TRIATHLON ENERGY BEŁCHATÓW
Data i godzina | 2019-07-21 08:45:00 |
Miejscowość | Bełchatów |
Dystans | 1/2 IM; 1/4IM; 1/8 IM |
Oficjalna strona | http://triathlonenergy.pl/belchatow |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 119 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | X | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | MIZIARSKI PAWEŁ | REDA | TORUS- FUNDACJA JEPPESENA | POL | 1990 | M1 | 1 | 00:27:49 (2) | 00:02:42 | 02:10:14 (1) | 00:01:26 | 01:25:19 (2) | 04:07:30 | 1 | |||
2 | 1003 | MCS BEŁCHATÓW | POL | 00:30:40 (3) | 00:01:48 | 02:13:20 (3) | 00:00:55 | 01:21:37 (1) | 04:08:20 | 1 | ||||||||
3 | 42 | KIMMER JAKUB | ZELÓW | TTPSC | POL | 1988 | M2 | 1 | 00:30:44 (4) | 00:02:25 | 02:12:33 (2) | 00:01:25 | 01:31:16 (4) | 04:18:23 | 2 | |||
4 | 71 | ŻYDKIEWICZ SYLWESTER | ŁÓDŹ | BIEGACZ NOWOSOLNA | POL | 1970 | M3 | 1 | 00:32:02 (5) | 00:02:52 | 02:18:42 (5) | 00:02:01 | 01:26:58 (3) | 04:22:35 | 3 | |||
5 | 7 | PYKA MAREK | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CHOP ŻE ŻELAZA TRI TEAM | POL | 1977 | M3 | 2 | 00:32:02 (6) | 00:02:44 | 02:19:01 (6) | 00:01:18 | 01:37:01 (9) | 04:32:06 | 4 | |||
6 | 73 | KUTER KRZYSZTOF | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | M2 | 2 | 00:33:18 (11) | 00:03:34 | 02:23:05 (15) | 00:01:49 | 01:31:56 (5) | 04:33:42 | 5 | |||
7 | 63 | SENKOWSKI JAKUB | KRAKÓW | KUBATURA - STRUKTURA | POL | 1991 | M1 | 2 | 00:27:46 (1) | 00:03:16 | 02:24:32 (16) | 00:01:57 | 01:37:28 (11) | 04:34:59 | 6 | |||
8 | 66 | WALKOWIAK DARIUSZ | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1981 | M2 | 3 | 00:33:20 (12) | 00:03:46 | 02:18:23 (4) | 00:02:40 | 01:38:19 (14) | 04:36:28 | 7 | |||
9 | 20 | OSTROWSKI GRZEGORZ | ŁÓDŹ | POL | 1973 | M3 | 3 | 00:37:33 (33) | 00:03:51 | 02:21:16 (11) | 00:02:18 | 01:33:26 (6) | 04:38:24 | 8 | ||||
10 | 1002 | EDC EXPERT | POL | 00:36:46 (23) | 00:01:51 | 02:26:02 (19) | 00:00:49 | 01:37:58 (12) | 04:43:26 | 2 | ||||||||
11 | 61 | KRZYSZTOFIK KACPER | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | TRI AKTYWNY PIOTRKÓW | POL | 1977 | M3 | 4 | 00:39:47 (48) | 00:02:38 | 02:26:01 (18) | 00:02:14 | 01:35:06 (7) | 04:45:46 | 9 | |||
12 | 40 | KOŁODZIEJSKI ARIEL | WARSZAWA | TEAMKARAŚ / KPMG TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M2 | 4 | 00:32:31 (8) | 00:03:00 | 02:22:46 (14) | 00:01:42 | 01:45:56 (21) | 04:45:55 | 10 | |||
13 | 44 | ROBIŃSKI MARCIN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M2 | 5 | 00:39:06 (41) | 00:02:52 | 02:24:53 (17) | 00:01:54 | 01:37:14 (10) | 04:45:59 | 11 | |||
14 | 43 | RYBARCZYK JACEK | WARSZAWA | KS START PUŁASKI WARKA | POL | 1971 | M3 | 5 | 00:39:01 (40) | 00:04:06 | 02:20:27 (8) | 00:02:35 | 01:42:07 (17) | 04:48:16 | 12 | |||
15 | 68 | WILMONT KRZYSZTOF | SŁUPSK | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCE | POL | 1987 | M2 | 6 | 00:37:14 (26) | 00:02:59 | 02:30:05 (26) | 00:01:28 | 01:36:58 (8) | 04:48:44 | 13 | |||
16 | 12 | GLINKA MICHAL | PRASZKA | NO NAME PRASZKA | POL | 1976 | M3 | 6 | 00:36:46 (24) | 00:02:56 | 02:19:48 (7) | 00:02:00 | 01:47:29 (24) | 04:48:59 | 14 | |||
17 | 60 | ŚLIŻ LUCYNA | WARSZAW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1977 | K3 | 1 | 00:38:29 (37) | 00:04:20 | 02:29:04 (24) | 00:02:21 | 01:38:16 (13) | 04:52:30 | 1 | |||
18 | 5 | BUCHALIK ARKADIUSZ | CZELADŹ | POL | 1973 | M3 | 7 | 00:35:01 (16) | 00:03:49 | 02:32:56 (28) | 00:02:53 | 01:40:49 (15) | 04:55:28 | 15 | ||||
19 | 65 | TRZASKA PAWEŁ | ANDRYCHÓW | POL | 1985 | M2 | 7 | 00:41:29 (55) | 00:02:57 | 02:22:41 (13) | 00:02:10 | 01:48:11 (26) | 04:57:28 | 16 | ||||
20 | 18 | BLICHARZ MARCIN | WARSZAWA | POL | 1983 | M2 | 8 | 00:42:22 (57) | 00:04:53 | 02:20:29 (10) | 00:02:19 | 01:48:06 (25) | 04:58:09 | 17 | ||||
21 | 62 | KRÓL MACIEJ | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1968 | M4 | 1 | 00:39:25 (46) | 00:02:47 | 02:28:35 (22) | 00:01:58 | 01:46:49 (23) | 04:59:34 | 18 | |||
22 | 67 | ŁOŃSKI TOMASZ | BEŁCHATÓW | MCS BEŁCHATÓW | POL | 1989 | M2 | 9 | 00:37:15 (27) | 00:03:52 | 02:21:35 (12) | 00:02:12 | 01:55:50 (35) | 05:00:44 | 19 | |||
23 | 29 | MIKRUT DAMIAN | GRUDZIĄDZ | AZS WSL POZNAŃ / ROSSMANN SDP | POL | 1992 | M1 | 3 | 00:33:32 (13) | 00:03:14 | 02:35:29 (31) | 00:02:09 | 01:48:31 (27) | 05:02:55 | 20 | |||
24 | 32 | PŁÓCIENNIK DOMINIK | LUTOMIERSK | POL | 1992 | M1 | 4 | 00:35:51 (20) | 00:04:02 | 02:29:24 (25) | 00:01:45 | 01:52:22 (31) | 05:03:24 | 21 | ||||
25 | 16 | MASŁOWSKI MARCIN | ŁÓDŹ | CELIVONMAN - HTP LUDWIK SIKORSKI | POL | 1979 | M3 | 8 | 00:36:22 (21) | 00:03:58 | 02:37:25 (38) | 00:01:38 | 01:44:07 (20) | 05:03:30 | 22 | |||
26 | 13 | RATAJEK DAWID | ŁÓDŹ | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | POL | 1986 | M2 | 10 | 00:35:26 (19) | 00:03:37 | 02:33:51 (30) | 00:01:34 | 01:49:43 (29) | 05:04:11 | 23 | |||
27 | 54 | GRZYBEK ŁUKASZ | ŁÓDŻ | POL | 1981 | M2 | 11 | 00:39:29 (47) | 00:04:08 | 02:37:19 (37) | 00:01:34 | 01:43:29 (18) | 05:05:59 | 24 | ||||
28 | 35 | CYBULSKI KONRAD | KUTNO | K.S.CELIRONMAN S.A. / AMZ-KUTNO | POL | 1973 | M3 | 9 | 00:40:48 (53) | 00:04:01 | 02:41:01 (44) | 00:01:53 | 01:41:55 (16) | 05:09:38 | 25 | |||
29 | 46 | WELZER DARIUSZ | OŁAWA | WELDA BIMARKO GALI TEAM | POL | 1973 | M3 | 10 | 00:37:26 (29) | 00:03:14 | 02:28:46 (23) | 00:03:03 | 01:57:36 (39) | 05:10:05 | 26 | |||
30 | 45 | GAJEWSKI SEBASTIAN | TARTAK BRZÓZKI | TRINERGY | POL | 1980 | M2 | 12 | 00:33:13 (10) | 00:03:40 | 02:38:26 (41) | 00:02:09 | 01:53:17 (32) | 05:10:45 | 27 | |||
31 | 1000 | KOLKA TEAM | POL | 00:35:03 (17) | 00:02:16 | 02:37:10 (36) | 00:00:51 | 01:55:39 (34) | 05:10:59 | 3 | ||||||||
32 | 3 | WILICKI TOMASZ | ŁÓDŹ | DELL RUNNING TEAM | POL | 1979 | M3 | 11 | 00:37:31 (31) | 00:06:38 | 02:37:35 (39) | 00:02:50 | 01:46:49 (22) | 05:11:23 | 28 | |||
33 | 31 | MIKOŁAJSKI DAMIAN | DĄBROWA GÓRNICZA | TEAM DAMIKO / TRIATHLON X TEAM | POL | 1982 | M2 | 13 | 00:38:05 (36) | 00:04:34 | 02:20:27 (9) | 00:02:52 | 02:07:10 (54) | 05:13:08 | 29 | |||
34 | 30 | LESIAK TOMASZ | BEŁCHATÓW | LSKK BEŁCHATÓW | POL | 1981 | M2 | 14 | 00:36:41 (22) | 00:04:50 | 02:31:19 (27) | 00:01:53 | 01:58:30 (40) | 05:13:13 | 30 | |||
35 | 1001 | ZWYCIĘŻAJ ALBO GIŃ | POL | 00:45:09 (61) | 00:02:09 | 02:41:32 (48) | 00:00:58 | 01:44:05 (19) | 05:13:53 | 4 | ||||||||
