RUNAWAY COLOSEUM - Pępowo
Data i godzina | 2019-05-19 10:00:00 |
Miejscowość | Pępowo |
Dystans | |
Oficjalna strona | https://runawayocr.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 79 zł |
Typ zawodów | BIeg OCR |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 47 | OŚLIZŁO TOMASZ | GORZYCE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1987 | M30-34 | 1 | 05:43 | 10,5 | 00:55:57 | 1 | |
2 | 66 | WOJTYSZYN WOJCIECH | NAMYSŁÓW | XRUNNERS | POL | 1994 | M25-29 | 1 | 05:51 | 10,3 | 00:57:16 | 2 | |
3 | 4 | BRZOSKWINIA WOJCIECH | BOLECHOWICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1992 | M25-29 | 2 | 06:05 | 9,9 | 00:59:34 | 3 | |
4 | 41 | MARUSZEWSKI MARCIN | BRWILNO | NEXTREME | POL | 1982 | M35-39 | 1 | 06:22 | 9,4 | 01:02:21 | 4 | |
5 | 151 | DECIUK TEOFIL | ZIELONA GÓRA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1995 | M18-24 | 1 | 06:24 | 9,4 | 01:02:47 | 5 | |
6 | 192 | SERAFIŃSKI MACIEJ | KONIN | NEXTREME | POL | 1996 | M18-24 | 2 | 06:26 | 9,3 | 01:02:58 | 6 | |
7 | 33 | KOZŁOWSKI ARTUR | ŁASK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1995 | M18-24 | 3 | 06:26 | 9,3 | 01:02:59 | 7 | |
8 | 5 | BRZOZOWSKI FILIP | ZALASEWO | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | M30-34 | 2 | 06:30 | 9,2 | 01:03:46 | 8 | |
9 | 91 | JANUSZEWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | KONIUCHY OCR | POL | 1991 | M25-29 | 3 | 06:36 | 9,1 | 01:04:39 | 9 | |
10 | 34 | KRAWCZYK TOMASZ | DOBROŃ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1987 | M30-34 | 3 | 06:41 | 9 | 01:05:32 | 10 | |
11 | 59 | TARKA ANDRZEJ | ZELÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1976 | M40-44 | 1 | 06:41 | 9 | 01:05:33 | 11 | |
12 | 2 | BANDOSZ ROBERT | SIERPC | KONIUCHY OCR | POL | 1990 | M25-29 | 4 | 06:45 | 8,9 | 01:06:08 | 12 | |
13 | 94 | KASZA RAFAŁ | ZIELONA GÓRA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1984 | M35-39 | 2 | 06:48 | 8,8 | 01:06:41 | 13 | |
14 | 31 | KOWALCZYK DAWID | KRASOCIN | POL | 1991 | M25-29 | 5 | 06:52 | 8,7 | 01:07:14 | 14 | ||
15 | 26 | KARCZMARSKI MATEUSZ | SKWIERZYNA | ALGRAF RACE TEAM | POL | 1987 | M30-34 | 4 | 06:52 | 8,7 | 01:07:16 | 15 | |
16 | 51 | RULEWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | XRUNNERS | POL | 1987 | M30-34 | 5 | 06:59 | 8,6 | 01:08:25 | 16 | |
17 | 72 | BYRCZEK MICHAŁ | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1984 | M35-39 | 3 | 06:59 | 8,6 | 01:08:26 | 17 | |
18 | 17 | IDCZAK PIOTR | SULĘCINEK | DIRTY SPARROWS | POL | 1985 | M30-34 | 6 | 07:06 | 8,5 | 01:09:35 | 18 | |
19 | 65 | WITEK PIOTR | DĘBNO | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1990 | M25-29 | 6 | 07:07 | 8,4 | 01:09:42 | 19 | |
20 | 63 | WIKTOROWICZ MARIUSZ | ŁÓDŹ | RMF4RT GLADIATORS | POL | 1977 | M40-44 | 2 | 07:08 | 8,4 | 01:09:53 | 20 | |
21 | 103 | LYKHITSKYI VOLODYMYR | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1988 | M30-34 | 7 | 07:08 | 8,4 | 01:09:53 | 21 | |
22 | 153 | JACIÓW PAWEŁ | PRZEMYŚL | WATAHA | POL | 1991 | M25-29 | 7 | 07:12 | 8,3 | 01:10:29 | 22 | |
23 | 137 | ZAJĄCZKOWSKI PAWEŁ | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1986 | M30-34 | 8 | 07:12 | 8,3 | 01:10:34 | 23 | |
24 | 58 | SZYMAŃSKI BARTEK | ŚWIDNICA | WATAHA | POL | 1989 | M30-34 | 9 | 07:17 | 8,2 | 01:11:23 | 24 | |
25 | 60 | TRAPKOWSKI PRZEMYSŁAW | GDAŃSK | XRUNNERS | POL | 1982 | M35-39 | 4 | 07:18 | 8,2 | 01:11:28 | 25 | |
26 | 182 | PETELCZYC PIOTR | TYCHY | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1974 | M45-49 | 1 | 07:19 | 8,2 | 01:11:42 | 26 | |
27 | 29 | KMIECIAK JAKUB | SULĘCINEK | DIRTY SPARROWS | POL | 1997 | M18-24 | 4 | 07:21 | 8,2 | 01:12:02 | 27 | |
28 | 15 | GRZONDKO MATEUSZ | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1990 | M25-29 | 8 | 07:23 | 8,1 | 01:12:26 | 28 | |
29 | 133 | WAŃCZYK ŁUKASZ | NOWY SĄCZ | BEFIT24 TEAM | POL | 1984 | M35-39 | 5 | 07:24 | 8,1 | 01:12:30 | 29 | |
30 | 6 | CEJKO DAWID | SŁUPSK | BALTIC SEALS | POL | 1996 | M18-24 | 5 | 07:26 | 8,1 | 01:12:46 | 30 | |
31 | 27 | KAZUŁA JAKUB | PIOTRKÓW TRYB | KONIUCHY OCR | POL | 1996 | M18-24 | 6 | 07:26 | 8,1 | 01:12:46 | 31 | |
32 | 20 | JAROSZ DAWID | BYSTRZYCA KŁODZKA | XRUNNERS | POL | 1988 | M30-34 | 10 | 07:27 | 8,1 | 01:13:02 | 32 | |
33 | 18 | JAKUBCZAK MARCIN | BYDLINO | BEST BEASTS | POL | 1979 | M40-44 | 3 | 07:36 | 7,9 | 01:14:32 | 33 | |
34 | 106 | MACHTYL ZYGMUNT | BIERKOWO | BEST BEASTS | POL | 1974 | M45-49 | 2 | 07:38 | 7,9 | 01:14:53 | 34 | |
35 | 69 | ZAWISTOWSKI JAKUB | WARSZAWA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1990 | M25-29 | 9 | 07:39 | 7,8 | 01:14:59 | 35 | |
36 | 220 | DASZKIEWICZ MAŁGORZATA | PŁOCK | POWER TRAINING | POL | 1988 | K30-34 | 1 | 07:40 | 7,8 | 01:15:06 | 1 | |
37 | 109 | MANTYCKI RAFAŁ | LUBLIN | POL | 1990 | M25-29 | 10 | 07:42 | 7,8 | 01:15:25 | 36 | ||
38 | 32 | KOWALEWSKI KASPER | GRUSZCZYN | DIRTY SPARROWS | POL | 1993 | M25-29 | 11 | 07:45 | 7,7 | 01:16:01 | 37 | |
39 | 149 | DĄBROWSKI RADEK | PABIANICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1980 | M35-39 | 6 | 07:48 | 7,7 | 01:16:30 | 38 | |
40 | 84 | GUZ GRZEGORZ | ŚWIECIE | WYBITE JEDYNKI | POL | 1978 | M40-44 | 4 | 07:52 | 7,6 | 01:17:09 | 39 | |
41 | 28 | KIĘPISTY PATRYK | ŁÓDŹ | MOVE FACTORY | POL | 1991 | M25-29 | 12 | 07:55 | 7,6 | 01:17:37 | 40 | |
42 | 169 | LEJK BENIAMIN | ŻUKOWO | XRUNNERS | POL | 1991 | M25-29 | 13 | 07:57 | 7,5 | 01:17:53 | 41 | |
43 | 7 | CHŁĄD ALEKSANDER | OPOLE | EX TEAM | POL | 1983 | M35-39 | 7 | 08:03 | 7,5 | 01:18:52 | 42 | |
44 | 160 | KĄDZIELA MICHAŁ | WARSZAWA | KONIUCHY OCR | POL | 1996 | M18-24 | 7 | 08:03 | 7,4 | 01:18:56 | 43 | |
45 | 62 | WAŁDOWSKI DOMINIK | GDAŃSK | XRUNNERS | POL | 1980 | M35-39 | 8 | 08:11 | 7,3 | 01:20:15 | 44 | |
46 | 116 | ORICHOWSKI WITALIJ | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1996 | M18-24 | 8 | 08:17 | 7,3 | 01:21:06 | 45 | |
47 | 187 | ROSOCHACKI MARCIN | GRYFICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1985 | M30-34 | 11 | 08:17 | 7,2 | 01:21:10 | 46 | |
48 | 203 | WIERZBICKI DANIEL | KRAKÓW | BEFIT24 TEAM | POL | 1979 | M40-44 | 5 | 08:23 | 7,2 | 01:22:05 | 47 | |
49 | 55 | SOBOŃ KRYSTIAN | RADZIĄDZ | XRUNNERS | POL | 1990 | M25-29 | 14 | 08:24 | 7,1 | 01:22:17 | 48 | |
50 | 209 | ZALEJASZ SYLWESTER | GDAŃSK | HELL SQUAD | POL | 1983 | M35-39 | 9 | 08:31 | 7 | 01:23:31 | 49 | |
51 | 8 | CHOŁUJ ŁUKASZ | BANIOCHA | PWPW S.A. | POL | 1987 | M30-34 | 12 | 08:42 | 6,9 | 01:25:19 | 50 | |
52 | 61 | TRĄBINSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | XRUNNERS | POL | 1979 | M40-44 | 6 | 08:51 | 6,8 | 01:26:48 | 51 | |
53 | 127 | SZAŁATA SZYMON | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1995 | M18-24 | 9 | 08:52 | 6,8 | 01:26:50 | 52 | |
54 | 210 | ZDEB MACIEJ | TARNÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1998 | M18-24 | 10 | 08:53 | 6,7 | 01:27:07 | 53 | |
55 | 157 | KALININ JAROSŁAW | WROCŁAW | XRUNNERS | POL | 1996 | M18-24 | 11 | 09:13 | 6,5 | 01:30:21 | 54 | |
56 | 164 | KOSIŃSKI JAKUB | NASIELSK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1994 | M25-29 | 15 | 09:14 | 6,5 | 01:30:28 | 55 | |
57 | 3 | BOĆKO KRZYSZTOF | TRZEBNICA | WATAHA | POL | 1981 | M35-39 | 10 | 09:22 | 6,4 | 01:31:49 | 56 | |
58 | 228 | GROBELNA ALEKSANDRA | BRZEG DOLNY | XRUNNERS | POL | 1997 | K18-24 | 1 | 09:23 | 6,4 | 01:32:02 | 2 | |
59 | 253 | SZUBA-ŁATA KLAUDIA | RUDNIK | ENJOY BY SPORT | POL | 1996 | K18-24 | 2 | 09:26 | 6,4 | 01:32:24 | 3 | |
60 | 250 | RYNKIEWICZ AGNIESZKA | BOGDANIEC | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1984 | K35-39 | 1 | 09:31 | 6,3 | 01:33:20 | 4 | |
61 | 52 | SARZYŃSKI ARKADIUSZ | GDAŃSK | CROSSFIT STOCZNIA | POL | 1988 | M30-34 | 13 | 09:41 | 6,2 | 01:34:49 | 57 | |
62 | 140 | ŻOŁNIEREK WOJCIECH | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1989 | M30-34 | 14 | 09:42 | 6,2 | 01:35:04 | 58 | |
63 | 96 | KNOP MARCIN | KRAKÓW | XRUNNERS | POL | 1990 | M25-29 | 16 | 09:45 | 6,2 | 01:35:32 | 59 | |
64 | 197 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | ODOLANÓW | POL | 1988 | M30-34 | 15 | 09:51 | 6,1 | 01:36:34 | 60 | ||
65 | 93 | KAMIONKA MATEUSZ | CHOJNICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1994 | M25-29 | 17 | 10:10 | 5,9 | 01:39:35 | 61 | |
66 | 90 | MEDRYKOWSKI DAMIAN | PĘPOWO | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | M30-34 | 16 | 10:18 | 5,8 | 01:40:59 | 62 | |
67 | 39 | LASKOWSKI TOMASZ | STARGARD | PIĘKNI I BESTIE | POL | 1985 | M30-34 | 17 | 10:22 | 5,8 | 01:41:38 | 63 | |
68 | 74 | CICHOCKI FILIP | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1987 | M30-34 | 18 | 10:24 | 5,8 | 01:41:58 | 64 | |
69 | 183 | PIELATOWSKI ADAM | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1989 | M30-34 | 19 | 10:37 | 5,6 | 01:44:07 | 65 | |
70 | 206 | WOJCIECHOWSKI MACIEJ | POZNAŃ | POL | 1981 | M35-39 | 11 | 10:44 | 5,6 | 01:45:16 | 66 | ||
71 | 205 | WIŚNIEWSKI MICHAŁ | BUKÓWKA | BEST BEASTS | POL | 1984 | M35-39 | 12 | 10:46 | 5,6 | 01:45:30 | 67 | |
72 | 114 | MISIAK PIOTR | TRUSKAW | POL | 1990 | M25-29 | 18 | 10:48 | 5,6 | 01:45:54 | 68 | ||
73 | 144 | BŁĄKAŁA MATEUSZ | KOBIÓR | POL | 1991 | M25-29 | 19 | 10:52 | 5,5 | 01:46:28 | 69 | ||
74 | 263 | PISARCZYK KAROLINA | OLSZOWICE | BEFIT24TEAM | POL | 1986 | K30-34 | 2 | 10:55 | 5,5 | 01:46:58 | 5 | |
75 | 165 | KOWALCZUK ARTUR | CIECIERZYCE | DZIKIE DZIKI GORZÓW | POL | 1978 | M40-44 | 7 | 10:59 | 5,5 | 01:47:36 | 70 | |
76 | 176 | MASTYŁA RADEK | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1984 | M35-39 | 13 | 11:06 | 5,4 | 01:48:50 | 71 | |
77 | 1 | PUPKOWSKI KAMIL | SKWIERZYNA | XRUNNERS | POL | 1984 | M35-39 | 14 | 11:10 | 5,4 | 01:49:29 | 72 | |
78 | 82 | GRABARCZYK WOJCIECH | SŁUPSK | BEST BEASTS | POL | 1979 | M40-44 | 8 | 11:15 | 5,3 | 01:50:18 | 73 | |
79 | 236 | MACIUSZEK JULIA | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1999 | K18-24 | 3 | 11:31 | 5,2 | 01:52:55 | 6 | |
