | 01:08:44 | 35 | |
46 | 17 | PALUSZYŃSKI DARIUSZ | IZDEBNO | STOLARNIA PALUSZYNSKI | 1984 | M30 | 11 | 00:09:39 (48) | 00:02:09 | 00:40:29 (44) | 00:01:06 | 00:15:52 (45) | 01:09:15 | 36 | |
47 | 36 | MATKOWSKI ZDZISŁAW | SŁOŃSK | 1969 | M40 | 8 | 00:09:14 (46) | 00:03:55 | 00:37:41 (40) | 00:02:41 | 00:15:46 (43) | 01:09:17 | 37 | ||
48 | 48 | NAJDEK MAGDALENA | GORZÓW WLKP. | 1970 | K40 | 1 | 00:08:42 (41) | 00:02:04 | 00:44:00 (48) | 00:00:57 | 00:16:36 (46) | 01:12:19 | 11 | ||
49 | 24 | WOJTAŚ AGATA | KRZESZYCE | 2000 | K18 | 10 | 00:12:19 (49) | 00:01:31 | 00:38:14 (41) | 00:02:26 | 00:19:21 (49) | 01:13:51 | 12 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 287 | NOWAK ROMAN | CZŁUCHÓW | ENDURE TEAM | 1981 | M30 | 1 | 00:16:56 (10) | 00:00:44 | 01:10:07 (1) | 00:00:41 | 00:40:33 (2) | 02:09:01 | 1 | |
2 | 308 | GREGULA WOJCIECH | CHOJNA | STRAZ POZARNA | 1986 | M30 | 2 | 00:15:47 (3) | 00:00:52 | 01:11:25 (2) | 00:00:50 | 00:40:42 (3) | 02:09:36 | 2 | |
3 | 262 | NOWACZYK DAWID | SZCZECIN | KS IRONMAN C/S POLSKA | 1979 | M30 | 3 | 00:16:52 (9) | 00:00:57 | 01:16:32 (9) | 00:00:47 | 00:37:42 (1) | 02:12:50 | 3 | |
4 | 222 | DERLETA MATEUSZ | SZCZECIN | DERMMED | 1992 | M18 | 1 | 00:16:32 (7) | 00:00:52 | 01:12:09 (3) | 00:00:41 | 00:43:13 (10) | 02:13:27 | 4 | |
5 | 284 | MICHAŁOWSKI MARCIN | SZCZECIN | SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS | 1980 | M30 | 4 | 00:16:10 (6) | 00:00:55 | 01:15:03 (8) | 00:00:45 | 00:42:43 (8) | 02:15:36 | 5 | |
6 | 259 | ŁYŻWIŃSKI SZYMON | SŁUBICE | TRIATHLON SERWIS | 1995 | M18 | 2 | 00:17:44 (12) | 00:01:16 | 01:13:56 (7) | 00:00:54 | 00:44:04 (12) | 02:17:54 | 6 | |
7 | 257 | BORULA BARTOSZ | SŁUBICE | HERBALIFE | 1987 | M30 | 5 | 00:16:36 (8) | 00:01:15 | 01:13:12 (5) | 00:00:49 | 00:47:32 (21) | 02:19:24 | 7 | |
8 | 275 | HAWROT SYLWESTER | GOLENIÓW | NEXELO CROWN GOLENIÓW | 1968 | M50 | 1 | 00:15:31 (2) | 00:01:15 | 01:20:09 (19) | 00:00:49 | 00:42:17 (6) | 02:20:01 | 8 | |
9 | 230 | GÓRNICKI ŁUKASZ | SKWIERZYNA | MMS TEAM TRIATHLON | 1976 | M40 | 1 | 00:18:33 (19) | 00:01:20 | 01:13:33 (6) | 00:01:04 | 00:46:12 (15) | 02:20:42 | 9 | |
10 | 270 | OCZKOWSKI WOJCIECH | TRZCIANKA | AM#15 TRIATHLON TEAM | 1992 | M18 | 3 | 00:18:22 (17) | 00:01:08 | 01:20:48 (20) | 00:00:51 | 00:41:08 (4) | 02:22:17 | 10 | |
11 | 277 | JAROCHOWICZ NORBERT | NOWOGARD | 1971 | M40 | 2 | 00:18:54 (21) | 00:00:39 | 01:13:00 (4) | 00:01:04 | 00:49:00 (27) | 02:22:37 | 11 | ||
