Święto Papieru - III Kociewski Rajd MTB
Data i godzina | 2017-06-03 10:00:00 |
Miejscowość | Deczno |
Dystans | ok 20km / ok. 40km / ok. 60km / ok. 1km |
Oficjalna strona | http://swieto-papieru.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 20 zł |
Typ zawodów | Rower MTB |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | P1 | Wynik Netto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 | WADOWSKI TOMASZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | POLSKA | 1979 | MSE3 | 1 | 00:00:02 | 2:19 | 25,9 | 01:07:58 | 02:18:57 | 1 | ||
2 | 41 | BŁASZCZYK RAFAŁ | ROTMANKA | POLSKA | 1975 | MSE4 | 1 | 00:00:00 | 2:21 | 25,5 | 01:09:44 | 02:21:15 | 2 | ||
3 | 31 | PAWLAK RADOSŁAW | SPORT SERWIS TEAM | POLSKA | 1977 | MSE3 | 2 | 00:00:03 | 2:22 | 25,4 | 01:09:49 | 02:21:30 | 3 | ||
4 | 33 | SUŚ ARKADIUSZ | BYDZIA POWER BIKE TEAM | POLSKA | 1976 | MSE4 | 2 | 00:00:02 | 2:22 | 25,4 | 01:09:49 | 02:21:30 | 4 | ||
5 | 23 | TRZOPEK GRZEGORZ | KKWŚ | POLSKA | 1982 | MSE3 | 3 | 00:00:01 | 2:22 | 25,4 | 01:09:46 | 02:21:40 | 5 | ||
6 | 26 | CIESIELSKI WITOLD | POLSKA | 1973 | MSE4 | 3 | 00:00:03 | 2:22 | 25,4 | 01:09:48 | 02:21:54 | 6 | |||
7 | 43 | JAWORSKI PAWEŁ | BRODNICA | MAZURY MTB TEAM | POLSKA | 1979 | MSE3 | 4 | 00:00:04 | 2:22 | 25,4 | 01:09:50 | 02:21:54 | 7 | |
8 | 22 | SUCHOMSKI MARCIN | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1978 | MSE3 | 5 | 00:00:00 | 2:23 | 25,3 | 01:09:44 | 02:22:34 | 8 | ||
9 | 38 | WALENTYN ŁUKASZ | BYDZIA POWER BIKE TEAM | POLSKA | 1983 | MSE3 | 6 | 00:00:02 | 2:23 | 25,2 | 01:10:44 | 02:23:05 | 9 | ||
10 | 44 | ANOLIK CZESŁAW | GDAŃSK | POLSKA | 1973 | MSE4 | 4 | 00:00:00 | 2:26 | 24,7 | 01:10:46 | 02:26:01 | 10 | ||
11 | 18 | OLECH JACEK | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1970 | MSE4 | 5 | 00:00:01 | 2:30 | 23,9 | 01:11:53 | 02:30:28 | 11 | ||
12 | 45 | JANISZEWSKI WOJCIECH | LEŚNA JAMA | SZARAFIN REACING TEAM | POLSKA | 1965 | MSE4 | 6 | 00:00:02 | 2:31 | 23,9 | 01:15:25 | 02:30:41 | 12 | |
13 | 2 | BELT JAROSŁAW | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1967 | MSE4 | 7 | 00:00:05 | 2:33 | 23,6 | 01:15:30 | 02:32:44 | 13 | ||
14 | 12 | ŁAMEK SEBASTIAN | HAS TEAM | POLSKA | 1977 | MSE3 | 7 | 00:00:04 | 2:33 | 23,6 | 01:13:51 | 02:32:48 | 14 | ||
15 | 21 | PIOTROWSKI DARIUSZ | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1972 | MSE4 | 8 | 00:00:01 | 2:33 | 23,6 | 01:14:34 | 02:32:48 | 15 | ||
16 | 9 | KAŹMIERCZAK TOMASZ | AGRO-MIL MTB GREEN TEAM | POLSKA | 1976 | MSE4 | 9 | 00:00:04 | 2:33 | 23,5 | 01:14:01 | 02:33:08 | 16 | ||
17 | 7 | JARZĄBEK BARTŁOMIEJ | GARDENFLORA MTB TEAM | POLSKA | 1980 | MSE3 | 8 | 00:00:05 | 2:33 | 23,5 | 01:15:07 | 02:33:23 | 17 | ||
18 | 36 | TOMASZEWSKI WALDEMAR | BYDZIA POWER BIKE TEAM | POLSKA | 1974 | MSE4 | 10 | 00:00:03 | 2:33 | 23,5 | 01:14:15 | 02:33:25 | 18 | ||
19 | 46 | KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ | OSIEK | SZARAFIN REACING TEAM | POLSKA | 1990 | MSE2 | 1 | 00:00:02 | 2:37 | 22,9 | 01:15:24 | 02:36:56 | 19 | |