80 | 99 | KOWALSKI TOMASZ | DOLSK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1973 | M45-49 | 3 | 11:52 | 5,1 | 01:56:13 | 74 | |
81 | 172 | ŁUCZAK ARIEL | BUKÓWIEC GÓRNY | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1992 | M25-29 | 20 | 12:08 | 4,9 | 01:58:53 | 75 | |
82 | 78 | DUCHNOWSKI TOMASZ | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1988 | M30-34 | 20 | 12:17 | 4,9 | 02:00:23 | 76 | |
83 | 190 | SAŁATA MARCIN | RADOM | KONIUCHY OCR | POL | 1988 | M30-34 | 21 | 12:52 | 4,7 | 02:06:01 | 77 | |
84 | 222 | FRANCZYSZYN-PORTKA MAGDALENA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1979 | K40-44 | 1 | 13:08 | 4,6 | 02:08:42 | 7 | |
85 | 217 | CICHA NATALIA | KOPANICA | XRUNNERS | POL | 1997 | K18-24 | 4 | 13:31 | 4,4 | 02:12:28 | 8 | |
86 | 71 | BIELECKI KAROL | SIEDLCE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1995 | M18-24 | 12 | 13:33 | 4,4 | 02:12:45 | 78 | |
87 | 105 | ŁUCZAK TOMASZ | WAŁBRZYCH | MAD RUNNERS WAŁBRZYCH | POL | 1984 | M35-39 | 15 | 13:42 | 4,4 | 02:14:18 | 79 | |
88 | 256 | WOŁCZEK PAULINA | WĘGORZEWO | POL | 1994 | K25-29 | 1 | 14:28 | 4,1 | 02:21:50 | 9 | ||
89 | 81 | FRYDRYCH MACIEJ | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1977 | M40-44 | 9 | 14:48 | 4,1 | 02:25:06 | 80 | |
90 | 148 | DĄBKOWSKI MICHAŁ | RACIBÓRZ | POL | 1994 | M25-29 | 21 | 15:01 | 4 | 02:27:06 | 81 | ||
91 | 104 | ŁAPTUCH GRZEGORZ | BOGATYNIA | TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA | POL | 1987 | M30-34 | 22 | 15:14 | 3,9 | 02:29:18 | 82 | |
92 | 234 | LIMANOWSKA OLGA | WARSZAWA | TRENER224H.COM.PL | POL | 1990 | K25-29 | 2 | 15:40 | 3,8 | 02:33:28 | 10 | |
93 | 242 | PAPLICKA KATARZYNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZIKIE DZIKI GORZÓW | POL | 1982 | K35-39 | 2 | 15:49 | 3,8 | 02:35:03 | 11 | |
94 | 200 | ŚWIERSZCZ PAWEŁ | LEGNICA | POL | 1989 | M30-34 | 23 | 15:58 | 3,8 | 02:36:30 | 83 | ||
95 | 12 | GOLUBIŃSKI WOJCIECH | WROCŁAW | BEERWALKING CHAMPIONS | POL | 1986 | M30-34 | 24 | 16:07 | 3,7 | 02:38:00 | 84 | |
96 | 255 | WINCZURA AGATA | DZIERŻYSŁAW | EKO OKNA RUNNERS | POL | 1984 | K35-39 | 3 | 16:10 | 3,7 | 02:38:28 | 12 | |
97 | 139 | ZIMOŃ NORBERT | MIŁOMŁYN | WATAHA | POL | 1987 | M30-34 | 25 | 16:11 | 3,7 | 02:38:35 | 85 | |
98 | 173 | ŁUKASZEWSKI JAKUB | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1996 | M18-24 | 13 | 16:55 | 3,5 | 02:45:50 | 86 | |
99 | 101 | KUBIESA JAKUB | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1981 | M35-39 | 16 | 17:26 | 3,4 | 02:50:47 | 87 | |
100 | 257 | WOŹNIAK JOANNA | KRZESZOWICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1993 | K25-29 | 3 | 17:43 | 3,4 | 02:53:42 | 13 | |
101 | 146 | CERBA JAROSŁAW | GDANSK | HELL SQUAD | POL | 1972 | M45-49 | 4 | 17:44 | 3,4 | 02:53:43 | 88 | |
102 | 260 | ŻAK ELA | KRAKÓW | BEFIT24 TEAM | POL | 1984 | K35-39 | 4 | 17:48 | 3,4 | 02:54:26 | 14 | |
103 | 264 | GRABOWSKA IZABELA | TORUŃ | BEASTS BEST | POL | 1984 | K35-39 | 5 | 18:03 | 3,3 | 02:56:49 | 15 | |
104 | 25 | KANIEWSKI MICHAŁ | KARSKI | KONIUCHY OCR | POL | 1992 | M25-29 | 22 | 18:06 | 3,3 | 02:57:22 | 89 | |
105 | 248 | ROSOCHACKA NATALIA | GRYFICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | K30-34 | 3 | 18:14 | 3,3 | 02:58:46 | 16 | |
106 | 249 | RYBARCZYK ILONA | KOŁO | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | K30-34 | 4 | 19:44 | 3 | 03:13:26 | 17 | |
107 | 186 | ROMANOWSKI ŁUKASZ | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1981 | M35-39 | 17 | 20:32 | 2,9 | 03:21:12 | 90 |
M-ce | NAZWA DRUŻYNY | ZAWODNIK PIERWSZY | ZAWODNIK DRUGI | ZAWODNIK TRZECI | ZAWODNIK CZWARTY | ZAWODNIK PIĄTY | CZAS ŁĄCZNY |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Husaria Race Team | 00:55:57 / OŚLIZŁO Tomasz | 00:59:34 / BRZOSKWINIA Wojciech | 01:02:47 / DECIUK TEOFIL | 01:02:59 / KOZŁOWSKI Artur | 01:33:20 / RYNKIEWICZ Agnieszka | 05:34:37 |
2 | xRunners | 00:57:16 / WOJTYSZYN Wojciech | 01:08:25 / RULEWSKI Michał | 01:11:28 / TRAPKOWSKI Przemysław | 01:13:02 / JAROSZ Dawid | 01:32:02 / GROBELNA Aleksandra | 06:02:13 |
3 | WATAHA | 01:08:26 / BYRCZEK Michał | 01:09:53 / LYKHITSKYI Volodymyr | 01:10:29 / JACIÓW Paweł | 01:11:23 / SZYMAŃSKI Bartek | 01:52:55 / MACIUSZEK Julia | 06:33:06 |
4 | Dirty Sparrows | 01:09:35 / IDCZAK Piotr | 01:12:02 / KMIECIAK Jakub | 01:16:01 / KOWALEWSKI Kasper | 01:35:04 / ŻOŁNIEREK Wojciech | 02:08:42 / FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena | 07:21:24 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | GŁÓWCZAK GRZEGORZ | BOJANÓW | EKO OKNA RUNNERS | POL | 1996 | M18-24 | 1 | 08:22 | 7,2 | 01:22:03 | 1 | |
2 | 14 | GORGOLIŃSKI DARIUSZ | MUROWANA GOŚLINA | DIRTY SPARROWS | POL | 1979 | M40-44 | 1 | 08:26 | 7,1 | 01:22:39 | 2 | |
3 | 70 | ZGUTKA TOMASZ | SZCZECIN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1973 | M45-49 | 1 | 08:31 | 7,1 | 01:23:23 | 3 | |
4 | 35 | KRYBUS ARTUR | RACIBÓRZ | EKO OKNA RUNNERS | POL | 1986 | M30-34 | 1 | 08:39 | 6,9 | 01:24:45 | 4 | |
5 | 117 | PASTUSZKA PAWEŁ | ZIEBICE | ABY DO METY | POL | 1987 | M30-34 | 2 | 09:25 | 6,4 | 01:32:14 | 5 | |
6 | 123 | STACHOWIAK MARCIN | GOSTYŃ | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | POL | 1987 | M30-34 | 3 | 09:30 | 6,3 | 01:33:02 | 6 | |
7 | 110 | MASŁOWSKI WOJCIECH | POZNAŃ | CSWLĄD POZNAŃ | POL | 1981 | M35-39 | 1 | 10:05 | 5,9 | 01:38:51 | 7 | |
8 | 126 | SYPNIEWSKI MARCIN | POZNAŃ | CSWL | POL | 1986 | M30-34 | 4 | 10:07 | 5,9 | 01:39:12 | 8 | |
9 | 247 | RADDATZ ALICJA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1968 | K50+ | 1 | 10:27 | 5,7 | 01:42:23 | 1 | |
10 | 163 | KOSIARKIEWICZ KRZYSZTOF | NOWE GRONOWO | POL | 1975 | M40-44 | 2 | 10:38 | 5,6 | 01:44:09 | 9 | ||
11 | 98 | KOSZCZYC RAFAŁ | GUBIN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1986 | M30-34 | 5 | 10:43 | 5,6 | 01:45:06 | 10 | |
12 | 87 | IDCZAK KRZYSZTOF | SULĘCINEK | DIRTY SPARROWS | POL | 1975 | M40-44 | 3 | 10:45 | 5,6 | 01:45:25 | 11 | |
13 | 226 | GAWRONIUK PAULINA | WROCŁAW | POL | 1990 | K25-29 | 1 | 11:20 | 5,3 | 01:51:02 | 2 | ||
14 | 195 | SOBOCIŃSKI KAROL | POZNAŃ | PIĘKNI I BESTIE | POL | 1990 | M25-29 | 1 | 11:22 | 5,3 | 01:51:25 | 12 | |
15 | 152 | HOŁUB JAKUB | RZESZÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1999 | M18-24 | 2 | 11:41 | 5,1 | 01:54:34 | 13 | |
16 | 177 | MIERZICKI MARCEL | WARSAW | POWER TRAINING | POL | 1982 | M35-39 | 2 | 11:45 | 5,1 | 01:55:07 | 14 | |
17 | 44 | MILEWICZ DARIUSZ | ŻUKOWICE | BOHAR PALETY RUNNERS | POL | 1986 | M30-34 | 6 | 11:46 | 5,1 | 01:55:22 | 15 | |
18 | 170 | LIBISZEWSKI ROBERT | BOLKÓW | POL | 1991 | M25-29 | 2 | 12:20 | 4,9 | 02:00:51 | 16 | ||
19 | 119 | PODGORSKI MAREK | WARSZAWA | RUNMAGEDDON | POL | 1981 | M35-39 | 3 | 12:29 | 4,8 | 02:02:20 | 17 | |
20 | 36 | KRZEMIŃSKI KAMIL | DZIERŻONIÓW | WATAHA | POL | 1992 | M25-29 | 3 | 12:53 | 4,7 | 02:06:13 | 18 | |
21 | 37 | MICZEK MICHAL | RACIBORZ | EKO OKNA RUNNERS | POL | 1981 | M35-39 | 4 | 13:00 | 4,6 | 02:07:21 | 19 | |
22 | 16 | GUCIK PIOTR | RACIBÓRZ | EKO OKNA RUNNERS | POL | 1986 | M30-34 | 7 | 13:02 | 4,6 | 02:07:47 | 20 | |
23 | 43 | MIERZWA ALEKSANDER | RACIBÓRZ | EKO OKNA RUNNERS | POL | 1978 | M40-44 | 4 | 13:04 | 4,6 | 02:08:00 | 21 | |
24 | 64 | WITEK KAMIL | FALMIROWICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1994 | M25-29 | 4 | 13:05 | 4,6 | 02:08:13 | 22 | |
25 | 115 | NOWACKI TOMASZ | PĘPOWO | POL | 1993 | M25-29 | 5 | 13:06 | 4,6 | 02:08:22 | 23 | ||
26 | 118 | PAZOŁA KORNELIUSZ | PĘPOWO | POL | 1987 | M30-34 | 8 | 13:06 | 4,6 | 02:08:22 | 24 | ||
27 | 83 | GRESZTA WALDEMAR | PUŁTUSK | DZIADY OCR | POL | 1973 | M45-49 | 2 | 13:14 | 4,5 | 02:09:41 | 25 | |
28 | 86 | RYNKIEWICZ MATEUSZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZIKIE DZIKI GORZÓW | POL | 1984 | M35-39 | 5 | 13:18 | 4,5 | 02:10:23 | 26 | |
29 | 155 | JANIK PAWEL | WROCLAW | XRUNNERS | POL | 1987 | M30-34 | 9 | 13:24 | 4,5 | 02:11:18 | 27 | |
30 | 130 | SZYMBROWICZ TOMASZ | PLESZEW | POL | 1981 | M35-39 | 6 | 13:48 | 4,3 | 02:15:19 | 28 | ||
31 | 185 | POTOCKI HUBERT | SŁUPSK | BEST BEASTS | POL | 1978 | M40-44 | 5 | 13:53 | 4,3 | 02:16:08 | 29 | |
32 | 30 | SZALCEK DAWID | RACIBÔRZ | EKO OKNA RUNNERS | POL | 2018 | M0 | 14:01 | 4,3 | 02:17:17 | 30 | ||
33 | 77 | DROZDOWSKI PIOTR | WIRY | DIRTY SPARROWS | POL | 1973 | M45-49 | 3 | 14:05 | 4,3 | 02:18:00 | 31 | |
34 | 10 | GAWENDA JÓZEF | RACIBÓRZ | EKO OKNA RUNNERS | POL | 1980 | M35-39 | 7 | 14:16 | 4,2 | 02:19:51 | 32 | |
35 | 73 | CHAIEB SEBASTIAN | CHOLERZYN | LEMON TEAM | POL | 1981 | M35-39 | 8 | 14:23 | 4,2 | 02:20:54 | 33 | |
36 | 128 | SZCZĘSNY ANDRZEJ | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1982 | M35-39 | 9 | 14:29 | 4,1 | 02:22:01 | 34 | |
37 | 179 | MOSZYŃSKI PATRYK | SZCZECIN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1992 | M25-29 | 6 | 14:41 | 4,1 | 02:23:54 | 35 | |
38 | 161 | ANTCZAK BORYS | ZGIERZ | WATAHA | POL | 1992 | M25-29 | 7 | 14:46 | 4,1 | 02:24:45 | 36 | |
39 | 22 | JUSZCZYK JAROSŁAW | WODZISŁAW ŚLĄSKI | GOSŁAW SPORT OCR | POL | 1982 | M35-39 | 10 | 14:56 | 4 | 02:26:17 | 37 | |
40 | 156 | JANKOWIAK DOMINIK | ŚREM | RYŚ DEVELOPMENT | POL | 1984 | M35-39 | 11 | 14:56 | 4 | 02:26:24 | 38 | |
41 | 100 | KRUCZKOWSKI MICHAŁ | ZŁOCIENIEC | XRUNNERS | POL | 1993 | M25-29 | 8 | 15:00 | 4 | 02:26:57 | 39 | |
42 | 95 | KŁOSOK ADAM | WODZISŁAW ŚLĄSKI | DZIKI Z GOSŁAWA | POL | 1995 | M18-24 | 3 | 15:18 | 3,9 | 02:29:52 | 40 | |
43 | 162 | KOGUT KAROL | BYDGOSZCZ | FOREST WORKOUT | POL | 1984 | M35-39 | 12 | 15:30 | 3,9 | 02:31:50 | 41 | |
44 | 201 | TOMCZYK ANDRZEJ | CZERWONAK | DIRTY SPARROWS | POL | 1957 | M50+ | 1 | 15:41 | 3,8 | 02:33:43 | 42 | |
45 | 259 | ZYWER URSZULA | ŻARÓW | WATAHA | POL | 1994 | K25-29 | 2 | 15:44 | 3,8 | 02:34:12 | 3 | |
46 | 189 | RYŚ PRZEMYSŁAW | ŚREM | RYŚ DEVELOPMENT | POL | 1980 | M35-39 | 13 | 15:47 | 3,8 | 02:34:40 | 43 | |
47 | 38 | KULAK RAFAŁ | GŁOBINO | BALTIC SEALS | POL | 1978 | M40-44 | 6 | 15:48 | 3,8 | 02:34:51 | 44 | |
