TORTURA 2019
Data i godzina | 2019-07-07 11:00:00 |
Miejscowość | Leszno |
Dystans | ok 6 km |
Oficjalna strona | https://pl-pl.facebook.com/torturaleszno/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 79 zł |
Typ zawodów | Bieg OCR |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | KOŁOSZUK MARCIN | LESZNO | RUNAWAYTEAM | Polska | 1988 | M(30-39) | 1 | 05:17 | 11,3 | 00:31:44 | 1 | |
2 | 25 | LYKHITSKYI VOLODYMYR | WROCŁAW | WATAHA | Polska | 1988 | M(30-39) | 2 | 05:23 | 11,2 | 00:32:15 | 2 | |
3 | 6 | BRZOZOWSKI FILIP | ZALASEWO | HUSARIA RACE TEAM | Polska | 1989 | M(30-39) | 3 | 05:29 | 10,9 | 00:32:57 | 3 | |
4 | 19 | KĘSIK MICHAŁ | KARSIBÓR | HUSARIA RACE TEAM | Polska | 1993 | M(20-29) | 1 | 06:10 | 9,7 | 00:37:03 | 4 | |
5 | 29 | MARKOWSKI FABIAN | GARZYN | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1986 | M(30-39) | 4 | 06:13 | 9,7 | 00:37:16 | 5 | |
6 | 17 | KASPERASZEK WOJTEK | CZARNOWO | CZARNI CZARNOWO | Polska | 1994 | M(20-29) | 2 | 06:21 | 9,5 | 00:38:05 | 6 | |
7 | 10 | DUDEK RAFAŁ | TOPOLA | REHA-ORT ZŁOTÓW | Polska | 1989 | M(30-39) | 5 | 06:21 | 9,4 | 00:38:09 | 7 | |
8 | 34 | PAZOŁA KORNELIUSZ | PĘPOWO | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1987 | M(30-39) | 6 | 06:28 | 9,3 | 00:38:49 | 8 | |
9 | 47 | SZAŁATA SZYMON | PĘPOWO | RUNAWAYTEAM | Polska | 1995 | M(20-29) | 3 | 06:33 | 9,2 | 00:39:17 | 9 | |
10 | 16 | JAKUSZEK PIOTR | DRZĘCZEWO DRUGIE | Polska | 1987 | M(30-39) | 7 | 06:36 | 9,1 | 00:39:34 | 10 | ||
11 | 476 | SZYMAŃSKI MAREK | GOSTYŃ | RUNAWAYTEAM | Polska | 1989 | M(30-39) | 8 | 06:40 | 9 | 00:40:01 | 11 | |
12 | 18 | KĘPA BARTOSZ | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | Polska | 1991 | M(20-29) | 4 | 06:41 | 9 | 00:40:04 | 12 | |
13 | 44 | STACHOWIAK MARCIN | GOSTYŃ | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1987 | M(30-39) | 9 | 06:46 | 8,9 | 00:40:37 | 13 | |
14 | 11 | DWORCZAK MACIEJ | GOSTYŃ | RUNAWAYTEAM | Polska | 1989 | M(30-39) | 10 | 06:49 | 8,8 | 00:40:52 | 14 | |
15 | 27 | ŁUCZAK ARIEL | BUKÓWIEC GÓRNY | HUSARIA RACE TEAM | Polska | 1992 | M(20-29) | 5 | 06:50 | 8,8 | 00:41:00 | 15 | |
16 | 32 | NOWACKI TOMASZ | PĘPOWO | Polska | 1993 | M(20-29) | 6 | 07:02 | 8,5 | 00:42:11 | 16 | ||
17 | 26 | ŁAPTUCH GRZEGORZ | BOGATYNIA | TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA | Polska | 1987 | M(30-39) | 11 | 07:02 | 8,5 | 00:42:13 | 17 | |
18 | 60 | KANIEWSKI MICHAŁ | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | KONIUCHY OCR | Polska | 1992 | M(20-29) | 7 | 07:05 | 8,5 | 00:42:32 | 18 | |
19 | 49 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | ODOLANÓW | NEWREH TRAINING | Polska | 1988 | M(30-39) | 12 | 07:14 | 8,3 | 00:43:22 | 19 | |
20 | 57 | ŻOŁNIEREK WOJCIECH | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | Polska | 1989 | M(30-39) | 13 | 07:14 | 8,3 | 00:43:24 | 20 | |
21 | 35 | PIOTROWSKI ROMAN | POZNAŃ | HUSARIA RACE TEAM | Polska | 1982 | M(30-39) | 14 | 07:19 | 8,2 | 00:43:57 | 21 | |
22 | 12 | FRĄCKOWIAK ADAM | RACOT | Polska | 1977 | M(MASTER 40+) | 1 | 07:21 | 8,2 | 00:44:06 | 22 | ||
23 | 58 | JUSZKIEWICZ DOMINIK | GARZYN | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1985 | M(30-39) | 15 | 07:22 | 8,1 | 00:44:14 | 23 | |
24 | 36 | POLAŃSKI PAWEŁ | MIEROSZÓW | WATAHA | Polska | 1996 | M(20-29) | 8 | 07:26 | 8,1 | 00:44:34 | 24 | |
25 | 51 | TOMCZAK ARTUR | BOGDANOWO | Polska | 1984 | M(30-39) | 16 | 07:35 | 7,9 | 00:45:29 | 25 | ||
26 | 30 | NAJDEREK MICHAŁ | CHODZIEŻ | Polska | 1984 | M(30-39) | 17 | 07:36 | 7,9 | 00:45:39 | 26 | ||
27 | 43 | SMEKTAŁA ADAM | GOSTYŃ | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1996 | M(20-29) | 9 | 07:37 | 7,9 | 00:45:42 | 27 | |
28 | 52 | TYCZYNO WOJCIECH | WROCŁAW | WATAHA | Polska | 1982 | M(30-39) | 18 | 07:43 | 7,8 | 00:46:21 | 28 | |
29 | 9 | DĘBSKI DOMINIK | BRZEZIE | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1990 | M(20-29) | 10 | 07:44 | 7,8 | 00:46:23 | 29 | |
30 | 50 | TALARCZAK RAFAŁ | PIASKI | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1982 | M(30-39) | 19 | 07:56 | 7,6 | 00:47:34 | 30 | |
31 | 39 | ROSZAK EWA | PĘPOWO | RUNAWAYTEAM | Polska | 1984 | K(30-39) | 1 | 08:05 | 7,4 | 00:48:32 | 1 | |
32 | 31 | NOWACKI PIOTR | PĘPOWO | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1997 | M(20-29) | 11 | 08:10 | 7,3 | 00:49:03 | 31 | |
33 | 14 | GLURA ADAM | POSADOWO | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1995 | M(20-29) | 12 | 08:13 | 7,3 | 00:49:20 | 32 | |
34 | 13 | GLADCHENKO YULIYA | WROCŁAW | Polska | 1986 | K(30-39) | 2 | 08:14 | 7,3 | 00:49:26 | 2 | ||
35 | 28 | MANIEWSKI MACIEJ | WROCLAW | WATAHA | Polska | 1990 | M(20-29) | 13 | 08:15 | 7,3 | 00:49:29 | 33 | |
36 | 3 | BARTOSIK MAREK | GŁOGÓW | KGHM ZG RUN | Polska | 1971 | M(MASTER 40+) | 2 | 08:28 | 7,1 | 00:50:50 | 34 | |
37 | 40 | RZEPKA GRACJAN | LESZNO | RZEPA | Polska | 1999 | M(20-29) | 14 | 08:35 | 7 | 00:51:28 | 35 | |
38 | 4 | BAYGER KRYSTIAN | WROCŁAW | WATAHA | Polska | 1990 | M(20-29) | 15 | 08:39 | 6,9 | 00:51:52 | 36 | |
39 | 21 | KOMOSINSKI KAROL | POZNAŃ | AKRO BATY | Polska | 1994 | M(20-29) | 16 | 08:45 | 6,9 | 00:52:33 | 37 | |
40 | 15 | GROCHOWSKI JAKUB | WROCŁAW | CZARNI CZARNOWO | Polska | 1994 | M(20-29) | 17 | 09:23 | 6,4 | 00:56:18 | 38 | |
41 | 8 | CHORAŁA MACIEJ | PĘPOWO | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1991 | M(20-29) | 18 | 09:32 | 6,3 | 00:57:14 | 39 | |
42 | 1 | BARNAŚ KINGA | KRZYSZKOWO | XRUNNERS | Polska | 1996 | K(20-29) | 1 | 09:34 | 6,3 | 00:57:22 | 3 | |
43 | 475 | PISZCZELAK MATEUSZ | GOSTYŃ | RUNAWAYTEAM | Polska | 1997 | M(20-29) | 19 | 09:40 | 6,2 | 00:57:58 | 40 | |
44 | 22 | KRUKOWSKI GRZEGORZ | PEPOWO | RUNAWAYTEAM | Polska | 1977 | M(MASTER 40+) | 3 | 09:53 | 6,1 | 00:59:21 | 41 | |
45 | 55 | ZWIERZ HUBERT | OSTRÓW WLKP. | NEWREH TRAINING | Polska | 2000 | M(JUNIOR) | 1 | 10:19 | 5,8 | 01:01:54 | 42 | |
46 | 41 | SIWAK ŁUKASZ | OSTRÓW WLKP. | NEWREH TRAINING | Polska | 1981 | M(30-39) | 20 | 10:27 | 5,7 | 01:02:45 | 43 | |
47 | 5 | BILEWICZ KACPER | LUBIN | Polska | 1993 | M(20-29) | 20 | 10:38 | 5,6 | 01:03:46 | 44 | ||
48 | 56 | ZWIERZ MATEUSZ | OSTROW WLKP | NEWREH TRAINING | Polska | 1988 | M(30-39) | 21 | 10:48 | 5,6 | 01:04:48 | 45 | |
49 | 48 | SZCZERBAL JOANNA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | Polska | 1990 | K(20-29) | 2 | 11:27 | 5,2 | 01:08:40 | 4 | |
50 | 38 | REMBOWSKA NATALIA | MOSINA | Polska | 1974 | K(MASTER 40+) | 1 | 11:59 | 5 | 01:11:56 | 5 | ||
51 | 37 | POPIELA-KUKUŚ KATARZYNA | WROCŁAW | WATAHA | Polska | 1979 | K(MASTER 40+) | 2 | 18:16 | 3,3 | 01:49:37 | 6 | |
52 | 42 | SKOCZEK ANNA | WROCŁAW | WATAHA | Polska | 1981 | K(30-39) | 3 | 18:16 | 3,3 | 01:49:37 | 7 | |
53 | 23 | KRZYSTANEK MAGDALENA | KIELCZOWEK | WATAHA | Polska | 1984 | K(30-39) | 4 | 18:16 | 3,3 | 01:49:38 | 8 | |
54 | 24 | LEŚNIAK DOROTA | SZCZODRE | WATAHA | Polska | 1983 | K(30-39) | 5 | 18:16 | 3,3 | 01:49:38 | 9 | |
55 | 33 | PAWLACZEK ANIA | ZAPRĘŻYN | WATAHA | Polska | 1978 | K(MASTER 40+) | 3 | 18:16 | 3,3 | 01:49:38 | 10 | |
