PUCHAR POLSKI I MISTRZOSTW POLSKI PZN AMATORÓW STYLEM KLASYCZNYM UPHILL OBIDOWA-TURBACZ IV EDYCJA
Data i godzina | 2020-02-02 10:00:00 |
Miejscowość | Obidowa-Turbacz |
Dystans | ok 11 km |
Oficjalna strona | http://turbacz-xc.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | pd 60 zł |
Typ zawodów | Bieg Narciarski |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas | M | K | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 149 | ANTOLEC JAN | KLIKUSZOWA | ED SYSTEM BAUER TEAM | POLSKA | 1990 | 00:50:48 | 1 | ||||
2 | 1 | KOWALCZYK JUSTYNA | POLSKA | 1983 | 00:51:31 | 1 | ||||||
3 | 18 | FARON ROBERT | ZALESIE | SKIPOL. PL TEAM | POLSKA | 1974 | M40-49 | 1 | 00:52:31 | 2 | 100 | |
4 | 13 | GARBIEŃ TOMASZ | POLSKA | 1994 | M20-29 | 1 | 00:53:05 | 3 | 100 | |||
5 | 130 | WĘGRZYN MARCIN | NOWY TARG | MEG CENTRUM SZKOLEŃ I PLANOWANIA TRENINGU | POLSKA | 1978 | M40-49 | 2 | 00:53:25 | 4 | 80 | |
6 | 154 | GLEŃ ROBERT | JEDLICZE | MUKS ""PODKARPACIE"" JEDLICZE | POLSKA | 1976 | M40-49 | 3 | 00:54:30 | 5 | 60 | |
7 | 61 | KUSTROŃ BOGDAN | KROSNO | KROSSKI REMSPORT | POLSKA | 1965 | M50-59 | 1 | 00:55:44 | 6 | 100 | |
8 | 87 | OPIAŁ GRZEGORZ | WIŚNIOWA | BICEPSIKTEAM | POLSKA | 1985 | M30-39 | 1 | 00:55:51 | 7 | 100 | |
9 | 106 | SMYKOWSKI WOJCIECH | JANOWICE WIELKIE | CENTRUM TRENINGOWE RETRO | POLSKA | 1982 | M30-39 | 2 | 00:56:25 | 8 | 80 | |
10 | 22 | GĄSIENICA STANISŁAW | KOŚCIELISKO | POLSKA | 1962 | M50-59 | 2 | 00:56:36 | 9 | 80 | ||
11 | 166 | KACEK JAN | POLSKA | 1969 | M50-59 | 3 | 00:56:40 | 10 | 60 | |||
12 | 85 | OLSZOWSKI WŁADYSŁAW | MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE | POLSKA | 1967 | M50-59 | 4 | 00:57:22 | 11 | 50 | ||
13 | 138 | ŻÓŁTEK DANIEL | KLIKUSZOWA | POLSKA | 1986 | M30-39 | 3 | 00:57:22 | 12 | 60 | ||
14 | 165 | LEGIERSKI GRZEGORZ | POLSKA | 1971 | M40-49 | 4 | 00:57:40 | 13 | 50 | |||
15 | 110 | STAROŃ JACEK | KROSNO | KROSSKI REMSPORT | POLSKA | 1977 | M40-49 | 5 | 00:57:41 | 14 | 45 | |
16 | 35 | JANDA ADAM | RZESZÓW | HOBRES | POLSKA | 1975 | M40-49 | 6 | 00:57:56 | 15 | 40 | |
17 | 40 | JUDKA PAWEŁ | JELENIA GÓRA | XC SPORT TEAM | POLSKA | 1983 | M30-39 | 4 | 00:58:03 | 16 | 50 | |