12 | 297 | ULANOWSKI GRZEGORZ | SŁUBICE | STORMRIDER | 1974 | M40 | 3 | 00:19:03 (25) | 00:01:44 | 01:21:09 (22) | 00:00:55 | 00:41:20 (5) | 02:24:11 | 12 | |
13 | 232 | KOWALSKI ŁUKASZ | SŁUBICE | STÜRMER MASZYNY TEAM | 1983 | M30 | 6 | 00:19:18 (31) | 00:00:43 | 01:18:35 (10) | 00:01:07 | 00:46:21 (16) | 02:26:04 | 13 | |
14 | 214 | NOWAK ARTUR | JÓZEFÓW | TRI LEVEL NIEPORĘT | 1973 | M40 | 4 | 00:16:06 (5) | 00:00:58 | 01:22:29 (25) | 00:01:00 | 00:46:47 (17) | 02:27:20 | 14 | |
15 | 204 | ZIMNY MACIEJ | OŚNO LUBUSKIE | PATRIOTIC TRIATHLON TEAM | 1991 | M18 | 4 | 00:20:34 (43) | 00:01:13 | 01:19:37 (15) | 00:00:37 | 00:45:37 (14) | 02:27:38 | 15 | |
16 | 255 | ŻBIK KRZYSZTOF | GORZÓW WLKP | DO PRZODU. | 1977 | M40 | 5 | 00:19:14 (28) | 00:01:19 | 01:19:13 (14) | 00:01:08 | 00:48:16 (23) | 02:29:10 | 16 | |
17 | 302 | LUBRYCZYŃSKI PIOTR | GÓRZYKOWO | POPŁAWSKI TEAM | 1976 | M40 | 6 | 00:19:48 (35) | 00:01:06 | 01:19:49 (17) | 00:01:18 | 00:47:22 (20) | 02:29:23 | 17 | |
18 | 245 | SUCHECKI ŁUKASZ | WROCŁAW | 1991 | M18 | 5 | 00:19:10 (27) | 00:01:48 | 01:25:09 (30) | 00:01:06 | 00:42:25 (7) | 02:29:38 | 18 | ||
19 | 233 | DUBIEC BOGDAN | SKWIERZYNA | MMS TEAM TRIATHLON | 1968 | M50 | 2 | 00:18:57 (22) | 00:01:46 | 01:18:37 (11) | 00:01:30 | 00:48:58 (26) | 02:29:48 | 19 | |
20 | 202 | CHRZAN PIOTR | SZCZECIN | KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM | 1973 | M40 | 7 | 00:19:37 (34) | 00:01:03 | 01:19:08 (13) | 00:00:46 | 00:49:23 (30) | 02:29:57 | 20 | |
21 | 253 | WÓJCIKOWSKI CEZARY | MIERZYN | CKMARINE.PL | 1975 | M40 | 8 | 00:18:11 (15) | 00:01:04 | 01:19:43 (16) | 00:01:07 | 00:50:10 (34) | 02:30:15 | 21 | |
22 | 218 | BAGIŃSKI ADAM | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1984 | M30 | 7 | 00:19:31 (33) | 00:01:48 | 01:20:06 (18) | 00:00:49 | 00:48:24 (24) | 02:30:38 | 22 | |
23 | 237 | TRUDZIŃSKI NORBERT | ŚWIEBODZIN | NEOSPORT.PL TRIATHLON POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1974 | M40 | 9 | 00:20:28 (42) | 00:01:50 | 01:21:21 (23) | 00:00:46 | 00:48:30 (25) | 02:32:55 | 23 | |
24 | 239 | KUKOROWSKI GRZEGORZ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1975 | M40 | 10 | 00:19:01 (24) | 00:00:53 | 01:22:10 (24) | 00:01:26 | 00:50:44 (37) | 02:34:14 | 24 | |