56 | 46 | SZABAT ADRIANNA | JELENIA GORA | WATAHA | Polska | 1990 | K(20-29) | 3 | 18:16 | 3,3 | 01:49:38 | 11 |
M-ce | Nazwa drużyny | Zawodnik pierwszy | Zawodnik drugi | Zawodnik trzeci | Zawodnik czwarty | Czas łączny |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Husaria Race Team | 00:32:57 / BRZOZOWSKI FILIP | 00:37:03 / KĘSIK MICHAŁ | 00:40:04 / KĘPA BARTOSZ | 00:41:00 / ŁUCZAK ARIEL | 02:31:04 |
2 | RunawayTeam | 00:31:44 / KOŁOSZUK MARCIN | 00:39:17 / SZAŁATA SZYMON | 00:40:01 / SZYMAŃSKI MAREK | 00:40:52 / DWORCZAK MACIEJ | 02:31:54 |
3 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | 00:37:16 / MARKOWSKI FABIAN | 00:40:37 / STACHOWIAK MARCIN | 00:44:14 / JUSZKIEWICZ DOMINIK | 00:45:42 / SMEKTAŁA ADAM | 02:47:49 |
4 | WATAHA | 00:32:15 / LYKHITSKYI VOLODYMYR | 00:44:34 / POLAŃSKI PAWEŁ | 00:46:21 / TYCZYNO WOJCIECH | 00:49:29 / MANIEWSKI MACIEJ | 02:52:39 |
5 | HELL'S GYM PĘPOWO | 00:38:49 / PAZOŁA KORNELIUSZ | 00:49:03 / NOWACKI PIOTR | 00:49:20 / GLURA ADAM | 00:57:14 / CHORAŁA MACIEJ | 03:14:26 |
6 | NewReh Training | 00:43:22 / SZYMAŃSKI ŁUKASZ | 01:01:54 / ZWIERZ HUBERT | 01:02:45 / SIWAK ŁUKASZ | 01:04:48 / ZWIERZ MATEUSZ | 03:52:49 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 165 | NAGLAK HUBERT | SZELEJEWO | Polska | 1995 | M(20-29) | 1 | 05:54 | 10,2 | 00:35:25 | 1 | ||
2 | 404 | MOSTKOWSKI ŁUKASZ | POLKOWICE | TATO I SYN POLKOWICE | Polska | 1989 | M(30-39) | 1 | 05:58 | 10,1 | 00:35:49 | 2 | |
3 | 343 | NENKAŁA MATEUSZ | LESZNO | SKRZYNIARZE | Polska | 1993 | M(20-29) | 2 | 06:06 | 9,8 | 00:36:35 | 3 | |
4 | 62 | BARTOŚ MARCIN | WYSOCKO MAŁE | KONIUCHY OCR | Polska | 1989 | M(30-39) | 2 | 06:13 | 9,7 | 00:37:17 | 4 | |
5 | 431 | OGONOWSKI PATRYK | KŁODA | Polska | 1989 | M(30-39) | 3 | 06:22 | 9,4 | 00:38:14 | 5 | ||
6 | 392 | KARCZEWSKI GRZEGORZ | POLKOWICE | Polska | 1989 | M(30-39) | 4 | 06:29 | 9,3 | 00:38:52 | 6 | ||
7 | 96 | PACHOLSKI ŁUKASZ | LESZNO | 12 WBOT/125 BLP | Polska | 1987 | M(30-39) | 5 | 06:34 | 9,1 | 00:39:21 | 7 | |
8 | 458 | WELS ROBERT | NOWY BELĘCIN | IMT | Polska | 1993 | M(20-29) | 3 | 06:42 | 9 | 00:40:12 | 8 | |
9 | 142 | JĘSIEK ARTUR | LESZNO | AKUPUNKTURA LESZNO | Polska | 1990 | M(20-29) | 4 | 06:46 | 8,9 | 00:40:37 | 9 | |
10 | 324 | ŁAKOMY DAMIAN | KROTOSZYN | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1997 | M(20-29) | 5 | 06:52 | 8,7 | 00:41:13 | 10 | |
11 | 135 | DZIUBAŁKA MATEUSZ | KUNOWO | LIGIHALOWE.PL | Polska | 1993 | M(20-29) | 6 | 06:56 | 8,6 | 00:41:38 | 11 | |
12 | 461 | BOLEWICZ KAMIL | GOLA | IMT | Polska | 1970 | M(MASTER 40+) | 1 | 06:58 | 8,6 | 00:41:46 | 12 | |
13 | 134 | DZIUBAŁKA ADRIAN | KUNOWO | LIGIHALOWE.PL | Polska | 1984 | M(30-39) | 6 | 07:01 | 8,5 | 00:42:08 | 13 | |
14 | 141 | JĘSIEK ADAM | LESZNO | AKUPUNKTURA LESZNO | Polska | 1990 | M(20-29) | 7 | 07:01 | 8,5 | 00:42:08 | 14 | |
15 | 402 | MACIEJEWSKI PATRYK | BOJANOWO | ARDEK TEAM | Polska | 1992 | M(20-29) | 8 | 07:02 | 8,5 | 00:42:11 | 15 | |
16 | 312 | BŁAŻEJCZYK MARIUSZ | MASŁOWO | WOŹNIAK TEAM | Polska | 1985 | M(30-39) | 7 | 07:04 | 8,5 | 00:42:26 | 16 | |
17 | 105 | RATAJSZCZAK DOMINIK | SEPIENKO | Polska | 1988 | M(30-39) | 8 | 07:07 | 8,4 | 00:42:41 | 17 | ||
18 | 93 | NĘDZYK TOMASZ | LESZNO | Polska | 1988 | M(30-39) | 9 | 07:07 | 8,4 | 00:42:43 | 18 | ||
19 | 413 | RATAJCZAK MATEUSZ | LESZNO | TD | Polska | 1976 | M(MASTER 40+) | 2 | 07:11 | 8,4 | 00:43:03 | 19 | |
20 | 435 | KRAUZE SZYMON | GOSTYŃ | VOLTA | Polska | 1989 | M(30-39) | 10 | 07:13 | 8,3 | 00:43:16 | 20 | |
21 | 347 | PŁÓCIENICZAK PATRYK | LESZNO | LESPIN | Polska | 1998 | M(20-29) | 9 | 07:14 | 8,3 | 00:43:27 | 21 | |
22 | 323 | GRUETZMACHER KATARZYNA | PĘPOWO | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1985 | K(30-39) | 1 | 07:17 | 8,2 | 00:43:45 | 1 | |
23 | 464 | SŁAWIŃSKI JĘDRZEJ | KROBIA | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1994 | M(20-29) | 10 | 07:18 | 8,2 | 00:43:48 | 22 | |
24 | 355 | SŁAWIŃSKI TOMASZ | KROBIA | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1982 | M(30-39) | 11 | 07:20 | 8,2 | 00:43:58 | 23 | |
25 | 163 | MICHNOWICZ TOMASZ | GUBIN | Polska | 1990 | M(20-29) | 11 | 07:28 | 8 | 00:44:50 | 24 | ||
26 | 363 | TOMCZAK MATEUSZ | POGORZELA | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1990 | M(20-29) | 12 | 07:29 | 8 | 00:44:52 | 25 | |
27 | 313 | BŁAŻEJCZYK TOMASZ | RAWICZ | WOŹNIAK TEAM | Polska | 1976 | M(MASTER 40+) | 3 | 07:29 | 8 | 00:44:56 | 26 | |
28 | 422 | WOJCIECHOWSKI MATEUSZ | ŚMIGIEL | ARDEK TEAM | Polska | 1989 | M(30-39) | 12 | 07:32 | 8 | 00:45:11 | 27 | |
29 | 288 | PIECHOTA ADAM | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1978 | M(MASTER 40+) | 4 | 07:36 | 7,9 | 00:45:35 | 28 | |
30 | 206 | LASIK BARTŁOMIEJ | LESZNO | DZIKI | Polska | 1984 | M(30-39) | 13 | 07:41 | 7,8 | 00:46:03 | 29 | |
31 | 189 | DERLATKO MAREK | GOLINA WIELKA | DZIKI | Polska | 1978 | M(MASTER 40+) | 5 | 07:42 | 7,8 | 00:46:11 | 30 | |
32 | 98 | POLOCH BARTOSZ | LESZNO | DRAGON GYM | Polska | 1997 | M(20-29) | 13 | 07:44 | 7,8 | 00:46:25 | 31 | |
33 | 80 | KONIECZNY CYPRIAN | LESZNO | LESPIN | Polska | 1990 | M(20-29) | 14 | 07:44 | 7,8 | 00:46:26 | 32 | |
34 | 319 | FRĄTCZAK DARIUSZ | JAROCIN | Polska | 1986 | M(30-39) | 14 | 07:45 | 7,7 | 00:46:30 | 33 | ||
35 | 290 | PONIŻY JAN | BUKÓWIEC GÓRNY | TATARZY | Polska | 2001 | M(JUNIOR) | 1 | 07:49 | 7,7 | 00:46:56 | 34 | |
36 | 139 | HAĆ ŁUKASZ | POZNAŃ | Polska | 1990 | M(20-29) | 15 | 07:53 | 7,6 | 00:47:21 | 35 | ||
37 | 130 | BOROWIAK MAGDALENA | GOSTYŃ | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1990 | K(20-29) | 1 | 07:55 | 7,6 | 00:47:29 | 2 | |
38 | 117 | WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW | RYDZYNA | Polska | 1983 | M(30-39) | 15 | 07:55 | 7,6 | 00:47:30 | 36 | ||
39 | 178 | TWARDA ANNA | GRABONÓG | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1981 | K(30-39) | 2 | 07:56 | 7,6 | 00:47:34 | 3 | |
40 | 158 | ŁĘCKA-JANICKA IZABELA | GOSTYŃ | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1984 | K(30-39) | 3 | 07:57 | 7,5 | 00:47:42 | 4 | |
41 | 155 | LIBRONT ANNA | BUKOWNICA | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Polska | 1997 | K(20-29) | 2 | 07:57 | 7,5 | 00:47:44 | 5 | |
42 | 77 | KACZMARKIEWICZ KAMIL | BYDGOSZCZ | Polska | 1991 | M(20-29) | 16 | 07:58 | 7,5 | 00:47:46 | 37 | ||
43 | 456 | LENARTOWSKI PRZEMYSŁAW | RAWICZ | WOŹNIAK TEAM | Polska | 1986 | M(30-39) | 16 | 08:00 | 7,5 | 00:48:02 | 38 | |
44 | 317 | FIJAK KAROLINA | MUROWANA GOŚLINA | GRAŻYNKI OCR | Polska | 1984 | K(30-39) | 4 | 08:01 | 7,5 | 00:48:05 | 6 | |
45 | 104 | RATAJCZAK MAŁGORZATA | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | Polska | 1985 | K(30-39) | 5 | 08:02 | 7,5 | 00:48:14 | 7 | |
46 | 373 | WOJSŁAW PIOTR | GŁOGÓW | Polska | 1986 | M(30-39) | 17 | 08:05 | 7,4 | 00:48:30 | 39 | ||
47 | 318 | FIJAK REMIGIUSZ | MUROWANA GOŚLINA | DIRTY SPARROWS | Polska | 1981 | M(30-39) | 18 | 08:05 | 7,4 | 00:48:32 | 40 | |
48 | 247 | AMBROWCZYK KRZYSZTOF | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1983 | M(30-39) | 19 | 08:07 | 7,4 | 00:48:43 | 41 | |
