Specialized Triathlon Chodzież

Data i godzina2017-08-13 09:00:00
MiejscowośćChodzież
Dystans 1/8 IM ; 1/4 IM + sztafety; 1/2 IM + sztafety
Oficjalna stronahttp://www.triathlonpl.com/
Wyniki online
Opłata startowa od 140zł
Typ zawodów Triathlon + sztafety
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMK
1275KOSIOR MICHAŁŁÓDŹKS CELIRONMAN S.A.POLSKA1992M25100:22:48 (16)00:01:1901:01:48 (3)00:00:2600:37:09 (2)02:03:301
2296NAWRACAJ MICHAŁJAWORAJAN IRON TEAM JAWORPOLSKA1986M30100:22:33 (14)00:01:5201:01:26 (2)00:00:2900:37:37 (4)02:03:572
3338ZARZECKI ADRIANWARSZAWASBR SPHINX TEAMPOLSKA1987M30200:21:59 (5)00:01:2801:02:20 (5)00:00:3000:38:46 (6)02:05:033
4305PIKORSKI DOMINIKZABRZETRIDIVISION TRIATHLON TEAMPOLSKA1993M18100:22:08 (8)00:01:1801:02:27 (6)00:00:3200:39:23 (12)02:05:484
5324TOMCZAK MARCINPOZNAŃMARKETINGPRAWNICZY.COMPOLSKA1985M30300:21:07 (4)00:01:3301:03:15 (8)00:00:4100:40:35 (15)02:07:115
6243BRODZKI PIOTRGDYNIAUKS CITYZEN_/BE3POLSKA1995M18200:21:02 (2)00:01:1001:03:38 (11)00:00:2400:41:16 (20)02:07:306
7330WANIEWSKI MARCINMALBORKWANIEWSKI COACHING/TRIATHLON SERIES TEAMPOLSKA1976M40100:23:40 (21)00:01:3401:03:13 (7)00:00:3000:39:13 (10)02:08:107
8312SKUZA PAWEŁWARSZAWASBR SPHINX TEAMPOLSKA1986M30400:22:09 (10)00:01:3201:02:15 (4)00:00:3200:41:49 (21)02:08:178
9281KUBIŃSKI JAKUBBYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA1987M30500:22:28 (12)00:01:1101:03:15 (8)00:00:3200:41:03 (19)02:08:299
10300OLEJNIK BARTOSZOPOCZNOHUROM TRI TEAMPOLSKA1993M18300:24:56 (34)00:01:2801:01:12 (1)00:00:3200:40:26 (14)02:08:3410
11282KUREK PIOTRPOZNAŃBUDMIXPOLSKA1981M35100:22:16 (11)00:01:2201:03:40 (12)00:00:2900:41:01 (18)02:08:4811
12273KIMMER JAKUBZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLSKA1988M25200:22:56 (18)00:01:2101:04:20 (19)00:00:3900:39:35 (13)02:08:5112
13267JĘDRYCZKA PIOTRGDYNIATOPACTIVEPOLSKA1993M18400:22:06 (7)00:01:2101:05:54 (29)00:00:4400:38:51 (7)02:08:5613
14280KSIĄŻEK GRZEGORZRUMIAZOELLER TECHPOLSKA1991M25300:23:06 (19)00:01:4501:04:52 (22)00:00:3900:39:12 (9)02:09:3414
15332WIĘCEK MICHAŁKĄŚNA DOLNA 135POLSKA1987M30600:24:46 (32)00:01:4901:04:13 (17)00:00:3600:39:11 (8)02:10:3515
16301OŁOWSKI JAKUBBISKUPIECTRI NEGU/ AGROBROS.COMPOLSKA1984M30700:25:56 (41)00:01:2501:03:18 (10)00:00:4000:39:21 (11)02:10:4016
17313SMARUJ MONIKAGDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA1982K35100:21:02 (1)00:01:1301:03:54 (15)00:00:3300:44:03 (37)02:10:451
18345KUCIŃSKI BENJAMINKATOWICEBENQ-COJABIEGNE / NEW BALANCE TEAMPolska1982M35200:22:53 (17)00:02:0901:07:48 (36)00:00:4600:37:18 (3)02:10:5417
19241BARCZEWSKI MAREKTORUŃBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA1989M25400:26:40 (46)00:01:1201:04:18 (18)00:00:3000:38:40 (5)02:11:2018
20253FIJAŁKOWSKI MATEUSZŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹPOLSKA1990M25500:23:27 (20)00:01:2901:05:31 (26)00:00:3400:40:41 (17)02:11:4219
21308RODZIEWICZ MARCINPOZNAŃPUTPOLSKA1985M30800:23:51 (23)00:01:2901:03:49 (13)00:00:3900:42:04 (22)02:11:5220
22269JURKOWSKI TOMASZWARSZAWATERMOEXPORT / SJ SZARŻAPOLSKA1978M35300:24:59 (35)00:01:5001:04:06 (16)00:00:3100:40:36 (16)02:12:0221
23272KARCZEWSKI MAKSYMILIANSUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1995M18500:22:38 (15)00:01:2101:05:29 (25)00:00:3700:42:39 (26)02:12:4422
24295MIELOCH ARTURCHODZIEŻMIELPOL TEAMPOLSKA1983M30900:22:03 (6)00:01:2201:05:35 (27)00:00:3600:45:06 (42)02:14:4223
25257GROBELNY PAWEŁPOZNAŃUKS CITYZEN/BE3POLSKA1995M18600:21:04 (3)00:01:2300:49:34 (65)02:15:4624
26337ZAPALSKI MAREKWARSAWKUZNIA TRIATHLONUPOLSKA1983M301000:24:31 (30)00:01:4201:05:22 (23)00:00:3700:43:41 (33)02:15:5325
27260HANKIEWICZ ARTURPOZNAŃUKS CITYZEN_/BE3POLSKA1979M35400:26:54 (49)00:01:3601:04:27 (20)00:00:3800:42:42 (27)02:16:1726
28309SĄDEL GRZEGORZZIELONA GÓRAZKS JORGE DRZONKÓWPOLSKA1971M45100:22:08 (9)00:01:4801:05:25 (24)00:00:5600:46:27 (46)02:16:4427
29335WOSTAL ALEKSANDERSZPROTAWAPOLSKA1992M25600:27:48 (55)00:01:4601:09:56 (47)00:00:3400:36:54 (1)02:16:5828
30247CHABASIŃSKI RAFAŁSZCZAWNORA-VPOLSKA1976M40200:27:00 (52)00:01:2401:04:42 (21)00:00:3600:43:57 (36)02:17:3929
31255GEBHARDT JAKUBGDYNIABALTIX.SE / SMARUJNATRENINGPOLSKA1979M35500:25:42 (39)00:01:3601:05:36 (28)00:00:4800:44:08 (38)02:17:5030
32261HAWROT SYLWESTERGOLENIÓWCROWN GOLENIÓWPOLSKA1968M45200:24:10 (24)00:01:4201:09:15 (42)00:00:4100:42:16 (23)02:18:0431
33317SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA ALEKSANDRAGDYNIATRIDEA TEAMPOLSKA1984K30100:24:30 (27)00:01:3601:08:52 (40)00:00:4600:42:25 (24)02:18:092
34328WALBURG MAREKSZCZECINKS IRON MAN SZCZECINPOLSKA1976M40300:24:30 (28)00:01:4901:07:31 (34)00:00:4500:43:42 (34)02:18:1732
35342ZIÓŁKOWSKI MAREKWROCŁAWEUROPA UBEZPIECZENIAPOLSKA1972M45300:24:18 (25)00:01:5401:06:33 (32)00:00:5200:45:02 (41)02:18:4033
36293MĄDRY WOJCIECHOLSZTYNNEONTEAMPOLSKA1980M35600:26:28 (44)00:01:3101:07:21 (33)00:00:4100:43:04 (29)02:19:0534
37339ZDANOWSKI TOMASZDZIEWCZA STRUGAENDUHUB.COMPOLSKA1972M45400:25:29 (38)00:01:3401:08:05 (37)00:00:4700:43:43 (35)02:19:3835
38265JAROCHOWICZ NORBERTNOWOGARDNTS KONAPOLSKA1971M45501:03:52 (14)02:19:5736
39286LITWINIUK KRZYSZTOFOLSZTYNUKSPOLSKA1980M35700:26:59 (51)00:01:4201:06:24 (31)00:00:4200:44:15 (39)02:20:0237
40249CZEPUKOJĆ TADEUSZGDAŃSKTORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA1965M50100:24:34 (31)00:02:2201:09:37 (45)00:01:0200:44:29 (40)02:22:0438
41334WOLSKI JAROSŁAWMOGILNOSPORT I REKREACJA MOGILNOPOLSKA1972M45600:27:59 (58)00:02:0301:06:11 (30)00:00:4900:45:22 (43)02:22:2439
42304PIEKARSKI MAREKBYDGOSZCZRESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZPOLSKA1971M45700:28:12 (61)00:01:4001:08:52 (40)00:00:5000:43:13 (32)02:22:4740
43290ŁOMŻA DORIANWARSZAWAAT TEAMPOLSKA1986M301100:27:57 (57)00:02:0701:09:15 (42)00:00:3900:43:09 (31)02:23:0741
44326TUROWIEC ADAMPOZNAŃUAM TRIATHLON POZNAŃ | APPETITEFORSPORTS.COMPOLSKA1975M40400:23:44 (22)00:01:4501:08:15 (38)00:01:0000:48:50 (62)02:23:3442
45340ZIĘTEK KRZYSZTOFGNIEZNONIEZRZESZONYPOLSKA1979M35800:24:52 (33)00:02:0301:09:15 (42)00:00:5000:46:51 (48)02:23:5143
46302ONUCHOWSKI DAMIANŻARYWANIEWSKI COACHINGPOLSKA1967M50200:28:20 (62)00:01:4501:07:41 (35)00:00:4500:45:26 (44)02:23:5744
47287LULIŃSKA KAMILASUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1995K18100:26:56 (50)00:01:3101:12:29 (57)00:00:5000:42:30 (25)02:24:163
48299OGRODOWCZYK DARIAŁÓDŹKS CELIRONMAN S.A.POLSKA1994K18200:26:44 (48)00:01:2901:11:24 (51)00:00:3000:46:33 (47)02:26:404