25 | 307 | MIAGKYJ ARTEM | JAWORZE | 1984 | M30 | 8 | 00:17:48 (13) | 00:02:34 | 01:29:35 (47) | 00:00:54 | 00:43:58 (11) | 02:34:49 | 25 | ||
26 | 293 | SZARAPANOWSKI DAMIAN | NOWA WIOSKA | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA/AVION | 1978 | M40 | 11 | 00:18:11 (16) | 00:02:34 | 01:25:05 (28) | 00:01:12 | 00:47:55 (22) | 02:34:57 | 26 | |
27 | 243 | JAKUBOWSKI LESŁAW | GRYFINO | WEGANIE TEŻ MOGĄ | 1959 | M50 | 3 | 00:21:24 (50) | 00:01:57 | 01:19:00 (12) | 00:01:14 | 00:51:29 (40) | 02:35:04 | 27 | |
28 | 268 | KOSSIŃSKI DOMINIK | SŁUBICE | TRI-IT | 1997 | M18 | 6 | 00:19:14 (29) | 00:01:06 | 01:27:08 (37) | 00:01:05 | 00:47:06 (18) | 02:35:39 | 28 | |
29 | 298 | MARKUCKA JOANNA | TARNÓW | HUSARIA RACE TEAM | 1980 | K30 | 1 | 00:17:07 (11) | 00:01:24 | 01:27:00 (36) | 00:01:06 | 00:49:26 (31) | 02:36:03 | 1 | |
30 | 207 | KOWALSKI MACIEJ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1975 | M40 | 12 | 00:21:43 (53) | 00:01:46 | 01:24:44 (27) | 00:01:26 | 00:47:10 (19) | 02:36:49 | 29 | |
31 | 205 | SIKORSKI KRZYSZTOF | MIĘDZYRZECZ | KS KASZTELANKA MIĘDZYRZECZ | 1980 | M30 | 9 | 00:19:16 (30) | 00:02:08 | 01:29:51 (48) | 00:01:19 | 00:45:07 (13) | 02:37:41 | 30 | |
32 | 220 | KIESZKOWSKI ADAM | SZCZECIN | TRI RZEŹNIA | 1985 | M30 | 10 | 00:20:01 (39) | 00:02:44 | 01:30:34 (53) | 00:01:41 | 00:42:51 (9) | 02:37:51 | 31 | |
33 | 311 | SŁABY TOMASZ | MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI | 1972 | M40 | 13 | 00:18:59 (23) | 00:01:29 | 01:21:08 (21) | 00:00:59 | 00:55:21 (60) | 02:37:56 | 32 | ||
34 | 295 | JASKÓLSKI KRZYSZTOF | GUBIN | TRIBOY | 1983 | M30 | 11 | 00:20:43 (45) | 00:01:36 | 01:26:38 (35) | 00:01:04 | 00:49:10 (28) | 02:39:11 | 33 | |
35 | 208 | BIERNACKI ŁUKASZ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1969 | M40 | 14 | 00:21:34 (51) | 00:01:12 | 01:23:38 (26) | 00:01:07 | 00:51:48 (43) | 02:39:19 | 34 | |
36 | 288 | SZAREK DOMINIK | SZCZECIN | 1975 | M40 | 15 | 00:18:27 (18) | 00:01:15 | 01:28:01 (42) | 00:01:02 | 00:50:39 (36) | 02:39:24 | 35 | ||
37 | 211 | BUDA BARTOSZ | SZCZECIN | BASIA TRIATHLON TEAM CHAMPIONS LEVEL | 1983 | M30 | 12 | 00:20:16 (41) | 00:01:39 | 01:26:37 (34) | 00:00:51 | 00:50:14 (35) | 02:39:37 | 36 | |
38 | 306 | LESIECKA JUSTYNA | SZCZECIN | IRONMAN C/S POLSKA | 1988 | K30 | 2 | 00:15:51 (4) | 00:01:18 | 01:32:34 (58) | 00:01:49 | 00:49:54 (33) | 02:41:26 | 2 | |
