Toruńskie Sztafety Wolności 2018

Data i godzina2018-10-14 11:11:00
MiejscowośćToruń
Dystans 5km i 10km oraz 4x5km
Oficjalna stronahttp://sztafety2018.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 20zł ind. i od 100zł sztafeta
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubtempo min/kmtempo km/hCzas nettoCzas bruttoMK
1744SZPECIŃSKI PRZEMEKRYMAŃDĄBROWSKI TEAM00:03:2717,400:17:1500:17:151
2589JERECZEK MICHAŁTORUŃAGROLOK SPORT TEAM00:03:2917,200:17:2400:17:242
3655MICHALEC KAMILTORUŃKKB MOSIR KROSNO00:03:3816,500:18:0800:18:103
4548DĄBROWSKI PAWEŁTORUŃ00:03:4016,300:18:2000:18:214
5574GULIŃSKI GRZEGORZTORUŃ00:03:4116,300:18:2100:18:235
6747SZYMAŃSKI RYSZARDMOGILNOSZYBKIE RYSIE00:03:4116,300:18:2600:18:276
7651MARCINKOWSKI BŁAŻEJTORUŃAKPB MARMEL00:03:4815,800:18:5500:18:587
8598KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAWTORUŃ00:03:4815,800:18:5800:19:008
9776WIERZBOWSKI LESZEKTORUŃ00:03:4815,800:19:0100:19:019
10725SITKO MARIUSZJANIKOWOSZYBKIE RYSIE00:03:5115,600:19:1200:19:1410
11616KRYMSKI RADOSŁAWTORUŃPIEKARNIA BARTKOWSCY00:03:5215,500:19:1800:19:1911
12637MAJEWSKI ŁUKASZTORUŃPARKRUN TORUŃ00:03:5215,500:19:1800:19:2112
13810DRZAZGOWSKI RADOSŁAWSTRZELNO00:03:5315,400:19:2400:19:2613
14813ŁUCZAK RADOSŁAWTORUŃPARKRUN TORUŃ00:03:5315,400:19:2400:19:2714
15670NOWAKOWSKI DARIUSZTORUŃAZS UMK TORUŃ00:03:5615,300:19:3600:19:3915
16544CZAJKOWSKI PIOTRKOWALEWO POM.AGROLOK SPORT TEAM00:03:5615,300:19:3700:19:4016
17515BASA JACEKKRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICA00:03:5915,100:19:5100:19:5517
18643MAŁKIEWICZ ROBERTTORUŃ00:04:0314,800:20:1200:20:1718
19571GRUSZECZKA JACEKGRUDZIĄDZ00:04:0914,500:20:3600:20:4419
20678PACUSZKA KRZYSZTOFTORUŃŁUBUDUBU00:04:1214,300:20:5500:20:5820
21781WIŚNIEWSKI KRZYSZTOFTORUŃ00:04:1314,200:21:0100:21:0621
22575HENDRZAK SYLWESTERŁUBIANKAPLUSZOWE NORNICE00:04:1414,200:21:0600:21:0922
23689PODUFALSKI JACEKTORUŃPROLAB00:04:1514,100:21:1000:21:1423
24676OLSZEWSKI RAFAŁGNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO00:04:1514,100:21:0800:21:1524
25553DOMBROWSKI DOMINIKPIGŻA00:04:1614,100:21:1600:21:1925
26806ŻUCHOWSKI JÓZEFPŁONNE00:04:1614,000:21:1800:21:2226
27618KUBERSKI KRZYSZTOFLIPNOBIEGAM BO LUBIĘ00:04:2213,800:21:4400:21:4827
28640MALICKA-ZACNIEWSKA AGATATORUŃANIRO RUN TEAM00:04:2313,700:21:4800:21:551
29586JAWORSKI JACEKTORUŃJAWOR00:04:2413,600:21:5600:22:0128
30745SZYBOWSKI DAWIDBYDGOSZCZL'EQUIPE DE CITROEN00:04:2413,600:21:4900:22:0229
31613KRUCZKOWSKI JAROSŁAWALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOWIAT ALEKSANDROWSKI00:04:2413,600:21:5600:22:0230
32642MAŁECKI TOMASZTORUŃMALEK00:04:2613,500:22:0700:22:1131
33550DEMBKOWSKI RYSZARDTORUŃOLD SNAKE00:04:3013,300:22:3000:22:3232
34629LEWANDOWSKI SYLWESTERBISKUPICE00:04:3113,300:22:2900:22:3533
35612KOZŁOWSKI MATEUSZTORUŃ00:04:3213,200:22:3700:22:4034
36641MALINOWSKI MICHAŁTORUŃGALACTICOS TORUŃ00:04:3213,200:22:2800:22:4135
37547CZUBACHOWSKI SŁAWOMIRMOGILNOSZYBKIE RYSIE TEAM00:04:3313,200:22:4000:22:4336
38504AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJBYDGOSZCZ00:04:3413,200:22:3900:22:4837
39802ZIMMER KRZYSZTOFTORUŃCROSSFIT POLNA00:04:3413,100:22:4600:22:5038
40506AUGUSTYNOWICZ PIOTRCIECHOCINEKBRAK00:04:3613,000:22:5200:23:0139
41529BUDZYŃSKI TOMASZTORUŃRANDOM DRINKERS TEAM00:04:3812,900:23:0100:23:1040
42709ROSIAK BARTŁOMIEJTORUŃWOLNY STRZELEC00:04:4012,900:23:0600:23:1941
43755TOMASZEWSKI WOJCIECHTORUN00:04:4012,900:23:1300:23:1942
44703REPCZYŃSKI TOMASZBYDGOSZCZ00:04:4012,900:23:0900:23:1943
45811LUZAK MAGDALENABYDGOSZCZFLUO DUO A&M00:04:4112,800:23:1400:23:232
46718SADECKI ŁUKASZŁUBIANKA00:04:4112,800:23:1600:23:2544
47774WESOŁOWSKI TOMASZTORUŃ00:04:4312,700:23:2300:23:3345
48694PRZYBYSZ MACIEJCHEŁMŻA00:04:4512,600:23:1000:23:4346
49558FIGIEL KAMILPŁOCK00:04:4512,600:23:4200:23:4747
50735SÓJKOWSKI DARIUSZGNIEWKOWO00:04:4612,600:23:4200:23:5048
5116CACKOWSKI BARTOSZTORUŃCSAIU00:04:4712,500:23:4500:23:5549
52758TYLKOWSKI ŁUKASZINOWROCŁAWRENEGAT INOWROCŁAW00:04:5012,400:23:4700:24:0850
53656MIELCAREK MARCINTORUŃ00:04:5112,400:23:4800:24:1351
54523BOCHENEK JAROSŁAWTORUŃTKKF TORUŃ00:04:5312,300:23:5000:24:2452
55738STAWCZYK DARIUSZBYDGOSZCZ00:04:4812,500:23:5300:24:0053
56537CHOJNICKI PAWEŁLIPNO00:04:5112,400:23:5500:24:1654
57815MAZIARZ JOANNAWAGANIEC00:04:4812,500:23:5500:24:003
58650MARCINKOWSKI ADAMTORUŃZIELONE BERETTY00:04:5012,400:24:0100:24:0955
59619KUCHARSKI JACEKTORUŃ00:04:4912,400:24:0100:24:0756
60696RADKOWSKI BARTŁOMIEJTORUŃ00:04:5712,100:24:0200:24:4557
61671NOWAKOWSKI GRZEGORZBYDGOSZCZDEAF00:04:5512,200:24:1400:24:3558
62788WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAWTORUŃ00:04:5612,200:24:1700:24:4059
63540CICHOŃSKA-BAZAK MARZENABYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZ00:04:5212,300:24:1800:24:184
64617KRZYWDZIŃSKA AGATATORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKA00:04:5312,300:24:2000:24:255
65509BANASIAK CEZARYTORUŃ00:04:5412,200:24:2400:24:3260
66780WIOREK PIOTRTORUŃ00:04:5712,100:24:2900:24:4361
67541CISKI PRZEMYSŁAWTORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PL00:04:5712,100:24:3700:24:4462