20 | 11 | KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF | BLACK RAM TEAM | POLSKA | 1985 | MSE3 | 9 | 00:00:07 | 2:43 | 22,0 | 01:18:45 | 02:43:27 | 20 | ||
21 | 37 | TRZCIŃSKI WALDEMAR | GARDENFLORA MTB TEAM | POLSKA | 1979 | MSE3 | 10 | 00:00:04 | 2:48 | 21,4 | 01:21:09 | 02:47:52 | 21 | ||
22 | 15 | MĄDZIELEWSKI SŁAWEK | BLACKRAM TEAM | POLSKA | 1970 | MSE4 | 11 | 00:00:08 | 2:50 | 21,2 | 01:21:45 | 02:50:13 | 22 | ||
23 | 20 | PAPIEROWSKI DAMIAN | BLACK RAM TEAM | POLSKA | 1984 | MSE3 | 11 | 00:00:08 | 2:58 | 20,2 | 01:23:33 | 02:58:00 | 23 | ||
24 | 17 | NIERZWICKI PIOTR | POLSKA | 1997 | MSE1 | 1 | 00:00:05 | 3:02 | 19,8 | 01:31:42 | 03:02:02 | 24 | |||
25 | 47 | MAJKA MAREK | ŚWIECIE | POLSKA | 1965 | MSE4 | 12 | 00:00:06 | 3:11 | 18,8 | 01:30:28 | 03:11:16 | 25 | ||
26 | 49 | SZNUTKOWSKI RAFAŁ | CHEŁMNO | POLSKA | 1982 | MSE3 | 12 | 00:00:04 | 3:17 | 18,2 | 01:19:53 | 03:17:22 | 26 | ||
27 | 14 | MALISZEWSKI ANDRZEJ | POLSKA | 1971 | MSE4 | 13 | 00:00:07 | 3:21 | 17,9 | 01:33:37 | 03:20:54 | 27 | |||
28 | 13 | ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR | POLSKA | 1983 | MSE3 | 13 | 00:00:00 | 3:24 | 17,6 | 01:36:28 | 03:24:14 | 28 | |||
29 | 19 | OSIŃSKA BEATA | POLSKA | 1978 | KSE3 | 1 | 00:00:08 | 3:26 | 17,5 | 01:36:00 | 03:26:03 | 1 | |||
30 | 6 | DĘBICKI ARTUR | POLSKA | 1968 | MSE4 | 14 | 00:00:07 | 3:26 | 17,5 | 01:36:41 | 03:26:17 | 29 | |||
31 | 25 | WITCZAK DARIUSZ WITCZAK | SPORT ZDROWIE KONDYCJA - PIOTR SZEWCZUK | POLSKA | 1971 | MSE4 | 15 | 00:00:06 | 3:31 | 17,1 | 01:39:43 | 03:30:48 | 30 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik netto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 99 | PROŚCIŃSKI JAROSŁAW | SPORT SERWIS TEAM | POLSKA | 1971 | MSE4 | 1 | 00:05:03 | 1:42 | 35,3 | 01:07:54 | 1 | ||
2 | 98 | POLONIS WIKTOR | PŁOCKI KLUB KOLARSKI | POLSKA | 1978 | MSE3 | 1 | 00:05:00 | 1:42 | 35,3 | 01:07:58 | 2 | ||
3 | 133 | JURCZAK PIOTR | N-BIKE ACADEMY | POLSKA | 1987 | MSE2 | 1 | 00:05:00 | 1:42 | 35,3 | 01:08:02 | 3 | ||
4 | 14 | GARDZIELEWSKI ARTUR | VO2MAX MTB TEAM | POLSKA | 1979 | MSE3 | 2 | 00:05:00 | 1:42 | 35,3 | 01:08:03 | 4 | ||
5 | 72 | FURMANEK SLAWOMIR | GK GRYF TCZEW | POLSKA | 1975 | MSE4 | 2 | 00:05:00 | 1:45 | 34,3 | 01:09:53 | 5 | ||
6 | 11 | DAMSKI ŁUKASZ | GARDENFLORA MTB TEAM | POLSKA | 1982 | MSE3 | 3 | 00:05:02 | 1:45 | 34,3 | 01:09:53 | 6 | ||
7 | 6 | BUCZYŃSKI ARKADIUSZ | VO2MAX MTB TEAM | POLSKA | 1975 | MSE4 | 3 | 00:05:00 | 1:45 | 34,3 | 01:10:00 | 7 | ||
8 | 50 | REINHOLZ DARIUSZ | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1997 | MSE1 | 1 | 00:05:00 | 1:49 | 33,1 | 01:12:31 | 8 | ||
9 | 95 | PALICA TOMASZ | POLSKA | 1980 | MSE3 | 4 | 00:05:06 | 1:50 | 32,6 | 01:13:31 | 9 | |||
10 | 107 | SINIŁO MAREK | MW SOFT TUCHOLA | POLSKA | 1983 | MSE3 | 5 | 00:05:01 | 1:50 | 32,6 | 01:13:32 | 10 | ||