49341ZIMNY BARTOSZPOZNAŃBUDMIXPOLSKA1988M25700:28:05 (59)00:01:3101:10:22 (48)00:00:4500:46:09 (45)02:26:5245
50248CICHECKI ARKADIUSZALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELIRONMANPOLSKA1960M55100:25:46 (40)00:04:2301:13:24 (59)00:00:4500:42:46 (28)02:27:0446
51279KRÓL JAKUBPOZNAŃUKS CITYZEN_/BE3 /INPULSE.PLPOLSKA1986M301200:26:30 (45)00:01:5201:11:40 (54)00:00:5900:48:00 (57)02:29:0147
52259GUDANIEC RADOSŁAWKOSZALINTRIATHLON KOSZALINPOLSKA1963M50300:27:12 (54)00:02:3601:10:32 (49)00:00:3900:48:02 (58)02:29:0148
53242BEBELSKI RAFAŁWARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLSKA1977M40500:24:21 (26)00:02:0101:15:35 (68)00:01:1400:47:16 (52)02:30:2749
54274KLEPACKI TOMASZWARSZAWAKS TRIATHLON RAWAPOLSKA1956M60100:26:41 (47)00:02:0101:13:58 (60)00:00:5100:47:20 (54)02:30:5150
55307RANOSZEK ANNAPOZNAŃUKS CITYZEN POZNAŃPOLSKA1977K40100:29:12 (67)00:01:5301:09:54 (46)00:00:4200:49:22 (64)02:31:035
56283LEWANDOWSKI ANDRZEJKÓRNIKUAM TRIATHLON POZNAŃPOLSKA1959M55200:26:17 (43)00:02:0301:11:30 (53)00:00:4900:51:18 (71)02:31:5751
57252FIGURA ŁUKASZWROCLAWWROCLAWTRIATHLONTEAM / NOKIAPOLSKA1983M301300:25:08 (36)00:02:0001:10:48 (50)00:01:0100:53:09 (79)02:32:0652
58327URBAŃSKA EWABYDGOSZCZATOS / 3GRAVITY / TRISPACEPOLSKA1976K40200:29:32 (69)00:01:4501:08:49 (39)00:00:4300:52:03 (75)02:32:526
59303PAPLA EWABIELSKO- BIAŁATRIATHLON X- TEAM/TRAINING&MOTIVATIONPOLSKA1988K25100:27:02 (53)00:02:0601:15:32 (67)00:00:5600:47:27 (55)02:33:047
60321SZYMCZAK ARKADIUSZWAŁCZSYSTEM 11 WAŁCZ DRUGIPOLSKA1990M25800:30:01 (70)00:02:1901:17:40 (72)00:00:4000:43:08 (30)02:33:4853
61333WOLFF-STEFANIAK MARIAPOZNAŃUKS CITYZEN_/BE3POLSKA1988K25200:28:06 (60)00:01:2801:15:21 (65)00:00:3500:48:36 (61)02:34:068
62310SKIBA STANISŁAWKONIECPOLPOLSKA1958M55300:27:55 (56)00:02:3001:15:00 (62)00:01:4200:47:13 (51)02:34:2054
63344CHUDEK AGNIESZKAWARSZAWALUFT TRI TEAMPolska1992K25300:25:19 (37)00:01:3201:17:20 (70)00:00:3700:50:05 (67)02:34:539
64311SKUPIEŃ KONRADŁÓDŹPOLSKA1972M45800:31:53 (73)00:02:3201:12:10 (55)00:00:4200:47:47 (56)02:35:0455
65246BUKOWSKI ARKADIUSZOBORNIKIEXTREME TEAM OBORNIKIPOLSKA1976M40600:33:35 (78)00:01:4401:11:27 (52)00:00:5400:49:53 (66)02:37:3356
66270KAFARSKA URSZULAPOZNAŃFTI RACING TEAMPOLSKA1993K18300:29:12 (66)00:02:0401:15:00 (62)00:00:3900:51:01 (70)02:37:5610
67284LISIECKI PAWEŁKACZORYPZU SPORT TEAMPOLSKA1982M35900:24:30 (29)00:02:3901:17:46 (73)00:01:1400:52:01 (74)02:38:1057
68292MALANOWSKI JAROSŁAWPŁOCKPTT DELTAPOLSKA1959M55400:34:24 (80)00:02:2901:14:06 (61)00:01:0300:47:08 (50)02:39:1058
69250DUDKOWIAK JACEKDRZONKÓWZKS TRIATHLON DRZONKÓWPOLSKA1965M50400:29:06 (65)00:02:5201:15:06 (64)00:01:1000:51:35 (73)02:39:4959
70331WEYER ALICJAGDYNIAPOLSKA1973K40300:33:22 (77)00:01:2801:12:17 (56)00:01:0400:52:07 (76)02:40:1811
71285LITWIN JANWROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLSKA1961M55500:30:05 (71)00:02:2101:17:34 (71)00:01:1400:49:04 (63)02:40:1860
72329WALCZAK KRYSTIANPRUSZKÓWBIEGAJĄCE WALCZAKIPOLSKA1982M351000:35:26 (82)00:02:4301:13:03 (58)00:01:2600:48:12 (59)02:40:5061
73343DERWISZYNSKI ARTURDABROWA-LOMIANKIDERAVISHTTPolska1974M40700:28:58 (64)00:02:2301:16:53 (69)00:00:5200:52:58 (78)02:42:0462
74294MEIER MARKUSKOŁOTRI4.PLPOLSKA1964M50500:33:42 (79)00:02:0001:19:11 (78)00:01:0000:48:19 (60)02:44:1263
75314SOKOŁOWSKA HANNAGORZEŃKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1965K50100:22:29 (13)00:02:1401:22:19 (80)00:01:1500:56:13 (81)02:44:3012
76318SZCZEPANIK ANDRZEJKAZIMIERZA WIELKAROLMETPOLSKA1952M65100:36:35 (84)00:02:4700:51:29 (72)02:44:4364
77244BRYNKIEWICZ DOROTACOVENTRYFABRYKA TRIATHLONUUNITED KINGDOM1983K30200:31:58 (74)00:02:3201:18:54 (76)00:01:0700:50:43 (69)02:45:1413
78291MAKOWICZ JÓZEFŻARYSAINT-GOBAIN SQUADPOLSKA1956M60200:32:35 (76)00:04:1901:15:21 (65)00:01:3700:52:14 (77)02:46:0665
79289ŁASZKIEWICZ TADEUSZKOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA1956M60300:37:56 (85)00:02:2101:18:26 (75)00:01:2500:47:05 (49)02:47:1366
80298OCET WIKTORWARSZAWAPOLSKA1988M25900:31:27 (72)00:04:1201:23:06 (81)00:01:2900:47:18 (53)02:47:3267
81258GUDANIEC DOROTAKOSZALINTRIATHLON KOSZALINPOLSKA1960K55100:26:12 (42)00:02:5601:23:15 (82)00:01:2500:56:17 (82)02:50:0514
82277KOWALSKI KRZYSZTOFPOZNAŃOK TEAM/OLX/TRENERTRIATHLONU.PLPOLSKA1978M351100:28:53 (63)00:02:3201:26:06 (84)00:00:2800:54:46 (80)02:52:4568
83268JĘDRZEJCZAK MACIEJWARSZAWANEON TEAMPOLSKA1953M60400:32:10 (75)00:02:4701:19:36 (79)00:01:2100:57:16 (84)02:53:1069
84264JARMUSZCZAK JACEKPOZNAŃPOSNANIAPOLSKA1982M351200:34:39 (81)00:02:5001:17:58 (74)00:01:0100:56:57 (83)02:53:2570
85320SZYMCZAK KRZYSZTOFWAŁCZSYSTEM 11 WAŁCZ DRUGIPOLSKA1966M50600:40:29 (88)00:02:4501:19:10 (77)00:01:2200:50:14 (68)02:54:0071
86271KARAŚ BEATAELBLĄGTEAM KARAŚPOLSKA1962K55200:29:31 (68)00:03:1501:07:31 (88)03:10:2915
87278KREFT KATARZYNAGDYNIATRISIDE TEAM GDYNIAPOLSKA1994K18400:39:57 (86)00:03:1401:25:26 (83)00:01:5701:05:54 (87)03:16:2916
88251FAJER MARKUSDOBRA SZCZECIŃSKARAZ SZCZECINPOLSKA1948M65200:40:29 (87)00:04:5001:34:27 (85)00:01:4400:57:52 (85)03:19:2272
89288ŁABUZ EWAWROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLSKA1955K60100:36:33 (83)00:03:3801:36:13 (86)00:00:5101:05:23 (86)03:22:3817
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMK
1222STĘPNIAK KACPERRUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA1994M-U23100:19:03 (3)00:00:5700:54:57 (5)00:00:2700:33:19 (1)01:48:431
2221SOWINSKI MILOSZKRZYŻANOWICEAZS AWF WROCŁAWPOLSKA1995M-U23200:19:15 (10)00:00:5500:54:50 (1)00:00:2800:33:26 (3)01:48:542
3216OLIWA MICHAŁSZCZECINREAL 64-STOPOLSKA1997M-U23300:18:07 (1)00:00:5800:55:54 (6)00:00:2800:34:18 (5)01:49:453
4200BREMBOR TOMASZCHORZÓWAZS AWF KATOWICE GVT BMCPOLSKA1994M-U23400:19:14 (9)00:00:5300:54:51 (2)00:00:2600:35:40 (12)01:51:044
5205KAŹMIERCZAK MATEUSZWARSZAWAGVT BMC LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHPOLSKA1990M-ELITA100:19:13 (8)00:00:5200:54:51 (3)00:00:2600:36:26 (15)01:51:485
6209KUSTER SYLWESTERDĄBROWA GÓRNICZAWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAPOLSKA1985M-ELITA200:19:11 (6)00:00:5700:57:55 (12)00:00:3100:33:26 (2)01:52:006
7203JASKÓŁKA MAREKSZCZECINGVT BMC BIURO PODRÓŻY ASPOLSKA1976M-ELITA300:19:12 (7)00:00:5200:57:58 (13)00:00:3000:34:13 (4)01:52:457
8215MARCINEK TOMASZRACIBÓRZAZS AWF KATOWICEPOLSKA1991M-ELITA400:19:18 (11)00:00:5500:57:47 (11)00:00:2800:35:05 (9)01:53:338
9223SZALA TOMASZNOWA IWICZNAARMEXIM DEVELOPMENTPOLSKA1990M-ELITA500:19:27 (13)00:00:5600:57:37 (9)00:00:3000:35:30 (11)01:54:009