68567GÓRNIAK MAREKINOWROCŁAWSTRUŚ PĘDZIWIATR RNG TEAM00:04:5712,100:24:3700:24:4563
69580JAJEŚNICA ILONAZAMEK BIERZGŁOWSKI00:04:5712,100:24:3900:24:466
70519BIELAK PAWEŁTORUŃ#BBKTS00:05:0012,000:24:3900:24:5864
71724SITKO ARKADIUSZKOŁODZIEJEWO00:04:5712,100:24:4000:24:4365
72555DURKA KRZYSZTOFTORUŃ00:05:0012,000:24:4100:25:0166
73739STAWICKI JAROSŁAWTORUŃ00:05:0012,000:24:4500:24:5967
74771WEŁNOWSKI IGORGRONOWO00:05:0311,900:24:4600:25:1568
75659MULKOWSKI MICHAŁTORUŃ00:04:5812,100:24:4600:24:5269
76772WEŁNOWSKI JAKUBGRONOWO00:05:0311,900:24:4600:25:1570
77730SOBOLEWSKA ALEKSANDRABYDGOSZCZFLUO DUO A&M00:05:0012,000:24:4900:24:587
78511BARSZCZ PATRYKTORUŃ00:05:0112,000:24:5100:25:0371
79623KUNICKI TOMASZTORUŃPARKRUN TORUŃ00:05:0211,900:24:5400:25:1172
80622KUNICKI KAMILSILNOPARKRUN TORUN00:05:0211,900:24:5400:25:1173
81803ZIÓŁKOWSKA KATARZYNACHEŁMŻA00:05:0311,900:25:0300:25:148
82721SAKIEWICZ RAFAŁTORUŃŻÓŁWIK TORUŃ00:05:0511,800:25:0700:25:2474
83578JABŁOŃSKI KAMILBRODNICA00:05:0811,700:25:0800:25:4075
84638MAJEWSKI ZDZISŁAWTORUŃPARKRUN TORUŃ00:05:0611,800:25:1500:25:3176
85593KACZOROWSKA ANNATORUŃPARKRUN TORUŃ00:05:0711,700:25:1800:25:359
86759ULATOWSKA SYLWIATORUŃ00:05:0911,600:25:2300:25:4610
87816TARARZKA IRENEUSZGNIEWKOWOIRG1 INOWROCŁŁAW00:05:0711,700:25:2300:25:3377
88560FRĄCZYK JAROSŁAWTORUŃPARKRUN TORUŃ00:05:0811,700:25:2600:25:4278
89749ŚLIWIŃSKI MARIUSZTORUŃPARKRUN TORUŃ00:05:0911,700:25:2600:25:4379
90559FRĄCZYK ANNATORUŃPARKRUN TORUŃ00:05:0811,700:25:2600:25:4211
91782WIŚNIEWSKI MAREKTORUŃALUMASTER00:05:1011,600:25:2900:25:5080
92615KRUSZYNA ROBERTDZIEMIONNA00:05:0811,700:25:3100:25:3881
93614KRUSZYNA RENATADZIEMIONNA00:05:0811,700:25:3100:25:3912
94627LEWANDOWSKI MARCINZAROŚLE CIENKIE00:05:1011,600:25:3300:25:4882
95681PIĄTKOWSKI DAMIANTORUŃ00:05:1311,500:25:4200:26:0383
96531CHODUKIEWICZ MONIKAKWIDZYN00:05:1211,500:25:5000:26:0013
97632LUDWIŃSKI DANIELTORUŃ00:05:1411,500:25:5000:26:1084
98588JAWORSKI JAROSŁAWTORUŃJAWOR00:05:1811,300:25:5100:26:3185
99562GACA ANNA MARIABYDGOSZCZ00:05:1511,400:25:5200:26:1514
100794WRZESIŃSKA JUSTYNATORUŃ00:05:1411,500:25:5200:26:1115
101686PINDRAL PATRYKTORUŃ00:05:1311,500:26:0200:26:0786
102552DŁONIAK EDMUNDGNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWO00:05:1811,300:26:0600:26:2987
103525BOCIEK PIOTRGRUDZIĄDZ00:05:1811,300:26:0900:26:3288
104692POTRZEBOWSKI MAREKBYDGOSZCZDEAF00:05:1911,300:26:1400:26:3489
105766URBAŃSKI ROBERTTORUŃNO LIMIT FITNESS CHEŁMŻA00:05:1711,300:26:1400:26:2790
106797ZALECH BARBARASOLEC -KUJAWSKI00:05:1811,300:26:1500:26:3016
107503ANDRYSZAK VANESSANOWA WIEŚ WIELKABRZOZA BIEGA00:05:1811,300:26:1600:26:2917
108570GRUDZIŃSKI SŁAWOMIRTORUŃMOHERHEAD00:05:1911,300:26:1600:26:3691
109666NOGA MAGDALENATORUŃ00:05:2111,200:26:2600:26:4418
110648MARCINIAK RADOSŁAWPŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCK00:05:2611,000:26:2700:27:1192
111783WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAWTORUŃ00:05:2411,100:26:3800:26:5993
112773WESOŁOWSKI MAREKTORUŃ00:05:2211,200:26:3800:26:4994
113510BARCIŃSKI KAMILTORUŃ00:05:2511,100:26:4500:27:0495
114753TALAREK RADOSŁAWKSIĄŻKI00:05:2311,100:26:4900:26:5696
115538CHYLIŃSKI MATEUSZTORUŃ00:05:2411,100:26:5000:27:0197
116539CIBORSKA DOROTATORUŃCROSSFIT POLNA00:05:2411,100:26:5000:27:0119
117683PIECHOTA PATRYKNOWE MIASTO LUBAWSKIEŚMIESZKI HEHESZKI00:05:2411,100:26:5200:27:0098
118690POKOJSKI STANISŁAWTORUŃCIACHA POKOJSKIEGO00:05:3110,900:26:5300:27:3799
119568GRABOWSKI JAKUBLIDZBARK00:05:2811,000:26:5400:27:18100
120734SOSNOWSKI KAMILGNIEWKOWO00:05:3010,900:26:5700:27:31101
121527BRUSKA AGNIESZKATORUŃ00:05:2711,000:26:5700:27:1520
122674OLKOWSKI DAMIANKOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGA00:05:2511,100:26:5700:27:06102
123530CETKOWSKI PRZEMEKTORUŃ00:05:3010,900:26:5900:27:29103
124508BALCERAK MAGDATORUŃ00:05:3210,800:27:0400:27:4021
125768WASZAK AGNIESZKATORUŃ00:05:2910,900:27:0500:27:2622
126775WIENCONEK IWONATORUŃ00:05:2910,900:27:0600:27:2723
127587JAWORSKI JANUSZZŁAWIEŚ WIELKA00:05:3210,800:27:1500:27:39104
128675OLSZEWSKA EWAGNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO00:05:3010,900:27:2100:27:2824
129754TOMASIK GRAŻYNATORUŃ00:05:3310,800:27:2100:27:4325
130677OSMAŃSKI MARCINTORUŃ00:05:3410,800:27:2600:27:49105
131517BETKER WŁODZIMIERZLUBICZ GÓRNYLUBICZ00:05:3310,800:27:3100:27:47106
132647MARCINIAK MICHAŁTORUŃ00:05:3310,800:27:3200:27:47107
133665NIKOŁAJEW MONIKABYDGOSZCZ00:05:3310,800:27:3300:27:4526
134564GŁADYSZ EDYTAŚWIECIE00:05:3810,700:27:3600:28:0827
135699RAK-BURBLIS KATARZYNATORUŃ00:05:3710,700:27:3600:28:0728
136583JANKOWSKI MAREKTORUŃ00:05:3510,700:27:3700:27:57108
137546CZERWIŃSKI ARTURTORUŃ00:05:3810,600:27:4300:28:12109
138649MARCINIAK SEBASTIANTORUŃ00:05:3910,600:27:5900:28:16110
139644MAŁKOWSKA JOANNACHEŁMNO00:05:3910,600:27:5900:28:1629
140765URBAŃSKA AGNIESZKATORUŃ00:05:3910,600:28:0200:28:1430
141630LEWICKI KAMILTORUŃ00:05:4110,600:28:0600:28:25111
142600KLABAN MARCINTORUŃ00:05:4310,500:28:0600:28:36112
143636MADEJ DAMIANPŁOCK00:05:4010,600:28:0700:28:20113