48 | 178 | SOBOTA KAMIL | ŚLESIN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | M30-34 | 10 | 15:56 | 3,8 | 02:36:13 | 45 | |
49 | 23 | KACPERSKI JACEK | BUCZEK | POL | 1982 | M35-39 | 14 | 15:57 | 3,8 | 02:36:23 | 46 | ||
50 | 85 | GUŹDZIOŁ BARTOSZ | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1992 | M25-29 | 9 | 16:01 | 3,7 | 02:37:02 | 47 | |
51 | 89 | JACHIRA PATRYK | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1990 | M25-29 | 10 | 16:02 | 3,7 | 02:37:05 | 48 | |
52 | 167 | KRAJKA SZYMON | PĘPOWO | POL | 1995 | M18-24 | 4 | 16:07 | 3,7 | 02:37:57 | 49 | ||
53 | 232 | KUCZKOWSKA MARTA | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1994 | K25-29 | 3 | 16:07 | 3,7 | 02:37:57 | 4 | |
54 | 80 | ELLMANN LESZEK | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1991 | M25-29 | 11 | 16:09 | 3,7 | 02:38:14 | 50 | |
55 | 122 | SIPURA KAMIL | PĘPOWO | POL | 1998 | M18-24 | 5 | 16:13 | 3,7 | 02:38:59 | 51 | ||
56 | 199 | ŚLACHETKA MIKOŁAJ | PIASKI | POL | 2000 | M18-24 | 6 | 16:26 | 3,7 | 02:41:00 | 52 | ||
57 | 147 | CHUDY MICHAŁ | KROBIA | POL | 1999 | M18-24 | 7 | 16:26 | 3,7 | 02:41:01 | 53 | ||
58 | 142 | BAYGER KRYSTIAN | WROCŁAW | WATAHA | POL | 2018 | M0 | 16:28 | 3,6 | 02:41:23 | 54 | ||
59 | 168 | KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ | GNIEWINO | BEST BEASTS | POL | 1982 | M35-39 | 15 | 16:31 | 3,6 | 02:41:47 | 55 | |
60 | 208 | ZAJĄC CEZARY | GYFICE | POL | 1976 | M40-44 | 7 | 16:31 | 3,6 | 02:41:54 | 56 | ||
61 | 111 | MATUSZAK PAWEŁ | MASŁOWO | POL | 1985 | M30-34 | 11 | 16:44 | 3,6 | 02:44:01 | 57 | ||
62 | 214 | BENTKOWSKA MAGDALENA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1987 | K30-34 | 1 | 16:53 | 3,6 | 02:45:30 | 5 | |
63 | 211 | BAŁAMUT MARTA | RZESZÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1984 | K35-39 | 1 | 16:54 | 3,6 | 02:45:36 | 6 | |
64 | 54 | SKOCZEK MARCIN | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1978 | M40-44 | 8 | 17:02 | 3,5 | 02:46:57 | 58 | |
65 | 224 | GADZIŃSKA DOROTA | SIERPC | KONIUCHY OCR | POL | 1999 | K18-24 | 1 | 17:12 | 3,5 | 02:48:36 | 7 | |
66 | 120 | RZEPKA RAFAŁ | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1992 | M25-29 | 12 | 17:14 | 3,5 | 02:48:53 | 59 | |
67 | 193 | SERAFIŃSKI ROBERT | KONIN | DZIADY OCR | POL | 1969 | M50+ | 2 | 17:15 | 3,5 | 02:49:03 | 60 | |
68 | 132 | TYCZYNO WOJCIECH | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1982 | M35-39 | 16 | 17:25 | 3,4 | 02:50:45 | 61 | |
69 | 129 | SZPARAGOWSKI BARTOSZ | KONIN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1987 | M30-34 | 12 | 17:27 | 3,4 | 02:50:56 | 62 | |
70 | 138 | ZIELIŃSKI BARTOSZ | GNIEZNO | DIRTY SPARROWS | POL | 1993 | M25-29 | 13 | 17:28 | 3,4 | 02:51:07 | 63 | |
71 | 229 | KAMIŃSKA EWELINA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1982 | K35-39 | 2 | 17:31 | 3,4 | 02:51:36 | 8 | |
72 | 244 | PEZDA MAGDALENA | SOSNOWIEC | POL | 1993 | K25-29 | 4 | 17:31 | 3,4 | 02:51:36 | 9 | ||
73 | 53 | SERAFIN MARIUSZ | WITNICA | DIRTY SPARROWS | POL | 1987 | M30-34 | 13 | 17:31 | 3,4 | 02:51:37 | 64 | |
74 | 21 | JESKA TOMASZ | ŁUKOWO | DIRTY SPARROWS | POL | 1977 | M40-44 | 9 | 17:35 | 3,4 | 02:52:21 | 65 | |
75 | 67 | WRÓBEL NIKODEM | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1987 | M30-34 | 14 | 17:35 | 3,4 | 02:52:21 | 66 | |
76 | 45 | NIKIEL DARIUSZ | WĄGROWIEC | DIRTY SPARROWS | POL | 1980 | M35-39 | 17 | 17:35 | 3,4 | 02:52:22 | 67 | |
77 | 88 | IWAŃSKI PRZEMYSŁAW | SOSNOWIEC | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1984 | M35-39 | 18 | 18:10 | 3,3 | 02:57:59 | 68 | |
78 | 134 | WIECZOREK MATEUSZ | GDAŃSK | POL | 1996 | M18-24 | 8 | 18:11 | 3,3 | 02:58:13 | 69 | ||
79 | 68 | ZAWILIŃSKI MATEUSZ | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1993 | M25-29 | 14 | 18:15 | 3,3 | 02:58:55 | 70 | |
80 | 50 | PIOTROWSKI ROMAN | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1982 | M35-39 | 19 | 18:18 | 3,3 | 02:59:25 | 71 | |
81 | 49 | PIERZCHAŁA MATEUSZ | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1994 | M25-29 | 15 | 18:19 | 3,3 | 02:59:35 | 72 | |
82 | 108 | MAŁEK RAFAŁ | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1980 | M35-39 | 20 | 18:21 | 3,3 | 02:59:48 | 73 | |
83 | 241 | PAPIÓR JOLANTA | WROCŁAW | WATAHA | POL | 2018 | K0 | 18:24 | 3,3 | 03:00:15 | 10 | ||
84 | 196 | SZCZEPANIAK PAWEŁ | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1989 | M30-34 | 15 | 18:26 | 3,3 | 03:00:42 | 74 | |
85 | 174 | MALICKI DAWID | ŁÓDŹ | RMF4RT GLADIATORS | POL | 1992 | M25-29 | 16 | 18:28 | 3,2 | 03:01:01 | 75 | |
86 | 239 | MARUSZAK ANNA | SLYPSK | BEST BEASTS | POL | 1991 | K25-29 | 5 | 18:34 | 3,2 | 03:01:54 | 11 | |
87 | 237 | MAŁKOWSKA KATARZYNA | ZŁOTÓW | XRUNNERS | POL | 1990 | K25-29 | 6 | 18:41 | 3,2 | 03:03:07 | 12 | |
88 | 219 | ĆWIRKO-GROSS AGNIESZKA | KŁODAWA | DZIKIE DZIKI GORZÓW | POL | 1977 | K40-44 | 1 | 18:43 | 3,2 | 03:03:26 | 13 | |
89 | 188 | RÓŻAŃSKI RAFAŁ | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1978 | M40-44 | 10 | 18:48 | 3,2 | 03:04:11 | 76 | |
90 | 254 | TUCHOŁKA MONIKA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1972 | K45-49 | 1 | 18:53 | 3,2 | 03:05:08 | 14 | |
91 | 145 | BOMBA PIOTR | TYCHY | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1984 | M35-39 | 21 | 19:03 | 3,1 | 03:06:44 | 77 | |
92 | 124 | STOLAREK SEBASTIAN | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | M30-34 | 16 | 19:10 | 3,1 | 03:07:52 | 78 | |
93 | 215 | BIELEC KINGA | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1983 | K35-39 | 3 | 19:38 | 3,1 | 03:12:27 | 15 | |
94 | 227 | GLADCHENKO YULIYA | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1986 | K30-34 | 2 | 19:42 | 3 | 03:13:07 | 16 | |
95 | 218 | CYRAN PATRYCJA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1985 | K30-34 | 3 | 19:44 | 3 | 03:13:27 | 17 | |
96 | 198 | SZYMKOWIAK AREK | CZAPURY | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1991 | M25-29 | 17 | 19:47 | 3 | 03:13:53 | 79 | |
97 | 131 | ŚWIGOŃSKI PIOTR | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1982 | M35-39 | 22 | 19:47 | 3 | 03:13:55 | 80 | |
98 | 150 | DYCZKOWSKI ANDRZEJ | SYPNIEWO | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1978 | M40-44 | 11 | 19:55 | 3 | 03:15:09 | 81 | |
99 | 191 | SARLEJ ROBERT | PAKOSŁAWICE | EX TEAM | POL | 1991 | M25-29 | 18 | 20:05 | 3 | 03:16:45 | 82 | |
100 | 141 | BARAN ARKADIUSZ | BOBROWNIKI WIELKIE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1987 | M30-34 | 17 | 20:07 | 3 | 03:17:07 | 83 | |
101 | 261 | ŻEBIAŁOWICZ - ŁACH AGNIESZKA | BIERKOWO K/SŁUPSKA | BEST BEASTS | POL | 1983 | K35-39 | 4 | 20:10 | 3 | 03:17:41 | 18 | |
102 | 213 | BEMBENEK PATRYCJA | RACIBÓRZ | EKO OKNA RUNNERS | POL | 1996 | K18-24 | 2 | 20:15 | 3 | 03:18:29 | 19 | |
103 | 246 | POTOCKA KINGA | SŁUPSK | BEST BEASTS | POL | 1981 | K35-39 | 5 | 20:17 | 3 | 03:18:48 | 20 | |
104 | 76 | DROZD DARIUSZ | SZCZECIN | EICHHÖRNCHEN | POL | 1984 | M35-39 | 23 | 20:28 | 2,9 | 03:20:33 | 84 | |
105 | 154 | JAKUSZEK PIOTR | DRZĘCZEWO | POL | 1987 | M30-34 | 18 | 20:29 | 2,9 | 03:20:44 | 85 | ||
106 | 204 | WILK TOMASZ WILK | STRZELCE MAŁE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1985 | M30-34 | 19 | 20:51 | 2,9 | 03:24:21 | 86 | |
107 | 230 | KLONOWICZ PATRYCJA | NOWE ŻUKOWICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 2000 | K18-24 | 3 | 20:52 | 2,9 | 03:24:28 | 21 | |
108 | 240 | OŹMINKOWSKA ALEKSANDRA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1990 | K25-29 | 7 | 20:57 | 2,9 | 03:25:14 | 22 | |
109 | 231 | KRÓLAK MARGARITA | ŚLESIN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1999 | K18-24 | 4 | 20:57 | 2,9 | 03:25:18 | 23 | |
110 | 207 | WÓJCIK MICHAŁ | MYSŁOWICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1998 | M18-24 | 9 | 21:02 | 2,9 | 03:26:09 | 87 | |
111 | 235 | MACHTYL LUCYNA | BIERKOWO | BEST BEASTS | POL | 1974 | K45-49 | 2 | 21:10 | 2,8 | 03:27:23 | 24 | |
112 | 171 | ŁĄCKI ŁUKASZ | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | POL | 1981 | M35-39 | 24 | 21:10 | 2,8 | 03:27:26 | 88 | |
113 | 48 | PANTERA DANIEL | MYŚLENICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1987 | M30-34 | 20 | 21:19 | 2,8 | 03:28:54 | 89 | |
114 | 181 | OLEJNIK FRANCISZEK | IMIELIN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1995 | M18-24 | 10 | 21:20 | 2,8 | 03:29:02 | 90 | |
115 | 19 | JANKOWIAK PIOTR | POZNAN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1991 | M25-29 | 19 | 21:29 | 2,8 | 03:30:34 | 91 | |
116 | 212 | BARNAŚ KINGA | KRZYSZKOWO | XRUNNERS | POL | 1996 | K18-24 | 5 | 21:35 | 2,8 | 03:31:32 | 25 | |
117 | 24 | KACPERSKI RADOSŁAW | NADOLICE WIELKIE | DZIADY OCR | POL | 1977 | M40-44 | 12 | 21:39 | 2,8 | 03:32:15 | 92 | |
118 | 97 | KOMOSINSKI KAROL | POZNAŃ | POL | 1994 | M25-29 | 20 | 21:40 | 2,8 | 03:32:22 | 93 | ||
119 | 258 | WOŹNIAK-KARCZEWSKA PATRYCJA | KOBYLNICA | BEST BEASTS | POL | 1984 | K35-39 | 6 | 21:42 | 2,8 | 03:32:44 | 26 | |
120 | 223 | FURSEWICZ-WRÓBEL MONIKA | SŁUPSK | BEST BEASTS | POL | 1985 | K30-34 | 4 | 21:43 | 2,8 | 03:32:45 | 27 | |
121 | 125 | SWOJAK TOMASZ | BOJANOWO | POL | 1986 | M30-34 | 21 | 22:39 | 2,6 | 03:42:03 | 94 | ||
122 | 13 | GOMULARZ SEBASTIAN | DĘBNO | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | M30-34 | 22 | 22:40 | 2,6 | 03:42:10 | 95 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 632 | WRÓBEL ADAM | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1984 | M(30-39) | 1 | 07:30 | 8 | 01:00:00 | 1 | |
2 | 433 | DŁUGOSZ ŁUKASZ | ZIELONA GÓRA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1993 | M(20-29) | 1 | 07:39 | 7,8 | 01:01:11 | 2 | |
3 | 725 | TOMASZKIEWICZ ŁUKASZ | ŁOWICZ | JUST HERO TEAM | POL | 1987 | M(30-39) | 2 | 07:55 | 7,6 | 01:03:20 | 3 | |
4 | 609 | ROSZAK EWA | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1984 | K(30-39) | 1 | 07:59 | 7,5 | 01:03:49 | 1 | |