36 | 19 | SIWEK JACEK | ŁUCZYCE | TRIWISE TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | M3 | 12 | 00:37:33 (32) | 00:04:06 | 02:27:03 (20) | 00:02:41 | 02:03:31 (47) | 05:14:54 | 31 | |||
37 | 56 | OLENDER PAWEŁ | MRĄGOWO- WARSZAWA | CAR 4 PARTS MRĄGOWO | POL | 1977 | M3 | 13 | 00:38:54 (38) | 00:03:05 | 02:39:23 (42) | 00:01:59 | 01:51:43 (30) | 05:15:04 | 32 | |||
38 | 50 | PAWELCZYK MARCIN | GDYNIA | POL | 1992 | M1 | 5 | 00:32:05 (7) | 00:03:17 | 02:41:05 (45) | 00:01:30 | 01:58:31 (41) | 05:16:28 | 33 | ||||
39 | 6 | WIJAS ANDRZEJ | KIELCE | POL | 1984 | M2 | 15 | 00:37:43 (34) | 00:02:52 | 02:36:46 (34) | 00:02:45 | 01:57:34 (38) | 05:17:40 | 34 | ||||
40 | 57 | SKOCZ TOMASZ | BOCHOTNICA | POL | 1986 | M2 | 16 | 00:37:26 (30) | 00:04:09 | 02:27:41 (21) | 00:01:40 | 02:07:22 (55) | 05:18:18 | 35 | ||||
41 | 11 | STEPIEN MACIEJ | ŁÓDŹ | POL | 1974 | M3 | 14 | 00:40:53 (54) | 00:05:23 | 02:33:09 (29) | 00:03:02 | 01:57:00 (37) | 05:19:27 | 36 | ||||
42 | 72 | KOŁTONIK MAREK | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | M3 | 15 | 00:39:59 (50) | 00:04:25 | 02:35:41 (32) | 00:03:51 | 01:56:35 (36) | 05:20:31 | 37 | |||
43 | 70 | WINIARCZYK JACEK | WARKA | KS START PUŁASKI | POL | 1971 | M3 | 16 | 00:34:37 (14) | 00:03:50 | 02:42:27 (49) | 00:02:12 | 02:02:03 (44) | 05:25:09 | 38 | |||
44 | 23 | PTAK MARCIN | ŁÓDŹ | POL | 1981 | M2 | 17 | 00:40:46 (52) | 00:04:44 | 02:49:13 (54) | 00:02:06 | 01:48:34 (28) | 05:25:23 | 39 | ||||
45 | 41 | SOJKOWSKI PIOTR | WARSZAWA | TRI NEGU | POL | 1982 | M2 | 18 | 00:34:52 (15) | 00:04:13 | 02:40:50 (43) | 00:02:13 | 02:03:50 (49) | 05:25:58 | 40 | |||
46 | 51 | ABRAMOWICZ AGATA | BRZEG DOLNY | POL | 1994 | K1 | 1 | 00:32:50 (9) | 00:04:01 | 02:55:58 (60) | 00:02:39 | 01:53:35 (33) | 05:29:03 | 2 | ||||
47 | 39 | PANUŚ MARCIN | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 1977 | M3 | 17 | 00:45:34 (64) | 00:02:51 | 02:36:41 (33) | 00:02:58 | 02:02:04 (45) | 05:30:08 | 41 | |||
48 | 9 | LIBUCHA JACEK | STRZYŻÓW | POL | 1976 | M3 | 18 | 00:39:16 (43) | 00:03:32 | 02:44:27 (51) | 00:03:44 | 02:04:31 (50) | 05:35:30 | 42 | ||||
49 | 2 | KLUZA DAWID | GNIAZDOW | POL | 1989 | M2 | 19 | 00:41:33 (56) | 00:03:56 | 02:45:43 (52) | 00:01:10 | 02:03:36 (48) | 05:35:58 | 43 | ||||
50 | 28 | GABRYSZEWSKI TOMASZ | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | POL | 1969 | M4 | 2 | 00:44:27 (60) | 00:04:54 | 02:41:30 (47) | 00:04:27 | 02:01:15 (43) | 05:36:33 | 44 | ||||
51 | 59 | PIASECKI PIOTR | PIOTRKÓW TRYBUNASKI | T.G SOKÓŁ ZAKOPANE | POL | 1979 | M3 | 19 | 00:45:23 (62) | 00:03:47 | 02:38:11 (40) | 00:03:39 | 02:06:55 (53) | 05:37:55 | 45 | |||
52 | 17 | CHOBOT KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | TRIA FANS | POL | 1978 | M3 | 20 | 00:35:13 (18) | 00:04:11 | 02:43:17 (50) | 00:03:41 | 02:12:02 (58) | 05:38:24 | 46 | |||
53 | 10 | ZIEMIAKOWSKI SŁAWOMIR | ŁÓDŹ | VEOLIA | POL | 1971 | M3 | 21 | 00:39:00 (39) | 00:03:46 | 02:56:20 (61) | 00:01:52 | 01:59:16 (42) | 05:40:14 | 47 | |||
54 | 4 | KRYSIAK ROBERT | BORZĘCIN MAŁY | BIEGOWARODZINA.PL | POL | 1969 | M4 | 3 | 00:39:18 (44) | 00:05:19 | 02:46:52 (53) | 00:02:46 | 02:06:28 (52) | 05:40:43 | 48 | |||
55 | 15 | PACANA KRZYSZTOF | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1988 | M2 | 20 | 00:37:20 (28) | 00:04:16 | 02:41:12 (46) | 00:02:22 | 02:15:50 (60) | 05:41:00 | 49 | ||||
56 | 58 | MRÓZ MICHAŁ | BIBICE | DAREDEVILS TRIATHLON TEAM | POL | 1981 | M2 | 21 | 00:39:11 (42) | 00:04:39 | 02:52:53 (58) | 00:03:16 | 02:06:27 (51) | 05:46:26 | 50 | |||
57 | 48 | RZEPECKA ANNA | WARSZAWA | M.I.L.A. | POL | 1975 | K3 | 2 | 00:39:56 (49) | 00:04:44 | 02:59:59 (64) | 00:03:24 | 02:02:20 (46) | 05:50:23 | 3 | |||
58 | 36 | WOJDAT PRZEMYSŁAW | ŁÓDŹ | POL | 1990 | M1 | 6 | 00:37:02 (25) | 00:05:40 | 02:49:50 (56) | 00:03:14 | 02:16:57 (61) | 05:52:43 | 51 | ||||
59 | 38 | RATALEWSKI SLAWOMIR | TOMASZOW MAZOWIECKI | PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO | POL | 1967 | M4 | 4 | 00:47:49 (65) | 00:04:56 | 02:37:02 (35) | 00:02:43 | 02:24:49 (65) | 05:57:19 | 52 | |||
60 | 37 | PIK KRZYSZTOF | WROCŁAW | POL | 1981 | M2 | 22 | 00:37:52 (35) | 00:04:15 | 02:52:49 (57) | 00:03:32 | 02:20:11 (63) | 05:58:39 | 53 | ||||
61 | 69 | JARECKI PAWEŁ | WIERZCHOWISKO | POL | 1976 | M3 | 22 | 00:39:22 (45) | 00:04:25 | 02:57:59 (62) | 00:02:48 | 02:14:33 (59) | 05:59:07 | 54 | ||||
62 | 34 | KĘPIŃSKI HENRYK | BEŁCHATÓW | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | POL | 1953 | M5 | 1 | 00:44:16 (59) | 00:05:02 | 02:49:33 (55) | 00:03:30 | 02:18:41 (62) | 06:01:02 | 55 | |||
63 | 53 | MARKOWIAK RAFAŁ | ŁÓDŹ | HTF LUDWIK SIKORSKI | POL | 1979 | M3 | 23 | 00:45:31 (63) | 00:05:25 | 02:58:16 (63) | 00:03:02 | 02:11:50 (57) | 06:04:04 | 56 | |||
64 | 49 | KAŁUŻNA ANETA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1984 | K2 | 1 | 00:43:54 (58) | 00:05:11 | 03:04:15 (65) | 00:03:20 | 02:08:47 (56) | 06:05:27 | 4 | |||
65 | 14 | GÓRNIAK ŁUKASZ | STYRZYNIEC | POL | 1977 | M3 | 24 | 00:40:39 (51) | 00:06:45 | 02:54:37 (59) | 00:05:07 | 02:24:24 (64) | 06:11:32 | 57 | ||||
66 | 26 | JABŁONKA ELŻBIETA | BEŁCHATÓW | KB SPARTAKUS | POL | 1975 | K3 | 3 | 00:56:55 (66) | 00:04:24 | 03:24:16 (66) | 00:02:15 | 02:25:09 (66) | 06:52:59 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | X | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2005 | SKLEP ROWEROWY CRISBIKE | POL | 00:15:09 (5) | 00:01:50 | 01:11:07 (5) | 00:00:50 | 00:36:17 (2) | 02:05:13 | 1 | ||||||||
2 | 203 | NAWRACAJ MICHAŁ | JAWOR | GVT | POL | 1986 | M2 | 1 | 00:14:28 (3) | 00:02:36 | 01:09:39 (1) | 00:01:20 | 00:39:37 (3) | 02:07:40 | 1 | |||
3 | 2004 | MIEJSKIE CENTRUM SPORTU BEŁCHATÓW | POL | 00:15:56 (10) | 00:02:00 | 01:11:07 (4) | 00:01:00 | 00:40:01 (4) | 02:10:04 | 2 | ||||||||
4 | 237 | FABISZEWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1983 | M2 | 2 | 22:50:21 (1) | 01:29:16 | 01:10:21 (2) | 00:01:32 | 00:41:31 (5) | 02:13:01 | 2 | |||
5 | 206 | WOJCIECHOWSKI NORBERT | GNIEZNO | ALTOM GNIEZNO | POL | 1980 | M2 | 3 | 00:16:50 (19) | 00:03:08 | 01:10:49 (3) | 00:01:41 | 00:42:23 (6) | 02:14:51 | 3 | |||
6 | 254 | MALICKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M1 | 1 | 00:15:38 (6) | 00:03:15 | 01:12:11 (8) | 00:01:39 | 00:45:56 (9) | 02:18:39 | 4 | ||||