10228WILKOWIECKI ROBERTCHEŁSTÓWEKLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH GVT BMCPOLSKA1994M-U23500:18:46 (2)00:01:0400:58:15 (18)00:00:3000:35:28 (10)01:54:0310
11208KRAWCZYK JACEKRUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA1996M-U23600:19:19 (12)00:00:5600:57:45 (10)00:00:2800:36:08 (13)01:54:3611
12214ŁAWICKI PIOTRLUBINMKS POLKOWICE CCC SPRANDIPOLSKA1995M-U23700:21:29 (23)00:00:5900:56:54 (7)00:00:3000:34:50 (7)01:54:4212
13232MCINTOSH DANIEL SCOTTKRAKOWPOLSKA1984M-ELITA600:20:11 (17)00:00:5800:58:13 (17)00:00:3300:34:57 (8)01:54:5213
14217RAK MATEUSZSOPOTUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA1990M-ELITA700:19:09 (5)00:00:5700:54:52 (4)00:00:3000:39:36 (22)01:55:0414
15220SMEDA BARTOSZSZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA1986M-ELITA800:19:04 (4)00:01:0200:58:00 (15)00:00:3600:36:35 (16)01:55:1715
16233SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAWKOŃSKIEIDMAR RACING TEAM-TRIATHLON DIVISIONPOLSKA1986M-ELITA900:20:30 (19)00:00:5600:57:59 (14)00:00:3300:36:24 (14)01:56:2216
17201CZYSZ ROBERTPOZNAŃUKS CITYZENPOLSKA1994M-U23800:20:08 (15)00:00:5800:58:20 (20)00:00:2700:36:43 (17)01:56:3617
18231ŁAWICKI MARCINLUBINMKS POLKOWICEPolska1986M-ELITA1000:20:06 (14)00:01:0700:58:08 (16)00:00:3200:37:32 (18)01:57:2518
19230WOJCIESZONEK DAMIANKOBYLANKAKS IRONMAN C/S POLSKAPOLSKA1997M-U23900:21:27 (22)00:00:5400:57:03 (8)00:00:2800:38:37 (19)01:58:2919
20202HADAS KRZYSZTOFPOZNAŃPOLSKA1996M-U231000:21:50 (27)00:00:5701:01:16 (23)00:00:3100:34:21 (6)01:58:5520
21204JERZYK AGNIESZKALESZNOREAL 64-STOPOLSKA1988K-ELITA100:21:10 (20)00:00:5601:00:58 (22)00:00:3000:39:07 (21)02:02:411
22210LENARTOWICZ PAWEŁKOŁOUKS G8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA1997M-U231100:20:10 (16)00:00:5700:58:17 (19)00:00:3500:43:21 (27)02:03:2021
23207KLIMAS PAULINAĆWIKLICEAZS AWF KATOWICE GVT BMCPOLSKA1995K-U23100:21:12 (21)00:01:0001:00:55 (21)00:00:3300:41:59 (25)02:05:392
24213ŁAGOWNIK MARTAAGDAŃSKUKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKPOLSKA1995K-U23200:22:24 (29)00:01:0101:05:17 (25)00:00:2900:39:02 (20)02:08:133
25206KAŹMIERCZAK HANNAWARSZAWAGVT BMC TRIATHLON TEAMPOLSKA1990K-ELITA200:21:41 (25)00:01:0301:05:57 (28)00:00:2800:40:25 (23)02:09:344
26212LITWIN AGATAWROCŁAWAZS AWF KATOWICEPOLSKA1992K-ELITA300:21:35 (24)00:01:0501:06:07 (29)00:00:4400:41:23 (24)02:10:545
27225ULATOWSKA ALICJAPAWŁOWICEWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAPOLSKA1996K-U23300:20:17 (18)00:01:0501:01:48 (24)00:00:3500:47:26 (30)02:11:116
28226WĄSIK MAŁGORZATAMALBORKMKS TRIATHLON MALBORKPOLSKA1991K-ELITA400:22:24 (28)00:01:0601:05:27 (26)00:00:3700:42:18 (26)02:11:527
29229WIŚNIEWSKA MAGDALENAKOMORNIKIAZS AWF KATOWICEPOLSKA1993K-ELITA500:21:46 (26)00:01:0201:06:12 (30)00:00:3600:45:56 (29)02:15:328
30219SKUTKIEWICZ JOANNAGDYNIAPOLSKA1990K-ELITA600:24:04 (32)00:01:1301:05:36 (27)00:00:4600:45:09 (28)02:16:489
31227WEISS CLAUDIASZCZECINKS IRONMAN C/S POLSKAPOLSKA1996K-U23400:22:39 (30)00:01:1301:07:58 (31)00:00:4700:51:48 (32)02:24:2510
32211LIPOWSKA MAŁGORZATAKRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA1995K-U23500:22:55 (31)00:01:0601:10:15 (32)00:00:4600:50:57 (31)02:25:5911
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMK
164MIERZEJEWSKI BARTOSZPOZNAŃCZAJA TRAINING SYSTEMPOLSKA1983M2100:33:02 (11)00:01:3402:18:19 (1)00:00:4201:22:32 (1)04:16:091
237BIELECKI JAKUBWARSZAWANEON TEAMPOLSKA1983M2200:30:32 (3)00:01:5202:21:12 (3)00:01:0801:25:05 (2)04:19:492
388WOJTYŁO MICHAŁWROCŁAWGT RATPOLSKA1982M2300:31:38 (6)00:01:3402:20:04 (2)00:00:5301:26:10 (4)04:20:193
465MIZGAJSKI MARCINCHODZIEZMOJE MIASTO CHODZIEZPOLSKA1981M2400:30:42 (5)00:01:4002:26:11 (5)00:01:0901:29:10 (7)04:28:524
533ADAMCZYK MACIEJOBORNIKIKS EXTREME TEAM OBORNIKI / FTI PRO RACING TEAMPOLSKA1981M2500:37:34 (24)00:01:4302:25:16 (4)00:00:5301:27:37 (5)04:33:035
655KRASOŃ MARCINWARSZAWASMASHING PĄPKINS / NBR TEAMPOLSKA1981M2600:35:52 (18)00:02:2302:30:04 (8)00:02:0401:25:44 (3)04:36:076
761MAGIERŁO BARTOSZGŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA1971M3100:33:03 (12)00:02:5302:28:16 (6)00:01:1901:34:00 (11)04:39:317
867NIEDŹWIADEK JAKUBWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONU/T-MOBILE TRIATHLON TEAMPOLSKA1993M1100:33:12 (13)00:01:5902:33:17 (12)00:01:0601:31:12 (8)04:40:468
986WOJCIECHOWSKI TOMASZJANOWICETOM-CAR KONINPOLSKA1969M3200:35:27 (16)00:01:5602:28:52 (7)00:01:1401:36:02 (13)04:43:319
1054KLUPCZYŃSKI PIOTRWĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPOLSKA1992M1200:32:53 (10)00:02:1002:30:43 (9)00:00:4601:39:36 (20)04:46:0810
1187WOJTYŁO OLIMPIAWROCŁAWGT RATPOLSKA1981K2100:31:47 (8)00:02:3002:36:18 (14)00:01:3201:36:28 (14)04:48:351
1248GOZDALSKI JAROSŁAWWITKOWOWITKOWO BIEGAPOLSKA1973M3300:36:56 (20)00:01:5802:40:30 (18)00:01:0101:28:45 (6)04:49:1011
1370PETEREK ANNAPOZNAŃBB RUNNERS/LOCOPRINT TEAMPOLSKA1990K1100:30:38 (4)00:02:2202:44:56 (28)00:01:0501:32:00 (9)04:51:012
1446GŁOWACKI KRZYSZTOFTORUŃPOLSKA1983M2700:30:02 (2)00:01:5302:31:08 (10)00:01:0701:47:34 (34)04:51:4412
1590ŻYŁA MARCINGDAŃSKPOLSKA1985M2800:34:20 (14)00:02:0902:38:06 (16)00:01:0101:36:37 (15)04:52:1313
1657KÜBLER REMIGIUSZKRAJENKATWISTER TEAMPOLSKA1992M1300:31:39 (7)00:02:1902:36:11 (13)00:01:2401:43:24 (28)04:54:5714
1775RADECKI MACIEJWROCLAWGVTPOLSKA1982M2900:37:03 (21)00:01:4802:36:52 (15)00:01:1801:42:38 (26)04:59:3915
1847GORAJ PAWELGDYNIATR TRI TEAM/COMPLEXSPORTSPOLSKA1982M21000:36:40 (19)00:02:0302:42:01 (21)00:00:5401:38:41 (18)05:00:1916
1989ZBIERAJEWSKI WOJCIECHPIŁAREHATHLETICSPOLSKA1988M1400:32:44 (9)00:01:5302:52:11 (35)00:01:5501:33:06 (10)05:01:4917
2059ŁUKASIAK MARIUSZWARSZAWABIEGIEM NA POMOCPOLSKA1973M3400:35:48 (17)00:02:0902:33:04 (11)00:01:2801:49:28 (36)05:01:5718
2145GŁASEK ŁUKASZŁOMIANKITRIATHLONSERWISPOLSKA1983M21100:29:17 (1)00:01:3902:43:38 (24)00:00:5401:47:53 (35)05:03:2119
2274PÓŹNIEWSKI PAWEŁOSTROŁĘKAWROCŁAW TRIATHLON TEAMPOLSKA1985M21200:37:10 (22)00:01:5802:45:12 (29)00:00:5601:38:54 (19)05:04:1020
2352KALWASINSKI MATEUSZWARSZAWAPOLSKA1987M1500:39:42 (31)00:03:0902:39:23 (17)00:00:5201:41:30 (24)05:04:3621
2462MAZANKA JAKUBBORÓWIECTRI-RUNPOLSKA1976M3500:40:08 (32)00:03:3302:45:28 (30)00:01:4701:34:02 (12)05:04:5822
2566NADOLSKA BARBARAMUROWANA GOŚLINAKS EXTREME TEAM OBORNIKI / FTI PRO RACING TEAMPOLSKA1985K2200:38:43 (27)00:01:3202:44:52 (27)00:00:5601:40:04 (21)05:06:073
2683VERHEYDEN SAMNYSACSTBELGIA1985M21300:41:02 (36)00:02:2702:44:50 (26)00:01:0801:38:20 (17)05:07:4723
