Toyota Jaworski Four Colours Grand Prix - Blue Run
Data i godzina | 2019-06-30 17:00:00 |
Miejscowość | Inowrocław |
Dystans | 5km / 10km |
Oficjalna strona | https://www.facebook.com/FCGPInowroclaw/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 25 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 464 | MOSKAL PAWEŁ | KURZĘTNIK | KURZĘTNIK BIEGA | 1997 | M16-29 | 1 | 00:00:04 | 03:28 | 17,3 | 00:17:21 | 00:17:25 | 1 | |
2 | 402 | ŚWIĄTKOWSKI PAWEŁ | TRZEMESZNO | 1981 | M30-39 | 1 | 00:00:05 | 03:32 | 17,0 | 00:17:39 | 00:17:44 | 2 | ||
3 | 28 | WIŚNIEWSKI DAWID | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 2 | 00:00:05 | 03:35 | 16,7 | 00:17:55 | 00:18:00 | 3 | ||
4 | 191 | MAĆKOWSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL | 1986 | M30-39 | 3 | 00:00:01 | 03:36 | 16,7 | 00:17:58 | 00:17:59 | 4 | |
5 | 196 | CHRZĄSZCZ BARTOSZ | PAKOŚĆ | BRZEZIŃSKI RUN CLUB | 1995 | M16-29 | 2 | 00:00:05 | 03:36 | 16,7 | 00:18:00 | 00:18:05 | 5 | |
6 | 418 | GULIŃSKI GRZEGORZ | TORUŃ | TEAM KOPEĆ | 1984 | M30-39 | 4 | 00:00:05 | 03:37 | 16,6 | 00:18:05 | 00:18:10 | 6 | |
7 | 512 | ZAKRZEWSKI SZYMON | MOGILNO | MOGILNO TEAM | 1989 | M30-39 | 5 | 00:00:01 | 03:37 | 16,6 | 00:18:07 | 00:18:08 | 7 | |
8 | 9 | DĄBROWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1994 | M16-29 | 3 | 00:00:06 | 03:44 | 16,1 | 00:18:38 | 00:18:44 | 8 | ||
9 | 513 | GŁON MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1990 | M16-29 | 4 | 00:00:05 | 03:48 | 15,8 | 00:18:59 | 00:19:04 | 9 | ||
10 | 459 | KRAJEWSKI TOMASZ | KOŁUDA WIELKA | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1988 | M30-39 | 6 | 00:00:05 | 03:53 | 15,5 | 00:19:25 | 00:19:30 | 10 | |
11 | 216 | MARCHLEWSKI RADOSŁAW | MARZĘCICE | KURZĘTNIK BIEGA | 1986 | M30-39 | 7 | 00:00:07 | 03:54 | 15,4 | 00:19:28 | 00:19:35 | 11 | |
12 | 352 | SKOCZYŃSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | SAM RADĘ DAM | 1971 | M40-49 | 1 | 00:00:06 | 03:56 | 15,3 | 00:19:39 | 00:19:45 | 12 | |
13 | 463 | KOGUT SŁAWOMIR | SZAFARNIA | KURZĘTNIK BIEGA | 1975 | M40-49 | 2 | 00:00:08 | 03:57 | 15,2 | 00:19:47 | 00:19:55 | 13 | |
14 | 217 | GIERSZEWSKI PAWEŁ | TRZCINIEC | WSG BYDGOSZCZ | 1992 | M16-29 | 5 | 00:00:06 | 04:00 | 15,0 | 00:20:01 | 00:20:07 | 14 | |
15 | 13 | DERENDA KACPER | INOWROCŁAW | X-FORCE | 1992 | M16-29 | 6 | 00:00:07 | 04:02 | 14,9 | 00:20:10 | 00:20:17 | 15 | |
16 | 304 | ADAMCZYK MAREK | CZYŻÓWKA | MAJKRIS | 1981 | M30-39 | 8 | 00:00:03 | 04:02 | 14,9 | 00:20:12 | 00:20:15 | 16 | |
17 | 150 | LITKOWSKI MAREK | NIEMCZ | DMK LEE NIEMCZ | 1969 | M50-59 | 1 | 00:00:09 | 04:03 | 14,8 | 00:20:15 | 00:20:24 | 17 | |
18 | 432 | KORDYLA SZYMON | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1992 | M16-29 | 7 | 00:00:06 | 04:03 | 14,8 | 00:20:15 | 00:20:21 | 18 | |
19 | 209 | CZEPEK ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | KURZĘTNIK BIEGA | 1970 | M40-49 | 3 | 00:00:08 | 04:05 | 14,7 | 00:20:25 | 00:20:33 | 19 | |
20 | 359 | KNAST SLAWEK | MOGILNO | 1986 | M30-39 | 9 | 00:00:14 | 04:06 | 14,6 | 00:20:31 | 00:20:45 | 20 | ||
21 | 86 | MARCHEL TOMASZ | SOLEC KUJAWSKI | 1989 | M30-39 | 10 | 00:00:05 | 04:10 | 14,4 | 00:20:49 | 00:20:54 | 21 | ||
22 | 287 | WŁODARCZYK WOJCIECH | BYDGOSZCZ | CZARNE STOPY | 1964 | M50-59 | 2 | 00:00:06 | 04:11 | 14,4 | 00:20:54 | 00:21:00 | 22 | |
23 | 130 | ANDLER DANIEL | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 11 | 00:00:00 | 04:16 | 14,0 | 00:21:22 | 00:21:22 | 23 | ||
24 | 259 | SZUKALSKI RAFAŁ | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW BIEGA | 1975 | M40-49 | 4 | 00:00:11 | 04:17 | 14,0 | 00:21:27 | 00:21:38 | 24 | |
25 | 302 | NAWROCKA SYLWIA | INOWROCŁAW | TEAM NAWROCCY | 1989 | K30-39 | 1 | 00:00:07 | 04:18 | 13,9 | 00:21:31 | 00:21:38 | 1 | |
26 | 310 | KORNET PRZEMYSŁAW | TORUŃ | 1985 | M30-39 | 12 | 00:00:07 | 04:20 | 13,8 | 00:21:42 | 00:21:49 | 25 | ||
27 | 518 | JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | 1972 | M40-49 | 5 | 00:00:12 | 04:22 | 13,7 | 00:21:52 | 00:22:04 | 26 | ||
28 | 335 | GŁOWACKI DOMINIK | INOWROCŁAW | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | 2000 | M16-29 | 8 | 00:00:17 | 04:24 | 13,6 | 00:22:02 | 00:22:19 | 27 | |
29 | 419 | PTASZYŃSKI NORBERT | NAKŁO NAD NOTECIĄ | 1995 | M16-29 | 9 | 00:00:14 | 04:25 | 13,6 | 00:22:05 | 00:22:19 | 28 | ||
30 | 253 | PARTYKA WOJCIECH | JANIKOWO | 1980 | M30-39 | 13 | 00:00:07 | 04:26 | 13,5 | 00:22:09 | 00:22:16 | 29 | ||
31 | 85 | PLUCIŃSKI JAKUB | INOWROCŁAW | POZKAL RUNNING TEAM | 1979 | M40-49 | 6 | 00:00:08 | 04:26 | 13,5 | 00:22:12 | 00:22:20 | 30 | |
32 | 110 | KAŹMIERSKI MIROSŁAW | KOŁODZIEJEWO | JANIKOWONASPORTOWO | 1969 | M50-59 | 3 | 00:00:08 | 04:29 | 13,4 | 00:22:25 | 00:22:33 | 31 | |
33 | 358 | NALEWALSKI PAWEŁ | MOGILNO | MOGILNO TEAM | 1976 | M40-49 | 7 | 00:00:13 | 04:29 | 13,4 | 00:22:26 | 00:22:39 | 32 | |
34 | 70 | NIEWIADOMSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | 1991 | M16-29 | 10 | 00:00:08 | 04:31 | 13,3 | 00:22:35 | 00:22:43 | 33 | ||
35 | 505 | BURZYŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1958 | M60-69 | 1 | 00:00:10 | 04:32 | 13,2 | 00:22:40 | 00:22:50 | 34 | ||
36 | 444 | PINIARSKI MICHAŁ | MOGILNO | MOGILNO TEAM | 1981 | M30-39 | 14 | 00:00:14 | 04:32 | 13,2 | 00:22:41 | 00:22:55 | 35 | |
37 | 414 | FIGLER IWONA | NIEMCZ | TRISPACE | 1972 | K40-49 | 1 | 00:00:13 | 04:33 | 13,2 | 00:22:44 | 00:22:57 | 2 | |
38 | 445 | MIELECKA AGNIESZKA | GĄSAWA | KS IDMAR RACING TEAM | 1969 | K50-59 | 1 | 00:00:07 | 04:33 | 13,2 | 00:22:45 | 00:22:52 | 3 | |
39 | 316 | NAWROCKI DARIUSZ | ŁABISZYN | ŁABISZYN RUNNERS | 1976 | M40-49 | 8 | 00:00:16 | 04:34 | 13,1 | 00:22:52 | 00:23:08 | 36 | |
40 | 155 | SNARSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | 1986 | M30-39 | 15 | 00:00:09 | 04:35 | 13,1 | 00:22:53 | 00:23:02 | 37 | ||
41 | 58 | CYROK MAREK | DĄBROWA | MMC TEAM DĄBROWA | 1971 | M40-49 | 9 | 00:00:14 | 04:35 | 13,1 | 00:22:57 | 00:23:11 | 38 | |
42 | 250 | CZERWIŃSKI MARCIN | KRUSZWICA | BB 06 | 1985 | M30-39 | 16 | 00:00:24 | 04:38 | 13,0 | 00:23:09 | 00:23:33 | 39 | |
43 | 258 | PIOTROWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 17 | 00:00:08 | 04:38 | 12,9 | 00:23:10 | 00:23:18 | 40 | ||
44 | 433 | PIECZKA MARCIN | BYDGOSZCZ | 1990 | M16-29 | 11 | 00:00:15 | 04:40 | 12,9 | 00:23:19 | 00:23:34 | 41 | ||
45 | 100 | BARANOWSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 10 | 00:00:08 | 04:41 | 12,8 | 00:23:24 | 00:23:32 | 42 | ||
46 | 407 | BRZEZIŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1995 | M16-29 | 12 | 00:00:37 | 04:42 | 12,8 | 00:23:28 | 00:24:05 | 43 | ||
47 | 351 | POTRZEBOWSKI KAMIL | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 18 | 00:00:13 | 04:42 | 12,7 | 00:23:32 | 00:23:45 | 44 | ||
48 | 1 | KLISZEWSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | 1970 | M40-49 | 11 | 00:00:07 | 04:43 | 12,7 | 00:23:33 | 00:23:40 | 45 | ||
49 | 401 | DYCZKO ALICJA | BRĄCHNOWO | 2003 | K16-29 | 1 | 00:00:28 | 04:43 | 12,7 | 00:23:34 | 00:24:02 | 4 | ||
50 | 462 | KRASIŃSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | 1975 | M40-49 | 12 | 00:00:17 | 04:43 | 12,7 | 00:23:34 | 00:23:51 | 46 | ||
51 | 233 | GRABIŃSKI GRZEGORZ | INOWROCŁAW | SPORT4LIFE | 1970 | M40-49 | 13 | 00:00:13 | 04:44 | 12,7 | 00:23:38 | 00:23:51 | 47 | |
52 | 6 | CIEŚLEWICZ KAROL | BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 14 | 00:00:08 | 04:44 | 12,7 | 00:23:42 | 00:23:50 | 48 | ||
53 | 369 | BRZOZOWSKI BARTOSZ | INOWROCŁAW | 2001 | M16-29 | 13 | 00:00:12 | 04:46 | 12,6 | 00:23:49 | 00:24:01 | 49 | ||
54 | 375 | GNUTEK KUBA | INOWROCŁAW | MAGNUM | 2001 | M16-29 | 14 | 00:00:11 | 04:46 | 12,6 | 00:23:50 | 00:24:01 | 50 | |
55 | 44 | SZYMCZAK TOMASZ | KOŁODZIEJEWO | 1985 | M30-39 | 19 | 00:00:39 | 04:46 | 12,6 | 00:23:50 | 00:24:29 | 51 | ||
56 | 133 | ADAMCZAK FILIP | BYDGOSZCZ | 2003 | M16-29 | 15 | 00:00:08 | 04:46 | 12,6 | 00:23:50 | 00:23:58 | 52 | ||
57 | 525 | MATYSIAK PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 20 | 00:00:09 | 04:46 | 12,6 | 00:23:52 | 00:24:01 | 53 | ||
58 | 294 | LIS KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 21 | 00:00:08 | 04:47 | 12,5 | 00:23:57 | 00:24:05 | 54 | ||
59 | 326 | MICHALAK MAREK | KRUSZWICA | 1984 | M30-39 | 22 | 00:00:10 | 04:48 | 12,5 | 00:24:00 | 00:24:10 | 55 | ||
60 | 417 | WIŚNIEWSKI MARIUSZ | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 23 | 00:00:00 | 04:49 | 12,5 | 00:24:03 | 00:24:03 | 56 | ||
61 | 256 | GUZIKOWSKI IGOR | OLIMPIN | 2002 | M16-29 | 16 | 00:00:28 | 04:50 | 12,4 | 00:24:08 | 00:24:36 | 57 | ||
62 | 144 | KUJAWA DANIEL | INOWROCŁAW | 56. BAZA LOTNICZA | 1983 | M30-39 | 24 | 00:00:10 | 04:50 | 12,4 | 00:24:09 | 00:24:19 | 58 | |
63 | 38 | DUSZYŃSKI MACIEJ | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 25 | 00:00:28 | 04:52 | 12,3 | 00:24:18 | 00:24:46 | 59 | ||
64 | 420 | MACIEJEWSKI WITOLD | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 26 | 00:00:28 | 04:52 | 12,3 | 00:24:18 | 00:24:46 | 60 | ||
65 | 272 | GRALLA PIOTR | TORUŃ | 1963 | M50-59 | 4 | 00:00:11 | 04:52 | 12,3 | 00:24:19 | 00:24:30 | 61 | ||
66 | 449 | WOJCIECHOWSKI MARIUSZ | SOSNOWIEC | MARIO | 1979 | M40-49 | 15 | 00:00:07 | 04:52 | 12,3 | 00:24:19 | 00:24:26 | 62 | |
67 | 496 | KMITTA MICHAŁ | INOWROCŁAW | JANUSZE JOGGINGU | 1986 | M30-39 | 27 | 00:00:14 | 04:53 | 12,3 | 00:24:26 | 00:24:40 | 63 | |
68 | 270 | KALINOWSKI ARKADIUSZ | TORUŃ | 1981 | M30-39 | 28 | 00:00:17 | 04:53 | 12,3 | 00:24:27 | 00:24:44 | 64 | ||
69 | 142 | CHEŁMINIAK MONIKA | WŁOCŁAWEK | 1982 | K30-39 | 2 | 00:00:21 | 04:56 | 12,2 | 00:24:41 | 00:25:02 | 5 | ||
70 | 190 | ZABOROWSKA BEATA | DRZYCIM | 1970 | K40-49 | 2 | 00:00:11 | 04:59 | 12,0 | 00:24:55 | 00:25:06 | 6 | ||
71 | 452 | KARÓLEWSKI MAREK | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1955 | M60-69 | 2 | 00:00:11 | 04:59 | 12,0 | 00:24:56 | 00:25:07 | 65 | |
72 | 425 | NOWAKOWSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | DEAF I B3K | 1984 | M30-39 | 29 | 00:00:18 | 04:59 | 12,0 | 00:24:57 | 00:25:15 | 66 | |
73 | 60 | KOCIŃSKI ANDRZEJ | LISEWO MŁYN | 1971 | M40-49 | 16 | 00:00:11 | 05:02 | 11,9 | 00:25:09 | 00:25:20 | 67 | ||
74 | 108 | TRZECIAK DOROTA | KRUSZWICA | 1985 | K30-39 | 3 | 00:00:09 | 05:02 | 11,9 | 00:25:10 | 00:25:19 | 7 | ||
75 | 263 | URBAN STANISŁW | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1962 | M50-59 | 5 | 00:00:09 | 05:02 | 11,9 | 00:25:10 | 00:25:19 | 68 | |
76 | 495 | PŁUCIENNIK GRZEGORZ | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1971 | M40-49 | 17 | 00:00:11 | 05:04 | 11,8 | 00:25:20 | 00:25:31 | 69 | |
77 | 234 | GÓRSKI ADAM | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 18 | 00:00:08 | 05:04 | 11,8 | 00:25:21 | 00:25:29 | 70 | ||
78 | 188 | MACIŃSKI WALDEMAR | BYDGOSZCZ | 1982 | M30-39 | 30 | 00:00:20 | 05:04 | 11,8 | 00:25:22 | 00:25:42 | 71 | ||
79 | 482 | MOTYLSKA ALEKSA | MOGILNO | MKS INOWROCŁAW | 1995 | K16-29 | 2 | 00:00:16 | 05:06 | 11,8 | 00:25:29 | 00:25:45 | 8 | |
80 | 164 | JAGIEŁO SYLWIA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW BIEGA | 1978 | K40-49 | 3 | 00:00:10 | 05:06 | 11,8 | 00:25:30 | 00:25:40 | 9 | |
81 | 312 | BARSZCZ PIOTR | STRZELNO | 1993 | M16-29 | 17 | 00:00:45 | 05:07 | 11,7 | 00:25:35 | 00:26:20 | 72 | ||
82 | 469 | SENFTLEBEN MACIEJ | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 31 | 00:00:12 | 05:07 | 11,7 | 00:25:36 | 00:25:48 | 73 | |
83 | 81 | KOWALSKI WOJCIECH | KLECZEW | MOGILNO TEAM | 1980 | M30-39 | 32 | 00:00:14 | 05:08 | 11,7 | 00:25:38 | 00:25:52 | 74 | |
84 | 413 | KAWCZYŃSKI PAWEŁ | BISKUPIN | 1990 | M16-29 | 18 | 00:00:24 | 05:08 | 11,7 | 00:25:40 | 00:26:04 | 75 | ||
85 | 431 | KRUSZCZYNSKA BOŻENA | PRZYBYSŁAW | 1976 | K40-49 | 4 | 00:00:10 | 05:08 | 11,7 | 00:25:40 | 00:25:50 | 10 | ||
86 | 8 | SAKIEWICZ RAFAŁ | TORUŃ | 1975 | M40-49 | 19 | 00:00:49 | 05:08 | 11,7 | 00:25:40 | 00:26:29 | 76 | ||
87 | 488 | SAK JOANNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW / DRUŻYNA SZPIKU | 1989 | K30-39 | 4 | 00:00:08 | 05:09 | 11,7 | 00:25:44 | 00:25:52 | 11 | |
88 | 242 | ŁAPIŃSKI PATRYK | GNIEWKOWO | 1994 | M16-29 | 19 | 00:00:06 | 05:09 | 11,6 | 00:25:46 | 00:25:52 | 77 | ||
89 | 213 | ZAJĄCZKOWSKI PATRYK | GNIEWKOWO | CHARLIE | 1993 | M16-29 | 20 | 00:00:06 | 05:09 | 11,6 | 00:25:46 | 00:25:52 | 78 | |
90 | 318 | CIĘGOTURA RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1976 | M40-49 | 20 | 00:00:08 | 05:10 | 11,6 | 00:25:48 | 00:25:56 | 79 | ||
91 | 165 | WIŚNIEWSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | 1967 | M50-59 | 6 | 00:00:27 | 05:10 | 11,6 | 00:25:49 | 00:26:16 | 80 | ||
92 | 184 | CAPUTA ANDRZEJ | STRZELNO | 1979 | M40-49 | 21 | 00:00:10 | 05:10 | 11,6 | 00:25:49 | 00:25:59 | 81 | ||
93 | 173 | PAWLAK IWONA | RUCEWO | 1996 | K16-29 | 3 | 00:00:41 | 05:10 | 11,6 | 00:25:50 | 00:26:31 | 12 | ||
94 | 182 | CISZEWSKI PAWEŁ | POZNAŃ | 1996 | M16-29 | 21 | 00:00:42 | 05:10 | 11,6 | 00:25:51 | 00:26:33 | 82 | ||
95 | 306 | GAŁKA MARTA | BRZEŚĆ KUJAWSKI | 1999 | K16-29 | 4 | 00:00:08 | 05:11 | 11,6 | 00:25:54 | 00:26:02 | 13 | ||
96 | 271 | HEBDA DAMIAN | INOWROCŁAW | 1985 | M30-39 | 33 | 00:00:12 | 05:11 | 11,6 | 00:25:55 | 00:26:07 | 83 | ||
97 | 460 | SIWIŃSKA ELŻBIETA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1959 | K60-69 | 1 | 00:00:10 | 05:11 | 11,6 | 00:25:55 | 00:26:05 | 14 | |
98 | 412 | BEDNAREK MARTA | WTELNO | CZARNE STOPY | 1978 | K40-49 | 5 | 00:00:19 | 05:11 | 11,6 | 00:25:57 | 00:26:16 | 15 | |
99 | 221 | MIELCAREK ROBERT | INOWROCŁAW | 1985 | M30-39 | 34 | 00:00:11 | 05:12 | 11,6 | 00:25:58 | 00:26:09 | 84 | ||
100 | 261 | MUSZYŃSKI ADAM | BYDGOSZCZ | 1984 | M30-39 | 35 | 00:00:11 | 05:12 | 11,6 | 00:25:58 | 00:26:09 | 85 | ||
101 | 346 | WOJTASIK PRZEMYSŁAW | STRZELNO | 1985 | M30-39 | 36 | 00:00:14 | 05:13 | 11,5 | 00:26:04 | 00:26:18 | 86 | ||
102 | 174 | GAPIK JULIA | POZNAŃ | 1994 | K16-29 | 5 | 00:00:07 | 05:13 | 11,5 | 00:26:05 | 00:26:12 | 16 | ||
103 | 519 | GRYKAŁOWSKI PIOTR | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 22 | 00:00:11 | 05:13 | 11,5 | 00:26:05 | 00:26:16 | 87 | ||
104 | 392 | RAKOWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1978 | M40-49 | 23 | 00:00:47 | 05:14 | 11,5 | 00:26:11 | 00:26:58 | 88 | |
105 | 309 | PANKOWSKI PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | 1. BLWL | 1979 | M40-49 | 24 | 00:00:09 | 05:15 | 11,4 | 00:26:14 | 00:26:23 | 89 | |
106 | 530 | SIKORA ANTONI | GĄSAWA | ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 | 1949 | M70+ | 1 | 00:00:05 | 05:16 | 11,4 | 00:26:21 | 00:26:26 | 90 | |
107 | 434 | MAŁKOWSKI IWO | BYDGOSZCZ | 1989 | M30-39 | 37 | 00:00:00 | 05:16 | 11,4 | 00:26:21 | 00:26:21 | 91 | ||
108 | 353 | BOLEWICKI JAKUB | INOWROCŁAW | 1992 | M16-29 | 22 | 00:00:10 | 05:17 | 11,3 | 00:26:26 | 00:26:36 | 92 | ||
109 | 331 | SITKO ARKADIUSZ | KOŁODZIEJEWO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1977 | M40-49 | 25 | 00:00:12 | 05:17 | 11,3 | 00:26:27 | 00:26:39 | 93 | |
110 | 526 | KULPIŃSKI SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | 1989 | M30-39 | 38 | 00:00:34 | 05:18 | 11,3 | 00:26:30 | 00:27:04 | 94 | ||
111 | 220 | LEWANDOWSKI ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 39 | 00:00:22 | 05:18 | 11,3 | 00:26:30 | 00:26:52 | 95 | ||
112 | 95 | SYLWESTRUK MARTA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 5 | 00:00:06 | 05:18 | 11,3 | 00:26:31 | 00:26:37 | 17 | ||
113 | 104 | RÓG RADOSŁAW | INOWROCŁAW | 2000 | M16-29 | 23 | 00:00:18 | 05:19 | 11,3 | 00:26:33 | 00:26:51 | 96 | ||
114 | 163 | MODLIŃSKI SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1975 | M40-49 | 26 | 00:00:22 | 05:19 | 11,3 | 00:26:37 | 00:26:59 | 97 | |
115 | 477 | SOBASZKIEWICZ RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1972 | M40-49 | 27 | 00:00:18 | 05:19 | 11,3 | 00:26:37 | 00:26:55 | 98 | ||
116 | 465 | BURZYŃSKI MARCIN | GĄSAWA | 1993 | M16-29 | 24 | 00:00:27 | 05:21 | 11,2 | 00:26:43 | 00:27:10 | 99 | ||
117 | 454 | WARAKOMSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1972 | K40-49 | 6 | 00:00:14 | 05:21 | 11,2 | 00:26:43 | 00:26:57 | 18 | ||
118 | 71 | GREINERT MICHAŁ | INOWROCŁAW | STOWARZYSZENIE SPORTOWE LANDRYNKA | 1970 | M40-49 | 28 | 00:00:27 | 05:21 | 11,2 | 00:26:45 | 00:27:12 | 100 | |
119 | 131 | MARCHEL LESZEK | SOLEC KUJAWSKI | KMW | 1961 | M50-59 | 7 | 00:00:07 | 05:22 | 11,2 | 00:26:49 | 00:26:56 | 101 | |
120 | 254 | CZECH DARIA | PŁACZKÓWKO | #ADR! | 1997 | K16-29 | 6 | 00:00:17 | 05:22 | 11,2 | 00:26:50 | 00:27:07 | 19 | |
121 | 257 | GUZIKOWSKI MIKOŁAJ | OLIMPIN | 1978 | M40-49 | 29 | 00:00:27 | 05:22 | 11,2 | 00:26:51 | 00:27:18 | 102 | ||
122 | 1069 | CZARNAK PIOTR | WARSZAWA | 1988 | M30-39 | 40 | 00:00:52 | 05:23 | 11,1 | 00:26:57 | 00:27:49 | 103 | ||
123 | 441 | PAŃCZYK GERARD | INOWROCŁAW | 1954 | M60-69 | 3 | 00:00:07 | 05:24 | 11,1 | 00:26:59 | 00:27:06 | 104 | ||
124 | 99 | NOWAK WALDEMAR | BIAŁE BŁOTA | TRI-AMATOR EWELINA NOWAK | 1963 | M50-59 | 8 | 00:00:11 | 05:24 | 11,1 | 00:27:00 | 00:27:11 | 105 | |
125 | 342 | MORAWSKA AGNIESZKA | WŁOCŁAWEK | 1977 | K40-49 | 7 | 00:00:12 | 05:27 | 11,0 | 00:27:15 | 00:27:27 | 20 | ||
126 | 237 | SIERADZKA IGA | KRUSZWICA | 1991 | K16-29 | 7 | 00:00:20 | 05:27 | 11,0 | 00:27:15 | 00:27:35 | 21 | ||
127 | 478 | CHYLIŃSKI RADOSŁAW | WŁOCŁAWEK | ANWIL TEAM | 1987 | M30-39 | 41 | 00:00:40 | 05:27 | 11,0 | 00:27:17 | 00:27:57 | 106 | |
128 | 4 | JASIŃSKI MACIEJ | INOWROCŁAW | 1970 | M40-49 | 30 | 00:00:16 | 05:28 | 11,0 | 00:27:18 | 00:27:34 | 107 | ||
129 | 46 | KUBSKI JAROSŁAW | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1970 | M40-49 | 31 | 00:00:06 | 05:28 | 11,0 | 00:27:21 | 00:27:27 | 108 | |
130 | 313 | NAWROCKI MARCIN | MOGILNO | 1980 | M30-39 | 42 | 00:00:17 | 05:30 | 10,9 | 00:27:29 | 00:27:46 | 109 | ||
131 | 255 | CZECH KAMIL | PŁACZKÓWKO | 2000 | M16-29 | 25 | 00:00:17 | 05:31 | 10,9 | 00:27:35 | 00:27:52 | 110 | ||
132 | 151 | FIECEK PIOTR | INOWROCŁAW | JANUSZE JOGINGU | 1986 | M30-39 | 43 | 00:00:15 | 05:31 | 10,9 | 00:27:36 | 00:27:51 | 111 | |
133 | 385 | KMITTA LESZEK | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 44 | 00:00:15 | 05:31 | 10,9 | 00:27:37 | 00:27:52 | 112 | ||
134 | 103 | RÓG ADAM | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 32 | 00:00:18 | 05:33 | 10,8 | 00:27:43 | 00:28:01 | 113 | ||
135 | 422 | GÓRNA KAROLINA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW /MKS INOWROCŁAW | 1996 | K16-29 | 8 | 00:00:21 | 05:33 | 10,8 | 00:27:43 | 00:28:04 | 22 | |
136 | 224 | KINOWSKI HUBERT | STRZELNO | 1992 | M16-29 | 26 | 00:00:38 | 05:34 | 10,8 | 00:27:48 | 00:28:26 | 114 | ||
137 | 378 | WIŚNIEWSKI MAREK | TORUŃ | 1958 | M60-69 | 4 | 00:00:28 | 05:34 | 10,8 | 00:27:48 | 00:28:16 | 115 | ||
138 | 34 | KAMIŃSKA IWONA | GRUDZIADZ | NIEZRZESZONA | 1974 | K40-49 | 8 | 00:00:05 | 05:34 | 10,8 | 00:27:52 | 00:27:57 | 23 | |
139 | 48 | KITOWSKA SYLWIA | GRUDZIĄDZ | NIEZRZESZONY | 1980 | K30-39 | 6 | 00:00:07 | 05:34 | 10,8 | 00:27:52 | 00:27:59 | 24 | |
140 | 232 | SAŁYGA ARKADIUSZ | POZNAŃ | 1984 | M30-39 | 45 | 00:00:24 | 05:35 | 10,8 | 00:27:54 | 00:28:18 | 116 | ||
141 | 490 | MICHNIEWICZ MARTA | TORUŃ | 1985 | K30-39 | 7 | 00:00:26 | 05:36 | 10,7 | 00:28:01 | 00:28:27 | 25 | ||
142 | 167 | WALKOWIAK KRZYSZTOF | CHARZEWO | 1990 | M16-29 | 27 | 00:00:12 | 05:36 | 10,7 | 00:28:02 | 00:28:14 | 117 | ||
143 | 527 | ŁOŚKO ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 46 | 00:00:19 | 05:37 | 10,7 | 00:28:03 | 00:28:22 | 118 | ||
144 | 166 | SZYPERSKI PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1979 | M40-49 | 33 | 00:00:22 | 05:37 | 10,7 | 00:28:04 | 00:28:26 | 119 | |
145 | 458 | ŁYSIAK WOJCIECH | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 28 | 00:00:14 | 05:37 | 10,7 | 00:28:07 | 00:28:21 | 120 | ||
146 | 532 | KUKUŁKA BARTOSZ | INOWROCŁAW | ZMARNOWANY TALENT | 1992 | M16-29 | 29 | 00:00:08 | 05:38 | 10,6 | 00:28:11 | 00:28:19 | 121 | |
147 | 43 | SZYMCZAK MAŁGORZATA | KOŁODZIEJEWO | 1987 | K30-39 | 8 | 00:00:39 | 05:38 | 10,6 | 00:28:12 | 00:28:51 | 26 | ||
148 | 112 | GAIDA MILENA | SZCZEPANOWO | 1985 | K30-39 | 9 | 00:00:12 | 05:39 | 10,6 | 00:28:15 | 00:28:27 | 27 | ||
149 | 37 | KUREK PAWEŁ | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 47 | 00:00:23 | 05:39 | 10,6 | 00:28:16 | 00:28:39 | 122 | ||
150 | 268 | SKOCZYLAS RYSZARD | MIŃSK MAZOWIECKI | 1981 | M30-39 | 48 | 00:00:15 | 05:39 | 10,6 | 00:28:16 | 00:28:31 | 123 | ||
151 | 215 | SZELĄG WOJCIECH | INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 9 | 00:00:31 | 05:40 | 10,6 | 00:28:19 | 00:28:50 | 124 | ||
152 | 403 | MILCZEK JAGODA | TRZEMESZNO | 1984 | K30-39 | 10 | 00:00:19 | 05:41 | 10,6 | 00:28:23 | 00:28:42 | 28 | ||
153 | 74 | KORZENIOWSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 11 | 00:00:09 | 05:41 | 10,6 | 00:28:23 | 00:28:32 | 29 | ||
154 | 158 | LIPINSKI SZYMON | GNIEWKOWO | 1987 | M30-39 | 49 | 00:00:07 | 05:41 | 10,6 | 00:28:25 | 00:28:32 | 125 | ||
155 | 7 | POLAK PAWEŁ | INOWROCŁAW | 1992 | M16-29 | 30 | 00:00:10 | 05:41 | 10,6 | 00:28:26 | 00:28:36 | 126 | ||
156 | 396 | KALA MICHAŁ | ŁABISZYN | 1984 | M30-39 | 50 | 00:00:30 | 05:41 | 10,5 | 00:28:27 | 00:28:57 | 127 | ||
157 | 122 | KRUSZYNA RENATA | DZIEMIONNA | 1984 | K30-39 | 12 | 00:00:39 | 05:42 | 10,5 | 00:28:28 | 00:29:07 | 30 | ||
158 | 421 | ŁYK ROMAN | STRZELNO | 1986 | M30-39 | 51 | 00:00:39 | 05:42 | 10,5 | 00:28:28 | 00:29:07 | 128 | ||
159 | 381 | RYCHLEWSKI WOJCIECH | INOWROCŁAW | 1987 | M30-39 | 52 | 00:00:35 | 05:42 | 10,5 | 00:28:30 | 00:29:05 | 129 | ||
160 | 123 | KRUSZYNA ROBERT | DZIEMIONNA | 1978 | M40-49 | 34 | 00:00:37 | 05:42 | 10,5 | 00:28:30 | 00:29:07 | 130 | ||
161 | 293 | KOMISARCZYK IWONA | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW BIEGA | 1972 | K40-49 | 9 | 00:00:11 | 05:44 | 10,5 | 00:28:38 | 00:28:49 | 31 | |
162 | 219 | SZYMCZAK ELWIRA IZABELA | INOWROCŁAW | 1995 | K16-29 | 9 | 00:00:08 | 05:44 | 10,5 | 00:28:38 | 00:28:46 | 32 | ||
163 | 92 | WITKOWSKA MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 13 | 00:00:10 | 05:44 | 10,5 | 00:28:39 | 00:28:49 | 33 | ||
164 | 481 | WITKOWSKI MARCIN | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 53 | 00:00:10 | 05:44 | 10,5 | 00:28:39 | 00:28:49 | 131 | ||
165 | 334 | GŁOWACKI MARCIN | INOWROCŁAW | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | 1978 | M40-49 | 35 | 00:00:17 | 05:44 | 10,5 | 00:28:41 | 00:28:58 | 132 | |
166 | 27 | MICHALCZYK RAFAŁ | KRUSZWICA | 1985 | M30-39 | 54 | 00:00:34 | 05:44 | 10,5 | 00:28:41 | 00:29:15 | 133 | ||
167 | 15 | ZIELIŃSKI RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | 1986 | M30-39 | 55 | 00:00:25 | 05:44 | 10,5 | 00:28:42 | 00:29:07 | 134 | ||
168 | 448 | BURZYŃSKA MAGDALENA | GĄSAWA | 1995 | K16-29 | 10 | 00:00:23 | 05:45 | 10,4 | 00:28:43 | 00:29:06 | 34 | ||
169 | 303 | GOŁATA BOGUSŁAW | INOWROCŁAW | 1959 | M60-69 | 5 | 00:00:13 | 05:46 | 10,4 | 00:28:48 | 00:29:01 | 135 | ||
170 | 397 | WOJTAL RADOSŁAW | STRASZYN | 1979 | M40-49 | 36 | 00:00:21 | 05:46 | 10,4 | 00:28:51 | 00:29:12 | 136 | ||
171 | 273 | WUDNIAK MARCIN | BYDGOSZCZ | 1976 | M40-49 | 37 | 00:00:07 | 05:46 | 10,4 | 00:28:52 | 00:28:59 | 137 | ||
172 | 124 | KOPEĆ KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1993 | K16-29 | 11 | 00:00:08 | 05:47 | 10,4 | 00:28:53 | 00:29:01 | 35 | ||
173 | 77 | PAWLACZYK-MATELA EMILIA | BYDGOSZCZ | SLA PB | 1982 | K30-39 | 14 | 00:00:14 | 05:47 | 10,4 | 00:28:56 | 00:29:10 | 36 | |
174 | 376 | GNUTEK MATI | INOWROCŁAW | MAGNUM | 2002 | M16-29 | 31 | 00:00:29 | 05:47 | 10,4 | 00:28:56 | 00:29:25 | 138 | |
175 | 154 | MUSIELEWSKA DARIA | BYDGOSZCZ | 1993 | K16-29 | 12 | 00:00:14 | 05:47 | 10,4 | 00:28:57 | 00:29:11 | 37 | ||
176 | 442 | MATYSZCZAK DAMIAN | INOWROCŁAW | 56.BLOT. | 1974 | M40-49 | 38 | 00:00:18 | 05:48 | 10,4 | 00:28:59 | 00:29:17 | 139 | |
177 | 502 | IMA?SKA MONIKA | INOWROCŁAW | RENEGAT | 1982 | K30-39 | 15 | 00:00:16 | 05:48 | 10,3 | 00:29:00 | 00:29:16 | 38 | |
178 | 300 | SARNECKI SŁAWOMIR | JANIKOWO | 1976 | M40-49 | 39 | 00:00:10 | 05:49 | 10,3 | 00:29:04 | 00:29:14 | 140 | ||
179 | 484 | SAJUR SYLWIA | BYDGOSZCZ | 1993 | K16-29 | 13 | 00:00:20 | 05:49 | 10,3 | 00:29:05 | 00:29:25 | 39 | ||
180 | 241 | ALBIŃSKI MARIUSZ | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 56 | 00:00:27 | 05:49 | 10,3 | 00:29:07 | 00:29:34 | 141 | ||
181 | 406 | ZDZIEBLIŃSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 1.BLWL | 1973 | M40-49 | 40 | 00:00:09 | 05:50 | 10,3 | 00:29:09 | 00:29:18 | 142 | |
182 | 16 | KACZMAREK ROBERT | KONIN | 1972 | M40-49 | 41 | 00:00:22 | 05:50 | 10,3 | 00:29:10 | 00:29:32 | 143 | ||
183 | 391 | RAKOWSKA EWA | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1980 | K30-39 | 16 | 00:00:47 | 05:50 | 10,3 | 00:29:10 | 00:29:57 | 40 | |
184 | 483 | FURMANIAK ŁUKASZ | PIECHCIN | 1985 | M30-39 | 57 | 00:00:10 | 05:50 | 10,3 | 00:29:12 | 00:29:22 | 144 | ||
185 | 516 | TARASZKA OLGA | GNIEWKOWO | JRG 1 INOWROCŁAW | 1994 | K16-29 | 14 | 00:00:21 | 05:51 | 10,3 | 00:29:16 | 00:29:37 | 41 | |
186 | 355 | ŁUKASIK WIOLETTA | MIERZYNEK | 1972 | K40-49 | 10 | 00:00:16 | 05:52 | 10,2 | 00:29:19 | 00:29:35 | 42 | ||
187 | 455 | TRUSZCZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | 1970 | K40-49 | 11 | 00:00:32 | 05:52 | 10,2 | 00:29:22 | 00:29:54 | 43 | ||
188 | 360 | GAŁKA AGNIESZKA | BRZEŚĆ KUJAWSKI. | BRZESKA SEKCJA LEKKOATLETYCZNA | 1997 | K16-29 | 15 | 00:00:08 | 05:54 | 10,2 | 00:29:28 | 00:29:36 | 44 | |
189 | 5 | KWIATKOWSKA AGNIESZKA | KOŁO | 1980 | K30-39 | 17 | 00:00:14 | 05:54 | 10,2 | 00:29:32 | 00:29:46 | 45 | ||
190 | 367 | ZIELIŃSKA LUCYNA | DĄBROWA BISKUPIA | TEAM PASJA - INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 18 | 00:00:10 | 05:55 | 10,1 | 00:29:34 | 00:29:44 | 46 | |
191 | 377 | ANUSIAK ARKADIUSZ | TORUŃ | MAGNUM | 1990 | M16-29 | 32 | 00:00:27 | 05:55 | 10,1 | 00:29:35 | 00:30:02 | 145 | |
192 | 25 | GRYGORCZUK ELŻBIETA | NIEMCZ | TRISPACE | 1958 | K60-69 | 2 | 00:00:14 | 05:55 | 10,1 | 00:29:35 | 00:29:49 | 47 | |
193 | 12 | MIELCAREK KRZYSZTOF | KOŚCIELEC | 1983 | M30-39 | 58 | 00:00:15 | 05:55 | 10,1 | 00:29:37 | 00:29:52 | 146 | ||
194 | 447 | CZERWIŃSKI FILIP | MOGILNO | 2001 | M16-29 | 33 | 00:00:33 | 05:56 | 10,1 | 00:29:38 | 00:30:11 | 147 | ||
195 | 1326 | JĘDRASIK STANISŁAW | INOWROCŁAW | KSM INOWROCŁAW | 1961 | M50-59 | 10 | 00:00:39 | 05:56 | 10,1 | 00:29:39 | 00:30:18 | 148 | |
196 | 72 | KĄKOLEWSKA MARTA | LISZKOWO | 1986 | K30-39 | 19 | 00:00:21 | 05:56 | 10,1 | 00:29:39 | 00:30:00 | 48 | ||
197 | 365 | ŁUKASIK ADAM | MIERZYNEK | 1960 | M50-59 | 11 | 00:00:17 | 05:56 | 10,1 | 00:29:39 | 00:29:56 | 149 | ||
198 | 87 | KUNZ MARTA | TORUŃ | 2003 | K16-29 | 16 | 00:00:18 | 05:56 | 10,1 | 00:29:41 | 00:29:59 | 49 | ||
199 | 65 | NOWAK MAGDALENA | INOWROCŁAW | RENEGAT | 1984 | K30-39 | 20 | 00:00:14 | 05:56 | 10,1 | 00:29:41 | 00:29:55 | 50 | |
200 | 521 | GAPIŃSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | NOKIA BYDGOSZCZ | 1984 | M30-39 | 59 | 00:00:31 | 05:56 | 10,1 | 00:29:42 | 00:30:13 | 150 | |