7 | 259 | PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1979 | M3 | 1 | 00:16:53 (21) | 00:03:02 | 01:13:14 (11) | 00:01:11 | 00:45:38 (8) | 02:19:58 | 5 | |||
8 | 220 | MAZURKIEWICZ DAREK | SMOLEC | GORALKA.COM.PL | POL | 1978 | M3 | 2 | 00:16:19 (12) | 00:02:53 | 01:13:37 (12) | 00:01:50 | 00:46:00 (10) | 02:20:39 | 6 | |||
9 | 309 | PAWLIN MATEUSZ | WARSZAWA | TRIZARZA | POL | 1991 | M1 | 2 | 00:17:49 (31) | 00:03:04 | 01:16:33 (18) | 00:01:24 | 00:43:17 (7) | 02:22:07 | 7 | |||
10 | 272 | PAŁYSA MAREK | DAWIDY BANKOWE | TRI NEGU | POL | 1974 | M3 | 3 | 00:14:43 (4) | 00:02:41 | 01:12:47 (10) | 00:01:52 | 00:50:37 (25) | 02:22:40 | 8 | |||
11 | 210 | DEBERT JAREK | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1980 | M2 | 4 | 00:18:40 (39) | 00:02:51 | 01:14:24 (15) | 00:01:16 | 00:46:01 (11) | 02:23:12 | 9 | |||
12 | 250 | SZKLARCZYK MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M1 | 3 | 00:16:18 (11) | 00:02:41 | 01:11:44 (6) | 00:01:55 | 00:50:36 (24) | 02:23:14 | 10 | ||||
13 | 252 | SOBAŃSKA IZABELA | DRUŻBICE | TRIZATHLON | POL | 1996 | K1 | 1 | 00:15:41 (7) | 00:02:33 | 01:14:08 (14) | 00:01:23 | 00:49:47 (19) | 02:23:32 | 1 | |||
14 | 239 | KULKA SERGIUSZ | LESZNOWOLA | TRINEGU | POL | 1980 | M2 | 5 | 00:16:30 (15) | 00:02:48 | 01:13:46 (13) | 00:02:09 | 00:51:00 (26) | 02:26:13 | 11 | |||
15 | 279 | CIEŚLIK PIOTR | BEŁCHATÓW | PGE GIE S.A ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW | POL | 1976 | M3 | 4 | 00:16:26 (13) | 00:03:37 | 01:11:45 (7) | 00:02:04 | 00:52:58 (39) | 02:26:50 | 12 | |||
16 | 223 | KOLODZIEJCZYK LUKASZ | ŁÓDŹ | POL | 1980 | M2 | 6 | 00:16:40 (18) | 00:04:18 | 01:19:04 (28) | 00:02:00 | 00:48:28 (16) | 02:30:30 | 13 | ||||
17 | 234 | CUBER PIOTR | WARSZAWA | CTS | POL | 1978 | M3 | 5 | 00:19:46 (57) | 00:02:59 | 01:19:07 (29) | 00:02:17 | 00:46:26 (12) | 02:30:35 | 14 | |||
18 | 287 | LATOSZEK RAFAŁ | WARSZAWA | CTS | POL | 1973 | M3 | 6 | 00:20:30 (73) | 00:04:22 | 01:17:53 (20) | 00:02:31 | 00:46:46 (14) | 02:32:02 | 15 | |||
19 | 298 | MICHAŁEK GRZEGORZ | WROCLAW | GT RAT | POL | 1985 | M2 | 7 | 00:19:50 (58) | 00:04:07 | 01:16:23 (16) | 00:01:48 | 00:50:15 (22) | 02:32:23 | 16 | |||
20 | 229 | KOWALSKI JAKUB | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1980 | M2 | 8 | 00:20:15 (70) | 00:02:58 | 01:18:31 (23) | 00:01:43 | 00:50:08 (21) | 02:33:35 | 17 | |||
21 | 307 | ROMANOWSKI PIOTR | WYSOKA | TIETO TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | M2 | 9 | 00:20:44 (76) | 00:03:08 | 01:21:05 (39) | 00:01:58 | 00:46:42 (13) | 02:33:37 | 18 | |||
22 | 268 | KIERUZEL MICHAŁ | BEŁCHATÓW | POL | 1986 | M2 | 10 | 00:18:08 (35) | 00:04:05 | 01:18:57 (26) | 00:02:42 | 00:49:54 (20) | 02:33:46 | 19 | ||||
23 | 240 | SOBIERAJ RAFAŁ | WARSZAWA | NEVER GIVE UP WARSZAWA-BEMOWO | POL | 1990 | M1 | 4 | 00:16:36 (17) | 00:03:46 | 01:20:33 (36) | 00:01:52 | 00:51:16 (27) | 02:34:03 | 20 | |||
24 | 244 | KUCHARSKI ŁUKASZ | ŁÓDŹ | CELIRONMAN / HTF LUDWIK SIKORSKI | POL | 1983 | M2 | 11 | 00:18:32 (38) | 00:03:35 | 01:16:47 (19) | 00:01:46 | 00:54:02 (47) | 02:34:42 | 21 | |||
25 | 232 | RUTKOWSKI PAWEŁ | OLSZTYN | TRI NEGU/PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1979 | M3 | 7 | 00:16:58 (23) | 00:02:50 | 01:19:23 (30) | 00:01:41 | 00:54:11 (48) | 02:35:03 | 22 | |||
26 | 228 | PTAK ARKADIUSZ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1968 | M4 | 1 | 00:19:36 (53) | 00:03:47 | 01:21:38 (46) | 00:03:12 | 00:47:03 (15) | 02:35:16 | 23 | |||
27 | 221 | WĘGRECKI PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1988 | M2 | 12 | 00:20:15 (69) | 00:02:58 | 01:21:14 (44) | 00:01:54 | 00:49:20 (17) | 02:35:41 | 24 | ||||
28 | 267 | JANKOWIAK MARCIN | ZIELONA GÓRA | POL | 1984 | M2 | 13 | 00:20:14 (68) | 00:03:46 | 01:19:52 (32) | 00:01:42 | 00:50:24 (23) | 02:35:58 | 25 | ||||
29 | 273 | BARGIEŁ KONRAD | ŁÓDŹ | POL | 1992 | M1 | 5 | 00:22:14 (88) | 00:06:06 | 01:32:40 (95) | 00:02:15 | 00:32:47 (1) | 02:36:02 | 26 | ||||
30 | 293 | PAWLIK MICHAŁ | TORUŃ | TKT | POL | 1982 | M2 | 14 | 00:17:22 (27) | 00:04:38 | 01:19:48 (31) | 00:01:55 | 00:52:35 (35) | 02:36:18 | 27 | |||
31 | 257 | ADAMCZYK JAKUB | BEŁCHATÓW | POL | 1993 | M1 | 6 | 00:19:13 (46) | 00:04:15 | 01:18:27 (22) | 00:01:59 | 00:53:00 (41) | 02:36:54 | 28 | ||||
32 | 266 | GÓRSKI ŁUKASZ | KAMIEŃ | POL | 1982 | M2 | 15 | 00:17:31 (29) | 00:03:39 | 01:22:37 (49) | 00:01:48 | 00:52:12 (33) | 02:37:47 | 29 | ||||
33 | 225 | GRODECKI PRZEMYSŁAW | PABIANICE | SNS FOOD TRI TEAM | POL | 1968 | M4 | 2 | 00:18:28 (36) | 00:04:08 | 01:16:26 (17) | 00:02:07 | 00:57:14 (64) | 02:38:23 | 30 | |||
34 | 300 | KONSTAŃCZUK ADAM | BEŁCHATÓW | WARACH ROWERY | POL | 1974 | M3 | 8 | 00:17:47 (30) | 00:04:17 | 01:18:59 (27) | 00:02:24 | 00:55:21 (53) | 02:38:48 | 31 | |||
35 | 312 | SŁOMKA MATEUSZ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | POL | 1989 | M2 | 16 | 00:17:16 (25) | 00:04:17 | 01:20:45 (37) | 00:01:36 | 00:55:35 (56) | 02:39:29 | 32 | ||||
36 | 205 | BRZUSKA LESŁAW | LODZ | POL | 1979 | M3 | 9 | 00:19:30 (50) | 00:05:06 | 01:18:53 (25) | 00:03:03 | 00:52:59 (40) | 02:39:31 | 33 | ||||
37 | 238 | PYTEL MIKOŁAJ | WARSZAWA | POL | 1981 | M2 | 17 | 00:20:32 (74) | 00:03:33 | 01:12:24 (9) | 00:02:51 | 01:00:39 (85) | 02:39:59 | 34 | ||||
38 | 308 | WIECZOREK RAFAŁ | WROCŁAW | WROCLAW TRIATHLON TEAM/TIETO TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M2 | 18 | 00:19:56 (60) | 00:03:19 | 01:21:09 (42) | 00:02:09 | 00:53:27 (44) | 02:40:00 | 35 | |||
39 | 275 | SZKLARCZYK ARTUR | WARSZAWA | POL | 1984 | M2 | 19 | 00:21:49 (87) | 00:04:24 | 01:21:25 (45) | 00:02:06 | 00:51:23 (29) | 02:41:07 | 36 | ||||
40 | 209 | MICHALAK WOJTWK | WROCLAW | POL | 1983 | M2 | 20 | 00:18:45 (41) | 00:02:47 | 01:21:06 (40) | 00:01:40 | 00:57:01 (63) | 02:41:19 | 37 | ||||
41 | 314 | WONKO EWA | ŁÓDŹ | CELIRONMAN | POL | 1986 | K2 | 1 | 00:20:08 (66) | 00:04:07 | 01:23:03 (52) | 00:01:51 | 00:52:34 (34) | 02:41:43 | 2 | |||
42 | 202 | LIMAN KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1983 | M2 | 21 | 00:17:59 (33) | 00:03:11 | 01:24:13 (58) | 00:03:02 | 00:53:26 (43) | 02:41:51 | 38 | ||||
43 | 227 | WŁÓDARCZAK AGATA | BYDGOSZCZ | TEAM ZOOT EUROPE / TRIZARZA / TRISPACE | POL | 1992 | K1 | 2 | 00:17:55 (32) | 00:03:40 | 01:24:47 (61) | 00:01:54 | 00:53:40 (46) | 02:41:56 | 3 | |||
