Terenowa Masakra
Data i godzina | 2016-09-25 09:30:00 |
Miejscowość | Bydgoszcz |
Dystans | 5 km / 10 km |
Oficjalna strona | http://www.terenowamasakra.pl/index.php |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 79 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
- 10 KM - Metr Liny
- 10 KM - Klasyfikacja kobiet
- 10 KM - Klasyfikacja mieszna
- 5 KM - OPEN
- 5 KM - Klasyfikacja Kobiet
- 5 KM - Klasyfikacja Mieszna
- 10 KM - OPEN
- Zapowiedź
Msc | Nazwa drużyny | Zawodniczka 1 | Czas_1_K | Zawodniczka 2 | Czas_2_K | Zawodnik 1 | Czas_1_M | Zawodnik 2 | Czas_2_M | Zawodnik 3 | Czas_3_M | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CrossFit Toruń | Gnaś Dominika | 01:35:00 | Zielińska Małgorzata | 01:41:50 | Kondraciuk Dariusz | 01:21:33 | Hajdukiewicz Grzegorz | 01:22:23 | Fic Michał | 01:23:55 | 07:24:41 |
2 | CB163 | Schulz Milena | 01:34:53 | Waldowska Natalia | 01:39:57 | Majewski Marcin | 01:13:30 | Bielski Dawid | 01:25:58 | Warliński Adam | 01:32:12 | 07:26:30 |
3 | CF Renegat | Laskowska Kamila | 01:59:52 | Lewandowska Kamila | 02:09:48 | Dobkowski Mateusz | 01:33:53 | Gołuch Mateusz | 01:33:53 | Bardziński Łukasz | 02:00:32 | 09:17:58 |
4 | Biegające Kebaby | Grochowska Zuzanna | 02:46:53 | Grochowska Julia | 02:46:55 | Werling Daniel | 02:46:54 | Pawski Przemysław | 02:46:54 | Winiecki Leszek | 02:46:54 | 13:54:30 |
5 | CrossFit Leszno | Juśkowiak Agnieszka | 02:53:16 | Szarletta Dajana | 02:53:16 | Juśkowiak Marek | 02:53:15 | Małyszek Tomasz | 02:53:15 | Twardowski Filip | 02:53:20 | 14:26:22 |
Msc | Nazwa drużyny | Zawodniczka 1 | Czas_1_K | Zawodniczka 2 | Czas_2_K | Zawodniczka 3 | Czas_3_K | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dzik Komando | Balczewska Justyna | 01:35:27 | Mamełka Anna | 01:37:14 | Bartela Edyta | 01:44:22 | 04:57:03 |
2 | SPARTA SIERPC | Szulecka Anna | 01:15:33 | Gadzińska Angelika | 01:30:42 | Dobrosielska Agnieszka | 02:13:27 | 04:59:42 |
3 | CB163 | Schulz Milena | 01:34:53 | Waldowska Natalia | 01:39:57 | Kalinowska Joanna | 01:45:14 | 05:00:04 |
4 | Squash Point & Bella Line Bydgoszcz Team | Bohdanowicz Patrycja | 01:31:26 | Golon Marlena | 01:38:13 | Chomacka Karolina | 02:03:41 | 05:13:20 |
5 | CrossFit Toruń | Zielińska Małgorzata | 01:41:50 | Fic Iwona | 01:44:42 | Jaworska Magda | 01:47:42 | 05:14:14 |
6 | Tańczący z losiami | Ratajczak Michał | 01:46:57 | Blaszkowska Aneta | 01:46:59 | Olejniczak Aleksandra | 02:15:30 | 05:49:26 |
7 | PREGRES | Kasperek Angelika | 01:41:33 | Adamczewska-Kmieć Natalia | 01:44:37 | Piskorska Karolina | 02:23:46 | 05:49:56 |
8 | RAGE RUN | Pachuc Kamila | 01:58:37 | Ławniczak Justyna | 02:04:18 | Centka Katarzyna | 02:04:39 | 06:07:34 |
9 | CF Renegat | Laskowska Kamila | 01:59:52 | Lewandowska Kinga | 02:01:59 | Lewandowska Kamila | 02:09:48 | 06:11:39 |
10 | BOOT CAMP POLSKA | Radzińska-Kamyszek Ewa | 02:07:57 | Dobrzyńska Małgorzata | 02:07:58 | Włodarczyk Teresa | 02:07:58 | 06:23:53 |
11 | WREDNE MAŁPY | Dziewiatowska Agnieszka | 02:09:23 | RUDOL MAGDALENA | 02:09:23 | Rudol Małgorzata | 02:09:24 | 06:28:10 |
12 | Calisthenics Academy | Niemiec Aleksandra | 02:05:11 | Łoboda Aleksandra | 02:21:29 | Niekraszewicz Patrycja | 02:21:29 | 06:48:09 |
13 | Champion Gym&Fitness | Dmowska Paulina | 02:33:50 | Paduch Justyna | 02:43:58 | Błocka Marta | 02:52:24 | 08:10:12 |
14 | Masakryczny Team Wujka Porady | Ślęzak Hanna | 02:52:58 | Bednarczyk Joanna | 02:52:58 | Bernacka Kamila | 02:52:59 | 08:38:55 |
15 | CrossFit Leszno | Juśkowiak Agnieszka | 02:53:16 | Szarletta Dajana | 02:53:16 | Twardowska Katarzyna | 02:53:16 | 08:39:48 |
Msc | Nazwa drużyny | Zawodniczka 1 | Czas_1_K | Zawodnik 1 | Czas_1_M | Zawodnik 2 | Czas_2_M | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPARTA SIERPC | Szulecka Anna | 01:15:33 | Bandosz Robert | 01:07:29 | Mariański Piotr | 01:11:14 | 03:34:16 |
2 | Husaria Race Team | Wawrzyniak Magdalena | 01:21:03 | Brzoskwinnia Wojciech | 01:08:42 | Syrek Wojtek | 01:09:39 | 03:39:24 |
3 | Crossfit Bydgoszcz | Wesołowska Jolanta | 01:20:45 | Witt Bartosz | 01:01:34 | Kwaśniewski Paweł | 01:40:33 | 04:02:52 |
4 | Dzik Komando | Balczewska Justyna | 01:35:27 | Ratajek Dawid | 01:16:16 | Świć Miłosz | 01:21:44 | 04:13:27 |
5 | CB163 | Schulz Milena | 01:34:53 | Majewski Marcin | 01:13:30 | Bielski Dawid | 01:25:58 | 04:14:21 |
6 | CrossFit Toruń | Zielińska Małgorzata | 01:41:50 | Kondraciuk Dariusz | 01:21:33 | Hajdukiewicz Grzegorz | 01:22:23 | 04:25:46 |
7 | Calisthenics Academy | Niemiec Aleksandra | 02:05:11 | Gołdyn Sebastian | 01:08:20 | Kurzyński Paweł | 01:24:21 | 04:37:52 |
8 | PREGRES | Kasperek Angelika | 01:41:33 | Kogut Karol | 01:12:24 | Adamczewski Łukasz | 01:44:37 | 04:38:34 |
9 | Squash Point & Bella Line Bydgoszcz Team | Bohdanowicz Patrycja | 01:31:26 | Kapuściński Bartosz | 01:31:27 | Kroll Adam | 01:35:59 | 04:38:52 |
10 | BOOT CAMP POLSKA | Radzińska-Kamyszek Ewa | 02:07:57 | Czuba Adam | 01:28:02 | Żytkowski Adam | 01:28:36 | 05:04:35 |
11 | CF Renegat | Laskowska Kamila | 01:59:52 | Dobkowski Mateusz | 01:33:53 | Gołuch Mateusz | 01:33:53 | 05:07:38 |
12 | RAGE RUN | Pachuc Kamila | 01:58:37 | Centka Michał | 01:22:36 | Ławniczak Łukasz | 01:58:41 | 05:19:54 |
13 | Dziadello Toruń | Zawada Weronika | 01:44:07 | Mikolaszek Wojciech | 01:48:30 | Kmiec Robert | 01:50:11 | 05:22:48 |
14 | PLUSZOWE NORNICE | Pietras Sandra | 02:08:31 | Hendrzak Sylwester | 01:39:55 | Otrębski Kamil | 01:39:56 | 05:28:22 |
15 | Tytanowi Janusze | Kuligowska Justyna | 02:09:55 | Rydzkowski Paweł | 01:34:44 | Stodolski Karol | 01:52:33 | 05:37:12 |
16 | Laeders are runners KdC | Rudak Anetta | 01:53:18 | Balcerek Grzegorz | 01:53:15 | Ziomkowski Adrian | 01:53:16 | 05:39:49 |
17 | Brodnickie Jackassy | Jurkiewicz Agnieszka | 02:02:54 | Jankowski Grzegorz | 02:02:54 | Jurkiewicz Adam | 02:02:55 | 06:08:43 |
18 | keeeper | Abrams Manuela | 02:14:10 | Kujawa Adam | 01:59:08 | Szyszka Radosław | 02:01:48 | 06:15:06 |
19 | 3NSB | Jacquart Marie-Rose | 02:27:46 | Kaldi Daniel | 02:00:47 | Kowynia Piotr | 02:03:44 | 06:32:17 |
20 | AQUA 4 | Cudak Małgorzata | 03:03:18 | Chudziński Krystian | 01:53:25 | Chudziński Adrian | 01:53:27 | 06:50:10 |
21 | Avengers | Piekarska Aleksandra | 02:21:33 | Kosiński Łukasz | 02:21:29 | Kaczorowski Rafał | 02:21:31 | 07:04:33 |
22 | WREDNE MAŁPY | Dziewiatowska Agnieszka | 02:09:23 | Rymon Paweł | 02:28:12 | Kuna Dawid | 02:28:12 | 07:05:47 |
23 | BIKE OR DIE | Mikołajczak-Kamrowska Tamara | 02:28:49 | Kamrowski Sławomir | 02:28:50 | Nadolski Szymon | 02:28:53 | 07:26:32 |
24 | Champion Gym&Fitness | Dmowska Paulina | 02:33:50 | Szymański Grzegorz | 02:33:50 | Siwka Kamil | 02:33:50 | 07:41:30 |
25 | Biegające Kebaby | Grochowska Zuzanna | 02:46:53 | Werling Daniel | 02:46:54 | Pawski Przemysław | 02:46:54 | 08:20:41 |
26 | Masakryczny Team Wujka Porady | Ślęzak Hanna | 02:52:58 | Stefanowicz Wojciech | 02:52:58 | Juchacz Michał | 02:52:59 | 08:38:55 |
27 | CrossFit Leszno | Juśkowiak Agnieszka | 02:53:16 | Juśkowiak Marek | 02:53:15 | Małyszek Tomasz | 02:53:15 | 08:39:46 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Fala | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1059 | BONKOWSKI PIOTR | NAKŁO NAD NOTECIĄ | HARDCORE NAKŁO NAD NOTECIĄ | POLSKA | 1988 | M0 | 1 | 13:00:00 | 8:40 | 6,9 | 14 | 00:43:20 | 1 | |
2 | 1088 | CHOJNACKI JAKUB | BYDGOSZCZ | ASW BLACK PANTHER | POLSKA | 1986 | M0 | 2 | 13:00:00 | 9:01 | 6,6 | 14 | 00:45:07 | 2 | |
3 | 1105 | CYROK MACIEJ | MOKRE | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1993 | M0 | 3 | 12:45:00 | 9:04 | 6,6 | 13 | 00:45:18 | 3 | |
4 | 1035 | BASIŃSKI ŁUKASZ | INOWROCŁAW | POLSKA | 1992 | M0 | 4 | 15:15:01 | 9:05 | 6,6 | 23 | 00:45:25 | 4 | ||
5 | 1132 | DUDEK RAFAŁ | BYDGOSZCZ | TURBO ŻELKI | POLSKA | 1989 | M0 | 5 | 12:45:00 | 9:09 | 6,6 | 13 | 00:45:43 | 5 | |
6 | 1596 | SKIBSKI MACIEJ | ŚWIECIE | OSP RATOWNIK | POLSKA | 1995 | M0 | 6 | 13:00:00 | 9:11 | 6,5 | 14 | 00:45:55 | 6 | |
7 | 1351 | KUNINA PAWEŁ | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | POLSKA | 1971 | M0 | 7 | 15:15:01 | 9:13 | 6,5 | 23 | 00:46:05 | 7 | ||
8 | 1262 | KARDACZ JAROSŁAW | WITOSŁAW | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1988 | M0 | 8 | 15:30:00 | 9:51 | 6,1 | 24 | 00:49:14 | 8 | |
9 | 1304 | KOTLAREK KRYSTIAN | GNIEWKOWO | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1995 | M0 | 9 | 14:30:00 | 9:55 | 6,1 | 20 | 00:49:35 | 9 | |
10 | 1031 | BARCZEWSKI MAREK | TORUŃ | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM | POLSKA | 1989 | M0 | 10 | 12:45:00 | 10:12 | 5,9 | 13 | 00:51:00 | 10 | |
11 | 1944 | KUNDE TOMASZ | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM | POLSKA | 1990 | M0 | 11 | 12:45:00 | 10:12 | 5,9 | 13 | 00:51:00 | 11 | |
12 | 1909 | KOŁACZ JAKUB | SOCHACZEW | LOS FANATICOS | POLSKA | 1986 | M0 | 12 | 15:00:00 | 10:13 | 5,9 | 22 | 00:51:07 | 12 | |
13 | 1301 | KOSZYŃSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1988 | M0 | 13 | 15:15:00 | 10:19 | 5,8 | 23 | 00:51:37 | 13 | ||
14 | 1746 | WOJDAT MARTA | BIAŁE BŁOTA | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM | POLSKA | 1995 | K0 | 1 | 12:45:00 | 10:26 | 5,7 | 13 | 00:52:11 | 1 | |
15 | 1094 | CICHY WOJCIECH | BYDGOSZCZ | TURBO ŻELKI | POLSKA | 1988 | M0 | 14 | 12:45:00 | 10:26 | 5,7 | 13 | 00:52:12 | 14 | |
16 | 1361 | KUŹNIAR ROBERT | BYDGOSZCZ | AQUA 4 | POLSKA | 1995 | M0 | 15 | 12:45:00 | 10:33 | 5,7 | 13 | 00:52:47 | 15 | |
17 | 1189 | GRODZKA EWELINA | BYDGOSZCZ | TURBO ŻELKI | POLSKA | 1989 | K0 | 2 | 12:45:00 | 10:34 | 5,7 | 13 | 00:52:48 | 2 | |
18 | 1564 | RAK ARKADIUSZ | INOWROCŁAW | STUDIO JOGI INOWROCŁAW | POLSKA | 1980 | M0 | 16 | 14:15:01 | 10:36 | 5,7 | 19 | 00:53:01 | 16 | |
19 | 1742 | WITKOWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | VIVA LA VIDA | POLSKA | 1984 | M0 | 17 | 14:15:00 | 10:39 | 5,6 | 19 | 00:53:14 | 17 | |
20 | 1479 | NIKONOWICZ ŁUKASZ | BIAŁOGARD | POLSKA | 1984 | M0 | 18 | 13:45:00 | 10:40 | 5,6 | 17 | 00:53:18 | 18 | ||
21 | 1239 | JOACHIMIAK JAROSŁAW | MROCZA | POLSKA | 1992 | M0 | 19 | 13:45:00 | 10:40 | 5,6 | 17 | 00:53:19 | 19 | ||
22 | 1112 | CZYŻNIKIEWICZ PAWEŁ | BYDGOSZCZ | REKOMPENSATA TEAM | POLSKA | 1993 | M0 | 20 | 12:45:00 | 10:45 | 5,6 | 13 | 00:53:46 | 20 | |
23 | 1597 | SKORECKI ALEKSANDER | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM | POLSKA | 1990 | M0 | 21 | 12:45:00 | 11:21 | 5,3 | 13 | 00:56:47 | 21 | |
24 | 1062 | BOROWCZAK PAWEŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1992 | M0 | 22 | 14:15:01 | 11:23 | 5,3 | 19 | 00:56:53 | 22 | ||
25 | 1303 | KOT JACEK | OSIEK | POLSKA | 1976 | M0 | 23 | 14:45:00 | 11:28 | 5,2 | 21 | 00:57:21 | 23 | ||
26 | 1289 | KOBIERSKI TOMASZ | CZŁUCHÓW | POLSKA | 1984 | M0 | 24 | 15:00:00 | 11:31 | 5,2 | 22 | 00:57:36 | 24 | ||
27 | 1202 | GWIAZDOWSKI GRZEGORZ | LUBLINIEC | POLSKA | 1974 | M0 | 25 | 13:15:00 | 11:43 | 5,1 | 15 | 00:58:33 | 25 | ||
28 | 1537 | PIOTROWIAK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | ALKOWILKI | POLSKA | 1980 | M0 | 26 | 12:45:03 | 11:45 | 5,1 | 13 | 00:58:47 | 26 | |
29 | 1401 | ŁUKASZEK MARZENA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1987 | K0 | 3 | 12:45:00 | 11:46 | 5,1 | 13 | 00:58:51 | 3 | |
30 | 1190 | GRODZKI RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | TURBO ŻELKI | POLSKA | 1989 | M0 | 27 | 12:45:00 | 11:50 | 5,1 | 13 | 00:59:09 | 27 | |
31 | 1934 | LACKORZYŃSKA MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | ALKOWILKI | POLSKA | 1976 | K0 | 4 | 12:45:00 | 11:55 | 5,0 | 13 | 00:59:34 | 4 | |
32 | 1127 | DROŻYŃSKI MICHAŁ | DOBRCZ | POKEMONY | POLSKA | 1993 | M0 | 28 | 13:30:00 | 12:07 | 5,0 | 16 | 01:00:33 | 28 | |
33 | 1621 | STANGRECKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM | POLSKA | 1986 | K0 | 5 | 14:45:00 | 12:08 | 4,9 | 21 | 01:00:42 | 5 | |
34 | 1001 | ADACH PAWEŁ | BYDGOSZCZ | CROSS FIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 29 | 15:15:00 | 12:16 | 4,9 | 23 | 01:01:20 | 29 | |
35 | 1598 | SKÓRCZ JAKUB | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1995 | M0 | 30 | 12:45:01 | 12:21 | 4,9 | 13 | 01:01:44 | 30 | |
36 | 1347 | KUJAWSKA ANGELIKA | ŁOBŻENICA | POLSKA | 1985 | K0 | 6 | 14:45:00 | 12:24 | 4,8 | 21 | 01:02:02 | 6 | ||
37 | 1770 | ZABOROWSKI SEBASTIAN | ŁOBŻENICA | POLSKA | 1994 | M0 | 31 | 14:45:00 | 12:24 | 4,8 | 21 | 01:02:02 | 31 | ||
38 | 1337 | KUBERA SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | WISIENKI | POLSKA | 1978 | M0 | 32 | 14:00:00 | 12:29 | 4,8 | 18 | 01:02:24 | 32 | |
39 | 1783 | ZADROŻNY PRZEMYSŁAW | PREFABET | POLSKA | 15:30:00 | 12:36 | 4,8 | 24 | 01:03:01 | 33 | |||||
40 | 1701 | UJAZDOWSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1983 | K0 | 7 | 12:45:01 | 12:38 | 4,7 | 13 | 01:03:11 | 7 | |
41 | 1017 | BABIŃSKI MICHAŁ | PREFABET | POLSKA | 2000 | M0 | 33 | 15:30:00 | 12:38 | 4,7 | 24 | 01:03:11 | 34 | ||
42 | 1574 | ROGOŻYŃSKI KRYSTIAN | STOLNO | POGROMCY POTU, KRWI I ŁEZ | POLSKA | 1994 | M0 | 34 | 14:30:02 | 12:40 | 4,7 | 20 | 01:03:22 | 35 | |
43 | 1710 | WALOSZEK TOMASZ | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | M0 | 35 | 15:15:02 | 12:57 | 4,6 | 23 | 01:04:45 | 36 | |
44 | 1287 | KNIOŁA ŁUKASZ | PIŁA | PIŁA TEAM | POLSKA | 1980 | M0 | 36 | 13:45:00 | 13:00 | 4,6 | 17 | 01:04:58 | 37 | |
45 | 1330 | KRYSZTOFINSKI DAWID | PIŁA | PIŁA TEAM | POLSKA | 1979 | M0 | 37 | 13:45:00 | 13:00 | 4,6 | 17 | 01:04:58 | 38 | |
46 | 1100 | CIEŚLAK HANNA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1985 | K0 | 8 | 12:45:00 | 13:05 | 4,6 | 13 | 01:05:23 | 8 | |
47 | 1198 | GRZONKOWSKA ANIA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1985 | K0 | 9 | 12:45:00 | 13:05 | 4,6 | 13 | 01:05:23 | 9 | |
48 | 1798 | ŻUKOWSKA NATALIA | KĘTRZYN | 6 BCHEM SP | POLSKA | 1986 | K0 | 10 | 13:00:00 | 13:07 | 4,6 | 14 | 01:05:35 | 10 | |
49 | 1603 | SKRZYŃSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | TURBO ŻELKI | POLSKA | 1994 | M0 | 38 | 12:45:00 | 13:07 | 4,6 | 13 | 01:05:37 | 39 | |
50 | 1617 | SPILISZEWSKI MARCIN | PIŁA | PIŁA TEAM | POLSKA | 1995 | M0 | 39 | 13:45:00 | 13:19 | 4,5 | 17 | 01:06:37 | 40 | |
51 | 1277 | KITKOWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1977 | M0 | 40 | 13:00:00 | 13:22 | 4,5 | 14 | 01:06:51 | 41 | ||
52 | 1485 | NOWAK MACIEJ | CZAJCZE | GMINA WYSOKA | POLSKA | 1990 | M0 | 41 | 15:15:02 | 13:23 | 4,5 | 23 | 01:06:55 | 42 | |
53 | 1124 | DROZDOWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | FOSTER TECHNOLOGIES | POLSKA | 1983 | M0 | 42 | 13:00:01 | 13:23 | 4,5 | 14 | 01:06:57 | 43 | |
54 | 1128 | DROŻYŃSKI WIKTOR | KOTOMIERZ | POKEMONY | POLSKA | 1994 | M0 | 43 | 13:30:00 | 13:26 | 4,5 | 16 | 01:07:09 | 44 | |
55 | 1009 | ALBERT ŁUKASZ | OPOLE | 10 BRYGADA LOGISTYCZNA | POLSKA | 1983 | M0 | 44 | 13:00:02 | 13:32 | 4,4 | 14 | 01:07:39 | 45 | |
56 | 1195 | GRZEJDA SZYMON | BYDGOSZCZ | ALKOWILKI | POLSKA | 1982 | M0 | 45 | 12:45:00 | 13:34 | 4,4 | 13 | 01:07:48 | 46 | |
57 | 1949 | IGNACZAK BARTOSZ | POZNAŃ | POLSKA | 1981 | M0 | 46 | 12:45:01 | 13:35 | 4,4 | 13 | 01:07:55 | 47 | ||
58 | 1950 | ZUKOWSKI ARTUR | POZNAŃ | POLSKA | 1975 | M0 | 47 | 12:45:01 | 13:35 | 4,4 | 13 | 01:07:55 | 48 | ||
59 | 1344 | KUCZEK DAWID | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1988 | M0 | 48 | 14:15:03 | 13:44 | 4,4 | 19 | 01:08:41 | 49 | ||
60 | 1280 | KLUCZYŃSKI DAWID | MOGILNO | SILNI Z NATURY | POLSKA | 1981 | M0 | 49 | 15:30:00 | 13:45 | 4,4 | 24 | 01:08:43 | 50 | |
61 | 1494 | OKTABIŃSKI KAROL | MOGILNO | ŻE KTO NIE DA RADY?! | POLSKA | 1990 | M0 | 50 | 15:29:59 | 13:45 | 4,4 | 24 | 01:08:44 | 51 | |
62 | 1678 | ŚPIEWAKOWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1979 | M0 | 51 | 15:15:03 | 13:52 | 4,3 | 23 | 01:09:21 | 52 | |
63 | 1925 | BILON-MOLENDA ALICJA | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | K0 | 11 | 15:15:01 | 13:53 | 4,3 | 23 | 01:09:23 | 11 | |
64 | 1648 | SZARLEJ MARCIN | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 52 | 15:15:01 | 13:53 | 4,3 | 23 | 01:09:23 | 53 | |
65 | 1379 | LEWANDOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 53 | 15:15:01 | 13:58 | 4,3 | 23 | 01:09:50 | 54 | |
66 | 1923 | BANASZAK MONIKA | BYDGOSZCZ | COLORADO | POLSKA | 2000 | K0 | 12 | 14:00:00 | 13:59 | 4,3 | 18 | 01:09:56 | 12 | |
67 | 1317 | KOZŁOWSKI PAWEŁ | ŚREM | 6 BCHEM SP | POLSKA | 1988 | M0 | 54 | 13:00:00 | 14:02 | 4,3 | 14 | 01:10:08 | 55 | |
68 | 1459 | MOZGAŁA MAREK | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | M0 | 55 | 14:45:01 | 14:02 | 4,3 | 21 | 01:10:09 | 56 | ||
69 | 1114 | DELIKAT BARTOSZ | KRUSZYN KRAJEŃSKI | DRUŻYNA ACTIMELA | POLSKA | 1994 | M0 | 56 | 14:15:00 | 14:04 | 4,3 | 19 | 01:10:18 | 57 | |
70 | 1377 | LEWANDOWSKI DARIUSZ | OLSZTYN | POLSKA | 1986 | M0 | 57 | 15:00:06 | 14:05 | 4,3 | 22 | 01:10:23 | 58 | ||
71 | 1354 | KURKOWSKI SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | DRUŻYNA ACTIMELA | POLSKA | 1986 | M0 | 58 | 14:15:01 | 14:05 | 4,3 | 19 | 01:10:25 | 59 | |
72 | 1475 | NEUMANN MARCIN | BYDGOSZCZ | SĄSIEDZI TEAM | POLSKA | 1977 | M0 | 59 | 13:45:01 | 14:07 | 4,3 | 17 | 01:10:34 | 60 | |
73 | 1281 | KLUSZCZYŃSKI ROBERT | BYDGOSZCZ | SĄSIEDZI TEAM | POLSKA | 1966 | M0 | 60 | 13:45:00 | 14:07 | 4,3 | 17 | 01:10:35 | 61 | |
74 | 1474 | NEUMANN MAGDALENA | BYDGOSZCZ | SĄSIEDZI TEAM | POLSKA | 1978 | K0 | 13 | 13:45:00 | 14:07 | 4,3 | 17 | 01:10:35 | 13 | |
75 | 1726 | WILDA JAKUB | BYDGOSZCZ | ALKOWILKI | POLSKA | 1983 | M0 | 61 | 12:45:01 | 14:08 | 4,2 | 13 | 01:10:42 | 62 | |
76 | 1090 | CHOŁAŚCIŃSKI WOJTEK | OLSZTYN | POLSKA | 1983 | M0 | 62 | 15:00:01 | 14:09 | 4,2 | 22 | 01:10:43 | 63 | ||
77 | 1144 | DZIEMIANOWICZ WOJCIECH | BYDGOSZCZ | DRUŻYNA ACTIMELA | POLSKA | 1984 | M0 | 63 | 14:15:00 | 14:10 | 4,2 | 19 | 01:10:49 | 64 | |
78 | 1704 | UNISZKIEWICZ JUSTYNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | K0 | 14 | 14:15:01 | 14:16 | 4,2 | 19 | 01:11:20 | 14 | ||
79 | 1800 | ŻUREK TOMASZ | CHEŁMNO | KACZORY | POLSKA | 1986 | M0 | 64 | 15:00:01 | 14:17 | 4,2 | 22 | 01:11:23 | 65 | |
80 | 1126 | DROŻYŃSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | POKEMONY | POLSKA | 1989 | M0 | 65 | 13:30:01 | 14:17 | 4,2 | 16 | 01:11:25 | 66 | |
81 | 1586 | RYDLEWSKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | POKEMONY | POLSKA | 1979 | M0 | 66 | 13:30:01 | 14:17 | 4,2 | 16 | 01:11:25 | 67 | |
82 | 1919 | ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | COLORADO | POLSKA | 1964 | M0 | 67 | 14:00:00 | 14:17 | 4,2 | 18 | 01:11:26 | 68 | |
83 | 1922 | DUDEK DAWID | BYDGOSZCZ | COLORADO | POLSKA | 1981 | M0 | 68 | 14:00:00 | 14:19 | 4,2 | 18 | 01:11:33 | 69 | |
84 | 1021 | BANASIAK DAMIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1995 | M0 | 69 | 15:30:00 | 14:19 | 4,2 | 24 | 01:11:34 | 70 | ||
85 | 1324 | KROPOLEWSKI ŁUKASZ | ROJEWO | PSZCZOŁY | POLSKA | 1992 | M0 | 70 | 14:30:04 | 14:20 | 4,2 | 20 | 01:11:39 | 71 | |
86 | 1722 | WIERZCHOSŁAWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1994 | M0 | 71 | 13:30:03 | 14:20 | 4,2 | 16 | 01:11:42 | 72 | ||
87 | 1177 | GÓRNY PRZEMYSŁAW | TORUŃ | POLSKA | 1989 | M0 | 72 | 14:15:01 | 14:21 | 4,2 | 19 | 01:11:43 | 73 | ||
88 | 1407 | MAJCHER PIOTR | PIŁA | PIŁA TEAM | POLSKA | 1974 | M0 | 73 | 13:45:00 | 14:22 | 4,2 | 17 | 01:11:52 | 74 | |
89 | 1772 | ZAGÓRSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1975 | M0 | 74 | 14:30:03 | 14:23 | 4,2 | 20 | 01:11:53 | 75 | ||
90 | 1703 | UNISZKIEWICZ ARTUR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | M0 | 75 | 14:15:03 | 14:24 | 4,2 | 19 | 01:12:01 | 76 | ||
91 | 1120 | DOBACZEWSKI PAWEŁ | ŚWIEKATOWO | POLSKA | 1995 | M0 | 76 | 15:29:59 | 14:30 | 4,1 | 24 | 01:12:32 | 77 | ||
92 | 1456 | MŁODZIKOWSKI WOJCIECH | CHEŁMNO | KACZORY | POLSKA | 1990 | M0 | 77 | 15:00:00 | 14:31 | 4,1 | 22 | 01:12:34 | 78 | |
93 | 1731 | WILMA ADAM | GRUBNO | KACZORY | POLSKA | 1982 | M0 | 78 | 15:00:00 | 14:31 | 4,1 | 22 | 01:12:34 | 79 | |
94 | 1758 | WÓJCIK SŁAWOMIR | KIJEWO KRÓLEWSKIE | KACZORY | POLSKA | 1979 | M0 | 79 | 15:00:00 | 14:31 | 4,1 | 22 | 01:12:34 | 80 | |
95 | 1016 | ARCISZEWSKI WITOLD | WYSTĘP | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1979 | M0 | 80 | 15:30:00 | 14:31 | 4,1 | 24 | 01:12:37 | 81 | |
96 | 1591 | SAGAN GRZEGORZ | TORUŃ | AKADEMIA PIERWSZEJ POMOCY | POLSKA | 1985 | M0 | 81 | 13:45:02 | 14:32 | 4,1 | 17 | 01:12:40 | 82 | |
97 | 1430 | MATUSZEWSKI WIESŁAW | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 82 | 14:15:00 | 14:42 | 4,1 | 19 | 01:13:29 | 83 | ||
98 | 1143 | DZIDZIA DZIDZIA | BYDGOSZCZ | ALKOWILKI | POLSKA | 1978 | M0 | 83 | 12:45:02 | 14:50 | 4,0 | 13 | 01:14:10 | 84 | |
99 | 1921 | ĆWIKLIŃSKI CHRISTOPHER | BYDGOSZCZ | COLORADO | POLSKA | 1989 | M0 | 84 | 14:00:00 | 14:51 | 4,0 | 18 | 01:14:15 | 85 | |
100 | 1357 | KUSZAK SZYMON | POZNAŃ | SŁOIK I BUTELKA | POLSKA | 1987 | M0 | 85 | 14:45:01 | 14:52 | 4,0 | 21 | 01:14:18 | 86 | |
101 | 1074 | BUJANOWSKI BARTEK | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1986 | M0 | 86 | 12:45:02 | 14:54 | 4,0 | 13 | 01:14:30 | 87 | |
102 | 1539 | PIOTROWSKI TOMASZ | TORUŃ | MISZCZOWIEPL | POLSKA | 1982 | M0 | 87 | 15:00:00 | 14:54 | 4,0 | 22 | 01:14:31 | 88 | |
103 | 1243 | KACHNIARZ PAWEŁ | DĘBNICA | POLSKA | 1992 | M0 | 88 | 14:45:00 | 14:55 | 4,0 | 21 | 01:14:34 | 89 | ||
104 | 1300 | KORYTOWSKI ROBERT | TORUŃ | MISZCZOWIEPL | POLSKA | 1985 | M0 | 89 | 15:00:00 | 14:55 | 4,0 | 22 | 01:14:34 | 90 | |
105 | 1180 | GÓRSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1985 | M0 | 90 | 12:45:00 | 14:55 | 4,0 | 13 | 01:14:36 | 91 | |
106 | 1270 | KAUFKA EWELINA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1989 | K0 | 15 | 12:45:00 | 14:55 | 4,0 | 13 | 01:14:36 | 15 | |
107 | 1632 | STĘPIEŃ TOMASZ | JARUŻYN | POLSKA | 1974 | M0 | 91 | 12:45:02 | 14:56 | 4,0 | 13 | 01:14:40 | 92 | ||
108 | 1524 | PIASECKI RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | VIVA LA VIDA | POLSKA | 1994 | M0 | 92 | 14:15:00 | 14:59 | 4,0 | 19 | 01:14:54 | 93 | |
109 | 1104 | CYGANEK SZYMON | LUBASZCZ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1991 | M0 | 93 | 15:30:00 | 15:01 | 4,0 | 24 | 01:15:05 | 94 | |
110 | 1130 | DUBIS JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | REKOMPENSATA TEAM | POLSKA | 1992 | M0 | 94 | 12:45:00 | 15:01 | 4,0 | 13 | 01:15:07 | 95 | |
111 | 1472 | NASARZEWSKI PAWEŁ | TRZCINIEC | POLSKA | 1989 | M0 | 95 | 15:30:00 | 15:03 | 4,0 | 24 | 01:15:17 | 96 | ||
112 | 1145 | ERBER PIOTR | POLSKA | 1994 | M0 | 96 | 12:45:00 | 15:08 | 4,0 | 13 | 01:15:42 | 97 | |||
113 | 1630 | STELMASZYK DOROTA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1978 | K0 | 16 | 15:00:00 | 15:08 | 4,0 | 22 | 01:15:42 | 16 | ||
114 | 1920 | KUCHARSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | COLORADO | POLSKA | 1975 | M0 | 97 | 14:00:00 | 15:10 | 4,0 | 18 | 01:15:52 | 98 | |
115 | 1543 | POCIASK AGNIESZKA | KORONOWO | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1989 | K0 | 17 | 12:45:00 | 15:12 | 3,9 | 13 | 01:16:01 | 17 | |
116 | 1518 | PAWŁOWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | METROPOLIABYDGOSKA.PL | POLSKA | 1973 | M0 | 98 | 12:45:02 | 15:12 | 3,9 | 13 | 01:16:02 | 99 | |
117 | 1918 | ĆWIKLIŃSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | COLORADO | POLSKA | 1976 | M0 | 99 | 14:00:00 | 15:13 | 3,9 | 18 | 01:16:06 | 100 | |
118 | 1558 | PRZYBYTKOWSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | VIVA LA VIDA | POLSKA | 1989 | M0 | 100 | 14:15:01 | 15:15 | 3,9 | 19 | 01:16:13 | 101 | |
119 | 1741 | WITKOWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | VIVA LA VIDA | POLSKA | 1991 | M0 | 101 | 14:15:01 | 15:20 | 3,9 | 19 | 01:16:42 | 102 | |
120 | 1477 | NIEDBALSKI KAROL | BYDGOSZCZ | VIVA LA VIDA | POLSKA | 1982 | M0 | 102 | 14:15:00 | 15:21 | 3,9 | 19 | 01:16:43 | 103 | |
121 | 1348 | KUJAWSKI MACIEJ | ŁOBŻENICA | POLSKA | 1985 | M0 | 103 | 14:45:01 | 15:22 | 3,9 | 21 | 01:16:48 | 104 | ||
122 | 1647 | SZAMOCKI GRZEGORZ | SOLEC KUJAWSKI | ANAKONDA | POLSKA | 1985 | M0 | 104 | 14:00:05 | 15:26 | 3,9 | 18 | 01:17:11 | 105 | |
123 | 1331 | KRYSZTOFIŃSKI ADRIAN | WARSZAWA | PIŁA TEAM | POLSKA | 1982 | M0 | 105 | 13:45:00 | 15:28 | 3,9 | 17 | 01:17:19 | 106 | |
124 | 1075 | BURCHARDT KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | MOBILNY WULKAN | POLSKA | 1984 | M0 | 106 | 12:45:03 | 15:29 | 3,9 | 13 | 01:17:24 | 107 | |
125 | 1629 | STELMACH PATRYCJA | BYDGOSZCZ | TEAMOCHAL | POLSKA | 1991 | K0 | 18 | 13:15:00 | 15:31 | 3,9 | 15 | 01:17:37 | 18 | |
126 | 1157 | GADASZEWSKI MIECZYSŁAW | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1975 | M0 | 107 | 14:30:03 | 15:32 | 3,9 | 20 | 01:17:41 | 108 | ||
127 | 1614 | SOSNOWSKA ANNA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1993 | K0 | 19 | 15:30:00 | 15:33 | 3,9 | 24 | 01:17:43 | 19 | |
128 | 1660 | SZLOSEK ZBIGNIEW | TORUŃ | GUMISIE | POLSKA | 1964 | M0 | 108 | 13:00:02 | 15:37 | 3,8 | 14 | 01:18:06 | 109 | |
129 | 1076 | BURS MALWINA | LUBLIN | POLSKA | 1985 | K0 | 20 | 13:00:02 | 15:38 | 3,8 | 14 | 01:18:09 | 20 | ||
130 | 1747 | WOJDON JAKUB | KAROLEWO | POLSKA | 1986 | M0 | 109 | 13:15:01 | 15:43 | 3,8 | 15 | 01:18:37 | 110 | ||
131 | 1658 | SZEWS RADEK | BYDGOSZCZ | ALKOWILKI | POLSKA | 1982 | M0 | 110 | 12:45:00 | 15:46 | 3,8 | 13 | 01:18:49 | 111 | |
132 | 1659 | SZLOSEK SEBASTIAN | TORUŃ | GUMISIE | POLSKA | 1991 | M0 | 111 | 13:00:03 | 15:48 | 3,8 | 14 | 01:19:00 | 112 | |
133 | 1367 | KWIATKOWSKI KAROL | OSTROWO | KWIAT_LAS | POLSKA | 1991 | M0 | 112 | 13:30:01 | 15:48 | 3,8 | 16 | 01:19:02 | 113 | |
134 | 1214 | IDZIKOWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1976 | M0 | 113 | 14:30:01 | 15:50 | 3,8 | 20 | 01:19:08 | 114 | ||
135 | 1429 | MATI MATI | BYDGOSZCZ | ALKOWILKI | POLSKA | 1986 | M0 | 114 | 12:45:02 | 15:51 | 3,8 | 13 | 01:19:15 | 115 | |
136 | 1013 | ANDRZEJEWSKI KAROL | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1987 | M0 | 115 | 15:30:03 | 15:51 | 3,8 | 24 | 01:19:17 | 116 | |
137 | 1467 | NALEWALSKA IRMINA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | K0 | 21 | 14:00:02 | 15:58 | 3,8 | 18 | 01:19:49 | 21 | ||
138 | 1163 | GĄSIOR WOJCIECH | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1980 | M0 | 116 | 14:00:02 | 15:58 | 3,8 | 18 | 01:19:51 | 117 | ||
139 | 1297 | KOPCZYŃSKI SEBASTIAN | BARCZEWO | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1989 | M0 | 117 | 14:45:00 | 15:59 | 3,8 | 21 | 01:19:54 | 118 | |
140 | 1257 | KAPŁONIAK ADAM | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1984 | M0 | 118 | 14:30:00 | 16:01 | 3,7 | 20 | 01:20:05 | 119 | |
141 | 1386 | LISZEWSKI PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1984 | M0 | 119 | 14:30:00 | 16:01 | 3,7 | 20 | 01:20:06 | 120 | |
142 | 1336 | KRZYSZTOFIK KRZYSZTOF | BYDGISZCZ | WISIENKI | POLSKA | 1980 | M0 | 120 | 14:00:00 | 16:02 | 3,7 | 18 | 01:20:08 | 121 | |
143 | 1131 | DUDEK ADAM | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1993 | M0 | 121 | 14:30:04 | 16:02 | 3,7 | 20 | 01:20:11 | 122 | |
144 | 1326 | KRUKOWSKI MACIEJ | KOTOMIERZ | POLSKA | 1976 | M0 | 122 | 13:15:01 | 16:04 | 3,7 | 15 | 01:20:19 | 123 | ||
145 | 1125 | DROŻYŃSKI KAROL | KOTOMIERZ | POKEMONY | POLSKA | 1990 | M0 | 123 | 13:30:00 | 16:04 | 3,7 | 16 | 01:20:19 | 124 | |
146 | 1196 | GRZELCZAK LECH | BYDGOSZCZ | ANAKONDA | POLSKA | 1976 | M0 | 124 | 14:00:02 | 16:04 | 3,7 | 18 | 01:20:20 | 125 | |