201 | 388 | DWOREK SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | PWIK SP. Z O.O. INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 12 | 00:00:16 | 05:57 | 10,1 | 00:29:43 | 00:29:59 | 151 | |
202 | 156 | TOPOLSKI MICHAŁ | BARŁOGI | SAINT GOBAIN KOŁO | 1991 | M16-29 | 34 | 00:00:23 | 05:57 | 10,1 | 00:29:43 | 00:30:06 | 152 | |
203 | 486 | NAWROCKI PIOTR | MOGILNO | BRAK | 1971 | M40-49 | 42 | 00:00:35 | 05:57 | 10,1 | 00:29:45 | 00:30:20 | 153 | |
204 | 245 | SZOCIŃSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 2 PUŁK INŻYNIERYJNY | 1965 | M50-59 | 13 | 00:00:31 | 05:57 | 10,1 | 00:29:45 | 00:30:16 | 154 | |
205 | 457 | BALCERZAK DOROTA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1969 | K50-59 | 2 | 00:00:36 | 05:58 | 10,1 | 00:29:48 | 00:30:24 | 51 | |
206 | 225 | CZYŻEWSKA JUSTYNA | BRZOZA | 1983 | K30-39 | 21 | 00:00:29 | 05:58 | 10,1 | 00:29:51 | 00:30:20 | 52 | ||
207 | 243 | OSTROWSKI SZYMON | BYDGOSZCZY | TEAMZABIEGANEDNI | 1991 | M16-29 | 35 | 00:00:21 | 05:58 | 10,0 | 00:29:52 | 00:30:13 | 155 | |
208 | 105 | GÓRSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | 1982 | K30-39 | 22 | 00:00:18 | 05:59 | 10,0 | 00:29:54 | 00:30:12 | 53 | ||
209 | 337 | FENGLER MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1966 | K50-59 | 3 | 00:00:17 | 05:59 | 10,0 | 00:29:55 | 00:30:12 | 54 | ||
210 | 373 | KUJAWA SEBASTIAN | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 43 | 00:00:23 | 05:59 | 10,0 | 00:29:56 | 00:30:19 | 156 | |
211 | 197 | WÓJCIK MARIKA | INOWROCŁAW | 1992 | K16-29 | 17 | 00:00:24 | 05:59 | 10,0 | 00:29:57 | 00:30:21 | 55 | ||
212 | 199 | JOANNA GACKA | INOWROCŁAW | STOWARZYSZENIE SPORTOWE LANDRYNKA | 1977 | K40-49 | 12 | 00:00:27 | 06:00 | 10,0 | 00:29:58 | 00:30:25 | 56 | |
213 | 278 | LEWANDOWSKA LOTTA | INOWROCŁAW | 1960 | K50-59 | 4 | 00:00:00 | 06:00 | 10,0 | 00:29:58 | 00:29:58 | 57 | ||
214 | 274 | LEWANDOWSKI MAREK | KRUSZWICA | 1968 | M50-59 | 14 | 00:00:00 | 06:00 | 10,0 | 00:29:59 | 00:29:59 | 157 | ||
215 | 395 | KLIMEK PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1993 | M16-29 | 36 | 00:00:30 | 06:00 | 10,0 | 00:30:00 | 00:30:30 | 158 | |
216 | 223 | OKRĘGLICKI ANTONI | BYDGOSZCZ | RUN PASJA | 1948 | M70+ | 2 | 00:00:39 | 06:01 | 10,0 | 00:30:05 | 00:30:44 | 159 | |
217 | 517 | TARASZKA IRENEUSZ | GNIEWKOWO | JRG 1 INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 15 | 00:00:22 | 06:01 | 10,0 | 00:30:05 | 00:30:27 | 160 | |
218 | 315 | SKRZYPIŃSKI JAKUB | UGOSZCZ | 1994 | M16-29 | 37 | 00:00:29 | 06:02 | 10,0 | 00:30:08 | 00:30:37 | 161 | ||
219 | 84 | KABACIŃSKA KINGA | BYDGOSZCZ | 1987 | K30-39 | 23 | 00:00:11 | 06:02 | 10,0 | 00:30:09 | 00:30:20 | 58 | ||
220 | 305 | ZAGOŻDŻON WIOLETA | SOLEC KUJAWSKI | SOLECCY BIEGACZE | 1984 | K30-39 | 24 | 00:00:26 | 06:02 | 10,0 | 00:30:09 | 00:30:35 | 59 | |
221 | 343 | KULIK KAROL | STRZELNO | 1992 | M16-29 | 38 | 00:00:33 | 06:02 | 9,9 | 00:30:10 | 00:30:43 | 162 | ||
222 | 345 | DZIELAK ARTUR | INOWROCŁAW | SAPER TEAM | 1971 | M40-49 | 44 | 00:00:34 | 06:02 | 9,9 | 00:30:12 | 00:30:46 | 163 | |
223 | 501 | LEWANDOWSKA PAULINA | TORUŃ | 1993 | K16-29 | 18 | 00:00:13 | 06:04 | 9,9 | 00:30:20 | 00:30:33 | 60 | ||
224 | 489 | KULIK JOANNA | TORUŃ | 1989 | K30-39 | 25 | 00:00:19 | 06:04 | 9,9 | 00:30:22 | 00:30:41 | 61 | ||
225 | 76 | PARKITNY PATRYK | SKRZYPKOWO | 1991 | M16-29 | 39 | 00:00:43 | 06:05 | 9,9 | 00:30:24 | 00:31:07 | 164 | ||
226 | 269 | KALINOWSKA SYLWIA | TORUŃ | 1985 | K30-39 | 26 | 00:00:17 | 06:05 | 9,9 | 00:30:26 | 00:30:43 | 62 | ||
227 | 82 | SZULC HALINA | GNIEWKOWO | 1970 | K40-49 | 13 | 00:00:12 | 06:05 | 9,9 | 00:30:27 | 00:30:39 | 63 | ||
228 | 298 | WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW | TORUŃ | 1983 | M30-39 | 60 | 00:00:29 | 06:05 | 9,9 | 00:30:27 | 00:30:56 | 165 | ||
229 | 238 | JELONEK RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 45 | 00:00:07 | 06:06 | 9,8 | 00:30:28 | 00:30:35 | 166 | ||
230 | 467 | WIERZCHOWSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 46 | 00:00:19 | 06:06 | 9,8 | 00:30:28 | 00:30:47 | 167 | ||
231 | 399 | ZIELIŃSKI MAREK | RAKOWICE K/KWIDZYNIA | 1961 | M50-59 | 16 | 00:01:01 | 06:07 | 9,8 | 00:30:35 | 00:31:36 | 168 | ||
232 | 491 | GROBELNY ROBERT | INOWROCŁAW | 1976 | M40-49 | 47 | 00:00:14 | 06:08 | 9,8 | 00:30:38 | 00:30:52 | 169 | ||
233 | 248 | KUBSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1994 | M16-29 | 40 | 00:00:07 | 06:09 | 9,8 | 00:30:43 | 00:30:50 | 170 | |
234 | 324 | NIZIOŁ MARCIN | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 61 | 00:00:46 | 06:09 | 9,8 | 00:30:44 | 00:31:30 | 171 | ||
235 | 187 | DOMINIAK JOANNA | ŁOCHOWO | 1983 | K30-39 | 27 | 00:00:36 | 06:09 | 9,8 | 00:30:46 | 00:31:22 | 64 | ||
236 | 181 | FRĄSZCZAK TADEUSZ | JANIKOWO | 1955 | M60-69 | 6 | 00:00:04 | 06:10 | 9,7 | 00:30:50 | 00:30:54 | 172 | ||
237 | 492 | SAK ANNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 28 | 00:00:16 | 06:10 | 9,7 | 00:30:50 | 00:31:06 | 65 | |
238 | 508 | OSSOWSKA OLGA | TORUŃ | 1980 | K30-39 | 29 | 00:00:00 | 06:10 | 9,7 | 00:30:51 | 00:30:51 | 66 | ||
239 | 218 | BILSKI MATEUSZ | RADOM | 1995 | M16-29 | 41 | 00:00:09 | 06:10 | 9,7 | 00:30:52 | 00:31:01 | 173 | ||
240 | 59 | JESZAWICZ JOANNA | BRZOZÓWKA | 1985 | K30-39 | 30 | 00:00:11 | 06:11 | 9,7 | 00:30:54 | 00:31:05 | 67 | ||
241 | 56 | GRACZYK MONIKA | INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 31 | 00:00:08 | 06:11 | 9,7 | 00:30:54 | 00:31:02 | 68 | ||
242 | 361 | WYSOKIŃSKI SŁAWOMIR | TARKOWO GÓRNE | 1955 | M60-69 | 7 | 00:00:21 | 06:11 | 9,7 | 00:30:55 | 00:31:16 | 174 | ||
243 | 195 | POBOŻAN AGNIESZKA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1991 | K16-29 | 19 | 00:00:06 | 06:13 | 9,7 | 00:31:03 | 00:31:09 | 69 | |
244 | 90 | KUŻAJ SŁAWOMIR | PIŁA | 1965 | M50-59 | 17 | 00:00:11 | 06:13 | 9,6 | 00:31:06 | 00:31:17 | 175 | ||
245 | 66 | SIMINSKA MONIKA | SŁOŃSKO | RENEGAT | 1982 | K30-39 | 32 | 00:00:13 | 06:13 | 9,6 | 00:31:07 | 00:31:20 | 70 | |
246 | 31 | HOŁODNIAK AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1973 | K40-49 | 14 | 00:00:13 | 06:15 | 9,6 | 00:31:16 | 00:31:29 | 71 | ||
247 | 125 | GNUTEK GOSIA | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1978 | K40-49 | 15 | 00:00:31 | 06:15 | 9,6 | 00:31:17 | 00:31:48 | 72 | |
248 | 289 | GORZKIEWICZ JACEK | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 48 | 00:00:12 | 06:16 | 9,6 | 00:31:20 | 00:31:32 | 176 | ||
249 | 405 | CHRZAN ANDRZEJ | INOWROCŁAW | 1970 | M40-49 | 49 | 00:00:19 | 06:16 | 9,6 | 00:31:22 | 00:31:41 | 177 | ||
250 | 531 | TKACZYK JOLANTA | INOWROCŁAW | 1964 | K50-59 | 5 | 00:00:20 | 06:17 | 9,5 | 00:31:25 | 00:31:45 | 73 | ||
251 | 286 | GUMOWSKA ANETA | BYDGOSZCZ | 1981 | K30-39 | 33 | 00:00:11 | 06:17 | 9,5 | 00:31:26 | 00:31:37 | 74 | ||
252 | 374 | GNUTEK RAFII | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1977 | M40-49 | 50 | 00:00:28 | 06:18 | 9,5 | 00:31:29 | 00:31:57 | 178 | |
253 | 22 | DZIUBA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1976 | K40-49 | 16 | 00:00:15 | 06:18 | 9,5 | 00:31:30 | 00:31:45 | 75 | ||
254 | 230 | MOLENDA FILIP | GNIEWKOWO | 2001 | M16-29 | 42 | 00:00:28 | 06:19 | 9,5 | 00:31:34 | 00:32:02 | 179 | ||
255 | 200 | JAWORSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | ASSECO ACTIVE TEAM | 1987 | M30-39 | 62 | 00:00:22 | 06:20 | 9,5 | 00:31:38 | 00:32:00 | 180 | |
256 | 17 | GACKOWSKA IZABELA | BYDGOSZCZ | 1987 | K30-39 | 34 | 00:00:18 | 06:20 | 9,5 | 00:31:42 | 00:32:00 | 76 | ||
257 | 211 | FALKOWSKA WIOLETA | TORUŃ | 1991 | K16-29 | 20 | 00:00:17 | 06:20 | 9,5 | 00:31:42 | 00:31:59 | 77 | ||
258 | 210 | FALKOWSKI RAFAŁ | TORUŃ | 1987 | M30-39 | 63 | 00:00:17 | 06:20 | 9,5 | 00:31:42 | 00:31:59 | 181 | ||
259 | 153 | KOWALSKA MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1989 | K30-39 | 35 | 00:00:19 | 06:22 | 9,4 | 00:31:49 | 00:32:08 | 78 | ||
260 | 435 | CHMIELECKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | 1988 | M30-39 | 64 | 00:00:36 | 06:22 | 9,4 | 00:31:51 | 00:32:27 | 182 | ||
261 | 356 | KUCHARSKI JACEK | GNIEWKOWO | 1977 | M40-49 | 51 | 00:00:28 | 06:23 | 9,4 | 00:31:56 | 00:32:24 | 183 | ||
262 | 357 | KUCHARSKA DOROTA | GNIEWKOWO | 1983 | K30-39 | 36 | 00:00:29 | 06:23 | 9,4 | 00:31:56 | 00:32:25 | 79 | ||
263 | 111 | OSTROWSKA JUSTYNA | BARCIN | 1988 | K30-39 | 37 | 00:00:19 | 06:23 | 9,4 | 00:31:57 | 00:32:16 | 80 | ||
264 | 10 | OCHOCKI MACIEJ | INOWROCŁAW | 1992 | M16-29 | 43 | 00:00:32 | 06:24 | 9,4 | 00:31:59 | 00:32:31 | 184 | ||
265 | 416 | BUŁAT EDWARD | GNIEZNO | 1955 | M60-69 | 8 | 00:00:40 | 06:24 | 9,4 | 00:31:59 | 00:32:39 | 185 | ||
266 | 461 | KRASIŃSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | 1981 | K30-39 | 38 | 00:00:35 | 06:25 | 9,4 | 00:32:05 | 00:32:40 | 81 | ||
267 | 288 | GORZKIEWICZ RENATA | INOWROCŁAW | 1973 | K40-49 | 17 | 00:00:13 | 06:26 | 9,3 | 00:32:09 | 00:32:22 | 82 | ||
268 | 189 | GRUDZIŃSKA AGNIESZKA | TORUŃ | 1983 | K30-39 | 39 | 00:00:32 | 06:26 | 9,3 | 00:32:10 | 00:32:42 | 83 | ||
269 | 400 | ZIEMKIEWICZ-FIGAS RENATA | INOWROCŁAW | 1978 | K40-49 | 18 | 00:00:31 | 06:26 | 9,3 | 00:32:10 | 00:32:41 | 84 | ||
270 | 314 | BUKOWICKI PRZEMYSŁAW | KOŁO | MKS BRDÓW | 1988 | M30-39 | 65 | 00:00:41 | 06:27 | 9,3 | 00:32:14 | 00:32:55 | 186 | |
271 | 290 | KNOP DAMIAN | KOŁO | 1989 | M30-39 | 66 | 00:00:39 | 06:27 | 9,3 | 00:32:16 | 00:32:55 | 187 | ||
272 | 283 | PIETRZAK KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1997 | K16-29 | 21 | 00:00:30 | 06:27 | 9,3 | 00:32:17 | 00:32:47 | 85 | ||
273 | 468 | DROZDOWICZ LESZEK | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 52 | 00:00:00 | 06:28 | 9,3 | 00:32:18 | 00:32:18 | 188 | ||
274 | 475 | PATER EWA | NAKLO | 1982 | K30-39 | 40 | 00:00:26 | 06:28 | 9,3 | 00:32:18 | 00:32:44 | 86 | ||
275 | 382 | SZUTARSKI MACIEJ | INOWROCŁAW | CRONIMET | 1993 | M16-29 | 44 | 00:00:31 | 06:28 | 9,3 | 00:32:21 | 00:32:52 | 189 | |
276 | 476 | KLISZEWSKI ADAM | BYDGOSZCZ | 2002 | M16-29 | 45 | 00:00:22 | 06:28 | 9,3 | 00:32:21 | 00:32:43 | 190 | ||
277 | 472 | GRZESZAK DANUTA | MOGILNO | 1953 | K60-69 | 3 | 00:00:06 | 06:29 | 9,2 | 00:32:26 | 00:32:32 | 87 | ||
278 | 430 | KRUSZCZYNSKA MARTA | PRZYBYSŁAW | 2002 | K16-29 | 22 | 00:00:10 | 06:30 | 9,2 | 00:32:28 | 00:32:38 | 88 | ||
279 | 23 | DZIUBA MAREK | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 67 | 00:00:15 | 06:30 | 9,2 | 00:32:29 | 00:32:44 | 191 | ||
280 | 393 | KWARCZEWSKI MIROSŁAW | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 53 | 00:00:30 | 06:30 | 9,2 | 00:32:29 | 00:32:59 | 192 | |
281 | 317 | MURAWSKI ŁUKASZ | TORUŃ | 1990 | M16-29 | 46 | 00:00:28 | 06:31 | 9,2 | 00:32:33 | 00:33:01 | 193 | ||
282 | 504 | KOWALSKI MIŁOSZ | GNIEWKOWO | 2001 | M16-29 | 47 | 00:00:32 | 06:33 | 9,2 | 00:32:43 | 00:33:15 | 194 | ||
283 | 42 | KRUSZYŃSKA MAGDALENA | TORUŃ | 1978 | K40-49 | 19 | 00:00:09 | 06:33 | 9,2 | 00:32:43 | 00:32:52 | 89 | ||
284 | 139 | POPOWSKI DARIUSZ | INOWROCŁAW | 1967 | M50-59 | 18 | 00:00:08 | 06:33 | 9,2 | 00:32:45 | 00:32:53 | 195 | ||
285 | 511 | WISNIEWSKI ANDRZEJ | TORUN | CARBON TEAM TORUN | 1984 | M30-39 | 68 | 00:00:18 | 06:35 | 9,1 | 00:32:56 | 00:33:14 | 196 | |
286 | 120 | KRZYWDZINSKA MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1987 | K30-39 | 41 | 00:00:07 | 06:36 | 9,1 | 00:33:00 | 00:33:07 | 90 | ||
287 | 281 | PIOTROWICZ KACPER | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 48 | 00:00:31 | 06:37 | 9,1 | 00:33:04 | 00:33:35 | 197 | ||
288 | 180 | ZIELIŃSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW "FARA" | 1989 | M30-39 | 69 | 00:00:30 | 06:37 | 9,1 | 00:33:05 | 00:33:35 | 198 | |
289 | 161 | GRONOWSKA MARTA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 42 | 00:00:18 | 06:38 | 9,1 | 00:33:08 | 00:33:26 | 91 | ||
290 | 251 | NIEWIADOMSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 20 | 00:00:37 | 06:38 | 9,0 | 00:33:09 | 00:33:46 | 92 | |
291 | 162 | ŁUKASIEWICZ SYLWIA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 43 | 00:00:17 | 06:38 | 9,0 | 00:33:09 | 00:33:26 | 93 | ||
292 | 427 | DOMBEK KUBA | TORUŃ | 2001 | M16-29 | 49 | 00:00:38 | 06:38 | 9,0 | 00:33:10 | 00:33:48 | 199 | ||
293 | 252 | NIEWIADOMSKI WALDEMAR | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 54 | 00:00:37 | 06:38 | 9,0 | 00:33:10 | 00:33:47 | 200 | |
294 | 279 | PIOTROWICZ JACEK | INOWROCŁAW | SAPER TEAM | 1972 | M40-49 | 55 | 00:00:32 | 06:38 | 9,0 | 00:33:10 | 00:33:42 | 201 | |
295 | 97 | WALEWSKI ANDRZEJ | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 70 | 00:00:28 | 06:38 | 9,0 | 00:33:11 | 00:33:39 | 202 | ||
296 | 214 | SZELĄG BOŻENA | INOWROCŁAW | 1967 | K50-59 | 6 | 00:00:31 | 06:39 | 9,0 | 00:33:14 | 00:33:45 | 94 | ||
297 | 428 | DOMBEK ROBERT | TORUN | 1984 | M30-39 | 71 | 00:00:38 | 06:39 | 9,0 | 00:33:17 | 00:33:55 | 203 | ||
298 | 178 | CIARKOWSKI MIROSŁAW | INOWROCŁAW | 1979 | M40-49 | 56 | 00:00:20 | 06:40 | 9,0 | 00:33:19 | 00:33:39 | 204 | ||
299 | 429 | DOMBEK MAŁGORZATA | TORUŃ | 1985 | K30-39 | 44 | 00:00:36 | 06:40 | 9,0 | 00:33:19 | 00:33:55 | 95 | ||
300 | 528 | KAŹMIERCZAK PATRYK | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 72 | 00:00:20 | 06:40 | 9,0 | 00:33:19 | 00:33:39 | 205 | |
301 | 500 | SŁAPCZYŃSKI MACIEJ | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 57 | 00:00:19 | 06:40 | 9,0 | 00:33:19 | 00:33:38 | 206 | ||
302 | 284 | WRONKA JOANNA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | 1983 | K30-39 | 45 | 00:00:26 | 06:40 | 9,0 | 00:33:20 | 00:33:46 | 96 | ||
303 | 291 | ŁADNIAK BERNADETA | CZARNOWO | 1982 | K30-39 | 46 | 00:00:12 | 06:40 | 9,0 | 00:33:21 | 00:33:33 | 97 | ||
304 | 117 | RUTKOWSKI HUBERT | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 73 | 00:00:20 | 06:40 | 9,0 | 00:33:21 | 00:33:41 | 207 | ||
305 | 344 | DZIELAK MARTA | INOWROCŁAW | SAPER TEAM | 1998 | K16-29 | 23 | 00:00:34 | 06:40 | 9,0 | 00:33:22 | 00:33:56 | 98 | |
306 | 116 | RUTKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1987 | K30-39 | 47 | 00:00:19 | 06:41 | 9,0 | 00:33:23 | 00:33:42 | 99 | ||
307 | 96 | GRONOSTAJSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1987 | K30-39 | 48 | 00:00:24 | 06:41 | 9,0 | 00:33:27 | 00:33:51 | 100 | ||
308 | 473 | GALICKI JAROSŁAW | INOWROCŁAW | 49+ | 1970 | M40-49 | 58 | 00:00:24 | 06:42 | 9,0 | 00:33:29 | 00:33:53 | 208 | |
309 | 80 | BARCZAK AGNIESZKA | LUDZISKO | 1981 | K30-39 | 49 | 00:00:00 | 06:42 | 8,9 | 00:33:32 | 00:33:32 | 101 | ||
310 | 78 | DORSZ PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | MKP NOTEĆ INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 74 | 00:00:07 | 06:42 | 8,9 | 00:33:32 | 00:33:39 | 209 | |
311 | 118 | MAREK LUCJAN | BARCIN | 1982 | M30-39 | 75 | 00:00:15 | 06:43 | 8,9 | 00:33:33 | 00:33:48 | 210 | ||
312 | 320 | BARTNIK ANDRZEJ | INOWROCŁAW | STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW ''FARA'' INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 19 | 00:00:20 | 06:43 | 8,9 | 00:33:33 | 00:33:53 | 211 | |
313 | 149 | JAGIEŁO RADEK | INOWROCŁAW | 1978 | M40-49 | 59 | 00:00:12 | 06:43 | 8,9 | 00:33:33 | 00:33:45 | 212 | ||
314 | 83 | PSIK MARZENA | MUROWANA GOŚLINA | HERNIK TEAM | 1969 | K50-59 | 7 | 00:00:13 | 06:43 | 8,9 | 00:33:37 | 00:33:50 | 102 | |
315 | 186 | GAJDA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1991 | K16-29 | 24 | 00:00:31 | 06:44 | 8,9 | 00:33:40 | 00:34:11 | 103 | ||
316 | 203 | PUSZKIEWICZ KAROL | PIOTRKÓW KUJAWSKI | 1992 | M16-29 | 50 | 00:00:31 | 06:44 | 8,9 | 00:33:40 | 00:34:11 | 213 | ||
317 | 183 | PIEKUT ANETA | MOGILNO | AKTYWNE MOGILNO | 1974 | K40-49 | 21 | 00:00:19 | 06:44 | 8,9 | 00:33:40 | 00:33:59 | 104 | |
318 | 98 | BARCZAK ANNA | MOGILNO | AKTYWNE MOGILNO | 1988 | K30-39 | 50 | 00:00:18 | 06:44 | 8,9 | 00:33:41 | 00:33:59 | 105 | |
319 | 297 | NOWAK BOŻENA | SZERZAWY | AKTYWNE MOGILNO | 1974 | K40-49 | 22 | 00:00:18 | 06:44 | 8,9 | 00:33:41 | 00:33:59 | 106 | |
320 | 366 | RYCHWALSKA AGNIESZKA | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1978 | K40-49 | 23 | 00:00:20 | 06:44 | 8,9 | 00:33:41 | 00:34:01 | 107 | |
321 | 506 | NOWAK WOJCIECH | BARCIN | FRANCIS_FLOW | 2000 | M16-29 | 51 | 00:00:38 | 06:45 | 8,9 | 00:33:43 | 00:34:21 | 214 | |
322 | 35 | JAKUBOWSKA ANNA | GRUDZIĄDZ | NIEZRZESZONA | 1972 | K40-49 | 24 | 00:00:06 | 06:45 | 8,9 | 00:33:43 | 00:33:49 | 108 | |
323 | 260 | RADLIŃSKA MADZIA | INOWROCŁAW | OPEN TEAM | 1978 | K40-49 | 25 | 00:00:35 | 06:45 | 8,9 | 00:33:44 | 00:34:19 | 109 | |
324 | 36 | CELANOWICZ LIDIA | INOWROCŁAW | 1981 | K30-39 | 51 | 00:00:15 | 06:45 | 8,9 | 00:33:45 | 00:34:00 | 110 | ||
325 | 222 | OKRĘGLICKA BARBARA | BYDGOSZCZ | RUN PASJA | 1966 | K50-59 | 8 | 00:00:38 | 06:45 | 8,9 | 00:33:47 | 00:34:25 | 111 | |
326 | 466 | TOMASZ RATAJCZAK | JANIKOWO | MAGNUM | 1977 | M40-49 | 60 | 00:00:30 | 06:45 | 8,9 | 00:33:47 | 00:34:17 | 215 | |
327 | 474 | SZYMAŃSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 52 | 00:00:00 | 06:46 | 8,9 | 00:33:51 | 00:33:51 | 112 | ||
328 | 146 | KUZERA KRYSTIAN | PAKOŚĆ | MORSY PAKOŚĆ | 1981 | M30-39 | 76 | 00:00:37 | 06:48 | 8,8 | 00:34:01 | 00:34:38 | 216 | |
329 | 160 | JAWORSKA MIROSŁAWA | INOWROCŁAW | 1953 | K60-69 | 4 | 00:00:13 | 06:49 | 8,8 | 00:34:03 | 00:34:16 | 113 | ||
330 | 89 | SZTUKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 26 | 00:00:17 | 06:50 | 8,8 | 00:34:08 | 00:34:25 | 114 | ||
331 | 21 | HADOWSKA ANNA | JACEWO | IKSK INOWROCŁAW | 1954 | K60-69 | 5 | 00:00:26 | 06:50 | 8,8 | 00:34:10 | 00:34:36 | 115 | |
332 | 157 | TOPOLSKA EMILIA | BYDGOSZCZ | 1987 | K30-39 | 53 | 00:00:23 | 06:50 | 8,8 | 00:34:10 | 00:34:33 | 116 | ||
333 | 507 | ŁASKA MONIKA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 54 | 00:00:26 | 06:51 | 8,8 | 00:34:14 | 00:34:40 | 117 | |
334 | 3 | GÓRSKA JUSTYNA | INOWROCŁAW | BBKTS | 1986 | K30-39 | 55 | 00:00:21 | 06:52 | 8,7 | 00:34:22 | 00:34:43 | 118 | |
335 | 379 | LANKIEWICZ RENATA | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1977 | K40-49 | 27 | 00:00:30 | 06:53 | 8,7 | 00:34:25 | 00:34:55 | 119 | |
336 | 380 | LANKIEWICZ KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1975 | M40-49 | 61 | 00:00:30 | 06:53 | 8,7 | 00:34:26 | 00:34:56 | 217 | |
337 | 29 | SOBCZAK ANDRZEJ | TORUŃ | 1967 | M50-59 | 20 | 00:00:33 | 06:54 | 8,7 | 00:34:29 | 00:35:02 | 218 | ||
338 | 387 | SZUTARSKA JOANNA | INOWROCŁAW | 1995 | K16-29 | 25 | 00:00:31 | 06:57 | 8,6 | 00:34:46 | 00:35:17 | 120 | ||
339 | 372 | ZNANIECKA KAROLINA | INOWROCŁAW | 1996 | K16-29 | 26 | 00:00:15 | 06:59 | 8,6 | 00:34:54 | 00:35:09 | 121 | ||
340 | 121 | RYCHWICKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 28 | 00:00:07 | 07:01 | 8,6 | 00:35:05 | 00:35:12 | 122 | ||
341 | 295 | PIŃSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 1974 | M40-49 | 62 | 00:00:10 | 07:01 | 8,5 | 00:35:06 | 00:35:16 | 219 | ||
342 | 386 | SZUTARSKI SZYMON | INOWROCŁAW | 1990 | M16-29 | 52 | 00:00:31 | 07:02 | 8,5 | 00:35:09 | 00:35:40 | 220 | ||
343 | 47 | GRACZYKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | STOWARZYSZENIE SPORTOWE LANDRYNKA | 1986 | K30-39 | 56 | 00:00:20 | 07:03 | 8,5 | 00:35:13 | 00:35:33 | 123 | |
344 | 79 | ROGULSKA MONIKA | TORUŃ | 1981 | K30-39 | 57 | 00:00:34 | 07:03 | 8,5 | 00:35:13 | 00:35:47 | 124 | ||
345 | 30 | ZALEWSKA HANNA | TORUŃ | 1973 | K40-49 | 29 | 00:00:33 | 07:03 | 8,5 | 00:35:14 | 00:35:47 | 125 | ||
346 | 152 | NIZIOŁ KAMILA | TORUŃ | 1986 | K30-39 | 58 | 00:00:44 | 07:03 | 8,5 | 00:35:16 | 00:36:00 | 126 | ||
347 | 471 | KOWALCZYK JULITA | INOWROCŁAW | 1984 | K30-39 | 59 | 00:00:05 | 07:04 | 8,5 | 00:35:19 | 00:35:24 | 127 | ||
348 | 470 | ŚWITALSKI MARCIN | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 77 | 00:00:05 | 07:04 | 8,5 | 00:35:19 | 00:35:24 | 221 | |
349 | 280 | PIOTROWICZ DOROTA | INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 30 | 00:00:31 | 07:06 | 8,5 | 00:35:29 | 00:36:00 | 128 | ||
350 | 262 | KUBIK PATRYCJA | INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 60 | 00:00:37 | 07:07 | 8,4 | 00:35:35 | 00:36:12 | 129 | ||
351 | 132 | OSIŃSKI ARKADIUSZ | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 53 | 00:00:22 | 07:07 | 8,4 | 00:35:35 | 00:35:57 | 222 | ||
352 | 57 | ŁUCZKOWSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | 1986 | M30-39 | 78 | 00:00:36 | 07:08 | 8,4 | 00:35:39 | 00:36:15 | 223 | ||
353 | 137 | SENSKA JOANNA | INOWROCŁAW | 1973 | K40-49 | 31 | 00:00:20 | 07:08 | 8,4 | 00:35:39 | 00:35:59 | 130 | ||
354 | 45 | DROŻDŻ ANNA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 32 | 00:00:20 | 07:09 | 8,4 | 00:35:47 | 00:36:07 | 131 | ||
355 | 113 | BANASZYŃSKA EWA | INOWROCŁAW | 1980 | K30-39 | 61 | 00:00:32 | 07:10 | 8,4 | 00:35:50 | 00:36:22 | 132 | ||
356 | 64 | NIŻEWSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 00:00:33 | 07:10 | 8,4 | 00:35:50 | 00:36:23 | ||||||
357 | 179 | JURKIEWICZ BEATA | INOWROCŁAW | 1981 | K30-39 | 62 | 00:00:17 | 07:10 | 8,4 | 00:35:52 | 00:36:09 | 134 | ||
358 | 145 | ZACHAJ PATRYK | INOWROCŁAW | 1998 | M16-29 | 54 | 00:00:15 | 07:11 | 8,4 | 00:35:54 | 00:36:09 | 224 | ||
359 | 119 | MAREK ANNA | BARCIN | 1982 | K30-39 | 63 | 00:00:15 | 07:11 | 8,4 | 00:35:55 | 00:36:10 | 135 | ||
360 | 128 | DUDEK KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 64 | 00:00:13 | 07:11 | 8,3 | 00:35:57 | 00:36:10 | 136 | ||
361 | 529 | KOCISZEWSKA IRENA | TURZANY | 1951 | K60-69 | 6 | 00:00:07 | 07:12 | 8,3 | 00:35:58 | 00:36:05 | 137 | ||
362 | 244 | STEFANSKA ANNA | INOWROCŁAW | FOUR COLOURS GRAND PRIX | 1985 | K30-39 | 65 | 00:00:05 | 07:13 | 8,3 | 00:36:07 | 00:36:12 | 138 | |
363 | 292 | DANIELEK ADAM | BYDGOSZCZ | BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ! | 1978 | M40-49 | 63 | 00:00:36 | 07:14 | 8,3 | 00:36:10 | 00:36:46 | 225 | |
364 | 177 | RÓŻKOWSKA AGATA | KRUSZIWCA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1991 | K16-29 | 27 | 00:00:09 | 07:14 | 8,3 | 00:36:12 | 00:36:21 | 139 | |
365 | 176 | PRUCZKOWSKA WIESŁAWA | POLANOWICE | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1985 | K30-39 | 66 | 00:00:09 | 07:15 | 8,3 | 00:36:13 | 00:36:22 | 140 | |
366 | 107 | KARMONIK MONIKA | INOWROCŁAW | 1981 | K30-39 | 67 | 00:00:36 | 07:16 | 8,3 | 00:36:21 | 00:36:57 | 141 | ||
367 | 311 | WIŚNIEWSKI BARTOSZ | INOWROCŁAW | 2001 | M16-29 | 55 | 00:00:25 | 07:17 | 8,2 | 00:36:26 | 00:36:51 | 226 | ||
368 | 285 | ROŻYŃSKA MONIKA | BYDGOSZCZ | 1992 | K16-29 | 28 | 00:00:12 | 07:18 | 8,2 | 00:36:31 | 00:36:43 | 142 | ||
369 | 319 | BARTNIK ADAM | SŁAWĘCINEK | STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW ''FARA'' INOWROCŁAW | 2000 | M16-29 | 56 | 00:00:21 | 07:19 | 8,2 | 00:36:35 | 00:36:56 | 227 | |
370 | 322 | KUBIAK AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | TEAM ZABIEGANEDNI | 1994 | K16-29 | 29 | 00:00:21 | 07:19 | 8,2 | 00:36:36 | 00:36:57 | 143 | |
371 | 247 | MACIEJCZAK ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1997 | M16-29 | 57 | 00:00:38 | 07:20 | 8,2 | 00:36:38 | 00:37:16 | 228 | ||
372 | 32 | WALENTYN KATARZYNA | TORUŃ | 1978 | K40-49 | 33 | 00:00:44 | 07:20 | 8,2 | 00:36:38 | 00:37:22 | 144 | ||
373 | 147 | KUZERA KATARZYNA | PAKOŚĆ | MORSY PAKOŚĆ | 1983 | K30-39 | 68 | 00:00:37 | 07:20 | 8,2 | 00:36:39 | 00:37:16 | 145 | |
374 | 390 | LEWANDOWSKA AGNIESZKA | WŁOCŁAWEK | 1981 | K30-39 | 69 | 00:00:13 | 07:21 | 8,2 | 00:36:43 | 00:36:56 | 146 | ||
375 | 127 | GRABSKA PATRYCJA | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1994 | K16-29 | 30 | 00:00:24 | 07:21 | 8,2 | 00:36:43 | 00:37:07 | 147 | |
376 | 19 | SZATKOWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1979 | M40-49 | 64 | 00:00:40 | 07:21 | 8,2 | 00:36:44 | 00:37:24 | 229 | ||
377 | 18 | SZATKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 34 | 00:00:39 | 07:21 | 8,2 | 00:36:45 | 00:37:24 | 148 | ||
378 | 308 | KALINOWSKA LIDIA | MAŁE CZYSTE | 1988 | K30-39 | 70 | 00:00:23 | 07:22 | 8,1 | 00:36:49 | 00:37:12 | 149 | ||
379 | 235 | GÓRSKA JULIA | INOWROCŁAW | 2003 | K16-29 | 31 | 00:00:08 | 07:23 | 8,1 | 00:36:54 | 00:37:02 | 150 | ||
380 | 410 | ASTUKIEWICZ TOMASZ | BYDGOSZCZ | 1970 | M40-49 | 65 | 00:00:35 | 07:23 | 8,1 | 00:36:55 | 00:37:30 | 230 | ||
381 | 411 | ASTUKIEWICZ AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | 1968 | K50-59 | 9 | 00:00:35 | 07:23 | 8,1 | 00:36:56 | 00:37:31 | 151 | ||
382 | 276 | PALUSZAK ADAM | INOWROCŁAW | BBL | 1999 | M16-29 | 58 | 00:00:26 | 07:23 | 8,1 | 00:36:57 | 00:37:23 | 231 | |
383 | 275 | PALUSZAK KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 71 | 00:00:26 | 07:24 | 8,1 | 00:36:58 | 00:37:24 | 152 | ||
384 | 277 | PALUSZAK ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1982 | M30-39 | 79 | 00:00:25 | 07:24 | 8,1 | 00:36:59 | 00:37:24 | 232 | ||
385 | 332 | BARSZCZEWSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1974 | K40-49 | 35 | 00:00:15 | 07:25 | 8,1 | 00:37:04 | 00:37:19 | 153 | ||
386 | 299 | CYMS RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1961 | M50-59 | 21 | 00:00:10 | 07:26 | 8,1 | 00:37:09 | 00:37:19 | 233 | ||
387 | 175 | SOSNOWSKI KAMIL | GNIEWKOWO | 1998 | M16-29 | 59 | 00:00:29 | 07:26 | 8,1 | 00:37:11 | 00:37:40 | 234 | ||
388 | 88 | GRACZYK ANNA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 72 | 00:00:16 | 07:28 | 8,0 | 00:37:19 | 00:37:35 | 154 | ||
389 | 493 | WALISZKA DARIUSZ | POBIEDZISKA | 1986 | M30-39 | 80 | 00:00:16 | 07:29 | 8,0 | 00:37:23 | 00:37:39 | 235 | ||
390 | 509 | HASKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1986 | K30-39 | 73 | 00:00:16 | 07:29 | 8,0 | 00:37:24 | 00:37:40 | 155 | ||
391 | 198 | WALTER ANNA | INOWROCŁAW | 1987 | K30-39 | 74 | 00:00:24 | 07:29 | 8,0 | 00:37:27 | 00:37:51 | 156 | ||
392 | 339 | ALACHNIEWICZ ALEKSANDRA | TORUŃ | 1994 | K16-29 | 32 | 00:00:36 | 07:31 | 8,0 | 00:37:34 | 00:38:10 | 157 | ||
393 | 301 | MATUSIAK IWONA | WAGANIEC | 1980 | K30-39 | 75 | 00:00:06 | 07:32 | 8,0 | 00:37:40 | 00:37:46 | 158 | ||
394 | 148 | GLAMOWSKA AGATA | TORUŃ | 1984 | K30-39 | 76 | 00:00:26 | 07:32 | 8,0 | 00:37:41 | 00:38:07 | 159 | ||
395 | 26 | DURA MARTA | TORUŃ | 1983 | K30-39 | 77 | 00:00:29 | 07:33 | 8,0 | 00:37:44 | 00:38:13 | 160 | ||
396 | 436 | KĄKOLEWSKA JUSTYNA | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1972 | K40-49 | 36 | 00:00:12 | 07:33 | 7,9 | 00:37:45 | 00:37:57 | 161 | |
397 | 533 | MISUN MARIOLA | ZIELONA | 1958 | K60-69 | 7 | 00:00:38 | 07:33 | 7,9 | 00:37:46 | 00:38:24 | 162 | ||
398 | 115 | KOZIK ALINA | PIŁA | 1987 | K30-39 | 78 | 00:00:32 | 07:34 | 7,9 | 00:37:49 | 00:38:21 | 163 | ||
399 | 109 | MACIEJCZAK KAROLINA | PIŁA | 1979 | K40-49 | 37 | 00:00:32 | 07:34 | 7,9 | 00:37:49 | 00:38:21 | 164 | ||
400 | 172 | HARACEWIAT CEZARY | BYDGOSZCZ | 1961 | M50-59 | 22 | 00:00:25 | 07:34 | 7,9 | 00:37:50 | 00:38:15 | 236 | ||
401 | 350 | OLEJNIK RADOSŁAW | KRUSZWICA | H | 1976 | M40-49 | 66 | 00:00:06 | 07:35 | 7,9 | 00:37:54 | 00:38:00 | 237 | |