144609KOSTECKA JUSTYNAŁUBIANKA00:05:3910,600:28:0900:28:1531
145720SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETAUNISŁAW00:05:4210,500:28:1300:28:3232
146645MANDRA MARCINTORUŃ00:05:4410,500:28:1600:28:42114
147812POPYK TARASTORUŃ00:05:4410,500:28:2000:28:38
148695PYTLARSKA KAROLINATORUŃ00:05:4410,500:28:2100:28:3833
149767WASILKIEWICZ KAROLINATORUŃNIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ00:05:4510,400:28:2500:28:4334
150693POTURALSKI SZYMONINOWROCŁAW00:05:4610,400:28:2600:28:50116
151713RUAPR- ZAWADZKA MONIKALIPNOBIEGAM BO LUBIĘ00:05:4310,500:28:2700:28:3735
152777WIESE SŁAWOMIRTORUŃ00:05:4810,400:28:3100:28:58117
153594KACZOROWSKA MAGDALENASKĘPESKĘPSKIE CENTRUM BIEGACZA00:05:4510,400:28:3400:28:4436
154760UNTON ROBERTTORUN00:05:4610,400:28:3500:28:52118
155652MARECKI ARTURTORUŃ00:05:4810,300:28:3800:29:01119
156682PIECHOCKA BEATATORUN00:05:4510,400:28:4100:28:4737
157697RADKOWSKI TOMASZTORUŃ00:05:5410,200:28:4500:29:28120
158513BARTOSZYŃSKI MARCINTORUŃRAW-STUDIO REKLAMY00:05:5410,200:28:4600:29:28121
159737STACHOWIAK DAWIDTORUŃ00:05:5310,200:28:4800:29:23122
160716RYBICKA MARTATORUŃCIACHA POKOJSKIEGO - MATEJKI TEAM00:05:5410,200:28:4800:29:3238
16151GRABOWSKA JULITATORUŃCSAIU00:05:4810,300:28:5100:29:0139
162582JANKOWSKA MONIKATORUŃMATEJKI TEAM00:05:5610,100:28:5400:29:3840
163746SZYMAŃSKI JAROSŁAWTORUŃ00:05:5210,200:28:5700:29:22123
164814KLABUN WOJCIECHTORUŃRADA MIASTA TORUNIA00:05:5010,300:29:0300:29:10124
165507BAJRASZEWSKI TOMASZGŁOGOWOBRAK00:05:5510,100:29:0300:29:34125
166591JURECKA EWAJABLONOWO POMORSKIE00:05:5410,200:29:0600:29:2841
167727SKÓRKA SYLWIAJABŁONOWO POMORSKIE00:05:5410,200:29:0600:29:2842
168536CHOJNICKI GRZEGORZTORUŃ00:05:5810,100:29:0600:29:48126
169563GAJEWSKI ADAMTORUŃ00:05:5410,200:29:0800:29:30127
170741SZCZĘSNY SZYMONTORUŃGALACTICOS00:05:5010,300:29:0900:29:09128
171793WRONA IWONATORUŃ00:05:5310,200:29:0900:29:2643
172639MAJORKOWSKA ANNABYDGOSZCZDREAM TEAM00:05:5410,200:29:1000:29:3244
173791WOŹNIAK MONIKATORUŃ00:05:5610,100:29:1000:29:3945
174545CZARNECKA JOANNATORUŃ00:05:5710,100:29:1100:29:4646
175731SOBORSKI KRZYSZTOFDOBRZEJEWICE00:05:5510,100:29:1100:29:35129
176657MODRZEWSKA-PIOTROWSKA ALICJATORUŃ00:05:5710,100:29:1200:29:4547
177579JAHOŁKOWSKI TOMASZTORUNLUBIĘ PLACKI00:05:5510,200:29:1400:29:33130
178572GRZECHOWIAK AGNIESZKAŻNINPAŁUKI RUNNING TEAM00:05:5410,200:29:1600:29:3248
179169SEROCKA KAROLINATORUŃCSAIU00:05:5510,200:29:2300:29:3349
180646MARCINIAK KRZYSZTOFPŁOCK00:06:049,900:29:3100:30:21131
181608KORYTOWSKI ROBERTTORUŃZIELONE BERETTY00:06:049,900:29:3100:30:18132
182606KORPALSKA KAMILTORUŃPP00:06:039,900:29:3200:30:17133
183524BOCIEK MAGDALENAGRUDZIĄDZ00:05:5910,000:29:3300:29:5550
184680PETYK SYLWIATORUNAPTEKA BIEGA00:05:5510,100:29:3500:29:3551
185672OKOŃSKA JOANNACHEŁMŻA#BBKTS00:05:5710,100:29:3600:29:4452
186543CZAIŃSKA MARIOLATORUŃ00:05:5910,000:29:3800:29:5753
187603KLIMEK DOMINIKAMAŁA NIESZAWKA00:05:5810,000:29:4100:29:5254
188704RICHERT TERESASTOLNOZABIEGANI00:06:0110,000:29:4500:30:0755
189685PIŁATOWSKA MARIOLATORUŃ00:06:049,900:29:5000:30:2256
190505AUGUSTYNOWICZ AURELIABYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZ00:06:049,900:29:5200:30:2057
191597KARPIŃSKA AGNIESZKABRZOZÓWKA00:06:039,900:29:5300:30:1458
192601KLAFCZYŃSKA IWONACHEŁMNO00:06:049,900:29:5500:30:1859
193701RASIELEWSKI ZBIGNIEWTORUŃ00:06:069,800:29:5700:30:30
194521BŁASZCZAK STANISŁAWSKĘPESKĘPE BIEGA00:06:059,900:30:0000:30:23135
195688PODOLSKI PIOTRŁAZIENIEC00:06:069,800:30:0100:30:29136
196660MURAWSKA MAŁGORZATATORUŃ00:06:079,800:30:0700:30:3660
197790WOŹNIAK JAROSŁAWTORUŃ00:06:119,700:30:1300:30:56137
198668NOWAK MARIOLABYDGOSZCZ00:06:089,800:30:2000:30:4061
199710ROSZAK TOMASZPŁAWINEKDECATLON TEAM INOWROCŁAW00:06:129,700:30:2300:30:59138
200635MACIEJCZAK SANDRAPŁAWINEKDECATLON TEAM INOWROCŁAW00:06:129,700:30:2300:30:5962
201800ZGORZELSKA JOANNAŁUBIANKA00:06:119,700:30:2500:30:5463
202557FIEREK PIOTRTORUŃAPATOR00:06:099,800:30:2500:30:43139
203533CHOJNACKA SANDRAKOWALEWO POMORSKIE00:06:119,700:30:2700:30:5764
204512BARTOSZYŃSKA ALEKSANDRATORUŃRAW-STUDIO REKLAMY00:06:149,600:30:2900:31:1165
205584JARZĘBOWSKA BRYGIDABRODNICA00:06:129,700:30:3500:30:5866
206556DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNATORUŃGRAZKA00:06:159,600:30:4300:31:1567
207723SCHAUER-CAJSEL MARZENAROZGARTY00:06:169,600:30:4500:31:1868
208808ŻURAWSKA MARTABYDGOSZCZ00:06:169,600:30:4800:31:1869
209602KLAJNERT MAGDALENATORUŃ00:06:149,600:30:5300:31:1270
210687PODOLSKI MICHAŁŁAZIENIEC00:06:169,600:30:5400:31:22140
211661NADRAJKOWSKA JOANNAINOWROCŁAW00:06:219,500:31:0300:31:4471
212501ALEKSY MAŁGORZATATORUŃPARKRUN TORUŃ00:06:219,500:31:1000:31:4372
213799ZAWADA KAROLINATORUŃ00:06:229,400:31:1400:31:5073
214532CHOJNACKA PAULINATORUŃTORUŃ PODGÓRZ00:06:229,400:31:2200:31:5074
215534CHOJNACKA WIKTORIATORUŃTORUŃ PODGÓRZ00:06:229,400:31:2200:31:5075
216736SÓŁKOWSKA HANNELOREPOZNAŃSAMA BIEGAM I DOBRZE MI Z TYM00:06:259,300:31:2300:32:0776
217607KORTAS WERONIKACHOJNICE00:06:289,300:31:4200:32:1977
218569GRĄZKA EWABYDGOSZCZ00:06:299,300:31:4700:32:2378