147 | 1118 | DETLAF MARIUSZ | MAKSYMILIANOWO | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1985 | M0 | 125 | 12:45:00 | 16:04 | 3,7 | 13 | 01:20:22 | 126 | |
148 | 1116 | DERDOWSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | M0 | 126 | 15:00:04 | 16:05 | 3,7 | 22 | 01:20:26 | 127 | ||
149 | 1679 | ŚWIERBLEWSKI NORBERT | SICIENKO | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 127 | 15:15:01 | 16:07 | 3,7 | 23 | 01:20:34 | 128 | |
150 | 1482 | NOWACZYK MICHAL | WARSAW | POLSKA | 1980 | M0 | 128 | 13:30:01 | 16:07 | 3,7 | 16 | 01:20:35 | 129 | ||
151 | 1700 | TYSZKIEWICZ MAŁGOSIA | SŁAWIANOWO | POLSKA | 1981 | K0 | 22 | 13:30:01 | 16:07 | 3,7 | 16 | 01:20:36 | 22 | ||
152 | 1943 | PAŁYŃSKI KAROL | TORUŃ | POLSKA | 1988 | M0 | 129 | 13:00:03 | 16:08 | 3,7 | 14 | 01:20:38 | 130 | ||
153 | 1942 | ROLAŃSKI MARCIN | ŁÓDŹ | POLSKA | 1989 | M0 | 130 | 13:00:03 | 16:08 | 3,7 | 14 | 01:20:40 | 131 | ||
154 | 1714 | WASILEWSKI WOJCIECH | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1997 | M0 | 131 | 14:30:03 | 16:09 | 3,7 | 20 | 01:20:47 | 132 | ||
155 | 1601 | SKÓRCZ TOMASZ | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1967 | M0 | 132 | 12:45:00 | 16:10 | 3,7 | 13 | 01:20:52 | 133 | |
156 | 1600 | SKÓRCZ MALGORZATA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1968 | K0 | 23 | 12:45:00 | 16:11 | 3,7 | 13 | 01:20:53 | 23 | |
157 | 1193 | GRZECHOWIAK LESZEK | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 133 | 15:00:02 | 16:13 | 3,7 | 22 | 01:21:04 | 134 | ||
158 | 1712 | WARCZAK JAKUB | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 134 | 15:00:01 | 16:13 | 3,7 | 22 | 01:21:05 | 135 | ||
159 | 1226 | JARZYŃSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | CENTRUM KLUB SPORTOWY | POLSKA | 1990 | M0 | 135 | 13:30:02 | 16:13 | 3,7 | 16 | 01:21:06 | 136 | |
160 | 1366 | KWIATKOWSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1992 | M0 | 136 | 13:30:01 | 16:13 | 3,7 | 16 | 01:21:07 | 137 | ||
161 | 1913 | GÓRECKA ANNA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1982 | K0 | 24 | 14:45:03 | 16:18 | 3,7 | 21 | 01:21:30 | 24 | |
162 | 1666 | SZOŁDRA MARTA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1993 | K0 | 25 | 15:15:02 | 16:18 | 3,7 | 23 | 01:21:31 | 25 | ||
163 | 1450 | MIREK EDYTA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1988 | K0 | 26 | 12:45:00 | 16:19 | 3,7 | 13 | 01:21:34 | 26 | |
164 | 1528 | PIETRUSZYŃSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | POGROMCY POTU, KRWI I ŁEZ | POLSKA | 1993 | M0 | 137 | 14:30:02 | 16:20 | 3,7 | 20 | 01:21:40 | 138 | |
165 | 1616 | SOWIŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POGROMCY POTU, KRWI I ŁEZ | POLSKA | 1998 | M0 | 138 | 14:30:03 | 16:21 | 3,7 | 20 | 01:21:43 | 139 | |
166 | 1174 | GORZYCKI PIOTR | DOBRCZ | POGROMCY POTU, KRWI I ŁEZ | POLSKA | 1996 | M0 | 139 | 14:30:02 | 16:21 | 3,7 | 20 | 01:21:44 | 140 | |
167 | 1155 | FRYDRYSZEK MONIKA | PRĄDOCIN | MARBEN | POLSKA | 1989 | K0 | 27 | 13:30:00 | 16:22 | 3,7 | 16 | 01:21:49 | 27 | |
168 | 1779 | ZAWADZKA AGNIESZKA | SZUBIN | POLSKA | 1985 | K0 | 28 | 15:00:00 | 16:22 | 3,7 | 22 | 01:21:49 | 28 | ||
169 | 1905 | BAŁA ARTUR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | M0 | 140 | 15:00:03 | 16:22 | 3,7 | 22 | 01:21:50 | 141 | ||
170 | 1020 | BAŁA EMILIA | BYDGOSZCZ | ZDROWE STOPY | POLSKA | 1987 | K0 | 29 | 15:00:03 | 16:22 | 3,7 | 22 | 01:21:50 | 29 | |
171 | 1223 | JANOWSKI PRZEMYSŁAW | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1982 | M0 | 141 | 13:15:00 | 16:26 | 3,7 | 15 | 01:22:10 | 142 | |
172 | 1469 | NALIŃSKI MAREK | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1983 | M0 | 142 | 13:15:00 | 16:26 | 3,7 | 15 | 01:22:10 | 143 | |
173 | 1265 | KARPINSKI TOMASZ | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1977 | M0 | 143 | 13:15:00 | 16:26 | 3,7 | 15 | 01:22:11 | 144 | |
174 | 1384 | LIPIŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1988 | M0 | 144 | 12:45:02 | 16:30 | 3,6 | 13 | 01:22:29 | 145 | |
175 | 1687 | TARGACZEWSKA AGNIESZKA | ŚWIECIE | ANIOŁKI CHARLIEGO | POLSKA | 1981 | K0 | 30 | 13:15:01 | 16:30 | 3,6 | 15 | 01:22:29 | 30 | |
176 | 1656 | SZEWCZYK AGNIESZKA | ŚWIECIE | ANIOŁKI CHARLIEGO | POLSKA | 1980 | K0 | 31 | 13:15:02 | 16:30 | 3,6 | 15 | 01:22:29 | 31 | |
177 | 1117 | DETLAF KASIA | MAKSYMILIANOWO | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1993 | K0 | 32 | 12:45:00 | 16:30 | 3,6 | 13 | 01:22:30 | 32 | |
178 | 1657 | SZEWCZYK SZYMON | ŚWIECIE | ANIOŁKI CHARLIEGO | POLSKA | 1982 | M0 | 145 | 13:15:02 | 16:30 | 3,6 | 15 | 01:22:31 | 146 | |
179 | 1521 | PEPLIŃSKA JOANNA | ŚWIECIE | ANIOŁKI CHARLIEGO | POLSKA | 1979 | K0 | 33 | 13:15:01 | 16:30 | 3,6 | 15 | 01:22:32 | 33 | |
180 | 1339 | KUBIAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | STUDIO JOGI INOWROCŁAW | POLSKA | 1962 | K0 | 34 | 14:15:05 | 16:31 | 3,6 | 19 | 01:22:33 | 34 | |
181 | 1940 | SOBIERALSKI JAKUB | JANIKOWO | POLSKA | 1981 | M0 | 146 | 13:15:02 | 16:31 | 3,6 | 15 | 01:22:37 | 147 | ||
182 | 1941 | STACHEWICZ IWONA | INOWROCŁAW | POLSKA | 1987 | K0 | 35 | 13:15:02 | 16:31 | 3,6 | 15 | 01:22:37 | 35 | ||
183 | 1785 | ZGLIŃSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1994 | M0 | 147 | 14:00:01 | 16:34 | 3,6 | 18 | 01:22:48 | 148 | ||
184 | 1717 | WESOŁOWSKI JAROSŁAW | SOLEC KUJAWSKI | SOFIŚCI | POLSKA | 1983 | M0 | 148 | 15:00:04 | 16:37 | 3,6 | 22 | 01:23:06 | 149 | |
185 | 1205 | HAMERSKI DAWID | SZUBIN | WYLUZUJ! | POLSKA | 1989 | M0 | 149 | 13:30:03 | 16:37 | 3,6 | 16 | 01:23:07 | 150 | |
186 | 1613 | SOKOŁOWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1980 | M0 | 150 | 13:30:04 | 16:38 | 3,6 | 16 | 01:23:09 | 151 | |
187 | 1437 | MICHALAK ROBERT | BYDGOSZCZ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1988 | M0 | 151 | 13:30:04 | 16:38 | 3,6 | 16 | 01:23:10 | 152 | |
188 | 1406 | MAIOROV OLEKSANDR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | M0 | 152 | 13:45:00 | 16:39 | 3,6 | 17 | 01:23:17 | 153 | ||
189 | 1461 | MROTEK KATARZYNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1981 | K0 | 36 | 13:45:00 | 16:40 | 3,6 | 17 | 01:23:18 | 36 | ||
190 | 1462 | MROTEK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1979 | M0 | 153 | 13:45:00 | 16:40 | 3,6 | 17 | 01:23:18 | 154 | ||
191 | 1340 | KUBIK PIOTR | INOWROCŁAW | PSZCZOŁY | POLSKA | 1982 | M0 | 154 | 14:30:06 | 16:41 | 3,6 | 20 | 01:23:24 | 155 | |
192 | 1066 | BRATKOWSKI PAWEL | PŁOŃSK | POLSKA | 1985 | M0 | 155 | 12:45:06 | 16:41 | 3,6 | 13 | 01:23:26 | 156 | ||
193 | 1760 | WRÓBEL AGNIESZKA | PŁOŃSK | POLSKA | 1978 | K0 | 37 | 12:45:06 | 16:41 | 3,6 | 13 | 01:23:27 | 37 | ||
194 | 1425 | MARKIEWICZ RADOSŁAW | PŁOŃSK | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | POLSKA | 1991 | M0 | 156 | 12:45:04 | 16:42 | 3,6 | 13 | 01:23:28 | 157 | |
195 | 1488 | NUŻYŃSKI RADOSŁAW | PŁOŃSK | POLSKA | 1986 | M0 | 157 | 12:45:04 | 16:42 | 3,6 | 13 | 01:23:28 | 158 | ||
196 | 1584 | RYBACKI BŁAŻEJ | NOWA WRONA | LEGIA TEAM | POLSKA | 1983 | M0 | 158 | 12:45:04 | 16:42 | 3,6 | 13 | 01:23:28 | 159 | |
197 | 1052 | BOBROWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | PSZCZOŁY | POLSKA | 1980 | M0 | 159 | 14:30:01 | 16:44 | 3,6 | 20 | 01:23:38 | 160 | |
198 | 1938 | DUSZYŃSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1988 | K0 | 38 | 12:45:01 | 16:45 | 3,6 | 13 | 01:23:45 | 38 | |
199 | 1142 | DZIADUSZCZYK JOANNA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1988 | K0 | 39 | 12:45:00 | 16:45 | 3,6 | 13 | 01:23:47 | 39 | |
200 | 1186 | GRACZYK ROMAN | WARSZAWA | POWER TRAINING | POLSKA | 1973 | M0 | 160 | 14:00:00 | 16:48 | 3,6 | 18 | 01:24:01 | 161 | |
201 | 1160 | GALANTOWICZ PIOTR | PIŁA | PIŁA TEAM | POLSKA | 1966 | M0 | 161 | 13:45:01 | 16:48 | 3,6 | 17 | 01:24:01 | 162 | |
202 | 1200 | GUZIK MICHAŁ | PIŁA | PIŁA TEAM | POLSKA | 1994 | M0 | 162 | 13:45:00 | 16:48 | 3,6 | 17 | 01:24:02 | 163 | |
203 | 1380 | LEWANOWSKI LUKASZ | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1988 | M0 | 163 | 12:45:00 | 16:51 | 3,6 | 13 | 01:24:16 | 164 | |
204 | 1072 | BRZYKCY KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1987 | M0 | 164 | 12:45:01 | 16:51 | 3,6 | 13 | 01:24:16 | 165 | |
205 | 1293 | KOŁODZIEJ TOMASZ | CZŁUCHÓW | POWER G | POLSKA | 1989 | M0 | 165 | 15:00:01 | 16:54 | 3,6 | 22 | 01:24:30 | 166 | |
206 | 1307 | KOWALCZYK WANESA | CZŁUCHÓW | POWER G | POLSKA | 1993 | K0 | 40 | 15:00:00 | 16:54 | 3,5 | 22 | 01:24:31 | 40 | |
207 | 1249 | KAMIŃSKA ANNA | PRĄDKI | MOBILNY WULKAN | POLSKA | 1983 | K0 | 41 | 12:45:04 | 16:55 | 3,5 | 13 | 01:24:37 | 41 | |
208 | 1216 | JAKUBEK PIOTR | BYDGOSZCZ | MOBILNY WULKAN | POLSKA | 1980 | M0 | 166 | 12:45:04 | 16:56 | 3,5 | 13 | 01:24:38 | 167 | |
209 | 1251 | KAMIŃSKI SŁAWEK | PRĄDKI | MOBILNY WULKAN | POLSKA | 1980 | M0 | 167 | 12:45:04 | 16:56 | 3,5 | 13 | 01:24:38 | 168 | |
210 | 1681 | ŚWIETLIK GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | MOBILNY WULKAN | POLSKA | 1984 | M0 | 168 | 12:45:03 | 16:56 | 3,5 | 13 | 01:24:39 | 169 | |
211 | 1682 | ŚWIETLIK MICHALINA | BYDGOSZCZ | MOBILNY WULKAN | POLSKA | 1982 | K0 | 42 | 12:45:00 | 16:56 | 3,5 | 13 | 01:24:42 | 42 | |
212 | 1516 | PAWLACZYK KATARZYNA | SADKI | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1985 | K0 | 43 | 15:30:00 | 17:00 | 3,5 | 24 | 01:24:59 | 43 | |
213 | 1906 | KUJAWSKI ROBERT | CZŁUCHÓW | POWER G | POLSKA | 1988 | M0 | 169 | 15:30:02 | 17:03 | 3,5 | 24 | 01:25:14 | 170 | |
214 | 1725 | WILAK PIOTR | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1986 | M0 | 170 | 15:30:00 | 17:10 | 3,5 | 24 | 01:25:48 | 171 | |
215 | 1694 | TOMCZYK BARTŁOMIEJ | WITOSŁAW | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1980 | M0 | 171 | 15:30:01 | 17:10 | 3,5 | 24 | 01:25:49 | 172 | |
216 | 1670 | SZUSTKA ANETA | INOWROCŁAW | STUDIO JOGI INOWROCŁAW | POLSKA | 1987 | K0 | 44 | 14:15:06 | 17:12 | 3,5 | 19 | 01:25:59 | 44 | |
217 | 1192 | GRUSZCZYŃSKA BEATA | INOWROCŁAW | STUDIO JOGI INOWROCŁAW | POLSKA | 1987 | K0 | 45 | 14:15:06 | 17:12 | 3,5 | 19 | 01:26:01 | 45 | |
218 | 1792 | ZŁOCIŃSKI JAKUB | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1983 | M0 | 172 | 15:30:02 | 17:13 | 3,5 | 24 | 01:26:06 | 173 | |
219 | 1164 | GĘBKA BARTŁOMIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 173 | 13:30:00 | 17:14 | 3,5 | 16 | 01:26:10 | 174 | ||
220 | 1538 | PIOTROWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1992 | M0 | 174 | 15:15:00 | 17:14 | 3,5 | 23 | 01:26:11 | 175 | ||
221 | 1268 | KARWOWSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | COMMANDO ĆWOKI | POLSKA | 1985 | K0 | 46 | 14:15:06 | 17:15 | 3,5 | 19 | 01:26:15 | 46 | |
222 | 1936 | ICIEK JOLANTA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1986 | K0 | 47 | 12:45:01 | 17:17 | 3,5 | 13 | 01:26:27 | 47 | |
223 | 1497 | OLSZEWSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | DRUŻYNA ACTIMELA | POLSKA | 1995 | M0 | 175 | 14:15:01 | 17:18 | 3,5 | 19 | 01:26:30 | 176 | |
224 | 1266 | KARPIUK ANNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1984 | K0 | 48 | 14:15:02 | 17:23 | 3,5 | 19 | 01:26:54 | 48 | ||
225 | 1907 | FRYDRYCH KAMIL | SZUBIN | POLSKA | 1993 | M0 | 176 | 15:15:04 | 17:26 | 3,4 | 23 | 01:27:10 | 177 | ||
226 | 1529 | PIETRZAK EMILIA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1992 | K0 | 49 | 15:15:02 | 17:26 | 3,4 | 23 | 01:27:11 | 49 | ||
227 | 1018 | BAGNIEWSKI KACPER | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1996 | M0 | 177 | 12:45:02 | 17:30 | 3,4 | 13 | 01:27:30 | 178 | |
228 | 1668 | SZULC DAWID | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1988 | M0 | 178 | 12:45:02 | 17:30 | 3,4 | 13 | 01:27:31 | 179 | |
229 | 1382 | LICA SŁAWOMIR | SIERPC | 4EVERFIT | POLSKA | 1989 | M0 | 179 | 14:45:04 | 17:35 | 3,4 | 21 | 01:27:56 | 180 | |
230 | 1797 | ŻÓŁTOWSKA MARITA | JÓZEFKOWO 52 | 4EVERFIT | POLSKA | 1996 | K0 | 50 | 14:45:03 | 17:35 | 3,4 | 21 | 01:27:57 | 50 | |
231 | 1309 | KOWALSKI KAMIL | KOSIORY 22 | 4EVERFIT | POLSKA | 1995 | M0 | 180 | 14:45:03 | 17:36 | 3,4 | 21 | 01:27:58 | 181 | |
232 | 1664 | SZMYT MARCIN | DĄBROWA GÓRNICZA | POLSKA | 1987 | M0 | 181 | 15:15:03 | 17:37 | 3,4 | 23 | 01:28:07 | 182 | ||
233 | 1418 | MAŁKOWSKI DAMIAN | NOWA WIEŚ | POLSKA | 1990 | M0 | 182 | 13:15:02 | 17:38 | 3,4 | 15 | 01:28:12 | 183 | ||
234 | 1263 | KARGOL MARIUSZ | GDAŃSK | POLSKA | 1987 | M0 | 183 | 13:15:01 | 17:39 | 3,4 | 15 | 01:28:13 | 184 | ||
235 | 1420 | MAŃKA RAFAŁ | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1968 | M0 | 184 | 13:15:01 | 17:39 | 3,4 | 15 | 01:28:13 | 185 | ||
236 | 1562 | RACHWALSKI MARIUSZ | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1969 | M0 | 185 | 13:15:00 | 17:39 | 3,4 | 15 | 01:28:15 | 186 | ||
237 | 1002 | ADAMCZAK BARBARA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1996 | K0 | 51 | 14:30:01 | 17:43 | 3,4 | 20 | 01:28:33 | 51 | ||
238 | 1767 | WYSOCKA MAGDALENA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1996 | K0 | 52 | 14:30:00 | 17:43 | 3,4 | 20 | 01:28:34 | 52 | ||
239 | 1607 | SŁOWIŃSKI PIOTR | STRZELNO | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1987 | M0 | 186 | 14:45:03 | 17:47 | 3,4 | 21 | 01:28:57 | 187 | |
240 | 1801 | ŻYDKIEWICZ BARTŁOMIEJ | WĄSOSZ | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1988 | M0 | 187 | 14:45:03 | 17:47 | 3,4 | 21 | 01:28:57 | 188 | |
241 | 1108 | CZARNOWSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | POGROMCY PRZESZKÓD | POLSKA | 1990 | K0 | 53 | 13:15:00 | 17:49 | 3,4 | 15 | 01:29:07 | 53 | |
242 | 1151 | FILOSEK PAWEŁ | BYDGOSZCZ | POGROMCY PRZESZKÓD | POLSKA | 1995 | M0 | 188 | 13:15:00 | 17:49 | 3,4 | 15 | 01:29:07 | 189 | |
243 | 1150 | FILOSEK MARCIN | BYDGOSZCZ | POGROMCY PRZESZKÓD | POLSKA | 1981 | M0 | 189 | 13:15:01 | 17:50 | 3,4 | 15 | 01:29:08 | 190 | |
244 | 1532 | PILARSKI DARIUSZ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | POLSKA | 1985 | M0 | 190 | 14:30:00 | 17:50 | 3,4 | 20 | 01:29:10 | 191 | ||
245 | 1787 | ZGÓRSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1978 | M0 | 191 | 14:30:00 | 17:50 | 3,4 | 20 | 01:29:10 | 192 | ||
246 | 1044 | BIELAK PAWEŁ | TORUŃ | POLSKA | 1985 | M0 | 192 | 15:15:04 | 17:50 | 3,4 | 23 | 01:29:12 | 193 | ||
247 | 1786 | ZGÓRSKI ARTUR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | M0 | 193 | 14:30:01 | 17:50 | 3,4 | 20 | 01:29:12 | 194 | ||
248 | 1254 | KANIEWSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1995 | M0 | 194 | 13:45:02 | 17:51 | 3,4 | 17 | 01:29:14 | 195 | ||
249 | 1593 | SCHNEIDER KRYSTIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 195 | 13:45:01 | 17:51 | 3,4 | 17 | 01:29:15 | 196 | ||
250 | 1170 | GOLIMOWSKI TOMASZ | ŚWIECIE | POLSKA | 1994 | M0 | 196 | 13:45:02 | 17:51 | 3,4 | 17 | 01:29:16 | 197 | ||
251 | 1137 | DURAJEWSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 197 | 13:45:01 | 17:51 | 3,4 | 17 | 01:29:17 | 198 | ||
252 | 1605 | SKUZA SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 198 | 13:45:01 | 17:51 | 3,4 | 17 | 01:29:17 | 199 | ||
253 | 1606 | SŁOWIŃSKI MARCIN | GNIEZNO | SANPOL SPORT TEAM | POLSKA | 1982 | M0 | 199 | 13:00:01 | 17:52 | 3,4 | 14 | 01:29:18 | 200 | |
254 | 1507 | PACHULSKI PAWEŁ | ŚLESIN | SANPOL SPORT TEAM | POLSKA | 1963 | M0 | 200 | 13:00:02 | 17:52 | 3,4 | 14 | 01:29:20 | 201 | |
255 | 1409 | MAJCHRZAK MICHAŁ | POZNAŃ | SANPOL SPORT TEAM | POLSKA | 1986 | M0 | 201 | 13:00:02 | 17:52 | 3,4 | 14 | 01:29:21 | 202 | |
256 | 1109 | CZECH MICHAŁ PIOTR | POZNAŃ | SANPOL SPORT TEAM | POLSKA | 1978 | M0 | 202 | 13:00:01 | 17:52 | 3,4 | 14 | 01:29:21 | 203 | |
257 | 1408 | MAJCHRZAK MARCIN | POZNAŃ | SANPOL SPORT TEAM | POLSKA | 1989 | M0 | 203 | 13:00:00 | 17:53 | 3,4 | 14 | 01:29:23 | 204 | |
258 | 1447 | MILI KRYSPIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1993 | M0 | 204 | 13:30:10 | 17:56 | 3,3 | 16 | 01:29:38 | 205 | ||
259 | 1643 | SWAKOWSKI PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | POGROMCY PRZESZKÓD | POLSKA | 1995 | M0 | 205 | 13:15:00 | 17:57 | 3,3 | 15 | 01:29:47 | 206 | |
260 | 1452 | MISIAK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POGROMCY PRZESZKÓD | POLSKA | 1977 | M0 | 206 | 13:15:00 | 18:01 | 3,3 | 15 | 01:30:03 | 207 | |
261 | 1575 | ROMIANOWSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | POGROMCY PRZESZKÓD | POLSKA | 1977 | M0 | 207 | 13:15:01 | 18:01 | 3,3 | 15 | 01:30:07 | 208 | |
262 | 1753 | WOŚKO JAKUB | SZUBIN | POLSKA | 1980 | M0 | 208 | 15:15:01 | 18:08 | 3,3 | 23 | 01:30:40 | 209 | ||
263 | 1744 | WOJCIECHOWSKI MARIUSZ | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1985 | M0 | 209 | 13:15:04 | 18:09 | 3,3 | 15 | 01:30:43 | 210 | |
264 | 1470 | NAPIORSKI MACIEJ | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1986 | M0 | 210 | 13:15:02 | 18:09 | 3,3 | 15 | 01:30:45 | 211 | |
265 | 1544 | PODGÓRSKI PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1984 | M0 | 211 | 14:15:02 | 18:09 | 3,3 | 19 | 01:30:45 | 212 | ||
266 | 1311 | KOWALSKI SZYMON | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1986 | M0 | 212 | 13:15:01 | 18:09 | 3,3 | 15 | 01:30:46 | 213 | |
267 | 1745 | WOJCIECHOWSKI MICHAŁ | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1988 | M0 | 213 | 13:15:01 | 18:09 | 3,3 | 15 | 01:30:46 | 214 | |
268 | 1547 | PODLEWSKI MICHAL | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1970 | M0 | 214 | 12:45:02 | 18:11 | 3,3 | 13 | 01:30:57 | 215 | |
269 | 1761 | WRÓBLEWSKI KACPER | KOBYLARNIA | BZDZ | POLSKA | 1998 | M0 | 215 | 13:45:02 | 18:11 | 3,3 | 17 | 01:30:57 | 216 | |
270 | 1264 | KARMAN ADRIAN | BYDGOSZCZ | BZDZ | POLSKA | 1997 | M0 | 216 | 13:45:00 | 18:12 | 3,3 | 17 | 01:30:58 | 217 | |
271 | 1215 | IGNATOWSKI OSKAR | BYDGOSZCZ | BZDZ | POLSKA | 1998 | M0 | 217 | 13:45:01 | 18:12 | 3,3 | 17 | 01:30:58 | 218 | |
272 | 1637 | STRZELEC FABIAN | BYDGOSZCZ | BZDZ | POLSKA | 1997 | M0 | 218 | 13:45:01 | 18:12 | 3,3 | 17 | 01:30:58 | 219 | |
273 | 1332 | KRZEMINSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | BZDZ | POLSKA | 1997 | M0 | 219 | 13:45:01 | 18:12 | 3,3 | 17 | 01:30:59 | 220 | |
274 | 1641 | SUSZEK PAWEŁ | LIPNIKI | POLSKA | 1996 | M0 | 220 | 14:15:00 | 18:14 | 3,3 | 19 | 01:31:09 | 221 | ||
275 | 1298 | KOPEĆ MIKOŁAJ | INOWROCŁAW | PSZCZOŁY | POLSKA | 1996 | M0 | 221 | 14:30:06 | 18:14 | 3,3 | 20 | 01:31:11 | 222 | |
276 | 1939 | BAYER PAWEŁ | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1971 | M0 | 222 | 12:45:01 | 18:14 | 3,3 | 13 | 01:31:12 | 223 | |
277 | 1554 | PROKOPOWICZ KAROLINA | WROCŁAW | POLSKA | 1991 | K0 | 54 | 13:45:02 | 18:14 | 3,3 | 17 | 01:31:12 | 54 | ||
278 | 1197 | GRZESZCZAK KAMILA | INOWROCŁAW | PSZCZOŁY | POLSKA | 1986 | K0 | 55 | 14:30:03 | 18:15 | 3,3 | 20 | 01:31:14 | 55 | |
279 | 1267 | KARWACKA MALGORZATA | BYDGOSZCZ | MAJONEZ | POLSKA | 1991 | K0 | 56 | 13:00:02 | 18:17 | 3,3 | 14 | 01:31:26 | 56 | |
280 | 1935 | SADOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | MALONEZ | POLSKA | 1982 | M0 | 223 | 13:00:02 | 18:17 | 3,3 | 14 | 01:31:26 | 224 | |
281 | 1360 | KUŹNIAR PATRYK | BYDGOSZCZ | AQUA 4 | POLSKA | 1997 | M0 | 224 | 12:45:01 | 18:21 | 3,3 | 13 | 01:31:43 | 225 | |
282 | 1699 | TRZECIAK SEBASTIAN | ZAWADA | POWER GIRL | POLSKA | 1974 | M0 | 225 | 15:00:01 | 18:24 | 3,3 | 22 | 01:31:58 | 226 | |
283 | 1947 | GRZYWIŃSKA JULIA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1998 | K0 | 57 | 14:45:02 | 18:28 | 3,2 | 21 | 01:32:22 | 57 | |
284 | 1805 | SADOWSKA IZA | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 58 | 14:45:04 | 18:31 | 3,2 | 21 | 01:32:37 | 58 | ||
285 | 1691 | TOKARCZYK MARIA | ŁOCHOWO | POLSKA | 1987 | K0 | 59 | 13:00:01 | 18:32 | 3,2 | 14 | 01:32:40 | 59 | ||
286 | 1503 | OSTROWSKA KATARZYNA | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | POLSKA | 1989 | K0 | 60 | 14:30:01 | 18:33 | 3,2 | 20 | 01:32:44 | 60 | ||
287 | 1568 | REJMAN ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | M0 | 226 | 14:30:01 | 18:33 | 3,2 | 20 | 01:32:44 | 227 | ||
288 | 1577 | ROSZAK MONIKA | INOWROCŁAW | STUDIO JOGI INOWROCŁAW | POLSKA | 1987 | K0 | 61 | 14:15:04 | 18:33 | 3,2 | 19 | 01:32:46 | 61 | |
289 | 1650 | SZATKOWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | STUDIO JOGI INOWROCŁAW | POLSKA | 1979 | M0 | 227 | 14:15:04 | 18:33 | 3,2 | 19 | 01:32:46 | 228 | |
290 | 1649 | SZATKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | STUDIO JOGI INOWROCŁAW | POLSKA | 1979 | K0 | 62 | 14:15:03 | 18:33 | 3,2 | 19 | 01:32:47 | 62 | |
291 | 1047 | BIERNACKA ADRIANNA | KRÓLIKOWO | POLSKA | 1990 | K0 | 63 | 14:15:05 | 18:35 | 3,2 | 19 | 01:32:55 | 63 | ||
292 | 1048 | BIERNACKI MICHAŁ | KRÓLIKOWO | POLSKA | 1993 | M0 | 228 | 14:15:05 | 18:35 | 3,2 | 19 | 01:32:55 | 229 | ||
293 | 1025 | BARANOWSKA KAROLINA | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1987 | K0 | 64 | 14:30:05 | 18:37 | 3,2 | 20 | 01:33:05 | 64 | |
294 | 1910 | INGRAM JAKUB | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1989 | M0 | 229 | 14:45:04 | 18:37 | 3,2 | 21 | 01:33:07 | 230 | |
295 | 1178 | GÓRSKA KATARZYNA | DĄBRÓWKA | POWER G | POLSKA | 1987 | K0 | 65 | 15:00:04 | 18:40 | 3,2 | 22 | 01:33:20 | 65 | |
296 | 1234 | JASTRZĘBSKA AGATA | CHARZYKOWY | POWER G | POLSKA | 1976 | K0 | 66 | 15:00:05 | 18:40 | 3,2 | 22 | 01:33:21 | 66 | |
297 | 1403 | ŁYSAK AGNIESZKA | CHARZYKOWY | POWER G | POLSKA | 1989 | K0 | 67 | 15:00:04 | 18:40 | 3,2 | 22 | 01:33:22 | 67 | |
298 | 1581 | RUHNKE KATARZYNA | DĄBRÓWKA | POWER GIRL | POLSKA | 1979 | K0 | 68 | 15:00:03 | 18:41 | 3,2 | 22 | 01:33:24 | 68 | |
299 | 1486 | NOWICKA AGNIESZKA | ŚWIECIE | ANAKONDA | POLSKA | 1978 | K0 | 69 | 14:00:03 | 18:41 | 3,2 | 18 | 01:33:25 | 69 | |
300 | 1237 | JAWORSKI SŁAWOMIR | ROZGARTY | POLSKA | 1972 | M0 | 230 | 15:30:00 | 18:43 | 3,2 | 24 | 01:33:33 | 231 | ||
301 | 1680 | ŚWIERCZYŃSKA MAŁGORZATA | TERESPOL POMORSKI | PYTONGI | POLSKA | 1989 | K0 | 70 | 14:00:03 | 18:43 | 3,2 | 18 | 01:33:34 | 70 | |
302 | 1333 | KRZEMIŃSKA JOLANTA | BYDGOSZCZ | COMMANDO ĆWOKI | POLSKA | 1983 | K0 | 71 | 14:15:07 | 18:43 | 3,2 | 19 | 01:33:34 | 71 | |
303 | 1228 | JASIŃSKA MAGDALENA | ŚWIECIE | PYTONGI | POLSKA | 1980 | K0 | 72 | 14:00:04 | 18:43 | 3,2 | 18 | 01:33:35 | 72 | |
304 | 1768 | ZABEL ADAM | ZŁOTÓW | COMMANDO ĆWOKI | POLSKA | 1974 | M0 | 231 | 14:15:02 | 18:44 | 3,2 | 19 | 01:33:39 | 232 | |
305 | 1780 | ZAWIERUSZYŃSKA ANNA | ZIELONKA | PYTONGI | POLSKA | 1985 | K0 | 73 | 14:00:03 | 18:44 | 3,2 | 18 | 01:33:40 | 73 | |
306 | 1794 | ZYNEL PAWEŁ | ŚWIECIE | PYTONGI | POLSKA | 1973 | M0 | 232 | 14:00:04 | 18:45 | 3,2 | 18 | 01:33:47 | 233 | |
307 | 1466 | NAKLICKA KAROLINA | LIPNO | POLSKA | 1992 | K0 | 74 | 14:45:06 | 18:47 | 3,2 | 21 | 01:33:56 | 74 | ||
308 | 1007 | ADAMSKI ADRIAN | BARANY | POLSKA | 1994 | M0 | 233 | 14:45:05 | 18:48 | 3,2 | 21 | 01:33:58 | 234 | ||
309 | 1006 | ADAMSKA EDYTA | LIPNO | POLSKA | 1984 | K0 | 75 | 14:45:06 | 18:48 | 3,2 | 21 | 01:33:58 | 75 | ||
310 | 1914 | KOWALSKA ALEKSANDRA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1980 | K0 | 76 | 14:45:03 | 18:48 | 3,2 | 21 | 01:33:58 | 76 | |
311 | 1595 | SKARŻYŃSKA KATARZYNA | LIPNO | ---- | POLSKA | 1974 | K0 | 77 | 14:45:04 | 18:48 | 3,2 | 21 | 01:33:59 | 77 | |
312 | 1187 | GRACZYKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1986 | K0 | 78 | 14:30:03 | 18:48 | 3,2 | 20 | 01:33:59 | 78 | |
313 | 1019 | BALCERZAK KRZYSZTOF | LIPNO | POLSKA | 1982 | M0 | 234 | 14:45:00 | 18:49 | 3,2 | 21 | 01:34:03 | 235 | ||
314 | 1525 | PIĄTEK ALICJA | INOWROCŁAW | PSZCZOŁY | POLSKA | 1984 | K0 | 79 | 14:30:02 | 18:49 | 3,2 | 20 | 01:34:07 | 79 | |
315 | 1927 | KOBZA-WITUSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | ANAKONDA | POLSKA | 1984 | K0 | 80 | 14:00:03 | 18:50 | 3,2 | 18 | 01:34:08 | 80 | |
316 | 1608 | SMOLA DANIEL | BYDGOSZCZ | 3 LO | POLSKA | 1973 | M0 | 235 | 13:00:02 | 18:53 | 3,2 | 14 | 01:34:25 | 236 | |
317 | 1245 | KACZMAREK ANITA | BYDGOSZCZ | 3 LO | POLSKA | 1975 | K0 | 81 | 13:00:01 | 18:53 | 3,2 | 14 | 01:34:26 | 81 | |
318 | 1310 | KOWALSKI MACIEJ | GNIEWKOWO | PSZCZOŁY | POLSKA | 1977 | M0 | 236 | 14:30:06 | 18:54 | 3,2 | 20 | 01:34:30 | 237 | |
319 | 1315 | KOZŁOWSKA KATARZYNA | GRODZTWO | SŁOIK BIGOSU Z BUŁKĄ W Z O.O. | POLSKA | 1993 | K0 | 82 | 13:45:05 | 18:54 | 3,2 | 17 | 01:34:31 | 82 | |
320 | 1030 | BARCIŃSKI PRZEMYSŁAW | KOBYLNIKI | SŁOIK BIGOSU Z BUŁKĄ W Z O.O. | POLSKA | 1990 | M0 | 237 | 13:45:04 | 18:54 | 3,2 | 17 | 01:34:32 | 238 | |
321 | 1314 | KOZŁOWSKA ANGELIKA | GRODZTWO | SŁOIK BIGOSU Z BUŁKĄ W Z O.O. | POLSKA | 1990 | K0 | 83 | 13:45:04 | 18:54 | 3,2 | 17 | 01:34:32 | 83 | |
322 | 1665 | SZOCIŃSKI PIOTR | KOBYLNIKI | SŁOIK BIGOSU Z BUŁKĄ W Z O.O. | POLSKA | 1990 | M0 | 238 | 13:45:05 | 18:54 | 3,2 | 17 | 01:34:32 | 239 | |
323 | 1101 | CILSKI DARIUSZ | BYDGOSZCZ | PSZCZOŁY | POLSKA | 1979 | M0 | 239 | 14:30:02 | 18:55 | 3,2 | 20 | 01:34:34 | 240 | |
324 | 1492 | OGORZAŁEK MICHAŁ | BYGDOSZCZ | POLSKA | 1980 | M0 | 240 | 15:15:01 | 18:56 | 3,2 | 23 | 01:34:38 | 241 | ||
325 | 1015 | ANTOSZEWSKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 241 | 15:15:00 | 18:56 | 3,2 | 23 | 01:34:41 | 242 | ||
326 | 1487 | NOWICKI KRYSTIAN | SULNOWO | PYTONGI | POLSKA | 1978 | M0 | 242 | 14:00:05 | 18:56 | 3,2 | 18 | 01:34:42 | 243 | |
327 | 1321 | KRAWCZYK PIOTR | ŚWIECIE | PYTONGI | POLSKA | 1972 | M0 | 243 | 14:00:04 | 18:57 | 3,2 | 18 | 01:34:44 | 244 | |
328 | 1241 | JURKIEWICZ MACIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1976 | M0 | 244 | 15:15:01 | 18:58 | 3,2 | 23 | 01:34:51 | 245 | ||
329 | 1611 | SOBIERAJSKI ROBERT | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1990 | M0 | 245 | 15:15:02 | 18:58 | 3,2 | 23 | 01:34:51 | 246 | ||
330 | 1911 | WITKOWSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1997 | M0 | 246 | 14:30:04 | 18:58 | 3,2 | 20 | 01:34:52 | 247 | ||
331 | 1743 | WITKOWSKI WOJTEK | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1975 | M0 | 247 | 14:30:04 | 18:58 | 3,2 | 20 | 01:34:52 | 248 | ||
332 | 1578 | ROZENEK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1982 | M0 | 248 | 15:15:00 | 18:59 | 3,2 | 23 | 01:34:53 | 249 | ||
333 | 1028 | BARAŃCZAK PAWEŁ | BYDGOSZCZ | AKADEMIA POLE DANCE | POLSKA | 1988 | M0 | 249 | 15:15:00 | 18:59 | 3,2 | 23 | 01:34:54 | 250 | |
334 | 1343 | KUCIŃSKI KRZYSZTOF | WIELKI MĘDROMIERZ | HAS HAS | POLSKA | 1983 | M0 | 250 | 13:30:06 | 18:59 | 3,2 | 16 | 01:34:56 | 251 | |
335 | 1636 | STRZAŁKOWSKI DANIEL | IWIEC | HAS... HAS... | POLSKA | 1983 | M0 | 251 | 13:30:06 | 18:59 | 3,2 | 16 | 01:34:56 | 252 | |
336 | 1646 | SZAMOCKA ANNA | DRZYCIM | HAS... HAS... | POLSKA | 1982 | K0 | 84 | 13:30:06 | 18:59 | 3,2 | 16 | 01:34:56 | 84 | |
337 | 1684 | TAJL MACIEJ | TUCHOLA | HAS... HAS,,, | POLSKA | 1981 | M0 | 252 | 13:30:06 | 18:59 | 3,2 | 16 | 01:34:56 | 253 | |
338 | 1175 | GOSTOMSKA ANITA | TUCHOLA | HAS... HAS... | POLSKA | 1986 | K0 | 85 | 13:30:05 | 18:59 | 3,2 | 16 | 01:34:57 | 85 | |
339 | 1635 | STRZAŁKOWSKA BEATA | IWIEC | HAS... HAS... | POLSKA | 1983 | K0 | 86 | 13:30:05 | 18:59 | 3,2 | 16 | 01:34:57 | 86 | |
340 | 1769 | ZABOROWSKA-ZAGÓRSKA MAGDALENA | POLICE | POLSKA | 1964 | K0 | 87 | 14:45:07 | 19:01 | 3,2 | 21 | 01:35:03 | 87 | ||
341 | 1295 | KONDRATOWICZ AGNIESZKA | POLICE | POLSKA | 1982 | K0 | 88 | 14:45:06 | 19:01 | 3,2 | 21 | 01:35:04 | 88 | ||
342 | 1368 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | POLSKA | 1983 | M0 | 253 | 15:30:01 | 19:04 | 3,1 | 24 | 01:35:21 | 254 | ||
343 | 1738 | WIŚNIEWSKI MARCIN | ŚWIECIE | PYTONGI | POLSKA | 1975 | M0 | 254 | 14:00:05 | 19:05 | 3,1 | 18 | 01:35:25 | 255 | |