402 | 340 | CHOJNACKA PAULINA | TORUN | TORUŃ PODGORZ | 1987 | K30-39 | 79 | 00:00:39 | 07:35 | 7,9 | 00:37:57 | 00:38:36 | 165 | |
403 | 341 | CHOJNACKA WIKTORIA | TORUŃ | TORUŃ PODGÓRZ | 2002 | K16-29 | 33 | 00:00:39 | 07:35 | 7,9 | 00:37:57 | 00:38:36 | 166 | |
404 | 523 | JANKOWSKA JOANNA | TORUŃ | PEARLS MODELS TEAM | 1988 | K30-39 | 80 | 00:00:07 | 07:37 | 7,9 | 00:38:04 | 00:38:11 | 167 | |
405 | 514 | ROGOWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | PEARLS MODELS | 1979 | M40-49 | 67 | 00:00:07 | 07:37 | 7,9 | 00:38:04 | 00:38:11 | 238 | |
406 | 333 | LEWICKA DAGMARA | BYDGOSZCZ | 1989 | K30-39 | 81 | 00:00:19 | 07:38 | 7,9 | 00:38:08 | 00:38:27 | 168 | ||
407 | 426 | NOWAKOWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | DEAF I B3K | 1987 | K30-39 | 82 | 00:00:24 | 07:38 | 7,9 | 00:38:10 | 00:38:34 | 169 | |
408 | 354 | TRYWIAŃSKA MARTA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 83 | 00:00:28 | 07:39 | 7,8 | 00:38:14 | 00:38:42 | 170 | ||
409 | 497 | FABISZEWSKI WOJCIECH | OLSZTYN | PRZYSTAŃ ŁĄCKO | 1991 | M16-29 | 60 | 00:00:42 | 07:39 | 7,8 | 00:38:15 | 00:38:57 | 239 | |
410 | 135 | KROTOSZYŃSKI RYSZARD | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1949 | M70+ | 3 | 00:00:04 | 07:40 | 7,8 | 00:38:19 | 00:38:23 | 240 | |
411 | 440 | MUSIAŁ RADOSŁAW | SZCZEPANOWO | FRANCIS_FLOW | 2000 | M16-29 | 61 | 00:00:39 | 07:42 | 7,8 | 00:38:29 | 00:39:08 | 241 | |
412 | 323 | KUBIAK ZUZANNA | BYDGOSZCZ | 1973 | K40-49 | 38 | 00:00:22 | 07:43 | 7,8 | 00:38:34 | 00:38:56 | 171 | ||
413 | 201 | ŁADOŃ KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 39 | 00:00:21 | 07:43 | 7,8 | 00:38:35 | 00:38:56 | 172 | ||
414 | 202 | ŁADOŃ RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 68 | 00:00:21 | 07:43 | 7,8 | 00:38:36 | 00:38:57 | 242 | ||
415 | 453 | MARCZEWSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | 1961 | M50-59 | 23 | 00:00:23 | 07:43 | 7,8 | 00:38:36 | 00:38:59 | 243 | ||
416 | 171 | TELUS MARTA | INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 84 | 00:00:37 | 07:43 | 7,8 | 00:38:37 | 00:39:14 | 173 | ||
417 | 73 | ROSZAK TOMASZ | PŁAWINEK | DECATLON TEAM INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 69 | 00:00:35 | 07:44 | 7,8 | 00:38:38 | 00:39:13 | 244 | |
418 | 192 | BURZYŃSKI MAREK | INOWROCŁAW | 1974 | M40-49 | 70 | 00:00:06 | 07:44 | 7,8 | 00:38:40 | 00:38:46 | 245 | ||
419 | 194 | RIGHI JULIANNA | INOWROCŁAW | 2002 | K16-29 | 34 | 00:00:24 | 07:44 | 7,8 | 00:38:40 | 00:39:04 | 174 | ||
420 | 193 | DŁONIAK ALINA | INOWROCŁAW | 1973 | K40-49 | 40 | 00:00:23 | 07:45 | 7,7 | 00:38:47 | 00:39:10 | 175 | ||
421 | 494 | WINIECKA DOROTA | ROJEWO | SARENKA ROJEWO | 1974 | K40-49 | 41 | 00:00:23 | 07:46 | 7,7 | 00:38:50 | 00:39:13 | 176 | |
422 | 126 | GRABSKA-ZIELIŃSKA SYLWIA | BYDGOSZCZ | 1991 | K16-29 | 35 | 00:00:23 | 07:49 | 7,7 | 00:39:03 | 00:39:26 | 177 | ||
423 | 69 | GÓRNY JAROSŁAW | INOWROCŁAW | 1960 | M50-59 | 24 | 00:00:09 | 07:50 | 7,7 | 00:39:09 | 00:39:18 | 246 | ||
424 | 480 | SCHACHTSCHNEIDER AGNIESZKA | WŁOCŁAWEK | 1986 | K30-39 | 85 | 00:00:42 | 07:50 | 7,7 | 00:39:10 | 00:39:52 | 178 | ||
425 | 307 | OCHOCIŃSKA ITA | WŁOCŁAWEK | 1999 | K16-29 | 36 | 00:00:13 | 07:51 | 7,6 | 00:39:13 | 00:39:26 | 179 | ||
426 | 282 | NAWROCKI SZYMON | INOWROCŁAW | FRANCIS_FLOW | 2000 | M16-29 | 62 | 00:00:38 | 07:51 | 7,6 | 00:39:16 | 00:39:54 | 247 | |
427 | 134 | MATUSZAK WIOLETTA | KRUSZWICA | 1974 | K40-49 | 42 | 00:00:36 | 07:51 | 7,6 | 00:39:17 | 00:39:53 | 180 | ||
428 | 479 | JAWORSKA JOANNA | WŁOCŁAWEK | 1988 | K30-39 | 86 | 00:00:42 | 07:54 | 7,6 | 00:39:29 | 00:40:11 | 181 | ||
429 | 450 | GÓRNY ŁUKASZ | ZAMOŚĆ | 1990 | M16-29 | 63 | 00:00:18 | 07:55 | 7,6 | 00:39:37 | 00:39:55 | 248 | ||
430 | 321 | FOLARZYŃSKI ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 81 | 00:00:44 | 07:56 | 7,6 | 00:39:39 | 00:40:23 | 249 | ||
431 | 499 | JAWORSKA AGNIESZKA | MAŁE RADOWISKA | 1980 | K30-39 | 87 | 00:00:34 | 07:57 | 7,6 | 00:39:43 | 00:40:17 | 182 | ||
432 | 415 | JAWORNIK ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 82 | 00:00:06 | 07:57 | 7,5 | 00:39:47 | 00:39:53 | 250 | ||
433 | 2 | MILO IWONA | TORUŃ | 1979 | K40-49 | 43 | 00:00:39 | 07:57 | 7,5 | 00:39:47 | 00:40:26 | 183 | ||
434 | 185 | CAPUTA URSZULA | STRZELNO | STRZELNO BIEGA | 1958 | K60-69 | 8 | 00:00:27 | 07:59 | 7,5 | 00:39:55 | 00:40:22 | 184 | |
435 | 368 | BRZOZOWSKA HENRYKA | INOWROCŁAW | 1974 | K40-49 | 44 | 00:00:43 | 08:00 | 7,5 | 00:40:01 | 00:40:44 | 185 | ||
436 | 249 | CHEŁMINIAK JAKUB | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 64 | 00:00:27 | 08:03 | 7,5 | 00:40:16 | 00:40:43 | 251 | ||
437 | 143 | NIEZNALSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 45 | 00:00:36 | 08:04 | 7,4 | 00:40:18 | 00:40:54 | 186 | ||
438 | 408 | ŁUCZKOWSKA SYLWIA | BYDGOSZCZ | 1989 | K30-39 | 88 | 00:00:00 | 08:04 | 7,4 | 00:40:22 | 00:40:22 | 187 | ||
439 | 362 | PODCZASKA KATARZYNA | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | 1989 | K30-39 | 89 | 00:00:12 | 08:05 | 7,4 | 00:40:27 | 00:40:39 | 188 | ||
440 | 106 | DERUCKA MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 46 | 00:00:37 | 08:08 | 7,4 | 00:40:42 | 00:41:19 | 189 | ||
441 | 93 | KUŁAKOWSKI ROBERT | TORUŃ | KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZE | 1975 | M40-49 | 71 | 00:00:29 | 08:12 | 7,3 | 00:41:02 | 00:41:31 | 252 | |
442 | 327 | MATYSEK EMILIA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 47 | 00:00:29 | 08:14 | 7,3 | 00:41:08 | 00:41:37 | 190 | ||
443 | 328 | MATYSEK MACIEJ | INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 83 | 00:00:29 | 08:14 | 7,3 | 00:41:09 | 00:41:38 | 253 | ||
444 | 212 | CIESIELSKA AGNIESZKA | NAKŁO NAD NOTECIA | 1981 | K30-39 | 90 | 00:00:25 | 08:15 | 7,3 | 00:41:13 | 00:41:38 | 191 | ||
445 | 231 | KRZYŻELEWSKA-GRINBERG ANNA | TORUŃ | ŁUDU DUBU | 1973 | K40-49 | 48 | 00:00:13 | 08:21 | 7,2 | 00:41:43 | 00:41:56 | 192 | |
446 | 510 | KOZAK BARTOSZ | TORUŃ | 1996 | M16-29 | 65 | 00:00:13 | 08:23 | 7,2 | 00:41:57 | 00:42:10 | 254 | ||
447 | 239 | DUSZYŃSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 91 | 00:00:28 | 08:32 | 7,0 | 00:42:38 | 00:43:06 | 193 | ||
448 | 338 | AMROZIEWICZ BEATA | KROBIA | 1993 | K16-29 | 37 | 00:00:37 | 08:42 | 6,9 | 00:43:29 | 00:44:06 | 194 | ||
449 | 63 | RÓŻAŃSKA IWONA | INOWROCŁAW | 1971 | K40-49 | 49 | 00:00:06 | 08:42 | 6,9 | 00:43:29 | 00:43:35 | 195 | ||
450 | 141 | POCIZNICKA ANGELIKA | TORUN | 1986 | K30-39 | 92 | 00:00:40 | 08:44 | 6,9 | 00:43:39 | 00:44:19 | 196 | ||
451 | 169 | BOROWIAK AGNIESZKA | KCYNIA | TEAM RUN KCYNIA | 1983 | K30-39 | 93 | 00:00:36 | 08:45 | 6,9 | 00:43:44 | 00:44:20 | 197 | |
452 | 53 | ZIELINSKA AGNIESZKA | TORUN | BORUCIK TRI TEAM | 1972 | K40-49 | 50 | 00:00:44 | 08:46 | 6,8 | 00:43:48 | 00:44:32 | 198 | |
453 | 520 | KALISKA LIDIA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 51 | 00:00:39 | 08:47 | 6,8 | 00:43:53 | 00:44:32 | 199 | ||
454 | 51 | KŁACZYŃSKI WOJCIECH | INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 25 | 00:00:25 | 08:52 | 6,8 | 00:44:21 | 00:44:46 | 255 | ||
455 | 50 | KŁACZYŃSKA EWA | INOWROCŁAW | 1971 | K40-49 | 52 | 00:00:24 | 08:58 | 6,7 | 00:44:51 | 00:45:15 | 200 | ||
456 | 159 | CZERNIAK BARBARA | MOGILNO | CHMIELARZ TEAM | 1991 | K16-29 | 38 | 00:00:41 | 09:14 | 6,5 | 00:46:12 | 00:46:53 | 201 | |
457 | 61 | URBAŃSKA PATRYCJA | TORUŃ | CHMIELARZ TEAM | 1985 | K30-39 | 94 | 00:00:39 | 09:15 | 6,5 | 00:46:14 | 00:46:53 | 202 | |
458 | 240 | KRZEWIŃSKA KATARZYNA | MOGILNO | 2001 | K16-29 | 39 | 00:00:33 | 09:25 | 6,4 | 00:47:03 | 00:47:36 | 203 | ||
459 | 446 | NOWOPOLSKA KLAUDIA | MOGILNO | AKTYWNE MOGILNO | 2001 | K16-29 | 40 | 00:00:33 | 09:25 | 6,4 | 00:47:03 | 00:47:36 | 204 | |
460 | 498 | STRZEŻYŃSKA ADRIANNA | MOGILNO | AKTYWNE MOGILNO | 2003 | K16-29 | 41 | 00:00:33 | 09:25 | 6,4 | 00:47:03 | 00:47:36 | 205 | |
461 | 205 | ZYCH AGNIESZKA | INOWROCŁAW | BIEDRONKA.RUN | 1979 | K40-49 | 53 | 00:00:26 | 09:27 | 6,4 | 00:47:13 | 00:47:39 | 206 | |
462 | 207 | CIĄŻKOWSKA MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | BIEDRONKA.RUN | 1993 | K16-29 | 42 | 00:00:26 | 09:27 | 6,4 | 00:47:14 | 00:47:40 | 207 | |
463 | 206 | ŻYŁKOWSKA MONIKA | KRUSZA PODLOTOWA 9 | BIEDRONKA.RUN | 1981 | K30-39 | 95 | 00:00:25 | 09:27 | 6,4 | 00:47:14 | 00:47:39 | 208 | |
464 | 487 | TYWCZYŃSKA ANNA ZOFIA | TORUŃ | KIBICE POMORKA TEAM | 1978 | K40-49 | 54 | 00:00:09 | 09:35 | 6,3 | 00:47:57 | 00:48:06 | 209 | |
465 | 52 | LEBIODA GRAŻYNA | INOWROCŁAW | 1958 | K60-69 | 9 | 00:00:27 | 10:02 | 6,0 | 00:50:09 | 00:50:36 | 210 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1064 | KLEDZIK ZBIGNIEW | CHOMIĄŻA SZLACHECKA | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1991 | M18-29 | 1 | 00:00:00 | 03:21 | 17,9 | 00:33:33 | 00:33:33 | 1 | |
2 | 1189 | ŚWIDEREK WOJCIECH | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1982 | M30-39 | 1 | 00:00:00 | 03:28 | 17,3 | 00:34:40 | 00:34:40 | 2 | |
3 | 1039 | SZPECIŃSKI PRZEMEK | RYMAŃ | DĄBROWSKI TEAM | 1995 | M18-29 | 2 | 00:00:00 | 03:40 | 16,4 | 00:36:37 | 00:36:37 | 3 | |
4 | 1104 | JARANOWSKI ANDRZEJ | BRODNICA | GKS FABIANKI | 1993 | M18-29 | 3 | 00:00:00 | 03:40 | 16,4 | 00:36:39 | 00:36:39 | 4 | |
5 | 1107 | CHMIELARZ SEBASTIAN | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM | 1987 | M30-39 | 2 | 00:00:01 | 03:42 | 16,2 | 00:36:56 | 00:36:57 | 5 | |
6 | 1105 | CHOJNICKI DAMIAN | GŁOGOWO | GKS FABIANKI | 1997 | M18-29 | 4 | 00:00:00 | 03:44 | 16,1 | 00:37:19 | 00:37:19 | 6 | |
7 | 1194 | ORCHOLSKI WITOLD | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1971 | M40-49 | 1 | 00:00:00 | 03:44 | 16,1 | 00:37:21 | 00:37:21 | 7 | |
8 | 1138 | MAĆKOWSKI MACIEJ | ŻNIN | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1988 | M30-39 | 3 | 00:00:00 | 03:45 | 16,0 | 00:37:33 | 00:37:33 | 8 | |
9 | 1247 | CHMIELARZ KRZYSZTOF | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | 1992 | M18-29 | 5 | 00:00:01 | 03:46 | 15,9 | 00:37:39 | 00:37:40 | 9 | |
10 | 1246 | MRUK TOMASZ | BYDGOSZCZ | CZARNE STOPY.SM | 1976 | M40-49 | 2 | 00:00:01 | 03:48 | 15,8 | 00:38:04 | 00:38:05 | 10 | |
11 | 1243 | SITARZ DAMIAN | MOGILNO | 1998 | M18-29 | 6 | 00:00:00 | 03:49 | 15,7 | 00:38:14 | 00:38:14 | 11 | ||
12 | 1053 | ZIĘBA MIKOŁAJ | TORUŃ | UMK TORUŃ | 1997 | M18-29 | 7 | 00:00:01 | 03:51 | 15,6 | 00:38:32 | 00:38:33 | 12 | |
13 | 1191 | WILIGALSKI BARTOSZ | PIGŻA | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1989 | M30-39 | 4 | 00:00:01 | 03:52 | 15,5 | 00:38:44 | 00:38:45 | 13 | |
14 | 1092 | JERECZEK MICHAŁ | TORUŃ | AGROLOK SPORT TEAM | 1994 | M18-29 | 8 | 00:00:01 | 03:53 | 15,4 | 00:38:51 | 00:38:52 | 14 | |
15 | 1314 | SIWIAK FILIP | GDAŃSK | ZSE GDAŃSK | 1995 | M18-29 | 9 | 00:00:01 | 03:53 | 15,4 | 00:38:52 | 00:38:53 | 15 | |
16 | 1336 | ARSENIUK ANNA | GÓRSK | T.S.OPATRUNKI TORUŃ | 1981 | K30-39 | 1 | 00:00:00 | 03:54 | 15,4 | 00:39:04 | 00:39:04 | 1 | |
17 | 1067 | GAPIŃSKI ŁUKASZ | WĄBRZEŹNO | BORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAM | 1983 | M30-39 | 5 | 00:00:01 | 03:55 | 15,3 | 00:39:09 | 00:39:10 | 16 | |
18 | 1123 | SOBIERALSKI RAFAŁ | BRZOZA | RAFO TEEM | 1974 | M40-49 | 3 | 00:00:01 | 03:56 | 15,3 | 00:39:18 | 00:39:19 | 17 | |
19 | 1315 | ŁAZ KAMIL | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1983 | M30-39 | 6 | 00:00:01 | 04:02 | 14,9 | 00:40:18 | 00:40:19 | 18 | |
20 | 1205 | BĄK OSKAR | MĄKOWARSKO | 1983 | M30-39 | 7 | 00:00:02 | 04:02 | 14,9 | 00:40:22 | 00:40:24 | 19 | ||
21 | 1231 | BALCERZAK MARCIN | DĄBROWA | 33.BLTR POWIDZ | 1973 | M40-49 | 4 | 00:00:03 | 04:04 | 14,8 | 00:40:38 | 00:40:41 | 20 | |
22 | 1331 | RUMIŃSKI ARAKDIUSZ | TORUŃ | NADAKTYWNI TORUŃ | 1991 | M18-29 | 10 | 00:00:02 | 04:04 | 14,7 | 00:40:43 | 00:40:45 | 21 | |
23 | 1290 | OLSZEWSKI KRZYSZTOF | GĄSAWA | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1988 | M30-39 | 8 | 00:00:03 | 04:05 | 14,7 | 00:40:49 | 00:40:52 | 22 | |
24 | 1156 | WĘSIORA MARIUSZ | DRZYCIM | 1969 | M50-59 | 1 | 00:00:01 | 04:07 | 14,6 | 00:41:05 | 00:41:06 | 23 | ||
25 | 1116 | JAWORSKI MAREK | TORUŃ | NIEZRZESZONY | 1959 | M60-69 | 1 | 00:00:02 | 04:07 | 14,6 | 00:41:13 | 00:41:15 | 24 | |
26 | 1046 | SENGER MICHAŁ | GĄSAWA | SOKÓŁ GĄSAWA / PAŁUKI RUNNING TEAM | 1981 | M30-39 | 9 | 00:00:03 | 04:09 | 14,4 | 00:41:33 | 00:41:36 | 25 | |
27 | 1142 | SZWEDA MIROSŁAWA | TORUŃ | 1986 | K30-39 | 2 | 00:00:01 | 04:10 | 14,4 | 00:41:43 | 00:41:44 | 2 | ||
28 | 1068 | KUNZ MIECZYSŁAW | TORUŃ | UMK TORUŃ | 1972 | M40-49 | 5 | 00:00:02 | 04:14 | 14,2 | 00:42:18 | 00:42:20 | 26 | |
29 | 1084 | MORAWSKI ROBERT | WŁOCŁAWEK | DRUMET W RUCHU | 1978 | M40-49 | 6 | 00:00:01 | 04:17 | 14,0 | 00:42:46 | 00:42:47 | 27 | |
30 | 1128 | NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW | GORZYCE | PRT ŻNIN | 1972 | M40-49 | 7 | 00:00:15 | 04:18 | 14,0 | 00:42:58 | 00:43:13 | 28 | |
31 | 1262 | DZIEDZIC PIOTR | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1975 | M40-49 | 8 | 00:00:01 | 04:18 | 13,9 | 00:43:02 | 00:43:03 | 29 | |
32 | 1126 | KUBIAK TOMASZ | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1975 | M40-49 | 9 | 00:00:03 | 04:18 | 13,9 | 00:43:02 | 00:43:05 | 30 | |
33 | 1080 | KASPRZYK PIOTR | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1969 | M50-59 | 2 | 00:00:02 | 04:19 | 13,9 | 00:43:09 | 00:43:11 | 31 | |
34 | 1323 | JANUSZKIEWICZ PIOTR | ŁOCHOWO | 1982 | M30-39 | 10 | 00:00:02 | 04:21 | 13,8 | 00:43:29 | 00:43:31 | 32 | ||
35 | 1085 | DUDEK MARIUSZ | WĄBRZEŹNO | 1969 | M50-59 | 3 | 00:00:01 | 04:22 | 13,8 | 00:43:37 | 00:43:38 | 33 | ||
36 | 1294 | MICHALSKI ADAM | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 10 | 00:00:04 | 04:22 | 13,7 | 00:43:40 | 00:43:44 | 34 | ||
37 | 1029 | PILARSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1980 | M30-39 | 11 | 00:00:01 | 04:22 | 13,7 | 00:43:44 | 00:43:45 | 35 | |
38 | 1192 | KMIECIAK ROBERT | TORUŃ | T.S.OPATRUNKI TORUŃ | 1981 | M30-39 | 12 | 00:00:02 | 04:23 | 13,7 | 00:43:49 | 00:43:51 | 36 | |
39 | 1140 | HELSZTAJN ROBERT | ŻNIN | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1969 | M50-59 | 4 | 00:00:16 | 04:24 | 13,6 | 00:43:58 | 00:44:14 | 37 | |
40 | 1296 | SOBCZAK MARCIN | BYDGOSZCZ | CZARNE STOPY | 1983 | M30-39 | 13 | 00:00:06 | 04:25 | 13,6 | 00:44:08 | 00:44:14 | 38 | |
41 | 1263 | HAŃSKA IZABELA | INOWROCŁAW | 1990 | K18-29 | 1 | 00:00:04 | 04:25 | 13,6 | 00:44:12 | 00:44:16 | 3 | ||
42 | 1274 | MARCHEWKA MAREK | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1973 | M40-49 | 11 | 00:00:04 | 04:26 | 13,5 | 00:44:18 | 00:44:22 | 39 | |
43 | 1286 | CZUK MAREK | TORUŃ | 1953 | M60-69 | 2 | 00:00:01 | 04:26 | 13,5 | 00:44:20 | 00:44:21 | 40 | ||
44 | 1309 | WOŹNIAKOWSKA AGATA | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1984 | K30-39 | 3 | 00:00:01 | 04:27 | 13,5 | 00:44:25 | 00:44:26 | 4 | |
45 | 1174 | TORBA ADRIAN | SUCHATÓWKA | 1989 | M30-39 | 14 | 00:00:03 | 04:27 | 13,5 | 00:44:29 | 00:44:32 | 41 | ||
46 | 1079 | NOWAKOWSKI JERZY | TORUŃ | 1977 | M40-49 | 12 | 00:00:05 | 04:31 | 13,3 | 00:45:08 | 00:45:13 | 42 | ||
47 | 1008 | NADOLNY PIOTR | TORUŃ | KUJAWY POMORZE | 1977 | M40-49 | 13 | 00:00:05 | 04:31 | 13,3 | 00:45:11 | 00:45:16 | 43 | |
48 | 1049 | SZARWIŃSKI MARIUSZ | TORUŃ | 1987 | M30-39 | 15 | 00:00:04 | 04:31 | 13,3 | 00:45:13 | 00:45:17 | 44 | ||
49 | 1160 | DĄBROWSKI ROBERT | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1980 | M30-39 | 16 | 00:00:03 | 04:32 | 13,3 | 00:45:16 | 00:45:19 | 45 | |
50 | 1330 | KŁODZIŃSKI KAROL | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1977 | M40-49 | 14 | 00:00:05 | 04:32 | 13,2 | 00:45:24 | 00:45:29 | 46 | |
51 | 1109 | ROK-SZPALA SYLWIA | LUBICZ GÓRNY | PARKRUN TORUŃ | 1981 | K30-39 | 4 | 00:00:04 | 04:33 | 13,2 | 00:45:28 | 00:45:32 | 5 | |
52 | 1139 | BUSHER DAN | CHICHESTER | CHICHESTER RUNNERS & AC | 1987 | M30-39 | 17 | 00:00:03 | 04:36 | 13,0 | 00:46:00 | 00:46:03 | 47 | |
53 | 1052 | BUTOWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ | 1981 | M30-39 | 18 | 00:00:04 | 04:37 | 13,0 | 00:46:05 | 00:46:09 | 48 | |
54 | 1250 | ŁADNIAK DARIUSZ | CZARNOWO | 1978 | M40-49 | 15 | 00:00:03 | 04:37 | 13,0 | 00:46:06 | 00:46:09 | 49 | ||
55 | 1015 | FRĄCZYK JAROSŁAW | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1976 | M40-49 | 16 | 00:00:04 | 04:38 | 12,9 | 00:46:24 | 00:46:28 | 50 | |
56 | 1261 | KHADDOUR ALEX | BYDGOSZCZ_MOSCOW | 1985 | M30-39 | 19 | 00:00:07 | 04:41 | 12,8 | 00:46:48 | 00:46:55 | 51 | ||
57 | 1321 | KUBARSKI JULIAN | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1971 | M40-49 | 17 | 00:00:03 | 04:42 | 12,8 | 00:46:58 | 00:47:01 | 52 | |
58 | 1103 | SZTOLCMAN PIOTR | WŁOCŁAWEK | GKS FABIANKI | 1990 | M18-29 | 11 | 00:00:02 | 04:42 | 12,7 | 00:47:04 | 00:47:06 | 53 | |
59 | 1081 | TOMASIK PIOTR | TORUŃ | TG. SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1986 | M30-39 | 20 | 00:00:04 | 04:43 | 12,7 | 00:47:05 | 00:47:09 | 54 | |
60 | 1095 | DUBIELA HALINA | TCZEW | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1962 | K50-59 | 1 | 00:00:03 | 04:43 | 12,7 | 00:47:08 | 00:47:11 | 6 | |
61 | 1190 | CHMURZYŃSKI JÓZEF | KROBIA | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1968 | M50-59 | 5 | 00:00:03 | 04:43 | 12,7 | 00:47:14 | 00:47:17 | 55 | |
62 | 1056 | TYJAS MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1990 | K18-29 | 2 | 00:00:02 | 04:44 | 12,7 | 00:47:21 | 00:47:23 | 7 | ||
63 | 1091 | NIECIECKI WOJTEK | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | 1983 | M30-39 | 21 | 00:00:04 | 04:46 | 12,6 | 00:47:38 | 00:47:42 | 56 | |
64 | 1273 | KORDYLA MIROSŁAW | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 6 | 00:00:05 | 04:47 | 12,6 | 00:47:45 | 00:47:50 | 57 | |
65 | 1226 | LEŚ KRZYSZTOF | TORUŃ | 1977 | M40-49 | 18 | 00:00:03 | 04:48 | 12,5 | 00:47:56 | 00:47:59 | 58 | ||
66 | 1207 | BODNAR JAN | TORUŃ | JA SAM | 1956 | M60-69 | 3 | 00:00:01 | 04:48 | 12,5 | 00:48:01 | 00:48:02 | 59 | |
67 | 1193 | BŁASZKOWSKA ANETA | OBROWO | T.S. OPATRUNKI | 1992 | K18-29 | 3 | 00:00:04 | 04:48 | 12,5 | 00:48:02 | 00:48:06 | 8 | |
68 | 1188 | LEWANDOWSKI RADOSŁAW | LUBICZ GÓRNY | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1991 | M18-29 | 12 | 00:00:03 | 04:49 | 12,5 | 00:48:06 | 00:48:09 | 60 | |
69 | 1186 | SZYMANDERA PAWEŁ | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI | 1973 | M40-49 | 19 | 00:00:03 | 04:49 | 12,5 | 00:48:10 | 00:48:13 | 61 | |
70 | 1032 | KALISKI MARCIN | INOWROCŁAW | PGB SPORTOWA PACZKA | 1978 | M40-49 | 20 | 00:00:06 | 04:49 | 12,4 | 00:48:13 | 00:48:19 | 62 | |
71 | 1036 | NIEZNALSKI KRZYSZTOF | POZNAŃ | OIRP POZNAŃ | 1989 | M30-39 | 22 | 00:00:05 | 04:50 | 12,4 | 00:48:20 | 00:48:25 | 63 | |
72 | 1011 | KARWASZ PAULINA | LUBIEWO | CHMIELARZ TEAM | 1992 | K18-29 | 4 | 00:00:04 | 04:50 | 12,4 | 00:48:20 | 00:48:24 | 9 | |
73 | 1073 | MODLIŃSKI ŁUKASZ | CIECHRZ | 1994 | M18-29 | 13 | 00:00:01 | 04:50 | 12,4 | 00:48:23 | 00:48:24 | 64 | ||
74 | 1086 | MOTOFA MARCIN | WĄBRZEŹNO | 1982 | M30-39 | 23 | 00:00:07 | 04:51 | 12,4 | 00:48:26 | 00:48:33 | 65 | ||
75 | 1003 | NAMIEŚNIK KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | KRZYSIEKN | 1974 | M40-49 | 21 | 00:00:12 | 04:51 | 12,4 | 00:48:28 | 00:48:40 | 66 | |
76 | 1006 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1977 | M40-49 | 22 | 00:00:05 | 04:51 | 12,4 | 00:48:34 | 00:48:39 | 67 | |
77 | 1316 | DERENDA PAWEL | INOWROCŁAW | STRAŻ POŻARNA INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 24 | 00:00:00 | 04:53 | 12,3 | 00:48:48 | 00:48:48 | 68 | |
78 | 1175 | ZIELIŃSKA IWONA | WŁOCŁAWEK | MARATOŃCZYK.PL WŁOCŁAWEK | 1968 | K50-59 | 2 | 00:00:04 | 04:53 | 12,3 | 00:48:49 | 00:48:53 | 10 | |
79 | 1016 | ANZEL JERZY | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | 1966 | M50-59 | 7 | 00:00:06 | 04:55 | 12,2 | 00:49:11 | 00:49:17 | 69 | |
80 | 1204 | ROSZAK ZBIGNIEW | GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1988 | M30-39 | 25 | 00:00:07 | 04:56 | 12,2 | 00:49:16 | 00:49:23 | 70 | |
81 | 1332 | SYCHARSKI JACEK | INOWROCŁAW | 1969 | M50-59 | 8 | 00:00:00 | 04:56 | 12,2 | 00:49:16 | 00:49:16 | 71 | ||
82 | 1022 | LADA PRZEMYSŁAW | ZALESIE | STALE BIEGAM- NOVA TRADING | 1984 | M30-39 | 26 | 00:00:17 | 04:57 | 12,1 | 00:49:31 | 00:49:48 | 72 | |
83 | 1284 | DERĘGOWSKI SZYMON | TORUŃ | BHO | 1983 | M30-39 | 27 | 00:00:06 | 04:58 | 12,1 | 00:49:38 | 00:49:44 | 73 | |
84 | 1019 | MACIASZEK KRZYSZTOF | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1980 | M30-39 | 28 | 00:00:15 | 04:58 | 12,1 | 00:49:43 | 00:49:58 | 74 | |
85 | 1141 | SCHWEDA JUSTYNA | TORUŃ | BARK | 1974 | K40-49 | 1 | 00:00:02 | 05:00 | 12,0 | 00:49:56 | 00:49:58 | 11 | |
86 | 1318 | OLSZEWSKI RAFAŁ | GNIEWKOWO | T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO | 1981 | M30-39 | 29 | 00:00:10 | 05:00 | 12,0 | 00:49:57 | 00:50:07 | 75 | |
87 | 1324 | SZKUDLAREK MARCIN | STRZELNO | 1989 | M30-39 | 30 | 00:00:18 | 05:01 | 12,0 | 00:50:07 | 00:50:25 | 76 | ||
88 | 1254 | GRUNWALD ARTUR | BOBROWNIKI | 1976 | M40-49 | 23 | 00:00:08 | 05:01 | 12,0 | 00:50:11 | 00:50:19 | 77 | ||
89 | 1252 | KORPALSKI DANIEL | INOWROCŁAW | 1976 | M40-49 | 24 | 00:00:08 | 05:01 | 12,0 | 00:50:11 | 00:50:19 | 78 | ||
90 | 1327 | JETTER PIOTR | FABIANKI | UKS CYPRIANKA | 1971 | M40-49 | 25 | 00:00:05 | 05:02 | 11,9 | 00:50:20 | 00:50:25 | 79 | |
91 | 1230 | CHOJNACKI JACEK | TORUŃ | TORUŃ PODGORZ | 1979 | M40-49 | 26 | 00:00:11 | 05:03 | 11,9 | 00:50:26 | 00:50:37 | 80 | |
92 | 1050 | DZIEŁAK ANDRZEJ | GRONOWO | PARKRUN TORUŃ | 1969 | M50-59 | 9 | 00:00:04 | 05:04 | 11,8 | 00:50:40 | 00:50:44 | 81 | |
93 | 1329 | CHOJNACKA KAROLINA | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1979 | K40-49 | 2 | 00:00:06 | 05:04 | 11,8 | 00:50:41 | 00:50:47 | 12 | |
94 | 1097 | SZŁYK MACIEJ | INOWROCŁAW | ZSI INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 27 | 00:00:07 | 05:05 | 11,8 | 00:50:49 | 00:50:56 | 82 | |
95 | 1110 | STEMPNIAK KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1971 | M40-49 | 28 | 00:00:10 | 05:08 | 11,7 | 00:51:18 | 00:51:28 | 83 | ||
96 | 1256 | TOMCZAK ZBIGNIEW | GNIEZNO | ALTOM GNIEZNO | 1954 | M60-69 | 4 | 00:00:08 | 05:08 | 11,7 | 00:51:25 | 00:51:33 | 84 | |
97 | 1090 | WOJTAREK BARTŁOMIEJ | SKALMIEROWICE | 1987 | M30-39 | 31 | 00:00:07 | 05:09 | 11,7 | 00:51:28 | 00:51:35 | 85 | ||
98 | 1287 | JONATOWSKI GRZEGORZ | SILNO | GREGORTECH | 1981 | M30-39 | 32 | 00:00:14 | 05:09 | 11,7 | 00:51:30 | 00:51:44 | 86 | |
99 | 1070 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | 1976 | M40-49 | 29 | 00:00:14 | 05:09 | 11,7 | 00:51:30 | 00:51:44 | 87 | ||
100 | 1041 | STOLARSKI JANUSZ | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1955 | M60-69 | 5 | 00:00:12 | 05:09 | 11,6 | 00:51:31 | 00:51:43 | 88 | |
101 | 1115 | NALEJSKI ADRIAN | WŁOCŁAWEK | 1993 | M18-29 | 14 | 00:00:07 | 05:10 | 11,6 | 00:51:38 | 00:51:45 | 89 | ||
102 | 1281 | SZULC RAFAŁ | TARKOWO DOLNE | PREGRES | 1984 | M30-39 | 33 | 00:00:13 | 05:10 | 11,6 | 00:51:38 | 00:51:51 | 90 | |
103 | 1293 | HUZARSKI KAMIL | TORUŃ | 1990 | M18-29 | 15 | 00:00:03 | 05:10 | 11,6 | 00:51:39 | 00:51:42 | 91 | ||
104 | 1319 | BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA | BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | 1978 | K40-49 | 3 | 00:00:02 | 05:10 | 11,6 | 00:51:41 | 00:51:43 | 13 | |
105 | 1075 | TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1992 | M18-29 | 16 | 00:00:00 | 05:10 | 11,6 | 00:51:43 | 00:51:43 | 92 | |
106 | 1218 | PRYKANOWSKI MARCIN | TROUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1978 | M40-49 | 30 | 00:00:18 | 05:11 | 11,6 | 00:51:45 | 00:52:03 | 93 | |
107 | 1088 | PODBIELSKA ALINA | TORUŃ | KM UMK TORUŃ | 1969 | K50-59 | 3 | 00:00:13 | 05:11 | 11,6 | 00:51:51 | 00:52:04 | 14 | |
108 | 1215 | SIMSON IRENEUSZ | WĄBRZEŹNO | 1979 | M40-49 | 31 | 00:00:08 | 05:11 | 11,6 | 00:51:52 | 00:52:00 | 94 | ||
109 | 1043 | WRÓBLEWSKA DAGMARA | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1980 | K30-39 | 5 | 00:00:04 | 05:12 | 11,5 | 00:51:57 | 00:52:01 | 15 | |
110 | 1059 | LUZAK MIROSŁAW | BYDGOSZCZ | MWIK BYDGOSZCZ | 1961 | M50-59 | 10 | 00:00:12 | 05:13 | 11,5 | 00:52:06 | 00:52:18 | 95 | |
111 | 1149 | KOZIOŁ ANDRZEJ | TORUŃ | 1974 | M40-49 | 32 | 00:00:17 | 05:13 | 11,5 | 00:52:13 | 00:52:30 | 96 | ||
112 | 1062 | ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK | TORUŃ | STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ | 1956 | M60-69 | 6 | 00:00:11 | 05:15 | 11,4 | 00:52:25 | 00:52:36 | 97 | |
113 | 1198 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1959 | M60-69 | 7 | 00:00:11 | 05:16 | 11,4 | 00:52:38 | 00:52:49 | 98 | |
114 | 1178 | STRACHANOWSKA ASIA | INOWROCŁAW | 1990 | K18-29 | 5 | 00:00:02 | 05:17 | 11,4 | 00:52:51 | 00:52:53 | 16 | ||
115 | 1013 | WIECZOREK ŁUKASZ | GĄSAWA | GĄSAWA RUN TEAM | 1981 | M30-39 | 34 | 00:00:16 | 05:17 | 11,4 | 00:52:51 | 00:53:07 | 99 | |
116 | 1255 | SOBCZYŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1985 | M30-39 | 35 | 00:00:16 | 05:17 | 11,3 | 00:52:53 | 00:53:09 | 100 | |
117 | 1228 | KAŹMIERSKI KRZYSZTOF | STRZELNO | 1982 | M30-39 | 36 | 00:00:15 | 05:18 | 11,3 | 00:52:59 | 00:53:14 | 101 | ||
118 | 1242 | DOMAN JANUSZ | BRZOZA | UKS SZABLA BRZOZA | 1953 | M60-69 | 8 | 00:00:09 | 05:18 | 11,3 | 00:53:02 | 00:53:11 | 102 | |
119 | 1206 | BIAŁAS DAWID | CIEŚLIN | 1991 | M18-29 | 17 | 00:00:07 | 05:19 | 11,3 | 00:53:06 | 00:53:13 | 103 | ||
120 | 1283 | ŚMIGIELSKI PIOTR | ZBYTOWO | #ADR! | 1984 | M30-39 | 37 | 00:00:07 | 05:19 | 11,3 | 00:53:06 | 00:53:13 | 104 | |
121 | 1182 | BOJAKOWSKI TOMASZ | TORUŃ | TBM | 1971 | M40-49 | 33 | 00:00:06 | 05:20 | 11,3 | 00:53:18 | 00:53:24 | 105 | |
122 | 1298 | SÓJKA AGNIESZA | TORUŃ | 1982 | K30-39 | 6 | 00:00:08 | 05:21 | 11,2 | 00:53:28 | 00:53:36 | 17 | ||
123 | 1235 | SOŁECKI MICHAŁ | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1980 | M30-39 | 38 | 00:00:05 | 05:21 | 11,2 | 00:53:28 | 00:53:33 | 106 | |
124 | 1211 | GĄSIOREK TOMASZ | BRZOZA | BRZOZA BIEGA | 1962 | M50-59 | 11 | 00:00:09 | 05:21 | 11,2 | 00:53:31 | 00:53:40 | 107 | |
125 | 1238 | NOWAK SEBASTIAN | INOWROCŁAW | 1978 | M40-49 | 34 | 00:00:02 | 05:21 | 11,2 | 00:53:32 | 00:53:34 | 108 | ||
126 | 1172 | KUNICKI TOMASZ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1982 | M30-39 | 39 | 00:00:09 | 05:21 | 11,2 | 00:53:33 | 00:53:42 | 109 | |
127 | 1307 | ŁUCZAK JANUSZ | ŁÓDŹ | 1968 | M50-59 | 12 | 00:00:06 | 05:21 | 11,2 | 00:53:33 | 00:53:39 | 110 | ||
128 | 1087 | PIWOŃSKI ROBERT | TORUŃ | KM UMK TORUŃ | 1977 | M40-49 | 35 | 00:00:13 | 05:21 | 11,2 | 00:53:35 | 00:53:48 | 111 | |
129 | 1020 | DYCZKO ADAM | BRĄCHNOWO | 1967 | M50-59 | 13 | 00:00:11 | 05:22 | 11,2 | 00:53:44 | 00:53:55 | 112 | ||
130 | 1237 | LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW | INOWROCŁAW | DECATLON TEAM INOWROCŁAW | 1954 | M60-69 | 9 | 00:00:08 | 05:24 | 11,1 | 00:53:57 | 00:54:05 | 113 | |