219717RZYDUCH PIOTRSUCHATÓWKARCI BYDGOSZCZ00:06:279,300:31:5000:32:17141
220762URBACZEWSKA KAROLINATORUŃ00:06:319,200:31:5600:32:3779
221561GABRYSZEWSKA SONIATORUŃ.00:06:319,200:32:0100:32:3480
222748ŚLEDŹ - ACHENBACH MAGDALENATORUŃZIELONE BERETTY00:06:359,100:32:0800:32:5581
223576HINZ MAGDALENAKOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGA00:06:349,100:32:1800:32:5082
224663NIESPOREK EWATORUŃMARMEL00:06:349,100:32:2500:32:5183
225705RIGHI JULIANNAINOWROCŁAW00:06:389,000:32:3300:33:1084
226706ROGOWSKA DOROTATORUŃROGOWSCY00:06:379,100:32:3800:33:0585
227785WITKOWSKA ELŻBIETATORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ00:06:379,100:32:4000:33:0586
228581JANKOWSKA KAMILAWIELKI GŁĘBOCZEK00:06:399,000:32:4300:33:1587
229702RAUCHFLEISZ ANDRZEJALEKSANDRÓW KUJAWSKICZOPKI KOLCZASTE00:06:558,700:33:0900:34:34142
230551DŁONIAK ALINAINOWROCŁAW00:06:468,900:33:1200:33:4888
231798ZARECKA EWAGNIEWKOWO00:06:468,900:33:1200:33:4889
232528BUCZYŃSKA MIROSŁAWATORUŃ00:06:458,900:33:1600:33:4790
233707ROGOWSKA JULIATORUŃ00:06:468,900:33:2300:33:5291
234708ROGOWSKI JACEKTORUŃROGOWSCY00:06:468,900:33:2300:33:51143
235633ŁADZIAK RAFAŁTORUŃ00:06:498,800:33:2600:34:04144
236729SOBCZAK MAREKTORUŃ00:06:598,600:33:2900:34:53145
237726SKERSKA-ROMAN MARGARETATORUŃ00:06:508,800:33:3600:34:1092
238667NOSKOWIAK-BAJNO ALICJABÓROWNO00:06:508,800:33:4000:34:1193
239522BŁASZKIEWICZ MARZENABORÓWNO00:06:508,800:33:4000:34:1194
240801ZIELIŃSKA JUSTYNASOLEC KUJAWSKI00:06:508,800:33:4000:34:1195
241577HINZ PAWEŁKOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGA00:06:528,700:33:5100:34:22146
242728SOBCZAK AGNIESZKATORUŃ00:06:598,600:33:5800:34:5496
243795WYBORSKI KRZYSZTOFTORUŃ00:06:558,700:34:0000:34:35147
244669NOWAKOWSKA MARTABYDGOSZCZDEAF00:06:558,700:34:0000:34:3797
245566GÓRECKA AGNIESZKALIPNO00:06:578,600:34:1400:34:4598
246750ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAWTORUŃ00:06:518,800:34:1700:34:17148
247502ANDERS-WYBORSKA MONIKATORUŃ00:06:598,600:34:2200:34:5799
248595KAK MAGDALENATORUŃ00:07:058,500:34:3900:35:24100
249784WITKOWSKA AGNIESZKATORUŃ00:07:018,500:34:4300:35:06101
250565GOMÓLSKA PAULINATORUŃ00:07:048,500:34:4400:35:20102
251625LEWANDOWSKA AGNIESZKAWŁOCŁAWEK00:07:058,500:34:4800:35:24103
252628LEWANDOWSKI PAWEŁWŁOCŁAWEK00:07:058,500:34:4900:35:24149
253624KWIATKOWSKI ALEKSANDERTORUŃHUSARIA RACE TEAM00:07:078,400:34:5900:35:33150
254654MASZEWSKA URSZULATORUŃ00:07:108,400:35:1700:35:48104
255779WIOREK MAŁGORZATATORUŃ00:07:208,200:36:0700:36:42105
256711ROZMARYNOWICZ ANNADĄBROWA CHEŁMIŃSKALOVELASY00:07:228,200:36:1300:36:48106
257585JASNOWSKA HANNATORUŃ00:07:238,100:36:1500:36:55107
258700RAKOWICZ ANDRZEJ00:07:218,200:36:1700:36:45
259518BIAŁOWĄS GRZEGORZŁOCHOWOL'EQUIPE DE CITROEN00:07:208,200:36:2800:36:39152
260733SOCHACKI WOJCIECHTORUŃ00:07:258,100:36:2800:37:07153
261769WAWRZYNIAK DAMIANPRUSZCZ00:07:318,000:36:5700:37:35154
262520BŁACH PIOTRKOWALEWO POMORSKIETY I JA00:07:347,900:37:0300:37:52155
263722SALACH MAŁGORZATAKOWALEWO POMORSKIETY I JA00:07:347,900:37:0400:37:52108
264789WOŹNIAK ALINABYDGOSZCZBIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK00:07:338,000:37:0900:37:43109
265611KOWALSKA MONIKATORUŃ00:07:547,600:38:5000:39:32110
266684PILARSKI PAWEŁTORUŃ00:07:547,600:38:5100:39:32156
267631LUBOCKA PATRYCJATORUŃPARKRUN TORUŃ00:08:057,400:39:5000:40:24111
268712RÓŻAŃSKA AGNIESZKACHEŁMNOEUROFINANSE TEAM00:08:067,400:40:0700:40:30112
269526BONAS MACIEJSTOLNOZABIEGANI00:08:067,400:40:2900:40:30157
270732SOCHA JOANNAZŁAWIEŚ MAŁA00:08:237,200:41:2300:41:56113
271549DEMBKOWSKA ILONATORUŃILONA00:08:257,100:41:2500:42:05114
272715RUMIŃSKA IZABELLACHEŁMŻAAPATOR00:08:377,000:42:2100:43:06115
273778WIĘZOWSKA MAŁGORZATACHEŁMŻA00:08:377,000:42:2200:43:06116
274804ZIÓŁKOWSKI MAREKTORUŃ00:09:066,600:44:5900:45:29158
275786WITKOWSKA KAMILACHEŁMŻA00:09:306,300:46:5500:47:28117
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubtempo min/kmtempo km/h5kmCzas nettoCzas bruttoMK
1195TOMASZEWSKI MACIEJTORUNKOPEC00:03:2917,200:17:3200:34:5200:34:521
219CHOJNICKI DAMIANGŁOGOWOBYDGOSKIE OKONIE / GMINA OBROWO00:03:3017,100:17:1500:34:5900:35:002
3210WOJDYŁO MARIUSZBRODNICABRODNICA BIEGA00:03:3216,900:17:4700:35:2400:35:253
4217ZIĘBA MIKOŁAJTORUŃ00:03:3316,900:17:4700:35:3100:35:334
5132MRUK TOMASZBYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM00:03:4616,000:18:3300:37:3400:37:365
6196TREPKOWSKI MATEUSZDOBRZEJEWICE00:03:5115,600:18:5400:38:3000:38:326
780KASPRZYK PIOTRTORUŃANIRO RUN TEAM00:03:5415,400:19:3700:38:5500:38:587
855GROCHOWIAK PIOTRBARCIN00:03:5515,300:18:5100:39:0600:39:098
994KOZŁOWSKI ZBIGNIEWTORUŃNADAKTYWNI TORUŃ00:03:5715,200:19:3700:39:3100:39:339
10223PRZYBYLSKI BARTEKBYDGOSZCZKLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:04:0015,000:19:3900:39:5000:39:5610
1166JARONI HUBERTLUDWIKOWO4FITER00:04:0015,000:19:3100:40:0000:40:0211
12121MARUSZEWSKI MARCINBRWILNOACTIVE RUNNERS PŁOCK00:04:0214,900:19:5200:40:1200:40:1712
13139NIEDBALSKI PRZEMYSŁAWŻNINPAŁUKI RUNNING TEAM00:04:0314,800:19:2600:40:2500:40:2713
1430DANIELAK MICHAŁROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU00:04:0814,500:20:3500:41:0400:41:1914