344 | 1230 | JASIŃSKI ARKADIUSZ | ŚWIECIE | PYTONGI | POLSKA | 1974 | M0 | 255 | 14:00:04 | 19:05 | 3,1 | 18 | 01:35:26 | 256 | |
345 | 1156 | GACKA KACPER | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1993 | M0 | 256 | 15:00:00 | 19:07 | 3,1 | 22 | 01:35:34 | 257 | ||
346 | 1203 | GWIAŹDZIŃSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | DRUŻYNA ACTIMELA | POLSKA | 1985 | M0 | 257 | 14:15:03 | 19:08 | 3,1 | 19 | 01:35:41 | 258 | |
347 | 1924 | OLSZEWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | DRUŻYNA ACTIMELA | POLSKA | 1969 | M0 | 258 | 14:15:01 | 19:09 | 3,1 | 19 | 01:35:43 | 259 | |
348 | 1498 | OLSZEWSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | DRUŻYNA ACTIMELA | POLSKA | 1990 | M0 | 259 | 14:15:01 | 19:09 | 3,1 | 19 | 01:35:43 | 260 | |
349 | 1625 | STASIAK MICHAŁ | INOWROCŁAW | DRUŻYNA ACTIMELA | POLSKA | 1986 | M0 | 260 | 14:15:01 | 19:09 | 3,1 | 19 | 01:35:43 | 261 | |
350 | 1908 | STASIACZEK-DREWICZ MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1992 | M0 | 261 | 15:00:01 | 19:10 | 3,1 | 22 | 01:35:48 | 262 | ||
351 | 1181 | GÓRSKI TOMASZ | ŚWIECIE | PYTONGI | POLSKA | 1976 | M0 | 262 | 14:00:04 | 19:11 | 3,1 | 18 | 01:35:57 | 263 | |
352 | 1523 | PERKOWSKI KAMIL | MROCZA | POLSKA | 1989 | M0 | 263 | 14:30:04 | 19:16 | 3,1 | 20 | 01:36:22 | 264 | ||
353 | 1654 | SZCZUKOWSKI BARTOSZ | ZALESIE | POLSKA | 1994 | M0 | 264 | 14:30:02 | 19:17 | 3,1 | 20 | 01:36:23 | 265 | ||
354 | 1796 | ŻARSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | 3DSPORT | POLSKA | 1986 | M0 | 265 | 14:30:07 | 19:18 | 3,1 | 20 | 01:36:30 | 266 | |
355 | 1115 | DEPTUŁA WOJCIECH | BYDGOSZCZ | 3DSPORT | POLSKA | 1953 | M0 | 266 | 14:30:06 | 19:18 | 3,1 | 20 | 01:36:31 | 267 | |
356 | 1393 | LUBOMSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | 3DSPORT | POLSKA | 1985 | M0 | 267 | 14:30:05 | 19:18 | 3,1 | 20 | 01:36:32 | 268 | |
357 | 1345 | KUFFEL LESZEK | ŚWIECIE | PYTONGI | POLSKA | 1970 | M0 | 268 | 14:00:06 | 19:19 | 3,1 | 18 | 01:36:36 | 269 | |
358 | 1217 | JANAS - BRESKA JUSTYNA | CHOJNICE | POWER G | POLSKA | 1980 | K0 | 89 | 15:00:02 | 19:21 | 3,1 | 22 | 01:36:44 | 89 | |
359 | 1491 | ODYA-GIERSZEWSKA MIROSŁAWA | CHOJNICE | POWER G | POLSKA | 1986 | K0 | 90 | 15:00:02 | 19:21 | 3,1 | 22 | 01:36:44 | 90 | |
360 | 1220 | JANKE JOANNA | CZŁUCHÓW | POWER G | POLSKA | 1979 | K0 | 91 | 15:00:00 | 19:21 | 3,1 | 22 | 01:36:46 | 91 | |
361 | 1471 | NAPIÓRKOWSKA JUSTYNA | PRZECHLEWO | POWER GIRL | POLSKA | 1985 | K0 | 92 | 15:00:03 | 19:21 | 3,1 | 22 | 01:36:47 | 92 | |
362 | 1248 | KAMIŃSKA ALEKSANDRA | PRZECHLEWO | POWER G | POLSKA | 1985 | K0 | 93 | 15:00:02 | 19:22 | 3,1 | 22 | 01:36:48 | 93 | |
363 | 1463 | MUCHA EWA | PIŁA | POWER GIRL | POLSKA | 1981 | K0 | 94 | 15:00:00 | 19:22 | 3,1 | 22 | 01:36:48 | 94 | |
364 | 1389 | LUBISZEWSKA KAROLINA | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1984 | K0 | 95 | 13:30:01 | 19:26 | 3,1 | 16 | 01:37:12 | 95 | ||
365 | 1390 | LUBISZEWSKI DAWID | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1984 | M0 | 269 | 13:30:01 | 19:27 | 3,1 | 16 | 01:37:13 | 270 | ||
366 | 1553 | PRĄDZIŃSKA AGNIESZKA | CZŁUCHÓW | POWER G | POLSKA | 1977 | K0 | 96 | 15:00:01 | 19:28 | 3,1 | 22 | 01:37:18 | 96 | |
367 | 1421 | MAŃKOWSKA KAMILA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | K0 | 97 | 15:00:02 | 19:28 | 3,1 | 22 | 01:37:18 | 97 | ||
368 | 1551 | POLANOWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | K0 | 98 | 15:00:00 | 19:28 | 3,1 | 22 | 01:37:20 | 98 | ||
369 | 1081 | BYRTEK GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1975 | M0 | 270 | 14:15:04 | 19:30 | 3,1 | 19 | 01:37:29 | 271 | ||
370 | 1283 | KMIEĆ NORBERT | ŁOCHOWICE | POLSKA | 1974 | M0 | 271 | 14:15:04 | 19:30 | 3,1 | 19 | 01:37:29 | 272 | ||
371 | 1043 | BIAŁAS OLIWIA | BYDGOSZCZ | MOBICA | POLSKA | 1986 | K0 | 99 | 13:00:03 | 19:32 | 3,1 | 14 | 01:37:42 | 99 | |
372 | 1473 | NAWROCKI MARCIN | BYDGOSZCZ | SOFIŚCI | POLSKA | 1982 | M0 | 272 | 15:00:04 | 19:32 | 3,1 | 22 | 01:37:42 | 273 | |
373 | 1526 | PIĄTEK PIOTR | INOWROCŁAW | PSZCZOŁY | POLSKA | 1983 | M0 | 273 | 14:30:05 | 19:33 | 3,1 | 20 | 01:37:47 | 274 | |
374 | 1005 | ADAMCZYK SONIA | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1991 | K0 | 100 | 15:00:13 | 19:34 | 3,1 | 22 | 01:37:52 | 100 | |
375 | 1480 | NIKONOWICZ PIOTR | WOLSZTYN | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1988 | M0 | 274 | 14:45:01 | 19:38 | 3,1 | 21 | 01:38:09 | 275 | |
376 | 1438 | MICHAŁEK PRZEMYSŁAW | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1995 | M0 | 275 | 14:45:00 | 19:38 | 3,1 | 21 | 01:38:10 | 276 | |
377 | 1008 | ADLIS BARTOSZ | BYDGOSZCZ | COMMANDO ĆWOKI | POLSKA | 1980 | M0 | 276 | 14:15:02 | 19:38 | 3,1 | 19 | 01:38:12 | 277 | |
378 | 1165 | GIBAS DARIUSZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 277 | 15:15:04 | 19:43 | 3,0 | 23 | 01:38:33 | 278 | ||
379 | 1060 | BONUS DAWID | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 278 | 15:15:03 | 19:43 | 3,0 | 23 | 01:38:37 | 279 | ||
380 | 1166 | GIERYK AGATA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1989 | K0 | 101 | 15:30:00 | 19:44 | 3,0 | 24 | 01:38:41 | 101 | |
381 | 1519 | PAZGRAT MACIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1968 | M0 | 279 | 13:15:03 | 19:47 | 3,0 | 15 | 01:38:55 | 280 | ||
382 | 1588 | RZEPKA KAMIL | BYDGOSZCZ | NA DOPINGU | POLSKA | 1983 | M0 | 280 | 14:30:13 | 19:47 | 3,0 | 20 | 01:38:55 | 281 | |
383 | 1055 | BOGUCKI ADAM | BYDGOSZCZ | NA DOPINGU | POLSKA | 1994 | M0 | 281 | 14:30:11 | 19:47 | 3,0 | 20 | 01:38:57 | 282 | |
384 | 1056 | BOGUCKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | NA DOPINGU | POLSKA | 1989 | M0 | 282 | 14:30:09 | 19:48 | 3,0 | 20 | 01:39:00 | 283 | |
385 | 1378 | LEWANDOWSKI FABIAN | BYDGOSZCZ | NA DOPINGU | POLSKA | 1989 | M0 | 283 | 14:30:10 | 19:48 | 3,0 | 20 | 01:39:00 | 284 | |
386 | 1458 | MOJECKA MAGDA | BYDGOSZCZ | LIS I LEŚNE LOSZKI | POLSKA | 1994 | K0 | 102 | 12:45:03 | 19:48 | 3,0 | 13 | 01:39:02 | 102 | |
387 | 1623 | STANISZEWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | LIS I LEŚNE LOSZKI | POLSKA | 1986 | K0 | 103 | 12:45:03 | 19:48 | 3,0 | 13 | 01:39:02 | 103 | |
388 | 1733 | WINIECKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | LIS I LEŚNE LOSZKI | POLSKA | 1984 | M0 | 284 | 12:45:03 | 19:49 | 3,0 | 13 | 01:39:03 | 285 | |
389 | 1793 | ZYGIEL NATALIA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1990 | K0 | 104 | 13:15:00 | 19:49 | 3,0 | 15 | 01:39:06 | 104 | ||
390 | 1667 | SZPYT ANNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1982 | K0 | 105 | 13:30:06 | 19:52 | 3,0 | 16 | 01:39:18 | 105 | ||
391 | 1771 | ZADKA FILIP | SZUBIN | POLSKA | 1991 | M0 | 285 | 14:15:03 | 19:55 | 3,0 | 19 | 01:39:35 | 286 | ||
392 | 1353 | KURJATO MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 286 | 15:15:06 | 19:57 | 3,0 | 23 | 01:39:43 | 287 | ||
393 | 1110 | CZYRKIEWICZ ANETA | POLAŃCZYK | POLSKA | 1987 | K0 | 106 | 15:30:02 | 19:57 | 3,0 | 24 | 01:39:46 | 106 | ||
394 | 1146 | FALASZEK AGNIESZKA | PREFABET | POLSKA | 15:30:00 | 19:58 | 3,0 | 24 | 01:39:52 | 107 | |||||
395 | 1916 | BEDNARKIEWICZ KATARZYNA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1976 | K0 | 107 | 14:45:05 | 19:59 | 3,0 | 21 | 01:39:54 | 108 | |
396 | 1206 | HEŁMINIAK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | SOFIŚCI | POLSKA | 1985 | M0 | 287 | 15:00:03 | 20:04 | 3,0 | 22 | 01:40:21 | 288 | |
397 | 1089 | CHOŁAŚCIŃSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | SOFIŚCI | POLSKA | 1982 | M0 | 288 | 15:00:02 | 20:05 | 3,0 | 22 | 01:40:26 | 289 | |
398 | 1003 | ADAMCZYK DOROTA | GRUDZIĄDZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1988 | K0 | 108 | 15:00:12 | 20:11 | 3,0 | 22 | 01:40:55 | 109 | |
399 | 1791 | ZIÓŁKOWSKI WOJCIECH | BYDGOSZCZ | STULEJARZE | POLSKA | 1987 | M0 | 289 | 14:00:00 | 20:14 | 3,0 | 18 | 01:41:09 | 290 | |
400 | 1468 | NALINSKI ROBERT | LOCHOWO | POLSKA | 1976 | M0 | 290 | 14:00:01 | 20:14 | 3,0 | 18 | 01:41:11 | 291 | ||
401 | 1698 | TRZCIŃSKI BARTŁOMIEJ | ŁÓDŹ | POLSKA | 1987 | M0 | 291 | 13:15:00 | 20:21 | 2,9 | 15 | 01:41:45 | 292 | ||
402 | 1038 | BECH LASSE | NIEMCZ | POLSKA | 1982 | M0 | 292 | 13:30:03 | 20:22 | 2,9 | 16 | 01:41:51 | 293 | ||
403 | 1765 | WYBRAŃSKI BARTEK | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1987 | M0 | 293 | 15:30:02 | 20:22 | 2,9 | 24 | 01:41:52 | 294 | |
404 | 1039 | BEMBNISTA ASIA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1984 | K0 | 109 | 15:30:01 | 20:23 | 2,9 | 24 | 01:41:53 | 110 | |
405 | 1341 | KUBISZ TOMASZ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1991 | M0 | 294 | 15:30:01 | 20:23 | 2,9 | 24 | 01:41:53 | 295 | |
406 | 1204 | GWIT ANETA | BYDGOSZCZ | GRUPA ŻELAZNY | POLSKA | 1988 | K0 | 110 | 12:45:06 | 20:23 | 2,9 | 13 | 01:41:54 | 111 | |
407 | 1139 | DYCH ANNA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1982 | K0 | 111 | 15:30:00 | 20:23 | 2,9 | 24 | 01:41:54 | 112 | |
408 | 1111 | CZYŻEWSKI MATEUSZ | SOLEC KUJAWSKI | GRUPA ŻELAZNY | POLSKA | 1988 | M0 | 295 | 12:45:05 | 20:23 | 2,9 | 13 | 01:41:54 | 296 | |
409 | 1634 | STRYCZYŃSKI MAREK | BYDGOSZCZ | GRUPA ŻELAZNY | POLSKA | 1987 | M0 | 296 | 12:45:05 | 20:23 | 2,9 | 13 | 01:41:54 | 297 | |
410 | 1752 | WOJTYSIAK DOROTA | BYDGOSZCZ | GRUPA ŻELAZNY | POLSKA | 1981 | K0 | 112 | 12:45:05 | 20:23 | 2,9 | 13 | 01:41:54 | 113 | |
411 | 1569 | RENC PATRYK | BYDGOSZCZ | GRUPA ŻELAZNY | POLSKA | 1989 | M0 | 297 | 12:45:05 | 20:23 | 2,9 | 13 | 01:41:56 | 298 | |
412 | 1159 | GAJEWSKA MALWINA | LUBICZ DOLNY | POLSKA | 1998 | K0 | 113 | 14:15:02 | 20:24 | 2,9 | 19 | 01:41:58 | 114 | ||
413 | 1080 | BUTKIEWCZ MATEUSZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1994 | M0 | 298 | 14:15:01 | 20:24 | 2,9 | 19 | 01:41:59 | 299 | ||
414 | 1169 | GŁÓWCZEWSKA ILONA | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWIA WIĘCBORK | POLSKA | 1991 | K0 | 114 | 13:45:04 | 20:26 | 2,9 | 17 | 01:42:12 | 115 | |
415 | 1669 | SZULERECKI KRYSTIAN | BYDGOSZCZ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1991 | M0 | 299 | 13:30:06 | 20:29 | 2,9 | 16 | 01:42:26 | 300 | |
416 | 1572 | ROBAK JAKUB | BYDGOSZCZ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1992 | M0 | 300 | 13:30:06 | 20:29 | 2,9 | 16 | 01:42:27 | 301 | |
417 | 1612 | SODEL BARTOSZ | BYDGOSZCZ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1992 | M0 | 301 | 13:30:05 | 20:30 | 2,9 | 16 | 01:42:28 | 302 | |
418 | 1440 | MIELCAREK ADRIANNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1990 | K0 | 115 | 13:15:03 | 20:30 | 2,9 | 15 | 01:42:29 | 116 | ||
419 | 1445 | MIKUŁA EMILIA | ZAMOŚĆ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1996 | K0 | 116 | 13:30:03 | 20:30 | 2,9 | 16 | 01:42:29 | 117 | |
420 | 1505 | PACHELA MICHAŁ | KOŁOBRZEG | WYLUZUJ! | POLSKA | 1996 | M0 | 302 | 13:30:03 | 20:30 | 2,9 | 16 | 01:42:29 | 303 | |
421 | 1042 | BETKE DAMIAN | ZAMOŚĆ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1986 | M0 | 303 | 13:30:04 | 20:30 | 2,9 | 16 | 01:42:29 | 304 | |
422 | 1522 | PEPLIŃSKA PAULA | BYDGOSZCZ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1992 | K0 | 117 | 13:30:04 | 20:30 | 2,9 | 16 | 01:42:29 | 118 | |
423 | 1441 | MIELCAREK EWA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1964 | K0 | 118 | 13:15:01 | 20:30 | 2,9 | 15 | 01:42:31 | 119 | ||
424 | 1327 | KRUSIK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1984 | M0 | 304 | 13:15:00 | 20:30 | 2,9 | 15 | 01:42:32 | 305 | ||
425 | 1585 | RYDELSKA KINGA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1972 | K0 | 119 | 15:00:05 | 20:31 | 2,9 | 22 | 01:42:33 | 120 | ||
426 | 1928 | ALEKSANDER ALICJA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1993 | K0 | 120 | 13:30:03 | 20:31 | 2,9 | 16 | 01:42:35 | 121 | ||
427 | 1122 | DOLATA GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1976 | M0 | 305 | 15:00:02 | 20:31 | 2,9 | 22 | 01:42:36 | 306 | ||
428 | 1929 | CENTKOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 306 | 13:30:03 | 20:31 | 2,9 | 16 | 01:42:36 | 307 | ||
429 | 1493 | OKOŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | ANAKONDA | POLSKA | 1978 | M0 | 307 | 14:00:05 | 20:32 | 2,9 | 18 | 01:42:39 | 308 | |
430 | 1037 | BĄK MAGDALENA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | ANAKONDA | POLSKA | 1985 | K0 | 121 | 14:00:03 | 20:32 | 2,9 | 18 | 01:42:41 | 122 | |
431 | 1036 | BATAROWICZ PATRYK | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1993 | M0 | 308 | 15:30:01 | 20:34 | 2,9 | 24 | 01:42:51 | 309 | |
432 | 1158 | GADZIŃSKI KAMIL | CHEŁMNO | SOFIŚCI | POLSKA | 1988 | M0 | 309 | 15:00:03 | 20:41 | 2,9 | 22 | 01:43:23 | 310 | |
433 | 1061 | BORKOWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | POGROMCY POTU, KRWI I ŁEZ | POLSKA | 1986 | K0 | 122 | 14:30:03 | 20:41 | 2,9 | 20 | 01:43:25 | 123 | |
434 | 1782 | ZAWISTOWSKA MONIKA | GDYNIA | K/Z RADOŚĆ ŻYCIA | POLSKA | 1977 | K0 | 123 | 13:15:04 | 20:42 | 2,9 | 15 | 01:43:29 | 124 | |
435 | 1012 | ANDRUSIAK MONIKA | TORUŃ | POLSKA | 1978 | K0 | 124 | 15:15:02 | 20:46 | 2,9 | 23 | 01:43:51 | 125 | ||
436 | 1427 | MARSZAŁ MAREK | TORUŃ | POLSKA | 1969 | M0 | 310 | 15:15:01 | 20:47 | 2,9 | 23 | 01:43:53 | 311 | ||
437 | 1194 | GRZEGORZEWSKA PATRYCJA | BYDGOSZCZ | KEEEPER | POLSKA | 1993 | K0 | 125 | 14:45:02 | 20:49 | 2,9 | 21 | 01:44:05 | 126 | |
438 | 1394 | LUCZAK ADRIAN | BYDGOSZCZ | ATOS | POLSKA | 1989 | M0 | 311 | 15:15:06 | 20:49 | 2,9 | 23 | 01:44:05 | 312 | |
439 | 1582 | RUSIECKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | KEEEPER | POLSKA | 1987 | M0 | 312 | 14:45:02 | 20:49 | 2,9 | 21 | 01:44:06 | 313 | |
440 | 1720 | WIECZÓR MARCIN | BYDGOSZCZ | KEEEPER | POLSKA | 1981 | M0 | 313 | 14:45:02 | 20:49 | 2,9 | 21 | 01:44:06 | 314 | |
441 | 1587 | RYMASZEWSKI ROMAN | BYDGOSZCZ | KEEEPER | POLSKA | 1972 | M0 | 314 | 14:45:01 | 20:49 | 2,9 | 21 | 01:44:07 | 315 | |
442 | 1751 | WOJTASIK ANNA | BYDGOSZCZ | KEEEPER | POLSKA | 1987 | K0 | 126 | 14:45:01 | 20:50 | 2,9 | 21 | 01:44:08 | 127 | |
443 | 1932 | RUMIŃSKI MARIUSZ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1988 | M0 | 315 | 14:45:07 | 20:50 | 2,9 | 21 | 01:44:10 | 316 | |
444 | 1933 | KOWALSKA AGATA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1996 | K0 | 127 | 14:45:06 | 20:50 | 2,9 | 21 | 01:44:10 | 128 | |
445 | 1931 | MUCHA MAŁGORZATA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1973 | K0 | 128 | 14:45:06 | 20:50 | 2,9 | 21 | 01:44:10 | 129 | |
446 | 1930 | MUCHA BARTOSZ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1992 | M0 | 316 | 14:45:07 | 20:50 | 2,9 | 21 | 01:44:12 | 317 | |
447 | 1328 | KRUSIK TOMASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1990 | M0 | 317 | 13:15:01 | 20:52 | 2,9 | 15 | 01:44:18 | 318 | ||
448 | 1778 | ZAWADZKA AGATA | TORUŃ | POLSKA | 1987 | K0 | 129 | 14:15:03 | 20:52 | 2,9 | 19 | 01:44:22 | 130 | ||
449 | 1626 | STAWOWSKA-WATRAS MARTA | BYDGOSZCZ | SOFIŚCI | POLSKA | 1984 | K0 | 130 | 15:00:03 | 20:55 | 2,9 | 22 | 01:44:33 | 131 | |
450 | 1140 | DYKS RAFAŁ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1979 | M0 | 318 | 15:30:03 | 20:55 | 2,9 | 24 | 01:44:33 | 319 | |
451 | 1261 | KARCZEWSKI JAN | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1987 | M0 | 319 | 15:30:02 | 20:55 | 2,9 | 24 | 01:44:34 | 320 | |
452 | 1496 | OLEJNIK MARTA | INOWROCŁAW | CEZAR-BIS | POLSKA | 1976 | K0 | 131 | 15:00:02 | 20:56 | 2,9 | 22 | 01:44:38 | 132 | |
453 | 1736 | WIŚNIEWSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | POLSKA | 1974 | K0 | 132 | 15:00:02 | 20:56 | 2,9 | 22 | 01:44:38 | 133 | ||
454 | 1087 | CHOIŃSKA DAGMARA | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1979 | K0 | 133 | 15:00:12 | 20:56 | 2,9 | 22 | 01:44:38 | 134 | |
455 | 1723 | WIERZEWSKI WOJCIECH | SZUBIN | WYLUZUJ! | POLSKA | 1989 | M0 | 320 | 13:30:07 | 20:56 | 2,9 | 16 | 01:44:40 | 321 | |
456 | 1213 | IDCZAK ADAM | BYDGOSZCZ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1992 | M0 | 321 | 13:30:06 | 20:56 | 2,9 | 16 | 01:44:41 | 322 | |
457 | 1364 | KWIATKOWSKA ANNA | STRONNO | POLSKA | 1981 | K0 | 134 | 13:15:02 | 20:56 | 2,9 | 15 | 01:44:41 | 135 | ||
458 | 1098 | CIESIELSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1981 | M0 | 322 | 13:15:02 | 20:56 | 2,9 | 15 | 01:44:42 | 323 | ||
459 | 1369 | KWIATKOWSKI WALDEMAR | STRONNO | POLSKA | 1982 | M0 | 323 | 13:15:02 | 20:56 | 2,9 | 15 | 01:44:42 | 324 | ||
460 | 1442 | MIELCAREK MACIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1963 | M0 | 324 | 13:15:02 | 20:56 | 2,9 | 15 | 01:44:42 | 325 | ||
461 | 1097 | CIESIELSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1984 | K0 | 135 | 13:15:01 | 20:57 | 2,9 | 15 | 01:44:43 | 136 | ||
462 | 1764 | WRZESZYKOWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | WYLUZUJ! | POLSKA | 1992 | K0 | 136 | 13:30:04 | 20:57 | 2,9 | 16 | 01:44:45 | 137 | |
463 | 1176 | GÓRECKA EDYTA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1976 | K0 | 137 | 12:45:03 | 20:58 | 2,9 | 13 | 01:44:51 | 138 | ||
464 | 1781 | ZAWISTOWSKA JOANNA | GDYNIA | KZ RADOŚĆ ŻYCIA | POLSKA | 1979 | K0 | 138 | 13:15:04 | 21:01 | 2,9 | 15 | 01:45:06 | 139 | |
465 | 1023 | BARAN SEBASTIAN | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1978 | M0 | 325 | 15:30:02 | 21:02 | 2,9 | 24 | 01:45:12 | 326 | |
466 | 1022 | BARAN ANNA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1980 | K0 | 139 | 15:30:01 | 21:03 | 2,9 | 24 | 01:45:13 | 140 | |
467 | 1740 | WIŚNIEWSKI TOMASZ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1990 | M0 | 326 | 15:30:00 | 21:03 | 2,9 | 24 | 01:45:14 | 327 | |
468 | 1402 | ŁUKASZEWICZ ARKADIUSZ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | REBEL CROSS SPORT | POLSKA | 1990 | M0 | 327 | 15:30:00 | 21:03 | 2,9 | 24 | 01:45:15 | 328 | |
469 | 1224 | JANOWSKI TOMASZ | ŚWIECIE | POLSKA | 1989 | M0 | 328 | 14:45:08 | 21:03 | 2,8 | 21 | 01:45:16 | 329 | ||
470 | 1730 | WILK WOJCIECH | LNIANO | POLSKA | 1985 | M0 | 329 | 14:45:10 | 21:04 | 2,8 | 21 | 01:45:19 | 330 | ||
471 | 1728 | WILK JAGODA | LNIANO | POLSKA | 1989 | K0 | 140 | 14:45:08 | 21:04 | 2,8 | 21 | 01:45:22 | 141 | ||
472 | 1729 | WILK MARCIN | LNIANO | POLSKA | 1983 | M0 | 330 | 14:45:09 | 21:04 | 2,8 | 21 | 01:45:22 | 331 | ||
473 | 1184 | GRABOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | POLSKA | 1985 | M0 | 331 | 13:30:07 | 21:06 | 2,8 | 16 | 01:45:28 | 332 | ||
474 | 1642 | SUSZKIEWICZ BOGDAN | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1971 | M0 | 332 | 15:00:12 | 21:06 | 2,8 | 22 | 01:45:28 | 333 | |
475 | 1392 | LUBOJEMSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1981 | M0 | 333 | 15:00:03 | 21:07 | 2,8 | 22 | 01:45:34 | 334 | ||
476 | 1510 | PAPIERSKA MONIKA | BYDGOSZCZ | NAKLOKI | POLSKA | 1989 | K0 | 141 | 15:00:01 | 21:07 | 2,8 | 22 | 01:45:34 | 142 | |
477 | 1391 | LUBOJEMSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | K0 | 142 | 15:00:01 | 21:07 | 2,8 | 22 | 01:45:35 | 143 | ||
478 | 1795 | ŻAKOWSKA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | ANAKONDA | POLSKA | 1983 | K0 | 143 | 14:00:04 | 21:07 | 2,8 | 18 | 01:45:36 | 144 | |
479 | 1278 | KLIM KAROLINA | ŚWIDWIN | POLSKA | 1994 | K0 | 144 | 14:30:01 | 21:10 | 2,8 | 20 | 01:45:48 | 145 | ||
480 | 1948 | GRZYWIŃSKI ADAM | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1971 | M0 | 334 | 14:45:05 | 21:10 | 2,8 | 21 | 01:45:48 | 335 | |
481 | 1530 | PIKUŁA IWONA | MRZEŻYNO | POLSKA | 1984 | K0 | 145 | 14:30:01 | 21:10 | 2,8 | 20 | 01:45:51 | 146 | ||
482 | 1381 | LEWICKA KINGA | BRZOZIE LUBAWSKIE | POLSKA | 1993 | K0 | 146 | 14:45:06 | 21:11 | 2,8 | 21 | 01:45:53 | 147 | ||
483 | 1240 | JOŃCZYK JACEK | DOBRCZ | GOSIR OSIELSKO | POLSKA | 1984 | M0 | 335 | 15:15:02 | 21:11 | 2,8 | 23 | 01:45:57 | 336 | |
484 | 1365 | KWIATKOWSKA BOŻENA | BYDGOSZCZ | GOSIR OSIELSKO | POLSKA | 1970 | K0 | 147 | 15:15:02 | 21:11 | 2,8 | 23 | 01:45:57 | 148 | |
485 | 1246 | KALA MICHAŁ | ŁABISZYN | POLSKA | 1984 | M0 | 336 | 14:45:01 | 21:12 | 2,8 | 21 | 01:45:58 | 337 | ||
486 | 1531 | PILAROWSKA JULITA | NOWE DĄBIE | POLSKA | 1995 | K0 | 148 | 14:45:01 | 21:12 | 2,8 | 21 | 01:45:58 | 149 | ||
487 | 1370 | KWIATKOWSKI WOJCIECH | OSIELSKO | GOSIR OSIELSKO | POLSKA | 1965 | M0 | 337 | 15:15:01 | 21:12 | 2,8 | 23 | 01:45:58 | 338 | |
488 | 1542 | PŁOTKA BARTŁOMIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1984 | M0 | 338 | 15:15:01 | 21:14 | 2,8 | 23 | 01:46:12 | 339 | ||
489 | 1565 | RAKOCZY JAKUB | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 339 | 15:15:00 | 21:15 | 2,8 | 23 | 01:46:13 | 340 | ||
490 | 1673 | SZYMAŃSKA MAGDALENA | BRZOZA | POLSKA | 1988 | K0 | 149 | 15:15:00 | 21:15 | 2,8 | 23 | 01:46:14 | 150 | ||
491 | 1705 | URBAŃSKI BARTŁOMIEJ | TORUŃ | GUMISIE | POLSKA | 1987 | M0 | 340 | 13:00:02 | 21:15 | 2,8 | 14 | 01:46:15 | 341 | |
492 | 1661 | SZLOSEK-URBAŃSKA MONIKA | TORUŃ | GUMISIE | POLSKA | 1987 | K0 | 150 | 13:00:02 | 21:15 | 2,8 | 14 | 01:46:16 | 151 | |
493 | 1034 | BARZYK MARTA | BIAŁE BŁOTA | VIVA LA VIDA | POLSKA | 1982 | K0 | 151 | 14:15:04 | 21:18 | 2,8 | 19 | 01:46:28 | 152 | |
494 | 1804 | ŻYWNA KRZYSZTOF | GDYNIA | VIVA LA VIDA | POLSKA | 1981 | M0 | 341 | 14:15:04 | 21:18 | 2,8 | 19 | 01:46:28 | 342 | |
495 | 1231 | JASKÓLSKI ŁUKASZ | USTKA | VIVA LA VIDA | POLSKA | 1988 | M0 | 342 | 14:15:03 | 21:18 | 2,8 | 19 | 01:46:29 | 343 | |
496 | 1803 | ŻYWNA JUSTYNA | GDYNIA | VIVA LA VIDA | POLSKA | 1987 | K0 | 152 | 14:15:03 | 21:18 | 2,8 | 19 | 01:46:29 | 153 | |
497 | 1718 | WIECZOREK PAULINA | KARTUZY | LOS KUMPLOS | POLSKA | 1988 | K0 | 153 | 13:15:05 | 21:19 | 2,8 | 15 | 01:46:37 | 154 | |
498 | 1388 | LOOSE PAULINA | BYDGOSZCZ | LOS KUMPLOS | POLSKA | 1988 | K0 | 154 | 13:15:04 | 21:20 | 2,8 | 15 | 01:46:39 | 155 | |
499 | 1221 | JANKOWSKI ALEKSANDER | WARSZAWA | LOS KUMPLOS | POLSKA | 1988 | M0 | 343 | 13:15:03 | 21:20 | 2,8 | 15 | 01:46:39 | 344 | |
500 | 1356 | KUSKOWSKA KIRA | WARSZAWA | LOS KUMPLOS | POLSKA | 1989 | K0 | 155 | 13:15:03 | 21:20 | 2,8 | 15 | 01:46:39 | 156 | |
501 | 1387 | LOOSE MICHAŁ | BYDGOSZCZ | LOS KUMPLOS | POLSKA | 1995 | M0 | 344 | 13:15:02 | 21:20 | 2,8 | 15 | 01:46:40 | 345 | |
502 | 1555 | PRZYBYLSKA JOANNA | GDAŃSK | HOLDMYBEER | POLSKA | 1989 | K0 | 156 | 13:00:03 | 21:26 | 2,8 | 14 | 01:47:10 | 157 | |
503 | 1756 | WOŹNIAK KATARZYNA | BYDGOSZCZ | HOLDMYBEER | POLSKA | 1971 | K0 | 157 | 13:00:03 | 21:26 | 2,8 | 14 | 01:47:12 | 158 | |
1011 | ANDRUKONIS BARTOSZ | WŁOCŁAWEK | RODZINKA.PL | POLSKA | 1980 | M0 | 345 | 14:15:02 | 21:27 | 2,8 | 19 | 01:47:13 | 346 | ||
1010 | ANDRUKONIS ALEKSANDRA | WLOCLAWEK | RODZINKA.PL | POLSKA | 1985 | K0 | 158 | 14:15:01 | 21:27 | 2,8 | 19 | 01:47:14 | 159 | ||
1338 | KUBIAK JOANNA | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1984 | K0 | 159 | 12:45:01 | 21:27 | 2,8 | 13 | 01:47:17 | 160 | ||
1299 | KORDAŃSKA KINGA | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1995 | K0 | 160 | 12:45:01 | 21:28 | 2,8 | 13 | 01:47:20 | 161 | ||
508 | 1560 | PUŁACZEWSKI DARIUSZ | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1991 | M0 | 346 | 14:30:07 | 21:29 | 2,8 | 20 | 01:47:23 | 347 | |
509 | 1185 | GRABSKI KONRAD | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1997 | M0 | 347 | 14:30:04 | 21:29 | 2,8 | 20 | 01:47:26 | 348 | |
510 | 1282 | KŁOS KAMILA | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1975 | K0 | 161 | 14:30:04 | 21:29 | 2,8 | 20 | 01:47:26 | 162 | |
511 | 1355 | KUROWSKA NATALIA | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1991 | K0 | 162 | 14:30:04 | 21:29 | 2,8 | 20 | 01:47:26 | 163 | |
512 | 1620 | STAJKOWSKA PATRYCJA | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1988 | K0 | 163 | 14:30:04 | 21:29 | 2,8 | 20 | 01:47:26 | 164 | |
513 | 1107 | CZAJKOWSKI JAKUB | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1997 | M0 | 348 | 14:30:03 | 21:29 | 2,8 | 20 | 01:47:27 | 349 | |
514 | 1495 | OLEJNIK KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1987 | M0 | 349 | 14:30:03 | 21:29 | 2,8 | 20 | 01:47:27 | 350 | |
515 | 1026 | BARANOWSKI DAWID | MURZYNNO | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1997 | M0 | 350 | 14:30:02 | 21:30 | 2,8 | 20 | 01:47:28 | 351 | |
516 | 1433 | MĄCZKOWSKI MATEUSZ | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1990 | M0 | 351 | 14:30:02 | 21:30 | 2,8 | 20 | 01:47:28 | 352 | |
517 | 1545 | PODLASZEWSKA KINGA | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1987 | K0 | 164 | 14:30:02 | 21:30 | 2,8 | 20 | 01:47:28 | 165 | |
518 | 1004 | ADAMCZYK KAROLINA | ZŁAWIEŚ WIELKA | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1992 | K0 | 165 | 15:15:06 | 21:31 | 2,8 | 23 | 01:47:33 | 166 | |
519 | 1689 | TERCJAK MICHAŁ | ŁUBIANKA | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 352 | 15:15:04 | 21:31 | 2,8 | 23 | 01:47:35 | 353 | |
520 | 1271 | KĘDZIERSKI MAREK | ŁUBIANKA | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1993 | M0 | 353 | 15:15:03 | 21:31 | 2,8 | 23 | 01:47:36 | 354 | |
521 | 1721 | WIELUŃSKA DOROTA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | K0 | 166 | 13:15:02 | 21:35 | 2,8 | 15 | 01:47:54 | 167 | ||
522 | 1937 | BARCZUK MARCIN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | M0 | 354 | 13:15:02 | 21:35 | 2,8 | 15 | 01:47:55 | 355 | ||
523 | 1734 | WISNIEWSKA MAGDALENA | BYDGOSZCZ | BAJKATEAM | POLSKA | 1989 | K0 | 167 | 14:00:02 | 21:39 | 2,8 | 18 | 01:48:15 | 168 | |
524 | 1735 | WISNIEWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | BAJKATEAM | POLSKA | 1984 | M0 | 355 | 14:00:03 | 21:39 | 2,8 | 18 | 01:48:15 | 356 | |
525 | 1464 | MUSZŃSKI ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | BAJKATEAM | POLSKA | 1984 | M0 | 356 | 14:00:01 | 21:39 | 2,8 | 18 | 01:48:16 | 357 | |
526 | 1073 | BUGAJSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 357 | 13:15:03 | 21:40 | 2,8 | 15 | 01:48:21 | 358 | ||
527 | 1024 | BARANOWSKA EWELINA | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ZYCIA | POLSKA | 1980 | K0 | 168 | 15:00:12 | 21:45 | 2,8 | 22 | 01:48:43 | 169 | |
528 | 1549 | POLAK MARCIN | TORUŃ | POLSKA | 1985 | M0 | 358 | 13:00:05 | 21:47 | 2,8 | 14 | 01:48:57 | 359 | ||
529 | 1677 | ŚLIWIŃSKI MAREK ŚLIWIŃSKI | TORUŃ | POLSKA | 1985 | M0 | 359 | 13:00:05 | 21:48 | 2,8 | 14 | 01:48:58 | 360 | ||
530 | 1777 | ZAREMSKA ALEKSANDRA | TORUŃ | POLSKA | 1983 | K0 | 169 | 13:00:05 | 21:48 | 2,8 | 14 | 01:48:58 | 170 | ||
531 | 1676 | ŚLIWIŃSKA JOANNA | TORUŃ | POLSKA | 1983 | K0 | 170 | 13:00:05 | 21:48 | 2,8 | 14 | 01:48:59 | 171 | ||
532 | 1410 | MAJEWSKA AGATA | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1995 | K0 | 171 | 15:00:13 | 21:48 | 2,8 | 22 | 01:48:59 | 172 | |
533 | 1490 | OCHRYTKOW ŁUKASZ | ŁÓDŹ | RUNLOG.COM | POLSKA | 1984 | M0 | 360 | 13:30:04 | 21:48 | 2,8 | 16 | 01:48:59 | 361 | |
534 | 1362 | KWAPISZ KRZYSZTOF | ŁÓDŹ | POLSKA | 1986 | M0 | 361 | 13:30:04 | 21:48 | 2,8 | 16 | 01:49:00 | 362 | ||
535 | 1639 | SUROWIŃSKA KAROLINA | ŁÓDŹ | POLSKA | 1982 | K0 | 172 | 13:30:03 | 21:48 | 2,8 | 16 | 01:49:01 | 173 | ||
536 | 1671 | SZYMAJDA ADAM | ŁÓDŹ | POLSKA | 1984 | M0 | 362 | 13:30:00 | 21:49 | 2,8 | 16 | 01:49:03 | 363 | ||
537 | 1640 | SUROWIŃSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | POLSKA | 1979 | M0 | 363 | 13:30:03 | 21:49 | 2,8 | 16 | 01:49:04 | 364 | ||
538 | 1739 | WIŚNIEWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 364 | 13:15:03 | 21:53 | 2,7 | 15 | 01:49:27 | 365 | ||
539 | 1154 | ZAWODNIK 1154 | 13:15:03 | 21:54 | 2,7 | 15 | 01:49:28 | ||||||||