44 | 251 | PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF | STRÓŻA | LUBOWIDZ | POL | 1976 | M3 | 10 | 00:20:03 (63) | 00:03:41 | 01:20:18 (34) | 00:01:32 | 00:56:25 (59) | 02:41:59 | 39 | |||
45 | 277 | MILLER MICHAŁ | GŁOWNO | #BIEGACZE | POL | 1978 | M3 | 11 | 00:18:50 (43) | 00:04:36 | 01:18:02 (21) | 00:02:22 | 00:58:22 (75) | 02:42:12 | 40 | |||
46 | 217 | NOWAKOWSKI JAKUB | WIELUŃ | SWIMMINLAB | POL | 1993 | M1 | 7 | 00:15:43 (8) | 00:03:43 | 01:25:47 (66) | 00:02:47 | 00:54:12 (49) | 02:42:12 | 41 | |||
47 | 270 | DAJCZ MICHAŁ | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | TRIAKTYWNY PIOTRKÓW | POL | 1986 | M2 | 22 | 00:16:30 (16) | 00:03:03 | 01:24:01 (57) | 00:02:09 | 00:57:33 (66) | 02:43:16 | 42 | |||
48 | 258 | IGNASIAK JAKUB | GLIWICE | POL | 1986 | M2 | 23 | 00:18:47 (42) | 00:04:44 | 01:23:52 (55) | 00:03:06 | 00:52:57 (38) | 02:43:26 | 43 | ||||
49 | 290 | BIELA TOMASZ | KRAKÓW | POL | 1994 | M1 | 8 | 00:19:43 (56) | 00:04:15 | 01:26:38 (72) | 00:01:17 | 00:51:48 (31) | 02:43:41 | 44 | ||||
50 | 2001 | CHCE SIĘ Ż.... | POL | 00:15:45 (9) | 02:43:45 | 3 | ||||||||||||
51 | 2003 | OLDBOY_164 | POL | 00:19:22 (49) | 00:02:14 | 01:31:24 (91) | 00:01:03 | 00:49:46 (18) | 02:43:49 | 4 | ||||||||
52 | 280 | ZBIERAŃSKI MICHAŁ | KRAKÓW | POL | 1983 | M2 | 24 | 00:19:34 (52) | 00:04:22 | 01:21:13 (43) | 00:03:15 | 00:56:27 (60) | 02:44:51 | 45 | ||||
53 | 218 | KOPYTOWSKA ANNA | WARSZAWA | POL | 1987 | K2 | 2 | 00:20:34 (75) | 00:04:19 | 01:25:55 (67) | 00:02:29 | 00:51:44 (30) | 02:45:01 | 4 | ||||
54 | 283 | MRÓZ TOMASZ | JĘDRZEJÓW | JKK JĘDRZEJÓW | POL | 1972 | M3 | 12 | 00:18:29 (37) | 00:03:51 | 01:22:35 (48) | 00:02:15 | 00:58:01 (70) | 02:45:11 | 46 | |||
55 | 260 | GRYŚ PIOTR | BIAŁEBŁOTO-STARA WIEŚ | POL | 1980 | M2 | 25 | 00:19:32 (51) | 00:04:59 | 01:22:51 (51) | 00:03:16 | 00:55:04 (51) | 02:45:42 | 47 | ||||
56 | 208 | BESZŁEJ MACIEJ | WROCŁAW | POL | 1984 | M2 | 26 | 00:20:06 (64) | 00:03:36 | 01:28:50 (80) | 00:02:46 | 00:51:18 (28) | 02:46:36 | 48 | ||||
57 | 263 | BIJOŚ MIROSŁAW | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | DAWAJ MISIEK | POL | 1980 | M2 | 27 | 00:21:29 (85) | 00:04:23 | 01:21:09 (41) | 00:02:07 | 00:58:01 (69) | 02:47:09 | 49 | |||
58 | 278 | RASZCZYNSKI ROBERT | BEŁCHATÓW | SIDOR TEAM | POL | 1981 | M2 | 28 | 00:19:13 (47) | 00:03:31 | 01:22:43 (50) | 00:02:09 | 01:00:37 (84) | 02:48:13 | 50 | |||
59 | 248 | MALICKI JACEK | DOBRA NOWINY | HURTAP | POL | 1956 | M5 | 1 | 00:23:30 (95) | 00:04:24 | 01:20:09 (33) | 00:02:16 | 00:58:06 (72) | 02:48:25 | 51 | |||
60 | 281 | BARZYK MATEUSZ | PIOTRKOW TRYBUNALSKI | FUDU&CO SPORT TEAM | POL | 1977 | M3 | 13 | 00:19:39 (55) | 00:04:47 | 01:25:03 (62) | 00:03:32 | 00:55:25 (55) | 02:48:26 | 52 | |||
61 | 271 | KUŚMIERZ GRZEGORZ | KRAKÓW | ESKADRA KRAKÓW | POL | 1979 | M3 | 14 | 00:21:13 (83) | 00:03:17 | 01:28:50 (81) | 00:02:02 | 00:53:09 (42) | 02:48:31 | 53 | |||
62 | 211 | PRZYBYLSKI PIOTR | BEŁCHATÓW | LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW | POL | 1977 | M3 | 15 | 00:25:42 (105) | 00:04:01 | 01:18:44 (24) | 00:01:58 | 00:58:10 (73) | 02:48:35 | 54 | |||
63 | 235 | MASTALERZ TOMASZ | KIELCE | POL | 1976 | M3 | 16 | 00:24:45 (100) | 00:04:12 | 01:26:04 (69) | 00:00:58 | 00:52:52 (37) | 02:48:51 | 55 | ||||
64 | 249 | KLĘKA MARCIN | BEŁCHATÓW | LSKK BEŁCHATÓW | POL | 1977 | M3 | 17 | 00:17:09 (24) | 00:04:22 | 01:22:21 (47) | 00:02:03 | 01:02:58 (93) | 02:48:53 | 56 | |||
65 | 315 | ZMACZYŃSKI ANDRZEJ | KRAKÓW | POL | 1982 | M2 | 29 | 00:19:14 (48) | 00:03:06 | 01:23:44 (53) | 00:02:42 | 01:00:34 (83) | 02:49:20 | 57 | ||||
66 | 200 | GROCHOWICZ MAREK | KRAKÓW | POL | 1994 | M1 | 9 | 00:20:54 (79) | 00:03:33 | 01:29:43 (83) | 00:01:18 | 00:54:12 (50) | 02:49:40 | 58 | ||||
67 | 285 | OSET PIOTR | SIERADZ | POL | 1963 | M4 | 3 | 00:19:52 (59) | 00:04:03 | 01:28:19 (77) | 00:02:23 | 00:55:07 (52) | 02:49:44 | 59 | ||||
68 | 214 | MICHAŁEK JOANNA | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1990 | K1 | 3 | 00:18:43 (40) | 00:04:10 | 01:25:41 (65) | 00:02:14 | 00:59:57 (80) | 02:50:45 | 5 | |||
69 | 310 | GRZECH GRZEGORZ | PIONKI | POL | 1964 | M4 | 4 | 00:17:27 (28) | 00:04:11 | 01:25:33 (64) | 00:01:58 | 01:01:58 (92) | 02:51:07 | 60 | ||||
70 | 212 | SOŁTYSIAK PAWEŁ | WARSZAWA | KS POLONIA WARSZAWA | POL | 1974 | M3 | 18 | 00:25:01 (103) | 00:04:27 | 01:24:28 (60) | 00:02:04 | 00:55:21 (54) | 02:51:21 | 61 | |||
71 | 305 | PLESZEWSKI RAFAŁ | BEŁCHATÓW | MCS BEŁCHATÓW | POL | 1978 | M3 | 19 | 00:24:36 (99) | 00:04:37 | 01:28:30 (78) | 00:02:26 | 00:52:40 (36) | 02:52:49 | 62 | |||
72 | 303 | STOLECKI PIOTR | BEŁCHATÓW | MCS BEŁCHATÓW | POL | 1979 | M3 | 20 | 00:24:47 (101) | 00:05:27 | 01:20:56 (38) | 00:03:33 | 00:58:15 (74) | 02:52:58 | 63 | |||
73 | 2000 | GRISWOLDOWIE TRIATHLONU | POL | 00:19:56 (61) | 00:02:31 | 01:33:00 (97) | 00:00:57 | 00:57:36 (67) | 02:54:00 | 5 | ||||||||
74 | 242 | SOŚNIERZ TOMASZ | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M2 | 30 | 00:22:39 (90) | 00:03:31 | 01:29:56 (84) | 00:01:51 | 00:56:24 (58) | 02:54:21 | 64 | ||||
75 | 288 | MILER-WALCZAK MONIKA | MIĘDZYRZECZE DOLNE | BRAK | POL | 1976 | K3 | 1 | 00:20:57 (80) | 00:04:30 | 01:28:03 (75) | 00:02:14 | 00:58:44 (76) | 02:54:28 | 6 | |||
76 | 207 | ZUJKIEWICZ TOMASZ | OTWOCK | TRIWAWA | POL | 1977 | M3 | 21 | 00:22:40 (91) | 00:05:07 | 01:26:11 (70) | 00:02:30 | 00:58:02 (71) | 02:54:30 | 65 | |||
77 | 255 | ANTCZAK AGNIESZKA | ŁÓDŹ | BIEGACZ NOWOSOLNA | POL | 1976 | K3 | 2 | 00:19:57 (62) | 00:05:27 | 01:32:56 (96) | 00:02:53 | 00:53:39 (45) | 02:54:52 | 7 | |||
78 | 276 | LENARCZYK MACIEJ | ŁÓDŹ | POL | 1986 | M2 | 31 | 00:20:07 (65) | 00:05:29 | 01:27:34 (73) | 00:01:59 | 01:00:10 (81) | 02:55:19 | 66 | ||||
79 | 304 | CIESIELSKI MACIEJ | ŁÓDŹ | MBC TEAM | POL | 1987 | M2 | 32 | 00:20:26 (72) | 00:05:20 | 01:31:57 (93) | 00:02:33 | 00:55:48 (57) | 02:56:04 | 67 | |||
80 | 256 | SKATULNIK SŁAWOMIR | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDRORFINA | POL | 1964 | M4 | 5 | 00:24:54 (102) | 00:04:31 | 01:23:49 (54) | 00:02:35 | 01:00:23 (82) | 02:56:12 | 68 | |||
81 | 2002 | NO NIE WIEM KURDE NO | POL | 00:27:05 (109) | 00:02:17 | 01:24:15 (59) | 00:01:00 | 01:01:39 (91) | 02:56:16 | 6 | ||||||||