131 | 1265 | KASZUBOWSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | 1982 | M30-39 | 40 | 00:00:10 | 05:24 | 11,1 | 00:54:03 | 00:54:13 | 114 | ||
132 | 1033 | RADULSKI TOMASZ | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1965 | M50-59 | 14 | 00:00:03 | 05:26 | 11,1 | 00:54:15 | 00:54:18 | 115 | |
133 | 1154 | LIPIŃSKI ARTUR | TORUŃ | 1983 | M30-39 | 41 | 00:00:12 | 05:27 | 11,0 | 00:54:30 | 00:54:42 | 116 | ||
134 | 1229 | PUSZCZYKOWSKI ALEKSANDER | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 42 | 00:00:11 | 05:27 | 11,0 | 00:54:33 | 00:54:44 | 117 | |
135 | 1089 | MACIEJEWSKI ZBIGNIEW | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1966 | M50-59 | 15 | 00:00:09 | 05:28 | 11,0 | 00:54:36 | 00:54:45 | 118 | |
136 | 1196 | JABŁOŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 2001 | M18-29 | 18 | 00:00:00 | 05:28 | 11,0 | 00:54:36 | 00:54:36 | 119 | ||
137 | 1212 | KRUPA TOMASZ | INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 43 | 00:00:08 | 05:28 | 11,0 | 00:54:44 | 00:54:52 | 120 | ||
138 | 1122 | BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | ARTCOP | 1967 | M50-59 | 16 | 00:00:16 | 05:29 | 10,9 | 00:54:49 | 00:55:05 | 121 | |
139 | 1061 | CIECHANOWSKI KAROL | TORUŃ | CHMIELARZ TEAM | 1984 | M30-39 | 44 | 00:00:02 | 05:29 | 10,9 | 00:54:49 | 00:54:51 | 122 | |
140 | 1268 | WELEROWICZ ARTUR | IŁAWA | JESSIE3 | 1972 | M40-49 | 36 | 00:00:04 | 05:29 | 10,9 | 00:54:51 | 00:54:55 | 123 | |
141 | 1285 | PALMA MIROSŁAW | TORUŃ | TORUŃ | 1959 | M60-69 | 10 | 00:00:11 | 05:30 | 10,9 | 00:54:55 | 00:55:06 | 124 | |
142 | 1157 | FREDYK MAREK | KOŁODZIEJEWO | 1982 | M30-39 | 45 | 00:00:03 | 05:30 | 10,9 | 00:54:57 | 00:55:00 | 125 | ||
143 | 1037 | CHMIELARZ JUSTYNA | KRUSZWICA | 1988 | K30-39 | 7 | 00:00:04 | 05:30 | 10,9 | 00:54:58 | 00:55:02 | 18 | ||
144 | 1195 | KUCIAK ANGELIKA | CHEŁMŻA | FURIA | 1985 | K30-39 | 8 | 00:00:04 | 05:30 | 10,9 | 00:55:04 | 00:55:08 | 19 | |
145 | 1233 | LUBISZEWSKI ROBERT | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1990 | M18-29 | 19 | 00:00:05 | 05:32 | 10,9 | 00:55:17 | 00:55:22 | 126 | |
146 | 1054 | CZYŻEWSKA HONORATA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 4 | 00:00:06 | 05:34 | 10,8 | 00:55:40 | 00:55:46 | 20 | ||
147 | 1210 | KELER KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1994 | M18-29 | 20 | 00:00:11 | 05:34 | 10,8 | 00:55:41 | 00:55:52 | 127 | |
148 | 1024 | SŁUNIECKI TOMASZ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1975 | M40-49 | 37 | 00:00:14 | 05:34 | 10,8 | 00:55:41 | 00:55:55 | 128 | |
149 | 1051 | STAWCZYK DARIUSZ | BYDGOSZCZ | 1977 | M40-49 | 38 | 00:00:13 | 05:34 | 10,8 | 00:55:41 | 00:55:54 | 129 | ||
150 | 1118 | RATOWSKI RAFAŁ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1975 | M40-49 | 39 | 00:00:09 | 05:35 | 10,8 | 00:55:48 | 00:55:57 | 130 | |
151 | 1082 | GRALAK MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 46 | 00:00:22 | 05:35 | 10,7 | 00:55:52 | 00:56:14 | 131 | ||
152 | 1208 | HRYCZ PAWEŁ | TORUŃ | #BOPKDMW | 1974 | M40-49 | 40 | 00:00:09 | 05:36 | 10,7 | 00:56:01 | 00:56:10 | 132 | |
153 | 1221 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 41 | 00:00:15 | 05:37 | 10,7 | 00:56:06 | 00:56:21 | 133 | ||
154 | 1076 | GÓRSKI ARKADIUSZ | WŁOCŁAWEK | ARRIS | 1980 | M30-39 | 47 | 00:00:12 | 05:38 | 10,7 | 00:56:18 | 00:56:30 | 134 | |
155 | 1147 | JEŻEWSKA EDYTA | STOLNO | 1993 | K18-29 | 6 | 00:00:19 | 05:39 | 10,6 | 00:56:29 | 00:56:48 | 21 | ||
156 | 1074 | TRYCZAK ANDRZEJ | WĄBRZEŹNO | FOLMAR WĄBRZEŹNO | 1973 | M40-49 | 42 | 00:00:03 | 05:39 | 10,6 | 00:56:34 | 00:56:37 | 135 | |
157 | 1009 | KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ | TORUŃ | 1970 | M40-49 | 43 | 00:00:12 | 05:40 | 10,6 | 00:56:36 | 00:56:48 | 136 | ||
158 | 1173 | ŚMIEJKOWSKI MAREK | JACEWO | ŚFAGIER TEAM | 1995 | M18-29 | 21 | 00:00:11 | 05:40 | 10,6 | 00:56:36 | 00:56:47 | 137 | |
159 | 1312 | WARDA MARCIN | SZPETAL GÓRNY | ---- | 1991 | M18-29 | 22 | 00:00:05 | 05:40 | 10,6 | 00:56:42 | 00:56:47 | 138 | |
160 | 1044 | KREMSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1972 | K40-49 | 5 | 00:00:06 | 05:44 | 10,5 | 00:57:17 | 00:57:23 | 22 | ||
161 | 1166 | PLISZKA RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1976 | M40-49 | 44 | 00:00:02 | 05:44 | 10,5 | 00:57:23 | 00:57:25 | 139 | ||
162 | 1310 | MICHNIEWICZ PIOTR | TORUŃ | MODRY.PL | 1985 | M30-39 | 48 | 00:00:08 | 05:45 | 10,4 | 00:57:26 | 00:57:34 | 140 | |
163 | 1213 | WAJCHERT ŁUKASZ | INOWROCŁAW | TURBOGROSZKI.RUN | 1986 | M30-39 | 49 | 00:00:12 | 05:45 | 10,4 | 00:57:33 | 00:57:45 | 141 | |
164 | 1038 | GULAŃCZYK PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 50 | 00:00:07 | 05:46 | 10,4 | 00:57:40 | 00:57:47 | 142 | ||
165 | 1111 | LEWICKI KAMIL | TORUŃ | 1987 | M30-39 | 51 | 00:00:07 | 05:46 | 10,4 | 00:57:45 | 00:57:52 | 143 | ||
166 | 1176 | KOC DARIUSZ | GRĘBOCIN | 1974 | M40-49 | 45 | 00:00:07 | 05:47 | 10,4 | 00:57:46 | 00:57:53 | 144 | ||
167 | 1034 | LEWANDOWSKA MALGORZATA | GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1966 | K50-59 | 4 | 00:00:09 | 05:47 | 10,4 | 00:57:46 | 00:57:55 | 23 | |
168 | 1225 | GODZIUK ROMAN | TORUŃ | 1960 | M50-59 | 17 | 00:00:10 | 05:48 | 10,4 | 00:57:57 | 00:58:07 | 145 | ||
169 | 1297 | SÓJKA SZYMON | TORUŃ | 1984 | M30-39 | 52 | 00:00:15 | 05:48 | 10,4 | 00:57:57 | 00:58:12 | 146 | ||
170 | 1124 | WIŚNIEWSKA DANIELA | LUBICZ GÓRNY | PARKRUN TORUŃ | 1981 | K30-39 | 9 | 00:00:09 | 05:49 | 10,3 | 00:58:09 | 00:58:18 | 24 | |
171 | 1280 | NAROŻNIAK MARTYNA | MOGILNO | 2000 | K18-29 | 7 | 00:00:02 | 05:51 | 10,3 | 00:58:29 | 00:58:31 | 25 | ||
172 | 1010 | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | TORUŃ | ORANGE POLSKA | 1965 | M50-59 | 18 | 00:00:13 | 05:52 | 10,2 | 00:58:37 | 00:58:50 | 147 | |
173 | 1083 | SEROCZYŃSKI DARIUSZ | ROJEWO | 1970 | M40-49 | 46 | 00:00:04 | 05:53 | 10,2 | 00:58:49 | 00:58:53 | 148 | ||
174 | 1025 | SKOCZYŃSKI EUGENIUSZ | INOWROCŁAW | GESAL | 1963 | M50-59 | 19 | 00:00:14 | 05:54 | 10,2 | 00:58:56 | 00:59:10 | 149 | |
175 | 1222 | GRZEGORSKI RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1974 | M40-49 | 47 | 00:00:01 | 05:55 | 10,1 | 00:59:12 | 00:59:13 | 150 | ||
176 | 1066 | WIECZOREK JUSTYNA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 6 | 00:00:09 | 05:55 | 10,1 | 00:59:13 | 00:59:22 | 26 | ||
177 | 1158 | MAJER JANUSZ | GNIEWKOWO | 1980 | M30-39 | 53 | 00:00:07 | 05:56 | 10,1 | 00:59:22 | 00:59:29 | 151 | ||
178 | 1282 | KUBIAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1962 | K50-59 | 5 | 00:00:13 | 05:57 | 10,1 | 00:59:27 | 00:59:40 | 27 | |
179 | 1333 | GOMULAK JAN | LUBANIE | MARATOŃCZYK.PL WŁOCŁAWEK | 1946 | M70+ | 1 | 00:00:12 | 05:58 | 10,1 | 00:59:36 | 00:59:48 | 152 | |
180 | 1165 | FRĄCZYK ANNA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1980 | K30-39 | 10 | 00:00:09 | 05:58 | 10,1 | 00:59:38 | 00:59:47 | 28 | |
181 | 1060 | KUNICKI KAMIL | SILNO | PARKRUN TORUŃ | 1983 | M30-39 | 54 | 00:00:09 | 05:58 | 10,1 | 00:59:38 | 00:59:47 | 153 | |
182 | 1143 | PRZYBYŁA ROMAN | IŁAWA | TEAM KOPEĆ | 1947 | M70+ | 2 | 00:00:02 | 05:58 | 10,0 | 00:59:43 | 00:59:45 | 154 | |
183 | 1288 | POSADZY KAROL | GNIEWKOWO | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1973 | M40-49 | 48 | 00:00:07 | 05:59 | 10,0 | 00:59:47 | 00:59:54 | 155 | |
184 | 1047 | MŁODZIK WOJCIECH | MOGILNO | 1987 | M30-39 | 55 | 00:00:10 | 05:59 | 10,0 | 00:59:47 | 00:59:57 | 156 | ||
185 | 1177 | CZYŻEWSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 49 | 00:00:06 | 05:59 | 10,0 | 00:59:54 | 01:00:00 | 157 | ||
186 | 1035 | GABRYELSKI MARCIN | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | 1982 | M30-39 | 56 | 00:00:03 | 05:59 | 10,0 | 00:59:54 | 00:59:57 | 158 | |
187 | 1031 | JABŁOŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | PKO BP | 1980 | M30-39 | 57 | 00:00:10 | 06:00 | 10,0 | 00:59:57 | 01:00:07 | 159 | |
188 | 1012 | GRAJEWSKI PATRYK | ŚWIECIE | 1983 | M30-39 | 58 | 00:00:13 | 06:01 | 10,0 | 01:00:11 | 01:00:24 | 160 | ||
189 | 1102 | WITCZAK OLA | WŁOCŁAWEK | GKS FABIANKI | 1977 | K40-49 | 7 | 00:00:10 | 06:02 | 10,0 | 01:00:18 | 01:00:28 | 29 | |
190 | 1258 | GOŁATA EWA | INOWROCŁAW | 1962 | K50-59 | 6 | 00:00:06 | 06:03 | 9,9 | 01:00:29 | 01:00:35 | 30 | ||
191 | 1328 | KOSLKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 56 BAZA LOTNICZA | 1982 | M30-39 | 59 | 00:00:08 | 06:05 | 9,9 | 01:00:50 | 01:00:58 | 161 | |
192 | 1127 | NIEDBALSKA ANNA | GORZYCE | PRT ŻNIN | 1970 | K40-49 | 8 | 00:00:15 | 06:05 | 9,9 | 01:00:52 | 01:01:07 | 31 | |
193 | 1334 | STOLARSKI JANUSZ | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1955 | M60-69 | 11 | 00:00:08 | 06:06 | 9,8 | 01:01:00 | 01:01:08 | 162 | |
194 | 1155 | LIPIŃSKI MAREK | TORUŃ | 1978 | M40-49 | 50 | 00:00:11 | 06:06 | 9,8 | 01:01:03 | 01:01:14 | 163 | ||
195 | 1153 | LIPIŃSKA MAŁGORZATA | TORUŃ | 1983 | K30-39 | 11 | 00:00:12 | 06:09 | 9,8 | 01:01:29 | 01:01:41 | 32 | ||
196 | 1240 | WINIECKI TOMASZ | POZNAŃ | 1983 | M30-39 | 60 | 00:00:17 | 06:09 | 9,8 | 01:01:31 | 01:01:48 | 164 | ||
197 | 1170 | GLADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | GŁADZIORKI | 1975 | M40-49 | 51 | 00:00:14 | 06:11 | 9,7 | 01:01:50 | 01:02:04 | 165 | |
198 | 1244 | NOWAK DAWID | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1992 | M18-29 | 23 | 00:00:17 | 06:12 | 9,7 | 01:01:55 | 01:02:12 | 166 | |
199 | 1245 | NOWAK ROBERT | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1994 | M18-29 | 24 | 00:00:17 | 06:12 | 9,7 | 01:01:55 | 01:02:12 | 167 | |
200 | 1289 | PINCZEWSKI DOMINIK | PRUSZCZ | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1992 | M18-29 | 25 | 00:00:17 | 06:12 | 9,7 | 01:01:55 | 01:02:12 | 168 | |
201 | 1021 | KATAFIASZ RADEK | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1990 | M18-29 | 26 | 00:00:16 | 06:12 | 9,7 | 01:01:56 | 01:02:12 | 169 | |
202 | 1325 | OPERACZ ZBIGNIEW | INOWROCŁAW | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1987 | M30-39 | 61 | 00:00:16 | 06:12 | 9,7 | 01:01:56 | 01:02:12 | 170 | |
203 | 1304 | DŁONIAK EDMUND | GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1945 | M70+ | 3 | 00:00:09 | 06:14 | 9,6 | 01:02:16 | 01:02:25 | 171 | |
204 | 1163 | SUDZIŃSKI MARCIN | TORUŃ | 1972 | M40-49 | 52 | 00:00:15 | 06:14 | 9,6 | 01:02:17 | 01:02:32 | 172 | ||
205 | 1027 | WILCZEWSKI ROBERT | TORUŃ | WOLFPACK | 1975 | M40-49 | 53 | 00:00:19 | 06:14 | 9,6 | 01:02:20 | 01:02:39 | 173 | |
206 | 1306 | PODEDWORNY ARTUR | LUTOMIERSK | 1976 | M40-49 | 54 | 00:00:09 | 06:18 | 9,5 | 01:02:57 | 01:03:06 | 174 | ||
207 | 1232 | ŁONIEWSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1985 | M30-39 | 62 | 00:00:14 | 06:18 | 9,5 | 01:03:01 | 01:03:15 | 175 | ||
208 | 1271 | TYLKOWSKI ŁUKASZ PIOTR | INOWROCŁAW | 1991 | M18-29 | 27 | 00:00:18 | 06:19 | 9,5 | 01:03:10 | 01:03:28 | 176 | ||
209 | 1227 | ZALEWSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | ACTIVEXTREME | 1982 | M30-39 | 63 | 00:00:06 | 06:20 | 9,5 | 01:03:15 | 01:03:21 | 177 | |
210 | 1164 | CZERWIŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 12WOG | 1983 | M30-39 | 64 | 00:00:14 | 06:20 | 9,5 | 01:03:23 | 01:03:37 | 178 | |
211 | 1144 | WANDACHOWICZ EWA | ŁÓDŹ | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | 1989 | K30-39 | 12 | 00:00:08 | 06:20 | 9,5 | 01:03:24 | 01:03:32 | 33 | |
212 | 1303 | ŻUCHOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1981 | M30-39 | 65 | 00:00:16 | 06:21 | 9,4 | 01:03:31 | 01:03:47 | 179 | ||
213 | 1145 | KARPIŃSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 55 | 00:00:18 | 06:21 | 9,4 | 01:03:34 | 01:03:52 | 180 | ||
214 | 1278 | PACZKOWSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA SPORT FACTORY | 1988 | K30-39 | 13 | 00:00:14 | 06:22 | 9,4 | 01:03:43 | 01:03:57 | 34 | |
215 | 1117 | CYLKOWSKA ADRIANNA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | 1991 | K18-29 | 8 | 00:00:06 | 06:23 | 9,4 | 01:03:52 | 01:03:58 | 35 | ||
216 | 1183 | GRALAK JACEK | BYDGOSZCZ | 8 KPBWOT/JS 1386 | 1972 | M40-49 | 56 | 00:00:16 | 06:23 | 9,4 | 01:03:52 | 01:04:08 | 181 | |
217 | 1202 | ZNANIECKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1971 | M40-49 | 57 | 00:00:05 | 06:23 | 9,4 | 01:03:52 | 01:03:57 | 182 | |
218 | 1279 | TYBUSZEWSKI JANUSZ | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1957 | M60-69 | 12 | 00:00:04 | 06:26 | 9,3 | 01:04:18 | 01:04:22 | 183 | |
219 | 1004 | STOLARSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | ROWEROWYINOWROCLAW.PL | 1966 | M50-59 | 20 | 00:00:17 | 06:26 | 9,3 | 01:04:22 | 01:04:39 | 184 | |
220 | 1152 | MISUN-NOWAK KATARZYNA | SICIENKO | AMS | 1980 | K30-39 | 14 | 00:00:08 | 06:28 | 9,3 | 01:04:38 | 01:04:46 | 36 | |
221 | 1214 | WIETRZYCKI PIOTR | WŁOCŁAWEK | 1971 | M40-49 | 58 | 00:00:24 | 06:29 | 9,3 | 01:04:47 | 01:05:11 | 185 | ||
222 | 1078 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | WŁOCŁAWEK | 1984 | M30-39 | 66 | 00:00:24 | 06:29 | 9,3 | 01:04:51 | 01:05:15 | 186 | ||
223 | 1267 | LEWICKA JOANNA | TORUŃ | JEDZIESZ BEJBE | 1974 | K40-49 | 9 | 00:00:10 | 06:30 | 9,2 | 01:04:57 | 01:05:07 | 37 | |
224 | 1185 | BUTRYM ADAM | TORUŃ | T.S OPATRUNKI | 1984 | M30-39 | 67 | 00:00:17 | 06:30 | 9,2 | 01:05:00 | 01:05:17 | 187 | |
225 | 1317 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO | 1979 | K40-49 | 10 | 00:00:13 | 06:33 | 9,2 | 01:05:32 | 01:05:45 | 38 | |
226 | 1150 | SZCZYGIEŁ DANIEL | POZNAŃ | 1997 | M18-29 | 28 | 00:00:05 | 06:33 | 9,2 | 01:05:33 | 01:05:38 | 188 | ||
227 | 1040 | STOLARSKA DANUTA | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1957 | K60-69 | 1 | 00:00:08 | 06:35 | 9,1 | 01:05:46 | 01:05:54 | 39 | |
228 | 1264 | BUKOWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | KRWIODAWCY INOFARA | 1966 | M50-59 | 21 | 00:00:10 | 06:36 | 9,1 | 01:05:57 | 01:06:07 | 189 | |
229 | 1239 | CENTAŁA JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | BIEGAJĄCE CIASTECZKA | 1980 | M30-39 | 68 | 00:00:07 | 06:37 | 9,1 | 01:06:12 | 01:06:19 | 190 | |
230 | 1057 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | TRISPACE | 1965 | M50-59 | 22 | 00:00:14 | 06:38 | 9,0 | 01:06:20 | 01:06:34 | 191 | |
231 | 1159 | SZTENDEREWICZ RENATA | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1982 | K30-39 | 15 | 00:00:11 | 06:39 | 9,0 | 01:06:34 | 01:06:45 | 40 | |
232 | 1253 | KORPALSKA KAROLINA | INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 16 | 00:00:10 | 06:39 | 9,0 | 01:06:35 | 01:06:45 | 41 | ||
233 | 1220 | JANISZEWSKI SYLWERIUSZ | ŁÓDŹ | 1976 | M40-49 | 59 | 00:00:09 | 06:45 | 8,9 | 01:07:34 | 01:07:43 | 192 | ||
234 | 1096 | LENC JANUSZ | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1953 | M60-69 | 13 | 00:00:15 | 06:45 | 8,9 | 01:07:35 | 01:07:50 | 193 | |
235 | 1199 | KLAWIKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1984 | M30-39 | 69 | 00:00:09 | 06:46 | 8,9 | 01:07:41 | 01:07:50 | 194 | |
236 | 1236 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | ZGUBIŁEM SPONSORA | 1965 | M50-59 | 23 | 00:00:09 | 06:53 | 8,7 | 01:08:54 | 01:09:03 | 195 | |
237 | 1058 | WIŚNIEWSKA LUCYNA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | 1966 | K50-59 | 7 | 00:00:12 | 06:54 | 8,7 | 01:09:00 | 01:09:12 | 42 | |
238 | 1112 | WINNICKI WITOLD | WŁOCŁAWEK | 1993 | M18-29 | 29 | 00:00:07 | 06:57 | 8,6 | 01:09:27 | 01:09:34 | 196 | ||
239 | 1308 | KOTLAREK SYLWIA | GOLUB-DOBRZYŃ | JEDZIESZ BEJBE | 1979 | K40-49 | 11 | 00:00:11 | 06:58 | 8,6 | 01:09:39 | 01:09:50 | 43 | |
240 | 1045 | PAWLICKI PIOTR | WĄBRZEŹNO | 1960 | M50-59 | 24 | 00:00:14 | 07:01 | 8,5 | 01:10:14 | 01:10:28 | 197 | ||
241 | 1108 | BURASZEWSKI WIESŁAW | INOWROCŁAW | WASIMARTA | 1960 | M50-59 | 25 | 00:00:01 | 07:02 | 8,5 | 01:10:18 | 01:10:19 | 198 | |
242 | 1055 | LUZAK JADWIGA | BYDGOSZCZ | KEEEPER | 1960 | K50-59 | 8 | 00:00:13 | 07:02 | 8,5 | 01:10:25 | 01:10:38 | 44 | |
243 | 1168 | LEWANDOWSKA DOROTA | PAKOŚĆ | 1977 | K40-49 | 12 | 00:00:04 | 07:07 | 8,4 | 01:11:12 | 01:11:16 | 45 | ||
244 | 1005 | MILO ADAM | TORUŃ | 1972 | M40-49 | 60 | 00:00:18 | 07:10 | 8,4 | 01:11:42 | 01:12:00 | 199 | ||
245 | 1295 | MICHALSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1980 | K30-39 | 17 | 00:00:05 | 07:11 | 8,4 | 01:11:48 | 01:11:53 | 46 | ||
246 | 1161 | SZADKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | BBL/INOWROCŁAW | 1957 | K60-69 | 2 | 00:00:09 | 07:14 | 8,3 | 01:12:24 | 01:12:33 | 47 | |
247 | 1300 | FURYK KAROL | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1984 | M30-39 | 70 | 00:00:13 | 07:16 | 8,3 | 01:12:41 | 01:12:54 | 200 | |
248 | 1259 | SCHUMACHER MAŁGORZATA | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1987 | K30-39 | 18 | 00:00:12 | 07:16 | 8,3 | 01:12:41 | 01:12:53 | 48 | |
249 | 1002 | GRZESZCZAK KAMILA | INOWROCŁAW | BARBELL SQUAD | 1986 | K30-39 | 19 | 00:00:03 | 07:17 | 8,2 | 01:12:53 | 01:12:56 | 49 | |
250 | 1119 | JENDRZEJCZAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | BARBELL SQUAD | 1972 | K40-49 | 13 | 00:00:03 | 07:19 | 8,2 | 01:13:11 | 01:13:14 | 50 | |
251 | 1167 | GRAPATYN PIOTR | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ NA START | 1976 | M40-49 | 61 | 00:00:21 | 07:20 | 8,2 | 01:13:22 | 01:13:43 | 201 | |
252 | 1249 | ADAMCZAK DAMIAN | BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 62 | 00:00:17 | 07:21 | 8,2 | 01:13:31 | 01:13:48 | 202 | ||
253 | 1094 | ADAMCZAK EWA | BYDGOSZCZ | 1980 | K30-39 | 20 | 00:00:16 | 07:22 | 8,2 | 01:13:35 | 01:13:51 | 51 | ||
254 | 1121 | WYCZLING AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | INNOVAD TEAM | 1980 | K30-39 | 21 | 00:00:16 | 07:22 | 8,2 | 01:13:35 | 01:13:51 | 52 | |
255 | 1120 | WYCZLING PIOTR | BYDGOSZCZ | INNOVAD TEAM | 1977 | M40-49 | 63 | 00:00:16 | 07:22 | 8,2 | 01:13:35 | 01:13:51 | 203 | |
256 | 1063 | CZAJKOWSKA PATRYCJA | WŁOCŁAWEK | 1986 | K30-39 | 22 | 00:00:06 | 07:23 | 8,1 | 01:13:50 | 01:13:56 | 53 | ||
257 | 1201 | KLAWIKOWSKA JULITA | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1985 | K30-39 | 23 | 00:00:11 | 07:23 | 8,1 | 01:13:53 | 01:14:04 | 54 | |
258 | 1162 | WIENCONEK IWONA | TORUŃ | BIEGAM BO LUBIE | 1962 | K50-59 | 9 | 00:00:00 | 07:28 | 8,0 | 01:14:38 | 01:14:38 | 55 | |
259 | 1251 | LEWANDOWSKI PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | 1981 | M30-39 | 71 | 00:00:19 | 07:28 | 8,0 | 01:14:41 | 01:15:00 | 204 | ||
260 | 1180 | WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW | GDYNIA | NIEZRZESZONY | 1957 | M60-69 | 14 | 00:00:06 | 07:29 | 8,0 | 01:14:47 | 01:14:53 | 205 | |
261 | 1266 | GUMIENNY MACIEJ | BYDGOSZCZ | 1976 | M40-49 | 64 | 00:00:15 | 07:35 | 7,9 | 01:15:49 | 01:16:04 | 206 | ||
262 | 1311 | ZIELIŃSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | 1991 | K18-29 | 9 | 00:00:19 | 07:35 | 7,9 | 01:15:54 | 01:16:13 | 56 | ||
263 | 1301 | RAK MAGDALENA | TUCZNO | PAKOŚĆ BIEGA | 1989 | K30-39 | 24 | 00:00:13 | 07:41 | 7,8 | 01:16:46 | 01:16:59 | 57 | |
264 | 1151 | NADRAJKOWSKA JOANNA | INOWROCŁAW | DZIKIE KUNY | 1984 | K30-39 | 25 | 00:00:12 | 07:41 | 7,8 | 01:16:47 | 01:16:59 | 58 | |
265 | 1065 | GOLA GRZEGORZ | MARKOWO | 1971 | M40-49 | 65 | 00:00:18 | 07:41 | 7,8 | 01:16:49 | 01:17:07 | 207 | ||
266 | 1302 | DEMBSKA TATIANA | TORUŃ | JEDZIESZ BEJBE | 1983 | K30-39 | 26 | 00:00:10 | 07:44 | 7,8 | 01:17:16 | 01:17:26 | 59 | |
267 | 1217 | KUBICKI MATEUSZ | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | DZIKIE KUNY | 1991 | M18-29 | 30 | 00:00:12 | 08:07 | 7,4 | 01:21:05 | 01:21:17 | 208 | |
268 | 1014 | GURYN WIKTOR | BYDGOSZCZ | ZIELONY PELIKAN | 1983 | M30-39 | 72 | 00:00:10 | 08:39 | 6,9 | 01:26:33 | 01:26:43 | 209 | |
269 | 1132 | ZMUDZIŃSKA ANNA | KCYNIA | TEAM RUN KCYNIA | 1976 | K40-49 | 14 | 00:00:19 | 09:13 | 6,5 | 01:32:09 | 01:32:28 | 60 | |
270 | 1322 | LUBOCKA PATRYCJA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 2001 | K18-29 | 10 | 00:00:18 | 09:26 | 6,4 | 01:34:20 | 01:34:38 | 61 | |
271 | 1234 | KWIATKOWSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1987 | M30-39 | 00:00:07 | DNF | |||||||
272 | 1197 | MOKOS TOMASZ | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW BIEGA | 1986 | M30-39 | 00:00:13 | DNF | ||||||
273 | 1248 | WIETRZYCKA KATARZYNA | WŁOCŁAWEK | 1976 | K40-49 | 00:00:24 | DNF | |||||||
274 | 1299 | ŻEGIS IZABELA | TORUŃ | JEDZIESZ BEJBE! | 1982 | K30-39 | 00:00:11 | DNF |
L.P. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | Kategoria wiekowa | GREEN | BLUE | ile startów | średnia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITKOWSKI MATEUSZ | KOSZALIN | WITKOWSKITEAM | 1993 | M16-29 | 1 | 00:15:51 | 1 | 00:15:51 | |
2 | PAWKOWSKI MARIUSZ | MARZĘCICE | 1976 | M40-49 | 1 | 00:17:01 | 1 | 00:17:01 | ||
3 | RATAJCZYK PRZEMYSŁAW | ZAKRZEWO | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1993 | M16-29 | 2 | 00:17:07 | 1 | 00:17:07 | |
4 | ŚWIĄTKOWSKI PAWEŁ | TRZEMESZNO | 1981 | M30-39 | 1 | 00:16:43 | 00:17:39 | 2 | 00:17:11 | |
5 | MOSKAL PAWEŁ | KURZĘTNIK | KURZĘTNIK BIEGA | 1997 | M16-29 | 3 | 00:17:21 | 1 | 00:17:21 | |
6 | DZIĘGIELEWSKI PAWEŁ | TORUŃ | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | 1985 | M30-39 | 2 | 00:17:23 | 1 | 00:17:23 | |
7 | AMBROZIAK MARCIN | RYN | DĄBROWSKITEAM | 1985 | M30-39 | 3 | 00:17:43 | 1 | 00:17:43 | |
8 | WASZAK MARIUSZ | WAGANIEC | BROTHERSTEAM | 1979 | M40-49 | 2 | 00:17:48 | 1 | 00:17:48 | |
9 | WIŚNIEWSKI DAWID | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 4 | 00:17:46 | 00:17:55 | 2 | 00:17:50 | |
10 | MAĆKOWSKI MACIEJ | BYDGOSZCZ | UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL | 1986 | M30-39 | 5 | 00:17:58 | 1 | 00:17:58 | |
11 | GULIŃSKI GRZEGORZ | TORUŃ | TEAM KOPEĆ | 1984 | M30-39 | 6 | 00:18:05 | 1 | 00:18:05 | |
12 | ZAKRZEWSKI SZYMON | MOGILNO | MOGILNO TEAM | 1989 | M30-39 | 7 | 00:18:26 | 00:18:07 | 2 | 00:18:17 |
13 | CHRZĄSZCZ BARTOSZ | PAKOŚĆ | BRZEZIŃSKI RUN CLUB | 1995 | M16-29 | 4 | 00:19:00 | 00:18:00 | 2 | 00:18:30 |
14 | DĄBROWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1994 | M16-29 | 5 | 00:18:38 | 1 | 00:18:38 | ||
15 | GŁON MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1990 | M16-29 | 6 | 00:18:59 | 1 | 00:18:59 | ||
16 | PILARSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1980 | M30-39 | 8 | 00:19:20 | 1 | 00:19:20 | |
17 | MARCHLEWSKI RADOSŁAW | MARZĘCICE | KURZĘTNIK BIEGA | 1986 | M30-39 | 9 | 00:19:28 | 1 | 00:19:28 | |
18 | SKOCZYŃSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | SAM RADĘ DAM | 1971 | M40-49 | 3 | 00:19:22 | 00:19:39 | 2 | 00:19:30 |
19 | TOMKIEWICZ RAFAŁ | TUCZNO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1976 | M40-49 | 4 | 00:19:44 | 1 | 00:19:44 | |
20 | BASA JACEK | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1976 | M40-49 | 5 | 00:19:47 | 1 | 00:19:47 | |
21 | KOGUT SŁAWOMIR | SZAFARNIA | KURZĘTNIK BIEGA | 1975 | M40-49 | 6 | 00:19:47 | 1 | 00:19:47 | |
22 | GIERSZEWSKI PAWEŁ | TRZCINIEC | WSG BYDGOSZCZ | 1992 | M16-29 | 7 | 00:20:01 | 1 | 00:20:01 | |
23 | KRAJEWSKI TOMASZ | KOŁUDA WIELKA | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1988 | M30-39 | 10 | 00:20:49 | 00:19:25 | 2 | 00:20:07 |
24 | NAWROCKI MARIUSZ | INOWROCŁAW | TEAM NAWROCCY | 1982 | M30-39 | 11 | 00:20:09 | 1 | 00:20:09 | |
25 | DERENDA KACPER | INOWROCŁAW | X-FORCE | 1992 | M16-29 | 8 | 00:20:10 | 1 | 00:20:10 | |
26 | ADAMCZYK MAREK | CZYŻÓWKA | MAJKRIS | 1981 | M30-39 | 12 | 00:20:12 | 1 | 00:20:12 | |
27 | KORDYLA SZYMON | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1992 | M16-29 | 9 | 00:20:15 | 1 | 00:20:15 | |
28 | LITKOWSKI MAREK | NIEMCZ | DMK LEE NIEMCZ | 1969 | M50-59 | 1 | 00:20:15 | 1 | 00:20:15 | |
29 | CZEPEK ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | KURZĘTNIK BIEGA | 1970 | M40-49 | 7 | 00:20:25 | 1 | 00:20:25 | |
30 | BUTOWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | STUDIO NIERUCHOMOŚCI | 1981 | M30-39 | 13 | 00:20:29 | 1 | 00:20:29 | |
31 | OLSZEWSKI RAFAŁ | GNIEWKOWO | T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO | 1981 | M30-39 | 14 | 00:20:30 | 1 | 00:20:30 | |
32 | KNAST SLAWEK | MOGILNO | 1986 | M30-39 | 15 | 00:20:31 | 1 | 00:20:31 | ||
33 | JANUSZKIEWICZ PIOTR | ŁOCHOWO | 1982 | M30-39 | 16 | 00:20:34 | 1 | 00:20:34 | ||
34 | SITKO MARIUSZ | JANIKOWO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1981 | M30-39 | 17 | 00:20:38 | 1 | 00:20:38 | |
35 | MARCHEL TOMASZ | SOLEC KUJAWSKI | 1989 | M30-39 | 18 | 00:20:33 | 00:20:49 | 2 | 00:20:41 | |
36 | KORNET PRZEMYSŁAW | TORUŃ | 1985 | M30-39 | 19 | 00:19:56 | 00:21:42 | 2 | 00:20:49 | |
37 | WŁODARCZYK WOJCIECH | BYDGOSZCZ | CZARNE STOPY | 1964 | M50-59 | 2 | 00:20:47 | 00:20:54 | 2 | 00:20:51 |
38 | SZUKALSKI RAFAŁ | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW BIEGA | 1975 | M40-49 | 8 | 00:20:28 | 00:21:27 | 2 | 00:20:57 |
39 | BENTKOWSKA NATALIA | BYDGOSZCZ | #WITKOWSKITEAM | 1993 | K16-29 | 1 | 00:20:59 | 1 | 00:20:59 | |
40 | ANDLER DANIEL | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 20 | 00:20:36 | 00:21:22 | 2 | 00:20:59 | |
41 | JAKUBOWSKA ANNA | BRZEŚĆ | KS ZRYW RADZIEJÓW | 1984 | K30-39 | 1 | 00:21:11 | 1 | 00:21:11 | |
42 | NAWROCKA SYLWIA | INOWROCŁAW | TEAM NAWROCCY | 1989 | K30-39 | 2 | 00:21:00 | 00:21:31 | 2 | 00:21:15 |
43 | KAŹMIERSKI MIROSŁAW | KOŁODZIEJEWO | JANIKOWONASPORTOWO | 1969 | M50-59 | 3 | 00:20:49 | 00:22:25 | 2 | 00:21:37 |
44 | PLUCIŃSKI JAKUB | INOWROCŁAW | POZKAL RUNNING TEAM | 1979 | M40-49 | 9 | 00:21:07 | 00:22:12 | 2 | 00:21:40 |
45 | BOMASTEK SŁAWOMIR | TORUŃ | KALOS KAGATOS/CROSSFIT POLNA | 1988 | M30-39 | 21 | 00:21:41 | 1 | 00:21:41 | |
46 | OLSZEWSKI ANDRZEJ | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | MODRZEJEWSKI TEAM | 1964 | M50-59 | 4 | 00:21:47 | 1 | 00:21:47 | |
47 | PTASZYŃSKI NORBERT | NAKŁO NAD NOTECIĄ | 1995 | M16-29 | 10 | 00:21:36 | 00:22:05 | 2 | 00:21:50 | |
48 | JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | 1972 | M40-49 | 10 | 00:21:52 | 1 | 00:21:52 | ||
49 | PARTYKA WOJCIECH | JANIKOWO | 1980 | M30-39 | 22 | 00:21:39 | 00:22:09 | 2 | 00:21:54 | |
50 | KARSKI KACPER | INOWROCŁAW | 2001 | M16-29 | 11 | 00:21:54 | 1 | 00:21:54 | ||
51 | SZCZUDLIŃSKI DARIUSZ | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 5 | 00:21:55 | 1 | 00:21:55 | |
52 | GŁOWACKI DOMINIK | INOWROCŁAW | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | 2000 | M16-29 | 12 | 00:22:02 | 1 | 00:22:02 | |
53 | ŚMIGIELSKI PIOTR | ZBYTOWO | 1984 | M30-39 | 23 | 00:22:04 | 1 | 00:22:04 | ||
54 | JARCZASZEK KRZYSZTOF | JANIKOWO | 1983 | M30-39 | 24 | 00:22:08 | 1 | 00:22:08 | ||
55 | OSIŃSKI KRZYSZTOF | ZAKRZEWO | CSAIU | 1987 | M30-39 | 25 | 00:22:10 | 1 | 00:22:10 | |
56 | BLIM MACIEJ | WTUREK | ZMASAKROWANI | 1978 | M40-49 | 11 | 00:22:12 | 1 | 00:22:12 | |
57 | SIWIEC PAWEŁ | INOWROCŁAW | 2001 | M16-29 | 13 | 00:22:13 | 1 | 00:22:13 | ||
58 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | ZGUBIŁEM SPONSORA | 1965 | M50-59 | 6 | 00:22:15 | 1 | 00:22:15 | |
59 | DOMALSKA GRACJANA | OBUDNO | #SLIMAKIBARCIN | 1987 | K30-39 | 3 | 00:22:17 | 1 | 00:22:17 | |