540 | 1775 | ZAMIAR KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | LECHPOL | POLSKA | 1985 | M0 | 365 | 15:15:07 | 21:58 | 2,7 | 23 | 01:49:48 | 366 | |
541 | 1443 | MIERZBICZAK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | LECHPOL | POLSKA | 1988 | M0 | 366 | 15:15:05 | 21:58 | 2,7 | 23 | 01:49:49 | 367 | |
542 | 1209 | HILLEMANN BARTOSZ | BYDGOSZCZ | LECHPOL | POLSKA | 1988 | M0 | 367 | 15:15:05 | 21:58 | 2,7 | 23 | 01:49:51 | 368 | |
543 | 1432 | MAZUREK MARTA | BYDGOSZCZ | LECHPOL | POLSKA | 1992 | K0 | 173 | 15:15:03 | 21:58 | 2,7 | 23 | 01:49:51 | 174 | |
544 | 1685 | TARASKA SZYMON | BYDGOSZCZ | LECHPOL | POLSKA | 1988 | M0 | 368 | 15:15:04 | 21:58 | 2,7 | 23 | 01:49:51 | 369 | |
545 | 1210 | HILLEMANN NATALIA | BYDGOSZCZ | LECHPOL | POLSKA | 1987 | K0 | 174 | 15:15:03 | 21:58 | 2,7 | 23 | 01:49:52 | 175 | |
546 | 1686 | TARASKA TOMASZ | BYDGOSZCZ | LECHPOL | POLSKA | 1986 | M0 | 369 | 15:15:04 | 21:59 | 2,7 | 23 | 01:49:53 | 370 | |
547 | 1399 | ŁOPATECKA KAROLINA | TORUŃ | CHAMPION TORUŃ | POLSKA | 1992 | K0 | 175 | 13:15:06 | 22:05 | 2,7 | 15 | 01:50:26 | 176 | |
548 | 1058 | BONIECKI DAMIAN | TORUŃ | POLSKA | 1984 | M0 | 370 | 13:15:06 | 22:05 | 2,7 | 15 | 01:50:27 | 371 | ||
549 | 1071 | BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ | TORUŃ | POLSKA | 1984 | M0 | 371 | 13:15:06 | 22:05 | 2,7 | 15 | 01:50:27 | 372 | ||
550 | 1123 | DRAPIEWSKI MIROSŁAW | TORUŃ | POLSKA | 1982 | M0 | 372 | 13:15:05 | 22:05 | 2,7 | 15 | 01:50:27 | 373 | ||
551 | 1134 | DUDZIC PAULINA | TORUŃ | CHAMPION TORUŃ | POLSKA | 1986 | K0 | 176 | 13:15:07 | 22:05 | 2,7 | 15 | 01:50:27 | 177 | |
552 | 1697 | TROSZYŃSKA KAMILA | INOWROCŁAW | PSZCZOŁY | POLSKA | 1978 | K0 | 177 | 14:30:05 | 22:09 | 2,7 | 20 | 01:50:45 | 178 | |
553 | 1750 | WOJTASIK ALEKSANDRA | INOWROCŁAW | PSZCZOŁY | POLSKA | 1984 | K0 | 178 | 14:30:05 | 22:09 | 2,7 | 20 | 01:50:45 | 179 | |
554 | 1439 | MICHAŁOWSKA WERONIKA | CHOJNICE | STASZKI | POLSKA | 1996 | K0 | 179 | 14:00:03 | 22:24 | 2,7 | 18 | 01:51:59 | 180 | |
555 | 1449 | MILSZEWSKI MATEUSZ | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | STASZKI | POLSKA | 1989 | M0 | 373 | 14:00:03 | 22:24 | 2,7 | 18 | 01:51:59 | 374 | |
556 | 1802 | ŻYWICKA KINGA | CHOJNICE | STASZKI | POLSKA | 1995 | K0 | 180 | 14:00:03 | 22:24 | 2,7 | 18 | 01:52:00 | 181 | |
557 | 1027 | BARANOWSKI MARCIN | ŁABISZYN | WISIENKI | POLSKA | 1982 | M0 | 374 | 14:00:02 | 22:24 | 2,7 | 18 | 01:52:02 | 375 | |
558 | 1286 | KNAST ŁUKASZ | MOGILNO | POLSKA | 1993 | M0 | 375 | 14:45:05 | 22:25 | 2,7 | 21 | 01:52:03 | 376 | ||
559 | 1285 | KNAST DAMIAN | MOGILNO | POLSKA | 1985 | M0 | 376 | 14:45:07 | 22:31 | 2,7 | 21 | 01:52:36 | 377 | ||
560 | 1182 | GRABIŃSKA AGNIESZKA | MOGILNO | POLSKA | 1988 | K0 | 181 | 14:45:05 | 22:32 | 2,7 | 21 | 01:52:38 | 182 | ||
561 | 1274 | KIEDROWSKA ANNA | STRZELNO | POLSKA | 1990 | K0 | 182 | 14:45:05 | 22:32 | 2,7 | 21 | 01:52:41 | 183 | ||
562 | 1708 | WALENCIAK JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | CZARNE STOPY | POLSKA | 1969 | M0 | 377 | 13:00:01 | 22:32 | 2,7 | 14 | 01:52:42 | 378 | |
563 | 1349 | KULIK KAROLINA | BYDGOSZCZY | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1981 | K0 | 183 | 15:00:12 | 22:33 | 2,7 | 22 | 01:52:43 | 184 | |
564 | 1086 | CHMIELEWSKI IRENEUSZ | MAŁA NIESZAWKA | CZARNE STOPY | POLSKA | 1961 | M0 | 378 | 13:00:00 | 22:33 | 2,7 | 14 | 01:52:43 | 379 | |
565 | 1423 | MARCINKOWSKI WŁODZIMIERZ | BYDGOSZCZ | CZARNE STOPY | POLSKA | 1967 | M0 | 379 | 13:00:01 | 22:33 | 2,7 | 14 | 01:52:43 | 380 | |
566 | 1119 | DĘPCZYŃSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1973 | K0 | 184 | 15:00:13 | 22:34 | 2,7 | 22 | 01:52:51 | 185 | |
567 | 1077 | BUSZTA ANNA | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1978 | K0 | 185 | 15:00:12 | 22:34 | 2,7 | 22 | 01:52:52 | 186 | |
568 | 1051 | BŁASZKIEWICZ AGNIESZKA | TORUŃ | MISZCZOWIEPL | POLSKA | 1994 | K0 | 186 | 15:00:00 | 22:36 | 2,7 | 22 | 01:53:02 | 187 | |
569 | 1078 | BUSZTA ARTUR | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1979 | M0 | 380 | 15:00:13 | 22:37 | 2,7 | 22 | 01:53:04 | 381 | |
570 | 1320 | KRAJEWSKI SZYMON | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA | POLSKA | 1986 | M0 | 381 | 15:00:14 | 22:37 | 2,7 | 22 | 01:53:06 | 382 | |
571 | 1091 | CHROBAK PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWEGO STYLU ŻUCIA | POLSKA | 1977 | M0 | 382 | 15:00:13 | 22:39 | 2,6 | 22 | 01:53:13 | 383 | |
572 | 1557 | PRZYBYLSKA - KOZA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1982 | K0 | 187 | 13:30:06 | 22:40 | 2,6 | 16 | 01:53:19 | 188 | ||
573 | 1395 | LUDKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | WSZYSTKO BOLI | POLSKA | 1979 | M0 | 383 | 14:00:00 | 22:44 | 2,6 | 18 | 01:53:40 | 384 | |
574 | 1692 | TOMASZEWSKI MARCIN KAROL | BYDGOSZCZ | WSZYSTKO BOLI | POLSKA | 1982 | M0 | 384 | 14:00:00 | 22:44 | 2,6 | 18 | 01:53:42 | 385 | |
575 | 1092 | CICHOCKA-WIŚNIEWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | HOLDMYBEER | POLSKA | 1990 | K0 | 188 | 13:00:04 | 22:50 | 2,6 | 14 | 01:54:09 | 189 | |
576 | 1533 | PILARSKI PAWEŁ | TORUŃ | POLSKA | 1995 | M0 | 385 | 13:30:02 | 22:50 | 2,6 | 16 | 01:54:12 | 386 | ||
577 | 1308 | KOWALSKA MONIKA | TORUŃ | POLSKA | 1994 | K0 | 189 | 13:30:02 | 22:51 | 2,6 | 16 | 01:54:17 | 190 | ||
578 | 1428 | MARTIN WOJCIECH | BYDGOSZCZ | NOŁNEJM TIM | POLSKA | 1985 | M0 | 386 | 13:15:05 | 22:54 | 2,6 | 15 | 01:54:30 | 387 | |
579 | 1511 | PAPIS PIOTR | BYDGOSZCZ | NOŁNEJM TIM | POLSKA | 1980 | M0 | 387 | 13:15:04 | 22:54 | 2,6 | 15 | 01:54:31 | 388 | |
580 | 1517 | PAWLAK ANETA | TORUŃ | NOŁNEJM TIM | POLSKA | 1987 | K0 | 190 | 13:15:04 | 22:54 | 2,6 | 15 | 01:54:31 | 191 | |
581 | 1573 | ROGALLA-MARTIN DOROTA | BYDGOSZCZ | NOŁNEJM TIM | POLSKA | 1987 | K0 | 191 | 13:15:04 | 22:54 | 2,6 | 15 | 01:54:31 | 192 | |
582 | 1455 | MISZ MACIEJ | TORUŃ | NOŁNEJM TIM | POLSKA | 1986 | M0 | 388 | 13:15:03 | 22:54 | 2,6 | 15 | 01:54:32 | 389 | |
583 | 1454 | MISZ BORYS | TORUŃ | NOŁNEJM TIM | POLSKA | 1980 | M0 | 389 | 13:15:04 | 22:54 | 2,6 | 15 | 01:54:32 | 390 | |
584 | 1400 | ŁUCZAK PIOTR | BYDGOSZCZ | NOŁNEJM TIM | POLSKA | 1986 | M0 | 390 | 13:15:05 | 22:54 | 2,6 | 15 | 01:54:32 | 391 | |
585 | 1737 | WIŚNIEWSKI KRYSTIAN | BYDGOSZCZ | HOLDMYBEER | POLSKA | 1990 | M0 | 391 | 13:00:04 | 23:00 | 2,6 | 14 | 01:54:58 | 392 | |
586 | 1412 | MALAK PAULINA | INOWROCŁAW | POLSKA | 1984 | K0 | 192 | 14:00:00 | 23:00 | 2,6 | 18 | 01:54:58 | 193 | ||
587 | 1329 | KRYSTEK-WOŹNIAK ALEKSANDRA | GDAŃSK | HOLDMYBEER | POLSKA | 1990 | K0 | 193 | 13:00:03 | 23:00 | 2,6 | 14 | 01:54:59 | 194 | |
588 | 1138 | DWORAK DAMIAN | BĘDZIN | MISZCZOWIEPL | POLSKA | 1994 | M0 | 392 | 15:00:00 | 23:00 | 2,6 | 22 | 01:55:01 | 393 | |
589 | 1422 | MAŃKOWSKA NATALIA | INOWROCŁAW | POLSKA | 1994 | K0 | 194 | 14:00:00 | 23:03 | 2,6 | 18 | 01:55:15 | 195 | ||
590 | 1067 | BROSS AGATA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1998 | K0 | 195 | 15:30:05 | 23:04 | 2,6 | 24 | 01:55:19 | 196 | ||
591 | 1546 | PODLEWSKA ANGELIKA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1993 | K0 | 196 | 15:30:04 | 23:04 | 2,6 | 24 | 01:55:20 | 197 | ||
592 | 1233 | JASTER PIOTR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1995 | M0 | 393 | 15:30:02 | 23:04 | 2,6 | 24 | 01:55:22 | 394 | ||
593 | 1580 | RUBASZEWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1995 | M0 | 394 | 15:30:02 | 23:05 | 2,6 | 24 | 01:55:23 | 395 | ||
594 | 1690 | TOBOŁA BARTŁOMIEJ | BYDGOSZCZ | LEGIA WARSZAWA | POLSKA | 1995 | M0 | 395 | 15:30:02 | 23:05 | 2,6 | 24 | 01:55:23 | 396 | |
595 | 1179 | GÓRSKA PAULINA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | POLSKA | 1984 | K0 | 197 | 13:45:02 | 23:15 | 2,6 | 17 | 01:56:15 | 198 | |
596 | 1415 | MALICKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | POLSKA | 1986 | M0 | 396 | 13:45:02 | 23:15 | 2,6 | 17 | 01:56:16 | 397 | |
597 | 1631 | STĘPIEŃ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | GALACTICA | POLSKA | 1984 | M0 | 397 | 13:45:01 | 23:15 | 2,6 | 17 | 01:56:16 | 398 | |
598 | 1148 | FARBOTKO MARCIN | BYDGOSZCZ | GALACTICA | POLSKA | 1976 | M0 | 398 | 13:45:00 | 23:15 | 2,6 | 17 | 01:56:17 | 399 | |
599 | 1222 | JANKOWSKI ARTUR | TORUŃ | GALACTICA | POLSKA | 1991 | M0 | 399 | 13:45:00 | 23:15 | 2,6 | 17 | 01:56:17 | 400 | |
600 | 1147 | FARBOTKO ANNA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | POLSKA | 1977 | K0 | 198 | 13:45:00 | 23:16 | 2,6 | 17 | 01:56:18 | 199 | |
601 | 1413 | MALICKA BEATA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | POLSKA | 1965 | K0 | 199 | 13:45:00 | 23:16 | 2,6 | 17 | 01:56:18 | 200 | |
602 | 1732 | WINIARSKA PAULINA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | POLSKA | 1990 | K0 | 200 | 13:45:00 | 23:16 | 2,6 | 17 | 01:56:18 | 201 | |
603 | 1556 | PRZYBYLSKA PAULINA | NOWA WIEŚ WIELKA | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1980 | K0 | 201 | 15:15:05 | 23:16 | 2,6 | 23 | 01:56:18 | 202 | |
604 | 1414 | MALICKA MARIA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | POLSKA | 1984 | K0 | 202 | 13:45:00 | 23:16 | 2,6 | 17 | 01:56:19 | 203 | |
605 | 1570 | RESZELA MARTA | BYDGOSZCZ | GALACTICA | POLSKA | 1987 | K0 | 203 | 13:45:00 | 23:16 | 2,6 | 17 | 01:56:19 | 204 | |
606 | 1273 | KĘPIŃSKI PIOTR | NIEMCZ | PO SĄSIEDZKU | POLSKA | 1974 | M0 | 400 | 15:00:04 | 23:16 | 2,6 | 22 | 01:56:21 | 401 | |
607 | 1352 | KUNSZTOWICZ DAMIAN | NIEMCZ | PO SĄSIEDZKU | POLSKA | 1979 | M0 | 401 | 15:00:04 | 23:16 | 2,6 | 22 | 01:56:21 | 402 | |
608 | 1284 | KNASIECKI PIOTR | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1974 | M0 | 402 | 15:15:05 | 23:16 | 2,6 | 23 | 01:56:22 | 403 | |
609 | 1404 | MAĆKOWSKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | TERENOWI POCISKACZE | POLSKA | 1984 | K0 | 204 | 14:30:04 | 23:17 | 2,6 | 20 | 01:56:23 | 205 | |
1508 | PALICKA MAGDALENA | BYDGOSZCZ | TERENOWI POCISKACZE | POLSKA | 1981 | K0 | 205 | 14:30:04 | 23:17 | 2,6 | 20 | 01:56:23 | 206 | ||
1509 | PALICKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | TERENOWI POCISKACZE | POLSKA | 1983 | M0 | 403 | 14:30:06 | 23:17 | 2,6 | 20 | 01:56:23 | 404 | ||
1208 | HILER BARTOSZ | WUDZYN | TERENOWI POCISKACZE | POLSKA | 1982 | M0 | 404 | 14:30:03 | 23:17 | 2,6 | 20 | 01:56:24 | 405 | ||
1084 | CHMIEL PIOTR | BYDGOSZCZ | PSZCZOŁY | POLSKA | 1980 | M0 | 405 | 14:30:03 | 23:18 | 2,6 | 20 | 01:56:30 | 406 | ||
1363 | KWAŚNIEWSKI JACEK | BYDGOSZCZ | WSZYSTKO BOLI | POLSKA | 1982 | M0 | 406 | 14:00:00 | 23:18 | 2,6 | 18 | 01:56:31 | 407 | ||
1520 | PAZOŁA DAGMARA | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1997 | K0 | 206 | 12:45:02 | 23:20 | 2,6 | 13 | 01:56:41 | 207 | ||
1375 | LEWALSKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1997 | K0 | 207 | 12:45:01 | 23:20 | 2,6 | 13 | 01:56:42 | 208 | ||
1121 | DOBRZAŃSKI DARIUSZ | BYDGOSZCZ | HOLDMYBEER | POLSKA | 1990 | M0 | 407 | 13:00:03 | 23:21 | 2,6 | 14 | 01:56:45 | 408 | ||
1754 | WOŹNIAK ARKADIUSZ | GDAŃSK | HOLDMYBEER | POLSKA | 1991 | M0 | 408 | 13:00:02 | 23:21 | 2,6 | 14 | 01:56:46 | 409 | ||
1188 | GROCHOWSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | PSZCZOŁY | POLSKA | 1984 | M0 | 409 | 14:30:03 | 23:23 | 2,6 | 20 | 01:56:57 | 410 | ||
1912 | WADOWSKA DOROTA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1974 | K0 | 208 | 14:45:04 | 23:25 | 2,6 | 21 | 01:57:04 | 209 | ||
1915 | SZARSZEWSKA KAMILA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1978 | K0 | 209 | 14:45:04 | 23:25 | 2,6 | 21 | 01:57:05 | 210 | ||
1325 | KRUKOWSKI DAMIAN | LISI OGON | HOLDMYBEER | POLSKA | 1990 | M0 | 410 | 13:00:04 | 23:39 | 2,5 | 14 | 01:58:17 | 411 | ||
1255 | KAPELIŃSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1994 | M0 | 411 | 15:00:03 | 23:42 | 2,5 | 22 | 01:58:30 | 412 | |||
1256 | KAPELIŃSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 412 | 15:00:03 | 23:42 | 2,5 | 22 | 01:58:30 | 413 | |||
1312 | KOZIK ANNA | PRUSZCZ | RUN TEAM PRUSZCZ | POLSKA | 1969 | K0 | 210 | 13:15:01 | 23:45 | 2,5 | 15 | 01:58:43 | 211 | ||
1260 | KARCZEWSKA VIOLETTA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1969 | K0 | 211 | 14:00:01 | 23:53 | 2,5 | 18 | 01:59:25 | 212 | ||
1082 | CENKIER IWONA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1976 | K0 | 212 | 14:00:00 | 23:57 | 2,5 | 18 | 01:59:46 | 213 | ||
1548 | POGORZELSKA IZABELA | BYDGOSZCZ | IZA TEAM | POLSKA | 1983 | K0 | 213 | 13:45:03 | 24:01 | 2,5 | 17 | 02:00:03 | 214 | ||
1436 | MENDYKA ARKADIUSZ | SOLEC KUJAWSKI | IZA TEAM | POLSKA | 1991 | M0 | 413 | 13:45:02 | 24:01 | 2,5 | 17 | 02:00:04 | 414 | ||
630 | 1171 | GONCERZ KATARZYNA | CZELADŹ | IZA TEAM | POLSKA | 1982 | K0 | 214 | 13:45:03 | 24:01 | 2,5 | 17 | 02:00:04 | 215 | |
631 | 1371 | KWIECIEŃ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | IZA TEAM | POLSKA | 1991 | M0 | 414 | 13:45:03 | 24:01 | 2,5 | 17 | 02:00:04 | 415 | |
632 | 1207 | HERMANOWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | RUNBUSTERS | POLSKA | 1985 | M0 | 415 | 15:15:03 | 24:29 | 2,4 | 23 | 02:02:27 | 416 | |
633 | 1296 | KONIK KAMILA | CZERNIKOWO | POLSKA | 1982 | K0 | 215 | 15:15:03 | 24:30 | 2,4 | 23 | 02:02:28 | 216 | ||
634 | 1481 | NOWACKA EMILIA | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | K0 | 216 | 15:15:02 | 24:30 | 2,4 | 23 | 02:02:28 | 217 | |
635 | 1719 | WIECZORKIEWICZ GRZEGORZ | POZNAŃ | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1984 | M0 | 416 | 14:45:03 | 24:31 | 2,4 | 21 | 02:02:33 | 417 | |
636 | 1342 | KUCHARSKA MAŁGORZATA | POZNAŃ | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1984 | K0 | 217 | 14:45:00 | 24:32 | 2,4 | 21 | 02:02:38 | 218 | |
637 | 1590 | RZEŹNIKOWSKA ANNA | BYDGOSCZ | KRAV MAGA WOMEN - PRZENIOSŁO TEAM | POLSKA | 1982 | K0 | 218 | 15:15:09 | 24:35 | 2,4 | 23 | 02:02:56 | 219 | |
638 | 1014 | ANTCZAK CELINA | BYDGOSZCZ | KRAV MAGA WOMEN - PRZENIOSŁO TEAM | POLSKA | 1985 | K0 | 219 | 15:15:07 | 24:36 | 2,4 | 23 | 02:02:58 | 220 | |
639 | 1141 | DYMAREK ANNA | BYDGOSZCZ | KRAV MAGA WOMEN - PRZENIOSŁO TEAM | POLSKA | 1986 | K0 | 220 | 15:15:07 | 24:36 | 2,4 | 23 | 02:02:58 | 221 | |
640 | 1191 | GRUDOWSKA ANNA | BYDGOSZCZ | KRAV MAGA WOMEN - PRZENIOSŁO TEAM | POLSKA | 1982 | K0 | 221 | 15:15:07 | 24:36 | 2,4 | 23 | 02:02:58 | 222 | |
641 | 1426 | MARKOWSKA MAGDALENA | BYDGOSZCZ | KRAV MAGA WOMEN - PRZENIOSŁO TEAM | POLSKA | 1973 | K0 | 222 | 15:15:07 | 24:36 | 2,4 | 23 | 02:02:58 | 223 | |
642 | 1536 | PINCZEWSKA AGNIESZKA | SOLEC KUJAWSKI. | KRAV MAGA WOMEN - PRZENIOSŁO TEAM | POLSKA | 1980 | K0 | 223 | 15:15:07 | 24:36 | 2,4 | 23 | 02:02:58 | 224 | |
643 | 1674 | SZYMCZYK HANNA | BYDGOSZCZ | KRAV MAGA WOMEN - PRZENIOSŁO TEAM | POLSKA | 1972 | K0 | 224 | 15:15:07 | 24:36 | 2,4 | 23 | 02:02:58 | 225 | |
644 | 1244 | KACZMARCZYK HANNA | BYDGOSCZ | KRAV MAGA WOMEN - PRZENIOSŁO TEAM | POLSKA | 1984 | K0 | 225 | 15:15:06 | 24:36 | 2,4 | 23 | 02:02:59 | 226 | |
645 | 1201 | GUZMAN ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | ZABIEGANI | POLSKA | 1969 | M0 | 417 | 13:45:06 | 24:36 | 2,4 | 17 | 02:03:00 | 418 | |
646 | 1253 | KANIEWSKA ALICJA | GRUDZIĄDZ | ZABIEGANI | POLSKA | 1967 | K0 | 226 | 13:45:06 | 24:36 | 2,4 | 17 | 02:03:00 | 227 | |
647 | 1583 | RUTKOWSKI ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | ZABIEGANI | POLSKA | 1981 | M0 | 418 | 13:45:06 | 24:36 | 2,4 | 17 | 02:03:00 | 419 | |
648 | 1724 | WIKA-SKOMSKA JOANNA | GRUDZIĄDZ | ZABIEGANI | POLSKA | 1974 | K0 | 227 | 13:45:06 | 24:36 | 2,4 | 17 | 02:03:00 | 228 | |
649 | 1688 | TEKLIŃSKI DAWID | GRUDZIĄDZ | ZABIEGANI | POLSKA | 1983 | M0 | 419 | 13:45:05 | 24:36 | 2,4 | 17 | 02:03:01 | 420 | |
650 | 1444 | MIKUŁA ANNA | BYDGOSZCZ | KRAV MAGA WOMEN - PRZENIOSŁO TEAM | POLSKA | 1982 | K0 | 228 | 15:15:06 | 24:36 | 2,4 | 23 | 02:03:01 | 229 | |
651 | 1161 | GALUS LUIZA | GRUDZIĄDZ | ZABIEGANI | POLSKA | 1977 | K0 | 229 | 13:45:04 | 24:36 | 2,4 | 17 | 02:03:02 | 230 | |
652 | 1757 | WÓJCIK EWA | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1971 | K0 | 230 | 15:15:06 | 24:39 | 2,4 | 23 | 02:03:17 | 231 | |
653 | 1695 | TRAWICKA MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1979 | K0 | 231 | 14:00:03 | 24:41 | 2,4 | 18 | 02:03:24 | 232 | |
654 | 1483 | NOWAK AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1981 | K0 | 232 | 14:00:02 | 24:41 | 2,4 | 18 | 02:03:25 | 233 | |
655 | 1755 | WOŹNIAK EWA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1979 | K0 | 233 | 14:00:02 | 24:41 | 2,4 | 18 | 02:03:25 | 234 | |
656 | 1374 | LALA ADRIANNA | ŚWIEKATOWO | M&M | POLSKA | 1992 | K0 | 234 | 14:00:00 | 24:41 | 2,4 | 18 | 02:03:27 | 235 | |
657 | 1411 | MAKOWSKA-ADAMCZYK MARTA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1983 | K0 | 235 | 14:00:01 | 24:41 | 2,4 | 18 | 02:03:27 | 236 | |
658 | 1478 | NIEDŹWIECKA RENATA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1972 | K0 | 236 | 14:00:01 | 24:41 | 2,4 | 18 | 02:03:27 | 237 | |
659 | 1057 | BOHDANOWICZ MONIKA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1988 | K0 | 237 | 13:59:59 | 24:42 | 2,4 | 18 | 02:03:29 | 238 | |
660 | 1183 | GRABOWSKA PAULINA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1987 | K0 | 238 | 14:00:00 | 24:42 | 2,4 | 18 | 02:03:29 | 239 | |
661 | 1604 | SKUPIN JOANNA | BYDGOSZCZ | M&M | POLSKA | 1990 | K0 | 239 | 14:00:00 | 24:42 | 2,4 | 18 | 02:03:29 | 240 | |
662 | 1446 | MILEWSKI OSKAR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1993 | M0 | 420 | 15:30:03 | 24:51 | 2,4 | 24 | 02:04:16 | 421 | ||
663 | 1514 | PATERKA MARCIN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 421 | 13:45:07 | 24:53 | 2,4 | 17 | 02:04:23 | 422 | ||
664 | 1513 | PATERKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1984 | K0 | 240 | 13:45:08 | 24:53 | 2,4 | 17 | 02:04:24 | 241 | ||
665 | 1693 | TOMCZAK RAFAŁ | ALEKSANDROWO | POLSKA | 1988 | M0 | 422 | 13:45:07 | 24:53 | 2,4 | 17 | 02:04:24 | 423 | ||
666 | 1219 | JANIK MARIUSZ | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZ | POLSKA | 1970 | M0 | 423 | 15:30:05 | 25:03 | 2,4 | 24 | 02:05:15 | 424 | |
667 | 1609 | SMYKOWSKI SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZ | POLSKA | 1978 | M0 | 424 | 15:30:04 | 25:03 | 2,4 | 24 | 02:05:16 | 425 | |
668 | 1917 | CZARNECKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWIA | POLSKA | 1993 | M0 | 425 | 15:30:05 | 25:03 | 2,4 | 24 | 02:05:16 | 426 | |
669 | 1070 | BRZOZA BARTOSZ | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 426 | 15:30:04 | 25:03 | 2,4 | 24 | 02:05:17 | 427 | |
670 | 1550 | POLAKIEWICZ DARIUSZ | SOLEC KUJAWSKI | KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZ | POLSKA | 1959 | M0 | 427 | 15:30:04 | 25:03 | 2,4 | 24 | 02:05:17 | 428 | |
671 | 1576 | ROSIAK JOANNA | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | K0 | 241 | 15:30:04 | 25:03 | 2,4 | 24 | 02:05:17 | 242 | |
672 | 1645 | SZAŁKOWSKI DARIUSZ | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZ | POLSKA | 1967 | M0 | 428 | 15:30:04 | 25:03 | 2,4 | 24 | 02:05:17 | 429 | |
673 | 1610 | SMYŁA KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1982 | M0 | 429 | 14:15:04 | 25:04 | 2,4 | 19 | 02:05:18 | 430 | ||
674 | 1663 | SZMIDT MARIUSZ | WITUNIA | KLUB ZDROWIA WIĘCBORK | POLSKA | 1969 | M0 | 430 | 13:45:05 | 25:05 | 2,4 | 17 | 02:05:26 | 431 | |
675 | 1291 | KOGUT MAGDALENA | ZABARTOWO | KLUB ZDROWIA WIĘCBORK | POLSKA | 1976 | K0 | 242 | 13:45:05 | 25:05 | 2,4 | 17 | 02:05:27 | 243 | |
676 | 1173 | GOREJKO HANNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | K0 | 243 | 14:15:03 | 25:05 | 2,4 | 19 | 02:05:27 | 244 | ||
677 | 1567 | REINLENOLER JENNIFER | BYDGOSZCZ | KLUB ZDROWIA WIĘCBORK | POLSKA | 1990 | K0 | 244 | 13:45:04 | 25:06 | 2,4 | 17 | 02:05:28 | 245 | |
678 | 1633 | STIMMA ANNA | SEROCK | ALA & ANIA SEROCK TEAM | POLSKA | 1976 | K0 | 245 | 13:45:04 | 25:06 | 2,4 | 17 | 02:05:28 | 246 | |
679 | 1218 | JANECZKO KAMILA | BIAŁOWIEŻA 29 | KLUB ZDROWIA WIĘCBORK | POLSKA | 1994 | K0 | 246 | 13:45:03 | 25:06 | 2,4 | 17 | 02:05:29 | 247 | |
680 | 1235 | JASTRZĘBSKA MARTA | BYDGOSZCZ | DEADLINE | POLSKA | 1986 | K0 | 247 | 12:45:08 | 25:06 | 2,4 | 13 | 02:05:32 | 248 | |
681 | 1946 | SIELECKI ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | DEADLINE | POLSKA | 1993 | M0 | 431 | 12:45:06 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:33 | 432 | |
682 | 1069 | BRZEZIŃSKI ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | DEADLINE | POLSKA | 1993 | M0 | 432 | 12:45:08 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:33 | 433 | |
683 | 1527 | PIECZEWSKA DOROTA | WARSZAWA | DEADLINE | POLSKA | 1991 | K0 | 248 | 12:45:07 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:33 | 249 | |
684 | 1945 | COIS ALESSANDRA | BYDGOSZCZ | DEADLINE | POLSKA | 1992 | K0 | 249 | 12:45:06 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:34 | 250 | |
685 | 1405 | MADEJ KAROLINA | BYDGOSZCZ | DEADLINE | POLSKA | 1987 | K0 | 250 | 12:45:06 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:34 | 251 | |
686 | 1502 | OSTROWSKA AGNIESZKA | GOSTYNIN | DEADLINE | POLSKA | 1989 | K0 | 251 | 12:45:06 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:34 | 252 | |
687 | 1762 | WRÓBLEWSKI KRYSTIAN | BDG | DEADLINE | POLSKA | 1984 | M0 | 433 | 12:45:06 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:34 | 434 | |
688 | 1318 | KOZŁOWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | DEADLINE | POLSKA | 1986 | M0 | 434 | 12:45:07 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:34 | 435 | |
689 | 1049 | ZAWODNIK 1049 | 12:45:07 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:34 | ||||||||
690 | 1168 | GŁOWACKI WOJTEK | BYDGOSZCZ | DEADLINE | POLSKA | 1983 | M0 | 435 | 12:45:06 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:35 | 436 | |
691 | 1050 | BINDEK MARTA | BDG | DEADLINE | POLSKA | 1984 | K0 | 252 | 12:45:07 | 25:07 | 2,4 | 13 | 02:05:35 | 253 | |
692 | 1711 | WARCHLEWSKA JOANNA | NIEMCZ | POLSKA | 1987 | K0 | 253 | 14:15:02 | 25:07 | 2,4 | 19 | 02:05:37 | 254 | ||
693 | 1279 | KLIMKIEWICZ AGNIESZKA | PRZYŁĘKI | BBB TRI | POLSKA | 1974 | K0 | 254 | 14:15:03 | 25:07 | 2,4 | 19 | 02:05:37 | 255 | |
694 | 1500 | ORLIK MAGDALENA | OLSZTYN | BRAVE TEAM | POLSKA | 1973 | K0 | 255 | 14:00:04 | 25:20 | 2,4 | 18 | 02:06:40 | 256 | |
695 | 1093 | CICHY MARCIN | OLSZTYN | BRAVE TEAM | POLSKA | 1976 | M0 | 436 | 14:00:03 | 25:20 | 2,4 | 18 | 02:06:41 | 437 | |
696 | 1288 | KNITTER ANETTA | BYDGOSZCZ | BRAVE TEAM | POLSKA | 1973 | K0 | 256 | 14:00:02 | 25:20 | 2,4 | 18 | 02:06:42 | 257 | |
697 | 1594 | SIBILSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | BRAVE TEAM | POLSKA | 1982 | M0 | 437 | 14:00:02 | 25:20 | 2,4 | 18 | 02:06:42 | 438 | |
698 | 1618 | SPYCHALSKI TOMASZ | RYNARZEWO | BRAVE TEAM | POLSKA | 1980 | M0 | 438 | 14:00:01 | 25:21 | 2,4 | 18 | 02:06:43 | 439 | |
699 | 1099 | CIESZYŃSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | BRAVE TEAM | POLSKA | 1971 | K0 | 257 | 14:00:00 | 25:21 | 2,4 | 18 | 02:06:44 | 258 | |
700 | 1784 | ZENELT-KRUKOWSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | HOLDMYBEER | POLSKA | 1990 | K0 | 258 | 13:00:04 | 25:35 | 2,3 | 14 | 02:07:57 | 259 | |
701 | 1702 | UMERSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | WEEKENDOWY BIEGACZ | POLSKA | 1990 | M0 | 439 | 13:45:04 | 25:37 | 2,3 | 17 | 02:08:05 | 440 | |
702 | 1541 | PŁACZKOWSKA JUSTYNA | BYDGOSZCZ | WEEKENDOWY BIEGACZ | POLSKA | 1989 | K0 | 259 | 13:45:03 | 25:37 | 2,3 | 17 | 02:08:05 | 260 | |
703 | 1167 | GLASNER RAFAŁ | BYDGOSZCZ | WEEKENDOWY BIEGACZ | POLSKA | 1976 | M0 | 440 | 13:45:02 | 25:37 | 2,3 | 17 | 02:08:06 | 441 | |
704 | 1540 | PLICHTOWICZ NATALIA | BYDGOSZCZ | WEEKENDOWY BIEGACZ | POLSKA | 1990 | K0 | 260 | 13:45:02 | 25:38 | 2,3 | 17 | 02:08:08 | 261 | |
705 | 1053 | BODEK MAŁGORZATA | ŁYSZKOWICE | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1992 | K0 | 261 | 15:00:02 | 25:45 | 2,3 | 22 | 02:08:44 | 262 | |
706 | 1589 | RZEPKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1989 | K0 | 262 | 15:00:02 | 25:45 | 2,3 | 22 | 02:08:44 | 263 | |
707 | 1627 | STEJBACH AGATA | BYDGOSZCZ | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1989 | K0 | 263 | 15:00:02 | 25:45 | 2,3 | 22 | 02:08:44 | 264 | |
708 | 1653 | SZCZĘSNA KATARZYNA | CIECHOCINEK | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1992 | K0 | 264 | 15:00:02 | 25:45 | 2,3 | 22 | 02:08:44 | 265 | |
709 | 1106 | CZAJKOWSKA ADRIANNA | BYDGOSZCZ | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1989 | K0 | 265 | 15:00:01 | 25:45 | 2,3 | 22 | 02:08:44 | 266 | |
710 | 1434 | MECKIEN WIESŁAW | BYDGOSZCZ | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1963 | M0 | 441 | 15:00:01 | 25:45 | 2,3 | 22 | 02:08:44 | 442 | |
711 | 1652 | SZCZEPANIAK KATARZYNA | PRZYŁĘKI | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1992 | K0 | 266 | 15:00:01 | 25:45 | 2,3 | 22 | 02:08:44 | 267 | |
712 | 1602 | SKROCHOCKA ANNA | SZUBIN | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1984 | K0 | 267 | 15:00:01 | 25:45 | 2,3 | 22 | 02:08:45 | 268 | |
713 | 1552 | PORCZEK BARTŁOMIEJ | BYDGOSZCZ | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1989 | M0 | 442 | 15:00:02 | 25:45 | 2,3 | 22 | 02:08:45 | 443 | |
714 | 1272 | KĘDZIORA KAMILA | BYDGOSZCZ | ZESPÓŁ QRS | POLSKA | 1990 | K0 | 268 | 15:00:01 | 25:46 | 2,3 | 22 | 02:08:48 | 269 | |
715 | 1696 | TRETKOWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | GENESYS | POLSKA | 1980 | M0 | 443 | 13:30:10 | 25:49 | 2,3 | 16 | 02:09:07 | 444 | |
716 | 1129 | DRÓBKA GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | GENESYS | POLSKA | 1984 | M0 | 444 | 13:30:08 | 25:50 | 2,3 | 16 | 02:09:08 | 445 | |
717 | 1252 | KANABAJ ANNA | BYDGOSZCZ | GENESYS | POLSKA | 1973 | K0 | 269 | 13:30:07 | 25:50 | 2,3 | 16 | 02:09:08 | 270 | |
718 | 1045 | BIELICKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | GENESYS | POLSKA | 1986 | M0 | 445 | 13:30:09 | 25:50 | 2,3 | 16 | 02:09:09 | 446 | |
719 | 1559 | PRZYSADA KRZYSZTOF | KORONOWO | GENESYS | POLSKA | 1973 | M0 | 446 | 13:30:09 | 25:50 | 2,3 | 16 | 02:09:09 | 447 | |
720 | 1566 | REDLEWSKI PIOTR | TORUŃ | GENESYS | POLSKA | 1983 | M0 | 447 | 13:30:07 | 25:50 | 2,3 | 16 | 02:09:09 | 448 | |
721 | 1135 | DULEBA DARIUSZ | BYDGOSZCZ | GENESYS | POLSKA | 1983 | M0 | 448 | 13:30:09 | 25:50 | 2,3 | 16 | 02:09:10 | 449 | |
722 | 1465 | NADOLSKI PAWEŁ | TORUŃ | GENESYS | POLSKA | 1989 | M0 | 449 | 13:30:09 | 25:50 | 2,3 | 16 | 02:09:10 | 450 | |
723 | 1419 | MAŁYSKA SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | GENESYS | POLSKA | 1982 | M0 | 450 | 13:30:07 | 25:50 | 2,3 | 16 | 02:09:12 | 451 | |
724 | 1675 | SZYMECZKO FILIP | TORUŃ | POLSKA | 1976 | M0 | 451 | 14:15:03 | 25:53 | 2,3 | 19 | 02:09:23 | 452 | ||
725 | 1313 | KOZŁOWSKA AGNIESZKA | TORUŃ | POLSKA | 1973 | K0 | 270 | 13:45:02 | 26:00 | 2,3 | 17 | 02:09:59 | 271 | ||
726 | 1316 | KOZŁOWSKI ALBIN | TORUŃ | POLSKA | 1962 | M0 | 452 | 13:45:02 | 26:00 | 2,3 | 17 | 02:09:59 | 453 | ||
727 | 1083 | CHELMNIAK DORIANA | BYDGOSZCZ | BAJKATEAM | POLSKA | 1993 | K0 | 271 | 14:00:00 | 26:41 | 2,2 | 18 | 02:13:26 | 272 | |
728 | 1102 | CIOŁKO NATALIA | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1992 | K0 | 272 | 15:15:06 | 26:54 | 2,2 | 23 | 02:14:29 | 273 | |
729 | 1229 | JASIŃSKA MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | K0 | 273 | 15:15:06 | 26:54 | 2,2 | 23 | 02:14:29 | 274 | |