5 | 685 | OKRĘT TOMASZ | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1978 | M(MASTER 40+) | 1 | 07:59 | 7,5 | 01:03:54 | 4 | |
6 | 589 | JAŚNIEWSKI ARTUR | PLESZEW | PLESZEW | POL | 1975 | M(MASTER 40+) | 2 | 08:00 | 7,5 | 01:03:58 | 5 | |
7 | 718 | MISKA DANIEL | MYŚLENICE | ENJOY BY SPORT | POL | 1996 | M(20-29) | 2 | 08:01 | 7,5 | 01:04:10 | 6 | |
8 | 726 | PRZYGODA URSZULA | ŁOWICZ | JUST HERO TEAM | POL | 1987 | K(30-39) | 2 | 08:15 | 7,3 | 01:05:57 | 2 | |
9 | 284 | BARTOŚ MARCIN | WYSOCKO MAŁE | KONIUCHY OCR | POL | 1989 | M(30-39) | 3 | 08:19 | 7,2 | 01:06:33 | 7 | |
10 | 603 | MATYLA KRZYSZTOF | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1981 | M(30-39) | 4 | 08:20 | 7,2 | 01:06:41 | 8 | |
11 | 674 | MARKOWSKI FABIAN | GARZYN | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | POL | 1986 | M(30-39) | 5 | 08:25 | 7,1 | 01:07:19 | 9 | |
12 | 564 | ANTKOWIAK MARCIN | GOSTYŃ | SWG | POL | 1977 | M(MASTER 40+) | 3 | 08:44 | 6,9 | 01:09:50 | 10 | |
13 | 301 | KĘSIK MICHAŁ | KARSIBÓR | POL | 1993 | M(20-29) | 3 | 08:53 | 6,7 | 01:11:07 | 11 | ||
14 | 604 | PAWLAK JAN | JUTROSIN | ZABIEGANY GANG JUTROSIN | POL | 2000 | M(JUNIOR) | 1 | 08:57 | 6,7 | 01:11:32 | 12 | |
15 | 332 | SĘKOWSKI PIOTR | ŁĄSKI PIEC | POL | 1996 | M(20-29) | 4 | 08:59 | 6,7 | 01:11:55 | 13 | ||
16 | 662 | JUSZKIEWICZ DOMINIK | GARZYN | OLI-HAN | POL | 1985 | M(30-39) | 6 | 09:08 | 6,6 | 01:13:02 | 14 | |
17 | 629 | WIETRZYŃSKA AGNIESZKA | MIĘDZYRZECZ | POL | 1972 | K(MASTER 40+) | 1 | 09:10 | 6,5 | 01:13:22 | 3 | ||
18 | 619 | TADUS MARCIN | PLESZEW | PLESZEW | POL | 1980 | M(30-39) | 7 | 09:15 | 6,5 | 01:13:59 | 15 | |
19 | 313 | MICHNOWICZ EWELINA | KROSNO ODRZAŃSKIE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1992 | K(20-29) | 1 | 09:16 | 6,5 | 01:14:08 | 4 | |
20 | 713 | SZYMAŃSKI MAREK | GOSTYŃ | RUNAWAY TEAM | POL | 1989 | M(30-39) | 8 | 09:16 | 6,5 | 01:14:11 | 16 | |
21 | 621 | TOMCZAK DARIUSZ | GOSTYŃ | RUNAWAY TEAM | POL | 1988 | M(30-39) | 9 | 09:21 | 6,4 | 01:14:48 | 17 | |
22 | 336 | STAWIAK PAWEŁ | WITASZYCE | POL | 1989 | M(30-39) | 10 | 09:22 | 6,4 | 01:14:56 | 18 | ||
23 | 699 | SZPURKA MACIEJ | PĘPOWO | POL | 1994 | M(20-29) | 5 | 09:25 | 6,4 | 01:15:23 | 19 | ||
24 | 722 | PALUSZKIEWICZ BOGDAN | GOSTYŃ | UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA | POL | 1972 | M(MASTER 40+) | 4 | 09:38 | 6,2 | 01:17:04 | 20 | |
25 | 306 | KUJATH MATEUSZ | POZNAŃ | POL | 1985 | M(30-39) | 11 | 09:43 | 6,2 | 01:17:42 | 21 | ||
26 | 312 | MICHALSKI KRZYSZTOF | GOSTYŃ | ALFA TEAM | POL | 1978 | M(MASTER 40+) | 5 | 09:44 | 6,2 | 01:17:52 | 22 | |
27 | 673 | MAŁECKI JAKUB | PĘPOWO | POL | 2000 | M(JUNIOR) | 2 | 09:56 | 6 | 01:19:31 | 23 | ||
28 | 607 | PISZCZELAK MATEUSZ | GOSTYŃ | RUNAWAY TEAM | POL | 1997 | M(20-29) | 6 | 09:59 | 6 | 01:19:50 | 24 | |
29 | 691 | PIOTROWIAK RAFAŁ | SKORASZEWICE | RUNAWAY TEAM | POL | 1981 | M(30-39) | 12 | 10:06 | 5,9 | 01:20:46 | 25 | |
30 | 470 | PERON ANITA | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | POL | 1987 | K(30-39) | 3 | 10:06 | 5,9 | 01:20:47 | 5 | |
31 | 302 | KOSIŃSKI MICHAEL | WARSZAWA | POL | 1993 | M(20-29) | 7 | 10:12 | 5,9 | 01:21:33 | 26 | ||
32 | 585 | GRUETZMACHER KATARZYNA | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1985 | K(30-39) | 4 | 10:13 | 5,9 | 01:21:48 | 6 | |
33 | 669 | KOWALSKI MARIUSZ | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | POL | 1986 | M(30-39) | 13 | 10:19 | 5,8 | 01:22:32 | 27 | |
34 | 427 | BOROS ADRIAN | FABIANÓW | DZIKI Z COM40 | POL | 1990 | M(20-29) | 8 | 10:21 | 5,8 | 01:22:49 | 28 | |
35 | 314 | MICHNOWICZ TOMASZ | GUBIN | POL | 1990 | M(20-29) | 9 | 10:26 | 5,8 | 01:23:26 | 29 | ||
36 | 644 | CICHOWLAS RAFAŁ | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1974 | M(MASTER 40+) | 6 | 10:26 | 5,7 | 01:23:31 | 30 | |
37 | 459 | MARZEC SŁAWOMIR | GOLA | POL | 1986 | M(30-39) | 14 | 10:27 | 5,7 | 01:23:40 | 31 | ||
38 | 608 | POLOCH BARTOSZ | LESZNO | ACTIVE LIFESTYLE | POL | 1997 | M(20-29) | 10 | 10:28 | 5,7 | 01:23:44 | 32 | |
39 | 637 | AUGUSTYNIAK HUBERT | GOSTYŃ | SPRINT | POL | 1992 | M(20-29) | 11 | 10:29 | 5,7 | 01:23:51 | 33 | |
40 | 528 | MIKOŁAJCZAK ARKADIUSZ | RADLIN | POL | 1990 | M(20-29) | 12 | 10:29 | 5,7 | 01:23:55 | 34 | ||
41 | 704 | WILIŃSKI RYSZARD | KOBYLIN | POL | 1975 | M(MASTER 40+) | 7 | 10:37 | 5,6 | 01:24:58 | 35 | ||
42 | 497 | BOCHENEK ADAM | DYLAKI | POL | 1976 | M(MASTER 40+) | 8 | 10:48 | 5,6 | 01:26:24 | 36 | ||
43 | 344 | WALEŃSKI MARCIN | LESZNO | DRUŻYNA WU. | POL | 1991 | M(20-29) | 13 | 10:52 | 5,5 | 01:26:59 | 37 | |
44 | 560 | ZALEJASZ PAULINA | GDAŃSK | HELL SQUAD | POL | 1988 | K(30-39) | 5 | 10:59 | 5,5 | 01:27:52 | 7 | |
45 | 324 | POLAŃSKI PIOTR | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1970 | M(MASTER 40+) | 9 | 11:04 | 5,4 | 01:28:28 | 38 | |
46 | 597 | KUCHARSKI HUBERT | GÓRA | POL | 2000 | M(JUNIOR) | 3 | 11:04 | 5,4 | 01:28:30 | 39 | ||
47 | 568 | BĄTKIEWICZ MAŁGORZATA | JUTROSIN | KA4 RESPECT | POL | 1981 | K(30-39) | 6 | 11:04 | 5,4 | 01:28:35 | 8 | |
48 | 569 | BIEGAŁA PAULINA | KOŁACZKOWICE | KA4 RESPECT | POL | 1979 | K(MASTER 40+) | 2 | 11:04 | 5,4 | 01:28:35 | 9 | |
49 | 514 | KONICKA GABRIELA | MIEJSKA GÓRKA | KA4 RESPECT | POL | 1986 | K(30-39) | 7 | 11:04 | 5,4 | 01:28:35 | 10 | |
50 | 556 | WODAŁA MAŁGORZATA | CIESZKÓW | POL | 1978 | K(MASTER 40+) | 3 | 11:05 | 5,4 | 01:28:41 | 11 | ||
51 | 578 | DZIUBAŁKA MATEUSZ | KUNOWO | POL | 1993 | M(20-29) | 14 | 11:07 | 5,4 | 01:28:59 | 40 | ||
52 | 370 | JAMRY MACIEJ | KONARZEW | POL | 1994 | M(20-29) | 15 | 11:14 | 5,3 | 01:29:54 | 41 | ||
53 | 421 | AUGUSTYNISK MATEUSZ | GOSTYŃ | BRYGADA KRYZYS | POL | 1996 | M(20-29) | 16 | 11:15 | 5,3 | 01:30:03 | 42 | |
54 | 638 | BARTKOWIAK KRZYSZOT | LESZNO | TRANSFORMERS | POL | 1991 | M(20-29) | 17 | 11:16 | 5,3 | 01:30:08 | 43 | |
55 | 639 | BARTKOWIAK MATEUSZ | LESZNO | TRANSFORMERS | POL | 1995 | M(20-29) | 18 | 11:16 | 5,3 | 01:30:09 | 44 | |
56 | 719 | CIEPIEC ALICJA | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1991 | K(20-29) | 2 | 11:16 | 5,3 | 01:30:09 | 12 | |
57 | 310 | MAJCHRZAK ANDRZEJ | PIASKI | DRUŻYNA WU. | POL | 1985 | M(30-39) | 15 | 11:19 | 5,3 | 01:30:35 | 45 | |
58 | 345 | WALEŃSKI MICHAŁ | PIASKI | DRUŻYNA WU. | POL | 1982 | M(30-39) | 16 | 11:19 | 5,3 | 01:30:36 | 46 | |
59 | 584 | GRENDA FILIP | MIĘDZYRZECZ | POL | 1990 | M(20-29) | 19 | 11:26 | 5,2 | 01:31:30 | 47 | ||
60 | 615 | STEPCZYŃSKA MONIKA | MIĘDZYRZECZ | POL | 1990 | K(20-29) | 3 | 11:26 | 5,2 | 01:31:30 | 13 | ||
61 | 656 | GLURA ADAM | KROBIA | POL | 1995 | M(20-29) | 20 | 11:31 | 5,2 | 01:32:08 | 48 | ||
62 | 614 | SMATER KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | POL | 1993 | K(20-29) | 4 | 11:31 | 5,2 | 01:32:11 | 14 | ||
63 | 594 | KIERZYK KRZYSZTOF | GŁOGÓW | POL | 1988 | M(30-39) | 17 | 11:37 | 5,2 | 01:32:56 | 49 | ||
64 | 664 | KALINOWSKA WOOLETTA | SŁUPSK | BEST BEASTS | POL | 1976 | K(MASTER 40+) | 4 | 11:41 | 5,1 | 01:33:28 | 15 | |
65 | 498 | BRYCKA WERONIKA | ŻNIN | FIT-ATENCJUSZE | POL | 1993 | K(20-29) | 5 | 11:44 | 5,1 | 01:33:53 | 16 | |
66 | 551 | WALASIAK WOJTEK | LUBOŃ | FIT-ATENCJUSZE | POL | 1994 | M(20-29) | 21 | 11:44 | 5,1 | 01:33:53 | 50 | |
67 | 494 | ARTMAŃSKA AGNIESZKA | GOSTYŃ | POL | 1977 | K(MASTER 40+) | 5 | 11:45 | 5,1 | 01:34:02 | 17 | ||
68 | 501 | DERDAS ARTUR | OSTRÓW WLKP. | POL | 1976 | M(MASTER 40+) | 10 | 11:45 | 5,1 | 01:34:02 | 51 | ||
69 | 613 | SIERPOWSKI MIECZYSŁAW | JUTROSIN | RINGO JUTROSIN | POL | 1966 | M(MASTER 40+) | 11 | 11:47 | 5,1 | 01:34:12 | 52 | |
70 | 620 | TALARCZAK RAFAŁ | PIASKI | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | POL | 1982 | M(30-39) | 18 | 11:54 | 5 | 01:35:12 | 53 | |
71 | 705 | WILIŃSKI SEBASTIAN | KOBYLIN | POL | 1996 | M(20-29) | 22 | 11:58 | 5 | 01:35:46 | 54 | ||
72 | 473 | RATAJCZAK MAŁGORZATA | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | POL | 1985 | K(30-39) | 8 | 11:59 | 5 | 01:35:52 | 18 | |
73 | 695 | STACHOWIAK ADRIAN | KROBIA | POL | 2002 | M(JUNIOR) | 4 | 12:00 | 5 | 01:36:00 | 55 | ||
74 | 680 | NOWACKI DAMIAN | GOSTYŃ | POL | 1985 | M(30-39) | 19 | 12:02 | 5 | 01:36:19 | 56 | ||
75 | 579 | FURMANIAK MATEUSZ | MROWINO | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | M(30-39) | 20 | 12:06 | 5 | 01:36:46 | 57 | |
76 | 693 | SIERAKOWSKI ARKADIUSZ | RAWICZ -MASŁOWO | CHŁOPAKI DO WZIĘCIA | POL | 1988 | M(30-39) | 21 | 12:07 | 4,9 | 01:36:59 | 58 | |
77 | 309 | ŁUBIŃSKI MACIEJ | SULĘCINEK | DIRTY SPARROWS | POL | 1978 | M(MASTER 40+) | 12 | 12:08 | 4,9 | 01:37:04 | 59 | |
78 | 519 | KUPCZYK KAROL | OSTRÓW WLKP. | POL | 1980 | M(30-39) | 22 | 12:11 | 4,9 | 01:37:29 | 60 | ||
79 | 586 | GRZYWACZEWSKI HUBERT | JUTROSIN | ZABIEGANY GANG JUTROSIN | POL | 1997 | M(20-29) | 23 | 12:12 | 4,9 | 01:37:39 | 61 | |
80 | 587 | GRZYWACZWSKI WITOLD | JUTROSIN | ZABIEGANY GANG JUTROSIN | POL | 1992 | M(20-29) | 24 | 12:12 | 4,9 | 01:37:39 | 62 | |
81 | 591 | KAPAŁA KONRAD | RAWICZ | ZABIEGANY GANG JUTROSIN | POL | 1991 | M(20-29) | 25 | 12:12 | 4,9 | 01:37:39 | 63 | |
82 | 441 | HOŁÓWKO TERESA | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | POL | 1987 | K(30-39) | 9 | 12:13 | 4,9 | 01:37:46 | 19 | |
83 | 469 | PAWLICZAK TOMASZ | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | POL | 1988 | M(30-39) | 23 | 12:13 | 4,9 | 01:37:46 | 64 | |
84 | 655 | FRĄTCZAK DARIUSZ | JAROCIN | POL | 1986 | M(30-39) | 24 | 12:13 | 4,9 | 01:37:47 | 65 | ||
85 | 627 | WASIOŁKA SZYMON | LESZNO | ORZEŁ LIPNO | POL | 1988 | M(30-39) | 25 | 12:14 | 4,9 | 01:37:51 | 66 | |
86 | 508 | HOŁOWACZ KAMIL | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1982 | M(30-39) | 26 | 12:16 | 4,9 | 01:38:04 | 67 | |
87 | 537 | REJEK WOJCIECH | KOBYLIN | RUNAWAY TEAM | POL | 1995 | M(20-29) | 26 | 12:16 | 4,9 | 01:38:08 | 68 | |
88 | 530 | OLEJNICZAK DOMINIK | CHOBIENICE | POL | 1994 | M(20-29) | 27 | 12:16 | 4,9 | 01:38:10 | 69 | ||