60 | BRZOZOWSKI BARTOSZ | INOWROCŁAW | 2001 | M16-29 | 14 | 00:20:46 | 00:23:49 | 2 | 00:22:17 | |
62 | WALCZAK SYLWIA | BŁASZKI | SIERADZBIEGA | 1991 | K16-29 | 2 | 00:22:21 | 1 | 00:22:21 | |
61 | CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR | PADNIEWKO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1979 | M40-49 | 12 | 00:22:21 | 1 | 00:22:21 | |
63 | NALEWALSKI PAWEŁ | MOGILNO | MOGILNO TEAM | 1976 | M40-49 | 13 | 00:22:26 | 1 | 00:22:26 | |
64 | FIGLER IWONA | NIEMCZ | TRISPACE | 1972 | K40-49 | 1 | 00:22:10 | 00:22:44 | 2 | 00:22:27 |
65 | GNUTEK KUBA | INOWROCŁAW | MAGNUM | 2001 | M16-29 | 15 | 00:21:15 | 00:23:50 | 2 | 00:22:32 |
66 | BURZYŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1958 | M60-69 | 1 | 00:22:40 | 1 | 00:22:40 | ||
67 | PINIARSKI MICHAŁ | MOGILNO | MOGILNO TEAM | 1981 | M30-39 | 26 | 00:22:41 | 1 | 00:22:41 | |
68 | DUDKOWIAK MICHAŁ | TORUŃ | RANDOM DRINKERS TEAM | 1984 | M30-39 | 27 | 00:22:42 | 1 | 00:22:42 | |
69 | MIELECKA AGNIESZKA | GĄSAWA | KS IDMAR RACING TEAM | 1969 | K50-59 | 1 | 00:22:45 | 1 | 00:22:45 | |
70 | KELER KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | BRAK | 1994 | M16-29 | 16 | 00:22:46 | 1 | 00:22:46 | |
71 | KUJAWA DANIEL | INOWROCŁAW | 56. BAZA LOTNICZA | 1983 | M30-39 | 28 | 00:21:31 | 00:24:09 | 2 | 00:22:50 |
72 | NAWROCKI DARIUSZ | ŁABISZYN | ŁABISZYN RUNNERS | 1976 | M40-49 | 14 | 00:22:52 | 1 | 00:22:52 | |
73 | SNARSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | 1986 | M30-39 | 29 | 00:22:53 | 1 | 00:22:53 | ||
74 | GRABIŃSKI GRZEGORZ | INOWROCŁAW | SPORT4LIFE | 1970 | M40-49 | 15 | 00:22:10 | 00:23:38 | 2 | 00:22:54 |
75 | BARANOWSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 16 | 00:22:26 | 00:23:24 | 2 | 00:22:55 | |
76 | KOWALSKI PIOTR | MOGILNO | KOWALSCY TEAM | 1991 | M16-29 | 17 | 00:22:55 | 1 | 00:22:55 | |
77 | NIEWIADOMSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | 1991 | M16-29 | 18 | 00:23:21 | 00:22:35 | 2 | 00:22:58 | |
78 | BRZEZIŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1995 | M16-29 | 19 | 00:22:42 | 00:23:28 | 2 | 00:23:05 | |
79 | LUZAK MAGDALENA | BYDGOSZCZ | MOBICA | 1991 | K16-29 | 3 | 00:23:06 | 1 | 00:23:06 | |
80 | BUJAK KAROL | JANIKOWO | 1973 | M40-49 | 17 | 00:23:07 | 1 | 00:23:07 | ||
81 | LIS KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 30 | 00:22:21 | 00:23:57 | 2 | 00:23:09 | |
82 | CZERWIŃSKI MARCIN | KRUSZWICA | BB 06 | 1985 | M30-39 | 31 | 00:23:11 | 00:23:09 | 2 | 00:23:10 |
83 | PIOTROWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 32 | 00:23:10 | 1 | 00:23:10 | ||
84 | KMITTA LESZEK | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 33 | 00:18:52 | 00:27:37 | 2 | 00:23:15 | |
85 | KUCHARSKI JACEK | TORUŃ | CRONIMET | 1970 | M40-49 | 18 | 00:23:18 | 1 | 00:23:18 | |
86 | PIECZKA MARCIN | BYDGOSZCZ | 1990 | M16-29 | 20 | 00:23:19 | 1 | 00:23:19 | ||
87 | CIEŚLEWICZ KAROL | BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 19 | 00:22:58 | 00:23:42 | 2 | 00:23:20 | |
88 | GUZIKOWSKI IGOR | OLIMPIN | 2002 | M16-29 | 21 | 00:22:40 | 00:24:08 | 2 | 00:23:24 | |
89 | WOJCIECHOWSKI MARIUSZ | SOSNOWIEC | MARIO | 1979 | M40-49 | 20 | 00:22:30 | 00:24:19 | 2 | 00:23:25 |
90 | SIESS JAROSŁAW | PABIANICE | 1961 | M50-59 | 7 | 00:23:32 | 1 | 00:23:32 | ||
91 | KLISZEWSKI DAMIAN | BYDGOSZCZ | 1970 | M40-49 | 21 | 00:23:33 | 1 | 00:23:33 | ||
93 | DYCZKO ALICJA | BRĄCHNOWO | 2003 | K16-29 | 4 | 00:23:34 | 1 | 00:23:34 | ||
92 | ARACH PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | KARCZMA RZYM | 1983 | M30-39 | 34 | 00:23:34 | 1 | 00:23:34 | |
94 | KRASIŃSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | 1975 | M40-49 | 22 | 00:23:34 | 1 | 00:23:34 | ||
95 | POTRZEBOWSKI KAMIL | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 35 | 00:23:37 | 00:23:32 | 2 | 00:23:34 | |
96 | DRÓBKA KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1967 | M50-59 | 8 | 00:23:39 | 1 | 00:23:39 | ||
98 | WIECZOREK JUSTYNA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 2 | 00:23:40 | 1 | 00:23:40 | ||
97 | BANASZAK ADAM | GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1970 | M40-49 | 23 | 00:23:40 | 1 | 00:23:40 | |
99 | MICHALAK MAREK | KRUSZWICA | 1984 | M30-39 | 36 | 00:23:22 | 00:24:00 | 2 | 00:23:41 | |
100 | BIAŁAS DAWID | CIEŚLIN | 1991 | M16-29 | 22 | 00:23:42 | 1 | 00:23:42 | ||
101 | MATYSIAK PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 37 | 00:23:32 | 00:23:52 | 2 | 00:23:42 | |
102 | KMITTA MICHAŁ | INOWROCŁAW | JANUSZE JOGGINGU | 1986 | M30-39 | 38 | 00:22:59 | 00:24:26 | 2 | 00:23:43 |
103 | WASTOWSKI DAWID | PIOTRKÓW KUJAWSKI | 1991 | M16-29 | 23 | 00:23:44 | 1 | 00:23:44 | ||
104 | CIERPISZ-SKOWROŃSKA DAGMARA | GDYNIA | THE LARKS | 1983 | K30-39 | 4 | 00:23:46 | 1 | 00:23:46 | |
105 | ADAMCZAK FILIP | BYDGOSZCZ | 2003 | M16-29 | 24 | 00:23:50 | 1 | 00:23:50 | ||
106 | CYROK MAREK | DĄBROWA | MMC TEAM DĄBROWA | 1971 | M40-49 | 24 | 00:24:51 | 00:22:57 | 2 | 00:23:54 |
107 | ROSA PIOTR | TORUŃ | HALA MADRID TEAM | 1977 | M40-49 | 25 | 00:23:56 | 1 | 00:23:56 | |
108 | ŁATKA MARCIN | BYDGOSZCZ | LATI - BYDGOSZCZ | 1975 | M40-49 | 26 | 00:23:57 | 1 | 00:23:57 | |
109 | DUSZYŃSKI MACIEJ | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 39 | 00:23:45 | 00:24:18 | 2 | 00:24:01 | |
110 | WIŚNIEWSKI MARIUSZ | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 40 | 00:24:03 | 1 | 00:24:03 | ||
111 | KRZYWDZIŃSKA AGATA | TORUŃ | 1994 | K16-29 | 5 | 00:24:05 | 1 | 00:24:05 | ||
112 | URBAN STANISŁAW | INOWROCŁAW | BIEGAM BO LUBIĘ | 1962 | M50-59 | 9 | 00:24:05 | 1 | 00:24:05 | |
113 | DRAPIEWSKI MIROSŁAW | TORUŃ | 1982 | M30-39 | 41 | 00:24:07 | 1 | 00:24:07 | ||
114 | GÓRSKI ADAM | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 27 | 00:22:54 | 00:25:21 | 2 | 00:24:07 | |
116 | NOWACKI MARCIN | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 42 | 00:24:09 | 1 | 00:24:09 | ||
115 | HRYCZ PAWEŁ | TORUŃ | #BOPKDMW | 1974 | M40-49 | 28 | 00:24:09 | 1 | 00:24:09 | |
117 | TYLKOWSKI ŁUKASZ PIOTR | INOWROCŁAW | 1991 | M16-29 | 25 | 00:24:10 | 1 | 00:24:10 | ||
118 | NOWAKOWSKI GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | DEAF I B3K | 1984 | M30-39 | 43 | 00:23:27 | 00:24:57 | 2 | 00:24:12 |
119 | FURYK KAROL | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1984 | M30-39 | 44 | 00:24:15 | 1 | 00:24:15 | |
121 | STAWSKI MIŁOSZ | PAKOŚĆ | 2001 | M16-29 | 26 | 00:24:19 | 1 | 00:24:19 | ||
120 | GRALLA PIOTR | TORUŃ | 1963 | M50-59 | 10 | 00:24:19 | 1 | 00:24:19 | ||
122 | CZOŁGOSZEWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | PWIK SP. Z O.O. | 1973 | M40-49 | 29 | 00:24:22 | 1 | 00:24:22 | |
123 | KALINOWSKI ARKADIUSZ | TORUŃ | 1981 | M30-39 | 45 | 00:24:27 | 1 | 00:24:27 | ||
124 | NADIA RUDZKA | INOWROCŁAW | 2005 | K0 | 00:24:28 | 1 | 00:24:28 | |||
125 | KOCIŃSKI ANDRZEJ | LISEWO MŁYN | 1971 | M40-49 | 30 | 00:23:48 | 00:25:09 | 2 | 00:24:28 | |
126 | LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW | INOWROCŁAW | DECATLON TEAM INOWROCŁAW | 1954 | M60-69 | 2 | 00:24:29 | 1 | 00:24:29 | |
127 | MAŁEK MIKOŁAJ | INOWROCŁAW | 1997 | M16-29 | 27 | 00:24:30 | 1 | 00:24:30 | ||
128 | PŁUCIENNIK GRZEGORZ | JANIKOWO | JANIKOWO NA SPORTOWO | 1971 | M40-49 | 31 | 00:23:49 | 00:25:20 | 2 | 00:24:34 |
129 | GÓRNIAK MAREK | INOWROCŁAW | STRUŚ PĘDZIWIATR RNG TEAM | 2001 | M16-29 | 28 | 00:24:37 | 1 | 00:24:37 | |
130 | IWANOWSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | #ADR! | 1987 | M30-39 | 46 | 00:24:40 | 1 | 00:24:40 | |
131 | SAK JOANNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW / DRUŻYNA SZPIKU | 1989 | K30-39 | 5 | 00:23:37 | 00:25:44 | 2 | 00:24:41 |
132 | CHEŁMINIAK MONIKA | WŁOCŁAWEK | 1982 | K30-39 | 6 | 00:24:41 | 1 | 00:24:41 | ||
133 | OLEJNICZAK RAFAŁ | KRUSZA DUCHOWNA | MAGNUM | 1970 | M40-49 | 32 | 00:24:42 | 1 | 00:24:42 | |
134 | KARÓLEWSKI MAREK | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1955 | M60-69 | 3 | 00:24:30 | 00:24:56 | 2 | 00:24:43 |
135 | SOBCZYŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | 1985 | M30-39 | 47 | 00:24:44 | 1 | 00:24:44 | ||
136 | SZCZĘSNY ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | DYNAMO SKARPA | 1978 | M40-49 | 33 | 00:24:44 | 1 | 00:24:44 | |
137 | GAŁKA MARTA | BRZEŚĆ KUJAWSKI | 1999 | K16-29 | 6 | 00:23:38 | 00:25:54 | 2 | 00:24:46 | |
139 | TRZECIAK DOROTA | KRUSZWICA | 1985 | K30-39 | 7 | 00:24:24 | 00:25:10 | 2 | 00:24:47 | |
138 | SAKIEWICZ RAFAŁ | TORUŃ | 1975 | M40-49 | 34 | 00:23:54 | 00:25:40 | 2 | 00:24:47 | |
140 | GREINERT MICHAŁ | INOWROCŁAW | STOWARZYSZENIE SPORTOWE LANDRYNKA | 1970 | M40-49 | 35 | 00:22:53 | 00:26:45 | 2 | 00:24:49 |
141 | BUCHALSKA AMELIA | GNIEWKOWO | 2002 | K16-29 | 7 | 00:24:50 | 1 | 00:24:50 | ||
142 | KWIATKOWSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1987 | M30-39 | 48 | 00:24:54 | 1 | 00:24:54 | ||
143 | SZYPURA DARIUSZ | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 36 | 00:24:54 | 1 | 00:24:54 | ||
144 | ZABOROWSKA BEATA | DRZYCIM | 1970 | K40-49 | 3 | 00:24:55 | 1 | 00:24:55 | ||
145 | MOKOS TOMASZ | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW BIEGA | 1986 | M30-39 | 49 | 00:24:56 | 1 | 00:24:56 | |
146 | KULPIŃSKI SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | 1989 | M30-39 | 50 | 00:23:31 | 00:26:30 | 2 | 00:25:00 | |
147 | SOBOLEWSKA ALEKSANDRA | BYDGOSZCZ | STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON | 1994 | K16-29 | 8 | 00:25:02 | 1 | 00:25:02 | |
148 | WOJTASIK PRZEMYSŁAW | STRZELNO | 1985 | M30-39 | 51 | 00:24:01 | 00:26:04 | 2 | 00:25:02 | |
149 | BLIM SYLWIA | WILCZYN | ZMASAKROWANI | 1980 | K30-39 | 8 | 00:25:05 | 1 | 00:25:05 | |
150 | WÓJCIK-KŁOS HANNA | DĘBINA 23 | KOLOROWA DRUŻYNA NESSI | 1985 | K30-39 | 9 | 00:25:05 | 1 | 00:25:05 | |
151 | PRIEWE PAWEŁ | BYDGOSZCZ | DYNAMO SKARPA | 1983 | M30-39 | 52 | 00:25:06 | 1 | 00:25:06 | |
152 | JARLAK MIKOŁAJ | INOWROCŁAW | 1989 | M30-39 | 53 | 00:25:07 | 1 | 00:25:07 | ||
153 | WIŚNIEWSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | 1967 | M50-59 | 11 | 00:24:25 | 00:25:49 | 2 | 00:25:07 | |
154 | MARCINKOWSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1997 | M16-29 | 29 | 00:25:08 | 1 | 00:25:08 | ||
155 | CAPUTA ANDRZEJ | STRZELNO | 1979 | M40-49 | 37 | 00:24:29 | 00:25:49 | 2 | 00:25:09 | |
156 | URBAN STANISŁW | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1962 | M50-59 | 12 | 00:25:10 | 1 | 00:25:10 | |
157 | GROL KRYSTIAN | INOWROCŁAW | 56. BAZA LOTNICZA | 1986 | M30-39 | 54 | 00:25:14 | 1 | 00:25:14 | |
158 | KARPIŃSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 38 | 00:25:17 | 1 | 00:25:17 | ||
159 | KUSTOSZ ŁUKASZ | PIECHCIN | 1984 | M30-39 | 55 | 00:25:21 | 1 | 00:25:21 | ||
160 | ZAJĄCZKOWSKI PATRYK | GNIEWKOWO | CHARLIE | 1993 | M16-29 | 30 | 00:24:58 | 00:25:46 | 2 | 00:25:22 |
161 | MACIŃSKI WALDEMAR | BYDGOSZCZ | 1982 | M30-39 | 56 | 00:25:22 | 1 | 00:25:22 | ||
162 | MACIEJEWSKI WITOLD | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 57 | 00:26:34 | 00:24:18 | 2 | 00:25:26 | |
163 | SZYMCZAK TOMASZ | KOŁODZIEJEWO | 1985 | M30-39 | 58 | 00:27:04 | 00:23:50 | 2 | 00:25:27 | |
164 | MOTYLSKA ALEKSA | MOGILNO | MKS INOWROCŁAW | 1995 | K16-29 | 9 | 00:25:29 | 1 | 00:25:29 | |
165 | SZYNKIEWICZ AGNIESZKA | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | POLKRYS TEAM | 1978 | K40-49 | 4 | 00:25:30 | 1 | 00:25:30 | |
166 | JAGIEŁO SYLWIA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW BIEGA | 1978 | K40-49 | 5 | 00:25:32 | 00:25:30 | 2 | 00:25:31 |
167 | KOWALSKI WOJCIECH | KLECZEW | MOGILNO TEAM | 1980 | M30-39 | 59 | 00:25:24 | 00:25:38 | 2 | 00:25:31 |
168 | CZECH DARIA | PŁACZKÓWKO | #ADR! | 1997 | K16-29 | 10 | 00:24:14 | 00:26:50 | 2 | 00:25:32 |
169 | KRUSZYNA ROBERT | DZIEMIONNA | 1978 | M40-49 | 39 | 00:22:34 | 00:28:30 | 2 | 00:25:32 | |
170 | SIWIŃSKA ELŻBIETA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1959 | K60-69 | 1 | 00:25:10 | 00:25:55 | 2 | 00:25:33 |
171 | CZECH KAMIL | PŁACZKÓWKO | 2000 | M16-29 | 31 | 00:23:35 | 00:27:35 | 2 | 00:25:35 | |
172 | BARSZCZ PIOTR | STRZELNO | 1993 | M16-29 | 32 | 00:25:35 | 1 | 00:25:35 | ||
173 | SENFTLEBEN MACIEJ | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 60 | 00:25:36 | 1 | 00:25:36 | |
174 | MIELCAREK ROBERT | INOWROCŁAW | 1985 | M30-39 | 61 | 00:25:15 | 00:25:58 | 2 | 00:25:37 | |
175 | KOTZ JAROSŁAW | TURZANY | 1969 | M50-59 | 13 | 00:25:38 | 1 | 00:25:38 | ||
176 | SIKORA ANTONI | GĄSAWA | ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 | 1949 | M70+ | 1 | 00:24:55 | 00:26:21 | 2 | 00:25:38 |
177 | PANKOWSKI PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | 1. BLWL | 1979 | M40-49 | 40 | 00:25:05 | 00:26:14 | 2 | 00:25:39 |
178 | KAWCZYŃSKI PAWEŁ | BISKUPIN | 1990 | M16-29 | 33 | 00:25:40 | 1 | 00:25:40 | ||
179 | ŁAPIŃSKI PATRYK | GNIEWKOWO | 1994 | M16-29 | 34 | 00:25:35 | 00:25:46 | 2 | 00:25:40 | |
180 | KRUSZCZYNSKA BOŻENA | PRZYBYSŁAW | 1976 | K40-49 | 6 | 00:25:48 | 00:25:40 | 2 | 00:25:44 | |
181 | MODLIŃSKI SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1975 | M40-49 | 41 | 00:24:56 | 00:26:37 | 2 | 00:25:47 |
182 | PAWLAK IWONA | RUCEWO | 1996 | K16-29 | 11 | 00:25:50 | 1 | 00:25:50 | ||
183 | JASIŃSKI MACIEJ | INOWROCŁAW | 1970 | M40-49 | 42 | 00:24:23 | 00:27:18 | 2 | 00:25:50 | |
184 | CISZEWSKI PAWEŁ | POZNAŃ | 1996 | M16-29 | 35 | 00:25:51 | 1 | 00:25:51 | ||
185 | RÓG RADOSŁAW | INOWROCŁAW | 2000 | M16-29 | 36 | 00:25:10 | 00:26:33 | 2 | 00:25:52 | |
186 | BEDNAREK MARTA | WTELNO | CZARNE STOPY | 1978 | K40-49 | 7 | 00:25:57 | 1 | 00:25:57 | |
187 | MUSZYŃSKI ADAM | BYDGOSZCZ | 1984 | M30-39 | 62 | 00:25:58 | 1 | 00:25:58 | ||
188 | SITKO ARKADIUSZ | KOŁODZIEJEWO | SZYBKIE RYSIE TEAM | 1977 | M40-49 | 43 | 00:25:29 | 00:26:27 | 2 | 00:25:58 |
189 | KRÓL KRZYSZTOF | TORUŃ | 1987 | M30-39 | 63 | 00:26:03 | 1 | 00:26:03 | ||
190 | ŁYK ROMAN | STRZELNO | 1986 | M30-39 | 64 | 00:23:40 | 00:28:28 | 2 | 00:26:04 | |
191 | GAPIK JULIA | POZNAŃ | 1994 | K16-29 | 12 | 00:26:05 | 1 | 00:26:05 | ||
192 | GRYKAŁOWSKI PIOTR | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 44 | 00:26:05 | 1 | 00:26:05 | ||
193 | FIECEK PIOTR | INOWROCŁAW | JANUSZE JOGINGU | 1986 | M30-39 | 65 | 00:24:42 | 00:27:36 | 2 | 00:26:09 |
194 | MARCHEL LESZEK | SOLEC KUJAWSKI | KMW | 1961 | M50-59 | 14 | 00:25:29 | 00:26:49 | 2 | 00:26:09 |
195 | HEBDA DAMIAN | INOWROCŁAW | 1985 | M30-39 | 66 | 00:26:24 | 00:25:55 | 2 | 00:26:10 | |
196 | NOWAK WALDEMAR | BIAŁE BŁOTA | TRI-AMATOR EWELINA NOWAK | 1963 | M50-59 | 15 | 00:25:25 | 00:27:00 | 2 | 00:26:12 |
197 | WINIECKI KRZYSZTOF | ROJEWO | ROJEWO | 1996 | M16-29 | 37 | 00:26:13 | 1 | 00:26:13 | |
198 | WOJCIECHOWSKI PAWEŁ | PAKOŚĆ | 2000 | M16-29 | 38 | 00:26:13 | 1 | 00:26:13 | ||
199 | GUZIKOWSKI MIKOŁAJ | OLIMPIN | 1978 | M40-49 | 45 | 00:25:38 | 00:26:51 | 2 | 00:26:15 | |
200 | STACH ADRIAN | MIEROGONIEWICE | 1996 | M16-29 | 39 | 00:26:17 | 1 | 00:26:17 | ||
201 | GÓRNA KAROLINA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW /MKS INOWROCŁAW | 1996 | K16-29 | 13 | 00:24:56 | 00:27:43 | 2 | 00:26:19 |
203 | RAK MAGDALENA | TUCZNO | PAKOŚĆ BIEGA | 1989 | K30-39 | 10 | 00:26:21 | 1 | 00:26:21 | |
202 | MAŁKOWSKI IWO | BYDGOSZCZ | 1989 | M30-39 | 67 | 00:26:21 | 1 | 00:26:21 | ||
205 | MUSIELAK MARTYNA | INOWROCŁAW | 1986 | K30-39 | 11 | 00:26:22 | 1 | 00:26:22 | ||
204 | ŁYSIAK WOJCIECH | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 40 | 00:24:37 | 00:28:07 | 2 | 00:26:22 | |
206 | BIEGAŁA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 12 | 00:26:25 | 1 | 00:26:25 | |
207 | BOLEWICKI JAKUB | INOWROCŁAW | 1992 | M16-29 | 41 | 00:26:26 | 1 | 00:26:26 | ||
208 | SROCZYŃSKI ADAM | INOWROCŁAW | 1978 | M40-49 | 46 | 00:26:27 | 1 | 00:26:27 | ||
209 | SKOCZYLAS RYSZARD | MIŃSK MAZOWIECKI | 1981 | M30-39 | 68 | 00:24:40 | 00:28:16 | 2 | 00:26:28 | |
210 | WITKOWSKI MARCIN | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 69 | 00:24:19 | 00:28:39 | 2 | 00:26:29 | |
211 | SYLWESTRUK MARTA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 13 | 00:26:31 | 1 | 00:26:31 | ||
212 | SZYPERSKI PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1979 | M40-49 | 47 | 00:24:58 | 00:28:04 | 2 | 00:26:31 |
213 | WIŚNIEWSKI MAREK | TORUŃ | 1958 | M60-69 | 4 | 00:25:15 | 00:27:48 | 2 | 00:26:31 | |
214 | MAKOWIECKI JAKUB | INOWROCŁAW | GOGO! | 1982 | M30-39 | 70 | 00:26:34 | 1 | 00:26:34 | |
215 | KUBSKI JAROSŁAW | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1970 | M40-49 | 48 | 00:25:48 | 00:27:21 | 2 | 00:26:35 |
216 | KULINSKI ZBIGNIEW | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 71 | 00:26:35 | 1 | 00:26:35 | ||
217 | PAŃCZYK GERARD | INOWROCŁAW | 1954 | M60-69 | 5 | 00:26:11 | 00:26:59 | 2 | 00:26:35 | |
218 | SOBASZKIEWICZ RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1972 | M40-49 | 49 | 00:26:37 | 1 | 00:26:37 | ||
219 | WARAKOMSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1972 | K40-49 | 8 | 00:26:38 | 00:26:43 | 2 | 00:26:41 | |
220 | RYCHLEWSKI WOJCIECH | INOWROCŁAW | 1987 | M30-39 | 72 | 00:24:52 | 00:28:30 | 2 | 00:26:41 | |
221 | GRABOWSKA JULITA | TORUŃ | CHMIELARZ TEAM | 1992 | K16-29 | 14 | 00:26:42 | 1 | 00:26:42 | |
222 | BURZYŃSKI MARCIN | GĄSAWA | 1993 | M16-29 | 42 | 00:26:43 | 1 | 00:26:43 | ||
223 | PALACZ MICHAŁ | INOWROCŁAW | POZKAL RUNNING TEAM | 1970 | M40-49 | 50 | 00:26:44 | 1 | 00:26:44 | |
224 | FURMANIAK ŁUKASZ | PIECHCIN | 1985 | M30-39 | 73 | 00:24:17 | 00:29:12 | 2 | 00:26:45 | |
225 | CHYLIŃSKI RADOSŁAW | WŁOCŁAWEK | ANWIL TEAM | 1987 | M30-39 | 74 | 00:26:14 | 00:27:17 | 2 | 00:26:45 |
226 | CIĘGOTURA RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1976 | M40-49 | 51 | 00:27:43 | 00:25:48 | 2 | 00:26:45 | |
227 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO | 1979 | K40-49 | 9 | 00:26:54 | 1 | 00:26:54 | |
228 | RAKOWSKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1978 | M40-49 | 52 | 00:27:39 | 00:26:11 | 2 | 00:26:55 |
229 | CZARNAK PIOTR | WARSZAWA | 1988 | M30-39 | 75 | 00:26:57 | 1 | 00:26:57 | ||
230 | KRUSZYNA RENATA | DZIEMIONNA | 1984 | K30-39 | 14 | 00:25:27 | 00:28:28 | 2 | 00:26:57 | |
231 | KALA MICHAŁ | ŁABISZYN | 1984 | M30-39 | 76 | 00:25:28 | 00:28:27 | 2 | 00:26:57 | |
232 | KRUPA TOMASZ | INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 77 | 00:26:58 | 1 | 00:26:58 | ||
233 | RÓG ADAM | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 53 | 00:26:17 | 00:27:43 | 2 | 00:27:00 | |
234 | MICHALCZYK RAFAŁ | KRUSZWICA | 1985 | M30-39 | 78 | 00:25:26 | 00:28:41 | 2 | 00:27:03 | |
235 | WOJTAL RADOSŁAW | STRASZYN | 1979 | M40-49 | 54 | 00:25:16 | 00:28:51 | 2 | 00:27:03 | |
236 | BUDNY BŁĄŻEJ | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 79 | 00:27:04 | 1 | 00:27:04 | ||
237 | LEWANDOWSKI ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 80 | 00:27:48 | 00:26:30 | 2 | 00:27:09 | |
238 | KUREK PAWEŁ | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 81 | 00:26:07 | 00:28:16 | 2 | 00:27:12 | |
239 | PIJAROWSKA BEATA | PIECHCIN | 1969 | K50-59 | 2 | 00:27:12 | 1 | 00:27:12 | ||
240 | PIJAROWSKI DARIUSZ | PIECHCIN | 1965 | M50-59 | 16 | 00:27:12 | 1 | 00:27:12 | ||
242 | SIERADZKA IGA | KRUSZWICA | 1991 | K16-29 | 15 | 00:27:15 | 1 | 00:27:15 | ||
241 | MORAWSKA AGNIESZKA | WŁOCŁAWEK | 1977 | K40-49 | 10 | 00:27:15 | 1 | 00:27:15 | ||
243 | TOKARSKA ANETA | SADLNO | 1975 | K40-49 | 11 | 00:27:15 | 1 | 00:27:15 | ||
244 | KAMIŃSKA IWONA | GRUDZIADZ | NIEZRZESZONA | 1974 | K40-49 | 12 | 00:26:40 | 00:27:52 | 2 | 00:27:16 |
245 | GŁOWACKI MARCIN | INOWROCŁAW | INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATE | 1978 | M40-49 | 55 | 00:25:53 | 00:28:41 | 2 | 00:27:17 |
246 | KORZENIOWSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 15 | 00:26:14 | 00:28:23 | 2 | 00:27:18 | |
247 | BEDNAREK SZYMON | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 82 | 00:27:19 | 1 | 00:27:19 | ||
248 | KOMISARCZYK IWONA | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW BIEGA | 1972 | K40-49 | 13 | 00:26:04 | 00:28:38 | 2 | 00:27:21 |
249 | DŁONIAK EDMUND | GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1945 | M70+ | 2 | 00:27:21 | 1 | 00:27:21 | |
250 | CIERPISZ- RÓŻAŃSKA KAMILA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 16 | 00:27:23 | 1 | 00:27:23 | ||
251 | KINOWSKI HUBERT | STRZELNO | 1992 | M16-29 | 43 | 00:27:02 | 00:27:48 | 2 | 00:27:25 | |
253 | ŻUCHOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1981 | M30-39 | 83 | 00:27:26 | 1 | 00:27:26 | ||
252 | SARNECKI SŁAWOMIR | JANIKOWO | 1976 | M40-49 | 56 | 00:25:48 | 00:29:04 | 2 | 00:27:26 | |
254 | LIPINSKI SZYMON | GNIEWKOWO | 1987 | M30-39 | 84 | 00:26:28 | 00:28:25 | 2 | 00:27:27 | |
255 | LIPIŃSKA ANNA | INOWROCŁAW | CRONIMET | 1979 | K40-49 | 14 | 00:27:27 | 1 | 00:27:27 | |
256 | GRACZYK DOMINIK | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 85 | 00:27:29 | 1 | 00:27:29 | ||
257 | NAWROCKI MARCIN | MOGILNO | 1980 | M30-39 | 86 | 00:27:29 | 1 | 00:27:29 | ||
258 | KUKUŁKA BARTOSZ | INOWROCŁAW | ZMARNOWANY TALENT | 1992 | M16-29 | 44 | 00:26:49 | 00:28:11 | 2 | 00:27:30 |
259 | GRZEBIELUCHA WOJCIECH | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 57 | 00:27:32 | 1 | 00:27:32 | ||
260 | ZDZIEBLIŃSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 1.BLWL | 1973 | M40-49 | 58 | 00:25:56 | 00:29:09 | 2 | 00:27:32 |
261 | CICHULSKA-QUAAS IZABELA | BYDGOSZCZ | 1979 | K40-49 | 15 | 00:27:34 | 1 | 00:27:34 | ||
262 | MIELCAREK KRZYSZTOF | KOŚCIELEC | 1983 | M30-39 | 87 | 00:25:31 | 00:29:37 | 2 | 00:27:34 | |
263 | ZALEWSKA ANITA | BRODNICA | STUDIO IMPACT | 1976 | K40-49 | 16 | 00:27:35 | 1 | 00:27:35 | |
264 | KOŚCIŃSKA DARIA | INOWROCŁAW | CRONIMET | 1995 | K16-29 | 16 | 00:27:37 | 1 | 00:27:37 | |
266 | NOWAK MARTA | MOGILNO | 1998 | K16-29 | 17 | 00:27:37 | 1 | 00:27:37 | ||
265 | KRYSIAK RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 88 | 00:27:37 | 1 | 00:27:37 | ||
267 | STĘPIEŃ ŁUKASZ | TORUŃ | CSAIU | 1984 | M30-39 | 89 | 00:27:38 | 1 | 00:27:38 | |
268 | WALKOWIAK KRZYSZTOF | CHARZEWO | 1990 | M16-29 | 45 | 00:27:27 | 00:28:02 | 2 | 00:27:45 | |
269 | CHMIELECKA BOŻENA | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1961 | K50-59 | 3 | 00:27:45 | 1 | 00:27:45 | |
270 | WITKOWSKA MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 17 | 00:26:57 | 00:28:39 | 2 | 00:27:48 | |
272 | SOSNOWSKA WERONIKAA | GNIEWKOWO | 2002 | K16-29 | 18 | 00:27:50 | 1 | 00:27:50 | ||
271 | CZYŻEWSKA JUSTYNA | BRZOZA | 1983 | K30-39 | 18 | 00:25:49 | 00:29:51 | 2 | 00:27:50 | |
273 | SZYMCZAK ELWIRA IZABELA | INOWROCŁAW | 1995 | K16-29 | 19 | 00:27:05 | 00:28:38 | 2 | 00:27:52 | |
274 | DZIĘGIEL MAŁGORZATA | TORUN | 1983 | K30-39 | 19 | 00:27:52 | 1 | 00:27:52 | ||
275 | KITOWSKA SYLWIA | GRUDZIĄDZ | NIEZRZESZONY | 1980 | K30-39 | 20 | 00:27:52 | 1 | 00:27:52 | |
276 | IMA?SKA MONIKA | INOWROCŁAW | RENEGAT | 1982 | K30-39 | 21 | 00:26:48 | 00:29:00 | 2 | 00:27:54 |
277 | SAŁYGA ARKADIUSZ | POZNAŃ | 1984 | M30-39 | 90 | 00:27:54 | 1 | 00:27:54 | ||
278 | FALKOWSKI RAFAŁ | TORUŃ | 1987 | M30-39 | 91 | 00:24:08 | 00:31:42 | 2 | 00:27:55 | |
279 | MOLENDA FILIP | GNIEWKOWO | 2001 | M16-29 | 46 | 00:24:18 | 00:31:34 | 2 | 00:27:56 | |
281 | WYBORSKI PIOTR | KOŚCIELEC | CRONIMET | 1994 | M16-29 | 47 | 00:28:00 | 1 | 00:28:00 | |
280 | GRABIŃSKI HENRYK | INOWROCŁAW | MILUSIŃSCY INOWROCŁAW | 1972 | M40-49 | 59 | 00:28:00 | 1 | 00:28:00 | |
282 | MICHNIEWICZ MARTA | TORUŃ | 1985 | K30-39 | 22 | 00:28:01 | 1 | 00:28:01 | ||
283 | KOPEĆ KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1993 | K16-29 | 20 | 00:27:11 | 00:28:53 | 2 | 00:28:02 | |
284 | ŁOŚKO ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 92 | 00:28:03 | 1 | 00:28:03 | ||
285 | POLAK PAWEŁ | INOWROCŁAW | 1992 | M16-29 | 48 | 00:27:41 | 00:28:26 | 2 | 00:28:04 | |
286 | SZUTARSKI BŁAŻEJ | INOWROCŁAW | CRONIMET | 1988 | M30-39 | 93 | 00:28:05 | 1 | 00:28:05 | |
287 | WÓJCIK MARIKA | INOWROCŁAW | 1992 | K16-29 | 21 | 00:26:20 | 00:29:57 | 2 | 00:28:08 | |
288 | ZIELIŃSKI RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | 1986 | M30-39 | 94 | 00:27:45 | 00:28:42 | 2 | 00:28:14 | |
289 | PAZDERSKA ROSIAK EMILIA | INOWROCŁAW | 1981 | K30-39 | 23 | 00:28:14 | 1 | 00:28:14 | ||
290 | GROBELNY ROBERT | INOWROCŁAW | 1976 | M40-49 | 60 | 00:25:51 | 00:30:38 | 2 | 00:28:15 | |
291 | NOWAK MAGDALENA | INOWROCŁAW | RENEGAT | 1984 | K30-39 | 24 | 00:26:51 | 00:29:41 | 2 | 00:28:16 |
292 | GNUTEK MATI | INOWROCŁAW | MAGNUM | 2002 | M16-29 | 49 | 00:27:37 | 00:28:56 | 2 | 00:28:17 |
293 | WUDNIAK MARCIN | BYDGOSZCZ | 1976 | M40-49 | 61 | 00:27:42 | 00:28:52 | 2 | 00:28:17 | |
294 | CIEPŁA MILENA | KOŚCIESZKI 11 | 1988 | K30-39 | 25 | 00:28:18 | 1 | 00:28:18 | ||
295 | KULIK JOANNA | TORUŃ | 1989 | K30-39 | 26 | 00:26:15 | 00:30:22 | 2 | 00:28:19 | |
296 | POTURALSKI SZYMON | INOWROCŁAW | 1982 | M30-39 | 95 | 00:28:20 | 1 | 00:28:20 | ||
297 | MILCZEK JAGODA | TRZEMESZNO | 1984 | K30-39 | 27 | 00:28:23 | 1 | 00:28:23 | ||
298 | PAWLACZYK-MATELA EMILIA | BYDGOSZCZ | SLA PB | 1982 | K30-39 | 28 | 00:27:53 | 00:28:56 | 2 | 00:28:24 |
299 | GRZEGRZUŁKA PAULINA | INOWROCŁAW | 1986 | K30-39 | 29 | 00:28:25 | 1 | 00:28:25 | ||
300 | MUSIELEWSKA DARIA | BYDGOSZCZ | 1993 | K16-29 | 22 | 00:27:54 | 00:28:57 | 2 | 00:28:25 | |
301 | ŚWITALSKI MARCIN | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 96 | 00:21:33 | 00:35:19 | 2 | 00:28:26 |
302 | GAIDA MILENA | SZCZEPANOWO | 1985 | K30-39 | 30 | 00:28:38 | 00:28:15 | 2 | 00:28:26 | |
303 | KUBICA TOMASZ | TORUŃ | REEBOK RUN CREW TORUŃ | 1978 | M40-49 | 62 | 00:28:29 | 1 | 00:28:29 | |
304 | SZULC HALINA | GNIEWKOWO | 1970 | K40-49 | 17 | 00:26:34 | 00:30:27 | 2 | 00:28:30 | |
305 | SKRZYPIŃSKI JAKUB | UGOSZCZ | 1994 | M16-29 | 50 | 00:26:55 | 00:30:08 | 2 | 00:28:32 | |
306 | NIEZNALSKI RAFAŁ | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1977 | M40-49 | 63 | 00:28:32 | 1 | 00:28:32 | |
307 | SZOCIŃSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 2 PUŁK INŻYNIERYJNY | 1965 | M50-59 | 17 | 00:27:22 | 00:29:45 | 2 | 00:28:34 |
308 | SZYMCZAK MAŁGORZATA | KOŁODZIEJEWO | 1987 | K30-39 | 31 | 00:28:56 | 00:28:12 | 2 | 00:28:34 | |
309 | LEWANDOWSKI DAMIAN | DOBRE KOLONIA | 2001 | M16-29 | 51 | 00:28:34 | 1 | 00:28:34 | ||
310 | WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW | TORUŃ | 1983 | M30-39 | 97 | 00:26:42 | 00:30:27 | 2 | 00:28:34 | |
311 | MALINOWSKA EMILIA | INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 18 | 00:28:38 | 1 | 00:28:38 | ||
312 | OSIŃSKA ANETA | PAKOŚĆ | 1985 | K30-39 | 32 | 00:28:39 | 1 | 00:28:39 | ||
313 | FENGLER MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1966 | K50-59 | 4 | 00:27:23 | 00:29:55 | 2 | 00:28:39 | |
314 | PARKITNY PATRYK | SKRZYPKOWO | 1991 | M16-29 | 52 | 00:26:55 | 00:30:24 | 2 | 00:28:39 | |
315 | BOBOWSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1984 | K30-39 | 33 | 00:28:40 | 1 | 00:28:40 | ||
316 | NIESPODZIŃSKA JOANNA | INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 19 | 00:28:40 | 1 | 00:28:40 | ||