11 | 40 | MIARCZYNSKI JAROSLAW | POLSKA | 1978 | MSE3 | 6 | 00:05:02 | 1:50 | 32,6 | 01:13:33 | 11 | |||
12 | 29 | KAWUCHA MIROSŁAW | KRS FORMOZA | POLSKA | 1969 | MSE4 | 4 | 00:05:07 | 1:54 | 31,5 | 01:16:13 | 12 | ||
13 | 15 | GBYL JACEK | NEUROSANA | POLSKA | 1969 | MSE4 | 5 | 00:05:06 | 1:54 | 31,5 | 01:16:15 | 13 | ||
14 | 67 | BOŻYCZKO ŁUKASZ | MKS TRUSO ELBLĄG | POLSKA | 2001 | MSE1 | 2 | 00:05:07 | 1:55 | 31,4 | 01:16:33 | 14 | ||
15 | 35 | ŁOBODA PIOTR | JW 1515 BYDGOSZCZ | POLSKA | 1979 | MSE3 | 7 | 00:05:07 | 1:55 | 31,3 | 01:16:34 | 15 | ||
16 | 113 | WOJCIECHOWSKI KRYSTIAN | WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM | POLSKA | 1987 | MSE2 | 2 | 00:05:16 | 1:57 | 30,7 | 01:18:04 | 16 | ||
17 | 1 | ANDRIK ADRIAN | OSP SULNÓWKO | POLSKA | 1999 | MSE1 | 3 | 00:05:08 | 1:57 | 30,7 | 01:18:10 | 17 | ||
18 | 3 | BERNACKI JACEK | KRS FORMOZA | POLSKA | 1969 | MSE4 | 6 | 00:05:07 | 1:57 | 30,7 | 01:18:13 | 18 | ||
19 | 17 | JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1967 | KSE4 | 1 | 00:05:02 | 1:57 | 30,7 | 01:18:16 | 1 | ||
20 | 52 | ROMPALSKI DARIUSZ | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | POLSKA | 1974 | MSE4 | 7 | 00:05:01 | 1:59 | 30,2 | 01:19:30 | 19 | ||
21 | 33 | LIPKOWSKI WOJCIECH | --- | POLSKA | 2001 | MSE1 | 4 | 00:05:08 | 2:00 | 30,0 | 01:20:06 | 20 | ||
22 | 43 | PACHCIAREK RAFAŁ | POLSKA | 1984 | MSE3 | 8 | 00:05:11 | 2:00 | 29,9 | 01:20:14 | 21 | |||
23 | 61 | ZAHORA KRZYSZTOF | POLSKA | 1987 | MSE2 | 3 | 00:05:11 | 2:02 | 29,6 | 01:21:07 | 22 | |||
24 | 68 | BRANECKI KONRAD | MKS TRUSO ELBLĄG | POLSKA | 2001 | MSE1 | 5 | 00:05:09 | 2:02 | 29,5 | 01:21:28 | 23 | ||
25 | 123 | JARZĄBEK ALINA | BARCIN | POLSKA | 1984 | KSE3 | 1 | 00:05:02 | 2:02 | 29,4 | 01:21:37 | 2 | ||
26 | 53 | ROŻEJ ROBERT | OROLOKO TEAM KRUSZYNKA | POLSKA | 1975 | MSE4 | 8 | 00:05:04 | 2:03 | 29,3 | 01:22:01 | 24 | ||
27 | 13 | GAJDA WIKTOR | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1990 | MSE2 | 4 | 00:05:01 | 2:05 | 28,9 | 01:23:10 | 25 | ||
28 | 16 | HORAKOWSKI ANDRZEJ | HAS TEAM | POLSKA | 1974 | MSE4 | 9 | 00:05:02 | 2:08 | 28,2 | 01:25:11 | 26 | ||
29 | 118 | KULCZYK MARCIN | ŚWIECIE | POLSKA | 1991 | MSE2 | 5 | 00:05:11 | 2:10 | 27,8 | 01:26:23 | 27 | ||
30 | 116 | ŚMIGOWSKI PIOTR | ŚWIECIE | POLSKA | 1988 | MSE2 | 6 | 00:05:11 | 2:10 | 27,7 | 01:26:32 | 28 | ||
31 | 117 | NAJDOWSKI DARIUSZ | ŚWIECIE | POLSKA | 1976 | MSE4 | 10 | 00:05:11 | 2:10 | 27,7 | 01:26:46 | 29 | ||
32 | 41 | MODLIŃSKA BEATA | POLSKA | 1974 | KSE4 | 2 | 00:05:06 | 2:10 | 27,6 | 01:26:59 | 3 | |||
33 | 130 | RATAJCZAK ROBERT | MAKSYMILIANOWO | POLSKA | 1976 | MSE4 | 11 | 00:05:11 | 2:12 | 27,4 | 01:27:44 | 30 | ||
34 | 114 | ZIELIŃSKI MARCEL | MKS TRUSO ELBLAG | POLSKA | 2001 | MSE1 | 6 | 00:05:10 | 2:12 | 27,3 | 01:27:48 | 31 | ||
35 | 25 | JESIONOWSKI MARIUSZ | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1973 | MSE4 | 12 | 00:05:06 | 2:12 | 27,3 | 01:27:50 | 32 | ||