18 | 121 | ŚLAGA DARIUSZ | ZAKOPANE | SKIPOL.PL TEAM | POLSKA | 1965 | M50-59 | 5 | 00:58:54 | 17 | 45 | |
19 | 158 | GĄSIOR PAWEŁ | NOWY TARG | MEG-CENTRUM SZKOLEŃ I PLANOWANIA TRENINGU | POLSKA | 1979 | M40-49 | 7 | 00:59:44 | 18 | 36 | |
20 | 70 | MAJERSKI WIKTOR | GŁOWIENKA | KROSSKI REMSPORT | POLSKA | 1977 | M40-49 | 8 | 00:59:59 | 19 | 32 | |
21 | 99 | RABSKI IRENEUSZ | SKOMIELNA BIAŁA | SKIPOL.PL TEAM / TEAM RR | POLSKA | 1985 | M30-39 | 5 | 01:01:05 | 20 | 45 | |
22 | 64 | LASKA JERZY | ROŹWIENICA | HOBRES | POLSKA | 1974 | M40-49 | 9 | 01:02:32 | 21 | 29 | |
23 | 75 | MAZURKIEWICZ MAREK | KRAKÓW | POLSKA | 1966 | M50-59 | 6 | 01:02:46 | 22 | 40 | ||
24 | 177 | ODRÓBKA STANISŁAW | POLSKA | 1979 | M40-49 | 10 | 01:03:12 | 23 | 26 | |||
25 | 95 | POTRZĄSAJ RAFAŁ | CICHE | RAFSPORT | POLSKA | 1988 | M30-39 | 6 | 01:03:41 | 24 | 40 | |
26 | 53 | KOWALSKI PAWEŁ | MORAWICA | POLSKA | 1975 | M40-49 | 11 | 01:04:22 | 25 | 24 | ||
27 | 47 | KOLECKI JAKUB | KRAKÓW | POLSKA | 1983 | M30-39 | 7 | 01:05:05 | 26 | 36 | ||
28 | 38 | JOŚKO JACEK | WOJCIECHÓW | KS STRAŻAK | POLSKA | 1991 | M20-29 | 2 | 01:05:19 | 27 | 80 | |
29 | 89 | PAJĄK STANISŁAW | DZIANISZ | TERMY CHOCHOŁOWSKI | POLSKA | 1971 | M40-49 | 12 | 01:05:42 | 28 | 22 | |
30 | 116 | SYJUD JAN | KAMIENICA | KS WIERCHY ZALESIE | POLSKA | 1973 | M40-49 | 13 | 01:06:06 | 29 | 20 | |
31 | 155 | ŻERAŃSKI JACEK | SĘKOWA | ŚNIEŻNE TRASY | POLSKA | 1957 | M60-69 | 1 | 01:06:25 | 30 | 100 | |
32 | 86 | OLSZÓWKA WOJCIECH | TARNÓW | SOKÓŁ TARNÓW | POLSKA | 1974 | M40-49 | 14 | 01:06:26 | 31 | 18 | |
33 | 140 | MAJOCH TADEUSZ | ZAKOPANE | MAJOCH TEAM SKIPOL.PL | POLSKA | 1955 | M60-69 | 2 | 01:06:26 | 32 | 80 | |
34 | 123 | TARGOSZ JOLANTA | KRAKÓW | TECHNIKUM TEB EDUKACJA | POLSKA | 1977 | K40-49 | 1 | 01:06:27 | 2 | 100 | |
35 | 8 | BZOWSKI MICHAŁ | KRAKÓW | IMPRODEX | POLSKA | 1972 | M40-49 | 15 | 01:06:33 | 33 | 16 | |
36 | 49 | KOPROWSKI EDWARD | MYSŁOWICE | POLSKA | 1964 | M50-59 | 7 | 01:06:39 | 34 | 36 | ||
37 | 107 | SOBÓL MIREK | NOWY TARG | NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI | POLSKA | 1976 | M40-49 | 16 | 01:06:53 | 35 | 15 | |
38 | 94 | PORĘBSKI PIOTR | RYBNIK | SKIPOL. PL TEAM | POLSKA | 1959 | M60-69 | 3 | 01:06:55 | 36 | 60 | |