82 | 301 | BOGUSZ LILIA | WARSZAWA | TRI GAZELE | POL | 1976 | K3 | 3 | 00:21:33 (86) | 00:04:24 | 01:31:15 (88) | 00:02:10 | 00:56:56 (62) | 02:56:18 | 8 | |||
83 | 291 | ZAMOYSKI PIOTR | BRWINÓW | POL | 1989 | M2 | 33 | 00:23:32 (96) | 00:03:19 | 01:28:08 (76) | 00:02:17 | 00:59:05 (78) | 02:56:21 | 69 | ||||
84 | 296 | STAWOWCZYK WALDEMAR | KLUKI | WALDEMAR STAWOWCZYK TEAM | POL | 1978 | M3 | 22 | 00:25:41 (104) | 00:04:34 | 01:25:19 (63) | 00:02:17 | 00:58:57 (77) | 02:56:48 | 70 | |||
85 | 294 | ROWICKI TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1976 | M3 | 23 | 00:19:12 (45) | 00:04:40 | 01:24:01 (56) | 00:02:41 | 01:06:18 (97) | 02:56:52 | 71 | ||||
86 | 306 | KLUF ZDZISŁAW | BEŁCHATÓW | AMATOR | POL | 1957 | M5 | 2 | 00:26:18 (106) | 00:05:50 | 01:30:34 (85) | 00:03:05 | 00:51:49 (32) | 02:57:36 | 72 | |||
87 | 284 | KOŚCIESZA ROBERT | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1972 | M3 | 24 | 00:16:52 (20) | 00:05:13 | 01:31:27 (92) | 00:02:49 | 01:01:16 (88) | 02:57:37 | 73 | |||
88 | 215 | POŚPIESZNY MATEUSZ | WROCŁAW | POL | 1988 | M2 | 34 | 00:17:21 (26) | 00:03:55 | 01:31:19 (89) | 00:02:20 | 01:03:02 (94) | 02:57:57 | 74 | ||||
89 | 204 | DELAFUENTE ENRIQUE | WARSZAWA | ALDESPEED | POL | 1976 | M3 | 25 | 00:16:26 (14) | 00:02:28 | 01:38:26 (104) | 00:02:09 | 00:59:06 (79) | 02:58:35 | 75 | |||
90 | 253 | KOLASA PIOTR | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M2 | 35 | 00:19:12 (44) | 00:02:49 | 01:35:23 (100) | 00:00:52 | 01:00:58 (87) | 02:59:14 | 76 | ||||
91 | 292 | MOHR CHRISTOPH | WARSZAWA | LAUFEN TOTAL | POL | 1977 | M3 | 26 | 00:26:58 (107) | 00:04:13 | 01:30:47 (86) | 00:01:25 | 00:57:29 (65) | 03:00:52 | 77 | |||
92 | 262 | RETKIEWICZ MARIUSZ | BEŁCHATÓW | COMKAS TEAM | POL | 1978 | M3 | 27 | 00:20:53 (78) | 00:04:29 | 01:25:56 (68) | 00:02:23 | 01:08:35 (98) | 03:02:16 | 78 | |||
93 | 219 | KONOPA ADAM | WROCŁAW | TIETO TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | M3 | 28 | 00:18:03 (34) | 00:04:20 | 01:29:39 (82) | 00:02:31 | 01:09:48 (99) | 03:04:21 | 79 | |||
94 | 245 | SIANOS KATARZYNA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | TRIAKTYWNI PIOTRKÓW | POL | 1986 | K2 | 3 | 00:16:54 (22) | 00:03:50 | 01:31:05 (87) | 00:02:26 | 01:11:04 (101) | 03:05:19 | 9 | |||
95 | 231 | JEŻ ARKADIUSZ | ROZPRZA | GRUPA JEŻ | POL | 1980 | M2 | 36 | 00:19:39 (54) | 00:04:17 | 01:27:55 (74) | 00:02:24 | 01:11:05 (102) | 03:05:20 | 80 | |||
96 | 265 | PALCZEWSKI MARCIN | WARSZAWA | M.INŻYNIERIA | POL | 1975 | M3 | 29 | 00:24:06 (98) | 00:05:40 | 01:35:09 (99) | 00:02:46 | 00:57:54 (68) | 03:05:35 | 81 | |||
97 | 213 | MIKOŁAJCZYK MATEUSZ | ŁÓDŹ | POL | 1981 | M2 | 37 | 00:20:17 (71) | 00:03:50 | 01:38:01 (103) | 00:02:48 | 01:01:33 (89) | 03:06:29 | 82 | ||||
98 | 264 | JAROSZ MICHAŁ | ŁÓDŹ | POL | 1977 | M3 | 30 | 00:22:17 (89) | 00:04:51 | 01:31:21 (90) | 00:03:20 | 01:04:45 (95) | 03:06:34 | 83 | ||||
99 | 313 | ORLICZ ROBERT | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1976 | M3 | 31 | 00:21:05 (81) | 00:04:03 | 01:28:39 (79) | 00:02:46 | 01:11:17 (103) | 03:07:50 | 84 | |||
100 | 222 | BUTKIEWICZ MICHAL | WARSZAWA | POL | 1987 | M2 | 38 | 00:23:33 (97) | 00:03:58 | 01:26:12 (71) | 00:02:47 | 01:12:30 (104) | 03:09:00 | 85 | ||||
101 | 226 | MALIK JAKUB | ŚWIĘTA KATARZYNA | POL | 1989 | M2 | 39 | 00:20:51 (77) | 00:04:03 | 01:32:11 (94) | 00:02:35 | 01:13:57 (106) | 03:13:37 | 86 | ||||
102 | 201 | GONTAR RAFAL | WARSZAWA | POL | 1965 | M4 | 6 | 00:23:20 (94) | 00:06:33 | 01:38:47 (105) | 00:04:27 | 01:01:35 (90) | 03:14:42 | 87 | ||||
103 | 216 | SPUŁTOWSKA JOANNA | ŁÓDŹ | VEOLIA | POL | 1972 | K3 | 4 | 00:27:02 (108) | 00:05:07 | 01:44:55 (107) | 00:02:15 | 00:56:46 (61) | 03:16:05 | 10 | |||
104 | 282 | PODKAŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1989 | M2 | 40 | 00:21:18 (84) | 00:05:04 | 01:36:28 (102) | 00:03:27 | 01:10:22 (100) | 03:16:39 | 88 | ||||
105 | 243 | KABZIŃSKA IZABELA | RAKÓW DUŻY | TRI AKTYWNY PIOTRKÓW | POL | 1982 | K2 | 4 | 00:23:12 (93) | 00:05:10 | 01:34:55 (98) | 00:02:31 | 01:13:36 (105) | 03:19:24 | 11 | |||
106 | 247 | MICHALSKA MARTA | BEŁCHATÓW | POL | 1991 | K1 | 4 | 00:21:12 (82) | 00:05:15 | 01:35:55 (101) | 00:03:25 | 01:17:43 (107) | 03:23:30 | 12 | ||||
107 | 295 | DURA ALEKSANDRA | MOSZCZENICA | POL | 1995 | K1 | 5 | 00:20:12 (67) | 00:04:01 | 01:41:36 (106) | 00:02:44 | 01:21:13 (109) | 03:29:46 | 13 | ||||
108 | 224 | GAWŁOWSKA MAGDALENA | NYSA | POL | 1993 | K1 | 6 | 00:28:49 (111) | 00:06:28 | 01:50:07 (110) | 00:02:07 | 01:06:06 (96) | 03:33:37 | 14 | ||||
109 | 230 | KMIEĆ GERARD | ŁÓDŹ | ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKI | POL | 1987 | M2 | 41 | 00:27:14 (110) | 00:07:13 | 01:47:24 (108) | 00:02:28 | 01:18:45 (108) | 03:43:04 | 89 | |||
110 | 299 | KONCKA-OLEJNIK AGNIESZKA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | TRIAKTYWNY PIOTRKÓW | POL | 1975 | K3 | 5 | 00:22:47 (92) | 00:05:27 | 01:47:56 (109) | 00:03:44 | 01:25:46 (110) | 03:45:40 | 15 | |||
111 | 311 | TURCZYNSKI LUKASZ | PIASECZNO | K.S. NIEMANIEMOGE | POL | 1985 | M2 | 42 | 23:18:56 (2) | 00:03:10 | 01:20:27 (35) | 00:02:55 | 01:00:49 (86) | D S Q | 90 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | X | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 800 | FILIPIAK ROBERT | ŁÓDŹ | MARCINEK TRIATHLON TEAM | POL | 1992 | M1 | 1 | 00:05:53 (1) | 00:02:07 | 00:34:39 (4) | 00:01:05 | 00:19:58 (1) | 01:03:42 | 1 | |||
2 | 851 | BARCZEWSKI MAREK | TORUŃ | ROMET FACTORY TEAM | POL | 1989 | M2 | 1 | 00:07:11 (7) | 00:02:08 | 00:33:59 (2) | 00:00:57 | 00:20:20 (3) | 01:04:35 | 2 | |||
3 | 911 | KRAWCZYK KACPER | BEŁCHATÓW | MIEJSKIE CENTRUM SPORT BEŁCHATÓW | POL | 1998 | M1 | 2 | 00:07:14 (8) | 00:02:07 | 00:34:58 (7) | 00:01:19 | 00:20:07 (2) | 01:05:45 | 3 | |||
4 | 806 | CIEMIELEWSKI PIOTR | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1985 | M2 | 2 | 00:07:34 (15) | 00:03:00 | 00:34:40 (5) | 00:01:10 | 00:20:57 (5) | 01:07:21 | 4 | |||
5 | 834 | NIKODEMIAK JAROSŁAW | SWARZĘDZ | KLAS SZPOT SWARZĘDZ | POL | 1976 | M3 | 1 | 00:07:18 (9) | 00:02:44 | 00:34:53 (6) | 00:01:17 | 00:21:17 (7) | 01:07:29 | 5 | |||
6 | 843 | JASION ROBERT | ŁÓDŹ | ONLY YOU | POL | 1991 | M1 | 3 | 00:07:36 (16) | 00:02:37 | 00:35:24 (9) | 00:01:12 | 00:21:04 (6) | 01:07:53 | 6 | |||