2784WEDER PIOTRŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹPOLSKA1976M3600:38:39 (26)00:03:3802:40:39 (19)00:02:0701:44:29 (29)05:09:3224
2844GABAŁA MAREKLESZNOPOLSKA1970M3700:41:44 (37)00:03:2602:44:37 (25)00:01:1601:40:29 (22)05:11:3225
2943DOMAGALSKI PIOTRSZCZECINIRONMAN C/S POLSKAPOLSKA1966M4100:38:55 (29)00:02:3702:49:00 (32)00:01:0801:42:17 (25)05:13:5726
3056KRYCH PAWEŁPOZNAŃPKENERGYPOLSKA1979M21400:42:01 (38)00:03:0402:42:27 (23)00:01:3601:45:05 (31)05:14:1327
3151KALISZ ANDRZEJCHEŁMŻAMAK TEAMPOLSKA1964M4200:39:00 (30)00:02:1702:42:26 (22)00:02:0801:52:07 (39)05:17:5828
3277SKÓRSKI MARCINKRAŚNIKSTRAFA TRIATHLONU KRAŚNIKPOLSKA1980M21500:37:15 (23)00:02:5402:47:40 (31)00:01:1701:49:30 (37)05:18:3629
3371PIERZCHLEWICZ KRZYSZTOFPOZNAŃPOLSKA1981M21600:45:19 (46)00:02:3402:49:08 (33)00:01:2701:40:57 (23)05:19:2530
3472POLLEY ADAMŁOBŻENICALZS " JEDNOŚĆ " ŁOBŻENICAPOLSKA1983M21700:43:12 (42)00:02:5402:49:40 (34)00:01:5501:44:33 (30)05:22:1431
3576SIKORA ALEKSANDRAWARSZAWANEON TEAMPOLSKA1981K2300:40:11 (33)00:03:1703:01:35 (42)00:01:3201:37:34 (16)05:24:094
3663MAZGAJ KRZYSZTOFALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAT TEAMPOLSKA1961M4300:45:17 (45)00:03:2302:41:23 (20)00:01:4101:54:09 (42)05:25:5332
3735BERNATEK GRZEGORZWARSZAWAPOLSKA1978M21800:42:48 (40)00:04:0202:53:09 (36)00:01:1201:45:21 (32)05:26:3233
3838BOGDANSKI LUKASZGDANSKTHOMSON REUTERS TRIATHLON TEAM/COMPLEXSPORTSPOLSKA1981M21900:40:37 (34)00:03:1302:58:50 (41)00:01:1101:46:38 (33)05:30:2934
3980SZELĄG REMIGIUSZCHODZIEŻPCH_RUNPOLSKA1992M1600:38:08 (25)00:02:4803:03:43 (43)00:01:1401:50:42 (38)05:36:3535
4060ŁUKASZEWSKI MARIUSZPOZNAŃPOLSKA1979M22000:40:38 (35)00:02:5102:55:55 (38)00:01:4701:56:06 (45)05:37:1736
4136BIELAWSKI ROBERTDOBROSZYCEKANCELARIA BIELAWSKIPOLSKA1971M3800:42:14 (39)00:03:3502:57:20 (39)00:02:0901:53:43 (40)05:39:0137
4279SULIGA PIOTRKRAKÓWPOLSKA1991M1700:43:17 (43)00:03:0502:58:12 (40)00:00:5501:55:30 (43)05:40:5938
4378STEĆ JOANNANOWA IWICZNAEXATEL RUNNING TEAMPOLSKA1982K2400:46:34 (48)00:02:1502:55:37 (37)00:01:3401:55:54 (44)05:41:545
4434ANDRYSZAK ALEKSANDRAŚWINOUJŚCIETRI AND RESCUEPOLSKA1993K1200:38:46 (28)00:03:1903:09:58 (44)00:01:5701:58:34 (46)05:52:346
4568NOGAJ JACEKLUSOWOPOLSKA1969M3900:34:22 (15)00:04:0203:10:37 (46)00:02:1702:01:31 (47)05:52:4939
4639BORYSIAK KAROLINAPOZNAŃPOLSKA1988K1300:44:51 (44)00:04:5103:10:41 (47)00:02:0201:53:52 (41)05:56:177
4742DĄBROWSKI MARIUSZWROCŁAWPOLSKA1970M31000:49:54 (51)00:07:4803:23:27 (49)00:01:2801:42:50 (27)06:05:2740
4873POPŁAWSKA ANNAWARSAWKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1981K2500:43:04 (41)00:04:0903:16:32 (48)00:03:2102:03:41 (49)06:10:478
4953KĘSY-KOWALSKA HANNASZCZAWNO-ZDRÓJSZCZAWNORUNPOLSKA1967K3100:45:55 (47)00:03:0803:29:35 (50)00:01:5602:02:20 (48)06:22:549
5081ŚWIERCZYŃSKI AREKSTARGARDPOLSKA1970M31100:49:53 (50)03:17:5306:24:1941
5140BRYLIŃSKI BARTOSZWARSZAWATRI LEVELPOLSKA1976M31200:47:02 (49)00:03:3303:10:01 (45)00:02:3302:21:46 (51)06:24:5542
5285WOJCIECHOWSKI PAWELWROCLAWPOLSKA1975M31300:50:45 (52)00:06:2303:35:14 (51)00:01:1302:18:26 (50)06:52:0143
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięKlubKategoriaM-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynik
11002MARCIN KOZIBRODA WOJCIECH WIECZOREK SEWERYN LECKITEAM BIEGOWY SZCZECINEKMAN100:37:58 (5)00:01:3902:28:26 (2)00:00:3901:33:59 (3)04:42:41
21004PAWEŁ MIKUTEL HUBERT C. KLEBOWSKI JACEK JANOWSKIMIX100:33:00 (3)00:01:1402:34:19 (4)00:00:3601:36:36 (5)04:45:45
31007PIOTR PIETRZYK PAWEŁ SZLĘK EWA BOĆKOBOĆKO STOLARSTWOMIX200:35:21 (4)00:01:1202:29:30 (3)00:00:3101:39:37 (6)04:46:11
41000MAREK BILIŃSKI MARCIN BARTOSZEWSKI ARKADIUSZ MARCHWICKIMAN200:45:31 (8)00:01:2002:24:14 (1)00:00:3801:35:23 (4)04:47:06
51005MAGDALENA SOŃTA WOJCIECH SOŃTA JAROSŁAW KARPIŃSKITRI RADOM NEON TEAMMIX300:29:55 (1)00:01:0502:51:28 (7)00:00:3601:28:37 (2)04:51:41
61003MACIEJ NIEWIADA TOMASZ MIKOŁAJCZYK WOJCIECH NOWAKEXPLORADORMAN300:39:11 (6)00:01:2002:48:06 (6)00:00:3601:27:47 (1)04:57:00
71006JAKUB STASZKIEWICZ RADOSŁAW STASZKIEWICZ LUCYNA STASZKIEWICZSTASHKY TEAMMIX400:32:45 (2)00:01:1503:01:17 (8)00:00:4701:50:16 (7)05:26:20
81001ADAM CUDNY JACEK GRABOWSKI IWONA SEREMAKTRI W TRIOMIX500:44:17 (7)00:01:3102:47:53 (5)00:00:5502:05:03 (8)05:39:39
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMK
1418MITRUŚ PAWEŁWARSZAWANEON TEAMPOLAND1992M1100:15:30 (4)00:01:2701:09:01 (1)00:00:3400:40:02 (1)02:06:341
2374GOLINIEWSKI JAKUBCZESTOCHOWAKOLARSKI.EU TEAMPOLSKA1993M1200:14:29 (1)00:01:2001:13:25 (6)00:00:3400:40:10 (3)02:09:582
3481ZIĘBA MARCINWARSZAWAPZU SPORT TEAM / KUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1978M2100:15:21 (2)00:01:4601:12:40 (4)00:00:5000:40:19 (4)02:10:563
4437POLAŃSKI PIOTRLĘBORKUKS TRI TEAM RUMIAPOLSKA1981M2200:16:45 (6)00:01:4601:11:30 (2)00:00:4200:40:55 (5)02:11:384
5416MIELOCH DARIUSZCHODZIEŻKAWA KAMP MIEL-POL TEAMPOLSKA1983M2300:15:24 (3)00:01:4501:12:07 (3)00:00:4300:45:41 (22)02:15:395
6378HEPNER TOMASZCHODZIEŻKAWA KAMPPOLSKA1988M1300:19:16 (25)00:01:3401:14:18 (8)00:00:4100:42:54 (7)02:18:436
7441PRAŁAT FILIPPIŁAPOLSKA1988M1400:16:46 (7)00:01:5501:15:18 (10)00:00:4600:45:24 (19)02:20:097
8352BARSZCZ MARCINWARSZAWATRI2LIVE THE LIFE YOU LOVEPOLSKA1982M2400:18:12 (16)00:01:5801:14:32 (9)00:00:5900:44:40 (16)02:20:218
9482ŻURAD ŁUKASZWROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLSKA1986M2500:21:07 (51)00:02:1201:18:06 (19)00:00:4200:40:07 (2)02:22:149
10369FRYDRYCH KAROLGORZÓW WLKP.KAWA KAMPPOLSKA1986M2600:18:17 (18)00:02:1401:13:25 (5)00:00:5600:47:38 (34)02:22:3010
11353BARTKOWIAK DAWIDPIŁABIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B.POLSKA1974M3100:17:22 (11)00:01:5501:17:20 (16)00:00:4800:45:08 (18)02:22:3311
12426PALUCH MIROSŁAWOBORNIKIBUDCHEMPOLSKA1964M4100:19:16 (23)00:02:3401:16:50 (12)00:00:5800:43:33 (11)02:23:1112
13474WOJCIECHOWSKI MICHAŁSTARE MIASTOTOM-CAR KONINPOLSKA1991M1500:17:07 (9)00:01:4901:17:43 (18)00:00:3300:46:30 (27)02:23:4213
14413MARCINIAK PRZEMYSŁAWPOZNAŃWWW.M40.PLPOLSKA1985M2700:21:14 (55)00:01:3201:14:11 (7)00:00:5700:46:04 (24)02:23:5914
15444PRENDECKI RAFAŁWAŁCZPOLSKA1980M2800:19:43 (32)00:02:1901:16:47 (11)00:00:4000:45:34 (21)02:25:0315
16379HERBOWSKI PIOTRSZAMOTUŁYPOSNANIAPOLSKA1976M3200:17:17 (10)00:02:5201:20:35 (27)00:01:0900:43:32 (10)02:25:2516
17446ROBIŃSKI MARCINWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1981M2900:21:28 (58)00:01:5401:17:17 (15)00:01:0700:43:41 (12)02:25:2717