1558GRZYBOWSKI MICHAŁTORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY00:04:1014,400:21:1300:41:3800:41:4315
1653GRAJEK MAREKMOGILNOADIDAS RUNNERS WARSAW00:04:1014,400:20:0500:41:4200:41:4416
1752GRAF REMIGIUSZLESZNORUNNERS LESZNO00:04:1314,200:20:2800:42:0500:42:0717
18101KWIESIELEWICZ GRZEGORZŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:04:1514,100:21:1400:42:2700:42:2918
19221PRĄDZYŃSKI MARCINBYDGOSZCZTRISPACE00:04:1614,000:21:1500:42:3900:42:4519
20151PIWOŃSKI ZBIGNIEWWŁOCŁAWEK00:04:1814,000:21:2600:42:4900:42:5620
218BELZYT PIOTRUNISŁAW00:04:2013,800:21:1300:43:1400:43:2021
22177STADNIK TOMASZTORUŃCSAIU TORUŃ00:04:2113,800:20:4900:43:2500:43:2922
2362JABŁOŃSKI JAROSŁAWCIECHOCINEKCIECHOCINEK BIEGA00:04:2213,700:21:1400:43:3200:43:3923
24162RACZKOWSKI ROBERTTORUŃMARMEL00:04:2513,600:22:2000:44:0400:44:1324
25211WROTEK ARTURTORUŃ00:04:2813,400:21:5800:44:3400:44:3925
2647GÓRALSKI KRZYSZTOFTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃ00:04:2913,400:22:0600:44:4400:44:5426
2734DOŁKOWSKI MACIEJCIECHOCINRUN MAJDANY00:04:3013,300:21:5800:44:5300:45:0127
2877KALISKI KAMILGOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAM00:04:3113,300:22:4700:44:5600:45:0828
2928CZESZEWSKI RAFAŁTORUŃANIRO RUN TEAM00:04:3113,300:22:4600:44:5100:45:1029
3017CENDROWSKI ARKADIUSZTORUŃ00:04:3413,100:22:4000:45:2900:45:4030
3115BRZEZIŃSKI PAWEŁBYDGOSZCZR2G00:04:3413,100:22:2000:45:4200:45:4431
32116MAJCHER PAWEŁPĘDZEWO00:04:3513,100:22:5400:45:3500:45:4732
33219ŻUK MARCINTORUŃZIELONY KONCEPT00:04:3513,100:22:3300:45:3500:45:5133
3449GRABARSKA MAGDALENATORUŃMARMEL00:04:3613,000:22:4300:45:4700:46:021
35166ROSZAK ZBIGNIEWGNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWO00:04:3812,900:22:5500:46:0500:46:2334
3620CHORĄŻAK SŁAWEKUNISŁAW00:04:4112,800:22:1200:46:4300:46:4635
3770JAWORSKI BARTŁOMIEJTORUŃSPC00:04:4112,800:23:5900:46:3100:46:5036
38200TWAROWSKI ARKADIUSZTORUŃ00:04:4312,700:23:1400:46:5700:47:0537
3948GÓRSKI KONRADTORUŃMATEJKI TEAM00:04:4412,700:23:3400:46:5000:47:1738
4078KARPIŃSKA ADAMBRZOZÓWKA12WOG00:04:4412,700:23:0200:47:0500:47:2039
4195KRAJEWSKI LESZEKPIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKA00:04:4512,600:22:4600:47:1500:47:2840
42184SYKUT WOJCIECHTORUŃCSAIU00:04:4512,600:22:4000:47:2500:47:2941
43172SMYCZ MACIEJSOCHACZEW00:04:4612,600:24:1500:47:1800:47:3642
44213ZAJĄC LESZEKTORUŃ00:04:4612,600:23:4200:47:2600:47:4143
45171SŁUNIECKI TOMASZTORUŃALUMASTER BIEGA00:04:4712,500:23:4600:47:3900:47:5244
464ANZEL JERZYBRODNICABRODNICA BIEGA00:04:4712,500:24:1100:47:4100:47:5345
47138NIEDBALSKA ANNAŻNINPAŁUKI RUNNING TEAM00:04:4812,500:24:4200:47:4100:47:572
48115MAJCHER PAWEŁTORUŃLUBIĘ PLACKI00:04:4812,500:24:1300:47:4500:48:0246
49153POCHEĆ MICHAŁTORUŃ00:04:4912,500:23:1900:48:0200:48:0747
50110LUBIŃSKI ROBERTBYDGOSZCZ00:04:4912,500:23:1300:48:0200:48:0848
51142OSIŃSKI KRZYSZTOFZAKRZEWOCSAIU00:04:4912,500:24:1000:47:4100:48:1049
525BARAŃSKI KRZYSZTOFTORUŃ00:04:4912,400:23:4100:48:0100:48:1250
5325CIEPLIŃSKA MARTATORUŃ00:04:5012,400:24:2100:48:1200:48:233
54216ZIELIŃSKI SEBASTIANTORUŃ00:04:5012,400:24:2100:48:1200:48:2451
5554GREFKOWICZ PAWEŁTORUŃANIRO RUN TEAM00:04:5112,400:23:5800:48:1600:48:3452
56123MELKOWSKI ŁUKASZTORUŃ00:04:5312,300:23:3600:48:4100:48:4953
57102LANKIEWICZ SEBASTIANTORUŃ00:04:5312,300:23:3700:48:4100:48:4954
58122MAZERSKI JAROSŁAWTORUŃ00:04:5512,200:24:0000:48:5200:49:0555
5941FILIPOWICZ ALBERTTYROWOTKKF MORLINY00:04:5512,200:25:4800:48:5800:49:1556
60111LUBISZEWSKA KAROLINATORUŃPOSITIVE FREAKS TEAM00:04:5512,200:24:0600:49:0400:49:114
6123CHWIAŁKOWSKI WIESŁAWTORUŃ00:05:0112,000:25:2600:49:0900:50:0957
6287KOC DARIUSZGRĘBOCIN00:04:5712,100:24:3700:49:0900:49:2958
63190ŚWIATOWY KRYSTIANBARCINŚLIMAKI BARCIN00:04:5712,100:24:0000:49:1300:49:2859
6438DYCZKO ADAMBRĄCHNOWO00:04:5812,100:24:2700:49:2600:49:3660
6563JANISZEWSKI DARIUSZTORUŃ00:04:5812,100:24:3500:49:2600:49:4261
6611BOGACIUK MAGDALENACIECHOCINEK00:04:5912,000:24:5200:49:3000:49:515
67129MIKUT KRZYSZTOFTORUŃHUSARIA RACE TEAM00:04:5912,100:24:2900:49:3300:49:4762
6810BŁASZYK MACIEJCHEŁMNO3BDM00:05:0112,000:24:3000:50:0500:50:0863
69194TOMASIK BOGUSŁAWTORUŃ00:05:0411,900:25:0800:50:1500:50:3764
70188SZYMAŃSKI MARCINTORUŃ00:05:0511,800:25:3300:50:2700:50:5365
7157GRZECHOWIAK TOMASZŻNINPAŁUKI RUNNING TEAM00:05:0511,800:24:4300:50:3000:50:4666
7264JANISZEWSKI JAKUBTORUŃ00:05:0511,800:24:1800:50:3100:50:5067
7372JEZIOREK DAWIDTORUŃTSŻ TORUŃ00:05:0511,800:24:4700:50:3500:50:4768
74170SIUDA SEBASTIANBYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZE00:05:0611,800:24:4900:50:3900:50:5969
75146PADUCH GRAŻYNATORUŃ00:05:0611,800:24:4400:50:4200:50:596
76180STENBOROWSKI WŁODZIMIERZCHEŁMŻAAIRFORCE00:05:0811,700:24:5900:50:5400:51:1870
77113ŁOŃSKI JERZYKĘSOWO00:05:1011,600:26:1300:50:5700:51:4471
7875KACZOROWSKI MIECZYSŁAWSKĘPESKĘPSKIE CENTRUM BIEGACZA00:05:0711,700:25:2900:51:0200:51:1172
7940DZIAŁDOWSKI DAWIDTORUŃROSSBIEGANI00:05:0811,700:24:4600:51:0400:51:2273
80131MIRZEJEWSKI KRZYSZTOFLIPNO00:05:0911,600:26:0800:51:0400:51:3074