39 | 55 | KOZIEŁ KRZYSZTOF | OSTROWSKO | DUNAJEC OSTROWSKO | POLSKA | 1972 | M40-49 | 17 | 01:07:12 | 37 | 14 | |
40 | 9 | CIASTO SEBASTIAN | PRZEZCHLEBIE | POLSKA | 1985 | M30-39 | 8 | 01:07:21 | 38 | 32 | ||
41 | 153 | MOSOŃ WIKTOR | POLSKA | 1975 | M40-49 | 18 | 01:07:47 | 39 | 13 | |||
42 | 82 | NOSAL KRZYSZTOF | HARKLOWA | POLSKA | 1978 | M40-49 | 19 | 01:07:52 | 40 | 12 | ||
43 | 71 | MANDZIUK MATEUSZ | TOMASZÓW LUBELSKI | POLSKA | 1990 | M30-39 | 9 | 01:08:15 | 41 | 29 | ||
44 | 39 | JUDKA MONIKA | JELENIA GÓRA | XC SPORT TEAM | POLSKA | 1981 | K30-39 | 1 | 01:08:30 | 3 | 100 | |
45 | 42 | KASPRZAK PIOTR | LUBLIN | ŚNIEŻNA PANTERA | POLSKA | 1996 | M20-29 | 3 | 01:08:31 | 42 | 60 | |
46 | 136 | ZAJDEL PIOTR | KROSNO | KROSSKI REMSPORT KROSNO | POLSKA | 1970 | M50-59 | 8 | 01:08:41 | 43 | 32 | |
47 | 43 | KOCIERZ PIOTR | ZYWIEC | POLSKA | 1975 | M40-49 | 20 | 01:08:52 | 44 | 11 | ||
48 | 100 | RABSKI JÓZEF | SKOMIELNA BIAŁA | TEAM RR | POLSKA | 1959 | M60-69 | 4 | 01:09:03 | 45 | 50 | |
49 | 160 | RADOMSKI ZBIGNIEW | BIELSKO-BIAŁA | TKKF BESKIDEK | POLSKA | 1951 | M60-69 | 5 | 01:09:36 | 46 | 45 | |
50 | 118 | SZCZYGIEŁ PIOTR | KORCZYNA | KROSSKI REMSPORT | POLSKA | 1974 | M40-49 | 21 | 01:10:49 | 47 | 10 | |
51 | 124 | TROJAK WITOLD | TARNÓW | SOKÓŁ TARNÓW/WOJCIECH OLSZÓWKA | POLSKA | 1964 | M50-59 | 9 | 01:11:10 | 48 | 29 | |
52 | 25 | GIEŁCZYŃSKI ROMAN | NOWY TARG | POLSKA | 1977 | M40-49 | 22 | 01:11:20 | 49 | 9 | ||
53 | 114 | SULKA GABRIEL | NOWY TARG | KOMPEX | POLSKA | 1978 | M40-49 | 23 | 01:11:21 | 50 | 8 | |
54 | 122 | ŚMIAŁKOWSKI WOJCIECH | NOWY TARG | POLSKA | 1971 | M40-49 | 24 | 01:11:33 | 51 | 7 | ||
55 | 135 | ZACHARA REMIGIUSZ | RABKA - ZDRÓJ | POLSKA | 1957 | M60-69 | 6 | 01:11:41 | 52 | 40 | ||
56 | 41 | KAŁUZIŃSKI BOGDAN | MUSZYNA | POLSKA | 1969 | M50-59 | 10 | 01:11:56 | 53 | 26 | ||
57 | 151 | SZUREK PIOTR | POLSKA | 1980 | M40-49 | 25 | 01:11:58 | 54 | 6 | |||
58 | 52 | KOTLARZ PAWEL | WARSZAW | TEAM NABIEGOWKACH.PL | POLSKA | 1977 | M40-49 | 26 | 01:12:05 | 55 | 5 | |
59 | 170 | KLIŚ JAN | ŁAZY | POLSKA | 1953 | M60-69 | 7 | 01:12:34 | 56 | 36 | ||