730 | 1346 | KUFTA EWELINA | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLAND | 1984 | K0 | 274 | 15:15:05 | 26:54 | 2,2 | 23 | 02:14:30 | 275 | |
731 | 1763 | WRZESIŃSKA HANNA | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | K0 | 275 | 15:15:05 | 26:54 | 2,2 | 23 | 02:14:30 | 276 | |
732 | 1628 | STELAK MARTA | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1981 | K0 | 276 | 15:15:05 | 26:54 | 2,2 | 23 | 02:14:31 | 277 | |
733 | 1512 | PASZKOWSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1978 | K0 | 277 | 15:15:04 | 26:54 | 2,2 | 23 | 02:14:31 | 278 | |
734 | 1095 | CIECHACKA MONIKA | TORUŃ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1981 | K0 | 278 | 15:15:04 | 26:54 | 2,2 | 23 | 02:14:32 | 279 | |
735 | 1715 | WAWRZYŃSKA JUSTYNA | OSTROWITE | POLSKA | 1990 | K0 | 279 | 13:30:02 | 27:12 | 2,2 | 16 | 02:16:00 | 280 | ||
736 | 1716 | WAWRZYŃSKA NATALIA | OSTROWITE | POLSKA | 1987 | K0 | 280 | 13:30:01 | 27:12 | 2,2 | 16 | 02:16:00 | 281 | ||
737 | 1136 | DUMOWSKA EMILIA | TORUŃ | POLSKA | 1988 | K0 | 281 | 13:30:02 | 27:12 | 2,2 | 16 | 02:16:01 | 282 | ||
738 | 1709 | WALKOWIAK HANNA | TORUŃ | POLSKA | 1987 | K0 | 282 | 13:30:02 | 27:12 | 2,2 | 16 | 02:16:01 | 283 | ||
739 | 1707 | WALCZAK AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | K0 | 283 | 14:45:02 | 27:31 | 2,2 | 21 | 02:17:33 | 284 | ||
740 | 1258 | KARAMUCKA ALICJA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | K0 | 284 | 14:45:01 | 27:31 | 2,2 | 21 | 02:17:35 | 285 | ||
741 | 1065 | BORZYCH MICHALINA | OSIEK NAD NOTECIĄ | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1995 | K0 | 285 | 14:45:05 | 30:03 | 2,0 | 21 | 02:30:17 | 286 | |
742 | 1651 | SZCZECH KAMIL | WĄGROWIEC | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1990 | M0 | 453 | 14:45:05 | 30:03 | 2,0 | 21 | 02:30:17 | 454 | |
743 | 1079 | BUŚKIEWICZ JAKUB | SOLEC KUJAWSKI | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1992 | M0 | 454 | 14:45:03 | 30:04 | 2,0 | 21 | 02:30:19 | 455 | |
744 | 1040 | BERDYCH KAROLINA | BYDGOSZCZ | SUNRISE SYSTEM TEAM | POLSKA | 1994 | K0 | 286 | 14:45:01 | 30:04 | 2,0 | 21 | 02:30:21 | 287 |
Msc | Nazwa drużyny | Zawodniczka 1 | Czas_1_K | Zawodniczka 2 | Czas_2_K | Zawodniczka 3 | Czas_3_K | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Akademia Pole Dance | Łukaszek Marzena | 00:58:51 | Ujazdowska Agnieszka | 01:03:11 | Cieślak Hanna | 01:05:23 | 03:07:25 |
2 | Aniołki Charliego | Szewczyk Agnieszka | 01:22:29 | Targaczewska Agnieszka | 01:22:29 | Peplińska Joanna | 01:22:32 | 04:07:30 |
3 | Studio Jogi Inowrocław | Kubiak Małgorzata | 01:22:33 | Szustka Aneta | 01:25:59 | Gruszczyńska Beata | 01:26:01 | 04:14:33 |
4 | CrossFit Toruń | GÓRECKA ANNA | 01:21:30 | GRZYWIŃSKA JULIA | 01:32:22 | SADOWSKA IZA | 01:32:37 | 04:26:29 |
5 | Power G | Kowalczyk Wanesa | 01:24:31 | Górska Katarzyna | 01:33:20 | Janas - Breska Justyna | 01:36:44 | 04:34:35 |
6 | PYTONGI | Świerczyńska Małgorzata | 01:33:34 | Jasińska Magdalena | 01:33:35 | Zawieruszyńska Anna | 01:33:40 | 04:40:49 |
7 | Has... Has... | Szamocka Anna | 01:34:56 | Gostomska Anita | 01:34:57 | Strzałkowska Beata | 01:34:57 | 04:44:50 |
8 | power girl | mucha ewa | 01:36:48 | Napiórkowska Justyna | 01:36:47 | Ruhnke Katarzyna | 01:33:24 | 04:46:59 |
9 | ANAKONDA | Nowicka Agnieszka | 01:33:25 | KOBZA-WITUSKA JOANNA | 01:34:08 | Bąk Magdalena | 01:42:41 | 04:50:14 |
10 | Atletic Club Inowrocław | Baranowska Karolina | 01:33:05 | Graczykowska Anna | 01:33:59 | Kłos Kamila | 01:47:26 | 04:54:30 |
11 | Pszczoły | Grzeszczak Kamila | 01:31:14 | Piątek Alicja | 01:34:07 | Troszyńska Kamila | 01:50:45 | 04:56:06 |
12 | CrossFit Bydgoszcz | Bilon-Molenda Alicja | 01:09:23 | Wójcik Ewa | 02:03:17 | Adamczyk Karolina | 01:47:33 | 05:00:13 |
13 | Rebel Cross Sport | Baran Anna | 01:45:13 | Bembnista Asia | 01:41:53 | Dych Anna | 01:41:54 | 05:09:00 |
14 | Wyluzuj! | Mikuła Emilia | 01:42:29 | Peplińska Paula | 01:42:29 | Wrzeszykowska Marta | 01:44:45 | 05:09:43 |
15 | LOS KUMPLOS | Wieczorek Paulina | 01:46:37 | Loose Paulina | 01:46:39 | Kuskowska Kira | 01:46:39 | 05:19:55 |
16 | Klub zdrowego stylu życia | Adamczyk Dorota | 01:40:55 | Majewska Agata | 01:48:59 | Kulik Karolina | 01:52:43 | 05:22:37 |
17 | HoldMyBeer | Przybylska Joanna | 01:47:10 | Woźniak Katarzyna | 01:47:12 | Cichocka-Wiśniewska Marta | 01:54:09 | 05:28:31 |
18 | Calisthenics Academy | Kubiak Joanna | 01:47:17 | Kordańska Kinga | 01:47:20 | Pazoła Dagmara | 01:56:41 | 05:31:18 |
19 | GALACTICA | Górska Paulina | 01:56:15 | Farbotko Anna | 01:56:18 | Malicka Beata | 01:56:18 | 05:48:51 |
20 | klub zdrowia więcbork | główczewska ilona | 01:42:12 | kogut magdalena | 02:05:27 | reinlenoler jennifer | 02:05:28 | 05:53:07 |
21 | M&M | Karczewska Violetta | 01:59:25 | Cenkier Iwona | 01:59:46 | Trawicka Małgorzata | 02:03:24 | 06:02:35 |
22 | Krav Maga Women - Przeniosło Team | Markowska Magdalena | 02:02:58 | Kaczmarczyk Hanna | 02:02:59 | Antczak Celina | 02:02:58 | 06:08:55 |
23 | Zabiegani | Kaniewska Alicja | 02:03:00 | Wika-Skomska Joanna | 02:03:00 | Galus Luiza | 02:03:02 | 06:09:02 |
24 | Deadline | Jastrzębska Marta | 02:05:32 | Pieczewska Dorota | 02:05:33 | Madej Karolina | 02:05:34 | 06:16:39 |
25 | BRAVE TEAM | Orlik Magdalena | 02:06:40 | Knitter Anetta | 02:06:42 | Cieszyńska Katarzyna | 02:06:44 | 06:20:06 |
26 | Zespół QRS | Bodek Małgorzata | 02:08:44 | Czajkowska Adrianna | 02:08:44 | Kędziora Kamila | 02:08:48 | 06:26:16 |
27 | Sunrise System Team | Berdych Karolina | 02:30:21 | Borzych Michalina | 02:30:17 | Kucharska Małgorzata | 02:02:38 | 07:03:16 |
Msc | Nazwa dru¿yny | Zawodniczka 1 | Czas_1_K | Zawodnik 1 | Czas_1_M | Zawodnik 2 | Czas_2_M | Rezultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turbo ¯elki | Grodzka Ewelina | 00:52:48 | Dudek Rafa³ | 00:45:43 | Cichy Wojciech | 00:52:12 | 02:30:43 |
2 | Bydgoszcz Triathlon Team | Stangrecka Agnieszka | 01:00:42 | Barczewski Marek | 00:51:00 | Kunde Tomasz | 00:51:00 | 02:42:42 |
3 | Akademia Pole Dance | £ukaszek Marzena | 00:58:51 | Cyrok Maciej | 00:45:18 | Skórcz Jakub | 01:01:44 | 02:45:53 |
4 | ALKOWILKI | Laszczkowska Ma³gorzata | 00:59:34 | Piotrowiak Micha³ | 00:58:47 | Grzejda Szymon | 01:07:48 | 03:06:09 |
5 | CrossFit Bydgoszcz | Bilon-Molenda Alicja | 01:09:23 | Waloszek Tomasz | 01:04:45 | piewakowski Marcin | 01:09:21 | 03:23:29 |
6 | S¹siedzi Team | Neumann Magdalena | 01:10:35 | Neumann Marcin | 01:10:34 | Kluszczyñski Robert | 01:10:35 | 03:31:44 |
7 | COLORADO | BANASZAK MONIKA | 01:09:56 | ÆWIKLIÑSKI JAROS£AW | 01:11:26 | DUDEK DAWID | 01:11:33 | 03:32:55 |
8 | Atletic Club Inowroc³aw | Baranowska Karolina | 01:33:05 | Kotlarek Krystian | 00:49:35 | Kap³oniak Adam | 01:20:05 | 03:42:45 |
9 | VIVA LA VIDA | BARZYK MARTA | 01:46:28 | WITKOWSKI TOMASZ | 00:53:14 | PIASECKI RADOS£AW | 01:14:54 | 03:54:36 |
10 | Pszczo³y | Grzeszczak Kamila | 01:31:14 | Kropolewski £ukasz | 01:11:39 | Kubik Piotr | 01:23:24 | 04:06:17 |
11 | Mobilny Wulkan | Kamiñska Anna | 01:24:37 | Burchardt Krzysztof | 01:17:24 | Jakubek Piotr | 01:24:38 | 04:06:39 |
12 | Pogromcy potu, krwi i ³ez | Borkowska Marta | 01:43:25 | Rogo¿yñski Krystian | 01:03:22 | Pietruszyñski Damian | 01:21:40 | 04:08:27 |
13 | ANAKONDA | Nowicka Agnieszka | 01:33:25 | Szamocki Grzegorz | 01:17:11 | Grzelczak Lech | 01:20:20 | 04:10:56 |
14 | Rebel Cross Sport | Baran Anna | 01:45:13 | Kardacz Jaros³aw | 00:49:14 | Dyks Rafa³ | 01:44:33 | 04:19:00 |
15 | MiszczowiePL | B³aszkiewicz Agnieszka | 01:53:02 | Piotrowski Tomasz | 01:14:31 | Korytowski Robert | 01:14:34 | 04:22:07 |
16 | Gumisie | Szlosek-Urbañska Monika | 01:46:16 | Szlosek Zbigniew | 01:18:06 | Szlosek Sebastian | 01:19:00 | 04:23:22 |
17 | 4EverFIt | ¯ó³towska Marita | 01:27:57 | Lica S³awomir | 01:27:56 | Kowalski Kamil | 01:27:58 | 04:23:51 |
18 | Calisthenics Academy | Kubiak Joanna | 01:47:17 | Bujanowski Bartek | 01:14:30 | Lipiñski Micha³ | 01:22:29 | 04:24:16 |
19 | Pogromcy przeszkód | Czarnowska Joanna | 01:29:07 | Filosek Pawe³ | 01:29:07 | Filosek Marcin | 01:29:08 | 04:27:22 |
20 | Wyluzuj! | Miku³a Emilia | 01:42:29 | Hamerski Dawid | 01:23:07 | Soko³owski Piotr | 01:23:09 | 04:28:45 |
21 | Commando Æwoki | Karwowska Katarzyna | 01:26:15 | Zabel Adam | 01:33:39 | Adlis Bartosz | 01:38:12 | 04:38:06 |
22 | PYTONGI | wierczyñska Ma³gorzata | 01:33:34 | Zynel Pawe³ | 01:33:47 | Nowicki Krystian | 01:34:42 | 04:42:03 |
23 | S³oik bigosu z bu³k¹ w z o.o. | Koz³owska Katarzyna | 01:34:31 | Barciñski Przemys³aw | 01:34:32 | Szociñski Piotr | 01:34:32 | 04:43:35 |
24 | CrossFit Toruñ | GÓRECKA ANNA | 01:21:30 | RUMIÑSKI MARIUSZ | 01:44:10 | MUCHA BARTOSZ | 01:44:12 | 04:49:52 |
25 | Grupa ¯elazny | Gwit Aneta | 01:41:54 | Czy¿ewski Mateusz | 01:41:54 | Stryczyñski Marek | 01:41:54 | 05:05:42 |
26 | keeeper | Grzegorzewska Patrycja | 01:44:05 | Rusiecki Miko³aj | 01:44:06 | Wieczór Marcin | 01:44:06 | 05:12:17 |
27 | GOSiR Osielsko | Kwiatkowska Bo¿ena | 01:45:57 | Joñczyk Jacek | 01:45:57 | Kwiatkowski Wojciech | 01:45:58 | 05:17:52 |
28 | Sunrise System Team | Berdych Karolina | 02:30:21 | Kopczyñski Sebastian | 01:19:54 | S³owiñski Piotr | 01:28:57 | 05:19:12 |
29 | LOS KUMPLOS | Wieczorek Paulina | 01:46:37 | Jankowski Aleksander | 01:46:39 | Loose Micha³ | 01:46:40 | 05:19:56 |
30 | BajkaTeam | Wisniewska Magdalena | 01:48:15 | Wisniewski Marcin | 01:48:15 | Muszñski Arkadiusz | 01:48:16 | 05:24:46 |
31 | Klub zdrowego stylu ¿ycia | Adamczyk Dorota | 01:40:55 | Buszta Artur | 01:53:04 | Krajewski Szymon | 01:53:06 | 05:27:05 |
32 | Lechpol | Hillemann Natalia | 01:49:52 | Hillemann Bartosz | 01:49:51 | Mierzbiczak £ukasz | 01:49:49 | 05:29:32 |
33 | HoldMyBeer | Przybylska Joanna | 01:47:10 | Winiewski Krystian | 01:54:58 | Dobrzañski Dariusz | 01:56:45 | 05:38:53 |
34 | No³nejm tim | Pawlak Aneta | 01:54:31 | Martin Wojciech | 01:54:30 | Papis Piotr | 01:54:31 | 05:43:32 |
35 | GALACTICA | Górska Paulina | 01:56:15 | Malicki Bartosz | 01:56:16 | Stêpieñ Micha³ | 01:56:16 | 05:48:47 |
36 | Terenowi Pociskacze | Maækowska Karolina | 01:56:23 | Palicki Tomasz | 01:56:23 | Hiler Bartosz | 01:56:24 | 05:49:10 |
37 | IZA TEAM | Pogorzelska Izabela | 02:00:03 | Kwiecieñ Micha³ | 02:00:04 | Mendyka Arkadiusz | 02:00:04 | 06:00:11 |
38 | Zabiegani | Kaniewska Alicja | 02:03:00 | Guzman Andrzej | 02:03:00 | Rutkowski Andrzej | 02:03:00 | 06:09:00 |
39 | Klub Zdrowia Bydgoszcz | Rosiak Joanna | 02:05:17 | Brzoza Bartosz | 02:05:17 | Janik Mariusz | 02:05:15 | 06:15:49 |
40 | Deadline | Jastrzêbska Marta | 02:05:32 | Brzeziñski Arkadiusz | 02:05:33 | SIELECKI ARKADIUSZ | 02:05:33 | 06:16:38 |
41 | BRAVE TEAM | Orlik Magdalena | 02:06:40 | Cichy Marcin | 02:06:41 | Sibilski Bartosz | 02:06:42 | 06:20:03 |
42 | WEEKENDOWY BIEGACZ | P³aczkowska Justyna | 02:08:05 | UMERSKI PAWE£ | 02:08:05 | Glasner Rafa³ | 02:08:06 | 06:24:16 |
43 | Zespó³ QRS | Bodek Ma³gorzata | 02:08:44 | Meckien Wies³aw | 02:08:44 | Porczek Bart³omiej | 02:08:45 | 06:26:13 |
44 | Genesys | Kanabaj Anna | 02:09:08 | Tretkowski Piotr | 02:09:07 | Dróbka Grzegorz | 02:09:08 | 06:27:23 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | P1 | Fala | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 630 | WITT BARTOSZ | TORUŃ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1982 | M0 | 1 | 12:00:00 | 6:09 | 9,7 | 00:26:33 | 11 | 01:01:34 | 1 | |
2 | 535 | STAJKOWSKI MIROSŁAW | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | POLSKA | 1988 | M0 | 2 | 09:45:00 | 6:33 | 9,2 | 00:29:35 | 2 | 01:05:25 | 2 | |
3 | 481 | RULEWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | M0 | 3 | 10:00:00 | 6:38 | 9,0 | 00:28:48 | 3 | 01:06:23 | 3 | ||
4 | 18 | BANDOSZ ROBERT | SIERPC | SPARTA SIERPC | POLSKA | 1990 | M0 | 4 | 09:45:00 | 6:45 | 8,9 | 00:29:53 | 2 | 01:07:29 | 4 | |
5 | 156 | GOŁDYN SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1991 | M0 | 5 | 12:00:00 | 6:50 | 8,8 | 00:27:58 | 11 | 01:08:20 | 5 | |
6 | 55 | BRZOSKWINNIA WOJCIECH | BOLECHOWICE | HUSARIA RACE TEAM | POLSKA | 1992 | M0 | 6 | 09:30:00 | 6:52 | 8,7 | 00:29:43 | 1 | 01:08:42 | 6 | |
7 | 553 | SYREK WOJTEK | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POLSKA | 1989 | M0 | 7 | 09:30:00 | 6:58 | 8,6 | 00:32:22 | 1 | 01:09:39 | 7 | |
8 | 73 | CHOMICZ KRZYSZTOF | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POLSKA | 1979 | M0 | 8 | 09:30:00 | 7:01 | 8,5 | 00:32:26 | 1 | 01:10:11 | 8 | |
9 | 356 | MARIAŃSKI PIOTR | ROŚCISZEWO | SPARTA SIERPC | POLSKA | 1985 | M0 | 9 | 09:45:00 | 7:07 | 8,4 | 00:31:34 | 2 | 01:11:14 | 9 | |
10 | 257 | KOGUT KAROL | BYDGOSZCZ | PREGRES | POLSKA | 1984 | M0 | 10 | 10:15:03 | 7:14 | 8,3 | 00:31:11 | 4 | 01:12:24 | 10 | |
11 | 948 | KONIALEV | KREMENCHUG | KLB "REMIN" | POLSKA | 2000 | M0 | 11 | 10:30:00 | 7:18 | 8,2 | 00:31:55 | 5 | 01:13:03 | 11 | |
12 | 345 | MAJEWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1991 | M0 | 12 | 11:30:00 | 7:21 | 8,2 | 00:31:30 | 9 | 01:13:30 | 12 | |
13 | 266 | KOŚMIEJA MARCIN | BYDGOSZCZ | HTB | POLSKA | 1985 | M0 | 13 | 10:00:01 | 7:21 | 8,2 | 00:30:23 | 3 | 01:13:31 | 13 | |
14 | 99 | DASZKIEWICZ MAŁGORZATA | PŁOCK | POWER TRAINING | POLSKA | 1988 | K0 | 1 | 10:30:00 | 7:25 | 8,1 | 00:32:01 | 5 | 01:14:05 | 1 | |
15 | 264 | KOSZEWSKI MICHAŁ | ZŁAWIEŚ WIELKA | POLSKA | 1986 | M0 | 14 | 10:00:09 | 7:30 | 8,0 | 00:34:41 | 3 | 01:14:56 | 14 | ||
16 | 563 | SZULECKA ANNA | BIEŻUŃ | SPARTA SIERPC | POLSKA | 1984 | K0 | 2 | 09:45:00 | 7:30 | 8,0 | 00:33:02 | 2 | 01:15:04 | 2 | |
17 | 564 | SZULECKI RAFAŁ | BIEŻUŃ | SPARTA SIERPC | POLSKA | 1982 | M0 | 15 | 09:44:59 | 7:34 | 7,9 | 00:33:03 | 2 | 01:15:43 | 15 | |
18 | 551 | SURUS ARTUR | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | POLSKA | 1989 | M0 | 16 | 09:30:00 | 7:36 | 7,9 | 00:33:45 | 1 | 01:16:04 | 16 | |
19 | 472 | RATAJEK DAWID | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1986 | M0 | 17 | 12:00:00 | 7:38 | 7,9 | 00:32:53 | 11 | 01:16:16 | 17 | |
20 | 115 | DRYGALSKI PAWEŁ | TORUŃ | POLSKA | 1976 | M0 | 18 | 10:15:00 | 7:39 | 7,8 | 00:34:10 | 4 | 01:16:33 | 18 | ||
21 | 189 | IDCZAK PIOTR | SULĘCINEK | POLSKA | 1985 | M0 | 19 | 11:15:00 | 7:40 | 7,8 | 00:32:26 | 8 | 01:16:39 | 19 | ||
22 | 314 | LEMAN MATEUSZ | LASKOWICE | STREET WORKOUT ŚWIECIE | POLSKA | 1995 | M0 | 20 | 10:00:01 | 7:41 | 7,8 | 00:33:28 | 3 | 01:16:51 | 20 | |
23 | 177 | GWITT BARTOSZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1981 | M0 | 21 | 09:30:00 | 7:42 | 7,8 | 00:33:43 | 1 | 01:16:55 | 21 | ||
24 | 428 | PICHETA TOMASZ | INOWROCŁAW | POLSKA | 1974 | M0 | 22 | 10:15:00 | 7:42 | 7,8 | 00:33:39 | 4 | 01:16:56 | 22 | ||
25 | 312 | LANG KRZYSZTOF | ODOLION | STADMEDICA | POLSKA | 1980 | M0 | 23 | 10:15:00 | 7:42 | 7,8 | 00:34:07 | 4 | 01:16:56 | 23 | |
26 | 256 | KMIECIAK JAKUB | SULĘCINEK | POLSKA | 1997 | M0 | 24 | 11:15:00 | 7:43 | 7,8 | 00:32:35 | 8 | 01:17:10 | 24 | ||
27 | 354 | MANIKOWSKI DANIEL | TORUŃ | POLSKA | 1994 | M0 | 25 | 09:30:00 | 7:59 | 7,5 | 00:33:38 | 1 | 01:19:49 | 25 | ||
28 | 576 | ŚLIWIŃSKI MARIUSZ | TORUŃ | POLSKA | 1978 | M0 | 26 | 09:30:00 | 8:01 | 7,5 | 00:34:56 | 1 | 01:20:12 | 26 | ||
29 | 270 | KOWALSKI JACEK | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1977 | M0 | 27 | 09:30:00 | 8:02 | 7,5 | 00:35:00 | 1 | 01:20:22 | 27 | ||
30 | 618 | WESOŁOWSKA JOLANTA | JAKSICE | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1984 | K0 | 3 | 12:00:01 | 8:05 | 7,4 | 00:33:53 | 11 | 01:20:45 | 3 | |
31 | 612 | WAWRZYNIAK MAGDALENA | PRUDNIK | HUSARIA RACE TEAM/10 BLOG | POLSKA | 1989 | K0 | 4 | 09:30:00 | 8:06 | 7,4 | 00:37:05 | 1 | 01:21:03 | 4 | |
32 | 550 | SUŁEK MACIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | M0 | 28 | 12:00:01 | 8:07 | 7,4 | 00:33:56 | 11 | 01:21:09 | 28 | ||
33 | 260 | KOŁODZIEJSKI BŁAŻEJ | ŚCIBORZE | BARBELL SQUAD | POLSKA | 1985 | M0 | 29 | 10:00:00 | 8:07 | 7,4 | 00:35:33 | 3 | 01:21:15 | 29 | |
34 | 698 | KONDRACIUK DARIUSZ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 30 | 11:15:00 | 8:09 | 7,4 | 00:34:43 | 8 | 01:21:33 | 30 | |
35 | 581 | ŚWIĆ MIŁOSZ | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1988 | M0 | 31 | 12:00:00 | 8:10 | 7,3 | 00:34:17 | 11 | 01:21:44 | 31 | |
36 | 944 | KWIATKOWSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | POLSKA | 1992 | M0 | 32 | 10:45:00 | 8:13 | 7,3 | 00:35:34 | 6 | 01:22:09 | 32 | |
37 | 75 | CHUDAŃSKI HUBERT | MAKSYMILIANOWO | POLSKA | 1985 | M0 | 33 | 09:45:00 | 8:13 | 7,3 | 00:35:08 | 2 | 01:22:10 | 33 | ||
38 | 382 | MOŻEJKO DAWID | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1988 | M0 | 34 | 12:00:01 | 8:14 | 7,3 | 00:34:03 | 11 | 01:22:19 | 34 | |
39 | 690 | HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 35 | 11:15:02 | 8:14 | 7,3 | 00:33:57 | 8 | 01:22:23 | 35 | |
40 | 229 | KALIN WLADYSLAW | UNISLAW | POLSKA | 1980 | M0 | 36 | 11:00:00 | 8:15 | 7,3 | 00:33:25 | 7 | 01:22:33 | 36 | ||
41 | 943 | CENTKA MICHAŁ | ZŁOTÓW | RAGE RUN | POLSKA | 1978 | M0 | 37 | 10:30:02 | 8:16 | 7,3 | 00:37:25 | 5 | 01:22:36 | 37 | |
42 | 538 | STARZEC MARCIN | WARSZAWA | SZYDERA Z TRENERA TEAM | POLSKA | 1992 | M0 | 38 | 12:00:00 | 8:18 | 7,2 | 00:32:52 | 11 | 01:22:56 | 38 | |
43 | 232 | KAMIŃSKI SŁAWEK | KLECZEW | POLSKA | 1978 | M0 | 39 | 10:15:03 | 8:20 | 7,2 | 00:35:01 | 4 | 01:23:22 | 39 | ||
44 | 483 | RUTKOWSKI TOMASZ | STRZYŻAWA | BRAK | POLSKA | 1975 | M0 | 40 | 11:00:00 | 8:21 | 7,2 | 00:36:06 | 7 | 01:23:30 | 40 | |
45 | 681 | FIC MICHAŁ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 41 | 11:15:00 | 8:23 | 7,1 | 00:39:05 | 8 | 01:23:55 | 41 | |
46 | 413 | OSZWAŁDOWSKI DAMIAN | NAKŁO NAD NOTECIĄ | STALPRODUKT NAKŁO | POLSKA | 1991 | M0 | 42 | 11:45:00 | 8:24 | 7,1 | 00:36:10 | 10 | 01:23:55 | 42 | |
47 | 305 | KURZYŃSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1992 | M0 | 43 | 12:00:00 | 8:26 | 7,1 | 00:36:02 | 11 | 01:24:21 | 43 | |
48 | 919 | BUDNY ALEKSANDER | NIEMCZ | POLSKA | 1996 | M0 | 44 | 10:45:00 | 8:28 | 7,1 | 00:36:16 | 6 | 01:24:43 | 44 | ||
49 | 315 | LEMAŃCZYK TOMASZ | JEŻEWO | STREET WORKOUT ŚWIECIE | POLSKA | 1995 | M0 | 45 | 10:00:00 | 8:30 | 7,1 | 00:37:38 | 3 | 01:25:01 | 45 | |
50 | 82 | CICHY SEBASTIAN | ŚWIECIE | STREET WORKOUT ŚWIECIE | POLSKA | 1995 | M0 | 46 | 10:00:00 | 8:33 | 7,0 | 00:37:37 | 3 | 01:25:28 | 46 | |
51 | 220 | JUREK SŁAWOMIR | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | BIURO USŁUG INFORMATYCZNYCH SŁAWOMIR JUREK | POLSKA | 1974 | M0 | 47 | 10:30:01 | 8:34 | 7,0 | 00:37:37 | 5 | 01:25:39 | 47 | |
52 | 34 | BIELSKI DAWID | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1985 | M0 | 48 | 11:30:01 | 8:36 | 7,0 | 00:34:47 | 9 | 01:25:58 | 48 | |
53 | 396 | NIENARTOWICZ BARTOSZ | TORUŃ | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | POLSKA | 1978 | M0 | 49 | 10:00:00 | 8:36 | 7,0 | 00:37:27 | 3 | 01:26:00 | 49 | |
54 | 492 | SADOWSKI MACIEJ | TORUŃ | POLSKA | 1993 | M0 | 50 | 09:30:01 | 8:37 | 7,0 | 00:39:44 | 1 | 01:26:09 | 50 | ||
55 | 433 | PIESIK DAWID | BYDGOSZCZ | ARRK | POLSKA | 1990 | M0 | 51 | 10:45:00 | 8:37 | 7,0 | 00:36:13 | 6 | 01:26:11 | 51 | |
56 | 53 | BRUŹ MICHAŁ | TORUŃ | POLSKA | 1987 | M0 | 52 | 10:30:00 | 8:39 | 6,9 | 00:37:36 | 5 | 01:26:32 | 52 | ||
57 | 139 | GAŁGAŃSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | POLSKA | 1988 | M0 | 53 | 10:45:03 | 8:43 | 6,9 | 00:40:18 | 6 | 01:27:08 | 53 | ||
58 | 945 | RAKOCZY PAWEŁ | RYPIN | POLSKA | 1984 | M0 | 54 | 11:30:00 | 8:43 | 6,9 | 00:35:47 | 9 | 01:27:13 | 54 | ||
59 | 94 | CZUBA ADAM | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1975 | M0 | 55 | 09:30:02 | 8:48 | 6,8 | 00:39:38 | 1 | 01:28:02 | 55 | |
60 | 634 | WNĘK MARTIN | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1992 | M0 | 56 | 12:00:01 | 8:48 | 6,8 | 00:34:47 | 11 | 01:28:02 | 56 | |
61 | 430 | PIEKARSKI GRZEGORZ | SZCZECINEK | POLSKA | 1981 | M0 | 57 | 11:45:01 | 8:49 | 6,8 | 00:36:49 | 10 | 01:28:09 | 57 | ||
62 | 603 | WACHOWICZ KRZYSZTOF | SZCZECINEK | POLSKA | 1982 | M0 | 58 | 11:45:00 | 8:49 | 6,8 | 00:36:50 | 10 | 01:28:12 | 58 | ||
63 | 304 | KUROWSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | HTB | POLSKA | 1985 | M0 | 59 | 10:00:00 | 8:51 | 6,8 | 00:38:25 | 3 | 01:28:25 | 59 | |
64 | 667 | ŻYTKOWSKI ADAM | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1988 | M0 | 60 | 09:30:04 | 8:52 | 6,8 | 00:39:39 | 1 | 01:28:36 | 60 | |
65 | 466 | RAGUS ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1978 | M0 | 61 | 09:45:01 | 8:52 | 6,8 | 00:38:27 | 2 | 01:28:41 | 61 | ||
66 | 921 | FRONTCZAK IZABELA | SZCZECINEK | POLSKA | 1987 | K0 | 5 | 10:45:04 | 8:54 | 6,7 | 00:37:59 | 6 | 01:29:05 | 5 | ||
67 | 447 | POCHOWSKI RADOSŁAW | ŚLESIN | KAZIN BIEGA | POLSKA | 1983 | M0 | 62 | 10:15:00 | 8:55 | 6,7 | 00:35:04 | 4 | 01:29:12 | 62 | |
68 | 924 | MAŃCZAK RADOSŁAW | BEBRZNO | POLSKA | 1987 | M0 | 63 | 11:00:01 | 8:58 | 6,7 | 00:38:03 | 7 | 01:29:37 | 63 | ||
69 | 233 | KAMIONKA MATEUSZ | CHOJNICE | POLSKA | 1994 | M0 | 64 | 10:15:01 | 8:58 | 6,7 | 00:35:27 | 4 | 01:29:42 | 64 | ||
70 | 421 | PAWLAK JAKUB | BYDGOSZCZ | BIEGNIEMY DLA TORUNIA | POLSKA | 1986 | M0 | 65 | 09:45:03 | 8:59 | 6,7 | 00:40:00 | 2 | 01:29:48 | 65 | |
71 | 422 | PAWLAK SZYMON | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 66 | 09:45:02 | 8:59 | 6,7 | 00:38:17 | 2 | 01:29:53 | 66 | ||
72 | 458 | PULC MARCIN | BYDGOSZCZY | ARCHERS BYDGOSZCZ | POLSKA | 1979 | M0 | 67 | 11:15:00 | 9:00 | 6,7 | 8 | 01:30:05 | 67 | ||
73 | 625 | WIŚNIEWSKI MACIEJ | ŚWIECIE | THE RUNNERS ŚWIECIE | POLSKA | 1974 | M0 | 68 | 10:00:03 | 9:02 | 6,6 | 00:43:48 | 3 | 01:30:23 | 68 | |
74 | 168 | GROCHOWSKI EMIL | GRUDZIĄDZ | GROSZEKTEAM | POLSKA | 1990 | M0 | 69 | 11:00:01 | 9:03 | 6,6 | 00:38:15 | 7 | 01:30:32 | 69 | |
75 | 656 | ZŁOTOWICZ TOMASZ | DRZEWIANY | POLSKA | 1980 | M0 | 70 | 11:45:05 | 9:04 | 6,6 | 00:39:05 | 10 | 01:30:36 | 70 | ||
76 | 149 | GNIEDZIEJKO MACIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | M0 | 71 | 11:45:00 | 9:04 | 6,6 | 00:38:53 | 10 | 01:30:37 | 71 | ||
77 | 137 | GADZIŃSKA ANGELIKA | SUSK NOWY | SPARTA SIERPC | POLSKA | 1997 | K0 | 6 | 09:45:01 | 9:04 | 6,6 | 00:41:22 | 2 | 01:30:42 | 6 | |
78 | 342 | MAJCHRZAK PRZEMYSŁAW | ŚWIECIE | STREET WORKOUT ŚWIECIE | POLSKA | 1981 | M0 | 72 | 10:00:00 | 9:05 | 6,6 | 00:37:36 | 3 | 01:30:54 | 72 | |
79 | 193 | IWASIUTA DAWID | BOLSZEWO | KOPEĆ TEAM | POLSKA | 1979 | M0 | 73 | 11:00:00 | 9:06 | 6,6 | 00:37:30 | 7 | 01:30:59 | 73 | |
80 | 192 | IWASIUTA BARTŁOMIEJ | BOLSZEWO | KOPEĆ TEAM | POLSKA | 1981 | M0 | 74 | 11:00:00 | 9:06 | 6,6 | 00:37:32 | 7 | 01:30:59 | 74 | |
81 | 6 | ADAMSKI MATEUSZ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | POLSKA | 1986 | M0 | 75 | 11:00:00 | 9:07 | 6,6 | 00:38:17 | 7 | 01:31:14 | 75 | ||
82 | 44 | BOHDANOWICZ PATRYCJA | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1984 | K0 | 7 | 11:45:00 | 9:09 | 6,6 | 00:38:56 | 10 | 01:31:26 | 7 | |
83 | 235 | KAPUŚCIŃSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1986 | M0 | 76 | 11:45:00 | 9:09 | 6,6 | 00:38:55 | 10 | 01:31:27 | 76 | |
84 | 367 | MICHALSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1994 | M0 | 77 | 09:30:00 | 9:10 | 6,6 | 00:43:28 | 1 | 01:31:36 | 77 | ||
85 | 606 | WARLIŃSKI ADAM | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1989 | M0 | 78 | 11:30:01 | 9:13 | 6,5 | 00:37:29 | 9 | 01:32:12 | 78 | |
86 | 341 | MADURAJSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | MIECZYKI | POLSKA | 1988 | M0 | 79 | 09:30:01 | 9:15 | 6,5 | 00:42:17 | 1 | 01:32:28 | 79 | |
87 | 340 | MAĆKOWIAK TOMEK | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1977 | M0 | 80 | 11:30:00 | 9:15 | 6,5 | 00:37:29 | 9 | 01:32:34 | 80 | |
88 | 682 | FRYC DAWID | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 81 | 11:15:01 | 9:16 | 6,5 | 00:39:09 | 8 | 01:32:42 | 81 | |
89 | 170 | GROCHOWSKI JAKUB | WITOSŁAW | JW1515 | POLSKA | 1986 | M0 | 82 | 10:00:01 | 9:19 | 6,4 | 00:42:44 | 3 | 01:33:13 | 82 | |
90 | 662 | ŻOŁNOWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1989 | M0 | 83 | 11:30:03 | 9:20 | 6,4 | 00:38:30 | 9 | 01:33:25 | 83 | |
91 | 157 | GOŁUCH MATEUSZ | INOWROCŁAW | CF RENEGAT | POLSKA | 1994 | M0 | 84 | 11:00:00 | 9:23 | 6,4 | 00:40:57 | 7 | 01:33:53 | 84 | |
92 | 103 | DOBKOWSKI MATEUSZ | INOWROCŁAW | CF RENEGAT | POLSKA | 1996 | M0 | 85 | 11:00:00 | 9:23 | 6,4 | 00:40:58 | 7 | 01:33:53 | 85 | |
93 | 333 | ŁOŚ PIOTR | KRUSZYN | POD NAPIĘCIEM | POLSKA | 1976 | M0 | 86 | 09:30:00 | 9:24 | 6,4 | 00:43:20 | 1 | 01:33:58 | 86 | |
94 | 712 | PARUCH PAWEŁ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 87 | 11:15:01 | 9:26 | 6,4 | 00:40:51 | 8 | 01:34:17 | 87 | |
95 | 74 | CHROŚNIAK JACEK | BYDGOSZCZ | BREAK THE BRAIN | POLSKA | 1990 | M0 | 88 | 09:30:02 | 9:26 | 6,4 | 00:43:00 | 1 | 01:34:19 | 88 | |
96 | 623 | WINKLER ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ (BYDGOSZCZ, POLAND) | BREAK THE BRAIN | POLSKA | 1990 | M0 | 89 | 09:30:01 | 9:26 | 6,4 | 00:43:04 | 1 | 01:34:22 | 89 | |
97 | 357 | MATYASIK MARCIN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1978 | M0 | 90 | 11:00:02 | 9:27 | 6,4 | 00:40:54 | 7 | 01:34:27 | 90 | ||
98 | 105 | DOBROWOLSKI BARTŁOMIEJ | BYDGOSZCZ | SKLEP BIEGACZA | POLSKA | 1979 | M0 | 91 | 10:00:01 | 9:27 | 6,3 | 00:41:48 | 3 | 01:34:35 | 91 | |
99 | 584 | TADYCH BŁAŻEJ | BYDGOSZCZ | POD NAPIĘCIEM | POLSKA | 1984 | M0 | 92 | 09:30:00 | 9:28 | 6,3 | 00:43:22 | 1 | 01:34:43 | 92 | |
100 | 585 | TADYCH DAMIAN | POBÓRKA MAŁA | POD NAPIĘCIEM | POLSKA | 1986 | M0 | 93 | 09:30:00 | 9:28 | 6,3 | 00:43:24 | 1 | 01:34:43 | 93 | |
101 | 486 | RYDZKOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | TYTANOWI JANUSZE | POLSKA | 1984 | M0 | 94 | 10:30:00 | 9:28 | 6,3 | 00:44:12 | 5 | 01:34:44 | 94 | |
102 | 501 | SCHULZ MILENA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1983 | K0 | 8 | 11:30:01 | 9:29 | 6,3 | 00:37:27 | 9 | 01:34:53 | 8 | |
103 | 686 | GNAŚ DOMINIKA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 9 | 11:15:00 | 9:30 | 6,3 | 8 | 01:35:00 | 9 | ||
104 | 696 | KALINOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 95 | 11:15:00 | 9:30 | 6,3 | 8 | 01:35:00 | 95 | ||
105 | 306 | KUŚMIERZ JAKUB | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1982 | M0 | 96 | 12:00:00 | 9:30 | 6,3 | 00:41:10 | 11 | 01:35:04 | 96 | |
106 | 146 | GEZELA JACEK | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1983 | M0 | 97 | 12:00:01 | 9:31 | 6,3 | 00:41:17 | 11 | 01:35:05 | 97 | |
107 | 16 | BALCZEWSKA JUSTYNA | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1985 | K0 | 10 | 12:00:00 | 9:33 | 6,3 | 00:38:34 | 11 | 01:35:27 | 10 | |
108 | 559 | SZTOLCMAN PIOTR | WŁOCŁAWEK | WIARA CZYNI CUDA | POLSKA | 1990 | M0 | 98 | 10:30:00 | 9:36 | 6,3 | 00:40:04 | 5 | 01:35:59 | 98 | |
109 | 280 | KROLL ADAM | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1989 | M0 | 99 | 11:45:00 | 9:36 | 6,3 | 00:41:58 | 10 | 01:35:59 | 99 | |
110 | 8 | ALBIGOWSKI MAREK | SANOK | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1987 | M0 | 100 | 11:45:00 | 9:36 | 6,2 | 00:39:51 | 10 | 01:36:04 | 100 | |
111 | 595 | TRZCIŃSKI DAMIAN | GORZEŃ | POLSKA | 1990 | M0 | 101 | 09:30:03 | 9:37 | 6,2 | 00:44:44 | 1 | 01:36:12 | 101 | ||
112 | 124 | DZIEKOŃSKI KONRAD | ZGIERZ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1984 | M0 | 102 | 12:00:02 | 9:40 | 6,2 | 00:35:14 | 11 | 01:36:37 | 102 | |
113 | 629 | WITKOWSKI JAREK | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | M0 | 103 | 09:45:02 | 9:42 | 6,2 | 00:45:51 | 2 | 01:37:04 | 103 | ||