81189ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEKTORUŃ00:05:0811,700:25:0000:51:0500:51:1875
8242FRĄK EDYTATORUŃ00:05:1011,600:26:0900:51:1200:51:367
83165RAJCZYK RADOSŁAWTORUN00:05:0911,600:25:2300:51:1200:51:3176
8497KRZYWDZIŃSKA KAMILAKOWALEWO POMORSKIE00:05:1011,600:26:1100:51:1300:51:358
85202WANIEK MARIUSZTORUŃ00:05:0911,700:24:5000:51:1500:51:2977
86104LECHOWSKA AGNIESZKAŁUBIANKA00:05:0911,600:25:0100:51:1800:51:319
87183SUDZIŃSKI MARCINTORUŃ00:05:0911,600:25:2100:51:2000:51:3278
88207WIŚNIEWSKI DARIUSZTORUŃORANGE POLSKA00:05:1111,600:26:2400:51:2000:51:4579
89156POPEK MACIEJWŁOCŁAWEKANETA TEAM00:05:1211,500:26:3400:51:2100:51:5780
90148PERZEWSKI MACIEJTORUNSMIESZKI HEHESZKI00:05:0911,700:25:1300:51:2100:51:2981
91174SÓJKA AGNIESZKATORUŃSUCHAREM ZASIAŁ00:05:1111,600:25:2300:51:2900:51:5410
92120MARCINIAK PIOTRTORUŃLEON00:05:1311,500:25:4400:51:4700:52:1182
93159PRĄDZYŃSKI PIOTRTORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PL00:05:1311,500:26:0300:51:4700:52:1383
94140OGULEWICZ TOMASZTORUŃ00:05:1611,400:27:0300:52:1800:52:4384
9543GARWOLIŃSKI ROLANDTORUŃ00:05:1611,400:26:0800:52:2400:52:4585
96144PACZKOWSKI MATEUSZINOWROCŁAWDŻUDICZKA TEAM00:05:1811,300:26:0600:52:3000:52:5986
97119MARACH PIOTRTORUŃAKPB MARMEL TORUŃ00:05:1911,300:26:3000:52:3200:53:1387
98182STRZELECKA NATALIATORUŃ#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMY00:05:1811,300:26:1300:52:4000:52:5811
99157POTRZEBOWSKA AGATABYDGOSZCZDEAF00:05:1911,300:26:1400:52:4000:53:0612
100106LEWANDOWSKA MAŁGORZATAGNIEWKOWOTG. SOKÓŁ GNIEWKOWO00:05:2211,200:26:2900:53:1000:53:3713
101209WITT KATARZYNATORUŃ00:05:2611,100:27:4200:53:3200:54:1714
10235DORAU PIOTRTORUŃCSAIU00:05:2411,100:25:0600:53:4200:53:5588
103168RYGIELSKI RAFAŁLUBICZ GÓRNYMTB CONTROLTEC TEAM00:05:2311,100:25:3200:53:4300:53:5189
10426CZAJKA MICHAŁTORUŃ00:05:2711,000:27:1300:53:4700:54:2890
105186SZAFKOWSKI ARKADIUSZSOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZE00:05:2611,100:26:1700:53:5500:54:1691
106133MULARZ JACEKTORUŃOLD SNAKE00:05:3410,800:28:1300:54:0700:55:3892
107137NEFF JAROSŁAWTORUŃ00:05:2811,000:26:2300:54:1600:54:4093
10865JANISZEWSKI SYLWERIUSZŁÓDŹSZARPAKI00:05:2811,000:27:1400:54:1900:54:3594
109124MICHNIEWICZ MARTATORUŃMODRY.PL00:05:3110,900:27:3000:54:3000:55:0915
11088KOMÓR RAFAŁTORUŃUMRK00:05:3110,900:26:2500:54:3900:55:0595
111203WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAWLUBICZ GÓRNY00:05:3110,900:27:5200:54:3900:55:0996
11214BRUKARZEWICZ MACIEJTORUŃ00:05:3110,900:27:3700:54:3900:55:0997
11337DULSKA KATARZYNATORUŃ00:05:3210,900:27:3400:54:4000:55:1716
114218ŻOŁNOWSKA MONIKATORUŃ00:05:3210,800:27:1000:54:4200:55:1917
11533DOBUSZYŃSKI PAWEŁTORUN00:05:3310,800:28:4300:54:4600:55:2998
116100KUKIEŁA MICHAŁTORUŃ00:05:3310,800:27:5300:54:4600:55:3499
117152PNIEWSKI MACIEJGOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAM00:05:3010,900:24:4100:54:5000:55:04100
118109LIPIŃSKI MAREKTORUŃ00:05:3210,800:27:2800:54:5100:55:19101
11989KORYCKA MAGDALENAŁYSOMICE00:05:3210,800:27:4900:54:5400:55:2118
120130MILO ADAM87-10000:05:3510,700:27:3400:55:0300:55:50102
121222ZOPOTH-LIPIEJKOTORUŃ00:05:3310,800:27:1300:55:0400:55:3219
122199TUTAK ŁUKASZWYBCZ00:05:3310,800:26:1500:55:0700:55:33103
123108LEWICKI PIOTRTORUŃ00:05:3510,800:26:5500:55:2000:55:46104
12436DRZYMAŁA MAREKTORUŃGEOGRAFIA WOJSKOWA/JW 144000:05:3910,600:27:5500:55:4700:56:33105
125197TRZEPAŁKOWSKI RAFAŁGRUDZIĄDZREHABILIS ACTIVE00:05:3910,600:27:3000:55:5700:56:32106
12639DZIAŁDOWSKI ADAMTORUŃROSSBIEGANI00:05:3910,600:27:1700:55:5900:56:26107
12729CZYŻEWSKA JUSTYNABRZOZA00:05:4210,500:27:4700:56:2600:57:0120
128201TYBUSZEWSKI JANUSZTORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃ00:05:4110,600:28:1900:56:3100:56:51108
129150PIOTROWICZ IRENEUSZPIOTRKÓW KUJAWSKI10 KM00:05:4610,400:29:0200:57:0400:57:41109
130117MAJEWSKA EDYTATORUŃ00:05:4510,400:28:0300:57:0500:57:3121
131179STAWICKI ROMANKOWALEWO POMORSKIE00:05:4510,400:27:4900:57:1200:57:34110
13296KRÓL KRZYSZTOFTORUŃ00:05:4710,400:27:0100:57:2000:57:45111
133128MIERZWICKA ANNATORUŃ00:05:4910,300:29:2400:57:2700:58:1122
1343AMROZY KATARZYNATORUŃ00:05:5010,300:33:1500:57:4500:58:2523
13559GUŚCIORA MONIKARYŃSKBIG BULLS RUNNERS00:05:4810,400:27:0700:57:4600:57:5524
13684KITA ANNATORUŃ00:05:5110,300:29:3600:57:4600:58:3125
137205WINCZURA PIOTRTORUNORANGE POLSKA00:05:5110,300:29:2800:57:5000:58:29112
13883KILKOWSKI JAROSŁAWTORUŃ00:05:5010,300:29:3300:57:5000:58:24113
139208WIŚNIEWSKI TOMASZALEKSANDRÓW KUJAWSKI00:05:5010,300:28:2800:57:5400:58:23114
140212WROTEK JAKUBTORUŃ00:05:4810,300:28:1800:57:5700:58:03115
1419BIZON ADAMTORUŃ00:05:5410,200:28:5100:58:0600:58:57116
14232DEJNECKI KONRADTORUŃBERETTA00:05:5310,200:27:5700:58:1800:58:46117
14331DEJNECKA EWATORUŃ00:05:5310,200:27:5700:58:1800:58:4626
144220STACHOWIAK KAMILAWLK. NIESZAWKAMARMEL TORUŃ00:05:5110,200:28:4500:58:1900:58:3427
14571JELIŃSKA DOROTAMAŁA NIESZAWKA00:05:5110,200:28:2200:58:2400:58:3428
146125MICHNIEWICZ PIOTRTORUŃMODRY.PL00:05:5710,100:29:2300:58:5100:59:30118
147198TURULSKA JOANNATORUŃ00:05:5810,100:29:4900:59:0100:59:4129