317 | KUBIAK KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1990 | K16-29 | 23 | 00:28:41 | 1 | 00:28:41 | ||
318 | TYWCZYŃSKI JACEK | TORUŃ | KIBICE POMORKA TEAM - #BIEGACZE | 1976 | M40-49 | 64 | 00:28:41 | 1 | 00:28:41 | |
319 | GACKA JOANNA | INOWROCŁAW | STOWARZYSZENIE SPORTOWE LANDRYNKA | 1977 | K40-49 | 20 | 00:28:42 | 1 | 00:28:42 | |
320 | DZIELAK ARTUR | INOWROCŁAW | SAPER TEAM | 1971 | M40-49 | 65 | 00:27:13 | 00:30:12 | 2 | 00:28:42 |
321 | BURZYŃSKA MAGDALENA | GĄSAWA | 1995 | K16-29 | 24 | 00:28:43 | 1 | 00:28:43 | ||
322 | JAGIELSKA PATRYCJA | BYDGOSZCZ | IQOR RUN | 1989 | K30-39 | 34 | 00:28:45 | 1 | 00:28:45 | |
324 | KĄKOLEWSKI HUBERT | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1969 | M50-59 | 18 | 00:28:48 | 1 | 00:28:48 | |
323 | GOŁATA BOGUSŁAW | INOWROCŁAW | 1959 | M60-69 | 6 | 00:28:48 | 1 | 00:28:48 | ||
325 | ANUSIAK ARKADIUSZ | TORUŃ | MAGNUM | 1990 | M16-29 | 53 | 00:28:03 | 00:29:35 | 2 | 00:28:49 |
326 | GRACZYK MONIKA | INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 35 | 00:26:50 | 00:30:54 | 2 | 00:28:52 | |
327 | KOTLAREK SYLWIA | GOLUB-DOBRZYŃ | JEDZIESZ BEJBE | 1979 | K40-49 | 21 | 00:28:53 | 1 | 00:28:53 | |
328 | LEWICKA JOANNA | TORUŃ | JEDZIESZ BEJBE | 1974 | K40-49 | 22 | 00:28:53 | 1 | 00:28:53 | |
329 | KĄKOLEWSKA MARTA | LISZKOWO | 1986 | K30-39 | 36 | 00:28:07 | 00:29:39 | 2 | 00:28:53 | |
330 | KUJAWA SEBASTIAN | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 66 | 00:27:53 | 00:29:56 | 2 | 00:28:55 |
331 | WIERZCHOWSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 67 | 00:27:21 | 00:30:28 | 2 | 00:28:55 | |
332 | JELONEK RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 68 | 00:27:25 | 00:30:28 | 2 | 00:28:56 | |
333 | CHRZAN PAULINA | INOWROCŁAW | 1995 | K16-29 | 25 | 00:28:57 | 1 | 00:28:57 | ||
334 | RAKOWSKA EWA | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1980 | K30-39 | 37 | 00:28:45 | 00:29:10 | 2 | 00:28:58 |
335 | MATYSZCZAK DAMIAN | INOWROCŁAW | 56.BLOT. | 1974 | M40-49 | 69 | 00:28:59 | 1 | 00:28:59 | |
336 | DRZAZGOWSKI MATEUSZ | NOWA WIEŚ | 2002 | M16-29 | 54 | 00:29:03 | 1 | 00:29:03 | ||
337 | SZELĄG WOJCIECH | INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 19 | 00:29:47 | 00:28:19 | 2 | 00:29:03 | |
338 | TARASZKA IRENEUSZ | GNIEWKOWO | JRG 1 INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 20 | 00:28:04 | 00:30:05 | 2 | 00:29:04 |
339 | SAJUR SYLWIA | BYDGOSZCZ | 1993 | K16-29 | 26 | 00:29:05 | 1 | 00:29:05 | ||
342 | ŚWIERCZYŃSKA KLAUDIA | KOŁODZIEJEWO | 1993 | K16-29 | 27 | 00:29:07 | 1 | 00:29:07 | ||
341 | BALCERZAK DOROTA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1969 | K50-59 | 5 | 00:28:26 | 00:29:48 | 2 | 00:29:07 |
340 | ALBIŃSKI MARIUSZ | INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 98 | 00:29:07 | 1 | 00:29:07 | ||
343 | GAPIŃSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | NOKIA BYDGOSZCZ | 1984 | M30-39 | 99 | 00:28:34 | 00:29:42 | 2 | 00:29:08 |
344 | TARASZKA OLGA | GNIEWKOWO | JRG 1 INOWROCŁAW | 1994 | K16-29 | 28 | 00:29:02 | 00:29:16 | 2 | 00:29:09 |
345 | KACZMAREK ROBERT | KONIN | 1972 | M40-49 | 70 | 00:29:10 | 1 | 00:29:10 | ||
346 | JESZAWICZ JOANNA | BRZOZÓWKA | 1985 | K30-39 | 38 | 00:27:31 | 00:30:54 | 2 | 00:29:12 | |
347 | BILSKI MATEUSZ | RADOM | 1995 | M16-29 | 55 | 00:27:33 | 00:30:52 | 2 | 00:29:13 | |
348 | SCHUMACHER MAŁGORZATA | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1987 | K30-39 | 39 | 00:29:13 | 1 | 00:29:13 | |
349 | DWOREK SŁAWOMIR | INOWROCŁAW | PWIK SP. Z O.O. INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 21 | 00:28:44 | 00:29:43 | 2 | 00:29:14 |
350 | NAWROCKI PIOTR | MOGILNO | BRAK | 1971 | M40-49 | 71 | 00:28:43 | 00:29:45 | 2 | 00:29:14 |
351 | GÓRSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | 1982 | K30-39 | 40 | 00:28:36 | 00:29:54 | 2 | 00:29:15 | |
352 | SOBCZAK TATIANA | INOWROCLAW | 1979 | K40-49 | 23 | 00:29:17 | 1 | 00:29:17 | ||
353 | NIJAK BEATA | INOWROCŁAW | 1969 | K50-59 | 6 | 00:29:18 | 1 | 00:29:18 | ||
354 | ŁUKASIK WIOLETTA | MIERZYNEK | 1972 | K40-49 | 24 | 00:29:19 | 1 | 00:29:19 | ||
355 | MATUSZAK JAROSŁAW | INOWROCŁAW | 1970 | M40-49 | 72 | 00:29:19 | 1 | 00:29:19 | ||
356 | GRYGORCZUK ELŻBIETA | NIEMCZ | TRISPACE | 1958 | K60-69 | 2 | 00:29:04 | 00:29:35 | 2 | 00:29:19 |
357 | BIERNACKA ANNA | BYDGOSZCZ | 1979 | K40-49 | 25 | 00:29:20 | 1 | 00:29:20 | ||
358 | NOWAK WOJCIECH | BARCIN | FRANCIS_FLOW | 2000 | M16-29 | 56 | 00:24:57 | 00:33:43 | 2 | 00:29:20 |
359 | OCHOCKI MACIEJ | INOWROCŁAW | 1992 | M16-29 | 57 | 00:26:42 | 00:31:59 | 2 | 00:29:21 | |
361 | TRUSZCZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | 1970 | K40-49 | 26 | 00:29:22 | 1 | 00:29:22 | ||
362 | WOJDYŁO ANNA | LUBISZEWO | SOSNOWA | 1976 | K40-49 | 27 | 00:29:22 | 1 | 00:29:22 | |
360 | KLIMEK PRZEMYSŁAW | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1993 | M16-29 | 58 | 00:28:44 | 00:30:00 | 2 | 00:29:22 |
363 | LEWANDOWSKA PAULINA | TORUŃ | 1993 | K16-29 | 29 | 00:28:25 | 00:30:20 | 2 | 00:29:22 | |
364 | PALACZ AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1970 | K40-49 | 28 | 00:29:27 | 1 | 00:29:27 | ||
365 | GAŁKA AGNIESZKA | BRZEŚĆ KUJAWSKI. | BRZESKA SEKCJA LEKKOATLETYCZNA | 1997 | K16-29 | 30 | 00:29:28 | 1 | 00:29:28 | |
366 | NOWAK ANNA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 29 | 00:29:30 | 1 | 00:29:30 | ||
367 | KWIATKOWSKA AGNIESZKA | KOŁO | 1980 | K30-39 | 41 | 00:29:32 | 1 | 00:29:32 | ||
368 | CIARKOWSKI MIROSŁAW | INOWROCŁAW | 1979 | M40-49 | 73 | 00:25:46 | 00:33:19 | 2 | 00:29:32 | |
369 | KABACIŃSKA KINGA | BYDGOSZCZ | 1987 | K30-39 | 42 | 00:28:58 | 00:30:09 | 2 | 00:29:33 | |
370 | ZIELIŃSKA LUCYNA | DĄBROWA BISKUPIA | TEAM PASJA - INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 43 | 00:29:34 | 1 | 00:29:34 | |
371 | POBOŻAN AGNIESZKA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1991 | K16-29 | 31 | 00:28:11 | 00:31:03 | 2 | 00:29:37 |
372 | JĘDRASIK STANISŁAW | INOWROCŁAW | KSM INOWROCŁAW | 1961 | M50-59 | 22 | 00:29:39 | 1 | 00:29:39 | |
373 | ŁUKASIK ADAM | MIERZYNEK | 1960 | M50-59 | 23 | 00:29:39 | 1 | 00:29:39 | ||
374 | FRĄSZCZAK TADEUSZ | JANIKOWO | 1955 | M60-69 | 7 | 00:28:30 | 00:30:50 | 2 | 00:29:40 | |
375 | KUNZ MARTA | TORUŃ | 2003 | K16-29 | 32 | 00:29:41 | 1 | 00:29:41 | ||
376 | TOPOLSKI MICHAŁ | BARŁOGI | SAINT GOBAIN KOŁO | 1991 | M16-29 | 59 | 00:29:43 | 1 | 00:29:43 | |
377 | DRZAZGOWSKA JUSTYNA | NOWA WIEŚ | 1983 | K30-39 | 44 | 00:29:44 | 1 | 00:29:44 | ||
378 | GNUTEK GOSIA | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1978 | K40-49 | 30 | 00:28:20 | 00:31:17 | 2 | 00:29:48 |
379 | JENDRZEJCZAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | BARBELL SQUAD | 1972 | K40-49 | 31 | 00:29:52 | 1 | 00:29:52 | |
380 | OSTROWSKI SZYMON | BYDGOSZCZY | TEAMZABIEGANEDNI | 1991 | M16-29 | 60 | 00:29:52 | 1 | 00:29:52 | |
381 | NADRAJKOWSKA JOANNA | INOWROCŁAW | DZIKIE KUNY | 1984 | K30-39 | 45 | 00:29:53 | 1 | 00:29:53 | |
382 | LEWANDOWSKI MAREK | KRUSZWICA | 1968 | M50-59 | 24 | 00:29:48 | 00:29:59 | 2 | 00:29:54 | |
383 | FALKOWSKA WIOLETA | TORUŃ | 1991 | K16-29 | 33 | 00:28:06 | 00:31:42 | 2 | 00:29:54 | |
385 | KOSIŃSKA NATALIA | INOWROCŁAW | 1986 | K30-39 | 46 | 00:29:58 | 1 | 00:29:58 | ||
384 | JOANNA GACKA | INOWROCŁAW | STOWARZYSZENIE SPORTOWE LANDRYNKA | 1977 | K40-49 | 32 | 00:29:58 | 1 | 00:29:58 | |
386 | OKRĘGLICKI ANTONI | BYDGOSZCZ | RUN PASJA | 1949 | M70+ | 3 | 00:29:58 | 1 | 00:29:58 | |
387 | PIETRZAK JOLANTA | INOWROCŁAW | 1981 | K30-39 | 47 | 00:29:59 | 1 | 00:29:59 | ||
388 | GÓRSKA JULIA | INOWROCŁAW | 2002 | K16-29 | 34 | 00:30:01 | 1 | 00:30:01 | ||
389 | MICHALSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1980 | K30-39 | 48 | 00:30:02 | 1 | 00:30:02 | ||
390 | KUZERA KRYSTIAN | PAKOŚĆ | MORSY PAKOŚĆ | 1981 | M30-39 | 100 | 00:26:06 | 00:34:01 | 2 | 00:30:03 |
391 | WYSOKIŃSKI SŁAWOMIR | TARKOWO GÓRNE | 1955 | M60-69 | 8 | 00:29:14 | 00:30:55 | 2 | 00:30:05 | |
392 | KOBIELSKA ILONA | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1987 | K30-39 | 49 | 00:30:05 | 1 | 00:30:05 | |
394 | PIOTROWICZ JACEK | INOWROCŁAW | SAPER TEAM | 1972 | M40-49 | 74 | 00:27:00 | 00:33:10 | 2 | 00:30:05 |
393 | OKRĘGLICKI ANTONI | BYDGOSZCZ | RUN PASJA | 1948 | M70+ | 4 | 00:30:05 | 1 | 00:30:05 | |
395 | WROŃSKI MARCIN | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 75 | 00:30:08 | 1 | 00:30:08 | ||
396 | ZAGOŻDŻON WIOLETA | SOLEC KUJAWSKI | SOLECCY BIEGACZE | 1984 | K30-39 | 50 | 00:30:09 | 1 | 00:30:09 | |
397 | CHRZAN ANDRZEJ | INOWROCŁAW | 1970 | M40-49 | 76 | 00:28:57 | 00:31:22 | 2 | 00:30:09 | |
398 | KULIK KAROL | STRZELNO | 1992 | M16-29 | 61 | 00:30:10 | 1 | 00:30:10 | ||
399 | SAK ANNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 51 | 00:29:37 | 00:30:50 | 2 | 00:30:13 |
400 | MUZALEWSKI KAROL | ZBICZNO | 1979 | M40-49 | 77 | 00:30:14 | 1 | 00:30:14 | ||
401 | GORZKIEWICZ JACEK | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 78 | 00:29:10 | 00:31:20 | 2 | 00:30:15 | |
402 | BARCZAK AGNIESZKA | LUDZISKO | 1981 | K30-39 | 52 | 00:27:02 | 00:33:32 | 2 | 00:30:17 | |
403 | GAJDA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1991 | K16-29 | 35 | 00:26:56 | 00:33:40 | 2 | 00:30:18 | |
405 | PUSZKIEWICZ KAROL | PIOTRKÓW KUJAWSKI | 1992 | M16-29 | 62 | 00:26:58 | 00:33:40 | 2 | 00:30:19 | |
404 | GNUTEK RAFII | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1977 | M40-49 | 79 | 00:29:09 | 00:31:29 | 2 | 00:30:19 |
406 | KUCHARSKA DOROTA | GNIEWKOWO | 1983 | K30-39 | 53 | 00:28:55 | 00:31:56 | 2 | 00:30:26 | |
407 | KALINOWSKA SYLWIA | TORUŃ | 1985 | K30-39 | 54 | 00:30:26 | 1 | 00:30:26 | ||
408 | NIŻEWSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | SPORT4LIFE | 1981 | K30-39 | 55 | 00:30:26 | 1 | 00:30:26 | |
409 | SENYCZAK MARTYNA | INOWROCŁAW | 1980 | K30-39 | 56 | 00:30:26 | 1 | 00:30:26 | ||
410 | KUCHARSKI JACEK | GNIEWKOWO | 1977 | M40-49 | 80 | 00:28:56 | 00:31:56 | 2 | 00:30:26 | |
411 | KOWALSKI MIŁOSZ | GNIEWKOWO | 2001 | M16-29 | 63 | 00:28:13 | 00:32:43 | 2 | 00:30:28 | |
412 | PACHOLIK KATARZYNA | LUBANIE | 1983 | K30-39 | 57 | 00:30:29 | 1 | 00:30:29 | ||
413 | URBACZEWSKA KAROLINA | TORUŃ | 1980 | K30-39 | 58 | 00:30:31 | 1 | 00:30:31 | ||
414 | CZERWIŃSKI FILIP | MOGILNO | 2001 | M16-29 | 64 | 00:31:28 | 00:29:38 | 2 | 00:30:33 | |
415 | ZIELIŃSKI MAREK | RAKOWICE K/KWIDZYNIA | 1961 | M50-59 | 25 | 00:30:35 | 1 | 00:30:35 | ||
416 | WIETRZYCKA KATARZYNA | WŁOCŁAWEK | 1976 | K40-49 | 33 | 00:30:37 | 1 | 00:30:37 | ||
417 | RYCHWALSKA AGNIESZKA | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1978 | K40-49 | 34 | 00:27:34 | 00:33:41 | 2 | 00:30:37 |
418 | GACKOWSKA IZABELA | BYDGOSZCZ | 1987 | K30-39 | 59 | 00:29:38 | 00:31:42 | 2 | 00:30:40 | |
419 | KRUSZCZYNSKA MARTA | PRZYBYSŁAW | 2002 | K16-29 | 36 | 00:28:55 | 00:32:28 | 2 | 00:30:41 | |
420 | KUBSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1994 | M16-29 | 65 | 00:30:43 | 1 | 00:30:43 | |
421 | NIEWIADOMSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 35 | 00:28:17 | 00:33:09 | 2 | 00:30:43 |
422 | NIZIOŁ MARCIN | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 101 | 00:30:44 | 1 | 00:30:44 | ||
423 | NIEWIADOMSKI WALDEMAR | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 81 | 00:28:19 | 00:33:10 | 2 | 00:30:44 |
424 | DOMINIAK JOANNA | ŁOCHOWO | 1983 | K30-39 | 60 | 00:30:46 | 1 | 00:30:46 | ||
425 | BARTNIK ANDRZEJ | INOWROCŁAW | STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW ''FARA'' INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 26 | 00:28:03 | 00:33:33 | 2 | 00:30:48 |
426 | PIETRZAK KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1997 | K16-29 | 37 | 00:29:21 | 00:32:17 | 2 | 00:30:49 | |
427 | OSSOWSKA OLGA | TORUŃ | 1980 | K30-39 | 61 | 00:30:51 | 1 | 00:30:51 | ||
428 | TOPOLSKA EMILIA | BYDGOSZCZ | 1987 | K30-39 | 62 | 00:27:33 | 00:34:10 | 2 | 00:30:52 | |
429 | HOŁODNIAK AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1973 | K40-49 | 36 | 00:30:30 | 00:31:16 | 2 | 00:30:53 | |
430 | OKRĘGLICKA BARBARA | BYDGOSZCZ | RUN PASJA | 1966 | K50-59 | 7 | 00:28:00 | 00:33:47 | 2 | 00:30:54 |
431 | OSTROWSKA JUSTYNA | BARCIN | 1988 | K30-39 | 63 | 00:29:56 | 00:31:57 | 2 | 00:30:56 | |
432 | DORSZ PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | MKP NOTEĆ INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 102 | 00:28:25 | 00:33:32 | 2 | 00:30:59 |
433 | SIMINSKA MONIA | SŁOŃSKO | RENEGAT | 1982 | K30-39 | 64 | 00:30:59 | 1 | 00:30:59 | |
434 | CHOJNICKI GRZEGORZ | TORUŃ | 1976 | M40-49 | 82 | 00:31:03 | 1 | 00:31:03 | ||
435 | KUŻAJ SŁAWOMIR | PIŁA | 1965 | M50-59 | 27 | 00:31:06 | 1 | 00:31:06 | ||
436 | SIMINSKA MONIKA | SŁOŃSKO | RENEGAT | 1982 | K30-39 | 65 | 00:31:07 | 1 | 00:31:07 | |
437 | KOWALSKA MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1989 | K30-39 | 66 | 00:30:31 | 00:31:49 | 2 | 00:31:10 | |
438 | SZUTARSKI MACIEJ | INOWROCŁAW | CRONIMET | 1993 | M16-29 | 66 | 00:30:00 | 00:32:21 | 2 | 00:31:10 |
439 | RAKOWSKA AGNIESZKA | SKULSK | 1984 | K30-39 | 67 | 00:31:12 | 1 | 00:31:12 | ||
440 | GORZKIEWICZ RENATA | INOWROCŁAW | 1973 | K40-49 | 37 | 00:30:23 | 00:32:09 | 2 | 00:31:16 | |
441 | GALUS JUDYTA | MOGILNO | 1986 | K30-39 | 68 | 00:31:17 | 1 | 00:31:17 | ||
443 | GÓRSKA JUSTYNA | INOWROCŁAW | BBKTS | 1986 | K30-39 | 69 | 00:28:28 | 00:34:22 | 2 | 00:31:25 |
444 | TKACZYK JOLANTA | INOWROCŁAW | 1964 | K50-59 | 8 | 00:31:25 | 1 | 00:31:25 | ||
442 | DROZDOWICZ LESZEK | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 83 | 00:30:32 | 00:32:18 | 2 | 00:31:25 | |
445 | GUMOWSKA ANETA | BYDGOSZCZ | 1981 | K30-39 | 70 | 00:31:26 | 1 | 00:31:26 | ||
446 | WALEWSKI ANDRZEJ | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 103 | 00:29:50 | 00:33:11 | 2 | 00:31:30 | |
447 | CELANOWICZ LIDIA | INOWROCŁAW | 1981 | K30-39 | 71 | 00:29:24 | 00:33:45 | 2 | 00:31:35 | |
448 | ZAJĄC ZDZISŁAW | TRZEBINIA | PARKUN CHRZANÓW | 1966 | M50-59 | 28 | 00:31:36 | 1 | 00:31:36 | |
449 | LEWANDOWSKA LOTTA | INOWROCŁAW | 1960 | K50-59 | 9 | 00:33:17 | 00:29:58 | 2 | 00:31:37 | |
450 | JAWORSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | ASSECO ACTIVE TEAM | 1987 | M30-39 | 104 | 00:31:38 | 1 | 00:31:38 | |
451 | SZELĄG BOŻENA | INOWROCŁAW | 1967 | K50-59 | 10 | 00:30:05 | 00:33:14 | 2 | 00:31:39 | |
452 | DZIUBA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1976 | K40-49 | 38 | 00:31:54 | 00:31:30 | 2 | 00:31:42 | |
453 | WILIŃSKI FRANCISZEK | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 67 | 00:31:42 | 1 | 00:31:42 | ||
454 | DEMBSKA WERONIKA | INOWROCŁAW | RENEGAT | 1986 | K30-39 | 72 | 00:31:43 | 1 | 00:31:43 | |
455 | VASYLIUK SVITLANA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 73 | 00:31:46 | 1 | 00:31:46 | ||
456 | THIEDE OLA | ŚWIECIE | 1989 | K30-39 | 74 | 00:31:47 | 1 | 00:31:47 | ||
457 | WILIŃSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 75 | 00:31:48 | 1 | 00:31:48 | ||
458 | KRUSZYŃSKA MAGDALENA | TORUŃ | 1978 | K40-49 | 39 | 00:30:55 | 00:32:43 | 2 | 00:31:49 | |
459 | RADLIŃSKA MADZIA | INOWROCŁAW | OPEN TEAM | 1978 | K40-49 | 40 | 00:29:54 | 00:33:44 | 2 | 00:31:49 |
460 | DZIUBA MAREK | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 105 | 00:31:10 | 00:32:29 | 2 | 00:31:49 | |
462 | JAKUBOWSKA ANNA | GRUDZIĄDZ | NIEZRZESZONA | 1972 | K40-49 | 41 | 00:29:59 | 00:33:43 | 2 | 00:31:51 |
461 | CHMIELECKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | 1988 | M30-39 | 106 | 00:31:51 | 1 | 00:31:51 | ||
463 | WASILEWSKA MONIKA | INOWROCŁAW | 1984 | K30-39 | 76 | 00:31:53 | 1 | 00:31:53 | ||
464 | SOSNOWSKI KAMIL | GNIEWKOWO | 1998 | M16-29 | 68 | 00:26:39 | 00:37:11 | 2 | 00:31:55 | |
465 | WASILEWSKI RYSZARD | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 107 | 00:31:55 | 1 | 00:31:55 | ||
466 | WILIŃSKI PIOTR | INOWROCŁAW | 1978 | M40-49 | 84 | 00:31:55 | 1 | 00:31:55 | ||
467 | KATARZYNA SMYKA | INOWROCŁAW | JANUSZE JOGGINGU | 1995 | K16-29 | 38 | 00:31:58 | 1 | 00:31:58 | |
468 | TOMCZYK MICHAŁ | INOWROCŁAW | JANUSZE JOGGINGU | 1982 | M30-39 | 108 | 00:31:58 | 1 | 00:31:58 | |
470 | LEWANDOWSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1991 | K16-29 | 39 | 00:31:59 | 1 | 00:31:59 | ||
469 | BUŁAT EDWARD | GNIEZNO | 1955 | M60-69 | 9 | 00:31:59 | 1 | 00:31:59 | ||
471 | MAREK LUCJAN | BARCIN | 1982 | M30-39 | 109 | 00:30:29 | 00:33:33 | 2 | 00:32:01 | |
472 | KRASIŃSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | 1981 | K30-39 | 77 | 00:32:05 | 1 | 00:32:05 | ||
473 | STEMPOROWSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 42 | 00:32:06 | 1 | 00:32:06 | |
474 | GRUDZIŃSKA AGNIESZKA | TORUŃ | 1983 | K30-39 | 78 | 00:32:10 | 1 | 00:32:10 | ||
475 | ZIEMKIEWICZ-FIGAS RENATA | INOWROCŁAW | 1978 | K40-49 | 43 | 00:32:10 | 00:32:10 | 2 | 00:32:10 | |
476 | BUKOWICKI PRZEMYSŁAW | KOŁO | MKS BRDÓW | 1988 | M30-39 | 110 | 00:32:14 | 1 | 00:32:14 | |
477 | KNOP DAMIAN | KOŁO | 1989 | M30-39 | 111 | 00:32:16 | 1 | 00:32:16 | ||
478 | PATER EWA | NAKLO | 1982 | K30-39 | 79 | 00:32:18 | 1 | 00:32:18 | ||
479 | TAŃSKI JACEK | INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 29 | 00:32:18 | 1 | 00:32:18 | ||
481 | KUZERA KATARZYNA | PAKOŚĆ | MORSY PAKOŚĆ | 1983 | K30-39 | 80 | 00:28:03 | 00:36:39 | 2 | 00:32:21 |
480 | KLISZEWSKI ADAM | BYDGOSZCZ | 2002 | M16-29 | 69 | 00:32:21 | 1 | 00:32:21 | ||
482 | SZYCH MARCIN | INOWROCŁAW | MARCIN SZYCH TEAM. NO LIMIT FOR AUTISM | 1980 | M30-39 | 112 | 00:32:21 | 1 | 00:32:21 | |
483 | SAWIEŁAJC MICHAŁ | BYDGOSZCZ | 1972 | M40-49 | 85 | 00:32:22 | 1 | 00:32:22 | ||
484 | MOKRZYCKI TYMON | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 70 | 00:32:23 | 1 | 00:32:23 | ||
486 | KOPERSKA MILENA | OSTROWITE | 1991 | K16-29 | 40 | 00:32:24 | 1 | 00:32:24 | ||
485 | JANCZAK KAROLINA | SILNO | 1982 | K30-39 | 81 | 00:32:24 | 1 | 00:32:24 | ||
487 | GRZESZAK DANUTA | MOGILNO | 1953 | K60-69 | 3 | 00:32:26 | 1 | 00:32:26 | ||
488 | WALISZKA DARIUSZ | POBIEDZISKA | 1986 | M30-39 | 113 | 00:27:33 | 00:37:23 | 2 | 00:32:28 | |
489 | HASKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1986 | K30-39 | 82 | 00:27:33 | 00:37:24 | 2 | 00:32:29 | |
490 | KWARCZEWSKI MIROSŁAW | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 86 | 00:32:29 | 1 | 00:32:29 | |
491 | ZIELIŃSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW "FARA" | 1989 | M30-39 | 114 | 00:31:55 | 00:33:05 | 2 | 00:32:30 |
492 | PIŃSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 1974 | M40-49 | 87 | 00:29:57 | 00:35:06 | 2 | 00:32:32 | |
494 | RASSALSKA ROMA | BYDGOSZCZ | POWERPUFF GIRLS | 1978 | K40-49 | 44 | 00:32:33 | 1 | 00:32:33 | |
493 | MURAWSKI ŁUKASZ | TORUŃ | 1990 | M16-29 | 71 | 00:32:33 | 1 | 00:32:33 | ||
495 | ŁADNIAK BERNADETA | CZARNOWO | 1982 | K30-39 | 83 | 00:31:53 | 00:33:21 | 2 | 00:32:37 | |
496 | MAREK ANNA | BARCIN | 1982 | K30-39 | 84 | 00:29:26 | 00:35:55 | 2 | 00:32:40 | |
497 | PIEKUT ANETA | MOGILNO | AKTYWNE MOGILNO | 1974 | K40-49 | 45 | 00:31:41 | 00:33:40 | 2 | 00:32:40 |
498 | SZTUKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 46 | 00:31:26 | 00:34:08 | 2 | 00:32:47 | |
499 | POPOWSKI DARIUSZ | INOWROCŁAW | 1967 | M50-59 | 30 | 00:32:49 | 00:32:45 | 2 | 00:32:47 | |
500 | WIERZCHOWSKI ARTUR | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 72 | 00:32:50 | 1 | 00:32:50 | ||
501 | DUDEK KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 85 | 00:29:44 | 00:35:57 | 2 | 00:32:51 | |
502 | JAWORSKA MIROSŁAWA | INOWROCŁAW | 1953 | K60-69 | 4 | 00:31:42 | 00:34:03 | 2 | 00:32:53 | |
503 | WISNIEWSKI ANDRZEJ | TORUN | CARBON TEAM TORUN | 1984 | M30-39 | 115 | 00:32:56 | 1 | 00:32:56 | |
504 | GOLA GRZEGORZ | MARKOWO | 1971 | M40-49 | 88 | 00:32:59 | 1 | 00:32:59 | ||
505 | BANASZYŃSKA EWA | INOWROCŁAW | 1980 | K30-39 | 86 | 00:30:14 | 00:35:50 | 2 | 00:33:02 | |
506 | PRONOBIS DOROTA | INOWROCŁAW | 1964 | K50-59 | 11 | 00:33:03 | 1 | 00:33:03 | ||
507 | KALINOWSKA LIDIA | MAŁE CZYSTE | 1988 | K30-39 | 87 | 00:29:19 | 00:36:49 | 2 | 00:33:04 | |
509 | PIOTROWICZ KACPER | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 73 | 00:33:04 | 1 | 00:33:04 | ||
508 | JUCHACZ TOMASZ | INOWROCŁAW | WWW.POMAGAM.PL/MAGDALENA | 1974 | M40-49 | 89 | 00:33:04 | 1 | 00:33:04 | |
510 | GRONOWSKA MARTA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 88 | 00:33:08 | 1 | 00:33:08 | ||
511 | ŁUKASIEWICZ SYLWIA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 89 | 00:33:09 | 1 | 00:33:09 | ||
513 | ROGUCKA BEATA | TORUŃ | 1980 | K30-39 | 90 | 00:33:10 | 1 | 00:33:10 | ||
512 | DOMBEK KUBA | TORUŃ | 2001 | M16-29 | 74 | 00:33:10 | 1 | 00:33:10 | ||
514 | MUSIAŁ RADOSŁAW | SZCZEPANOWO | FRANCIS_FLOW | 2000 | M16-29 | 75 | 00:27:53 | 00:38:29 | 2 | 00:33:11 |
515 | KRZYWDZINSKA MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1987 | K30-39 | 91 | 00:33:23 | 00:33:00 | 2 | 00:33:12 | |
516 | BARTNIK ADAM | SŁAWĘCINEK | STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW ''FARA'' INOWROCŁAW | 2000 | M16-29 | 76 | 00:29:50 | 00:36:35 | 2 | 00:33:12 |
517 | MISUN-NOWAK KATARZYNA | SICIENKO | AMS | 1980 | K30-39 | 92 | 00:33:14 | 1 | 00:33:14 | |
518 | SOBCZAK ANDRZEJ | TORUŃ | 1967 | M50-59 | 31 | 00:32:00 | 00:34:29 | 2 | 00:33:15 | |
519 | WIŚNIEWSKI BARTOSZ | INOWROCŁAW | 2001 | M16-29 | 77 | 00:30:04 | 00:36:26 | 2 | 00:33:15 | |
520 | DOMBEK ROBERT | TORUN | 1984 | M30-39 | 116 | 00:33:17 | 1 | 00:33:17 | ||
521 | DOMBEK MAŁGORZATA | TORUŃ | 1985 | K30-39 | 93 | 00:33:19 | 1 | 00:33:19 | ||
522 | KAŹMIERCZAK PATRYK | INOWROCŁAW | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 117 | 00:33:19 | 1 | 00:33:19 | |
523 | SŁAPCZYŃSKI MACIEJ | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 90 | 00:33:19 | 1 | 00:33:19 | ||
524 | WRONKA JOANNA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | 1983 | K30-39 | 94 | 00:33:20 | 1 | 00:33:20 | ||
525 | RUTKOWSKI HUBERT | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 118 | 00:33:21 | 1 | 00:33:21 | ||
526 | DZIELAK MARTA | INOWROCŁAW | SAPER TEAM | 1998 | K16-29 | 41 | 00:33:22 | 1 | 00:33:22 | |
527 | GRABOWSKA-FRĄTCZAK EWELINA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 95 | 00:33:22 | 1 | 00:33:22 | ||
528 | RUTKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1987 | K30-39 | 96 | 00:33:23 | 1 | 00:33:23 | ||
529 | GRONOSTAJSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1987 | K30-39 | 97 | 00:33:27 | 1 | 00:33:27 | ||
530 | GALICKI JAROSŁAW | INOWROCŁAW | 49+ | 1970 | M40-49 | 91 | 00:33:29 | 1 | 00:33:29 | |
531 | DOLOT MATEUSZ | INOWROCŁAW | 1988 | K30-39 | 98 | 00:33:30 | 1 | 00:33:30 | ||
532 | WESTFELD AGNIESZKA | PAKOŚĆ | 1988 | K30-39 | 99 | 00:33:32 | 1 | 00:33:32 | ||
533 | JAGIEŁO RADEK | INOWROCŁAW | 1978 | M40-49 | 92 | 00:33:33 | 1 | 00:33:33 | ||
534 | PSIK MARZENA | MUROWANA GOŚLINA | HERNIK TEAM | 1969 | K50-59 | 12 | 00:33:37 | 1 | 00:33:37 | |
535 | ZALEWSKA HANNA | TORUŃ | 1973 | K40-49 | 47 | 00:32:01 | 00:35:14 | 2 | 00:33:37 | |
536 | NOWAK BOŻENA | SZERZAWY | AKTYWNE MOGILNO | 1974 | K40-49 | 48 | 00:33:41 | 1 | 00:33:41 | |
537 | ZNANIECKA KAROLINA | INOWROCŁAW | 1996 | K16-29 | 42 | 00:32:28 | 00:34:54 | 2 | 00:33:41 | |
538 | TOMASZ RATAJCZAK | JANIKOWO | MAGNUM | 1977 | M40-49 | 93 | 00:33:47 | 1 | 00:33:47 | |
539 | CHEŁMINIAK JAKUB | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 78 | 00:27:21 | 00:40:16 | 2 | 00:33:49 | |
541 | SZYMAŃSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 100 | 00:33:51 | 1 | 00:33:51 | ||
540 | LEWANDOWSKI PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | 1981 | M30-39 | 119 | 00:33:51 | 1 | 00:33:51 | ||
543 | TONN ANNA | PAŁUCZYNA | 1992 | K16-29 | 43 | 00:33:53 | 1 | 00:33:53 | ||
542 | ŚMIAŁOWSKI MIKOŁAJ | INOWROCŁAW | 1991 | M16-29 | 79 | 00:33:53 | 1 | 00:33:53 | ||
544 | GRACZYK ANNA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 101 | 00:30:30 | 00:37:19 | 2 | 00:33:54 | |
545 | SENSKA JOANNA | INOWROCŁAW | 1973 | K40-49 | 49 | 00:32:13 | 00:35:39 | 2 | 00:33:56 | |
546 | SZATKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 50 | 00:31:26 | 00:36:45 | 2 | 00:34:06 | |
547 | SZATKOWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1979 | M40-49 | 94 | 00:31:27 | 00:36:44 | 2 | 00:34:06 | |
548 | RASSALSKA-KAUSA JOLA | BYDGOSZCZ | POWERPUFF GIRLS | 1978 | K40-49 | 51 | 00:34:07 | 1 | 00:34:07 | |
549 | BARSZCZEWSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1974 | K40-49 | 52 | 00:31:10 | 00:37:04 | 2 | 00:34:07 | |
550 | NIZIOŁ KAMILA | TORUŃ | 1986 | K30-39 | 102 | 00:33:10 | 00:35:16 | 2 | 00:34:13 | |
551 | PALUSZAK ADAM | INOWROCŁAW | BBL | 1999 | M16-29 | 80 | 00:31:29 | 00:36:57 | 2 | 00:34:13 |
552 | PALUSZAK ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1982 | M30-39 | 120 | 00:31:29 | 00:36:59 | 2 | 00:34:14 | |
553 | ŁASKA MONIKA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 103 | 00:34:14 | 1 | 00:34:14 | |
554 | RYCHWICKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 53 | 00:33:24 | 00:35:05 | 2 | 00:34:15 | |
555 | GRACZYKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | STOWARZYSZENIE SPORTOWE LANDRYNKA | 1986 | K30-39 | 104 | 00:33:17 | 00:35:13 | 2 | 00:34:15 |
556 | MIKLAS ANNA | ROJEWO | SARENKA ROJEWO | 1970 | K40-49 | 54 | 00:34:15 | 1 | 00:34:15 | |
557 | HADOWSKA ANNA | JACEWO | IKSK INOWROCŁAW | 1954 | K60-69 | 5 | 00:34:38 | 00:34:10 | 2 | 00:34:24 |
558 | LANKIEWICZ RENATA | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1977 | K40-49 | 55 | 00:34:25 | 1 | 00:34:25 | |
559 | OLEJNIK MARTA | KRUSZWICA | H | 1976 | K40-49 | 56 | 00:34:25 | 1 | 00:34:25 | |
560 | ALACHNIEWICZ ALEKSANDRA | TORUŃ | 1994 | K16-29 | 44 | 00:31:16 | 00:37:34 | 2 | 00:34:25 | |
561 | LANKIEWICZ KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1975 | M40-49 | 95 | 00:34:26 | 1 | 00:34:26 | |
562 | JURKIEWICZ BEATA | INOWROCŁAW | 1981 | K30-39 | 105 | 00:33:02 | 00:35:52 | 2 | 00:34:27 | |
563 | ORŁOWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | 1990 | K16-29 | 45 | 00:34:28 | 1 | 00:34:28 | ||
564 | PÓŁGĘSEK BARTOSZ | SOLEC KUJAWSKI | 1985 | M30-39 | 121 | 00:34:28 | 1 | 00:34:28 | ||
565 | BISZ BARBARA | INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 106 | 00:34:31 | 1 | 00:34:31 | ||
566 | KUBIAK AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | TEAM ZABIEGANEDNI | 1994 | K16-29 | 46 | 00:32:29 | 00:36:36 | 2 | 00:34:32 |
567 | ZARECKA EWA | GNIEWKOWO | 1991 | K16-29 | 47 | 00:34:37 | 1 | 00:34:37 | ||
568 | CHOJNACKA PAULINA | TORUN | TORUŃ PODGORZ | 1987 | K30-39 | 107 | 00:31:22 | 00:37:57 | 2 | 00:34:39 |
569 | STEFANSKA ANNA | INOWROCŁAW | FOUR COLOURS GRAND PRIX | 1985 | K30-39 | 108 | 00:33:15 | 00:36:07 | 2 | 00:34:41 |
570 | WOJCIECHOWSKA LUCYNA | RYCERZEWKO | 1976 | K40-49 | 57 | 00:34:42 | 1 | 00:34:42 | ||
571 | DROŻDŻ ANNA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 58 | 00:33:38 | 00:35:47 | 2 | 00:34:42 | |
572 | OSIŃSKI ARKADIUSZ | INOWROCŁAW | 2002 | M16-29 | 81 | 00:33:51 | 00:35:35 | 2 | 00:34:43 | |