49 | 394 | KIERZYK KRZYSZTOF | GŁOGÓW | Polska | 1988 | M(30-39) | 20 | 08:09 | 7,4 | 00:48:57 | 42 | ||
50 | 306 | WOZNIAK ADAM | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1976 | M(MASTER 40+) | 6 | 08:10 | 7,3 | 00:49:02 | 43 | |
51 | 362 | TOMCZAK JOANNA | BOGDANOWO | Polska | 1982 | K(30-39) | 6 | 08:10 | 7,3 | 00:49:03 | 8 | ||
52 | 248 | AMBROWCZYK MATEUSZ | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1992 | M(20-29) | 17 | 08:11 | 7,3 | 00:49:08 | 44 | |
53 | 443 | NN | 08:14 | 7,3 | 00:49:26 | ||||||||
54 | 99 | POPIOŁEK MARIUSZ | LESZNO | BŁOTOŁAZY | Polska | 1984 | M(30-39) | 21 | 08:16 | 7,3 | 00:49:38 | 45 | |
55 | 305 | WOLNY PIOTR | RAWICZ | TRANSFORMERS | Polska | 1986 | M(30-39) | 22 | 08:20 | 7,2 | 00:50:00 | 46 | |
56 | 285 | MURAWA ŁUKASZ | LIPNO | Polska | 1983 | M(30-39) | 23 | 08:20 | 7,2 | 00:50:02 | 47 | ||
57 | 262 | JAKUBCZYK ADAM | GÓRA | TRANSFORMERS | Polska | 2002 | M(JUNIOR) | 2 | 08:21 | 7,2 | 00:50:07 | 48 | |
58 | 132 | DOPIERALSKI DARIUSZ | GOŚCIEJEWICE | Polska | 1990 | M(20-29) | 18 | 08:25 | 7,1 | 00:50:32 | 49 | ||
59 | 87 | KRZESIŃSKI DAMIAN | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | Polska | 1986 | M(30-39) | 24 | 08:25 | 7,1 | 00:50:32 | 50 | |
60 | 270 | KRYNICKI PIOTR | GŁOGÓW | Polska | 1990 | M(20-29) | 19 | 08:25 | 7,1 | 00:50:33 | 51 | ||
61 | 86 | KRZESIŃSKA KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | Polska | 1984 | K(30-39) | 7 | 08:28 | 7,1 | 00:50:45 | 9 | |
62 | 454 | NN | 08:34 | 7 | 00:51:25 | ||||||||
63 | 325 | GRYSKA NATALIA | MUROWANA GOŚLINA | Polska | 1988 | K(30-39) | 8 | 08:35 | 7 | 00:51:31 | 10 | ||
64 | 321 | GORYNIA HUBERT | PIASKI | Polska | 1985 | M(30-39) | 25 | 08:35 | 7 | 00:51:33 | 52 | ||
65 | 330 | KACZMAREK JANEK | PIASKI | Polska | 1993 | M(20-29) | 20 | 08:35 | 7 | 00:51:33 | 53 | ||
66 | 462 | HOFFMANN BARTOSZ | GOSTYŃ | IMT | Polska | 1987 | M(30-39) | 26 | 08:36 | 7 | 00:51:37 | 54 | |
67 | 366 | WOJTKOWIAK KAZIMIERZ | GOSTYŃ | ANDO | Polska | 1984 | M(30-39) | 27 | 08:38 | 6,9 | 00:51:49 | 55 | |
68 | 406 | MURKIEWICZ NIKODEM | LESZNO | MUREK | Polska | 2002 | M(JUNIOR) | 3 | 08:40 | 6,9 | 00:52:03 | 56 | |
69 | 455 | NN | 08:41 | 6,9 | 00:52:06 | ||||||||
70 | 239 | WALENTYNOWICZ EWA | LESZNO | GOLD FIT TEAM | Polska | 1991 | K(20-29) | 3 | 08:41 | 6,9 | 00:52:07 | 11 | |
71 | 430 | WASIOŁKA SZYMON | LESZNO | ORZEŁ LIPNO | Polska | 1988 | M(30-39) | 28 | 08:42 | 6,9 | 00:52:10 | 57 | |
72 | 64 | BIEDAK MAREK BIEDAK | LESZNO | Polska | 1983 | M(30-39) | 29 | 08:44 | 6,9 | 00:52:25 | 58 | ||
73 | 297 | STROZYNSKI PATRYK | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1990 | M(20-29) | 21 | 08:49 | 6,8 | 00:52:54 | 59 | |
74 | 125 | BAKSALARY LIDIA | LESZNO | Polska | 1973 | K(MASTER 40+) | 1 | 08:53 | 6,8 | 00:53:16 | 12 | ||
75 | 277 | LISIECKI BARTOSZ | GÓRA | TRANSFORMERS | Polska | 1980 | M(30-39) | 30 | 08:53 | 6,8 | 00:53:17 | 60 | |
76 | 471 | CZERWIŃSKI HUBERT | Polska | 1982 | M(30-39) | 31 | 08:56 | 6,7 | 00:53:36 | 61 | |||
77 | 334 | KONOPKA PAWEŁ | OSIECZNA | SKRZYNIARZE | Polska | 1995 | M(20-29) | 22 | 08:58 | 6,7 | 00:53:51 | 62 | |
78 | 411 | POSPIECH MICHAŁ | LESZNO | TECHMAR TEAM | Polska | 1990 | M(20-29) | 23 | 09:11 | 6,5 | 00:55:05 | 63 | |
79 | 255 | DUDZIAK MARCIN | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1995 | M(20-29) | 24 | 09:12 | 6,5 | 00:55:13 | 64 | |
80 | 308 | ŻMIEJEWSKI BORYS | GÓRA | TRANSFORMERS | Polska | 2004 | M(JUNIOR) | 4 | 09:12 | 6,5 | 00:55:14 | 65 | |
81 | 201 | KIERAKOWICZ ALICJA | KROSNO ODRZAŃSKIE | GRAŻYNKI OCR | Polska | 1992 | K(20-29) | 4 | 09:14 | 6,5 | 00:55:24 | 13 | |
82 | 261 | HOFMAN EWA | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1984 | K(30-39) | 9 | 09:15 | 6,5 | 00:55:28 | 14 | |
83 | 278 | ŁATKA MARIUSZ | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1985 | M(30-39) | 32 | 09:15 | 6,5 | 00:55:28 | 66 | |
84 | 367 | WOJTKOWIAK PIOTR | GOSTYŃ | Polska | 1985 | M(30-39) | 33 | 09:18 | 6,5 | 00:55:47 | 67 | ||
85 | 383 | FURMANIAK MIRON | ŚMIGIEL | ARDEK TEAM | Polska | 1995 | M(20-29) | 25 | 09:18 | 6,4 | 00:55:49 | 68 | |
86 | 210 | MACIEJEWSKI ADRIAN | ŚREM | Polska | 1999 | M(20-29) | 26 | 09:18 | 6,4 | 00:55:49 | 69 | ||
87 | 284 | MISIORNY ARTUR | WILKOWICE | TRANSFORMERS | Polska | 1988 | M(30-39) | 34 | 09:18 | 6,4 | 00:55:50 | 70 | |
88 | 344 | PAZOŁA ALEKSANDRA | PĘPOWO | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1987 | K(30-39) | 10 | 09:21 | 6,4 | 00:56:06 | 15 | |
89 | 249 | CICHOWLAS PRZEMYSŁAW | MIEJSKA GÓRKA | TRANSFORMERS | Polska | 1991 | M(20-29) | 27 | 09:21 | 6,4 | 00:56:06 | 71 | |
90 | 287 | OLSZAK WOJCIECH | MIEJSKA GÓRKA | Polska | 1991 | M(20-29) | 28 | 09:21 | 6,4 | 00:56:06 | 72 | ||
91 | 101 | PRAIS ANNA | LESZNO | Polska | 1981 | K(30-39) | 11 | 09:22 | 6,4 | 00:56:12 | 16 | ||
92 | 156 | ŁASKI WOJCIECH | PUDLISZKI | Polska | 1996 | M(20-29) | 29 | 09:23 | 6,4 | 00:56:15 | 73 | ||
93 | 403 | MANIA WOJCIECH | ŚMIGIEL | Polska | 1982 | M(30-39) | 35 | 09:23 | 6,4 | 00:56:16 | 74 | ||
94 | 95 | NUCKOWSKI DARIUSZ | GÓRA | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | Polska | 1981 | M(30-39) | 36 | 09:23 | 6,4 | 00:56:17 | 75 | |
95 | 100 | POPRAWSKI DAWID | LESZNO | DRAGON GYM | Polska | 1994 | M(20-29) | 30 | 09:23 | 6,4 | 00:56:19 | 76 | |
96 | 110 | STODULSKA ALEKSANDRA | LESZNO | DRAGON GYM | Polska | 2000 | K(JUNIOR) | 1 | 09:23 | 6,4 | 00:56:20 | 17 | |
97 | 332 | KOKOT FRYDERYK | PĘPOWO | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1999 | M(20-29) | 31 | 09:24 | 6,4 | 00:56:26 | 77 | |
98 | 365 | WŁODARCZAK KINGA | GOSTYŃ | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1999 | K(20-29) | 5 | 09:25 | 6,4 | 00:56:28 | 18 | |
99 | 333 | KOKOT KAROLINA | PĘPOWO | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1977 | K(MASTER 40+) | 2 | 09:25 | 6,4 | 00:56:29 | 19 | |
100 | 351 | PTAK BARTEK | PĘPOWO | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1999 | M(20-29) | 32 | 09:29 | 6,3 | 00:56:55 | 78 | |
101 | 114 | TURKIEWICZ JAREK | LESZNO | Polska | 1990 | M(20-29) | 33 | 09:34 | 6,3 | 00:57:22 | 79 | ||
102 | 131 | DANEK MARIUSZ | KOŚCIAN | Polska | 1988 | M(30-39) | 37 | 09:43 | 6,2 | 00:58:16 | 80 | ||
103 | 179 | URBAŃSKI ADAM | KOŚCIAN | STUDIO FIGURA | Polska | 1994 | M(20-29) | 34 | 09:43 | 6,2 | 00:58:18 | 81 | |
104 | 419 | ŚMIGLAK KAŚIA | SZAMOTUŁY | ZIOŁO | Polska | 1989 | K(30-39) | 12 | 09:44 | 6,2 | 00:58:23 | 20 | |
105 | 420 | ŚMIGLAK ŁUKASZ | SZAMOTUŁY | ZIOŁO | Polska | 1984 | M(30-39) | 38 | 09:44 | 6,2 | 00:58:23 | 82 | |
106 | 428 | ZIOŁO KRZYSZTOF | TARNOWO PODGÓRNE | ZIOŁO | Polska | 1981 | M(30-39) | 39 | 09:44 | 6,2 | 00:58:23 | 83 | |
107 | 480 | DĄBORWSKI DAWID | KRAKÓW | ARDEK TEAM | Polska | 1985 | M(30-39) | 40 | 09:44 | 6,2 | 00:58:24 | 84 | |
108 | 427 | ZIOŁO EWA | TARNOWO PODGÓRNE | ZIOŁO | Polska | 1984 | K(30-39) | 13 | 09:44 | 6,2 | 00:58:24 | 21 | |
109 | 119 | WOLAŃSKI DARIUSZ | MOCHY | Polska | 1992 | M(20-29) | 35 | 09:44 | 6,2 | 00:58:25 | 85 | ||