114 | 213 | JĘDRZEJCZYK JACEK | LIPOWIEC | POLSKA | 1992 | M0 | 104 | 10:15:02 | 9:43 | 6,2 | 00:40:51 | 4 | 01:37:11 | 104 | ||
115 | 461 | PYDYN TOMASZ | ZŁOTÓW | ZŁOTÓW | POLSKA | 1987 | M0 | 105 | 11:00:00 | 9:43 | 6,2 | 00:40:25 | 7 | 01:37:12 | 105 | |
116 | 353 | MAMEŁKA ANNA | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1989 | K0 | 11 | 12:00:02 | 9:43 | 6,2 | 00:38:31 | 11 | 01:37:14 | 11 | |
117 | 628 | WITKOWSKI DAREK | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1988 | M0 | 106 | 09:45:02 | 9:44 | 6,2 | 00:46:02 | 2 | 01:37:22 | 106 | ||
118 | 569 | SZYMAŃSKA MALWINA | KRUSZWICA | BARBELL SQAD INOWROCŁAW | POLSKA | 1988 | K0 | 12 | 12:00:01 | 9:44 | 6,2 | 00:40:26 | 11 | 01:37:24 | 12 | |
119 | 207 | JASTRZĄB MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1975 | M0 | 107 | 09:30:00 | 9:46 | 6,1 | 00:43:01 | 1 | 01:37:40 | 107 | ||
120 | 153 | GOLON MARLENA | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1975 | K0 | 13 | 11:45:00 | 9:49 | 6,1 | 00:41:03 | 10 | 01:38:13 | 13 | |
121 | 495 | SAMBORSKI PIOTR | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1986 | M0 | 108 | 09:30:03 | 9:50 | 6,1 | 00:44:07 | 1 | 01:38:22 | 108 | |
122 | 527 | SOKOŁOWSKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1981 | M0 | 109 | 11:45:00 | 9:50 | 6,1 | 00:40:52 | 10 | 01:38:22 | 109 | |
123 | 661 | ŻOŁNIERCZYK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | BREAK THE BRAIN | POLSKA | 1983 | M0 | 110 | 09:30:01 | 9:52 | 6,1 | 00:44:44 | 1 | 01:38:36 | 110 | |
124 | 525 | SOBEK KAROL | LUBCZA | TKKF WODNIK WIĘCBORK | POLSKA | 1989 | M0 | 111 | 11:45:01 | 9:52 | 6,1 | 00:40:56 | 10 | 01:38:40 | 111 | |
125 | 158 | GORGOL PIOTR | KRZEMIENIEWO | GUŹCE Z POMORZA | POLSKA | 1986 | M0 | 112 | 12:00:00 | 9:52 | 6,1 | 00:37:20 | 11 | 01:38:44 | 112 | |
126 | 129 | FIRFAS RAFAŁ | MAKSYMILIANOWO | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1971 | M0 | 113 | 11:45:00 | 9:52 | 6,1 | 00:41:57 | 10 | 01:38:44 | 113 | |
127 | 555 | SZCZEPANIAK TOMASZ | BYDGOSZCZ | CROSS TEAM BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | M0 | 114 | 10:00:06 | 9:54 | 6,1 | 00:43:50 | 3 | 01:39:00 | 114 | |
128 | 626 | WIŚNIEWSKI MAREK | WILCZYN | ZMASAKROWANI | POLSKA | 1976 | M0 | 115 | 09:45:03 | 9:58 | 6,0 | 00:48:23 | 2 | 01:39:39 | 115 | |
129 | 184 | HENDRZAK SYLWESTER | ZAMEK BIERZGŁOWSKI | PLUSZOWE NORNICE | POLSKA | 1985 | M0 | 116 | 10:15:05 | 9:59 | 6,0 | 00:44:32 | 4 | 01:39:55 | 116 | |
130 | 414 | OTRĘBSKI KAMIL | PIGŻA | PLUSZOWE NORNICE | POLSKA | 1987 | M0 | 117 | 10:15:04 | 10:00 | 6,0 | 00:44:28 | 4 | 01:39:56 | 117 | |
131 | 605 | WALDOWSKA NATALIA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1992 | K0 | 14 | 11:30:02 | 10:00 | 6,0 | 00:38:36 | 9 | 01:39:57 | 14 | |
132 | 130 | FLEJTER RADOSŁAW | ŻNIN | PAŁUKI RUNNING TEAM / MIECZYKI | POLSKA | 1983 | M0 | 118 | 09:30:00 | 10:01 | 6,0 | 00:42:18 | 1 | 01:40:07 | 118 | |
133 | 608 | WASILEWSKI MARCIN | ŚWIECIE | STREET WORKOUT ŚWIECIE | POLSKA | 1989 | M0 | 119 | 10:00:00 | 10:01 | 6,0 | 00:43:54 | 3 | 01:40:09 | 119 | |
134 | 506 | SIKORSKI RAFAŁ | NIEMCZ | FLUGO | POLSKA | 1979 | M0 | 120 | 10:30:03 | 10:02 | 6,0 | 00:42:51 | 5 | 01:40:22 | 120 | |
135 | 309 | KWAŚNIEWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1979 | M0 | 121 | 12:00:00 | 10:03 | 6,0 | 00:40:42 | 11 | 01:40:33 | 121 | |
136 | 619 | WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1978 | M0 | 122 | 10:30:02 | 10:04 | 6,0 | 00:44:26 | 5 | 01:40:38 | 122 | ||
137 | 655 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | ZGUBIŁEM SPONSORA | POLSKA | 1965 | M0 | 123 | 11:15:02 | 10:05 | 6,0 | 00:40:03 | 8 | 01:40:50 | 123 | |
138 | 637 | WÓJCIAK DANIEL | TORUŃ | POLSKA | 1991 | M0 | 124 | 10:30:02 | 10:06 | 5,9 | 00:44:23 | 5 | 01:40:57 | 124 | ||
139 | 614 | WEJMAN ŁUKASZ | DEBRZNO | KOPEĆ TEAM | POLSKA | 1983 | M0 | 125 | 11:00:00 | 10:06 | 5,9 | 00:41:12 | 7 | 01:40:57 | 125 | |
140 | 615 | WEJMAN MARIUSZ | DEBRZNO | KOPEĆ TEAM | POLSKA | 1981 | M0 | 126 | 11:00:00 | 10:06 | 5,9 | 00:41:10 | 7 | 01:40:59 | 126 | |
141 | 528 | SOPOŃSKI WOJTEK | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1990 | M0 | 127 | 11:00:04 | 10:07 | 5,9 | 00:44:49 | 7 | 01:41:10 | 127 | ||
142 | 456 | PRZYBYLSKI SZYMON | MOGILNO | POLSKA | 1982 | M0 | 128 | 09:45:02 | 10:08 | 5,9 | 00:46:07 | 2 | 01:41:21 | 128 | ||
143 | 947 | TUCZYŃSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1986 | M0 | 129 | 10:45:02 | 10:09 | 5,9 | 00:43:49 | 6 | 01:41:29 | 129 | ||
144 | 566 | SZUMSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 130 | 10:15:01 | 10:09 | 5,9 | 00:41:56 | 4 | 01:41:30 | 130 | ||
145 | 263 | KOSZEK PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 131 | 10:15:02 | 10:09 | 5,9 | 00:42:01 | 4 | 01:41:31 | 131 | ||
146 | 240 | KASPEREK ANGELIKA | BYDGOSZCZ | PREGRES | POLSKA | 1997 | K0 | 15 | 10:15:01 | 10:09 | 5,9 | 00:41:52 | 4 | 01:41:33 | 15 | |
147 | 371 | MIELCAREK BENIAMIN | KOŚCIELNA WIEŚ | POLSKA | 1976 | M0 | 132 | 12:00:06 | 10:10 | 5,9 | 00:46:21 | 11 | 01:41:41 | 132 | ||
148 | 310 | KWIATKOWSKI JAROSAW | KRUSZWICA | POLSKA | 1981 | M0 | 133 | 09:45:01 | 10:11 | 5,9 | 00:47:07 | 2 | 01:41:46 | 133 | ||
149 | 723 | ZIELIŃSKA MAŁGORZATA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 16 | 11:15:04 | 10:11 | 5,9 | 00:41:00 | 8 | 01:41:50 | 16 | |
150 | 359 | MAZUREK PIOTR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1984 | M0 | 134 | 11:00:00 | 10:11 | 5,9 | 00:42:58 | 7 | 01:41:52 | 134 | ||
151 | 25 | BARTYLAK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1990 | M0 | 135 | 12:00:00 | 10:12 | 5,9 | 00:41:20 | 11 | 01:42:00 | 135 | |
152 | 641 | WRÓBLEWICZ IRENA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | NAKIELSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA | 1981 | K0 | 17 | 10:00:02 | 10:13 | 5,9 | 00:43:50 | 3 | 01:42:09 | 17 | |
153 | 140 | GANCAREK PATRYK | NIEMCZ | POLSKA | 1978 | M0 | 136 | 10:45:02 | 10:14 | 5,9 | 00:42:33 | 6 | 01:42:24 | 136 | ||
154 | 713 | PREDENKIEWICZ ŁUKASZ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 137 | 11:15:00 | 10:15 | 5,9 | 00:40:19 | 8 | 01:42:28 | 137 | |
155 | 448 | POĆWIARDOWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 138 | 10:45:02 | 10:16 | 5,8 | 00:42:57 | 6 | 01:42:36 | 138 | ||
156 | 601 | URBAŃSKI PIOTR | PRUSZCZ | RUN TEAM PRUSZCZ | POLSKA | 1973 | M0 | 139 | 10:30:02 | 10:16 | 5,8 | 00:44:14 | 5 | 01:42:40 | 139 | |
157 | 490 | SADECKI KAROL | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1988 | M0 | 140 | 11:30:00 | 10:17 | 5,8 | 00:41:16 | 9 | 01:42:54 | 140 | |
158 | 567 | SZUTA PIOTR | SKORZEWO | SON GOKUTEAM | POLSKA | 1992 | M0 | 141 | 10:30:00 | 10:18 | 5,8 | 00:42:50 | 5 | 01:42:59 | 141 | |
159 | 244 | KAŹMIERCZAK MICHAŁ | OSIELSKO | POLSKA | 1977 | M0 | 142 | 10:45:01 | 10:19 | 5,8 | 00:42:40 | 6 | 01:43:12 | 142 | ||
160 | 273 | KOZIEŁ TOMASZ | BYDGOSZCZ | POD NAPIĘCIEM | POLSKA | 1984 | M0 | 143 | 09:30:00 | 10:21 | 5,8 | 00:46:04 | 1 | 01:43:26 | 143 | |
161 | 150 | GODEK PAWEL | BYDGOSZCZ | BRAK | POLSKA | 1981 | M0 | 144 | 12:00:03 | 10:22 | 5,8 | 00:40:09 | 11 | 01:43:39 | 144 | |
162 | 475 | RUBASZEWSKI TOMEK | ZIELONCZYN | POD NAPIĘCIEM | POLSKA | 1981 | M0 | 145 | 09:30:00 | 10:23 | 5,8 | 00:46:04 | 1 | 01:43:46 | 145 | |
163 | 126 | DZIOMDZIORA ADAM | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1994 | M0 | 146 | 12:00:00 | 10:23 | 5,8 | 00:45:25 | 11 | 01:43:53 | 146 | |
164 | 648 | ZAWADA WERONIKA | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1989 | K0 | 18 | 10:00:01 | 10:25 | 5,8 | 00:45:06 | 3 | 01:44:07 | 18 | |
165 | 22 | BARTELA EDYTA | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1987 | K0 | 19 | 12:00:01 | 10:26 | 5,7 | 00:41:42 | 11 | 01:44:22 | 19 | |
166 | 375 | MIKOŁAJCZYK KLAUDIA | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1995 | K0 | 20 | 12:00:00 | 10:26 | 5,7 | 00:45:53 | 11 | 01:44:23 | 20 | |
167 | 950 | MUSZYŃSKI MICHAŁ | WILCZYN | ZMASAKROWANI | POLSKA | 1996 | M0 | 147 | 09:45:01 | 10:26 | 5,7 | 00:48:29 | 2 | 01:44:23 | 147 | |
168 | 906 | KARPIEL SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1986 | M0 | 148 | 11:30:01 | 10:27 | 5,7 | 00:42:04 | 9 | 01:44:26 | 148 | |
169 | 516 | SKRZESZEWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1975 | M0 | 149 | 11:30:02 | 10:27 | 5,7 | 00:45:01 | 9 | 01:44:32 | 149 | |
170 | 471 | RATAJCZYK DOMINIKA | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1997 | K0 | 21 | 12:00:01 | 10:27 | 5,7 | 00:45:51 | 11 | 01:44:32 | 21 | |
171 | 912 | SOBECKA MARTYNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | K0 | 22 | 12:00:00 | 10:27 | 5,7 | 00:46:26 | 11 | 01:44:35 | 22 | ||
172 | 3 | ADAMCZEWSKA-KMIEĆ NATALIA | BYDGOSZCZ | PREGRES | POLSKA | 1987 | K0 | 23 | 10:15:02 | 10:28 | 5,7 | 00:45:17 | 4 | 01:44:37 | 23 | |
173 | 4 | ADAMCZEWSKI ŁUKASZ | TUCHOLA | PREGRES | POLSKA | 1997 | M0 | 150 | 10:15:02 | 10:28 | 5,7 | 00:45:19 | 4 | 01:44:37 | 150 | |
174 | 680 | FIC IWONA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 24 | 11:15:04 | 10:28 | 5,7 | 00:40:56 | 8 | 01:44:42 | 24 | |
175 | 530 | SPRYSZYŃSKI KRZYSZTOF | KOSSOWO | POLSKA | 1985 | M0 | 151 | 12:00:05 | 10:28 | 5,7 | 00:45:17 | 11 | 01:44:43 | 151 | ||
176 | 529 | SPRYSZYŃSKI ARTUR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1989 | M0 | 152 | 12:00:05 | 10:28 | 5,7 | 00:45:16 | 11 | 01:44:44 | 152 | ||
177 | 318 | LEWADDOWSKI DANIEL | BYDGOSZCZ | DANIEL | POLSKA | 1991 | M0 | 153 | 12:00:05 | 10:28 | 5,7 | 00:45:17 | 11 | 01:44:44 | 153 | |
178 | 531 | SPRYSZYŃSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1982 | M0 | 154 | 12:00:04 | 10:29 | 5,7 | 00:45:15 | 11 | 01:44:45 | 154 | ||
179 | 499 | SCHALKOWSKI DAWID | STAROGARD GDAŃSKI | KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA | 1989 | M0 | 155 | 10:00:04 | 10:29 | 5,7 | 00:47:15 | 3 | 01:44:47 | 155 | |
180 | 916 | DĄBORWSKI JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | HORNET DESIGN STUDIO | POLSKA | 1989 | M0 | 156 | 10:45:02 | 10:29 | 5,7 | 00:43:33 | 6 | 01:44:52 | 156 | |
181 | 301 | KULWICKI PAWEŁ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1987 | M0 | 157 | 11:15:03 | 10:29 | 5,7 | 00:44:27 | 8 | 01:44:53 | 157 | |
182 | 917 | SZUBERT MACIEJ | BYDGOSZCZ | HORNET DESIGN STUDIO | POLSKA | 1975 | M0 | 158 | 10:45:02 | 10:29 | 5,7 | 00:43:38 | 6 | 01:44:54 | 158 | |
183 | 439 | PIETRYŃCZAK TYMOTEUSZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 159 | 10:00:01 | 10:30 | 5,7 | 00:41:51 | 3 | 01:45:00 | 159 | ||
184 | 230 | KALINOWSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1978 | K0 | 25 | 11:30:00 | 10:31 | 5,7 | 00:41:05 | 9 | 01:45:14 | 25 | |
185 | 349 | MAŁAS GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1976 | M0 | 160 | 11:30:01 | 10:32 | 5,7 | 00:44:08 | 9 | 01:45:16 | 160 | |
186 | 54 | BRYLEW TOMASZ | BYDGOSZCZ | SITAB | POLSKA | 1976 | M0 | 161 | 10:00:01 | 10:32 | 5,7 | 00:45:11 | 3 | 01:45:17 | 161 | |
187 | 141 | GDANIEC MATEUSZ | SOLEC KUJAWSKI | ŻANDARMI Z BYDGOSZCZY | POLSKA | 1987 | M0 | 162 | 11:30:00 | 10:32 | 5,7 | 00:44:11 | 9 | 01:45:19 | 162 | |
188 | 71 | CHMARZYŃSKI DAWID | ŚWIECIE | STREET WORKOUT ŚWIECIE | POLSKA | 1995 | M0 | 163 | 10:00:01 | 10:32 | 5,7 | 00:44:49 | 3 | 01:45:25 | 163 | |
189 | 231 | KALINOWSKI CEZARY | ŁÓDŹ | TME :) | POLSKA | 1984 | M0 | 164 | 10:00:04 | 10:34 | 5,7 | 00:45:05 | 3 | 01:45:45 | 164 | |
190 | 143 | GEHRKE SZYMON | BYDGOSZCZ | PHZ GEHRKE | POLSKA | 1979 | M0 | 165 | 10:00:03 | 10:35 | 5,7 | 00:45:07 | 3 | 01:45:46 | 165 | |
191 | 640 | WRÓBEL ALEKSANDRA | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | POLSKA | 1989 | K0 | 26 | 10:30:02 | 10:35 | 5,7 | 00:42:04 | 5 | 01:45:49 | 26 | ||
192 | 911 | LUCKI MARCIN | BYDGOSZCZ | SOLO | POLSKA | 1979 | M0 | 166 | 11:30:00 | 10:35 | 5,7 | 00:44:49 | 9 | 01:45:50 | 166 | |
193 | 31 | BENTKOWSKA MAGDALENA | POZNAŃ | MAGIEL RUNNING TEAM | POLSKA | 1987 | K0 | 27 | 10:30:00 | 10:35 | 5,7 | 00:42:20 | 5 | 01:45:51 | 27 | |
194 | 419 | PAŁASZEWSKI TOMASZ | RUCEWKO | POLSKA | 1991 | M0 | 167 | 10:00:00 | 10:35 | 5,7 | 00:45:52 | 3 | 01:45:53 | 167 | ||
195 | 685 | GERKE ŁUKASZ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 168 | 11:15:01 | 10:35 | 5,7 | 00:39:59 | 8 | 01:45:54 | 168 | |
196 | 275 | KOZOWSKI WOJCIECH | DĄBROWA CZŁUCHOWSKA | POLSKA | 1995 | M0 | 169 | 09:30:00 | 10:36 | 5,7 | 00:48:00 | 1 | 01:45:58 | 169 | ||
197 | 513 | SKIBICKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1995 | M0 | 170 | 10:15:02 | 10:37 | 5,7 | 00:46:20 | 4 | 01:46:07 | 170 | ||
198 | 343 | MAJDA-KONIECZNA ALICJA | POZNAŃ | POLSKA | 1987 | K0 | 28 | 10:00:01 | 10:37 | 5,7 | 00:45:12 | 3 | 01:46:10 | 28 | ||
199 | 571 | SZYMAŃSKI MARCIN | ŻNIN | POLSKA | 1988 | M0 | 171 | 10:00:01 | 10:37 | 5,7 | 00:45:13 | 3 | 01:46:10 | 171 | ||
200 | 403 | OBORSKI WALDEMAR | WILCZYN | ZMASAKROWANI | POLSKA | 1978 | M0 | 172 | 09:45:02 | 10:38 | 5,6 | 00:48:22 | 2 | 01:46:20 | 172 | |
201 | 288 | KUBACKI WOJCIECH | WILCZYN | ZMASAKROWANI | POLSKA | 1985 | M0 | 173 | 09:45:02 | 10:38 | 5,6 | 00:48:26 | 2 | 01:46:21 | 173 | |
202 | 904 | ZIMECKI JAKUB | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1991 | M0 | 174 | 11:30:00 | 10:40 | 5,6 | 00:47:12 | 9 | 01:46:45 | 174 | |
203 | 470 | RATAJCZAK MICHAŁ | TORUŃ | TAŃCZĄCY Z ŁOSIAMI | POLSKA | 1981 | M0 | 175 | 10:00:04 | 10:42 | 5,6 | 00:48:15 | 3 | 01:46:57 | 175 | |
204 | 40 | BLASZKOWSKA ANETA | OBROWO | TAŃCZĄCY Z LOSIAMI | POLSKA | 1992 | K0 | 29 | 10:00:03 | 10:42 | 5,6 | 00:48:14 | 3 | 01:46:59 | 29 | |
205 | 299 | KULIGOWSKI JAREK | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1976 | M0 | 176 | 11:15:02 | 10:42 | 5,6 | 00:44:34 | 8 | 01:46:59 | 176 | |
206 | 650 | ZDUNOWSKI MACIEJ | TORUN | CROSSFIT BYDGOSZCZ | POLSKA | 1980 | M0 | 177 | 12:00:01 | 10:42 | 5,6 | 00:43:29 | 11 | 01:47:01 | 177 | |
207 | 404 | OGIŃSKI ARTUR | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | POLSKA | 1986 | M0 | 178 | 11:15:08 | 10:42 | 5,6 | 00:46:42 | 8 | 01:47:02 | 178 | ||
208 | 645 | ZALEWSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1990 | M0 | 179 | 11:30:03 | 10:44 | 5,6 | 00:47:37 | 9 | 01:47:16 | 179 | |
209 | 693 | JĘDRYKA DAWID | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 180 | 11:15:00 | 10:45 | 5,6 | 00:48:54 | 8 | 01:47:31 | 180 | |
210 | 185 | HETZIG TOMEK | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1978 | M0 | 181 | 11:30:02 | 10:46 | 5,6 | 00:47:39 | 9 | 01:47:37 | 181 | |
211 | 692 | JAWORSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 182 | 11:15:00 | 10:46 | 5,6 | 00:42:06 | 8 | 01:47:41 | 182 | |
212 | 691 | JAWORSKA MAGDA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 30 | 11:15:00 | 10:46 | 5,6 | 00:42:12 | 8 | 01:47:42 | 30 | |
213 | 562 | SZULC RAFAŁ | TARKOWO DOLNE | PREGRES | POLSKA | 1984 | M0 | 183 | 10:15:02 | 10:46 | 5,6 | 00:46:16 | 4 | 01:47:43 | 183 | |
214 | 111 | DROJECKI PAWEŁ | TORUŃ | POLSKA | 1996 | M0 | 184 | 10:30:02 | 10:48 | 5,6 | 00:47:20 | 5 | 01:48:00 | 184 | ||
215 | 112 | DROJECKI TOMASZ | TORUŃ | POLSKA | 1969 | M0 | 185 | 10:30:01 | 10:48 | 5,6 | 00:47:22 | 5 | 01:48:01 | 185 | ||
216 | 214 | JĘDRZEJEWSKI GRZEGORZ | BIELSK | POLSKA | 1989 | M0 | 186 | 11:00:06 | 10:48 | 5,6 | 00:44:24 | 7 | 01:48:03 | 186 | ||
217 | 556 | SZCZERBA KRZYSZTOF | BRODNICA | POLSKA | 1986 | M0 | 187 | 11:00:06 | 10:48 | 5,6 | 00:44:24 | 7 | 01:48:03 | 187 | ||
218 | 161 | GÓRECKI PATRYK | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | M0 | 188 | 11:45:05 | 10:48 | 5,6 | 00:45:11 | 10 | 01:48:05 | 188 | ||
219 | 281 | KRUCZYŃSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | ZAKWAS TEAM | POLSKA | 1988 | M0 | 189 | 09:30:01 | 10:51 | 5,5 | 00:46:14 | 1 | 01:48:25 | 189 | |
220 | 118 | DUCHIŃSKI BŁAŻEJ | TORUŃ | ZAKWAS TEAM | POLSKA | 1985 | M0 | 190 | 09:30:00 | 10:51 | 5,5 | 00:45:57 | 1 | 01:48:26 | 190 | |
221 | 491 | SADOWSKI JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | M0 | 191 | 09:30:01 | 10:51 | 5,5 | 00:46:10 | 1 | 01:48:27 | 191 | ||
222 | 33 | BETKE MARCIN | BYDGOSZCZ | ZAKWAS TEAM | POLSKA | 1983 | M0 | 192 | 09:30:00 | 10:51 | 5,5 | 00:46:02 | 1 | 01:48:28 | 192 | |
223 | 97 | ĆWIK ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | ZAKWAS TEAM | POLSKA | 1980 | M0 | 193 | 09:30:00 | 10:51 | 5,5 | 1 | 01:48:28 | 193 | ||
224 | 411 | OSOWSKI PRZEMYSŁAW | WYSTĘP | ZAKWAS TEAM | POLSKA | 1982 | M0 | 194 | 09:30:00 | 10:51 | 5,5 | 00:46:00 | 1 | 01:48:29 | 194 | |
225 | 142 | GDANIEC PIOTR | SIEMONIA | ZAKWAS TEAM | POLSKA | 1987 | M0 | 195 | 09:30:01 | 10:51 | 5,5 | 00:46:25 | 1 | 01:48:29 | 195 | |
226 | 373 | MIKOLASZEK WOJCIECH | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1979 | M0 | 196 | 09:45:04 | 10:51 | 5,5 | 00:49:32 | 2 | 01:48:30 | 196 | |
227 | 145 | GESEK PIOTR | GRUDZIDZ | POLSKA | 1983 | M0 | 197 | 09:30:01 | 10:51 | 5,5 | 00:46:26 | 1 | 01:48:31 | 197 | ||
228 | 282 | KRUSIŃSKI DARIUSZ | TORUŃ | POLSKA | 1979 | M0 | 198 | 10:30:00 | 10:56 | 5,5 | 00:47:29 | 5 | 01:49:23 | 198 | ||
229 | 283 | KRUSIŃSKI MIŁOSZ | KROBIA | POLSKA | 1984 | M0 | 199 | 10:30:00 | 10:56 | 5,5 | 00:47:31 | 5 | 01:49:24 | 199 | ||
230 | 643 | ZACHWIEJA PIOTR | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1985 | M0 | 200 | 11:45:02 | 10:58 | 5,5 | 00:44:36 | 10 | 01:49:37 | 200 | |
231 | 217 | JÓŹWIAK BARTŁOMIEJ | TORUŃ | POLSKA | 1981 | M0 | 201 | 10:15:01 | 10:58 | 5,5 | 00:51:50 | 4 | 01:49:38 | 201 | ||
232 | 107 | DOBRZYŃSKI MAREK | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1985 | M0 | 202 | 11:45:01 | 10:58 | 5,5 | 00:44:38 | 10 | 01:49:38 | 202 | |
233 | 255 | KMIEC ROBERT | TORUŃ | DZIADELLO TORUŃ | POLSKA | 1976 | M0 | 203 | 10:00:02 | 11:01 | 5,4 | 00:47:14 | 3 | 01:50:11 | 203 | |
234 | 469 | RATAJCZAK JAKUB | BYDGOSZCZ | MODINI.PL | POLSKA | 1982 | M0 | 204 | 10:45:02 | 11:04 | 5,4 | 00:48:44 | 6 | 01:50:36 | 204 | |
235 | 164 | GRACZYK ROMAN | WARSZAWA | POWER TRAINING | POLSKA | 1973 | M0 | 205 | 09:45:01 | 11:04 | 5,4 | 00:48:21 | 2 | 01:50:37 | 205 | |
236 | 695 | KACZOR EMIL | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 206 | 11:15:03 | 11:04 | 5,4 | 00:47:41 | 8 | 01:50:44 | 206 | |
237 | 720 | WIŚNIEWSKI SEBASTIAN | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 207 | 11:15:08 | 11:10 | 5,4 | 00:49:19 | 8 | 01:51:37 | 207 | |
238 | 89 | CZAPLICKI MATEUSZ | TORUŃ | POLSKA | 1991 | M0 | 208 | 11:15:03 | 11:11 | 5,4 | 00:50:23 | 8 | 01:51:45 | 208 | ||
239 | 663 | ŻÓŁTAŃSKI RAFAŁ | SIERPC | POLSKA | 1991 | M0 | 209 | 10:00:06 | 11:11 | 5,4 | 00:49:00 | 3 | 01:51:50 | 209 | ||
240 | 609 | WASILEWSKI RADOSŁAW | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1980 | M0 | 210 | 10:30:09 | 11:12 | 5,4 | 00:49:24 | 5 | 01:51:57 | 210 | ||
241 | 580 | ŚRAMSKI IRENEUSZ | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1981 | M0 | 211 | 10:30:06 | 11:12 | 5,4 | 00:49:27 | 5 | 01:52:00 | 211 | ||
242 | 624 | WIŚNIEWSKI ADRIAN | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1980 | M0 | 212 | 10:30:07 | 11:12 | 5,4 | 00:49:28 | 5 | 01:52:00 | 212 | ||
243 | 463 | RADACKI DARIUSZ | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1976 | M0 | 213 | 10:30:07 | 11:12 | 5,4 | 00:49:29 | 5 | 01:52:00 | 213 | ||
244 | 467 | RANISZEWSKA MARZENA | CHEŁMNO | POLSKA | 1978 | K0 | 31 | 10:30:05 | 11:12 | 5,4 | 00:49:28 | 5 | 01:52:01 | 31 | ||
245 | 100 | DAWID ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1982 | M0 | 214 | 10:30:05 | 11:12 | 5,4 | 00:49:29 | 5 | 01:52:01 | 214 | ||
246 | 41 | BŁAŻEJCZYK ŁUKASZ | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1982 | M0 | 215 | 10:30:04 | 11:12 | 5,4 | 00:49:28 | 5 | 01:52:02 | 215 | ||
247 | 438 | PIETROWSKI KAROL | POZNAŃ | POLSKA | 1987 | M0 | 216 | 12:00:07 | 11:12 | 5,4 | 00:46:51 | 11 | 01:52:04 | 216 | ||
248 | 369 | MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 1976 | M0 | 217 | 10:30:03 | 11:12 | 5,4 | 00:49:28 | 5 | 01:52:04 | 217 | ||
249 | 545 | STODOLSKI KAROL | BYDGOSZCZ | TYTANOWI JANUSZE | POLSKA | 1995 | M0 | 218 | 10:30:01 | 11:15 | 5,3 | 00:48:59 | 5 | 01:52:33 | 218 | |
250 | 587 | TELEGA ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1981 | M0 | 219 | 11:15:00 | 11:15 | 5,3 | 00:42:19 | 8 | 01:52:35 | 219 | ||
251 | 420 | PASTERNAK ANETA | WARSZAWA | SZYDERA Z TRENERA TEAM | POLSKA | 1995 | K0 | 32 | 12:00:01 | 11:16 | 5,3 | 00:46:28 | 11 | 01:52:39 | 32 | |
252 | 440 | PIETRZAK RAFAŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1975 | M0 | 220 | 10:15:01 | 11:16 | 5,3 | 01:02:33 | 4 | 01:52:39 | 220 | ||
253 | 248 | KLAASSEN KLAUDIA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1998 | K0 | 33 | 11:30:00 | 11:17 | 5,3 | 00:44:46 | 9 | 01:52:50 | 33 | |
254 | 441 | PIOTROWSKI SZMON | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1992 | M0 | 221 | 11:30:04 | 11:18 | 5,3 | 00:54:07 | 9 | 01:53:02 | 221 | |
255 | 379 | MODRZEJEWSKI MATEUSZ | DEBRZNO | KOPEĆ TEAM | POLSKA | 1991 | M0 | 222 | 11:00:00 | 11:19 | 5,3 | 00:46:32 | 7 | 01:53:07 | 222 | |
256 | 57 | BRZOZOWSKI MAREK | BYDGOSZCZ | TYTANOWI JANUSZE | POLSKA | 1966 | M0 | 223 | 10:30:01 | 11:19 | 5,3 | 00:48:53 | 5 | 01:53:12 | 223 | |
257 | 616 | WELC PRZEMYSŁAW | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1982 | M0 | 224 | 11:15:04 | 11:19 | 5,3 | 00:48:03 | 8 | 01:53:13 | 224 | |
258 | 15 | BALCEREK GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | LAEDERS ARE RUNNERS KDC | POLSKA | 1980 | M0 | 225 | 10:00:04 | 11:19 | 5,3 | 00:51:56 | 3 | 01:53:15 | 225 | |
259 | 654 | ZIOMKOWSKI ADRIAN | DĄBRÓWKA NOWA 61 | LEADERS ARE RUNNERS KDC | POLSKA | 1977 | M0 | 226 | 10:00:03 | 11:20 | 5,3 | 00:51:58 | 3 | 01:53:16 | 226 | |
260 | 477 | RUDAK ANETTA | BYDGOSZCZ | LEADERS ARE RUNNERS KDC | POLSKA | 1975 | K0 | 34 | 10:00:02 | 11:20 | 5,3 | 00:52:02 | 3 | 01:53:18 | 34 | |
261 | 669 | ANTONOWICZ DOMINIK | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 227 | 11:15:00 | 11:20 | 5,3 | 00:45:57 | 8 | 01:53:19 | 227 | |
262 | 77 | CHUDZIŃSKI KRYSTIAN | BYDGOSZCZ | AQUA 4 | POLSKA | 1993 | M0 | 228 | 09:45:05 | 11:21 | 5,3 | 00:50:18 | 2 | 01:53:25 | 228 | |
263 | 247 | KILIŃSKI PIOTR | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1979 | M0 | 229 | 11:15:04 | 11:21 | 5,3 | 00:48:05 | 8 | 01:53:26 | 229 | |
264 | 76 | CHUDZIŃSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | AQUA 4 | POLSKA | 1991 | M0 | 230 | 09:45:04 | 11:21 | 5,3 | 00:50:09 | 2 | 01:53:27 | 230 | |
265 | 505 | SIERADZKA NATALIA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1988 | K0 | 35 | 10:00:02 | 11:24 | 5,3 | 00:47:18 | 3 | 01:53:56 | 35 | ||
266 | 243 | KAWICKI KAROL | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1982 | M0 | 231 | 10:15:02 | 11:24 | 5,3 | 00:47:56 | 4 | 01:53:56 | 231 | ||
267 | 241 | KASZLEWICZ WERONIKA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1996 | K0 | 36 | 10:15:00 | 11:24 | 5,3 | 00:48:07 | 4 | 01:53:58 | 36 | ||
268 | 370 | MIECZKOWSKI ARTUR | OSIELSKO | LEADERS ARE RUNNERS KDC | POLSKA | 1986 | M0 | 232 | 10:00:03 | 11:24 | 5,3 | 00:53:26 | 3 | 01:54:02 | 232 | |
269 | 277 | KRASIŃSKI ADRIAN | SIERPC | SPARTA SIERPC | POLSKA | 1997 | M0 | 233 | 09:45:01 | 11:25 | 5,3 | 00:47:07 | 2 | 01:54:05 | 233 | |
270 | 96 | CZYŻNIEWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1970 | M0 | 234 | 11:15:03 | 11:29 | 5,2 | 00:48:57 | 8 | 01:54:46 | 234 | |
271 | 98 | DALECKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1995 | M0 | 235 | 10:30:02 | 11:29 | 5,2 | 00:48:58 | 5 | 01:54:49 | 235 | ||
272 | 455 | PROBANT WIOLA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1981 | K0 | 37 | 11:30:02 | 11:30 | 5,2 | 00:49:48 | 9 | 01:55:04 | 37 | |
273 | 434 | PIESTRZYŃKSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1987 | M0 | 236 | 11:30:02 | 11:30 | 5,2 | 00:49:52 | 9 | 01:55:04 | 236 | |
274 | 536 | STANISZEWSKI MICHAŁ | ŻNIN | ZMASAKROWANI | POLSKA | 1976 | M0 | 237 | 09:45:01 | 11:30 | 5,2 | 00:48:23 | 2 | 01:55:04 | 237 | |
275 | 350 | MAŁEK MACIEJ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1977 | M0 | 238 | 11:30:02 | 11:30 | 5,2 | 00:49:47 | 9 | 01:55:05 | 238 | |
276 | 517 | SŁOMSKI ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | SUICIDE SQUAD | POLSKA | 1993 | M0 | 239 | 10:45:02 | 11:31 | 5,2 | 00:48:39 | 6 | 01:55:08 | 239 | |
277 | 519 | SŁOMSKI DARIUSZ | BYDGOSZCZ | SUICIDE SQUAD | POLSKA | 1966 | M0 | 240 | 10:45:01 | 11:31 | 5,2 | 00:47:38 | 6 | 01:55:08 | 240 | |
278 | 520 | SŁOMSKI DAWID | MIASTKO | SUICIDE SQUAD | POLSKA | 1989 | M0 | 241 | 10:45:01 | 11:31 | 5,2 | 00:47:39 | 6 | 01:55:08 | 241 | |
279 | 518 | SŁOMSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | SUICIDE SQUAD | POLSKA | 1990 | M0 | 242 | 10:45:00 | 11:31 | 5,2 | 00:48:35 | 6 | 01:55:10 | 242 | |
280 | 473 | RESZKOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1987 | M0 | 243 | 11:45:00 | 11:33 | 5,2 | 00:45:20 | 10 | 01:55:27 | 243 | |
281 | 425 | PAWŁOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1981 | M0 | 244 | 11:45:02 | 11:33 | 5,2 | 00:45:11 | 10 | 01:55:35 | 244 | |
282 | 250 | KLESSA KRYSTIAN | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1984 | M0 | 245 | 11:45:02 | 11:33 | 5,2 | 00:45:16 | 10 | 01:55:35 | 245 | |
283 | 653 | ZIELIŃSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1981 | M0 | 246 | 11:45:01 | 11:34 | 5,2 | 00:45:14 | 10 | 01:55:36 | 246 | |
284 | 85 | CYLKOWSKA KATARZYNA | GÓRZNO | POLSKA | 1991 | K0 | 38 | 10:00:02 | 11:34 | 5,2 | 00:49:40 | 3 | 01:55:40 | 38 | ||
285 | 119 | DUDKIEWICZ BARTOSZ | TORUŃ | POLSKA | 1989 | M0 | 247 | 10:00:02 | 11:34 | 5,2 | 00:50:12 | 3 | 01:55:40 | 247 | ||
286 | 442 | PIÓRKOWSKI TOMASZ | JABŁONOWO POMORSKIE | POLSKA | 1988 | M0 | 248 | 10:00:02 | 11:34 | 5,2 | 00:50:14 | 3 | 01:55:40 | 248 | ||
287 | 497 | SARNOWSKI PAWEŁ | BRODNICA | POLSKA | 1990 | M0 | 249 | 10:00:01 | 11:34 | 5,2 | 00:49:47 | 3 | 01:55:41 | 249 | ||
288 | 84 | CYLKOWSKA ANNA | GÓRZNO | POLSKA | 1991 | K0 | 39 | 10:00:00 | 11:34 | 5,2 | 00:50:00 | 3 | 01:55:41 | 39 | ||
289 | 715 | ROESLER EWA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 40 | 11:15:02 | 11:34 | 5,2 | 00:46:53 | 8 | 01:55:41 | 40 | |
290 | 716 | ROESLER MACIEJ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 250 | 11:15:01 | 11:35 | 5,2 | 00:47:00 | 8 | 01:55:46 | 250 | |
291 | 502 | SEJUD MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1998 | M0 | 251 | 10:45:00 | 11:35 | 5,2 | 00:48:33 | 6 | 01:55:48 | 251 | ||
292 | 86 | CZAPIEWSKA MAGDA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1990 | K0 | 41 | 11:30:04 | 11:35 | 5,2 | 00:49:32 | 9 | 01:55:53 | 41 | |
293 | 87 | CZAPIEWSKI SZYMON | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1989 | M0 | 252 | 11:30:04 | 11:35 | 5,2 | 00:49:33 | 9 | 01:55:53 | 252 | |
294 | 582 | ŚWIERCZYŃSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | SUICIDE SQUAD | POLSKA | 1993 | M0 | 253 | 10:45:02 | 11:36 | 5,2 | 00:48:36 | 6 | 01:55:56 | 253 | |
295 | 330 | ŁAWSKI PIOTR | ZAMOŚĆ | CYRKOWCY | POLSKA | 1986 | M0 | 254 | 10:00:06 | 11:36 | 5,2 | 00:50:55 | 3 | 01:56:01 | 254 | |
296 | 245 | KEMPA MACIEJ | BYDGOSZCZ | CYRKOWCY | POLSKA | 1985 | M0 | 255 | 10:00:05 | 11:36 | 5,2 | 00:50:53 | 3 | 01:56:02 | 255 | |
297 | 26 | BAUMAN KRYSTIAN | TUR | CYRKOWCY | POLSKA | 1985 | M0 | 256 | 10:00:05 | 11:36 | 5,2 | 00:50:58 | 3 | 01:56:02 | 256 | |
298 | 242 | KASZOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | SUICIDE SQUAD | POLSKA | 1988 | M0 | 257 | 10:45:00 | 11:37 | 5,2 | 00:48:34 | 6 | 01:56:11 | 257 | |