18401KUŚ ADAMPOZNAŃBE3 CITYZENPOLSKA1997M1600:20:50 (46)00:02:2201:18:07 (20)00:00:4800:43:50 (13)02:25:5718
19445REMISIEWICZ ŁUKASZWARSZAWABYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA1982M21000:19:19 (26)00:01:3801:21:36 (32)00:00:5200:43:22 (9)02:26:4719
20433PIESZAK MARCINPUSZCZYKOWOKANAPOWE PAMPRYPOLSKA1983M21100:19:32 (30)00:02:3201:17:28 (17)00:00:5700:47:32 (31)02:28:0120
21364CUPA IRENEUSZTORUŃPOLSKA1973M3300:20:02 (35)00:02:1501:16:51 (13)00:01:4100:47:33 (32)02:28:2221
22398KRAWCZYK ALEKSANDRAWARSZAWATRI W KOLORZE BLONDPOLSKA1984K2100:17:04 (8)00:01:5301:21:13 (28)00:01:0200:47:43 (35)02:28:551
23400KUBIŃSKI BARTOSZOSIELSKOBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA1990M1700:17:42 (14)00:01:5501:24:25 (43)00:00:4400:44:35 (15)02:29:2122
24415MIEDZIAK SEBASTIANROGALINEKUKS CITIZEN POZNAŃPOLSKA1983M21200:18:23 (19)00:01:4401:19:04 (24)00:00:4500:50:04 (48)02:30:0023
25431PIECHOWIAK MACIEJDĄBRÓWKAHSHGPOLSKA1979M21300:19:30 (29)00:02:0601:21:14 (29)00:01:1000:46:11 (25)02:30:1124
26372GLAPIŃSKI MAKSWARSZAWAPOLSKA2000M000:17:46 (15)00:02:1401:21:27 (31)00:01:4600:47:37 (33)02:30:5025
27376GORLO KATARZYNAWARSZAWASBR THE IRONMAN TEAMPOLSKA1988K1100:19:16 (24)00:02:1901:24:59 (47)00:01:1600:43:12 (8)02:31:022
28358BONIECKI PIOTRWARSZAWAMEANDERPOLSKA1977M21400:19:11 (22)00:02:2101:18:26 (21)00:01:3200:49:36 (43)02:31:0626
29422OLESZCZUK JAREKWARSAWNEON TEAMPOLSKA1974M3400:21:55 (60)00:02:2702:31:1927
30459SZYMAŃSKI PRZEMYSŁAWTRZCIANKAREWIZOR TRIPOLSKA1978M21500:20:56 (47)00:02:0001:18:30 (22)00:01:0100:49:36 (44)02:32:0328
31355BIERNACKI ADAMWARSZAWATRIWAWAPOLSKA1966M4200:18:31 (20)00:02:0501:22:28 (36)00:01:1200:48:13 (36)02:32:2929
32373GŁOWACKA AGNIESZKAWARSZAWAPILATES Z GŁOWĄPOLSKA1981K2200:18:13 (17)00:01:5901:27:19 (64)00:00:4800:44:30 (14)02:32:493
33443PRAŁAT JAKUBPIŁAPOLSKA1987M1800:19:26 (27)00:02:5301:16:56 (14)00:01:1300:53:17 (64)02:33:4530
34468WALCZAK WOJCIECHRADZYMINPROGRESS TRIATHLON TEAMPOLSKA1976M3500:19:38 (31)00:02:4701:25:46 (58)00:00:5600:44:44 (17)02:33:5131
35408LISIUS TOMASZGDAŃSKPOLSKA1964M4300:21:12 (53)00:03:0001:21:22 (30)00:01:1800:47:19 (29)02:34:1132
36421NOWICKI TOMASZOSIELSKOBYDGOSZCZ TRAITHLON TEAMPOLSKA1991M1900:20:30 (39)00:01:5101:25:33 (56)00:00:4900:45:31 (20)02:34:1433
37439POPŁAWSKI MICHAŁWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1980M21600:21:17 (57)00:03:2101:21:53 (33)00:01:3400:46:25 (26)02:34:3034
38382ISKIERKO MICHAŁWARSZAWATRIDEAPOLSKA1984M21700:22:21 (67)00:02:1101:27:56 (66)00:00:4500:41:56 (6)02:35:0935
39464TIULCHENKO VLADYSLAVSVYATOGORSKTHRETHLETEPLANET.COMUKRAINE1995M11000:16:29 (5)00:02:4801:23:17 (38)00:01:2500:51:28 (58)02:35:2736
40449RZEPNICKI ŁUKASZTORUŃJÓZEFA TEAMPOLSKA1985M21800:20:04 (36)00:03:1301:24:39 (45)00:01:3600:46:03 (23)02:35:3537
41388JĄKALSKI MARCINPIŁAHSHGPOLSKA1973M3600:21:16 (56)00:02:2401:20:22 (26)00:01:0300:50:51 (54)02:35:5638
42466TOPOLSKI MATEUSZWARSZAWAINFORMAL KITCHENPOLSKA1992M11100:21:14 (54)00:02:2401:22:26 (35)00:01:1800:50:05 (49)02:37:2739
43362CHOJNACKI MACIEJCHODZIEŻCHTR PCH_RUNPOLSKA1986M21900:20:49 (45)00:02:4601:24:40 (46)00:00:5600:48:56 (41)02:38:0740
44354BARTOLIK PIOTRWARSZAWAPZU SPORT TEAM / KUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1978M22000:19:46 (33)00:02:2701:23:23 (40)00:02:1600:51:27 (57)02:39:1941
45391KAJDA KRZYSZTOFWARSZAWANEON TEAMPOLSKA1973M3700:22:06 (64)00:02:4601:23:43 (41)00:01:1800:49:39 (45)02:39:3242
46425OSTROWSKI KRZYSZTOFKOSZALINPOLSKA1969M3800:21:59 (62)00:02:1101:25:10 (50)00:01:1800:49:03 (42)02:39:4143
47461ŚWIĄTEK REMIKOWIŃSKAPOLSKA1976M3900:20:46 (44)00:03:1801:26:12 (59)00:01:0000:48:54 (40)02:40:1044
48409LUDWICKI MACIEJCHODZIEŻKAWA KAMPPOLSKA1980M22100:20:59 (48)00:02:5201:19:04 (23)00:01:5200:55:39 (71)02:40:2645
49460ŚREDZIŃSKI ŁUKASZWROCŁAWGT RATPOLSKA1979M22200:17:26 (12)00:02:0101:29:38 (71)00:01:0800:50:26 (51)02:40:3946
50361CHMIELEWSKI ŁUKASZGOLUB-DOBRZYŃGOLUB-DOBRZYŃPOLSKA1982M22300:21:53 (59)00:02:5601:23:19 (39)00:01:2100:51:28 (59)02:40:5747
51429PASTUSZKA ŁUKASZLEGNICAGAPA LEGNICAPOLSKA1982M22400:17:28 (13)00:02:4701:27:40 (65)00:01:3800:51:44 (60)02:41:1748
52359BRUS BARTŁOMIEJPIŁAPOLSKA2000M000:21:08 (52)00:02:2602:41:2749
53384JAKUBOWSKI PIOTRGDAŃSKKUBA TEAMPOLSKA1978M22500:20:33 (41)00:04:0501:24:08 (42)00:02:0700:50:41 (53)02:41:3450
54454STODOLNIK MARIUSZKOSZALINTRIATHLON KOSZALINPOLSKA1971M31000:19:56 (34)00:03:0401:19:19 (25)00:01:2600:57:54 (80)02:41:3951
55457SZAL ARTURPOZNAŃFITNESS24SEVENPOLSKA1984M22600:23:00 (73)00:02:3601:25:13 (52)00:01:2000:49:51 (46)02:42:0052
56386JAROSZEWSKI KAROLWARSZAWAVEGAN TRIATHLON/KOLARSKI.EUPOLSKA1975M31100:26:07 (90)00:03:1801:25:16 (53)00:01:1600:46:55 (28)02:42:5253
57367DRELA SEBASTIANGNIEZNOPOLSKA1977M22700:22:31 (70)00:03:1201:22:32 (37)00:01:4100:53:29 (65)02:43:2554
58453STARKOWSKI SZYMONPOZNAŃBLADE RUNNERPOLSKA1979M22800:19:28 (28)00:02:4801:32:01 (82)00:01:4300:47:26 (30)02:43:2655
59452SOBOLEWSKI MACIEJZENDEKPOLSKA1976M31200:26:01 (89)00:03:2601:25:02 (49)00:01:3800:48:31 (37)02:44:3856
60417MIKOŁAJCZYK PRZEMYSŁAWGNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYPOLSKA1975M31300:20:34 (42)00:04:2301:28:07 (67)00:03:0600:48:42 (38)02:44:5257
61440PRAŁAT BARTOSZPOZNAŃPOLSKA1973M31400:29:06 (104)00:03:5601:22:25 (34)00:01:2000:50:19 (50)02:47:0658
62370GĄSIEWSKA ZUZAWARSZAWALADY TRIPOLSKA1978K2300:21:02 (49)00:02:0501:27:14 (63)00:01:0100:55:54 (73)02:47:164
63450SELIGA ANNASTĘSZEWBODY ARTPOLSKA1983K2400:20:31 (40)00:04:2401:25:21 (55)00:01:2900:55:46 (72)02:47:315
64375GORKOWSKI MICHAŁCHODZIEŻCHODZIESKIE CENTRUM ATLETYKIPOLSKA1991M11200:20:18 (37)00:02:3501:30:23 (74)00:01:0300:54:00 (67)02:48:1959
65365CYKOWIAK LESZEKSTĘSZEWBODY ARTPOLSKA1979M22900:21:58 (61)00:02:5901:25:17 (54)00:01:3100:56:48 (75)02:48:3360
66366DONAT PAWELWARSZAWAPOLSKA1978M23000:24:29 (84)00:03:0701:30:55 (77)00:00:4100:49:54 (47)02:49:0661
67427PAPIERNIK MARCINNOWA SUCHAPOLSKA1980M23100:23:09 (75)00:03:0401:26:39 (62)00:02:0000:54:49 (70)02:49:4162
68480ZIEMICHÓD MICHAŁMIASTECZKO KRAJEŃSKIEPOLSKA1987M11300:23:18 (78)00:03:1001:29:17 (70)00:01:1200:53:13 (63)02:50:1063
69412MAŁKIEWICZ ROBERTTORUŃTRIATHLON TEAM CIESIELSKIPOLSKA1981M23200:22:54 (72)00:02:4101:32:22 (84)00:01:4300:50:30 (52)02:50:1064
70465TOPOLEWSKI JACEKIŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA1971M31500:18:56 (21)00:02:5101:32:14 (83)00:01:3200:54:41 (69)02:50:1465