39 | 201 | TOKARSKI MATEUSZ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1982 | M30 | 13 | 00:20:04 (40) | 00:01:27 | 01:28:01 (41) | 00:01:16 | 00:51:14 (39) | 02:42:02 | 37 | |
40 | 249 | WORONOWICZ KONRAD | OŚNO LUBUSKIE | 1991 | M18 | 7 | 00:19:28 (32) | 00:01:26 | 01:29:16 (46) | 00:01:00 | 00:50:54 (38) | 02:42:04 | 38 | ||
41 | 256 | MICHALAK PIOTR | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1988 | M30 | 14 | 00:19:08 (26) | 00:01:36 | 01:25:09 (30) | 00:01:01 | 00:55:35 (61) | 02:42:29 | 39 | ||
42 | 273 | SEDLACZEK RAFAŁ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1984 | M30 | 15 | 00:23:06 (63) | 00:01:37 | 01:27:13 (38) | 00:01:02 | 00:49:37 (32) | 02:42:35 | 40 | ||
43 | 244 | PILARSKI PAWEŁ | SZCZECIN | 1978 | M40 | 16 | 00:21:22 (49) | 00:01:39 | 01:25:05 (29) | 00:01:54 | 00:53:01 (50) | 02:43:01 | 41 | ||
44 | 265 | SADOWSKI KRZYSZTOF | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1969 | M40 | 17 | 00:19:55 (38) | 00:01:26 | 01:26:23 (33) | 00:01:08 | 00:54:59 (57) | 02:43:51 | 42 | |
45 | 254 | SCHULZE HEIKE | FRANKFURT ODER | HONDA BOHLIG LAUFTEAM | 1967 | K50 | 1 | 00:21:39 (52) | 00:01:13 | 01:28:26 (44) | 00:00:54 | 00:52:07 (46) | 02:44:19 | 3 | |
46 | 283 | WÓJTOWICZ MATEUSZ | ZIELONA GÓRA | AJRONMIM | 1983 | M30 | 16 | 00:18:35 (20) | 00:03:04 | 01:30:18 (52) | 00:00:52 | 00:52:03 (45) | 02:44:52 | 43 | |
47 | 246 | TROCIŃSKI ARKADIUSZ | GORZÓW WLKP. | MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI | 1966 | M50 | 4 | 00:23:52 (70) | 00:01:35 | 01:27:25 (39) | 00:01:11 | 00:51:42 (42) | 02:45:45 | 44 | |
48 | 242 | SIEROCIUK ADRIAN | KĘSZYCA LEŚNA | GT RAT | 1993 | M18 | 8 | 02:45:48 | 45 | ||||||
49 | 309 | WARDYŃSKI JAROSŁAW | PODBRZEZIE DOLNE | ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW | 1971 | M40 | 18 | 00:22:17 (58) | 00:02:46 | 01:31:31 (56) | 00:01:51 | 00:49:17 (29) | 02:47:42 | 46 | |
50 | 223 | DERLETA RYSZARD | SZCZECIN | DERMMED | 1962 | M50 | 5 | 00:19:52 (37) | 00:01:00 | 01:26:02 (32) | 00:01:06 | 01:00:01 (73) | 02:48:01 | 47 | |
51 | 234 | EWERT MATTHIAS | WILDENBRUCH | 1971 | M40 | 19 | 00:23:06 (62) | 00:01:41 | 01:28:09 (43) | 00:01:36 | 00:54:02 (55) | 02:48:34 | 48 | ||
52 | 206 | KOWALSKA JUSTYNA | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1979 | K30 | 3 | 00:20:36 (44) | 00:01:32 | 01:31:21 (54) | 00:01:36 | 00:55:38 (62) | 02:50:43 | 4 | |