36 | 46 | PIOTROWSKI DARIUSZ | KROSS | POLSKA | 1971 | MSE4 | 13 | 00:05:09 | 2:13 | 27,2 | 01:28:20 | 33 | ||
37 | 4 | BIELEWICZ KAROL | POLSKA | 1991 | MSE2 | 7 | 00:05:18 | 2:13 | 27,1 | 01:28:24 | 34 | |||
38 | 126 | BŁOCH MARCIN | KORONOWO | POLSKA | 1988 | MSE2 | 8 | 00:05:17 | 2:13 | 27,1 | 01:28:25 | 35 | ||
39 | 49 | RATKOWSKI TOMASZ | POLSKA | 1987 | MSE2 | 9 | 00:05:16 | 2:14 | 26,9 | 01:29:11 | 36 | |||
40 | 47 | PIOTROWSKI JAROSŁAW | ŚWIECIE | POLSKA | 1975 | MSE4 | 14 | 00:05:11 | 2:14 | 26,9 | 01:29:17 | 37 | ||
41 | 125 | MARKIEWICZ JUSTYNA | BUSZKOWO | POLSKA | 1980 | KSE3 | 2 | 00:05:16 | 2:14 | 26,8 | 01:29:29 | 4 | ||
42 | 55 | SAWICKI ŁUKASZ | KERAKOLL TEAM | POLSKA | 1984 | MSE3 | 9 | 00:05:08 | 2:14 | 26,8 | 01:29:39 | 38 | ||
43 | 27 | KAŁASKA KRZYSZTOF | CHETOR TEAM | POLSKA | 1979 | MSE3 | 10 | 00:05:05 | 2:14 | 26,8 | 01:29:39 | 39 | ||
44 | 18 | JANCZEWSKI ROBERT | POLSKA | 1974 | MSE4 | 15 | 00:05:17 | 2:15 | 26,6 | 01:30:05 | 40 | |||
45 | 120 | PESSEL MARCIN | POLSKA | 1980 | MSE3 | 11 | 00:05:03 | 2:15 | 26,6 | 01:30:10 | 41 | |||
46 | 20 | JASIŃSKI AREK | ŚWIECIE | POLSKA | 1974 | MSE4 | 16 | 00:05:14 | 2:15 | 26,6 | 01:30:12 | 42 | ||
47 | 71 | FUJARSKI KRZYSZTOF | CSLOG | POLSKA | 1983 | MSE3 | 12 | 00:05:10 | 2:15 | 26,6 | 01:30:17 | 43 | ||
48 | 63 | ZDROJEWSKI MARCIN | POLSKA | 1981 | MSE3 | 13 | 00:05:06 | 2:16 | 26,6 | 01:30:21 | 44 | |||
49 | 94 | NOWICKI KRZYSZTOF | BOREWICZ | POLSKA | 1982 | MSE3 | 14 | 00:05:09 | 2:16 | 26,4 | 01:30:52 | 45 | ||
50 | 10 | CHILIŃSKI TOMASZ | TOMCHIL | POLSKA | 1967 | MSE4 | 17 | 00:05:21 | 2:17 | 26,2 | 01:31:39 | 46 | ||
51 | 51 | REINHOLZ MARIAN | TERESPOL POMORSKI | POLSKA | 1970 | MSE4 | 18 | 00:05:03 | 2:18 | 26,1 | 01:31:55 | 47 | ||
52 | 64 | ZIELIŃSKI CEZARY | POLSKA | 1989 | MSE2 | 10 | 00:05:18 | 2:18 | 26,1 | 01:31:59 | 48 | |||
53 | 9 | BUZAŁA RAFAŁ | POLSKA | 1973 | MSE4 | 19 | 00:05:15 | 2:19 | 25,9 | 01:32:33 | 49 | |||
54 | 42 | NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ | POLSKA | 1974 | MSE4 | 20 | 00:05:14 | 2:19 | 25,9 | 01:32:35 | 50 | |||
55 | 58 | TRAJDER PATRYK | POLSKA | 1996 | MSE2 | 11 | 00:05:10 | 2:19 | 25,9 | 01:32:39 | 51 | |||
56 | 103 | RATKOWSKI MARCIN | HAS TEAM ŚWIECIE | POLSKA | 2003 | M0 | 00:05:03 | 2:19 | 25,9 | 01:32:41 | 52 | |||
57 | 39 | MATWIJ PAULINA | POLSKA | 1995 | KSE2 | 1 | 00:05:10 | 2:19 | 25,9 | 01:32:41 | 5 | |||
58 | 122 | MAZUREK TYBERIUSZ | ŚWIECIE | POLSKA | 1982 | MSE3 | 15 | 00:05:13 | 2:19 | 25,8 | 01:32:52 | 53 | ||
59 | 31 | KUC ŁUKASZ | POLSKA | 1985 | MSE3 | 16 | 00:05:12 | 2:20 | 25,8 | 01:33:04 | 54 | |||
60 | 2 | ARKADIUSZ CIESIELSKI | POLSKA | 1982 | MSE3 | 17 | 00:05:08 | 2:20 | 25,7 | 01:33:32 | 55 | |||
61 | 60 | WIŚNIEWSKI MARCIN | WIŚNIA | POLSKA | 1975 | MSE4 | 21 | 00:05:16 | 2:21 | 25,5 | 01:34:03 | 56 | ||
62 | 37 | MARCHLEWSKI PAWEŁ | THE RUNNERS ŚWIECIE | POLSKA | 1999 | MSE1 | 7 | 00:05:18 | 2:22 | 25,4 | 01:34:24 | 57 | ||