14846GÓJSKA JOANNAWAGANIEC00:05:5810,100:29:2700:59:0600:59:3830
149103LECH ROBERTGOLUB-DOBRZYŃLECH00:05:5810,100:30:1300:59:0700:59:36119
150175SÓJKA SZYMONTORUŃSUCHAREM ZASIAŁ00:06:0110,000:29:2800:59:3101:00:09120
1511ADAMCZYK EWELINATORUŃ00:06:0210,000:29:4900:59:3801:00:1831
15224CHYB MICHAŁTORUŃ00:06:049,900:30:2400:59:5401:00:36121
15390KOSSAKOWSKI PAWEŁTORUŃ00:06:039,900:27:3801:00:1301:00:27122
15485KITA MACIEJTORUŃ00:06:069,800:29:4201:00:1701:01:02123
15569JAWORSKA AGNIESZKATORUŃROSSBIEGANI00:06:069,800:30:3001:00:3801:01:0432
15645GŁADYSZ KRZYSZTOFŚWIECIE00:06:099,800:29:1601:00:5701:01:30124
157143OTT ZANETATORUŃ00:06:139,600:30:3101:01:2901:02:1133
158163RADKIEWICZ AGNIESZKACZARNE BŁOTO00:06:149,600:30:3401:01:3201:02:2434
15912BOGUSŁAWSKI MARCINTORUŃ00:06:179,500:31:2501:02:1101:02:54125
160185SZABUNIO JANTORUŃSM00:06:239,400:30:2601:03:3501:03:54126
161215ZIELIŃSKI MAREKPRZECZNO00:06:269,300:31:1201:03:4101:04:23127
162154PODOLSKI MARIUSZŁAZIENIEC00:06:259,400:30:5701:03:4301:04:10128
163187SZLAG JOANNATORUŃ00:06:279,300:31:2901:03:4801:04:2635
164127MICUN MEDARDTORUŃDO CELU00:06:279,300:31:5801:03:4801:04:30129
165126MICUN KATARZYNATORUŃDO CELU00:06:279,300:31:5801:03:4801:04:3036
16627CZARNECKA KAROLINATORUŃKAROLIX TEAM TORUŃ00:06:309,200:32:3501:04:1201:04:5737
16722CHWIAŁKOWSKA EWATORUŃ00:06:309,200:32:3501:04:1701:05:0138
16876KACZYŃSKI BOLESŁAWTORUŃ00:06:329,200:33:1301:04:3401:05:23130
169118MAKIEJEW EWELINATORUŃ00:06:329,200:33:1501:04:4001:05:1939
170214ZAKRZEWSKI MAREKTORUŃACROTEAM00:06:339,200:35:4801:04:5801:05:29131
171136NAHAJOWSKI PAWEŁTORUŃACROTEAM00:06:339,200:35:4901:04:5901:05:30132
17256GRUSZECKA KSENIAMAŁA NIESZAWKA00:06:389,100:30:5001:05:3801:06:1540
173160PRZYBORKIEWICZ DOROTATORUŃ00:06:429,000:32:4001:06:2501:06:5841
17493KOWALSKI PAWEŁBRODNICA00:06:458,900:29:1201:07:0201:07:27133
17581KASZYCKI MICHAŁTORUŃ00:06:518,800:33:0101:07:3401:08:25134
176141OSINSKI GRZEGORZTORUN00:06:548,700:32:4901:08:2001:08:57135
177158PÓŁGĘSEK RAFAŁSOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZE00:06:578,600:33:3501:08:4201:09:33136
178155POLKOWSKA KLAUDIATORUŃ00:06:598,600:33:2401:09:1501:09:5442
179112ŁĘCKA AGATARADZANOWOACTIVE RUNNERS PŁOCK00:07:018,600:33:5801:09:3101:10:0743
180206WIŚNIEWSKA DOROTAALEKSANDRÓW KUJAWSKI00:07:038,500:34:1301:09:5001:10:2844
18118CENTKOWSKA EWELINACIECHOCINEKSPC00:07:038,500:34:1201:09:5101:10:2845
182176SPYCHALSKI TADEUSZTORUŃTOP-CROSS00:07:567,600:38:4001:18:3901:19:22137
M-ceNr zaw.Nazwisko Imiętempo min/kmtempo km/h5km10km15kmCzas nettoCzas brutto
112GKS FABIANKI(ŚWIDER DAWID, GÓRCZYŃSKI ZBIGNIEW, WALDEMAR MŁYNARCZYK, PIERNIKOWSKI DAWID)00:03:3916,400:17:5500:35:5700:54:1801:13:0201:13:03
219NADAKTYWNI TORUŃ(ŻELISZCZAK ARTUR, RUMIŃSKI ARKADIUSZ, SZCZĘSNY PIOTR, ABU NAHIA KARIM)00:03:4316,200:17:3100:36:1500:56:1501:14:1601:14:17
33CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA(CHMIELARZ SEBASTIAN, CHMIELARZ MAREK, CHMIELARZ JUSTYNA, CHMIELARZ KRZYSZTOF)00:04:0114,900:20:0500:44:1501:02:2201:20:2301:20:23
425POCZĄTKUJĄCY BIEGACZE(PODOLSKI KAMIL, JAKUBOWSKI KAMIL, JAKUBOWSKI KUBA, RATAJCZYK PRZEMYSŁAW)00:04:1214,300:17:0500:34:2600:59:4501:23:5801:23:58
541THYSSENKRUPP(KOBĘDZA KAROL, LISTEWNIK PIOTR, WYCZÓŁKOWSKI SEBASTIAN, DEREZIŃSKI DANIEL)00:04:1414,200:19:2500:41:5501:04:1001:24:4101:24:46
613HRMAX TEAM(KORPAL ŁUKASZ, DRAPIEWSKI MIROSŁAW, BONIECKI DAMIAN, GRABAN RADOSŁAW)00:04:1614,100:21:1400:40:3801:04:1201:25:1501:25:17
738WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI UMK(MARKIEWICZ MACIEJ, ŚWITONIAK MARCIN, KRAWIEC ARKADIUSZ, KACZMAREK DAMIAN)00:04:1714,000:19:4900:42:3901:05:4201:25:3901:25:41
81BIEGANIE.PL DZIAŁYŃ- TORUŃ(JACHOWSKI SEBASTIAN, PIWOŃSKI MIKOŁAJ, BRÓŹDZIŃSKA IZABELA, PIWOŃSKI ARKADIUSZ)00:04:1714,000:20:0500:39:5201:06:4901:25:3601:25:44
923OPTIGUARD RUNNING TEAM(ZIELIŃSKI ŁUKASZ, STEGIEŃ MICHAŁ, PISAREK DANIEL, KOTKIEWICZ ŁUKASZ)00:04:1814,000:19:2500:40:5701:02:2401:25:5001:25:51
105CZARNE STOPY.SM(BEDRA ROBERT, RUDOL MAGDALENA, SOBCZAK MARCIN, WLODARCZYK WOJCIECH)00:04:1814,000:18:0600:42:4301:04:3701:25:5301:25:54
1115KLUB BIEGACZA T2/4(MAKOWCZENKO MARIUSZ, ZAWIEJA JAN, ZIELIŃSKI DAWID, TARNOWSKA EWA)00:04:2313,700:20:4300:40:3201:05:1501:27:3601:27:47
1216KLUB BIEGACZA T2/4 OTOU(KOMIAŻYK OLGIERD, MAŁECKI SEBASTIAN, MICHALCZUK ARTUR, TUŁAZA JAN)00:04:2413,600:24:0300:45:3001:08:2001:28:0401:28:09
1328REEBOK RUN CREW OMEGA(ŁĘCKA AGNIESZKA, MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA, KRAWCZYK PRZEMYSŁAW, MOLTZAN ZBIGNIEW)00:04:2513,600:21:3500:43:0001:08:1201:28:1501:28:22
1437WSZYSTKO MOŻEMY W TYM, KTÓRY NAS UMACNIA!(PAWLAK KRZYSZTOF, ŚWIDEREK WOJCIECH, DERĘGOWSKI SZYMON, MARCHLIK MICHAŁ)00:04:2813,400:23:2200:50:0601:07:2801:28:5801:29:14
1514JRG-3(DOMBROWICZ WOJCIECH, RYNKOWSKI TOMASZ, ŻOŁNA KRZYSZTOF, MARESZ ROBERT)00:04:3113,300:21:2200:46:1401:07:3201:30:1901:30:22
1633TEAM EIB(ŻYTKOWSKI ADAM, RYDLEWSKA KATARZYNA, KUŁAKOWSKA BOŻENA, OLESIAK PIOTR)00:04:3113,300:21:1900:44:4801:08:1101:30:2301:30:27