71442PRAŁAT TOMASZPIŁAPOLSKA1962M4400:23:15 (77)00:03:1501:26:36 (61)00:01:4900:56:17 (74)02:51:1266
72403LELONKIEWICZ TOMASZ SZCZESNYWARSZAWAPOLSKA1966M4500:27:40 (102)00:03:5901:25:00 (48)00:01:1700:54:15 (68)02:52:1167
73435PIETRZAK ADAMGOWARZEWOPOLSKA1990M11400:27:20 (99)00:02:3101:30:10 (73)00:01:0300:51:15 (56)02:52:1968
74360BRZESKI SEBASTIANBYDGOSZCZPOLSKA1980M23300:22:29 (69)00:03:1101:30:05 (72)00:00:5300:57:47 (79)02:54:2569
75469WALIGÓRSKI WALDEMARPOZNAŃDIAMANT PRO SPORT/TRI HELUTPOLSKA1979M23400:25:41 (86)00:04:4501:33:32 (87)00:02:1100:48:53 (39)02:55:0270
76430PAWLICKI WOJCIECHPIASECZNOPOLSKA1966M4600:24:13 (83)00:03:3401:25:10 (51)00:02:1801:00:17 (85)02:55:3271
77434PIETRASIAK MAŁGORZATAPOZNAŃUKS CITYZEN_/BE3POLSKA1956K4100:21:06 (50)00:03:1901:32:23 (85)00:02:1100:56:49 (76)02:55:486
78477ZIELINSKI PIOTRSKÓRKAPOLSKA1971M31600:23:19 (79)00:02:5701:24:32 (44)00:01:1701:03:55 (91)02:56:0072
79478ZIELIŃSKI DANIELWARSAWPOLSKA1986M23500:27:46 (103)00:02:3901:26:28 (60)00:02:2500:56:56 (77)02:56:1473
80406LEWANDOWSKI NORBERTPOZNAŃFREGATAPOLSKA1976M31700:26:56 (96)00:03:5301:25:44 (57)00:01:5400:58:36 (84)02:57:0374
81463TAJAK ALEKSANDRAWROCŁAWTRIACTIVEPOLSKA1982K2500:23:12 (76)00:03:1501:31:37 (81)00:01:0700:58:18 (81)02:57:297
82470WEGNER MARCINNAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA1980M23600:22:04 (63)00:04:1501:37:23 (93)00:01:3200:52:43 (62)02:57:5775
83479ZIELIŃSKI ARTURGNIEZNOIMPERIAL RUNNING TEAM POLSKA/ SZWAGRY TEAM GNIEZNOPOLSKA1976M31800:22:37 (71)00:05:0001:37:03 (92)00:01:5900:52:09 (61)02:58:4876
84473WIELOGÓRSKI JACEKKOŁOBRZEGKTC KOŁOBRZEGPOLSKA1979M23700:22:11 (66)00:03:1101:28:33 (68)00:01:1501:04:15 (92)02:59:2577
85350ANDRYSZAK PIOTRGDAŃSKSZYKOWNIA BUTIK ODZIEŻOWYPOLSKA1972M31900:26:30 (92)00:03:5101:31:00 (78)00:01:3200:56:59 (78)02:59:5278
86424OSTROWSKI RAFAŁSUCHY LASSGS POLAND TEAMPOLSKA1981M23800:22:10 (65)00:03:1601:31:15 (80)00:01:4501:02:08 (90)03:00:3479
87383JABCZYŃSKI JANOŻARÓW MAZOWIECKIPOLSKA1957M4700:24:10 (82)00:04:2001:29:16 (69)00:02:0701:00:56 (87)03:00:4980
88436PIOTROWSKI ANDRZEJDOBRZYCA K/PIŁYIRONPILA.PLPOLSKA1971M32000:27:27 (100)00:02:3801:31:05 (79)00:00:5801:00:41 (86)03:02:4981
89455STUKANOV OLEKSIIWARSZAWAPOLAND1993M11500:25:02 (85)00:02:3301:43:28 (98)00:01:4200:51:12 (55)03:03:5782
90471WIECZOREK JAROSŁAWPOZNAŃROMAGPOLSKA1967M32100:26:11 (91)00:04:5601:33:23 (86)00:03:0300:58:27 (83)03:06:0083
91395KOZIOŁ KAROLINAZIELONKAK2 WIN ESKA TEAMPOLSKA1992K1200:26:54 (95)00:03:5101:30:37 (75)00:02:0001:04:16 (93)03:07:388
92396KOZIOŁ LESZEKZIELONKA 1ESKA TEAMPOLSKA1962M4800:26:57 (97)00:03:5001:30:40 (76)00:01:4701:04:24 (94)03:07:3884
93475ZABOROWSKI MIKOŁAJPOZNAŃTRAVELSTYLE BIURO PODRÓŻYPOLSKA1976M32200:20:36 (43)00:03:0101:34:47 (89)00:00:5601:08:54 (99)03:08:1485
94407NORKOWSKA MAGDALENATORUŃNORKI-TEAMPolska1965K4200:26:57 (98)00:04:4701:34:00 (88)00:02:2101:01:41 (89)03:09:469
95393KONDERA JACEKPIŁAPOLSKA1978M23900:23:25 (80)00:03:5101:36:40 (91)00:00:4701:05:26 (96)03:10:0986
96438POŁOMKA ARTURLESZNOMARATON LESZNOPOLSKA1964M4900:20:23 (38)00:05:3001:35:26 (90)00:02:3501:06:52 (98)03:10:4687
97381IGNASIAK PRZEMEKWARSZAWAPOLSKA1984M24000:22:28 (68)00:04:5001:48:22 (101)00:02:0100:53:38 (66)03:11:1988
98390KABAT PAWEŁCHODZIEŻKRAKÓWPOLSKA1987M11600:26:39 (93)00:02:2801:44:09 (99)00:01:2700:58:27 (82)03:13:1189
99448RUTKOWSKI SLAWOMIRWARSAWPOLSKA1979M24100:23:50 (81)00:02:5701:40:05 (94)00:01:5601:06:12 (97)03:15:0090
100428PARTYKA MAJAPIŁAGABINET MASAŻU "ORFEUSZ"POLSKA1984K2600:25:54 (88)00:04:3601:42:42 (96)00:01:5601:01:22 (88)03:16:3010
101456SUCHOJAD DAMIANWARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOLSKA1979M24200:25:54 (87)00:05:1201:42:50 (97)00:01:1701:10:37 (101)03:25:5091
102419MUSIELAK MIROSŁAWWĄGROWIECPOLSKA1986M24300:23:05 (74)00:07:4601:47:23 (100)00:03:1901:04:47 (95)03:26:2092
103363CICHAŁA SEBASTIANBYDGOSZCZPOLSKA1974M32300:26:50 (94)00:05:2101:48:45 (102)00:00:5301:12:42 (102)03:34:3193
104399KSIĘŻAK JOLANTAWARSZAWAPOLSKA1979K2700:27:39 (101)00:03:5301:51:24 (103)00:02:0201:09:54 (100)03:34:5211
105387JAŚKIEWICZ PIOTRPIŁAPOLSKA1952M5103:36:1394
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięKlubKategoriaM-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynik
12017KACPER WIŚNIEWSKI ROMAN KOŁODZIEJCZYK ROBERT GEHRKECHODZIEŻMAN100:18:01 (2)00:00:5401:10:13 (1)00:00:3100:37:13 (1)02:06:52
22012KAJETAN LESZCZYŃSKI MATEUSZ SYGUŁA MATEUSZ KAŁUŻAKOLARSKI EU TEAMMAN200:14:35 (1)00:01:0102:06:58
32009MARIA WIECZOREK SEBASTIAN ŚLEDZIK ŁUKASZ WIECZOREKKB SZAMOTUŁYMIX100:19:25 (4)00:01:1401:10:55 (2)00:00:2400:37:49 (2)02:09:47
42013MATEUSZ LESZEK PIOTR CHOMIANKIEWICZ MARIUSZ SIELICKIHEXAGON IN SHAPEMAN300:22:34 (8)00:01:2701:19:16 (4)00:00:4200:41:14 (3)02:25:13
52016MACIEJ SILSKI PIOTR SIKORA RAFAL OLIWECKIMAN400:19:21 (3)00:01:1401:23:02 (5)00:00:2700:42:03 (4)02:26:07
62014ŁUKASZ MUSZELIK MACIEJ PAWIŃSKI MARCIN DZIAMSKIMAN500:21:07 (5)00:01:1101:18:47 (3)00:00:3700:50:16 (7)02:31:58
72015MIKOŁAJ PYTEL RENATA TALAREK BENIAMIN BURDASBR I-SPORT AIRBIKE TEAMMIX200:21:57 (7)00:01:1801:27:27 (7)00:00:2700:45:03 (5)02:36:12
82011JOANNA KONIECZNIAK HENRYK GĄGOLA MAREK KONIECZNIAKSIN CORTE DOGO CANARIOMIX300:22:52 (9)00:01:4901:25:42 (6)00:00:3600:45:30 (6)02:36:29
92018GRZEGORZ WÓJCIK MICHAŁ WÓJCIK KAROLINA WÓJCIKWWWMIX400:21:25 (6)00:01:0401:28:07 (8)00:00:3700:57:22 (8)02:48:35
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMK
1855MARCINIAK MICHAŁSKÓRZEWOUKS CITYZEN_/BE3POLSKA1983M2100:08:32 (9)00:01:1400:35:44 (2)00:00:2900:19:29 (2)01:05:281
2841KOŁOSOWSKI KAMILBIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA1988M1100:08:58 (14)00:01:5000:37:50 (6)00:00:4100:18:58 (1)01:08:172
3845LEWANDOWSKI1 IGORŁÓDŹK.S. CELIRONMAN S.A.POLSKA1989M1200:07:35 (3)00:01:1600:39:07 (9)00:00:3600:20:07 (4)01:08:413
4897WIERZBOWSKI KRZYSZTOFBYDGOSZCZMOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMPOLSKA1979M2200:09:54 (22)00:01:3400:36:38 (3)00:00:3600:21:02 (9)01:09:444
5865PACZKOWSKI RAFAŁSTARZYNYKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1982M2300:08:04 (6)00:01:2600:39:06 (8)00:00:3500:20:42 (7)01:09:535
6857MŁOTKOWSKI MARIUSZPIŁA4RUN TEAM PIŁAPOLSKA1973M3100:10:19 (28)00:01:2200:37:25 (5)00:00:3600:20:35 (6)01:10:176
7818FOLTYNIEWICZ MACIEJSZCZECINEKTRIATHLON SZCZECINEKPOLSKA1973M3200:08:30 (8)00:01:4300:39:39 (12)00:00:5300:19:44 (3)01:10:297
8910REWOLIŃSKI HUBERTCHODZIEŻKAWA KAMPPolska1990M1300:09:40 (18)00:01:2700:37:15 (4)00:00:3900:21:58 (14)01:11:008