573 | SZUTARSKA JOANNA | INOWROCŁAW | 1995 | K16-29 | 48 | 00:34:46 | 1 | 00:34:46 | ||
574 | LEWICKA DAGMARA | BYDGOSZCZ | 1989 | K30-39 | 109 | 00:31:26 | 00:38:08 | 2 | 00:34:47 | |
575 | GRABSKA PATRYCJA | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1994 | K16-29 | 49 | 00:32:58 | 00:36:43 | 2 | 00:34:51 |
576 | WALENTYN KATARZYNA | TORUŃ | 1978 | K40-49 | 59 | 00:33:05 | 00:36:38 | 2 | 00:34:52 | |
577 | POLASZYK MATEUSZ | NIEBORZYN | 1987 | M30-39 | 122 | 00:34:52 | 1 | 00:34:52 | ||
578 | DŹWIGOŁ ELŻBIETA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1960 | K50-59 | 13 | 00:34:55 | 1 | 00:34:55 | |
579 | BARCZAK ANNA | MOGILNO | AKTYWNE MOGILNO | 1988 | K30-39 | 110 | 00:36:15 | 00:33:41 | 2 | 00:34:58 |
580 | WESOŁOWSKA KINGA | BOŻEJEWICE | BOŻEJEWICE/JOKERTEAM | 2002 | K16-29 | 50 | 00:35:03 | 1 | 00:35:03 | |
581 | WESOŁOWSKI PAWEŁ | BOŻEJEWICE | BOŻEJEWICE/JOKERTEAM | 1978 | M40-49 | 96 | 00:35:03 | 1 | 00:35:03 | |
582 | DEMBSKA TATIANA | TORUŃ | JEDZIESZ BEJBE | 1983 | K30-39 | 111 | 00:35:06 | 1 | 00:35:06 | |
583 | SZUTARSKI SZYMON | INOWROCŁAW | 1990 | M16-29 | 82 | 00:35:09 | 1 | 00:35:09 | ||
584 | PALUSZAK KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 112 | 00:33:20 | 00:36:58 | 2 | 00:35:09 | |
585 | ROGULSKA MONIKA | TORUŃ | 1981 | K30-39 | 113 | 00:35:13 | 1 | 00:35:13 | ||
586 | LEWANDOWSKA AGNIESZKA | WŁOCŁAWEK | 1981 | K30-39 | 114 | 00:33:50 | 00:36:43 | 2 | 00:35:16 | |
587 | KOWALCZYK JULITA | INOWROCŁAW | 1984 | K30-39 | 115 | 00:35:19 | 1 | 00:35:19 | ||
588 | KIELISZAK KINGA | INOWROCŁAW | 1998 | K16-29 | 51 | 00:35:23 | 1 | 00:35:23 | ||
589 | PIOTROWICZ DOROTA | INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 60 | 00:35:29 | 1 | 00:35:29 | ||
590 | ROSZAK TOMASZ | PŁAWINEK | DECATLON TEAM INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 97 | 00:32:21 | 00:38:38 | 2 | 00:35:30 |
591 | MISUN MARIOLA | ZIELONA | 1958 | K60-69 | 6 | 00:33:14 | 00:37:46 | 2 | 00:35:30 | |
592 | FABISZEWSKI WOJCIECH | OLSZTYN | PRZYSTAŃ ŁĄCKO | 1991 | M16-29 | 83 | 00:32:53 | 00:38:15 | 2 | 00:35:34 |
593 | WYBORSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | 1989 | M30-39 | 123 | 00:35:34 | 1 | 00:35:34 | ||
594 | ANDERS-WYBORSKA MONIKA | TORUŃ | 1990 | K16-29 | 52 | 00:35:35 | 1 | 00:35:35 | ||
595 | KUBIK PATRYCJA | INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 116 | 00:35:35 | 1 | 00:35:35 | ||
596 | WINIECKA DOROTA | ROJEWO | SARENKA ROJEWO | 1974 | K40-49 | 61 | 00:32:20 | 00:38:50 | 2 | 00:35:35 |
597 | ŁADOŃ KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 62 | 00:32:40 | 00:38:35 | 2 | 00:35:37 | |
599 | ŁUCZKOWSKI RAFAŁ | BYDGOSZCZ | 1986 | M30-39 | 124 | 00:35:37 | 00:35:39 | 2 | 00:35:38 | |
598 | ŁADOŃ RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 98 | 00:32:40 | 00:38:36 | 2 | 00:35:38 | |
601 | RIGHI JULIANNA | INOWROCŁAW | 2002 | K16-29 | 53 | 00:32:44 | 00:38:40 | 2 | 00:35:42 | |
600 | NOWAKOWSKA MARTA | BYDGOSZCZ | DEAF I B3K | 1987 | K30-39 | 117 | 00:33:14 | 00:38:10 | 2 | 00:35:42 |
602 | NIŻEWSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 00:35:50 | 1 | 00:35:50 | |||||
603 | ZACHAJ PATRYK | INOWROCŁAW | 1998 | M16-29 | 84 | 00:35:54 | 1 | 00:35:54 | ||
604 | KOCISZEWSKA IRENA | TURZANY | 1951 | K60-69 | 7 | 00:35:58 | 1 | 00:35:58 | ||
605 | HARACEWIAT CEZARY | BYDGOSZCZ | 1961 | M50-59 | 32 | 00:34:07 | 00:37:50 | 2 | 00:35:59 | |
606 | DŁONIAK ALINA | INOWROCŁAW | 1973 | K40-49 | 63 | 00:33:11 | 00:38:47 | 2 | 00:35:59 | |
607 | DURA MARTA | TORUŃ | 1983 | K30-39 | 118 | 00:34:19 | 00:37:44 | 2 | 00:36:01 | |
608 | KĄKOLEWSKA JUSTYNA | INOWROCŁAW | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | 1972 | K40-49 | 64 | 00:34:18 | 00:37:45 | 2 | 00:36:01 |
609 | OLEJNIK RADOSŁAW | KRUSZWICA | H | 1976 | M40-49 | 99 | 00:34:26 | 00:37:54 | 2 | 00:36:10 |
610 | RÓŻKOWSKA AGATA | KRUSZIWCA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1991 | K16-29 | 54 | 00:36:12 | 1 | 00:36:12 | |
611 | PRUCZKOWSKA WIESŁAWA | POLANOWICE | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1985 | K30-39 | 119 | 00:36:13 | 1 | 00:36:13 | |
612 | JAWORSKA JOANNA | WŁOCŁAWEK | 1988 | K30-39 | 120 | 00:32:57 | 00:39:29 | 2 | 00:36:13 | |
613 | JANKOWSKA JOANNA | TORUŃ | PEARLS MODELS TEAM | 1988 | K30-39 | 121 | 00:34:29 | 00:38:04 | 2 | 00:36:17 |
614 | ROGOWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | PEARLS MODELS | 1979 | M40-49 | 100 | 00:34:29 | 00:38:04 | 2 | 00:36:17 |
615 | GRABSKA-ZIELIŃSKA SYLWIA | BYDGOSZCZ | 1991 | K16-29 | 55 | 00:33:34 | 00:39:03 | 2 | 00:36:19 | |
616 | KARMONIK MONIKA | INOWROCŁAW | 1981 | K30-39 | 122 | 00:36:21 | 1 | 00:36:21 | ||
617 | BURZYŃSKI MAREK | INOWROCŁAW | 1974 | M40-49 | 101 | 00:34:04 | 00:38:40 | 2 | 00:36:22 | |
618 | OCHOCIŃSKA ITA | WŁOCŁAWEK | 1999 | K16-29 | 56 | 00:33:36 | 00:39:13 | 2 | 00:36:24 | |
619 | ROŻYŃSKA MONIKA | BYDGOSZCZ | 1992 | K16-29 | 57 | 00:36:31 | 1 | 00:36:31 | ||
620 | KROTOSZYŃSKI RYSZARD | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1949 | M70+ | 5 | 00:34:55 | 00:38:19 | 2 | 00:36:37 |
621 | PYPKOWSKA AGNIESZKA | NIESZAWA | 1971 | K40-49 | 65 | 00:36:37 | 1 | 00:36:37 | ||
622 | MACIEJCZAK ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1997 | M16-29 | 85 | 00:36:38 | 1 | 00:36:38 | ||
623 | BRZOZOWSKA HENRYKA | INOWROCŁAW | 1974 | K40-49 | 66 | 00:33:22 | 00:40:01 | 2 | 00:36:42 | |
624 | NAWROCKI SZYMON | INOWROCŁAW | FRANCIS_FLOW | 2000 | M16-29 | 86 | 00:34:09 | 00:39:16 | 2 | 00:36:42 |
625 | ZWOLINSKA GRAŻYNA | INOWROCŁAW | 1980 | K30-39 | 123 | 00:36:45 | 1 | 00:36:45 | ||
626 | MILO IWONA | TORUŃ | 1979 | K40-49 | 67 | 00:33:47 | 00:39:47 | 2 | 00:36:47 | |
627 | GÓRSKA JULIA | INOWROCŁAW | 2003 | K16-29 | 58 | 00:36:54 | 1 | 00:36:54 | ||
628 | ASTUKIEWICZ TOMASZ | BYDGOSZCZ | 1970 | M40-49 | 102 | 00:36:55 | 1 | 00:36:55 | ||
629 | ASTUKIEWICZ AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | 1968 | K50-59 | 14 | 00:36:56 | 1 | 00:36:56 | ||
630 | MATYSEK EMILIA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 68 | 00:32:45 | 00:41:08 | 2 | 00:36:57 | |
631 | MATYSEK MACIEJ | INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 125 | 00:32:45 | 00:41:09 | 2 | 00:36:57 | |
632 | KUŁAKOWSKI ROBERT | TORUŃ | KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZE | 1975 | M40-49 | 103 | 00:32:56 | 00:41:02 | 2 | 00:36:59 |
633 | CAPUTA URSZULA | STRZELNO | STRZELNO BIEGA | 1958 | K60-69 | 8 | 00:34:15 | 00:39:55 | 2 | 00:37:05 |
634 | CYMS RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1961 | M50-59 | 33 | 00:37:09 | 1 | 00:37:09 | ||
635 | MATUSIAK IWONA | WAGANIEC | 1980 | K30-39 | 124 | 00:36:39 | 00:37:40 | 2 | 00:37:09 | |
636 | FOLARZYŃSKI ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 126 | 00:35:05 | 00:39:39 | 2 | 00:37:22 | |
637 | JAWORNIK ŁUKASZ | INOWROCŁAW | 1981 | M30-39 | 127 | 00:34:57 | 00:39:47 | 2 | 00:37:22 | |
638 | MARCZEWSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | 1961 | M50-59 | 34 | 00:36:11 | 00:38:36 | 2 | 00:37:23 | |
639 | WALTER ANNA | INOWROCŁAW | 1987 | K30-39 | 125 | 00:37:27 | 1 | 00:37:27 | ||
640 | MATUSZAK WIOLETTA | KRUSZWICA | 1974 | K40-49 | 69 | 00:36:01 | 00:39:17 | 2 | 00:37:39 | |
641 | GLAMOWSKA AGATA | TORUŃ | 1984 | K30-39 | 126 | 00:37:41 | 1 | 00:37:41 | ||
642 | KOZIK ALINA | PIŁA | 1987 | K30-39 | 127 | 00:37:49 | 1 | 00:37:49 | ||
643 | MACIEJCZAK KAROLINA | PIŁA | 1979 | K40-49 | 70 | 00:37:49 | 1 | 00:37:49 | ||
644 | CHOJNACKA WIKTORIA | TORUŃ | TORUŃ PODGÓRZ | 2002 | K16-29 | 59 | 00:37:57 | 1 | 00:37:57 | |
645 | PODCZASKA KATARZYNA | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | 1989 | K30-39 | 128 | 00:35:33 | 00:40:27 | 2 | 00:38:00 | |
646 | WOŹNIAK ALINA | BYDGOSZCZ | BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK | 1965 | K50-59 | 15 | 00:38:11 | 1 | 00:38:11 | |
647 | TRYWIAŃSKA MARTA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 129 | 00:38:14 | 1 | 00:38:14 | ||
648 | DANIELEK ADAM | BYDGOSZCZ | BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ! | 1978 | M40-49 | 104 | 00:40:32 | 00:36:10 | 2 | 00:38:21 |
649 | SKOCZYŃSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 130 | 00:38:22 | 1 | 00:38:22 | ||
650 | GREINERT SZYMON | INOWROCLAW | INOWROCŁAW | 1983 | M30-39 | 128 | 00:38:24 | 1 | 00:38:24 | |
651 | ZIELINSKA AGNIESZKA | TORUN | BORUCIK TRI TEAM | 1972 | K40-49 | 71 | 00:33:11 | 00:43:48 | 2 | 00:38:30 |
652 | KUBIAK ZUZANNA | BYDGOSZCZ | 1973 | K40-49 | 72 | 00:38:34 | 1 | 00:38:34 | ||
653 | TELUS MARTA | INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 131 | 00:38:37 | 1 | 00:38:37 | ||
654 | RÓŻAŃSKA IWONA | INOWROCŁAW | 1971 | K40-49 | 73 | 00:34:26 | 00:43:29 | 2 | 00:38:57 | |
655 | GÓRNY JAROSŁAW | INOWROCŁAW | 1960 | M50-59 | 35 | 00:39:10 | 00:39:09 | 2 | 00:39:09 | |
656 | SCHACHTSCHNEIDER AGNIESZKA | WŁOCŁAWEK | 1986 | K30-39 | 132 | 00:39:10 | 1 | 00:39:10 | ||
657 | STRZEŻYŃSKA ADRIANNA | MOGILNO | AKTYWNE MOGILNO | 2003 | K16-29 | 60 | 00:31:34 | 00:47:03 | 2 | 00:39:18 |
658 | KALISKA LIDIA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 74 | 00:35:01 | 00:43:53 | 2 | 00:39:27 | |
659 | GÓRNY ŁUKASZ | ZAMOŚĆ | 1990 | M16-29 | 87 | 00:39:37 | 1 | 00:39:37 | ||
660 | JAWORSKA AGNIESZKA | MAŁE RADOWISKA | 1980 | K30-39 | 133 | 00:39:43 | 1 | 00:39:43 | ||
661 | ARACH DARIA | BYDGOSZCZ | KARCZMA RZYM | 1982 | K30-39 | 134 | 00:39:50 | 1 | 00:39:50 | |
662 | NOWOPOLSKA KLAUDIA | MOGILNO | AKTYWNE MOGILNO | 2001 | K16-29 | 61 | 00:33:26 | 00:47:03 | 2 | 00:40:14 |
663 | NIEZNALSKA ANNA | INOWROCŁAW | 1977 | K40-49 | 75 | 00:40:18 | 1 | 00:40:18 | ||
664 | ŁUCZKOWSKA SYLWIA | BYDGOSZCZ | 1989 | K30-39 | 135 | 00:40:22 | 1 | 00:40:22 | ||
665 | WLEKLIŃSKA ALEKSANDRA | INOWROCŁAW | CRONIMET | 1993 | K16-29 | 62 | 00:40:23 | 1 | 00:40:23 | |
666 | POZNAŃSKA BOŻENA | INOWROCŁAW | 1949 | K70+ | 1 | 00:40:34 | 1 | 00:40:34 | ||
667 | SZYCH AGNIESZKA | INOWROCŁAW | ATLETIC CLUB INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 136 | 00:40:35 | 1 | 00:40:35 | |
668 | AMROZIEWICZ BEATA | KROBIA | 1993 | K16-29 | 63 | 00:37:50 | 00:43:29 | 2 | 00:40:40 | |
669 | DERUCKA MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 76 | 00:40:42 | 1 | 00:40:42 | ||
670 | CIESIELSKA AGNIESZKA | NAKŁO NAD NOTECIA | 1981 | K30-39 | 137 | 00:41:13 | 1 | 00:41:13 | ||
671 | KŁACZYŃSKI WOJCIECH | INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 36 | 00:38:45 | 00:44:21 | 2 | 00:41:33 | |
672 | KRZEWIŃSKA KATARZYNA | MOGILNO | 2001 | K16-29 | 64 | 00:36:16 | 00:47:03 | 2 | 00:41:39 | |
673 | KRZYŻELEWSKA-GRINBERG ANNA | TORUŃ | ŁUDU DUBU | 1973 | K40-49 | 77 | 00:41:43 | 1 | 00:41:43 | |
674 | KŁACZYŃSKA EWA | INOWROCŁAW | 1971 | K40-49 | 78 | 00:38:44 | 00:44:51 | 2 | 00:41:47 | |
675 | DUSZYŃSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1985 | K30-39 | 138 | 00:42:38 | 1 | 00:42:38 | ||
676 | KOZAK BARTOSZ | TORUŃ | 1996 | M16-29 | 88 | 00:44:35 | 00:41:57 | 2 | 00:43:16 | |
677 | POCIZNICKA ANGELIKA | TORUN | 1986 | K30-39 | 139 | 00:43:39 | 1 | 00:43:39 | ||
678 | BOROWIAK AGNIESZKA | KCYNIA | TEAM RUN KCYNIA | 1983 | K30-39 | 140 | 00:43:44 | 1 | 00:43:44 | |
679 | LUBOCKA PATRYCJA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 2001 | K16-29 | 65 | 00:44:34 | 1 | 00:44:34 | |
680 | CZERNIAK BARBARA | MOGILNO | CHMIELARZ TEAM | 1991 | K16-29 | 66 | 00:46:12 | 1 | 00:46:12 | |
681 | URBAŃSKA PATRYCJA | TORUŃ | CHMIELARZ TEAM | 1985 | K30-39 | 141 | 00:46:14 | 1 | 00:46:14 | |
682 | LEBIODA GRAŻYNA | INOWROCŁAW | 1958 | K60-69 | 9 | 00:42:57 | 00:50:09 | 2 | 00:46:33 | |
683 | ZYCH AGNIESZKA | INOWROCŁAW | BIEDRONKA.RUN | 1979 | K40-49 | 79 | 00:47:13 | 1 | 00:47:13 | |
684 | CIĄŻKOWSKA MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | BIEDRONKA.RUN | 1993 | K16-29 | 67 | 00:47:14 | 1 | 00:47:14 | |
685 | ŻYŁKOWSKA MONIKA | KRUSZA PODLOTOWA 9 | BIEDRONKA.RUN | 1981 | K30-39 | 142 | 00:47:14 | 1 | 00:47:14 | |
686 | TYWCZYŃSKA ANNA ZOFIA | TORUŃ | KIBICE POMORKA TEAM | 1978 | K40-49 | 80 | 00:47:57 | 1 | 00:47:57 |
Miejsce | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | Miejsce kategoria | GREEN | BLUE | ile startów | średnia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLEDZIK ZBIGNIEW | CHOMIĄŻA SZLACHECKA | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1991 | M18-29 | 1 | 00:33:33 | 1 | 00:33:33 | |
2 | ŚWIDEREK WOJCIECH | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1982 | M30-39 | 1 | 00:34:40 | 1 | 00:34:40 | |
3 | SZPECIŃSKI PRZEMEK | RYMAŃ | DĄBROWSKI TEAM | 1995 | M18-29 | 2 | 00:36:37 | 1 | 00:36:37 | |
4 | JARANOWSKI ANDRZEJ | BRODNICA | GKS FABIANKI | 1993 | M18-29 | 3 | 00:36:39 | 1 | 00:36:39 | |
5 | ZIĘBA MIKOŁAJ | TORUŃ | UMK TORUŃ | 1997 | M18-29 | 4 | 00:35:00 | 00:38:32 | 2 | 00:36:46 |
6 | CHMIELARZ SEBASTIAN | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM | 1987 | M30-39 | 2 | 00:36:56 | 1 | 00:36:56 | |
7 | LEWANDOWSKI MATEUSZ | POZNAŃ | 1987 | M30-39 | 3 | 00:36:58 | 1 | 00:36:58 | ||
8 | PRZYBYŁA ADRIAN | IŁAWA | TEAM KOPEĆ | 1991 | M18-29 | 5 | 00:37:10 | 1 | 00:37:10 | |
9 | CHOJNICKI DAMIAN | GŁOGOWO | GKS FABIANKI | 1997 | M18-29 | 6 | 00:37:19 | 1 | 00:37:19 | |
10 | ORCHOLSKI WITOLD | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1971 | M40-49 | 1 | 00:37:21 | 1 | 00:37:21 | |
11 | MAĆKOWSKI MACIEJ | ŻNIN | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1988 | M30-39 | 4 | 00:37:33 | 1 | 00:37:33 | |
12 | KWIATKOWSKI ROBERT | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | 1985 | M30-39 | 5 | 00:37:35 | 1 | 00:37:35 | |
13 | CHMIELARZ KRZYSZTOF | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | 1992 | M18-29 | 7 | 00:37:39 | 1 | 00:37:39 | |
14 | DĄBROWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1994 | M18-29 | 8 | 00:38:02 | 1 | 00:38:02 | ||
15 | MRUK TOMASZ | BYDGOSZCZ | CZARNE STOPY.SM | 1976 | M40-49 | 2 | 00:38:04 | 1 | 00:38:04 | |
16 | SITARZ DAMIAN | MOGILNO | 1998 | M18-29 | 9 | 00:38:14 | 1 | 00:38:14 | ||
17 | SOBIERALSKI RAFAŁ | BRZOZA | RAFO TEEM | 1974 | M40-49 | 3 | 00:37:30 | 00:39:18 | 2 | 00:38:24 |
18 | GAPIŃSKI ŁUKASZ | WĄBRZEŹNO | BORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAM | 1983 | M30-39 | 6 | 00:37:45 | 00:39:09 | 2 | 00:38:27 |
19 | SIKUT ARKADIUSZ | TORUŃ | PODGÓRZ TORUŃ | 1974 | M40-49 | 4 | 00:38:41 | 1 | 00:38:41 | |
20 | WILIGALSKI BARTOSZ | PIGŻA | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1989 | M30-39 | 7 | 00:38:44 | 1 | 00:38:44 | |
21 | MURAWSKI ŁUKASZ | BRODNICA | BRODNICZANINBIEGA.PL | 1984 | M30-39 | 8 | 00:38:47 | 1 | 00:38:47 | |
22 | JERECZEK MICHAŁ | TORUŃ | AGROLOK SPORT TEAM | 1994 | M18-29 | 10 | 00:38:51 | 1 | 00:38:51 | |
23 | ARSENIUK ANNA | GÓRSK | T.S.OPATRUNKI TORUŃ | 1981 | K30-39 | 1 | 00:39:04 | 1 | 00:39:04 | |
24 | SIWIAK FILIP | GDAŃSK | ZSE GDAŃSK | 1995 | M18-29 | 11 | 00:39:35 | 00:38:52 | 2 | 00:39:14 |
25 | JASKULSKI KAZIMIERZ | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | 1964 | M50-59 | 1 | 00:39:16 | 1 | 00:39:16 | |
26 | WIELGOSZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | TRENUJEMYRAZEM.COM | 1987 | M30-39 | 9 | 00:39:40 | 1 | 00:39:40 | |
27 | GŁON MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1990 | M18-29 | 12 | 00:39:45 | 1 | 00:39:45 | ||
28 | ŚWIERCZYŃSKI JULIAN | RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | 2001 | M18-29 | 13 | 00:39:52 | 1 | 00:39:52 | |
29 | MORAWSKI ROBERT | WŁOCŁAWEK | DRUMET W RUCHU | 1978 | M40-49 | 5 | 00:37:04 | 00:42:46 | 2 | 00:39:55 |
30 | BALCERZAK MARCIN | DĄBROWA | 33.BLTR POWIDZ | 1973 | M40-49 | 6 | 00:39:19 | 00:40:38 | 2 | 00:39:59 |
31 | WARCHULSKI TOMASZ | JANKÓW PRZYGODZKI | 12 BBSP MIROSŁAWIEC | 1976 | M40-49 | 7 | 00:40:13 | 1 | 00:40:13 | |
32 | ŁAZ KAMIL | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1983 | M30-39 | 10 | 00:40:18 | 1 | 00:40:18 | |
33 | BĄK OSKAR | MĄKOWARSKO | 1983 | M30-39 | 11 | 00:40:22 | 1 | 00:40:22 | ||
34 | MELLER WOJTEK | BYDGOSZCZ | BIEGAM BO LUBIĘ | 1970 | M40-49 | 8 | 00:40:29 | 1 | 00:40:29 | |
35 | SZWEDA MIROSŁAWA | TORUŃ | 1986 | K30-39 | 2 | 00:39:25 | 00:41:43 | 2 | 00:40:34 | |
36 | LITKOWSKI MAREK | NIEMCZ | DMK LEE NIEMCZ | 1969 | M50-59 | 2 | 00:40:34 | 1 | 00:40:34 | |
37 | RUMIŃSKI ARAKDIUSZ | TORUŃ | NADAKTYWNI TORUŃ | 1991 | M18-29 | 14 | 00:40:43 | 1 | 00:40:43 | |
38 | OLSZEWSKI KRZYSZTOF | GĄSAWA | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1988 | M30-39 | 12 | 00:40:49 | 1 | 00:40:49 | |
39 | KASPRZYK PIOTR | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1969 | M50-59 | 3 | 00:38:36 | 00:43:09 | 2 | 00:40:52 |
40 | WĘSIORA MARIUSZ | DRZYCIM | 1969 | M50-59 | 4 | 00:41:05 | 1 | 00:41:05 | ||
41 | JAWORSKI MAREK | TORUŃ | NIEZRZESZONY | 1959 | M60-69 | 1 | 00:41:13 | 1 | 00:41:13 | |
42 | SENGER MICHAŁ | GĄSAWA | SOKÓŁ GĄSAWA / PAŁUKI RUNNING TEAM | 1981 | M30-39 | 13 | 00:41:33 | 1 | 00:41:33 | |
43 | KUBIAK TOMASZ | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1975 | M40-49 | 9 | 00:40:49 | 00:43:02 | 2 | 00:41:56 |
44 | MURAWSKI MICHAŁ | BRODNICA | STOLKAR TEAM | 1979 | M40-49 | 10 | 00:42:00 | 1 | 00:42:00 | |
45 | KUNZ MIECZYSŁAW | TORUŃ | UMK TORUŃ | 1972 | M40-49 | 11 | 00:42:18 | 1 | 00:42:18 | |
46 | GIERMAZIŃSKI MARCIN | INOWROCŁAW | PIEKUŚ | 1990 | M18-29 | 15 | 00:42:47 | 1 | 00:42:47 | |
47 | NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW | GORZYCE | PRT ŻNIN | 1972 | M40-49 | 12 | 00:42:58 | 1 | 00:42:58 | |
48 | DZIEDZIC PIOTR | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1975 | M40-49 | 13 | 00:43:02 | 1 | 00:43:02 | |
49 | SZARWIŃSKI MARIUSZ | TORUŃ | 1987 | M30-39 | 14 | 00:41:13 | 00:45:13 | 2 | 00:43:13 | |
50 | KWIATKOWSKI PIOTR | BOŻEJEWICE | - | 1983 | M30-39 | 15 | 00:43:14 | 1 | 00:43:14 | |
51 | SZYMAŃSKI DOBROMIR CEZARY | INOWROCŁAW | 2000 | M18-29 | 16 | 00:43:22 | 1 | 00:43:22 | ||
52 | MICHALSKI ADAM | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 14 | 00:43:09 | 00:43:40 | 2 | 00:43:24 | |
53 | JANUSZKIEWICZ PIOTR | ŁOCHOWO | 1982 | M30-39 | 16 | 00:43:29 | 1 | 00:43:29 | ||
54 | TORBA ADRIAN | SUCHATÓWKA | 1989 | M30-39 | 17 | 00:42:35 | 00:44:29 | 2 | 00:43:32 | |
55 | DUDEK MARIUSZ | WĄBRZEŹNO | 1969 | M50-59 | 5 | 00:43:37 | 1 | 00:43:37 | ||
56 | GĄSIOROWSKI GRZEGORZ | BYTOŃ | 1974 | M40-49 | 15 | 00:43:40 | 1 | 00:43:40 | ||
57 | HAŃSKA IZABELA | INOWROCŁAW | 1990 | K18-29 | 1 | 00:43:14 | 00:44:12 | 2 | 00:43:43 | |
58 | PILARSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1980 | M30-39 | 18 | 00:43:44 | 1 | 00:43:44 | |
59 | KMIECIAK ROBERT | TORUŃ | T.S.OPATRUNKI TORUŃ | 1981 | M30-39 | 19 | 00:43:49 | 1 | 00:43:49 | |
60 | ZALEWSKI WIESŁAW | BRODNICA | STUDIO IMPACT | 1971 | M40-49 | 16 | 00:43:50 | 1 | 00:43:50 | |
61 | KAMIŃSKI PAWEŁ | BRODNICA, WYBUDOWANIE MICHAŁOWO | DRWĘCA | 1978 | M40-49 | 17 | 00:43:57 | 1 | 00:43:57 | |
62 | HELSZTAJN ROBERT | ŻNIN | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1969 | M50-59 | 6 | 00:43:58 | 1 | 00:43:58 | |
63 | ŁADNIAK DARIUSZ | CZARNOWO | 1978 | M40-49 | 18 | 00:42:00 | 00:46:06 | 2 | 00:44:03 | |
64 | SOBCZAK MARCIN | BYDGOSZCZ | CZARNE STOPY | 1983 | M30-39 | 20 | 00:44:08 | 1 | 00:44:08 | |
65 | MARCHEWKA MAREK | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1973 | M40-49 | 19 | 00:44:18 | 1 | 00:44:18 | |
66 | CZUK MAREK | TORUŃ | 1953 | M60-69 | 2 | 00:44:20 | 1 | 00:44:20 | ||
67 | WOŹNIAKOWSKA AGATA | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1984 | K30-39 | 3 | 00:44:25 | 1 | 00:44:25 | |
68 | CHOJECKA WERONIKA | BŁASZKI | SIERADZBIEGA.PL | 1984 | K30-39 | 4 | 00:44:28 | 1 | 00:44:28 | |
69 | NADRAJKOWSKI ADAM | INOWROCŁAW | 1958 | M60-69 | 3 | 00:44:28 | 1 | 00:44:28 | ||
70 | STAWICKI TOMASZ | ŁYSOMICE | 1976 | M40-49 | 20 | 00:44:36 | 1 | 00:44:36 | ||
72 | WOJDYŁO DANIEL | LUBISZEWO | SOSNOWA | 1976 | M40-49 | 21 | 00:44:57 | 1 | 00:44:57 | |
71 | BURZYŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1958 | M60-69 | 4 | 00:44:57 | 1 | 00:44:57 | ||
73 | TOMASIK PIOTR | TORUŃ | TG. SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1986 | M30-39 | 21 | 00:42:50 | 00:47:05 | 2 | 00:44:57 |
74 | NOWAKOWSKI JERZY | TORUŃ | 1977 | M40-49 | 22 | 00:45:08 | 1 | 00:45:08 | ||
75 | NADOLNY PIOTR | TORUŃ | KUJAWY POMORZE | 1977 | M40-49 | 23 | 00:45:11 | 1 | 00:45:11 | |
76 | DĄBROWSKI ROBERT | INOWROCŁAW | MAGNUM | 1980 | M30-39 | 22 | 00:45:16 | 1 | 00:45:16 | |
77 | DOBRZYŃSKI PIOTR | INOWROCŁAW | 1998 | M18-29 | 17 | 00:45:20 | 1 | 00:45:20 | ||
78 | PAWLAK JAKUB | BYDGOSZCZ | TRIFECTA TEAM | 1986 | M30-39 | 23 | 00:45:22 | 1 | 00:45:22 | |
79 | KŁODZIŃSKI KAROL | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1977 | M40-49 | 24 | 00:45:24 | 1 | 00:45:24 | |
80 | ROK-SZPALA SYLWIA | LUBICZ GÓRNY | PARKRUN TORUŃ | 1981 | K30-39 | 5 | 00:45:28 | 1 | 00:45:28 | |
81 | KUŚMIERCZAK SŁAWOMIR | WILCZYN | 1970 | M40-49 | 25 | 00:45:31 | 1 | 00:45:31 | ||
82 | BEDNARSKI PIOTR | PIECHCIN | 1981 | M30-39 | 24 | 00:45:42 | 1 | 00:45:42 | ||
83 | BUSHER DAN | CHICHESTER | CHICHESTER RUNNERS & AC | 1987 | M30-39 | 25 | 00:46:00 | 1 | 00:46:00 | |
84 | LEŚ KRZYSZTOF | TORUŃ | 1977 | M40-49 | 26 | 00:44:09 | 00:47:56 | 2 | 00:46:03 | |
85 | BUTOWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ | 1981 | M30-39 | 26 | 00:46:05 | 1 | 00:46:05 | |
86 | DERENDA PAWEL | INOWROCŁAW | STRAŻ POŻARNA INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 27 | 00:43:28 | 00:48:48 | 2 | 00:46:08 |
87 | WITKOWSKI PIOTR | TORUŃ | 1974 | M40-49 | 27 | 00:46:17 | 1 | 00:46:17 | ||
88 | MAKOWSKI MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | TRENUJEMYRAZEM.COM | 1985 | M30-39 | 28 | 00:46:23 | 1 | 00:46:23 | |
89 | FRĄCZYK JAROSŁAW | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1976 | M40-49 | 28 | 00:46:24 | 1 | 00:46:24 | |
90 | KALISKI MARCIN | INOWROCŁAW | PGB SPORTOWA PACZKA | 1978 | M40-49 | 29 | 00:44:38 | 00:48:13 | 2 | 00:46:26 |
91 | DROŻDŻ ANDRZEJ | INOWROCŁAW | 56. BAZA LOTNICZA | 1971 | M40-49 | 30 | 00:46:38 | 1 | 00:46:38 | |
92 | MILEWSKI BENEDYKT | GRĄŻAWY | SAMINDRUK BRODNICA | 1966 | M50-59 | 7 | 00:46:38 | 1 | 00:46:38 | |
93 | SOBCZAK GRZEGORZ | WŁOCŁAWEK | ORLEN RUNNING TEAM | 1970 | M40-49 | 31 | 00:46:40 | 1 | 00:46:40 | |
94 | KORDYLA MIROSŁAW | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1966 | M50-59 | 8 | 00:45:44 | 00:47:45 | 2 | 00:46:45 |
95 | RATAJCZAK MARCIN | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1970 | M40-49 | 32 | 00:46:45 | 1 | 00:46:45 | |
96 | NAMIEŚNIK KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | KRZYSIEKN | 1974 | M40-49 | 33 | 00:45:04 | 00:48:28 | 2 | 00:46:46 |
97 | KHADDOUR ALEX | BYDGOSZCZ_MOSCOW | 1985 | M30-39 | 29 | 00:46:48 | 1 | 00:46:48 | ||
98 | SZYMAŃSKI RAFAŁ | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | 1982 | M30-39 | 30 | 00:46:49 | 1 | 00:46:49 | ||
99 | MOLENDA ADAM | KRUSZWICA | NOWE HORYZONTY | 1965 | M50-59 | 9 | 00:46:56 | 1 | 00:46:56 | |
100 | PAULUS SZYMON | STRZELNO | 1990 | M18-29 | 18 | 00:46:57 | 1 | 00:46:57 | ||
101 | KUBARSKI JULIAN | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1971 | M40-49 | 34 | 00:46:58 | 1 | 00:46:58 | |
102 | SZTOLCMAN PIOTR | WŁOCŁAWEK | GKS FABIANKI | 1990 | M18-29 | 19 | 00:47:04 | 1 | 00:47:04 | |
103 | TYJAS MAGDALENA | INOWROCŁAW | 1990 | K18-29 | 2 | 00:46:49 | 00:47:21 | 2 | 00:47:05 | |
104 | ŁUBIK KATARZYNA | POSADA | KKS ENDORFINY | 1979 | K40-49 | 1 | 00:47:07 | 1 | 00:47:07 | |
105 | DUBIELA HALINA | TCZEW | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1962 | K50-59 | 1 | 00:47:08 | 1 | 00:47:08 | |
106 | GLIWKA ARTUR | INOWROCŁAW | 1. BLWL | 1980 | M30-39 | 31 | 00:47:11 | 1 | 00:47:11 | |
107 | NIEZNALSKI KRZYSZTOF | POZNAŃ | OIRP POZNAŃ | 1989 | M30-39 | 32 | 00:46:02 | 00:48:20 | 2 | 00:47:11 |
108 | CHMURZYŃSKI JÓZEF | KROBIA | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1968 | M50-59 | 10 | 00:47:14 | 1 | 00:47:14 | |
109 | MIKUCKI ARTUR | WŁOCŁAWEK | DRUMET W RUCHU | 1976 | M40-49 | 35 | 00:47:15 | 1 | 00:47:15 | |
110 | WĄSOWSKI KAMIL | INOWROCŁAW | 1993 | M18-29 | 20 | 00:47:26 | 1 | 00:47:26 | ||
111 | DĘBICKI DARIUSZ | WŁOCŁAWEK | 1988 | M30-39 | 33 | 00:47:28 | 1 | 00:47:28 | ||
112 | MIKOŁAJCZYK KACPER | MOGILNO | 1998 | M18-29 | 21 | 00:47:29 | 1 | 00:47:29 | ||
113 | WRÓBLEWSKI MARCIN | WŁOCŁAWEK | 1979 | M40-49 | 36 | 00:47:31 | 1 | 00:47:31 | ||
114 | NIECIECKI WOJTEK | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | 1983 | M30-39 | 34 | 00:47:38 | 1 | 00:47:38 | |
115 | RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | PAPAY CLUB | 1983 | K30-39 | 6 | 00:47:50 | 1 | 00:47:50 | |
116 | ANZEL JERZY | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | 1966 | M50-59 | 11 | 00:46:39 | 00:49:11 | 2 | 00:47:55 |
117 | BODNAR JAN | TORUŃ | JA SAM | 1956 | M60-69 | 5 | 00:48:01 | 1 | 00:48:01 | |
118 | BŁASZKOWSKA ANETA | OBROWO | T.S. OPATRUNKI | 1992 | K18-29 | 3 | 00:48:02 | 1 | 00:48:02 | |
119 | LEWANDOWSKI RADOSŁAW | LUBICZ GÓRNY | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1991 | M18-29 | 22 | 00:48:06 | 1 | 00:48:06 | |
120 | SZYMANDERA PAWEŁ | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI | 1973 | M40-49 | 37 | 00:48:10 | 1 | 00:48:10 | |
121 | PIETRAS ARKADIUSZ | KAMIEŃ KRAJEŃSKI | 56 BAZA LOTNICZA | 1994 | M18-29 | 23 | 00:48:15 | 1 | 00:48:15 | |
122 | KARWASZ PAULINA | LUBIEWO | CHMIELARZ TEAM | 1992 | K18-29 | 4 | 00:48:20 | 1 | 00:48:20 | |
124 | MODLIŃSKI ŁUKASZ | CIECHRZ | 1994 | M18-29 | 24 | 00:48:23 | 1 | 00:48:23 | ||
123 | GLUBIAK TOMASZ | INOWROCŁAW | CRONIMET | 1965 | M50-59 | 12 | 00:48:23 | 1 | 00:48:23 | |
125 | NOWAK SEBASTIAN | INOWROCŁAW | 1978 | M40-49 | 38 | 00:43:16 | 00:53:32 | 2 | 00:48:24 | |
126 | MOTOFA MARCIN | WĄBRZEŹNO | 1982 | M30-39 | 35 | 00:48:26 | 1 | 00:48:26 | ||
127 | STEMPNIAK KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1971 | M40-49 | 39 | 00:45:43 | 00:51:18 | 2 | 00:48:31 | |
128 | SKALSKI PIOTR | WŁOCŁAWEK | DRUMET W RUCHU | 1973 | M40-49 | 40 | 00:48:31 | 1 | 00:48:31 | |
129 | KANAREK SZYMON | KRUSZWICA | 1. BLWL | 1977 | M40-49 | 41 | 00:48:33 | 1 | 00:48:33 | |
130 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1977 | M40-49 | 42 | 00:48:34 | 1 | 00:48:34 | |
131 | STARCHANOWSKA JOANNA | INOWROCŁAW | 1990 | K18-29 | 5 | 00:48:36 | 1 | 00:48:36 | ||
132 | LEWANDOWSKI REMIGIUSZ | TORUŃ | CRONIMET | 1974 | M40-49 | 43 | 00:48:43 | 1 | 00:48:43 | |
133 | SZKUDLAREK MARCIN | STRZELNO | 1989 | M30-39 | 36 | 00:47:24 | 00:50:07 | 2 | 00:48:45 | |
134 | ŚWIĘCICKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | 1973 | M40-49 | 44 | 00:48:46 | 1 | 00:48:46 | |
135 | ZIELIŃSKA IWONA | WŁOCŁAWEK | MARATOŃCZYK.PL WŁOCŁAWEK | 1968 | K50-59 | 2 | 00:48:49 | 1 | 00:48:49 | |
136 | GRZECHOWIAK MAREK | MOGILNO | 1995 | M18-29 | 25 | 00:48:55 | 1 | 00:48:55 | ||
137 | CHOJNACKI JACEK | TORUŃ | TORUŃ PODGORZ | 1979 | M40-49 | 45 | 00:47:32 | 00:50:26 | 2 | 00:48:59 |
138 | NOWAK ARKADIUSZ | JANIKOWO | 2001 | M18-29 | 26 | 00:49:00 | 1 | 00:49:00 | ||