60 | 2 | ANDRZEJEWSKA MAGDALENA | JANOWICE WIELKIE | CENTRUM TRENINGOWE RETRO | POLSKA | 1977 | K40-49 | 2 | 01:12:42 | 4 | 80 | |
61 | 168 | PIÓRKOWSKI TOMASZ | POLSKA | 1974 | M40-49 | 27 | 01:13:04 | 57 | 4 | |||
62 | 3 | ARMATA EWA | FRYSZTAK | GOSIR FRYSZTAK | POLSKA | 1982 | K30-39 | 2 | 01:13:10 | 5 | 80 | |
63 | 72 | MARSZAŁEK EWA | RZESZÓW | KROSSKI REMSPORT | POLSKA | 1976 | K40-49 | 3 | 01:13:11 | 6 | 60 | |
64 | 105 | SIWAK RYSZARD | DZIEKANOWICE | TEAM RYŚ SKI | POLSKA | 1975 | M40-49 | 28 | 01:13:50 | 58 | 3 | |
65 | 60 | KURZAWINSKA JOANNA | NOWY TARG | NKK | POLSKA | 1977 | K40-49 | 4 | 01:13:59 | 7 | 50 | |
66 | 113 | STRÓŻAK TOMASZ | KONIÓWKA | CHOCHOŁOWSKIE TERMY | POLSKA | 1987 | M30-39 | 10 | 01:15:24 | 59 | 26 | |
67 | 88 | PABIN FRANCISZEK | DZIANISZ | TERMY CHOCHOŁOWSKI | POLSKA | 1968 | M50-59 | 11 | 01:15:35 | 60 | 24 | |
68 | 133 | WYSOWSKI GRZEGORZ | PTASZKOWA | PKS JAWORZE PTASZKOWA | POLSKA | 1972 | M40-49 | 29 | 01:16:10 | 61 | 2 | |
69 | 34 | HYRNIK JACEK | USTROŃ | TEAM NABIEGÓWKACH.PL | POLSKA | 1965 | M50-59 | 12 | 01:16:29 | 62 | 22 | |
70 | 173 | JUDASZ KLAUDIA | POLSKA | 1991 | K20-29 | 1 | 01:16:31 | 8 | 100 | |||
71 | 150 | GÓRSKI BARTOSZ | ODRZYKOŃ | KROSSKI-REMSPORT | POLSKA | 1973 | M40-49 | 30 | 01:16:40 | 63 | 1 | |
72 | 101 | RABSKI WŁADYSŁAW | SKOMIELNA BIAŁA | TEAM RR | POLSKA | 1962 | M50-59 | 13 | 01:16:47 | 64 | 20 | |
73 | 142 | NYKAZA TOMASZ | POLSKA | 1978 | M40-49 | 31 | 01:17:00 | 65 | ||||
74 | 145 | SŁOWAKIEWICZ ANDRZEJ | NOWY TARG | AMIKO TEAM | POLSKA | 1959 | M60-69 | 8 | 01:17:05 | 66 | 32 | |
75 | 161 | SUCHY FANCISZEK | BIELSKO-BIAŁA | TKKF-BESKIDEK | POLSKA | 1952 | M60-69 | 9 | 01:17:08 | 67 | 29 | |
76 | 119 | SZECÓWKA ZBIGNIEW | PORAJ | POSITIVE ENERGY | POLSKA | 1974 | M40-49 | 32 | 01:17:12 | 68 | ||
77 | 83 | NYKAZA ADAM | KLIKUSZOWA | POLSKA | 1965 | M50-59 | 14 | 01:17:35 | 69 | 18 | ||
78 | 126 | TYNUS GRZEGORZ | FRYDMAN | NKK | POLSKA | 1978 | M40-49 | 33 | 01:17:40 | 70 | ||
79 | 103 | NIEDZIK BOGUSŁAW | POLSKA | 1957 | M60-69 | 10 | 01:17:43 | 71 | 26 | |||
80 | 169 | KAWULOK PIOTR | GRODZIEC | POLSKA | 1964 | M50-59 | 15 | 01:17:48 | 72 | 16 | ||
81 | 176 | JAGELKA JOZEF | ZUBROHLAVA | ZUBROHLAVA | SŁOWACJA | 1967 | M50-59 | 16 | 01:17:59 | 73 | 15 | |