110 | 75 | GRELAK MATEUSZ | REKLIN | Polska | 1989 | M(30-39) | 41 | 09:45 | 6,2 | 00:58:29 | 86 | ||
111 | 275 | KUJAWSKI PAWEŁ | ŚWIĘCIECHOWA | TRANSFORMERS | Polska | 1979 | M(MASTER 40+) | 7 | 09:46 | 6,1 | 00:58:36 | 87 | |
112 | 438 | FÓRMANOWSKA URSZULA | KROBIA | VOLTA | Polska | 1988 | K(30-39) | 14 | 09:49 | 6,1 | 00:58:52 | 22 | |
113 | 437 | FÓRMANOWSKI PIOTR | KROBIA | VOLTA | Polska | 1985 | M(30-39) | 42 | 09:49 | 6,1 | 00:58:52 | 88 | |
114 | 328 | JAKUBOWSKI SZYMON | POGORZELA | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1990 | M(20-29) | 36 | 09:56 | 6 | 00:59:38 | 89 | |
115 | 352 | ROSZCZAK-KAKIETEK NATALIA | POGORZELA | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1993 | K(20-29) | 6 | 09:56 | 6 | 00:59:38 | 23 | |
116 | 194 | HUMERSKA MARTA | LESZNO | VIACON | Polska | 1980 | K(30-39) | 15 | 09:57 | 6 | 00:59:45 | 24 | |
117 | 203 | KORBIK GRZEGORZ | LESZNO | SUP | Polska | 1976 | M(MASTER 40+) | 8 | 09:57 | 6 | 00:59:45 | 90 | |
118 | 245 | ŻEBROWSKI MARIUSZ | TRZEBIECHÓW | Polska | 1990 | M(20-29) | 37 | 10:00 | 6 | 01:00:01 | 91 | ||
119 | 232 | RZECZYCKI MICHAŁ | ZIELONA GÓRA | Polska | 1991 | M(20-29) | 38 | 10:02 | 6 | 01:00:13 | 92 | ||
120 | 126 | BANASZAK MARCIN | LESZNO | FITNESS FACTORY | Polska | 1985 | M(30-39) | 43 | 10:04 | 6 | 01:00:22 | 93 | |
121 | 414 | SOBCZAK MONIKA | LESZNO | DRAGON GYM | Polska | 1993 | K(20-29) | 7 | 10:09 | 5,9 | 01:00:53 | 25 | |
122 | 209 | ŁYŻWA STANISŁAW | GŁOGÓW | Polska | 1988 | M(30-39) | 44 | 10:11 | 5,9 | 01:01:09 | 94 | ||
123 | 429 | PIERZYNOWSKI JANUSZ | KĄKOLEWO | PIERZYNA | Polska | 1981 | M(30-39) | 45 | 10:12 | 5,9 | 01:01:11 | 95 | |
124 | 478 | NN | 10:12 | 5,9 | 01:01:13 | ||||||||
125 | 377 | SAMOLĄG MICHAŁ | ŚMIGIEL | AMBED | Polska | 1979 | M(MASTER 40+) | 9 | 10:12 | 5,9 | 01:01:13 | 96 | |
126 | 372 | WIECZOREK KAMIL | ŚMIGIEL | AMBED | Polska | 2002 | M(JUNIOR) | 5 | 10:12 | 5,9 | 01:01:14 | 97 | |
127 | 387 | HETMANSKI SANISŁAW | ŚMIGIEL | AMBED | Polska | 1986 | M(30-39) | 46 | 10:13 | 5,9 | 01:01:16 | 98 | |
128 | 409 | PIOSIK DAWID | LESZNO | DRAGON GYM | Polska | 1992 | M(20-29) | 39 | 10:13 | 5,9 | 01:01:17 | 99 | |
129 | 400 | LEMAŃSKI ZBIGNIEW | ŚMIGIEL | AMBED | Polska | 1980 | M(30-39) | 47 | 10:13 | 5,9 | 01:01:19 | 100 | |
130 | 340 | MATUSZEWSKI KAROL | PĘPOWO | HELL'S GYM PĘPOWO | Polska | 1975 | M(MASTER 40+) | 10 | 10:13 | 5,9 | 01:01:19 | 101 | |
131 | 399 | LEMAŃSKA VIOLETTA | ŚMIGIEL | AMBED | Polska | 1980 | K(30-39) | 16 | 10:13 | 5,9 | 01:01:20 | 26 | |
132 | 252 | DEJWOREK KAROL | LIPNO | TRANSFORMERS | Polska | 1980 | M(30-39) | 48 | 10:14 | 5,9 | 01:01:23 | 102 | |
133 | 388 | JAKUBOWSKA MONIKA | LIPNO | AMBED | Polska | 1977 | K(MASTER 40+) | 3 | 10:14 | 5,9 | 01:01:24 | 27 | |
134 | 393 | KASPRZYK SŁAWEK | LIPNO | AMBED | Polska | 1981 | M(30-39) | 49 | 10:15 | 5,9 | 01:01:31 | 103 | |
135 | 153 | KULCZAK PAWEŁ | BRODOWO | DECORA RUNNING TEAM | Polska | 1979 | M(MASTER 40+) | 11 | 10:16 | 5,8 | 01:01:37 | 104 | |
136 | 356 | SOBOL JACEK | LESZNO | SKRZYNIARZE | Polska | 1995 | M(20-29) | 40 | 10:17 | 5,8 | 01:01:45 | 105 | |
137 | 251 | DANEK JAKUB | LIPNO | TRANSFORMERS | Polska | 1980 | M(30-39) | 50 | 10:17 | 5,8 | 01:01:45 | 106 | |
138 | 359 | TARNAWSKI BARTOSZ | ŚREM | Polska | 1981 | M(30-39) | 51 | 10:18 | 5,8 | 01:01:51 | 107 | ||
139 | 103 | RATAJCZAK ALEKSANDER | LESZNO | DRAGON GYM | Polska | 1993 | M(20-29) | 41 | 10:18 | 5,8 | 01:01:51 | 108 | |
140 | 235 | SKOPIŃSKI BARTOSZ | KŁODA | GOLD FIT TEAM | Polska | 1987 | M(30-39) | 52 | 10:19 | 5,8 | 01:01:52 | 109 | |
141 | 68 | CICHOSZEWSKI MIKOŁAJ | NOWA WIEŚ | DRAGON GYM | Polska | 1988 | M(30-39) | 53 | 10:19 | 5,8 | 01:01:52 | 110 | |
142 | 445 | KMIECIK ADRIAN | KROBIA | Polska | 1999 | M(20-29) | 42 | 10:22 | 5,8 | 01:02:09 | 111 | ||
143 | 320 | GADOMSKI PAWEŁ | RYDZYNA | SKRZYNIARZE | Polska | 1978 | M(MASTER 40+) | 12 | 10:22 | 5,8 | 01:02:11 | 112 | |
144 | 354 | SITARZ MATEUSZ | WSCHOWA | TRANSFORMERS | Polska | 1997 | M(20-29) | 43 | 10:25 | 5,8 | 01:02:27 | 113 | |
145 | 157 | ŁAWNICZAK MATEUSZ | STARE BOJANOWO | STRASZAKI | Polska | 1994 | M(20-29) | 44 | 10:27 | 5,7 | 01:02:41 | 114 | |
146 | 124 | BAJONCZAK ADAM | STARE BOJANOWO | Polska | 1996 | M(20-29) | 45 | 10:28 | 5,7 | 01:02:50 | 115 | ||
147 | 250 | DANEK ANNA | LIPNO | TRANSFORMERS | Polska | 1981 | K(30-39) | 17 | 10:32 | 5,7 | 01:03:12 | 28 | |
148 | 292 | PRĄDZYNSKI DANIEL | KIETLÓW | Polska | 2000 | M(JUNIOR) | 6 | 10:34 | 5,7 | 01:03:22 | 116 | ||
149 | 353 | SEMBER ADRIAN | POGORZELA | Polska | 1987 | M(30-39) | 54 | 10:35 | 5,7 | 01:03:27 | 117 | ||
150 | 92 | NAWROT MARTA | WŁOSZAKOWICE | DRAGON GYM | Polska | 1994 | K(20-29) | 8 | 10:35 | 5,7 | 01:03:27 | 29 | |
151 | 364 | UBERNA KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | Polska | 1983 | K(30-39) | 18 | 10:36 | 5,7 | 01:03:39 | 30 | |
152 | 147 | KACZMARZYK ADAM | LESZNO | KAKSONY | Polska | 1988 | M(30-39) | 55 | 10:37 | 5,7 | 01:03:41 | 118 | |
153 | 472 | KACZMARZYK KATARZYNA | LESZNO | KAKSONY | Polska | 1988 | K(30-39) | 19 | 10:37 | 5,7 | 01:03:41 | 31 | |
154 | 338 | LOREK DAMIAN | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1995 | M(20-29) | 46 | 10:37 | 5,6 | 01:03:44 | 119 | |
155 | 390 | KACZOR SEBASTIAN | WIDZISZEWO | PEŁEN LUZ | Polska | 1993 | M(20-29) | 47 | 10:38 | 5,6 | 01:03:48 | 120 | |
156 | 407 | OLEJNIK MACIEJ | KĄKOLEWO | BURNING RUNNERS | Polska | 1989 | M(30-39) | 56 | 10:38 | 5,6 | 01:03:51 | 121 | |
157 | 311 | NN | 10:39 | 5,6 | 01:03:53 | ||||||||
158 | 405 | MÜLLER DAMIAN | BOJANOWO | TRANSFORMERS | Polska | 1982 | M(30-39) | 57 | 10:41 | 5,6 | 01:04:04 | 122 | |
159 | 440 | KIĄCIA ALEKSANDRA | LESZNO | VOLTA | Polska | 1992 | K(20-29) | 9 | 10:42 | 5,6 | 01:04:09 | 32 | |
160 | 322 | GRAY ALICJA | POZNAŃ | PIĘKNY I BESTIA | Polska | 1983 | K(30-39) | 20 | 10:42 | 5,6 | 01:04:12 | 33 | |
161 | 335 | KOSIŃSKI TOMASZ | POZNAŃ | PIĘKNY I BESTIA | Polska | 1985 | M(30-39) | 58 | 10:42 | 5,6 | 01:04:12 | 123 | |
162 | 81 | KOWALSKI MICHAŁ | LESZNO | Polska | 1989 | M(30-39) | 59 | 10:42 | 5,6 | 01:04:14 | 124 | ||
163 | 241 | WAWRZYNIAK ZUZANNA | WILKOWICE | GOLD FIT TEAM | Polska | 2004 | K(JUNIOR) | 2 | 10:43 | 5,6 | 01:04:17 | 34 | |
164 | 195 | JAKIELKA AMANDA | LESZNO | GOLD FIT TEAM | Polska | 1998 | K(20-29) | 10 | 10:43 | 5,6 | 01:04:19 | 35 | |
165 | 230 | ROUBO PAWEŁ | LESZNO | GOLD FIT TEAM | Polska | 1989 | M(30-39) | 60 | 10:44 | 5,6 | 01:04:23 | 125 | |
166 | 240 | WAWRZYNIAK KINGA | WILKOWICE | GOLD FIT TEAM | Polska | 1980 | K(30-39) | 21 | 10:44 | 5,6 | 01:04:23 | 36 | |
167 | 168 | PRZYBYLSKA-KICIŃSKA IWONA | KŁODA | RTEAM | Polska | 1980 | K(30-39) | 22 | 10:44 | 5,6 | 01:04:24 | 37 | |
168 | 452 | NYNYK ANDRII | LESZNO | Polska | #N/D! | #N/D! | 10:45 | 5,6 | 01:04:27 | 126 | |||
169 | 453 | KONARKOWSKA TETYANA | OSIECZNA | #N/D! | #N/D! | 10:45 | 5,6 | 01:04:28 | 38 | ||||
170 | 418 | ŚLĄCZKA-LEBIEDZIŃSKA ALEKSANDRA | ZIELONA GÓRA | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | Polska | 1978 | K(MASTER 40+) | 4 | 10:45 | 5,6 | 01:04:32 | 39 | |