7 | 871 | SZCZEPANIAK BARTOSZ | ZGIERZ | MARUSZKATEAM | POL | 1989 | M2 | 3 | 00:07:03 (4) | 00:02:21 | 00:36:33 (14) | 00:01:21 | 00:21:58 (10) | 01:09:16 | 7 | |||
8 | 912 | PLUCINSK MICHAL | TORUN | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1981 | M2 | 4 | 00:07:04 (5) | 00:03:25 | 00:37:12 (19) | 00:01:28 | 00:20:46 (4) | 01:09:55 | 8 | |||
9 | 901 | KULIŃSKI PIOTR | BEŁCHATÓW | IRON FIGHTERS | POL | 1990 | M1 | 4 | 00:35:37 (10) | 00:01:18 | 00:21:36 (9) | 01:10:06 | 9 | |||||
10 | 845 | PADUSZYŃSKI PIOTR | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM | POL | 1972 | M3 | 2 | 00:08:02 (20) | 00:02:34 | 00:37:06 (17) | 00:01:31 | 00:21:33 (8) | 01:10:46 | 10 | |||
11 | 921 | PAŹ MICHAŁ | WARSZAWA | NEONTEAM | POL | 1978 | M3 | 3 | 00:07:34 (14) | 00:03:01 | 00:35:17 (8) | 00:01:39 | 00:23:44 (21) | 01:11:15 | 11 | |||
12 | 868 | NOWAK DAWID | KIEŁCZYGŁÓW | RUCH KLUCH | POL | 1981 | M2 | 5 | 00:09:12 (45) | 00:02:50 | 00:35:53 (12) | 00:01:21 | 00:22:03 (11) | 01:11:19 | 12 | |||
13 | 809 | KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1981 | M2 | 6 | 00:08:18 (24) | 00:02:36 | 00:33:43 (1) | 00:01:39 | 00:25:27 (31) | 01:11:43 | 13 | |||
14 | 862 | KULESZA SEBASTIAN | SIERADZ | SIR-HA SIERADZ | POL | 1977 | M3 | 4 | 00:07:29 (13) | 00:02:47 | 00:34:17 (3) | 00:01:44 | 00:26:07 (40) | 01:12:24 | 14 | |||
15 | 846 | IGNATOWICZ ANDRZEJ | WARSZAWA | TEAM KARAŚ | POL | 1974 | M3 | 5 | 00:07:43 (17) | 00:03:13 | 00:37:09 (18) | 00:01:21 | 00:23:32 (19) | 01:12:58 | 15 | |||
16 | 838 | WALASIK ŁUKASZ | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M2 | 7 | 00:07:22 (10) | 00:02:48 | 00:39:33 (35) | 00:01:39 | 00:22:40 (15) | 01:14:02 | 16 | ||||
17 | 918 | HERMANN TOMASZ | OLSZTYN | WWW.OLSZTYNBIZNES.PL | POL | 1978 | M3 | 6 | 00:08:12 (22) | 00:02:25 | 00:40:27 (43) | 00:01:13 | 00:22:09 (13) | 01:14:26 | 17 | |||
18 | 881 | GAWIN KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRI NEGU | POL | 1992 | M1 | 5 | 00:08:24 (27) | 00:03:07 | 00:37:27 (21) | 00:01:44 | 00:23:52 (22) | 01:14:34 | 18 | |||
19 | 906 | DUŁA MARCIN | NIEWIADOW | EUROGLAS | POL | 1982 | M2 | 8 | 00:10:22 (74) | 00:03:14 | 00:38:03 (23) | 00:00:53 | 00:22:43 (16) | 01:15:15 | 19 | |||
20 | 810 | ARENTEWICZ GRZEGORZ | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1981 | M2 | 9 | 00:07:25 (12) | 00:02:33 | 00:38:23 (24) | 00:01:19 | 00:26:05 (39) | 01:15:45 | 20 | |||
21 | 858 | KOŁATEK TOMEK | BEŁCHATÓW | POL | 1964 | M4 | 1 | 00:11:00 (88) | 00:02:47 | 00:35:49 (11) | 00:01:37 | 00:24:43 (24) | 01:15:56 | 21 | ||||
22 | 817 | RYBICKI ARTUR | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1984 | M2 | 10 | 00:06:43 (2) | 00:02:33 | 00:39:12 (31) | 00:01:14 | 00:26:15 (44) | 01:15:57 | 22 | |||
23 | 859 | BOROWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | MY RUN TO TRI | POL | 1979 | M3 | 7 | 00:09:32 (58) | 00:02:50 | 00:38:48 (28) | 00:01:36 | 00:23:24 (18) | 01:16:10 | 23 | |||
24 | 908 | GÓRSKI BARTOSZ | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1983 | M2 | 11 | 00:08:34 (29) | 00:03:25 | 00:36:24 (13) | 00:01:42 | 00:26:12 (43) | 01:16:17 | 24 | |||
25 | 827 | OLESINSKI ARTUR | WARSZAWA | KONDYCJA | POL | 1980 | M2 | 12 | 00:09:26 (54) | 00:04:06 | 00:37:17 (20) | 00:01:52 | 00:23:44 (20) | 01:16:25 | 25 | |||
26 | 907 | GUMIŃSKI PIOTR | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | CTS | POL | 1982 | M2 | 13 | 00:08:10 (21) | 00:03:41 | 00:36:59 (15) | 00:01:42 | 00:26:10 (42) | 01:16:42 | 26 | |||
27 | 913 | GOMONOVYCH VASYL | WROCLAW | TIETO TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | M2 | 14 | 00:09:07 (42) | 00:03:08 | 00:41:02 (53) | 00:01:10 | 00:22:35 (14) | 01:17:02 | 27 | |||
28 | 923 | DYLĘGOWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1984 | M2 | 15 | 00:07:57 (18) | 00:03:01 | 00:39:42 (37) | 00:01:28 | 00:25:05 (27) | 01:17:13 | 28 | |||
29 | 917 | PIOTROWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | ORTOREH TEAM | POL | 1972 | M3 | 8 | 00:09:29 (57) | 00:03:44 | 00:39:32 (34) | 00:01:38 | 00:23:20 (17) | 01:17:43 | 29 | |||
30 | 925 | KUROWSKI JACEK | OŻARÓW MAZOWIECKI | POL | 1976 | M3 | 9 | 00:08:23 (26) | 00:03:31 | 00:39:19 (32) | 00:01:30 | 00:25:01 (26) | 01:17:44 | 30 | ||||
31 | 829 | ZAWADZKI MARCIN | KIEŁCZÓW | NADAKTYWNI | POL | 1980 | M2 | 16 | 00:09:07 (43) | 00:04:38 | 00:37:05 (16) | 00:01:43 | 00:26:08 (41) | 01:18:41 | 31 | |||
32 | 832 | BLADA ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1981 | M2 | 17 | 00:09:27 (55) | 00:03:44 | 00:38:34 (27) | 00:01:55 | 00:25:10 (29) | 01:18:50 | 32 | ||||
33 | 899 | WALASZCZYK MARCIN | BEŁCHATÓW | IRON FIGHTERS | POL | 1987 | M2 | 18 | 00:08:21 (25) | 00:02:53 | 00:37:45 (22) | 00:01:05 | 00:29:31 (72) | 01:19:35 | 33 | |||
34 | 863 | PRAŁAT DAWID | ZELÓW | PZU SPORT TEAM | POL | 1978 | M3 | 10 | 00:07:58 (19) | 00:03:43 | 00:39:40 (36) | 00:01:39 | 00:26:47 (49) | 01:19:47 | 34 | |||
35 | 825 | CUSZLAG JAKUB | WARSZAWA | LK KLOSTERS | POL | 1966 | M4 | 2 | 00:08:59 (35) | 00:03:26 | 00:39:52 (40) | 00:01:41 | 00:26:22 (46) | 01:20:20 | 35 | |||
36 | 836 | SOBOTA KRZYSZTOF | JABŁONNA | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | POL | 1987 | M2 | 19 | 00:08:53 (34) | 00:03:16 | 00:40:54 (50) | 00:01:36 | 00:25:44 (35) | 01:20:23 | 36 | |||
37 | 813 | KRZYŻANOWSKI PIOTR | GDYNIA | POL | 1991 | M1 | 6 | 00:09:17 (49) | 00:02:30 | 00:40:19 (42) | 00:01:35 | 00:27:06 (52) | 01:20:47 | 37 | ||||
38 | 819 | FILARECKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | TRISPACE/ATHLETICOMED | POL | 1986 | K2 | 1 | 00:10:13 (70) | 00:03:40 | 00:38:30 (25) | 00:01:59 | 00:27:02 (50) | 01:21:24 | 1 | |||
39 | 865 | NAGELSKI PIOTR | GDAŃSK | POL | 1987 | M2 | 20 | 00:10:03 (68) | 00:03:21 | 00:39:22 (33) | 00:01:36 | 00:27:02 (51) | 01:21:24 | 38 | ||||
40 | 815 | IGNATOWICZ JAKUB | WARSZAWA | TEAM KARAŚ | POL | 2002 | M0 | 1 | 00:08:13 (23) | 00:03:10 | 00:44:25 (82) | 00:01:27 | 00:25:08 (28) | 01:22:23 | 39 | |||
41 | 926 | ADAMSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1970 | M3 | 11 | 00:09:44 (62) | 00:03:51 | 00:40:30 (46) | 00:01:54 | 00:26:26 (47) | 01:22:25 | 40 | |||
42 | 914 | GROCHOWICZ JAKUB | WARSZAWA | POL | 2003 | M0 | 2 | 00:06:45 (3) | 00:05:04 | 00:43:34 (73) | 00:01:10 | 00:25:52 (36) | 01:22:25 | 41 | ||||