139 | SADOWSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | BARTOLEK PL | 1981 | M30-39 | 37 | 00:49:07 | 1 | 00:49:07 | |
140 | PACZKOWSKI MATEUSZ | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 38 | 00:49:14 | 1 | 00:49:14 | ||
141 | ROSZAK ZBIGNIEW | GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1988 | M30-39 | 39 | 00:49:16 | 1 | 00:49:16 | |
142 | SYCHARSKI JACEK | INOWROCŁAW | 1969 | M50-59 | 13 | 00:49:16 | 1 | 00:49:16 | ||
143 | ŻMICH TOMASZ | BYDGOSZCZ | 1978 | M40-49 | 46 | 00:49:17 | 1 | 00:49:17 | ||
144 | MATYSZCZAK DAMIAN | INOWROCŁAW | 1974 | M40-49 | 47 | 00:49:18 | 1 | 00:49:18 | ||
145 | KRÓLIKOWSKI JAROSŁAW | INOWROCŁAW | TEAM SYLWIA | 1965 | M50-59 | 14 | 00:49:21 | 1 | 00:49:21 | |
146 | ALFUT WOJCIECH | TORUŃ | CRONIMET | 1973 | M40-49 | 48 | 00:49:23 | 1 | 00:49:23 | |
147 | PASTECKI ROBERT | INOWROCŁAW | 1976 | M40-49 | 49 | 00:49:23 | 1 | 00:49:23 | ||
148 | CZAPLEWSKI WOJCIECH | TCZEW | 1972 | M40-49 | 50 | 00:49:25 | 1 | 00:49:25 | ||
149 | KRAWACZYŃSKI TOMASZ | TORUN | 1991 | M18-29 | 27 | 00:49:26 | 1 | 00:49:26 | ||
150 | DULKIEWICZ MARIUSZ | TORUŃ | 1989 | M30-39 | 40 | 00:49:29 | 1 | 00:49:29 | ||
151 | CHEŁMINIAK MONIKA | WŁOCŁAWEK | 1982 | K30-39 | 7 | 00:49:31 | 1 | 00:49:31 | ||
152 | LADA PRZEMYSŁAW | ZALESIE | STALE BIEGAM- NOVA TRADING | 1984 | M30-39 | 41 | 00:49:31 | 1 | 00:49:31 | |
153 | DERĘGOWSKI SZYMON | TORUŃ | BHO | 1983 | M30-39 | 42 | 00:49:38 | 1 | 00:49:38 | |
154 | MACIASZEK KRZYSZTOF | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1980 | M30-39 | 43 | 00:49:43 | 1 | 00:49:43 | |
155 | DOMBEK ROBERT | TORUN | 1984 | M30-39 | 44 | 00:49:45 | 1 | 00:49:45 | ||
156 | QUAAS ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 51 | 00:49:47 | 1 | 00:49:47 | ||
157 | ŻBIKOWSKI RAFAŁ | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | POLKRS TEAM | 1971 | M40-49 | 52 | 00:49:48 | 1 | 00:49:48 | |
158 | SCHWEDA JUSTYNA | TORUŃ | BARK | 1974 | K40-49 | 2 | 00:49:56 | 1 | 00:49:56 | |
159 | OLSZEWSKI RAFAŁ | GNIEWKOWO | T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO | 1981 | M30-39 | 45 | 00:49:57 | 1 | 00:49:57 | |
160 | DOBRUCHOWSKA EMILIA | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1966 | K50-59 | 3 | 00:50:00 | 1 | 00:50:00 | |
161 | BORZYMOWSKA JUDYTA | MOGILNO | 2000 | K18-29 | 6 | 00:50:02 | 1 | 00:50:02 | ||
162 | KARPINSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | OPENTEAM | 1978 | M40-49 | 53 | 00:50:08 | 1 | 00:50:08 | |
163 | GRUNWALD ARTUR | BOBROWNIKI | 1976 | M40-49 | 54 | 00:50:11 | 1 | 00:50:11 | ||
164 | KORPALSKI DANIEL | INOWROCŁAW | 1976 | M40-49 | 55 | 00:50:11 | 1 | 00:50:11 | ||
165 | MALICKI TOMASZ | INOWROCŁAW | 1973 | M40-49 | 56 | 00:50:12 | 1 | 00:50:12 | ||
166 | JETTER PIOTR | FABIANKI | UKS CYPRIANKA | 1971 | M40-49 | 57 | 00:50:20 | 1 | 00:50:20 | |
167 | BYRTEK GRZEGORZ | BYDGOSZCZ | 1975 | M40-49 | 58 | 00:50:29 | 1 | 00:50:29 | ||
168 | DZIEŁAK ANDRZEJ | GRONOWO | PARKRUN TORUŃ | 1969 | M50-59 | 15 | 00:50:40 | 1 | 00:50:40 | |
169 | CHOJNACKA KAROLINA | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1979 | K40-49 | 3 | 00:50:41 | 1 | 00:50:41 | |
170 | KANTORSKA-WIELGOSZ KINGA | WŁOCŁAWEK | TRENUJEMYRAZEM.COM | 1987 | K30-39 | 8 | 00:50:43 | 1 | 00:50:43 | |
171 | SZŁYK MACIEJ | INOWROCŁAW | ZSI INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 59 | 00:50:49 | 1 | 00:50:49 | |
172 | PINCZEWSKI DOMINIK | PRUSZCZ | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1992 | M18-29 | 28 | 00:39:48 | 01:01:55 | 2 | 00:50:52 |
173 | BĄCZKOWSKI MARCIN | INOWROCŁAW | 1970 | M40-49 | 60 | 00:50:58 | 1 | 00:50:58 | ||
174 | STERNAL TOMASZ | ROJEWO | 1969 | M50-59 | 16 | 00:50:58 | 1 | 00:50:58 | ||
175 | KANAREK DOROTA | KRUSZWICA | 1980 | K30-39 | 9 | 00:51:04 | 1 | 00:51:04 | ||
176 | JACKIEWICZ MAREK | KRUSZWICA | 1965 | M50-59 | 17 | 00:51:06 | 1 | 00:51:06 | ||
177 | OSTROWSKI SZYMON | BYDGOSZCZY | TEAMZABIEGANEDNI | 1991 | M18-29 | 29 | 00:51:11 | 1 | 00:51:11 | |
178 | BRACH AGNIESZKA | TORUŃ | TEAM KOPEĆ | 1994 | K18-29 | 7 | 00:51:17 | 1 | 00:51:17 | |
179 | ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK | TORUŃ | STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ | 1956 | M60-69 | 6 | 00:50:12 | 00:52:25 | 2 | 00:51:19 |
180 | BANASZCZYK WALDEMAR | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | 1973 | M40-49 | 61 | 00:51:19 | 1 | 00:51:19 | ||
181 | FABIAŃSKI PIOTR | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1975 | M40-49 | 62 | 00:51:21 | 1 | 00:51:21 | |
182 | ZBORALSKI KRZYSZTOF | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1974 | M40-49 | 63 | 00:51:22 | 1 | 00:51:22 | |
183 | CZARNAK PIOTR | WARSZAWA | 1988 | M30-39 | 46 | 00:51:25 | 1 | 00:51:25 | ||
184 | TOMCZAK ZBIGNIEW | GNIEZNO | ALTOM GNIEZNO | 1954 | M60-69 | 7 | 00:51:25 | 1 | 00:51:25 | |
185 | HENCLEWSKA DAGMARA | POZNAŃ | 1988 | K30-39 | 10 | 00:51:26 | 1 | 00:51:26 | ||
186 | WOJTAREK BARTŁOMIEJ | SKALMIEROWICE | 1987 | M30-39 | 47 | 00:51:28 | 1 | 00:51:28 | ||
187 | NIZIOŁ MARCIN | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 48 | 00:51:29 | 1 | 00:51:29 | ||
188 | JONATOWSKI GRZEGORZ | SILNO | GREGORTECH | 1981 | M30-39 | 49 | 00:51:30 | 1 | 00:51:30 | |
189 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | 1976 | M40-49 | 64 | 00:51:30 | 1 | 00:51:30 | ||
190 | STOLARSKI JANUSZ | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1955 | M60-69 | 8 | 00:51:31 | 1 | 00:51:31 | |
191 | NALEJSKI ADRIAN | WŁOCŁAWEK | 1993 | M18-29 | 30 | 00:51:38 | 1 | 00:51:38 | ||
192 | SZULC RAFAŁ | TARKOWO DOLNE | PREGRES | 1984 | M30-39 | 50 | 00:51:38 | 1 | 00:51:38 | |
193 | HUZARSKI KAMIL | TORUŃ | 1990 | M18-29 | 31 | 00:51:39 | 1 | 00:51:39 | ||
194 | BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA | BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | 1978 | K40-49 | 4 | 00:51:41 | 1 | 00:51:41 | |
195 | TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1992 | M18-29 | 32 | 00:51:43 | 1 | 00:51:43 | |
196 | PRYKANOWSKI MARCIN | TROUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1978 | M40-49 | 65 | 00:51:45 | 1 | 00:51:45 | |
197 | PODBIELSKA ALINA | TORUŃ | KM UMK TORUŃ | 1969 | K50-59 | 4 | 00:51:51 | 1 | 00:51:51 | |
198 | SIMSON IRENEUSZ | WĄBRZEŹNO | 1979 | M40-49 | 66 | 00:51:52 | 1 | 00:51:52 | ||
199 | WIECZOREK ŁUKASZ | GĄSAWA | GĄSAWA RUN TEAM | 1981 | M30-39 | 51 | 00:50:56 | 00:52:51 | 2 | 00:51:53 |
200 | CZYŻEWSKA HONORATA | INOWROCŁAW | 1979 | K40-49 | 5 | 00:48:12 | 00:55:40 | 2 | 00:51:56 | |
201 | WRÓBLEWSKA DAGMARA | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1980 | K30-39 | 11 | 00:51:57 | 1 | 00:51:57 | |
203 | KWIATKOWSKA AGNIESZKA | KOŁO | 1980 | K30-39 | 12 | 00:51:59 | 1 | 00:51:59 | ||
202 | JANISZEWSKI DARIUSZ | TORUŃ | 1973 | M40-49 | 67 | 00:51:59 | 1 | 00:51:59 | ||
204 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 68 | 00:47:52 | 00:56:06 | 2 | 00:51:59 | |
205 | ŚMIEJKOWSKI MAREK | JACEWO | ŚFAGIER TEAM | 1995 | M18-29 | 33 | 00:47:32 | 00:56:36 | 2 | 00:52:04 |
206 | LUZAK MIROSŁAW | BYDGOSZCZ | MWIK BYDGOSZCZ | 1961 | M50-59 | 18 | 00:52:06 | 1 | 00:52:06 | |
207 | BIERNAT MAGDALENA | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1981 | K30-39 | 13 | 00:52:09 | 1 | 00:52:09 | |
208 | RADULSKI TOMASZ | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1965 | M50-59 | 19 | 00:50:11 | 00:54:15 | 2 | 00:52:13 |
210 | MELER-LEWANDOWSKA KATARZYNA | KRUSZWICA | K S ZRYW RADZIEJÓW | 1981 | K30-39 | 14 | 00:52:13 | 1 | 00:52:13 | |
209 | KOZIOŁ ANDRZEJ | TORUŃ | 1974 | M40-49 | 69 | 00:52:13 | 1 | 00:52:13 | ||
211 | SENFTLEBEN MACIEJ | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 52 | 00:52:15 | 1 | 00:52:15 | |
212 | MARCINIAK PIOTR | TORUŃ | 1986 | M30-39 | 53 | 00:52:23 | 1 | 00:52:23 | ||
213 | HORYD JUSTYNA | BYDGOSZCZ | SPORT FACTORY | 1978 | K40-49 | 6 | 00:52:24 | 1 | 00:52:24 | |
214 | DOBROWOLSKI. JACEK | INOWROCŁAW | 1971 | M40-49 | 70 | 00:52:25 | 1 | 00:52:25 | ||
215 | ANDRZEJEWSKI KRYSTIAN | GĘBICE | BYLE DO METY. | 1979 | M40-49 | 71 | 00:52:34 | 1 | 00:52:34 | |
216 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1959 | M60-69 | 9 | 00:52:38 | 1 | 00:52:38 | |
217 | GRALAK MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1984 | M30-39 | 54 | 00:49:42 | 00:55:52 | 2 | 00:52:47 | |
218 | STRACHANOWSKA ASIA | INOWROCŁAW | 1990 | K18-29 | 8 | 00:52:51 | 1 | 00:52:51 | ||
219 | SOBCZYŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | TOYOTA BYDGOSZCZ | 1985 | M30-39 | 55 | 00:52:53 | 1 | 00:52:53 | |
220 | STERNAL ELŻBIETA | ROJEWO | 1971 | K40-49 | 7 | 00:52:54 | 1 | 00:52:54 | ||
221 | LIPIŃSKI MACIEJ | TORUŃ | CRONIMET | 1977 | M40-49 | 72 | 00:52:55 | 1 | 00:52:55 | |
222 | STAWCZYK DARIUSZ | BYDGOSZCZ | 1977 | M40-49 | 73 | 00:50:12 | 00:55:41 | 2 | 00:52:57 | |
223 | KAŹMIERSKI KRZYSZTOF | STRZELNO | 1982 | M30-39 | 56 | 00:52:59 | 1 | 00:52:59 | ||
224 | DOMAN JANUSZ | BRZOZA | UKS SZABLA BRZOZA | 1953 | M60-69 | 10 | 00:53:02 | 1 | 00:53:02 | |
225 | SOBASZKIEWICZ RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1972 | M40-49 | 74 | 00:53:03 | 1 | 00:53:03 | ||
226 | BIAŁAS DAWID | CIEŚLIN | 1991 | M18-29 | 34 | 00:53:06 | 1 | 00:53:06 | ||
227 | ŚMIGIELSKI PIOTR | ZBYTOWO | #ADR! | 1984 | M30-39 | 57 | 00:53:06 | 1 | 00:53:06 | |
228 | BOJAKOWSKI TOMASZ | TORUŃ | TBM | 1971 | M40-49 | 75 | 00:53:18 | 1 | 00:53:18 | |
230 | SÓJKA AGNIESZA | TORUŃ | 1982 | K30-39 | 15 | 00:53:28 | 1 | 00:53:28 | ||
229 | SOŁECKI MICHAŁ | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1980 | M30-39 | 58 | 00:53:28 | 1 | 00:53:28 | |
231 | GĄSIOREK TOMASZ | BRZOZA | BRZOZA BIEGA | 1962 | M50-59 | 20 | 00:53:31 | 1 | 00:53:31 | |
232 | KUNICKI TOMASZ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1982 | M30-39 | 59 | 00:53:33 | 1 | 00:53:33 | |
233 | ŁUCZAK JANUSZ | ŁÓDŹ | 1968 | M50-59 | 21 | 00:53:33 | 1 | 00:53:33 | ||
234 | PIWOŃSKI ROBERT | TORUŃ | KM UMK TORUŃ | 1977 | M40-49 | 76 | 00:53:35 | 1 | 00:53:35 | |
235 | DYCZKO ADAM | BRĄCHNOWO | 1967 | M50-59 | 22 | 00:53:44 | 1 | 00:53:44 | ||
236 | GRYKAŁOWSKI PIOTR | INOWROCŁAW | 1977 | M40-49 | 77 | 00:53:52 | 1 | 00:53:52 | ||
237 | LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW | INOWROCŁAW | DECATLON TEAM INOWROCŁAW | 1954 | M60-69 | 11 | 00:53:57 | 1 | 00:53:57 | |
238 | WENSKA ELŻBIETA | IZDBY | 1988 | K30-39 | 16 | 00:54:02 | 1 | 00:54:02 | ||
239 | KASZUBOWSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | 1982 | M30-39 | 60 | 00:54:03 | 1 | 00:54:03 | ||
240 | ZIELIŃSKA BARBARA | JACEWO | 1966 | K50-59 | 5 | 00:54:06 | 1 | 00:54:06 | ||
241 | ZIELIŃSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 1963 | M50-59 | 23 | 00:54:07 | 1 | 00:54:07 | ||
242 | GRZEGORSKI RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1974 | M40-49 | 78 | 00:49:03 | 00:59:12 | 2 | 00:54:08 | |
243 | SPARZYŃSKI ADAM | INOWROCŁAW | 1.BLWL | 1980 | M30-39 | 61 | 00:54:09 | 1 | 00:54:09 | |
244 | KOWALCZYK KAROLINA | WŁOCŁAWEK | STUDIO TRENINGU CICHA | 1993 | K18-29 | 9 | 00:54:22 | 1 | 00:54:22 | |
245 | LIPIŃSKI ARTUR | TORUŃ | 1983 | M30-39 | 62 | 00:54:30 | 1 | 00:54:30 | ||
247 | PUSZCZYKOWSKI ALEKSANDER | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1986 | M30-39 | 63 | 00:54:33 | 1 | 00:54:33 | |
246 | GOMULEK JAN | LUBANIE | 1948 | M70+ | 1 | 00:54:33 | 1 | 00:54:33 | ||
248 | JABŁOŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 2001 | M18-29 | 35 | 00:54:36 | 1 | 00:54:36 | ||
249 | MACIEJEWSKI ZBIGNIEW | INOWROCŁAW | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1966 | M50-59 | 24 | 00:54:36 | 1 | 00:54:36 | |
250 | KOC DARIUSZ | GRĘBOCIN | 1974 | M40-49 | 79 | 00:51:27 | 00:57:46 | 2 | 00:54:37 | |
251 | ANDRZEJCZAK SEBASTIAN | GNIEZNO | ANDRZEJCZAK TEAM | 1975 | M40-49 | 80 | 00:54:37 | 1 | 00:54:37 | |
252 | KREMSKA AGNIESZKA | INOWROCŁAW | 1972 | K40-49 | 8 | 00:52:03 | 00:57:17 | 2 | 00:54:40 | |
253 | KRUPA TOMASZ | INOWROCŁAW | 1980 | M30-39 | 64 | 00:54:44 | 1 | 00:54:44 | ||
255 | CIECHANOWSKI KAROL | TORUŃ | CHMIELARZ TEAM | 1984 | M30-39 | 65 | 00:54:49 | 1 | 00:54:49 | |
254 | BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | ARTCOP | 1967 | M50-59 | 25 | 00:54:49 | 1 | 00:54:49 | |
256 | WELEROWICZ ARTUR | IŁAWA | JESSIE3 | 1972 | M40-49 | 81 | 00:54:51 | 1 | 00:54:51 | |
257 | PALMA MIROSŁAW | TORUŃ | TORUŃ | 1959 | M60-69 | 12 | 00:54:55 | 1 | 00:54:55 | |
258 | FREDYK MAREK | KOŁODZIEJEWO | 1982 | M30-39 | 66 | 00:54:57 | 1 | 00:54:57 | ||
259 | CHMIELARZ JUSTYNA | KRUSZWICA | 1988 | K30-39 | 17 | 00:54:58 | 1 | 00:54:58 | ||
260 | NOWAK DAWID | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1992 | M18-29 | 36 | 00:48:07 | 01:01:55 | 2 | 00:55:01 |
261 | KATAFIASZ RADEK | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1990 | M18-29 | 37 | 00:48:07 | 01:01:56 | 2 | 00:55:02 |
262 | NOWAK ROBERT | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1994 | M18-29 | 38 | 00:48:08 | 01:01:55 | 2 | 00:55:02 |
263 | KUCIAK ANGELIKA | CHEŁMŻA | FURIA | 1985 | K30-39 | 18 | 00:55:04 | 1 | 00:55:04 | |
264 | SEROCZYŃSKI DARIUSZ | ROJEWO | 1970 | M40-49 | 82 | 00:51:42 | 00:58:49 | 2 | 00:55:16 | |
265 | LUBISZEWSKI ROBERT | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1990 | M18-29 | 39 | 00:55:17 | 1 | 00:55:17 | |
266 | WIETRZYCKI PIOTR | WŁOCŁAWEK | 1971 | M40-49 | 83 | 00:45:49 | 01:04:47 | 2 | 00:55:18 | |
267 | MURAWSKA ANNA | BRODNICA | 1982 | K30-39 | 19 | 00:55:19 | 1 | 00:55:19 | ||
268 | JABŁOŃSKI MICHAŁ | BYDGOSZCZ | PKO BP | 1980 | M30-39 | 67 | 00:50:43 | 00:59:57 | 2 | 00:55:20 |
269 | LEWICKI KAMIL | TORUŃ | 1987 | M30-39 | 68 | 00:53:01 | 00:57:45 | 2 | 00:55:23 | |
270 | CZERWIŃSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 12WOG | 1983 | M30-39 | 69 | 00:47:41 | 01:03:23 | 2 | 00:55:32 |
271 | SKOPOWSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | 1976 | M40-49 | 84 | 00:55:37 | 1 | 00:55:37 | ||
272 | KELER KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1994 | M18-29 | 40 | 00:55:41 | 1 | 00:55:41 | |
273 | SŁUNIECKI TOMASZ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1975 | M40-49 | 85 | 00:55:41 | 1 | 00:55:41 | |
274 | RATOWSKI RAFAŁ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1975 | M40-49 | 86 | 00:55:48 | 1 | 00:55:48 | |
275 | GULAŃCZYK PRZEMYSŁAW | INOWROCŁAW | 1988 | M30-39 | 70 | 00:54:00 | 00:57:40 | 2 | 00:55:50 | |
276 | HRYCZ PAWEŁ | TORUŃ | #BOPKDMW | 1974 | M40-49 | 87 | 00:56:01 | 1 | 00:56:01 | |
277 | MŁODZIK WOJCIECH | MOGILNO | 1987 | M30-39 | 71 | 00:52:19 | 00:59:47 | 2 | 00:56:03 | |
278 | KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ | TORUŃ | 1970 | M40-49 | 88 | 00:55:31 | 00:56:36 | 2 | 00:56:04 | |
279 | PLISZKA RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1976 | M40-49 | 89 | 00:54:56 | 00:57:23 | 2 | 00:56:09 | |
280 | GÓRSKI ARKADIUSZ | WŁOCŁAWEK | ARRIS | 1980 | M30-39 | 72 | 00:56:18 | 1 | 00:56:18 | |
281 | SZULC TOMASZ | GDAŃSK | 1967 | M50-59 | 26 | 00:56:21 | 1 | 00:56:21 | ||
282 | DASZKIEWICZ ARTUR | TCZEW | 1973 | M40-49 | 90 | 00:56:24 | 1 | 00:56:24 | ||
283 | JEŻEWSKA EDYTA | STOLNO | 1993 | K18-29 | 10 | 00:56:29 | 1 | 00:56:29 | ||
285 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | WŁOCŁAWEK | 1984 | M30-39 | 73 | 00:48:16 | 01:04:51 | 2 | 00:56:34 | |
284 | PRZYBYŁA ROMAN | IŁAWA | TEAM KOPEĆ | 1947 | M70+ | 2 | 00:53:24 | 00:59:43 | 2 | 00:56:34 |
286 | TRYCZAK ANDRZEJ | WĄBRZEŹNO | FOLMAR WĄBRZEŹNO | 1973 | M40-49 | 91 | 00:56:34 | 1 | 00:56:34 | |
287 | OBRZEŻGIEWICZ MAREK | RADZIEJÓW | KS ZRYW RADZIEJÓW | 1963 | M50-59 | 27 | 00:56:39 | 1 | 00:56:39 | |
288 | WARDA MARCIN | SZPETAL GÓRNY | ---- | 1991 | M18-29 | 41 | 00:56:42 | 1 | 00:56:42 | |
289 | GŁADYSZ EDYTA | ŚWIECIE | 1976 | K40-49 | 9 | 00:56:55 | 1 | 00:56:55 | ||
290 | SAŁYGA ARKADIUSZ | POZNAŃ | 1984 | M30-39 | 74 | 00:57:02 | 1 | 00:57:02 | ||
291 | ORCZYKOWSKI KAJETAN | INOWROCŁAW | 2000 | M18-29 | 42 | 00:57:22 | 1 | 00:57:22 | ||
292 | ZNANIECKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1971 | M40-49 | 92 | 00:50:58 | 01:03:52 | 2 | 00:57:25 |
293 | OPERACZ ZBIGNIEW | INOWROCŁAW | ZŁOTNICKIE TARPAGANY | 1987 | M30-39 | 75 | 00:52:55 | 01:01:56 | 2 | 00:57:25 |
294 | MICHNIEWICZ PIOTR | TORUŃ | MODRY.PL | 1985 | M30-39 | 76 | 00:57:26 | 1 | 00:57:26 | |
295 | GRAJEWSKI PATRYK | ŚWIECIE | 1983 | M30-39 | 77 | 00:54:50 | 01:00:11 | 2 | 00:57:31 | |
296 | WAJCHERT ŁUKASZ | INOWROCŁAW | TURBOGROSZKI.RUN | 1986 | M30-39 | 78 | 00:57:33 | 1 | 00:57:33 | |
297 | ZALEWSKI PAWEŁ | INOWROCŁAW | ACTIVEXTREME | 1982 | M30-39 | 79 | 00:52:07 | 01:03:15 | 2 | 00:57:41 |
298 | LEWANDOWSKA MALGORZATA | GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1966 | K50-59 | 6 | 00:57:46 | 1 | 00:57:46 | |
299 | ŁONIEWSKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 1985 | M30-39 | 80 | 00:52:33 | 01:03:01 | 2 | 00:57:47 | |
300 | ANTCZAK MARCIN | INOWROCLAW | ELECTRIC HORSES | 1976 | M40-49 | 93 | 00:57:50 | 1 | 00:57:50 | |
302 | SÓJKA SZYMON | TORUŃ | 1984 | M30-39 | 81 | 00:57:57 | 1 | 00:57:57 | ||
301 | GODZIUK ROMAN | TORUŃ | 1960 | M50-59 | 28 | 00:57:57 | 1 | 00:57:57 | ||
303 | CZYŻEWSKI ROBERT | INOWROCŁAW | 1975 | M40-49 | 94 | 00:56:03 | 00:59:54 | 2 | 00:57:59 | |
304 | WIŚNIEWSKA DANIELA | LUBICZ GÓRNY | PARKRUN TORUŃ | 1981 | K30-39 | 20 | 00:58:09 | 1 | 00:58:09 | |
305 | NAROŻNIAK MARTYNA | MOGILNO | 2000 | K18-29 | 11 | 00:58:29 | 1 | 00:58:29 | ||
306 | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | TORUŃ | ORANGE POLSKA | 1965 | M50-59 | 29 | 00:58:37 | 1 | 00:58:37 | |
307 | KAMIŃSKI ŁUKASZ | LUBLIN | NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA / L.S.B. | 1982 | M30-39 | 82 | 00:58:51 | 1 | 00:58:51 | |
308 | SKOCZYŃSKI EUGENIUSZ | INOWROCŁAW | GESAL | 1963 | M50-59 | 30 | 00:58:56 | 1 | 00:58:56 | |
309 | SKORUPA RADEK | BYDGOSZCZ | KS ULUNG | 1979 | M40-49 | 95 | 00:59:06 | 1 | 00:59:06 | |
310 | WIECZOREK JUSTYNA | INOWROCŁAW | 1975 | K40-49 | 10 | 00:59:13 | 1 | 00:59:13 | ||
311 | KARPINSKA ANNA | INOWROCŁAW | OPENTEAM | 1982 | K30-39 | 21 | 00:59:22 | 1 | 00:59:22 | |
312 | MAJER JANUSZ | GNIEWKOWO | 1980 | M30-39 | 83 | 00:59:22 | 1 | 00:59:22 | ||
313 | STOLARSKI TOMASZ | INOWROCŁAW | ROWEROWYINOWROCLAW.PL | 1966 | M50-59 | 31 | 00:54:27 | 01:04:22 | 2 | 00:59:25 |
314 | WINIECKI TOMASZ | POZNAŃ | 1983 | M30-39 | 84 | 00:57:34 | 01:01:31 | 2 | 00:59:33 | |
315 | GOMULAK JAN | LUBANIE | MARATOŃCZYK.PL WŁOCŁAWEK | 1946 | M70+ | 3 | 00:59:36 | 1 | 00:59:36 | |
316 | FRĄCZYK ANNA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1980 | K30-39 | 22 | 00:59:38 | 1 | 00:59:38 | |
317 | KUNICKI KAMIL | SILNO | PARKRUN TORUŃ | 1983 | M30-39 | 85 | 00:59:38 | 1 | 00:59:38 | |
318 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | 1975 | M40-49 | 96 | 00:59:41 | 1 | 00:59:41 | ||
319 | POSADZY KAROL | GNIEWKOWO | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1973 | M40-49 | 97 | 00:59:47 | 1 | 00:59:47 | |
320 | GABRYELSKI MARCIN | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | 1982 | M30-39 | 86 | 00:59:54 | 1 | 00:59:54 | |
321 | WITCZAK OLA | WŁOCŁAWEK | GKS FABIANKI | 1977 | K40-49 | 11 | 01:00:18 | 1 | 01:00:18 | |
322 | PACZKOWSKA JOANNA | BYDGOSZCZ | AKADEMIA SPORT FACTORY | 1988 | K30-39 | 23 | 00:57:00 | 01:03:43 | 2 | 01:00:22 |
323 | GOŁATA EWA | INOWROCŁAW | 1962 | K50-59 | 7 | 01:00:29 | 1 | 01:00:29 | ||
324 | KOSLKI MICHAŁ | INOWROCŁAW | 56 BAZA LOTNICZA | 1982 | M30-39 | 87 | 01:00:50 | 1 | 01:00:50 | |
325 | NIEDBALSKA ANNA | GORZYCE | PRT ŻNIN | 1970 | K40-49 | 12 | 01:00:52 | 1 | 01:00:52 | |
326 | LIPIŃSKI MAREK | TORUŃ | 1978 | M40-49 | 98 | 01:01:03 | 1 | 01:01:03 | ||
327 | KUBIAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1962 | K50-59 | 8 | 01:02:45 | 00:59:27 | 2 | 01:01:06 |
328 | LIPIŃSKA MAŁGORZATA | TORUŃ | 1983 | K30-39 | 24 | 01:01:29 | 1 | 01:01:29 | ||
329 | GLADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | GŁADZIORKI | 1975 | M40-49 | 99 | 01:01:50 | 1 | 01:01:50 | |
330 | ŁASKA MONIKA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1983 | K30-39 | 25 | 01:01:53 | 1 | 01:01:53 | |
331 | BUKOWSKI KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | KRWIODAWCY INOFARA | 1966 | M50-59 | 32 | 00:58:21 | 01:05:57 | 2 | 01:02:09 |
332 | DŁONIAK EDMUND | GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1945 | M70+ | 4 | 01:02:16 | 1 | 01:02:16 | |
333 | SUDZIŃSKI MARCIN | TORUŃ | 1972 | M40-49 | 100 | 01:02:17 | 1 | 01:02:17 | ||
334 | WILCZEWSKI ROBERT | TORUŃ | WOLFPACK | 1975 | M40-49 | 101 | 01:02:20 | 1 | 01:02:20 | |
336 | WIŚNIEWSKA LUCYNA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | 1966 | K50-59 | 9 | 00:55:42 | 01:09:00 | 2 | 01:02:21 |
335 | MODRZEJEWSKI GRZEGORZ | INOWROCŁAW | 1965 | M50-59 | 33 | 01:02:21 | 1 | 01:02:21 | ||
337 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | TRISPACE | 1965 | M50-59 | 34 | 00:58:31 | 01:06:20 | 2 | 01:02:26 |
338 | WASIELEWSKA MALGORZATA | TORUN | 1981 | K30-39 | 26 | 01:02:36 | 1 | 01:02:36 | ||
339 | PODEDWORNY ARTUR | LUTOMIERSK | 1976 | M40-49 | 102 | 01:02:57 | 1 | 01:02:57 | ||
340 | TYLKOWSKI ŁUKASZ PIOTR | INOWROCŁAW | 1991 | M18-29 | 43 | 01:03:10 | 1 | 01:03:10 | ||
342 | WANDACHOWICZ EWA | ŁÓDŹ | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | 1989 | K30-39 | 27 | 01:03:24 | 1 | 01:03:24 | |
341 | MILO ADAM | TORUŃ | 1972 | M40-49 | 103 | 00:55:06 | 01:11:42 | 2 | 01:03:24 | |
343 | ŻUCHOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1981 | M30-39 | 88 | 01:03:31 | 1 | 01:03:31 | ||
344 | SKALSKA MAŁGORZATA | WŁOCŁAWEK | DRUMET W RUCHU | 1973 | K40-49 | 13 | 01:03:33 | 1 | 01:03:33 | |
345 | KARPIŃSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 104 | 01:03:34 | 1 | 01:03:34 | ||
346 | CYLKOWSKA ADRIANNA | NAKŁO NAD NOTECIĄ | 1991 | K18-29 | 12 | 01:03:52 | 1 | 01:03:52 | ||
347 | GRALAK JACEK | BYDGOSZCZ | 8 KPBWOT/JS 1386 | 1972 | M40-49 | 105 | 01:03:52 | 1 | 01:03:52 | |
348 | TYBUSZEWSKI JANUSZ | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1957 | M60-69 | 13 | 01:04:18 | 1 | 01:04:18 | |
349 | MISUN-NOWAK KATARZYNA | SICIENKO | AMS | 1980 | K30-39 | 28 | 01:04:38 | 1 | 01:04:38 | |
350 | LEWICKA JOANNA | TORUŃ | JEDZIESZ BEJBE | 1974 | K40-49 | 14 | 01:04:57 | 1 | 01:04:57 | |
351 | GRUDZIŃSKA AGNIESZKA | TORUŃ | 1983 | K30-39 | 29 | 01:04:58 | 1 | 01:04:58 | ||
352 | BUTRYM ADAM | TORUŃ | T.S OPATRUNKI | 1984 | M30-39 | 89 | 01:05:00 | 1 | 01:05:00 | |
353 | BURASZEWSKI WIESŁAW | INOWROCŁAW | WASIMARTA | 1960 | M50-59 | 35 | 01:00:33 | 01:10:18 | 2 | 01:05:25 |
354 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO | 1979 | K40-49 | 15 | 01:05:32 | 1 | 01:05:32 | |
355 | SZCZYGIEŁ DANIEL | POZNAŃ | 1997 | M18-29 | 44 | 01:05:33 | 1 | 01:05:33 | ||
356 | STOLARSKA DANUTA | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1957 | K60-69 | 1 | 01:05:46 | 1 | 01:05:46 | |
357 | CENTAŁA JAROSŁAW | BYDGOSZCZ | BIEGAJĄCE CIASTECZKA | 1980 | M30-39 | 90 | 01:06:12 | 1 | 01:06:12 | |
358 | GRZESZCZAK KAMILA | INOWROCŁAW | BARBELL SQUAD | 1986 | K30-39 | 30 | 00:59:49 | 01:12:53 | 2 | 01:06:21 |
359 | SZTENDEREWICZ RENATA | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1982 | K30-39 | 31 | 01:06:34 | 1 | 01:06:34 | |
360 | KORPALSKA KAROLINA | INOWROCŁAW | 1982 | K30-39 | 32 | 01:06:35 | 1 | 01:06:35 | ||
361 | JANISZEWSKI SYLWERIUSZ | ŁÓDŹ | 1976 | M40-49 | 106 | 01:07:34 | 1 | 01:07:34 | ||
362 | LENC JANUSZ | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1953 | M60-69 | 14 | 01:07:35 | 1 | 01:07:35 | |
363 | KLAWIKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1984 | M30-39 | 91 | 01:07:41 | 1 | 01:07:41 | |
364 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | ZGUBIŁEM SPONSORA | 1965 | M50-59 | 36 | 01:08:54 | 1 | 01:08:54 | |
365 | SOSIN STANISŁAW | CHORZÓW | STADION ŚLĄSKI | 1946 | M70+ | 5 | 01:09:03 | 1 | 01:09:03 | |
366 | WINNICKI WITOLD | WŁOCŁAWEK | 1993 | M18-29 | 45 | 01:09:27 | 1 | 01:09:27 | ||
367 | KOTLAREK SYLWIA | GOLUB-DOBRZYŃ | JEDZIESZ BEJBE | 1979 | K40-49 | 16 | 01:09:39 | 1 | 01:09:39 | |
368 | PAWLICKI PIOTR | WĄBRZEŹNO | 1960 | M50-59 | 37 | 01:10:14 | 1 | 01:10:14 | ||
369 | LUZAK JADWIGA | BYDGOSZCZ | KEEEPER | 1960 | K50-59 | 10 | 01:10:25 | 1 | 01:10:25 | |
370 | LEWANDOWSKA DOROTA | PAKOŚĆ | 1977 | K40-49 | 17 | 01:11:12 | 1 | 01:11:12 | ||
371 | MICHALSKA KATARZYNA | INOWROCŁAW | 1980 | K30-39 | 33 | 01:11:48 | 1 | 01:11:48 | ||
372 | SZADKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | BBL/INOWROCŁAW | 1957 | K60-69 | 2 | 01:12:24 | 1 | 01:12:24 | |
374 | SCHUMACHER MAŁGORZATA | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1987 | K30-39 | 34 | 01:12:41 | 1 | 01:12:41 | |
373 | FURYK KAROL | PAKOŚĆ | PAKOŚĆ BIEGA | 1984 | M30-39 | 92 | 01:12:41 | 1 | 01:12:41 | |
375 | KUBICKI MATEUSZ | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | DZIKIE KUNY | 1991 | M18-29 | 46 | 01:04:24 | 01:21:05 | 2 | 01:12:44 |
376 | JENDRZEJCZAK MAŁGORZATA | INOWROCŁAW | BARBELL SQUAD | 1972 | K40-49 | 18 | 01:13:11 | 1 | 01:13:11 | |
377 | GRAPATYN PIOTR | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ NA START | 1976 | M40-49 | 107 | 01:13:22 | 1 | 01:13:22 | |
378 | ADAMCZAK DAMIAN | BYDGOSZCZ | 1979 | M40-49 | 108 | 01:13:31 | 1 | 01:13:31 | ||
379 | ADAMCZAK EWA | BYDGOSZCZ | 1980 | K30-39 | 35 | 01:13:35 | 1 | 01:13:35 | ||
380 | WYCZLING AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | INNOVAD TEAM | 1980 | K30-39 | 36 | 01:13:35 | 1 | 01:13:35 | |
381 | WYCZLING PIOTR | BYDGOSZCZ | INNOVAD TEAM | 1977 | M40-49 | 109 | 01:13:35 | 1 | 01:13:35 | |
382 | CZAJKOWSKA PATRYCJA | WŁOCŁAWEK | 1986 | K30-39 | 37 | 01:13:50 | 1 | 01:13:50 | ||
383 | KLAWIKOWSKA JULITA | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1985 | K30-39 | 38 | 01:13:53 | 1 | 01:13:53 | |
384 | WIENCONEK IWONA | TORUŃ | BIEGAM BO LUBIE | 1962 | K50-59 | 11 | 01:14:38 | 1 | 01:14:38 | |
385 | LEWANDOWSKI PAWEŁ | WŁOCŁAWEK | 1981 | M30-39 | 93 | 01:14:41 | 1 | 01:14:41 | ||
386 | WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW | GDYNIA | NIEZRZESZONY | 1957 | M60-69 | 15 | 01:14:47 | 1 | 01:14:47 | |
387 | GUMIENNY MACIEJ | BYDGOSZCZ | 1976 | M40-49 | 110 | 01:15:49 | 1 | 01:15:49 | ||
388 | ZIELIŃSKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | 1991 | K18-29 | 13 | 01:15:54 | 1 | 01:15:54 | ||
389 | RAK MAGDALENA | TUCZNO | PAKOŚĆ BIEGA | 1989 | K30-39 | 39 | 01:16:46 | 1 | 01:16:46 | |
390 | NADRAJKOWSKA JOANNA | INOWROCŁAW | DZIKIE KUNY | 1984 | K30-39 | 40 | 01:16:47 | 1 | 01:16:47 | |
391 | GOLA GRZEGORZ | MARKOWO | 1971 | M40-49 | 111 | 01:16:49 | 1 | 01:16:49 | ||
392 | DEMBSKA TATIANA | TORUŃ | JEDZIESZ BEJBE | 1983 | K30-39 | 41 | 01:17:16 | 1 | 01:17:16 | |
393 | GURYN WIKTOR | BYDGOSZCZ | ZIELONY PELIKAN | 1983 | M30-39 | 94 | 01:15:17 | 01:26:33 | 2 | 01:20:55 |
394 | ZMUDZIŃSKA ANNA | KCYNIA | TEAM RUN KCYNIA | 1976 | K40-49 | 19 | 01:32:09 | 1 | 01:32:09 | |
395 | LUBOCKA PATRYCJA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 2001 | K18-29 | 14 | 01:34:20 | 1 | 01:34:20 |