53 | 299 | HARDYK JACEK | LUBNIEWICE | 1978 | M40 | 20 | 00:18:01 (14) | 00:05:22 | 01:31:22 (55) | 00:02:44 | 00:53:40 (54) | 02:51:09 | 49 | ||
54 | 267 | KOSSIŃSKI WALDEMAR | SŁUBICE | TRI-IT | 1971 | M40 | 21 | 00:22:30 (59) | 00:01:30 | 01:34:05 (59) | 00:01:40 | 00:52:00 (44) | 02:51:45 | 50 | |
55 | 301 | MACIEJEWSKI MACIEJ | ŚWINOUJŚCIE | APARTAMENTY ŚWINOUJŚCIE | 1974 | M40 | 22 | 00:23:12 (66) | 00:02:27 | 01:29:05 (45) | 00:01:53 | 00:55:21 (59) | 02:51:58 | 51 | |
56 | 203 | MAZURKIEWICZ TOMASZ | NOWA SÓL | GEDIA | 1981 | M30 | 17 | 00:23:29 (67) | 00:01:36 | 01:27:46 (40) | 00:00:47 | 00:58:45 (69) | 02:52:23 | 52 | |
57 | 215 | DYNIAK WIESŁAW | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1977 | M40 | 23 | 00:22:04 (55) | 00:01:19 | 01:30:11 (50) | 00:01:08 | 00:59:19 (72) | 02:54:01 | 53 | |
58 | 238 | DOBIECKI ARTUR | SZCZECIN | DWK P-W | 1973 | M40 | 24 | 00:22:11 (57) | 00:01:26 | 01:36:08 (68) | 00:01:13 | 00:53:04 (51) | 02:54:02 | 54 | |
59 | 291 | MASŁOWSKI ARTUR | STARGARD | 1975 | M40 | 25 | 00:20:46 (46) | 00:01:40 | 01:35:59 (66) | 00:02:22 | 00:53:20 (52) | 02:54:07 | 55 | ||
60 | 281 | MIELCZAREK DANIEL | KARNIN | DIAGNOSTYKA | 1979 | M30 | 18 | 00:23:04 (61) | 00:01:12 | 01:36:36 (69) | 00:01:24 | 00:52:30 (48) | 02:54:46 | 56 | |
61 | 261 | BOREK ADAM | GORZÓW WLKP. | 1990 | M18 | 9 | 00:15:29 (1) | 00:01:20 | 01:40:15 (73) | 00:01:14 | 00:56:28 (64) | 02:54:46 | 57 | ||
62 | 294 | LASOTA JAKUB | WROCAW | CICLISMO WROCŁAW | 1985 | M30 | 19 | 00:24:01 (72) | 00:03:12 | 01:30:15 (51) | 00:01:34 | 00:56:08 (63) | 02:55:10 | 58 | |
63 | 286 | JACKOWSKI DANIEL | MIĘDZYRZECZ | MASZYNKA TEAM | 1989 | M18 | 10 | 00:24:43 (75) | 00:01:10 | 01:36:03 (67) | 00:01:13 | 00:52:12 (47) | 02:55:21 | 59 | |
64 | 289 | LAZDOWSKI LUKASZ | SLUBICE | DZIKIEWPIERZESPORTSCLUB | 1990 | M18 | 11 | 00:21:07 (48) | 00:01:32 | 01:30:01 (49) | 00:01:20 | 01:02:27 (76) | 02:56:27 | 60 | |
65 | 280 | BIEGAJ MARCIN | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1978 | M40 | 26 | 00:24:28 (74) | 00:02:18 | 01:31:33 (57) | 00:01:39 | 00:57:40 (67) | 02:57:38 | 61 | |
66 | 217 | PRACUK KRZYSZTOF | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1970 | M40 | 27 | 00:19:48 (35) | 00:02:12 | 01:42:09 (76) | 00:02:02 | 00:51:37 (41) | 02:57:48 | 62 | ||
67 | 279 | ZAPŁATA MAREK | KAMIENIEC | 1956 | M60 | 1 | 00:21:01 (47) | 00:02:37 | 01:39:19 (72) | 00:01:37 | 00:54:08 (56) | 02:58:42 | 63 | ||