1724OPUS & POSTIRANGERS(BOŁTUĆ GRZEGORZ, MIROŃCZUK MICHAŁ, DZIADURA PIOTR, LUBISZEWSKI DAWID)00:04:3613,100:21:3000:46:0701:10:0601:31:4901:31:56
188DREAM TEAM(DEMSKI ARKADIUSZ, MURAWSKI ROBERT, BARSZCZ KRYSTIAN, KLECHA KRZYSZTOF)00:04:3713,000:20:4300:46:1101:08:5401:32:2501:32:26
1934TEAM ZAPOLEX(TARUĆ ŁUKASZ, OPACIŃSKI HENRYK, KOSZYKOWSKI DAWID, NIECIECKI WOJTEK)00:04:3912,900:24:5000:46:0801:10:1401:32:5601:33:00
2030STALE BIEGAM - NOVA TRADING(LADA PRZEMYSŁAW, SZYMAŃSKI GRZEGORZ, SZPRĘGLEWSKI BARTOSZ, MAĆKIEWICZ IRENEUSZ)00:04:4012,900:26:2200:48:2801:10:2101:32:3601:33:16
2120NEO TEAM(DZIEMIAN PAWEŁ, GARWOLIŃSKA KINGA, TURSKI JAN, PIENDYK MARIUSZ)00:04:4612,600:23:1300:45:4401:12:2201:35:1001:35:13
2217LINDUSIE(WOLAŃSKA MONIKA, WOLAŃSKI ADAM, MOLENDA TOMASZ, CIESZYŃSKI WOJCIECH)00:04:5512,200:25:5900:49:3101:14:3501:38:0701:38:12
2311GILARUN(KOSZOWSKI ANTONI, JUSIAK BARTOSZ, NAROŻNIAK MARTYNA, SKOWROŃSKA JULIA)00:04:5512,200:24:5000:47:4501:13:4901:38:0801:38:15
246DECOSTAYLE TEAM(BRYŁA DOROTA, PIOTROWSKI JAROSŁAW, ZAKASZEWSKI TOMASZ, BINASZEWSKI ADAM)00:04:5512,200:22:1200:47:5501:14:1601:38:1701:38:22
254CZARNE STOPY. SM BYDGOSZCZ(WALENCIAK JAROSŁAW, CHMIELEWSKI IRENEUSZ, BRZEZIŃSKI SŁAWOMIR, CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA)00:05:0112,000:24:0900:50:4801:15:3201:40:0501:40:13
269DZIKIE BESTIE(WIŚNIEWSKA DANIELA, ROK-SZPALA SYLWIA, SPICH ANETA, KUNOWSKA ALEKSANDRA)00:05:0112,000:25:5900:48:3601:15:2101:40:0601:40:22
2727REEBOK RUN CREW ALFA(RYBSKI KAMIL, JAGUSZEWSKA MARTA, GORZKIEWICZ JACEK, JAUSZEWSKI MICHAŁ)00:05:0311,900:23:3100:50:4001:16:5201:40:5401:41:00
2821NEUCA RUNNING TEAM(LEWANDOWSKI RAFAŁ, GABRYCH KAROLINA, DRĄŻKOWSKA KATARZYNA, SOSZYŃSKI GRZEGORZ)00:05:0511,800:26:1600:51:2801:20:2901:41:2101:41:31
2926POLMOZBYT HOLDING L'ÉQUIPE CITROËN(OBIDOWSKI ADAM, BIAŁOWĄS GRZEGORZ, ZWIERZYKOWSKI ZBIGNIERW, GOŚCIMIŃSKI KAMIL)00:05:0611,800:27:5900:52:4801:14:2301:41:4601:41:59
3040STRAŻ MIEJSKA(RACŁAWSKI DARIUSZ, ZIONEK PIOTR, CZARNECKI DAWID, REPELOWICZ MIKOŁAJ)00:05:0711,700:22:1100:45:2401:14:0301:42:2001:42:25
312CELEBRYCI(ORŁOWSKA KALUDIA, MARCINKOWSKA MONIKA, SEMPOŁOWICZ ANETA, ORŁOWSKI MARIUSZ)00:05:0711,700:22:1600:49:5701:17:5201:42:2201:42:30
3218ŁYSI Z BRAZZERS(ŁYSAKOWSKI ZBIGNIEW, HEYKA PIOTR, TYPEK ŁUKASZ, GAZDA MICHAŁ)00:05:0911,700:22:1500:52:4101:14:5801:42:4401:42:57
3322ODLOTOWE AGENTKI!(SKRZYPIEC GRZEGORZ, WOJCIUK WERONIKA, SUSIK MALWINA, BOJARSKI KAMIL)00:05:0911,600:23:1200:56:0101:21:0001:42:5101:43:06
3431STALOWE PŁUCA(SOŁTYSZEWSKI BARTOSZ, KRZYWDZIŃSKI STANISŁAW, KRZYWDZIŃSKA EWA, JANIK MIROSŁAW)00:05:1111,600:21:2500:51:3801:20:0301:43:3701:43:39
3510HENDRICKSON POLAND(FIJAŁ WOCIECH, ZIELIŃSKA IZABELA, WOJCIECHOWSKA ANNA, CZUK PRZEMYSŁAW)00:05:1411,500:24:5300:53:3401:19:4001:44:2001:44:44
3632STOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁO(MARKIEWICZ MIROSŁAW, JURKIEWICZ BEATA, ZIELIŃSKA ANNA, OLSZEWSKA MAŁGORZATA)00:05:1511,400:32:3700:54:2301:18:5601:44:1101:44:54
3729SPC(MOCZADŁO MARIA, LUDWIK KRYSTYNA, BŁASIŃSKA ŻANETA, WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ)00:05:1711,400:21:2300:50:4001:18:4801:45:3001:45:35
3839ŻYWE MUZEUM PIERNIKA(MALEC PAWEŁ, PAWLAK-BAZYLÓW ANETA, WOJEWODA TOMEK, MARKOWSKI MICHAŁ)00:05:2111,200:24:0200:50:0401:11:3201:46:3601:46:58
3935WMS BUDOWNICTWO(CHOJNACKI SŁAWOMIR, URBAŃSKA MAGDALENA, PRZYJEMSKI WOJCIECH, CHĘTKOWSKI ADAM)00:05:3510,800:25:1600:51:2801:24:2801:51:1601:51:36
4036WSCIEKŁE KRÓLIKI(WAŁACH KAROLINA, DANKOWSKA AGNIESZKA, HOFFMANN MONIKA, JAGAS PIOTR)00:05:4210,500:24:4200:56:4601:26:5101:53:5001:54:05
417DECOSTAYLE TEAM 2(GRZYWA PAWEŁ, KRZYSZTOF ŁUKASZEWSKI, MIŚKOWICZ PATRYK, BOBKOVA-PASICHNYK OLEKSANDRA)00:05:4810,300:24:1500:56:3401:26:3901:55:4001:56:01

11 listopada 1918 roku Polska odzyskała Niepodległość po 123 latach nieobecności na mapie. W 2018 roku Polska obchodzić będzie 100-lecie odzyskania Niepodległości. Z tej okazji Stowarzyszenie Run To Run oraz Miasto Toruń podjęło się organizacji wydarzenia, które uczci tę okrągłą rocznicę. Po długich rozważaniach, wybór padł na formułę sztafet.

Dlaczego sztafety?

Tak jak i przed laty nasi przodkowie dzięki wspólnej walce i staraniom doprowadzili do zwycięstwa i powrotu Polski na mapy, tak i w setną rocznicę chcemy powrócić do tej walki. Stąd bieg sztafetowy. Do sukcesu jakim jest zwycięstwo ma doprowadzić wspólna walka całej drużyny, a nie tylko jednego zawodnika.

Dystans

Każdy zawodnik w danej edycji sztafety przebiega 5 km, dokładając tym samym cegiełkę do łącznej puli 20 km które zdobywa cała sztafeta w całości w jednej edycji sztafety. Sztafety rozpoczną rywalizację w mroźnym Styczniu, po to, by dokładnie w setną rocznicę, 11 listopada 2018 roku na Bulwarze Filadelfijskim zafiniszować na setnym kilometrze, zdobywając metę wszystkich pięciu sztafet. Każdy jeden kilometr będzie efektem pracy zespołu walczącego w jednym celu. Rezultat? Integracja i upamiętnienie walki o Polskość. Uczczenie pamięci naszych przodków, a także, a może przede wszystkim osobiste dołączenie cegiełki przez każdego uczestnika sztafety do „walki” o Niepodległość.

Powrót