89 | 572 | DĘBSKI DOMINIK | BRZEZIE | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | POL | 1990 | M(20-29) | 28 | 12:17 | 4,9 | 01:38:16 | 70 | |
90 | 451 | KLEFAS TOMASZ | MASŁOWO | POL | 1978 | M(MASTER 40+) | 13 | 12:20 | 4,9 | 01:38:39 | 71 | ||
91 | 460 | MATYSIAK TOMASZ | MASŁOWO | POL | 1984 | M(30-39) | 27 | 12:20 | 4,9 | 01:38:39 | 72 | ||
92 | 683 | NOWACKI PIOTR | KRZEKOTOWICE | POL | 1997 | M(20-29) | 29 | 12:20 | 4,9 | 01:38:42 | 73 | ||
93 | 493 | ANDRZEJCZAK KRZYSZTOF | JARACZEWO | LZS ZALESIE | POL | 1991 | M(20-29) | 30 | 12:22 | 4,9 | 01:38:54 | 74 | |
94 | 554 | WIELIŃSKI TOMASZ | OSIEK | LZS ZALESIE | POL | 1986 | M(30-39) | 28 | 12:22 | 4,9 | 01:38:54 | 75 | |
95 | 605 | PAWLICKA KATARZYNA | POGORZELA | POL | 1986 | K(30-39) | 10 | 12:24 | 4,8 | 01:39:11 | 20 | ||
96 | 606 | PAWLICKI SEBASTIAN | POGORZELA | POL | 1992 | M(20-29) | 31 | 12:24 | 4,8 | 01:39:11 | 76 | ||
97 | 365 | HILDEBRANSKA PAULINA | MUROWANA GOŚLINA | DIRTY SPARROWS | POL | 1979 | K(MASTER 40+) | 6 | 12:25 | 4,8 | 01:39:20 | 21 | |
98 | 292 | FEDEROWICZ GRZEGORZ | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1977 | M(MASTER 40+) | 14 | 12:27 | 4,8 | 01:39:33 | 77 | |
99 | 319 | PAWLACZEK ANNA | ZAPRĘŻYN | WATAHA | POL | 1978 | K(MASTER 40+) | 7 | 12:27 | 4,8 | 01:39:34 | 22 | |
100 | 550 | WABIŃSKI BARTOSZ | GOSTYŃ | SWG | POL | 1988 | M(30-39) | 29 | 12:30 | 4,8 | 01:40:01 | 78 | |
101 | 499 | BUJAK MATEUSZ | GOSTYŃ | SWG | POL | 1991 | M(20-29) | 32 | 12:33 | 4,8 | 01:40:21 | 79 | |
102 | 646 | CZUBAK AGNIESZKA | ODOLANÓW | POL | 1988 | K(30-39) | 11 | 12:33 | 4,8 | 01:40:22 | 23 | ||
103 | 684 | NOWICKI MICHAL | OSTROW WLKP | POL | 1978 | M(MASTER 40+) | 15 | 12:33 | 4,8 | 01:40:22 | 80 | ||
104 | 658 | GRZEGORZEWSKA DOROTA | LESZNO | THE LEGENDARY DRINKING TEAM | POL | 1984 | K(30-39) | 12 | 12:34 | 4,8 | 01:40:35 | 24 | |
105 | 522 | ŁUKOWIAK ŁUKASZ | CIESZKÓW | SOMSIADY | POL | 1981 | M(30-39) | 30 | 12:37 | 4,8 | 01:41:00 | 81 | |
106 | 299 | KACZMAREK JAN | BODZEWO | POL | 1993 | M(20-29) | 33 | 12:38 | 4,7 | 01:41:08 | 82 | ||
107 | 600 | ŁĘCKA-JANICKA IZABELA | GOSTYŃ | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | POL | 1984 | K(30-39) | 13 | 12:39 | 4,7 | 01:41:15 | 25 | |
108 | 624 | TWARDA ANNA | PIASKI | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | POL | 1981 | K(30-39) | 14 | 12:39 | 4,7 | 01:41:15 | 26 | |
109 | 478 | SZKLANNY MICHAL | BOREK WLKP | POL | 1982 | M(30-39) | 31 | 12:41 | 4,7 | 01:41:28 | 83 | ||
110 | 610 | ROSZAK HUBERT | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1983 | M(30-39) | 32 | 12:47 | 4,7 | 01:42:15 | 84 | |
111 | 496 | BŁASZCZYŃSKI ŁUKASZ | CIESZKÓW | SOMSIADY | POL | 1982 | M(30-39) | 33 | 12:49 | 4,7 | 01:42:34 | 85 | |
112 | 518 | KULCZAK PAWEŁ | BRODOWO | DECORA RUNNING TEAM | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 16 | 12:56 | 4,6 | 01:43:27 | 86 | |
113 | 444 | JAWORSKA JOANNA | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | POL | 1980 | K(30-39) | 15 | 12:56 | 4,6 | 01:43:27 | 27 | |
114 | 543 | STANISŁAWSKI PIOTR | SKORASZEWICE | POL | 1983 | M(30-39) | 34 | 12:56 | 4,6 | 01:43:30 | 87 | ||
115 | 542 | STANISŁAWSKA MARTA | SKORASZEWICE | POL | 1984 | K(30-39) | 16 | 12:57 | 4,6 | 01:43:38 | 28 | ||
116 | 443 | JANKOWSKI MACIEJ | POZNAŃ | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 17 | 13:03 | 4,6 | 01:44:24 | 88 | ||
117 | 340 | SZUMERA MARCIN | KOBYLIN | RUNAWAY TEAM | POL | 1989 | M(30-39) | 35 | 13:04 | 4,6 | 01:44:29 | 89 | |
118 | 326 | RADZIEJ KRZYSZTOF | DOBRZEŃ WIELKI | POL | 1984 | M(30-39) | 36 | 13:06 | 4,6 | 01:44:47 | 90 | ||
119 | 529 | MISIORNY BLAZEJ | GOSTYŃ | POL | 1984 | M(30-39) | 37 | 13:06 | 4,6 | 01:44:50 | 91 | ||
120 | 703 | WEBER MACIEJ | GOSTYŃ | POL | 1983 | M(30-39) | 38 | 13:06 | 4,6 | 01:44:50 | 92 | ||
121 | 527 | MICHALAK TOMASZ | GOSTYŃ | POL | 1984 | M(30-39) | 39 | 13:06 | 4,6 | 01:44:51 | 93 | ||
122 | 635 | WYZUJ PATRYK | GOSTYŃ | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | POL | 1990 | M(20-29) | 34 | 13:10 | 4,6 | 01:45:23 | 94 | |
123 | 486 | WOŹNICA BARTŁOMIEJ | GOSTYŃ | BRYGADA KRYZYS | POL | 1987 | M(30-39) | 40 | 13:11 | 4,6 | 01:45:27 | 95 | |
124 | 481 | ŚWIĄTEK BRONISŁAW | KALISZ | TUP TUP RAZEM | POL | 1960 | M(MASTER 40+) | 18 | 13:12 | 4,5 | 01:45:37 | 96 | |
125 | 484 | WOJCIESZAK IWONA | KALISZ | TUP TUP RAZEM | POL | 1968 | K(MASTER 40+) | 8 | 13:12 | 4,5 | 01:45:37 | 29 | |
126 | 458 | LASIK BARTŁOMIEJ | LESZNO | POL | 1984 | M(30-39) | 41 | 13:13 | 4,5 | 01:45:41 | 97 | ||
127 | 362 | GROBELNA MICHALINA | PIASKI | POL | 1994 | K(20-29) | 6 | 13:13 | 4,5 | 01:45:46 | 30 | ||
128 | 380 | KUBIAK MATEUSZ | GOSTYŃ | POL | 1994 | M(20-29) | 35 | 13:19 | 4,5 | 01:46:32 | 98 | ||
129 | 330 | RZESZOTARSKI TOMASZ | KONIN | WYBITE JEDYNKI | POL | 1984 | M(30-39) | 42 | 13:21 | 4,5 | 01:46:51 | 99 | |
130 | 328 | ROZWALKA MICHAŁ | LESZNO | POL | 1989 | M(30-39) | 43 | 13:22 | 4,5 | 01:46:53 | 100 | ||
131 | 671 | KRZYSZKOWSKI MICHAŁ | JACZÓW | POL | 1997 | M(20-29) | 36 | 13:22 | 4,5 | 01:46:57 | 101 | ||
132 | 351 | BARTOSZ MICHAŁ | KROTOSZYN | POL | 1990 | M(20-29) | 37 | 13:23 | 4,5 | 01:47:02 | 102 | ||
133 | 352 | BIERNAT PRZEMYSŁAW | KROTOSZYN | POL | 1990 | M(20-29) | 38 | 13:23 | 4,5 | 01:47:03 | 103 | ||
134 | 711 | KACZMARCZYK TOMASZ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 2018 | M(JUNIOR) | 5 | 13:24 | 4,5 | 01:47:14 | 104 | ||
135 | 381 | KUBIAK MIKOŁAJ | GOSTYŃ | POL | 1997 | M(20-29) | 39 | 13:25 | 4,5 | 01:47:21 | 105 | ||
136 | 525 | MASZTALERZ MICHAŁ | JARACZEWO | LZS ZALESIE | POL | 1985 | M(30-39) | 44 | 13:27 | 4,5 | 01:47:32 | 106 | |
137 | 406 | SZUCIAK GRZEGORZ | WITNICA | DIRTY SPARROWS | POL | 1984 | M(30-39) | 45 | 13:31 | 4,4 | 01:48:05 | 107 | |
138 | 660 | JANAS DANIEL | ŻAGAŃ | ŻAGAŃSKIE DZIKI | POL | 1971 | M(MASTER 40+) | 19 | 13:34 | 4,4 | 01:48:32 | 108 | |
139 | 512 | KOKOT KAROLINA | PĘPOWO | ZUMBA OLA | POL | 1977 | K(MASTER 40+) | 9 | 13:35 | 4,4 | 01:48:40 | 31 | |
140 | 532 | PAZOŁA ALEKSANDRA | PĘPOWO | ZUMBA OLA | POL | 1987 | K(30-39) | 17 | 13:35 | 4,4 | 01:48:41 | 32 | |
141 | 538 | ROZWALKA ANNA | PAWŁOWICE | SZYBKIE I WŚCIEKŁE | POL | 1984 | K(30-39) | 18 | 13:36 | 4,4 | 01:48:49 | 33 | |
142 | 555 | WŁODARCZAK AGNIESZKA | PAWŁOWICE | SZYBKIE I WŚCIEKŁE | POL | 1981 | K(30-39) | 19 | 13:36 | 4,4 | 01:48:49 | 34 | |
143 | 539 | ROZWALKA LESZEK | PAWŁOWICE | POL | 1988 | M(30-39) | 46 | 13:36 | 4,4 | 01:48:50 | 109 | ||
144 | 389 | POLOCH MICHAŁ | LESZNO | POL | 1988 | M(30-39) | 47 | 13:37 | 4,4 | 01:48:54 | 110 | ||
145 | 414 | WIĘCKOWSKA AGATA | LESZNO | POL | 1992 | K(20-29) | 7 | 13:37 | 4,4 | 01:48:59 | 35 | ||
146 | 590 | KACZMAREK KRZYSZTOF | KAŹMIERZ | POL | 1996 | M(20-29) | 40 | 13:41 | 4,4 | 01:49:28 | 111 | ||
147 | 505 | FRYCZ FILIP | DŁOŃ | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | POL | 2005 | M(JUNIOR) | 6 | 13:42 | 4,4 | 01:49:35 | 112 | |
148 | 435 | DUDEK DOMINIK | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | ZDARTE ŁOKCIE I PAZNOKCIE | POL | 1999 | M(20-29) | 41 | 13:48 | 4,3 | 01:50:22 | 113 | |
149 | 476 | SZCZEPANIAK ŁUKASZ | RASZKÓW | ZDARTE ŁOKCIE I PAZNOKCIE | POL | 1984 | M(30-39) | 48 | 13:48 | 4,3 | 01:50:22 | 114 | |
150 | 487 | ZACZYK DAWID | ODOLANÓW | ZDARTE ŁOKCIE I PAZNOKCIE | POL | 1993 | M(20-29) | 42 | 13:48 | 4,3 | 01:50:22 | 115 | |
151 | 477 | SZEWCZYK-KOWALSKA KATARZYNA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | ZDARTE ŁOKCIE I PAZNOKCIE | POL | 1992 | K(20-29) | 8 | 13:48 | 4,3 | 01:50:23 | 36 | |
152 | 666 | KAPAŁA RAFAŁ | PĘPOWO | POL | 1999 | M(20-29) | 43 | 13:53 | 4,3 | 01:51:04 | 116 | ||
153 | 471 | POPIOŁEK MARIUSZ | LESZNO | BŁOTOŁAZY | POL | 1984 | M(30-39) | 49 | 13:55 | 4,3 | 01:51:23 | 117 | |
154 | 552 | WAŚCINSKA ANNA | GOSTYŃ | DAMDZIA | POL | 1986 | K(30-39) | 20 | 13:56 | 4,3 | 01:51:25 | 37 | |
155 | 553 | WAŚCINSKI DAMIAN | GOSTYŃ | DAMDZIA | POL | 1983 | M(30-39) | 50 | 13:56 | 4,3 | 01:51:25 | 118 | |
156 | 561 | ZAREMBA JAROSŁAW | DALESZYN | POL | 1974 | M(MASTER 40+) | 20 | 13:56 | 4,3 | 01:51:26 | 119 | ||
157 | 533 | POLCZYK JACEK | LESZNO | POL | 1981 | M(30-39) | 51 | 13:56 | 4,3 | 01:51:27 | 120 | ||
158 | 653 | FÓRMANOWSKA URSZULA | KROBIA | VOLTA | POL | 1988 | K(30-39) | 21 | 13:56 | 4,3 | 01:51:28 | 38 | |
159 | 700 | SZYMCZAK PAULINA | BOREK WIELKOPOLSKI | VOLTA | POL | 1999 | K(20-29) | 9 | 13:56 | 4,3 | 01:51:28 | 39 | |
160 | 667 | KOWALEWSKA EWA | TRZEBNICA | KRATOS | POL | 1981 | K(30-39) | 22 | 13:57 | 4,3 | 01:51:37 | 40 | |
161 | 715 | WOJTKOWIAK PIOTR | KRZEKOTOWICE | POL | 1999 | M(20-29) | 44 | 13:59 | 4,3 | 01:51:56 | 121 | ||
162 | 350 | ZDUŃCZYK SYLWIA | ŁÓDŹ | BIOSFERA | POL | 1985 | K(30-39) | 23 | 13:59 | 4,3 | 01:51:56 | 41 | |
163 | 697 | SZAFRANIAK MARCIN | PĘPOWO | POL | 1991 | M(20-29) | 45 | 14:02 | 4,3 | 01:52:17 | 122 | ||
164 | 307 | KUKUŚ RAFAŁ | OLEŚNICA | WATAHA | POL | 1977 | M(MASTER 40+) | 21 | 14:03 | 4,3 | 01:52:20 | 123 | |
165 | 570 | BOĆKO EWA | TRZEBNICA | WATAHA | POL | 1981 | K(30-39) | 24 | 14:03 | 4,3 | 01:52:21 | 42 | |
166 | 325 | POPIELA-KUKUŚ KATARZYNA | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1979 | K(MASTER 40+) | 10 | 14:03 | 4,3 | 01:52:21 | 43 | |
167 | 466 | NOWAK JAKUB | ŚREM | SIŁA I CZOSNEK | POL | 1987 | M(30-39) | 52 | 14:05 | 4,3 | 01:52:37 | 124 | |
168 | 297 | GUBAŃSKI TOMASZ | PIASKI | DRUŻYNA WU. | POL | 1978 | M(MASTER 40+) | 22 | 14:05 | 4,3 | 01:52:42 | 125 | |
169 | 333 | SITAREK FILIP | ZIELONKA | DRUŻYNA WU. | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 23 | 14:05 | 4,3 | 01:52:43 | 126 | |
170 | 482 | WESOŁOWSKI PAWEŁ | ŚREM | SIŁA I CZOSNEK | POL | 1984 | M(30-39) | 53 | 14:07 | 4,3 | 01:52:56 | 127 | |
171 | 654 | FÓRMANOWSKI PIOTR | KROBIA | VOLTA | POL | 1985 | M(30-39) | 54 | 14:07 | 4,2 | 01:52:58 | 128 | |
172 | 636 | ANDRZEJEWSKI MARCIN | GOSTYŃ | VOLTA | POL | 1990 | M(20-29) | 46 | 14:08 | 4,2 | 01:53:00 | 129 | |