82 | 129 | WASZCZYŃSKI PAWEŁ | KRAKÓW | POLSKA | 1983 | M30-39 | 11 | 01:18:06 | 74 | 24 | ||
83 | 108 | SONDEJ JUSTYNA | TARNÓW | POLSKA | 1976 | K40-49 | 5 | 01:18:10 | 9 | 45 | ||
84 | 12 | CICHOŃ SŁAWOMIR | WARSZAWA | KROSSKI REMSPORT | POLSKA | 1970 | M50-59 | 17 | 01:18:22 | 75 | 14 | |
85 | 146 | TRUTY JACEK | POLSKA | 1980 | M40-49 | 34 | 01:18:31 | 76 | ||||
86 | 58 | KRUPA FRANCISZEK | SZAFLARY | POLSKA | 1950 | M70+ | 1 | 01:18:40 | 77 | 100 | ||
87 | 167 | SŁOWAKIEWICZ-BULANDA IZABELLA | NOWY TARG | POLSKA | 1979 | K40-49 | 6 | 01:18:41 | 10 | 40 | ||
88 | 172 | CZAJA AGATA | PYZÓWKA | POLSKA | 2001 | K20-29 | 2 | 01:18:45 | 11 | 80 | ||
89 | 21 | GARAS ELIZA | POZNAŃ | ŚNIEŻNA PANTERA | POLSKA | 1986 | K30-39 | 3 | 01:18:48 | 12 | 60 | |
90 | 139 | ADAMIEC NORBERT | KRAKÓW | POLSKA | 1984 | M30-39 | 12 | 01:19:22 | 78 | 22 | ||
91 | 157 | FARON PIOTR | ZALESIE | POLSKA | 1949 | M70+ | 2 | 01:20:05 | 79 | 80 | ||
92 | 162 | ZIETAK KRZYSZTOF | OSIELSKO | POLSKA | 1965 | M50-59 | 18 | 01:20:12 | 80 | 13 | ||
93 | 4 | ARMATA MAREK | FRYSZTAK | GOSIR FRYSZTAK | POLSKA | 1975 | M40-49 | 35 | 01:20:21 | 81 | ||
94 | 20 | GAŁAŚ ANDRZEJ | JERZMANOWICE | POLSKA | 1970 | M50-59 | 19 | 01:20:21 | 82 | 12 | ||
95 | 111 | STELMACH ROBERT | KRAKÓW | POLSKA | 1972 | M40-49 | 36 | 01:20:23 | 83 | |||
96 | 30 | GRABOWSKI STANISŁAW | KRAKÓW | ESKADRA KRAKÓW | POLSKA | 1951 | M60-69 | 11 | 01:20:33 | 84 | 24 | |
97 | 74 | MAZUREK KAZIMIERZ | JANOWICE | POLSKA | 1951 | M60-69 | 12 | 01:20:40 | 85 | 22 | ||
98 | 171 | WĘGRZYN KATARZYNA | NOWY TARG | MEG CENTRUM SZKOLEŃ I PLANOWANIA TRENINGU | POLSKA | 1978 | K40-49 | 7 | 01:20:48 | 13 | 36 | |
99 | 46 | KOLASA MARCIN | WAKSMUND | TEAM WAKSTROWSKI | POLSKA | 1980 | M40-49 | 37 | 01:20:56 | 86 | ||
100 | 16 | DĘBSKI ANDRZEJ | OSTROWSKO | TEAM WAKSTROWSKI | POLSKA | 1981 | M30-39 | 13 | 01:20:56 | 87 | 20 | |
101 | 143 | TWARDOWSKI PIOTR | POLSKA | 1971 | M40-49 | 38 | 01:21:07 | 88 | ||||
102 | 112 | STENSEN KAROLINA | KRAKÓW | POLSKA | 1984 | K30-39 | 4 | 01:21:21 | 14 | 50 | ||
103 | 163 | MARCINKOWSKI ARKADIUSZ | POLSKA | 1988 | M30-39 | 14 | 01:21:22 | 89 | 18 | |||