171 | 108 | SIERACKI DARIUSZ | BUKÓWIEC GÓRNY | WERNER KENKEL TEAM | Polska | 1971 | M(MASTER 40+) | 13 | 10:46 | 5,6 | 01:04:33 | 127 | |
172 | 113 | ŚLIWINSKI KRZYSZTOF | JEZIERZYCE KOŚCIELNE | WERNER KENKEL TEAM | Polska | 1977 | M(MASTER 40+) | 14 | 10:46 | 5,6 | 01:04:33 | 128 | |
173 | 291 | PRAŁAT KRZYSZTOF | NOWA WIEŚ | TRANSFORMERS | Polska | 1982 | M(30-39) | 61 | 10:46 | 5,6 | 01:04:35 | 129 | |
174 | 184 | BIAŁASIK SEBASTIAN | LESZNO | GOLD FIT TEAM | Polska | 1995 | M(20-29) | 48 | 10:49 | 5,5 | 01:04:54 | 130 | |
175 | 374 | BŁASZKOWSKI KRZYSZTOF | LESZNO | PEŁEN LUZ | Polska | 1993 | M(20-29) | 49 | 10:51 | 5,5 | 01:05:08 | 131 | |
176 | 469 | GERMAN ANETA | LESZNO | Polska | 1994 | K(20-29) | 11 | 10:51 | 5,5 | 01:05:08 | 40 | ||
177 | 120 | WOŚ KINGA | LESZNO | Polska | 1999 | K(20-29) | 12 | 10:52 | 5,5 | 01:05:10 | 41 | ||
178 | 425 | WOŹNY KRZYSZTOF | BOJANOWO | Polska | 1975 | M(MASTER 40+) | 15 | 10:56 | 5,5 | 01:05:35 | 132 | ||
179 | 408 | OLSZEWSKI PIOTR | JELENIA GÓRA | Polska | 1990 | M(20-29) | 50 | 10:57 | 5,5 | 01:05:42 | 133 | ||
180 | 289 | PIECHOTA SZYMON | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1999 | M(20-29) | 51 | 10:57 | 5,5 | 01:05:45 | 134 | |
181 | 280 | MAĆKOWIAK MARCIN | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1974 | M(MASTER 40+) | 16 | 10:58 | 5,5 | 01:05:46 | 135 | |
182 | 331 | KISTOWSKI JEDRZEJ | RYDZYNA | SKRZYNIARZE | Polska | 1981 | M(30-39) | 62 | 10:58 | 5,5 | 01:05:47 | 136 | |
183 | 256 | DUDZIAK-KLAPKA KINGA | LESZNO | Polska | 1978 | K(MASTER 40+) | 5 | 11:00 | 5,5 | 01:05:57 | 42 | ||
184 | 426 | WOŹNY MICHAŁ | BOJANOWO | Polska | 2002 | M(JUNIOR) | 7 | 11:02 | 5,4 | 01:06:12 | 137 | ||
185 | 133 | DUTKIEWICZ ZIEMOWIT | LESZNO | STUDIO FIGURA | Polska | 1992 | M(20-29) | 52 | 11:04 | 5,4 | 01:06:25 | 138 | |
186 | 176 | SZARLETTA ADRIAN | LESZNO | STUDIO FIGURA | Polska | 1992 | M(20-29) | 53 | 11:05 | 5,4 | 01:06:29 | 139 | |
187 | 267 | KOPACZYK MICHAL | LESZNO | Polska | 1983 | M(30-39) | 63 | 11:07 | 5,4 | 01:06:41 | 140 | ||
188 | 271 | KSIUK JAROSŁAW | LESZNO | Polska | 1971 | M(MASTER 40+) | 17 | 11:07 | 5,4 | 01:06:41 | 141 | ||
189 | 303 | SZYMAŃSKA AGATA | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1980 | K(30-39) | 23 | 11:08 | 5,4 | 01:06:48 | 43 | |
190 | 190 | DOLATOWSKI PATRYK | LESZNO | MEWKI | Polska | 1991 | M(20-29) | 54 | 11:10 | 5,4 | 01:06:59 | 142 | |
191 | 207 | LUBIEJEWSKI MARCIN | KRZEMIENIEWO | MEWKI | Polska | 1991 | M(20-29) | 55 | 11:10 | 5,4 | 01:06:59 | 143 | |
192 | 212 | MATUSZEWSKI ŁUKASZ | LESZNO | MEWKI | Polska | 1993 | M(20-29) | 56 | 11:10 | 5,4 | 01:06:59 | 144 | |
193 | 211 | MARCINIAK MATEUSZ | LESZNO | MEWKI | Polska | 1991 | M(20-29) | 57 | 11:10 | 5,4 | 01:07:00 | 145 | |
194 | 327 | JAKUBOWSKA NATALIA | KRZEMIENIEWO | Polska | 1992 | K(20-29) | 13 | 11:11 | 5,4 | 01:07:05 | 44 | ||
195 | 283 | MATUSZEWSKI MARCIN | WILKOWICE | Polska | 2000 | M(JUNIOR) | 8 | 11:11 | 5,4 | 01:07:05 | 146 | ||
196 | 180 | WIATROWSKI PAWEL | LESZNO | STUDIO FIGURA | Polska | 1983 | M(30-39) | 64 | 11:12 | 5,4 | 01:07:10 | 147 | |
197 | 378 | DEMBICKI PIOTR | RYDZYNA | CIEMNESZYBKI | Polska | 1982 | M(30-39) | 65 | 11:12 | 5,4 | 01:07:11 | 148 | |
198 | 415 | STACHOWIAK BARTOSZ | RYDZYNA | TRANSFORMERS | Polska | 1990 | M(20-29) | 58 | 11:12 | 5,4 | 01:07:11 | 149 | |
199 | 416 | STACHOWIAK NATALIA | RYDZYNA | Polska | 1992 | K(20-29) | 14 | 11:12 | 5,4 | 01:07:11 | 45 | ||
200 | 467 | NN | 11:15 | 5,3 | 01:07:28 | ||||||||
201 | 466 | NN | 11:15 | 5,3 | 01:07:29 | ||||||||
202 | 216 | NIEDŹWIECKI KRZYSZTOF | KOŻUCHÓW | KOŻUCHÓW LUBIĘ TO | Polska | 1990 | M(20-29) | 59 | 11:15 | 5,3 | 01:07:30 | 150 | |
203 | 465 | NN | 11:15 | 5,3 | 01:07:30 | ||||||||
204 | 244 | WOLNY MICHAŁ | KOŻUCHÓW | KOŻUCHÓW LUBIĘ TO LUBIĘ TO | Polska | 1993 | M(20-29) | 60 | 11:15 | 5,3 | 01:07:30 | 151 | |
205 | 127 | BARTOSZ GRACJAN | LESZNO | STUDIO FIGURA | Polska | 1992 | M(20-29) | 61 | 11:19 | 5,3 | 01:07:56 | 152 | |
206 | 253 | DRÓŻDŻ MACIEJ | LESZNO | Polska | 1983 | M(30-39) | 66 | 11:20 | 5,3 | 01:07:58 | 153 | ||
207 | 329 | DURCZAK DOROTA | GŁOGÓW | Polska | 1988 | K(30-39) | 24 | 11:24 | 5,3 | 01:08:27 | 46 | ||
208 | 129 | BOJAŃSKI PAWEŁ | GOSTYŃ | LIGIHALOWE.PL | Polska | 1994 | M(20-29) | 62 | 11:26 | 5,3 | 01:08:33 | 154 | |
209 | 106 | RUPOCIŃSKI TYMOTEUSZ | LESZNO | Polska | 1991 | M(20-29) | 63 | 11:29 | 5,2 | 01:08:51 | 155 | ||
210 | 266 | KNIHNICKA ANNA | GÓRA | TRANSFORMERS | Polska | 1982 | K(30-39) | 25 | 11:31 | 5,2 | 01:09:03 | 47 | |
211 | 154 | LESNIEWSKA JOLANTA | WILKOWICE | JLO | Polska | 1985 | K(30-39) | 26 | 11:34 | 5,2 | 01:09:22 | 48 | |
212 | 159 | MAĆKOWIAK MARCIN | LESZNO | Polska | 1985 | M(30-39) | 67 | 11:34 | 5,2 | 01:09:23 | 156 | ||
213 | 434 | STANISŁAWSKI HUBERT | PĘPOWO | VOLTA | Polska | 1990 | M(20-29) | 64 | 11:36 | 5,2 | 01:09:36 | 157 | |
214 | 357 | SWOROWSKA MARTYNA | PĘPOWO | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1991 | K(20-29) | 15 | 11:38 | 5,2 | 01:09:46 | 49 | |
215 | 370 | ZIMNA KATARZYNA | PEPOWO | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1991 | K(20-29) | 16 | 11:38 | 5,2 | 01:09:48 | 50 | |
216 | 339 | LYSZCZAK JOACHIM | KOBYLIN | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1993 | M(20-29) | 65 | 11:38 | 5,2 | 01:09:49 | 158 | |
217 | 463 | MORYSON MAGDALENA | KROBIA | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1972 | K(MASTER 40+) | 6 | 11:38 | 5,2 | 01:09:49 | 51 | |
218 | 358 | SZAJDA ADRIANNA | POGORZELA | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1993 | K(20-29) | 17 | 11:38 | 5,2 | 01:09:49 | 52 | |
219 | 314 | CHLEBOWSKI ROBERT | PĘPOWO | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1983 | M(30-39) | 68 | 11:38 | 5,2 | 01:09:50 | 159 | |
220 | 316 | DORCZYK ADA | POGORZELA | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1988 | K(30-39) | 27 | 11:38 | 5,2 | 01:09:50 | 53 | |
221 | 477 | ŁAKOMY MAGDALENA | KROTOSZYN | CROSS TRAINING PĘPOWO | Polska | 1999 | K(20-29) | 18 | 11:39 | 5,2 | 01:09:53 | 54 | |
222 | 276 | KWARTA PAWEŁ | GÓRA | TRANSFORMERS | Polska | 1978 | M(MASTER 40+) | 18 | 11:39 | 5,2 | 01:09:53 | 160 | |
223 | 479 | BUŚKIEWICZ RENATA | GARZYN | TRANSFORMERS | Polska | 1974 | K(MASTER 40+) | 7 | 11:43 | 5,1 | 01:10:17 | 55 | |
224 | 412 | POSPIECH PATRYK | LESZNO | TECHMAR TEAM | Polska | 1985 | M(30-39) | 69 | 11:43 | 5,1 | 01:10:20 | 161 | |
225 | 432 | BEKIER BARTOSZ | LESZNO | VOLTA | Polska | 1992 | M(20-29) | 66 | 11:45 | 5,1 | 01:10:28 | 162 | |
226 | 187 | BURAŚ PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | VIACON | Polska | 1984 | M(30-39) | 70 | 11:48 | 5,1 | 01:10:47 | 163 | |
227 | 213 | MENDELEWSKA DARIA | LESZNO | VIACON | Polska | 1984 | K(30-39) | 28 | 11:48 | 5,1 | 01:10:47 | 56 | |
228 | 218 | NOWAK JAKUB | DĄBCZE | Polska | 1980 | M(30-39) | 71 | 11:48 | 5,1 | 01:10:47 | 164 | ||
229 | 220 | NOWAK WERONIKA | DĄBCZE | VIACON | Polska | 1984 | K(30-39) | 29 | 11:48 | 5,1 | 01:10:47 | 57 | |