63 | 66 | BIELASZEWSKA BARBARA | HAS TEAM | POLSKA | 1987 | KSE2 | 2 | 00:05:03 | 2:22 | 25,3 | 01:34:46 | 6 | ||
64 | 7 | BUDZIAK PAWEŁ | POLSKA | 1978 | MSE3 | 18 | 00:05:15 | 2:24 | 24,9 | 01:36:20 | 58 | |||
65 | 38 | MATUSZEWSKI JAROSŁAW | POLSKA | 1964 | MSE4 | 22 | 00:05:21 | 2:25 | 24,9 | 01:36:33 | 59 | |||
66 | 45 | PIOTROWSKA AGNIESZKA | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1973 | KSE4 | 3 | 00:05:06 | 2:25 | 24,8 | 01:36:52 | 7 | ||
67 | 127 | JANASZEK PIOTR | TERESPOL | POLSKA | 1971 | MSE4 | 23 | 00:05:07 | 2:26 | 24,6 | 01:37:36 | 60 | ||
68 | 32 | KUJAWA EWA | POLSKA | 1977 | KSE3 | 3 | 00:05:14 | 2:26 | 24,6 | 01:37:40 | 8 | |||
69 | 62 | ZALESKI ADAM | POLSKA | 1973 | MSE4 | 24 | 00:00:00 | 2:28 | 24,3 | 01:38:36 | 61 | |||
70 | 23 | JAŻDŻEWSKI IGOR | POLSKA | 2000 | MSE1 | 8 | 00:05:05 | 2:28 | 24,3 | 01:38:44 | 62 | |||
71 | 8 | BUNK DARIA | POLSKA | 1979 | KSE3 | 4 | 00:05:15 | 2:28 | 24,3 | 01:38:48 | 9 | |||
72 | 5 | BIELEWICZ WOJCIECH | POLSKA | 1988 | MSE2 | 12 | 00:05:18 | 2:30 | 24,0 | 01:39:57 | 63 | |||
73 | 24 | JESIONOWSKA MAŁGORZATA | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1978 | KSE3 | 5 | 00:05:04 | 2:31 | 23,9 | 01:40:21 | 10 | ||
74 | 112 | WARCZAK ARKADIUSZ | POLSKA | 1978 | MSE3 | 19 | 00:00:00 | 2:31 | 23,9 | 01:40:23 | 64 | |||
75 | 22 | JAWORSKI TOMASZ | POLSKA | 1979 | MSE3 | 20 | 00:05:09 | 2:31 | 23,9 | 01:40:29 | 65 | |||
76 | 30 | KOWALCZEWSKA JOANNA | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1976 | KSE4 | 4 | 00:05:03 | 2:32 | 23,7 | 01:41:22 | 11 | ||
77 | 131 | ŁOCIEKARSKI JAKUB | MAKSYMILIANOWO | POLSKA | 1989 | MSE2 | 13 | 00:05:14 | 2:33 | 23,6 | 01:41:42 | 66 | ||
78 | 121 | ANGIELCZYK MACIEJ | ŚWIECIE | POLSKA | 1999 | MSE1 | 9 | 00:05:04 | 2:33 | 23,6 | 01:41:48 | 67 | ||
79 | 59 | WEISBRÓT FABIAN | POLSKA | 1989 | MSE2 | 14 | 00:05:19 | 2:33 | 23,5 | 01:41:59 | 68 | |||
80 | 21 | JAWORSKI DAMIAN | POLSKA | 2004 | M0 | 00:05:11 | 2:36 | 23,1 | 01:43:50 | 69 | ||||
81 | 44 | PIECHNA JAROSŁAW | POLSKA | 1980 | MSE3 | 21 | 00:05:16 | 2:37 | 22,9 | 01:44:39 | 70 | |||
82 | 26 | KALINOWSKA ANNA | UKS OMEGA GRUTA | POLSKA | 1979 | KSE3 | 6 | 00:05:04 | 2:38 | 22,8 | 01:45:04 | 12 | ||
83 | 34 | LUBIŃSKA ALEKSANDRA | MTB ELDAR ŚWIECIE | POLSKA | 1990 | KSE2 | 3 | 00:05:05 | 2:39 | 22,6 | 01:46:01 | 13 | ||
84 | 124 | KAWECKI ŁUKASZ | TLEŃ | POLSKA | 1991 | MSE2 | 15 | 00:05:15 | 2:42 | 22,3 | 01:47:48 | 71 | ||
85 | 119 | SOBIESKI MARIUSZ | ŚWIECIE | POLSKA | 1974 | MSE4 | 25 | 00:05:01 | 2:44 | 22,0 | 01:49:05 | 72 | ||
86 | 134 | WEISBRÓT DARIA | DW | POLSKA | 1991 | KSE2 | 4 | 00:05:21 | 2:44 | 21,9 | 01:49:38 | 14 | ||
87 | 54 | RÓZIO ALEKSANDRA | POLSKA | 1976 | KSE4 | 5 | 00:05:24 | 2:44 | 21,9 | 01:49:39 | 15 | |||
88 | 36 | MARCHLEWSKA SYLWIA | MONDI ŚWIECIE | POLSKA | 1973 | KSE4 | 6 | 00:05:20 | 2:44 | 21,9 | 01:49:40 | 16 | ||
89 | 129 | KALINOWSKI MARCIN | MALBORK | POLSKA | 1975 | MSE4 | 26 | 00:05:21 | 2:49 | 21,3 | 01:52:33 | 73 | ||