104 | 117 | SZARAWARA STANISLAW | RABKA-ZDROJ | NIEZRZESZONY | POLSKA | 1950 | M70+ | 3 | 01:21:27 | 90 | 60 | |
105 | 156 | WAJDA DANIEL | POLSKA | 1986 | M30-39 | 15 | 01:21:31 | 91 | 16 | |||
106 | 19 | GAJEWSKI JAKUB | KRAKÓW | POLSKA | 1990 | M30-39 | 16 | 01:21:56 | 92 | 15 | ||
107 | 76 | MIKA JERY | RADZIECHOWY | POLSKA | 1953 | M60-69 | 13 | 01:22:28 | 93 | 20 | ||
108 | 109 | STAŃCZYK ANDRZEJ | WOLA | POWOLI DO CELU | POLSKA | 1960 | M60-69 | 14 | 01:22:49 | 94 | 18 | |
109 | 11 | CIBOROWSKA GABRIELA | JASLO | SPEED JASLO | POLSKA | 1977 | K40-49 | 8 | 01:23:03 | 15 | 32 | |
110 | 147 | JANIK BOGDAN | POLSKA | 1967 | M50-59 | 20 | 01:23:06 | 95 | 11 | |||
111 | 36 | JANUSZEWSKI PIOTR | KRAKOW | POLSKA | 1990 | M30-39 | 17 | 01:23:34 | 96 | 14 | ||
112 | 164 | IWANICKI KRZYSZTOF | POLSKA | 1982 | M30-39 | 18 | 01:23:34 | 97 | 13 | |||
113 | 59 | KUMOR MICHAŁ | KRAKÓW | POLSKA | 1986 | M30-39 | 19 | 01:23:56 | 98 | 12 | ||
114 | 131 | WOJTYCZKO CZESŁAW | RABKA ZDRÓJ | POLSKA | 1957 | M60-69 | 15 | 01:24:06 | 99 | 16 | ||
115 | 93 | PONDO GRZEGORZ | GŁOGÓW MŁP | TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | POLSKA | 1971 | M40-49 | 39 | 01:24:09 | 100 | ||
116 | 31 | GROŃ PIOTR | KAMIENICA | POLSKA | 1984 | M30-39 | 20 | 01:24:41 | 101 | 11 | ||
117 | 84 | OLEJNICZAK JANUSZ | ZABRZE | POLSKA | 1957 | M60-69 | 16 | 01:25:23 | 102 | 15 | ||
118 | 28 | GORZKOWSKI WITOLD | WIELICZKA | IM2010 | POLSKA | 1964 | M50-59 | 21 | 01:26:03 | 103 | 10 | |
119 | 200 | NOWAK JÓZEF | POLSKA | 1959 | M60-69 | 17 | 01:26:22 | 104 | 14 | |||
120 | 56 | KRANZ JACEK | WOŁOSATE | WATAHA WOŁOSATE | POLSKA | 1946 | M70+ | 4 | 01:26:26 | 105 | 50 | |
121 | 14 | ORBANIAK DANIEL | OSTROWSKO | TEAM WAKSTROWSKI | POLSKA | 1983 | M30-39 | 21 | 01:27:00 | 106 | 10 | |
122 | 48 | KONOPIŃSKI MACIEJ | KRAKÓ | BIKEHOLICY | POLSKA | 1973 | M40-49 | 40 | 01:27:10 | 107 | ||
123 | 57 | KRUPA ANDRZEJ | MORAWCZYNA | POLSKA | 1989 | M30-39 | 22 | 01:28:31 | 108 | 9 | ||
124 | 92 | PŁACZEK STANISŁAW | WODZISŁAW ŚL | POLSKA | 1964 | M50-59 | 22 | 01:28:57 | 109 | 9 | ||
125 | 50 | KORZEC STASZEK | KRAKÓW | POLSKA | 1978 | M40-49 | 41 | 01:29:43 | 110 | |||