299 | 336 | ŁUKASIEWICZ MARCIN | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1980 | M0 | 258 | 11:15:03 | 11:37 | 5,2 | 00:47:34 | 8 | 01:56:11 | 258 | |
300 | 351 | MAŁKIEWICZ ZBIGNIEW | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1980 | M0 | 259 | 11:15:02 | 11:37 | 5,2 | 00:47:34 | 8 | 01:56:12 | 259 | |
301 | 697 | KARSKA KAROLINA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 42 | 11:15:03 | 11:39 | 5,2 | 00:46:46 | 8 | 01:56:28 | 42 | |
302 | 684 | GERKE ANNA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 43 | 11:15:01 | 11:39 | 5,2 | 00:47:01 | 8 | 01:56:29 | 43 | |
303 | 175 | GRZELIŃSKA DOROTA | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1991 | K0 | 44 | 12:00:00 | 11:40 | 5,1 | 00:45:56 | 11 | 01:56:40 | 44 | |
304 | 521 | SMOLIŃSKI FILIP | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1995 | M0 | 260 | 09:45:04 | 11:40 | 5,1 | 00:53:20 | 2 | 01:56:42 | 260 | ||
305 | 302 | KUPCZYK PRZEMYSŁAW | KSAWERÓW | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1985 | M0 | 261 | 12:00:02 | 11:42 | 5,1 | 00:50:04 | 11 | 01:56:56 | 261 | |
306 | 446 | POCHOJKA MARCIN | TUCHOLA | TYTANOWI JANUSZE | POLSKA | 1990 | M0 | 262 | 10:30:01 | 11:42 | 5,1 | 00:49:19 | 5 | 01:57:04 | 262 | |
307 | 546 | STUDNIAREK ADAM | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1992 | M0 | 263 | 12:00:02 | 11:44 | 5,1 | 00:48:03 | 11 | 01:57:17 | 263 | |
308 | 706 | KRUSZEWSKA IZA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 45 | 11:15:01 | 11:46 | 5,1 | 00:46:41 | 8 | 01:57:35 | 45 | |
309 | 622 | WILCZYŃSKI JACEK | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1975 | M0 | 264 | 10:15:05 | 11:46 | 5,1 | 00:51:36 | 4 | 01:57:36 | 264 | ||
310 | 707 | KRUSZEWSKI JACEK | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 265 | 11:15:00 | 11:46 | 5,1 | 00:46:41 | 8 | 01:57:36 | 265 | |
311 | 416 | PACEK-MICHAŁEK ELŻBIETA | DOBRCZ | POLSKA | 1979 | K0 | 46 | 10:15:05 | 11:46 | 5,1 | 00:51:38 | 4 | 01:57:37 | 46 | ||
312 | 412 | OSYPIUK - WIERZBOWSKA JUSTYNA | TORUŃ | POLSKA | 1977 | K0 | 47 | 10:15:02 | 11:46 | 5,1 | 00:51:47 | 4 | 01:57:42 | 47 | ||
313 | 708 | MASŁOWSKI MACIEJ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 266 | 11:15:04 | 11:48 | 5,1 | 00:48:18 | 8 | 01:58:05 | 266 | |
314 | 377 | MISTERSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | M0 | 267 | 10:45:04 | 11:49 | 5,1 | 00:50:49 | 6 | 01:58:07 | 267 | ||
315 | 540 | STARZYŃSKI PRZEMYSŁAW | KOZIEGŁOWY | SINE NOMINE | POLSKA | 1982 | M0 | 268 | 11:00:01 | 11:49 | 5,1 | 00:47:17 | 7 | 01:58:13 | 268 | |
316 | 539 | STARZYŃSKI PIOTR | KĘTRZYN | SINE NOMINE | POLSKA | 1979 | M0 | 269 | 11:00:02 | 11:49 | 5,1 | 00:47:22 | 7 | 01:58:14 | 269 | |
317 | 51 | BRATZ PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1994 | M0 | 270 | 11:30:02 | 11:50 | 5,1 | 00:45:31 | 9 | 01:58:19 | 270 | |
318 | 269 | KOWALSKA- GALIKOWSKA MAŁGORZATA | KUCZWAŁY | POLSKA | 1984 | K0 | 48 | 09:45:00 | 11:50 | 5,1 | 00:50:26 | 2 | 01:58:25 | 48 | ||
319 | 533 | STACHOWSKI MICHAŁ | KIEŁBASIN | POLSKA | 1982 | M0 | 271 | 09:45:00 | 11:50 | 5,1 | 00:50:26 | 2 | 01:58:25 | 271 | ||
320 | 718 | STARUCH FABIAN | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 272 | 11:15:07 | 11:51 | 5,1 | 00:53:06 | 8 | 01:58:27 | 272 | |
321 | 253 | KLÓSKA JAREK | NIEMCZ | MAM TĘ MOC | POLSKA | 1985 | M0 | 273 | 11:00:00 | 11:52 | 5,1 | 00:47:19 | 7 | 01:58:36 | 273 | |
322 | 939 | PACHUC KAMILA | LIPKA | RAGE RUN | POLSKA | 1995 | K0 | 49 | 10:30:06 | 11:52 | 5,1 | 00:52:45 | 5 | 01:58:37 | 49 | |
323 | 941 | ŁAWNICZAK ŁUKASZ | ZAKRZEWO | RAGE RUN | POLSKA | 1982 | M0 | 274 | 10:30:03 | 11:52 | 5,1 | 00:52:00 | 5 | 01:58:41 | 274 | |
324 | 291 | KUBICA TOMASZ | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1978 | M0 | 275 | 09:30:02 | 11:54 | 5,0 | 00:48:43 | 1 | 01:58:57 | 275 | |
325 | 489 | RZEPKA EWA | WIELKI GŁĘBOCZEK | CZUBKI | POLSKA | 1977 | K0 | 50 | 09:45:02 | 11:55 | 5,0 | 00:50:53 | 2 | 01:59:06 | 50 | |
326 | 321 | LEWANDOWSKI KAMIL | TORUŃ | POLSKA | 1990 | M0 | 276 | 11:15:03 | 11:55 | 5,0 | 00:50:25 | 8 | 01:59:07 | 276 | ||
327 | 295 | KUJAWA ADAM | ŚWIECIE | KEEEPER | POLSKA | 1976 | M0 | 277 | 12:00:02 | 11:55 | 5,0 | 00:50:00 | 11 | 01:59:08 | 277 | |
328 | 674 | BEDNARKIEWICZ JAN | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 278 | 11:15:05 | 11:56 | 5,0 | 00:51:04 | 8 | 01:59:15 | 278 | |
329 | 110 | DROJECKA KAMILA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1990 | K0 | 51 | 10:30:02 | 11:56 | 5,0 | 00:49:24 | 5 | 01:59:25 | 51 | ||
330 | 920 | WAWRZYNIAK WERONIKA | WĄGROWIEC | POLSKA | 1994 | K0 | 52 | 10:30:00 | 11:57 | 5,0 | 00:49:28 | 5 | 01:59:27 | 52 | ||
331 | 900 | WOŹNIAK KAROLINA | BYDGOSZCZ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1991 | K0 | 53 | 12:00:01 | 11:57 | 5,0 | 00:47:01 | 11 | 01:59:30 | 53 | |
332 | 613 | WĄSOWSKI ŁUKASZ | INOWROCŁAW | CF RENEGAT | POLSKA | 1979 | M0 | 279 | 11:00:03 | 11:59 | 5,0 | 00:48:39 | 7 | 01:59:49 | 279 | |
333 | 81 | CICHOCKI KRZYSZTOF | KOŁOZĄB | WARRIORS TEAM PŁOŃSK | POLSKA | 1988 | M0 | 280 | 12:00:05 | 11:59 | 5,0 | 00:51:24 | 11 | 01:59:51 | 280 | |
334 | 313 | LASKOWSKA KAMILA | INOWROCŁAW | CF RENEGAT | POLSKA | 1993 | K0 | 54 | 11:00:01 | 11:59 | 5,0 | 00:47:11 | 7 | 01:59:52 | 54 | |
335 | 328 | LUDA ŻANETA | BARTNICZKA | CZUBKI | POLSKA | 1986 | K0 | 55 | 09:45:02 | 12:01 | 5,0 | 00:50:42 | 2 | 02:00:11 | 55 | |
336 | 496 | SARNOWSKA MARTYNA | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | NOWOMIESZCZANIE LUBIĄ BIEGANIE | POLSKA | 1988 | K0 | 56 | 09:45:01 | 12:01 | 5,0 | 00:51:04 | 2 | 02:00:12 | 56 | |
337 | 488 | RZEPKA ANDRZEJ | WIELKI GŁĘBOCZEK | CZUBKI | POLSKA | 1974 | M0 | 281 | 09:45:03 | 12:01 | 5,0 | 00:51:01 | 2 | 02:00:12 | 281 | |
338 | 452 | POKRANT DARIUSZ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1979 | M0 | 282 | 11:15:07 | 12:01 | 5,0 | 00:47:54 | 8 | 02:00:12 | 282 | |
339 | 23 | BARTKOWSKI MICHAŁ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1981 | M0 | 283 | 11:15:06 | 12:01 | 5,0 | 00:47:50 | 8 | 02:00:13 | 283 | |
340 | 49 | BOZA BEATA | GDYNIA | POLSKA | 1973 | K0 | 57 | 10:00:03 | 12:02 | 5,0 | 00:50:00 | 3 | 02:00:15 | 57 | ||
341 | 444 | PISZCZAŁKOWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1986 | M0 | 284 | 11:45:06 | 12:02 | 5,0 | 00:48:59 | 10 | 02:00:21 | 284 | |
342 | 589 | TOCHA ZBIGNIEW | SKÓRCZ | AKTYWNI KOCIEWIACY | POLSKA | 1956 | M0 | 285 | 10:00:06 | 12:02 | 5,0 | 00:50:01 | 3 | 02:00:24 | 285 | |
343 | 588 | TOCHA MICHAŁ | SKÓRCZ | AKTYWNI KOCIEWIACY | POLSKA | 1991 | M0 | 286 | 10:00:05 | 12:02 | 5,0 | 00:50:01 | 3 | 02:00:25 | 286 | |
344 | 21 | BARDZIŃSKI ŁUKASZ | JAKSICE | CF RENEGAT | POLSKA | 1984 | M0 | 287 | 11:00:03 | 12:03 | 5,0 | 00:47:07 | 7 | 02:00:32 | 287 | |
345 | 144 | GEMZA MARCIN | ZŁOTÓW | POLSKA | 1981 | M0 | 288 | 10:30:02 | 12:04 | 5,0 | 00:51:58 | 5 | 02:00:35 | 288 | ||
346 | 925 | WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | TRI SPACE | POLSKA | 1982 | M0 | 289 | 10:00:12 | 12:04 | 5,0 | 00:49:59 | 3 | 02:00:38 | 289 | |
347 | 677 | DASZKIEWICZ PRZEMEK | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 290 | 11:15:04 | 12:04 | 5,0 | 00:51:07 | 8 | 02:00:42 | 290 | |
348 | 68 | CERAN PAWEŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1988 | M0 | 291 | 10:45:02 | 12:05 | 5,0 | 00:50:48 | 6 | 02:00:45 | 291 | ||
349 | 228 | KALDI DANIEL | BYDGOSZCZ | 3NSB | POLSKA | 1989 | M0 | 292 | 10:45:05 | 12:05 | 5,0 | 00:53:31 | 6 | 02:00:47 | 292 | |
350 | 914 | OLECH MACIEJ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1991 | M0 | 293 | 12:00:02 | 12:05 | 5,0 | 00:48:42 | 11 | 02:00:52 | 293 | |
351 | 134 | FRĄSZCZAK JACEK | NIEMCZ | POLSKA | 1972 | M0 | 294 | 10:15:04 | 12:08 | 4,9 | 00:53:19 | 4 | 02:01:25 | 294 | ||
352 | 574 | SZYSZKA RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | KEEEPER | POLSKA | 1982 | M0 | 295 | 12:00:00 | 12:11 | 4,9 | 00:50:12 | 11 | 02:01:48 | 295 | |
353 | 596 | TUREK TOMASZ | WROCŁAW | POLSKA | 1984 | M0 | 296 | 10:15:05 | 12:11 | 4,9 | 00:54:39 | 4 | 02:01:50 | 296 | ||
354 | 482 | RUTECKI TOMASZ | POZNAŃ | POLSKA | 1984 | M0 | 297 | 10:15:03 | 12:11 | 4,9 | 00:54:45 | 4 | 02:01:51 | 297 | ||
355 | 206 | JARZEMSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | SINE NOMINE | POLSKA | 1987 | M0 | 298 | 11:00:02 | 12:12 | 4,9 | 00:47:58 | 7 | 02:01:55 | 298 | |
356 | 320 | LEWANDOWSKA KINGA | INOWROCŁAW | CF RENEGAT | POLSKA | 1997 | K0 | 58 | 11:00:02 | 12:12 | 4,9 | 00:48:49 | 7 | 02:01:59 | 58 | |
357 | 59 | BUDNY MACIEJ | TORUŃ | KEEEPER | POLSKA | 1974 | M0 | 299 | 12:00:03 | 12:13 | 4,9 | 00:50:09 | 11 | 02:02:14 | 299 | |
358 | 254 | KŁOSOWSKI ROBERT | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | POLSKA | 1978 | M0 | 300 | 10:00:04 | 12:13 | 4,9 | 00:51:54 | 3 | 02:02:14 | 300 | |
359 | 45 | BONIECKA ALEKSANDRA | POKRZYWNO | ZODIAK GYM | POLSKA | 1974 | K0 | 59 | 11:00:01 | 12:13 | 4,9 | 00:47:39 | 7 | 02:02:14 | 59 | |
360 | 522 | SOBCZYK JOANNA | GRUDZIADZ | ZODIAK GYM | POLSKA | 1980 | K0 | 60 | 11:00:00 | 12:14 | 4,9 | 00:47:53 | 7 | 02:02:15 | 60 | |
361 | 147 | GLAZIK KRZYSZTOF | NOWE | POLSKA | 1993 | M0 | 301 | 09:45:00 | 12:16 | 4,9 | 00:50:28 | 2 | 02:02:35 | 301 | ||
362 | 133 | FORTUNIAK PATRYCJA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | K0 | 61 | 09:45:00 | 12:16 | 4,9 | 00:50:27 | 2 | 02:02:37 | 61 | ||
363 | 211 | JEZIERSKI PRZEMYSŁAW | ŁÓDŹ | DZIK KOMANDO | POLSKA | 1987 | M0 | 302 | 12:00:05 | 12:16 | 4,9 | 00:46:57 | 11 | 02:02:41 | 302 | |
364 | 908 | CHMARA RAFAŁ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1976 | M0 | 303 | 11:30:02 | 12:16 | 4,9 | 00:52:08 | 9 | 02:02:43 | 303 | |
365 | 652 | ZIELIŃSKA DOMINIKA | BYDGOSZCZ | LEADERS ARE RUNNERS KDC | POLSKA | 1990 | K0 | 62 | 10:00:02 | 12:16 | 4,9 | 00:53:39 | 3 | 02:02:45 | 62 | |
366 | 604 | WADOWSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | GRUPA GROUP | POLSKA | 1977 | M0 | 304 | 10:15:04 | 12:17 | 4,9 | 00:52:36 | 4 | 02:02:49 | 304 | |
367 | 290 | KUBIAK SZYMON | BYDGOSZCZ | GRUPA GROUP | POLSKA | 1977 | M0 | 305 | 10:15:04 | 12:17 | 4,9 | 00:52:39 | 4 | 02:02:49 | 305 | |
368 | 725 | ANTOSZEWSKI KACPER | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 306 | 11:15:01 | 12:17 | 4,9 | 00:48:42 | 8 | 02:02:49 | 306 | |
369 | 432 | PIESIEWICZ TOMASZ | OSTROMECKO | GRUPA GROUP | POLSKA | 1976 | M0 | 307 | 10:15:03 | 12:17 | 4,9 | 00:52:26 | 4 | 02:02:50 | 307 | |
370 | 172 | GRUPA WOJCIECH | BYDGOSZCZ | GRUPA GROUP | POLSKA | 1971 | M0 | 308 | 10:15:03 | 12:17 | 4,9 | 00:52:45 | 4 | 02:02:50 | 308 | |
371 | 714 | REIWER TOMEK | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 309 | 11:15:03 | 12:17 | 4,9 | 00:51:04 | 8 | 02:02:50 | 309 | |
372 | 308 | KUZIOŁA ŁUKASZ | OSTROMECKO | GRUPA GROUP | POLSKA | 1977 | M0 | 310 | 10:15:04 | 12:17 | 4,9 | 00:52:46 | 4 | 02:02:50 | 310 | |
373 | 451 | POGORZELSKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1981 | M0 | 311 | 10:00:03 | 12:17 | 4,9 | 00:52:10 | 3 | 02:02:53 | 311 | ||
374 | 409 | ORŁOWSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1985 | M0 | 312 | 10:00:03 | 12:17 | 4,9 | 00:52:13 | 3 | 02:02:53 | 312 | ||
375 | 204 | JANKOWSKI GRZEGORZ | BRODNICA | BRODNICKIE JACKASSY | POLSKA | 1980 | M0 | 313 | 10:45:07 | 12:17 | 4,9 | 00:51:56 | 6 | 02:02:54 | 313 | |
376 | 222 | JURKIEWICZ AGNIESZKA | BRODNICA | BRODNICKIE JACKASSY | POLSKA | 1979 | K0 | 63 | 10:45:07 | 12:17 | 4,9 | 00:52:05 | 6 | 02:02:54 | 63 | |
377 | 194 | JABŁOŃSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1981 | M0 | 314 | 10:00:02 | 12:17 | 4,9 | 00:52:12 | 3 | 02:02:54 | 314 | ||
378 | 221 | JURKIEWICZ ADAM | BRODNICA | BRODNICKIE JACKASSY | POLSKA | 1978 | M0 | 315 | 10:45:06 | 12:17 | 4,9 | 00:51:56 | 6 | 02:02:55 | 315 | |
379 | 203 | JANKOWSKA JOLANTA | BRODNICA | BRODNICKIE JACKASSY | POLSKA | 1979 | K0 | 64 | 10:45:08 | 12:17 | 4,9 | 00:52:13 | 6 | 02:02:55 | 64 | |
380 | 36 | BILSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | LEADERS ARE RUNNERS KDC | POLSKA | 1978 | M0 | 316 | 10:00:07 | 12:18 | 4,9 | 00:53:43 | 3 | 02:02:56 | 316 | |
381 | 688 | GROCHOWSKI GRZEGORZ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 317 | 11:15:06 | 12:18 | 4,9 | 00:54:15 | 8 | 02:03:00 | 317 | |
382 | 360 | MAZURKIEWICZ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1988 | M0 | 318 | 11:30:01 | 12:18 | 4,9 | 00:49:40 | 9 | 02:03:00 | 318 | |
383 | 398 | NOWAK ADAM | BYDGOSZCZ | RUN BDG | POLSKA | 1972 | M0 | 319 | 11:45:05 | 12:18 | 4,9 | 00:48:57 | 10 | 02:03:02 | 319 | |
384 | 72 | CHOMACKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1997 | K0 | 65 | 11:45:04 | 12:22 | 4,9 | 00:49:40 | 10 | 02:03:41 | 65 | |
385 | 671 | BAPRAWSKI PAWEŁ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 320 | 11:15:00 | 12:22 | 4,9 | 00:57:26 | 8 | 02:03:42 | 320 | |
386 | 148 | GLINIECKI BARTŁOMIEJ | BŁADZIM | MORSY | POLSKA | 1992 | M0 | 321 | 11:00:01 | 12:22 | 4,8 | 00:47:02 | 7 | 02:03:43 | 321 | |
387 | 271 | KOWYNIA PIOTR | ŚWIECIE | 3NSB | POLSKA | 1975 | M0 | 322 | 10:45:04 | 12:22 | 4,8 | 00:53:34 | 6 | 02:03:44 | 322 | |
388 | 239 | KARPINSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | OPENTEAM | POLSKA | 1978 | M0 | 323 | 10:00:04 | 12:23 | 4,8 | 00:51:25 | 3 | 02:03:52 | 323 | |
389 | 238 | KARPINSKA ANNA | INOWROCŁAW | OPENTEAM | POLSKA | 1982 | K0 | 66 | 10:00:00 | 12:24 | 4,8 | 00:52:26 | 3 | 02:03:55 | 66 | |
390 | 507 | SIMIŃSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1991 | K0 | 67 | 11:30:05 | 12:24 | 4,8 | 00:54:00 | 9 | 02:04:03 | 67 | |
391 | 454 | POTURALSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1990 | M0 | 324 | 11:30:05 | 12:24 | 4,8 | 00:54:02 | 9 | 02:04:04 | 324 | |
392 | 940 | ŁAWNICZAK JUSTYNA | ZAKRZEWO | RAGE RUN | POLSKA | 1982 | K0 | 68 | 10:30:03 | 12:26 | 4,8 | 00:52:47 | 5 | 02:04:18 | 68 | |
393 | 699 | KORPALSKA BARBARA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 69 | 11:15:04 | 12:26 | 4,8 | 00:49:27 | 8 | 02:04:24 | 69 | |
394 | 457 | PULAJEW TOMASZ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1976 | M0 | 325 | 11:30:03 | 12:27 | 4,8 | 00:54:46 | 9 | 02:04:28 | 325 | |
395 | 191 | IWAŃCZYK MARCIN | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1983 | M0 | 326 | 11:30:03 | 12:27 | 4,8 | 00:54:53 | 9 | 02:04:28 | 326 | |
396 | 942 | CENTKA KATARZYNA | ZŁOTÓW | RAGE RUN | POLSKA | 1979 | K0 | 70 | 10:30:04 | 12:28 | 4,8 | 00:52:49 | 5 | 02:04:39 | 70 | |
397 | 183 | HEIDAK PIOTR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1976 | M0 | 327 | 12:00:03 | 12:28 | 4,8 | 00:47:01 | 11 | 02:04:44 | 327 | ||
398 | 188 | HOFT KAROL | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1993 | M0 | 328 | 12:00:01 | 12:30 | 4,8 | 00:51:28 | 11 | 02:05:04 | 328 | |
399 | 395 | NIEMIEC ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1994 | K0 | 71 | 12:00:04 | 12:31 | 4,8 | 00:52:01 | 11 | 02:05:11 | 71 | |
400 | 509 | SIUDZIŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1994 | M0 | 329 | 12:00:03 | 12:31 | 4,8 | 00:51:58 | 11 | 02:05:15 | 329 | |
401 | 166 | GRAMZA DANIEL | BYDGOSZCZ | LEADERS ARE RUNNERS KDC | POLSKA | 1976 | M0 | 330 | 10:00:02 | 12:32 | 4,8 | 00:53:50 | 3 | 02:05:17 | 330 | |
402 | 572 | SZYMCZAK RADEK | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1993 | M0 | 331 | 12:00:02 | 12:33 | 4,8 | 00:52:05 | 11 | 02:05:25 | 331 | |
403 | 726 | GULARSKI ŁUKASZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 2000 | M0 | 332 | 11:45:06 | 12:33 | 4,8 | 00:49:22 | 10 | 02:05:35 | 332 | ||
404 | 186 | HOFFMANN KACPER | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1998 | M0 | 333 | 09:45:03 | 12:36 | 4,8 | 00:55:19 | 2 | 02:05:56 | 333 | ||
405 | 639 | WROŃSKA NATALIA | POZNAŃ | POLSKA | 1989 | K0 | 72 | 11:15:02 | 12:36 | 4,8 | 00:47:17 | 8 | 02:06:01 | 72 | ||
406 | 265 | KOŚCIUK JUSTYNA | GDAŃSK | POLSKA | 1976 | K0 | 73 | 12:00:05 | 12:41 | 4,7 | 00:51:22 | 11 | 02:06:52 | 73 | ||
407 | 665 | ŻURAWSKA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1986 | K0 | 74 | 11:45:00 | 12:41 | 4,7 | 00:51:27 | 10 | 02:06:53 | 74 | |
408 | 132 | FOLBORSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | SUICIDE SQUAD | POLSKA | 1990 | M0 | 334 | 10:45:01 | 12:42 | 4,7 | 00:49:17 | 6 | 02:06:56 | 334 | |
409 | 445 | POBOC PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1971 | M0 | 335 | 11:45:03 | 12:42 | 4,7 | 00:51:21 | 10 | 02:07:01 | 335 | |
410 | 93 | CZERWIAKOWSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1974 | M0 | 336 | 11:45:03 | 12:42 | 4,7 | 00:51:22 | 10 | 02:07:01 | 336 | |
411 | 362 | MĄDRZAK PAWEŁ | BIAŁE BŁOTA | SUICIDE SQUAD | POLSKA | 1994 | M0 | 337 | 10:45:00 | 12:46 | 4,7 | 00:49:25 | 6 | 02:07:42 | 337 | |
412 | 465 | RADZIŃSKA-KAMYSZEK EWA | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1964 | K0 | 75 | 09:30:03 | 12:48 | 4,7 | 00:55:33 | 1 | 02:07:57 | 75 | |
413 | 633 | WŁODARCZYK TERESA | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1967 | K0 | 76 | 09:30:02 | 12:48 | 4,7 | 00:55:17 | 1 | 02:07:58 | 76 | |
414 | 106 | DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1963 | K0 | 77 | 09:30:02 | 12:48 | 4,7 | 00:55:22 | 1 | 02:07:58 | 77 | |
415 | 380 | MODZELEWSKA KAROLINA | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1983 | K0 | 78 | 09:30:02 | 12:48 | 4,7 | 00:55:20 | 1 | 02:08:00 | 78 | |
416 | 902 | ZARNA MARIUSZ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1979 | M0 | 338 | 11:30:00 | 12:48 | 4,7 | 00:54:09 | 9 | 02:08:04 | 338 | |
417 | 258 | KOLANO MICHALINA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1993 | K0 | 79 | 11:30:04 | 12:49 | 4,7 | 00:52:11 | 9 | 02:08:13 | 79 | |
418 | 274 | KOZIKOWSKI MICHAŁ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1983 | M0 | 339 | 11:15:02 | 12:49 | 4,7 | 00:51:59 | 8 | 02:08:14 | 339 | |
419 | 121 | DUTKIEWICZ URSZULA | BYDGOSZCZ | WATAHA | POLSKA | 1986 | K0 | 80 | 10:30:02 | 12:50 | 4,7 | 00:50:40 | 5 | 02:08:22 | 80 | |
420 | 160 | GÓRECKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | WATAHA | POLSKA | 1985 | M0 | 340 | 10:30:00 | 12:50 | 4,7 | 00:50:43 | 5 | 02:08:24 | 340 | |
421 | 437 | PIETRAS SANDRA | OBROWO | PLUSZOWE NORNICE | POLSKA | 1991 | K0 | 81 | 10:15:05 | 12:51 | 4,7 | 00:55:59 | 4 | 02:08:31 | 81 | |
422 | 286 | KUBACKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | PLUSZOWE NORNICE | POLSKA | 1993 | K0 | 82 | 10:15:04 | 12:51 | 4,7 | 00:56:06 | 4 | 02:08:32 | 82 | |
423 | 287 | KUBACKI MATEUSZ | STORKOWO | PLUSZOWE NORNICE | POLSKA | 1994 | M0 | 341 | 10:15:05 | 12:51 | 4,7 | 00:56:05 | 4 | 02:08:32 | 341 | |
424 | 436 | PIETRAS ADRIAN | BYDGOSZCZ | PLUSZOWE NORNICE | POLSKA | 1987 | M0 | 342 | 10:15:00 | 12:52 | 4,7 | 00:56:04 | 0 | 02:08:36 | 342 | |
425 | 607 | WARYSZEWSKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | - | POLSKA | 1996 | M0 | 343 | 11:45:00 | 12:52 | 4,7 | 00:48:10 | 10 | 02:08:38 | 343 | |
426 | 227 | KAK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1984 | M0 | 344 | 11:00:01 | 12:52 | 4,7 | 00:52:50 | 7 | 02:08:39 | 344 | ||
427 | 670 | ANTOSZEWSKI FILIP | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 345 | 11:15:06 | 12:52 | 4,7 | 00:53:16 | 8 | 02:08:44 | 345 | |
428 | 722 | WRÓBLEWSKA ANNA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 83 | 11:15:06 | 12:52 | 4,7 | 00:53:14 | 8 | 02:08:45 | 83 | |
429 | 673 | BATORSKI WOJTEK | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 346 | 11:15:04 | 12:53 | 4,7 | 00:52:22 | 8 | 02:08:46 | 346 | |
430 | 80 | CIBORSKA DOROTA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1989 | K0 | 84 | 11:15:04 | 12:53 | 4,7 | 00:54:21 | 8 | 02:08:46 | 84 | |
431 | 29 | BEDNARCZYK-ROSOLAK BARBARA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1985 | K0 | 85 | 11:30:03 | 12:53 | 4,7 | 00:52:22 | 9 | 02:08:46 | 85 | |
432 | 358 | MAZUR ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | ZMP | POLSKA | 1988 | M0 | 347 | 10:45:05 | 12:54 | 4,7 | 00:51:20 | 6 | 02:08:58 | 347 | |
433 | 658 | ŻAKOWSKI KRZYSZTOF | BIAŁA | ZMP | POLSKA | 1991 | M0 | 348 | 10:45:04 | 12:54 | 4,7 | 00:51:22 | 6 | 02:08:59 | 348 | |
434 | 101 | DĄBROWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | ZMP | POLSKA | 1988 | M0 | 349 | 10:45:03 | 12:54 | 4,7 | 00:51:28 | 6 | 02:09:00 | 349 | |
435 | 127 | FIGLER MARCIN | KORONOWO | ZMP | POLSKA | 1987 | M0 | 350 | 10:45:03 | 12:54 | 4,7 | 00:51:35 | 6 | 02:09:00 | 350 | |
436 | 205 | JARLIŃSKI MATEUSZ | TORUŃ | POLSKA | 1996 | M0 | 351 | 10:30:02 | 12:54 | 4,6 | 00:53:14 | 5 | 02:09:04 | 351 | ||
437 | 427 | PIĄTEK MONIKA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1996 | K0 | 86 | 10:30:01 | 12:55 | 4,6 | 00:53:17 | 5 | 02:09:06 | 86 | ||
438 | 593 | TOWSTOKORY MAREK | ZŁOTÓW | POLSKA | 1976 | M0 | 352 | 11:00:03 | 12:56 | 4,6 | 00:48:45 | 7 | 02:09:22 | 352 | ||
439 | 504 | SIEKIERSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1978 | M0 | 353 | 11:00:02 | 12:56 | 4,6 | 00:48:32 | 7 | 02:09:23 | 353 | ||
440 | 478 | RUDOL MAGDALENA | BYDGOSZCZ | WREDNE MAŁPY | POLSKA | 1976 | K0 | 87 | 11:00:02 | 12:56 | 4,6 | 00:48:38 | 7 | 02:09:23 | 87 | |
441 | 125 | DZIEWIATOWSKA AGNIESZKA | ZŁOTÓW | WREDNE MAŁPY | POLSKA | 1972 | K0 | 88 | 11:00:02 | 12:56 | 4,6 | 00:48:47 | 7 | 02:09:23 | 88 | |
442 | 479 | RUDOL MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | WREDNE MAŁPY | POLSKA | 1981 | K0 | 89 | 11:00:01 | 12:56 | 4,6 | 00:48:23 | 7 | 02:09:24 | 89 | |
443 | 199 | JAKUBOWSKI KONRAD | KRUSZWICA | CF RENEGAT | POLSKA | 1992 | M0 | 354 | 11:00:03 | 12:59 | 4,6 | 00:48:53 | 7 | 02:09:48 | 354 | |
444 | 319 | LEWANDOWSKA KAMILA | INOWROCŁAW | CF RENEGAT | POLSKA | 1984 | K0 | 90 | 11:00:02 | 12:59 | 4,6 | 00:48:56 | 7 | 02:09:48 | 90 | |
445 | 303 | KURNIK KAMIL | INOWROCŁAW | CF RENEGAT | POLSKA | 1994 | M0 | 355 | 11:00:02 | 12:59 | 4,6 | 00:50:45 | 7 | 02:09:49 | 355 | |
446 | 298 | KULIGOWSKA JUSTYNA | BYDGOSZCZ | TYTANOWI JANUSZE | POLSKA | 1987 | K0 | 91 | 10:30:00 | 12:59 | 4,6 | 00:54:36 | 5 | 02:09:55 | 91 | |
447 | 323 | LIPIŃSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | TYTANOWI JANUSZE | POLSKA | 1983 | M0 | 356 | 10:30:00 | 13:00 | 4,6 | 00:54:31 | 5 | 02:09:58 | 356 | |
448 | 113 | DROZDOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | POLSKA | 1981 | M0 | 357 | 10:15:02 | 13:01 | 4,6 | 00:57:35 | 4 | 02:10:07 | 357 | ||
449 | 24 | BARTOSIAK RAFAŁ | ZLOTOW | RAGE RUN | POLSKA | 1987 | M0 | 358 | 10:30:04 | 13:01 | 4,6 | 00:53:00 | 5 | 02:10:07 | 358 | |
450 | 724 | ZIÓŁKOWSKA SYLWIA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 92 | 11:15:04 | 13:01 | 4,6 | 00:51:46 | 8 | 02:10:10 | 92 | |
451 | 672 | BAPRAWSKI PIOTR | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 359 | 11:15:00 | 13:01 | 4,6 | 00:53:20 | 8 | 02:10:15 | 359 | |
452 | 251 | KLIMCZAK MARTA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1990 | K0 | 93 | 11:15:03 | 13:04 | 4,6 | 00:53:18 | 8 | 02:10:41 | 93 | |
453 | 122 | DWORAK LESŁAW | BYDGOSZCZ | TYTANOWI JANUSZE | POLSKA | 1985 | M0 | 360 | 10:30:01 | 13:05 | 4,6 | 00:54:22 | 5 | 02:10:49 | 360 | |
454 | 64 | BUSZEWSKI MARCIN | TORUŃ | POLSKA | 1982 | M0 | 361 | 10:15:03 | 13:06 | 4,6 | 00:57:39 | 4 | 02:11:00 | 361 | ||
455 | 66 | CACKOWSKI ROBERT | TORUŃ | POLSKA | 1981 | M0 | 362 | 10:15:03 | 13:07 | 4,6 | 00:57:41 | 4 | 02:11:15 | 362 | ||
456 | 408 | OLESZKIN MATEUSZ | BYDGOSZCZ | TYTANOWI JANUSZE | POLSKA | 1987 | M0 | 363 | 10:30:01 | 13:11 | 4,6 | 00:57:32 | 5 | 02:11:46 | 363 | |
457 | 387 | NADOLSKA ALEKSANDRA | RUMIA | POLSKA | 1977 | K0 | 94 | 11:00:04 | 13:11 | 4,6 | 00:52:46 | 7 | 02:11:47 | 94 | ||
458 | 52 | BRUSZKOWSKI MATEUSZ | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1994 | M0 | 364 | 09:30:05 | 13:12 | 4,5 | 00:58:45 | 1 | 02:12:01 | 364 | |
459 | 666 | ŻURAWSKI MATEUSZ | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1994 | M0 | 365 | 09:30:04 | 13:12 | 4,5 | 00:58:45 | 1 | 02:12:02 | 365 | |
460 | 547 | STUPIENKO DAMIAN | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1994 | M0 | 366 | 09:30:04 | 13:12 | 4,5 | 00:58:47 | 1 | 02:12:02 | 366 | |
461 | 610 | WAWIERNIA KAMILA | BYDGOSZCZ | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | POLSKA | 1988 | K0 | 95 | 09:45:04 | 13:14 | 4,5 | 00:58:04 | 2 | 02:12:22 | 95 | |
462 | 599 | TYMOSIAK MATEUSZ | BIAŁE BŁOTA | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | POLSKA | 1990 | M0 | 367 | 09:45:03 | 13:14 | 4,5 | 00:58:04 | 2 | 02:12:23 | 367 | |
463 | 138 | GALICKI KAMIL | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1989 | M0 | 368 | 12:00:06 | 13:15 | 4,5 | 00:57:27 | 11 | 02:12:27 | 368 | |
464 | 317 | LENC MACIEJ | BYDGOSZCZ | TELEPLAN POLSKA | POLSKA | 1992 | M0 | 369 | 12:00:06 | 13:15 | 4,5 | 00:58:31 | 11 | 02:12:27 | 369 | |
465 | 910 | WINKLER KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1987 | M0 | 370 | 11:30:05 | 13:15 | 4,5 | 00:57:11 | 9 | 02:12:27 | 370 | |
466 | 573 | SZYMKOWIAK SŁAWEK | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1995 | M0 | 371 | 12:00:04 | 13:15 | 4,5 | 00:56:25 | 11 | 02:12:29 | 371 | |
467 | 249 | KLARKOWSKI ADRIAN | BYDGOSZCZ | IQOR BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | M0 | 372 | 12:00:05 | 13:15 | 4,5 | 00:57:29 | 11 | 02:12:29 | 372 | |
468 | 58 | BUCŁAW JACEK | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1984 | M0 | 373 | 11:30:03 | 13:17 | 4,5 | 00:57:38 | 9 | 02:12:52 | 373 | |
469 | 711 | OLBRYŚ MAGDALENA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 96 | 11:15:06 | 13:20 | 4,5 | 00:53:31 | 8 | 02:13:19 | 96 | |
470 | 591 | TOMASIK JUSTYNA | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1989 | K0 | 97 | 09:30:04 | 13:20 | 4,5 | 00:53:06 | 1 | 02:13:22 | 97 | |
471 | 329 | LUDWIK KRYSTYNA | ŁYSOMICE | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1966 | K0 | 98 | 09:30:03 | 13:20 | 4,5 | 00:53:32 | 1 | 02:13:22 | 98 | |
472 | 154 | GOŁASZEWSKA JOLANTA | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1970 | K0 | 99 | 09:30:03 | 13:20 | 4,5 | 00:53:24 | 1 | 02:13:23 | 99 | |
473 | 627 | WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ | TORUŃ | POLSKA | 1961 | M0 | 374 | 09:30:03 | 13:21 | 4,5 | 00:53:34 | 1 | 02:13:25 | 374 | ||
474 | 649 | ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ | UNISŁAW | POLSKA | 1991 | M0 | 375 | 09:30:00 | 13:21 | 4,5 | 00:55:13 | 1 | 02:13:26 | 375 | ||
475 | 104 | DOBROSIELSKA AGNIESZKA | BIEŻUŃ | SPARTA SIERPC | POLSKA | 1979 | K0 | 100 | 09:45:00 | 13:21 | 4,5 | 00:55:19 | 2 | 02:13:27 | 100 | |
476 | 116 | DRZEWIECKI RAFAŁ | NIEMCZ | RUN4FUN WWW.BYTPAK.PL | POLSKA | 1975 | M0 | 376 | 10:15:01 | 13:21 | 4,5 | 00:57:22 | 4 | 02:13:30 | 376 | |
477 | 423 | PAWLIKOWSKI LESZEK | DĄBRÓWKA NOWA | RUN4FUN WWW.BYTPAK.PL | POLSKA | 1977 | M0 | 377 | 10:15:01 | 13:21 | 4,5 | 00:57:23 | 4 | 02:13:31 | 377 | |
478 | 526 | SOKOŁOWSKA OLGA | LUBICZ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1998 | K0 | 101 | 09:30:02 | 13:24 | 4,5 | 01:04:24 | 1 | 02:13:57 | 101 | |
479 | 272 | KOZIEŁ MICHAŁ | WARSZAWA | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1990 | M0 | 378 | 09:30:05 | 13:25 | 4,5 | 01:02:36 | 1 | 02:14:09 | 378 | |
480 | 322 | LEWANDOWSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | KEEEPER | POLSKA | 1975 | M0 | 379 | 12:00:04 | 13:25 | 4,5 | 00:53:59 | 11 | 02:14:09 | 379 | |