9809CHMIELEWSKI TOMASZBYDGOSZCZFIT-MAX TRIATHLON BYDGOSZCZPOLSKA1965M4100:10:07 (26)00:01:3200:38:00 (7)00:00:3900:20:59 (8)01:11:179
10806BOGDANOWICZ DOMINIKWARSZAWAPOLSKA1995M1400:08:34 (12)00:01:3500:41:19 (25)00:00:4700:21:21 (10)01:13:3610
11877SIBILSKI DAWIDPOZNAŃKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1978M2400:07:24 (1)00:01:4500:39:25 (10)00:01:1100:24:23 (39)01:14:0811
12812CZERWIŃSKA KATARZYNAWARSZAWAKOLARSKI.EU TEAMPOLSKA1990K1100:08:30 (7)00:01:4200:43:04 (40)00:00:4000:20:27 (5)01:14:231
13900WOŹNIAK PATRYKGORZYCE WIELKIEPOLSKA1992M1500:09:04 (15)00:02:1500:40:58 (20)00:00:5700:21:26 (11)01:14:4012
14839KAWCZYŃSKI PAWEŁGDYNIATRIDEA TEAMPOLSKA1982M2500:07:33 (2)00:01:5800:39:39 (13)00:01:0600:24:55 (43)01:15:1113
15810CHWIAŁKOWSKI CYPRIANMACHLINYPOLSKA1994M1600:10:12 (27)00:01:5700:40:49 (18)00:00:3700:21:57 (13)01:15:3214
16851ŁOMNICKI ROBERTKRAŚNIKSTREFATRIATHLONU KRAŚNIKPOLSKA1981M2600:09:59 (24)00:01:3500:40:42 (16)00:00:4000:22:57 (24)01:15:5315
17832JERZAKOWSKI JAROSŁAWTRZCIANKAOSP TRZCIANKAPOLSKA1986M2700:10:26 (32)00:01:5301:16:2916
18840KŁODZIŃSKI PAWEŁPIŁASZKOŁA JAZDY EXPERTPOLSKA1985M2800:11:09 (44)00:01:3600:41:28 (26)00:00:4300:21:54 (12)01:16:5017
19887SZYMA?SKI BARTOSZGDA?SKIMPULSPOLSKA1985M2900:09:50 (21)00:02:1400:41:10 (23)00:01:0000:22:37 (20)01:16:5118
20831JAROCKA WIOLETALEGIONOWOTRI LEVELPOLSKA1985K2100:09:55 (23)00:01:4800:41:30 (27)00:00:3600:23:03 (25)01:16:522
21886SZWEDOWSKI DAWIDNOWA WIEŚ RZECZNATRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA1988M1700:08:54 (13)00:02:1400:41:08 (22)00:01:0200:23:58 (33)01:17:1619
22893TOMANEK KRZYSZTOFKRAKÓWAMS IRONMAN TEAMPOLSKA1977M21000:09:16 (16)00:02:0800:42:46 (38)00:01:1100:22:35 (19)01:17:5620
23908ZIENTAL DAREKSITK?WKA-NOWINYPOLSKA1967M3300:10:23 (31)00:02:0300:40:38 (15)00:01:0200:23:52 (31)01:17:5821
24892ŚWITAL LESZEKMARGONINPCH_RUNPOLSKA1974M3400:09:49 (20)00:02:1000:43:34 (43)00:00:2500:22:02 (15)01:18:0022
25834KABAT BŁAŻEJCHODZIEŻTRISPACEPOLSKA1988M1800:10:56 (40)00:02:0700:42:05 (29)00:00:5500:22:28 (18)01:18:3123
26837KAMIŃSKI JAKUBPASŁĘKARTECH TEAMPOLSKA1991M1900:11:36 (50)00:02:0300:40:46 (17)00:00:4500:23:29 (27)01:18:3924
27903ZACHCIAŁ BŁAŻEJCHODZIEŻTRI ZACHCIAŁYPOLSKA1990M11000:10:27 (33)00:02:1700:42:31 (34)00:00:3700:22:56 (23)01:18:4825
28804BIBROWSKA MAGDALENASŁUPSKTRI TEAM MAGDY B.POLSKA1978K2200:10:20 (29)00:01:4200:42:21 (31)00:00:4100:23:49 (29)01:18:533
29873REMISZEWSKI PAWEŁMIELĘCINKOPARKA TRIATHLON TEAMPOLSKA1980M21100:10:53 (39)00:02:2500:40:59 (21)00:01:0600:24:07 (38)01:19:3026
30891ŚWIDZIŃSKI PIOTRKOBYLNICATRI TEAM MAGDY BPOLSKA1961M4200:11:36 (51)00:01:5700:41:16 (24)00:01:2200:24:00 (35)01:20:1127
31885SZWEDOWSKI BŁAŻEJSTAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA1989M11100:07:59 (4)00:01:4500:01:56 (1)00:43:4500:25:17 (50)01:20:4228
32822GOC JULIAKWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA1997K1200:08:01 (5)00:01:2000:46:22 (60)00:00:3100:24:30 (40)01:20:444
33861NOWICKI BARTOSZBYDGOSZCZAQUA+POLSKA1985M21200:10:41 (34)00:02:4200:40:53 (19)00:01:1000:25:20 (51)01:20:4629
34866PALUSZKIEWICZ ŁUKASZZNINPOLSKA1990M11200:11:08 (43)00:02:1600:44:45 (48)00:00:3300:22:11 (16)01:20:5330
35916WOŹNIAK DARIUSZGORZYCE WIELKIEPolska1973M3500:10:49 (38)00:02:4000:42:34 (36)00:01:0200:24:03 (36)01:21:0831
36896WALIŃSKI ADAMDĄBRÓWKACNC CREATIONSPOLSKA1975M3600:10:02 (25)00:02:0900:43:03 (39)00:00:5700:24:58 (45)01:21:0932
37904ZACHCIAŁ ADAMSTUDZIENIECTRI ZACHCIAŁYPOLSKA1980M21300:08:32 (10)00:02:2900:45:10 (52)00:00:5700:25:02 (46)01:22:1033
38859NIEMCZYK RAFAŁPASŁĘKARTECH TEAMPOLSKA1974M3700:11:42 (52)00:02:2200:43:27 (42)00:01:0300:23:39 (28)01:22:1334
39826GRUCHALSKI WOJCIECHKONINPOLSKA1983M21400:12:24 (61)00:02:0100:42:13 (30)00:01:1100:24:31 (41)01:22:2035
40820GABRIEL ŁUKASZSTAROGARD GDAŃSKIBRACIA GABRIELPOLSKA1980M21500:11:18 (48)00:02:2000:44:58 (50)00:00:5600:22:54 (21)01:22:2636
41878SIECIŃSKI LESZEKSUSZUKS TRS SUSZPOLSKA1963M4300:12:08 (58)00:02:2000:41:31 (28)00:01:2700:25:07 (48)01:22:3337
42898WOJCIESZAK PRZEMYSŁAWPIŁAFARBAWLESIEPOLSKA1969M3800:09:41 (19)00:02:2100:43:13 (41)00:00:4700:27:09 (60)01:23:1138
43901WYPYCH MARCINJEZIORKIPOLSKA1973M3900:08:33 (11)00:02:4500:45:18 (53)00:01:3600:25:11 (49)01:23:2339
44849ŁEBIŃSKI WOJCIECHGOLENIÓWHBS'94POLSKA1977M21600:13:33 (74)00:01:5600:42:29 (33)00:00:5900:24:55 (44)01:23:5240
45867PANKIEWICZ BARTOSZKARBOWOPOLSKA1985M21700:13:11 (70)00:03:1000:42:25 (32)00:01:1100:24:07 (37)01:24:0441
46852ŁOŚ DARIUSZZAMOŚĆPOLSKA1958M4400:10:42 (35)00:01:5400:45:23 (54)00:00:5000:25:31 (52)01:24:2042
47821GAJC ARTURZACHARZYNZACHARZYNPOLSKA1976M31000:14:40 (87)00:02:1500:43:43 (45)00:00:5700:22:55 (22)01:24:3043
48813DADO EMILBYDGOSZCZSTAROPOLSKA CUKIERNIASLOWACJA1982M21800:12:56 (69)00:02:0800:39:39 (11)00:00:4800:29:24 (72)01:24:5544
49881SROKA PIOTRCHODZIEŻPCH_RUNPOLSKA1990M11300:11:15 (46)00:02:5700:46:17 (59)00:00:4300:23:50 (30)01:25:0245
50871PRZYBYSZ MACIEJSZAMOCINPOLSKA1980M21900:12:01 (57)00:02:3700:47:35 (65)00:00:3600:22:22 (17)01:25:1146
51856MENDELEWSKI ARTURPASŁĘKARTECH TEAMPOLSKA1971M31100:12:46 (68)00:02:2900:42:34 (35)00:01:2600:25:58 (54)01:25:1347
52835KACZMAREK RAFAŁCHODZIEŻPOLSKA1976M31200:12:29 (63)00:02:1900:44:27 (47)00:01:3300:25:03 (47)01:25:5148
53860NOCHOWICZ BARTOSZCHODZIEŻPCH_RUN / DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1988M11400:14:15 (80)00:02:3600:45:57 (57)00:00:2500:23:12 (26)01:26:2549
54853MALINOWSKI PIOTRPIŁAPOLSKA1991M11500:13:51 (76)00:02:4700:45:28 (55)00:00:4600:23:57 (32)01:26:4950
55838KARPIENIA EWASZCZECINKS CKS-ORKA SZCZECINPOLSKA1969K3100:12:15 (60)00:02:2500:43:55 (46)00:01:0600:27:34 (66)01:27:155
56911KOWALSKI RAFAŁPolska1971M31300:11:33 (49)00:02:5600:39:47 (14)00:01:4200:31:47 (85)01:27:4551
57889ŚLESICKI MACIEJBYDGOSZCZPOLSKA1976M31400:12:43 (66)00:02:2200:44:52 (49)00:01:0900:26:43 (56)01:27:4952
58858NAJDEK EWACHYBAKAWA KAMPPOLSKA1990K1300:11:52 (55)00:02:0900:47:26 (64)00:00:3700:26:47 (57)01:28:516
59875ROZENKRANZ LEONARDGDAŃSKLEONART SUNSHINEPOLSKA1960M4500:12:32 (64)00:02:4400:42:40 (37)00:01:3200:29:34 (75)01:29:0253
60830JAGODZIŃSKI KAROLCHODZIEŻPOLSKA1991M11600:09:19 (17)00:02:1901:29:1054
61890ŚWIDZIŃSKA KATARZYNAKOBYLNICATRI TEAM MAGDY BPOLSKA1962K4100:12:28 (62)00:02:3200:43:36 (44)00:01:1400:29:34 (76)01:29:247
62880SOBIERAJ ADAMWARSZAWATRIPASSIONPOLSKA1988M11700:11:17 (47)00:02:5800:46:44 (62)00:01:1700:27:21 (64)01:29:3755