126 | 144 | ANTOLEC IRENA | POLSKA | 1963 | K50-59 | 1 | 01:29:58 | 16 | 100 | |||
127 | 5 | BOCHENEK BEATA | RADLIN | POLSKA | 1967 | K50-59 | 2 | 01:30:33 | 17 | 80 | ||
128 | 27 | GORCZYCA ERWIN | ODRZYKOŃ | KROSSKI REMSPORT | POLSKA | 1959 | M60-69 | 18 | 01:30:41 | 111 | 13 | |
129 | 23 | GĄSIENICA-ROJ TOMASZ | ZAKOPANE | KLIMATYZACJA ZAKOPANE | POLSKA | 1972 | M40-49 | 42 | 01:30:51 | 112 | ||
130 | 77 | MIKA-GLAZOVA MAGDALENA | BÓBRKA | POLSKA | 1984 | K30-39 | 5 | 01:31:09 | 18 | 45 | ||
131 | 81 | MYŚLIWIECKI MICHAŁ | LUBLIN | SOL3: SPORT Z PASJĄ | POLSKA | 1990 | M30-39 | 23 | 01:31:13 | 113 | 8 | |
132 | 15 | DĘBICKA BRYGIDA | KRAKÓW | DKWS | POLSKA | 1979 | K40-49 | 9 | 01:31:39 | 19 | 29 | |
133 | 63 | KWIECIŃSKA MAGDALENA | ZAKOPANE | POLSKA | 1979 | K40-49 | 10 | 01:32:11 | 20 | 26 | ||
134 | 104 | RODAK MACIEJ | ILKOWICE | KĘPA SPORT | POLSKA | 1982 | M30-39 | 24 | 01:32:11 | 114 | 7 | |
135 | 45 | KĘPIŃSKI LESZEK | TARNÓW | KĘPA SPORT | POLSKA | 1957 | M60-69 | 19 | 01:32:21 | 115 | 12 | |
136 | 7 | BRYŁA BARTŁOMIEJ | KATOWICE | POLSKA | 1970 | M50-59 | 23 | 01:32:40 | 116 | 8 | ||
137 | 62 | KUŚ AGNIESZKA | KRAKÓW | FIOLETOWY OSZCZEP | POLSKA | 1976 | K40-49 | 11 | 01:32:51 | 21 | 24 | |
138 | 141 | NYKAZA JÓZEF | POLSKA | 1962 | M50-59 | 24 | 01:33:19 | 117 | 7 | |||
139 | 32 | GRZĄDZIEL KAZIMIERZ | PORAŻ | ZKN ""SOKÓŁ"" ZAGÓRZ | POLSKA | 1966 | M50-59 | 25 | 01:33:26 | 118 | 6 | |
140 | 24 | GERGELLA KINGA | WARSZAWA | TN BIEGÓWKI | POLSKA | 1997 | K20-29 | 3 | 01:33:39 | 22 | 60 | |
141 | 175 | CIEŚLAR KUBA | POLSKA | 1967 | M50-59 | 26 | 01:35:02 | 119 | 5 | |||
142 | 148 | PTAŚ WIESŁAW | POLSKA | 1954 | M60-69 | 20 | 01:35:33 | 120 | 11 | |||
143 | 29 | GOŚCIEJ ANDRZEJ | WIELICZKA | WIELICZKA-SOLNE MIASTO | POLSKA | 1947 | M70+ | 5 | 01:36:05 | 121 | 45 | |
144 | 65 | LIBARDI-KŁYŚ SYLWIA | GLIWICE | POLSKA | 1959 | K60-69 | 1 | 01:36:44 | 23 | 100 | ||
145 | 44 | KEPIŃSKA ELŻBIETA | TARNÓW | KEPA SPORT | POLSKA | 1965 | K50-59 | 3 | 01:36:44 | 24 | 60 | |
146 | 127 | TYSZECKI KRZYSZTOF | KRAKÓW | TYSZECCY | POLSKA | 1964 | M50-59 | 27 | 01:39:17 | 122 | 4 | |
147 | 17 | DYBAŚ JERZY | JASŁO | NATUREX PEKTYNA JASŁO | POLSKA | 1961 | M50-59 | 28 | 01:39:20 | 123 | 3 | |