173 | 573 | DUDARONEK PAULINA | SZCZECIN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1996 | K(20-29) | 10 | 14:12 | 4,2 | 01:53:34 | 44 | |
174 | 633 | WYZUJ BOGUMIŁ | POGORZELA | LIGIHALOWE.PL | POL | 1997 | M(20-29) | 47 | 14:14 | 4,2 | 01:53:49 | 130 | |
175 | 618 | ŚWIERZEWSKI SZYMON | PIASKI | LIGIHALOWE.PL | POL | 1990 | M(20-29) | 48 | 14:16 | 4,2 | 01:54:10 | 131 | |
176 | 634 | WYZUJ MAGDALENA | GOSTYŃ | LIGIHALOWE.PL | POL | 1986 | K(30-39) | 25 | 14:16 | 4,2 | 01:54:10 | 45 | |
177 | 575 | DUTKOWSKI MICHAL | GOSTYŃ | POL | 1992 | M(20-29) | 49 | 14:17 | 4,2 | 01:54:16 | 132 | ||
178 | 339 | SZAŁKOWSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | POL | 1987 | K(30-39) | 26 | 14:17 | 4,2 | 01:54:18 | 46 | |
179 | 372 | JAŚKIEWICZ KRZYSZTOF | LUBIN | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 24 | 14:19 | 4,2 | 01:54:33 | 133 | ||
180 | 395 | RODAK AGNIESZKA | GŁOGÓW | CROSSFIT LUBIN | POL | 1977 | K(MASTER 40+) | 11 | 14:19 | 4,2 | 01:54:33 | 47 | |
181 | 364 | GRZEGORZEWSKI KRZYSZTOF | GŁOGÓW | CROSSFIT LUBIN | POL | 1977 | M(MASTER 40+) | 25 | 14:19 | 4,2 | 01:54:34 | 134 | |
182 | 327 | RADZIEJ PATRYCJA | DOBRZEŃ WIELKI | EX TEAM | POL | 1991 | K(20-29) | 11 | 14:20 | 4,2 | 01:54:44 | 48 | |
183 | 335 | STASIEROWSKI DAMIAN | ŚWIECIE | WYBITE JEDYNKI | POL | 1994 | M(20-29) | 50 | 14:22 | 4,2 | 01:54:56 | 135 | |
184 | 353 | BINIĘDA BARTOSZ | GOSTYŃ | POL | 1989 | M(30-39) | 55 | 14:24 | 4,2 | 01:55:10 | 136 | ||
185 | 500 | CHAMERSKI TOMASZ | POGORZELA | POL | 1992 | M(20-29) | 51 | 14:25 | 4,2 | 01:55:16 | 137 | ||
186 | 709 | POLASZYK KRZYSZTOF | BOREK WIELKOPOLSKI | POL | 1996 | M(20-29) | 52 | 14:25 | 4,2 | 01:55:16 | 138 | ||
187 | 383 | LIBRONT ANNA | BUKOWNICA | AMATORZY | POL | 1997 | K(20-29) | 12 | 14:25 | 4,2 | 01:55:22 | 49 | |
188 | 358 | DYBA MIKOŁAJ | KOBYLIN | POL | 1991 | M(20-29) | 53 | 14:30 | 4,1 | 01:55:58 | 139 | ||
189 | 363 | GROBELNY ROGER | KOBYLIN | POL | 1991 | M(20-29) | 54 | 14:30 | 4,1 | 01:55:58 | 140 | ||
190 | 642 | BZDĘGA MAKSYMILIAN | PĘPOWO | POL | 2003 | M(JUNIOR) | 7 | 14:33 | 4,1 | 01:56:21 | 141 | ||
191 | 714 | ILSKA JOANNA | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1992 | K(20-29) | 13 | 14:34 | 4,1 | 01:56:33 | 50 | |
192 | 424 | BASIŃSKI MACIEJ | SARNOWA | POL | 1991 | M(20-29) | 55 | 14:34 | 4,1 | 01:56:34 | 142 | ||
193 | 464 | NOWACKI TOMASZ | CHOJNO | POL | 1992 | M(20-29) | 56 | 14:34 | 4,1 | 01:56:34 | 143 | ||
194 | 474 | SKRZYPEK FABIAN | CHOJNO | POL | 1993 | M(20-29) | 57 | 14:35 | 4,1 | 01:56:39 | 144 | ||
195 | 462 | NOWACKI DAWID | DUBIN | POL | 1990 | M(20-29) | 58 | 14:35 | 4,1 | 01:56:40 | 145 | ||
196 | 290 | DASZCZYK DAWID | RZETNIA | POL | 1990 | M(20-29) | 59 | 14:37 | 4,1 | 01:56:58 | 146 | ||
197 | 449 | KASPERCZAK DAWID | PEPOWO | BRYGADA KRYZYS | POL | 1990 | M(20-29) | 60 | 14:40 | 4,1 | 01:57:22 | 147 | |
198 | 453 | KORALEWSKI RADOSŁAW | GOSTYŃ | BRYGADA KRYZYS | POL | 1987 | M(30-39) | 56 | 14:40 | 4,1 | 01:57:22 | 148 | |
199 | 452 | KOLODZIEJCZAK ŁUKASZ | GOSTYŃ | BRYGADA KRYZYS | POL | 1983 | M(30-39) | 57 | 14:41 | 4,1 | 01:57:24 | 149 | |
200 | 390 | PROCH DAWID | ŻNIN | AMATORZY | POL | 1987 | M(30-39) | 58 | 14:42 | 4,1 | 01:57:39 | 150 | |
201 | 379 | KUBIAK MACIEJ | GOSTYŃ | POL | 1973 | M(MASTER 40+) | 26 | 14:42 | 4,1 | 01:57:40 | 151 | ||
202 | 577 | DZIUBAŁKA ADRIAN | KUNOWO | LIGIHALOWE.PL | POL | 1984 | M(30-39) | 59 | 14:42 | 4,1 | 01:57:40 | 152 | |
203 | 571 | BOJAŃSKI PAWEŁ | GOSTYŃ | LIGIHALOWE.PL | POL | 1994 | M(20-29) | 61 | 14:43 | 4,1 | 01:57:42 | 153 | |
204 | 678 | NASKRĘT PIOTR | GOSTYŃ | VOLTA | POL | 1999 | M(20-29) | 62 | 14:44 | 4,1 | 01:57:50 | 154 | |
205 | 291 | DENYSIUK MAREK | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1975 | M(MASTER 40+) | 27 | 14:47 | 4,1 | 01:58:14 | 155 | |
206 | 316 | OLAS PIOTR | ROZPRZA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1993 | M(20-29) | 63 | 14:48 | 4,1 | 01:58:28 | 156 | |
207 | 437 | DZIUBA KATARZYNA | BASZYNY | POL | 1989 | K(30-39) | 27 | 14:49 | 4 | 01:58:32 | 51 | ||
208 | 450 | KĘSY MICHAŁ | ORPISZEW | POL | 1989 | M(30-39) | 60 | 14:49 | 4 | 01:58:32 | 157 | ||
209 | 707 | KIERAKOWICZ ALICJA | KROSNO ODRZAŃSKIE | POL | 1992 | K(20-29) | 14 | 14:51 | 4 | 01:58:48 | 52 | ||
210 | 712 | KROKOSZ EWA | BIAŁA | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1986 | K(30-39) | 28 | 14:51 | 4 | 01:58:48 | 53 | |
211 | 296 | GRYSKA NATALIA | BIEDRUSKO | POWER TRAINING | POL | 1988 | K(30-39) | 29 | 14:52 | 4 | 01:58:58 | 54 | |
212 | 329 | RUPOCINSKI WŁODZIMIERZ | KOBYLIN | WU | POL | 1968 | M(MASTER 40+) | 28 | 14:53 | 4 | 01:59:01 | 158 | |
213 | 430 | BUDZIŃSKI MICHAŁ | SIERADZ | POL | 1985 | M(30-39) | 61 | 14:55 | 4 | 01:59:20 | 159 | ||
214 | 337 | STEBELSKA IRMINA | ŚRODA ŚLĄSKA | WATAHA | POL | 1993 | K(20-29) | 15 | 14:57 | 4 | 01:59:35 | 55 | |
215 | 384 | MAJEWSKA KAROLINA | KROBIA | AMATORZY | POL | 1998 | K(20-29) | 16 | 14:58 | 4 | 01:59:48 | 56 | |
216 | 438 | GÓRNIAK ROBERT | OPOLE | POL | 1981 | M(30-39) | 62 | 15:01 | 4 | 02:00:11 | 160 | ||
217 | 696 | STANISŁAWSKI HUBERT | PĘPOWO | VOLTA | POL | 1990 | M(20-29) | 64 | 15:01 | 4 | 02:00:11 | 161 | |
218 | 428 | BRUDER ANDRZEJ | OSIEK | POL | 1986 | M(30-39) | 63 | 15:05 | 4 | 02:00:43 | 162 | ||
219 | 682 | NOWACKI ŁUKASZ | CHOJNO | POL | 1988 | M(30-39) | 64 | 15:05 | 4 | 02:00:44 | 163 | ||
220 | 334 | SOLARZ MICHAŁ | NAMYSŁÓW | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 29 | 15:06 | 4 | 02:00:51 | 164 | ||
221 | 308 | ŁASKI WOJCIECH | PUDLISZKI | POL | 1996 | M(20-29) | 65 | 15:07 | 4 | 02:00:55 | 165 | ||
222 | 429 | BRUDER MATEUSZ | RAWICZ | POL | 1983 | M(30-39) | 65 | 15:07 | 4 | 02:00:55 | 166 | ||
223 | 668 | KOWALEWSKI ZBIGNIEW | TRZEBNICA | KRATOS | POL | 1984 | M(30-39) | 66 | 15:09 | 4 | 02:01:12 | 167 | |
224 | 670 | KRZEMIEŃ SŁAWOMIR | TRZEBNICA | KRATOS | POL | 1974 | M(MASTER 40+) | 30 | 15:09 | 4 | 02:01:12 | 168 | |
225 | 640 | BŁONIARZ PIOTR | TACZÓW WIELKI | KRATOS | POL | 1975 | M(MASTER 40+) | 31 | 15:09 | 4 | 02:01:13 | 169 | |
226 | 641 | BONCZAROWSKI SEBASTIAN | TRZEBNICA | KRATOS | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 32 | 15:11 | 4 | 02:01:27 | 170 | |
227 | 557 | WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA | GOSTYŃ | WOJOWNICZE PANDY | POL | 1983 | K(30-39) | 30 | 15:13 | 3,9 | 02:01:42 | 57 | |
228 | 447 | JUSKOWIAK PAULINA | GOSTYŃ | BRYGADA KRYZYS | POL | 1997 | K(20-29) | 17 | 15:14 | 3,9 | 02:01:51 | 58 | |
229 | 677 | MORAŚ KATARZYNA | BOJADŁA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | POL | 1986 | K(30-39) | 31 | 15:14 | 3,9 | 02:01:51 | 59 | |
230 | 701 | TEKIELA PRZEMYSŁAW | TRZEBNICA | KRATOS | POL | 1988 | M(30-39) | 67 | 15:14 | 3,9 | 02:01:52 | 171 | |
231 | 706 | WUJEK TOBIASZ | GOSTYŃ | POL | 1987 | M(30-39) | 68 | 15:14 | 3,9 | 02:01:53 | 172 | ||
232 | 457 | KURNATOWSKI PIOTR | ŚREM | SIŁA I CZOSNEK | POL | 1983 | M(30-39) | 69 | 15:15 | 3,9 | 02:02:00 | 173 | |
233 | 599 | LEWANDOWSKA PAULINA | KONIN | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1984 | K(30-39) | 32 | 15:16 | 3,9 | 02:02:04 | 60 | |
234 | 574 | DUTKOWSKI BARTOSZ | GOSTYŃ | POL | 1995 | M(20-29) | 66 | 15:16 | 3,9 | 02:02:10 | 174 | ||
235 | 479 | SZYMAŃSKA PAULINA | GOSTYŃ | POL | 1991 | K(20-29) | 18 | 15:18 | 3,9 | 02:02:23 | 61 | ||
236 | 341 | SZYMAŃSKA JOANNA | GOSTYŃ | POL | 1982 | K(30-39) | 33 | 15:18 | 3,9 | 02:02:24 | 62 | ||
237 | 396 | SARBINOWSKI MICHAŁ | KROBIA | AMATORZY | POL | 1992 | M(20-29) | 67 | 15:23 | 3,9 | 02:03:03 | 175 | |
238 | 408 | TOMCZAK JOANNA | BOGDANOWO | POL | 1982 | K(30-39) | 34 | 15:27 | 3,9 | 02:03:33 | 63 | ||
239 | 630 | WIŚNIEWSKA BARBARA | KAZIMIERZ BISKUPI | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | K(30-39) | 35 | 15:29 | 3,9 | 02:03:49 | 64 | |
240 | 503 | FIJAK KAROLINA | MUROWANA GOŚLINA | DIRTY SPARROWS | POL | 1984 | K(30-39) | 36 | 15:39 | 3,8 | 02:05:09 | 65 | |
241 | 504 | FIJAK REMIGIUSZ | MUROWANA GOŚLINA | DIRTY SPARROWS | POL | 1981 | M(30-39) | 70 | 15:39 | 3,8 | 02:05:10 | 176 | |
242 | 558 | WOJCIECHOWSKI DAWID | GOSTYŃ | WOJOWNICZE PANDY | POL | 1983 | M(30-39) | 71 | 15:39 | 3,8 | 02:05:10 | 177 | |
243 | 521 | ŁUCZAK DARIUSZ | GOSTYŃ | WOJOWNICZE PANDY | POL | 1988 | M(30-39) | 72 | 15:39 | 3,8 | 02:05:11 | 178 | |
244 | 562 | ZBORALSKA AGATA | PEPOWO | ZUMBA OLA | POL | 1980 | K(30-39) | 37 | 15:39 | 3,8 | 02:05:11 | 66 | |
245 | 559 | WOJCIECHOWSKI MARCIN | GOSTYN | WOJOWNICZE PANDY | POL | 1981 | M(30-39) | 73 | 15:39 | 3,8 | 02:05:13 | 179 | |
246 | 386 | METKOWSKA BEATA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1965 | K(MASTER 40+) | 12 | 15:45 | 3,8 | 02:05:58 | 67 | |
247 | 282 | BANASZAK TOMASZ | GOSTYŃ | KD7W | POL | 1983 | M(30-39) | 74 | 15:45 | 3,8 | 02:05:59 | 180 | |
248 | 455 | KRZESIŃSKA KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | POL | 1984 | K(30-39) | 38 | 15:48 | 3,8 | 02:06:26 | 68 | |
249 | 456 | KRZESIŃSKI DAMIAN | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | POL | 1986 | M(30-39) | 75 | 15:48 | 3,8 | 02:06:27 | 181 | |
250 | 647 | DRACHAL EWELINA | ŚWIĄTNIKI | KRATOS | POL | 1979 | K(MASTER 40+) | 13 | 15:55 | 3,8 | 02:07:24 | 69 | |
251 | 717 | GRZYBOWSKI GRZEGORZ | GŁUCHÓW GÓRNY | KRATOS | POL | 1991 | M(20-29) | 68 | 15:55 | 3,8 | 02:07:24 | 182 | |
252 | 663 | KACZMARCZYK LUCJAN | TRZEBNICA | POL | 1972 | M(MASTER 40+) | 33 | 15:55 | 3,8 | 02:07:24 | 183 | ||
253 | 692 | POMETUN ALEKSANDR | WROCŁAW | KRATOS | POL | 1988 | M(30-39) | 76 | 15:55 | 3,8 | 02:07:24 | 184 | |
254 | 648 | DRACHAL MATEUSZ | ŚWIĄTNIKI | KRATOS | POL | 1981 | M(30-39) | 77 | 15:56 | 3,8 | 02:07:25 | 185 | |
255 | 304 | KRÓL KAMIL | ŚRODA ŚLĄSKA | WATAHA | POL | 1987 | M(30-39) | 78 | 15:57 | 3,8 | 02:07:40 | 186 | |
256 | 463 | NOWACKI MATEUSZ | CHOJNO | POL | 1995 | M(20-29) | 69 | 15:58 | 3,8 | 02:07:41 | 187 | ||