90 | 100 | RATKOWSKA MAŁGORZATA | POLSKA | 1978 | KSE3 | 7 | 00:05:20 | 2:51 | 21,0 | 01:54:19 | 17 | |||
91 | 28 | KAŁUŻA KACPER | POLSKA | 2001 | MSE1 | 10 | 00:05:18 | 3:08 | 19,2 | 02:05:18 | 74 | |||
92 | 48 | RATKOWSKI KRYSTIAN | POLSKA | 1999 | MSE1 | 11 | 00:05:19 | 3:09 | 19,1 | 02:05:48 | 75 | |||
93 | 57 | SZEFLER PIOTR | POLSKA | 1990 | MSE2 | 16 | 00:05:13 | 3:15 | 18,4 | 02:10:10 | 76 | |||
94 | 128 | ROSSLER STEFAN | TORUŃ | POLSKA | 1992 | MSE2 | 17 | 00:05:12 | 3:15 | 18,4 | 02:10:11 | 77 | ||
95 | 56 | SLOMSKA MONIKA | POLSKA | 1981 | KSE3 | 8 | 00:00:00 | 3:22 | 17,9 | 02:14:22 | 18 | |||
96 | 82 | ŁOBOCKA MARLENA | POLSKA | 1981 | KSE3 | 9 | 00:00:00 | 3:34 | 16,9 | 02:22:22 | 19 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Wynik netto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | KAMIŃSKI PIOTR | KOMOBIKE SCOTT | POLSKA | 2001 | M3 | 1 | 00:09:59 | 2:10 | 27,8 | 00:43:11 | 1 | ||
2 | 67 | SUŚ CYPRIAN | N-BIKE ACADEMY | POLSKA | 2003 | M3 | 2 | 00:10:03 | 2:28 | 24,3 | 00:49:28 | 2 | ||
3 | 5 | DROZD MACIEJ | POLSKA | 1969 | M3 | 3 | 00:10:01 | 2:29 | 24,2 | 00:49:35 | 3 | |||
4 | 78 | CIESIELSKI MICHAŁ | ŚWIECIE | POLSKA | 1979 | M3 | 4 | 00:10:07 | 2:29 | 24,2 | 00:49:40 | 4 | ||
5 | 1 | ANTONCZAK WOJCIECH | POLSKA | 1977 | M3 | 5 | 00:10:01 | 2:29 | 24,1 | 00:49:42 | 5 | |||
6 | 48 | KRZYŻELEWSKA- SUŚ ANNA | N-BIKE ACADEMY | POLSKA | 1976 | K3 | 1 | 00:10:04 | 2:29 | 24,1 | 00:49:42 | 1 | ||
7 | 11 | KOCHAŃSKI DARIUSZ | POLSKA | 1966 | M3 | 6 | 00:10:04 | 2:32 | 23,7 | 00:50:39 | 6 | |||
8 | 79 | EMERT MATEUSZ | ŚWIECIE | POLSKA | 2003 | M3 | 7 | 00:10:05 | 2:34 | 23,4 | 00:51:15 | 7 | ||
9 | 28 | REINHOLZ TOMASZ | POLSKA | 2000 | M3 | 8 | 00:10:00 | 2:35 | 23,2 | 00:51:48 | 8 | |||
10 | 13 | KOWALSKI SZYMON | POLSKA | 2001 | M3 | 9 | 00:09:59 | 2:37 | 23,0 | 00:52:17 | 9 | |||
11 | 50 | MAJ JAKUB | HAS TEAM | POLSKA | 2000 | M3 | 10 | 00:09:59 | 2:37 | 22,9 | 00:52:19 | 10 | ||
12 | 31 | SUCHOMSKI MAREK | OPENTAX24.PL | POLSKA | 1975 | M3 | 11 | 00:10:03 | 2:37 | 22,9 | 00:52:25 | 11 | ||
13 | 30 | SUCHOMSKI DAMIAN | OPENTAX24.PL | POLSKA | 2002 | M3 | 12 | 00:10:02 | 2:38 | 22,8 | 00:52:45 | 12 | ||
14 | 35 | WILKIEWICZ KAMIL | WILCZKI | POLSKA | 2003 | M3 | 13 | 00:10:05 | 2:40 | 22,5 | 00:53:20 | 13 | ||
15 | 6 | GRUBSKI RAFAŁ | GARDENFLORA MTB TEAM | POLSKA | 1985 | M3 | 14 | 00:10:00 | 2:45 | 21,8 | 00:55:08 | 14 | ||
16 | 27 | RATKOWSKI TYMOTEUSZ | POLSKA | 2002 | M3 | 15 | 00:10:02 | 2:46 | 21,7 | 00:55:18 | 15 | |||
17 | 22 | PIK ARKADIUSZ | EMAR KORONOWO | POLSKA | 1987 | M3 | 16 | 00:10:03 | 2:46 | 21,6 | 00:55:28 | 16 | ||
18 | 84 | BOJAROWSKI HUBERT | POLSKA | 2003 | M3 | 17 | 00:10:06 | 2:49 | 21,3 | 00:56:22 | 17 | |||
19 | 49 | KWOLEK KAMIL | POLSKA | 2000 | M3 | 18 | 00:10:01 | 2:49 | 21,3 | 00:56:27 | 18 | |||
20 | 47 | KRAJEWSKI JAN | MKS TRUSO ELBLAG | POLSKA | 2002 | M3 | 19 | 00:09:59 | 2:51 | 21,1 | 00:56:55 | 19 | ||