68 | 235 | LASKOWSKI MARCIN | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1977 | M40 | 28 | 00:22:06 (56) | 00:02:28 | 01:34:15 (60) | 00:01:03 | 00:59:02 (70) | 02:58:54 | 64 | ||
69 | 305 | ANDRONIAK EDYTA | WITNICA | ROZBIEGAJMY WITNICĘ | 1982 | K30 | 4 | 00:22:52 (60) | 00:02:12 | 01:37:17 (70) | 00:01:44 | 00:55:03 (58) | 02:59:08 | 5 | |
70 | 282 | ADAMSKI KRZYSZTOF | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1976 | M40 | 29 | 00:28:39 (82) | 00:02:00 | 01:35:46 (63) | 00:00:54 | 00:52:46 (49) | 03:00:05 | 65 | ||
71 | 216 | KUCHTA IZABELA | RADOMIA | 1978 | K40 | 1 | 00:23:08 (64) | 00:01:28 | 01:40:52 (74) | 00:01:30 | 00:57:15 (66) | 03:04:13 | 6 | ||
72 | 276 | WOJNICKI ROMAN | WIRBICA | 1955 | M60 | 2 | 00:26:54 (78) | 00:02:46 | 01:37:20 (71) | 00:01:52 | 00:59:19 (71) | 03:08:11 | 66 | ||
73 | 258 | KASPERSKI ARTUR | POZNAŃ | POLONIA ŚRODA | 1979 | M30 | 20 | 00:29:03 (84) | 00:03:08 | 01:42:39 (77) | 00:00:40 | 00:53:33 (53) | 03:09:03 | 67 | |
74 | 213 | TATAŁA MACIEJ | KOSTRZYN NAD ODRĄ | KOSTRZYŃSKI KLUB KOLARSKI ""66-470"" | 1971 | M40 | 30 | 00:23:44 (69) | 00:02:12 | 01:35:53 (64) | 00:01:29 | 01:07:58 (82) | 03:11:16 | 68 | |
75 | 219 | PRANICA DANIEL | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1990 | M18 | 12 | 00:23:10 (65) | 00:01:54 | 01:45:01 (78) | 00:01:36 | 01:00:19 (74) | 03:12:00 | 69 | ||
76 | 290 | MASŁOWSKA BARBARA | STARGARD | 1973 | K40 | 2 | 00:23:57 (71) | 00:02:31 | 01:41:20 (75) | 00:02:04 | 01:03:05 (77) | 03:12:57 | 7 | ||
77 | 304 | NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ | WITNICA | NIEZNISZCZALNI | 1976 | M40 | 31 | 00:25:33 (76) | 00:03:00 | 01:35:58 (65) | 00:03:38 | 01:05:09 (78) | 03:13:18 | 70 | |
78 | 229 | WOŁKANIN PAWEŁ | ŁÓDŹ | 1959 | M50 | 6 | 00:29:20 (85) | 00:03:14 | 01:34:21 (61) | 00:01:56 | 01:06:11 (79) | 03:15:02 | 71 | ||
79 | 260 | SZYGĘDA PAWEŁ | GORZÓW WLKP. | MASAŻ W GORZOWIE | 1972 | M40 | 32 | 00:21:53 (54) | 00:03:30 | 01:46:20 (80) | 00:02:59 | 01:01:26 (75) | 03:16:08 | 72 | |
80 | 300 | WUTKE MAŁGORZATA | LUBAWKA | 1989 | K18 | 1 | 00:24:08 (73) | 00:01:45 | 01:55:20 (84) | 00:01:27 | 00:56:51 (65) | 03:19:31 | 8 | ||
81 | 231 | PARSZEWSKI REMIGIUSZ | KŁODAWA | PSP STRZELCE KRAJ. | 1983 | M30 | 21 | 00:27:52 (81) | 00:01:59 | 01:50:38 (82) | 00:01:08 | 00:58:15 (68) | 03:19:52 | 73 | |