481 | 500 | SCHRAMM STEFAN | PORTA WESTFALICA | KEEEPER | NIEMCY | 1980 | M0 | 380 | 12:00:04 | 13:25 | 4,5 | 00:54:13 | 11 | 02:14:09 | 380 | |
482 | 131 | FOHRING MICHAEL | DIEPHOLZ | KEEEPER | NIEMCY | 1972 | M0 | 381 | 12:00:04 | 13:25 | 4,5 | 00:54:15 | 11 | 02:14:09 | 381 | |
483 | 1 | ABRAMS MANUELA | ESPELKAMP | KEEEPER | NIEMCY | 1990 | K0 | 102 | 12:00:03 | 13:25 | 4,5 | 00:54:02 | 11 | 02:14:10 | 102 | |
484 | 2 | ABRAMS SUSANNE | ESPELKAMP | KEEEPER | NIEMCY | 1990 | K0 | 103 | 12:00:03 | 13:25 | 4,5 | 00:54:05 | 11 | 02:14:10 | 103 | |
485 | 208 | JAWORSKI BARTŁOMIEJ | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1992 | M0 | 382 | 09:30:04 | 13:26 | 4,5 | 01:02:36 | 1 | 02:14:22 | 382 | |
486 | 209 | JAWORSKI JAKUB | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1990 | M0 | 383 | 09:30:05 | 13:33 | 4,4 | 01:02:36 | 1 | 02:15:28 | 383 | |
487 | 406 | OLEJNICZAK ALEKSANDRA | TORUŃ | TAŃCZĄCY Z ŁOSIAMI | POLSKA | 1989 | K0 | 104 | 10:00:06 | 13:33 | 4,4 | 00:56:49 | 3 | 02:15:30 | 104 | |
488 | 642 | ZABROCKA KATARZYNA | TORUŃ | TAŃCZĄCY Z ŁOSIAMI | POLSKA | 1988 | K0 | 105 | 10:00:03 | 13:33 | 4,4 | 00:57:03 | 3 | 02:15:33 | 105 | |
489 | 508 | SIUDA ANITA | BYDGOSZCZ | FIT-MAX GYM | POLSKA | 1993 | K0 | 106 | 12:15:00 | 13:33 | 4,4 | 00:53:54 | 12 | 02:15:34 | 106 | |
490 | 294 | KUBIŃSKI PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1997 | M0 | 384 | 09:45:00 | 13:35 | 4,4 | 01:05:14 | 2 | 02:15:50 | 384 | ||
491 | 90 | CZARNECKA MAGDALENA | TORUŃ | 1 | POLSKA | 1988 | K0 | 107 | 11:15:03 | 13:36 | 4,4 | 00:54:06 | 8 | 02:15:59 | 107 | |
492 | 632 | WŁODARCZYK ANNA | INOWROCŁAW | POLSKA | 1988 | K0 | 108 | 12:00:02 | 13:36 | 4,4 | 00:54:13 | 11 | 02:16:03 | 108 | ||
493 | 35 | BIERNACKI PIOTR | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1984 | M0 | 385 | 11:45:04 | 13:37 | 4,4 | 00:49:38 | 10 | 02:16:10 | 385 | |
494 | 557 | SZEFKA JAKUB | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1985 | M0 | 386 | 11:30:06 | 13:37 | 4,4 | 00:53:53 | 9 | 02:16:12 | 386 | |
495 | 344 | MAJER MAGDA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1987 | K0 | 109 | 11:30:05 | 13:37 | 4,4 | 00:53:51 | 9 | 02:16:13 | 109 | |
496 | 135 | FRYC ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1987 | M0 | 387 | 11:30:05 | 13:37 | 4,4 | 00:53:52 | 9 | 02:16:13 | 387 | |
497 | 548 | STYPCZYŃSKA NATALIA | LIPNIKI | POLSKA | 1987 | K0 | 110 | 10:45:07 | 13:39 | 4,4 | 00:52:16 | 6 | 02:16:25 | 110 | ||
498 | 664 | ŻUCHOWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1983 | M0 | 388 | 10:45:02 | 13:39 | 4,4 | 00:54:04 | 6 | 02:16:30 | 388 | ||
499 | 464 | RADO MARCIN | NOWA WIEŚ WIELKA | POLSKA | 1988 | M0 | 389 | 10:45:01 | 13:39 | 4,4 | 00:52:06 | 6 | 02:16:31 | 389 | ||
500 | 88 | CZAPLICKA KATARZYNA | TORUŃ | POLSKA | 1988 | K0 | 111 | 11:15:03 | 13:40 | 4,4 | 00:54:10 | 8 | 02:16:35 | 111 | ||
501 | 897 | CZARNECKA KINGA | BYDGOSZCZ | FITMAX | POLSKA | 1989 | K0 | 112 | 12:15:02 | 13:42 | 4,4 | 00:53:59 | 12 | 02:16:57 | 112 | |
502 | 577 | ŚLIŻ ANNA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1985 | K0 | 113 | 11:30:04 | 13:42 | 4,4 | 00:54:42 | 9 | 02:16:58 | 113 | |
503 | 152 | GOLIK PAWEŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1979 | M0 | 390 | 11:30:04 | 13:42 | 4,4 | 00:58:19 | 9 | 02:16:58 | 390 | ||
504 | 399 | NOWAK AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1981 | K0 | 114 | 11:30:03 | 13:42 | 4,4 | 00:54:43 | 9 | 02:16:59 | 114 | |
505 | 898 | CZARNECKA PAULINA | BYDGOSZCZ | FITMAX | POLSKA | 1989 | K0 | 115 | 12:15:03 | 13:42 | 4,4 | 00:54:05 | 12 | 02:17:01 | 115 | |
506 | 136 | FRYDRYCHOWICZ JOANNA | KONIN | POLSKA | 1987 | K0 | 116 | 11:45:03 | 13:43 | 4,4 | 00:54:34 | 10 | 02:17:08 | 116 | ||
507 | 252 | KLIMKIEWICZ DARIUSZ | PRZYŁĘKI | BBB TRI | POLSKA | 1970 | M0 | 391 | 11:45:03 | 13:43 | 4,4 | 00:54:34 | 10 | 02:17:08 | 391 | |
508 | 63 | BUŁKA RAFAŁ | NIEMCZ | POLSKA | 1970 | M0 | 392 | 11:45:02 | 13:43 | 4,4 | 00:54:46 | 10 | 02:17:09 | 392 | ||
509 | 128 | FIRFAS DAMIAN | MAKSYMILIANOWO | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1994 | M0 | 393 | 11:45:00 | 13:46 | 4,4 | 00:58:32 | 10 | 02:17:38 | 393 | |
510 | 187 | HOFFMANN MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1978 | M0 | 394 | 09:45:01 | 13:53 | 4,3 | 00:58:00 | 2 | 02:18:46 | 394 | ||
511 | 163 | GRABOWICZ BARTOSZ | WARSZAWA | POLSKA | 1989 | M0 | 395 | 11:45:03 | 13:54 | 4,3 | 00:49:09 | 10 | 02:18:55 | 395 | ||
512 | 424 | PAWŁOWSKI KAROL | KUŹNICA | POLSKA | 1989 | M0 | 396 | 11:45:02 | 13:54 | 4,3 | 00:49:11 | 10 | 02:18:55 | 396 | ||
513 | 297 | KULESZA PIOTR | BIAŁYSTOK | POLSKA | 1990 | M0 | 397 | 11:45:01 | 13:54 | 4,3 | 00:49:08 | 10 | 02:18:56 | 397 | ||
514 | 590 | TOŁWIŃSKI ARTUR | BIAŁYSTOK | POLSKA | 1992 | M0 | 398 | 11:45:02 | 13:54 | 4,3 | 00:49:55 | 10 | 02:19:03 | 398 | ||
515 | 668 | ADAMSKI FILIP | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 399 | 11:15:06 | 13:57 | 4,3 | 00:59:56 | 8 | 02:19:29 | 399 | |
516 | 393 | NIEKRASZEWICZ PATRYK | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1992 | M0 | 400 | 12:00:04 | 13:58 | 4,3 | 00:57:31 | 11 | 02:19:36 | 400 | |
517 | 11 | ANTCZAK MACIEJ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1990 | M0 | 401 | 11:00:03 | 13:59 | 4,3 | 01:02:39 | 7 | 02:19:45 | 401 | ||
518 | 907 | GRAMLA JAKUB | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 2000 | M0 | 402 | 11:30:05 | 14:03 | 4,3 | 00:57:55 | 9 | 02:20:28 | 402 | |
519 | 905 | BUSTYSKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1984 | M0 | 403 | 11:30:05 | 14:03 | 4,3 | 00:57:53 | 9 | 02:20:30 | 403 | |
520 | 621 | WIETRZYKOWSKI WOJTEK | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1988 | M0 | 404 | 11:30:04 | 14:03 | 4,3 | 00:58:05 | 9 | 02:20:30 | 404 | |
521 | 918 | BANIECKI KAZIMIERZ | POKRZYWNO | POLSKA | 1972 | M0 | 405 | 11:00:01 | 14:06 | 4,3 | 00:53:26 | 7 | 02:20:58 | 405 | ||
522 | 705 | KRUPEK JAROSŁAW | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 406 | 11:15:02 | 14:09 | 4,2 | 00:57:28 | 8 | 02:21:26 | 406 | |
523 | 561 | SZUKALSKII MARCIN | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1974 | M0 | 407 | 12:00:03 | 14:09 | 4,2 | 00:57:35 | 11 | 02:21:27 | 407 | |
524 | 704 | KRUPEK ANIA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 117 | 11:15:01 | 14:09 | 4,2 | 00:57:30 | 8 | 02:21:27 | 117 | |
525 | 394 | NIEKRASZEWICZ SŁAWEK | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1974 | M0 | 408 | 12:00:04 | 14:09 | 4,2 | 00:58:31 | 11 | 02:21:27 | 408 | |
526 | 537 | STAROŃ BENIAMIN | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1979 | M0 | 409 | 12:00:02 | 14:09 | 4,2 | 00:58:35 | 11 | 02:21:28 | 409 | |
527 | 178 | HAJDUK PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1981 | M0 | 410 | 12:00:03 | 14:09 | 4,2 | 00:57:27 | 11 | 02:21:28 | 410 | |
528 | 332 | ŁOBODA BOGDAN | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1975 | M0 | 411 | 12:00:03 | 14:09 | 4,2 | 00:57:28 | 11 | 02:21:28 | 411 | |
529 | 331 | ŁOBODA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1978 | K0 | 118 | 12:00:02 | 14:09 | 4,2 | 00:57:34 | 11 | 02:21:29 | 118 | |
530 | 392 | NIEKRASZEWICZ PATRYCJA | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1976 | K0 | 119 | 12:00:02 | 14:09 | 4,2 | 00:58:30 | 11 | 02:21:29 | 119 | |
531 | 262 | KOSIŃSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | AVENGERS | POLSKA | 1983 | M0 | 412 | 09:30:04 | 14:09 | 4,2 | 00:58:26 | 1 | 02:21:29 | 412 | |
532 | 431 | PIEKARSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | AVENGERS | POLSKA | 1990 | M0 | 413 | 09:30:03 | 14:09 | 4,2 | 00:58:21 | 1 | 02:21:31 | 413 | |
533 | 226 | KACZOROWSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | AVENGERS | POLSKA | 1991 | M0 | 414 | 09:30:03 | 14:09 | 4,2 | 00:58:44 | 1 | 02:21:31 | 414 | |
534 | 216 | JODKOWSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | AVENGERS | POLSKA | 1989 | M0 | 415 | 09:30:02 | 14:09 | 4,2 | 00:58:43 | 1 | 02:21:32 | 415 | |
535 | 429 | PIEKARSKA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | AVENGERS | POLSKA | 1984 | K0 | 120 | 09:30:00 | 14:09 | 4,2 | 00:58:41 | 1 | 02:21:33 | 120 | |
536 | 679 | DZIĘGIEL GOSIA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 121 | 11:15:02 | 14:10 | 4,2 | 00:57:26 | 8 | 02:21:36 | 121 | |
537 | 512 | SKARBIŃSKI PRZEMYSŁAW | NIEMCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1982 | M0 | 416 | 11:45:01 | 14:10 | 4,2 | 00:52:45 | 10 | 02:21:38 | 416 | |
538 | 366 | MICHALAK JAKUB | NIEMCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1980 | M0 | 417 | 11:45:01 | 14:10 | 4,2 | 00:52:55 | 10 | 02:21:39 | 417 | |
539 | 646 | ZALEWSKI SZYMON | NIEMCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1981 | M0 | 418 | 11:45:00 | 14:10 | 4,2 | 00:53:04 | 10 | 02:21:39 | 418 | |
540 | 511 | SKARBIŃSKA AGNIESZKA | NIEMCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1982 | K0 | 122 | 11:45:00 | 14:10 | 4,2 | 00:53:27 | 10 | 02:21:39 | 122 | |
541 | 524 | SOBECKI ANDRZEJ | NIEMCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1980 | M0 | 419 | 11:45:00 | 14:10 | 4,2 | 00:53:32 | 10 | 02:21:39 | 419 | |
542 | 644 | ZALEWSKA ANNA | NIEMCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1981 | K0 | 123 | 11:45:00 | 14:10 | 4,2 | 00:53:38 | 10 | 02:21:39 | 123 | |
543 | 523 | SOBECKA KATARZYNA | NIEMCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1980 | K0 | 124 | 11:45:00 | 14:10 | 4,2 | 00:53:38 | 10 | 02:21:40 | 124 | |
544 | 378 | MOCZADŁO MARIA | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1973 | K0 | 125 | 09:30:03 | 14:13 | 4,2 | 01:04:17 | 1 | 02:22:12 | 125 | |
545 | 326 | LITERSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1987 | M0 | 420 | 11:30:09 | 14:14 | 4,2 | 01:04:21 | 9 | 02:22:15 | 420 | |
546 | 678 | DZIĘGIEL DAREK | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 421 | 11:15:02 | 14:14 | 4,2 | 00:57:27 | 8 | 02:22:15 | 421 | |
547 | 179 | HALIK KAMIL | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1984 | M0 | 422 | 11:30:06 | 14:15 | 4,2 | 01:02:03 | 9 | 02:22:28 | 422 | |
548 | 484 | RYBICKI HUBERT | TORUŃ | POLSKA | 1994 | M0 | 423 | 11:45:01 | 14:18 | 4,2 | 00:59:26 | 10 | 02:23:00 | 423 | ||
549 | 474 | RÓŻAŃSKA MAŁGORZATA | TORUŃ | POLSKA | 1992 | K0 | 126 | 11:45:03 | 14:18 | 4,2 | 00:59:26 | 10 | 02:23:00 | 126 | ||
550 | 338 | MACHAJEWSKA AGATA | TORUŃ | POLSKA | 1993 | K0 | 127 | 11:45:01 | 14:18 | 4,2 | 00:59:30 | 10 | 02:23:02 | 127 | ||
551 | 390 | NIEDBALSKI SZYMON | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1990 | M0 | 424 | 10:15:04 | 14:23 | 4,2 | 00:56:36 | 4 | 02:23:45 | 424 | ||
552 | 443 | PISKORSKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | PREGRES | POLSKA | 1993 | K0 | 128 | 10:15:02 | 14:23 | 4,2 | 00:57:02 | 4 | 02:23:46 | 128 | |
553 | 39 | BITNER PIOTR | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1981 | M0 | 425 | 11:45:04 | 14:25 | 4,2 | 00:56:52 | 10 | 02:24:06 | 425 | |
554 | 617 | WENCKA JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1985 | M0 | 426 | 11:45:02 | 14:25 | 4,2 | 00:56:45 | 10 | 02:24:08 | 426 | |
555 | 459 | PUŁKOWNIK NATALIA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1988 | K0 | 129 | 11:30:01 | 14:29 | 4,1 | 00:54:37 | 9 | 02:24:49 | 129 | |
556 | 721 | WRÓBEL PRZEMYSŁAW | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 427 | 11:15:07 | 14:30 | 4,1 | 01:03:31 | 8 | 02:25:04 | 427 | |
557 | 171 | GRUNDKOWSKI OSKAR | BYDGOSZCZ | BEEFIT SOLEC KUJAWSKI | POLSKA | 1994 | M0 | 428 | 10:45:03 | 14:32 | 4,1 | 00:53:49 | 6 | 02:25:24 | 428 | |
558 | 592 | TOMASIK SARA | BYDGOSZCZ | BEEFIT SOLEC KUJAWSKI | POLSKA | 1998 | K0 | 130 | 10:45:03 | 14:32 | 4,1 | 00:53:54 | 6 | 02:25:24 | 130 | |
559 | 202 | JANKA RENATA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1974 | K0 | 131 | 11:30:05 | 14:33 | 4,1 | 00:58:48 | 9 | 02:25:26 | 131 | |
560 | 70 | CHILEWSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1996 | M0 | 429 | 11:30:03 | 14:33 | 4,1 | 00:58:49 | 9 | 02:25:26 | 429 | |
561 | 201 | JANKA ANNA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1979 | K0 | 132 | 11:30:02 | 14:33 | 4,1 | 00:59:05 | 9 | 02:25:27 | 132 | |
562 | 69 | CHILEWSKA LIDIA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1973 | K0 | 133 | 11:30:02 | 14:33 | 4,1 | 00:59:01 | 9 | 02:25:28 | 133 | |
563 | 913 | KALKIEWICZ DOMINIK | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1996 | M0 | 430 | 11:15:05 | 14:38 | 4,1 | 01:00:46 | 8 | 02:26:20 | 430 | |
564 | 689 | GROCHOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 431 | 11:15:06 | 14:39 | 4,1 | 01:00:39 | 8 | 02:26:32 | 431 | |
565 | 120 | DULNY PAWEŁ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 1980 | M0 | 432 | 11:15:07 | 14:44 | 4,1 | 01:01:35 | 8 | 02:27:24 | 432 | |
566 | 703 | KRAWCZYK PRZEMYSŁAW | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 433 | 11:15:05 | 14:45 | 4,1 | 01:01:19 | 8 | 02:27:25 | 433 | |
567 | 165 | GRALIŃSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1987 | M0 | 434 | 11:30:07 | 14:45 | 4,1 | 00:56:00 | 9 | 02:27:28 | 434 | |
568 | 348 | MALINA KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1982 | M0 | 435 | 11:30:07 | 14:45 | 4,1 | 00:55:47 | 9 | 02:27:29 | 435 | |
569 | 620 | WIEJAK GOSHA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1992 | K0 | 134 | 11:30:06 | 14:45 | 4,1 | 00:57:51 | 9 | 02:27:30 | 134 | |
570 | 347 | MALINA ALICJA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1985 | K0 | 135 | 11:30:06 | 14:45 | 4,1 | 00:58:18 | 9 | 02:27:30 | 135 | |
571 | 389 | NAPIERAŁA KAROLINA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1979 | K0 | 136 | 11:30:06 | 14:45 | 4,1 | 9 | 02:27:30 | 136 | ||
572 | 586 | TALAR MAGDA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1979 | K0 | 137 | 11:30:06 | 14:45 | 4,1 | 9 | 02:27:32 | 137 | ||
573 | 450 | POGORZALY MARCIN | BYDGOSZCZ | 3NSB | POLSKA | 1984 | M0 | 436 | 10:45:06 | 14:46 | 4,1 | 00:55:53 | 6 | 02:27:43 | 436 | |
574 | 181 | HAPAT MARCIN | ZIELONA GÓRA | 3NSB | POLSKA | 1987 | M0 | 437 | 10:45:05 | 14:46 | 4,1 | 00:55:02 | 6 | 02:27:43 | 437 | |
575 | 552 | SYLVAIN DAVID | BYDGOSZCZ | 3NSB | POLSKA | 1984 | M0 | 438 | 10:45:04 | 14:46 | 4,1 | 00:54:56 | 6 | 02:27:44 | 438 | |
576 | 195 | JACQUART MARIE-ROSE | BIALE BLOTA | 3NSB | POLSKA | 1969 | K0 | 138 | 10:45:02 | 14:47 | 4,1 | 00:54:19 | 6 | 02:27:46 | 138 | |
577 | 196 | JACQUART THIERRY | BIALE BLOTA | 3NSB | POLSKA | 1964 | M0 | 439 | 10:45:02 | 14:47 | 4,1 | 00:55:57 | 6 | 02:27:46 | 439 | |
578 | 915 | RADOWSKI ROMAN | ZŁOTÓW | SPARTAKUS TEAM | POLSKA | 1981 | M0 | 440 | 11:00:07 | 14:49 | 4,0 | 00:59:52 | 7 | 02:28:11 | 440 | |
579 | 922 | KUNA DAWID | WAŁCZ | WREDNE MAŁPY | POLSKA | 1989 | M0 | 441 | 11:00:06 | 14:49 | 4,0 | 00:59:55 | 7 | 02:28:12 | 441 | |
580 | 487 | RYMON PAWEŁ | KRAJENKA | WREDNE MAŁPY | POLSKA | 1985 | M0 | 442 | 11:00:06 | 14:49 | 4,0 | 01:01:23 | 7 | 02:28:12 | 442 | |
581 | 923 | PROCNA MARCIN | PIŁA | WREDNE MAŁPY | POLSKA | 1988 | M0 | 443 | 11:00:05 | 14:49 | 4,0 | 01:01:31 | 7 | 02:28:13 | 443 | |
582 | 307 | KUŚWIK ROBERT | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1969 | M0 | 444 | 11:30:09 | 14:49 | 4,0 | 01:01:59 | 9 | 02:28:14 | 444 | |
583 | 909 | KOCHAM BARBATA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1971 | K0 | 139 | 11:30:03 | 14:52 | 4,0 | 00:59:10 | 9 | 02:28:43 | 139 | |
584 | 374 | MIKOŁAJCZAK-KAMROWSKA TAMARA | GRUDZIĄDZ | BIKE OR DIE | POLSKA | 1984 | K0 | 140 | 10:45:06 | 14:53 | 4,0 | 00:53:04 | 6 | 02:28:49 | 140 | |
585 | 234 | KAMROWSKI SŁAWOMIR | GRUDZIĄDZ | BIKE OR DIE | POLSKA | 1985 | M0 | 445 | 10:45:05 | 14:53 | 4,0 | 00:52:57 | 6 | 02:28:50 | 445 | |
586 | 388 | NADOLSKI SZYMON | GRUDZIĄDZ | BIKE OR DIE | POLSKA | 1985 | M0 | 446 | 10:45:04 | 14:53 | 4,0 | 00:53:03 | 6 | 02:28:53 | 446 | |
587 | 293 | KUBIŃSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1972 | M0 | 447 | 11:30:02 | 14:53 | 4,0 | 00:58:43 | 9 | 02:28:54 | 447 | |
588 | 292 | KUBINSKA JUSTYNA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1974 | K0 | 141 | 11:30:01 | 14:54 | 4,0 | 00:59:14 | 9 | 02:28:55 | 141 | |
589 | 647 | ZAWADA BARTEK | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1985 | M0 | 448 | 11:30:00 | 14:54 | 4,0 | 00:54:46 | 9 | 02:29:00 | 448 | |
590 | 176 | GULCZYŃSKI PRZEMYSŁAW | NIEMCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1976 | M0 | 449 | 11:45:00 | 14:56 | 4,0 | 01:02:47 | 10 | 02:29:22 | 449 | |
591 | 225 | KACPER BŁAŻEJEWSKI | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1989 | M0 | 450 | 11:30:06 | 15:05 | 4,0 | 00:54:44 | 9 | 02:30:55 | 450 | |
592 | 38 | BITNER DARIUSZ | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1987 | M0 | 451 | 11:45:02 | 15:06 | 4,0 | 00:57:08 | 10 | 02:31:04 | 451 | |
593 | 174 | GRZELAK MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1984 | M0 | 452 | 11:30:01 | 15:12 | 3,9 | 00:54:37 | 9 | 02:32:00 | 452 | |
594 | 903 | ŚWIĘCHOWICZ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1987 | M0 | 453 | 11:30:00 | 15:12 | 3,9 | 00:59:11 | 9 | 02:32:02 | 453 | |
595 | 560 | SZUBSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1981 | M0 | 454 | 11:30:00 | 15:12 | 3,9 | 00:59:14 | 9 | 02:32:02 | 454 | |
596 | 289 | KUBIAK JAREK | BYDGOSZCZ | CALISTHENICS ACADEMY | POLSKA | 1982 | M0 | 455 | 12:00:03 | 15:13 | 3,9 | 00:56:28 | 11 | 02:32:13 | 455 | |
597 | 62 | BUKAWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1990 | K0 | 142 | 11:30:07 | 15:18 | 3,9 | 01:06:14 | 9 | 02:33:02 | 142 | |
598 | 279 | KRAWCZYK ANNA | TORUŃ | POLSKA | 1984 | K0 | 143 | 11:00:04 | 15:23 | 3,9 | 01:07:20 | 7 | 02:33:48 | 143 | ||
599 | 325 | LITERSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1989 | K0 | 144 | 11:30:08 | 15:23 | 3,9 | 01:06:02 | 9 | 02:33:49 | 144 | |
600 | 570 | SZYMAŃSKI GRZEGORZ | ŁYSOMICE | CHAMPION GYM&FITNESS&SPA | POLSKA | 1972 | M0 | 456 | 11:00:02 | 15:23 | 3,9 | 01:07:09 | 7 | 02:33:50 | 456 | |
601 | 102 | DMOWSKA PAULINA | GRABOWIEC | CHAMPION GYM&FITNESS | POLSKA | 1985 | K0 | 145 | 11:00:03 | 15:23 | 3,9 | 01:07:06 | 7 | 02:33:50 | 145 | |
602 | 510 | SIWKA KAMIL | ROZGARTY | CHAMPION GYM&FITNESS | POLSKA | 1993 | M0 | 457 | 11:00:03 | 15:23 | 3,9 | 01:07:24 | 7 | 02:33:50 | 457 | |
603 | 583 | ŚWITONIAK MARCIN | TORUŃ | POLSKA | 1977 | M0 | 458 | 11:00:04 | 15:23 | 3,9 | 01:06:59 | 7 | 02:33:52 | 458 | ||
604 | 611 | WAWRZYNIAK KASIA | BYDGOSZCZ | CB163 | POLSKA | 1987 | K0 | 146 | 11:30:07 | 15:35 | 3,9 | 01:06:13 | 9 | 02:35:47 | 146 | |
605 | 48 | BORKOWSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | ZMASAKROWANI | POLSKA | 1984 | M0 | 459 | 09:45:02 | 15:41 | 3,8 | 01:04:59 | 2 | 02:36:52 | 459 | |
606 | 949 | OLESZCZUK KATARZYNA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | K0 | 147 | 09:45:00 | 15:41 | 3,8 | 01:04:58 | 2 | 02:36:53 | 147 | ||
607 | 5 | ADAMOWSKI DARIUSZ | BYDGOSZCZ | ZMASAKROWANI | POLSKA | 1975 | M0 | 460 | 09:45:01 | 15:42 | 3,8 | 01:04:47 | 2 | 02:36:55 | 460 | |
608 | 20 | BARAŃCZYK EWA | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1989 | K0 | 148 | 09:30:08 | 15:45 | 3,8 | 01:05:07 | 1 | 02:37:27 | 148 | |
609 | 361 | MĄCZYŃSKA KAROLINA | TORUŃ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1982 | K0 | 149 | 09:30:02 | 15:47 | 3,8 | 01:05:19 | 1 | 02:37:48 | 149 | |
610 | 27 | BĄK ANDRZEJ | LUBICZ | BOOT CAMP POLSKA | POLSKA | 1972 | M0 | 461 | 09:30:02 | 15:48 | 3,8 | 01:04:43 | 1 | 02:37:58 | 461 | |
611 | 600 | ULANDOWSKA-MONARCHA PATRYCJA | BYDGOSZCZ | PREGRES | POLSKA | 1990 | K0 | 150 | 10:15:02 | 16:03 | 3,7 | 00:57:17 | 4 | 02:40:32 | 150 | |
612 | 594 | TRELA MARCIN | BYDGOSZCZ | PREGRES | POLSKA | 1998 | M0 | 462 | 10:15:03 | 16:03 | 3,7 | 00:57:18 | 4 | 02:40:32 | 462 | |
613 | 710 | OLBRYŚ BARTŁOMIEJ | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | M0 | 463 | 11:15:06 | 16:04 | 3,7 | 01:05:48 | 8 | 02:40:38 | 463 | |
614 | 400 | NOWAK KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1987 | M0 | 464 | 11:00:00 | 16:19 | 3,7 | 01:19:57 | 7 | 02:43:08 | 464 | ||
615 | 180 | HAŁAS TOMASZ | TORUŃ | CHAMPION GYM&FITNESS | POLSKA | 1989 | M0 | 465 | 11:00:07 | 16:23 | 3,7 | 01:07:19 | 7 | 02:43:52 | 465 | |
616 | 376 | MINIKOWSKI SZYMON | TORUŃ | CHAMPION GYM&FITNESS&SPA | POLSKA | 1992 | M0 | 466 | 11:00:05 | 16:23 | 3,7 | 01:07:23 | 7 | 02:43:54 | 466 | |
617 | 410 | OSIŃSKA DOMINIKA | TORUŃ | POLSKA | 1980 | K0 | 151 | 11:00:04 | 16:23 | 3,7 | 01:07:00 | 7 | 02:43:55 | 151 | ||
618 | 468 | RANISZEWSKI ADAM | TORUŃ | CHAMPION GYM&FITNESS | POLSKA | 1990 | M0 | 467 | 11:00:04 | 16:24 | 3,7 | 01:09:06 | 7 | 02:43:56 | 467 | |
619 | 417 | PADUCH JUSTYNA | BAJERZE 59 | CHAMPION GYM&FITNESS | POLSKA | 1990 | K0 | 152 | 11:00:03 | 16:24 | 3,7 | 01:07:24 | 7 | 02:43:58 | 152 | |
620 | 932 | GROCHOWSKA ZUZANNA | BYDGOSZCZ | BIEGAJĄCE KEBABY | POLSKA | 1995 | K0 | 153 | 10:30:08 | 16:41 | 3,6 | 01:03:12 | 5 | 02:46:53 | 153 | |
621 | 931 | WERLING DANIEL | BYDGOSZCZ | BIEGAJĄCE KEBABY | POLSKA | 1990 | M0 | 468 | 10:30:08 | 16:41 | 3,6 | 01:03:31 | 5 | 02:46:54 | 468 | |
622 | 930 | WINIECKI LESZEK | BYDGOSZCZ | BIEGAJĄCE KEBABY | POLSKA | 1985 | M0 | 469 | 10:30:07 | 16:41 | 3,6 | 01:03:11 | 5 | 02:46:54 | 469 | |
623 | 928 | NAWROCKI KRYSTIAN | AUGUSTOWO | BIEGAJĄCE KEBABY | POLSKA | 1992 | M0 | 470 | 10:30:07 | 16:41 | 3,6 | 01:03:19 | 5 | 02:46:54 | 470 | |
624 | 929 | STASIŁOWICZ JACEK | BYDGOSZCZ | BIEGAJĄCE KEBABY | POLSKA | 1990 | M0 | 471 | 10:30:07 | 16:41 | 3,6 | 01:03:25 | 5 | 02:46:54 | 471 | |
625 | 926 | PAWSKI PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | BIEGAJĄCE KEBABY | POLSKA | 1990 | M0 | 472 | 10:30:07 | 16:41 | 3,6 | 01:03:36 | 5 | 02:46:54 | 472 | |
626 | 927 | DOMALEWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | BIEGAJĄCE KEBABY | POLSKA | 1989 | M0 | 473 | 10:30:06 | 16:41 | 3,6 | 01:03:23 | 5 | 02:46:55 | 473 | |
627 | 933 | GROCHOWSKA JULIA | BYDGOSZCZ | BIEGAJĄCE KEBABY | POLSKA | 1992 | K0 | 154 | 10:30:07 | 16:41 | 3,6 | 01:03:27 | 5 | 02:46:55 | 154 | |
628 | 683 | FRYC MONIKA | TORUŃ | CROSSFIT TORUŃ | POLSKA | 2000 | K0 | 155 | 11:15:02 | 17:06 | 3,5 | 01:16:54 | 8 | 02:50:55 | 155 | |
629 | 938 | BĄK MAGDALENA | TORUŃ | CHAMPION TEAM | POLSKA | 1982 | K0 | 156 | 11:00:03 | 17:14 | 3,5 | 01:07:45 | 7 | 02:52:23 | 156 | |
630 | 42 | BŁOCKA MARTA | TORUŃ | CHAMPION GYM&FITNESS | POLSKA | 1985 | K0 | 157 | 11:00:05 | 17:14 | 3,5 | 01:09:04 | 7 | 02:52:24 | 157 | |
631 | 19 | BAŃKOWSKA AGATA | TORUŃ | CHAMPION GYM&FITNESS | POLSKA | 1985 | K0 | 158 | 11:00:04 | 17:15 | 3,5 | 01:09:04 | 7 | 02:52:25 | 158 | |
632 | 602 | VANYAN ARTUR | TORUŃ | CHAMPION GYM&FITNESS | POLSKA | 1977 | M0 | 474 | 11:00:04 | 17:15 | 3,5 | 01:09:06 | 7 | 02:52:25 | 474 | |
633 | 575 | ŚLĘZAK HANNA | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1985 | K0 | 159 | 10:15:08 | 17:18 | 3,5 | 01:08:04 | 4 | 02:52:58 | 159 | |
634 | 28 | BEDNARCZYK JOANNA | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1980 | K0 | 160 | 10:15:07 | 17:18 | 3,5 | 01:06:46 | 4 | 02:52:58 | 160 | |
635 | 542 | STEFANOWICZ WOJCIECH | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1979 | M0 | 475 | 10:15:09 | 17:18 | 3,5 | 01:07:59 | 4 | 02:52:58 | 475 | |
636 | 316 | LEMAŃCZYK ZYGMUNT | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1970 | M0 | 476 | 10:15:07 | 17:18 | 3,5 | 01:06:50 | 4 | 02:52:59 | 476 | |
637 | 218 | JUCHACZ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1979 | M0 | 477 | 10:15:06 | 17:18 | 3,5 | 01:06:58 | 4 | 02:52:59 | 477 | |
638 | 936 | BERNACKA KAMILA | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1995 | K0 | 161 | 10:15:07 | 17:18 | 3,5 | 01:07:12 | 4 | 02:52:59 | 161 | |
639 | 937 | PTASZNIK OSCAR | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1986 | M0 | 478 | 10:15:07 | 17:18 | 3,5 | 01:07:12 | 4 | 02:52:59 | 478 | |
640 | 276 | KOŻUCHOWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1984 | M0 | 479 | 10:15:08 | 17:18 | 3,5 | 01:07:13 | 4 | 02:52:59 | 479 | |
641 | 236 | KARASIEWSKA HANNA | NIEMCZ | POLSKA | 1989 | K0 | 162 | 10:15:06 | 17:18 | 3,5 | 01:07:08 | 4 | 02:53:00 | 162 | ||
642 | 385 | MUSIAŁ ELWIRA | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1980 | K0 | 163 | 10:15:06 | 17:18 | 3,5 | 01:08:00 | 4 | 02:53:00 | 163 | |
643 | 631 | WLAZŁY MAJA | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1996 | K0 | 164 | 10:15:07 | 17:18 | 3,5 | 01:06:52 | 4 | 02:53:00 | 164 | |
644 | 651 | ZGIEP MACIEJ | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1979 | M0 | 480 | 10:15:07 | 17:18 | 3,5 | 01:07:29 | 4 | 02:53:00 | 480 | |
645 | 946 | GRUZOW PAULINA | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1988 | K0 | 165 | 10:15:07 | 17:18 | 3,5 | 01:07:56 | 4 | 02:53:00 | 165 | |
646 | 285 | KRZYŻANOWSKI PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1974 | M0 | 481 | 10:15:05 | 17:18 | 3,5 | 01:07:55 | 4 | 02:53:01 | 481 | |
647 | 327 | LOSE ANNA | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1982 | K0 | 166 | 10:15:06 | 17:18 | 3,5 | 01:06:42 | 4 | 02:53:01 | 166 | |
648 | 91 | CZARNECKA - PIJAROWSKA DOMINIKA | BYDGOSZCZ | MASAKRYCZNY TEAM WUJKA PORADY | POLSKA | 1980 | K0 | 167 | 10:15:06 | 17:18 | 3,5 | 01:07:04 | 4 | 02:53:01 | 167 | |
649 | 397 | NOWAK ADAM | BYDGOSZCZ | SQUASH POINT & BELLA LINE BYDGOSZCZ TEAM | POLSKA | 1986 | M0 | 482 | 10:15:06 | 17:18 | 3,5 | 01:07:05 | 4 | 02:53:01 | 482 | |
650 | 224 | JUŚKOWIAK MAREK | LESZNO | CROSSFIT LESZNO | POLSKA | 1979 | M0 | 483 | 10:30:05 | 17:19 | 3,5 | 01:03:59 | 5 | 02:53:15 | 483 | |
651 | 352 | MAŁYSZEK TOMASZ | LESZNO | CROSSFIT LESZNO | POLSKA | 1994 | M0 | 484 | 10:30:05 | 17:19 | 3,5 | 01:04:50 | 5 | 02:53:15 | 484 | |
652 | 597 | TWARDOWSKA KATARZYNA | LESZNO | CROSSFIT LESZNO | POLSKA | 1997 | K0 | 168 | 10:30:04 | 17:20 | 3,5 | 01:04:19 | 5 | 02:53:16 | 168 | |
653 | 223 | JUŚKOWIAK AGNIESZKA | LESZNO | CROSSFIT LESZNO | POLSKA | 1980 | K0 | 169 | 10:30:04 | 17:20 | 3,5 | 01:04:28 | 5 | 02:53:16 | 169 | |
654 | 554 | SZARLETTA DAJANA | LESZNO | CROSSFIT LESZNO | POLSKA | 1994 | K0 | 170 | 10:30:04 | 17:20 | 3,5 | 01:04:47 | 5 | 02:53:16 | 170 | |
655 | 598 | TWARDOWSKI FILIP | LESZNO | CROSSFIT LESZNO | POLSKA | 1993 | M0 | 485 | 10:30:00 | 17:20 | 3,5 | 01:04:34 | 5 | 02:53:20 | 485 | |
656 | 462 | PYRZANOWSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | PINKI&MÓZG | POLSKA | 1975 | M0 | 486 | 09:45:03 | 17:32 | 3,4 | 01:13:47 | 2 | 02:55:23 | 486 | |
657 | 296 | KUJAWA MATEUSZ | BYDGOSZCZ | PINKI&MÓZG | POLSKA | 1984 | M0 | 487 | 09:45:03 | 17:32 | 3,4 | 01:13:41 | 2 | 02:55:24 | 487 | |
658 | 401 | NOWAK MONIKA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1991 | K0 | 171 | 09:45:05 | 18:20 | 3,3 | 01:20:09 | 2 | 03:03:17 | 171 | ||
659 | 83 | CUDAK MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | AQUA 4 | POLSKA | 1981 | K0 | 172 | 09:45:04 | 18:20 | 3,3 | 01:20:07 | 2 | 03:03:18 | 172 |
Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie.
Na trasie 5 i 10 kilometrowych pętli czekają na Ciebie utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy.
Jesteś gotowy na najtrudniejszy bieg w swoim życiu?
Chcesz odkryć granice swoich możliwości i przesunąć je dalej?
A może chcesz sprawdzić, czy kontakt z błotem zbliża z naturą?:)
Terenowa Masakra (III Edycja) odbędzie się 25 września 2016 w bydgoskim Myślęcinku – największym parku miejskim w Polsce , w którym czeka na Was mocno urozmaicony i pofałdowany teren.