21 | 46 | KONERA KACPER | MKS TRUSO ELBLĄG | POLSKA | 2003 | M3 | 20 | 00:10:00 | 2:52 | 21,0 | 00:57:15 | 20 | ||
22 | 39 | GACA JAN | POLSKA | 2003 | M3 | 21 | 00:10:03 | 2:53 | 20,8 | 00:57:47 | 21 | |||
23 | 40 | GACA ROMAN | POLSKA | 1981 | M3 | 22 | 00:10:02 | 2:53 | 20,8 | 00:57:48 | 22 | |||
24 | 69 | SUŚ IGOR | N-BIKE ACADEMY | POLSKA | 2006 | M3 | 23 | 00:10:03 | 2:56 | 20,4 | 00:58:44 | 23 | ||
25 | 38 | BOŻYCZKO PATRYCJA | MKS TRUSO ELBLĄG | POLSKA | 2004 | K3 | 2 | 00:10:01 | 2:56 | 20,4 | 00:58:47 | 2 | ||
26 | 62 | MURASZKO OSKAR | MKS TRUSO ELBLĄG | POLSKA | 2002 | M3 | 24 | 00:10:00 | 2:56 | 20,4 | 00:58:47 | 24 | ||
27 | 81 | KACZMAREK BARTOSZ | ŚWIECIE | POLSKA | 1980 | M3 | 25 | 00:10:09 | 2:58 | 20,2 | 00:59:20 | 25 | ||
28 | 36 | WILKIEWICZ KRZYSZTOF | WILCZKI | POLSKA | 1968 | M3 | 26 | 00:10:09 | 2:58 | 20,2 | 00:59:24 | 26 | ||
29 | 32 | SZLACHCIKOWSKI KAMIL | POLSKA | 1983 | M3 | 27 | 00:10:11 | 3:01 | 19,9 | 01:00:15 | 27 | |||
30 | 80 | APPELT KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1976 | M3 | 28 | 00:10:05 | 3:01 | 19,9 | 01:00:18 | 28 | ||
31 | 4 | CZERWIŃSKI ROBERT | POLSKA | 1987 | M3 | 29 | 00:10:15 | 3:01 | 19,9 | 01:00:21 | 29 | |||
32 | 20 | NABAKOWSKI DAWID | POLSKA | 2002 | M3 | 30 | 00:10:02 | 3:04 | 19,5 | 01:01:30 | 30 | |||
33 | 16 | LIPKOWSKI ZYGMUNT | --- | POLSKA | 1967 | M3 | 31 | 00:10:08 | 3:09 | 19,0 | 01:03:06 | 31 | ||
34 | 34 | SZREDER PATRYK | EMAR KORONOWO | POLSKA | 1988 | M3 | 32 | 00:10:04 | 3:12 | 18,8 | 01:03:59 | 32 | ||
35 | 43 | IGNATOWSKI ŁUKASZ | POLSKA | 1983 | M3 | 33 | 00:10:11 | 3:12 | 18,7 | 01:04:01 | 33 | |||
36 | 25 | PODLEJSKI MATEUSZ | PODLEJSKI MATEUSZ | POLSKA | 1992 | M3 | 34 | 00:10:14 | 3:13 | 18,7 | 01:04:12 | 34 | ||
37 | 76 | STUSIŃSKI SZYMON | ŚWIECIE | POLSKA | 2002 | M3 | 35 | 00:10:11 | 3:15 | 18,5 | 01:04:54 | 35 | ||
38 | 33 | SZLACHCIKOWSKA KATARZYNA | POLSKA | 1990 | K3 | 3 | 00:10:11 | 3:16 | 18,3 | 01:05:28 | 3 | |||
39 | 74 | STUSIŃSKI ADAM | ŚWIECIE | POLSKA | 1972 | M3 | 36 | 00:10:04 | 3:18 | 18,2 | 01:05:57 | 36 | ||
40 | 75 | STUSIŃSKA MARTA | ŚWIECIE | POLSKA | 2005 | K3 | 4 | 00:10:12 | 3:19 | 18,0 | 01:06:29 | 4 | ||
41 | 42 | IGNATOWSKA DOROTA | STREET WORKOUT ŚWIECIE | POLSKA | 1985 | K3 | 5 | 00:10:10 | 3:23 | 17,7 | 01:07:42 | 5 | ||
42 | 12 | KOWALSKI MIROSŁAW | POLSKA | 1975 | M3 | 37 | 00:10:00 | 3:27 | 17,4 | 01:08:56 | 37 | |||
43 | 64 | ORŁOWSKI KAMI | MTB HAS TEAM | POLSKA | 1999 | M3 | 38 | 00:09:59 | 3:31 | 17,1 | 01:10:22 | 38 | ||
44 | 29 | STROMCZYŃSKI WIESŁAW | TUPTUŚ BORÓWNO | POLSKA | 1958 | M3 | 39 | 00:10:08 | 3:43 | 16,2 | 01:14:16 | 39 | ||
45 | 83 | BUSZKA MICHAŁ | TORUŃ | POLSKA | 2003 | M3 | 40 | 00:10:17 | 3:51 | 15,6 | 01:17:00 | 40 | ||
46 | 82 | BUSZKA REMIGIUSZ | TORUŃ | POLSKA | 1973 | M3 | 41 | 00:10:17 | 3:51 | 15,6 | 01:17:01 | 41 | ||
47 | 14 | KRZYŻANOWSKI JACEK | POLSKA | 1970 | M3 | 42 | 00:10:16 | 4:04 | 14,8 | 01:21:12 | 42 | |||