148 | 98 | PYTEL GRACJAN | ZABRZE | POLSKA | 1980 | M40-49 | 43 | 01:39:22 | 124 | |||
149 | 97 | PRZYBYŁO LUCYNA | RZESZÓW | WATAHA WOŁOSATE | POLSKA | 1966 | K50-59 | 4 | 01:40:24 | 25 | 50 | |
150 | 66 | LITWIN ADAM | NYSA | POLSKA | 1975 | M40-49 | 44 | 01:40:56 | 125 | |||
151 | 68 | ŁAPCZYŃSKI KAZIMIERZ | MANIOWY | POLSKA | 1941 | M70+ | 6 | 01:40:59 | 126 | 40 | ||
152 | 91 | PISKADŁO ROMAN | KROSNO | KROSSKI REMSPORT | POLSKA | 1950 | M70+ | 7 | 01:41:08 | 127 | 36 | |
153 | 134 | ZACHARA MARIA | RABKA - ZDRÓJ | POLSKA | 1957 | K60-69 | 2 | 01:42:50 | 26 | 80 | ||
154 | 152 | SZUREK PAULINA | POLSKA | 1982 | K30-39 | 6 | 01:43:41 | 27 | 40 | |||
155 | 73 | MASŁEJ ANDRZEJ | KRAKÓW | BC SKI TEAM | POLSKA | 1968 | M50-59 | 29 | 01:43:55 | 128 | 2 | |
156 | 6 | BOŚ IWONA | WISŁA | POLSKA | 1970 | K50-59 | 5 | 01:43:56 | 28 | 45 | ||
157 | 78 | MIKRUT MARIUSZ | NOWY TARG | JUŻ NIE METER NA DESKACH | POLSKA | 1971 | M40-49 | 45 | 01:44:09 | 129 | ||
158 | 69 | ŁUKASZCZYK WŁADYSŁAW | ZAKOPANE | POLSKA | 1950 | M70+ | 8 | 01:44:14 | 130 | 32 | ||
159 | 128 | WAJDZIK RENATA | BIELSKO BIAŁA | POLSKA | 1973 | K40-49 | 12 | 01:44:47 | 29 | 22 | ||
160 | 174 | SOŁTYS AGATA | POLSKA | 1992 | K20-29 | 4 | 01:45:26 | 30 | 50 | |||
161 | 79 | MIŚ LILIANNA | BYTOM | POLSKA | 1971 | K40-49 | 13 | 01:47:19 | 31 | 20 | ||
162 | 159 | MASTARSKA ALEKSANDRA | POLSKA | 1994 | K20-29 | 5 | 01:47:43 | 32 | 45 | |||
163 | 54 | KOZIARA GABRIELA | TARNÓW | POLSKA | 2001 | K20-29 | 6 | 01:50:46 | 33 | 40 | ||
164 | 102 | REJUS DOROTA | GŁOGÓW MŁP. | TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | POLSKA | 1960 | K60-69 | 3 | 01:54:04 | 34 | 60 | |
165 | 37 | JAROSZ MARIAN | MYSLOWICE | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | POLSKA | 1953 | M60-69 | 21 | 01:59:39 | 131 | 10 |
Opłata startowa wynosi:
• 60 zł przy rejestracji internetowej i wpłacie wpisowego do dnia 31.12.2019
• 80 zł przy rejestracji internetowej i wpłacie wpisowego do dnia 30.01.2020
• 100 zł przy rejestracji i wpłacie wpisowego w dniu poprzedzającym zawody (01.02.2020, w godzinach 18:00-20:00) i w dniu zawodów (02.02.2020, w godzinach 07:00-9:30)
Limit 300 zawodników