43 | 920 | WIZA HUGO | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 2002 | M0 | 3 | 00:08:28 (28) | 00:03:46 | 00:38:48 (29) | 00:01:55 | 00:29:42 (73) | 01:22:39 | 42 | |||
44 | 887 | HORSZCZARUK JACEK | WARSZAWA | JOŻIN Z BAŻIN | POL | 1967 | M4 | 3 | 00:09:52 (65) | 00:03:31 | 00:41:41 (58) | 00:01:51 | 00:26:01 (38) | 01:22:56 | 43 | |||
45 | 807 | ROBAK KONRAD | WARSZAWA | POL | 1980 | M2 | 21 | 00:09:16 (48) | 00:04:57 | 00:41:07 (54) | 00:01:50 | 00:25:58 (37) | 01:23:08 | 44 | ||||
46 | 866 | JASEK ADRIAN | SULEJÓW | TEAM ŹRÓDLANA | POL | 1982 | M2 | 22 | 00:12:27 (102) | 00:03:50 | 00:40:34 (47) | 00:01:53 | 00:24:26 (23) | 01:23:10 | 45 | |||
47 | 891 | KOŁATEK PAULINA | BEŁCHATÓW | POL | 1991 | K1 | 1 | 00:11:57 (97) | 00:03:01 | 00:42:09 (60) | 00:01:20 | 00:24:53 (25) | 01:23:20 | 2 | ||||
48 | 3001 | MAD | POL | 00:09:13 (47) | 00:02:32 | 00:41:51 (59) | 00:00:56 | 00:28:54 (66) | 01:23:26 | 1 | ||||||||
49 | 803 | KUJAWSKI MARCIN | JÓZEFÓW | POL | 1977 | M3 | 12 | 00:09:17 (50) | 00:04:08 | 00:40:09 (41) | 00:02:06 | 00:27:56 (57) | 01:23:36 | 46 | ||||
50 | 835 | DZIUBAŁKA JAROSŁAW | CZAPURY | TRI NEGU #BEDECHUDYJA | POL | 1975 | M3 | 13 | 00:07:23 (11) | 00:03:15 | 00:40:29 (44) | 00:02:19 | 00:30:30 (84) | 01:23:56 | 47 | |||
51 | 820 | HAJDUK MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1985 | M2 | 23 | 00:08:48 (33) | 00:05:31 | 00:43:08 (67) | 00:00:53 | 00:25:39 (34) | 01:23:59 | 48 | ||||
52 | 867 | GŁODOWSKI ADAM | WARSZAWA | ŻÓRAWSKI TEAM | POL | 1985 | M2 | 24 | 00:09:01 (36) | 00:03:09 | 00:39:50 (38) | 00:01:56 | 00:30:06 (82) | 01:24:02 | 49 | |||
53 | 889 | KACPRZAK TADEUSZ | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | POL | 1955 | M5 | 1 | 00:10:42 (84) | 00:04:40 | 00:38:31 (26) | 00:01:14 | 00:29:02 (68) | 01:24:09 | 50 | ||||
54 | 811 | WITKOWSKA MARTA | BEŁCHATÓW | BRAK | POL | 1991 | K1 | 2 | 00:13:07 (105) | 00:03:07 | 00:40:39 (48) | 00:01:50 | 00:25:31 (32) | 01:24:14 | 3 | |||
55 | 870 | ROSIŃSKI MAREK | BRODNICA | MORS BRODNICA | POL | 1969 | M4 | 4 | 00:10:18 (72) | 00:03:15 | 00:39:10 (30) | 00:02:07 | 00:29:47 (74) | 01:24:37 | 51 | |||
56 | 897 | DĄBROWSKI PAWEŁ | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM | POL | 1978 | M3 | 14 | 00:08:38 (31) | 00:04:45 | 00:41:02 (52) | 00:01:55 | 00:28:17 (59) | 01:24:37 | 52 | |||
57 | 861 | BARTKOWIAK HUBERT | ŻMIGRÓD | KB SUKCES ŻMIGRÓD | POL | 1968 | M4 | 5 | 00:09:12 (46) | 00:03:59 | 00:43:19 (69) | 00:02:19 | 00:26:21 (45) | 01:25:10 | 53 | |||
58 | 885 | KŁYS MARCIN | PABIANICE | ORTOMEDIS SPORT | POL | 1978 | M3 | 15 | 00:09:50 (64) | 00:04:09 | 00:39:51 (39) | 00:02:08 | 00:29:53 (76) | 01:25:51 | 54 | |||
59 | 3003 | ICH TRIOJE | POL | 00:09:05 (40) | 00:01:55 | 00:45:50 (86) | 00:00:45 | 00:28:22 (62) | 01:25:57 | 2 | ||||||||
60 | 801 | MAKOWSKI PRZEMYSŁAW | GDYNIA | GONDOR | POL | 1975 | M3 | 16 | 00:10:17 (71) | 00:04:12 | 00:42:20 (61) | 00:01:43 | 00:27:31 (53) | 01:26:03 | 55 | |||
61 | 847 | LIŚKIEWICZ MACIEJ | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1971 | M3 | 17 | 00:11:20 (92) | 00:03:06 | 00:41:21 (56) | 00:02:03 | 00:28:26 (63) | 01:26:16 | 56 | |||
62 | 814 | WALENTA KATARZYNA | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1985 | K2 | 2 | 00:07:05 (6) | 00:04:02 | 00:42:21 (62) | 00:02:01 | 00:30:53 (87) | 01:26:22 | 4 | |||
63 | 910 | SZYMCZYK MARCIN | BEŁCHATÓW | POL | 1979 | M3 | 18 | 00:10:02 (67) | 00:04:33 | 00:40:55 (51) | 00:02:04 | 00:28:56 (67) | 01:26:30 | 57 | ||||
64 | 904 | CIEŚLA ROBERT | BEŁCHATÓW | POL | 1991 | M1 | 7 | 00:09:03 (39) | 00:05:07 | 00:40:29 (45) | 00:02:24 | 00:29:28 (71) | 01:26:31 | 58 | ||||
65 | 905 | STAŃCZYK PAULINA | BEŁCHATÓW | POL | 1986 | K2 | 3 | 00:08:41 (32) | 00:04:10 | 00:46:48 (93) | 00:01:51 | 00:25:18 (30) | 01:26:48 | 5 | ||||
66 | 869 | DUCHNOWSKI DARIUSZ | BIAŁA PODLASKA | D-TEAM BIAŁA PODLASKA | POL | 1971 | M3 | 19 | 00:09:20 (51) | 00:04:07 | 00:42:53 (64) | 00:01:44 | 00:28:49 (65) | 01:26:53 | 59 | |||
67 | 852 | PRON ADAM | KATOWICE | NEGU | POL | 1975 | M3 | 20 | 00:08:35 (30) | 00:04:25 | 00:43:31 (72) | 00:00:52 | 00:30:07 (83) | 01:27:30 | 60 | |||
68 | 896 | MIROWSKI MACIEJ | ŁÓDŹ | POL | 1978 | M3 | 21 | 00:09:05 (41) | 00:05:00 | 00:43:08 (68) | 00:02:38 | 00:27:52 (55) | 01:27:43 | 61 | ||||
69 | 828 | LEPKA ARKADIUSZ | KLESZCZÓW | IRON FIGHTERS | POL | 1991 | M1 | 8 | 00:09:02 (37) | 00:03:40 | 00:45:27 (84) | 00:01:46 | 00:27:55 (56) | 01:27:50 | 62 | |||
70 | 816 | JANUS JACEK | BEŁCHATÓW | POL | 1975 | M3 | 22 | 00:10:29 (78) | 00:05:02 | 00:41:31 (57) | 00:02:24 | 00:28:29 (64) | 01:27:55 | 63 | ||||
71 | 822 | MICHALAK DARIUSZ | BEŁCHATÓW | POL | 1965 | M4 | 6 | 00:10:49 (86) | 00:05:20 | 00:42:56 (65) | 00:02:22 | 00:26:36 (48) | 01:28:03 | 64 | ||||
72 | 909 | MAKOWSKI MARCIN | GDYNIA | POL | 1981 | M2 | 25 | 00:10:09 (69) | 00:04:20 | 00:42:42 (63) | 00:02:06 | 00:29:16 (70) | 01:28:33 | 65 | ||||
73 | 802 | JANIKOWSKI MARIUSZ | WROCŁAW | AECOM | POL | 1966 | M4 | 7 | 00:10:39 (83) | 00:04:38 | 00:43:30 (71) | 00:01:57 | 00:28:10 (58) | 01:28:54 | 66 | |||
74 | 916 | GARWOLSKA EWA | MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 1982 | K2 | 4 | 00:09:49 (63) | 00:04:08 | 00:40:48 (49) | 00:02:57 | 00:31:29 (90) | 01:29:11 | 6 | ||||
75 | 3002 | ARCHITEKTKI | POL | 00:10:32 (79) | 00:02:28 | 00:49:47 (107) | 00:01:03 | 00:25:36 (33) | 01:29:26 | 3 | ||||||||
76 | 853 | KIERZKOWSKA MAŁGORZATA | KAMIEŃSK | AKTYWNI KAMIEŃSK | POL | 1979 | K3 | 1 | 00:11:21 (93) | 00:04:02 | 00:43:56 (79) | 00:01:15 | 00:29:07 (69) | 01:29:41 | 7 | |||
77 | 879 | PERZ AGATA | TYCHY | BANANA TEAM | POL | 1993 | K1 | 3 | 00:09:42 (61) | 00:04:08 | 00:45:37 (85) | 00:02:05 | 00:28:19 (61) | 01:29:51 | 8 | |||
78 | 855 | KREFT KATARZYNA | GDYNIA | POL | 1994 | K1 | 4 | 00:10:19 (73) | 00:03:39 | 00:43:52 (78) | 00:02:32 | 00:29:50 (75) | 01:30:12 | 9 | ||||
79 | 900 | KUJAWA SYLWIA | WARSZAWA | WARSAW MASTES TEAM | POL | 1969 | K4 | 1 | 00:09:36 (60) | 00:04:14 | 00:43:25 (70) | 00:01:53 | 00:31:35 (91) | 01:30:43 | 10 | |||
80 | 821 | SZCZESNY ŁUKASZ | BEŁCHATÓW | SOLO TEAM | POL | 1991 | M1 | 9 | 00:09:09 (44) | 00:04:36 | 00:44:01 (81) | 00:02:08 | 00:31:15 (89) | 01:31:09 | 67 | |||