63819GABRIEL PATRYKSTAROGARD GDAŃSKIGABRIEL BROTHERSPOLSKA1977M22000:13:17 (72)00:02:4000:47:41 (66)00:01:2300:24:42 (42)01:29:4356
64848LIPOŃSKI SEWERYNPOZNAŃPOLSKA1990M11800:14:11 (78)00:03:4200:46:50 (63)00:01:2600:24:00 (34)01:30:0957
65842KOWALEWSKA DARIAGDAŃSKTHOMSON REUTERS TRIATHLON TEAM/ COMPLEXSPORTS TTPOLSKA1984K2300:10:48 (36)00:02:1900:48:15 (70)00:00:5300:28:42 (69)01:30:578
66854MANISZEWSKI ZBIGNIEWUNISŁAWTRI UNI TEAMPOLSKA1955M5100:14:13 (79)00:02:5600:45:33 (56)00:01:3900:27:14 (61)01:31:3558
67909ZYGMUNT ILONAPIŁAKAWAKAMPPOLSKA1986K2400:10:22 (30)00:02:4600:45:03 (51)00:01:1400:32:23 (87)01:31:489
68808BUGA MAREKGDANSKBUGA SPORT GDAŃSKPOLSKA1992M11900:11:45 (53)00:02:4500:46:03 (58)00:00:5200:30:44 (83)01:32:0959
69879SIEG DOMINIKADOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPOLSKA1994K1400:12:45 (67)00:02:4100:49:10 (75)00:00:3900:27:02 (59)01:32:1710
70833JĘDRZEJCZYK KATARZYNAWARSZAWATRIWAWAPOLSKA1990K1500:11:00 (42)00:02:5400:50:32 (81)00:01:1600:27:31 (65)01:33:1311
71902ZACHCIAŁ WOJTEKDĄBROWATRI ZACHCIAŁYPOLSKA1976M31500:12:14 (59)00:03:0000:48:06 (69)00:00:4000:29:30 (74)01:33:3060
72913SZYMAŃSKA KATARZYNAPoland1990K1600:12:39 (65)00:02:2900:48:05 (68)00:01:1800:29:14 (71)01:33:4512
73816FARAT KRYSTIANPOZNANPOLSKA1986M22100:11:13 (45)00:04:0600:46:31 (61)00:00:4600:32:07 (86)01:34:4261
74823GÓRSKI PIOTRKATOWICEPOLSKA1984M22200:16:02 (93)00:03:2000:48:59 (74)00:01:1700:27:19 (63)01:36:5762
75868PICHŁACZ GRZEGORZWIĘCBORKGREGORGMZ - TEAMPOLSKA1978M22300:14:18 (81)00:02:2600:48:56 (73)00:00:3500:30:43 (82)01:36:5863
76836KAJRUKSZTO DANIELŻYRARDÓWPOLSKA1987M12000:14:54 (88)00:02:2500:49:10 (76)00:00:5900:29:41 (77)01:37:0964
77872RAŚ RYSZARD MAREKPRZEŻMIEROWOEKO-WOD-KAN PRZEŻMIEROWOPOLSKA1950M5200:18:32 (98)00:03:1900:47:45 (67)00:00:4400:26:53 (58)01:37:1365
78817FLIEGNER JULIAPOZNANJEŻYCE BIEGAJĄPOLSKA1985K2500:16:23 (96)00:02:1900:50:49 (82)00:00:3400:28:00 (68)01:38:0413
79882STAWSKI MACIEJPIŁAPOLSKA1979M22400:10:48 (37)00:03:3100:54:07 (86)00:00:3300:29:26 (73)01:38:2566
80906ZEMKE MICHAŁCHODZIEŻPAINTBALL RELAX TEAMPOLAND1981M22500:16:13 (94)00:02:4800:49:53 (78)00:00:3800:30:48 (84)01:40:2067
81915NORKOWSKI MARIUSZTORUŃNORKI-TEAMPolska1963M4600:16:23 (95)00:03:3100:50:24 (80)00:01:3600:29:57 (79)01:41:5168
82894TOMASIŃSKA AGNIESZKACHWASZCZYNOPOLSKA1983K2600:14:25 (83)00:03:4600:52:40 (84)00:01:2100:29:43 (78)01:41:5514
83846LIGOCKI MICHAŁPIŁAPOLSKA1977M22600:15:03 (89)00:04:4200:48:39 (71)00:00:3700:33:00 (88)01:42:0169
84899WOLAK BARTŁOMIEJJERZMANOWICEPOLSKA1984M22700:11:50 (54)00:04:4500:57:22 (90)00:01:1300:27:15 (62)01:42:2570
85824GRABOWSKA ANNAWARSZAWATRIWAWAPOLSKA1979K2700:10:59 (41)00:03:4400:50:17 (79)00:01:2000:36:07 (91)01:42:2715
86814DELEKTA MATEUSZNIEŻYCHOWOQUAY POZNAŃPOLSKA1991M12100:21:26 (100)00:04:1400:49:31 (77)00:01:5200:26:25 (55)01:43:2871
87829HEŁMINIAK ROBERTBARLINEKBALINEK CONTEST TEAMPOLSKA1979M22800:14:30 (84)00:02:3000:52:31 (83)00:00:4700:33:15 (89)01:43:3372
88862NOWICKI MICHAŁCZARNKÓWPOLSKA1985M22900:26:12 (101)00:04:5100:48:40 (72)00:00:5700:25:36 (53)01:46:1673
89801BARCZENTEWICZ PRZEMYSŁAWKRAKÓWPOLSKA1985M23000:14:30 (85)00:03:3701:00:26 (94)00:01:1100:28:48 (70)01:48:3274
90912BUDNICKA ANNAWARSZAWAULTRA SRULTRA TEAMPolska1984K2800:14:39 (86)00:04:0001:01:35 (96)00:00:5000:27:52 (67)01:48:5616
91828GRZYBOWSKA-TOMASZEK KATARZYNAWARSZAWAHUMAN TO BUSINESSPOLSKA1973K3200:15:09 (90)00:03:2800:59:01 (92)00:01:2100:30:12 (81)01:49:1117
92895TOMASZEK ARTURWARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA1970M31600:15:10 (91)00:03:2700:58:58 (91)00:01:2700:30:10 (80)01:49:1275
93874ROSIŃSKA JUSTYNAŻYRARDÓWPOLSKA1988K1700:14:23 (82)00:03:2600:54:32 (89)00:02:0800:35:24 (90)01:49:5318
94884SZAFLIŃSKI MACIEJCHODZIEŻLOK TAZAR CHODZIEŻPOLSKA1991M12200:11:54 (56)00:02:5600:53:10 (85)00:00:5000:46:04 (98)01:54:5476
95907ZGORZELSKI BARTOSZGNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYPOLSKA1979M23100:13:44 (75)00:10:2800:54:32 (88)00:03:0700:38:32 (94)02:00:2377
96905ZAMIARA TADEUSZDOLASZEWOPOLSKA1958M4700:17:46 (97)00:06:2800:54:28 (87)00:03:1000:38:43 (95)02:00:3578
97844LATUSZEWSKA MARTAPOZNAŃF24SPOLSKA1988K1800:13:22 (73)00:03:4901:01:45 (97)00:01:1000:41:26 (97)02:01:3219
98914BĄK JOANNALUBOŃFITNESS24SEVENPolska1996K1900:15:13 (92)00:03:3701:00:03 (93)00:01:1400:41:25 (96)02:01:3220
99869PRZYBYLAK AGNIESZKALESZNOPOLSKA1983K2900:14:05 (77)00:03:3601:05:30 (99)00:01:1100:37:47 (92)02:02:0921
100870PRZYBYLAK PRZEMEKLESZNOPOLSKA1982M23200:13:12 (71)00:04:2701:05:24 (98)00:01:1900:37:47 (93)02:02:0979
101847LIPIŃSKA JOLANTACZĘSTOCHOWANIEZRZESZONAPOLSKA1951K4200:19:05 (99)00:04:4501:01:32 (95)00:02:2500:48:02 (99)02:15:4922
Scena, na której rozgrywane są zawody triathlonowe to specyficzna mieszanka dobrego akwenu, bezpiecznej trasy rowerowej poprowadzonej po dobrej jakości asfaltach oraz nienużącej trasy biegowej. Z pozoru łatwo jest znaleźć takie miejsca – w końcu dróg (także tych nowych) mamy z roku na rok coraz więcej, a mimo, że Finlandią nie jesteśmy i jezior oraz innych zbiorników wodnych ci u nas dostatek. Jednak jeśli dodamy do tej listy wymagań jeszcze np. dobrą bazę noclegową, przyzwoitą dostępność transportową, to pole potencjalnych miejsc nam się zawęża. Ale to nie wszystko, fajnie byłoby, gdyby trasy były ułożone tak, by dawały szanse na mierzenie się ze swoimi rekordami życiowymi. Walka z „życiówką”, to dodatkowy bodziec i motywator w trakcie trwania rywalizacji, który docenia wielu zawodników. Długa lista życzeń, co? Na szczęście my mamy to wszystko. Nasze lokalizacje zostały wyselekcjonowane za pomocą tych właśnie kryteriów.
3 EDYCJA 13.08.2017 CHODZIEŻ
Dystans 1/2 Ironman
do 31.12.2016 – 240 zł
do 31.03.2017 – 250 zł
do 31.05.2017 – 300 zł
do 31.07.2017 – 350 zł
po 31.07.2017 – 360 zł
Dystans 1/4 Ironman
do 31.12.2016 – 190 zł
do 31.03.2017 – 200 zł
do 31.05.2017 – 250 zł
do 31.07.2017 – 300 zł
po 31.07.2017 – 310 zł
Dystans 1/8 IronMan
do 31.12.2016 – 140 zł
do 31.03.2017 – 150 zł
do 31.05.2017 – 175 zł
do 31.07.2017 – 200 zł
po 31.07.2017 – 210 zł
Sztafeta 1/2 IronMan (za sztafetę)
do 31.12.2016 – 300 zł
do 31.03.2017 – 400 zł
do 31.05.2017 – 500 zł
do 31.07.2017 – 600 zł
po 31.07.2017 – 610 złSztafeta 1/4 IronMan (za sztafetę)
do 31.12.2016 – 250 zł
do 31.03.2017 – 350 zł
do 31.05.2017 – 450 zł
do 31.07.2017 – 550 zł
po 31.07.2017 – 560 zł
Mistrzostwa Polski „age group” – Dystans Olimpijski – Chodzież 12.08.2017
do 31.03.2017 – 200 zł
do 31.05.2017 – 250 zł
do 31.07.2017 – 300 zł
po 31.07.2017 – 310 zł
Powrót