230 | 200 | KAŹMIERCZAK MIKOŁAJ | LESZNO | #GUCCI | Polska | 1995 | M(20-29) | 67 | 11:51 | 5,1 | 01:11:07 | 165 | |
231 | 175 | SOŁTYSIAK SEBASTIAN | LESZNO | Polska | 1985 | M(30-39) | 72 | 11:52 | 5,1 | 01:11:14 | 166 | ||
232 | 224 | PAWLAK PATRYK | LESZNO | #GUCCI | Polska | 1995 | M(20-29) | 68 | 11:53 | 5 | 01:11:18 | 167 | |
233 | 169 | RAPACZ KRZYSZTOF | BŁAŻEJEWKO | Polska | 1986 | M(30-39) | 73 | 11:54 | 5 | 01:11:23 | 168 | ||
234 | 246 | ALICKA EWA | GÓRA | TRANSFORMERS | Polska | 1988 | K(30-39) | 30 | 11:54 | 5 | 01:11:26 | 58 | |
235 | 307 | ŻMIEJEWSKA EDYTA | GÓRA | TRANSFORMERS | Polska | 1975 | K(MASTER 40+) | 8 | 11:55 | 5 | 01:11:27 | 59 | |
236 | 258 | FRĄCKOWIAK JAKUB | LESZNO | EURO JUMP LESZNO | Polska | 1999 | M(20-29) | 69 | 11:56 | 5 | 01:11:35 | 169 | |
237 | 274 | KUCHARSKI ALEC | LESZNO | EURO JUMP LESZNO | Polska | 1999 | M(20-29) | 70 | 11:57 | 5 | 01:11:42 | 170 | |
238 | 94 | NGUYEN VAN SANDRA | LIPNO | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | Polska | 1999 | K(20-29) | 19 | 11:57 | 5 | 01:11:43 | 60 | |
239 | 74 | ĆWIKŁA ZBIGNIEW | GÓRA | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | Polska | 1974 | M(MASTER 40+) | 19 | 12:02 | 5 | 01:12:14 | 171 | |
240 | 385 | GOLUBIŃSKI WOJCIECH | WROCŁAW | WATAHA | Polska | 1986 | M(30-39) | 74 | 12:04 | 5 | 01:12:24 | 172 | |
241 | 260 | GRZEGOROWSKI BASTIAN | LESZNO | EURO JUMP LESZNO | Polska | 1996 | M(20-29) | 71 | 12:04 | 5 | 01:12:25 | 173 | |
242 | 67 | BŁAŻEJCZAK TOMASZ | LESZNO | Polska | 1986 | M(30-39) | 75 | 12:05 | 5 | 01:12:28 | 174 | ||
243 | 76 | JĘDRZEJCZAK MARTA | LESZNO | Polska | 1984 | K(30-39) | 31 | 12:05 | 5 | 01:12:31 | 61 | ||
244 | 342 | MOTAŁA PAWEŁ | LESZNO | TECHMAR TEAM | Polska | 1988 | M(30-39) | 76 | 12:07 | 4,9 | 01:12:44 | 175 | |
245 | 217 | NOWAK AGNIESZKA | OPALENICA | Polska | 1982 | K(30-39) | 32 | 12:08 | 4,9 | 01:12:46 | 62 | ||
246 | 236 | SKRZYPIŃSKI ARKADIUSZ | LESZNO | Polska | 1978 | M(MASTER 40+) | 20 | 12:08 | 4,9 | 01:12:46 | 176 | ||
247 | 143 | JUSKOWIAK SEBASTIAN | LESZNO | FITNESS FACTORY | Polska | 1990 | M(20-29) | 72 | 12:11 | 4,9 | 01:13:08 | 177 | |
248 | 294 | SOBCZYK SEBASTIAN | GÓRA | Polska | 2004 | M(JUNIOR) | 9 | 12:13 | 4,9 | 01:13:19 | 178 | ||
249 | 160 | ŚLĄSKI KRYSTIAN | PAWŁOWICE | FITNESS FACTORY | Polska | 1997 | M(20-29) | 73 | 12:14 | 4,9 | 01:13:21 | 179 | |
250 | 242 | WESOŁY AGNIESZKA | WILKOWICE | VIACON | Polska | 1984 | K(30-39) | 33 | 12:14 | 4,9 | 01:13:22 | 63 | |
251 | 384 | GALON MACIEJ | LESZNO | TD | Polska | 1976 | M(MASTER 40+) | 21 | 12:14 | 4,9 | 01:13:24 | 180 | |
252 | 237 | SZCZEPIŃSKI JACEK | LESZNO | VIACON | Polska | 1982 | M(30-39) | 77 | 12:15 | 4,9 | 01:13:28 | 181 | |
253 | 185 | BIEŃ MARCIN | RYDZYNA | VIACON | Polska | 1986 | M(30-39) | 78 | 12:15 | 4,9 | 01:13:29 | 182 | |
254 | 281 | MAJEWSKA AGNIESZKA | MIECHÓW | Polska | 1987 | K(30-39) | 34 | 12:16 | 4,9 | 01:13:34 | 64 | ||
255 | 161 | MATUSZAK ADAM | LESZNO | FITNESS FACTORY | Polska | 1986 | M(30-39) | 79 | 12:16 | 4,9 | 01:13:35 | 183 | |
256 | 450 | NN | 12:17 | 4,9 | 01:13:44 | ||||||||
257 | 448 | NN | 12:18 | 4,9 | 01:13:46 | ||||||||
258 | 451 | NN | 12:18 | 4,9 | 01:13:46 | ||||||||
259 | 449 | NN | 12:18 | 4,9 | 01:13:47 | ||||||||
260 | 123 | ANTKOWIAK HUBERT | LESZNO | FITNESS FACTORY | Polska | 1986 | M(30-39) | 80 | 12:19 | 4,9 | 01:13:56 | 184 | |
261 | 380 | DRYGAS KINGA | RYDZYNA | TRANSFORMERS | Polska | 1977 | K(MASTER 40+) | 9 | 12:21 | 4,9 | 01:14:09 | 65 | |
262 | 61 | BARTLEWICZ MARCIN | LESZNO | Polska | 1986 | M(30-39) | 81 | 12:24 | 4,8 | 01:14:21 | 185 | ||
263 | 417 | SYKUŁA DAMIAN | GOŚCIESZOWICE | ARDEK TEAM | Polska | 1985 | M(30-39) | 82 | 12:25 | 4,8 | 01:14:28 | 186 | |
264 | 162 | MATUSZAK AGNIESZKA | KRZYWIŃ | FITNESS FACTORY | Polska | 1979 | K(MASTER 40+) | 10 | 12:25 | 4,8 | 01:14:28 | 66 | |
265 | 172 | SKÓRZEWSKI PAWEŁ | KOŚCIAN | FITNESS FACTORY | Polska | 1981 | M(30-39) | 83 | 12:25 | 4,8 | 01:14:28 | 187 | |
266 | 376 | BRUDNICKI DAWID | WSCHOWA | ARDEK TEAM | Polska | 1983 | M(30-39) | 84 | 12:25 | 4,8 | 01:14:29 | 188 | |
267 | 379 | DRYGAS JULIA | RYDZYNA | TRANSFORMERS | Polska | 2001 | K(JUNIOR) | 3 | 12:26 | 4,8 | 01:14:35 | 67 | |
268 | 401 | LUBERDA PATRYCJA | OSIECZNA | TRANSFORMERS | Polska | 2001 | K(JUNIOR) | 4 | 12:26 | 4,8 | 01:14:35 | 68 | |
269 | 382 | FRANKIEWICZ MICHAŁ | WILKOWICE | ARDEK TEAM | Polska | 1978 | M(MASTER 40+) | 22 | 12:26 | 4,8 | 01:14:36 | 189 | |
270 | 215 | NAPIERAŁA JUSTYNA | LESZNO | VIACON | Polska | 1992 | K(20-29) | 20 | 12:26 | 4,8 | 01:14:38 | 69 | |
271 | 304 | WITKOWSKA MONIKA | LESZNO | Polska | 1988 | K(30-39) | 35 | 12:27 | 4,8 | 01:14:39 | 70 | ||
272 | 389 | KACZMAREK ARKADIUSZ | WILKOWICE | ARDEK TEAM | Polska | 1973 | M(MASTER 40+) | 23 | 12:27 | 4,8 | 01:14:41 | 190 | |
273 | 82 | KOZIKOWSKA KASJANA | LESZNO | Polska | 2005 | K(JUNIOR) | 5 | 12:30 | 4,8 | 01:14:58 | 71 | ||
274 | 83 | KOZIKOWSKI ROMAN | LESZNO | Polska | 1982 | M(30-39) | 85 | 12:30 | 4,8 | 01:14:59 | 191 | ||
275 | 282 | MAKOWSKA-SZAFRAŃSKA JOANNA | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1981 | K(30-39) | 36 | 12:33 | 4,8 | 01:15:18 | 72 | |
276 | 286 | NASKRĘT DARIA | LESZNO | Polska | 1998 | K(20-29) | 21 | 12:36 | 4,8 | 01:15:33 | 73 | ||
277 | 293 | SKOCZYLAS ANNA | MIECHÓW | Polska | 1994 | K(20-29) | 22 | 12:38 | 4,8 | 01:15:46 | 74 | ||
278 | 295 | SOBCZYK SŁAWOMIR | GÓRA | Polska | 1998 | M(20-29) | 74 | 12:38 | 4,8 | 01:15:47 | 192 | ||
279 | 436 | SZYMCZAK PAULINA | BOREK WIELKOPOLSKI | VOLTA | Polska | 1999 | K(20-29) | 23 | 12:39 | 4,7 | 01:15:54 | 75 | |
280 | 433 | ANDRZEJEWSKI MARCIN | GOSTYŃ | VOLTA | Polska | 1990 | M(20-29) | 75 | 12:42 | 4,7 | 01:16:10 | 193 | |
281 | 259 | GMEREK KRZYSZTOF | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1985 | M(30-39) | 86 | 12:42 | 4,7 | 01:16:11 | 194 | |
282 | 146 | KACZMAREK KASIA | DĄBCZE | Polska | 1985 | K(30-39) | 37 | 12:42 | 4,7 | 01:16:12 | 76 | ||
283 | 174 | SMOLIBOWSKA ANETA | DĄBCZE | Polska | 1974 | K(MASTER 40+) | 11 | 12:43 | 4,7 | 01:16:15 | 77 | ||
284 | 243 | WITKOWSKA IWONA | PAWŁOWICE | VIACON | Polska | 1983 | K(30-39) | 38 | 12:43 | 4,7 | 01:16:18 | 78 | |
285 | 152 | KOŁODZIEJSKA ALEKSANDRA | LESZNO | GOLD FIT TEAM | Polska | 1997 | K(20-29) | 24 | 12:43 | 4,7 | 01:16:18 | 79 | |
286 | 298 | SZAFRAŃSKI DANIEL | LESZNO | TRANSFORMERS | Polska | 1979 | M(MASTER 40+) | 24 | 12:44 | 4,7 | 01:16:25 | 195 | |
287 | 115 | WIELICZKO AGNIESZKA | POLKOWICE | Polska | 1975 | K(MASTER 40+) | 12 | 12:44 | 4,7 | 01:16:26 | 80 | ||
288 | 116 | WINCENCIAK ALEKSANDRA | POLKOWICE | Polska | 1976 | K(MASTER 40+) | 13 | 12:44 | 4,7 | 01:16:26 | 81 | ||
289 | 88 | LASEK KAROLINA | POLKOWICE | Polska | 1988 | K(30-39) | 39 | 12:45 | 4,7 | 01:16:27 | 82 | ||
290 | 164 | MURAWSKA GOSIA | WRONINIEC | GOLD FIT TEAM | Polska | 1997 | K(20-29) | 25 | 12:45 | 4,7 | 01:16:31 | 83 | |
291 | 199 | KASZUBA PAULINA | RYDZYNA | VIACON | Polska | 1981 | K(30-39) | 40 | 12:47 | 4,7 | 01:16:42 | 84 | |