81 | 903 | KUKIEŁKA JAROSŁAW | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | EPTM | POL | 1982 | M2 | 26 | 00:09:36 (59) | 00:05:32 | 00:46:10 (88) | 00:01:21 | 00:29:59 (80) | 01:32:38 | 68 | |||
82 | 874 | RESZKA ŁUKASZ | ŁÓDŹ | POL | 1981 | M2 | 27 | 00:10:37 (81) | 00:05:36 | 00:46:49 (94) | 00:02:17 | 00:27:42 (54) | 01:33:01 | 69 | ||||
83 | 875 | KOBYŁECKI MATEUSZ | SKARŻYSKO-KAMIENNA | DOKĄD NOCĄ TUPTA JEŻ? | POL | 1997 | M1 | 10 | 00:15:37 (110) | 00:03:34 | 00:50:14 (108) | 00:02:40 | 00:22:04 (12) | 01:34:09 | 70 | |||
84 | 888 | DANIELIK-SŁODKOWSKA SYLWIA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | TRI AKTYWNY PIOTRKÓW | POL | 1977 | K3 | 2 | 00:11:31 (94) | 00:05:00 | 00:48:26 (101) | 00:01:05 | 00:28:19 (60) | 01:34:21 | 11 | |||
85 | 844 | LIŚKIEWICZ MONIKA | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1972 | K3 | 3 | 00:11:43 (95) | 00:03:14 | 00:46:58 (95) | 00:01:07 | 00:31:57 (94) | 01:34:59 | 12 | |||
86 | 927 | SZYMAŃSKI MICHAŁ | RADWANICE | POL | 1984 | M2 | 28 | 00:10:23 (75) | 00:06:42 | 00:46:45 (92) | 00:01:17 | 00:29:54 (77) | 01:35:01 | 71 | ||||
87 | 883 | KADZIEWICZ KAMILLA | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1980 | K2 | 5 | 00:09:23 (52) | 00:04:45 | 00:46:19 (89) | 00:01:49 | 00:32:47 (98) | 01:35:03 | 13 | |||
88 | 860 | BARTKOWIAK PAULINA | ŻMIGRÓD | KB SUKCES ŻMIGRÓD | POL | 1993 | K1 | 5 | 00:09:52 (66) | 00:04:13 | 00:49:07 (105) | 00:02:26 | 00:29:58 (79) | 01:35:36 | 14 | |||
89 | 824 | DERECHOWSKA MILENA | BIELANY WROCLAWSKIE | POL | 2002 | K0 | 1 | 00:10:24 (76) | 00:04:21 | 00:45:50 (87) | 00:01:45 | 00:33:24 (100) | 01:35:44 | 15 | ||||
90 | 830 | KOŁODZIEJCZYK EWA | DOBIESZKÓW | POL | 1981 | K2 | 6 | 00:11:10 (90) | 00:04:57 | 00:47:37 (98) | 00:02:05 | 00:30:00 (81) | 01:35:49 | 16 | ||||
91 | 826 | G?RECKI MICHAŁ | BEŁCHAT?W | POL | 1986 | M2 | 29 | 00:10:48 (85) | 00:03:52 | 00:48:12 (100) | 00:02:41 | 00:30:33 (85) | 01:36:06 | 72 | ||||
92 | 805 | KRYSIŃSKI ANDRZEJ | OSTROŁĘKA | POL | 1991 | M1 | 11 | 00:12:19 (101) | 00:04:19 | 00:41:18 (55) | 00:03:33 | 00:35:12 (102) | 01:36:41 | 73 | ||||
93 | 884 | KABZA MARIUSZ | STAROWA GÓRA | STAROWA GÓRA | POL | 1970 | M3 | 23 | 00:09:28 (56) | 00:05:06 | 00:43:39 (74) | 00:02:13 | 00:36:25 (105) | 01:36:51 | 74 | |||
94 | 808 | GĄSIOROWSKI DARIUSZ | BEŁCHATÓW | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1986 | M2 | 30 | 00:12:09 (98) | 00:06:13 | 00:43:01 (66) | 00:03:23 | 00:32:16 (96) | 01:37:02 | 75 | |||
95 | 857 | SZYMAŃSKI SŁAWOMIR | BEŁCHATÓW | TURBO TEAM | POL | 1967 | M4 | 8 | 00:12:17 (100) | 00:06:06 | 00:43:58 (80) | 00:03:28 | 00:31:13 (88) | 01:37:02 | 76 | |||
96 | 898 | RYBACZEK CEZARY | TOMASZÓW MAZOWIECKI | EPTM | POL | 1973 | M3 | 24 | 00:11:54 (96) | 00:05:53 | 00:45:13 (83) | 00:01:41 | 00:32:48 (99) | 01:37:29 | 77 | |||
97 | 924 | OLEJNIK MAREK | BEŁCHATÓW | POL | 1978 | M3 | 25 | 00:10:51 (87) | 00:06:27 | 00:46:36 (91) | 00:03:00 | 00:30:43 (86) | 01:37:37 | 78 | ||||
98 | 839 | WOŹNIAK TOMASZ | ZGIERZ | POL | 1984 | M2 | 31 | 00:09:25 (53) | 00:05:45 | 00:43:46 (76) | 00:03:27 | 00:35:28 (104) | 01:37:51 | 79 | ||||
99 | 919 | WIZA ARTUR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1971 | M3 | 26 | 00:10:34 (80) | 00:04:15 | 00:43:50 (77) | 00:02:16 | 00:37:05 (107) | 01:38:00 | 80 | |||
100 | 840 | SZCZODROWSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | ONLY YOU | POL | 1985 | M2 | 32 | 00:13:32 (106) | 00:06:32 | 00:46:28 (90) | 00:01:46 | 00:29:56 (78) | 01:38:14 | 81 | |||
101 | 882 | BLAŚKO JOZEF | DŁUTÓW | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1981 | M2 | 33 | 00:11:09 (89) | 00:07:33 | 00:47:22 (97) | 00:02:01 | 00:31:47 (92) | 01:39:52 | 82 | |||
102 | 886 | SKOCZYLAS PAWEŁ | PIOTRKOW TRYBUNALSKI | PAVULON | POL | 1985 | M2 | 34 | 00:10:27 (77) | 00:05:33 | 00:48:28 (104) | 00:03:08 | 00:32:23 (97) | 01:39:59 | 83 | |||
103 | 850 | MORAWIEC AGATA | KLUCZBORK | MUCHA TEAM | POL | 1981 | K2 | 7 | 00:12:57 (104) | 00:05:24 | 00:48:26 (102) | 00:01:24 | 00:31:55 (93) | 01:40:06 | 17 | |||
104 | 849 | SZURMIEJ KAROLINA | ŁÓDŹ | POL | 1990 | K1 | 6 | 00:13:56 (109) | 00:05:31 | 00:47:08 (96) | 00:01:24 | 00:32:10 (95) | 01:40:09 | 18 | ||||
105 | 823 | MICHALCZUK ZENON | SANOK | SEMPER ACTIVE | POL | 1957 | M5 | 2 | 00:13:35 (107) | 00:05:21 | 00:43:42 (75) | 00:02:56 | 00:35:11 (101) | 01:40:45 | 84 | |||
106 | 833 | GAWŁOWSKA ELŻBIETA | BEŁCHATÓW | POL | 1991 | K1 | 7 | 00:09:02 (38) | 00:03:50 | 00:51:23 (109) | 00:01:15 | 00:38:27 (108) | 01:43:57 | 19 | ||||
107 | 804 | SZAŁWIŃSKA EWA | BEŁCHATÓW | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | POL | 1966 | K4 | 2 | 00:11:18 (91) | 00:05:15 | 00:54:38 (111) | 00:01:36 | 00:35:27 (103) | 01:48:14 | 20 | |||
108 | 864 | SOBAŃSKA GRAŻYNA | DRUŻBICE | POL | 1956 | K5 | 1 | 00:16:50 (111) | 00:05:09 | 00:48:12 (99) | 00:01:49 | 00:36:40 (106) | 01:48:40 | 21 | ||||
109 | 837 | STANISZEWSKI DARIUSZ | KLEPACZE | BRAK | POL | 1975 | M3 | 27 | 00:12:11 (99) | 00:05:56 | 00:49:12 (106) | 00:01:24 | 00:42:03 (110) | 01:50:46 | 85 | |||
110 | 915 | KOŁODZIEJSKA MONIKA | POZNAŃ | POL | 1984 | K2 | 8 | 00:10:38 (82) | 00:04:05 | 00:52:12 (110) | 00:03:35 | 00:45:35 (112) | 01:56:05 | 22 | ||||
111 | 892 | JACKOWSKI GRZEGORZ | BEŁCHATÓW | TOWARZYSTWO SPORTU I REKREACJI JUPITER PRZY ELEKTROWNI BEŁCHATÓW | POL | 1956 | M5 | 3 | 00:12:51 (103) | 00:07:42 | 00:48:26 (103) | 00:03:41 | 00:44:03 (111) | 01:56:43 | 86 | |||
112 | 922 | GÓRNIAK JOANNA | STYRZYNIEC | POL | 1974 | K3 | 4 | 00:13:38 (108) | 00:06:56 | 00:59:01 (112) | 00:01:58 | 00:41:15 (109) | 02:02:48 | 23 |
Opłaty startowe
Sezon 2019
SOLO
data płatności i cena | 1/2 IM | 1/4 IM | 1/8 IM |
#FIRST (20/50/50) | 189 pln | 149 pln | 119 pln |
do 31.10.2018 | 249 pln | 199 pln | 149 pln |
do 31.12.2018 | 289 pln | 239 pln | 189 pln |
do 28.02.2019 | 339 pln | 289 pln | 229 pln |
do 7.07.2019 | 389 pln | 339 pln | 269 pln |
po 7.07.2019 | 499 pln | 399 pln | 299 pln |
SZTAFETY
data płatności i cena | SZTAFETA 1/2 IM | SZTAFETA 1/4 IM | SZTAFETA 1/8 IM |
do 31.10.2018 | 349 pln | 299 pln | 249 pln |
do 31.12.2018 | 389 pln | 339 pln | 289 pln |
do 28.02.2019 | 439 pln | 389 pln | 329 pln |
do 7.07.2019 | 489 pln | 439 pln | 369 pln |
po 7.07.2019 | 599 pln | 499 pln | 399 pln |