48 | 44 | BRODOWSKI WALDEMAR | ŚWIECIE | POLSKA | 1968 | M3 | 43 | 00:10:14 | 4:04 | 14,8 | 01:21:14 | 43 | ||
49 | 19 | MINIKOWSKI MICHAŁ | POLSKA | 1982 | M3 | 44 | 00:10:07 | 4:06 | 14,6 | 01:22:08 | 44 | |||
50 | 57 | MINIKOWSKA AGNIESZKA | POLSKA | 1983 | K3 | 6 | 00:10:06 | 4:06 | 14,6 | 01:22:08 | 6 | |||
51 | 7 | IGNATOWSKI MARCIN | POLSKA | 1982 | M3 | 45 | 00:10:11 | 4:14 | 14,2 | 01:24:39 | 45 | |||
52 | 77 | OLECH KATARZYNA | POLSKA | 1974 | K3 | 7 | 00:10:09 | 4:21 | 13,8 | 01:26:52 | 7 | |||
53 | 63 | KAMIŃSKA ANNA | CÓRKA | POLSKA | 2009 | K3 | 8 | 00:10:09 | 4:21 | 13,8 | 01:26:53 | 8 | ||
54 | 10 | KLESINSKA SANDRA | EMAR KORONOWO | POLSKA | 2000 | K3 | 9 | 00:10:04 | 4:25 | 13,6 | 01:28:14 | 9 | ||
55 | 65 | SINIŁO ZUZANNA | MW SOFT TUCHOLA | POLSKA | 2002 | K3 | 10 | 00:10:02 | 4:36 | 13,0 | 01:32:05 | 10 | ||
56 | 17 | MIKRUT KAROL | MIKRUT FAMILY TEAM | POLSKA | 2007 | M3 | 46 | 00:10:17 | 4:43 | 12,7 | 01:34:28 | 46 | ||
57 | 18 | MIKRUT REMIGIUSZ | MIKRUT FAMILY TEAM | POLSKA | 1979 | M3 | 47 | 00:10:17 | 4:43 | 12,7 | 01:34:28 | 47 | ||
58 | 2 | BIZOŃ ARLETA | BIZOŃ | POLSKA | 1964 | K3 | 11 | 00:10:13 | 4:49 | 12,4 | 01:36:27 | 11 | ||
59 | 3 | BIZOŃ ZBIGNIEW | BIZOŃ | POLSKA | 1960 | M3 | 48 | 00:10:12 | 4:50 | 12,4 | 01:36:31 | 48 | ||
60 | 37 | WRÓBLEWSKA JOANNA | POLSKA | 1971 | K3 | 12 | 00:10:07 | 4:50 | 12,4 | 01:36:36 | 12 | |||
61 | 60 | MOTYLEWSKA AMELIA | MOTYLE | POLSKA | 2006 | K3 | 13 | 00:10:13 | 5:22 | 11,2 | 01:47:27 | 13 | ||
62 | 59 | MOTYLEWSKA ALEKSANDRA | MOTYLE | POLSKA | 1982 | K3 | 14 | 00:10:12 | 5:22 | 11,2 | 01:47:28 | 14 | ||
63 | 9 | JAWORSKA MONIKA | POLSKA | 1980 | K3 | 15 | 00:10:09 | 5:42 | 10,5 | 01:54:00 | 15 | |||
64 | 8 | JAWORSKA AGATA | POLSKA | 2006 | K3 | 16 | 00:10:07 | 5:42 | 10,5 | 01:54:02 | 16 |
Przed nami kolejna edycja „Święta Papieru” z elementami sportowymi. W tym roku nowością jest Tryptyk Sportowy Mondi. Oprócz triathlonu, sztafety triathlonowej i półmaratonu, dokładamy jeszcze rajd rowerowy. Mondi Świecie S.A., akcentuje tym wydarzeniem 50-lecie swojego istnienia. Ukończenie tryptyku oznacza:
- udział i ukończenie rajdu rowerowego (w wersji krótszej lub dłuższej),
- udział i ukończenie triathlonu lub sztafety triathlonowej (aby być klasyfikowanym w tryptyku, wystarczy być częścią sztafety triathlonowej),
- udział i ukończenie półmaratonu.
W Tryptyku Sportowym Mondi prowadzona będzie klasyfikacja generalna w kategorii Kobiet i Mężczyzn. Za udział i ukończenie wszystkich 3 dyscyplin, uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal z diamentem i unikalny certyfikat (na papierze czerpanym ze znakami wodnymi). Klasyfikacja odbywać się będzie w następujący sposób:
- za udział i ukończenie rajdu rowerowego (w wersji krótszej lub dłuższej) – 100 punktów,
- za udział i ukończenie triathlonu lub sztafety triathlonowej (wystarczy być częścią sztafety triathlonowej) – 100 punktów,
- końcowa klasyfikacja tryptyku oparta będzie w zależności od zajętego miejsca w półmaratonie.