292 | 196 | JANUSZ LESZEK | LESZNO | VIACON | Polska | 1963 | M(MASTER 40+) | 25 | 12:49 | 4,7 | 01:16:56 | 196 | |
293 | 183 | WITKOWSKI TOMASZ | LESZNO | VIACON | Polska | 1965 | M(MASTER 40+) | 26 | 12:52 | 4,7 | 01:17:11 | 197 | |
294 | 223 | PAWLAK ARTUR | LESZNO | VIACON | Polska | 1973 | M(MASTER 40+) | 27 | 12:52 | 4,7 | 01:17:15 | 198 | |
295 | 173 | SKRZYPCZAK MARCIN | DĄBCZE | Polska | 1980 | M(30-39) | 87 | 12:53 | 4,7 | 01:17:20 | 199 | ||
296 | 202 | JAWORSKA IWONA | LESZNO | VIACON | Polska | 1979 | K(MASTER 40+) | 14 | 12:55 | 4,6 | 01:17:29 | 85 | |
297 | 71 | ĆWIKŁA DANIEL | GÓRA | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | Polska | 1983 | M(30-39) | 88 | 12:56 | 4,6 | 01:17:34 | 200 | |
298 | 69 | CIERNIAK AGATA | KOTLA | Polska | 1977 | K(MASTER 40+) | 15 | 12:57 | 4,6 | 01:17:40 | 86 | ||
299 | 423 | WOJTKOWIAK ALEKSANDRA | LESZNO | Polska | 1998 | K(20-29) | 26 | 12:57 | 4,6 | 01:17:45 | 87 | ||
300 | 145 | KACZMAREK ALAN | DĄBCZE | Polska | 1983 | M(30-39) | 89 | 12:58 | 4,6 | 01:17:48 | 201 | ||
301 | 442 | FÓRMANOWSKA NATALIA | GOSTYŃ | VOLTA | Polska | 1992 | K(20-29) | 27 | 12:59 | 4,6 | 01:17:51 | 88 | |
302 | 441 | FÓRMANOWSKI WOJCIECH | GOSTYŃ | VOLTA | Polska | 1987 | M(30-39) | 90 | 12:59 | 4,6 | 01:17:52 | 202 | |
303 | 257 | DUDZIK IWONA | KĄKOLEWO | TRANSFORMERS | Polska | 1981 | K(30-39) | 41 | 12:59 | 4,6 | 01:17:55 | 89 | |
304 | 474 | BEDNAREK PAWEŁ | RAWICZ | BEDNAREK ARTDESIGN WELDERS | Polska | 1975 | M(MASTER 40+) | 28 | 13:02 | 4,6 | 01:18:12 | 203 | |
305 | 90 | MAŚLICH WOJCIECH | GÓRA | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | Polska | 2006 | M(JUNIOR) | 10 | 13:03 | 4,6 | 01:18:19 | 204 | |
306 | 228 | RATUSZNIAK SYLWIA | LESZNO | MEWKI | Polska | 1981 | K(30-39) | 42 | 13:04 | 4,6 | 01:18:26 | 90 | |
307 | 177 | TOMKOWIAK DANKA | LESZNO | STUDIO FIGURA | Polska | 1979 | K(MASTER 40+) | 16 | 13:06 | 4,6 | 01:18:35 | 91 | |
308 | 360 | TOBOŁA JOANNA | WSCHOWA | Polska | 1982 | K(30-39) | 43 | 13:06 | 4,6 | 01:18:37 | 92 | ||
309 | 361 | TOBOŁA KRZYSZTOF | WSCHOWA | Polska | 1982 | M(30-39) | 91 | 13:06 | 4,6 | 01:18:37 | 205 | ||
310 | 337 | LECIEJEWSKA PAULINA | OSIECZNA | NIGDY WIĘCEJ | Polska | 1986 | K(30-39) | 44 | 13:06 | 4,6 | 01:18:38 | 93 | |
311 | 368 | ZAJĄC HANNA | LESZNO | NIGDY WIĘCEJ | Polska | 1986 | K(30-39) | 45 | 13:06 | 4,6 | 01:18:39 | 94 | |
312 | 369 | ZAJĄC JAROSŁAW | LESZNO | NIGDY WIĘCEJ | Polska | 1985 | M(30-39) | 92 | 13:06 | 4,6 | 01:18:39 | 206 | |
313 | 73 | ĆWIKŁA URSZULA | GÓRA | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | Polska | 1975 | K(MASTER 40+) | 17 | 13:10 | 4,6 | 01:19:01 | 95 | |
314 | 315 | DABKOWSKA PATRYCJA | BARCHLIN | Polska | 1977 | K(MASTER 40+) | 18 | 13:11 | 4,6 | 01:19:05 | 96 | ||
315 | 349 | POTAPIAK JUSTYNA | KLUCZEWO | Polska | 1978 | K(MASTER 40+) | 19 | 13:11 | 4,6 | 01:19:05 | 97 | ||
316 | 350 | POTAPIAK WIESŁAWA | KLUCZEWO | Polska | 1982 | K(30-39) | 46 | 13:11 | 4,6 | 01:19:05 | 98 | ||
317 | 140 | JANICKA MARTA | STARE OBORZYSKA | STUDIO FIGURA | Polska | 1994 | K(20-29) | 28 | 13:21 | 4,5 | 01:20:07 | 99 | |
318 | 299 | SZCZYKUTOWICZ KACPER | ŚWIĘCIECHOWA | EURO JUMP LESZNO | Polska | 2002 | M(JUNIOR) | 11 | 13:21 | 4,5 | 01:20:07 | 207 | |
319 | 310 | ŻYMIERSKA JOANNA | LESZNO | EURO JUMP LESZNO | Polska | 2002 | K(JUNIOR) | 6 | 13:21 | 4,5 | 01:20:07 | 100 | |
320 | 424 | WOJTYCZKA PRZEMYSŁAW | GOŁASZYN | BIRRT | Polska | 1991 | M(20-29) | 76 | 13:24 | 4,5 | 01:20:24 | 208 | |
321 | 348 | PŁÓCIENICZAK SYLWIA | LESZNO | LESPIN | Polska | 1975 | K(MASTER 40+) | 20 | 13:26 | 4,5 | 01:20:37 | 101 | |
322 | 346 | PŁÓCIENICZAK KLAUDIA | LESZNO | LESPIN | Polska | 2002 | K(JUNIOR) | 7 | 13:27 | 4,5 | 01:20:41 | 102 | |
323 | 192 | GIERA BARTOSZ | LESZNO | MEWKI | Polska | 1989 | M(30-39) | 93 | 13:29 | 4,4 | 01:20:56 | 209 | |
324 | 391 | KAŁEK KAROLINA | LESZNO | BIRRT | Polska | 1992 | K(20-29) | 29 | 13:30 | 4,4 | 01:20:59 | 103 | |
325 | 371 | ANTONICKI ŁUKASZ | WRONINIEC | BIRRT | Polska | 1989 | M(30-39) | 94 | 13:30 | 4,4 | 01:21:01 | 210 | |
326 | 188 | CHRZĄSZCZ WOJCIECH | LESZNO | MEWKI | Polska | 1988 | M(30-39) | 95 | 13:32 | 4,4 | 01:21:14 | 211 | |
327 | 214 | MRÓZ ROBERT | KĄKOLEWO | VIACON | Polska | 1977 | M(MASTER 40+) | 29 | 13:34 | 4,4 | 01:21:25 | 212 | |
328 | 222 | PAJZERT GRAŻYNA | LESZNO | VIACON | Polska | 1971 | K(MASTER 40+) | 21 | 13:34 | 4,4 | 01:21:27 | 104 | |
329 | 121 | ZAJĄCZKOWSKI BARTOSZ | LESZNO | DRAGON GYM | Polska | 1989 | M(30-39) | 96 | 13:36 | 4,4 | 01:21:37 | 213 | |
330 | 386 | HANKIEWICZ KASIA | LESZNO | TD | Polska | 1978 | K(MASTER 40+) | 22 | 13:48 | 4,3 | 01:22:48 | 105 | |
331 | 381 | DWORCZAK TOMASZ | LESZNO | TD | Polska | 1976 | M(MASTER 40+) | 30 | 13:48 | 4,3 | 01:22:50 | 214 | |
332 | 227 | RAKOWSKA AGNIESZKA | LEGNICA | LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH | Polska | 1975 | K(MASTER 40+) | 23 | 13:53 | 4,3 | 01:23:17 | 106 | |
333 | 397 | KUŚNIEREK JOANNA | LESZNO | BIRRT | Polska | 1978 | K(MASTER 40+) | 24 | 13:58 | 4,3 | 01:23:46 | 107 | |
334 | 186 | BIERNACZYK MAGDALENA | LESZNO | VIACON | Polska | 1981 | K(30-39) | 47 | 13:58 | 4,3 | 01:23:48 | 108 | |
335 | 395 | KONIECZNA ANNA | KLESZCZEWO | BIRRT | Polska | 1983 | K(30-39) | 48 | 13:58 | 4,3 | 01:23:48 | 109 | |
336 | 396 | KUŚNIEREK DOMINIK | LESZNO | BIRRT | Polska | 1979 | M(MASTER 40+) | 31 | 13:58 | 4,3 | 01:23:48 | 215 | |
337 | 410 | PODGÓRSKI PAWEŁ | PLEWISKA | BIRRT | Polska | 1974 | M(MASTER 40+) | 32 | 13:58 | 4,3 | 01:23:49 | 216 | |
338 | 191 | DZIUBAŁKA ŁUKASZ | PUDLISZKI | VIACON | Polska | 1985 | M(30-39) | 97 | 13:58 | 4,3 | 01:23:51 | 217 | |
339 | 198 | KALINOWSKA MAŁGORZATA | LEGNICA | LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH | Polska | 1971 | K(MASTER 40+) | 25 | 14:02 | 4,3 | 01:24:10 | 110 | |
340 | 231 | ROZBORSKI TOMASZ | WARSZAWA | MEWKI | Polska | 1995 | M(20-29) | 77 | 14:04 | 4,3 | 01:24:27 | 218 | |
341 | 238 | WALDMAJER MACIEJ | LESZNO | MEWKI | Polska | 1988 | M(30-39) | 98 | 14:06 | 4,3 | 01:24:34 | 219 | |
342 | 208 | ŁAKOMIEC WIKTORIA | POZNAŃ | MEWKI | Polska | 1998 | K(20-29) | 30 | 14:09 | 4,2 | 01:24:56 | 111 | |
343 | 300 | SZCZYKUTOWICZ KAMIL | LESZNO | EURO JUMP LESZNO | Polska | 1990 | M(20-29) | 78 | 14:12 | 4,2 | 01:25:13 | 220 | |
344 | 296 | STĄPEL DAWID | LESZNO | EURO JUMP LESZNO | Polska | 1984 | M(30-39) | 99 | 14:12 | 4,2 | 01:25:15 | 221 | |
345 | 181 | WOJNICZ MATEUSZ | WRZEŚNIA | Polska | 1991 | M(20-29) | 79 | 14:15 | 4,2 | 01:25:30 | 222 | ||
346 | 136 | FRĄCKOWIAK ANITA | MARZENIN | Polska | 1995 | K(20-29) | 31 | 14:15 | 4,2 | 01:25:31 | 112 | ||
347 | 234 | SAPLETA MICHAŁ | DĄBCZE | VIACON | Polska | 1981 | M(30-39) | 100 | 14:19 | 4,2 | 01:25:56 | 223 | |
348 | 107 | SADOWSKA PAMELA | LESZNO | APARTAMENTY LESZNO | Polska | 1996 | K(20-29) | 32 | 14:32 | 4,1 | 01:27:11 | 113 | |
349 | 446 | VLADIMIR MYSHKO | LESZNO | APARTAMENTY LESZNO | #N/D! | #N/D! | 14:32 | 4,1 | 01:27:11 | 224 | |||