257 | 320 | PIEKARCZYK AGATA | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1987 | K(30-39) | 39 | 16:06 | 3,7 | 02:08:47 | 70 | |
258 | 563 | ANDRZEJAK MAKSYMILIAN | BISKUPICE OŁOBOCZNE | UCIEKAM OD SZKOŁY | POL | 2002 | M(JUNIOR) | 8 | 16:12 | 3,7 | 02:09:39 | 188 | |
259 | 616 | SZCZAP MAGDALENA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | UCIEKAM OD SZKOŁY | POL | 2002 | K(JUNIOR) | 1 | 16:12 | 3,7 | 02:09:39 | 71 | |
260 | 622 | TURBAŃSKA PATRYCJA | RASZKÓW | UCIEKAM OD SZKOŁY | POL | 2002 | K(JUNIOR) | 2 | 16:12 | 3,7 | 02:09:39 | 72 | |
261 | 643 | CICHOWLAS PRZEMYSŁAW | MIEJSKA GÓRKA | TRANSFORMERS | POL | 1991 | M(20-29) | 70 | 16:13 | 3,7 | 02:09:40 | 189 | |
262 | 651 | DZIURDZIEWSKI SZYMON | RYDZYNA | TRANSFORMERS | POL | 1998 | M(20-29) | 71 | 16:13 | 3,7 | 02:09:40 | 190 | |
263 | 652 | DZIURDZIEWSKI TOBIASZ | LESZNO | TRANSFORMERS | POL | 2018 | M(JUNIOR) | 9 | 16:13 | 3,7 | 02:09:40 | 191 | |
264 | 665 | KALISZ DOROTA | NIECHLÓW | TRANSFORMERS | POL | 1978 | K(MASTER 40+) | 14 | 16:13 | 3,7 | 02:09:40 | 73 | |
265 | 698 | SZÓSTAK KASIA | LESZNO | TRANSFORMERS | POL | 1975 | K(MASTER 40+) | 15 | 16:13 | 3,7 | 02:09:40 | 74 | |
266 | 746 | SZYMAŃSKA AGATA | LESZNO | TRANSFORMERS | POL | 1980 | K(30-39) | 40 | 16:13 | 3,7 | 02:09:40 | 75 | |
267 | 382 | KUPAJ MONIKA | KALISZ | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1989 | K(30-39) | 41 | 16:22 | 3,7 | 02:11:00 | 76 | |
268 | 413 | WIECLAW ANNA | KALISZ | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1977 | K(MASTER 40+) | 16 | 16:23 | 3,7 | 02:11:01 | 77 | |
269 | 387 | MIKOŁAJCZAK MARCIN | GORZYCE WIELKIE | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1983 | M(30-39) | 79 | 16:23 | 3,7 | 02:11:03 | 192 | |
270 | 287 | CICHA JUDYTA | GRYFICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1985 | K(30-39) | 42 | 16:28 | 3,6 | 02:11:42 | 78 | |
271 | 702 | WAWRZYNIAK DOROTA | GRYFICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1973 | K(MASTER 40+) | 17 | 16:28 | 3,6 | 02:11:42 | 79 | |
272 | 289 | CICHY ŁUKASZ | GRYFICE | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1985 | M(30-39) | 80 | 16:36 | 3,6 | 02:12:47 | 193 | |
273 | 322 | POKORSKA KASIA | GOLCZEWO | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1982 | K(30-39) | 43 | 16:36 | 3,6 | 02:12:49 | 80 | |
274 | 323 | POKORSKI RAFAŁ | GOLCZEWO | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 34 | 16:36 | 3,6 | 02:12:49 | 194 | |
275 | 321 | PIEKARCZYK MARCIN | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1985 | M(30-39) | 81 | 16:36 | 3,6 | 02:12:52 | 195 | |
276 | 516 | KOWALSKI RYSZARD | KROTOSZYN | OSZOŁOMKI | POL | 1963 | M(MASTER 40+) | 35 | 16:39 | 3,6 | 02:13:10 | 196 | |
277 | 515 | KOWALSKA MARTYNA | KROTOSZYN | OSZOŁOMKI | POL | 1988 | K(30-39) | 44 | 16:39 | 3,6 | 02:13:11 | 81 | |
278 | 540 | SITARZ JOANA | KROTOSZYN | OSZOŁOMKI | POL | 2001 | K(JUNIOR) | 3 | 16:39 | 3,6 | 02:13:11 | 82 | |
279 | 294 | GORYNIA HUBERT | PIASKI | POL | 1985 | M(30-39) | 82 | 16:45 | 3,6 | 02:13:57 | 197 | ||
280 | 407 | TOMCZAK ARTUR | BOGDANOWO | POL | 1984 | M(30-39) | 83 | 16:45 | 3,6 | 02:13:58 | 198 | ||
281 | 541 | SITARZ-BUJAKIEWCZ GRAŻYNA | KROTOSZYN | OSZOŁOMKI | POL | 1974 | K(MASTER 40+) | 18 | 16:45 | 3,6 | 02:14:01 | 83 | |
282 | 592 | KARKOSZKA AGNIESZKA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1986 | K(30-39) | 45 | 16:53 | 3,6 | 02:15:07 | 84 | |
283 | 595 | KORMOSZ AGNIESZKA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1982 | K(30-39) | 46 | 16:53 | 3,6 | 02:15:07 | 85 | |
284 | 295 | GRACZYK JACEK | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1989 | M(30-39) | 84 | 16:58 | 3,5 | 02:15:45 | 199 | |
285 | 285 | BINKOWSKA NADIA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1985 | K(30-39) | 47 | 16:59 | 3,5 | 02:15:50 | 86 | |
286 | 672 | MACIUSZEK DAMIAN | WROCŁAW | WAKACYJNI | POL | 1997 | M(20-29) | 72 | 17:00 | 3,5 | 02:16:02 | 200 | |
287 | 675 | MARSZAŁEK MAGDALENA | POZNAŃ | GRAŻYNKI OCR | POL | 1979 | K(MASTER 40+) | 19 | 17:09 | 3,5 | 02:17:11 | 87 | |
288 | 566 | BARAN ŁUKASZ | KROTOSZYN | HASTA LA VISTA | POL | 1988 | M(30-39) | 85 | 17:11 | 3,5 | 02:17:32 | 201 | |
289 | 567 | BARAN ŁUKASZ | KROTOSZYN | HASTA LA VISTA | POL | 1978 | M(MASTER 40+) | 36 | 17:12 | 3,5 | 02:17:35 | 202 | |
290 | 544 | SZCZYGIEŁ BARTOSZ | ŁÓDZ | POL | 1984 | M(30-39) | 86 | 17:13 | 3,5 | 02:17:43 | 203 | ||
291 | 367 | HOFMAŃSKA PATRYCJA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | POL | 1985 | K(30-39) | 48 | 17:14 | 3,5 | 02:17:51 | 88 | ||
292 | 401 | STANGRET WIKTORIA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1995 | K(20-29) | 19 | 17:14 | 3,5 | 02:17:51 | 89 | |
293 | 403 | STASZAK ANNA | PRZYGODZICE | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1978 | K(MASTER 40+) | 20 | 17:14 | 3,5 | 02:17:51 | 90 | |
294 | 716 | XXXX XXXXA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1990 | K(20-29) | 20 | 17:16 | 3,5 | 02:18:05 | 91 | |
295 | 657 | GRAJASZEK ANNA | SZCZURY | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1996 | K(20-29) | 21 | 17:17 | 3,5 | 02:18:17 | 92 | |
296 | 513 | KOLBUSZ KAMILA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1988 | K(30-39) | 49 | 17:18 | 3,5 | 02:18:27 | 93 | |
297 | 688 | PIELATOWSKA JADWIGA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1989 | K(30-39) | 50 | 17:23 | 3,5 | 02:19:06 | 94 | |
298 | 442 | JAKUBOWSKI RAFAŁ | GOSTYŃ | BRYGADA KRYZYS | POL | 1993 | M(20-29) | 73 | 17:24 | 3,4 | 02:19:09 | 204 | |
299 | 461 | MAYER MICHAŁ | GOSTYŃ | BRYGADA KRYZYS | POL | 1993 | M(20-29) | 74 | 17:24 | 3,4 | 02:19:09 | 205 | |
300 | 293 | FURA PIOTR | GDAŃSK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1988 | M(30-39) | 87 | 17:24 | 3,4 | 02:19:12 | 206 | |
301 | 472 | PRZYBYLSKA KLAUDIA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1987 | K(30-39) | 51 | 17:28 | 3,4 | 02:19:47 | 95 | |
302 | 687 | PAWLAK ŁUKASZ | WYSOCKO MAŁE | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1982 | M(30-39) | 88 | 17:29 | 3,4 | 02:19:48 | 207 | |
303 | 475 | SMOLIŃSKA MARIA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1986 | K(30-39) | 52 | 17:29 | 3,4 | 02:19:48 | 96 | |
304 | 400 | SÓWKA ŁUKASZ | KALISZ | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1993 | M(20-29) | 75 | 17:29 | 3,4 | 02:19:54 | 208 | |
305 | 402 | STASIERSKI MARCEL | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1985 | M(30-39) | 89 | 17:29 | 3,4 | 02:19:55 | 209 | |
306 | 369 | HOFMAŃSKI TOMASZ | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI | POL | 1974 | M(MASTER 40+) | 37 | 17:29 | 3,4 | 02:19:56 | 210 | |
307 | 565 | AUGUSTYNIAK JAGODA | 63-820 | LIGIHALOWE.PL | POL | 1995 | K(20-29) | 22 | 17:35 | 3,4 | 02:20:42 | 97 | |
308 | 583 | GÓRNA JUDYTA | GOSTYŃ | POL | 1989 | K(30-39) | 53 | 17:35 | 3,4 | 02:20:42 | 98 | ||
309 | 432 | DAWID MACIEJ | RASZKOW | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1985 | M(30-39) | 90 | 17:35 | 3,4 | 02:20:43 | 211 | |
310 | 357 | DOPIERALSKI DARIUSZ | GOŚCIEJEWICE | POL | 1990 | M(20-29) | 76 | 17:35 | 3,4 | 02:20:43 | 212 | ||
311 | 361 | GIERA MARCIN | KRZEMIENIEWO | OD PONIEDZIALKU | POL | 1989 | M(30-39) | 91 | 17:36 | 3,4 | 02:20:45 | 213 | |
312 | 354 | CHMIELARCZYK JAROSŁAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1984 | M(30-39) | 92 | 17:39 | 3,4 | 02:21:10 | 214 | |
313 | 534 | RAKOWSKA PAULINA | LESZNO | POL | 1977 | K(MASTER 40+) | 21 | 17:42 | 3,4 | 02:21:34 | 99 | ||
314 | 547 | SZULC MATEUSZ | BUKÓWIEC GÓRNY | POL | 1987 | M(30-39) | 93 | 17:42 | 3,4 | 02:21:34 | 215 | ||
315 | 546 | SZULC AGATA | BUKÓWIEC GÓRNY | POL | 1992 | K(20-29) | 23 | 17:42 | 3,4 | 02:21:35 | 100 | ||
316 | 502 | DUCHNOWSKA KAMILA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1984 | K(30-39) | 54 | 17:53 | 3,4 | 02:23:01 | 101 | |
317 | 520 | LEONIAK ŁUCJA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1982 | K(30-39) | 55 | 17:53 | 3,4 | 02:23:01 | 102 | |
318 | 524 | MASTYŁA SUZANA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1984 | K(30-39) | 56 | 17:53 | 3,4 | 02:23:02 | 103 | |
319 | 549 | VON MALLEK-KURZYDŁOWSKA IDA | SZCZECINEK | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1978 | K(MASTER 40+) | 22 | 17:53 | 3,4 | 02:23:02 | 104 | |
320 | 360 | FRANKOWSKA SYLWIA | WIELOWIEŚ | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1992 | K(20-29) | 24 | 17:55 | 3,3 | 02:23:21 | 105 | |
321 | 366 | HOFFGUNST KACPER | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1998 | M(20-29) | 77 | 17:55 | 3,3 | 02:23:21 | 216 | |
322 | 399 | SKRZYPNIAK ANNA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1994 | K(20-29) | 25 | 17:55 | 3,3 | 02:23:21 | 106 | |
323 | 371 | JANKOWIAK HANNA | BIELEWO | POL | 1996 | K(20-29) | 26 | 17:55 | 3,3 | 02:23:24 | 107 | ||
324 | 375 | KAZUŚ DAREK | BIELEWO | POL | 1998 | M(20-29) | 78 | 17:55 | 3,3 | 02:23:24 | 217 | ||
325 | 393 | RADOŁA ANITA | KROBIA | EWARYST | POL | 1993 | K(20-29) | 27 | 17:55 | 3,3 | 02:23:24 | 108 | |
326 | 411 | WDZIEKOŃSKA KAROLINA | GOSTYŃ | EWARYST | POL | 1992 | K(20-29) | 28 | 17:55 | 3,3 | 02:23:24 | 109 | |
327 | 419 | ZJEŻDŻAŁKA EWA | KROBIA | EWARYST | POL | 1995 | K(20-29) | 29 | 17:55 | 3,3 | 02:23:24 | 110 | |
328 | 385 | MALESZKA MARTYNA | GOSTYŃ | EWARYST | POL | 1992 | K(20-29) | 30 | 17:56 | 3,3 | 02:23:25 | 111 | |
329 | 368 | HOFMAŃSKI MARCIN | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 38 | 17:56 | 3,3 | 02:23:29 | 218 | ||
330 | 495 | BARTKOWIAK ŁUKASZ | POZNAŃ | THE LEGENDARY DRINKING TEAM | POL | 1992 | M(20-29) | 79 | 18:00 | 3,3 | 02:24:01 | 219 | |
331 | 526 | MICHALAK ROBERT | LESZNO | THE LEGENDARY DRINKING TEAM | POL | 1991 | M(20-29) | 80 | 18:00 | 3,3 | 02:24:01 | 220 | |
332 | 394 | RAKOWSKI MARIUSZ | JUSTYNÓW | MOVE FACTORY | POL | 1980 | M(30-39) | 94 | 18:02 | 3,3 | 02:24:18 | 221 | |
333 | 446 | JAŻDŻEWSKA ELŻBIETA | SŁUPSK | BEST BEASTS | POL | 1986 | K(30-39) | 57 | 18:05 | 3,3 | 02:24:39 | 112 | |