82 | 285 | KUTKOWSKI PAWEŁ | POZNAŃ | 1957 | M60 | 3 | 00:29:02 (83) | 00:02:36 | 01:34:23 (62) | 00:01:52 | 01:13:47 (84) | 03:21:40 | 74 | ||
83 | 310 | NOWAK ANNA | KROŚNO ODRZAŃSKIE | 1984 | K30 | 5 | 00:26:04 (77) | 00:01:37 | 01:50:38 (81) | 00:01:29 | 01:06:27 (80) | 03:26:15 | 9 | ||
84 | 296 | KUREK DOMINIK | DĘBNO | NETTO GB 42,195 DĘBNO | 1972 | M40 | 33 | 00:23:34 (68) | 00:02:45 | 01:52:12 (83) | 00:01:35 | 01:06:29 (81) | 03:26:35 | 75 | |
85 | 278 | WRÓBLEWSKI BOLESŁAW | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1951 | M65 | 1 | 00:35:54 (86) | 00:02:48 | 01:45:35 (79) | 00:01:06 | 01:10:58 (83) | 03:36:21 | 76 | ||
86 | 271 | TOMCZAK MARCIN | GORZÓW WLKP. | 1900 | M80 | 1 | 00:27:19 (80) | 00:03:53 | 02:02:36 (85) | 00:03:07 | 01:15:50 (86) | 03:52:45 | 77 | ||
87 | 212 | KORCZYC GRZEGORZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZDIETA@OLOMED | 1982 | M30 | 22 | 00:27:13 (79) | 00:03:52 | 02:06:58 (86) | 00:01:16 | 01:15:15 (85) | 03:54:34 | 78 |
Zapraszamy serdecznie na OŚNO TRIATHLON WEEKEND
Imprezę, która jest kontynuacją dobrze znanego cyklu Crosstriathlonu.
Również przy tej edycji odbywać się będą dystanse 1/4 oraz 1/8 Ironman!
Kontynuujemy także tak ciepło przyjętą Sztafetę Rodzinną!
Ośno Lubuskie po raz kolejny stanie się tymczasowo miastem triathlonu, lokując miasteczko startowe nad urokliwym jeziorem Reczynek.
Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do spotkania się w gronie znajomych, rywalizujących na świetnie przygotowanych i pięknych trasach.
Dystanse:
sobota:
1/8 IM 475 m/ 22,5 km/ 5,25 km
1/4 IM 950 m/ 45 km / 10,55 km
niedziela:
CROSSTRIATHLON: 300 m/ 11,5 km/ 2,5 km
SZTAFETA RODZINNA: 300 m/ 11,5 km/ 2,5 km
Termin zgłoszeń:
zapisy internetowe do 31.07.2018 lub do wyczerpania limitu miejsc
Dystans 1/8 Ironman (sobota)
do 31.01.2018 – 80,- PLN
do 31.03.2018 – 120,- PLN
do 30.06.2018 – 160,- PLN
do 31.07.2018 – 200,- PLN
w dniu zawodów – 250,- PLN
Dystans ¼ Ironman (sobota)
do 31.01.2018 – 100,- PLN
do 31.03.2018 – 150,- PLN
do 30.06.2018 – 200,- PLN
do 31.07.2018 – 250,- PLN
w dniu zawodów – 350,- PLN
Sztafeta Rodzinna (niedziela)
do 31.01.2018 – 60,- PLN
do 31.03.2018 – 80,- PLN
do 30.06.2018 – 100,- PLN
do 31.07.2018 – 150,- PLN
w dniu zawodów – 200,- PLN
Dystans crosstriathlon (niedziela)
do 31.01.2018 – 60,- PLN
do 31.03.2018 – 90,- PLN
do 30.06.2018 – 120,- PLN
do 31.07.2018 – 160,- PLN
w dniu zawodów – 220,- PLN