350 | 118 | WOJTYCZKA SYLWIA | GÓRA | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | Polska | 1982 | K(30-39) | 49 | 14:33 | 4,1 | 01:27:18 | 114 | |
351 | 65 | BIEGAJSKI MICHAŁ | LESZNO | APARTAMENTY LESZNO | Polska | 1982 | M(30-39) | 101 | 14:33 | 4,1 | 01:27:19 | 225 | |
352 | 309 | ŻMIEJEWSKI ZDZISŁAW | GÓRA | TRANSFORMERS | Polska | 1976 | M(MASTER 40+) | 33 | 14:33 | 4,1 | 01:27:20 | 226 | |
353 | 63 | BĄK MARTA | LESZNO | APARTAMENTY LESZNO | Polska | 1985 | K(30-39) | 50 | 14:34 | 4,1 | 01:27:23 | 115 | |
354 | 219 | NOWAK TOMASZ | LESZNO | MEWKI | Polska | 1992 | M(20-29) | 80 | 14:40 | 4,1 | 01:27:58 | 227 | |
355 | 128 | BARTOSZ SYLWIA | LESZNO | STUDIO FIGURA | Polska | 1971 | K(MASTER 40+) | 26 | 14:40 | 4,1 | 01:27:59 | 116 | |
356 | 182 | ZIELIŃSKA KLAUDIA | OBORZYSKA STARE | STUDIO FIGURA | Polska | 1997 | K(20-29) | 33 | 14:40 | 4,1 | 01:27:59 | 117 | |
357 | 97 | PLEWA DOMINIKA | LESZNO | APARTAMENTY LESZNO | Polska | 1984 | K(30-39) | 51 | 14:41 | 4,1 | 01:28:04 | 118 | |
358 | 447 | OSTHUSHENRICH OLIVIA | LESZNO | APARTAMENTY LESZNO | #N/D! | #N/D! | 14:41 | 4,1 | 01:28:05 | 119 | |||
359 | 89 | MAJEWSKA ANKA | STARA GÓRA | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | Polska | 1976 | K(MASTER 40+) | 27 | 14:41 | 4,1 | 01:28:07 | 120 | |
360 | 72 | ĆWIKŁA KONRAD | GÓRA | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | Polska | 1995 | M(20-29) | 81 | 14:41 | 4,1 | 01:28:08 | 228 | |
361 | 233 | RZEŹNICZAK DAWID | LESZNO | MEWKI | Polska | 1991 | M(20-29) | 82 | 14:42 | 4,1 | 01:28:09 | 229 | |
362 | 138 | GRAJEWSKA ANNA | PUSZCZYKOWO | Polska | 1998 | K(20-29) | 34 | 14:49 | 4 | 01:28:56 | 121 | ||
363 | 149 | KASZKOWIAK PATRYK | KAŹMIERZ | Polska | 1993 | M(20-29) | 83 | 14:49 | 4 | 01:28:56 | 230 | ||
364 | 151 | KOŁODZIEJ ANITA | LESZNO | Polska | 1990 | K(20-29) | 35 | 14:56 | 4 | 01:29:36 | 122 | ||
365 | 326 | GRZEGORZEWSKA DOROTA | LESZNO | HULK | Polska | 1984 | K(30-39) | 52 | 14:56 | 4 | 01:29:37 | 123 | |
366 | 171 | ROZWALKA SZYMON | PAWŁOWICE | Polska | 1992 | M(20-29) | 84 | 14:56 | 4 | 01:29:37 | 231 | ||
367 | 137 | GÓRNA ANNA | JEZIERZYCE KOŚCIELNE | Polska | 1993 | K(20-29) | 36 | 14:56 | 4 | 01:29:38 | 124 | ||
368 | 166 | PAULI ADAM | LESZNO | Polska | 1990 | M(20-29) | 85 | 14:56 | 4 | 01:29:38 | 232 | ||
369 | 167 | PŁUZIŃSKI PAWEŁ | WARSZAWA | Polska | 1993 | M(20-29) | 86 | 14:56 | 4 | 01:29:38 | 233 | ||
370 | 263 | JANUSZ ELŻBIETA | GÓRA | TRANSFORMERS | Polska | 1975 | K(MASTER 40+) | 28 | 15:09 | 4 | 01:30:52 | 125 | |
371 | 197 | JÓZEFIAK MARTA | PONIEC | VIACON | Polska | 1987 | K(30-39) | 53 | 15:28 | 3,9 | 01:32:46 | 126 | |
372 | 221 | ORGANISTKA HANNA | RAWICZ | VIACON | Polska | 1979 | K(MASTER 40+) | 29 | 15:28 | 3,9 | 01:32:46 | 127 |
M-ce | Nazwa drużyny | Zawodnik pierwszy | Zawodnik drugi | Zawodnik trzeci | Zawodnik czwarty | Czas łączny |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cross Training Pępowo | 00:41:13 / ŁAKOMY DAMIAN | 00:43:45 / GRUETZMACHER KATARZYNA | 00:43:48 / SŁAWIŃSKI JĘDRZEJ | 00:43:58 / SŁAWIŃSKI TOMASZ | 02:52:44 |
2 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | 00:47:29 / BOROWIAK MAGDALENA | 00:47:34 / TWARDA ANNA | 00:47:42 / ŁĘCKA-JANICKA IZABELA | 00:47:44 / LIBRONT ANNA | 03:10:29 |
3 | Transformers | 00:45:35 / PIECHOTA ADAM | 00:48:43 / AMBROWCZYK KRZYSZTOF | 00:49:02 / WOZNIAK ADAM | 00:49:08 / AMBROWCZYK MATEUSZ | 03:12:28 |
4 | ARDEK team | 00:42:11 / MACIEJEWSKI PATRYK | 00:45:11 / WOJCIECHOWSKI MATEUSZ | 00:55:49 / FURMANIAK MIRON | 00:58:24 / DĄBORWSKI DAWID | 03:21:35 |
5 | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | 00:48:14 / RATAJCZAK MAŁGORZATA | 00:50:32 / KRZESIŃSKI DAMIAN | 00:50:45 / KRZESIŃSKA KATARZYNA | 01:03:39 / UBERNA KATARZYNA | 03:33:10 |
6 | Skrzyniarze | 00:36:35 / NENKAŁA MATEUSZ | 00:53:51 / KONOPKA PAWEŁ | 01:01:45 / SOBOL JACEK | 01:02:11 / GADOMSKI PAWEŁ | 03:34:22 |
7 | Dragon Gym | 00:46:25 / POLOCH BARTOSZ | 00:56:19 / POPRAWSKI DAWID | 00:56:20 / STODULSKA ALEKSANDRA | 01:00:53 / SOBCZAK MONIKA | 03:39:57 |
8 | VOLTA | 00:43:16 / KRAUZE SZYMON | 00:58:52 / FÓRMANOWSKA URSZULA | 00:58:52 / FÓRMANOWSKI PIOTR | 01:04:09 / KIĄCIA ALEKSANDRA | 03:45:09 |
9 | HELL'S GYM PĘPOWO | 00:56:06 / PAZOŁA ALEKSANDRA | 00:56:26 / KOKOT FRYDERYK | 00:56:28 / WŁODARCZAK KINGA | 00:56:29 / KOKOT KAROLINA | 03:45:29 |
10 | Zioło | 00:58:23 / ŚMIGLAK KAŚIA | 00:58:23 / ŚMIGLAK ŁUKASZ | 00:58:23 / ZIOŁO KRZYSZTOF | 00:58:24 / ZIOŁO EWA | 03:53:33 |
11 | Gold Fit TEAM | 00:52:07 / WALENTYNOWICZ EWA | 01:01:52 / SKOPIŃSKI BARTOSZ | 01:04:17 / WAWRZYNIAK ZUZANNA | 01:04:19 / JAKIELKA AMANDA | 04:02:35 |
12 | Ambed | 01:01:13 / SAMOLĄG MICHAŁ | 01:01:14 / WIECZOREK KAMIL | 01:01:16 / HETMANSKI SANISŁAW | 01:01:19 / LEMAŃSKI ZBIGNIEW | 04:05:02 |
13 | Lespin | 00:43:27 / PŁÓCIENICZAK PATRYK | 00:46:26 / KONIECZNY CYPRIAN | 01:20:37 / PŁÓCIENICZAK SYLWIA | 01:20:41 / PŁÓCIENICZAK KLAUDIA | 04:11:11 |
14 | Studio Figura | 00:58:18 / URBAŃSKI ADAM | 01:06:25 / DUTKIEWICZ ZIEMOWIT | 01:06:29 / SZARLETTA ADRIAN | 01:07:10 / WIATROWSKI PAWEL | 04:18:22 |
15 | Mewki | 01:06:59 / DOLATOWSKI PATRYK | 01:06:59 / LUBIEJEWSKI MARCIN | 01:06:59 / MATUSZEWSKI ŁUKASZ | 01:07:00 / MARCINIAK MATEUSZ | 04:27:57 |
16 | VIACON | 00:59:45 / HUMERSKA MARTA | 01:10:47 / BURAŚ PRZEMYSŁAW | 01:10:47 / MENDELEWSKA DARIA | 01:10:47 / NOWAK WERONIKA | 04:32:06 |
17 | NEW LIFE GYM SŁAWĘCICE | 00:56:17 / NUCKOWSKI DARIUSZ | 01:11:43 / NGUYEN VAN SANDRA | 01:12:14 / ĆWIKŁA ZBIGNIEW | 01:17:34 / ĆWIKŁA DANIEL | 04:37:48 |
18 | Fitness Factory | 01:00:22 / BANASZAK MARCIN | 01:13:08 / JUSKOWIAK SEBASTIAN | 01:13:21 / ŚLĄSKI KRYSTIAN | 01:13:35 / MATUSZAK ADAM | 04:40:26 |
19 | TD | 00:43:03 / RATAJCZAK MATEUSZ | 01:13:24 / GALON MACIEJ | 01:22:48 / HANKIEWICZ KASIA | 01:22:50 / DWORCZAK TOMASZ | 04:42:05 |
20 | Euro Jump Leszno | 01:11:35 / FRĄCKOWIAK JAKUB | 01:11:42 / KUCHARSKI ALEC | 01:12:25 / GRZEGOROWSKI BASTIAN | 01:20:07 / SZCZYKUTOWICZ KACPER | 04:55:49 |
21 | BIRRT | 01:20:24 / WOJTYCZKA PRZEMYSŁAW | 01:20:59 / KAŁEK KAROLINA | 01:21:01 / ANTONICKI ŁUKASZ | 01:23:46 / KUŚNIEREK JOANNA | 05:26:10 |
22 | APARTAMENTY LESZNO | 01:27:11 / SADOWSKA PAMELA | 01:27:11 / VLADIMIR MYSHKO | 01:27:19 / BIEGAJSKI MICHAŁ | 01:27:23 / BĄK MARTA | 05:49:04 |
FORMUŁA PROFI oraz OPEN PAKIET STARTOWY BEZ KOSZULKI:
od 18.03.2018 do 31.03.2019 cena 79 zł.
od 01.04.2019 do 30.04.2019 cena 89 zł.
od 01.05.2019 do 31.05.2019 cena 99 zł.
od 01.06.2019 do 30.06.2019 cena 109 zł.
FORMUŁA PROFI oraz OPEN PAKIET STARTOWY Z KOSZULKĄ
od 18.03.2018 do 31.03.2019 cena 109 zł.
od 01.04.2019 do 30.04.2019 cena 119 zł.
od 01.05.2019 do 31.05.2019 cena 129 zł.
od 01.06.2019 do 30.06.2019 cena 139 zł.
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW BIEGU TEN SAM PAKIET STARTOWY:
PAKIET STARTOWY:
– Gadżet
– Napój
– Medal po ukończonym biegu
– masaż dla zawodników
Dla drużyn powyżej 5 osób udzielimy rabatu w wysokosći – 10 zł na jednego uczestnika po wpisaniu kodu rabatowego przyznanego wcześniej od organizatora. Zgłoszenia prosimy kierować na emial organizatora torturaleszno@gmail.com