334 | 617 | ŚWIERZEWSKI ADAM | PIASKI | LIGIHALOWE.PL | POL | 1967 | M(MASTER 40+) | 39 | 18:16 | 3,3 | 02:26:11 | 222 | |
335 | 376 | KORDUS ALEKSANDER | KROBIA | TEAM KA 4 RESPECT | POL | 1982 | M(30-39) | 95 | 18:18 | 3,3 | 02:26:28 | 223 | |
336 | 373 | JESIAK MONIKA | KROBIA | TEAM KA 4 RESPECT | POL | 1984 | K(30-39) | 58 | 18:19 | 3,3 | 02:26:30 | 113 | |
337 | 710 | DĄBROWSKI HUBERT | KROBIA | KA4 RESPECT | POL | 1985 | M(30-39) | 96 | 18:19 | 3,3 | 02:26:31 | 224 | |
338 | 510 | KĘDZIORA PAULINA | KROBIA | KA4 RESPECT | POL | 1979 | K(MASTER 40+) | 23 | 18:19 | 3,3 | 02:26:31 | 114 | |
339 | 511 | KĘDZIORA PIOTR | KROBIA | KA4 RESPECT | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 40 | 18:19 | 3,3 | 02:26:31 | 225 | |
340 | 377 | KORDUS-SZUMNA KATARZYNA | KROBIA | TEAM KA 4 RESPECT | POL | 1987 | K(30-39) | 59 | 18:19 | 3,3 | 02:26:31 | 115 | |
341 | 378 | KRZYŻYŃSKA JULITA | KROBIA | TEAM KA 4 RESPECT | POL | 1983 | K(30-39) | 60 | 18:19 | 3,3 | 02:26:31 | 116 | |
342 | 412 | WENCEL MARIUSZ | PUDLISZKI | TEAM KA 4 RESPECT | POL | 1978 | M(MASTER 40+) | 41 | 18:19 | 3,3 | 02:26:31 | 226 | |
343 | 415 | WOJCIECHOWSKA IZA | KROBIA | TEAM KA 4 RESPECT | POL | 1990 | K(20-29) | 31 | 18:19 | 3,3 | 02:26:31 | 117 | |
344 | 416 | WOJCIECHOWSKI AREK | KROBIA | TEAM KA 4 RESPECT | POL | 1988 | M(30-39) | 97 | 18:19 | 3,3 | 02:26:31 | 227 | |
345 | 418 | WOLNY DAWID | GOSTYŃ | TEAM KA 4 RESPECT | POL | 1984 | M(30-39) | 98 | 18:19 | 3,3 | 02:26:31 | 228 | |
346 | 374 | JESIAK ROMAN | KROBIA | TEAM KA 4 RESPECT | POL | 1985 | M(30-39) | 99 | 18:19 | 3,3 | 02:26:32 | 229 | |
347 | 317 | PAJĄK ANNA | ŁÓDŹ | WATAHA | POL | 1996 | K(20-29) | 32 | 18:28 | 3,2 | 02:27:45 | 118 | |
348 | 338 | SZABAT ADRIANNA | JELENIA GÓRA | WATAHA | POL | 1990 | K(20-29) | 33 | 18:28 | 3,2 | 02:27:45 | 119 | |
349 | 405 | STASZAK PAWEŁ | PRZYGODZICE | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1977 | M(MASTER 40+) | 42 | 18:28 | 3,2 | 02:27:47 | 230 | |
350 | 581 | GENDERA MATEUSZ | REDA | LIGIHALOWE.PL | POL | 1986 | M(30-39) | 100 | 18:35 | 3,2 | 02:28:39 | 231 | |
351 | 625 | TWARDOWSKA JOANNA | POZNAŃ | LIGIHALOWE.PL | POL | 1989 | K(30-39) | 61 | 18:35 | 3,2 | 02:28:39 | 120 | |
352 | 580 | GENDERA BARBARA | REDA | LIGIHALOWE.PL | POL | 1986 | K(30-39) | 62 | 18:35 | 3,2 | 02:28:40 | 121 | |
353 | 602 | MAŁECKI MARIUSZ | GOSTYŃ | LIGIHALOWE.PL | POL | 1984 | M(30-39) | 101 | 18:35 | 3,2 | 02:28:40 | 232 | |
354 | 398 | SIWAK ŁUKASZ | OSTRÓW WLKP. | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 1981 | M(30-39) | 102 | 18:42 | 3,2 | 02:29:40 | 233 | |
355 | 601 | MACIUK KRZYSZTOF | LESZNO | ACTIVE LIFESTYLE | POL | 1989 | M(30-39) | 103 | 18:45 | 3,2 | 02:30:02 | 234 | |
356 | 349 | WYSZYŃSKI CEZARY | POZNAŃ | POL | 1990 | M(20-29) | 81 | 19:04 | 3,1 | 02:32:35 | 235 | ||
357 | 348 | WYSZYŃSKA ALEKSANDRA | LESZNO | POL | 1991 | K(20-29) | 34 | 19:05 | 3,1 | 02:32:36 | 122 | ||
358 | 343 | TURBANSKI PIOTR | KOŹMIN WLKP | POL | 1983 | M(30-39) | 104 | 19:09 | 3,1 | 02:33:16 | 236 | ||
359 | 681 | NOWACKI JAKUB | DĄBROWA | POL | 1984 | M(30-39) | 105 | 19:16 | 3,1 | 02:34:11 | 237 | ||
360 | 303 | KOŚKA ALEKSANDRA | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1990 | K(20-29) | 35 | 19:18 | 3,1 | 02:34:24 | 123 | |
361 | 391 | PTAK ANITA | WROCŁAW | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | POL | 1985 | K(30-39) | 63 | 19:28 | 3,1 | 02:35:46 | 124 | |
362 | 392 | PTAK MARCIN | WROCŁAW | BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ | POL | 1985 | M(30-39) | 106 | 19:28 | 3,1 | 02:35:46 | 238 | |
363 | 298 | JAGODZINSKI DAMIAN | ŁÓDŹ | WATAHA | POL | 1991 | M(20-29) | 82 | 19:35 | 3,1 | 02:36:36 | 239 | |
364 | 318 | PASZEK AGATA | KONIN | WYBITE JEDYNKI | POL | 1992 | K(20-29) | 36 | 19:41 | 3 | 02:37:24 | 125 | |
365 | 490 | ZWIERZ ZUZANNA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 2002 | K(JUNIOR) | 4 | 19:50 | 3 | 02:38:37 | 126 | |
366 | 489 | ZWIERZ HUBERT | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | NEWREH TRAINING TEAM | POL | 2000 | M(JUNIOR) | 10 | 19:50 | 3 | 02:38:38 | 240 | |
367 | 305 | KUDRA DOMINIK | ŁÓDŹ | RMF4RT GLADIATORS | POL | 1996 | M(20-29) | 83 | 20:42 | 2,9 | 02:45:40 | 241 | |
368 | 445 | JAWORSKI BARTŁOMIEJ | ŁÓDŹ | POL | 1996 | M(20-29) | 84 | 21:31 | 2,8 | 02:52:10 | 242 | ||
369 | 422 | BARTKOWIAK ANETA | SIKORZYN | ANDO TEAM | POL | 1984 | K(30-39) | 64 | 22:25 | 2,7 | 02:59:20 | 127 | |
370 | 423 | BARTKOWIAK JANUSZ | GOSTYŃ | ANDO TEAM | POL | 1987 | M(30-39) | 107 | 22:25 | 2,7 | 02:59:20 | 243 | |
371 | 434 | DORSZ PATRYCJA | GOSTYŃ | ANDO TEAM | POL | 1996 | K(20-29) | 37 | 22:25 | 2,7 | 02:59:20 | 128 | |
372 | 485 | WOJTKOWIAK KAZIMIERZ | GOSTYŃ | ANDO TEAM | POL | 1979 | M(MASTER 40+) | 43 | 22:25 | 2,7 | 02:59:20 | 244 | |
373 | 425 | BŁASZCZYK TOMASZ | JAROCIN | ANDO TEAM | POL | 1986 | M(30-39) | 108 | 22:25 | 2,7 | 02:59:21 | 245 | |
374 | 426 | BOLEWICZ KAMIL | GOLA | ANDO TEAM | POL | 2004 | M(JUNIOR) | 11 | 22:25 | 2,7 | 02:59:21 | 246 | |
375 | 431 | DANIELCZYK TOMASZ | JAROCIN | ANDO TEAM | POL | 1986 | M(30-39) | 109 | 22:25 | 2,7 | 02:59:21 | 247 | |
376 | 483 | WOJCIECHOWSKI BARTŁOMIEJ | GOSTYŃ | ANDO TEAM | POL | 1994 | M(20-29) | 85 | 22:25 | 2,7 | 02:59:21 | 248 | |
377 | 440 | HOFFMAN BARTOSZ | GOSTYŃ | ANDO TEAM | POL | 1987 | M(30-39) | 110 | 22:25 | 2,7 | 02:59:22 | 249 | |
378 | 468 | NOWAK PIOTR | GOSTYŃ | ANDO TEAM | POL | 1992 | M(20-29) | 86 | 22:25 | 2,7 | 02:59:23 | 250 | |
379 | 467 | NOWAK JAKUB | GOSTYŃ | ANDO TEAM | POL | 1990 | M(20-29) | 87 | 22:25 | 2,7 | 02:59:24 | 251 |
M-ce | NAZWA DRUŻYNY | ZAWODNIK PIERWSZY | ZAWODNIK DRUGI | ZAWODNIK TRZECI | ZAWODNIK CZWARTY | CZAS ŁĄCZNY |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Runaway Team | 01:00:00 / WRÓBEL Adam | 01:03:49 / ROSZAK Ewa | 01:03:54 / OKRĘT Tomasz | 01:06:41 / MATYLA Krzysztof | 04:14:24 |
2 | Husaria Race Team | 01:01:11 / DŁUGOSZ Łukasz | 01:14:08 / MICHNOWICZ Ewelina | 01:30:09 / CIEPIEC ALICJA | 01:36:46 / FURMANIAK Mateusz | 05:22:14 |
3 | OCR Team Zielona Góra | 01:20:47 / PERON Anita | 01:22:32 / KOWALSKI Mariusz | 01:35:52 / RATAJCZAK Małgorzata | 01:37:46 / HOŁÓWKO Teresa | 05:56:57 |
4 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | 01:07:19 / MARKOWSKI Fabian | 01:35:12 / TALARCZAK Rafał | 01:38:16 / DĘBSKI Dominik | 01:41:15 / ŁĘCKA-JANICKA Izabela | 06:02:02 |
5 | ZABIEGANY GANG JUTROSIN | 01:11:32 / PAWLAK Jan | 01:37:39 / GRZYWACZEWSKI Hubert | 01:37:39 / GRZYWACZWSKI Witold | 01:37:39 / KAPAŁA Konrad | 06:04:29 |
6 | DRUŻYNA WU. | 01:26:59 / WALEŃSKI Marcin | 01:30:35 / MAJCHRZAK Andrzej | 01:30:36 / WALEŃSKI Michał | 01:52:42 / GUBAŃSKI Tomasz | 06:20:52 |
7 | WATAHA | 01:28:28 / POLAŃSKI Piotr | 01:39:33 / FEDEROWICZ Grzegorz | 01:39:34 / PAWLACZEK Anna | 01:52:20 / KUKUŚ Rafał | 06:39:55 |
8 | Ka4 Respect | 01:28:35 / BĄTKIEWICZ Małgorzata | 01:28:35 / BIEGAŁA Paulina | 01:28:35 / KONICKA Gabriela | 02:26:31 / DĄBROWSKI HUBERT | 06:52:16 |
9 | Dirty Sparrows | 01:37:04 / ŁUBIŃSKI Maciej | 01:39:20 / HILDEBRANSKA Paulina | 01:48:05 / SZUCIAK Grzegorz | 02:05:09 / FIJAK Karolina | 07:09:38 |
10 | Brygada Kryzys | 01:30:03 / AUGUSTYNISK Mateusz | 01:45:27 / WOŹNICA Bartłomiej | 01:57:22 / KASPERCZAK Dawid | 01:57:22 / KORALEWSKI Radosław | 07:10:14 |
11 | TRANSFORMERS | 01:30:08 / BARTKOWIAK Krzyszot | 01:30:09 / BARTKOWIAK Mateusz | 02:09:40 / CICHOWLAS Przemysław | 02:09:40 / DZIURDZIEWSKI Szymon | 07:19:37 |
12 | ZDARTE ŁOKCIE I PAZNOKCIE | 01:50:22 / DUDEK Dominik | 01:50:22 / SZCZEPANIAK Łukasz | 01:50:22 / ZACZYK Dawid | 01:50:23 / SZEWCZYK-KOWALSKA Katarzyna | 07:21:29 |
13 | Volta | 01:51:28 / FÓRMANOWSKA Urszula | 01:51:28 / SZYMCZAK Paulina | 01:52:58 / FÓRMANOWSKI Piotr | 01:53:00 / ANDRZEJEWSKI Marcin | 07:28:54 |
14 | LIGIHALOWE.Pl | 01:53:49 / WYZUJ Bogumił | 01:54:10 / ŚWIERZEWSKI Szymon | 01:54:10 / WYZUJ Magdalena | 01:57:40 / DZIUBAŁKA Adrian | 07:39:49 |
15 | Kratos | 01:51:37 / KOWALEWSKA Ewa | 02:01:12 / KOWALEWSKI Zbigniew | 02:01:12 / KRZEMIEŃ Sławomir | 02:01:13 / BŁONIARZ Piotr | 07:55:14 |
16 | Amatorzy | 01:55:22 / LIBRONT Anna | 01:57:39 / PROCH Dawid | 01:59:48 / MAJEWSKA Karolina | 02:03:03 / SARBINOWSKI Michał | 07:55:52 |
17 | WOJOWNICZE PANDY | 02:01:42 / WOJCIECHOWSKA Małgorzata | 02:05:10 / WOJCIECHOWSKI Dawid | 02:05:11 / ŁUCZAK Dariusz | 02:05:13 / WOJCIECHOWSKI Marcin | 08:17:16 |
18 | NEWREH TRAINING TEAM | 02:11:00 / KUPAJ Monika | 02:11:01 / WIECLAW Anna | 02:11:03 / MIKOŁAJCZAK Marcin | 02:17:51 / STANGRET Wiktoria | 08:50:55 |
19 | Oszołomki | 02:13:10 / KOWALSKI Ryszard | 02:13:11 / KOWALSKA Martyna | 02:13:11 / SITARZ Joana | 02:14:01 / SITARZ-BUJAKIEWCZ Grażyna | 08:53:33 |
20 | Ewaryst | 02:23:24 / RADOŁA Anita | 02:23:24 / WDZIEKOŃSKA Karolina | 02:23:24 / ZJEŻDŻAŁKA Ewa | 02:23:25 / MALESZKA Martyna | 09:33:37 |
21 | Team KA 4 resPect | 02:26:28 / KORDUS Aleksander | 02:26:30 / JESIAK Monika | 02:26:31 / KORDUS-SZUMNA Katarzyna | 02:26:31 / KRZYŻYŃSKA Julita | 09:46:00 |
22 | Ando Team | 02:59:20 / BARTKOWIAK Aneta | 02:59:20 / BARTKOWIAK Janusz | 02:59:20 / DORSZ Patrycja | 02:59:20 / WOJTKOWIAK Kazimierz | 11:57:20 |
Bieg z przeszkodami, który jest ekstremalnym wyzwaniem dla każdego z uczestników biorących udział w evencie. Pokonywanie naszych starannie opracowanych oraz perfekcyjnie wykonanych przeszkód ocr pomoże pokonać swoje słabości oraz daje wiele satysfakcji z przeżycia niezapomnianych chwil. Najważniejsze jednak dla teamu organizatorów jest satysfakcja jaką widać na twarzach uczestników. Dokładamy wszelkich starań o bezpieczeństwo oraz poziom trudności naszych przeszkód z zawodnikami, którzy mają starty na arenach międzynarodowych begów z przeszkodami. Oprócz starannie przygotowanej oraz oznaczonej trasy, dbałości o naszych uczestników charakteryzuje nas coś jeszcze – atmosfera. To właśnie coś czego każdy uczestnik potrzebuje biorąc udział w danym evencie.